PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16

FOURTH RETURN
07-05-2011, 20:46
یه درخواست از مدیریت اینجا دارم که اگه میشه اجازه بدید یک تاپیک مجزا یرای IDM ایجاد بشه با توجه به مشکلات زیادی که در این رابطه وجود داره اینطوری بهتره

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

من میخوام ورژن جدید IDM رو نصب کنم اما AVG کرکش رو به عنوان تروجان میشناسه و نمیذاره کرک رو نصب کنم چه کار کنم؟

iman_n21
08-05-2011, 15:32
من از وقتی firefox4 نصب کردم به جورایی با IDM مشکل پیدا کردم
دیگه تو کلیک راست گزینه دانلود با IDM ندارم
برا فیلمهای یوتوب 'گزینه دانلود با IDM رو هم ندارم
چیکار کنم ؟

ورژن IDM هم 5.18 هست

مشکل من با نصب ورژن جدید بر طرف شد.

Ship Storm
08-05-2011, 15:45
یه درخواست از مدیریت اینجا دارم که اگه میشه اجازه بدید یک تاپیک مجزا یرای IDM ایجاد بشه با توجه به مشکلات زیادی که در این رابطه وجود داره اینطوری بهتره

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

من میخوام ورژن جدید IDM رو نصب کنم اما AVG کرکش رو به عنوان تروجان میشناسه و نمیذاره کرک رو نصب کنم چه کار کنم؟

سلام
پیشنهاد شما بررسی میشه و درصورت صلاحدید تیم مدیریت به اجرا در میاد
این نکته رو باید در نظر داشت که :
تاپیک جامع هست و همه نرم افزارهای مدیریت دانلود رو در برمیگیره
چون اکثریت افراد از IDM استفاده میکنند خیلی کم پیش میاد که در مورد سایر نرم افزارها بحث و سوال بشه
پس اگر تاپیک سایر نرم افزارها رو هم بخواهیم ججدا کنیم یکم وجهه خوبی نداره ( یکی مبحث دغ داغ و دیگری به نسبت خلوت تر)
==
برای کرک کردن اگر از صحت کرک مطمئن هستید که ویروسی نیست ، نرم افزار انتی ویروس خودتون رو غیر فعال کنید و سپس اقدام به نصب کرک کنید

tirdad_60
08-05-2011, 17:30
ویندوز شما چیه ؟
میشه از اروری که میگید یک عکس بگیرید ببینم چطوریه ؟ ، چون تا حالا همچین موردی نبوده

به فارسی این ارور رو میده:
نرم افزار شما با سریال جعلی ثبت شده در حال بستنidm ...
بعد صفحه ای باز میشه که سریال درست را وارد کنیم

K A R I M I
08-05-2011, 21:32
به فارسی این ارور رو میده:
نرم افزار شما با سریال جعلی ثبت شده در حال بستنidm ...
بعد صفحه ای باز میشه که سریال درست را وارد کنیم
شما این پچ رو دانلود کن ( تست شده ) و بعد کلا اینترنت دانلود منیجر رو ببند و پچ رو در دایرکتوری IDM کپی کن و اجراش کن ...
در ضمن توسط فایروال از ارتباط برنامه با وب جلوگیری کن تا دوباره این مشکل برایتان اتفاق نیافتد !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sambkalah7379
09-05-2011, 09:12
من از وقتی firefox4 نصب کردم به جورایی با IDM مشکل پیدا کردم
دیگه تو کلیک راست گزینه دانلود با IDM ندارم
برا فیلمهای یوتوب 'گزینه دانلود با IDM رو هم ندارم
چیکار کنم ؟

ورژن IDM هم 5.18 هست

سلام دادا
باید IDM 6.05 را نصب کنی.از اینجا دانلودش کن. کرک هم داره

التماس دعا

rezaete
09-05-2011, 18:16
IDM ورژن جدید رو نصب کردم ولی ارور میده که سریال نامبر فیک هست . کدوم کرک ها رو استفاده کنم؟

ask_bl
09-05-2011, 18:42
IDM ورژن جدید رو نصب کردم ولی ارور میده که سریال نامبر فیک هست . کدوم کرک ها رو استفاده کنم؟
هر دو پچ موجود در فایل زیر رو انجام بدین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sambkalah7379
10-05-2011, 12:57

patch اول را اجرا کن.
با این pdf پیش برو

30u:20:

reza_3722
10-05-2011, 22:26
من آخرین ورژن های idm و ff رو نصب دارم
اما یه مشکل کوچیک دارم
تو ورژن های قبلی یادمه فرضا وقتی داشتیم یه ویدئو از یوتیوب میدیدیم، وقتی بطور کامل از اول تا آخرش لود میشد اگه روی آیکون idm کلیک میکردیم برای دانلود از همون cache مرورگر استفاده میکرد و دیگه دوباره از سرور شروع به دانلود نمیکرد، اما الان اینطور نیست!
تنها تنطیمی هم که توی idm واسش وجود داره:
Don't capture downloads from web-players automaticaly هست که اونم تیک نخورده
پس مشکل از کجاست!؟

shahinsoft
10-05-2011, 23:28
من ویندوزم دیروز پرید
کلیه فایلهای درایو سی رو برداشتم
حالا میخوام لینک هایی رو که تو idm بود رو پیدا کنم
برام اصلا مهم نیست چقدر دانلود شده فقط لینک ها رو میخوام چیکار باید بکنم؟

ask_bl
10-05-2011, 23:33
من ویندوزم دیروز پرید
کلیه فایلهای درایو سی رو برداشتم
حالا میخوام لینک هایی رو که تو idm بود رو پیدا کنم
برام اصلا مهم نیست چقدر دانلود شده فقط لینک ها رو میخوام چیکار باید بکنم؟
توی مسیر زیر هستن :

C:\Users\"User Name"\AppData\Roaming\IDM

shahinsoft
11-05-2011, 13:57
توی مسیر زیر هستن :

C:\Users\"User Name"\AppData\Roaming\IDM

ممنون دوست من
میدونم تو این مسیرهست ولی این فایلها رو چطوری بیارم تو دانلود منیجر
آخه نمیدونم فایلها رو از کجا دانلود میکردم

ask_bl
11-05-2011, 14:53
ممنون دوست من
میدونم تو این مسیرهست ولی این فایلها رو چطوری بیارم تو دانلود منیجر
آخه نمیدونم فایلها رو از کجا دانلود میکردم
برین به همون مسیر برای هر لینک دانلود یه فلدر هست که داخل هر فلدر، یه فایل txt هست اون رو باز کنین و از توش لینک رو در بیارین :

mrmostafa
11-05-2011, 23:18
هر دو پچ موجود در فایل زیر رو انجام بدین :

دانلود نمیشه خطا میده ممنون میشم لینک جدید بزارین یا داخل سایت قرار بدین.

ask_bl
12-05-2011, 08:41
دانلود نمیشه خطا میده ممنون میشم لینک جدید بزارین یا داخل سایت قرار بدین.
لینک سالمه !

mrmostafa
12-05-2011, 14:30
این مشکل idm چیه؟؟؟ جدیدا فارسی رو میگیره حروف بهم ریخته هستش یعنی ناشناخته هستش البته داخل ویندوز 7 هم تو کامپیوتر خودم هم لپ تاپ بهم ریخته هستش. چیکار باید کرد؟؟

Dew Drop
12-05-2011, 15:00
این مشکل idm چیه؟؟؟ جدیدا فارسی رو میگیره حروف بهم ریخته هستش یعنی ناشناخته هستش البته داخل ویندوز 7 هم تو کامپیوتر خودم هم لپ تاپ بهم ریخته هستش. چیکار باید کرد؟؟

سلام
Control Panel\Clock, Language, and Region\Change keyboard or input methods
برید به تب Administartive بعد Change system locate منوی کشویی رو باز کنید و Persian رو انتخاب کنید و OK.

pakbakhteh
13-05-2011, 11:30
ای دی ام نسخه 5.10 را نصب کردم سه تا مشکل باهاش دارم:
1- وقتی با فایرفاکس وارد نت می شم اگه یه فایل مثلا زیپ یا رار رو بخوام دانلود کنم بصورت اتوماتیک ای دی ام عمل نمی کنه بلکه صفحه دانلود خود فایرفاکس وارد عمل میشه و این خیلی زمان بر میشه در مقایسه با دانلودی که ای دی ام انجام میده. الگفته نمانه فقط با فایر فاکس این مشکل رو دارم و اگر با اینترنت اکسپلورر وارد نت بشم این مشکل رو ندارم.
2- وقتی با فایرفاکس وارد سایت یوتیوب میشم ای دی ام اون پیفام مربوط به دانلود فایل FLV میشه رو نمی ده و در نتیجه تو محیط فایرفاکس نمی تونم عملا از این قابلیت ای دی ام استفاده کنم.
3- وقتی با اینترنت اکسپلورر وارد سایت یوتیوب میشم و قصد دانبود فایل flv رو دارم این پیغام نشون داده میشه :
چه راهکاری به نظرتون میرسه از دست این مشکلات خلاص شم!
با تشکر

hkhafan
13-05-2011, 11:52
1- وقتی با فایرفاکس وارد نت می شم اگه یه فایل مثلا زیپ یا رار رو بخوام دانلود کنم بصورت اتوماتیک ای دی ام عمل نمی کنه بلکه صفحه دانلود خود فایرفاکس وارد عمل میشه و این خیلی زمان بر میشه در مقایسه با دانلودی که ای دی ام انجام میده. الگفته نمانه فقط با فایر فاکس این مشکل رو دارم و اگر با اینترنت اکسپلورر وارد نت بشم این مشکل رو ندارم.
2- وقتی با فایرفاکس وارد سایت یوتیوب میشم ای دی ام اون پیفام مربوط به دانلود فایل FLV میشه رو نمی ده و در نتیجه تو محیط فایرفاکس نمی تونم عملا از این قابلیت ای دی ام استفاده کنم.
3- وقتی با اینترنت اکسپلورر وارد سایت یوتیوب میشم و قصد دانبود فایل flv رو دارم این پیغام نشون داده میشه :
با تشکر

سلام ؛

1) از نوار بالای صفحه options را انتخاب کنید ، تو صفحه ی باز شده ، وسط صفحه اسم firefox رو تیک بزنید ، قاعدتاً باید مشکلتون حل بشه.
2) تو همون تب general ، پایین صفحه 4تا دکمه هست ، از پایین دومی (customize IDM menu items in context menu of berowser) رو انتخاب کنید . تو صفحه ی باز شده به تب مخصوص فایرفاکس برید و تمام گزینه ها رو تیک بزنید ، این مشکلتون هم باید حل بشه.
3) نمیدونم :31:

موفّق باشید

pakbakhteh
13-05-2011, 13:13
2- وقتی با فایرفاکس وارد سایت یوتیوب میشم ای دی ام اون پیفام مربوط به دانلود فایل FLV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میشه رو نمی ده و در نتیجه تو محیط فایرفاکس نمی تونم عملا از این قابلیت ای دی ام استفاده کنم.

با تشکر

البته من این سئوال رو چند ساعت پیش تو این تاپیک مطرح کردم و یکی از دوستان هم نظراتشو اونجا نوشت لازمه عرض کنم که تمام مواردی که ایشان گفتند انجام شده بود از قبل اما باز هم مشکل برفراره

Mr.Mimi
13-05-2011, 13:27
سلام.من از IDM 6.4 که UnREaL RCE AlphaPatcher هست استفاده می کنم.
اکانت فایل سونیک دارم و چون فیل هست مجبورم از چیز پی ان استفاده کنم.نمیدونم چرا اکثر مواقع وسط دانلود یک دفعه ای استاپ میشه و با اینکه گذاشتمش توی صف نمیره باقیه لینک ها رو دانلود کنه.وقتی هم که می خوام رزیوم کنم ارور میده و میگه لینک قدیمیه و باید آدرس جدید رو دانلود کرد و این چیزا.
مشکل دیگه هم اینه که تقریبا همیشه هر فایلی که دانلود میکنه تا 99% میره بعد دیگه ادامه نمیده.باز باید باهاش ور برم تا رزیوم کنه.

jafarian
13-05-2011, 13:43
سلام.من از IDM 6.4 که UnREaL RCE AlphaPatcher هست استفاده می کنم.
اکانت فایل سونیک دارم و چون فیل هست مجبورم از چیز پی ان استفاده کنم.نمیدونم چرا اکثر مواقع وسط دانلود یک دفعه ای استاپ میشه و با اینکه گذاشتمش توی صف نمیره باقیه لینک ها رو دانلود کنه.وقتی هم که می خوام رزیوم کنم ارور میده و میگه لینک قدیمیه و باید آدرس جدید رو دانلود کرد و این چیزا.
مشکل دیگه هم اینه که تقریبا همیشه هر فایلی که دانلود میکنه تا 99% میره بعد دیگه ادامه نمیده.باز باید باهاش ور برم تا رزیوم کنه.

شماIDM قبلی رو کامل با یک برنامه آنیستالرپاک کنید ازداخل رجیستری هم بعدش ازنوع نصب کنید ازاین پچ پایینم که لینکش گذاشتم استفاده کنیدببینید درست میشه:20:
لینک دانلود

pakbakhteh
13-05-2011, 13:49
با نصب نسخه 6.05 مورد اولی حل شد اما دو مورد دیگه به قوت خودش باقیه
این پیغام چی داره میگه من که چیزی متوجه نشدم دوستان به من بگید باید چی کار کنم

behzad74
13-05-2011, 21:55
با نصب نسخه 6.05 مورد اولی حل شد اما دو مورد دیگه به قوت خودش باقیه
این پیغام چی داره میگه من که چیزی متوجه نشدم دوستان به من بگید باید چی کار کنم
این ارور معمولا وقتی میاد که دسترسی به دانلود نداری مثلا وقتی که یوتیوب فیلتره و شما هم *** ندارید
اگه **** داشته باشید مشکل حل میشه هنگام دانلود *** باید اجرا باشه

moojooli
14-05-2011, 10:26
با سلام به همه. یه مشکل فنی. من یه فایلو مقداریشو با لپتاپ دانلود کردم تو idm6.5 . می خوام بقیه ی دانلودو توی سیستم اداره که دانلودش نامحدوده انجام بدم.فایلی که تا نصف دانلود شده بود رو طبق همون آدرس تو سیستم جدید جا گذاری کردم.اما بازم مشکل دارم. ممنون میشم اگه راه حل ارائه بدید.

ask_bl
14-05-2011, 13:12
با سلام به همه. یه مشکل فنی. من یه فایلو مقداریشو با لپتاپ دانلود کردم تو idm6.5 . می خوام بقیه ی دانلودو توی سیستم اداره که دانلودش نامحدوده انجام بدم.فایلی که تا نصف دانلود شده بود رو طبق همون آدرس تو سیستم جدید جا گذاری کردم.اما بازم مشکل دارم. ممنون میشم اگه راه حل ارائه بدید.
سلام
مشکل چیه !؟
لینکتون Direct بوده !؟

hesam68
14-05-2011, 18:04
سلام
من میخوام وقتی با ف ی ل ت ر ش ک ن الترا وب گردی میکنم با idm هم دانلود بکنم

چه جوری میتونم پ ر و ک س ی الترا رو تو idm ست کنم؟

pakbakhteh
14-05-2011, 18:11
این ارور معمولا وقتی میاد که دسترسی به دانلود نداری مثلا وقتی که یوتیوب فیلتره و شما هم *** ندارید
اگه **** داشته باشید مشکل حل میشه هنگام دانلود *** باید اجرا باشه

من دسترسی به دانلود دارم و قیلط ر ش ک ن هم دارم امامشکل حل نشده !!
بچه ها کارم گیره خواهشن اگه اطلاعاتی دارید بگید مشکل من چطور حل میشه

R O O T
14-05-2011, 18:14
سلام
من میخوام وقتی با ف ی ل ت ر ش ک ن الترا وب گردی میکنم با idm هم دانلود بکنم

چه جوری میتونم پ ر و ک س ی الترا رو تو idm ست کنم؟

به تنظيمات idm برو بعد در تب P r o x y تيك گزينه ي use http pr o x y بزن . در قسمت p r o x y اين رو وارد كن

127.0.0.1

در قسمت پورت هم 9666 رو وارد كن . موفق باشيد

arashlolos
14-05-2011, 20:44
سلام یه سوال
من سرعت adsl نامحدودم دائما و دقیقا رو 50 هستش و کامپیوترمم اصلا خاموش نمیکنم
دائما در حال دانلود با سرعت 50 هستش حالا واسه وبگردی نمیخوام دانلودو قطع کنم idm کل سرعتو (50تارو) در اختیار میگیره و وبگردی سخته میخواستم بپرسم میشه سرعت دانلود idm رو هروقت خواستم محدود کنم رو 40 که 10 تا بمونه واسه وبگردی؟؟؟که صفحات رو دیر نیاره؟؟؟؟؟؟؟
تو تنظیمات دیدم چیزی نبود

R O O T
14-05-2011, 21:01
سلام یه سوال
من سرعت adsl نامحدودم دائما و دقیقا رو 50 هستش و کامپیوترمم اصلا خاموش نمیکنم
دائما در حال دانلود با سرعت 50 هستش حالا واسه وبگردی نمیخوام دانلودو قطع کنم idm کل سرعتو (50تارو) در اختیار میگیره و وبگردی سخته میخواستم بپرسم میشه سرعت دانلود idm رو هروقت خواستم محدود کنم رو 40 که 10 تا بمونه واسه وبگردی؟؟؟که صفحات رو دیر نیاره؟؟؟؟؟؟؟
تو تنظیمات دیدم چیزی نبود

در idm به منوي downloads بريد و speed limiter رو on كنيد بعد از تنظيمات speed limiter ميتونيد سرعتي كه مدنظرتون هست رو تنظيم كنيد .

hesam68
15-05-2011, 22:54
سلام
میخواستم بپرسم تو idm بهش چند تا لینک دانلود بدیم و خودش به ترتیب دانلود بکنه و سیستمو بعد دانلود کردن خاموش بکنه؟

shayanss
15-05-2011, 22:59
ببینید من IDM رو نصب کردم ورژنشم 6 هست اما فایر فاکس نمی شناستش ....

چی کار کنم تا با فایر فاکسم کار کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ask_bl
15-05-2011, 23:06
ببینید من IDM رو نصب کردم ورژنشم 6 هست اما فایر فاکس نمی شناستش ....

چی کار کنم تا با فایر فاکسم کار کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مطابق عکس تیک گزینه Use advanced browser integration رو بزنین

ask_bl
15-05-2011, 23:14
سلام
میخواستم بپرسم تو idm بهش چند تا لینک دانلود بدیم و خودش به ترتیب دانلود بکنه و سیستمو بعد دانلود کردن خاموش بکنه؟
سلام
لینک ها رو که وراد کردین میرین به Scheduler
اونجا میگین بهش سر چه ساعتی شروع بشه و برای خاموش کردن هم تیک گزینه Turn off computer when done رو بزنین .

hamzeh_golafshan
16-05-2011, 09:05
سلام
من يه فايل ويديوئي رو با idm داشتم دانلود ميكردم ولي تا 97 درصد بيشتر نرفت...دوباره شروع به دانلود كردم بازم تا 97 درصد رفت...

اگه بخوام از همين 97 درصد دانلود شده استفاده كنم،چيكار بايد بكنم؟

اينم صفحه فايلهاي جداجدا دانلود شده توسط idm...

نميدونم چطور اينارو تركيب كنم...با hjsplit نشد...

Ship Storm
16-05-2011, 13:11
سلام
من يه فايل ويديوئي رو با idm داشتم دانلود ميكردم ولي تا 97 درصد بيشتر نرفت...دوباره شروع به دانلود كردم بازم تا 97 درصد رفت...

اگه بخوام از همين 97 درصد دانلود شده استفاده كنم،چيكار بايد بكنم؟

اينم صفحه فايلهاي جداجدا دانلود شده توسط idm...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنميدونم چطور اينارو تركيب كنم...با hjsplit نشد...

شما اگر فایلتون فیلم و یا موسفی و کلا مدیا باشه از طریق مسیر زیر در ویندوز 7 قابل دستیابی هست :

C:\Users\ name usere khodeton\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\name usere khodeton

shayanss
16-05-2011, 19:23
مطابق عکس تیک گزینه Use advanced browser integration رو بزنین

مرسی بابت جواب ...

ولی وقتی روی تیک Use advanced browser integration می زنم این ارور میاد و مجدداً تیک می پره

pakbakhteh
16-05-2011, 20:45
آقا خواهشن یکی جواب من رو بده باید چی کار کنم الان چند روزه مرتب این تاپیک رو چک می کنم اما ..

Ship Storm
16-05-2011, 21:07
من دسترسی به دانلود دارم و قیلط ر ش ک ن هم دارم امامشکل حل نشده !!
بچه ها کارم گیره خواهشن اگه اطلاعاتی دارید بگید مشکل من چطور حل میشه

شما فیل || تر // شکن داری ؟
ip های اون رو میدونید ؟
باید رو idm ست کنید و الا دانلود معمولا با مشکل مواجه میشه
در ضمن اگر از وی || پی // ان استفاده کنید مشکلی ندارید
حالا اون ارور هم داره میگه اجازه دسترسی برای دانلود میسر نیست و احتمالا داره از IP شما ایراد میگیره

ask_bl
16-05-2011, 21:28
مرسی بابت جواب ...

ولی وقتی روی تیک Use advanced browser integration می زنم این ارور میاد و مجدداً تیک می پره

خواهش میکنم
شما یک بار IDM رو کامل ببندین (از taskbar) بعد روی IDM کلیک راست کنین و Run as administrator رو بزنین و همون کاری که اول گفتم رو انجام بدین، ببینین میشه !؟

pakbakhteh
16-05-2011, 22:55
شما فیل || تر // شکن داری ؟
ip های اون رو میدونید ؟
باید رو idm ست کنید و الا دانلود معمولا با مشکل مواجه میشه
در ضمن اگر از وی || پی // ان استفاده کنید مشکلی ندارید
حالا اون ارور هم داره میگه اجازه دسترسی برای دانلود میسر نیست و احتمالا داره از IP شما ایراد میگیره

( گیر کار ست نکردن آی پی روی آی دی ام بود )
دمت گرم مشکل ما رو حلش کردی خدا مشکلتو حل کنه

با تشکر از شما

shayanss
17-05-2011, 21:51
خواهش میکنم
شما یک بار IDM رو کامل ببندین (از taskbar) بعد روی IDM کلیک راست کنین و Run as administrator رو بزنین و همون کاری که اول گفتم رو انجام بدین، ببینین میشه !؟

نه متاسفانه، بازم جواب نداد حتی آنتی ویروس و فایروال رو هم قطع کردم اما بازم همون ارور اومد ....

pakbakhteh
19-05-2011, 16:21
آیا ما با استفاده از ای دی ام می تونیم مثلاٌ چهار تا لینک دانلود رو بهش آدرس دهی کنیم اما ای دی ام بصورت هوشمند تک تک آنها رو یکی پس از دیگری ( نه همزمان ) دانلود کنه؟

ask_bl
19-05-2011, 19:07
آیا ما با استفاده از ای دی ام می تونیم مثلاٌ چهار تا لینک دانلود رو بهش آدرس دهی کنیم اما ای دی ام بصورت هوشمند تک تک آنها رو یکی پس از دیگری ( نه همزمان ) دانلود کنه؟
بله، تنها کافیه عدد زیر رو 1 کنین :

zamany
19-05-2011, 23:55
با سلام من در idm ي سري فايل داخل صف دانلود دارم ميخواهم ويندوز عوض کنم ي سري فايلها تا 50 يا 60 در صد دانلود شده حالا ميخواهم ي پشتيبان تهيه کنم از فايلها . بعد ويندوز عوض کنم بعدا دوباره فايلها رو به صف منتقل کنم و دوباره ادامه 50 يا 60 در صد فايلهاي که قبلا دانلود شده بو را ادامه بده ممنون :40:

V.Valizadeh9
21-05-2011, 20:23
سلام من تعدادی دانلود داشتم و همه تا حدود 50 درصد رفته بودن
Pasue زده بودم اما حواسم نبود، میخواستم فایلهایی که 100 درصد دانلود شده بودن رو پاک کردم، که اشتباهی اونایی رو که Pause زده بودم اشتباهی پاک کردم
چجوری میشه برشون گردونم ؟
مرسی

ask_bl
21-05-2011, 22:55
سلام من تعدادی دانلود داشتم و همه تا حدود 50 درصد رفته بودن
Pasue زده بودم اما حواسم نبود، میخواستم فایلهایی که 100 درصد دانلود شده بودن رو پاک کردم، که اشتباهی اونایی رو که Pause زده بودم اشتباهی پاک کردم
چجوری میشه برشون گردونم ؟
مرسی
سلام
دوست عزیز نمیشه کاریش کرد!
به محض Remove کردن تمام اطلاعات از مسیر Roaming پاک میشه !

Dew Drop
21-05-2011, 23:31
با سلام من در idm ي سري فايل داخل صف دانلود دارم ميخواهم ويندوز عوض کنم ي سري فايلها تا 50 يا 60 در صد دانلود شده حالا ميخواهم ي پشتيبان تهيه کنم از فايلها . بعد ويندوز عوض کنم بعدا دوباره فايلها رو به صف منتقل کنم و دوباره ادامه 50 يا 60 در صد فايلهاي که قبلا دانلود شده بو را ادامه بده ممنون :40:

سلام
این دو تا پست رو ببینید ...

F_14_TOMCAT
22-05-2011, 08:10
سلام خسته نباشید.اگه میشه بهم کمک کنید چون چند روزی هست که با idmام به مشکل برخوردم

idmمن وقتی که دانلود به 90 درصد میرسه از اون 8 قسمت شروع به قطع شدن میکنه و دقیقا روی 99 درصد کاملا قطع میشه وقتی هم که دوباره همون فایل رو دان میکنم از اول شروع به دان میکنه و از اونجایی که دان قطع شده دانلود رو از سر نمیگیره (سابق بر این من این مشکلو نداشتم).خلاصه دو ماهه هیچی نمیتونم دان کنم با وی پ ان و یا بدون اونم فرقی نمیکنه بازم همین مشکلو دارم.جالبه وقتی که این اتفاق میفته ارتباطم با نت قطع میشه و بلافاصله کانکت میشه .من adsl 512 دارم و خدا تومن دادم و اکانت ویژه دانلود گرفتم . با هیچ دانلود منیجر دیگه ای هم راحت نمینوم کار کنم الا همین idm

ممنون.

Ship Storm
22-05-2011, 19:52
سلام خسته نباشید.اگه میشه بهم کمک کنید چون چند روزی هست که با idmام به مشکل برخوردم

idmمن وقتی که دانلود به 90 درصد میرسه از اون 8 قسمت شروع به قطع شدن میکنه و دقیقا روی 99 درصد کاملا قطع میشه وقتی هم که دوباره همون فایل رو دان میکنم از اول شروع به دان میکنه و از اونجایی که دان قطع شده دانلود رو از سر نمیگیره (سابق بر این من این مشکلو نداشتم).خلاصه دو ماهه هیچی نمیتونم دان کنم با وی پ ان و یا بدون اونم فرقی نمیکنه بازم همین مشکلو دارم.جالبه وقتی که این اتفاق میفته ارتباطم با نت قطع میشه و بلافاصله کانکت میشه .من adsl 512 دارم و خدا تومن دادم و اکانت ویژه دانلود گرفتم . با هیچ دانلود منیجر دیگه ای هم راحت نمینوم کار کنم الا همین idm

ممنون.

سلام
شما ورژن IDM رو به جدیدترین ورژن ارتقا بدید و از صحت و سلامت سیستم عامل اطمینان حاصل کنید و سیستم رو از هرگونه آلودگی به ویروس و تروجان پاکسازی و چک کنید
بیشتر این مشکلات از کرک غیرمعتبر پیش میاد
جدیدترین ورژن موجود در تاپیک زیر قابل دسترسی هست :

Internet Download Manager / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Advanced Ali-001
22-05-2011, 21:41
سلام.
دوستان یه سوال دارم چرا دانلود منیجر تو ویندوز64کارنمیکنه....
کسی ترفندی بلده بگه ممنون میشم.:11:

ask_bl
22-05-2011, 21:43
سلام.
دوستان یه سوال دارم چرا دانلود منیجر تو ویندوز64کارنمیکنه....
کسی ترفندی بلده بگه ممنون میشم.:11:
سلام
منظورتون کدوم دانلود منیجره!؟
اگر IDM رو میگین، هیچ مشکلی با ویندوزهای 64 بیت نداره!

Advanced Ali-001
23-05-2011, 09:23
سلام
منظورتون کدوم دانلود منیجره!؟
اگر IDM رو میگین، هیچ مشکلی با ویندوزهای 64 بیت نداره!

Ship Storm
23-05-2011, 11:49
سلام نه میدونم مشکلی نداره واسه من کار نمیکنه تو اپرا اصلاًتعطیله...
هرچی لینک دانلود میاداصلاًدانلود منیجر کاری نمیکنه خود operaدانلود میده.
راه حلی داره؟

منوی download وسپس option و بعد از تب general بررسی کنید ببینید تیک گزینه opera خورده

IranApadana
24-05-2011, 21:56
درود
چطور میشه آیکن دانلود برنامه IDM رو فعال کرد.... واسه من ظاهر نمیشه...!!
اینجوری:

ask_bl
24-05-2011, 22:00
درود
چطور میشه آیکن دانلود برنامه IDM رو فعال کرد.... واسه من ظاهر نمیشه...!!

سلام
IDM>Options>General
تیک گزینه Use advanced browser integration رو بزنین

IranApadana
24-05-2011, 22:12
سلام
IDM>Options>General
تیک گزینه Use advanced browser integration رو بزنین
زده هست اما بازم....:41:

ask_bl
24-05-2011, 22:18
زده هست اما بازم....:41:
تو همون تب روبروی Costumize IDM Download panels in browsers گزینه Edit رو بزنین و Check All رو بزنین.

mokafati
25-05-2011, 12:07
با سلام هر چی گشتم پیدا نکردم تاپیک زدم شرمنده

وقتیکه فایل از ویدیو انلاین با idm دانلود میکنم اگه اینترنت قطع بشه یا تو صف دانلود باشه برای دانلود مجدد idm یه سوال میکنه میگه برای بازیابی فایل کلیک کنید که اکسپلورر میاد که اونم خرابه و از idm هم پشتیبانی نمیکنه حالا تو idm چه تنظیمی هست که فایرفاکس رو ست کنم که با اون کار کنه پیشاپیش ممنون

mami_m2
25-05-2011, 12:46
شما مرورگر پیش فرض خودتون رو اینترنت اکسپلورر انتخاب کردی برای این که فایرفاکس به عنوان مرورگر پیش فرض انتخاب شود کارهای زیر را انجام دهید:

برای این کار ابتدا Internet explorer را بازکنید. سپس به Tools>Internet options>program tab بروید و تیک جلوی Internet Explorer should check to see whether it is the default browser(البته در نسخه های مختلف IE‌ ممکن است متفاوت باشد) را بردارید.سپس ok را بزنید و از IE ‌ خارج شوید.
حالا فایر فاکس را باز کنید و به قسمت Tools>options>advanced>general بروید“Always check to see if Firefox is the default browser on startup” را تیک دار کنید. می توانید همان موقع Check now را بزنید و برروی Yes‌کلیک کنید تا FireFox را مرورگر اصلی خود بکنید.

mokafati
25-05-2011, 12:59
خیلی ممنون دوست عزیز میشه مال اپرا رو هم بگین چون بعضی وقتها اتوماتیک اپرا هم میاد

mami_m2
25-05-2011, 13:07
برای اینکار از منوی Tools گزینه ی Preferences را انتخاب و از برگه ی Advanced، قسمت programs انتخاب و سپس از سمت راست همین پنجره تیک Check if opera is default browser on startupرو بردار گزینه روبروی آن detalis رو انتخاب کن و تمام تیک های زده شده رو بردار اگه مشکلت حل شد بهم بگو:20:

mokafati
25-05-2011, 15:40
مشکل حل شد خیلی ممنون امیدوارم هر جا که هستین موفق باشین:10:

Advanced Ali-001
26-05-2011, 01:12
تو همون تب روبروی Costumize IDM Download panels in browsers گزینه Edit رو بزنین و Check All رو بزنین.
سلام مال منم همین مشکل رو تو64بیتی داره پدرم درومد تامشکلات دیگشو برطرف کردم ولی هنوز این دانلود کوچیکه نمیاد مثلاًتو یاهو برادانلود فیلماش اصلاًاون پایین نمیادولی قبلاًمیومد نمیدونم چشه...
خواهش میکنم راهنماییم کنید.

Alishmas
27-05-2011, 10:11
سلام . از وقتی که فایر فاکس 5 رو نصب کردم IDM روش اجرا نمیشه ! از داخل تنظیمات idm هم تیک فایر فاکس رو زدم اما بازم نمیشه !
وقتی وارد قسمت Add-ons فایر فاکس میشم نوشته که : IDM CC is incompatible with firefox 5 :41:

Mohammad King
27-05-2011, 18:28
سلام . از وقتی که فایر فاکس 5 رو نصب کردم IDM روش اجرا نمیشه ! از داخل تنظیمات idm هم تیک فایر فاکس رو زدم اما بازم نمیشه !
وقتی وارد قسمت Add-ons فایر فاکس میشم نوشته که : IDM CC is incompatible with firefox 5 :41:
سلام
برای حل این مشکل به اینسایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رفته و در انتهای صفحه بر روی دکمه Install کلیک کنید تا نسخه جدید افزونه دانلود منیجر بر روی مرورگر شما نصب شود.بعد از نصب باید مرورگر خود را بسته و از نوع اجرا کنید.بعد از این کار شما به راحتی میتوانید لینک های دریافت شده از طریق فایر فاکس رو توسط دانلود منیجر دانلود کنید.

Alishmas
27-05-2011, 23:13
بعد از دانلود این ارور رو میده : IDM CC could not be installed because it is not compatible with Firefox 5

amo_sedi
28-05-2011, 18:22
سلام
چجوی میتونم چیزهایی رو که دانلود میکنم باInternet Download Manager دانلود بشه نه با خود مرورگر

iCe m@n
30-05-2011, 18:31
سلام به همه دوستان گل

من یه سوال دارم
میخوام ببینم چه جوری میتونم IDM رو طوری تنظیم کنم که فایل ها رو خودش به صورت خودکار دانلود کنه
یعنی دانلود یه فایل که تموم میشه خود IDM فایل بعدی که توی لیست هستش رو به صورت خودکار شروع به دانلود کنه

ممنونم:11:

moh72
30-05-2011, 22:34
سلام به همه دوستان گل

من یه سوال دارم
میخوام ببینم چه جوری میتونم IDM رو طوری تنظیم کنم که فایل ها رو خودش به صورت خودکار دانلود کنه
یعنی دانلود یه فایل که تموم میشه خود IDM فایل بعدی که توی لیست هستش رو به صورت خودکار شروع به دانلود کنه
ممنونم:11:
ببین این کمکت میکنه:

K A R I M I
31-05-2011, 09:01
بعد از دانلود این ارور رو میده : IDM CC could not be installed because it is not compatible with Firefox 5
سلام
این ارور نشان گر این هست که این افزونه هنوز با نسخه 5 سازگار نیست !
ببینید با کمک این افزون می توانید افزونه مورد نظر رو نصب کنید :

سلام
چجوی میتونم چیزهایی رو که دانلود میکنم باInternet Download Manager دانلود بشه نه با خود مرورگر
سلام
شما با توجه به شکل زیر تنظیمات دانلود منیجر رو تغییر بدید :

سپس با نگه داشتن Ctrl و کلیک بر روی لینک مورد نظر می توانید لینک رو توسط دانلود منجر دانلود کنید ...

در ضمن توجه داشته باشید که در تنظیمات در برگه General در قسمت Use advanced browser integration مروگر شما تیک خورده باشه !

و در آخر اگر احیانا شما نتونستید فایلی رو با استفاده از روش های بالا توسط دانلود منیجر دانلود کنید شما باید پسوند فایل مورد نظر رو در قسمت مشخص شده در شکل زیر اضافه کنید تا بتوانید تمامی فایل های وب را با دانلود منیجر دانلود کنید :

alone_boy
01-06-2011, 10:15
سلام
داشتم يه فايل رو دانلود ميكردم و اتفاقا تا 56درصد هم رفته بود
يه دقعه سيستم هنگ كرد و مجبور شدم ريستارتش كنم.بعد از ريستارتش حالا كه اومدم و ميخوام دانلود رو ادامه بدم فايل دانلوديم رو اصلا توي IDM نشون نميده.اطلاعاتش هنوز توي پوشه DwnlData هم هست و 56 مگابايت رو هم نشون ميده ولي فايل رو توي IDM نشون نميده
اين اولين بار نيست اين اتفاق ميفته
مشكل كجاست؟

Alishmas
02-06-2011, 11:23
سلام
این ارور نشان گر این هست که این افزونه هنوز با نسخه 5 سازگار نیست !
ببینید با کمک این افزون می توانید افزونه مورد نظر رو نصب کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسلام

فکر نميکردم درست بشه اما شد . خيلی خيلی ممنون :11:

alone_boy
02-06-2011, 22:05
سلام
داشتم يه فايل رو دانلود ميكردم و اتفاقا تا 56درصد هم رفته بود
يه دقعه سيستم هنگ كرد و مجبور شدم ريستارتش كنم.بعد از ريستارتش حالا كه اومدم و ميخوام دانلود رو ادامه بدم فايل دانلوديم رو اصلا توي IDM نشون نميده.اطلاعاتش هنوز توي پوشه DwnlData هم هست و 56 مگابايت رو هم نشون ميده ولي فايل رو توي IDM نشون نميده
اين اولين بار نيست اين اتفاق ميفته
مشكل كجاست؟
دوستان کسی راه حل مشکل ما رو بلد نیست؟

K A R I M I
03-06-2011, 12:42
سلام
دوست عزیز تنها راهی که شما در پیش رو دارید این هست که یک کپی از پوشه DwnlData داشته باشید ( پوشه مربوط به فایل دانلودی شما با حجم 56 مگ ) سپس یک بار دیگه فایل مورد نظرتون رو دانلود کنید و صبر کنید تا 2 الی 3 مگ دانلود بشه ، سپس دانلود رو قطع کنید و برنامه مدیریت دانلود رو نیز ببنید و محتویات پوشه 56 مگ رو داخل پوشه دانلودی جدیدتون کپی کنید و دوباره دانلود رو آغاز کنید ( 99% جواب میده )
من خودم چندین بار این کار رو کرده ام و جواب گرفتم !

ask_bl
03-06-2011, 13:03
این دو راه حل این پست : #1535 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم یه تست کنین.

mehrshadmmm
05-06-2011, 11:58
سلام
يه چيز جالب . نمي دونم اينجا گفته شده يا نه.
من چند روز پيش به اين نتيجه رسيدم که ميشه از IDM پرتابل بدون نياز به يک دستگاه خاص و فقط با يک فلش مموري هر دانلودي رو از هر دستگاهي که دلتو مي خواهد resume کنين.
فقط بايد يه نسخه پرتابل ازش رو توي فلش بريزين . سپس توي قسمت options توي تب save to روي هردو دکمه browse کليک کرده و آدرس فلشتون رو بدين. نکته اي که هست براي راحتي کار در قسمت category روي تمام زبانه هاي اون کليک کنين و آدرس محل save رو به فلشتون تغيير بدين.
حالا می تونین دانلود ها تون رو با خودتون هر کجا که می خواهین ببرین.
اين هم نسخه پرتابلي که خودم داشتم و از سافتگذر گرفتم:

امیدوارم که تکراری نباشه.

moslem47
06-06-2011, 12:55
یه سیستم وقتی روشن میشه و به اینترنت وصل میشه آیا راهی هست که بدون هیچ پیغامی دانلود منجر شروع به دانلود فایل های از پیش تعیین شده به ترتیب و تک تک کنه؟

K A R I M I
06-06-2011, 13:04
یه سیستم وقتی روشن میشه و به اینترنت وصل میشه آیا راهی هست که بدون هیچ پیغامی دانلود منجر شروع به دانلود فایل های از پیش تعیین شده به ترتیب و تک تک کنه؟
سلام
بله میشه ، به شرطی که شما به محض روشن شدن سیستم به اینترنت هم وصل بشید که توسط نرم افزار های متعددی میتونید این کار رو انجام بدید یا اینکه با استفاده از خود ویندوز به طور خودکار به اینترنت وصل بشید ( این کار به دلیل وجود باگ در نرم افزار مدیریت دانلود idm باید انجام بشه چون این نرم افزار نمیتونه خودش به اینترنت وصل بشه و دانلود رو شروع کنه )
کافیست که در قسمت زمان بندی تیک مربوط به Start download on IDM startup رو فعال کنید و همچنین در قسمت تنظیمات برنامه در برگه General تیک مربوط به Launch Internet Download Manager on startup رو هم فعال کنید ...

moslem47
06-06-2011, 13:11
سلام
بله میشه ، به شرطی که شما به محض روشن شدن سیستم به اینترنت هم وصل بشید که توسط نرم افزار های متعددی میتونید این کار رو انجام بدید یا اینکه با استفاده از خود ویندوز به طور خودکار به اینترنت وصل بشید ( این کار به دلیل وجود باگ در نرم افزار مدیریت دانلود idm باید انجام بشه چون این نرم افزار نمیتونه خودش به اینترنت وصل بشه و دانلود رو شروع کنه )
کافیست که در قسمت زمان بندی تیک مربوط به Start download on IDM startup رو فعال کنید و همچنین در قسمت تنظیمات برنامه در برگه General تیک مربوط به Launch Internet Download Manager on startup رو هم فعال کنید ...
ممنون
از adsl استفاده میشه که موقع روشن شدن سیستم به اینترنت وصل میشه .پس امکانش هست ؟

K A R I M I
06-06-2011, 20:55
بله ، همون تیک مربوطه رو فعال کنید ...

taylorswift
09-06-2011, 06:47
با سلام خدمت دوستان

آقا من با IDM و مرورگر FIre FOX مشکل دارم !!!

هر وقت ویندوز عوض میکنم و IDM رو نصب میکنم بعد از چند روز یه ارور میاد میگه idm blocked !!!

اگه راه حلی دارید خواهش میکنم ج=واب بدید

ارور که میاد دیگه هیچی نمیشه تو موزیلا با IDM دانلود کرد !!!

Ship Storm
11-06-2011, 12:47
با سلام خدمت دوستان

آقا من با IDM و مرورگر FIre FOX مشکل دارم !!!

هر وقت ویندوز عوض میکنم و IDM رو نصب میکنم بعد از چند روز یه ارور میاد میگه idm blocked !!!

اگه راه حلی دارید خواهش میکنم ج=واب بدید

ارور که میاد دیگه هیچی نمیشه تو موزیلا با IDM دانلود کرد !!!

کرکی که استفاده میکنید دچار مشکل شده و باید از کرک معتبر استفاده کنید
دقت کنید در زمان متصل بودن به اینترنت به هیچ وجه به پیغام هایی که از سمت IDM برای آپدیت نرم افزار داده میشه پاسخ مثبت ندید و الا نرم افزار شناسایی میشه که با سریال جعلی ثبت شده و از کار میوفته و همون پیغامی رو میده که خودتون عنوان کردید

P.30.MAN
14-06-2011, 16:22
سلام.
من موقعی که از idm 5.19 استفاده میکردم وقتی توی یوتیوب یا هرجای دیگه فیلم نگاه میکردم کنار صفحه یه گزینه میومد که مینوشت download with idm که میتونستم فیلم رو باهاش دانلود کنم ولی وقتی الان idm 6.0.5 رو ریختم دیگه این گزینه نمیاد و دیگه نمیتونم فیلمهای یوتیوب رو دانلود کنم کسی میدونه چکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟:13:

vahid1991
14-06-2011, 18:04
سلام.
فایل های temp یک فایل 300 Mb ی رو که نصفه دانلود کرده بودم رو روی یک سیستم دیگه کپی کردم و تا آخر دانلود شد. ولی نتونست rebuild بکنه .

