PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16

silver65
15-06-2013, 09:25
سلام . من دیشب یه فایل 200 مگی (قابلیت ادامه دانلود نداشت ) رو داشتم دانلود می کردم بعد که 100 درصد شد یهو صفحش رفت نگفت تموم شده نه چیزی بعد تو آدی دی امم اصلا نبود ! من با این وضع افتضاح اینترنت این چند روز دیشب خودمو کشتم تا 4.5 بیدار بودم هی دعا دعا که یهو قطع نشه حالا چیکار کنم چرا اینجوریه واقعا جای دیگه نیس؟ بابا داشتم نگاش میکردم بخدا 98 درصد رفت بعد 2 ثانیه مونده بود اونم گرفت بعد ناپدید شد :n14:

فضلی
18-06-2013, 16:07
من وقتی از یوتیوب دانلود میکنم یک دقیقه کمتر بعد از شروع دانلود قطع میشود راهی نیست برای دانلود از یوتیوب از دانلود منیجر استفاده کنیم یه سوال دیگم اینه وقتی با دانلود منیجر دانلود میکنم مشکلی ندارم ولی وقتی با خود مرورگر دانلود میکنم بعد چند ثانیه دانلود نا تمام قطع میشود لطفا یه توضیح مفسر برام بدید تا مشکلم حل شود لطفا یکی جواب ما را بده

فضلی
18-06-2013, 16:30
من وقتی از یوتیوب دانلود میکنم یک دقیقه کمتر بعد از شروع دانلود قطع میشود راهی نیست برای دانلود از یوتیوب از دانلود منیجر استفاده کنیم یه سوال دیگم اینه وقتی با دانلود منیجر دانلود میکنم مشکلی ندارم ولی وقتی با خود مرورگر دانلود میکنم بعد چند ثانیه دانلود نا تمام قطع میشود لطفا یه توضیح مفسر برام بدید تا مشکلم حل شود لطفا یکی جواب ما را بده

amini_bio
19-06-2013, 09:14
با سلام

من برای دانلود ویدئوهای فیسبوک توسط idm مشکل دارم.
یعنی ویدئوهای سایت های دیگه به محض اجرا IDM باز میشه و امکان دانلود بهم میده ولی ویدئوهای فسبوک این اتفاق نمیفته.
میخواستم ببینم تنظیمات خاصی داره؟

ممنون

dirty_coat
19-06-2013, 11:00
سلام
امکانش هست کاری کنم که queue های مختلف پشت سر هم دانلود کنن؟ مثلاً من 4 تا queue با نام های 1 تا 4 دارم راهی هست که بعد از اتمام q اول خودش بره سراغ دومی؟

amir.7
20-06-2013, 01:15
سلام
امکانش هست کاری کنم که queue های مختلف پشت سر هم دانلود کنن؟ مثلاً من 4 تا queue با نام های 1 تا 4 دارم راهی هست که بعد از اتمام q اول خودش بره سراغ دومی؟

بله دوست من ، از قسمت زماندار یا همون Scheduler برو و استارت کن ، البته اول توی صف بزار

mahyar1333
21-06-2013, 18:26
سلام
سوال اولم برای دانلود از souncloud چیکار میشه کرد ( منظورم برای اون آهنگهایی که گزینه دانلود ندارن)
و دوم با idm میخوام از یه سایتی ویدیو دانلود کنم این پیغامو میده
some sites do not allow requesting the same file twice
و راهکاراشو پایینش مینویسه که من هرکاری کردم نتونستم انجامش بدم. چیکار کنم؟
ممنون

mahyar1333
25-06-2013, 10:23
سلام
سوال اولم برای دانلود از souncloud چیکار میشه کرد ( منظورم برای اون آهنگهایی که گزینه دانلود ندارن)
و دوم با idm میخوام از یه سایتی ویدیو دانلود کنم این پیغامو میده
some sites do not allow requesting the same file twice
و راهکاراشو پایینش مینویسه که من هرکاری کردم نتونستم انجامش بدم. چیکار کنم؟
ممنون
کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SPIRIT PALST III
25-06-2013, 11:56
برای دانلود ویدئوهای یوتیوب مشکل دارم با idm اون آیکونی که برای دانلود هست رو نشون نمیده!!!

arash-king
26-06-2013, 20:24
برای دانلود ویدئوهای یوتیوب مشکل دارم با idm اون آیکونی که برای دانلود هست رو نشون نمیده!!!

دوستان منم همین مشکلو دارم ! یعنی اون نوار کوچیک که کنار صفحه میاد تا بتونی فیلم را دانلود کنی نمیاد !

++

یه مشکل دیگه : دوستان من یه فیلم 433 مگ را گذاشته بودم واسه دانلود که اگه تموم بشه ، صبح سیستم خودش خاموش شه ..... ولی صبح بلندشدم دیدم وسطای دانلود ارور داده و دانلود تموم نشده و سیستم تا صبح بیخودی روشن بوده .... حالا سوال من اینه که چطوری میشه یه جوری سیستم را تنظیم کرد که وسطای دانلود هم خود به خود خاموش بشه ؟! یعنی وسطای دانلود چه ارور بده چه نده ، سیستم توی یه زمان معیّن خاموش بشه !!!

SPIRIT PALST III
26-06-2013, 20:34
دوستان منم همین مشکلو دارم ! یعنی اون نوار کوچیک که کنار صفحه میاد تا بتونی فیلم را دانلود کنی نمیاد !

++

من ورژن جدید, 6.16 رو نصب کردم درست شد.

D E M O N
26-06-2013, 22:41

++

یه مشکل دیگه : دوستان من یه فیلم 433 مگ را گذاشته بودم واسه دانلود که اگه تموم بشه ، صبح سیستم خودش خاموش شه ..... ولی صبح بلندشدم دیدم وسطای دانلود ارور داده و دانلود تموم نشده و سیستم تا صبح بیخودی روشن بوده .... حالا سوال من اینه که چطوری میشه یه جوری سیستم را تنظیم کرد که وسطای دانلود هم خود به خود خاموش بشه ؟! یعنی وسطای دانلود چه ارور بده چه نده ، سیستم توی یه زمان معیّن خاموش بشه !!!

سلام
شما فایلهاتون رو توی صف بذارید بعد تو تنظیمات ست کنید که مثلا ساعت هفت دانلود قطع شود
برای خاموش کردن خودکار هم بایستی از نرم افزارهای جداگانه استفاده کنید مثل
Pc Auto Shutdown
wise auto shutdown

arash-king
27-06-2013, 02:07
من ورژن جدید, 6.16 رو نصب کردم درست شد.

منم الان ورژن 6.16 را نصب کردم ولی باز نمیاد ..... بدون اون نوار هم نمیتونم دانلود کنم ! کسی هست بتونه کمک کنه ؟!

++++

یه مشکل دیگه اینه که بعضی شب ها ( فقط بعضی شب ها ) وقتی میخوام آهنگ یا فیلم یا کلیپ دانلود کنم این ارور را میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرقی هم نمیکنه سایتش خارجی باشه یا داخلی ، آهنگ باشه یا فیلم ، درکل این ارور را میده .....

star_1000
28-06-2013, 16:49
سلام
من IDM رو پاک کردم که نسخه جدیدش رو نصب کنم اما بعد از پاک کردن Error میده که ریجستری تقلبیه . چجوری میشه کامل پاکش کرد و ورژن جدیدش رو نصب کرد؟!

SPIRIT PALST III
28-06-2013, 20:58
سلام
من IDM رو پاک کردم که نسخه جدیدش رو نصب کنم اما بعد از پاک کردن Error میده که ریجستری تقلبیه . چجوری میشه کامل پاکش کرد و ورژن جدیدش رو نصب کرد؟!

ببین این کار رو بکنی درست میشه؟

sirius-shan
28-06-2013, 23:29
سلام. آقا یه سئوال.
من یه فایل یک گیگی زده بودم دانلود شه، الان 100% شده، ولی فایل اصلی رو نمیسازه! وقتی میخواد Rebuilding بشه، یهو ارور میده!
توی فولدر دانلودها هم رفتم، اون فایله ایجاد نشده بود.
خواهش میکنم نگید از اول باید دانلودش کنم!:n03:

sirius-shan
28-06-2013, 23:33
با سلام

من برای دانلود ویدئوهای فیسبوک توسط idm مشکل دارم.
یعنی ویدئوهای سایت های دیگه به محض اجرا IDM باز میشه و امکان دانلود بهم میده ولی ویدئوهای فسبوک این اتفاق نمیفته.
میخواستم ببینم تنظیمات خاصی داره؟

ممنون
من این مشکل رو هم دارم...
کسی نیست راهنمایی کنه؟!

saeediranzad
30-06-2013, 04:19
سلام. آقا یه سئوال.
من یه فایل یک گیگی زده بودم دانلود شه، الان 100% شده، ولی فایل اصلی رو نمیسازه! وقتی میخواد Rebuilding بشه، یهو ارور میده!
توی فولدر دانلودها هم رفتم، اون فایله ایجاد نشده بود. خواهش میکنم نگید از اول باید دانلودش کنم!:n03:
این نوشته هارد دیسک شما مشکل داره و از قسمت Properties>Check disk باید خطاهای هارد رفع بشه.
روی درایو کلیک راست کنید و پراپرتیز را باز کنید و چک را بزنید. با ریستارت هارد را چک میکنه. (دقیق یادم نیست؛ الآن هم تو ویندوز نیستم)
جای خالی به اندازه کافی روی درایو سیستم دارید؟

