PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16

aminrafael3
11-09-2011, 08:13
سلام

idm من تا دیروز با دانلود کلیپهای اینترنتی مثل کلیپهای youtube مشکلی نداشت یعنی اون تولبار که اتوماتیک بالای کلیپها میومد و دانلود میکردم ولی الان دیگه اون تولبار نمیاد

کسی میتونه راهنمائی کنه؟

ممنون میشم

Armagedon
11-09-2011, 09:39
سلام.
وارد قسمت option برنامه بشین و تو تب جنرال تیک Run module... و Use advanced... رو بزنین. دوتا دکمه edit پایین همون تب جنرال هست. اونی که واسه تنظیم پانل مرورگر هستش رو بزنین (دکمه ادیت پایینی) و full mode رو انتخاب کنین و دکمه CHECK ALL رو بزنین. تیک don't capture رو بردارین و تیک show download panel رو بزنین. در تب دوم هم فول مد رو انتخاب کنین و گزینه show download panel for any رو انتخاب کنین.اوکی کنین.
موفق باشید.

milad_gta
11-09-2011, 16:13
دوستان تو idm وقتی به صفحاتی که ویدئو توشن هست میرم باید اول ویدئو رو اجرا کنم چند ثانیه که اجرا کرد بعد این گزینه دانلود کردنش میاد نمیشه اتوماتیکش کرد ؟

تنظیماتم کاملا با بالا یکیه ...

یک سوالم اینجا اشتباها پرسیدم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نمیشه کاری کرد تو idm بعد از اتمام دانلود به جای اینکه سیستم خاموش بشه standby بشه ؟

منظورم با خود idm هست نه برنامه دیگه ای :دی

M e i s a m
11-09-2011, 16:33
سلام
من یه چند وقته ترافیک اینترنتم خیلی کم شده ولی فعلا نمی تونم شارژ کنم و شب ها کلی قطعی دارم
پریشب 2 تا فایل از سایت rapidfilm.ir زدم واسه دانلود و اندازه ترافیکم دانلود کرد و قطع شد منم دانلود رو متوقف کردم و شروع دوباره رو زدم (رزوم داره و لینک مستقیمه از سرور خودشون) ولی دیگه دانلود نکرد و هر چی دوباره زدم از اول هم نمی گرفت حتی چند بار مودم رو خاموش روشن کردم و سیستم رو ریست کردم، با یک دانلودر دیگه امتحان کردم، از نرم افزار های چنج ایپی استفاده کردم ولی بازم نشد... با این حال دوباره دیشب که زدم دانلود شروع کرد به دانلود ولی بازم همون ماجرای قبلی... اروری هم که بعضی وقت ها میده request timed out هست
فقط هم با این سایت مشکل داشتم و با اپلود سنتر ها یا سایت های دیگه مشکل ندارم حتی موقع دیسکانت شدن هم یه دقیقه دانلود قطع میشه بعد دوباره دانلود شروع میشه (البته با اونایی که به ایپی حساسند مشکل دارم یکم...) ولی این یدونه سایت نمی دونم دیگه چیکارش کنم...

کسی میدونه مشکل از کجاست؟

ممنون

Ship Storm
13-09-2011, 08:58
دوستان تو idm وقتی به صفحاتی که ویدئو توشن هست میرم باید اول ویدئو رو اجرا کنم چند ثانیه که اجرا کرد بعد این گزینه دانلود کردنش میاد نمیشه اتوماتیکش کرد ؟

تنظیماتم کاملا با بالا یکیه ...

یک سوالم اینجا اشتباها پرسیدم :

منظورم با خود idm هست نه برنامه دیگه ای :دی

موقع لود کردن فایل ویدئویی مثلا در سایتی مثل یوتوب شما میتونید روی ویدئو کلیک راست کنید و STOP DOWNLOAD رو بزنید و بعد از مدتی پردازش توسط IDM خودش اتوماتیک لینک دانلود رو پیدا میکنه و پیغام دانلود ظاهر میشه و اینکه شما میگید کاری کنیم اتوماتیک خودش دانلود کنه نمیشه و برمیگرده به سرعت اینترنت شما و مدت زمانی هم خود برنامه نیاز داره تا لینک فایل ویدئویی رو پیدا کنه

در مورد سوال دوم
امکانش در برنامه وجود نداره

milad_gta
13-09-2011, 14:13
ممنون

نمیشه idm رو جوری تنظیم کرد که فایل های تصویری و صوتی رو تا جایی که دانلود کرده بشه دید ؟

Ship Storm
13-09-2011, 15:27
ممنون

نمیشه idm رو جوری تنظیم کرد که فایل های تصویری و صوتی رو تا جایی که دانلود کرده بشه دید ؟

فرمت های ویدئویی و صوتی این امکان رو دارند که تا قسمتی که دانلود شده در صورت یکپارچه بودن(تعداد کانکشن idm روی 1 بوده باشه) نمایش داده بشه
ویندوز xp داشته باشید مسیر ذخیره موقت اینه :

C:\Documents and Settings\Username\Application Data\IDM\DwnlData

ویندوز ویستا هم این :

C:\Users\Username\AppData\Roaming\IDM\DwnlData

milad_gta
13-09-2011, 16:02
ممنون ، به نظرتون تعداد کانکشن ها زیاد باشه تاثیری هم داره تو تسریع دریافت فایل ها ؟ با این سرعت ما :دی من سرعت دانلودم 40 تا 60 هست ...

Ship Storm
13-09-2011, 16:18
ممنون ، به نظرتون تعداد کانکشن ها زیاد باشه تاثیری هم داره تو تسریع دریافت فایل ها ؟ با این سرعت ما :دی من سرعت دانلودم 40 تا 60 هست ...

تعداد کانکشن ها بستگی به سرعت شما داره
هرچقدر تعداد کانکشن زیاد تر باشه دلیل بر این نمیشه که سرعت دانلود شما بیشتر باشه
شما بر اساس پهنای باندی که دارید باید تعداد کانکشن مناسب رو برای دانلود های خودتون انتخاب کنید

مثلا:
سرویس دایال آپ حداکثر 2 کانکشن
سرویس های 128 حداکثر تا 4 کانکشن
سرویس 256 حداکثر 8 کانکش و سرویس 512 و بالاتر 16 کانکشن پیشنهاد میشه

ask_bl
13-09-2011, 19:25

Large number of connections (file segments) can deteriorate file transfer performance and may result in higher resource usage on the server you are downloading from. This may lead to some limits or other protective measures from local system administrators. On the other side, larger number of connections can increase the speed very significantly if you have a cable modem or a highly utilized (shared) Internet connection.
امکان مشکل دار بودن فایل دانلودی بالاتر میره وقتی کانکشن ها رو زیاد میکنین! از طرفی هم امکان افزایش سرعت هم هست!

milad_gta
13-09-2011, 21:35
پس من الان باید رو 12 تا 16 بزارمش درسته ؟ مشکل منظورتون این هست که نتونه در آخر به هم متصل کنه ؟

Ship Storm
13-09-2011, 22:26
پس من الان باید رو 12 تا 16 بزارمش درسته ؟ مشکل منظورتون این هست که نتونه در آخر به هم متصل کنه ؟

مشکل در متصل کردن نیست
مشکل در اینه که وقتی پارت های مختلف رو بعدا extract میکنید ممکنه سر یک پارت مثلا شماره 6 ارور بده و بگه این پارت صدمه دیده و مجبور میشید مجدد اون رو دانلود کنید

ask_bl
14-09-2011, 05:51
12 نداره که!
بله دیگه، از این مشکلات برای فایل های دانلودی زیاد پیش میاد به خصوص توی فایل های فشرده و همینطور توی فایل های ویدئویی و ...

milad_gta
14-09-2011, 11:54
درسته دقت نکرده بودم ، 8 - 16

اینجوری که فهمیدم ممکنه چند بایت رو رد کنه بعد فرضا تو فایل های فشرده وقتی میخوایم از فشردگی خارج کنیم تو اون پارت به مشکل بر میخوره !؟ درسته ؟ یک نمونه هم دیشب برام رخ داد .

ask_bl
14-09-2011, 13:31
درسته دقت نکرده بودم ، 8 - 16

اینجوری که فهمیدم ممکنه چند بایت رو رد کنه بعد فرضا تو فایل های فشرده وقتی میخوایم از فشردگی خارج کنیم تو اون پارت به مشکل بر میخوره !؟ درسته ؟ یک نمونه هم دیشب برام رخ داد .
امکانش هست ولی نه لزوما!

KAMYK
14-09-2011, 22:43
با سلام
من یک مشکلی با orbit دارم. یک فایل ویدیویی که ناقص دانلود شده (حدود 30 مگ دانلود شده) رو میخواستم به همین صورت ببینم تا کیفیت تصویرش رو متوجه بشم ولی وقتی به محل ذخیره شدنش میرم و پسوند فایل رو هم درست میکنم فقط یک ثانیه تصویر رو نشون میده و فریز میشه. راه حلی داره؟

shahab_f
15-09-2011, 13:30
IDM استفاده میکنم، لینک یک دانلود از سرور برداشته شده ولی دانلود من نیمه تموم مونده، توی قسمت address تو properties فایل نیمه دانلودی، آدرس سرور جدید رو وارد میکنم، لینک سالمه و همون فایله، اما هیچ اتفاقی نمی افته، فقط تو status میزنه :
downloading owner webpage to refresh link address
چیکار باید بکنم؟ آیا قسمت referrer رو هم باید آدرس جدید بزنم؟ اونجا هم اگه آدرس جدید بزنم، این پیغام رو میده؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
15-09-2011, 22:47
IDM استفاده میکنم، لینک یک دانلود از سرور برداشته شده ولی دانلود من نیمه تموم مونده، توی قسمت address تو properties فایل نیمه دانلودی، آدرس سرور جدید رو وارد میکنم، لینک سالمه و همون فایله، اما هیچ اتفاقی نمی افته، فقط تو status میزنه :
downloading owner webpage to refresh link address
چیکار باید بکنم؟ آیا قسمت referrer رو هم باید آدرس جدید بزنم؟ اونجا هم اگه آدرس جدید بزنم، این پیغام رو میده؟
نه نیازی نیست Referer رو عوض کنین!
دقت کنین که لینکی که میذارین دایرکت باشه!

shahab_f
16-09-2011, 11:41
نه نیازی نیست Referer رو عوض کنین!
دقت کنین که لینکی که میذارین دایرکت باشه!
دایرکت بود، فیلـتر هم نبود، اما فقط بعد از وصل کردن وی پـی ان شروع به کار کرد، نمیدونم چرا!
ممنون:11:

ask_bl
16-09-2011, 15:12
دایرکت بود، فیلـتر هم نبود، اما فقط بعد از وصل کردن وی پـی ان شروع به کار کرد، نمیدونم چرا!
ممنون:11:
دلیلش میتونه این باشه که بعضی از سرورها به آی پی حساس هستن!
مثلا شما اگر لینک دایرکت رو با یه آی ی بسازین باید با همون آی پی هم دانلودش کنین!

Silent TR
19-09-2011, 12:34
دوستان من تیک Start Download on IDM startup رو نزدم ولی صبح که کامپیوتر رو از حالت Hibernate در میارم
اگه حواسم نباشه IDM خودش شروع میکنه به دانلود !!! و اگه یکدفعه بعد 1 ساعت متوجه بشم میبینم که کلی از حجم الکی مصرف شده !!!!!!

چیکار کنم که IDM خودش سر ساعت 3 که دانلود رو شروع کرد سر ساعت 7 هم تمومکنه ؟ و دیگه بین روز خودش شروع به دانلود نکنه ؟؟؟
من از صبانت سرویس دارم

این هم یک عکس از صفحه تنظیمات IDM من ::

MR. Garcia
19-09-2011, 14:04
دوستان من تیک Start Download on IDM startup رو نزدم ولی صبح که کامپیوتر رو از حالت Hibernate در میارم
اگه حواسم نباشه IDM خودش شروع میکنه به دانلود !!! و اگه یکدفعه بعد 1 ساعت متوجه بشم میبینم که کلی از حجم الکی مصرف شده !!!!!!

چیکار کنم که IDM خودش سر ساعت 3 که دانلود رو شروع کرد سر ساعت 7 هم تمومکنه ؟ و دیگه بین روز خودش شروع به دانلود نکنه ؟؟؟
من از صبانت سرویس دارم

این هم یک عکس از صفحه تنظیمات IDM من ::

Stop Download at رو روی 7:00:00 AM بذارید درست میشه !!! :20:

Silent TR
19-09-2011, 22:29
Stop Download at رو روی 7:00:00 AM بذارید درست میشه !!! :20:

این کارو هم کردم ولی درست نشده !
البته روی 8 گذاشتم چون همیشه سر ساعت 7 قطع نمیشه ! یک موقع هایی 7.20 یا 7.40 قطع میشه !

Pedram_IR
19-09-2011, 23:46
این کارو هم کردم ولی درست نشده !
البته روی 8 گذاشتم چون همیشه سر ساعت 7 قطع نمیشه ! یک موقع هایی 7.20 یا 7.40 قطع میشه !
احتمالا مشكل از Scheduler باشه، ممكنه شما يكي از Scheduler ها رو براي روز تنظيم كرده باشيد و اون Scheduler در ساعت خاصي كه براش تنظيم شده شروع به دانلود كنه، وگرنه دقيقا سر همون ساعتي كه تنظيم كردين شروع به كار مي كنه و سر ساعت تنظيمي هم قطع ميشه.
شما همه Scheduler ها رو چك كن و نتيجه رو اطلاع بده، منظورم Main Download queue ، Synchronization queue و بقيه queue ها هست.

Silent TR
20-09-2011, 13:19
احتمالا مشكل از Scheduler باشه، ممكنه شما يكي از Scheduler ها رو براي روز تنظيم كرده باشيد و اون Scheduler در ساعت خاصي كه براش تنظيم شده شروع به دانلود كنه، وگرنه دقيقا سر همون ساعتي كه تنظيم كردين شروع به كار مي كنه و سر ساعت تنظيمي هم قطع ميشه.
شما همه Scheduler ها رو چك كن و نتيجه رو اطلاع بده، منظورم Main Download queue ، Synchronization queue و بقيه queue ها هست.

همه رو چک کردم ! اونهایی رو که هم میشد پاک کرد پاک کردم ولی باز امروز خودش شروع به دانلود کرد !

من یک اشتباهی هم کردم !!!! امروز دیدم که برنامه Auto Power-on & Shut-down رو تنظیم کردم که سر ساعت 7.45 hibernate بشه !
در صورتی که زدم دانلود ساعت 8 قطع بشه ! امکان داره چون ساعت 8 کامپیوتر روشن نیستش دانلود هم stop نمیشه ؟

MR. Garcia
20-09-2011, 14:32
نه ربطی نداره ...
اون به ساعت سیستم نگاه میکنه و اگه از 8 گذشته باشه نگه میداره !!!
شما هرچی تو Queue هاتون دارید پاک کنید !!!

یه مشکل دیگه هم میتونه باشه :
شما وقتی این تغییرا رو انجام میدید Start Now هم میزنید یا فقط Apply ؟؟؟

Silent TR
20-09-2011, 15:13
نه ربطی نداره ...
اون به ساعت سیستم نگاه میکنه و اگه از 8 گذشته باشه نگه میداره !!!
شما هرچی تو Queue هاتون دارید پاک کنید !!!

یه مشکل دیگه هم میتونه باشه :
شما وقتی این تغییرا رو انجام میدید Start Now هم میزنید یا فقط Apply ؟؟؟

اون کار اولیی رو که گفتید انجام دادم !
apply رو میزنم

alone_boy
21-09-2011, 11:08
سلام
مدتیه که IDM این پیام رو میده
بی این که به قندشکن هم وصل شده باشم!
چرا؟

Amir Varasteh
21-09-2011, 12:37
سلام
مدتیه که IDM این پیام رو میده
بی این که به قندشکن هم وصل شده باشم!
چرا؟

سلام.

از IDM برو به Options و تب Dial-up.

سپس اون بالا تیک گزینه ی Use Windows Dialup Networking رو بردار و Ok کن.

MR. Garcia
21-09-2011, 16:45
apply رو میزنم

شما وقتی Apply رو میزنید یعنی تنظیمات Scheduler رو فقط ست کردید ... همین !!!
تا وقتی Start Now رو نزنید روی فایل هاتون تأثیر نداره ...

