PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

ask_bl
19-02-2010, 14:08
سلام دوستان...یه مشکلی با idm پیدا کردم...وقتی یه فایلی رو میزارم واسه دانلود اولش که کلی وقت میگذره

بعدشم هیچ اتفاقی نمیفته مثل اینکه سیستم هنگ کرده باشه...بعدشم یه پیغام میاره که فقط یه دونه ok داره که با

اون خارج میشه و تمام! یعنی اصلا دانلود رو شروع هم نمیکنه!

مشکل از چیه؟ چیکار باید بکنم؟
سلام
خوب ارور چیه !!
اگه میتونی یه عکس ازش بذار .

aliani
21-02-2010, 23:50
دوستان من وقتی idm رو میزنم شروع به دانلود کنه سرعت ویندوز به شدت میاد پایین ! چکار کنم این مشکل رفع شه ؟
ممنون

kelark
25-02-2010, 19:16
دوستان من یک مشکل یکم عجیب دارم ...

اصلا نمی تونم با هیچ کدوم از برنامه های مدیریت دانلود مثل DAP یا Free download manager فایل های ویدیویی رو دانلود کنم ... حتی با اینکه اکانت رپید دارم ولی هر وفت فایل AVI رو میخوام دانلود کنم باید با منیجر خود ویندوز ویستا انجام بشه که سرعتش خیلی کمه:41:.... نمی دونم چرا ...

چند تا برنامه دیگه هم استفاده کردم همین آشو همین کاسس ...

Ship Storm
25-02-2010, 22:41
دوستان من وقتی idm رو میزنم شروع به دانلود کنه سرعت ویندوز به شدت میاد پایین ! چکار کنم این مشکل رفع شه ؟
ممنون

مشکل میتونه از کرک باشه که استفاده میکنید
موقع دانلود برید ببینید چقدر از cpu رو درگیر میکنه

Ship Storm
25-02-2010, 22:42
دوستان من یک مشکل یکم عجیب دارم ...

اصلا نمی تونم با هیچ کدوم از برنامه های مدیریت دانلود مثل DAP یا Free download manager فایل های ویدیویی رو دانلود کنم ... حتی با اینکه اکانت رپید دارم ولی هر وفت فایل AVI رو میخوام دانلود کنم باید با منیجر خود ویندوز ویستا انجام بشه که سرعتش خیلی کمه:41:.... نمی دونم چرا ...

چند تا برنامه دیگه هم استفاده کردم همین آشو همین کاسس ...

مشخصات اکانت راپید رو وارد IDM کنید و به دانلود رو انجام بدید

kelark
26-02-2010, 07:28
مشخصات اکانت راپید رو وارد IDM کنید و به دانلود رو انجام بدید

فکر نمی کنم ربطی به اکانت رپید داشته باشه به خاطر اینکه فایل های PDF , RAR رو با همون برنامه ها به راحتی میتونم دانلود کنم ... با سرعت مطلوب ..

کلا از هر سایتی که که بخوام فایل های ویدیویی مثل ویدیو های یوتیوب رو بگیرم همین مشکل رو دارم ... احساس میکنم ویندوز خودش فایل ها رو تقسیم کرده و فایل های ویدیو رو به دیفالت دانلود خودش اضافه کرده .

با این حال از توجه شما سپاسگذارم .

Behi09
26-02-2010, 16:28
سلام دوستان
من با idm کار می کردم کارشم عالی بود تا وقتی که یه روز نمی دونم چی شد قاطی کرد و الان نمی تونم با این برنامه چیزی بیشتر از 10mb رو دانلود کنم.مشکل اینه که idm دانلود می کنه و تا اخر هم دانلود میکنه اما وقتی که زمان صفر میشه و می خاد به بایان برسه سرعت دانلود صفر میشه و دانلود تموم نمیشه و با یه ارور بی ربط دانلود رو متوقف می کنه.البته در سرور هایی که فابلیت رسیوم رو داره میشه با توقف دانلود و رسیوم اون دانلود رو تموم کرد اما....
در ضمن من این مشکل رو قبلا در این تاپیک مطرح کردم اما نتیجه نگرفتم.همچنین از ورژن های مختلف این نرم افزار با کرک های متفاوت امتحان کردم اما تفاوتی نکرد.لطفا راهنمایی کنین که نیاز شدیدی به راهنمایی های کارساز دارم.
این هم عکس از ارور مربوطه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن من با ویندوز 7 کار می کنم.
با تشکر

Aloneboy
27-02-2010, 20:04
سلام دوستان
با برنامه idm نمی تونم سر ساعت مشخص به اینترنت متصل شوم ولی با فلش گت مشکلی ندارم
قسمت dial up setting هم تنظیمات لازم رو انجام دادم نمی دونم چرا به اینترنت وصل نمیشه
================== مشکل حل شد

Ship Storm
28-02-2010, 08:44
مشکل میتونه از کرک نرم افزار باشه با چه کرکی نرم افزار رو اکتیو کردید؟

Alishmas
28-02-2010, 14:27
يه فايلی دوستم با DAP تا 95% دانلود کرده ، اما بعد ديگه اينترنتش دچار مشکل شده ، حالا فايلش رو بهم داده تا من ادامش رو دانلود کنم ، اما فرمت اون فايل dap هست در صورتی که Dap من با فرمت dal فايل قبول ميکنه ، حالا بايد چيکار کنم ؟

درضمن ورژن dap اون 8.5.5.5 هست اما مال من يکم قديمی تره ( 8.0.5) اين ميتونه مشکلی ايجاد کرده باشه ؟

Alishmas
01-03-2010, 15:22
يه فايلی دوستم با DAP تا 95% دانلود کرده ، اما بعد ديگه اينترنتش دچار مشکل شده ، حالا فايلش رو بهم داده تا من ادامش رو دانلود کنم ، اما فرمت اون فايل dap هست در صورتی که Dap من با فرمت dal فايل قبول ميکنه ، حالا بايد چيکار کنم ؟

درضمن ورژن dap اون 8.5.5.5 هست اما مال من يکم قديمی تره ( 8.0.5) اين ميتونه مشکلی ايجاد کرده باشه ؟

کسی نميدونه ؟

XMAN9
02-03-2010, 23:00
سلام

چطوری میشه دانلودمنیجر رو طوری تنظیم کرد که با اتصال به اینترنت فایلهایی که هنوز کامل دانلود نشده رو به طور خودکار دانلودشون ادامه پیدا کنه.

نمیدونم تونستم منظورمو درست برسونم یا نه !

Ship Storm
03-03-2010, 22:52
سلام

چطوری میشه دانلودمنیجر رو طوری تنظیم کرد که با اتصال به اینترنت فایلهایی که هنوز کامل دانلود نشده رو به طور خودکار دانلودشون ادامه پیدا کنه.

نمیدونم تونستم منظورمو درست برسونم یا نه !

شما باید فایل هاتون رو تو صف بزارید تا به ترتیب دانلود بشن
از بخش Scheduler استفاده کنید

Behi09
04-03-2010, 08:32
سلام دوستان
من با idm کار می کردم کارشم عالی بود تا وقتی که یه روز نمی دونم چی شد قاطی کرد و الان نمی تونم با این برنامه چیزی بیشتر از 10mb رو دانلود کنم.مشکل اینه که idm دانلود می کنه و تا اخر هم دانلود میکنه اما وقتی که زمان صفر میشه و می خاد به بایان برسه سرعت دانلود صفر میشه و دانلود تموم نمیشه و با یه ارور بی ربط دانلود رو متوقف می کنه.البته در سرور هایی که فابلیت رسیوم رو داره میشه با توقف دانلود و رسیوم اون دانلود رو تموم کرد اما....
در ضمن من این مشکل رو قبلا در این تاپیک مطرح کردم اما نتیجه نگرفتم.همچنین از ورژن های مختلف این نرم افزار با کرک های متفاوت امتحان کردم اما تفاوتی نکرد.لطفا راهنمایی کنین که نیاز شدیدی به راهنمایی های کارساز دارم.
این هم عکس از ارور مربوطه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن من با ویندوز 7 کار می کنم.
با تشکر

دوستان راهی وجود نداره؟ لطفا راهنمایی کنین

Majid393
04-03-2010, 14:18
سلام دوستان

وقتی فولدرها یا مای کامپیوتر رو باز میکنم این ارور میاد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

idm version 5.18.8

مشکل چیه ؟

Ship Storm
04-03-2010, 16:22
دوستان راهی وجود نداره؟ لطفا راهنمایی کنین

سلام
ADSL دارید؟
بیشتر مشکل ها تو این زمینه رو به سه دسته میشه تقسیم کرد :
1- کرک
2- اینترنت
3- خود ویندوز
شما از صحت و سلامت هر 3 مطمئنی؟

Ship Storm
04-03-2010, 16:29
سلام دوستان

وقتی فولدرها یا مای کامپیوتر رو باز میکنم این ارور میاد :

idm version 5.18.8

مشکل چیه ؟

سلام با برنامه Malwarebytes Anti-Malware مشکلتون حل می شه . می تونید از پست زیر اون رو دانلود کنید و سپس اپدیت کنید و سیستم را کامل اسکن کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

Behi09
05-03-2010, 09:13
سلام
ADSL دارید؟
بیشتر مشکل ها تو این زمینه رو به سه دسته میشه تقسیم کرد :
1- کرک
2- اینترنت
3- خود ویندوز
شما از صحت و سلامت هر 3 مطمئنی؟

بله adsl دارم .کرک رو که خودت راهنمایی کردید و زدم درست نشد.اینترنت رو هم که فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه چون دو ماه پیش من از idm بدون مشکل استفاده می کردم.اما فکر کنم از وقتی اشتباهی آپدیتش کردم این مشکل پیش اومده و حالا حتی از trail هم نمی ذاره استفاده کنم و میگه شما قبلا تمام کردید.ویندوز رو هم که دوباره زدم فرقی نکرد.(ویندوز 7 )هم اینکه در لپتاپ idm رو زدم که باز فرقس نکرد.ویندوزش 7 است.اما فکر کنم از اینترنت باشه.اما نمیدونم.حالا چیکار می تونم بکنم؟

Ship Storm
06-03-2010, 09:37
بله adsl دارم .کرک رو که خودت راهنمایی کردید و زدم درست نشد.اینترنت رو هم که فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه چون دو ماه پیش من از idm بدون مشکل استفاده می کردم.اما فکر کنم از وقتی اشتباهی آپدیتش کردم این مشکل پیش اومده و حالا حتی از trail هم نمی ذاره استفاده کنم و میگه شما قبلا تمام کردید.ویندوز رو هم که دوباره زدم فرقی نکرد.(ویندوز 7 )هم اینکه در لپتاپ idm رو زدم که باز فرقس نکرد.ویندوزش 7 است.اما فکر کنم از اینترنت باشه.اما نمیدونم.حالا چیکار می تونم بکنم؟

یک ورژن رو برای شما همراه با کرک آپلود میکنم قبل از نصب ورژن قبلی رو کامل پاک کنید و با نرم افزار tune up 2010 سیستم رو کامل چک کنید و ایرادهای موجود در رجیستری رو برطرف کنید و بعد ریستارت کنید سیستم رو و این ورژن رو همراه با کرک نصب کنید
فقط دقت داشته باشید که هنگامی که IDM پیغام آپدیت رو داد به هیچ عنوان آپدیت رو تایید نکنید.

Behi09
07-03-2010, 13:47
دوست عزیز من این اوامری که فرمودید رو انجام دادم اما حالا مشکل بدتر شد چون که حالا دیگه تا اخر مهلت نمیده.وسط های دانلود سرعت صفر میشه و هیچ کاری نمی کنه. ارور نمیده ببینم چه مرگشه.
حالا اگه اشکال نداشته باشه میشه نحوه استفاده از این نرمافزار tuneup رو بدید؟
شاید ایرادهای موجود در registry رو درست انجام ندادم!!!!!!!!!!!
اما پیغام your registry is already optimized رو میده.فکر نکنم مشکلم تو کار با tuneup باشه.
نظرتون چیه؟

emgjey
08-03-2010, 18:50
با سلام
دوستان آیا idm قابلیت این رو داره که تو یه ساعت معین سیستم رو خاموش کنه؟
تو قسمت scedule یه چیزایی دیدم ولی کار نمیکنه
خواهاشاً راهنمایی کنید

Ship Storm
09-03-2010, 07:56
دوست عزیز من این اوامری که فرمودید رو انجام دادم اما حالا مشکل بدتر شد چون که حالا دیگه تا اخر مهلت نمیده.وسط های دانلود سرعت صفر میشه و هیچ کاری نمی کنه. ارور نمیده ببینم چه مرگشه.
حالا اگه اشکال نداشته باشه میشه نحوه استفاده از این نرمافزار tuneup رو بدید؟
شاید ایرادهای موجود در registry رو درست انجام ندادم!!!!!!!!!!!
اما پیغام your registry is already optimized رو میده.فکر نکنم مشکلم تو کار با tuneup باشه.
نظرتون چیه؟

Tune Up رو که شما نصب میکنی یک آیکن روی دسکتاپ ظاهر میشه به نام TuneUp 1-Click Maintenance روی اون کلیک کنید و بزارید اجرا بشه و مراحلش رو انجام بدید
در صورت امکان System Restore رو انجام بدید به زمانی که نرم افزار IDM درست کار میکرده و بعد Unistall کنید و نسخه ای رو که گذاشتم دانلود و نصب کنید

Ship Storm
09-03-2010, 08:04
با سلام
دوستان آیا idm قابلیت این رو داره که تو یه ساعت معین سیستم رو خاموش کنه؟
تو قسمت scedule یه چیزایی دیدم ولی کار نمیکنه
خواهاشاً راهنمایی کنید

تو زمان خاص نه ولی اگه صف ایجاد کنید هنگامی که دانلود کلیه فایل ها به اتمام میرسه اگر تیک گزینه Turn Of Computer When Done رو بزنید سیستم خاموش میشه
برای اینکه سیستم رو سر ساعت خاص خاموش و روشن کنید میتونید از تاپیک زیر نرم افزار مربوطه و اطلاعات مورد نیاز رو دانلود و دریافت کنید :

آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن (آموزش جدید در پست دوم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Behi09
12-03-2010, 20:56
با سلام دوباره
دوست عزیز این راهی که گفتید برای من کارساز نشد.حالا چکار میشه کرد؟:41:

Ship Storm
12-03-2010, 21:38
با سلام دوباره
دوست عزیز این راهی که گفتید برای من کارساز نشد.حالا چکار میشه کرد؟:41:

حال عوض کردن سیستم عامل رو داری :31:

Fxsignal
13-03-2010, 00:06
دوستان عزیز قراره طبق متن زیر من دانلود رو انجام بدم ! لطفا راهنمایی کنید چطور باید دانلود ها رو انجام بدم با نرمافزار IDM:

متشکرم

DATA PRODUCT ACCESS PROCEDURE VIA COMMAND-LINE FTP SOFTWARE:
1) FTP to the host address (FTPHOST) listed below.
2) Enter "anonymous" as the User Name when prompted (if applicable).
3) Enter your complete email address for the Password when prompted (if
applicable).
4) Set the transfer mode to binary by typing "bin" (if applicable).
5) Change the directory path to the ftp directory (FTPDIR) listed below (for
example, "cd 123456789aBcDeF"). NOTE: Depending on your email font
settings, you may discover that capital I (eye) and lower case l (el) are
indistinguishable. If you experience difficulty changing directories
please consider this as a possible cause for error and retry the operation
using the alternate letter.
6) FTP your files to your local machine (for example, "get
MOD43B1.A2004065.h10v05.004.2004085134515.hdf" or "mget *" for all files).

البته منظورم ایه که من راه حل بالایی رو رفتم ولی نتونستم ! لطفا راهنمایی دقیق فرمایید !

