PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Ship Storm
13-09-2007, 16:19
كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود در این تاپیک قابل پیگیری می باشد

ma.fardbastani
10-10-2007, 15:09
سلام
اصلا چجوری میشه لینک فایل رو پیدا کرد که دانلود کنیم ؟

soroosh20
22-01-2008, 13:00
سلام . محمد جان روشی که می گی اشتباهه چون من از تو history فایل اصلی ایران سیما رو می کشم بیرون مثلآ 5 mb هستش اما وقتی با روش شما می خوام دانلود کنم می شه 180 mb تازه معمولآ هم تا نصفه بیشتر دانلود نمی شه .یه مشکل دیگه این فایل رو فرمت dat هستش تو internet temprary ke می رم روش کلیک می کنم با مدیا پلیر می خونش اما تو هار که کپی می کنم نمی خونه .اگه می شه کمکم کنید .من مطمئنم اون فایلی که می گم همون فایلیه که همه دنبالش هستیم .ولی نمی دونم با چی بازش کنم. لطفآ راهنماییم کنید

shahedi
25-01-2008, 20:14
سلام
با توجه به اين كه شايد دوستان سوالاتي درمورد نرم افزارهاي مديريت دانلود داشته باشند براي پراكنده نبودن سوالات و دسترسي راحت تر و شلوغ نشدن انجمن معرفي نرم افزار لطفا سوالات خود را فقط و فقط در اين تايپيك مطرح و از پرسيدن سوال در بخش معرفي جدا خودداري كنيد.:11:
با تشكر:31:

تایپیک های مدیریت دانلود های معروف در این انجمن (جهت دریافت آخرین نسخه با کرک)

Internet Download Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Internet Download Accelerator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Download Accelerator Plus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FlashGet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Orbit Downloader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mass downloader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Getright ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Carl
26-01-2008, 16:53
دوستان آیا راهی هست که فایلهایی که کامل دانلود نشده رو استفاده کرد؟مثلا فیلمها رو
برو به مسیر زیر:

C:\Documents and Settings\user\Application Data\IDM\DwnlData\user

بگرد دنبال فلدری که به اسم فایلی (که می‌خواستی دانلود کنی) هست ، برو توش و پسوند فایل اصلی رو (اگه نداره) بهش اضافه کن؛

برای فیلم‌ها خوب جواب می‌ده :8:

برای آهنگ‌ها همین طور :8:

برای فایل‌های اجرایی اصلن :2:

برای فایل‌های فشرده از WinRAR استفاده کن :46:

طریقه ی نصب پچ روش چه جوریه؟

شما فایل IDM.Patch.Retail.5.xx.UnReal.rar رو از پایین همین پست بگیر.

برنامه رو پچ کن، بعدش IDM رو اجرا کن، اگه گفت سریال اشتباهه یا همچین چیزی

با هر اسم و ایمیلی که می‌خوای و سریال زیر برنامه رو رجیستر کن:

11111-22222-33333-44444

اگه بعد از چند روز از کار افتاد باز هم همین کارها رو تکرار کن :46:

سلام
من میخوام فایل ها رو طوری تنظیم کنم که به طور نوبتی و بعد از تموم شدن شماره یکی که خودم مشخص کردم بره سراغ دومی و ادامه ...
اگه میشه با عکس توضیح بدید ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیح: اول از منوی دانلودها گزینه زمان‌بند رو انتخاب کن

بعد تنظیمات رو به دلخواه خودت تغییر بده

گزینه‌ی "زمان شروع دانلود" حتمن تیک داشته باشه

زمان مورد نظرت رو انتخاب می‌کنی

اگه می‌خوای هر روز دانلودها انجام بشه "روزانه"

و اگه می‌خوای یه بار دانلود بشن "یکبار درتاریخ..." رو تیک بزن ((لازمه این همه توضیح؟!!!

بقیه هم که کاملن مشخصه کارشون

توضیح:

اما صف دانلود : قبل از هر کاری باید فایل‌هایی رو که می‌خوای دانلود بشن انتخاب کنی

روی هر کدومشون که می‌خوای دانلود بشن راست کلیک > افزودن به صف اصلی دانلود

بعدش تو پنجره زمان‌بند با استفاده از کلیدهای 1و2 فایل‌ها رو جابه‌جا کن و اونایی رو که نمی‌خوای، با دکمه 3 پاک کن

در قسمت 4 تعداد دانلودهای همزمان مشخص کن

بعد از همه‌ی تنظیمات روی دکمه 5 (اجرا) کلیک کن.

: مچم درد گرفت چقدر تایپ کردم

مشکلی بود در خدمتیم :20:

Kurosh
16-02-2008, 16:32
سلام ، در مورد IDM دو تا سوال داشتم:

سوال اول ... من IDM 5.12 Build 7 استفاده می کنم...بعد از نصب این نسخه ، فایل ها رو با گزینه ی Download With IDM اکسپلورر نمی تونم دانلود کنم ، با این ارور مواجه میشم:

که چه Yes رو بزنم و چه No ، در هر صورت IDM باز نمیشه...یعنی نمیاد بالا...

سوال دوم رو قبلا" تو معرفی پرسیدم ، که خب باید اینجا بپرسم ، پس می پرسم! :

Bueil های جدیدتری که میان رو از طریق آپدیت بگیرم؟ یا لینک هایی که اینجا معرفی میشه رو دانلود کنم؟
آخه از طریق آپدیت آسون تره ، ولی Trial هستن همشون...

ممنون

shahedi
16-02-2008, 16:42
سلام
درمورد سوال اولتون شما از درایو C می خواین دانلود کنید این مشکل مربوط هست به صفحه ی سایت و مشکل IE با اسکریپتش فکر می کنم یکی از وصله ها البته براتون اگر پیدا کردم می ذارم را نصب کنید البته شایان ذکر است برای سایر مدیریت دانلود ها پلاگین مریوطه را باید دانولد کنید.
ولی بهتره از miror برای اون نرم افزاری که می خواین استفاده کنید.
درمورد سوال دومتون چون شما نسخه را به طور قانوی نخریدید اگر به روز رسانی را از طریق خود نرم افزار انجام بدین دچار مشکل می شید لا اقل من که شدم بعدا پچ ها روش جواب نمی ده و... که بهتره اخرین نسخه ها را از همین جا یا هر جای دیگه دانلود کنید.البته از شما یک سوال داشتم IDM شما با سایت رپید باز مشکل نداره چون نسخه ای که من داشتم مشکل داشت و ارور می داد البته هنگام استفاده از قابلیت رزیوم ولی بر عکس IDA خیلی با سایت ها سازگاری بیشتری داره.

در ضمن بهتر IE7 را نصب کنید چون خیلی از مشکلات IE6 را نداره.

برای حل مشکل اولتون یک بار دیگه در حالی که مرورگر بسته هست قابلیت Integration را غیر فعال و مجددا فعال کنید.

mamad_chagho
16-02-2008, 16:50
من هم از Idm استفاده میکنم میخواستم ببینم چه طوری میشه سر ساعت مشخص یا هر وقتی که کامپیوتر روشن میشه یه فایل شروع به دانلود بشه؟

Kurosh
16-02-2008, 17:01
Shahedi جان ، ممنون از جوابت :

1-منظورتو از اینکه می خواید از درایو C دانلود کنین نفهمیدم ، هر لینک یا عکسی رو بخوام این جوری دانلود کنم این ارور رو میده
2-Mirror نرم افزار رو هم یه توضیح کوچولو بده ، یه کم خنگم من!
3-در مورد رپید باز ، با این نسخه امتحان نکردم ، ولی 5.11 که مشکل نداشت...با این هم امتجان می کنم خبرشو می دم ،
IDM فکر می کنم تنها نرم افزاری باشه که می تونه از رپیدشیر دانلود کنه ، نه؟ Flash Get هم می تونه؟
ضمنا" اینکه از کدوم نسخه ی IDM به بعد می تونیم از رپید دانلود کنیم؟ چون من به یکی از دوستانم گفتم می تونم با IDM از رپیدشیر فایل دانلود کنم ، گفت من هم IDM دارم ، ولی نمیشه...

در هر صورت ممنون بابت کمک هات...

من هم از Idm استفاده میکنم میخواستم ببینم چه طوری میشه سر ساعت مشخص یا هر وقتی که کامپیوتر روشن میشه یه فایل شروع به دانلود بشه؟
از طریق Schedule ، اون جا تنظیمات تاریخی و ساعتیش رو انجام میدین و Start رو می زنین...

بهنازی
16-02-2008, 22:22
با سلام دو تا مشکل داشتم ممنونم میشم جواب بدین :

1-من برنامه Offline Explorer Enterprise 4.5.2502 نصب کردم و چند تا سایت کوچک رو دانلود کردم ولی مشکلی که هست اینکه بعضی لینکها رو نمیاره و اصطلاحا miss شد و برای دیدن این لینکها دوباره باید کانکت بشم و روی لینک Download the missing link now and add it to the selected Project کلیک کنم تا این لینک رو هم به آفلاینها اضافه کنه حالا چجوری میشه همون اول کامل دانلود کنه و نیاز به این کارها نباشه؟

مشکل دوم کاملا فرق میکنه بعد چند دقیقه میگم

بهنازی
16-02-2008, 22:25
مشکل دوم :
چجوری میتونم از IDM کنم ؟
چون من قبلا با ورژن Version: 5.12 کار میکردم و خودش بعد از اتصال به اینترنت پرسید که میخواهید فارسی اضافه بشه یا نه ؟
حالا همون برنامه رو روی وینوز جدید زدم تو لیست زبانها هم فارسی وجود نداره؟و اون سوالو دیگه نپرسید.

ممنون میشم جواب بدین

shahedi
17-02-2008, 00:01
با سلام دو تا مشکل داشتم ممنونم میشم جواب بدین :

1-من برنامه Offline Explorer Enterprise 4.5.2502 نصب کردم و چند تا سایت کوچک رو دانلود کردم ولی مشکلی که هست اینکه بعضی لینکها رو نمیاره و اصطلاحا miss شد و برای دیدن این لینکها دوباره باید کانکت بشم و روی لینک Download the missing link now and add it to the selected Project کلیک کنم تا این لینک رو هم به آفلاینها اضافه کنه حالا چجوری میشه همون اول کامل دانلود کنه و نیاز به این کارها نباشه؟

مشکل دوم کاملا فرق میکنه بعد چند دقیقه میگم

سلام
اینکه بعضی لینک ها را نمی تونه دانلود کنه مربوط هست به مشکل همیشگی سرویس های خدمات دهنده ی اینترنت اما می شه برای هر دانلود توقف هم داشت و بقیه ی موارد را گذاشت بعدا دانلود شود زمانی که این برنامه را داشتم همه ی موارد را دانلود می کرد فقط در بعضی عکس ها مشکل داشت که با تلاش مجدد درست می شد.و یک مورد دیگه هم که ممکنه این مشکل ایجاد بشه سایتی هست که شما قصد دانلود کردن اونو دارید و قدرت اون سایت و شلوغ بودن و یا نبودنش و اینکه آیا باید یوزر نیم و پسورد بدید یا نه که البته این نرم افزار با مورد آخر یعنی یوزر نیم مشکلی نداره.

سوال دومتون فکر می کنم توی خود سایت برنامه زبان فارسی باشه از اونجا دانلود کنید. این امر همانطور که گفتید در اتصال های مختلف به اینترنت از شما سوال می شود.حالا ممکن است دیر تر اگر پیدا نکردید بگین براتون جست و جو کنم و بذارم فکر می کنم توی تایپیکش باشه حالا یه سر بزنید.
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])زبان فارسی

آقا کورش سلام
منظورتون از دانلود از رپید سیر با قابلیت رزیوم هست؟خیر چنین امکانی وجود نداره ولی اگر منظورتون بعد از اینکه Free را انتخاب کردید و اعداد را زدید هست بله هر مدیریت دانلودی می تونی من با IDA تست کردم تونست و با اکانت هم که مسلما می تونه.
اون کاری که گفتم را انجام دادید؟

Kurosh
17-02-2008, 00:10
من هم با ریزوم رو نگفتم ، با اکانت که 100 % میشه ، ولی چون DAP نمی تونست بگیره ، گفتم شاید فقط IDM می تونه!!

در مورد رپیدباز هم امتحان کردم ، میشه...دانلود میشه...با ریزوم...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینو امتحان کردم...

shahedi
17-02-2008, 01:24
من هم با ریزوم رو نگفتم ، با اکانت که 100 % میشه ، ولی چون DAP نمی تونست بگیره ، گفتم شاید فقط IDM می تونه!!

در مورد رپیدباز هم امتحان کردم ، میشه...دانلود میشه...با ریزوم...

اینو امتحان کردم...
ُسلام با تشکر از شما من که نگفتم نمی شه گفتم وسطش وقتی از رزیوم استفاده می کنم قبلا DC شده باشم مشکل پیدا می کرد در حالی که IDA خیلی راحت کارشو انجام می داد البته من همیشه با IDM مشکل دارم!

babak_deghat
18-02-2008, 17:18
سلام.من flashgetدارم و با آن از چند روز پیش شروع به دانلود یک فایل حدودا700مگابایتی کردم.امروز اومدم دیدم رو60%گیر کرده و جلوتر نمیره.چیکار کنم؟

shahedi
20-02-2008, 18:23
آیا سایتی که میخواهید ازش دانلود کنید از سایت های share هست؟

در این صورت شما مجددا به سایت رفته و مراحل را طی کنید و آدرس جدید را جایگیزین کنید من اکثرا درمورد سایت هایی مثل 2shared.com و... این کارو می کنم و به خوبی بقیه اش رو دانلود می کنه.

am2
20-02-2008, 18:45
و آدرس جدید را جایگیزین کنید من اکثرا درمورد سایت هایی مثل 2shared.com و... این کارو می کنم و به خوبی بقیه اش رو دانلود می کنه.
چطوري ميشه اين كار رو كرد؟؟؟
با IDM‌هم ميشه يا نه؟؟؟

shahedi
20-02-2008, 19:43
سلام روش کار بدین صورت است که شما حالت سازگاری با نرم افزار مدیریت دانلود با مرورگر مربوطه را غیر فعال می کنید سپس به سایت مورد نظر برید .چون تا اونجایی که یادمه IDM اصلا فرصت هیچ چیز رو نمی ده و فوری میره برای دانلود مثلا با مرورگر اپرا یا فایر فاکس(مدیریت دانلود اون مرورگر)شروع بع دانلود می کنید آدرسی که در پایین و یا کنار درج شده را کپی و جایگزین آدرس قبل کنید دانلود را هم که با مرورگر انجام می دادید متوقف کنید این امر درمورد همه ی مدیریت دانلود ها صادق است.
البته نه درمورد سایت چون Rapid برای اون سایت راه حل های دیگری است.
البته نمی دونم چه طوریه سایت هایی مثل نمونه ی بالا در ابتدا قابلیت رزیوم را دارند اما وقتی بخواهی ازش استفاده کنی!

babak_deghat
21-02-2008, 10:44
آیا سایتی که میخواهید ازش دانلود کنید از سایت های share هست؟

در این صورت شما مجددا به سایت رفته و مراحل را طی کنید و آدرس جدید را جایگیزین کنید من اکثرا درمورد سایت هایی مثل 2shared.com و... این کارو می کنم و به خوبی بقیه اش رو دانلود می کنه.

