PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز !!!

FaithForce
15-02-2008, 22:51
سلام

میگم بچه ها لپ تاپ مثل کامپیوتر بایوس نداره من بوت اولیه رو بزارم رو سی دی رام و بعدش سی دی بزارم و نصب کنم ... من میخام اول ویندوز xp قبلی رو پاک کنم و یه جدیدشو نصب کنم باید چیکار کنم گیر کردم؟؟؟

REGISTERED USER
15-02-2008, 23:11
خوب ... یعنی نمیتونی از روی سی دی یا دی وی دی بوت کنی ؟ باید داشته باشه !!!

البته میتونی سی دی رو توی ویندوز بزاری و بعد قبل از نصب توی تنظیمات گزینه i want to choice my partition later رو تیک بزنی

FaithForce
15-02-2008, 23:16
سلام

نه نمیتونم با سی دی ویندوز بوت بشم ، در ضمن منظورتو نمیفهمم الان باید چیکار کنم خیلی لازم دارم..

REGISTERED USER
16-02-2008, 12:37
اصلا ویندوز داری که بتونی واردش بشی ؟

soheilsos
16-02-2008, 18:02
:8::8: در اول بهتره بگی مدل دستگات چیه تا بشه بهتر کمک کرد در ضمن اکثر دستگاه ها در اول نشون میدن که چه دکمه ای رو بزنی boot رو عوض کنی:10::10:

FaithForce
16-02-2008, 18:13
سلام وممنون دوستان

آره من ویندوز دارم حالا میخوام فرمتش کنم و یکی دیگه نصب کنم...

در ضمن دکمهf8 هم که میزنم وارد بوت سی دی رام نمیشه ، مدل دستگاه هم toshiba satellite m45-s359

REGISTERED USER
17-02-2008, 10:59
کی گفتهاینطوری وارد بوت میشه ؟ اولا با دکمه f10 یا f12 هست اونم روی بعضی مدل ها

بهتره با دکمه F2 یا del امتحان کنی موقع بوت و وارد setup بایوس بشی و از اونجا boot sequence رو عوض کنی

ZEDEHAL DEGE
15-03-2009, 06:39
سلام من رو لپتاپم ویستا اورجینال نصبه وقتی سرویس پک یک رو نصب میکنم بعد از نیمههای کار اونجا که میگه ولکام و میخواد صفحه دسکتاپ رو باز کنه یهو یه پنجره کامل صفحه ای باز میشه و یه ارور قرمز گنده روش نوشته و بالای پنجره هم نوشته که نمیتونه فایل ریکاوری رو از تو درایو سی بخونه یکی بهم گفته باید یه گزینه ای رو یه جا تیک کنم تا بشه ویندوز نصب کرد لطفا راهنماییم کنین.
مشکل دیگم اینه که خواستم xp sp3 رو نصب کنم که همون اول نمیتونه هیچ درایوی رو واسه نصب شناسایی کنه این رو هم کمک کنین ممنون میشم
سیستمم هم asus f3sg هست با ویندوز ویستا هوم پرمیم.
کمک plz