PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Travian

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

S A M A N½
21-02-2008, 16:07
سلام دوستان .

بازیه Travian یک بازیه استراژیکیه که توی اون کاربرها پس از عضو شدن دهکده ی خودشون رو بزرگ میکنند، تیم تشکیل میدهند، سپاه میسازند و با دشمنان و دیگران وارد جنگ میشوند.

بازي بسيار جالبيه !

1- با ديال آپ هم ميتونيد اين بازي هيجان انگيز رو انجام بدين
2- نياز به سيستم بالا نداره ، و تو صفحه ي مرورگر اجرا ميشه

در ضمن ما يك گروه هم داريم كه بعد از عضو شدن ميتونيد به ما بپيونديد.

توضيحات لازم بازي رو هم ميگم!

با تشكر از simko .

اين هم نمايي از بازي هستش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا همين تا بعد:31:

S A M A N½
21-02-2008, 16:11
برای ثبت نام باید به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بروید. در آنجا پس از زدن Register، سرور پنج را انتخاب کنید. (عکس پایین)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

** موقع ثبت نام سرور 5 رو انتخاب كنيد * و North-West رو انتخاب كنيد

سپس یک صفحه ی کوچکتر باز میشود که آنجا میتوانید سرور مورد نظرتان را انتخاب کنید. دوستان لطفاً سرور پنجم رو انتخاب کنید. چون سایر دوستان نیز در این سرور حضور دارند. به یاد داشته باشید اگر بر روی سرور پنجم ثبت نام کنید، بعداً فقط از آن سرور میتوانید Log In کنید و سایر سرور ها شناسه ی کاربری و رمز عبور شما را نخواهند شناخت.

سپس به صفحه ای منتقل میشوید که یک لقب برای خود انتخاب میکنید، ایمیل خود را میدهید و سپس پاسوردی برای عضویت در بازی میدهید. پایین صفحه نژادی که میخواهید با آن دهکده ی خود را توسعه دهید انتخاب میکنید.
Romans = نژاد رومی ها
Teutons = نژاد ژرمن ها
Gauls = نژاد فرانسوی ها
نظر شخصی من اینه که رومی ها سریعتر از دو نژاد دیگر رشد و توسعه می یابند. لذا من شخصاً رومی را انتخاب کردم. با این وجود دو نژاد دیگر هم ویژگی هایی دارند که رومی ها ندارند. (هر کدام برای خود نقطه ی قوت و ضعف دارند).
بعد از انتخاب نژاد، موقعیت خود را وارد میکنید. بهتره که همه به هم نزدیکتر باشیم تا بهتر به کمک همدیگه بشتابیم. لذا North-West را انتخاب کنید.

در پست های آتی در مورد این نژادها بطور مفصل توضیح داده خواهد شد.
بعد از ثبت نام ایمیلی به شما فرستاده میشود که با آن اکانت خود را فعال میکنید.

Gabana
خو اینکه کپی ترایبال وارز هست که !

S A M A N½
بعد از ثبت نام و Log In کردن، یک دهکده در اختیار شما قرار میگیرد با این شکل:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 665x531 and weights 58KB.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حال هر یک از بخش ها راتوضیح و تعریف میکنیم. برای همین قسمت های مختلف را شماره بندی میکنیم. مانند شکل زیر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 625x566 and weights 64KB.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. با زدن این دکمه، کل دهکده ی شما نمایش داده میشود. یعنی همین صفحه ای که الآن در بالا مشاهده میکنید.
2. با زدن این دکمه وارد "مرکز" دهکده میشوید. آنجا جایی است که میتوانید ساختمانها و امکانات جدید را بنا کنید. برای دیدن مرکز شهر میتوانید دایره ی وسط دهکده را نیز کلیک کنید. هر دو راه یکی است.
3.با زدن این دکمه دهکده ی خود و همسایگان اطراف خود را مشاهده میکنید. اینکه اطرافیان شما چه کسانی هستند، جمعیت هر کدام از دهکده های اطراف چقدر است و الی آخر...
4. اگر میخواهید کاربری را پیدا کنید، از این قسمت میتوانید نام آن را جستجو کنید تا اطلاعات کاملتری بدست آورید.
5.در این قسمت نامه ها (پیام ها) و اعلامیه ها را چک میکنید.
6. این آیکن مربوط میشود به "الوار" یا "چوب" های شما. این یکی از چهار منابع (Resource) هایی است که شما دارا هستید. عدد روبروی آن 756/800 است. معنی آن این است که تا سقف 800 الوار میتوان در انبار جمع کرد و در حال حاضر 756 الوار جمع آوری شده است.
7.این آیکن به معنی رس میباشد و دومین منبع در دهکده ی شما است. اعداد روبروی آن نیر مانند توضیحات داده شده برای الوارها است.
8. آین آیکن نماد آهن است که سومین منبع شما خواهد بود.
9. این آیکن محصولات شما است که برای تغذیه ی مردم و ارتش بکار میرود. یعنی حکم گندم و... را دارد.
10. این آیکن نماد تعداد واحدهای مصرفی غذا در دهکده ی شما ست. 2/12 بدین معنی است که: توسط دهکده ی شما 12 واحد (در ساعت) محصولات غذایی تولید میشود و 2 واحد آن در هر ساعت به مصرف میرسد.
11. در این مکان میتوانید ببینید هر کدام از منابع شما چند واحد در ساعت تولید میشوند.
Lumber = الوار
Clay = رس
Iron = آهن
Crop = محصولات غذایی
12. در این قسمت اگر سربازی داشته باشید نشان داده میشود.
13. مناطق جنگلی. این مناطق مسئول ساخت الوارها هستند. با آپگرید این مناطق سرعت ساخت الوارها بالاتر میرود.
14. مناطق معدن آهن. این مناطق مسئول تولید آهن هستند. با آپگرید این مناطق سرعت ساخت آهن بالاتر میرود.
15. مناطق زراعتی: این مناطق مسئول تولید منابع غذایی هستند. با آپگرید این مناطق سرعت تولیدات غذایی بالاتر میرود.
16. مناطق حفاری رس. این مناطق مسئول استخراج خاک رس هستند. با آپگرید این مناطق سرعت ساخت رس در دهکده ی شما بالاتر میرود.

S A M A N½
21-02-2008, 16:13
خو اینکه کپی ترایبال وارز هست که !خوب آره اينم سبكش همونه ولي خيلي جالبه ها .

منم چون ديدم بازي خوبيه و تاپيك نيست گفتم بزنم خوشتون مياد:31:

S A M A N½
21-02-2008, 16:14
برای آپگرید هر چیزی در بازی، تنها کافیست روی آن "کلیک" کنید تا به صفحه ی دیگری منتقل شوید و سپس در آنجا منبع/ساختمان و یا جسم مورد نظر را یک سطح بالاتر یا به اصطلاح آپگرید کنید.

برای مثال میخواهیم یکی از مزارع را از Level 0 به Level 1 آپگرید کنیم. روی یکی از محصولات غذایی کلیک میکنیم و با صفحه ای مشابه عکس زیر روبرو میشویم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 688x491 and weights 49KB.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در عکس بالا شماره ی یک مقدار منابع لازم برای آپگرید به مرحله ی بعدی است. یعنی به 70 واحد الوار، 90 واحد خاک رس، 70 واحد آهن و 20 واحد غذا نیاز است تا به مرحله ی بعدی آپگرید کنید. همچنین با آپگرید به مرحله ی 1 مقدار مصرف غذایی شما 0 عدد افزایش می یابد و 2 دقیقه و 30 ثانیه برای آپگرید زمان لازم است. قسمت شماره ی دو منابع هایی است که در حال حاضر در دست دارید. اگر زمانی خواستید آپگرید کنید اما با پیغام Too few resources روبرو شدید، به معنای آن است که منابع لازم برای آپگرید را ندارید و باید مدتی صبر کنید تا منابع به اندازه ی مورد نیاز برسد.
قسمت آبی رنگ نشان دهنده ی تاثیر آپگرید است. در عکس بالا اعلام میکند که تولید فعلی مواد غذایی در این مزرعه 2 واحد در ساعت است و با آپگرید آن، به 5 واحد در ساعت افزایش سرعت می یابد.

S A M A N½
21-02-2008, 16:14
بر روی مرکز دهکده کلیک کنید. با تصویری مشابه تصویر زیر روبرو میشوید. به دایره ها دقت کنید. (در داخل هر دایره یک نقطه ی قرمز گذاشته ام). این دایره ها را میتوانید کلیک کنید تا یک بنا برای خود بسازید. هر بنا یا ساختمان کار ویژه ای را انجام میدهد. از انبار گرفته تا سفارتخانه و پایگاه سپاه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 680x579 and weights 82KB.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس از کلیک بر روی هر یک از این دایره ها با یک لیست مشابه عکس زیر روبرو میشوید. به خاطر داشته باشید بعد از پیشرقت دهکده ی خود ساختمان های جالبتر و پیشرفته تری برای ساختن در لیست گنجانده میشوند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 662x719 and weights 75KB.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Warehouse: این ساختمان یک انبار برای منابع "چوب"، "رس"، و "آهن" است. اگر این ساختمان را بسازید، محدودیت جمع آوری سه منبابع بالا از 800 واحد بیشتر میشود. پس از تکمیل ساخت این انبار، میتوانید آن را آپگرید کنید تا باز هم فضای بیشتری برای جمع آوری چوب، رس و آهن داشته باشید.
Granary: این ساختمان نیز یک انبار است. منتها فقط برای مواد غذایی!. عملکرد این ساختمان دقیقاً مشابه Warehouse است اما فقط برای تولیدات غذایی کاربرد دارد.
Embassy: یا ساختن این بنا، شما دارای یک سفارت خانه میشوید. یکی از کارایی که با سفارتخانه انجام میدهند عضویت در گروه ها است. برای اینکه کاربری عضو یک گروه گردد، به سفارتخانه نیاز دارد چون از طریق سفارتخانه دعوتنامه ارسال خواهد شد.
Cranny: یکی از مهمترین قسمت بازی همین Cranny است. کار آن پنهان کردن منابع شماست. چرا پنهان میکنیم؟! جواب ساده است! چون اگر به دهکده ی شما حمله شد، دشمن نتواند منابع شما را پیدا و به غارت ببرد. در حقیقت با داشتن Cranny، منابع زیادی را گارانتی شده حفظ میکنید. تا سقف 1000 واحد از هز منابع را میتواند مخفی کند پس سعی کنید هر از چند گاهی این را آپگرید کنید، بعداً به آن نیاز اساسی خواهید داشت!.

S A M A N½
21-02-2008, 16:15
شما میتوانید از بین سه قبیله ی رومی، ژرمنی و فرانسوی یکی را برای خود انتخاب کنید. هر قبیله برای خود نقطه ی ضعف و قوتی دارد و ارتش هرکدام با دیگری تفاوت بسیاری دارد. پس یک مسئله ی حیاتی است که کدام قبیله مناسب ترین انتخاب برای شما است.

رومیان:
یکی از قبایل بازی است که بخاطر راحتی در بازی کردن با آنان، برای مبتدی ها مناسب است. بخاطر سطح بسیار بالای رومیان در توسعه ی اجتماعی و تکنولوژیکی، آنان استاد ساخت و ساز و هماهنگ بودن هستند. ارتش آنان نیز جزو برگزیدگان آنها خواهند بود. رومی ها برای حمله و دفاع بسیار مناسب و متعادل هستند. برای تضمین این گفته، خاطر نشان میشود که ارتش رومی ها برای زمان طولانی و با هزینه ی زیادی آموزش داده میشوند! پیاده نظام رومی یک افسانه ی جاودانه است، اما در زمینه ی دفاع در برابر دشمنان به اندازه ی دو قبیله ی دیگر خوب نیست.
برای کاربران مبتدی و آن دسته که دقیقاً نمیدانند چه باید بکنند، رومی ها انتخاب مناسبی خواهد بود.

تفاوت ها با دیگر قبائل:
میتوانند ساختمان ها، بناها و منابع را همزمان با هم آپگرید کنند.
دارای قدرت دفاعی بالا بخاطر قابلیت ساخت "دیوار اطراف شهر"
بازرگانان رومی هر بار 500 واحد منبع را میتوانند رد و بدل کنند. سرعت آنان 16 دشت در ساعت است. (بازرگانان کسانی هستند که هنگام ساخت بازار برای شما معامله ها را رد و بدل میکنند. مانند تعویض منابع با سایر کاربران در بازار - در کل کار آنها تنها رساندن منابع ارسالی به طرف معامله است.)
پیاده نظام های بسیار قدرت مند و سواره نظام های متوسط هستند
پیشرفت رومیان نسبتاً طولانی و پر هزینه است.

S A M A N½
21-02-2008, 16:16

فرانسوی ها
فرانسویان آرام ترین و صلح آمیزترین قبیله در بین سه قبایل بازی هستند. ارتش آنها برای "دفاع" آموزش دیده اند، اما با این وجود، نیروی حمله ی آنها هنوز هم با دو قبیله ی دیگر قابل قیاس است. آنان سوارکار "به دنیا آمده اند"، اسب هایشان به سرعت تاختن مشهورند که همین موجب میشود تا سوارکاران بتوانند دشمنان را طوری ضربه بزنند که بیشترین خسارت را متحمل شوند. آنان بخوبی دشمنان را گیج میکنند و از آن نهایت استفاده را می برند.این قبیله بسیار خوب دفاع میکند، با این وجود تاکتیک های سلطه جویانه نیز امکان پذیرند. در این فبیله میتوان از بین بسیاری از استراتژی های موجود، مناسب ترین را انتخاب کرد. مانند تدافعی "یا" تهاجمی، گرگ تنها (یک اصطلاح است به معنای فردی که قبلاً در جمع برای خودش کسی بود اما حالا یک تنهای بیگانه است - متکی بودن به خود) "یا" کمک کننده ی مطمئن، بازرگان "یا" غارتگر، پیاده نظام "یا" سوارکار، مهاجر "یا" تسخیر کننده... داشتن و رهبری کردن این قبیله نیاز به تجربه و استعداد دارد با این وجود برای مبتدایان نیر قبیله ی مناسبی است.

تفاوت ها با دیگر قبایل:

سریع ترین "ارتش" در بازی
دیوار دفاعی متوسط دور دهکده
بازرگانان میتوانند 750 واحد منبع را با سرعت 24 دشت در ساعت رد و بدل کنند.
Cranny آنها دو برابر دیگر قبایل است.
مهاجران آنها ارزان قیمت هستند
دارای ساختمان تله هستند که دیگر قبایل آن را دارا نمی باشند. (توسط ساختمان تله میتوان دشمنانی که برای غارت حمله میکنند را به راحتی زندانی کرد!)

S A M A N½
21-02-2008, 16:16

ژرمن خشن ترین و مهاجم ترین قبیله در بین قبایل است. ارتش آنان به وحشتناک، غضبناک بودن و آشفتن در هنگام حمله بردن مشهورند. آنان مانند دسته های چپاولگر حرکت میکنند، و حتی از مرگ نمی هراسند!
اما آنها از انضباط ارتشی که در رومیان و فرانسویان وجود دارد بی بهره اند. همین باعث ضعف آنها در هنگام "دفاع" شده است. برای کاربران خشن و با تجربه، ژرمن ها بهترین انتخاب است.

تفاوت با دیگر قبایل:
دشمنان اگر Cranny هم داشته باشند، باز هم 1/3 (یک سوم) منابع را میتوانند پیدا کنند و به غارت ببرند.
دیوار دور شهر از جنس زمین که از بین نمیروند اما با این وجود در هنگام حمله به اندازه ی دیوارهای رومیان و فرانسویان جلوی دشمن را نمی گیرد. (چیزی شبیه تپه هایی ساخته شده دور تا دور شهر)
بازرگانان میتوانند 1000 واحد منبع را با سرعت 12 دشت در ساعت رد و بدل کنند.
ارتش آنها بسیار سریع و با هزینه ای ناچیز تعلیم داده میشوند که غارتگرانی عالی هستند.
دفاع ضعیف.

S A M A N½
21-02-2008, 16:17
Travian Plus یه قابلیت این بازی است که توصیه میشود در اول بازی که منابعتون کم اومد استفاده کنید یکمی هم برای بعدا سکه نگه دارید.
توضیحات بیشتر:
شما از سمت چپ بازی وارد Travian Plus بشوید
صفحه زیر رو میبینید:

در بالای صفحه چهار قسمت Tariffs | Advantages | Gold | FAQ رو میبینید که در مورد اینا میگم

Tariffs: در مورد خرید سکه نوشته سکه در Plus نقش مهمی دارد. از این صفحه میتونید سکه رو از طریق اس ام اس (برای خارج) و تلفن (اینم برای خراج) و از طریق مستر کارت و پای پال و کارتای اعتباری بخرید.

Advantages: قابلیت Plus ها رو نوشته مثلا برای Plus Account نوشته چه قابلیتای داره که باید فقط کمی انگلیسی بلد باشید.

Gold: این صفحه صفحه ای هست که عکسش هست در اینجا میتونید از Plus ها استفاده کنید.

FAQ: این صفحه سوال و جواب در مورد Plus هست.

اکنون در مورد Gold اطلاعات بیشتری میدم:

برای هر سرویس Plus شما به Gold نیاز دارید در اول بازی گلد شما 35 است و وقتی که تمام شد اگه میخواید بازم از سرویسا مصرف کنید بخرید که باید به صفحه Tariffs بروید.

