PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16

still alive
05-12-2013, 14:14
دوستان آی دی ام موقع دانلود بعضی از فایلا ارور میده که مرورگر اول درخواست فایل داده بعد سرور صفحه وب برای آی دی ام فرستاده
کلیدایی که توی بخش تنظیمات گفته نگه میدارم ولی بازم فایلارو نه با آی دی ام دانلود میکنه نه میزاره خود مرورگرم دانلود کنه
باید چیکار کنم؟آیا؟

azar2011
06-12-2013, 01:47
مشکلم حل شد

یخ سیاه
06-12-2013, 12:26
سلام
من از دانلودر FREE DOWNLOAD MANAGER یا FDM استفاده کرده ام و
یه ایراد بزرگ داره یک فولدر بنام دانلود در درایو اصلی ویندوز میسازه فایل های دانلودیش رو انجا میریزه (سرش بخوره)
و
و بعد از مدتی یک دفعه نگاه که میکنید میبینید فولدر خالی است
که برای من 2 بار اتفاق افتاده
و
و
هر دفعه حدود 4 گیگ در کل حدود 8 گیگ فایل که با زحمت جمع کرده بودم

دود شد رفت هوا :n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04: :n04:

فکر کنم فولدرش را گم میکند و میشه گاو نه من شیری:n28::n28::n28:
دوباره رفتم سراغ IDM

گفتم تا که گفته باشم

saeediranzad
06-12-2013, 15:45
<font size="2">من هم روی ویندوز 8.1 FDM دارم. هیچ مشکلی نداره.<br>
نه کرک میخواد نه بازی درمیاره.</font>

ursamajor
06-12-2013, 22:12
انجام دادم ولی درست نشدباز همزمان لینکا رو دانلود میکنه تعدادشون محدود نمیشه
گذاشتم رو یک ولی تمام فایلا رو همزمان دانلود میکنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما یک صف دانلود جدید بسازید و تنظیمات لازم روی اون انجام بدید مثل همین دانلود همزمان دو فایل. بعد فایل هاتون رو به اون اضافه کنید. تمام عملیات دانلود رو که در حال انجام هست رو قطع کنید و بعد صف جدیدی رو که ساختید اجرا کنید. ببینید درست کار میکنه یا نه

jedivssith
07-12-2013, 12:23
درود

به خاطر رایگان استفاده کردن از برنامه مدیریت دنلود IDM در انتهای دنلود پیغامی ظاهر می شود که زمان استفاده به پایان رسیده و فایل دنلود شده را در لحظات آخر می باشد را از حالت Resume خارج کرده و از بین می برد. چند بار فایلهای برزگ من را اینطوری نابود کرد و از همه مهمتر وقتی بود که صرف این کار شد. البته سریال/لایسنس این نرم افزار اینجا در ایران به فروش می رسد اما قیمت 50 هزار تومن برای این نرم افزار گران است و اگر 20 تومن بود می خریدم. من از نسخه 6.18 (Build 9) استفاده می کنم. قبلا یک نسخه داشتم که اصلا این مشکل رو در حین دنلود ایجاد نمی کرد اما یادم نیست کدام نسخه بود. اگر شما از نسخه بدون مشکل کرک شده استفاده می کنید لطفا معرفی کنید که آن را دنلود کنم. لطفا شماره Build هم بگید.

سپاس:n16:

.::SMS::.
10-12-2013, 00:28
سلام
من از IDM استفاده میکنم
یه فایل 21 گیگ داشتم واس دانلود که تا 93 درصد پیشرفت داشت و بعد از روی سرور پاک شد
دوباره همون فایل رو با همون مشخصات پیدا کردم و گذاشتم واس دانلود
بعد واس اینکه بتونم ادامه دانلود قبلی رو انجام بدم، آدرس محل فایل جدید رو جای آدرس فایل قبلی کپی کردم ولی IDM نمیتونه دانلود رو ادامه بده
راهی هست واس ادامه دادن دانلودم؟
اصلاحی:
الان متوجه شدم دو فایل در حد چند بایت اختلاف دارن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Savash637
14-12-2013, 13:17
سلام
من مدتیه تو چند ورژن آخر IDM مشکل جالبی دارم
اینکه فایل میره واسه دانلود تا 0 الی 1 درصد که مونده ارور میده که مییره تو بخش فایروال برای توضیحات و دانلود ارور میده
ممنون میشم کسی کمک کنه که چرا اینجوریه
البته بگم
گه از eset smart security استفاده میکنم
و تو فایروالش allow زدم ترافیکش رو و تنظیمات مشکل نداره
ممنون یمش کسیانی که تجربه این مشکل رو دارن و حلش کردن بهم کمک کن

باز هم متشکرم

imanpod
14-12-2013, 23:45
با درود
من قبلا IDM 5.18 داشتم . الان IDM 6.18 Build 10 دارم . فایروال کومودو استفاده میکنم و اینترنتم 512 مخابرات هست (قبلا 512 داتک داشتم) ، به جز چند روز اولی که ADSL گرفته بودم (چندین سال پیش) ، دیگه هیچ وقت نتونستم تعداد کانکشن های دانلود رو از هیچ سایتی از 8 یا 9 بیشتر کنم . به نظرتون مشکل از کجاست ؟ چند سال پیش یادمه با 16 تا کانکشن هم دانلود میکرد .
با تشکر .

EhsanCPU
15-12-2013, 00:01
سلام
من از IDM استفاده میکنم
یه فایل 21 گیگ داشتم واس دانلود که تا 93 درصد پیشرفت داشت و بعد از روی سرور پاک شد
دوباره همون فایل رو با همون مشخصات پیدا کردم و گذاشتم واس دانلود
بعد واس اینکه بتونم ادامه دانلود قبلی رو انجام بدم، آدرس محل فایل جدید رو جای آدرس فایل قبلی کپی کردم ولی IDM نمیتونه دانلود رو ادامه بده
راهی هست واس ادامه دادن دانلودم؟
اصلاحی:
الان متوجه شدم دو فایل در حد چند بایت اختلاف دارن

دوست عزیز باید هر دو فایل حتما از نظر فرمت و حجم یکسان باشن حتی اگه 1 بایت هم اختلاف داشته باشن IDM قبول نمیکنه
من خودم قبلا این مشکل برام پیش اومد که با پیدا کردن فایل مشابه و تغییر آدرس تونستم ادامه فایل را دانلود کنم

SIMON137
15-12-2013, 17:58
با idm یه فایل دانلود کردم (فیلم) ولی وقتی تموم شد نوشت The file has been moved.
الان نمی تونم پیداش کنم !
ولی میرم تو DwnlData فایله به صورت تک پارت با حجم کامل هست ! ولی نمیشه بازش کنم
چجوری بازش کنم ؟

Ali_RNT
15-12-2013, 19:23
با idm یه فایل دانلود کردم (فیلم) ولی وقتی تموم شد نوشت The file has been moved.
الان نمی تونم پیداش کنم !
ولی میرم تو DwnlData فایله به صورت تک پارت با حجم کامل هست ! ولی نمیشه بازش کنم
چجوری بازش کنم ؟

در IDM روی اون دوبار کلیک کنید و محل ذخیره رو ببینید...

ali.jomong
16-12-2013, 12:25
با سلام به همه دوستان
فرض کنید من یه صف دارم تو idm که چند تا لینک توشه.میخوام وقتی صف رو میزنم برای دانلود همه فایل های توی صف رو تا یه درصد مشخصی دانلود کنه.مثلا 10 تا فایله، 10 تا شون رو هم تا 90 درصد دانلود کنه.
راهی داره؟؟ اگه نداره نرم افزار دیگه ای نمیشناسید که این کار رو بکنه؟

filterspeed
18-12-2013, 16:22
مشکل resume در idm
دوستان فایلی رو دارم دانلود میکنم و قابلیت resume هم زده yes زمانی که داره دنلود میکنه وسط کار no میشه الان دوبار این فایل رو دانلود کردم زمانی که میشه 99.99 یدفه no میشه و دانلود متوقف میشه
اول این پیام رو میده و no میشه
cannot download the file because of timeout
details:
connection has been closed bye server.
ok که میکنم از اول دانلود میکنه

حجم فلیلش 197.904M بعد رفتم ادرس محل زخیرش رو پیدا کردم کلن 4M بشتر نبود اینجا زده که 197.885 دانلود کرده این فایله کجاست
ادرسی که رفتم
C:\Users\Username\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\Use rname

من هنوز ok رو نزدم از دوستان اگی کسی هست راهنمایی کنه منتظرم ........
اول میشه کاری کرد ادمه بده ؟؟
اگه نه این یه فایل زیپه شاید تونستم با نرم افزاری تعمیرش کنم ؟؟ این فایله کجاست؟؟؟

کسی الان هست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

snsd32
19-12-2013, 07:38
بچه ها بیشتر فایل هام با idm نا 99 میره بعد خطا میده که بخاطر اتمام دانلود و نمیدونم چی الان یادم رفته چی میاد ولی چیکار کنم!؟؟!!!!! همیشه خراب میشه!؟

اهان یادم اومد اینو میگه( خدا نصفش کنه): امکان دانلود فایل به دلیل اتمام محدودیت زمانی وجود ندارد

poonel
19-12-2013, 08:55
با IDM یه فیلم از یوتیوب دانلود کردم. Complete شد دانلودش.

بعدش میام می بینم فایله تو فولدر Video نیست! :n04:تمام کامپیوتر رو سرچ کردم فایل غیب شده. :n03: حالا چه کار کنم؟

متاسفانه بعد دانلود لیست دانلود شده هام رو از تو IDM پاک کردم والا فایلم رو از اونجا پیدا میکردم.

Ali_RNT
19-12-2013, 09:57
به درایو ویندوز بروید سپس پوشه ی users بعد وارد پوشه حساب کاربریتون بشید.به پوشه ی AppData برید (مخفی هست).

بعد به پوشه ی Roaming بعد IDM بعد DWNLData بعد یوزر نیمتون شید.سپس بگردید ببینید اونجا نیست؟؟؟

poonel
19-12-2013, 18:11
به درایو ویندوز بروید سپس پوشه ی users بعد وارد پوشه حساب کاربریتون بشید.به پوشه ی AppData برید (مخفی هست).

بعد به پوشه ی Roaming بعد IDM بعد DWNLData بعد یوزر نیمتون شید.سپس بگردید ببینید اونجا نیست؟؟؟

ممنون که پاسخ دادید.

نه نبود:n03:

snsd32
20-12-2013, 10:59
چرا کسی جواب منو نمیده؟:n27:

Ali_RNT
20-12-2013, 11:16
چرا کسی جواب منو نمیده؟:n27:

در فایروال ببینید آی دی ام دسترسی کامل داره یا نه.ویندوزتون چیه؟؟؟

poonel
21-12-2013, 07:04
بعضی ویدیو ها که از یوتیوب دانلود می کنم با اینکه دانلودشون complete میشه اما تو کامپیوتر نیستن!

هر چی هم تو کامپیوتر سرچ می کنم نیست.

از لیست دانلود منجر هم میخوام Openش کنم ارور میده که The file has been moved !!!

الآن یه ویدیو رو واسه بار سوم دانلود کردم بازم نیستش!!! کجا غیب میشه؟

Ali_RNT
21-12-2013, 10:41
بعضی ویدیو ها که از یوتیوب دانلود می کنم با اینکه دانلودشون complete میشه اما تو کامپیوتر نیستن!

هر چی هم تو کامپیوتر سرچ می کنم نیست.

از لیست دانلود منجر هم میخوام Openش کنم ارور میده که The file has been moved !!!

الآن یه ویدیو رو واسه بار سوم دانلود کردم بازم نیستش!!! کجا غیب میشه؟

از یوتیوب من پیشنهاد میکنم با IDM دانلود نکنید.از نرم افزار های مخصوص استفاده کنید...

poonel
21-12-2013, 14:03
از یوتیوب من پیشنهاد میکنم با IDM دانلود نکنید.از نرم افزار های مخصوص استفاده کنید...
ممنون. نرم افزار مخصوص خوب چی هست؟

Sent from my LT22i using Tapatalk

Ali_RNT
21-12-2013, 15:49
این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو امتحان کنید...

qazy
21-12-2013, 21:27
سلام.یکی از دوستان وقتی میخواد از idm دانلود کنه این ارور رو میگیره و وقتی مجبوره با خود مرورگر دانلود کنه.دوستان راهنمایی بفرمائین ممنون میشم

snsd32
22-12-2013, 02:07
در فایروال ببینید آی دی ام دسترسی کامل داره یا نه.ویندوزتون چیه؟؟؟

در کدوم قسمتش باید نگاه کنم؟
ویندوز 7

snsd32
22-12-2013, 07:05
همین الان یه فایلم دیگه خراب شد :n28:

Ali_RNT
22-12-2013, 07:40
در منوی استارت بنویسید Firewall.

سپس در نتایج جستجو روی Windows firewall کلیک کنید.

از پنل سمت چپ روی Allow an app or feature through windows firewall کلیک کنید.

روی Change settings کلیک کنید.

روی Allow another app کلیک کنید.

به مسیر نصب آی دی ام (معمولا درایو C-پوشه ی Program files-پوشه ی Internet Download Manager) بروید و IDMan.exe را انتخاب کنید...

vissoto
22-12-2013, 10:12
همین الان یه فایلم دیگه خراب شد :n28:

وارد تنظیمات idm شوید و در قسمت conection تعداد ارتباط با سرور(max conection) را روی 1 بگذارید سپس دوباره امتحان کنید.

سرعت اینترنت شما خوبه؟ حجم فایل دانلودی شما چقدر است؟

snsd32
22-12-2013, 22:32
وارد تنظیمات idm شوید و در قسمت conection تعداد ارتباط با سرور(max conection) را روی 1 بگذارید سپس دوباره امتحان کنید.

سرعت اینترنت شما خوبه؟ حجم فایل دانلودی شما چقدر است؟

خوب اگه روی 1 بذارم سرعتم میاد پایین, بعد همه ی فایل هام خراب نمیشه مثلا یکی میشه و یکی نمیشه و یکی میشه و نمیشه اینطوریه

سرعتم 230ه کار به حجم نداره مثلا یک مگی دیگه خراب میشه!! یه ماه میشه که اینطوری شده قبلنا اینجوری نبود

snsd32
22-12-2013, 22:34
در منوی استارت بنویسید Firewall.

سپس در نتایج جستجو روی Windows firewall کلیک کنید.

از پنل سمت چپ روی Allow an app or feature through windows firewall کلیک کنید.

روی Change settings کلیک کنید.

روی Allow another app کلیک کنید.

به مسیر نصب آی دی ام (معمولا درایو C-پوشه ی Program files-پوشه ی Internet Download Manager) بروید و IDMan.exe را انتخاب کنید...

نمیتونم روی Change settings کلیک کنم چون اینطوریه"

msina2500
23-12-2013, 16:14
خوب اگه روی 1 بذارم سرعتم میاد پایین, بعد همه ی فایل هام خراب نمیشه مثلا یکی میشه و یکی نمیشه و یکی میشه و نمیشه اینطوریه

سرعتم 230ه کار به حجم نداره مثلا یک مگی دیگه خراب میشه!! یه ماه میشه که اینطوری شده قبلنا اینجوری نبود

من هم حدود یه ماهی میشه این مشکل را دارم. :n03:

اول فکر کردم از فایروال ESET باشه- که نبود. بعد شاید از Proxy یا قیلترشکن باشه - که اونم نبود.

تغییر DNS را هم به گوگل و OpenDNS بررسی کردم افاقه نکرد.

ویندوز 8 و تمامی ملحقاتش را هم از نو نصب کردم ولی نشد. هرچه بیشتر دنبال راه حل میرم کمتر به نتیجه می‌رسم :n13:

آخرین احتمالم :کرک یا سریال نامعتبر

اگه به راه حل و نتیجه منطقی رسیدم خبرمون کنید؟ :n27:

Ali_RNT
23-12-2013, 20:11
نمیتونم روی Change settings کلیک کنم چون اینطوریه"

حسابتون ادمین هست؟؟؟

snsd32
24-12-2013, 03:50
حسابتون ادمین هست؟؟؟

بله..............

Ali_RNT
24-12-2013, 06:55
آنتی ویروس یا فایروال دارید؟؟؟

mrmostafa
24-12-2013, 09:56
دوستان آخر يه دانلود منيجر به غير از اينترنت دانلود منيجر به ما معرفي نكردن؟!!!! يه دانلود منيجري كه براي دانلود فايل ها اذيت نكنه و خطا بده

vissoto
24-12-2013, 10:03
دوستان آخر يه دانلود منيجر به غير از اينترنت دانلود منيجر به ما معرفي نكردن؟!!!! يه دانلود منيجري كه براي دانلود فايل ها اذيت نكنه و خطا بده

این نرم افزار را امتحان کنید .البته به خوش دستی IDM نیست . دانلود ها هم در درایو C قرار دارند !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

snsd32
24-12-2013, 12:18
آنتی ویروس یا فایروال دارید؟؟؟

نه انتی ویروس ندارم چند روز پیش حذفش کردم:n05:

vissoto
24-12-2013, 12:24

امضایتان بشدت زیباست !!!

