PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16

arreh
22-12-2011, 22:47
سلام
آقا كسي مي دونه چرا idm نمي تونه از يوتيوب دانلود كنه؟ من فكر كنم هر سايتي ----- باشه دانلودهاشم نمي تونه انجام بده آيا اينطوره و آيا راهي براي دانلود از يوتيوب با idm وجود داره؟

ama-amir
23-12-2011, 13:14
دوستان کاری نمیشه کرد که موقعی که داره فایرفاکس کار میکنه سرعت آی دی ام کم شه؟ جوری که حداقل تاثیرو روی فایرفاکس داشته باشه و موقعی که فایرفاکس بیکاره سرعت آی دی ام بره بالا؟

A M ! N
23-12-2011, 13:40
اینو هم میدونم که توی تنظیمات و تب Connection میتونم محدودیت حجم دانلود رو اعمال کنم.
نحوه ساخت صف و اینکه از یه ساعتی شروع به دان کنه و توی یه ساعت خاصی هم دان رو تموم کنه یا اگه فایلهای صف تموم شد سیستم رو هایبر کنه رو هم میدونم.
حالا من میخوام بین ساعات ۱تا ۸ نرم افزار برام ۱ گیگ دانلود کنه.اگه ۱ گیگ رو دانلود کرد سیستم هایبر بشه

دقت کردی خودتون جواب خودتون رو دادین دیگه
از همون تب Connection بزارین روی 1024 برای هر 7 ساعت مثلا. بعد شما صف رو بساز یا از همون صف عمومی استفاده کن ، وقتی صف شروع باشه این 7 ساعت هم باهاش شروع میشه ، ولی به شرط اینکه یکبار سیستم رو ریست کرده باشی که دانلودهای قبلی جز این حساب نیاد.. و اگه میخوای فایل بعدی رو نگیره بهتره که فایل سنگین تر رو اول بزاری.

اگه یه موقع هم سرعت دان پایین بود و ۱گیگ رو نتونست دان کنه سر ساعتی که میخوام، سیستم بره به حالت هایبر.

دیگه تا این حد برنامه Option نداره ! خودت نیگا کن ببین که سرعت چطور هستش
حالت هایبر را حالا؟

Take Care:40:

A M ! N
23-12-2011, 13:53
درود.
من آی دی ام رو به روشی که بالا گفته شد، رجیستر کردم. حالا یه سوال برام پیش اومده؛ مشکلی که با کرک ها داشتم این بود که وقتی یه بیلد جدید میومد و اونو آپدیت میکردم؛ مشکل پیش میومد و میفهمید فیک هست. الان که اینطوری رجیستر کردم، میتونم اگر آپدیت جدیدی واسه ای دی ام اومد؛ اون رو آپدیت کنم ؟؟؟؟؟؟ یا اینکه کلا همون کرک کردن رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟
سپاس دوستان گرامی.
از این طریق نباید اصولا با آپدیت مشکلی پیش بیاد ، چون که فایل Host رو داریم Edit میکنیم.
ولی با کرک کردن معمولی ما سریال رو داخل ثبات خود برنامه داریم وارد میکنیم و به همین دلیل پس از آپدیت کردن بررسی میشه و باطل میشه.

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

سلام
آقا كسي مي دونه چرا idm نمي تونه از يوتيوب دانلود كنه؟ من فكر كنم هر سايتي ----- باشه دانلودهاشم نمي تونه انجام بده آيا اينطوره و آيا راهي براي دانلود از يوتيوب با idm وجود داره؟
به خاطر اینه که میخواد از طریق HTTP پیش فرض خود ویندوز استفاده کنه ، به همین خاطر طبیعتا Elephant تر ! میشه !!!!
برای دانلود بهتره که از و پ ن استفاده کنی یا از Sock--s استفاده کنی و آدرس ساک--س رو روی IDM هم بدی.

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

دوستان کاری نمیشه کرد که موقعی که داره فایرفاکس کار میکنه سرعت آی دی ام کم شه؟ جوری که حداقل تاثیرو روی فایرفاکس داشته باشه و موقعی که فایرفاکس بیکاره سرعت آی دی ام بره بالا؟
در مورد IDM که باید ازهمون Speed limiter برنامه استفاده کنی و بسته به سرعتتون سرعت رو محدود کنی ، برای حالت دوم هم که به طور خودکار سرعت IDM میره بالا وقتی با فایرفاکس کار نکنین.

Ghaioom
23-12-2011, 14:11
فکر نکنم ولی تو خود idm رو میتونی تو قسمت speed limit سرعت برنامه رو کم کنی تا با مرورگر هم بشه صفحه ها زودت بالا بیان.

ama-amir
23-12-2011, 15:35
فکر نکنم ولی تو خود idm رو میتونی تو قسمت speed limit سرعت برنامه رو کم کنی تا با مرورگر هم بشه صفحه ها زودت بالا بیان.
قبلا شنیده بودم خوده سیستم آپدیت ویندوز برای آپدیت از فضاهای خالی اینترنت استفاده میکنه و برای همین تاثیری روی سرعت نمیزاره!
گفتم شاید با آی دی ام یا برنامه ی دیگه ای بشه اینکارو کرد!
.
.
بعد یه سوال دیگه میشه برای آی دی ام تعریف کرد که سره یه ساعت مشخص کامپیوترو روشن کنه؟

A M ! N
23-12-2011, 17:07
قبلا شنیده بودم خوده سیستم آپدیت ویندوز برای آپدیت از فضاهای خالی اینترنت استفاده میکنه و برای همین تاثیری روی سرعت نمیزاره!
گفتم شاید با آی دی ام یا برنامه ی دیگه ای بشه اینکارو کرد!
.
.
بعد یه سوال دیگه میشه برای آی دی ام تعریف کرد که سره یه ساعت مشخص کامپیوترو روشن کنه؟
در واقع IDM از بیشترین مقدار ممکن پهنای باند استفاده میکنه !

سوال دوم هم نه ، ولی باید از طریق BIOS اینکار رو انجام بدین

Saman-tci
23-12-2011, 20:16
سلام

ابتدا IDM رو از سیستم حذف کنید و ریستارت کنید ، سپس آخرین ورژن رو از آدرس زیر دریافت کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قبل از نصب نرم افزار جدید توی درایو ویندوز به این آدرس برید - c:\WINDOWS\system32\drivers\etc

فایل hosts رو با Notepad ویندوز باز کنید و در انتهای اون متنها این کدها رو اونجا کپی کنید

بعدش سیو کنید و تمام

حالا IDM جدید رو نصب کنید ، بطور معمول نباید از شما درخواست سریال بکنه اما چنانچه از شما سریال خواست ، با

مشخصات خودتون و یکی از سریالهای زیر رجیسترش کنید و بطور همیشگی ازش استفاده ببرید بدون اینکه دیگه از کار

بیفته .

K7LWG-EM3BC-C1VQW-G86LD
1GYF3-852GM-5MQPM-1HW41
K5OBC-F8Y5Q-8K52U-J8PD0
7545P-2I5MN-J36E3-KN8CC
6E5NC-Q8889-MHC8W-I5AES
7EF3Q-P866X-8IATF-1MOTI
3EQ3K-U512C-LMGBL-OUE8E
GIN7P-CMNHE-1VUCL-1XA5L
CIQ2Z-TSPWW-UE75P-FB1F4

امیدوارم مفید باشه

ضمنا دوستان کدهایی که از قبل اونجا هستند در ابتداشون علامت # دارن اما اینهایی که شما کپی میکنید اون علامت رو ندارن ، چنانچه کدهای قبلی

علامت # رو نداشتن شما بطور دستی براشون وارد کنید ، مثل شکل زیر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موقعی که من میخوام این کدهایی رو کپی کردم سیو کنم سیستم ارور میده که نمیتونی سیوش کنی !!!! علت چیه؟

A M ! N
23-12-2011, 20:22
موقعی که من میخوام این کدهایی رو کپی کردم سیو کنم سیستم ارور میده که نمیتونی سیوش کنی !!!! علت چیه؟
برای اینکه این فایل داره پردازش میشه ،
شما از حالت Safe mode بالا بیا و انجامش بده.
یا اینکه این فایل رو از پردازش در بیارین و Terminate کنینش اول.

Saman-tci
23-12-2011, 22:32
ببخشید من مثل خودت وارد نیستم میگی چیکار باید بکنم ...؟

چه جوری terminate کنم ..؟

A M ! N
23-12-2011, 23:07
ببخشید من مثل خودت وارد نیستم میگی چیکار باید بکنم ...؟

چه جوری terminate کنم ..؟
داخل پیغام خصوصی هم جوابتون دادم دوست من
اول که سیستم رو روشن کردی کلید F8 رو میزنی و از لیست safe mode رو انتخاب میکنی ، و اونحا از داخل Task manager پروسه ی Host رو راست کلیک میکنی و End Process میزنی و کارتون انجام میدین.

ama-amir
24-12-2011, 13:54
دوستان آیا راهی هست که آیکون آی دی ام رو که کنار ساعت میاد تو ویندوز 7 مخفی کرد؟

arreh
24-12-2011, 13:55
به خاطر اینه که میخواد از طریق HTTP پیش فرض خود ویندوز استفاده کنه ، به همین خاطر طبیعتا Elephant تر ! میشه !!!!
برای دانلود بهتره که از و پ ن استفاده کنی یا از Sock--s استفاده کنی و آدرس ساک--س رو روی IDM هم بدی.

ميشه بيشتر توضيح بدي؟ يه روش ساده و راحت بگو كه من همين الان از طريق اون بتونم با idm از هرجا خواستم دان كنم.

ممنون

A M ! N
24-12-2011, 14:03
دوستان آیا راهی هست که آیکون آی دی ام رو که کنار ساعت میاد تو ویندوز 7 مخفی کرد؟
سلام

از طریق شاتی که گزاشتم براتون عمل کنین:

طبق مراحل پیش بری ردیفه

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

ميشه بيشتر توضيح بدي؟ يه روش ساده و راحت بگو كه من همين الان از طريق اون بتونم با idm از هرجا خواستم دان كنم.

ممنون
سلام

آخه نمیشه زیاد ساده تر بگم که !:31:
میگم که برو یه چیز پی ان بخر استفاده کن ردیفه !

ama-amir
24-12-2011, 14:41
سلام

از طریق شاتی که گزاشتم براتون عمل کنین:

طبق مراحل پیش بری ردیفه

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

آقا ممنون بابت جوابت
ولی من اینکارو کردم ولی بازم نشد
خودتون تست کنید ببینید!
آیکونه هست هنوز

A M ! N
24-12-2011, 15:00
آقا ممنون بابت جوابت
ولی من اینکارو کردم ولی بازم نشد
خودتون تست کنید ببینید!
آیکونه هست هنوز
چه گیری دادین به این کار؟:31:
خوب بلد نیستم دیگه عقلم تا همین مقدار قد داد! :31:
راه اول برای این بود که از بغل ساعت که خواسته بودین مخفی بشه.
برای مخفی کردن کلی :
ازین راه برو
IDM رو باز کن و برو منوی View و IDM tray icon رو وارد شین و از داخلش Don't show رو انتخاب کن
حله ؟
خواستی بیاریش دوباره باید برنامه رو از Start menu باز کنین.

موفق باشی عزیزم.:10:

ama-amir
24-12-2011, 19:00
چه گیری دادین به این کار؟:31:
خوب بلد نیستم دیگه عقلم تا همین مقدار قد داد! :31:
راه اول برای این بود که از بغل ساعت که خواسته بودین مخفی بشه.
برای مخفی کردن کلی :
ازین راه برو
IDM رو باز کن و برو منوی View و IDM tray icon رو وارد شین و از داخلش Don't show رو انتخاب کن
حله ؟
خواستی بیاریش دوباره باید برنامه رو از Start menu باز کنین.

موفق باشی عزیزم.:10:

دادا ممنون بابت جوابت
اگه بگی اون آیکونه که وضعیت دانلودو نشون میده و کناره ساعترو هم چجوری میشه مخفی کرد دیگه گل کاشتی:D

arreh
24-12-2011, 20:27
سلام

آخه نمیشه زیاد ساده تر بگم که !:31:
میگم که برو یه چیز پی ان بخر استفاده کن ردیفه !

آقا وقتي داري از adsl استفاده مي كني بعد از نصب آي دي ام ميگه كه آيا مي خواي تنظيمات شبكه اي رو كه بوسيله اون داري به اينترنت كانكت مي شي رو در آي دي ام هم استفاده كني؟ اونجا بايد بله رو بزنيم يا خير رو؟

در ضمن وقتي داري از AOL استفاده مي كني چجوري ميشه تنظيمات اون رو در آي دي ام هم ست كرد كه ديگه از هرجا خواست دانلود كنه؟

اصلا آيا با تنظيمات خاصي ميشه IDM رو بابت دانلود خلاصش كرد يا نه؟

A M ! N
24-12-2011, 21:03
آقا وقتي داري از adsl استفاده مي كني بعد از نصب آي دي ام ميگه كه آيا مي خواي تنظيمات شبكه اي رو كه بوسيله اون داري به اينترنت كانكت مي شي رو در آي دي ام هم استفاده كني؟ اونجا بايد بله رو بزنيم يا خير رو؟

در ضمن وقتي داري از AOL استفاده مي كني چجوري ميشه تنظيمات اون رو در آي دي ام هم ست كرد كه ديگه از هرجا خواست دانلود كنه؟

اصلا آيا با تنظيمات خاصي ميشه IDM رو بابت دانلود خلاصش كرد يا نه؟
سوال اول رو بله بزن
برای AOL هم که من خودم استفاده نکردم ،

ولی
شما برنامه ی IDM رو باز کن و از Option به تب proxy برو ، اونجا میبینی که نوشته :

Use HTTP Proxy
Use [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Proxy
Use FTP Proxy

دو حالت اینجا هست ، اگه تنظیمات AOL در اینترنت اکسپلورر اعمال شده باشه ، کافیه داخل IDM در همین صفحه ای که گفتم دکمه ی Get from IE رو بزنین و تیک ها رو هم بزنین یعنی تیکهای :
Use HTTP Proxy
Use [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Proxy

اینطوری مقادیر Proxy server و Port رو خودش خودکار از IE میگیره ، بزنینش ، اگه نگرفت خودتون باید دستی وارد کنین
طبق عکس بالا که گزاشتم داخل برنامه ی AOL اون بخشی که تیک خورده نوشته Connect using proxy ، اون مفادیر رو یکی یکی کپی و در اون صفحه ی IDM که هستی Paste کن.. یکی باید Host رو کپی کنی و یکی هم Port
و وقتی داخل IDM وارد کردی OK کن و حله !

پس فقط نیاز داری که اطلاعات رو از AOL داخل بخش Proxy نرم افزار IDM کپی کنین.
یا اینکه تنظیمات رو توسط دکمه ی Get from IE از اینترنت اکسپلورر بگیری ( اگه داخل خود IE موجود باشه )

A M ! N
24-12-2011, 21:14
دادا ممنون بابت جوابت
اگه بگی اون آیکونه که وضعیت دانلودو نشون میده و کناره ساعترو هم چجوری میشه مخفی کرد دیگه گل کاشتی:D
چشمم روشن !
بیا یه دفعه خود کامپیوتر رو هم مخفی کن !:31:
اونم توسط این نرم افزار:
فقط تنها مشکلی که هست کلید برنامه هست که تا 30 روز اینطوری فعال نیست ، برات پیدا میکنم کلیدش رو
اول ازون طریقی که گفتم IDM رو مخفی کن ، و بعد برنامه بالا که دان کردی باز کن و وقتی IDM داره دانلود میکنه و پنجره ی وضعیت دانلود دیده میشه ، اسمش داخل این برنامه هست ، انتخابش کن و HIDE رو بزن ، اون هم مخفی میشه !!!
کارم درسته الان !!

A M ! N
24-12-2011, 21:26
دادا ممنون بابت جوابت
اینم از سریال برنامه :
Name: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Serial: 0PDN58-4UT5KD-XBQ42E-DYWF7W-UYJM0B
خوش بگذره عزیزم:8:

ama-amir
24-12-2011, 21:45
آقا دمت گرم ایشالله پیر شی

arreh
24-12-2011, 22:10
سوال اول رو بله بزن
برای AOL هم که من خودم استفاده نکردم ،

ولی
شما برنامه ی IDM رو باز کن و از Option به تب proxy برو ، اونجا میبینی که نوشته :

Use HTTP Proxy
Use FTP Proxy

دو حالت اینجا هست ، اگه تنظیمات AOL در اینترنت اکسپلورر اعمال شده باشه ، کافیه داخل IDM در همین صفحه ای که گفتم دکمه ی Get from IE رو بزنین و تیک ها رو هم بزنین یعنی تیکهای :
Use HTTP Proxy

اینطوری مقادیر Proxy server و Port رو خودش خودکار از IE میگیره ، بزنینش ، اگه نگرفت خودتون باید دستی وارد کنین
طبق عکس بالا که گزاشتم داخل برنامه ی AOL اون بخشی که تیک خورده نوشته Connect using proxy ، اون مفادیر رو یکی یکی کپی و در اون صفحه ی IDM که هستی Paste کن.. یکی باید Host رو کپی کنی و یکی هم Port
و وقتی داخل IDM وارد کردی OK کن و حله !

پس فقط نیاز داری که اطلاعات رو از AOL داخل بخش Proxy نرم افزار IDM کپی کنین.
یا اینکه تنظیمات رو توسط دکمه ی Get from IE از اینترنت اکسپلورر بگیری ( اگه داخل خود IE موجود باشه )

1- در aol من automatic setting هست و فقط بخش server داراي اطلاعاتي است كه شما اون بالا نشان داديد و بخش كانكت يوزينگ ------ تيك نخورده و داراي اطلاعاتي هم نيست در ضمن تيك در بخش سرور تيك UDP not availablei هم نخورده است.
2- ابتدا من بدون اينكه به تنظيمان دست بزنم رفتم تو idm و ------ و پورت رو طبق چيزي كه گفته بوديد (proxy.library.utoronto.ca prot 8080) پر كرده هم در قسمت HTTP و هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ok و اومدم بيرون اما هنگام دانلود همچنان با ارور idm مواجه ميشم.
3- اومدم در aol تنظيمات رو منيوال وارد كردم اما با اين تنظيمات aol ديگه كار نكرد و idm هم همچنين.
4- با استفاده از get from ie هم چيزي بدست نيومد.

لطفا باز هم راهنمايي كنيد.

ممنون

A M ! N
24-12-2011, 22:17
در aol من automatic setting هست و فقط بخش server داراي اطلاعاتي است كه شما اون بالا نشان داديد و بخش كانكت يوزينگ ------ تيك نخورده و داراي اطلاعاتي هم نيست در ضمن تيك در بخش سرور تيك UDP not availablei هم نخورده است.

اگه کار میکنه با همین شرایط از همون بخش Server کپی کنین

2- ابتدا من بدون اينكه به تنظيمان دست بزنم رفتم تو idm و ------ و پورت رو طبق چيزي كه گفته بوديد (proxy.library.utoronto.ca prot 8080) پر كرده هم در قسمت HTTP و هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ok و اومدم بيرون اما هنگام دانلود همچنان با ارور idm مواجه ميشم.

اطلاعات رو که نباید از عکسی که من گزاشتم کپی کنین ! منظورم برنامه خودتون بود.

4- با استفاده از get from ie هم چيزي بدست نيومد.

اگه این کار نکرده پس تنظیمات داخل IE ندارین قاعدتا.

ببین شما چطوری ازین استفاده میکنین از AOL ؟
بازش میکنین و از IE استفاده میکنین ؟ یا فایرفاکس از کدوم مرورگر؟

arreh
24-12-2011, 22:43
اگه کار میکنه با همین شرایط از همون بخش Server کپی کنین

اطلاعات رو که نباید از عکسی که من گزاشتم کپی کنین ! منظورم برنامه خودتون بود.

اگه این کار نکرده پس تنظیمات داخل IE ندارین قاعدتا.

ببین شما چطوری ازین استفاده میکنین از AOL ؟
بازش میکنین و از IE استفاده میکنین ؟ یا فایرفاکس از کدوم مرورگر؟

من با اطلاعات بخش سرور هم كار كردم ولي نشد.

ببينيد من از فايرفاكس استفاده مي كنم خوب. ولي خوب وقتي مي خوام سرچ بدون محدوديت داشته باشم از AOL استفاده مي كنم يعني بازش مي كنم و از مرورگر خودش استفاده مي كنم ولي براي دانلود idm محدوديت خودشو داره مي خوام راهي پيدا كنم كه idm بتونه بدون محدوديت دان كنه مثلا از يوتيوب

در ضمن مگه AOL وري بقيه مرورگرها هم ميتونه تاثير داشته باشه و بتونه ازفيلتر رد بشن؟

A M ! N
24-12-2011, 23:37
من با اطلاعات بخش سرور هم كار كردم ولي نشد.

ببينيد من از فايرفاكس استفاده مي كنم خوب. ولي خوب وقتي مي خوام سرچ بدون محدوديت داشته باشم از AOL استفاده مي كنم يعني بازش مي كنم و از مرورگر خودش استفاده مي كنم ولي براي دانلود idm محدوديت خودشو داره مي خوام راهي پيدا كنم كه idm بتونه بدون محدوديت دان كنه مثلا از يوتيوب

در ضمن مگه AOL وري بقيه مرورگرها هم ميتونه تاثير داشته باشه و بتونه ازفيلتر رد بشن؟
دقیقا از چه مرورگری به شبکه ی نامحدود وصل میشین ؟
AOl ؟
من این رو نمیدونم چطوری هست ، ولی میدونم تنظیماتش با IE یکی هست برای بخش ------
اگه یدونه وی پ ان داشتی الان اینقدر درد سر نداشتی دوست من ،

یا حداقل از برنامه ی You--r freedo--m استفاده میکردی

برین به این دو مسیر که میگم :
در IE
برو داخل Option و تب Connection و Lan setting رو بزن
در بخش آخر اول ببین تیک خورده یا نه و همچنین عددی هست یا نه
اگه هست همون رو باید کپی کنی.

در فایرفاکس هم به Option برو و تب advanced و دوباره تب network و دکمه ی Setting رو بزن ، اونحا هم نیگاه کن ببین تیکی فعال هست یا عددی داخل فیلدها نمونده

تنظیمات اون مرورگری هم که باهاش نامحدود کار میکنین چک کنین ، باید بتونین راحت پیداش کنین من الان نمیبینمش که چطوری هست ، شما خودت پیداش کن ، و تنظیماتش رو کپی کن

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

اینطوری نیست مرورگری که باهاش کار میکنی ؟

arreh
25-12-2011, 01:11
دقیقا از چه مرورگری به شبکه ی نامحدود وصل میشین ؟
AOl ؟
من این رو نمیدونم چطوری هست ، ولی میدونم تنظیماتش با IE یکی هست برای بخش ------
اگه یدونه وی پ ان داشتی الان اینقدر درد سر نداشتی دوست من ،

یا حداقل از برنامه ی You--r freedo--m استفاده میکردی

برین به این دو مسیر که میگم :
در IE
برو داخل Option و تب Connection و Lan setting رو بزن
در بخش آخر اول ببین تیک خورده یا نه و همچنین عددی هست یا نه
اگه هست همون رو باید کپی کنی.

در فایرفاکس هم به Option برو و تب advanced و دوباره تب network و دکمه ی Setting رو بزن ، اونحا هم نیگاه کن ببین تیکی فعال هست یا عددی داخل فیلدها نمونده

تنظیمات اون مرورگری هم که باهاش نامحدود کار میکنین چک کنین ، باید بتونین راحت پیداش کنین من الان نمیبینمش که چطوری هست ، شما خودت پیداش کن ، و تنظیماتش رو کپی کن

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

اینطوری نیست مرورگری که باهاش کار میکنی ؟

ببين بالاخره تونستم از يوتيوب با منيجر يه دان انجام بدم. من معمولا ازultrasurf استفاده مي كنم و با تنظيم همونپروكسي تو منيجر بالاخره شد.
مشكلم اينه كه جديدا اين نرم افزار خيلي بد راه ميده و خيلي از مواقع به سرورش وصل نمي شه ناچارا از AOL استفاده كردم ولي تنظيمات اون تو منيجر جواب نداد و هنوز نفهميدم چرا؟
حالا شما دقيقا برام بگين كهوي پي ان رو چجوري تهيه و استفاده كنم و چه مزايايي نسبت به روشهاي ديگه داره؟
در كل خيلي ممنون از راهنماييهات. واقعا راهگشا بود

A M ! N
25-12-2011, 01:15
ببين بالاخره تونستم از يوتيوب با منيجر يه دان انجام بدم. من معمولا ازultrasurf استفاده مي كنم و با تنظيم همونپروكسي تو منيجر بالاخره شد.
مشكلم اينه كه جديدا اين نرم افزار خيلي بد راه ميده و خيلي از مواقع به سرورش وصل نمي شه ناچارا از AOL استفاده كردم ولي تنظيمات اون تو منيجر جواب نداد و هنوز نفهميدم چرا؟
حالا شما دقيقا برام بگين كهوي پي ان رو چجوري تهيه و استفاده كنم و چه مزايايي نسبت به روشهاي ديگه داره؟
در كل خيلي ممنون از راهنماييهات. واقعا راهگشا بود
خوب خواهش میکنم نمیشه اینجا جواب داد دوست من ، برین داخل پ.خ جوابتون رو میدم:46:

رعد
28-12-2011, 04:20
با سلام .
دوستان كسي نميدونه چرا هنگام راست كليك بر روي لينكهاي دانلود سايتها جهت افزودن به ليست دانلود idm تا سر حد مرگ كامپيوتر رو درگير و قفل ميكنه ؟ تا حالا هيچ وقت اينجوري نشده بودو البته الان دست ما رو تو حنا گذاشته چون كمترين كاري كه با اين خاصيت idm ميكردم دانلود تمام صفحات روزنامه بود .

narsis22
28-12-2011, 04:50
من idm از کلیک راست تو دانلود پریده هر کار کردم دوباره نصب کردم نیومد.قبلا تو کلیک راست دانلود با idm بود الان نیست هر ورژنی نصب کردم نشد.ممنون میشم کمک کنید رفته رو اعصابم

Ghaioom
28-12-2011, 08:14
من idm از کلیک راست تو دانلود پریده هر کار کردم دوباره نصب کردم نیومد.قبلا تو کلیک راست دانلود با idm بود الان نیست هر ورژنی نصب کردم نشد.ممنون میشم کمک کنید رفته رو اعصابم
برو تنظیمات بعد general یا کلی بعد پایین edit بالایی تنظیمات منوش هست.
و موقع نصب مرورگر بسته شده باشه.

ALI . R
28-12-2011, 17:32
با سلام
من یک سوال داشتم. وقتی فایرفاکس 9 رو نصب کردم idm و یکسری چیزهای دیگر که از همه مهم ترش idm بود غیرفعال هست.
باید چه کار کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
شاد باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رعد
29-12-2011, 01:24
Temporary directory is required for storing file parts during download. If you have different physical drive on your computer you should select different physical drives for temporary directory and for" save to" folders for faster assembling of downloaded files "

با سلام كسي از دوستان نميدونه معني ساده متن بالا چيه ؟
من الان دو تا هارد دارم و پوشه فايلهاي موقتي و محل نصب و ذخيره سازي همو رو گذاشتم روي هارد دوم كه ويندوز روش نصب نيست
تنظيمات من غلطه كه idm هنگ ميكنه؟

A M ! N
29-12-2011, 01:31
Temporary directory is required for storing file parts during download. If you have different physical drive on your computer you should select different physical drives for temporary directory and for" save to" folders for faster assembling of downloaded files

جونم ترجمه !

میگه که یک پوشه ی موقتی برای بخشهای فایل در حین دانلود نیاز هست ، اگه شما یک هارد دیگه دارین بایستی که اون رو انتخاب کنین برای محل پوشه موقت و همچنین برای پوشه ی Save to برای سریعتر کردن سر هم کردن فایلهای بخش بخش.

چی گفتما !!! خلاصه منظورش این بود

احتمالا تداخل دااره باهاش ، از همون هارد اصلی استفاده کنین شما

رعد
29-12-2011, 01:37
پس منظورش اينه كه ميگه بايد پوشه فايلهاي موقتي و پوشه save to ( احتمالا فايلهاي ايجاد شده از فايلهاي موقتي كه كامل شدن) حتما حتما در يك هارد به غير از هاردي كه روش ويندوز نصبه باشه ؟

milad_gta
29-12-2011, 02:15
دوستان من از صفحه 195 تا اینجا رو مطالعه کردم یک سرچی هم زدم ولی به جواب نرسیدم ! ولی احتمال 99% سوالم رو قبلا پرسیدن دیگه ببخشید .

همینطور که میدونید وقتی دانلود یک فایل داره به پایان میرسه و حجم زیادی از اون فایل باقی نمونده برای اون حجم کم فرضا 500 کیلوبایت هم همون تعداد کانکشن که تعیین کردیم تعریف میشه و براشون به سرور درخواست ارسال میشه که سرعت دانلود رو شدیدا میاره پایین راه حلی برای رفع این مشکل وجود داره ؟

Ship Storm
29-12-2011, 07:22
دوستان من از صفحه 195 تا اینجا رو مطالعه کردم یک سرچی هم زدم ولی به جواب نرسیدم ! ولی احتمال 99% سوالم رو قبلا پرسیدن دیگه ببخشید .

همینطور که میدونید وقتی دانلود یک فایل داره به پایان میرسه و حجم زیادی از اون فایل باقی نمونده برای اون حجم کم فرضا 500 کیلوبایت هم همون تعداد کانکشن که تعیین کردیم تعریف میشه و براشون به سرور درخواست ارسال میشه که سرعت دانلود رو شدیدا میاره پایین راه حلی برای رفع این مشکل وجود داره ؟

راه حلی که خودش اتوماتیک بخواد تعداد کانکشن ها رو بیاره پایین موجود نیست و اگر خیلی ضروریه این کار براش شما باید دستی اقدام کنی و Stop بزنی و تعداد کانکشن رو بیاری روی 1 و 2

milad_gta
29-12-2011, 12:45
درسته ، الان هم همینکار رو میکنم ، گفتم شاید اتوماتیک هم بشه ...

فقط مشکلش این هست که باید بشینیم دانلود کردن رو تماشا کنیم + اینکه اگر یک لینک از resume پشتیبانی نکنه دردسر میشه ! البته میشه لینک جدید جایگزین کرد ولی اگه سرور اجازه ایجاد temp نده نمیشه ادامش رو هیچ جور گرفت و دردسر واقعی شروع میشه .

Ship Storm
29-12-2011, 21:00
درسته ، الان هم همینکار رو میکنم ، گفتم شاید اتوماتیک هم بشه ...

فقط مشکلش این هست که باید بشینیم دانلود کردن رو تماشا کنیم + اینکه اگر یک لینک از resume پشتیبانی نکنه دردسر میشه ! البته میشه لینک جدید جایگزین کرد ولی اگه سرور اجازه ایجاد temp نده نمیشه ادامش رو هیچ جور گرفت و دردسر واقعی شروع میشه .
معمولا 1 مگابایت اخر رو تو فایل های حجیم با سرعت کمتری میگیره و این 99% اوقات مشکلی پیش نمیاره و با همون سرعت کم فایل رو کاملا دریافت میکنه

A M ! N
30-12-2011, 00:05
پس منظورش اينه كه ميگه بايد پوشه فايلهاي موقتي و پوشه save to ( احتمالا فايلهاي ايجاد شده از فايلهاي موقتي كه كامل شدن) حتما حتما در يك هارد به غير از هاردي كه روش ويندوز نصبه باشه ؟
منظورش که این رو میگه ،شما چند تا هارد دارین و وندوز روی کدوم هارد نصبه و همچنین IDM روی کدوم هارد دقیقا ، و دلیلش چی هست مگه شما هارد اصلیتون مشکلی داره ؟ یا جا نداره ؟

میشه بیشتر توضیح بدی دوست عزیز ؟

still alive
30-12-2011, 19:01
یه سوال چجوری از زمانبدی آی دی ام استفاده کنم که مثلا چند قسمت سریالو که تو صف گذاشتم دانلود یکی که تموم شد بعدی خود به خود شروع بشه.تنظیماتشو یاد ندارم نمیدونم کدوم تیکارو باید بزنم :13:
یه سوال دیگه بر اساس چه ترتیبی فایلارو دانلود میکنه؟؟؟
آی دی امم فارسیه

Ship Storm
30-12-2011, 20:19
یه سوال چجوری از زمانبدی آی دی ام استفاده کنم که مثلا چند قسمت سریالو که تو صف گذاشتم دانلود یکی که تموم شد بعدی خود به خود شروع بشه.تنظیماتشو یاد ندارم نمیدونم کدوم تیکارو باید بزنم :13:
یه سوال دیگه بر اساس چه ترتیبی فایلارو دانلود میکنه؟؟؟
آی دی امم فارسیه

شما فایل هاتون رو انتخاب کنید تو نرم افزار (Select کنید) حالا روشون کلیک راست کنید و ایجاد صف رو بزنید و یک صف جدید ایجاد کنید و تو تنظیماتش مشخص کنید از چه اعتی تا چه ساعتی قراره دانلود کنه و یا اینکه قراره بصورت دستی خودتون استارت کار رو بزنید که در این صورت نیاز به تنظمیات زمانی نداره
در مورد اینکه فایل ها رو دونه دونه بگیره خودش بصورت پیش فرض 1 عدد 1 عدد فایل ها رو میگیره شما میتونید از قسمت فایل های موجود در صف روی گزینه تعداد همزمان دانلود فایل ها رفته و اونجا مشخص کنید چند تا فایل رو با هم بگیره
من تنظیمات فارسی رو انجام ندادم و زبان نرم افزار انگلیسی هست ممکنه در برخی جاها دقیق اصطلاح بکار رفته رو نبرده باشم
مثل تصویر زیر میتونید عمل کنید :

still alive
31-12-2011, 06:40
ممنون با اموزش کامل شما تونستم درستش کنم:10:
فقط یه سوال دیگه برام پیش اومد:
مثلا من چندتا فایل از مدیا فایرو زمانبندی میکنم ولی بعضی اوقات خطا میده که باید لینک دانلود رو دوباره کلیک کنی تا بتونه دانلود فایل و ادامه بده. در اینصورت چه اتفاقی میفته؟؟چون من شبا میخوام بزارم دان بشه نمیفهمم که خطا میده
در اینصورت میره دانلود بعدی یا نه تا زمانی که خودم دستی لینک و بهش ندم کار نمیکنه؟؟؟؟

milad_gta
31-12-2011, 10:19
تا جایی که من دیدم میره بعدی ، یک پیغام هم میده که Yes بدید یک سری توضیحات ارائه میکنه برا نحوه دانلود از سایت های Sharing

رعد
31-12-2011, 10:22
منظورش که این رو میگه ،شما چند تا هارد دارین و وندوز روی کدوم هارد نصبه و همچنین IDM روی کدوم هارد دقیقا ، و دلیلش چی هست مگه شما هارد اصلیتون مشکلی داره ؟ یا جا نداره ؟

میشه بیشتر توضیح بدی دوست عزیز ؟

با سلام . من دو تا هارد دارم يك 160 و يك 500 كه ويندوز روي 160 هست .
تا وقتي كه idm روي 160 نصب بود و پوشه فايلهاي موقتي و ذخيره هم روي همين هارد بود هيچ مشكلي نبود ولي بعلت كمبود جا و اينكه نميتونست فضاي كافي براي ذخيره و فايلهاي موقت داشته باشم مجبور شدم پوشه فايلهاي موقت و ذخيره رو ببرم روي هارد 500 . فقط اين وسط موندم كه آيا خود idm رو هم بايد ببرم اونجا يا نه . الان مشكل من در دانلود فايل نيست . سرعت راحت به 220 ميرسه . تنها مشكل پيدا كردن آدرس لينك دانلود از دل صفحه وب هست .
چيزي كه قبلا خيلي راحت انجام ميداد و مثلا از سايت راپيد باز كل 50 تا لينك رو با جزئياتش نشون ميداد و من هر كدوم رو ميخواستم تيك ميزدم و ميزاشتم دانلود كنه . اما الان به محض راست كليك و بررسي لينكها براي دانلود ، چراغ هارد يكسره ميشه و سيستم ميره توي كما ، حداقلش 5 دقيقه ... گاهي مواقع هم كه ريست چاره سازه ...
در ضمن اين نكته رو هم بگم تا وقتي كه لينك ها درست باشند اين خطا كمتره ، ولي وقتي چند تا لينك نخاله و غير مستقيم يا غير واقعي باشه هنگ كردن طولاني تره .

Sub007
31-12-2011, 12:21
مثلا من چندتا فایل از مدیا فایرو زمانبندی میکنم ولی بعضی اوقات خطا میده که باید لینک دانلود رو دوباره کلیک کنی تا بتونه دانلود فایل و ادامه بده. در اینصورت چه اتفاقی میفته؟؟چون من شبا میخوام بزارم دان بشه نمیفهمم که خطا میده
در اینصورت میره دانلود بعدی یا نه تا زمانی که خودم دستی لینک و بهش ندم کار نمیکنه؟؟؟؟

مدیا فایر معمولا یه لینک رو ۲۴ ساعت برای یه آی پی معتبر میزاره.شما اگه توی صفی که برای دانلود درست کردین چند تا لینک داشته باشین از اولی شروع میکنه.اگه دانلودش تموم شد یا خطا داد خودبخود میره سراغ لینک بعدی و...

برای اون مشکل مدیا فایر هم میتونین لینکا رو از ساعت ۱۲ شب به بعد مستقیمش رو بگیرین و بزارین توی IDM.:20:

Ship Storm
31-12-2011, 18:29

سلام
خواهس میکنم عزیز
اگر لینک های بعدی سالم باشن میره لینک بعدی و الا نه
سایت هایی هم که اکانت پرمیوم نیاز دارن باید حتما اکانت پریمیوم داشته باشید و الا با ایجاد صف نمیتونید اون ها رو پشت سر هم دانلود کنید

رعد
01-01-2012, 15:55
با سلام . خودم مشكل رو پيدا كردم :
مشكل هنگ كردن idm بر ميگشت به آنتي ويروس لعنتي eset 5
وقتي با كاسپر عوضش كردم مشكل كاملا حل شد

smallfrank
02-01-2012, 09:42
سلام

یه مشکل با IDM دارم
من چنتا کانکشن Broadband دارم
وقتی تیک شماره گیری با کانکشن رو میزنم
با وجود درست بودن یوزر و پسورد اصلا شماره گیری نمیکنه
ورژن 6.07 Bulid 16 هم هستش

ممنون میشم کمک کنید.....:11:

bleu2u4u
05-01-2012, 03:11
اقا چیکار باید کرد تا وقتی میخوای فایلی رو ریمو کنی (اگه هنوز 100 درصد نشده باشه) بهت اخطار بده
قبلا میداد ولی الان یه چند وقتیه نمیده

fariborz_1
05-01-2012, 12:17
میشه فایل های temp دانلود منجر رو از یه سیستم به یه سیستم دیگه انتقال داد . تو اون سیستم دانلود ریزم پیدا کنه ؟
اگه میشه چه جوری ؟
برام مهمه لطفا جواب بدید

Ship Storm
05-01-2012, 13:27
با سلام . خودم مشكل رو پيدا كردم :
مشكل هنگ كردن idm بر ميگشت به آنتي ويروس لعنتي eset 5
وقتي با كاسپر عوضش كردم مشكل كاملا حل شد

نمیدونم دقیق چی بوده مشکل شاید Eset روی نرم افزار شما مصوصا کرک مشکل داشته والا من خودم Eset نسخه 5 دارم و مشکلی ندارم

Ship Storm
05-01-2012, 13:36
سلام

یه مشکل با IDM دارم
من چنتا کانکشن Broadband دارم
وقتی تیک شماره گیری با کانکشن رو میزنم
با وجود درست بودن یوزر و پسورد اصلا شماره گیری نمیکنه
ورژن 6.07 Bulid 16 هم هستش

ممنون میشم کمک کنید.....:11:
Redial Option رو چطور تنظیم کردی تو همون بخش کانکشن ها ؟
البته این موضوع یک مشکل دیگه هم میتونه داشته باشه و اون هم کرک شما هست که کرک معتبری نیست

Ship Storm
05-01-2012, 13:55
اقا چیکار باید کرد تا وقتی میخوای فایلی رو ریمو کنی (اگه هنوز 100 درصد نشده باشه) بهت اخطار بده
قبلا میداد ولی الان یه چند وقتیه نمیده

یکبار به شما این پیغام رو داده و شما برداشتی تیک گزینه Dont Show This Dialog Again رو زدید و دیگه نرم افزار این پنجره رو نشون نمیده
شما نرم افزار رو پاک کن و مجحدد نصب کن مشکل حل میشه

Ship Storm
05-01-2012, 14:08
میشه فایل های temp دانلود منجر رو از یه سیستم به یه سیستم دیگه انتقال داد . تو اون سیستم دانلود ریزم پیدا کنه ؟
اگه میشه چه جوری ؟
برام مهمه لطفا جواب بدید

لینک زیر رو ملاحظه کنید

فاصله های بین کاراکترها رو بردارید

alone one
05-01-2012, 23:32
اگه چنتا فایلو همزمان از یه سرور دانلود کنی مجموع سرعتی که IDM از سرور میگیره بیشتر از دانلود یه فایله تو همون سروره؟
مثلا اگه 3تا فایلو از پی سی ورلد دانلود کنی،هر کدوم از فایلا سرعتش 20 هس که مجموعا میشه 60،حالا اگه فقط یه فایل دانلود کنی از پی سی ورلد بازم سرعت 60 میشه؟بیشتر میشه؟کمتر میشه؟
سوال کلیم اینه که چنتا فایلو همزمان دانلود کنیم میتونیم حداکثر کاراییرو از IDM بگیریم یا نه،فقط یه فایل؟

تاپیک مخصوص بحث درمورد IDM هستش یا کلا همین تاپیکه؟

A M ! N
05-01-2012, 23:41
اگه چنتا فایلو همزمان از یه سرور دانلود کنی مجموع سرعتی که IDM از سرور میگیره بیشتر از دانلود یه فایله تو همون سروره؟
مثلا اگه 3تا فایلو از پی سی ورلد دانلود کنی،هر کدوم از فایلا سرعتش 20 هس که مجموعا میشه 60،حالا اگه فقط یه فایل دانلود کنی از پی سی ورلد بازم سرعت 60 میشه؟بیشتر میشه؟کمتر میشه؟
سوال کلیم اینه که چنتا فایلو همزمان دانلود کنیم میتونیم حداکثر کاراییرو از IDM بگیریم یا نه،فقط یه فایل؟

تاپیک مخصوص بحث درمورد IDM هستش یا کلا همین تاپیکه؟
سلام دوست خوب..

عرض کنم که ، من امتحان کردم این رو و به این نتیجه رسیدم که با بیشتر کردن صف دانلود تا دو یا سه فایل به جای فقط یک فایل کارآمد تر هست..

اگه دقت کرده باشین میبینین که تنظیم پیش فرض IDM مبنی بر 4 تا همزمان هست ، منتها داخل ایران جواب نمیده..

از طرف دیگه بهتره که از داخل برنامه و تب Connection تعداد Connection رو به عدد 16 افزایش بدین ، تا یک فایل به 16 قسمت تقسیم بشه.

تاپیک دیگه ای برای IDM هست منتها اونجا فقط ورژنهای به روز IDM گزاشته میشه بحثی نمیشه.

bleu2u4u
06-01-2012, 00:46
یکبار به شما این پیغام رو داده و شما برداشتی تیک گزینه Dont Show This Dialog Again رو زدید و دیگه نرم افزار این پنجره رو نشون نمیده
شما نرم افزار رو پاک کن و مجحدد نصب کن مشکل حل میشه

راهی برای ریست کردن تنظیمات نداره

alone one
06-01-2012, 14:23
سلام دوست خوب..

عرض کنم که ، من امتحان کردم این رو و به این نتیجه رسیدم که با بیشتر کردن صف دانلود تا دو یا سه فایل به جای فقط یک فایل کارآمد تر هست..

اگه دقت کرده باشین میبینین که تنظیم پیش فرض IDM مبنی بر 4 تا همزمان هست ، منتها داخل ایران جواب نمیده..

از طرف دیگه بهتره که از داخل برنامه و تب Connection تعداد Connection رو به عدد 16 افزایش بدین ، تا یک فایل به 16 قسمت تقسیم بشه.

تاپیک دیگه ای برای IDM هست منتها اونجا فقط ورژنهای به روز IDM گزاشته میشه بحثی نمیشه.
من شبا میذارم برای دانلود،بنظرتون پس بزارم 3تا فایل همزمان دانلود بشه و با 16 تا کانکشن؟
16تا زیاد نیس؟ازاین نظر میگم هر کدوم از این فایلا که دارن با IDM دانلود میشن،سعی میکنن حداکثر پهنای باندو بگیرن،حالا این زور زدنشون باعث اختلال تو کارشون نمیشه؟

A M ! N
06-01-2012, 14:40
من شبا میذارم برای دانلود،بنظرتون پس بزارم 3تا فایل همزمان دانلود بشه و با 16 تا کانکشن؟
16تا زیاد نیس؟ازاین نظر میگم هر کدوم از این فایلا که دارن با IDM دانلود میشن،سعی میکنن حداکثر پهنای باندو بگیرن،حالا این زور زدنشون باعث اختلال تو کارشون نمیشه؟
برای یک فایل همیشه روی 16 کانکشن بزارین و برای 3 فایل روی تنظیم پیشفرض خودش که 8 تا هست.

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:38 PM ----------

راهی برای ریست کردن تنظیمات نداره
سلام ، من کلی سایت رو زیر و رو کردم راهی برای ریست کردنش وجود نداشت حتی کلیدهای رجیستری رو هم جستجو کردم ولی این یکی رو پیدا نکردم. بهتره که یک بار کامل پاکش کنین دوباره نصب کنین ، ( Upgrade کردنش مشکل رو حل نمیکنه )

alone one
06-01-2012, 20:44
تو TAB زمانبند و صف دانلودها(هم صف اصلی و هم دانلودهای همزمان)و تو قسمت زمانبندی دوتا گزینه هس به نامهای "سینک کردن متناوب"و"دانلود همزمان"
این دوتا چه فرقی باهم میکنه؟
ببخشید که از واژه های فارسی IDM استفاده کردم،آخه زبان فارسیشو فعال کردم

alone one
07-01-2012, 15:30
برادرا و خواهرای عزیز،کسی نیس حالشو داشته باشه منو راهنمایی کنه؟:20:

mohammad_1366
07-01-2012, 19:25
سلام به دوستان
این سوال رو از یکی از دوستان تو بخش "تمامی ورژن های IDM" کردم. من ارجاع داد به این جا.
می خواستم یه توضیحی درباره نحوه کار برنامه IDM بدید که این برنامه چطور کار می کنه؟ چطور یه لینک رو که دانلود می کنیم از چندجا دانلود می گیره. این چندجا چین؟ فایل رو خوردش کرده؟ چطور باعث میشه که از همه پهنای باند استفاده کنه؟ یه آموزش درباره این برنامه باشه ممنون میشم. البته تا حدودی با این برنامه کار کردم.

A M ! N
07-01-2012, 21:47
تو TAB زمانبند و صف دانلودها(هم صف اصلی و هم دانلودهای همزمان)و تو قسمت زمانبندی دوتا گزینه هس به نامهای "سینک کردن متناوب"و"دانلود همزمان"
این دوتا چه فرقی باهم میکنه؟
ببخشید که از واژه های فارسی IDM استفاده کردم،آخه زبان فارسیشو فعال کردم

سلام دوست عزیز...

من خودم استفاده نکردم از این ویژگی ولی تا اونجایی که میدونم باید اول synchronization رو انتخاب کرده باشی که برای حالتی هست که میخوای چندین صف داشته باشی ، و وقتی که میخواین نوبت گرفتن بین صفها رو مشخص کنین از این حالت متناوب استفاده میشه. حالت طبیعی که همه ازش استفاده میکنیم هم همون همزمان هستش.

bleu2u4u
07-01-2012, 21:49
سلام ، من کلی سایت رو زیر و رو کردم راهی برای ریست کردنش وجود نداشت حتی کلیدهای رجیستری رو هم جستجو کردم ولی این یکی رو پیدا نکردم. بهتره که یک بار کامل پاکش کنین دوباره نصب کنین ، ( Upgrade کردنش مشکل رو حل نمیکنه )

خب اگه پاک کنم دوباره نصب کنم فایلهای نیمه کارم پاک میشه یا میمونه؟

A M ! N
07-01-2012, 22:00
سلام به دوستان

سلام عزیزم..:11:

این سوال رو از یکی از دوستان تو بخش "تمامی ورژن های IDM" کردم. من ارجاع داد به این جا.

درسته کلیه بحثهای این نرم افزار اینجا انجام میشه

می خواستم یه توضیحی درباره نحوه کار برنامه IDM بدید که این برنامه چطور کار می کنه؟ چطور یه لینک رو که دانلود می کنیم از چندجا دانلود می گیره. این چندجا چین؟ فایل رو خوردش کرده؟ چطور باعث میشه که از همه پهنای باند استفاده کنه؟

این برنامه از لحاظ کارکرد تفاوت زیادی با همون دانلودر مرورگر نداره ، اما ویژگی که داره و سرعت رو بالاتر میکنه ، این هست که فایلها رو به چندین قسمت مختلف تقسیم میکنه و هر قسمت رو به صورت مجزا میگیره ، این باعث میشه که توی بسته های ارسالی دریافتی که همون MTU ( که بیشترین مقداری که میتونه بگیره 1500 بایت هستش ) هست به درستی مچ بشه و نیازی به Fragment شدن نباشه ، و به بهترین حالت دریافت میشه ، ولی مرورگر ها کل فایل رو یکجا میخوان بگیرن و توی بسته های ارسالی دریافتی جا نمیشه و باید fragment بشه و همین کلی سرعت رو میگیره... از طرفی وقتی که همه ی Part ها گرفته شدن در آخر به هم متصل میشن و تشکیل یک فایل واحد رو میدن

یه آموزش درباره این برنامه باشه ممنون میشم. البته تا حدودی با این برنامه کار کردم.

آموزش خاصی نداره ، شما هر سوالی دارین بپرسین من یا دوستان در خدمتتون هستیم:11:

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

خب اگه پاک کنم دوباره نصب کنم فایلهای نیمه کارم پاک میشه یا میمونه؟
من اینکار رو کردم خودم هیچ اتفاقی براشون نیفتاد ، ولی برای اطمینان بیشتر اگه میخوای میتونی بک آپ بگیری عزیزم.:11:

همه ی فایل رو داخل صف انتخاب کنین و از منوی Tasks گزینه ی export رو بزنین و از هردو گزینه ی اونجا Export بزنین ، و یک جا ذخیره کنین ، ولی اتفاقی نمیفته محض محکم کاری این رو میگم.

alone one
08-01-2012, 01:13
سلام دوست عزیز...

من خودم استفاده نکردم از این ویژگی ولی تا اونجایی که میدونم باید اول synchronization رو انتخاب کرده باشی که برای حالتی هست که میخوای چندین صف داشته باشی ، و وقتی که میخواین نوبت گرفتن بین صفها رو مشخص کنین از این حالت متناوب استفاده میشه. حالت طبیعی که همه ازش استفاده میکنیم هم همون همزمان هستش.

میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟
آخه دوتا صف داریم:صف اصلی و دانلودهای همزمان
حالا اون گزینه های دانلود یکباره و سینک کردن متناوب چه استفاده یا ویژگی هایی دارن؟

A M ! N
08-01-2012, 01:37
میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟
آخه دوتا صف داریم:صف اصلی و دانلودهای همزمان
حالا اون گزینه های دانلود یکباره و سینک کردن متناوب چه استفاده یا ویژگی هایی دارن؟

فکر کنم سری پیش یکم اشتباه توضیح دادم ! اونم به خاطر اینکه شما فارسی دارین !

ببین اول شما از لیست فایلها توی محیط اصلی ، روشون راست کلیک میکنین و میزنین add to queue و از داخلش گزینه ی synchronization queue رو انتخاب میکنین، به جای اینکه بره به صف اصلی میره به صف synchronization که فکر کنم میشه همون همزمان ، اونجا تنها فرقی که داره یک گزینه ی Start again every داره که اینطوری هست :

اگه این فعال باشه ، پس از دانلود و گرفتن اون فایل دوباره پس از مثلا دو ساعت همون لینک رو میگیره ، بیشتر برای این هست که اگه لینک آپدیت شد شما اطلاعات جدید رو بگیرین.

این نظر من بود ، ولی همیشه از همون حالت صف اصلی استفاده کنین ، همه ازین استفاده میکنن ، ( توضیح قبلیم اشتباه گفتم )

اگه شما تنظیمات رو بزارین روی انگلیسی میتونم بهتر طبق اسم گزینه ها راهنماییتون کنم ، مثلا من الان نمیدونم متناوب کدوم میشه ، ولی یکباره میشه همون Once at که میگه کلا یکبار فقط این اتفاق بیفته ، ولی گزینه ی پایینش روزانه هست که میگی هرروز همین برنامه ریزی باشه

S0R3N4
08-01-2012, 13:59
سلام

ابتدا IDM رو از سیستم حذف کنید و ریستارت کنید ، سپس آخرین ورژن رو از آدرس زیر دریافت کنید

قبل از نصب نرم افزار جدید توی درایو ویندوز به این آدرس برید - c:\WINDOWS\system32\drivers\etc

فایل hosts رو با Notepad ویندوز باز کنید و در انتهای اون متنها این کدها رو اونجا کپی کنید

بعدش سیو کنید و تمام

حالا IDM جدید رو نصب کنید ، بطور معمول نباید از شما درخواست سریال بکنه اما چنانچه از شما سریال خواست ، با

مشخصات خودتون و یکی از سریالهای زیر رجیسترش کنید و بطور همیشگی ازش استفاده ببرید بدون اینکه دیگه از کار

بیفته .

K7LWG-EM3BC-C1VQW-G86LD
1GYF3-852GM-5MQPM-1HW41
K5OBC-F8Y5Q-8K52U-J8PD0
7545P-2I5MN-J36E3-KN8CC
6E5NC-Q8889-MHC8W-I5AES
7EF3Q-P866X-8IATF-1MOTI
3EQ3K-U512C-LMGBL-OUE8E
GIN7P-CMNHE-1VUCL-1XA5L
CIQ2Z-TSPWW-UE75P-FB1F4

امیدوارم مفید باشه

ضمنا دوستان کدهایی که از قبل اونجا هستند در ابتداشون علامت # دارن اما اینهایی که شما کپی میکنید اون علامت رو ندارن ، چنانچه کدهای قبلی

علامت # رو نداشتن شما بطور دستی براشون وارد کنید ، مثل شکل زیر

ممنونم ولی من نمیتونم اون فایل متنی رو سیو کنم چرا؟؟
ارور Access Denied میده...

A M ! N
08-01-2012, 14:44
ممنونم ولی من نمیتونم اون فایل متنی رو سیو کنم چرا؟؟
ارور Access Denied میده...
شما میتونی در حین اینکه روی صندلی نشستی ، صندلی رو بلند کنی مگه ؟! :دی

از حالت Safe mode این کار رو انجام بدین ، دقت کنین SAFE MODE تنها رو انتخاب کنین ، نه Safe mode and network

ارتباط اینترنت رو هم قطع کنین ، بعد با خیال راحت ذخیره سازی کنین ،

این عمل کارش اینه که سرور اصلی IDM رو بلاک میکنه تا دیگه تشخیص نده که سریال جعلی هست ، پس با انجام این ازین به بعد به هیچ وجه به سایتش دسترسی ندارین.

m.prodigy
08-01-2012, 17:07
سلام
قبلا دانلود منیجر من فیلهای رو که دانلود کره بودم رو دانلود نمیکرد(یعنی یه پیغام میداد که ایا دوباره دانلودش کنم یا نه؟)ولی الان تکراری ها رو دانلود میکنه
چکارش کنم درست شه؟

alone one
08-01-2012, 19:53
فکر کنم سری پیش یکم اشتباه توضیح دادم ! اونم به خاطر اینکه شما فارسی دارین !

ببین اول شما از لیست فایلها توی محیط اصلی ، روشون راست کلیک میکنین و میزنین add to queue و از داخلش گزینه ی synchronization queue رو انتخاب میکنین، به جای اینکه بره به صف اصلی میره به صف synchronization که فکر کنم میشه همون همزمان ، اونجا تنها فرقی که داره یک گزینه ی Start again every داره که اینطوری هست :

اگه این فعال باشه ، پس از دانلود و گرفتن اون فایل دوباره پس از مثلا دو ساعت همون لینک رو میگیره ، بیشتر برای این هست که اگه لینک آپدیت شد شما اطلاعات جدید رو بگیرین.

این نظر من بود ، ولی همیشه از همون حالت صف اصلی استفاده کنین ، همه ازین استفاده میکنن ، ( توضیح قبلیم اشتباه گفتم )

اگه شما تنظیمات رو بزارین روی انگلیسی میتونم بهتر طبق اسم گزینه ها راهنماییتون کنم ، مثلا من الان نمیدونم متناوب کدوم میشه ، ولی یکباره میشه همون Once at که میگه کلا یکبار فقط این اتفاق بیفته ، ولی گزینه ی پایینش روزانه هست که میگی هرروز همین برنامه ریزی باشه

درسته دوست عزیز،زبانو رو english گذاشتم که اینجوری منظورمو برسونم
وقتی تب scheduler باز میکنی،و از پنجره queues گزینه main download queue رو انتخاب میکنی فقط on time downloading تیکش فعاله و وقتی synchronization queue رو انتخاب میکنی تیک periodic synchronization فعاله
حالا سوال اینجاس تفاوت periodic synchronization و on time downloadingچیه؟
اصلا کلا تفاوت دوصف synchronization queue و main download queue چی هستش؟چه فرقی میکنه که فایل تو کدوم صف باشه؟

alone one
09-01-2012, 01:17
سلام
قبلا دانلود منیجر من فیلهای رو که دانلود کره بودم رو دانلود نمیکرد(یعنی یه پیغام میداد که ایا دوباره دانلودش کنم یا نه؟)ولی الان تکراری ها رو دانلود میکنه
چکارش کنم درست شه؟
انتخاب تب option و بعد downloads
انتهای پنجره و تو قسمت if a duplicate download link is added گزینه show a dialog and ask what to do رو انتخاب کن
پیشنهاد من به دوستان اینکه واس بهره گیری حداکثری از idm خودتون زبانشو روی فارسی قرار بدین،هرچی باشه زبان مادری هس و حالام که یه شرکت واس ما ایرانی ها ارزش قائل شده مام از این امکانات استفاده کنیم

alone one
09-01-2012, 10:20
برنامه IDM یه جایی داره برای ببرسی وضعیت ویروس یابی
یه مسیر میخواد که من آنتی ویروسو بهش معرفی کنم
باید آیکون برنامه ویروس یابو بهش آدرس بدم؟

m.prodigy
09-01-2012, 10:53
انتخاب تب option و بعد downloads
انتهای پنجره و تو قسمت if a duplicate download link is added گزینه show a dialog and ask what to do رو انتخاب کن
پیشنهاد من به دوستان اینکه واس بهره گیری حداکثری از idm خودتون زبانشو روی فارسی قرار بدین،هرچی باشه زبان مادری هس و حالام که یه شرکت واس ما ایرانی ها ارزش قائل شده مام از این امکانات استفاده کنیم

سلام
تنظیمات همین جوری بود که ذکر کردید اما انگار مشکل از جای دیگه ایه؟؟؟:41:

omid-p30
09-01-2012, 11:31
برنامه IDM یه جایی داره برای ببرسی وضعیت ویروس یابی
یه مسیر میخواد که من آنتی ویروسو بهش معرفی کنم
باید آیکون برنامه ویروس یابو بهش آدرس بدم؟
آره، فایل با پسوند exe که در پوشه نصب برنامه هست.

alone one
09-01-2012, 21:06
سلام
تنظیمات همین جوری بود که ذکر کردید اما انگار مشکل از جای دیگه ایه؟؟؟:41:
تو همونجایی که گفتم یه گزینه دیگرو انتخاب کنید،ok را بزنید
بعد یه فایلا حداقل انتخاب کنید واس دانلود،دوباره برگریدید به تنظیمات و همون تنظیمات قبلیرو انتخاب کنید،بعد بازم برید همون فایلی که تو لیست دانلودتون هستو دوباره انتخاب کنید(البته از صفحه وب)
اینبار باید درست شده باشه
اگه نشد از منو تسکبار idm رو close کنید و بعد چن دقیقه دوباره اجرا کنید و اینکارایی که گفتمو دوباره انجام بدین:11:

milad_gta
10-01-2012, 01:13
دوستان زمانی که IDM من داره فایل رو به چند قطعه تقسیم میکنه و درخواست ها رو به سرور ارسال میکنه سرعتم 2 برابر حد معمول میشه ولی وقتی میره رو دریافت و کانکشن ها دارند فایل ها رو دریافت میکنند سرعت نصف زمان ایجاد کانکشن ها میشه ! قبلا اینجوری نبود یه جورایی احساس میکنم میشه با سرعت بیشتری هم گرفت یا اینکه از تمام سرعتم استفاده نمیشه ...

راهی ، روشی برای تست اگر لطف کنید ممنون میشم .

alone one
10-01-2012, 03:28
دوستان زمانی که IDM من داره فایل رو به چند قطعه تقسیم میکنه و درخواست ها رو به سرور ارسال میکنه سرعتم 2 برابر حد معمول میشه ولی وقتی میره رو دریافت و کانکشن ها دارند فایل ها رو دریافت میکنند سرعت نصف زمان ایجاد کانکشن ها میشه ! قبلا اینجوری نبود یه جورایی احساس میکنم میشه با سرعت بیشتری هم گرفت یا اینکه از تمام سرعتم استفاده نمیشه ...

راهی ، روشی برای تست اگر لطف کنید ممنون میشم .
حالا به اون چن ثانیه زیاد گیر نده،اگه بشه خودش سرعتو واست زیاد میکنه:31:
نرم افزاراییم هستن که سرعتتو نشون میدن
ببین اگه چنتا فایلو باهم دانلود کنی بازم سرعتت میره بالا؟

milad_gta
10-01-2012, 03:45
نه فرقی نداره ، حدودا به صورت مساوی تقسیم میشه بینشون ...

alone one
10-01-2012, 13:57
نه فرقی نداره ، حدودا به صورت مساوی تقسیم میشه بینشون ...
کانکشن رو رو 16 بذاز ببین چی میشه
ولی مطمئن باش حداکثر سرعتی که میتونرو،میگیره
اونم طبیعی هس
فک میکنم از ISP باشه،یه لحظه IDM سرعتو ازش میکشه اما بعد ISP محدودش میکنه و همون سرعتی که باید داشته باشینو بهتون میده

milad_gta
10-01-2012, 14:19
کانکشن رو 16 هست ول اگر پایین تر بزارم یکم کمتر میشه ... ( تاحدودی نوسان پیدا میکنه یعنی فیکس کم نمیشه )

alone one
10-01-2012, 22:33
کانکشن رو 16 هست ول اگر پایین تر بزارم یکم کمتر میشه ... ( تاحدودی نوسان پیدا میکنه یعنی فیکس کم نمیشه )
خوب عزیزم اینا واس IDM نیس
اینا به ISP و همچنین سروری که دارین ازش دانلود میکنینم بستگی داره،درکل نگران IDM نباش،اون کارشو بلده
مشترک کدوم شرکت هستین؟

alone one
11-01-2012, 00:52
وقتی تب scheduler باز میکنی،و از پنجره queues گزینه main download queue رو انتخاب میکنی فقط on time downloading تیکش فعاله و وقتی synchronization queue رو انتخاب میکنی تیک periodic synchronization فعاله
اصلا کلا تفاوت دوصف synchronization queue و main download queue چی هستش؟چه فرقی میکنه که فایل تو کدوم صف باشه؟
کسی نبود مارو راهنمایی کنه؟

Prima1001
12-01-2012, 17:50
سلام
دوستان لطف می کنن بگن، وقتی دانلود نیمه کاره موند، چه جوری میشه همون رو حداقل داشت؟
یعنی در حقیقت الان واسه من نیمه کاره نیست، 97% پیش رفته بود که نت قطع شد و متاسفانه Resume هم No بود :(
چیکار میشه کرد؟

alone one
12-01-2012, 18:28
سلام
دوستان لطف می کنن بگن، وقتی دانلود نیمه کاره موند، چه جوری میشه همون رو حداقل داشت؟
یعنی در حقیقت الان واسه من نیمه کاره نیست، 97% پیش رفته بود که نت قطع شد و متاسفانه Resume هم No بود :(
چیکار میشه کرد؟
اگه قابلیت Resume نداشته یاشین متاسفانه هیچ کاری نمیشهخ کرد،این دست IDM نیس
سرور اجازه نمیده که IDM ادامشو دانلود کنه
پس مجبورین که .....

mosili
12-01-2012, 18:35
سلام
چیکار میشه کرد؟
متاسفانه فکر نمیکنم بشه کاری کرد !

A M ! N
12-01-2012, 21:28
سلام
چیکار میشه کرد؟

اگه قابلیت Resume نداشته یاشین متاسفانه هیچ کاری نمیشهخ کرد،این دست IDM نیس
سرور اجازه نمیده که IDM ادامشو دانلود کنه
پس مجبورین که .....

این طور فایلها رو باید بدین براتون لیچ کنن تا مستفیم بشه و قابلیت ادامه دار بشه/ و ازطرفی هم سرعتش بیشتر میشه.

alone one
13-01-2012, 05:54
این طور فایلها رو باید بدین براتون لیچ کنن تا مستفیم بشه و قابلیت ادامه دار بشه/ و ازطرفی هم سرعتش بیشتر میشه.

بله اینم میشه
اتفاقا آموزششم تو همین پی سی ورلد هس

Prima1001
13-01-2012, 14:02

بله اینم میشه
اتفاقا آموزششم تو همین پی سی ورلد هس

ممنونم
:((((
تاپیک اموزشش رو لطف می کنید؟

A M ! N
13-01-2012, 16:47
ممنونم
:((((
تاپیک اموزشش رو لطف می کنید؟
این انجمن باید برین و همه چیز در این باره اونجا پیدا میکنین:

asgar aga
13-01-2012, 22:25
سلام خسته نباشيد اين چيه تو idm ميده
some sites do not allow requesting the same file twise
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 403 forbidden
بعدشم من هر چي دانلود منجر نصب ميكنم كار ميكنه ولي بهد از ريستارت كردن دوباره سريال ميخواد لطفان منو راهنمايي كنيم ار بس به اين تايپك واين تايپك پاس دادن گيج شدم

Sub007
13-01-2012, 23:00
بعدشم من هر چي دانلود منجر نصب ميكنم كار ميكنه ولي بهد از ريستارت كردن دوباره سريال ميخواد لطفان منو راهنمايي كنيم ار بس به اين تايپك واين تايپك پاس دادن گيج شدم

روش حل این مشکل:
کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد از اینکه IDM رو پاک و سیستم رو ریست کردین سیستم رو با حالت Safe mode بالا بیارین و بقیه مراحل رو انجام بدین.:20:

alone one
13-01-2012, 23:44
Dr.Smith ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان و بقیه دوستان
این سوال مارو جواب میدین؟
قبلنا پرسیده بودم

asgar aga
14-01-2012, 01:07
داداش ممنون اون مشكل حل شد ولي اين eror نميذاره دانلود كنم وقتي دانلود و ميزنم توقسمت status اينو مينويسه dawnloading owner web page to refrensh link address اخطارم اينو ميده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 403 forbidden

milad_gta
14-01-2012, 01:20
ظاهرا اجازه دسترسی به اون فایل رو ندارید ، یه فایل دیگه از رو سرور دیگه ای رو تست کنید !

A M ! N
14-01-2012, 01:39
Dr.Smith ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان و بقیه دوستان
این سوال مارو جواب میدین؟
قبلنا پرسیده بودم

سلام ، شرمنده من یکی این که درگیر بودم ، یکی هم اینکه جایی درباره ی این توضیحی نداده بود ،

اما برداشت من ازین دو گزینه one time downloading و periodic synchronization :

این دوتا فقط یک فرق با هم دارن اون هم گزینه ی Start again every هست که periodic synchronization اضافه داره ، و برای این هست که مثلا اگه هرروز یک برنامه ای براش تعریف شده ، با اتمام لیست کار متوقف نشه ، و پس از یک زمان خاص دوباره همون لیستی که گرفته رو دوباره دانلود کنه ، حالا دقیقا نمیدونم کاربرد این چیه و کجاست.
شاید برای کسایی هستش که نیاز دارن هرروز یک لینک خاص رو بگیرن ، یا مثلا اکانت پرمیوم رپید شیر دارن ، و فقط با یک لینک کار دارن و نیاز دارن هرروز اون لینک رو دانلود کنن ؟?

one time downloading =====>اما اگه این حالت فعال باشه ، با پایان لیست دانلود دیگه کار تموم میشه و دیگه همونا رو دانلود نمیکنه.

همونطور که میدونی one time downloading متعلق به Main queue هست و periodic synchronization مربوط به synchronization queue هست .

یعنی نسبت به نوع کاری که داری باید فایلها رو به اون صف هدایت کنی ، شما به طور عادی از هردو صف میتونی استفاده کنی ، اما معقول تر هست که از صف اصلی استفاده کنین ، که هم قابلیت " فقط یکبار " داره و هم قابلیت " هرروز هفته " ...... اما synchronization queue قابلیت " فقط یکبار " رو نداره ولی " هرروز هفته " رو داره ،

شما از هردو میتونی استفاده کنی

چه فرقی میکنه که فایل تو کدوم صف باشه؟

هیچ فرقی به جز اونایی که گفتم، اگه دلت بخواد میتونی به جای صف اصلی ، به این صف هدایتشون کنی فایلهاتونو ، از لیست اصلی روشون راست کلیک کرده و Add to queue رو زده و به مثلا synchronization queue
هدایتشون میکنی ، نهایتا میگم فرق خاصی ندارن با هم ، هرکدوم دوست داشتی استفاده کن ، اصلا یکبار خودت امتحان کن !

asgar aga
14-01-2012, 01:47
داداش ممنون اون مشكل حل شد ولي اين eror نميذاره دانلود كنم وقتي دانلود و ميزنم توقسمت status اينو مينويسه dawnloading owner web page to refrensh link address اخطارم اينو ميده

به سوال ما كسي جواب نميده؟

A M ! N
14-01-2012, 01:57
سلام ، اینقدر بزرگ مینویسین که دیده نمیشین :دی

از چه سایتی این ارورو میگیرین ؟ اسمش رو بگین تا راهنمایی کنم

شما از ------ یا و پ ن استفاده کن احتمالا مشکلت حل میشه.

alone one
14-01-2012, 03:41
one time downloading =====>اما اگه این حالت فعال باشه ، با پایان لیست دانلود دیگه کار تموم میشه و دیگه همونا رو دانلود نمیکنه.

ممنون دوست عزیز واس پاسخ شیواتون
منظرتون از اون تیکه که قرمز کردم چیه؟

اصلا یکبار خودت امتحان کن !
امتحان که کردم،متوجه نشدم فرقشونو و اومدم اینجا پرسیدم

خیلی جالبه،من از یه سریال جعلی استفاده میکنم،تا موقعی که آپدیتش نکنم،نمیگه سریال جعلیه!!!!:27:

A M ! N
14-01-2012, 11:55
ممنون دوست عزیز واس پاسخ شیواتون
منظرتون از اون تیکه که قرمز کردم چیه؟

امتحان که کردم،متوجه نشدم فرقشونو و اومدم اینجا پرسیدم

خیلی جالبه،من از یه سریال جعلی استفاده میکنم،تا موقعی که آپدیتش نکنم،نمیگه سریال جعلیه!!!!:27:

سلام دوست من خواهش میکنم...:11:

منظورم اینه که وقتی شما روی این حالت هستین و یک صف دارین ، به محض اینکه صف تموم شد دیگه کار تمومه و دوباره همون صف رو نمیاد از نو دانلود کنه ، کاری که توی حالت periodic synchronization انجام میشه.

سریال جعلی هم اگه دارین ، بهتره که از راهی که امیرجون قبلا گفته بودن برنامه رو محدود کنین تا دیگه به هیچ عنوان نفهمه که سریالش جعلیه.

alone one
14-01-2012, 15:19
منظورم اینه که وقتی شما روی این حالت هستین و یک صف دارین ، به محض اینکه صف تموم شد دیگه کار تمومه و دوباره همون صف رو نمیاد از نو دانلود کنه ، کاری که توی حالت periodic synchronization انجام میشه.
eeeee
جدا؟
یعنی صف دانلود که تموم شد از اول میاد دوباره اون فایلی که دانلود کردرو ،دانلود میکنه!!

سریال جعلی هم اگه دارین ، بهتره که از راهی که امیرجون قبلا گفته بودن برنامه رو محدود کنین تا دیگه به هیچ عنوان نفهمه که سریالش جعلیه.

نه دوست عزیز،میگم که با اینکه به اینترنت همیشه وصلم اما جز برای آپدیت کردن (که اون با دوباره پسورد زدن حل میشه)بهم واسه سریال جعلی گیری نمیده،برعکس بعضی برنامه ها،کلا idm خیلی دانلود منیجر توپی هس

asgar aga
15-01-2012, 16:23

به سوال ما كسي جواب نميده؟[/QUOTE]
تو يوتوب ارور ميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alone one
16-01-2012, 03:35

تو يوتوب ارور ميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]
عزیزم این فونت مناسب نیس
شما یکم درشت تر بنویس:31:

alone one
16-01-2012, 17:33
سلام
آقا من یه فایل نزدیک 2 گیگو با IDM داشتم دانلود میکردم و تا 80% هم رفته بود اما چشتون روز بد نبینه
اول دیگه تو لیست نبود:18:
بعد چنبار بستن برنامه(از کنار ساعت تو منوبار)بلاخره اومد اما از 0% شروع کرد به دانلود:41:
آخه چرا اینطو شد؟
میشه کاریش کرد؟نزدیک 1.5 گیگ دانلود شده بود،حیفه آخه

M e i s a m
16-01-2012, 21:46
سلام
آقا من یه فایل نزدیک 2 گیگو با IDM داشتم دانلود میکردم و تا 80% هم رفته بود اما چشتون روز بد نبینه
اول دیگه تو لیست نبود:18:
بعد چنبار بستن برنامه(از کنار ساعت تو منوبار)بلاخره اومد اما از 0% شروع کرد به دانلود:41:
آخه چرا اینطو شد؟
میشه کاریش کرد؟نزدیک 1.5 گیگ دانلود شده بود،حیفه آخه

پوشه ی دانلودی مربوط به فایل رو از تو users یا همون doc and settings پوشه application data > IDM کپی کنید دانلود رو از صفر شروع کنید بعدش برید فایل های قبلی رو با فایل های جدید ریپلیس کنید (فقط فایل های دانلود نه لوگ و...)[COLOR="Silver"]

alone one
16-01-2012, 22:50
پوشه ی دانلودی مربوط به فایل رو از تو users یا همون doc and settings پوشه application data > IDM کپی کنید دانلود رو از صفر شروع کنید بعدش برید فایل های قبلی رو با فایل های جدید ریپلیس کنید (فقط فایل های دانلود نه لوگ و...)
ببخشید،راستیتش اصلا متوجه نشدم چی گفتی!
ویندوزمم،7

S0R3N4
17-01-2012, 04:01
سلام دوستان
قطعا و یقینا IDM یکی از بهترین و محبوب ترین دانلود منیجر ها در سراسر دنیا هستش...تو همین فروم هم محبوبیتش کم نیست...
یه 2-3 تا سوال کوچولو دارم در مورد این کار با این دانلود منیجر

در این مسیر
Downloads-Options-Downloads
یه قسمت داره که میشه بهش انتی ویروس معرفی کرد تا فایل رو اسکن کنه...آیا این کار رو بعد از اتمام دانلود میکنه یا در حین دانلود؟؟آیا تاثیری در سرعت دانلود میذاره یا خیر؟؟؟؟توصیه میکنید که بهش معرفی کنم آنتی ویروس یا نه؟؟

اما یه سوال مهم تر:
در این مسیر:
Downloads-Options-Connection
در قسمتی که مشخص کردم تو عکس...
رو چند بذارم؟؟؟16 نهایتش بود...16 بذارم یا رو همون 8 بمونه؟؟دقیقا چیه؟؟لینک دانلود رو به قسمت های مختلف تقسیم میکنه که سریعتر دانلود انجام بشه؟؟ولی چند قسمت باشه بهتره؟؟رو 16 بذارم بده؟؟

راستی...من سرعت اینترنتم مثلا 512 هستش...مثلا...اینطور که سرویس دهنده گفته ما داریم 512 استفاده میکنیم...یه وقت هایی کمتره و یه وقت هایی بیشتر...یعنی ثباتی نداره اصلا...
رو کدوم یکی تنظیم کنم Connection Type/Speed رو؟؟؟طبق عکسی که بالا گذاشتم تنظیمه الان...
حالا یه وقت هایی سرعت من بدجوری کمتر از 512 و یه وقتایی بیشتره اشکالی ایجاد نمیکنه؟؟راستی اون عدد مقابلش رو چند بذارم؟؟

ممنونم

M e i s a m
17-01-2012, 08:36
ببخشید،راستیتش اصلا متوجه نشدم چی گفتی!
ویندوزمم،7

نمایش پوشه های مخفی رو روشن کن
برو تو پوشه یوزر خودت و application data > IDM > dwnl data از رو اسم پوشه های اون تو فایلت رو تشخیص بده و توش هر چی فایل پسوند 001 و 002... هست کپی کن ببر بیرون و پوشه رو دیگه پاک کن
بعدش دانلودت رو از صفر شروع کن در حد 1% بره کافیه متوقفش میکنی میری تو بخش دانلود idm یه پوشه جدید ساخته شده میری توش میبینی از همون فایل های 001 توش هست اونا رو دیلیت کن و فایل های قبلی رو بریز جاشون
اگر سرورت تغییر نکرده که اسم فایل ها هم لازم نیست تغییر کنه
موقع دستکاری کردن فایل های فایل های دانلودی idm خود برنامه باید بسته باشه

CRIS Joon CR7
17-01-2012, 09:02
پاک شود.............

Mohammad King
17-01-2012, 12:36
تاپیک ادغام شد...

alone one
17-01-2012, 13:21
نمایش پوشه های مخفی رو روشن کن
برو تو پوشه یوزر خودت و application data > IDM > dwnl data از رو اسم پوشه های اون تو فایلت رو تشخیص بده و توش هر چی فایل پسوند 001 و 002... هست کپی کن ببر بیرون و پوشه رو دیگه پاک کن
بعدش دانلودت رو از صفر شروع کن در حد 1% بره کافیه متوقفش میکنی میری تو بخش دانلود idm یه پوشه جدید ساخته شده میری توش میبینی از همون فایل های 001 توش هست اونا رو دیلیت کن و فایل های قبلی رو بریز جاشون
اگر سرورت تغییر نکرده که اسم فایل ها هم لازم نیست تغییر کنه
موقع دستکاری کردن فایل های فایل های دانلودی idm خود برنامه باید بسته باشه
جواب داد دوست عزیز،مرسی
ولی متاسفانه 44% شد درحالی که قبلا تا بالای 88% رفته بود!
راستی 2 تا فایل دیگه ام بودا
یه فایل تصویری و یه text document
اونارم کپی کنم؟

K1lou
17-01-2012, 14:15
با سلام خدمت دوستان
چند سئوال در مورد idm
این قسمتهایی که مشخص کردم چه کاربردی در این نرم افزار دارن ؟

وقتی من می خوام یک فایل رو بزارم برای دانلود . مثلا از ساعت 1.57 دقیقه شروه بشه و بعد از اتمامش کامپیوتر خاموش بشه
تنظیمات رو بهش می دم
اما وقتی apply می کنم تا start now رو نزم شروع نمیشه و اگر start now رو بزنم از همون زمان زدن start شروع به دانلود میکنه ؟
چطور می تونم این تنظیمات رو درست کنم که یک فایل در ساعت مشخص شروع به دانلود بشه و بعد از اتمام دانلود سیستم خاموش بشه ؟

این عبارت queue چی هست اصلا ؟
با تشکر

A M ! N
17-01-2012, 14:50
ممنونم

در این مسیر
Downloads-Options-Downloads
یه قسمت داره که میشه بهش انتی ویروس معرفی کرد تا فایل رو اسکن کنه...آیا این کار رو بعد از اتمام دانلود میکنه یا در حین دانلود؟؟آیا تاثیری در سرعت دانلود میذاره یا خیر؟؟؟؟توصیه میکنید که بهش معرفی کنم آنتی ویروس یا نه؟؟

سلام نه مشکلی در سرعت شما به وجود نمیاره ، و بعد از دانلود اینکار رو انجام میده ، نیازی نیست بهش معرفی کنین، چون آنتی ویروس ها معمولا شبکه رو بخوبی کنترل میکنن، و اگه نیاز باشه حتی قبل از دانلود هم بلاک میکنن

اما یه سوال مهم تر:
در این مسیر:
Downloads-Options-Connection
در قسمتی که مشخص کردم تو عکس...
رو چند بذارم؟؟؟16 نهایتش بود...16 بذارم یا رو همون 8 بمونه؟؟دقیقا چیه؟؟لینک دانلود رو به قسمت های مختلف تقسیم میکنه که سریعتر دانلود انجام بشه؟؟ولی چند قسمت باشه بهتره؟؟رو 16 بذارم بده؟؟

اگه شبها یک فایل رو به تنهایی دانلود میکنین بهتره روی 16 باشه ، اگه بیشتر از یک فایل رو دانلود میکنین بزارینش روی 8 ، توصیه میکنم بیشتر از دو یا نهایتا سه فایل رو با هم نگیرین ، نرمال به نظر من دو فایل هستش.

راستی...من سرعت اینترنتم مثلا 512 هستش...مثلا...اینطور که سرویس دهنده گفته ما داریم 512 استفاده میکنیم...یه وقت هایی کمتره و یه وقت هایی بیشتر...یعنی ثباتی نداره اصلا...
رو کدوم یکی تنظیم کنم Connection Type/Speed رو؟؟؟طبق عکسی که بالا گذاشتم تنظیمه الان...
حالا یه وقت هایی سرعت من بدجوری کمتر از 512 و یه وقتایی بیشتره اشکالی ایجاد نمیکنه؟؟راستی اون عدد مقابلش رو چند بذارم؟؟

روی همینی که هست خوبه ، نه مشکلی هم نیست باهاش خیالت راحت باشه.

still alive
17-01-2012, 14:57
سلام
من امروز به یه مشکل برخوردم
وقتی میخوام یه فایلی و با آی دی ام از سایتایی مثل مدیا یا آپلودباز دان کنم این ارورو میده چیکارش کنم؟:13:
cannot transfer the download to IDM
error 0x80029C4A

A M ! N
17-01-2012, 15:08
با سلام خدمت دوستان

با تشکر

چند سئوال در مورد idm
این قسمتهایی که مشخص کردم چه کاربردی در این نرم افزار دارن ؟

grabber که قابلیتی هست که شما باهاش میتونین یک سایت رو به کلی دانلود کرده و برای بعدا استفاده کنین ازش به صورت آفلاین ، همینطور میتونین انتخاب کنین که کدوم قسمتهای اون سایت مورد نظر دانلود بشه و قسمتهایی رو که نمیخاین خودتون فیلتر کنین

start queue هم که دکمه ی شروع به کار صفی که چیدین هستش ، فرض کنین شما یه لیستی دادین به برنامه و گفتین که این ها رو برای من بگیر و دانلود کن و نرم افزار اونارو برای شما طبق ساعتی که خواستی دریافت میکنه.

وقتی من می خوام یک فایل رو بزارم برای دانلود . مثلا از ساعت 1.57 دقیقه شروه بشه و بعد از اتمامش کامپیوتر خاموش بشه
تنظیمات رو بهش می دم
اما وقتی apply می کنم تا start now رو نزم شروع نمیشه و اگر start now رو بزنم از همون زمان زدن start شروع به دانلود میکنه ؟
چطور می تونم این تنظیمات رو درست کنم که یک فایل در ساعت مشخص شروع به دانلود بشه و بعد از اتمام دانلود سیستم خاموش بشه ؟

مثال میزنم : فرض کنین شما میخواین ساعت دو شب که دانلود رایگان میشه برنامه خودکار شروع به کار کنه و بعد از اتمام کار سیستم خاموش بشه ، همینطور اگه دانلود تموم نشده بود در هر صورت ساعت 7 دانلود قطع بشه..

طبق همین پنجره ی بالا باید بخش start download at رو بزارین روی 2:00:00 am و بخش پایینش روی daily باشه اگه میخواین هرروز همین برنامه باشه، اما اگه میخواین فقط یکبار اینکار انجام بشه باید بزارینش روی همینی که الان شما داخل تصویر گزاشتین، همینطور در بخش بعدی باید تیک stop download at رو بزنین و بزارینش روی
7:00:00 am تا اگه دانلود تموم نشده بود ساعت 7 قطع بشه تا از ترافیکتون استفاده نشه.
تیکهای بعدی که باید بزنین همون دوتا تیک آخر هست که شما الان زدین، همه ی این هارو که تنظیم کردین، ( میتونین به اون یکی تب برین و اولویت گرفتن فایلها رو هم مشخص کنین ) دکمه ی Apply رو بزنین و برنامه باز بمونه ، دقت کنین اگر بعد از تنظیمات برنامه رو ببندین دیگه خودکار برنامه شروع به کار نمیکنه، دیگه شما نیازی به زدن دکمه ی start now ندارین ، چون خودش خودکار استارت میکنه سر اون زمانی که تعریف کردین

این عبارت queue چی هست اصلا ؟

همون صف شما هست ، مث نوبت توی صف نونوایی ! فایلها باید یکی یکی به نوبت دانلود بشن ، شما فایها رو به صف هدایت میکنین ، که داخل همین تصویر بالا اگه به تب files in the queue برین میتونین صف فایلهاتون رو ببینین و ویرایش کنین که مثلا کدوم فایل زودتر گرفته بشه.

M e i s a m
17-01-2012, 19:29
جواب داد دوست عزیز،مرسی
ولی متاسفانه 44% شد درحالی که قبلا تا بالای 88% رفته بود!
راستی 2 تا فایل دیگه ام بودا
یه فایل تصویری و یه text document
اونارم کپی کنم؟

یادم رفت بگم تعداد کانکشن ها باید مساوی میشد :دی
منظورم از 1% همون بود که کانکشن ها همه لود شه... ولی خب اشکال نداره بقیش رو درست انجام بده

اون 2 تا هم نه فقط فایل های اصلی

Maryam2IT
18-01-2012, 00:54
پس از هربار نصب idm، ازم درخواست سریال نامبر داره.
چطور میتونم نرم افزارو تو سیستم ثبت کنم؟
هر 30 روز آپدیت میخواد؟ راه حل دائمی نداره؟

A M ! N
18-01-2012, 00:58
پس از هربار نصب idm، ازم درخواست سریال نامبر داره.
چطور میتونم نرم افزارو تو سیستم ثبت کنم؟
هر 30 روز آپدیت میخواد؟ راه حل دائمی نداره؟
راه حل دائمی رو امیر جان اینجا توضیح دادن بخوبی کار میکنه :

mmonemi
18-01-2012, 18:42
با سلام
چند سوال از IDM
1- من یه سری فایل دانلود نشده تو IDM دارم حالا میخام ورژن جدید IDM رو که تازه دانلود کردم نصب کنم از طرفی نمیخام فایل های دانلود نشده رو از دست بدم میخام اونا رو تو این جدیده هم داشته باشم تا دانلودشون کنم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

A M ! N
18-01-2012, 21:18
با سلام
چند سوال از IDM
1- من یه سری فایل دانلود نشده تو IDM دارم حالا میخام ورژن جدید IDM رو که تازه دانلود کردم نصب کنم از طرفی نمیخام فایل های دانلود نشده رو از دست بدم میخام اونا رو تو این جدیده هم داشته باشم تا دانلودشون کنم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
سلام ، اخر این پست توضیح دادم عزیز:

omid-p30
19-01-2012, 18:09
دوستان فرق Proxy با Socks که در نسخه آخر از هم جدا شده چیه ؟ پراکسی که معلومه چیه، همون پورت فبلطر شکن هاست که میدیم، اون یکی چیه ؟

Ship Storm
19-01-2012, 22:00
دوستان فرق Proxy با Socks که در نسخه آخر از هم جدا شده چیه ؟ پراکسی که معلومه چیه، همون پورت فبلطر شکن هاست که میدیم، اون یکی چیه ؟

اکانت های جدید برای گذر از فیلترینگ هست که وارد دنیای IT شده و نرم افزار IDM این امکان رو قرار داده که تو اون قسمت بشه مشخصات LOGIN به این اکانت رو وارد کرد

kiashagh
20-01-2012, 00:11
سلام دوستان
من یه برنامه 14G دانلود کردم که سه تا پارتش 4G و یه پارتش 2G است.
اون سه تاپارت 4G رو اکسترکت کردم و پاکشون کردم حالا که میخوام این 2G را اکسترکت میکنم میگه برای شروع باید پارت قبلی باشه
کسی میتونه کمکم کنه که بدون دانلود پارت قبلی بتونم پارت اخر اکسترکت کنم
ممنون میشم اگه کمک کنیئ اخه با این سرعت دانلود یه پارت 4G ادم پیر میکنه

A M ! N
20-01-2012, 12:28
سلام دوستان
من یه برنامه 14G دانلود کردم که سه تا پارتش 4G و یه پارتش 2G است.
اون سه تاپارت 4G رو اکسترکت کردم و پاکشون کردم حالا که میخوام این 2G را اکسترکت میکنم میگه برای شروع باید پارت قبلی باشه
کسی میتونه کمکم کنه که بدون دانلود پارت قبلی بتونم پارت اخر اکسترکت کنم
ممنون میشم اگه کمک کنیئ اخه با این سرعت دانلود یه پارت 4G ادم پیر میکنه
سلام ، البته سوالتون ارتباط چندانی به این تاپیک نداره ، اما ،

بهتره که پارتهای قبل رو recover کنی از روی هارد

یا اینکه روی همون پارتها راست کلیک کنین و extract to رو بزنین و آدرس بدین و extract بشن فایلها ، بعد میگه که به پارتهای قبل یا بعدی نیاز داره ، اون پنجره رو کلیک نکن ، بزار کپی بشن ، بعد پنجره رو Cancel کن ، فایلهایی که extract شدن سرجاشون هستن.

اگه این راهها عملی نشن ، مطمئن باش هیچ راهی نیست.

expanium
20-01-2012, 13:19
سلام دوستان
من دو تا مشکل دارم موقع دانلود ویدیو ها از سایتهای امثال یو*تو*ب با idm و یا دانلودر real player :

idm که برا من عشقی (ببخشید کلمه بهتر پیدا نکردم)کار میکنه بعضی وقتا نوار دانلودش بالای صفحه ویدئو مورد نظر ظاهر میشه بعضی وقتا هم نه.موقعی هم که میاد ممکنه اصلا یه ویدئوی دیگه رو (مثلا

از ویدئوهای قبلی) دانلود کنه.مشکل دیگه هم اینکه تو فایرفاکس چطوری میتونم تنظیم کنم که نوارش بالای ویدئوهای یو*تو*ب وامثالهم ظاهر بشه؟ممنون از لطف هر کی که یه جواب جامع بده.

golabi2
20-01-2012, 17:39
سلام
یه مشکل عجیب دارم با IDM . طول روز لینک هایی که مخوام دانلود کنم رو جمع میکنم بعد تایم میدم که 3 شب به بعد دانلود کنه ولی این عشقیه هر وقت بخواد شروع می کنه دانلود کردن!!!همه حجمم رو به باد میده!
چه کنم؟

A M ! N
20-01-2012, 18:36
سلام دوستان
من دو تا مشکل دارم موقع دانلود ویدیو ها از سایتهای امثال یو*تو*ب با idm و یا دانلودر real player :

idm که برا من عشقی (ببخشید کلمه بهتر پیدا نکردم)کار میکنه بعضی وقتا نوار دانلودش بالای صفحه ویدئو مورد نظر ظاهر میشه بعضی وقتا هم نه.موقعی هم که میاد ممکنه اصلا یه ویدئوی دیگه رو (مثلا

از ویدئوهای قبلی) دانلود کنه.مشکل دیگه هم اینکه تو فایرفاکس چطوری میتونم تنظیم کنم که نوارش بالای ویدئوهای یو*تو*ب وامثالهم ظاهر بشه؟ممنون از لطف هر کی که یه جواب جامع بده.
مشکل از IDM نیست دوست من.. یک سری ویدئو ها Download-freed هستن یک سری هم نیستن ، اگه باشن همیشه خود IDM میگیره به طور خودکار

اما شما میتونین به Option برنامه برین و تب general و در بخش customize IDM download panels in browsers روی گزینه ی Edit کلیک کنین و باز به تب دوم برین و اونجا سایتهایی رو که میخواین بالای ویدئو اون پانل دانلود ظاهر بشه خودکار وارد کنین داخل لیست و همینطور در تب اول هم نوع فایلها

و همچنین تب File type و در قسمت اول ، فرمت فایلهای ویدئویی رو که میخواین به لیست اضافه کنین.

به این شکل اون ها رو هم به طور خودکار میگیره

A M ! N
20-01-2012, 18:48
سلام
یه مشکل عجیب دارم با IDM . طول روز لینک هایی که مخوام دانلود کنم رو جمع میکنم بعد تایم میدم که 3 شب به بعد دانلود کنه ولی این عشقیه هر وقت بخواد شروع می کنه دانلود کردن!!!همه حجمم رو به باد میده!
چه کنم؟
همچین چیزی امکان نداره دوست من ، یک جای کارتون میلنگه ، ممکنه ساعت سیستمتون تنظیم نباشه ، یا اینکه صف رو درست نچیدین یا اینکه ساعت اتمام کار رو مشخص نکردین، امشب خودتون حواستون بهش باشه ببینین که جریان چیه..

golabi2
20-01-2012, 21:46
همچین چیزی امکان نداره دوست من ، یک جای کارتون میلنگه ، ممکنه ساعت سیستمتون تنظیم نباشه ، یا اینکه صف رو درست نچیدین یا اینکه ساعت اتمام کار رو مشخص نکردین، امشب خودتون حواستون بهش باشه ببینین که جریان چیه..

سلام همه چی درست بود ولی!
تو قسمت Scheduler تیک گزینه start download on IDM startup رو برداشتم درست شد!

A M ! N
20-01-2012, 23:02
سلام همه چی درست بود ولی!
تو قسمت Scheduler تیک گزینه start download on IDM startup رو برداشتم درست شد!
عجیبه آخه اون تیک هم نباشه باید کار کنه ، اصلا بعید میدونم کسی اون تیک رو زده باشه :20:

expanium
20-01-2012, 23:40
مشکل از IDM نیست دوست من.. یک سری ویدئو ها Download-freed هستن یک سری هم نیستن ، اگه باشن همیشه خود IDM میگیره به طور خودکار

اما شما میتونین به Option برنامه برین و تب general و در بخش customize IDM download panels in browsers روی گزینه ی Edit کلیک کنین و باز به تب دوم برین و اونجا سایتهایی رو که میخواین بالای ویدئو اون پانل دانلود ظاهر بشه خودکار وارد کنین داخل لیست و همینطور در تب اول هم نوع فایلها

و همچنین تب File type و در قسمت اول ، فرمت فایلهای ویدئویی رو که میخواین به لیست اضافه کنین.

به این شکل اون ها رو هم به طور خودکار میگیره

ممنون دوست من. ولی یه قسمتشو یادتون رفت جواب بدین.(بعضی وقتا بالای یک ویدیو پانل idm ظاهر میشه ولی یه چیز دیگرو دان میکنه.)

A M ! N
20-01-2012, 23:45
ممنون دوست من. ولی یه قسمتشو یادتون رفت جواب بدین.(بعضی وقتا بالای یک ویدیو پانل idm ظاهر میشه ولی یه چیز دیگرو دان میکنه.)
آره یادم رفت داشتم به اصغر فرهادی فکر میکردم :دی

فکر نمیکنم مشکل با IDM باشه ، کلا سایتای خارجی یکم قاطی دارن ، و گاها میبینیم که سرکار میزارن، توی سایتای دیگه به جز ویدئو این اتفاق نیفتاده ، افتاده ؟

M e i s a m
20-01-2012, 23:57
وقتی idm از یه سایتی یه کلیپ یا اهنگ رو میگیره و میزنیم کنسلش میکنیم چطوری میشه برش گردوند و اون اهنگ ویدئو رو دانلود کرد؟
مثلا تو یو تی وب میزنه download this video ولی میبندیمش بعدا پشیمون میشیم :دی

راه حل؟ از دانلود کل صفحه هم استفاده کردم اون فایل رو نیاورد

golabi2
21-01-2012, 12:08
عجیبه آخه اون تیک هم نباشه باید کار کنه ، اصلا بعید میدونم کسی اون تیک رو زده باشه :20:

کار میکرد ولی بی موقع کار میکرد!!!الان آدم شده سر ساعت میره دانلود!

expanium
21-01-2012, 15:06
آره یادم رفت داشتم به اصغر فرهادی فکر میکردم :دی

فکر نمیکنم مشکل با IDM باشه ، کلا سایتای خارجی یکم قاطی دارن ، و گاها میبینیم که سرکار میزارن، توی سایتای دیگه به جز ویدئو این اتفاق نیفتاده ، افتاده ؟

طبیعیه که به فرهادی فک کنیم چون مایه افتخارمونه:7:. ایشالا اسکارم میگیره:33:.

خب بگذریم.
آره فقط با سایتای ویدئو این مشکلو داره.بعد یه سوال دیگه موقع دانلود از بعضی لینکا هم نمیشه با idm دانلود کرد وفقط از طریق برنامه خود بروزر میشه .آیا تنظیماتی داره که بشه همیشه و با هر بروزری با idm فایلا رو گرفت؟

ببخشید اگه سرتو بدرد اوردم:11:.

mehrshadmmm
21-01-2012, 15:10
وقتی idm از یه سایتی یه کلیپ یا اهنگ رو میگیره و میزنیم کنسلش میکنیم چطوری میشه برش گردوند و اون اهنگ ویدئو رو دانلود کرد؟

رو بعضی از دستگاه ها وقتی دوباره سایت رو ریلود می کینم بعد از چند ثانیه اون پنجره باز میشه ولی بعضی مواقع دیگه باز نمیشه و باید از یه بروزر دیگه برای باز کردنش استفاده کرد.انگار IDM بهش بر میخوره و دیگه نمیارتش.البته باید راه های دیگه هم وجود دلشته باشه.

mehrshadmmm
21-01-2012, 15:18

خب بگذریم.
آره فقط با سایتای ویدئو این مشکلو داره.بعد یه سوال دیگه موقع دانلود از بعضی لینکا هم نمیشه با idm دانلود کرد وفقط از طریق برنامه خود بروزر میشه .آیا تنظیماتی داره که بشه همیشه و با هر بروزری با idm فایلا رو گرفت؟

توی تنظیمات IDM در تب جنرال بایت تیک use advanced browser integration رو بزنین بهد تیک بروزری رو که باهاش کار می کنین رو هم بزنین سپس به تبfile types برین و توی قسمت بالا فرمت مورد نظر رو بدون دات(.) می نویسین و ok می کنین

M e i s a m
21-01-2012, 19:03
رو بعضی از دستگاه ها وقتی دوباره سایت رو ریلود می کینم بعد از چند ثانیه اون پنجره باز میشه ولی بعضی مواقع دیگه باز نمیشه و باید از یه بروزر دیگه برای باز کردنش استفاده کرد.انگار IDM بهش بر میخوره و دیگه نمیارتش.البته باید راه های دیگه هم وجود دلشته باشه.

اگرم بیاره ممکنه فایله عوض شه!

djmetalboy2005
21-01-2012, 19:16
سلام دوستان... آقا من از وقتی فایرفاکس 8 رو نصب کردم idm توش کار نمیکنه...قبلا میرفتیم از سایت idm پلاگینشو نصب میکردیم... الان چند وقته سایتش باز نمیشه... چیکار کنم؟
Unable to connect

Firefox can't establish a connection to the server at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A M ! N
22-01-2012, 01:28

خب بگذریم.

خواهش میکنم عزیز...
چندحالت داره ، معمولا اگه حجم فایل خیلی کم باشه ، با خود مرورگر گرفته میشه ، یا اینکه اون سایت توی لیست استثنای IDM رفته باشه ، که دیگه اصلا با IDM نمیشه ازش دانلود کرد.

توی زبونه ی File type میتونی به لیست Exception دسترسی داشته باشین(در قسمت Dont start automatically )

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:25 AM ----------

سلام دوستان... آقا من از وقتی فایرفاکس 8 رو نصب کردم idm توش کار نمیکنه...قبلا میرفتیم از سایت idm پلاگینشو نصب میکردیم... الان چند وقته سایتش باز نمیشه... چیکار کنم؟
Unable to connect

Firefox can't establish a connection to the server at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه از روش کرک همیشگی IDM استفاده کرده باشین ، گفتم که دیگه نمیتونین به سرور IDM دسترسی داشته باشین

این ورژن از برنامه رو بگیرین و به راحتی باهاش کار کنین:

لینک دانلود کلیک کنین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aa669d504e91&lop=link&ptype=3001&ontid=2071&siteId=4&edId=3&spi=e675044efac023f38a90809c78a25ca7&pid=12327568&psid=10071618&&fileName=idman608.exe)

shaerepiano
22-01-2012, 18:37
اقا لطف میکنید این اسکریپت کانکت اینترنت شبانه برایTask Scheduler رو بگید برای ویندوز 7 ؟
میخوام اینترنت شبانه رو کانکت کنه خودش

A M ! N
22-01-2012, 18:49
اقا لطف میکنید این اسکریپت کانکت اینترنت شبانه برایTask Scheduler رو بگید برای ویندوز 7 ؟
میخوام اینترنت شبانه رو کانکت کنه خودش
ازین برنامه استفاده کنید:

آموزش هم که قبلا داده شده :

still alive
23-01-2012, 17:15
سلام
من امروز به یه مشکل برخوردم
وقتی میخوام یه فایلی و با آی دی ام از سایتایی مثل مدیا یا آپلودباز دان کنم این ارورو میده چیکارش کنم؟:13:
cannot transfer the download to IDM
error 0x80029C4A

دوستان کسی منو راهنمایی نمیکنه :8:

Ship Storm
26-01-2012, 16:27

دوستان کسی منو راهنمایی نمیکنه :8:

سلام
شما احتمال خیلی زیاد از مرورگر Firefox دارید استفاده میکنید و نرم افزار idm رو باید با مرورگر firefox مچ کنید
برای این منظور ازمنوی tools گزینه add-ons به قسمت Extension برید و IDM رو بررسی کنید تو این قسمت Enable باشه
همچنین از idm تریال و 30 روزه استفاده نکنید و حتما با کرک معتبر کرک شده باشه
اگر مشکلات رفع نشد IDM رو پاک کنید و سیستم رو ریستارت کنید و مجدد IDM جدیدترین نسخه رو بگیرید و نصب کنید با کرک معتبر فعال کنید
موفق باشید

M e i s a m
26-01-2012, 20:53
نه منظور من چیز دیگه ای بود
من هم اپرا هم فایرفاکس دارم و idm بدون کار اضافه ای اجرا میشه و دانلود میکنه منظورم این بود که وقتی یکبار پنجره download this video اومد و بستیمش چطوری میشه دوباره رفت و اون ویدئو یا اهنگ رو گرفت؟ یعنی کار همون پنجره هه رو انجام داد...؟! بعضی سایت ها هم که فایل های انلاینشون رو رندم میذارن و با ریلود صفحه همون مدیا قبلی نمیاد...

Ghaioom
26-01-2012, 22:21
نه منظور من چیز دیگه ای بود
من هم اپرا هم فایرفاکس دارم و idm بدون کار اضافه ای اجرا میشه و دانلود میکنه منظورم این بود که وقتی یکبار پنجره download this video اومد و بستیمش چطوری میشه دوباره رفت و اون ویدئو یا اهنگ رو گرفت؟ یعنی کار همون پنجره هه رو انجام داد...؟! بعضی سایت ها هم که فایل های انلاینشون رو رندم میذارن و با ریلود صفحه همون مدیا قبلی نمیاد...
فکر کنم اون گزینه رفت رفت یعنی باید صفحه رو رفرش کنی تا اون گزینه دوباره بیاد. نظر من اینه! :31:

M e i s a m
26-01-2012, 23:48
میاد ولی ممکنه دوباره اون فایل لود نشه! همون رندمی که گفتم...

kaivanika
28-01-2012, 05:48
سلام
از سایت دانلود ها
پارت 1 ویندوز سوون رو دانولد میکردم که یه خطا داد idm که وقتی چک کردم هم خود سایت هم سرور های دانلود مشکل داشت
الان سایت درست شده اما هنوزم سرور های دانلود کار نمیدن

و برنامه idm هی پیام میده .
میشه کمک کنید ؟ و بگید امیدی هست که از همون 80 % شورع به دانلود کنه ؟

فایروال هم خاموش کردم

nasrin_khayatan
28-01-2012, 18:07
سلام من وفتی میخوام لینکی رو با idm دانلود کنم این error رو میده..

the server replies that you dont have permissions to download this file
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 103 Forbidden

idm : version 6.05 build 11

firefox : version 9.0.1

اصلا لینک رو نمیشناسه...
چظور میتونم این مشکل رو حل کنم...؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

CRIS Joon CR7
28-01-2012, 18:17
سلام من وفتی میخوام لینکی رو با idm دانلود کنم این error رو میده..

the server replies that you dont have permissions to download this file
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 103 Forbidden

idm : version 6.05 build 11

firefox : version 9.0.1

اصلا لینک رو نمیشناسه...
چظور میتونم این مشکل رو حل کنم...؟
ممنون میشم راهنماییم کنین
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم و ورژن برنامه ها هم تقریبا همینه چه مرگشه همیشه هم اینجوری نمیشه
بعضی فایلها اینجوری میشه:13:

amirpers
29-01-2012, 23:37
سلام
از سایت دانلود ها
پارت 1 ویندوز سوون رو دانولد میکردم که یه خطا داد idm که وقتی چک کردم هم خود سایت هم سرور های دانلود مشکل داشت
الان سایت درست شده اما هنوزم سرور های دانلود کار نمیدن

و برنامه idm هی پیام میده .
میشه کمک کنید ؟ و بگید امیدی هست که از همون 80 % شورع به دانلود کنه ؟

فایروال هم خاموش کردم

بله امکانش هست. به شرطی که اون سایت که ازش دارید دانلود می کنید فایل رو برنداشته باشه.

یه مشکل هم من دارم.
من گاهی اوقات موقع دانلود با این مشکل مواجه میشم :

این چی هست ؟

mr.dengo
30-01-2012, 01:24
سلام دوستان
من امروز IDM رو ابدیت کردم قبلا فایل هایی که دانلود میکردم توی درایو D سیو میشودن ولی الان هر چقدر ادرس میدم بازم در Downloads میره کجای کارم ایراد داره ؟ این امکانم ندارم که بتونم فایلامو توی درایو C نگه دارم چون 30 مگابایت بیشتر جا نداره مرسی :40:

A M ! N
30-01-2012, 01:31
سلام دوستان
من امروز IDM رو ابدیت کردم قبلا فایل هایی که دانلود میکردم توی درایو D سیو میشودن ولی الان هر چقدر ادرس میدم بازم در Downloads میره کجای کارم ایراد داره ؟ این امکانم ندارم که بتونم فایلامو توی درایو C نگه دارم چون 30 مگابایت بیشتر جا نداره مرسی :40:

سلام ، شما فقط برای حالت General رو دارین تغییر میدین ، روی همه ی گزینه ها مث Compressed و program و ... بزارین و آدرس درست بدین..

ضمنا آدرس فیلد اول رو با آدرس فیلد دوم ، دو تاچیز متمایز بدین. برای حالت General تیک گزینه ی change folder for رو بزنین.

alone one
31-01-2012, 23:30
آقا من یه چن روزی رفته بودم سفر و کامپیوترو تنظیم کرده بودم که شبا روشن شه و خودش دانلود کنه البته با کمک IDM
ولی متاسفانه متوجه شدم بعد اینکه 3تا فایلو دانلود کرده بود،دوباره برگشته و از اول اونارو دانلود کرده،درحالی که دانلود قبلیارو فول انجام داده بود و به غیر از این 3تا فایل،فایلای دیگه ایم تو لیست و یا صفها بودن!
بعضی موقعام که بعد اینکه تا یه درصد دانلودو پیش برده،دفعه بعدی یهو میاد از اول دانلودو شروع میکنه
دلیل این مشکلات چیه؟

amirpers
01-02-2012, 00:16
بله امکانش هست. به شرطی که اون سایت که ازش دارید دانلود می کنید فایل رو برنداشته باشه.

یه مشکل هم من دارم.
من گاهی اوقات موقع دانلود با این مشکل مواجه میشم :

این چی هست ؟

کسی جواب این مشکل رو نمی دونه ؟

A M ! N
01-02-2012, 02:05
آقا من یه چن روزی رفته بودم سفر و کامپیوترو تنظیم کرده بودم که شبا روشن شه و خودش دانلود کنه البته با کمک IDM
ولی متاسفانه متوجه شدم بعد اینکه 3تا فایلو دانلود کرده بود،دوباره برگشته و از اول اونارو دانلود کرده،درحالی که دانلود قبلیارو فول انجام داده بود و به غیر از این 3تا فایل،فایلای دیگه ایم تو لیست و یا صفها بودن!
بعضی موقعام که بعد اینکه تا یه درصد دانلودو پیش برده،دفعه بعدی یهو میاد از اول دانلودو شروع میکنه
دلیل این مشکلات چیه؟
سلام روی چه صفی گذاشته بودین دقیقا ؟

---------- Post added at 02:05 AM ---------- Previous post was at 02:02 AM ----------

کسی جواب این مشکل رو نمی دونه ؟
مشکل سایت هست نه IDM ، فک کنم رفته بودین اون سایتی که کرک و کیجن میده ، و همچنین قبل از دانلود کرک یک سری حروف به هم ریخته رو باید وارد کنین تا لینک دانلود ساخته بشه؟ اون سایت کلا همون شکل هست ، برای گرفتن ، باید تموم مراحل رو مجدد انجام بدین.

موفق باشین../.

alone one
01-02-2012, 23:14
سلام روی چه صفی گذاشته بودین دقیقا ؟
روی صف دانلودهای همزمان

یه مشکل دیگه ام پیش اومده
یه فایلی تا 100% دانلود شده و مثه اینکه تو بازسازی دانلود بوده که ارتباط قطع شده،حالا هرکاری میکنم دانلودو تموم نمیکنه،چیکار باید کرد؟

Reza31001
03-02-2012, 11:52
سلام
من با idm چند تا فایل رو رو دانلود داشتم بعد سیستم رو ری استارت کردم و حالا که idm رو باز میکنم لیست فایل ها خالیه
البته اون بخش هایی که دانلود شده تو درایو c هست ولی برای ادامه دانلود موندم
!help plz

alone one
03-02-2012, 16:44
سلام
من با idm چند تا فایل رو رو دانلود داشتم بعد سیستم رو ری استارت کردم و حالا که idm رو باز میکنم لیست فایل ها خالیه
البته اون بخش هایی که دانلود شده تو درایو c هست ولی برای ادامه دانلود موندم
!help plz
یه بار از اون گوشه سمت چپ تسکبار ببندش،بعد بازش کن احتمالا درست میشه
واسه منم بعضی اوقات بعضی از فایلا حذف میشن که بعد اینکار برمیگردن

rayka10
04-02-2012, 09:10
سلام من فایر فاکس 9 رو نصب کردم ولی idm از کلیک راست موس حذف شده و دردسر شده و من باید برم روی لینکا کلیک کنم تا بیاد تو صف idm من بعد دانلود کنم چه جوری اینidm رو تو کلیک راست فعال کنم

Ship Storm
04-02-2012, 10:06
سلام من فایر فاکس 9 رو نصب کردم ولی idm از کلیک راست موس حذف شده و دردسر شده و من باید برم روی لینکا کلیک کنم تا بیاد تو صف idm من بعد دانلود کنم چه جوری اینidm رو تو کلیک راست فعال کنم

firefox رو باز کنید و منوی tools گزینه addons رو بزنید و در این قسمت روی extension کلیک کنید باید idm روی حالت enable باشه

rayka10
04-02-2012, 10:32
رو باز کنید و منوی tools گزینه addons رو بزنید و در این قسمت روی extension کلیک کنید باید idm روی حالت enable باشه

مشکل همینه که این حال disable هست حالا چیکار کنم

A M ! N
04-02-2012, 12:24
روی صف دانلودهای همزمان

یه مشکل دیگه ام پیش اومده
یه فایلی تا 100% دانلود شده و مثه اینکه تو بازسازی دانلود بوده که ارتباط قطع شده،حالا هرکاری میکنم دانلودو تموم نمیکنه،چیکار باید کرد؟
روی صف دانلودهای همزمان منظورتون همون main queue هست ؟ اگه روی این حالت بوده باشه که نباید مشکلی پیش میومده.. این چیزی که شما گفتین فقط درحالتی پیش میاد که روی حالت synchronization queue باشه.. و همچنین گزینه ی start again every هم فعال شده باشه ، در غیر این صورت هنگامی که شما مسافرت بودین یه اتفاقی پیش اومده که شما هم نبودین که وضعیت رو کنترل کنین. بستگی به سایتی داره که شما ازش دانلود گذاشته بودین، مثلا مدیا فایر و یا رپیدشیر یا فری شیر.. اینطور سایتها معمولا یکبار با IDM دانلود میشن ، بار بعدی باید حتما لینک رفرش بشه.. پس ازینطور مسائل ممکنه پیش اومده باشه.

اون 100 درصد که گفتین از چه سایتی گرفته بودین ؟

موفق باشبن../.

A M ! N
04-02-2012, 12:31
رو باز کنید و منوی tools گزینه addons رو بزنید و در این قسمت روی extension کلیک کنید باید idm روی حالت enable باشه

مشکل همینه که این حال disable هست حالا چیکار کنم
سلام..

این به خاطر اینه که شما آخرین اکستنشن IDM رو روی فایرفاکس ندارین.

برای فایرفاکس 9 این اکستنشن رو بگیرین و از زیپ در بیارین و Drag کنین روی فایرفاکس و نصبش کنین.

موفق باشین../.

rayka10
04-02-2012, 16:30
سلام..

این به خاطر اینه که شما آخرین اکستنشن IDM رو روی فایرفاکس ندارین.

برای فایرفاکس 9 این اکستنشن رو بگیرین و از زیپ در بیارین و Drag کنین روی فایرفاکس و نصبش کنین.

موفق باشین../.

واقعا از راهنماییتون ممنون. در ضمن با توجه به آپدیتهای جدید از فایرفاکس من چطوری میتونم این idmcc متناسب با اونو گیر بیارم لطفا اسم یا لینک سایتو برام بذارید

A M ! N
04-02-2012, 16:59
واقعا از راهنماییتون ممنون. در ضمن با توجه به آپدیتهای جدید از فایرفاکس من چطوری میتونم این idmcc متناسب با اونو گیر بیارم لطفا اسم یا لینک سایتو برام بذارید
خواهش میکنم!:11:

معمولا سایت اصلی خود فایرفاکس و همچنین ، سایت خود IDM میده ، که باید بگیرین ، من برای ورژن 10 فایرفاکس رو هنوز پیدا نکردم خودم. اما به زودی میاد.

موفق باشین../.

alone one
04-02-2012, 23:46
روی صف دانلودهای همزمان منظورتون همون main queue هست ؟ اگه روی این حالت بوده باشه که نباید مشکلی پیش میومده.. این چیزی که شما گفتین فقط درحالتی پیش میاد که روی حالت synchronization queue باشه.. و همچنین گزینه ی start again every هم فعال شده باشه ، در غیر این صورت هنگامی که شما مسافرت بودین یه اتفاقی پیش اومده که شما هم نبودین که وضعیت رو کنترل کنین. بستگی به سایتی داره که شما ازش دانلود گذاشته بودین، مثلا مدیا فایر و یا رپیدشیر یا فری شیر.. اینطور سایتها معمولا یکبار با IDM دانلود میشن ، بار بعدی باید حتما لینک رفرش بشه.. پس ازینطور مسائل ممکنه پیش اومده باشه.

اون 100 درصد که گفتین از چه سایتی گرفته بودین ؟

موفق باشبن../.
منظورم از صف همزمان synchronization queue هست
اصلا این گزینه start again every به چه دردی میخوره؟
نه از سایتای رپید شیر و امثالهم نیس،میدونم اونا باید رفرش شن
فایلا دانلود شده بود و تو فولدر مربوطه رفته بود،بعد که من اومدم و لیستو دیدم،متوجه شدم که از اول و تا 69% داره اون فایلو دانلود میکنه درحالی که همونطور که گفتم قبلا دانلود شده بود
کلا این روزا یکم idm زیادی مشکل پیدا کرده!
بعضی موقع بعضی فایلا موقتا از لیست حذف میشن و با یه بار بازو بسته کردن،دوباره بر میگردن

اون فایلم که تا 100% رفته بود از این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گرفته بودم اما میدونم واسه چی نمیشه تمومش کرد،چون همون لحظه که میره واسه دوباره چک کردن دانلود بعد اتمامش،ارتباط قطع شده.حالا باید چیکا کرد؟

Reza31001
05-02-2012, 11:15
یه بار از اون گوشه سمت چپ تسکبار ببندش،بعد بازش کن احتمالا درست میشه
واسه منم بعضی اوقات بعضی از فایلا حذف میشن که بعد اینکار برمیگردن
نشد
لینک رو هم که دوباره میدم از اول شروع میکنه
راه دیگه ای نیست؟

alone one
05-02-2012, 23:06
نشد
لینک رو هم که دوباره میدم از اول شروع میکنه
راه دیگه ای نیست؟
داداش یه بار کامل مشکلتو از اول بگو تا بهتر راهنمایی بشی
جناب Dr.Smith ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم هستن که وارد ترن

A M ! N
05-02-2012, 23:51
منظورم از صف همزمان synchronization queue هست
اصلا این گزینه start again every به چه دردی میخوره؟
نه از سایتای رپید شیر و امثالهم نیس،میدونم اونا باید رفرش شن
فایلا دانلود شده بود و تو فولدر مربوطه رفته بود،بعد که من اومدم و لیستو دیدم،متوجه شدم که از اول و تا 69% داره اون فایلو دانلود میکنه درحالی که همونطور که گفتم قبلا دانلود شده بود
کلا این روزا یکم idm زیادی مشکل پیدا کرده!
بعضی موقع بعضی فایلا موقتا از لیست حذف میشن و با یه بار بازو بسته کردن،دوباره بر میگردن

اون فایلم که تا 100% رفته بود از این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گرفته بودم اما میدونم واسه چی نمیشه تمومش کرد،چون همون لحظه که میره واسه دوباره چک کردن دانلود بعد اتمامش،ارتباط قطع شده.حالا باید چیکا کرد؟

سلام...

خب همین دیگه اشتباه کردی دوست عزیزم.. همیشه روی همون صف main بزارین. این صف باعث خرابکاری شده..
اون گزینه ی start again every گفتم بهتون قبلا وقتی فعال باشه ، باعث میشه که دوباره لینکهای دانلوده شده بارها و بارها دانلود بشن.

با اون لینک هنوز مشکل دارین که 100 درصد رفته بود ؟ ویدئو بودش ؟

alone one
06-02-2012, 01:31
سلام...

خب همین دیگه اشتباه کردی دوست عزیزم.. همیشه روی همون صف main بزارین. این صف باعث خرابکاری شده..
اون گزینه ی start again every گفتم بهتون قبلا وقتی فعال باشه ، باعث میشه که دوباره لینکهای دانلوده شده بارها و بارها دانلود بشن.
نمیدونم دقیقا این صفا چه تفاوت عمده ای باهم به جز اون یه گزینه دانلود دوباره دارن!
به پشتیبانی idm هم ایمیل دادم،جواب درستی ندادن
اصلا بیخیال اون صف شدم،حرف شما درسته،رو همون صف الی یا main باشه بهتره

با اون لینک هنوز مشکل دارین که 100 درصد رفته بود ؟ ویدئو بودش ؟
آره ویدئو بود
کلا این لینک و لینک ... بودن
منو خیلی به دردسر انداخته
همونکاری که قبلا گفتی که برم تو پوشش و بعضی فایلارو کپی کنمو میخوام انجام بدم،ببینم جواب میده یا نه!

A M ! N
06-02-2012, 02:16
آره ویدئو بود
کلا این لینک و لینک ... بودن
منو خیلی به دردسر انداخته
همونکاری که قبلا گفتی که برم تو پوشش و بعضی فایلارو کپی کنمو میخوام انجام بدم،ببینم جواب میده یا نه!

این کاری رو که میگم بکنین :

برین به start menu

Run رو باز کنین

داخلش بنویسین :

%appdata%

اینتر کنید

داخل این صقحه پوشه ی IDM رو باز کنین

بعد پوشه ی DwnlData

پوشه ی نام کاربریتون رو کلیک کنید

اینجا پوشه های فایلهای نیمه تموم هستش، حالا مثلا دارین amin.avi1

این فایل رو تغییر نام بدین به amin.avi و بازش کنید و ازش استفاده کنید!

شاد باشید../.

rayka10
06-02-2012, 20:50
سلام من میخواستم بدونم برای نرم افزلرهای internet browse فرومی در پی سی ورلد هست اگه هست لینکشو بذارید یا یه راهنمایی بکنید کجاش من پیداش نکردم من به شدت برای فایر فاکس اطلاعات لازم دارم

A M ! N
06-02-2012, 20:54
سلام من میخواستم بدونم برای نرم افزلرهای internet browse فرومی در پی سی ورلد هست اگه هست لینکشو بذارید یا یه راهنمایی بکنید کجاش من پیداش نکردم من به شدت برای فایر فاکس اطلاعات لازم دارم
سلام...

همه ی مرورگرها داخل این انجمن تاپیک دارن :

شاد باشین../.

A M ! N
07-02-2012, 01:55
سلام...

برای یکپارجه سازی IDM با فایرفاکس ورژن 10

آخرین ورژن IDM رو نصب کنید >>> IDM 6.08 bulid 9

بعد افزونه ی IDM روی فایرفاکس هرچی هست پاک کنید

حالا به آدرس زیر برین و دکمه ی Install رو بزنین :

بعد دانلود میشه و باید یکبار فایرفاکس رو ریستارت کنید..

شاد باشین../.

K@sra
08-02-2012, 18:40
سلام
من از IDM استفاده میکنم و لینک دانلود سریال 2 پارته بود پارت اول رو دانلود کردم ولی پارت دوم بعد از اینکه به 100% رسید این ارور و آورد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
چیکار کنم درست شه؟

مرسی

A M ! N
08-02-2012, 18:53
سلام
من از IDM استفاده میکنم و لینک دانلود سریال 2 پارته بود پارت اول رو دانلود کردم ولی پارت دوم بعد از اینکه به 100% رسید این ارور و آورد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
چیکار کنم درست شه؟

مرسی

سلام

این کار رو انجام بده ببین فایلهاتون سالم هستن یا نه :

شاد باشید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K@sra
08-02-2012, 19:23
خب نه نشد !
آخه اونجا یدونه فایل نبود عکسشو میزارم ببینین .
این عکس IDM :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F)
اینم عکس اون فولدری که شما گفتین بریم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F)

A M ! N
09-02-2012, 01:47
خب نه نشد !
آخه اونجا یدونه فایل نبود عکسشو میزارم ببینین .
این عکس IDM :
اینم عکس اون فولدری که شما گفتین بریم :
خب اگه آخر پسونداشونو حذف کنی تا پسوندش درست بشه میشه داخل برنامه پلیر نگاشون کرد، داخل همون پوشه فایل ها رو تغییر پسوند بدین به mkv

شاد باشید..:)

K@sra
09-02-2012, 12:01
نشد دادا همون دیشب امتحان کردم !

آقا من یه مشکلی تازگیا پیدا کردم IDM ام زود زود خراب میشه یعنی کرکش میکنم بعد یه مدت از بازم خراب میشه قبلا این مشکل رو نداشتم و وقتی ویندوز جدید نصب کردم و Nod32 رو نصب کردم این مشکل پیش اومد !
ممکنه مشکل از nod32 باشه؟

راستی از کجا میتونم تشکر بزنم؟ پیدا نکردم ! :دی

ila
09-02-2012, 14:45
من یک 20-30 تایی لینک دانلود دارم، چون امکان دانلود همزمان لینک ها وجود نداره، میخواستم جوری تنظیم کنم که اول همه لینک ها رو بدم بهش آدرسشو، بعد خودش شروع به تک تک دانلود ها کنه و اولی که تموم شد بره سراغ دومی، دومی تموم شد بره بعدی تا آخر..
میشه؟
می خوام با IDM این تنظیمات رو انجام بدم

Ship Storm
09-02-2012, 15:22
من یک 20-30 تایی لینک دانلود دارم، چون امکان دانلود همزمان لینک ها وجود نداره، میخواستم جوری تنظیم کنم که اول همه لینک ها رو بدم بهش آدرسشو، بعد خودش شروع به تک تک دانلود ها کنه و اولی که تموم شد بره سراغ دومی، دومی تموم شد بره بعدی تا آخر..
میشه؟
می خوام با IDM این تنظیمات رو انجام بدم

سلام
بله این تنظیمات شدنی هست از طریق گزینه Schedule تو نرم افزار IDM
شما روی فایل هاتون کلیک راست کنید و سپس add to queue کنید و اونجا تنظیمات مربوطه که چندتا چند تا دانلود رو انجام بده و از چه ساعتی شروع کنه و تا چه ساعتی و سایر تنظیمات که خیلی واضح مشخص هست رو میتونید تعیین کنید و بعد برای شروع دانلود از صفحه اصلی idm قسمت نوار بالایی روی اون فلش گزینه start queue کلیک کنید و صفی که ایجاد کردید رو start کنید تا دانلود رو بر اساس اون تنظمیماتی که لحاظ کردید شروع کنه

eblisandenzo
09-02-2012, 15:42
سلام
شما روی فایل هاتون کلیک راست کنید و سپس add to queue کنید و اونجا تنظیمات مربوطه که چندتا چند تا دانلود رو انجام بده و از چه ساعتی شروع کنه و تا چه ساعتی و سایر تنظیمات که خیلی واضح مشخص هست رو میتونید تعیین کنید و بعد برای شروع دانلود از صفحه اصلی idm قسمت نوار بالایی روی اون فلش گزینه start queue کلیک کنید و صفی که ایجاد کردید رو start کنید تا دانلود رو بر اساس اون تنظمیماتی که لحاظ کردید شروع کنه

دوست عزیز مرسی از پاسخت من هم همین سوال رو داشتم ! اما اصلا نفهمیدم چطوری میگی !
من الان لینک چندتا سریال رو میخوام بزارم که دانلود کنه ! لینک ها هم برای مدیا فایر هستش !
کجا باید بزارمشون !
سپاس فراوان
در ضمن IDm من تو محیط mozila فقط 2 تا گزینه داره !
1 . download with IDM
2. download all with IDm

saeid_evil
09-02-2012, 15:52
سلام

دوستمون توضيح كاملي داد.
در ضمن اگه زبان ات مثل من ضعيفه ميتوني idm ات رو فارسي كني كه خيلي ام عالي فارسي شده حتي قسمت راهنماي نرم افزار كه همه چيزو توضيح ميده.من از همين طريق تونستم ياد بگيرم چه طور تنظيمات ام رو صف بندي كنم و زمان بدم بهشون.به غير اين همه قسمت هاي نرم افزار رو ياد ميگيري.ميتوني به راحتي با حجم كم دانلود اش كني.

Ship Storm
09-02-2012, 17:51
دوست عزیز مرسی از پاسخت من هم همین سوال رو داشتم ! اما اصلا نفهمیدم چطوری میگی !
من الان لینک چندتا سریال رو میخوام بزارم که دانلود کنه ! لینک ها هم برای مدیا فایر هستش !
کجا باید بزارمشون !
سپاس فراوان
در ضمن IDm من تو محیط mozila فقط 2 تا گزینه داره !
1 . download with IDM
2. download all with IDm

در مورد لینک ها که کجا قرار بدید باید عرض کنم خدمت شما که مدیا فایر لینک مستقیم میده اما زمان داره و باید تا مدت مشخصی دانلود بشه و الا از کار میوفته
شما لینک ها رو تو مرورگر وارد کنید تا صفحه دانلود ظاهر بشه و بعد روی لینک دانلود کلیک کنید تا IDM شروع به دانلود کنه
اول زبان نرم افزار رو فارسی کنید که راحت تر بتونید باهاش کار کنید اگر تو زبان انگلیسی مشکل دارید و بعد فایل هاتون رو انتخاب کنید تو نرم افزار (Select کنید) حالا روشون کلیک راست کنید و ایجاد صف رو بزنید و یک صف جدید ایجاد کنید و تو تنظیماتش مشخص کنید از چه ساعتی تا چه ساعتی قراره دانلود کنه و یا اینکه قراره بصورت دستی خودتون استارت کار رو بزنید که در این صورت نیاز به تنظمیات زمانی نداره
در مورد اینکه فایل ها رو دونه دونه بگیره خودش بصورت پیش فرض 1 عدد 1 عدد فایل ها رو میگیره شما میتونید از قسمت فایل های موجود در صف روی گزینه تعداد همزمان دانلود فایل ها رفته و اونجا مشخص کنید چند تا فایل رو با هم بگیره
من تنظیمات فارسی رو انجام ندادم و زبان نرم افزار انگلیسی هست ممکنه در برخی جاها دقیق اصطلاح بکار رفته رو نبرده باشم
مثل تصویر زیر میتونید عمل کنید :

K@sra
09-02-2012, 18:27
کسی برای سوال من جوابی نداره؟؟؟

A M ! N
09-02-2012, 18:38
کسی برای سوال من جوابی نداره؟؟؟
سلام..

این پست رو بخونین برای کرک دائمی IDM البته دقت کنین قبلش حتما آخرین ورژن IDM رو بگیرین و نصب کنید.

مشکل هم اگه منظورتون خراب شدن کرک که یعنی برنامه تشخیص میده که سریال تقلبیه به ناد ارتباطی نداره..

پ.ن : شما هنوز در دوره ی آزمایشی هستین پس فعلا نمیتونین تشکر کنید :دی اما به زودی درست میشه..

شاد باشید..:20:

ila
10-02-2012, 01:07
سلام

ممنون، ولی چه جوری آدرس های لینک که واسه دانلود دارم رو اضافه کنم به این قسمت ممنون

unknown47
10-02-2012, 13:50
درود.
دوستان یه سوال داشتم:
چطوری میشه فایل هایی رو که میخوایم از سایت های اشتراک گذاری دانلود کنیم با idm دانلود کنیم؟
(مثلا از سایتی مثله 4شیر که باید یه زمانی رو صبر کنیم تا گزینه دانلود فعال بشه و خودش لینک مستقیم نداره)

Ship Storm
10-02-2012, 17:18
ممنون، ولی چه جوری آدرس های لینک که واسه دانلود دارم رو اضافه کنم به این قسمت ممنون

شما لینک هاتون رو اول وارد IDM کنید و بعد این کارها رو انجام بدید
برای وارد کردن لینک هم اگر لینک مستقیم هست که تو قسمت ADD URL تو نرم افزار IDM میتونید این کار رو انجام بدید والا که باید تو مرورگرتون آدرس لینک رو وارد کنید و بعد از طی کردن مراحل دانلود لینک دانلود رو روش کلیک کنید تا دانلود با IDM انجام بگیره ، حالا دانلود رو STOP کنید و دیگه تنظمیات مربوطه رو انجام بدید
موفق باشید:46:

Ship Storm
10-02-2012, 17:27
درود.
دوستان یه سوال داشتم:
چطوری میشه فایل هایی رو که میخوایم از سایت های اشتراک گذاری دانلود کنیم با idm دانلود کنیم؟
(مثلا از سایتی مثله 4شیر که باید یه زمانی رو صبر کنیم تا گزینه دانلود فعال بشه و خودش لینک مستقیم نداره)

سات 4SHARD باید اکانت پریمیوم داشته باشید برای دانلود مستقیم و RESUME دار ولی اگر هم اکانت نداشته باشید مشکلی نباید باشه و به راحتی با IDM بعد از گذشت 20 ثانیه لینک دانلود رو به شما نمایش میده و میتونید دانلودتون رو انجام بدید
مرورگر FIREFOX اگر دارید و با اون کار میکنید باید دقت داشته باشید که پلاگین IDM روی مرورگر نصب و فعال شده باشه

expanium
10-02-2012, 17:47
سلام

میشه بپرسم گزینه synchronization queues دقیقا چه کاری انجام میده ؟وفرقش با main download queues چیه؟

چون من هر دو را امتحان کردم ولی فرقی ندیدم.

Ship Storm
10-02-2012, 23:22
سلام

میشه بپرسم گزینه synchronization queues دقیقا چه کاری انجام میده ؟وفرقش با main download queues چیه؟

چون من هر دو را امتحان کردم ولی فرقی ندیدم.

سلام
شما صفحه 210 همین تاپیک رو ملاحظه کنید پست ها رو بخونید متوجه میشید

Erfan64
11-02-2012, 12:52
سلام ،
من دیشب گذاشتم 3 تا فایل دانلود بشه با استفاده از برنامه IDA تو درایو F دخیره کرده بودم ، ولی فایلم تو اون درایو نیست ، پیغام میده فایل در این مسیر یافت نشد ممکن است فایل حذف شده یا انتقال پیدا کرده است، من اصلا فایلارو نه حذف کردم نه انتقال دادم ، هر چی هم سرچ میکنم پیدا نمیکنم :(

dara0
11-02-2012, 16:45
سلام

دوستان چطور میشه با idm فایلهای jarرو دانلود کرد؟
با تشکر

Ship Storm
11-02-2012, 17:57
سلام

دوستان چطور میشه با idm فایلهای jarرو دانلود کرد؟
با تشکر

مثل همه فایل ها
فرقی نمیکنه برای IDM

hasanoooooooo
13-02-2012, 20:12
سلام من انتی ویروس اویرا با اخرین اپدیت رو دارم. همچینن malwarebyte اپدیت. از چند رو ز پیش به یک مشکل عجیب برخورد کردم. فایلهای من بعد از دانلود توسط idm از لیست idm حذف میشوند. هم فایلهایی که تمام شدند و..هم فایلهای نافقص!!!!
بعد از این انفاق اخرین نسخه idm رو هم ریختم متاسفانه مشکل همچنان باقیست!> ویندوز 7 home با سریال original دارمم. شبی 200 مگ حداقل اینجوری از دست میدم!!!!!
خواهشا اگر میتونید کمک کنید.. تنکس.

ali6049
13-02-2012, 20:12
سلام دوستان..من از اینترنت همراه اول استفاده میکنم و سرعت متوسطم تقریبا 15 کیلوبایته..متاسفانه اکثر فایلهایی که حجمشون بالی 40-50 مگابایت هست رو که دانلود میکنم خراب درمیان..دانلود منجرهای مختلفی رو تست کردم ولی بازمفایده نداره و فایلها بعد از دانلود خراب میشن...

ahmadreza12
13-02-2012, 21:25
سلام من هم IDA دارم فایلهای صوتیم پاک شدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ali6049
14-02-2012, 14:57
تو orbit نمیشه صف دانلود مثل IDM درست کرد؟

alexjojo
17-02-2012, 14:28
چيكار كننم كه idm فايلهاي تكراري دانلود نكنه؟؟
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مهندس الهه
17-02-2012, 15:16
سلام
من هنگام تعویض ویندوز از صفهای IDM بکاپ میگیرم و بعد نصب ویندوز صفها رو دوباره برمیگردونم سرجاش

این بار هم که خواستم ویندوز عوض کنم همین کار رو انجام دادم
با این تفاوت که اسم یوزر ویندوز جدیدم رو عوض کردم
و موقع برگرداندن بکاپ IDM یادم رفت اسم یوزر جدید رو به بکاپ تعریف کنم

فرضا اگر اسم یوزر ویندوز قبلی A بود الان اسم یوزر رو گذاشتم B

الان اگر بخوام فایلی دانلود کنم این فایل باید در داخل یوزر B دانلود بشه
یعنی مسیرش باید اینجوری باشه :
C:\Users\B\Downloads\Compressed\Aurora.3D.Presenta tion.2011.v12.02.06.rar
در حالی که مسیر دانلود اینجوری میشه :
C:\Users\A\Downloads\Compressed\Aurora.3D.Presenta tion.2011.v12.02.06.rar

از رجیستری هم مسیر رو تصحیح کردم
واسه خود برنامه هم مسیر صحیح رو تعریف میکنم
ولی باز هم رو مسیر C:\Users\A\Downloads\Compressed\Aurora.3D.Presenta tion.2011.v12.02.06.rar دانلود میکنه

حتی IDM رو با برنامه های آنیستالر هم آنیستال میکنم و بعد نصب دوباره میبینم همه صفهای قبلی سرجاشون هستن !!!!

راه حل این مشکل چیه؟
حداقل راه حلی برای پاک کردن برنامه باشه به طوری که بعد آنیستال هیچ اثری ازش باقی نمونه

motv
19-02-2012, 09:32
من چند فایل حجیم رو داشتم با IDM دانلود میکردم که ویندوزم رو عرض کردم حالا دیگه این دانلود ها نیستنتو لیست البته اون قسمتی که تا الان دانلود کرده بود و در پوشه Roming قرار میگرفت رو دارم .چطوری به IDM جدید بفهمونم که از همون جا دانلود رو ادامه بده؟
لطفا کمک کنید چون یک فالی 6.6 گیگی رو تا 6.3 دانلود کرده بودم و از یک فایل 4 گیگی 3 گیگ رو دالود کردم

Ship Storm
19-02-2012, 19:23
من چند فایل حجیم رو داشتم با IDM دانلود میکردم که ویندوزم رو عرض کردم حالا دیگه این دانلود ها نیستنتو لیست البته اون قسمتی که تا الان دانلود کرده بود و در پوشه Roming قرار میگرفت رو دارم .چطوری به IDM جدید بفهمونم که از همون جا دانلود رو ادامه بده؟
لطفا کمک کنید چون یک فالی 6.6 گیگی رو تا 6.3 دانلود کرده بودم و از یک فایل 4 گیگی 3 گیگ رو دالود کردم

سلام
روش هایی هست ولی باید قبل از اینکه ویندوز رو عوض میکردید انجام میدادید یکسری از کارها رو و اونم 100% عملی نیست

مهندس الهه
19-02-2012, 20:03
دیگه نمیشه
باید قبل از تعویض ویندوز از رجیستری هم بکاپ میگرفتید

البته شاید به صورت دستی بشه فایل رجیستری ساخت برای دانلود نیمه کاره شما
توجه کنید که میگم شاید

smallfrank
20-02-2012, 21:02
سلام عزیزان :10:

یه فایل mp4 هست که تا 50 % دان شده

راهی هست من اون 50%ــو ببینم ؟

ممنون:40:

Ship Storm
20-02-2012, 22:02
سلام عزیزان :10:

یه فایل mp4 هست که تا 50 % دان شده

راهی هست من اون 50%ــو ببینم ؟

ممنون:40:

سلام
تو ویندوز 7 مسیر اینه :

C:\Users\your user name\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\your user name

smallfrank
21-02-2012, 09:42
سلام
تو ویندوز 7 مسیر اینه :

C:\Users\your user name\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\your user name

ممنون دوست عزیز

اونو میدونستم
میرم اونجا
تو پوشه این فایلها هست که فقط اولی باز میشه و تایمش کمه.

hamid_diablo
21-02-2012, 15:12
سلام دوستان

من از مرورگر اپرا استفاده میکنم اما در کلیک راست گزینه ای برای idm نداره؟میشه بهش اضافه کرد؟

Ship Storm
21-02-2012, 19:26
ممنون دوست عزیز

اونو میدونستم
میرم اونجا
تو پوشه این فایلها هست که فقط اولی باز میشه و تایمش کمه.

خوب علتش اینه که شما تنظیم کردید که فایلتون رو همزمان موقع دانلود مثلا به 8 بخش تقسیم کنه و سر همین موضوع اینطوری شده

reza,n
01-03-2012, 09:53
سلام:
دوستان میخواستم درخواست کنم در خصوص دانلود فایلهای یوتیوب با استفاده از IDM راهنماییم کنید. (کم از فایرفاکس استفاده میکنم.)
ممنونم

Ship Storm
01-03-2012, 12:07
سلام:
دوستان میخواستم درخواست کنم در خصوص دانلود فایلهای یوتیوب با استفاده از IDM راهنماییم کنید. (کم از فایرفاکس استفاده میکنم.)
ممنونم

نرم افزار خودش موقعی که کلیپ ها رو مشاهده میکنید بالای کلیپ سمت راست یک گزینه میاره که میتونید روش کلیک کنید و دانلود رو انجام بدید به راحتی

reza,n
01-03-2012, 12:21
نرم افزار خودش موقعی که کلیپ ها رو مشاهده میکنید بالای کلیپ سمت راست یک گزینه میاره که میتونید روش کلیک کنید و دانلود رو انجام بدید به راحتی

دوست عزیزم ممنون ولی آیا افزونه ای یا چیز دیگه ای برای فایرفاس نمیخواد؟

Ship Storm
01-03-2012, 12:53
دوست عزیزم ممنون ولی آیا افزونه ای یا چیز دیگه ای برای فایرفاس نمیخواد؟

شما همین که تو قسمت extention گزینه idm رو فعال کرده باشید کفایت میکنه و باید اون دکمه دانلود کلیپ ها بالای کلیپ گوشه سمت راست ظاهر بشه بعد از مدت خیلی کمی از زمان لود شدن کامل سایت

bbkagp
06-03-2012, 11:52
سلام

چطور می تونم در اینترنت دانلود منیجر لیست دانلودی که در صف دانلود هست رو به ترتیب الفبا کنم؟
فایل ها رو قروقاطی زدم و پارت های مختلف بهم خورده. مثلا پارت 30 اول دانلود میشه بعد 13 بعد 38 :31:
حالا نمی دونم در لیستم کدوم فایل ها نیست... برای پیدا کردن این لازمه که لیست دانلود در صف رو به ترتیب الفبا کنم... چطور می تونم این کار رو انجام بدم؟

مرسی:40::40:

coquet
06-03-2012, 11:53
چرا هر کاری میکنم نمیتونم مثل IDM وقتی لینکی برای دانلود بزارم از برنامه orbit دانلود نمیشه و از خود دانلودر مرورگرم استفاده میکنه؟:13:

faraname
06-03-2012, 12:09
چرا هر کاری میکنم نمیتونم مثل IDM وقتی لینکی برای دانلود بزارم از برنامه orbit دانلود نمیشه و از خود دانلودر مرورگرم استفاده میکنه؟:13:

کافیه از تنظیمات orbit بخش هماهنگی با مرورگرها فایرفاکس رو انتخاب کنی . به همین سادگی . اگر بازم نتونستی کافیه روی لینک هایی که میخوای دانلود کنی , کلیک راست کنی و گزینه copy link location رو انتخاب کنی . با این کار کل آدرس لینک کپی میشه و می تونید دستی وارد اربیت کنید .

faraname
06-03-2012, 12:12
سلام

چطور می تونم در اینترنت دانلود منیجر لیست دانلودی که در صف دانلود هست رو به ترتیب الفبا کنم؟
فایل ها رو قروقاطی زدم و پارت های مختلف بهم خورده. مثلا پارت 30 اول دانلود میشه بعد 13 بعد 38 :31:
حالا نمی دونم در لیستم کدوم فایل ها نیست... برای پیدا کردن این لازمه که لیست دانلود در صف رو به ترتیب الفبا کنم... چطور می تونم این کار رو انجام بدم؟
مرسی:40::40:

برای این کار از گزینه view , عبارت by order of addition رو انتخاب کنی . بر حسب زمان اضافه شدن و متعاقبا ترتیبی که شما می خواهید براتون مرتب می کنه . علت انتخاب این گزینه اینه که معمولا ما لینک ها رو به طور متوالی وارد می کنیم ولی بعضی مواقع به علت دستکاری در تنظیمات idm , توالی و ترتیب لینک ها به هم میریزه.

Amin4All
08-03-2012, 23:05
سلام.
میشه کاری که سیستم خودش روشن بشه و لیست رو دانلود کنه و صبح ساعت مشخصی خاموش بشه؟

matr!x_2008
09-03-2012, 15:14
سلام

کرک جدید برای IDM اخرین ورژن رو میخوام.مرسی

Ship Storm
09-03-2012, 15:18
سلام.
میشه کاری که سیستم خودش روشن بشه و لیست رو دانلود کنه و صبح ساعت مشخصی خاموش بشه؟

آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن (آموزش جدید در پست دوم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Ship Storm
09-03-2012, 16:11
سلام

کرک جدید برای IDM اخرین ورژن رو میخوام.مرسی
Internet Download Manager | معرفی جدیدترین کرکها فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

saeedsh7j
11-03-2012, 13:08
سلام

يك سوال در مورد برنامه
Internet Download Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داشتم. مي خواستم بدونم چه جوري ميشه يه ليست از فايل هاي دانلودي درست كرد به صورتي كه هر وقت دانلود فايل اولي تموم شد به صورت خودكار فايل بعدي شروع به دانلود بكنه ؟؟
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

faraname
11-03-2012, 19:31
سلام

يك سوال در مورد برنامه
Internet Download Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] admanager.com%2F)

داشتم. مي خواستم بدونم چه جوري ميشه يه ليست از فايل هاي دانلودي درست كرد به صورتي كه هر وقت دانلود فايل اولي تموم شد به صورت خودكار فايل بعدي شروع به دانلود بكنه ؟؟

این جوری که در تصویر می بینی idm رو تنظیم کن به صورت اتوماتیک فایل ها یکی از پس از دیگری دانلود میشن . برای ورود به این بخش کافیه وارد بخش scheduler همونی که آیکن اش ساعت هست بشی و بقیه تنظیمات مثل تصویر. واسه شروع هم start now رو بزنید . به همین سادگی

shifter
12-03-2012, 08:28
چجوری میشه محل ذخیره فایل ها تو idm رو عوض کرد؟ برای من الان میره تو درایو c ...من رفتم تو اپشن قسمت save to جاشو عوض کردم اما هنوز فایل ها تو c ذخیره میشن !!!

fori1369
12-03-2012, 12:45
سلام به همگی
دوستان من از یکی 2 تا سایت که میخوام فایل دانلود کنم این پیغام ها رو میده:
از یه سایت این پیغام رو میده:

** فایلها و لینکشون هیچ مشکلی نداره چون از جای دیگه تست کردم راحت دانلود مییشه ولی برای من این پیغام رو میده
IDM رو هم حذف کردم و با خود IE دانلود زدم بازم این پیغام زیر رو میده:

از یه سایت دیگه هم خواستم دانلود کنم این پیغام رو میده:

از سایتهای دیگه میتونم فایلی دانلود کنم مثلا از همین p30world بدون ارور راحت دانلود میکنم
ولی اون دو تا سایت نمیدونم چه مشکلی داره که فقط با سیستم خودم نمیتونم ازشون چیزی دانلود کنم ولی با سیستم دیگه مثلا کافی نت میشه یا مثلا اگه بخوام باید چیز پی ان بزنم تا بشه دانلود کرد ولی در کل لینکها ه...ی.....ل....ت....ر نیست

faraname
12-03-2012, 18:12
سلام به همگی
دوستان من از یکی 2 تا سایت که میخوام فایل دانلود کنم این پیغام ها رو میده:
از یه سایت این پیغام رو میده:

** فایلها و لینکشون هیچ مشکلی نداره چون از جای دیگه تست کردم راحت دانلود مییشه ولی برای من این پیغام رو میده
IDM رو هم حذف کردم و با خود IE دانلود زدم بازم این پیغام زیر رو میده:

از یه سایت دیگه هم خواستم دانلود کنم این پیغام رو میده:

از سایتهای دیگه میتونم فایلی دانلود کنم مثلا از همین p30world بدون ارور راحت دانلود میکنم
ولی اون دو تا سایت نمیدونم چه مشکلی داره که فقط با سیستم خودم نمیتونم ازشون چیزی دانلود کنم ولی با سیستم دیگه مثلا کافی نت میشه یا مثلا اگه بخوام باید چیز پی ان بزنم تا بشه دانلود کرد ولی در کل لینکها ه...ی.....ل....ت....ر نیست

در تمام موارد بالا مشکل از سرور هست و شما مشکلی ندارید . اینکه میفرمایید از کافی نت می تونید دانلود کنید می تونه دلایل زیادی داشته باشه من جمله تفاوت در آی اس پی . حتی نوع آی پی و حتی استفاده صاحب کافی نت از چیز ... که می تونه این مشکلات رو براتون رفع کنه . شما نکران نباشید . اگر ایرادی از جانب شما بود اصلا از هیچ سایتی نمی تونستید دانلود کنید .

---------- Post added at 06:12 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

چجوری میشه محل ذخیره فایل ها تو idm رو عوض کرد؟ برای من الان میره تو درایو c ...من رفتم تو اپشن قسمت save to جاشو عوض کردم اما هنوز فایل ها تو c ذخیره میشن !!!

این تنظیمات رو ببینید . از این مسیر تنظیمات رو عوض کردید ؟

shifter
14-03-2012, 09:59
این تنظیمات رو ببینید . از این مسیر تنظیمات رو عوض کردید ؟
اره از همین جا عوض کردم...فقط تو browse اولی محل سیو رو به یه درایو دیگه تغییر دادم...

hadi_vazi
14-03-2012, 10:28
من یه مدت بالای ویدئوهای استریم تو سایت ها دیگه اون آیکن دانلود منیجر رو نمیبینم که بخوام روش کلیک کنم تا دانلود بشه نه تو فایرفکس نه تو گوگل کروم تا چند روز پیش مشکلی نداشت و راحت میشد ولی جدیدا اینجوری شده.
نسخه دانلود منیجر : 6.8
نسخه فایرفاکس: 10.0.2
راستی نمی دونم چرا تو قسمت add-ons فایرفکس برنامه دانلود منیجرم غیرفعاله نمیتونم فعالش کنم و یا دوباره پیداش کنم و نصبش کنم.:41:

Masоud
14-03-2012, 12:56
اره از همین جا عوض کردم...فقط تو browse اولی محل سیو رو به یه درایو دیگه تغییر دادم...

سلام

کلا در نرم افزار IDM اگر تنظیماتی رو تغییر دادید ولی اعمال نشد ، برنامه رو یکبار از کنار ساعت ببندید و دوباره برنامه رو اجرا کنید معمولا درست میشه.

من یه مدت بالای ویدئوهای استریم تو سایت ها دیگه اون آیکن دانلود منیجر رو نمیبینم که بخوام روش کلیک کنم تا دانلود بشه نه تو فایرفکس نه تو گوگل کروم تا چند روز پیش مشکلی نداشت و راحت میشد ولی جدیدا اینجوری شده.
نسخه دانلود منیجر : 6.8
نسخه فایرفاکس: 10.0.2
راستی نمی دونم چرا تو قسمت add-ons فایرفکس برنامه دانلود منیجرم غیرفعاله نمیتونم فعالش کنم و یا دوباره پیداش کنم و نصبش کنم.:41:

احتمالا فایرفاکس رو آپدیت کردید.

نسخه ی IDM رو به 6.09.3 ارتقا بدید و سپس به بخش Add-on ها برید و گزینه ی IDM رو Active کنید.

موفق باشید :40:

Dew Drop
14-03-2012, 14:18

احتمالاً شما فقط تو قسمت Category برای General این مسیر رو تعریف کردید!!!
باید منوی کشویی رو باز کنید و برای هر کدوم از زیر شاخه ها( Compressed,Music,Document,...) مسیر جدید دانلود رو تغییر کنید.

farhadnamir_2003
18-03-2012, 11:52
با سلام و خسته نباشید
من یه مشکلی پیدا کردم وقتی با idm یه فایل رو دانلود میکنم
وقتی روی open dolder کلیک میکنم روی اون صفحه سوئیچ نمیکنه و همون صفحه قبلی هست
و اون صفحه که باید باط بشه در backgrond باز میشه
چیکار کنم که وقتی میزنم open folder صفحه رو خودش بیاره

amin khan
18-03-2012, 21:01
سلام
توی اینترنت دانلود منیجر چطوری میشه مثلا 10 تا لینک رو با هم دانلود کرد
من تعداد زیاد که میخوام دانلود کنم نمیشه ، فقط 5 تا رو دانلود میکنه و 5 تای بعدی رو دوباره باید resume بزنم ، شب که میخوام بزارم روی دانلود ناجوره

sara1992
18-03-2012, 21:59
سلام
میتونی تو قسمت scheduler زبانه ی دوم تو اون قسمت قرمز به جای 1 ده بذاری که همزمان 10 تا رو با هم دنلود کنی

K1lou
24-03-2012, 09:57
با سلام خدمت دوستان
برای ابدیت idm از داخل خود برنامه گزینه check for update رو میزنم و ابدیتهای جدید رو پیدا می کنه اما زمانی که گزینه update رو میزنم ارور زیر رو دارم

مشکل از کجاست به نظر شما ؟
به خاطر اینکه کرک شده هست این مشکل رو داره

من از روش پست زیر برای اکتیو کردن استفاده کردم

با تشکر

Ghaioom
24-03-2012, 10:32
با سلام خدمت دوستان
برای ابدیت idm از داخل خود برنامه گزینه check for update رو میزنم و ابدیتهای جدید رو پیدا می کنه اما زمانی که گزینه update رو میزنم ارور زیر رو دارم

مشکل از کجاست به نظر شما ؟
به خاطر اینکه کرک شده هست این مشکل رو داره

من از روش پست زیر برای اکتیو کردن استفاده کردم

با تشکر
اگه دان نمیکنه با چیز شکن اینکارو بکن ببین چی میشه.
ولی فکر کنم با کرک کردن آپدیت هم بکنی نمیتونی از آپدیتش استفاده بکنی.

mohgold
24-03-2012, 12:12
سلام
1 فايل تصويري ميخام برا كسي دانلود كنم ولي با idm و Flashgot هر كاري كردم دانلود نشد
هر كي ميتونه لطف كنه بگه چجوري دانلودش كنم
ممنونم

ehsan1100
24-03-2012, 13:00
با عرض سلام یه سوال درباره نرم افزار مدیریت دانلود Download Accelerator Plus داشتم
من قبلا تو یه نسخه از این برنامه می تونستم دانلود رو طوری قرار بدم که وقتی دانلود یه فایل تموم شد بره سراغ فایل دیگه (صف بندی ) میکردم ولی الان تو این نسخه 9.7 نمیتونم یعنی وقتی چند تا فایل رو با هم دانلود میکنم همشون با هم شروع به دانلود میکنند ولی تو اون نسخه همه رو که دانلود میزدم یکی یکی و پشت سر هم دانلود میشدندلطفا کمک کنید

siminam
27-03-2012, 16:50
با سلام
من 1ماه قبل idmنسخه trial رو دانلود کردم وازش استفاده کردم تا اینکه وقتش تمام شد و uninstalش کردم و یه نسخه جدید کرک شده دانلود کردم نصبش میکنم اما به محض اجرا شدن یه کادر میاد و مینویسه (وقت نسخه trialشما تمام شده قصد خرید ندارید)ونسخه کرک اجرا نمیشه باید چکار کنم که بتونم دوباره idmنصب کنم؟
مر30

nima2040
28-03-2012, 00:16
سلام .
من یک مشکلی با IDM دارم . ممنون میشم کمکم کنید.
بیشتر از 2 ماه هستش که دیگه نمیتونم با IDM از یوتیوب یا تیوبهای دیگه ویدیو دانلود کنم . حجم فایل رو نمیشناسه و ارور میده و دانلود انجام نمیشه . به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟ با همه ی مرورگرها هم همین مشکل رو دارم . حتی پاکشون کردم و دوباره نصب کردم . همینطور IDM رو. و جاوا هم نصب هست . همینطور فلش پلیر.
سپاس

saeedsh7j
04-04-2012, 14:25
یک مشکل با IDM دارم واون اینکه فیلم هایی که با IDM میگیرم چون موقع دانلود چند بار PAUSE میکنم مثلا اگه بخوام به سایتی سر بزنم موقتا دانلود رو STOP میکنم و بعد ادامشو میزنم- بعد که فیلمو نگاه میکنم درست همونجاهایی که دانلود قطع شده فیلم فریز میشه و KM PLAYER هم از اول میشه که مجبورم اون صحنه هارو چند ثانیه ببرم جلو! میخواستم بدونم کسی تا حالا این مشکلو داشته؟؟ چیار کنم درستشه؟

alone one
15-04-2012, 15:48
سلام
چرا بعضی از سایتا نمیشه لینکو با idm دانلود کرد؟
مثلا وقتی میخوام از سایت bia2.com دانلود کنم وقتی رو لینک میزنم با دانلودر فایرفاکس دانلود میشه،کلیک راست که میکنم از idm دانلود بشه،نمیشه
حتی لینکم کپی کردم به idm دادم اما بازم نشد
کسی میتونه راهنماییم کنه؟

A M ! N
15-04-2012, 16:57
سلام
چرا بعضی از سایتا نمیشه لینکو با idm دانلود کرد؟
مثلا وقتی میخوام از سایت bia2.com دانلود کنم وقتی رو لینک میزنم با دانلودر فایرفاکس دانلود میشه،کلیک راست که میکنم از idm دانلود بشه،نمیشه
حتی لینکم کپی کردم به idm دادم اما بازم نشد
کسی میتونه راهنماییم کنه؟
سلام رفیق..

حال شما..:11:

من فکر کنم اشتباهی این سایت رفته باشه به لیست محدودیتها..

برنامه IDM رو باز کنید و به آدرس زیر برین :

option >> file types

توی این تب نیگا کن ببین که اسم سایت اونجا نباشه.. یعنی در بخش :

don't start automatically from these sites

و همچنین دکمه ی Edit list رو بزن و اونجا ببین اسم سایت اگه بود delete کن و بعد ریستارت کن و چک کن..

شاد باشید..:40:

alone one
15-04-2012, 22:08
سلام رفیق..

حال شما..:11:

من فکر کنم اشتباهی این سایت رفته باشه به لیست محدودیتها..

برنامه IDM رو باز کنید و به آدرس زیر برین :

option >> file types

توی این تب نیگا کن ببین که اسم سایت اونجا نباشه.. یعنی در بخش :

don't start automatically from these sites

و همچنین دکمه ی Edit list رو بزن و اونجا ببین اسم سایت اگه بود delete کن و بعد ریستارت کن و چک کن..

شاد باشید..:40:

سلام اوستا
بازم شما منو بهره مند کردی از اطلاعاتت:40:
مرسی:11:

نه متاسفانه اونجارم چک کرده بودم اما اونم نبود
ممکنه از خوده سایت باشه؟
اینه سایته

A M ! N
15-04-2012, 22:40
سلام اوستا
بازم شما منو بهره مند کردی از اطلاعاتت:40:
مرسی:11:

نه متاسفانه اونجارم چک کرده بودم اما اونم نبود
ممکنه از خوده سایت باشه؟
اینه سایته

سلام alone one جون چاکرتم داداش..

ببین. یکار دیگه کن برنامه رو باز کن و به آپشن برو و در تب جنرال که هست آخرین گزینه ی EDIT رو بزن به تب دوم برو و اونجا در بخش آخر تیک گزینه ی 3 رو بزن و add رو بزن و اسم سایت رو بزن اونجا بعد برنامه رو ببند ، فایرفاکس رو هم ببند و از نو دوباره بازشون کن ببین درست شده یا نه..

اگه نشده بود دوباره توی IDM بزارش روی حالت اولش..

اگه نشد ورژن فایرفاکس و IDM رو ارتقا بدین و ممکنه مشکل از افزونه ها باشه..
البته الان که خود من هم نتونستم ازون سایت دانلود کنم !!!!

alone one
16-04-2012, 11:38
سلام alone one جون چاکرتم داداش..

ببین. یکار دیگه کن برنامه رو باز کن و به آپشن برو و در تب جنرال که هست آخرین گزینه ی EDIT رو بزن به تب دوم برو و اونجا در بخش آخر تیک گزینه ی 3 رو بزن و add رو بزن و اسم سایت رو بزن اونجا بعد برنامه رو ببند ، فایرفاکس رو هم ببند و از نو دوباره بازشون کن ببین درست شده یا نه..

اگه نشده بود دوباره توی IDM بزارش روی حالت اولش..

اگه نشد ورژن فایرفاکس و IDM رو ارتقا بدین و ممکنه مشکل از افزونه ها باشه..
البته الان که خود من هم نتونستم ازون سایت دانلود کنم !!!!
نشد Dr.Smith جان
بعید میدونم مشکل از افزونه ها باشه،چون فقط با اون سایت مشکل دارم
فایرفاکسمم 11 و IDM 6.10 هس
واس من جالبه چرا با فایر دانلود میشه اما از رو IDM ارور میده!
بازم درمجموع از این وقتی که گذاشتی ممنونم عزیز:40:

hamed29
16-04-2012, 13:31
سلام, من برای دانلود از download manager استفاده میکنم, تا حالا چند بار پیش اومده که یه فایل ۴۰ ,۵۰ مگی برای دانلود گذاشتم , ولی بعد از اتمام دانلود وقتی از داخل نرم افزار محل ذخیره رو پیدا میکنم,و یا اینکه خودم پوشه رو باز میکنم,هیچ اثری از فایل دانلود شده نیست!
آخرین بار تو کافی نت یه نرم افزار دانلود کردم و اینطوری شد,چک کردم محل ذخیره ادرس زیر بود:
My document-downloads-programs
ولی اصلا پوشه programs وجود نداشت!
دیگه هر کار کردم نتونستم نرم افزاری که دانلود شده رو پیداش کنم,
البته من از نسخه پرتابل استفاده کردم.
کسی میدونه گیر کار کجاست؟ یا وقتی اینطوری میشه باید چیکار کرد؟

digitalrn
17-04-2012, 03:32
يه فايل 800 مگابايتي رو داشتم دانلود مي كردم چيزي حدود 700 مگابايت رو گرفتم و بعد اينترنتم قطع شد و فايل هم قابليت Resume نداشت راهي هست همين مقداري كه دانلود كردم رو بتونم ببينم
اين 700 مگابايت دانلود شده الان كجاست؟
فایل تصویریه

Ship Storm
21-04-2012, 20:54
يه فايل 800 مگابايتي رو داشتم دانلود مي كردم چيزي حدود 700 مگابايت رو گرفتم و بعد اينترنتم قطع شد و فايل هم قابليت Resume نداشت راهي هست همين مقداري كه دانلود كردم رو بتونم ببينم
اين 700 مگابايت دانلود شده الان كجاست؟
فایل تصویریه

نگفتید از چه نرم افزاری استفاده میکنید ولی اگر از نرم افزار IDM استفاده میکنید :
در ویندوز 7 مسیر اینه :

C:\Users\USER\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\USER