PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين نوت بوك با 850 تومن

DJ.Mamal
18-02-2008, 19:21
من ميخوام يكي بگيرم...تا سقف 850 تومن
ميخوام خر كار باشه...:31:...گرافيكش هم خوب باشه...
ممنون ميشم راهنمايي كنيد...مخصوصا موقع خريد چه نكاتي رو بايد مد نظر داشت

REGISTERED USER
18-02-2008, 19:26
من یه FZ290n8 دارم میخوای ؟؟؟؟ :27:

گرافیک و خرکار با این بودجه ؟ :31:

بهت hp compaq 6270s رو پیشنهاد میدم ... کارت گرافیکش شیر هست اما اگر 40 تومن هزینه کنی و رم رو به 2 برسونی بالاتر میره ...

intel core2 dou 1.86
2 Mb cache
buss 800

1 GB DDR2
HDD 80-120 GB

Intel X3100 share memory
delicate 8 mb

DVD rw

خوبه...

گرافیک لپ تاپ زیر 1 میلیون همچین خوب نیست ... یا 128 اینتل 950 هست یا همه شیر X3100 اینتل

اما این لپ تاپ قویه ... acer هم هست البته خر کار نیست

dell 6400 inspiron Turion X2 هم هست اونم خوب قویه ... گرافیک 256 ATI

REGISTERED USER
18-02-2008, 19:30
قیمت hp compaq 6270s با رم 2 میشه حدود 890.000

DJ.Mamal
18-02-2008, 19:40
نظرت راجع به اين چيه؟
dell computer corp:INSPIRON 6400D

persia007
18-02-2008, 20:41
راستي فردا دوستم براي خريد لپ تاپ مي خواد بره تهران مجتمع كامپيوتر پايتخت .. فروشگاه معتبر سراغ نداريد؟؟؟

AHT
21-02-2008, 12:07
Fusitsu Siemense Amile Pro 3515 بد نیست خودم دارم راضیم ولی گرافیک لپ تاپ های زیر 1 ملیون اغلب On Board هستن که خیلی خوب نیست

Hard : 120 Gb
CPU : 2.00 GHz Core Dou
Cash : 2 M
Ram : 1 G
Graphic : 256 M

atrin777
23-02-2008, 15:15
من یه FZ290n8 دارم میخوای ؟؟؟؟ :27:

گرافیک و خرکار با این بودجه ؟ :31:

بهت hp compaq 6270s رو پیشنهاد میدم ... کارت گرافیکش شیر هست اما اگر 40 تومن هزینه کنی و رم رو به 2 برسونی بالاتر میره ...

intel core2 dou 1.86
2 Mb cache
buss 800

1 GB DDR2
HDD 80-120 GB

Intel X3100 share memory
delicate 8 mb

DVD rw

خوبه...

گرافیک لپ تاپ زیر 1 میلیون همچین خوب نیست ... یا 128 اینتل 950 هست یا همه شیر X3100 اینتل

اما این لپ تاپ قویه ... acer هم هست البته خر کار نیست

dell 6400 inspiron Turion X2 هم هست اونم خوب قویه ... گرافیک 256 ATI

آقا این HP که گفتی قیمتش 880 تومانه ؟

راستی از کجا میشه با گارانتی خوب خرید منم یه چیزی میخام رو پایه 8000 تا 900

REGISTERED USER
23-02-2008, 20:29
خوبه ... خیلی خوبه ... به لطف و عنایت مدیران سایت اینجا شده فروشگاه و محل تبلیغات !!!

Darkvenom
23-02-2008, 21:19
دوست عزيز من لپ تاپ Hasee (هسي) رو بهت معرفي ميكنم.چون اين لپ تاپ تقريبا چيزيايي رو كه ميخواي داره و قيمتش هم تو همون حدوداست.

