PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

star_6x
28-03-2009, 10:27
ببخشید یه سوال
من وقتی میخوام از رپید باز دانلود کنم وسط دانلود همه چی وای میسه
یا اینکه مثلا بعضی موقع کامپیوتر نیم ساعت روشن هست ( ای دی اس ال دارم ) اون ایکن 2 تا کامپیوتر یکیش روشن میمونه و یکیش خاموش و هیچ سایتی باز نمیشه و باید رستارت کنم
مشکل چیه ؟

Benygh
28-03-2009, 22:52
سلام
من الان مادربوردم رو فرستادم گارانتی ممکنه وقتی مادربورد برگرده نیازی به نصب ویندوز نشه ... شاید هم بشه ! میخوامم لیست دانلود ها رو از تو idm در بیارم ...
ممنون میشم بگید چطوری از بین فایل ها لیست رو پیدا کنم !؟

p30time
28-03-2009, 23:49
سلام
من الان مادربوردم رو فرستادم گارانتی ممکنه وقتی مادربورد برگرده نیازی به نصب ویندوز نشه ... شاید هم بشه ! میخوامم لیست دانلود ها رو از تو idm در بیارم ...
ممنون میشم بگید چطوری از بین فایل ها لیست رو پیدا کنم !؟

سلام

منظورتون اينه كه بعد از عوض كردن ويندوز، ليست رو داشته باشين؟

Tasks --> Export --> To Text File

Benygh
29-03-2009, 00:22
نه نه ... منظورم اینه که فرض کنید الان من ویندوزم رو ندارم چطور میتونم از بین فایل ها طوری بیارمشون ؟! میشه با وصل کردن به سیستمی دیگه اجراشون کرد و بک آپ گرفت ؟!

mehrdad12
07-04-2009, 20:02
سلام
مشکلی با دانلود منیجر در ویستای 64 بیت دارم
موقع دانلود پیغام زیر ظاهر میشه
Permission denied.please check your firewall setting and ensure that IDM has permits to access the Internet
فایروال را هم خاموش کردم ولی درست نشد
ممنون میشم راهنمایی کنید

wordist
08-04-2009, 11:03
سلام

يه فايل در حدود 400 مگ در حال دانلود با IDM داشتم كه يهويي ناپديد شد ولي فايلهاي اون در سيستم هست (در قسمت Application DAta )

آيا ميشه كاري كرد كه ادامه اون دانلود بشه

چون قابليت Resume داشت

K A R I M I
08-04-2009, 11:58
سلام
مشکلی با دانلود منیجر در ویستای 64 بیت دارم
موقع دانلود پیغام زیر ظاهر میشه
permission denied.please check your firewall setting and ensure that idm has permits to access the internet
فایروال را هم خاموش کردم ولی درست نشد
ممنون میشم راهنمایی کنید
مطمئن شوید که توسط فایروال ویندوز یا فایروالی که روی سیستم نصب کرده اید دانلود منیجر محدود نشده باشد ،
به تنظیمات پروکــسی هم ربطی نداره ولی شما آنها رو هم یک بار چک کنید ...

سلام

يه فايل در حدود 400 مگ در حال دانلود با idm داشتم كه يهويي ناپديد شد ولي فايلهاي اون در سيستم هست (در قسمت application data )

آيا ميشه كاري كرد كه ادامه اون دانلود بشه

چون قابليت resume داشت
بله ، شما یک بار دیگه از ابتدا همان فایل رو دانلود کنید بعد سریعا دانلود رو متوقف کنید ، سپس محتوای پوشه دانلود قدیمی در پوشه اپ دیتا رو در پوشه دانلود جدید کپی کنید سپس دانلود جدید رو در idm مجددا ادامه دهید خواهید دید که از ادامه دانلود قدیمیتان دانلود خواهد شد !

wordist
08-04-2009, 12:27
...
بله ، شما یک بار دیگه از ابتدا همان فایل رو دانلود کنید بعد سریعا دانلود رو متوقف کنید ، سپس محتوای پوشه دانلود قدیمی در پوشه اپ دیتا رو در پوشه دانلود جدید کپی کنید سپس دانلود جدید رو در idm مجددا ادامه دهید خواهید دید که از ادامه دانلود قدیمیتان دانلود خواهد شد !

ممنون از پاسختون

ولي من در حدود 350 مگ اونو دانلود كرده بودم ولي الان در حدد 180 مگ اون رو نشون ميده در دانلود منيجر

ميشه كاري كرد ؟؟

sara100
11-04-2009, 21:59
دوستان نمي دانم چرا هر نرم افزاري را كه مي خواهم با IDM دانلود كنم همش ERROR زير را نمايش ميده و دانلود نميكنه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

king emperor
11-04-2009, 22:41
دوست عزیز

اگه نرم افزارها را از سایت خاصی می گیرد احتمالا نرم افزار شما نمی تونه از ان سلیت دریافت کنه

یا فایر وال شما امکان برقراری را نمی ده

یا شما در تنظیمات نرم افزار پ ر و ک س ی وارد کرده اید که الان کار نمی دهد

موفق باشید

saeid.mob
14-04-2009, 17:04
سلام من هر کاری میکنم نمیتونم تو ویستا دانلود کنم با IDM و Getbot و gigaget امتحان کردم نشد و سرور ارور میده ولی فایر فاکس جواب میده که سرعتش کمه .همه فایر وال ها رو هم خاموش کردم. مشکل از کجاست؟

رايانه
01-05-2009, 17:27
سلام.دوستان ؛ با برنامه دانلود منيجر در حال دانلود فايلي بودم كه پيغام زير مياد و امكان ادامه وجود نداره.ممنون ميشم كه راهنمايي كنيد.

ramshad
02-05-2009, 19:21
سلام. من وقتی می خوام برم ویدئوهای این صفحه رو

دانلود کنم؛ ( به عنوان مثال این صفحه رو نوشتم کل سایت این جوریه) بعد از دانلود چند ویدئو بقیه لینک ها رو برام قرمز می کنه و اجازه دانلود رایگان نمیده. میگه باید عضو پولی سایت بشی. من حتی همه کش براوزر و کوکی ها رو پاک کردم و از اینترنت براوزر دیگری استفاده کردم اما هم چنان سایت لیندا منو می شناسه و اجازه دانلود رایگان بیشتر نمیده. ولی من مطمئنم که راهی هست که بقیه استفاده می کنن و بعد دانلود در جاهایی مثل بازار رضا می فروشن. اگه کسی بلده چی کار باید کرد لطفا بگه.

ravi
24-06-2009, 00:17
ميشه تاپيك " لپ تاپ" اين انجمن رو كامل دانلود كرد تا بشه آفلاين خوند؟ اگر ميشه چه جوري و با چه نرم افزاري؟

sinasalar2007
24-06-2009, 01:29
سلام. من وقتی می خوام برم ویدئوهای این صفحه رو

دانلود کنم؛ ( به عنوان مثال این صفحه رو نوشتم کل سایت این جوریه) بعد از دانلود چند ویدئو بقیه لینک ها رو برام قرمز می کنه و اجازه دانلود رایگان نمیده. میگه باید عضو پولی سایت بشی. من حتی همه کش براوزر و کوکی ها رو پاک کردم و از اینترنت براوزر دیگری استفاده کردم اما هم چنان سایت لیندا منو می شناسه و اجازه دانلود رایگان بیشتر نمیده. ولی من مطمئنم که راهی هست که بقیه استفاده می کنن و بعد دانلود در جاهایی مثل بازار رضا می فروشن. اگه کسی بلده چی کار باید کرد لطفا بگه.

این سایت احتمال زیاد ای پی شما رو میشناسه ! پس شما باید با پرو**کسی وارد شی

peyman_nn
28-06-2009, 16:03
ببخشید من 200 تا لینک به IDM دادم ، حالا چطور میتونم از اونا بک آپ بگیرم ؟
خیلی سخته یکی یکی کپی بگیرم

wordist
28-06-2009, 16:09
ببخشید من 200 تا لینک به IDM دادم ، حالا چطور میتونم از اونا بک آپ بگیرم ؟
خیلی سخته یکی یکی کپی بگیرم
براحتي پس از انتخاب به منوي tasks برو و export و to text file

peyman_nn
02-07-2009, 17:01
وا
چقدر راحت بود و من نمیدونستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ZAGROOS
04-07-2009, 18:44
آیا برنامه ی IDM تنظیماتی برایAuto retry داره؟منظورم اینه که مثلا کانکشن ها Auto Redial دارن و می شه تنظیم کرد که بعد از دیسکانکت شدن بعد از مدت زمان تعیین شده (مثلا 1 ثانیه) دوباره خود به خود کانکت بشه.حالا می خوام بعد از اینکه سیستم دوباره کانکت شد IDM هم به دانلود رو ادامه بده.یعنی IDM از وقتی که سیستم دیسکانکت شده به صورت پشت سر هم سعی کنه که دانلود رو ادامه بده و به محض اینکه سیستم کانکت شد بتونه دانلود رو ادامه بده.البته تو منوی Option و تب dial up یه سری تنظیمات داره که می شه کانکشن رو انتخاب کرد و redial option رو تنظیم کرد ولی با وجود اینکه این تنظیمات رو انجام دادم، باز هم کاری که می خوام رو انجام نمی ده.
ممنون می شم راهنمایی کنید.

منم همین مشکل رو دارم ممنون میشم کمکم کنید..

ravi
05-07-2009, 00:34
ميشه تاپيك " لپ تاپ" اين انجمن رو كامل دانلود كرد تا بشه آفلاين خوند؟ اگر ميشه چه جوري و با چه نرم افزاري؟
كسي نميتونه به ما كمك كنه؟؟؟

sinasalar2007
05-07-2009, 18:50
من از IDM استفاده میکنم ،جدیدا یه مشکلی باهاش پیدا کردم ! با وجود این که تعداد کانکشن رو روی 16 گذاشتم ( منظورم max connection number هست ) اما 2 تا ازتباط بیشتر برقرار نمیکنه !!!! البته اون سروری که من ازش دانلود میکنم مطمئن هستم که میشه با 10 تا کانکشن هم ازش دانلود کرد اما نمیدونم چرا جدیدا اینطور شده ، البته این مشکل من با همه ی سرورها هست نه فقط یه سرور خاص

peyman_nn
05-07-2009, 18:53
كسي نميتونه به ما كمك كنه؟؟؟

دوست عزیز
در قسمت درخواست نرم افزار باید میگفتی

ولی فعلا اینو اشته باش

Offline Explorer Enterprise 5.5.2994 Release

ravi
06-07-2009, 01:11
دوست عزیز
در قسمت درخواست نرم افزار باید میگفتی

ولی فعلا اینو اشته باش

Offline Explorer Enterprise 5.5.2994 Release

ممنون ولي طرز استفادش چه جوريه؟

peyman_nn
06-07-2009, 17:15
شما داونلود کن ، بقیه اش راحته ، باور کن

ghermezeteh
15-07-2009, 08:47
چطور میشه با idm فایلی رو که کامل دانلود نشده مشاهده کرد مثلا یه فایلی نصفه دانلود شده ولی از همون نصفش بخوایم استفاده کنیم.

4870x2
28-07-2009, 15:40
دوستان چرا يه سري 2.7MB و يه سري 5 و خوردي مگ هستن؟
فرقشون در چيه؟

DaRiOuShJh
28-07-2009, 22:30
این پست رو میبرم اونور!

Ship Storm
28-07-2009, 23:08
اگه پ ر ک س ی ست کرده باشی باید تو IDM هم تعریف کنی وگرنه IDM عمل نمیکنه

Oracle_Eldorado
28-07-2009, 23:39

درسته
باید بری اینجا :

Options > P*R*O*X*Y

بعد اونجا Use HTTP Proxy رو میزنی و غیره و غیره !

DaRiOuShJh
29-07-2009, 00:13
بچه ها یه سواله فلسفی داشتم!

بالاخره پدرم در اومد تا u ltra s urf رو با firefox مچ کنم!
الان همه چی خوبه الا اینکه IDM بازی در میاره

لینک هایی که فایر فاکس با پـــروکسی در میاره رو؛ که grab میکنه رو نمیتونه دانلود کنه ولی اگه با خوده مرورگر تست کنم دانلود میکنه

باید از تنظیمات پــــروکسی باشه باری IDM

نظری چیزی ندارید؟ چی ریختی لینک ها رو بتونم با همین IDM مثله معمولی بگیرم؟

DaRiOuShJh
29-07-2009, 00:14

خوب من که ست نمیکنم
برنامه خودش ست میکنه!
از کجا بفهمم چیه؟

ramshad
29-07-2009, 06:10
رفقا من از adrive از یکی از فایل هام که 200 مگ بوده؛ 50 مگش رو دانلود کردم اما الان که می خوام ادامه اش رو بگیرم میگه سرور ریسام نداره و باید از اول دانلود کنی! کسی تا حالا به این مشکل با adrive خورده؟ راه حل داره یا باید از اول دانلود کنم؟ این adrive جدا بدرد نمی خوره. خب من اگه نیاز به ریسام نداشتم که اصلا فایلم رو منتقل نمی کردم به adrive

Ghaioom
29-07-2009, 06:20
رفقا من از adrive از یکی از فایل هام که 200 مگ بوده؛ 50 مگش رو دانلود کردم اما الان که می خوام ادامه اش رو بگیرم میگه سرور ریسام نداره و باید از اول دانلود کنی! کسی تا حالا به این مشکل با adrive خورده؟ راه حل داره یا باید از اول دانلود کنم؟ این adrive جدا بدرد نمی خوره. خب من اگه نیاز به ریسام نداشتم که اصلا فایلم رو منتقل نمی کردم به adrive
سلام
شما یه جا دیگه بریزش و بعد تو تنظیمات دانلود منیجر اون لینک دیگه رو بزار شاید درست بشه.
گاهی وقتا مشکل داره اون سایت.
شما همون لینک url که میده بهت از اون دانلود کن روی دکمه ی دانلود تو همون سایت کلیک نکن اونجوری فک کنم مشکل پیش میاد.

ramshad
29-07-2009, 07:54
سلام
شما یه جا دیگه بریزش و بعد تو تنظیمات دانلود منیجر اون لینک دیگه رو بزار شاید درست بشه.
گاهی وقتا مشکل داره اون سایت.
شما همون لینک url که میده بهت از اون دانلود کن روی دکمه ی دانلود تو همون سایت کلیک نکن اونجوری فک کنم مشکل پیش میاد.

ممنون. هزار و یک ترفند به خرج دادم اما نشد. قیدشو زدم دلیت کردم رفت. این تجربه بشه برای من و دیگر دوستان که با طناب adrive تو چاه نرم! دیگه هیچ وقت ازش استفاده نمی کنم. دم سایت humyo.com گرم که هیچ وقت اذیت نمی کنه.

mdk20
05-08-2009, 07:07
من یه مشکلی با IDM دارم و اون اینه که بعضی وقت ها تو دانلود ، خط در حال SENT و RECEIVED هست مثلا RECEIVED 70MB کرده ولی IDM سرعتش صفر هست وبه حجم فایل در حال دانلود اضافه نمیشه در حالی که از حجم اکانت کم میشه وقتی این اتفاق برای IDM میافته بقیه برنامه ها مثل اپرا - فایر فکس و اینترنت اکسپلور هم دچار هم چین مشکلی میشن و باید به بار ریست کنم تا همه چیز درست بشه

death knight
07-08-2009, 17:24
idm میگه باید نسخه اصلی خریداری کنم با توجه به اینکه قبلا کرک کرده بودم اما متاسفانه اپدیت شده و سایت این موضوع فهمیده راهی هست ؟

s_r_asadiyan
10-08-2009, 00:24
من مشکلی که دارم با idm وقتی نسخه جدید ie من نصب شد(توسط اپدیت ویستا تبدیل به نسخه 8شد)
وقتی روی لینک دانلود کلیک می کنم idm بالا نمی یاد و خود ویندوز می خواد دانلود رو شروع کنه
درضمن در قسمت همسان سازی با مرورگر هم چک کردم ie تیک د اشت

s_r_asadiyan
10-08-2009, 14:36
چند بار ای دی ام رو حذف ریجستری و تمیز بعد دوباره نصبش کردم
اویرال که انتی ویروسم هست رو غیر فعال کردم
دکمه ی کنترل رو با لینک ها گرفتم
اما انگار ای دی ام نمی خواد دانلود کنه
درضمن چه طوری میشه دانلود خود ویندوز رو غیر فعال کنم شاید بشه اینطوری ای دی ام رو مجبور کرد؟

s_r_asadiyan
10-08-2009, 15:47
مشکلم حل شد
idm دو نوع همسان سازی با مرورگرهای مختلف داره یکی همسان سازی معمولی ویکی دیگه هم پیشرفته هست
من طبق سفارش دوستان از روش معمولی استفاده می کردم و فقط اکسپلورر رو تیک می زدم اما این دفعه از همسان سازی پیشرفته استفاده کردم و درست شد اینم عکس تنظیماتش:

mdk20
13-08-2009, 12:21
من یه مشکلی با IDM دارم و اون اینه که بعضی وقت ها تو دانلود ، خط در حال SENT و RECEIVED هست مثلا RECEIVED 70MB کرده ولی IDM سرعتش صفر هست وبه حجم فایل در حال دانلود اضافه نمیشه در حالی که از حجم اکانت کم میشه وقتی این اتفاق برای IDM میافته بقیه برنامه ها مثل اپرا - فایر فکس و اینترنت اکسپلور هم دچار هم چین مشکلی میشن و باید به بار ریست کنم تا همه چیز درست بشه

noisymind
21-08-2009, 22:19
دوستان به IDM نمیشه برنامه داد که سر ساعتی خاص شروع به دانلود کردن فایلهایی که از قبل مشخص کردی بکنه؟ با IDA راحت میشه این کار رو کرد.

