PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ‌ پــــــژو 206 ( Peugeot )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

total_overdose
07-07-2011, 23:05
ویرایش و انتقال به تاپیک زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Penryn
07-07-2011, 23:19
من نمیفهمم هر چی میگم شما یه چیز دیگه میگیری انگار! نکنه پست من رو یه خط در میون میخونی؟؟
گفتی وقتی بنزین سوپر میریزم بهتر کار میکنه گفتم چون موتور 206 برای استفاده از سوپر طراحی شده. گفتم برو پیکان بخر؟؟ این مغلطه چیه میکنی دوست عزیز؟؟ با مغلطه میخوای حرفت رو جلو ببری که نمیشه عزیزم که! عجیبه ها.

ریختن الکل هر کسی میدونه که باعث بالا بردن اکتان میشه. حتی اکتارن رو میتونه به بالای 100 ببره. نفهمیدم الکل ریختن چه ربطی داشت به صحبت ما؟؟

که سایت وابسته هست!اینم منطق!
شما ببین چه کسی حرف زده و چی گفته. منبعش هر سایت معتبر خبری باشه چه دولتی چه خصوصی فرقی نمیکنه.
میخواد ب ب سی بگه یا رجانیوز.
بالاترین مقام مسئول در امر تولید بنزین داخلی گفته. نه حسن آقا بغال سر کوچه یا من یا آقای total_overdose !
منطق داشتن بد نیست ها دوست عزیز!

total_overdose
07-07-2011, 23:32
ویرایش و انتقال به تاپیک

masoud_r_14
07-07-2011, 23:55
ببخشید میپرم وسط حرفاتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما منم با حرف های آقای total_overdose موافقم در مورد کیفیت
من نه از نظر علمی از این چیزا سر در میارم نه فنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما فقط به عنوان یه مصرف کننده که کارم هم دبی هست و بعضی مواقع ماشینمو میارم ایران واقعا شاهد تفاوت کیفیت بنزین هستم .وقتی بنزین سوپر ایران میزنم مسافتی که طی میکنم خیلی کمتر میشه نسبت به اونجا و همچنین قدرت ماشین افت میکنه و بیشتر نیاز هست گاز بدم.یکبار هم که بنزین معمولی زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ماشین چراغ چکش روشن شد.البته نمیدونم شایدم مربوط به چیز دیگه ای بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فک میکنم بنزین سوپر ایران شاید قابل مقایسه با بنزین معمولی اونجا باشه و شاید هم یک پله پایینتر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

isbn
07-07-2011, 23:56
اوووو چه بحثی حالا اینارو بیخیال الان بنزین سوپر ما اکتانش چنده 80 ؟ :31: با این قرص ها مکمل ها تا چقدر میشه رسوندش 90 تا میشه ؟

تا حدودی هر دو شما درست میگید ولی خوب ما میگیم باشه بنزین بی کیفیت ولی توتال جان همه چی به ینزین ختم نمیشه دلیل اصلی اینکه الان یه 206 با این موتور مهندسی شده فرانسه نمیتونه قدرت واقعیش رو به نمایش بگذاره از مجهولات هست :31: چون بقول شما با اضافه کردن الکل یا حالا مکمل هایه دیگه میشه کمی بنزین رو بهینه کرد اما باز با این حال هم میبینیم که نه یه جای کار باز میلنگه !

خدا صبرمون بده ایشاله یه روز هم تو ایران بنزین با اکتان95 تولید بشه آمین !

امید به روزی که تو کشورمون کیفیت هم باعث رقابت شه ! اگر همین الان بیان پمپ هایه بنزین رو بر اساس کیفیت بنزینی که ارائه میدن دسته بندی کنن خیلی مفید خواهد بود چون خیلی ها دستشون بسته میشه کمتر تخلف خواهیم دید مثل اضافه کردن آب و ...... که میدونید ولی کو یه مدیریت مناسب که بیاد همچین کاری بکنه ! میدونید که کیفیت بنزین سر جایه خودش اما در مرحله دوم کیفیت پمپ بنزین ها و خدمات رسانی شون هم تاثیر گذار هست :46:

اینم در آخر بگم مشکل ما اینه که رقابت سازی اصلا وجود نداره و کاملا همه چی مافیا بازی شده خودتون بهتر میدونید منظورم چیه !

بحث رو هم دیگه کشش ندیم بهتره :46:

مخلص شما محمد هستم :46:

total_overdose
08-07-2011, 00:01
دقیقا درست میگید جناب isbn ببخشید اسمتون رو نمیدونم:20:
من قبل تر هم گفتم یکی از دلایل ...
در مرود اکتان هم چیزی که اعلام شده 87 که شخصا بعید میبینم!
و البته من حرف های دوست عزیزمون جناب penryn ببخشید اسم شما هم نمیدونم رو ابتدا هم گفتم رد نمیکنم!
البته از شخصیت ایشون هم خوشم میاد و مثل همه از رویه شنیده حرف نمیزنه!.چون متعاسفانه ما ایرانیها حرفامون از رویه شنیدن و یک چیزی رو میشنویم دیگه بهش کلید میکنیم و تکرارش میکنیم به دور از اینکه حقیقته یا خیر!
بیشتر فکر میکنم طولانی شدن بحثمون به خارج شدن بخث از موضوع اصلی برگرده! که من عذر میخوام اگه تاپیک رو به هم ریختم:46:

Penryn
08-07-2011, 00:15
بنظرم بحث رو کش داریم میدیم!اگه لازم و مفید باشه و طرفین بحث جوش نیارند چه اشکالی داره؟؟ من داخل تاپیک خودش هم بحث فنی کردم و نظرم رو با استدلال علمی قبلاً گفتم.

اما حقیقت لخته دوسته عزیز! بنزین ایران کیفیت کلی مناسبی نداره و فکر نکنم بشه منکر این شد! خوب این نظر شخصی شماست و ما نمیتونیم متأسفانه بعنوان مستند و مستدل قبولش کنیم. خودتون هم باید قبولش داشته باشین. هموطور که اگه یه نفر بیاد غلو کنه و بگه بنزین ایران توانایی گذراندن استاندارد فعلی اتحادیه اروپا یعنی Euro IV رو داره نظرش مستند و مستدل نیست (چون بنزین فعلی بازار ما توانایی Euro II رو داره) نقطه ی مقابلش هم نظرات شخصی مثل نظرات شماست و اینم مستدل نیست. افراط و تفریط بالذات نشانه ی اشتباه بودن نظره و خصوصاً اگر مدارکی دال بر اشتباه بودنش هم باشه که دیگه هیچ.

ببین قبول دارم موتور 206 برایه بنزین سوپر ساخته شده!مرحبا. این یه حرف فنی بود.

الان اکثر کشور ها اکتانشون بالاتر از 90 هست! ولی این اشتباه بود. ببین عزیز در اتحادیه ی اروپا بخاطر استانداردهای بسیار سختگیرانه ی محیط زیستی و البته ایالت کالیفرنیا
بنزین EuroPremium که EuroSuper هم بهش میگن اکتانی بین 90 تا 91 داره. ضمناً اندازه گیری اکتان به دو روش انجام میشه که میانگینش رو در نظر میگیرن که مورد بحث ما نیست ولی نیاز شد اونم توضیح میدم و این عددی که من گفتم همون میانگین MON و RON بود. ولی در مثلاً ایالات متحده و استرالیا و کانادا این عدد برای بنزین regular برابر 87 هست نه طبق ادعای شما بالاتر از 90. اون سوپر یا سوخت E85 هستش که بالاتر از 90 هست.

اگر بنزین معمولی کیفیت مناسبی داشته باشه نباید ایراداتی مثل تاخیر گاز داشته باشه!نه اینطور نیست. ذات پدال برقی که بطور استاندارد کمپانی داره میذاره این تأخیر جزئی رو داره و شما برای رفع اون از پدال 5 سیمه باید استفاده کنین و کارخونه برای صرفه جویی خودش اینکار رو نکرده.

اما منم با حرف های آقای total_overdose موافقم در مورد کیفیتچطوره یارگیری یا رأی گیری کنیم؟؟!!! اونجوری همونطوری که توی دو تا پست بالاتر گفتم البته اگه (جسارت نشه بشما) اکثریت عوام جامعه میبنی همین رو میگن. قبلاً هم گفتن این حرف رو هیچ متخصصی دولتی یا خصوصی تابحال تأیید نکرده و متأسفانه مثل گوله برفی که بگردونی بزرگ میشه اینم از طریق یه کلاغ چهل کلاغ شدن بر سر زبون یه عده که اصلاً سواد این رو ندارن که چه ایزومرهایی در بنزین موجوده و زیاد و کم شدن هر نوع چه اثراتی داره مطرح شده و حالا ما که به هر جهت تحصیل کرده تلقی میشیم داریم اینجا تکرارش میکنیم!

ضمناً برای اینکه این تاپیک به حاشیه نره اگه مایل بودین میشه این بحث راست یا کذب بودن کیفیت بنزین ایران رو میشه در تاپیک خواب رفته ی خودش دنبال کنیم:

vanish
08-07-2011, 01:09
اگه لازم و مفید باشه و طرفین بحث جوش نیارند چه اشکالی داره؟؟
آقا شما داری به خودت تیکه میندازی؟ شرمنده البته ها :دی

total_overdose
08-07-2011, 02:06
ویرایش و انتقال به تاپیک زیر

جناب penryn من پست هایی که زیاد به این تاپیک ربط نداشت به همون تاپیکی که شما گفتین انتقال دادم!
اگر صلاح میدونید ماله شما هم انتقال بدین و ناظرین عزیز هم پست های ویرایش شده اینجارو پاک کنن.
ممنون

Penryn
08-07-2011, 09:45
آقا شما داری به خودت تیکه میندازی؟ شرمنده البته ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیزم این کاملاً به فرهنگ شخصی شما بستگی داره که به یه بحث فنی-علمی به چه دیدی نگاه کنی..... البته بقول خودت شرمنده ها!

===========================

دوست ندارم تاپیک به حاشیه بره و خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد.برادر. منکه گفتم بیا در تاپیک خودش ادامه بده. حداقلش اونجا دیگه کسی پیدا نمیشه مثل ایشون وسط بحث بیاد تیکه پرانی کنه. امیدوارم از طرف مدیران برخورد مناسب صورت بگیره. چون ما اونجا دقیقاً همین بحث رو داشتیم به همین شکل و در پایان هم خیلی دوستانه بحث تموم شد.

البته همونطور که گفتین من منظورم اتحادیه اروپا بود.چونکه درصد زیادی از ماشین هایی که تولید میکنیم اروپایی هستن و یا به نوعی تکنولوژی اروپایی سرچشمه میگیرن منم استاندارد رو گذاشتم رویه اروپا!بله خوب. منم به همین دلیل اکتان بنزین از اروپا رو هم گذاشتم که جای شبهه باقی نمونه. اگه خواستی میتونیم در زمینه ی مقایسه ی نوع بنزین کشورهای مختلف بیشتر بحث کنیم....

اما در کل همیشه باید با خوب ها خودمون رو مقایسه کنیم و خواستار پیشرفت باشیم !همونطور که میدونین ایالات متحده بزرگترین مصرف کننده ی بنزین در دنیاست و خودش هم اکثراً پالایش میکنه و وارد کننده نیست و اکتانش رو هم گذاشتم و برابر ایران هستش.
ضمناً ما از شرکتهای ریلاینس هندی و شرکت فرانسوی توتال، شرکت های سوییسی ویتول و گلنکور و شرکت بریتانیایی بریتیش پترولیوم تا یه سال و نیم قبل بنزین رو از این شرکتها وارد میکردم. همون زمان هم خیلیها میگفتند این بنزین که داریم استفاده میکنیم کیفیتش پایینه!!

از نزدیکان تیپ 2 مدل 84 دارن که پدال برقی نداره و سیمی هست اما مشکل تاخیر گاز به ویژه موقع گرفتن کولر داشتن! یک باک سوپر زدن مشکل رفع شد الان هم سوپر نمیزنه بنزین معمولی میزنه با یه مکمل که نمیدونم اسمش چیه و حقیقتش خودمم زیاد بهشون اعنقاد ندارم اما میگه مشکلی نداره و تاخیر گاز حل شده!
خودم مدت زیادی پارس و 405 داشتم .......ای دوست عزیز! :31:
من دو ساعت توضیح دادم که قبلاً.:41:
طراحی موتور XU7 JP و سه رده از XU9 و سه مدل از XU10 که همگی در فرانسه و بعضیهاش در ایران روی 405 نصب شده و نیز دو نوع از TU3 و نوع TU5 N6A که روی 206 استفاده میشن(البته مدتیه TU5 JP4 L4 روی 405 و.... هم نصب میشه) همگی برای استفاده از بنزین سوپر طراحی شدن نه براساس استفاده از بنزین معمولی و در صورت استفاده از بنزین معمولی دچار همه ی اون مشکلاتی خواهید شد که شما هم خودتون گفتید. پس اشکال از من و شما هستش که بریم داخل باک این ماشینها بنزین معمولی میریزیم و در صورت اینکار باید تبعاتش رو هم قبول کنیم. و مثل شما نباید تقصیر رو گردن کیفیت بنزین انداخت و از از بنزین معمولی هم توقع کارایی بنزین سوپر رو داشت!!

مخلص آقا.:10:

aaeiria
08-07-2011, 12:40
سلام
اگه میشه تفاوت های اصلی که توی قیمت های 206 sd تاثیر داره رو بگید.
بین v1 v8 v9 v20

total_overdose
08-07-2011, 12:48
سلام
اگه میشه تفاوت های اصلی که توی قیمت های 206 sd تاثیر داره رو بگید.
بین v1 v8 v9 v20

وی 20 مدل پایه صندوقدار مشابه تیپ2 هاچ بک! امکانات رفاهی خاصی نداره فقط شیشه های برقی جلو داره!
البته وی20 هم مثل تیپ 2 جدیدا کلاس بندی شده! مثلا وی 20 کلای 9 مثل تیپ 2 جدید ترمز abs داره و کیسه هوا و چنتا چیز دیگه!
وی 1 فقط دارای موتور 1600 هست و امکانات رفاهی در حد تیپ 2 هاچ بک که جدیدا abs هم داره!
وی 8 نمونه فول 206 مشابه 206 تیپ 5 و امکانات رفاهی کامل مثل آینه های برقی شیشه عقب برقی ایر کاندیشن اتوماتیک 2 ایربگ و ...
وی 9 هم همون وی8 هست فقط دنده اتوماتیکه و مشابهش تویه هاچ بک ها میشه تیپ 6!

aaeiria
08-07-2011, 13:16
وی 20 مدل پایه صندوقدار مشابه تیپ2 هاچ بک! امکانات رفاهی خاصی نداره فقط شیشه های برقی جلو داره!
البته وی20 هم مثل تیپ 2 جدیدا کلاس بندی شده! مثلا وی 20 کلای 9 مثل تیپ 2 جدید ترمز abs داره و کیسه هوا و چنتا چیز دیگه!
وی 1 فقط دارای موتور 1600 هست و امکانات رفاهی در حد تیپ 2 هاچ بک که جدیدا abs هم داره!
وی 8 نمونه فول 206 مشابه 206 تیپ 5 و امکانات رفاهی کامل مثل آینه های برقی شیشه عقب برقی ایر کاندیشن اتوماتیک 2 ایربگ و ...
وی 9 هم همون وی8 هست فقط دنده اتوماتیکه و مشابهش تویه هاچ بک ها میشه تیپ 6!
پس با این اوصاف بهتره که v8 بخرم. درسته؟
خب آدم یه ماشین خوب سوار میشه یه سری امکانات خوب هم می خواد دیگه. ok?

total_overdose
08-07-2011, 14:24
پس با این اوصاف بهتره که v8 بخرم. درسته؟
خب آدم یه ماشین خوب سوار میشه یه سری امکانات خوب هم می خواد دیگه. ok?
سلام
بله وی8 کاملترین آپشنارو داره
این به خودتون بر میگرده و نیازهاتون!
اگر رویه وی 8 مظرتون هست که هیچی ولی اگر نیاز به مشاوره دارین تو قسمت مشاوره نیازهاتون رو بگین تا دوستان راهنمایی کنن:46:

isbn
08-07-2011, 18:56
سلا م
یه مشکل
امروز متوجه شدم بعد از یه رانندگی طولانی زیر پام خیلی داغ کرد طوری که پام داشت میسوخت انکار سونا باشی :31: اما دمای موتور وسط هست و اصلا داغ نمیکنه
کلا قسمت پدال ها گرم میشه زیادی :13:

امروز بعد از یه باک سوپر بدون قرص رفتم سوپر با قرص دانیو تب زدم واقعا تفاوت رو حس کردم هم ماشین درجا راحت تر کار میکنه دور موتور ثابت میشه هم اینکه شتاب ماشین و قدرتش به واقعیت نزدیک تر میشه :46: پیشنهاد میکنم یه باک در میون استفاده کنید !

black_19_night
09-07-2011, 14:02
به نظر دوستان خرید تیپ 2 هاچ بک به صرف تره یا V20
لطف کنید مزایا و معایب هر یک را بگید

isbn
09-07-2011, 15:04
سلام دوستان کسی اینجا میدونه چطور میشه فهمید ماشین روش سنسور دوم اکسیژن نصب هست یا نه؟

واما خبری تکان دهنده !:41:

خودکفایی ایران خودرو در تولید موتور های کم مصرف

گروه صنعتی ایران خودرو بر اساس یک هدف راهبردی به تمامی فرایند طراحی و تولید انواع موتورهای کم مصرف دست یافته و این توانمندی را با استفاده از جدیدترین فناوری ها تعمیق خواهد بخشید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش ایکو پرس، فرشيد افتخاري قائم مقام معاون نیرو محرکه شرکت ایران خودرو با بیان این مطلب اظهار داشت: در سال حاری ایران خودرو برنامه تولید 860هزار موتور خودرو را در برنامه خود گنجانده که بخش عمده ای از این موتور ها از خانواده موتور TU هستند.

وی ادامه داد: مدیریت ارشد ایران خودرو یک برنامه راهبردی در مورد تولید خودکفایی موتورهای TU3وTU5را به معاونت نیرو محرکه ارایه داد که در این راستا این معاونت سازو کارهای لازم را برای تحقق این دستور العمل بکار گرفته است .

وی تاکید کرد: برنامه خودکفایی در تمامی فرایندهای تولید موتور های کم مصرف با توجه به قابلیت های ایران خودرو و زیر ساخت های لازم به خوبی پیش می رود.

وی در همین حال گفت: در اولین اقدام برنامه تولید سیلندر و سرسیلندر این نوع موتور در این معاونت عملیاتی شده و قرار است دراولین مرحله 70 هزار دستگاه موتور تی یو 3 در چارچوب برنامه خودکفایی تولید شود.

افتخاری ادامه داد: تمامی قطعات مورد نیاز این نوع موتور که شرکت های داخل کشور با همکاری و نظارت شرکت ساپکو طراحی و تولید شده است پس از بررسی های فنی تاییدیه برای تولید انبوه این قطعات به این شرکت ها داده خواهد شد .

وی در همین حال تصریح کرد: ایران خودرو با این حرکت جدیدی که در زمینه خودکفایی در تولید این نوع موتور شروع کرد ، قادر خواهد بود به توانمندی های تازه ای در طراحی و تولید انواع موتورهای جدید کم مصرف دسترسی یابد: یعنی با گند زدن به این موتور شاید بتونن راز مهندسی سازی یه همچین موتوری رو کشف کنن که بعید هست .:31:

افتخاری خاطر نشان ساخت : در سال جاري تعداد 157 هزار دستگاه انواع موتور EF7 تك سوز و دوگانه سوز در اين شركت توليد و برروی محصولات نصب وروانه بازار می شود

وی تصريح كرد: همچنين برنامه ريزي توليد موتورهاي XU7 بنزين سوز و گاز سوز در سال 90 نيز به 230 هزار و 100 دستگاه خواهد رسيد.

وي خاطرنشان ساخت: تعداد 11 هزار دستگاه موتور L4 و 3900 دستگاه موتور IP16 نيز در سال جاري توليد و بر روي محصولات نصب مي شود.

قائم مقام معاونت نيرو محركه ايران خودرو افزود: امسال 95 هزار دستگاه انواع موتور OHV نيز توليد می شود .

وی با اشاره به وجود کارشناسان با تجربه در معاونت نیرو محرکه اظهار داشت : یکی از مزیت های ایران خودر دراین بخش این است که کارشناسان فنی بسیار مجربی در اختیار دارد که قادرند با استفاده از امکانات موجود قدمهای مهمی در زمینه طراحی و تولید موتورهای کم مصرف بردارند.

افتخاری افزود: برنامه مدونی در زمینه تولید موتور دیزل در ایران خودرو در حال شکل گیری است تا این نوع موتور برای خودروهای سواری نیز به صورت انبوه تولید شود.

وی خاطرنشان کرد: پروسه تولید این نوع موتور با تولید موتورهای دوگانه سوز و تک سوز بنزینی تفاوت دارد اما ایران خودرو به دلیل برخورداری از سازو کارهای فنی و مهندسی مناسب در این مورد نیز برنامه بسیار مدونی را تدارک دیده است .

وی تاکید کرد: یکی از نکات مهم این است که ایران خودرو قادر است به هر میزان که نیاز است موتورهای کم مصرف را تولید و بر روی خودروهای خود نصب کند و دراین خصوص همه ابزارهای مورد نیاز را در اختیار دارد .

افتخاری تاکید کرد : داخلي سازي قطعات پيچيده و اصلي نظير بلوك سيلندر و سرسيلندر و بومي سازي فناوري آوري نوين در تجهيزات و ماشين آلات فقط با سرمايه گذاري اندكي بر روي تغيير و اصلاح فيكسچرها و برخي ابزارآلات و ماشين الات امكان پذير بوده كه منجر به توليد محصولات جديد و بومي سازي دانش فني توليد موتورهاي جديد با برخورداري از استاندارهاي زيست مجيطي ، استانداردهاي آلايندگي يورو4 و 5 در اين معاونت خواهد شد

فک کنم باید فاتحه موتور 206 هم بخونیم !
نمیشه حالا خود کفا نشن ؟

s-a-l-i-m
11-07-2011, 07:48
این خبر بد تکونمون داد...
الان یعنی از این به بعد 206 ها همه ساخت داخل میشند 100% ؟؟
یعنی دیگه نباید سراغ این ماشینا رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

total_overdose
11-07-2011, 08:31
ببخشید مگه شما تا به حال فکر میکردین موتور رو از اون ور میارن؟:31:
نه دوستان! این خبر حالا نمیدونم دلیلش چیه که الان تا سایت ایرانخودرو زده! احتمالا تازه شکوفا شدن:31:
موتور 206 چه tu5 و چه tu3 کلیه مراحله پیستون سر سیلندر شاتون میل لنگ و ... تویه ایران تولید میشه و گیرباکس هم که توسط شرکت نیرو محرکه!
البته نه همینطوری الکی! دستگاه های تولید و ساخت کاملا بصورت وارداتی و ساخت شرکت مادر هستن و تکنولوژی و کیفیت بروزی دارن و نظارت شدیدی هم از طریق کارخانه مادر روشون هست!
قطعاتی مثل سنسورها دریچه گاز پمپ ها و یا سیستم abs و یکسری قطعات الکترونیکی وارداتی هستن:46:

isbn
11-07-2011, 08:49
نه دوستان! این خبر حالا نمیدونم دلیلش چیه که الان تا سایت ایرانخودرو زده! احتمالا تازه شکوفا شدن:31:
موتور 206 چه tu5 و چه tu3 کلیه مراحله پیستون سر سیلندر شاتون میل لنگ و ... تویه ایران تولید میشه و گیرباکس هم که توسط شرکت نیرو محرکه!
البته نه همینطوری الکی! دستگاه های تولید و ساخت کاملا بصورت وارداتی و ساخت شرکت مادر هستن و تکنولوژی و کیفیت بروزی دارن و نظارت شدیدی هم از طریق کارخانه مادر روشون هست!
قطعاتی مثل سنسورها دریچه گاز پمپ ها و یا سیستم abs و یکسری قطعات الکترونیکی وارداتی هستن:46:

درسته ولی فک کنم منظورشون اینه دیگه نه دستگاه ها خارجی خواهند بود نه نظارتی وجود خواهد داشت و ما خود کفا میشیم گند میزنیم بهش مثل دیگر موتور ها :31: وکلا کیفیت ساخت میشه 100 % ایران :31:

hichkasx40
11-07-2011, 09:04
100 درصد تایید میشه،پسر عمم تو کارخونه پیستون سازی نیستانک نایین کار میکنه میگه پیستون 206 tu3 رو داریم میزنیم،کارخونه شاتون سازی نایینم که خودم دیدم تموم شاتونای پژو رو میزنه!

arasharya
12-07-2011, 20:32
سلام من با دود سیگار توی 206 مشکل دارم ، از شیشه بیرون درست نمی ره بیرون ، قبلا پراید داشتم مثل بنز دود می رفت بیرون ، کولر را روی حالت مکش هوا از خارج می ذارم پنجره هم نیمه بازه ، حالت باد از روبرو ، از شیشه جلو ، از زیر .... خلاصه هر کاری بگید کردم ولی این دود لامصب سیگار بیرون نمی ره

Amirrezaajalli
12-07-2011, 21:10
سلام من با دود سیگار توی 206 مشکل دارم ، از شیشه بیرون درست نمی ره بیرون ، قبلا پراید داشتم مثل بنز دود می رفت بیرون ، کولر را روی حالت مکش هوا از خارج می ذارم پنجره هم نیمه بازه ، حالت باد از روبرو ، از شیشه جلو ، از زیر .... خلاصه هر کاری بگید کردم ولی این دود لامصب سیگار بیرون نمی ره

مطمئن ترین راه اینه سیگار رو ترک کنید!!!(kidding)
اصولا اگه فقط شیشه خودتون باز باشه میکشه میبره!!!! :13:

ŞHÍЯÍŃ
12-07-2011, 23:58
سلام ببخشید مصرف ماشین ما خیلی زیاد جدیدا دقت کردم با 25 لیتر فقط 200 کیلومتر میبره:2:

تقریبا میشه 100/12 که مصرف 405 چه عواملی باعث میشه مصرف اینقدر زیاد باشه:2:

تیپ2 مدل 85

total_overdose
13-07-2011, 00:05
سلام ببخشید مصرف ماشین ما خیلی زیاد جدیدا دقت کردم با 25 لیتر فقط 200 کیلومتر میبره:2:

تقریبا میشه 100/12 که مصرف 405 چه عواملی باعث میشه مصرف اینقدر زیاد باشه:2:

تیپ2 مدل 85
اوه اوه چه خبره :31: این مدل ها هم بهترین تو مصرف هستن البته به شرط سلامت!
خوب تا به حال چه کارهایی رو رویه ماشینتو کردین؟ کارکرد هم بگین بد نیست!
چه سرویس هاییرو انجام دادین؟
اینارو جواب بدین تا بهتر راهنماییتون کنن دوستان:46:

ŞHÍЯÍŃ
13-07-2011, 00:25
اوه اوه چه خبره :31: این مدل ها هم بهترین تو مصرف هستن البته به شرط سلامت!
خوب تا به حال چه کارهایی رو رویه ماشینتو کردین؟ کارکرد هم بگین بد نیست!
چه سرویس هاییرو انجام دادین؟
اینارو جواب بدین تا بهتر راهنماییتون کنن دوستان:46:

:31::31:یله ماشین حدود40000 تا کار کرده بیشتر خوابیده:31:

جدیدا تنظیم موترو کردم یه شستشو انژکتور دادم فیلر گیری کردم و فیلتر بنزین عوض کردم و چوپوقیهاشو هم عوض کردم همسن دیگه:31:

total_overdose
13-07-2011, 00:35
:31::31:یله ماشین حدود40000 تا کار کرده بیشتر خوابیده:31:

جدیدا تنظیم موترو کردم یه شستشو انژکتور دادم فیلر گیری کردم و فیلتر بنزین عوض کردم و چوپوقیهاشو هم عوض کردم همسن دیگه:31:
مورد خیلی عجیبیه! با این کارکرد کم!
حقیقتش دسته مارو بستی تویه راهنمایی!:31: اکثر کارهارو کردی!
شمع ها هم خیلی موثر هستن تو مصرف! راستی ماشین چطوره؟ موتورش سرحاله؟ ریپ زدن که نداره!
تنها راهنمایی که به ذهنم میرسه! برین سراغ یه تعمیرکار واقعا وارد! اول بگین دیاگ بزنن مصرفه دقیق مشخص میشه! شما هم بگین چه کارهایی رو ماشین انجام دادین! ایشالله مشکل حل میشه!

ŞHÍЯÍŃ
13-07-2011, 03:35
مورد خیلی عجیبیه! با این کارکرد کم!
حقیقتش دسته مارو بستی تویه راهنمایی!:31: اکثر کارهارو کردی!
شمع ها هم خیلی موثر هستن تو مصرف! راستی ماشین چطوره؟ موتورش سرحاله؟ ریپ زدن که نداره!
تنها راهنمایی که به ذهنم میرسه! برین سراغ یه تعمیرکار واقعا وارد! اول بگین دیاگ بزنن مصرفه دقیق مشخص میشه! شما هم بگین چه کارهایی رو ماشین انجام دادین! ایشالله مشکل حل میشه!

:31::31:شمع هارو هم باز کرد سالم بودن:31:

ماشین فقط فکر کنم صفحه کلاچ نداره واسه رفتن به دنده بالاتر مخصوصا 1به2 جون ماشین در میاد مخصوصا تو سر بالای تو یک دور موتور تا4 میره وقتی میزنم 2 یه دفه دور موتور میپره رو یک:31::31:باز میزنم یک:31:
از این نمیشه؟؟

rami_hemi
13-07-2011, 08:05
چرا امکان داره .یکی هم میتونه از رانندگی بد توی ترافیک باشه . مثلا شروع به حرکت خیلی تند و تیز باشه و با تخت گاز حرکت رو شروع کنید.
شعمها اگه سالمه وایرها رو هم چک جنید با اینکه میگن وایر خیلی کار میکنه ولی خب بهتره از نظر برق دزدی وایرها هم چک بشه .
همه چیز ماشین چک بشه بهتره حتی باد لاستیکا

isbn
13-07-2011, 09:59
چیز عجیبی نیست
برا منم 40 لیتر 360 کیلومتر میبره یعنی حدود 11-12 مصرف میکنه LCD هم عدد 10.81 رو میزنه تو شهر با رانندگی معمولی تازه ماشین 2000 تا راه رفته برا ایشون که 40000 رفته :31:

یه آقایی بود میگفت ماشین من الان با سوپر چیب صدی 11 میسوزونه برا من بدون سوپر چیب انقدر هست اگه بخوام سوپر چیپ هم بزنم فک کنم بشه همون پرشیا :31:

hoomi_gta
13-07-2011, 12:33
رفقا من یه مشکل عجیب دارم. ماشینم تیپ 2 هستش بعضی اوقات همون موقع که روشن می کنم تا یک مدتی خود به خود گاز میده البته اگه اون اول بخورم به ترافیک. بعضی موقع ها دور موتور تا 3 هم میره واسه خودش! بعد از یه چند دقیقه مشکل حل میشه و آروم میگیره همیشه هم اینطور نیست! بردم تعمیر گاه گفت ماشینت مشکلی نداره!! کسی میتونه راهنمایی کنه؟

total_overdose
13-07-2011, 14:48
چیز عجیبی نیست
برا منم 40 لیتر 360 کیلومتر میبره یعنی حدود 11-12 مصرف میکنه LCD هم عدد 10.81 رو میزنه تو شهر با رانندگی معمولی تازه ماشین 2000 تا راه رفته برا ایشون که 40000 رفته :31:

یه آقایی بود میگفت ماشین من الان با سوپر چیب صدی 11 میسوزونه برا من بدون سوپر چیب انقدر هست اگه بخوام سوپر چیپ هم بزنم فک کنم بشه همون پرشیا :31:
سلام
ماشینشون تیپ 2 قدیمی هست!:31: بالا هم گفتم در صورت سلامت ماشین و رانندگی نرمال این عدد برای اونا غیر طبیعی هست!
یه تیپ 2 همین مدلی خودمون داریم با رانندگی وحشی هم بالا 10 نمیره تو شهر حدود 7.5 تا 8 تا میسوزونه!:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شمع هارو هم باز کرد سالم بودن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماشین فقط فکر کنم صفحه کلاچ نداره واسه رفتن به دنده بالاتر مخصوصا 1به2 جون ماشین در میاد مخصوصا تو سر بالای تو یک دور موتور تا4 میره وقتی میزنم 2 یه دفه دور موتور میپره رو یک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]باز میزنم یک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از این نمیشه؟؟
ماشین از اول دسته خودتون بوده؟ نحوه رانندگی باهاش چطوری بوده؟
40000 هزارتا برای دیسک و صفحه اون موقع خیلی کمه!البته در صورت رانندگی درست!
با توجه به نکته ای که گفتی میری دور 4 بعد میزنی دنده 2 میاد رو دور موتور 1 احتمال میدم ماشین ایراد داره!
در هر صورت فکر نمیکنم با راهنمایی های ما مشکلت حل بشه! بهترین راه نشون دادن به یک مکانیک وارد هست!

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

رفقا من یه مشکل عجیب دارم. ماشینم تیپ 2 هستش بعضی اوقات همون موقع که روشن می کنم تا یک مدتی خود به خود گاز میده البته اگه اون اول بخورم به ترافیک. بعضی موقع ها دور موتور تا 3 هم میره واسه خودش! بعد از یه چند دقیقه مشکل حل میشه و آروم میگیره همیشه هم اینطور نیست! بردم تعمیر گاه گفت ماشینت مشکلی نداره!! کسی میتونه راهنمایی کنه؟
مدل ماشین؟ اگر زیر 86 هست ایراد از استپر موتور هست:46:

ŞHÍЯÍŃ
13-07-2011, 15:02
یه سوال دیگه باد 206 باید تو تابسون رو چند باشه که میزون باشه؟؟؟

Penryn
13-07-2011, 17:14
یه سوال دیگه باد 206 باید تو تابسون رو چند باشه که میزون باشه؟؟؟
روی خود تایر نوشته فشار باید چند psi (پوند بر اینچ مربع)باشه.:46: تابستون و زمستون نداره.

total_overdose
13-07-2011, 17:54
سلام
طبق گفته دفترچه 32 هست!
اما یه تاپیکی بود یجایه دیگه با بچه ها بحث کردیم و چیزایی که بچه ها عملی تست کردیم بهترین میزان رو برای 206 مقدار 28 تشخیص دادیم که حالا به خودت بر میگرده چند بزاری! طبق گفته کارخانه سازنده 32 هست اما ماشین خشک میشه:46:

boroki.us36
13-07-2011, 18:22
206 تیپ 2 دارم.چند وقته مصرف بنزینش رفته بالا.بعضی وقت ها یه حالت ریپ زدن داره.علت چی میتونه باشه؟الان خارج از شهرم کاری هست خودم چک کنم؟

Penryn
13-07-2011, 19:43
206 تیپ 2 دارم.چند وقته مصرف بنزینش رفته بالا.بعضی وقت ها یه حالت ریپ زدن داره.علت چی میتونه باشه؟الان خارج از شهرم کاری هست خودم چک کنم؟
در وهله ی اول مشکل میتونه از برق ماشین باشه. کاری که در این زمینه از خود شما برمیاد اینه که وایر رو از شمع جدا کنین و با فاصله ی حدود 2Cm از بدنه ی موتور یا شمع بگیرین اگه جرقه قوی و آبی بود مشکل برق رسانی وجود نداره. شمع ها رو اگه خیلی وقته(مثلاً حدود 20 هزار کیلومتر) استفاده کردین بهتره عوض شن.
در وهله ی دوم میتونه از تنظیم و error های ECU باشه که با دیاگ زدن با بررسی شه.
در وهله ی سوم هم سوخت رسانی مشکل داره و باید انژکتورها و سلامت پمپ انژکتورها و.... باید ببرسی شن.

ahshokouhy
14-07-2011, 11:25
سلام دوستان
من چند وقت پیش از طرف ایرانخودرو واسم دعوتنامه اومد رفتم مابه التفاوت رو پرداخت کردم الان حدود 25 روزی میشه ! برای این که بفهمم ماشینم الان تو چه وضعیتی قرار داره باید چیکار کنم؟(206 اس دی وی 8)

hoomi_gta
14-07-2011, 16:09
مدل ماشین؟ اگر زیر 86 هست ایراد از استپر موتور هست:46:
مدل 82. دقیقا چه مشکلی میتونه باشه؟ خطری هم داره؟

total_overdose
14-07-2011, 23:47
همون که گفتم به احتمال خیلی زیاد از استپر موتوره!
والا خطر که چه عرض کنم! بیشتر خطر برای شماست! مثلا یجایه حساس خاموش میکنه و...