چند تا دانلود با این انجام دهید ببینید چجوریه!

snsd32
24-12-2013, 15:23
امضایتان بشدت زیباست !!!

چند تا دانلود با این انجام دهید ببینید چجوریه!

مرسی:n12:

باشه شب امتحان میکنم:n20:

amir_14
25-12-2013, 10:55
دوستان درود
مشکل گیر کردن دانلود تو 99% و تموم نشدنش و شروع دانلود از اول

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راه حلی وجود داره؟

z500
26-12-2013, 01:39
سلام.برنامه نصب کردم و با گوگل کروم و فایرفاکس نمیدونم دست به چی خورده که وقتی چیزی دانلود میکنم با دانلود منیجر دانلود نمیشه.و باید حتما ادرس رو بری دستی تو برنامه بدی تا دانلود بشه.

قبل روی لینک دانلود کلیک میکردم و دانلود منیجر اتومات باز میشد و تنها ادرس رو میدادم و استارت میکردم.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

Ali_RNT
26-12-2013, 11:55
سلام.برنامه نصب کردم و با گوگل کروم و فایرفاکس نمیدونم دست به چی خورده که وقتی چیزی دانلود میکنم با دانلود منیجر دانلود نمیشه.و باید حتما ادرس رو بری دستی تو برنامه بدی تا دانلود بشه.

قبل روی لینک دانلود کلیک میکردم و دانلود منیجر اتومات باز میشد و تنها ادرس رو میدادم و استارت میکردم.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

توی کروم نمیدونم کجا باید برید ولی در فایرفاکس از منوی بالا Add-ons رو انتخاب کنید و ببینید افزونه ای به اسم IDM-CC یا شبیه اون هست یا نه...

so_dehghan
29-12-2013, 15:38
سلام

من برنامه را نصب می کنم و کرک هم می کنم اما بازهم پیغام fake serial می ده.ممنون می شم راهنمایی کنید

Guidance
29-12-2013, 15:50
کدوم ورژن رو دارید نصب میکنید؟ احتمالا ورژنی که دارید قدیمیه الان باید ورژن 6.18.11 رو نصب کنید که جدیدترین ورژن هستش. ضمنا ورژن قبلی رو هم باید full پاک کنید.
اگر همین ورژن رو دارید نصب میکنید بازم مشکل دارید نشون دهنده ی اینه که کرکتون درست نیست.

so_dehghan
29-12-2013, 15:54
همه اینارو همینطوری که گفتی انجام دادم .چطوری کرک کنم؟

mk367
07-01-2014, 16:25
تا میرم یه فایل ویدیویی دانلود کنم این ارور میاد و تا همه ی پنجره های بازشده ارور رو نبندم دانلود رو ادامه نمی ده نمی دونم چیکار کنم ؟قبل از نصب کومودو سیتمم مشکلی نداشت .کومودو رو انیستال کردم بازم همون طوریه

ardal 254
07-01-2014, 16:30
اقا بهترینش واسه اندروید چیه ؟

poonel
07-01-2014, 17:30
اقا بهترینش واسه اندروید چیه ؟

Adm pro به نظر من

Sent from my LT22i using Tapatalk

hamidreza2010
07-01-2014, 22:32
سلام
من وقتی دانلودم تموم میشه و میخواد بره دانلود بعدی ( توی صف رو میگم ) این پیام میاد.چیکارش کنم.جای تعجب هم اینه که وقتی دانلودای توی صف تموم میشه ، میرم توی پوشه دانلودها ، خالیه و چیزی توش نیست
باید شبیه خون بزنم تا پیداشون کنم ( کلا نیستن ).به نظرتون چیکارش کنم؟

mohsen19x
08-01-2014, 09:59
سلام دوستان

من یک مشکل عجیب با IDM دارم ...وقتی مثلا یک فایل 300 مگی برای دانلود میزرم IDM تا 300 مگ را دانلود میکنه وقتی به حدود 99 درصد میرسه ..error میده و دانلود به صفر میرسه و از نو دانلود میکنه ورژن 6.18 ....مشکل از کجا هست ؟؟؟؟

facke number هم ندارم .....................

ATRGT3
08-01-2014, 11:52
ارورتون رو بذارین تا راهنمایی درست داده بشه

mohsen19x
08-01-2014, 22:57
اررور خاصی نمیده ...فقط دانلود میزنه 00.00 درصد
انگار هیچ اتفاقی نیافتده

manli7
08-01-2014, 23:17
واسه منم گاهی این طوری میشه..

z500
09-01-2014, 13:21
برنامه من از امروز میزنه کد تقلبی و در حال بستن و .............کد جعلی و ....

یه کرک یا کد بدید که با idman618build7 کار کنه.یا بهترین دانلود منجر و کرکش رو بفرمایید.تشکر.

Ghaioom
09-01-2014, 20:20
برنامه من از امروز میزنه کد تقلبی و در حال بستن و .............کد جعلی و ....

یه کرک یا کد بدید که با idman618build7 کار کنه.یا بهترین دانلود منجر و کرکش رو بفرمایید.تشکر.

سلام
شما اخرین نسخه رو تو سایتهای فارسی دانلود کن همراه با کرک گذاشتن. :n06:
تو گوگل جستجو کنی میاد.

hamidreza2010
09-01-2014, 21:24
سلام
من وقتی دانلودم تموم میشه و میخواد بره دانلود بعدی ( توی صف رو میگم ) این پیام میاد.چیکارش کنم.جای تعجب هم اینه که وقتی دانلودای توی صف تموم میشه ، میرم توی پوشه دانلودها ، خالیه و چیزی توش نیست
باید شبیه خون بزنم تا پیداشون کنم ( کلا نیستن ).به نظرتون چیکارش کنم؟

کسی راه حلی نداره؟؟؟؟؟؟

vissoto
09-01-2014, 22:39
کسی راه حلی نداره؟؟؟؟؟؟

اگر شما یوزر admin هستید.(هستید؟) در قسمت option دانلود منجر قسمت save to محل پیش فرض دانلودها را به جایی به جز درایوC منتقل کنید.

hamidreza2010
10-01-2014, 02:59
اگر شما یوزر admin هستید.(هستید؟) در قسمت option دانلود منجر قسمت save to محل پیش فرض دانلودها را به جایی به جز درایوC منتقل کنید.

سلام
ادمین هستم و اینکارم کردم ولی درست نشده متاسفانه

vissoto
10-01-2014, 10:38
سلام
ادمین هستم و اینکارم کردم ولی درست نشده متاسفانه

با یک دانلودر دیگه امتحان نمایید اگه نشد مشکل از win 8 شماست! user acount control را غیر فعال کنید.

ar.tmu
12-01-2014, 20:36
سلام من امروز یه مشکلی واسم پیش اومده که دیروز نداشتم اونم اینه که من وقتی از بعضی از سایتها که فایل تصویری یا صوتی پخش میشه و اون لینکی که خود idm میده واسه دانلود رو کلیک می کنم بجای دانلود فایل صفحه وب دانلود میشه در حالیکه دیروز من براحتی میتونستم mp3 به این صورت دانلود کنم ولی الان نمیتونم مشکل از چی میتونه باشه؟
در ضمن ارور زیر از چی میتونه باشه:

Unexampled Orion
13-01-2014, 11:11
سلام من امروز یه مشکلی واسم پیش اومده که دیروز نداشتم اونم اینه که من وقتی از بعضی از سایتها که فایل تصویری یا صوتی پخش میشه و اون لینکی که خود idm میده واسه دانلود رو کلیک می کنم بجای دانلود فایل صفحه وب دانلود میشه در حالیکه دیروز من براحتی میتونستم mp3 به این صورت دانلود کنم ولی الان نمیتونم مشکل از چی میتونه باشه؟
در ضمن ارور زیر از چی میتونه باشه:

برای مورد اول یک نمونه مثال بزنید تا بهتر بتونم راهنمایی کنم دوست عزیز.

برای مورد دوم، بعضی از سرورها اجازه دسترسی به فایل رو برای فقط یک بار باز میگذارن و اگه شما درخواست دسترسی بدید، بعدش برای بار دومی که درخواست میدید دیگه اون لینک قابل دسترسی نخواهد بود و مججد باید یک لینک جدید براش generate بشه. یعنی باید مجدد لینک اصلی فایل رو وارد کنید تا دوباره بتونید بهش دسترسی پیدا کنید. این مورد رو نمیشه کاریش کرد، خاصیت اون سرور هست و اون سرور اینگونه تنظیم شده.

Mohammad Dolatyari
14-01-2014, 02:10
سلام
اصلا چجوری میشه لینک فایل رو پیدا کرد که دانلود کنیم ؟

سلام دوست من اگر از browser یل همون مرورگر Firefox استفاده کنی مشکلت حل میشه.
مثلا اگه میخوای یه فایل با فرمت mp3 یا هرچیزه دیگه دانلود کنی باید توی پایین ترین قسمت پنجره فایرفاکس توی اون متنی که نوشته شده دنبال اون فرمت باشی مثل (.Mp3.)

نکته:امکان داره اون فایل داخله یه فایل ZIP یا RAR باشه.یادتم باشه که دنبال کلمات (دانلود یا لینک دانلود مستقیم باشی)

محمد دولتیاری

بدروووود

farhad.ma
15-01-2014, 17:27
آقا تو رو خدا کمک کنید کلافه شدم
من چند وقته با IDM یه مشکل دارم. هر نسخه ای رو که نصب می کنم قشنگ کرک هم میشه بعد از چند روز کار کردن پیغام میده:

Windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permission to access the item c://program86/internet download manager/idman.exe

دیگه اصلآ پنجره IDM باز نمیشه هر کاری هم می کنم با admin اجازه میدم بازم فایده نداره آخرش برنامه رو پاک می کنم دوباره نصب می کنم حتی یه ورژن دیگه نصب می کنم بازم چند روز درسته باز اینطوری میشه. دارم دیوونه میشم

2raj_a
18-01-2014, 04:10
دو روزه شب که میخوام بذارم برای دانلود وقتی دانلود منیجر IDM رو برای ادامه دانلود میزنم
یه صفحه ای باز میشه که یوزر و پسورد میخواد وقتی گزینه dial رو میزنم مینویسه کانکتینگ و بعد خودش یا وصل یشه دانلود میکنه یا روی همون صفحه میمونه و دانلود نمیشه
کسی از دوستان میدونه چرا اینجوری شده؟یه بار کامل پاکش کردم و نصب کردم بازم همونجوری بود

Mr. M.S.R
18-01-2014, 04:52
آقا تو رو خدا کمک کنید کلافه شدم
من چند وقته با IDM یه مشکل دارم. هر نسخه ای رو که نصب می کنم قشنگ کرک هم میشه بعد از چند روز کار کردن پیغام میده:

Windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permission to access the item c://program86/internet download manager/idman.exe

دیگه اصلآ پنجره IDM باز نمیشه هر کاری هم می کنم با admin اجازه میدم بازم فایده نداره آخرش برنامه رو پاک می کنم دوباره نصب می کنم حتی یه ورژن دیگه نصب می کنم بازم چند روز درسته باز اینطوری میشه. دارم دیوونه میشم

برنامه انتی ویروس را چک کنید به احتمال زیاد IDM را جزو برنامه های خطرناک مسدود کرده!

دو روزه شب که میخوام بذارم برای دانلود وقتی دانلود منیجر IDM رو برای ادامه دانلود میزنم
یه صفحه ای باز میشه که یوزر و پسورد میخواد وقتی گزینه dial رو میزنم مینویسه کانکتینگ و بعد خودش یا وصل یشه دانلود میکنه یا روی همون صفحه میمونه و دانلود نمیشه
کسی از دوستان میدونه چرا اینجوری شده؟یه بار کامل پاکش کردم و نصب کردم بازم همونجوری بود

ان مورد مربوط به زمانی است که در داخل تنظیمات IDM تیک کانکت شدن خودکار DIAL UP یا VP را زدید. ان تیک را بردارید به احتمال زیاد اوکی می شود!

2raj_a
18-01-2014, 11:03
ان مورد مربوط به زمانی است که در داخل تنظیمات IDM تیک کانکت شدن خودکار DIAL UP یا VP را زدید. ان تیک را بردارید به احتمال زیاد اوکی می شود!
اگر منظورتون تیک گزینه use windows dial up هست تیک نداره
نمیدونم چرا میاد اون پیغام

HOSin1000
23-01-2014, 08:14
سلام من یه سوالی دارم اگه میشه جواب بدید.
من یه اسکریپت دانلود کردم. توی هاست اپلودکردم. اسکریپت کارکرد. ولی زبان فارسی نداره. من برنامه نویس نیستم. نرم افزار یا برنامه ای هست. این کارکنه. راهنمایی کنید. باتشکرازشما.

K@sra
23-01-2014, 11:19
سلام ببخشید من قبلا با IDM به راحتی ویدیو های فیس/بوک,یوتیوب یا هر سایت دیگه ای رو دانلود می کردم ولی تازگیا نمی دونم چی شد دیگه اصلا دانلود نمی ده. من از گوگل کروم 27.0.1453.116 استفاده می کنم
و IDM رو با دو نسخه ی (Internet Download Manager 6.18 Build 7 Retail , Internet Download Manager 6.18 Build 10 Final Retail) امتحان کردم نمیشه که نمیشه !

nasim2013
23-01-2014, 13:35
دوستان من قبلا از Internet Download Manager استفاده میکردم
الان می خوام از gigaget استفاده کنم ولی وقتی میخوام چیزی دانلود کنم مثل Internet Download Manager پیغام شروع دانلود نمیده انگار نه انگار!!
چه طوری باید از gigaget استفاده کرد؟؟؟

nasim2013
23-01-2014, 14:34
اشکالی به وجود میاد gigaget داشته باشم بعد Internet Download Manager رو هم نصب کنم؟؟

TurkOglu1993
24-01-2014, 15:21
سلام
برا من مدتیه که یه مشکل عجیب پیش اومده وقتی فایلی رو دانلود میکنم این ارور رو میده

و شروع میکنه از اول با تک کانکشن دانلود کردن

از یه دانلود منجر دیگه هم استفاده کردم که با اون کامل دانلود کرد ولی فایلها خراب بودن

صفحه دانلود منجر مربوط به این ارور

تو لینک بالایی نوشته مشکل ممکنه از فایروال و ISP باشه
فایروال و آنتی ویروسم رو هم عوض کردم چند بار هم ویندوز عوض کردم (ویندوز جدید, نه ویندوز قبلی)
زنگ زدم به پشتیبانی اینترنت گفتن مشکل ممکنه از مودم باشه مودمو بردم شرکت برا تست گفتن سالمه
در ضمن مودم رو با وایرلس و با کابل وصل کردم تو هر دو مشکل پا برجاست
لپ تاپ رو بردم وایرلس دانشگاه هیچ مشکلی نداشت ولی با مودم 3G هم همین مشکل پا بر جا بود!!
نمیدونم اگه مشکل از سیستمه چرا با وایرلس دانشگاه مشکلی نداره!!
و اگه مشکل از سیستمه اصولا باید با ویندوز و عوض کردن فایروال و آنتی ویروس درست میشد

کلا هر چی به فکرم رسیده کردم نشد
فقط مونده با یه سیستم دیگه رو اینترنت خودم تست کنم که مطمئن بشم مشکل از نته یا سیستم

offbaz
24-01-2014, 17:52
سلام
برا من مدتیه که یه مشکل عجیب پیش اومده وقتی فایلی رو دانلود میکنم این ارور رو میده

و شروع میکنه از اول با تک کانکشن دانلود کردن

از یه دانلود منجر دیگه هم استفاده کردم که با اون کامل دانلود کرد ولی فایلها خراب بودن

صفحه دانلود منجر مربوط به این ارور

تو لینک بالایی نوشته مشکل ممکنه از فایروال و ISP باشه
فایروال و آنتی ویروسم رو هم عوض کردم چند بار هم ویندوز عوض کردم (ویندوز جدید, نه ویندوز قبلی)
زنگ زدم به پشتیبانی اینترنت گفتن مشکل ممکنه از مودم باشه مودمو بردم شرکت برا تست گفتن سالمه
در ضمن مودم رو با وایرلس و با کابل وصل کردم تو هر دو مشکل پا برجاست
لپ تاپ رو بردم وایرلس دانشگاه هیچ مشکلی نداشت ولی با مودم 3G هم همین مشکل پا بر جا بود!!
نمیدونم اگه مشکل از سیستمه چرا با وایرلس دانشگاه مشکلی نداره!!
و اگه مشکل از سیستمه اصولا باید با ویندوز و عوض کردن فایروال و آنتی ویروس درست میشد

کلا هر چی به فکرم رسیده کردم نشد
فقط مونده با یه سیستم دیگه رو اینترنت خودم تست کنم که مطمئن بشم مشکل از نته یا سیستم