Behi09
13-03-2010, 07:03
حال عوض کردن سیستم عامل رو داری :31:

راه دیگه ای نیست؟؟؟؟:19:
اگه راه دیگه ای نباشه مشکلی نیست.حالا باید چی کار کنم؟
امروز وقتی با gigaget دانلود می کردم همین مشکلو داد. زنگ زدم به شرکتی که ازش adsl خریدم و مشکلو گفتم.به محض این که حرفام تموم شد گفت که مودم رو باید ببرم یا تعمیر کنند یا این که یکی دیگه بخرم.البته من نگفته بودم که تو 99 درصد میمونه.فقط تموم نکردن دانلود و گفتم که خودشون پرسیدن که رو 99 درصد میمونه؟حالا امروز باید ببرم ببینم چی میشه.با تشکر از زحماتتون

Ship Storm
13-03-2010, 17:39
راه دیگه ای نیست؟؟؟؟:19:
اگه راه دیگه ای نباشه مشکلی نیست.حالا باید چی کار کنم؟
امروز وقتی با gigaget دانلود می کردم همین مشکلو داد. زنگ زدم به شرکتی که ازش adsl خریدم و مشکلو گفتم.به محض این که حرفام تموم شد گفت که مودم رو باید ببرم یا تعمیر کنند یا این که یکی دیگه بخرم.البته من نگفته بودم که تو 99 درصد میمونه.فقط تموم نکردن دانلود و گفتم که خودشون پرسیدن که رو 99 درصد میمونه؟حالا امروز باید ببرم ببینم چی میشه.با تشکر از زحماتتون

بعید میدونم مشکل از مودم باشه چون اگه مودم مشکل داشت همون اول کار دانلود این اتفاق میوفتاد
شما قبل از اینکه مودم رو ببری شرکت یکبارر سیستم عامل رو عوض کن ببین نتیجه میگیری یا نه اگه گرفتی که چه بهتر و الا اقدام کن برای شرکت

Mohammad_es66
14-03-2010, 06:56
باسلام
ببخشید من دو فایل دانلود کردم به نامهای
The.Cradle.of.Life.2003.Bluray.1080p.DTS.x264.dxva-EuReKA.part01_2.rev
The.Cradle.of.Life.2003.Bluray.1080p.DTS.x264.dxva-EuReKA.part02.rev
اینا رو باید با چه برنامه ای باز کنم

Big-Boss
16-03-2010, 10:51
سلام
IDM رو ججوری میشه با google chrome سازگار کرد؟

mk2294
16-03-2010, 23:25
يه مشكلي، خيلي وقته با IDM دانلود ميكنم، ولي جديدا هر فايلي را تا 99.9 ميره و 10 يا 20 كيلو بايت باقيمونده رو به هيچ وجهي دانلود نميكنه. كسي ميدونه مشكل كجاست
(خدايا بهت التماس ميكنم من اين سوالو جاي درست پرسيده باشم !!!)

tantan09
17-03-2010, 07:46
سلام به همگی
یه مشکل با Download Direct دارم که وقتی باهاش فایل زیپ یا رار از رپیدشیر دانلود می کنم بعد که می رم سراغش میگه:
یعنی فرمت یا.. اونو نمی شناسه در حالی که شکل زیپ نشون می ده عکسشم گذاستم ورژن 1.3
اگر کسی هم ورژن Engine version: 1.6 با کرک داره بزاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
17-03-2010, 10:46
يه مشكلي، خيلي وقته با IDM دانلود ميكنم، ولي جديدا هر فايلي را تا 99.9 ميره و 10 يا 20 كيلو بايت باقيمونده رو به هيچ وجهي دانلود نميكنه. كسي ميدونه مشكل كجاست
(خدايا بهت التماس ميكنم من اين سوالو جاي درست پرسيده باشم !!!)

مشکل از کرک + سیستم عامل میتونه باشه چون مشکل مشابه رو ما دقیقا داشتیم
چند صفحه برگردی عقب تر میتونی ببینی

Masоud
19-03-2010, 12:40
سلام به همگی
یه مشکل با Download Direct دارم که وقتی باهاش فایل زیپ یا رار از رپیدشیر دانلود می کنم بعد که می رم سراغش میگه:
یعنی فرمت یا.. اونو نمی شناسه در حالی که شکل زیپ نشون می ده عکسشم گذاستم ورژن 1.3
اگر کسی هم ورژن Engine version: 1.6 با کرک داره بزاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام

به نظر میاد خود نرم افزار مشکل داشته باشه.

چون من و کسای دیگه هم این مشکل رو داشتیم.

موفق باشید :40:

Erfan64
19-03-2010, 13:43
سلام.
من از ورژن 5.14 idm استفاده میکنم ! چرا تو فایر فاکس نوار دانلود برای فایلهای آنلاین دیگه نمیزاره ؟
5.18 هم نصب کردم بازم درست نشد !
اکستنشن هم نصب شده ولی بازم نوار دانلود و نمیاره

H @ di
19-03-2010, 17:06
سلام
سال نو برای همه شاد باشه
دوستان چجوری میشه که Idm 5.18 رو پرتابل کرد
آیا با این کار فایل هایی رو که نیمه دانلود کردم رو میتونم از روی یه سیستم دیگه
به دانلودشون ادامه بدم
در کل من اگه بخوام ویندوز عوض کنم ولی فایل نیمه دانلود شده زیادی داشته باشم
در این حالت چه باید کنم ؟

Davood_titan
19-03-2010, 17:21
چه جوری  میشه  IDM  رو  با Opera  سازگار  کرد
من اون قسمتی میگم  که مثلا تو یوتوب میخوای کلیپ رو دانلود کنی  یه پنجره باز میشه  و وقتی کلیک میکنیم  دانلود میشه  البته این فقط تو Explorer  &  FireFox   هست  تو Opera   فعال  نیست  
میشه  اونو  درست کرد 

Ship Storm
22-03-2010, 08:33
چه جوری میشه IDM رو با Opera سازگار کرد
من اون قسمتی میگم که مثلا تو یوتوب میخوای کلیپ رو دانلود کنی یه پنجره باز میشه و وقتی کلیک میکنیم دانلود میشه البته این فقط تو Explorer & FireFox هست تو Opera فعال نیست
میشه اونو درست کرد

من خودم شخصا با اپرا کار نمیکنم و IE8و Fire Fox رو استفاده میکنم ولی تو خود سایت اپرا باید یک پلاگین برای IDM طراحی شده باشه که اگه اینطور نباشه و پلاگینی در کار نباشه دچار مشکل میشی

Ship Storm
22-03-2010, 08:35
سلام
سال نو برای همه شاد باشه
دوستان چجوری میشه که Idm 5.18 رو پرتابل کرد
آیا با این کار فایل هایی رو که نیمه دانلود کردم رو میتونم از روی یه سیستم دیگه
به دانلودشون ادامه بدم
در کل من اگه بخوام ویندوز عوض کنم ولی فایل نیمه دانلود شده زیادی داشته باشم
در این حالت چه باید کنم ؟

لینکی رو برات قرار میدم میتونی ازش استفاده کنی و ببین چطوره:

armin15000
05-04-2010, 00:00
سلام

چطور میشه به imdدستور داد که فایلها رو تو یک درایو که ما انتخاب می کنیم ذخیره کنه ؟

Ship Storm
05-04-2010, 10:01
سلام

چطور میشه به imdدستور داد که فایلها رو تو یک درایو که ما انتخاب می کنیم ذخیره کنه ؟

تو قسمت save as وقتی لینک دانلود ظاهر میشه تو idm میتونی مشخص کنی کجا ذخیره بشه

armin15000
05-04-2010, 13:31
تو قسمت save as وقتی لینک دانلود ظاهر میشه تو idm میتونی مشخص کنی کجا ذخیره بشه

سلام

تو این قسمت رفتم و این کار رو کردم ولی باز تو همون درایو اصلی ذخیره میشه .مشکل از کجاست؟

wordist
05-04-2010, 13:36
چه جوری  میشه  IDM  رو  با Opera  سازگار  کرد
من اون قسمتی میگم  که مثلا تو یوتوب میخوای کلیپ رو دانلود کنی  یه پنجره باز میشه  و وقتی کلیک میکنیم  دانلود میشه  البته این فقط تو Explorer  &  FireFox   هست  تو Opera   فعال  نیست  
میشه  اونو  درست کرد 
براي اين مورد شما کافيه که پس از رفتن به Option در سربرگ General تيک مربوط به Opera رو بذاري

wordist
05-04-2010, 13:38
سلام

در قسمت Option و در سربرگ Save to تنظيکات بسيار خوبي براي اين مورد هست

کافيه Categoty مورد نظر رو انتخاب کني و بگي در کجا ذخيره بشه و حتي مشخص کني چه فرمتهايي در اون قرار بگيره

jennnifer
05-04-2010, 16:16
سلام میخواستم یه اطلاعات در مورد برنامه حسابداری اسان بدونم ممنون

Ship Storm
05-04-2010, 18:42
سلام

تو این قسمت رفتم و این کار رو کردم ولی باز تو همون درایو اصلی ذخیره میشه .مشکل از کجاست؟

تو این قسمت همیچن آدرسی رو بهش بده ببین قبول میکنه( E نام درایو و file name نام فایل دانلودی)
E:\file name

hamzeh_golafshan
06-04-2010, 09:54
سوال مهم در مورد دانلود منجر

آیا میشه کاری کرد که نرم افزارinternet download manager مخفی بشه یعنی حتی توی نوار ابزار سمت راست در پایین دستکتاپ هم نباشه و کسی متوجه نشه؟

تبلیغــــات

wordist
07-04-2010, 10:21
سوال مهم در مورد دانلود منجر

آیا میشه کاری کرد که نرم افزارinternet download manager مخفی بشه یعنی حتی توی نوار ابزار سمت راست در پایین دستکتاپ هم نباشه و کسی متوجه نشه؟

تبلیغــــات
البته اين سوال کاري به دانلود منيجر نداره

ولي شما ميتونيد با کليک راست روي نوار وظيفه و زدن properties و Customize هر ايکوني رو که نمي خوايد نمايش داده بشه رو Always hide کنيد

hamzeh_golafshan
07-04-2010, 11:16
همین کار رو انجام دادم ولی باز نشون میده!!!!

wordist
07-04-2010, 11:24
همین کار رو انجام دادم ولی باز نشون میده!!!!
شما ميخواي کدوم ايکون دقيقا نشون داده نشه

آيکوني که در حال دانلود هست ؟

يا آيکوني که مربوط به برنامه اصلي هست ؟

A.M.D.D.E.V.I.L
07-04-2010, 21:05
سلام عزیزان من مدتیه که نمیتونم از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هیچ ویدیویی دانلود کنم میشه بگید چطور ممکنه؟
با IDM که میزنم دانلود کنه یک فایل 200 بایتی دانلود میکنه

hamzeh_golafshan
09-04-2010, 08:23
شما ميخواي کدوم ايکون دقيقا نشون داده نشه

آيکوني که در حال دانلود هست ؟

يا آيکوني که مربوط به برنامه اصلي هست ؟

هم آيكون مثلث سبز رنگ و هم آيكون در حال دانلود

Mohammad King
09-04-2010, 13:50
سلام عزیزان من مدتیه که نمیتونم از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هیچ ویدیویی دانلود کنم میشه بگید چطور ممکنه؟
با IDM که میزنم دانلود کنه یک فایل 200 بایتی دانلود میکنه

با idm دانلود نکن با خود ie دانلود کن ببین میشه؟

oriental
11-04-2010, 09:44
سلام دوستان. لطفا کمک کنید
مدتی که وارد هر سایتی میشم چند تا پنجره Internet Download Manager همزمان باز میشن و می خواهد فایل با فرمت jpg دانلود بکنه وقتی هم که میبندمشون دوباره باز میشن
لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

mjzaret
11-04-2010, 18:19
سلام
به کمک دوستان نیاز دارم.
یه فایل برای دانلود توی IDM داشتم. حدود 78 درصد از اون فایل تکمیل شده بود که ناگهان ویندوزم از کار افتاد. می‌خوام ویندوز عوض کنم اما موندم که اون 78 درصد رو چه کار کنم. آخه حجمش حدود 3 گیگه و یه فایل هم هست. اگه پارت بندی شده بود دردش خوردنیه اما 3 روز براش وقت گذاشته بودم.!!!
دوستان راهی بلد نیستند که من اون 78 درصد رو نگه دارم و بعد از نصب ویندوز به ادامه اون بپردازم.
Ghaioom
11-04-2010, 18:41
سلام دوستان. لطفا کمک کنید
مدتی که وارد هر سایتی میشم چند تا پنجره Internet Download Manager همزمان باز میشن و می خواهد فایل با فرمت jpg دانلود بکنه وقتی هم که میبندمشون دوباره باز میشن
لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
شاید idm مشک داره نسخه دیگه نب کن یا دوباره پاک کن و نصب کن.

سلام
به کمک دوستان نیاز دارم.
یه فایل برای دانلود توی IDM داشتم. حدود 78 درصد از اون فایل تکمیل شده بود که ناگهان ویندوزم از کار افتاد. می‌خوام ویندوز عوض کنم اما موندم که اون 78 درصد رو چه کار کنم. آخه حجمش حدود 3 گیگه و یه فایل هم هست. اگه پارت بندی شده بود دردش خوردنیه اما 3 روز براش وقت گذاشته بودم.!!!
دوستان راهی بلد نیستند که من اون 78 درصد رو نگه دارم و بعد از نصب ویندوز به ادامه اون بپردازم.

mjzaret
11-04-2010, 23:23
شاید idm مشک داره نسخه دیگه نب کن یا دوباره پاک کن و نصب کن.

اين متن رو كاملاً خوندم و اجراش كردم. فايلم رو به صورت كامل دانلود كردم اما موقع Extract كردن اون اخطار CRC رو مي‌ده.
راه ديگه‌اي نيست؟

Ghaioom
12-04-2010, 07:16
اين متن رو كاملاً خوندم و اجراش كردم. فايلم رو به صورت كامل دانلود كردم اما موقع Extract كردن اون اخطار CRC رو مي‌ده.
راه ديگه‌اي نيست؟
کلیک راست کن روی فایل بعد extract files بعد از سمت چپ تیک گزینه ی keep broken files رو بزار.

V E S T A
15-04-2010, 09:56
سلام

IDL ورژن 5.8 رو نصب کردم 1روز ازش استفاده کردم الان این ارور داده میشه و ازم سریال نامبر میخواد...ممکنه

راهنمایی کنید ....:11:

Ghaioom
15-04-2010, 17:46
سلام

IDL ورژن 5.8 رو نصب کردم 1روز ازش استفاده کردم الان این ارور داده میشه و ازم سریال نامبر میخواد...ممکنه

راهنمایی کنید ....:11:

از کرک استفاده کنید.
جستجو کنید تو این فروم هم هست و از گوگل هم میتونی پیدا کنی.

STON-COLD
17-04-2010, 16:43
با idm و فایر فاکس به راحتی میشه از سرویس های دانلود با نرم افزار دانلود کرد
چرا بعد از مدتی چی میشه که خود دانلودر فاکس دانلود میکنه؟:41:

Ship Storm
21-04-2010, 08:57
با idm و فایر فاکس به راحتی میشه از سرویس های دانلود با نرم افزار دانلود کرد
چرا بعد از مدتی چی میشه که خود دانلودر فاکس دانلود میکنه؟:41:

مشکل بیشتر از کرک IDMمیتونه باشه

p0w3rfu7
24-04-2010, 14:11
می تونید کرک IDM 5.xx رو از اینجا دانلود کنید

webq.blogsky.com/pages/IDM-LastVersion-Patch

یه مدتی میشه با این کرک کار میکنم حتی رو ورژن های جدیدی که بیاد هم کار میکنه، حتما ورژن 5 به بعد باید باشه

rassool
27-04-2010, 10:39
سلام دوستان IDM میخاستم ببینم میشه بهش صف دانلود داد؟ 44 تا پارت رو میخام یکی یکی دانلود کنه دیگه نخام یکی که تموم شد خودم بیام بعدی رو بهش بدم لینکارو بهش بدم خودش اولی که تموم شد بره دومی و تا اخر . همچین چیزی داره و اگه داره لطف کنین یه اموزش بدید ممنون

Ship Storm
27-04-2010, 11:19
سلام دوستان IDM میخاستم ببینم میشه بهش صف دانلود داد؟ 44 تا پارت رو میخام یکی یکی دانلود کنه دیگه نخام یکی که تموم شد خودم بیام بعدی رو بهش بدم لینکارو بهش بدم خودش اولی که تموم شد بره دومی و تا اخر . همچین چیزی داره و اگه داره لطف کنین یه اموزش بدید ممنون
سلام
بله امکانش هست ،شما لینک ها رو بذارین تو IDM و از گزینه Scheduler و تب Files in the queue تنظیمات خودتون رو اعمال کنید .

alone_boy
30-04-2010, 23:07
سلام دوستان

چجوری میتونم IDM رو با Google Chrome هماهنگ کنم؟

البته میدونم که باید گزینه Use Advanced . . . رو بزنی ولی وقتی میخوام دایرکتوری رو انتخاب کنم اصلا پوشه ای که GC توشه رو نمایش نمیده

Ship Storm
30-04-2010, 23:12
سلام دوستان

چجوری میتونم IDM رو با Google Chrome هماهنگ کنم؟

البته میدونم که باید گزینه Use Advanced . . . رو بزنی ولی وقتی میخوام دایرکتوری رو انتخاب کنم اصلا پوشه ای که GC توشه رو نمایش نمیده

سلام
تیک گزینه مربوط به جستجو گرتون رو در لیست زیر بزنین :

N O V A L I S
01-05-2010, 21:07
سلام.. گاهی که من می خوام از بعضی سایت ها دانلود کنم (منظورم صرفا سایت های آپلود سنتر مثل رپیدشیر نیست.) بعد از اینکه مدتی از دانلود فایل می گذره سرعت به صفر می رسه و بعد از مدتی (یا بعد از Cancel کردن و دوباره ادامه دادن - چون معمولا هم resumable هستن) این پیغام رو دریافت می کنم (همین طور که تو پیغام می بینید اسم فایل و آدرس سایت هم هست.) :

مشکل از کجاست؟
ممنون...

ask_bl
01-05-2010, 21:21
سلام.. گاهی که من می خوام از بعضی سایت ها دانلود کنم (منظورم صرفا سایت های آپلود سنتر مثل رپیدشیر نیست.) بعد از اینکه مدتی از دانلود فایل می گذره سرعت به صفر می رسه و بعد از مدتی (یا بعد از Cancel کردن و دوباره ادامه دادن - چون معمولا هم resumable هستن) این پیغام رو دریافت می کنم (همین طور که تو پیغام می بینید اسم فایل و آدرس سایت هم هست.) :

مشکل از کجاست؟
ممنون...
درود
به احتمال زیاد لینک دانلود تغییر پیدا میکنه !
حتما بعد از این ارور خود به خود وب سایتی که ازش لینک رو برداشتین هم میاد !

david68
02-05-2010, 13:11
سلام

ميشه بعد از تعويض ويندوز دانلود رو ادامه داد ؟ من الان يه فيلم 700 مگي رو نصفش رو دانلود كردم و ميخوام ويندوز رو عوض كنم و دانلود رو ادامه بدم البته اينم بگم كه دانلود قابليت ريزوم داره منتها وقتي بخواد ويندوز عوض كنم درايو C كه idm توش نصب هست فرمت ميشه ....

با تشكر .

N O V A L I S
02-05-2010, 20:03
درود
به احتمال زیاد لینک دانلود تغییر پیدا میکنه !
حتما بعد از این ارور خود به خود وب سایتی که ازش لینک رو برداشتین هم میاد !

ممنون..
یعنی چی؟
یعنی تو فاصله ای که من دانلود می کنم تغییر می کنه؟ دانلود معمولا تا جای خوبی پیش می ره و یه باره..! :13:
بله، اگر رو ok کلیک کنم اون صفحه باز میشه..
فایل ها هم متوسط 100 مگ هستن، یعنی با سرعتی که من دارم حدودا 1 ساعت طول می کشه که معمولا بعد از 60-70 درصد این طور میشه.. راهی وجود نداره؟

ask_bl
02-05-2010, 21:31
ممنون..
یعنی چی؟
یعنی تو فاصله ای که من دانلود می کنم تغییر می کنه؟ دانلود معمولا تا جای خوبی پیش می ره و یه باره..! :13:
بله، اگر رو ok کلیک کنم اون صفحه باز میشه..
فایل ها هم متوسط 100 مگ هستن، یعنی با سرعتی که من دارم حدودا 1 ساعت طول می کشه که معمولا بعد از 60-70 درصد این طور میشه.. راهی وجود نداره؟
بله همونطور که گفتم لینک تغییر میکنه !
باید لینک رو به یه سرور دیگه منتقل کنین .

ناخدا
06-05-2010, 14:32
سلام

من فيلم اواتار رو دانلود كردم با حجم 1.94gb اما الان كه بازش ميكنم فقط 12 دقبقه اولش رو نشون ميده نمي دونم چرا لطفا راهنمايي فرمائيد اينم لينكش .

باتشكر

pasargadd
13-05-2010, 10:30
سلام به همه
بچه ها من یک سوال دارم نمیدونم کجا بپرسم به خاطر همین اینجا می پرسم.
یک سایتی هست به نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتی میرم تو این سایت هر 5 ثانیه یکبار refresh میشه و نمیتونم کاری کنم در صورتی که همه سایتها راحت باز میشن.
چرا اینطوریه اگر ممکنه خودتون برین ببینین واسه شما هم اینجریه؟

Ship Storm
16-05-2010, 21:10
سلام به همه
بچه ها من یک سوال دارم نمیدونم کجا بپرسم به خاطر همین اینجا می پرسم.
یک سایتی هست به نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتی میرم تو این سایت هر 5 ثانیه یکبار refresh میشه و نمیتونم کاری کنم در صورتی که همه سایتها راحت باز میشن.
چرا اینطوریه اگر ممکنه خودتون برین ببینین واسه شما هم اینجریه؟

سایت رو من تست کردم مشکلی نداره
شما سیستم خودتون رو با نرم افزاری مثل TuneUp Utilities بهینه سازی کنید احتمالا مشکل از سیستم عاملتون باشه

silver2000
17-05-2010, 17:26
با سلام.من از کافی نت با IDM دانلود میکنم.یعنی خودم روی سیستم نصب و کار میکنم.
سوال اینجاست که وقتی فایلی را دانلود میکنم.و در وسط های دانلودم هستم که بنا به دلایلی مانند برق رفتن و ...کامپیوتر خاموش و یا ریست میشود. وبا وجود اینکه روی درایو c سیستم نرم افزار دیفرز نصب شده است.(البته درایوهای دیگر دیفرز ندارند)دانلود نیمه تمام من با وجود رسیوم دار بودن نیز از بین میرود.(بخاطر دیفرزی که روی درایو c فعال است).حال از شما یک خواهش دارم که راهنمایی کنید که چگونه کاری کنم که فایل های موقت یا همان temp دانلودها حفظ شود (چگونه آنها را در درایو دیگری از C بخواهم که نرم افزار کپی کند)
و چگونه بعد از حفظ آنها بتوانم از دانلودم را ازجایی که باقی مانده است ادامه بدم نه از اول.
از شما خواهشمندم روشهای این کار را برای این کاربر مبتدی بفرمایید.:19:

Masоud
20-05-2010, 22:08
سوال اینجاست که وقتی فایلی را دانلود میکنم.و در وسط های دانلودم هستم که بنا به دلایلی مانند برق رفتن و ...کامپیوتر خاموش و یا ریست میشود. وبا وجود اینکه روی درایو c سیستم نرم افزار دیفرز نصب شده است.(البته درایوهای دیگر دیفرز ندارند)دانلود نیمه تمام من با وجود رسیوم دار بودن نیز از بین میرود.(بخاطر دیفرزی که روی درایو c فعال است).حال از شما یک خواهش دارم که راهنمایی کنید که چگونه کاری کنم که فایل های موقت یا همان temp دانلودها حفظ شود (چگونه آنها را در درایو دیگری از C بخواهم که نرم افزار کپی کند)
و چگونه بعد از حفظ آنها بتوانم از دانلودم را ازجایی که باقی مانده است ادامه بدم نه از اول.

سلام

نحوه ی عوض کردن محل پوشه ی Temp :

به Properties مای کامپیوتر مراجعه کن و روی سربرگ Advanced کلیک کن :

سپس روی دکمه ی Environment Variables کلیک کن تا پنجره ی زیر رو مشاهده کنی :

سپس در مستطیل اولی روی TMP کلیک کن و Edit رو بزن و محلشو تغییر بده.

برای TEMP هم همین کارو کن.

دقت کن مسیر TMP و TEMP یکی باشه.

در آخر پنجره ها رو OK کن و سیستم رو Restart کن.

silver2000
22-05-2010, 10:45
با سلام .با وجود دیفرز با ریست کردن کامپیوتر به حالت اولیه اش برمییگردد.

p0w3rfu7
27-05-2010, 22:42

از منوی Downloads گزینه Options رو انتخاب کن و در تب Save To قسمت Temporary Directory، آدرس رو تغییر بده.

sayan_se666
31-05-2010, 20:18
من 80% يك فيلم رو با idm دانلود كردم ولي پيغام زير رو ميده
The server sent incorrect reply on restart command
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 416 Requested Range Not Satisfiable

ناخدا
08-06-2010, 07:35
سلام

من يه فيلم 7.852GB رو با idm دانلود كردم همش كامل اومده يعني 100% اما موقع الحاق فايلها كه توسط idm انجام ميشه اين كار بصورت كامل انجام نميشه نميدونم چرا لطفا راهنمايي فرمائيد.

ضمنا اگر راهي ديگه براي الجاق اين فايلها به هم مي دانيد راهنمايي فرمائيد .

باشكر

Amin.P30
18-06-2010, 07:04
توی idm مسیر مورد نظر را برای ذخیره فایل ها دادم از قسمت download>setting دادم اما بازم در محل قبلی خودش ذخیره میکنه یعنی C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads...
مشکلش از چیه؟؟؟

BSD19
18-06-2010, 14:37
توی idm مسیر مورد نظر را برای ذخیره فایل ها دادم از قسمت download>setting دادم اما بازم در محل قبلی خودش ذخیره میکنه یعنی C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads...
مشکلش از چیه؟؟؟

فکر کنم پوشه temp رو باید براش تعریف کنی پست830 همین تایپیک

اماسوال خودم

دوستان من چندتا مشکل با IDMداشتم که بیشتر مربوط به تب تنظیمات وزمان بندی برنامه است

قسمت ارتباط بامودم رو هر بار که تنظیم میکنم یا نام کاربری پاک میشه یارمز عبور چندین بار تا حالا تنظیم کردم و خیلی راهها رو امتحان کردم امافایده نداشت

قسمت زمان بندی با این که ساعت مشخصی رو براش تعریف کردم با گاهی اوقات شروع میکنه به دانلود خودکار

با ویندوزسون کار میکنم وIDM نسخه 5.18است وپتچ شده

Amin.P30
18-06-2010, 19:05
فکر کنم پوشه temp رو باید براش تعریف کنی پست830 همین تایپیک

اماسوال خودم

دوستان من چندتا مشکل با IDMداشتم که بیشتر مربوط به تب تنظیمات وزمان بندی برنامه است

قسمت ارتباط بامودم رو هر بار که تنظیم میکنم یا نام کاربری پاک میشه یارمز عبور چندین بار تا حالا تنظیم کردم و خیلی راهها رو امتحان کردم امافایده نداشت

قسمت زمان بندی با این که ساعت مشخصی رو براش تعریف کردم با گاهی اوقات شروع میکنه به دانلود خودکار

با ویندوزسون کار میکنم وIDM نسخه 5.18است وپتچ شده
فکر نکنم...
چون ادرس ذخیره فایل ها C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads
هستش اما پوشه TEMP پیش فرض کلا جدا هستش از این ادزس...
البته از تنظیماتش محلی که خودم دادم را بعضی فایل های حجیم را ذخیره میکنه اما اکثرا در MY DOCUMENT ذخیره میشه...!؟

my comi
19-06-2010, 02:13
سلام دوستان
من چند تا فیلم گذاشته بودم با FLASHGET دانلود بشه اما حالا که هر کدوم 70 80 درصد رسیده ، سایتی که دانلود میکردم ف ی ل ت ر شده و آدرس سایت عوض شده . حالا میخوام آدرس سایتی که دانلود می کرده رو عوض کنم .آیا میشه این کارو کرد یا دوباره باید از اول دان کنم؟؟؟؟؟

Amin.P30
19-06-2010, 13:42
سلام دوستان
من چند تا فیلم گذاشته بودم با FLASHGET دانلود بشه اما حالا که هر کدوم 70 80 درصد رسیده ، سایتی که دانلود میکردم ف ی ل ت ر شده و آدرس سایت عوض شده . حالا میخوام آدرس سایتی که دانلود می کرده رو عوض کنم .آیا میشه این کارو کرد یا دوباره باید از اول دان کنم؟؟؟؟؟
لینکش از کدوم سایت بود...
مثلا اگر از راپید باشه و چند لینک باشه باید لینک همانندش را پیدا کنید..

mjzaret
22-06-2010, 01:23
با سلام خدمت دوستان

من چند تا اکانت دارم روی سیستم خودم که در تنظیمات IDM وارد شده هست.

راهی هست بدون اینکه اکانتم رو در اختیار دوستم قرار بدم فایلی رو براش ارسال کنم و اون بتونه از اکانتم استفاده کنه.

کاملتر بگم اینه که من یه اکانت رپیدباز دارم. رپیدباز فایلهای زیر 20 مگابایت رو به صورت رایگان اجازه دانلود می‌ده.

اگه از این سایت اکانت داشته باشید، بدون اینکه در سایت Login کرده باشید می تونید فایلهای زیر 20 مگابایت رو در صورتی که در IDM تنظیمات اکانت رو کرده باشی به صورت Premium دانلود کنی. یعنی همزمان می‌تونی چند تا فایل رو برای دانلود قرار بدی.

حالا من می‌خوام این اکانت رو در اختیار فردی قرار بدم بدون اینکه نام کاربری و رمز عبور رو بهش بدم. آیا راهی هست که این تنظیمات رو برای کسی ارسال کرد.

شاد باشید :40:

Ship Storm
24-06-2010, 23:50
با سلام خدمت دوستان

من چند تا اکانت دارم روی سیستم خودم که در تنظیمات IDM وارد شده هست.

راهی هست بدون اینکه اکانتم رو در اختیار دوستم قرار بدم فایلی رو براش ارسال کنم و اون بتونه از اکانتم استفاده کنه.

کاملتر بگم اینه که من یه اکانت رپیدباز دارم. رپیدباز فایلهای زیر 20 مگابایت رو به صورت رایگان اجازه دانلود می‌ده.

اگه از این سایت اکانت داشته باشید، بدون اینکه در سایت Login کرده باشید می تونید فایلهای زیر 20 مگابایت رو در صورتی که در IDM تنظیمات اکانت رو کرده باشی به صورت Premium دانلود کنی. یعنی همزمان می‌تونی چند تا فایل رو برای دانلود قرار بدی.

حالا من می‌خوام این اکانت رو در اختیار فردی قرار بدم بدون اینکه نام کاربری و رمز عبور رو بهش بدم. آیا راهی هست که این تنظیمات رو برای کسی ارسال کرد.

سلام امکانش تو IDM من که ندیدم باشه چون برای لاگین کردن تو سایت از IP متفاوت باید کلمه عبور و شناسه رو مجدد وارد کرد

ناخدا
27-06-2010, 11:24
سلام

من يه فيلم 7.852GB رو با idm دانلود كردم همش كامل اومده يعني 100% اما موقع الحاق فايلها كه توسط idm انجام ميشه اين كار بصورت كامل انجام نميشه نميدونم چرا لطفا راهنمايي فرمائيد.

ضمنا اگر راهي ديگه براي الجاق اين فايلها به هم مي دانيد راهنمايي فرمائيد .

باتشكر

كسي نيست مشكل مارو حل كنه !!!!!!!!!

Ship Storm
28-06-2010, 17:40

IDM فایل ها رو ملحق میکنه به هم؟پسوند فایل هایی که دانلود کردی چیه؟

ناخدا
29-06-2010, 07:39
يه تك لينك هستش با پسوند mkv وكيفيت BluRay الان در قسمت ذخيره فايلهاي idm دوفايل وجود داره .

من حتي وقتي اين دوفايل رو پسوندشون رو به avi تغيير ميدهم فقط اوني كه حجمش كمه باز ميشه اون حجم زياده باز نميشه .

باتشكر

Ship Storm
30-06-2010, 18:35
میتونه مشکل از خود فایل باشه چون اینطور که شما گفتی فایل اول مشکلی نداشته
هنگام دانلود فایل احتمل داره دچار تداخلی شده باشه

H M R 0 0 7
12-07-2010, 09:40
يه تك لينك هستش با پسوند mkv وكيفيت BluRay الان در قسمت ذخيره فايلهاي idm دوفايل وجود داره .

من حتي وقتي اين دوفايل رو پسوندشون رو به avi تغيير ميدهم فقط اوني كه حجمش كمه باز ميشه اون حجم زياده باز نميشه .

باتشكر
خوب شاید درایور ویندوزت جای کافی برای الحاق کردن نداره
توی لیت Compelete شده یا اینکه 100% ؟
روش resume بزن ببین چی میشه (مطمئن شو درایوت جای خالی داره)

alpha007
12-07-2010, 10:14
من با idm یه مشکلی دارم و اونم اینه که وقتی تو زمانبندیش وارد میشم و تنظیم میکنم مثلا سر ساعت 1:3 شروع به دانلود کنه،سر ساعت تنظیم شده این کارو نمیکنه و به محض کلیک روی دکمه شروع،شروع به دانلود میکنه
عکسشو گذوشتم
ببینید چی کار میتونم بکنم!

SiyahVash
13-07-2010, 15:15
من با idm یه مشکلی دارم و اونم اینه که وقتی تو زمانبندیش وارد میشم و تنظیم میکنم مثلا سر ساعت 1:3 شروع به دانلود کنه،سر ساعت تنظیم شده این کارو نمیکنه و به محض کلیک روی دکمه شروع،شروع به دانلود میکنه
عکسشو گذوشتم
ببینید چی کار میتونم بکنم!

سلام دوست عزیز؛
تنها اشتباه شما اینه که بعد از تنظیم زمان دکمه شروع (Start) رو میزنید، این دکمه باعث میشه فایلهای موجود در صف شروع به دانلود کنن. شما باید بعد از تنظیم زمان (که احتمالا زمان شروع سرویس رایگان اینترنتتون هستش!!) دکمه اجرا (Apply) و بستن (Close) رو بزنید.
موفق باشید.

H A M A S
15-07-2010, 08:06
سلام
با Orbit Downloader چه جوری میشه وقتی یک فایل تمام شد به فایل دیگر بره و اونو دانلود کنه؟

hamid_Y2K
17-07-2010, 12:25
سلام دوستان یه مشکل با IDM دارم اونم اینه که همون طور که در تصویر می بینید فایلی که می خواهم دانلود کنم با اون نام URL در قسمت "ذخیره به عنوان" نمیاد مجبورم دستی کپی پیست کنم تا با اون نام ذخیره بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا باید چی کار کنم تا با نام سرور ذخیره بشه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram08
17-07-2010, 16:53
چجوری باید به وسیله ی idm از سایتهایی مثل rapidshare و megaupload دانلود کرد؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اینکه چجوری باید مسیر دانلود را تغییر داد چون هرکاری میکنم دانلودها وارد درایو c و داخل my documents میره؟؟؟

ask_bl
17-07-2010, 17:05
چجوری باید به وسیله ی idm از سایتهایی مثل rapidshare و megaupload دانلود کرد؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با اکانت دیگه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Option > Sitelogins > New

mjzaret
17-07-2010, 17:12
و اینکه چجوری باید مسیر دانلود را تغییر داد چون هرکاری میکنم دانلودها وارد درایو c و داخل my documents میره؟؟؟

ابتدا IDM رو باز کنید.