captainpersian
15-07-2011, 12:30
سلام دوستان

من قصد خرید تیبا صفر داشنم اما 2دل هستم

به نظر شما با 12 تومن 206 صندوقدار1600 تمیز گیرم میاد؟

mohammadflash2006
16-07-2011, 03:32
٢٠٦ من مدل ٩٠ هست
بعضي وقتا بخصوص تو سربالايي كپ ميكنه
اگه برم نمايندگي كاري ميكنن؟
ماشينم تازه ٣٠٠٠ تا رو رد كرده

Penryn
16-07-2011, 08:58

عزیزم اشکال در استپر موتور وقتی وجود داره که شما در دور آروم نوسان دور موتور داشته باشی. در غیر اینصورت مشکل از اون نیست. ضمناً این قطعه دو کار اصلی داره:1-تقریباً کارکردی شبیه اونچه ساسات در موتورای کاربوراتوری داره. 2- باید توازنی بین گشتاور و بار موتور به وجود بیاره تا سرعتی ثابت در دور ارام بوجود بیاد. البته اینکارها را بکمک قطعات دیگه ای مثل سنسور دور آرام انجام میده بهمین دلیله که گفتم خرابی این قطعه در هنگام عملکرد موتور در دور ارام نمایان میشه و خرابیش باعث نوسان دور موتور در دور آرام میشه. حتی اگه به فرض خیلی بعید ایراد از استپر هم بخواد باشه(که شک دارم) شما ببر پیش یه مکانیک ماهر تا در وهله ی اول خودش و محفظش رو تمیزش کنه به فرض که مشکل از اون باشه احتمالاً حل میشه. اگه رفع نشد بررسی نشتی هوا از اطراف محوطه ی استپر که ممکنه نیاز باشه اورینگ را عوض کنه. یا نشتی هوا از سیستم ورودی.اینا هم باید نگاه شه:
۱- خرابی سیستم سنسور موقیعت دریچه گاز
۲-نشتی هوا در سیستم ورودی هوا
۳- پاشش نا منظم سوخت از انژکتورها
۴- معیوب بودن سیستم جرقه

Penryn
16-07-2011, 09:06
سلام دوستان

من قصد خرید تیبا صفر داشنم اما 2دل هستم

به نظر شما با 12 تومن 206 صندوقدار1600 تمیز گیرم میاد؟
اینجا مطرح کن دوست عزیز:
مشاوره خرید خودرو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتیبا به لحاظ کیفیت ساخت رتبه ی خیلی بالایی داره و اگه با ABS و کیسه هوا همراه باشه که دیگه حرف نداره هر چند قیافش برای خیلیها ناخوشاینده اما یه چیز کاملاً سلیقه ایه و اگه شما باهاش مشکلی نداری یه موضوع حل شدست.
ضمناً نظر شخصی من اینه که خرید ماشین صفر حتی پراید بر 206 کارکرده 100 درصد ارجحیت داره. بدلایل متعدد فنی از جمله استهلاک بالا و هزینه ی بالای قطعات 206 کارکرده.

captainpersian
16-07-2011, 10:02
اینجا مطرح کن دوست عزیز:
مشاوره خرید خودرو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتیبا به لحاظ کیفیت ساخت رتبه ی خیلی بالایی داره و اگه با ABS و کیسه هوا همراه باشه که دیگه حرف نداره هر چند قیافش برای خیلیها ناخوشاینده اما یه چیز کاملاً سلیقه ایه و اگه شما باهاش مشکلی نداری یه موضوع حل شدست.
ضمناً نظر شخصی من اینه که خرید ماشین صفر حتی پراید بر 206 کارکرده 100 درصد ارجحیت داره. بدلایل متعدد فنی از جمله استهلاک بالا و هزینه ی بالای قطعات 206 کارکرده.

مرسی دوست عزیز
منم هم عقیده شما هستم.ماشین صفر از خیلی جهات خوبه.افت قیمت ممکنه داشته باشه اما در مقابل هزینه احتمالی که برای ماشین کارکرده باید بشه می صرفه.در ضمن بر خلاف نظر خیلیها من ظاهر تیبا میپسندم
حکایت ریو و ال 90 که حالا همه براش سر دست میشکونن

ahshokouhy
17-07-2011, 17:41
سلام
وضعیت نرمال یعنی چی ؟

total_overdose
17-07-2011, 18:22
سلام
وضعیت نرمال یعنی چی ؟
نرمال يعني اينكه شما بخشي از بهاي خودرو را پرداخت كرده ايد و تا زمانيكه تمامي وجه را پرداخت نكنيد و به اصطلاح تكميل وجه نكنيد در همين وضعيت خواهيد ماند بعد از دريافت دعوتنامه در موعد مقرر و تكميل وجه وضعيت شما از نرمال به آماده به تخصيص تغيير مي كند و بعد از صدور فاكتور و تنظيم سند در كارخانه وضعيت مانده حسابتان صفر مي شود و وضعيت قرار داد - ( خط تيره ) مي شو د و 2 تا 10 روز بعد هم ماشين را تحويل مي گيريد .

ahshokouhy
17-07-2011, 18:31
نرمال يعني اينكه شما بخشي از بهاي خودرو را پرداخت كرده ايد و تا زمانيكه تمامي وجه را پرداخت نكنيد و به اصطلاح تكميل وجه نكنيد در همين وضعيت خواهيد ماند بعد از دريافت دعوتنامه در موعد مقرر و تكميل وجه وضعيت شما از نرمال به آماده به تخصيص تغيير مي كند و بعد از صدور فاكتور و تنظيم سند در كارخانه وضعيت مانده حسابتان صفر مي شود و وضعيت قرار داد - ( خط تيره ) مي شو د و 2 تا 10 روز بعد هم ماشين را تحويل مي گيريد .
ولی من 25-26 روز پیش ، بقیه پول رو پرداخت کردم یعنی کل مبلغ پرداخت شده !

arasharya
17-07-2011, 19:08
من 206 تیپ شش دارم ، مدل 90 ، وقتی فیلتر روغن را عوض می خوام بکنم ، بین رادیاتور و موتور گیر می کنه ، به زور درش میارند ، سینی زیر را باز نمی کنند ، خیلی سخت عوض می شه جوری که روی پره های رادیاتور فشار میاره و پره های ریز رادیاتور را خم می کنه (در اثر تماس فیلتر روغن با رادیاتور و فشار ان)

می خواستم ببینم دوستان از بالا فیلتر را عوض می کنند یا از زیر و سینی زیر را باز می کنند ؟

black_19_night
17-07-2011, 22:05

اگه ثبت نام نقد و اقساط باشه چطور؟

total_overdose
17-07-2011, 23:35
ولی من 25-26 روز پیش ، بقیه پول رو پرداخت کردم یعنی کل مبلغ پرداخت شده !
خوب دیگه سایت ایرانخودرو بی دروپیکره! احتمالا همینطوری یهو میشه خط تیره!

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

اگه ثبت نام نقد و اقساط باشه چطور؟
فرقی نمیکنه دیگه! شما هر مبلقی رو که قراره نقد بدین این مراحل براش طی میشه! مابقی هم که بصورت اقساط هست که بعد از تحویل ماشینه:46:

black_19_night
18-07-2011, 10:33
الان تیپ 2 را به موقع دارن تحویل میدن یا تاخیر داره؟

mohamad skystar
18-07-2011, 11:19
الان تیپ 2 را به موقع دارن تحویل میدن یا تاخیر داره؟

تيپ 2 به موقع تحويل داده ميشه
اگر اماني باشه 1 روزه هم تحويل ميدن

ba maram
18-07-2011, 12:43
دوستان نمایندگی به چع دردی میخوری؟؟
من ماشینم 14000 تا کار کرده اما مایندگی نبردمش
اگه این ایران فرغون سرویسی خدماتی چیزی داره بگید لطفا

ahshokouhy
18-07-2011, 13:34
خوب دیگه سایت ایرانخودرو بی دروپیکره! احتمالا همینطوری یهو میشه خط تیره!
:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11:
داداش قربون اون پیش بینیت برم من !
الان رفتم دیدم وضعیت به قول شما "یهو" شده خط تیره !

m.behnam
18-07-2011, 15:02
سلام دوستان
امروز کیلومتر ماشین جالب شده بود گفتم یه عکس ازش بگیرم اینجا هم بذارم :31:

m.behnam
18-07-2011, 15:10
داداش قربون اون پیش بینیت برم من !
الان رفتم دیدم وضعیت به قول شما "یهو" شده خط تیره !

آره مال منم دقیقا همینجوری بود!
صبح رفتم تو سایتشون دیدم خبری نبود...
اما ظهر که رفتم دیدم به خط تیره شده!
انشالله تا یک هفته دیگه دستتونه... :11:

m.behnam
18-07-2011, 15:22
دوستان نمایندگی به چع دردی میخوری؟؟
من ماشینم 14000 تا کار کرده اما مایندگی نبردمش
اگه این ایران فرغون سرویسی خدماتی چیزی داره بگید لطفا

یا حالا ببرش یا بذار 20 هزار تا بشه...
تنها کاری که میکنن لنت ها رو نگاه میکنن و روغن موتور هم عوض میکن.

mehrdadb3
18-07-2011, 16:03
تعویض روغن موتور تو بیرون باعث خارج شدن از گارانتی میشه یا نه /؟
چون اکثر دوستان میگن روغنشو بعد 2000 تا عوض کنیم حالا 2000 تا کجا 20000 تا کجا

mohamad skystar
19-07-2011, 10:42
تعویض روغن موتور تو بیرون باعث خارج شدن از گارانتی میشه یا نه /؟
چون اکثر دوستان میگن روغنشو بعد 2000 تا عوض کنیم حالا 2000 تا کجا 20000 تا کجا

تعویض روغن موتور تو گارانتی تاثیر نداره
خو شرکت که میگه رو 10000 تا عوض کنید برای بار اول.

hoomi_gta
19-07-2011, 16:33
خوب مشکل من با تعویض استپر و تنظیم گاز ظاهرا رفع شده! میگم ظاهرا چون گفتم مشکلم همیشگی ظاهر نمیشد. فعلا که اوکی هست.
یک چیز دیگه هم بگم ممکنه برای بعضی ها خوب باشه، com2000 ماشین من مشکلی داشت که خود به خود چراغ ها روشن میشد و بوغ قطع میشد که با سرویس com2000 مشکل حل شد خیلی جا ها گفتن باید عوض بشه ولی بالاخره یجایی پیدا کردم که سرویسش کرد
خلاصه اینکه خواستم بگم همچین مشکلی درست شدنی هست و بجای تعویض com2000 که بالای 200 هزار تومان خرج داره با 20 هزار تومان میشه درستش کرد البته من تهران درستش نکردم

hichkasx40
19-07-2011, 19:28
واقعا که،دیگه شورشو در آوردن،من 11/4 تو طرح عید مبعث یه 206 تیپ 5 خاکستری متالیک پیش ثبت نام کردمو 16/4 پولو به حساب ایران گاری واریز کردم،موعد تحویلم 30 روزه بوده،حالا زنگ زدم به 82277،یارو میگه با 3 هفته تاخیر تحویل میدیم،به موعد تحویلت 3 هفته اضافه کن،روزای 5شنبه و جمعه و روزای تعطیلم در نظر نگیر!
میگم چرا تاخیر؟میگه ایر بگاشو از خارج میاریم الان موجود نداریم تا بیاریم طول میکشه!

mehrdadb3
19-07-2011, 21:51
واقعا که،دیگه شورشو در آوردن،من 11/4 تو طرح عید مبعث یه 206 تیپ 5 خاکستری متالیک پیش ثبت نام کردمو 16/4 پولو به حساب ایران گاری واریز کردم،موعد تحویلم 30 روزه بوده،حالا زنگ زدم به 82277،یارو میگه با 3 هفته تاخیر تحویل میدیم،به موعد تحویلت 3 هفته اضافه کن،روزای 5شنبه و جمعه و روزای تعطیلم در نظر نگیر!
میگم چرا تاخیر؟میگه ایر بگاشو از خارج میاریم الان موجود نداریم تا بیاریم طول میکشه!

اینم شانس شماست دوست عزیز
واسه منو که همین 30 روزه بود بهم 10 روزه دادن
من 12 خرداد اسم نوشتم که روز 5 شنبه بود و روز 14 و15 خرداد هم که تعطیل بود ولی 23 از طرف نمایندگی زنگ زدن گفتن بیا ببر ماشینو امادست خودمم تعجب کردم حالا ایشالا واسه شما زودتر آماده شه

ahshokouhy
21-07-2011, 13:19
حذف شد ...

mohamadmis
22-07-2011, 21:43
سلام دوستان. من 206 تیپ 2 مدل 88 دارم.:exclamati
خواستم بدونم هر خط از نشاندهنده ی بنزین این ماشین دقیقا" چند لیتر بنزین رو نشون میده؟ ( 5.4 یا 5.5 یا 6 یا ...؟):question:

isbn
23-07-2011, 10:59
سلام دوستان. من 206 تیپ 2 مدل 88 دارم.:exclamati
خواستم بدونم هر خط از نشاندهنده ی بنزین این ماشین دقیقا" چند لیتر بنزین رو نشون میده؟ ( 5.4 یا 5.5 یا 6 یا ...؟):question:

اگر از این 4 خطی ها باشه فاصله بین هر خط 12.5 لیتر میشه !
دوستان
من ماشینم سه روزی بود حی چک موتورش روشن میشد خطای آنتی پولوشن میداد و شتاب گیری ماشین هم خیلی ضغیف شده بود دیگه خسته شدم بردم یه جا آشنا برام دیاگ زد گفت چندتا خطا داشت پاک کردم ولی چیز حادی نیست این ماشین زیادی ناز داره خوب قبول کردم نشستم پشت فرمون دیدیم چه ماشین حال امد شتاب گیری عالی شده بود راخت دنده ها پر میشد تا دیروز که بردم یه جا برا تمیز کردن فیلتر هوا و تعویض روغن یارو وقتی فیلتر رو باز کرد یه وری هم با دریچه گاز رفت حرکتش داد بعد اون دوباره ماشین مرد :19: ولی دیگه خطایی نمیده و چک موتور هم روشن نمیشه آیا باز خطایی افتاده توش ؟ و آیا کلا بودن خطا تو حافظه ECU موجب کاهش قدرت میشه ؟

total_overdose
23-07-2011, 11:18
اگر از این 4 خطی ها باشه فاصله بین هر خط 12.5 لیتر میشه !
دوستان
من ماشینم سه روزی بود حی چک موتورش روشن میشد خطای آنتی پولوشن میداد و شتاب گیری ماشین هم خیلی ضغیف شده بود دیگه خسته شدم بردم یه جا آشنا برام دیاگ زد گفت چندتا خطا داشت پاک کردم ولی چیز حادی نیست این ماشین زیادی ناز داره خوب قبول کردم نشستم پشت فرمون دیدیم چه ماشین حال امد شتاب گیری عالی شده بود راخت دنده ها پر میشد تا دیروز که بردم یه جا برا تمیز کردن فیلتر هوا و تعویض روغن یارو وقتی فیلتر رو باز کرد یه وری هم با دریچه گاز رفت حرکتش داد بعد اون دوباره ماشین مرد :19: ولی دیگه خطایی نمیده و چک موتور هم روشن نمیشه آیا باز خطایی افتاده توش ؟ و آیا کلا بودن خطا تو حافظه ECU موجب کاهش قدرت میشه ؟
احتمالا مربوط به همون دسکاری دریچه گازت میشه!
یبار خودت ریستش کن درست نشد ببر بیرون برات با دستگاه فکر کنم ریستش میکنن!
راستی چقدر چراغ چکت روشن میشه تو:31: من این همه 206 اطرافم بوده هنوز ندیدم چراغ چکشون روشن بشه:31: من فکر میکنم از روز اول یجایه ماشینت ایراد داره آخه قبلا هم اینجوری شده بود گفتی یکی از وایرهای شمع فکر کنم ایراد داشت! ارور آنتی پولوشن هم مربوط به همون درست سوخته نشدن سوخت هست:46:

ashkan1360
23-07-2011, 12:21
سلام
تیپ 2 من از 7000 تا گذشته
چیزی هست که الان چک کنم ؟

isbn
23-07-2011, 12:54
احتمالا مربوط به همون دسکاری دریچه گازت میشه!
یبار خودت ریستش کن درست نشد ببر بیرون برات با دستگاه فکر کنم ریستش میکنن!
راستی چقدر چراغ چکت روشن میشه تو:31: من این همه 206 اطرافم بوده هنوز ندیدم چراغ چکشون روشن بشه:31: من فکر میکنم از روز اول یجایه ماشینت ایراد داره آخه قبلا هم اینجوری شده بود گفتی یکی از وایرهای شمع فکر کنم ایراد داشت! ارور آنتی پولوشن هم مربوط به همون درست سوخته نشدن سوخت هست:46:

من آخر نفهمیدم روش صحیح ریست دریچه گاز تو 745 چی هست هرکی یه چیز میگه !
آره والا اون مورد که فیش انژکتور بود که کنده شده بود بعد از او حدود 1 ماه بعد که الان باشه دوباره روشن شد که بردم دیاگ زد هم ماشین جون گرفت هم دیگه خطایی نداد آره یارو هم میگفت که بیشتر مربوط به سوخت هست
ریست دریچه گاز با دیاگ هم امکان پذیر هست مگه؟

black_19_night
28-07-2011, 13:30
من 10 خرداد ثبت نام کردم 60 روزه
تا الان چه کارهاییش باید انجام شده باشه؟
کی باهام تماس می گیرن؟
امروز 6 مرداد وضعیت قرارداد نرماله

black_19_night
31-07-2011, 13:08
فروم خوابیده ... همه رفتن پیشواز ....

pouria_br
31-07-2011, 14:12
تو درسا کسی نمیومد
تو تابستون هم کسی نمیاد :31:
============================
شرایط پیش فروش 206 تیپ برای خونواده های شهدا و جانبازان چطوریاست؟
هنوز پابرجاست؟:31:

Amirrezaajalli
31-07-2011, 14:21
سلام
دوستان یه کمک بکنید فقط سریع لطفا!
206 SD سفید مدل 87 با 50.000 تا کارکرد. گیربکس اتومات.با بیمه و کروز کنترل و نمایشگر T2.اگه فنیش سالم باشه قیمت پرش چنده؟مناسب باشه چند می ارزه؟

mohamad skystar
31-07-2011, 16:52
سلام
دوستان یه کمک بکنید فقط سریع لطفا!
206 SD سفید مدل 87 با 50.000 تا کارکرد. گیربکس اتومات.با بیمه و کروز کنترل و نمایشگر T2.اگه فنیش سالم باشه قیمت پرش چنده؟مناسب باشه چند می ارزه؟

جوابتون رو در بخش مشاوره دادم.

Amirrezaajalli
31-07-2011, 16:59
جوابتون رو در بخش مشاوره دادم.

ممنون از لطفتون

cyruslogic
01-08-2011, 18:38
دوستان عزیز! من چند وقت پیش مشکل طبله کردن و ریختگی رنگ توی سپر عقب ماشین داشتم (206 صندوقدار سفید مدل 89). امروز ماشینو بردم دفتر منطقه ای ایران خودرو (انتهای یادگار امام- خیابان تیموری)- بعد از بررسی یه رسید بهم دادن و قرار شده حداکثر طی 2 هفته آینده برای تعویض کامل سپر برم شرکت مهرکام پارس. اینو جهت اطلاع رسانی گفتم که دوستان دیگه که این مشکلو دارن و ماشینشون هنوز توی گارانتیه مطلع شن و بتونن از گارانتی ماشین استفاده کنن.

S A M S U N G
02-08-2011, 12:08
دوست عزیز زیاد ناراحت نباش :دی من 3/16 پول رو نقدی ریختم .

امروز چندمه ؟ چند روز گذشته ؟ :دی هنوز که هنوزه خبری از ماشین نیست ! من که بیخیالش شدم :دی

مخلصیم .

hichkasx40
02-08-2011, 18:45
دوست عزیز زیاد ناراحت نباش :دی من 3/16 پول رو نقدی ریختم .

امروز چندمه ؟ چند روز گذشته ؟ :دی هنوز که هنوزه خبری از ماشین نیست ! من که بیخیالش شدم :دی

مخلصیم .
واااااااااای،خدا بهت صبر بده:31:
من امروز روز 26 ، 4 روز دیگه تا موعد تحویل مونده،تحویلمو نوشته 30 روزه،بعد دیروز که زنگ زدم یارو میگه 30 روز کاری حساب میشه!!!
ما بیشتر دادا:31:

ba maram
02-08-2011, 19:11
تو شیشه شور ماشین اگه شامپو بریزم ضرر داره یا نه ؟؟
مرسی

mohamad skystar
02-08-2011, 19:29
تو شیشه شور ماشین اگه شامپو بریزم ضرر داره یا نه ؟؟
مرسی

بهترین کار اینکه از مایع شیشه شور خودرو استفاده کنید.
شامپو هم ضرر نداره اما بیشتر ریکا میریزن که قدرت پاک کنندگی بیشتری داره.

S A M S U N G
03-08-2011, 11:34
چه جالب همین دیروز گفتم بیخیالش شدم ! امروز زنگ زدن بیا تحویل بگیر :دی 77 تومن هم بهم بابت خسارت این چند روزه دادن !

مخلصیم .

S A M S U N G
03-08-2011, 23:05
بچه ها دوستم میخواد 206 ثبت نام کنه . از این خانواده ایثارگرا . چه شرایط توپی داره .

میخواد تیپ 5 بگیره ولی جلو تیپ 5 زده کلاس 1 . حالا نمیدونه کلاس 1 خوبه یا نه .

کلا کلاس بالا بهتره یا پایین تر ؟

مخلصیم .

mohamad skystar
03-08-2011, 23:27
بچه ها دوستم میخواد 206 ثبت نام کنه . از این خانواده ایثارگرا . چه شرایط توپی داره .

مخلصیم .

من قبلا از نمایندگی پرسیدم در مورد این کلاس ها خودشونم اطلاع دقیقی نداشتن همش برا تبلیغ هست.
نمیشه گفت کلاس بالاتر بهتره یا کلاس پایین تر بهتره
شما همون تیپ 5 که همه ثبت نام میکنن رو انتخاب کنید.

alpha007
04-08-2011, 11:32

مخلصیم .
کلاس در واقع همون آپشن خودمونه:46:
برای مثال کلاس 5 یه سری آپشن ها بیشتر از کلاس 1 داره
هیچ تفاوتی هم تو فنی وجود نداره...

hichkasx40
04-08-2011, 13:48
چه جالب همین دیروز گفتم بیخیالش شدم ! امروز زنگ زدن بیا تحویل بگیر :دی 77 تومن هم بهم بابت خسارت این چند روزه دادن !

مخلصیم .
مبارکت باشه دوست عزیز،یه چندتا عکس از این نینیت میذاری یکم حال کنیم؟:31:

ashkan1360
04-08-2011, 15:10
بهترین کار اینکه از مایع شیشه شور خودرو استفاده کنید.

یک لیتری 1000 تومن

isbn
04-08-2011, 16:04
سلام دیگه امروز ماشین داشت گریش در میامد دیگه ثانیه به ثانیه چراغ چک روشن میشد تا اینکه رفتم تو پارکینگ پارک که کردم دیدیم یه سوت طولانی کشید و چک -- دیگه کلا روشن موند خاموشم نمیشد پیش خودم گفتم نکنه از پدال باشه چون سوکت فابریک نیست و سیم ول هست :31: رفتم یهکمی سیم ها رو فشار دادم آحه تو گرما اصلا چسب لنتها هم همشون وا رفته بودن. دیدم مشکل برطرف شد اما برطرف شدن برا 1 دقیقش بود بعد از اون یهو ماشین خودش شروع کرد به گاز دادن دیگه هم پدال کار نمیکرد که فهمیدم دیگه واقعا پدال قاطی کرده و اتصالی داره به اجبار پدال 5 سیمه رو حدا کردم و الان همون 4 سیم گذاشتم تا ببرم دوباره برام نصب کنن اینو گفتم که دوستان بدونن اگه میخوان پدال 5 سیمه ببندن حتما سوکت فابریک باشه اشتباه منو نکنن !
اما الان با پدال قبلی نه مشکل روشن شدن چراغ چک رو دارم نه گاز دادن بی خودی موتور !

hoomaan
04-08-2011, 18:56
من تازه یه تیپ 5 گرفتم . کارت گارانتی و دفترچه رو خوندم چیزی در مورد اولین سرویس و ... ننوشته .
پرسیدم میگن سرویسهای دوره ای ایران خودرو هر 20000 تاست و مثل قدیما سرویس اجباری اول نداره . درسته این قضیه ؟
حالا کی باید ببرم نمایندگی؟
روغن رو باید خودشون عوض کنن ؟

ممنون

Pami
04-08-2011, 19:21
منم بردم نمایندگی گفت سرویس اولیه نمیخواد اگه به مشکل خورده بیار که خدا رو شکر تا الان ماشین من مشکلی نداشته

jnourali
06-08-2011, 16:13
سرویس اولیه سال هاست که حذف شده
کلا رویه اینطوری شده: تا خراب نشده طرف ما نیا

jnourali
06-08-2011, 16:13
سرویس اولیه سال هاست که حذف شده
کلا رویه اینطوری شده: تا خراب نشده طرف ما نیا

You Were Mine
09-08-2011, 20:50
دوستان سلام . الان نمایندگی 206اس دی v1 فروش فوری ( با چک ) داره ؟

mohamad skystar
09-08-2011, 20:53
دوستان سلام . الان نمایندگی 206اس دی v1 فروش فوری ( با چک ) داره ؟

سلام.
توبخش خرید خودرو باید مطرح میکردین اما من میگم براتون.

پژو 206 SD V1 مدل 90 قیمت 15765000 تومان نقدی

اقساط:
9700000 تومان نقدی پیش پرداخت و مابقی 2 فقره چک به مبلغ 3570000 تومان به تاریخ 10/11/90-10/5/91

You Were Mine
09-08-2011, 21:32
سلام.
توبخش خرید خودرو باید مطرح میکردین اما من میگم براتون.

پژو 206 SD V1 مدل 90 قیمت 15765000 تومان نقدی

اقساط:
9700000 تومان نقدی پیش پرداخت و مابقی 2 فقره چک به مبلغ 3570000 تومان به تاریخ 10/11/90-10/5/91

مرسی داداش . شرایط جور دیگه ای نداره ؟ یعنی تعداد چک ها بیشتر باشه ؟

mohamad skystar
09-08-2011, 23:19
مرسی داداش . شرایط جور دیگه ای نداره ؟ یعنی تعداد چک ها بیشتر باشه ؟

بستگی به شرکت داره که هر ماه شرایط رو مشخص میکنن.
این ماه 2 تا چک هست
ماهه دیگه شاید چک ها بیشتر بشه یا اصلا تولیست قرار نگیره.

isbn
09-08-2011, 23:26
سلام الان تو پارکینگ فرمون رو که میچرخوندم یه تق تق میکرد و صدای ناله بلند میشد مشکلی داره ؟

Переклад не
09-08-2011, 23:29
بچه ها کسی 206 وی 9 داره؟ یادمه یکی میگفت احتمال داره دندش قاطی کنه . آره؟
والا همین سه ماه پیش همسایمون یه لکسوسش rx خریده بود متاسفانه دندش گیر کرد و قاطی کرد رفت یه بنز cls 2008 خرید .حالا ماشین به این بزرگی دنده قاطی کنه یعنی 206 وی 9 قاط نمیزنه؟

---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

و صدای ناله بلند میشد
:31:
هههههههه

mohamad skystar
09-08-2011, 23:33
بچه ها کسی 206 وی 9 داره؟ یادمه یکی میگفت احتمال داره دندش قاطی کنه . آره؟
والا همین سه ماه پیش همسایمون یه لکسوسش rx خریده بود متاسفانه دندش گیر کرد و قاطی کرد رفت یه بنز cls 2008 خرید .حالا ماشین به این بزرگی دنده قاطی کنه یعنی 206 وی 9 قاط نمیزنه؟

گیربکس اتوماتیک 206 چند سال پیش دچار مشکل شد که روش کارکردن و برطرف شد.
الان هر کسی داره ازش راضیه و خرابی به بار نمیاره.
در مورد خراب شدن گیربکس یادتون باشه عملکرد راننده و میزان آشنایی راننده با چگونگی
کارکرد گیربکس اتوماتیک خیلی مهم هست.

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

سلام الان تو پارکینگ فرمون رو که میچرخوندم یه تق تق میکرد و صدای ناله بلند میشد مشکلی داره ؟

سلام دوست من.
شما از روزی که پارس رو فروختین و تیپ 5 رو خریدین مثل اینکه با مشکلات زیادی مواجه شدین.چرا؟
ماشینتون که صفر بود.

isbn
10-08-2011, 00:42
گیربکس اتوماتیک 206 چند سال پیش دچار مشکل شد که روش کارکردن و برطرف شد.
الان هر کسی داره ازش راضیه و خرابی به بار نمیاره.
در مورد خراب شدن گیربکس یادتون باشه عملکرد راننده و میزان آشنایی راننده با چگونگی
کارکرد گیربکس اتوماتیک خیلی مهم هست.

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

سلام دوست من.
شما از روزی که پارس رو فروختین و تیپ 5 رو خریدین مثل اینکه با مشکلات زیادی مواجه شدین.چرا؟
ماشینتون که صفر بود.

چه میدونم والا کلا تو ماشین شانس ندارم !
خالا میترسم این تق تق و ناله کردنش تو سرعت بالا جونم رو بگیره ! نمیدونم از کجاست حاد هست یا نه !

Переклад не
10-08-2011, 12:08
با کلی مکافات و سختی تونستم این پلاستیک(یا هر چی) روکش درب 206 تیپ 2 مون رو باز کنم .واویلا که یکبار مصرفه چیه ااین قفل درب که همینجوری شناور بود و فقط یه اسفنج سیاه نگهش داشته بود در ضمن اصلا عامل صدادادن در رو پیدا نکردم. فقط یک قسمت کاچو کذاشته بودن سمت روکش که فکر کنم حین راه رفتن ماشین این کاچو به پرده ی کشیده شده بین روکش و در ساییده میشه و صدای جیر جیر میاد
نمیدونم چرا قبلا همچین نبود
راستی طی یه سفر به شمال کولرش وقتی که میخوای روشن کنی ، خنک میکنه اما وقتی ماشین رو ترمز میکنی و می ایسته صدای ناله بلند میشه:دی مشکلش از کجاست؟

isbn
10-08-2011, 13:42
با کلی مکافات و سختی تونستم این پلاستیک(یا هر چی) روکش درب 206 تیپ 2 مون رو باز کنم .واویلا که یکبار مصرفه چیه ااین قفل درب که همینجوری شناور بود و فقط یه اسفنج سیاه نگهش داشته بود در ضمن اصلا عامل صدادادن در رو پیدا نکردم. فقط یک قسمت کاچو کذاشته بودن سمت روکش که فکر کنم حین راه رفتن ماشین این کاچو به پرده ی کشیده شده بین روکش و در ساییده میشه و صدای جیر جیر میاد
نمیدونم چرا قبلا همچین نبود
راستی طی یه سفر به شمال کولرش وقتی که میخوای روشن کنی ، خنک میکنه اما وقتی ماشین رو ترمز میکنی و می ایسته صدای ناله بلند میشه:دی مشکلش از کجاست؟

فکر کنم 206 من و شما سرما خوردن کلا ناله میکنن :31:

Mehrdad092000
10-08-2011, 13:44
سلام
دوستان ما یه وی 8 نوشتیم
میگم حالا که اینقدر گرون کردن توش تغییریم میدن؟

mohamad skystar
10-08-2011, 13:48
سلام
دوستان ما یه وی 8 نوشتیم
میگم حالا که اینقدر گرون کردن توش تغییریم میدن؟

نه هیچ تغییری ایجاد نمیشه.
V8 کلا در 3 نوع عرضه میشه:
معمولی
سفارشی
لیمیتد

که سفارشی و لیمیتد تغییراتی داره.اما گرون شدن خودرو دلیل بر این نمیشه که تغییراتی داده باشن

ashkan1360
10-08-2011, 14:43
سلام
چه فیوزهایی رو برای روز مبادا تو ماشین داشته باشیم ؟

Mehrdad092000
12-08-2011, 17:02
نه هیچ تغییری ایجاد نمیشه.
V8 کلا در 3 نوع عرضه میشه:
معمولی
سفارشی
لیمیتد

که سفارشی و لیمیتد تغییراتی داره.اما گرون شدن خودرو دلیل بر این نمیشه که تغییراتی داده باشن

اخه میگفتن چراغ های عقب عوض شده گفتم شاید یه کاراییم کردن :D
خیلی باحالن یهو 700گذاشتن روش

mohamad skystar
12-08-2011, 17:15
اخه میگفتن چراغ های عقب عوض شده گفتم شاید یه کاراییم کردن :D
خیلی باحالن یهو 700گذاشتن روش

تو V8 لیمیتد بیشترین تغییرات انجام شده .
چرغ های عبق رو هم تو سفارشی و تو لیمیتد عوض کردن.

S A M S U N G
12-08-2011, 22:13
دوستان توی سایت ایران خودرو قسمت 206 تیپ 2 سفارشی اینارو نوشته :

مگه موتور سفارشی با معمولی فرق داره ؟

در ضمن میارزه سفارشی تیپ 2 گرفت ؟

مخلصیم .

Переклад не
12-08-2011, 22:27
بچه ها یادتون باشه اونایی که تیب 2 دارید (بقیه رو نمیدونم) مشکل صدای کولر رو از یه مکانیک پرسیدم گفت در کل نباید کولر تیپ 2 رو تو سربالایی ها روشن کنید .ممکنه به موتور فشار بیاد و نمیدونم بوکساوات کنه و اینچیزا.گفتش ببر نماینگی ولی یادت باشه وقتی 4 نفری سوار تیپ 2 میشی ، وقتی کولر رو روشن کردی (تو سربالایی ) مثله اینکه دو سه نفرم اضافه سوار شدن
اینا نقل و قول هایی بود از رفیقم

isbn
12-08-2011, 23:44
بچه ها یادتون باشه اونایی که تیب 2 دارید (بقیه رو نمیدونم) مشکل صدای کولر رو از یه مکانیک پرسیدم گفت در کل نباید کولر تیپ 2 رو تو سربالایی ها روشن کنید .ممکنه به موتور فشار بیاد و نمیدونم بوکساوات کنه و اینچیزا.گفتش ببر نماینگی ولی یادت باشه وقتی 4 نفری سوار تیپ 2 میشی ، وقتی کولر رو روشن کردی (تو سربالایی ) مثله اینکه دو سه نفرم اضافه سوار شدن
اینا نقل و قول هایی بود از رفیقم

درسته تیپ 2 کلا تو سربالایی مشکل داره ! جون میکنه برا رفیق من که این جوریه .

Переклад не
13-08-2011, 03:35
آخه تقصیری نداره تا اونجایی که تو سایتش نوشته قدرتش 75 اسب بخاره دیگه

isbn
13-08-2011, 11:07
آخه تقصیری نداره تا اونجایی که تو سایتش نوشته قدرتش 75 اسب بخاره دیگه

البته تو سربالای بیشتر گشتاور مهمه که فک کنم تیپ دو بیشترین گشتاورش رو دور 3 باشه و هرچه بیشتر گاز بدیم گشتاور کاهش پیدا میکنه ! پس نمیتونه به اون صورت سربالایی رو با شتاپ حرکت کنه و ما هم نباید فشار بیاریم بهش !

ŞHÍЯÍŃ
19-08-2011, 15:33
:31:دیروز یه دونه از این مایع های بالا برنده اکتان ریختم تو باک:21:ماشین زمین رو گاز میگریه:21:

شتاب ماشین وحشتناک زیاد شده صدای موتور هم کلا وقتی دور موتور بالا میره عوض شده:8:

اینا موتور ماشین رو اذیت نمیکنه؟؟؟ :-؟

ba maram
19-08-2011, 16:04
پریا از همینا که تو پمپ بنزین میفروشن رو میگی؟
اسمش چی بود ما هم بخریمش :دی

mohamad skystar
19-08-2011, 16:34
:31:دیروز یه دونه از این مایع های بالا برنده اکتان ریختم تو باک:21:ماشین زمین رو گاز میگریه:21:

شتاب ماشین وحشتناک زیاد شده صدای موتور هم کلا وقتی دور موتور بالا میره عوض شده:8:

اینا موتور ماشین رو اذیت نمیکنه؟؟؟ :-؟

هرگونه مایع اضافی چه برای بالا بردن اکتان چه برای شستشو و یا هر مورد دیگه ریختنش تو باک ضرر داره.
این نظر من بود.

pkr_legend
19-08-2011, 16:38
دوستان الان 206 دست دوم تمیز چنده؟

mohamad skystar
19-08-2011, 16:48
دوستان الان 206 دست دوم تمیز چنده؟

سلام دوست من.
شما باید این سوال رو تو بخش مشاوره خرید بپرسین و حتما مدل ماشین همچنین تیپ ماشین و کارکردش
رو مشخص کنید.
شما الان میگی 206 چنده؟ اما باید تیپش رو مشخص کنید.
تیپ 2؟ تیپ 3 ؟ تیپ 5؟ تیپ 6؟

S A M S U N G
19-08-2011, 22:04
سلام .