اقا منم دقیقا همین مشکل رو دارم

فایل رو تا 99% دانلود می کنه بعد این ارور رو میده و باز از اول دان می کنه البته همه فایل ها رو نه ولی تقریبا از هر سروری تست کردم همین مشکل رو داره
این صفحه رو پیشنهاد می ده واسه رفع مشکل:

من نود 32 رو غیرفعال کردم نشد که بشه
فایروال ویندوز رو غیر فعال کردم نشد که بشه
دیگه موندم چه کنم؟؟؟
کسی اگه چیزی می دونه به ما هم بگه

ممنون

TurkOglu1993
24-01-2014, 19:05
اقا منم دقیقا همین مشکل رو دارم

فایل رو تا 99% دانلود می کنه بعد این ارور رو میده و باز از اول دان می کنه البته همه فایل ها رو نه ولی تقریبا از هر سروری تست کردم همین مشکل رو داره
این صفحه رو پیشنهاد می ده واسه رفع مشکل:

من نود 32 رو غیرفعال کردم نشد که بشه
فایروال ویندوز رو غیر فعال کردم نشد که بشه
دیگه موندم چه کنم؟؟؟
کسی اگه چیزی می دونه به ما هم بگه

ممنون
صرفا رو 99% قطع نمیشه و تو هر درصدی اتفاق میافته
به فایل و سرور هم بستگی نداره
بگیر نگیر داره گاهی یه فایل رو بعد چند بار دانلود کردن کامل دانلود میشه
ولی روی فایلهای حجیم حتما اتفاق میافته چون مدت دانلودشون که زیاد طول میکشه احتمال اینکه این مشکل پیش بیاد بیشتره

شما برنامه خاصی نصب نکردین که بعد نصب برنامه این مشکل براتون پیش بیاد؟
چون این مشکل برا من بیشتر از 2 ماه هست که اتفاق افتاده و چون اون موقع با وایرلس دانشگاه تست کرده بودم تصور میکردم که مشکل از مودمم باشه
واسه همین یادم نمیاد چه برنامه ای نصب کردم
اگه میشه شما لیست برنامه هاتون به همراه ورژنشو بدین تا اگه برنامه مشترکی باشه علت رو بفهمیم
من که دیگه عقلم جایی قد نمیده هر چی به فکرم رسیده کردم

offbaz
24-01-2014, 19:14
اره تو هر درصدی میشه
فایل های حجیم هم مستعد تر هستند واسه این مشکل
دوست عزیز من برنامه ای نصب نکردم والا
من تو خونه برادرم هم داره از همین اینترنت استفاده می کنه با وایرلس وصل هست به مودم ولی مشکلی نداره
واقعا منم منوندم

TurkOglu1993
24-01-2014, 19:41
اره تو هر درصدی میشه
فایل های حجیم هم مستعد تر هستند واسه این مشکل
دوست عزیز من برنامه ای نصب نکردم والا
من تو خونه برادرم هم داره از همین اینترنت استفاده می کنه با وایرلس وصل هست به مودم ولی مشکلی نداره
واقعا منم منوندم
driver max رو شما نصب نکردین؟

offbaz
24-01-2014, 21:45
driver max رو شما نصب نکردین؟

نه
چی هست؟

msina2500
24-01-2014, 21:52
حدود دو ماهی میشه که منم با IDM مشکل تخریب فایل‌ها را دارم.

متن خطا

---------------------------
Internet Download Manager
IDM started to download the file using one connection because of data corruption when newly received data in several connections did not match the same data downloaded earlier

?Do you want to read about possible reasons of data corruption
Yes No

از اوایل آذرماه این مشکل خیلی شدید و زیاد شد تا حالا ادامه دارد. مثلاً هنگام دانلود فایل‌های 1.6 گیگابایتی. یعنی تا حدود 90-99 درصد پیش می‌رفت و درنهایت خطا داده و فایل را از اول دانلود می‌کرد.

با قندشکن و بدون اون هم امتحان کردم ولی در بیشتر مواقع خطا می‌داد. با کریور بیشتر خطا میده. حتی بعضی از فایل‌‌هایی که از سافت گذر و پی‌سی‌دانلود می گرفتم هم این خطا را میداد.

ویندوز را هم عوض کردم. اول XP بعد 7 و درنهایت 8.1 ولی تغییری حاصل نشد. بدون فایروالESET هم باز همون شد.

موندم مشکل اساساً سخت افزاری هستش یا نرم افزاری؟ یعنی مشکل از کامپیوتر یا مودم یا حتی ISP من هستش یا تنظیمات نرم افزاری IDM یا فایروال ESET

البته گویا کاربران دیگه هم این Error را داشتن

تو خود سایت IDM چندین عامل را احتمال داده که برای من نتیجه نداده

اگه از کاربران کسی تونسته این خطا را کاملاً برطرف کنه، لطفاً یه راهکار عملی و قطعی بده :n28:

دانلود شبانه من تو این مدت بیشتر از 40 گیگ تخریب فایل شده :n27:

offbaz
24-01-2014, 22:13
اصلا باورم نمیشه
فکر می کردم فقط خودم این مشکل رو دارم

دوستان کسی نمیدونه باید چه کنیم؟:n13:

msina2500
24-01-2014, 23:02
اصلا باورم نمیشه
فکر می کردم فقط خودم این مشکل رو دارم

دوستان کسی نمیدونه باید چه کنیم؟:n13:

منم فکر نمی‌کردم، فقط موندم چرا حالا؟

به نظرم تو سیستم یا اینترنتم تغییری ایجاد نشده ولی چرا IDM اذیت میکنه :n03:

TurkOglu1993
24-01-2014, 23:16
عجب!!
یادتون هست یه مدت پیش کرک های IDM از کار افتادن؟
دقیقا یادم هست از اون موقع این مشکل برا من پیش اومده
همون اوایل حدس زدم مشکل از برنامه باشه واسه همین یه روز با Internet Download Accelerator دانلود کرده بودم
با این برنامه فایلهای زیپ ارور خراب بودن دادند که من با گزینه keep broken files اکترکت کردمشون فایلهای توشون سالم بودن
ولی فکر کردم همین ارور به خاطر همین مشکل هست واسه همون پاکش کردم

دوستان هر کدوم با یه دانلود منجر دیگه تست کنید نتیجه رو اعلام کنید فقط سعی کنید دانلود منجر تکراری نباشه
خودم شاید همین Internet Download Accelerator رو تست کردم
احتمال میدم به خاطر کرک IDM باشه که شاید یه علتی بوده که واسه ما حتی بعد عوض کردن ویندوز مشکل رو داشتیم (البته یادم میاد یه مدت بدون کرک هم همین مشکل رو داشتم)

فعلا که چاره دیگه ای نداریم باید با همین کار ها مشکل رو پیدا کنیم
فقط دوستان برا رفع مشکل خودتون باید همکاری کنید

msina2500
25-01-2014, 07:59
درود و صبح خوش:n18:

من با توجه به جستجو‌ها و وب‌گردی‌هام از نرم‌افزار نسبتاً جدید EagleGet v1.1.7.6 دارم استفاده می‌کنم؛ شاید مشکل تخریب فایل حل بشه

این نرم‌افزار نوپا و آزمایشی هستش و درحال بهبوده. بیشتر گزینه‌های IDM را داره ولی شاید در مراحل آغازین کار کردن باهاش راحت نباشه

دوستان اگه تونستن نصب و تستش کنن نتیجه را به اشتراک بزارید.

لینک اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])EagleGet

از سافت ۹۸ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و بررسی تابناک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فروم فارسی EagleGet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته من دوست دارم علت خطای IDM و راه حل اساسی پیدا بشه ولی فعلاً باید با نرم‌افزار‌های مختلف کل‌کل کنیم:n24:

با توجه به سرعت اینترنت هم در IDM و هم در EagleGet بهتره تعداد کانکشن بین 8 تا 16 باشه

offbaz
25-01-2014, 08:01
عجب!!
یادتون هست یه مدت پیش کرک های IDM از کار افتادن؟
دقیقا یادم هست از اون موقع این مشکل برا من پیش اومده
همون اوایل حدس زدم مشکل از برنامه باشه واسه همین یه روز با Internet Download Accelerator دانلود کرده بودم
با این برنامه فایلهای زیپ ارور خراب بودن دادند که من با گزینه keep broken files اکترکت کردمشون فایلهای توشون سالم بودن
ولی فکر کردم همین ارور به خاطر همین مشکل هست واسه همون پاکش کردم

دوستان هر کدوم با یه دانلود منجر دیگه تست کنید نتیجه رو اعلام کنید فقط سعی کنید دانلود منجر تکراری نباشه
خودم شاید همین Internet Download Accelerator رو تست کردم
احتمال میدم به خاطر کرک IDM باشه که شاید یه علتی بوده که واسه ما حتی بعد عوض کردن ویندوز مشکل رو داشتیم (البته یادم میاد یه مدت بدون کرک هم همین مشکل رو داشتم)

فعلا که چاره دیگه ای نداریم باید با همین کار ها مشکل رو پیدا کنیم
فقط دوستان برا رفع مشکل خودتون باید همکاری کنید

دوستمون کاملا درست می گه
من با فلش گت تست کردم مشکلی نبود

واسه منم یهو IDM ارور Fake seril number داد یادم نیست فکر کنم از همون موقع مشکل شروع شد
یه کرک درست و حسابی یکی معرفی کنه ببینیم درست میشه یا نه؟

TurkOglu1993
25-01-2014, 14:00
دوستمون کاملا درست می گه

واسه منم یهو IDM ارور Fake seril number داد یادم نیست فکر کنم از همون موقع مشکل شروع شد
هر موقع با کرک جدید مشکلتون حل شد حتما اطلاع بدین
فقط من موندم اگه مشکل از کرک هست چرا فقط برا ما اتفاق افتاده؟
و چرا برا من با اینترنت دانشگاه مشکلی نبود!!
همین EagleGet رو نصب کردم گرافیک خیلی مناسبی داره و ساده و بدون پیچیدگی هست که به نظرم بزرگترین مشکل IDM و دانلود منجر های دیگه بود که بعد این همه سال رابط گرافیکی آشغالی داشتن و تنظیمات پیچیده
از اونجایی که من برنامه های فری رو دوست دارم احتمالا همینو استفاده میکنم
فقط یه خورده تو قسمت Scheduler نواقص داره که امیدوارم برطرف شه
ممنون از دوستمون به خاطر معرفی

offbaz
25-01-2014, 23:29
تو سایت همسایه اینو نوشته بود

برای منم همچین مشکلی پیش اومده بود که جناب player فرمودن که باید خود دانلود منیجر و همچنین کش idm رو برای آنتی ویروس اعتماد سازی کنید.این کار رو انجام بدین امیدوارم مشکلتون حل بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کش ای دی ام کجاست تا اعتماد سازی بکنم؟

TurkOglu1993
25-01-2014, 23:43
تو سایت همسایه اینو نوشته بود

[/COLOR]
کش ای دی ام کجاست تا اعتماد سازی بکنم؟
نمیدونم ولی فکر نکنم با این حل بشه
چون وقتی این مشکل برام پیش اومد یه آنتی ویروس دیگه داشتم و حالا یه آنتی ویروس دیگه
در ضمن اگه مشکلی بود حتما آنتی ویروس من اطلاع میداد

TurkOglu1993
26-01-2014, 14:02
من یکی که رفتم رو
EagleGet هر چند هم کمبود های زیادی داره ولی کمبود هاش برا من قابل تحمل به امید اینکه کامل بشه
دور IDM هم یه خط گنده کشیدم

Guidance
26-01-2014, 14:23
دوستمون کاملا درست می گه

الان IDM روی سیستم شما ورژنش چنده؟ الان جدیدترین ورژن 6.18.12 هستش اون رو بگیرید نصب و رجیستر کنید ببینید مشکلتون حل میشه؟

offbaz
27-01-2014, 18:31
الان IDM روی سیستم شما ورژنش چنده؟ الان جدیدترین ورژن 6.18.12 هستش اون رو بگیرید نصب و رجیستر کنید ببینید مشکلتون حل میشه؟

من یه کاری کردم فعلا 3 روزه دیگه اذیت نمی کنه
ویدوزم ایکس پسه و فایروالشو خاموش کردم در ضمن تعداد کانکشن رو هم روی 8 گذاشتم
حالا باید اپشن های دیگه هم چک کنم ببینم چی میشه

milad_gta
27-01-2014, 20:57
این راه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو برای فعال سازی امتحان کنید.

TurkOglu1993
29-01-2014, 07:05
من یه کاری کردم فعلا 3 روزه دیگه اذیت نمی کنه
ویدوزم ایکس پسه و فایروالشو خاموش کردم در ضمن تعداد کانکشن رو هم روی 8 گذاشتم
حالا باید اپشن های دیگه هم چک کنم ببینم چی میشه
چطور شد الان مشکلت حله؟

GhesseyeAmir
29-01-2014, 22:02
سلام.بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم(یعنی چند روزه متوجه شدم)ویدیو از یوتیوب با کیفیت 1080p که میخوام دانلود کنم با فایرفاکس و کروم و هفت هشت تایی افزونه امتحان کردم که خود افزونه ها مینویسه 1080p video only without audio و بدون صداست.
720p مشکلی نداره.با IDM با افزونه های مدیریت دانلود هر کاری کردم نمیشه.html5 یوتیوب هم فعال کردم بازم نشد.ی سر بزنید این دوجا ی تستی بزنید اگه میشه ببینید میتونید 1080p رو دانلود کنید(البته ی بخشی ازش رو) که مطمئن شید صدا داره.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

offbaz
30-01-2014, 13:08
چطور شد الان مشکلت حله؟

از اون موقع دیگه مشکلی ندارم
حالا میخوام بزام روی 16 کانکشن ببینم چی میشه

TurkOglu1993
30-01-2014, 15:22
از اون موقع دیگه مشکلی ندارم
حالا میخوام بزام روی 16 کانکشن ببینم چی میشه
ولی من یادمه حتی رو 2 کانکشن هم مشکلم حل نشده بود
امشب رو 8 کانکشن میزارم بدون کرک
یه احتمال هم میدم که ممکنه از DNS server باشه و IDM با اون مشکل داشته باشه
اونم عوض میکنم ببینم امشب چی میشه

offbaz
30-01-2014, 22:15
من یه مشکلی با IDM رو سیستم خودم دارم اونم اینه که IDM خیلی سخت دانلود می کنه

نمی دونم می تونم منظورم رو درست برسونم یا نه ولی اینتو بگم که Transfer rate خیلی تند تند عوض نمیشه و سخت دالود میشه

اینو بگم روی 32 هست و اصلا زیاد نوسان ندارم چون من از مخابرات سرویس 256 نامحدود دارم و خیلی راضی هستم ولی سخت دانلود می کنه

برادرم با ویندوز ویستا با وایرلس از اتاق بغل وصل هست و مشکلی نداره

شاید مجبور بشم از IDM فیلم بگیرم تا منظورم رو درست برسونم

کسی نظری داره واسه این مشکل؟؟؟:n16:

vissoto
31-01-2014, 01:31
من یه مشکلی با IDM رو سیستم خودم دارم اونم اینه که IDM خیلی سخت دانلود می کنه

نمی دونم می تونم منظورم رو درست برسونم یا نه ولی اینتو بگم که Transfer rate خیلی تند تند عوض نمیشه و سخت دالود میشه

اینو بگم روی 32 هست و اصلا زیاد نوسان ندارم چون من از مخابرات سرویس 256 نامحدود دارم و خیلی راضی هستم ولی سخت دانلود می کنه

برادرم با ویندوز ویستا با وایرلس از اتاق بغل وصل هست و مشکلی نداره

شاید مجبور بشم از IDM فیلم بگیرم تا منظورم رو درست برسونم

کسی نظری داره واسه این مشکل؟؟؟:n16:

بهتر است در یک زمان مشخص شما و برادرتان با هم دانلود را اغاز نکنید.

وبگردی همزمان مشکلی ندارد . ولی بهتر است ابتدا که برادرتان در حال دانلود نیست شما دانلود را اغاز کنید سپس خواهید دید که دانلود برای

برادرتان سخت خواهد شد!

offbaz
31-01-2014, 08:47
بهتر است در یک زمان مشخص شما و برادرتان با هم دانلود را اغاز نکنید.

وبگردی همزمان مشکلی ندارد . ولی بهتر است ابتدا که برادرتان در حال دانلود نیست شما دانلود را اغاز کنید سپس خواهید دید که دانلود برای

برادرتان سخت خواهد شد!

نه عزیز اصلا ربطی نداره
من می گم دارم با 32 دانلود می کنم ولی سخت دان می کنه
حالا فیلم می گیرم منظورم رو می رسونم

راستی
دوستان من دیشب روی 16 کانکشن گذاشتم و دوباره مشکل از ابتدا دانلود شدن اغاز شد واسه یه فایل
من قید 16 کانکشن رو زدم

Ghaioom
31-01-2014, 14:50
سلام

یه فایل 1.40 گیگی دارم دان میکنم الان از یه گیگ گذشت خطا میده ادامشو نمیره نمیدونم چرااا ؟!!