دکمه Option رو بزنید.

بعد از زدن دکمه New آدرس سایتی که می‌خواهید ازش دانلود کنید رو وارد می‌کنید.

در قسمت Username و Password موارد خواسته شده که همان اکانت سایت هست رو وارد کرده و OK کنید.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ

برای تغییر مسیر پیش‌فرض هم بایستی به این تنظیمات مراجعه کنید:

در قسمت شماره 2 هر یک از موضوعات رو انتخاب و از دکمه Browse شماره 3 مسیر دلخواهتون برای هر موضوع رو وارد کنید.

برای اینکه این مسیر به عنوان پیش‌فرض برای تمامی فایلهای اون موضوع دربیاد تیک گزینه 4 رو هم فعال کنید. البته این تیک آخرین مسیری که برای این موضوع ذخیره شده هست رو نگه می‌داره.

SiyahVash
17-07-2010, 19:32

از منوی Downloads وارد Options بشین و در برگه Save To در جعبه متن دوم و از طریق Browse مسیر پیش فرض برای هر دسته ای از فایل ها که می خواین رو تعیین کنید.

ali_disslove
18-07-2010, 14:18
چه جوری میشه یه فایل 300 مگی رو که 90درصدش رو دانلود کرده و دیگه قطع شده و سرور حالت ریزوم رو نداره ادامش رو دانلود کرد؟اصلا همچین چیزی امکانپذیره ؟؟؟

ask_bl
18-07-2010, 14:38
چه جوری میشه یه فایل 300 مگی رو که 90درصدش رو دانلود کرده و دیگه قطع شده و سرور حالت ریزوم رو نداره ادامش رو دانلود کرد؟اصلا همچین چیزی امکانپذیره ؟؟؟
اگر بتونی به یه سرور خوب ریسوم دار منتقل کنی دایرکت هم باشه بهتر ،میتونی آدرس رو تغییر بدی و ادامه بدی .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Help118
18-07-2010, 16:17
یکدانه کوچولو سوال دارم
اول اینکه 5.19 و کرک شدس و مثل توپ کار می کنه
دوم اینکه نمی دونم چی شده دیگه لینکهارو که با اینترنت اکسپلولر وقتی می زنم دانلود کنم دیگه IDM باز نمی شه اتوماتیک دانلود کنه تنظیمات دیفالتش کجاست
دوم اینکه همیشه 8 خطی و 8 پورتی می کرد واسه دانلود من 16 کردمش تاثیری داره تو سرعت یا نه؟

SiyahVash
18-07-2010, 18:07
منوی Downloads گزینه Options برگه General ببینید Internet Explorer تیک خورده و گزینه دوم ...Run module for monitoring هم فعال باشه

msm43njn
19-07-2010, 10:53
سلام
با Orbit Downloader چه جوری میشه وقتی یک فایل تمام شد به فایل دیگر بره و اونو دانلود کنه؟

فعلا نسخه 3 اربیت باگ زیاد داره. یکیش هم مربوط به صف بندی دانلودها هستش. شما محدود کردن دانلودهای همزمان به یک دانلود کمکتون کنه.

توی تصویر max simultaneous jobs براش 5 تعریف شده. شما اون رو روی 1 بزارید. تو این حالت تا دانلود اولی تموم نشه دومی رو شروع نمی‌کنه.

Crawling In MySkin
19-07-2010, 11:03
تاريخ عضويت: Jun 2006

سلام
درمورد سوال اولتون شما از درایو C می خواین دانلود کنید این مشکل مربوط هست به صفحه ی سایت و مشکل IE با اسکریپتش فکر می کنم یکی از وصله ها البته براتون اگر پیدا کردم می ذارم را نصب کنید البته شایان ذکر است برای سایر مدیریت دانلود ها پلاگین مریوطه را باید دانولد کنید.
ولی بهتره از miror برای اون نرم افزاری که می خواین استفاده کنید.
درمورد سوال دومتون چون شما نسخه را به طور قانوی نخریدید اگر به روز رسانی را از طریق خود نرم افزار انجام بدین دچار مشکل می شید لا اقل من که شدم بعدا پچ ها روش جواب نمی ده و... که بهتره اخرین نسخه ها را از همین جا یا هر جای دیگه دانلود کنید.البته از شما یک سوال داشتم IDM شما با سایت رپید باز مشکل نداره چون نسخه ای که من داشتم مشکل داشت و ارور می داد البته هنگام استفاده از قابلیت رزیوم ولی بر عکس IDA خیلی با سایت ها سازگاری بیشتری داره.

در ضمن بهتر IE7 را نصب کنید چون خیلی از مشکلات IE6 را نداره.

برای حل مشکل اولتون یک بار دیگه در حالی که مرورگر بسته هست قابلیت Integration را غیر فعال و مجددا فعال کنید.

Help118
19-07-2010, 15:03
منوی Downloads گزینه Options برگه General ببینید Internet Explorer تیک خورده و گزینه دوم ...Run module for monitoring هم فعال باشه
اینا درسته. من تنظیمات IE رو ری ست کردم بعد اینجوری شده دیوونم کرده

---------- Post added at 04:03 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

تاريخ عضويت: Jun 2006

سلام
درمورد سوال اولتون شما از درایو C می خواین دانلود کنید این مشکل مربوط هست به صفحه ی سایت و مشکل IE با اسکریپتش فکر می کنم یکی از وصله ها البته براتون اگر پیدا کردم می ذارم را نصب کنید البته شایان ذکر است برای سایر مدیریت دانلود ها پلاگین مریوطه را باید دانولد کنید.
ولی بهتره از miror برای اون نرم افزاری که می خواین استفاده کنید.
درمورد سوال دومتون چون شما نسخه را به طور قانوی نخریدید اگر به روز رسانی را از طریق خود نرم افزار انجام بدین دچار مشکل می شید لا اقل من که شدم بعدا پچ ها روش جواب نمی ده و... که بهتره اخرین نسخه ها را از همین جا یا هر جای دیگه دانلود کنید.البته از شما یک سوال داشتم IDM شما با سایت رپید باز مشکل نداره چون نسخه ای که من داشتم مشکل داشت و ارور می داد البته هنگام استفاده از قابلیت رزیوم ولی بر عکس IDA خیلی با سایت ها سازگاری بیشتری داره.

در ضمن بهتر IE7 را نصب کنید چون خیلی از مشکلات IE6 را نداره.

برای حل مشکل اولتون یک بار دیگه در حالی که مرورگر بسته هست قابلیت Integration را غیر فعال و مجددا فعال کنید.

کم مونده IE 9 بیاد بتازگی پلت فرمش اومده بیرون فعلا که داریم IE 8 اتسفاده می کنم IE 6 , 7 مال زمان ویندوز 2000 و ایکس پی بود

SiyahVash
19-07-2010, 17:17
اینا درسته. من تنظیمات IE رو ری ست کردم بعد اینجوری شده دیوونم کرده

پس فکر کنم گرفتم مشکل چیه!
از Internet Explorer برین تو منوی Tools، بعد Manage Add-ons و Enable or Disable Add-ons رو بزنید
از منوی Show اولی رو انتخاب کنید (Add-ons that have been usedby Internet Explorer)
تو لیست دنبال نام IDMIEHlprObj Class بگردید که نام فایلش هم هست IDMIECC.dll (مخفف IDM Internet Explorer Click Catcher)؛ حالا از قسمت پایین (Settings) گزینه Enable رو انتخاب کنید.
ببینید مشکل حل میشه

Help118
19-07-2010, 19:51
پس فکر کنم گرفتم مشکل چیه!
از Internet Explorer برین تو منوی Tools، بعد Manage Add-ons و Enable or Disable Add-ons رو بزنید
از منوی Show اولی رو انتخاب کنید (Add-ons that have been usedby Internet Explorer)
تو لیست دنبال نام IDMIEHlprObj Class بگردید که نام فایلش هم هست IDMIECC.dll (مخفف IDM Internet Explorer Click Catcher)؛ حالا از قسمت پایین (Settings) گزینه Enable رو انتخاب کنید.
ببینید مشکل حل میشه
خیلی ازت ممنون این کار رو کردم نتیجه رو بعدا می گم
-----------------------
دوست عزیزم خیلی ممنون حل شد ممنونم

یه سوال دیگه من این 8 خطی تو IDM رو کردم 16 خطی میخوام بدونم تو دانلود با خط های ما تاثیر مطلبو داره یا بدترش میکنه؟ با سرویس adsl ما و خطوط مخابراتی هم خونی داره و چرا پیشفرض رو 8 هستش چرا 16 نکردنش؟

SiyahVash
20-07-2010, 11:25
این بستگی به سروری داره که ازش دانلود می کنین، اگه اون سرور ظرفیتشو داشته باشه و تعداد اتصالاتش محدود نباشه با 16 تا اتصال سرعت میره بالاتر، ولی اگه نه فرقی نمیکنه تو سرعت.
بعضی سرورها (مثلا در FTP) محدودیت به 1 یا 2 کانکشن وجود داره که برای اون ها بهتره تعداد رو 1 یا 2 بذارید که دائم سعی نکنه ارتباط بیشتری برقرار کنه و به در بسته بزنه!
امکان داره شما با همین 8 تا کانکشن (Default) شروع به دانلود کنین، اما در قسمت پایین (Details) ببینید که 3 تا از کانکشن ها DC میشن و فقط از 5 تا داره دانلود میکنه، این مواقع تعداد رو به 4 کاهش بدبد بهتره.

Help118
20-07-2010, 21:29
راتس میخوام اسم ده تا لینک رو بدم و طوری تنظیم بشه که موقع تکمیل یه دانلود بره سراغ دومی و اونم تموم شد سومی و ... خیلی گشتم یاد نگرفتم میشه بفرمایید.

SiyahVash
21-07-2010, 13:21
سلام؛
اگه درست متوجه شده باشم منظورتون تنظیم کردن صف دانلوده؛
برای این کار باید فایل هایی رو که می خواید دانلود شن تو لیست IDM قرار بدین (یعنی لینکشون در لیست دانلود ها باشه)
بعد از قسمت بالای صفحه دکمه Scheduler رو بزنید، به برگه Files in the queue برین و فایل ها رو به ترتیبی که می خواین دانلود شن مرتب کنید، اگه می خواین یکی یکی دانلود شن (یکی کامل شه بره سراغ بعدی) از جعبه عددی بالای لیست همین صفحه 1 رو انتخاب کنید:
Download 1 file at the same time
حالا اگه میخواین دانلود شروع شه، دکمه Start Now رو بزنید، یا میتونید در برگه Schedule زمانبندی کنید.

mjzaret
21-07-2010, 14:08
راتس میخوام اسم ده تا لینک رو بدم و طوری تنظیم بشه که موقع تکمیل یه دانلود بره سراغ دومی و اونم تموم شد سومی و ... خیلی گشتم یاد نگرفتم میشه بفرمایید.

به تصویر زیر نگاه کنید:

توضیحات:

در قسمت 1 شما وارد تنظیمات صف دانلود می‌شوید.

در قسمت 2 با فعال کردن تیک، زمانی که IDM شروع به کار کرد دانلودهای قرار داده شده در صف شروع به دانلود می‌کنند.

در قسمت 3 و 4 می‌توانید زمانبندی کنید و ساعت و روزهایی که به صورت اتوماتیک دانلود انجام شود را تنظیم می‌نمایید.

در قسمت 5 نرم افزار بعد از اتمام دانلودهای صف اقدام به خاموش کردن کامپیوتر می‌کنه.

در قسمت 6 که مربوط به سربرگ دوم تنظیمات صف دانلود هست می‌توانید تعداد دانلودهای همزمان رو تنظیم کنید که مال من الان روی شماره 2 قرار دارد.

در قسمت 7 بعد از تنظیم کردن همه تنظیمات با زدن دکمه Start Now دانلود شروع شده و دکمه Stop فعال می‌شود. با زدن دکمه Stop دانلود متوقف شده و دکمه Start Now مجدداً فعال می‌شود.

Help118
21-07-2010, 15:08
سلام؛
اگه درست متوجه شده باشم منظورتون تنظیم کردن صف دانلوده؛
برای این کار باید فایل هایی رو که می خواید دانلود شن تو لیست IDM قرار بدین (یعنی لینکشون در لیست دانلود ها باشه)
بعد از قسمت بالای صفحه دکمه Scheduler رو بزنید، به برگه Files in the queue برین و فایل ها رو به ترتیبی که می خواین دانلود شن مرتب کنید، اگه می خواین یکی یکی دانلود شن (یکی کامل شه بره سراغ بعدی) از جعبه عددی بالای لیست همین صفحه 1 رو انتخاب کنید:
Download 1 file at the same time
حالا اگه میخواین دانلود شروع شه، دکمه Start Now رو بزنید، یا میتونید در برگه Schedule زمانبندی کنید.

به تصویر زیر نگاه کنید:

توضیحات:

در قسمت 1 شما وارد تنظیمات صف دانلود می‌شوید.

در قسمت 2 با فعال کردن تیک، زمانی که IDM شروع به کار کرد دانلودهای قرار داده شده در صف شروع به دانلود می‌کنند.

در قسمت 3 و 4 می‌توانید زمانبندی کنید و ساعت و روزهایی که به صورت اتوماتیک دانلود انجام شود را تنظیم می‌نمایید.

در قسمت 5 نرم افزار بعد از اتمام دانلودهای صف اقدام به خاموش کردن کامپیوتر می‌کنه.

در قسمت 6 که مربوط به سربرگ دوم تنظیمات صف دانلود هست می‌توانید تعداد دانلودهای همزمان رو تنظیم کنید که مال من الان روی شماره 2 قرار دارد.

در قسمت 7 بعد از تنظیم کردن همه تنظیمات با زدن دکمه Start Now دانلود شروع شده و دکمه Stop فعال می‌شود. با زدن دکمه Stop دانلود متوقف شده و دکمه Start Now مجدداً فعال می‌شود.

ممنون از زحماتتون البته قسمت دوم توضیحات دوستمون بیشتر مربوط به نکات تکمیلی بود که قرار بود دوباره سوال کنم که لطفشو کشیدید
خیلی از هر دوتون ممنون

night lord
22-07-2010, 15:09
سلام دوستان من مشکلم با idm این که وقتی رویه یه لینک کلیک میکنم تا دانلود کنه همون موقع نمیگیره و باید 20 ثانیه صبر کنم تا شروع بشه و لینک رو بگیره . ولی وقتی با خوده فایر فاکس میزارم برا دانلود اصلا نباید صبر کنم و همون موقع دانلودر خوده فایر فاکس میاد بالا و دانلود میکنه.
چجوری درستش کنم؟

majidgbox
22-07-2010, 21:44
سلام
چرا این ورزن 5.19 دیگه دانلود از یو توپ رو ساپورت نمیکنه من قبلا ورزن پایین تر داشتم به محضی که توی سایت ها مثل یو توب پخش انلاین می رفتم سرعی گزینه دانلود ویدئو میاومد ولی دیگه نمی یاد علتش چیه
حالا دیگه ورزن پایین ترهم گزنیه دانلود نمی یاد

ask_bl
22-07-2010, 21:46
سلام

چرا این ورزن 5.19 دیگه دانلود از یو توپ رو ساپورت نمیکنه من قبلا ورزن پایین تر داشتم به محضی که توی سایت ها مثل یو توب پخش انلاین می رفتم سرعی گزینه دانلود ویدئو میاومد ولی دیگه نمی یاد علتش چیه

سلام
مشکلی نداره !
من الان با ورژن 5.19 بیلد 3 راحت از یو تیوب دانلود میکنم !

SiyahVash
22-07-2010, 23:47
سلام

از منوی Downloads قسمت Options در برگه General، دکمه Edit مربوط به Customize IDM Download panels in browsers رو بزنید و چک کنید نوع FLV تیک خورده باشه، و همچنین آخرین گزینه غیرفعال باشه.
این هم بدونید که این سرویس برای IE و FireFox جواب میده.
اگه حل نشد، در مورد یک سایت دیگه هم تست کنید، ببینید همه جا این مشکلو دارین یا فقط YouTube؟

ATA_bros
23-07-2010, 13:52
سلام
مشکلی نداره !
من الان با ورژن 5.19 بیلد 3 راحت از یو تیوب دانلود میکنم !