Master Root
30-06-2013, 10:28
error CRC برای سورس فایلیست که داره آپدیت میشه و کاریش نمیتونید بکنید مشکل از فایلی هست که دارید دانلود میکنید.

sirius-shan
30-06-2013, 10:57
این نوشته هارد دیسک شما مشکل داره و از قسمت Properties>Check disk باید خطاهای هارد رفع بشه.
روی درایو کلیک راست کنید و پراپرتیز را باز کنید و چک را بزنید. با ریستارت هارد را چک میکنه. (دقیق یادم نیست؛ الآن هم تو ویندوز نیستم)
جای خالی به اندازه کافی روی درایو سیستم دارید؟
این کار رو کردم...نشد. هنوز همون ارور رو میده.
فضای خالی هم روی درایو دارم...
چه کنم!؟:n03:

sirius-shan
30-06-2013, 11:00
error CRC برای سورس فایلیست که داره آپدیت میشه و کاریش نمیتونید بکنید مشکل از ایلی هست که دارید دانلود میکنید.
یعنی چی؟
این یه بازیِ 9 پارتی بود، پارت اول کامل و درست دانلود شد، بدون مشکل. پارت سوم هم هروقت میزنم دانلود میشه. و بعدی هاش. خب این یکی چرا باید اینطوری بشه؟
که 100% بشه، جلوش هم بنویسه complete، ولی فایل رو درست نکنه!:n29:
کـــــــمـــــــــک!

Master Root
30-06-2013, 11:45
دوست عزیز از این سایت مطالب ارور خودتون رو بخونید تا از حرف من مطمئن بشید.

sirius-shan
30-06-2013, 18:41
دوست عزیز از این سایت مطالب ارور خودتون رو بخونید تا از حرف من مطمئن بشید.

wow!
عجب سایت خوب و خفنی!
آقا تشکر ویژه، با اینکه این مشکلم حل نشد و درکل فکر کنم باید دوباره دانلودش کنم، ولی این سایتی که دادی میتونه مشکل های دیگه رو حل کنه!
ممنان!

korosh4
07-07-2013, 22:08
دوستان دارم روانی میشم دیگه :19::19::19: رو کامپیوترم DU Meter نصب کردم یکی دو روزه که میزان ترافیک مصرفی رو 128 کیلو بایت بر ثانیه نشون میده ولی با دانلود منیجر بیشتر از 20 کیلو بایت بر ثانیه نمیتونم دانلود کنم :n27::n27::n27:
راهی هست که هر برنامه ای رو داره از اینترنت استفاده میکنه ( چه پنهانی چه آشکار ) دسترسی شو به اینترنت قطع کرد :n13::n13::n13:

Arash4484
07-07-2013, 23:40
دوستان دارم روانی میشم دیگه :19::19::19: رو کامپیوترم DU Meter نصب کردم یکی دو روزه که میزان ترافیک مصرفی رو 128 کیلو بایت بر ثانیه نشون میده ولی با دانلود منیجر بیشتر از 20 کیلو بایت بر ثانیه نمیتونم دانلود کنم :n27::n27::n27:
DU Meter پیش فرضش Bit هست نه Byte ... باید خودتون روی بایت قرارش بدید... شاید تفاوت فاحش برای این رخ داده، این کار رو کردید؟

راهی هست که هر برنامه ای رو داره از اینترنت استفاده میکنه ( چه پنهانی چه آشکار ) دسترسی شو به اینترنت قطع کرد
راه های مختلفی هست، بهترین کار توسط فایروال

korosh4
08-07-2013, 07:03
DU Meter پیش فرضش Bit هست نه Byte ... باید خودتون روی بایت قرارش بدید... شاید تفاوت فاحش برای این رخ داده، این کار رو کردید؟

راه های مختلفی هست، بهترین کار توسط فایروال

من خودم پیش فرض رو روی بایت نذاشتم اما مطمئنم که بر اساس بایته چون من چند ماهه که دارم از این برنامه استفاده میکنم وقتایی که با سرعت 128 کیلو بایت دانلود میکنم DU Meter هم حول و حوش 128 رو نشون میده
اما در مورد Fire Wall اگه میشه بگید که باید برم تو کدوم قسمتا و چیکار کنم چون اصلا با تنظیماتش آشنا نیستم

Arash4484
08-07-2013, 16:16
من خودم پیش فرض رو روی بایت نذاشتم اما مطمئنم که بر اساس بایته چون من چند ماهه که دارم از این برنامه استفاده میکنم وقتایی که با سرعت 128 کیلو بایت دانلود میکنم DU Meter هم حول و حوش 128 رو نشون میده
اما در مورد Fire Wall اگه میشه بگید که باید برم تو کدوم قسمتا و چیکار کنم چون اصلا با تنظیماتش آشنا نیستم

روی آیکونش رایت کلیک کنید و برید به Administrator options ، سپس Data units ، اگر درست نیست گزینه kbps رو بزارید روی kB/sec.

برای فایروال هم برید به این انجمن: آنتی ویروس و فایروال ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، بسته به نوع فایروال و یا اینترنت سکیوریتیتون تاپیک مربوطه رو انتخاب کنید و توضیحات پست دوم رو بخونید.

arash-king
09-07-2013, 21:26
دوستان عزیـــز تو رو خدا کمک کنید کلافه شدم ! من الان چند وقته وقتی فیلم با حجم 700 مگ به بالا دانلود میکنم ، تا 100 % میره بعد ارور میده مینویسه که IDM قادر نیست بخش هایی را که دانلود کرده کنار هم بچینه !!!
یعنی نمیتونه فایل نهایی را تحویل بده ..... حالا چیکار کنم ؟! یعنی این همه ساعت منتظر موندم همش کشک ؟؟؟!!!! :n23:

Greedy
09-07-2013, 22:04
سلام الان چند وقتی هست که یه سری فایل هایی که دانلود میکنم تا 99.9 درصد دانلود میشه بعدش قطع میشه ادامه دانلود هم میزنم هر چقدر صبر میکنم دیگه ادامش دانلود نمیشه و این ارور رو میده :

البته بعضی هاشون که به ip گیر نمیدن رو میتونم ادامشو با تنظیم ip port فی لترشکن تو idm دانلود کنم و صددرصد شه ولی بعضی هاشونم نمیشه این کارو کرد مثل همین دانلود ویندوز 7 که اون سایت فقط ip ایران میذاره دانلود کنی و ip port فی لتر شکن فعال کنم
اعصابم خرد کرده این مشکل از هر 10 فایل دو تاش اینطوری میشه حالا فایل های کم حجم میشه عبور کرد ولی فایل های حجیم خیلی زور داره تا 99 درصد بره بقیشو نشه دانلود کرد
ممنون میشم کمکم کنید :n16:

Arash4484
09-07-2013, 23:04
دوستان عزیـــز تو رو خدا کمک کنید کلافه شدم ! من الان چند وقته وقتی فیلم با حجم 700 مگ به بالا دانلود میکنم ، تا 100 % میره بعد ارور میده مینویسه که IDM قادر نیست بخش هایی را که دانلود کرده کنار هم بچینه !!!
یعنی نمیتونه فایل نهایی را تحویل بده ..... حالا چیکار کنم ؟! یعنی این همه ساعت منتظر موندم همش کشک ؟؟؟!!!! :n23:
ظرفیت خالی درایو Cتون(یا درایوی که برای تمپ دانلودها معرفی کردید) چقدره؟ به اندازه کافی خالی هست؟
اگر کافیه وضع سلامت هاردتون رو هم چک کنید.
+بطور آزمایشی درایو دیگری(ترجیحن اگر ممکنه هارد دیگری) رو برای تمپرری دانلودها معرفی و چک کنید.
اگر میتونید متن اررور یا شاتش رو قرار بدید...

سلام الان چند وقتی هست که یه سری فایل هایی که دانلود میکنم تا 99.9 درصد دانلود میشه بعدش قطع میشه ادامه دانلود هم میزنم هر چقدر صبر میکنم دیگه ادامش دانلود نمیشه و این ارور رو میده :

البته بعضی هاشون که به ip گیر نمیدن رو میتونم ادامشو با تنظیم ip port فی لترشکن تو idm دانلود کنم و صددرصد شه ولی بعضی هاشونم نمیشه این کارو کرد مثل همین دانلود ویندوز 7 که اون سایت فقط ip ایران میذاره دانلود کنی و ip port فی لتر شکن فعال کنم
اعصابم خرد کرده این مشکل از هر 10 فایل دو تاش اینطوری میشه حالا فایل های کم حجم میشه عبور کرد ولی فایل های حجیم خیلی زور داره تا 99 درصد بره بقیشو نشه دانلود کرد
ممنون میشم کمکم کنید :n16:
خیلی احتمال داره مشکل از ISP و ارتباطتون باشه...
میتونید با یک ISP دیگه چک کنید؟

Greedy
09-07-2013, 23:17
ظرفیت خالی درایو Cتون(یا درایوی که برای تمپ دانلودها معرفی کردید) چقدره؟ به اندازه کافی خالی هست؟
+بطور آزمایشی درایو دیگری(ترجیحن اگر ممکنه هارد دیگری) رو برای تمپرری دانلودها معرفی و چک کنید.