منظورتون رو نمیفهمم.فقط میدونم لینک مستقیمه....تو آدرس سایتش هم کلمه ی shareوجود نداره

shahedi
21-02-2008, 14:51
منظورتون رو نمیفهمم.فقط میدونم لینک مستقیمه....تو آدرس سایتش هم کلمه ی shareوجود نداره
دوست من منظورم سایت هایی هست که امکان رایگان آپلود را می دن چون به طور مستقیم امکان دانلود را نمی دن شما باید اول به سایت بری و مراحلی را بپیمایی و سپس دانلودکنی مثل Rapidshare یا 2shared شما اگه ممکنه لینکی که ازش دانلود کردید را در اینجا بذارید.

Oracle_Eldorado
21-02-2008, 22:06
ببخشید من یه مشکلی دارم :مشکل بنده اینه که وقتی میخوام یه لینک رو دانلود کنم ، لینکو میدم به IDM و شب میزارم خودش تا صبح دانلود کنه .
حالا مشکل اینجاست که با لینک های رپید شیر نمیشه .
چون بدون اکانت Resume نداره ، ارور میده که نمیتونه دانلود کنه .

یه مشکل دیگه هم هست :

ببخشید این اکانت شبانه اشکالی پیدا کرده ؟ ( صبانت رو میگم )
چون من 2 ، 3 شبه مشکل دارم .
یعنی شب IDM رو تنظیم می کنم که دانلود رو ساعت 15 : 3 شروع کنه و ساعت 45 : 6 تموم کنه .
ولی وقتی کامپیوتر رو روشن میزارم و میرم میخوابم ، صبح که بیدار میشم میبینم هیچی دانلود نکرده !

اینم از عکس های کارهایی که انجام دادم .
اگه جاییشون مشکل داره بگید :

تنظیمات قسمت Options در IDM :

تنظیمات قسمت Scheduler در IDM :

تنظیمات قسمت Connection ها در ویندوز :

اگه لینک ها مشکل داره بگید تا تصحیح کنم .
ممنون میشم کمک کنید .

mooli70
22-02-2008, 10:23
سلام oracle جان . از اینکه نمیتونم کمکت کنم شرمنده ام واقعا ولی تا جایی که میدونم و خودتم اشاره کردی لینک دانلود مرد نظرت support نمی کنه و resume نمیشه...!(خودمم نفهمیدم چه گفتم ) قربانت محسن احمدی!!!

[ali]
22-02-2008, 13:21
سلام بابا یک اکانت بگیر خیالتو راحت کن لینک ها رو از سایت رپید باز هم می توی بگیری که قابلیت رزیوم داره

بهتره عکس ها رو بذاری توی تگ ایمیج کسی اینجور سوالتو جواب نمی ده

babak_deghat
22-02-2008, 13:28
دوست من منظورم سایت هایی هست که امکان رایگان آپلود را می دن چون به طور مستقیم امکان دانلود را نمی دن شما باید اول به سایت بری و مراحلی را بپیمایی و سپس دانلودکنی مثل Rapidshare یا 2shared شما اگه ممکنه لینکی که ازش دانلود کردید را در اینجا بذارید.
نه مال اینجور سایتها نیست.مال یک سایت شخصیه و لینک مستقیم داره.اینهم آدرسش

farhadgeneral
23-02-2008, 14:20
سلام دوستان
من با Dap وقتی دانلودمیکنم خودش تموم نمیشه باید پسوندشو خودت برداری تا کار کنه میگن تو ورژنهای بالاتر این مشکل هل شده ورژن 8.6.2.4 دارم ولی کرک نشده کسی کرک اینو داره ؟

Kurosh
23-02-2008, 14:54
سلام دوستان
من با Dap وقتی دانلودمیکنم خودش تموم نمیشه باید پسوندشو خودت برداری تا کار کنه میگن تو ورژنهای بالاتر این مشکل هل شده ورژن 8.6.2.4 دارم ولی کرک نشده کسی کرک اینو داره ؟

اینجا که تاپیک درخواست کرک نیست...
ولی ، من از DAP 8.5 استفاده می کنم ، همچین مشکلی ندارم ، قبل ترش هم که از 7 یا 5 استفاده می کردم ، به چنین مشکلی نخورده بودم ...
واسه همه ی فایل ها همین جوریه؟

farhadgeneral
23-02-2008, 22:09
اره تو همشون این توریه ولی بیشتر تو فایل صوتی هستش !

shahedi
24-02-2008, 16:06
تعجب کردم رپید در حالت Free پهنای باند خوبی بده!
دوستان سرعتشون هنگام دانلود از رپید چه طوره؟

farhadgeneral
24-02-2008, 18:42
عالیه ! سرعت اینترنتت چنده 512 ؟ چطور از راپید شیر به طور Free با برنامه مدیریت دانلود داری دانلود میکنی!؟

mohamad.hejazi
25-02-2008, 13:32
تعجب کردم رپید در حالت Free پهنای باند خوبی بده!
دوستان سرعتشون هنگام دانلود از رپید چه طوره؟
سلام.
من صبانت دارم.
سرعت دانلودم تو رپید(البته شبانه)به 50 هم میرسه 40 هم دیگه کمتر نمیشه.:20:

Kurosh
25-02-2008, 16:40
منم با 128 و با IDM سرعتم حدود 18-19 است...
نسبت به لینک مستقیم ها و ... خیلی خوبه ، تقریبا" کل پهنای باند...
چون مثلا" از 4shared یا Mediafire بیشتر از 16 نتونستم بگیرم...

shahedi
25-02-2008, 18:49
درمورد پهنای باند خوب رپید نسبت به سایت های دیگه شکی نیست ولی بدیش اینه که باید دو برابر زمان دانلود فایل برای دفعه ی بعد صبر کنی.

چطور از راپید شیر به طور Free با برنامه مدیریت دانلود داری دانلود میکنی!؟
مگه شما نمی تونی؟ من از IDA استفاده می کنم دوستان گفتن با IDM هم می شه مدیریت های دانلود دیگه هم باید بشه!

farhadgeneral
25-02-2008, 19:48
نه نمیتونم من از برنامه Dap استفاده میکنم ولی نمیشه باهاش از راپیدشیر دانلود کرد میشه؟

Kurosh
25-02-2008, 20:10
بله ، قبلا" هم گفته بودم ! انگار فقط با DAP نمیشه ازش دانلود کرد...
به طور کلی من هم فکر می کردم بهترین دانلودره ، ولی وقتی IDM رو امتحان کردم ، نظرم به کلی عوض شد...
شما هم سعی کنید DAP رو بذارید کنار ، چون علاوه بر تجربه ی شخصیم ، از خیلیایی که قبلا" از DAP استفاده می کردن ، شنیدم که گفتن چندین ماه وقتمون رو با DAP تلف کردیم! اگه می دونستیم IDM و FLashget ی وجود داره ...

البته نظر و سلیقه ی هر کس واسه خودش محترمه ، ولی خب پیشنهاد دوستانه بود!!! :33:

farhadgeneral
25-02-2008, 23:28
تشکر از راهنمایی تون Idm ورژن جدیدشو دارم یه تست میزنم

Mahmood 882
26-02-2008, 11:40
از بزرگان انجمن خواهش میکنم اگر براشون مقدور هست تنظیمات کامل Idm رو برای استفاده بقیه دوستان

قرار بدن قبلآ از زحمتی که میکشن کمال تشکر رو دارم

x_2007
26-02-2008, 13:56
از بزرگان انجمن خواهش میکنم اگر براشون مقدور هست تنظیمات کامل Idm رو برای استفاده بقیه دوستان

قرار بدن قبلآ از زحمتی که میکشن کمال تشکر رو دارم

دوست عزیز شما در خواستتون رو اینجا مطرح کنید تا زودتر به جواب برسید:

shahedi
28-02-2008, 00:00
البته دو گانگی هایی هم درمورد DAP مبنی بر نصب بد افزار(spyware) روی سیستم ها هست البته من چون DAP را چند سال پیش امتحان کردن در مورد صحت این مطلب نمی تونم نظر بدم.
درمورد IDM تا زمانی که ازش استفاده می کردم یادمه قابلیت افزودن پلاگین را به صورت حرفه ای نداشت!!
اکنونش را دوستان بگن.به نظر من یک نرم افزار مدیریت دانلود علاوه بر فاکتورهای اساسی باید قابلیت افزودن پلاگین را هم داشته باشه.
IDA Plugin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته یک قابلیت خوبی که توی IDM هست دانلود درست و کامل ضمیمه هایی چون این انجمن است در حالی که توی IDA این امکان نیست!

دوستان درمورد مزیت ها و معایب نرم افزارهای مدیریت دانلودی که خودتون امتحان کردید بیشتر صحبت کنید و تجربیاتتون را در اختیار دیگران قرار دهید

Kurosh
28-02-2008, 02:35
Shahedi عزیز ، یه کم در مورد Plugin های IDA توضیح میدی؟

---------------

یه چیز IDM رو خیلی دوست دارم ، اونم اینه که فایل صونی بخوایم دانلود کنبم ، وقتی هنوز نزدیم دانلود شه و بعد از اینکه حجم آهنگ رو داد ، پس از چند لحظه (اگه امکانش باشه) در قسمت Description کلیه ی مشخصات آهنگ از قبیل نام خواننده ، سال ، نام آلبوم ، و ... رو میده ، اینا زیاد مهم نیست ، چیز های مهم ترش ، مدت زمان و کیفیت آهنگه...این دو تا خیلی به درد من می خورن! :31:
چون آهنگی که پیدا می کنم واسه دوستان می ذارم ، کیفیتش مشخص نیست ، ولی این جوری همه چیزش معلوم میشه...
البته همون طور که گفتم همه آهنگ ها این Description رو ندارن...

nima_949
28-02-2008, 04:12
این ورژن آخری زبان فارسی نداره
من قبلی رو پاک کردم این جدید رو ریختم زبان فارسیش پرید
چیکار کنم

shahedi
28-02-2008, 14:41
سلام خوبید؟
خوب فکر می کنم توضیحات کافی راجع به هر پلاگین توی سایت هست اما برای اینکه یک کم بیشتر آشنا بشیم:
البته پلاگین های دیگری هم هستند و طراحی شدند که توی سایت رسمیش نیست ولی در بعضی سایت ها گذاشته شده فعلا به بررسی پلاگین هایی که از طرف خود سایت رسما منتشر شده می پردازیم تا بعد.
Advanced Scheduler
به طور پیش فرض وقتی برنامه را نصب کردید این پلاگین هم همراه برنامه نصب می شود.طبق توضیحاتی که هست این پلاگین کاربر را قادر به کنترل سرعت دانلود به حالت های مختلف می کنه مثل LOW >MAX و.. و همچنین مدیریت شروع و توفق دانلود ها را و هم چنین خاموش و یا روشن کردن سیستم و قطع دانلود به طور اتوماتیک

نکته :تا جایی که یادم می یاد در IDM ما می تونیم سرعت را محدود کنیم اما تنظیم سرعت به حالت های مختلف امکان نداشت. مطابق تصویر
Trayindicator
در تصویری که براتون گذاشتم می بینید قسمتی که با دایره مشخص شده در صورتی که پنجره ی دانلود کاملا بسته باشه در صد پیشرفت را می نویسه و مثل یک آیکن در بخش systray ظاهر می شه. به علاوه ی اینکه حجم فایل دانلود شده و حجم کلی را می نویسه

یکی دیگر از خصیصه های خوب IDA تماشای همزکان فایل های تصویری در هنگام دانلود است .!

Description
از نام خود پلاگین مشخصه که چی کار می کنه توضیحاتی راجع به فایلی که دارین دانلود می کنید در پوشه ی دانلود فایل به صورت یک فایل متنی با همون Text قرار می ده .این مورد خیلی مفیده شاید بخواین پسور یک فایل که شاید فراموشتون می شه یا توضیح راجع بهش که شاید بعدا فراموش کنید قرار بدهید.

برای نصب پلاگین ها هم به مسیر ذیل برید:

C:\Program Files\Internet Download Accelerator\Plugins\
البته در درایوی که برنامه را نصب کردید.

در ضمن می شه باهاش از سایت youtube هم دانلود کرد.نمی دونم IDM این قابلیت رو داره یا نه
یکی دیگر از خصیصه های خوب IDA تماشای همزکان فایل های تصویری در هنگام دانلود است .!

دوستان اگر می بینید من در مورد IDA چیزهایی می گم چون ازش راضی بودم و در حال حاضر دارمش . سایرین هم همانطور که گفتم برای یادگیری دیگران نظراتشون را در مورد مزایا و معایب مدیریت دانلودها بگن مثل جناب کورش

Kurosh
28-02-2008, 16:44
ممنون shahedi عزیز ، توضیحاتت کامل بود ، گفتی IDM پلاگین روش نصب نمیشه؟
DAP چی؟

shahedi
28-02-2008, 17:00
ممنون shahedi عزیز ، توضیحاتت کامل بود ، گفتی IDM پلاگین روش نصب نمیشه؟
DAP چی؟
سلام
یک نکته ای که یادم رفته بود شما از منوی Toolsمی تونید به پلاگین ها دسترسی داشته باشید

درمورد سوال شما چیزی توی سایت رسمیش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نیست اما بعضی جاها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یک صحبت هایی راجع به پلاگین هاش هست.

Benygh
28-02-2008, 19:57
سلام
من چطور میتونیم تنظیم کنم بعد از اتمام دانلود یک فایل بره سراغ دیگری ؟

ali_blk
29-02-2008, 00:54
سلام
با IDM میشه از سایت youtube فیلم دانلود کرد؟

shahedi
29-02-2008, 10:16
سلام
من چطور میتونیم تنظیم کنم بعد از اتمام دانلود یک فایل بره سراغ دیگری ؟
سلام
فکر می کنم توضیحات زیر کامل باشه.

برو به مسیر زیر:

توضیح: اول از منوی دانلودها گزینه زمان‌بند رو انتخاب کن

بعد تنظیمات رو به دلخواه خودت تغییر بده

گزینه‌ی "زمان شروع دانلود" حتمن تیک داشته باشه

زمان مورد نظرت رو انتخاب می‌کنی

اگه می‌خوای هر روز دانلودها انجام بشه "روزانه"

و اگه می‌خوای یه بار دانلود بشن "یکبار درتاریخ..." رو تیک بزن

بقیه هم که کاملن مشخصه کارشون

توضیح:

اما صف دانلود : قبل از هر کاری باید فایل‌هایی رو که می‌خوای دانلود بشن انتخاب کنی

روی هر کدومشون که می‌خوای دانلود بشن راست کلیک > افزودن به صف اصلی دانلود

بعدش تو پنجره زمان‌بند با استفاده از کلیدهای 1و2 فایل‌ها رو جابه‌جا کن و اونایی رو که نمی‌خوای، با دکمه 3 پاک کن

در قسمت 4 تعداد دانلودهای همزمان مشخص کن

بعد از همه‌ی تنظیمات روی دکمه 5 (اجرا) کلیک کن.

سلام
با IDM میشه از سایت youtube فیلم دانلود کرد؟
شما کافیه آدرس را به مدیریت دانلود بدهی و ببینی می تونه یا نه اینو هم بگم که با IDA می تونید فیلمی را که دارین دانلود می کنید ببینید و این نکته هم باید گفته بشه که دانلود از سایت مذکور با قابلیت رزیوم نیست

موفق باشید

shahedi
29-02-2008, 11:07
سلام
امروز یک توضیح و آموزش کوتاه درمورد دانلود نکردن از بعضی سایت ها با نرم افزار های مدیریت دانلود می دهم این کار با اندکی تغییر در سایر مدیریت دانلودها امکان پذیر است.

milad_badboy
01-03-2008, 13:30
دوستان من اين نرم افزارو قبلا نصب كردم ولي بد كرك شد و زمانش تموم شد حالا هر وقت دوباره نصبش ميكنم همش ارور ميده و سريال ميخواد ميشه روش پاك كردن كاملشو بهم ياد بدين

dear_2007
02-03-2008, 17:49
سلام
یه سوال
میشه مثلا اگر ما فیلمی تا 50 درصد دانلود کردیم و میخوام حالا ویندوز عوض کنیم یا ببریم بقیش خونه یکی دیگه دانلود کنیم از بقیش دانلود کنیم؟

hpk34
02-03-2008, 19:15
آقای dear_2007 من با ida این کار رو کردم.فقط کافیه برین به مسیری که اون فایل رو قراره ذخیره کنه و یک فایل با همون اسم و پسوند idaf رو کپی کنید یه جای دیگه.

بعد که ویندوز رو عوض کردین و ida رو نصب کردین روی اون فایل کلیک کنید تا بقیشو براتون دانلود کنه.

البته بعضی هاشون هم نمیشه و میاد از اول.

Ghaioom
03-03-2008, 16:17
سلام
می خواستم بدونم که میشه با نرم افزار IE7 Pro وقتی که Internet Explorer رو باز کنم چیزی که داشته دانلود میشده رو اتوماتیک شروع به دانلود کنه؟
من تو تنظیماتش پیدا نکردم.
لطفاً راهنمایی کنید.

dear_2007
03-03-2008, 18:38
آقای dear_2007 من با ida این کار رو کردم.فقط کافیه برین به مسیری که اون فایل رو قراره ذخیره کنه و یک فایل با همون اسم و پسوند idaf رو کپی کنید یه جای دیگه.

بعد که ویندوز رو عوض کردین و ida رو نصب کردین روی اون فایل کلیک کنید تا بقیشو براتون دانلود کنه.

با idm نمیدونی چطوری میشه/

hpk34
03-03-2008, 21:20
آقای dear_2007 فکر نکنم با idm بشه چون فایلی رو مثل ida ایجاد نمیکنه که بشه ادامشو دانلود کرد.

ولی من اطلاع دقیق ندارم.شاید دوستان بهتر بدونن

Kurosh
04-03-2008, 00:24
دوستان مطلع تر میان نظر میدن ، ولی IDM هم مثل دانلود منیجرهای دیگه ، اون Path رو که فایل های دانلودی اطلاعاتش اونجاست ، داره...
مثلا" اسم یوزر من King هست ، مسیرش این جوریه:
C:\Documents and Settings\King\Application Data\IDM\DwnlData\King
که توی این مسیر کلیه ی فایل های دانلودی ، به صورت فولدر نگهداری میشه...

shahedi
04-03-2008, 14:15
سلام
می خواستم بدونم که میشه با نرم افزار IE7 Pro وقتی که Internet Explorer رو باز کنم چیزی که داشته دانلود میشده رو اتوماتیک شروع به دانلود کنه؟
من تو تنظیماتش پیدا نکردم.
لطفاً راهنمایی کنید.
سلام
IEpro می توان گفت نوعی افزونه یا پلاگین است و نرم افزار مدیریت دانلود به حالتی تمام کارهای یک نرم افزار مدیریت دانلود را انجام بدهد نیست.

merlin001
05-03-2008, 21:53
سلام. میخواستم بدونم که توی opera چه جوری میشه با نرم افزار های مدیریت دانلود مثل DAP دانلود کرد

amin516
06-03-2008, 09:44
opera که خودش یه دانلود منیجر خوب داره. چرا از اون استفاده نمیکنی؟
بهرحال برای استفاده از dap در اپرا مراحل زیر رو انجام بدید :
dap رو باز کنید برید توی منوی tools بعد options رو انتخاب کنید بعد توی general یه جایی نوشته Integrated into opera browser اونو تیک بزنید. فکر کنم یه ریستارت هم لازم باشه.

sarina_sh
06-03-2008, 09:49
امین جان ممنون از توضیحت
ولی دانلود منیجر اپرا هم خوبه ... تقریبا تمام امکاناتی که دانلود منیجر ها دارند را داره

merlin001
06-03-2008, 15:53
امین جان و سارینا جان. ممنون از لطفتون. مشکل حل شد. من قبلا هم این گزینه ها رو رفته بودم ولی اونا غیر فعال بودن. چون اول DAP رو نصب کرده بودم و بعد opera رو. واسه همین این گزینه ها غیر فعال بودن. ولی امروز dap رو آپدیت کردم و مشکلم حل شد.
بازم ممنون از لطفتون

heysayeh
08-03-2008, 10:32
با سلام
آيا با اين نرم افزار تو قسمت گربر ميتونيم كل سايت رو داونلود كنيم بصورتي كه تمام صفحات سايت با فرمت Text only ذخيره شوند.يعني فقط نوشته هاي هر صفحه ذخيره شود؟؟؟؟؟
بسيار ممنونم

shahedi
08-03-2008, 11:47
در پاسخ به سوال علی جان که فرموده بودند چه طوری فایل هایی که دانلود می شه را اتوماتیک حذف کنیم؟
و اینم کیجینی که درخواست کرده بودند.
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahedi
08-03-2008, 11:52

در ادامه ی صحبت های شما به راحتی شما از منوی File و سپسImport و انتخابunfinished download و انتخاب فایل ناتمام قادر به ادامه ی دانلود از آن خواهید بود.
کیجینی که در پست قبلی آپلود کردم روی تمامی ورژن ها جواب می ده.تست شده

Kurosh
08-03-2008, 14:19
با اجازه ی همکاران عزیز:

این ورژن آخری زبان فارسی نداره
من قبلی رو پاک کردم این جدید رو ریختم زبان فارسیش پرید
چیکار کنم

دوستان من اين نرم افزارو قبلا نصب كردم ولي بد كرك شد و زمانش تموم شد حالا هر وقت دوباره نصبش ميكنم همش ارور ميده و سريال ميخواد ميشه روش پاك كردن كاملشو بهم ياد بدين

با سلام
آيا با اين نرم افزار تو قسمت گربر ميتونيم كل سايت رو داونلود كنيم بصورتي كه تمام صفحات سايت با فرمت Text only ذخيره شوند.يعني فقط نوشته هاي هر صفحه ذخيره شود؟؟؟؟؟
بسيار ممنونم
دوستان در این تاپیک بپرسید ، زودتر به نتیجه می رسید:

کلیه ی بحث ها ، سوالات و مشکل ها در مورد مدیریت دانلودها

blackspider
09-03-2008, 01:18
اگر ممکنه بگید چطور میشه در اپرا به وسیله Idm دانلود نمود آیا؟؟!!!

sagh_moha
09-03-2008, 01:21
سلام خسته نباشيد....طريقه نصب Idm رو ميشه كامل بگين؟
مرسيييي...

merlin001
10-03-2008, 06:36
اگر ممکنه بگید چطور میشه در اپرا به وسیله Idm دانلود نمود آیا؟؟!!!
کار خاصی نمیخواد. فقط IDM رو نصب کن و اونو به عنوان دانلود کننده پیش فرض ( خودش میپرسه) انتخاب کن.
البته بعد از این که نصبش کردی بهتره سیستمت رو ریست کنی

blackspider
10-03-2008, 20:43
کار خاصی نمیخواد. فقط IDM رو نصب کن و اونو به عنوان دانلود کننده پیش فرض ( خودش میپرسه) انتخاب کن.
البته بعد از این که نصبش کردی بهتره سیستمت رو ریست کنی

این گزینه را موقع نصب زدم، اما می خوام مانند اینترنت اکسپلورر، هنگامی که در اپرا بر روی لینکی کلیک راست می کنم، گزینه ای با عنوان Download With IDM داشته باشد، امکان داره؟؟

merlin001
11-03-2008, 02:46
این گزینه را موقع نصب زدم، اما می خوام مانند اینترنت اکسپلورر، هنگامی که در اپرا بر روی لینکی کلیک راست می کنم، گزینه ای با عنوان Download With IDM داشته باشد، امکان داره؟؟
بله. در IDM به منو Downloads برو . Setting رو بزن. بعد هم دو تا تیک اول رو حتما بزن.
در قسمت پایین هم اپرا رو تیک بزن. و ریست کن. 90 درصد مشکلت حل میشه

merlin001
11-03-2008, 02:48
البته اینو یادم رفت بگم که راست کلیک نکنی. همون کلیک رو کنی صفحه IDM میاد

bahman64
11-03-2008, 18:54
با سلام و عرض تشکر

یک مشکلی داشتم توی دانلودها:

با dap کار می کنم. توی بعضی سایت ها که می خوام دانلود کنم ازم یوزر نیم و پسورد می خواد. در حالی که

در اکثر جاها این پنجره باز نمیشه. این علتش چیست و چه راه حلی میشه براش داشت

با تشکر مجدد

shahedi
12-03-2008, 16:42
شما ورژن opera تون اتفاقا ۹.۲۶ نیست؟ ورژن IDM تون را هم بگین

shahedi
12-03-2008, 17:00
با سلام و عرض تشکر

یک مشکلی داشتم توی دانلودها:

با dap کار می کنم. توی بعضی سایت ها که می خوام دانلود کنم ازم یوزر نیم و پسورد می خواد. در حالی که

در اکثر جاها این پنجره باز نمیشه. این علتش چیست و چه راه حلی میشه براش داشت

با تشکر مجدد
سلام
بعضی از سایت ها خصوصی اند البته من نمونه ی ftpاش را زیاد دیدم که تمایل دارند فقط عده ی محدودی که نام کاربری و رمز عبور را دارند وارد شوند و به نوعی دسترسی محدود بشه.

در IDM یه همچی قابلیتی هست در DAP را نمی دونم که شما قادرید با دادن سایت مربوطه و تنظیماتش دانلود را انجام بدید البته توی IDA هم هست.
می تونید توی تصویر ببنید:

bahman64
13-03-2008, 01:46
با عرض تشکر از جواب شما

مشکلم با تعویض مدیر دانلود حل شد. چرا که شاید فیلترشکنم یا خود سرور اجازه این کار رو نمی داد

الان با Internet Download Accelerator کار می کنم

به هر حال از راهنمایی شما ممنون

راستی ما که یوزر و پسوردی نداریم و اون پنجره ای هم که میاد پنجره خود dap هستش. شاید این برای کاربرانی است که با ایمیل و از اینترنت این برنامه رو می خرند

mohamad.hejazi
15-03-2008, 11:22
Serial Number

ممنون دوست عزیز.:11:

hellbrain666
15-03-2008, 11:32
برنامه خیلی عالیه هستش
چند ساله که از این برنامه استفاده میکنم حتی کار با این برنامه از Idm راحت تره

dc_error691
15-03-2008, 16:00
ممنون دوست عزیز.:11:
خواهش قابل نداشت

برنامه خیلی عالیه هستش
چند ساله که از این برنامه استفاده میکنم حتی کار با این برنامه از Idm راحت تره
تایید میشه مخصوصا ورژن جدید باامکانات اضافه
فکر کنم آقا محسن تاپیکو با IDM اشتباه گرفته

mojdeh_bala
16-03-2008, 01:09
سلام من با فایل های zip شده مشکل دارم تا حالا دود 5 6 فایل رو گرفتم ولی وقتی میخوام Extract کنمشون پیغام ! Unexpected end of archive رو بهم میده راهی هست نخوا این فایل ها رو دوباره دانلود کنم ؟

mojdeh_bala
16-03-2008, 15:53
سلام من تا حالا 10 15 فایل zip دانلود کردم ولی وقتی می خوام Extract کنمشون پیغام
Unexpected end of archive رو می ده مشه اینا رو Extract کنم بدون اینکه بخوام دوباره دانلودشون کنم؟:41:

Backstreetboys
19-03-2008, 17:29
من ورژن 5.12.8 Idm رو نصب کردم و پچی که تو تاپیکش بود رو هم اجرا کردم ولی چرا برنامه وقتی یه فایلی رو داره دانلود میکنه وسطش قطع میشه کلا برنامه بسته میشه

shahedi
20-03-2008, 01:23
من ورژن 5.12.8 Idm رو نصب کردم و پچی که تو تاپیکش بود رو هم اجرا کردم ولی چرا برنامه وقتی یه فایلی رو داره دانلود میکنه وسطش قطع میشه کلا برنامه بسته میشه
احتمالا مشکل از پچ هست از فایل پشتیبانش استفاده کنید با یه پچ یا کیجن دیگه

Backstreetboys
20-03-2008, 01:44
احتمالا مشکل از پچ هست از فایل پشتیبانش استفاده کنید با یه پچ یا کیجن دیگه

یه پچ سالم معرفی کنید

shahedi
20-03-2008, 02:08
یه پچ سالم معرفی کنید
سلام
از پچ جناب M.C استفاده کنین
البته کیجن بهتره
کیجن:
پچ توی تایپیک اختصاصی معرفی پچش هست.

mojdeh_bala
20-03-2008, 10:46
چرا کسی جواب منو نمی ده

shahedi
20-03-2008, 11:35
سلام من تا حالا 10 15 فایل zip دانلود کردم ولی وقتی می خوام Extract کنمشون پیغام
Unexpected end of archive رو می ده مشه اینا رو Extract کنم بدون اینکه بخوام دوباره دانلودشون کنم؟:41:
سلام
سال نو مبارک
سوال شما را ندیدم دوست من پیغام شما به مورد خاصی اشاره نمی کنه شما با چه نرم افزاری کار می کنید و آیا از درست دانلود شدنش مطمئنید؟لطفا جواب این سوال را با گرفتن نقل قول از سوال خودتون در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ادامه بدید چون مسائل مربوطه به فایل های فشرده در اونجا بررسی می شه.
شما نرم افزار را باید حتما رجیستر کنید .
ولی خوب دلیل اصلی اش اینه"

The archive is damaged, usually - truncated. Frequently it may indicate that the file hasn't been completely downloaded. However, sometimes other types of damage lead to the same message.

با این تفاسیر بهتره یک بار ریپیرش کنین
بد نیست به اینجا هم سری بزنین راه هاشو امتحان کنید:

jooya
20-03-2008, 16:47
سلام و با تبریک سال نو

مشکلی که من با IDM دارم اینه که وقتی از سایتهای که برای دانلود ازشون باید اکانت داشته باشی مثل راپید شیر دانلود می کنم وقتی بر حسب فراموشی و ... اکانت تموم میشه اون فایلی که در حال دانلود بود به علت معتبر نبدون اکانت دیگه دانلود نمیشه .

