PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دكل هاي ايرانسل

smm7285
16-02-2008, 11:45
با سلام خدمت دوستان عزيز
من شنيدم اين دكل هايي را كه جديدا شركت ايرانسل داره ميزنه(حتما نمونه اش رو تو شهرتون ديديد.) كه شايد هم يكيش رو تو خونتون زده باشن!!!! شنيدم كه براي سلامتي ضرر داره!!! آيا كسي اطلاعاتي در اين مورد داره؟
ممنون از راهنماييتون

sada
16-02-2008, 22:39
میگم این دکل قد کوتاه ها رو میگی که 2 تا جعبه مثل باند ضبط اون بالاش داره؟
ولی کلا فکر کنم اگه ضرر داشت اجازه نمی دادن

jamali
16-02-2008, 22:42
نه نداره ، البته کم داره!
اون ها دکل (bts) هایی هستن که به مراتب از مخبرات ضعیف تر هستند ...

hessam_sz
16-02-2008, 22:59
ما رو خونمون گذاشتيم من خيلي تحقيق كردم قبل از اينكه بذاريم ولي تمام كساني كه من ازشون پرسيدم گفتند ضرر نداره چون bts هستند و با آنتن هاي همراه آخر هم فرق داره.
در ضمن اون يكم ضرري هم كه دوستمون گفتند در صورتي هست كه فاصله تا فرستنده آنتن از 5 متر كمتر باشه .
نكته ديگه اينكه كساني كه دقيقا زير آنتن قرار دارن اصلا تحت تاثير امواج نيستند و اگر خطري هم باشه واسه همسايه هاست كه گفتم اگر فاصله 5 متر رعايت شده باشه مشكلي مشكلي نيست.

kiarash3500
16-02-2008, 23:28
چقدر پول گرفتين؟
اگه پشيمون شدين راهي داره تا ورش دارن؟

am_merman01
17-02-2008, 02:24
سلام خدمت دوستان عزيز
اگه بخواي به مسئله ضررش فكر كني حتي كابل هاي تلفن و از اونم بدتر كابل هاي برق هم براي سلامتي ضرر داره چه برسه به امواج ماكرو ويو كه ضرر اندر ضرره . ولي در كل انقدر از اين چيزاي ضرر دار تو زندگي ماشيني زياد شده كه بدن ما بهشون عادت كرده .

hessam_sz
17-02-2008, 09:39
سلام خدمت دوستان عزيز
اگه بخواي به مسئله ضررش فكر كني حتي كابل هاي تلفن و از اونم بدتر كابل هاي برق هم براي سلامتي ضرر داره چه برسه به امواج ماكرو ويو كه ضرر اندر ضرره . ولي در كل انقدر از اين چيزاي ضرر دار تو زندگي ماشيني زياد شده كه بدن ما بهشون عادت كرده .

در تاييد حرف شما اصلا امواج همين موبايلي كه هر روز دستمون ميگيريم صدها برابر خطرناكتر از امواج خود bts هاست.
در ضمن اگر دقت كرده باشين آنتن هاي ايرانسل خيلي نزديك به هم نصب شدن ومعنيش اينه كه فركانس كمتري ايجاد ميكنند نصبت به آنتن هاي همراه اول و تاليا.
من يه مقاله خونده بودم واقعا منبعش يادم نيست فكر كنم روزنامه خراسان نوشته بود.
نوشته بود به گزارش سازمان بهداشت جهاني تاحالا كسي در اثر امواج bts دچار سرطان و مرگ نشده و اگر شخصي 30000 سال عمر كنه و تمام عمرش تحت تاثير bts باشه فقط 30 روز از عمرش كم ميشه.

hessam_sz
17-02-2008, 09:50
چقدر پول گرفتين؟
اگه پشيمون شدين راهي داره تا ورش دارن؟

حالا چيكار داري ما چقدر گرفتيم؟:20:
ببين مبلغ قرارداد در شهر هاي مختلف و در محله هاي مختلف متفاوته.
ولي اونطوري كه من شنيدم از سالي 2 ميليون شروع ميشه تا سالي 6 ميليون .
معمولا قرار دادها 5 ساله تنظيم ميشه و شخص طرف قرار داد ميتونه بعد از اتمام قرارداد تقاضا بده آنتن رو جمع كنن و. طبق قرارداد اونها موظف اند خونه طرف رو مثل روز اول تحويل بدن.
اما اگر زودتر از اتمام قرار داد هم بخواي آنتن رو جمع كنن مثلا اگر 85/11/26 قرارداد بستي بايد يك ماه قبل از 86/11/26 بهشون اطلاع بدي و يك مبلغ به عنوان خسارت از اجاره شما كم ميشه و آنتن رو جمع ميكنن.
در ضمن هر سال 20% به مبلغ قرارداد سال اول اضافه ميشه.