Ghaioom
22-08-2009, 15:11
دوستان به IDM نمیشه برنامه داد که سر ساعتی خاص شروع به دانلود کردن فایلهایی که از قبل مشخص کردی بکنه؟ با IDA راحت میشه این کار رو کرد.
سلام
به آدرس زیر سر بزن.

آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن

jahanifara
04-09-2009, 09:56
سلام
من یک مشکل با idm دارم
وقتی یک فایل رو از یک سایت دانلود میکنم با 16 تا کانکشن دانلود میکنه نیم ساعت بعد که میام از همون سایت دانلود کنم فقط با 2 تا کانکشن دانلود میکنه.
مثلا من با اکانت premium رپیدشر ازش دانلود میکنم بیشتر وقتها فقط با 2 تا کانکشن دانلود میکنه خیلی کم پیش میاد که 16 تا بده. توی تنظیمات هم تعداد کانکشن ها رو روی 16 تنظیم کردم ولی بازم 2 تا کانکت میکنه؟
برای دیگر دوستان هم این اتفاق افتاده؟

HADICARBON
07-09-2009, 09:50
سلام
من حدودا 20 تا لینک تو IDM داشتم که ناتمام بودن.
بعد اتفاقی ویندوزم خراب شد.ولی هیچ فایلی را از درایو C (درایوی که ویندوز توش نصبه)پاک نکردم.
امکان Repair کردن ویندوز هم وجود نداره.
الان با یک ویندوز دیگه به درایوهام دسترسی دارم.
فولدر
C:\Documents and Settings\Username\Application Data
را هم در ویندوز جدید جایگزین کردم ولی افاقه نکرد.
ممنون می شم اگه بگید چه جوری لینک دانلود هام را برگردونم.خیلی مهمند
متشکر

atre_hayer60
07-09-2009, 20:59
با سلام و ادب

من هرگاه می خواهم ویدئوهای آنلاین رو چه با فیلترشکن و چه بدون آن مشاهده کنم نمی شود! فلش پلیر نصبه و جاوا اسکریپت هم فعال هستش! دیگه چه مشکلی وجود دارد؟ ویندوز هم عوض کردم و حتی گزینه remove script رو هم در فیلترشکن غیر فعال کردم:41:

تشکر می کنم

HADICARBON
10-09-2009, 13:51
آهااااااااااااااای
کسی اینجا نیست؟
این تاپیک پدر ومادر نداره ؟

FeelGood
10-09-2009, 14:10
سلام
من یک مشکل با idm دارم
وقتی یک فایل رو از یک سایت دانلود میکنم با 16 تا کانکشن دانلود میکنه نیم ساعت بعد که میام از همون سایت دانلود کنم فقط با 2 تا کانکشن دانلود میکنه.
مثلا من با اکانت premium رپیدشر ازش دانلود میکنم بیشتر وقتها فقط با 2 تا کانکشن دانلود میکنه خیلی کم پیش میاد که 16 تا بده. توی تنظیمات هم تعداد کانکشن ها رو روی 16 تنظیم کردم ولی بازم 2 تا کانکت میکنه؟
برای دیگر دوستان هم این اتفاق افتاده؟
 بیش از 4 اتصال برای سرعتهای بالا مفید هست .علت این مشکل این هست که داشتن سرعت کم و ایجاد اتصال بالا باعث پایین آمدن کارایی سرور شده و سرور مجبور به کم کردن تعداد اتصالات ما می شود.اگر اینجا بالاترین سرعت اینترنت داشته باشی 512Kb/s یعنی 64KB/s و فقط مشغول دانلود یک فایل باشی با 16 اتصال سرعت دانلود هر کدام برابر 4KB/s هست که این میزان باز هم دستخوش تغیرات ناشی از بار روی ISP و نویزو... میشه .اینو توی راهنمای IDM هم توضیح داده شما برای رفع این مشکل بهتر تعداد اتصالاتت رو روی 4 تنظیم کنی.

موفق باشی

RAMINET
19-09-2009, 01:09
دوستان من نمیتونم با IDM دانلود کنم!!! روی هر لینکی میزنم پیغام زیر رو میده:
البته فایروال رو خاموش کردم بازم درست نشد
connection رو هم براش adsl تعریف کردم بازم نشد!!!
من از ویستا 64 بیت استفاده میکنم
خواهشا کمک کنید
:41:

RAMINET
19-09-2009, 21:59
یکی نیست مارو کمک کنه!!!!!!!!!!!!!

hadi_vazi
19-09-2009, 23:24
سلام من هم مشکل raminet رو دارم علاوه بر اون یه سوال در مورد همین idm دارم
می شه با این دانلود منجر برنامه ریزی کرد چندتا فایل رو برای دانلود بهش معرفی کرد بعد تک تک اونا رو دالود کنه به طور اتومات وقتی یه فایل رو دانلود کرد بعد اتومات بره سراغ فایل بعدی و خودش دانلودش کنه؟
اگه می شه لطفا راهنمائیم کنید.

RAMINET
20-09-2009, 12:45
ای بابا هیچکی اینجا نیست بتونه به ما کمک کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lordomid
26-09-2009, 09:29
سلام. من از ف*ي*ل*ت*ر*شكن ultra surf استفاده ميكنم آيا لازمه كه براي اون تنضيمات خاصي رو در نرم افزار مديريت دانلودم (orbit) وارد كنم؟ چگونه؟

Ghaioom
27-09-2009, 07:14
دوستان من نمیتونم با IDM دانلود کنم!!! روی هر لینکی میزنم پیغام زیر رو میده:
البته فایروال رو خاموش کردم بازم درست نشد
connection رو هم براش adsl تعریف کردم بازم نشد!!!
من از ویستا 64 بیت استفاده میکنم
خواهشا کمک کنید
:41:
زبانشو تغییر بده به فارسی همشو فارسی میگه اینجوری خودت میتونی درستش کنی. :31:

میثم کاظمی
27-09-2009, 18:35
»ن میخوام با دانلود منجیر فایلها یا لینکهام پشت همدانلود شه نه همه با هم .یعنی 10تا لینک بزارم برای دانلود یکییکی پشت هم دان شن .چیکار باید بکنم.

dariushiraz
29-09-2009, 21:24
»ن میخوام با دانلود منجیر فایلها یا لینکهام پشت همدانلود شه نه همه با هم .یعنی 10تا لینک بزارم برای دانلود یکییکی پشت هم دان شن .چیکار باید بکنم.

وقتی که روی فایل مورد نظر برای دانلود کلیک می کنید یک پنجره برای شما باز می شود که یکی از گزینه هایش شروع دانلود و یکی دیگر بعدا دانلود شود است. می توانید بعدا دانلود شود را انتخاب و هر موقع که دوست داشتید دانلود کنید. این روش برای فایل هایی که قابلیت رزوم ( ادامه ) دارند کار می کند.

dariushiraz
29-09-2009, 21:26
سلام. من از ف*ي*ل*ت*ر*شكن ultra surf استفاده ميكنم آيا لازمه كه براي اون تنضيمات خاصي رو در نرم افزار مديريت دانلودم (orbit) وارد كنم؟ چگونه؟
باید ------ فیلتر شکن را به اون بشناسونی. یعنی باید ببینی که از چه ------ ای استفاده می کنی و چه پورتی بعد در قسمت ------ و پورت دانلود منیجر واردش کنی.

Dreamland
01-10-2009, 00:01
سلام...

نرم افزار Internet Download Manager که به اختصار IDM نامیده می‏شود را می‏توان به جرأت قدرتمندترین و معروف‏ترین نرم افزار مدیریت دانلود از اینترنت دانست. قابلیت‏های متعددی در این برنامه وجود دارد که آن را از هر جهت تبدیل به نرم‏افزاری کامل کرده است. در این ترفند قصد داریم به معرفی 19 نکته کوچک اما مهم در این برنامه بپردازیم.

پیش از هر کاری زبان برنامه را بر روی انگلیسی تنظیم نمایید. چرا که این نکات بر این مبنا نوشته شده‏اند.

1- برای استفاده از IDM در کلیه مرورگرها، در محیط برنامه بر روی Options کلیک کنید. در تب General تیک گزینه چهارم یعنی Use advanced browser integration را بزنید و OK کنید. پس از این کار یک بار Restart کردن سیستم لازم است. سپس می‏توانید در لیست موجود در همین قسمت تیک مرورگرهایی که می‏خواهید با IDM هماهنگ شوند را بزنید.

2- برای دانلود فایل با پسوندی که برای IDM ناشناخته است کلید Ctrl را از روی کیبورد نگاه دارید و بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

3- در صورتی که می‏خواهید فایلی توسط IDM در مرورگر دانلود نشود، کلید Alt را از روی کیبورد نگاه دارید و بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

4- در صورتی که می‏خواهید IDM کلاً هیچ دانلودی را به صورت اتوماتیک انجام ندهد در محیط برنامه بر روی Options کلیک کنید. به تب File Types بروید و در قسمت اول تمامی فرمت‏های موجود را پاک کنید. یا آن‏هایی که نمی‏خواهید دانلودشان اتوماتیک باشد را پاک کنید.

5- همانطور که می‏دانید در ابتدا و انتهای دانلود همواره پنجره ای نمایش داده می‏شود. اگر می‏خواهید این پنجره دیگر نمایش داده نشود به Options بروید. در تب Downloads می‏توانید تیک دو گزینه Show start download dialog و Show download complete dialog را به دلخواه بردارید.

6- شما می‏توانید جهت کپی فایل‏های دانلود شده توسط IDM، در لیست دانلودها در برنامه، فایلی که دانلود شده است را توسط ماوس گرفته و در محل مورد نظر خود رها کنید.

7- تنظیم سرعت اینترنت در IDM کمک می‏کند تا برنامه دانلود دقیق‏تری داشته باشد. بدین منظور در Options به تب Connection بروید و سرعت اینترنت خود را هر چه که هست تعیین کنید.

8- در صورتی که برای دانلود از اینترنت کم سرعت Dial-up استفاده می‏کنید در Options > Connection گزینه Max. connection number را بر روی 4 تنظیم نمایید.

9- اگر می‏خواهید فایل خاصی با پسوند مورد نظرتان مستقیماً توسط IDM دانلود گردد از قسمت Options > File Type استفاده کنید و فرمت فایل خود را به موارد موجود اضافه نمایید.

10- اگر از سایتی که با Username و Password محافظت می‏شود دانلود می‏کنید آن را در قسمت Options > Site Logins اضافه نمایید تا هر بار مجبور به وارد کردن اطلاعات نباشید.

11- اگر IDM با دانلود از سایت خاصی مشکل دارد به Options > File Type بروید. آدرس سایت مذبور را در قسمت دوم اضافه نمایید تا دیگر به طور اتوماتیک IDM از آن سایت دانلود نکند.

12- IDM بخشی در درون خود با نام Grabber دارد. با استفاده از Grabber شما می‏توانید کلیه فایلهای موجود در یک سایت را بیابید و آنها را دانلود کنید. این بخش در محیط اصلی برنامه وجود دارد.

13- در صورتی که سایتی که از آن دانلود می‏کنید بر روی دانلودهای خود محدودیت گذاشته است برای جلوگیری از بروز مشکل به Options > Connection بروید. بر روی دکمه New کلیک کنید و آدرس سایت مورد نظر و میزان ارتباطات ایجاد شده برای دانلود را وارد نمایید.

14- اگر نگران این هستید که با دانلودهای بی رویه پهنای باند ماهانه اینترنت خود را هدر کنید، می‏توانید برای دانلودها محدودیت قائل شوید. به Options > Connection بروید و در قسمت Download limits میزان حجم دانلود شده در یک بازه زمانی خاص را تعیین کنید.

15- برای تمام شدن دانلود فایل نیاز نیست که همواره به مانیتور خود خیره شوید. در قسمت Options > Sounds می‏توانید برای هر یک از اتفاقاتی که به هنگام دانلود رخ می‏دهد یک فایل صوتی قرار دهید تا برنامه شما را با صدا مطلع کند.

16- در صورتی که ارتباط شما از اینترنت به هنگام دانلود فایل قطع شود، با مراجعه به بخش Options > Dial Up می‏توانید اطلاعات مربوط به کانکشن اتصال به اینترنت خود را وارد نمایید تا برنامه به طور اتوماتیک ادامه دانلود را با استفاده از آن انجام دهد.

17- شما می‏توانید یک سری فایل را با استفاده از Tasks > Add batch download دانلود کنید. این گزینه به خصوص برای فایل‏هایی که ردیفی نام‏گذاری شده‏اند مناسب است.

18- اگر مایل نیستید که IDM کلیه پهنای باند شما را برای دانلود استفاده کند، می‏توانید از گزینه محدودیت سرعت در منوی دانلودها استفاده نمایید.

19- با استفاده از قابلیت جدید IDM می‏توانید فایل‏های تصویری یا صوتی که در صفحات وب مانند Youtube تماشا می‏کنید را دانلود کنید. برای ویرایش تنظیمات آن به Options و تب General بروید. بر روی دکمه Edit در مقابل IDM Download panel for web-players in browsers کلیک کنید.

موفق باشید♥♥♥

light
01-10-2009, 17:59
ميگم بهترين نرم افزار دانلود چيه ؟
يه نرم افزار ميخوام كه از تمام پهناي باند استفاده كنه و سرعت دانلودم زياد بشه

وايرلس 128 دارم

Mohammad King
03-10-2009, 11:39
سلام در انجمن معرفی نرم افزار بخش اینترنت یه جست وجو کن برنامه ی iinternet download manage را دانلود کن.

موفق باشید

armin15000
06-10-2009, 19:41
سلام
من اين موضوع را آخر نفهميدم و اونم اينه كه تو IDM تعداد زيادي فايل دارم كه خيلي از اونا دانلودشون تكميل شده و تعدادي هم نشده حالا مي خوام مثلا چند تا كه تكميل نيست رو تو صف انتظار بگذارم كه يا پشت سهم دانلود بشه و يا اينكه همزمان دانلود بشه نحوه اين كار به چه صورتي هست ؟ممنون از همه دوستاني كه راهنمايي مي كنند.

hadi_khan2
06-10-2009, 19:59
سلام
متاسفانه بعضي سايت ها رو با اين نرم افزار نمي تونم دانلود كنم و وقتي مي خوام دانلودش كنم مرور گر اين كار رو انجام مي ده؟
(مثل سايت
نام مرورگر:اپرا

hadi_khan2
07-10-2009, 16:27
سلام
متاسفانه بعضي لينك ها رو با اين نرم افزار نمي تونم دانلود كنم و وقتي مي خوام دانلودش كنم مرور گر اين كار رو انجام مي ده؟
مرورگر: اپرا
ايا راه كاري هست؟

Ship Storm
08-10-2009, 18:58
سلام
من اين موضوع را آخر نفهميدم و اونم اينه كه تو IDM تعداد زيادي فايل دارم كه خيلي از اونا دانلودشون تكميل شده و تعدادي هم نشده حالا مي خوام مثلا چند تا كه تكميل نيست رو تو صف انتظار بگذارم كه يا پشت سهم دانلود بشه و يا اينكه همزمان دانلود بشه نحوه اين كار به چه صورتي هست ؟ممنون از همه دوستاني كه راهنمايي مي كنند.

اون هایی که دانلود نشد رو روشون کلیک راست کن و move to queue کنه و تنظمات دانلود و تعداد اون رو مشخص کن

ICEBOYS
10-10-2009, 01:07
سلام

تو IDM چطوری میشه کاری کرد که چند فایل را برای دانلود انتخاب کنیم ولی تک تک دانلود کنه یعنی فایل اولی تموم شد بره سراغ دومی و .....

تو DAP این امکان هست ولی من تو این هرچی گشتم پیدا نکردم

FeelGood
10-10-2009, 02:36
سلام

تو IDM چطوری میشه کاری کرد که چند فایل را برای دانلود انتخاب کنیم ولی تک تک دانلود کنه یعنی فایل اولی تموم شد بره سراغ دومی و .....

تو DAP این امکان هست ولی من تو این هرچی گشتم پیدا نکردم
با زمان بندی میشه این کارو کرد. روی آیکون زمان بندی(همون که شکل ساعته) کلیک کن توی پنجره جدید روی سر برگ فایلهای موجود در صف کلیک کن بالای صفحه دانلودهای همزمان رو از مقدار پیش فرض 4 به 1 تغئیر بده بعد اجرا و شروع موفق باشی.

sia0368
10-10-2009, 06:16
idm قابلیت استفاده از پرو.کسی socks رو داره؟اگر نه راهی هست که از این نوع پرو.کسی بشه استفاده کرد؟

Ghaioom
10-10-2009, 06:30
idm قابلیت استفاده از پرو.کسی socks رو داره؟اگر نه راهی هست که از این نوع پرو.کسی بشه استفاده کرد؟
دانلودها>تنظمیات>پرو.کسی
prox<options<downloads

amir 69
10-10-2009, 21:44
وقتی pause رو می زنم بعد دقیقه ای خودش را می فته دوباره
الان معضل شده!!!