Cannot rebuild the downloaded file. the build sequence of downloaded parts got broken. find below possible causes ...f

جالا این که 300 Mb ه ، مهم نیست زیاد، میخواستم بدونم کلا نمی شه یک دانلود رو روی یک سیستم دیگه ادامه داد؟
دستی نمی شه rebuildاش کرد؟

Dark Shine
17-06-2011, 12:20
کسی نمیدونه؟؟؟:31:
برو به Option و بعد General و Edit جلوی Customize Id Download Panels in browsers رو بزن
بعد تنظیمات رو بهش بده ( flv رو تیک دار کن )
:20:
یا
راست کلیک کنید Download FLV video with IDM را انتخاب کنید. ( بازم :20: :31: )

Amir Varasteh
17-06-2011, 12:37
سلام.
من موقعی که از idm 5.19 استفاده میکردم وقتی توی یوتیوب یا هرجای دیگه فیلم نگاه میکردم کنار صفحه یه گزینه میومد که مینوشت download with idm که میتونستم فیلم رو باهاش دانلود کنم ولی وقتی الان idm 6.0.5 رو ریختم دیگه این گزینه نمیاد و دیگه نمیتونم فیلمهای یوتیوب رو دانلود کنم کسی میدونه چکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟:13:
سلام.

توی IDM برو به Options و گزینه ی زیر رو بزن :

حالا از اینجا برو چک کن ببین اون امکان فعال هست یا نه.

موفق باشی.

amirhhh_7168
24-06-2011, 15:50
سلام.

توی IDM برو به Options و گزینه ی زیر رو بزن :

حالا از اینجا برو چک کن ببین اون امکان فعال هست یا نه.

موفق باشی.
سلام منم همین مشکل رو دارم اینکارو کردم نشد عوضش کردم نشد اکپلوره هم عوض کردم نشد کمک

Dew Drop
25-06-2011, 17:38
سلام منم همین مشکل رو دارم اینکارو کردم نشد عوضش کردم نشد اکپلوره هم عوض کردم نشد کمک

اگه مرورگرتون IE هستش با فایرفاکس امتحان کنید.

Golbarg01
25-06-2011, 21:16
یه سوال فوری:
idm 5.19 رو چجوری فارسیش کنم؟
چون در لیست زبان هاش فارسی وجود نداره.
لطفا راهنمایی کنید.مهمه

Dew Drop
25-06-2011, 22:31
یه سوال فوری:
idm 5.19 رو چجوری فارسیش کنم؟
چون در لیست زبان هاش فارسی وجود نداره.
لطفا راهنمایی کنید.مهمه

ببینید این به کارتون میاد

Golbarg01
25-06-2011, 23:29
ببینید این به کارتون میاد

بله ممنون
در پوشه language نرم افزار در program files کپیش کردم زبان فارسی هم به منو ها اضافه شد.

amirhhh_7168
26-06-2011, 00:09
اگه مرورگرتون IE هستش با فایرفاکس امتحان کنید.
ممنون عزیز درست شد اما چرا اینجوری شده من رو ieهم داشتمش چرا دیگه نمیاد؟:11:

mahya78
26-06-2011, 00:26
سلام
کسی هست بدونه بجز net transport کدوم نرم افزار میتونه wmv رو دانلود کنه ؟
منظورم واسه دانلود از سایت ایران سیما بود فکر کنم پسوند فایل هاش یه چیز دیگه بود .
برنامه ای مثه اون بالایی معرفی کنید

younes_ysf
30-06-2011, 18:32
من اینترنت دانلود منجر دارم با اشتراک ADSL
مشکلم اینه که این برنامه نمیتونه بصورت خودکار به اینترنت وصل بشه. ,ویندوزم مشکل داشت عوضش کردم. قبلا تنظیمش میکردم خودش یه ساعت خاص اتصال رو برقرار میکرد دانلود میکرد قطع میکرد ولی نمیدونم حالا چش شده دیگه اینکارو نمیکنه. باید حتما خودم اول وصل بشم اینترنت بعد شروع کنه به دانلود.

fmps
30-06-2011, 22:41
سلام
مشکل IDM با کروم حل شده؟؟؟؟
قبلا هنگ میکرد

ebrahimjan
01-07-2011, 07:47
بچه ها زمانی که می خوام یه فایل رو از اینترنت بگیرم idm این ارور رو میده حتی فایروالم رو هم غیر فعال کردم ولی جواب نداد و اجازه دانلود نمیده این هم عکس ارور

ask_bl
01-07-2011, 09:34
سلام
مشکل IDM با کروم حل شده؟؟؟؟
قبلا هنگ میکرد
سلام
من که الان IDM 6.06.8 رو با Chrom 12.0.742.100 دارم و هیچ مشکلی با هم ندارن!

mahla_EEL
01-07-2011, 10:08
من هم مشکل دارم با IDM
گوگل کروم اصلا IDM نمی شناسه و مجبورم همیشه لینک هاشو توی IDM کپی کنم
قسمت تنظیمات IDM مربوط به مرورگر ها هم درسته و Google chrome تیک داره
IDM 6.06 - Google Chrome 12.0.742.112

Dr.FANOOS
01-07-2011, 13:25
idm یه قابلیتی داشت وقتی که مثلا ویدیویی play می شد یه دکمه روی ویدیو اضافه می شد تحت عنوان download this video . الان متاسفانه این دکمه برای من ظاهر نمی شه.
من الان توی این دو قسمت هم رفتم و تنظیماتش رو انجام دادم اما باز نیومد!!!
idm download pannel for web-player in browser
customize idm menu items in context menu of browser

Ship Storm
01-07-2011, 13:31
idm یه قابلیتی داشت وقتی که مثلا ویدیویی play می شد یه دکمه روی ویدیو اضافه می شد تحت عنوان download this video . الان متاسفانه این دکمه برای من ظاهر نمی شه.
من الان توی این دو قسمت هم رفتم و تنظیماتش رو انجام دادم اما باز نیومد!!!
idm download pannel for web-player in browser
customize idm menu items in context menu of browser

از منوی download گزینه option و سپس از تب file type فرمت مورد نظرتون رو بررسی کنید ببینید تو اون لیست موجود هست یا نه ، اگر موجود نیست دستی اضافه کنید و ok کنید

Dr.FANOOS
01-07-2011, 15:18
از منوی download گزینه option و سپس از تب file type فرمت مورد نظرتون رو بررسی کنید ببینید تو اون لیست موجود هست یا نه ، اگر موجود نیست دستی اضافه کنید و ok کنید
الان که این کار رو انجام دادم به صورت اتومات لینک دانلودش می یاد ولی دیگه اون فیلمه به صورت آنلاین play نمی شه. در ضمن اون دکمه هنوز ظاهر نشده!!!

Golbarg01
01-07-2011, 15:44
در idm 5.19 پنل دانلود که وقتی وارد یوتیوب و سایر سایت های ویدئو آنلاین میشم بالای پنجره ویدئو میاد و میپرسه این ویدتو رو دانلود کنم یا نه در مرورگر اپرا نمیاد.
چجوری در این مرورگر این پنل رو فعال کنم در ورژن 5.19؟

ask_bl
01-07-2011, 21:56
در idm 5.19 پنل دانلود که وقتی وارد یوتیوب و سایر سایت های ویدئو آنلاین میشم بالای پنجره ویدئو میاد و میپرسه این ویدتو رو دانلود کنم یا نه در مرورگر اپرا نمیاد.
چجوری در این مرورگر این پنل رو فعال کنم در ورژن 5.19؟
به Setting برین و تو تب General تیک use advanced browser integration رو بزنین

hesam68
03-07-2011, 23:28
سلام
چند روزه که اخرین ورژن فایرفاکس و نصب کردم
از اون روزه که idm هر فایلی و که دانلود میکنم اسم فایل اصلی و نمیزنه و یک اسم الکی میزنه
باید چی کار کنمکه درست بشه؟

omid-p30
04-07-2011, 00:06
سلام
از اون روزه که idm هر فایلی و که دانلود میکنم اسم فایل اصلی و نمیزنه و یک اسم الکی میزنه
ورژن آخر idm رو امتحان کنید.

ebrahimjan
04-07-2011, 00:45
بچه ها زمانی که می خوام یه فایل رو از اینترنت بگیرم idm این ارور رو میده حتی فایروالم رو هم غیر فعال کردم ولی جواب نداد و اجازه دانلود نمیده این هم عکس ارور

کسی نبود جواب بده

Masоud
05-07-2011, 00:09
سلام

ورژن آخر فایرفاکس (ورژن 5) سازگاری کاملی با IDM نداره . بهتره از ورژن 4 فایرفاکس استفاده کنید.

حتی الامکان لینک ها رو بصورت دستی در IDM وارد کنید.

کسی نبود جواب بده

اجازه دانلود هیچ فایلی رو نمیده ؟ البته بعید میدونم اینطور باشه.

این ارور معمولا وقتی میاد که دانلود یک فایل رو متوقف و بعد از چند ساعت یا چند روز دوباره بخواید دانلود رو ادامه بدید.

بستگی به سروری داره که دارید ازش دانلود میکنید که تا چند ساعت بهتون اجازه میده دانلود فایل رو ادامه بدید.

موفق باشید :40:

bleu2u4u
05-07-2011, 03:07
اگه idm ام رو پاک کنم ورژن جدیدش رو بریزم لینکایی که وارد کردم پاک میشن?

ask_bl
05-07-2011, 05:09
اگه idm ام رو پاک کنم ورژن جدیدش رو بریزم لینکایی که وارد کردم پاک میشن?
نیازی نیست پاک کنین! ورژن جدید رو نصب کنین خودش رو قبلی آپ میشه

ebrahimjan
05-07-2011, 07:09
ورژن آخر فایرفاکس (ورژن 5) سازگاری کاملی با IDM نداره . بهتره از ورژن 4 فایرفاکس استفاده کنید.

حتی الامکان لینک ها رو بصورت دستی در IDM وارد کنید.

اجازه دانلود هیچ فایلی رو نمیده ؟ البته بعید میدونم اینطور باشه.

این ارور معمولا وقتی میاد که دانلود یک فایل رو متوقف و بعد از چند ساعت یا چند روز دوباره بخواید دانلود رو ادامه بدید.

بستگی به سروری داره که دارید ازش دانلود میکنید که تا چند ساعت بهتون اجازه میده دانلود فایل رو ادامه بدید.

موفق باشید :40:

نه مشکل از سرور نیست چون لینک های مستقیم مختلف رو از سروهای مختلف امتحان کردم همچنین فایلی رو هم متوقف نکردم حتی ویندوزم رو هم عوض کردم با این مشکل پابرجاست واقعا نمی دونم مشکل از چیه از نسخه های مختلف idm هم استفاده کردم ولی فایده نداره

alt f4
06-07-2011, 11:30
وقتی با فلش گت دانلود میکنم هیچ کیلوبایتی دانلود نمیشه و روی 0% میمونه،با یه برنامه دیگه دانلود کردم دانلود کرد
مشکلش چیه که دانلود نمیکنه؟

omid-p30
06-07-2011, 12:51
خودم پیداش کردم از اونجایی که من وقتی چیزی رو بلد نباشم ودنبالش برم از زیر سنگ هم که شده پیداش می کنم:31:حالا آموزشش رو میزارم شاید به درد بعضی ها بخوره
خب همون طور که خودم سوال کرده بودم وقتی ما فایلو به عنوان مثال یک فیلمو دانلود می کنیم با نرم افزارIDMنرم افزار اون فیلمو به چند تکه تقسیم می کنه و وقتی دانلود تموم شد اونها رو به هم متصل می کنه حالا بعضی مواقع موردی پیش میاد که ما میخوام تا جایی که فایل دانلود شده یعنی همون فیلم اون رو نگاه کنیم درحالت عادی همچین کاری امکان پذیر نیست اما شما با یک دستور ساده می توانید فایلها را به هم متصل کنید واز دیدن فیلم لذت ببرید:31:
برای این کار به محل ذخیره سازی فایل های در حال دانلود میریم که آدرسش به صورت زیر هست:
c:\Documents and Settings\user\Application Data\IDM\DwnlData\user
در اونجا پوشه ای هم اسم فایل ما بوجود اومده اونو کپی می کنید یک جای دیگه بعد وارد محیطcmdبشن واز اونجا وارد پوشه فایل بشین بعدش دستورات زیر را وارد کنید
نکته:به عنوان مثال فایل ما به2قسمت تقسیم شده ما نام آنها را به 1و2 والی آخر تغییر می دیم بعدش تایپ
می کنیم:
copy /b 1 + 2 3
توجه!عدد3دراینجا اسم فایل جدیدی هست که از ترکیب فایلهای 1و2 بوجود اومده بعد اونو مثلا اگه فیلم بود باز کنید وببینید به همین راحتی به همین خوشمزگی:31: اگر سوالی بود بگین
من وقتی دستور کپی رو میزنم میگه که
The system can not find the file specified

مشکل از کجاست ؟

samaneh67
06-07-2011, 13:13
سلام دوستان من یه مشکل اساسی با idm دارم .
وقتی فایلهای بیشتر از 100 مگ رو دان میکنم وقتی 100 درصد دانلودش تموم میشه پیغام زیر رو میده

در این صورت باید شب بیدار بمونم و دوبازه resume رو بزنم در این صورت هم یا فایل rebuilding میشه و کامل دان میشه . یا شروع میکنه از 87 درصد مثلا دوباره دان کردن که معمولا هم با اینکه میزنه 100 در صد دان شد ولی وقتی میرم فایل رو بررسی میکنم میبینم مثلا 20 مگ رو دان نکرده ...
لطفا راهنماییم کنین ممنون

pooche
07-07-2011, 18:43
من وقتی دستور کپی رو میزنم میگه که
The system can not find the file specified

مشکل از کجاست ؟
سیستم نمی تونه فایب هات رو پیدا کنه با این نرم افزار جهت چسباندن استفاده کنhjsplit

joe_satriani
07-07-2011, 20:16
با سلام
داخل تنظیمات شبکه ی نرم افزار برید
و تنظیمات رو یه دور دیفالت کنید

موفق باشید.

atef
09-07-2011, 11:13
بچه ها من تو idm حدود 7 8 تا فایل دارم که هر کدومشون 600 700 مگ و بیشترشون بالای 60 70 درصد دانلود شدن .. میخوام ویندوزمو عوض کنم ..سوالم اینه که راهی هست بتونم فایل ها رو ذخیره کنم جای دیگه و بعد نصب مجدد ویندوز ادامشونو بگیرم ؟؟ چون تو فلاش گت یا mass دانلودر تو یه فایل ذخیره میشد که همه اصلاعات سکشن و دانلودی توش بود ولی تو idm فقط یه سری فایل تیکه تیکه تو این جاست
C:\Users\Atef\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\Atef

Dew Drop
09-07-2011, 12:16
بچه ها من تو idm حدود 7 8 تا فایل دارم که هر کدومشون 600 700 مگ و بیشترشون بالای 60 70 درصد دانلود شدن .. میخوام ویندوزمو عوض کنم ..سوالم اینه که راهی هست بتونم فایل ها رو ذخیره کنم جای دیگه و بعد نصب مجدد ویندوز ادامشونو بگیرم ؟؟ چون تو فلاش گت یا mass دانلودر تو یه فایل ذخیره میشد که همه اصلاعات سکشن و دانلودی توش بود ولی تو idm فقط یه سری فایل تیکه تیکه تو این جاست
C:\Users\Atef\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\Atef

این دو تا پست رو ببینید.