Model: T500N
CPU: Intel Core2 Duo T5450 1.66G
RAM: 2GDDR2
HDD: 160G SATA
VGA: 256M GF8400M GS Support DX10
Display: 15.4" Wide Screen Super Shine - View LCD Display 1280*800
Drive: DVD RW

ميدونم شايد اسمشو نشنيده باشي ولي اين لپ تاپ خيلي تازه و به صرفه تر از بقيه هست و هم قشنگه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

atrin777
24-02-2008, 00:29
قیمتش چنده این لپتاپ هسی که میگی ؟

راستی گارانتی کجاست و حدودا چقدر شارژنگه میداره ؟

REGISTERED USER
24-02-2008, 00:30
من که خودم پول فقط برای برند معتبر میدم

یه چیزی بگیرید که بعدا پشیمون نشید

لااقل یکی سرویس و خدماتش رو بطور دائم بده

atrin777
24-02-2008, 01:30
من که خودم پول فقط برای برند معتبر میدم

یه چیزی بگیرید که بعدا پشیمون نشید

لااقل یکی سرویس و خدماتش رو بطور دائم بده

یه سوال رجیستر جون این قیمتها که شما میگید قیمت تهرانه یا اهواز ؟

راستی اون hp 6270s که گفتی را خودت داری که ما ازت بخریم ؟

ممنون

REGISTERED USER
24-02-2008, 13:30
خیر ... اون مدل رو موجودی ندارم

قیمت تهران و اهواز تقریبا یکی هست ... اونقدر هم فرق نداره

atrin777
25-02-2008, 00:44
آقا نظرت در مورد Nr180 سونی چیه ؟

فکر کنم بد نباشه را ستی تا 870 قیمت گرفتم به نظرت تا چقدر پایینتر راه داره ؟

یه سوال دیگه هم دارم آیا راهی برای مقایسه سی پی یو های لپتاپ با پی سی وجود داره مثالا سی پی یو 1.6 کورتو معادل چه سی پی یو از اینتل روی پی سی هست ؟

Darkvenom
26-02-2008, 20:57
دوستان قيمت اين لپ تاپ يعني Hasee T500N تقريبا 973000 تومان هست. به كاراييش مي ارزه چون من خودم اين مدل رو امتحان كردم. اگه خواستين تلفن نمايندگي فروششو هم براتون ميذارم. :20:

REGISTERED USER
26-02-2008, 23:45
پیشنهاد میکنم لپ تاپی که اصلا توی هیچ سایت معتبر بررسی تخصصی نوت بوک اسمش نیست رو نخرید چون هیچ کس حتی ندیده اون ر چه برسه تستش کنه !!!

alireza_blue
26-02-2008, 23:57
تو قیمت و امکانات مشابه hp بهتره یا dell ؟

naeemtop
27-02-2008, 18:35
من با نظر registerd user موافقم!!
من الان چند وقته دنبال یه 1520 تر و تمیزم پیدا نمیشه
فکر کنم باید بیام تهران

Syler_HR
17-03-2008, 12:24
با سلام آقای رجیستر یوزر

آیا شما واقعا می دانی کدام شرکت خدمات خوب میده یا نمیده ، که ضد یک شرکت که اصلا اطلاعاتی ازش نداری تبلیغات بد می کنی ، سودش برای شما چیه؟؟؟
آیا میدانی دیگر دراین دنیای پررقابت کارخانه های جدید (که البته جدید هم نیستن در اصل همان تولید کننده های آن محصولاتی مثل سونی ، دل ، توشیبا که بصورت Oem می باشد ، ولی چون بصورت سفارشی برای آن برندهای معروف تولید می کند نمی تواند در بازار آن را بفروشد...

شرکت رایان صنعت تیراژه نماینده انحصاری Hasee در ایران است و گارانتی لپ تاپ هاش هم معتبر و بسیار عالی من خودم مدل T500n را از این شرکت خریداری کردم و واقعا راضی هستم هم کنفیگ خوبی داره و هم قیمتش مناسب چون پول اسمشو نمی گیره این مدل حداقل 200-300 هزار تومان با برندهای سونی یا دل و... نسبت به کنفیگش ارزون تره..

