PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

relax_l3oy
07-10-2010, 14:55
با سلام وقتی میخوام با IDM دانلود کنم، هنگامی که به اینترنت متصل میشم،حدود 30 ثانیه طول میکشه کهIDM به صورت اتوماتیک شروع به دانلود کند میخواستم بدونم راهی هست که تا کانکت میشه شروع به دانلود کنه؟باتشکر

Ship Storm
07-10-2010, 18:48
با سلام وقتی میخوام با IDM دانلود کنم، هنگامی که به اینترنت متصل میشم،حدود 30 ثانیه طول میکشه کهIDM به صورت اتوماتیک شروع به دانلود کند میخواستم بدونم راهی هست که تا کانکت میشه شروع به دانلود کنه؟باتشکر

شما لیست دانلود تعریف کردی و تعیین کردی که هر زمان ویندوز اومد بالا و اینترنت متصل شد دانلود یکسری فایل از قبل تعیین شده شروع بشه
روی آین Schedule کلیک کنید و در قسمتسمت چپ در بخش Queues اشکال آیکن مانند میبینی روی هر یک کلیک کنید و سپس در قسمت سمت راست اون پنجره برسی کنید که تیک گزینه Start Download On IDM Startup نخورده باشه
موفق باشید

relax_l3oy
08-10-2010, 00:10
شما لیست دانلود تعریف کردی و تعیین کردی که هر زمان ویندوز اومد بالا و اینترنت متصل شد دانلود یکسری فایل از قبل تعیین شده شروع بشه
روی آین Schedule کلیک کنید و در قسمتسمت چپ در بخش Queues اشکال آیکن مانند میبینی روی هر یک کلیک کنید و سپس در قسمت سمت راست اون پنجره برسی کنید که تیک گزینه Start Download On IDM Startup نخورده باشه
موفق باشید
دوست من کاری که گفتید انجام دادم هیچ تاثیری نداشت, اگه idm این قابلیت رو نداره لطف کنید نرم افزاری معرفی کنید که تا به اینترنت کانکت بشم،بلافاصله دانلود کنه با تشکر

Ship Storm
08-10-2010, 01:23
دوست من کاری که گفتید انجام دادم هیچ تاثیری نداشت, اگه idm این قابلیت رو نداره لطف کنید نرم افزاری معرفی کنید که تا به اینترنت کانکت بشم،بلافاصله دانلود کنه با تشکر

من تو متن بالا به اشتباه گفتم تیک نخوره باشه و باید میگفتم تیک خورده باشه
شما فایل هاتون رو که تو IDM هست کلیک راست کن روش و MOVE TO QUEUE رو بزن و بفرستشون برن تو یک لیست دانلود و بعد اون لیست دانلود رو تیک گزینه START DOWNLOAD ON IDM STARTUP رو بزن و به همین راحتی
این که میگید 30 ثانیه طول میکشه تا دانلود کنه خوب یه مدت زمانی نیاز هست که بخواد دانلود رو شروع کنه و این برای همه نرم افزار ها صدق میکنه حالا یکی شاید 10 ثانیه کمتر

miladmoradi
08-10-2010, 15:53
سلام من در حال گرفتن فایل 370 مگابایتی بودم با استفاده از نرم افزار Internet Download Manager که پس از گرفتن 80درصد از فایل لینک دانلود خراب شد . حالا راه حلی است که بتونم با استفاده از لینک جدیدی ، ادامه فایلم را دانلود کنم ؟

ask_bl
08-10-2010, 15:57
سلام من در حال گرفتن فایل 370 مگابایتی بودم با استفاده از نرم افزار Internet Download Manager که پس از گرفتن 80درصد از فایل لینک دانلود خراب شد . حالا راه حلی است که بتونم با استفاده از لینک جدیدی ، ادامه فایلم را دانلود کنم ؟
ویرایش شد :31:
پست بعدی کاملتره

Dew Drop
08-10-2010, 15:59

سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pagazonda
08-10-2010, 16:43
سلام
من داشتم يه فايل GiG 2.5 با IDM دان ميكردم، وستش error داد، از
Downloads -> Options -> Connection -> default max. conn. number/ changed from 8 to 16
دوباره ادامه داد، ولي الان دوباره همون error ميده و ديگه هيچي دان نميكنه، حتي يه لينك ديگم اضافه كردم، اونو دان ميكنه ولي اين هنوز رو صفره و dc ميشه. فقط 50 meg مونده. ديگه نميدونم چيكارش كنم.
يه سوال ديگه، اين فايلي كه الان تا اينجاش دان كرده كجا save شده؟ ميشه به يه سيستم ديگه يا شايد download manager ديگه يا يه برنامه ي دان ديگه انتقال داد؟

Ship Storm
08-10-2010, 17:05

اگه قابلیت Resume داشته باشه فایل دانلودی شما امکانش هست و الا ممکنه فایل مدت دار باشه که باید لینک جدید رو از اون سایت ارائه دهنده اون فایل مجدد بگیری و تو IDM وارد کنی که ادامه فایل رو بگیره و اگه قابلیت Resume موجود نباشه امکانش نیست ه ادامه فایل رو بخواهید بگیرید

farhad61
08-10-2010, 17:36
سلام
آقا من یه مشکلی با idm درام . من یه فایلی رو واسه دانلود بهش معرفی میکنم و حدود 1 مگ اون رو دانلود میکنم تا مطمئن بشم لینک سالمه بعد cancel رو میزنم ( متوجه شدم وقتی paus رو میزنم و میزارم تا ساعت 1 به بعد دانلود کنه چون اینترنت پرسرعت دارم مینویسه مدت زمان زیادی در این حالت بوده و time out شده و دیگه دانلود نمیکنه) خیلی زیاد ممکنه که موقع دانلود وقتی به این فایل میرسه دانلود نمیکنه و همینجوری میمونه تا صبح میخام بدونم راهی وجود داره که به برنام ه بفهمونیم هر طور شده اقدام به دانلود این فایل کن؟؟

ask_bl
08-10-2010, 17:49
سلام
آقا من یه مشکلی با idm درام . من یه فایلی رو واسه دانلود بهش معرفی میکنم و حدود 1 مگ اون رو دانلود میکنم تا مطمئن بشم لینک سالمه بعد cancel رو میزنم ( متوجه شدم وقتی paus رو میزنم و میزارم تا ساعت 1 به بعد دانلود کنه چون اینترنت پرسرعت دارم مینویسه مدت زمان زیادی در این حالت بوده و time out شده و دیگه دانلود نمیکنه) خیلی زیاد ممکنه که موقع دانلود وقتی به این فایل میرسه دانلود نمیکنه و همینجوری میمونه تا صبح میخام بدونم راهی وجود داره که به برنام ه بفهمونیم هر طور شده اقدام به دانلود این فایل کن؟؟
سلام
لینک مربوط به چه سروری هست ؟
این مشکلات مربوطه به سرور و ربطی به موندن نداره ،سروری که ازش لینک میذارین تایم اوت رو مشخص کرده
بهترین کار استفاده کردن از سرورهایی با قابلیت ریزوم هست .

pagazonda
08-10-2010, 20:15
با سلام مجدد خدمت اساتید بنده تو آخر دانلودم همونطور که در ست بالا خدمتتون عرض کردم با ابن errorمواجه میشم لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
08-10-2010, 20:27
با سلام مجدد خدمت اساتید بنده تو آخر دانلودم همونطور که در ست بالا خدمتتون عرض کردم با ابن errorمواجه میشم لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود شما چیه؟ احتمال میره لینک مشکل داشته باشه و یا فیلتر باشه و سرور اجازه دانلود رو نده

Behroux
09-10-2010, 08:09
سلام
من یه مشکلی با IDM دارم. بعد از مدتی کار کردن با برنامه کل پارتیشن c کامپیوترم پر میشه. دلیل اون هم اینه که برنامه IDM توی فولدر
C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\IDM\DwnlData\Administrator
فایل‌هایی رو با حجم زیاد می سازه که هر دفعه مجبورم برم این فایل‌ها رو دستی پاک کنم.
می خواستم بدونم این فایل ها چیه و اگه ضروری نیستند راهی برای غیر فعال کردن ساخت این فایل ها هست
با تشکر

LΩRD
10-10-2010, 03:15
با سلام خدمت تمامی اساتید محترم
من چند روزیه با IDM یه مشکلی دارم ...
هیچ لینک مستقیمی رو نمیتونم دانلود کنم !
همش این Error رو میده ؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با Rapidbaz هم کلا مشکل دارم ، یا دانلود نمیکنه یا اگه میکنه سرعتش خیلی پایینه
به نظرتون مشکل از کجاست ؟

farhad61
10-10-2010, 11:30
سلام
من یه مشکلی با IDM دارم. بعد از مدتی کار کردن با برنامه کل پارتیشن c کامپیوترم پر میشه. دلیل اون هم اینه که برنامه IDM توی فولدر
C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\IDM\DwnlData\Administrator
فایل‌هایی رو با حجم زیاد می سازه که هر دفعه مجبورم برم این فایل‌ها رو دستی پاک کنم.
می خواستم بدونم این فایل ها چیه و اگه ضروری نیستند راهی برای غیر فعال کردن ساخت این فایل ها هست
با تشکر

این قضیه مربوط به فایل های در حال دانلود شما میشه برنامه فایل های دالودی رو به صورت چند تکه توی این فولدر نگهداری میکنه و وقتی کامل شد به پوشه ایی که براش مشخص کردین که پیشفرضش همون my doc هست میره البته اگه اونها رو پاک کنید فایل شما ناقص میشه
اگه توی درایو c جا ندارید میتونید توی تنظیمات برنامه محل جدیدی برای ذخیره فایل های در حال دانلود و یا دانلود شده کاملتون در نظر بگیرید
یه نکته برای هرنوع فایل مثل موزیک و فایل های فشرده و فیلم ها و ...... باید محل جدید رو معرفی کنید
موفق باشید:10:

---------- Post added at 11:30 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

سلام
لینک مربوط به چه سروری هست ؟
این مشکلات مربوطه به سرور و ربطی به موندن نداره ،سروری که ازش لینک میذارین تایم اوت رو مشخص کرده
بهترین کار استفاده کردن از سرورهایی با قابلیت ریزوم هست .

مربوط به سایت xlpar هست که قابلیت رزیوم هم داره
راستی چرا این سایت دیگه بالا نمیاد؟

pooriya_hp
13-10-2010, 18:19
آقا سرعت من خیلی نوسان داره ؟؟؟
ممکنه از idm باشه.
ضمنن 16 رو 58 نشون میده ؟؟!!!

Ship Storm
13-10-2010, 19:51
آقا سرعت من خیلی نوسان داره ؟؟؟
ممکنه از idm باشه.
ضمنن 16 رو 58 نشون میده ؟؟!!!

نوسان سرعت بستگی به ISP شما و سروری که دانلود میکنید داره
چطور سرعت 16 رو 58 نشون میده؟
یعنی در هر ثانیه 16 کیلوایت دریافت میکنید ولی IDM سرعت رو 58 نشون میده؟

aminrafael3
14-10-2010, 07:50
سلام ویندوزم پاک شده چه جوری میتونم لینکهایی که تو idm بود رو انتقال بدم به idm جدید که توی ویندوز جدیدی که میخوام نصب کنم هنوز این درایو ویندوز قبلی رو فرمت نکردم مممنون

Ship Storm
14-10-2010, 20:11
سلام ویندوزم پاک شده چه جوری میتونم لینکهایی که تو idm بود رو انتقال بدم به idm جدید که توی ویندوز جدیدی که میخوام نصب کنم هنوز این درایو ویندوز قبلی رو فرمت نکردم مممنون

به درایو قبلی برید و ببینید idm رو میتونید اجرا کنید
اگر اجرا شد از منوی task گزینه export رو بزنید و یک بک آپ از مشخصات فایل ها بگیرید و در idm جدید که نصب کردید این فایل بک آپ رو Import کنید

qeshmkids
15-10-2010, 11:10
سلام من یه مشکلی دارم . چون برای دانلود از ایرانسل استفاده می کنم زیاد دیسکانکت دارم و تا بخواد کانکشن دوباره کانکت کنه idm دانلود رو مزنه cannot find server ... ....

اما مثلا با bittorrent که دانلود می کنم حتی اگه اینترنت دیسکانکت هم بشه و بعد از 1 دقیقه کانکت بشه دانلود قطع نمیشه و هر وقت کانکت شد دانلود رو ادامه میده .

هر کی میدونه مشکل از کجاست کمک کنه :10:

pooriya_hp
15-10-2010, 13:19
نوسان سرعت بستگی به ISP شما و سروری که دانلود میکنید داره
چطور سرعت 16 رو 58 نشون میده؟
یعنی در هر ثانیه 16 کیلوایت دریافت میکنید ولی IDM سرعت رو 58 نشون میده؟
والا من خودم هم موندم اصلا از اولش 50 نشون میداد البته با نوسان.
شما یه زحمتی بکشد یه سایت خوب برای تست دقیق سرعت معرفی کنید.
من تو speedtest رفتم ولی نمیدونم کجاش برم.
با تشکر

ask_bl
15-10-2010, 14:06
والا من خودم هم موندم اصلا از اولش 50 نشون میداد البته با نوسان.
شما یه زحمتی بکشد یه سایت خوب برای تست دقیق سرعت معرفی کنید.
من تو speedtest رفتم ولی نمیدونم کجاش برم.
با تشکر
بذارین سایت کاملا لود بشه بعد مثل شکل :

pooriya_hp
15-10-2010, 16:31
واسه من اصلا این شکلی نمیاد بادی کجا برم.
صفحه اصلیش عکس یه کامپیوتر میاد و کنارش هم نوشته داره.

Dew Drop
15-10-2010, 22:00
واسه من اصلا این شکلی نمیاد بادی کجا برم.
صفحه اصلیش عکس یه کامپیوتر میاد و کنارش هم نوشته داره.

سلام
احتمالاً شما speedtest.com رو می زنید باید بنویسید speedtest.net

ox3blue
15-10-2010, 23:29
سلام

سوالم رو برای یکی از دوستام میپرسم

ایشون ویندوز 7 دارند و مشکلشون اینه که به طور اتوماتیک برای دانلود راه نمی افته

ممنون میشیم که راهنمایی بفرمایید

Mr.Mimi
16-10-2010, 22:24
آقا این IDM یه چند روزیه بد کار میکنه.مثلا میزاری واسه دانلود میای میبینی هیچ کاری نکرده و سرعت صفره.در این حالت به نت کانکت هستیا و میتونی وب بروز کنی ولی دانلود نه.البته هیچ لینک دانلودی هم نمیشه بهش اضافه کرد.
چارش هم یه ریست که رو مخه.
من از اکانت رپید استفاده میکنم.وین ویستا و 5.19 build 4 Apha Patcher
البته این مشکل قبلا هم در ورژن های قبلیش پیش میومد.

