PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیدن desktop ویندوز کامپیوتر دیگر در اینترنت

sm6m10
22-02-2008, 22:46
چطور میتوان صفحه کامپیوتر دیگری را در اینتر نت دید؟باید چیه کاری انجام داد؟

hakhamanesh
22-02-2008, 23:06
ميتونيد از تروجانهاي كلاينت-سروري استفاده كنيد كه علاوه بر ديدن صفحه مانيتور امكانات فراوان ديگري هم بهتون ميده

behnam_tr
22-02-2008, 23:08
ميتوني از برنامه crossloop كه واقعا بي نظيره استفاده كني اين برنامه رو ميتوني از سايت اختصاصي آن دانلود كني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sm6m10
23-02-2008, 10:22
سلام عزیزان .خیلی ممنون از راهنمایی شما.
1- جناب هخامنش اگر میشددر مورد تروجانهای کلاینت سرویس یک کمی توضیح میدادید ممنون میشدم. مگر تروجانها ویروس نیستند؟از کجا انها را بگیرم. ادرس سایتی را می دادید خیلی ممنون میشدم.

2-جناب بهنام من برنامه crossloopرا دانلود کردم .میشود در مورد کاربرد ان کمی توضیح دهیدکه چطور بان کار کنم.

behnam_tr
23-02-2008, 15:10
:10:به اين آدرس برو آموزش كاملش اينجا هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:11:موفق باشي

tabriz-info
23-02-2008, 17:41
radmin بهترین نرم افزار برای این کاره البته با اجازه طرف نه اینکه مثل تروجان باشه

هر کار میتونی رو ویندوز طرف انجام بدی

sm6m10
24-02-2008, 23:10
دوست عزیز خیلی ممنونم چیز خیلی جالبی بود .خیلی باحال بود .
اما اگر بخواهی کامپیوتر کسی رادر اختیار بگیری که خودش ندونه(یک جوری هک)(بدون اجازه طرف)چطور میشود این کار راکرد؟

tabriz-info
25-02-2008, 08:55
باید از تروجان استفاده کنی

ببین دوست من
من خودم یه مدت دنبال این بودم یعنی مثلا میخواستم شاگردامو راهنمائی کنم مجبور بودم رو دسکتاپشون کار کنم
بالاخره به نرم افزار radmin رسیدم هم میشه دسکتاپ طرف رو در اختیار داشت هم ماوس و هم کیبورد حتی فایلهاشم میشه اجرا کرد

اما قبلنا که یه جوجه هکر بودیم از تروجان هایی مثل sub seven , net devil ,...
استفاده میکردم که الان دیگه این کارارو نمیکنم ولی فکر میکنم sub seven هنوز هم داره اپدیت میکنه
این نرم افزار یه سرور درست میکنه بعد یفرستی به کامپیوتر طرف
بعد ای پی اونو بدست میاری مینویسی تو برنامه بعد هر کاری بخوای میکنی ولی نکن این کارارو

sm6m10
25-02-2008, 09:11
دوست عزیزاز راهنمایی شما ممنونم.
واقعیتش اینکه من تاحالا هیچ هکی نکردم و اصلا با اصطلاحاتی که میگین اشنا نیستم در حد خیلی معمولی .
قصدم فقط یادگیری هک است و خیلی مشتاقم که یاد بگیرم اگر راهنمایی کنید از کجا شروع کنم خیلی ممنونم.

:11::11::11:

tabriz-info
25-02-2008, 09:32
ببین دوست من اصطلاحاتی که من به کار بردم اینا بودن
تروجان و سرور
تروجان یک فایل ویروسی هست که شما به کامپیوتر طرف میفرستید اون اجرا میکنه بعد ip ( هر کامپیوتر که وارد دنیای اینترنت میشه یک شماره اختصاصی براش در نظر گرفته میشه ) طرف رو میفرسته به شما

و بعد شما با استفاده از سرور ( در اینجا همان کنترل کننده تروجان ) اون تروجان رو کنترل میکنید و اطلاعات رو بدست میارید

اولا از اینکه اصطلاحات رو اینطوری گفتم میبخشید خواستم ساده باشه
دوما هکر داریم تا هکر این تروجان بازیا کار جوجه هکراست

هک یه موضوعی نیست که جدا از تمام موضوعات باشه و فقط اونو یاد بگیری

برای هکر شدن باید راه درازی سی کنی
باید سیستم عامل بلد باشی شبکه برنامه نویسی .. بلد باشی

به این میگن هکر اگه هدفت از هک پیدا کردن ای دی یاهو بهتره اصلا سراغش نری
ولی اگه واقعا قصد داری راه دور دراز هک رو طی کنی
بهتره سه سر به انجمن مقالات -- مقالات هک و امنیت و اموزش هک از پایه که مجید زحمتشو کشیده بزنی
بعد که اونارو یاد گرفتی بیا بگم چیکار کنی