آقای رجیستر یوزر لطف کنید با نداشتن اطلاعات کافی یا بهتر بگم هیچ اطلاعاتی، تبلیغ بد از هیچ محصولی نکنید...

persia007
17-03-2008, 13:23
يعني شما ميگي كيفيت اين هسي مثل لپ تاپهاي توشيبا و دل و سوني هست........
من كه باور نمي كنم... فكر كنم كيفيت اون مثل همين گوشيهاي چيني باشه كه ريخته تو بازار

Syler_HR
17-03-2008, 17:22
سلام آقای پرشیا

طبق گفته خودتون باید بگم تمام لپ تاپ های تو بازار ایران 99% چینی هستن درسته؟؟

و این برند هم یک برند درجه 1 چین هست و من تحقیق کردم این برند خوبیه سالانه 900000 دستگاه فروش داره
و وب سایتش اینه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم T500N خریداری کردم و جدا راضیم ..

من در خدمت هستم .. :46::46:

A-H-S
17-03-2008, 18:50
با سلام

آقای رجیستر یوزر لطف کنید با نداشتن اطلاعات کافی یا بهتر بگم هیچ اطلاعاتی، تبلیغ بد از هیچ محصولی نکنید...
جناب Syler_HR
شما اگه تاپيكهاي ديگه رو مطالعه كرده باشين متوجه ميشين كه register جان بي اطلاعات نيستند و به خيلي ها در زمينه لپ تاپ كمك كردن.
لطفا" شما هم بدون اطلاع قضاوت و توهين نكنين
با تشكر:11:

persia007
17-03-2008, 20:21
Syler_HR هسي نمي ارزه........ گرونه
مثلاً اين مدل L525R سي.پي.يوش Intel Core2 Duo T5250 1.5G هست و hp 6720s سي.پي.يوش core 2 duo T7250 هست اما قيمتشون تقريباً يكيه (هسي فقط 25.000 تومان ارزونتره)

REGISTERED USER
17-03-2008, 23:50
شرکت رایان صنعت تیراژه نماینده انحصاری Hasee در ایران است و گارانتی لپ تاپ هاش هم معتبر و بسیار عالی من خودم مدل T500n را از این شرکت خریداری کردم و واقعا راضی هستم هم کنفیگ خوبی داره و هم قیمتش مناسب چون پول اسمشو نمی گیره این مدل حداقل 200-300 هزار تومان با برندهای سونی یا دل و... نسبت به کنفیگش ارزون تره..

خیلی جالب شد که من از بین تمام همکارانم حتی اسم شرکت و محصولات شما رو ندیدم (توی لیست قیمت) ... در ضمن مطمئن باشید اگر واقعا محصولات تحت گارانتی شما ارزش خریدن داشت حداقل از سوی همکاران پیشنهاد میشد و یا به طور مناسب تبلیغات و معرفی میشد ...

در ضمن مگر اینجا چه خبره ؟ و ما راجه به نوت بوک های HASEE چه قضاوتی کردیم ؟

REGISTERED USER
17-03-2008, 23:52
در ضمن من و کلا همکارانم در اهواز سعی میکنیم بازار رو سمت نوت بوکی که معلوم نیست آینده اش و خدماتش در ایران چه میشه سرمایه گذاری کنیم

این رو بدونید که برند های معتبر و کیفیت و خدماتشان تست شده و رضایت اغلب کاربران حرف اول رو میزند نه خرید چند نفر

REGISTERED USER
17-03-2008, 23:53
فکر کنم این نوت بوک های hasee هم بعدا مشخص میشه چی هستند ... وقتی که مشکل آورد و قطعاتش نبود آنوقت هم رضایت کاربران مشخص میشه

یاعلی

REGISTERED USER
17-03-2008, 23:57
راستی خوشحال میشم بجای این موضع گیریهای بیمورد سر این نوت بوک ( که تا حالا ندیدیم) یکم بحث کنیم

Syler_HR
20-03-2008, 14:24
سلام آقای رجیستر یوزر و بقیه دوستان ..