Ship Storm
16-10-2010, 23:13
سلام

سوالم رو برای یکی از دوستام میپرسم

ایشون ویندوز 7 دارند و مشکلشون اینه که به طور اتوماتیک برای دانلود راه نمی افته

ممنون میشیم که راهنمایی بفرمایید

schedule رو تنظیم کردند که سر فلان ساعت شروع به دانلود کنه؟
کرک نرم افزار IDM درسته و مشکلی نداره؟
از این موردها مطمئن هستند و باز هم مشکل دانلود اتوماتیک راس ساعت مقرر رو دارند؟

ox3blue
17-10-2010, 10:52
schedule رو تنظیم کردند که سر فلان ساعت شروع به دانلود کنه؟
کرک نرم افزار IDM درسته و مشکلی نداره؟
از این موردها مطمئن هستند و باز هم مشکل دانلود اتوماتیک راس ساعت مقرر رو دارند؟

سلام

بله تمام این موارد رو چک کرده بودیم

بیشتر به نظرم می اومد که با seven مشکل داشته باشه

اصلا تا حالا همچین موردی پیش اومده؟

Masоud
17-10-2010, 14:58
سلام

بله تمام این موارد رو چک کرده بودیم

بیشتر به نظرم می اومد که با seven مشکل داشته باشه

اصلا تا حالا همچین موردی پیش اومده؟
سلام

در ورژن 6 که هنوز بتا هستش این مشکلات در ویندوز 7 رفع شده.

موفق باشید :40:

Dr.FANOOS
18-10-2010, 10:14
دوستان برای دادن username در idm به مشکل برخوردم.
وقتی username رو وارد می کنم این پیغام میاد:

بعد وقتی از صفحه ی option میرم بیرون دوباره برمی گردم در کادر username هیچ چیزی یافت نمی شود:

این باعث شده که شب ها هم به صورت اتومات کانکت نمی شه!!!!
لطفا راهنمایی بفرمایید!

relax_l3oy
18-10-2010, 20:11
سلام دوستان چگونه میتونم idm رو طوری تنظیم کنم که در هنگام کار با firefox لینک دانلود به صورت خودکار بر روی idm قرار بگیره؟(الان طوری تنظیم شده که دانلودها رو خود firefox انجام میده.با تشکر

Dew Drop
18-10-2010, 23:36
سلام دوستان چگونه میتونم idm رو طوری تنظیم کنم که در هنگام کار با firefox لینک دانلود به صورت خودکار بر روی idm قرار بگیره؟(الان طوری تنظیم شده که دانلودها رو خود firefox انجام میده.با تشکر

سلام
از قسمت منوی IDM برید به option بعد تو قسمت integrate IDM to browser
تیک Fire Fox رو بزنید و ok کنید.

sei_pm
19-10-2010, 00:03
دوستان برای دادن username در idm به مشکل برخوردم.
وقتی username رو وارد می کنم این پیغام میاد:

بعد وقتی از صفحه ی option میرم بیرون دوباره برمی گردم در کادر username هیچ چیزی یافت نمی شود:

این باعث شده که شب ها هم به صورت اتومات کانکت نمی شه!!!!
لطفا راهنمایی بفرمایید!

احتمال داره به دلیل فارسی بودن نام کانکشنتون باشه.

Dr.FANOOS
19-10-2010, 23:49
احتمال داره به دلیل فارسی بودن نام کانکشنتون باشه.

بله همینطور بود.مشکل حل شد.ممنون:11:

Sunderlan
22-10-2010, 10:35
سلام .

1. دوستان چطوري مي توان در IDM کاري کرد که يک ليستي از لينک دانلودها رو که مي دهي خودش پشت سر هم و به
طور اتوماتيک دانلود کند . يعني مثلا لينک فايل اول رو که دانلود کرد خودش بدون پرسش از ما به لينک دوم برود و همين
طور پس از اتمام لينک دوم به لينک سوم برود و دانلود کند .

2. چي کار کنم که وقتي ديسکانکت شديم بدون اومدن پيام تاييد دوباره کانکت . خود IDM به صورت مستقيم و اتوماتيک و بدون
پرسش کانکت بشود ديگر نيازي به زدن دکمه Dial نباشد .

منظورم پيام زير هستش که وقتي يک دفعه ديسکانکت مي شويم در IDM ظاهر مي شود :

بدون اينکه نيازي به زدن دکمه Dial داشته باشد خودش مستقيما کانکت شود و ديگر پيام بالا نيايد .

در ضمن من از اينترنت ايرانسل استفاده مي کنم و يوزرنيم و پسورد ندارم و فقط شماره اتصال دارد .

اين موارد به خاطر استفاده کردن از اينترنت ايرانسل مي خواهم. خواهشا دوستان کمکم کنيد .

با تشکر .

Mr.Mimi
22-10-2010, 13:30
آقا این IDM یه چند روزیه بد کار میکنه.مثلا میزاری واسه دانلود میای میبینی هیچ کاری نکرده و سرعت صفره.در این حالت به نت کانکت هستیا و میتونی وب بروز کنی ولی دانلود نه.البته هیچ لینک دانلودی هم نمیشه بهش اضافه کرد.
چارش هم یه ریست که رو مخه.
من از اکانت رپید استفاده میکنم.وین ویستا و 5.19 build 4 Apha Patcher
البته این مشکل قبلا هم در ورژن های قبلیش پیش میومد.

راهنمایی چیزی نمیکنین؟
دلیل این قطع شدن دانلود چی میتونه باشه؟

alireza1411
22-10-2010, 17:41
راهنمایی چیزی نمیکنین؟
دلیل این قطع شدن دانلود چی میتونه باشه؟

خب یه بار آن اینستالش کن و دوباره نصب کن. البته بهتره بعد از آن اینستال یه بار رجیستری رو با تیون آپ یوتیلیتی پاک کنی.

alireza1411
22-10-2010, 17:47
سلام .

1. دوستان چطوري مي توان در IDM کاري کرد که يک ليستي از لينک دانلودها رو که مي دهي خودش پشت سر هم و به
طور اتوماتيک دانلود کند . يعني مثلا لينک فايل اول رو که دانلود کرد خودش بدون پرسش از ما به لينک دوم برود و همين
طور پس از اتمام لينک دوم به لينک سوم برود و دانلود کند .

2. چي کار کنم که وقتي ديسکانکت شديم بدون اومدن پيام تاييد دوباره کانکت . خود IDM به صورت مستقيم و اتوماتيک و بدون
پرسش کانکت بشود ديگر نيازي به زدن دکمه Dial نباشد .

منظورم پيام زير هستش که وقتي يک دفعه ديسکانکت مي شويم در IDM ظاهر مي شود :

بدون اينکه نيازي به زدن دکمه Dial داشته باشد خودش مستقيما کانکت شود و ديگر پيام بالا نيايد .

در ضمن من از اينترنت ايرانسل استفاده مي کنم و يوزرنيم و پسورد ندارم و فقط شماره اتصال دارد .

اين موارد به خاطر استفاده کردن از اينترنت ايرانسل مي خواهم. خواهشا دوستان کمکم کنيد .

با تشکر .

برای سوال اولت از کیو استفاده کن. یه دکمه اون بالا هست که اسمش استارت کیو هست start queqe که باهاش میشه فایلهای تو یه کیو رو زد دانلود بشه. تعداد همزمان دانلودها هم از طریق گزینه ی اسکیدیولر scheduler قابل تنظیمه.

برای دیال هم از منویدانلود برو تو options و تب dial up رو نگاه کن. اونجا اگه بخوای n بار سعی کنه دوباره کانکت بشه عدد redial attemts رو بزار n و اگه میخوای تا بینهایت ادامه بده و سعی کنه بزار رو صفر باشه.

rocketman2
25-10-2010, 13:12
یک مشکل جدی با دانلود منیجر دارم راستش بعد از مدتی که با برنامه کار میکنم بعد از باز شدن این پیغام خطا را می دهد و بعد برنامه بسته میشود !!
حتی این پیغام زمانی که Internet Explorerرا باز میکنم هم نمایان میشود .

Internet Dwnload Manager detected that its registry keys had been damadeg since the last run. It's possible that you run a flaky spyware remover program which corrupted system registry . Internrt Download Manager will Try to restore all damaged data, but some data may remain corrupted.

به نظر شما اشکال از پچ میتواند باشد ؟؟
بهتر است بگویم من این نرم افزار را از مجموعه نرم افرار های

لرد ، کینگ پرند ، داده پژوه آریا ، باران و حتی سایت های ----------- و downloadkadeh و .... هم دانلود کرده ام

اما هنوز این مشکل دست بردار نیست و من بیچاره هفته ای یک بار باید ویندوز عوض کنم(البته از بس خسته شدم یک بکاپ گرفتم ) حتی آن را به افراد (مثلا) متخصص هم نشان داده ام اما آنها هم سر در نیاوردنداگر کسی می دونه به من کمک کنه.:19::19::19::19:

سیستم من یک لپتاپ f11 ggx و ویندوز سون می باشد.

Ship Storm
25-10-2010, 15:47
یک مشکل جدی با دانلود منیجر دارم راستش بعد از مدتی که با برنامه کار میکنم بعد از باز شدن این پیغام خطا را می دهد و بعد برنامه بسته میشود !!

Internet Dwnload Manager detected that its registry keys had been damadeg since the last run. It's possible that you run a flaky spyware remover program which corrupted system registry . Internrt Download Manager will Try to restore all damaged data, but some data may remain corrupted.

لرد ، کینگ پرند ، داده پژوه آریا ، باران و حتی سایت های ----------- و downloadkadeh و .... هم دانلود کرده ام

اما هنوز این مشکل دست بردار نیست و من بیچاره هفته ای یک بار باید ویندوز عوض کنم(البته از بس خسته شدم یک بکاپ گرفتم ) حتی آن را به افراد (مثلا) متخصص هم نشان داده ام اما آنها هم سر در نیاوردنداگر کسی می دونه به من کمک کنه.:19::19::19::19:

شما احتمالا با پیام آپدیت کردن این نرم افزار مواجه شدید و دکمه yes رو زدید و اجازه دادید از طریق اینترنت این نرم افزار آپدیت بشه و همین عمل باعث شده ه crack قلابی شناخته بشه و لیست کاملی از crack هایی که در black list قرار گزفتند رو سیستم شما قرار داده بشه و دیگه با کرک های موجود هم احتمالا به مشکل بخورید
کار یکم سخت شده چون با system restore هم مشکل شما حل نمیشه وبا نصب مجدد ویندوز مشکل به راحتی رفع میشه مگه اینکه کرک فعال گیر بیاری
در صورت نصب مجدد نرم افزار روی ویندوز جدید هربار که با پیغام آپدیت این نرم افزار مواجه شدید روی گزینه No بزنید و نزارید آپدیت صورت بگیره

Dew Drop
25-10-2010, 16:14

سلام
شما یه بارم اینو امتحان کنید.اگه جواب نداد به گفته ship storm عزیز ویندوز رو عوض کنید.
IDM رو uninstall کنید.بعد برید تو رجیستری این مسیر رو برید
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Internet Download Manager
بعد این کلید رو delete کنید.یه بار ریستارت کنید.
دوباره نرم افزارتون رو نصب کنید.
اگه خواستید این پست رو هم ببینید و از این استفاده کنید.

alireza1411
25-10-2010, 18:13
من هم این مشکل رو داشتم ولی با کرک کردن دوباره حل شده. باز تلاش کنید شاید جواب بگیرید. کرک جدید هم از سافت گذر دانلود کن.معمولا آپدیت میکنه ...:11::11:

rocketman2
25-10-2010, 19:59
نه Ship Storm عزیز من به هیچ عنوام آپدیت نکردم

و همینطور sharifdorsa این کار هم چاره سازنیست تنهاراه فرمت کردن درایو C است

به نظر شما میتونه اشکال از فایروال باشه؟؟
راستی آپدیت کردن ویندوز تاثیری نداره؟؟

از پاسخ هاتون تشکر میکنم:11:

Ship Storm
25-10-2010, 22:41
نه Ship Storm عزیز من به هیچ عنوام آپدیت نکردم

و همینطور sharifdorsa این کار هم چاره سازنیست تنهاراه فرمت کردن درایو C است

به نظر شما میتونه اشکال از فایروال باشه؟؟
راستی آپدیت کردن ویندوز تاثیری نداره؟؟

از پاسخ هاتون تشکر میکنم:11:

شخص دیگری از سیستم شما استفاده نمیکنه؟ شاید اون این عمل رو انجام داده باشه
از فایروال نیست
آپدیت ویندوز هم تاثیری نداره
با عوض کردن ویندوز مشکل حل میشه ولی از کرک های معتبر استفاده کنید

Dr.FANOOS
26-10-2010, 20:31
دوستان متاسفانه IDM برای من به صورت اتوماتیک کانکت نمی شه.سر ساعت این عکس کنار ساعت میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما اینترنت وصل نمی شه و برنامه هم هیچ تلاشی برای وصل شدن نمی کنه و باید دستی کانکت بشم.
یکی از دوستان گفته احتمالا مشکل از نوع کرکی هسن که استفاده کردید.نمی دونم خودم:41:من ورژن 6.03 بتا استفاده می کنم و سیستم عامل 7!
لطفا راهنمایی بفرمایید:46:

Dew Drop
26-10-2010, 23:02
دوستان متاسفانه IDM برای من به صورت اتوماتیک کانکت نمی شه.سر ساعت این عکس کنار ساعت میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما اینترنت وصل نمی شه و برنامه هم هیچ تلاشی برای وصل شدن نمی کنه و باید دستی کانکت بشم.
یکی از دوستان گفته احتمالا مشکل از نوع کرکی هسن که استفاده کردید.نمی دونم خودم:41:من ورژن 6.03 بتا استفاده می کنم و سیستم عامل 7!
لطفا راهنمایی بفرمایید:46:

چند موردی تا حالا بوده که نسخه 6 بتا تو ویندوز سون درست کار نمی کرده.
یه ورژن دیگه رو نصب کنید شاید مشکلتون حل شد.

Dr.FANOOS
26-10-2010, 23:06
چند موردی تا حالا بوده که نسخه 6 بتا تو ویندوز سون درست کار نمی کرده.
یه ورژن دیگه رو نصب کنید شاید مشکلتون حل شد.
ورژن های دیگه مشکل کرک شدن دارند.شما که می دونید 5.17 چقدر سخت کرک می شه.مکافات داشتیم.حالا 6.03 که کرک شده این مشکل رو داریم.
شما راه حل دیگه ای سراغ ندارید؟:13:

Dew Drop
26-10-2010, 23:18
ورژن های دیگه مشکل کرک شدن دارند.شما که می دونید 5.17 چقدر سخت کرک می شه.مکافات داشتیم.حالا 6.03 که کرک شده این مشکل رو داریم.
شما راه حل دیگه ای سراغ ندارید؟:13:
شما این پست رو ببینید و اگه خواستید ازش استفاده کنید,فکر نمی کنم دیگه مشکلی داشته باشید.
کرکش هم همیشه درست کار میکنه.

Dr.FANOOS
26-10-2010, 23:43
شما این پست رو ببینید و اگه خواستید ازش استفاده کنید,فکر نمی کنم دیگه مشکلی داشته باشید.
کرکش هم همیشه درست کار میکنه.

توی تاپیک مربوط به نرم افزار idm از خود شما یه بار دو تا وال درمورد این پست پرسیدم شما من رو پاس دادید به این تاپیک:31:من هم دیگه نیومدم اینجا بپرسم تا امشب:10:
1-لینک دانلود نسخه ی retail پست از کار افتاده لینک دانلودش رو از کجا گیر بیارم؟
2-اگر بخوام نسخه ی retail رو نصب کنم باید idm رو به صورت complete ، حذف کنم یا default ؟
یه دفعه هم به صاحب خود پست گفتم که عکس های پست پریده اما جوابی ندادند:31:

Dew Drop
27-10-2010, 00:07
توی تاپیک مربوط به نرم افزار idm از خود شما یه بار دو تا وال درمورد این پست پرسیدم شما من رو پاس دادید به این تاپیک:31:من هم دیگه نیومدم اینجا بپرسم تا امشب:10:
1-لینک دانلود نسخه ی retail پست از کار افتاده لینک دانلودش رو از کجا گیر بیارم؟
2-اگر بخوام نسخه ی retail رو نصب کنم باید idm رو به صورت complete ، حذف کنم یا default ؟
یه دفعه هم به صاحب خود پست گفتم که عکس های پست پریده اما جوابی ندادند:31:

آخه شما سوال هاتون رو تو معرفی نرم افزار می پرسیدید درسته؟که اون تاپیک فقط برای معرفی نرم افزاره,
نه مشکلاتش
1-من که الان امتحان کردم سالمه,امتحان کنید اگه جواب نداد من براتون آپلود میکنم.
2-در این مورد شاید دوستان هم یه نظری بدن ولی من چند روز پیش با 5.19 مشکل کرک داشتم
که complete حذفش کردم و از رجیستری هم پاک کردم و بعد اینو نصب کردم.
فکر نمی کنم عکساش زیاد مهم باشن.چون طوری توضیح دادن که فکر نمی کنم نیازی به عکس باشه.

Dr.FANOOS
27-10-2010, 00:35
آخه شما سوال هاتون رو تو معرفی نرم افزار می پرسیدید درسته؟که اون تاپیک فقط برای معرفی نرم افزاره,
نه مشکلاتش
1-من که الان امتحان کردم سالمه,امتحان کنید اگه جواب نداد من براتون آپلود میکنم.
2-در این مورد شاید دوستان هم یه نظری بدن ولی من چند روز پیش با 5.19 مشکل کرک داشتم
که complete حذفش کردم و از رجیستری هم پاک کردم و بعد اینو نصب کردم.
فکر نمی کنم عکساش زیاد مهم باشن.چون طوری توضیح دادن که فکر نمی کنم نیازی به عکس باشه.
باشه من complete حذف می کنم.برای اینکه فایل های دانلودم هم از دست نره اونه رو export می کنم ببینم روشی که شما می گید مشکل ما جوونا رو حل می کنه یا نه!:31:
ممنون از راهنماییتون:11:(فقط خدا کنه درست بشه من دیگه مزاحم شما نشم):46:

Dr.FANOOS
30-10-2010, 10:06

حالا تمام آدرس های زیر رو مثل عکسی که میبینی توش وارد کن. وقتی خواستی NotePad رو ببندی روی Save کلیک کن تا تغییرات انجام بشه
وقتی می خوام save کنم سیستم از من می خواد که به جای ا فایل etc ، توی فایل save ، my documents کنم.:41:
چی کار کنم؟
در ضمن با یکی از سریال های همون پست رجیستر کرک کردم اما وقتی سیستم ریست شد برنامه دوباره به حالت کرک نشده اش برگشت:41:

Dew Drop
30-10-2010, 23:37

وقتی می خوام save کنم سیستم از من می خواد که به جای ا فایل etc ، توی فایل save ، my documents کنم.:41:
چی کار کنم؟
در ضمن با یکی از سریال های همون پست رجیستر کرک کردم اما وقتی سیستم ریست شد برنامه دوباره به حالت کرک نشده اش برگشت:41:

اونجا تو پوشه etc تو فایل host باید ذخیره کنید.اگه ویندوزتون سونه UAC رو غیر فعال کنید بعد این
کار رو انجام بدید.
باید این متن رو تو اون فایل ذخیره کنید بعد از اون شماره سریالها استفاده کنید.

Dr.FANOOS
31-10-2010, 10:28
اونجا تو پوشه etc تو فایل host باید ذخیره کنید.اگه ویندوزتون سونه UAC رو غیر فعال کنید بعد این
کار رو انجام بدید.
باید این متن رو تو اون فایل ذخیره کنید بعد از اون شماره سریالها استفاده کنید.

ببخشید UAC رو از کجا باید غیرفعال کنم؟:19:

swamp
31-10-2010, 11:11

Go to Start Menu -> Control Panel -> User Accounts and Family Safety -> User Account.
Go to Start Menu -> Control Panel -> System and Security -> Action Center.
Click or right click on Flag icon in notification area (system tray), and then Open Action Center.
Type “MsConfig” in Start Search to start System Configuration, then go to Tools tab, select Change UAC Settings, then click on Launch button.

GARDENER
31-10-2010, 11:24
من وضو تازه ام .بهم میگید سوالامو کجا باید بنویسم؟

Dew Drop
31-10-2010, 11:49

سلام
از چند تا راه می تونید برید که دوستمون هم تو پست قبل اشاره کردن
ولی راحت ترینش اینه که تو search (قسمت start)بنویسید UAC
(change user account control setting)رو براتون میاره
اونو باز کنید و اون قسمت درجه بندی رو بزارید رو Never Nothify
و ok کنید.

Dew Drop
31-10-2010, 17:26
من وضو تازه ام .بهم میگید سوالامو کجا باید بنویسم؟

سلام
خوش اومدین,
در مورد سوالی که می خواید بپرسید انجمن مرتبط با سوالتون رو انتخاب کنید
و سوالتون رو بپرسید.
در ضمن اگه مشکلی داشتین اینجا باید مطرح کنید,

mjt10063
31-10-2010, 19:40
سلام خدمت دوستان
ببخشید من IDM زبان فارسی داشت
وقتی IDM رو پاکش کردم و دوباره نصب کردم
دیگه فارسی ناشت میشه راهنماییم کنید
تا بتونم دوباره فارسیش کنم.

Dew Drop
31-10-2010, 22:43
سلام خدمت دوستان
ببخشید من IDM زبان فارسی داشت
وقتی IDM رو پاکش کردم و دوباره نصب کردم
دیگه فارسی ناشت میشه راهنماییم کنید
تا بتونم دوباره فارسیش کنم.

سلام
کدوم نسخه IDM رو نصب کردید؟
برای اینکار باید فارسی ساز IDM رو نصب کنید.

mjt10063
31-10-2010, 23:13
6.2 beta
یه بار خودش پیغام داد و نصب کرد
ولی وقتی ...
دیگه نمیدونم چه کار کنم

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

6.2 beta
ولی وقتی ...
دیگه نمیدونم چه کار کنم

Majid_4553
01-11-2010, 14:29
سلام
توی IDM هر چی تعداد ارتباط ا سرور بیشتر باشه بهتره یا کمتر؟:11:

aliupdate
01-11-2010, 14:37

aliupdate
01-11-2010, 18:04
ببخشید اشتباه شد
پاک شود

Ship Storm
01-11-2010, 21:29
6.2 beta
ولی وقتی ...
دیگه نمیدونم چه کار کنم

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

6.2 beta
ولی وقتی ...
دیگه نمیدونم چه کار کنم

شما از نسخه های فول استفاده کنید و نسخه بتا رو پیشنهاد میشه استفاده نکنید چون نسخه کاملی نیست
هیچوقت هم به پرسشهایی از قبل آپدیت این نرم افزار جواب مثبت ندید چون باعث میشه نرم افزار کرک شده شناسایی بشه و به مشکلات دیگه ای بر خورد کنید
بهترین نسخه در حال حاضر نسخه زیره که میتونید استفاده کنید:

alireza1411
01-11-2010, 22:26
سلام
توی IDM هر چی تعداد ارتباط ا سرور بیشتر باشه بهتره یا کمتر؟:11:

بیشتر اوقات بهتره. گاهی میخواین تو وب بچرخین و اون هم دانلود کنه. اگه کانکشن رو بزارین رو 16 دیگه .... دیگه نمیذاره صفحات زود باز بشن.
کانکشن بیشتر معمولا سرعت رو بیشتر میکنه. گاهی سایتی دارای سیستم تشخیص تعداد کانکشن از رو آی پی هست و اگه زیاد کانکشن اضافه بشه سرعت کم میشه و یا اصلا قطع میشه.:11::11::11:

kaivanika
02-11-2010, 01:53
دوستان من با سایت راپید شر مشکل دارم میگن از برنامه idm و درست هم گفتن چون با حذف برنامه فایل ها دانلود میشن
میشه بگید کاملترین نسخه کدوم یکیه ؟ فاینال باشه
فرق این نسخه ها چیه با هم ؟؟؟
Internet Download Manager 5.19 Build 4 Retai

Internet Download Manager 6.03 Beta 2

Internet Download Manager 6.03 Beta 3
این نسخه های بیتا رو نصب کنیم مشکلی پیش نمیاد ؟

Majid_4553
02-11-2010, 03:08
پس در کل بستگی به سایتی که ازش دانلود میکنیم داره؟

Mohammad King
02-11-2010, 10:22
سلام

در پست شماره 2 تاپیک جامع در مورد این برنامه معرفی شده.

تاپیک ادغام میشه...

Dr.FANOOS
02-11-2010, 10:53
ما با این همه زور و زحمت این برنامه رو کرک کردیم و دیگه مشکل کرک شدن برنامه رو ندارم. اما دو شب امتحان کردم مجددا برنامه خودش به صورت اتومات وصل نشد.اتفاقی داشتم توی موضوعات گذشته ام چرخ می زدم که این رو پیدا کردم:

200 روز پیش هم همچین مشکلی داشتم :31: اما بعدش به خاطر اینکه به درستی توسط یک patch کرکش کردم مشکل حل شد.الان که نسخه ی retail نصب کردم به اون روش مخصوص کرک کردم مشکل حل نشد:41:
شما برنامه ای سراغ دارید که به صورت اتومات سیستم رو به اینترنت وصل کنه.چون مشکل از استارت اولیه هست.یه جا وسط دانلودم اینترنت رو قطع کردم خود برنامه شروع به تلاش کردن کرد که سیستم رو مجددا به نت وصل کنه!
سابقه ی استفاده از برنامه ی reconnect هم دارم اما پرتابل هست و نمی تونه وقتی ویندوز بالا بیاد با سیستم بالا بیاد!!!!(چی گفتم:31:)

Majid_4553
02-11-2010, 12:27
سلام

در پست شماره 2 تاپیک جامع در مورد این برنامه معرفی شده.

تاپیک ادغام میشه...

سلام
اما ای تاپیک جامع فهرست چیزی نداره. نمیشه که 160 صفحه رو کاربر بخونه. اگه یکی از مدیرها وقت بزاره یه چیزی مثل فهرست درست کنه که راحت بشه رفت به اون مشکل خیلی عالی میشه :40:

Majid_4553
02-11-2010, 13:05
سلام
اپدیت این برنامه فایده ای هم داره؟ منظورم نسبت به نسخه های قبلی چیزی اضافه میکنه؟ من از نسخه 5.19 استفاده میکنم.

Facon_Archi
02-11-2010, 13:10
سلام
دوستان
من با IDM یه چیزی دانلود میکردم بعد بعد یهو قطع شد و دوباره که اومد فایل دانلودی توی IDM نبود!!
چرا این طور شده بود؟ و راهی هست که بشه برگردوند فایل رو؟

Ship Storm
02-11-2010, 18:36
سلام
اپدیت این برنامه فایده ای هم داره؟ منظورم نسبت به نسخه های قبلی چیزی اضافه میکنه؟ من از نسخه 5.19 استفاده میکنم.

آپدیت بصورت آنلاین نکنید چون کرک نرم افزار شناسایی میشه و دستری به نرم افزار قطع میشه و دردسر ساز میشه
از نسخه هایی که درست و حسابی کرک اون ها تست شدن استفاده کنید
نسخه های آپدیت شده فرق چندانی با هم ندارن البته من و شما این فرق رو احساس نمیکنیم چون تو ظاهر نیست بلکه تو سورس نرم افزار تغییراتی برای بهبود عملکرد ایجاد میشه که برای من و شما در حالت عادی محسوس نیست

Ship Storm
02-11-2010, 22:33
دوستان من با سایت راپید شر مشکل دارم میگن از برنامه idm و درست هم گفتن چون با حذف برنامه فایل ها دانلود میشن
میشه بگید کاملترین نسخه کدوم یکیه ؟ فاینال باشه
فرق این نسخه ها چیه با هم ؟؟؟
Internet Download Manager 5.19 Build 4 Retai

Internet Download Manager 6.03 Beta 2

Internet Download Manager 6.03 Beta 3
این نسخه های بیتا رو نصب کنیم مشکلی پیش نمیاد ؟

چه مشکلی دارید با این نرم افزار اونم با سایت Rapidshare ؟

relax_l3oy
02-11-2010, 23:29
سلام دوستان
به تازگی در کامپیوترم مقدار recieve در internet status بسیاربالاتراز مقدار دانلود یک فایل در idm است ! علتش چیست؟ مثلا همین امروز با وجود از دست دادن 100 مگ از حجم دانلودم تنها 40 مگ فایل دانلود شده بود.با تشکر

Dew Drop
02-11-2010, 23:57
سلام دوستان
به تازگی در کامپیوترم مقدار recieve در internet status بسیاربالاتراز مقدار دانلود یک فایل در idm است ! علتش چیست؟ مثلا همین امروز با وجود از دست دادن 100 مگ از حجم دانلودم تنها 40 مگ فایل دانلود شده بود.با تشکر

سلام
خوب شاید غیر از دانلود چیزهای دیگه ای داره از اینترنت شما استفاده می کنه.
آپدیت نرم افزار ها یا ویندوز,وجود ویروس,...
می تونید از نرم افزارهایی مثل net limiter استفاده کنید که نشون می دن چه چیزی از اینترنت شما استفاده میکنه و می تونید دسترسی نرم افزارهای مختلف به اینترنت رو کنترل کنین.

R0Yal
03-11-2010, 02:39
سلام
جدیدا اکثر فایلایی که میخوام دانلود کنم با این ارور تو اینترنت دانلود منیجرم مواجه میشم!!!

مشکل از سرورمه؟؟؟!!!!:18::18:

Mohammad King
03-11-2010, 10:42
سلام
جدیدا اکثر فایلایی که میخوام دانلود کنم با این ارور تو اینترنت دانلود منیجرم مواجه میشم!!!