در مورد سرویس های Plus:

Plus Account: این سرویس قابلیت های زیادی رو به ما میده. 7 روزه هست. میتونید درباره قابلیت هاش به Advantages بروید. اما در مورد منابع و حمله و دفاع فایده ای نداره فقط از لحاظ ظاهر هست توصیه میکنم فعالش نکنید. در ضمن 15 گلد میخواد.

+25% Production: Lumber: این قابلیت %25 به صنایع تولید چوپ اضافه میکنه فقط تا 7 روز هست. 5 گلد میخواد.

+25% Production: Clay: این هم %25 به صنایع سفال اضافه میکنه فقط 7 روزه. 5 گلد میخواد.

+25% Production: Iron: این هم %25 به صنایع تولید آهن اضافه میکنه فقط 7 روز هست.اینم 5 گلد میخواد.

+25% Production: Crop: این هم %25 به صنایع تولید غذا اضافه میکنه فقط 7 روزه. این هم 5 گلد میخواد.

+10% Attack value: این % 10 درصد به قدرت حمله شما اضافه میکنه 7 روزه هستش 3 گلد میخواد.

+10% Defense value: این نیز % 10 به قدرت دفاعی اضافه میکنه هفت روزه هست و سه گلد میخواد.

Complete construction orders and researches in this village immediately. (Does not work for Palace and Residence): یعنی شما به محض اینکه یه ساختموو میزنی بسازه بلا فاصله بسازه. 2 سکه میخواد . فوری هست

1:1 Trade with the NPC merchant: یک و یک دقیقه به سرعت تاجران اضافه میکنه. 3 گلد میخوادش فوری هست.

S A M A N½
21-02-2008, 16:18
خوب توضيحات تموم شد ، حالا عضو بشين كلي حال ميده

mohsen_sir
21-02-2008, 16:22
اين كه همون تريبال وارزه!
فقط بعضي جاها گرافيكش عوض شده

S A M A N½
21-02-2008, 16:34
اين كه همون تريبال وارزه!
فقط بعضي جاها گرافيكش عوض شده

خوب آره سبكش خيلي شبيه اونه ، ولي ميشه امتحانش كرد جالبه ها

Age Of Empire
22-02-2008, 22:05
سلام
منبع فروم سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست !

در ضمن اون آموزش plus رو من نوشتم شما برای چی بدون اجازه دزدیده؟ آقای samanvali?

B O L O T
22-02-2008, 23:10
اینجا ادامه بدین ولی من توصیه میکنم بازی اکرام (ikariam ) رو انجام بدین

aRThaS_08
18-02-2009, 15:48
شدیدا نیازمند یک اکانت رنکینگ بالا توی سرور فارسیش هستم (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

خواهشا کسی اگه داره میخاد واگذار کنه بهم خبر بده

King_90
20-02-2009, 20:42
هوم.یکی از دوستان من شدیدا خره این بازی هست و من هرجور که فکر می کنم می بینیم ترایبال یک سروگردن از این بازی برتر هستش.
یک سری جزیئیات ابکی اضافه کردن نشانه برتری بازی نیست و صرفا تجملاتی هستش.اما خیلی از معرفی خوبتون خوشحال شدم.

forbidden boy
25-02-2009, 11:35
ولی این سرور فارسی جدید خیلی حال می ده...بیاین بازی کنیم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

payam
07-03-2009, 15:26
كسايي كه تو سرور ايران هستن يوزر خودشونو بگن . مختصات هم همينطور . شايد به هم پيوستيم

Dr.mc
07-03-2009, 18:47
مصاحیه با tamcat نفر اول بازی تراوین در ایران

ممکنه کمی بیشتر خودتونو رو معرفی کنین؟
بله، من امين، 26 ساله، ساکن بندر دیلم و فارغ التحصیل مکانیک جامداتم

امین جان چند وقته که تروین بازی میکنی و چطور با این بازی آشنا شدی؟
25 روزه، از طریق دوستام

یعنی این اولین تجربه‌ی بازی تونه؟
بله

بعنوان اولین تجربه موفقیت خیره کننده ایه.
شايد، ...ولي من اشتباهات زيادي مرتکب شدم

مثلن؟
زيادن، مثل دست کم گرفتن حریفان. اما دوست دارم اگه وقت شد توی دات کام جبران کنم.

روزی چند ساعت بازی می‌کنی؟
من 18 الي 20 ساعت

20 ساعت؟ واقعن؟!
بله، امروز از اون بيست ساعتي‌هاست
در واقع من 20 ساعت آنلاينم و سعی می‌کنم به باقی کارهام بین ساعات بازی برسم.

TomCat رو چند نفر مدیریت می‌کنن؟
من و دوستم حسین که 21 سالشه، با هم همشهری هستیم و کامپیوتر میخونه، در واقع موقعی که من نیستم اون به کارا میرسه.

کمی در مورد اسم اکنتت توضیح میدی؟ چرا تام کت؟
تام کت (F14) اسم یک هواپیمای شکاری و بمب افکنه برای اولای بازی و F117 هواپيماي پرواز در شب به منظور حملات شبانه که تا حالا کلي موفق بوده...

یک سوالی که شاید برای خیلی‌ها مطرح باشه اینه که چطور به این رتبه رسیدی، خیلیا با تو بازی رو شروع کردن ولی به موفقیت تو نرسیدن. ممکنه کمی در مورد مدیریت اول بازی صحبت کنی و اینکه چطور باید قوی و خوب شروع کرد؟
خوب استراتژي ما با بقيه فرق مي‌کنه

ممکنه کمی در مورد استراتژیتون برامون بگی؟
اين توضيحي طولاني داره
ضمنن از اونجا که محيط تراوين يه محيطي هست که بازيکناني با افکار گوناگون داره نمي‌شه براي حريفان نسخه پيچيد، بايد رفتار هاي اونا رو بررسي کرد. کاري که من انجام دادم.

چطور حملاتتون رو مدیریت می‌کنین؟ مثلن می‌تونی به ما بگی بطور متوسط روزی چندتا حمله انجام میدین؟
دارم در اين مورد تجربه کسب مي‌کنم. بيشتر از 300 مورد

هیچ شده وقتی به کسی حمله می‌کنی با خودت این فکر رو کرده باشی که با حمله‌های مداومت امکان رشد رو به یک تازه وارد نمی‌دی و تصمیم گرفته باشی حمله نکنی و بهش فرصت بیشتری برای بازی بدی؟
من با اين شيوه حمله مداوم مخالفم اصلا کم اتفاق مي‌فته تو فکر فارم کردن باشم.

و دلیل مخالفتت؟
سریه! من اين نظرم رو شاید بعدا توضيح بدم

اگه یه تازه وارد ازت درخواست کمک کنه بهش جواب می‌دی؟ یعنی اساسن به سوالاتشون جواب میدی
اگر حتی به نظرت معمولی و سطحی برسن؟
من روزي بيش از 100 مورد درخواست کمک دارم، اگه نزديکم باشه شايد

منظورم کمک از جنس نیرو یا منابع نیست، مثلن سوالی در مورد بازی داشته باشه؟
راهنماي؟ خوب نه! اخه وقت نمي کنم، الان هم همه نيروهام موندن...

من توی پروفایلتون این جمله رو دیدم "تنها تفاوت طوفان و نسیم در نحوه ی برخورد آنهاست." میخوام بدونم نظرت در مورد مقوله‌ی قدرت چیه؟
قدرت امنيت مياره و امنيت صلح

گفتی صلح...من یه پیامی دریافت کردم که گروهی دنبال ایجاد اتحاد صلح در تروین هستن و خواسته بودن که معرفی بشن. فک می‌کنی تقابل این گروه و شما که شعار جنگ جنگ تا پیروزی در پروفایلتون هست
چطور می‌شه؟
البته من اتحاد «...» رو به خاطر حس جنگ طلبيشون انتخاب کردم. وقتی از صلح حرف میزنم منظورم صلح با افراد خارج از 60*60 ما هستش.

اساسن به نظرت می‌شه دراین بازی از صلح صحبت کرد؟ به نظر خیلیا این بازی یه بازیه خشنه.
کاملا، قانونش هم قانون دنياي امروزه، يعني جنگل!

یه نکته‌ی دیگه‌ای هم که برام در پروفایلتون جالب بود این بود که نوشتین با کسی در تراوین صحبت نمی‌کنین، واقعن همین‌طوره؟
اخه وقت ندارم، ترجیح می‌دم با یاهو چت کنیم، اون هم ساعت دو شب، بعد از بی. بی. سی فارسی

ممکنه به دوستتون که دهکده‌ای در اطراف شما داره اما در یه اتحاد دیگه ست حمله کنی؟
حتما، اخه يه اينجور کسي هست بهش گفتم بياد با ما قبول نکرد، البته داره قبول می‌کنه ...

امین، وقتی به نفرات برتر تراوین نگاه میکنی اکثرا از نژاد توتن هستن این قابلیت نژاد توتنه، یا اینکه این بازیکنای حرفه ای هستن که دوست دارن با این نژاد بازی کنن؟
منم روز اول گول ساختم، البته بچه‌ها ساختن برام، اما بعد از بررسي همون يک ساعت اول فهميدم که توتن ها بهترين نژادن.

ممکنه برای چند ثانیه ای این امکان رو به ما بدی که بعنوان سیتر بتونیم دهتون رو ببینیم؟
نه! سريه، ببخشيد
میدونی خود من دهکده ی خیلیا رو ديدم اونا دارن بر عکس من بازی میکنن شيوه بازي من با خيليا متفاوته...

امین جان به هر حال خیلی از وقتی که به ما دادی ممنون.
خواهش میکنم.

Dr.mc
07-03-2009, 19:14

مصاحبه با سامان سعادت بازیکن اینترنشنال تراوین

تشکر می‌کنم که دعوت ما رو برای مصاحبه قبول کردی، اگه ممکنه برای شروع کمی بیشتر خودتو معرفی کن؟
من سامان سعادت، فوق دیپلم حسابداری، 28 ساله و ساکن بوشهرم.

سامان جان چند وقته که تروین بازی می‌کنی و کلن چطور با این بازی آشنا شدی؟
به طور جدی نزدیکه سه ساله که بازی می‌کنم، با این بازی از طریق یکی از دوستام در تایلند آشنا شدم.

توی چه سرورای دیگه‌ای بازی کردی؟
.com هفت و هشت و سرور عربا

تا اونجایی که شنیدیم شما توی یکی از این سرورا بازی رو تموم کردی، ممکنه بگی کدوم سرور بوده و در مورد مراحل آخر بازی کمی برامون توضیح بدی؟ من فکر می‌کنم خیلی از بازیکنای ایرانی دلشون می‌خواد در مورد ادامه و انتهای بازی اطلاعاتی داشته باشن.
توی سرور عربا بود، اما یه نکته‌ای رو لازمه که بگم و اون اینکه توی اون بازی من یک نفر از یک مجموعه بودم که با هم زحمت می‌کشیدن، کار می‌کردن و برای ارتقا سطح بازیشون با هم همکاری می‌کردن، من توی اون سرور بیشتر نیرو می‌ساختم و منابع می‌فرستادم.
یه چیزی هم در مورد انتهای بازی باید بگم و اون اینکه در انتهای بازی احساس می‌کنی که انتهای همه‌ی این زحمتا تهی تموم میشه، حتی از طرف سرور یه PM هم به شما زده نمیشه.
در مورد مراحل نهایی بازی هم اگه بخوام بطور مختصر بگم زمانی که شما توی 10 تا دهتون غیر از ده اصلی خزانه بزنید و اونا رو تا مرحله 10 آپ کنین، نقشه ی ده ناتارها برای شما پیدا میشه و شما باید اون ده رو تصاحب کنین و توش شروع به ساختن wander کنین.
بعد از تصاحب ده ناتارها کل سرور بر علیه شما بلند میشن و خود ناتارها هم برای پس گرفتن دهشون به شما حمله می‌کنن. شما توی این مراحل هم باید دفاع کنین و هم ww آپ کنین که این تا مرحله 100 ادامه داره.
با این توضیحات رسیدن به این مراحل و تموم کردن سرور یک کار گروهیه، ممکنه کسی تنهایی این کارو بکنه؟
نه اصلن نمی‌شه، موفقیت در مراحل نهایی کاملن یه کار گروهیه، یعنی باید همه بخوان.
ضمنن اینو هم باید بگم که در کل سرور فقط 13 نفر میتونن ww بزنن.

پس به نظر می‌رسه که نقش اتحادها، قدرتشون و میزان همکاری بین اعضای اونا و مدیریت دقیق و قوی اونها در مراحل اخر بازی خودشو نشون میده؟
صد در صد

همه‌ی این مراحلی که گفتی چقدر طول می‌کشه؟
بستگی داره به کمک‌ها، درگیری‌ها ولی حدودن دو یا سه ماه.

و کل بازی؟
یک سال تقریبن البته با گلد.

با گلد؟
بله به این خاطر که گلد خیلی کمک می‌کنه به شما که بتونین منابعتون رو حفظ کنین، ارتقای سریع بدین و از همه مهمتر منابعتون رو تعدیل کنین.
قدرت دفاع و هجومتون رو افزایش بدین و ...
بطور کلی داشتن گلد خیلی میتونه روی روند بازی و سرعت پیشرفت شما تأثیر داشته باشه.

شما خودتم گلد خریدی؟
آره ، اما توی این سرور هنوز نه.

کلن میشه بازی بدون رسیدن به عمارت جادو تموم شه؟
نه، هرچند تو ایران تو سرور قبلی شد.

با توجه به اینکه تجربه‌ی بازی تو سرورای دیگه رو داری نظرت در مورد بازیکنای سرور ایران چیه؟
چی بگم راستش به نظرم توی این سرور بعضیا بازی رو با خیلی چیزای دیگه اشتباه گرفتن، ما شاهد مدیریت و کار گروهی کمتری نسبت به سرورای دیگه هستیم.
مثلن توی سرورای خارجی شما زمانی حمله ی ده ساعته میبینی که ww می‌زنی، اما تو سرور ایران از این حملات زیاده که ربط چندانی به مدیریت استراتژیک بازی نداره.
البته به نظرم روز به روز داره بهتر میشه.

موافقم، منم فکر می‌کنم که به مرور بازیکنا حرفه‌ای‌تر میشن و سطح کیفی بازی تو سرور بالا میره.
صد در صد. مثلن تو سرور قبلی اکثرن فکر می‌کردن که باید به تنهایی بازی کنن و اطلاعاتشون در مورد بازی محدود بود اما به مرور بهتر شد.

روزی چند ساعت بازی میکنی سامان؟
روزی 14 ساعت

واقعن؟
اره، حتی بیشتر.
من توی این سرور یک هفته دیرتر از همه شروع کردم به همین خاطر باید وقت بیشتری بذارم تا این عقب افتادگی جبران بشه. نبود گلد هم یکی از دلایلیه که باعث میشه مجبور باشی وقت بیشتری برای بازی بذاری.

الان رتبت توی این سرور چنده؟
هشت یا نه فکر می‌کنم.

چی باعث میشه که یک نفر مثل شما که قطعن فعالیت‌های اجتماعی دیگه‌ای هم داره اینقد واسه این بازی وقت بذاره؟
جذابیت غیر قابل انکارش.
و اینکه یه جورایی به ایرانی‌ها هم ربط داره...

به ایرانی‌ها؟ چطور؟
خب این می‌تونه موضوعی باشه که خواننده‌هاتون کمی در موردش فکر کنن.

بله و می‌تونه موضوع جذابی هم باشه، موقع بازی موسیقی هم گوش می‌کنی؟
کمتر موسیقی گوش می‌کنم موقع بازی، سعی میکنم تمرکزم روی مدیریت بازی باشه، این بازی از یه جهاتی شبیه شطرنجه و به تمرکز و دقت زیادی نیاز داره.
ضمنن یه مطلبی هم هست که می‌خوام به کسایی که تازه تصمیم به شروع این بازی دارن بگم و اینکه این بازی مملو از شکست و پیروزیه...
ضمنن پیشنهاد می‌کنم اگر کسی وقت فراغتی داره حتمن دنیای جذاب این بازی رو تجربه کنه.

hadi_gamer
07-03-2009, 19:53
دستت درد نکنه.مصاحبه های جالبی بود.میشه منبع رو هم بگی؟
بابا اینا دیگه کین.....*س خل هستن...
مگه میشه روزی 20 ساعت بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
پس کی بخوابی.کی کار کنی؟کی به کارهات برسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که کف کردم.
اونم این بازی.اگه 20 ساعت رو wow بذاری هم کلی بیشتر حال میده هم حداقل سه بعدیه یه حالی میکنی...

Dr.mc
07-03-2009, 20:20
دستت درد نکنه.مصاحبه های جالبی بود.میشه منبع رو هم بگی؟
بابا اینا دیگه کین.....*س خل هستن...
مگه میشه روزی 20 ساعت بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
پس کی بخوابی.کی کار کنی؟کی به کارهات برسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که کف کردم.
اونم این بازی.اگه 20 ساعت رو wow بذاری هم کلی بیشتر حال میده هم حداقل سه بعدیه یه حالی میکنی...