من قصد توهین نداشتم و نخواهم داشت ،، من فقط می خواستم توصیه کنم که لپ تاپ های HASEE لپ تاپ های خوبی هستن من تاریخچه HASEE و درآمد سالیانه اون رو تحقیق کردم حتی چندتا سایت آلمانی HASEE v, رو رنک گیری کردن..
با توشیبا ، دل مقایسه کرده...

(( راستی دوستان من چندتا سوال می پرسم خواهشا با تفکر کافی جواب بدید )) ممنون !! :20:

1. مگه سی پی یو Intel رو به غیر از Intel جای دیگه تولید می کنه؟
2.main board FoxCon رو مگه به غیر از خودش کجا میزنه؟
3. هارد HTACHI مگه کجا می زنه؟
4. DVD-RW SAMSUNG رو مگه غیر از سامسونگ کی میزنه؟
5. ....؟

جداً می گم HASEE فقط یک لینکر هست که به نظرم با بقیه برندها برابری می کنه ..

من در خدمت هستم من اطالاعات زیادی در مورد HASEE دارم خواستید بگید... مطمئن باشید دریغ نمی کنم..

چاکر همه دوستان...:11:

REGISTERED USER
20-03-2008, 23:20
1- اینتل میسازه اما اینکه با چه تکنولوژی و با چه قطعاتی جانبی (هدسینک و فن) روی برد توسط یه شرکت معتبر مونتاژ میشه اهمیت خیلی بیشتری داره .... برای همین برندهای معتبر رو بیشتر ترجیح میدن توی بازار ... چون از کیفیت و کارکرد قطعات اساسی اش و خدماتش در آینده هم مطمئن هستیم ... نه اینکه دو ماه بعد برای باتریش 2 برابر پول بدی آخرش هم هیچ !!!

2- و 3- و 4- گزینه 1 !!!

در ضمن شما توهین ات رو غیر مستقیم کردی ( به تجربه ام) ... دیگه قصدش مهم نیست ... خوب ... بگذریم

من خودم جزو اولین کسانی بودم توی اهواز برای چند تا از دوستان لپ تاپ چینی با برند های مختلف سفارش دادم ... بلی ... اونوقت هم یه سری شرکتهای معتبر ! گارانتی اش میکرد حتی تبلیغ هم در روزنامه ها و مثلا مجلات بزرگراه رایانه یا IT magazine میکردمد ... مثل چاپگرهای lexmark که فروش خوبی توی ایران داشتند اما خدمات اتی اش توسط شرکت ماهرویان ضعیف بود و همچنین سرویس های خوبی به ایران نمی دادند ( نه به ایران بلکه به کل خاورمیانه )

چند وقت بعد این لپ تاپ های به ظاهر خوب و ارزان چنان مشکلاتی در قطعات اوردند که لازم به ذکر نیست و سرویس های خدماتی هم قطع شد ...

توی لپ تاپ مهمه که جنس لاکی که دور بدنه هید سینک و یا جنس فن ویا خیلی قسمت های دیگه با چه کیفیتی ساخته میشن ... نه فقط قطعات ... مثلا سونی همان قطعات hp رو بکار میبره اما گرانتر در میاد ... به خاطر همین موارده ... که چرا یه لپ تاپ تا چند سال LED بلوتوث اش کار میکنه اما مثلا acer 8 ماه بعد کثیف میشه و دکمه اش هم کار نمیکنه !!!

خوب وقتی برند معتبر هست با قیمت مشابه برای چی بازار را به سمت یه تکنولوژی چینی ببریم که اینده اش نامعلومه ؟ سرمایه گذاری روی برند های کم ظرفیت و بی طرفدار تو ایران همیشه اشتباهی هست که بعضی نمایندگی ها انجام میدن چون کشش ندارند و سرویس هایشان رو چند وقت بعد قطع میکنند !