روش ادامه دانلود در IDM بعد از تعویض ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dark Shine
09-07-2011, 12:26
روشی هست که باهاش وقتی یک فایل دانلود شد فایل بعدی اتومات شروع به دانلود بشه ؟

ask_bl
09-07-2011, 12:54
روشی هست که باهاش وقتی یک فایل دانلود شد فایل بعدی اتومات شروع به دانلود بشه ؟
بله
Start Qu... رو بزنین :

namakdooon
09-07-2011, 21:00
با سلام خدمت دوستان عزیز

من چند وقته با برنامه اینترنت دانلود منیجرم نمیتونم فایلی رو دانلود کنم
ورژن های مختلفی رو هم نصب کردم اما جواب نداد.
اررور میده به اینصورت:

مجوز داده نشد
جزییات:
امکان برقراری ارنباط با (اسم سایت مورد نظر) وجود ندارد.

MrGee
09-07-2011, 21:09
لينكها رو تست كرديد؟ سالم هستند؟

نرم افزارهاي ديگه چي؟ با اونها امتحان كرديد؟

ufhs1369
09-07-2011, 21:21
سلام دوست عزیز با یک ف ی لتر شکن یا وی P ان امتحان کنید

namakdooon
09-07-2011, 21:39
لینک ها معتبرن

با چیز چی ان هم تست کرد
چرا یه دفعه همچین مشکلی پیش اومد؟
مرورگرم موزیلاست
لینک ها رو مستقیمم کپی کردم بازم دان نمیکنه

MrGee
09-07-2011, 21:50
با چیز چی ان هم تست کرد

بازم جواب نداد؟

لینک ها رو مستقیمم کپی کردم بازم دان نمیکنه
مرورگر يا دانلود منجير؟
چي مي گه؟
تنظيمات prox-y رو چك كرديد؟

namakdooon
09-07-2011, 21:54
چیز پی ان هم جواب نداد

چون با این نرم افزار راحت ترم فقط با این نرم افزار میخوام کار کنم فقط این و تست کردم

تو منیجر لینک و کپی میکنم اما حتی نوع فایل و هم نمیتونه تشخیص بده.

در قسمت پ روک سی هم تیک هیچ گزینه ایی زده نیست

به نظر خودم برنامه دست کاری شده. نه؟

MrGee
09-07-2011, 22:37
اگه با همين برنامه و با همين ورژن و با همين لينكها تو يه سيستم ديگه هم مشكل نداريد احتمالا يا
تنظيمات برنامه به هم خورده كه بايد برنامه رو يه بار با برنامه هاي Uninstaller حذف كرده تا تمام فايلهاش حذف بشن و بعد دوباره برنامه رو نصب كنيد

اگه بازم مشكل وجود داشت ويندوزتون رو عوض كنيد.

namakdooon
09-07-2011, 22:40
من با برنامه nistaller حذفش کردم اما بازم نشد

ویندوزم و نمیتونم عوض کنم

مرسی از راهنماییتون

namakdooon
09-07-2011, 22:49
فکر کنم مشکل پ روک س ی باشه

تو اون قسمت چه عددی باید بذارم؟

MrGee
09-07-2011, 23:42
فکر کنم مشکل پ روک س ی باشه

تو اون قسمت چه عددی باید بذارم؟
بايد خالي باشه و تيكي نخورده باشه

namakdooon
10-07-2011, 09:23
چون فکر میکنم بهتره
یه نرم افزار میخوام که کار باهاش راحت باشه قابلیت این و داشته باشه که سر ساعتی که میخوام دان کنه و سرعت خوبی داشته باشه از همه سایت ها فرمت های دانلود پشتیبانی کنه و...

MrGee
10-07-2011, 11:34
يعني هيچ كدوم از برنامه هاي دانلود منجر اين كار رو نمي كنن؟؟

namakdooon
10-07-2011, 22:00
برنامه اربیت کار میکنه. فقط اینترنت دانلود منیجر این مشکل و داره. فکر کنم مشکلش از پ روک س یی باشه

namakdooon
11-07-2011, 12:56
دوستان اینم اررور نرم افزار idm من

permission denied. please check your firewLL SETTINGS AND ENSURE THAT IDM HAS PERMITS TO ACCESS THE INTERNET.
details :
cannot connect to (esme siti ke dan mikonam) dl.kamyabonline.com :80

اگه کسی راه حلش و میدونه خوش حال میشم بهم بگه

ویندوزمم سون

bsbt
11-07-2011, 12:59
سلام. میخواستم بدونم چطوری میشه ویدیوهای زنده(live) مثل برنامه های تلویزیون که تو سایت صداوسیما پخش میشه رو چطوری میتونم دانلود یا ریکورد کنم؟
مثلا از این سایت نمیتونم با IDMAN دانلود کنم:
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا از این سایت وقتی دکمه استارت دانلودو میزنم حجمشو نشون نمیده فقط داتلود میکنه:
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون میشم اگه راهنماییم بکنید.

MrGee
11-07-2011, 13:08
تنظيمات ------ رو غير فعال كنيد
فايروال ويندوز رو غير فعال كنيد
برنامه رو از بلاك ليست فايروال آنتي ويروستون در بياريد

namakdooon
11-07-2011, 13:48
تنظيمات ------ رو غير فعال كنيد
فايروال ويندوز رو غير فعال كنيد
برنامه رو از بلاك ليست فايروال آنتي ويروستون در بياريد

یکم بیشتر توضیح میدین در مورد اولی و سومی؟

Dew Drop
11-07-2011, 15:55
سلام. میخواستم بدونم چطوری میشه ویدیوهای زنده(live) مثل برنامه های تلویزیون که تو سایت صداوسیما پخش میشه رو چطوری میتونم دانلود یا ریکورد کنم؟
مثلا از این سایت نمیتونم با IDMAN دانلود کنم:
کد:

یا از این سایت وقتی دکمه استارت دانلودو میزنم حجمشو نشون نمیده فقط داتلود میکنه:
کد:
ممنون میشم اگه راهنماییم بکنید.

با IDM که نمی تونید و امکانش نیست ولی با Net Transport میشه این کار رو کرد.

ricardomilad
11-07-2011, 17:56
خودم پیداش کردم از اونجایی که من وقتی چیزی رو بلد نباشم ودنبالش برم از زیر سنگ هم که شده پیداش می کنم:31:حالا آموزشش رو میزارم شاید به درد بعضی ها بخوره
خب همون طور که خودم سوال کرده بودم وقتی ما فایلو به عنوان مثال یک فیلمو دانلود می کنیم با نرم افزارIDMنرم افزار اون فیلمو به چند تکه تقسیم می کنه و وقتی دانلود تموم شد اونها رو به هم متصل می کنه حالا بعضی مواقع موردی پیش میاد که ما میخوام تا جایی که فایل دانلود شده یعنی همون فیلم اون رو نگاه کنیم درحالت عادی همچین کاری امکان پذیر نیست اما شما با یک دستور ساده می توانید فایلها را به هم متصل کنید واز دیدن فیلم لذت ببرید:31:
برای این کار به محل ذخیره سازی فایل های در حال دانلود میریم که آدرسش به صورت زیر هست:
c:\Documents and Settings\user\Application Data\IDM\DwnlData\user
در اونجا پوشه ای هم اسم فایل ما بوجود اومده اونو کپی می کنید یک جای دیگه بعد وارد محیطcmdبشن واز اونجا وارد پوشه فایل بشین بعدش دستورات زیر را وارد کنید
نکته:به عنوان مثال فایل ما به2قسمت تقسیم شده ما نام آنها را به 1و2 والی آخر تغییر می دیم بعدش تایپ
می کنیم:
copy /b 1 + 2 3
توجه!عدد3دراینجا اسم فایل جدیدی هست که از ترکیب فایلهای 1و2 بوجود اومده بعد اونو مثلا اگه فیلم بود باز کنید وببینید به همین راحتی به همین خوشمزگی:31: اگر سوالی بود بگین

سلام دستت درد نکنه ولی نمیشه من تو محیط cmd هفت پارت بود زدم پوششم کپی کردم تو دسکتاپ ولی
وقتیاینتر میکنم تو cmd میگه : The system cannotf find the file specified :41:

matinone
11-07-2011, 19:52
سلام
این چیه؟

چطوری درست میشه؟

ama-amir
12-07-2011, 10:10
سلام
خسته نباشید
دوستان یه سوال دارم که واسم خیــــــــــــــلی حیاتی و مهمه
کسی از شما میدونه که چجوری میتونم idm رو طوری تنظیم کنم که فقط رو یه اکانت v-----p--n بتونه دانلود کنه
مثلا اگه v--p----n یه موقع قطع شد دیگه دانلود رو ادامه نده!
یا تلاش کنه که v-----p--n رو کانکت کنه!
در هر صورت میخوا فقط با v----p--n همه ی دانلودا انجام بشه!
ممنون:40:

MrGee
12-07-2011, 11:59
بايد تنظيمات p-roxy برنامه رو تغيير بديد كه تو منوي تنظيمات هست

ama-amir
12-07-2011, 12:02
ممنون از جوابتون
ولی خوب یکم بیشتر توضیح بدید
ممنون

MrGee
12-07-2011, 12:16
من idm ندارم ولي روش كلي اون اين جوريه

با يد به قسمت تنظيمات برنامه بريد و از اونجا به قسمت network يا p-roxy بريد (به هر حال بايد به دنبال يه قسمت باشيد كه توش نوشته p-roxy بعد اونجا تو قسمت آدرس IP وي پي ان تون رو بزاريد و تو قسمت يوزر و پس هم پوزر و پس اكانتون رو
توضيح بشيتر ندادم چون ديدم واضحه
خودتون هم اگه اون كار رو بكنيد متوجه مي شيد
وقتي هم كه vp-n فعال نباشه برنامه نمي تونه چيزي دانلود كنه

ama-amir
12-07-2011, 13:34
نمیشه کاری کرد که وی----پی --- ان رو مجبور کرد که کانکت بشه؟

MrGee
12-07-2011, 13:57
يه جايي تو تنظيمات V=PN همچين چيزي بود بگرد ببين پيدا مي كني يا نه

Ship Storm
12-07-2011, 14:45
سلام
این چیه؟

چطوری درست میشه؟

به محل نصب برنامه برید و روی فایل IDMan.exe کلیک راست و Properties رو بزنید و به تب Compatibility برید و تیک گزینه Run this program as an administrator رو بردارید و OK کنید
سیستم رو Restart کنید و نتیجه رو بررسی کنید

MrGee
12-07-2011, 15:19
یکم بیشتر توضیح میدین در مورد اولی و سومی؟

تو تنظيمات برنامه يه قسمت هست راجع به p-roxy
شما اون قسمت رو پيدا كن و به اونجا برو ببين كه گزينه اي تيك نخورده باشه و همه كادرها خالي باشن
شما از چه آنتي ويروسي استفاده مي كنيد؟
براي در آوردن برنامه از ليست بلاك شده ها به اينجا بريد و تو تاپيك مربوط به آنتي ويروس خودتون اين سوال رو از اونها بپرسيد

matinone
12-07-2011, 19:16
به محل نصب برنامه برید و روی فایل IDMan.exe کلیک راست و Properties رو بزنید و به تب Compatibility برید و تیک گزینه Run this program as an administrator رو بردارید و OK کنید
سیستم رو Restart کنید و نتیجه رو بررسی کنید
اصلا اون قسمت تیک نداشت

bsbt
13-07-2011, 11:23
sharifdorsa عزیز میشه بگید چطوری میشه با Net Transport این کار رو کرد؟

Golbarg01
13-07-2011, 14:48
idm 5.19 با فایرفاکس 5 ناسازگاره؟
چون فایرفاکس 5 رو که نصب کردم لینک هاید انلود رو با idm دانلود نمی کرد مثلا توی یوتیوب که می رفتم بالای ویدئوها پنل دانلود idm نمیومد.
به دلایلی نمی تونم idm 6 رو نصب کنم.
لطفا راهنمایی کنید چجوری فایرفاکس 5 رو با idm 5.19 سازگار کنم؟

matinone
13-07-2011, 19:19
مشکل من هنوز حل نشده!
این چیه؟

چطوری درست میشه؟

Ship Storm
13-07-2011, 19:42
idm 5.19 با فایرفاکس 5 ناسازگاره؟
چون فایرفاکس 5 رو که نصب کردم لینک هاید انلود رو با idm دانلود نمی کرد مثلا توی یوتیوب که می رفتم بالای ویدئوها پنل دانلود idm نمیومد.
به دلایلی نمی تونم idm 6 رو نصب کنم.
لطفا راهنمایی کنید چجوری فایرفاکس 5 رو با idm 5.19 سازگار کنم؟

جالبه بدونید که من ورژن 6.05 رو داشتم و وقتی FIRE FOX 5 رو نصب کردم IDM با اون سازگار نبود و دانلودها با IDM صورت نمیگرفت و مجبور شدم ورژن جدید 6.06 رو نصب کنم و وقتی این مورد انجام شد مشکل برطرف شد
شما هم بهتره اگر قصد استفاده از ورژن 5 فایرفاکس رو دارید IDM رو به نسخه 6 و جدیدترین ورژن ارتقا بدید تا سازگاری کامل بین دو نرم افزار برقرار و ایجاد بشه

Ship Storm
13-07-2011, 20:37
اصلا اون قسمت تیک نداشت

مشکل من هنوز حل نشده!
این چیه؟

چطوری درست میشه؟

خیلی عجیبه چون داره از اون مورد ایراد میگیره
شما احیانا با یوزر ادمین لوگین نکردی ؟
اگر جواب منفی هست نرم افزار رو پاک کنید و مجدد نصب کنید چون احتمال داره تداخل داخلی بین هسته اصلی و کامپوننت های برنامه بوجود اومده باشه

matinone
13-07-2011, 21:05
خیلی عجیبه چون داره از اون مورد ایراد میگیره
شما احیانا با یوزر ادمین لوگین نکردی ؟
اگر جواب منفی هست نرم افزار رو پاک کنید و مجدد نصب کنید چون احتمال داره تداخل داخلی بین هسته اصلی و کامپوننت های برنامه بوجود اومده باشه
چون یه سری مشکلات با لوگین شدن با یوزرای دیکه رخ میداد من با ادمین لوگین میشم ، راهی نیست تو همین یوزر درست شه چون نمیخوام با یوزر دیگه وارد شم

Ship Storm
13-07-2011, 21:52
چون یه سری مشکلات با لوگین شدن با یوزرای دیکه رخ میداد من با ادمین لوگین میشم ، راهی نیست تو همین یوزر درست شه چون نمیخوام با یوزر دیگه وارد شم

مثلا چه مشکلاتی
شما یک یوزر بساز و دسترسی ادمین رو بده بهش

ama-amir
14-07-2011, 00:35
سلام
عزیز من هر چی میگردم چیزیو پیدا نمیکنم که مربوط به کانکت اتوماتیک باشه
میشه بهم بگی کجاس؟

Dew Drop
14-07-2011, 09:45
sharifdorsa عزیز میشه بگید چطوری میشه با Net Transport این کار رو کرد؟

این فایل رو ببینید که یه فایل وردِ ... توضیح داده شده

malizia
14-07-2011, 12:12
با عرض سلام ،من در نصب10 netsupport school مشکل دارم بعد از پنجره انتهایی runصفحه ای باز می شه که سمت چپش یک سری سرویس ها مثل tcp/ip می آد نمیدونم تو اون صفحه باید چه تنظیمی انجام بدم لطفا راهنمایی کنید؟

saeed774
14-07-2011, 13:17
vp n رو بصورت کانکشن آماده استفاده میکنی یا از طریق کانکشن ویندوز ایجاد کردی؟ اگه بصورت آماده ایجاد شده باشه که نمیشه تو IDM کاریش کرد ولی اگه تو ویندوز کانکشن ایجاد کرده باشی در تنظیمات IDM به تب Dialup برو و تیک گزینه رو بزن و از داخل کادر کشویی کانکشن ایجاد شده توسط ویندوز رو انتخاب کن .
البته میشه تو تنظیمات خود کانکشن Vp n هم تنظیم کرد که اگه دیسکانکت بشه بعد از چه مدت و چند بار کانکت بشه . به قسمت Prpoperties کانکشن آماده VP برو و در تب Option در کادر پایینی و در قسمت Redial گزینه اول رو مثلا به 99 بار و گزینه دوم رو به 3 ثانیه تغییر بده . در کانکشن ایجاد شده توسط ویندوز هم روی کانکشن راست کلیک کن و Properties بزن و دوباره مثل روش قبل عمل کن .

برای مشکل شما باید هر دو روش تنظیم در IDM و تنظیم در کانکشن رو با هم انجام بدی .

MrGee
14-07-2011, 14:36
اگه بصورت آماده ایجاد شده باشه که نمیشه تو IDM کاریش کرد

چرا نشه؟
مگه چه فرقي مي كنه؟

saeed774
14-07-2011, 21:58
چرا نشه؟
مگه چه فرقي مي كنه؟

چون IDM فقط کانکشن های ایجاد شده توسط ویندوز رو شناسائی و لیست میکنه ولی کانکشن هایی که بصورت آماده توسط شرکت های فروش VP N ارائه میشه بصورت پرتابل هستند.

MrGee
14-07-2011, 22:05
چون IDM فقط کانکشن های ایجاد شده توسط ویندوز رو شناسائی و لیست میکنه ولی کانکشن هایی که بصورت آماده توسط شرکت های فروش VP N ارائه میشه بصورت پرتابل هستند.

نه نه به هر حال اون ها هم يه IP دارن كه تو قسمت تنظيماتش هست و بايد اون IP رو تو برنامه وارد كرد

namakdooon
15-07-2011, 11:49
من کارایی که گفتین و پست هایی که گفتین و رفتم اما با اونا مشکلم حل نشد
من چند وقته با برنامه اینترنت دانلود منیجرم نمیتونم فایلی رو دانلود کنم
ورژن های مختلفی رو هم نصب کردم اما جواب نداد.
اررور میده به اینصورت:

مجوز داده نشد
جزییات:
امکان برقراری ارنباط با (اسم سایت مورد نظر) وجود ندارد.

saeed774
15-07-2011, 12:34
نه نه به هر حال اون ها هم يه IP دارن كه تو قسمت تنظيماتش هست و بايد اون IP رو تو برنامه وارد كرد

دوست عزیز کرکرجان ، شما خودت گفتی که IDM نداری درسته؟! مشکل دوستمون اینه که میخوان فقط به هنگام دیسکانکت با کانکشن VP به دانلود ادامه بدن . تو همون روشی که گفتم IDM فقط کانکشن دستی ایجاد شده توسط خودتون رو شناسایی میکنه و تو لیست میاره و بعد دوباره با تنظیماتش کانکت میکنه .
من منظور شما رو متوجه نشدم ، بله با دونستن IP کانکشن آماده میشه کانکشن ویندوز رو دستی ایجاد کرد.
منظور از کانکشن آماده کانکشن زیر هست : حالا شما این کانکشن رو تو لیست IDM ظاهر کن ؟!

MrGee
15-07-2011, 13:53
من كه نتونستم با اون كانكشن وصل بشم ولي دوتا راه پيدا كردم كه نتونستم اونها رو امتحان بكنم

يكي اينكه همون آدرس كانكشن و يوزر و پس رو تو قسمت آدرس پرو-كسي idm وارد كني كه براي اين فايل مي شه uk.azaranvpn.com
يا اينكه اين دستور رو تو ران اجرا كني و بعد فايل كانكشن رو با notepad باز كنيد و تمام محتويات اون رو به آخر فايل rasphone.pbk كه با دستور ران بازش كردي كپي كني و بعد از ذخيره همون كانكشن رو تو idm انتخاب كني

Advanced Ali-001
18-07-2011, 16:12
سلام.
دوستان من نمیدونم واقعاًبااین Idm چیکارکنم هر چی هم سوال پرسیدم جواب نمیدین...
برای حل کردن مشکل دانلودکلیپ ها ازاینترنت توسط IDMبیاد چیکار کتم ازاون اولش که نصب شد همه چیش درست بود جز این تمام راه حل هارو هم امتحان کردم ببینید:
ولی بازم تو همه بروزو ها واسه دانلود اقدام نمیکنه....
خواهش میکنم راهنماییم کنین ویندوزم 7و64بیتی هست وآنتی ویروسم هم آویرا.

alt f4
19-07-2011, 16:55
شمارو نمیدونم ولی از وقتی که از Internet Download Accelerator استفاده کردم ، بدون مشکل تمام کارامو کردم
به شماهم پیشنهاد میکنم از Internet Download Accelerator استفاده کنید البته آپدیت شده اش رو..:11:

morvaye nik
19-07-2011, 21:16
سلام.
درست شد خواهشاًراهنمایی کنین....
نمیدونم شما از نسخه اصلی استفاده میکنید یا کرک شده، ولی من این مشکل رو توی نسخه های کرک شده دیدم.
اگر از بروزرهایی مثل اپرا یا فایرفاکس وکروم استفاده میکنید از اکستنشهای مربوط به دانلود کلیپهای آنلاین اونها استفاده کنید
مثلا برای اپرا میتونید از download media bar استفده کنید که یک دکمه زیر محل نمایش کلیپ اضافه میکنه و شما با کلیک کردن روی اون دکمه می تونید فایل خودتون رو دانلود کنید

موفق باشید

boogh1234
19-07-2011, 21:24
با سلام خدمت دوستان
من توسط نرم افزار idm چند فایل رو بصورت ناتمام دانلود کردم و در حال حاضر نیز باید ویندوز را عوض کنم میشه بهم بگین چیکار کنم تا بعد از نصب ویندوز بتونم ادامه دانلودهامو بدم با نرم افزار idm ?
ممنون و متشکرم

Dark Shine
20-07-2011, 06:32
ALi Honda :
خیلی ببخشید ، شما افزونه ی مربوط به فایرفاکس رو نصب کردین ؟

:31:

با سلام خدمت دوستان
من توسط نرم افزار idm چند فایل رو بصورت ناتمام دانلود کردم و در حال حاضر نیز باید ویندوز را عوض کنم میشه بهم بگین چیکار کنم تا بعد از نصب ویندوز بتونم ادامه دانلودهامو بدم با نرم افزار idm ?
ممنون و متشکرم
چقدر این سوال آمارش رفته بالا :31:

amaranth_silent
20-07-2011, 10:52
سلام دوستان من دیشب دوتا فیلنم از یه سایت دانلود کردم که بصورت زیپ شده هستند ولی وقتی میخوام با winrar بازش کنم پس از طی کردن مرحله لود وقتی به 100% میرسه با این ارور روبرو میشه مشکل از کجاست ممنون

mr.dengo
20-07-2011, 19:38
سلام دوستان
idm من فایلهایی رو که به زبان فارسی یا عربی هستش رو دانلود میکنه ولی اجرا نمیکنه حتی اگه انگلیسی باشه اسمش فارسیش بکنم بازم نمیشه اینم عکسش
ممنون میشم کمک کنید خیلی از دانلودا اسماشون فارسی هستش که بخاطر این مشکل نمیتونم دانلود کنم

Ghaioom
21-07-2011, 07:52
سلام دوستان
idm من فایلهایی رو که به زبان فارسی یا عربی هستش رو دانلود میکنه ولی اجرا نمیکنه حتی اگه انگلیسی باشه اسمش فارسیش بکنم بازم نمیشه اینم عکسش
ممنون میشم کمک کنید خیلی از دانلودا اسماشون فارسی هستش که بخاطر این مشکل نمیتونم دانلود کنم

برو جایی که ذخیره میشه اینجوری که میتونی از فایل استفاده کنی.

شاید زبان فارسی به درستی تو ویندوز نصب نیست! یا دوباره idm رو نصب کنید.

mr.dengo
21-07-2011, 10:48
برو جایی که ذخیره میشه اینجوری که میتونی از فایل استفاده کنی.

شاید زبان فارسی به درستی تو ویندوز نصب نیست! یا دوباره idm رو نصب کنید.

اها فارسی که توی ویندوز نصبه idm دادم یکی نصب کنه چون بلد نبودم چطوری نصب میشود پسورد میخواست که نداشتم
روش دیگه ای نیست؟ :31:
ممنون داداش :11:

namakdooon
21-07-2011, 11:19
حذف شد

تکرار شدن پست

namakdooon
21-07-2011, 11:26
این اررور برای چیه؟ چطوری میتونم درستش کنم؟
ویندوزم سون و 64 بیتی

لینک دانلودم معتبره
توی تنظیمات پ روک سی هم تیک هیچکدوم زده نیست.

Ghaioom
21-07-2011, 13:55
این اررور برای چیه؟ چطوری میتونم درستش کنم؟
ویندوزم سون و 64 بیتی

لینک دانلودم معتبره
توی تنظیمات پ روک سی هم تیک هیچکدوم زده نیست.

میگه چک کنید که idm تو فایروال غیرفعال نشده باشه فکر کنم.

parsa5564
21-07-2011, 16:30
من از اخرین نسخه idm استفاده می کنم و کرک هم شده.چند وقتی هست متوجه شدم با اینکه توی تنظیمات تعداد کانکشن ها رو روی 16 کانکشن قرار دادم اما همیشه با 9 کانکشن دانلود می کنه و با همه سایت ها و سرور ها هم امتحان کردم.ممنون میشم کسی بتونه کمکی کنه

Ghaioom
21-07-2011, 18:37
من از اخرین نسخه idm استفاده می کنم و کرک هم شده.چند وقتی هست متوجه شدم با اینکه توی تنظیمات تعداد کانکشن ها رو روی 16 کانکشن قرار دادم اما همیشه با 9 کانکشن دانلود می کنه و با همه سایت ها و سرور ها هم امتحان کردم.ممنون میشم کسی بتونه کمکی کنه
همه سایت ها که 16 تا نمیده ! :31: گاهیا

namakdooon
21-07-2011, 22:22
میگه چک کنید که idm تو فایروال غیرفعال نشده باشه فکر کنم.

نمیدونم تو سون چطوری میشه این کار رو کرد

lovemet
26-07-2011, 15:49
سلام خدمت دوستان

به تازگی وقتی میخوام idm رو اجرا کنم این error رو میده

windows cannot access the specified device,path, or file.you may not have the appropriate permissions to access the item

دوباره نصب کردم فایده نداشت
مرورگر firefox رو باز میکنم میگه میخوای idm رو نصب کنی در حالی که روی سیستم نصبه
چیکار باید کرد؟

ila
28-07-2011, 21:17
یک راهی بود برای کرک کردن IDMکه یکی از دوستان گذاشته بود یک سری سرور رو توی فایل متنی میذاشتی و کرک میشد..اون کجاست دقیقا؟
ممنون

Dew Drop
29-07-2011, 01:58
یک راهی بود برای کرک کردن IDMکه یکی از دوستان گذاشته بود یک سری سرور رو توی فایل متنی میذاشتی و کرک میشد..اون کجاست دقیقا؟
ممنون

Shayan AW
29-07-2011, 17:05
سلام

آیا راهی هست که فایل های که در IDM هستند به صورت مرتب دانلود بشن ؟

مثلا 3 تا فایل بصورت هم زمان در حال دانلود هستند , میشه یکاری کرد که اول فایل اول دانلود بشه , بعد دوم و به ترتیب . نه همگی باهم

hkhafan
29-07-2011, 18:25
سلام

مثلا 3 تا فایل بصورت هم زمان در حال دانلود هستند , میشه یکاری کرد که اول فایل اول دانلود بشه , بعد دوم و به ترتیب . نه همگی باهم

سلام؛

دوست عزیز تو صفحه ی اصلی برنامه، همه ی فایلهای مورد نظرتون رو انتخاب کنید ، بعد روشون کلیک راست کنید و از طریق گزینه ی Move to Queue ، گزینه ی Create New Queue رو انتخاب کنید .
با این کار همه ی فالاتون منتقل میشه به یه " صف دانلود " و صفحه ی اون هم براتون باز میشه ، لیست تمام فایلاتون هست. از طریق Download --- at the same time میتونید مسخّص کنید که با آغاز به کار صف چندتا فایل به طور همزمان دانلود بشه.
از طریق فلش های زرد پایین اون صفحه هم میتونید مشخّص کنید که ترتیب دانلود فایلها ( از بالا به پایین ) چطور باشه ؛ بعد که به طور دلخواه همه چی رو تنظیم کردید گزینه ی استارت رو بزنید تا دانلود شروع بشه.
----------------------------------
جای این درخت های دانلود هم تو قسمت سمت چپ برنامه ( اون منوی درختی ) به اسم Queues هستش.