منبع تراوین پلاسه

بازی خورند دیگه :31:
تمام ووقتشون و می زارن واسه بازی
بد پشیمون می شن
به نظر بنده باید از بازی لذت برد نکه بذاری بازی پدرت و در بیاره و اون باهات بازی کنه :13:

GG.Ajax
19-03-2009, 17:34
مصاحیه با tamcat نفر اول بازی تراوین در ایران

ممکنه کمی بیشتر خودتونو رو معرفی کنین؟
بله، من امين، 26 ساله، ساکن بندر دیلم و فارغ التحصیل مکانیک جامداتم

امین جان چند وقته که تروین بازی میکنی و چطور با این بازی آشنا شدی؟
25 روزه، از طریق دوستام

یعنی این اولین تجربه‌ی بازی تونه؟
بله

بعنوان اولین تجربه موفقیت خیره کننده ایه.
شايد، ...ولي من اشتباهات زيادي مرتکب شدم

مثلن؟
زيادن، مثل دست کم گرفتن حریفان. اما دوست دارم اگه وقت شد توی دات کام جبران کنم.

روزی چند ساعت بازی می‌کنی؟
من 18 الي 20 ساعت

20 ساعت؟ واقعن؟!
بله، امروز از اون بيست ساعتي‌هاست
در واقع من 20 ساعت آنلاينم و سعی می‌کنم به باقی کارهام بین ساعات بازی برسم.

Tomcat رو چند نفر مدیریت می‌کنن؟
من و دوستم حسین که 21 سالشه، با هم همشهری هستیم و کامپیوتر میخونه، در واقع موقعی که من نیستم اون به کارا میرسه.

کمی در مورد اسم اکنتت توضیح میدی؟ چرا تام کت؟
تام کت (f14) اسم یک هواپیمای شکاری و بمب افکنه برای اولای بازی و f117 هواپيماي پرواز در شب به منظور حملات شبانه که تا حالا کلي موفق بوده...

یک سوالی که شاید برای خیلی‌ها مطرح باشه اینه که چطور به این رتبه رسیدی، خیلیا با تو بازی رو شروع کردن ولی به موفقیت تو نرسیدن. ممکنه کمی در مورد مدیریت اول بازی صحبت کنی و اینکه چطور باید قوی و خوب شروع کرد؟
خوب استراتژي ما با بقيه فرق مي‌کنه

ممکنه کمی در مورد استراتژیتون برامون بگی؟
اين توضيحي طولاني داره
ضمنن از اونجا که محيط تراوين يه محيطي هست که بازيکناني با افکار گوناگون داره نمي‌شه براي حريفان نسخه پيچيد، بايد رفتار هاي اونا رو بررسي کرد. کاري که من انجام دادم.

چطور حملاتتون رو مدیریت می‌کنین؟ مثلن می‌تونی به ما بگی بطور متوسط روزی چندتا حمله انجام میدین؟
دارم در اين مورد تجربه کسب مي‌کنم. بيشتر از 300 مورد

هیچ شده وقتی به کسی حمله می‌کنی با خودت این فکر رو کرده باشی که با حمله‌های مداومت امکان رشد رو به یک تازه وارد نمی‌دی و تصمیم گرفته باشی حمله نکنی و بهش فرصت بیشتری برای بازی بدی؟
من با اين شيوه حمله مداوم مخالفم اصلا کم اتفاق مي‌فته تو فکر فارم کردن باشم.

و دلیل مخالفتت؟
سریه! من اين نظرم رو شاید بعدا توضيح بدم

اگه یه تازه وارد ازت درخواست کمک کنه بهش جواب می‌دی؟ یعنی اساسن به سوالاتشون جواب میدی
اگر حتی به نظرت معمولی و سطحی برسن؟
من روزي بيش از 100 مورد درخواست کمک دارم، اگه نزديکم باشه شايد

منظورم کمک از جنس نیرو یا منابع نیست، مثلن سوالی در مورد بازی داشته باشه؟
راهنماي؟ خوب نه! اخه وقت نمي کنم، الان هم همه نيروهام موندن...

من توی پروفایلتون این جمله رو دیدم "تنها تفاوت طوفان و نسیم در نحوه ی برخورد آنهاست." میخوام بدونم نظرت در مورد مقوله‌ی قدرت چیه؟
قدرت امنيت مياره و امنيت صلح

گفتی صلح...من یه پیامی دریافت کردم که گروهی دنبال ایجاد اتحاد صلح در تروین هستن و خواسته بودن که معرفی بشن. فک می‌کنی تقابل این گروه و شما که شعار جنگ جنگ تا پیروزی در پروفایلتون هست
چطور می‌شه؟
البته من اتحاد «...» رو به خاطر حس جنگ طلبيشون انتخاب کردم. وقتی از صلح حرف میزنم منظورم صلح با افراد خارج از 60*60 ما هستش.

اساسن به نظرت می‌شه دراین بازی از صلح صحبت کرد؟ به نظر خیلیا این بازی یه بازیه خشنه.
کاملا، قانونش هم قانون دنياي امروزه، يعني جنگل!

یه نکته‌ی دیگه‌ای هم که برام در پروفایلتون جالب بود این بود که نوشتین با کسی در تراوین صحبت نمی‌کنین، واقعن همین‌طوره؟
اخه وقت ندارم، ترجیح می‌دم با یاهو چت کنیم، اون هم ساعت دو شب، بعد از بی. بی. سی فارسی

ممکنه به دوستتون که دهکده‌ای در اطراف شما داره اما در یه اتحاد دیگه ست حمله کنی؟
حتما، اخه يه اينجور کسي هست بهش گفتم بياد با ما قبول نکرد، البته داره قبول می‌کنه ...

امین، وقتی به نفرات برتر تراوین نگاه میکنی اکثرا از نژاد توتن هستن این قابلیت نژاد توتنه، یا اینکه این بازیکنای حرفه ای هستن که دوست دارن با این نژاد بازی کنن؟
منم روز اول گول ساختم، البته بچه‌ها ساختن برام، اما بعد از بررسي همون يک ساعت اول فهميدم که توتن ها بهترين نژادن.

ممکنه برای چند ثانیه ای این امکان رو به ما بدی که بعنوان سیتر بتونیم دهتون رو ببینیم؟
نه! سريه، ببخشيد
میدونی خود من دهکده ی خیلیا رو ديدم اونا دارن بر عکس من بازی میکنن شيوه بازي من با خيليا متفاوته...

امین جان به هر حال خیلی از وقتی که به ما دادی ممنون.
خواهش میکنم.
آره معلومه اگه کسی تقلب کنه نفر اول میشه اینو که می گم خود mh بهم گفته:27:

payam
19-03-2009, 18:56
باگ كه نداره . منظورت اينه كه از دارو دسته ي خودشونه ؟!

RedSpoT
19-03-2009, 19:39
باگ كه نداره . منظورت اينه كه از دارو دسته ي خودشونه ؟!

Travian Bot
فقط یه سرچی بزنید ببینید چی پیدا میکنید!!! این بازی مثل تریبال از قدرت broken circle استفاده نمیکنه

DJmoji
20-03-2009, 12:49
من موسس اتحاد Orasat هستم

Facon_Archi
30-03-2009, 16:41
خیلی بازی با حالیه

فقط اوایلش آدم خوابش می گیره ولی بعد یه مدت خوره ی بازی میشی

اگه کسی هنوز این بازی رو انجام نداده پینهاد می کنم انجام بده

payam
31-03-2009, 13:21
من كه اكانتمو 3 روزه دليت كردم .. زيادي وقت گير بود

kalepoook
02-04-2009, 20:38
سلام

به نظرم این بازی توش بی انصافی زیاده.

توتنها زود درست میشن ارزونن از اون ور رومیا گرونن گولها هم تله دارن ولی نمیشه کشت اسیرارو آزاد میشن.

SMSK
03-04-2009, 22:10
سلام

من توی بازی نژاد رومی هستم و تا دو روز دیگه دهکده سومم رو میزنم

جمعیتم الان 600 تاست و دهکده دومم 15 گندمیه

راستی یکی از دوستام می خواد اکانتشو به دلیل مشکلات کاری بفروشه اون اکانتش خیلی خفنه ( حتی از منم خفن تره !!) هر کی خواست پیشنهادشو در پیام خصوصی بگه تا باهاش در میان بگذارم

سال خوبی داشته باشید

فعلآ یا حق

SMSK
03-04-2009, 22:16
سلام

من توی بازی نژاد رومی هستم و تا دو روز دیگه دهکده سومم رو میزنم

جمعیتم الان 600 تاست و دهکده دومم 15 گندمیه

راستی یکی از دوستام می خواد اکانتشو به دلیل مشکلات کاری بفروشه اون اکانتش خیلی خفنه ( حتی از منم خفن تره !!) هر کی خواست پیشنهادشو بگه تا باهاش در میان بگذارم

سال خوبی داشته باشید

فعلآ یا حق

payam
03-04-2009, 23:14
ما اكانت 900 تايي رو مفت ميديم بره شما ميخواي بفروشي ؟ لول

بچه ها توي سرور 2 ما رفتيم شمال غرب ؛ خواستيد بيايد دور هم باشيم

rezakheyri
03-04-2009, 23:50
بازی توپیه

SMSK
04-04-2009, 00:07

دوست گرامی اگر کمی با دقت می خوندید می فهمیدید که اکانت برای من نیست برای دوستمه

بعدشم میشه بگید کدام اکانت 900 تایی رو دادید همینجوری؟

اینم بدونی بد نیست که این اکانت دوستم 1500 تا فقط نیرو داره و 400 هزارتا تا الان توی این هفته غارت داشت !

به هر حال ما که کسی رو مجبور نکردیم هر کی خواست یا نخواست با خودش

LORD GAMES
05-04-2009, 15:23

منم شمال غربم:10:

payam
05-04-2009, 18:25
دوست گرامی اگر کمی با دقت می خوندید می فهمیدید که اکانت برای من نیست برای دوستمه

بعدشم میشه بگید کدام اکانت 900 تایی رو دادید همینجوری؟

اینم بدونی بد نیست که این اکانت دوستم 1500 تا فقط نیرو داره و 400 هزارتا تا الان توی این هفته غارت داشت !

به هر حال ما که کسی رو مجبور نکردیم هر کی خواست یا نخواست با خودش

ميخواستم بگم كه توي همون پست ميگفتم . در ضمن غارت زياد هم بستگي زيادي به اطرافيان داره . من با 200 تا نيرو در هفته 350 هزار غارت داشتم ! چون اطرافم چند نفر ديگه آن نميشدن . 1500 تا نيرو اگه داشتم مطمئنا اتكر آف د ويك مال من بود هميشه

منم شمال غربم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ايول

داريم اليانس ميسازيم . فردا بازي شروع ميشه ! ميبينمت . يوزرت رو هم بگو

mehdi.kr
07-04-2009, 17:39
سلام
یک سوال دارم
تا حالا کسی بوده که به خاطر داشتن چند تا اکانت
اکانت هاش پاک بشه؟

payam
07-04-2009, 20:13
سلام
یک سوال دارم
تا حالا کسی بوده که به خاطر داشتن چند تا اکانت
اکانت هاش پاک بشه؟

سلام . معلومه كه آره . خيلي هااا

من خودم تابستون يه توتن يه رومي و يه گول داشتم همه نزديك هم :d
بعد از چند ماه همشون بن شدن

mansour.m
25-05-2009, 12:25
:5:من از نرم افزار auto bot برای تراوین می خوام استفاده کنم ولی همش با پیغامunregistered!!!-demo مواجه می شم باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟
اینم سایت دانلود این نرم افزار با حجم :27:1.5mb

حمید جان
28-05-2009, 11:28
سلام

بچه ها یه پیشنهاد ، بیاین همگی بریم تو سرور 9 .com که تقریبا تا 1 روز دیگه شروع میشه ثبت نام کنیم
و (مثل بچه های کشور چک) نام ایران رو زنده کنیم
موافقید؟

(راستی هر سوالی هم که دارید بپرسید البته من زیاد حرفه ای نیستم ولی تا جایی که بتونم جواب میدم)

payam
28-05-2009, 12:36
فعلا که وقت امتحاناست ؛ بازی نمیکنم . بعدش میام منم . چند تا سرور رو تا آخر بازی کردم من . . .

mojtaba182003
31-05-2009, 14:30
هر كاري ميخوام بكنم ميگه منابع كافي نيست چيكار كنم ؟؟؟

payam
31-05-2009, 14:36
باید صبر کنی تا منابع ساخته بشن .

mojtaba182003
31-05-2009, 14:39
باید صبر کنی تا منابع ساخته بشن .

منابع چي؟؟؟؟

payam
31-05-2009, 14:47
منابع آهن ؛ چوب ؛ خاک ؛ گندم . . .

loomina
03-06-2009, 12:13
سلام

بچه ها یه پیشنهاد ، بیاین همگی بریم تو سرور 9 .com که تقریبا تا 1 روز دیگه شروع میشه ثبت نام کنیم
و (مثل بچه های کشور چک) نام ایران رو زنده کنیم
موافقید؟

(راستی هر سوالی هم که دارید بپرسید البته من زیاد حرفه ای نیستم ولی تا جایی که بتونم جواب میدم)

بله من موافقم. شروع كنيم.

m30h
07-06-2009, 19:29
با سلام
بازیکنای سرور های خارج خیلی با بازیکنای سرور های ایرانی فرق دارند
یه نگاه به جمعیت بازیکن های اول تو سرور ها حتی اونایی که تازه راه افتادند بندازیند اصلا نمی شه با سرور ایران مقایسه کرد !

payam
08-06-2009, 07:43
با سلام
بازیکنای سرور های خارج خیلی با بازیکنای سرور های ایرانی فرق دارند
یه نگاه به جمعیت بازیکن های اول تو سرور ها حتی اونایی که تازه راه افتادند بندازیند اصلا نمی شه با سرور ایران مقایسه کرد !

سلام . بله پس چی !
اصلا بازیکن ها قابل قیاص نیستن . دووم آوردن تا آخر سرور های Com هم خیلی شاهکاره !

azad620
10-06-2009, 01:33
البته آی آر هم حرفه ای زیاد داره...

اتحاد های نکسوس (که الان ضعیف شده)

اتحاد های 3dot که الان قدرت اول تراوین ایرانن.

و ...

Oracle_Eldorado
11-06-2009, 10:53
با سلام خدمت دوستان .
من تازه عضو شدم با این اسم » Oracle_Eldorado
ولی نمیدونم چطوریه این بازی !
میشه یکمی راهنمایی کنید ؟

p30sezar
11-06-2009, 12:13
با سلام خدمت دوستان .

دوست عزیز به نظر من باید در فروم های این بازی به دنبال سوالات خودت بگردی
ولی اگر سوال داشتی من در خدمتت هستم

portal
11-06-2009, 12:20
با سلام خدمت دوستان .

عکس یه سرباز سمت چپ دهکده هست اون بهت توضیح میده و سمت راست هم میتونی روی دستورالعمل کلیک کنی

akharwarbaz
11-06-2009, 12:31
سرور 3 كسي بازي ميكنه؟

dracula_killer
11-06-2009, 12:45
سرور 3 كسي بازي ميكنه؟

من سرور 3 هستم

loomina
11-06-2009, 18:02
اقا اين بازي باگي چيزي نداره كه به نفع ما باشه؟!؟
منم سرور 2 و 3 هستم.

elemon
12-06-2009, 08:45
سلام
عزیزانی که در سرور 3 و 1 هستن میشه اسمشون رو بگن شاید نزدیک هم باشیم

loomina
12-06-2009, 10:26
سلام
عزیزانی که در سرور 3 و 1 هستن میشه اسمشون رو بگن شاید نزدیک هم باشیم

من XP man هستم. سرور 3 كسي ديگه نيست؟:13:

h_r_v
12-06-2009, 10:41
منم تو سرور 1 و 3 ایران و سرور 9 و Speed ـ .com با یوزر h_r_v هستم

loomina
12-06-2009, 10:42
جواب ندادين باگي هست كه بشه ازش به نفع خودمون استفاده كرد.

ferdfe
12-06-2009, 10:53
خوب منم تو سرور 2 و تو اتحاد قدرتمند PARSL!ON رتبه هجوميم 200 :5:

h_r_v
12-06-2009, 12:24
کل رتبه هست
رتبه دفاعی منو تو سرور یک با یوزر h_r_v ببین!

p30sezar
14-06-2009, 22:33
این طرز معرفی درست نیست
شما نه تنها سرور بلکه باید منطقه جغرافیایی را هم بگویید

مثلاً من Shah mehran
جنوب غربی

حمید جان
15-06-2009, 10:14
سلام

منم تو سرور 3 هستم

HKB
جنوب شرقی

Kaptian Black
15-06-2009, 11:30
منم سرور3 شمال شرقی
M.E.H.R.A.N

Xx Hossein xX
15-06-2009, 11:39
""""""" این تبلیغ نیست """""""""
بروبکس اگه دوست داشتید میتونید با این کارت های کش یو برای بازی چیز میز بخرید !! ( تو ایرانم نمایندگی داره )

h_r_v
15-06-2009, 12:01
یوزر H_R_V
سرور 1 و 3
هر دو جنوب شرقی

loomina
15-06-2009, 14:48
كسي نيست تو سرور 1 دهكده ش رو نخواد؟
من ميخوام البته حتي الامكان قوي هم باشه.

mehrdad2006
15-06-2009, 15:52
منم سرور 3 هستم
malektayyebi
اتحاد : Leaders2
جنوب شرقي

loomina
17-06-2009, 11:16
ميگم استفاده از travian manager جرمه تو تراويان؟:13:

p30sezar
17-06-2009, 19:34
ميگم استفاده از travian manager جرمه تو تراويان؟:13:

بله و نقض قوانین محسوب میشه در ضمن Ban میشی (محروم)
مواظب باش چون با کسی شوخی ندارن!!!

ولی اگه می دونی یه هفته نیستی :21: انجام بده چون نسخه trial به مدت 10 روز کار می کنه :31:

BLACK-BLACK
17-06-2009, 20:00
با عرض سلام
میخواستم یه چند تا سوال بپرسم

1-اتحاد به چه صورت انجام میشه ومن که الان مرحله 15 ماموریتها هستم و 34 نفر جمعیت دارم چه مدت دیگه میتونم با بقیه متحد شم؟
2-چه طور میشه من که دوستم میخاد تازه عضو بشه بر روی نقشه در همسایگی من قرار بگیره تا با هم متحد شیم؟من تو سرور 6 اروپا هستم.

با تشکر

payam
17-06-2009, 20:12
با عرض سلام

1-اتحاد به چه صورت انجام میشه ومن که الان مرحله 15 ماموریتها هستم و 34 نفر جمعیت دارم چه مدت دیگه میتونم با بقیه متحد شم؟
2-چه طور میشه من که دوستم میخاد تازه عضو بشه بر روی نقشه در همسایگی من قرار بگیره تا با هم متحد شیم؟من تو سرور 6 اروپا هستم.

با تشکر

سلام . واسه پیوستن به اتحاد های دیگه شما باید ساختمون Embassy یا سفارتخونه داشته باشید .

باید موقعیت جغرافیایی رو مثلا اگر شما جنوب غربی هستید ؛ ایشون هم جنوب غربی انتخاب کنند . و شانسی نزدیک شما قرار بگیره . میتونه اگر اینطور نشد ؛ چند بار یوزر بسازه تا یکیش نزدیک شما در بیاد .

همین :)

BLACK-BLACK
17-06-2009, 20:28
خب حالا چطور با همسایه ها کناربیام برای اتحاد؟

loomina
17-06-2009, 20:34
خب حالا چطور با همسایه ها کناربیام برای اتحاد؟

ديگه اون بر ميگرده به فن بيام خودتون.
تازه اگر عضو اتحادي نباشن و ببينن شما اتحاد زديد به احتمال 90% به شما مي پيوندن.:46::10:

loomina
17-06-2009, 20:41
با عرض سلام

با تشکر

ببخشيد 2 تا پست شد. يه سوال رو نديدم!
جواب سوال 1: شما بايد حداقل سفارت سطح 3 داشته باشيد. هنوز خيلي راه داريد!

جواب سوال 2: شانسي هست.اينجوري كه من حساب كردم شانس دوستتون ( با حساب جا هايي كه ديگر بازيكن ها گرفتن) تغريبا 1 در 300 هست!

اقا خودمم سوال داشتم. مي خواستم بدونم E-mail پشتيباني رو كسي داره؟ خيلي مهمه خواهش ميكنم اگر ميدونه كسي سريعا جواب بده.

kinder
17-06-2009, 21:11
Travian Plus
1:1 Trade with the NPC merchant: یک و یک دقیقه به سرعت تاجران اضافه میکنه. 3 گلد میخوادش فوری هست.
این یعنی تعدیل منابع مثلا شما 100 تا آهن 200 تا چوب 500 تا خشت و 200 تا گندم دارین و میخواین از همه منابع یکی داشته باشین وقتی از این استفاده می کنین همه منابع شما یکی میشه یعنی 250 تا از هر منبع دارین و هزینش سه تا طلا هست

Scary Feelings
17-06-2009, 21:45
سلام به همه تراوینی ها...(معتاد کننده ترین بازی جهان)من هم تو سرور 1 و هم تو سرور 2 Gth هستم..
راستی برای پشتیبانی هم به support یه پیغام خصوصی بزنید!

loomina
17-06-2009, 22:37
سلام به همه تراوینی ها...(معتاد کننده ترین بازی جهان)من هم تو سرور 1 و هم تو سرور 2 Gth هستم..
راستی برای پشتیبانی هم به support یه پیغام خصوصی بزنید!

خب مشكل من اينه كه نميتونم پيغام بدم اررور ميده. ميخواستم e-mail براشون بزنم.كسي E-mail پشتيباني رو نداره؟

Zende
19-06-2009, 14:30
فکر نمی کنم به این زودی ها ایمیلشونو به کسی بدن خوب اینکه معلومه ولی ممکنه توی فروم باشه فرومی که برای چرت و پرته:دی مثلا بچه ها سوال میپرسن اونجا که پروفایلشون هست ممکنه ایمیلشونم باشه حالا یه تست بکن دیگه.

kral_pontiac
19-06-2009, 14:34
طلا با قیمت پایین تر از کش یو واسه فروش دارم .
هر کی خریداره بهم پ . خ بده !

Scary Feelings
19-06-2009, 18:13
خب مشكل من اينه كه نميتونم پيغام بدم اررور ميده. ميخواستم e-mail براشون بزنم.كسي E-mail پشتيباني رو نداره؟
خوب اینکه مشکل همه هست...مولتی هانتر هم که ایمیلش رو به هیچکی نمیده!باید صبر کنید تا یا فرومش درست بشه یا پیغام خصوصی

p30sezar
20-06-2009, 00:26
نقل قول:
نوشته شده توسط BLACK-BLACK [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با عرض سلام

با تشکر

ببخشيد 2 تا پست شد. يه سوال رو نديدم!
جواب سوال 1: شما بايد حداقل سفارت سطح 3 داشته باشيد. هنوز خيلي راه داريد!

برای پیوستن به یک اتحاد فقط ساخت سفارت (سطح1) کافیه
سفارت سطح 3 برای زدن و ایجاد یک اتحاد است و میتوانی 6 عضو بگیری و برای عضو گیری بالاتر طح سفارت را ارتقاء بده

loomina
20-06-2009, 21:43
نقل قول:
نوشته شده توسط BLACK-BLACK [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با عرض سلام

با تشکر

سفارت سطح 3 برای زدن و ایجاد یک اتحاد است و میتوانی 6 عضو بگیری و برای عضو گیری بالاتر طح سفارت را ارتقاء بده

ممنون دوست عزيز ولي فكر كنم وقتي جواب ايشون رو دادن نوشت بودن كه براي ايجاد يك اتحاد به چه سطح سفارت نياز دارن.

loomina
20-06-2009, 22:34
ميگم چه جوري ميشه طلا خريد من نه كارت اعتباري دارم و نه ميدونم اين كش يو چي هست.:13:
اگر كسي ميتونه كمكم كنه.

Retired User
21-06-2009, 01:08
دوستان منم مدتيه كه معتاد شدم
سرور 1 و 2 اسمم K.O.N.T هست و سرور 3 اسم ROUGH رو انتخاب كردم
شماها كجائيد؟

chaz
21-06-2009, 02:04
با سلام به همگی. من توی هر 3 تا سرور هستم.
ولی شدیدا به این احتیاج دارم که توی سرور 3 به یه اتحاد بپیوندم. چون از زمانی که از تحت حمایت تازه واردین در اومدم شدیدا داره به من حمله میشه و من دیگه توانایی دفاع از خودم رو ندارم.:34:
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.
اسم دهکده ی من persia هست و اسم من همiran for ever هستش
مختصات:(-191|-34)

BLACK-BLACK
21-06-2009, 10:04
ميگم چه جوري ميشه طلا خريد من نه كارت اعتباري دارم و نه ميدونم اين كش يو چي هست.
اگر كسي ميتونه كمكم كنه.

برو تو سایت زیر:

من سفارت دارم ولی پادگان و سرباز و نیروی نظامی ندارم (فقط همون موشه که برام فرستاده شده) ایا از هم سطحهای خودم کسی میاد باهام متحد شه؟

راستی دوستان کسی تو سرورهای خارجی بازی نمیکنه؟

sid
21-06-2009, 11:40
تراوين
گزارش اناليز من در سايت تراوين

profile:

موقعيت اعضاي اتحاد nexus.t در يك تصوير

آموزش بازي تراوين براي مبتديان (توتن ها)ويرايش 3

معرفي جامعه مجازي زئوس (pdf) ويرايش 1

سلام در صورتي كه توي سرور يك هستيد و در منطقه شمال شرق و يا شرق هستيد به من خبر بديد تا براتون دعوتنامه اتحاد nexud.t بفرستم تا با هم باشيم

loomina
21-06-2009, 11:45
راستی دوستان کسی تو سرورهای خارجی بازی نمیکنه؟
چرا من تو speed server خارجي هستم. اسمم هم XP man هست
واي خدا اين خارجي ها از رو نميرن يه روز يكيشون با اين كه چيزي گيرش نمي يومد اينقدر بهم حمله كرد كم مونده بود برم تو مدافعين هفته!
66 بار بهم حمله كرد! باورتون ميشه؟

Zende
21-06-2009, 12:03
منم توی سرور آمریکا سرور اول بازی میکردم ولی حوصلم سر رفت و نمی تونستم بهش سر بزنم 5 تا دهکده داشتم حدود 3000 تا هم سرباز ولی خوشم نیومد:دی user:bye

Scary Feelings
21-06-2009, 14:04
کسی میدونه پیغام های بازی کی فعال میشه؟!

bahdar
21-06-2009, 14:29
با سلام به همگی. من توی هر 3 تا سرور هستم.
ولی شدیدا به این احتیاج دارم که توی سرور 3 به یه اتحاد بپیوندم. چون از زمانی که از تحت حمایت تازه واردین در اومدم شدیدا داره به من حمله میشه و من دیگه توانایی دفاع از خودم رو ندارم.:34:
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.
اسم دهکده ی من persia هست و اسم من همiran for ever هستش
مختصات:(-191|-34)
ایول زیاد از هم دور نیستیم...:31:
البته من هنوز تازه کارم و تحت حمایت...:27:
هه این اتحادها یا مالیات میخوان یا خیلی دورن...:19:
من چکار کنم تو جنوب غرب...:19:

sid
21-06-2009, 14:36
پيغامها رو فكر كنم به خاطر حوادث اخير ايران بستن تا كسي نتونه كسي رو تحريك كنه و بده بستون اطلاعات كم بشه
اين اولين سايت نيست كه اين بلا سرش مياد
متاسفانه همه هم ميگن بنا به دلايل فني اين مشكل درست شده

sid
21-06-2009, 14:43

سلام در صورتي كه توي سرور يك هستيد و در منطقه شمال شرق و يا شرق هستيد به من خبر بديد تا براتون دعوتنامه اتحاد nexud.t بفرستم تا با هم باشيم.در نامه ميزان جمعيت و ميزان سربازهاتون رو هم بگين
من نخست وزير اتحاد هستم

sid
21-06-2009, 14:49
موقعيت اعضاي اتحاد nexus.t در نقشه version3

نرم افزار شبیه ساز پیشرفته نبرد

نرم افزار نمایش نقشه در ابعاد بزرگ

يك عكس اموزشي ديگر كه خودم تهيه كردم

زئوس در گوگل داكيومنت:

loomina
21-06-2009, 15:58
کسی میدونه پیغام های بازی کی فعال میشه؟!

تا وقتي كه اين مشكلات انتخابات به يه نحوي به پايان برسه. بعيد ميدونم زود تر از اين راه بيفته.
اخه يكي نيست بگه بازي رو چه به سياست!:13:

CinemaTik
23-06-2009, 08:35
سلام دوستان :11:

چرا از دیروز تا حالا توی این بازی ، گندم های من منفی شده ! زده 11- ! گندم هام هی دارن کم میشن و سربازهام هم تعدادشون دارن کم میشن ! باید چکار کنم ؟!

ممنون.

Little Sparrow
23-06-2009, 08:54
سریع گندم زار افزایش بده یا باید حمله کنی،یا منابع دیگه ات که دارن زیاد میشن برو تا بازار منابعت رو بده گندم بگیر بعد با اون گندم ها گندم زارت رو افزایش بده.
موفق باشید.

rmb_ali
23-06-2009, 09:34

سلام در صورتي كه توي سرور يك هستيد و در منطقه شمال شرق و يا شرق هستيد به من خبر بديد تا براتون دعوتنامه اتحاد nexud.t بفرستم تا با هم باشيم.در نامه ميزان جمعيت و ميزان سربازهاتون رو هم بگين
من نخست وزير اتحاد هستم

من تازه کارم تعداد جمعیت 94 و سربازهام هم از بس بهم حمله کردن 2 -3 تا بیشتر نمونده

CinemaTik
23-06-2009, 09:58
سریع گندم زار افزایش بده یا باید حمله کنی،یا منابع دیگه ات که دارن زیاد میشن برو تا بازار منابعت رو بده گندم بگیر بعد با اون گندم ها گندم زارت رو افزایش بده.
موفق باشید.

چجوری باید توی بازار این کار رو بکنم ! من بلئ نیستم :41: ...
---------
ویرایش : خودم فهمیدم . ولی آخه چرا اینجوری شده ! من قبلا گندمم زیاد بود . حالا همش پریده !

BLACK-BLACK
23-06-2009, 10:08
منم توی سرور آمریکا سرور اول بازی میکردم ولی حوصلم سر رفت و نمی تونستم بهش سر بزنم 5 تا دهکده داشتم حدود 3000 تا هم سرباز ولی خوشم نیومد:دی user:bye

الان هم هستید؟

Zende
23-06-2009, 10:09
نه دیگه نیستم حوصلم که ازش سررفت استارت اوور کردم اومدم سرور ایران چون اونم حال نداشتم دادم به جانشین این یکیو ببینم بازیش چجوریه!:دی
خوش به حالت ما که توی سرور ایران 1000 تا تولید گندم داریم همیشه با یه چیزای دیگه تعویض میکنیم خوب تا وقتی که نتونستی گندم زارو ارتقاء بدی یعنی منابعشو نداشتی چیزی که زیاد داریو با گندم عوض کن که همه البته میگن ما گندم میدیم ایو میگیریم:دی

Retired User
23-06-2009, 10:59
نه دیگه نیستم حوصلم که ازش سررفت استارت اوور کردم اومدم سرور ایران چون اونم حال نداشتم دادم به جانشین این یکیو ببینم بازیش چجوریه!:دی
خوش به حالت ما که توی سرور ایران 1000 تا تولید گندم داریم همیشه با یه چیزای دیگه تعویض میکنیم خوب تا وقتی که نتونستی گندم زارو ارتقاء بدی یعنی منابعشو نداشتی چیزی که زیاد داریو با گندم عوض کن که همه البته میگن ما گندم میدیم ایو میگیریم:دی
واقعا توليد گندمت 1000؟
من كل توليدم 1350 هست كه 1061 مصرف ميشه
تازه اونم با آسياب 5 و نانوايي 4

sid
23-06-2009, 12:43
لينكهاي كمكي براي دوستان تازه وارد
تهيه كننده خودم هستم

تصوير پايين رو با نرم افزار پينت ويندوز باز كنيد تا راحتتر بتونيد مرورش كنيد

اين هم مسلما به ابهامات اخير دوستان كه در پستهاي بالا پرسيدند خيلي كمك ميكنه

در ضمن پيشنهاد ميكنم به لينكهاي امضام هم توجه كنيد

Zende
23-06-2009, 15:22
بله ممنون
اریک جان نانوایی هم بکن لول 5 راحت تره بعد برو سراغ دگر لول های گندم زار

hamid_wairless
23-06-2009, 15:35
سلام دوستان :

من یا بهتره بگم ما ( من و چندتا از دوستام ) قصد داریم یه گیم سرور قوی تو ایران راه بندازیم .

از کلیه دوستان اهل گیم و بخصوص گیم های آنلاین می خوام که هر ویژیگی که یه گیم سرور چه از لحاظ سخت

و چه نرم افزاری باید داشته باشه و همچنین موارد ضعف و کاستی که تا حالا با اون تو گیم سرور های ایران و

خارج با اون مواجه بودن رو واسم ایمیل کنن با تشکر از تمام دوستان .....:10::11:

به امید یه گیم سرور ایرانی اما مطرح در سطح جهان .

hamid.wireless@gmail.com

CinemaTik
23-06-2009, 16:25
سلام دوستان

مثل اینکه بخش پیام ها درست شده . میشه پیام فرستاد و دریافت کرد ...

Zende
23-06-2009, 16:38
سلام دوستان

مثل اینکه بخش پیام ها درست شده . میشه پیام فرستاد و دریافت کرد ...

بله درست شده مرسی که گفتید

سلام دوستان :

من یا بهتره بگم ما ( من و چندتا از دوستام ) قصد داریم یه گیم سرور قوی تو ایران راه بندازیم .

از کلیه دوستان اهل گیم و بخصوص گیم های آنلاین می خوام که هر ویژیگی که یه گیم سرور چه از لحاظ سخت

و چه نرم افزاری باید داشته باشه و همچنین موارد ضعف و کاستی که تا حالا با اون تو گیم سرور های ایران و

خارج با اون مواجه بودن رو واسم ایمیل کنن با تشکر از تمام دوستان .....:10::11:

به امید یه گیم سرور ایرانی اما مطرح در سطح جهان .

اگه منظورتون اینه که میخواید یه بازی بسازید خوب براش یه تاپیک بزنید البته اونجوری هام که شما فکر می کنید آسون نیست.

s@mi
23-06-2009, 18:22
سلام دوستان من تو سرور 2 اسمم mor_use از دهکده ی neverland
کسی هست؟

loomina
23-06-2009, 18:30
سلام
يه خبر دسته اول پيغام ها درست شد حالا به بعد ميتونيد پيغام بفرستيد.