نه متاسفانه
البته از دو سه نفر مشترکین این isp ( اسیاتک ) پرسیدم گفتن این مشکل ندارن

brothers000
09-07-2013, 23:19
با عرض سلام خدمت دوستان محترم
بنده هم از شب گذشته با شروع دانلود چند قسمت از یه سریال توسط برنامه IDM 6.07 از سایت یـوتیـ*ـوب دچار یه مشکلی شدم...
بعد از دانلود چند قسمت از سریال که تقریبا هر کدوم حجمی حدود 160 تا 180 مگابایت داره، متاسفانه تو دانلود برخی قسمت ها دچار مشکل شدم
به این صورت که مثلا دانلود تا یه حدی پیش میرفت ولی یهو سرعت دانلود صفر میشد و دانلود در همین حالت باقی میموند
البته یکی دو بار اول با Resume مجدد و باز شدن صفحه پخش سریال از مرورگر مشکل حل شد
ولی از امروز دیگه این راه هم جواب نداد
طوری که با هر بار Resume دیگه دانلود ادامه پیدا نمیکرد و ارور میداد
که البته بعد از ریست کردن سیستم و Resume دوباره دانلود ادامه پیدا میکرد
ولی سری آخر دیگه حتی با ریست کردن هم مشکل حل نشد

اینم بگه که قطع شدن دانلود و در واقع صفر شدن سرعت دانلود هر دفعه در یه درصد دانلود خاصی بود
یه بار مثلا 40 درصد یه بار 48 درصد و ...
امیدوارم دوستان بتونن راه حل مناسبی ارائه بدن (البته با جستجو هایی که کردم احتمال مشکل تایم اوت هم خودم میدم تا حدودی، حالا نمیدونم چقدر این قضیه ممکنه صحت داشته باشه)

Arash4484
10-07-2013, 00:15
نه متاسفانه
البته از دو سه نفر مشترکین این isp ( اسیاتک ) پرسیدم گفتن این مشکل ندارن
از اونجا که مشکل با تغییر IP حل میشه خیلی احتمال کانکشنتون رو میدم ، با دیگر برنامه های دانلودر هم اگر تست نکردید لینکهای مشکلدار(سرور ایران) رو تست کنید، نوع کار برخیشون با هم فرق میکنه.

با عرض سلام خدمت دوستان محترم
بنده هم از شب گذشته با شروع دانلود چند قسمت از یه سریال توسط برنامه IDM 6.07 از سایت یـوتیـ*ـوب دچار یه مشکلی شدم...
بعد از دانلود چند قسمت از سریال که تقریبا هر کدوم حجمی حدود 160 تا 180 مگابایت داره، متاسفانه تو دانلود برخی قسمت ها دچار مشکل شدم
به این صورت که مثلا دانلود تا یه حدی پیش میرفت ولی یهو سرعت دانلود صفر میشد و دانلود در همین حالت باقی میموند
البته یکی دو بار اول با Resume مجدد و باز شدن صفحه پخش سریال از مرورگر مشکل حل شد
ولی از امروز دیگه این راه هم جواب نداد
طوری که با هر بار Resume دیگه دانلود ادامه پیدا نمیکرد و ارور میداد
که البته بعد از ریست کردن سیستم و Resume دوباره دانلود ادامه پیدا میکرد
ولی سری آخر دیگه حتی با ریست کردن هم مشکل حل نشد

اینم بگه که قطع شدن دانلود و در واقع صفر شدن سرعت دانلود هر دفعه در یه درصد دانلود خاصی بود
یه بار مثلا 40 درصد یه بار 48 درصد و ...
امیدوارم دوستان بتونن راه حل مناسبی ارائه بدن (البته با جستجو هایی که کردم احتمال مشکل تایم اوت هم خودم میدم تا حدودی، حالا نمیدونم چقدر این قضیه ممکنه صحت داشته باشه)

یکی اینکه سیستم یوتیوب مرتب تغییر میکنه و خیلی از آپدیتهای پیاپی نسخه های IDM و... برای همین سازگاری با یوتیـوب و باقی سایتهای استریمه، پس از آخرین ورژن استفاده کنید.
دیگر اینکه یوتیوب از لینک موقتی استفاده میکنه پس در حجم بالا امکان قطعی هست، (صفحه رو نبندید هم بد نیست)
راه حل فوری اینکه از سایت های مستقیم کننده یوتیـوب استفاده کنید ، مثل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash-king
10-07-2013, 00:23

آره دوست عزیز درایوها که خالیه خالیه ! نمیدونم چرا سر بعضی فیلم ها این مشکل پیش میاد !
من فیلم ها رو میریزیم این درایو

بعضی وقت ها هم رو دسکتاپ ذخیره میکنم بعد انتقال میدم به درایو مورد نظر

Greedy
10-07-2013, 00:28
از اونجا که مشکل با تغییر IP حل میشه خیلی احتمال کانکشنتون رو میدم ، با دیگر برنامه های دانلودر هم اگر تست نکردید لینکهای مشکلدار(سرور ایران) رو تست کنید، نوع کار برخیشون با هم فرق میکنه.

، مثل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با دانلودر خود فایرفاکس ، dap ، flashget ، ida هم تست کردم همشون همین مشکل رو دارن حتی بعضی موقع ها میبینی رو دو درصد هم گیر میکنه
سرور هم مشکل نداره چون مثلا من یه فایل پنج پارت رو 4 پارتشو از همون سرور دانلود میکنم بدون مشکل یکیش گیر میکنه با چند تا سرور این مشکل پیش اومده

brothers000
10-07-2013, 09:27
یکی اینکه سیستم یوتیوب مرتب تغییر میکنه و خیلی از آپدیتهای پیاپی نسخه های IDM و... برای همین سازگاری با یوتیـوب و باقی سایتهای استریمه، پس از آخرین ورژن استفاده کنید.
دیگر اینکه یوتیوب از لینک موقتی استفاده میکنه پس در حجم بالا امکان قطعی هست، (صفحه رو نبندید هم بد نیست)
راه حل فوری اینکه از سایت های مستقیم کننده یوتیـوب استفاده کنید ، مثل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون بابت پاسختون
اینکه شما میفرمایید بدلیل عدم سازگاری ورژن IDM با یـو تیـ*ـوب هست، صحیح ...
ولی چرا در دفعات اولیه دانلود چنین مشکلی وجود نداشت ؟
با اینکه از لحاظ حجمی هم فرق آنچنانی در پارت های سریال وجود نداره...
ضمن اینکه احساس میکنم مثلا دیروز نسبت به روز قبلش مشکل بیشتر بود (حالا شایدم این احساس منه ولی در هر حال تو عمل هم اینطور بود)
اینم تصویر آخرین اروری که به من داد دیشب، و در نتیجه مجبور شدم این پارت نیمه دانلود شده رو حذف کنم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک تصویر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد راه حل فوری هم که ارائه دادید متاسفانه دقیق متوجه نشدم
منظورتون همون لیچ کردن هست ؟

Arash4484
10-07-2013, 10:01
با دانلودر خود فایرفاکس ، dap ، flashget ، ida هم تست کردم همشون همین مشکل رو دارن حتی بعضی موقع ها میبینی رو دو درصد هم گیر میکنه
سرور هم مشکل نداره چون مثلا من یه فایل پنج پارت رو 4 پارتشو از همون سرور دانلود میکنم بدون مشکل یکیش گیر میکنه با چند تا سرور این مشکل پیش اومده
همون اشکال در کانکشن شما رو میرسونه...

ممنون بابت پاسختون
اینکه شما میفرمایید بدلیل عدم سازگاری ورژن IDM با یـو تیـ*ـوب هست، صحیح ...
ولی چرا در دفعات اولیه دانلود چنین مشکلی وجود نداشت ؟

دو دلیل ذکر کردم، دومی هم میتونه باشه(قطع ارتباط و نامعتبر شدن IP و مسیر تمپرری سرور برای شما برای ادامه).
ضمنن کار دیگری هم که میتونید بکنید اگر با Resume صفحه دانلود در مرورگر باز نشد با گزینه Refresh Download address (بازیابی آدرس دانلود فایل)، باید باز بشه و اگر با اون هم نشد خودتون به صفحه ای که ویدیوش رو میخواستید دانلود کنید مراجعه کنید یک دانلود جدید ازش رو فعال کنید آدرسش رو کپی کنید ، از دانلود قبلیتون Properties بگیرید و آدرس جدید رو بهش بدید و دوباره Resume کنید، امکان داره که از ادامه بره.

در مورد راه حل فوری هم که ارائه دادید متاسفانه دقیق متوجه نشدم
منظورتون همون لیچ کردن هست ؟
بله، چرا بجای این همه درگیری با دانلودر اونهم برای دانلودهای به این حجم، از لینک مستقیم شده شان استفاده نکنید؟

brothers000
10-07-2013, 11:25
دو دلیل ذکر کردم، دومی هم میتونه باشه(قطع ارتباط و نامعتبر شدن IP و مسیر تمپرری سرور برای شما برای ادامه).
ضمنن کار دیگری هم که میتونید بکنید اگر با Resume صفحه دانلود در مرورگر باز نشد با گزینه Refresh Download address (بازیابی آدرس دانلود فایل)، باید باز بشه و اگر با اون هم نشد خودتون به صفحه ای که ویدیوش رو میخواستید دانلود کنید مراجعه کنید یک دانلود جدید ازش رو فعال کنید آدرسش رو کپی کنید ، از دانلود قبلیتون Properties بگیرید و آدرس جدید رو بهش بدید و دوباره Resume کنید، امکان داره که از ادامه بره.