چی کار کنم؟

N O V A L I S
10-10-2009, 23:07
سلام.. شب شما بخیر!
من دارم 57 تا لینک 50 مگی رو از رپیدشیر با IDM دانلود می کنم.. 20 تای اول رو بدون مشکل دان کردم.. اما از لینک 21 ام به بعد لینک با برنامه دانلود نمیشه و همون پنجره ی معروف معمولی (وقتی دانلود منیجری نصب نیست) میاد.. (شکل زیر).. همشون رو چک نکردم ولی ظاهرا همشون همین مشکل رو دارن.. برنامه رو هم چند بار بستم و باز کردم اما اوکی نشد.. دلیلش چیه؟!

Ghaioom
11-10-2009, 07:53
سلام.. شب شما بخیر!
من دارم 57 تا لینک 50 مگی رو از رپیدشیر با IDM دانلود می کنم.. 20 تای اول رو بدون مشکل دان کردم.. اما از لینک 21 ام به بعد لینک با برنامه دانلود نمیشه و همون پنجره ی معروف معمولی (وقتی دانلود منیجری نصب نیست) میاد.. (شکل زیر).. همشون رو چک نکردم ولی ظاهرا همشون همین مشکل رو دارن.. برنامه رو هم چند بار بستم و باز کردم اما اوکی نشد.. دلیلش چیه؟!

تیک مروگر ie رو در تنظیماتش بزن. اگه نزده باشه
یه با مروگر دیگه برو دانلود کن ببین میاد

N O V A L I S
11-10-2009, 08:58
تیک مروگر ie رو در تنظیماتش بزن. اگه نزده باشه
یه با مروگر دیگه برو دانلود کن ببین میاد

با مرورگر دیگه هم تست کردم.. نشد..
من لینک های دیگه رو می تونم با هر مرورگری دانلود کنم.. نمی دونم مشکل این لینک ها چیه..

mohammad_s7201
11-10-2009, 12:05
سلام. من يه مشكلي با دانلود منيجر دارم.
گاهي اوقات وقتي يه فايل رو دانلود ميكنم، دانلود تا 100% پيش ميره و complete ميشه ولي آخرش اين ارور رو ميده و نميذاره فايل save بشه.
چيكار بايد بكنم تا درست بشه؟؟

Ghaioom
12-10-2009, 07:44
با مرورگر دیگه هم تست کردم.. نشد..
من لینک های دیگه رو می تونم با هر مرورگری دانلود کنم.. نمی دونم مشکل این لینک ها چیه..
برو به تنظمیاتش بعد نوع فایل نوشته: از سایتهای زیر به صورت خودکار دانلو انجام نشود شاید اونجا اسم راپید شیر هست.
اینم ببین
اگه اپرا داری با اون برو. بعد توی IDM به قسمت Downloads-->Options-->General برید و جلوی opera رو تیک بزنید.

سلام. من يه مشكلي با دانلود منيجر دارم.
گاهي اوقات وقتي يه فايل رو دانلود ميكنم، دانلود تا 100% پيش ميره و complete ميشه ولي آخرش اين ارور رو ميده و نميذاره فايل save بشه.
چيكار بايد بكنم تا درست بشه؟؟

شما هم محل جای فایلی که دانلود میکنی رو عوض کن ببین چی میشه.

MaFia_King
15-10-2009, 20:37
سلام

دوستان کسی صداهای Internet Download Manager رو داره؟

ممنون

jimia
16-10-2009, 11:24
سلام. من 2-1 تا مشکل با دانلود فایل دارم اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه. اول اینکه میخوام بدونم اگه سایت فیل تر باشه با دادن url به این برنامه های hidownload یا idm نمیشه دانلود کرد؟ چون مثلا نمیدونم چرا ولی megaupload فیل تره واسه من.
دوم اینکه من وقتی url رو تو هرکدوم از این دوبرنامه add میکنم و استارت رو میزنم بیشتر وقتا چیزی رو دانلود نمیکنن بجز یه فایل ناقص خیلی کوچیک به جای فایل اصلی. البته بعضی وقتا هم دانلود درست و کامل انجام میشه ولی نمیدونم مشکل چیه که بیشتر وقتا نمیشه. گاهی هم تا زمانی که خود لینک (مثلا رپید شیر) رو باز نکنم تو فایرفاکس و idm از اونجا دانلود رو به عهده نگیره درست نمیشه. چه جوریاست؟ کسی میتونه مشکلو بگه بهم؟
مرسی

mohammad_s7201
17-10-2009, 13:31
شما هم محل جای فایلی که دانلود میکنی رو عوض کن ببین چی میشه.

اين كار رو كردم ولي نشد

armin15000
19-10-2009, 02:39
سلام

راهي وجود داره كه imd روطوري تنظيم كنيم كه به محض روشن شدن كامپيوتر خود به خود به اينترنت وصل بشه و شروع به دانلود كنه در اين صورت تنظيمات اون چيه ؟

MaFia_King
19-10-2009, 08:09
سلام

راهي وجود داره كه imd روطوري تنظيم كنيم كه به محض روشن شدن كامپيوتر خود به خود به اينترنت وصل بشه و شروع به دانلود كنه در اين صورت تنظيمات اون چيه ؟

سلام

شما بايد بري قسمت scheduler ،توي صف مورد نظرتون تيك اين قسمتي از عكس رو كه نشون دادم رو بزني .

armin15000
19-10-2009, 23:29
سلام

شما بايد بري قسمت scheduler ،توي صف مورد نظرتون تيك اين قسمتي از عكس رو كه نشون دادم رو بزني .

سلام
چطور ي خود بخود به اينترنت وصل ميشه ؟چون مثلا من چند تا اكانت ديال آپ و اي دي اس ال دارم به چه صورت تنظيم كنم كه با ديال يا اي دي اس ال به اينترنت متصل بشه ؟

tohidkh
20-10-2009, 02:43
سلام
چطور ي خود بخود به اينترنت وصل ميشه ؟چون مثلا من چند تا اكانت ديال آپ و اي دي اس ال دارم به چه صورت تنظيم كنم كه با ديال يا اي دي اس ال به اينترنت متصل بشه ؟سلام.

بعد ازاینکه تغییرات تون رو در قسمت زمانبندی انجام دادید، تغییرات رو ذخیره کنید.

وارد تنظیمات بشید و به تب ارتباط با مودم برید.

از این تب میتونید هر کانکشن ای رو که میخواهید انتخاب کنید برای اتصال شبانه..

موفق باشید :11:

armin15000
21-10-2009, 15:27
سلام اساتيد محترم

اگر بخواهيم به عنوان مثال بعد از 10 دقيقه از روشن شدن كامپيوتر اتصال بر قرار بشه به چه صورت بايد عمل كرد ؟

موفق باشيد .

MaFia_King
21-10-2009, 17:06
سلام اساتيد محترم

اگر بخواهيم به عنوان مثال بعد از 10 دقيقه از روشن شدن كامپيوتر اتصال بر قرار بشه به چه صورت بايد عمل كرد ؟

موفق باشيد .

سلام

شما این بار به قسمتی که توی عکس نشون دادم می ری و ساعتی که می خوای دانلود شروع بشه رو وارد می کنید .

shahedi
21-10-2009, 22:21
سلام
خواستم چند مورد از تجربه های خودم را بگم
دانلود منیجر IDM در لینک های همزمان به بهترین شکل نمیتونه سرعت را تقسیم کنه بین چند فایلی که داره همزمان دانلود میشه بنابراین اگه شما اکانت ندارید و برای استفاده ی کامل از پهنای باندتون از چند سایت به طور همزمان انلود می کنید من توصیه می کنم از IDA استفاده کنید البته IDA یه خاصیت خوب دیگه که از قبل تعبیه شده را هم داره و گرفتم خروجی فایل های ناتما در حال دانلود هست IDM یه چند کیلو بایتی بیشتر در ثانیه دانلود را انجام می داد تا IDA. در IDA تعیین محدودیت سرعت برای دانلود به صورت حرفه ای تر از IDM انجام میشه و شما علاوه بر کنترلر هایی که در main هست در تنظیمات امکانات بیشتری دارید و در آخر یه isp خوب که شما را آزار نده و بذاره فیض ببرید.

armin15000
21-10-2009, 23:29
سلام

شما این بار به قسمتی که توی عکس نشون دادم می ری و ساعتی که می خوای دانلود شروع بشه رو وارد می کنید .

سلام دوست عزيز

اين درست ولي منظور من اين بود كه به محض اينكه كا مپيوتر روشن ميشه چند دقيقه بعد دانلود شروع بشه مثل 10 دقيقه يا 20 دقيقه

ووو........ .

MaFia_King
21-10-2009, 23:58
سلام دوست عزيز

اين درست ولي منظور من اين بود كه به محض اينكه كا مپيوتر روشن ميشه چند دقيقه بعد دانلود شروع بشه مثل 10 دقيقه يا 20 دقيقه

ووو........ .

سلام

خوب شما اگر کامپیوتر رو دستی روشن کنید می تونید این ساعت رو طوری تنظیم کنید که مثلا اگر ساعت 10 روشن کردید ساعت رو روی 10:10 تنظیم کنید و 10:10 دانلود شروع می شه.

منظورتون رو درست فهمیدم؟:20:

armin15000
23-10-2009, 00:14
سلام

خوب شما اگر کامپیوتر رو دستی روشن کنید می تونید این ساعت رو طوری تنظیم کنید که مثلا اگر ساعت 10 روشن کردید ساعت رو روی 10:10 تنظیم کنید و 10:10 دانلود شروع می شه.

منظورتون رو درست فهمیدم؟:20:

سلام

منظورم مواقعي هست كه برق ميره و كامپيوتر بعد از آمدن برق روشن ميشه و نخوام به محض روشن شدن به اينترنت وصل بشه .

hadi_khan2
25-10-2009, 03:47
سلام خسته نباشيد
متاسفانه idm برخي از سايت ها رو دانلود نمي كنه و مرورگر اين كار رو انجام مي ده لطفا كمك كنيد در ضمن در تنظيمات idm فرمت اون فايل ها هستش ولي نمي دونم چرا در برخي سايتا اينجوري مي شه؟
مرورگر: اپرا-10

Ghaioom
28-10-2009, 10:29
سلام
چطوری میشه فایلی که داریم دانلود میکنیم تو idm مخفی بشه؟ :دی سوال عجیبیه فک کنم جوابی هم نداره :دی

ne555
28-10-2009, 10:34
سلام
چطوری میشه فایلی که داریم دانلود میکنیم تو idm مخفی بشه؟ :دی سوال عجیبیه فک کنم جوابی هم نداره :دی
خوب شما می تونید مسیر دانلود ها را در تنظیمات تغییر دهید ولی برای مخفی کردن فایلها پوشه ی دانلود ها را hiden کنید.

hosseinrostam
28-10-2009, 21:41
آقا سرعت اینترنت من 96k است و با سرعت 14k با نرم افزار idm دانلود میکنم به نظرم سرعت دانلودم کمه میخوام بدونم برای این سرعت اینترنت سرعت دانلودم درسته یا کمه

armin15000
03-11-2009, 22:31
سلام

منظورم مواقعي هست كه برق ميره و كامپيوتر بعد از آمدن برق روشن ميشه و نخوام به محض روشن شدن به اينترنت وصل بشه .

سلام
دوستان كمك كردند و تا حدودي مشكل دانلود با imd حل شد ولي اين سوال من بدون پاسخ ماند و اونم اينه كه من چطور ميتونم imd رو طوري تنظيم كنم كه حدود چند دقيقه يا چند ساعت بعد از روشن شدن كامپيوتر شروع به دانلود كنه نه اينكه به محض روشن شدن يا سر ساعت معين بلكه چند دقيقه يا چند ساعت بعد از روشن شدن .

tohidkh
03-11-2009, 22:50
سلام
دوستان كمك كردند و تا حدودي مشكل دانلود با imd حل شد ولي اين سوال من بدون پاسخ ماند و اونم اينه كه من چطور ميتونم imd رو طوري تنظيم كنم كه حدود چند دقيقه يا چند ساعت بعد از روشن شدن كامپيوتر شروع به دانلود كنه نه اينكه به محض روشن شدن يا سر ساعت معين بلكه چند دقيقه يا چند ساعت بعد از روشن شدن .
سلام.

دوست عزیز، تا جایی که من اطلاع دارم، در بین برنامه های Download Manager تقریبا هیچ برنامه ی چنین امکانی رو نداره.

البته به نظر میاد با ترفند های خاصی و با استفاده از برخی نرم افزارهای schedule بشه این کار رو انجام داد.

البته اگر اون برنامه ها این امکان رو داشته باشند که بعد از چند دقیقه پس از شروع به کار ویندوز، برنامه ای رو اجرا کنند.

موفق باشید :11:

sama_65
04-11-2009, 09:28
سلام
از وقتي ويندوز اكس پي سرويس پك 3 نصب كردم، دانلود منيجرم از كار افتاده ! يعني نصب شده اما وقتي روي لينك دانلود كليك ميكنم، كار نميكنه و بايد برنامه رو باز كنم حتماً (ورژن 5.11)
واسه يكي از دوستامم همين مشكل پيش اومده بود !!!
چي كار كنم؟

Masоud
04-11-2009, 12:05
سلام
از وقتي ويندوز اكس پي سرويس پك 3 نصب كردم، دانلود منيجرم از كار افتاده ! يعني نصب شده اما وقتي روي لينك دانلود كليك ميكنم، كار نميكنه و بايد برنامه رو باز كنم حتماً (ورژن 5.11)
واسه يكي از دوستامم همين مشكل پيش اومده بود !!!
چي كار كنم؟
سلام

اگر از IDM استفاده میکنی ، برو به بخش Settings و تیک دو گزینه ی زیر رو بزن :

موفق باشید :40:

sama_65
04-11-2009, 13:06
سلام

اگر از IDM استفاده میکنی ، برو به بخش Settings و تیک دو گزینه ی زیر رو بزن :

بازم نميشه :41:

Masоud
04-11-2009, 16:52
بازم نميشه :41:
سلام

چاره ای نیست.

اول آپدیتش کن تا به نسخه ی 5.18 تبدیل بشه سپس اون تیک های رو بزن.

تیک چهارمین گزینه رو هم بزن.اینجا یه پیغام میاد که اونو تایید کن و ویندوز رو Restart .

Ship Storm
08-11-2009, 13:04
با سلام
من هر جا گشتم سوالم را بپرسم جایی پیدا نکردم و حتی از بعضی از دوستان هم کمک خواستم ولی هنوز مشکل حل نشده است
من از idm برای دانلود استفاده می کنم ولی متوجه شدم وقتی دانلود می زند و می روم قسمت اینترنت recive و sent بیشتر از مقدار دانلود چه idm می کند
( هیچ سایتی را باز نکردم و هیچ نرم افزاری آبدیت نمی شود در ضمن من تازگی ویندوز عوض کردم و فکر نمی کنم هک شده باشم)
کمک کنید چه طوری این موضوع را حل کنم (من احتمال می دهم در تنظیمات مشکل است)

ببینید مقدار دانلود هیشه بیشتر از اونی میشه که IDM نشون میده چون همیشه مقداری POCKET LOST داریم رو شبکه حالا مثلا وقتی یک فایل 90 مگابایتی رو دانلود میکنی نزدیک 100 مگابایت در سند و رسیو شما نشون میده اگه بیشتر از این حد هست باید دقیق تر برسی بشه که سیستم شما از کجا داره ورودی و خروجی اطلاعات رو میگیره و یکی از ساده ترین روشهاش استفاده از اینترنت سکوریتی کاسپرسکی هست که مشخص میکنه در هر زمان از کجای سیستم داره اطلاعات رد و بدل میشه

Ship Storm
08-11-2009, 13:04
با سلام منم یه سئوال دارم که فکر کردم بهترین جا برای پرسیدنش اینجا باشه
من دیشب Idm رو تنظیم کردم که از ساعت یک که شاتل رایگان میشه تا هفت کار کنه و بعد از اون هم
دی سی شه و کامیپوتر رو خاموش کنه البته بعد از گرفتن همه ی فایل ها .
صبح که بیدار شدم دیدم سیستم خاموشه ولی وقتی که دانلودر رو باز کردم دیدم تنها نصف فایل ها رو گرفته
البته حجم فایل ها اون اندازه نبود که تا صبح نتونه همه رو بگیره
وقتی که شش تا از فایل ها رو گرفت بقیه رو جزو لیست حساب نکرد و خاموش کرد سیستم رو
میتونید بگید چکار باید کنم ؟
آیا تنظیمات خاصی داره ؟

اگه هم فایل ها رو برده باشی تو صف دانلود و مشکلی در ارتباط شما وجود نداشته باشه باید همه رو دانلود میکرده احتمالا وسط کار قطعی داشته که نتونسته همه فایل ها رو بگیره و یا افت سرعت

vafa1353
08-11-2009, 20:33
سلام دوستان یه مشکل در IDM برام به وجود اومده و اینه که فایلهایی رو که میزارم از راپیدباز دانلود بشه یوزر و پسوردشون عوض میشه به anonymous در صورتی که در قسمت sites login من سایت راپیدباز و یوزر و پس رو چیز دیگه ای زدم.به خاطر همین روز بعد که ادامه دانلود انجام میشه تمام فایلهام فایلد میشه و دونه دونه باید یوزر و پس رو عوض کنم....حتی IDM رو آنیستال کردم و ورژن
5.18.4 رو نصب کردم ولی درست نشد...و جالب اینجاست که اون آدرس راپید و یوزر رو در قسمت مربوطه ریموو میکنم ولی دوباره تو قسمت sites login برمیگرده.لطفا کمک کنید مشکلم حل بشه .ممنون

farzad.sharifi
10-11-2009, 19:53
سلام دوستان
آیا IDM روی ویندوز سون 64 بیتی مشکلی داره؟
دوستانی که از IDM روی سیستم 64 بیتی استفاده می کنند و مشکلی ندارند ممکنه ورژن IDM شون رو بگن؟؟

XMAN9
10-11-2009, 22:53
سلام.

