PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ریست شدن

MILIN3M
18-02-2008, 17:30
دوستان سلام
ببینید
کامپیوتر من عشقی هر وقت دلش بخوتد ریست میشه ..ببینید مثلا امروز 4 دفعه ریست شد....اول فکر کردم ویروسی باید شده باشه اما انتی ویروسم رو اپدیت کردن چیزی پیدا نکرد بردم هاردامو خونه دوستم اونم با

اپدیت کردن ویروس اسکن چیزی پیدا نکرد............ریست شدنش عجیبه مثلا کامپیوتر رو روشن میکنی اون اولش مینویسه مثلا cpu.... RAM .... مشخصات اینهارو میزنه بعضی موقعها اونجا هم دو باره ریست میکنه
واین طوریه که بعضی اوقات تا کامپیوتر رو روشن میکنم اول یه بوق میزنه که همه چیز OK یهد تو اون صفحه که

داره مشخصاتو چک میکنه یه نیم چه بوغ میزنه و کیبورد قفل میکنه و صفحه سیاه میشه و ویندوزم بالا نمیاد و حتی وقتی داخلBIOS کامپیوتر میشی مثلا داری گزینه هارو نگاه میکنی یه نیم چه بوق میزنه و باز کیبورد کار نمیکنه...

Stream
18-02-2008, 17:41
مشخصات سیستم به خصوص پاور رو بنویسید.

MILIN3M
18-02-2008, 17:48
Cpu:3ghz
Ram:1gb
Power:400
ارمان این سیستم دوساله همینه این اواخر اینطوری شده

mahdi7610
18-02-2008, 19:57
دوستان سلام
ببینید
کامپیوتر من عشقی هر وقت دلش بخوتد ریست میشه ..ببینید مثلا امروز 4 دفعه ریست شد....اول فکر کردم ویروسی باید شده باشه اما انتی ویروسم رو اپدیت کردن چیزی پیدا نکرد بردم هاردامو خونه دوستم اونم با

اپدیت کردن ویروس اسکن چیزی پیدا نکرد............ریست شدنش عجیبه مثلا کامپیوتر رو روشن میکنی اون اولش مینویسه مثلا cpu.... RAM .... مشخصات اینهارو میزنه بعضی موقعها اونجا هم دو باره ریست میکنه
واین طوریه که بعضی اوقات تا کامپیوتر رو روشن میکنم اول یه بوق میزنه که همه چیز OK یهد تو اون صفحه که

داره مشخصاتو چک میکنه یه نیم چه بوغ میزنه و کیبورد قفل میکنه و صفحه سیاه میشه و ویندوزم بالا نمیاد و حتی وقتی داخلBIOS کامپیوتر میشی مثلا داری گزینه هارو نگاه میکنی یه نیم چه بوق میزنه و باز کیبورد کار نمیکنه...
مشکل شما در درجه اول می تونه از پاور باشه . و بعد هم می تونه از ram باشه . حتما این دو تا قطعه را تست کنید .
ram خودتون را دربیارید و به یه اسلات دیگه بزنید .

MILIN3M
18-02-2008, 21:16
مشکل شما در درجه اول می تونه از پاور باشه . و بعد هم می تونه از ram باشه . حتما این دو تا قطعه را تست کنید .
ram خودتون را دربیارید و به یه اسلات دیگه بزنید .

فن cpu من شکسته و تبادل حرارتیش کمه و ایجاد لرزه رو کامپیوترم میکنه

mahdi7610
18-02-2008, 22:03
سلام . خوب دوست عزیز این راهنمایی به این دلیل است که شما به نظر خودتان کل قطعات سالم هستند . ولی شما می گید فن cpu مشکل داره . خوب اول اونا تعمیر کنید ممکنه مشکل از اون باشه .

Angel Of Darkness
19-02-2008, 00:23
سلام
قطعه ای رو ارتقا یا تعویض نکردید ؟

MILIN3M
19-02-2008, 01:26
نه ارتقا ندادم...فردا میرمیه فن بگیرم ببینم چی میشه؟؟

Angel Of Darkness
20-02-2008, 00:04
سلام
خبرش بده که چی شد ؟

MILIN3M
20-02-2008, 01:31
سلام
خبرش بده که چی شد ؟

امروز یه فن گرفتم نصبش گردم...لرزششو گرفت...داشت برای خودش کار میکرد بیمعرفت یه بار ریست شد...............یکی از رمهامو در اوردم ببینم چی میشه فعلا:41:

mahdi7610
20-02-2008, 08:37
امروز یه فن گرفتم نصبش گردم...لرزششو گرفت...داشت برای خودش کار میکرد بیمعرفت یه بار ریست شد...............یکی از رمهامو در اوردم ببینم چی میشه فعلا:41:
سلام
من نمی گم دلایل ریست شدن سیستم شما از فن هستش ولی می تونه یکی از دلایل باشه .
موقعی می تونیم بگیم که ریست شدن مربوط به سی پی یا فن هستش که سیستم شما بعد از چند دقیقه کار کردن ریست بشه . اما شما می گید که بعد از روشن کردن ریست می شه .
اگر بلافاصله بعد از روشن کردن ریست بشه یا مشکل از پاور هستش یا مشکل از ram شما هستش که نمی تونه اطلاعات را برای راه اندازی لود کنه .
در باره عکسهایی هم که فرستاده بودین به نظر میاد که سیم های پاور شما سوخته باشند .
بیشترین شک من به همون پاور هستش . اگه می تونی عوضش کن .

Angel Of Darkness
20-02-2008, 12:52
سلام متاسفم
درسته اگه پاور نتونه جریان لازم تائمین کنه سیستم برای جلوگیری از آسیب دیدن ری استارت میشه به صورت خودکار البطه میشه یه کاری کرد نشه که توصیه نمیکنم
میبینمت

MILIN3M
20-02-2008, 13:37
خوب خوب پس پاور مشکل داره... اول: شما چه کاری رو گفتین که توصیه نمیشه...بگید در جریان باشیم!!
دوم من چون میخوام این سیستمو بدم به کسی که اونم فقط برنامه نویسی و اهنگو فیلم دیدنه کارش حتی بازیی هم نمیکنه...........چه پاور میخواد (ارزون)

mahdi7610
20-02-2008, 15:06
دوم من چون میخوام این سیستمو بدم به کسی که اونم فقط برنامه نویسی و اهنگو فیلم دیدنه کارش حتی بازیی هم نمیکنه...........چه پاور میخواد (ارزون)
سلام
power: green 530watt ab

MILIN3M
20-02-2008, 15:40
من فکر کنم پاور330 خم کافی باشه؟نه؟ اینی که شما میگی چنده؟؟

mahdi7610
20-02-2008, 15:53
من فکر کنم پاور330 خم کافی باشه؟نه؟ اینی که شما میگی چنده؟؟
مونده به خودتون که می خواهین با سیستم چه کاری انجام بدید . اگه فقط اون چیزهایی که گفتین باشه می تونه خوب باشه . اما به نظر من قدرتش پایین هستش .
اینا بهتر هستند .
قیمتها الان نمی دونم چه طوری هستش ولی چند ماه پیش این قیمت ها بودن . می تونی بری از بازار بپرسی
Power Green 450 Watt
تقریبا 19 تومن
Power Green 400 Watt
تقریبا 17 تومن

Power Green 530 Watt
تقریبا 32 تومن

Angel Of Darkness
20-02-2008, 16:55
خوب خوب پس پاور مشکل داره... اول: شما چه کاری رو گفتین که توصیه نمیشه...بگید در جریان باشیم!!

میشه کاری کرد سیستم در صورت خطا ری استارت نشه
اما ممکن بیشتر صدمه ببینه