ولی IDM دانلود فایل رو متوقف نمی کنه و صفحه HTML رو به جای بون دانلود می کنه و علنآ اون فایل چه 1 مگ و چه 100 مگ ازش دانلود شده پر میشه، ولی توی FDM در این مواقع دانلود فایل متوقف میشه که میشه یا ااکنت جدید اون رو ادامه داد آیا راهی برای این مشکل توی IDM وجود داره ؟

سوال دوم : توی IDM گزینه برای تنظیم مقدار پهنای باند یا سرعت دانلود وجود داره ؟

مثلا اگه سرعتم 128k هست بهش بگم که سرعت دانلودم بیشتر از 6 نشه یا بیشتر از مفرضآ 64k از پهنای باند استفاده نکنه ، توی FDM هست ولی توی IDM من ندیدم، پلاگینی چیزی داره ؟

ممنون و با آرزوی سالی خوب و خرم برای تمام کاربران

shahedi
20-03-2008, 19:55
مشکلی که من با IDM دارم اینه که وقتی از سایتهای که برای دانلود ازشون باید اکانت داشته باشی مثل راپید شیر دانلود می کنم وقتی بر حسب فراموشی و ... اکانت تموم میشه اون فایلی که در حال دانلود بود به علت معتبر نبدون اکانت دیگه دانلود نمیشه .
دیگه نمی شه کاریش کرد!

توی IDM گزینه برای تنظیم مقدار پهنای باند یا سرعت دانلود وجود داره ؟
محدود کننده سرعت هست:
Downloads/speedlimiter
بعد روی ترن آن بذارش و حداکثر مقدار را هم بزن البته توی ورژن های قدیمش نیست .

عید شما هم مبارک باشه

jooya
21-03-2008, 12:13
دیگه نمی شه کاریش کرد!
چه حیف "ناراحتی"

محدود کننده سرعت هست:
Downloads/speedlimiter
بعد روی ترن آن بذارش و حداکثر مقدار را هم بزن البته توی ورژن های قدیمش نیست .
ممنون ، این خیلی به درد میخوره .

Hossein_nasa62
22-03-2008, 15:46
سلام
اين سريالي كه گذاشتيد رو چطوري بايد استفاده كرد

mobiledead
22-03-2008, 17:11
تو IDA از منوی Help گزینه‌ی Enter Registration Info رو انتخاب کن
تو پنجره‌ای که باز میشه اونارو وارد کن

Gole_sang
25-03-2008, 22:20
سلام
من از IDM استفاده میکنم
من ویندوزو عوض کردم
Temporary Directory هم کپی کردم تو مسیر،
ولی تو نرم افزار نیست
راهی داره درستش کنم؟

shahedi
26-03-2008, 15:33
سلام
من از IDM استفاده میکنم
من ویندوزو عوض کردم
ولی تو نرم افزار نیست
راهی داره درستش کنم؟
منظورتون دانلود فايل نيمه كاره از سيستم قبليتونه؟

Gole_sang
27-03-2008, 01:53
منظورتون دانلود فايل نيمه كاره از سيستم قبليتونه؟

بله
هم اون، هم لیستی که گذاشته بودم برا دانلود

کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟

amirtoty
29-03-2008, 23:49
سلام
بعضی از سایت ها خصوصی اند البته من نمونه ی ftpاش را زیاد دیدم که تمایل دارند فقط عده ی محدودی که نام کاربری و رمز عبور را دارند وارد شوند و به نوعی دسترسی محدود بشه.

در IDM یه همچی قابلیتی هست در DAP را نمی دونم که شما قادرید با دادن سایت مربوطه و تنظیماتش دانلود را انجام بدید البته توی IDA هم هست.
می تونید توی تصویر ببنید:

شما که میگی بعضی از سایتا خصوصین ! من خوستم از سایت Sarzamin دانلود کنم این اختار اومد و یوزر و پسورد خواست !

shahedi
30-03-2008, 17:03
شما که میگی بعضی از سایتا خصوصین ! من خوستم از سایت Sarzamin دانلود کنم این اختار اومد و یوزر و پسورد خواست !
یکی از دوستان همین مشکلو داشت با همین مدیریت دانلود که با تعیض مدیریت دانلود حل شد مشکلش

Gole_sang
31-03-2008, 11:52
سلام
من از IDM استفاده میکنم
من ویندوزو عوض کردم
ولی تو نرم افزار نیست
راهی داره درستش کنم؟

کمممممممممممممممممک

Ghaioom
03-04-2008, 13:02
سلام
من با دانلود منیجر DAP استفاده میکنم.
من میخواستم بدونم که در منوی File و در بخش Export میتونم چیزی که دارم دانلود میکنم رو ذخیره کنم تا بعد از اینکه ویندوزم رو عوض کردم دوباره از قسمت File و بخش Import بازش کنم تا ادامه ش رو دانلود کنم؟
اینم قسمت Exporet مال ذخیره دانلود نیمه کاره فایل هست؟

merlin001
05-04-2008, 02:15
منم مشکل Gole_Sang رو دارم. کسی نیست بتونه کمکی بکنه؟؟؟

shahedi
08-04-2008, 14:51
منم مشکل Gole_Sang رو دارم. کسی نیست بتونه کمکی بکنه؟؟؟
سلام روی منوی Task کلیک کنید سپس Import و بعد گزینه ی اول را انتخاب کنید.

Benygh
12-04-2008, 14:54
سلام
چشتون روز بد نبینه که Adsl من به دلیل درس امروز رسما قطع شد ولی یک فایلم نیمه کاره موند ... تقریبا از 360 مگابایت میشه گفت 70 تاش ...
حالا میخوام بدونم ایا میشه این فایل نیمه کاره رو یک جای دیگه برد و ادامه دانلود رو انجام داد ؟
خیلی ضروریه برام با دابال آپ هم طول میکشه و ارزشش رو نداره به نظرم ولی اگه مجبور بشم میکنم ... :19:
ممنون میشم اگه کمک کنید . . .

lord_ashkan_z
12-04-2008, 21:48
راه ساده اي كه به نظر من ميرسه اينه كه كامپيوترت رو جابه جا كني.(سخت افزاري)

من خودم با idm كار نمي كنم.opera خودش يه بخش براي دانلود داره من با اين بيشتر حال مي كنم.ولي طبق اصول و قواعد اگر تمام tempهاي برنامه را پيدا كني(كل پوشه temp رو كپي كن) با تمام فايل هاي اجرايي برنامه كه داخل درايو ويندوز نصب ميشه و اينها رو ببري روي سيستمي كه idm داره كپي كني. بايد جواب بده(البته مشخص هست كه فايل نيمه كامل هم نياز هست)

من دقيقا نمي دونم اين tempهاي اين برنامه كجا ذخيره ميشه، كه اگر بدوني كارت بسيار ساده است.
با اين حال كار اول راخن تر هست

Backstreetboys
13-04-2008, 14:38
بعد از پاک کردن فایلهای اضافی ویندوز از طریق یک برنامه نمیدونم چرا دیگه IDM کارایی خودش رو از دست داده و حجم فایلها رو نشون نمیده

IDM رو به طور کامل uninstall کردم از رجیستری هم همینطور و دوباره برنامه نصب کردم ولی مشکلم حل نشد

چند ماه پیش هم همین مشکل برام پیش اومد که با نصب دوباره ویندوز مشکل حل شد

حالا راه دیگه ای به جز این کار هست ؟

mohamad.hejazi
13-04-2008, 14:57
سلام.
آیا راهی هست که idm به تنظیمات default برگرده؟

aboozar728
13-04-2008, 18:33
سلام
توی ویندوز من که اینجا قرار می گیره .
C:\Documents and Settings\aboozar\Application Data\IDM\DwnlData

merlin001
14-04-2008, 00:27
سلام روی منوی Task کلیک کنید سپس Import و بعد گزینه ی اول را انتخاب کنید.

وقتی اون گزینه رو میزنم فایل هایی با پسوند ief ef2 رو میخواد ولی پسوند فایل های من b1 b2 b3 ... هستن.
نشـــــــــــــــــــــــ ــــد :41::41::41::17:
یکی کمـــــــــــــــــک کنه :42:

Benygh
14-04-2008, 08:25
حالابا Idm میشه یا نه ؟

Backstreetboys
14-04-2008, 23:53
بعد از پاک کردن فایلهای اضافی ویندوز از طریق یک برنامه نمیدونم چرا دیگه IDM کارایی خودش رو از دست داده و حجم فایلها رو نشون نمیده

IDM رو به طور کامل uninstall کردم از رجیستری هم همینطور و دوباره برنامه نصب کردم ولی مشکلم حل نشد

چند ماه پیش هم همین مشکل برام پیش اومد که با نصب دوباره ویندوز مشکل حل شد

حالا راه دیگه ای به جز این کار هست ؟

یکی به داد ما برسه

اعصابم خورد شد از اینکه نمیتونم هیچی دانلود کنم :19::19::19::19::19::19:

mohamad.hejazi
15-04-2008, 14:40
منم دانلود منیجرم دانلود نمیکنه.هر لینکی که میدم میگه سرور پاسخ نمیده!

Backstreetboys
15-04-2008, 16:50

ولی مشکل من چیزه دیگه ایه حتی از بعضی سایت ها هم میخوام دانلود کنم این مشکل دارم یعنی اصلا دانلود نمیکنه مثل سایت download.com

Benygh
15-04-2008, 20:44
سلام
چشتون روز بد نبینه که Adsl من به دلیل درس امروز رسما قطع شد ولی یک فایلم نیمه کاره موند ... تقریبا از 360 مگابایت میشه گفت 70 تاش ...
حالا میخوام بدونم ایا میشه این فایل نیمه کاره رو یک جای دیگه برد و ادامه دانلود رو انجام داد ؟
خیلی ضروریه برام با دابال آپ هم طول میکشه و ارزشش رو نداره به نظرم ولی اگه مجبور بشم میکنم ... :19:
ممنون میشم اگه کمک کنید . . .
کسی میتونه کمک کنه ؟ دقیقا توضیح بدید اگه ممکنه . ..

Oracle_Eldorado
16-04-2008, 20:58
ببخشید دوستان من یه سئوال داشتم :
من تا یه 3 ساعت پیش ویندوز ویستا نصب کرده بودم که 3 ساعت پیش عوض کردم و Xp نصب کردم .
بعد یه فیلم هم گذاشته بودم واسه دانلود که تا 80 درصد رفته بود .
حالا هم دیگه نیست !
خواستم ببینم راهی هست که برگرده ؟

majid20
16-04-2008, 23:31
دوست عزیز براى مشکلت بهتره به این تاپیک مراجعه کنى

البته بعید میدونم امکان بازگشتش وجود داشته باشه

ar.behnam
17-04-2008, 20:47
چکار کنم opera با Ida دانلود کنه ؟
میخوام مثل اینترنت اکسپلورر تا یه فایل رو دانلود میخوام بکنم با ida باز بشه نه اینکه خودش دانلود کنه!

mobiledead
17-04-2008, 21:47
تو تنظیماتش این بخش رو تیک زدی؟

ar.behnam
17-04-2008, 22:15
تو تنظیماتش این بخش رو تیک زدی؟

بابا ایول مرسی
کارم حل شد
دمت گرم

ahriman323
18-04-2008, 09:19
سلام دوستان من با ورژن جدید این برنامه یک مدتی مشکل دارم تا انجا که یادمه با ورژن قبل از این مشکلی نداشتم . مشکل به اینصورت هست که میخوای دانلود کنی یک دفعه برنامه خارج میشه . این مشکل چندین بار اتفاق افتاده . از دوستان کسی این مشکل را داشته؟!! حالا دارم ورژن v5.5.1.1109 را دانلود میکنم. در ضمن برنامه را هم ریجیستر می کنم با اون پچ.:41:

mobiledead
18-04-2008, 09:30
سلام دوستان من با ورژن جدید این برنامه یک مدتی مشکل دارم تا انجا که یادمه با ورژن قبل از این مشکلی نداشتم . مشکل به اینصورت هست که میخوای دانلود کنی یک دفعه برنامه خارج میشه . این مشکل چندین بار اتفاق افتاده . از دوستان کسی این مشکل را داشته؟!! حالا دارم ورژن v5.5.1.1109 را دانلود میکنم. در ضمن برنامه را هم ریجیستر می کنم با اون پچ.:41:

من که تا حالا واسم پیش نیومده
اگه مشکلت حل نشد برنامه رو یه بار کامل حذف کن ، یعنی برو تو Registry و اسم برنامه رو جستجو کن
هر چی اومد بگیر پاکش کن ، شاید حل شه

Benygh
18-04-2008, 11:45
کسی نمیتونه مشکل من رو تو پست 96 حل کنه ؟

x_boy
18-04-2008, 18:56
سلام

این مشکل و نمیشه گفت که صد در صد از هست
بعضی از لینکها از کار افتاده و بعضی ----- هستن
بهتره که آخرین نسخه از این نرم افزار رو امتحان کنی

یکی به داد ما برسه

اعصابم خورد شد از اینکه نمیتونم هیچی دانلود کنم :19::19::19::19::19::19:

دوست عزیز این مسئله گاهی وقتها پیش میاد به خصوص وقتی که از فروم ها و فایلهای پیوست
و بعضی از لینک های غیر مستقیم دانلود انجام میشه
در هر صورت شما آخرین نسخه رو امتحان کن نسخه V 5.12 Build 8

کسی میتونه کمک کنه ؟ دقیقا توضیح بدید اگه ممکنه . ..
بله این کار باید بشه
فقط باید در سیستم جدید کل اون پوشه ناقص رو در مسیر اصلی کپی کنی و لینک رو بدی
با توجه به اینکه لینک مستقیمه و ثابت مشکلی نباید باشه
امتحانش ضرری نداره

:11::11::11:

mrmmnb
18-04-2008, 23:14
دوستان ای دی ام که روی سیستم نصب کردم ریجستر شده ولی دائم به سرورش وصل میشه ومیفهمه کد ها قلابی و پیغام میده ایا پچی هست که همیچیم مشکلی و نداشته باشه؟ من تقریبا 8 نوع پچ و کیجن استفاده کردم همش همین مشکل رو داشتن ورژن 5.12 بیلد 8 هست
لطفا راهنمایی بفرمایید البته امروز با فایروال کاسپراسکای بلوکه کردم که به سرورش وصل نشه حالا نمیدونم تنظیماتم درست بوده واین کارمشکلم رو حل خواهد کرد یا نه ولی کلا میخواستم بدونم همه این مشکل رو دارند یا نه
ایا به زیان فارسی اون ربطی داره؟

Oracle_Eldorado
18-04-2008, 23:25
من تا یه 3 ساعت پیش ویندوز ویستا نصب کرده بودم که 3 ساعت پیش عوض کردم و Xp نصب کردم .
حالا هم دیگه نیست !

shahedi
19-04-2008, 03:28
حالا هم دیگه نیست !
سلام
ذکر نام نرم افزار مدیریت دانلود الزامی است
آیا شما فایل های دانلود شده ی قبلی را دارید؟

biz_x
19-04-2008, 17:43
وای که چه قدر من این Idm رو دوست دارم.
آخرشه.
ادامه بدید.

reza3600
20-04-2008, 10:23
سلام
فرض کنید که من روی یه سیستم دیگه با getright یه فایلی رو تا نصفه دانلود کردم و قابلیت رسیوم هم دارم. حالا این فایل نیمه دانلود شده رو که مثلا روی فلش بوده رو میبرم یه سیستم دیگه و اونجا هم getright رو نصب میکنم. چطوری روی سیستم دوم به getright بفهمونم که این فایل رو از ادامه دانلود کن.

mrmmnb
20-04-2008, 15:08
دوستان ای دی ام که روی سیستم نصب کردم ریجستر شده ولی دائم به سرورش وصل میشه ومیفهمه کد ها قلابی و پیغام میده ایا پچی هست که همیچیم مشکلی و نداشته باشه؟ من تقریبا 8 نوع پچ و کیجن استفاده کردم همش همین مشکل رو داشتن ورژن 5.12 بیلد 8 هست
لطفا راهنمایی بفرمایید البته امروز با فایروال کاسپراسکای بلوکه کردم که به سرورش وصل نشه حالا نمیدونم تنظیماتم درست بوده واین کارمشکلم رو حل خواهد کرد یا نه ولی کلا میخواستم بدونم همه این مشکل رو دارند یا نه

نبود کسی جواب بده؟

majid20
20-04-2008, 15:59
شما در ابتدا این برنامه بد کرک کردید و اطلاعات داخل رجیستر ویندوز باقى مونده ... در ضمن بعید میدونم مشکل از زبان فارسى باشه

سه کرک مختلف تست شده براتون گذاشتم
اول برنامه رو کاملا آنیستال کن (ردپاش باقى نمونه) و مجددا نصب کن
بعد با یکى از پچ ها اونو کرک کن (نخوه کرک هر پچ در داخل پوشه اون اومده)
اگه جواب نداد دوباره برنامه رو آنیستال کن و با یه پچ دیگه امتحان کن

اگه باز هم موفق نشدى اصلا بیخیال Build 8 بشو و یه ورژن دیگه رو انتخاب کن (من بدون دردسر دارم از Build 7 استفاده میکنم)

موفق باشید

Hamid2010
21-04-2008, 07:29
با سلام خدمت دوستان من از دانلودر دانلود اكسلريتور استفاده مي كنم با وجود اينكه اين دانلودر در سيستم من نصب هستش چرا در بعضي از سايتها از جمله راپيدشير من نمي تونم از اي دانلود استفاده كنم دانلودر خود ويندوز دانلود مي كنه

mehdisp
22-04-2008, 17:57
سلام به دوستان من يه idm از اينترنت دانلود كردم از همين سايت خودمون بعد از اولين اتصال از من درخواست اپديت كرد منم اپديت كردم حالا نرم افزارم بسته و مي نويسه شما با اطلاعات جعلي خريداري كرديد حالا من چيكار كنم هر كي مي دونه راهنمايي كنه ممنون

mehdisp
22-04-2008, 18:04
سلام من اين Idm را دانلود كردم بعد نصب كردم بعد از ورودم به اينترنت درخواست اپديت كرد من هم اپديت كردم حالا نرم افزار رو بسته وميگه شما جعلي خريداري كرديد و از من يوزر وپسورد خريد مي خواد چيكار كنم ممنون

Oracle_Eldorado
22-04-2008, 18:31
سلام من اين Idm را دانلود كردم بعد نصب كردم بعد از ورودم به اينترنت درخواست اپديت كرد من هم اپديت كردم حالا نرم افزار رو بسته وميگه شما جعلي خريداري كرديد و از من يوزر وپسورد خريد مي خواد چيكار كنم ممنون

عزیزم اینجا سئوالتو مطرح کن :

Hamid2010
24-04-2008, 15:29
با سلام خدمت دوستان من از دانلودر دانلود اكسلريتور استفاده مي كنم با وجود اينكه اين دانلودر در سيستم من نصب هستش چرا در بعضي از سايتها از جمله راپيدشير من نمي تونم از اي دانلود استفاده كنم دانلودر خود ويندوز دانلود مي كنه

آقا كسي نيست جواب سوالات رو بده

shahedi
24-04-2008, 15:40
آقا كسي نيست جواب سوالات رو بده
حتما جزء لیست سایت هایی است که توی مدیریت دانلود تنظیم شده ازش دانلود نشه یک نیگا بینداز

shahedi
24-04-2008, 20:25
سلام به دوستان من يه idm از اينترنت دانلود كردم از همين سايت خودمون بعد از اولين اتصال از من درخواست اپديت كرد منم اپديت كردم حالا نرم افزارم بسته و مي نويسه شما با اطلاعات جعلي خريداري كرديد حالا من چيكار كنم هر كي مي دونه راهنمايي كنه ممنون
آفلاین پچش کنین یا سریال بهش بدین

x_boy
24-04-2008, 21:36

سلام
مهدی جان از این کرکی که برات آپلود کردم استفاده کن
موقع اجرای کرک IDM باز نباشه
با این کرک چند نسخه رو کرک کردم الان هم از آخرین نسخه استفاده میکنم

:11:

x_boy
24-04-2008, 22:04
حالا هم دیگه نیست !
با چه نرم افزاری دانلود کردی؟
ویندوز ویستا تو کدوم درایو نصب بود
ویندوز ایکس پی رو تو کدوم درایو نصب کردی؟
مسیر پیش فرض همه نرم افزار ها و همچنین نرم افزار های مدیریت دانلود
درایو \:C شما هستش اگه فرمت کردی و ویندوز رو عوض کردی از بین رفته

سلام
فرض کنید که من روی یه سیستم دیگه با getright یه فایلی رو تا نصفه دانلود کردم و قابلیت رسیوم هم دارم. حالا این فایل نیمه دانلود شده رو که مثلا روی فلش بوده رو میبرم یه سیستم دیگه و اونجا هم getright رو نصب میکنم. چطوری روی سیستم دوم به getright بفهمونم که این فایل رو از ادامه دانلود کن.
خب باید کپی کنی تو همون مسیر اصلی آدرسش رو از داخل ویندوزت بردار
اینترنت دانلود منجر یه امکان جالبی که داره اینه که میتونی از کارها و دانلود ها و آدرس های موجود
در اون یه خروجی بگیری و بعدا دوباره بهش برگردونی
اگه هم این امکان و داره ازش پشتیبان بگیر و سیستمی که میخوای انتقال بدی انتقال بده
تا فایلهای جدیدت رو که کپی کردی بخونه

برای دانلود مستقیم از رپید باید اکانت داشته باشی
اما وقتی نداری دانلود با دانلود منجر یکم اذیت کنندس
معمولا وقتی دانلود منجر نصب میکنی ازت میپرسه که به عنوان دانلود کننده اصلی باشه یا نه
اگه اصلی باشه نباید مشکلی داشته باشی
یه خوبی که داره اینه که این قابلیت رو داره که چند کلید براش تعریف کنی
که از اونها برای جلوگیری از دانلود و اجبار به دانلود از سایت های مختلف استفاده میشه

:11:

Hamid2010
25-04-2008, 12:12
حتما جزء لیست سایت هایی است که توی مدیریت دانلود تنظیم شده ازش دانلود نشه یک نیگا بینداز

توي كدوم قسمت بايد برم نگاه كنم

shahedi
25-04-2008, 14:45
توي كدوم قسمت بايد برم نگاه كنم

Hamid2010
25-04-2008, 16:04
ميشه رو دانلود اكسليتور نشون بدي

shahedi
25-04-2008, 16:13
DAP?
متاسفانه ندارمش روی سیستمم

shahedi
25-04-2008, 17:10
سلام دوستان عزیز

وقتی ما یک مدیریت دانلودی را استفاده می کنیم که لایسنسش نیمه رایگان هست و باید اونو رجیستر کنیم و شاید با پچ ، این موضوع را دقت داشته باشین که از یک پچ گروه کرکر مناسب استفاده کنین چون پچ های دیگه ممکنه برخس خصیصه ها و ویژگی های مدیریت دانلود را بگیرن و از کار بیندازن به علاوه ی اینکه اگه از پچ استفاده می کنین دقت کنین حتما گزینه ای به نام بک آپ داشته باشه نداشت ، فایل اجرایی برنامه را یک جای دیگه هم ذخیره کنین

وقتی یک نرم افزاری رو مثل مدیریت دانلود پچ کردین حتما به توضیحاتی که می ده در کادر مربوطه دقت کنین تا ببینین آیا همه چیز درست پیش رفت یا نه

اگر مشکلی بود فایل بک آپ را که توی همون دایرکنری نصب هست برگردونین

هیچ وقت یک فایلی را که پچش کردین دو باره با یه پچ دیگه پچ نکنید و فایل اصلی رو که اعمال خاصی روش انجام نشده استفاده کنین

Ghaioom
25-04-2008, 17:37
سلام
اگه منظورت این Internet Download Accelerator هست من میگم.
تو سیتم خودم این نصب هست.
شما در این برنامه برو به قسمت Tools بعد options بعد Other بعد هم MyTopFiles settings در اینجا چندین سایت مثل راپید شیر نوشته شده فکر کنم از این قسمت باشه شما برو تو این قسمت ببین میتونی درستش کنی.
من امتحان نکردم.

shahedi
25-04-2008, 22:58
الستور جان هيچ كدوم جواب ندادن
بايد چكار كرد

نحوه ی پچ کردن IDM به روش صحیح

1-مطمئن شوید فایل exe اصلی یعنی IDMan قبلا پچ نشده است
2- به مضمون فایل readme یا nfo همراه پچ یا کیجن دقت فرمایید
3- حتما از فایل exe بک آپ بگیرید تا در صورت مشکل داشتن پچ ریپلیسش کنید
4-بعضی از پچ ها بعد از پچ کردن فایل exe باید سریال نامبری هم بهشون داد
5- در هنگام پچ کردن آیکن برنامه را از سیستم ترای حذف کنین

Hamid2010
26-04-2008, 23:17
DAP?
متاسفانه ندارمش روی سیستمم

شاهدي جان پس بايد چي كار كنم ؟

MR.Punisher
27-04-2008, 11:05
این برنامه خیلی برنامه ی خوبی هست ولی من یه مشکلی دارم باهاش.
از کجا میشه Clipboard Monitoring رو غیرفعال کرد؟
هر وقت یه لینک رو کپی می کنم این نرم افزار میاد بالا و می خواد
لینک رو دانلودش کنه.اعصابم رو خرد کرده.
راستی قسمت Browser Integration این نرم افزار کجاست؟

mobiledead
27-04-2008, 11:54
این برنامه خیلی برنامه ی خوبی هست ولی من یه مشکلی دارم باهاش.
از کجا میشه Clipboard Monitoring رو غیرفعال کرد؟
هر وقت یه لینک رو کپی می کنم این نرم افزار میاد بالا و می خواد
لینک رو دانلودش کنه.اعصابم رو خرد کرده.
راستی قسمت Browser Integration این نرم افزار کجاست؟

Tools\Options

MR.Punisher
27-04-2008, 17:57
از کمکتون ممنونم.عجب بی دقت هستم من.Theme ویندوز XP رو عوض کردم
و اون + ها دقیق مشخص نبود.فکر می کردم Submenu نداره.خودم خندم گرفت.
باز هم ممنونم.

Metalzadeh
28-04-2008, 12:45
سلام
می خواستم ببینم با برنامه ای مثل IDM میشه کاری کرد که فقط از مقدار مشخص شده ای از سرعت دانلود کنه ؟
مثلا براش تعریف کنیم حداکثر با سرعت 10kb/s دانلود کنه و بقیه پهنای باند خالی بمونه ؟
ممنون
پدرام

K A R I M I
28-04-2008, 12:50
بله
از منوی دانلود گزینه اسپید لیمیتر رو انتخاب کنید و حداکثر سرعت دانلود رو که میخواهید بهش بدید ...

Metalzadeh
28-04-2008, 13:54
آها !
حله ;)
ممنون
موفق باشید

S A M
28-04-2008, 17:45
سلام
اقا الان چند وقتیه که من هرچی دانلود میکنم به این شکل در میاد :
حالا من باید چیکار کنم؟

omid.sarmad
28-04-2008, 18:24
سلام.شما باید نرم افزاری که بتونه فایلهای rar رو باز کنه رو سیستمتون نصب کنید مثله win Rar یا 7Zip.

Ghaioom
28-04-2008, 18:44
سلام
شما هر چیزی مثل فایل exe هم دانلود کنی این طوری میشه؟
شاید مشکل از ویروسه.
اول برنامه winrar رو نصب کن اگه درست نشد با آنتی ویروس سیستمت رو چک کن ببین ویروسی نباشه.

S A M
30-04-2008, 11:18
اقا درست شدش مشکل از ویندوز بود عوض کردم رفع مشکل شدش( ویندوزم خراب شده بود وینرار نصب نمیشد + هیچ برنامه ای هم نصب نمیشد)
ممنون از اینکه توجه کردین ویندوزمو عوض کردم درست شدش
دمتون گرم
محمد...

Hamid2010
30-04-2008, 12:43
سلام
اگه منظورت این Internet Download Accelerator هست من میگم.
تو سیتم خودم این نصب هست.
شما در این برنامه برو به قسمت Tools بعد options بعد Other بعد هم MyTopFiles settings در اینجا چندین سایت مثل راپید شیر نوشته شده فکر کنم از این قسمت باشه شما برو تو این قسمت ببین میتونی درستش کنی.
من امتحان نکردم.

عزيزم اصلا اين مسيري كه شما گفتيد تو دانلود اكسليتور وجود ندارد ميشه نصب كنيد و يه امتحاني كنيد خدا خيرتون بده

mahdixxx
30-04-2008, 15:27
سلام
من از Idm پرتابل استفاده کردم ولی فایلهایی که دانلود میکنه قابل شناسایی نیسنتد و فرمت مشخصی ندارند. چکار باید بکنم

seyyedi
30-04-2008, 16:53
دوستان سلام
اینی که میگم امتحان کن
به مسر زیر برو
IDM> option< file types
بالای دکمه دیفالت یه جا هست که باید توی اون پسوندها نوشته شده باشه
اگه فایلی که دانلود کردی پسوندش اونجا بود که قاعدتا باید بخونه
اگه نبود با یه فاصله از پسوند آخر پسوند فایلی که دانلود کردین یا میخواین دانلود کنین رو بنویسین
بعد از این باید بخونه

Ghaioom
30-04-2008, 17:16
عزيزم اصلا اين مسيري كه شما گفتيد تو دانلود اكسليتور وجود ندارد ميشه نصب كنيد و يه امتحاني كنيد خدا خيرتون بده
سلام
اون قسمت رو ولش کن.
شما دانلود منیجرتون رو برای دانلود فعال کنید و هر وقت از راپید شیر خواستی دانلود کنی اگه کد رو وارد کنی بعد دانلود رو فشار بده بعد خود به خود دانلود منیجر میاد و شما start رو بزن بعد شروع به دانلود میکنه ولی فکر کنم اگه شما pause رو بزنی دانلود نمیکنه بعد باید دوباره از اول دانلود کنی.

Hamid2010
01-05-2008, 07:50
سلام
اون قسمت رو ولش کن.
شما دانلود منیجرتون رو برای دانلود فعال کنید و هر وقت از راپید شیر خواستی دانلود کنی اگه کد رو وارد کنی بعد دانلود رو فشار بده بعد خود به خود دانلود منیجر میاد و شما start رو بزن بعد شروع به دانلود میکنه ولی فکر کنم اگه شما pause رو بزنی دانلود نمیکنه بعد باید دوباره از اول دانلود کنی.

اين روش رو امتحان كردم ولي دانلود نمي كنه ، سريع پر مي شه و بعد در باز كردن فايل ارور مي ده فايل رو باز نمي كنه اون روش رو اگه يه امتحاني كنيد حله ها

shahedi
02-05-2008, 15:07
سلام
من از Idm پرتابل استفاده کردم ولی فایلهایی که دانلود میکنه قابل شناسایی نیسنتد و فرمت مشخصی ندارند. چکار باید بکنم
سلام
گاهی اوقات نرم افزار های پرتابل چون بد پچ یا به اصطلاح رجیستر شده اند چنین مشکلاتی را دارند

Hamid2010
06-05-2008, 06:46
آقا كسي نيست جواب بده ؟؟؟؟‌!!!!!!!

Ghaioom
06-05-2008, 13:01
آقا كسي نيست جواب بده ؟؟؟؟‌!!!!!!!
سلام
میخوای چیکار امروزه که سایت راپید شیر آدم شده میتونیم راحت بدون کد دانلود کنیم و با دانلود منیجر هم میشه دانلود کرد.

Hamid2010
07-05-2008, 09:28
نه پس چرا من نمي تونم ، من اومدم ازتون همين رو بپرسم ديگه!!

Ghaioom
07-05-2008, 13:16
شما باید کد رو بزنی تا دانلود شروع بشه؟
تو کامپیوترمن امروزه فقط باید اون دکمه دانلد رو بزنم هیچ کدی نیست و صبر هم نمیخواد بکنم.
بعد از دکمه ی Free بعد دکمه Download کار تمام.

Hamid2010
08-05-2008, 06:39
شما از چه دانلودري استفاده مي كنيد ؟، مي شه بيشتر توضيح بديد اول دكمه دانلود دانلودر رو مي زنيد يا اول free رو مي زنيد دكمه download سايت رو كي مي زنيد؟

shahedi
08-05-2008, 12:44
سلام بر دوستان
یک توضیح می دم راجع به سایت های به اشتراک گذاری و نحوه ی دانلود از اونها ، امیدوارم مورد پسند قرار بگیره

شاید شما هم با سایت هایی مثل نمونه ای که حمید جان گفت روبرو و دانلود منیجر شما ناگهان دخالت نموده و قصد دانلود داشته باشد دو دلیل می توان برایش ذکر نمود
1-آدرس را از کلیپ برد بخوان فعال باشه
2-جزء سایت هایی ننوشته شده که نباید ازشون دانلود بشه

راه حل ها : به لیست سایت هایی که نباید ازشون دانیده بشه اضاف کنین خاصیت یک رو غیر فعال کنین یا هر دانلود منیجری یک کلید میانبر داره که باعث می شه دانلود به وسیله ی اون صورت نگیره می تونین برین توی راهنما و کلید های ترکیبی رو بیابین

موفق باشید

Ghaioom
09-05-2008, 08:41
شما از چه دانلودري استفاده مي كنيد ؟، مي شه بيشتر توضيح بديد اول دكمه دانلود دانلودر رو مي زنيد يا اول free رو مي زنيد دكمه download سايت رو كي مي زنيد؟
سلام
مگه شما نمیگید از دانلودر Internet Download Accelerator استفاده میکن؟ منم الان از این استفاده میکنم.
اول دکمه ی Free تو سایت راپید شیر بعد هم Download تو کامپیوتر من امروزه میتونم یکسره دانلود کنم بدون کد ولی با Internet Download Accelerator نمیشه Pause کرد چون دانلود متوقف میشه.

Hamid2010
09-05-2008, 10:02
Ghaioom جان پس چرا برا من نمي شه تنظيمات خاصي داره ؟

Hamid2010
09-05-2008, 10:07
shahedi جان ميشه بگي اين ليستي كه گفتي در كدام منو قرار داره (توي دانلود اكسليريتور)؟

Ghaioom
09-05-2008, 10:25
Ghaioom جان پس چرا برا من نمي شه تنظيمات خاصي داره ؟
Hamid2010 جان شاید کامپیوتر من قات کرده. تنظیمات نداره خود به خود اینطوری شده. :31:
اول یه دفعه کد میومد یه دفعه هم بدون کد.
ولی حالا همیشه بود کد هست.
من که امروزه با این سایت حال کردم.
بدون کد فقط دانلود میکنم ولی قابیلت Resume نداره.

takonlineIR
12-05-2008, 08:27
چطوري ميشه يك مديريت دانلودي(idm) روي گوشي نصب كرد كه بعد از اينكه روي سيستم ديگري گذاشتيم بتونيم ادامه دانلود هارو انجام بديم يا يك مرورگر باز هم همينطور رو فلش باشه با تمام تنظيمات

shahedi
12-05-2008, 11:33
سلام

لطفا خارج از تاپيكهاي مرجع پست ندهيد

مهم : كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

s_r_asadiyan
12-05-2008, 22:51
با سلام
من ازنرم افزار auto.power-on.&.shut-down استفاده می کنم لطفا اگه کسی آموزش کامل اون رو داره بذاره خیلی ممنون ازش می شم.
و اما سئوال!!!!!
وقتی یک آدرس رو به این نرم افزار می دم و منتظر دانلودش می مونم راحت عمل می کنه سریع کانکت می شه اما متاسفانه وقتی آدرس رو باز می کنه (از قبل مقداری از حجم اون چیزی که می خوام دانلود کنم رو با IDM دریافت کردم) نمی تونه روی دکمه شروع دانلود IDM کلیک کنه و .........

s_r_asadiyan
13-05-2008, 05:46
کسی نیست جواب بده؟:41:

salahadden
14-05-2008, 09:04
سلام
من تعدادی فایل از اینترنت گرفتم ولی حالا اجرا نمی شن چند بار هم دانلود رو تکرار کردم اما همون جوری بود و هیچ فرقی نکرد. موقع دانلود غایلها به صورت فشرده دیده می شن ولی بعد از دانلود پسوند exe دارند وای اجرا نمی شن . کسی هست که بدونه چکار باید بکنم تا درست بشن؟ ازش ممنون میشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\Kurd\Desktop\untitled.JPG

piishii
14-05-2008, 09:12
سلام
من تعدادی فایل از اینترنت گرفتم ولی حالا اجرا نمی شن چند بار هم دانلود رو تکرار کردم اما همون جوری بود و هیچ فرقی نکرد. موقع دانلود غایلها به صورت فشرده دیده می شن ولی بعد از دانلود پسوند exe دارند وای اجرا نمی شن . کسی هست که بدونه چکار باید بکنم تا درست بشن؟ ازش ممنون میشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Cuntitled.JPG

سلام.
exe هم میتونه فایل فشرده باشه
با وین رر میتونه چنین کاری کنه آدم
شما روی فایل مربوطه اگه وین رر داری کلیک راست کن بعد گزینه ی extact file رو انتخاب کن ببین باز هم باز میشه یانه ؟

djsystem
14-05-2008, 09:38
من میخام جواب بدم ولی سوال رو نفهمیدم

وقتی آدرس رو باز می کنه
یعنی دقیقا چه کار؟

amin123
14-05-2008, 10:21
دوست عزيز چرا از نرم افزار Ida استفاده نميكنيد؟؟؟؟ خودش Schaduler قوي داره

usfelme
14-05-2008, 10:34
اکثر دانلود منیجرها scheduler دارند.من خودم از IDM استفاده میکنم!

s_r_asadiyan
14-05-2008, 14:38
من میخام جواب بدم ولی سوال رو نفهمیدم

یعنی دقیقا چه کار؟
با سلام
به محض فعال شدن auto.powe و کانکت شدن IDM هم باز میشه دقیقا مثل تصویری که براتون گذاشتم اما کلید شروع دانلود کلیک نمی خوره و همین طور منتظر فرمان باقی می مانه. من باید بعدش فرمان جدیدی به auto.powe
بدم یا نه؟ :41:

s_r_asadiyan
14-05-2008, 14:53
اگه کسی می دونه در رابطه با این کلید های auto.powe توضیح بده خیلی ممنون دارش میشم

sAsAn.K
14-05-2008, 15:05
دوست عزیز احتیاجی به استفاده از نرم افزارهای جانبی نیست .
خود IDM کار شما رو انجام میده .
ابتدا روی دکمه ی Options کلیک کنید .
از قسمت Dial-Up گزینه ی Use Windows Dial Up Networking رو فعال کنید .
سپس از قسمت Connection ، Connection مربوطه رو انتخاب کنید و در قسمت Username و Password ، یوزر نیم و پسورد شبانه رو وارد کنید .
قسمت Redial Attemps رو برابر با 0 قرار دهید .
قسمت Time Between Redial Attempts رو هم برابر با 1 قرار دهید .
روی دکمه ی OK کلیک کنید .
حدث میزنم صبا نت داشته باشید اینطور نیست ؟
قسمت Scheduler رو باز کنید قسمت Stop Download at رو فعال کنید و ساعت 7:45 رو وارد کنید .
قسمت Hang Up Modem when Done و Shut down when Done رو فعال کنید .
قسمت Force Processes to terminate رو نیز فعال کنید .
روی Start کلیک کنید و بگیرید بخوابید !
اینطوری تا ساعت 3 که شبانه شروع میشه ، IDM به طور اتوماتیک هر 1 ثانیه یک بار سعی می کنه که کانکت شه و وقتی سر ساعت 3 کانکت شد ، دانلود رو شروع می کنه و وقتی هم دانلود تموم شد و یا ساعت 7:45 سر رسید سیستم رو خاموش می کنه !
البته برای اینکه تا 7:45 دانلود کنید باید ساعت 6:45 یک بار دیسکانکت کنید و دوباره کانکت کنید .
لینک هاتون رو هم از قبل توی IDM آماده کنید .

*Batman*
14-05-2008, 15:05
شما باید دانلود اتوماتیک رو از قسمت scheduler یا زمانبند IDM تنظیم کنید.
اگر مادربورد شما Wakeup Alarm داشته باشه فکر نمیکنم اصلا نیازی به برنامه Auto Power باشه.

s_r_asadiyan
14-05-2008, 15:12
اکثر دانلود منیجرها scheduler دارند.من خودم از IDM استفاده میکنم!

سلام
من هم از IDM استفاده می کنم اما می تونی برام بیشتر توضیح بدین که چه طور از scheduler اون استفاده کنم
خلاصه دوستان من چند روز هست ADSL گرفتم و میخوام از موقعییت دانلود شبانه اش استفاده کنم و موندم که چه طور؟

s_r_asadiyan
14-05-2008, 15:19

آره آقا ساسان صبا دارم
فقط یک سئوال
من adsl دارم وشما گفتی که برم تو تنظیمات دیال آپ!!!!!! این به هم نمی خوره می تونی توضیح بدی ؟
متشکرم

Carl
14-05-2008, 17:52

آره آقا ساسان صبا دارم
فقط یک سئوال
من adsl دارم وشما گفتی که برم تو تنظیمات دیال آپ!!!!!! این به هم نمی خوره می تونی توضیح بدی ؟
متشکرم
سلام..

دوست عزیز!

هیچ فرقی نمی‌کنه که ادسل داشته باشی یا دایل-آپ؛ مهم اینه که می‌خوای خودبخود به نت وصل بشه

پس باید تو همون قسمت، همون کارهایی که ساسان جان گفت انجام بدی!

---------

کلیدهایی که خواستی، این کارهارو انجام می‌دن:

1- می‌تونی با این قابلیت، کاری کنی که دکمه‌های خاصی از کیبورد زده بشه و حرکات و کلیک‌های موس انجام بشه (اسکریپت)

2- یه فایل اجرایی باز می‌کنه (در زمان مشخص شده)

3- پروسه‌ی خاصی رو می‌بنده (مثل عملکرد End Process در TaskMgr)

4- فایلی که تو این قسمت انتخاب می‌شه، با برنامه‌ی پیش‌فرضش باز می‌شه (مثلن یه آهنگ انتخاب کنی، با مدیا پلیرت پخش می‌شه)

s_r_asadiyan
14-05-2008, 21:34
با تشکر از carl عزیز
امکان این هست که آموزش کامل نرم افزار Auto Power-on & Shut-down
رو اونم به صورت تصویری برامون بذاری ؟
در ضمن توی همین مایه ها نرم افزار بهتری هست یا نه؟
با تشکر از لطفتون

s_r_asadiyan
15-05-2008, 05:52
همه ی تنظیمات idm رو همونطور که رفقا گفتند انجام دادم ولی نمی دونم اوتو مات چرا کانکت نمی شه
اگه کسی می تونه راهنمایی کنه

Ghaioom
15-05-2008, 07:18
سلام
من تعدادی فایل از اینترنت گرفتم ولی حالا اجرا نمی شن چند بار هم دانلود رو تکرار کردم اما همون جوری بود و هیچ فرقی نکرد. موقع دانلود غایلها به صورت فشرده دیده می شن ولی بعد از دانلود پسوند exe دارند وای اجرا نمی شن . کسی هست که بدونه چکار باید بکنم تا درست بشن؟ ازش ممنون میشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\Kurd\Desktop\untitled.JPG
اگه اجرا نمیشه پسوند exe رو بردار و پسوند rar رو بنویس.

Ghaioom
15-05-2008, 07:22
سلام
چرا وقتی هر وقت میخوام دانلودر Internet Download Accelerator رو باز کنم باید کد فعال سازی رو بدم؟
من دو تا کد فعال سازی داریم ولی بعد از یه ریستارت یا خاموش کردن کامپیوتر بعد از باز کردن دوباره برنامه Internet Download Accelerator باید دوباره کد فعال سازی رو باید بدم.
هر وقتی که میخوام بازش کنم باید کد فعال سازی رو باید بدم.
چرا اینطوریه؟

usfelme
15-05-2008, 12:54
همه ی تنظیمات idm رو همونطور که رفقا گفتند انجام دادم ولی نمی دونم اوتو مات چرا کانکت نمی شه
اگه کسی می تونه راهنمایی کنه

عزیز اگه ویندوزت ویستا هست فکر کنم sceduler توی ویستا اتومات کانکت نشه!

s_r_asadiyan
15-05-2008, 13:09
عزیز اگه ویندوزت ویستا هست فکر کنم sceduler توی ویستا اتومات کانکت نشه!

ویندوزم xp هست، لطفا یکی راهنمایی کنه داره 3 ماه اکانتم تمام میشه:41:

shahedi
15-05-2008, 15:03
سلام بر همگی
شما اگر به راهنمای برنامه مراجعه کنید هر قسمت را توضیح داده است نیازی نیست از دیگران درخواست بنمایید.

نمونه:

Keyboard/Mouse Macro - Record to scripts and playback that you type with the keyboard and move and click with the mouse, a useful feature for such as TV record.

می تونی برام بیشتر توضیح بدین که چه طور از scheduler اون استفاده کنم

شما اگر دقت می کردی و این مبحث رو در تایپیک خودش مطر می نمودی محمود جان در این مورد فکر می کنم در پست دوم توضیح داده اند.

shahedi
15-05-2008, 15:05
سلام
چرا وقتی هر وقت میخوام دانلودر Internet Download Accelerator رو باز کنم باید کد فعال سازی رو بدم؟
من دو تا کد فعال سازی داریم ولی بعد از یه ریستارت یا خاموش کردن کامپیوتر بعد از باز کردن دوباره برنامه Internet Download Accelerator باید دوباره کد فعال سازی رو باید بدم.
هر وقتی که میخوام بازش کنم باید کد فعال سازی رو باید بدم.
چرا اینطوریه؟
سلام

چون به جعلی بودن سریال پی می بره

از این پچ استفاده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید

s_r_asadiyan
15-05-2008, 22:15
با سلام
تنظیمات زمان بندی و اپشن idm رو برای دانلود شبانه از صبا نت تنظیم کردم ولی idm اتومات کانکت نمی شه ممنون میشم جواب بدین:41:

Carl
15-05-2008, 22:35
ویندوزم xp هست، لطفا یکی راهنمایی کنه داره 3 ماه اکانتم تمام میشه:41:
خواهش!
دیر یادت افتاده؟ مشکلی نیست! اگه درست‌حسابی بتونی بگیری یه 2-3 گیگ می‌تونی دان کنی :46:

راستش خود من هیچ‌وقت به شماره‌گیری این IDM اعتماد نداشتم و ندارم؛ درسته که شماره‌گیری مجددش خوبه، اما واسه شماره‌گیری جدید خوب کار نمی‌کنه :13:

بجاش بهتره از خود ویندوز استفاده کنی؛ اینطوری:

اول قسمت Properties واسه اکانت شبانه رو باز کن

تو تب Options گزینه‌ی اول به میل خودته (نشون دادن پنجره‌ی شماره‌گیری موقع انجام این کار)

گزینه‌ی دوم رو غیرفعال کن (برای این‌که موقع اجرای کانکشن، بدون درخواست یوزر و پسورد، کانکت بشه)

و گزینه‌ی سومی هم غیرفعال باشه

Ghaioom
16-05-2008, 17:36
سلام

چون به جعلی بودن سریال پی می بره

از این پچ استفاده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید
پس بگو
ممنون از پچ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

isbn84
16-05-2008, 21:48
سلام ببخشید یه برنامه برای اتوماتیک کانکت شدن می خام مثل advance dialer
اون زمانش تموم شده دیگم بالا نمیاد

shahedi
17-05-2008, 03:12
سلام ببخشید یه برنامه برای اتوماتیک کانکت شدن می خام مثل advance dialer
اون زمانش تموم شده دیگم بالا نمیاد
سلام
نرم افزار را حذف و رجیستری را تمیز و

این سریال ها رو امتحان کنین

name: PANK s/n: 97430800

Name: CORE/JES Key: 745F7400

isbn84
17-05-2008, 11:14
سلام
نرم افزار را حذف و رجیستری را تمیز و

این سریال ها رو امتحان کنین

name: PANK s/n: 97430800

Name: CORE/JES Key: 745F7400

سلام ببخشید رجیستری را چگونه تمیز کنم ...یه برنامه windows care دارم با اون میشه؟

shahedi
17-05-2008, 15:02
سلام ببخشید رجیستری را چگونه تمیز کنم ...یه برنامه windows care دارم با اون میشه؟
سلام ، برنامه ای که استفاده می کنین باید این قابلیت ها رو داشته باشه با برنامه ای که نام بردید امتحان نمایید اگر نشد Registry Optimizer 3.1 را امتحان کنین.
ورژن advance dialer را هم بنویسین.

قابلیت ها:
Add/remove programe
Invalid File Path
---------------------

SajjadKAZ2003
23-05-2008, 15:57
سلام
یه مشکل در برنامه getright برام پیش اومده
ویندوز رو هم عوض کردم ولی باز هم همون مشکل رو دارم

وقتی یه فایل در GetRight می زارم برای دانلود بعد از مدتی که به سیستم دست نمی زنم و هیچ کاری نمی کنم با این ارور مواجه می شم که پشت سر هم دیده میشه، مثل شکل زیر:

اول ورژن GetRight این بود : GetRight Pro 6.2a که با این ارور مواجه شدم
بعد ورژن GetRight Pro 6.3d رو نصب کردم باز هم همین مشکل پیش اومد
بعد ویندوز عوض کردم و GetRight Pro 6.3d رو نصب کردم باز هم این ارور رو میده!

این مشکل جدیدا برام بوجود اومده و قبلا همچین مشکلی رو نداشتم
یه موضوع دیگه اینکه این اواخر در ویندوز قبلیم وقتی چند برنامه سنگین باز می کردم سیستم "رم" کم میاورد و مجبور می شدم بعضی از برنامه های در حال اجرا رو ببیندم تا مشکل حل بشه
مشکل کم آورد "رم" دستگاه همزمان با مشکل اِرور GetRight برام پیش اومد

رم دستگاه 1 گیگا بایته
کارت گرافیک 128 OnBoard

لطفا کمک کنید!
راه حل رفع این مشکل چیه !؟
ممکنه مشکل سخت افزاری باشه !؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahedi
23-05-2008, 16:52
ممکنه مشکل سخت افزاری باشه

خیر.

شما دایرکتری /WEB-INF رو چک کن احتمالا validation.xml و rules.xml مشکل داره.

SajjadKAZ2003
23-05-2008, 18:32
خیر.

اینا که گفتی کجا هستن ؟

DANIAL_2000
23-05-2008, 21:17
دوستان برای استفاده از بخش scheduler راهنمایی می خواستم!
چطور باید یک لینک دانلود رو در scheduler فعال کرد و اگه بخوایم بعد از دانلود disconnect و کامپیوتر خاموش بشه تنظیماتش چیه؟
ممنون...:20:

s_r_asadiyan
23-05-2008, 23:59
با سلام
آقا دانیال تو پستای اولیه همین تاپیک با عکس دوستان توضیح دادن اگه سئوالی بود بپرسید درخدمتیم

[ali]
24-05-2008, 01:10
اینا که گفتی کجا هستن ؟

سلام این دانلود منیجر اصلا خوب نیست برو یکی دیگه امتحان کن مشکل ازISP هست یا اتصالت به اینترنت

دوستان برای استفاده از بخش scheduler راهنمایی می خواستم!
چطور باید یک لینک دانلود رو در scheduler فعال کرد و اگه بخوایم بعد از دانلود disconnect و کامپیوتر خاموش بشه تنظیماتش چیه؟
ممنون...:20:
چه دانلود منیجری رو می گی؟:31:

DANIAL_2000
24-05-2008, 23:25
چه دانلود منیجری رو می گی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
IDM !
برای مثال فایلی در حال دانلود شدنه و می خوایم همین فایلو بدون توقف در فرایند دانلود در قسمت scheduler فعال کنیم تا بعد از اتمام disconnect و خاموش بشه( مثلا لینکهای رپیدی که برای اونها نمیشه از گزینه start download at استفاده کرد چون لینک غیر مستقیمه و وقتی دانلود لینک اصلی شروع میشه بدلیل نداشتن رزیوم نباید دانلود رو متوقف کرد) من برای اینکار سه گزینه پایین صفحه scheduler یعنی
hang up modem,exit IDM,turn off computer when done رو فعال و apply میزنم اما عمل نمیکنه! چه تنظیماتی باید اضافه کنم؟
+
برای اینکه در ساعت تعیین شده ای کانکت بشه و فایلی رو دانلود کنه و در ساعت مشخصی فرایند رو متوقف کنه تنظیمات لازم چیه؟
ممنون..

shahedi
25-05-2008, 00:08
نوشته ی mohammad.clergyman

موفق باشین

با IDM هم توی صفحه ی اول توضیح داده شده.

SajjadKAZ2003
25-05-2008, 22:19
خیر.

کجاست اینااااااا؟؟؟؟؟

[ali]
29-05-2008, 00:44
کجاست اینااااااا؟؟؟؟؟
اگه توی پوشه ی مدیریت دانلودت نیست مشکل از سروره

()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()() ()()()()()()()()()()

آقا من یه سوال داشتم چی کار کنم با IDM بعد از دانلود سیستم رو خاموش کنه؟

Ghaioom
29-05-2008, 08:47
;2458715']اگه توی پوشه ی مدیریت دانلودت نیست مشکل از سروره

()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()() ()()()()()()()()()()

آقا من یه سوال داشتم چی کار کنم با IDM بعد از دانلود سیستم رو خاموش کنه؟
سلام
شما برو به قسمت Options بعد دنبال چنین کلمه ای بگرد Shut down PC after completing all downloads همچنین کلمه ای باید باشه.
بعد تیکش رو بزن. بعد هم ok کن درست میشه.

[ali]
29-05-2008, 14:12
سلام
شما برو به قسمت Options بعد دنبال چنین کلمه ای بگرد Shut down PC after completing all downloads همچنین کلمه ای باید باشه.
بعد تیکش رو بزن. بعد هم ok کن درست میشه.
من پیدا نکردم دقیق بگو کدوم تب؟

Ghaioom
01-06-2008, 07:25
;2460351']من پیدا نکردم دقیق بگو کدوم تب؟
آقا من نصبش نکردم ولی تو قسمت تنظیماتش هستش بگرد پیدا میشه.
مگه زود پیدا نمیکنی اگه سریع بگردی پیدا میشه.

shahedi
02-06-2008, 15:17
من يك دانلود منجر Idm دارم كه ازش زياد ناراضي نيستم...
اما مشكلي كه وجود داره اينه كه اين برنامه نميزاره من فايلي رو بدون اون مرور كنم...!
يعني اينكه مثلا من ميخوام با مرورگرم كه فايرفاكس هست و بدون استفاده از دانلود منجر فايلي رو دانلود كنم...چكار بايد بكنم؟ چون هر كار مي كنم اين Idm سريع باز ميشه و شروع مي كنه به دانلود !
از كمك تونون متشكرم.

سلام ، هر نرم افزار مدیریت دانلودی یک سری کلید های میانبر داره یکیش هم جلوگیری از دانلود خودکار به وسیله ی مرورگر هست.

shahbab
03-06-2008, 22:23
سلام ، هر نرم افزار مدیریت دانلودی یک سری کلید های میانبر داره یکیش هم جلوگیری از دانلود خودکار به وسیله ی مرورگر هست.
با تشكر از شما...
همانطور كه گفتين با استفاده از مراحلي كه در تصوير ديده ميشه كليد جلو گيري از دانلود خودكار را پيدا كردم و الان با فشردن دكمه Ctrlدر دانلودر ADM ميتونم بوسيله مرور گر دانلود كنم...(كه در يكجاهايي لازمه!)

flatrish
04-06-2008, 19:25
سلام
من نمیتونم IDM رجیستر کنم تو تایپکی که زدم و بسته شد یکی از دوستان گفته بود از یه کرک دیگه استفاده کن ولی بازم درست نمیشه. این پیغام خطا رو میده:

shahedi
04-06-2008, 21:56
سلام
من نمیتونم IDM رجیستر کنم تو تایپکی که زدم و بسته شد یکی از دوستان گفته بود از یه کرک دیگه استفاده کن ولی بازم درست نمیشه. این پیغام خطا رو میده:

سلام بسته شد چون شما قوانین رو رعایت نکردین .

ابتدا این پست را بخونین:

.

حتما از یک نرم افزار پاک کندده ی رجیستری استفاده کنین پس از حذف IDM تا کلیه ی آثارش از بین برود و سپس اقدام به رجیستر کردن برنامه از یکی از طرق ممکن بکنین.

بهترین پچ تا زمانی که ازش ایتفاده می کردم این بود IDM v5.12 (build X.X.X) که توسط LovePascal تهیه شده بودش.
این پیام مربوط به جعلی بودن هست شما کلیه ی آثار ممکنه رو حذف و سپس اقدام به نصب و کرک کنید.

موفق باشید

SajjadKAZ2003
04-06-2008, 23:53
سلام
یه مشکل در برنامه getright برام پیش اومده
ویندوز رو هم عوض کردم ولی باز هم همون مشکل رو دارم

وقتی یه فایل در GetRight می زارم برای دانلود بعد از مدتی که به سیستم دست نمی زنم و هیچ کاری نمی کنم با این ارور مواجه می شم که پشت سر هم دیده میشه، مثل شکل زیر:

اول ورژن GetRight این بود : GetRight Pro 6.2a که با این ارور مواجه شدم
بعد ورژن GetRight Pro 6.3d رو نصب کردم باز هم همین مشکل پیش اومد
بعد ویندوز عوض کردم و GetRight Pro 6.3d رو نصب کردم باز هم این ارور رو میده!

این مشکل جدیدا برام بوجود اومده و قبلا همچین مشکلی رو نداشتم
یه موضوع دیگه اینکه این اواخر در ویندوز قبلیم وقتی چند برنامه سنگین باز می کردم سیستم "رم" کم میاورد و مجبور می شدم بعضی از برنامه های در حال اجرا رو ببیندم تا مشکل حل بشه
مشکل کم آورد "رم" دستگاه همزمان با مشکل اِرور GetRight برام پیش اومد

رم دستگاه 1 گیگا بایته
کارت گرافیک 128 OnBoard

لطفا کمک کنید!
راه حل رفع این مشکل چیه !؟
ممکنه مشکل سخت افزاری باشه !؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من در مورد این مشکل به نتیجه ای نرسیدم
هنوز گاهی اوقات با اون ارور مواجه میشم !
چی کنم !؟

king emperor
06-06-2008, 08:36
آنتي ويروست چيه؟

از جاي معتبري دانلود مي‌كني؟

حتمالن كامل دانلود نشده يا كامل نصب نشده
تا بعد............................................

SajjadKAZ2003
06-06-2008, 15:43
آنتي ويروست چيه؟

از جاي معتبري دانلود مي‌كني؟

حتمالن كامل دانلود نشده يا كامل نصب نشده
تا بعد............................................

آنتی ویروسم: کاسپر اسکای 7
لینکهای دانلودم مشکلی ندارن
این مشکلی که برای getrightام بوجود اومده قبلا وجود نداشته الان اینجوری شده

وقتی یه فایل رو می زارم برای دانلود اگه 10 ساعت هم getrightام در حال دانلود باشه و خودم پای سیستم باشم هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی وقتی میزارم رو دانلود و از پای سیستم بلند میشم و بعد از حدود 30 دقیقه میام پای سیستم این پیغام ظاهر میشه! ( ممکنه به خاطر اسکرین سیور باشه ؟ ) :18:

king emperor
06-06-2008, 16:55
منم همين مشكل را داشتم
فقط بيشين پشت كامپيوترت و getright را بپا ئي

اسكرين سيور و استند باي تو كار دانلود اختلال به وجود ميارن.

بايد هردو را زمانشان را طولاني يا غير فعال كني.

تا بعد............................................ .................

Mr.Mimi
07-06-2008, 18:08
سلام
من از download accelerator plus premium استفاده میکنم و کرکش رو هم دارم ولی نمیدونم چرا بعد از مدتی هنگام دانلود در 19% میمونه و دیگه دانلود نمیکنه.شما میتونین کمک کنین؟
در ضمن من از نسخه ی 8.6 استفاده میکنم.
ممنون

shahedi
07-06-2008, 22:33
سلام
من از download accelerator plus premium استفاده میکنم و کرکش رو هم دارم ولی نمیدونم چرا بعد از مدتی هنگام دانلود در 19% میمونه و دیگه دانلود نمیکنه.شما میتونین کمک کنین؟
در ضمن من از نسخه ی 8.6 استفاده میکنم.
ممنون
سلام
موردی که شما عرض کردین علل گوناگونی می تونه داشته باشه از جمله مشکل از خطوط ارتباطی و یا ISP در صورتی که از عوامل ذکر شده مطمئن هستید می توان مشکل را از پچ یا کرک exeمورد استفاده دانست .

راه حل: از سایر پچ ها و کرک ها استفاده کنید مدیریت دانلود دیگری را نیز امتحان کنید.

رايانه
21-06-2008, 16:19
سلام.دوستان ؛ من يك فيلم دانلود كردم كه پسورد هم داره ؛ وقتي پسورد را وارد ميكنم اين پيغام را ميده و باز نميشه .چيكار بايد كرد؟ ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رايانه
24-06-2008, 10:55
سلام.دوستان ؛ من در حال دانلود يك فيلم با قابليت ريزوم بودم كه شارز ماهيانه تمام شد و فردا صبح كه شارز كردم ديكه نميشه دانلود را ادامه داد و پيغام ميده كه امكان دانلود اين فايل وجود نداره.در ضمن از دانلودمنيجر استفاده ميكنم.حالا بايد چيكار كرد؟ ممنون

amirtoty
24-06-2008, 12:32
سلام.دوستان ؛ من در حال دانلود يك فيلم با قابليت ريزوم بودم كه شارز ماهيانه تمام شد و فردا صبح كه شارز كردم ديكه نميشه دانلود را ادامه داد و پيغام ميده كه امكان دانلود اين فايل وجود نداره.در ضمن از دانلودمنيجر استفاده ميكنم.حالا بايد چيكار كرد؟ ممنون
باید از اول شروع کنی! :41:

S A M
27-06-2008, 11:47
سلام
جدیدا وقتی میخوام چیزی دانلود کنم اصفحه دانلود اینجوری میشه
در ضمن اینم بگم که من از هیچ برنامه دانلودی استفاده نمیکنم

S A M
27-06-2008, 13:34
نه شاهدی جان هر جایی

AK1
27-06-2008, 19:31
با سلام
SAM جان من مشكلي نمي بينم
خوب شما گزينه پايني رو انخاب كن بعد دانولد رو ذخيره كن تك هم علامت دار كني ديگه اين پنجره اينجوري نمي شه
موفق باشي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

s_r_asadiyan
09-07-2008, 04:19
با سلام به دوستان خوبم
بعد از اینکه ویندوزم رو عوض کردم در استفاده از اینترنت دانلود منیجرم مشکلی بوجود آمده بدین صورت که وقتی زمانبندی رو برنامه ریزی می کنم مثلا برای ساعت 3.5 صبح که از اکانت شبانه صبا نت استفاده کنم اتومات کانکت نمی شه اما وقتی مودم adsl رو خاموش می کنم شروع به تلاش برای کانکت شدن می کنه که نتیجه ای هم نداره ولی به محض اینکه مودم رو روشن می کنم وچراغ لینک شروع به چشمک زدن می کنه کانکت شدن اتومات دانلود منیجر تموم می شه
درضمن این مشکل قبل از برگرداندن ایمیج ویندوزم نبود اما بعد از اینکه ایمیج رو برگردوندم این مشکل بوجود اومده لطفا من رو راهنمایی کنین

AABB
09-07-2008, 04:35
فکر کنم اکثر بچه ها با آی دی ام همین مشکل رو دارن!!!!

s_r_asadiyan
09-07-2008, 04:38
در ضمن دانلود منیجر سریال رو جعلی تشخیص داد من هم انیستال کردم بعد رجیستری رو تمیز کردم ودوباره اون رو نصب کردم اما همون اول پیام داد که سریال شما جعلی هست من هم از Patch Retail استفاده کردم اون پیام رفت و دانلود منیجر رجیستر شد
سئوال امکان داره به خاطر همین موضوع دانلود منیجر اختلال پیدا کرده ؟
راه حل ؟!!!

s_r_asadiyan
09-07-2008, 04:45
در هنگام نصب یک پیام غیر عادی دیگه ای هم داد واون این بود که دانلود منیجر ارتباط اینترنتی شما رو دیال اپ تشخیص داده لطفا تایید کنید تا سیستم ریستارت بشه در صورتیکه من adsl دارم و گزینه دیگه ای رو هم در اختیارم نذاشت تا اون رو انتخاب کنم , الان هم در صورتیکه مودم adsl رو خاموش کنم شروع به اتومات کانکت شدن می کنه و وقتی مودم رو دوباره روشن می کنم کانکت قطع می شه

s_r_asadiyan
09-07-2008, 13:44
ممنونم که جواب دادین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا اگه دوستان برای مشکلشون تاپیک جداگونه زدن تشریف نیارید و بگید مشکلتون رو توی فلان تاپیک مطرح کنید
بعدشم مدیران محترم مربوطه هم تاپیک رو بندازن توی ترش و .............

AK1
09-07-2008, 14:02
ممنونم که جواب دادین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا اگه دوستان برای مشکلشون تاپیک جداگونه زدن تشریف نیارید و بگید مشکلتون رو توی فلان تاپیک مطرح کنید
بعدشم مدیران محترم مربوطه هم تاپیک رو بندازن توی ترش و .............

با سلام
عزيز آروم باش!
شما فكر مي كني كسي سوالت رو نديده و يا ...
خب اينجا محلي كه سوالت بيشتر ديده مي شه چون مخصوص اين نوع سوال هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا اينقدر عجله داري هنوز 10 ساعت از سوالت نگذشته!!
صبر داشته باش دوستان پاسخ مي دن اگه جواب رو بدونن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد زدن تاپيك هاي جدگانه مربوط به نظم انجمن مي شه كه اگه هر كي بخواد براي سوالش تاپيك بزنه همه چي گراشميش ميشه و در ثاني احتمالا اگه بخواد سوالش رو در تاپيك مربوط و مرجع بزنه جوابش و پيدا كنه چون تمام مشكلات اونجا مطرح شده و جواب داده شده

موفق باش و صاب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ر

s_r_asadiyan
09-07-2008, 14:05
خواهش!
راستش خود من هیچ‌وقت به شماره‌گیری این IDM اعتماد نداشتم و ندارم؛ درسته که شماره‌گیری مجددش خوبه، اما واسه شماره‌گیری جدید خوب کار نمی‌کنه :13:

بجاش بهتره از خود ویندوز استفاده کنی؛ اینطوری:

اول قسمت Properties واسه اکانت شبانه رو باز کن

تو تب Options گزینه‌ی اول به میل خودته (نشون دادن پنجره‌ی شماره‌گیری موقع انجام این کار)

گزینه‌ی دوم رو غیرفعال کن (برای این‌که موقع اجرای کانکشن، بدون درخواست یوزر و پسورد، کانکت بشه)

و گزینه‌ی سومی هم غیرفعال باشه

================================================== ==========
carl عزیز
چند وقت پیش شما این پیشنهاد رو کردی که برای وصل شدن اتومات به اینترنت از خود تنظیمات ویندوز استفاده کنم باتوجه به اینکه idm من مشکل پیدا کرده (توی پست های قبلی مفصل توضیح دادم) از این روش استفاده کردم اما می دونی که صبا نت در اکانت شبانه 3تا 7 خودش هر نیم ساعت تقریبا دیسکانکت می شه واونجا دیگه ویندوز نمی تونه مجدد متصل بشه و حتما باید دستی شما کانکت بشی!! راه حلی برای این موضوع داری یانه؟
متشکرم

s_r_asadiyan
09-07-2008, 14:14
با سلام
عزيز آروم باش!
شما فكر مي كني كسي سوالت رو نديده و يا ...
خب اينجا محلي كه سوالت بيشتر ديده مي شه چون مخصوص اين نوع سوال هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا اينقدر عجله داري هنوز 10 ساعت از سوالت نگذشته!!
صبر داشته باش دوستان پاسخ مي دن اگه جواب رو بدونن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد زدن تاپيك هاي جدگانه مربوط به نظم انجمن مي شه كه اگه هر كي بخواد براي سوالش تاپيك بزنه همه چي گراشميش ميشه و در ثاني احتمالا اگه بخواد سوالش رو در تاپيك مربوط و مرجع بزنه جوابش و پيدا كنه چون تمام مشكلات اونجا مطرح شده و جواب داده شده

موفق باش و صاب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ر

================================================== ===========
ببخشید اگه تند نوشتم اما نمودونی چقدر با اینترنت دانلود منیجر ور رفتم تا بتونم مشکل حل کنم
بخاطر اینکه بقول شما شلم شوروا نشه سئوالم اینجا مطرح کردم وگرنه اگه تاپیک جداگونه می زدم سریع جواب می گرفتم ومشکلم حل می شد ولی صبر کردم و اینجا مطرح کردم ولی ....

Mr.Mimi
09-07-2008, 16:07
سلام
میتونید به من یک دانلود منیجر پیشنهاد کنید که قابلیت رزیوم داشته باشه و سرعت خوبی داشته باشه و اگه چند تا فایل رو بخوام دانلود کنم بعد از دانلود 1 فایل به طور اتوماتیک فایل بعدی رو خودش دانلود کنه؟

Kurosh
09-07-2008, 17:17
سلام
میتونید به من یک دانلود منیجر پیشنهاد کنید که قابلیت رزیوم داشته باشه و سرعت خوبی داشته باشه و اگه چند تا فایل رو بخوام دانلود کنم بعد از دانلود 1 فایل به طور اتوماتیک فایل بعدی رو خودش دانلود کنه؟
سلام دوست عزیز...

اول اینکه : قابلیت ریزوم به فایل دانلودی مربوط میشه...اگه فایلی که می خواهید دانلود کنید قابلیت ریزوم داشته باشه ، اکثر دانلود منیجر ها می تونن ساپورتش کنن...
دوم هم اینکه قسمت آخر سوالتون به بخش برنامه ریزی یا Schedule دانلود منیجر ها بر می گرده که می تونین تنظیمات مربوطه رو انجام بدین...

با خصوصیاتی که خواستید ، IDM ، DAP ، IDA و FlashGet از بهترین دانلود منیجرها هستند...(خودم IDM رو پیشنهاد می کنم...)

elyartab
09-07-2008, 18:37
Idm از هر نظر خوبه:8:

elyartab
09-07-2008, 18:38
================================================== ===========
ببخشید اگه تند نوشتم اما نمودونی چقدر با اینترنت دانلود منیجر ور رفتم تا بتونم مشکل حل کنم
بخاطر اینکه بقول شما شلم شوروا نشه سئوالم اینجا مطرح کردم وگرنه اگه تاپیک جداگونه می زدم سریع جواب می گرفتم ومشکلم حل می شد ولی صبر کردم و اینجا مطرح کردم ولی ....

حالا مشکلت حل شده؟
به نظر من یه ورژن بالاتر İDM رو نصب کنی بهتره

shahedi
09-07-2008, 19:30
در ضمن دانلود منیجر سریال رو جعلی تشخیص داد من هم انیستال کردم بعد رجیستری رو تمیز کردم ودوباره اون رو نصب کردم اما همون اول پیام داد که سریال شما جعلی هست من هم از Patch Retail استفاده کردم اون پیام رفت و دانلود منیجر رجیستر شد
سئوال امکان داره به خاطر همین موضوع دانلود منیجر اختلال پیدا کرده ؟
راه حل ؟!!!
عزیز جان چند بار یک موضوع رو تکرار می کنی هر کی بلد باشه تو تاپیک های مرجع مطمئن باش جواب می ده.

با حدس اینکه از IDM استفاده می کنید....

برای تنظیم دستی تنظیم نوع اتصال در آپشن گزینه‌ی مشخص شده رو انتخاب و نوع اتصال رو تعیین کنید.
جهت بررسی دقیق‌تر موضوع از یک مدیریت دانلود دیگه استفاده کنید

s_r_asadiyan
10-07-2008, 13:52
حالا مشکلت حل شده؟
به نظر من یه ورژن بالاتر İDM رو نصب کنی بهتره
=====================================
ممنونم دوست عزیز هنوز کسی پیدا نشده مشکل من رو حل کنه وقتی تنظیمات idm رو انجام می دم و منتظر کانکت شدن اتومات میشم این اتفاق نمی افته ولی وقتی مودم idsl رو خاموش می کنم idmشروع به کانکت شدن می کنه که ارتباط اینترنتی رو پیدا نمی کنه و..............

Carl
10-07-2008, 14:35
تو قسمت تنظیمات، تب "ارتباط با مودم" کانکشن شبانه رو انتخاب کن

elyartab
10-07-2008, 14:48

از کی تا حالا به تنظیمات کانکشن، گزینه " کانکشن شبانه " هم اضافه شده و ما خبر نداریم؟!:18:

s_r_asadiyan
10-07-2008, 15:08

از کی تا حالا به تنظیمات کانکشن، گزینه " کانکشن شبانه " هم اضافه شده و ما خبر نداریم؟!:18:
========================================
باور کنید هرچی اساتید گفتن انجام دادم
تمام این تاپیک رو زیر و رو کردم اما نتیجه.....
درضمن با همین تنظیمات قبل از اینکه ایمیج ویندوزم رو برگردونم راحت کانکت می شدم اما نمیدو.نم چرا بعد از ریستور کردن ایمیج دیگه نتونستم.

elyartab
10-07-2008, 15:27
چطوره یه بار ویندوزت رو دویاره نصب کنی یا حداقل Upgrade کنی:20:

s_r_asadiyan
10-07-2008, 16:23
چطوره یه بار ویندوزت رو دویاره نصب کنی یا حداقل Upgrade کنی:20:
================================================== ============
این دیگه راه حل آخره ولی هنوز مطمئن نیستم از ویندوز باشه
امکانش هست اخلال یک ویروس باشه؟ چون توی چند قسمت من با مشکل مواجه شدم
فتوشاپم رو که کامل درجریانی که ارور می داد و....
دسترسی من به امکانات پیشرفته ارسال پیام تو فروم هم که کامل از بین رفته و هیچ کدوم مثل شکلک و سایز حروف و .... کار نمیکنه، اونجا شما گفتی از مرور گرت شاید باشه
الان هم که اخلال در کار اینترنت دانلود منیجرم که بالا مفصل توضیح دادم
این هارو که کنار هم می ذارم می بینم نباید یک ویندوز که به دفعات قبلا ایمیجش رو برگردوندم و هیچ مشکلی نداشته این دفعه که ایمیج رو ریستور کردم یکباره این همه بلا سرش بیاد
این ویروس رو ببین اصلا نمی تونم پاکش کنم کاره همین ناقلا نیست ؟

Carl
10-07-2008, 18:44
========================================
باور کنید هرچی اساتید گفتن انجام دادم
تمام این تاپیک رو زیر و رو کردم اما نتیجه.....
درضمن با همین تنظیمات قبل از اینکه ایمیج ویندوزم رو برگردونم راحت کانکت می شدم اما نمیدو.نم چرا بعد از ریستور کردن ایمیج دیگه نتونستم.
مشکلاتی که اون ویروسه برات ایجاد کرده رو باید جای دیگه مطرح کنی؛

برای شماره گرفتن IDM هم مطمئن شو که تنظیماتت مثل عکس پایینه:

ضمنن بعد از اینکه کانکشن شبانه رو انتخاب کردی، باید روی گزینه‌ی "اجرا" هم کلیک کنی :46:

s_r_asadiyan
11-07-2008, 03:32
مشکلاتی که اون ویروسه برات ایجاد کرده رو باید جای دیگه مطرح کنی؛

برای شماره گرفتن IDM هم مطمئن شو که تنظیماتت مثل عکس پایینه:

ضمنن بعد از اینکه کانکشن شبانه رو انتخاب کردی، باید روی گزینه‌ی "اجرا" هم کلیک کنی :46:
================================================== =========
مطمئن مطمئن هستم قبلا راحت کانکت میشدم اما......

s_r_asadiyan
13-07-2008, 03:16
با سلام مجدد ویندوز را عوض کردم ولی هنوز مشکل پابر جاست یعنی مودم که خاموش می شه تازه کانکت دانلود اتومات منیحر شروع می شه :41::41::41::41: