PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر کسی Dell Vostro 1500 یا Inspiron 1520 داره بخواند.

ForceX
17-02-2008, 01:24
دوستان حالتون چطوره خوبید من نمیخام درباره معایب ومزیت این لپتاپ ها توضیح بدم یا اینکه مثلا بگم چه کنید که باطری لپ تاپ تا ابد عمر کند مطمعنا بیشتر کسایی که طرفدار گیمینگ هستند و یه جوری بازی رو نمیخورند بلکه قورت میدن میرن طرف این لپ تاپ ها

خوب انچه که من میخاهم بگم اینه که چه کنید تا گرافیکتون عین فضا پیما کار کنه بدونه اینکه کوچکترین فشاری بهش وارد بشه خوب شاید بعضی دوستان بدونند که من در مورد اورکلاک میخام بگم گرافیک بکار رفته توی این لپتاپ واقعا تو اورکلاک انعطاف بذیره و بعد از پایان عملیاتی که گفته میشه شما 7 فریم بیشتر در بازی ها خواهید گرفت.
خوب میریم سر اصل مطلب ابتدا درایور ورژن 169.04 از این جا دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد از دانلود حتما فایل Modded INF رو هم بگیرید تا بتونید با کپی کردنش تو پوشه درایور بتونید درایورتون رو نصب کنید
البته عرض کنم درایور رو مستقیما نصب نکنید و بعد از حذف درایور نصب شده روی لپتاپ از طریق device manager اقدام به نصب درایور نمایید تا درایور شناخته شود بعد از نصب این درایو شما نصبت به درایور قبلی بدون اورکلاک 2 فریم بیشتر میگیرید حالا riva tuner 2.6 را از این جا دانلود کنید

و نصب نمایید خوب طبق شکل به این قسمت برید و گزینه enable driver-level رو تیک بزنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سپس از منوی محاوره ای گزینه detect now را بزنید سپس از منوی کرکره ای بالا سمت راست گزینه performance 3d رو بزنید core clock روی 475 قرار دارد با خیال راحت انرا تا 650 بالا ببرید همچنین memory clock رو هم ببرید روی 550 حالا ok کنید و وارد بازی شوید(مثلا کرایسیس) نتیچه رو مشاهده فرمایید من با این کار امتیازم رو در 3d mark 06 از 3426 به 5106 رسوندم البته شما میتونید Core رو تا 670 بالا ببرید اما نتیجه خارق العاده ای جز بیهوده بالا رفتن دمای کارت گرافیکتون نداره .
سوالی بود درخدمتیم.
تصویری از برنامه 3dmark 06

Stream
17-02-2008, 01:49
اینکار مصرف رو بالا می بره و باعث افزایش دما هم میشه ولی برای Gamer ها کار مناسبیه. البته اورکلاک دائم مخصوصا در لپتاپ اصلا مناسب نیست ولی میتونید قبل از بازی کمی اورکلاک کنید و بعدش هم دوباره به حالت عادی بر گردونید.

ForceX
17-02-2008, 02:05
اینکار مصرف رو بالا می بره و باعث افزایش دما هم میشه ولی برای Gamer ها کار مناسبیه. البته اورکلاک دائم مخصوصا در لپتاپ اصلا مناسب نیست ولی میتونید قبل از بازی کمی اورکلاک کنید و بعدش هم دوباره به حالت عادی بر گردونید.
بله خوب که یادم انداختید اینم بگم شما فقط عمل اورکلاکینگ رو زمانی میتونید انجام بدید که لپ تاپ با برق کار کنه نه با باطری اگر در حالت باطری اورکلاک کنید جهت آسیب نرسیدن به قطعات پرفورمنس به شدت افت میکنه این عمل رو وقتی انجام بدید که میخاید بازی کنید همچنین میتونید یه پروفایل برای خودتون بسازید تا هر وقت خاستید با یه کلیک گرافیکتونو اور کلاک کنید جهت اموزش ساخت پروفایل اینجا برید

REGISTERED USER
17-02-2008, 13:06
نکنید این کارا رو ... سیستم آسیب میبینه و از گارانتی هم خارج میشه !

Mojtaba N87
17-02-2008, 20:42
آره! اگه بفهمن از گارانتی خارج میشه! نمی ارزه

M.Z.Y
18-02-2008, 01:09
سلام

این کار توصیه نمیشه ، اصولا کسایی که میخواهند کارتشون رو اوور کنند بهتره برن سراغpc و کسایی هم که لپ تاپ دارند اول باید از بابت خنک شدن لپ تاپشون مطمئن بشن یا یه خنک کننده که زیر لپ تاپ نصب میشه در اول کار تهیه کنند...

hossputer7
27-04-2008, 19:30
واقعا محشر بود از 3400 به 5100 تا رسیدن انعتاف پذیری فوق الادهی این کارتا رو نشون میده اما همون طوری که دستمون گفتن دما چند درجهای بیشتر بالا نمیره پس میشه گفت رسیدن گرما به کیبرد و.... رو نداریم ولی با این اور کلاک دقیقا میشه به اندازه ی 8600 pc ازشون با خیال راحت کار کشید (چون دما بالا نمیره)

راستی انگار این کارتا ddr2 هستن اما فکر میکردم که drr3 ان (عجب)

ForceX
06-06-2008, 03:30
چه جالب شده اینجا .... :31:

سلام دوستان
والا من اتفاقی داشتم از اینجا رد میشدم دیدم این تاپک دوباره بالا اومده
خب خیلی خوبه:31:
ولی چه قد پست متفرقه داره رجیستر جان برس به داد این توپیک:31:
خوب دوستان من چند مدتی که نبودم یه کارایی کردم که لپ تاپ یکم خر تر کار کنه و داغ هم نکنه به این راحتی ها فقط بگم منظور از پایین اومدن دمای گرافیک نیست فقط نمیزاره لپ تاپ داغ شه ولی سی پی یو و هارد رو خوب خنک میکنه

بخونید اینجا رو تا متوجه شید عکسم داره:31:

به به عجب چیزیه این 30 تومن بیشتر نیست ولی عین اینه که یه کولر بزارن زیر لپ تاپ خنک خنک
اقا تبلیغ نشه ولی من از یکی از نمایندگی های دریا کامپیوتر تو اصفهان خریدم خود تهران نداشت ولی گفت میاریم طی یکی دو هفته اخیر
اگه خاستید بخرید چیز خوبیه هم لپ تاپ قشنگ زیر دستته هم سبکه هم تو جیب جا میشه:31: بی صدا هم هست:20:
اینم چندتا عسک :31: از مال خودم حیف که خمیر سیلیکون خوب تو دستم نیست وگرنه سیپی یو رو هم اور میکردم تا قشنگ بشه عین 1530:31:

REGISTERED USER
06-06-2008, 10:11
آره اون تاپیک رو دیده بودم توی نوت بوک ریوو ... محصول جالبی بود مشکل اینه گیر نمیاد اینور !