با هم تشکر
ولی نکته ای که امروز صبح متوجه شدم اینه که اصلا دیگه نمیتونم از یـوتیـ*ـوب با IDM دانلود کنم
در واقع هر بار که برای این فرآیندی که ذکر کردید اقدام میکنم و میخوام آدرس جدید بدم ارور میده !
دیشب آخر وقت یکبار تست کردم و تونستم دوباره از اول دانلود کنم...
ولی در حال حاضر دیگه نمیتونم حتی شروع به دانلود مجدد کنم چه برسه به Resume
در واقع مرورگر نمیتونه انگار آدرس جدید رو نشون بده...
و همش با آدرس قبلی اینکارو میکنه که آدرس قبلی هم اعتبار نداره !
با چند تا مرورگر هم تست کردم و نتیجه همین شد
از اونجایی هم که واسه لیچ کردن آدرس فایل دانلود رومیخواد بخاطر همین به مشکل برخوردم
بصورت واضح بخوام عرض کنم مشکل فعلی و اصلی اینه که آدرس دانلود فایل ها رو نمیتونم ببینم و سیستم انگار گیر کرده رو آدرس های قبلی !

Arash4484
10-07-2013, 13:26
با هم تشکر
ولی نکته ای که امروز صبح متوجه شدم اینه که اصلا دیگه نمیتونم از یـوتیـ*ـوب با IDM دانلود کنم
در واقع هر بار که برای این فرآیندی که ذکر کردید اقدام میکنم و میخوام آدرس جدید بدم ارور میده !
از اونجایی هم که واسه لیچ کردن آدرس فایل دانلود رومیخواد بخاطر همین به مشکل برخوردم
بصورت واضح بخوام عرض کنم مشکل فعلی و اصلی اینه که آدرس دانلود فایل ها رو نمیتونم ببینم و سیستم انگار گیر کرده رو آدرس های قبلی !

یعنی به این قسمت دسترسی ندارید؟ :

میتونید با سرچ در هیستوری مرورگر(اولیه) آدرس اصلی رو پیدا کنید...

mamad karol
12-07-2013, 20:36
سلام خدمت دوستان عزیز و ارجمند،امیدوارم سوالم رو جای اشتباهی نپرسیده باشم،

واقعاً ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی مهمه.

من بعضی از فایلهایی که با IDM دانلود میکنم تا 95٪ و بعضاً تا 99٪ هم دانلود میشه اما دانلودش همونجا متوقف میشه و اگر همون موقع به دادش برسم و یک بار Stop و Resume کنم دانلود ادامه پیدا میکنه و کامل میشه،اما اگر دیر متوجه بشم -فارق از اینکه لینک دانلود محدودیت زمانی داره یا خیر- وقتی Resume میزنم،اخطار میده و میگه محدودیت زمانی به پایان رسیده و اجازه ی ادامه ی دانلود رو نمیده و باید دوباره از نو دانلود بشه.

میخوام بدونم چرا این جوری میشه و اصلاً چی باعث میشه این اتفاق بیوفته و آیا راهی برای برطرف کردنش هست که بدون نقص و وقفه یه فایل کامل دانلود بشه؟

پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنونم دوستان.:n16:

reza.dehghan
15-07-2013, 17:49
سلام دوستان
من قادر به دانلود ویدیو ها از سایت یوتیوب نیستم . نرمافزار ف*ل*ش* هم فیریگیته
بهترین راه دانلود چیه؟
با تشکر

wooooow
15-07-2013, 17:50
سلام خدمت دوستان عزیز و ارجمند،امیدوارم سوالم رو جای اشتباهی نپرسیده باشم،

واقعاً ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی مهمه.

من بعضی از فایلهایی که با IDM دانلود میکنم تا 95٪ و بعضاً تا 99٪ هم دانلود میشه اما دانلودش همونجا متوقف میشه و اگر همون موقع به دادش برسم و یک بار Stop و Resume کنم دانلود ادامه پیدا میکنه و کامل میشه،اما اگر دیر متوجه بشم -فارق از اینکه لینک دانلود محدودیت زمانی داره یا خیر- وقتی Resume میزنم،اخطار میده و میگه محدودیت زمانی به پایان رسیده و اجازه ی ادامه ی دانلود رو نمیده و باید دوباره از نو دانلود بشه.

میخوام بدونم چرا این جوری میشه و اصلاً چی باعث میشه این اتفاق بیوفته و آیا راهی برای برطرف کردنش هست که بدون نقص و وقفه یه فایل کامل دانلود بشه؟

پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنونم دوستان.:n16:

من همین مشکل رو داشتم آخرین ورژن رو دانلود کردم و درست شد

از سایت زیر دانلود کن

جای نقطه چین بزار دانلودها
download ha

korosh4
20-07-2013, 11:23
چطور میشه سرعت دانلود از تورنت رو بالا برد ؟
من با دانلود منیجر دارم حدودای 120 دانلود میکنم ولی با تورنت به زور به 20 میرسه :n27:

supermax15
21-07-2013, 22:39
من میخواستم بدونم تورنت واسه چیه
چه چیزایی میشه ازش دانلود کرد
خیلی مهمه یکی هست حواب بده مرسی

Arash4484
22-07-2013, 00:50
سلام دوستان
من قادر به دانلود ویدیو ها از سایت یوتیوب نیستم . نرمافزار ف*ل*ش* هم فیریگیته
بهترین راه دانلود چیه؟
با تشکر
پروکسـی دانلودرتون رو با پروکـسی فیل شـکن مچ میکنید؟
در IDM برید به Option تب P.roxy گزینه Get from IE

چطور میشه سرعت دانلود از تورنت رو بالا برد ؟
من با دانلود منیجر دارم حدودای 120 دانلود میکنم ولی با تورنت به زور به 20 میرسه :n27:

من میخواستم بدونم تورنت واسه چیه
چه چیزایی میشه ازش دانلود کرد
خیلی مهمه یکی هست حواب بده مرسی

Torrent / تاپیک مرجع بحث و گفت گو در مورد تورنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farshid_civil
26-07-2013, 16:57
سلام
من یه PC با یه لپ تاپ دارم و در ماه 5 گیگ حجم نت دارم
میخوام لپ تاپ بیشتر از یک گیگ در ماه استفاده نکنه
چجوری میشه اینکارو کرد؟

brothers000
28-07-2013, 16:23
با هم تشکر

یعنی به این قسمت دسترسی ندارید؟ :

میتونید با سرچ در هیستوری مرورگر(اولیه) آدرس اصلی رو پیدا کنید...

پروکسـی دانلودرتون رو با پروکـسی فیل شـکن مچ میکنید؟
در IDM برید به Option تب P.roxy گزینه Get from IE

با تشکر
دقیقا مشکل بنده هم همین بود
که با مرور قسمت های مختلف متوجه برداشته شدن تیک این قسمت شدم
به هر حال محض اطلاع دادن خدمت سایر دوستانی که ممکنه با این مشکل مواجه شده باشن باید بگم که همیشه برای دانلود این قسمت رو مد نظر داشته باشید که تنظیمات به درستی وارد شده باشه

senaps
29-07-2013, 12:51
سلام....
دوستان من گاهی صفحاتی باز میکنم که ممکنه مثلا 150 تا عکس با سایز بزرگ داشته باشه که بیشترشون باز نمی‌شن...!!!!

من به ابزاری نیاز دارم که صفحات رو با عکس‌های داخلش ( که ممکنه از سرور دیگه‌ای باشن!) رو ذخیره بکنه... عکس ها هم عموما فول سایز هستن و با کلیک کردن روی اونها، عکس سایز بزرگ‌تر نمایش داده نمیشه!!!!

گربر IDM هر کاری میکنه غیر از دانلود اون عکسا...

کسی برنامه‌ای راه‌حلی چیزی سراغ نداره؟

یعنی اون صفحه رو همونجوری که هست برام ذخیره بکنه! (عکس ها رو از لینک منبع بگیره!!)..... البته خود سیو کردن صفحات هم هست، ولی من مثلا ممکنه بخوام یه فروم رو یه تاپکش رو کامل دانلود کنه یا همچین چیزی! :|

arash-king
01-08-2013, 12:21
دوستان الان چند روزه حین دانلود بعضی از فایل ها (همه نه فقط بعضیاشون) وقتی تا 100 درصد میره ، یه دفعه یه پیغام میده مینویسه که IDM شروع کرده به دانلود این فایل از یک کانکشن ! و شروع میکنه از اول دانلود کردن
یعنی دیگه 16 تا کانکشن نیست و نمیتونم وسطش Pause بدم ! خواستم دلیلشو بدونم ؟؟!! نسخه واسه من 6.17.6 همراه با کرک

Amir Hossein
04-08-2013, 15:21
سلام بچه ها....
نمدونم چرا یه ساعت پیش یوهو هرچی فایل تو لیست دانلودم داشتم پرید :31:
از IDM استفاده میکنم
نمیدونین چرا اینطوری شده؟
این فایل ها کجا ذخیره میشه یه نگاه بندازم؟

پ.ن:یه ساعت پیش ویندوزم هم از حالت اکتیو خارج شد که دوباره اکتیوش کردم
پ.ن 2: ویندوز 8

Ali14 persia
05-08-2013, 21:42
سلام
دوستان کامپیوترم فضای خالی کمی داره که متوجه این قسمت که مربوط به IDM هست شدم :C:\Users\USER\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\USER\1 341006689f469_0
یه فایل تکست داره که حدود 800 مگه به اسمه log_0 .
می خواستم بپرسم که پاک کردنش چیزی رو خراب نمی کنه؟

mjzaret
06-08-2013, 13:37
سلام
دوستان کامپیوترم فضای خالی کمی داره که متوجه این قسمت که مربوط به IDM هست شدم :C:\Users\USER\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\USER\1 341006689f469_0
یه فایل تکست داره که حدود 800 مگه به اسمه log_0 .
می خواستم بپرسم که پاک کردنش چیزی رو خراب نمی کنه؟

به نظر من چيزي رو خراب نميكنه!