این فارسیش:

Sheikh Husary.rar
هنگامي که آي دي ام براي بار دوم جهت دانلود اين فايل درخواستي به صفحه مربوطه فرستاد،سرور مورد نظر صفحه وبي را به جاي فايل فرستاد.احتمالا اين وب سايت از لينکهاي موقتي استفاده ميکند و اجازه درخواست مجدد يا ادامه دانلود نميدهد

لطفا اين فايل را از ليست حذف نموده با مراجعه به صفحه وب موردنظر دانلود را آغاز کنيد بدون اينکه از گزينه هاي انصراف و توقف هنگام دانلود استفاده نماييد
OK

اینم انگلیسی:

Sheikh Husary.rar
The web site sent a web page instead of a file when IDM requested this file second time. Probably this site uses temporary links and does not allow requesting the same address twice.

Try to delete this download, then start it again from your browser and, when IDM captures it, download it without a stop/pause.
OK

میگه فایلو حذف کن از اول برو مگه شهر هرته مثلا حجمش 1.40 گیگه ها 1 گیگ بیشترشم دان کردیم!! :دی

به نظرتون اخرین نسخه رو دان کنم درست بشه؟ اولشم باید بکاپ بگیرم ازش. چه راههایی پیشنهاد دارین؟

TurkOglu1993
31-01-2014, 14:54
سلام

یه فایل 1.40 گیگی دارم دان میکنم الان از یه گیگ گذشت خطا میده ادامشو نمیره نمیدونم چرااا ؟!!

این فارسیش:

Sheikh Husary.rar
هنگامي که آي دي ام براي بار دوم جهت دانلود اين فايل درخواستي به صفحه مربوطه فرستاد،سرور مورد نظر صفحه وبي را به جاي فايل فرستاد.احتمالا اين وب سايت از لينکهاي موقتي استفاده ميکند و اجازه درخواست مجدد يا ادامه دانلود نميدهد

لطفا اين فايل را از ليست حذف نموده با مراجعه به صفحه وب موردنظر دانلود را آغاز کنيد بدون اينکه از گزينه هاي انصراف و توقف هنگام دانلود استفاده نماييد
OK

اینم انگلیسی:

Sheikh Husary.rar
The web site sent a web page instead of a file when IDM requested this file second time. Probably this site uses temporary links and does not allow requesting the same address twice.

Try to delete this download, then start it again from your browser and, when IDM captures it, download it without a stop/pause.
OK

میگه فایلو حذف کن از اول برو مگه شهر هرته مثلا حجمش 1.40 گیگه ها 1 گیگ بیشترشم دان کردیم!! :دی

به نظرتون اخرین نسخه رو دان کنم درست بشه؟ اولشم باید بکاپ بگیرم ازش. چه راههایی پیشنهاد دارین؟

روی اسم فایل کلیککن گزینه refresh download address رو بزن بعد برات صفحه ای که ازش دانلود کردی رو میاره روی لینک دانلود کلیک کن و OK رو بزن

Ghaioom
31-01-2014, 15:16
روی اسم فایل کلیککن گزینه refresh download address رو بزن بعد برات صفحه ای که ازش دانلود کردی رو میاره روی لینک دانلود کلیک کن و OK رو بزن

اینو قبلا انجام دادم نمیشه! بازم همون خطا میاد. در ضمن ادرسش عوض نشده که همونه. خودش گیر داده رو فایل نمیدونم چش شده idm !
یکی به سازندش خبر بده :دی

amir7283
31-01-2014, 15:27
سلام:چگونه می توان یک لب تاب و یک کامکپیوتر شخصی خود را از طریق وایرلس شیر کرد
چگونه می توان یک لب تاب و یک کامکپیوتر شخصی خود را از طریق وایرلس شیر کرد.من این مشکل رو دارم لطفا جواب من را بدیدبدون نیاز به کابل باشه ممنون؟

sanam.b
01-02-2014, 13:45
با سلام به همه دوستان

من افزونه idm رو کروم نصب کردم اما میگه: این افزونه فلگ شده و نصب نمیشه
من باید چیکار کنم ؟

amir7283
01-02-2014, 16:12
سلام .چک کن اگه نرم افزارت مشکل نداشته باشه .به احتمال نود درصد ویروس داری .برو ویروس کشیش کن.اگه نشد. سیستم ریستورش کن اگه نشد ویندوز عوض کن

msina2500
01-02-2014, 23:01
درود و شب خوش :n17:

قابل توجه دوستانی که مشکل تخریب فایل یا Data corruption دانلود منیجر IDM دارند؛ چند روزی هست که مشکل من حل شده است.:n20: البته راه‌حلی که اشاره می‌کنم تجربه منه و در موقعیت من جواب داده.

همونطور که قبلاً هم نوشته بودم من با چندتا ویندوز (از XP گرفته تا 8.1) و تغییر کانکشن از 32 به 16 و 8 هم امتحان کردم ولی جواب قانع کننده نگرفتم. تا اینکه فهمیدم احتمالاً مشکل از سخت‌افزار مودم یا اینترنت ISP ممکنه باشه. پس از کلی پرس و جو و داد و بیدا :n23: با ISP نتونستم نتیجه‌ای بگیرم.:n13:

من از مودم وایرلس TD-W8960N استفاده می‌کنم و همچنین از یه تلفن بی‌سیم. تو قسمت Caller ID تلفن بی‌سیم اتاقم شماره‌هایی مثل 77،88888،222،111 و تکرارهایی از اعداد نمایان شدن. پس از کمی تحقیق و وب‌گردی نتیجه‌گرفتم که احتمالاً مشکل از تداخل امواج یا اصطلاحاً همپوشانی فرکانس ِکانال‌های تلفن و مودم بی‌سیم بوده.

اکثر مودم‌های موجود در بازار و تلفن‌های بی‌سیم از دامنه فرکانس 2.4GHz استفاده می‌کنند؛ که ممکنه باعث تداخل تو کارکرد یکدیگر بشه. البته مودم میتونه به طور خودکار کانال خلوت و آزاد را انتخاب کنه ولی به هر روی؛ مودم من با تلفن بی‌سیم باهم مشکل داشتن. بعد از اخراج تلفن بی‌سیم از اتاقم تا حالا دیگه مشکلی با اختلال اطلاعات و حذف فایل توسط IDM نداشتم.

درضمن باز میگم شاید عوامل دیگه‌ای هم تو خطای IDM مؤثر باشن؛ ولی برای من که دوماهه دارم با کامپیوتر و IDM کشتی می‌گیرم فعلاً جواب داده. من تو وب‌گردی وقتی صفحه وبی که عکس زیادی هم داشت به سختی بارگذاری می‌شد+ عکس‌ها و حتی کد‌های HTML هم تخریب و مختل می‌شدن.

اونایی که از مودم‌های وایرلس استفاده می‌کنند از توصیه‌های لینک‌های زیر بهره ببرند:

ده روش برای تقویت آنتن‌دهی شبکه وای‌فای خانگی شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هرآنچه باید درباره شبکه بی سیم (Wi-Fi) و آنتن‌های آن بدانید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ghaioom
01-02-2014, 23:30
با سلام به همه دوستان

من افزونه idm رو کروم نصب کردم اما میگه: این افزونه فلگ شده و نصب نمیشه
من باید چیکار کنم ؟

سلام
اینجا یه چیزایی گفتن ولی من زبونم خوف نیس نتونستم کامل بخونم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!topic/chrome/Vizxoy58gKs[1-25-true]
در ضمن فیلتره !

TurkOglu1993
02-02-2014, 11:37
درود و شب خوش :n17:

قابل توجه دوستانی که مشکل تخریب فایل یا Data corruption دانلود منیجر IDM دارند؛ چند روزی هست که مشکل من حل شده است.:n20: البته راه‌حلی که اشاره می‌کنم تجربه منه و در موقعیت من جواب داده.

همونطور که قبلاً هم نوشته بودم من با چندتا ویندوز (از XP گرفته تا 8.1) و تغییر کانکشن از 32 به 16 و 8 هم امتحان کردم ولی جواب قانع کننده نگرفتم. تا اینکه فهمیدم احتمالاً مشکل از سخت‌افزار مودم یا اینترنت ISP ممکنه باشه. پس از کلی پرس و جو و داد و بیدا :n23: با ISP نتونستم نتیجه‌ای بگیرم.:n13:

من از مودم وایرلس TD-W8960N استفاده می‌کنم و همچنین از یه تلفن بی‌سیم. تو قسمت Caller ID تلفن بی‌سیم اتاقم شماره‌هایی مثل 77،88888،222،111 و تکرارهایی از اعداد نمایان شدن. پس از کمی تحقیق و وب‌گردی نتیجه‌گرفتم که احتمالاً مشکل از تداخل امواج یا اصطلاحاً همپوشانی فرکانس ِکانال‌های تلفن و مودم بی‌سیم بوده.

اکثر مودم‌های موجود در بازار و تلفن‌های بی‌سیم از دامنه فرکانس 2.4GHz استفاده می‌کنند؛ که ممکنه باعث تداخل تو کارکرد یکدیگر بشه. البته مودم میتونه به طور خودکار کانال خلوت و آزاد را انتخاب کنه ولی به هر روی؛ مودم من با تلفن بی‌سیم باهم مشکل داشتن. بعد از اخراج تلفن بی‌سیم از اتاقم تا حالا دیگه مشکلی با اختلال اطلاعات و حذف فایل توسط IDM نداشتم.

درضمن باز میگم شاید عوامل دیگه‌ای هم تو خطای IDM مؤثر باشن؛ ولی برای من که دوماهه دارم با کامپیوتر و IDM کشتی می‌گیرم فعلاً جواب داده. من تو وب‌گردی وقتی صفحه وبی که عکس زیادی هم داشت به سختی بارگذاری می‌شد+ عکس‌ها و حتی کد‌های HTML هم تخریب و مختل می‌شدن.

اونایی که از مودم‌های وایرلس استفاده می‌کنند از توصیه‌های لینک‌های زیر بهره ببرند:

ممنون از اشتراک تجربت
برای منم مشکل سخت افزاری یکی از گزینه هام بود ولی آخرش فهمیدم مشکل از اون نیست
این موردی که شما میگید به فکر منم رسیده بود ولی تلفن بی سیم نداریم :n02:
حالا اگه همسایه ها داشته باشن نمیدونم
رو خط تلفن من فقط مودم وصله و تلفنی استفاده نمیکنیم
در ضمن یه مدت با کبل هم مودم رو وصل کرده بودم البته با کابل اوایلش اصلا ارور نمیداد (!) و آروم آروم این ارور با کابل هم پدیدار شد (!)

الان چند روزیه بدون کرک و به حالت تریال و با 8 کانکشن و تغییر DNS server به گوگل مشکلی ندارم

IntelCentrino
02-02-2014, 18:53
ممنون از اشتراک تجربت
برای منم مشکل سخت افزاری یکی از گزینه هام بود ولی آخرش فهمیدم مشکل از اون نیست
این موردی که شما میگید به فکر منم رسیده بود ولی تلفن بی سیم نداریم :n02:
حالا اگه همسایه ها داشته باشن نمیدونم
رو خط تلفن من فقط مودم وصله و تلفنی استفاده نمیکنیم
در ضمن یه مدت با کبل هم مودم رو وصل کرده بودم البته با کابل اوایلش اصلا ارور نمیداد (!) و آروم آروم این ارور با کابل هم پدیدار شد (!)

الان چند روزیه بدون کرک و به حالت تریال و با 8 کانکشن و تغییر DNS server به گوگل مشکلی ندارم

من در فاصله نیم متری مودم یک دستگاه تلفن بیسیم دارم و بصورت وایرلیس به مودم وصل میشم.
تا حالا هم مشکل اینطوری نداشتم.
از نسخه کرک شده هم استفاده میکنم.

GhesseyeAmir
02-02-2014, 20:42
منم مشکلم با idm ورژن جدید این بود پاکش کردم همون ورژن قبلی رو نصب کردم و هیچ مشکلی ندارم.صبر کردم تا کرک خوبی واسش بیاد.

**سارا**
11-02-2014, 21:04
سلام
من برای پاک کردن دانلود منیجر دچار مشکل شدم
در قسمت کنترل پنل و حذف برنامه ها اصلا نمیاد
اما فایلش در درایور c هستش و unistall رو که می زنم این ارور رو میده

من به قسمت add ons و extension هم رفتم اما گزینه ی دانلود منیجر نبود که پاکش کنم

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید برای حل این مشکل

وقتی هم خواستم کل فایل رو از درایو پاک کنم، ارور داد که این برنامه در حال اجرا هستش

btoo
11-02-2014, 21:33
سلام
من برای پاک کردن دانلود منیجر دچار مشکل شدم
در قسمت کنترل پنل و حذف برنامه ها اصلا نمیاد
اما فایلش در درایور c هستش و unistall رو که می زنم این ارور رو میده

من به قسمت add ons و extension هم رفتم اما گزینه ی دانلود منیجر نبود که پاکش کنم

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید برای حل این مشکل

وقتی هم خواستم کل فایل رو از درایو پاک کنم، ارور داد که این برنامه در حال اجرا هستش
سلام
شما ok بزن سیستم ریست میشه idm پاک میشه

**سارا**
11-02-2014, 22:38
چند بار این کار رو انجام دادم. اما پاک نشده

btoo
11-02-2014, 22:49
چند بار این کار رو انجام دادم. اما پاک نشده
شما idm از اول نصب کن,بعدش با ی Uninstaller دیگه پاکش کن(GeekUninstaller)
idm رو هم از تسک منیجر کامل ببند.

**سارا**
11-02-2014, 22:52
شما idm از اول نصب کن,بعدش با ی Uninstaller دیگه پاکش کن(GeekUninstaller)
idm رو هم از تسک منیجر کامل ببند.

نصب نمی شه که بخواد پاک بشه
ارور میده که باید اکانت بخری

btoo
11-02-2014, 22:55
نصب نمی شه که بخواد پاک بشه
ارور میده که باید اکانت بخری
اکانت چی!؟
از کجا دانلود کردی idm رو؟

**سارا**
11-02-2014, 22:56
اکانت چی!؟
از کجا دانلود کردی idm رو؟

من دانلود کرده بودم
اما بعد از 30 روز باید پول بپردازی تا بشه از منیجر استفاده کرد

btoo
11-02-2014, 22:59
با Unlocker 1.9.2 ببین میشه فایلهارو پاک کرد؟
idm که باید نصب بشه .عجیبه ک نصب نمیشه!

**سارا**
12-02-2014, 00:18
با Unlocker 1.9.2 ببین میشه فایلهارو پاک کرد؟
idm که باید نصب بشه .عجیبه ک نصب نمیشه!

برنامه های winxp maneger و your unistaller رو هم دانلود کردم. اما اصلا دانلود منیجر رو پیدا نمی کنن که من حذفش کنم

Ghaioom
12-02-2014, 15:17
سلام
این لینک رو ببینید

این رمووالش هست:

hamidchi
13-02-2014, 15:30
سلام

بعضی وقتا که یه فایلی رو میخای ادامه دانلودش رو با IDM انجام بدی ، موقعی که روی گزینه resume کلیک میکنی ، یه پیغامی میده که میگه نمیتونه از ادامه ش دانلود کنه و باید از اول دوباره دانلود بشه .