شما باید برید دنبال دانلود یه فایل و دانلود که زدید و اولین بار صفحه ی IDM اومد ... دکمه ی Download Later رو بزنید تا وارد لیست دانلود ها بشه ... :8:
بعد از Scheduler وقتی تنظیمات رو درست کردید دکمه ی Start Now رو بزنید تا هرچی تو لیست دانلودتون هست با توجه به تنظیمات Scheduler شروع به دانلود کنه !!! :20:

(فکر کنم خیلی بد توضیح دادم ... :13:)

moh72
22-09-2011, 00:52
من idm رو تنظیم کردم ساعت 1 شب دانلودو شروع کنه هفتم تمومش کنه ولی بعضی وقتا میبینم شروع نشده یا بعضی وقتا میبینی شروع کرده دانلود میکنه همین پریروز 2 گیگ ترافیکم بابت همین مسئله رفت هوا
اینم تنظیمات ببینید اشکالی نداره؟

svb93
22-09-2011, 01:36
سلام
شما باید ساعتو 01 AM تنظیم کنید حتما حل میشه (تو عکس دوم)
اگه میخواین بعد از دانلود کامپیوتر خاموش بشه تیک turn off ... بزنید تا ساعت 7 خاموش بشه

Ship Storm
22-09-2011, 06:17
در ضمن تو عکس اول گزینه دانلود همزان رو شما گذاشتی روی 10 تا فایا که خیلی زیاده و مناسب سرعت های اینترنت ایران نیست و همین باعث میشه درخواست دانلود تو حالت SendGet بمونه و چیزی دانلود نکنه
اگر سروری که ازش دانلود میکنی مشکلی با دانلود همزمان چند فایل نداره شما حداکثر بزار روی 2 اون عدد رو اگر میخوای دانلود خوبی داشته باشی

moh72
22-09-2011, 16:58
سلام
شما باید ساعتو 01 AM تنظیم کنید حتما حل میشه (تو عکس دوم)
اگه میخواین بعد از دانلود کامپیوتر خاموش بشه تیک turn off ... بزنید تا ساعت 7 خاموش بشه
چه سوووووتتیییییییییی دادم :18:
خیلی ممنون:10:

S@nti@go_s&k
22-09-2011, 21:45
سلام idm من مهلت سی روزش تموم شده اسم و فامیلو ایمیلو سریال میخواد کسی داره سریالشو ؟

Ship Storm
22-09-2011, 22:03
سلام idm من مهلت سی روزش تموم شده اسم و فامیلو ایمیلو سریال میخواد کسی داره سریالشو ؟

باید از کرک و سریال معتبر استفاده کنید

IRANER
23-09-2011, 12:35
سلام
تازگی با idm و دانلود از رپید باز مشکل پیدا کردم ....
وقتی می خواهم از گزینه ی download all with idm استفاده کنم هم صفحه اینترنت و هم idm قفل می کند...باز نمی شوند
در ضمن چه طوری میشه idm را در fire fox فعال کرد که موقع رایت کلیک امکانات دانلود با ان ظاهر شود.
مرسی

MR. Garcia
23-09-2011, 13:01
سلام
تازگی با idm و دانلود از رپید باز مشکل پیدا کردم ....
وقتی می خواهم از گزینه ی download all with idm استفاده کنم هم صفحه اینترنت و هم idm قفل می کند...باز نمی شوند
در ضمن چه طوری میشه idm را در fire fox فعال کرد که موقع رایت کلیک امکانات دانلود با ان ظاهر شود.
مرسی

این 2 تا تیک ها باید روشن باشن :

لینک عکس :

اینجارو یه نگاه بندازید ببینید آدرس رپیدشیر هست یا نه ؟؟؟

لینک عکس :

sara_sk
23-09-2011, 21:40
با دانلود منجر از 1 سایت مثل یوتیوب چند تا فیلم زدم دانلود بشه بدون هیچ مشکلی دانلود ها شروع شد . بعد فقط 1کی رو گذاشتم دانلود بشه و بقیه رو pause‌کردم اونی که داشت دانلود میشد 2-3 باری هم pause‌کردم و 2باره استارت بدون هیچ مشکلی ولی آخرش مونده بود که 1بار دیگه pause کردم و وقتی 2باره استارت رو زدم user - pass‌خواست :

این یعنی چی ؟ راه حلی داره ؟

مرسی

MR. Garcia
23-09-2011, 23:21
با دانلود منجر از 1 سایت مثل یوتیوب چند تا فیلم زدم دانلود بشه بدون هیچ مشکلی دانلود ها شروع شد . بعد فقط 1کی رو گذاشتم دانلود بشه و بقیه رو pause‌کردم اونی که داشت دانلود میشد 2-3 باری هم pause‌کردم و 2باره استارت بدون هیچ مشکلی ولی آخرش مونده بود که 1بار دیگه pause کردم و وقتی 2باره استارت رو زدم user - pass‌خواست :

مرسی
این راهی که تو عکس زیر رفتم رو برید و Username و Password هر سایتی توش عضوید رو وارد کنید !!! :46:

لینک عکس :

mjorh
24-09-2011, 00:16
من از idm استفاده میکنم،ولی این نرم افزار اصلا از سایتایی ک فی......شدن ،دانلود نمیکنه ارور میده ! اخرین ورژنشم دارم

sara_sk
24-09-2011, 00:43
این راهی که تو عکس زیر رفتم رو برید و Username و Password هر سایتی توش عضوید رو وارد کنید !!! :46:

لینک عکس :

مرسی. اما مشکل اینجاست که عضویت تو اون سایت پولی هست !

من تا به حال از سایت هایی پولی هم ویدئو دانلود کردم ، اونهایی که برای نمایش گذاشته. این اولین باری هست که این طور شده !

Pedram_IR
24-09-2011, 10:16

مرسی
راه حلش اينه كه يه بار ديگه بريد به سايتي كه اون فايل رو داشتين ازش دانلود ميكردين آدرس اون فايل ويدئويي رو دوباره بگيريد و آدرس فايلي كه داريد دانلود ميكنيد رو به آدرس جديد تغيير بديد.

||SIAVASH||
24-09-2011, 16:27
من قبلا ها یک کاری کرده بودم که مثلا وقتی یک ویدیو از یوتیوب میدیدم آخر که نگاه میکردم و کامل میشد و میزدم ویدیو رو دانلود کنه از همون cache فایرفاکس استفاده میکرد و از اول دانلود نمیکرد
کسی میدونه چه جوری هاست ؟

Masоud
25-09-2011, 14:44
من قبلا ها یک کاری کرده بودم که مثلا وقتی یک ویدیو از یوتیوب میدیدم آخر که نگاه میکردم و کامل میشد و میزدم ویدیو رو دانلود کنه از همون cache فایرفاکس استفاده میکرد و از اول دانلود نمیکرد
کسی میدونه چه جوری هاست ؟
سلام

اتوماتیک همینطور هستش . وقتی فیلمی رو تا آخر نگاه میکنید و روی دکمه ی دانلود کلیک میکنید فقط سیو میشه.

موفق باشید :40:

mjorh
27-09-2011, 21:48
من از idm استفاده میکنم،ولی این نرم افزار اصلا از سایتایی ک فی......شدن ،دانلود نمیکنه ارور میده ! اخرین ورژنشم دارم

MR. Garcia
28-09-2011, 00:47
معلومه بدون چیز پ ی ان نمیشه !!!
حالا اگه ---- پی ان میخواید که بحثش جداست ...
ولی اگر منظورتون از سایت ف یی ل تر شده You t u b e هست که بگید تا یه راه دیگه برای دانلود با IDM بهتون بگم !!! :20:

mjorh
28-09-2011, 10:18
ولی اگر منظورتون از سایت ف یی ل تر شده You t u b e هست که بگید تا یه راه دیگه برای دانلود با IDM بهتون بگم !!! :20:
اره Y O U .....

---------- Post added at 10:18 AM ---------- Previous post was at 10:17 AM ----------

(بدون اون یا با اون فرقی نمیکنه ،اصلا از یوت....دانلود نمیکنه)

P-R-I-N-C-E
28-09-2011, 16:25
سلام

من 2تا سوال دارم
اول اینکه چه طوری فایل هارو بدم به برنامه که دانلود کنه (همه فایل ها رو)
مشکلم اینجاست که فایلا تو سایت mediafire هست و فایلا جدا جدا هست .

سوال دومم اینه که وقتی چنتا فایل واسه دانلود میدم چه کار باید بکنم که فایلا پشت سر هم دان بشه یعنی وقتی 1فایل تموم شد بره سراغ بعدی .

Ship Storm
28-09-2011, 19:27
سلام

من 2تا سوال دارم
اول اینکه چه طوری فایل هارو بدم به برنامه که دانلود کنه (همه فایل ها رو)
مشکلم اینجاست که فایلا تو سایت mediafire هست و فایلا جدا جدا هست .

سوال دومم اینه که وقتی چنتا فایل واسه دانلود میدم چه کار باید بکنم که فایلا پشت سر هم دان بشه یعنی وقتی 1فایل تموم شد بره سراغ بعدی .

1- امکانش وجود نداره چون سرور مدیا فایر لینک مستقیم نمیده مگر اینکه اکانتش رو خریداری کرده باشی
2-شما باید صف تشکیل بدی به این صورت که فایل هاتون رو درون نرم افزار انتخاب کنید و روش کلیک راست کنید و گزینه add to queu و سپس new queu رو بزنید و یک صف جدید ایجاد کنید(تنظیمات داخلی رو هم در صورت نیاز انجام بدید) و هروقت خواستید دانلود رو شروع کنید از منوی بالای نرم افزار روی گزینه start queue کلیک کنید و صف مورد نظر رو انتخاب کنید

IRANER
28-09-2011, 19:54
سلام

برای اینکه در هنگام رایت کلیک در فایرفاکس گزینه دانلود با idm بیاید چکار باید کرد؟
مرسی

Ship Storm
28-09-2011, 23:53
سلام

برای اینکه در هنگام رایت کلیک در فایرفاکس گزینه دانلود با idm بیاید چکار باید کرد؟
مرسی

باید extension فایرفاکس توش idm فعال باشه (از منوی TOOLS گزینه ADD-ONS رو انتخاب کن)
بهترین روش اینه که IDM رو نصب کنی وسپس FIREFOX رو نصب کنی

mjorh
29-09-2011, 11:13
كسي نميخواد ج مارو بده!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

Masоud
01-10-2011, 12:48
كسي نميخواد ج مارو بده!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
سلام

اگر از vp**n استفاده میکنید که مشکلی نباید باشه.

ولی اگه از فیت*لرشکن استفاده میکنید باید مشخصات Pr*oxy و Port فیلترشکن رو در بخش تنظیمات و در سربرگ Prox*y نرم افزار IDM وارد کنید.

hadi_vazi
01-10-2011, 16:21
سلام

اتوماتیک همینطور هستش . وقتی فیلمی رو تا آخر نگاه میکنید و روی دکمه ی دانلود کلیک میکنید فقط سیو میشه.

برای منم قبلا این جوری بود یه فیلم رو تو یوتوب کامل میدیدم وقتی تمام میشد رو دانلودش کلیک میکردم دوباره دانلود نمیکرد ولی الان دوباره از اول شروع میکنه .
یه سوال دیگه قبلا وقتی یه فیلم با اسم تکراری رو میزدم برای دانلود ارور میداد که این فایل رو دارم میخوای دوباره دانلود کنی یا تغییر نام بدم الان دیگه اینو نمی گه و انگار اولین باره که میخواد فیلم رو دانلود کنه حتی idm رو کامل پاک و دوباره ریختم درست نشد چیکار کنم که به حالت اول برگرده؟

Masоud
01-10-2011, 16:40
برای منم قبلا این جوری بود یه فیلم رو تو یوتوب کامل میدیدم وقتی تمام میشد رو دانلودش کلیک میکردم دوباره دانلود نمیکرد ولی الان دوباره از اول شروع میکنه .
یه سوال دیگه قبلا وقتی یه فیلم با اسم تکراری رو میزدم برای دانلود ارور میداد که این فایل رو دارم میخوای دوباره دانلود کنی یا تغییر نام بدم الان دیگه اینو نمی گه و انگار اولین باره که میخواد فیلم رو دانلود کنه حتی idm رو کامل پاک و دوباره ریختم درست نشد چیکار کنم که به حالت اول برگرده؟

سلام

الان تست کردم دیدم برا خودمم اینجوری شده و دوباره دانلود میکنه . سرچ میکنم چیزی پیدا کردم خبرت میکنم.

واسه مشکل دوم هم برو به قسمت تنظیمات و در سربرگ Downloads طبق عکس گزینه ی مشخص شده رو انتخاب کن :

hadi_vazi
01-10-2011, 18:51
ممنون از پیگیریتون ولی با کاری که واسه مشکل دومم هم گفتید انجام دادم حل نشد هنوزم همین جوریه.

sadegh1987
01-10-2011, 22:38
با سلام
من یک مشکل جدی با IDM پیدا کردم ، قبلاً روی لب تاپم IDM نصب بود و بدون مشکل دانبود می کردم، اما به یک باره به علت منقضی یا آپ دیت فایر فاکس دیگه نمی تونم استقاده منم ازش

الان firefox 6 و IDM 6.07.09 رو نصب کردم دوباره، با ابنکه میاد بینک دانلود اما نمی تونه کانکت بشه و تایم اوت میده، لطفاً کمکم کنید

Pedram_IR
02-10-2011, 16:11
احتمالا تنظيمات مرورگر با idm فرق مي كنه، مثلا در مرورگر از پراكسي استفاده كردين و در idm خير يا برعكس، به همين دليل فايل رو جديد ميشناسه.

Golbarg01
02-10-2011, 17:46
سلام
در idm ورژن 6 به بالا چجوری می تونم قابلیت دانلود ویدئو های یوتیوب در اپرا رو حذف کنم؟
یعنی در اپرا وقتی وارد یک کلیپ یوتیوب یا هر ویدئوی آنلاین دیگه ای که شدم اون پنل دانلود idm ظاهر نشه؟

اصلا می خوام کلا همه قابلیت های idm ام مثل ورزن 5.19 بشه به جز دانلود یوتیوب در فایرفاکس
چجوری این کار رو باید بکنم؟

Eshghe_door
03-10-2011, 15:39
سلام

من چند شبه دانلود اتوماتیکم کار نمیکنه

به هیچی شم دس نزدم (به تنظیماتش منظورمه)

اینترنتمم شبا وصله و مشکلی نداره

یکی هس که به من کمک کنه؟

Masоud
03-10-2011, 18:32
سلام
در idm ورژن 6 به بالا چجوری می تونم قابلیت دانلود ویدئو های یوتیوب در اپرا رو حذف کنم؟
یعنی در اپرا وقتی وارد یک کلیپ یوتیوب یا هر ویدئوی آنلاین دیگه ای که شدم اون پنل دانلود idm ظاهر نشه؟

اصلا می خوام کلا همه قابلیت های idm ام مثل ورزن 5.19 بشه به جز دانلود یوتیوب در فایرفاکس
چجوری این کار رو باید بکنم؟

سلام

در پنجره ی تنظیمات در سربرگ General روی دکمه ی Edit پایینی کلیک کنید.

سپس در پنجره ی جدیدی که باز میشه تیک گزینه ی زیر رو بزنید :

Don't capture downloads from web-players automatically

سلام

یکی هس که به من کمک کنه؟

براتون مقدوره یک عکس از صفحه ی تنظیمات شروع خودکار بذارید ؟

Eshghe_door
03-10-2011, 20:17

با تشکر:11:

MR. Garcia
03-10-2011, 22:14
سلام

یکی هس که به من کمک کنه؟

سایت هایی از جمله Hotfile ، Filesonic و ... که یکی از این مشخصه ها رو دارن نمیشه ازشون دانلود اتوماتیک کرد :

1 - برای دانلود به شما تصویر تأیید کننده (Captcha) میدن ...
2 - برای دانلود نیاز به رمز دارن (مثل بعضی از فایل های MediaFire)

شاید فایل هاتون یکی از مورد های بالاست !!! :13:

Eshghe_door
03-10-2011, 23:10
سایت هایی از جمله Hotfile ، Filesonic و ... که یکی از این مشخصه ها رو دارن نمیشه ازشون دانلود اتوماتیک کرد :

1 - برای دانلود به شما تصویر تأیید کننده (Captcha) میدن ...
2 - برای دانلود نیاز به رمز دارن (مثل بعضی از فایل های MediaFire)

شاید فایل هاتون یکی از مورد های بالاست !!! :13:
نه کلن هیچی دانلود نمیکنه

بازم ممنون

MR. Garcia
04-10-2011, 19:48
نه کلن هیچی دانلود نمیکنه

بازم ممنون

یچیز دیگه :
ساعت کامپیوترتون رو بکنید 12 ساعته (بحالت AM و PM بشه) !!!
و دوباره تو IDM ساعت رو ست کنید و ببینید حل میشه یا نه !!! :20:

sadegh1987
04-10-2011, 19:59
میشه پاسخ منو بدید لطفاً
من یک مشکل جدی با IDM پیدا کردم ، قبلاً روی لب تاپم IDM نصب بود و بدون مشکل دانلود می کردم، اما به یک باره به علت منقضی یا آپ دیت فایر فاکس دیگه نمی تونم استفاده کنم ازش

الان firefox 6 و IDM 6.07.09 رو نصب کردم دوباره، با اینکه لینک دانلود میاد اما نمی تونه کانکت بشه و تایم اوت میده، لطفاً کمکم کنید

Eshghe_door
04-10-2011, 23:53
یچیز دیگه :
ساعت کامپیوترتون رو بکنید 12 ساعته (بحالت AM و PM بشه) !!!
و دوباره تو IDM ساعت رو ست کنید و ببینید حل میشه یا نه !!! :20:

کلن 12 ساعتس...:41:

GHALEHNOEY
05-10-2011, 07:38
با سلام
دانلود منیجرم هنگام شناسایی فایل 0kb می زنه و نمی شه دانلود کرد flashget رو هم نصب کردم با همین مشکل مواجه می شم دلیلش چیه

MR. Garcia
05-10-2011, 11:40
کلن 12 ساعتس...:41:

والا اونطور که من تو اون عکسه میبینم حروف AM و PM جلو زمان آغاز و پایان دانلود نیست !!!
پس یعنی 12 ساعته نیست !!! :13:

Eshghe_door
05-10-2011, 12:51
والا اونطور که من تو اون عکسه میبینم حروف AM و PM جلو زمان آغاز و پایان دانلود نیست !!!
پس یعنی 12 ساعته نیست !!! :13:

ممنونم از جوابتون ولی قبلن هم که مشکلی نداشتم تنظیماتم همون بود
و اگرم بنا به گفته ی شما 24 ساعته باشه کامپیوترم (که نیس) بازم ساعت 2 ه نیمه شب همون 2 و 14 نیس که بگیم بخاطر اونه...