زماني كه شما چند فايل براي دانلود قرار ميديد و بعد از مدتي كنسلش مي‌كنيد اثراتش در اين قسمت باقي مي‌مونه.

با پاك كردن لاگ و يا فايل‌هاي اين مسير تمامي دريافت‌هاي كنوني درون دانلود منيجر رو از بين خواهيد برد.

شاد باشيد:n12:

reza_jolie
09-08-2013, 10:37
سلام دوستان
من وقتی برای دانلود منیجر یه صف درست میکنم و زمان شروع و پایان بهش میدم یر ساعت شروع میشه ولی متوقف نمیشه!
با تعویض ویندوز هم مشکل حل نشد. یکی دو تا آپدیت آخر رو هم نصبیدم!
کسی چنین مشکلی داشته؟

amirfour
13-08-2013, 13:54
سلام
دوستان من مشکلی که دارم اینه که وقتی یه فیل رار دانلود می کنم وبا idm و اگر پارت بندی باشه اکثرا فایل های رار ارور باز شدن می دن و باید ریپیر کنم لطفا کمکم کنید که idm من درست دانلود کنه
houman132
13-08-2013, 18:35
سلام دوستان
چگونه میشه هنگام استفاده از اسپات فلاکس با idm از یوتیوب دانلود داشت ؟چه تنظیماتی لازمه؟
قبلا با فیل ش ک ن سایفون گزینه get from ie میزدم درست کار میکرد اما روی اسپات فلاکس کار نمیکنه
ممنون

IntelCentrino
15-08-2013, 09:09
همانطور که میدونید IDM برای هر فایل که باید دانلود بکند در مسیر C:\Users\USER\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\USER یک فولدر می سازد و پارت های دانلود شده را در آن فولدر قرار می دهد و وقتی کل فایل دانلود شد، پارت ها را به هم می چسباند.
اما به نظر من یک مشکل در این قسمت وجود دارد.
متاسفانه IDM وقتی دانلود یک فایل را به پایان برساند، فولدر مربوط به آن فایل را در C:\Users\USER\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\USER پاک (Delete) نمی کند.

آیا راهی برای انجام این کار وجود دارد که وقتی دانلود یک فایل تمام شد، کلیه اثرات آن (فایل Log و فولدر مربوط به آن) بطور خودکار حذف شود؟

siamak5561
16-08-2013, 15:42
دوستان کسی بلد هست با IDM بیشتر از 16 کانکشن دانلود کرد؟

mehrdad x
21-08-2013, 04:36
با سلام
چند وقت پیش با دانلود بعضی از ویدئوها از یو+تیو ب مشکل داشتم که میگفتن احتمالا به خاطر قانون کپی رایته!
الآن جدیدترین ورژن IDM رو نصب کردم که دیدم الآن میتونه دانلود رو شروع کنه ولی با شروع دانلود این پیغام رو میده:

که ظاهرا به این معنیه که شما اجازه دانلود ندارید!

که دانلود هم به آخرش میرسه ولی آخرش هم یه پیغام میده (که یادم نیست چی بود!) و فایل به Finished برنامه میره ولی باز نمیشه! و توی قسمت Properties هم تو قسمت Save To نوشته The file has been moved. بعد میبینم توی مسیر Temporary directory هنوز یه فایل بدون پسوند با اسم عجیب (ولی آخر اسمش یه کم با فایل اصلی شبیه!) و دقیقا با همون حجم دانلود وجود داره که با هیچ برنامه ای اجرا نمیشه!!!
آخه خیلی ضدحاله ترافیکو مصرف میکنه دانلود هم تموم میشه ولی هیچ فایلی بهم نمیده!!! :n28:

کسی از دوستان دلیلشو میدونه؟؟؟
راه حلی واسش ندارید؟؟؟

مرسی

dvb595959
21-08-2013, 07:41
دوستان کسی بلد هست با IDM بیشتر از 16 کانکشن دانلود کرد؟

نمیشه قربونت.

dvb595959
21-08-2013, 07:44
با سلام
چند وقت پیش با دانلود بعضی از ویدئوها از یو+تیو ب مشکل داشتم که میگفتن احتمالا به خاطر قانون کپی رایته!
الآن جدیدترین ورژن IDM رو نصب کردم که دیدم الآن میتونه دانلود رو شروع کنه ولی با شروع دانلود این پیغام رو میده:

که ظاهرا به این معنیه که شما اجازه دانلود ندارید!

که دانلود هم به آخرش میرسه ولی آخرش هم یه پیغام میده (که یادم نیست چی بود!) و فایل به Finished برنامه میره ولی باز نمیشه! و توی قسمت Properties هم تو قسمت Save To نوشته The file has been moved. بعد میبینم توی مسیر Temporary directory هنوز یه فایل بدون پسوند با اسم عجیب (ولی آخر اسمش یه کم با فایل اصلی شبیه!) و دقیقا با همون حجم دانلود وجود داره که با هیچ برنامه ای اجرا نمیشه!!!
آخه خیلی ضدحاله ترافیکو مصرف میکنه دانلود هم تموم میشه ولی هیچ فایلی بهم نمیده!!! :n28:

کسی از دوستان دلیلشو میدونه؟؟؟
راه حلی واسش ندارید؟؟؟

مرسی
سایتهایی هستن که لینکهای یوتیوپ رو بهش میدی و بهت لین دانلود میده ... از این روسش استفاده کن ...مطمئن تره... مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان ظاهرا قیل تر شده ...

djdado200200
28-08-2013, 02:52
با سلام
چرا وقتی وارد سایت یوتوب میشم با قیلچرچکن. لینک دانلود آی دی ام دیگه کنار ویدیو نمیاد. در حالیکه توی سایتهای دیگه میاد .
مشکل چیه و چگونه میشه حل کرد. ورژن آی دی ام هم تازه جدیدترینشو نصب کردم.

ممنون.

dvb595959
28-08-2013, 07:43
چرا این idm قاط زده؟ گاهی لینک های دانلود توش ناپدید میشن ولی دوباره بعد از یکبار خروج و ورود به Idm دوباره بر میگرده؟

farshid34
02-09-2013, 00:54
از همگی ممنون به جای جواب سوال پرسیدن

alirezabehzadi
04-09-2013, 22:35
با سلام حضور اساتید ارجمند
من از برنامه دانلود منیجر و کروم استفاده میکنم مشکلم اینه که تو فیس بوک دانلود منیجرم لینکارو دانلود نمیکنه برعکس یوتیوب و دیگر سایتها.آیا تنظیمات خاصی لازم داره؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

sadeghbb
06-09-2013, 09:59
دوستان من وقتی شب دانلود رو استارت و صبح بیدار میشم ببینم وضعیت چطوره با کمال تعجب میبینم انگار سرعت دانلود رو یه عدد هنگ کرده و سی پی یو هم 50درصد پر شده ! و عملا دانلود قطع شده !

این از چی میتونه باشه ؟!

سیستم خوبی دارم و از قطعات نیست

dvb595959
06-09-2013, 10:18
دوستان من وقتی شب دانلود رو استارت و صبح بیدار میشم ببینم وضعیت چطوره با کمال تعجب میبینم انگار سرعت دانلود رو یه عدد هنگ کرده و سی پی یو هم 50درصد پر شده ! و عملا دانلود قطع شده !

این از چی میتونه باشه ؟!

سیستم خوبی دارم و از قطعات نیست
دانلود منیجرت چه نسخه ای هستش؟ آخرین ورزن رو نصب کنید و از کرکها مطمئن بشین که سالمن...اگه امکانش هست از یک سایت معتبر یکبار دیگه دانلودش کنید و دوباره از اول نصب کنید..

sadeghbb
06-09-2013, 10:40
دانلود منیجرت چه نسخه ای هستش؟ آخرین ورزن رو نصب کنید و از کرکها مطمئن بشین که سالمن...اگه امکانش هست از یک سایت معتبر یکبار دیگه دانلودش کنید و دوباره از اول نصب کنید..

نسخه 6.12 هست ...

ممنون میشم یه لینک معتبر قرار بدین از آخرین ورژن با کرک...