دوستان بهترین رینگ و لاستیک واسه 206 تیپ 2 چه مدلی پیشنهاد میدین ؟

بودجه هم تا 1.5 میلیون .

مخلصیم.

mohamad skystar
19-08-2011, 23:22
سلام .

بودجه هم تا 1.5 میلیون .

مخلصیم.

نظر من

رینگ BORBET با 4 پره سایز 16 با لاستیک KOMHU سایز 205/50/16

ارتفاع رو هم کم کن

S A M S U N G
19-08-2011, 23:29
ارتفاع رو چقدر کم کنم محمد جان ؟

mohamad skystar
19-08-2011, 23:34

اول رینگ و لاستیک رو بنداز زیر ماشین
بعد ببر جایی که این کارو انجام میدن
بگو طوری برات تنظیم کنه که گیر نکنه و زیبایی هم داشته باشه

ahshokouhy
20-08-2011, 00:19
اول رینگ و لاستیک رو بنداز زیر ماشین
بعد ببر جایی که این کارو انجام میدن
بگو طوری برات تنظیم کنه که گیر نکنه و زیبایی هم داشته باشه
آقا محمد واسه اس دی وی 8 چه رینگ و لاستیکی خوبه ؟

total_overdose
20-08-2011, 00:19
امیرجان خواهشا فنر نبر! البته اگه با کوبش مشکل نداری!
اصولی کار کنی خیلی بهتره!
شما که خرج میکنی اصولی خرج کن.کمک لوازمی بنداز حتما!

mohamad skystar
20-08-2011, 00:21
آقا محمد واسه اس دی وی 8 چه رینگ و لاستیکی خوبه ؟

واسه SD V8 من چندتا رو دیدم که رینگ 16 با لاستیک 205/50/16 انداختن زیرش
ارتفاع رو کم کردن خیلی زیبا شده بود

ahshokouhy
20-08-2011, 00:25
واسه SD V8 من چندتا رو دیدم که رینگ 16 با لاستیک 205/50/16 انداختن زیرش
ارتفاع رو کم کردن خیلی زیبا شده بود
بعد اونوقت قیمتش چقدر میشه کلا؟

mohamad skystar
20-08-2011, 00:35
بعد اونوقت قیمتش چقدر میشه کلا؟

قیمت رینگ و لاستیک و هزینه های جانبی برای ارتفاع در کل درمیاد حدود 850000 تومان

ba maram
20-08-2011, 02:49
بگو حتما کمک لوازمی کنه برات ! نه فنرات رو ببر نه فنر ریس بخر !
بهترین روش ارتفاع ردن کمک لوازمی هست
واسه اطلاعات بیشتر میتونی یه سرچ توی گوگل کنی
قیمتش هم تقریبا 120 130 میشه

Amir..H
20-08-2011, 03:20
سلام .

بودجه هم تا 1.5 میلیون .

مخلصیم.
سلام
داداش دلم نیومد نگم
شما که بودجه داری طرف این رینگای چینی نرو برو رینگ خوب و با کیفیت و البته سبک اروپایی بخر و حالشو ببر
اگه درست یادم باشه لاستیک فابریک 206 اینه 14/65/185 حالا اگه رینگ 16 بخوای بندازی و پهنای لاستیکم 205 انتخاب کنی
بهتین فاقی که کمترین خطا رو ایجاد کنه میشه 205/45/16 البته 205/50/16 هم خطاش زیر 3 درصده و نسبت به اولی کمتر میکوبه خطای اولی 0.86 درصد و دومی 2.54 درصده(از لینک زیر برای محاسبه استفاده کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
من لاستیک اولی رو گل ku25 کومهو(بدون تحقیق بزن تو گوشش) رو دیدم و از دومی فکر کنم راحت تر گیر بیاد
موفق باشی

S A M S U N G
20-08-2011, 09:30
سلام .

من لاستیک اولی رو گل ku25 کومهو(بدون تحقیق بزن تو گوشش) رو دیدم و از دومی فکر کنم راحت تر گیر بیاد

مدل لاستیک KU25 ؟ رینگ رو چی دوست عزیز ؟

امیرجان خواهشا فنر نبر! البته اگه با کوبش مشکل نداری!

خوب شد گفتی اصلا نمیدونستم این چیه ! زیاد میکوبه یعنی ؟

مخلصیم .

total_overdose
20-08-2011, 12:41
سلام .

مخلصیم .
خوب 206 هاچ بک کلا ماشین خشک تری هست نسبت به ماشین های دیگه! بخاطر سیستم تعلیقش و فنربندیش! البته حس اسپرتی داره!
حالا شما فنر که ببری این مورد خیلی بیشترم میشه!
فنر لوازمی خیلی بهتر جواب میده! میتونی کمک های فابریکت رو هم نگه داری تا روزی که میخوای ماشین رو بفروشی فابریک رو بندازی روش:46:

Mehrdad092000
20-08-2011, 15:50
سلام
دوستان این 206 مارو دارن میدن زئدتر شد 4 نوشتیم میگفتن 45 روزه امروز زنگیدن
-----------------
تو تخویلش یه چه چیزایی بیشتر توجه کنیم ؟یه مثله این توی نت بود دقیق نمیدونم اما در مورد رنگ بدنه بود اونم رنگ های سفید
اگه میشه توضیح بدید ممنون

Mehrdad092000
20-08-2011, 15:50
سلام
دوستان این 206 مارو دارن میدن زئدتر شد 4 نوشتیم میگفتن 45 روزه امروز زنگیدن
-----------------
تو تخویلش یه چه چیزایی بیشتر توجه کنیم ؟یه مثله این توی نت بود دقیق نمیدونم اما در مورد رنگ بدنه بود اونم رنگ های سفید
اگه میشه توضیح بدید ممنون

Amir..H
20-08-2011, 16:32
سلام .

مخلصیم .
راستش در مورد لاستیک زیاد تحقیق کردم چون میخواستم بخرم ولی در مورد رینگ اطلاعاتی ندارم فقط از رینگای oz ایتالیایی خوشم میاد یه سرچی بکن بازم میگن رینگ خوب بخر
بله اون ku25 گل لاستیک کومهو هست

گلش خیلی قشنگه و لاستیکه خیلی خوبیه و مهمتر اینکه 4 فصله البته نمیدونم شما کدوم شهر هستید ولی اگه بارون و برف میاد این لاستیکه مناسبه براتون
اینم هست
و البته ku33 که اونم لاستیکه خوبیه این 3 مدل تابستونی بودن
اگر تومنطقه شما برف نمیاد ku31 هم لاستیک خوبیه ,و لاستیکی که بیشتر توی لاستیک فروشیا میبینید(اونایی که کومهو دارن) kh 11 یا به قول لاستیک فروشا گل الگانسیه اونم لاستیکه خوبیه و البته میگن دوفصله

ahshokouhy
20-08-2011, 17:12
راستش در مورد لاستیک زیاد تحقیق کردم چون میخواستم بخرم ولی در مورد رینگ اطلاعاتی ندارم فقط از رینگای oz ایتالیایی خوشم میاد یه سرچی بکن بازم میگن رینگ خوب بخر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگلش خیلی قشنگه و لاستیکه خیلی خوبیه و مهمتر اینکه 4 فصله البته نمیدونم شما کدوم شهر هستید ولی اگه بارون و برف میاد این لاستیکه مناسبه براتون
اینم هست
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو البته ku33 که اونم لاستیکه خوبیه این 3 مدل تابستونی بودن
اگر تومنطقه شما برف نمیاد ku31 هم لاستیک خوبیه ,و لاستیکی که بیشتر توی لاستیک فروشیا میبینید(اونایی که کومهو دارن) kh 11 یا به قول لاستیک فروشا گل الگانسیه اونم لاستیکه خوبیه و البته میگن دوفصله
سلام
من شمال زندگی میکنم و تقریبا اینجا ماهی 15 شونزده روز بارونیه ، ماشینم اس دی وی 8 ه ، چه رینگ و لاستیکی رو پیشنهاد میکنید؟ یه سوال دیگه هم داشتم : رینگ ها فقط برای زیبایی و اسپرت کردن ماشین به کار میرن یا فایده ی دیگه ای هم دارن؟

Amir..H
20-08-2011, 17:30
سلام
من شمال زندگی میکنم و تقریبا اینجا ماهی 15 شونزده روز بارونیه ، ماشینم اس دی وی 8 ه ، چه رینگ و لاستیکی رو پیشنهاد میکنید؟ یه سوال دیگه هم داشتم : رینگ ها فقط برای زیبایی و اسپرت کردن ماشین به کار میرن یا فایده ی دیگه ای هم دارن؟
سلام
شما حتما لاستیک 4 فصل بگیر
میتونی از ررینگ 15 و 16 استفاده کنی با پهنای 205

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این لینکا نگاه کن تیک دوتای بالایی روبزن
و compare tire اون پاینه صفحه رو بزن از 5 به حالتهای مختلف یه امتیازی داده کلا سایت معتبری هست
درباره رینگ, رینگ خوب خوبه هم زیابایی هم سبک تر تو شتاب, هندلینگ.....
ولی رینگای چینی به نظر من فقط قشنگن و ارزش دیگه ای ندارن و استدلال خیلیا برای استفاده اینه که اینا همه دارن استفاده میکنن پس حتما خوبن این رینگا معمولا وزنشون بیشتر از رینگ فابریکه ,نظارتی روی ساختشون نمیدونم هست یا نه....,امنیت...؟,من بدون استثنا تموم دوستام که استفاده کردن زیر بنده ماشینو به فنا دادن البته نحوه رانندگیشونم تاثیر داشته

ahshokouhy
20-08-2011, 17:44
سلام
شما حتما لاستیک 4 فصل بگیر
میتونی از ررینگ 15 و 16 استفاده کنی با پهنای 205

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این لینکا نگاه کن تیک دوتای بالایی روبزن
و compare tire اون پاینه صفحه رو بزن از 5 به حالتهای مختلف یه امتیازی داده کلا سایت معتبری هست
درباره رینگ, رینگ خوب خوبه هم زیابایی هم سبک تر تو شتاب, هندلینگ.....
ولی رینگای چینی به نظر من فقط قشنگن و ارزش دیگه ای ندارن و استدلال خیلیا برای استفاده اینه که اینا همه دارن استفاده میکنن پس حتما خوبن این رینگا معمولا وزنشون بیشتر از رینگ فابریکه ,نظارتی روی ساختشون نمیدونم هست یا نه....,امنیت...؟,من بدون استثنا تموم دوستام که استفاده کردن زیر بنده ماشینو به فنا دادن البته نحوه رانندگیشونم تاثیر داشته
الان رفتم نگاه کردم در همه ی موارد امتیاز ku 25 بیشتر از ku21 بود به غیر از برف که تو منطقه ی ما هم که به دلیل رطوبت هر 2-3 سال یه بار برف میاد ، در مجموع فکر کنم ku 25 برای من بهتر باشه ، از قیمتش خبر ندارین ؟ جفتی چنده؟
در مورد رینگ هم رفتم سرچ کردم :
از بین اینا کدومش بهتره به نظر شما؟ از قیمت رینگ خبر دارین؟ اون جفتی چنده؟
و اینکه بعد از نصب لاستیکا باید کار دیگه ای هم انجام داد؟ ارتفاع و ... رو میگم

Amir..H
20-08-2011, 17:52
والا من خیلی تو نخ رینگ نبودم چون نمیخوام ماشینم تابلو باشه سربچرخونه در موردش چیزی نمیدونم
توی تاپیکهایی که در مورد لاستیک هسن این تاپیک توی tt خیلی فعاله و بچه هاشم اطلاعت خوبی دارن حتما بهت کمک میکنه

موفق باشی

Mehrdad092000
20-08-2011, 20:45
داداش اگه تونستی جواب منم بده ممنون

S A M S U N G
20-08-2011, 21:32

گلش خیلی قشنگه و لاستیکه خیلی خوبیه و مهمتر اینکه 4 فصله البته نمیدونم شما کدوم شهر هستید ولی اگه بارون و برف میاد این لاستیکه مناسبه براتون
اینم هست
و البته ku33 که اونم لاستیکه خوبیه این 3 مدل تابستونی بودن
سلام .

مرسی این KU25 خیلی خوشگله . قیمت رو میدونی دوست عزیز ؟ راستی 16 اینچه دیگه ؟

مخلصیم .

Amir..H
20-08-2011, 21:38
سلام .

مرسی این KU25 خیلی خوشگله . قیمت رو میدونی دوست عزیز ؟ راستی 16 اینچه دیگه ؟

مخلصیم .
اره خیلی
من کلی گشتم دنبالش 205/60/15 میخواستم که نبود ولی 205/45/16 پیدا کردم جفتی 220 توی کرمانشاهم یکی از دوستان همین اندازه رو 215 قیمت داشتن قیمتش همینه 10 تومن بالا و پایین
انشالله که یه رینگ و لاستیک توپ بندازی زیر ماشین و لذتشو ببری:46:
موفق باشی

داداش اگه تونستی جواب منم بده ممنون
دوست گلم Mehrdad092000جواب شما رو تو پ.خ دادم نمیخواستم پست بدم که الان مجبور شدم:46:

jupiterx
20-08-2011, 22:15
سلام
ببخشید میشه لطف کنید و یک مقایسه ای بین تیپ 5 و وی8 با هم بکنین از همه لحاظ . ( کیفیت ، رانندگی، اپشنها،هزینه تعمیرو کلا همه چیز)
یک چیز دیگه از نظر مصرف بنزین تو شهر کدوم کمتر مصرف داره؟؟؟
با تشکر

hoomaan
20-08-2011, 22:33
سلام . میگن اگه تو کاپوت نمد بندازم صدای موتور کمتر میاد تو اتاق راست میگن ؟

mohamad skystar
21-08-2011, 00:12
سلام . میگن اگه تو کاپوت نمد بندازم صدای موتور کمتر میاد تو اتاق راست میگن ؟

بله درسته دوست من .
صدای موتور رو کاهش میده خیلی خوبه

---------- Post added at 01:12 AM ---------- Previous post was at 01:08 AM ----------

سلام
ببخشید میشه لطف کنید و یک مقایسه ای بین تیپ 5 و وی8 با هم بکنین از همه لحاظ . ( کیفیت ، رانندگی، اپشنها،هزینه تعمیرو کلا همه چیز)
یک چیز دیگه از نظر مصرف بنزین تو شهر کدوم کمتر مصرف داره؟؟؟
با تشکر

سلام دوست من تیپ 5 با V8 تنها فرق اینکه V8 صندوقداره و هندلینگ بهتری نسبت به تیپ 5 داره
همچنین V8 نمونه سفارشی و لیمیتد داره همین.
از نظر فنی رانندگی راحتی کیفیت مصرف همه یکی هست به مراتب در حد کمی V8 شاید مصرفش بیشتر باشه

isbn
21-08-2011, 16:53
راستی در مورد رینگ صحبت کردین منم به فکرش هستم نظر دوستان راجع به رینگ رونال 15 اینچ با لاستیک میشلن 195/60/15
چیه البته میگن میشلن این سایز نایاب هست حالا میشلن نشد toyo یا کوکهو مد نظرم هست !

قیمتش هم فک میکنم حلقه ای 84 !
میارزه؟ یا برم سراغ رینگ های دیگه؟

بعد یه سوال دیگه وقتی سایز لاستیک تغییر کرد باید دیاگ بزنم سایز جدید رو معرفی کنم یا لازم نیست؟

total_overdose
21-08-2011, 18:39
من از این مدل lz رویه سمند ال ایکس دیدم! عجیب به دلم نشست از نزدیک!
خیلی خوشم اومد ازش رویه 206 هم تویه سایتش شیک بود البته از نزدیک خیلی فرق میکنه!
برای لاستیک هم بستگی به سایز انتخابیت داره! اگر تو تعریف شده های برای ecu باشه نه نمیخواد:46:

isbn
21-08-2011, 18:51
195/60/15 هست یا 195/55/15 ?
یادم رفته کدوم بود که تو ecu تعریف شده هست !؟

بعد الان لاستیک فابریک 185/60/14 هست درسته؟

رو رینگ 15 فاق 55 قشنگ میشه به نظرتون؟؟ یا کمتر؟
بعد اگه مثلا بخوام فاق کمتر بگیرم به مشکل نمیخورم ؟

total_overdose
21-08-2011, 19:14
195/60/15 هست یا 195/55/15 ?
یادم رفته کدوم بود که تو ecu تعریف شده هست !؟

بعد الان لاستیک فابریک 185/60/14 هست درسته؟

رو رینگ 15 فاق 55 قشنگ میشه به نظرتون؟؟ یا کمتر؟
بعد اگه مثلا بخوام فاق کمتر بگیرم به مشکل نمیخورم ؟
سلام
حقیقتش یادم رفته خودم هم میگردم پیداش میکنم برات میزارم شب:46:
اما در مورد زیبایی دیگه به خودت بستگی داره! راستی فاق بیش از حد کوتاه نباشه بهتره چون کوبش ماشینت زیاد میشه:46:

total_overdose
21-08-2011, 19:20
ببین این مطلبو بلند کردم:31:
اینها کمترین خطارو تو 206 داره .برو حال کن:31:
با رینگ "14

175/65/14 | قطر کلی چرخ: 583.1 میلی متر | خطا: بدون خطا (سایز فابریک)

185/65/14 | قطر کلی چرخ: 596.1 میلی متر | خطا: بدون خطا (سایز فابریک)

195/60/14 | قطر کلی چرخ: 590.8 میلی متر | خطا: در صورت انتخاب سایز 205/45/16 در دیاگ، به میزان %0.017- کوتاه تر خواهد بود

205/60/14 | قطر کلی چرخ: 601.6 میلی متر | خطا: در صورت انتخاب سایز 185/65/14 در دیاگ، به میزان %0.923+ بلند تر خواهد بود

-------

با رینگ "15

185/60/15 | قطر کلی چرخ: 603.0 میلی متر | خطا: در صورت انتخاب سایز 185/65/14 در دیاگ، به میزان %1.157+ بلند تر خواهد بود

195/55/15 | قطر کلی چرخ: 595.5 میلی متر | بدون خطا (سایز فابریک)

205/50/15 | قطر کلی چرخ: 586.0 میلی متر | خطا: در صورت انتخاب سایز 175/65/14 در دیاگ، به میزان %0.497+ بلند تر خواهد بود
205/50/15 | قطر کلی چرخ: 586.0 میلی متر |خطا: در صورت انتخاب سایز 205/45/16 در دیاگ، به میزان %0.829- کوتاه تر خواهد بود

205/55/15 | قطر کلی چرخ: 606.5 میلی متر | خطا: در صورت انتخاب سایز 185/65/14 در دیاگ، به میزان %1.745+ بلند تر خواهد بود

-------

با رینگ "16

195/50/16 | قطر کلی چرخ: 601.4 میلی متر | خطا: در صورت انتخاب سایز 185/65/14 در دیاگ، به میزان %0.889+ بلند تر خواهد بود

205/45/16 | قطر کلی چرخ: 590.9 میلی متر | خطا: بدون خطا (سایز فابریک)

-------

با رینگ "17

205/40/17 | قطر کلی چرخ: 595.8 میلی متر | خطا: بدون خطا (سایز فابریک)

isbn
21-08-2011, 19:33
خوبه اونی که من میخوام مشکل نداره و فابریک هست 195/55/15
فک میکنم سایز 17 با فاق 40 هم خیلی جالب شه :31:
ولی کوبش زیاد میشه نه؟

دستستم درد نکنه اطلاعات تکمیلی و خوبی هست
ممنون .