Ship Storm
05-10-2011, 18:35
با سلام
دانلود منیجرم هنگام شناسایی فایل 0kb می زنه و نمی شه دانلود کرد flashget رو هم نصب کردم با همین مشکل مواجه می شم دلیلش چیه

از صحت فایل دانلودی مطمئن هستید ؟
IDM رو کرک معتبر کردید ؟

chapdast
08-10-2011, 14:50
وقتی در scheduler زمان شروع و پایان دانلود را تنظیم میکنیم بدون توجه به زمان شروع خود به خود شروع به دانلود میکند ----------- علت چیست ؟
لطفا راهنمایی کنید -----------------------------------

MR. Garcia
08-10-2011, 18:09
وقتی در scheduler زمان شروع و پایان دانلود را تنظیم میکنیم بدون توجه به زمان شروع خود به خود شروع به دانلود میکند ----------- علت چیست ؟
لطفا راهنمایی کنید -----------------------------------

1 - اون زمان برای همه ی دانلود ها نیست ...
برای دانلود های Stop شده و دانلود هایی که موقع دانلود دکمه ی Download Later رو میزنید هست !!!

2 - شاید تنظیمات شما برای یه Queue هست و لینک هایی که برای دانلود میذارید و توی یه Queueی دیگه میذارید !!!

3 - دیگه نمیدونم !!! :13:

Dark Shine
08-10-2011, 19:08
دانلـود رو Stop کـردم ، Ip رو عوـض کـردم ، چیز پـی ان زدم :دی بعـد Resume نمیشـه دیگـه ، راه حلـی چیزی ول بـدین .

Ghaioom
08-10-2011, 20:29
دانلـود رو Stop کـردم ، Ip رو عوـض کـردم ، چیز پـی ان زدم :دی بعـد Resume نمیشـه دیگـه ، راه حلـی چیزی ول بـدین .
رمزی حرف میزنی شما؟ :31:
همه کار کردی دیگه چی میخوای؟ :31:
غذا هم درست کن باهاش بخور بقیشم سرد شد بخور :31:

نگفتی لینک از کجاست؟ شاید لینک مستقیم نمیده. مدیافایره؟ کامل توضیح ندادی داش

Dark Shine
09-10-2011, 10:18
لینکـ مستقـیمِ :دی

hamid1002
09-10-2011, 14:50
با سلام

موزیلا 5 نصب داشتم و تمام تنظیمات برنامه IDM روش بود مثلا وقتی روی یه لینک راست کلیک میکردم بهم نشون میداد که با این برنامه دانلود کنم ولی از وقتی برنامه موزیلا 7 رو نصب کردم این موارد هم حذف شدن و برای دانلود برنامه روی لینک ها اسمی از برنامه idm نیستش چجوری میتونم به حالت قبل برش گردونم

با تشکر

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

سلام
منم همین مشکلو داشتم هر وقت به قول شما چیز پی ان میزنم باید قبلش استوپ بزنم بعد ای پی عوض کنم و وقتی هم ای پی عوض میشه حدود 15 ثانیه که صبر کنم مجدد دانلود شروع میشه در غیر این صورت ارور میده

Advanced Ali-001
09-10-2011, 18:54
سلام.
دوستان من یه سوال دارم من مثلاًمیخوام کهیه فایل هایی با یه پسوند های خاص با دانلود منیجر دان کنم ولی دان نمیکنه خب چطوری میتونم با دانلود منیجر دان کنم؟

lazy
09-10-2011, 21:05
سلام،برای رفع این مشکل چکار کنم؟

Ship Storm
09-10-2011, 23:06
سلام،برای رفع این مشکل چکار کنم؟

این مشکل برای تمام فایل ها که وجود نداره درسته ؟
چون HARD CLOSE صورت گرفته اونم بر روی هاست و فکر کنم فقط برای این دانلود شما مشکل ساز شده

MR. Garcia
09-10-2011, 23:30

IDM رو باز کنید ، روی اون فایل که دیگه دانلود نمیشه راست کلیک کنید ، Refresh Download Address رو بزنید ... یه صفحه اینترنت باز میشه (میره همونجایی که فایل رو ازش دانلود کردید) ، دوباره بزنید فایل دانلود شه !!!
شاید یه سؤال بپرسه که باید Yes بزنید و شایدم نپرسه و همینطوری بنویسه لینک دانلود تازه شد !!!
بعدش میتونید Resume Download رو بزنید !!! :46:

Masоud
10-10-2011, 00:26
سلام.
دوستان من یه سوال دارم من مثلاًمیخوام کهیه فایل هایی با یه پسوند های خاص با دانلود منیجر دان کنم ولی دان نمیکنه خب چطوری میتونم با دانلود منیجر دان کنم؟
سلام

به پنجره ی تنظیمات رفته و در سربرگ File Types پسوند مورد نظرتون رو اضافه کنید.

kamivh1
10-10-2011, 07:57
سلام دوستان نمیدونم چرا جدیدا وقتی میخوام با idm از یوتیوب دانلود کنم این پیغام میاد!؟ لینکهای سایتهای دیگه مشکلی ندارن.فقط یوتیوب!
البته اینم بگم که جدیدا به جای وی پی ان از برنامه my etunnel استفاده میکنم. با همین لینکهای دیگه مشکلی نداره!
قبلا که وی پی ان داشتم مشکلی نبود!!!:13:

Ship Storm
10-10-2011, 08:53
سلام دوستان نمیدونم چرا جدیدا وقتی میخوام با idm از یوتیوب دانلود کنم این پیغام میاد!؟ لینکهای سایتهای دیگه مشکلی ندارن.فقط یوتیوب!
البته اینم بگم که جدیدا به جای وی پی ان از برنامه my etunnel استفاده میکنم. با همین لینکهای دیگه مشکلی نداره!
قبلا که وی پی ان داشتم مشکلی نبود!!!:13:

آی پی ای که این نرم افزار استفاده میکنه رو درون نرم افزار IDM وارد کنید مشکل احتمال خیلی قوی برطرف میشه

lazy
10-10-2011, 17:26
این مشکل برای تمام فایل ها که وجود نداره درسته ؟
چون HARD CLOSE صورت گرفته اونم بر روی هاست و فکر کنم فقط برای این دانلود شما مشکل ساز شده
نه، این مشکل فقط برای همین فایل صورت گرفته.
حالا چی هست؟کاریش نمیشه کرد؟
70% حروم شد؟:41:

Ship Storm
10-10-2011, 21:50
نه، این مشکل فقط برای همین فایل صورت گرفته.
حالا چی هست؟کاریش نمیشه کرد؟
70% حروم شد؟:41:

hard close اط سمت host صورت گرفته و نمیشه کاریش کرد
لینک جدیدش رو بگیرید و Replase لینک قبلی تو peoprties همون فایل 70% دانلود شده قرار بدید ببینید اگر ادامه داد که چه بهتر و الا باید از نو دانلود کنید

Ghaioom
11-10-2011, 12:24
با سلام

کسی با grabber آی دی ام کار کرده؟
من کار کردم یه سایت رو کامل کرد فک کنم ولی اون جایی که ذخیره کردم آیکونش نیست عکسهاش هست من که کامل دانلود زدم سایت رو. چیکار کنم که بتونم چیزای توشو ببینم؟

kaivanika
11-10-2011, 16:44
دوستان یه روش بود واسه کرک کردن این برنامه بوسیله دستکاری کردن یه فایل ویندوز

آیا مطمئن هست ؟ و روی جدیدترین ورژن جواب میده یا نه ؟

اون روش رو قبلا تو سایت دیدم الان نمیدونم کجاست

ممنون میشم راهنمایی کنید

Masоud
11-10-2011, 17:43
دوستان یه روش بود واسه کرک کردن این برنامه بوسیله دستکاری کردن یه فایل ویندوز

آیا مطمئن هست ؟ و روی جدیدترین ورژن جواب میده یا نه ؟

اون روش رو قبلا تو سایت دیدم الان نمیدونم کجاست

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

فکر کنم منظورتون این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باشه.

بنظرم بهترین کار استفاده از کرک زیر هست که هم از کار نمیفته و هم برای تمام ورژن های بالای 6 کار میکنه :

saeedrezaali
12-10-2011, 14:43
salam
man ye link 900 mb dashtam ta 300 dl kardam
havasam nabood ye dafe be jan delete complite, delet link ra zadam v pak shod az idm am
chi kar konam?
lotfan komak konid

Ship Storm
12-10-2011, 19:21
salam
man ye link 900 mb dashtam ta 300 dl kardam
havasam nabood ye dafe be jan delete complite, delet link ra zadam v pak shod az idm am
chi kar konam?
lotfan komak konid

سلام عزیز
لطفا فارسی تایپ کنید و قوانین انجمن رو رعایت کنید در این زمینه
لینک رو دیگه نمیشه کاریش کرد
با نرم افزارهای ریکاوری هم بعید میدونم روی اینگونه فایل ها جواب بده و اگر هم جواب بده ایمپورت این فایل ها درون IDM دردسرهایی داره که ممکنه در اخر نتیجه نده

kaivanika
12-10-2011, 22:49
سلام

فکر کنم منظورتون این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باشه.

بنظرم بهترین کار استفاده از کرک زیر هست که هم از کار نمیفته و هم برای تمام ورژن های بالای 6 کار میکنه :

اره منظورم همون پست

خب اون روش چه خطرهایی داره ؟ ( احتمالی )

کلا کسی استفاده از کرک رو توصیه نمیکنه و نمیشه زیاد اعتماد کرد

این روش مهران دقیقا چیکار میکنه و آیا روی ورژن های جدیدم کار میکنه ؟

Ghaioom
14-10-2011, 10:11
با سلام

کسی با grabber آی دی ام کار کرده؟
من کار کردم یه سایت رو کامل کرد فک کنم ولی اون جایی که ذخیره کردم آیکونش نیست عکسهاش هست من که کامل دانلود زدم سایت رو. چیکار کنم که بتونم چیزای توشو ببینم؟
یعنی کسی یه بار هم تست نزده؟

alone_boy
14-10-2011, 16:00
سلام
جدیدا وقتی با IDM دانلود میکنم فقط 2 تا کانکشن میسازه در حالیکه توی تنظیماتش هم همون 8 تا دیفالت خودش هست.چرا؟
میشه به IDM پراکسی داد که بشه ویدئو و فایل رو از سایتای هیتلر دانلود کرد؟

Ship Storm
14-10-2011, 18:49
سلام
جدیدا وقتی با IDM دانلود میکنم فقط 2 تا کانکشن میسازه در حالیکه توی تنظیماتش هم همون 8 تا دیفالت خودش هست.چرا؟

1 دلیل داره
1- مشکل از کرک
2- سرور اون سایتی که دانلود میکنید اجازه دانلود بیش از 2 کانکشن با یک آی پی رو نمیده

titanium_zarin
15-10-2011, 12:06
سلام
مدتیه که وقتی IDM رو تنظیم می کنم که سر یک ساعت مشخص خاموش بشه، این اتفاق نمی افته!! مودم قطع میشه ولی سیستم همچنان روشن می مونه!!! الان از ورژن6.07BUILD11 استفاده می کنم. (WIN7) قبلا این جوری نبود. مشکل از کجاست دوستان؟

Masоud
15-10-2011, 20:35
اره منظورم همون پست

خب اون روش چه خطرهایی داره ؟ ( احتمالی )

کلا کسی استفاده از کرک رو توصیه نمیکنه و نمیشه زیاد اعتماد کرد

این روش مهران دقیقا چیکار میکنه و آیا روی ورژن های جدیدم کار میکنه ؟

سلام

مشکلی فکر نکنم بوجود بیاره.

از همون کرکی که دادم استفاده کنید خیالتون راحت.

نمیدونم تست نکردم.

سلام

بله میشه . در پنجره ی تنظیمات به بخش Pr*oxy برو و آدرس و پورت رو وارد کن.

سلام
مدتیه که وقتی IDM رو تنظیم می کنم که سر یک ساعت مشخص خاموش بشه، این اتفاق نمی افته!! مودم قطع میشه ولی سیستم همچنان روشن می مونه!!! الان از ورژن6.07BUILD11 استفاده می کنم. (WIN7) قبلا این جوری نبود. مشکل از کجاست دوستان؟

حتما" یه پروسسی بازه که باعث این مشکل میشه.

تمام برنامه ها و پروسس های غیرضروری رو ببند و دوباره تستش کن.

Ship Storm
15-10-2011, 20:46
سلام

تنظیمات IDM رو در Schedule چطور ثبت کردید ؟
اگر تنظیمات رو کامل ثبت کردید امکان داره از نرم افزار امنیتی و آنتی ویروس شما باشه ، اون رو غیر فعال کنید و مجدد تست کنید اگر مشکل برطرف نشد امکان اینکه سیستم عامل دچار مشکل شده باشه وجود داره

Erfan.B
15-10-2011, 20:55
سلام

تو قسمت Scheduled گزينه ي system shutdown رو كه انتخاب مي كني گزينه ي زيرش force proccess to shutdown رو هم انتخاب كن.
موفق باشي.

مهندس الهه
18-10-2011, 16:35
سلام
راهی یا برنامه ای برای بکاپ گرفتن از صفها و دانلودها نیمه کاره IDM وجود داره ؟
ممکنه یکی بخواد ویندوزش رو عوض کنه
در حالی که چن تا لینک نیمه دانلود شده هم وجود داره

Erfan.B
19-10-2011, 02:24
سلام

دوست من این که بخوای از صف ها و موارد دانلودی بک آپ بگیری مشکلی نیست می تونی از منوی Tasks ، گزینه ی Export و اگه می خوای توسط IDM دوباره بازیابیش کنی گزینه ی To IDM Export File رو انتخاب کن.
این که دانلودها نیمه کاره هستن قضیه یه کم فرق می کنه!
باید فولدر DwnlData رو در فلدر IDM از قسمت Roaming در Appdata یوزری که تو ویندوز با اون دانلود کردین از پوشه ی Users در درایو C کپی کنید که شامل فایل های نیمه دانلودتون می شه که بعد از این که ویندوزتون رو نصب کردید و همین طور برنامه ی IDM این فلدر رو کپی می کنید و توسط گزینه ی Import صف هایی رو هم که داشتید رو بازیابی می کنید. البته من خودم هیچ وقت امتحان نکردم که می شه یا نه ولی قاعدتاً باید بشه! (در ضمن من فلدرها رو بر اساس ویندوز 7 گفتم.)

C:\Users\~~~ {007 } ~~~ (Windows User Name) \AppData\Roaming\IDM\DwnlData\ ~~~ { 007 } ~~~ (Windows User Name

موفق باشی دوست من.

مهندس الهه
19-10-2011, 11:32
دوست من این که بخوای از صف ها و موارد دانلودی بک آپ بگیری مشکلی نیست می تونی از منوی Tasks ، گزینه ی Export و اگه می خوای توسط IDM دوباره بازیابیش کنی گزینه ی To IDM Export File رو انتخاب کن.
این که دانلودها نیمه کاره هستن قضیه یه کم فرق می کنه!
باید فولدر DwnlData رو در فلدر IDM از قسمت Roaming در Appdata یوزری که تو ویندوز با اون دانلود کردین از پوشه ی Users در درایو C کپی کنید که شامل فایل های نیمه دانلودتون می شه که بعد از این که ویندوزتون رو نصب کردید و همین طور برنامه ی IDM این فلدر رو کپی می کنید و توسط گزینه ی Import صف هایی رو هم که داشتید رو بازیابی می کنید. البته من خودم هیچ وقت امتحان نکردم که می شه یا نه ولی قاعدتاً باید بشه! (در ضمن من فلدرها رو بر اساس ویندوز 7 گفتم.)

C:\Users\~~~ {007 } ~~~ (Windows User Name) \AppData\Roaming\IDM\DwnlData\ ~~~ { 007 } ~~~ (Windows User Name

موفق باشی دوست من.
ممنون از توجهتون
من یه بار امتحان کردم که منجر به از دست دادن همه دانلودهام شد :دی
همه چیز رو از پوشه DwnlData گرفته تا کوکی ها ، کپی کرده بدم
ولی باز هم نشد
البته شاید مشکل از طرف من بوده و نمیتونم 100 درصد این روش رو رد کنم

به هرحال راهی میخوام که ریسک نداشته باشه :دی

Erfan.B
19-10-2011, 16:39
ممنون از توجهتون
من یه بار امتحان کردم که منجر به از دست دادن همه دانلودهام شد :دی
همه چیز رو از پوشه DwnlData گرفته تا کوکی ها ، کپی کرده بدم
ولی باز هم نشد
البته شاید مشکل از طرف من بوده و نمیتونم 100 درصد این روش رو رد کنم

به هرحال راهی میخوام که ریسک نداشته باشه :دی

خواهش می کنم:11:
من تا حالا امتحان نکردم باید منتظر نظر بقیه ی دوستان باشیم شاید ایده ی بهتری داشته باشن.
بهترین کارش اینه که دانلودهاتو تموم کنی بعد ویندوز نصب کنی:31:
در هر صورت ؛
موفق باشی.

Ghaioom
19-10-2011, 17:21
سلام
کافیست تو گوگل بنویسید:
روش ادامه دانلود در idm بعد از تعویض ویندوز

یا تو خود هین فروم قسمت google search هم میتونی بنویسی مطلب میاد.

