PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل شدن به اینترنت بدون کلیک بر روی Connect

Wisdom
22-02-2008, 09:23
سلام دوستان :20:

من میخوام وقتی روی کانکشن اینترنتم کلیک میکنم اتوماتیک به اینترنت وصل بشه و از من نخواد که روی Connect کلیک کنم

پی نوشت :
میخوام سیستمم سر ساعت خاصی روشن بشه و به اینترنت متصل بشه
کانکشن رو توی start up قرار دادم ولی باید روی connect کلیک کرد تا وصل شد

sinaset
22-02-2008, 10:51

من میخوام وقتی روی کانکشن اینترنتم کلیک میکنم اتوماتیک به اینترنت وصل بشه و از من نخواد که روی Connect کلیک کنم

پی نوشت :
---------------
سلام دوست من
اين برنامه كه تو مي من بلد نيستم
ولي فكر بايد توي نوت پت برنامه نوشته بشه و روي استرات اپ گزاشته بشه تا موقعه بالا اومدن ويندوز خودش به صورت اتو ماتيك شمارگيري كنند
يا به شايد هم به وسيله برنامه Scheduled Tasks كه در كنترول پنل قرارد داره (برنامه است براي زمان بندي)بشه كاري كرد
من فقط همين قدر بلد هستم
خدا حافظ:10::11:

mahdi7610
22-02-2008, 11:29

پی نوشت :
سلام دوست عزیز

این کار امکان پذیر هست با امکانات بالا .

برای این کار شما باید کامپیوتر خودتون را به یک روبات تبدیل کنید .
شما با استفاده از دو برنامه ای که به شما معرفی می کنم می تونید به طور اتوماتیک در ساعت معینی کامپیوتر را روشن کنید و سپس به طور اتوماتیک به اینترنت وصل بشید و سپس به طور اتوماتیک شروع به دانلود برنامه مورد نظر کنید و به در نهایت به طور اتوماتیک سیستم را خاموش کنید .
همه این کارها به طور اتوماتیک توسط دو برنامه Auto Power-on & Shut-down و Advanced Dialer انجام می شه .

موفق باشید .

K A R I M I
22-02-2008, 11:59
با اجازه از داش مهدی،
برای اینکه بدون برنامه بتونید مستقیم به اینترنت وصل بشید باید کانکشن رو تو استارت آپ بذارید و مطابق شکل زیر تیک قسمت مربوطه رو بردارید اینجوری هر وقت که ویندوز میاد بالا شما مستقیم به اینترنت وصل میشید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مطلب رو از Carl یاد گرفته بیدم !
روش های دیگه ای هم داره که تو تاپیک بر و بچ صبا نت توضیح داده ام ...

در ضمن اگر بخواهید با برنامه مستقیم به اینترنت وصل بشید و همیشه آن باشید من Tiny Dialer رو پیشنهاد می کنم ...

Greight
22-02-2008, 12:03
با اجازه از داش مهدی،
برای اینکه بدون برنامه بتونید مستقیم به اینترنت وصل بشید باید کانکشن رو تو استارت آپ بذارید و مطابق شکل زیر تیک قسمت مربوطه رو بردارید اینجوری هر وقت که ویندوز میاد بالا شما مستقیم به اینترنت وصل میشید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مطلب رو از Carl یاد گرفته بیدم !
روش های دیگه ای هم داره که تو تاپیک بر و بچ صبا نت توضیح داده ام ...

در ضمن اگر بخواهید با برنامه مستقیم به اینترنت وصل بشید و همیشه آن باشید من Tiny Dialer رو پیشنهاد می کنم ...
دمت گرم آقا خيلي HELPFUL ي !

mahdi7610
22-02-2008, 12:29
سلام دوستان
من خواستم با امکانات بالا باشه . ولی مثل اینکه شماها به کمترین امکانات قانع هستید .

اگه ميخواي چيزي دانلود كني ميتوني از Internet download manager استفاده كني. خودش ساعت رو ازت ميگيره و وصل ميشه و دانلود ميكنه

یا می تونید از دستور زیر استفاده کنید .
جای ISP اسم connection رو بنویس. جای username و password هم که معلومه چی باید بنویسی. بعد فایل رو با پسوند bat ذخیره کن و بذارش توی پوشه start up. هر دفعه سیستمت بالا بیاد خود به خود وصل میشه.
به درد کسایی میخوره که ADSL دارند .
echo off
:1
rasdial ISP USERNAME PASSWORD
if ERRORLEVEL 1 GOTO 1
pause

K A R I M I
22-02-2008, 12:33
واقعا که مهدی عزیز داره کولاک میکنه ، خیلی ترفند باحالی هست ، ممنون

mahdi7610
22-02-2008, 13:04
واقعا که مهدی عزیز داره کولاک میکنه ، خیلی ترفند باحالی هست ، ممنون
سلام کریمی جان

این ترفند را خونه یکی از دوستام که ADSL داشت به کار بریدم که خیلی خوب جواب داد .
اگه می خواهین پنجره کانکشن بعد از کانکت شدن بسته بشه pause را از اخرش بردارید .

اگه شما هم مثل من از internet download manager استفاده می کنید میتونید توی تنظیماتش بگد که خودش به صورت پیش فرض از کانکشن اینترنت استفاده کنه و اگه قطع بشی خودش شماره میگیره.

به قسمت Option برید و در قسمت Dial Up بایست تیک Use Windows Dial Up Networking رو فعال کنید .
به طور پیش فرض فعال هستش ولی اگه نیست شما فعالش کنید . بعد هم کانکشن اینترنتتون را انتخاب کنید . اگه دانلودی مشغول انجام باشه در صورتی که قطع بشی خودش دوباره وصل میکنه .

موفق باشید .

Wisdom
22-02-2008, 13:26
سلام

با torrent دانلود میکنم فقط مشکلم این بود که ازم میخواست کانکت بشه که اون هم حل شد
mahdi7610 جان از شما هم ممنون