الان اینی که زیره سمند هست میشه LZ دیگه درسته؟

بعد الان این 15 اینچ یا 14 به نظرتون؟

hoomaan
21-08-2011, 21:34
موتور ماشین من خیلی وحشتناک گرم میشه . امروز بعداز 100 کیلومتر روندن تو جاده با کولر میخواستم کاپوتو بزنم بالا نشد .فن کار میکنه ها !. 1 ماهه گرفتمش صفره . طبیعیه ؟ آمپر از وسط بالا نمیاد .

سوال د.م : گیربکسش یه نمه تقه میزنه .دنده روون عوض نمیشه .یعنی مال صفر بودنه یا ....
تیپ 5 ----------

total_overdose
21-08-2011, 22:35
موتور ماشین من خیلی وحشتناک گرم میشه . امروز بعداز 100 کیلومتر روندن تو جاده با کولر میخواستم کاپوتو بزنم بالا نشد .فن کار میکنه ها !. 1 ماهه گرفتمش صفره . طبیعیه ؟ آمپر از وسط بالا نمیاد .

سوال د.م : گیربکسش یه نمه تقه میزنه .دنده روون عوض نمیشه .یعنی مال صفر بودنه یا ....
تیپ 5 ----------
طبیعی هست دوست عزیز.تا وقتی آمپر حتی تا یه خط بالاتر از وسط هم بره ایراد نداره!
اگه یه نمد زیر کاپوت بندازید بهتر هست! رنگ ماشین در برابر حرارت بهتر حفظ میشه/
اون تقه هم اکثر جدیدها دارن.بخاطر نرم بودن کلاچ آدم ولش میکنه یه کوچولو تقه میزنه! سعی کنید کمی آرومتر کلاچ رو بالا بیارین و نقطه درگیر شدن گیرباکس دستتون بیاد مشکلتون حل میشه:46:

بعد الان این 15 اینچ یا 14 به نظرتون؟
احتمال زیاد 15 هست!

hichkasx40
22-08-2011, 14:15
دوستان،اگه بخوام رو همون رینگ فابریک خودش لاستیک 195 بندازم مشکلی واسه ماشین و کارکرد ترمزش پیش نمیاد؟

total_overdose
22-08-2011, 14:43
دوستان،اگه بخوام رو همون رینگ فابریک خودش لاستیک 195 بندازم مشکلی واسه ماشین و کارکرد ترمزش پیش نمیاد؟
خیر مشکلی نداره:46:

MeMri
22-08-2011, 17:36
دوستان اگه خدا بخواد 206 من 10 روز دیگه می یاد،می خواستم ببینم کارت سوخت داره؟بنزین 400 تومنی هم شاملش می شه؟

isbn
22-08-2011, 20:09
دوستان اگه خدا بخواد 206 من 10 روز دیگه می یاد،می خواستم ببینم کارت سوخت داره؟بنزین 400 تومنی هم شاملش می شه؟

از داشتن داره ولی یه 2 -3 هفته بعد از تحویل میرسه به دستتون بله 400 تومنی 60 لیتر داره :46:

MeMri
22-08-2011, 20:50
از داشتن داره ولی یه 2 -3 هفته بعد از تحویل میرسه به دستتون بله 400 تومنی 60 لیتر داره :46:

ممنون از جوابتون! یه سوال دیگه!این که گفتند 30 روز ِ تحویل می دهند واقعا 30 روزه ؟

SAEEDSAMSUNG
22-08-2011, 22:04
سلام دیروز خواستم پارک کنم مالوندم به سپر یه پراید همسایه . قسمت گلگیر سمت چپ یه ذره رفته تو . با دست زدم نصفش اومد بیرون ولی پستی بلندیش معلومه . اصلا رنگش نرفته حتی خط هم نیافتاده فقط رفته تو . تو رفتگیش هم حدود یک وجب طول و نیم وجب عرض . انگار با مشت بزنی بره تو. بعدا عکسش هم میزارم.

حالا سوال من:

میشه داد طوری درستش کرد که عین روز اول بشه و اصلا مشخص نشه؟ البته بدون رنگ. و بدم ایرانخودرو بهتره یا ببرم بیرون؟ و چقدر خرجش میشه؟

isbn
22-08-2011, 22:27
ممنون از جوابتون! یه سوال دیگه!این که گفتند 30 روز ِ تحویل می دهند واقعا 30 روزه ؟

تا اینجای کار تو دور و اطرافیان که ندیدم بد قولی شده باشه همون موعد تحویل میدن !
البته خود من که از بند پ استفاده کردم برای تحویل:31:

در جواب دوستمون saeedm1727 این اتفاق واسه منم افتاد البته بر خلاف شما همسایه عزیز مالوندن به ما :31:
بردم هنگام - استقلال شرق تهران کلی صاف کاری هست یه دستگاهی شبیه تلمبه بود گذاشت رو جایی که تو رفتگی داشت کشید سمت خودش راحت یه تق کرد و صاف شد ! البته بگم زیاد تو نرفته بود

hichkasx40
22-08-2011, 23:35
والا از من که تحویلش 30روزه بود بعد از 44روز شنبه فاکتور شد،گفتن اوایل هفته دیگه میرسه،23ت هم سود تاخیر دادن،البته خیلی به رنگ بستگی داره.
من تیپ 5 خاکستری متالیک بود،رنگای مشکیو سفیدو یاسیو معمولا زودتر از موعد تحویل میدن

MeMri
22-08-2011, 23:38
شرمنده،سوالم دونه دونه یادم می یاد :31: ضبط تیپ 5 ، Usb می خوره؟هنوز فقط Audio Cd پخش می کنه؟

isbn
23-08-2011, 00:00
شرمنده،سوالم دونه دونه یادم می یاد :31: ضبط تیپ 5 ، Usb می خوره؟هنوز فقط Audio Cd پخش می کنه؟

خواهش میکنم
بله USB خور شدن !

MeMri
23-08-2011, 06:04
دوستان الان حدود 20 روزه می گذره و ما تمام پول رو پرداخت کردیم ولی وضعیت قرارداد رو زده "نرمال" ...مشکلی نیست؟باید همین بمونه؟

hichkasx40
23-08-2011, 08:54
دوستان الان حدود 20 روزه می گذره و ما تمام پول رو پرداخت کردیم ولی وضعیت قرارداد رو زده "نرمال" ...مشکلی نیست؟باید همین بمونه؟
آره دوست عزیز،نرمال یعنی باش تا صبح دولتت بدمد:D
شما چه رنگی نوشتی؟

S A M S U N G
23-08-2011, 10:01
این روزائی که میگن الکیه .

واسه من نوشته بودن 45 روزه . حدود 60 روز طول کشید !

مخلصیم .

ahshokouhy
23-08-2011, 12:14
زیاد نگران نباش ، مال من تا 28 روز بعد از پرداخت نرمال بود یه دفعه ای وضعیت تغییر کرد و دقیقا سر 30 روز ماشین آماده بود البته از شانس بنده نمره ی ماشین هنوز آماده نبود و 1 هفته ماشین تو نمایندگی خوابیده بود !

ahshokouhy
23-08-2011, 12:24
خواهش میکنم
بله USB خور شدن !
206 اس دی Cd changer هم داره ؟ اگه داره کجاشه ؟

ba maram
23-08-2011, 14:08
چنجر واسه عهد بوقه ! مگه الانم میذارن رو ماشینا !
من که ندیدم
"مخلص"

Mehrdad092000
23-08-2011, 15:20
برای ما که اومد 45 روز بود اما 25 روزه اومد
نمیدونم عادیه یا نه
راستی میگم روکش داخلیش فرق داره موقع نوشتن میپرسیدن ؟چون من نبودم طرح همیشگی 206 نیست خاکستریه
sdv8

MeMri
23-08-2011, 16:43
آره دوست عزیز،نرمال یعنی باش تا صبح دولتت بدمد:D
شما چه رنگی نوشتی؟

سفید - تیپ 5:31:

Penryn
23-08-2011, 17:17
دوستان یه سوال. درب سرنشین عقب سمت راننده ظاهراً قفل کودک داره درسته؟؟ چطوری این قفل کودکش رو غیر فعال کنم؟؟

hichkasx40
23-08-2011, 17:42
سفید - تیپ 5:31:
رنگای سفیدو تا جایی که من اطلاع دارم یا زودتر از موعد تحویل دادن یا حداکثر سر موعد،من تا حالا تاخیر واسه سفید ندیدم.
من خاکستری متالیک نوشتم،یادمه موعد تحویلم که شد وقتی زنگ زدم سازمان فروش گفت خاکستری نداریم ولی اگه مشکی،یاسی یا سفید بخوای تو انبار موجود داریم همین الان فاکتور کنم.

isbn
23-08-2011, 17:54
سلام دوستان روش دستی برای پاک کردن خطای روی حافظه ecu وجود داره؟

S A M S U N G
23-08-2011, 19:01
سلام .

دوستان این گیربکس اتوماتیک 206 دو نوع هستش . روی حالت که میزارم گاز تا 5 الی 6 میخوره بعد دنده عوض میشه . یه حالت دیگش دقیقا گاز 2.5 عوض میکنه .

اون پرگاز واسه چیه ؟ به موتور فشار نمیاره ؟

یه سوال در مورد Display Type 2 بندازم یا 3 ؟ فرقشون زیاده که اختلاف قیمتشون اینقدره ؟

مخلصیم .

error403
23-08-2011, 19:12
سلام
لاستیک های ماشین عوض کردم 205 انداختم
یکی گفت که باید بری تنظیم برای ecu تعریف کنی و گرنه تو کیلومتر خطا میندازه
درسته ؟ چقدر خطا میندازه ؟

راستی یه مدته وقتی میزنم دنده عقب از گیربکس صدای درگیری چرخ دندها میاد مشکل از کجاست ؟

ممنون

ahshokouhy
23-08-2011, 19:33
چنجر واسه عهد بوقه ! مگه الانم میذارن رو ماشینا !
من که ندیدم
"مخلص"
منم از همینش تعجب کردم دیگه ! تو راهنما نوشته برای انتخاب سیدی اعداد 1 تا 5 را فشار دهید و روی ضبطم یکی از دکمه هاش نوشته cd changer ! حالا نمیدونم سیدی چنجر داره یا نه ؟!
یه سوال دیگه هم دارم البته خیلی ساده و ابتداییه اما من هرچقدر گشتم پیداش نکردم : دکمه ی آنتن (برای بالا-پائین بردن) کجاست ؟!:15:

Penryn
23-08-2011, 21:48
سلام .

دوستان این گیربکس اتوماتیک 206 دو نوع هستش . روی حالت که میزارم گاز تا 5 الی 6 میخوره بعد دنده عوض میشه . یه حالت دیگش دقیقا گاز 2.5 عوض میکنه .

بطور کلی دور بالا=استهلاک بیشتر موتور. اون حالت که دور بالا دنده عوض میکنه حالت اسپرته. در حالت برف هم زودتر دنده عوض میشه. البته گیربکس اتومات تا حدودی اصطلاحاً هوشمنده و خودش رو با رانندگی شما تطبیق میده.

total_overdose
23-08-2011, 21:48
دوستان یه سوال. درب سرنشین عقب سمت راننده ظاهراً قفل کودک داره درسته؟؟ چطوری این قفل کودکش رو غیر فعال کنم؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

206 اس دی Cd changer هم داره ؟ اگه داره کجاشه ؟ خیر نداره! پخشش سی دی خور و پخش mp3 + خوردن فلش مموری+سوکت 3.5 میلی متری فیش

راستی میگم روکش داخلیش فرق داره موقع نوشتن میپرسیدن ؟چون من نبودم طرح همیشگی 206 نیست خاکستریه فقط ماشین های سفارشی دارای صندلی های روکش چرم هستن که رنگشون هم هر دفعه یچیزی هست!
برای ماشین های معمولی هر از مدتی یه طرح و رنگی میزنن که آخرینش به اسم ناتیس هست و خاکستری روشن اگه اشتباه نکنم

سلام .

اون پرگاز واسه چیه ؟ به موتور فشار نمیاره ؟

یه سوال در مورد Display Type 2 بندازم یا 3 ؟ فرقشون زیاده که اختلاف قیمتشون اینقدره ؟

مخلصیم . به اون حالت اسپورت میگن که دندرو تا جایه ممکن پر میکنه! البته استفاده ازش کم باشه بهتره ! ولی نه اینکه اصلا استفاده نشه مثلا تو سربالایی خیلی مفیده!
فقط ال سی دی تایپ b ! تایپ c صفحش بزرگتره و جی پی اس داره که تو ایران هم فعال نمیشه و ارزش قیمتش رونداره!
البته رو همون حالت معمولی هم گیرباکس بصورت هوشمند عمل میکنه! با توجه به نحوه رانندگی شما دندرو عوض میکنه! مثلا کمی پر گاز برین حالیش میشه رو دور بالاتر عوض میکنه

سلام
لاستیک های ماشین عوض کردم 205 انداختم
یکی گفت که باید بری تنظیم برای ecu تعریف کنی و گرنه تو کیلومتر خطا میندازه
درسته ؟ چقدر خطا میندازه ؟

راستی یه مدته وقتی میزنم دنده عقب از گیربکس صدای درگیری چرخ دندها میاد مشکل از کجاست ؟

ممنون امروز 08:01 خیر نمیخواد!

منم از همینش تعجب کردم دیگه ! تو راهنما نوشته برای انتخاب سیدی اعداد 1 تا 5 را فشار دهید و روی ضبطم یکی از دکمه هاش نوشته cd changer ! حالا نمیدونم سیدی چنجر داره یا نه ؟!
یه سوال دیگه هم دارم البته خیلی ساده و ابتداییه اما من هرچقدر گشتم پیداش نکردم : دکمه ی آنتن (برای بالا-پائین بردن) کجاست ؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوب هر پخش سی دی خوری توانایی کنترل سی دی چنجر رو داره! اما سی دی چنجر دورانش گذشت و رو 206 هم نصب نیست!

Penryn
23-08-2011, 21:49

چه جالبانک چون اینم مثل پرایده. فکر میکردم قفل کودکش الکترونیکیه.

ahshokouhy
23-08-2011, 23:34
total جان اگه میشه محل دکمه ی آنتن رو هم بگید کجاست ! پیداش نمیکنم !

total_overdose
24-08-2011, 11:29
ببخشید متوجه نشدم! آنتن چی؟

Penryn
24-08-2011, 11:37
آنتن 206 سقفیه پس ثابته و دکمه ای نداره. البته در خودروهای پیشرفته تر امروزی اصلاً آنتن قابل روءیتی تعبیه نمیشه و آنتن رو داخل فریم شیشه تعبیه میکنن.

vanish
24-08-2011, 17:01
دوستان 206 تیپ 5 مصرفش خیلی از ریو بیشتره؟ یعنی محسوسه؟

isbn
24-08-2011, 17:06
سلام دوستان ترمز های 206 مجهز به ebd و eba هست درسته؟

در مورد مصرف ماشین من با رانندگی اسپورت تا 13 تا هم سوزونده معمولی هم دیگه کم کم 10
البته فعلا ماشین من کم کارکرد هست 3850 تا رفته تا الان .

total_overdose
24-08-2011, 17:11
سلام دوستان ترمز های 206 مجهز به ebd و eba هست درسته؟

در مورد مصرف ماشین من با رانندگی اسپورت تا 13 تا هم سوزونده معمولی هم دیگه کم کم 10
البته فعلا ماشین من کم کارکرد هست 3850 تا رفته تا الان .
بله هست!

دوستان 206 تیپ 5 مصرفش خیلی از ریو بیشتره؟ یعنی محسوسه؟ خیر دوست عزیز کچل:31:
البته این دوستمون که بالا اشاره کردن مصرفشون بالاست که فکر کنم رانندگیشون یکم جوون پسنده!:31:
تو شیراز همش داخل شهر با وی8 و سلامت کامل مصرف بین 8 هست تا 8.5! دقیق تست کردم! با کولر هم بین 8.5 تا 9 گه گاهی هم 9.5!
البته این هارو که میگم برای رانندگی درست! این بگم منظورم پیرمردی هم نیست!
بین شهر هم بدون کولر زیر 7 لیتر!

ahshokouhy
24-08-2011, 17:13
ببخشید متوجه نشدم! آنتن چی؟
دکمه ی آنتن رادیو دیگه ! مگه آنتن دیگه ای هم داره؟!

total_overdose
24-08-2011, 17:16
دکمه ی آنتن رادیو دیگه ! مگه آنتن دیگه ای هم داره؟!
206 آنتن برق نداره! احتمالا قبلا پراید داشتین! البته پراید هم چند ساله دیگه آنتنش برقی نیست!
رو سقفشون بصورت دستی نصب میشن:46:

ahshokouhy
24-08-2011, 17:21
206 آنتن برق نداره! احتمالا قبلا پراید داشتین! البته پراید هم چند ساله دیگه آنتنش برقی نیست!
رو سقفشون بصورت دستی نصب میشن:46:
آره قبلا پراید داشتم ! می بینم چرا هرچقدر میگردم دکمشو پیدا نمیکنم ! ولی آخه چرا ؟ مگه چقدر جا میگرفت اون دکمه ؟

total_overdose
24-08-2011, 17:25
آره قبلا پراید داشتم ! می بینم چرا هرچقدر میگردم دکمشو پیدا نمیکنم ! ولی آخه چرا ؟ مگه چقدر جا میگرفت اون دکمه ؟
بحثه جا گرفتن نیست! اکثرا ماشین های جدید البته تویه کلاس متوسط نه کلاس بالا! آنتن بصورت دستی و رویه سقفشون هست! و 100 البته اونا مثله ما دزد آنتن ندارن!:31:
البته رویه سقف و وسط جلوخ زیبا و شیکی هم داره!

ahshokouhy
24-08-2011, 17:37
بحثه جا گرفتن نیست! اکثرا ماشین های جدید البته تویه کلاس متوسط نه کلاس بالا! آنتن بصورت دستی و رویه سقفشون هست! و 100 البته اونا مثله ما دزد آنتن ندارن!:31:
البته رویه سقف و وسط جلوخ زیبا و شیکی هم داره!
ولی ای کاش برقی می بود ! البته زیادم مهم نیست ! بازم ممنون ، راستی من صندلی ها مو بردم روکش زدم ، صندلی عقبو معلوم نیست چیکارش کرده که خوب جا نمیخوره ، نمیدونم کجاش گیر داره ؟ قبلا یه صدایه تقی میخورد و جا میرفت اما الان دیگه فقط یه طرفش صدای تق میده و کامل جا نمیخوره ، بردم پیش خود یارو محکم پرید روش جاخورد اما دوباره الان اومده رو هوا :31: ! همه جاشو نگاه کردم اما چیزی نبود ! احساس میکنم یه چیزی مثل پارچه و ... مانع میشه ! نمیدوم چیکار کنم ؟

total_overdose
24-08-2011, 17:43
ولی ای کاش برقی می بود ! البته زیادم مهم نیست ! بازم ممنون ، راستی من صندلی ها مو بردم روکش زدم ، صندلی عقبو معلوم نیست چیکارش کرده که خوب جا نمیخوره ، نمیدونم کجاش گیر داره ؟ قبلا یه صدایه تقی میخورد و جا میرفت اما الان دیگه فقط یه طرفش صدای تق میده و کامل جا نمیخوره ، بردم پیش خود یارو محکم پرید روش جاخورد اما دوباره الان اومده رو هوا :31: ! همه جاشو نگاه کردم اما چیزی نبود ! احساس میکنم یه چیزی مثل پارچه و ... مانع میشه ! نمیدوم چیکار کنم ؟
خوب این دیگه کار من و شما نیست! ببر پیش طرف اینقدز تا درستش کنه و از رو بره!:31:

ahshokouhy
24-08-2011, 17:49
ممنون ، راستی این پیکانه ماله خودتونه ؟ دایی منم یکی از همینا داشت خیلای باحال بود ! اسپرتش کرده بود در حد لالیگا :31: ! هر وقت اینو میبینم یاد ماشین داییم میفتم !

isbn
25-08-2011, 00:28
total راست میگه من علاقه خاصی به دور موتور دارم نمیدونم چرا اصلا کم شتاب نمیتونم حرکت کنم :)
همین دیروز هم ماشین نمیدونم چرا ولی خیلی سر حال شده بود گفتم بی خیال بنزین بزن بریم :) دنده 2 بودم دور رو بردم رو 6 بعد کلاچ گرفتم باز گاز دادم موتور صداش اسپرت شده بود خیلی صدا زیبایی بود بعد یهو دادم 3 ماشین کند بین یه پراید و 405 بودم تو آینه دیدیم هی دارن ریز میشن :)
بعد اینکه پرسیدم ترمزاش EBD داره برا اینکه جون من رو نجات داد ترمز این ماشین تو همون حال هوا بودم که دیدیم ای دل غافل همه زدن رو ترمز آدرنالین خونم رفت بالا زدم یهو رو ترمز خیلی عالی عمل کرد نه قفل کرد نه ماشین منحرف شد خیلی قشنگ هم ایستاد البته کمی فشار هم به خود من هم ماشین امد میشد حسش کرد اگه پرشیا بود الان تو 5 کیلومتر تا بهشت یا جهنم بودم پیش مهدی سلوکی :)
به نظر من ترمز این ماشین از آزرا هم بهتر عمل میکنه !

ولی فک کنم ماشین سکته زده چون بعد این اتفاق خونه که رسیدم چراغ جلو با پروژکتور سمت راننده جفتشون سوخت ! )

night lord
25-08-2011, 08:12
مدل ماشین من SD EL 1.6 مدل 90 (فکر کنم v20 میشه )هستش . که ABS و یه ایربگ داره . این مدل ترمزاش چجوریه؟ ebd و eba داره یا فقط v8 داره؟

isbn
25-08-2011, 11:48
مدل ماشین من SD EL 1.6 مدل 90 (فکر کنم v20 میشه )هستش . که ABS و یه ایربگ داره . این مدل ترمزاش چجوریه؟ ebd و eba داره یا فقط v8 داره؟

من رفتم تو سایت ایرانخودرو نگاه کردم از تیپ 3 به بالا ebd رو داشت تیپ 2 نداشت حالا برای شما رو نمیدونم الان جزو آپشن های تیپ 2 به حساب میاد یا تیپ 5 موتور 1.6 el میشه آپشن های تیپ 2 با موتور تیپ 5 !

نه الان نگاه کردم ماشین شما v20 نیست چون v 20 موتور 1.4 هست برای شما باید V1 باشه اگر گاز سوز هست میشه v2 !:46:
اینجا تو سایت نه v1 و نه v2 ندارن ebd و eba رو !

best wish
25-08-2011, 18:07
دوستان من جدیدا چند تا 206 سفید دیدم که نوار های اطراف ماشین که معمولا سیاه بود همرنگ ماشین بود. و دارای سنسور عقب هم بود. می خواستم بدونم این 206 ها سفارشی و چه تیپی هستند 2 3 5 با 6
ممنون:11:

m.behnam
25-08-2011, 18:43
total راست میگه من علاقه خاصی به دور موتور دارم نمیدونم چرا اصلا کم شتاب نمیتونم حرکت کنم :)
همین دیروز هم ماشین نمیدونم چرا ولی خیلی سر حال شده بود گفتم بی خیال بنزین بزن بریم :) دنده 2 بودم دور رو بردم رو 6 بعد کلاچ گرفتم باز گاز دادم موتور صداش اسپرت شده بود خیلی صدا زیبایی بود بعد یهو دادم 3 ماشین کند بین یه پراید و 405 بودم تو آینه دیدیم هی دارن ریز میشن :)
بعد اینکه پرسیدم ترمزاش EBD داره برا اینکه جون من رو نجات داد ترمز این ماشین تو همون حال هوا بودم که دیدیم ای دل غافل همه زدن رو ترمز آدرنالین خونم رفت بالا زدم یهو رو ترمز خیلی عالی عمل کرد نه قفل کرد نه ماشین منحرف شد خیلی قشنگ هم ایستاد البته کمی فشار هم به خود من هم ماشین امد میشد حسش کرد اگه پرشیا بود الان تو 5 کیلومتر تا بهشت یا جهنم بودم پیش مهدی سلوکی :)
به نظر من ترمز این ماشین از آزرا هم بهتر عمل میکنه !

ولی فک کنم ماشین سکته زده چون بعد این اتفاق خونه که رسیدم چراغ جلو با پروژکتور سمت راننده جفتشون سوخت !

خداروشکر محمد جون که اتفاقی پیش نیومد...! :31:
آره برای ما هم همینجوری شد! اما با سمند بودیم....!
یک دفعه ترمز شدید کردیم ABS فعال شد و ماشین میخ کوب شد بعدش یک دفعه ماشین خاموش شد و هیچ جوری روشن نشد!!! :31:

farido
25-08-2011, 20:47
سلام

یه 206 گرفتم دزدگیر نداره منم پارکینگ ندارم یه مغازه گفت مجیکار برای 206 خوب نیست بعد چند مدت قاطی میکنه چه مارکی بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید

jupiterx
25-08-2011, 23:35
سلام
دوستانی که V8 دارن میشه بگن مصرف تو شهرش چنده؟؟
تیپ 5 چطور؟؟
با تشکر

ba maram
26-08-2011, 01:33
سلام

یه 206 گرفتم دزدگیر نداره منم پارکینگ ندارم یه مغازه گفت مجیکار برای 206 خوب نیست بعد چند مدت قاطی میکنه چه مارکی بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید

ایزی کار بگیرید شما
اصل کره ... حتما بدون استارترشو بگیرید چون با استارتراش به ای سی یو ماشین ضرر داره
pro matix هم هست که 3 سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش داره و مورد تایید ایران خودرو
اگه برند براتون مهم نیست این گزینه میتونه --از لحاظ 3 سال ضمانت(سایر دزدگیرا 1 سالن) --انتخاب خوبی باشه

jupiterx
27-08-2011, 15:03
سلام
دوستانی که V8 دارن میشه بگن مصرف تو شهرش چنده؟؟
تیپ 5 چطور؟؟
با تشکر

یعنی تو این تاپیک هیشکی این دو مدل ماشینو نداره؟؟؟

Mehrdad092000
27-08-2011, 15:21

سلام
دوست عزیز v8 روی کاغد که زده 8 اگه اشتباه نکنم
الان ما تازه گرفتیم فکر کنم چون صفره مصرفش بیشتره

---------- Post added at 04:21 PM ---------- Previous post was at 04:20 PM ----------

سلام
دوستان چند مدل پلیر که با 206 هماهنگه رو میشه معرفی کنید با قیمتشون
همچنین دزدگیر ممنون(نیازی هست؟)

isbn
27-08-2011, 16:32

صفحه قبل من گفتم تیپ 5 دارم 3850 تا راه رفته مصرف از 10-13.5 بسته به نوع رانندگی من متغیر هست ! ولی بیشتر دور بالا میرونم 4-4.5 !

یه دوستی هم هست تو سایت همسایه میگه شهر 8.5 میسوزونه ولی با رانندگی کسالت آور و کم شتاب رو دور 3-3.5 دنده میده یا تو سرپایینی ها پا رو ازپدال بر میداره مثلا ماشین با 60-70 تا تو دنده 3 دور 3 مصرف میاد رو 1-2 لیتر خوب مشخصه که مصرف رابطه مستقیم که چه عرض کنم رابطه اصلی با نوع رانندگی داره :46:

اگر بخواید که مثل من پرشتاب برونید باید بگم مصرف از 10-12 متغیر خواهد بود ولی اگه خیلی نرمال میخواید برونید مصرف زیر 9 هم میاد ! الان این باک آخری که زدم رو میخوام نرمال برونم ببینم چقدر مصرف کاهش پیدا میکنه میام خبر میدم .

Pami
27-08-2011, 17:10
دوستان من امروز از مسافرت شمال اومدم
100 کیلومتر حدود 6-6.5 سوزونده ماشین ! مصرف تقریبا ترکیبی میشه چون جاده چالوس اکثر جاها نمیشه دنده سبک با دور موتور پایین رفت و مجبوری 1-2 کنی .
شدیدا از مصرفش راضی ام .

jupiterx
27-08-2011, 23:38
دوستان من امروز از مسافرت شمال اومدم
100 کیلومتر حدود 6-6.5 سوزونده ماشین ! مصرف تقریبا ترکیبی میشه چون جاده چالوس اکثر جاها نمیشه دنده سبک با دور موتور پایین رفت و مجبوری 1-2 کنی .
شدیدا از مصرفش راضی ام .

سلام مدل ماشین شما چیه؟؟؟

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

صفحه قبل من گفتم تیپ 5 دارم 3850 تا راه رفته مصرف از 10-13.5 بسته به نوع رانندگی من متغیر هست ! ولی بیشتر دور بالا میرونم 4-4.5 !

یه دوستی هم هست تو سایت همسایه میگه شهر 8.5 میسوزونه ولی با رانندگی کسالت آور و کم شتاب رو دور 3-3.5 دنده میده یا تو سرپایینی ها پا رو ازپدال بر میداره مثلا ماشین با 60-70 تا تو دنده 3 دور 3 مصرف میاد رو 1-2 لیتر خوب مشخصه که مصرف رابطه مستقیم که چه عرض کنم رابطه اصلی با نوع رانندگی داره :46:

اگر بخواید که مثل من پرشتاب برونید باید بگم مصرف از 10-12 متغیر خواهد بود ولی اگه خیلی نرمال میخواید برونید مصرف زیر 9 هم میاد ! الان این باک آخری که زدم رو میخوام نرمال برونم ببینم چقدر مصرف کاهش پیدا میکنه میام خبر میدم .

ممنون . من معمولا رانندگیم معمولی هست و اهل رانندگی با دور بالا و یا ویراژ و از این حرفها نیستم .
پس اگه میخاید تست کنید ممنون میشم خبرشو به من بدید
متشکر.
مدل V8 مصرفش چقدره؟؟؟

Pami
27-08-2011, 23:43
بچم هاچ بک تیپ 2 هست !

ولی امروز افسوس میخورم اون زمان که من ثبت نام کردم و گرون نشده بود کاش حداقل تیپ 5 مینوشتم

isbn
27-08-2011, 23:52

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

ممنون . من معمولا رانندگیم معمولی هست و اهل رانندگی با دور بالا و یا ویراژ و از این حرفها نیستم .
پس اگه میخاید تست کنید ممنون میشم خبرشو به من بدید
متشکر.
مدل V8 مصرفش چقدره؟؟؟

totalجون گفت دیگه 8.7 ثبت کرده :31:

N61JQ
28-08-2011, 15:42
سلام دوستان عزیز
تفاوت عمده 206 تیپ دو سفارشی با معمولی چیست؟
میگن رینگش هم فرق داره ، آیا صحت داره؟ میشه به طور کامل موضوع سفارشی بودنش رو توضیح بدید؟

من امروز یه 206 تیپ دو سفارشی کلاس 23 ثبت نام کردم ...

S A M S U N G
28-08-2011, 19:06
سلام .

تیپ 6 تو شهر حدود 9.5 / 10 هستش .

بد نیست در کل .

مخلصیم .

total_overdose
28-08-2011, 19:19
سلام .

تیپ 6 تو شهر حدود 9.5 / 10 هستش .

بد نیست در کل .

مخلصیم .
به کیفیت رانندگیش میرزه امیرجان!:46:

picher_s
28-08-2011, 23:21
درود

ماشینم 206 تیپ 5 هست. اسفندی خریدمش و تا الان 13000باهاش رفتم!

دوستان ماشین من هم زیاد میسوزه!!! 14 تو شهر با کلر!!! روغن هم کم میکنه! دور موتورم هم بین 3 تا 4.5 متغیر هست.

الان مه شکن های عقب و جلوش هم کار نمیکنن!!!

لطفا راهنماییم کنید!!

jupiterx
28-08-2011, 23:36
سلام
مطلبی رو تو سایت دیگه ای در مورد 206 های جدید که داره میاد بازا ر خوندم بد ندیدم که اینجا هم لینکشو بذارم تا دوستانی که تیپ 5 یا وی 8 دارن نظر بدن .ظاهرا بعضی از مدلهای 90 مشکل عدم تعادل دارن. لطفا دوستان نظرشونو بگن
دوستانی که جدیدا وی8 یا تیپ 5 تحویل گرفتن ایا این مشکل رو دارن؟؟؟اگه لطف کنن و در این مورد اعلام نظر کنن ممنون میشم
با تشکر فراوان

isbn
29-08-2011, 00:16
سلام
مطلبی رو تو سایت دیگه ای در مورد 206 های جدید که داره میاد بازا ر خوندم بد ندیدم که اینجا هم لینکشو بذارم تا دوستانی که تیپ 5 یا وی 8 دارن نظر بدن .ظاهرا بعضی از مدلهای 90 مشکل عدم تعادل دارن. لطفا دوستان نظرشونو بگن
دوستانی که جدیدا وی8 یا تیپ 5 تحویل گرفتن ایا این مشکل رو دارن؟؟؟اگه لطف کنن و در این مورد اعلام نظر کنن ممنون میشم
با تشکر فراوان

بله گیج زدن ماشین من کاملا مشهود هست ! یهو میکشه یه سمتی :41:
آچار کشی و میزون فرمون هم زدم اثر نداشته !

الان رفتم خوندم نه به این اندازه که اینجا گفته شده برا من گیج نمیزنه برای من ماشین به سمت چپ کشش داره و برای تعادل ماشین حتما باید فرمون رو داشته باشم محکم !

Mehrdad092000
29-08-2011, 00:18
سلام
دوستان چند مدل پلیر که با 206 هماهنگه رو میشه معرفی کنید با قیمتشون
همچنین دزدگیر ممنون(نیازی هست؟)

isbn
29-08-2011, 00:36
دوستان فردا ماشین رو میخوام ببرم پیش تعمیر کار یه چک آپ کامل کنه جاهایی رو که مد نظرتون هست بگم چک کنه رو بگید ممنون میشم خودم یه چیزایی نوشتم ولی چون 4 شنبه میرم مسافرت و دیگه اطمینان نمیشه داشت به این ماشین ها گفتم بدم چک بشه !

jupiterx
29-08-2011, 07:34
بله گیج زدن ماشین من کاملا مشهود هست ! یهو میکشه یه سمتی :41:
آچار کشی و میزون فرمون هم زدم اثر نداشته !

الان رفتم خوندم نه به این اندازه که اینجا گفته شده برا من گیج نمیزنه برای من ماشین به سمت چپ کشش داره و برای تعادل ماشین حتما باید فرمون رو داشته باشم محکم !

ممنون رفیق . مدل ماشین شما چیه و کی خریدی؟؟؟اگه رفتی واسه چک کردن خودرو بعدش لطفا بگو که ایا مشکلت حل شده یا نه؟؟؟
با تشکر

isbn
29-08-2011, 12:50
ممنون رفیق . مدل ماشین شما چیه و کی خریدی؟؟؟اگه رفتی واسه چک کردن خودرو بعدش لطفا بگو که ایا مشکلت حل شده یا نه؟؟؟
با تشکر

ماشین مدل 90 خرداد هست تیپ 5 ! چشم

Mehrdad092000
29-08-2011, 20:10
یعنی کسی نمیدونه؟

jupiterx
29-08-2011, 21:25
سلام
با تشکر فراوان

دوستانی که احتمالا وی 8 جدید تحویل گرفتن نظرشون چیه؟؟
باتشکر

Mehrdad092000
29-08-2011, 22:41
دوستانی که احتمالا وی 8 جدید تحویل گرفتن نظرشون چیه؟؟
باتشکر

دوست عزيز ما هم تازه تحويل گرفتيم وي٨ اما همچين چيزي نيست البته سرعت بالا اين كارو تست نكردما ولي فرمون كه ميدي تعادل داره.

MeMri
29-08-2011, 22:43
دوستان این وضعیت قرارداد چند روز قبل از تحویل خط تیره می شه؟:31: یکم عجله دارم:31:

razmjoo
30-08-2011, 05:08
بچه ها بین 206 تیپ 6 و 207 و سورن elx موندم . راهنماییم کنین .

Mehrdad092000
30-08-2011, 05:49
دوستان این وضعیت قرارداد چند روز قبل از تحویل خط تیره می شه؟:31: یکم عجله دارم:31:

چند روزه نوشتی؟

مابقیو چقدر زده ؟اگه پاک شده باشه زود میاد
جدیدا زود میدن

m.behnam
30-08-2011, 13:49
بچه ها بین 206 تیپ 6 و 207 و سورن elx موندم . راهنماییم کنین .

دوست عزیز 206 و 207 تو یه کلاس هستن
اما کلاس سورن کلا فرق میکنه...!
شما بگید از ماشین چه انتظاری دارید دوستان و من بهتر میتونیم کمکتون کنیم...

MeMri
30-08-2011, 17:31
چند روزه نوشتی؟

مابقیو چقدر زده ؟اگه پاک شده باشه زود میاد
جدیدا زود میدن

خبر خوش:31: وضعیت قرارداد خط تیره شده :31: یعنی شنبه تحویل می دهند؟

isbn
30-08-2011, 17:52
سلام
خوب امروز ماشین رو از تعمیر گاه گرفتم
والا صدای فرمون که پا بر جاست سر پیچ ها و دور زدن و چپ راست کردن یه حالتی که انگار داره قلنج میشکونه قریچ قریچ میکنه این تعمیرکار هم چیزی نفهمیده بود در مورد کشش ماشین به سمت چپ هم امتحان کردم دیگه این مورد رو نداشت دیگه لرزش دسته دنده گرفته شده و مشکل بد استارت خوردن بعد از مدت طولانی حاموش بودن هم برطرف کرد همین و گفت تو جلو بندی و شاسی و فنر ها هم هیچ مشکلی نبوده . اما تست اصلی و اون مورد گیج زدن که گفتین رو فردا تو جاده حتما تست میکنم خبرش رو میدم :46:

راستی در مورد یه صدایی تلق تلق که بعضی وقتا ماشین رو حالت درجا میداد گفت صدا از دنده های گیربکس هست که با گرفتن کلاچ صدا قطع میشه پیشنهاد داد که برم واسکازین STP با مکمل دنده بریزم شاید اثر کنه نظر دوستان چیست؟

total_overdose
30-08-2011, 19:29
سلام
خوب امروز ماشین رو از تعمیر گاه گرفتم
والا صدای فرمون که پا بر جاست سر پیچ ها و دور زدن و چپ راست کردن یه حالتی که انگار داره قلنج میشکونه قریچ قریچ میکنه این تعمیرکار هم چیزی نفهمیده بود در مورد کشش ماشین به سمت چپ هم امتحان کردم دیگه این مورد رو نداشت دیگه لرزش دسته دنده گرفته شده و مشکل بد استارت خوردن بعد از مدت طولانی حاموش بودن هم برطرف کرد همین و گفت تو جلو بندی و شاسی و فنر ها هم هیچ مشکلی نبوده . اما تست اصلی و اون مورد گیج زدن که گفتین رو فردا تو جاده حتما تست میکنم خبرش رو میدم :46:

راستی در مورد یه صدایی تلق تلق که بعضی وقتا ماشین رو حالت درجا میداد گفت صدا از دنده های گیربکس هست که با گرفتن کلاچ صدا قطع میشه پیشنهاد داد که برم واسکازین STP با مکمل دنده بریزم شاید اثر کنه نظر دوستان چیست؟
اون صدایی که موقع چرخوندن فرمون میاد از خار راهنما هست! بگین فرمون رو باز کنن یکم گریس بزنن به خارش احتمالا رفع میشه:46:

isbn
30-08-2011, 22:07
اون صدایی که موقع چرخوندن فرمون میاد از خار راهنما هست! بگین فرمون رو باز کنن یکم گریس بزنن به خارش احتمالا رفع میشه:46:

خودمم میتونم این کار رو بکنم؟ چجوری هست باز کردنش سخته؟

total_overdose
30-08-2011, 22:23
خودمم میتونم این کار رو بکنم؟ چجوری هست باز کردنش سخته؟
سلام
والا چی بگم:31: ببین ارزش نداره! زیر فرمون ایربگ و bsi و ... هست که کمی حساسه!
ببری بیرون بهتره

MeMri
31-08-2011, 05:49
خبر خوش:31: وضعیت قرارداد خط تیره شده :31: یعنی شنبه تحویل می دهند؟

یکی این پست مارو جواب بده ثواب می کنه:31:

Mehrdad092000
31-08-2011, 07:33
یکی این پست مارو جواب بده ثواب می کنه:31:

دوست عزیز چند روزه نوشتی؟

S A M S U N G
31-08-2011, 17:21
دوستان میخوام دزدگیر ایزیکار مدل E7 بندازم رو ماشین .

به نظرتون بندازم یا دزدگیر که میگن یه 2506 نمیخوره ؟!

مخلصیم.

isbn
01-09-2011, 00:17
سلام بلاخره رسیدم شمال جاتون خالی ترافیکی بود :31:
خوب یه چیز اول بگم ماشین تا وارد این سرزمین سرسبز شد نمیدوم چرا رم کرد و یاغی شد یعنی یه جوری دنده پور میکرد و شتاب میگرفت که تا الان ندیده بودم :31: فک میکنم واسه هوا باشه! نفس میکشه ماشین تهران آلوده هست نفسش گرفته بوده :31:
یه گله هم از هم وطنان مازندرانی دارم تو اتوبانی بودم ماشین هم که حال امده بود منم گاز رو بسته بودم بش یه جا دنده 2 رو پر کردم ماشین رم کرد از بغل یه سمند با شتاب گذشتم و یهو دادم 3 صدا موتور تو کله اتوبان شنیده میشد فک کنم دیگه داشت میترکید :31:

بعد دیدم انگار این سمند بهش برخورد که چرا من با شتاب از بقلش رد شدم شروع کرد به بوقققققققققققققق و نور بالا گذاشت صاف تو چشم من خوب اینجا رو گذشت کردم یه جا دوباره بهم رسیدیم نه برداشت نه گذاشت دوباره بووووووووووق و نور بالا منم باز یه گاز محکم دادم یه چند متری دور شدم زور میزد برسه نمیتوند هی نو بالا میداد تو چشمم ولی منم دور شده بودم و دیگه نور بالاش اثری نداشت ! ولی واقعا که چی ؟ آخه این چه رفتاری هست من نه جولوش پیچیدم نه مارپیچ رفتم خلوت بود یه گازی دادم برا تست حالا ایشون باید فک کنه تو شهرش نباید کسی پرشتاب بره چون اونجایی که بهم رسیدیم برگشت میگه چته چرا اینجا تند میری !!!!!!!! :31:

در هر صورت این یه اتفاق جالب بود که برام افتاد امروز !

در مورد گیج زدن رو سرعت 130 تا تونستم امتحان کنم و میگم که هیچ گیج زدنی حس نکردم و راحت ماشین فرمون میگرفت !

jupiterx
01-09-2011, 00:39
سلام بلاخره رسیدم شمال جاتون خالی ترافیکی بود :31:
خوب یه چیز اول بگم ماشین تا وارد این سرزمین سرسبز شد نمیدوم چرا رم کرد و یاغی شد یعنی یه جوری دنده پور میکرد و شتاب میگرفت که تا الان ندیده بودم :31: فک میکنم واسه هوا باشه! نفس میکشه ماشین تهران آلوده هست نفسش گرفته بوده :31:
یه گله هم از هم وطنان مازندرانی دارم تو اتوبانی بودم ماشین هم که حال امده بود منم گاز رو بسته بودم بش یه جا دنده 2 رو پر کردم ماشین رم کرد از بغل یه سمند با شتاب گذشتم و یهو دادم 3 صدا موتور تو کله اتوبان شنیده میشد فک کنم دیگه داشت میترکید :31:

بعد دیدم انگار این سمند بهش برخورد که چرا من با شتاب از بقلش رد شدم شروع کرد به بوقققققققققققققق و نور بالا گذاشت صاف تو چشم من خوب اینجا رو گذشت کردم یه جا دوباره بهم رسیدیم نه برداشت نه گذاشت دوباره بووووووووووق و نور بالا منم باز یه گاز محکم دادم یه چند متری دور شدم زور میزد برسه نمیتوند هی نو بالا میداد تو چشمم ولی منم دور شده بودم و دیگه نور بالاش اثری نداشت ! ولی واقعا که چی ؟ آخه این چه رفتاری هست من نه جولوش پیچیدم نه مارپیچ رفتم خلوت بود یه گازی دادم برا تست حالا ایشون باید فک کنه تو شهرش نباید کسی پرشتاب بره چون اونجایی که بهم رسیدیم برگشت میگه چته چرا اینجا تند میری !!!!!!!! :31:در هر صورت این یه اتفاق جالب بود که برام افتاد امروز !

در مورد گیج زدن رو سرعت 130 تا تونستم امتحان کنم و میگم که هیچ گیج زدنی حس نکردم و راحت ماشین فرمون میگرفت !

اوکی ممنون رفیق .
یک سوال میشه بگی با توجه به رانندگی چند ساعته ایا خسته کننده نبود ؟؟ یعنی صندلیش و داخل ماشین واست راحت هست و خسته نمیشی تو مسافت طولانی؟؟موفع استفاده از کولر شتاب ماشین چطوره؟؟راستی مصرفت هم چک کردی ببینی چقدره؟؟
ایشالا بهت خوش بگذره رفیق
ممنون

isbn
01-09-2011, 09:13
سختی و خستگی که تو پرشیا داشتم قبلا رو اصلا تو این نداشتم صندلی ها خیلی راحت بود کولر هم توان زیادی کم نمیکرد مصرف هم با توجه به ترافیکی که خوردم LCD 7.50 رو نشون داد که قبل از ترافیک رو 6.50 بود ولی تو ترافیک شد 7.50 بیشتر مسیر هم کولر روشن و کروز روشن امدم
کلا باهام سر کلاچ ترمز الان داره از درد میترکه :31:

MeMri
02-09-2011, 22:41
دوست عزیز چند روزه نوشتی؟

30 روزه عزیز!:20:

Mehrdad092000
03-09-2011, 16:52
30 روزه عزیز!:20:

ایران خودرو هم حال به حالیه
ایشالا زودتر بیاد که فکر کنم 2 3 روزه بیاد نابقی قرار داد پاک شده؟

MeMri
03-09-2011, 19:51
ایران خودرو هم حال به حالیه
ایشالا زودتر بیاد که فکر کنم 2 3 روزه بیاد نابقی قرار داد پاک شده؟

قرارداد به صورت خط تیره شده!:20:

آرش-19
04-09-2011, 14:28
سلام بلاخره رسیدم شمال جاتون خالی ترافیکی بود
خوب یه چیز اول بگم ماشین تا وارد این سرزمین سرسبز شد نمیدوم چرا رم کرد و یاغی شد یعنی یه جوری دنده پور میکرد و شتاب میگرفت که تا الان ندیده بودم فک میکنم واسه هوا باشه! نفس میکشه ماشین تهران آلوده هست نفسش گرفته بوده
یه گله هم از هم وطنان مازندرانی دارم تو اتوبانی بودم ماشین هم که حال امده بود منم گاز رو بسته بودم بش یه جا دنده 2 رو پر کردم ماشین رم کرد از بغل یه سمند با شتاب گذشتم و یهو دادم 3 صدا موتور تو کله اتوبان شنیده میشد فک کنم دیگه داشت میترکید

هر چی ارتفاع نسبت سطح دریا کمتر باشه, اکسیژن بیشتری به سیستم سوخت رسانی میرسه.
یه جورایی انگار سوپرشارژر نصب کردی. فکر می کنم طراحی 206 هم برای مناطق هم سطح دریا بوده.
به همین خاطره که به نظرم باید رو 206 ,فابریک سوپرشارژر نصب شه.

یک سوال میشه بگی با توجه به رانندگی چند ساعته ایا خسته کننده نبود ؟؟ یعنی صندلیش و داخل ماشین واست راحت هست و خسته نمیشی تو مسافت طولانی؟؟
من خودم پشت پراید, 405 و پارس برای مسافرت و کلا رانندگی نشستم. ولی لذت رانندگی با 206 برام یه چیزه دیگست. خودم 206 به همه اونا ترجیح میدم.

isbn
04-09-2011, 15:00
هر چی ارتفاع نسبت سطح دریا کمتر باشه, اکسیژن بیشتری به سیستم سوخت رسانی میرسه.
یه جورایی انگار سوپرشارژر نصب کردی. فکر می کنم طراحی 206 هم برای مناطق هم سطح دریا بوده.
به همین خاطره که به نظرم باید رو 206 ,فابریک سوپرشارژر نصب شه.

من خودم پشت پراید, 405 و پارس برای مسافرت و کلا رانندگی نشستم. ولی لذت رانندگی با 206 برام یه چیزه دیگست. خودم 206 به همه اونا ترجیح میدم.

بله کاملا مشخص بود که ماشین داره نفس میکشه :31: اتفاقا صدای مکش هوا هم شنیده میشد مثل سوپر شارژ:31:

jupiterx
05-09-2011, 21:25
سلام
دوستان واسه وی8 دزدگیر چی پیشنهاد میکنن؟؟اصلا نیاز هست دزدگیر؟؟این ایموبیلایزر همون سیستم ضد سرقته؟؟ایا وی 8 داره ایموبیلایزر؟؟اگه داشته باشه نیاز به دزدگیر هست؟؟
باتشکر

mohamad skystar
05-09-2011, 22:53
سلام
دوستان واسه وی8 دزدگیر چی پیشنهاد میکنن؟؟اصلا نیاز هست دزدگیر؟؟این ایموبیلایزر همون سیستم ضد سرقته؟؟ایا وی 8 داره ایموبیلایزر؟؟اگه داشته باشه نیاز به دزدگیر هست؟؟
باتشکر

ایموبلایزر همون سیستم ضد سرقته دوست من و V8 هم حتما داره شک نکن.
اگر میخوای خیالت همیشه راحت باشه دزدگیر ببند
در مورد دزدگیر به بخش خودش مراجعه کنید تا بیشتر راهنمایی کنن دوستان.

MeMri
05-09-2011, 23:00
دوستان شرمنده این سوال رو می پرسم،می دونم ربطی به 206 نداره،ولی ماشین بنده نمایندگی اومده زنگ زدم گفتند پلاک فکی هست باید صبر کنی!پلاک فکی یعنی چی؟چه قدر طول می کشه؟

mohamad skystar
05-09-2011, 23:02
دوستان شرمنده این سوال رو می پرسم،می دونم ربطی به 206 نداره،ولی ماشین بنده نمایندگی اومده زنگ زدم گفتند پلاک فکی هست باید صبر کنی!پلاک فکی یعنی چی؟چه قدر طول می کشه؟

یعنی اینکه شما قبلا ماشین دیگه داشتین که فروختین و باید صبر کنید تا همون پلاک خودتون برای ماشین
جدیدتون بیاد

MeMri
05-09-2011, 23:32
یعنی اینکه شما قبلا ماشین دیگه داشتین که فروختین و باید صبر کنید تا همون پلاک خودتون برای ماشین
جدیدتون بیاد

ممنون

مدت زمان صدورش معلوم نیست؟

cold398
06-09-2011, 16:27
ایموبلایزر همون سیستم ضد سرقته دوست من و V8 هم حتما داره شک نکن.
اگر میخوای خیالت همیشه راحت باشه دزدگیر ببند
در مورد دزدگیر به بخش خودش مراجعه کنید تا بیشتر راهنمایی کنن دوستان.

سلام

محمد جان مگه ایموبلایزر با دزدگیر فرق میکنه ؟؟؟؟

باید دزدگیر رو کنار این نصب کرد ؟؟؟؟

mohamad skystar
06-09-2011, 18:01
ممنون

مدت زمان صدورش معلوم نیست؟

فکر میکنم 2 هفته ای بشه.مشکلی نیست نگران نباشید

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

سلام

محمد جان مگه ایموبلایزر با دزدگیر فرق میکنه ؟؟؟؟

باید دزدگیر رو کنار این نصب کرد ؟؟؟؟

بله ایموبلایزر با دزدگیر فرق میکنه.
ایموبلایزر روی سیستم استارت خودرو فعال هست اما دزدگیر سیستم کلی ضد سرقت

MeMri
06-09-2011, 22:54
دوستان ماشین ما هم اومد!خدا رو شکر همه چی خوبه!راضیم ! :31:

ahshokouhy
07-09-2011, 09:41
مبارک باشه ، ایشاللا چرخش واست بچرخه !

mohamad skystar
07-09-2011, 10:44
دوستان ماشین ما هم اومد!خدا رو شکر همه چی خوبه!راضیم ! :31:

206 خریدین؟ چه تیپی؟

MeMri
07-09-2011, 12:58
206 خریدین؟ چه تیپی؟

بله عزیز!تیپ 6 ! همه چی خوبه ،اینطور که بعضی دوستان می گفتند نیست:27:

mohamad skystar
07-09-2011, 13:13
بله عزیز!تیپ 6 ! همه چی خوبه ،اینطور که بعضی دوستان می گفتند نیست:27:

تیپ 6 از خوبم خوبتره.
بسیار عالی قدرت و شتاب مناسب-کم مصرف-گیربکس اتوماتیک که رانندگی رو راحت و لذت بخش میکنه و خستگی رو کاهش میده.
گیربکسش هم هیچ مشکلی نداره خیالت راحت فقط دقت کن چگونگی استفاده و عملکرد شما با اتوماتیک
خیلی مهم هست.
موفق باشید