PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار اصلاح رنگ ، level ، کنتراست در فیلم

matador
18-02-2008, 21:14
با سلام

دوستان با چه نرم افزاری میشه اصلاح رنگ ، کنتراست ، level و ... رو روی یک فیلم انجام داد . دقیقا مثل اصلاحاتی که فوتوشاپ روی عکس انجام میده ؟

خواهشا اگه نرم افزار خوبی سراغ دارید که این کارها رو انجام میده معرفی کنید چون خیلی برام مهمه .

متشکرم

hadi_balaa
19-02-2008, 20:09
عزیز نرم افزارهای ویرایش فیلم زیادی وجود دارند که فیلم رو ویرایش میکنند اما اصلاح رنگ چیزیه که هر نرم افزاری اونو نداره و فقط نرم افزارهای مطرح و قوی این کار رو انجام میدن . بعضی از اونا رو معرفی میکنم :
pinnacle studio plus
adobe premiere
avid xpress pro
final cut studio
که تو این جمع avid xpress از بقیه این کاررو بهتر انجام میده . شخصا به همه توصیه میکنم که برنامه های بزرگ رو از بازار تهیه کنند چون دانلود اونا چیزی جز دردسر نیست . با این حال لینک دانلود فایل زیپ avid با حجم 587 مگابایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

matador
19-02-2008, 22:02
هادی جان ممنونم بخاطر پاسخت . فقط شما لینک آموزش این نرم افزارها رو داری ؟؟ و یک سوال دیگه . نرم افزار خوبی سراغ داری که بشه روی صدا اصلاحات انجام بده؟؟ منظورم رفع نویز ، و صداهای مزاحمه .

باز هم متشکرم

usfelme
20-02-2008, 02:02
Ulead Video Studio ویرایش فیلمهای ویدیویی / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه براي كاهش نويز صدا و حذف فيس هوا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hadi_balaa
20-02-2008, 10:40
هادی جان ممنونم بخاطر پاسخت . فقط شما لینک آموزش این نرم افزارها رو داری ؟؟ و یک سوال دیگه . نرم افزار خوبی سراغ داری که بشه روی صدا اصلاحات انجام بده؟؟ منظورم رفع نویز ، و صداهای مزاحمه .

باز هم متشکرم

1 - راستش عزیز لینک آموزش اونا رو ندارم اما با یه سرچ تو گوگل پیدا میشه .
2 - بهترین نرم افزارهای کار روی فایلهای صوتی
adobe audition
adobe soundbooth
sony soundforge
که اولی در حال حاضر به عنوان قویترین نرم افزار کار روی صداست دومی هم که واسه ادوبی هست که تقریبا تازگیا اومده ( یه سال وخرده ای) و از audition هم کاراتره و فکر کنم هنوز نسخه بتا رو میگذرونه و سر آخر soundforge که یه برنامه نسبتا کوچیک (در مقایسه با اون دوتا ) وسبک و خوش دست و قوی که واسه کسی که می خواد یه برنامه حرفه ای و درعین حال سبک داشته باشه خیلی به کار میاد . دو تای ادوبی رو که توصیه میکنم سی دیش رو تهیه کنی و اما لینک دانلود سومی به خاطر حجم کمش (71مگابایت ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

matador
20-02-2008, 22:42
جناب هادی و usfelme متشکرم

teshneh
02-09-2008, 10:24
سلام
من آموزش نرم افزار Adobe Audition رو مي خواستم ، ممنون ميشم کمکم کنيد؟؟؟