hessam_sz
17-02-2008, 09:54
ولي دوستان بهتون پيشنهاد ميكنم اگر اومدن در خونتون گفتن ميخوان آنتن بذارن حتما قبول كنيد چون همونطور كه گفتم كساني كه دقيقا زير آنتن هستند تحت تاثير امواج نيستند.پس اگر شما نذاريد همسايه كناري ميذاره و اينطوري هم تحت تاثير امواج قرار ميگيرين هم پول رو از دست ميدين!!

shazdeh23
18-02-2008, 01:16
خودشونو مسخره کردند.
هیچ ارگانی هم نیست که بر این آنتنها نظارت کنه. تمام شهر شده از این آنتنهای BTS
مدتی زیباسازی شهر بهشون گیر میداد ولی انگار دیگه زیاد کار نداره!
تنها راهش هم Joint کردن تمام شبکه های تلفن همراه هستش.
یعنی ایرانسل و همراه اول و تالیا از یک آنتن استفاده کنند.
البته این طرح رو شرکت مخابرات ارائه داد ولی ایرانسل استقبال نکرد!
که با این کار هم مضرات این آنتنها کم میشه و هم شهر پر از آنتن BTS نمیشه.
یا حق

mohammad hamed
18-02-2008, 10:05
اگه میشه یه عکس ازش بزارید

hsn
18-02-2008, 20:05
در اينكه اين آنتنها و كلا امواج براي سلامتي انسان مضر هست شك نكنين ولي بقول دوستمون فردا اگه يكي از همسايه ها يا هم محلي هاتون اومد و جون خودشو فداي پول كرد اونوقت فقط ... سوزيش واسه من و شما ميمونه...چه فرق ميكنه آنتن تو خونت باشه يا سر كوچه تون هر جفتش واسه انسان خطرناكه.......در ضمن اگه نبود پس چرا اپراتورهاي ديگه تو دنيا حق نصب آنتن تو منازل رو ندارن؟؟؟؟

ar.behnam
18-02-2008, 21:06
سلام
آقا من یه چیز عجیبی دیدم تو گوشیم
کسایی که توی اصفهانن میدونن که فاصله خیابان امام خمینی تا میدان آزادی چیزی حدود 8 کیلومتره
چند روز پیش یه لحظه رو گوشیم زد میدان آزادی خیلی تعجب کردم
چنین چیزی میتونه باشه؟ این همه برد؟!!

hessam_sz
18-02-2008, 21:59
سلام
آقا من یه چیز عجیبی دیدم تو گوشیم
کسایی که توی اصفهانن میدونن که فاصله خیابان امام خمینی تا میدان آزادی چیزی حدود 8 کیلومتره
چند روز پیش یه لحظه رو گوشیم زد میدان آزادی خیلی تعجب کردم
چنین چیزی میتونه باشه؟ این همه برد؟!!
اين كه چيز عجيبي نيست من تو جاده مشهد چناران كنار تابلوي چناران 20 كيلومتر واستاده بودم رو گوشي نوشته بود چناران.حتي بهضي جاها اگر محيط باز باشه مثلا بالاي كوه تا فاصله 40 كيلومتر هم جواب ميده من اين رو خودم در جاده ميانه به خلخال ديدم .بعد از اين كه از ميانه به سمت خلخال رفتيم آنتن قطع شد ولي 40 كيلومتر كه دور شديم و جاده رفت بالاي كوه دوباره از ميانه آنتن گرفت.