حالا سوالم اینه :
میشه کاری کرد که اون سوالی که میپرسه رو حذف کرد ؟ یعنی اگه لازمه که از اول دانلود بشه ، خودش از اول شروع کنه و دیگه سوال نپرسه
اینو واسه این میخام که دانلود شبانه دارم و لینک ها جوری هستند که قابلیت ادامه ندارند ، و باید از اول دانلود بشوند، و اگه به سوال جواب مثبت ندم دانلود رو شروع نمیکنه

Mohamad Man
13-02-2014, 21:02
منم یه idm نصب کردم به عنوان تقلبی شناختش
پاکش کردم ولی حالا هر مدل idm نصب میکنم میگه تقلبیه و باید بخری...
چیکار کنم بیخیال شه و بتونم نصب کنم؟
باید از رجیستری پاکش کنم؟ چطوری؟

Milad4171
13-02-2014, 23:52
منم یه idm نصب کردم به عنوان تقلبی شناختش
پاکش کردم ولی حالا هر مدل idm نصب میکنم میگه تقلبیه و باید بخری...
چیکار کنم بیخیال شه و بتونم نصب کنم؟
باید از رجیستری پاکش کنم؟ چطوری؟

شما فایروال دارین؟

**سارا**
14-02-2014, 13:35
من تونستم فایل برنامه رو از درایو c بدون unistall کردن پاک کنم. فقط این طور پاک شد
اما هر منیجر دیگه ای دانلود می کنم ارور میده ه 30 روز تمم شده و باید بخری

Ghaioom
14-02-2014, 22:15
من تونستم فایل برنامه رو از درایو c بدون unistall کردن پاک کنم. فقط این طور پاک شد
اما هر منیجر دیگه ای دانلود می کنم ارور میده ه 30 روز تمم شده و باید بخری
سلام.
باید نرم افزار رو کرک کنید. سایتهای ایرانی همراه با کرک داخل پوشه قرار میدن.

arefnib
16-02-2014, 08:05
سلام دوستان
من با دانلود منيجر يك فايلي رو دان كردن 500 مگاباتي كه تغريبا 370 تاش دان شده وقت مي خوام برم فايلي كه تا اينجا دان شده رو ببينم چون اين فايل سه قسمتي هست و من فقط پارت اول رو گرفتم وقتي اكتركت مي كنم idm پارت هاي بعدي رو هم مي خواد راهي هست بدون داشتم پارت هاي بعدي فايل رو ديد در ضمن اين فايل فيلم هست؟

2-مشكل بعدي اينه كه وقتي ادامه دانلود رو براي اين فايل مي زنم ميگه مهلت دانلود تموم شده از سايت redload.net هم دان مي كنم

hamidchi
16-02-2014, 11:18
سلام دوستان
من با دانلود منيجر يك فايلي رو دان كردن 500 مگاباتي كه تغريبا 370 تاش دان شده وقت مي خوام برم فايلي كه تا اينجا دان شده رو ببينم چون اين فايل سه قسمتي هست و من فقط پارت اول رو گرفتم وقتي اكتركت مي كنم idm پارت هاي بعدي رو هم مي خواد راهي هست بدون داشتم پارت هاي بعدي فايل رو ديد در ضمن اين فايل فيلم هست؟

2-مشكل بعدي اينه كه وقتي ادامه دانلود رو براي اين فايل مي زنم ميگه مهلت دانلود تموم شده از سايت redload.net هم دان مي كنم

میتونید روی فایل کلیک راست کنید سپس گزینه اکسترت فایل و بعد و گزینه keep broken file رو تیک بزنید حالا اکسترکتش کنید

Abdolreza2012
17-02-2014, 14:07
سلام
من idm نصب دارم ( البته خیلی وقته دارم )
تازگیا ویندوز عوض کردم و دوباره idm رو نصب کردم
الان شب میذارم واسه دانلود صبح بیدار میشم میبینم کامپیوترو خاموش نکرده و تا حالا 1 گیگ از حجمم رفته
من تمام تنظیماتو انجام دادم ، تو ویندوز قبلی درست بود و مشکلی وجود نداشت
الان دو روزه که ویندوزو عوض کردم و به این مشکل برخوردم
به نظرتون مشکل از کچاس که کامپیوترو تو ساعتی که تنظیم کردم خاموش نمیکنه ؟؟؟؟ :n27:

ممنون

hamidchi
17-02-2014, 14:13
سلام
من idm نصب دارم ( البته خیلی وقته دارم )
تازگیا ویندوز عوض کردم و دوباره idm رو نصب کردم
الان شب میذارم واسه دانلود صبح بیدار میشم میبینم کامپیوترو خاموش نکرده و تا حالا 1 گیگ از حجمم رفته
من تمام تنظیماتو انجام دادم ، تو ویندوز قبلی درست بود و مشکلی وجود نداشت
الان دو روزه که ویندوزو عوض کردم و به این مشکل برخوردم
به نظرتون مشکل از کچاس که کامپیوترو تو ساعتی که تنظیم کردم خاموش نمیکنه ؟؟؟؟ :n27:

ممنون
تنظیمات به نظر درسته . فقط چرا تیک زمان شروع دانلود رو نزدید ؟
اگه نتونستید با idm کامپیوتر رو خاموش کنید میشه با auto power on هم این کار رو کرد

Abdolreza2012
17-02-2014, 21:12
تنظیمات به نظر درسته . فقط چرا تیک زمان شروع دانلود رو نزدید ؟
اگه نتونستید با idm کامپیوتر رو خاموش کنید میشه با auto power on هم این کار رو کرد

معمولا خودم بیدارم و خودم میزنم دانلود ، بخاطر همین تیک شروع رو نزدم
مشکل یافت شد ، اگه بگم مشکل از کجا بوده بهم میخندید :n08:
بخاطر همین نمیگم :n02:

mahdiooo
18-02-2014, 14:06
سلام
دوستان من دیشب ادرس داده بودم فایل دانلودی رو کجا بریزه و الان هم همون ادرس هست ولی توی درایو ویندوز گویا داشته میریخته و الان درایو پر شده و 4.5 گیگ دان کرده و 5 پارت 86% مونده حالا چه جوری میتونم این پارتها رو ادرسش رو به ادرس دیگری تغییر بدم تا بریزه و از درایو ویندوز خارج بشه . ممنون راهنمایی کنید

ask_bl
18-02-2014, 15:07
سلام
دوستان من دیشب ادرس داده بودم فایل دانلودی رو کجا بریزه و الان هم همون ادرس هست ولی توی درایو ویندوز گویا داشته میریخته و الان درایو پر شده و 4.5 گیگ دان کرده و 5 پارت 86% مونده حالا چه جوری میتونم این پارتها رو ادرسش رو به ادرس دیگری تغییر بدم تا بریزه و از درایو ویندوز خارج بشه . ممنون راهنمایی کنید
سلام
حتی اگرم درایو ذخیره رو عوض هم کنین، به مقدار حجم فایل باید درایو ویندوزتون فضای خالی داشته باشه، چون تکه ها اول تو درایو ویندوز ذخیره میشن بعد از Rebuilding به درایو مقصد میرن
شما باید درایو سی رو به اندازه کافی خالی کنین.

OMiD.1080p
21-02-2014, 21:03
درود.

یک فایل 19 پارتی رو گذاشته بودم واسه دانلود با IDM .
محل ذخیره فایل اش رو نیز تعریف کرده بودم که توی هارد پرتابل ام سیو بشه .

دو ,سه شب که چند تا از همون پارت هارو دانلود کرده بودم و بعضی هاشون مثلا تا 80 درصد یا کمتر و بیشتر رسیده بودن.
بعد چون فراموش کرده بودم از محل ذخیره فایل ها بر روی هارد پرتابل ام . هارد رو از سیستم جدا کرده بودم یه چند شب.
همون شب ها هم اتفاقا فایل ها رو گذاشته بودم واسه دانلود .

الان مثلا بیشتر پارت ها رو دانلود کردم ولی هیچ اثری از فایل ها نیست !
نه داخل هارد پرتابل و نه پوشه ی Temp خود IDM.
توی خود IDM هم که میخوام محل ذخیره همون فایل های دانلودی رو باز کنم پیغام میده که فایل جابه جا شده !
حتی کل سیستمم رو سرچ هم کردم ولی پیدا نشد

الان تکلیف دانلود هایی که کردم چی میشه !؟

HORROR
27-02-2014, 09:21
درود..بعضی از لینکها مثل اکسپرس و... میزارم تو صف دانلود ولی مثلا اگه یه فایل تا 70% دانلود شده باشه با اجرای دوباره صف دانلود از نو شروع میشه! در ضمن من از صف دانلودهای همزمان استفاده میکنم و در صف دانلود اصلی این مشکل وجود نداره..؟ اینم بگم اگه دستی همون فایل رو بزنم دانلود باز مشکلی نیست تا وقتی که داخل صف دانلودهای همزمان نباشه..لطفا پاسخ بدید

barmak asad
27-02-2014, 13:37
سلام دو ستان:
قبلا با idm ازسایت یوتیوپ دانلود میکردم یعنی بصورت خودکار پلاگینidm بالای ویدیو ظاهر میشد ولی الان نمیشه مشکل از idm هست یا سایت یوتیوپ

HORROR
28-02-2014, 10:09
سلام دو ستان:

قبلا با idm ازسایت یوتیوپ دانلود میکردم یعنی بصورت خودکار پلاگینidm بالای ویدیو ظاهر میشد ولی الان نمیشه مشکل از idm هست یا سایت یوتیوپ

option رو انتخاب کنید و در سربرگ general روی اخرین گزینه customize idm edit رو بزنید و تمام گزینه ها رو تیک بزنید و اگه گزینه های پایینش تیک داشت وردارین و ok.

barmak asad
02-03-2014, 23:18
option رو انتخاب کنید و در سربرگ general روی اخرین گزینه customize idm edit رو بزنید و تمام گزینه ها رو تیک بزنید و اگه گزینه های پایینش تیک داشت وردارین و ok.
درود:این کارها رو انجام دادم ولی فایده ای نداشت. مرسی

HORROR
04-03-2014, 16:07
درود:این کارها رو انجام دادم ولی فایده ای نداشت. مرسی
از چه مرورگری استفاده میکنید؟ در chrome باید اکستنشن idm integration نصب باشه و firefox هم idm cc چک کنید نصب هست یا نه.

barmak asad
05-03-2014, 13:38
از چه مرورگری استفاده میکنید؟ در chrome باید اکستنشن idm integration نصب باشه و firefox هم idm cc چک کنید نصب هست یا نه. سلام: عکس تصویر زیر نشون میده کهidm integration نصبه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepidehhhhhhh
05-03-2014, 16:16
باسلام
منم همین مشکل رو دارم .لینک رو به یه سرور دیگه منتقل کردن چطوری انجام میشه ؟ میشه بگید ؟
با تشکر

HORROR
06-03-2014, 02:15
افزونه tube enhancer plus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای فایرفاکس میتونه تو دانلود از یوتیوب به شما کمک کنه..همچنین youtube option full version ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای کروم. برای انتقال فایل به سرور دیگه از آپلود سنترها مثل اکسپرس لیچ یا اپلودباز... استفاده کنید.. از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم میتونید درخاست بدید واستون مستقیم کنند

سلام: عکس تصویر زیر نشون میده کهidm integration نصبه.
یه بار idm رو از نو نصب کنید.

fa_shinobi
06-03-2014, 15:28
سلام دو ستان:

اگر از Internet Explorer استفاده میکنید اون قسمت از صفحه رو که فیلمم داره پخش میشه انتخاب کنید (مثل زمانی که میخواید چیزی رو کپی کنید، آبی میشه!) بعد روی همون آبیا راست کلیک کنید و Download all link with IDM رو بزنید. اونجا تیک فایلی که پسون FlV داره بزنید و دانلودش کنید.

ضمنا ازین سایت میتونید به صورت مستقیم ویدئوهای یوتیوب رو دانلود کنید savefrom.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SuperSt@r
11-03-2014, 23:37
سلام
ی سوال داشتم درباره :IDM میخواستم ببینم چرا سایتایی ک ف ی ل ** هست رو وقتی باز میکنیم نمیشه باهاش ازش دانلود کرد؟! مثلا موزیکی چیزی اگه سایت بسته باشه وقتی باز شد ارور میده
راه حلش چیه؟!

MR. Garcia
12-03-2014, 07:26
سلام
ی سوال داشتم درباره :IDM میخواستم ببینم چرا سایتایی ک ف ی ل ** هست رو وقتی باز میکنیم نمیشه باهاش ازش دانلود کرد؟! مثلا موزیکی چیزی اگه سایت بسته باشه وقتی باز شد ارور میده
راه حلش چیه؟!

فی*ل*تر شکنتون چیه؟
اگه Free*Gate یا سا*یفون یا...ـست، بعد از اینکه روشنش کردید، توی Options نرم‌افزار IDM، از بخش Pr*oxy/Soc*ks دکمه‌ی Get from IE رو بزنید!

sreza3433
12-03-2014, 10:48
سلام دوستان من یک مشکلی با این دانلود منیجر درست کردم وقتی میزنم دانلود یه کم طول میکشه تا بیاد بعد میزنه time out اگه کسی میدونه ممنون میشم کمک کنه

SuperSt@r
12-03-2014, 12:53
فی*ل*تر شکنتون چیه؟
اگه Free*Gate یا سا*یفون یا...ـست، بعد از اینکه روشنش کردید، توی Options نرم‌افزار IDM، از بخش Pr*oxy/Soc*ks دکمه‌ی Get from IE رو بزنید!

S*T*C هستش
این راهش چیه؟!
اون گزینه رو زدم ارور could not find.... داد!!!

no.amooz
12-03-2014, 13:54
من از مرورگر Web Freer و نرم افزار IDM استفاده می‌کنم. می‌خوام «با IDM» یک تریلر از سایت IMDB دانلود کنم، اما نمی‌تونم.
به IDM، مروگر Web Freer رو هم اضافه کردم ولی مشکل حل نشد.
در واقع عکس زیر باید بیاد، که نمیاد:

fa_shinobi
13-03-2014, 20:07
من از مرورگر Web Freer و نرم افزار IDM استفاده می‌کنم. می‌خوام «با IDM» یک تریلر از سایت IMDB دانلود کنم، اما نمی‌تونم.
به IDM، مروگر Web Freer رو هم اضافه کردم ولی مشکل حل نشد.
در واقع عکس زیر باید بیاد، که نمیاد:

شاید اون قسمت سایت ف****ت*ر*ه و فقط با web freer باز میشه و اگه میخواید با دانلود منیجر دانلود کنید باید از برنامه ****شکن استفاده کنید

fa_shinobi
13-03-2014, 20:09
سلام دوستان من یک مشکلی با این دانلود منیجر درست کردم وقتی میزنم دانلود یه کم طول میکشه تا بیاد بعد میزنه time out اگه کسی میدونه ممنون میشم کمک کنه

من دیدم وقتی سرور مشکل داره این اتفاق میفته. شما با سایتای دیگه امتحان کن اگه نشد دوباره برنامه رو حذف و نصبش کنید

frd222az
14-03-2014, 16:42
سلام دوستان
مدتیه اینترنت دانلود منیجر بعد از شروع دانلود یک فابیل و حتی وقتی فایلو 100 درصد دالود میکن پیام مبده پارتهای فاییل خرابه و ناچاره که دانلودو دوباره انجام بده. و مجدد از ضفر شروع میکنه.
اینو در سیتم های مختلفف فایل های مختلفف ورزن های مختلف و حتی با سرویس دهنده های مختلف اینترنت چک کردم و در همه گاهی این مشکل دیده شد. کسی اطلاعی در این مورد داره.

mrmostafa
17-03-2014, 20:47
من برنامه IDM Cracker tools گرفتم مرتب کرک میکنم بعد دوباره بعد گذشت چند ساعت یا 1 روز دوباره خطای سریال میده و جدیدا اینطوری شده خیلی اذیت میکنه.
از داخل ایمیل هم میخوام دانلود کنم با دانلود منیجر دانلود نمیشه در صورت یکه داخل برنامه تیک همه مرورگرها خورده
چیرو میتونم جایگزینش کنم؟؟؟

djbehnam73
18-03-2014, 16:06
سلام دوستان
من یه مشکله کوچیک دارم اونم اینه که وقتی روی زمانبندی میزارم همه چی ok هست فقط مشکلش اینه که موقع دانلود با هم دانلود میشن یعنی می خوام تک تک دانلود بشن !
چیکار کنم ؟؟؟!

Ghaioom
19-03-2014, 08:37
سلام دوستان
من یه مشکله کوچیک دارم اونم اینه که وقتی روی زمانبندی میزارم همه چی ok هست فقط مشکلش اینه که موقع دانلود با هم دانلود میشن یعنی می خوام تک تک دانلود بشن !
چیکار کنم ؟؟؟!

تو قسمت فایلهای موجود در صف رو بالاش رو 4 هست اونو 1 کن. تو قسمت زمان بندری.

djbehnam73
19-03-2014, 15:44
دستت درد نکنه همین دیشب درستش کردم باور کن چشام اونو نمیدید !

rasoulrasoul
19-03-2014, 21:11
سلام به همه و عرض تیریک سال نو
من تا امروز داشتم به راحتی از IDM در WIN7 نصب شده در مک استفاده میکردم ولی بدون هیچ دلیلی قسمت SCHEDULER در IDM از کار افتاده یعنی IDM کار میکنه ولی اتومات شروع به دانلود واسه دانلود شبانه نمیکنه !!! اگه میشه کمک کنین چوت WINDOWS رو فقط برای IDM نصب کردم.لازم به ذکر هست که امروز اخرین ورژن رو هم دوباره نصب کردم فایده نداشت.....

MR. Garcia
19-03-2014, 22:33
سلام به همه و عرض تیریک سال نو
من تا امروز داشتم به راحتی از IDM در WIN7 نصب شده در مک استفاده میکردم ولی بدون هیچ دلیلی قسمت SCHEDULER در IDM از کار افتاده یعنی IDM کار میکنه ولی اتومات شروع به دانلود واسه دانلود شبانه نمیکنه !!! اگه میشه کمک کنین چوت WINDOWS رو فقط برای IDM نصب کردم.لازم به ذکر هست که امروز اخرین ورژن رو هم دوباره نصب کردم فایده نداشت.....

1- فایلا توی Queue هستن؟
2- مطمینید تنظیمات رو دارید به Main Queue می‌دید؟ نه Synchronize Queue یا...
3- ساعت رو درست می‌دید؟ با توجه به AM و PM؟
4- فایل‌ها قابلیتِ Resume دارن یا نه؟
5- احیانن اون تعداد دانلودهای همزمان 0 نشده؟

اینارو فعلن بررسی کنید...

frd222az
19-03-2014, 22:41
سلام دوستان
مدتیه اینترنت دانلود منیجر بعد از شروع دانلود یک فابیل و حتی وقتی فایلو 100 درصد دالود میکن پیام مبده پارتهای فاییل خرابه و ناچاره که دانلودو دوباره انجام بده. و مجدد از ضفر شروع میکنه.
اینو در سیتم های مختلفف فایل های مختلفف ورزن های مختلف و حتی با سرویس دهنده های مختلف اینترنت چک کردم و در همه گاهی این مشکل دیده شد. کسی اطلاعی در این مورد داره.
کسی در مورد این مشکل اطلاعی نداره؟

rasoulrasoul
20-03-2014, 00:58
1- فایلا توی Queue هستن؟
2- مطمینید تنظیمات رو دارید به Main Queue می‌دید؟ نه Synchronize Queue یا...
3- ساعت رو درست می‌دید؟ با توجه به AM و PM؟
4- فایل‌ها قابلیتِ Resume دارن یا نه؟
5- احیانن اون تعداد دانلودهای همزمان 0 نشده؟

اینارو فعلن بررسی کنید...

همه اینهارو چک کردم.چندین ساله دارم با IDM کار میکنم ......

hesam68
20-03-2014, 02:45
سلام
من تو idm لینک ده ها فایل توشه
می خوام این فایلارو بدم واسم دانلود کنن
میخوام بدونم راهی هست که بفهمم حجم تمامی فای هایی که تو idm دارم و هنوز دانلود نشدن چقدر هست و تعدادشون کلی چند تا فایل هست که نشینم حجما و تعداد و یکی یکی بشمرم؟

mrmostafa
20-03-2014, 16:58
من برنامه IDM Cracker tools گرفتم مرتب کرک میکنم بعد دوباره بعد گذشت چند ساعت یا 1 روز دوباره خطای سریال میده و جدیدا اینطوری شده خیلی اذیت میکنه.
از داخل ایمیل هم میخوام دانلود کنم با دانلود منیجر دانلود نمیشه در صورت یکه داخل برنامه تیک همه مرورگرها خورده
چیرو میتونم جایگزینش کنم؟؟؟

دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟؟؟

Ghaioom
21-03-2014, 19:28
دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟؟؟

اخرین نسخه اش رو دان کن و کرک کن درست میشه. اون سریالش

Milad4171
22-03-2014, 00:58
کسایی که با غیر فعال شدن IDM مشکل دارن به دو دلیل هست. یکی فایروالشون یکی اینترنت سکیوریتیشون .به برنامه گیر میده. یه سری برنامه های سکیوریتی درخواست آپدیت برنامه های تحت شبکه رو میده. شما باید اون رو غیر فعال کنید.
کافیه موقع دانلود کردن فایروال یا انتی ویروس خود رو از حال run time خارج کنید که برا آپدیت کردن وپیدا کرن ورژن بالاتر برنامه های شما رو که با هـــک رجیستر شده از حالت استفاده خارج نکنه.

مورد بعدی اینکه ورژنی رو استفاده کنید که معمولا سایتها بهتون پیشنهاد میکنن و راحت هــــک میشه!

saman1330
26-03-2014, 17:21
درود
برای دانلود بعضی از ویدیو ها از یوتیوب idm ارور 403 forbidden میده و میگه باید دکمه ins رو فشار بدین برای اجبار دانلود و ...
راهی هست این ویدیو ها رو دانلود کنم؟
سپاس:n16:

iranch
30-03-2014, 08:26
درود
من میخوام نرم افزار sdk دانلود کن م و وقتی کلیک میکنم و قوانین قبول میکنم و میگم 32 بیت میخواهم خودکار توی browser دانلود میکنه و با idm نمیاره و این طور به درد نمیخوره و سرعتش کم میشه

javadlf
30-03-2014, 09:41
درود
من میخوام نرم افزار sdk دانلود کن م و وقتی کلیک میکنم و قوانین قبول میکنم و میگم 32 بیت میخواهم خودکار توی browser دانلود میکنه و با idm نمیاره و این طور به درد نمیخوره و سرعتش کم میشه

از چه سایتی هست؟

پسوند فایل چیه؟

قبل از اینکه دانلود شروع بشه (وقتی روی فایل کلیک میکنید) کلید insert روی کیبورد رو نگه دارید با IDM دانلود میکنه.

اگر نشد بگید تا راهنمایی کنم.

iranch
30-03-2014, 10:55
سلام
\سور فایل exe هست و zip
از سایت گوگل هست.راه حل اول نشد.چون صفحه قوانین رو ما باید تائید کنیم و نسخه ویندوز رو مشخص کنیم سپس خودش یک لینک generate میکنه برایمان

javadlf
30-03-2014, 11:46
اگه فایلی که دانلود میشه zip هست نباید مشکلی باشه.

توی قسمت option در IDM اینجا که گذاشتم رو چک کنید و تنظیمات رو اینطوری کنید.

بعد قبل از اینکه فایل از طریق مرورگر شروع به دانلود بشه شما باید کلید insert را نگه داشته باشد. اینجوری فایل هرچی باشه دیگه مرورگر دانلود نمیکنه و IDM دانلود میکنه.

اگر باز هم نشد لینک سایت رو بدید تا من چک کنم

iranch
30-03-2014, 16:58
درود
متاسفانه نشد
adt ویندوز رو میخوام دانلود کنم

javadlf
30-03-2014, 20:40
درود
متاسفانه نشد
adt ویندوز رو میخوام دانلود کنم

لینک 32 بیتی:

لینک 64 بیتی:

برای حل مشکلتون هم از firefox و IDM آپدیت شده استفاده کنید، نیازی به هیچ تنظیمی و نگه داشتن کلیدی نیست.

france
03-04-2014, 08:20
سلام

دوست عزیز این روشی که شمار گفتی رو تست کردم نشد اینو میخوام دانلود کنم.

با پسوند MP4

javadlf
03-04-2014, 19:11
سلام

با پسوند MP4

فایل های ویدیویی فرق میکنه دوست عزیز.
شما نیاز داری IDM رو آپدیت کنی. بعد در گوشه بالا جایی که پخش میشه علامت IDM میاد از اونجا باید دانلود کنی.

یا هم میتونی از سایت هایی که لینک یوتیب مستقیم میکنند استفاده کنی. تو همین فروم فکر میکنم باشه.

MRHArtsClube
10-04-2014, 16:30
سلام

با پسوند MP4

سلام
با کیفیت 720 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ar.tmu
11-04-2014, 21:39
سلام من وقتی دیشب خواستم ورژن 6.19 با build 6 رو نصب کنم موقع دانلود ارور زیر رو میده حتی آنتی ویروسمم پاک کردم فایروال ویندوزم خاموشه نمیدونم چه مرگشه که اینطوری شده حتی چندبار هم پاک کردم و دوباره نصبیدم ولی درست نشد.:n28:

saeidperak1
12-04-2014, 20:23
شما اخیرا از چیلترشکن استفاده نکردید "؟ :S
تو این نسخه فقط مشکل رو دارید ؟

ar.tmu
12-04-2014, 21:00
شما اخیرا از چیلترشکن استفاده نکردید "؟ :S
تو این نسخه فقط مشکل رو دارید ؟
چرا استفاده کردم.ورژن قبلی مشکلی نداشت ولی از وقتی اونو پاک کردم و اینو زدم مشکل شروع شد.

ali_kasper
12-04-2014, 21:11
چطور باید چند لینک مختلف دانلود رو در اینترنت دانلود منجیر قرار بدم که باهم شروع به دانلود نکنه و یکی یکی دانلود کنه؟

saeidperak1
12-04-2014, 22:17
فکر کنم مشکل از همین باشه !
شما این رو پاک کن تنظیمات پرو کسی رو هم ریست کن یعنی انگار چیلترشکن باز نکردی بعدش اونو نصب کن و بعدش با چیلتر شکن برو d
بلدی از کجا ریست بدی یا بگم ؟

" M e H r D a D "
12-04-2014, 22:50
چطور باید چند لینک مختلف دانلود رو در اینترنت دانلود منجیر قرار بدم که باهم شروع به دانلود نکنه و یکی یکی دانلود کنه؟

اگه اشتباه نکنم شما باید دنبال این باشید:
بخش Scheduler از تولبار یا منوی Downloads ، تب Files in the queue ، عدد قسمت Download files at the same time (تعداد دانلود هم زمان) را 1 قرار بدین
درضمن شما میتونید در پایین این پنجره ترتیب فایل ها رو واسه دانلود مشخص کنید

ar.tmu
13-04-2014, 07:53
فکر کنم مشکل از همین باشه !
شما این رو پاک کن تنظیمات پرو کسی رو هم ریست کن یعنی انگار چیلترشکن باز نکردی بعدش اونو نصب کن و بعدش با چیلتر شکن برو d
بلدی از کجا ریست بدی یا بگم ؟
نه بلد نيستم اگه ممكنه بگين.ولي مشكلي هم هست كه من قبلا با ورژن قبلي هم از چيلتر استفاده مي كردم مشكلي نداشتم

saeidperak1
13-04-2014, 13:47
دوتا نکته اول اینکه ای دی ام رو با نرم افزار your unistaller حذفش کن دوم
این کار هارو بکن من امیدوارم درست بشه اگه نشد نسخه قبلی رو دوباره نصب کن و اگه مشکلی نداشت باید به مساله های دیگه فک کرد ! مشکل جای دیگه ای !

بعد از حذف نرم افزار دانلود منیجر
اینترنت اکسپلورر رو باز کنید و از منوی
tools >> internet option
از تب
connection >>lan settings
و تیک همشونو بردارید یعنی نباید تیک داشته باشن
بعدش تب
advanced
دو دکمه
restore advanced settings
va
reset..
رو بزن و ای دی ام رو نصب کن و با چیلتر هم بری مشکلی نخواهد داشت :n12:

ar.tmu
14-04-2014, 19:14
دوتا نکته اول اینکه ای دی ام رو با نرم افزار your unistaller حذفش کن دوم
این کار هارو بکن من امیدوارم درست بشه اگه نشد نسخه قبلی رو دوباره نصب کن و اگه مشکلی نداشت باید به مساله های دیگه فک کرد ! مشکل جای دیگه ای !

بعد از حذف نرم افزار دانلود منیجر
اینترنت اکسپلورر رو باز کنید و از منوی
tools >> internet option
از تب
connection >>lan settings
و تیک همشونو بردارید یعنی نباید تیک داشته باشن
بعدش تب
advanced
دو دکمه
restore advanced settings
va
reset..
رو بزن و ای دی ام رو نصب کن و با چیلتر هم بری مشکلی نخواهد داشت :n12:

حل شد آقا دستت درد نکنه ممنون

amin2011
15-05-2014, 20:18
دوستان اخیرا idm واسه بعضی فایل ها تا 99% پیش میره بعد یهو یه ایرادی میگیره میگه از اول . چجوری این مشکلو میشه حل کرد ؟

armin15000
20-05-2014, 20:15
سلام
من ویندوز 7 را هم رو لب تاب و هم پی سی دارم و idm ورژن 6.19 با build رو رو هر دو سیستم نصب کردم حالا در لب تاب به راحتی از یوتیوب دانلود می کنه ولی در پی سی ارور میده که سرور اجازه دانلود نمیده تمام کارهایی که دوستان گفتند را انجام دادم حتی چند بار idm را پاک کردم و دوبار نصب کردم مشکل از کجاست ؟

" M e H r D a D "
20-05-2014, 21:29
سلام
من ویندوز 7 را هم رو لب تاب و هم پی سی دارم و idm ورژن 6.19 با build رو رو هر دو سیستم نصب کردم حالا در لب تاب به راحتی از یوتیوب دانلود می کنه ولی در پی سی ارور میده که سرور اجازه دانلود نمیده تمام کارهایی که دوستان گفتند را انجام دادم حتی چند بار idm را پاک کردم و دوبار نصب کردم مشکل از کجاست ؟

سلام
چک کنید که حتما لینک های دانلودتون با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شروع شده باشه (از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده نکنید)
باید مشکلتون حل بشه...

pirlo62
22-05-2014, 22:11
سلام.مدتی هست وقتی دانلود میکنم تا 99% میرسه میخواهد که دانلود تمام بشه ارور میده.و بعدش هم دان از اول آغاز میشه.مشکل از کجا هست؟ممنون

khoodet
24-05-2014, 15:09
سلام.مدتی هست وقتی دانلود میکنم تا 99% میرسه میخواهد که دانلود تمام بشه ارور میده.و بعدش هم دان از اول آغاز میشه.مشکل از کجا هست؟ممنون
منم این مشکل دارم یعنی میاد تا 100% بعد دوباره 0% میشه البته با نسخه های جددیدش والا الان نسخه 6.11 دارم به این مشکل بر نمیخورم

no.amooz
24-05-2014, 20:59

سلام.
آخرین ورژن idm رو نصب کن. (بعضی از کرک ها چنین مشکلی دارن)

abbas-t
24-05-2014, 21:14
سلام دوستان
روی سیستم
idm ورژن 6.19 با build 9 دارم ،هر وقت ویندوز بالا میاد بدون اینکه برنامه ای را اجرا کنم پیامی ظاهر میشه که با تایید اون پیام دیگه ای میا که با تایید اون پیام ، پیام rebooting computer داده میشه ، در تصویر زیر هر دو پیامو قرار دادم ،

dark_boy99
24-05-2014, 21:27
دوست عزیزم احیانا قبلا نرم افزارش روسیستمت نبوده؟قشنگ پاک نشده باشه دوباره نصب کرده باشی؟

abbas-t
25-05-2014, 15:35
دوست عزیزم احیانا قبلا نرم افزارش روسیستمت نبوده؟قشنگ پاک نشده باشه دوباره نصب کرده باشی؟

بله idm خیلی وقته رو سیستمم نصبه و ظاهرا در پست بالا نگفتم که جدیدا اینجور شده ! که ازین بابت پوزش میخوام ،
بهر حال این پیام ها معنیشون چیه ومن چکار باید کنم ؟

غمزه
02-06-2014, 09:58
سلام به دوستان من یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنمایی کنین
یه فیلم از اینترنت دانلود کردم که قبلا با کاام پلیر پخش می شد ولی حالا هر چی می خوام اجراش کنم هشدار می ده و باز نمی شه و ازم می خواد یا کد اپدیت کنم یا troubleshooting کنم یا ببندمش خلاصه نمی تونم بازش کنم ممنون میشم بفرمایید مشکل کجات و چطور حلش کنم

fa_shinobi
02-06-2014, 13:47
سلام

شاید مرورگرتون رو باید عوض کنید. ولی تو این سایت برید و آدرس رو وارد کنید یه لینک مستقیم میسازه واسه دانلود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fa_shinobi
02-06-2014, 13:47
سلام
شاید مرورگرتون رو باید عوض کنید. ولی تو این سایت برید و آدرس رو وارد کنید یه لینک مستقیم میسازه واسه دانلود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramin saberi
09-06-2014, 23:14
سلام
کسی اطلاع داره چرا دانلود منیجر ارور 1.1 403 رو میده؟
تا دو روز پیش مشکلی نداشت ولی الان این ارورو میده:n13:

Immunology
10-06-2014, 09:47
دوستان من یه مشکلی با
Intenet Download Manage دارم.قبلا فایلی رو دانلود میکردم تو لیست دانلودا میومد تو آخرین فایل.الان قاطی میشه؟چیکار کنم مثل قبل بشه؟

Meysam Raz
11-06-2014, 03:33
دوستان من یه مشکلی با
Intenet Download Manage دارم.قبلا فایلی رو دانلود میکردم تو لیست دانلودا میومد تو آخرین فایل.الان قاطی میشه؟چیکار کنم مثل قبل بشه؟

اگر فارسیه برو به قسمت
نمایش > تنظیمات نمایش ستونها
تیک گزینه تاریخ اضافه به لیست رو بزن و تایید کن
بعد روی ستونهایی که بالای فایل ها نمایش داده میشه همون تاریخ اضافه به لیست رو پیدا کن و روش کلیک کن
این راهی بود که یک چیزی هم ازش یاد میگرفتی اما راه آسونتر اینه که بری به همون قسمت نمایش و موس رو ببری روی مرتب کردن فایل ها و همون گزینه تاریخ اضافه به لیست رو انتخاب کنی

سلام به دوستان من یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنمایی کنین
یه فیلم از اینترنت دانلود کردم که قبلا با کاام پلیر پخش می شد ولی حالا هر چی می خوام اجراش کنم هشدار می ده و باز نمی شه و ازم می خواد یا کد اپدیت کنم یا troubleshooting کنم یا ببندمش خلاصه نمی تونم بازش کنم ممنون میشم بفرمایید مشکل کجات و چطور حلش کنم

احتمالا مشکلت با نصب K Lite Codec Pack حل میشه

از روی تجربه میگم این مورد بیشتر به خاطر سه مورد پیش میاد
یا سروری که از دانلود میکنی استیبل نیست و سرعتش افت و خیز و گاهی قطعی لحظه ای داره و شما نتیجش رو اینطوری میبینی
یا نت خودت مشکل داره و شرکت سرویس دهندت داره اذیت میکنه و کیفیت خوبی بهتون نمیده
یا به خاطر سرعت کم دانلود ، مدت دانلودتون زیاد شده و یا در حین دانلود برنامه هایی مثل وی پی ان و ... استفاده کردید که باعث شده دانلود خراب بشه
من خودم این مورد برای فایل های بالای یک گیگم گاهی اتفاق میوفته اما بعد از گذاشتن تعداد کانکشن ها روی 8 ( فقط موقع دانلود این فایل ها ) و دانلود یک سره فایل تا پایان تعداد خطاها خیلی کمتر شده

سلام
با فرض شرایط یکسان میپرسم ( یعنی وی پی ان و اینا رو داری و نت هم اوکی باشه )
مرورگر pc کرومه؟اگر آره مطمئن شو توی قسمت extension برای افزونه IDM Integration Module تیک گزینهAllow access to file URLs زده باشی
اگر این مورد نیست ببین توی دانلود از بقیه سرورها هم مشکل داری یا نه مثلا از دانلودها یا سایت های داخلی

-=-=-=-------------=-=-=-=-=-=-=-=-=============-=-=-=-=-=-
حالا خودم یک سوال دارم :n02:
موقعی که میخوایی یک فایل رو پاک کنی برنامه ازت میپرسه فقط از لیست دانلود حذف بشه یا کلا فایل دانلود شده هم پاک بشه
بعد زیرش یک تیک داره که اگر اون رو بزنی فقط میتونی فایل رو از لیست حذف کنی
یک از خدا بیخبری اون تیک رو زده و الان دیگه اون پیغام رو نشون نمیده
راهی هست بشه برش گردوند؟ من هرچی گشتم راهی پیدا نشد
ممنون:n16:

ایرانی.
11-06-2014, 04:10
حالا خودم یک سوال دارم :n02:
موقعی که میخوایی یک فایل رو پاک کنی برنامه ازت میپرسه فقط از لیست دانلود حذف بشه یا کلا فایل دانلود شده هم پاک بشه
بعد زیرش یک تیک داره که اگر اون رو بزنی فقط میتونی فایل رو از لیست حذف کنی
یک از خدا بیخبری اون تیک رو زده و الان دیگه اون پیغام رو نشون نمیده
راهی هست بشه برش گردوند؟ من هرچی گشتم راهی پیدا نشد
ممنون:n16:
سلام.
لینک زیر رو نگاه کن. ببین کارت راه میوفته؟

Meysam Raz
11-06-2014, 10:14
سلام.
لینک زیر رو نگاه کن. ببین کارت راه میوفته؟
ایول درست شد
ممنون زحمت کشیدی :n16::n11:
من میخواستم از توی برنامه راهی براش پیدا کنم و به کل ریجستری رو فراموش کرده بودم

MAZIARDM
28-06-2014, 13:16
با سلام. من از idm استفاده می کنم. وقتی با ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن وارد اینترنت میشم نمی تونم با آی دی ام دانلود کنم و پیغام خطا میده. به خصوص در سایت هایی مثل یو تیوب و در مورد سایت هایی که عکس یا فیلم رو سایتشون میزارند. با تشکر

djnima
28-06-2014, 13:32
من برای دانلود شبانم یه ساعت مشخصی رو برای خاموش کردن PC با IDM ست میکنم

IDM نمیتونه خاموش کنه و به اصطلاح هنگ میکنه و دو تب هم تو تسکبار به عنوان Application Error ظاهر میشه.

چندین بار IDM رو عوض کردم و از نظر کرک هم مشکلی نداره .

ایرانی.
28-06-2014, 14:19
با سلام. من از idm استفاده می کنم. وقتی با ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن وارد اینترنت میشم نمی تونم با آی دی ام دانلود کنم و پیغام خطا میده. به خصوص در سایت هایی مثل یو تیوب و در مورد سایت هایی که عکس یا فیلم رو سایتشون میزارند. با تشکر

سلام. بعد از اینکه فیلترشکن رو روشن کردی، وارد تنظیمات idm بشو. طبق تصویر زیر روی گزینۀ Get from IE کلیک کن. در آخر ok کن. ببین مشکلت حل میشه؟

roya.rashidi
29-06-2014, 03:25
من برای دانلود شبانم یه ساعت مشخصی رو برای خاموش کردن PC با IDM ست میکنم

IDM نمیتونه خاموش کنه و به اصطلاح هنگ میکنه و دو تب هم تو تسکبار به عنوان Application Error ظاهر میشه.

چندین بار IDM رو عوض کردم و از نظر کرک هم مشکلی نداره .
احتمالا انتی ویروست این اجازرو بهش نمیده که خاموش کنه

MAZIARDM
29-06-2014, 11:22
سلام. بعد از اینکه فیلترشکن رو روشن کردی، وارد تنظیمات idm بشو. طبق تصویر زیر روی گزینۀ Get from IE کلیک کن. در آخر ok کن. ببین مشکلت حل میشه؟

متاسفانه مشکلش حل نشد. با تشکر. هون ارورو میده

Captain89
29-06-2014, 15:49
با سلام

شما باید وارد قسمت option دانلود منیجرتون برید و از سربرگ proxy/socks تیک گزینه use proxy یا use socks رو بزنید و بعد در قسمت بالای همین بخش گزینه get from ie رو بزنید و بهد به راحتی میتونید با دانلود منیجر همراه با فیلتر شکن کار کنید و البته زمانی مه با فیلتر شکن کار نمیکنید باید تمام گزینه هایی که فعال کردید رو غیر فعال کنید.

ایرانی.
29-06-2014, 17:06
متاسفانه مشکلش حل نشد. با تشکر. هون ارورو میده

متن ارور رو تو گوگل سرچ کن. سایتهای خارجی رو بررسی کن شاید راه حلش رو پیدا کنی.

ir.warez
01-07-2014, 22:44
با سلام.
مشکل من در خصوص تعداد کانکش ها در ویندوز 8.1 هست
اخرین ورژن idm دارم.ویندوز رو از 7 به 8.1 ارتقا دادم ولی متاسفانه تعداد کانکشن های همزمان رو هم تنظیم میکنم اما نهایتا بیشتر از 16 تا کانکت نمیده.جالبش اینه که روز ویندوز 7 32 رو کانکت میشد.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

mhv_kntu
01-07-2014, 22:48
چند روزی هست idm سیستمم شروع کرده به پیام خطا بی خود دادن
تقریبا هر چیزی می خوام دانلود کنم باهاش میگه سایت نمیذاره 2 بار ازش دانلود کنی!!!
خیلی رو اعصابه!
مشکل از کجاست ؟
با نصب دوباره درست نشد.
تصویر ارور:

roya.rashidi
01-07-2014, 22:58
با سلام.
اخرین ورژن idm دارم.ویندوز رو از 7 به 8.1 ارتقا دادم ولی متاسفانه تعداد کانکشن های همزمان رو هم تنظیم میکنم اما نهایتا بیشتر از 16 تا کانکت نمیده.جالبش اینه که روز ویندوز 7 32 رو کانکت میشد.
دوست عزیز تعداد کانکشن ها رو 8 باشه بهتره . فک نکنین هرچی بیشتر باشه سرعتم بیشتر مشه.

Danitondar
01-07-2014, 23:25
با سلام.
دقت داشته باشین تعداد دستور دریافت بالا شما رو داخل لیست سیاه یکسری سایت قرار میده.
این جمله ایه که خود idm به شما اخطار میده.
که کاملا هم درسته چون من از یکی از لیچرهایی که استفاده میکردم برای پایداری بیشتر تو دانلود روی ۳۲ قرار دادم که فرداش یک ایمیل اخطار دادن بابت این قضیه.
تعداد بالای ارسال دستور دریافت رو فقط برای فایل های با حجم با‌لا ترجیحا استفاده کنید همچنین احتمال مشکل پیدا کردن فایل پس از دانلود بالاتر میرود.

مشکل شما هم بعید میدونم از ویندوز باشه شما ورژن ۶.۲۰ رو نصب کنید به Build هم دقت کنید.(من از ویندوز ۸ استفاده میکنم این آپشن هم وجود داره)

یا حق

roya.rashidi
02-07-2014, 05:04
دقت داشته باشین تعداد دستور دریافت بالا شما رو داخل لیست سیاه یکسری سایت قرار میده.
این جمله ایه که خود idm به شما اخطار میده.
که کاملا هم درسته چون من از یکی از لیچرهایی که استفاده میکردم برای پایداری بیشتر تو دانلود روی ۳۲ قرار دادم که فرداش یک ایمیل اخطار دادن بابت این قضیه.
تعداد بالای ارسال دستور دریافت رو فقط برای فایل های با حجم با‌لا ترجیحا استفاده کنید همچنین احتمال مشکل پیدا کردن فایل پس از دانلود بالاتر میرود.

مشکل شما هم بعید میدونم از ویندوز باشه شما ورژن ۶.۲۰ رو نصب کنید به Build هم دقت کنید.(من از ویندوز ۸ استفاده میکنم این آپشن هم وجود داره)

یا حق
بله کاملا درسته . در راستا تکمیل صحبت هاتونم عرض کنم که اگرم خیلی کم بزارین مثلا 1 سرعت دانلودتون امکانش هس کم شه . پس 8 بهترین حالتشه.

ir.warez
02-07-2014, 08:24

یا حق

ممنونم دوست عزیز از توجهتون
من از اخرین نسخه استفاده میکنم. ولی میگم از 16 تا بالاتر نمیره تعداد کانکشن هام.قبلا تو 7 همچین مشکلی نداشتم .تنظیمات خاصی داره یا شما اعمال کردین.من در تنظینات تعداد اتصال به یه سرور رو 32 میزام ولی بیشتر از 16 تا نمشه.
ممنون

promaproma
02-07-2014, 09:43
شما برو تو نظیمات ببین -پ رو کسی--- وارد شده تو تنظیماتت

Danitondar
02-07-2014, 11:17
بله کاملا درسته . در راستا تکمیل صحبت هاتونم عرض کنم که اگرم خیلی کم بزارین مثلا 1 سرعت دانلودتون امکانش هس کم شه . پس 8 بهترین حالتشه.

درسته ۸ حالت ایده آل هست که پیشفرض هم قرار گرفته.

ممنونم دوست عزیز از توجهتون
من از اخرین نسخه استفاده میکنم. ولی میگم از 16 تا بالاتر نمیره تعداد کانکشن هام.قبلا تو 7 همچین مشکلی نداشتم .تنظیمات خاصی داره یا شما اعمال کردین.من در تنظینات تعداد اتصال به یه سرور رو 32 میزام ولی بیشتر از 16 تا نمشه.
ممنون
والا من نسخه ی قدیمی رو روی ویندوز ۷ استفاده میکردم که مثل شما تا ۱۶ بیشتر فعال نبود ، الان ویندوز ۸ دارم و نسخه ی پایدار آخر رو که خدمتتون گفتم رو گرفتم جز آپشن هاش بود بدون تنظیم خاصی.

mhv_kntu
02-07-2014, 20:34
شما برو تو نظیمات ببین -پ رو کسی--- وارد شده تو تنظیماتت

نه همه تنظیمات دیفالت هست

mortezatalkhabi
09-07-2014, 14:04
با سلام وقتی ویندوزم بالا میاد این تن شاهده میشه

the scheduler engine has stopped working مشکل از کجاست؟ویندوز 7 - 32بیتی راه حلی داره؟ اگه داره ممنون میشم بگید

Pegaah1
09-07-2014, 14:10
با سلام
من از windows 8وفایرفاکس30.0و
idm version:6.18 built 11استفاده میکنم که در قسمت add-onesفایرفاکسم idmcc7.3.80اینیبل است ولی زمانی که از یوتیوب یه ویدئو انلاین میخوام دانلود کنم با این که کادر ابی رنگ download this video رو میاره و با کلیک روی اون میتونم گزینه های مختلف دانلود با کیفیت های متفاوت رو ببینم اما با کلیک روی هر کدوم و شروع دانلود با ای دی ام پیغام زیر نشون داده میشه . خیلی ممنون میشم اگر دلیل این موضوع و راهکار حلش رو بیان کنینن. مرسی

the server replies that you don't have permissons to download this file.
Details:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 403 forbidden

roya.rashidi
09-07-2014, 20:33
با سلام
من از windows 8وفایرفاکس30.0و
idm version:6.18 built 11استفاده میکنم که در قسمت add-onesفایرفاکسم idmcc7.3.80اینیبل است ولی زمانی که از یوتیوب یه ویدئو انلاین میخوام دانلود کنم با این که کادر ابی رنگ download this video رو میاره و با کلیک روی اون میتونم گزینه های مختلف دانلود با کیفیت های متفاوت رو ببینم اما با کلیک روی هر کدوم و شروع دانلود با ای دی ام پیغام زیر نشون داده میشه . خیلی ممنون میشم اگر دلیل این موضوع و راهکار حلش رو بیان کنینن. مرسی

the server replies that you don't have permissons to download this file.
Details:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 403 forbidden

باید همون تنظیمات تو فایرفکس رو تو IDM هم انجام بدی .چون ای دی ام ار فـیلتر رد نمیشه که پس همینجوری نمیشه دانلود کرد

Pegaah1
10-07-2014, 10:26
باید همون تنظیمات تو فایرفکس رو تو IDM هم انجام بدی .چون ای دی ام ار فـیلتر رد نمیشه که پس همینجوری نمیشه دانلود کرد

سلام
منظورتونو میشه واضحتر بیان کنین!کدوم تنظیمات؟من برای دانلود از سایتای دیگه هیچ مشکلی ندارم،راحت *****شکن رو کار میندازم و با آی دی ام دانلود می کنم ،فقط تو یوتیوب مشکل دارم و ویدئوهای آنلاین!!!!

fa_shinobi
10-07-2014, 11:15
برای دانلود از یوتیوب یا خیلی سایتای دیگه آدرس صفحه رو برید تو این سایت Paste کنید. با هر فرمتی که بخواید و راحت با IDM میتونید دالود کنید. فقط باید ...شکن هم داشته باشید.
savefrom.net

roya.rashidi
10-07-2014, 19:35
سلام
منظورتونو میشه واضحتر بیان کنین!کدوم تنظیمات؟من برای دانلود از سایتای دیگه هیچ مشکلی ندارم،راحت *****شکن رو کار میندازم و با آی دی ام دانلود می کنم ،فقط تو یوتیوب مشکل دارم و ویدئوهای آنلاین!!!!
ببخشید فـیلتر شکنتون چیه؟

hotaru
12-07-2014, 04:27
ببخشید یه سوال داشتم. بعضی لینک ها هستند که وقتی روشون کلیک می کنی گوگل کروم هم شروع به دانلود می کنه ولی من فقط می خواهم با دانلود منیجر یا یه چیز شبیه این دانلود کنم.
می خواستم بدونم چه جوری غیر فعالش کنم.
این مشکل باعث می شه که نتونم از لینک هایی که اجازه دوبار دانلود رو نمی دهند استفاده کنم.

roya.rashidi
12-07-2014, 05:11
ببخشید یه سوال داشتم. بعضی لینک ها هستند که وقتی روشون کلیک می کنی گوگل کروم هم شروع به دانلود می کنه ولی من فقط می خواهم با دانلود منیجر یا یه چیز شبیه این دانلود کنم.
می خواستم بدونم چه جوری غیر فعالش کنم.
این مشکل باعث می شه که نتونم از لینک هایی که اجازه دوبار دانلود رو نمی دهند استفاده کنم.
رو لینک مورد نظر راس کلیک کن بعد دانلود با ای دی ام بزن .
فک کنم دانلود هایی که حجمشون کمه کروم خودش دانلود میکنه.

shalishali
18-07-2014, 01:31
سلام دوستان مشکل من: با ریجستری کاری نداشتم، چیزی ام درباره Export to idm وtxt نمیدونستم. فقط تنها کاری که کردم این بود که فایلهای temp رو کپ زدم و بعد از این که ویندوز رو پاک کردم و دوباره نصب کردم این فایلهارو کپی کردم تو همون مسیر DwnlData. حالا سوال من اینه که آیا میشه که اون فایلارو بیارم تو لیست idm یا ی چیز شبیه ب این که بتونم دانلود رو شروع کنم یا ن؟ مرسی.لطف میکنین جواب میدین.

roya.rashidi
18-07-2014, 02:57
سلام دوستان مشکل من: با ریجستری کاری نداشتم، چیزی ام درباره Export to idm وtxt نمیدونستم. فقط تنها کاری که کردم این بود که فایلهای temp رو کپ زدم و بعد از این که ویندوز رو پاک کردم و دوباره نصب کردم این فایلهارو کپی کردم تو همون مسیر DwnlData. حالا سوال من اینه که آیا میشه که اون فایلارو بیارم تو لیست idm یا ی چیز شبیه ب این که بتونم دانلود رو شروع کنم یا ن؟ مرسی.لطف میکنین جواب میدین.
اگه ادرس دانلود شونو تو تمپ زده میتونی کپی کنی اگه نزده دیگه کاریش نمیشه کرد .
ضمنا خواستی اکسپورت هم بگیرید تو تکست اکسپورت بگیرید .

greena
18-07-2014, 10:43
سلام ودرود

من idm قبلا خودکار تو هر صفحه ای که کلیک راست میکردی هر چیزی رو که میتونس دانلود کنه نشون میداد تو خود برنامه و من میتونستم اونهای که لینک دانلود فایل بود رو از لینک صفحه خالی تیک کنم و دانلود کنم تنظیماتش کجاست ؟

ممنون

roya.rashidi
18-07-2014, 21:21
سلام ودرود

من idm قبلا خودکار تو هر صفحه ای که کلیک راست میکردی هر چیزی رو که میتونس دانلود کنه نشون میداد تو خود برنامه و من میتونستم اونهای که لینک دانلود فایل بود رو از لینک صفحه خالی تیک کنم و دانلود کنم تنظیماتش کجاست ؟

ممنون

بسته به مرورگرت باید افزونشو اضافه کنی. خوده ای دی ام اینکارو میکنه . تو قستمت extension برید تیک ای دی ام رو بزنید

samin_panahi
22-07-2014, 05:45
سلام
یه مشکل خیلی اعصاب خورد کن دارم نمی دونم مشکل از دانلود منجره، از اینترنت مخابراته یا از سایتی که دانلود می کنم :sq_10:

میاد فایل رو دانلود می کنه تا 99.99% می ره دوباره میاد از اول

بعضی وقتا میاد از اول و تا آخر درست دانلود می کنه ولی یه وقتایی هم باز همون اتفاق میافته

مثلا یه قسمت از یه مسابقه رو 3 بار دانلود کردم هر سه بار تا 99.99 اومد دوباره رفت از اول دیگه از خیریش گذشتم!!!