مگه یوتیوب فیلتر نیست... ؟!!:18:
اگه راهی هست که از یوتیوب دان کنیم، واسه ما هم توضیح بده لطفا.:31:
تشکــــــــــــــــــــــ ر

majidgbox
24-07-2010, 11:58
از منوی Downloads قسمت Options در برگه General، دکمه Edit مربوط به Customize IDM Download panels in browsers رو بزنید و چک کنید نوع FLV تیک خورده باشه، و همچنین آخرین گزینه غیرفعال باشه.
این هم بدونید که این سرویس برای IE و FireFox جواب میده.
اگه حل نشد، در مورد یک سایت دیگه هم تست کنید، ببینید همه جا این مشکلو دارین یا فقط YouTube؟

سلام
مشکلم حل شده فقط رو موزیلا جواب نمیده یعنی گزینه دانلودش نمی یاد

SiyahVash
24-07-2010, 13:55
سلام

سلام؛
تست کنید که کلا حالت Click Catcher فعال هست یا نه، یعنی کلیک روی لینک دانلود رو تشخیص میده و به IDM منتقل میکنه؟ اگه این هم کار نمیکنه Add-on مربوط به IDM غیرفعال شده.

ask_bl
24-07-2010, 14:58
مگه یوتیوب فیلتر نیست... ؟!!:18:
اگه راهی هست که از یوتیوب دان کنیم، واسه ما هم توضیح بده لطفا.:31:
تشکــــــــــــــــــــــ ر
کاری نداره !
V P N

Ship Storm
27-07-2010, 05:15
سلام

برای موزیلا باید ADD-ONS اون رو نصب کنی

msm43njn
27-07-2010, 13:28

Q. IDM downloaded a file but cannot rebuild temporary chunks. What should I do?

این چیزی هست که تو قسمت پرسشهای متداول IDM نوشته. این مشکل معمولا به این دلیل بروز می‌کنه که وقتی یک فایل موقتی بوسیله بعضی نرم افزارهای دیگه مثل آنتی ویروس یا مشاهده‌گر فایل استفاده بشند. لطفا کامپیوتر خود را ریستارت کنید سپس دانلود را ادامه دهید. در بیشتر حالات IDM فایلهای موقتی را بهم می‌چسباند. اگر نچسباند لطفا به گزارش دانلود نگاه کنید و آن را برای ما بفرستید تا روش کار کنیم.

msm43njn
27-07-2010, 13:47
برای موزیلا باید ADD-ONS اون رو نصب کنی

سوال: من فایرفاکس رو آپدیت کردم ولی یکپارچه شدن IDM با فایرفاکس از کار افتاده و IDM دیگه فایلها رو از تو فایرفاکس دانلود نمی‌کنه.
فایرفاکس می‌گه که افزونه IDM رو غیر فعال کردم چون اون با من سازگار نیست.
من نمی‌تونم IDM رو با فایرفاکس یکپارچه کنم. چکار کنم؟

لطفا مطمئن شید که از آخرین نسخه IDM استفاده می‌کنید. آخرین نسخه رو از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بگیرید.
فراموش نکنید که چک باکس مربوط به یکپارچه شدن با فایرفاکس را درون IDM از مسیر option سربرگ general علامت بزنید.
ممکن است که لازم باشد افزونه IDM را از درون فایرفاکس بروز کنید. به فایرفاکس برید. منوی tools -> addons

پنجره مدیریت افزونه‌ها باز می‌شود. به سربرگ extension برید و افزونه IDM CC را پیدا کنید.

اگر کلید Uninstall فعال باشد (مثل عکس بالا) آن را فشار دهید و عمل عزل را تایید کنید. سپس آنرا بسته و فایرفاکس را ریستارت کنید. فایرفاکس خودش موقع شروع با استفاده از رجیستری دنبال آخرین نسخه IDM cc گشته و آنرا نصب می‌کند. همین.
اگر کلید Uninstall غیر فعال است و شما از آخرین نسخه IDM استفاده می‌کنید امکان دارد که نسخه افزونه IDM قدیمی باشد. در این حالت لینک زیر را در مرورگر فایرفاکس که می‌خواهید IDM با آن یکپارچه شود باز کنید.

مراحل نصب را طبق دستورات دنبال کنید. اگر مشکلی با نصب داشتید راهنمایی مفصل را اینجا ببینید.

strong120
27-07-2010, 21:32
دوستان بنده چندین سال با دانلود منیجر کار میکنم ولی امروز یک مشل عجیبی با ان پیدا کردم. وهرکاری میکنم نصب نمیشه وموقعی که نصب میشه میگه دانلود منیجر شما مشکل دارد وباید به اینترنت وصل بشه .انتی ویروس بنده نود 32 میباشد
لطفا کمک کنید

Hi5
28-07-2010, 11:48
سلام...من تو تایپیک بغلی هم سوال کردم اما جوابی درست حسابی ندیدم

من برای دانلود از نرم افزار idm که هر دانلودری جلوش لنگ میندازه استفاده میکنم...

من شبا idm تنظیم میکنم که ساعت 6:57 صبح خاموش بشه ولی نمیشه و log off میشه چون من دو تا اکانت توی کامپیوترم دارم!

مشکل چیه؟باید چیکار کنم؟

در ضمن از scheduled ویندوز هم استفاده کردم کار نکرد و با log off میشد.

با سپاس...

Masоud
28-07-2010, 15:04
سلام...من تو تایپیک بغلی هم سوال کردم اما جوابی درست حسابی ندیدم

من برای دانلود از نرم افزار idm که هر دانلودری جلوش لنگ میندازه استفاده میکنم...

من شبا idm تنظیم میکنم که ساعت 6:57 صبح خاموش بشه ولی نمیشه و log off میشه چون من دو تا اکانت توی کامپیوترم دارم!

مشکل چیه؟باید چیکار کنم؟

در ضمن از scheduled ویندوز هم استفاده کردم کار نکرد و با log off میشد.

با سپاس...
سلام

در بخش Scheduler خود IDM تیک گزینه ی Force Processes to terminate رو هم بزن.

strong120
29-07-2010, 22:44
دوستان بنده چندین سال با دانلود منیجر کار میکنم ولی امروز یک مشل عجیبی با ان پیدا کردم. وهرکاری میکنم نصب نمیشه وموقعی که نصب میشه میگه دانلود منیجر شما مشکل دارد وباید به اینترنت وصل بشه .انتی ویروس بنده نود 32 میباشد
لطفا کمک کنید

Amin.P30
30-07-2010, 08:13
لطفا کمک کنید
میگم از کدوم دانلود منیجر استفاده میکنی؟
اینم امتحان کن:
IDM 6.0.Build.2
29-7-2010

strong120
30-07-2010, 17:26
دوست من از این جواب بنده رادادید متشکر.اینترنت نامحدود دارم.با دانلود منیجر دانلود میکنم.تمام هارد رافرمت کردم دوباره ویندوز نصب کردم.نود را نصب کردم اپدیت کردم .تمام نرم افزار ها روی سیستم نصب میشه بجز دانلود منیجر عجیب نیست متشکر میشم پاسخ بدید

ask_bl
30-07-2010, 17:29
دوست من از این جواب بنده رادادید متشکر.اینترنت نامحدود دارم.با دانلود منیجر دانلود میکنم.تمام هارد رافرمت کردم دوباره ویندوز نصب کردم.نود را نصب کردم اپدیت کردم .تمام نرم افزار ها روی سیستم نصب میشه بجز دانلود منیجر عجیب نیست متشکر میشم پاسخ بدید
اگر میتونین یه عکس از پیغامی رو که میده بذارین ،چه وقتی که نصب نمیشه چه وقتی که پیغام میده که باید به اینترنت وصل شه

strong120
30-07-2010, 17:41
دوست من نمیدونم با چه نرم افزاری عکس بگیرم. به محض که نصب میکنم وکلمه پایان را میزنم . پیغام خطا نمایان میشه .چه به اینترنت وصل باشم وچه دیسی باشم

ask_bl
30-07-2010, 17:59
دوست من نمیدونم با چه نرم افزاری عکس بگیرم. به محض که نصب میکنم وکلمه پایان را میزنم . پیغام خطا نمایان میشه .چه به اینترنت وصل باشم وچه دیسی باشم
خوب همون موقع Prt Scr رو بزنین بعد تو Paint همونو Paste کنین !

Amin.P30
30-07-2010, 21:58
خوب نصب نشدنش 2 حالت داره.
چون نود خیلی حساسه احتمال داره کوچکترین چیز رو بلاک کنه و نزاره نصب بشه و بعموان ویروس میشناسش.
یا هم که خو د فایلت ایراد داره.
چند تا دانلود منیجر دیگه رو امتحان کن.
اگر هم میخای از محیط سیستمت عکس بگیری:
اون بالا کی برد یه دکمه هست بنام PRT SC SYSRQ
اون رو بزن بهد یه PAINT که همون صفحه نقاشی ویندوز هست رو باز کن.
بعد PAST کن.
بعد با فرمت JPEG ذخیره کن بعدش هم اپلودش کن لینک رو بزار.

nimanimaoo
01-08-2010, 09:30
میگم از کدوم دانلود منیجر استفاده میکنی؟
اینم امتحان کن:
IDM 6.0.Build.2
29-7-2010
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی ممنون درتاپیک قبلی یه سوال داشتم جواب داده شد اما میخواستم اگه ممکنه یکم کاملتر توضیح بدید درباره ویدیو های زنده و اینکه میگن مثلا افزونه هایی فایر فاکس داره که براحتی سایت هایی مثل یوتیوب دانلود میکنه و یا از طریق لینک دادن به بعضی سایت ها میتونید لینک دانلود بگیرید
اما چرا idm که حتی لینک دانلود بالا صفحه نشون میده با اینکه تیک flv در option هم زده شده با خطای 404 یا 403 سرور مواجه میشه ؟؟
idm چرا نباید بتونه ؟؟ و این عجیبه چون ویدیو برای تماشا کردن ازاده و لینک idm بالا اومده اما چرا نمیشه و خطای سرور داده میشه واسه من هنوزسواله !!!

یه سوال دیگه هم داشتم من idm ورژن 5.19 دارم وکه اپدیت شده هست و وقتی میخوام اپدیت کنم میگه ورژن اخرشه و نیاز به اپدیت نداره !!! این درسته یا توی این renge اخریشه !!!

وبا عرض پوزش یه سوال دیگه ... و اونم اینکه ورژن جدید بشکل کامل نصب کنم اطلاعات قبلی از دانلود هااز دست میره ؟؟؟

بازم معذرت میخوام از این همه سوال یکجایی که کردم !!!!

msm43njn
01-08-2010, 15:12
مشکل یکی از دوستان به این صورت بود که بعد از نصب آنتی ویروس Avira این پیغام خطا رو به کاربر می‌داده:

خب طی مکاتباتی که من با بخش پشتیبانی IDM داشتم این طور جواب دادند.

Hello,

Your settings show that you have invalid version of IDM executable file IDMan.exe. In all cases of C++ library error that we checked, it appeared that users used invalid version of IDM executable file (changed by crack, patch etc). After installing the genuine version of IDM and registering it with valid serial number problem always disappeared.

You can read more about it here:

Where did you purchase IDM? You need to purchase genuine copy of IDM, from our authorized resellers, better directly from our site:

Best regards,

Dave Saeger
IDM Support
Tonec Inc.
---------------------------------
خب می‌گه که مشکل بخاطر استفاده از کرک و پچ بوده و IDMan.exe نامعتبر است. یک نسخه اصلی را از سایت دانلود کرده و با سریال واقعی آنرا ثبت کنید. در بیشتر حالات مشکل برطرف می‌شود.
----------------------------------
اگر خواستید که IDM را بخرید که تشریف می‌برید سایت
و بیست و شش هزار تومان ناقابل پرداخت می‌کنید. در بیشتر بانکهای ایران هم حساب دارند. حتما قبل از پرداخت وجه اعتبار سایت را بررسی کنید.
ابتدا به این سایت برید:

و یک uninstaller عالی رو دانلود کنید. مجانی هست. با اون IDM فعلی که روی سیستمتان نصب هست پاک کنید.
این نرم افزار برای پاک کردن:
1. یک restor point از سیستم می‌گیرد تا اگر مشکل ناخواسته‌ای پیش آمد بتوانید سیستم را نجات دهید.
2. حذف نرم‌افزار
3. powerful scan اسکن سیستم برای شناسایی و پاک کردن ردهای بجا مانده از نرم‌افزار حذف شده.
در پایان حتما روی کلید powerful scan کلیک کنید.
خوبی این نرم افزار این هست که هیچ ردی از نرم افزار پاک شده روی سیستم مخصوصا رجیستری باقی نمی‌گذارد و به سلامت ویندوز هم کمک می‌کند. در پایان سیستم را ریستارت کنید.
من یک نسخه سالم IDM برای شما آپلود کردم. خودم هم از روی همین نصب کردم. پسورد فایل عدد یک است. دریافت کنید:

همانطور که می‌دانید تمامی کرکها مشکل شناخته شدن به عنوان ویروس را دارند و از کجا معلوم که واقعا ویروسی نباشند. به هر حال استفاده از کرک این مشکلات را دارد.
IDM جدید را نصب کنید.
اگر با این کار هم مشکل حل نشد شاید بهتر باشد که Avira را پاک کنید. با Advanced Uninstaller که در بالا دریافت کردید آنتی ویروس را پاک کنید. سپس IDM را نیز به همین طریق پاک کنید و سیستم را ریستارت کنید.
دوباره IDM را نصب کنید. قبل از کرک کردن ببینید که نرم افزار کار می‌کند. اگر گفت که زمان استفاده از نرم افزار تمام شده است ابتدا مطمئن شوید که به اینترنت متصل نیستید سپس از keygen که به پیوست هست استفاده کرده و سریال مورد نیاز نرم افزار را تولید و با آن نرم افزار را ثبت کنید. اگر همه چیز درست بود نرم افزار را از حافظه خارج کرده و patch کنید.
فایل keygen:

خب حالا سیستم شما بدون آنتی ویروس مانده است. پیشنهاد من Avast 5 هست. من 5 سال است که فقط از این آنتی ویروس آنهم نسخه رایگان آن استفاده می‌کنم. عالی است.
برای دیدن راهنمایی بیشتر درباره این آنتی ویروس به اینجا برید:

msm43njn
01-08-2010, 15:21
احتمالا شما دارید از هیتلر شکن برای دیدن فیلم‌ها استفاده می‌کنید ولی آدرس اون رو به IDM ندادید. وارد Option بشید و از سربرگ proxy قسمتهای مربوطه رو پر کنید تا IDM هم بتونه از طریق هیتلر شکن به اون سایتی که فیلم توش داره وصل بشه و دانلود کنه.

moas
03-08-2010, 23:15
من Orbit ورژن 4 رو نصب کردم ولی روی Firefox کار نمیده مشکل چیه؟ firefox ورژن 3.6.8

Dew Drop
03-08-2010, 23:57
من Orbit ورژن 4 رو نصب کردم ولی روی Firefox کار نمیده مشکل چیه؟ firefox ورژن 3.6.8

سلام
از منوی tools نرم افزار اربیت برین به قسمت perferences اون رو باز کنید بعد تو ستون سمت چپ گزینه monitoring رو انتخاب کنید بعد قسمت پایین یعنی browsing integration مرورگر firefox رو تیک بزنید و ok کنید.

11salmani
04-08-2010, 00:31
سلم دوستان
من IDM ورژن 5 راداشتم وسرعت دانلود خیلی خوب بودحدود170به بالا ولی ورژن جدیدIDM یعنی6 رانصب کردم سرعتش خیلی پایین اومده یعنی اول میره رو160-170 ولی بعدازچندثانیه میادپایین بین5تا 15-16 متغیره ورژن قبلی روهم که نصب کردم مشکل حل نشد میشه منوراهنمایی کنید در ضمن بهترین تنظیماتIDM چیه ؟ ممنون اینترنت من IDSL 128 صبانت هست

Dew Drop
04-08-2010, 08:10
سلم دوستان
من IDM ورژن 5 راداشتم وسرعت دانلود خیلی خوب بودحدود170به بالا ولی ورژن جدیدIDM یعنی6 رانصب کردم سرعتش خیلی پایین اومده یعنی اول میره رو160-170 ولی بعدازچندثانیه میادپایین بین5تا 15-16 متغیره ورژن قبلی روهم که نصب کردم مشکل حل نشد میشه منوراهنمایی کنید در ضمن بهترین تنظیماتIDM چیه ؟ ممنون اینترنت من IDSL 128 صبانت هست

سلام
مشکل شما از دانلود منیجرتون نیست.صبا نت چند روزیه مشکل داره.

Ghaioom
04-08-2010, 08:38
سلم دوستان

تو تنظیمات قسمت connection هست فکر کنم سرعت رو روی 128 بزار شاید درست شد.

11salmani
04-08-2010, 23:22
تو تنظیمات قسمت connection هست فکر کنم سرعت رو روی 128 بزار شاید درست شد.