Zende
23-06-2009, 19:50
dont spam its bad thing
لا اسپم تلک لا خیر شیء
اسپم نکن اسپم چیز خوبی نیست
espamniga norter fara
choerena chera bita
راستی غیر از من کی توی سرور 1 ایران بازی میکنه؟username pls

*M!L4D*
23-06-2009, 19:57
سرور جالبی هست ...
تبلیغاتش منو کشته ...
تو هر آپلود سنتری میرم تبلیغ و مسابقات کوتاه تراوین هستش ...
من که یه مدت بازی می کردم سرگرم کننده بود ...

Retired User
23-06-2009, 20:44
dont spam its bad thing
لا اسپم تلک لا خیر شیء
espamniga norter fara
choerena chera bita
منم تو سرور 1 هم بازي ميكنم
اسمم k.o.n.t هست

BLACK-BLACK
23-06-2009, 21:20

برای چی خوش به حالم؟

یه سوال:من الان صارفت سطح 3 دارم میخام بقیه دهکده های اطراف رو دعوت کنم باهام متحد شن چطوری باید این کارو انجام بدم؟

Zende
23-06-2009, 21:23
باید اول یه اتحاد بسازی توی سفارت بعد اسم و غیره بری توی تغیراتش و گزینه ی دعوت یک بازیکن به اتحاد رو انتخاب کنید اسمو وارد کنید و دعوت میشه بهشم نامه بدید دعوت شدید اگه سفارت خونه دارید برید ببینید و قبول کنید دیگه میل اونه اتحاد ساختن مراحل دیگه و سختی هم داره حالا این ابتداشه:دی

s@mi
23-06-2009, 21:42
کسی تو سرور 2 با اتحاد cyrus بسته؟

loomina
23-06-2009, 21:50
dont spam its bad thing
لا اسپم تلک لا خیر شیء
espamniga norter fara
choerena chera bita

اخه بچ خوشگل اين پست تو اسپمه كه براي اين كه بپوشونيش يه سوال هم كه 100 بار هم قبلا پرسيده بودي پرسيدي كه فكر نكنن اسپمه. بعد هم تو به اسپمي كه تو سيمز 3 زدي نگاه نميكني؟
تازه اينجا فكر كنم پست هاش هم شمارش نميشه.:5:

sid
23-06-2009, 22:36
لينكهاي كمكي براي دوستان تازه وارد
تهيه كننده خودم هستم

تصوير پايين رو با نرم افزار پينت ويندوز باز كنيد تا راحتتر بتونيد مرورش كنيد

اين هم مسلما به ابهامات اخير دوستان كه در پستهاي بالا پرسيدند خيلي كمك ميكنه

در ضمن پيشنهاد ميكنم به لينكهاي امضام هم توجه كنيد

من توي سرور 1 و در ناحيه شمال شرق يه اتحاددارم به نام nexus.t دوستاني كه سربازهاشون بالاي 200 نفر هست ميتونن به من پيام بدن تا دعوتشون كنم

Retired User
24-06-2009, 01:25
من توي سرور 1 و در ناحيه شمال شرق يه اتحاددارم به نام nexus.t دوستاني كه سربازهاشون بالاي 200 نفر هست ميتونن به من پيام بدن تا دعوتشون كنم
دوست عزيز اتحادت با اتحاد من يعني توتال تو جنگه
هواي خودتو داشته باش

Scary Feelings
24-06-2009, 02:02
منم میگم...البته خیلی وقت نیست که بازی میکنم...(فقط به جمیعت نیست!)
ir1:Gth
ir2:Gth
com9:Gth

sid
24-06-2009, 10:31
دوست عزيز اتحادت با اتحاد من يعني توتال تو جنگه
هواي خودتو داشته باش

:11:
راستش اتحاد شما با ما توي جنگه ما كه با كسي دشمن نيستيم
درسته كه همه توي اتحاد ما به خون اتحاد شما تشنه اند ولي تا حالا كه حمله نكرديم

HoJJaT_007
24-06-2009, 10:46
عزیزان این تاپیک کل هم کپی پسته

همون آقایی که تاپیکو زده کل آموزشاش کپی بود حتی یه آموزششو خود من نوشتم توی یه فروم دیگه

Retired User
24-06-2009, 11:37
راستش اتحاد شما با ما توي جنگه ما كه با كسي دشمن نيستيم
درسته كه همه توي اتحاد ما به خون اتحاد شما تشنه اند ولي تا حالا كه حمله نكرديم
خب اگه ميتونستين كه حمله ميكردين دي:

sid
24-06-2009, 12:01
نه نميتونيم متاسفانه
هنوز انسجام و قدرت لازمه رو نداريم
در ضمن سوالات داخل امضاتون هم جواب ميدم
1-سياسيه
2-يه بار امضاي من هم به خاطر بزرگ بودن حذف شد البته اين مضوع سليقه اي هست و ممكنه يكي از مديرا احساس كنه كه امضات بيخوده .سريعا حذف ميكنه
بار دومي هم كه حذف شد فكر كنم سيستم ريسنت كرده بود چون اصلا بزرگ نبود عكس شخصيت كارتوني sid بود توي كارتون عصر يخبندان!

Zende
25-06-2009, 11:33
بابا اینجا چقدر اسپم دونیه صاحب نداره؟!هرچی میگین که ربطی به اینجا نداره ای خدا!!!!!!!!
آقا حالا چرا دعوا میکنید دعوا بده دعوا پیفه دعوا خوب نیست(برو بکشش به خاک و خون بکشونیدش:دی)((هر دوتون منظورم بود))

loomina
25-06-2009, 12:27
بابا اینجا چقدر اسپم دونیه صاحب نداره؟!هرچی میگین که ربطی به اینجا نداره ای خدا!!!!!!!!
آقا حالا چرا دعوا میکنید دعوا بده دعوا پیفه دعوا خوب نیست(برو بکشش به خاک و خون بکشونیدش:دی)((هر دوتون منظورم بود))

اخه تو يه نگاه بنداز بعد خودت هي اسپم بده اقاي مدير كل!:eh: اينجا پست هاش شمارش نميشه پس نميخواد هي اداي مديرارو در بياري خدا رو شكر مديرش هم سالم تر از من و تو هست نظارت هم ميكنه. حرف هاي اين دوستان هم ، هم به تراويان و هم به تاپيكش مربوطه.
پس ول كن.

loomina
25-06-2009, 14:11
حیف که تاپیکش تاج نداره وگرنه جوابتو میدادم:دی
پس میشه اینجا اسپم داد یعنی؟!

اسپم نميدن اخه!
دارن در مورده موضوع تاپيك حرف ميزنن.
در مورده حملات اتحادشون.

sid
25-06-2009, 14:32
قضيه اين عمارت قهرمان چيه؟
اين تجربه چه فايده اي داره مال من اومده روي 55%
آيا با بالا بردن سطح اون ميشه قدرت حمله اي يا دفاعي رو زيادش كرد؟ر حالي سطح 1 فقط 5 بار بيشه روي گزينه هاش كليك كرد آيا اين 5 بار زياد ميشن؟چجوري؟
آيا ميشه يه سرزمين متروكه رو كه 10ساعت از ما اصله داره رو صاحب شد؟
براي صاحب شدن سرزميت متروكه در نقشه 7*7 عمارت قهرمانم داره ميرسه به 10 بعدش بايد چي كار كنم؟

لطفا به همش جواب بدين

loomina
25-06-2009, 14:36
آيا با بالا بردن سطح اون ميشه قدرت حمله اي يا دفاعي رو زيادش كرد؟ر حالي سطح 1 فقط 5 بار بيشه روي گزينه هاش كليك كرد آيا اين 5 بار زياد ميشن؟چجوري؟
براي صاحب شدن سرزميت متروكه در نقشه 7*7 عمارت قهرمانم داره ميرسه به 10 بعدش بايد چي كار كنم؟

لطفا به همش جواب بدين

1- هر 100 تا تجربه شما ميتوني 5 تا مهارت هاي قهرمانتونو ببريد بالا.
2-بله!
اگر سطح قهرمانتون رسيد به 10 ميتونيد به يك سرزمين متروكه حمله كنيد(بهتر با سرباز هاي زياد باشه) و بعد از حمله اگر موفق شدن حداقل يكي از سربازانتون برگردن اون سرزمين ميشه مال شما و به توليداتتون حدوده 25 % اضافه ميشه. البته به نوع سرزميني كه حمله ميكنيد هم داره امكان دار فقط چوب يا ... توليداتش بره بالا.:10:

sid
25-06-2009, 14:37

لطفا به همش جواب بدين

loomina
25-06-2009, 14:49

لطفا به همش جواب بدين

1- هر 100 تا تجربه شما ميتوني 5 تا مهارت هاي قهرمانتونو ببريد بالا.به اين صورت كه اگر مثلا الان 5 تا ميتونيد مهارت هاي قهرمانتون رو بالا ببريد بعد از اين كه 100 تا تجربه گرفت ميتونيد 10 تا بالا ببريد و الي اخر...
2-بله!
اگر سطح قهرمانتون رسيد به 10 ميتونيد به يك سرزمين متروكه حمله كنيد(بهتر با سرباز هاي زياد باشه) و بعد از حمله اگر موفق شدن حداقل يكي از سربازانتون برگردن اون سرزمين ميشه مال شما و به توليداتتون حدوده 25 % اضافه ميشه. البته به نوع سرزميني كه حمله ميكنيد هم داره امكان دار فقط چوب يا ... توليداتش بره بالا.
بله ميتونيد 20 ساعت هم كه فاصله داشته باشه رو بگيريد ولي بهتره سرزميني نزديك به خودتون باشه.

sid
25-06-2009, 18:55
آيا ميشه رهبر يك اتحاد اتحاد خودش رو بده به يكي از اعضاش؟
آيا ميشه يك شخصي كه توي يه اتحاد هست خودش هم اتحاد تاسيس كنه؟
كتيبه ها رو چجوري و با چي و از كجا ميشه پيدا كرد؟
منجنيق سطح 1 ميتونه چندين بار پشت سر هم شليك كنه و يك دهكده رو از هم بپلشونه؟هزينه داره شليكهاش؟
قصر و اقامتگاه به چه دردي ميخورن؟

Zende
25-06-2009, 19:16
آيا ميشه رهبر يك اتحاد اتحاد خودش رو بده به يكي از اعضاش؟
آيا ميشه يك شخصي كه توي يه اتحاد هست خودش هم اتحاد تاسيس كنه؟
كتيبه ها رو چجوري و با چي و از كجا ميشه پيدا كرد؟
منجنيق سطح 1 ميتونه چندين بار پشت سر هم شليك كنه و يك دهكده رو از هم بپلشونه؟هزينه داره شليكهاش؟
قصر و اقامتگاه به چه دردي ميخورن؟

خوب بله تمام امکاناتشو میده به یک نفر میشه خوب چجوری فکر کردی پس مقام مشخص میکنن:دی
خیر باید اول خارج شه.
از کتیبه منظورتون چیه کتیبه ی آخر بازی؟!خوب با قهرمان در صورتی که خزانه داشته باشید
منجنیق سطح یک 1 بار میتونه شلیک کنه یک دهکده بسته به تعداد ساختماناش و قدرت دیوارش میتونه خراب بشه بعضی اوقات اصلا صدمه نمیزنه خیر هزینه نداره فقط خودش
خوب قصر باعث میشه که دهکده تبدیل بشه به پایتخت که نمیشه گرفتش یعنی هیچ جوره نمیشه تصرفش کرد مگر با خراب شدن قصر و در لول های 10 15 20 میتونه 3 تا مهاجر درست کنه که آن ها با حمل 750 تا از هر منبع به زمینی خالی رفته و دهکده ای اونجا بسازن اقامتگاه هم کارش فقط اینه که در لول های 10 15 20 3 تا مهاجر رو درست کنه(در صورتی که در یک دهکده قصر باشه اقامتگاه نمیشه ساخت):11:

BLACK-BLACK
25-06-2009, 21:02
دوستان مشه منو راهنمایی کنید که چرا من با وجود اینکه مزارعم همه سطح 3 و یکی هم سطح4 هستش تولید محصولم در ساعت 18 واحده و داره هر لحظه کمتر میشه؟

ضمنا جمعیتم 80 تاست و سربازم ندارم.

bahdar
25-06-2009, 21:39
سلام.

دوستان مشه منو راهنمایی کنید که چرا من با وجود اینکه مزارعم همه سطح 3 و یکی هم سطح4 هستش تولید محصولم در ساعت 18 واحده و داره هر لحظه کمتر میشه؟

ضمنا جمعیتم 80 تاست و سربازم ندارم.
دوست عزیز،شما با ساخت منابع و ساختمان ها و ... یا ارتقاشون جمعیتتون زیاد میشه و با افزایش جمعیت مصرف گندم هم بیشتر میشه...در نتیجه مقدار تولید کم میشه...
البته تولید کم نمیشه...اون اعداد مقدار گندمیه که به انبار اضافه میشه....مثلا ممکنه در ساعت 50 تا گندم تولید بشه...که 30 تاش مصرف میشه و 0 تا به انبار میره و ذخیره میشه... اون 20 تا رو مینویه...تولید در هر ساعت 20 گندم :46:
موفق باشید.

Moh@mm@:d
25-06-2009, 22:59
يه نكته مهم رو ايشون نگفتن
زمين متروكه اي كه ميخواين بگيريد فقط بايد در 7*7 خودتون باشه نه جاي ديگه

sid
25-06-2009, 23:41
آموزش بازي تراوين براي مبتديان (توتن ها)نسخه 3&4

Zende
26-06-2009, 15:35
خوب ببخشید اینو 200 بار گذاشتید که خوب توی امضاتون هست دیگه...البته جای تشکر داره:دی
بعله بعله باید در 7 در 7 شما باشه
میگم اینجا کسی نقشه ی ووندر ورلد رو پیدا کرده؟

loomina
26-06-2009, 16:22
ميگم داستان اين 7×7 چيه؟
يعني بيشتر از اين نميشه متروكه گرفت؟

payam
26-06-2009, 21:18
ميگم داستان اين 7×7 چيه؟
يعني بيشتر از اين نميشه متروكه گرفت؟
نه دیگه باید توی همین محدوده باشه .

BLACK-BLACK
26-06-2009, 21:55
خوب ببخشید اینو 200 بار گذاشتید که خوب توی امضاتون هست دیگه...البته جای تشکر داره
بعله بعله باید در 7 در 7 شما باشه
میگم اینجا کسی نقشه ی ووندر ورلد رو پیدا کرده؟

نگید این حرفو بنده خدا گفته شاید بعضی ها ندیده باشن.

اقا این همسایه های ما خیلی بد جنسن هیچکدوم نیومدن تو اتحاد ما عضو شن چکار کنم به این کار تشویقشون کنم؟

loomina
27-06-2009, 12:19
نگید این حرفو بنده خدا گفته شاید بعضی ها ندیده باشن.

اقا این همسایه های ما خیلی بد جنسن هیچکدوم نیومدن تو اتحاد ما عضو شن چکار کنم به این کار تشویقشون کنم؟

فقط بايد به زبانتون و فن بيانتون اتكا كنيد.
يا اين كه قوي تر از اونا باشيد.
ديگه اين دو كار اگر نشد ديگه نميدونم!
اقا اين خارجي ها چقدر پر رو هستن!!!!
5 ساعت راهو 3 بار 3 بار هي حمله ميكنه خسته هم نميشه!!
حالا خدا رو شكر يك مدت بهم حمله نكردن منم از فرصت استفاده كردم 110 تا سرباز ساختم.
الانم يه يارو تا 4 ساعت ديگه ميرسه به من!
ولي خيلي باحاله توليداتم همه بالاي 900 شده!

CinemaTik
27-06-2009, 13:32

آقا یه سوال فنی ! من چکار باید بکنم تا قدرت دفاعی و تهاجمی خیلی بالا بشه !؟ یعنی اگه کسی به دهکده ـم حمله کرد حالش گرفته بشه و اگر هم من به کسی حمله کردم خفن دهکده ـش رو غارت کنم !؟

loomina
27-06-2009, 14:31

آقا یه سوال فنی ! من چکار باید بکنم تا قدرت دفاعی و تهاجمی خیلی بالا بشه !؟ یعنی اگه کسی به دهکده ـم حمله کرد حالش گرفته بشه و اگر هم من به کسی حمله کردم خفن دهکده ـش رو غارت کنم !؟

به نظر من شما هيچ وقت توتن نگير. اگر گول بگيري هم قدرت دفاعشون عاليه هم قدرت حملشون خوبه.
براي سوالتون هم بايد بگم كه شما بايد فقط سرباز بسازيد تا قدرت دفاع و حملتون بره بالا.
يه توصيه اي هم كه ميتونم بكنم اينه كه اگر 2 تا دهكده داريد ، سعي كنيد يكيشون رو فقط سرباز هاي مخصوص دفاع و يكيشون رو سرباز هاي مخصوص حمله تربيت كنيد اينجوري:
اگر كسي به دهكده ي دفاعيتون حمله كرد كه خوب قدرت دفاعتون بالاست و بعد ميتونيد با دهكده ي حجوميتون بزنيدش اگر هم به دهكده ي حجوميتون حمله كردن ميتونيد براي دهكدتون نيروي دفاعي بفرستيد.

loomina
27-06-2009, 14:41
به نظر من به اين دلايل گول ها بهترين نژاد هستن:
1- ميتونن حتي بدون ساخت سرباز از دهكدشون محافظت كنن . يكي به دليل مخفيگاه هاشون كه 2 برابر نژاد هاي ديگه جا داره يكي ديگه هم به دليل اين كه تله سازي دارن.
2-سربازانشون بسيار سريع هستن و يك راه رو كه توتن ها ميخوان برن تا برسن گول ها ميرن و بر ميگردن!
3-- تاجرانشون سريع ترين تاجر ها هستن.
4-سرعت ساخت و قيممت سربازاشون از رومي ها بهتره
5-با اين نژاد هم ميتونيد خوب دفاع كنيد و هم خوب حمله.
6- مثل رومي ها زيادي رسمي و كلاسيك نيستن و مثل توتن ها هم زيادي به هم ريخته نيستن!

Scary Feelings
27-06-2009, 16:50
lol
ولی من توتن رو ترجیح میدم...چون همون اول بازی سرباز مفت میسازم نمیزارم کسی پا بگیره.اگه مثلا یه گول هم سرباز هامو اسیر کرد دلم نمیسوزه...گول خوبه ولی یکم دیر قوی میشه....رومن هم که تا پا بگیره بازی تموم شده..ولی توتن بازش اگه حرفه ای باشه راحت میتونه پا بگیره تا اون حدی که 200 تا تاله گول رو اصلا به حساب نیاره!

loomina
27-06-2009, 18:27
lol
ولی من توتن رو ترجیح میدم...چون همون اول بازی سرباز مفت میسازم نمیزارم کسی پا بگیره.اگه مثلا یه گول هم سرباز هامو اسیر کرد دلم نمیسوزه...گول خوبه ولی یکم دیر قوی میشه....رومن هم که تا پا بگیره بازی تموم شده..ولی توتن بازش اگه حرفه ای باشه راحت میتونه پا بگیره تا اون حدی که 200 تا تاله گول رو اصلا به حساب نیاره!

اره ولي سرعت لشكريان گول رو حساب كرديد؟

don mohsen
27-06-2009, 20:09
سلام من سرور 1 فارسي با يوزر which-kingبازي ميكنم....
تازه همين الان ثبت نام كردم و اموزش مي بينم.لفطا هواي منو داشته باشيد....
در شمال شرقي

sid
27-06-2009, 21:03
آقا چيكار كنيم تا سپاهيان ما گندم مصرف نكنن يا كم مصرف كنن؟
اگه من اونها رو به غارت يك دهكده كه 50 ساعت دور تر از منه بفرستم در حين رفتن و برگشتنشون از گندمم استفاده نميشه ؟يا ميشه؟

2-بهترين راهكار براي افزايش دادن ميزان تجربه قهرمان چيه؟آيا مسافت تا دهكده غارت شونده تاثير داره؟آيا نتيجه جنگ تاثير داره ؟اگه من سربازهام رو به جنگ يه دهكده ضعيف و بدون سپاه بفرستم تاثيرش با جنيدن با يك دهكده قوي برابره؟

footballist
27-06-2009, 22:07
آقا چيكار كنيم تا سپاهيان ما گندم مصرف نكنن يا كم مصرف كنن؟
اگه من اونها رو به غارت يك دهكده كه 50 ساعت دور تر از منه بفرستم در حين رفتن و برگشتنشون از گندمم استفاده نميشه ؟يا ميشه؟

2-بهترين راهكار براي افزايش دادن ميزان تجربه قهرمان چيه؟آيا مسافت تا دهكده غارت شونده تاثير داره؟آيا نتيجه جنگ تاثير داره ؟اگه من سربازهام رو به جنگ يه دهكده ضعيف و بدون سپاه بفرستم تاثيرش با جنيدن با يك دهكده قوي برابره؟

نمیشه کاری کرد تا سپاهیان کمتر گندم مصرف کنن.من شنیدم در اخر بازی وقتی Wonder Of The World v رو میسازی مصرف گندم سپاهیان نصف میشه.
نه در زمان حمله هیچ فرقی نمیکنه.اگه تو برگشت تعدادیشون مرده باشن چرا کم میشه.

بهترین راهکار حمله به دهکده های متروکه دارای حیوانات نسبتا ضعیف و البته زیاد هست ولی بعضی از حیوانات خیلی قوین و حمله به اونها میتونه قهرمانت رو بکشه.یکی دیگشم اینه که به دهکده های ضعیف یا نسبتا قوی حمله کنی.اگه طرف قوی بود بهتره از منجنیق برای فلج کردنش استفاده کنی.
بله تاثیر داره.اگه زیاد باشه اون شخص میفهمه که دارین بهش حمله میکنه و نیروی دفاعی میسازه یا به شما حمله میکنه.
حمله به دهدکه های ضعیف اصلا به درد نمیخوره ولی اگه به یک دهکده قوی حمله کنی تجربیات قهرمانت خیلی زیاد میشه.البته این کار خطرات زیادی داره ممکنه طرف منجنیق داشته باشه و به شما حمله کنه و شما رو نابود کنه یا اگه تو یک اتحاد قوی باشه به هم اتحادیهاش بگه که به شما حمله کنن.اونوقت دیگه نابودیت حتمیه.

اگه میخوای قدرت حیوانات رو ببینی به اینجا مراجعه کن:

با تشکر

loomina
27-06-2009, 23:06
اقا يك سوال:
خزانه اي كه گول ها ميتونن بسازن كارش چيه و كارش چيه؟

حمید جان
28-06-2009, 07:26
اقا يك سوال:
خزانه اي كه گول ها ميتونن بسازن كارش چيه و كارش چيه؟

خزانه رو همه نژاد ها میتونن بسازن

واسه پیدا کردن نقشه WW هست

بی باک بی بال
28-06-2009, 08:19
اقا من یه همسایه دارم با منجنیق به من حمله می کنه چه کار کنم

HOPE666
28-06-2009, 09:00

باید فقط دفاع کنی به صورت یکی دفاع یکی جا خالی همین اگر نیرو زیاد داری دفاع مطلق

payam
28-06-2009, 10:27

باید فقط دفاع کنی به صورت یکی دفاع یکی جا خالی همین اگر نیرو زیاد داری دفاع مطلق

به نظر من توی این مواقع با سیاست خودت باید با طرف طرح رفاقت بریزی . و بهش بگی که در مواقع نیاز کمکش میکنی . حتی شده بهش باج بدید ؛ روزانه یک ساعت از منابعتون رو بهش بدید ؛ و بگید که حمله نکنه . البته اگه اتحادی که توش هستین میتونه شمارو ساپورت کنه و واستون دفاعی بفرسته ؛ خوب جلوش واسین و حتی بهش حمله کنید . اما اگر خیلی گنده بود دیگه باید باج بدید تا نابود نشید . . .

بی باک بی بال
28-06-2009, 10:41
نظر من توی این مواقع با سیاست خودت باید با طرف طرح رفاقت بریزی . و بهش بگی که در مواقع نیاز کمکش میکنی . حتی شده بهش باج بدید ؛ روزانه یک ساعت از منابعتون رو بهش بدید ؛ و بگید که حمله نکنه . البته اگه اتحادی که توش هستین میتونه شمارو ساپورت کنه و واستون دفاعی بفرسته ؛ خوب جلوش واسین و حتی بهش حمله کنید . اما اگر خیلی گنده بود دیگه باید باج بدید تا نابود نشید
با 200 تا سرباز و 20 تا منجنیق حمله می کنه
مگه میشه جلوشو گرفت این پیام ها هم که قعطه است
یه سوال دیگه اگه به یک هکده حمله کرد چند تا زندانی گرفتند چه طوری آزادشون کنم

payam
28-06-2009, 11:08
یه سوال دیگه اگه به یک هکده حمله کرد چند تا زندانی گرفتند چه طوری آزادشون کنم

با یه تعدادی سرباز بهشون Normal attack کن . حمله ی معمولی ؛ نه غارت . اینطوری میرن و آزادشون میکنند.

loomina
28-06-2009, 11:48
خب يه سوال ديگه:
اگر با منجنيق به دهكده اي حمله بكني تا 0 بشه اون دهكده ميشه مال خودم؟

payam
28-06-2009, 11:51
اگر با منجنيق به دهكده اي حمله بكني تا 0 بشه اون دهكده ميشه مال خودم؟

نه . اگه سناتور داشته باشی میتونی دهکده رو بگیری . اونم حالا قضیه داره !
باید خودت خیلی گنده لات باشی تا بتونی دهکده ی یکی دیگه رو بگیری . لازم نیست خیلی بهش حمله کنی ؛ کافیه اقامتگاه یا قصر طرف رو به 0 برسونی ؛ بعد با سناتور بهش normal attack میکنی . درصد مالکیت دهکدش میاد پایین ؛ و تو میگیریش !

دقیقا نمیدونم اسمش سناتور بود ! یا نه .

loomina
28-06-2009, 13:52
نه . اگه سناتور داشته باشی میتونی دهکده رو بگیری . اونم حالا قضیه داره !
باید خودت خیلی گنده لات باشی تا بتونی دهکده ی یکی دیگه رو بگیری . لازم نیست خیلی بهش حمله کنی ؛ کافیه اقامتگاه یا قصر طرف رو به 0 برسونی ؛ بعد با سناتور بهش normal attack میکنی . درصد مالکیت دهکدش میاد پایین ؛ و تو میگیریش !

دقیقا نمیدونم اسمش سناتور بود ! یا نه .

خب اگر با منجنيق حمله كنيم تا جمعيتش 0 بشه اونوقت چي ميشه؟

payam
28-06-2009, 13:56
خب اگر با منجنيق حمله كنيم تا جمعيتش 0 بشه اونوقت چي ميشه؟
اتفاقی خاصی رخ نمیده ؛ فقط جمعیت طرف پایین اومده .

لازمه بگم که توی این بازی ، همه ی دهکده های فرد رو میشه ازش گرفت ( با همون روش از بین بردن اقامتگاهش ) به جز دهکده ی اصلیش .

loomina
28-06-2009, 14:02

لازمه بگم که توی این بازی ، همه ی دهکده های فرد رو میشه ازش گرفت ( با همون روش از بین بردن اقامتگاهش ) به جز دهکده ی اصلیش .

حالا كسي كه تو دهكده ي اصليش اقامت گاه ساخته تكليفش چيه؟!

payam
28-06-2009, 14:09
نمیشه ؛ دهکده ای که قراره به عنوان دهکده ی اصلی و پایتخت انتخاب باشه حتما باید قصر داشته باشه ؛ با قصره که پایتخت مشخص میشه . اقامتگاه نمیتونه این کارو بکنه .

loomina
28-06-2009, 14:37
نمیشه ؛ دهکده ای که قراره به عنوان دهکده ی اصلی و پایتخت انتخاب باشه حتما باید قصر داشته باشه ؛ با قصره که پایتخت مشخص میشه . اقامتگاه نمیتونه این کارو بکنه .

ولي ميشه تو دهكده ي اصلي يا در واقع تو تنها دهكده اي كه داره اقامتگاه ساخته!

حمید جان
28-06-2009, 14:43
سلام

دوستان قضیه این جوریه که تا وقتی که تو یکی از دهکده هاتون قصر نزنید دهکده اول پایتخت میمونه(اگه 1000000 دهکده هم داشته باشید)

footballist
28-06-2009, 16:02

در حقیقت شما دهکده طرف رو نابود کردید.اگه فقط یک دونه دهکده داشت اکانت طرف روی تراوین پاک میشه.

ولي ميشه تو دهكده ي اصلي يا در واقع تو تنها دهكده اي كه داره اقامتگاه ساخته!

بله میشه.برای گرفتن دهکده دوم این راه خوبیه.

Ehsanpark
28-06-2009, 16:03
می تونی خرابش کنی. ساختمون اصلی سطح 10

loomina
28-06-2009, 18:18
در حقیقت شما دهکده طرف رو نابود کردید.اگه فقط یک دونه دهکده داشت اکانت طرف روی تراوین پاک میشه.

بله میشه.برای گرفتن دهکده دوم این راه خوبیه.

چه جوري يكم توضيح بديد. يك دهكده داره كه توش اقامت گاه ساخته من به جز استفاده از سناتور از چه راه هايي ميتونم دهكدش رو تصرف كنم؟ با منجنيق ميشه؟

بی باک بی بال
28-06-2009, 18:56
من اقامتگاه توی تنها دهکدم ساختم الان قصر نمی شود ساخت کار کنم

payam
28-06-2009, 19:09
چه جوري يكم توضيح بديد. يك دهكده داره كه توش اقامت گاه ساخته من به جز استفاده از سناتور از چه راه هايي ميتونم دهكدش رو تصرف كنم؟ با منجنيق ميشه؟

من الان بازیو دیدم ! ببینید ؛ شما به یک دهکده حمله میکنید . اقامت گاه اون رو اونقدر هدف میگیرید تا نابود بشه . و به 0 برسه . بعد با
رئیس بهش حمله میکنید ؛ Normal attack . و هر حمله ای که بکنید درصد مالکیت دهکدش میاد پایین

مثلا

76%
44%
22%
1%

و در حمله ی آخر دهکده مال شما خواهد شد ! البته باید فقط با رئیس حمله کنید ها . . .

" من به اشتباه گفتم سناتور " با این واژه های سرور ایرانی آشنا نبودم .

payam
28-06-2009, 19:10
من اقامتگاه توی تنها دهکدم ساختم الان قصر نمی شود ساخت کار کنم
مهم نیست ؛ به بازیت ادامه بده . اصلا توی دهکده ی اولت اقامتگاه باید بسازی ؛ اینجوری بهتره . دهکده های بعدیت رو توشون قصر بساز تا پایتخت بشن .

شما ادامه بده . . .

mahdi bg
28-06-2009, 19:25
سلام
سطح اسحله و زروه بالا بردن برای نیروهای دفاعی و حمله فرقی داره یا نه
مثلا لازمه واسه نیروهای دفاعی مثل دلاور و نیزه دار در قوم توتن اسحله رو بالا ببریم؟
یا برعکس برای شوالیه که یک نیروی هجوم یه لازمه که زره رو بالا ببریم؟

ممنون

mahdi bg
28-06-2009, 19:25
سلام
کسی بسته گرافیکی خوشگل واسه این بازی داره؟

ممنون

payam
28-06-2009, 21:40
سلام
سطح اسحله و زروه بالا بردن برای نیروهای دفاعی و حمله فرقی داره یا نه
مثلا لازمه واسه نیروهای دفاعی مثل دلاور و نیزه دار در قوم توتن اسحله رو بالا ببریم؟
یا برعکس برای شوالیه که یک نیروی هجوم یه لازمه که زره رو بالا ببریم؟

ممنون
سلام . قطعا لازمه !

البته ؛ واسه نیروهای دفاعی بیشتر زره رو بالا ببر ؛ به نسبت اسلحه
و برای حجومی ها بیشتر اسلحه رو بالا ببر ؛ به نسبت زره !

loomina
29-06-2009, 17:05
سلام
کسی بسته گرافیکی خوشگل واسه این بازی داره؟

ممنون

اين سايت بريد. ولي توصيه ميكنم از بسته ي گرافيكي استفاده نكنيد امكان داره ظاهر بازي رو خراب كنه.

h_r_v
29-06-2009, 17:16
تو سرور 3 کی هست؟؟
جنگی بزنیم!!
تا حالا دو تا یوزر از اعصاب خوردی هایی که اتحاد ما براش درست کردیم حذف آکانت کردن!! :دی
H i V

loomina
29-06-2009, 20:32
تو سرور 3 کی هست؟؟
جنگی بزنیم!!
تا حالا دو تا یوزر از اعصاب خوردی هایی که اتحاد ما براش درست کردیم حذف آکانت کردن!! :دی
H i V

ما تو سرور 3 هستيم !
ما يعني من و هم اتحادي هام.
شمارش اكانت ها و اتحاد هايي كه با ما در افتادن بعدشم خودشون فلنگ رو بستن از دستمون در رفته!
اخريش هم يه يارو بود كه اتحاد رو اسي كرده بود. با منجنيق و سرباز ريختيم سرش. خودش دستش اومد چي به چيه در رفت!:47:

SPY.07
30-06-2009, 10:53
سلام به همه

آقا من مرحله آموزشی رو تموم کردم ...

حالا باید چی کار کنم ؟ ساختمون بسازم ؟

حمید جان
30-06-2009, 11:07
تو سرور 3 کی هست؟؟
جنگی بزنیم!!
H i V

منم تو سرور 3 هستم

زیاد تو کار جنگ نیستم ولی اگه بجنگم تا آخرین نفر میجنگم

loomina
30-06-2009, 11:44
سلام به همه

آقا من مرحله آموزشی رو تموم کردم ...