سلام

مشکل از برنامه نیست.

نه مشکل از سروری هست که شما میخواید ازش دانلود کنید.

Dr.FANOOS
03-11-2010, 18:09
سلام

سایتی که دارید ازش لینک می گیرید فیلتر شده:46:
با وی پی ان یا چیز دیگه ای تست کنید شاید درست شد
احتمال اینکه مشکل از منبع اصلی (سرور سایت ) هم باشه وجود داره!

Dr.FANOOS
03-11-2010, 18:20
ما با این همه زور و زحمت این برنامه رو کرک کردیم و دیگه مشکل کرک شدن برنامه رو ندارم. اما دو شب امتحان کردم مجددا برنامه خودش به صورت اتومات وصل نشد.اتفاقی داشتم توی موضوعات گذشته ام چرخ می زدم که این رو پیدا کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید200 روز پیش هم همچین مشکلی داشتم :31: اما بعدش به خاطر اینکه به درستی توسط یک patch کرکش کردم مشکل حل شد.الان که نسخه ی retail نصب کردم به اون روش مخصوص کرک کردم مشکل حل نشد:41:
شما برنامه ای سراغ دارید که به صورت اتومات سیستم رو به اینترنت وصل کنه.چون مشکل از استارت اولیه هست.یه جا وسط دانلودم اینترنت رو قطع کردم خود برنامه شروع به تلاش کردن کرد که سیستم رو مجددا به نت وصل کنه!
سابقه ی استفاده از برنامه ی reconnect هم دارم اما پرتابل هست و نمی تونه وقتی ویندوز بالا بیاد با سیستم بالا بیاد!!!!(چی گفتم:31:)
دوستان از همگی عذر می خوام واقعا شرمنده که وقتتون رو گرفتم:41:
یک اشتباه ناشیانه کرده بودم. سیستم ساعت 1:14 دقیقه بامداد روشن می شد و تا وقتی که ویندوز بالا بیاد می شد 1:15 من هم زمان شروع دانلود رو گذاشته بودم 1:14:31: واقعا عذر می خوام مشکل حل شد:46:
فقط دو تا مطلب:
1-الان که نسخه ی retail نصب کردم می تونم برنامه رو آپدیت کنم؟ مشکلی از جهت کرک پیش نمی یاد؟
2- من دیشب 1 گیگ و 400 مگ دانلود داشتم.سابقه نداشته! آیا این به خاطر این نسخه هست و یا اشتباهی از دست isp در رفتم:31:
مزیت نسخه ی retail به نسخه های دیگه چیه؟
.................................................. .......
بازم بابت راهنمایی ها ممنون!:46:

ba maram
03-11-2010, 19:33
سلام.من دابلود منیجر رو دارم .اما الان دیگه کار نمی کنه و تریال بوده(وقتش تموم شده)
چی کار کنم؟؟؟؟
ممنون

aliupdate
03-11-2010, 19:39
سلام.من دابلود منیجر رو دارم .اما الان دیگه کار نمی کنه و تریال بوده(وقتش تموم شده)
چی کار کنم؟؟؟؟
ممنون
چه دانلود منیجری دارید؟ میتونید توی انجمن درخواست کرک مطرح کنید و فعالش کنید.

Dr.FANOOS
03-11-2010, 21:58
چی کار کنم؟؟؟؟
ممنون
از این پست استفاده کنید...عالیه!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر از 7 هم استفاده می کنید قبل از کارهایی که در پست بالا گفته شده این کار رو انجام دهید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسپس از پست اولی که قرار دادم استفاده کنید!:46:

relax_l3oy
04-11-2010, 01:00
با سلام آیا میشه با دپ رزیوم کرد؟اگر آره لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

Masоud
04-11-2010, 11:32
با سلام آیا میشه با دپ رزیوم کرد؟اگر آره لطفا راهنمایی کنید.باتشکر
سلام

اگر سروری یا سایتی که ازش فایل میگیرید این قابلیت رو داشته باشه ، بله میشه.

hadi_vazi
05-11-2010, 12:22
من از idm 5.19 کرک شده دارم استفاده می کنم چندتا فایل تو idm هست که نصفه و نیمه دانلود شده و هنوز تکمیل نشده حالا لازم شده با همین وضعین ویندوزم رو عوض کنم راهی داره که این فایل ها تو میندوز جدید تا همینجا دانلود شده بمونه یا نه چون همشون حجم بالاست و دلم نمیاد دوباره از اول دانلودشون کنم اگه زودتر جواب بدید ممنون می شم چون باید زودتر ویندوزم رو عوض کنم.

Ship Storm
05-11-2010, 12:33
من از idm 5.19 کرک شده دارم استفاده می کنم چندتا فایل تو idm هست که نصفه و نیمه دانلود شده و هنوز تکمیل نشده حالا لازم شده با همین وضعین ویندوزم رو عوض کنم راهی داره که این فایل ها تو میندوز جدید تا همینجا دانلود شده بمونه یا نه چون همشون حجم بالاست و دلم نمیاد دوباره از اول دانلودشون کنم اگه زودتر جواب بدید ممنون می شم چون باید زودتر ویندوزم رو عوض کنم.

اینجا رو بخون :

Masоud
05-11-2010, 13:20

سلام

خوندن پست هم خالی از لطف نیست :

Dr.FANOOS
06-11-2010, 01:05
دوستان الان که نسخه ی retail نصب کردم می تونم برنامه رو آپدیت کنم؟ مشکلی از جهت کرک پیش نمی یاد؟

Dew Drop
06-11-2010, 11:22
دوستان الان که نسخه ی retail نصب کردم می تونم برنامه رو آپدیت کنم؟ مشکلی از جهت کرک پیش نمی یاد؟

سلام
از اینکه بالاخره مشکلتون حل شد خوشحالم....
فکر نکنم دیگه بشه آپدیتش کرد.چون اون متنی رو که تو پوشه Host
کپی و سیو کردید با اون لینکها, سایتهایی که مربوط بشه IDM میشه رو
block کردید.پس فکر می کنم دیگه نتونه با سرور مربوط ارتباط برقرار کنه و آپدیت بشه.

IRANER
07-11-2010, 12:45
دوستان
ایا امکانش هست که لینک های idm قدیمی ام را به ورژن جدیدidm منتقل کنم ؟
قدیمی 5.19 جدیده beta 4 هستش
منتظرم

Dreamland
07-11-2010, 13:11
دوستان
ایا امکانش هست که لینک های idm قدیمی ام را به ورژن جدیدidm منتقل کنم ؟
قدیمی 5.19 جدیده beta 4 هستش
منتظرم

اول Export کن ، بعد تو ورژن جدید از منوی Import وارد کن:46:

IRANER
07-11-2010, 19:22
ممنون dreamland :20::20:

ba maram
08-11-2010, 13:07
دوستان آیا deactive کردن uac ضرری برای ویندوز داره؟؟
من واسه ی دانلود منیجر از پست 1080 استفاده کردم (اونجا همچین پیشنهادی داده بودن)
اگه کسی از نحوه ی کار uac رو بلده لطفا بگه اطلاعات همه بره بالا...
ممنون

ba maram
08-11-2010, 17:09

جواب سوال من این نبود...من راجب کار uac پرسیده بودم:20:

Dew Drop
08-11-2010, 22:44
دوستان آیا deactive کردن uac ضرری برای ویندوز داره؟؟
من واسه ی دانلود منیجر از پست 1080 استفاده کردم (اونجا همچین پیشنهادی داده بودن)
اگه کسی از نحوه ی کار uac رو بلده لطفا بگه اطلاعات همه بره بالا...
ممنون

نه خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد,فقط هشداریه از طرف ویندوز در مورد نصب یا اجرای نرم افزار هایی که
بخواد رو سیستم یا رجیستری, یا از نظر امنیتی تغییراتی در سیستم بده.
به نظر من رو سیستمهای شخصی خاموش کردنش بهتر هم هست که
دیگه برای اجرای هر برنامه یا نرم افزاری از شما اجازه نمی خواد.
اگه بخواید IDM رو به طریق اون پست کرک کنید باید UAC رو غیر فعال کنید
تا بتونید تغییراتی در فایلهای ویندوز ایجاد کنید.

Dr.FANOOS
10-11-2010, 12:40
نه خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد,فقط هشداریه از طرف ویندوز در مورد نصب یا اجرای نرم افزار هایی که
بخواد رو سیستم یا رجیستری, یا از نظر امنیتی تغییراتی در سیستم بده.
به نظر من رو سیستمهای شخصی خاموش کردنش بهتر هم هست که
دیگه برای اجرای هر برنامه یا نرم افزاری از شما اجازه نمی خواد.
اگه بخواید IDM رو به طریق اون پست کرک کنید باید UAC رو غیر فعال کنید
تا بتونید تغییراتی در فایلهای ویندوز ایجاد کنید.
بعد از اینکه برنامه کرک شد می تونند uac رو به حالت قبل برگردونند.هیچ مشکلی ایجاد نمی شه.
من همین کار رو کردم مشکلی ایجاد نشد!:46:

HITB0Y
11-11-2010, 13:25
سلام دوستان
آیا توی نرم افزار IDM امکانش هست که دانلود هارو الویت گذاری کرد؟
یعنی مثلا طوری تنظیمش کرد که به محض تموم شدن دانلود فایل اول,به صورت خودکار بره سراغ فایل دوم و ...؟!
با تشکر:40:

pooriya_hp
11-11-2010, 15:23
بله همچین امکانی وجود داره.
شما باید فایل ها رو در صف دانلود های همزمان بزارید.

Dreamland
11-11-2010, 15:30
سلام دوستان
یعنی مثلا طوری تنظیمش کرد که به محض تموم شدن دانلود فایل اول,به صورت خودکار بره سراغ فایل دوم و ...؟!
با تشکر:40:
1 )

2 )

3 )

Dew Drop
11-11-2010, 18:02
سلام دوستان
با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فایل هایی رو که میخواین دانلود کنین رو به لیست اضافه کنین و در Queue قرارشون بدین،بعد میتونین صف رو تغییر بدین و اولویت ها رو هم جابجا کنین.جوابتون رو با تصویر اینجا هم دادن

HITB0Y
11-11-2010, 21:45
فایل هایی رو که میخواین دانلود کنین رو به لیست اضافه کنین و در Queue قرارشون بدین،بعد میتونین صف رو تغییر بدین و اولویت ها رو هم جابجا کنین.جوابتون رو با تصویر اینجا هم دادن

ممنون از پاسختون.
یه سوال دیگه هم داشتم,این ارور یعنی چی؟
به سروری که ازش دانلود میکنم مربوط میشه؟

aliupdate
11-11-2010, 21:50
ممنون از پاسختون.
یه سوال دیگه هم داشتم,این ارور یعنی چی؟
به سروری که ازش دانلود میکنم مربوط میشه؟

بهنازی
18-11-2010, 21:36
با سلام من ورژن 5.19 رو دانلود کرد ولی هر لینکی رو کلیک میکنم خود دانلودر وینذوز شروع به دانلود میکنه برنامه رو هم اجرا میکنم ولی درست نمیشه من از وینذوز 7 استفاده میکنم

aliupdate
18-11-2010, 21:41
با سلام من ورژن 5.19 رو دانلود کرد ولی هر لینکی رو کلیک میکنم خود دانلودر وینذوز شروع به دانلود میکنه برنامه رو هم اجرا میکنم ولی درست نمیشه من از وینذوز 7 استفاده میکنم
منظور از دانلودر ویندوز چیه؟

بهنازی
18-11-2010, 21:47
خود برنامه وینذوز دانلود میکنه انگار که idm نصب نیست

aliupdate
18-11-2010, 21:49
تو ویندوز برنامه ی دانلودر نداریم لطفا یه عکس بذارید تا ببینیم چیه

بهنازی
18-11-2010, 22:55
ای بابا عزیز جان وقتی هیچ برنامه مدیریت دانلود نصب نیست رو سیستمت چجوری دانلود میکنید خود برنامه اینترنت اکسپلورر خودش دانلود میکنه دیگه

Ship Storm
18-11-2010, 23:03

ای بابا عزیز جان وقتی هیچ برنامه مدیریت دانلود نصب نیست رو سیستمت چجوری دانلود میکنید خود برنامه اینترنت اکسپلورر خودش دانلود میکنه دیگه

منوی download بعد گزینه option و بعد از تب general گزینه customize key to prevent .... رو بزنید و بعد اینجا دوتا گزینه هست که اولی تیک داره و دومی تیک نداره, تیک گزینه دوم رو هم بزنید و حالا ok کنید و خارج بشید
روی هر لینکی که میخواهید دانلود رو انجام بدید دکمه insert رو نگه دارید و کلیک کنید و تا زمان دانلود شدن با idm دکه رو رها نکنید

aliupdate
18-11-2010, 23:09
خب از اول میگفتید اینترنت اکسپلورر ذهن ما هزار راه رفت:31:شاید افزونه مربوط به IDM غیر فعال باشه شما میتونید روی لینک دانلود کلیک راست کنید و ِDownload with IDM رو بزنید و می تونید از نسخه ی جدید تر هم استفاده کنید.

