PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار مخفی و قفل میخام

abbas13677_2005
28-10-2005, 15:16
دوستان کسی میدونه کدام نرم افزار خیلی خوب برای مخفی کردن فایل ها و پسورد گذاشتن رو اونها کار میکنه؟
;)

djdavood
28-10-2005, 22:04
نرم افزار hf xp ( hide folder xp براي ايكس پي و protect Z براي 98 خيلي خيلي خوبه با پسورد هم هست :biggrin:

abbas13677_2005
29-10-2005, 05:02
به p30world خوش آمدید و از شما ممنونم

mostafaeshghi
29-10-2005, 20:10
من ميگم كه File Lock را امتحان كن مشتريش ميشي خفن.

برنامه به طور كلي فايل يا فولدر را يا دسترسي محدود ميكنه يا كلا مخفيش ميكنه در هر دو صورت فرد نه ميتونه فايل يا فولدر را ببينه و يا پاك كنه.

بعد ميتوني روي خود برنامه هم پسورد بگذاري كه كس ديگه اي به جز شما استفاده نكنه.

من كه استفاده كردم و ميكنم و خيلي راضيم در ضمن من از از اينجور برنامه ها زياد استفاده كردم هيچ كدوم به پاي اين نميرسه.

مطمئن باش

براي يك بار هم شده به خاطر من امتحان كن ببين چه جوريه؟

اگر اطلاعات يا چيز ديگه اي در اين زمينه خواستي من در خدمتم.

اين هم لينك جديدترين نسخه ي برنامه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي شايد از اين نسخه از برنامه خوشت نياد چون كه يه كم گيج كننده است بايد يه كم كار كني تا راه بيفتي اگر با همين راحتي كه هيچي ولي اگر سختته من ميگم با نسخه ي يكي مانده به آخرش كار كن خيلي راحته كار كردن باهاش

اين هم اطلاعات كامل از برنامه از سايت سازندش

mostafaeshghi
29-10-2005, 20:12
در ضمن در صفحه ي اصلي سازنده ي اين برنامه ميتوني انواع ديگه از مخفي كننده ها و قفل كننده ها را پيدا كني

صفحه ي سازنده

مثلا قفل كردن دسكتاپ يا مثلا قفل كردن اينترنت و ...

ooje_asman
29-10-2005, 23:45
خود ویندوز xp این امکان رو داره که رو پوشه قفل میذاره و کسی هم نمی تونه واردش بشه البته NTFS میخاد

baba barghi
31-10-2005, 11:43
سلام مصطفی جان
من یه سوال دارم
می شه با برنامه ی فایل لوک کل فولدرهای انتخابی رو رمز دار کرد منظورم اینه که نخواد تک تک فولدر انتخاب کنی و رمز انتخاب کنی و من می خوام بدونم می شه با برنامه ی فایل لوک مثلا 400 فولدر رو یک جا رمزی کرد؟

ممنون
بای

mohammad hamed
31-10-2005, 13:24
من که چند ساله دنبال این برنامه ها گشتم که بهترین هاش Folder Guard 7.6 Pro و Hide Secret Folder است .Hide Secret Folder فرمت فایل را جوری عوض میکنه که هیچ سیستم عاملی قادر به شناسایی آن نیست

mostafaeshghi
31-10-2005, 16:42
بنده همانطور كه عرض كردم اين برنامه فايل يا فولدر را يا دسترسي محدود ميكنه (يعني در موقع وارد شدن به فولدر يا اجرا كردن فايل ارور دسترسي محدود ميده و مانع ميشه) يا مخفيش ميكنه كه توسط هيچ برنامه اي قابل رويت نيست و تنها با فرمت كردن درايو فايل يا فولدر پاك ميشه.

براي 400 فولدر هم ميتوانيد همه را به يك فولدر تبديل كنيد و اون يك فولدر را مخفي يا دسترسي محدود كنيد.

اگر متوجه نشديد بگيد كه بيشتر توضيح بدم

در ضمن در جواب محمد حامد بايد بگم كه من هم مانند شما خيلي از اين برنامه ها را امتحان كردم ولي به اين نتيجه رسيدم كه خيلي از برنامه ها خوب هستند ولي فايل لوك از همشون بهتر و راحتتر هست.