PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي در مورد قفل گذاري روي سي دي+درخواست برنامه

Arashpc
16-02-2008, 03:21
با سلام خدمت دوستان p30 من ميخوام رو سي دي قفل بزارم اكثر برنامه هاي قفل گذار قفلشون با كلون و الكل و غيره ميشنه

چه راهي دارم كه بتونم قفل روي سي دي بگذارم و با برنامه هاي قفل شكن مثل كلون سي دي و يا الكل و غيره نشه قفلشو شكست

اگه برنامه اي هست هم لطفا معرفي كنيد و نيز يه راهنمايي كلي در اين مورد ميخوام

متشكرم پيشا پيش :20:

aydin_eb7777
17-02-2008, 19:01
شما باید از قفلهای ترکیبی استفاده کنی.
یعنی اینکه از چند نرم افزار استفاده کنی که هنگام کار کردن با آنها تداخلی در اجرای صحیح دیگر برنامه ها ایجاد نشه :)
مثلاً:
1- UltraIso
2-TZEPXpress
3-Tz Copy 1.55
4-WTM CD Protect
5-Easy Audio lock1.1
6-NotePad
7-MMB4.9.6
8-Clone 4.22
می تونی با استفاده به ترتیب از این لیست قفلی بزاری که شکسته نشه، طوری که اگر هم ایمیجی هم توسط کلون یا الکول یا هر چیز دیگه بشه گرفت . چیزی داخل ایمیج نباشه :)
امیدوارم راهنمایی خوبی باشه
این لیستیکی که گفتم بهترین راه قفل گذاری برای سی دی و دی وی دی هایی که به صورت دیتا ساخته شدن هستن.
یادت نره از همشون واسه قفل گذاری استفاده کن :)
موفق باشی :)

Arashpc
25-02-2008, 09:15
با سلام مرسي از پاسخ شما

سوالي كه حالا دارم اينه دوسته عزيز شما اين برنامه ها رو نام برديد من يكي دوتاشو واسه شكستن قفل ميشناسم ميشه يه مختصر از كار بقيه هم بگيد كه چيكار ميكنن؟ يا مثلا آموزشي كه راهنماييم كنه مثلا لينك تاپيكي ، سايتي و يا پي دي افي و اگر خودتون لطف كنيد هم ممنون ميشم

پيشا پيش سپاسگذارم

aydin_eb7777
25-02-2008, 20:52
با سلام خدمت شما.
ببینید چند تا از این برنامه ها برای قفل شکنی استفاده می شه ولی می شه از اونها مثل واکسن استفاده کرد.
یعنی از خود این برنامه ها برای قفل گذاری استفاده کرد.
من یک فیلم آموزشی حاضر کردم ولی حجمش خیلی بالاست چون طولانی و کاملاً مفیده به خاطر همین نتونستم آپلود کنم.
ولی سعی می کنم یک پی دی اف بسازم:)

1- UltraISo برنامه ای برای ساخت ایمیج
2-TZEPXpress برای این استفاده می شه که اگر کسی از سیدی اطلاعاتی را داخل هارد کپی کنه اجازه اجرا نده و پیغام سی دی اورجینال نشان بده.
3-Tz Copy 1.55 برای ایجاد پنج قفل مختلف از جمله ایجاد حجم مجازی و تراک صوتی
4-WTM CD Protect برای ایجاد بد سکتوری روی سی دی که قابل رایت نباشه
5-Easy Audio lock1.1 ایجاد تراک 0 و تراک بالای صوتی در حد 99 تراک
6-NotePad برای ویرایش CUE که کمک زیادی می کنه تا سی دی هنگام رایت با دادن اطلاعات اشتباه مانع رایت سی دی بشه.
7-MMB4.9.6 برای ساخت برنامه های اجرایی مانند اتوران
8-Clone 4.22 برای رایت ایمیج قفل دار بر روی سی دی که دیگه قابل رایت دوباره نباشه .

موفق باشید.

xx750
26-02-2008, 11:20
6-NotePad برای ویرایش CUE که کمک زیادی می کنه تا سی دی هنگام رایت با دادن اطلاعات اشتباه مانع رایت سی دی بشه.
واقعا فایل CUE را چطور باید ویرایش کرد تاسی دی هنگام رایت با دادن اطلاعات اشتباه مانع رایت سی دی بشه؟ !!!!

Arashpc
27-02-2008, 17:03
مرسي و ممنون از لطفتون - منتظريم