موفّق باشید

irainian
29-07-2011, 18:33
سلام

بله دوست عزیز میشه یک فایل به ترتیب دانلود بشن یا اینکه همه با هم
شما در ابتدا اون سه فایل رو میزارید روی دانلود بعد کنسلش میکنید که در صفحه idm
بیاد
بعد روی یکی از سه فایل کلیک راست کرده و move to queue و سپس queue #1 و اگر وجود نداشت creat a new queue
را میزنید
سپس از سربرگ بالای برنامه قسمت downloads و سپس scheduler را انتخاب میکنید
سپس به queue #1 رفته و در سربرگ schedule تیک start download at را زده و ساعت مشخصی را انتخاب میکنید برای دانلود برنامه مورد نظر سپس به سربرگ files in the queue رفته و , در قسمت بالا downloads files at same time را روی عدد یک قرار میدهید apply را زده سپس روی دو فایل باقی مانده رفته move to queue و سپس queue #1 را برای هر کدام میزنید در این صورت هر سه فایل شما در لیست دانلود queue #1 رفته و نیز در ساعت مشخص به ترتیب دانلود میشوند اگر خواستید دو تا از انها با هم دانلود شوند downloads files at same time را روی عدد 2 قرار دهید و به همین ترتیب

mamad_eskandar
30-07-2011, 12:27
سلام خسته نباشد من یه سوال دارم اگه لطف کنید جواب بدهید ممنون میشم .من قبلا هر فایل تصویری رو که باز میکردم گزینه شروع به دانلود ظاهر میشد ولی جدیدأ این گزینه نمی یاد دو بار هم از اول نرم افزار رو نصب کردم ولی بیفایده بوده .برای بقیه آپشن ها موردی ندارم فقط نمتونم ویدیو دانلود کنم .ممنون مشم راهنمایی کنید

MasterGeek
31-07-2011, 20:01
سلام دوستان
من کاری که میخوام بکنم اینه که فایل های دانلودی به طور اتوماتیک یکی بعد از دیگری دانلود بشن، یعنی وقتی اولی تموم شد، دومی شروع بشه و ...
الان هرطوری این IDM رو کانفیگ میکنم نمیشه و به نظر نمیاد همچین گزینه ای داشته باشه (هرچند میبایستی بدیهی باشه:31:) الان مجبورم که زمان تموم شدن یه دانلود رو تخمین بزنم و بعد زمان دانلود بعدی رو دستی ست کنم...اینجوری کار میکنه ولی من میخوام دانلودها اتوماتیک پشت سر هم اجرا بشن

Dew Drop
31-07-2011, 20:58

oomidi
31-07-2011, 21:24
سلام
من در دانلود کردن از یوتیوب با IDMمشکل دارم یکبار دانلود مکنه یکبار دانلود نمیکنه ممنون میشم راهنماییم کنید.
با تشکر :5:

ask_bl
31-07-2011, 21:46
سلام
من در دانلود کردن از یوتیوب با IDMمشکل دارم یکبار دانلود مکنه یکبار دانلود نمیکنه ممنون میشم راهنماییم کنید.
با تشکر :5:
سلام
اینجا مطرح کنین:

»» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Battlefield2
31-07-2011, 22:00
سلام

من سون 64 دارم . حالا با همه ورژن های idm مشکل پیدا کردم تو قسمت scheduler برای تنظیم start time و stop time هیچ عددی مشخص نمیشه که بشه تعویض کرد. چیکار کنم درست شه؟(اخریشم ریختم نشد)

عکس:

MasterGeek
31-07-2011, 23:01
ممنون دوست عزیز
مشکلم حل شد، من دقیقا همین کار رو توی Main Download Queue میکردم و جواب نمیگرفتم. با ایجاد یک لیست جدید این مشکل حل میشه ولی توی Main Download Queue اینطور نیست حالا مشکل از نصب منه یا کلا IDM اینجوریه نمیدونم ولی بهرحال با این لیست جدید حل میشه (مهم هم نیست اسمش چیه)

ممنون

samira065
01-08-2011, 11:45
من از نرم افزار سی ------ برای ف*شکن استفاده می کنم
باهاش از همه سایتی هم دانلود می کنم با آی دام
اما به یوتوب که میرسه وامیرسه
دقیقا همین ارور رو هم میده , منم بیخیال شدم و با همون بروزرم دانلود می کنم از یوتوب.
اگه مشکل مربوط به تنظیمات مشخصات ------ باشه که قاعدتا نباید از جاهای دیگه هم دانلود میکرد
اما راحت دانلود می کنه
این امکانیه که خود یوتوب بسته
حالا اگه کسی راهی داره بگه :20:

Amir Varasteh
01-08-2011, 14:14
من از نرم افزار سی ------ برای ف*شکن استفاده می کنم
باهاش از همه سایتی هم دانلود می کنم با آی دام
اما به یوتوب که میرسه وامیرسه
دقیقا همین ارور رو هم میده , منم بیخیال شدم و با همون بروزرم دانلود می کنم از یوتوب.
اگه مشکل مربوط به تنظیمات مشخصات ------ باشه که قاعدتا نباید از جاهای دیگه هم دانلود میکرد
اما راحت دانلود می کنه
این امکانیه که خود یوتوب بسته
حالا اگه کسی راهی داره بگه :20:

samira065
01-08-2011, 17:43
سلام.

با aliupdate موافقم.از IDM اون بالا برو به منوی Downloads -> Options.

سپس برو به تب P`r`o`x`y و تیک Use HTTP P`r`o`x`y رو بزن و IP و Port ف-ی-ل-ت-ر شکنت رو بزن و سپس OK کن. حالا میشه دانلود رو انجام بدی.

اما یک راه بهتر پیشنهاد میکنم و اون اینه که از وبسایت زیر یا اونهایی که دوستان معرفی کردن استفاده کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی.

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ----------

تعریفی از VPS رو توی لینک زیر میتونی ببینی:

وااااای
عجب چیزی گفتین ! درست شد!
من وقتی با IE دانلود میکردم سرعتم رو 40 بود و با IDM روی 150 !! تازه شبها به 200 هم میرسه
حالا راحت از یوتوبم میتونم با همین سرعت دانلود کنم
مررررسییییییییییییی :40::40::40::40::40::40::40::40::40:

TimeWarp
06-08-2011, 00:49
سلام . بنده 3 تا سوال دارم .

1- آیا میشه دو تا برنامه ی دانلودر رو همزمان روی یک ویندوز داشت ؟ منظورم اینه که روی یک ویندوز دو تا دانلودر مختلف بنصبیم و آیا این کار باعث اختلال در کار ویندوز نمیشه ؟

2 - برای دانلود ویدیو از سایت های یوتیوب و فیس بوک ، به غیر از دانلود منجر ، از چه دانلودری می تونیم استفاده کنیم ؟ آیا دانلودر orbit برای این امر مناسبه ؟

بنده الان از نرم افزار Download Accelerator Plus برای دانلود استفاده می کنم . از اونجایی که سرعت نتم خیلی پایینه ، این نرم افزار از نرم افزار اینترنت دانلود منجر کارایی بیشتری داره . آیا با این دانلودر میشه از یوتیوب دانلود کرد ؟ تنظیماته خاصی داره ؟ به چه شکل ؟

پیشاپیش ازتون تشکر می کنم . موفق و مویر باشید.

iilliya
06-08-2011, 04:09
سلام به همه
یکی از دوستای من چند وقته با idm مشکل پیدا کرده مشکل اینکه وقتی دنلود میکنه مثلا با 230 KB/s یه فایل 6 مگی رو میگیره اما 1 مگ آخر که میرسه سرعت دنلود میات رو بایت همین لان برای منم همین مشکل به وجود اومد واقعا دردسره چون من شب ها میزارم دنلود و میخوابم الان دیدم زدم 3 تا همزمان دنلود کنه 2 تاش تموم شده رفته 2 تا جدید شروع کرده اما این یکی همینجوری مونده سرعت 0 میشه بایت میشه باز 0 میشه! اون زیر هم فقط یه کانکشن باز میشه که همیشه 16 تا باز میکنه!
کسی میدونه این چه مشکلی داره! الان دارم فایل های لیچ شده فایل سونیک رو که با رپید پارس لیچ کردم دنلود میکنم 2تا دیگه سرعتش رو 100 حدودا !!!

mrmostafa
06-08-2011, 08:04
بين Idm , Ida , flashget , orbit كدوم بهتر هستند؟؟؟ من IDm 6.7‌ رو نصب كردم موقعي كه دانلود زماني ميكنم باهاش ميزارم همه رو دانلود كنه وسطش هنگ ميكنه برنامه ميپره. در ضمن چرا لينك هاي يوتوب رو كه وارد Idm ميكنم بعد يك روز لينك ها رو دانلود نميكنه دوباره بايد بازيابي بشه و همون لينكي كه داخل IDM‌هست رو ميزنم همون كليپ رو مياره يعني لينك عوض نشده.

aref10
06-08-2011, 13:50
امروز هر چی میخوام دانلود کنم با موزیلا دیگه idm اجرا نمیشه و با خوده موزیلا دانلود میکنه ولی روی IE درست هست و هنگام کلیک روی لینک دانلود idm اجرا میشه ولی با موزیلا دیگه خوده idm خود به خود اجرا نمیشه... مشکل از کجاست؟

samira065
06-08-2011, 15:37
این مسیرو در برنامه IDM برید :

Downloads > Options > General

حالا ببینید موزیلا تیک داره؟ اگه نداره براش بذارید.

aref10
06-08-2011, 16:18
این مسیرو در برنامه IDM برید :

Downloads > Options > General

حالا ببینید موزیلا تیک داره؟ اگه نداره براش بذارید.
تیک داره...:41:

golden111
06-08-2011, 16:26
ورژن Idm را باید ارتقا بدین
ورژن های پایین با ورژن های بالا موزیلا کار نمیکنه

aref10
06-08-2011, 16:38
ورژن Idm را باید ارتقا بدین
ورژن های پایین با ورژن های بالا موزیلا کار نمیکنه
بدون مشکل کار میکرد یه دفعه اینجوری شد...
الان هم 6.06 هست و کرک شده
موزیلا هم 3.6.18 هست...

samira065
06-08-2011, 17:23
غیر ازون پایین ترش دو تا دکمه ادیت هست
اونارو بزنید یه قسمت داره واسه موزیلا
ببینید اونجا تیک داره

aref10
06-08-2011, 17:43
غیر ازون پایین ترش دو تا دکمه ادیت هست
اونارو بزنید یه قسمت داره واسه موزیلا
ببینید اونجا تیک داره
اون ها هم تیک دارن:41:...

samira065
06-08-2011, 23:02
نمی دونم دیگه...
اگه براتون راحته و پلاگین خاصی نصب نکردین ؛ موزیلا رو آنینستال کنید و دوباره نصب کنید شاید درست شه

golden111
07-08-2011, 09:02
اگه از تیک ها در دانلود منیجر مطمئن هستید
در موزیلا از منوی tools گزیه add ones را انتخاب کنید از صفحه باز شده گزینه extensions را انتخاب کنید و ببینید idm cc نصب هست یا اینکه disable نشده باشه

hkhafan
07-08-2011, 09:51
سلام؛

دوست عزیز از اینجا ، این addon رو بگیر و تو فایرفاکس نصب کن ، یه دور فایرفاکستو ری استارت کن ... ببین درست شده یا نه

موفّق باشید

aref10
07-08-2011, 13:53
اگه از تیک ها در دانلود منیجر مطمئن هستید
در موزیلا از منوی tools گزیه add ones را انتخاب کنید از صفحه باز شده گزینه extensions را انتخاب کنید و ببینید idm cc نصب هست یا اینکه disable نشده باشه
ممنون دوست عزیز
disable شده بود که بعد از enable درست شد.
مرسی.

Golestan64
07-08-2011, 23:34
سلام

من با اینترنت دانلود منیجر یه فایل رو که حدود 700 مگ هست رو دانلود میکنم در حین دانلود برق قطع میشه و وقتی دانلود رو کامل میکنی اون فایل اجرا نمیشه یعنی بدلیل قطعی برق فایل دانلود ناقص میشه و قایل اجرا شدن نیست

راهی هست که بتونیم ادامه دانلود اون فایل رو بریم و مجبور نباشیم از دوباره دانلود کنیم ؟

آخه تا 400 مگ هم دانلود میکنم و برق قطع میشه و خودتون هم میدونین دانلود فایل 700 مگی حداقل 7 ساعت وقت میبره و با قطعی برق اعصاب آدم خرد میشه و مجبورم از دوباره دانلود کنم

پیشاپیش تشکر

Dr.FANOOS
08-08-2011, 00:56
دوستان امکانش هست نحوه ی صحیح export کردن رو توضیح بدید.من هر دفعه این کار رو می کنم بعد که import می کنم لینک ها و فایل ها دچار مشکل شده و همه چی می پره!!!:41:

Ghaioom
08-08-2011, 08:47
دوستان امکانش هست نحوه ی صحیح export کردن رو توضیح بدید.من هر دفعه این کار رو می کنم بعد که import می کنم لینک ها و فایل ها دچار مشکل شده و همه چی می پره!!!:41:
روش ادامه دانلود در IDM بعد از تعویض ویندوز

ahmaden
08-08-2011, 10:28
سلام

من با اینترنت دانلود منیجر یه فایل رو که حدود 700 مگ هست رو دانلود میکنم در حین دانلود برق قطع میشه و وقتی دانلود رو کامل میکنی اون فایل اجرا نمیشه یعنی بدلیل قطعی برق فایل دانلود ناقص میشه و قایل اجرا شدن نیست

راهی هست که بتونیم ادامه دانلود اون فایل رو بریم و مجبور نباشیم از دوباره دانلود کنیم ؟

آخه تا 400 مگ هم دانلود میکنم و برق قطع میشه و خودتون هم میدونین دانلود فایل 700 مگی حداقل 7 ساعت وقت میبره و با قطعی برق اعصاب آدم خرد میشه و مجبورم از دوباره دانلود کنم

پیشاپیش تشکر

فایلی که داونلود میکنی فشرده هست ؟
اگر فشرده هست از قابلیت repair برنامه winrar استفاده کن (نسخه 4 برنامه خیلی عالیه)
به سادگی وارد محیط اصلی winrar برو بعد اون فایل یا فایل هایی رو که میگی اجرا نمیشن رو پیدا کن از بالا سمت راستِ راست ، گزینه repair رو بزن ، برنامه winrar هم یک فایل مشابه فایلت که میگی خرابه میسازه(در همون مسیر اصلی فایل) ، منتهی اولش نوشته شده rebuilt . مثلا اگه اسمش فایل inception 2010 باشه یکی دیگه با این نام ساخته میشه :
rebuilt.inception 2010

smallfrank
08-08-2011, 13:17
سلام

من یه فایل 700 مگ رو تا 288 مگ دانلود کردم
فایل .avi بوده

حالا چجوری همین 288 مگ رو ببینم.
تو پوشه این فایلها هست که فقط اولی باز میشه و تایمش کمه.

ممنون میشم مشکلمو حل کنید.......

ahmaden
08-08-2011, 13:39
سلام

من یه فایل 700 مگ رو تا 288 مگ دانلود کردم
فایل .avi بوده

حالا چجوری همین 288 مگ رو ببینم.
تو پوشه این فایلها هست که فقط اولی باز میشه و تایمش کمه.

ممنون میشم مشکلمو حل کنید.......

حتما کمکت میکنیم ... :10:
برادر اگه این فایلی که داونلود کردی فیلمه ( که هست ) مشکلی نداره
فایل اول رو میتونی راحت ببینی . روی اولین فایل کلیک کن با یه پلیر بازش کن یاDRAG$DROP .کن . KM PLAYER باشه خوبه . ( باز میشه و تا جایی که داونلود کرده باشه اجرا میشه )
برای اینکه همه فایل ها رو ببینی همشون رو SELECT کن یا هایلایت کن . بعد همشون رو توی VLC PLAYER دراپ کن . ( حتما VLC باشه )
جواب نگرفتی بگو تا روش دیگه ای بهت بگم.

ahmaden
08-08-2011, 13:48
سلام به همه
یکی از دوستای من چند وقته با idm مشکل پیدا کرده مشکل اینکه وقتی دنلود میکنه مثلا با 230 KB/s یه فایل 6 مگی رو میگیره اما 1 مگ آخر که میرسه سرعت دنلود میات رو بایت همین لان برای منم همین مشکل به وجود اومد واقعا دردسره چون من شب ها میزارم دنلود و میخوابم الان دیدم زدم 3 تا همزمان دنلود کنه 2 تاش تموم شده رفته 2 تا جدید شروع کرده اما این یکی همینجوری مونده سرعت 0 میشه بایت میشه باز 0 میشه! اون زیر هم فقط یه کانکشن باز میشه که همیشه 16 تا باز میکنه!
کسی میدونه این چه مشکلی داره! الان دارم فایل های لیچ شده فایل سونیک رو که با رپید پارس لیچ کردم دنلود میکنم 2تا دیگه سرعتش رو 100 حدودا !!!

برای خود من هم بار ها پیش اومد . راه حلش رفرش کردن مجدد آدرس داونلود هست و PAUSE/RESUME کردن....
البته برای مواقعی که از ویندوز دور هستی ( مثلا شب که میزاری برای داونلود که اتوماتیک خودش فایل ها رو داونلود کنه اون QUEUE رو که بهش لیست داونلود هات رو دادی روش کلیک راست کن EDIT QUEUE از تب بالا SCHEDULE سپس در وسط تیک NUMBER OF RETRIES ... رو فعال کن . این باعث میشه که اگه هنگام داونلود جواب نگرفت مجددا IDM سعی کنه و باز این رویه تکرار میشه تا بالاخره بتونه داونلود کنه.....

ask_bl
11-08-2011, 05:34
سلام به همه
سلام
شما یه بار درایوی که توش ذخیره میشه رو دفراگ کنین!
استیتوس دانیود منیجر ریسیوینگ فایل هست یا ریسیو تموم شده!؟
ورژن دانلود منجیر چنده؟

لطفعلی خان قاجار
11-08-2011, 05:47
سلام
یه فیلم با حجم 1.50 گیگ دانلود کردم
چون حجم زیاد بود دو سه شب طول کشید
دیشب که فایل دانلودی کامل نبود یه هارد دیگه به سیستم اضافه کردم
بعد از اون اسم درایوی که زده بودم ( فلش ) عوض شد
بعد که ریزیوم رو زدم پیام خطا داد منم اجباری اسم درایو رو از تو منو option برنامه IDM زدم اسم درایو جدید !!!
حالا دانلود شده اما منتهی فایل دانلودی سر جاش نیست !!!
اصلن یه اسمی بغیر از اون درایوی که زدم رفته
یعنی رفته تو درایو Q که وقتی میزنم میگه :
plz insert a dick into BD-rROM Drive ( Q
یعنی بعبارتی رفته روی دی وی دی !!!
ویندوز رو که نیگا می کنم همین میزان حجم یعنی 1.50 مگا بایتش کم شده !!!
کجاست این فایل ؟
ویندوزم سون هستش !!
در ضمن پوشه ی DWNLdata دیگه سر جاش نیست !!!
چون گزینه save to رو عوض کردم !
و دکمه سرچ ویندوز رو هم که میزنم فایل رو پیدا می کنه منتهی نمی تونم بازش کنم !!!!
این فایل کجای این ویندوز رفنه و اساسن چیجوری فولدر های ویندوز سون رو از حالت هیدن در بیارم ؟؟؟؟
مرسی

mrmostafa
11-08-2011, 16:52
دوستان من از داخل یوتوب که کلیپ دانلود میکنم وارد اینترنت دانلود منیجر میشه و میزارم اتوماتیک همه رو دانلود کنه بعد که یه فایلی مثلا 200 مگابایت بود رو تا 99 درصد دانلود کرد بعد قطع شد بعد دوباره آدرس رو بازسازی میکنه از اول دانلود میکنه؟؟؟ چرا اینجوری هست لینک های یوتوب؟؟ در صورتی که همون لینکی که قبلا داخل اینترنت دانلود منیجر وارد شده دوباره وارد همون میشه کلیپ رو دانلود میکنم یعنی آدرس فرقی نکرده ولی چرا اینطوری میشه؟؟؟؟

Ship Storm
11-08-2011, 18:05
دوستان من از داخل یوتوب که کلیپ دانلود میکنم وارد اینترنت دانلود منیجر میشه و میزارم اتوماتیک همه رو دانلود کنه بعد که یه فایلی مثلا 200 مگابایت بود رو تا 99 درصد دانلود کرد بعد قطع شد بعد دوباره آدرس رو بازسازی میکنه از اول دانلود میکنه؟؟؟ چرا اینجوری هست لینک های یوتوب؟؟ در صورتی که همون لینکی که قبلا داخل اینترنت دانلود منیجر وارد شده دوباره وارد همون میشه کلیپ رو دانلود میکنم یعنی آدرس فرقی نکرده ولی چرا اینطوری میشه؟؟؟؟

معمولا این سایت ها به ip حساس هستند و لینک هاشون رو مدتی برای یک ip خاص فعال نگه میدارند

ar.tmu
12-08-2011, 11:47
سلام.من با internet download manager در مواقع عادی که میخوام فایل mp3 رو دانلود کنم حتی اگه لینک دانلود نداشته باشه پایین صفحه یه گزینه ای میاد به نام "از این صفحه دانلود فایل" ولی موقع استفاده از yourfreedom نمیاد و من نمیتونم دانلود کنم.مشکل از کجا میتونه باشه؟

iilliya
13-08-2011, 06:03
سلام
شما یه بار درایوی که توش ذخیره میشه رو دفراگ کنین!
استیتوس دانیود منیجر ریسیوینگ فایل هست یا ریسیو تموم شده!؟
ورژن دانلود منجیر چنده؟

شرمنده ها شاید خنده دار باشه اما من این وین 7 رو هر کاری میکنم فقط آنالیز میزنه رو دیفرگمنت نمیره!
دنلود منیجر که میزنه مثلا 99.99% داره دنلودم میکنه اگه پاز بزنم که گاهی کلا انگاری بی خیال لینک میشه بعضی اوقات
دنلود منیجر هم اخرین ورژن همیشه از سافت گزر میگیرم با پچ اونجا پچ میکنم:41:

sanam.b
13-08-2011, 12:45
با سلام به همگی

چه جوری می تونیم برنامه Internet download manager در یک یوزر فعال و در یک یوزر دیگه غیر فعال کنیم؟

MrGee
14-08-2011, 14:54
ظاهرا خود برنامه همچين امكاني رو نداره

ولي شما مي تونيد با دستكاري NTFS Premissoin در پوشه اي كه برنامه نصب نشده اجازه نديد كه برنامه تو ساير يوزرها اجرا بشه ولي فكر نمي كنم اينكار موثر باشه چون كاربر مي تونه از دانلود منجرهاي ديگه يا از نسخه هاي پرتابل IDM استفاده كنه

DSFC
21-08-2011, 01:15
ایا اگر idm اصل بخری سرعت فرقی با idm های کرک شده می کنه ؟
پ.ن : من adsl-512 دارم سرعت دانلودم 60

Ship Storm
21-08-2011, 09:17
ایا اگر idm اصل بخری سرعت فرقی با idm های کرک شده می کنه ؟
پ.ن : من adsl-512 دارم سرعت دانلودم 60

نخیر فرقی نمیکنه

deaddeaddead
23-08-2011, 00:58
اقا من با آی دی ام که دی ال میکنم وسطاش سرعت به 0 میرسه . چند دقیقه هم وا میستم تا درست شه ولی نمیشه.مشکل از چیه؟

death knight
23-08-2011, 09:15
اقا من با آی دی ام که دی ال میکنم وسطاش سرعت به 0 میرسه . چند دقیقه هم وا میستم تا درست شه ولی نمیشه.مشکل از چیه؟

مشکل از سرویسیه که استفاده میکنی نوسان داره

Ship Storm
23-08-2011, 09:27

علاوه بر علت ذکر شده توسط دوستمون ، علت میتونه از سروری باشه که دانلود میکنید
سرورهای پولی این مشکل رو دارند مثل 4shared (البته گاها)

Silent TR
23-08-2011, 09:56
دوستان هم هر شب یکسری فیلم دانلود میکنم

دیشب هم طبق معمول یک فیلم که به 5 پارت تقسیم شده بود رو داشتم دانلود میکردم که صبح دانلودش تموم شد و من هم لیست دانلود های کامل شده رو از IDM حذف کردم و تا فقط اونهایی که هنوز دانلود نشدن تو لیستم بمونن

بعدش رفتم پارت های فیلم رو به هم بچسبونم ، بعد از اتمام این کار پارت ها رو انتقال دادم به سطل اشغال ویندوز
ولی یکدفعه متوجه شدم فیلم به جای اینکه 800 مگ باشه 600 مگه ! یعنی 200 مگش نبود !
بعدش رفتم پارت ها رو از سطل اشغال برگردونم دیدم اونجا هم فقط 2 تا از پارت ها که 400 مگ میشدن هستند !

حالا میخواهم ببینم روشی هست که 6 پارت گمشده رو برگردونم ؟
اینجا رو هم گشتم نبود :
C:\Documents and Settings\******\Application Data\IDM\DwnlData

hossein_gorgan
23-08-2011, 10:54
دوباره دانلود کن.200مگ که چیزی نیست

Silent TR
23-08-2011, 11:35
عزیز من 3 تا پارت 200 مگی هست ! یعنی 600 مگ !!
600 مگ که کم نیست ! خود 200 مگی هم که شما گفتی کم نیست

starn
24-08-2011, 20:39
سلام به همه ی دوستان
Adsl من شبانه رایگانش از ساهت 3 شروع می شه و متاسفانه شرکت کاری کرده که هر 1 ساعت 1 بار Dc میکنه (صبا نت)
و من وبرای دانلود از idm استفاده میکم و یع قسمت داره که مربوط به اتصال مود که شما کانکشت مورد نظر رو انتخاب میکنی و خودش بعد از dc شدن سریع کتنکت میکنه
این یه عکس از قسمت تنظیمات idm
من چند بار که دیدم دیدم بعد از Dc شدن idm خودش سریعکانکشن رو کانکت میکنه 1 ثانیه هم طول نمی کشه ولی بعضی اوقات این اتفاق نمی افته
واسه همین هم من از قسمت تنظیمات خود کانکشت هم قسمت تایمرشو میزارم روی 1 ثانیه که اگه id, عمل نمی کنه حد اقا اون عمل کنه
اینم عکس
میخواستم بدونم دوستان عزیز راه حلی دارید بگید که کاری کنه idm همیشه بدون مشکل کار کنه ؟؟؟؟
با تشکر

Glad Boy
27-08-2011, 02:38
سلام دوستان
من توی IDM با عوض کردن محل ذخیره فایل هایی که دانلود میشه مشکل دارم !
من میرم و از توی تنظیماتش محل ذخیره رو به یه جای دیگه تغییر میدم ولی باز وقتی که یه فایلی رو دانلود می کنه
خودش همون جای اولی می ریزه ! همون جایی که از قبل بود و من بعدا تغییرش دادم !
مشکل چیه !؟ باید چکارش کنم تا فایل هایی که از این به بعد دانلود می کنم همون جایی بریزه که من می خوام !؟
ورژنش هم 6.07.8 هستش !

Dew Drop
28-08-2011, 04:53
سلام
احتمالاً شما فقط برای General مسیر ذخیره رو عوض می کنید.
باید از قسمت Category برای بقیه آیتم ها هم این مسیر رو تعیین کنید.

death knight
28-08-2011, 23:59
من از نسخه 5.17 استفاده میکنم این ورژن جدید مزایاش چیه ؟
IDM

Ship Storm
29-08-2011, 09:08
IDM

مزایایی که به چشم میاد یکی محدودیت سرعت برای هر دانلود هست که میشه جداگانه تعییر کرد و دیگر مزایا به چشم نمیاد و بیشتر مشکلات داخلی نرم افزار برطرف شده

ask_bl
29-08-2011, 10:39
IDM
رفع مشکلات سازگاریش با Internet Explorer 9 Final, Mozilla Firefox 4, Mozilla Firefox 5 و Mozilla Firefox 6, Google Chrome همینطور ارتقاء FLV Grabber برای ذخیره کردن ویدئو های آنلاین.

death knight
29-08-2011, 14:03
اگر این ورژن جدید نصب کنم لیست دانلود هام از بین نمیره ؟

ask_bl
29-08-2011, 14:06
اگر این ورژن جدید نصب کنم لیست دانلود هام از بین نمیره ؟
نه، از بین نمیره
ورژن قبلی رو پاک نکنین، ورژن جدید رو روش نصب کنین

ATA FARZADI
31-08-2011, 08:39
چرا این نرم افزار (IDM) اینقدر زود به زود نسخه جدید تر میده بیرون؟

واقعاً تغییری تو برنامش میده؟؟؟

pcsoft
31-08-2011, 08:49
check update بزنید می نویسه چه تغییری کرده در هر تاپیک.
جدیدترین نسخه الان از فایرفاکس 7 بتا پشتیبانی می کنه.

join me
31-08-2011, 10:04
چرا این نرم افزار (IDM) اینقدر زود به زود نسخه جدید تر میده بیرون؟

واقعاً تغییری تو برنامش میده؟؟؟

تغییرات بیشتر ظاهری نیستن که شما یخواین ببینید ، برای مثال Internet_Download_Manager_v6.07_Build_8_Retail این نسخه با فایر فاکس 7 هماهنگی نداشت و الان نسخه
Internet_Download_Manager_v6.07_Build_9_Retail اومده که با فایر فاکس 7 هماهنگی داره /

Atusa 021
31-08-2011, 10:24
يه تغييرش كه ظاهري بود رو بگم ؟
اينكه تو نسخه 5 با ويندوز 7 خوب كار نميكرد ، يعني مقدار دانلود رو تو ميله ابزار پايين نشون نميداد اما تو نسخه 6 هرچي ميزان دانلود شده بالا ميرفت تو ميله ابزار رنگ سبز بشتر ميشد .

ATA FARZADI
31-08-2011, 11:04
check update بزنید می نویسه چه تغییری کرده در هر تاپیک.
جدیدترین نسخه الان از فایرفاکس 7 بتا پشتیبانی می کنه.

تغییرات بیشتر ظاهری نیستن که شما یخواین ببینید ، برای مثال Internet_Download_Manager_v6.07_Build_8_Retail این نسخه با فایر فاکس 7 هماهنگی نداشت و الان نسخه

Internet_Download_Manager_v6.07_Build_9_Retail اومده که با فایر فاکس 7 هماهنگی داره /

از شما تشکر میکنم بابت پاسختون

يه تغييرش كه ظاهري بود رو بگم ؟
اينكه تو نسخه 5 با ويندوز 7 خوب كار نميكرد ، يعني مقدار دانلود رو تو ميله ابزار پايين نشون نميداد اما تو نسخه 6 هرچي ميزان دانلود شده بالا ميرفت تو ميله ابزار رنگ سبز بشتر ميشد .

از شما هم تشکر میکنم

منظور من اون 5-6 نبوده

همونی که هر ماه دانلودش میاد بود

matso.co
06-09-2011, 23:28
من با Net Transport از سایت iransima دانلود می کنم اما دانلود معمولا روی 60درصد مدت زیادی متوقف می شود و در گزارش می نویسد: "Merging partial files" و دانلود فایل مورد نظر را تمام نمی کند.لطفا کمک کنید.