PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اين عكس رو نگاه كنيد ببينيد اين كه دروش خط كشيدم چي هستن

sinaset
23-02-2008, 15:57
سلام دوستان همان جور كه بالا هم گفتم اين عكس رو نگاه كنيد ببينيد اين كه دروش خط كشيدم چي هستن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتي وصل مي شم اينترنت بعضي موقعه ها تكي ميايد و بعد موقعه ها اونيك مي يايد ايا كسي مي دونه اين شكل ها چي هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

smohs
23-02-2008, 16:04
سلام!
اگه اشتباه نكنم اون قفله يعني فايروال فعاله و اون تيك هم به نظرم به معني كانكشن اصلي كه بيشتر مورد استفاده هست باشه.

mahdi7610
23-02-2008, 16:14
سلام دوستان همان جور كه بالا هم گفتم اين عكس رو نگاه كنيد ببينيد اين كه دروش خط كشيدم چي هستن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتي وصل مي شم اينترنت بعضي موقعه ها تكي ميايد و بعد موقعه ها اونيك مي يايد ايا كسي مي دونه اين شكل ها چي هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان
به نظر من شماره 1 یعنی اون تیک مربوط به این است که شما الان به اینتر نت وصل شدید که عکس دو تا مانیتور هست که همون مانیتور های کنار ساعت هستند .
و علامت قفل مربوط به گوشی تلفن شما هستش . یعنی الان شما به اینتر نت وصل هستید و امکان استفاده از گوشی تلفن را ندارید .
یا طبق گفته دوستان مربوط به فایروال هستش.

sinaset جواب پیغام خصوصی شما را هم وقت کنم می دم الان سرم شلوغ هستش .

sinaset
23-02-2008, 16:22
سلام دوستان
به نظر من شماره 1 یعنی اون تیک مربوط به این است که شما الان به اینتر نت وصل شدید که عکس دو تا مانیتور هست که همون مانیتور های کنار ساعت هستند .
و علامت قفل مربوط به گوشی تلفن شما هستش . یعنی الان شما به اینتر نت وصل هستید و امکان استفاده از گوشی تلفن را ندارید .

sinaset جواب پیغام خصوصی شما را هم وقت کنم می دم الان سرم شلوغ هستش .
سلام دوست من باشه اشكالي نداد هر وقت دوست داشتي جواب بده:20::10::11:
----------------------
من الان فياروال رو بستم و اون شكل قلف رفت به احتمال خيلي زياد اون تيك هم مال ديفالت بودن كانكشن من است من 4 كانكشن دارم واتفاقا اين كانكشني كه الان باهش بالا هستم ديفالت است و كنارش تيك است
ممنون از همه دوستاني كه براي رسيدن به جواب سوالم من رو كمك و ياري كردن تقديم به همه:10::11::11:

K A R I M I
23-02-2008, 16:40
اون تیک مربوط به این هست که ویندوز کانکشن مورد نظر شما رو به عنوان پیش فرض شناخته که اگر چند تا کانکشن داشته باشید می تونید روش کلیک راست کنید و Set as default connection رو بزنید این جوری اون تیک به نمایش در میاد ( رو کانکشن پیش فرض که شما انتخاب کرده اید و روش کلیک راست ... )
اون قفل هم یعنی اینکه ککانکشن مورد نظر شما تحت حفاظت فایروال ویندوز هست اگر فایر وال رو غیر فعال کنید اون قفل میره ...

sinaset
23-02-2008, 16:48
اون تیک مربوط به این هست که ویندوز کانکشن مورد نظر شما رو به عنوان پیش فرض شناخته که اگر چند تا کانکشن داشته باشید می تونید روش کلیک راست کنید و Set as default connection رو بزنید این جوری اون تیک به نمایش در میاد ( رو کانکشن پیش فرض که شما انتخاب کرده اید و روش کلیک راست ... )
اون قفل هم یعنی اینکه ککانکشن مورد نظر شما تحت حفاظت فایروال ویندوز هست اگر فایر وال رو غیر فعال کنید اون قفل میره ...
سلام
ممنون دوست خوبم
دوستمون اون اول صفحه گفته بود
ولي شكا توضيحات تكميلي تر دادي
با اين حال ممنون دوست من :10::11:

K A R I M I
23-02-2008, 17:01
شرمنده ، اصلا حواسم به پست ایشون نبود ...

sinaset
23-02-2008, 17:12
شرمنده ، اصلا حواسم به پست ایشون نبود ...
من كه گفتم اشكالي نداشت
شما هم خوب جواب داديد:10::11: