PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16

ایرانی.
09-08-2014, 23:52
لینک ثابتی نیست، یکی یه بار می ره تا 99 ولی دوباره که از اول شروع شد تا آخر می ره
اما از بین همه از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ro%2FSeason%201)قسمت 7 رو سه بار دانلود کردم ولی نشد (البته vip هست)
مسابقه ی جالبیه، پیشنهاد می کنم ببینید :)

اخیراً مشکل 99 % برام پیش اومد. من از سایتی دارم یه سریال رو دانلود می‌کنم. پسوند فایل‌ها mov. هست، یعنی zip یا rar نیست. برای بعضی از فایل‌ها این مشکل به وجود اومده و برای همه نیست. دقّت کردم متوجّه شدم زمانی این مشکل به وجود اومده که دانلود تا حدود 98، 99 درصد پیش رفته بود و من دانلود رو متوقّف کردم و اون 2، 1 درصد باقی مونده رو فرداش دانلود کردم. حالا فرداش که می‌خواست دانلود بشه، تا 99.99 % می‌رفت و دوباره از 0 شروع به دانلود می‌کرد. 2 بار این مشکل به وجود اومد که هر دو بار پیغام زیر رو داد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قسمتی از متن پیغام بالا رو تو گوگل سرچ کردم. تو یکی از سایت‌ها توضیح داده بود که این مشکل به خاطر سالم دانلود نشدن بعضی از قسمت‌های فایل هست. که این موضوع باعث می‌شه موقع یک‌پارچه سازی ِ قسمت‌های دانلود شده، IDM نتونه به درستی این کارو انجام بده و مجبور می‌شه از اوّل دانلود کنه.
توصیه‌ای که می‌کنم اینه که: وقتی فایلی رو تا 90 درصد به بالا دانلود کردین، دانلود رو متوقّف نکنین و بقیه‌شو بعداً دانلود نکنین. چون احتمال خراب شدن فایل به وجود میاد. پس بذارین یه سره تا 100 درصد دانلود بشه.

samin_panahi
13-08-2014, 07:05
اخیراً مشکل 99 % برام پیش اومد. من از سایتی دارم یه سریال رو دانلود می‌کنم. پسوند فایل‌ها mov. هست، یعنی zip یا rar نیست. برای بعضی از فایل‌ها این مشکل به وجود اومده و برای همه نیست. دقّت کردم متوجّه شدم زمانی این مشکل به وجود اومده که دانلود تا حدود 98، 99 درصد پیش رفته بود و من دانلود رو متوقّف کردم و اون 2، 1 درصد باقی مونده رو فرداش دانلود کردم. حالا فرداش که می‌خواست دانلود بشه، تا 99.99 % می‌رفت و دوباره از 0 شروع به دانلود می‌کرد. 2 بار این مشکل به وجود اومد که هر دو بار پیغام زیر رو داد:

قسمتی از متن پیغام بالا رو تو گوگل سرچ کردم. تو یکی از سایت‌ها توضیح داده بود که این مشکل به خاطر سالم دانلود نشدن بعضی از قسمت‌های فایل هست. که این موضوع باعث می‌شه موقع یک‌پارچه سازی ِ قسمت‌های دانلود شده، IDM نتونه به درستی این کارو انجام بده و مجبور می‌شه از اوّل دانلود کنه.
توصیه‌ای که می‌کنم اینه که: وقتی فایلی رو تا 90 درصد به بالا دانلود کردین، دانلود رو متوقّف نکنین و بقیه‌شو بعداً دانلود نکنین. چون احتمال خراب شدن فایل به وجود میاد. پس بذارین یه سره تا 100 درصد دانلود بشه.

من این موضوع رو هم تست کردم
فایده نداشت
با اون ورژنی که شما دادید هم یه فایل یک گیگ رو تا 99.99 رفت اومد از اول ...:n28:

samin_panahi
13-08-2014, 07:14
تنظیمات Orbit برای دانلود از سایتی که vip هست چطوره؟
من Orbit رو تنظیم کردم ولی فایلی رو از اون سایت دانلود نمی کرد...
بجز Orbit و IDM یه دانلود منجر خوب چیه که ازش استفاده کنم؟

shirin59
13-08-2014, 08:19
با سلام خدمت تمامی دوستان
یک سوال داشتم و نیاز به راهنمایی دارم
مثلا برای فلش کردن گوشی های موبایل نیازه نرم افزار یاد بگیریم؟اگر اینطوره کجا و چه طور میشه یاد گرفت؟
مرسی:n01:

roya.rashidi
13-08-2014, 08:45
مثلا برای فلش کردن گوشی های موبایل نیازه نرم افزار یاد بگیریم؟اگر اینطوره کجا و چه طور میشه یاد گرفت؟
حای سولت اینجا نیست دوست عزیز.
ولی
فک کنم بستگی به گوشیت داره . مثلا X10 و چندتا دیگه .نرم افزارش فلش تولزه .

ali_mohandes
13-08-2014, 11:09
من این موضوع رو هم تست کردم
فایده نداشت
با اون ورژنی که شما دادید هم یه فایل یک گیگ رو تا 99.99 رفت اومد از اول ...:n28:

من همیشه دانلود شبانه که دارم بعضی هاروی 90تا 99هم هست خودش ایست میکنه وفرداش بقیش رو دانلود مینه بدون مشکل
به احتمال زیاد هاست اپلود مشکل داشته

shirin59
13-08-2014, 11:43
سلام عزیزم خیلی دنبال مکان مناسب برای سوالم گشتم اما نتونستم پیدا کنم در ضمن منظورم کلا یاد گرفتن بود به عنوان یک شغل منظورم به گوشی خودم فقط نبود
میخوام بدونم باید مکان خاصی دوره اش رو ببینیم یا نه

Mohammad King
13-08-2014, 15:18

سلام

انجمنی کامل برای موبایل داریم همچنین با کاربرانی مجرب...:

موبایل و PocketPc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بسته به نوع گوشی و نوع سوالتون در انجمن موبایل سوال خود را مطرح کنید

shirin59
13-08-2014, 21:22
با سلام
گویی من سوالم رو بد مطرح کردم :n03:
منظورم یادگیری کلی نرم افزار از گوشی به عنوان مثال استفاده کردم
میخوام نرم افزار به عنوان یک شغل استفاده کنم دوست دارم بدونم از چه راهی باید وارد بشم ؟آیا مکانی برای دوره دیدن هست مثل تعمیرات موبایل که می رین یاد میگیرید؟یا اینکه فقط دانشگاهی میشه یاد گرفت؟

samin_panahi
14-08-2014, 20:18
من همیشه دانلود شبانه که دارم بعضی هاروی 90تا 99هم هست خودش ایست میکنه وفرداش بقیش رو دانلود مینه بدون مشکل
به احتمال زیاد هاست اپلود مشکل داشته

آخه من مدتی می شه که از اون سایت دانلود می کنم قبلا مشکل نداشت الان یکی دو ماهه اینجوری شده!!!
بعد برای همه ی فایلایی که از اونجا دانلود می کنم هم این اتفاق نمیافته، برای بعضیاشون اینجوری می شه...

880446534
17-08-2014, 21:23
سلام.
داشتم فایل رو از IDM پاک میکردم که اون تیک "دیگه نمایش نده" رو زدم. حالا چیکارش کنم تا اون پیغام برگرده؟؟؟؟
ممنون

ایرانی.
17-08-2014, 21:34
سلام.
داشتم فایل رو از IDM پاک میکردم که اون تیک "دیگه نمایش نده" رو زدم. حالا چیکارش کنم تا برگرده؟؟؟؟
ممنون
سلام. تو پُست زیر توضیح دادم:
#3498 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Actros
25-08-2014, 01:07
من ورژن 6.19 بیلد رو دارم
بعد از نصب وبندوز مجدد دیگه مثلا ویدیوهایی که تو اف بی میبینم رو نمیشه دانلود کرد
یعنی قبلا خودش میزد دانلود شود ؟ من روش کلیک میکردم. الان اون دیگه نمیاد. باید چی کار کرد ؟

bojnoord
25-08-2014, 07:12
دوستانی که با Internet downaload manager مشکل دانلود دارند و با پیغام زیر رو به رو می شوند:
IDM started to download the file using one connection because of data corruption when newly received data in several connections did not match the same data downloaded earlier

مشکلشون قابل حل هستش انشاا... به زودی کلیپ تصویری درست می کنم که دوستان با راهنمای تصویری به سادگی مشکلشون حل شه ، این مشکل بیشتر برای دانلود فایل های حجیم هستش که با چند ترفند قابل حل هستش

amin_v30
25-08-2014, 17:30
دوستان این ارور برای چی هست؟
فقظط تو تایم رایگان و از سایت های معروف به این مشکل میخورم

manam2012
29-08-2014, 17:52
سلام

نمی دونم چرا فیلم رو دانلود نمی کنه ؟!

از سایت اپارت و یوتوب دانلود میکنه سایت دیگه مشکل داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لطفا راهنمایی کنید

mf70
16-09-2014, 21:02
فقط خواستم اشتراک لغو شه

armin15000
17-09-2014, 22:06
سلام
قبلا وقتی سایت یوتیوب رو تو گوگل کروم باز می کردم اون علامت idm برای دانلود ویدیو ظاهر میشد ولی الان اینطوری نیست ودر گوگل کروم ظاهر نمیشه و باید برم از طریق اینترنت اکسپلورر اقدام کنم .جالب اینه که هیچ کار خاصی هم نکردم و معلوم نیست مشکل از کجاست آیا راه حلی داره ؟

roya.rashidi
17-09-2014, 22:11
سلام
قبلا وقتی سایت یوتیوب رو تو گوگل کروم باز می کردم اون علامت idm برای دانلود ویدیو ظاهر میشد ولی الان اینطوری نیست ودر گوگل کروم ظاهر نمیشه و باید برم از طریق اینترنت اکسپلورر اقدام کنم .جالب اینه که هیچ کار خاصی هم نکردم و معلوم نیست مشکل از کجاست آیا راه حلی داره ؟
از ادرس نصب برنامه IDM این فایل رو پیدا کنید IDMGCExt.crx
تو مروگر قسمت Extenstion برید و همین صفخه باز بمونه بعد فایل بالارو درگ کنید تو صفحه Extenstion

بعد مرورگر ازتون درخاست فعال IDM رو زد . شما هم Allowe بزنید

spy21
18-09-2014, 15:47

سلام دوستان من وقتی میخوام یه فایل دانلود کنم دانلود منیجرم این ارور رو میده از نسخه 6.20 هم استفاده میکنم کمکم کنید بگید چی کار کنم

Mohammad King
18-09-2014, 18:46
پیغام میگه نمیتونه با سرور ارتباط برقرار کنه

میتونه یا از هاست باشه

یا از فعال بودن فایر وال آنتی ویروس

فایر وال آنتی ویروس را موقتن خاموش کنید دوباره تست کنید

spy21
19-09-2014, 00:15
پیغام میگه نمیتونه با سرور ارتباط برقرار کنه

میتونه یا از هاست باشه

یا از فعال بودن فایر وال آنتی ویروس

فایر وال آنتی ویروس را موقتن خاموش کنید دوباره تست کنید
هم آنتی ویروس رو disable کردم هم fire wall ویندوز خاموش ولی بازم درست نشد
یه فایل گذاشتم واسه دانلود الان pause کردم وقتی resume میکنم این پیغام میده البته عصر امتحان کردم بدون هیچ مشکلی درست شد ولی دوباره الان اینطوری شده کلا اعصابمو ریخته بهم هیچی نمیتونم دانلود کنم

roya.rashidi
19-09-2014, 00:19
هم آنتی ویروس رو disable کردم هم fire wall ویندوز خاموش ولی بازم درست نشد
یه فایل گذاشتم واسه دانلود الان pause کردم وقتی resume میکنم این پیغام میده البته عصر امتحان کردم بدون هیچ مشکلی درست شد ولی دوباره الان اینطوری شده کلا اعصابمو ریخته بهم هیچی نمیتونم دانلود کنم
از همین سایت یه فایل دانلود کنید اگه باز همین مشکلو داشتید بنظرم از تنظیمات مودم میتونه باشه .
ریست کنید و دباره یوزنیم و پسورد رو وارد کنید.

Setareh 2006
19-09-2014, 13:14
سلام
از p30world این برنامه رو که دانلود می کنم بعد از پایان دانلود فایل به این شکل هست :

این هم لینک دانلود این برنامه است :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فکر کردم شاید ایراد از خود فایل باشه برای همین یک برنامه دیگه رو از همین سایت دانلود کردم متاسفانه اون هم به همین شکل دانلود شد.
دانلودمنیجر ورژن Idm 6.21 Build 3 بود آپدیتش کردم به ورژن Build 10 مجددا فایل رو دانلود کردم به این امید که درست کامل دانلود بشه اما باز همین مشکل تکرار شد
چکار کنم که دانلودمنیجر فایل رو درست دانلود کنه ؟

roya.rashidi
19-09-2014, 13:25
از p30world این برنامه رو که دانلود می کنم بعد از پایان دانلود فایل به این شکل هست

این هم لینک دانلود این برنامه است :
کد:

فکر کردم شاید ایراد از خود فایل باشه برای همین یک برنامه دیگه رو از همین سایت دانلود کردم متاسفانه اون هم به همین شکل دانلود شد.
دانلودمنیجر ورژن Idm 6.21 Build 3 بود آپدیتش کردم به ورژن Build 10 مجددا فایل رو دانلود کردم به این امید که درست کامل دانلود بشه اما باز همین مشکل تکرار شد
چکار کنم که دانلودمنیجر فایل رو درست دانلود کنه ؟

واسه ما مشکلی نداره دات رار هستش
از پاور اپشن تیک show File Type رو بزنید .
بعد این پسوند این فایل رو بصورت دستی .rar کنید . بعد با برنامه وینرار بازش کنید.

Setareh 2006
19-09-2014, 14:21
واسه ما مشکلی نداره دات رار هستش
از پاور اپشن تیک show File Type رو بزنید .
بعد این پسوند این فایل رو بصورت دستی .rar کنید . بعد با برنامه وینرار بازش کنید.
ممنونم که اینقدر سریع پاسخ دادی :n16:
در پاور آپشن چنین گزینه ای نیست . منظورت از پاور آپشن ، فولدر آپشن هست ؟
در فولدر آپشن هم در تب wiew و هم در تب فولدر تایپ ، گزینه show File Type رو پیدا نمی کنم
روی این فایلی که دانلود کردم رایت کلیک کردم و از پراپرتیز گزینه انتخاب باز شدن فایل با برنامه وین رار دادم . فایل رو هم رایت کلیک و با انتخاب تغییر نام پسوند دات رار رو بهش اضافه کردم .
الان به این شکل شده وقتی روش رایت کلیک می کنم گزینه اکسترکت نیست تا اکسترکتیش کنم

Greedy
19-09-2014, 15:09
ممنونم که اینقدر سریع پاسخ دادی :n16:
در پاور آپشن چنین گزینه ای نیست . منظورت از پاور آپشن ، فولدر آپشن هست ؟
در فولدر آپشن هم در تب wiew و هم در تب فولدر تایپ ، گزینه show File Type رو پیدا نمی کنم
روی این فایلی که دانلود کردم رایت کلیک کردم و از پراپرتیز گزینه انتخاب باز شدن فایل با برنامه وین رار دادم . فایل رو هم رایت کلیک و با انتخاب تغییر نام پسوند دات رار رو بهش اضافه کردم .
الان به این شکل شده وقتی روش رایت کلیک می کنم گزینه اکسترکت نیست تا اکسترکتیش کنم

تیک hide extensions for know .... رو بردارید تا پسوند فایل ها نمایش داده شه
فقط فایل های دانلودی با پسوند rar به این صورت میشه ؟
در ضمن شما یکی دو فایل با پسوند zip یا rar از سایت های دیگه هم دانلود کن ببین به همین صورت هست یا نه ،/ اگر بود با دانلود منیجر دیگه تست کن اگر باز هم به این صورت بود مشکلی تو رجیستری ویندوز پیش اومده که پسوند فایل ها رو حذف میکنه

Setareh 2006
19-09-2014, 15:43

تیک hide extensions for know .... رو بردارید تا پسوند فایل ها نمایش داده شه
فقط فایل های دانلودی با پسوند rar به این صورت میشه ؟
در ضمن شما یکی دو فایل با پسوند zip یا rar از سایت های دیگه هم دانلود کن ببین به همین صورت هست یا نه ،/ اگر بود با دانلود منیجر دیگه تست کن اگر باز هم به این صورت بود مشکلی تو رجیستری ویندوز پیش اومده که پسوند فایل ها رو حذف میکنه
ممنونم از پاسخت :n16:
در تصویری که از فایل نشون دادم تیک hide extensions for know رو برداشته بودم ولی باز به همون شکل نشون داده میشه
قبلا از همین سایت چند فایل با همین پسوند رار بدون هیچ مشکلی دانلود کردم ولی نمی دونم الان چرا اینجوری نشون میده !
همین فایل رو با خود فایرفاکس دانلود کردم ولی هنوز چند مگ بیشتر دانلود نشده بود که متوقف شد
ولی خوشبختانه همین الان با اپرا تونستم بطور کامل و بدون هیچ مشکلی دانلودش کنم :n01:

roya.rashidi
19-09-2014, 18:07
ممنونم از پاسخت :n16:
در تصویری که از فایل نشون دادم تیک hide extensions for know رو برداشته بودم ولی باز به همون شکل نشون داده میشه
قبلا از همین سایت چند فایل با همین پسوند رار بدون هیچ مشکلی دانلود کردم ولی نمی دونم الان چرا اینجوری نشون میده !
همین فایل رو با خود فایرفاکس دانلود کردم ولی هنوز چند مگ بیشتر دانلود نشده بود که متوقف شد
ولی خوشبختانه همین الان با اپرا تونستم بطور کامل و بدون هیچ مشکلی دانلودش کنم :n01:
خب سعی کنید با ای دی ام دانلود کنید .
بابت پاور اپشن واقعا معذرت میخام منظورم فولدر اپشن بود:n02:
اگه مشکلتون حل نشده همون فایل رو Open With با برنامه وین رار بزنید .

Eliminal
23-09-2014, 01:51
آقا ما با این IDM چکار کنیم ، که اینقدر پیغام fake serial number نده ؟! کرکش یک 2 ماهی بود درست بود ولی الان مشکل دار شده...کسی راه حلی چیزی داره؟!

nini bad
23-09-2014, 02:02
آقا ما با این IDM چکار کنیم ، که اینقدر پیغام fake serial number نده ؟! کرکش یک 2 ماهی بود درست بود ولی الان مشکل دار شده...کسی راه حلی چیزی داره؟!

درود بر شما ...
فایروال سیستم شما فعال است ؟

Ali_RNT
23-09-2014, 05:53
IDM شما کرکش پریده باید مجددا" کرک کنید...

hamed29
23-09-2014, 20:32
سلام؛
با IDM فايلي رو داشتم دانلود ميکردم که يه مشکل ايجاد شد:
آدرس فايل در حال دانلود از داخل نرم افزار پاک شده (از داخل Properties ) و یه آدرس اشتباه جایگزین شده
حالا دیگه نمیتونم دانلود رو ادامه بدم
اسم فايل هم همون اول، به صورت شماره ذخيره شده بود(مثلا 1234.pdf )
در حاليکه اسم اصلي فايل داخل سايت، يه متن بود که متأسفانه یادم نمیاد!
حالا 75 % دانلود شده، منم نميخوام فايل رو از دست بدم!

راهي وجود داره که بشه آدرس اصلي فايل رو پيدا کرد؟

mohammad_87
24-09-2014, 02:28
سلام
مدتیه که نمیتونم از برخی سایتها مثل یوتیوب با idm دانلود کنم.
گاهی بالای تصویر،پلاگین idm اصلا نمیاد گاهی هم که میاد و download with idm رو میزنم،دانلود شروع نمیشه

مشکلی هم با آنتی ویروس نداره.چکارش کنم؟
ورژن 6.18 build 11

Ali_RNT
24-09-2014, 05:35
سلام
مدتیه که نمیتونم از برخی سایتها مثل یوتیوب با idm دانلود کنم.
گاهی بالای تصویر،پلاگین idm اصلا نمیاد گاهی هم که میاد و download with idm رو میزنم،دانلود شروع نمیشه

مشکلی هم با آنتی ویروس نداره.چکارش کنم؟
ورژن 6.18 build 11

فکر کنم این مشکل همست منم نمیتونم شما میتونید از نرم افزار هایی تحت عنوان YTD استفاده کنید.یک نمونش اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...

mohammad_87
24-09-2014, 19:20
فکر کنم این مشکل همست منم نمیتونم شما میتونید از نرم افزار هایی تحت عنوان YTD استفاده کنید.یک نمونش اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...
با نصب آخرین ورژن idm حل شد :n02:

alipencia
29-09-2014, 13:01
سلام دوستان...ی مشکل عجیب واسم پیش اومد گفتم اینجا در میون بذارم...دیروز دیدم حجم درایو سی بطور ناگهانی و غیر عادی حدود ۵ گیگ کم شده...بعد از بررسی یک فایل txt مربوط پارت دانلود ها پیدا کردم که حدود ۵ گیگ حجمش بود! براحتی پاک شد منتها یکم مشکوک بود قضیه!
انتی ویروس کسپر هم دارم و اخرین نسخه دانلود منیجر...فایل هم مربوط به دانلود ویدیو از ف یسبوک بود:

farzad27
03-10-2014, 20:31
سلام دوستان ، لطفا کمکم کنید
من سی دی دانلود منجر رو خریدم و اونو نصب کردم ، الان یه مدتی که وقتی دانلود میکنم بعد 10 دقیقه یا 20 دقیقه
متوقف میشه ، این پیغام رو میده :

Cannot Download the file
Details:
connection has been closed by sever

حتی سریال از خود سایت رسمی دانلود منجر هم خریدم ، ولی بازم درست نشد ،
تا حالا برای کسی پیش امده ؟ لطفا راهنمایی کنید ،نمیدونم چیکار کنم !!

بهار سرد
06-10-2014, 01:13
سلام من از مرورگر اپرا استفاده می کنم و از سایتی برای دانلود فیلم اشتراک گرفتم و وقتی می خوام کیفیت 720 یک قسمت رودانلود کنم صفحه به صورت پخش انلاین صدا می اید و نمی تونم دانلود کنم و در مرورگر های دیگه ام همین مشکل هست ولی وقتی کیفیت 480 می خوام دانلود کنم گزینه دانلود میاد و می تونم دانلود کنم و چون از دانلود اپرا برای دانلود هام استفاده می کنم نمی دونم چی کار کنم چون همه ی سریال ها و همه ی قسمت ها برای کیفیت 720 همین مشکل رو دارن اگر ممکنه راهنماییم کنید . با تشکر

Ali_RNT
06-10-2014, 14:04
سلام من از مرورگر اپرا استفاده می کنم و از سایتی برای دانلود فیلم اشتراک گرفتم و وقتی می خوام کیفیت 720 یک قسمت رودانلود کنم صفحه به صورت پخش انلاین صدا می اید و نمی تونم دانلود کنم و در مرورگر های دیگه ام همین مشکل هست ولی وقتی کیفیت 480 می خوام دانلود کنم گزینه دانلود میاد و می تونم دانلود کنم و چون از دانلود اپرا برای دانلود هام استفاده می کنم نمی دونم چی کار کنم چون همه ی سریال ها و همه ی قسمت ها برای کیفیت 720 همین مشکل رو دارن اگر ممکنه راهنماییم کنید . با تشکر

وقتی روی لینک دانلود کپی میکنید میاد؟خوب لینک رو کپی کنید...

hadi-ghoreyshi
14-10-2014, 22:10
سلام.
من یه بازی رو داشتم دانلود می کردم که دو پارت بود.پارت دوم رو با حجم300 مگ دانلود کردم.بعدش رفتم واسه پارت اول که 1 گیگ بود.
وسطای دانلود،اقدام کردم و اینترنتم رو از256 به دو مگ ارتقا دادم.بعدش که خواستم ادامه ی فایل رو دانلود کنم،دیدم که پسوند دانلود هام تبدیل شده به SHTM . من فایل رو تا آخر دانلود کردم.حتی با winrar هم باز میشه.اما نمیشه اکسترکت کرد.چون فرمتش با پارت دوم یکسان نیست.هیچ جوره هم تبدیل نمیشه.به نظرتون چیکار باید بکنم؟

milad_gta
14-10-2014, 23:19
سلام.
من یه بازی رو داشتم دانلود می کردم که دو پارت بود.پارت دوم رو با حجم300 مگ دانلود کردم.بعدش رفتم واسه پارت اول که 1 گیگ بود.
وسطای دانلود،اقدام کردم و اینترنتم رو از256 به دو مگ ارتقا دادم.بعدش که خواستم ادامه ی فایل رو دانلود کنم،دیدم که پسوند دانلود هام تبدیل شده به SHTM . من فایل رو تا آخر دانلود کردم.حتی با winrar هم باز میشه.اما نمیشه اکسترکت کرد.چون فرمتش با پارت دوم یکسان نیست.هیچ جوره هم تبدیل نمیشه.به نظرتون چیکار باید بکنم؟

فرمت پایانی پارت ها رو درست کنید شاید مشکل حل شد.

filename.part1.rar
filename.part2.rar

Ali_RNT
15-10-2014, 05:48
سلام.

بعضی آپلود سنتر ها یک لینک دانلود رو برای یه آی پی خاص اراپه میدن.ممکنه آی پی تون عوض شده باشه و این لینک برای شما معتبر نباشه.به همین دلیل یه صفحه وب داره دانلود میشه.باید از اول دانلود کنید...

milad_gta
15-10-2014, 11:33
بعضی آپلود سنتر ها یک لینک دانلود رو برای یه آی پی خاص اراپه میدن.ممکنه آی پی تون عوض شده باشه و این لینک برای شما معتبر نباشه.به همین دلیل یه صفحه وب داره دانلود میشه.باید از اول دانلود کنید...

البته ایشون به این نکته اشاره کردند که فایل دانلود شده با winrar باز میشه.

hadi-ghoreyshi
15-10-2014, 18:23
ممنون از راهنمایی ها تون.فرمت پایانی رو اونطوری که گفتین تغییر دادم ولی درست نشد.مشکل اینجاست که سیستم،فایل shtm رو به صورت یه فایل فشرده نمی شناسه.یعنی کلیک راست که می کنم،گزینه های add to archive وجود داره ولی extract وجود نداره.

Ali_RNT
15-10-2014, 19:03
ممنون از راهنمایی ها تون.فرمت پایانی رو اونطوری که گفتین تغییر دادم ولی درست نشد.مشکل اینجاست که سیستم،فایل shtm رو به صورت یه فایل فشرده نمی شناسه.یعنی کلیک راست که می کنم،گزینه های add to archive وجود داره ولی extract وجود نداره.

بله علتش هم اینه که یه فایل فشرده نیست بلکه یک صفحه وب هست.حجمش چقدره؟؟؟

milad_gta
15-10-2014, 19:06
winrar رو باز کنید و ببینید میتونید باهاش فایل shtm رو باز کنید؟ یا فرمت shtm رو عوض کنید بزارید rar ببینید باز میشه؟

hadi-ghoreyshi
16-10-2014, 15:47
حجمش یک گیگ هست.

13082
30-10-2014, 12:08
با سلام وخسته نباشید
من1300مگابایت از حجم فیلم2400مگابایت توسط دانلود منیجر دانلود کردم و بعد از توقف وادامه ی دانلود،دانلود منیجر از حجم 650 مگایایتی میخواست شروع به ادامه ی دانلود کرد.چطوری میشه از حجم قبلی که دانلود کرده شروع به کار کنه؟
باتشکر
اگرمشکل حل بشه یک دنیا ممنونم.

sky1sky
30-10-2014, 15:52
سلام وقتی با IDMدانلود می کنیم چرا پنج درصد میزان دانلود متعلق به اپلود هست ؟فرضا دردانلود یک فایل یک گیگی حدود 50 مگ هم آپلودی داریم این 50 مگ کجا صرف میشود و چرا؟ :n13:

2- ایا با نرم افزار Offline explorer این امکان هس که فرضا کلیه محتویات صفحه های یک تاپیک خاص از همین انجمن را دانلود کنیم و وقتی اینترنت وصل نیست از طریق ان نرم افزار به محتویات صفحهها دسترسی داشته باشیم؟؟؟ مرسی:n16:

Amirdb
07-11-2014, 22:34
سلام چه طور میتونم وقتی فیلم یا موزیک آنلاینی که در حال پخش هست و گزینه ی دانلود توی صفحش نداره رو با idm دانلود کنم؟؟؟
قبلا یه لینک idm بالای سر فیلمه میومد راحت میشد دانلودش کرد ولی الان نمیدونم چه طور باید بیارمش ممنون میشم راهنمایی کنید.

sky1sky
08-11-2014, 18:00
سلام چه طور میتونم وقتی فیلم یا موزیک آنلاینی که در حال پخش هست و گزینه ی دانلود توی صفحش نداره رو با idm دانلود کنم؟؟؟
قبلا یه لینک idm بالای سر فیلمه میومد راحت میشد دانلودش کرد ولی الان نمیدونم چه طور باید بیارمش ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام بانرم افزار های Save flash تست کنید

سعیدبرزخ
14-11-2014, 15:16
سلام چه جوری idmرو اپدیت کنم؟

mojtaba182003
14-11-2014, 19:33
دوستان از سایتهای فلش میشه عکساشو دانلود کرد ؟

مثلا این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seventy
17-11-2014, 03:14
سلام دوستان،تازگی از بعضی سایتها مثل اپلودباز و تاینی،فایلی رو واسه دانلود میزنم اولش با سرعت خوبی دانلود میشن
اما بعد از حدودا یک دقیقه متوقف میشن و سرعت دانلود میره رو صفر و همینجوری بدون هیچ ارور و خطایی میمونه،
و اگه اون فایل رو متوقف کنم و از ادامه دانلود رو بزنم ارور "امکان دانلود به خاطر پایان رسیدن مهلت زمانی امکان پذیر نمی باشد"
میده،با ری استارت و این مسائل هم تغیییری حاصل نشد،میشه لطفا کمکم کنید؟ با تشکر

sky1sky
18-11-2014, 12:10
سلام چه جوری idmرو اپدیت کنم؟IDM-- Help menu check for updates downalodبعدش اتومات نصب میشه

ahmet63
19-11-2014, 02:05
من هم دقیقا همین مشکل رو یه ماهه پیدا کردم اما با فیلترشکن دانلود می کنه برام جالبه تو همه ساعات اینجوری می شه اون هم از سایت های دانلود فیلم و سریال

amir2109
30-11-2014, 12:12
مشکلی از ۲ روز پیش در دانلود کردن با idmبرام پیش آمده فقط برای بعضی سایت ها هست
با اینکه آخرین ورژن idmرو استفاده میکنم ، و تقریباٌ تنظیماتشم درسته ، ولی وقتی لینکی رو میخوام دنلود کنم ، و لینک IDM هم میاد ، شروع دانلود رو میزنم ، و بعد از چند لحظه ، این ارور میاد که :برخی از سایت ها ، اجازه درخواست دانلود دوباره یک فایل را نمیدهد . مرور گر شما اولین درخواست را فرستاد .و بعد از هنگامیکه آی دی ام برای دنلود سعی کرد ، سرور صفحه وبی را برای آی دی ام فرستاد و ………..
مرور گرهام بروزه و با همه مررگر ها هم امتحان کردم
کلیدهای مجبورکردن idm روهم فعال کردم و موقع دانلودکردن اونا رو نگه می دارم ولی بازم ارور میده حتی روی لینک دانلودی که سایت گذاشته کلیک میکنم بازم ارور میده ,وقتی IDMرو غیر فعال میکنم دانلود میشه
لطفا کمکم کنید

fsohrabi
02-12-2014, 01:22
سلام دوستان.
نمیدونم چرا دانلود منیجر من نصب که میشه یه فایلی رو که دانلود میکنم بعد لپ تاپ هنگ میکنه ولی وقتی دانلود منیجر نصب نیست هیچ مشکلی ندارم؟
ورژنش هم6.21 هستش.فکر کنم آنتی ویروسم با patch مشکل داره.چطور این مسئله رو حل کنم؟
آنتیویروسم شید هستش

milad_gta
02-12-2014, 14:03
مشکلی از ۲ روز پیش در دانلود کردن با idmبرام پیش آمده فقط برای بعضی سایت ها هست
با اینکه آخرین ورژن idmرو استفاده میکنم ، و تقریباٌ تنظیماتشم درسته ، ولی وقتی لینکی رو میخوام دنلود کنم ، و لینک IDM هم میاد ، شروع دانلود رو میزنم ، و بعد از چند لحظه ، این ارور میاد که :برخی از سایت ها ، اجازه درخواست دانلود دوباره یک فایل را نمیدهد . مرور گر شما اولین درخواست را فرستاد .و بعد از هنگامیکه آی دی ام برای دنلود سعی کرد ، سرور صفحه وبی را برای آی دی ام فرستاد و ………..
مرور گرهام بروزه و با همه مررگر ها هم امتحان کردم
کلیدهای مجبورکردن idm روهم فعال کردم و موقع دانلودکردن اونا رو نگه می دارم ولی بازم ارور میده حتی روی لینک دانلودی که سایت گذاشته کلیک میکنم بازم ارور میده ,وقتی IDMرو غیر فعال میکنم دانلود میشه
لطفا کمکم کنید

سایت های آپلود/دانلود برای اینکه اکانتشون رو خریداری کنید جلوی دانلود با دانلود منیجر ها رو میگیرند.

سلام دوستان.
نمیدونم چرا دانلود منیجر من نصب که میشه یه فایلی رو که دانلود میکنم بعد لپ تاپ هنگ میکنه ولی وقتی دانلود منیجر نصب نیست هیچ مشکلی ندارم؟
ورژنش هم6.21 هستش.فکر کنم آنتی ویروسم با patch مشکل داره.چطور این مسئله رو حل کنم؟
آنتیویروسم شید هستش

ممکنه Patch مورد استفاده شما مشکل داشته باشه.

fsohrabi
02-12-2014, 17:09
ممکنه Patch مورد استفاده شما مشکل داشته باشه.[/QUOTE]
خب patch بدون مشکل رو از کجا گیر بیارم؟

fsohrabi
02-12-2014, 23:39
patch جدید هم گیر آوارادم ولی بازم مشکل داره...

zeus7610
07-12-2014, 10:46

سلام دوستان من وقتی میخوام یه فایل دانلود کنم دانلود منیجرم این ارور رو میده از نسخه 6.20 هم استفاده میکنم کمکم کنید بگید چی کار کنم

سلام منم اين مشكل رو دارم. و جالبه كه منم كومودو رو نصب كردم. با اينكه فايروالش خاموش ولي بازم رفع نشده..
نميدونم مشكلش از كجاست. اگه دوستان راه حل درستي پيدا كردند اطلاع بدن. ممنون.

sky1sky
14-12-2014, 12:50
سلام ایا در internet download manager راهی تنظیمی هست که از کلیه لیست لینک هایی که دانلود کردیم به طوو خودکار یک کپی نگه داره حتی اگر فایل مربوطه رو از IDM حذف کنیم؟؟؟؟؟؟
مثلا اعمال تنظیمی چیزی که به طور خودکار و اتوماتیک هر چی فایل به صف اضافه میشه و یا اگر لینکی رو از history ان حذف کنیم همه تغییرات در اون ثبت شه؟؟ به طور اتوماتیک منظوره
مثلا در قابلیت export خودمون به طور دستی انجام میدیم منظورم این نیست ، منظورم اینه از وقتی که IDM رو نصب کنیم به طور خودکار کلیه لینک هایی که به IDM اضاف میشه رو ثبت کنه یه جایی؟؟؟؟؟؟

مرسی:n16:

8-1kel
15-12-2014, 11:23
دوستان من از هرچی سرور خارجی دانلود میکنم یه مقداری از دانلود میره بعد سرعت صفر میشه و دیگه دانلود ادامه پیدا نمیکنه مگر با قطع وصل اینترنت،البته سرور های داخلی مشکلی نیست فقط سرورهای خارجی اینجوره ،مثلا اگه یه فایل رو ریموت اپلود کنم روی سرور ایرانِ اکسپرس لیچ بدون مشکل دان میشه اما که ریموتش کنم رو سرور خارجیش اون مشکل برام پیش میاد،,ولی با پر|کسی مشکل حل میشه فکر نمیکنم مشکل از دانلود منیجر باشه با یه دانلود منیجر رایگان هم امتحان کردم همینجوره،بنظرتون مشکل کجاست:n03:

SaRa98
21-12-2014, 22:36
سلام

من یه فیلم داشتم دانلود میکردم از اپلود بوی ک حجم اینترنتم تمام شده و قطع شد
الان شارژ کردم میخواستم ادامه دانلود بزنم خطا داد و لینک جید میخواستم

بعد از کلی سرج اول ی بکاپ کرفتم از پوشه فیلم از مسیر زیر

C:\Documents and Settings\Username\Application Data\IDM\DwnlData\Username

و تمام محتویات حذف کردم و دوباره از لینک جدید شروع کردم به دانلود بهد از چند کیلو بایت دانلود شد کنسل کردم

و محتویات قبلی رو دوباره جایگزین پوشه جدیدی که ساخته بود کردم

من نزذیک به 250مگ دانلود کرده بودم با این روش حدود 130مگ به بعد ادامشو دانلود میکنه

1 کجای کار من اشتباه بوده ؟

2-ایا روش دیگه ای هست ؟

اگه کسی از این روش استفاده کرده یه توضیح بده شاید من یچی رو درست انجام نمیدم

ممنون از همه

namgo
21-12-2014, 23:31
سلام اشتباه کردی اصلا راهی درستی انتخاب نکردی
وقتی دانلود نصفه قطع شد یا میشه ....
کافی بود دوباره روی فایلتون تو دانلود منیجر کلیک راست کرده و گزینه بازیابی ادرس دانلود رو میزدی بعد لینک ارجاع میشه به مرورگر بعد لینک جدید رو کپی میکردی در ادرس دانلود منیجر فایل قبلی ادامه دانلود شروع میشد

SaRa98
22-12-2014, 00:25
سلام اشتباه کردی اصلا راهی درستی انتخاب نکردی
وقتی دانلود نصفه قطع شد یا میشه ....
کافی بود دوباره روی فایلتون تو دانلود منیجر کلیک راست کرده و گزینه بازیابی ادرس دانلود رو میزدی بعد لینک ارجاع میشه به مرورگر بعد لینک جدید رو کپی میکردی در ادرس دانلود منیجر فایل قبلی ادامه دانلود شروع میشد

الان چیکار کنم ؟
راهی نداره ؟

morvaye nik
24-12-2014, 19:44
سلام منم اين مشكل رو دارم. و جالبه كه منم كومودو رو نصب كردم. با اينكه فايروالش خاموش ولي بازم رفع نشده..
نميدونم مشكلش از كجاست. اگه دوستان راه حل درستي پيدا كردند اطلاع بدن. ممنون.

اگر از comodo استفاده می کنید بخش Sandbox و defense+ رو هم چک کنید.احتمالا فایل idman.exe رو در sandbox خودش داره اجرا می کنه و اجازه دسترسی به اینترنت رو به اون نمی ده. فایل رو به قسمت trusted application اضاف کنید مشکل حل میشه.

مسعود1368
30-12-2014, 20:33
چرا وقتی توی IDM یه دانلود رو ایست می زنم بعد که می خوام ادامه بدم ادامه نمی ده و جایی که دانلود رو از اون جا کردم میاره.وقتی هم روی جایی که قبلا دانلود کردم می زنم فقط صفحه جدید میاد و دانلود ادامه پیدا نمی کنه.وقتی هم خودم بازیابی آدرس رو می زنم و روی لینک کلیک می کنم هم همین جوری می شه.چکار کنم؟

MRHArtsClube
01-01-2015, 02:31
سلام دوست عزیز
این که میفرمایی کاملا بستگی به سایتی که ازش دانلود می کنید داره و 100000 تا دلیل میتونه داشته باشه.
اما این کارهارو تست کنید:

موقع شروع دانلود آیا جلوی Resume Capability نوشته Yes یا No (اگه No باشه یعنی دانلود باید متوقف نشه وگرنه IDM مجبوره از اول بگیردش) اگه No بود یعنی سایت شما لینک غیر مستقیم میده.
یه سری سایتها هستن که لینکشون تا یه مدت کوتاهی (مثلا 120 ساعت یا یه همچین چیزی) قابلیت ادامه دادن دانلود رو دارن. اونا باید توی همون مدت دانلود شن وگرنه باید لینکشون Refresh بشه تا 120 ساعت دیگه تمدید بشه. این سایتها معمولا بعد از Refresh کردن از ادامه دانلود میگیرن.
یه سری سایتها هم هستن که لینک دانلود مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست، خیلی از این لینکها تا یه مدتی قابلیت Resume یا ادامه دارن اما بعدش کلا لینک دانلود فایل از اول باید Generate یا تولید بشه.
یه سری سایتها هم فیـ|ـترن و وقتی با برنامه فیـ|ـتر شکـ ن بازشون میکنی بخاطر تغییر آی پی و این قضایا بدون فیـ|ـترشکـ ن و یا بعد از باز کردن دوباره فیـ|ـترشکـ ن بهتون لینک دانلود قبلی رو نمیده.

پیشنهاد من اینه که شما اسم سایت رو اینجا بذاری تا ببینیم چطوری میشه مشکل رو حل کرد و مشکل از چیه. :n01:

ویـرایــش:
اگه برنامه پیغامی چیزی میده عکس پیغام رو هم میتونی بذاری. شاید پیغامش مرتبط بود :n02:

MRHArtsClube
01-01-2015, 03:03
سلام دوست عزیز
اگه فایلهاشو بهم Join کرده باشه (و از اول گرفته باشه*) میتونی یه فایل Dummy با ادامه حجم اون فایل بسازی و به انتهاش بچسبونی. بعد با برنامه Seg Manager اونو چک کنی و جاهای خالیشو دانلود کنی.

مثال:
حجم دقیق فایل: 303.56 مگابایت
حجم فایل دانلود شده و بهم چسبیده: 205.01 مگابایت
حجم باقیمونده: 98.55 مگابایت

حالا توی Command Prompt با دستور های زیر به ترتیب 1- یه فایل خالی با حجم 98.55 مگابایت میسازی و 2- به هم میچسبونیشون و بعد با اون برنامه Seg Manager بخشهای خالیشو دانلود میکنی.

* IDM معمولا فایل رو چند تیکه میکنه و مشغول دانلود میشه و اگه مثلا 4 تا فایل داری و به هم وصل نیستن ممکنه فایل اولی فقط به درد بخوره.
مثال:
########################### این شمای کل فایل
#####|#####|#####|#####|#####| این | ها جاهاییه که IDM مثلا 5 تا کانکشن میفرسته و میگیره
------##|------##|------##|------##|------##| اینم نحوه دانلود کردنشه که مثلا # ها دانلود شدن و - ها هنوز نشدن

با این تفاسیر اگه فاصله های بین فایلهارو داشته باشی (که معلوم نیست) میتونی بینشونم فایل خالی بذاری به همون اندازه وگرنه فایل اول رو فقط میشه استفاده کرد. اما فرض کن اینجوری باشه:
------##|------##|------##|#####|#####| اونوقت فایل بخش اول (از چپ) رسیده به دوم و دومی به سومی، به همین خاطر ممکنه IDM بهم چسبونده باشدشون. اونوقت حجم فایل اولیه ت بیشتر و بهتر میشه.

خیلی حرف زدم :n02:

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برنامه Seg Manager از وبلاگ خودم.

مسعود1368
02-01-2015, 00:40
از clashofclans.ir دانلود کردم اما برنامه مال سایت autoclash.ir هست.اما فقط این دانلود نبوده خیلی وقتا این جوری شده

MRHArtsClube
02-01-2015, 00:44
خب دوست عزیز میشه بگی ادامه نمیده یعنی چی؟
ارور خاصی میده؟
کلا برنامه بی دلیل دانلود نمیکنه؟
چی میشه دقیقا؟! عکس نذاشتی در ضمن.
و اینکه به نظر میاد لینک مستقیم باشه. IDM رو به آخرین نسخه آپدیت کنید.

مسعود1368
02-01-2015, 22:33
یعنی وقتی دانلود رو متوقف می کنم بعدا که می خوام ادامه بده ادامه نمی ده.آخرین نسخش رو دارم

supermax15
02-01-2015, 22:54
چون یا لینکی ک ازش دانلود میکنید قابلیت resume نداره

و همین طور شاید بعدا ادامه میدین ip شما عوض شده و لینک رفرش میشه و قابلیت ادامه رو از دست میده

dvb595959
13-01-2015, 18:16
درود
خاصیت گربر نرم افزار IDM به ما کمک میکنه که بتونیم کل محتویات ی سایت و دانلود کنیم .
من تنظیمات رو انجام دادم و خوشبختانه دانلود هم انجام گرفت اما از آنجایی که حجم اینترنت من محدوده و مجبورم از دانلود رایگان شبانه بهره ببرم این کار رو موکول کردم به شب....خوشبختانه همانطور که گفتم دانلود کرد اما نه همه آهنگا رو و امشب میخام بقیه اش رو هم دانلود کنم. ولی نمیدونم چیکار کنم که دوباره همون قبلی ها رو دانلود نکنه. آیا میشه کاری کرد که تکراری هاش رو دانلود نکنه؟
توی بخش چهارم ساخت پروژه ی قسمت هست که نوشته پنهان کردن فایلهای تکراری این قسمت یعنی چی؟

Greedy
15-01-2015, 00:36
سلام
تو idm در قسمت زمان بندی دانلود تو Files in the queue میشه یه کاری کرد که مثلا فایل ها رو بر اساس سایز مرتب کنیم ؟
مثلا تو این عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چند تا فایل داری با زدن یه کلید فایل ها از سایز کوچیک به بزرگ مرتب شه ؟ البته به صورت دستی میشه این کارو کرد هی دونه دونه ببری بالا یا پایین اولویت رو ولی مثلا وقتی 100 تا فایل میذاری تو صف از فایل 3 مگی هست تا یک گیگی و میخوای فایل های کم حجمت بیاری بالای صف که سریع دانلودشون تموم شه و بعد بره سراغ دانلود فایل های حجیم تر نمیشه دونه دونه بخوای خودت مرتب کنی

Mohammad-t-1992
15-01-2015, 11:52
سلام
تو idm در قسمت زمان بندی دانلود تو Files in the queue میشه یه کاری کرد که مثلا فایل ها رو بر اساس سایز مرتب کنیم ؟
مثلا تو این عکس :
چند تا فایل داری با زدن یه کلید فایل ها از سایز کوچیک به بزرگ مرتب شه ؟ البته به صورت دستی میشه این کارو کرد هی دونه دونه ببری بالا یا پایین اولویت رو ولی مثلا وقتی 100 تا فایل میذاری تو صف از فایل 3 مگی هست تا یک گیگی و میخوای فایل های کم حجمت بیاری بالای صف که سریع دانلودشون تموم شه و بعد بره سراغ دانلود فایل های حجیم تر نمیشه دونه دونه بخوای خودت مرتب کنی
اگه روی "سایز" در عکس بالا کلیک کنی فکر کنم که مرتب بشن!
اگه بازم روش کلیک کنی میتونی نزولی یا صعودی بودنش رو تنظیم کنی

Greedy
15-01-2015, 15:15
اگه روی "سایز" در عکس بالا کلیک کنی فکر کنم که مرتب بشن!
اگه بازم روش کلیک کنی میتونی نزولی یا صعودی بودنش رو تنظیم کنی

نمیشه . اگر میشد که خوب بود :دی

Mohammad-t-1992
15-01-2015, 16:48
نمیشه . اگر میشد که خوب بود :دی
آها ، معذرت میخوام آخه من FDM استفاده میکنم
اینو روی نسخه ی پرتابل تست کردم و قطعا جواب میده:
1- شما کل لیست رو در قسمت زمان بندی آبی کن و روی delete مثل عکس کلیک کن:

حالا برو توی منوی اصلی idm و روی سایز کلیک کن تا بر اساس اندازه فهرست بشن
حالا همه رو انتخاب کن و بعد کلیک راست و بعد add to queue >main queue :

راه بهتری سراغ ندارم:n01:

MRHArtsClube
15-01-2015, 20:58

سلام دوست عزیز
فکر کنم قبلش یه مرحله دیگه بخواد! چون توی این مرحله همه لینکهای دانلود پاک میشن :n02:
قبلش باید یه Queue جدید بسازید و فایلهارو منتقل کنید داخلش. بعد توی مرحله دوم از اون Queue با همون سیستمی که محمد جان گفتن منتقل کنید به Main Queue.

در ضمن

من بعید میدونم راه بهتری باشه. منم همینکارو میکنم! :n02: :n31:

MRHArtsClube
15-01-2015, 21:12
درود
خاصیت گربر نرم افزار IDM به ما کمک میکنه که بتونیم کل محتویات ی سایت و دانلود کنیم .
من تنظیمات رو انجام دادم و خوشبختانه دانلود هم انجام گرفت اما از آنجایی که حجم اینترنت من محدوده و مجبورم از دانلود رایگان شبانه بهره ببرم این کار رو موکول کردم به شب....خوشبختانه همانطور که گفتم دانلود کرد اما نه همه آهنگا رو و امشب میخام بقیه اش رو هم دانلود کنم. ولی نمیدونم چیکار کنم که دوباره همون قبلی ها رو دانلود نکنه. آیا میشه کاری کرد که تکراری هاش رو دانلود نکنه؟
توی بخش چهارم ساخت پروژه ی قسمت هست که نوشته پنهان کردن فایلهای تکراری این قسمت یعنی چی؟

سلام دوست عزیز
Hide Duplicate Files Found In Different Locations یعنی مثلا یه فایل موزیک هست که توی پس زمینه همه صفحات پخش میشه و کسی که سایت رو طراحی کرده اومده اون رو توی همه پوشه های وبسایتش کپی کرده. این گزینه میاد و اون رو فقط یک بار توی لیست میاردش و دفعات تکراریش رو نمیاره و دانلود نمیکنه.
برای این که فایلهای تکراری مجددا دانلود نشن بهترین کار برداشتن تیک فایلهای تکراریه! چون گزینه ای واسه این منظور نیست. هرچند اگه مثلا استراکچر وب شما اینجوریه:

صفحه اصلی
صفحه 1

موزیک 1
موزیک 2
موزیک 3
موزیک 4

صفحه 2

...

...
و شما همه موزیکهای یه صفحه رو دانلود کردید میتونید توی قسمت Advanced تیک گزینه Don't Download The Files Located Within The Following Paths/Domains رو بزنید و صفحه هایی که دانلودهاش تکمیل شده رو اینجا بزنید تا از اونها دیگه دانلود نشه.

MRHArtsClube
15-01-2015, 21:19
چون یا لینکی ک ازش دانلود میکنید قابلیت resume نداره

و همین طور شاید بعدا ادامه میدین ip شما عوض شده و لینک رفرش میشه و قابلیت ادامه رو از دست میده

دوست عزیز اینجور که آقا مسعود میگه لینکش مستقیمه و محدودیت آی پی نداره!

یعنی وقتی دانلود رو متوقف می کنم بعدا که می خوام ادامه بده ادامه نمی ده.آخرین نسخش رو دارم

من مستحضرم که ادامه نمیده یعنی چی :n02: فقط میگم ادامه ندادن دانلود چند تا مشخصه داره:

سریع یه ارور یا پیغام میده
مدت طولانی ای سعی میکنه که ادامه بده اما بازم آخرش ارور میده

یا در هر صورت باید یه ارور بده، من متن اون پیغام رو میخوام. اونو یه عکس ازش بذاری اینجا همه متخصصن :n39: جوابتو خیلی سریع میگیری.

dvb595959
15-01-2015, 21:22
آها ، معذرت میخوام آخه من FDM استفاده میکنم
اینو روی نسخه ی پرتابل تست کردم و قطعا جواب میده:

حالا برو توی منوی اصلی idm و روی سایز کلیک کن تا بر اساس اندازه فهرست بشن
حالا همه رو انتخاب کن و بعد کلیک راست و بعد add to queue >main queue :

سلام دوست عزیز
فکر کنم قبلش یه مرحله دیگه بخواد! چون توی این مرحله همه لینکهای دانلود پاک میشن :n02:
قبلش باید یه Queue جدید بسازید و فایلهارو منتقل کنید داخلش. بعد توی مرحله دوم از اون Queue با همون سیستمی که محمد جان گفتن منتقل کنید به Main Queue.

در ضمن

شاید اینجوری بشه:
توی صفحه اصلی دانلود منیجر اول همه فایلها را انتخاب و بعدش کلیک راست کنید و از Queue خارج کنید همه رو.... بعدش روی تب سایز کلیک کنید تا بر اساس کمترین به بیشترین حجم تنظیم بشه .... بهدش دویاره فایلها را انتخاب و کلیک راست و به صف دانلود های همزمان یا همون Queue منتقل کنید.

MRHArtsClube
15-01-2015, 21:25
شاید اینجوری بشه:
توی صفحه اصلی دانلود منیجر اول همه فایلها را انتخاب و بعدش کلیک راست کنید و از Queue خارج کنید همه رو.... بعدش روی تب سایز کلیک کنید تا بر اساس کمترین به بیشترین حجم تنظیم بشه .... بهدش دویاره فایلها را انتخاب و کلیک راست و به صف دانلود های همزمان یا همون Queue منتقل کنید.

این درسته، من حواسم نبود! اون بخش پاک کردنش اصن نیاز نمیشه :n31: چون دانلودا منتقل میشن :n09:

Mohammad-t-1992
17-01-2015, 11:13
سلام دوست عزیز

در ضمن

شاید اینجوری بشه:
در پست بالا ذکر شده که " من تست کردم" ، پس قطعا جواب میده چون امتحانش کردم و لینک های دانلود پاک نمیشه:n10:

mjrdevil1
21-01-2015, 06:28
سلام.من تازه ویندوز عوض کردم قبلا ویندوزم 7 بود و ایست اسمارت سکوریتی 7 ولی الان ویندوزم 8.1 هست و ایست اسمارت سکوریتی 8.بعضی از فایلها رو که به لیست دانلود اضافه میکنم خود به خود پاک میشه.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

alibazrafshan
22-01-2015, 11:54
باسلام. من میخوام زمانبندی داشته باشم در آی دی ام.

کار های زیر رو انجام دادم

1- صف ایجاد کردم
2- زمان شروع و پایان رو تنظیم کردم
3- گزینه های sleep و خاموش شدن صفحه رو در حالت وجود باتری و یا برق Never کردم.
4- گزینه اجرا یا done رو در پنجره زمانبندی صف مورد نظرم زدم
5- ساعت و تاریخ رایانه را دقیق کردم
6- لب تاپ رو روشن گذاشتم و آی دی ام رو ام در حالت اجرا گذاشتم.

اما صبح که بیدار شدم دیدم هیچی دانلود نشده.
و آی دی ام خودش بسته شده
ولی رایانه روشن مونده

اینترنت هم قطعی نداشته

مشکل کجاست؟؟

QSEVEN
25-01-2015, 01:36
سلام

من یک مشکل اساسی با idm پیدا کردم نمیدونم چرا

مثلا میزارم یک فایل دانلود میشه داره دانلود میکنه با سرعت بالا ولی کافی یک صفحه دیگه یا مرورگر رو باز کنم اون وقت میبینم که اصلا دانلود نمیشه و استاپ میشه البته نه که کلا stop بشه نه منظرم اینه که انگار گیر میکنه ولی همین دوباره روی پنجره خود idm کلیک میکنم میبینم شروع میکنه دانلود دلیلش چیه ؟؟؟

mmzz91
28-01-2015, 21:17
سلام من. د ر تایم شبانه سرعتم افت میکنه و حتما باید یک بار مودم را روشن خاموش بکنم یا اینترنت را قطع و وصل کنم که به حالت عادی برگرده و اگر این کار را نکنم با سرعت یک سوم روز دانلود دارم لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟

brothers000
09-02-2015, 13:38
دوستان ارور ویدیو پلی بک در اینترنت دانلود منیجر ناشی از چیه ؟
(این ارور برای من زمانی که میخوام از یوتیوب دانلود کنم پیش میاد)

supermax15
09-02-2015, 15:08
اینترنت دانلود مینیجر تازگیا تو نسخه جدیداش تا 99.9 درصد میره بعدش ارور میده میگه time out بعدش دوباره از اول باید دانلود کرد
لعنت بهش :n21:

ali0130
09-02-2015, 21:31
سلام
من بعضی از فایل هایی که می خوام با دانلود منیجر دانلود کنم اروری مثل ارور زیر را میده و من تمام کارهایی که گفته انجام دادم ولی باز مشکل حل نشد خواهشنا راهنمایی بفرماید....
.
.
.
.
---------------------------
07. Zolf Bar Bad Made [128].mp3
(.آدرس مورد نظرصحيح است، اما ديتاي صحيحي براي آن مقرر نشده است. (خود هوست وجود دارد اما به طور مستقيم قابل دسترسي نيست

علت اين مشکل را در موارد زير مي يابيد:

1.ارتباط اينترنتي يافت نشد. لطفا ارتباط خود را بررسي نماييد

2.بر روي کامپيوتر خود فايروال داريد و اخيرا اينترنت دانلود منيجر خود را آپ ديت،نصب يابا ورژن قبلي جايگزين نموده ايد. لطفا تنظيمات فايروال خود را بررسي نماييد که آي دي ام به اينترنت دسترسي کامل داشته باشد

3.سرويسي به نام دي ان اس که وظيفه يافتن سرورها را به عهده دارد موقتا دچار مشکل شده يا ارتباط شبکه اي بين کامپيوتر شما و اين سرويس خراب شده است. ممکن است با ريستارت کردن اين مشکل برطرف گردد

جزئيات:
.پيدا نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرور

آيا مايل هستيد در مورد تنظيمات فايروال خود براي آي دي ام بيشتر بدانيد؟
Yes No

tabbassom_m
14-02-2015, 07:54
سلام خسته نباشید
حجم پستها زیاد بود و من فرصت نداشتم همه رو بخونم تا به جوابم برسم پس ممکنه سوالم تکراری باشه اما واقعا به جوابش نیاز فوری دارم
تو قسمت بازیابی ادرس وقتی دکمه رفرش رو می زنم به جای باز شدن مرور گر ، مدیا پلیر باز میشه . باید چه کنم؟!!

moghaddas mfa
16-02-2015, 19:12
سلام
من یک فایل 2 گیگ رو دارم دانلود میکنم حدود 80 درصدش دانلود شده میخواستم بدونم اگر ویندوز عوض کنم راهی هست که این همه حجم دانلود شدم نپره ممنون

Dew Drop
17-02-2015, 08:05
سلام
من یک فایل 2 گیگ رو دارم دانلود میکنم حدود 80 درصدش دانلود شده میخواستم بدونم اگر ویندوز عوض کنم راهی هست که این همه حجم دانلود شدم نپره ممنون

vahidgame
17-02-2015, 14:32
جدیدا ویندوزم رو عوض کردم بعد از اون آخرین نسخه IDM رو گرفتم ولی خیلی مشکل پیدا کرده و هر کرکی رو امتحان کردم درست نشد
یعنی کلا سرعت دانلود خیلی نوسان داره و یه جوری خاصی شده و از اون مهمتر یه دفعه تا 99 درصد میره میگه فایل مشکل داره و دوباره از اول شروع میشه!
قبلا همچین مشکلی نداشتم نمی دونم حالا این نسخه آخر کرکش مشکل داره یا مشکل دیگه ای وجود داره ولی کلا راه حل های مختلف رو امتحان کردم ولی درست نشد و الان چیزی دانلود نمی کنم!

من برای دانلودهای معمولی همیشه از IDM استفاده می کنم و اگه این مشکل حل نمیشه فک کنم باید از یه نرم افزار دیگه استفاده کنم
حالا به نظرتون این مشکل از کرک این نسخه آخره یا مشکل دیگه ای وجود داره؟

amir2109
18-02-2015, 19:39
سلام
دو روزیه که در ای دی ام با این مشکل مواجهم. وقتی می خام از یه سایت دانلود کنم در هنگام دانلود پنجره ای میاد و یوزر و پسورد میخواد در حالیکه قبلا از همون سایت بدون هیچ مشکلی دانلود می کردم
وفقط برای همون سایت ازم پسورد میخاد با اینکه پسورد اکانتم رو وارد می کنم بازم تاثیری نداره در ضمن از قند شکن استفاده میکنم واستفاده از پراکسی رو در ای دی ام فعال کردم
کادری که ظاهر میشه

moghaddas mfa
18-02-2015, 22:11
سلام
دو روزیه که در ای دی ام با این مشکل مواجهم. وقتی می خام از یه سایت دانلود کنم در هنگام دانلود پنجره ای میاد و یوزر و پسورد میخواد در حالیکه قبلا از همون سایت بدون هیچ مشکلی دانلود می کردم
وفقط برای همون سایت ازم پسورد میخاد با اینکه پسورد اکانتم رو وارد می کنم بازم تاثیری نداره در ضمن از قند شکن استفاده میکنم واستفاده از پراکسی رو در ای دی ام فعال کردم
کادری که ظاهر میشه

س
به احتمال 90% سایت که شما میگی سایت دانلود فیلم هست
دوست عزیز مشکل از idm نیست مشکل از سایته که مدیرش پولکی شده
یعنی باید برای دانلود حق اشتراک تهیه کنی همون vip

Hamed-M1
22-02-2015, 13:10
آیا راهی است که با idm از یوتیوب طوری دانلود کنیم که لینک ها برای چند روز اعتبار داشته باشه؟ چون وقتی میزارم روی دانلود چند ساعت بعد دیگه قابل دانلود نیست. حتی 6 ساعت هم اعتبار داشته خوبه.

Unexampled Orion
22-02-2015, 15:54
آیا راهی است که با idm از یوتیوب طوری دانلود کنیم که لینک ها برای چند روز اعتبار داشته باشه؟ چون وقتی میزارم روی دانلود چند ساعت بعد دیگه قابل دانلود نیست. حتی 6 ساعت هم اعتبار داشته خوبه.

وقتی شما سعی می کنید ویدئویی رو در یوتـیوب مشاهده (و یا دانلود) کنید، سایت میاد برای شما از تمام کیفیت های موجود اون ویدئو یک لینک با مدت زمان اعتبار مشخص جنریت می کنه که فقط برای آی پی شما در دسترس هست تو این مدت، بنابراین مستقیماً اگر بخواید این کار رو انجام بدید از طریق IDM امکان پذیر نیست. باید از سایت های واسطه (جنریتورها و یا لیچرها) استفاده کنید. می تونید در زیربخش "دانلود و آپلود" در قسمت "معرفی سایت های لیچ" به دنبال سایت های رایگانی که این کار رو انجام می دهند باشید و یا در قسمت "درخواست سایت های لیچ" از سایر کاربران پیرامون بهترین سایت های واسطه پولی و یا رایگان مشورت بگیرید. همچنین نرم افزارهایی هستن که قادر به دریافت فایل از یوتـیوب هستن، شاید اون نرم افزارها بتونن این کار رو انجام بدن که متأسفانه من زیاد آشنایی ندارم با این دست از نرم افزارها.

mmzz91
28-02-2015, 20:46
با سلام idm من روی مرورگر کروم ست است اما چند روزیه در کلیک راست نیست و باید دوباره از قسمت افزونه ها فعال بشه و با هر خاموش شدن سیستم دوباره همین اتفاق می افته ممنون میشم کمک کنید

alex_pk
01-03-2015, 07:58
سلام دوستان
من آخرین نسخه IDM رو دارم
منتها یه مشکلی داره اونم اینه که یه سری فایل هارو که از سرور های مختلف دانلود میکنم یدفعه تو 40-50-60 درصد سرعتش صفر میشه و وقتی pause میکنم و دوباره میخوام شروع کنم میبینم میگه فایل اکسپایر شده و دوباره باید لینک رو جنریت کنم
It's possible that the address of the file is not valid anymore or your session has expired

خوب میدونم این مسئله زمانی پیش میاد که ای پی عوض بشه.
مشکلی هم نیست میتونم لینک رو دوباره جنریت کنم ولی بازم همین مشکل پیش میاد.

G U L D A N
08-03-2015, 11:46
سلام دوستان
یه سوال . من می خوام از لینک زیر فقط آهنگ هارو دانلود کنم با IDM
فقط addon یا چیزی هست که بشه با یک کلیک کل لینک ها رو ریخت توی IDM ؟

seetherali
12-03-2015, 06:58
دوستان یه لپ تاپ چند وقته گرفتم با سیستم پایین البته (1تومنی) . با IDM دانلود کردم چند شب , مشکلی نداشت. حالا امشب دیدم موقع دانلود لپ تاپ هنگ کرده اصلا و هیچ کاری نمیشه کرد جز خاموش کردن :n04: چند بار دیگه هم گذاشتم برای دانلود باز هم بعد از 10 دقیقه وحشتناک هنگ میکنه.
توی نت که سرچ کردم , در مورد کرک گفته شده و راه حل هم نصب نسخه های دیگه ست.

اکثرا مثه اینکه وقتی سی پی یو 100 میشده, فقط دانلود منیجر هنگ میکرده نه سیستم ولی واسه من سیستم کامل هنگ میکرد. در صورتی که سی پی یو 20-30 درصد بود, فقط بعضی وقتا یه لحظه 100 میشد. سوالی که پیش اومده آیا سی پی یو آسیب دیده که اینجوری میشه با IDM یا مشکل از IDM هست ؟

Hamed-M1
12-03-2015, 10:12
دوستان یه لپ تاپ چند وقته گرفتم با سیستم پایین البته (1تومنی) . با IDM دانلود کردم چند شب , مشکلی نداشت. حالا امشب دیدم موقع دانلود لپ تاپ هنگ کرده اصلا و هیچ کاری نمیشه کرد جز خاموش کردن :n04: چند بار دیگه هم گذاشتم برای دانلود باز هم بعد از 10 دقیقه وحشتناک هنگ میکنه.
توی نت که سرچ کردم , در مورد کرک گفته شده و راه حل هم نصب نسخه های دیگه ست.

اکثرا مثه اینکه وقتی سی پی یو 100 میشده, فقط دانلود منیجر هنگ میکرده نه سیستم ولی واسه من سیستم کامل هنگ میکرد. در صورتی که سی پی یو 20-30 درصد بود, فقط بعضی وقتا یه لحظه 100 میشد. سوالی که پیش اومده آیا سی پی یو آسیب دیده که اینجوری میشه با IDM یا مشکل از IDM هست ؟
قسمت تنظیمات ارتباط با باشبکه - تعداد حداکثر ارتباط با سرور رو روی ۸ یا کمتر بزارید ببینید بازم هنگ میکنه. درضمن فایلهاتو رو در صف دانلود قرار بدید و بزارید روی سینک متناوب تا 1 دونه ای دانلود کنه نه همه رو با هم. کار دوم که گفتم مهمتره

moghaddas mfa
12-03-2015, 10:45
سلام
ایا راهی هست که بشه کامپیوتر سر ساعت خاصی روشن بشه و شروع کنه به دانلود.
...
من idmرو تنظیم میکنم کامپیوتر هم رو حالت sleep میزارم ولی دانلود شروع نمیشه
یعنی کامپیوتر روشن میشه ولی ای دی ام دانلود نمیکنه یعنی تا موس رو تکون ندی مانیتور روشن نمیشه و از صفحه ابتدایی ویندوز رد نمیشه

Hamed-M1
12-03-2015, 12:14
سلام
ایا راهی هست که بشه کامپیوتر سر ساعت خاصی روشن بشه و شروع کنه به دانلود.
...
من idmرو تنظیم میکنم کامپیوتر هم رو حالت sleep میزارم ولی دانلود شروع نمیشه
یعنی کامپیوتر روشن میشه ولی ای دی ام دانلود نمیکنه یعنی تا موس رو تکون ندی مانیتور روشن نمیشه و از صفحه ابتدایی ویندوز رد نمیشه
اگر منظورتون از sleep اینه که برق سیستم هم قطع میشه باید برید تو کنترل پنل تنظیمات پاور و حالت اسلیپ رو که توی زمانی که استفاده نمیکنید فعال میشه رو غیر فعال کنید
اکر دوست دارید که زمانی که کلا سیستم خاموشی حتی روشن هم نشده اتوماتیک روشن بشه باید برید تو تنطیمات bios قسمت پاور ساعت روشن شدن براش تعیین کنید .

moghaddas mfa
12-03-2015, 18:54
اگر منظورتون از sleep اینه که برق سیستم هم قطع میشه باید برید تو کنترل پنل تنظیمات پاور و حالت اسلیپ رو که توی زمانی که استفاده نمیکنید فعال میشه رو غیر فعال کنید
اکر دوست دارید که زمانی که کلا سیستم خاموشی حتی روشن هم نشده اتوماتیک روشن بشه باید برید تو تنطیمات bios قسمت پاور ساعت روشن شدن براش تعیین کنید .

ممن ن از شما
ببین کلا میخوام کامپیوتر سر ساعت 1 شب روشن بشه و ای دی ام شروع کنه به دانلود فایل هایی که براش توی صف گذاشتم
الان من باید هر شب ساعت 1 بیدار شم کامپیوترو بصورت دستی روشن کنم .....
مشکلم اینجاست که یه 20 روزی نمیتونم شب خونه باشم ....... اگه بصورت کامل توضیح بدین ممنون میشم :n16:

komail
13-03-2015, 12:22
idm با ویدئوهایی که از فایرفاکس پخش میشن مشکلی نداره و همه ی فرمت های ویدئویی رو برا دانلود نشون میده(تو یوتیوب)
ولی تو گوگل کروم فقط یه فرمت میاره و برا باقی فرمت های این ارور رو میده
چیکار کنم که همه ی فرمت ها رو نشون بده؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]
برا بعضی از سایت ها هم اون آیکون idm که برا ویدئو ها به صورت خودکار ظاهر میشه و با کلیک روش میتونیم ویدئو دانلود کنیم رو نشون نمیده

vissoto
13-03-2015, 12:56
idm با ویدئوهایی که از فایرفاکس پخش میشن مشکلی نداره و همه ی فرمت های ویدئویی رو برا دانلود نشون میده(تو یوتیوب)
ولی تو گوگل کروم فقط یه فرمت میاره و برا باقی فرمت های این ارور رو میده
چیکار کنم که همه ی فرمت ها رو نشون بده؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]
برا بعضی از سایت ها هم اون آیکون idm که برا ویدئو ها به صورت خودکار ظاهر میشه و با کلیک روش میتونیم ویدئو دانلود کنیم رو نشون نمیده

سلام

این که چگونه همه فرمت ها را نشان دهد نمی دانم ولی شما می توانید کیفیت پخش ویدئو را تغییر دهید ؛ چند ثانیه پس از تغییر کیفیت ویدئو ؛ آن فرمت هم به پنل IDM اضافه می شود. و دوباره فرمت دیگری را (فرمت های مورد نیاز را که می خواهید در IDM اضافه شوند.) را انتخاب نمایید ؛ پس از چند ثانیه آن فرمت هم اضافه می شود.

komail
13-03-2015, 13:20
ممنون vissoto جان
حالا سوال دوم
تو یو تیوب آیکون سبز رنگ idm برا دانلود ویدئو ظاهر میشه و با کلیک روش ویدئو شروع میکنه به دانلود
ولی تو بعضی از سایتها اون آیکون نمیاد
باید چیکار کرد؟

vissoto
13-03-2015, 18:37
ممنون vissoto جان
حالا سوال دوم
تو یو تیوب آیکون سبز رنگ idm برا دانلود ویدئو ظاهر میشه و با کلیک روش ویدئو شروع میکنه به دانلود
ولی تو بعضی از سایتها اون آیکون نمیاد
باید چیکار کرد؟

ممنون از لطف شما

جواب این سوال را به صورت دقیق نمی دانم.

ولی در لینک زیر روش هایی برای بررسی این موضوع پیشنهاد شده است.

مثلا آخرین ورژن IDM را نصب نمایید ؛ با مرورگر دیگری چک کنید . (از بین Opera ؛ IE ؛Chrome ؛ Firefox ؛ Safari )

Retired User
25-03-2015, 15:53
سلام
امکانش هست که از دانلودهایی که با idm انجام میشن و بصورت ناقص هستن هنوز(ینی کامل دانلود نشده) بک آپ گرفت؟
میخوام ویندوزمو عوض کنم ولی نمیخوام اون لیست دانلود ها حذف بشه

amirhoseiyn
27-03-2015, 19:02
سلام... من چند وقته مشکلی با کروم و idm دارم..........اینکه ویدیوهای یوتیوب رو idm میشناسه و شوروع به دانلود میکنه ولی وقتی 100 درصد میشه دوباره 0 میشه و اینبار دیگه هیچ اتفاقی نمیافته.......هر ویدیویی هم امتحان کردم

taj2520
29-03-2015, 23:49
با سلام و تبریک عیییید نوروز به همه مهندسان این سایت!دوستان یه سوال دارم بدجوری هم لازم دارم!مثلا میخواستم از طریق fdm یا Orbit Downloaderکرک یه نرم افزار یا بازی یا زیرنویس یه فیلم رو از توی فایل زیپ دانلود کنم بدون اینکه کل فایل رو دانلود کنم!لطفا راهنمایی کنین.چون هم لازم دارم و هم اینکه خیلی به درد میخوره!قسمتون میدم به روح آریاییتون!با تشکر فراوان!

moghaddas mfa
30-03-2015, 08:39
با سلام و تبریک عیییید نوروز به همه مهندسان این سایت!دوستان یه سوال دارم بدجوری هم لازم دارم!مثلا میخواستم از طریق fdm یا Orbit Downloader

کرک یه نرم افزار یا بازی یا زیرنویس یه فیلم رو از توی فایل زیپ دانلود کنم بدون اینکه کل فایل رو دانلود کنم!لطفا راهنمایی کنین.چون هم لازم دارم و هم اینکه خیلی به درد میخوره!قسمتون میدم به روح آریاییتون!با تشکر فراوان!
وا.....
داداش نیازی به قسم و اینا نیست مطمئن باش اگه کسی بتونه کمک کنه حتما اینکارو میکنه.....
به نظر من همچین چیزی وجود نداره ....اگه خودتون دقت کنید توی بیشتر سایت ها معمولا درخواست هایی از قبیل گذاشتن کرک جدا یا از این قبیل هست این به این معناست که نمیشه از داخل یه فایل زیپ یه فایله اص رو دانلود کرد:n36: .....

sdfssdfs
30-03-2015, 10:39
با سلام و تبریک عیییید نوروز به همه مهندسان این سایت!دوستان یه سوال دارم بدجوری هم لازم دارم!مثلا میخواستم از طریق fdm یا Orbit Downloaderکرک یه نرم افزار یا بازی یا زیرنویس یه فیلم رو از توی فایل زیپ دانلود کنم بدون اینکه کل فایل رو دانلود کنم!لطفا راهنمایی کنین.چون هم لازم دارم و هم اینکه خیلی به درد میخوره!قسمتون میدم به روح آریاییتون!با تشکر فراوان!
دوست عزیزاین کار ممکن نیست احتمال زیاد اون فایل زیپ پسوردم داره اسونتر اینه بیشتر تونت بگردی فقط کرکشو دانلود کنی

sent from my android phone

taj2520
30-03-2015, 23:50
دوست عزیزاین کار ممکن نیست احتمال زیاد اون فایل زیپ پسوردم داره اسونتر اینه بیشتر تونت بگردی فقط کرکشو دانلود کنی

آخه دوست عزیز موقع دانلود همین دو نرم افزار توی سایت زده بود که قابلیت این کار رو داره!چندین قسمت قبلی برنامه به روز هم این رو گفت و راه دانلود کردنشو!ولی اسم اون نرم افزاری که توی اون قسمت گفته رو یادم نمیاد و تمامی قسمتهای به روز رو هم دانلود کردم ولی پیدا نکردم!:n04::n25:

Dew Drop
01-04-2015, 21:39
با سلام و تبریک عیییید نوروز به همه مهندسان این سایت!دوستان یه سوال دارم بدجوری هم لازم دارم!مثلا میخواستم از طریق fdm یا Orbit Downloader

کرک یه نرم افزار یا بازی یا زیرنویس یه فیلم رو از توی فایل زیپ دانلود کنم بدون اینکه کل فایل رو دانلود کنم!لطفا راهنمایی کنین.چون هم لازم دارم و هم اینکه خیلی به درد میخوره!قسمتون میدم به روح آریاییتون!با تشکر فراوان!

سلام
سال نو شما هم مبارک
با نرم افزار LoadScout می تونید این کار رو انجام بدید.محتویات فایل فشرده رو ببینید و دانلود کنید.

G U L D A N
02-04-2015, 21:22
دوستان کرک IDM مشکل داره .IDM میگه دوباره کرک کن . دوباره کرک می کنم مشکل حل نمی شه . چکار کنم ؟

NET DOCTOR
03-04-2015, 00:36
دوستانی که با IDM مشکل دارن توجه کنند که این مشکل همگانیه و به گمان من سایت سازنده از دست ما به ستوه آمده و یه حرکتی زده!

اما ما کم نمیاریم!

IDM رو به طور کامل با نرم افزار Revo Uninstaller یا Advanced Uninstaller PRO پاک کنید(به طور معمولیUninstalle نکنید)

سپس IDM رو نصب و با این کرک ها فعال سازی(قطع اتصال از اینترنت فراموش نشه) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید

اگر بازم ارور میداد از این کرک جدید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید

پسورد: s-o-f-t-9-8.ir(بدون فاصله)

ضمنا نسخه جدید نرم افزار هم آمده و می تونید اون نسخه رو هم از سایتای مختلف دانلود و کرک کنید

Internet Download Manager 6.23 Build 10

دوستانی که بازم مشکل دارن از نسخه های قدیمی تر استفاده کنند تا کرک جدید برسه

taj2520
03-04-2015, 00:42
[QUOTE=Dew Drop;8588896]سلام
سال نو شما هم مبارک
با نرم افزار LoadScout می تونید این کار رو انجام بدید.محتویات فایل فشرده رو ببینید و دانلود کن

دادا با سلا و اینکه دست گلت درد نکنه بابت معرفی نرم افزار!یه سوال دارم .فایلهای فشرده پسوورد دار رو هم میتونیم باز کنیم و از توش دانلود کنیم؟

Mr_100_dolari
03-04-2015, 14:46
سلام

مشکلی که با idm هستش اینکه وقتی تو کروم میخوام روی به لینکی کلیک کنم برای دانلود به جای اینکه idm بالا بیاد تو خود کروم دانلود شروع میشه ...

و اون افزونه idm برای کروم رو هم هر کاری میکنم با اینکه توی کروم فعال هستش ولی گزینه download with idm به گزینه هاش دانلود اضافه نمیشه ...

میشه افزونه idm برای کروم رو جداگانه به جا آپ کنید ...

ممنون

sdfssdfs
03-04-2015, 17:17
باید یا ورژن قدیمی تر کروم نصب کنی یا ای دی امت رو اپدیت کنی به نسخه جدیدتر

Mr_100_dolari
03-04-2015, 20:54
باید یا ورژن قدیمی تر کروم نصب کنی یا ای دی امت رو اپدیت کنی به نسخه جدیدتر

نسخه های جدید idm مشکل کرک ، یا اشغال کردن بیش ار حد فضای رم رو نداره ؟

nini bad
03-04-2015, 21:50
نسخه های جدید idm مشکل کرک ، یا اشغال کردن بیش ار حد فضای رم رو نداره ؟
اخرین ورژن مشکل کرک داره... بیشتر کرک ها را آنتی ویروس تروجان میشناسه حتی با اینکه انتی را غیر فعال کنید بعد از نصب بازم آنتی ویروس پاک میکنه... فعلا پچ مناسبی پیدا نکردم.

taj2520
03-04-2015, 22:58
سلام
سال نو شما هم مبارک
با نرم افزار LoadScout می تونید این کار رو انجام بدید.محتویات فایل فشرده رو ببینید و دانلود کن

دادا با سلا و اینکه دست گلت درد نکنه بابت معرفی نرم افزار!یه سوال دارم .فایلهای فشرده پسوورد دار رو هم میتونیم باز کنیم و از توش دانلود کنیم؟:n34:

Mr_100_dolari
04-04-2015, 00:31
اخرین ورژن مشکل کرک داره... بیشتر کرک ها را آنتی ویروس تروجان میشناسه حتی با اینکه انتی را غیر فعال کنید بعد از نصب بازم آنتی ویروس پاک میکنه... فعلا پچ مناسبی پیدا نکردم.

الان اخرین نسخش و که 6.23 بود نصب کردم خدا رو شکر مشکل حل شد و حتی گزینه دانلود به کروم هم اضافه شد ...

شما اول کرک رو کپی کن و بعد پچ رو بریز و مشکلی نداره تا الان ...

danielo
04-04-2015, 13:50
از نسخه 6.22 استفاده میکنم.به راحتی هم ازش استفاده میکردم.ولی از دیروز به من ارور فیک سریال میده .ولی هنوز برنامه کار میکنه.ولی هر 20 دقیقه ارور را میده و اذیتم میکنه/
باید چیکار کنم ؟

ALI . R
04-04-2015, 20:04
دادا با سلا و اینکه دست گلت درد نکنه بابت معرفی نرم افزار!یه سوال دارم .فایلهای فشرده پسوورد دار رو هم میتونیم باز کنیم و از توش دانلود کنیم؟

:n34:
سلام. بله فایل های فشرده پسورددار هم میتونید باز کنید. فقط بعد دانلود فایل مورد نظر، از شما پسورد میخواد که باید وارد کنید.
موفق باشید:n39:

taj2520
04-04-2015, 20:46
الان اخرین نسخش و که 6.23 بود نصب کردم خدا رو شکر مشکل حل شد و حتی گزینه دانلود به کروم هم اضافه شد ...

شما اول کرک رو کپی کن و بعد پچ رو بریز و مشکلی نداره تا الان ...

سلام منم این کار رو کردم و جواب داد!فقط نمیدونم چرا وقتی لیست دانلودها رو توی queue وارد میکنم بعد از چند دقیقه لیست دانلودها پاک میشن!اگه کسی میدونه جواب بده!

ALI . R
04-04-2015, 22:26
از نسخه 6.22 استفاده میکنم.به راحتی هم ازش استفاده میکردم.ولی از دیروز به من ارور فیک سریال میده .ولی هنوز برنامه کار میکنه.ولی هر 20 دقیقه ارور را میده و اذیتم میکنه/
باید چیکار کنم ؟

سلام منم این کار رو کردم و جواب داد!فقط نمیدونم چرا وقتی لیست دانلودها رو توی queue وارد میکنم بعد از چند دقیقه لیست دانلودها پاک میشن!اگه کسی میدونه جواب بده!
سلام. دوست عزیز شما آی دی ام رو با نرم افزار Revo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پاک کنید. سیستم رو ریست کنید، بعد پیشنهاد میکنم آخرین نسخه اکتیو شده Pre-Activated رو از لینک پایین دریافت و نصب کنید::n01:

اگر مشکل نمایش داشتید طبق فایل txt که درون فولدر برنامه هست عمل کنید.
موفق باشید.:n39:

NET DOCTOR
04-04-2015, 23:33
خدا رو شکر مشکل در نسخه جدید حل شده

Internet Download Manager 6.23 Build 10

آی دی ام رو با نرم افزار Revo uninstaller پاک کنید.از سایت های معتبر داخلی این ورژن رو دانلود و کرک رو اجرا کنید(بنده از سافت 98 دانلود کردم)

برای بنده که بیلد 9 به مشکل خورده بود این ورژن داره بدون مشکل کار می کنه(یک روز هم محض احتیاط صبر کردم که مطمئن بشم)

taj2520
05-04-2015, 12:08
سلام دوباره!نسخه 10 واسه منم جواب داد:n33:!

pars20
10-04-2015, 18:20
سلام IDM رو نصب کردم بعد یه مدت ارور میداد که سریال قلابیه برنامه رو حذف و ری استارت کردم و یه ورژن دیگه رو نصب کردم و بطور صحیح کرکش کردم. دوباره بازم میگه سریالش قلابیه .حالا چیکار کنم؟

befermatooo
10-04-2015, 19:11
سلام

اینجا رو بخونید :

Dew Drop
10-04-2015, 21:18
سلام
این تاپیک هم می تونه مفید باشه

ازبین بردن پنجره نمایش سریال جعلی اینترنت دانلود منیجردرورژنهای جدید این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Best_Downloads
11-04-2015, 02:17
اگه میشه لطف کنید نسخه 6.21 Serial number رو قرار دهید.تشکر

mohammadirani
30-04-2015, 11:12
وای این IDm و کروم چه قدر زود به زود ورزن جدیدشون میاد
از امروز صبح اون فلش سبز رنگ مربوط به دانلود بالای کلیپ های انلاین نمیاد و این یعنی کروم دوباره آپدیت شده ( Version 42.0.2311.90 m 64-bit)
حالا باید امروز یا فردا ورزن 6.23.12 بیاد و دانلود کنم

چرا این قدر زود به زود کروم ورزن جدید میده؟؟؟

armin-a
05-05-2015, 02:16
سلام دوستان
یه فایل سه گیگی رو با دانلود منیجر دانلود کردم و حالا که رسیده به اخرش و پنج ثانیه مونده تموم بشه این خطا رو میده .میشه راهنمایی کنید منو
اینم خطاش
میگه:خطایی هنگام دانلود فایل رخ داد.لطفا مجدد سعی کنید
جزییات:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 404 Not Found
نمیخوام این همه دانلود کردم با نصب مجدد دانلود منیجر زحماتم هدر بره.گفتم شاید از کرکه ،هر چی هم کرک زدم نشد که نشد.
اگه بخوام مجدد دانلود منیجر رو نصب کنم باید چکار کنم که دانلود نصفه من پاک نشه و مجدد بتونم ادامه شو بگیرم.
ورژن دانلود منیجر منم
6.23هست
تشکر از دوستای گلم

armin-a
05-05-2015, 12:02
کمممممممممکککککک

armin-a
05-05-2015, 12:05
یه کاربلد اینجا نیست جواب مارو بده.
ای داد بی دود

nini bad
05-05-2015, 12:08
سلام دوستان
یه فایل سه گیگی رو با دانلود منیجر دانلود کردم و حالا که رسیده به اخرش و پنج ثانیه مونده تموم بشه این خطا رو میده .میشه راهنمایی کنید منو
اینم خطاش
جزییات:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 404 Not Found
نمیخوام این همه دانلود کردم با نصب مجدد دانلود منیجر زحماتم هدر بره.گفتم شاید از کرکه ،هر چی هم کرک زدم نشد که نشد.
اگه بخوام مجدد دانلود منیجر رو نصب کنم باید چکار کنم که دانلود نصفه من پاک نشه و مجدد بتونم ادامه شو بگیرم.
ورژن دانلود منیجر منم
6.23هست
تشکر از دوستای گلم

دوست عزیز لینک دانلود شما پاک شده است...

armin-a
05-05-2015, 12:30
لینک گرفتم و وارد کردم توی دانلود منیجر جواب نداد.راهنمایی بیشتر میکنی جواب بگیرم این چند ثانیه بگذره و دانلود کامل بشه.

armin-a
05-05-2015, 12:43
دوست عزیز لینک دانلود شما پاک شده است...

لینک جدید گرفتم.جواب نداد باز هم دارم مجدد برای دریافت ادرس جدید با دانلود منیجر تلاش میکنم.
چون فیلم هست این چند ثانیه برام مهم نیست.نمیشه از دانلود نصفه استفاده کرد.البته برای من سه ثانیه مونده تموم شه که وایستاد

armin-a
05-05-2015, 12:45
شیطونه میگه بردارم این مانیتور و دم و دستگاه رو و مودم و همه لوازم رو از پنجره بندازم توی کوچه

armin-a
05-05-2015, 14:30
مجدد هم میشه همون فایل رو دانلود کرد ولی نمیخوام دانلود مجدد کنم.دانلود منیجر من هم خوب کار میکنه و فقط این یه مورد مشکل داره.اگر راه حل بلدید کمک کنین نه که برم جای دیگه و سایت دیگه کمک بگیرم

EhsanCPU
05-05-2015, 16:27
مجدد هم میشه همون فایل رو دانلود کرد ولی نمیخوام دانلود مجدد کنم.دانلود منیجر من هم خوب کار میکنه و فقط این یه مورد مشکل داره.اگر راه حل بلدید کمک کنین نه که برم جای دیگه و سایت دیگه کمک بگیرم

سلام
ببین دوست عزیز
به قسمت Option در بالای صفحه IDM برو و سربرگ Save to را انتخاب کن در قسمت Temporary Directory آدرس پوشه فایلهای موقت IDM هست شما ببین داخل اون پوشه، پوشه مربوط به فایل شما وجود داره و حجمش چقدره ؟

dani00
05-05-2015, 17:24
سلام چطوری میشه از flowplayer ویدئو دانلود کرد از add-ons های موزیلا هم استفاده کردم ولی برای این سایت جواب ندادن

armin-a
06-05-2015, 06:49
سلام دوستان
اینم خطاش
جزییات:
ورژن دانلود منیجر منم
6.23هست

توی اینجا که کسی کمک نکرد ولی دوستان در سایتی دیگر با یه راه حل ساده مشکل منو حل کردند و دانلود به پایان رسید و تشکر از انها انجام شد.خدانگهدار

armin-a
06-05-2015, 06:52
سلام
ببین دوست عزیز
به قسمت Option در بالای صفحه IDM برو و سربرگ Save to را انتخاب کن در قسمت Temporary Directory آدرس پوشه فایلهای موقت IDM هست شما ببین داخل اون پوشه، پوشه مربوط به فایل شما وجود داره و حجمش چقدره ؟

تشکر دوست عزیز.مشکل حل شد.

farsweb
06-05-2015, 06:58
دوستان فایلی که معیوب دانلود میشه من شنیدم با یه نرم افزاری میشه به اینترنت وصل شد کاملش کرد. شما تا جالا جواب گرفتین ؟ نرم افزارش seg ... بود

milad_gta
06-05-2015, 20:39
دوستان فایلی که معیوب دانلود میشه من شنیدم با یه نرم افزاری میشه به اینترنت وصل شد کاملش کرد. شما تا جالا جواب گرفتین ؟ نرم افزارش seg ... بود اگر فایل معیوب رو در تورنت پیدا کنید (دقیقا همون فایل) وجود داشته باشه میشه فیکسش کرد با برنامه های جانبی تاحالا نتیجه ای نگرفتم.

msf66
09-06-2015, 17:46
دوستان هروقت موزیلا باز میکنم گشت میزنم دو تا پنج دقیقه دیگه پنجره دانلود باز میشه که میخواد فایل 3 مگابایتی دانلود کنه همش رد میکنم ولی بازم:n03:

چیکار کنم دیگه مزاحمم نشه از IDM استفاده میکنم:n24:

djbehnam73
09-06-2015, 18:04
دوستان هروقت موزیلا باز میکنم گشت میزنم دو تا پنج دقیقه دیگه پنجره دانلود باز میشه که میخواد فایل 3 مگابایتی دانلود کنه همش رد میکنم ولی بازم:n03:

منظورتون چه فایلی هست ؟
اپدیتش رو میگین

msf66
09-06-2015, 20:31
منظورتون چه فایلی هست ؟
اپدیتش رو میگین
موزیلا رو بستم و دوباره بازم کردم بازم صفحه دانلود اومد واقعا رو اعصابم میره هر بار هم حجمم رو تلف میکنه:n24:
برا اینکه بهتر متوجه بشی عکس گذاشتم

vissoto
09-06-2015, 21:09

سلام

آدرس نوشته شده در قسمت URL (در پنجره IDM ) را کپی کنید و سپس به آدرس زیر در تنظیمات IDM بروید و آدرس را وارد کنید .

Optione >>>>> FileTypes >>>>> EditList >>>>> Add Address >>>>> OK

shakhdar
02-07-2015, 18:34
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده.
من می خوام مثلاً به اندازه حجم دانلود شبانه برای مدت 1 هفته لینک بدم IDM و مثلاً بعد یک هفته برگردم خونه (باید سربازی خدمت کنم و هفته‌ای یک بار شاید بتونم بیام خونه!) و یا از کافی نت لینک‌های هفته بعد رو اضافه کنم اما این وسط به خاطر انقضای اعتبار لینک‌ها،‌ IDM دانلود نمی کنه و وقتی من هفته‌ی دیگه سر می زنم می بینم که یک سوم یا یک چهارم اون چیزی که می خواستم دانلود شده و صف دانلودم کلاً به هم خورده! من 2 جا اکانت پرمیوم دارم: uptobox و 1fichier. اما هر 2 تاش همین مشکل رو دارند. حتی توی قسمت options >> sites login هم موارد uptobox.com و uptobox.com.* و 1fichier.com و 1fichier.com.* رو با مشخصات لاگین اضاف کردم، اما لینک جدید به صورت اتوماتیک نمیگیره و فقط اگر resmue کنم اول یه error میده و بعد اگر open رو بزنم page ای که فایلها هسن رو باز می کنه و باید رو فایل مورد نظر click کنم تا لینک جدید رو بگیره!
آیا راهی هس که اتوماتیک بشه لینکهای جدید رو گرفت با کوکی‌های معتبر جدید؟

mohammadbay55
11-07-2015, 14:02
سلام
من یه فایلی رو با idm تا 80 درصد دانلود میکنم وقتی میخوام ادامه اون فایل رو چند وقت دیگه شروع کنم میره از 30 یا 40 درصد شروع میکنه.
مشکلش چیه؟

mamaly11
13-07-2015, 11:29
سلام
من یه فایلی رو با idm تا 80 درصد دانلود میکنم وقتی میخوام ادامه اون فایل رو چند وقت دیگه شروع کنم میره از 30 یا 40 درصد شروع میکنه.
مشکلش چیه؟

منم بعضی وقتا همین مشکلو دارم. فکر میکنم این مشکل به علت خرابی فایل های دانلود شده در پوشه ی Temp برنامه بوجود میاد و قسمت های دانلودی که خراب شده از اول دانلود میشن. بخاطر همین بهتره زیاد دانلود رو قطع و وصل نکنید.

alirafaat
16-07-2015, 15:34
سلام

من تو این 3 بیلد اخری اینترنت دانلود منیجر (14.15.16. ) یه مشکل پیدا کردم و اون هم اینه که وقتی کلیک راست می کنم تا دانلود با دانلود منیجر رو انتخاب کنم چند پنجره همزمان باز میشه ( اولی کادر دانلود معمولی و بقیه کادر هشدار دانلود تکراری ) مشل از پچی هست که استفاده می کنم یا چیز دیگه ای هست ؟

khoodet
17-07-2015, 08:09
دوستان تازگی یک مشکل برام پیش اومده
وقتی میخوام دانلود کنم اگر 1 فایل بزارم سرعتم بیشتر هست از وقتی که چند تا فایل میزارم
مثلا سرعتم وقتی که یک فایل میزارم 900 هست ولی وقتی چند فایل میزارم سرعتم میاد روی 500 تا
خواستم ببینم تا الان دوستان به این مشل برخوردند؟راه حلی داره؟
ممنون

puta
25-07-2015, 22:50
grabber توی idm دقیقا چکار میکنه؟

نود19
06-08-2015, 00:12
چرا برخی اوقات نرم افزارIDM یا Internet Download Manager با16کانکشن دانلود میکنه وبرخی اوقات32 کانکشن؟

mobin.habibpour
12-08-2015, 13:16
اقا یون اونایی که با idm اشنایی دارن کمکم کنن
میخوام ویندوز عوض کنم
نمیخوام فایل ها و لینک های داخل idm پاک بشه. چیکار کنم ؟؟؟؟
تازه فقط لینک هاشونو نمیخوام چون خیلی هاشون expire شدن بلکه refer link رو میخوام واسه هر فایل
کسی راهی بلده؟

MVGroup
12-08-2015, 15:24
اقا یون اونایی که با idm اشنایی دارن کمکم کنن
میخوام ویندوز عوض کنم
نمیخوام فایل ها و لینک های داخل idm پاک بشه. چیکار کنم ؟؟؟؟
تازه فقط لینک هاشونو نمیخوام چون خیلی هاشون expire شدن بلکه refer link رو میخوام واسه هر فایل
کسی راهی بلده؟

سلام.
من این روش رو امتحان کردم جواب داد: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Silent TR
18-08-2015, 17:26
دوستان من تازگیا ویندوز 10 ریختم و idm رو هم ریختم
ولی پیش میاد هی بعضی موقع ها که میزنم فایلی دانلود بشه وی 99% گیر میکنه بعد که میزنم ادامه پیدا کنه یهو میره دانلود از اول
الان یه فایل حدود 6 گیگ زده بودم دانلود شه
که روی 99% گیر کرده !! چیکارش کنم ؟؟؟ خیلی مهمه خیلی طول کشید تا این 6 گیگ با این اینترنت های داغون دانلود شه
خواهشا یه راهی بدید این فایل از بین نره و بتونم 100درصدش کنم

و اینکه یه کار کنم دیگه این مشکل پیش نیاد

Captain
23-08-2015, 08:22
دوستان من تازگیا ویندوز 10 ریختم و idm رو هم ریختم
ولی پیش میاد هی بعضی موقع ها که میزنم فایلی دانلود بشه وی 99% گیر میکنه بعد که میزنم ادامه پیدا کنه یهو میره دانلود از اول
الان یه فایل حدود 6 گیگ زده بودم دانلود شه
که روی 99% گیر کرده !! چیکارش کنم ؟؟؟ خیلی مهمه خیلی طول کشید تا این 6 گیگ با این اینترنت های داغون دانلود شه
خواهشا یه راهی بدید این فایل از بین نره و بتونم 100درصدش کنم

و اینکه یه کار کنم دیگه این مشکل پیش نیاد

سلام
این اخیرا مشکلات جدید IDM هستش
البته اگر بصورت نامناسب کرک شده باشه این مشکل پدیدار میشه
و اینکه تعداد کانکشن های موجود را بیش از 8 قرار ندهید

و میتوانید از برنامه رایگان EagleGet استفاده کنید

:n40:

stabesh
23-08-2015, 09:21
سلام
منم یه مشکل دارم IDM دانلود نمی کنه میگه سوکت مشکل داره تنظیمات ------ رو برداشتم ولی بازم این ارور رو میده
ممنونم

Captain
02-09-2015, 08:48
با سلام خدمت دوستان عزیز
مشکل بنده با IDM خارج شدن یهویی آن هنگام دانلود هست
برای مثال بنده فایلی رو برای دانلود قرار دادم
بعد از اتمام آن IDM بطور کامل Exit میشود

دقت داشته باشیم که دانلود ها را توسط صف انجام نمیدم و این مشکل با دانلود ساده و حتی صف دانلود هم موجود هست
نسخه ی نهایی 23 بیلد 21

abbas-t
19-09-2015, 15:47
سلام دوستان
امیدوارم جای درستی پست داده باشم
من میخوام با idm از سایتی که فیلتره دانلود کنم ،برای باز کردن سایت از psiphon3 استفاده می کنم ،اما برای دانلود باید ای پی و پورت psiphon3 را در idm وارد کنم تا سایت اجازه دانلود بده،حالا اولا نمیدونم ای پی وپورت psiphon3 چه رقمیه ،دوما نمیدونم در idm چجور اعمال کنم؟

poorya_2
19-09-2015, 16:01
سلام دوستان
امیدوارم جای درستی پست داده باشم
من میخوام با idm از سایتی که فیلتره دانلود کنم ،برای باز کردن سایت از psiphon3 استفاده می کنم ،اما برای دانلود باید ای پی و پورت psiphon3 را در idm وارد کنم تا سایت اجازه دانلود بده،حالا اولا نمیدونم ای پی وپورت psiphon3 چه رقمیه ،دوما نمیدونم در idm چجور اعمال کنم؟

psiphon رو باز کن بعد idm رو باز کن و طبق عکس پیش برو

روی دکمه GET frome IE که کلیک کردی اتوماتیک اون فیلد های خالی رو واست پر میکنه و شما بعدش روی دکمه OK کلیک کن ، و دانلودت رو شروع کن

dumb
21-09-2015, 23:42
دوستان من هر کاری می کنم نمیتونم تو کروم با IDM دانلود کنم!

تمام راه هایی که بلد بودم رو استفاده کردم اما بازم جواب نداد ( اکستنشن، تنظیمات IDM ، اتوماتیک کردن Base filtering Engine ) نمیدونم باید چه کنم تا بتونم باهاش تو کروم دانلود بنمایم!

navid_fo
21-09-2015, 23:48
سلام
شما ابتدا آخرین نسخه کروم اول نصب کنید ری استارت کنید
بعدش آخرین نسخه idm نصب ری استارت
وقتی کروم بالا میادش برای اولین بار خود به خود به اکستنشنش اضاف میشه

dumb
21-09-2015, 23:49
اوکی امتحان می کنم! مرسی

navid_fo
21-09-2015, 23:51
آخرین نسخه کروم چنده؟
بفرمایید :

ورژنش : Google Chrome 45.0.2454.99

سپس

ورژنه اینم :
Internet Download Manager 6.23 Build 21 Final Retail
به جای خالی که اینجا سان سور می کنه
بزنین
s o f t 9 8 . i r

dumb
21-09-2015, 23:54
خیلی ممنون بابت آدرس ها :)

dumb
22-09-2015, 00:51
آقا امتحان کردم، نشد!

اینبار گزینه ی Download with IDM رو تو کلیک راست آورد، اما گزینه غیر فعاله! تو سایتهای مختلف امتحان کردم!

navid_fo
22-09-2015, 01:05
آقا امتحان کردم، نشد!

اینبار گزینه ی Download with IDM رو تو کلیک راست آورد، اما گزینه غیر فعاله! تو سایتهای مختلف امتحان کردم!
منطقی نیست برای من درسته
شما اکتنشن Idm پاک کن بعدش از تویprogfile idm فایل IDMGCExt.ctx درگ کن توی کروم وقتی اکتنشنتش بازه
مثل زیر :

dumb
22-09-2015, 01:07
همین کارو کردم!

dumb
22-09-2015, 01:11
Version 45.0.2454.99 m ورژن کروم

Version 6. 23 build 21 ( Aug/28/2015) Full اینم ورژن IDM

اکستنشن رو هم اد کردم، گزینه ی allow in incognito رو هم تیک زدم.

armia
02-10-2015, 19:35
سلام اساتید
من جدیدا نمیتونم با idm از یوتوب دانلود کنم . یعنی وقتی اون کادر کوچیک بالای تصویر میاد میرنم یه ارور میده که با اوکی کردنش به سری اطلاعات و تنظیمات راجع به آنتی ویروسم (نود32) میده اما من اون تنظیمات نود رو هم نگاه کردم هیچ مشکلی نداره
میشه راهنمائیم کنید برای حل این مشکل

ali-07
30-10-2015, 01:10
سلام دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه چطور میتونم فایلی که کامل دانلود شده اما به عدم وجود فضای کافی در درایو دانلودر،را پیدا کنم؟
نه گزینه resume هست نه گزینه delete راه حلی وجود داره فایلمو دوباره دانلود نکنم؟

sobery
02-11-2015, 10:11
به نظر شما دوستان عزیز برای دانلود فیلم های کوتاه و یا بلند با حجم بالا کدام یک از نرم افزارها ی دانلود کننده بهتره و کار بری اش ساده تر؟

sobery
02-11-2015, 10:13
آخرین نسخه نرم افزار دانلود منیجر چیست آیا قابل دانلود رایگان هست یا بایستی خریداری بشه؟ ممنون

horaman
05-11-2015, 23:11
با سلام دوستان تو فایرفاکس 42 این افزونه idm مال دانلودر مثل قبل چرا درست حسابی تو سایت یو تیوب فرمت های ویدیو رو نمیذاره مثل قبل نمیدونم چرا مشکل از افزونه است؟ افزونه من 6.23.25

htotti2006
02-12-2015, 10:11
با سلام دوستان
منن از چند روز پیش در دانلود فایلها با مشکل مواجه شدم(چه در ساعت دانلود رایگان و چه در ساعات عادی) در موقع دانلود هنگامی که مثلاً بالای 60 درصد از یه فایلی رو دانلود کردم یکسری ارور میاد و فایل دوباره از 0 درصد شروع به دانلود میکنه.عکس ارور رو هم براتون میزارم.من به تازگی قطعات کامپیوترم رو عوض کردم و در همین بازه همین شرکت مخابرات داشت تغییراتی انجام میداد و اینترنت هم در روز یک ساعت قطع میشد ولی در زمان دانلود قعطی نداشتم.نمیدوم باید چار کنم؟نمیدونم مشکل از طرف شرکت سرویس دهنده اینترنت هستش یا سیستم خودم.چون مثلآً مادربورد خودم مخصوص گیمینگ هست و نرم افزار مثلآً برای مدیریت پهنای باند برای بازی آنلاین داره البته همچی پیش فرض هستش و این نرم افزارها رو من از اول تغییری توش ندادم.لطفاً راهنمایی بفرمایید.

vahidvrv
08-12-2015, 21:10
سلاااااااااام به همه

لطفا کمک کنید

من با مشکلی برخوردم . وقتی با فیلتر شکن دانلود میکنم موقع دانلود چه از خود سایت چه از روی اون ویدیو این اررور رو میده

An existing connection was forcibly closed by the remote host. This normally results if the peer application on the remote host is suddenly stopped, the
host is rebooted, or the remote host used a 'hard close

لطفا راهنمایی کنید . مرسی

fj1204
09-12-2015, 23:46
سلام . جدیدا وقتی شروع دانلود رو از سایت یوتوب یا یه سایت دیگه میزنم یه پیام میاد که میگه امکان دانلود این فایل وجود ندارد در هنگام برقراری اتباط با این سایت خطایی بروز داده در صورتی که تا یه ماه پیش از این دو سایت دانلود میکردم مشکلی هم نداشت . به نظر شما مشکل چیه ؟ باید چی کار کنم که درست شه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

- - - Updated - - -

سلام . جدیدا وقتی شروع دانلود رو از سایت یوتوب یا یه سایت دیگه میزنم یه پیام میاد که میگه امکان دانلود این فایل وجود ندارد در هنگام برقراری اتباط با این سایت خطایی بروز داده در صورتی که تا یه ماه پیش از این دو سایت دانلود میکردم مشکلی هم نداشت . به نظر شما مشکل چیه ؟ باید چی کار کنم که درست شه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

Ardavan
18-12-2015, 00:38
سلام.من با نرم افزار idm میخوام لینک بزارم واسه دانلود تو scheduler بعد این شروع میکنه واسه خودش دانلود(من ساعت 2-7 گزاشتم) ولی تا اجرا میکنم idm شروع به دانلود میکنه.
چه باید کرد !؟
تشکر!

vissoto
18-12-2015, 10:22
سلام.من با نرم افزار idm میخوام لینک بزارم واسه دانلود تو scheduler بعد این شروع میکنه واسه خودش دانلود(من ساعت 2-7 گزاشتم) ولی تا اجرا میکنم idm شروع به دانلود میکنه.
چه باید کرد !؟
تشکر!

سلام

اگر منظورتان این است که با روشن شدن سیستم قبل از ساعت 2 ؛ IDM دانلود های برنامه ریزی شده برای ساعت 2 تا 7 را انجام می دهد ؛ در تنظیمات Scheduler تیک Start Download on IDM startup را بردارید و Apply و Close .
برای اضافه شدن دانلودها به Scheduler پس از کلیک بر لینک دانلود و ظاهر شدن پنجره IDM گزینه Download Later را بزنید. در پنجره باز شده OK را بزنید.( گزینه Start Queue Processing تیک نداشته باشد)

Ardavan
18-12-2015, 18:42
سلام

اگر منظورتان این است که با روشن شدن سیستم قبل از ساعت 2 ؛ IDM دانلود های برنامه ریزی شده برای ساعت 2 تا 7 را انجام می دهد ؛ در تنظیمات Scheduler تیک Start Download on IDM startup را بردارید و Apply و Close .
برای اضافه شدن دانلودها به Scheduler پس از کلیک بر لینک دانلود و ظاهر شدن پنجره IDM گزینه Download Later را بزنید. در پنجره باز شده OK را بزنید.( گزینه Start Queue Processing تیک نداشته باشد)

تشکر بابت پاسخ.من الان
تیک Start Download on IDM startup رو برداشتم.ولی سوال که پیش میاد قبلن هم این اپشن روشن بود چرا دانلود نمیکرد،تازگی اینجور شده فکر کردم از کرک هست !
حالا تست کنم ببینم اوکی شد.
تشکر !

ali_phd71
22-12-2015, 14:36
سلام دوستان
جدیدا یه مشکل دارم با idm خیلی عصبیم کرده
تا اخر دانلود میشه فقط 2 ثانیه مونده اونوقت ارور میزنه دوباره برمیگرده از اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابا مگه چقدر ترافیک داریم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راهی نداره اینجور نشه مشکل داره جریان چیه...
این ارور رو برای سایت های مختلف داده اپلود بوی 4اپلود حتی فایل های مستقیم خودم از فایل گیر و دانلودز....کانکشن روی 32 سرعت هم در حد 600 قبلا مشکلی نداشتم ولی جدیدا خیلی زیاد پیش میاد همیشه هم از اخرین نسخه استفاده میکنم

meysamjoni
28-12-2015, 18:07
آره بدبختی مال من هم همین طوریه هرچی گشتم نتونستم جواب پیدا کنم دوستان کمک کنن لطفا

msoft
23-01-2016, 12:39
من یک مشکل عجیب با IDM دارم...پس از اینکه دانلود شروع میشه اگه به صورت دستی دانلود رو Pause کنم دانلود در IDM متوقف میشه اما نرم افزار های سنچش data مصرف اینترنت رو به صورت سرعت بالا نشان می دهد دقیقا اندازه سرعتی که IDM دانلود می کرد... این مشکل رو در ویندوز 10 دارم آخرین نسخه IDM رو نصب کردم با نرم افزار flashget هم این مشکل رو دارم..... به نظرتون مشکل از کجاست

vissoto
23-01-2016, 20:45
من یک مشکل عجیب با IDM دارم...پس از اینکه دانلود شروع میشه اگه به صورت دستی دانلود رو Pause کنم دانلود در IDM متوقف میشه اما نرم افزار های سنچش data مصرف اینترنت رو به صورت سرعت بالا نشان می دهد دقیقا اندازه سرعتی که IDM دانلود می کرد... این مشکل رو در ویندوز 10 دارم آخرین نسخه IDM رو نصب کردم با نرم افزار flashget هم این مشکل رو دارم..... به نظرتون مشکل از کجاست

سلام

از آنتی ویروس Bitdefender استفاده می کنید؟

hasanoooooooo
01-02-2016, 20:56
دوستان میشه کاری کرد که وقتی idm داره دانلود میکنه اگه اینترنت قطع شد. دانلود رو نبنده و همینجور سعی کنه ادامه بده دانلود رو بعد از وصل شدن کانکشن؟ الان یه جوری هست که تا اینترنت قطع میشه idm هم میبنده دانلود رو

homa19
14-02-2016, 01:42
با سلا م خدمت دوستان عزیز اگر کسی میدونه پاسخ این سوال منو لطفا سریع بگه من واقعا الان گیرکردم
وقتی میخوام دانلود کنم با این پیغام روبرو میشم:

.امکان دانلود اين فايل وجود ندارد

جزئيات:
امکان برقراري ارتباط باdl.----------.com:80 .وجود ندارد

علت اين مشکل را در موارد زير مي يابيد:

1.ارتباط اينترنتي يافت نشد. لطفا ارتباط خود را بررسي نماييد

2.بر روي کامپيوتر خود فايروال داريد و اخيرا اينترنت دانلود منيجر خود را آپ ديت،نصب يابا ورژن قبلي جايگزين نموده ايد. لطفا تنظيمات فايروال خود را بررسي نماييد که آي دي ام به اينترنت دسترسي کامل داشته باشد

3.سرويسي به نام دي ان اس که وظيفه يافتن سرورها را به عهده دارد موقتا دچار مشکل شده يا ارتباط شبکه اي بين کامپيوتر شما و اين سرويس خراب شده است. ممکن است با ريستارت کردن اين مشکل برطرف گردد

:n03:

Ali_RNT
14-02-2016, 17:36
برای همه ی سایت ها این مشکل پیش میاد؟ اگه اینطوره مطمئن شید که فایروال و قند شکن اگه دارین خاموش هستن...

Amir Hossein
21-03-2016, 13:43
سلام بچه ها

جدیدن IDM به مشکل برخورده برای من... اغلب موقع دانلود فایلی که مثلا به 90% میرسه دیگه نمیگیره... دانلود رو قطع میکنم دوباره ریزوم میکنم میگه فایل خراب شده از اول بگیر
یه مثلا 30% برمیگرده عقب باره از اونجا میگیره...علاوه بر این سرعت دانلودم کمه مثلا باید 7 8 تا دانلود رو همزمان باز بذارم تا از نهایت پهنای باندم استفاده کنه...
اول فکر کردم نت من مشکل داره... بعد فکر کردم سایتی که ازش میگیرم اینطوریه... ولی بعد با flash get امتحان کردم هیچکدوم از این مشکلات نداشت..
ولی از اونجایی که کار با این نرم افزار اصلا راضی کننده نبود (:n02:) میخواستم ببینم راهی نیست مشکل IDM حل بشه؟ ممکنه از کرک باشه؟

ممنون

rastinb
26-03-2016, 13:03
دوست عزیز شما برای رفع محدودیت برنامه از کرک استفاده کردید یا پچ؟ پچ اصولآ دو حالت داره.یا نصب نمیشه.یا اگه نصب شه محدودیت رو حذف میکنه و دسترسی کامل میده.ولی کرک چون به اصطلاح جایگزینی هست برای فایل اجرایی اصلی (دستکاری و کرک شده ی فایل اصلی برنامه)، در این حالت ممکنه مشکل از کرک باشه.این حکایت کامل صدق نمیکنه و به خیلی مسائل سیستمی هم بستگی داره.ولی در حالت کلی احتمالآ مشکل کرک هستش.به شما توصیه میکم با برنامه ی wise uninestaller نرم افزار IDM خود را به صورت کامل حذف کنید( برنامه ای که گفتم برای ریشه کن کردن و ترمیم رجیستری هستش) و سپس از یه منبع دانلود معتبر مثل :AsanDL / ----------- / yasdl
برنامه ی IDM رو نصب کنید.انشاالله که مشکلتون حل میشه....

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

reza_2la
26-03-2016, 14:57
سلام بچه ها

جدیدن IDM به مشکل برخورده برای من... اغلب موقع دانلود فایلی که مثلا به 90% میرسه دیگه نمیگیره... دانلود رو قطع میکنم دوباره ریزوم میکنم میگه فایل خراب شده از اول بگیر
یه مثلا 30% برمیگرده عقب باره از اونجا میگیره...علاوه بر این سرعت دانلودم کمه مثلا باید 7 8 تا دانلود رو همزمان باز بذارم تا از نهایت پهنای باندم استفاده کنه...
اول فکر کردم نت من مشکل داره... بعد فکر کردم سایتی که ازش میگیرم اینطوریه... ولی بعد با flash get امتحان کردم هیچکدوم از این مشکلات نداشت..
ولی از اونجایی که کار با این نرم افزار اصلا راضی کننده نبود (:n02:) میخواستم ببینم راهی نیست مشکل IDM حل بشه؟ ممکنه از کرک باشه؟

ممنون

منم دقیقا همین مشکلو پیدا کردم ولی بعضی سرورها برام اینطوری شده مثلا از ته موزیک دانلود میکنم همین مشکلو دارم ولی از 4آپلود نه
ویندوزمم تازه عوض کردم باز همین مشکل بود
با لب تابم همینطور بود

alireza20
03-04-2016, 16:28
سلام
میخوام یه فایل 10 گیگی رو دانلود کنم درایو C هم 16 گیگ خالی داره ولی موقع دانلود ارور میده که فضای کافی برای پارت ها تو درایو C نیست ، مسیر دانلود رو هم عوض کردم فایده ای نداشت

Pr0m3en
03-04-2016, 17:42
درود
دوستان مودمی هست که بدونه نیاز به سیستم دانلود کنه با زمان بندی؟؟؟؟

فرستاده شده از C2105ِ من با Tapatalk

kia.ro
29-04-2016, 14:56
با سلام من برای نصب نرم افزار IDM به مشکل خوردم :n37::n41:
از همین سایت هم دانلودش کردم

وقتی برنامه رو باز میکنم میگه :< اینتر نت دانلود منیجر با شماره سریال جعلی ثبت شده است!درحال بستن IDM...>
بعد که گذینه ok رو میزنم این میاد :< IDM ثبت نام و خرید >
و چندتا باکس که شامل : < نام و نام خانوادگی و ایمیل و شماره سریال > هستش
من اینارو چجوری باید پر کنم؟؟؟

راستی فایل پچ رو هم وقتی باز میکنم میگه فایل رو نمیتونم پیدا کنم و میگه میخوایی به صورت دستی پیدا کنی وقتی اوکی میکنم خودمم فایلی رو نمیتونم پیدا کنم... درباره این پچ کردن میشه راهنمایی با جزییات بکنید؟؟

اطلاعات مفید : ویندوزم 7

لطفا راهنماییم کنید:n36:
ممنونم:n40:

محمد7966
29-04-2016, 15:02

وقتی برنامه رو باز میکنم میگه :< اینتر نت دانلود منیجر با شماره سریال جعلی ثبت شده است!درحال بستن IDM...>

راستی فایل پچ رو هم وقتی باز میکنم میگه فایل رو نمیتونم پیدا کنم و میگه میخوایی به صورت دستی پیدا کنی وقتی اوکی میکنم خودمم فایلی رو نمیتونم پیدا کنم... درباره این پچ کردن میشه راهنمایی با جزییات بکنید؟؟

سلام باید کرکش کنید

با همون فایل پچ اینکارو کنید

باید برید تو پروگرم فایل تو درایو ویندوز اونجا فایل exe برنامه رو پیدا کنید و کرکش کنید

kia.ro
29-04-2016, 19:22

kia.ro
29-04-2016, 19:23
ببخشید میشه لطفا کرک کردن رو هم به من بگید چجوریه؟؟:n02:

kia.ro
29-04-2016, 19:34
سلام باید کرکش کنید

با همون فایل پچ اینکارو کنید

باید برید تو پروگرم فایل تو درایو ویندوز اونجا فایل exe برنامه رو پیدا کنید و کرکش کنید

بخشید میشه لطفا کرک کردن رو هم به من بگید چجوریه؟؟:n02:

محمد7966
29-04-2016, 19:49
بخشید میشه لطفا کرک کردن رو هم به من بگید چجوریه؟؟:n02:

نگاه کنید نمیدونم فایل پچ شما چطوریه

اگر فایل پچ شما خوب نبود برید از سایت دیگه دانلود کنید

ولی روالش اینه که فایل پچ رو اجرا میکنید

بعد به شما میگه محل نصب برنامه رو یعنی همون idm رو پیدا کن

حالا شما کجا نصب کردی برنامه رو؟اگر تو درایو ویندوز نصب کردید خب پیداش کنید

بعد فایل exe برنامه idm رو پیدا می کنید تا کرک بشه

این برای پچ من روالش این بود

حالا شما اگر گیر کردید عکس بگیرید و اینجا آپلود کنید تا بشه کمک کرد

kia.ro
06-05-2016, 20:45
نگاه کنید نمیدونم فایل پچ شما چطوریه

اگر فایل پچ شما خوب نبود برید از سایت دیگه دانلود کنید

ولی روالش اینه که فایل پچ رو اجرا میکنید

بعد به شما میگه محل نصب برنامه رو یعنی همون idm رو پیدا کن

حالا شما کجا نصب کردی برنامه رو؟اگر تو درایو ویندوز نصب کردید خب پیداش کنید

بعد فایل exe برنامه idm رو پیدا می کنید تا کرک بشه

این برای پچ من روالش این بود

حالا شما اگر گیر کردید عکس بگیرید و اینجا آپلود کنید تا بشه کمک کرد

ممنون از راهنماییتون
باشه اگر باز هم گیر کردم ازتون کمک میگیرم:n01::n01::n40:

MehDi79H
10-05-2016, 14:29
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من تازگی یه فایل 3 گیگی رو برای دنلود انتخاب کردم. لینک مستقیمه و سرعت معمولی....
اینترنت من 128 مخابرات....
صبح روی دانلود بود سر 54 درصد از 16 کانکشن به 1 کانکشن رسید و همش اگه رزیوم هم میکردم ارور یک کانکشن رو میده و با سرعت کمی با یک کانکشن دانلدو میکنه....
الان موندم چیکار کنم کلی حجم دانلدو کردم و بقیشم مونده....
درصدشم شد 48 درصد تازه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abbasghaderi2010
04-06-2016, 05:34
سلام
من از سایت تاینی موویز شبها در ساعت دانلود رایگان میخوام فیلم دانلود کنم ولی با ارور:
امکان دانلود این فایل وجود ندارد ارتباط توسط سرور قطع شده است ، مواجه میشوم
با نت گوشی تست کردم دانلود میشه
مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید

ali-aza
11-06-2016, 19:18
سلام برای قفل ویندوز 10 نرم افزار مشابه سراغ ندارین؟ آخه برای دانلود سیستم اسلیپ میشه وقتی روشن میشه میخواد شروع به دانلود کنه نباید قفل باشه تا دستورات ذخیره رو اجرا کنه