چجوری میشه اون قسمت adress تو Internet Download Manager، سایتهایی که اونجا ذخیره شده رو پاک کرد.

ممنون.

vafa1353
12-11-2009, 00:59
سلام دوستان یه مشکل در IDM برام به وجود اومده و اینه که فایلهایی رو که میزارم از راپیدباز دانلود بشه یوزر و پسوردشون عوض میشه به anonymous در صورتی که در قسمت sites login من سایت راپیدباز و یوزر و پس رو چیز دیگه ای زدم.به خاطر همین روز بعد که ادامه دانلود انجام میشه تمام فایلهام فایلد میشه و دونه دونه باید یوزر و پس رو عوض کنم....حتی IDM رو آنیستال کردم و ورژن
5.18.4 رو نصب کردم ولی درست نشد...و جالب اینجاست که اون آدرس راپید و یوزر رو در قسمت مربوطه ریموو میکنم ولی دوباره تو قسمت sites login برمیگرده.لطفا کمک کنید مشکلم حل بشه .ممنون

:42::42::42::42::37:

Ship Storm
12-11-2009, 07:20

فکر کنم مشکل اینجاست که تو خود سایت مدت زمان لوگینتون تموم میشه 1 ماه لوگین کن

Ship Storm
12-11-2009, 07:21
سلام دوستان
آیا IDM روی ویندوز سون 64 بیتی مشکلی داره؟
دوستانی که از IDM روی سیستم 64 بیتی استفاده می کنند و مشکلی ندارند ممکنه ورژن IDM شون رو بگن؟؟

idm مشکلی نداره و نصب میشه جدیدترین ورژنش رو از خود سایتش دریافت کن و نصب کن

Ship Storm
12-11-2009, 07:21
سلام.

چجوری میشه اون قسمت adress تو Internet Download Manager، سایتهایی که اونجا ذخیره شده رو پاک کرد.

ممنون.

دقیق تر عنوان میکنید کجا رو میگید

XMAN9
12-11-2009, 15:28
وقتی IDM رو باز میکنی میری رو قسمت Tasks و بعد قسمت Add New Download و این پنجره زیر باز میشه:

همون قسمت Adress رو باز میکنی کلی سایت هست که قبلا اونا رو دانلود کردی . حالا من سوالم اینکه چجوری میشه اون سایتهای داخل این کروشه رو پاک کرد.

ممنون.

Ship Storm
13-11-2009, 10:28
وقتی IDM رو باز میکنی میری رو قسمت Tasks و بعد قسمت Add New Download و این پنجره زیر باز میشه:

همون قسمت Adress رو باز میکنی کلی سایت هست که قبلا اونا رو دانلود کردی . حالا من سوالم اینکه چجوری میشه اون سایتهای داخل این کروشه رو پاک کرد.

ممنون.

COCKIE اهی اینترنت اکسپلورر و یکبار DISK CLUNUP کنید ببینید پاک میشن
چون من برسی کردم از طریق خود نرم افزار نمیشه کاری کرد انگار , گزینه ای نداره که بخواد RESET کنه و یا اینکه HISTORY رو پاک کنه

mobin
13-11-2009, 17:24
سلام چند روز پیش idm رو بصورت آنلاین بروزرسانی کردم که بلافاصله کرکش از کار افتاد و برنامه جدید رو با پچ معرفی شده دانلود کردم

ولی هرکار میکنم این پچ به برنامه نمیخوره در حالیکه تقریبا تمام دوستان از اون استفاده کرده و ظاهرا راضیند. ضمنا تمام فایلها و پوشه برنامه قدیمی رو پاک کرده بودم . اینم از خطاهایی که میده:

خطای موقع نصب

خطا موقع اجرا کردن برنامه

با اینکه خطا میده ولی برنامه بصورت آنلاین فارسی شد . حالا هیچ فایلی رو دانلود نمیکنه
موندم با اکانت رپیدم که داره تموم میشه چیکار کنم؟:41:
ضمنا چند بار برنامه و فایلها و فولدر قبلی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم. فایل پچ رو هم در محل برنامه نصب و اجرا کردم.

Mohammad King
13-11-2009, 18:02
سلام گفتم این مطلب را بزارم بد نیست

نرم افزار Internet Download Manager که به اختصار IDM نامیده می‏شود را می‏توان به جرأت قدرتمندترین و معروف‏ترین نرم افزار مدیریت دانلود از اینترنت دانست. قابلیت‏های متعددی در این برنامه وجود دارد که آن را از هر جهت تبدیل به نرم‏افزاری کامل کرده است. در این ترفند قصد داریم به معرفی 19 نکته کوچک اما مهم در این برنامه بپردازیم.

پیش از هر کاری زبان برنامه را بر روی انگلیسی تنظیم نمایید. چرا که این نکات بر این مبنا نوشته شده‏اند.

1- برای استفاده از IDM در کلیه مرورگرها، در محیط برنامه بر روی Options کلیک کنید. در تب General تیک گزینه چهارم یعنی Use advanced browser integration را بزنید و OK کنید. پس از این کار یک بار Restart کردن سیستم لازم است. سپس می‏توانید در لیست موجود در همین قسمت تیک مرورگرهایی که می‏خواهید با IDM هماهنگ شوند را بزنید.
2- برای دانلود فایل با پسوندی که برای IDM ناشناخته است کلید Ctrl را از روی کیبورد نگاه دارید و بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.
3- در صورتی که می‏خواهید فایلی توسط IDM در مرورگر دانلود نشود، کلید Alt را از روی کیبورد نگاه دارید و بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.
4- در صورتی که می‏خواهید IDM کلاً هیچ دانلودی را به صورت اتوماتیک انجام ندهد در محیط برنامه بر روی Options کلیک کنید. به تب File Types بروید و در قسمت اول تمامی فرمت‏های موجود را پاک کنید. یا آن‏هایی که نمی‏خواهید دانلودشان اتوماتیک باشد را پاک کنید.
5- همانطور که می‏دانید در ابتدا و انتهای دانلود همواره پنجره ای نمایش داده می‏شود. اگر می‏خواهید این پنجره دیگر نمایش داده نشود به Options بروید. در تب Downloads می‏توانید تیک دو گزینه Show start download dialog و Show download complete dialog را به دلخواه بردارید.
6- شما می‏توانید جهت کپی فایل‏های دانلود شده توسط IDM، در لیست دانلودها در برنامه، فایلی که دانلود شده است را توسط ماوس گرفته و در محل مورد نظر خود رها کنید.
7- تنظیم سرعت اینترنت در IDM کمک می‏کند تا برنامه دانلود دقیق‏تری داشته باشد. بدین منظور در Options به تب Connection بروید و سرعت اینترنت خود را هر چه که هست تعیین کنید.
8- در صورتی که برای دانلود از اینترنت کم سرعت Dial-up استفاده می‏کنید در Options > Connection گزینه Max. connection number را بر روی 4 تنظیم نمایید.
9- اگر می‏خواهید فایل خاصی با پسوند مورد نظرتان مستقیماً توسط IDM دانلود گردد از قسمت Options > File Type استفاده کنید و فرمت فایل خود را به موارد موجود اضافه نمایید.
10- اگر از سایتی که با Username و Password محافظت می‏شود دانلود می‏کنید آن را در قسمت Options > Site Logins اضافه نمایید تا هر بار مجبور به وارد کردن اطلاعات نباشید.
11- اگر IDM با دانلود از سایت خاصی مشکل دارد به Options > File Type بروید. آدرس سایت مذبور را در قسمت دوم اضافه نمایید تا دیگر به طور اتوماتیک IDM از آن سایت دانلود نکند.
12- IDM بخشی در درون خود با نام Grabber دارد. با استفاده از Grabber شما می‏توانید (ترفندستان) کلیه فایلهای موجود در یک سایت را بیابید و آنها را دانلود کنید. این بخش در محیط اصلی برنامه وجود دارد.
13- در صورتی که سایتی که از آن دانلود می‏کنید بر روی دانلودهای خود محدودیت گذاشته است برای جلوگیری از بروز مشکل به Options > Connection بروید. بر روی دکمه New کلیک کنید و آدرس سایت مورد نظر و میزان ارتباطات ایجاد شده برای دانلود را وارد نمایید.
14- اگر نگران این هستید که با دانلودهای بی رویه پهنای باند ماهانه اینترنت خود را هدر کنید، می‏توانید برای دانلودها محدودیت قائل شوید. به Options > Connection بروید و در قسمت Download limits میزان حجم دانلود شده در یک بازه زمانی خاص را تعیین کنید.
15- برای تمام شدن دانلود فایل نیاز نیست که همواره به مانیتور خود خیره شوید. در قسمت Options > Sounds می‏توانید برای هر یک از اتفاقاتی که به هنگام دانلود رخ می‏دهد یک فایل صوتی قرار دهید تا برنامه شما را با صدا مطلع کند.
16- در صورتی که ارتباط شما از اینترنت به هنگام دانلود فایل قطع شود، با مراجعه به بخش Options > Dial Up می‏توانید اطلاعات مربوط به کانکشن اتصال به اینترنت خود را وارد نمایید تا برنامه به طور اتوماتیک ادامه دانلود را با استفاده از آن انجام دهد.
17- شما می‏توانید یک سری فایل را با استفاده از Tasks > Add batch download دانلود کنید. این گزینه به خصوص برای فایل‏هایی که ردیفی نام‏گذاری شده‏اند مناسب است.
18- اگر مایل نیستید که IDM کلیه پهنای باند شما را برای دانلود استفاده کند، می‏توانید از گزینه محدودیت سرعت در منوی دانلودها استفاده نمایید.
19- با استفاده از قابلیت جدید IDM می‏توانید فایل‏های تصویری یا صوتی که در صفحات وب مانند Youtube تماشا می‏کنید را دانلود کنید. برای ویرایش تنظیمات آن به Options و تب General بروید. بر روی دکمه Edit در مقابل IDM Download panel for web-players in browsers کلیک کنید.

Mohammad King
13-11-2009, 18:05
سلام چند روز پیش idm رو بصورت آنلاین بروزرسانی کردم که بلافاصله کرکش از کار افتاد و برنامه جدید رو با پچ معرفی شده دانلود کردم

ولی هرکار میکنم این پچ به برنامه نمیخوره در حالیکه تقریبا تمام دوستان از اون استفاده کرده و ظاهرا راضیند. ضمنا تمام فایلها و پوشه برنامه قدیمی رو پاک کرده بودم . اینم از خطاهایی که میده:

خطای موقع نصب

با اینکه خطا میده ولی برنامه بصورت آنلاین فارسی شد . حالا هیچ فایلی رو دانلود نمیکنه
ضمنا چند بار برنامه و فایلها و فولدر قبلی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم. فایل پچ رو هم در محل برنامه نصب و اجرا کردم.

سلام
مشکل شما اینه که کلید بلوک شده یعنی شناسایی شده و جلوشو گرفتن/
از چه ورژنی استفاده میکنی با این یه امتحانی بکن:

rasoul2005
13-11-2009, 19:04

خطای موقع نصب

درود بر تو
من تا به الان idm به طور اتوماتیک و انلاین به روز نکردم و همچین مشکلی نداشتم حالا شما از یه کرک دیگه استفاده کن و همینطور از یه ورجن دیگه از این برنامه ببین چطور میشد

موفق باشید

XMAN9
14-11-2009, 16:44
COCKIE اهی اینترنت اکسپلورر و یکبار DISK CLUNUP کنید ببینید پاک میشن
چون من برسی کردم از طریق خود نرم افزار نمیشه کاری کرد انگار , گزینه ای نداره که بخواد RESET کنه و یا اینکه HISTORY رو پاک کنه
دوست عزیز این کار رو هم کردم ولی مشکل حل نشد.

در هر صورت ممنون از وقتی که گذاشتی.

mobin
14-11-2009, 20:40
با چند نسخه مختلف و پچ های مختلف امتحان کردم هیچ تاثیری نداره. کماکان غیر فعاله!

Mohammad King
14-11-2009, 22:46
سلام

پس برنامه در ریجستری ویندوز ثبت شده. یا شما آپدیت کردین و سرور فهمیده و یوزر شما را بسته.

یکی از این 2 حالته/

راه حل

پاک کردن ویندوز

نصب یه دانلودر دیگه.

یا پاک کردن تمام اطلاعات برنامه و نصب دوباره.

موفق باشید

swamp
15-11-2009, 00:49
سلام
دوستان من یه فیلم از سرور مدیافایر دانلود میکردم که قابلیت رسیوم نداشت و قطع شد و تا حدود 30 در صد رو دانلود کرده من میخوام همین 30 درصد رو ببینم راهی هست؟ من از IDM هستفاده میکنم.
ممنون

mobin
15-11-2009, 04:41
تو عمر کار با idm یه بار اشتباه کردم چقدر گرون تموم شد!
برای دانلود از رپید از flashget . orbit و یکی دو تا برنامه دیگه استفاده کردم هیچ کدوم مثل idm نبود. یعنی یا قابلیت resume نداشتند یا با سرعت پایین دان میکردند . برنامه ای سراغ دارین کارم رو رابندازه؟ چون اکانت رپید دارم میخوام دو ویژگی مهم بالا رو داشته باشه .

Mohammad King
15-11-2009, 10:32
download aclator

برنامه ی خوبیه . دوست من .

موفق باشید

Ship Storm
15-11-2009, 11:02
با چند نسخه مختلف و پچ های مختلف امتحان کردم هیچ تاثیری نداره. کماکان غیر فعاله!

نرم افزار رو پاک کن و از ورژن 5.17 - build 2 استفاده کن
اگه نداری بگو برات آپلودش کنم همراه با کرک

SPY.07
18-11-2009, 22:09
سلام

قبل از ویندور عوض کردن ، بالای فیلم ها ( تو همه سایت ها ) یه دکمه ای میومد که نوشته بود : Download with IDM

خلیی کاربردی بود؛ ولی حالا دیگه نیست. ورژنش هم همونه و تغییری نکرده. 5.14 | Build 5

چی کار میشه که دوباره بیاد ؟

armin15000
19-11-2009, 02:03
سلام

تو قسمت زمان بندي imd يه گزينه است به نام سينك كردن متناوب در مقابل دانلود يكباره معني اين چيه ؟

behii
26-11-2009, 17:31
سلام
من یک سری فایل تو لیست IDM دارم که نصفه دانلود شدن , حالا می خوام ویندوز عوض کنم . چیکار کنم که بعد اینکه ویندوز ریختم از اول شروع نکنه یعنی اون نصفه ای که قبلا دانلود شده سرجاش باشه ؟ (با Export کردن فقط لینک ها export میشن درسته ؟)

ممنون

Ghaioom
27-11-2009, 10:47
سلام
من یک سری فایل تو لیست IDM دارم که نصفه دانلود شدن , حالا می خوام ویندوز عوض کنم . چیکار کنم که بعد اینکه ویندوز ریختم از اول شروع نکنه یعنی اون نصفه ای که قبلا دانلود شده سرجاش باشه ؟ (با Export کردن فقط لینک ها export میشن درسته ؟)

ممنون
سلام
من این ترفند رو تو پی سی یه جا دیده بودم الان هر چی سرچ میکنم پیدا نمیکنم.
فک کنم اینجوریا بود از ریجستری بخش دانلود منیجر رو ذخیره میکرد و از خود نرم افزار هم ذخیره میکرد بعد از نصب ویندوز اون فایل ریجستری رو اجرا میکرد و اون یکی رو به دانلود منیجر میاورد.

اینطوری هم میتونی اینکارو بکنی شما پوشه دانلود ها رو ذخیره میکنی بعد لینک و هم ذخیره میکنی بعد هم دانلود منیجر رو دوباره نصب کردی لینک رو بهش و مسیر پوشه دانلودی که نا تمام مونده رو بهش میدی بعد اینجوری از اونجایی که قطع شده دانلود میکنه.

موفق باشی.