موفق باشید.

diana_1989
20-10-2011, 12:02
سلام دوستان
لطفا این مشکل منو حل کنید
مارک لب تاپ من asus ئه الان چند روزه این پیغام واسم میاد

قسمت سریال نامبرش چی باید بزنم ؟ وقتی رو how to license کلیک میکنم میره تو این سایت :
کد:

کد:

موقع دانلود IDE و کلا برای تمام چیزهایی که میخوام دانلود کنم این ارور میاد ! الان باید دقیقا چیکار کنم

....

پ.ن: تو تاپیک "Internet Download Manager / تمام ورژنها "سوال کردم راهنماییم کردن به این تاپیک ×

Masоud
20-10-2011, 18:22
سلام

2 پست مفید :

روش ادامه دانلود در IDM بعد از تعویض ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

متصل نمودن فایلهای ناقص دانلود شده با IDM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Erfan.B
20-10-2011, 20:49
سلام دوستان
لطفا این مشکل منو حل کنید
مارک لب تاپ من asus ئه الان چند روزه این پیغام واسم میاد

قسمت سریال نامبرش چی باید بزنم ؟ وقتی رو how to license کلیک میکنم میره تو این سایت :
کد:

کد:

موقع دانلود IDE و کلا برای تمام چیزهایی که میخوام دانلود کنم این ارور میاد ! الان باید دقیقا چیکار کنم

....

پ.ن: تو تاپیک "Internet Download Manager / تمام ورژنها "سوال کردم راهنماییم کردن به این تاپیک ×

سلام دوست من این خدمت شما:

موفق باشی.:11:

diana_1989
20-10-2011, 21:59
سلام دوست من این خدمت شما:

موفق باشی.:11:

ممنون دوست عزیز :20:
یعنی شماره سریالی که در این عکس هست رو وارد کنم ؟ این رو که وارد کردم گفت شماره سریال جعلی وارد کردی !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این لینک رو هم زدم این ارور رو میده :
و بعد هم اینو :

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masоud
20-10-2011, 23:56
یعنی شماره سریالی که در این عکس هست رو وارد کنم ؟ این رو که وارد کردم گفت شماره سریال جعلی وارد کردی !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این لینک رو هم زدم این ارور رو میده :
و بعد هم اینو :

سلام

همونجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کردید کافی بود.

از این پچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنید کاملا" کرک خواهد شد.

amir.7
21-10-2011, 00:34

و بعد هم اینو :

سلام

ابتدا IDM رو از سیستم حذف کنید و ریستارت کنید ، سپس آخرین ورژن رو از آدرس زیر دریافت کنید

قبل از نصب نرم افزار جدید توی درایو ویندوز به این آدرس برید - c:\WINDOWS\system32\drivers\etc

فایل hosts رو با Notepad ویندوز باز کنید و در انتهای اون متنها این کدها رو اونجا کپی کنید

بعدش سیو کنید و تمام

حالا IDM جدید رو نصب کنید ، بطور معمول نباید از شما درخواست سریال بکنه اما چنانچه از شما سریال خواست ، با

مشخصات خودتون و یکی از سریالهای زیر رجیسترش کنید و بطور همیشگی ازش استفاده ببرید بدون اینکه دیگه از کار

بیفته .

K7LWG-EM3BC-C1VQW-G86LD
1GYF3-852GM-5MQPM-1HW41
K5OBC-F8Y5Q-8K52U-J8PD0
7545P-2I5MN-J36E3-KN8CC
6E5NC-Q8889-MHC8W-I5AES
7EF3Q-P866X-8IATF-1MOTI
3EQ3K-U512C-LMGBL-OUE8E
GIN7P-CMNHE-1VUCL-1XA5L
CIQ2Z-TSPWW-UE75P-FB1F4

امیدوارم مفید باشه

ضمنا دوستان کدهایی که از قبل اونجا هستند در ابتداشون علامت # دارن اما اینهایی که شما کپی میکنید اون علامت رو ندارن ، چنانچه کدهای قبلی

علامت # رو نداشتن شما بطور دستی براشون وارد کنید ، مثل شکل زیر

Armin 7
22-10-2011, 17:47
با سلام

من نرم افزار IDM رو دان کردم اما روی هیچ لینکی سوییچ نمیشه و مجبورم با همون مرورگر خودم از اون سایت (Filesonic) دانلود کنم
نمیدونم مشکل از کجاست.
ممنون میشم راهنماییم کنین.
Browser : Opera

سپــــــاسگذارم.

mojtaba182003
23-10-2011, 23:27
گزینه راست کلیک IDM روی فایلهای دانلود در فایرفاکس فعال نیست

چیکار باید کرد ؟

MR. Garcia
25-10-2011, 00:18

موقع وارد کردن رمز ، ارتباط با اینترنت رو قطع کنید !!! :46:

چیکار باید کرد ؟

از بخش Options ، منوی General ، تیک های مربوط به "Mozilla" و "Mozilla Firefox" رو روشن کنید و یدور مرورگر رو ببندید و باز کنید !!! :11:

Erfan.B
26-10-2011, 18:36

چیکار باید کرد ؟

شما EXTENSION آی دی ام رو از فایرفاکس آپدیت کن دوست من.
موفق باشی:11:

only4u-m
28-10-2011, 15:00
یک فیلم 800M رو با IDM دانلود کردم... رو 99% گیر کرده :13: .... میخواستم ببینم چجوری و از کجا میتونم به همین فایل کامل دانلود نشده دسترسی پیدا کنم؟
قبلا همین موضوع با Flash Get هم برام پیش اومده بود، ولی Flash Get تو محل ذخیره فایل یک فایل با پسوند jc! درست میکرد که اگر اون رو rename میکردم به مثلا mkv که فرمت فیلمه میشد فایل رو پخش کرد (ولی مثلا تیتراژ آخر فیلم فیلم تیکه تیکه میومد! :31:)

MR. Garcia
28-10-2011, 15:19
یک فیلم 800M رو با IDM دانلود کردم... رو 99% گیر کرده :13: .... میخواستم ببینم چجوری و از کجا میتونم به همین فایل کامل دانلود نشده دسترسی پیدا کنم؟
قبلا همین موضوع با Flash Get هم برام پیش اومده بود، ولی Flash Get تو محل ذخیره فایل یک فایل با پسوند jc! درست میکرد که اگر اون رو rename میکردم به مثلا mkv که فرمت فیلمه میشد فایل رو پخش کرد (ولی مثلا تیتراژ آخر فیلم فیلم تیکه تیکه میومد! :31:)

شما میتونید روی اون فایل توی IDM راست کلیک کنید و Refresh Download Address رو بزنید ...
اگه امکان Resume داشته باشه کامل دانلود میشه !!!

اگرم نشد ، برید Options ، بخش Save to و به آدرسی که زیر Temporary Directory نوشته برید تا فایل 99% دانلود شده رو ببینید !!! :46:

Erfan.B
29-10-2011, 01:35

دوست من شما برای دسترسی به فایلت باید این مسیر رو طی کنی :
C:\USERS\~~~ { 007} ~~~ \AppData\Roaming\IDM\DwnlData\~~~ { 007 } ~~~\
اگه خواستی برای مرج کردن فایلات این کارو انجام بده :
همه رو کپی کن تو یه فلدر دم دست بعد همه رو از 1 تا 16 (بستگی به تنظیمات idm ـت داره که چند پارتش کرده باشه.) rename کن بعدش برو تو استارت بنویس cmd بعد تو cmd برو تو همون فلدری که ساختی مثلاً : cd c:\film
بعد این فرمان رو اجرا کن : copy /b 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 JADID.MKV
این شماره هایی که نوشتم پارت هایی هست که rename کردی فقط دقت کن ببین پسوندشون چیه این جا من پسوندشون رو حذف کردم ، همین جور به ترتیب می نویسی تا آخر و فایلی رو هم که می خوای همه ی این ها مرج بشه توش رو آخر از همه می نویسی با پسوندی که باید باشه مثل JADID.MKV
موفق باشی دوست من:11:

M e i s a m
29-10-2011, 01:49
چطوری باید فایل هایی که ناقص دانلود شده رو برای دانلود اضافه کرد؟
من الان چند تا دان دارم نصفه از یک ویندوز دیگه رفتم از تو اپلیکیشن دیتا همه رو برداشتم حالا باید تو وین جدید بریزم همونجایی که بودن؟ چطور باید اسمشون رو اضافه کنم تو لیست دانلود؟

Erfan.B
29-10-2011, 13:14
چطوری باید فایل هایی که ناقص دانلود شده رو برای دانلود اضافه کرد؟
من الان چند تا دان دارم نصفه از یک ویندوز دیگه رفتم از تو اپلیکیشن دیتا همه رو برداشتم حالا باید تو وین جدید بریزم همونجایی که بودن؟ چطور باید اسمشون رو اضافه کنم تو لیست دانلود؟
دوست من صفحه ی قبل رو اگه یه نگاه می انداختی جوابت رو می گرفتی:46:

M e i s a m
29-10-2011, 19:07
دوست من صفحه ی قبل رو اگه یه نگاه می انداختی جوابت رو می گرفتی:46:

این دیگه به کارم نمیاد :41:
الان 2 تا فایل دارم ناقص از سایت دواس
رزوم دار بودن ولی حساس به ایپی
حالا اگه شدنیه میخوام لینک جدید رو بندازم رو همون فایل های ناقص که دان کنه ولی اسمشون تو لیست نمیاد...

masoud79
29-10-2011, 20:42
چرا بااینترنت دانلود منیجرم نمیتونم هیچ فایلی رو دانلود کنم.:41:دیروز نسخه جدید اینترنت دانلود منیجر رو نصب کردم و راحتم با هاش فایل دانلود می کردم اما از امروز نه با اینترنت دانلود منیجر و نه هیچ دانلود منیجر دیگه ایی نمیتونم فایل دانلود کنم.نسخه جدید روremoveکردم دوباره نسخه قدیمی رو نصب کردم اما بازم به همون صورته و هیچ فایلی رو نمیتونم دانلود کنم.:41:

starn
30-10-2011, 00:30
دوستان یک فیلم با حجم 1گیگ و 800 داشتم دانلود میکردم که 85 درصدش پر شده بود یعنی نزدیک 1 گیگ و 500 مگش رو دانلود کرده بودم ولی متاسفانه مجوبور به تعویض ویندوز شدم ولی قبل از تعویض کل پوشه ی idm که توی فایل های ویندوز هست رو کپی گرفتم
از این ادرس
C:\Users\aaa\AppData\Roaming\idm
حالا این فایلی که ازاش کپی گرفتم و توی ویندوز جدید برگردونم سر جاش لینک دانلود فیلم رو هم دوباره بزنم درست میشه؟؟؟
یه تاپیک چند تا پست بالاتر دوست عزیزمون عرفان معرفی کردن ولی توی اون تاپیک نوشته قبل از تعویض ویندوز باید چند تا کار انجام میدادی که من اون کارارو نکردن دیگه فقط ار فایل idm یه کپی گرفتم
حالا پی کار کنم درست شه
راح حلی داره یا باید بی خیالش شد؟؟؟
===========
بعد از ویرایش :
مکل با کپی کردن فایل ها حل شد...

M e i s a m
30-10-2011, 00:57
دوستان یک فیلم با حجم 1گیگ و 800 داشتم دانلود میکردم که 85 درصدش پر شده بود یعنی نزدیک 1 گیگ و 500 مگش رو دانلود کرده بودم ولی متاسفانه مجوبور به تعویض ویندوز شدم ولی قبل از تعویض کل پوشه ی idm که توی فایل های ویندوز هست رو کپی گرفتم
از این ادرس
C:\Users\aaa\AppData\Roaming\idm
حالا این فایلی که ازاش کپی گرفتم و توی ویندوز جدید برگردونم سر جاش لینک دانلود فیلم رو هم دوباره بزنم درست میشه؟؟؟
یه تاپیک چند تا پست بالاتر دوست عزیزمون عرفان معرفی کردن ولی توی اون تاپیک نوشته قبل از تعویض ویندوز باید چند تا کار انجام میدادی که من اون کارارو نکردن دیگه فقط ار فایل idm یه کپی گرفتم
حالا پی کار کنم درست شه
راح حلی داره یا باید بی خیالش شد؟؟؟
===========
بعد از ویرایش :
مکل با کپی کردن فایل ها حل شد...

منم وضعیتم همین طوریه اگه راهی باشه...

Erfan.B
30-10-2011, 22:55
چرا بااینترنت دانلود منیجرم نمیتونم هیچ فایلی رو دانلود کنم.:41:دیروز نسخه جدید اینترنت دانلود منیجر رو نصب کردم و راحتم با هاش فایل دانلود می کردم اما از امروز نه با اینترنت دانلود منیجر و نه هیچ دانلود منیجر دیگه ایی نمیتونم فایل دانلود کنم.نسخه جدید روremoveکردم دوباره نسخه قدیمی رو نصب کردم اما بازم به همون صورته و هیچ فایلی رو نمیتونم دانلود کنم.:41:

دوست من شما برو تو OPTIONS قسمت PRO X Y تیک همه رو بردار یا اگه از اون استفاده می کنی اون جا همونی که تو اینترنت اسپلورر استفاده می کنی رو توی IDM وارد کن.
موفق باشی دوست من:11:

---------- Post added at 10:55 PM ---------- Previous post was at 10:53 PM ----------

البته اضافه کنم که ممکنه سرور اون فایل هم امکان ارائه ی فایل رو نداشته باشه و یا مشکل از آی اس پی باشه.
شما با یه فایل دیگه هم تست کن.

M e i s a m
30-10-2011, 23:36
دوستان یه فایل با ای دی ام دالود کردم تا 99 رفت بعدش قطعید زدم رزوم تا 100 رفت ولی پارت هاش به هم وصل نشد... از تو داکیومت ها هم رفتم میگه فایل خرابه باز نمیشه... راهی داره برای درست شدن؟

Erfan.B
31-10-2011, 01:34
دوستان یه فایل با ای دی ام دالود کردم تا 99 رفت بعدش قطعید زدم رزوم تا 100 رفت ولی پارت هاش به هم وصل نشد... از تو داکیومت ها هم رفتم میگه فایل خرابه باز نمیشه... راهی داره برای درست شدن؟
میثم جان این جا نوشتم چه جوری می تونی پارت ها رو به هم وصل کنی:

Amin4All
01-11-2011, 22:00
منم وضعیتم همین طوریه اگه راهی باشه...

این جواب میده.
اما تقریبا نصف حجم دانلودی میشه.

============================================

چطوری میشه کاری کرد که فایلی دانلود کرد اتوماتیک بره فایل بعدی رو دانلود کرد.?
در IDM

Erfan.B
03-11-2011, 02:31
این جواب میده.
اما تقریبا نصف حجم دانلودی میشه.

============================================

چطوری میشه کاری کرد که فایلی دانلود کرد اتوماتیک بره فایل بعدی رو دانلود کرد.?
در IDM
دوست من شما یه QUEUE (صف) درست می کنی فایل هات رو انتقال می دی تو اون QUEUE و بعد SCHEDULER رو می زنی و از اون جا صف مورد نظرت رو انتخاب می کنی و START NOW رو می زنی.

M e i s a m
04-11-2011, 11:49
دوستان من چند وقت پیش این متن رو تو یه سایت خارجی دیدم برای افزایش سرعت ای دی ام یه تست بکنید شما هم نتیجه رو بگید لطفا

1. Click the icon IDM

2. Click Download < Option

3. On the Connection / Speed, select Other, and the Default Max conn.number select 16

4. Close IDM

5. Run Regedit> HKEY_CURRENT_USER> Software> Download Manager> (see the right window) Connection Speed> double click> select hexadecimal> content with ffffffff> press OK

6. Close regedit

7. Try performing the download

تا مرحله 4 که هیچ تا اونجا رو همیشه انجام میدم من ولی قسمت رجیستریش نمیدونم سرعت رو زیاد میکنه یا کم چون فکر میکنم بعد از این کار حداکثر سرعت هر کانکشن میشه 70 کیلوبایت حالا دوستان یه اماری بدن که در حالت عادی هرکانکشن چقدر سرعت میگیره (مثلا از جایی که فقط یک کانکشن میده برای دانلود یه فایل تست بگیرید...)

در کل روش خوبی هست؟ بهتر از این هم میشه؟

Dark Shine
04-11-2011, 12:11
دوستان من چند وقت پیش این متن رو تو یه سایت خارجی دیدم برای افزایش سرعت ای دی ام یه تست بکنید شما هم نتیجه رو بگید لطفا

1. Click the icon IDM

3. On the Connection / Speed, select Other, and the Default Max conn.number select 16

4. Close IDM

5. Run Regedit> HKEY_CURRENT_USER> Software> Download Manager> (see the right window) Connection Speed> double click> select hexadecimal> content with ffffffff> press OK

6. Close regedit

تا مرحله 4 که هیچ تا اونجا رو همیشه انجام میدم من ولی قسمت رجیستریش نمیدونم سرعت رو زیاد میکنه یا کم چون فکر میکنم بعد از این کار حداکثر سرعت هر کانکشن میشه 70 کیلوبایت حالا دوستان یه اماری بدن که در حالت عادی هرکانکشن چقدر سرعت میگیره (مثلا از جایی که فقط یک کانکشن میده برای دانلود یه فایل تست بگیرید...)