در هر حال خوشحال میشم review های معتبری در مورد لپ تاپ های هسسی بزارید که البته ممکنه رقابت کنه اما کیفیت ساخت چیزی است که اگر بیشتر از قطعات مونتاژ شده نباشه کمتر هم نیست

Syler_HR
21-03-2008, 12:02
سلام آقای رجیستر یوزر

مشکلی نیست این برند درسته چینیه ولی مثل بقیه نیست چرا؟ چون از سال 2004 در بازار بین الملل لپ تاپ می فروشه!! تازه تو مناقصه UNICEF در سال 2005 ، 250000 دستگاه برنده شده خدمات پس از فروش فوق العاده ای داره..

این کمپانی نام کاملش هست shenzen HASEE Company و در 1995 شروع به فعالیت کرده حتی این کمپانی (کارت گرافیک ، مین برد ) نیز میزنه ..

آقای رجیستر یوزر این کمپانی فوق العاده است...

حالا می بینی وقتی تو ایران جا افتاد معلوم میشه که حرف شما درسته یا نه (من ادعا نکردم شما ادعا کردی این برند موفق نمیشه) درسته؟؟

موفق باشید... :20:

REGISTERED USER
21-03-2008, 17:05
کمپانی LEXMARK هم یه غوله برای خودش توی امریکا و اروپا اما دیدیم توی ایران چه سرش اومد

هر چند HASEE کمپانی بزرگی در چین هست ولی وقتی برند معتبر lenovo که با همکاری IBM توی ایران و خاورمیانه نمایندگی و خدمات خوبی داره ولی کم طرفداره ، من که زیاد چشم آب نمیخوره برندهای متفرقه جایی بتونند برای خودشان در کنار سونی و دل و توشیبا و اچ پی باز کنند

به هرحال خودم و سایر فروشنده ها برندهای معتبر رو بیشتر ترجیح میدیم

الان نوتالی ازش یه نمونه داشت ... باهاش تماس گرفتم پرسیدم گفت برای خودت و اشناهات اصلا نخر ولی چون ارزونه برای یوزر با قید و شرط بخر !!!

وهمیشه هم من به خریداران میگم : سعی کنید حتی جنس ارزان هم از برندهای پرفروش و در بورس باشه ... شما مطمئن باش اگر این کمپانی نتونه خودش رو بالا بکشه و سایر محصولاتش رو در ایران وارد کنه ، چند وقت دیگه موقع فروش نوت بوک خودتان هم به اندازه یه لپ تاپ چینی remark شده هم نمیخرند

persia007
22-03-2008, 10:43
قیمتاش اصلاً خوب نیست......... با این پول هسی میتونی یه لپ تاپ از مارکهای معروف بخری

Syler_HR
22-03-2008, 12:11
آقای پرشیا

درسته که حق با آقای رجیستر یوزره ولی من بخاطر اینکه شما 1 لپ تاپ Hasee بخری پست نزدم..
در ضمن من که خریدم و راضیم اگه شما بخری یا نخری به من مربوط می شه؟؟ نه برای من فرقی می کنه؟؟

ممنون :41:

persia007
22-03-2008, 12:17
آقای پرشیا

درسته که حق با آقای رجیستر یوزره ولی من بخاطر اینکه شما 1 لپ تاپ Hasee بخری پست نزدم..
در ضمن من که خریدم و راضیم اگه شما بخری یا نخری به من مربوط می شه؟؟ نه برای من فرقی می کنه؟؟
کارتون زشته که میگید ((مگه زوره Hasee نمی خرم)) مگه من شما رو زور کردم؟؟

کارتون زشت بود..

ممنون :41:

من منظورم يه چيز ديگه بود....ببخشيد شوخي بود:13:
كي گفته شما گفتين لپ تاپ هسي بخر...