ممنون من اين كارروكردم سرعتش بهتر شده ولي مثل قبل نيست (سرعت دانلود بين 30-40 هستش)راه ديگه اي نيست

farhad61
05-08-2010, 11:31
سلام من یه مشکلی با idm دارم
اونم اینکه توی تنظیمات بهش گفتم از ساعت 1 بامداد تا 7 صبح دانلود کن مثل آدم ساعت 1 شروع میکنه ولی ساعت 7 قطع نمیکنه و خوم باید برنامه رو ببندم
مشکل دوم اینکه وقتی یه فایل رو میگم بعدا دانلود کنه آخرین فالی که در حال دانلود بوده شروع به دانلود میشه و همیشه باید مواظب باشم در حال دانلود در روز نباشه که البته تا حال حدود 1 گیگ توی روز از اکانتم از بین برده در این مورد چیکار باید بکنم. قبلا از فلش جت استفاده می کردم این حرکات رو در می آورد مثل آدم هر وقت بهش میگفتی فقط دانلود میکرد
یه تایپیک در مورد آموزش کامل استفاده از idm هم دیده بودم ولی حالا پیداش نمیکنم لطفا لینکش رو برام بزارید
پیشاپیش از راهنمایتون ممنونم

Ship Storm
06-08-2010, 06:07
اونم اینکه توی تنظیمات بهش گفتم از ساعت 1 بامداد تا 7 صبح دانلود کن مثل آدم ساعت 1 شروع میکنه ولی ساعت 7 قطع نمیکنه و خوم باید برنامه رو ببندم
مشکل دوم اینکه وقتی یه فایل رو میگم بعدا دانلود کنه آخرین فالی که در حال دانلود بوده شروع به دانلود میشه و همیشه باید مواظب باشم در حال دانلود در روز نباشه که البته تا حال حدود 1 گیگ توی روز از اکانتم از بین برده در این مورد چیکار باید بکنم. قبلا از فلش جت استفاده می کردم این حرکات رو در می آورد مثل آدم هر وقت بهش میگفتی فقط دانلود میکرد
یه تایپیک در مورد آموزش کامل استفاده از idm هم دیده بودم ولی حالا پیداش نمیکنم لطفا لینکش رو برام بزارید
پیشاپیش از راهنمایتون ممنونم

مشکل فقط به نرم افزار بر نمیگرده سیستم عامل هم میتونه باعث ایجاد تداخل بشه
خیلی راحت میتونی ا نرم افزار auto discunect استفاده کنی که سر ساعت مقرر سیستم رو دیسکانکت کنه و دانلودی دیگه انجام نشه

آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن (آموزش جدید در پست دوم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA))

Dew Drop
06-08-2010, 11:53

سلام
شما گزینه force processes to terminate زیر turn off computer تیک بزنید.احتمالاً دیگه خاموش میشه.

strong120
08-08-2010, 20:23
دوستان متشکر میشم جواب بدید

internet download manager has encountred a problem and needs to close.we are sorry for the inconvenience
وقتی دانلود منیجر نصب میکنم این خطا را میده .نیمدونم مشکل چیه

msm43njn
09-08-2010, 13:26
دوستان متشکر میشم جواب بدید

internet download manager has encountred a problem and needs to close.we are sorry for the inconvenience
وقتی دانلود منیجر نصب میکنم این خطا را میده .نیمدونم مشکل چیه

شما به اینجا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برید و iobit uninstaller رو دانلود و نصب کنید. با استفاده از این برنامه، IDM رو پاک کنید. فراموش نکنید بعد از پاک کردن روی powerful scan برنامه iobit uninstaller کلیک کنید تا کلیه ردهای بجامونده اون رو از رجیستری هم پاک کنه. بعد IDM رو دوباره نصب کنید. اگر به فایل نصب IDM خودتون شک دارید من اینجا یک نسخه آپلود کردم
پسورد فایل یک هست. قبل از کرک کردن با فایل keygen برای IDM سریال تولید کرده و وارد اون کنید. حتما قبلش اتصالتون رو با اینترنت قطع کنید.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اگه IDM با سریال بدون مشکل کار می‌کرد بعدش patch کنید.

amirahp
10-08-2010, 09:56
سلام بچه ها من نرم افزار land scaping architect دانلود کردم نصبشم کردم اما ازم کد رجستری میخواد چیکارکنم 1.5 گیگ دانلود کردم به این نرم افزارم احتیاج دارم تو رو خدا کمکم کنین

mohsen_blid
10-08-2010, 12:20
دوستان من یه مشکل دارم
و ازتوون راهنمایی می خوام
من می خوام از یوتوب دانلود کنم و با خیلتر رفتم توش فایل ها رو هم می تونم ببینم اما برای دانلودش مشکل دارم
یه اسکریپتی هست که میاد بالا و اجازه دانلود اون فلش رو در سایت میده رو می خوام بیارمش ولی نم یدونم از کجا باید بیارمش
تونستم ببینمش یکبار اوردمش اما برای بار دوم که خواستم بیاد نیومد ممنون میشم راهنمایی کنید چطور می تونم اون رو بیارم با تشکر

aliani
10-08-2010, 14:45
دوستان این category توی idm رو چجوری درستش کنم مسیر همه چیز رو general هست .

ask_bl
10-08-2010, 14:53
دوستان این category توی idm رو چجوری درستش کنم مسیر همه چیز رو general هست .

ask_bl
10-08-2010, 17:03
دوستان من یه مشکل دارم

و ازتوون راهنمایی می خوام
من می خوام از یوتوب دانلود کنم و با خیلتر رفتم توش فایل ها رو هم می تونم ببینم اما برای دانلودش مشکل دارم
یه اسکریپتی هست که میاد بالا و اجازه دانلود اون فلش رو در سایت میده رو می خوام بیارمش ولی نم یدونم از کجا باید بیارمش
تونستم ببینمش یکبار اوردمش اما برای بار دوم که خواستم بیاد نیومد ممنون میشم راهنمایی کنید چطور می تونم اون رو بیارم با تشکر
اگر از Firefox استفاده میکنید :

تیک های این قسمت رو هم بذارین :

hamid1002
10-08-2010, 18:58
چرا در برنامه idm من وقتی چهار یا پنج ادرس همزمان برای دانلود میدهم ادرسای بیشتر رو قبول نمیکنه ووقتی که دانلود یکی دو تا از فایلها تموم میشه ادرسای دیگه رو قبول میکنه تنظیمات خاصی رو باید روی این برنامه انجام بدم یا مشکل از سروریه که ازش برنامه ها رو دانلود میکنم

باتشکر

farhad61
14-08-2010, 11:56
سلام
آقا با اینکه من آدرس درایو f رو دادم برای save اما همچنان همه دانلود رو توی my document انجام میشه چیکار باید کرد

Dew Drop
14-08-2010, 13:15
سلام
آقا با اینکه من آدرس درایو f رو دادم برای save اما همچنان همه دانلود رو توی my document انجام میشه چیکار باید کرد

سلام
برای اینکه شما احتمالاً تو category فقط general رو برای این مسیر مشخص کردید.باید برای هر کدومشون تو لیست category که تو تب save to هستش مثل (music,ducument,program,...) این مسیر رو مشخص کنید و ok کنید.

farhad61
18-08-2010, 10:38
سلام
آقا من یه مشکلی دارم idm فایل های در حال دانلودش رو توی درایو c ذخیره میکنه الن حدود 2 گیگ فایل نیمه دانلود شده دارم و میخام اونها رو به درایوd ببرم آیا امکان داره این کار رو بکنم مشکلی واسه فایل های نیمه تمام پیش نمیاد

Fate2646
19-08-2010, 12:17
سلام
میشه یه اموزش کامل از Internet Download Manager به صورت pdf بذارید

Ssarshar
22-08-2010, 01:35
من نسخه ي 5.18 رو دارم ولي امكان دانلود از يوتوب رو نداره . ممنون ميشم بهم بگين بايد چيكار كنم ؟

HORROR
22-08-2010, 17:47
سلام
دوستان میشه با IDM از رپید شر دانلود کرد؟ واینکه چه طوری میشه این کارو کرد رو هم بگید با تشکر

Dew Drop
22-08-2010, 22:58
سلام
دوستان میشه با IDM از رپید شر دانلود کرد؟ واینکه چه طوری میشه این کارو کرد رو هم بگید با تشکر

سلام
اگه اکانتش رو داشته باشید میتونید.ازقسمت option دانلود منیجرتون برید به تب sites login بعد new رو کلیک کنید تو صفحه بعدی لینک دانلود رو بدید و user,password رو وارد کنید و ok.

HORROR
23-08-2010, 09:53
سلام
آقا یعنی هیچ راهی نداره با یه برنام دیگه یا ترفندی چیزی بشه دانلود کرد از رپیدشر؟

mjzaret
23-08-2010, 10:38
سلام
آقا یعنی هیچ راهی نداره با یه برنام دیگه یا ترفندی چیزی بشه دانلود کرد از رپیدشر؟

برای استفاده از این نوع سایت‌ها بایستی حتماً اکانت داشته باشید.

یه راهی هست که باهاش فقط فایلهای زیر 20 مگابایت رو می‌تونی دانلود کنی اونم با IDM با استفاده از سایت Rapidbaz

سیستم رایگان Rapidbaz فایلهای زیر 20 مگابایت رو به صورت رایگان براتون لینک مستقیم می‌کنه و اگه اکانت از سایت Rapidbaz داشته باشید می‌تونید فایلهای با حجم بیشتر از 20 مگابایت رو هم به لینک مستقیم تبدیل کنید.

در نهایت برای دانلود فایل از این نوع سایت‌ها، اکانت خریداری کنید.

HORROR
24-08-2010, 14:06
سلام
این امکان هست که مثلا از سایت رپیدشر دستور آپلود به 4shared رو داد بدون اینکه خودم آپلود کنم؟

Dew Drop
24-08-2010, 23:09
سلام
این امکان هست که مثلا از سایت رپیدشر دستور آپلود به 4shared رو داد بدون اینکه خودم آپلود کنم؟

سلام
فکر میکنم شما می خواید لینکهای rapidshare رو با دانلود منیجرتون دانلود کنید در اینصورت باید لینکهاتون رو مستقیم کنید.تایپیک زیر رو ببینید.

دور زدن سایتهای راپیدشیر-مگاآپلود-مگاشیر-فایل فکتری-4شیرد و ...

اگه که نتونستید تو این قسمت بدین براتون لینکهاتون رو مستقیم میکنن.

درخواست مستقیم کردن لینک های رپیدشیر و 4Shares و مگاآپلود و تورنتو...

leomostafa
25-08-2010, 17:31
سلام

یه سوال ساده دارم در مورد IDM

چه جوری می شه با IDM چند فایل رو پشت سرهم نه هم زمان به صورت خود کار دانلود کنه.

و یه سوال که خیلی ذهنمو درگیر کرده , چرا همه از IDM استفاده می کنن ؟ من فکر کنم دانلود منیجری مثل DAP , FDM قابلیت های بیشتری دارن البته خودم به توصیه اکثری از IDM استفاده می کنم .

Dew Drop
26-08-2010, 14:02
سلام

یه سوال ساده دارم در مورد IDM

چه جوری می شه با IDM چند فایل رو پشت سرهم نه هم زمان به صورت خود کار دانلود کنه.

سلام
تایپیک زیر رو ببینید توضیح دادند.

MZ_Love17
28-08-2010, 12:20
ببخشيد من اين پست رو اينجا زدم
نمي دونستم اين موضوع رو كجا مطح كنم
لطفا بهم بگين چي كار كنم
من الان يه عالمه تو ليست IDM واسه دانلود گذاشت
الان مي خوام ويندوز رو عوض كنم
اين ليست رو نمي شه جوري كپي كرد؟؟
منظورم ليست دانلود هست

parsa5564
28-08-2010, 12:30
طبق تصویر زیر عمل کنید.بعد از نصب مجدد برای برگردادندن لیست دانلود گزینه import را انتخاب کنید

MZ_Love17
28-08-2010, 12:35
ممنون كه جوابم رو دادين :11:
يه سوال
الان اگه ويندوز رو پاك كنم با اين روشي كه شما فرمودين
دوباهر مي تونم ليست دانلود رو برگردونم
دو روز هست كه فقط دارم مي ذارم تو ليست
اگه پاك شه كلي عقب مي يوفتم :19:

Amir Varasteh
28-08-2010, 13:12
يه سوال
سلام.

بله میشه.

شما وقتی ویندوز جدیدت رو نصب کردی، IDM رئ دوباره باز ک و طبق اون عکس Import رو بزن و فایلی که Save کرده بودی رو انتخاب کن.

همه چیز برمیگرده سر جاش.:20:

موفق باشی.

parsa5564
28-08-2010, 13:18
يه سوال
بله می تونی.چون لیست ویندوز ها به شکل یک فایل ذخیره میشه که بعد میتونی از قسمت import که گفتم لیست رو برگردونی.فقط فایل رو وی درایو ویندوز ذخیره نکنی که پاک بشه

hkhafan
28-08-2010, 21:01
سلام ؛

آقا این راهی که گفتید فقط لیست دانلود رو ذخیره می کنه یا فایلای نیمه دانلود شده رو هم شامل میشه ؟ ... چون که وقتی export رو میزنی فقط یه فایل مثلاً چند بایتی رو ذخیره می کنه.

ممنون

parsa5564
28-08-2010, 21:10
سلام ؛

آقا این راهی که گفتید فقط لیست دانلود رو ذخیره می کنه یا فایلای نیمه دانلود شده رو هم شامل میشه ؟ ... چون که وقتی export رو میزنی فقط یه فایل مثلاً چند بایتی رو ذخیره می کنه.

ممنون
این فقط لیست دانلود ها رو ذخیره می کنه.برای ذخیره فایل های تا نیمه دانلود شده باید به مسیر زیر برید و فایل ها رو کپی کنید و بعدا بعد از اینکه لیست رو وارد کردید بزارید برای چند ثانیه دانلود از اول انجام بشه و بعد فایل هایی که ذخیره کرده بودید توی همون مسیر قبلی کپی کنید.
اینجا کامل توضیح داده:

mrmmnb
28-08-2010, 21:44
بهترین راه روش زیر هست
در این روش همه اطلاعات بر میگردن حتی اونایی که توی لیست دانلودشون تمام شده هم خواهند بود(مثلا خود من خیلی موزیک ها رو از توی IDM اجرا میکنم چون دم دست تر هست)
اول برو توی ادرس زیر

فرض بر اینکه ویندوز در درایو C نصب شده و XXX همون یوزری هست که دارید توش کار میکنید
ضمنا پوشه های این مسیر بعضی هاش مخفی هستن برا این یا همین ادرس رو کپی کنید(البته یوزر خودتون رو جای اون xxx بنویسید) و توی My Computer قسمت ادرس بار پیست کرده و اینتر رو بزنید یا توی فولدر اپشن گزینه نشان دادن فایل های مخفی رو تیک دار کنید
حالا توی این پوشه یه فولدر هست به نام IDM این فولدر رو کپی کنید یه جای مناسب بعدش که ویندوز رو عوض کردید برنامه رو نصب کنید بعدش برید توی همین مسیر و فولدر که قبلا کپی کرده بودید رو اونجا پیست کنید
البته ادرس برا سون و ویستا هست توی Xp یکم ادرس فرق میکنه

farhad61
30-08-2010, 23:06
سلام
آقا من یه مشکلی دارم idm فایل های در حال دانلودش رو توی درایو c ذخیره میکنه الن حدود 2 گیگ فایل نیمه دانلود شده دارم و میخام اونها رو به درایوd ببرم آیا امکان داره این کار رو بکنم مشکلی واسه فایل های نیمه تمام پیش نمیاد

دوستان؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41::41:

mjzaret
31-08-2010, 00:25
توضیحات بیشتر:

در قسمت 4 می‌تونیم مسیر پیشفرض فایلهایی که ذخیره می‌شوند رو تغییر بدهیم.

در قسمت 5 می‌تونیم مسیر پیشفرض فایلهایی که دانلود منیجر اونها رو به صورت قسمت‌های مختلف ذخیره می‌کنه و در انتها یه فایل به ما می‌ده رو تغییر بدیم.

این مسیر رو به راحتی می‌تونیم تغییر بدیم و در درایوی غیر از درایو C که معمولاً روش ویندوز نصب می‌کنند قرار بدیم.

mohamad_beauty
31-08-2010, 18:36
سلام میخواستم بدونم سایت های دانلود حداکثر از چند کانکشن پشتیبانی میکنند؟
میشه 100 تا کانکشن ازشون گرفت؟

Ship Storm
31-08-2010, 23:16
سلام میخواستم بدونم سایت های دانلود حداکثر از چند کانکشن پشتیبانی میکنند؟
میشه 100 تا کانکشن ازشون گرفت؟

بستگی به سرور داره
مثلا اگه از راپیدشیر دانلود کنی و اکانت نداشته باشی فقط یک کانکشن میزنه ولی اگه اکانت داشته باشی 16 تا میزنه و سایت های دیگه هم که قابلیت ریزوم رو میدن کانکش هاشون همگی بالاست
تعداد کانکشن ها تو نرم افزار IDM حداکثر 16 میتونه باشه

Opera-Baz
02-09-2010, 18:11
چطوری میتونم توی اربیت دانلود هامو پشت هم بزارم مثل داپ که یکی تموم شد بعدی شروع کنه به دانلود کردن

Opera-Baz
03-09-2010, 01:30
کسی نیست مشکل منو حل کنه ؟

Amin.P30
03-09-2010, 16:08
من توی ای دی ام زبان فارسی را دارم.
مقدار زیادی هم فونت فارسی نصب کردم.
چرا زبان فارسی را انتخاب میکنم بهم میریزه.؟
ویندوز من هم 7 هستش.

Dew Drop
04-09-2010, 10:58
من توی ای دی ام زبان فارسی را دارم.
مقدار زیادی هم فونت فارسی نصب کردم.
چرا زبان فارسی را انتخاب میکنم بهم میریزه.؟
ویندوز من هم 7 هستش.

سلام
به control panel برید,تو قسمت clock,language اونجا change dispy language رو انتخاب کنید تو تب adminstertrative رو change system location کلیک کنید وتوlocal system location بین گزینه ها persian رو انتخاب کنید وok.سیستم رو ریستارت کنید.

Ship Storm
04-09-2010, 13:49
چطوری میتونم توی اربیت دانلود هامو پشت هم بزارم مثل داپ که یکی تموم شد بعدی شروع کنه به دانلود کردن

کسی نیست مشکل منو حل کنه ؟

من شخصا باهاش کار نکردم محیطش برام آشنا باشه که بگم چطوریه ولی دوستان دیگه ای که کار کرده باشن اگه اطلاع داشته باشن حتما کمک میکنن

nima_79
08-09-2010, 10:37
سلام
من Internet Download Manager 5.18 دارم و وقتي در Scheduler زمان دانلود را تعيين كردم براي دانلود وقتي مي خواهد connect بشه نميتونه و اين error را مي دهد

The requested server name is valid, but it does not have the correct associated data being resolved for (The host itself exists, but is not directly reachable)

لطفا راهنمايي كنيد.

Ship Storm
10-09-2010, 07:28
سلام
من Internet Download Manager 5.18 دارم و وقتي در Scheduler زمان دانلود را تعيين كردم براي دانلود وقتي مي خواهد connect بشه نميتونه و اين error را مي دهد

The requested server name is valid, but it does not have the correct associated data being resolved for (The host itself exists, but is not directly reachable)

لطفا راهنمايي كنيد.
شما لینک مستقیمی که قرار دادید تو Schedule از درجه اعتبار بعد از مدتی ساقط میشه و ین به خاطر اونه

Golbarg01
10-09-2010, 19:24
چجوری توی idm یک لیست از لینک ها رو بهش بدیم تا پشت سر هم دانلود کنه؟
منظورم اینه که همه لینک ها رو با هم بهش بدیم یا کپی کنیم نه اینکه دونه دونه لینک ها رو بدیم بهش

Ship Storm
11-09-2010, 06:14
چجوری توی idm یک لیست از لینک ها رو بهش بدیم تا پشت سر هم دانلود کنه؟
منظورم اینه که همه لینک ها رو با هم بهش بدیم یا کپی کنیم نه اینکه دونه دونه لینک ها رو بدیم بهش

شما تمام لینک هات رو بریز تو یک فایل txt بعد از منوی task گزینه import from txt file رو انتخاب کن تمام لینک هاتون اتوماتیک وار از اون فایل خونده میشه و وارد میشه

Dew Drop
15-09-2010, 23:10
سلام ببخشید من داشتم یه فیلمیو دانلود میکردم وقته به 84% رسید یه دفعه این پیغام ظاهر شداگر میشه کمکم کنید cannot download the file because of timeoutdetalis:connection timed out

سلام
از کجا داشتید دانلود میکردید؟شاید سروری که ازش دانلود می کردید محدودیت زمان دانلود داره؟
بعضی وقتا به خاطر شلوغی سرور یا پایین بودن سرعت هم ارور هایی مبنی بر قطع دانلود و ادامه ندادن اون وجود داره.

بابا ایول دارینتو بیشتر تاپیکاتون چند تا سوال کردم ولی به هیچ کدوم جواب کامل ندادین.خوب اگر نمیدونین بگین که مابیریم جای دیگه بپرسیم
شما دو,سه ساعتی نیس که سوال پرسیدین,مطمئن باشید کسی از دوستان اگه سوالتون رو دیدن و جوابش رو دونستن در جواب دادن کوچکترین دریغی نمی کنند.

mjt10063
16-09-2010, 12:21
خیلی ممنون که باز حداقل یه نگاهی به سوال ما انداختیشاید اینطوری که شما میگین باشه.یه سوال کوچیک دیگه هم دارم خواستم بدونم این بخش بندی هایی که پایین نرم افزار IDM میشه ایا تاثیری هم روی سرعت دانلود داره اگر داره چطور میشه تنظیمش کرد که بیشتر از 8 بخش بشه.ممنون میشه اگر راهنمایی کامل کنید.

Ship Storm
16-09-2010, 13:35
خیلی ممنون که باز حداقل یه نگاهی به سوال ما انداختیشاید اینطوری که شما میگین باشه.یه سوال کوچیک دیگه هم دارم خواستم بدونم این بخش بندی هایی که پایین نرم افزار IDM میشه ایا تاثیری هم روی سرعت دانلود داره اگر داره چطور میشه تنظیمش کرد که بیشتر از 8 بخش بشه.ممنون میشه اگر راهنمایی کامل کنید.

از منوی download گزینه option و بعد conection اونجا میتونی تنظیم کنی چند تا کانکشن باشه
تعداد کانکش ها بسته به سرعت شما داره که باید تنظیم بشه
اگه از اینترنت دایال آپ استفاده میکنید نهایت 4 کانکشن
اگه از اینترنت Adsl تا سرعت 256 استفاده میکنید نهایت8 کانکشن
و از 512 به بالا میتونه روی 16 کانکشن تنظیم بشه

mostafa1400
20-09-2010, 12:09
من الان دو تا سیستم عامل دارم میخوام پرونده هایی که با یکیشون دانلود کردم رو منتقل کنم اونور. البته نه نشونیشونو کلا پروفایلو. یعنی جوری که نه تنها در آدرس قبلی ضبط بشن بلکه حتی قابلیت ادامه هم داشته باشن. آیا راهی بنظرتون میرسه؟

IDM

Ship Storm
20-09-2010, 14:57
من الان دو تا سیستم عامل دارم میخوام پرونده هایی که با یکیشون دانلود کردم رو منتقل کنم اونور. البته نه نشونیشونو کلا پروفایلو. یعنی جوری که نه تنها در آدرس قبلی ضبط بشن بلکه حتی قابلیت ادامه هم داشته باشن. آیا راهی بنظرتون میرسه؟

IDM

مسیر ذخیره فایل ها در ویندوز XP:

c:\Documents and Settings\ali\Application Data\IDM

مسیر ذخیره فایل ها در ویندوز 7 :

C:\Users\Amir\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\ALEX

مسیر ذخیره فایل ها هستن ولی من شخص تست کردم که با انتقال این فایل ها میشه ادامه دانلود رو انجام داد یا نه ولی شما یکبار از منوی TASK گزینه eXPORT رو بزن و از تمام فایل هات یک بک آپ بگیر و بعد تو ویندوز جدید IDM رو که نصب کردی فولدر فایل های IDM و کپی کن تو مسیر مربوطه وحالا اون فایلی که EXPORT کدی رو اینبار IMPORT کن

mostafa1400
20-09-2010, 15:29
وقتی استخراج (export) را میزنی تنها اطلاعات مسیر دانلود و نه ذخیر0 (حداقل تو نسخه 5.18) میفرسته. باید بگردم پروفایلشو پیدا کنم.

Ship Storm
20-09-2010, 18:02
وقتی استخراج (export) را میزنی تنها اطلاعات مسیر دانلود و نه ذخیر0 (حداقل تو نسخه 5.18) میفرسته. باید بگردم پروفایلشو پیدا کنم.

export که لینک ها رو برات قرار میده
شما اون فولدر رو هم کپی گرفتی که آدرس داده بودم؟

Dew Drop
20-09-2010, 23:33

IDM

سلام
این پست رو ببنید.تقریباً کاری که شما می خواید انجام بدید رو توضیح دادند و جواب هم میده.من چندین بار این کار رو کردم.

davood.2008
21-09-2010, 04:22
سلام دوستان گل

یه سوال تو idm دارم:

چرا وقتی دانلود یه فایل به اخر میرسه مثلا حدوده 98% سرعت شدید افت میکنه بطوریکه در حد بایت میرسه و جونه ادم به لبش میرسه تا تموم بشه ؟ علتش چیه؟

بین این برنامه ها کدوم برنامه کامل تره : یعنی سرعت بالا تو دانلود، داشتن زمان بندی، ورود به سایت پسورد دار و ...
IDM
DAP
FLASHGET
ORBIT
:13:

mostafa1400
21-09-2010, 13:42
سلام
این پست رو ببنید.تقریباً کاری که شما می خواید انجام بدید رو توضیح دادند و جواب هم میده.من چندین بار این کار رو کردم.

این راه شاید جواب بده اما این قسمت که نشانیهای محل ذخیره روی قبلیها منطبق بشه رو جواب نمیده. در نظر بگیر اینترنت خوبی داری 50 تا اهنگ رو زدی دانلود، خوب به این راحتی نیست انجام این کاری که میگی برای اینها.

Ship Storm
21-09-2010, 18:10
سلام دوستان گل

یه سوال تو idm دارم:

چرا وقتی دانلود یه فایل به اخر میرسه مثلا حدوده 98% سرعت شدید افت میکنه بطوریکه در حد بایت میرسه و جونه ادم به لبش میرسه تا تموم بشه ؟ علتش چیه؟

بین این برنامه ها کدوم برنامه کامل تره : یعنی سرعت بالا تو دانلود، داشتن زمان بندی، ورود به سایت پسورد دار و ...
IDM
DAP
FLASHGET
ORBIT
:13:

اون سروری هست که به شما داره اجازه دانلود رو میده و معمولا اینطوری میشه رواکثر دانلود ها ولی اگه سرورتون معتبر و شرایط دانلود مناسب باشه(RSUME) جای نگرانی نداره

roohoravan
23-09-2010, 12:15
سلام.دوستان ؛ بنده با اين برنامه فايلي را دانلود ميكردم كه مهلت اعتبار adsl تمام شد و وقتي شارژ كردم ديگه نشد ادامه فايل را دانلود كنم چون آدرس تغيير كرده و داخل تنظيمات هم رفتم ولي آدرس تغيير كرده.حالا چه جور آدرس را بازيابي كنم.ممنون

Dew Drop
23-09-2010, 12:31
سلام.دوستان ؛ بنده با اين برنامه فايلي را دانلود ميكردم كه مهلت اعتبار adsl تمام شد و وقتي شارژ كردم ديگه نشد ادامه فايل را دانلود كنم چون آدرس تغيير كرده و داخل تنظيمات هم رفتم ولي آدرس تغيير كرده.حالا چه جور آدرس را بازيابي كنم.ممنون

سلام

roohoravan
23-09-2010, 12:51
جواب نداد متاسفانه

Ship Storm
23-09-2010, 23:12
جواب نداد متاسفانه

لینک شم اگه از سرورهای پولی باشه و شما هم اکانت نداشته باشی و تو اون زمان رایگان اومده باشی دانلود رو انجام بدی اگه stop کنی مسلما resume در کار نیست برای ادامه فایل و مجبوری از اول دانلود رو انجام بدی ولی بعضی از سایت ها هستن که لینک هاشون هر روز تغییر میکنه و پولی هم نیستن دانلود از سرورهاشون که با کپی کردن لینک جدید در قسمت مشخصات فایل در حال دانلود در idm میتونید ادامه اون فایل رو دریافت کنید

masoudtr
25-09-2010, 20:59
من بچه ها تمام فایل هام 50 درصد دانلود شده
حالا باید سیستمم را ببریم جایی
راهی داره که ادامه دانلود هام را از سیستم دیگه انجام بدم اخه زوره چند تا فایل 700 مگی را از صفر دوباره بگیری
یعنی میشه اینا را تا اینجا که دانلود کردم بفرستم تو کامپیوتر دیگه؟ راهش چیه؟

aliupdate
25-09-2010, 21:09
سلام
برنامه دانلودتون چیه؟

feizafra
25-09-2010, 21:54
سلام من از IDM 6.02 استفاده می کنم می خواستم بدونم که بعد از پایان دانلود چه تنظیماتی باید انجام بشه که سیستم خودکار خاموش بشه . با تشکر

Dew Drop
25-09-2010, 22:00
من بچه ها تمام فایل هام 50 درصد دانلود شده
حالا باید سیستمم را ببریم جایی
راهی داره که ادامه دانلود هام را از سیستم دیگه انجام بدم اخه زوره چند تا فایل 700 مگی را از صفر دوباره بگیری
یعنی میشه اینا را تا اینجا که دانلود کردم بفرستم تو کامپیوتر دیگه؟ راهش چیه؟

سلام
صفحه قبل هم مشکل شما رو داشتند.این پست رو ببینید البته اگه از IDM استفاده میکنید.

Dew Drop
25-09-2010, 22:09
سلام من از IDM 6.02 استفاده می کنم می خواستم بدونم که بعد از پایان دانلود چه تنظیماتی باید انجام بشه که سیستم خودکار خاموش بشه . با تشکر

اگه برای دنلود هاتون از schedule استفاده میکنید این کار رو میتونید انجام بدید.تو قسمت schedule تیک گزینه turn off computer when done و force proccess to terminate رو بزنید.
البته نمی دونم تنظیمات ورژن بتا هم مثل 5.19 باشه.

smallfrank
26-09-2010, 13:11
سلام

من با IDM یه فایل ویدیویی رو تا 97 درصد رفت رو میخام ببینم باید چیکار کنم...؟
چون تو هیچ پوشه ای ذخیره نمیشه....

ممنون

Mohammad King
26-09-2010, 13:44
سلام

ممنون

توی هیچ پوشه ای ذخیره نمیشه!!!

توی my dacumets پوشه ی downloas هست...

Ghaioom
26-09-2010, 14:08
سلام

ممنون
به آدرس زیر میری پوشه مخفی هست.
C:\Documents and Settings\Windows XP\Application Data\IDM\DwnlData\Windows XP
در جایی که نوشته windows xp مال شما یوزر خودتون هست.

اینجا اون چیزی که دانلود میکنی هست میتونی ببینیش ولی تیکه تیکه هست.

Dew Drop
26-09-2010, 15:41
سلام

ممنون

سلام
این برا xp

C:\Documents and Settings\Username\Application Data\IDM\DwnlData\Username

اینم برا سون و ویستا

C:\Users\Username\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\Use rname

البته باید فایلهای hidden رو بزارید رو show hidden file

davidjoker
27-09-2010, 11:42
سلام
لطفا این سوال رو جواب بدید
forum.p30world.com/showpost.php?p=5458604&postcount=1

aliupdate
27-09-2010, 14:08
سلام
سلام
1:اگه يه نرم افزار فايروال رو سيستم داريد چك كنيد كه به نرم افزار اجازه وصل شدن به اينترنت داده شده.
2:تنظيمات قسمت پروكس-ي رو چك كنيد
3:مطمئن شويد ادرس لينك درسته
كلا شايد با همون سايت مشكل داره دانلود منيجر من هم با رپيدشير مشكل داره.

Ship Storm
27-09-2010, 18:25
سلام

احیانا با اینترنت شبانه نمیخواین دانلود از Rapidshare انجام بدید؟

davidjoker
29-09-2010, 04:56
سلام
1:اگه يه نرم افزار فايروال رو سيستم داريد چك كنيد كه به نرم افزار اجازه وصل شدن به اينترنت داده شده.
3:مطمئن شويد ادرس لينك درسته
كلا شايد با همون سايت مشكل داره دانلود منيجر من هم با رپيدشير مشكل داره.
نه فقط با راپید مشکل نداره، حتی به سایت خودش هم برای اپدیت شدن نمیتونه وصل بشه
بابت ترجمه هم ممنون

احیانا با اینترنت شبانه نمیخواین دانلود از Rapidshare انجام بدید؟
چرا میخوام شبانه دانلود کنم
اما تو روز هم امتحان کردم همین مشکل رو داشته.

davidjoker
29-09-2010, 10:51

مشکل نرم افزارم با kaspersky internet securaty است، چطوری میتونم حلش کنم؟

mjzaret
29-09-2010, 12:37
سلام به همه دوستان

مي‌خواستم بدونم ميشه براي نرم افزار IDM پسورد بزارم.

آخه ميخوام سرعت دانلود رو باهاش كنترل كنم كه كسي بهش دست نزنه.

شاد باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masоud
30-09-2010, 12:45
مشکل نرم افزارم با kaspersky internet securaty است، چطوری میتونم حلش کنم؟

سلام

باید در قسمت تنظیمات فایروال کسپر IDM رو روی Trusted تنظیم کنید .

الان کسپر رو نصب شده ندارم وگرنه بهتر راهنماییتون میکردم.

سلام به همه دوستان

شاد باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر نمیکنم راهی باشه.

mjzaret
30-09-2010, 13:34
سلام

فکر نمیکنم راهی باشه.

آیا نرم افزاری برای این کار وجود نداره؟

یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد؟

آیا نرم افزار دانلودری که این قابلیت رو داشته باشه وجود داره؟ اگه داره معرفی کنید.

Ship Storm
30-09-2010, 14:01
آیا نرم افزاری برای این کار وجود نداره؟

یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد؟

آیا نرم افزار دانلودری که این قابلیت رو داشته باشه وجود داره؟ اگه داره معرفی کنید.

برای سرعت دانلود که نمیشه قفل گذاشت و فقط میشه تعیین کرد سرعت دانلود چقدر باشه و محدودیت رو اعمال کرد
نرم افزاری که تو این زمینه قفل گذاری کنه رو من شخصا سراغ ندارم

bleu2u4u
30-09-2010, 17:47
یه سری اهنگ بصورت استریم توی یه سایتی هست میخوام ببینم راهی برای دانلودشون هست
اینم سایت:

alireza1411
30-09-2010, 18:10
سلام به همه دوستان

ببینم نمیشه تنظیم کنی کامپیوترت زود بره تو حالت اسکرین سیور که بعد اگه کسی اومد خواست کار کنه تا موس رو تکون داد رمز بخواد ؟؟؟

khozestaniam
30-09-2010, 18:17
سلام دوستان یه سوال داشتم : این ultra سایتهای خارجی رو باز نمی کنه در فروم هم هر چی گشتم در مورد فیلتر شکنها چیزی پیدا نکردم اگه فیلتر شکن قوی سراغ دارین معرفی کنید ممنون میشم

D_felfelak
30-09-2010, 19:19
از IDM چه جوری ميتونم بک آپ بگيرم?
دانلود فايل هايی که در صف دانلود دارم رو در سيستم ديگه ادامه بدم حالا چه اونهايی که بخشيش دانلود شده و چه نشده باشه:11::11::11:

Dew Drop
30-09-2010, 20:01
سلام دوستان یه سوال داشتم : این ultra سایتهای خارجی رو باز نمی کنه در فروم هم هر چی گشتم در مورد فیلتر شکنها چیزی پیدا نکردم اگه فیلتر شکن قوی سراغ دارین معرفی کنید ممنون میشم

سلام

16- تا اطلاع ثانوی بحث در مورد ف ی ل ت ر ی ن گ ، ف ی ل ت ر ش ک ن ـ پ ر و ک س ی در كليه انجمن ها ممنوع ميباشد

از IDM چه جوری ميتونم بک آپ بگيرم?
دانلود فايل هايی که در صف دانلود دارم رو در سيستم ديگه ادامه بدم حالا چه اونهايی که بخشيش دانلود شده و چه نشده باشه:11::11::11:

mjzaret
30-09-2010, 23:07
ببینم نمیشه تنظیم کنی کامپیوترت زود بره تو حالت اسکرین سیور که بعد اگه کسی اومد خواست کار کنه تا موس رو تکون داد رمز بخواد ؟؟؟

من هم این موضوع رو می‌دونم. حتی به وسیله نرم افزار Internet Lock می‌تونم دسترسی به اینترنت رو هم بگیرم.