Ship Storm
28-11-2009, 14:30
سلام

تو قسمت زمان بندي imd يه گزينه است به نام سينك كردن متناوب در مقابل دانلود يكباره معني اين چيه ؟

فکر کنم تعیین میکنی که مثلا 2 ساعت دانلود کنه و استوپ کنه و بعد دوباره 2 ساعت دیگه دانلود کنه

samanajan
05-12-2009, 14:25
این مشکل را دارم

برنامه ای که دانلود می کنم internat download manger

ver = 5.18 build 5

Cannot Download the file
Details:
connection has been closed by sever

---------------------------------------

و این مشکل هم دارم قبلا می خواسم وقتی یک فایل تمام شد به فایل دیگر رفته و دانلود کند
الان دیگه نمی توانم این کار را بکنم

ایراد از کجاست

Mohammad King
05-12-2009, 16:23
معرفی شدن برنامه توسط سرور و بلوک کردن سرور شما.

موفق باشید

samanajan
05-12-2009, 16:26
و این مشکل هم دارم قبلا می خواسم وقتی یک فایل تمام شد به فایل دیگر رفته و دانلود کند

ایراد از کجاست

Mohammad King
05-12-2009, 16:38

ایراد از کجاست

شما این پک را دان کنید.

نسخه ی کامل این برنامه هست همراه پچ.

برنامه خودتون را پاک کنید این را نصب کنید بعد پچش کنید.

دقت کنید هنگام پچ کردن باید برنامه بسته باشد اون پایین توی نوار ابزار هم exit کنیدش.

موفق باشید

3MB

Masоud
05-12-2009, 22:29

ایراد از کجاست
سلام

اول راه حل محمد (Episode) جان رو امتحان کن ، سپس کار زیر رو انجام بده :

در صفحه ی تنظیم دانلود های پشت سر هم در محل مشخص شده تعداد فایلیو که میخوای مرتب دانلود کنه ، مشخص کن :

hadi beiki
07-12-2009, 15:51
سلام
چند وقتیه از یه سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نمتونم دان کنم بعد با شکن فری گیت و اولتراسافت با دانلود منجر وقتی می خوام دانلود کنم آدرس سایت تبدیل مشه به .html فایلها هم ویدیویی هستند می خواستم بدونم چطور مشه از این سایت دانلود کرد...:41:

Fxsignal
08-12-2009, 17:43
سلام دوستان
1-من یک سری فایل دانلود دارم که در یه فایل تکست قرار دادم و میخواهم بدمش به دانلود منیجر تا دانلود انجام بده و ارور نده چه باید بکنم
2- چطور میتونم دانلود منیجر رو طوری تنظیم کنم که مثلا 1000 تا فایل رو بگیره و بعد یکی یکی پشت سر هم دانلود انجام بده
منتظرم با تشکر
3- بهترین برنامه دانلود منیجر چیه ؟ که کمک من کنه
4- لطفا آموزش کامل بدید
5- ارور نده !

Fxsignal
08-12-2009, 23:16
با سلام وقتی با هر دانلود منیجری که فایل رو بهش ایمپورت کردم میخواهم دانلود انجام بدم این پیغام میده ! لطفا راهنمایی کنید :
( پیغام در DAP v.8 )
download can not be accelerated. attemping to download at regular speed
لطفا حتما راهنمایی فرمایید

Fxsignal
09-12-2009, 14:08
با سلام وقتی با هر دانلود منیجری که فایل رو بهش ایمپورت کردم میخواهم دانلود انجام بدم این پیغام میده ! لطفا راهنمایی کنید :
( پیغام در DAP v.8 )
این مشکل من هست چه کار کنم درست شه ؟

Masоud
09-12-2009, 15:24
سلام
چند وقتیه از یه سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نمتونم دان کنم بعد با شکن فری گیت و اولتراسافت با دانلود منجر وقتی می خوام دانلود کنم آدرس سایت تبدیل مشه به .html فایلها هم ویدیویی هستند می خواستم بدونم چطور مشه از این سایت دانلود کرد...:41:

سلام

این مشکل برمیگرده به ف--ی--ل--ت--ر--ش--ک--ن.

از یک پ---رووک---سی دیگه استفاده کنید.

سلام دوستان
1-من یک سری فایل دانلود دارم که در یه فایل تکست قرار دادم و میخواهم بدمش به دانلود منیجر تا دانلود انجام بده و ارور نده چه باید بکنم
2- چطور میتونم دانلود منیجر رو طوری تنظیم کنم که مثلا 1000 تا فایل رو بگیره و بعد یکی یکی پشت سر هم دانلود انجام بده
منتظرم با تشکر
3- بهترین برنامه دانلود منیجر چیه ؟ که کمک من کنه
4- لطفا آموزش کامل بدید
5- ارور نده !

تاپیک های زیر رو نگاه کن :

با IDM کار راحت تره.

برای اینکه ارور نده باید سروری که فایل رو از روش دانلود میکنید ، خوب باشه و عوض نشه و ارور ندادنش دست ما نیست.

( پیغام در DAP v.8 )

این مشکل تنها در DAP بوجود میاد.

وقتی فایل رو از از روی سرور دانلود میکنه و اون سرور اجازه ی این رو نمیده که فایل رو چند تکه کنه و بعد ادامه بده ، این پیغام میادش.

Fxsignal
09-12-2009, 18:42
برای اینکه ارور نده باید سروری که فایل رو از روش دانلود میکنید ، خوب باشه و عوض نشه و ارور ندادنش دست ما نیست.

این مشکل تنها در DAP بوجود میاد.

وقتی فایل رو از از روی سرور دانلود میکنه و اون سرور اجازه ی این رو نمیده که فایل رو چند تکه کنه و بعد ادامه بده ، این پیغام میادش.

متاسفانه من با IDM هم کار کردم ولی باز این خطا رو داد ! حقیقتا من 1000 تا لینک دانلود مستقیم از یک سرور دانلود مستقیم دارم و لینک ها رو دادم به منیجر تا کارو شروع کنه و این پیغام رو داد ! الان من چه کنم ×! و بهترین راه حل !
آخه همین لینک هارو دادم به کسی که کارش دانلود کردن هست و اون گفت مشکلی نداره ! در واقع اگر بشه طوری دانلود منیجر رو تنظیم کرد که مثلا 1000 تا لینک رو بگیره و از یک شروع کنه دانلود و بعد که 1 تموم شد بره 2 بنظر شما حل میشه این مشکل !
بفرمایید من چه کنم !
البته فکر کنم مشکل اینجاست که نمیشه فایل رو تیکه تیکه کرد ! ایا برنامه ساده ای وجود داره که فقط لینک هارو بتونه بگیره و یکی یکی اما پشت سر هم و مداوم مثل دانلود خود ویندوز کارهای دانلود رو انجام بده ؟

Masоud
10-12-2009, 13:49
متاسفانه من با IDM هم کار کردم ولی باز این خطا رو داد ! حقیقتا من 1000 تا لینک دانلود مستقیم از یک سرور دانلود مستقیم دارم و لینک ها رو دادم به منیجر تا کارو شروع کنه و این پیغام رو داد ! الان من چه کنم ×! و بهترین راه حل !
آخه همین لینک هارو دادم به کسی که کارش دانلود کردن هست و اون گفت مشکلی نداره ! در واقع اگر بشه طوری دانلود منیجر رو تنظیم کرد که مثلا 1000 تا لینک رو بگیره و از یک شروع کنه دانلود و بعد که 1 تموم شد بره 2 بنظر شما حل میشه این مشکل !
بفرمایید من چه کنم !
البته فکر کنم مشکل اینجاست که نمیشه فایل رو تیکه تیکه کرد ! ایا برنامه ساده ای وجود داره که فقط لینک هارو بتونه بگیره و یکی یکی اما پشت سر هم و مداوم مثل دانلود خود ویندوز کارهای دانلود رو انجام بده ؟
سلام

از Download Manager های دیگه مثل FlashGet یا Orbit Downloader یا ... استفاده کنید.

MetaProducts Mass Downloader | دانلود با سرعت بسیار بالا

Orbit Downloader ابزاری خوب برای دانلود پرسرعت

Fxsignal
14-12-2009, 13:32
من یه مشکل دارم توی رپید باز دارم ! من چند روز پیش یه اشتراک خریدم فایل هامو دادم و لینک گرفتم و بعد اونارو گذاشتم توی پوشه و خروجی بصورت تکست گرفتم و بعد دادم به IDM ( دانلود منیجر ) و خواستم که دانلود کنم منیجر ارور میده can not download ؟؟؟
میخواستم ببینم چرا مشکل از کجاست !

D^D
14-12-2009, 15:32
سلام .
دوستان من با سرعت زغالی اینترنتم یه فایل 500 مگابایتی رو دانلود می کردم که 85 درصد دانلود شده بود .
اما امروز به اشتباه اونو از تو لیست IDM پاک کردم .
راهی برای برگرداندنش هست یا باید بی خیالش شد ؟

Ghaioom
14-12-2009, 15:55
سلام .
دوستان من با سرعت زغالی اینترنتم یه فایل 500 مگابایتی رو دانلود می کردم که 85 درصد دانلود شده بود .
اما امروز به اشتباه اونو از تو لیست IDM پاک کردم .
راهی برای برگرداندنش هست یا باید بی خیالش شد ؟
سلام
یه کاری هست
شما لینک دانلود رو بده به idm بعد برو به قسمت C:\Documents and Settings\Windows XP\Application Data\IDM\DwnlData\Windows XP در قسمتی که نوشته windows xp نام کاربری هست مال شما فرق میکنه.
اگه اونجا فایلی که داشتی دانلود میکردی فایلهاش هست میتونی اگه نباشه نمیتونی اگه هست اون لینکی که به idm دادی رو یکمی اون لینک رو دانلود کن تا یه پوشه جدید تو این قسمت ساخته بشه بعد فایل دانلود رو متوقف کن بعد اگه پوشه قبلی باشه و فایل ها هم توش باشن باید همه فایل ها رو به اون پوشه جدید کپی کنی بعد دوباره ادامه رو بزنی. بعد اگه از 85 درصد شروع نشد اشکالی نداره خودش از یه جایی شروع به دانلود میکنه.

موفق باشی.

Fxsignal
15-12-2009, 14:03
مفهوم این ارور در IDM چیه ؟
Cannot download this file
Detail : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] service unaviailable
؟؟؟
چه کنم

Golbarg01
16-12-2009, 11:18
در مورد این عکس یه توضیح میدین؟
وقتی با دانلود منیجر دانلود می کنیم با وقتی که بدون دانلود منیجر دانلود می کنیم در این زمینه فرقی داره؟

در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم اینکه با IDM که دانلود می کنیم چطور میشه فایل رو که هنوز کامل دانلود نشده روی هارد ببینیم؟با تشکر

T I G E R
17-12-2009, 00:43
در تنظیمات IDM بخشی بنام ارتباط با شبکه وجود داره
در این بخش علاوه بر انتخاب سرعت اینترنت بخشی وجود داره که تعداد حداکثر اتباطات با سرور رو میشه تعیین کرد

خب این بخش کارش چیه و بر روی چه عددی مناسب هستش ( برای سرعت 128 به بالا) ؟

Ghaioom
17-12-2009, 15:31
در مورد این عکس یه توضیح میدین؟
وقتی با دانلود منیجر دانلود می کنیم با وقتی که بدون دانلود منیجر دانلود می کنیم در این زمینه فرقی داره؟

در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم اینکه با IDM که دانلود می کنیم چطور میشه فایل رو که هنوز کامل دانلود نشده روی هارد ببینیم؟با تشکر
سلام
این دانلود منیجر در حال دانلود یک فایل به چند قسمت تبدیلش میکنه بعد که کامل شد یه فایل میشه.
به آدرس زیر میری پوشه مخفی هست.
C:\Documents and Settings\Windows XP\Application Data\IDM\DwnlData\Windows XP
در جایی که نوشته windows xp مال شما یوزر خودتون هست.
توش پوشه هست که فایلی که دانلود میکنی به اسم اون هست یا فرق داره تو اونا هست فایلها.
بعد اینجا وقتا فایل در حال دانلود باشه دکمه متوقف کردن رو میزنی بعد به یه فایل تبدیل میشه فک کنم بعد میتونی بازش کنی.

Masоud
18-12-2009, 15:37
در تنظیمات IDM بخشی بنام ارتباط با شبکه وجود داره
در این بخش علاوه بر انتخاب سرعت اینترنت بخشی وجود داره که تعداد حداکثر اتباطات با سرور رو میشه تعیین کرد

خب این بخش کارش چیه و بر روی چه عددی مناسب هستش ( برای سرعت 128 به بالا) ؟
سلام

برای تعیین سرعت دانلود بر اساس سرعت خودتون.

میتونید تعیین کنید فایل در حین دانلود به چند تکه تبدیل و سپس دانلود بشه.(پس از اتمام دانلود خود نرم افزار فایل رو به یک قسمت تبدیل میکنه).

همچنین در بخش استثنا میتونید تعیین کنید تنها در دانلود از سایت خاصی فایل رو به چند تکه تبدیل کنه و سپس دانلود کنه.

zsj
18-12-2009, 16:09
سلام
من تو نرم افزار idm از تو پوشه all downloads همه فایلهایی رو که تو این پوشه بود رو پاک کردم. می خواستم ببینم راهی برای بازگرداندن اونها نیست.یک دانلود زیاد داشتم که تا نصفه رفته بود.خواهش می کنم کمک کنید.
با تشکر

Ghaioom
18-12-2009, 16:20
سلام
من تو نرم افزار idm از تو پوشه all downloads همه فایلهایی رو که تو این پوشه بود رو پاک کردم. می خواستم ببینم راهی برای بازگرداندن اونها نیست.یک دانلود زیاد داشتم که تا نصفه رفته بود.خواهش می کنم کمک کنید.
با تشکر
سلام
اگه شما اون پست بالایی منو خونده باشی جوابتو میگرفتی.
به آدرس زیر بیا جوابتو میگیری.

Phonix Live
18-12-2009, 18:28
سلام
چه چوری میشه گزینه Shred File که بعد از نصب DAP در زیر منوی فایلها ظاهر میشه رو حذف کرد ؟
ممنون

T I G E R
18-12-2009, 22:52
سلام

برای تعیین سرعت دانلود بر اساس سرعت خودتون.

میتونید تعیین کنید فایل در حین دانلود به چند تکه تبدیل و سپس دانلود بشه.(پس از اتمام دانلود خود نرم افزار فایل رو به یک قسمت تبدیل میکنه).

همچنین در بخش استثنا میتونید تعیین کنید تنها در دانلود از سایت خاصی فایل رو به چند تکه تبدیل کنه و سپس دانلود کنه.

ممنون دوست عزیز

حالا هرچقدر مقدار این عدد بیشتر باشه برای دانلود از سایتهایی که محدودیتی ندارند ، سبب میشه سرعت دانلود فایل بهتر بشه؟

Ship Storm
20-12-2009, 08:00
ممنون دوست عزیز

حالا هرچقدر مقدار این عدد بیشتر باشه برای دانلود از سایتهایی که محدودیتی ندارند ، سبب میشه سرعت دانلود فایل بهتر بشه؟

درسته معمولا سرعت بهتر میشه ولی این نکته رو در نظر داشته باشید که سرعت اینترنت شم خیلی مهمه کسی که با دایال آپ کار میکنه نباید بیشتر از 4 قسمت کنه فایل ها رو و کسی که حداقل 512 داره بهتره بزاره روی 16 و سرعت های 256 و 128 رو 8 باشه بهتره چون تعداد کانکشن ها میره بالا ولی سرعت جوابگو نیست همیشه در حال Sed Get برای مجوز دریافت اطلاعات میمونه و نمیتونه دانلود رو انجام بده و عملا کانکشن های زیاد باعث میشه سرعت دانلود در این حالت افت پیدا کنه

hosseinmusicmaster
23-12-2009, 14:39
خسته نباشید .
یه مشکل بزرگ با idm :
موقع دانلود وقتی به آخرای دانلود میرسه یعنی حدود 300 400 کیلو بایت مونده تا دانلود تموم بشه سرعت میره زیر 1kb .
کسی میدونه چرا اینطوری میشه و راه حلش چیه ؟
ممنون

khorh
24-12-2009, 13:51
نمیدونم Internet Download Manager 5.14چش شده بعد چند ثانیه دانلود یه دفعه بسته میشه.؟!مشکل از چیه؟

norozizadeh
24-12-2009, 15:52
من قبلا دوتا ویندوز یکی xpو دیگری ویستا هر کدام جدا در درایو داشتم آمدم ویندوز server2003 را روی ویستا نسب کردم حال حالا فقط server بالا می یاد xp را چطور بیاورم می خواهم مثل قبلا با انتخاب ویندوزم را بالا بیاورم

farzad.sharifi
24-12-2009, 19:00
سلام دوستان

مشکلی که من با free download manager دارم اینه که وقتی یک دانلود تمام میشه خود به خود فایل بعدی رو که تو لیستش هست دانلود نمیکنه . می خواهم تک به تک دانلود کنه نه همه با هم ( ولی همون مشکل رو دارم باهاش)
نمی دونم چنین گزینه ای داره یا نه؟

اینطوری مجبور هستم برای هر فایل یه زمان شروع دانلود اختصاص بدم که سخته.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

khorh
25-12-2009, 01:32
نمیدونم Internet Download Manager 5.14چش شده بعد چند ثانیه دانلود یه دفعه بسته میشه.؟!مشکل از چیه؟

ورژن5.18 هم نصب کردم بازم خو به خود بسته میشه!حنی موقعی که نمیخوام دانلود کنم

Ghaioom
25-12-2009, 08:10
سلام دوستان

مشکلی که من با free download manager دارم اینه که وقتی یک دانلود تمام میشه خود به خود فایل بعدی رو که تو لیستش هست دانلود نمیکنه . می خواهم تک به تک دانلود کنه نه همه با هم ( ولی همون مشکل رو دارم باهاش)
نمی دونم چنین گزینه ای داره یا نه؟

اینطوری مجبور هستم برای هر فایل یه زمان شروع دانلود اختصاص بدم که سخته.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

شما ببین تو قسمت scheduler همون گزینه ساعت توش منوی file in queue داره؟ اگه داشته باشه تو اون منو لینک ها رو مشاهده میکنی بعد از بالا یه شماره هست اون رو 1 بزاری حله.
این تو idm بود.

farzad.sharifi
25-12-2009, 11:10
شما ببین تو قسمت scheduler همون گزینه ساعت توش منوی file in queue داره؟ اگه داشته باشه تو اون منو لینک ها رو مشاهده میکنی بعد از بالا یه شماره هست اون رو 1 بزاری حله.
این تو idm بود.

