PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز كردن فيلهاي Pdf كمتر از سه سوت

arash_irani
29-10-2005, 02:22
سلام دوستان
Adobe Reader Speed-Up 1.33
اينم يه برنامه براي اون دسته از عزيزاني كه زياد با فايلهاي PDF كار دارند باور كنيد بعد از اجراي اين برنامه فايلهاي PDF تون مثل فايلهاي TXT كه در نوت پد باز ميكنيم سريع باز ميشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم 214 كيلو بايت
موفق باشيد
يا حق

mohammadnasri
29-10-2005, 19:49
سلام

با تشكر ولي به نظر من اين راه خيلي بهتره :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهدی 2007
29-10-2005, 20:08
در ورژن 7 Adobe Reader فایل پی دی اف سریعتر باز می شه
ولی به هر حال ممنون از برنامه ات

arash_irani
29-10-2005, 20:25
سلام دوستان
حجم برنامه خيلي ناچيزه اگه دريافت كنيد و امتحانش كنيد ديگه اين حرف رو نميزنيدمن اون مقاله رو خوندم و البته اين برنامه هم همين كار رو ميكنه يعني بعضي از پلاگين هاي كه مورد نياز برنامه نيست رو در هنگام بالا اومدن برنامه از بالا اومدن آنها جلوگيري ميكنه و هر كدام رو خواستين تيكش رو ميزنيد البته اين برنامه نصب نميشه رو سيستمتون و فقط به همون صورتي كه هست ميتونيد ازش استفاده كنيد
و اين برنامه هم براي اون دسته از عزيزني هستش كه ميخواند در وقتشون صرف جويي كنند
موفق باشيد
يا حق

Lord_theOne
29-10-2005, 23:26
حرف آقا مهدي جان درسته چون Adobe Reader 7 همچين برنامه اي را در خودش دارد و زود باز مي شود لازم نيست اين برنامه را نصب كنيد خودش داره

Mani_Borna
31-10-2005, 03:21
خود برنامه يك سوته باز ميشه بعد چطوري با اين برنامه سه سوته باز ميشه

مهدی 2007
31-10-2005, 20:39
خود برنامه يك سوته باز ميشه بعد چطوري با اين برنامه سه سوته باز ميشه
این برنامه برای Adobe Reader 6 به پایین خوبه چون اونها خیلی دیر بالا میاد و ممکنه چون حجم ورژن 7 آن زیاد است کسی اونرو نداشته باشه و برای اون خوب باشه
اگر برنامه ای برای زود بالا اومدن فتوشاپ هم داشتید بزارید

Rabinhoodr
01-11-2005, 01:32
دوستان Adobe Reader 7 تو پرینت کردن فایلها اشکال داره
مخصوصا فایلهایی که توش فارسی هست
اینو حتما به یاد داشته باشید

Mani_Borna
02-11-2005, 04:24
رابين هود عزيز من همين الان يك امتحاني كردم مشكلي تو پرينت نه انگليسي بود و نه فارسي.بنابراين به ياد نخواهم داشت

Badform
09-11-2005, 03:34
1_ توی پرینت فارسی و یا هر زبان دیگری هیچ کدام از ورژن های آکروبات مشکل ندارند.
2_من از این برنامه هنوز استفاده نکردم ولی یه راه هست برای سریع تر شدن که 100% جواب می ده اونم اینه که پلاگ این های ادوب آکروبات را غیر فعال کنید.توی پوشه ای که برنامه را نصب کرده اید یک پوشه با نام پلاگ اینز هست که باید اونو رینیم کنید و یک یک پوشه جدید با همون نام درست کنید و فقط اونای را که می خواهید توش بزارید.اگر مفهوم نبود بگید تا توضیح کاملشو بزارم الان حال نداشتم پیداش کنم.