حتی می‌تونم به صورت دستی روی سوئیچ یوزر قرار بدم.

بحثم اینه که بشه با کامپیوتر کار کرد ولی کسی نتونه اینترنت دانلود منیجر رو که در حال دانلود هست Stop کنه.

davidjoker
03-10-2010, 06:47
سلام

میخوام ویدیوی این صفحه رو دانلود کنم (البته با IDM )

imdb.com/video/imdb/vi897975833/

فقط نمیدونم چطوری!!!

(اگر سوالم مربوط به اینجا نیست بگید که باید کجا بپرسم)

mhshaker71
03-10-2010, 07:11
سلام
من وقتی با IDM دانلود می کنم جدیدا سرعت رو خودش کم میکنه و از 200 میرسونه به 20kb/s
به نظر شما مشکل چیه؟

Mohammad King
03-10-2010, 10:26
سلام
من وقتی با IDM دانلود می کنم جدیدا سرعت رو خودش کم میکنه و از 200 میرسونه به 20kb/s
به نظر شما مشکل چیه؟

سلام

شما حتما ن لیمیت را روشن کردین

کار های پست اول تاپیک را انجام دهید خیلی بهتر میشه:

mjt10063
03-10-2010, 11:56
سلام خدمت تمامی اعضای گل گلاب
یه سوال کوچولو داشتم
خواستم بدونم چطور میشه فایل هارو تو IDM به صف کرد
تا یکی یکی دانلود بشن
پشت سر هم
خواهشن توضیح کامل:31:

mjt10063
03-10-2010, 12:20
سلام به همه دوستان
یه سوال کوچیک داشتم
خواستم بدونم
چه طوری میشه تو IDM فایل ها رو به ف کرد
تا به ترتیب صف دانلود بشن و یه هو دانلود نشن:5:

Ghaioom
03-10-2010, 12:28
سلام به همه دوستان
یه سوال کوچیک داشتم
خواستم بدونم
چه طوری میشه تو IDM فایل ها رو به ف کرد
تا به ترتیب صف دانلود بشن و یه هو دانلود نشن:5:

mhshaker71
03-10-2010, 16:13
سلام

شما حتما ن لیمیت را روشن کردین

کار های پست اول تاپیک را انجام دهید خیلی بهتر میشه:

نه لیمیت رو روشن نکرده بودم
کلا اینجوری هست که وقتی میزنم شروع به دانلود کنه چند ثانیه ی اول سرعت خوبه ولی بعد میاد پایین

پیشنهاد میکنم پهنای باند را از توی gpedit تنظیم کنید تا سزعتتون نیز بیشتر بیشتر شود

برای این کا برین start>run>gpedit.msc>ok

2- computer configuration>administrative templates>>network>Qos packet scheduler

3- فایل limit reservable band width را بازکنید حالا enable را بزنید و از 20 به 0 تغییر دهید (حالا سرعت دانلود مرورگراتونم بیشتر میشه علاوه بر دانلود منیجر>این ترفند قبلا توسایت بوده)
این قسمت رو هم میشه یه کم ساده تر توضیح بدین
:11:

Ship Storm
03-10-2010, 16:30
سلام
به نظر شما مشکل چیه؟

ببینید سرعت 200 کیلوبایت یعنی نزدیک 2 مگابیت پهنای باند !! شما مطمئن هستید سرویستون پهنای باندش انقدر هست ؟
معمولا استارت IDM با سرعت های بالا شروع میشه طوری که بعضی اوقات برای خود من با سرعت 800 شروع میشه و روی 180 تا 190 کیلوبایت در ثانیه ثابت میشه حالا شما سرویستون اگه 2 مگابیت هست بای سرعت 200 و بالاتر رو هم تا 256 کیلوبایت در صانیه رو داشته باشی ولی اگه سرویس اینترنتیتون کمتره اون اوج اولیه سرعت که میگی 200 میشه چیز عادی ای هستش و بعد از چندین ثانیه به حالت نرمال و ثابتی بر میگرده

mhshaker71
03-10-2010, 21:33
ببینید سرعت 200 کیلوبایت یعنی نزدیک 2 مگابیت پهنای باند !! شما مطمئن هستید سرویستون پهنای باندش انقدر هست ؟
معمولا استارت IDM با سرعت های بالا شروع میشه طوری که بعضی اوقات برای خود من با سرعت 800 شروع میشه و روی 180 تا 190 کیلوبایت در ثانیه ثابت میشه حالا شما سرویستون اگه 2 مگابیت هست بای سرعت 200 و بالاتر رو هم تا 256 کیلوبایت در صانیه رو داشته باشی ولی اگه سرویس اینترنتیتون کمتره اون اوج اولیه سرعت که میگی 200 میشه چیز عادی ای هستش و بعد از چندین ثانیه به حالت نرمال و ثابتی بر میگرده

من از اینترنت شبانه استفاده میکنم که از 3 تا 7 صبح هست ولی این وسط یه ترفندی میزنم که میشه تا 7:45
و چون در این بازه ی زمانی همه قطع میشن ، سرعت میچسبه به طاق :31:

Ship Storm
04-10-2010, 05:48
من از اینترنت شبانه استفاده میکنم که از 3 تا 7 صبح هست ولی این وسط یه ترفندی میزنم که میشه تا 7:45
و چون در این بازه ی زمانی همه قطع میشن ، سرعت میچسبه به طاق :31:
اون ترفدی که میگی از 6:55 هم بزنی تا 7:55 هم میتونی دانلود داشته باشی
نمیشه گفت همه قطع میشن ولی تعداد کمتر میشه و 100% پهنای باند شما رو نامحدود نذاشتن که هرچقدر تو مرکز مخابراتیتون ره داشت شما بتونید ازش استفاده کنید
اون سرعت اولیه که گفتم عادی هست و برای همه همینه و بعد از چندی ثانیه افت میکنه و روی یک عدد تقریبا ثابت دانلود رو ادامه میده و مشکل از جایی نیست چون سرویس شما اینطور ارائه شده

mhshaker71
04-10-2010, 08:44
اون ترفدی که میگی از 6:55 هم بزنی تا 7:55 هم میتونی دانلود داشته باشی
نمیشه گفت همه قطع میشن ولی تعداد کمتر میشه و 100% پهنای باند شما رو نامحدود نذاشتن که هرچقدر تو مرکز مخابراتیتون ره داشت شما بتونید ازش استفاده کنید
اون سرعت اولیه که گفتم عادی هست و برای همه همینه و بعد از چندی ثانیه افت میکنه و روی یک عدد تقریبا ثابت دانلود رو ادامه میده و مشکل از جایی نیست چون سرویس شما اینطور ارائه شده

از بابت اون ده دقیقه ای که اضافه کردین ممنون :11:
از 7 به بعد من هیچ مشکلی ندارم (همیشه سرعت 200 هست)
ولی من معمولا سرعت دانلودم بین ساعت 3تا 7 ،70 بوده.الان از 180 کمش میکنه تا 15!!!
حالا جدای از اینا من دو بار یه چیزای خیلی عجیب دیدم
1.رجیستریشن IDM مشکل داشت، درستش کردم، اون شب ار 3 تا 7 سرعت 200 بود(کم هم نمی شد و بین 180 و 220 بالا پایین می شد):18:
2.یه روز جمعه که مثل همیشه قرار بود 7:45 قطع بشه، قطع نشد و تا 10 صبح من اینترنت شبانه داشتم:18:
خودم هم نمیدونم این دو تا چجوری اتفاق افتاده ولی حس میکنم که هر دو امکان پزیره و باید راهش رو پیدا کنیم
یه حدسی هم که در مورد مشکلم میزنم اینه که شاید رجیستریشن مشکل داره

Ship Storm
04-10-2010, 23:23
از بابت اون ده دقیقه ای که اضافه کردین ممنون :11:
از 7 به بعد من هیچ مشکلی ندارم (همیشه سرعت 200 هست)
ولی من معمولا سرعت دانلودم بین ساعت 3تا 7 ،70 بوده.الان از 180 کمش میکنه تا 15!!!
حالا جدای از اینا من دو بار یه چیزای خیلی عجیب دیدم
1.رجیستریشن IDM مشکل داشت، درستش کردم، اون شب ار 3 تا 7 سرعت 200 بود(کم هم نمی شد و بین 180 و 220 بالا پایین می شد):18:
2.یه روز جمعه که مثل همیشه قرار بود 7:45 قطع بشه، قطع نشد و تا 10 صبح من اینترنت شبانه داشتم:18:
خودم هم نمیدونم این دو تا چجوری اتفاق افتاده ولی حس میکنم که هر دو امکان پزیره و باید راهش رو پیدا کنیم
یه حدسی هم که در مورد مشکلم میزنم اینه که شاید رجیستریشن مشکل داره

بله خوب از 7 به بعد سرعت هرچی بالاتر باشه به نفع شرکت هست ترافیک شما کم میاد و مجبور میشید ترافیک خریداری کنید
استثنا هست همیشه من هم چند شب پیش تو 5 ساعت از 1 تا 6 صبح 2.5 گیگابایت تو گزارش پارس آنلاین برام ثبت شده که دانلود کردم
مشکل از نرم افزارتون نیست و برای اطمینان میتونید از نرم افزار DAP هم استفاده کنید ببینید اون چطوره

Ali-ss
05-10-2010, 09:22
بچه ها این ارور چیه بیشتر وقتها دانلود منیجر می ده اعصابم به هم می ریزه !!!

Dr Hannibal
05-10-2010, 16:05
بچه ها این ارور چیه بیشتر وقتها دانلود منیجر می ده اعصابم به هم می ریزه !!!

عکس رو یک بار دیگه بذارید. حذف شده

Dreamland
05-10-2010, 16:30

امروز قصد داریم ترفندی بسیار مفید و البته کاربردی را برای کاربرانی که از نرم‌افزار مدیریت دانلود Internet Download Manager استفاده می‌کنند بیان کنیم. شاید پیش آمده باشد که در میان دانلود فایل‌های حجیم سافت گذر یا فایل‌های دیگر، مجبور به تعویض ویندوز باشید و یا این‌که می‌خواهید ادامه‌ی دانلود را در رایانه‌ی دیگری انجام دهید. در حالت عادی این کار امکان پذیر نیست اما با استفاده از این ترفند به آسانی غیر ممکن، ممکن خواهد شد!

این ترفند به شما این امکان را می‌دهد که دانلود فایل‌هایی را که در ویندوز قبل (یا رایانه‌ی دیگر) ناتمام مانده، در سیستم جدید ادامه دهید.

اعمال زیر را قبل از نصب ویندوز جدید انجام دهید:

ابتدا رجیستری ویندوز را اجرا کنید:

Start >>> Run... >>> Regedit.exe
سپس به مسیر زیر بروید:

HKEY_CURRENT_USER\Software\DownloadManager

حال به روش زیر از قسمت انتخاب‌شده فایل پشتیبان (Back-up) تهیه کنید:

از منوی File گزینه‌ی Export را انتحاب کنید و در پنجره‌ی بازشده، مطمئن شوید که گزینه‌ی branch Selected موجود در پایین پنجره، انتخاب شده و در بخش پایین آن عبارت زیر موجود باشد:

اکنون با انتخاب گزینه Save این قسمت از رجیستری در یک فایل و در آدرسی که وارد کرده‌اید ذخیره می‌شود.

(توجه کنید که این فایل را در درایوی بجز درایوی که قصد دارید ویندوز را نصب کنید، ذخیره نمایید.)

نهایتا به مسیر زیر رفته و همه‌ی فولدرها را در درایو دیگری کپی کنید:

C:\Documents and Settings\---------\Application Data\IDM\DwnlData
(دراینجا --------- نام کاربری ویندوز است)

اکنون می‌توانید ویندوز جدید را نصب کنید و توجه کنید که در ویندوز جدید، نام کاربری دقیقا همانند ویندوز قبل باشد و در صورت تغییر این نام (یا قصد استفاده در رایانه‌ی دیگر) باید در فایل بکاپ رجیستری نام کاربری جدید را وارد کنید. برای تغییر نام کاربری در فایل بکاپ روی فایل راست کلیک کرده و Edit را انخاب کنید و در فایل Notepad بازشده، از منوی Edit گزینه‌ی Replace را انتخاب کنید سپس در قسمت Find what: نام کاربری جدید و در قسمت Replace with: نام کاربری ویندوز یا سیستم قبلی را تایپ کنید و روی Replace All کلیک کنید و در نهایت فایل را ذخیره کنید.

در ویندوز جدید برنامه را نصب و کرک کنید، ترجیحا یک فایل کوچک را با IDM دانلود کنید و در صورتی که به این دانلود نیازی نداشتید، حتما آن را از لیست IDM حذف کنید. سپس به‌طور کامل از IDM خارج شوید(حتی آیکون IDM در کنار ساعت)

حالا دوباره به همان مسیر رجیستری رفته و آن قسمت را پاک کنید (Delete) :

سپس فایل بکاپی را که در ویندوز قبل تهیه کردید، از منوی File و Import اجرا کنید، و در سؤالی که پرسیده می‌شود گزینه Yes را انتخاب کنید یا اینکه فقط فایل بکاپ را اجرا کنید!

مجددا به مسیر زیر رفته و همه‌ی فولدرهایی را که از این قسمت منتقل کرده بودبد باز گردانید:

C:\Documents and Settings\---------\Application Data\IDM\DwnlData

در مرحله‌ی آخر نرم افزار IDM را اجرا کنید و خواهید دید که IDM این ویندوز همان IDM ویندوز قبلی با دانلودهای نیمه‌کاره است!

روش تستی!
با استفاده از خط فرمان زیر در یک فایل Batch می‌توانید به صورت خودکار از آن مسیر رجیستری، خروجی بکاپ بگیرید:
@echo off

regedit /e IDMBackup_---------.CoM.reg HKEY_CURRENT_USER\Software\DownloadManager

برنامه Notepad‌ را اجرا کرده و دستور بالا را در آن کپی کنید و آن را با فرمت .bat ذخیره کنید.
مثل IDMBackup.bat
پس از اجرای آن خواهید دید که فایل بکاپ ریجستری در کنار آن ساخته می‌شود.
برای این‌که نیاز به کپی فولدرهای IDM نیز نداشته باشید می‌توانید مسیر دانلود موقت IDM‌ را در درایو دیگری تعریف نمایید. برای این کار برنامه را اجرا کرده و قسمت Option را باز کنید، به تب Save to رفته و در قسمت رفته و در قسمت Temporary directory، مسیر دیگری در درایوی بجز درایو ویندوز وارد کنید.

منبع : سافتگذر

Phonix Live
05-10-2010, 19:14
آیا نسخه 6.0 اومده یا هنوز بتا هستش ؟

AB
05-10-2010, 19:42
آیا نسخه 6.0 اومده یا هنوز بتا هستش ؟

فعلا بتاست.

Phonix Live
05-10-2010, 19:45
فعلا بتاست.
معلوم نیست کی میاد ؟

jafar01
06-10-2010, 16:05
به نام ایزد
خطای The file has been moved موقعی میاد که اگر ظرفیت داریو پر شد حالا محل جابجایی فایل دانلودشده کجاست لطفا کمک کنید
باتشکرjafar01

*IN*
06-10-2010, 18:33
سلام
اگه میشه یه راه 100 درصد مطمعن برای بکاپ گرفتن از لیست دانلود معرفی کنید...

Masоud
06-10-2010, 19:41
به نام ایزد
خطای The file has been moved موقعی میاد که اگر ظرفیت داریو پر شد حالا محل جابجایی فایل دانلودشده کجاست لطفا کمک کنید
باتشکرjafar01

سلام

احتمالا کسی در غیاب شما فایل رو جابجا کرده وگرنه فکر نکنم خود نرم افزار اتوماتیک این کارو بکنه.

از قسمت Options و در سربرگ Save To مشخص فایل ها بعد از دانلود کجا میرن.

سلام
اگه میشه یه راه 100 درصد مطمعن برای بکاپ گرفتن از لیست دانلود معرفی کنید...

از منوی Tasks در قسمت Export روی گزینه ی To IDM export file یا To text file کلیک کن و محل رو مشخص کن و سیو کن.

برای بار بعد که خواستی واردشون کنی از قسمت Import کمک بگیر.