مـن خودم به این روش هـا اعتقاد ندارم ولـی قبلاهـا یه روش بـوند که یخورده زیاد میکـرد .
ابتدا وارد برنامه شوید بعد به قسمت OPTION رفته بعد تب CONNECTION رفته بعد هم MAX CONNECTION را 16 قرار دهید
وارد Task manager شوید

ودر Procces دنبال IDM بگردید و Set Proity رو ی بالا ترین قرار دهید
ایـن روش شمـا رو تسـت نکـردم .
:20:

Ship Storm
04-11-2011, 13:20
مـن خودم به این روش هـا اعتقاد ندارم ولـی قبلاهـا یه روش بـوند که یخورده زیاد میکـرد .
ابتدا وارد برنامه شوید بعد به قسمت OPTION رفته بعد تب CONNECTION رفته بعد هم MAX CONNECTION را 16 قرار دهید
وارد Task manager شوید

ودر Procces دنبال IDM بگردید و Set Proity رو ی بالا ترین قرار دهید
ایـن روش شمـا رو تسـت نکـردم .
:20:

این روش شما که فقط باعث میشه پردازشگر اولویت پردازشی رو به IDM بده و اگر نرم افزار دیگه از CPU داره استفاده میکنه اول مقدار پردازش مورد نیاز IDM رو تامین میکنه و بعد بقیه رو بین سایر برنامه ها تقسیم میکنه

Erfan.B
04-11-2011, 18:51

1. Click the icon IDM

4. Close IDM

6. Close regedit

میثم جان می دونی این معادل چی تو IDM هست؟

تو این عکس مشخص کردم :

در کل بیش تر به آی اس پی فکر کن نه به چیزهای دیگه:31:

M e i s a m
04-11-2011, 20:16
میثم جان می دونی این معادل چی تو IDM هست؟

تو این عکس مشخص کردم :

در کل بیش تر به آی اس پی فکر کن نه به چیزهای دیگه:31:

'گفتم که اون قسمتشو کار ندارم :دی چون تست کردم وقتی میذارم تو لن یا حتی سرعت خودم تعداد کانکشن ها بیشتر میشه البته اگه امکانش باشه اون که جای خود ولی قسمت بعدش رو میخوام بدونم خوبه یا بد... :31:
ای اس پی هم تو منطقه ما فقط پارس هست و مخابرات جان...

Erfan.B
04-11-2011, 23:08
'گفتم که اون قسمتشو کار ندارم :دی چون تست کردم وقتی میذارم تو لن یا حتی سرعت خودم تعداد کانکشن ها بیشتر میشه البته اگه امکانش باشه اون که جای خود ولی قسمت بعدش رو میخوام بدونم خوبه یا بد... :31:
ای اس پی هم تو منطقه ما فقط پارس هست و مخابرات جان...
خوب منم دقیقاً قسمت بعدی رو برات توضیح دادم دیگه همون رجیستری رو! اون رجیستری دقیقاً همون شکلیه که مشخص کردم! (بالای تعداد کانکشن ها)

M e i s a m
04-11-2011, 23:25
خوب منم دقیقاً قسمت بعدی رو برات توضیح دادم دیگه همون رجیستری رو! اون رجیستری دقیقاً همون شکلیه که مشخص کردم! (بالای تعداد کانکشن ها)

متوجه نشدم... اون چه ربطی به رجیستری داره؟؟ اون که نوع کانکشن هست و سرعتی که کانکشن داره
من گذاشتمش رو other
...

Silent TR
06-11-2011, 04:23
دوستان ببینید وقتی یک فایلی رو دانلود میکنم فایل به 8 قسمت تبدیل میشه
حالا میخواستم ببینم میشه کاری کرد که این از 8 تا بیشتر بشه ؟
مثلا سایتی هست که وقتی ازش دانلود کنم فایلم به بیش از 8 قسمت تبدیل بشه ؟

چون من صبانت سرویس دارم و وقتی یک فایل برای دانلود میزارم سرعت دانلودم 50kb/s هستش ولی وقتی مثلا 3 تا فایل میزارم جمع سرعت دانلودم ببش از از 120kb/s میشه !
حالا من گفتم شاید با این روش بشه یک فایل رو هم با سرعت بیش از 120 دانلود کنم !!؟؟؟

amir_t6262
06-11-2011, 10:58

چون من صبانت سرویس دارم و وقتی یک فایل برای دانلود میزارم سرعت دانلودم 50kb/s هستش ولی وقتی مثلا 3 تا فایل میزارم جمع سرعت دانلودم ببش از از 120kb/s میشه !
حالا من گفتم شاید با این روش بشه یک فایل رو هم با سرعت بیش از 120 دانلود کنم !!؟؟؟

در IDM برای افزایش سرعت دانلود، فایل را به تعدادی پارت تقسیم میکنه و از کانال های موازی شروع به گرفتن اون فایل میکنه و بعد دوباره اونها را یک تکه میکنه

در حالت عادی این تعداد کانکشن 8 تاست ولی میتوانی تا 16 تا افزایشش بدهی

باید به مسیر زیر بروی
Download--> Option--> Connection

در عکسی که دوستمان در بالا هم گذاشتند مشخص است
زیر قسمتی که با مربع زرد مشخص کردند، تعداد کانکشنها مشخص است که همانطور که در این عکس هم هست، شما 16 را انتخاب کن.

البته این به این معنا نیست که سرعت انتقال اطلاعاتت زیاد شود، سرعت دانلود شما ثابت میماند ولی زمان کمتری صرف دانلود میشود. چون بطور همزمان یک فایل را از 16 ارتباط دانلود میکنی نه 8 ارتباط

Erfan.B
06-11-2011, 16:55

دوست خوبم amir_t6262 کامل توضیح داد و همون طور عکسی رو که من گذاشتم تو این پست :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از قسمت DEFAULT MAX CONNECTION NUMBER کانکشن بذار رو 16 تا.
دوست من شما از برنامه ی FDM هم می تونی استفاده کنی که ارتباط رو تا 20 کانکشن هم تقسیم می کنه (ولی IDM خیلی بهتره :46: )

Silent TR
06-11-2011, 20:38
گذاشتم رو 16 کانکشن ولی از 9 تا بیشتر نمیشه !!! از سرور مدیافایر و آپلودباز

amir_t6262
06-11-2011, 21:09
گذاشتم رو 16 کانکشن ولی از 9 تا بیشتر نمیشه !!! از سرور مدیافایر و آپلودباز
این دیگه به سرعت کانکشن شما و البته سروی داره که از اون دانلود میکنی.
من خودم از مدیافایر با هر 16 کانکشن میگیرم

mostafabad2007
12-11-2011, 12:25
سلام یه امزش از idm بدین برای لیست انتظار برای دانلود شبانه و بعد خوده کامپیوتر رو خاموش کنه

eblisandenzo
12-11-2011, 15:07
سلام دوستان ! تو idm چطوری میشه فهمید که تا الان با برنامه چقدر دانلود کردم ؟

Erfan.B
14-11-2011, 02:22
سلام دوستان ! تو idm چطوری میشه فهمید که تا الان با برنامه چقدر دانلود کردم ؟
اگه منظورت حجم دانلودی هست که باید بگم تو IDM همچین چیزی رو نشون نمی ده. ولی می تونی از این نرم افزار رایگان استفاده کنی :

Simple Internet Meter Lite 2.3.0

موفق باشي:11:

golabi2
14-11-2011, 16:57
سلام
میشه کاری کرد که موقع دانلود کانکشن V پی آن رو هم خود IDM کانکت کنه و اگه قطع شد دوباره Redial کنه؟!

morsadr
14-11-2011, 17:44
سلام دوستان .
من IDM ورژن 6.07 ا دارم و معمولا هم از فایر فاکس استفاده می کنم . از زمانی که من IDM را نصب کرده ام در دانلود فایلهای پیوست ایمیلم از یاهو مشکل دارم . یعنی وقتی اقدام به دانلود می کنم IDM شروع به دانلود نمیکنه و با خود فایر فاکس هم امکان دانلود وجود نداره . یعنی ظاهرا دانلود می کنه ولی مینویسه Secure download ولی فایل باز نمیشه . خلاصه که کلافم کرده . البته باید بگم که چند باری پنجره IDM باز شد و دانلود بصورت کامل انجام شد ولی اکثرا این اتفاق نمی آفته . حالا می خوام بدونم که مشکل از کجاست . اگر راهنمایی کنید ممنون می شم .

soheil_6666
14-11-2011, 17:57
سلام دوستان:
من دو تا سوال داشتم در مورد idm:
1- آیا امکان جابجایی فایلی که بخشی از آن دانلود شده به کامپیوتر دیگر وجود دارد؟اگر آره اون فایل کجای کامپیوتر ذخیره شده؟؟؟
2-من جدیدا یک مشکل برام ایجاد شده از وقتی وین 7 ریختم با idm 6.07 یک مقدار دانلود می کنم دیگه دان نمی کنه با pause و start هم دو باره شروع نمی کنه ولی اگه سیستم رو ریستارت کنم ادامه می ده دوباره 50-100 مگ دان میکنه دوباره همین؟؟؟؟پاکش کردم idm 6.05 ریختم بازم همون مشکل!!! آخه مشکل از کجاست؟
ممنون

soheil_6666
14-11-2011, 18:10
سلام دوستان:
1- آیا امکان جابجایی فایلی که بخشی از آن دانلود شده به کامپیوتر دیگر وجود دارد؟اگر آره اون فایل کجای کامپیوتر ذخیره شده؟؟؟
2-من جدیدا یک مشکل برام ایجاد شده از وقتی وین 7 ریختم با idm 6.07 یک مقدار دانلود می کنم دیگه دان نمی کنه با pause و start هم دو باره شروع نمی کنه ولی اگه سیستم رو ریستارت کنم ادامه می ده دوباره 50-100 مگ دان میکنه دوباره همین؟؟؟؟پاکش کردم idm 6.05 ریختم بازم همون مشکل!!! آخه مشکل از کجاست؟
ممنون

به خدا خیلی گیرم......

Ghaioom
14-11-2011, 20:41
سلام دوستان:
ممنون
اون فایلها در مسیر زیر ذخیره میشن:
C:\Documents and Settings\XPro\Application Data\IDM\DwnlData\XPro
در قسمتی که نوشته xpro شما اسم یوزری که تو ویندوز استفاده میکنی رو بنویس.

J1 1J
14-11-2011, 21:25
سلام دوستان .
من IDM ورژن 6.07 ا دارم و معمولا هم از فایر فاکس استفاده می کنم . از زمانی که من IDM را نصب کرده ام در دانلود فایلهای پیوست ایمیلم از یاهو مشکل دارم . یعنی وقتی اقدام به دانلود می کنم IDM شروع به دانلود نمیکنه و با خود فایر فاکس هم امکان دانلود وجود نداره . یعنی ظاهرا دانلود می کنه ولی مینویسه Secure download ولی فایل باز نمیشه . خلاصه که کلافم کرده . البته باید بگم که چند باری پنجره IDM باز شد و دانلود بصورت کامل انجام شد ولی اکثرا این اتفاق نمی آفته . حالا می خوام بدونم که مشکل از کجاست . اگر راهنمایی کنید ممنون می شم .
:10:
idm چیز مزخرفیه یک دانلود منیجر دیگه باید نصب کنید:10:

---------- Post added at 04:55 AM ---------- Previous post was at 04:54 AM ----------

به خدا خیلی گیرم......

منم خیلی گیرم.کیه که تو این دوره زمونه گیرفتار نباشه:41:
همش هم تقصیر همین اختلاس های اخیره

Ghaioom
14-11-2011, 21:38
سلام دوستان .
شما تو قسمت پزشکی جواب ما رو میدین ما هم اینورا :31:

وقتی idm نصب میشه تو فایرفاکس یه افزونه به نام idm cc نصب میشه که با اون دانلود منیجر از فایرفاکس هم دانلود میکنه شاید واسه شما نیست. برید قسمت add-ons تو منوی tools اونجا رو ببینید هست یا نه اگه هست شاید تو تنظیمات idm تیک پشتیبانی از مروگر فایرفاکس فعال نیست.

موفق باشید. :10:

morsadr
14-11-2011, 21:56
شما تو قسمت پزشکی جواب ما رو میدین ما هم اینورا :31:

وقتی idm نصب میشه تو فایرفاکس یه افزونه به نام idm cc نصب میشه که با اون دانلود منیجر از فایرفاکس هم دانلود میکنه شاید واسه شما نیست. برید قسمت add-ons تو منوی tools اونجا رو ببینید هست یا نه اگه هست شاید تو تنظیمات idm تیک پشتیبانی از مروگر فایرفاکس فعال نیست.

موفق باشید. :10:

ممنون از شما :11:
تو افزونه ها IDM cc هست و فعال هم می باشد .
در تنظیمات IDM هم تیک پشتیبانی از فایر فاکس هست و مشکلی در این زمینه نیست . من همه را قبلا چک کرده ام . اول هم عرض کردم که با سایتهای دیگه هیچ مشکلی ندارم و حتی از you tube هم براحتی دانلود می کنه . فقط مشکل من با یاهو می باشد . البته گاهی اوقات هم دانلود انجام میشه .البته بگم که ویندوز من سون می باشد .

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

:10:
idm چیز مزخرفیه یک دانلود منیجر دیگه باید نصب کنید:10:

---------- Post added at 04:55 AM ---------- Previous post was at 04:54 AM ----------

چه دانلود منیجری را پیشنهاد می کنید ؟

golabi2
14-11-2011, 22:14
سلام
میشه کاری کرد که موقع دانلود کانکشن V پی آن رو هم خود IDM کانکت کنه و اگه قطع شد دوباره Redial کنه؟!
میشه جواب منم بدین؟:20:

Erfan.B
15-11-2011, 05:49
سلام دوستان:
ممنون
دوست من درمورد سؤال شماره 1 می تونی به این پست مراجعه کنی :

2-قبلاً این مشکل رو نداشتی؟ از تنظیمات اینترنت و فایروال مطمئنی؟ مودم رو با بریج کانکت می شی یا PPPoE ?
بهتره یه بار کلاً IDM رو با برنامه ی REVO UNINSTALLER حذف کنی و دوباره نصبش کنی.

Portable Revo Uninstaller 1.93

---------- Post added at 05:48 AM ---------- Previous post was at 05:46 AM ----------

سلام دوستان .
دوست من تا اون جایی که من می دونم مدل یاهو این جوری بود که یه کم با IDM مشکل داشت.

---------- Post added at 05:49 AM ---------- Previous post was at 05:48 AM ----------

ممنون از شما :11:
تو افزونه ها IDM cc هست و فعال هم می باشد .
در تنظیمات IDM هم تیک پشتیبانی از فایر فاکس هست و مشکلی در این زمینه نیست . من همه را قبلا چک کرده ام . اول هم عرض کردم که با سایتهای دیگه هیچ مشکلی ندارم و حتی از you tube هم براحتی دانلود می کنه . فقط مشکل من با یاهو می باشد . البته گاهی اوقات هم دانلود انجام میشه .البته بگم که ویندوز من سون می باشد .

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

در مورد دانلود منیجر فقط 3 گزینه بهترین هستش :
1-IDM
2-DAP
3-FDM
که من همون IDM رو به شما پیشنهاد می کنم.

vahid_sh2447
15-11-2011, 13:59
سلام
من یه مشکل خیلی جدی با IDM دارم.
من شب ها محل کارم دانلود میزارم اتوماتیک سر ساعت مشخص دانلود کنه و سیستم رو خاموش کنه ولی مشکل اینجاست که اگه یه فایل مشکل داشته باشه و error بده idm نمیره سراغ فایل های بعدی و دانلود رو ادامه نمیده من این مشکل رو در دانلود منیجرهای دیگه ندیدم.خواهشن از دوستان اگه کسی اطلاعی داره بهم بگه...
ممنون

Erfan.B
15-11-2011, 15:48
سلام
من یه مشکل خیلی جدی با IDM دارم.
من شب ها محل کارم دانلود میزارم اتوماتیک سر ساعت مشخص دانلود کنه و سیستم رو خاموش کنه ولی مشکل اینجاست که اگه یه فایل مشکل داشته باشه و error بده idm نمیره سراغ فایل های بعدی و دانلود رو ادامه نمیده من این مشکل رو در دانلود منیجرهای دیگه ندیدم.خواهشن از دوستان اگه کسی اطلاعی داره بهم بگه...
ممنون
دوست من شما صف (QUEUE) تشکیل می دی؟ فایل ها رو تو یه صف انتقال می دی؟ از گزینه ی SCHEDULE استفاده می کنی؟
شما مطمئن باش اگه فایل ها رو تو یه صف قرار بدی و از گزینه ی SCHEDULE صف مورد نظرت رو از سمت چپ انتخاب کنی و APPLY کنی و START رو بزنی قطعاً پشت سر هم دانلود می شه فایل هات.

vahid_sh2447
15-11-2011, 16:05
دوست من شما صف (QUEUE) تشکیل می دی؟ فایل ها رو تو یه صف انتقال می دی؟ از گزینه ی SCHEDULE استفاده می کنی؟
شما مطمئن باش اگه فایل ها رو تو یه صف قرار بدی و از گزینه ی SCHEDULE صف مورد نظرت رو از سمت چپ انتخاب کنی و APPLY کنی و START رو بزنی قطعاً پشت سر هم دانلود می شه فایل هات.
ممنون.دوست عزيز شما منظورم رو درست متوجه نشدين.فرض كنين 10 تا فايل گذاشتم 2 تا 2 تا پشت سر هم دانلود كنه.حالا اگه دو تاي اولي ارور بده idm نميره سراغ بعديا و چون من تعريف كردم بعد از دانلود سيستم رو بعد از اتمام دانلود خاموش كنه بدون اين كه بره سراغ فايلهاي بعدي چون اين دو تا فايل اول ارور داده باقي فايل ها رو دانلود نميكنه.
من مي خواستم بدونم چطوري ميشه اگه يه فايلي ارور داد بره سراغ فايلهاي بعدي يا بعدن از دوباره خودش اين دو فايل رو دوباره چك كنه برا دانلود.با ida چنين مشكلي نداشتم تا حالا.
ممنون ميشم دوستاني كه اطلاع دارن بهم كمك كنن..