حالا باید چی کار کنم ؟ ساختمون بسازم ؟

سعي كنيد اول سطح مخفي گاهتون رو ببريد بالا و حداقل 3 تا مخفيگاه سطح 10 داشته باشيد.
2- سعي كنيد در درجه ي اول توليداتتون رو ببريد بالا.
د3- بعد كه توليداتتون حداقل به ترتيب از راست به چپ : 230 و 200 و 180 و 140 . بريد سراغ كار هاي نظامي.
لازم به ذكر هست كه اگر توتن هستيد توليدات چوبتون بالا تر و اگر رومي توليدات اهن و اگر گول هستيد توليدات خشتتون رو بالاتر ببريد.:10:

بی باک بی بال
30-06-2009, 11:47
اين سايت بريد. ولي توصيه ميكنم از بسته ي گرافيكي استفاده نكنيد امكان داره ظاهر بازي رو خراب كنه
میشه دوباره همون قبلی رو استفاده کرد

payam
30-06-2009, 12:42
میشه دوباره همون قبلی رو استفاده کرد
سعی کنید آخر جملتون یه علائمی بگذاربد تا طرف بفهمه سوالی بود یا اخباری !

اگه سوالی بود که باید بگم ، بله میشه !

h_r_v
30-06-2009, 12:50
جنوب شرقی هستی لومینا؟؟

loomina
30-06-2009, 13:35
جنوب شرقی هستی لومینا؟؟

.............. اره.
جنوب شرقيم ولي خدا وكيلي تو اين توضيحات پروفايلت جوري نوشتي كه هركي نشناستت فكر ميكنه نوه ي چنگيزخان مغولي!!!:31:

Iranian.army
30-06-2009, 13:44
من تو تراوین سرور 2 و 3 ایران جنوب غربی ام ! به نظر شما من جمعیتم 76 هست توتن هم هستم الان که دارم فقط منابع و مخفی گاه ارتقاء می دم ! 3-4 تا سرزمین متروک اطراف من هست یکی شم بقل منه می خواستم بدونم با چه تعداد نیرو می تونم منابع اونا رو بردارم ( کش برم) ؟ یه بار 2 تا گرزدار فرستادم واسه تست جوفتشون مردن

loomina
30-06-2009, 16:25
من تو تراوین سرور 2 و 3 ایران جنوب غربی ام ! به نظر شما من جمعیتم 76 هست توتن هم هستم الان که دارم فقط منابع و مخفی گاه ارتقاء می دم ! 3-4 تا سرزمین متروک اطراف من هست یکی شم بقل منه می خواستم بدونم با چه تعداد نیرو می تونم منابع اونا رو بردارم ( کش برم) ؟ یه بار 2 تا گرزدار فرستادم واسه تست جوفتشون مردن

:18::18::18:
شما حداقل جمعيت رو به 270 برسون بعد!
بعدش هم حداقل امارت قهرمان سطح 10 بايد داشته باشيد و بالا ي 150 نيرو!

Iranian.army
30-06-2009, 18:53
یه سوال دیگه :31:
غیر Cash u سایت دیگه ای هست که تو ایران Gold تراوین بفروشه ؟ البته ارزون تر
اگه میشه یه کم در مورد کارایی که با توتن ها لازمه انجام بدم توضیح بدین یعنی اینکه الان که جمعیتم حدود 77 هستش با توتن بهتره تو فکر دفاع باشم چه کارایی بکنم بهتره ؟ مثلا دیوار دور شهر ارتقاع بدم یا چند تا نیرو واسه دفاع بسازم و بزارم تو دهکده ؟

loomina
30-06-2009, 19:59
یه سوال دیگه :31:
غیر Cash u سایت دیگه ای هست که تو ایران Gold تراوین بفروشه ؟ البته ارزون تر
اگه میشه یه کم در مورد کارایی که با توتن ها لازمه انجام بدم توضیح بدین یعنی اینکه الان که جمعیتم حدود 77 هستش با توتن بهتره تو فکر دفاع باشم چه کارایی بکنم بهتره ؟ مثلا دیوار دور شهر ارتقاع بدم یا چند تا نیرو واسه دفاع بسازم و بزارم تو دهکده ؟

به پاك شدن اكانتتون ميرزه؟ مطمئن باشيد با هيچ كس شوخي ندارن و باز هم مطمئن باشيد كه ميفهمن.
نه فعلا نيازي نيست ديوار رو ارتقا بديد.
براي دفاع بهتره كه از نيزه دار ها استفاده كنيد چون كارشون بيشتر دفاع هست.
البته توصيه ميكنم كه اگر در خطر نيستيد فعلا جمعيتتون رو ببريد. حالا زوده براي سرباز.
اگر گول ها رو ميگرفتيد كارتون خيلي راحت تر ميشد.

h_r_v
30-06-2009, 23:37
.............. اره.
جنوب شرقيم ولي خدا وكيلي تو اين توضيحات پروفايلت جوري نوشتي كه هركي نشناستت فكر ميكنه نوه ي چنگيزخان مغولي!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
حالا وقت شد میگیم با بچه ها با خاک یکسانت کنیم!!
اشکالی که نداره؟ :دی؟
تازه فردا دهکده دومم اونم از نوع 15 گندمی رو میگیرم!!

بی باک بی بال
01-07-2009, 11:28
بعد این تاپ 10 به چه دردی می خورد من هفته قبل رتبه 7 اوردم جایزه داره یا نه همین جوری سرکارییه

sid
01-07-2009, 12:29

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اين تصوير چه معني اي ميده؟
عملكرد عمارت من خاموشه و من هيچكوم رو نيمتونم كم يا زياد كنم هيچ لينكي فعال نيست
تا الان به دو تا فارم هم حمله كردم و غارت هاي حجم بالايي كردم ولي از 1% بالاتر نرفته و همچنين لينكي هم روشن نشده
در سطح 5 اينجوري بود سطحش رو هم زياد كردم بازم همونجوري مونده

jb.NY
01-07-2009, 12:59
اي برادرا كجايين كه ايرانيا رو تو سرور اسپيد كشتن....اونم كجا؟ تو فنلاند
حيف كه دير به ذهنم رسيد وگرنه زودتر ميومدم اينجا تا حد اقل 10 نفر بشيم بريم
الان ديگه دير شده 3 روز از شروعش گذشته:37:
كسي هست تا اگه سرور جديدي تو سرور هاي خارجي باز شه با هم بريم؟:41:

loomina
01-07-2009, 16:37
اي برادرا كجايين كه ايرانيا رو تو سرور اسپيد كشتن....اونم كجا؟ تو فنلاند
حيف كه دير به ذهنم رسيد وگرنه زودتر ميومدم اينجا تا حد اقل 10 نفر بشيم بريم
الان ديگه دير شده 3 روز از شروعش گذشته:37:
كسي هست تا اگه سرور جديدي تو سرور هاي خارجي باز شه با هم بريم؟:41:

دوست عزيز كجايي؟
ما اتحاد WOLVES™ هستيم. از شانست رييسش هم ايرانيه منم اسمم XP man هست يه پيغام بهم بده معرفيت كنم به رييس بيارتت تو اتحاد.:10:
عمرا نميزارم هم وطنيم رو دست روش بلند كنن.:47::)

loomina
01-07-2009, 17:28
حالا وقت شد میگیم با بچه ها با خاک یکسانت کنیم!!
اشکالی که نداره؟ :دی؟
تازه فردا دهکده دومم اونم از نوع 15 گندمی رو میگیرم!!

راستش از زماني كه ما قوي بوديم ميگزره! حالا ملكه ي اتحاد اتحاد رو ترك كرده و رهبري اتحاد دست منه.
به اتحادتون پيشنهاد اتحاد دادم. قبول كنيد. فعلا اوضا ما تغريبا خرابه...

sid
01-07-2009, 18:48

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عملكرد عمارت من خاموشه و من هيچكوم رو نيمتونم كم يا زياد كنم هيچ لينكي فعال نيست
تا الان به دو تا فارم هم حمله كردم و غارت هاي حجم بالايي كردم ولي از 1% بالاتر نرفته و همچنين لينكي هم روشن نشده

پست رو اصلاح كردم خواهش ميكنم جوابم رو بدين

بی باک بی بال
01-07-2009, 19:19
سطح منابع تا چنداست
کسی جواب سوال قبلی منو نداد

jb.NY
01-07-2009, 19:24
دوست عزيز كجايي؟
ما اتحاد WOLVES™ هستيم. از شانست رييسش هم ايرانيه منم اسمم XP man هست يه پيغام بهم بده معرفيت كنم به رييس بيارتت تو اتحاد.:10:
عمرا نميزارم هم وطنيم رو دست روش بلند كنن.:47::)

كجايي برادر؟ من هم اسم خودت هم اسم اتحادو دادم گفت لا موجود؟

Iranian.army
01-07-2009, 19:49
کسی نمی دونه این پیغام داخل بازی کی درست می شه ؟
من می خوام به یه اتحاد بگم منو دعوت کنه پیغام تو بازی خرابه نمی شه ! راه دیگه ای هم واسه اینکار هست که الان درست باشه >؟

حمید جان
01-07-2009, 20:16
سطح منابع تا چنداست

در پایتخت تا بیست در بقیه تا 10

h_r_v
01-07-2009, 20:33
دهکده دومم تو سرور 3 رو هم زدم!!
اونم از نوع 15 گندمی!!
لومینا صحبت میکنم شاید متحد شدیم

metana
01-07-2009, 20:37
سلام...

پست رو اصلاح كردم خواهش ميكنم جوابم رو بدين

تا زمانی که هیرو لول 0 هست میتونین متغییر هارو تغییر بدین، اما وقتی لول 1 به بالا شد دیگه نمیشه. اینجا باید تصمیم بگیری که چه هیرویی میخوای، دفاعی یا هجومی.
نگرانش نباش. فعلا تبرزنو بیخیال.
بزار وقتی به ش.توتن رسیدی، اینو بکش بعد ش.توتنوقهرمان کن.
من سرگذشت قهرمانام اینطوری بود:
سرباز پیاده، بعد کشتمش بعد شمشیر زن، > کاهن > الانم رعد لول 4. رعد بهتر از ش. گول هست بخاطر سرعتش. :8:

سطح منابع تا چنداست

همونطور که دوستمون گفتن، تو پایتخت(جایی که قصر داری ) تا 20 میشه. بقیه جاها 10.

سوالی دارین در خدمتم.

حمید جان
01-07-2009, 21:43
سلام metana عزیز

شما تو کدوم سرور بازی میکنی؟
یوزرت چیه؟

mohammad_1ta
01-07-2009, 22:06
سلام،
بخوام یه روستا پیش دوستم درست کنم، باید چی کاری انجام بدم؟ :)

payam
01-07-2009, 22:13
سلام،

سلام . شما باید اقامتگاه رو تا سطح 10 برسونی . بعد 3 تا محاجر بسازی . بعد باهاشون به دهکده ای که میخوای محاجرت کنی . و بعد تصاحبش میکنی . به همین خوشمزگی

mohammad_1ta
01-07-2009, 22:32
سلام . شما باید اقامتگاه رو تا سطح 10 برسونی . بعد 3 تا محاجر بسازی . بعد باهاشون به دهکده ای که میخوای محاجرت کنی . و بعد تصاحبش میکنی . به همین خوشمزگی
ممنون :)

حمله غارت به سرزمین های متروکه که مثلاً 60 تا عنکبوت اینا داره، تلفات هم داره؟ :31:

payam
01-07-2009, 22:39

حمله غارت به سرزمین های متروکه که مثلاً 60 تا عنکبوت اینا داره، تلفات هم داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره خیلی هم تلفات داره ؛ البته بهاش رو باید بپردازی چون میتونی بگیریش . و مثلا اگه دهکده ی چوب باشه ؛ تولید چوبت رو 50% هم اظافه میکنه . باید با Hero یا قهرمان تصاحبش کنی که امارت قهرمان به همین منظوره .

loomina
01-07-2009, 22:47
كجايي برادر؟ من هم اسم خودت هم اسم اتحادو دادم گفت لا موجود؟

ما در سرور 3x هستيم شما اونجاييد؟ اسمتون چيه؟ اسم من رو از اينجا كپي كنيد و در امار پيستش كنيد .
xp man
دهكده ام هم peace village هستش.:10:

payam
01-07-2009, 22:51
من فعلا تراوین بازی نمیکنم ؛ اومینا rank ئت چنده ؟
چه قدر از سرور گذشته ؛ الان جمعیتت چند تاس ؟ و نژادت ؟

loomina
01-07-2009, 23:52
من فعلا تراوین بازی نمیکنم ؛ اومینا rank ئت چنده ؟
چه قدر از سرور گذشته ؛ الان جمعیتت چند تاس ؟ و نژادت ؟

نژادم كه همه جا گول هست. چون توي دفاع عالي هستن و اگر نتوني اول بازي خوب دفاع كني بدبخت ميشي.
رنكم هم تو هر سرور فرق داره. كلي بگم كه رنكم خيلي خوب نيست!:31:
جمعيتم هم 365 تا تو سرور 2 311 تا تو سرور 3 و 300 تا تو سرور اسپيد هست. سرور ها هم نميدونم چقدر ازشون گزشته.

payam
01-07-2009, 23:56
مرسی . اما قبول کن نژاد برتر توتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

metana
02-07-2009, 00:51
اشتباه.....

metana
02-07-2009, 00:58
سلام...

سلام metana عزیز
شما تو کدوم سرور بازی میکنی؟
یوزرت چیه؟

سرور 1. یوزر هم بماند:31:
شما چی؟

سلام،

البته فقط با لول 10 کردن اقامتگاه نمیشه. بلکه با قصر هم میشه. اقامتگاه ارزون تره. اما قصر،از اسمش معلومه دیگه اگه اقامتگاهو آپ کنی ارزونه. اما اگه قصرو آپ کنی، بعدن هیلی گرونتره. البته چون قص داری تولیداتتو هم میتونی بالای 10 کنی. که خیلی تولیداتت بالا میره.:46:

حمله غارت به سرزمین های متروکه که مثلاً 60 تا عنکبوت اینا داره، تلفات هم داره؟ :31:

داره بدجورهم داره.
اگه اون سرزمینی که میخوای بهش حمله کنی تو 7*7 تو باشه با توجه به نوع اون سرزمین به تولیداتت اضافه میشه.
البته اینو بگم که برای گرفت اولین سرزمین اشغال نشده باید کاخ هیرو لول 10 داشته باشی. برا دومی لول 15 و سومی هم 20. از اونجا که تو این بازی هر ساختمون حداکثر تا لول 20 آپ میشه، پس هر دهکده(نه اکانت) میتونه فقط 3تا سرزمین بگیره.:46:

راستی تا اون موقعی که شما تعداد سرباز بسازی که از پس اینا بر بیای و کاخو لول10 کنی، میری میبینی که 60تا شده 100تا :31:
چون اینا زادولد دارن. هرچی هم تعدادشون کمتر باشه سرعت زادولدشون بیشتره:31:
من یادمه 1بار شب زدم ناکارشون کردم فقط 4تا ببرو 5تا خرسو 3تا گرگ موندن. فردا صبح رفتم بگیرمش دیدم هر کدوم شدن 40-50تا:18: کلی ضرر کردم:19:

مرسی . اما قبول کن نژاد برتر توتن :31:

من مخالفم:31:

اوایل بازی بخاطر اون گرزدارای مسخرشون شاید جز برترینا باشن، اما بعدا یه جوری گره میخوره کارشون. البته گول ها هم با تله هاشون قشنگ حالشونو میگیرن :27:

اگه توتن و گول متحد شن، دنیا رو تصاحب میکنن.

اینو بدونین که تو بازی هایی که چند نوع نژاد داره(یا تیم) برایند کلی هر نژاد با برایند نژاد دیگری یکی هست. هیچ تیمی بهترین نیست، چون اگه بود همه همونو میگرفتنو سازنده هم بقیه تیم هارو نمیزاشت.

من خودم با گول ها حال میکنم.:5:
با اینکه دفاعی هستن، اما نیرو هجومی قوی دارن.:27:

البته من از همه بیشتر با رعد حال میکنم. واقعا هم رعد. چقدر سریعه نامرد تا طرف بیاد نیرو کمکی بگیره، رعد ها اومدن دهکدشو صاف کردن رفتن:21::27:

درکل، اگه آدم بازیکن باشه با هر تیمی میتونه بازی کنه.

سوالی دارین در خدمتم...:11:
با تشکر...

بی باک بی بال
02-07-2009, 06:53
یه سوال از کجا می شه فهمید توی کدام منطق هستیم
مثلا شما یا جنوب

loomina
02-07-2009, 10:37
یه سوال از کجا می شه فهمید توی کدام منطق هستیم
مثلا شما یا جنوب

شما به اين صورت ميتونيد بفهميد:

N
(+/+) .. | .. (-/+)
شمال شرقی | شمال غربی
NW .. | . . NE
W---------|----------E
SW .. | . . SE
جنوب شرقی| جنوب غربی
(+/-) .. | .. (-/-)
S

loomina
02-07-2009, 10:41
سلام...

