PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در ليميتيد كردن يوزر

Mr.Mohamad
28-10-2005, 22:49
سلام دوستان من مي خوام كه در محيط يه يوزر ليميتيد شده نزارم كه فرمان پرينت بدند و همچنين نتونند كه پرينتر ادد كنند و تحت هيچ شرايطي نتونند پرينتر رو به كار بندازند . اگه كسي مي تونه كمك كنه.

M E H D I
28-10-2005, 23:15
سلام

من اين رو ميگم شايد به دردتون بخوره. براي اين كه نتونن ادد كنن. اما واسه اينكه نتونن استفاده كنن راهي نمي دونم. شايد اگه بگردي همونجا پيدا ميكني.

ميري تو Run و مي نويسي gpedit.msc
بعد ميري تو اين بخش:
User configuration>> administrator templates>> control panel>> Printers
بعد اونجا پنجمي و ششمي رو enabled كنيد.

با اين كار نمي تونن ادد يا حذف كنن.

تشكر

mpsjavad
28-10-2005, 23:17
با سلام ..

دوست من محمد جان شما ميتونيد از نرمافزار Win Contorol 2004 استفاده كنيد و انواع محدوديت ها رو بزاريد من جمله محدوديت هايي كه نام برديد ... ( حجم نرم افزار حدود دو مگابايت هست و در سايت P30world.com با يك جستجو ساده قابل رد گيري است )

...
..
.

Mr.Mohamad
29-10-2005, 00:07
از راهنايي هاي شما متشكرم برم امتحان كنم تا ببينم چي ميشه

Mr.Mohamad
29-10-2005, 00:14
سلام من اون برنامه ايي رو كه معرفي كردي پيدا نكردم اگه ممكنه نام كاملش رو بگو يا لينك بديد . ممنونتون ميشم

digitalbass
29-10-2005, 00:29
با سلام
شما از چه ویندوزی استفاده می کنید؟اگه از ویندوز 2000 یا اکس پی استفاده میکنید .شما می تونید با استفاده از تب security به یوزر اجازه ندید کاری بکنه .توجه داشته یاشید که باید شما از فرمت NTFS استفاده کنید.بر روی Printer مورد نظر راست کلیک کنید.
گزینه proprtiseتب security .
در مورد premissonها یه مقاله میزارم انشاءالله.

mpsjavad
30-10-2005, 07:17
با سلام ..

:: محدود كردن دسترسي به تنظيمات سيستم به كمك Win Control 2004 v6.128.0.0 :: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته همون مراحلي كه جناب مرگ موش توضيح دادند رو بدون زحمت و تنها با چند كليك ميتونيد فعال يا غير فعال كنيد + امكانت بيشمار ديگه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).....

موفق باشيد .

babi
01-11-2005, 21:20
یه سوال داشتم گفتم تاپیک جدید نزنم و همین جا مطرح سازم
حالا اگر بخواهیم همین مسئله ایی که محمد گفته را برعکس کنیم آیا امکانش هست ؟
یعنی Limted باشیم و بخواهیم توی تنظیمات Admin دستکاری کنیم ؟

Amir_P30
01-11-2005, 22:02
یه سوال داشتم گفتم تاپیک جدید نزنم و همین جا مطرح سازم
حالا اگر بخواهیم همین مسئله ایی که محمد گفته را برعکس کنیم آیا امکانش هست ؟
یعنی Limted باشیم و بخواهیم توی تنظیمات Admin دستکاری کنیم ؟

اون زمان شما بايد پسورد ادمين رو بدست بياوريد يا اين كه داشته باشيد
در غير اين صورت فكر نكنم بشه!!!