یه بارم رفت تا 99.99 بعد اومد رو 70%

تو رو خدا راهنمایی کنید

یا حداقل بگید مشکل از چیه؟

ایرانی.
22-07-2014, 06:17
سلام
یه مشکل خیلی اعصاب خورد کن دارم نمی دونم مشکل از دانلود منجره، از اینترنت مخابراته یا از سایتی که دانلود می کنم :sq_10:

میاد فایل رو دانلود می کنه تا 99.99% می ره دوباره میاد از اول

بعضی وقتا میاد از اول و تا آخر درست دانلود می کنه ولی یه وقتایی هم باز همون اتفاق میافته

مثلا یه قسمت از یه مسابقه رو 3 بار دانلود کردم هر سه بار تا 99.99 اومد دوباره رفت از اول دیگه از خیریش گذشتم!!!

یه بارم رفت تا 99.99 بعد اومد رو 70%

تو رو خدا راهنمایی کنید

یا حداقل بگید مشکل از چیه؟

سلام.
من خودم تا حالا با این مشکل برخورد نکردم، ولی حدودای زمستون پارسال بود که یه کرک از idm منتشر شده بود که چنین مشکلی رو ازش شنیده بودم.
به نظرم بهتره آخرین ورژن idm رو نصب کنی.
دانلود Internet Download Manager 6.21 – نرم افزار دانلود منیجر IDM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

samin_panahi
22-07-2014, 06:28
سلام.
من خودم تا حالا با این مشکل برخورد نکردم، ولی حدودای زمستون پارسال بود که یه کرک از idm منتشر شده بود که چنین مشکلی رو ازش شنیده بودم.
به نظرم بهتره آخرین ورژن idm رو نصب کنی.
دانلود Internet Download Manager 6.21 – نرم افزار دانلود منیجر IDM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6.20.5 نصب بود، که دیگه امروز عصبی شدم حذفش کردم
پس احتمالا از IDM هست؟
ممکن نیست از سایتی که دانلود می کنم باشه؟
چون همه ی اینایی که می گم از یه سایت بود

ایرانی.
22-07-2014, 08:00
6.20.5 نصب بود، که دیگه امروز عصبی شدم حذفش کردم
پس احتمالا از IDM هست؟
ممکن نیست از سایتی که دانلود می کنم باشه؟
چون همه ی اینایی که می گم از یه سایت بود

نمیدونم والا. کامنتهائی که خونده بودم دقیقاً مشکل شما رو داشتن. اینکه تا 99% میرفت ولی دوباره از اول شروع به دانلود میکرد.
تو سایت idm پنج تا دلیل واسه این مشکل آورده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ولی پیشنهادم اینه نسخه های مختلف idm رو نصب کنی ببینی کدومش مشکل نداره.

=======

این رو هم تست کن: تعداد کانکشن‌ها رو روی 8 بذار.

Hi5
24-07-2014, 02:55
من یک مشکلی که با idm دارم این هست که برخی مواقع تا 99درصد میره واسه دانلود اما بعد یهو از صفر شروع میکنه مشکل چیه ؟

roya.rashidi
24-07-2014, 03:14
من یک مشکلی که با idm دارم این هست که برخی مواقع تا 99درصد میره واسه دانلود اما بعد یهو از صفر شروع میکنه مشکل چیه ؟
پست های قبلی رو بخونید.

mahdieh74
26-07-2014, 14:07
سلام دوستان یه سوال دارم البته می دونم این جا جای پرسیدنش نیست
ولی چون می خوام زود جواب بگیرم می پرسم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه ممنون می شم :n01:

اگه بخوام مشابه یه عکس رو تو فیسبوک پیدا کنیم چیکار باید بکنیم
منظورم عکسی که شخصی به عنوان پروفایلش قرار داده و ما اونو سیو کردیم
ولی الان آدرس و اسم صاحب پیج رو نمی دونیم

m_sport
27-07-2014, 14:35
سلام
چرا یه مدته دانلود منیجر (IDM) برای دانلود از یوتیوب بالاترین کیفیت موجود رو لینک نمیکنه؟!!
مثلا فیلمای 1080 رو نمیشه دانلود کرد
یا مثلا یه ویدیو اگه به فرض کیفیتهای 144 و 240 و 360 و 480 داره....لینک همش رو میده به جز 480 !!!!
خواهشا بررسی کنید

roya.rashidi
27-07-2014, 14:42
اگه مطمعنید لینکش دانلود تو خود سایت هست . پس پسوند اون فایل (که فیلم مورد نظر شماس) رو اینجا وارد کنید .
Downloads>Options>File Types
اینجا پسوند فایل هایی که لینک دانلودش نمیاد رو وارد کنید.

m_sport
27-07-2014, 14:47
ربطی به پسوند فایل نداره.....
فقط لینک بالاترین کیفیت رو نمیزاره
قبلا اینطوری نبود
5-6 ماهه اینجور شده

samin_panahi
28-07-2014, 21:02
نمیدونم والا. کامنتهائی که خونده بودم دقیقاً مشکل شما رو داشتن. اینکه تا 99% میرفت ولی دوباره از اول شروع به دانلود میکرد.
تو سایت idm پنج تا دلیل واسه این مشکل آورده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ولی پیشنهادم اینه نسخه های مختلف idm رو نصب کنی ببینی کدومش مشکل نداره.

=======

این رو هم تست کن: تعداد کانکشن‌ها رو روی 8 بذار.

هر دو تا کاری که گفتید رو انجام دادم، بازم اونطوری می شه :44:

roya.rashidi
28-07-2014, 21:15
همون سایتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که معرفی شده خیلی تایپیک مفیدیه حتما سر بزنید . و طبق دستور خودشون عمل کن.

mohsenkhmohammadi
30-07-2014, 01:13
با سلام و درود
یک مشکلی داشتم که اگر بنده را راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
بنده تازه ویندوز لب تابم رو به ویندوز 8.1 ارتقا دادم ولی مشکلی در باز شدن بیشتر صفحات اینترنتی دارم
داخل بیشتر این موارد این 2 خطا را میدهد:
Unable to resolve the server's DNS address.
یا
This webpage is not available
برای دانلود هم که اقدام می کنم با خطایی با متن زیر روبرو میشم:
2.A service that finds servers in the internet called Domain Name Service(DNS) has temporary problems, or the network connection between DNS and your computer gets broken. It,s possible that you need to reboot your computer
3.There is a spelling mistake in the server name. Please check your spelling
در ضمن این را هم خدمتتان عرض کنم که بعضی اوقات هم برای دانلود از برخی صفحات مشکل ایجاد میشه ولی خود به خود درست میشه
با تشکر از وقتی که برای بنده گذاشتید

ایرانی.
01-08-2014, 05:35

سلام مجدد.
امروز مشکل ِ 99.99 % برای خود من پیش اومد. البته idm گفت که در درایو C مشکل کمبود فضای خالی داری و من هم با حذف بعضی از برنامه‌ها از درایو C این مشکل رو حل کردم. شما میزان فضای خالی درایو Cـت رو چک کن، ببین به اندازۀ اون فایلی که می‌خوای دانلود کنی، فضای خالی داره یا نه.

samin_panahi
01-08-2014, 10:20
درایو سی 34 گیگ خالی داره
حالا ببینید بازم براتون این مشکل پیش نمیاد؟!
چون واسه ی همه دانلودام اینجوری نمی شه هر دو سه تایی که دانلود می کنه یکی رو اینجوری می کنه
اکثر فایل ها هم بالا 150 مگ هستند، خیلی آزار دهنده هست
فک کن 700-800 مگ دانلود شده تا 99.99 بعد میاد رو صفر :n28:

ایرانی.
02-08-2014, 01:46
درایو سی 34 گیگ خالی داره
حالا ببینید بازم براتون این مشکل پیش نمیاد؟!
چون واسه ی همه دانلودام اینجوری نمی شه هر دو سه تایی که دانلود می کنه یکی رو اینجوری می کنه
اکثر فایل ها هم بالا 150 مگ هستند، خیلی آزار دهنده هست
فک کن 700-800 مگ دانلود شده تا 99.99 بعد میاد رو صفر :n28:

اگه امکانش هست لینک فایلی رو که می‌خوای دانلود کنی رو به من بده تست کنم، ببینم با این مشکل مواجه می‌شم یا نه.

abbas-t
02-08-2014, 22:31
سلام دوستان
hخرین ورژن IDM رو سیستمم نصبه اما هر بار که سیستمو روشن میکنم یک پیغام رو صفحه میاد که سر در نمیارم و اوکی که میکنم پیغام دیگه ای میاد که میگه سیستم باید برای همسان سازی IDM با مرورگر ریست بشه
سوالم اینه ،چکار کنم که این پیامها رو صفحه نیاد؟

samin_panahi
03-08-2014, 00:55
اگه امکانش هست لینک فایلی رو که می‌خوای دانلود کنی رو به من بده تست کنم، ببینم با این مشکل مواجه می‌شم یا نه.

لینک ثابتی نیست، یکی یه بار می ره تا 99 ولی دوباره که از اول شروع شد تا آخر می ره
اما از بین همه از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ro%2FSeason%201)قسمت 7 رو سه بار دانلود کردم ولی نشد (البته vip هست)
مسابقه ی جالبیه، پیشنهاد می کنم ببینید :)

ایرانی.
03-08-2014, 05:54
لینک ثابتی نیست، یکی یه بار می ره تا 99 ولی دوباره که از اول شروع شد تا آخر می ره
اما از بین همه از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ro%2FSeason%201)قسمت 7 رو سه بار دانلود کردم ولی نشد (البته vip هست)
مسابقه ی جالبیه، پیشنهاد می کنم ببینید :)

من از نسخۀ Internet Download Manager v6.19 Build 2 استفاده می‌کنم.
فایل رو به همراه patch براتون آپلود کردم:

با این نسخه تا حالا مشکلی نداشتم. یه مدت با این نسخه کار کنید. اگه باز مشکلی به وجود اومد، احتمال داره مشکل از طرف سروری که ازشون دانلود می‌کنید و یا از isp باشه.

sinasalar2007
06-08-2014, 13:17
مشکل من با IDM اینه که وقتی لینک هایی که قابلیت expire شدن دارن ( مثل لینک های یو * تیوب، 4shared و ... که بعد از یکی دو ساعت دیگه قابل استفاده نیست ) رو که توی صف دانلود میذارم ،وقتی که در حین دانلود لینک expire میشه دیگه نمیره فایل بعدی رو دانلود کنه ، روی همون فایل میمونه و هیچ واکنشی نشون نمیده و سرعت دانلود هم صفر میمونه مگر اینکه بصورت دستی فایل بعدی رو شروع کنی به دانلود ، راهی هست که خود IDM بتونه تشخیص بده که لینک مربوطه منقضی شده و باید بره فایل بعدی رو دانلود کنه ؟

roya.rashidi
06-08-2014, 16:56
مشکل من با IDM اینه که وقتی لینک هایی که قابلیت expire شدن دارن ( مثل لینک های یو * تیوب، 4shared و ... که بعد از یکی دو ساعت دیگه قابل استفاده نیست ) رو که توی صف دانلود میذارم ،وقتی که در حین دانلود لینک expire میشه دیگه نمیره فایل بعدی رو دانلود کنه ، روی همون فایل میمونه و هیچ واکنشی نشون نمیده و سرعت دانلود هم صفر میمونه مگر اینکه بصورت دستی فایل بعدی رو شروع کنی به دانلود ، راهی هست که خود IDM بتونه تشخیص بده که لینک مربوطه منقضی شده و باید بره فایل بعدی رو دانلود کنه ؟
بعید میدونم راهی باشه که بصورت اتوماتیک لینک جدید دانلود کنه .چون اکثر موقع هام کپتا کد میخاد که دیگه کار برنامه نیست ازش رد بشه .تازه با فـیلتر شکن هم باشید هر سری ای پی تون عوض میشه که فک کنم سرور اجازه نده .
من واسه اینجور لبنکا خودم بطور دستی دوتا از لینکای اکسپایر رو دانلودشو شروع میکنم لینکای بی دردسر رو میزارم بعد از اینا .

BATMAN-LOVE
07-08-2014, 03:34
یه وقتا دستم میره رو گزینه Remove و فایلم حذف میشه بدون اینکه سوال کنه yes / no
چطور میتونم گزینه yes / no فعال کنم؟
یادم هست قبلا همچین گزینه هایی بود

roya.rashidi
07-08-2014, 04:53
با سلام و درود
یک مشکلی داشتم که اگر بنده را راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
بنده تازه ویندوز لب تابم رو به ویندوز 8.1 ارتقا دادم ولی مشکلی در باز شدن بیشتر صفحات اینترنتی دارم
داخل بیشتر این موارد این 2 خطا را میدهد:
Unable to resolve the server's DNS address.
یا
This webpage is not available
برای دانلود هم که اقدام می کنم با خطایی با متن زیر روبرو میشم:
2.A service that finds servers in the internet called Domain Name Service(DNS) has temporary problems, or the network connection between DNS and your computer gets broken. It,s possible that you need to reboot your computer
3.There is a spelling mistake in the server name. Please check your spelling
در ضمن این را هم خدمتتان عرض کنم که بعضی اوقات هم برای دانلود از برخی صفحات مشکل ایجاد میشه ولی خود به خود درست میشه
با تشکر از وقتی که برای بنده گذاشتید
اگه واقعا مشکل از DNS باشه دیگه خارج از دسترس شماس . ولی بعید میدونم مشکل از اون باشه .
شما اول مصرف ترافیکتو چک کن . سرعت اینترنتتون هم ذکر کنید.
من حدس میزنم چون تازه ویندوز عوض کردید ویندوز درحال اپدیت هست و سرعتتون کند شده . اگه ترافیک خاصی مصرف نمیشه
. به احتمال 90درصد نویز افتاده که در این صورت تو تایپک مربوطه یا از طریق پیغام خصوصی راهنماییتون میکنم.

ایرانی.
07-08-2014, 10:24
یه وقتا دستم میره رو گزینه Remove و فایلم حذف میشه بدون اینکه سوال کنه yes / no
چطور میتونم گزینه yes / no فعال کنم؟
یادم هست قبلا همچین گزینه هایی بود

در قسمت search منوی استارت، عبارت regedit رو بنویسید و اینتر کنید تا وارد رجیستری ویندوز بشید:

مطابق تصویر زیر، کلیدهای bNShConfDelFrLstDlg و bNShConfDelUncDlg را پاک کنید:

abbas-t
09-08-2014, 13:51
سلام دوستان
hخرین ورژن IDM رو سیستمم نصبه اما هر بار که سیستمو روشن میکنم یک پیغام رو صفحه میاد که سر در نمیارم و اوکی که میکنم پیغام دیگه ای میاد که میگه سیستم باید برای همسان سازی IDM با مرورگر ریست بشه
سوالم اینه ،چکار کنم که این پیامها رو صفحه نیاد؟

کسی کمک نمیکنه مشکلم حل بشه!

roya.rashidi
09-08-2014, 17:29
کسی کمک نمیکنه مشکلم حل بشه!
با کاربری
administrator
وارد شید بعد ای دی ام رو اجرا کنید .

باید
administrator
رو قبلش Enable کنید .