Erfan.B
15-11-2011, 17:25
ممنون.دوست عزيز شما منظورم رو درست متوجه نشدين.فرض كنين 10 تا فايل گذاشتم 2 تا 2 تا پشت سر هم دانلود كنه.حالا اگه دو تاي اولي ارور بده idm نميره سراغ بعديا و چون من تعريف كردم بعد از دانلود سيستم رو بعد از اتمام دانلود خاموش كنه بدون اين كه بره سراغ فايلهاي بعدي چون اين دو تا فايل اول ارور داده باقي فايل ها رو دانلود نميكنه.
من مي خواستم بدونم چطوري ميشه اگه يه فايلي ارور داد بره سراغ فايلهاي بعدي يا بعدن از دوباره خودش اين دو فايل رو دوباره چك كنه برا دانلود.با ida چنين مشكلي نداشتم تا حالا.
ممنون ميشم دوستاني كه اطلاع دارن بهم كمك كنن..
منم دقیقاً منظور شما رو متوجه شدم و دقیق براتون توضیح دادم راه دیگه ای نداره من خودم این جوری دانلود می کنم اگه فایل اولی ارور داشته باشه می ره سراغ بعدی (البته به شرطی که تو صف باشن فایلات و از SCHEDULE استفاده کرده باشی و تیک NUMBER OF RETRIES FOR EACH FILE IF DOWNLOADING FAILED تیک نخورده باشه.). اسمش روشه دیگه صف. به معنای این که به ترتیب پشت سر هم دانلود بشه ، حتی می تونی گزینه ی PERIODIC SYNCHRONIZATION رو هم فعال کنی تا چند فایل به طور همزمان دانلود بشه.
تا اون جایی که من می دونم راه دیگه ای نداره.

rahshab
15-11-2011, 17:48
سلام برنامه اي براي قطع و وصل كردن مداوم اينترنت هست مثلا هر 4-5 ثانيه قطع و وصل كنه هست؟

M e i s a m
15-11-2011, 17:52
ممنون

IDM نسخه جدید رو از تاپیکش دانلود کنید
اون رو نصب کنید مشکل رفع میشه و به احتمال زیاد مشکل از کرک فعلیتون هست

A M ! N
15-11-2011, 17:55
IDM نسخه جدید رو از تاپیکش دانلود کنید
اون رو نصب کنید مشکل رفع میشه و به احتمال زیاد مشکل از کرک فعلیتون هست
سلام جدیدترین کرک برای IDM 6.07 Bulid 15 :

May you do well:40:

M e i s a m
15-11-2011, 17:59
سلام جدیدترین کرک برای IDM 6.07 Bulid 15 :

من اخرین نسخه رو که گرفتم پچ داشت + سریال که اصلا نمیشه بهش سریال داد چون قسمت رجیسترش خاموش شده ولی مشکلی نداره... حالا این کرک هست...

M4dridista
16-11-2011, 12:12
سلام دوستان. من از اینترنت محدود استفاده می کنم. به خاطر همین اکثر فایل هایی که سنگین هستند رو میزارم تا شب ها چون رایگان هستتش دانلود کنم. برای دانلود هم از IDM استفاده میکنم و ساعت خودکار بهش میدم. ولی مشکلی که چند وقتیه برام ایجاد شده این که صبح ها که بیدار میشم میبینم فایل رو حدود نیم ساعت هایت یک ساعت دانلود کرده و بعد از اون دانلود متوقف شده و کامپیوتر روی استندبای هستش. چند باری صبر کردم تا ببینم دقیقا چه موقع اینطوری میشه ولی چیزی دستگیرم نشد که علتش چی میتونه باشه. کامپیوتر رو که از حالت استندبای درمیارم دوباره شروع میکنه به ادامه دانلود.یه سری فایلی هم دارم که تا چند روز دیگه لینک هاش باطل میشه و خیلی مهمه واسم. ممنون میشم کمکم کنید که دیگه این اتفاق نیفته.

J1 1J
16-11-2011, 12:54
شما تو قسمت پزشکی جواب ما رو میدین ما هم اینورا
:27::27::27:

در اینکه idm هیچ به درد نمیخوره یک درصد شک نکنید .بدترین دانلود منیجر idm ـــه به این نگاه نکنید که اکثریت این نرم افزار رو دارند مردم ما کلا در اکثر مواقع انتخاب های اشتباهی رو انجام میدهند :41: اگه انتخاباشون درست بود که الان وضع مملکت این نبود :46:
دوست عزیز اینو از روی تجربه ی چندساله که دارم میگم اصلا هیچ دانلود منیجری نداشته باشی بهتر از داشتن idm ــه
من اربیت دانلود و فلش گت رو توصیه میکنم به شما:11:

Ship Storm
16-11-2011, 17:48
سلام دوستان. من از اینترنت محدود استفاده می کنم. به خاطر همین اکثر فایل هایی که سنگین هستند رو میزارم تا شب ها چون رایگان هستتش دانلود کنم. برای دانلود هم از IDM استفاده میکنم و ساعت خودکار بهش میدم. ولی مشکلی که چند وقتیه برام ایجاد شده این که صبح ها که بیدار میشم میبینم فایل رو حدود نیم ساعت هایت یک ساعت دانلود کرده و بعد از اون دانلود متوقف شده و کامپیوتر روی استندبای هستش. چند باری صبر کردم تا ببینم دقیقا چه موقع اینطوری میشه ولی چیزی دستگیرم نشد که علتش چی میتونه باشه. کامپیوتر رو که از حالت استندبای درمیارم دوباره شروع میکنه به ادامه دانلود.یه سری فایلی هم دارم که تا چند روز دیگه لینک هاش باطل میشه و خیلی مهمه واسم. ممنون میشم کمکم کنید که دیگه این اتفاق نیفته.

سیستم اگر روی استند بای بره معمولا ارتباط اینترنتی قطع میشه
پیشنهاد میکنم تو تنظیماتتون طوری اعمال کنید که حالت استندبای غیر فعال باشه و یا بره روی 6 ساعت به بعد
نکته بعد اینکه در تنظیمات دانلودی اگر سرعت زیر 512 دارید دانلود همزمان 1 فایل بیشتر توصیه نمیشه مگر در موارد خاص که سرور ها محدودیت سرعت رو برای هر فایل اعمال کرده باشند

rahshab
16-11-2011, 18:48
بچه ها برنامه اي هست اينترنت و هر 4-5 ثانيه قطع و وصل كنه واسه افزايش سرعت من سرعتم با 100 شروع ميشه مياد رو 10 فيكس ميشه هر بار قطع و وصل ميكنم همينجوري ميشه

A M ! N
16-11-2011, 22:26
بچه ها برنامه اي هست اينترنت و هر 4-5 ثانيه قطع و وصل كنه واسه افزايش سرعت من سرعتم با 100 شروع ميشه مياد رو 10 فيكس ميشه هر بار قطع و وصل ميكنم همينجوري ميشه
سلام
سرعتتون چند هست؟ احتمالا 128 ؟

Amin4All
16-11-2011, 22:48
چطوری توی idm تنظیم کنم که وقتی دانلود تموم شد اتوماتیک بعدی رو دانلود کنه.؟
همزمان دانلود نکنه.

A M ! N
16-11-2011, 23:16
چطوری توی idm تنظیم کنم که وقتی دانلود تموم شد اتوماتیک بعدی رو دانلود کنه.؟
همزمان دانلود نکنه.
سلام
از داخل برنامه برین داخل Scheduler و تب Files in the queue رو بزن و اونجا هم این بخش رو که نشون دادم به 1 تغییر بده اولش روی 4 هست که یعنی تا سقف 4 تا فایل رو هم زمان میگیره
بعد هم باید برنامه رو start کنی که نشون دادم:

سوالی باشه من درخدمتم

Ship Storm
17-11-2011, 06:33
اون سرعت اولیه Fake هست و اونی که ثابت میشه سرعت اصلی هست
شما دیسکانکت کنید و هی کانکت کنید به امید اینکه اول دانلود سرعتتون بالاست هیچ فایده نداره
اون عدد 100 که اول دانلود میزنه الکیه و اونی که ثابت میشه سرعت واقعی شماست
پس کانکت کردن و دیسکانکت کردن چیزی جز اتلاف وقت برای شما نداره

rahshab
17-11-2011, 12:45
اون سرعت اولیه Fake هست و اونی که ثابت میشه سرعت اصلی هست
شما دیسکانکت کنید و هی کانکت کنید به امید اینکه اول دانلود سرعتتون بالاست هیچ فایده نداره
اون عدد 100 که اول دانلود میزنه الکیه و اونی که ثابت میشه سرعت واقعی شماست
پس کانکت کردن و دیسکانکت کردن چیزی جز اتلاف وقت برای شما نداره
وقتي يه فايل 2مگ رو تو 20 ثانيه دان ميكنه نشون دهنده اينه كه سرعت واقعيه كلا فايل هاي زير 2 مگ در عرض چند ثانيه دان ميشن حتي سرعت به 200 هم ميرسه بعد از دانلود 2 مگ سرعت مياد رو 10

Ship Storm
17-11-2011, 13:52
وقتي يه فايل 2مگ رو تو 20 ثانيه دان ميكنه نشون دهنده اينه كه سرعت واقعيه كلا فايل هاي زير 2 مگ در عرض چند ثانيه دان ميشن حتي سرعت به 200 هم ميرسه بعد از دانلود 2 مگ سرعت مياد رو 10

من متوجه حرف شما میشم اما سرعت 200 کیلوبایت در ثانیه فایل 2 مگ رو در عرض 10 ثانیه دانلود میکنه البته
سرعت اولیه دانلود هیچوقت پایدار نیست مثل این میمونه که با idm سرعت رو limit کنی و بعد از 20 ثانیه از حالت limit در بیاری سرعت تا 900 کیلوبایت در ثانیه هم میرسه ولی fake هست و پایدار نیست
کانکت و دیسکانکت کردن هم مجدد پشت سر هم باعث تداخل میشه که در برخی از مواقع ممکنه چند دقیقه هم دیگه کانکت نشه اینترنت

A M ! N
17-11-2011, 14:07
سلام
ship storm درست میگن برای همه همینطوری هست، مثل شلنگ آب میمونه دقیقا اگه دستت رو جلوش بگیری آب با فشار میاد میاد بیرون ، دلیل سرعت اولش هم اینه
البته شما تعداد connection ها رو باید به عدد 16 افزایش بدی ، مهمترین عامل برای افت سرعت همین هست
چون تا موقعی که یک فایل کم حجم رو با تعداد 8 کانکشن میگیرین براش کافیه ولی بیشتر از یک مقداری دیگه 8 تا کم هست و باید بیشتر باشه که IDM بیشترینش 16 هست

saeid_ronaldo
22-11-2011, 16:09
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این فایل رو هرکاری کردم دانلود نشد. حتی با برنامه های مخصوص دانلود کردم فایل دانلودی کار نمیکنه. چیکارش کنم؟

"R E Z A"
23-11-2011, 19:51
سلام . نسخه ی IDM من build 8 هست و میخواستم به 15 ارتقا بدم اما چون توش لیستی از لینک ها و دانلود ها هستش میترسم که با پاک کردن برنامه اونا هم از بین بره و توی ورژن جدید خبری از آدرسهای دانلود نباشه .
حالا سوالم این هست که اگه با uninstall خودش برنامه رو پاک کنم و ورژن جدید رو نصب کنم اون ادرس ها سر جاشون هست یا نه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این فایل رو هرکاری کردم دانلود نشد. حتی با برنامه های مخصوص دانلود کردم فایل دانلودی کار نمیکنه. چیکارش کنم؟

میتونین با برنامه هایی مثل save flash یا flash capture هر فایل فلشی که در سایتهای مختلف میبینید رو دانلود کنید .

A M ! N
23-11-2011, 22:01
سلام . نسخه ی IDM من build 8 هست و میخواستم به 15 ارتقا بدم اما چون توش لیستی از لینک ها و دانلود ها هستش میترسم که با پاک کردن برنامه اونا هم از بین بره و توی ورژن جدید خبری از آدرسهای دانلود نباشه .
حالا سوالم این هست که اگه با uninstall خودش برنامه رو پاک کنم و ورژن جدید رو نصب کنم اون ادرس ها سر جاشون هست یا نه ؟

میتونین با برنامه هایی مثل save flash یا flash capture هر فایل فلشی که در سایتهای مختلف میبینید رو دانلود کنید .
نه پاک نمیشه دوست من همه چیز سرجای خودش باقی میمونه
شما از همون منوی help گزینه ی check for update رو بزنی دیگه بقیه کارها رو به خودش واگزار کن
وقتی این گزینه رو میزنی اول ورژن جدید رو دانلود میکنه و بعد بلافاصله خودش نصب میکنه و تنها کاری که باید بکنی کرک مجدد هست که اون هم توی این تاپیک کمی قبلتر لینکش هست

Take Care:40:

navid010
23-11-2011, 23:14
با سلام
آقا من یه مشکلی دارم وقتی با idm یه فایلی رو دانلود می کنم وقتی دانلود به آخر فایل می رسه مثلا 99%
سرعت دانلود به شدت افت می کنه و نصف همان زمانی که فایی تا 99% طول کشیده زمان می بره تا تا 1% بقیه فایل دانلود شه
لطفا راهنمایی کنید

A M ! N
23-11-2011, 23:23
با سلام
آقا من یه مشکلی دارم وقتی با idm یه فایلی رو دانلود می کنم وقتی دانلود به آخر فایل می رسه مثلا 99%
سرعت دانلود به شدت افت می کنه و نصف همان زمانی که فایی تا 99% طول کشیده زمان می بره تا تا 1% بقیه فایل دانلود شه
لطفا راهنمایی کنید
سلام
به نظرم برنامه شما فایلهای دانلود رو فقط به 8 تیکه تقسیم میکنه
شما باید از Setting برنامه تعداد Connection ها رو به 16 افزایش بدین، بی تاثیر نیست
ولی کلا برای همه اینطوری هست ، برای اینکه وقتی که میرسه به آخرش ، بیشتر کانکشن ها تیکه ی مربوطه خودشون از کل فایل رو گرفتن و چون کل پهنای باند دیگه به آخرین تیکه هایی که در حال کپی هستن اختصاص پیدا نمیکنه طبیعتا سرعت هم کم میشه

با نرم افزار TCP optimizer هم حتما تنظیمات اینترنت رو بهینه سازی کنین ، خیلی تاثیر داره
با نرم افزار CCleaner هم هر سری که از مرورگر خارج میشین یکبار کل Cache و Cookie ها رو پاک کنین که جلوی سرعت رو میگیرن

Hosseinghasemi
23-11-2011, 23:51
همین کار رو کردم درست نشد.

M e i s a m
24-11-2011, 07:27
با سلام
لطفا راهنمایی کنید

واسه همه فایل ها؟ بعضی سرور ها معمولا از این مشکلات دارن واسه منم پیش میاد که راحل حل درستی ندیدم تا حالا...

حتی یک بار یه فایل رو دوباره از همون سرور دان کردم باز به مشل خورد رفتم از جای دیگه گرفتم بی هیچ مشکلی...

---------- Post added at 07:27 AM ---------- Previous post was at 07:22 AM ----------

تو idm چطوری باید کاری کرد دانلود ها اتوماتیک به queue اضافه نشن؟

saeid_ronaldo
25-11-2011, 12:02
دوستان این فلش با بقیه فلشهایی که دیدم فرق داره با این برنامه ها هم دانلود نشد. اگه میشه یکی یه نگاه بهش بندازه ببینه میتونه راهنمایی کنه یا نه

aga hadi
25-11-2011, 16:08
دوستان راه حلی هست که وقتی رو فایلی کیلیک میکنی تو idm مستقیما باز بشه؟
یعنی properties باز نشه؟؟؟

A M ! N
25-11-2011, 19:09
سلام
دوست من عجب گیر عجیبی دادی ها !!

نه متاسفانه این خصوصیت برنامه هستش، مگه اینکه برنامه رو Edit کنیم!

Erfan.B
25-11-2011, 19:43
واسه همه فایل ها؟ بعضی سرور ها معمولا از این مشکلات دارن واسه منم پیش میاد که راحل حل درستی ندیدم تا حالا...

حتی یک بار یه فایل رو دوباره از همون سرور دان کردم باز به مشل خورد رفتم از جای دیگه گرفتم بی هیچ مشکلی...

---------- Post added at 07:27 AM ---------- Previous post was at 07:22 AM ----------

تو idm چطوری باید کاری کرد دانلود ها اتوماتیک به queue اضافه نشن؟
میثم جان منظورت از اتوماتیک چی هست شما اول لینک دانلودت رو بذار تو IDM بعدش همه رو به صف هایی که می خوای انتقال بده.
موفق باشي :40:

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:41 PM ----------

نوشته شده توسط aga hadi

شما می تونی کلیک راست کنی و OPEN رو انتخاب کنی یا با همون دابل کلیک که می کنی از پنجره ای که باز می شه پایین گزینه ی OPEN رو انتخاب کنی.

Erfan.B
25-11-2011, 19:53
دوستان این فلش با بقیه فلشهایی که دیدم فرق داره با این برنامه ها هم دانلود نشد. اگه میشه یکی یه نگاه بهش بندازه ببینه میتونه راهنمایی کنه یا نه
دوست من شما از برنامه ی IDM منوی DOWNLOADS گزینه ی OPTIONS رو انتخاب کن و از تب GENERAL ، اون پایین اون قسمت که نوشته CUSTUMIZE IDM MENU ITEMS IN CONTEXT MENU OF BROWSERS گزینه ی EDIT رو بزن و از هر دو تبی که باز می شه (بسته به مرورگرت) همه ی تیک ها رو فعال کن.

mhroozbeh
25-11-2011, 20:06
دوستان یه کرک می خواستم ماله نسخه آخر IDM

A M ! N
25-11-2011, 20:09
دوستان یه کرک می خواستم ماله نسخه آخر IDM
Internet download manager 6.07 bulid 15 Crack

البته این مربوط به تاپیک ورژن هاش میشه نه اینجا

aga hadi
25-11-2011, 20:44
سلام
دوست من عجب گیر عجیبی دادی ها !!

نه متاسفانه این خصوصیت برنامه هستش، مگه اینکه برنامه رو Edit کنیم!

چرا عصبی میشی دوست من؟؟
مگه پرسیدن جرمه؟ :40:

A M ! N
25-11-2011, 20:56
چرا عصبی میشی دوست من؟؟
مگه پرسیدن جرمه؟ :40:
دوست خوبم به نظر شما من عصبی شدم...؟!

نه بابا باور کنین من تنها کسی هستم که هیچ وقت عصبی نمیشم توی این فاروم!

اما سوالتون عجیب هست چون همون طور که عرفان هم گفت با یک راست کلیک و Open میتونین این رو انجام بدین ولی شما خواستین که با یک کلیک روی خود فایل باز بشه، خوب همونطور که میدونید برنامه ی IDM اینقدر آپشن نداره که بشه همچین کاری کرد!
من معذرت میخوام اگه تعجبم رو درست نشون ندادم!

armia
26-11-2011, 19:55
سلام
توی idm وقتی فایل یا فایلهائی رو مدنظر قرار میدم برای دانلود توی مثلا 3 ساعت دیگه و همه تنظیمات تاریخ و ساعت رو درست میزنم پس از زدن دگمه استارت بی درنگ دانلود شروع میشه و وقتی استارت رو هم نمیزنم و پس از درست کردن تنظیمات apply رو میزنم و کامپیوتر رو روشن میزارم نیز دانلودی سر موقعی ای که خواستم شروع نمیشه
چیکار باید بکنم برای این مهم ؟؟؟

A M ! N
26-11-2011, 22:05
سلام
توی idm وقتی فایل یا فایلهائی رو مدنظر قرار میدم برای دانلود توی مثلا 3 ساعت دیگه و همه تنظیمات تاریخ و ساعت رو درست میزنم پس از زدن دگمه استارت بی درنگ دانلود شروع میشه و وقتی استارت رو هم نمیزنم و پس از درست کردن تنظیمات apply رو میزنم و کامپیوتر رو روشن میزارم نیز دانلودی سر موقعی ای که خواستم شروع نمیشه
درود

ببین شما آخرین ورژن برنامه رو بزار آپدیت بشه،
باید برسه به IDM 6.07 Bulid 15 یا اینکه IDM 6.08 که آخرین ها هستن

بعد تنظیمات رو هم مث این اعمال کنین:

مث این تنظیمات هم که میدونی خودت روی Start now دیگه کلیک نکن و بزار خودش به موقع شروع میکنه

Erfan.B
27-11-2011, 00:27
سلام
دوست من شما فایل هات رو به یک صف واحد جدید منتقل کن و تنظیمات رو مثل عکسی که دوست خوبم امین قرار داده تنظیم کن فقط سمت چپ تو صف ها این تنظیمات رو روی صف جدیدی که ایجاد کردی اعمال کن.

M e i s a m
27-11-2011, 08:52
اشتب شد پاک شود لطفا

saeid_ronaldo
27-11-2011, 15:21
دوست من شما از برنامه ی IDM منوی DOWNLOADS گزینه ی OPTIONS رو انتخاب کن و از تب GENERAL ، اون پایین اون قسمت که نوشته CUSTUMIZE IDM MENU ITEMS IN CONTEXT MENU OF BROWSERS گزینه ی EDIT رو بزن و از هر دو تبی که باز می شه (بسته به مرورگرت) همه ی تیک ها رو فعال کن.

بازهم نشد. شما صفحه رو باز کن بذار لود بشه. نگار جواهریان داره تاب میخوره و با حرکت موس جلو عقب میره. فایل دانلودی ولی اینطور نیست و کامل دانلود نمیشه. با 4-5 برنامه مخصوص دانلود کردم بازم نشد. یه امتحان بکن

"R E Z A"
27-11-2011, 23:38
سلام .

همونطور که میدونین هر از چند گاهی adsl برای چند دقیقه یا چند ساعت ! قطع میشه . اخیرا چند تا فایل حجیم که هر قسمتش 500 مگ هست رو برای دانلود توی صف IDM گذاشتم .
حالا سوالم این هست موقعی که adsl موقتا قطع میشه و IDM برای این فایلها error رد میکنه ( بعد از اون تعداد دفعاتی که توی scheduler برای تلاش مجدد واسه دانلود براش تعریف کردیم ) وقتی تمام فایلهای توی queue ارور خوردن دوباره idm میاد از اولین فایل توی صف شروع به تلاش برای دانلود کنه ؟

A M ! N
27-11-2011, 23:45
سلام .

همونطور که میدونین هر از چند گاهی adsl برای چند دقیقه یا چند ساعت ! قطع میشه . اخیرا چند تا فایل حجیم که هر قسمتش 500 مگ هست رو برای دانلود توی صف IDM گذاشتم .
حالا سوالم این هست موقعی که adsl موقتا قطع میشه و IDM برای این فایلها error رد میکنه ( بعد از اون تعداد دفعاتی که توی scheduler برای تلاش مجدد واسه دانلود براش تعریف کردیم ) وقتی تمام فایلهای توی queue ارور خوردن دوباره idm میاد از اولین فایل توی صف شروع به تلاش برای دانلود کنه ؟
سلام

نه دیگه اگه مث این باشه که سیستم خاموش میشه:

بستگی به برنامه ای که بهش میدین داره

"R E Z A"
27-11-2011, 23:58
سلام

نه دیگه اگه مث این باشه که سیستم خاموش میشه:

بستگی به برنامه ای که بهش میدین داره

سلام . ممنون

پس یعنی اگه برای همه ی فایلهای توی صف ارور رد کرد اون موقع دانلود رو تموم شده میدونه ؟ و اگه دو تا تیک آخر رو زده باشیم ، کامپیوتر خاموش میشه ؟!

اگه اینطوری باشه فکر کنم جلوی number of retries ...... باید یه عدد خیلی بزرگ بنویسم ؟!

A M ! N
28-11-2011, 00:16
سلام . ممنون

پس یعنی اگه برای همه ی فایلهای توی صف ارور رد کرد اون موقع دانلود رو تموم شده میدونه ؟ و اگه دو تا تیک آخر رو زده باشیم ، کامپیوتر خاموش میشه ؟!

اگه اینطوری باشه فکر کنم جلوی number of retries ...... باید یه عدد خیلی بزرگ بنویسم ؟!
بله تموم شده میدونه و اگه اون دو تا تیک آخر باشه خاموش میشه سیستم

ولی بهتره که تعداد تلاشهارو زیاد نکنی میدونی چرا ؟

چون اون تلاش برای هر فایل در صف هست
به عنوان مثال فرض کن 5 تا فایل داخل لیست دارین ، به فایل دومی که میرسه ارور میده ( فرض کن شما تعداد تلاشهارو گزاشتی مثلا 100 بار) و 100 بار تلاش میکنه و باز هم نتیجه نمیده مثلا به خاطر اینکه لینک فایل عوض شده ولی مثلا فایلهای 3 و 4 و 5 می مشکلی ندارن و دانلود میشن، اینطوری کلی زمان هدر میره الکی !
بهتره همون 20 یا 15 بزارین تازه بازم زیاده!

"R E Z A"
28-11-2011, 00:37
من اون عدد بزرگ رو برای موقعی که adsl قطع باشه پیشنهاد دادم درغیر این صورت حرف شما درسته
ولی وقتی adsl قطع باشه ، چاره ی دیگه ای ندارم چون مطمئنم همه ی لینکا سالمن .البته وقتی که اینترنت قطع باشه به نظرم مدت زمانی که تلاش برای ارتباط مجدد میکنه خیلی کمتر میشه . شاید توی 10 دقیقه 70 بار retry کنه !

حالا باید مثل اینکه سرم بیاد ببینم به چه شکله !

amir20
28-11-2011, 22:24
دوستان من 256 مخابرات دارم. سرعت دانلودم از لینک مستقیم حدود 25-30 هست که نرمال هست ، ولی سرعت دانلود تورنتم به شدت کم هست (در حد نهایتش 10-15)
بقیه هم همین مشکل را دارند؟
راه حل چیست؟
(خونه قبلی که بودیم هم 256 مخابرات داشتم و تورنت سرعتش خوب بود)

uTorrent 2.2.1

A M ! N
28-11-2011, 22:29
دوستان من 256 مخابرات دارم. سرعت دانلودم از لینک مستقیم حدود 25-30 هست که نرمال هست ، ولی سرعت دانلود تورنتم به شدت کم هست (در حد نهایتش 10-15)
بقیه هم همین مشکل را دارند؟
راه حل چیست؟
(خونه قبلی که بودیم هم 256 مخابرات داشتم و تورنت سرعتش خوب بود)

uTorrent 2.2.1
سلام
خاصیت تورنت همینه چون دانلود رایگانه
ولی یک سری راههای هست که لینک تورنت رو تبدیل به لینک IDM کنی که با سرعت بیشتری بگیرین

راهش تقریبا زیاده توی گوگل سرچ کن پیدا میکنی

Ghaioom
29-11-2011, 07:49
این یه سایت واسه مستقیم کردن لینکه تورنته فک کنم. همنجوری واسه اون دوستمون میزارم شاید به کارشونم بیاد

viera
08-12-2011, 15:04
سلام
من وقتی گزینه همسانسازی پیشرفته را میزنم این خطا رو میده . چکار باید بکنم ؟
از آخرین ورژن هم استفاده میکنم

ببخشید ظاهرا اشتباه تاپیک زدم

viera
08-12-2011, 15:09
سلام

A M ! N
08-12-2011, 15:25
سلام

سلام
دوست من شما این رو گزاشتین روی فارسی من که هیچ چیز متوجه نشدم ، لطفا زبان رو انگلیسی کنین!
ولی اینطوری که این میگه این راهها رو چک کنین:

با یوزر Administrator وارد ویندوز بشین و دوباره امتحان کنین.
این که میگین آخرین ورژن رو دارم یعنی چند هست ؟ آخرین ورژن الان 6.07 build 15 هست مال شما همینه؟
بهتره که برنامه رو کلا ببندین ( از پایین گوشه ی سمت راست روی تسک بار ) و دوباره که میخواین بازش کنین اینطوری بازش کنین:
روش راست کلیک کنین و گزینه ی Run as administrator رو بزنین.
در آخر هم یکبار از طریق safe mode امتحان کنین برنامه رو ببینین همون مشکل رو داره یا نه

viera
08-12-2011, 15:36
سلام
دوست من شما این رو گزاشتین روی فارسی من که هیچ چیز متوجه نشدم ، لطفا زبان رو انگلیسی کنین!
ولی اینطوری که این میگه این راهها رو چک کنین:

با یوزر Administrator وارد ویندوز بشین و دوباره امتحان کنین.
این که میگین آخرین ورژن رو دارم یعنی چند هست ؟ آخرین ورژن الان 6.07 build 15 هست مال شما همینه؟
بهتره که برنامه رو کلا ببندین ( از پایین گوشه ی سمت راست روی تسک بار ) و دوباره که میخواین بازش کنین اینطوری بازش کنین:
روش راست کلیک کنین و گزینه ی Run as administrator رو بزنین.
در آخر هم یکبار از طریق safe mode امتحان کنین برنامه رو ببینین همون مشکل رو داره یا نه

1- با یوزر ادمین هم تست کردم
2- بله همون ورژن هست
3- safe mod رو تست نکردم . چطوری ؟

A M ! N
08-12-2011, 15:50
1- با یوزر ادمین هم تست کردم
2- بله همون ورژن هست
3- safe mod رو تست نکردم . چطوری ؟
وقتی سیستم رو روشن کردی همون لحظه که مثلا میخوای کلید Delete رو بزنی جاش کلید F8 بزن و از لیستی که میاد این رو انتخاب کن:
Safe mode and network
شبیه این هست که انتخابش میکنی
ضمنا برنامه رو همون طور که گفتم باز کن ( راست کلیک و Run as adminstrator )
نهایتا برنامه رو پاک کنین و دوباره نصب کنین اگه همه ی این ها جواب نداد.

گروه ترجمه آریا
08-12-2011, 17:10
با تشکر فراوان
لطفا کرک جدید هم بگذارید

viera
09-12-2011, 13:11
نشد
ولی مشکلم رو با یک افزونه حل کردم
با اولین افزونه توی آدرس زیر به راحتی idm رو میاره داخل کروم. چون مشکل من فقط با کروم بود

A M ! N
09-12-2011, 13:14
نشد
ولی مشکلم رو با یک افزونه حل کردم
با اولین افزونه توی آدرس زیر به راحتی idm رو میاره داخل کروم. چون مشکل من فقط با کروم بود

سلام
خیلی ممنونم که حالا میگین مشکلتون با کروم بود!
تا حالا فکر میکردم فایرفاکس مشکل داره
کروم راهش رو کاملا میدونم اگه میگفتین بهتون میگفتم ، راهش هم یکم فرق داره با فایرفاکس
در کل بازم مرسی♠♠♠♠

kave206
10-12-2011, 18:49
با سلام
idm چرا کانکشن اینترنت رو dial نمیکنه؟همه چیز رو درست تنظیم کردم.flashget اینکار رو انجام میده.لطفا راهنمایی کنید

A M ! N
10-12-2011, 21:15
با سلام
idm چرا کانکشن اینترنت رو dial نمیکنه؟همه چیز رو درست تنظیم کردم.flashget اینکار رو انجام میده.لطفا راهنمایی کنید
سلام
اگه DSL دارین استفاده میکنین بهتره که روی حالت PPPOE بزارین که نیاز به کانکشن و .... نداشته باشین و خودکار باشه.
IDM برای خط DSL همچین قابلیتی نداره

kave206
11-12-2011, 13:44
سلام
اگه DSL دارین استفاده میکنین بهتره که روی حالت PPPOE بزارین که نیاز به کانکشن و .... نداشته باشین و خودکار باشه.
IDM برای خط DSL همچین قابلیتی نداره

دوستان با توجه به اینکه از idm نتونستم برای وصل کانکشن pppoe استفتده کنم این روش رو پیدا کردم.

/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ajaj
12-12-2011, 00:24
:2:کدوم بهتره internet download manager یا free download manager

arash_3tar
12-12-2011, 11:25
سلام دوستان
IDM رو نصب کردم خوب کار میکنه ولی نسخه ازمایشی هست و میگه تا 10 روز دیگه هوتوتو """""
اگه میشه روش کرک کردنش رو بگین
پیشاپیش تشکر

ali-u
12-12-2011, 12:01
باسلام

یک سوال

آیا با این نرم افزار می شه یکی یکی دانلود کرد یعنی دانلود ها رو به ترتیب هم دانلود کنه
منظورم دانلود زمانبندی شده نیست

Ship Storm
12-12-2011, 13:41
باسلام

یک سوال

آیا با این نرم افزار می شه یکی یکی دانلود کرد یعنی دانلود ها رو به ترتیب هم دانلود کنه
منظورم دانلود زمانبندی شده نیست

خوب همون میشه دیگه
شما یک صف ایجاد میکنی و لیست دانلودت رو قرار میدی و تعیین میکنی که یکی یکی یا چندتا چندتا دانلود کنه
گزینه Schedule این امکان رو به شما میده

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

:2:کدوم بهتره internet download manager یا free download manager

اینترنت دانلود منیجر قابلیت های بهتری داره

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

با تشکر فراوان
لطفا کرک جدید هم بگذارید
Internet Download Manager | معرفی جدیدترین کرکها فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

سلام

ببخشید ظاهرا اشتباه تاپیک زدم

احتمالا مشکل از کرک باید باشه که این ارور رو میده با یک کرک جدید تست کنید

viera
12-12-2011, 23:07
احتمالا مشکل از کرک باید باشه که این ارور رو میده با یک کرک جدید تست کنید

کرک سالم است از سافت گذر گرفتم . خطای کرک نمیده :13:

A M ! N
12-12-2011, 23:15
کرک سالم است از سافت گذر گرفتم . خطای کرک نمیده :13:
سلام
الان مشکلتون حل شده یا نه هنوز اون هست؟
تا جایی که یادم میاد گفتین که با گرفتن افزونه ی کروم مشکل حل شد.
ولی اگه با هر مرورگری عمل یکپارچه سازی رو انجام نمیده ، بهتره که یک نگاهی به تنظیمات مرورگر مورد نظر بندازین که به نرم افزارهای Dowloader اجازه ی یکپارچه سازی رو داده باشه.

ژولی لسکو
13-12-2011, 18:22
سلام
منهم جدیدا مشکل viera رو پیدا کردم
مرورگرم هم opera 11.6 است
لطفا راهنمایی کنین
مرسی

Erfan.B
13-12-2011, 18:36
سلام
منهم جدیدا مشکل viera رو پیدا کردم
مرورگرم هم opera 11.6 است
لطفا راهنمایی کنین
مرسی
دوست من شما دقیقاً چه مشکلی داری؟
مشکلت مثل اون دوست عزیز هست دقیقاً؟ ، یعنی وقتی فایلی رو دانلود می کنی از آپرا کلاً توسط idm دانلود نمی شه؟
از چه ورژنی استفاده می کنی؟
یه بار برنامه رو حذف کن و سیستم رو ری استارت کن و مجدد نصب کن.

ژولی لسکو
13-12-2011, 18:53
بله دانلود با idm انجام نمیشه
و اصلا آبشن اجازه هماهنگسازی این 2 رو نمیده
ورژن جدید و اینکارا رو انجام دادم
اگه ممکنه idm.exe خودتون رو بصورت فشرده برام آپ کنین تا جایگزین کنم بلکه حل بشه
مرسی

A M ! N
14-12-2011, 13:52
من ویندوزمو عوض کردم وقتی دوباره idm را نصب کردم وقتی میخوام دانلود کنم این ارور را میده البته ورژن 6.7 را هم نصب کردم اما همین مشکلو دارم کسی میتون کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
فایروالتون چی هست؟
یک لینکی هم که این مشکل رو باهاش دارین اینجا بزارین تا من چکش کنم
اگه از ------ هم استفاده میکنین غیر فعالش کنین از داخل IE

viera
14-12-2011, 15:12
سلام
الان مشکلتون حل شده یا نه هنوز اون هست؟
تا جایی که یادم میاد گفتین که با گرفتن افزونه ی کروم مشکل حل شد.
ولی اگه با هر مرورگری عمل یکپارچه سازی رو انجام نمیده ، بهتره که یک نگاهی به تنظیمات مرورگر مورد نظر بندازین که به نرم افزارهای Dowloader اجازه ی یکپارچه سازی رو داده باشه.

تا حدی حل شد . چون این افزونه فقطلینک های مستقیم رو با idm دانلود میکنه لینک های غیر مستقیم مثل لین های داخل فروم و ... رو دانلود نمیکنه

دوست من شما دقیقاً چه مشکلی داری؟
مشکلت مثل اون دوست عزیز هست دقیقاً؟ ، یعنی وقتی فایلی رو دانلود می کنی از آپرا کلاً توسط idm دانلود نمی شه؟
از چه ورژنی استفاده می کنی؟
یه بار برنامه رو حذف کن و سیستم رو ری استارت کن و مجدد نصب کن.

والا من که چند بار این کارو کردم نشد بقیه رو نمیدونم

adolf32
14-12-2011, 16:08

سلام
فایروالتون چی هست؟
یک لینکی هم که این مشکل رو باهاش دارین اینجا بزارین تا من چکش کنم
اگه از ------ هم استفاده میکنین غیر فعالش کنین از داخل IE

فایروالم همون برای ویندوز سون هست که غیر فعالش کردم آنتی ویروسم هم avira که اون هم غیر فعال میکنم من از فایرفکس ورژن 6 استفاده میکنم لینکش هم مشکلی نداره چون با خود مرورگر دانلود میکنه . از ------ هم استفاده نمیکنم .

mjorh
17-12-2011, 13:51
من یه مشکل خیلی عجیب پیدا کردم...وختی فایرفاکسو باز میکنم این IDM خودبخود شروع میکنه ب دانلود کردن فایلای کم حجمو بیخود...آخرش مجبور میشم از فایرفاکس دربیامو برم تیکه فایرفاکسو از idm بردارم....
چرا اینجوریه؟

A M ! N
17-12-2011, 14:18
من یه مشکل خیلی عجیب پیدا کردم...وختی فایرفاکسو باز میکنم این IDM خودبخود شروع میکنه ب دانلود کردن فایلای کم حجمو بیخود...آخرش مجبور میشم از فایرفاکس دربیامو برم تیکه فایرفاکسو از idm بردارم....
چرا اینجوریه؟
Home Page شما چی هست ، چه سایتی؟ لینکش رو بدین.
اگه بازهم دانلود کرد میتونین لینکش رو کپی کنین و به لیست Exception برنامه ی IDM اضافه کنی دیگه نمیگیره

amirkalak6
17-12-2011, 17:06
سلام

دوستان فایرفاکس من با idm دانلود نمیکنه چیکار کنم؟؟؟

mjorh
17-12-2011, 18:28
Home Page شما چی هست ، چه سایتی؟ لینکش رو بدین.
اگه بازهم دانلود کرد میتونین لینکش رو کپی کنین و به لیست Exception برنامه ی IDM اضافه کنی دیگه نمیگیره

اینه :

اکسپشنو پیدا نکردم ،کجاس؟

A M ! N
17-12-2011, 22:07
سلام

سلام این رو دانلود کرده و از زیپ بیرون آورده ، و بندازینش روی فایرفاکس و نصبش کنین.

A M ! N
17-12-2011, 22:14
اینه :

اکسپشنو پیدا نکردم ،کجاس؟
اول Home Page خودتون رو تغییر بدین این Home Page که الان دارین مشکوک و ریسک دار هست ممکنه آلوده باشه.
برین داخل Option برنامه ی فایرفاکس و به تب General برین و در فیلد Home Page سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو وارد کنین و اوکی کنین.

برای Exception هم ، برنامه ی IDM رو باز کنین و به Option برین و در تب File type در آخر صفحه گزینه ی Edit list رو بزنین و باز Add بزنین و اونجا آدرس جایی که میخواین ازش دانلود نکنه رو بدین

ژولی لسکو
18-12-2011, 19:13
اگر برای opera هم دوا درمونی دارین دریغ نکنین
idm من با opera همسانسازی intigration نداره و نمیتونم دانلود کنم

msm43njn
19-12-2011, 13:58
سلام

شما بیا یک افزونه (extension) به نام Flashgot روی فایرفاکس نصب کنید. از این به بعد برای دانلود فایل بهتون حق انتخاب میده که با چی دانلود کنم؟ فایرفاکس یا مدیریت دانلودی مثل IDM.

A M ! N
19-12-2011, 14:25
این سایت در آخرین بخش نحوه ی یکپارچه سازی IDM با مرورگر Opera رو توضیح داده

ژولی لسکو
19-12-2011, 16:01
باتشکر ولی این مطلب قدیمی شده و با منوهای فعلی 2نرم افزار جور در نمی آید
و کلا وقتی تیک intigration رو در idm میگذارم خطا میده و مانع ادامه کار میشه

اگه ممکنه این 3 فایل رو از idm خودتون برام آپ کنین
idman.exe
NPIDMan1.dll
NPIDMan2.dll
مرسی

viera
19-12-2011, 21:25
باتشکر ولی این مطلب قدیمی شده و با منوهای فعلی 2نرم افزار جور در نمی آید
و کلا وقتی تیک intigration رو در idm میگذارم خطا میده و مانع ادامه کار میشه

اگه ممکنه این 3 فایل رو از idm خودتون برام آپ کنین
idman.exe
NPIDMan1.dll
NPIDMan2.dll
مرسی

سلام
منم همین مشکل رو داشتم . میگفت شما دسترسی به ندارید و این حرفا اینجا هم گفتم ولی جوابی نگرفتم هنوز:41:

msm43njn
19-12-2011, 22:52

شما آخرین نسخه IDM که 6.07 هست نصب کنید.
اگر IDM درست کار نمی‌کند قبل از اجرا دسترسی کامل به آن بدهید. به اینصورت که روی میانبر آن در دسکتاپ یا All programs کلیک راست کرده و گزینه Run As Administrator را بزنید.
البته شما می‌توانید برای اجرای خودکار برنامه‌هایتان با دسترسی کامل روی میانبر آنها کلیک راست کرده و گزینه Properties انتخاب کنید. سپس از پنجره باز شده به سربرگ Compatibility بروید. پایین همان صفحه تیک Run this program as an administrator را بزنید تا نیازی نباشد هر بار اینکار را تکرار کنید. تصاویر راهنما در منبع اول موجود هست.

در IDM از قسمت Option->General گزینه Use Advanced browser integration رو تیک بزنید. بعدش تیک Opera رو هم بزنید.

منبع:

viera
20-12-2011, 12:33
شما آخرین نسخه IDM که 6.07 هست نصب کنید.
اگر IDM درست کار نمی‌کند قبل از اجرا دسترسی کامل به آن بدهید. به اینصورت که روی میانبر آن در دسکتاپ یا All programs کلیک راست کرده و گزینه Run As Administrator را بزنید.
البته شما می‌توانید برای اجرای خودکار برنامه‌هایتان با دسترسی کامل روی میانبر آنها کلیک راست کرده و گزینه Properties انتخاب کنید. سپس از پنجره باز شده به سربرگ Compatibility بروید. پایین همان صفحه تیک Run this program as an administrator را بزنید تا نیازی نباشد هر بار اینکار را تکرار کنید. تصاویر راهنما در منبع اول موجود هست.

در IDM از قسمت Option->General گزینه Use Advanced browser integration رو تیک بزنید. بعدش تیک Opera رو هم بزنید.

منبع:

لطفا به این سوال من هم یکی جواب بده . ضمنا جواب هایی هم که بهم داده شده رو بخونین بعد جواب بدین که تکراری نشه تمام راه ها رو هم رفتم بازم نشد . یه راه حل تازه بدین خواهشا

لینک سوال :

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

سلام
خیلی ممنونم که حالا میگین مشکلتون با کروم بود!
تا حالا فکر میکردم فایرفاکس مشکل داره
کروم راهش رو کاملا میدونم اگه میگفتین بهتون میگفتم ، راهش هم یکم فرق داره با فایرفاکس
در کل بازم مرسی♠♠♠♠

این اصلا ربطب به کروم نداره چون این گزینه همسانسازی کلیه . من با هیچ مرورگر دیگه ای هم نمیتونم الانم با یه افزونه تا حدی حل شدهخ اونم فقط واسه لینک های مستقیم نه غیر مستقیم!

رعد
20-12-2011, 14:08
با سلام خدمت دوستان محترم
بنده دو تا سوال دارم اول اينكه وقتي اينترنت قطع ميشه دانلود منيجر نميتونه اتصال رو دوباره برقرار كنه كه قبلا اينكارو ميكرد
دوم اينكه الان كه روي صفحات وب راست كليك ميكنم و ميخوام لينكهاي دانلود رو از دل وب دربيارم و تيك دانلود بزنم كل سيستم هنگ ميكنه جايي كه كار به ري استارت هم ميرسه كه قبلا اصلا سابقه نداشته ....

ژولی لسکو
20-12-2011, 15:45
باتشکر ولی بازهم نشد
idm اجازه تیک زدن use advanced browser intigration... .رو نمیده اصلا

راستی با روش ادمین کردن که گفتی هم مشکل داره و در زمان استارت برنامه پیغام میده:

ama-amir
20-12-2011, 17:32
بعضی وقتا آی دی ام ارسال اطلاعات میکنه ولی دریافت نمیکنه که با یه ریست درست میشه!
کسی میدونه مشکلش چیه؟
ممنون

Ship Storm
20-12-2011, 18:05
بعضی وقتا آی دی ام ارسال اطلاعات میکنه ولی دریافت نمیکنه که با یه ریست درست میشه!
کسی میدونه مشکلش چیه؟
ممنون

شما از کجا متوجه شدید که IDM ارسال اطلاعات میکنه
از نرم افزار های محاسبه میزان مصرفی پهنای باند و سند و رسیو استفاده میکنید ؟
IDM ارسال اطلاعات نداره اون چیزی که باعث بروز این موارد میشه ویروس و تروجان هایی هست که روی سیستم شما قرار داره

mjorh
21-12-2011, 10:56
اول Home Page خودتون رو تغییر بدین این Home Page که الان دارین مشکوک و ریسک دار هست ممکنه آلوده باشه.
برین داخل Option برنامه ی فایرفاکس و به تب General برین و در فیلد Home Page سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو وارد کنین و اوکی کنین.

برای Exception هم ، برنامه ی IDM رو باز کنین و به Option برین و در تب File type در آخر صفحه گزینه ی Edit list رو بزنین و باز Add بزنین و اونجا آدرس جایی که میخواین ازش دانلود نکنه رو بدین

من هرچقد این هم پیج رو ب گوگل یا هر سایت دیگه تغییر میدم....نمیشه ! همه چی اوکی میشه اما بعد از چن مین یه اخطار میده میگه باید همون saerchque باشه (your homepage blocked):41:

ama-amir
21-12-2011, 15:22
شما از کجا متوجه شدید که IDM ارسال اطلاعات میکنه
از نرم افزار های محاسبه میزان مصرفی پهنای باند و سند و رسیو استفاده میکنید ؟
IDM ارسال اطلاعات نداره اون چیزی که باعث بروز این موارد میشه ویروس و تروجان هایی هست که روی سیستم شما قرار داره
خوب send get ینی ارسال اطلاعات دیگه!
بعد ویندوزم که عوض کردم الان بازم این مشکلو دارم!
send get که میشه همینجور گیر میکنه و به receve data نمیرسه

A M ! N
21-12-2011, 15:30
من هرچقد این هم پیج رو ب گوگل یا هر سایت دیگه تغییر میدم....نمیشه ! همه چی اوکی میشه اما بعد از چن مین یه اخطار میده میگه باید همون saerchque باشه (your homepage blocked):41:
شما مشکلت چیز دیگس ، داخل انجمن اورژانس سیستمهای آلوده مطرح کن یک تاپیک بزن یا اگه مشکلت شبیه این آقاس تاپیک پایین مشکلت رو بگو تا باهم درستش کنیم:

Ship Storm
22-12-2011, 00:26
خوب send get ینی ارسال اطلاعات دیگه!
بعد ویندوزم که عوض کردم الان بازم این مشکلو دارم!
send get که میشه همینجور گیر میکنه و به receve data نمیرسه

درسته ولی منظور از این سند اون سند نیست
این سند برمیگرده به Request ای که برای دریافت فایل به سرور زده میشه ولی جاب دریافت نمیشه
علتش هم موارد زیادیه که چهارتا از مهمترین هاش ایناست:
1- سرورو مشکل داره
2-مشکلات فی / لتر وحجود داره روی اون سرور
3-اینترنت و شبکه مشکل داره
4-تعداد کانکشن های شما در IDM به مقداری زیاد تنظیم شده که با اون تعداد کانکشن قادر به دریافت اطلاعات بصورت صحیح نیست

ama-amir
22-12-2011, 01:03
ممنون بابت جوابت
بعد یه سوال دیگه
میشه یه کاری کرد که موقعی که کامپیوتر بیکار میشه خودش اتوماتیک شروع به دانلود کنه؟

Ship Storm
22-12-2011, 12:49
ممنون بابت جوابت
بعد یه سوال دیگه
میشه یه کاری کرد که موقعی که کامپیوتر بیکار میشه خودش اتوماتیک شروع به دانلود کنه؟

منظورتون اینه زمانی که کسی از اینترنت استفاده نمیکنه؟
اگر منظورتون اینه نمیشه این کار رو انجام داد چون قابلیت تشخیص اینکه از اینترنت الان داره استفاده میشه یا نه رو نداره ولی میشه صف ایجاد کرد که سر ساعت زمان مشخص دانلود رو شروع و به اتمام برسونه

Sub007
22-12-2011, 15:38
سلام به دوستان.
من میخوام توی ساعات رابگان دانلود برنامه IDM رو طوری محدود کنم که وقتی مثلا ۱ گیگ دانلود کرد دیگه فایلی رو دانلود نکنه و بعد هایبر بشه.
اینو هم میدونم که توی تنظیمات و تب Connection میتونم محدودیت حجم دانلود رو اعمال کنم.
نحوه ساخت صف و اینکه از یه ساعتی شروع به دان کنه و توی یه ساعت خاصی هم دان رو تموم کنه یا اگه فایلهای صف تموم شد سیستم رو هایبر کنه رو هم میدونم.
حالا من میخوام بین ساعات ۱تا ۸ نرم افزار برام ۱ گیگ دانلود کنه.اگه ۱ گیگ رو دانلود کرد سیستم هایبر بشه اگه یه موقع هم سرعت دان پایین بود و ۱گیگ رو نتونست دان کنه سر ساعتی که میخوام، سیستم بره به حالت هایبر.

ممنون میشم راهنماییم کنین.:11:

Lord Farshad
22-12-2011, 16:20
سلام

رجیستر کردن همیشگی IDM

درود.
من آی دی ام رو به روشی که بالا گفته شد، رجیستر کردم. حالا یه سوال برام پیش اومده؛ مشکلی که با کرک ها داشتم این بود که وقتی یه بیلد جدید میومد و اونو آپدیت میکردم؛ مشکل پیش میومد و میفهمید فیک هست. الان که اینطوری رجیستر کردم، میتونم اگر آپدیت جدیدی واسه ای دی ام اومد؛ اون رو آپدیت کنم ؟؟؟؟؟؟ یا اینکه کلا همون کرک کردن رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟
سپاس دوستان گرامی.