اون پست رو هم ويرايش مي كنم

khaales
24-01-2009, 10:20
سلام.
مي دونم كه اين تاپيك كمي قديميه ولي بحث لپ تاپ هاي هسي داره كم كم داغ مي شه
اون جوري كه من مي دونم بانك پاسارگاد از اين لپ تاپ حمايت كرده و داره توي بازار ايران اين مدل رو وارد مي كنه و فكر كنم آيند هي خوبي داشته باشه. من خودم هم از اين مدل لپ تاپ دارم و راضي هستم.
من با يكي از دوستانم يه تحقيقي كرديم و مدل dell vostro 1510 كه مدل نسبتا معروفي هست الان و خيلي ازش مي خرند همچنين يك مدل مشابه از هسي رو باز كرديم تا قطعاتش رو ببينيم و از اونها عكس هم گرفتيم كه بعدا اگه بحث پا گرفت براتون مي ذارمشون. ولي احتمالا براتون جالبه كه بدونيد توي دل سه تا از قطعاتش اصلا noname بود و مطمئن باشيد كل لپ تاپ هاي ما توي ايران چيني هستند ولي مارك ها و برندهاي معروف معلوم نيست در قالب اونها چه چيزهايي دارند بهمون مي فروشند و ماهم نمي دونيم فكر مي كنيم dell خريديم!
الان هر چيزي اگه برند بشه و معروف بشه عين اب خوردن تقلبيش رو هم مي زنند. پس به مارك هاي معروف اينقدر مطمئن نباشيد.

amsjavan
11-03-2009, 21:36
به نطر شما Hp Compaq خوبه؟ مدل 133X تو ایران هست حول و حوش ۸۶۰ تومنه! 3gb رم و 320gb هارد. نظرتون چیه؟

Pami
13-03-2009, 05:20
عزیزان دوستان ، من نمیدونم چرا بحث بیخودی و الکی میکنین ؟؟؟ بابا شما 206 که ایران خودرو میسازه رو قبول دارین یا 206 فرانسه ؟؟ هسی چینی رو قبول دارین یا دل چینی ؟؟ اصلا با چه علم و دانشی تشخیص میدین که این خوبه و اون بده ؟؟ من خودم دل دارم روزی 14-15 ساعت از صبح که بیدارم تا بخوابم روشنه و دارم ازش کار میکشم و 3 ساله این کارو میکنم و آخ نگفته ... به هیچ عنوان به برند های چینی و چیزی که نمیشناسین اعتماد نکنین ( طبق تجربه ) ...

Pami
13-03-2009, 05:29
با سلام آقای رجیستر یوزر

آیا شما واقعا می دانی کدام شرکت خدمات خوب میده یا نمیده ، که ضد یک شرکت که اصلا اطلاعاتی ازش نداری تبلیغات بد می کنی ، سودش برای شما چیه؟؟؟
آیا میدانی دیگر دراین دنیای پررقابت کارخانه های جدید (که البته جدید هم نیستن در اصل همان تولید کننده های آن محصولاتی مثل سونی ، دل ، توشیبا که بصورت Oem می باشد ، ولی چون بصورت سفارشی برای آن برندهای معروف تولید می کند نمی تواند در بازار آن را بفروشد...

دوست عزیز اولا ما اینجا با هم دعوا نداریم تو p30 و همه در جهت کمک به همدیگه هستیم ...
دوم اینکه ما سنگ شرکتی رو به سینه نمیزنیم و دل و اچ پی مال بابامون نیست تبلیغ کنیم و هسی هم مال دشمنمون نیست الکی بدش رو بگیم
سوم اینکه رجیستر گردن همه حق داره و همه رو از جمله خود من رو مشاوره و راهنمایی درست و دقیق کرده و پست هاش از سر لج بودن نیست و قصدش راهنمایی کردن هست
چهارم اینکه خواهشا با این لحن صحبت نکنید ( این رو جدی گفتم ) ...
پنجم هم اینکه هر چی میخرید سعی کنید بشناسید و از تجربیات دیگران استفاده کنید تا بعدا پشیمون نشین ...