سرور 1. یوزر هم بماند:31:
شما چی؟

البته فقط با لول 10 کردن اقامتگاه نمیشه. بلکه با قصر هم میشه. اقامتگاه ارزون تره. اما قصر،از اسمش معلومه دیگه اگه اقامتگاهو آپ کنی ارزونه. اما اگه قصرو آپ کنی، بعدن هیلی گرونتره. البته چون قص داری تولیداتتو هم میتونی بالای 10 کنی. که خیلی تولیداتت بالا میره.:46:

داره بدجورهم داره.
اگه اون سرزمینی که میخوای بهش حمله کنی تو 7*7 تو باشه با توجه به نوع اون سرزمین به تولیداتت اضافه میشه.
البته اینو بگم که برای گرفت اولین سرزمین اشغال نشده باید کاخ هیرو لول 10 داشته باشی. برا دومی لول 15 و سومی هم 20. از اونجا که تو این بازی هر ساختمون حداکثر تا لول 20 آپ میشه، پس هر دهکده(نه اکانت) میتونه فقط 3تا سرزمین بگیره.:46:

راستی تا اون موقعی که شما تعداد سرباز بسازی که از پس اینا بر بیای و کاخو لول10 کنی، میری میبینی که 60تا شده 100تا :31:
چون اینا زادولد دارن. هرچی هم تعدادشون کمتر باشه سرعت زادولدشون بیشتره:31:
من یادمه 1بار شب زدم ناکارشون کردم فقط 4تا ببرو 5تا خرسو 3تا گرگ موندن. فردا صبح رفتم بگیرمش دیدم هر کدوم شدن 40-50تا:18: کلی ضرر کردم:19:

من مخالفم:31:

اوایل بازی بخاطر اون گرزدارای مسخرشون شاید جز برترینا باشن، اما بعدا یه جوری گره میخوره کارشون. البته گول ها هم با تله هاشون قشنگ حالشونو میگیرن :27:

اگه توتن و گول متحد شن، دنیا رو تصاحب میکنن.

اینو بدونین که تو بازی هایی که چند نوع نژاد داره(یا تیم) برایند کلی هر نژاد با برایند نژاد دیگری یکی هست. هیچ تیمی بهترین نیست، چون اگه بود همه همونو میگرفتنو سازنده هم بقیه تیم هارو نمیزاشت.

من خودم با گول ها حال میکنم.:5:
با اینکه دفاعی هستن، اما نیرو هجومی قوی دارن.:27:

البته من از همه بیشتر با رعد حال میکنم. واقعا هم رعد. چقدر سریعه نامرد تا طرف بیاد نیرو کمکی بگیره، رعد ها اومدن دهکدشو صاف کردن رفتن:21::27:

درکل، اگه آدم بازیکن باشه با هر تیمی میتونه بازی کنه.

سوالی دارین در خدمتم...:11:
با تشکر...

ايول!!!:31:
اره تا لشكريان توتن بخوان بيان يه دهكده رو بزنن ميشه با لشكريان گول يه زده حمله زد بهشون و برگشت!!!:27:
به هر حال اگر كسي قصدش رسيدن به ناتارو ها باشه با توتن به مشكل بر ميخوره. مگر از طرفه اتحادش كسي كه گول باشه براش نيرو بفرسته.:)

mohammad_1ta
02-07-2009, 11:42
ممنون از توضیحات عالیتون :11:

کسی اینجا اکانت بی مصرف نداره منابعش رو بفرسته به من؟ :27:

راستی من الان تو لشگریانم، 1 موش صحرایی دارم... این به چه درد میخوره؟ باهاش چیکار میشه کرد؟ غارت میشه؟ :31:

jb.NY
02-07-2009, 11:43
ما در سرور 3x هستيم شما اونجاييد؟ اسمتون چيه؟ اسم من رو از اينجا كپي كنيد و در امار پيستش كنيد .
xp man
دهكده ام هم peace village هستش.:10:

بابا نوكرتم.... نيستي .......تو توي فنلاندي ديگه ؟آره؟
اسم من Aragorn و اسم دهكدم ŘóЋąή..............بزن بلكه جاي تو بياره......ببين ميتوني مارو در يابي؟:19:

loomina
02-07-2009, 12:06
بابا نوكرتم.... نيستي .......تو توي فنلاندي ديگه ؟آره؟
اسم من Aragorn و اسم دهكدم ŘóЋąή..............بزن بلكه جاي تو بياره......ببين ميتوني مارو در يابي؟:19:

زدم يكي اومد به همين نام ولي اسمه دهكده ش Middle-Earth هستش!
ما تو اين سروريم:

فكر كنم سرور شما فرق داره. يه تايپ كن persian يا persia شايد يه ايراني هم بود كمكت كرد ولي بيخيالش شو بيا همين سرور باحاله! فقط حواست باشه شمال نگيري.

loomina
02-07-2009, 12:07
ممنون از توضیحات عالیتون :11:

کسی اینجا اکانت بی مصرف نداره منابعش رو بفرسته به من؟ :27:

راستی من الان تو لشگریانم، 1 موش صحرایی دارم... این به چه درد میخوره؟ باهاش چیکار میشه کرد؟ غارت میشه؟ :31:

:laughing::laughing:
نه براي غارت نيست فقط يه بار مصرفه اونم براي دفاع!!!
شما بايد ارتش اصلي خودتونو بسازيد.

sid
02-07-2009, 12:27

كسي بلد نيست؟يكي كمك كنه:19:

sid
02-07-2009, 12:37
تا زمانی که هیرو لول 0 هست میتونین متغییر هارو تغییر بدین، اما وقتی لول 1 به بالا شد دیگه نمیشه. اینجا باید تصمیم بگیری که چه هیرویی میخوای، دفاعی یا هجومی.
نگرانش نباش. فعلا تبرزنو بیخیال.
بزار وقتی به ش.توتن رسیدی، اینو بکش بعد ش.توتنوقهرمان کن.
من سرگذشت قهرمانام اینطوری بود:
سرباز پیاده، بعد کشتمش بعد شمشیر زن، > کاهن > الانم رعد لول 4. رعد بهتر از ش. گول هست بخاطر سرعتش. :8:

مرسي
ولي وقتي قراره قهرمان 10% قدرت حمله سپاهم رو ببره بالا خب هم با سرباز ميتونه اين كار رو بكنه هم با سوپر من!ديگه فرقي نداره چي باشه به هر حال اونميزان رو ميبره بالا
2-اگه بكشمش سطح عمارتم كه تغيير نميكنه؟ميكنه؟من الان سطح 8 هستم
3-چرا با اينكه همه جا براي غارت ميبرمش 1% هم به تجربش اضافه نميشه؟
4-به نظرت توليد نانوايي پر سود تره يا بردن عمارت به سطح 10 و گرفتم يك سرزمين متروكه پر از معدن آهن؟من الان توليد گندمم با مصرفم تريبا برابره

metana
02-07-2009, 12:59
سلام...

مرسي
ولي وقتي قراره قهرمان 10% قدرت حمله سپاهم رو ببره بالا خب هم با سرباز ميتونه اين كار رو بكنه هم با سوپر من!ديگه فرقي نداره چي باشه به هر حال اونميزان رو ميبره بالا
2-اگه بكشمش سطح عمارتم كه تغيير نميكنه؟ميكنه؟من الان سطح 8 هستم
3-چرا با اينكه همه جا براي غارت ميبرمش 1% هم به تجربش اضافه نميشه؟
4-به نظرت توليد نانوايي پر سود تره يا بردن عمارت به سطح 10 و گرفتم يك سرزمين متروكه پر از معدن آهن؟من الان توليد گندمم با مصرفم تريبا برابره

تولیدتون چقدره؟(گندم)

1. ولی توقدرت های فردی، هرچی قهرمان قوی تر باشه بهتره.

یادمه یکی به یکی از دوستام حمله کرده بود، فقط با قهرمان تنها. نزدیک 150تا محافظ و 10 شوالیهرو کشت و در رفت:31: از قهرمان برای بالا بردن حمله ی کل نیرو ها استفاده نکن. به جاش اسلحه هاشونو آپ کن.
2.شما نمیتونی بکشیش. ولی میتونی به کشتن بدیش:31: یعنی تنها بفرستیش به یه جایی که میدونی میمیره.
ضمنا قهرمان و امارت هیچ ربطی بهم ندارن. 
یعنی لول قهرمان به خونیه ی قهرمان رابطه ای ندارن.
نه کم نمیشه.

3. فقط دفاع و حمله بهش xp میده.

4. اول آسیاب و نونوایی بعد سرزمین. ولی اگه میدونی دورو بریات ممکنه زودتر از شما بگیرنش، اول سرزمینو بگیر تا دیگری نگیره.
سرزمین متروک یکمی ریسک داره. شاید شما بگیریش بعد یکی بیاد مرده خوری و راحت از چنگنون درش بیاره. هست. ولی نونوایی رو هر وقت نیاز داری میسازی و آپ میکنی. البته برای بردن بازی باید بسازی،

اون موش هم که...
کاردان نامرد 200 گندم تو زمان قحطی بالا کشید و یه موش فرستاد:31:

h_r_v
02-07-2009, 13:17
اگه قهرمانتون هم گرزدار باشه بهتره چون اگه بمیره زنده کردنش آسون تره

mohammad_1ta
02-07-2009, 13:18
تعدیل منابع بصورت 1:1
میشه توضیح بدین این گزینه که تو Travian Plus هست، چیکار میکنه؟

loomina
02-07-2009, 13:27

شايد ولي ضعيف هست و هي ميميره! ولي اگر از درجات بالا تر انتخاب كنيد قوي تر هست.

metana
02-07-2009, 13:31
سلام...

سر این دموضوع که کدم قهرمان بهتره بین فقها اختلاف نظر وجود داره( قهرمان ارزون و ضعیف - قهرمان گرون و قوی)
من گرون رو ترجیح میدم.

شما وقتی از یه منبع زیاد داریو از یکی دیگه کمتر، میری بازار پیشنهاد میدی. که ممکنه تا 5ساعت طول بکشه.
اما با تعدیل میتونی خودت  مشخص کنی چقدر میخوای تا با دو کلیک منابعتون به طور دلخواهی که میخوای تعدیل شه.
یکی دیگه هم هست، اینه: 1:1
وقتی میرین بازار برای خرید، همه جور پیشنهاد میاد. ممکنه یکه یه پیشنهاد بده اینطوری:
پیشنهاد = 750 خشت            درخواست 1500 گندم.
خب قبول این جز ضرر نیست.
وقتیس 1:1 رو بزنین تمام پیشنهاد هایی که پهشنهاد ها و درخواستهای یکسان دارن رو نشون میده. و البته چیزای دیگه..

h_r_v
02-07-2009, 13:33

مثلا 1000 تا گندم میدین 1000 تا چوب میگیرین!
نسبتشون یکیه!!

شايد ولي زعيف هست و هي ميميره! ولي اگر از درجات بالا تر انتخاب كنيد قوي تر هست.
ضعیف؟ نه!! ما که قهرمانمون تا اینجا فقط دو بار مرده!!
سطح 3 هم هست!!

metana
02-07-2009, 13:39
ضعیف؟ نه!! ما که قهرمانمون تا اینجا فقط دو بار مرده!!
سطح 3 هم هست!!

اگه قویتر باشه مثل ش.توتن خیلی به صرفه تره. اونقدر قویتر هست که همین 2بارو هم نمیره.

jb.NY
02-07-2009, 14:12
زدم يكي اومد به همين نام ولي اسمه دهكده ش Middle-Earth هستش!
ما تو اين سروريم:

فكر كنم سرور شما فرق داره. يه تايپ كن persian يا persia شايد يه ايراني هم بود كمكت كرد ولي بيخيالش شو بيا همين سرور باحاله! فقط حواست باشه شمال نگيري.

اي بابا.................تازه داشت روزنه هاي اميد پديدار ميشد.................................رفيق تو كه دات كامي........بهت گفتم ما فنلانديم speed.travian.fi ..............ولي عيبي نداره...................وقتي اسمم آراگورنه شرف آراگورن رو هم دارم....ميخوام با رفيقم كولاك كنم...آواتارو نيگا:3:
دو در مقابل 25000 نفر زبان نفهم!

loomina
02-07-2009, 15:02
اي بابا.................تازه داشت روزنه هاي اميد پديدار ميشد.................................رفيق تو كه دات كامي........بهت گفتم ما فنلانديم speed.travian.fi ..............ولي عيبي نداره...................وقتي اسمم آراگورنه شرف آراگورن رو هم دارم....ميخوام با رفيقم كولاك كنم...آواتارو نيگا:3:
دو در مقابل 25000 نفر زبان نفهم!

اخه داداش جا قحط بود؟ مييومدي همين دات كام. فعلا چاره اي نداري جز اين كه خودتو بزني به اون راه!:31:

Iranian.army
02-07-2009, 15:45
من یه اتحاد خوب می خوام که منو دعوت کنه:10: ! دارم خوب پیشرفت می کنم تو سرور 2 و 3 ایران جنوب غربم با جمعیت 86 تا حالا 10 نفر غارت کردم چسبید :31: اگه کسی هست و خواست دعوت کنه اسم دهکده من CHoveshki است !

saeed-d
02-07-2009, 16:26
من هم سرور 1 هستم
روزی 5 ساعت تراوین هستم
اسممو نمیگم ولی اینو بدونید که مولتی اکانتم و 3 تا اکانت دارم با دو تاش پیشرفت میکنم و با یکی دیگه به اون یکی ها منابع میفرستم

راستی این رو تو گوگول بسرچید ،، یه ابزار برا تراوین ، باحاله
TBeyond

بی باک بی بال
02-07-2009, 16:35
من سرور 2 بازی می کنم پروفایلم از کار افتاده کسی می دونه چرا ؟

payam
02-07-2009, 16:41
من هم سرور 1 هستم
روزی 5 ساعت تراوین هستم
اسممو نمیگم ولی اینو بدونید که مولتی اکانتم و 3 تا اکانت دارم با دو تاش پیشرفت میکنم و با یکی دیگه به اون یکی ها منابع میفرستم

TBeyond

ایول ؛ رمز موفقیت همینه کلا !

3 تا اکانتت رژاد ها چی هستند ؟

خودت منبع میفرستی یا غارتشون میکنی ؟

من سرور 2 بازی می کنم پروفایلم از کار افتاده کسی می دونه چرا ؟

از کار افتاده ؟ معمولا موقعی که بن میشی یا تغیرات خود سرور پیش میاد این قضیه !

mohammad_1ta
02-07-2009, 17:04
من 5 تا اکانت دارم تو سرور 2 که با همش کار میکنم...
ممکنه بن کنن من رو؟ :31:

payam
02-07-2009, 17:07
آره زیادم ممکنه !
با آی پی های یکسان میری ؟ اگه اینطوریه که ظرف چند وقت آینده بن میشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حرکات مشکوک هم میتونه شک مولتی هانتر هارو برانگیزه ! مثلا زود به زود واسه خودت منبع بفرستی

mohammad_1ta
02-07-2009, 17:15
آره همینکارو میکنم منبع هام رو میفرستم واسه اون یکی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (البته با یه IP :41: )

آخ چه حالی میده... 30 تا شمشیرزن، 10 تا سرباز، 3 تا ردیاب، 5 تا رعد.
به هرکی حمله غارتی میکنم، کلی بهم چیز میز میده

هیشکی نمیتونه جلومو بگیره :27:

راستی راهی نداره که تعداد کارگرهارو زیاد کنم؟

loomina
02-07-2009, 17:25
آره همینکارو میکنم منبع هام رو میفرستم واسه اون یکی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (البته با یه IP :41: )

اره منم يه زماني جمعا 160 تا سرباز داشتم. ولي يكي حمله كرد همشون مردن.:41:
در ضمن با اين كارا كه ميكني فردا يا پس فرداست كه بريزن اكانتتو بن كننا!

payam
02-07-2009, 17:27
یه زمان ما دها هزار سرباز داشتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 12 تا دهکده . . .توی سرور های اینترنشنال !
یادش به خیر . اما اصن تقلب هم درکار نبود .

mohammad_1ta
02-07-2009, 17:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
--

میدونین این سایت چیه؟

payam
02-07-2009, 17:42
لابد چیت دیگه !

loomina
02-07-2009, 17:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
--

میدونین این سایت چیه؟

الان ديگه هيچ چيتي نميشه زد. 2 سال پيش بود يه باگ هايي ولي الان كاملا بر طرف شده.

mohammad_1ta
02-07-2009, 17:53
خوب میدونم چیته... :)

کسی استفاده کرده؟ میشه چیت زد؟

Retired User
02-07-2009, 17:58
هيچ تقلبي در كار نيست
فقط ميتوني از اسكريپت ها استفاده كنيد

jb.NY
02-07-2009, 18:01
من هم سرور 1 هستم
روزی 5 ساعت تراوین هستم

TBeyond

برادر متقلب.....بيزحمت يه توضيح كوتاهي در مورد اين بياند بده كه ببينيم ارزشش رو داره بريم سراقش يا نه:19:

jb.NY
02-07-2009, 18:08

مطمئني؟ آي پي تو بگو تا ببينيم كسي ميتونه يا نه:27:
توي آمارم بزني Hybird چيزاي باحال مياره......فكر كنم مربوط به بنده باشه!!!!:38:
فقط هر چي زودتر بزاري ممنون ميشم (تدارك پذيرايي از 5 يا 6 تا روستا رو بده.....با رفقا ميام):26:

mohammad_1ta
02-07-2009, 18:51
مطمئني؟ آي پي تو بگو تا ببينيم كسي ميتونه يا نه:27:
توي آمارم بزني Hybird چيزاي باحال مياره......فكر كنم مربوط به بنده باشه!!!!:38:
فقط هر چي زودتر بزاري ممنون ميشم (تدارك پذيرايي از 5 يا 6 تا روستا رو بده.....با رفقا ميام):26:
IP نه... میخوای بدبختم کنی؟ :31:

خواستم یه حالی بهت بدم ولی:
بازیکنی به نامHybird وجود ندارد!

:41::41:

بی باک بی بال
02-07-2009, 18:59
از کار افتاده ؟ معمولا موقعی که بن میشی یا تغیرات خود سرور پیش میاد این قضیه
بن میشی یعنی چی