hessam_sz
18-02-2008, 22:20
اگه میشه یه عکس ازش بزارید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ar.behnam
20-02-2008, 00:33
ایول خیلی تریپ بود
نمیشه یکیشا رو خونه ما نصب کنن ؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezasat
20-02-2008, 23:45
ایول خیلی تریپ بود
نمیشه یکیشا رو خونه ما نصب کنن ؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی شماره این یارو نصاب را ندارید که یکی هم بیاد توی خونه ما نصب کنه؟

ar.behnam
21-02-2008, 13:34
کسی شماره این یارو نصاب را ندارید که یکی هم بیاد توی خونه ما نصب کنه؟
عکسهارو نگا کن
یه شماره هستش ماله مواع اضطراری
بهش زنگ بزن :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
0935175

rezasat
23-02-2008, 14:37
عکسهارو نگا کن
یه شماره هستش ماله مواع اضطراری
بهش زنگ بزن :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
0935175
این شماره ارور میده

hessam_sz
23-02-2008, 15:23
این شماره ارور میده
آره منم بهشون گفتم ميگن هنوز راه نيافتاده

amin-se
23-02-2008, 23:41
حسام جان بابت عکسها واقعا ممنون ...

hessam_sz
24-02-2008, 08:52
حسام جان بابت عکسها واقعا ممنون ...
خواهش ميكنم قابل نداشت

Tornado2800
25-02-2008, 01:39
قابل توجه دوستانی از بعضی از رفقا شنیدم کسایی که دوست دارن دکل براشون نصب بشه !

یه شماره ای بود که گفتن باید تماس بگیری .. توی سایت یا هستش فکر کنم البته !!
که میان سنجش می کنند اصلا واقعا اگه نیاز باشه یا منطقه جای مناسبی بود دکل رو قرار بدن....

یا حق.

Royce
27-02-2008, 19:28
مرسي حسام جون بابت عكسها

hessam_sz
28-02-2008, 17:18
مرسي حسام جون بابت عكسها

خواهش ميكنم كاري نكردم كه

TempesT
03-03-2008, 17:48
خودشونو مسخره کردند.
هیچ ارگانی هم نیست که بر این آنتنها نظارت کنه. تمام شهر شده از این آنتنهای BTS
مدتی زیباسازی شهر بهشون گیر میداد ولی انگار دیگه زیاد کار نداره!
تنها راهش هم Joint کردن تمام شبکه های تلفن همراه هستش.
یعنی ایرانسل و همراه اول و تالیا از یک آنتن استفاده کنند.
البته این طرح رو شرکت مخابرات ارائه داد ولی ایرانسل استقبال نکرد!
که با این کار هم مضرات این آنتنها کم میشه و هم شهر پر از آنتن BTS نمیشه.
یا حق
تا اونجایی که بنده از شرکت اطلاع دارم دلیل اینکه ایرانسل اوایل از این طرح استقبال نکرد این بود که رو این سایتهای موجور امکان نسبت تجهبزات سایر اپراتورها نیست و مخابرات طبق ممول میخواست پول مفتکی به جیب کنه.

eng.mehrdad
30-04-2008, 00:20
دوستان توان Bts از یه طرف و توان آشکار سازیه امواج به وسیله موبایل شما هم یه طرف ، بنا بر رابطه توان در میحط ایده آل ، به ازای افزایش فاصله ، توان "به توان دو افزایش فاصله" کم میشه یعنی:
1/4 1/8 1/16 1/32 , ...
همین طور که میبینید ، توان به سمت صفر میل میکنه ولی هیچ وقت به صفر نمیرسه (اصل نامیرا بودن امواج الکترو مغناطیسی) یعنی از نظر علمی هر Bts در جهان ، بردی برابر بینهایت داره ! به عبارت دیگه شما میتونید به هر Bts در کره زمین و کرات احتمالی دیگه (!) وصل بشید و ارتباط برقرار کنید .
ولی در عمل دستگاه های ساخته دست بشر ، قدرت آشکارسازی امواج محدودی دارن ، یعنی اگر توان موج ورودی بهشون از یه مقداری کم تر یشه عملا تشخیصش نمیدن ، این مشخصه در واقع همون چیزیه که به آنتن دهی در بین عوام معروف شده . از طرف دیگه در عمل و واقعیت ، در طبیعت اجسامی (همه فلزات!) هستن که موج رو جذب میکنن، پس نمیشه گفت که این اصل در عمل هست.
این اصل در خلا صادق هست (دلیلش این عکس هایی که از نقاط دور فضا میگیرن)
سوالی هست ؟ در خدمتم ...

arman4459
30-04-2008, 19:55
حسام جان ميخواستم بپرسم از طرف ايرانسل هر چند يك بار براي كارهاي نگهداري و تعميراتش ميان ضمنا هزينه برقش از كنتور شماست يا يك كنتور جدا داره