Amc123
29-08-2016, 01:08
سلام دوستان.
من یک فایل زیپ دارم که رمز داره و متاسفانه رمزش رو فراموش کردم فایل مهمی هم هست. با یکسری برنامه امتحان کردم که رمزش رو بازیابی کنم ولی خیلی طول میکشه چون اصلا یادم نیست از چه کلماتی بود.
راه حلی دارید برای اینکه راحتتر بتونم رمزش رو پیدا کنم چندین روز درگیر این مسئله هستم. لطفا کمکم کنید

nima7 amin
07-09-2016, 14:23
سلام دوستان من تازیگیا یه مشکلی با idm پیدا کردم ممنون میشم جواب بدید
حدود یک ماهی هست که بیشتر چیزایی رو که با idm دانلود میکنم تا آخر دانلود میشه بعد خطا میده و دانلود از اول شروع میشه { لطفا با اون خطای توقف دانلود در 99 درصد اشتباه گرفته نشه } اوایل که یه تحقیقی درباره این مشکل کردم بیشتر جاها نوشته بود شاید به خاطر سروری باشه که از دانلود میکنم ولی همون طور که گفتم الان حدودا یه ماهه که این مشکل پیش اومده و قبلش نبود و اینکه تو این یه ماه از خیلی سرور ها و سایت های معروف دانلود کردم ولی بازم به مشکل خوردم لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم ؟؟؟ خیلی رو اعصابه این مشکل . یه فایلو باید دو سه بار دانلود کنم تا بالاخره بدون خطا دانلود بشه { در ضمن اینجوری که فهمیدم این خطا بیشتر تو دانلود شبانه رخ میده البته من بیشتر دانلود هام شبانس پس طبیعیه که بیشتر رخ بده گفتم اینم بگم شاید مهم باشه } . پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی

aramus
09-09-2016, 14:54
سلام دوستان

چند وقته فایل های حجیم رو که دارم با IDM دانلود میکنم stop که میکنم و بعد میزنم ادامش دانلود بشه ارور زیر رو میده و مثلا از 60% میپره میاد روی 40%

الان چند وقته اینطوری شده و قبلش بیشتر از 2 - 3 بار این مشکل برام پیش نیومده بود اما الان زیاد شده میشه گفت اکثر فایل های حجیم که استاپ میشن این مشکل براشون پیش میاد
اینم بگم فایل ها همه برای یه سرور نیست که بگیم مشکل از اونجاس

ممنون میشم راهنمایی کنید

mahdikhoshdel1
13-09-2016, 10:27
باسلام.
من یک سوال داشتم:
من چند تا فیلمو میخوام از سایت kanoon.ir دانلود کنم ولی هرکار میکنم نمیشه. لطفا اگه راه حلی داره ارائه بدین و اگه نرم افزار خاصی هست که میتونه بهم کمک کنه ممنون میشم معرفی کنین.

123list
19-09-2016, 19:09
با سلام
من متاسفانه با دانلو منیجر از سایت یوتیوب نمیتونم دانلود کنم .لینک دانلودها میاد اما روش که کلیک میکنی دانلود نمیکنه . فقط با سایت یوتیوب همچی مشکلی دارم .قبل اینطوری نبود.
با تشکر

ghassam2
17-12-2016, 10:29
مشکلی که با دانلود منیجر دارم توی این پیغام تصویر دیده میشه لطفا علتش چیه؟ وقتی yes میزنم صفه ای باز میشه نمیدونم چکارک نم دیگه نیاد ؟ هر وقت میخوام دانلود کنم این پیغام میاد چکارک نم دیگه نیاد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rastinb
27-01-2017, 19:51
شما باید Add-on مرورگر رو دوباره نصب کنید.به اینصورت که داخل تنظیمات مرورگر شوید و در قسمت افزونه ها IDM رو پیدا کنید ترجیها Disable نکنید و از اول نصب بفرمایید

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

Rahpooyan
05-02-2017, 23:59
سلام
از سایت های دیگه راحت دانلود میکنم ولی از یه سایت نمی تونم این اخطار رو میده :
An existing connection was forcibly closed by the remote host. This normally results if the peer application on the remote host is suddenly stopped, the
host is rebooted, or the remote host used a 'hard close'

خواهشا پاسخ بدید.
دوستان من هم این مشکل رو با سایت خاصی دارم ولی با سایت های دیگه خیر.

horaman
15-02-2017, 10:48
دوستان من تو دانلود فایل های سنگین مشکل دارم اگر چه از نرم افزار idm استفاده میکنم البته بیشتر بازی دانلود میکنم قسمتی از فایل ناقص هر چند اقدام به ریپیر میکنم توسط خود win rar ولی هنگام نصب اخطار میده که بعضی فایل ها ناقص اینترنت پر سرعت هم دارم مثلا تو یک شب 20 گیگ دانلود دارم نمی دونم مشکل از چیه؟ شما پیشنهادی دارید چه عاملی باعث این موضوع؟ این فایل ها بازی دیگران مشکلی ندارند با فایل حتی فایل ها رو بردم رو سیستم دیگه باز همون خطای نقص فایل رو داد اگر چه تو حالت فشرده با win rar ترمیم کردم ولی در حین نصب این مشکل لعنتی رو میده
خطا iso done.dll

ehsan_iace
08-03-2017, 15:18
سلام دوستان من تازیگیا یه مشکلی با idm پیدا کردم ممنون میشم جواب بدیدحدود یک ماهی هست که بیشتر چیزایی رو که با idm دانلود میکنم تا آخر دانلود میشه بعد خطا میده و دانلود از اول شروع میشه { لطفا با اون خطای توقف دانلود در 99 درصد اشتباه گرفته نشه } اوایل که یه تحقیقی درباره این مشکل کردم بیشتر جاها نوشته بود شاید به خاطر سروری باشه که از دانلود میکنم ولی همون طور که گفتم الان حدودا یه ماهه که این مشکل پیش اومده و قبلش نبود و اینکه تو این یه ماه از خیلی سرور ها و سایت های معروف دانلود کردم ولی بازم به مشکل خوردم لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم ؟؟؟ خیلی رو اعصابه این مشکل . یه فایلو باید دو سه بار دانلود کنم تا بالاخره بدون خطا دانلود بشه { در ضمن اینجوری که فهمیدم این خطا بیشتر تو دانلود شبانه رخ میده البته من بیشتر دانلود هام شبانس پس طبیعیه که بیشتر رخ بده گفتم اینم بگم شاید مهم باشه } . پیشاپیش ممنون بابت راهنماییمن هم همین مشکل را دارم ولی تو دانلود روزانه پیش می‌آید!

zobairzn
10-04-2017, 01:23
سلام دوستان. من تو دانشگاهم. نزدیک 1 ماهی میشه که سرعت دانلودم به شدت پایین اومده.حتی اکانت خودم رو روی لبتاب دیگه ای هم تست کردم که سرعتش خیلی بالا بود.
اما الان لبتاب من سرعت دانلودش خیلی کمتر از دوستام شده. لطفا کمکم کنید.
حتی ویندوز هم عوض کردم ولی درست نشد.
لبتاب asus n56vz

سیاوش خان
20-04-2017, 10:52
سلام بهمه. دوستان چطوری باید نرم افزاره دانلود رو تنضیم کرد که اولین دانلود که تموم شد دومین دانلود استارت بخوره؟IDM

Parsa_HZ
20-04-2017, 11:29
سلام بهمه. دوستان چطوری باید نرم افزاره دانلود رو تنضیم کرد که اولین دانلود که تموم شد دومین دانلود استارت بخوره؟IDM

فایل هارو وارد idm کن و pause کن دانلودشون رو. بعد همشون رو با هم انتخاب کن - کلیک راست - اضافه کردن به صف دانلود(move to queue) -- ساختن صف دانلود جدید(create new queue) - اسم دلخواه صف رو وارد کن - صفحه ی زمانبندی باز میشه که میتونی ترتیب دانلودشون رو با درگ کردن عوض کنی - پایین پنجره، شروع دانلود (start now) رو بزن و تمام

hesam68
06-05-2017, 04:15
سلام
من مرورگر فایرفاکسمو اپدیت کردم. بعد اپدیت دیگه نمیتونم با idm از یوتیوب دانلود کنم
چه جوری میتونم اد ان idm رو اپدیت کنم؟
کلا از چه لینکی میتونم همیشه بعد اپدیت فایرفاکس اد ان idm رو هم اپدیت کنم؟؟؟؟

محمد7966
07-05-2017, 19:48
سلام
من مرورگر فایرفاکسمو اپدیت کردم. بعد اپدیت دیگه نمیتونم با idm از یوتیوب دانلود کنم
چه جوری میتونم اد ان idm رو اپدیت کنم؟
کلا از چه لینکی میتونم همیشه بعد اپدیت فایرفاکس اد ان idm رو هم اپدیت کنم؟؟؟؟

سلام

از این سایت میتونید آپدیت کنید

من بیشتر مواقع از این سایت آپدیت کردم،نسخه فایرفاکس 53 هم از این سایت آپدیت کردم

FARZAD-O
12-05-2017, 21:55
سلام
بنده برای دانلود چندتا فایل یه صف جدید رو درست کردم و اون رو روی زمان خاصی برای شروع و پایان دانلود زمانبندی کردم.اما هر چی منتظر موندم جواب نداد و دانلود شروع نشد.آیکون دانلود منیجر هم که کنار ساعت هست فعاله

علت چیه؟

ممنون

abbasghaderi2010
14-05-2017, 21:48
سلام
بنده برای دانلود چندتا فایل یه صف جدید رو درست کردم و اون رو روی زمان خاصی برای شروع و پایان دانلود زمانبندی کردم.اما هر چی منتظر موندم جواب نداد و دانلود شروع نشد.آیکون دانلود منیجر هم که کنار ساعت هست فعاله

علت چیه؟

ممنون

سلام
زمان روز و شب درست بوده؟ ب.ظ یا ق.ظ

mhv_kntu
21-05-2017, 18:28
لطفا کمک کنید
بدون اینکه کار خاصی بکنم idm دیگه رابطش با همه Browser ها قطع شده!!!!

add-on مثلا فایرفاکس رو آپدیت کردم خطای زیر رو میده:

Warning note: advanced browser integration is disabled in IDM, or IDM update is required

گزینه advanced browser integration فعال هست.

همه browser ها و idm آخرین ورژن هستن ولی رابطی برقرار نمیشه . نه گزینه دانلودش میاد نه کادر مربوط به دانلود ویدیوهای آنلاین

چه بلایی بر سر ما نازل شده ؟؟ حدود ده سال هست با IDM کار می کنم و همه گزینه هاش رو میشناسم. چه کنم؟

morypory
27-05-2017, 08:43
بر روی سیستمهای شرکتی که کار میکنم آنتی ویروس مکافی نصب است که دسترسی به USB و CD ROM را بسته است و من چون در اداره اینترنت ندارم از اینترنت همراه USB استفاده میکنم و حتما باید به USB دسترسی داشته باشم برای همین منظور ویندوز را دوباره نصب کردم و بر روی سیستم آنتی ویروس اوست نصب کردم حال چون مدیر شبکه هر چند وقت سر زده سر میزند و دسکتاب را میبیند البته پشت سیستم نمیشینه به صورت نامحسوس :n02: مشاهده میکند و من میخواهم آیکون آنتی ویروس اوست را در System Tray عوض کنم و به آیکون مکافی تغییر دهم تا مدیر شک نکند و سیستم من را نبندد آیا راهی برای این کار وجود دارد یا نه:n13:

AMIRP915
30-05-2017, 11:37
سلام بهترین نرم افزار دانلود کدومه از لحاظ راحتی و سرعت

nymphs
03-06-2017, 22:21
سلام دوستان
میخوام نرم افزار نصب کنم نوشته نسخه روت شده و روت نشده ،ینی چی و کدومشو باید دانلود کنم؟

ahmad20062
01-07-2017, 19:41
نرم افزار اینترنت دانلود منجر یک فایل را که قبلا کامل دانلود کردم به طور مداوم برای دانلود اعلان میکند .ولینک ان هر وقت به اینترنت متصل میشوم ظاهر میشود برای این مشکل چکار باید انجام دهم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](431).png ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ادرس فایل هم این هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](TMovz).mkv?2260 16

HITB0Y
06-08-2017, 12:40
idm واسه من همش ارور data corruption میده

کامل حذفش کردم و دوباره نسخه جدید رو نصب کردم,آنتی ویروس رو غیر فعال کردم,تعداد کانکشن ها رو کاهش دادم
اینها راه حل هایی بوده که واسه این مشکل تو اینترنت پیشنهاد شده ولی هیچ کدوم اثر نکرد! :/
راه حل دیگه ای سراغ دارید؟
پ.ن:یه جا هم گفته بود رو تک کانکشن بزارید اوکی میشه ولی خب اگه با تک کانکشن میخواستم دانلود کنم دیگه چه نیازی به IDM بود؟!!

SETIZEN
07-08-2017, 01:05
نرم افزار اینترنت دانلود منجر یک فایل را که قبلا کامل دانلود کردم به طور مداوم برای دانلود اعلان میکند .ولینک ان هر وقت به اینترنت متصل میشوم ظاهر میشود برای این مشکل چکار باید انجام دهم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](431).png ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ادرس فایل هم این هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](TMovz).mkv?2260 16

من هم یه مورد مثل این برام پیش اومده بود و هر وقت مرورگر رو باز میکردم یه لینک که قبلا دانلود کرده بودم خودکار برای دانلود آماده میشد. با این که تو تب های مرورگر باز نبود.
یه کم عجیب بود ولی اون لینک رو از تو تاریخچه مرورگر پاک کردم درست شد:n01:

salarp20500
07-08-2017, 11:32
idm واسه من همش ارور data corruption میده

کامل حذفش کردم و دوباره نسخه جدید رو نصب کردم,آنتی ویروس رو غیر فعال کردم,تعداد کانکشن ها رو کاهش دادم
اینها راه حل هایی بوده که واسه این مشکل تو اینترنت پیشنهاد شده ولی هیچ کدوم اثر نکرد! :/
راه حل دیگه ای سراغ دارید؟
پ.ن:یه جا هم گفته بود رو تک کانکشن بزارید اوکی میشه ولی خب اگه با تک کانکشن میخواستم دانلود کنم دیگه چه نیازی به IDM بود؟!!

آنتی ویروست نود 32؟

hamed619
07-08-2017, 18:21
سلام یک برنامه بگید برای دانلود ویدیو از سایتها قبلا از idm استفاده میکردم خیلی راحت بود الان چند روزه کار نمی کنه لطفا یک برنامه راحت برای دانلود ویدیو بگید ممنون میشم

salarp20500
07-08-2017, 19:49
سلام یک برنامه بگید برای دانلود ویدیو از سایتها قبلا از idm استفاده میکردم خیلی راحت بود الان چند روزه کار نمی کنه لطفا یک برنامه راحت برای دانلود ویدیو بگید ممنون میشم
بهتره بری همون آی دی امو درست کنی خیلی کار باهاش راحته

ولی من با VSO Downloader کار کردم بد نبود اگه نصب کرذی تیک اتوماتیک دانلود از تنظیمات بردار حجمت تموم نشه

لینک دانلود از خود سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dourtarin
10-09-2017, 11:11
سلام
موقع نصب IDM گزینه استفاده رایگان یک ماه رو فعال کردم
بعد از یک ماه غیرفعال شد
راهی هست دوباره فعال بشه؟
چندین بار نرم افزار رو حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی درست نشد

محمد7966
10-09-2017, 12:44
سلام
موقع نصب IDM گزینه استفاده رایگان یک ماه رو فعال کردم
بعد از یک ماه غیرفعال شد
راهی هست دوباره فعال بشه؟
چندین بار نرم افزار رو حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی درست نشد

سلام

احتمالا از تو رجیستری ویندوز اجازه نمیده

شما برنامه your uninstaller رو دانلود کنید و از طریق این برنامه حذف کنید

و حواستون باشه که در این برنامه قسمت super mode رو انتخاب کنید تا اطلاعات رجیستری رو هم حذف کنه

HITB0Y
28-09-2017, 01:22
آنتی ویروست نود 32؟

kaspersky قانونی

HITB0Y
28-09-2017, 01:27
آنتی ویروست نود 32؟

kaspersky قانونی

mooli63
12-10-2017, 20:04
این idm منو سرویس کرده از هر سایتی دانلود می کنیم وسطای دانلود می زنه به دلیل محدودیت زمانی امکان دانلود نیست. فرقی هم نمی کنه که اون سایتای محدودیت زمانی داشته باشن لینکاش یا نه چون از هر سرور و وب سایتی دانلود می کنم وسطش این ارور میاد چه خاکی باید بریزم؟؟ :n13:

mooli63
12-10-2017, 20:12
سلام دوستان

چند وقته فایل های حجیم رو که دارم با IDM دانلود میکنم stop که میکنم و بعد میزنم ادامش دانلود بشه ارور زیر رو میده و مثلا از 60% میپره میاد روی 40%

الان چند وقته اینطوری شده و قبلش بیشتر از 2 - 3 بار این مشکل برام پیش نیومده بود اما الان زیاد شده میشه گفت اکثر فایل های حجیم که استاپ میشن این مشکل براشون پیش میاد
اینم بگم فایل ها همه برای یه سرور نیست که بگیم مشکل از اونجاس

ممنون میشم راهنمایی کنید

منم دقیقا همین مشکل رو دو سه ماهه دارم قبل تر نداشتم . هیچکسم نیست بگه معمای این داستان چیه

mooli63
15-10-2017, 19:30
راه حل رو پیدا کردم سه جور patch داشت . پاک کردم نرم افزار رو با روش دوم پچ کردم مشکل حل شد:n09: