PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : u700

maryam18
23-02-2008, 16:22
سلام به همگی :من مخوام یه u700 بخرم /میخواستم بدونم : 1-صداش تو هدفون چه طوره؟ 2-صداش از اسپیکر چه طوره؟ 3-رو استیل کناره هاش خط می افته یا رنگش نمیره؟
4-تم می خوره؟ 5-مثه نوکیا میشه روش قفل گذاشت(منظورم همون lock phoon ) ؟ ممنون

S A M S U N G
23-02-2008, 16:30
سلام دوست عزیز ....
اول باید به سلیقه و انتخابتون تبریک بگم .... واقعا گوشی شیک و باکلاسی هست .

1. صداش توی هدفون با وجودی که اکولایزر نداره معرکه هست البته به لطف Ice Mobile Amplifire
2. توی اسپیکر صداش مثل بقیه سامسونگها با کیفیت خوب و بلندی متوسط هست .
3. خط نمیفته و رنگش هم اونطوری که میگن نیمره ... در کل میشه گفت نه نیمره .
4. تا الان واسش تمی ندیدم .
5. میشه روی گزینه های مختلفی مثل مموری کارت .. دوربین ... و خیلی از چیزای دیگه پسورد گذاشت .

موفق باشی !

skyupper
23-02-2008, 16:37
به جمع ما خوش آمدی و امیدوارم همیشه ماندگار باشی
فقط یک چیز را میدانم که 6 ماه پیش قیمت این گوشی 345000 تومان بوده که اکنون 245000 که خود گویای فروش بالای این گوشی بوده
U700 سامسونگ، با ضخامت 1/12 میلی‌متر، یكی از چهار مدل باریك سری Ultra Edition II است. مدل U700 باریك‌ترین گوشی كشویی با قابلیت پشتیبانی از فناوری HSDPA است.

** ساختار گوشی
طراحی U700 باريک و کشويی است و از مواد براق و صيقلی ساخته شده است . قسمت هايی از گوشی نيز فلزی می باشد که جلوه زيبايی به آن می دهد . اين مدل در دو رنگ نقره ای، خاکستری - مشکی توليد شده است. اين گوشی به راحتی در دست جا می گيرد و بدليل وزن کم و ساختار باريک به آسانی می توان آن را در جيب خود حمل کرد. قاب پشت گوشی از مواد پلاستيکی نرم و باريک ساخته شده است که به موجب آن درب باتری اغلب استحکام زيادی ندارد . درب گوشی به راحتی باز می شود و مکانسيم فنر نيز به باز و بسته شدن آن کمک می کند.

دوربين ثانويه برای مکالمه تصويری در بالای گوشه راست در قاب جلو مشاهده می شود که بلندگو نيز در کنار آن قرار گرفته است . صفحه نمايش زير آنها وجود دارد که آرم سامسونگ در پايين صفحه نمايش و در واقع در فاصله بين صفحه نمايش و کليد حرکتی مدور در نظر گرفته شده است . کليد حرکتی دارای مرکز تاييد کننده است که دو SoftKey و چند کليد ديگر در اطراف آن وجود دارند.
کليد ولوم و پورت شارژر، هدست و کابل در طرف چپ تلفن قرار دارند . کليد ميانبر دوربين و محل کارت حافظه MicroSD نيز در طرف راست تلفن وجود دارند . امکان بيرون آوردن کارت حافظه در زمان روشن بودن دستگاه فراهم شده است . پورت گوشی و محل کارت حافظه توسط در پوش های پلاستيکی محافظت می شوند که با طراحی کلی دستگاه متناسب است.
جذاب‌ترین قسمت گوشی U700، زمانی است كه گوشی بسته است و كلید راهنمای گردی در زیر صفحه نمایش قرار دارد.
به وسیله این كلید كاربردی، كاربر می‌تواند در دفتر تلفن جست‌وجو كند و به پیام‌های كوتاه و اینترنت دسترسی داشته باشد.
در كناره‌های این كلید گرد، كلیدهای دریافت كننده و ارسال كننده قرمز و سبز قرار دارند.
هنگام فشار کلید، نور پس زمینه روشن می‌شود و این كلید فقط با لمس انگشتان دست فعال می‌شود.
** صفحه كلید
پورت شارژ گوشی، كابل انتقال داده در زیر پوشش پلاستیكی در حاشیه سمت چپ آن قرار گرفته و در همان سمت كلیدهای تنظیم صدا هم مشاهده می‌شود.
در سمت راست گوشی نیز اسلات كارت micro SD و دكمه عكس انداختن قرار دارد.
در پشت گوشی هم فقط پوششی بر روی باتری وجود دارد. سیم كارت هم در زیر باتری جای می گیرد.
صفحه كلید U700 پس از باز شدن نمایان می‌شود. البته خطوط جدا كننده كلیدها نورانی نیستند و فقط شماره‌ها و حروف با نور پس زمینه روشن می‌شوند.
كلیدها به اندازه كافی بزرگ هستند و همین امر سبب كاهش اشتباهات تایپی می‌شود.

** صفحه نمایش
گوشی U700 سامسونگ دارای صفحه نمایش TFT با وضوح تصویر QVGA 240 در 320 پیکسل است. این صفحه نمایش، سطوح مختلف روشنی صفحه و شفافیت رنگ‌ها را به خوبی نمایان می‌سازد.
البته در نور شدید آفتاب كاربران باید دست خود را جلوی صفحه نمایش بگیرند تا انعكاس نور در صفحه صیقلی آن، مانع دیدن نشود.
تنظیم شفافیت صفحه نمایش به طور كامل در اختیار كاربر است.
** دوربین
این گوشی دارای دوربین 2/3 مگاپیكسل با وضوح تصویر 1536 در 2048 پیكسل است. این دوربین قابلیت فیلمبرداری با وضوح تصویر QCIF را نیز دارد.
** وقتی تماس می‌گیرید، خود را ببینید
گوشی U700 سامسونگ در شبكه‌های G 3 كار می‌كند و از تماس‌های تصویری نیز پشتیبانی می‌كند.
البته باید در نظر گرفته شود كه اكثر تماس‌های شما با شماره‌هایی است كه در شبكه Gsm موجود است.
بلندگوهای این گوشی نسبتا خوب است و میكروفن‌ها هم در جای مناسبی واقع شده بنابراین كیفیت صدا افزایش می‌یابد.
ظرفیت دفتر تماس این گوشی جای هزار اسم است. افراد در لیست تماس همچنین می‌توانند از طریق سیم كارت Copy یا Paste شوند و به وسیله بلوتوث، از موارد دلخواه پرینت بگیرند.
** پخش کننده
این گوشی فضای زیادی برای سرگرمی‌های چند رسانه‌ای در اختیار كاربر قرار می‌دهد و می‌تواند به جای یك پخش كننده موسیقی به كار گرفته شود.
پخش كننده U700 همچنین می‌تواند آهنگ‌ها را بر اساس آلبوم و یا نام خواننده دسته‌بندی كند.
سریع‌ترین و راحت‌ترین راه برای دانلود موسیقی، دستگاه كارت خوان است و راه دیگر نیز از طریق كابل اتصال به كامپیوتر است.
** حافظه
این گوشی از حافظه داخلی 20 مگابایتی و حافظه جانبی (microSD (TransFlash برخوردار است.
گوشی سامسونگ مدل U700 که از مدل های جدید این برند در بازار تلفن همراه ایران محسوب می شود، مورد استقبال اکثر خریداران قرار گرفته است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من این گوشی رو به همه توصیه میکنم

perjixen
23-02-2008, 16:43
گوشی معرکه ای هست!! ولی تا جایی که من دیدم رنگ دور ال سی دیش میره!!!!!!!! البته میگن این رنگ رفتگی فقط در رنگ نقره ای هست!! جدیدا مشکی و بنفششم اومده که تو تهران ندیدم.

maryam18
23-02-2008, 17:07
حالا به نظر شما ها n73 موزیک ادیشن بگیرم یا u700 ؟

skyupper
23-02-2008, 17:14
آخا این دو قابل قیاس نی یکی شکلاتی دیگری کشویی
1- نوکیا نرم افزار و تم زیاد داره که هر کسیو وسوسه میکنه اما یه ایراد بزرگش کند بودن گوشیاشه
من خودم 5500 Sport دارم ولی چون سری N خیلی کنده من یکیو کلافه کرده
بعلاوه دوربین سامسونگ معرکس

maryam18
23-02-2008, 17:20
آخه ببین u700 هم خشگل هم به قول شما سریعتر اماn73 موزیک تم میخوره تازه دوربینش هم 2/3 کارلزایسه از طرفی میترسم u700 بگیرم رنگش بره این بیشتر منو نگران کرده؟

skyupper
23-02-2008, 17:31
نگران محو شدن دکمه هاش نباش یکی از رفیقام 8 ماه داره چیزیش نشده جدا ازین میدونی که این دوتا دکمه لمسیه !
در هر صورت اینم یه نگاه بنداز در نهایت تصمیمتو بگیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bworldxx
23-02-2008, 18:11
حافظه داخلي گوشي 65 mb هستش......من نميدونم چرا همه ميگن 20

BIKHIAL_ALL_75
23-02-2008, 18:12
من 3 روز پیش u700 مشکیو,با ضمانت سام سرویس ,واسه خواهرم خریدم 240 هزار تومن,
اول میخواستم یو600 بگیرم,پشیمون شد,ولی واقعا گوشی معرکه ایه,مشکیش که خیلی خوشگله,
از لحاظ امکاناتم چیزی کم نداره,ولی کیفیت دوربینش از k800 کمتره.ولی به هر حال با این امکانات و قیمت خیلی مناسبه

S A M S U N G
23-02-2008, 19:11
آخه ببین u700 هم خشگل هم به قول شما سریعتر اماn73 موزیک تم میخوره تازه دوربینش هم 2/3 کارلزایسه از طرفی میترسم u700 بگیرم رنگش بره این بیشتر منو نگران کرده؟
کارل زایس آلمان عمرا نتونه دوربینی مثل دوربینهای سامسونگ بزنه .

ولی کیفیت دوربینش از k800 کمتره.ولی به هر حال با این امکانات و قیمت خیلی مناسبه
کا800 که خیلی نویز داره !
دی900 بهتر از کا800 هست چه برسه به یو700 !

به نظر من رنگ مشکی بهتره .

bworldxx
23-02-2008, 22:54
هم كا800 هم ان 73 تو شب نويز دارن .....من خودم 2 تا كوشي دارم يكي يو 700و ان 73 موزيكال .........ولي يو 700 اصلا نويز نداره.......ولي يه كم تار تر ميندازه نسبت به ان 73.