PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه می توان Isp بود؟

Mehrban Dost
22-02-2008, 21:52
سلام دوستای گرامی
می خواستم ازتون کمک بخوام.
سؤال های اینه:
1- برای اینکه Isp شیم چه چیزهایی لازمه؟
2- چه کارهایی باید بکنیم؟
3-برای تأسیس شبکه باید چه بکنیم؟
و سوال هایی دیگری که در این مورد مطرح است.
ممنون م شم اگه راهنمایی ام بکنید.

zeynal
23-02-2008, 01:09
ــــــلام
عرض شود حضور دوست گلم که حقیر فقیر سراپا تقصیر حدود یکسال قبل شدیدا در پی تاسیس و راه اندازی مرکزی با تفاسیریکه شما فرمودید بودم- ( عرضه کنندگان خدمات اینترنت رسا یا همون ISP خودمون.
توی همین سایت پی سی وردخودمون هم کلی تاپیک و پست و اینا هم زدم ولی متاسفانه کسی نبودکه یک فقره !راهنمایی درست و حسابی کنه، درهرصورت چیزاییکه این وسط متوجه شدم رو عرض میکنم که شاید به دردت بخوره و بتونه راه گشای شما باشه.
مرجع رسیدگی به درخواست شما و نهایتا عقد قرارداد و تمامی دنگ و فنگه اینکار،‌ سازمان تنظیم و مقررات وارتباطات رادیویی از زیرمجموعه های وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات هست.که قراردادیکه با متقاضیان بسته میشه طبق مصوبه جلسه شماره 19 مورخه 3/10/85 کمیسیون سازمان فوق هست و شما میبایست به تمامی درخواستهای این سازمان به دقت جواب و تمامی مدارک درخواستی رو تحویلشون بدی.
برای اینکه بتونی قدم اول رو برداری به مخابرات شهرستان محل سکونت خودت مراجعه و به قسمت " دیتا" مراجعه کن که مسئولین مربوطه راهنماییت میکنند.
یه چیزی در این بین خیلی مهمه، " بنیــه مــالــی" شما باید قوی باشه، درسته که مخابرات وام وتسهیلات خوبی رو در این ر استا میده، ولی جسارتا عرض میکنم پوست آدم رو میکنه تا این وام به دستت برسه، من خیلی از مراحل رو رفتم،‌من برای شهرستان قم درخواست کردم وموافقت هم شد حتی تا مرحله عقدقرارداد و اعطای تسهیلات هم پیش رفتم ولی با مطالعه دقیق و مشورت با دوستان اهل فن متوجه شدم هرچی کاسبی کنم وکارت بفروشم و اینترنت پرسرعت باین واون قالب کنم و شونه جماعت اینترنت باز رو بگیرم !!!‌ همه اش رو باید دو دستی تقدیم مخابرات عزیز کنم.
در کل نمیگم اینکارو نکن یا نمیگم حتمابرو دنبالش، کار با کلاسی هست و مایه خوبی هم میتونه توش باشه مشروط به اینکه اوضاع جیبت برای شروع باید خوب باشه همینطور اگه مکانی که میخوای دم و دستگاه و تجهیزات رو نصب کنی شخصی باشه و استیجاری نباشه، محلی که باید داشته باشی حتما باید طبقه همکف، بر خیابون اصلی و خیلی شرایط دیگه رو هم داشته باشه.

نشانی سایت سازمان تنظیم و مقررات رادیویی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست که متاسفانه مدتیه این سایت و خیلی از سایتهای وابسته به وزارت فن آوری ارتباطات و اطلاعات باز نمیشه -علتش رو نمیدونم، این آدرس هم هست
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که فکر کنم بشه بازش کرد،اگه موفق بشی این سایت رو باز کنی یا خودشون بازش کنند !!! میتونی کلیه مقررات و دستورالعملهای این کار رو در قالب چند فایل با فرمت pdf دانلود کنی که امیدوارم به دردت بخوره، اگر هم نتونستی اینکارو بکنی با شماره همراه من 6470 451 0912 (امیرزین العابدینی) تماس بگیر تا پرینت تمام اوراق و دستورالعملها رو که نزدیک به تقریبا یکصد صفحه هم میشه برات بصورت پستی ارسال کنم.

در هر صورت اینکار مایه تیله زیادی رو میخوادکه امیدوارم حتما با مطالعه و شناخت کافی قدم برداری.

زنده باشی و برقرار :20:
زین العابدینی

.