نه file in queue نداشت .
بعید بنظر میرسه چنین امکانی نداشته باشه!

Behi09
30-12-2009, 12:49
سلام دوستان
یه سوالی داشتم که نیاز به جواب فوری است چون با idm نمی تونم دانلود کنم.
من وقتی با idm چیزی رو دانلود میکنم idm کارشو خوب انجام میده ولی در آخر که فقط دو سه kb مونده دانلود تموم بشه سرعت دانلود صفر می کنه و دیگه دانلود نمی کنه تا اینکه بعد از یه دقیقه ای که همین جوری میمونه دیگه دانلود نمی کنه. البته وقتی دکمه stop رو میزنم و بعدش resume همون لحظه تموم میشه.اما این کارو فقط در مواردی که دانلود قابلیت resume داره امکان پذیره.لطفن راهنمایی کنید.
البته اینم بگم که تازگی ها این بازی رو درآورده.

amirbarca
30-12-2009, 12:51
چرا این idm اتومات سر ساعتی که معین کردم به اینترنت وصل نمیشه؟؟؟؟

Masоud
30-12-2009, 17:39
من قبلا دوتا ویندوز یکی xpو دیگری ویستا هر کدام جدا در درایو داشتم آمدم ویندوز server2003 را روی ویستا نسب کردم حال حالا فقط server بالا می یاد xp را چطور بیاورم می خواهم مثل قبلا با انتخاب ویندوزم را بالا بیاورم

سلام

در تاپیک زیر مطرح کنید :

سوالات و مشکلات مربوط به نصب چندین سیستم عامل در کنار یکدیگر

سلام دوستان
یه سوالی داشتم که نیاز به جواب فوری است چون با idm نمی تونم دانلود کنم.
من وقتی با idm چیزی رو دانلود میکنم idm کارشو خوب انجام میده ولی در آخر که فقط دو سه kb مونده دانلود تموم بشه سرعت دانلود صفر می کنه و دیگه دانلود نمی کنه تا اینکه بعد از یه دقیقه ای که همین جوری میمونه دیگه دانلود نمی کنه. البته وقتی دکمه stop رو میزنم و بعدش resume همون لحظه تموم میشه.اما این کارو فقط در مواردی که دانلود قابلیت resume داره امکان پذیره.لطفن راهنمایی کنید.
البته اینم بگم که تازگی ها این بازی رو درآورده.

به احتمال زیاد مشکل از سروری است که ازش دانلود میکنید.

از آخرین نسخه در تاپیک زیر استفاده کنید :

Internet Download Manager / تمام ورژنها در این تاپیک

چرا این idm اتومات سر ساعتی که معین کردم به اینترنت وصل نمیشه؟؟؟؟

از Adsl استفاده میکنید یا Dial Up ؟

در بخش Setting تنظیمات مربوط به کانکشن رو اعمال کنید.

ramTn
01-01-2010, 13:13
دوستان من يك مشكلي با IDM دارم!!
چطور ميتونم تنظيمش كنم كه همه ي فايلهاي موجود در صف رو همزمان دانلود نكنه؟! مي خوام كه اول دانلود يكي تموم بشه بعد بره سراغ بعدي و به همين ترتيب!!

توي Scheduler و در قسمت Files in the queue عدد Files at the same time رو 1 گذاشتم، ولي باز هم همه ي فايل ها رو همزمان دانلود مي كنه، و اگه بخوام به ترتيب اين كار انجام بشه، بايد دستي دانلود ها رو Resume كنم :41:

لطفاً راهماييم كنيد...

Ship Storm
01-01-2010, 18:24
دوستان من يك مشكلي با IDM دارم!!
چطور ميتونم تنظيمش كنم كه همه ي فايلهاي موجود در صف رو همزمان دانلود نكنه؟! مي خوام كه اول دانلود يكي تموم بشه بعد بره سراغ بعدي و به همين ترتيب!!

توي Scheduler و در قسمت Files in the queue عدد Files at the same time رو 1 گذاشتم، ولي باز هم همه ي فايل ها رو همزمان دانلود مي كنه، و اگه بخوام به ترتيب اين كار انجام بشه، بايد دستي دانلود ها رو Resume كنم :41:

لطفاً راهماييم كنيد...

start download at startup ببن تیک نخورده باشه و فقط و فقط تو همون صفی که قراره دانلود رو انجام بدی تیک گزینه start download at خورده باشه
حتما برسی کن main download queue فعال نباشه و صف اختصاصی خودت فعال باشه

ramTn
01-01-2010, 23:54
start download at startup ببن تیک نخورده باشه و فقط و فقط تو همون صفی که قراره دانلود رو انجام بدی تیک گزینه start download at خورده باشه
حتما برسی کن main download queue فعال نباشه و صف اختصاصی خودت فعال باشه

مرسي از راهنمايي، من يك queue جديد درست كردم و همه ي دانلود ها از داخل اون انجام مي شه، و main download queue هم خاليه... تيك ها رو هم همون طور كه گفتين قرار دادم، ولي باز هم همون مشكل رو دارم!! يا همه ي دانلود ها همزمان انجام مي شه، يا بايد خودم با طور دستي بعد از پايان هم كدوم، بعدي رو Resume كنم!!

Behi09
02-01-2010, 00:45
به احتمال زیاد مشکل از سروری است که ازش دانلود میکنید.

از آخرین نسخه در تاپیک زیر استفاده کنید :

Internet Download Manager / تمام ورژنها در این تاپیک

خیر از سرور نیست. از هر سروری که بگید امتحان کردم اما جواب نداده همین بازی رو در میاره.لطف کنید راهنمایی کنید.

Masоud
02-01-2010, 11:42
خیر از سرور نیست. از هر سروری که بگید امتحان کردم اما جواب نداده همین بازی رو در میاره.لطف کنید راهنمایی کنید.
سلام

از کدوم نسخه استفاده میکنی ؟

_Barbod_
02-01-2010, 12:20
سلام
یک مشکل جدیدا" پیدا کردم
نسخه جدید IDM رو نصب کردم
اما وقتی روی لینک کلیک میکنم دانلودر خود مرورگر باز میشه و IDM دیگه به صورت خودکار خودش باز نمیشه که استارت دانلود رو بزنم
لطفا" راهنمایی

Behi09
02-01-2010, 13:46
سلام

از کدوم نسخه استفاده میکنی ؟

مناز ورژن 5.18 استفاده می کنم.از ورژن 5.14 هم استفاده کردم اما باز همین مشکل داد.البته فکر کنم از وقتی ازم خواست اپدیت بشه و من اجازه دادم خودشو اپدیت کنه این مشکل ایجاد شده.اما باز هم اطمینان ندارم که از اون زمان به بعد این مشکل رو پیدا کرده.

Ship Storm
02-01-2010, 16:10
سلام
یک مشکل جدیدا" پیدا کردم
نسخه جدید IDM رو نصب کردم
اما وقتی روی لینک کلیک میکنم دانلودر خود مرورگر باز میشه و IDM دیگه به صورت خودکار خودش باز نمیشه که استارت دانلود رو بزنم
لطفا" راهنمایی

از منوی download و بعدگزینه option و بعد تب genral روی دکمه keys بزن و حالا تیک گزینه دومی رو هم فعال کن و مثلا ctrl رو انتخاب کن
زمانی که خواستی دانلود انجام بدی دکمه ctrl رو نگه دار و لینک رو وارد کن , دانلود با دانلود منیجر صورت میگیره

armin15000
03-01-2010, 01:25
سلام

وقتي به imd يوزر و پسورد اكانت پريميوم راپيد شير رو ميديم تمام فايلها با همون يوزر و پسورد آماده دانلود ميشه حالا اگه بخواهيم يوزر و پسورد رو عوض كنيم بايد يوزر و پسورد هر فايل آماده دانلود را جدا جدا تغيير بديم راهي وجود داره كه همه رو با دستور تغيير بديم ؟

carrow
03-01-2010, 11:27
من خیلی وقته که از IDM استفاده میکنم ولی جدیدا خیلی از فایلهام که Rar هستن رو وقتی دانلود میکنم خراب میشن و ارور CRC فکر کنم میدن .
می خواستم ببینم مشکل از برنامه است ؟ یعنی اگر از یه برنامه دیگه استفاده کنم حل میشه ؟
اخه خیلی زوره 700 مگ دانلود کنی بعد این ارور رو بده :(

Behi09
03-01-2010, 11:58
من ورژن 5.18 build5 رو از همون تاپیک که گفته بودید رو هم دانلود کردم اما مشکل هنوز مونده و من نمی تونم چیزی دانلود کنم.فکر کنم از وقتی اپدیت کردم این اتفاق افتاده حالا چیکار کنم. یا روشی بگید که مشکلم رفع بشه یا اینکه روش حزف همه ی تشکیلات idm از ویندوزم که وقتی unistal میکنم اونا باقی می مونن رو بگید.لصفا سریع جواب بدید که هیچی نمی تونم دانلود کنم.
با تشکر

Ship Storm
03-01-2010, 15:38
من ورژن 5.18 build5 رو از همون تاپیک که گفته بودید رو هم دانلود کردم اما مشکل هنوز مونده و من نمی تونم چیزی دانلود کنم.فکر کنم از وقتی اپدیت کردم این اتفاق افتاده حالا چیکار کنم. یا روشی بگید که مشکلم رفع بشه یا اینکه روش حزف همه ی تشکیلات idm از ویندوزم که وقتی unistal میکنم اونا باقی می مونن رو بگید.لصفا سریع جواب بدید که هیچی نمی تونم دانلود کنم.
با تشکر

شما وقتی IDM رو نصب میکنی و کرکش میکنی دیگه به هیچ وج نباید آپدیتش کنی چون همین مسئله باعث میشه که از حالت اکتیو بودن در بیاد
شما نرم افزار فعلی رو پاک کن و یه ورژن یکم قدیمی تر رو مثل 5.14 build 5 رو دانلود کن و به راحتی کرک کن و فقط حواست باشه آپدیت نشه

Ship Storm
03-01-2010, 15:39
من خیلی وقته که از IDM استفاده میکنم ولی جدیدا خیلی از فایلهام که Rar هستن رو وقتی دانلود میکنم خراب میشن و ارور CRC فکر کنم میدن .
می خواستم ببینم مشکل از برنامه است ؟ یعنی اگر از یه برنامه دیگه استفاده کنم حل میشه ؟
اخه خیلی زوره 700 مگ دانلود کنی بعد این ارور رو بده :(

زمانی که روی فایل کلیک راست میکنی و extract File میکنی تیک گزینه Keep Broken Files رو بزن

ramTn
03-01-2010, 15:39
دوستان لطفاً بگيد IDM براي همه اينجوريه يا فقط براي من؟! همه ي فايل هاي موجود در يك صف، همزمان با هم دانلود مي شن... و نمي تونم طوري تنظيمش كنم كه يكي پس از تموم شدن قبلي شروع به دانلود كنه...

Ship Storm
03-01-2010, 15:41
سلام

وقتي به imd يوزر و پسورد اكانت پريميوم راپيد شير رو ميديم تمام فايلها با همون يوزر و پسورد آماده دانلود ميشه حالا اگه بخواهيم يوزر و پسورد رو عوض كنيم بايد يوزر و پسورد هر فايل آماده دانلود را جدا جدا تغيير بديم راهي وجود داره كه همه رو با دستور تغيير بديم ؟

روی منوی Download و بعد گزینه Option و بعد تب Site Login رو بزن و اونجا New کن و مشخصات رو وارد کن

Ship Storm
03-01-2010, 15:42
دوستان لطفاً بگيد IDM براي همه اينجوريه يا فقط براي من؟! همه ي فايل هاي موجود در يك صف، همزمان با هم دانلود مي شن... و نمي تونم طوري تنظيمش كنم كه يكي پس از تموم شدن قبلي شروع به دانلود كنه...

شما تعدا فایل هایی رو که همزمان باید دانلود بشه رو روی چه عددی قرار دادی؟ 1؟

ramTn
03-01-2010, 17:57
شما تعدا فایل هایی رو که همزمان باید دانلود بشه رو روی چه عددی قرار دادی؟ 1؟

روي عدد 1 قرار دادم!!

armin15000
03-01-2010, 18:47
روی منوی Download و بعد گزینه Option و بعد تب Site Login رو بزن و اونجا New کن و مشخصات رو وارد کن

سلام

با اين كار يوزر و پسورد فايلهاي موجود بر روي imd تغيير نمي كنه و فقط براي فايلهايي كه ميخواهيم از اين به بعد وارد كنيم فايده داره

كه با گزينه اديت انجام ميشه و نيازي به استفاده از گزينه new نيست .

Behi09
03-01-2010, 19:27
شما وقتی IDM رو نصب میکنی و کرکش میکنی دیگه به هیچ وج نباید آپدیتش کنی چون همین مسئله باعث میشه که از حالت اکتیو بودن در بیاد
شما نرم افزار فعلی رو پاک کن و یه ورژن یکم قدیمی تر رو مثل 5.14 build 5 رو دانلود کن و به راحتی کرک کن و فقط حواست باشه آپدیت نشه
دوست عزیز حالا من یه استباهی کردم و اپدیت کردم الان هم توصیه شما رو انجام دادم اما مشکل من( که idm دانلود میکنه و در اخر که دو سه kb مونده تموم بشه متوقف میشه و سرعت دانلود صفر میشه دیگه دانلود نمی کنه ) کماکان سر جاش هست.مشکل هم از سرور نیست. لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

Ship Storm
03-01-2010, 20:20
روي عدد 1 قرار دادم!!

شما نرم افزار فعلی رو بصورت کامل پاک کن و نسخه ای مثل 5.17 build 2 رو نصب کن باید درست بشه و مشکلی نباشه
شما اگه تنظیمات رو روی 1 قرار داده باشی باید فایل ها رو دونه به دونه بگیره ولی احتمالا مشکل از کرک موجود باشه
ازکرک UnREaL RCE AlphaPatcher استفاده کنید

Ship Storm
03-01-2010, 20:23
سلام

با اين كار يوزر و پسورد فايلهاي موجود بر روي imd تغيير نمي كنه و فقط براي فايلهايي كه ميخواهيم از اين به بعد وارد كنيم فايده داره

كه با گزينه اديت انجام ميشه و نيازي به استفاده از گزينه new نيست .

من برسی کردم راهی تو این زمینه وجود نداره انگار که بخوایم دسته جمعی فایل های سابق رو یوزر و پسوردش رو تغییر بدیم
اون تغییرات هم که گفتم درسته از این به بعد اعمال میکنه

Ship Storm
03-01-2010, 20:27
دوست عزیز حالا من یه استباهی کردم و اپدیت کردم الان هم توصیه شما رو انجام دادم اما مشکل من( که idm دانلود میکنه و در اخر که دو سه kb مونده تموم بشه متوقف میشه و سرعت دانلود صفر میشه دیگه دانلود نمی کنه ) کماکان سر جاش هست.مشکل هم از سرور نیست. لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

شما وقتی دانلود میکنی با همهلینک ها مشکل داری یا فقط از رو بعض لینک ها ان مشکل برات پیش میاد مثلا برای مثال فایل زیر رو که حجم کمی هم داره دانلود کن ببین درست دانلود میشه یا نه:؟

اگه این رو بدون مشکل دانلود کردی بدون مشکل از اون سروری هست که اون فایل روش قرار گرفته و احتمال قوی استفاده کامل و بدون دردسر از اون سرور رایگان نیست و برای عضویت باید هزینه ای رو پرداخت کرد

Behi09
03-01-2010, 20:58
شما وقتی دانلود میکنی با همهلینک ها مشکل داری یا فقط از رو بعض لینک ها ان مشکل برات پیش میاد مثلا برای مثال فایل زیر رو که حجم کمی هم داره دانلود کن ببین درست دانلود میشه یا نه:؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ewDownload_Files%2F2009%2F12%2FHide_Folder_2009_3. 2.16.583_3406.exe)

اگه این رو بدون مشکل دانلود کردی بدون مشکل از اون سروری هست که اون فایل روش قرار گرفته و احتمال قوی استفاده کامل و بدون دردسر از اون سرور رایگان نیست و برای عضویت باید هزینه ای رو پرداخت کرد
دوست عزیز این رو هم نتونستم دانلود کنم.دانلود تا اخر می ره اما اخرش سرعت دانلود صفر میشه.