امیدوارم کسی پشت سر من حرفی از طرفداری بیخودی و این جور چیزا نگه چون اصلا همچین آدمی نیستم و همیشه سعی میکنم همه رو راهنمایی کنم ( در حد خودم ) ، ولی اگه کسی میخواد لپ تاپ بخره سعی کنید برند معتبر باشه و خدمات داشته باشه یا نداره بتونین مواقع ضروری از پس تامین قطعه و لوازم جانبی بر بیاین ...
امیدوارم معیار خرید لپ تاپ جوری باشه که از سر کاربرد و نیاز باشه نه قیمت و ارزونی ...

با تشکر از دوستان اگه زیاد حرف زدم شرمنده ...

Pami
15-03-2009, 01:11
سلام آقای رجیستر یوزر و بقیه دوستان ..

من قصد توهین نداشتم و نخواهم داشت ،، من فقط می خواستم توصیه کنم که لپ تاپ های HASEE لپ تاپ های خوبی هستن من تاریخچه HASEE و درآمد سالیانه اون رو تحقیق کردم حتی چندتا سایت آلمانی HASEE v, رو رنک گیری کردن..
با توشیبا ، دل مقایسه کرده...

(( راستی دوستان من چندتا سوال می پرسم خواهشا با تفکر کافی جواب بدید )) ممنون !! :20:

1. مگه سی پی یو Intel رو به غیر از Intel جای دیگه تولید می کنه؟
2.main board FoxCon رو مگه به غیر از خودش کجا میزنه؟
3. هارد HTACHI مگه کجا می زنه؟
4. DVD-RW SAMSUNG رو مگه غیر از سامسونگ کی میزنه؟
5. ....؟

جداً می گم HASEE فقط یک لینکر هست که به نظرم با بقیه برندها برابری می کنه ..

من در خدمت هستم من اطالاعات زیادی در مورد HASEE دارم خواستید بگید... مطمئن باشید دریغ نمی کنم..

چاکر همه دوستان...:11:

ببخشید که من جای محمد جواب دادم ، واقعا هسی رو با توشیبا و دل مقایسه کردن ؟؟ مثل مقایسه کارگاه های تولید گوشی تقلبی و کپی تو دهات های چین با سونی اریکسون و نوکیا میمونه !

عزیز من چیپست اینتل رو خود اینتل میسازه ولی تفاوت دل و اچ پی با هسی در اینه که دل خودش مادربورد ساز هست و تمام این قطعات رو خودش مونتاژ و اسمبل میکنه ( با کیفیت مورد تایید که همه دنیا قبول دارن ) بعدش هم قطعات جانبی کیفیت های متفاوتی دارن و مطمئن باش بالاخره یه جا اصل قضیه لو میره ...
دل و سونی به اندازه ای بزرگ و بی رقیب هستن که فقط میتونم بگم برای کارتن و جعبه های محصولاتشون کارخونه مجزا دارن ... ! همین سونی الکی سونی نشده با 200 هزار نفر پرسنل که داره ... ببین خیلیه 200 هزار نفر که 45 هزار نفرش همه مهندس و طراح ها و کادر حرفه ای سونی هستن ...
اگه بنا بر اینی که شما میگی بود باید الان دل و توشیبا و سونی و اچ پی در کارخونه هاشون رو تخته میکردن بازار رو میدادن به این شرکت های چینی که اونا بسازن و بفروشن و بقیه از اونا بخرن که برادر ... باید یه تفاوتی بکنه و کیفیت ها فرق داشته باشه ، همین هسی شما میتونه یه لپ تاپ تو مایه های Latitude بسازه که محکم و سرسخت باشه ؟؟ میتونه تو طراحی چیزی شبیه FW سونی یا مک بوک اپل بسازه ؟؟؟ میتونه مثل لامبورگینی اسوس با ظرافت و دقت و استحکام بسازه ؟؟ و ... و... و...
ببینید همه این غریضه دفاع از خود و مال و اموال خود رو دارن اما بیجا نباید باشه و باید منطقی بود ...

Pami
15-03-2009, 01:16
خواهش میکنم این بحث همین جا تموم بشه

از همه عزیزانی هم که تو این بحث شرکت کردن تشکر میکنم ، بحث کردن لازمه اما زیاد نه !!! ضرر داره !!!