PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جلو گیری از اجرای ایمیج در درایو مجازی ...

negahefarda
22-02-2008, 04:18
سلام .

دوستا عزیز روشی رو بلدن که : جلوی باز شدن ایمیج رو در درایو های مجازی مختلف بگیره ؟؟

موفق باشید .

mobiledead
22-02-2008, 08:17
اگه با VirtualCD بسازی میتونی روش پسورد بزاری

negahefarda
22-02-2008, 08:58
نمی دونم چه طوری میشه ؟

یعنی وقتی توی درایو های مجازی بخواد باز بشه پسورد می خواد ؟

راهنمای بیشتر .

mobiledead
22-02-2008, 09:39
1. پسوند ایمیجی که میسازی حتما باید Vc4 باشه که مختص ویرچوال سی دیه
2. آره ، هم وقتی که میخوای تو درایو مجازی قرارش بدی ، هم وقتی که میخوای دستکاریش کنی ، هم وقتی که میخوای مشخصات ایمیج رو ببینی
خلاصش کنم : تو همه حالت ازت پسورد میخواد

Morteza_SOS
23-02-2008, 02:21
1. پسوند ایمیجی که میسازی حتما باید Vc4 باشه که مختص ویرچوال سی دیه
2. آره ، هم وقتی که میخوای تو درایو مجازی قرارش بدی ، هم وقتی که میخوای دستکاریش کنی ، هم وقتی که میخوای مشخصات ایمیج رو ببینی
خلاصش کنم : تو همه حالت ازت پسورد میخواد

مي شه بيشتر توضيح بديد !!! فكر نكنم بشه :41::41::41: ولي خوب وقتي شما مي گي مي شه يعني مي شه پس مي شه بگيد چطوري مي شه !

mobiledead
23-02-2008, 13:10
دیگه چی رو توضیح بدم؟
من که همشو گفتم
چطور میگی نمیشه؟ من خودم دارم استفاده میکنم.!!!

mahramasrar2
05-03-2008, 01:12
دوستان مي دونيد مشگل كجاست؟ موضوع اينه كه طرح سئوال از ابتدا در اين تاپيك به صورت غلط مطرح شده !!!

چرا؟ براي اينكه اگر كسي بتواند از يك cd ايميج به صورت صحيح بگيرد آنوقت به چه دليل بايد بروي آن پسورد بگذارد؟
براي اينكه خودش مجددا نتواند ْآنرا رايت كند يا استفاده كند؟!!!
واگر قصد اين است كه موقع رايت شدن يك cd وقتي كسي از آن ايميج گرفت به يكباره آن ايميج كه تا حالا يك cd درست وحسابي بوده به يك فايل پسورد دار تبديل شود هم كه محال وتا حدي هم خنده دار است

در راحت ترين حالت اگر منظورتان اين است كه كسي سراغ كامپيوتر شما نيايد وايميج يك cd را در درايو مجازي لود نكند !!! خوب با winrar آنرا فشرده وهمزمان پسورد گذاري كنيد
مي خواهيد آز ايميج استفاده كنيد ؟ خوب پس شايد بهتر باشد كه با فولدر لاك پوشه آنرا قفل كنيد

اگر چه من هنوز هم نفهميده ام چرا وبه چه دليل يك شخص عاقل وبالغ بايد از يك cd ايميج بگيرد وبعد بروي آن پسورد بگذارد شما مي دانيد؟!!!
+++
بنابراين به آن روي سكه نگاه مي كنيم كه ببينيم قصد از ايجاد اين تاپيك چه بوده؟ نمي دانيد؟
خوب معلوم است نگارنده منظورش اين است كه چگونه مي توان كاري كرد كه كسي نتواند از cd هاي ما ايميج بگيرد ودر صورتي كه ايميج گرفت اين ايميج خراب باشد وبه در كسي نخورد ولي از آنجا كه بسياري از ما ايرانيان توانائي تايپ بيش از يك خط را در خود نمي بينيم نتيجه اين مي شود كه دوستان تاپيك را به گونه اي ديگر مي فهمند!!

mobiledead
05-03-2008, 06:35
دوستان مي دونيد مشگل كجاست؟ موضوع اينه كه طرح سئوال از ابتدا در اين تاپيك به صورت غلط مطرح شده !!!

چرا؟ براي اينكه اگر كسي بتواند از يك cd ايميج به صورت صحيح بگيرد آنوقت به چه دليل بايد بروي آن پسورد بگذارد؟
براي اينكه خودش مجددا نتواند ْآنرا رايت كند يا استفاده كند؟!!!
واگر قصد اين است كه موقع رايت شدن يك cd وقتي كسي از آن ايميج گرفت به يكباره آن ايميج كه تا حالا يك cd درست وحسابي بوده به يك فايل پسورد دار تبديل شود هم كه محال وتا حدي هم خنده دار است

در راحت ترين حالت اگر منظورتان اين است كه كسي سراغ كامپيوتر شما نيايد وايميج يك cd را در درايو مجازي لود نكند !!! خوب با winrar آنرا فشرده وهمزمان پسورد گذاري كنيد
مي خواهيد آز ايميج استفاده كنيد ؟ خوب پس شايد بهتر باشد كه با فولدر لاك پوشه آنرا قفل كنيد

اگر چه من هنوز هم نفهميده ام چرا وبه چه دليل يك شخص عاقل وبالغ بايد از يك cd ايميج بگيرد وبعد بروي آن پسورد بگذارد شما مي دانيد؟!!!
ایمیحی که با ویرچوال سیدی گرفته میشه هر وقت که شخص بخواد قابل پسوردگذاریه
----------
شما اومدی الکی مسئله رو پیچوندی
چرا غذا رو اونوری میخوری؟
اگه با winrar اینکارو انجام یده برای بازکردن فایلها مجبوره که مدتی رو صبر کنه
فرض کن که این فایلها CD نباشه و DVD باشه , اینطوری که باید نصف روز رو منتظر باز شدن فایلها بشه
وقتی میشه یه کار رو یه بار انجام داد چرا این آقا باید از یه برنامه ی دیگه به قول شما فولدر لاک استفاده کنه؟
شما میخوای یه بار ایمیج گرفته شه و یه بارم با یه برنامه ی دیگه لاک شه ؛ که کار اشتباهیه

بنابراين به آن روي سكه نگاه مي كنيم كه ببينيم قصد از ايجاد اين تاپيك چه بوده؟ نمي دانيد؟
خوب معلوم است نگارنده منظورش اين است كه چگونه مي توان كاري كرد كه كسي نتواند از cd هاي ما ايميج بگيرد ودر صورتي كه ايميج گرفت اين ايميج خراب باشد وبه در كسي نخورد ولي از آنجا كه بسياري از ما ايرانيان توانائي تايپ بيش از يك خط را در خود نمي بينيم نتيجه اين مي شود كه دوستان تاپيك را به گونه اي ديگر مي فهمند!!
من فکر میکنم شما یا متوجه ی موضوع تاپیک نشدین یا در مورد ایمیج سیدی اطلاعاتتون کمه
یه مثال میزنم
فرض کنیم من و دوستام رفتیم یه روز تعطیلات , از خودمون فیلم گرفتیم
دلیلی نداره که من بخوام ابن فیلم رو همه ی خانواده ببینن , پس میام ازش ایمیج میگیرم و روش پسورد میزارم تا قابل دسترسی نباشه و هر وقت هم که بخوام بتونم سریع وارد درایو مجازی کنم و ببینمش

Reza goli
05-03-2008, 13:37
بسم رب شهدا!

اگر با رمز گذاري شد كه هيچ و اگر نه ...
بايد بگويم اگر بخواهيد رايت شود ولي در درايو مجازي نباشد هرگز نمي شود تا جايي كه برخي ايميج ها در درايو مجازي باز مي شوند ولي در رايت نمي شوند!

mahramasrar2
05-03-2008, 20:00
mobiledead دوست من !!! با تشكر از جواب پر مفهوم شما !
البته من هنوز معتقدم منظور نگارنده همان است كه گفتم مي گوئيد نه؟!!
در باره اطلاعات من درباره قفل گذاري البته من هيچ ادعائي نكرده وتنها براي يادگيري اينجا هستم

negahefarda
06-03-2008, 07:10
mobiledead دوست من !!! با تشكر از جواب پر مفهوم شما !
البته من هنوز معتقدم منظور نگارنده همان است كه گفتم مي گوئيد نه؟!!
در باره اطلاعات من درباره قفل گذاري البته من هيچ ادعائي نكرده وتنها براي يادگيري اينجا هستم

ای با با .... دوست عزیز !!! بالا : که گفتی ما غلط می رسونیم ..... ما که ناراحت نشدیم !!!!!!:19:
دوباره میگم که خوب بفهمید : تا حالا شده یه سی دی گیرت بیاد و ازش با کلون سی دی ایمیج بگیری و بعد بخوای توی ویژوال درایو بازش کنی بهت بگه فرمتش خرابه ویا دیسک شما فاسد شده !!!!!!!!!!!
در حالت های پیشرفته تر هم اگه همون ایمیج و رایت برنی بازم سی دی خراب بشه و بالا نیاد !!!!
حالا وین رر و این لاک واون لاک و چه بدری من می خوره

باتشکر از همگی .:10:

pejmanp
10-03-2008, 10:27
من یه راهنمایی ساده می کنم :
توی فایل اتورانتون اینو بنویسید که باید چک کنه که ایا برنامه های ساخت امیج مجازی روی سیستم در حال اجرا هستش و یا نه ! . اگه بود اجرا نشه و بسته بشه و اگه نبود اجرا همین به همین سادگی . برای این کار شما باید یه لیست کاملی از این برنامه ها تهیه کنید .

mahramasrar2
11-03-2008, 00:30
من یه راهنمایی ساده می کنم :
توی فایل اتورانتون اینو بنویسید که باید چک کنه که ایا برنامه های ساخت امیج مجازی روی سیستم در حال اجرا هستش و یا نه ! . اگه بود اجرا نشه و بسته بشه و اگه نبود اجرا همین به همین سادگی . برای این کار شما باید یه لیست کاملی از این برنامه ها تهیه کنید .

ميشه لطف كني بگي چطور؟ وبا كدوم برنامه؟ ضمن حتي الامكان كامل توضيح بده وتلگرافي صحبت نكن
مرسي!!:5:

negahefarda
11-03-2008, 08:19
دوست عزیز لطف کردی من هم با نظر دوستمون موافقم جنگ که نیست تلگراف میزدیم . بی خیال ما منتظرم که این اسکریبت یا دستور اتوران رو چه طوری به کار ببریم .

یه مشکل یا یه سوال : کار شما فقط در مورد اتوران صدق می کنه و لی اگه یه فایل (ها) داشته باشیم جدای اتوران به راحتی کش میبرنش !!!