PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بسیار نادر N73

mokamel
20-02-2008, 09:04
سلام خدمت همه دوستان
من به پیشنهاد هم کلاسیم " تینا " رفتیم یه n73 me آلمانی از علائدین خریدیم که بردش سبزه , لیبلش زده ساخته آلمان و imei هم اصله ولی یه مشکل دارم باهاش :
اگر محبت کنید و جواب سوال مرا دهید بسیار ممنون می شم

1- آهنگ رو که باد حالت pc suite گوشی میریزم . اصطلا نمیتونه گوشی پخشش کنه و حتی نمیشه دیلیتش کرد مگه با فرمت گوشی
2- وقتی از طریق music player گوشی به کامپیوتر وصل مشم کامل آهنگ ها رو نمیریزه و وسط copy پیغام Error میده ام دستی و دونه دونه که میریزم حالا توی گوشی بد پخشش میکنه . یعنی جاهایی از آهنگ رو مثل سیدی خش دار پخش میکنه
3- تا الانم نتونستم هیچ برنامه ای رو روش نصب کنم نمی دونم چرا ؟
واسه انتخاب مموری نیست ؟( مموری کارت رو میزنم)
4- فیلهای 3gp رو بعضی وقتها رو گوشی نشون نمیده دقیقا مثل حالت 1 بالا

هر کدوم از دوستان جواب سوالاتم رو داشتند ممنون میشم .
آقا کسری از شما بیشتر اتظار داریم .

با تشکر پریسا

kamiyar
20-02-2008, 19:39
با سلام اگه اون مشكلات بالا همه است
نرم افزار گوشيت ايراد داره بايد بدي بيرون نرم افزار موبايل رو فلش كني

viper-max
21-02-2008, 18:13
بله حق با شماست
باید روش فکئ کرد

hussain
23-02-2008, 02:05
اول فلش نکن .باید تمام راه هارو امتحان کنی اگه به نتیجه نرسیدی بعد فلش کن.
من پیشنهاد می کنم آپ دیت کنی

asfa
23-02-2008, 16:35
به بار هم رمتو هم گوشیتو فرمت کن اگه نشد آپدیت اگه اینم نمیتونی فلش ...

Hani 2008
26-02-2008, 13:40
:40::19::2::2::40::27:
سلام خدمت همه دوستان
من به پیشنهاد هم کلاسیم " تینا " رفتیم یه n73 me آلمانی از علائدین خریدیم که بردش سبزه , لیبلش زده ساخته آلمان و imei هم اصله ولی یه مشکل دارم باهاش :
اگر محبت کنید و جواب سوال مرا دهید بسیار ممنون می شم

1- آهنگ رو که باد حالت pc suite گوشی میریزم . اصطلا نمیتونه گوشی پخشش کنه و حتی نمیشه دیلیتش کرد مگه با فرمت گوشی
2- وقتی از طریق music player گوشی به کامپیوتر وصل مشم کامل آهنگ ها رو نمیریزه و وسط copy پیغام Error میده ام دستی و دونه دونه که میریزم حالا توی گوشی بد پخشش میکنه . یعنی جاهایی از آهنگ رو مثل سیدی خش دار پخش میکنه
3- تا الانم نتونستم هیچ برنامه ای رو روش نصب کنم نمی دونم چرا ؟
واسه انتخاب مموری نیست ؟( مموری کارت رو میزنم)
4- فیلهای 3gp رو بعضی وقتها رو گوشی نشون نمیده دقیقا مثل حالت 1 بالا

هر کدوم از دوستان جواب سوالاتم رو داشتند ممنون میشم .
آقا کسری از شما بیشتر اتظار داریم .

با تشکر پریسا

سلام.سوال 1و2و4 مربوط به گوشیت میشه و گوشیت مشکل داره البته ناراحت نشو میتونی بدی بیرون به یه آدم مطمئن چیز فهم تا بفهمه مشکلش چیه وبه فلش نیاز داره یا نه. سوال شماره3 قابل حله.اول نرم افزار گوشیتو نصب کن بعد برو توinestall applications از اونجا باید نرم افزار وتم بریزی در غیر این صورت گوشیت نمیخونه و ساپورت نمیکنه .حالا چرا رفتی آلمانی خریدی فقط 20 هزار تومان با فنلاند اختلاف قیمت داره. از این به بعدم خواستی گوشی بخری یه سری به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بزن خیلی کمکت میکنه..:8::8::8::21:

mokamel
28-02-2008, 15:19
با سلام خدمت دوستان
ببینیند عزیزان
میشه مموری گوشی خراب باشه ؟
اخه در همون حالات بالا که گفتم اگه مموری گوشی رو بزنی درست میشه ؟
معمولا تا 2 یا 3 هفته پس از فرمت مموری باز اونمن مشکل های بالا رو نداره ولی الان دوباره خذاب شده. این توی عکس گرفتن تابلو میشه چون نصف عکس رو وقتی میگیری سبزش میکنه ( حالتی که مموری رو زده باشی)

آیا مموری ایراد داره یا نرم افزار گوشی و آیا می شه درستش کگرد یا از رم ریدر استفاده کرد . این گوشی 3 که خراب در میاد .
کمکم کنید . توروخدا

saman65
28-02-2008, 17:08
با سلام خدمت دوستان
ببینیند عزیزان
میشه مموری گوشی خراب باشه ؟
اخه در همون حالات بالا که گفتم اگه مموری گوشی رو بزنی درست میشه ؟
معمولا تا 2 یا 3 هفته پس از فرمت مموری باز اونمن مشکل های بالا رو نداره ولی الان دوباره خذاب شده. این توی عکس گرفتن تابلو میشه چون نصف عکس رو وقتی میگیری سبزش میکنه ( حالتی که مموری رو زده باشی)

آیا مموری ایراد داره یا نرم افزار گوشی و آیا می شه درستش کگرد یا از رم ریدر استفاده کرد . این گوشی 3 که خراب در میاد .
کمکم کنید . توروخدا

اینجوری که شما میگی حتما از مموری گوشیه.الان که گوشیت خرابه یه مموری دیگه گیر بیار بنداز روش ببین چجوریه

شهرام11
28-02-2008, 17:15
دوست عزيز
شما گوشي را با سه كليد سبز وستاره و3 يكبار فرمت كن وهر وقت خواستي رم را دربياوري كليد پاور را يك لحظه نگه دار ودر اخرين گزينه removememoryرا انتخاب كن وokبزن -ديگر اين مشكل را نخواهي داشت

kamiyar
28-02-2008, 23:52
فقط تنها را فلش كردن

mokamel
29-02-2008, 11:12
آخه مگه میشه مموری همین جوری خراب بشه ؟
جالب اینجاست که تا 2 هفته پس از فرمت گوشی مشکلی نیست ام همینکه کم کم برنامه و آهنگ روش میریزم . مشکلش بوجود میاد .
ورژن گوشی ام 4.0727.2.2.1 با تاریخ 04-07-2007 هست بعدش نوشته nokia n73 ( 09) اینا یعنی چی ؟

یه سوال دیگه دارم ، این که می گن گوشیت رو فلش کن چه کارش می کنن ؟ میگن واسه گوشی بده ؟

از دوستان اگه کسی موبایل داره و وقعا بلده بهم بده تا بهش زنگ بزنم و این جوری ازش کمک بخواهم .
قربون همتون پریسا

P_666
29-02-2008, 12:57
سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز

من با یک مشکل در هنگام وصل کردن کابل به گوشی موبایلم مواجع شدم و همش این ارور رو بهم میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم به بنده کمک کنید در ضمن گوشی من n73 هست