Ship Storm
03-01-2010, 21:30
دوست عزیز این رو هم نتونستم دانلود کنم.دانلود تا اخر می ره اما اخرش سرعت دانلود صفر میشه.

ADSL داری؟
تعدا کانکشنهایی که برای ارتباط با شبکه میزنی چقدره؟
اگه بصورت دانلود با خود ویندوز انجام بدی چطور؟ یعنی از IDM استفاده نکنی؟

Behi09
03-01-2010, 22:26
ADSL داری؟
تعدا کانکشنهایی که برای ارتباط با شبکه میزنی چقدره؟
اگه بصورت دانلود با خود ویندوز انجام بدی چطور؟ یعنی از IDM استفاده نکنی؟
اره adsl دارم.
با ویندوز هیچ مشکلی ندارم.البته با idm هم نداشتم اما از وقتی اپدیت کردم این اتفاق افتاده.یعنی تا دو هفته پیش با idm خیلی راحت دانلود می کردم.
تعداد connection ها هم در حالت default که 8 است گذاشتم.

Ship Storm
03-01-2010, 23:21
اره adsl دارم.
با ویندوز هیچ مشکلی ندارم.البته با idm هم نداشتم اما از وقتی اپدیت کردم این اتفاق افتاده.یعنی تا دو هفته پیش با idm خیلی راحت دانلود می کردم.
تعداد connection ها هم در حالت default که 8 است گذاشتم.

شما کانکشن رو بزار روی 1 و دانلود رو انجام بده ببین باز این اتفاق میوفته؟
اگه این اتفاق افتاد ورژن رو حتما عوش کن و از کرکی که در پست بالا اسمش رو بردم استفاده کن برای فعال سازی

Behi09
04-01-2010, 00:03
شما کانکشن رو بزار روی 1 و دانلود رو انجام بده ببین باز این اتفاق میوفته؟
اگه این اتفاق افتاد ورژن رو حتما عوش کن و از کرکی که در پست بالا اسمش رو بردم استفاده کن برای فعال سازی
دوست عزیز فرقی حاصل نشد.
این رو هم بگم که وقتی idm رو نصب کردم این پیغام رو میده idm has been registered with afake serial number or the serial number has been blocked

Behi09
04-01-2010, 00:09
دوست عزیز در اخر دانلود این ارور رو میده cannot download the file because of the time out

Mohammad King
04-01-2010, 10:34
دوست عزیز در اخر دانلود این ارور رو میده cannot download the file because of the time out

سلام

این ارور ا پایان اعتبار هست...

مشکل از سروره/

navid123
04-01-2010, 12:21
سلام منinternet download manager رو روی وینرود 7 نصب کردم ولی بعد از یک مدت که دانلود میکنه همینطوری می مونه و دانلود نمیکنه ولی همین نسخه رو روی xp نصب کردم مشکلی نداشت کسی می دونه باید چجوری درستش کنم؟

carrow
04-01-2010, 13:09
زمانی که روی فایل کلیک راست میکنی و extract File میکنی تیک گزینه Keep Broken Files رو بزن

خوب اینطوری بازم اگر مثلا یه فیلم باشه آخراش خرابه و نشون نمیده .
فقط می خواستم بدونم که اشکال از IDM هست ؟ یعنی اگر مثلا از DAP یا Flashget استفاده کنم اینطوری نمیشه فایل ؟
بعد اگر مشکل از IDM هست کدوم نرم افزار بهتره واسه جایگزینی ؟

Ship Storm
04-01-2010, 17:12
دوست عزیز فرقی حاصل نشد.
این رو هم بگم که وقتی idm رو نصب کردم این پیغام رو میده idm has been registered with afake serial number or the serial number has been blocked

system restore کن به زمان قبل از بروز این مشکل و بعد کرکی رو که گفتم روش اجرا کن

SIMON137
05-01-2010, 11:35
من یه مدتی هست این idm رفته فضا
هرچی میزنم دانلود نمی کنه ، ... یکمی می مونه و بعد ارور میده
--------------------------------------
میشه کاری کرد که خودش سیستم رو روشن کنه ، دانلود کنه ؟
میشه کاری کرد که مثلا 10 تا لینک بدیم ، دونه دونه به ترتیب دانلود کنه ؟

samanajan
05-01-2010, 15:42

بله دوست عزیز این امکان وجود من 3 ماهه این کار می کنیم ولی من الینک های انتخاب می کنم که قابلیت resume داتشه باشد

بله نرم افزار هست که سیستم را روشن کند

شما می توند تا هر چی که دلت می خواهد دونه دونه دانلود کنی

فکر کنم صفحه اول بود یکی توضیح داده بود

Ship Storm
05-01-2010, 16:21

مشکل از سروری هست که میخواین دانلود کنید اون اروری که به شما میده چیه؟
برای اینکه دونه دونه لینک ها دانلود بشه باید اونها رو بزارید تو صف (بخش Scheduler)

آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن (آموزش جدید در پست دوم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Ehsanpark
08-01-2010, 12:44
سلام منinternet download manager رو روی وینرود 7 نصب کردم ولی بعد از یک مدت که دانلود میکنه همینطوری می مونه و دانلود نمیکنه ولی همین نسخه رو روی xp نصب کردم مشکلی نداشت کسی می دونه باید چجوری درستش کنم؟

سلام. منم مشکل همین دوستمون رو دارم. با ویندوز 7 هر کاری می کنم دانلود نمی کنه. یعنی رو لینک کلی می کنی ولی هیچ اتفاقی نمیوفته. بعضی وقت ها هم فایل رو با همون برنامه پیشفرض ویندوز دانلود می کنه در صورتی که باید IDM دانلودش کنه. ممنون میشم رهنمایی کنید.

seyyedi
08-01-2010, 21:32
دوستان سلام
من یه مشکلی به idm دارم
اگه چند تا فایل همزمان بزنم به نظر خودم میرسه که دیرتر دانلود میکنه تا اینکه یکی یکی و پشت سر هم دانلود کنم
حالا میخوام باهاش کاری کنم که وقتی یکی تموم شد خود به خود بره بعدی رو دانلود کنه
ولی چطوری؟
راستی من قبلا تنظیماتش رو گزاشته بودم روی 8 کانکشن و حالا روی 16 کانکشن هست
آیا این میتونه تاثیر گزار باشه روی همزان دانلود کردن؟

علی علی

Ghaioom
09-01-2010, 14:25
دوستان سلام
من یه مشکلی به idm دارم
اگه چند تا فایل همزمان بزنم به نظر خودم میرسه که دیرتر دانلود میکنه تا اینکه یکی یکی و پشت سر هم دانلود کنم
حالا میخوام باهاش کاری کنم که وقتی یکی تموم شد خود به خود بره بعدی رو دانلود کنه
ولی چطوری؟
راستی من قبلا تنظیماتش رو گزاشته بودم روی 8 کانکشن و حالا روی 16 کانکشن هست
آیا این میتونه تاثیر گزار باشه روی همزان دانلود کردن؟

علی علی
سلام
شما همه رو توی صفحه اصلی بزار بعد Scheduler رو بزن اونجا سربرگ file in quate هست اونجا شماره هست که شاید توی 1 باشه یا نه اگه نیست روی 1 بزار و start رو تو سربرگ دیگه بزن.

Ship Storm
13-01-2010, 21:28
خوب اینطوری بازم اگر مثلا یه فیلم باشه آخراش خرابه و نشون نمیده .
فقط می خواستم بدونم که اشکال از IDM هست ؟ یعنی اگر مثلا از DAP یا Flashget استفاده کنم اینطوری نمیشه فایل ؟
بعد اگر مشکل از IDM هست کدوم نرم افزار بهتره واسه جایگزینی ؟

اگه بخوای تا اونجایی که ارور میده رو نگاه کنی که روش دیگه داره
در مورد نرم افزار جایگزین شما یک ورژن دیگه از IDM رو نصب کن مشکل نباید داشته باشه اگر هم مشکلی باشه از اون فایلیه که دانلود کردی حالا به دلایلی دیسکانکت شده وسطش و فایل صدمه دیده ولی گزینه جایگزین flash get هم خوبه

N O V A L I S
15-01-2010, 18:19
دوستان میشه راهنمائی کنید که چه جور از سایت قیلتر شده با IDM دانلود کنم؟ لینک رو مستقیم و بعد وارد می کنم.. ولی پیغام میده که سرور اجازه نمیده و از این حرفا..

Ship Storm
15-01-2010, 22:22
دوستان میشه راهنمائی کنید که چه جور از سایت قیلتر شده با IDM دانلود کنم؟ لینک رو مستقیم و بعد وارد می کنم.. ولی پیغام میده که سرور اجازه نمیده و از این حرفا..

باید با وی- پی -ان دانلود رو انجام بدی و یا پرو-کسی فعال پیدا کنی وارد بخش Pr-ox-y کنی

Behi09
17-01-2010, 14:34
با سلام دوباره خدمت دوستان
دوستان من یه مشکلی داشتم و دارم که در این تابیک مطرح کردم و در صفحه های قبلی وجود دارد.دوستان خیلی کمک کردن اما برطرف نشد.امروز دیدم دوتا از دوستان هم این مشکل رو مطرح کردن.من هم دانلودهام رو با winxp یا سون میکنم.در xp و در ویندوز 7 که رو لبتابم هست مشکل ندارم ولی در win7 که خودم رو کامبیوتر نصب کردم این مشکل رو میده .
لطف کنین راهنمایی کنین که کارساز باشه و راه حل های قبلی رو ندید
با تشکر

Ship Storm
17-01-2010, 14:59
با سلام دوباره خدمت دوستان
دوستان من یه مشکلی داشتم و دارم که در این تابیک مطرح کردم و در صفحه های قبلی وجود دارد.دوستان خیلی کمک کردن اما برطرف نشد.امروز دیدم دوتا از دوستان هم این مشکل رو مطرح کردن.من هم دانلودهام رو با winxp یا سون میکنم.در xp و در ویندوز 7 که رو لبتابم هست مشکل ندارم ولی در win7 که خودم رو کامبیوتر نصب کردم این مشکل رو میده .
لطف کنین راهنمایی کنین که کارساز باشه و راه حل های قبلی رو ندید
با تشکر

مشکلتون رو یکبار دیگه مطرح کنید و اینکه اگه اروری ظاهر میشه عکس مربوطه رو هم قرار بدید

S A M S U N G
26-01-2010, 16:26
سلام به همگی .

دوستان من یه مشکلی که با IDM دارم اینه که فقط 30 تا لینک میتونم بزارم توی صف و بیشتر از این قبول نمیکنه و خود دانلودر Firefox میخواد دانلود کنه !

میخواستم ببینم چطوری میتونم بیشتر 30 تا لینک بهش بدم .

ممنون .

ask_bl
26-01-2010, 21:20
سلام به همگی .

دوستان من یه مشکلی که با IDM دارم اینه که فقط 30 تا لینک میتونم بزارم توی صف و بیشتر از این قبول نمیکنه و خود دانلودر Firefox میخواد دانلود کنه !

میخواستم ببینم چطوری میتونم بیشتر 30 تا لینک بهش بدم .

ممنون .
سلام
چه پیغامی میده ؟

S A M S U N G
27-01-2010, 12:23
هیچ پیغامی نمیده .

بیشتر از 30 لینک که بهش میدم اصلا قبول نمیکنه و با مروگر دانلود میکنه !

مخلصیم .

ask_bl
27-01-2010, 17:35
دوست عزیز فرقی حاصل نشد.
خوب با یه کرک مطمئن کرک کنین !
کرک هست ؟

rroona
28-01-2010, 01:44
سلام
این یه سایت آموزشیه

میخوام صدای گوینده رو دانلود کنم اما نمیشه
چطور میتونم آموزشهای این سایتو بصورت فیلم در بیارم با بصورت HTML ذخیره کنم؟؟؟
ممنون

S A M S U N G
29-01-2010, 18:18
سلام به همگی .

دوستان تو شکل زیر هرچی تعداد بیشتر باشه بهتره یا کمتر ؟ اصلا فرقی میکنه ؟

مخلصیم .

Ship Storm
29-01-2010, 18:22
سلام به همگی .

دوستان تو شکل زیر هرچی تعداد بیشتر باشه بهتره یا کمتر ؟ اصلا فرقی میکنه ؟

مخلصیم .

قبلا همچین سوالی پرسیده شده بود اینم لینکش :

درسته معمولا سرعت بهتر میشه ولی این نکته رو در نظر داشته باشید که سرعت اینترنت شم خیلی مهمه کسی که با دایال آپ کار میکنه نباید بیشتر از 4 قسمت کنه فایل ها رو و کسی که حداقل 512 داره بهتره بزاره روی 16 و سرعت های 256 و 128 رو 8 باشه بهتره چون تعداد کانکشن ها میره بالا ولی سرعت جوابگو نیست همیشه در حال Sed Get برای مجوز دریافت اطلاعات میمونه و نمیتونه دانلود رو انجام بده و عملا کانکشن های زیاد باعث میشه سرعت دانلود در این حالت افت پیدا کنه

S A M S U N G
29-01-2010, 18:37
سلام .

مرسی . من سرویس 1 مگ دارم .

قسمت بالاش سرعت اینترنت رو بذارم روی حداکثر ؟

مخلصیم .

Ship Storm
29-01-2010, 19:22
سلام .

مرسی . من سرویس 1 مگ دارم .

قسمت بالاش سرعت اینترنت رو بذارم روی حداکثر ؟

مخلصیم .

برای لینک هایی که دانلود مستقیم و Resume دار داری بزار روی حداکثر که همون 16 کانکشن میشه و برای لینک هایی که Resume ندارن مثل Rapidshare که وقتی اکانت نداشته باشی با یک کانکشن میشه دانلود رو انجام داد بزار روی 1 ولی اگه اکانت داری بزار روی همون حداکثر 16

bigman
29-01-2010, 19:52
این لینکهای mediafire تا چقدر اعتبار داره ????

من هر وقت با idm دانلود میکنم اگر ناقص دانبود بشه و بخوام فرداش دوباره دانلود کنم مجبورم لینک اون فایل را دوباره رفرش کنم .

Ship Storm
29-01-2010, 21:51
این لینکهای mediafire تا چقدر اعتبار داره ????

من هر وقت با idm دانلود میکنم اگر ناقص دانبود بشه و بخوام فرداش دوباره دانلود کنم مجبورم لینک اون فایل را دوباره رفرش کنم .

لازم نیست رفرش کنید شما لینک جدید رو بگیر و کپی کن تو مسیر دانلو فایل قبلی تا از همون ادامه فایلی که نصفه و نیمه دانلود شده دانلود رو انجام بده

bigman
29-01-2010, 23:09
لازم نیست رفرش کنید شما لینک جدید رو بگیر و کپی کن تو مسیر دانلو فایل قبلی تا از همون ادامه فایلی که نصفه و نیمه دانلود شده دانلود رو انجام بده

لينك عوض نشده

منظورم اينه كه اگر حدودا يه روز از دانلود فايل ناقص بگذره مجبوري دوباره هون لينك رو رفرش كني

Ship Storm
30-01-2010, 07:25
لينك عوض نشده

منظورم اينه كه اگر حدودا يه روز از دانلود فايل ناقص بگذره مجبوري دوباره هون لينك رو رفرش كني

خوب دقیقا همینطوره مثل sharedzilla که همینطوری بود

mhshaker71
31-01-2010, 13:33
سلام
چجوری میشه IDM رو روی Opera تنظیم کرد که از youtube دانلود کنه؟

mhshaker71
02-02-2010, 19:51
کسی راهی نداشت؟
اصلا میشه؟

*IN*
03-02-2010, 13:31
سلام
چه جوری میتونم تو IDM چند تا فایل لیست کنم و بزارم اینارو به ترتیب نه با هم دانلود کنه؟؟؟

ask_bl
03-02-2010, 13:47
سلام
چه جوری میتونم تو IDM چند تا فایل لیست کنم و بزارم اینارو به ترتیب نه با هم دانلود کنه؟؟؟
سلام
در قسمتی که فلش آبی هست ،تعداد رو تغییر بدین اگر 1 باشه تک تک دانلود میشن و به همین صورت :

Majid393
04-02-2010, 12:26
جدیدا" یه مشکلی با idm (ورژن 5.18.5) پیدا کردم. وقتی میزارم دانلود کنه بعد از حدود 2 ساعت دیگه هیچی دانلود نمیکنه و بعدش سیستم هنگ میکنه و باید ریستارت کنم. در صورتی که در حین دانلود اگر با pc کار کنم، هیچ مشکلی نداره.
ویروس و .... هم فکر نکنم باشه چون با nod32 آپدیت شده اسکن کردم و چیزِ خاصی یافت نشد!

به نظرتون مشکل از چیه ؟

Phonix Live
04-02-2010, 16:24
سلام
احتیاج به سریال نامبر برای رجیستر کردن IDM ورژن 5.18 Build (8) Versian دارم
ممنون

alivip
04-02-2010, 18:55
من که مجبور شدم بزارمش کنار بخاطر ویندوز سون
نصب میشه ولی بعدا ارور میده و برنامه رو اجرا نمیکنه
کامپتیبیلیشم واسه ویندوز ایک پی می کنم بازم همونه
invalid access to memory location

meysad
07-02-2010, 13:04
سلام . من قبلآ با IDM فیلمهای با پسوند flv رو میتونستم دانلود کنم ولی الان ارور میده مشکلش چی میتونه باشه ؟؟؟

Mr.Mimi
07-02-2010, 15:13
من 1 مشکل دارم نمیدونم چطوری باید حلش کنم.وقتی یک فایلی رو میذارم رو دانلود بعد از یک مدتی که دانلود شد خود به خود سرعت صفر میشه درحالی که میتونم با اینترنت کار کنم.از IDM 5.18 استفاده میکنم.
تنها راه چاره هم ریست هست که خیلی حالگیریه.کسی به این مشکل برنخورده؟

ask_bl
07-02-2010, 16:17
سلام . من قبلآ با IDM فیلمهای با پسوند flv رو میتونستم دانلود کنم ولی الان ارور میده مشکلش چی میتونه باشه ؟؟؟
سلام
از کجا میتونستین دانلود کنین !
الان چه اروری میده ؟

Masоud
07-02-2010, 17:36

سلام

چون الان یه چند وقتیه تمام فیلم های آنلاین بسته شدند و شما قادر به دانلود اونا نیستید.

من 1 مشکل دارم نمیدونم چطوری باید حلش کنم.وقتی یک فایلی رو میذارم رو دانلود بعد از یک مدتی که دانلود شد خود به خود سرعت صفر میشه درحالی که میتونم با اینترنت کار کنم.از IDM 5.18 استفاده میکنم.

با دانلود از سرور یا سایت خاصی این مشکل رو دارید ؟

موف باشید :40:

maxim.360
08-02-2010, 00:50
سلام به همه بچه های با حال
میگم راهی وجود داره که برنامه در حال دانلود باشه ولی کسی جز خودمون متوجه نشه

shaghayegh_ir
08-02-2010, 14:35
سلام
من برنامه Internet Download Manager رو دانلود کردم ورژن جدید
تا دیشب هم کار می کرد چون با کرک سریال نامبر دادم
ولی امروز که کامپیوتر رو روشن کردم اجرا نیم شه م پیغام
IDM is registered with fake Serial Number رو می ده
باید چیکا رکنم ؟

البته Patch رو که اجرا کردم و فایل IDM.exe رو که انتخاب کردم گفت چند تا از فایلهای رو نمیتونه باز کنه . می تونه دلیلش این باشه که IDM رو توی درایو D نصب کردم ولی ویندوزم روی درایو C هست باشه ؟

ممنون می شم فوری جواب بدیدددددددددد

Ship Storm
08-02-2010, 19:45
سلام به همه بچه های با حال
میگم راهی وجود داره که برنامه در حال دانلود باشه ولی کسی جز خودمون متوجه نشه

IDM باشه میشه مینیمایز کرد ولی خوب کنار آیکون ساعت باز نشون داده میشه

Ship Storm
08-02-2010, 19:47
سلام
من برنامه Internet Download Manager رو دانلود کردم ورژن جدید
تا دیشب هم کار می کرد چون با کرک سریال نامبر دادم
ولی امروز که کامپیوتر رو روشن کردم اجرا نیم شه م پیغام
IDM is registered with fake Serial Number رو می ده
باید چیکا رکنم ؟

البته Patch رو که اجرا کردم و فایل IDM.exe رو که انتخاب کردم گفت چند تا از فایلهای رو نمیتونه باز کنه . می تونه دلیلش این باشه که IDM رو توی درایو D نصب کردم ولی ویندوزم روی درایو C هست باشه ؟

ممنون می شم فوری جواب بدیدددددددددد

شما احتمال قوی زدی نرم افزار IDM رو آپدیت آنلاین کردی
از کرکی که به همین پست پیوست میکنم استفاده کنید مشکلتون حل میشه

maxim.360
09-02-2010, 00:13
میخوام باا اینترنت دانشگاه فیلم دانلود کنم حالا باید چنتا لینک به برنامه بدم که دانلود کنه بعدش من برم و چند ساعت بعد که برگشتم فیلمارو بردارم حالا مشکل اینجاست که نباید کسی که پشت اون سیستم هست متوجه بشه

Ship Storm
09-02-2010, 07:30
میخوام باا اینترنت دانشگاه فیلم دانلود کنم حالا باید چنتا لینک به برنامه بدم که دانلود کنه بعدش من برم و چند ساعت بعد که برگشتم فیلمارو بردارم حالا مشکل اینجاست که نباید کسی که پشت اون سیستم هست متوجه بشه

برای مخفی کردن خود آیکن برنامه میشه راه حل داد ولی وقتی دانلود رو شروع کنی آیکن دانلود کنار ساعت سیستم نمایش داده میشه برای غیر فعال کردن برنامه آیکن اون برنامه رو از system try بصورت always hiden در بیاری برای اینکار روی start menu کلیک راست کن و properties و بعد custumize رو بزن و اونجا idm رو پیدا کن و گزینه always hiden رو براش انتخاب کن

david68
09-02-2010, 18:22
سلام

ميخواستم بدونم ميشه يه فايلي رو كه تو IDM تا 99.97% دانلود شده رو باز كرد ؟ فايل پسوندش Avi هست تا اون مقداري كه نوشتم دانلود شده ولي ديگه ادامه نميده برا همين ميخوام همون مقدار دانلود شده رو باز كنم كه نميشه . تو پوشه اي هم كه دانلود داره توش ذخيره ميشه ميرم ولي فايلي توش نيومده نميدونم اين 99 درصد كجا ذخيره شده .

Masоud
09-02-2010, 21:18
سلام

ميخواستم بدونم ميشه يه فايلي رو كه تو IDM تا 99.97% دانلود شده رو باز كرد ؟ فايل پسوندش Avi هست تا اون مقداري كه نوشتم دانلود شده ولي ديگه ادامه نميده برا همين ميخوام همون مقدار دانلود شده رو باز كنم كه نميشه . تو پوشه اي هم كه دانلود داره توش ذخيره ميشه ميرم ولي فايلي توش نيومده نميدونم اين 99 درصد كجا ذخيره شده .
سلام

به مسیر زیر برو :

بجای Administrator اسم یوزر اکانتتو بنویس.

اینجا چند تا پوشه میبینی که یکیش مربوط به اونیه که دانلودش کامل نشده.

به پوشه ی مربوط به یلم برید و اونو Rename کنید و در آخر اسمش پسوند avi. رو اضافه کنید.

مثلا اگر اسمش water بود به water.avi تغییرش بده.

حالا فایل بصورت یک فیلم درمیاد و میتونید اجراش کنید.

david68
09-02-2010, 22:44
تونستم پوشه رو پيدا كنم وقتي واردش شدم توش سه تا فايل بود يكيش فايل Text بود كه توش اطلاعات مربوط به دانلود نوشته شده بود دو تاي ديگه هم اينها بودن :

water.avi 0 kb

water.avi12 89 mb

اولي كه پسوندش avi هست حجمي نداره كه بخوام اجراش كنم دومي هم فرمتش avi12 هست كه من به avi تغيير دادم ولي اجرا نشد ( با km پلير و مديا پلير امتحان كردم نشد حتي خواستم با با يه كانورتر فرمتش رو تغيير بدم باز نشد )

p30Load
10-02-2010, 14:14
سلام آقا من یه مشکل خیلی اساسی دارم

من یه فایل 200 مگابایتی رو دانلود کردم که روی 99 گیر کرده و دیگه ادامش دانلود نمیشه و پیغام connection time out میده

این فایل 200 مگاباتی آخرین قسمت از یک سری 10 گیگیاباتی است اگر این دانلود نشه بدبخت میشم

1- چطوری اون 1 درصد باقیمانده رو دانلود کنم ؟
2- اگر امکان دانلود نیست چه طور میتونم تا همون جاش که دانلود شده استفاده کنم

ضمنا پسوند فایل هم rar هستش

Ship Storm
10-02-2010, 22:21
سلام آقا من یه مشکل خیلی اساسی دارم

من یه فایل 200 مگابایتی رو دانلود کردم که روی 99 گیر کرده و دیگه ادامش دانلود نمیشه و پیغام connection time out میده

این فایل 200 مگاباتی آخرین قسمت از یک سری 10 گیگیاباتی است اگر این دانلود نشه بدبخت میشم

1- چطوری اون 1 درصد باقیمانده رو دانلود کنم ؟
2- اگر امکان دانلود نیست چه طور میتونم تا همون جاش که دانلود شده استفاده کنم

ضمنا پسوند فایل هم rar هستش

این پیغام نشون میده که دسترسی به اون سرور نیست و مدت زمان مجاز سپری میشه برای کانکت شدن به سرور حالا دلایل مختلفی داره که مربطو میشه به اینترنت داخلی کشور ما و مسائل مربوط به اون
فایل شما اگه Rar یا zip و در کل آرشیو باشه باید پارت آخر رو هم دانلود کنی و الا تا پارت یکی مونده به آخر رو میتونی اجرا کنی و ببینی چیه

nima_parham
11-02-2010, 07:53
درود و سپاس دوستان اط مطالب و راهنمایی ها به همدیگر
من مشکلم در IDM می باشد که برای آپدیت کردن نیاز به شماره سریال دارم
کسی هست در این مورد راهنمایی نماید
مانا و مستدام باشید

Mohammad King
11-02-2010, 11:54
درود و سپاس دوستان اط مطالب و راهنمایی ها به همدیگر
من مشکلم در IDM می باشد که برای آپدیت کردن نیاز به شماره سریال دارم
کسی هست در این مورد راهنمایی نماید
مانا و مستدام باشید

سلام از چه نسخه ای استفاده میکنید؟

راه زیر را انجام دهید ببین درست میشه؟

پچ:

بعد از باز کردن فایل، فایل Patch را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و اجرا و بر روی Patch کلیک کنید. در این حالت برنامه نباید در حال اجرا باشد. بعد از اعمال Patch برنامه را اجرا کنید و در قسمت سریال، سریال زیر را وارد کنید:
SN: 11111-22222-33333-44444
برای قسمتهای دیگر از هر اطلاعات دلخواه و هر آدرس ایمیلی می توانید استفاده کنید.

Meisam Khan
11-02-2010, 15:34
سلام دوستان
یه سوال داشتم.
توی idm یه سری فایل دانولد کرد ولی کامل دانلود نشد و ویندوز رو عوض کردم. حالا چطور می تونم اون ها رو دوباره اضافه کنم و ادامش رو دانلود کنه.
در ضمن ادرس فولدر temp رو تو یه درایو دیگه گذاشتم و فایل های temp دانلودم رو دارم.

siavashjal
12-02-2010, 00:05
سلام

تا همین چند روز پیش با IDM خیلی راحت می تونستم فایل های flv رو دانلود کنم ولی چند روزی هست که دیگه این قابلیت کار نمی کنه یعنی وقتی می خوام با IDM فایل های FLV رو دانلود کنم ارور می ده. من از نسخه 5.18 بیلد 4 استفاده می کنم.

کسی می دونه مشکل از کجاست؟

omid-p30
12-02-2010, 00:08
سلام

تا همین چند روز پیش با IDM خیلی راحت می تونستم فایل های flv رو دانلود کنم ولی چند روزی هست که دیگه این قابلیت کار نمی کنه یعنی وقتی می خوام با IDM فایل های FLV رو دانلود کنم ارور می ده. من از نسخه 5.18 بیلد 4 استفاده می کنم.

چه اروری ؟ ازچه سایتی ؟ با کدوم مرورگر ؟

siavashjal
12-02-2010, 01:16
از هر سایتی که توش ویدیو های flv باشه. مرورگر فایرفاکس 3.5.7

Ship Storm
12-02-2010, 16:12
سلام

چند روزی میشه ه فایل های FLASH سایت ها بالا نمیاد و مشکل سراسری هم هست فکر میکنم از روز 16 بهمن به بعد این اتفاق افتاده باشه چون فلش سایت SPEEDTEST هم بالا نمیاد

OSEN
12-02-2010, 16:20
سلام

از هر سایتی که توش ویدیو های flv باشه. مرورگر فایرفاکس 3.5.7

رفیق فعلا امکان دانلود flv رو مسدود کردن یعنی امکان دانلودش رو نداری از هیچ جا . حالا معلوم نیس از طرف مخابراته یا آی اس یی . isp من شاتله و نمیتونم flv دان کنم . isp شما چیه ؟

siavashjal
12-02-2010, 17:49
isp من آسیاتک هستش. البته من همچنان می تونم flv ها رو دانلود کنم ولی با مشقات زیاد و این که چون با دانلودر خود فایرفاکس دانلود می کنه سرعت دانلودش خیلی کمه.

Masоud
12-02-2010, 21:43
سلام

باید یه چند روزی صبر کنید تا این قائله ختم بشه.

واسه همه اینجوریه.

AB
18-02-2010, 16:03
در مورد دانلود از طريق Idm (اينترنت دانلود منيجر) چند تا سوال دارم خيلي واجبه چون ميخوام يه دانلود سنگين داشته باشم خيلي ممنون ميشم هر كي ميدونه سريع جواب بده :
1 – توي هر سايتي كه ميرم يه جا نوشته دانلود اون لينك رو چه جوري پيدا كنم تا به صورت دستي در ادرس بار idm وارد كنم چون الان كليد دانلود رو ميزنم صبر ميكنم تا صفحه دانلود موزيلا شروع بشه بعد pause ميكنم روي نوار نوشته موزيلا رايت كليك مينم و گزينه copy download link رو انتخاب ميكنم بعد صفحه اصلي Idm رو باز ميكنم و از اون طريق وارد ميشم
2 – چه كار كنم تا هر بار كه ميخوام دانلود كنم به صورت اتوماتيك از Idm استفاده بشه من الان تب توي خود برنامه رو زدم ولي كار نميكنه
3 – چه جوري ميشه آپديت ويروس كش رو از طريق Idm انجام داد
4 – از سايت هاي مثل راپيد شير چه جوري بايد با Idm دانلود كرد
5 – چه جوري با Idm به صورت همزمان چند تا فايل رو دانلود كرد
6 – چه كار بايد كرد تا اگه وسط دانلود ارتباط قطع شد اون هايي رو كه دانلود كرده نپره و با ارتباط مجدد دانلود رو از اول شروع نكنه و به قولي از همون جا كه قطع شده شروع بكنه
خيلي فوريه حتي اگه ميشه تلفني بهم كمك كنيد يه sms بزنيد خودم زنگ ميزنم

1-دو راه داره.میتونین راست کلیک کنین و Copy Link Location رو بزنین بعد بدین به آی دی ام.ولی راه ساده ترش اینه که دانلود منیجر رو با مرورگرتون اینتگریت کنین.توی Options آی دی ام فقط کافیه تو قسمت جنرال موزیلا رو انتخاب کنین.

2-تو برنامه تیک Advanced Browser Integration رو بزنین.

3-آپدیت رو نمیشه با دانلود منیجر انجام داد.فقط میتونین فایل های آفلاین آپدیت رو از بعضی سایت ها که میزارن بگیرین.ولی این روش اصلا امن نیست و ممکنه آپدیت آنتی ویروس خودش ویروس داشته باشه.

4-تو حالت فری هر وقت کلید دانلود رو بزنین دانلود میکنه.اگه اکانت رپید شیر خریدین بگین بیشتر توضیح بدم.

5-چحوری نداره که!!!هر فایل رو میخایی بزار تو لیست و دانلود کن.

6-این امکان فقط و فقط به سایتی که ازش فایلو میگیرین مربوطه.مثلا سایت مایکروسافت این قابلیت رو داره ولی برای استفاده از این ویژگی تو سایت رپید شیر یا هر آپلود سنتری باید پول بدین و اکانتشو بخرین.

meito
18-02-2010, 21:33

منم این مشکل و دارم .فرقی ام نمی کنه کدوم سایته که دارم ازش دانلود می کنم.ویندوزم 7 .کسی می دونه از چیه؟

Ship Storm
19-02-2010, 09:53
منم این مشکل و دارم .فرقی ام نمی کنه کدوم سایته که دارم ازش دانلود می کنم.ویندوزم 7 .کسی می دونه از چیه؟

لینک شما عیر مستقیمه و resume نداره و احتمالا از سرورهایی مصل rapidshare و یا deposide و امثال اون که باید اکانت داشته باشی دانلود رو انجام میدید

Saeed System
19-02-2010, 14:07
سلام دوستان...یه مشکلی با idm پیدا کردم...وقتی یه فایلی رو میزارم واسه دانلود اولش که کلی وقت میگذره

بعدشم هیچ اتفاقی نمیفته مثل اینکه سیستم هنگ کرده باشه...بعدشم یه پیغام میاره که فقط یه دونه ok داره که با

اون خارج میشه و تمام! یعنی اصلا دانلود رو شروع هم نمیکنه!

مشکل از چیه؟ چیکار باید بکنم؟