بهنازی
18-11-2010, 23:20
ممنونم این اخطار رو میده :
شما ار idm در حالت ادمینی استفاده میکنید در این حالت نمیتوان دانلودهای شما رو از مرورگر دریافت کند

saeed774
18-11-2010, 23:58

من از ورژن 6 بتا استفاده میکنم که هیچ مشکلی با 7 نداره . شما هم از نسخه بتا استفاده کنین که آخریش ریلیز 10 هست .

esi222
19-11-2010, 01:14

سلام
IDM رو باز کن منو Downloads قسمت Option رو انتخاب کن.از سربرگ General قسمت تیک گزینه Use advanced browser integration رو بزن بعدش از کادر زیریش تمام گزینه ها (بروزرها) رو تیک بزن.حله
موفق باشی:11:

vahid_itc
19-11-2010, 17:25
سلام به همه دوستان

چند وقتی هست وقتی وقتی با برنامه Internet Download Manager از سایت YouTube.com (کلا سایتهایی که ویدیو آنلاین دارن) هر فایل تصویری که دانلود میکنم و فقط وقتی وارد پوشه فایل دانلود شده میشم سی پی یو میره رو 100 درصد و تا وقتی explorer.exe را نبندم درست نمیشه
درضمن قبلا این مشکل برام پیش اومده بود ویندوز عوض کردم یکی دو روز درست شد ولی دوباره به همون حالت قبل برگشت
ییشتر هم با سایت You tube و ویدیو های آنلاین این مشکل را دارم
از آنتی ویروس nod 32 ESET_Smart_Security و ویندوز سون استفاده میکنم و همیشه هردو را اپدیت میکنم
لطفا راهنمائی کنید

Ship Storm
19-11-2010, 18:05
سلام به همه دوستان

چند وقتی هست وقتی وقتی با برنامه Internet Download Manager از سایت YouTube.com (کلا سایتهایی که ویدیو آنلاین دارن) هر فایل تصویری که دانلود میکنم و فقط وقتی وارد پوشه فایل دانلود شده میشم سی پی یو میره رو 100 درصد و تا وقتی explorer.exe را نبندم درست نمیشه
درضمن قبلا این مشکل برام پیش اومده بود ویندوز عوض کردم یکی دو روز درست شد ولی دوباره به همون حالت قبل برگشت
ییشتر هم با سایت You tube و ویدیو های آنلاین این مشکل را دارم
از آنتی ویروس nod 32 ESET_Smart_Security و ویندوز سون استفاده میکنم و همیشه هردو را اپدیت میکنم
لطفا راهنمائی کنید

تو tASK MANAGER سیستم بخش EXPLORER داره 100% فعالیت میکنه؟
آنتی ویروس رو غیر فعال کنید و مجدد امتحان کنید
نرم افزار رو پاک کنید و مجدد ورژن جدید اون رو همراه با کرک معتبر نصب کنید بیشتر مواردی که IDM دچار مشکل میشه از کرک اونه

vahid_itc
19-11-2010, 22:22
تو tASK MANAGER سیستم بخش EXPLORER داره 100% فعالیت میکنه؟
آنتی ویروس رو غیر فعال کنید و مجدد امتحان کنید
نرم افزار رو پاک کنید و مجدد ورژن جدید اون رو همراه با کرک معتبر نصب کنید بیشتر مواردی که IDM دچار مشکل میشه از کرک اونه
دوست عزیز من خیلی وقته از ورژن 5.19 با همون کرک قبلی استفاده میکنم قبلا مشکلی نداشتم الان چند هفته هست اینطوری شده یعنی این مشکل من میتونه ربطی به کرک داشته باشه

یه سوال دیگه اینکه آیا ارزش داره internet download manage رو از نمایندگیش بخرم؟

Ship Storm
19-11-2010, 22:45
دوست عزیز من خیلی وقته از ورژن 5.19 با همون کرک قبلی استفاده میکنم قبلا مشکلی نداشتم الان چند هفته هست اینطوری شده یعنی این مشکل من میتونه ربطی به کرک داشته باشه

یه سوال دیگه اینکه آیا ارزش داره internet download manage رو از نمایندگیش بخرم؟

idm دفعات اول بعد نصب به شما پیغام میده که ورژن جدید اومده آپدیت کنم یا خیر که باید روی گزینه خیر بزنید و الا نرم افزار خراب میشه چون کرک شده
خیلی از مشکلات و ناسازگاری های IDM از کرک سرچشمه می گیره ولی نه همشون
خرید نرم افزار با کرک کردن معتبر چندان فرقی نداره و خریدنش دردسر کرک و آپدیت و بروزرسانی رو کمتر میکنه والا با کرک معتبر همون کارها رو انجام میده
پیشنهاد میکنم سیستمتون رو یکبار با Kaspersky Recuse Disk چک کنید و از وجود ویروس مطمئن بشید
من احتمال آلوده بودن سیستم رو میدم
دیسک بوت ضروری کاسپرسکی ||| Kaspersky Rescue Boot Disk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

aramrahgozar
20-11-2010, 03:43
سلام
بچه ها من وقتی با idm از یوتوب دانلود میکنم وسط کار error میده و دانلودم خراب میشه.با وب پرووووکسی هم دنلود رو انجام میدم نه با وی ی پی ی ان.قبلا این کار رو انجام میدادم و مشکلی هم نبود ولی از وقتی که سیستمم یک ارور با عنوان وجود یک ای پی دیگر در شبکه میده اینجوری شده.خود ای دی اس الی که میگفت مشکلی نداره.
مشخصات:ویندوز ایکس پی-مرورگر اخرین ورژن فایرفاکس و اکسپلورر-شرکت ای دی اس ال شهرادشبکیه.
ممنونم:5:

hirondelle
20-11-2010, 10:25
دوستان چه ورژنی برای دانلود فیلم از مثلا یوتیوب خوبه؟(من قبلا نصب کردم ،دقیقا یادم نمی یاد چه ورژنی بود،با اون مشکل نداشتم،ولی الان 6.02 رو نصبیدم ،مثل قبلیا وقتی یوتیوب رو باز می کنی ،آیکون دانلود گوشه ویدئو نمیاد.چرا؟( به خاطر آویراست؟))

aramrahgozar
20-11-2010, 12:26
دوستان چه ورژنی برای دانلود فیلم از مثلا یوتیوب خوبه؟(من قبلا نصب کردم ،دقیقا یادم نمی یاد چه ورژنی بود،با اون مشکل نداشتم،ولی الان 6.02 رو نصبیدم ،مثل قبلیا وقتی یوتیوب رو باز می کنی ،آیکون دانلود گوشه ویدئو نمیاد.چرا؟( به خاطر آویراست؟))

این کار رو انجام بده فکر کنم درست شه
idm---option---general---tik opera

hirondelle
20-11-2010, 17:33
چه ربطی داره؟!(فکر کنم آویرا رو با اپرا عوضی گرفتی)

Masоud
20-11-2010, 18:33
چه ربطی داره؟!(فکر کنم آویرا رو با اپرا عوضی گرفتی)
سلام

در ورژن 6.0.3 گوشه ی سمت چپ پایین میاد اگر امتحان کرده باشید.

salmankhan9989
23-11-2010, 19:06
سلام
یک سوال دارم-------
وقتی ما یک فایلو باidmدانلود می کنیم وتعداد کانکشن ها مثلا16عدد هست idmفایلو به16تکه تقسیم میکنه و وقتی تموم میشه اونها رو به هم میچسبونه حالا آیا میشه کاری کرد که وقتی دانلود کامل نشده این فایلها رو به هم متصل کرد به عنوان مثال وقتی ما یک فیلمو دانلود می کنیم این فیلم به16تکه تقسیم می شودحالا نمی شه کاری کرد که تاجایی که دانلود شده بشه فیلمو دید آخه نرم افزارهای دیگه مثل اربیت میشه آیا با Idmمیشه همچین کاری کرد؟لطفا هرکی بلده زود جوابمو بده خیلی ممنون:40:

wildhunter
23-11-2010, 20:08
دوستان من تو idm کانکشن رو روی 16 قرار میدم ولی همیشه کانکشن ها هنگام دانلود روی 9 قرار میگیره و از 9 بیشتر نمیشه.من تا حالا سه ورژن idm هم تست کردم ولی بازم کانکشن هام از 9 بیشتر نمیشه.چه جوری می تونم درستش کنم؟؟؟

Karkas20
23-11-2010, 20:45
دوستان چرا بعضی مواقع یک فایل rar را که با idm دانلود میکنم فایل اکسترکت نمیشود و ارور میده ایا عیب از فایل است
از از این idm.

salmankhan9989
23-11-2010, 21:39
دوستان چرا بعضی مواقع یک فایل rar را که با idm دانلود میکنم فایل اکسترکت نمیشود و ارور میده ایا عیب از فایل است
از از این idm.
این خطا وقتی بوجود میاد که فایل ناقص دانلود شده ومعمولا وقتی شما در چند مرحله یک فایلو دانلود کنید این خطا رخ میده برای کاهش خطاهای فایل هایRarاز نرم افزارFlash getاستفاده کنید درضمن FDMهم خوبه:5:

salmankhan9989
23-11-2010, 22:31
سلام
یک سوال دارم-------
وقتی ما یک فایلو باidmدانلود می کنیم وتعداد کانکشن ها مثلا16عدد هست idmفایلو به16تکه تقسیم میکنه و وقتی تموم میشه اونها رو به هم میچسبونه حالا آیا میشه کاری کرد که وقتی دانلود کامل نشده این فایلها رو به هم متصل کرد به عنوان مثال وقتی ما یک فیلمو دانلود می کنیم این فیلم به16تکه تقسیم می شودحالا نمی شه کاری کرد که تاجایی که دانلود شده بشه فیلمو دید آخه نرم افزارهای دیگه مثل اربیت میشه آیا با Idmمیشه همچین کاری کرد؟لطفا هرکی بلده زود جوابمو بده خیلی ممنون:40:
خودم پیداش کردم از اونجایی که من وقتی چیزی رو بلد نباشم ودنبالش برم از زیر سنگ هم که شده پیداش می کنم:31:حالا آموزشش رو میزارم شاید به درد بعضی ها بخوره
خب همون طور که خودم سوال کرده بودم وقتی ما فایلو به عنوان مثال یک فیلمو دانلود می کنیم با نرم افزارIDMنرم افزار اون فیلمو به چند تکه تقسیم می کنه و وقتی دانلود تموم شد اونها رو به هم متصل می کنه حالا بعضی مواقع موردی پیش میاد که ما میخوام تا جایی که فایل دانلود شده یعنی همون فیلم اون رو نگاه کنیم درحالت عادی همچین کاری امکان پذیر نیست اما شما با یک دستور ساده می توانید فایلها را به هم متصل کنید واز دیدن فیلم لذت ببرید:31:
برای این کار به محل ذخیره سازی فایل های در حال دانلود میریم که آدرسش به صورت زیر هست:
c:\Documents and Settings\user\Application Data\IDM\DwnlData\user
در اونجا پوشه ای هم اسم فایل ما بوجود اومده اونو کپی می کنید یک جای دیگه بعد وارد محیطcmdبشن واز اونجا وارد پوشه فایل بشین بعدش دستورات زیر را وارد کنید
نکته:به عنوان مثال فایل ما به2قسمت تقسیم شده ما نام آنها را به 1و2 والی آخر تغییر می دیم بعدش تایپ
می کنیم:
copy /b 1 + 2 3
توجه!عدد3دراینجا اسم فایل جدیدی هست که از ترکیب فایلهای 1و2 بوجود اومده بعد اونو مثلا اگه فیلم بود باز کنید وببینید به همین راحتی به همین خوشمزگی:31: اگر سوالی بود بگین

Ship Storm
23-11-2010, 23:18
دوستان من تو idm کانکشن رو روی 16 قرار میدم ولی همیشه کانکشن ها هنگام دانلود روی 9 قرار میگیره و از 9 بیشتر نمیشه.من تا حالا سه ورژن idm هم تست کردم ولی بازم کانکشن هام از 9 بیشتر نمیشه.چه جوری می تونم درستش کنم؟؟؟

سروری که ازش دانلود میکنی امکان دانلود همزمان بیشتر از 9 فایل رو حتما بسته و کانکشن ها بیشتر از اون نمیشه
بعضی از سرور ها همینگونه اند و اجازه دانلود همزمان چند فایل رو بیشتر نمی دهند

hesam68
24-11-2010, 14:36
سلام
من اخرین ورژنidm و نصب کردم و پچ هم کردم
الان هر چی میخوام دانلود بکنم این ارورو میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباید چی کار بکنم؟

Mr.Pooya
24-11-2010, 19:08
سلام
من IDM 6.10 Beta رو نصب کردم . این نسخه خوبه ؟؟ یا با توجه به بتا بودن 5.19 رو نصب کنم ؟؟

wildhunter
24-11-2010, 21:12
سروری که ازش دانلود میکنی امکان دانلود همزمان بیشتر از 9 فایل رو حتما بسته و کانکشن ها بیشتر از اون نمیشه
بعضی از سرور ها همینگونه اند و اجازه دانلود همزمان چند فایل رو بیشتر نمی دهند

اخه من سرورهای زیادی رو تست کردم.همشون همین جوری هست.از 9 تا کانکشن بیشتر نمیشه

Mr.Pooya
24-11-2010, 22:29

سلام
شما از سایت میهن دانلود یا وطن دانلود، دانلود کنید متوجه می شوید که 16 تا کانکشن همزمان فعال می شود البته یکم طول میکشه تا 16 تا فعال بشه .

YAHYA-PRO
25-11-2010, 13:18
خودم پیداش کردم از اونجایی که من وقتی چیزی رو بلد نباشم ودنبالش برم از زیر سنگ هم که شده پیداش می کنم:31:حالا آموزشش رو میزارم شاید به درد بعضی ها بخوره
خب همون طور که خودم سوال کرده بودم وقتی ما فایلو به عنوان مثال یک فیلمو دانلود می کنیم با نرم افزارIDMنرم افزار اون فیلمو به چند تکه تقسیم می کنه و وقتی دانلود تموم شد اونها رو به هم متصل می کنه حالا بعضی مواقع موردی پیش میاد که ما میخوام تا جایی که فایل دانلود شده یعنی همون فیلم اون رو نگاه کنیم درحالت عادی همچین کاری امکان پذیر نیست اما شما با یک دستور ساده می توانید فایلها را به هم متصل کنید واز دیدن فیلم لذت ببرید:31:
برای این کار به محل ذخیره سازی فایل های در حال دانلود میریم که آدرسش به صورت زیر هست:
c:\Documents and Settings\user\Application Data\IDM\DwnlData\user
در اونجا پوشه ای هم اسم فایل ما بوجود اومده اونو کپی می کنید یک جای دیگه بعد وارد محیطcmdبشن واز اونجا وارد پوشه فایل بشین بعدش دستورات زیر را وارد کنید
نکته:به عنوان مثال فایل ما به2قسمت تقسیم شده ما نام آنها را به 1و2 والی آخر تغییر می دیم بعدش تایپ
می کنیم:
copy /b 1 + 2 3
توجه!عدد3دراینجا اسم فایل جدیدی هست که از ترکیب فایلهای 1و2 بوجود اومده بعد اونو مثلا اگه فیلم بود باز کنید وببینید به همین راحتی به همین خوشمزگی:31: اگر سوالی بود بگین

اقا خیلی ممنون برای آموزش ، خیلی لازم داشتم
حالا یه سوال دیگه :31:
میگم یه فایل از رپید گرفتم 99.12 درصد رفته قطع شده میرم تو این مسیر و تو پوشه مربوط به فایل فقط یه فایل لوگ وجود داره (البته هایدن و غیره رو برداتشم) و هیچ پارتی وجود نداره چیکارش کنم اینو :41:

salmankhan9989
25-11-2010, 14:07
اقا خیلی ممنون برای آموزش ، خیلی لازم داشتم
حالا یه سوال دیگه :31:
میگم یه فایل از رپید گرفتم 99.12 درصد رفته قطع شده میرم تو این مسیر و تو پوشه مربوط به فایل فقط یه فایل لوگ وجود داره (البته هایدن و غیره رو برداتشم) و هیچ پارتی وجود نداره چیکارش کنم اینو :41:
نمی دونم چرا فایل ها نیست ولی وقتی دانلود تموم بشه خودکار اون فایل ها حذف میشه شما از اون پوشه پروپرتیس بگیر ببین حجمش اگه اندازه فایل دانلود نباشه احتمالا پاک شده

Ship Storm
25-11-2010, 17:01

ورژن جدیدتر رو نصب کنید و از کرک معتبر استفاده کنید که معرفی شده تو انجمن معرفی نرم افزار

hesam68
25-11-2010, 20:48
سلام
من اخرین ورژنidm و نصب کردم و پچ هم کردم
الان هر چی میخوام دانلود بکنم این ارورو میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباید چی کار بکنم؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟//

hirondelle
26-11-2010, 09:12
سلام

در ورژن 6.0.3 گوشه ی سمت چپ پایین میاد اگر امتحان کرده باشید.

جواب نمیده (بحث در مورد دانلود فیلم (مثلا از یوتیوب) با دانلود منیجر بود-جهت اطلاع سایر دوستان)

Ship Storm
26-11-2010, 10:04
جواب نمیده (بحث در مورد دانلود فیلم (مثلا از یوتیوب) با دانلود منیجر بود-جهت اطلاع سایر دوستان)

سایت یوتوب جدیدا انگار دانلود از طریق نرم افزارهایی مثل idm رو جلوشون رو گرفته و نمیشه دانلود انجام داد مثل قبل

shahab_f
26-11-2010, 11:19
ما اگه بخوایم یه دانلودی رو با idm انجام ندیم چیکار باید بکنیم که هی نپره بالا ؛ از اون زیر ببندیشم کار نمیکنه ، تیک براوزر را هم از توی آپشنش برداشتم
یکی از دوستان گفتن alt رو بگیر موقع کلیک روی فایل دانلودی که کار نمیکنه این روش

Ship Storm
26-11-2010, 13:10
ما اگه بخوایم یه دانلودی رو با idm انجام ندیم چیکار باید بکنیم که هی نپره بالا ؛ از اون زیر ببندیشم کار نمیکنه ، تیک براوزر را هم از توی آپشنش برداشتم
یکی از دوستان گفتن alt رو بگیر موقع کلیک روی فایل دانلودی که کار نمیکنه این روش

شما دکمه alt رو نگه دارید و روی لینک مورد نظر کلیک کنید و تا زمانی که دانلود شروع نشده دکمه alt رو رها نکنید
وارد منوی download و سپس option و بعد از تب general وارد قسمت customize key to prevent ... رودی دکمه key بزنید و مطمئن بشید گزینه اول پنجره جدیدی که باز میشه تیک خورده باشه و داخل اون دکمه alt انتخاب شده باشه

hirondelle
26-11-2010, 15:59
سایت یوتوب جدیدا انگار دانلود از طریق نرم افزارهایی مثل idm رو جلوشون رو گرفته و نمیشه دانلود انجام داد مثل قبل

تو چه سایتی شما استفاده کردی از دان منیجر؟

mohsen_blid
26-11-2010, 17:12
سریال اکتیو برای ورژن 5.17 رو می خواستم ممنون میشم دوستان کمک کنن

*hamedkhatar*
26-11-2010, 17:21
سلام
من جدیدا به یه مشکل مسخره بر خوردم گفتم یه مشورتی بکنم شاید یه راه حلی برام داشته باشید

من توی شرکت با IDM یک فیلم رو که چند پارت هست رو میگذارم برای دانلود و طوری هم تنظیم میکنم که دونه به دونه به نوبت دانلود بکنه و وقتی هم تموم بشه خواموش بشه سیستم
و خوب با اینایی که گفتم مشکلی ندارم
دانلود انجام میشه و سیستم هم خواموش میشه فرداش که میام فایلها رو به هم بچسبونم میبینم با اینکه دانلود کامل انجام شده ولی فایل مشکل داره و توی دانلود Damage شده
و مجبورم دوباره از اول دانلود کنم
گاهی مجبور میشم 3 بار دانلود کنم تا بالاخره یکیش سالم دانلود بشه
درضمن من از رپیدباز استفاده میکنم برای لینکها
اکانتش رو هم دارم
حالا به نظر شما علت چیست و چکار کنم که این اتفاق کمتر بشه یا اصلا نشه؟
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

Dew Drop
26-11-2010, 17:35
سریال اکتیو برای ورژن 5.17 رو می خواستم ممنون میشم دوستان کمک کنن

Internet Download Manager | معرفی جدیدترین کرکها فقط در این تاپیک

hirondelle
29-11-2010, 22:19
ظاهرا مشکل از آنتی هیتلر هاست،وقتی با چیز پی ان میری ،مشکلی نیس.(IDM 6.03)

Ship Storm
29-11-2010, 23:31
تو چه سایتی شما استفاده کردی از دان منیجر؟

یوتوب رو میگم

ظاهرا مشکل از آنتی هیتلر هاست،وقتی با چیز پی ان میری ،مشکلی نیس.(IDM 6.03)

یوتوب که دسترسی بصورت عادی غیرممکنه و باید از وی||| پی // ان استفاده کرد و در حالت استفاده از این هم یاز دانلودی صورت نمیگیره

hirondelle
30-11-2010, 11:23
ای بابا من منظورم این بود که من الان با دانلود منیجر دارم دانلود می کنم از یوتیوب،الان... ولی قبلا که با آنتی هیتلر می رفتم نمی شد؛نتیجه= با چیز پی ان میشه دان کرد ولی با آنتی نه.(و مشکل از دان منیجر نیس)

ناخدا
30-11-2010, 12:03
سلام دوستان

من یه فایل تصویری دانلود کردم بافرمت avi اما با هیچ players یی باز نمیشه حتی با divex لطفا راهنمایی فرمائید .

آدرس فایل :

باتشکر

Mr.Pooya
30-11-2010, 14:46
سلام
آقا قبلاً این 16 کانکشن IDM از بعضی سایت ها فعال میشد ولی الان نه !! ممکنه از ISP باشه ؟؟ با نسخه 5.19 و 6.3 تست کردم 9 تا بیشتر نمیره !!

mamad_it
30-11-2010, 15:03
سلام به همگی

من در حال حاظر با idm می کنم چند تا مشکل گیر کردم اگه میشه کمکم کنید.

1. چه طوری میشه در idm بعد از دانلود یک فایل یک فایل دیگه دانلود شه پشت سرهم نه باهم چون سرعت پایین می اد.

2. چه طوری در idm تمام پهنای باند را به اون اختصاص داد.

3. در دانلود کردن از سایت 4sher بعد از قطع ارتباط دو باره از همان ادامه دانلود ادامه داد

دمتون گرم اگه میشه کمک کنید.....

Ship Storm
30-11-2010, 21:33
سلام به همگی

من در حال حاظر با idm می کنم چند تا مشکل گیر کردم اگه میشه کمکم کنید.

1. چه طوری میشه در idm بعد از دانلود یک فایل یک فایل دیگه دانلود شه پشت سرهم نه باهم چون سرعت پایین می اد.

2. چه طوری در idm تمام پهنای باند را به اون اختصاص داد.

3. در دانلود کردن از سایت 4sher بعد از قطع ارتباط دو باره از همان ادامه دانلود ادامه داد

دمتون گرم اگه میشه کمک کنید.....

1- استفاده از schedule میتونه کمکتون کنه ( تهیه یک لیست دانلود و تنظیم اون ها به تعداد و مقدار دلخواه)
2-بصورت پیش فرض تمام پهنای باند رو idm میگیره
3- از سایت 4share نمیتونید با قابلیت Resume دانلود کنید و برای اینکار باید کاربر پریمیوم اون باشید و نیاز به اکانت داره مگه اینکه از اسیت های مستقیم کننده لینک های 4share استفاده کنید مثل راپیدباز

mamad_it
01-12-2010, 12:36
1 استفاده از schedule میتونه کمکتون کنه ( تهیه یک لیست دانلود و تنظیم اون ها به تعداد و مقدار دلخواه)

3- از سایت 4share نمیتونید با قابلیت Resume دانلود کنید و برای اینکار باید کاربر پریمیوم اون باشید و نیاز به اکانت داره مگه اینکه از اسیت های مستقیم کننده لینک های 4share استفاده کنید مثل راپیدباز

تشکر از جوابتون

میشه قسمت 1 و 2 رو بیشتر توضیح بدین و اگه نیاز به تنظیمات داره بگین

orbit بهتر یا idm

مرسی

Ship Storm
01-12-2010, 18:59
1

تشکر از جوابتون

میشه قسمت 1 و 2 رو بیشتر توضیح بدین و اگه نیاز به تنظیمات داره بگین

orbit بهتر یا idm

مرسی

تاپیک هایی در این زمینه هست :

آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن (آموزش جدید در پست دوم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Download Manager / تاپيك جامع بررسي نرم افزار هاي دانلود فايل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

هر نرم افزار امکانات خاصی رو فراهم میکنه ولی در کل IDM معروف تر و موردپسند تره در بین کاربران

بهنازی
22-12-2010, 20:47
با سلام
جدیدا موقع دانلود فیلم از یوتیوب با idm این ارور رو میده :
the server replies that you dont have permissions to download this file
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4.3 Forbidden

Greedy
22-12-2010, 21:03
ببین تو تنظیمات idm ------ ست نکردی

بهنازی
22-12-2010, 21:52
ممنونم میشم دقیقا به کدوم قسمت نگاه کنم ؟

Greedy
22-12-2010, 22:06
این مسیر برو :
downloads - options- proxy
اگه قسمت use http proxy تیک داشت تیکشو بردار

بهنازی
22-12-2010, 22:10
ممنونم ولی این تیک نخورده

Greedy
22-12-2010, 22:14
پس برعکسش باید عمل کنی :دی بعضی مواقع بعضی از ویدیوهای یوتیوپ موقع دانلود کردن ف.یلترن و باید با همون چیزشکن :دی دانلود کنی ایپی پورت اونو ست کن تو همون قسمتی که بهت گفتم باید مشکلت حتما حل شه
این سایت هم امتحان کن :

لینک یوتیوپ بهش بده برای لینک دانلودش با چند کیفیت میده

Mohammad King
22-12-2010, 22:15
سلام

انجا را مطالعه کنید:

aliupdate
22-12-2010, 22:15
خب باید تیک بزنید و Proxy Address و Port مربوط به ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن تون رو وارد کنید.

بهنازی
22-12-2010, 22:34
با تشکر از دوستان من این جمله رو متوجه نشدم دقیقا باید چیکار کرد ؟

من پیدا کردم مشکل رو، اشکال از VPS ی بود که گرفته بودم، Hotfile آی پیش رو بن کرده بود، با تغییر VPS درست شد....

vps چیه ؟

Amir Varasteh
22-12-2010, 22:44
با سلام
جدیدا موقع دانلود فیلم از یوتیوب با idm این ارور رو میده :
the server replies that you dont have permissions to download this file
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4.3 Forbidden
سلام.

با aliupdate موافقم.از IDM اون بالا برو به منوی Downloads -> Options.

سپس برو به تب P`r`o`x`y و تیک Use HTTP P`r`o`x`y رو بزن و IP و Port ف-ی-ل-ت-ر شکنت رو بزن و سپس OK کن. حالا میشه دانلود رو انجام بدی.

اما یک راه بهتر پیشنهاد میکنم و اون اینه که از وبسایت زیر یا اونهایی که دوستان معرفی کردن استفاده کنی:

موفق باشی.

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ----------

vps چیه ؟
تعریفی از VPS رو توی لینک زیر میتونی ببینی:

بهنازی
22-12-2010, 22:57
ممنونم ولی در این حالت سرعت دانلود خیلی کمه ایا برای همه اینطوریه ؟

aliupdate
22-12-2010, 22:59
بله بله کلا سرعت با ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن پایین هست بستگی به نرم افزار پرش از روی موانع هم داره:دی

Amir Varasteh
22-12-2010, 23:18
ممنونم ولی در این حالت سرعت دانلود خیلی کمه ایا برای همه اینطوریه ؟
بله سرعت دانلود با استفاده از P`r`o`x`y کمتر از معمول هست.

برای همین پیشنهاد کردم که از اون وبسایت استفاده کنین.

farhad61
28-12-2010, 20:57
سلام چند سوال با هم
1 من میخام برای دانلود شبانه idm تنظیم کنم البته در قسمت کانکشن مشخصات کانکشن من به صورت اتوماتیم اضافه شده اما ساعت 1 بامداد شروع به دانلود نمیکنه ( این تنظیمات رو هم انجام دادم

اما باز هم دانلود شروع نمیشه

2 یه دستوری توی scheduled task ویندوز یه دستوری بود مثل این s_shutingdown هست لطفا کلمه دقیق و طریقه درست کردنش رو توی scheduled task برام بگید
ممنون

salmankhan9989
30-12-2010, 20:39
سلام چند سوال با هم
1 من میخام برای دانلود شبانه idm تنظیم کنم البته در قسمت کانکشن مشخصات کانکشن من به صورت اتوماتیم اضافه شده اما ساعت 1 بامداد شروع به دانلود نمیکنه ( این تنظیمات رو هم انجام دادم

اما باز هم دانلود شروع نمیشه

2 یه دستوری توی scheduled task ویندوز یه دستوری بود مثل این s_shutingdown هست لطفا کلمه دقیق و طریقه درست کردنش رو توی scheduled task برام بگید
ممنون
سلام دوست عزیز شما چرا فایل هاتونو در قسمتMain download queueنمی زارید
درضمن بهتره ساعت کامپیوتر رو روی حالت24 ساعته بزاری و از حروف انگلیسی مثلا از AMبه جای ق.ظ استفاده کنید بهتره
واینکه اگر کامپیوترتو تنظیم کردی که مثلا ساعت1 روشن بشه تیک گزینه یStar download on idm startupرو بزن تا موقعی که ویندوز بالا اومد اتوماتیک دانلود بشه واینطوری مطمئن میشی که فایلت دانلود میشه واون3تا گزینه ی پایین رو هم تیک بزن تا هم از اینترنت سر ساعت قطع بشه هم کامپیوترت خاموش بشه

davood.2008
31-12-2010, 18:07
سلام دوستان
حدود 2 شبه که مشکل دانلود از سایت میهن دانلود پیدا کردم و هر لینکی از اون رو تو IDM میزارم ارور زیر رو میده:

میشه بگین دلیل این ارورو چیه؟ مشکل از سایته یا برنامه یا چیز دیگه
من با دانلود از هیچ سایتی مشکل ندارم تنها همین یه سایت اینجور شده تا دو شب پیش شبی 1.5 گیگ دانلود داشتم از اون اما حالا هیچ لینکی حتی 1مگ هم نمیتونم بگیرم
میشه کمک کنید....

Dew Drop
31-12-2010, 21:35
سلام دوستان
حدود 2 شبه که مشکل دانلود از سایت میهن دانلود پیدا کردم و هر لینکی از اون رو تو IDM میزارم ارور زیر رو میده:

میشه بگین دلیل این ارورو چیه؟ مشکل از سایته یا برنامه یا چیز دیگه
من با دانلود از هیچ سایتی مشکل ندارم تنها همین یه سایت اینجور شده تا دو شب پیش شبی 1.5 گیگ دانلود داشتم از اون اما حالا هیچ لینکی حتی 1مگ هم نمیتونم بگیرم
میشه کمک کنید....

سلام
احتمالاً خود سایت مشکل داره,چون این فایلی که گذاشتین برا منم دانلود نشد.
در ضمن وقتی میگین با هیچ سایتی مشکل ندارین پس حتماً اشکال از سایتیه که این مشکل رو دارین ...

pars20
01-01-2011, 14:38
وقتی یه ادرس رو به برنامه idm میدم (با سبد پرتاب) پنجره دانلود باز میشه .میخوام همه لینک ها رو بعدا دانلود کنه و هربار این پنجره باز نشه .چطوری میشه این کار رو انجام داد؟

Ship Storm
01-01-2011, 15:23
وقتی یه ادرس رو به برنامه idm میدم (با سبد پرتاب) پنجره دانلود باز میشه .میخوام همه لینک ها رو بعدا دانلود کنه و هربار این پنجره باز نشه .چطوری میشه این کار رو انجام داد؟

دقیق متوجه منظورتون نشدم ...
منظورتون اینه که دانلود از اون لینک رو تو اون پنجره ای که باز میشه و شما لینک رو قرار میدید توش شروع نکنه؟

رضا
01-01-2011, 16:29
سلام

با اينكه در تنظيمات IDM مشخص شده كه پنل IDM در روي لينكهاي مربوطه نمايش داده بشه اما با رفتن روي ويديوها و يا لينكهاي در حال پخش اين پنل نمياد.
نرم افزار رو روي يه دستگاه ديگه نصب كردم اومد.
ورژن IDM كه نصب كردن 6 هستش.آيا بايد در مرورگرم تنظيماتي انجام بدم ؟

aliupdate
01-01-2011, 16:31
كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

pars20
01-01-2011, 18:25
نه.میخوام هر بار که لینک رو بهش میدم(درگ) اون پنجره باز نشه .اون پنجره مزاحمه

Ship Storm
01-01-2011, 20:27

از منوی download گزینه option و سپس از تب general گزینه سوم از بالا رو تیکش رو بردارید (automaticaly start download ...)

pars20
02-01-2011, 00:01
از منوی download گزینه option و سپس از تب general گزینه سوم از بالا رو تیکش رو بردارید (automaticaly start download ...)

خودش تیک نداره

رضا
03-01-2011, 10:38
كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

خيلي ممنون از راهنماييتون . اين تنظيمات رو هم چك كردم درست بود اما همچنان روي فيلمها كه ميرم پنل نمايش داده نميشه شايد اشكال از مرورگرم باشه.
تو صفحه 113 هم يكي از دوستان همين مشكلو داشته با ورژن 6 . مجبورم با ورژن ديگه اي امتحان كنم تا ببينم چي ميشه

Ship Storm
03-01-2011, 15:50

خودش تیک نداره

توضیح شما کامل و واضح نیست که کدوم قسمت رو دارید بهش اشاره می کنید
کامل تر و واضح تر توضیح بدید که چی رو مد نظر دارید

amin 2010
03-01-2011, 21:34
هفته است وقتی میخوام از youtube دانلود کنم رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک میکنم ای پیامو میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل چیه؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

pars20
03-01-2011, 21:46
تشکر شیپ استورم گرامی حل شد

Ship Storm
03-01-2011, 22:05
هفته است وقتی میخوام از youtube دانلود کنم رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک میکنم ای پیامو میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل چیه؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

مشکل از فیل تر بودن این سایت هست مگه اینکه با وی || پی // ان بتونید دانلود رو انجام بدید
البته سایت یوتوب هم مدتی محدودیت دانلود از طریق IDM رو قرار داده بود که تو نسخه 6 IDM ظاهرا این مشکل رفع شده

BSD19
03-01-2011, 22:37
با سلام مشکل IDMمن چیه که وقتی لوکال کانکشن وصل هست نمیتونه کانکت بسه ولی وقت لوکال کانکشن رو قطع میکنم درست میشه از طریق خوده ویندز هم عیب یابی کردم پیام(عکس زیر)رو نشون میده

[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba2321
06-01-2011, 22:35
یه قسمت یه سریال رو 100 درصد دانلود کردم ولی فایل رو تو هیج درایوی پیدا نمیکنم انگار اصلا دانلود نشده.
باید چیکار کنم؟

Amir Varasteh
06-01-2011, 23:53
سلام.

وقتی دانلود شد،از داخل لست دانلود روش کلیک راست کن و Open Folder رو بزن تا مکان دانلود برات باز شه.

موفق باشی.

mojtaba2321
07-01-2011, 03:05
سلام.

وقتی دانلود شد،از داخل لست دانلود روش کلیک راست کن و Open Folder رو بزن تا مکان دانلود برات باز شه.

موفق باشی.
فولدر باز میشه ولی مشکل اینه که فایله توش نیست.:41:

joe_satriani
07-01-2011, 13:13
فولدر باز میشه ولی مشکل اینه که فایله توش نیست.:41:

با سلام
شما احیانا از IDMی که روی یه ویندوز دیگه نصب شده توی ویندوز دیگه استفاده نمیکنید؟
مثلا روی XP نصب شده و الان توی 7 دارید همون رو اجرا میکنید

مو فق باشید.

mekziko
08-01-2011, 11:04
تمپروری Idm رو چک کن در قسمت option و save to یک قسمت temporary directory برو به این فولدر ببین فایلی با حجم همانی که دانلود کردی هست در این صورت پسوند فایل رو به همون قبلی تغییر بده درایوی که دانلود کردی مهم است آیا درایو ظرفیت خالی برای جادادن فایل را داشت؟

Golestan64
10-01-2011, 20:34
سلام میخواستم بدونم این پیغام یعنی چی ؟

Amir Varasteh
10-01-2011, 21:43
سلام میخواستم بدونم این پیغام یعنی چی ؟

سلام.

برای دانلود از اون سایت خاص نمیشه از IDM استفاده کنی. IDM رو غیرفعال کن و دوباره دانلود رو انجام بده.

SA.JJ.AD
11-01-2011, 05:46
سلام خدمت شما
من نزدیک 1 ماه داشتم از یه نسخه idm 6.4 استفاده میکردم و مشکلی نداشت اما از امشب هی میگه سریال جعلی هست و میره به سایت اصلی ای دی ام و میگهع 29 هزار تومن بخر :31::2: - لطفا راهنمایی کنید . از هر کرکی کیه داشتم استفاده کردم اما بازم :2: - مشکل اصلیم اینه که تو همین ورژن چند تا صف دانلود دارم که فایل های حجیم هستن و حدود 80% بعد از 1 هفته دانلود شده . الان بزنمانیستال کنم و یهخ ورژن دیگه استفاده کنم همش میپره :41:

لطشفا یه راهی معرفی کنید که فعلا تباهاش سر کنم تا این 2 تا دانلود تموم شه . بقیه صف ها به درک :41:

کمکککککک:19:

Dew Drop
11-01-2011, 07:27
سلام خدمت شما
من نزدیک 1 ماه داشتم از یه نسخه idm 6.4 استفاده میکردم و مشکلی نداشت اما از امشب هی میگه سریال جعلی هست و میره به سایت اصلی ای دی ام و میگهع 29 هزار تومن بخر :31::2: - لطفا راهنمایی کنید . از هر کرکی کیه داشتم استفاده کردم اما بازم :2: - مشکل اصلیم اینه که تو همین ورژن چند تا صف دانلود دارم که فایل های حجیم هستن و حدود 80% بعد از 1 هفته دانلود شده . الان بزنمانیستال کنم و یهخ ورژن دیگه استفاده کنم همش میپره :41:

لطشفا یه راهی معرفی کنید که فعلا تباهاش سر کنم تا این 2 تا دانلود تموم شه . بقیه صف ها به درک :41:

کمکککککک:19:

سلام
اگه کرک هایی که استفاده می کنید جواب نمیده و مجبورید که دوباره نصبش کنید میتونید دانلودتون رو تو IDM جدید ادامه بدید.

Amir Varasteh
11-01-2011, 13:09
منم IDM غیرفعال شده و درست نمیشه!

starn
11-01-2011, 13:59
یک سوال داشتم از دوستان من به عنوان مثال میخوام 5 تا فایل رو دانلود کنم و توی لیست idm ام دارم وقتی میزنم 5 تا با هم دانلود بشه سرعت خیلی پایین و خیلی طول می کشه و بعضی اوقتان برای لینک ها هم مشکل ایجاد می شه
میخواستم ببینم idm تنظیمی داره که مثلا من 5 تا فایل که تو لست دارم و دانلود نشکدن به ترتیب یکی یکی خودش دانلود کنه ؟
یعنی ممثلا وقتی فایل 1 رو دانلود کرد تموم شد خودش فایل 2 رو شروع کنه
(چون اینترنت شبانه ایگان نصب شب از دیر وقتی شورع می شه اینه که نمی شه آدم بشینه پای pc خودش یکی یکی بزنه فایل ها دانلود بشه )
من ا روش دانلود هم زمان استفاده میکنم ولی در این روش سرعت افتضاح می شه

با تشکر

Masоud
11-01-2011, 15:06
سلام

دوستان لطف کنن مباحث مربوط به کرک نرم افزار IDM رو در تاپیک مجزا و مخصوص خودش جویا بشن :

Internet Download Manager | معرفی جدیدترین کرکها فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrmostafa
11-01-2011, 22:14
من از موقعی که نسخه 6.4 نصب کردم موقع دانلود این پیغام رو میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه اکی کنم میره تو سایت اینترنت دانلود منیجر بعد فایل رو هم دانلود نمیکنه ولی نمیزنم اون فایل مورد نظر رو دانلود میکنه. حالا میخوام یه فیلم دانلود کنم همش این پیغام رو میاره و دانلود نمیکنه. مشکل از چیه؟؟؟؟
برنامه کرک شده هم هست.

Amir Varasteh
11-01-2011, 23:34
برو به لینک زیر و آخرین کرک رو دانلود و نصب کن:

منم این کارو کردم و درست شد.

Mr.Mimi
11-01-2011, 23:53
من از IDM 5.9 build 4 استفاده میکنم.
می خواستم بدونم راهی هست که موقع دانلود هی مجبور نباشم speed limit کنم تا مرورگرم سریعتر صفحات رو باز کنه؟
از اپرا استفاده میکنم.
ممنون.

m303
12-01-2011, 00:54
من از موقعی که نسخه 6.4 نصب کردم موقع دانلود این پیغام رو میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه اکی کنم میره تو سایت اینترنت دانلود منیجر بعد فایل رو هم دانلود نمیکنه ولی نمیزنم اون فایل مورد نظر رو دانلود میکنه. حالا میخوام یه فیلم دانلود کنم همش این پیغام رو میاره و دانلود نمیکنه. مشکل از چیه؟؟؟؟
برنامه کرک شده هم هست.

منم همین مشکل رو دارم می خوام برم کرک جدید رو از اینجا بگیرم سایت میگه دسترسی مقدور نمی باشد اگه میشه یه جا دیگه آپ کنید:19:

Turk Oghlan
12-01-2011, 03:31
من از مرورگرکروم پلاس استفاده می کنم.اگه بخوام برای دانلود بعضی فایل ها موقتا دانلود منیجر رو غیر فعال کنم،چکار باید بکنم؟(نمی تونم از رپیدشیر با دان منیجر دانلود کنم)

Dew Drop
12-01-2011, 08:34
من از مرورگرکروم پلاس استفاده می کنم.اگه بخوام برای دانلود بعضی فایل ها موقتا دانلود منیجر رو غیر فعال کنم،چکار باید بکنم؟(نمی تونم از رپیدشیر با دان منیجر دانلود کنم)

سلام
برید تو قسمت option دانلود منیجرتون تو تب general تو قسمت Integrate IDM into browser تیک google chrome رو بردارید و ok کنید.

sorena6680
13-01-2011, 14:47
اجازه ورود نداریم که

Ship Storm
13-01-2011, 20:24
اجازه ورود نداریم که

؟؟؟
درخواستتون رو کامل مطرح کنید

starn
13-01-2011, 22:38
یک سوال داشتم از دوستان من به عنوان مثال میخوام 5 تا فایل رو دانلود کنم و توی لیست idm ام دارم وقتی میزنم 5 تا با هم دانلود بشه سرعت خیلی پایین و خیلی طول می کشه و بعضی اوقتان برای لینک ها هم مشکل ایجاد می شه
میخواستم ببینم idm تنظیمی داره که مثلا من 5 تا فایل که تو لست دارم و دانلود نشکدن به ترتیب یکی یکی خودش دانلود کنه ؟
(چون اینترنت شبانه ایگان نصب شب از دیر وقتی شورع می شه اینه که نمی شه آدم بشینه پای pc خودش یکی یکی بزنه فایل ها دانلود بشه )
من از روش دانلود هم زمان استفاده میکنم ولی در این روش سرعت افتضاح می شه

با تشکر
دوستان لطف کنید اگه روشی خاصی داره اعلام کنید تا ما هم استفاده کنیم

Amir Varasteh
13-01-2011, 23:02
من ا روش دانلود هم زمان استفاده میکنم ولی در این روش سرعت افتضاح می شه

با تشکر
سلام.

همه ی فایلهایی که میخوای دانلود شه روشون کلیک راست کن و Add to queue -> Main download queue رو بزن.

حالا اون بالا Scheduler رو بزن و از تب Files in queue بالا رو ببین نوشته Download 4 Files at the same time. اون 4 رو بکن 1 و Ok کن و تموم.

حالا فایلها توی اون ساعتی که مشخص کردی،یکی یکی شروع میکنن به دانلود شدن.

سوال داشتی بپرس. موفق باشی.

alone_boy
14-01-2011, 17:14
سلام
این چه اروریه
کامل دانلود میکنه ولی وقتی میرسه Appending All Downloaded File Parts Into One File این ارور رو میده

alone_boy
14-01-2011, 22:38
کسی نیست ما رو راهنمایی کنه؟!
کارم گیره

Mr.Mimi
15-01-2011, 20:18
من از IDM 5.9 build 4 استفاده میکنم.
می خواستم بدونم راهی هست که موقع دانلود هی مجبور نباشم speed limit کنم تا مرورگرم سریعتر صفحات رو باز کنه؟
از اپرا استفاده میکنم.
ممنون.

راهی نداره؟

Ship Storm
16-01-2011, 19:28
راهی نداره؟

نخیر
چون IDM از تمام پهنای باند استفاده میکنه و گاها و اغلب موارد هنگام دانلود با این نرم افزار سایت شما لود نمیشه مگر با SPEED LIMIT

rezaa_gh
18-01-2011, 19:43
اجازه دسترسی نمیده اگه میشه up کنید

Masоud
18-01-2011, 20:18
اجازه دسترسی نمیده اگه میشه up کنید

سلام

دوست من اگر کرک و یا پچ جدیدی منتشر بشه حتما" قرار داده خواهد شد.

Ardavan
20-01-2011, 17:08
اقایون عزیز دل من،ما امدیم ورژن این رو عوض کنیم،بیچاره شدیم،الان 6.04.02 رو دارم،هر کاریش میکنم کرک نمیشه،انواع کرک ها رو هم استفاده کردم،نمیشه!!
به نظرتون چه کاری باید بکنم؟!!
ممنونم

~ReZa~
20-01-2011, 18:36
سلام دوستان.
از کجا میشه فهمید که پچ دانلود منیجر کارش رو دقیق انجام داده.:31:
منظورم اینه که دانلود منجیر ریجیستر کامل شده و عیب و ایراد نداره؟؟؟؟

ask_bl
20-01-2011, 19:05
سلام دوستان.
از کجا میشه فهمید که پچ دانلود منیجر کارش رو دقیق انجام داده.:31:
منظورم اینه که دانلود منجیر ریجیستر کامل شده و عیب و ایراد نداره؟؟؟؟
سلام
اگر منظورتون Internet Download Manager هست !
باید گزینه Registaration غیر فعال شده باشه :

Ardavan
21-01-2011, 09:48
دوستانی که مثل من مشکل کرک شدن IDM داشتن،من با این 2تا کرک کارم رو حل کردم!
اول من با این کرک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید روی patch server check زدم،بعدش چون همیشه میگفت که سریال تقلبی دادی(برنامه IDM گیر میداد) بعدش هم clear previous registration data رو زدم که سریال های قبلی رو از تو ریجستری پاک کند،در اخر هم این پچ رو اجرا کردم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فعلا داره کار میکنه:27::21:
خدایا شکرت!!!

Arashdn
21-01-2011, 10:23
سلام
چرا همه با IDM کار میکنن؟
چه مزیتی نسبت به فلش گت یا اوربیت یا مثلا دپ داره؟؟؟؟

Ardavan
21-01-2011, 12:57
سلام
چرا همه با IDM کار میکنن؟
چه مزیتی نسبت به فلش گت یا اوربیت یا مثلا دپ داره؟؟؟؟

میدونی IDM واقعا توی سرعت از تمامی نرم افزاری های مدیریت دانلود بهتره،این امتحان کردم من به شخصه،یعنی میاد تمامی پهنای باند نت رو اختصاص میده به فایلی که داری میگیری،و چیزی که من خیلی دوست دارم،محیط ساده و راحتش،و....
امتحان کن میفهمی،!!:21:

Alireza-Khan
21-01-2011, 19:19
سلام به همه ! این مشکل از کجاست ؟ تازه ویندوز 7 نصب کردم با این پیغام مواجه می شم !!!!!

moneymba
21-01-2011, 22:02
سلام. من با روشی که گفته شدم، نرم افزارidm رو کرک کردم ولی سرعت دانلودمون 25KB/s است.درحالیکه باید با سرعت 100 دانلود کنه.یعنی روز اول هم که ای دی اس ال مون وصل شد و نرم افزار رو کرک کردیl:40::40: با سرعت 100 دانلود میکردیم.
عجب روزی بود...:2:

moneymba
22-01-2011, 10:23

idm من اینطوریه که شما میگین. واین گزینه غیر فعاله ولی بازم داره با سرعت 20 دانلود میکنه.
سرعت اینترنت خودم 128 هست. ویندوزم ویستاهست.

لطفا راهنمایم کنید.

Ship Storm
22-01-2011, 15:10

idm من اینطوریه که شما میگین. واین گزینه غیر فعاله ولی بازم داره با سرعت 20 دانلود میکنه.
سرعت اینترنت خودم 128 هست. ویندوزم ویستاهست.

لطفا راهنمایم کنید.

اگه سرعت اینترنت شما 128 هست و با 20 دانلود میکنید که عجیب نیست , تازه 4 کیلوبایت هم داره بیشتر دانلود میکنه

Alireza-Khan
22-01-2011, 21:50
جواب سوال ما چی شد عزیزان ؟! :40:

komail
22-01-2011, 22:43
بعضی لینکا که با idm میخوام دانلود کنم این ارور رو میده
cannot download this file
details:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 503service unavalable
در صورتی که همین لینکو که به download accelerator یا orbit میدم دانلود میکنن
البته idm کلا خراب نیست
مثلا خیلی از لینکا رو میگیره
ولی مثلا برا بیشتر لینکای وطن دانلود همین ارور رو میده

moneymba
22-01-2011, 22:57
اگه سرعت اینترنت شما 128 هست و با 20 دانلود میکنید که عجیب نیست , تازه 4 کیلوبایت هم داره بیشتر دانلود میکنه

من دارم میگم روز اول که idm رو نصب کردیم داشتیم با سرعت 100 دانلود میکردیم بعد شما میگین زیاده؟؟؟!!!!:41::41:

ask_bl
22-01-2011, 23:16
سلام به همه ! این مشکل از کجاست ؟ تازه ویندوز 7 نصب کردم با این پیغام مواجه می شم !!!!!

سلام
Internet Explorer > Tools > Internet Option > Advanced
و تیک گزینه Display a notification about every script error رو بردارین .

و بعد به تب Security برین و Default Level رو انتخاب کنین .

Alireza-Khan
22-01-2011, 23:54
تیک گزینه Display a notification about every script error برداشته است ! Default Level هم غیر فعاله ! :41:

IranApadana
24-01-2011, 00:41
قبلاَ از سایتهایی مثل یوتیوب که کلیپی تماشا میکردم، کادر دانلود IDM میومد، میزدم دانلود میکرد.
اما الان که میزنم واسه دانلود، دانلود نمیکنه..!!!
مشکلش چیه؟
اینم ورژن IDM

ask_bl
24-01-2011, 00:50
قبلاَ از سایتهایی مثل یوتیوب که کلیپی تماشا میکردم، کادر دانلود IDM میومد، میزدم دانلود میکرد.
اما الان که میزنم واسه دانلود، دانلود نمیکنه..!!!
مشکلش چیه؟
اینم ورژن IDM
یه بار برین داخل Option > General و IDM رو با Explorer تون Reintegrate کنین .

komail
24-01-2011, 01:09
بعضی لینکا که با idm میخوام دانلود کنم این ارور رو میده
cannot download this file
details:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 503service unavalable
در صورتی که همین لینکو که به download accelerator یا orbit میدم دانلود میکنن
البته idm کلا خراب نیست
مثلا خیلی از لینکا رو میگیره
ولی مثلا برا بیشتر لینکای وطن دانلود همین ارور رو میده

یاد قدیما بخیر
سوال رو زمین نمیموند!

moneymba
24-01-2011, 09:28
یاد قدیما بخیر
سوال رو زمین نمیموند!

ممکنه خود لینک دانلود خراب باشه.
چرا از سایت های ایرانی مثل تبیان و راسخون دانلود نمیکنی؟؟
من اینها رو خیلی امتحان کردم همه ی لینک هاشون درسته و با IDM هم دانلود میکنه.

ask_bl
24-01-2011, 11:07
یاد قدیما بخیر
سوال رو زمین نمیموند!
یه بار cookies و temp های Browser رو پاک کنین .

Ghaioom
24-01-2011, 11:08
یاد قدیما بخیر
سوال رو زمین نمیموند!
نسخه idm رو عوض کن شاید درست بشه :31:
یا به وطن دانلود بگو این مشکلو دارم چیکار کنم؟! :31:

Alireza-Khan
24-01-2011, 13:42
تیک گزینه Display a notification about every script error برداشته است ! Default Level هم غیر فعاله ! :41:

بــه قــل دوســتــمون ســوالمون رو زمــیــن مــوند ! :41:

Ghaioom
25-01-2011, 09:39
بــه قــل دوســتــمون ســوالمون رو زمــیــن مــوند ! :41:
ببین شما یا مرورگر رو دوباره نصب کن یا idm رو یا هر دو رو شاید مشکل حل شد! :20:
و شاید این نسخه idm با این ویندوز سازگاری نداره آخرین نسخه رو دانلود کن.

ana_ff23
25-01-2011, 12:22
سلام.من در ورژن جدید 6.04 با اینکه تمام گزینه های option رو فعال کردم اما گزینه دانلود که بالای یوتیوب یا فیس بوک میومد نمیاد.چه در فایرفکس چه اکسپلورر.چه کنم؟

Masоud
25-01-2011, 23:17
سلام.من در ورژن جدید 6.04 با اینکه تمام گزینه های option رو فعال کردم اما گزینه دانلود که بالای یوتیوب یا فیس بوک میومد نمیاد.چه در فایرفکس چه اکسپلورر.چه کنم؟

سلام

به نظر میاد ورژن 6.04 مشکلاتی داشته باشه . ورژن 6.03 یا 6.02 رو تست کنید.

HITB0Y
26-01-2011, 16:24
سلام دوستان
من از طریق adsl دانلود میکنم و وقتی دیسکانکت میشم idm میره سراغ مودم dialup و سعی میکنه از طریق اون دوباره کانکت بشه...
چی کار کنم که بعد دیسکانکت شدن دوباره به صورت خودکار از کانکشن adsl وصل بشه....که دیگه لازم نباشه من همش بالا سرش باشم...:31:
ممنون

Masоud
26-01-2011, 16:29
سلام دوستان
من از طریق adsl دانلود میکنم و وقتی دیسکانکت میشم idm میره سراغ مودم dialup و سعی میکنه از طریق اون دوباره کانکت بشه...
چی کار کنم که بعد دیسکانکت شدن دوباره به صورت خودکار از کانکشن adsl وصل بشه....که دیگه لازم نباشه من همش بالا سرش باشم...:31:
ممنون
سلام

به Option رفته و در سربرگ Dial Up در قسمت Connection کانکشن مربوط به ADSL رو براش انتخاب و پنجره رو OK کن.

Golbarg01
27-01-2011, 02:14
من گاهی وقتا ایکون idm از تسکبار خارج میشه و این در حالیه که برنامه باز هست و در این موقع برای باز کردنش باید روی ایکونش در دسکتاپ کلیک کنم که صفحش باز میشه ولی ایکونش در تسکبار نمیاد.چیکار کنم که دوباره اونجا ظاهر بشه؟ورژن 5.17

Ship Storm
27-01-2011, 12:57
من گاهی وقتا ایکون idm از تسکبار خارج میشه و این در حالیه که برنامه باز هست و در این موقع برای باز کردنش باید روی ایکونش در دسکتاپ کلیک کنم که صفحش باز میشه ولی ایکونش در تسکبار نمیاد.چیکار کنم که دوباره اونجا ظاهر بشه؟ورژن 5.17

در بیشتر مواقع مشکل از کرک میتونه باشه
شما روی منوی DOWNLOAD کلیک کنید و سپس گزینه OPTION رو بزنید حالا از تب GENERAL تیک اولین گزینه رو مطمئن بشید که خورده باشه

Golbarg01
27-01-2011, 14:00
در بیشتر مواقع مشکل از کرک میتونه باشه
شما روی منوی DOWNLOAD کلیک کنید و سپس گزینه OPTION رو بزنید حالا از تب GENERAL تیک اولین گزینه رو مطمئن بشید که خورده باشه

بله اون تیک خورده در اون مشکلی نیست فقط گاهی که از تسکبار idm رو می بندم و دوباره از طریق ایکونش در دسکتاپ روش کلیک می کنم تا باز بشه بعد از باز شدن دیگه ایکونش در تسکبار ظاهر نمیشه مگر در دوباره بالا امدن ویندوز

Ship Storm
27-01-2011, 16:02
بله اون تیک خورده در اون مشکلی نیست فقط گاهی که از تسکبار idm رو می بندم و دوباره از طریق ایکونش در دسکتاپ روش کلیک می کنم تا باز بشه بعد از باز شدن دیگه ایکونش در تسکبار ظاهر نمیشه مگر در دوباره بالا امدن ویندوز

این کرش کردن IDM بحساب میاد که در برخی مواقع حتی دانلودی دیگه انجام نمیده و آیکنش از کنار تسکبار میره و با ریستارت مجدد ویندوز ظاهر میشه
همونطور که گفتم اکثر این موارد برمیگرده به کرکی که استفاده میکنید و در مرحله بعد برمیگرده به صحت و سالم بودن سیستم عامل شما که پیشنهاد میشه سیستم عامل رو یکبار با نرم افزاری مثل TuneUp Utilities 2011

ALI-17
28-01-2011, 08:46
هنگام دانلود با IDM سرعت سیستمم به شدت میاد پایین! چرا؟

سیستم من:

msi_770_c45
amd athlonII x4 635
geil 2*2gb 1333 cl9
seagate 250gb 7200.12

Ship Storm
28-01-2011, 09:42
هنگام دانلود با IDM سرعت سیستمم به شدت میاد پایین! چرا؟

سیستم من:

msi_770_c45
amd athlonII x4 635
geil 2*2gb 1333 cl9
seagate 250gb 7200.12

بررسی کنید ببینید در Task Manager ویندوز چه نرم افزاری بیشترین درگیری رو با CPU سیستم شما ایجاد میکنه

ALI-17
28-01-2011, 13:26
بررسی کنید ببینید در Task Manager ویندوز چه نرم افزاری بیشترین درگیری رو با CPU سیستم شما ایجاد میکنه
IDM فقط 6000K هست! یعنی چی؟ برای مثال فایرفاکس 70.000K هست!

komail
28-01-2011, 14:07
نسخه idm رو عوض کن شاید درست بشه :31:
یا به وطن دانلود بگو این مشکلو دارم چیکار کنم؟! :31:

ممکنه خود لینک دانلود خراب باشه.
چرا از سایت های ایرانی مثل تبیان و راسخون دانلود نمیکنی؟؟
من اینها رو خیلی امتحان کردم همه ی لینک هاشون درسته و با IDM هم دانلود میکنه.

لینکا خراب نیستن
IDA و orbit میتونن دانلودش کنن ولی idm نه
بعضی لینکای دیگه همین سایتو idm میتونه دانلود کنه
یعنی میخوام بگم که idm ام خراب نیست

Ship Storm
28-01-2011, 14:53
IDM فقط 6000K هست! یعنی چی؟ برای مثال فایرفاکس 70.000K هست!

اون که شما دیدی تب مموری هست شما تب CPU رو چک کن ببین روی چه عددی هست
اون عدد که شما میگی مقدار فضایی هست که در رم سیستم اشغال کرده و بر حسب کیلوبایته

ejbaree
30-01-2011, 17:28
سلام.
سوال در مورد برنامه دانلود دارم.

من یه برنامه میخوام که مثلا 10 تا دانلود تو صف انتظار باشن.بعد هرکدوم تموم شد بلا فاصله بعدی شروع به دانلود کنه.
تو idm اینکار رو باید خودمون بر حسب زمان و سرعت دانلود تنظیم کنیم که هم وقت گیره و هم بیشتر وقتها اشتباه از آب در میاد.

میخوام جوری باشه که خودش به ترتیب 1تموم شد 2 رو بگیره و 2 تموم شد 3و4و.... بگیره.
یعنی نیازی به زمان بندی و حساب کردن سرعت و زمان بندی و ... نباشه.

چیزی هست؟