راستی لیست دانلود پاک میشه اگر نصب کنم راهی نیست نشه ؟!

dvb595959
06-09-2013, 11:03
از لیست دانلودت میتونی بکاپ بگیری...ولی فکر کنم دوباره باید از اول دانلودشون رو شروع کنی...میتونی اونایی که تا آخراش رفتی دانلودت رو انجام بدی تا تمام بشه ... ولی بعدش قبل از اینکه دانلود جدیدی رو شروع کنی از لیستت بکاپ بگیر...

m4jhooL
06-09-2013, 13:28
سلام
من قبلا از بعضی سایت ها مثل آپارت فیسبوک یوتیوب که فیلم یا موزیک گوش میکردم خود اینترنت دانلود منیجر یه لینک دانلود پایین صفحه میداد.اما الان دیگه اون آیکون نمیاد که بتونم مستقیم دانلود کنم.
باید چکار کنم؟

mehrdad x
06-09-2013, 13:33
نسخه 6.12 هست ...

ممنون میشم یه لینک معتبر قرار بدین از آخرین ورژن با کرک...

از سایت رسمی IDM ، جدیدترین نسخه رو بگیر:

به نظر من واسه این که مطمئن بشی مشکل از خود برنامست، فعلا از کرک استفاده نکن: (میتونی از این پست استفاده کنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

اگه هم خواستی کرک کنی میتونمی به این تاپیک بری: معرفی جدیدترین کرکها
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته فک میکنم اگه از سافت98 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم دانلود کنی خوب باشه (قبلا که خوب بود ولی الآن رو مطمئن نیستم!)

mehrdad x
06-09-2013, 13:48
سلام
من قبلا از بعضی سایت ها مثل آپارت فیسبوک یوتیوب که فیلم یا موزیک گوش میکردم خود اینترنت دانلود منیجر یه لینک دانلود پایین صفحه میداد.اما الان دیگه اون آیکون نمیاد که بتونم مستقیم دانلود کنم.
باید چکار کنم؟

چک کن که IDM توی قسمت Extensions مرورگرت Enable باشه
اگه اصلا IDM توی Extensions یا Add-ons نبود، باید خودت نصبش کنی...
(سایت اصلی IDM واسه من باز نمیشه که لینک دانلودشو بزارم اگه پیداش نکردی بگو تا فایلشو واست آپلود کنم...)

hesam68
08-09-2013, 05:33
سلام
من از وقتی فایرفاکسمو به ورژن 23 اپدیت کردم دیگه نمیتونم ویدیو هارو با idm دانلود کنم و اد ان قبلی و هم که نصب میکنم میگه نمیتونه روی این ورژن فایرفاکس تصب بشه
باید چی کار کنم؟
اد ان جدید واسه ورژن 23 فایرفامس اومده؟
ممنونتون میشم واسم بزارینش

mojtaba007
08-09-2013, 22:59
دوستان چه کار کنم وقتی دانلودم تمام میشه این پیغام و میده
ویندوزم 8.1 است
و تو قسمت user ویندوزم گذاشتم روی گزینه
never notify
بعضی وقت ها که چند تا فایل میزارم برای دانلود و تنظیم کردم از ساعت یک شب تا 7 صبح
صبح که بیدار میشم میبینم 4 تا فایل که برام دانلود کرده رو 100 درصد متوقف شده و وقتی دوباره میزنم از اول دانلود میکنه
چه کار کنم

polestar98g
09-09-2013, 07:26
سلام دوستان
من با IDM یه مشکلی دارم: خیلی از فایل‌ها حدود هفتاد هشتاد درصد یا بیشتر که دانلود میشه یه پنجره خطای زیر ظاهر میشه:

هر روز پا میشم میبینم سه چهار تا از این پنجره ها رو صفحه دسکتاپه! خیلی کلافه کرده، کلاً رفته تو اعصابم. به نظرتون این خطا علّتش چیه؟

تعداد فایل‌های دانلود همزمان هم روی 8 تا هست. و تعداد کانکشن هم روی 16.

قربان شما.

dara0
11-09-2013, 18:37
سلام

با اپدیت جدید ای دی ام یک مشکل تو دانلود پیدا کردم اونم هر چند وقت یک بار دانلود تا 99درصد میره بعد یک پیغام میده که دوباره از نو دانلود بکنید ...... وتمام حجم دانلود شده پاک میشه تو دانلود ها قابلیت رزیوم هم هست ولی نمیشه ودوباره روز از نو روزی از نو دوستان برای این مشکل راه حلی دارند وایا میشه فایلهای ناقص و ریکاوری کرد

ممنون رفقا

zahra994
11-09-2013, 20:16
slm
mishe behem komak konid
nemidunam tarza estefade az vso downloder
chejurie????????????????/

mehrdad x
12-09-2013, 00:21
سلام

با اپدیت جدید ای دی ام یک مشکل تو دانلود پیدا کردم اونم هر چند وقت یک بار دانلود تا 99درصد میره بعد یک پیغام میده که دوباره از نو دانلود بکنید ...... وتمام حجم دانلود شده پاک میشه تو دانلود ها قابلیت رزیوم هم هست ولی نمیشه ودوباره روز از نو روزی از نو دوستان برای این مشکل راه حلی دارند وایا میشه فایلهای ناقص و ریکاوری کرد

ممنون رفقا

من هم همین مشکل رو با بعضی از دانلودها دارم ولی فک میکردم اشکال از سرور دانلوده!!!
یعنی شما میگین مشکل از خود IDM ه؟؟؟ پس چرا همیشه اینطور نیست؟!!

بقیه دوستان هم این مشکل رو دارن؟؟؟؟

dara0
12-09-2013, 10:38
سلام

فعلا از نو نصب و رجیسترش کردم البته از نوع فایل هاستس تا ببینم چی میشه!!

MR. Garcia
13-09-2013, 23:32
سلام
من از وقتی فایرفاکسمو به ورژن 23 اپدیت کردم دیگه نمیتونم ویدیو هارو با idm دانلود کنم و اد ان قبلی و هم که نصب میکنم میگه نمیتونه روی این ورژن فایرفاکس تصب بشه
باید چی کار کنم؟
اد ان جدید واسه ورژن 23 فایرفامس اومده؟
ممنونتون میشم واسم بزارینش

این فایل رو دانلود کنید:
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا، بخشِ Add-ons رو باز کنید:

روی چرخ‌دنده کلیک کنید و Install Add-on from file... رو بزنید:

اون فایلی که دانلود کرده بودید رو انتخاب کنید و نصبش کنید... یدور مرورگر رو ببندید و دوباره باز کنید تا درست بشه! : )

H_O_S_E_I_N
14-09-2013, 17:53
سلام

من برای دانلود از IDM استفاده میکنم بعضی وقتا که از سایتا میخوام چیری دانلود کنم به صورت چند مرحله ایی دانلود میکنم مثلا 40 درصدشو الان دانلود میکنم و 60 درصدشو فردا بعضی وقتا که میخوام ادامه ی اونو دانلود کنم دیگه دانلود نمیشه و یا هنگامی که تغییر آی پی میدم دانلود نمیشه میگه باید لینکتو تازه کنی برای رفع این مشکل باید چی کار کنم؟

kasi58
14-09-2013, 18:55
من خیلی وقته که idm استفاده میکنم ولی اپدیتش نکردم تا حالا.،اپدیتش کنم کار میکنه با کرک قبلی؟
چون هی پیام اپدیت میده،منم کنسلش میکنم

Sent from my SGH-T989D using Tapatalk 2

MR. Garcia
15-09-2013, 10:52
من خیلی وقته که idm استفاده میکنم ولی اپدیتش نکردم تا حالا.،اپدیتش کنم کار میکنه با کرک قبلی؟
چون هی پیام اپدیت میده،منم کنسلش میکنم

اگه آپدیت کنید باز دوباره باید پچش کرد!
کلن آپدیت خوب نیست، اگه خواستید تغییر ورژن بدید، یدور پاکش کنید، دوباره ورژن تازشو نصب کنید...

kasi58
17-09-2013, 18:50
من idmام.،16تا کانکشن بیشتر نداره،چه جوری میتونم بکنم ۳۲ تا

M0RTEZA_R
17-09-2013, 18:56
من idmام.،16تا کانکشن بیشتر نداره،چه جوری میتونم بکنم ۳۲ تا

شما رو همون 16 هم میزاری دانلود رو 9 تا قسمت بیشتر نمیکنه

TimeWarp
21-09-2013, 12:45
چه کار کنبم که این پیام آپدیت دانلود منجر نیاد؟ آنتی ویروس شید دارم.
با تشکر؟:n16:

dvb595959
21-09-2013, 16:44
توی فایروالت دستور فقط خروجی برای دانلود منیجر ایجاد کن.

manli7
22-09-2013, 10:38
سلامدوستان خسته نباشید یه سوال داشتم من وقتی با خود مرورگر کروم دانلود می کنم مثلا یه فیلمی رو میشه تا نصقه دید و نگاه کرد ایا توی idm روشی نیست که بشه این کارو کرد ؟مثلا فیلم تا نصفه دانلود شده و به هر دلیل قطع میشه ایا میشه کاری کرد که فیلم رو دید تا همون نصفه که دانلود شده ؟

Ali_RNT
22-09-2013, 11:26
در IDM فکر نکنم ولی با نرم افزار FlashGet میشه.:n02:

VorteX01
22-09-2013, 11:30
سلامدوستان خسته نباشید یه سوال داشتم من وقتی با خود مرورگر کروم دانلود می کنم مثلا یه فیلمی رو میشه تا نصقه دید و نگاه کرد ایا توی idm روشی نیست که بشه این کارو کرد ؟مثلا فیلم تا نصفه دانلود شده و به هر دلیل قطع میشه ایا میشه کاری کرد که فیلم رو دید تا همون نصفه که دانلود شده ؟

چرا ، میشه ، برید اینجا ، اول هیدن هاتون رو باز کنید (Hidden)، سپس appdata -> Roaming -> DwnlData
اونجا فایل مورد نظرتون رو پیدا می کنید.

Guidance
22-09-2013, 11:42
پنجره Run را باز کنید. (با کلید های Win+R) - دستور regedit را تایپ کرده و اینتر بزنید تا ویرایشگر رجیستری باز شود.
- از پنجره سمت چپ در ویرایشگر رجیستری، به این مسیر بروید:

HKEY_CURRENT_USER\Software\DownloadManager
- در سمت راست پنجره، به دنبال عبارت LastCheck بگردید. سپس روی آن دوبار کلیک کنید.
- در پنجره ای که باز میشود و در کادر Value data ، یک تاریخ میلادی نوشته شده است. (مثلا 01/09/13)
(این تاریخ، نشان دهنده آخرین تاریخی است که IDM سرور خود را چک کرده است. به صورت سال/ماه/روز)
نرم افزار IDM در هر بار اجرا این تاریخ را میخواند و اگر یک هفته از آن گذشته باشد، سرور خود را چک کرده و سپس تاریخ روز را ثبت میکند.

حالا برای اینکه IDM را گول بزنیم، تاریخی را وارد میکنیم که هنوز نیامده است.
- رقم سمت راست که مربوط به سال است را 10 سال جلوتر ببرید.
(مثلا در مثال بالا، عدد 13 را به 23 تغییر دهید)
- روی OK کلیک کنید.
- در همان قسمت سمت راست ویرایشگر رجیستری و در زیر عبارت LastCheck ، عبارت LastCheckQU قرار دارد. روی آن کلیک راست کرده و Delete را بزنید تا حذف شود.

- از ویرایشگر رجیستری خارج شوید.

TimeWarp
22-09-2013, 16:54
مقدمه :
بنده خودم از دانلود منجر 6.7 بویلد 7 استفاده می کنم. پچشم عالی بوده و تا حالا تو نت از کار نیافتاده و هر وقت پیام آپدیت داده کنسل کردم اما
همین نرم افزار رو تو وین 8 برای فامیلم نصب کردم. برای فعال کردن پچشم از run admister و ... استفاده کردم ولی نمی دونم چه کار می کنه میزنه پچ رو می پرونه. دو بار از اول پاک و نصب کردم و دوباره براش پچ کردم. سیستم رو ریست و با نرم افزار تو نت کار کردم ولی نمی دونم این چه بلایی سرش میاره و بازم پچ رو به فنا داده.(البته همون پچ رو و پچ دیگه براش تست نکردم)
میگه که سیستم خاموش و روشن میشه ، اینجوری میشه و نرم افزار بالا نمیاد و از نو رجیستری میخواد.

توی فایروالت دستور فقط خروجی برای دانلود منیجر ایجاد کن.

لطفا یکم بیشتر توضیح میدین. تو وین 8 به چه شکل باید این کار رو انجام داد؟

تو دانلود براش مشکل ایجاد نمیکنه به خصوص در حالت download later

پنجره Run را باز کنید. (با کلید های Win+R) - دستور regedit را تایپ کرده و اینتر بزنید تا ویرایشگر رجیستری باز شود.
- از پنجره سمت چپ در ویرایشگر رجیستری، به این مسیر بروید:

- در سمت راست پنجره، به دنبال عبارت LastCheck بگردید. سپس روی آن دوبار کلیک کنید.
- در پنجره ای که باز میشود و در کادر Value data ، یک تاریخ میلادی نوشته شده است. (مثلا 01/09/13)
(این تاریخ، نشان دهنده آخرین تاریخی است که IDM سرور خود را چک کرده است. به صورت سال/ماه/روز)
نرم افزار IDM در هر بار اجرا این تاریخ را میخواند و اگر یک هفته از آن گذشته باشد، سرور خود را چک کرده و سپس تاریخ روز را ثبت میکند.

حالا برای اینکه IDM را گول بزنیم، تاریخی را وارد میکنیم که هنوز نیامده است.
- رقم سمت راست که مربوط به سال است را 10 سال جلوتر ببرید.
(مثلا در مثال بالا، عدد 13 را به 23 تغییر دهید)
- روی OK کلیک کنید.
- در همان قسمت سمت راست ویرایشگر رجیستری و در زیر عبارت LastCheck ، عبارت LastCheckQU قرار دارد. روی آن کلیک راست کرده و Delete را بزنید تا حذف شود.

- از ویرایشگر رجیستری خارج شوید.

-اگر دوباره نرم افزار رو پاک کنم و دوباره همین نسخه رو بنصبم و با همین پچ فعالش کنم و روش های شما دوستان رو اعمال کنم دیگه پچش از کار نمیفته مثلا حتی با خاموش و روشن کردن سیستم؟
- آیا پچ ورژن ها بالاتر برای این نسخه عمل می کنه ؟ چون شنیدم ورژن های بالاتر مشکل در cpu پیش میاره بدین شکل که بیخود cpu رو به کار میگیره و رو 100 درصد نگه میداره. چون از نت محدود استفاده می کنه دانلودش تو ساعات رایگانه و لپ تابم هست.
:n16:

manli7
22-09-2013, 17:21
چرا ، میشه ، برید اینجا ، اول هیدن هاتون رو باز کنید (Hidden)، سپس appdata -> Roaming -> DwnlData
اونجا فایل مورد نظرتون رو پیدا می کنید.

این مسیر رو از کجا باید برم ؟ چیزی پیدا نکردم !!

Ali_RNT
22-09-2013, 17:47
مای کامپیوتر رو باز کنید و بالای صفحه روی Tools کلیک کنید و Folder options رو انتخاب کنید.

به تب View برید.

گزینه ی Show hidden files and folders رو انتخاب کنید.

برای ویندوز XP:

اکنون به درایوی که ویندوز رو نصب کردید برید و وارد پوشه ی Documents and settings بشید.

وارد نام کاربری خود بشید.

به پوشه ی Application data برید.

وارد پوشه ی IDM شید.

به پوشه ی DWNData برید و وارد نام کاربریتان شوید.

اینجا میتوانید دانلود های ناتمام را ببینید.

برای ویندوز 7 و 8:

به درایوی که ویندوز رو نصب کردین برید و وارد پوشه ی Users بشید.

وارد نام کاربریتان شوید و به پوشه ی AppData برید

به پوشه ی Roaming برید و سپس به ترتیب به پوشه ی IDMو DWNdata و نام کاربریتان برید.

VorteX01
22-09-2013, 21:30
مقدمه :
بنده خودم از دانلود منجر 6.7 بویلد 7 استفاده می کنم. پچشم عالی بوده و تا حالا تو نت از کار نیافتاده و هر وقت پیام آپدیت داده کنسل کردم اما
همین نرم افزار رو تو وین 8 برای فامیلم نصب کردم. برای فعال کردن پچشم از run admister و ... استفاده کردم ولی نمی دونم چه کار می کنه میزنه پچ رو می پرونه. دو بار از اول پاک و نصب کردم و دوباره براش پچ کردم. سیستم رو ریست و با نرم افزار تو نت کار کردم ولی نمی دونم این چه بلایی سرش میاره و بازم پچ رو به فنا داده.(البته همون پچ رو و پچ دیگه براش تست نکردم)
میگه که سیستم خاموش و روشن میشه ، اینجوری میشه و نرم افزار بالا نمیاد و از نو رجیستری میخواد.

لطفا یکم بیشتر توضیح میدین. تو وین 8 به چه شکل باید این کار رو انجام داد؟

تو دانلود براش مشکل ایجاد نمیکنه به خصوص در حالت download later

-اگر دوباره نرم افزار رو پاک کنم و دوباره همین نسخه رو بنصبم و با همین پچ فعالش کنم و روش های شما دوستان رو اعمال کنم دیگه پچش از کار نمیفته مثلا حتی با خاموش و روشن کردن سیستم؟
- آیا پچ ورژن ها بالاتر برای این نسخه عمل می کنه ؟ چون شنیدم ورژن های بالاتر مشکل در cpu پیش میاره بدین شکل که بیخود cpu رو به کار میگیره و رو 100 درصد نگه میداره. چون از نت محدود استفاده می کنه دانلودش تو ساعات رایگانه و لپ تابم هست.

آقا شما از کدوم پچ استفاده میکنید ؟ من خودم هر 5 - 6 روزی یه بار دستی میزنم که ببینم براش آپدیت اومده یا نه (بغصی موقع ها هم خودش میگه) ، تا حالا یه بار هم از کار نیفتاده ، ورژنی هم که استفاده میکنم 6.17 بیلد 11 هست، کلا هر چی جدیدتر رو داشته باشی خیلی بهتره (مثلا تو تغییرات این نسخه مشکلات دانلود از بعضی از سایت های ویدیویی رو حل کرده) ، ویندوزم هم 8 هست ، در هر صورت اگر خواستی پ.خ. بده بهت میگم بری از کجا بگیری.

بهنازی
22-09-2013, 21:49
با سلام
قبلا وقتی تو یوتوب میخاستم فیلمی ببینم گوشی فیلم یه لینک دانلود برای برنامه idm یا همون برنامه اینترنت دانلود منیجر میداد که میتونستیم با اون لیک جدا گانه میشد فیلم رو دانلود کرد الان برنامه idm هم نصی و درست هم هستش تو تنظیماتش هم فایرفکس فعاله ولی نمیدونم چرا اصلا دیگه این لینکو نمیده حتی رو ie هم نمیده شدیدا لازم دارم ممنون میشم کمک کنید
یا افزونه یا پیزی برا اینکار وجود نداره؟

kenzu
23-09-2013, 04:32
با سلام
قبلا وقتی تو یوتوب میخاستم فیلمی ببینم گوشی فیلم یه لینک دانلود برای برنامه idm یا همون برنامه اینترنت دانلود منیجر میداد که میتونستیم با اون لیک جدا گانه میشد فیلم رو دانلود کرد الان برنامه idm هم نصی و درست هم هستش تو تنظیماتش هم فایرفکس فعاله ولی نمیدونم چرا اصلا دیگه این لینکو نمیده حتی رو ie هم نمیده شدیدا لازم دارم ممنون میشم کمک کنید
یا افزونه یا پیزی برا اینکار وجود نداره؟
برای فایرفاکس این افزونه رو نصب کن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Guidance
23-09-2013, 11:55
قاعتا با این کار نباید پچ از کار بیفته رجیستری رو کامل پاک میکنید؟ یه بار نصب و رجیستر کنید بعد سیستم رو خاموش روشن کنید ببینید واقعا پچ میپره؟ راستش طبیعی به نظر نمیاد. من میگم هر بار که میپرسه آپدیتش میکنه (ورژن رو چک کنید ببینید همونه یا ارتقائ پیدا کرده)
اگر میخواهید از پچ جدید استفاده کنید پس برنامه رو هم آپدیت کنید که بهتره.
از اونجایی که برنامه کم حجمی هستش فکر نمیکنم حجم زیادی از cpu رو اشغال کنه.
موفق باشید

Guidance
23-09-2013, 12:06
این مسیر رو از کجا باید برم ؟ چیزی پیدا نکردم !!

درایو c رو باز کنید پوشه users رو باز کنید اسم یوزرتون رو انتخاب کنید و باز کنید حالا appdata داره. البته hidden هستش از هیدن دربیارید تا ببینید.

aligsm
24-09-2013, 12:10
يه فيلم دانلود كردم كه 4 تيكس- آخر فايلا .avi.001 .avi.002 .avi.003 و... هست- اينا رو چه جوري يكي كنم

Guidance
24-09-2013, 15:35
يه فيلم دانلود كردم كه 4 تيكس- آخر فايلا .avi.001 .avi.002 .avi.003 و... هست- اينا رو چه جوري يكي كنم

یه برنامه هست به نام AVI/MPEG/WMV/MP4/FLV Video Joiner که دقیقا کارش همینه یعنی فیلم با فرمت avi رو بهم میچسبونه.

manli7
24-09-2013, 17:47
خوب من همون مسیر رو میرم ولی مشکلی هست که اصلا فایل ها نیست و همه پوشه های 1 کیلو بایتیه..

Ali_RNT
24-09-2013, 18:05
حجمشون بر اساس همون حجم دانلود شده است هنگام دانلود فایل ها به چند تکه تقسیم میشن و هر فایل در این جا یک تکه است البته در هر پوشه.

peyman_nn
25-09-2013, 17:22
سلام
چطوری فرمتAPK اندروییدی رو به نرم افزار IDM اضافه کنم ؟ نمیخام فایرفکس داون کنه

HO55EIN
25-09-2013, 17:36
سلام
چطوری فرمتAPK اندروییدی رو به نرم افزار IDM اضافه کنم ؟ نمیخام فایرفکس داون کنه
تنظیمات > نوع فایل > توی کادر بالا APK رو اضافه کن !

ALI V8
25-09-2013, 20:21
دوستان چند وقتیه IDM بعضی لینکهایی رو که مستقیم کردم وقتی به انتهای دانلود میرسه تقریبا 2 ثانیه مونده قطع میشه و وقتی Resume رو میزنم بدون هیچ پیغامی میره دوباره از اول شروع به دانلود میکنه....الان 600 مگ رو مستقیم کرده بودم دوباره همین کار رو کرد....مشکل کجاست؟

HO55EIN
25-09-2013, 20:44
دوستان چند وقتیه IDM بعضی لینکهایی رو که مستقیم کردم وقتی به انتهای دانلود میرسه تقریبا 2 ثانیه مونده قطع میشه و وقتی Resume رو میزنم بدون هیچ پیغامی میره دوباره از اول شروع به دانلود میکنه....الان 600 مگ رو مستقیم کرده بودم دوباره همین کار رو کرد....مشکل کجاست؟
مشکل از کرک برنامه هست !

یه سری بود که کلا ورژنش مشکل داشت ! با اینحال از نسخه 6.12 استفاده کنید و از نسخه های کرک شده استفاده کنید !

2raj_a
26-09-2013, 01:18
اساتید قبلا میرفتم مثلا فیس بوک روی یک کلیپ کلیک میکردم پیغام برای دنلود با استفاده از دانلود منیجر میومد ولی الان هرچی میزنم کلیپ تا اخر نشون میداد ولی پیغام دانلود نمیاد مشکل چیه؟

Ali_RNT
26-09-2013, 08:18
این که یک پیغام برای دانلود میاد الیک افزونه هست که همراه IDM برای مرور گر نصب میشه.ممکنه این افزونه رو غیر فعال یا پاک کرده باشید یا IDM با مرور گر شما سازگار نیست.

ALI V8
27-09-2013, 10:23
حالا دوستانی که با دو نرم افزار کار کردن IDM بهتره یا FLASHGET ؟

mrhdir
27-09-2013, 12:17
چرا تو تاپیکی به این مهمی هیچکی جواب نمیده
منم با idm یه مشکل خیلی جدی دارم که خیلی رو اعصابه مشکل اینه که چرا من که extention idm رو کرومم نصبه چرا همه فایلارو خود این دانلود منیجر مزخرف کروم شروع به دانلودشون میکنه فقط خواهشا نگین که نمیدونم کلیک راست بزنم بزنم دانلود با idm تورو خدا یه راه حل درست بدین که دانلودام خودبهخود با خود این idm شروع شه تو قسمت اپشن idm هم تیک کروم رو که مربوط به دانلود اتوماتیک هست فعال واسه تنظیمات idm ingrection هم تیک alow in incogito هم زدم دیگه نمیدونم چه کنم تورو خدا کمک کنین ویندوز هم عوض کردم باز درست نشده اخه این idm چه مرگشه

ALI V8
27-09-2013, 12:21
منم با idm یه مشکل خیلی جدی دارم که خیلی رو اعصابه مشکل اینه که چرا من که extention idm رو کرومم نصبه چرا همه فایلارو خود این دانلود منیجر مزخرف کروم شروع به دانلودشون میکنه فقط خواهشا نگین که نمیدونم کلیک راست بزنم بزنم دانلود با idm تورو خدا یه راه حل درست بدین که دانلودام خودبهخود با خود این idm شروع شه تو قسمت اپشن idm هم تیک کروم رو که مربوط به دانلود اتوماتیک هست فعال واسه تنظیمات idm ingrection هم تیک alow in incogito هم زدم دیگه نمیدونم چه کنم تورو خدا کمک کنین ویندوز هم عوض کردم باز درست نشده اخه این idm چه مرگشه
چه ورژنی هستش؟

mrhdir
27-09-2013, 12:34
اخرید ورژن 6.17 build 11

ALI V8
27-09-2013, 12:37
اخرید ورژن 6.17 build 11

برای من هم کار نمیکنه...waterfox نصب کردم ...صفحه دانلودام رو با اون باز میکنم....مشکل از افزونه اش هست که همچنان مشکل داره

mrhdir
27-09-2013, 12:41
اخه چیکار باید بکنیم از بدشانسیمون فقط همین idm سرعت دانلودش خوبه

ALI V8
27-09-2013, 12:47
اخه چیکار باید بکنیم از بدشانسیمون فقط همین idm سرعت دانلودش خوبه

گفتم یه مرورگر دوم هم همیشه داشته باش، اگر سیستمت 64 بیتی هستش waterfox رو دانلود کن نصب کن اگر 32 بیتی هستی فایر فاکس...
یا دانلود منیجرهای دیگه رو هم امتحان کن Download Accelrator Plus یا Flashget به ما هم بگو خوب بودن یا نه از تو سایت میتونی آخرین ورژنشون رو بگیری....

hamidreza2010
27-09-2013, 13:32
سلام دوستان
من یه کرک دائمی دارم برای idm که هر ورژنی رو کرک میکنه
قضیه اینکه آخرین ورژن idm رو pc با وین 8 نصب کردم و با همین کرک اکتیو کردم ولی همین idm رو روی لپ تاپ با وین 8.1 نصب کردم هر کاری میکنم کرک نمیشه،خیلی عجیبه
چجوری کرک کنم روی 8.1.کسی کرک دیگه نداره؟

Ali_RNT
27-09-2013, 16:18

مشکل از افزونه است.من وقتی این مشکل رو با فایر فاکس پیدا میکنم روی منوی فایر فاکس (نارنجی بالای صفحه) کلیک میکنم و addons رو انتخاب میکنم و بعد از کلیک روی Extensions خود IDM یه پیغام میده مبنی بر اینکه با فایر فاکس همسان شد.

mrmostafa
30-09-2013, 08:49
اينترنت دانلود منيجر ورژن 6.17 نصب كردم پچ كردم ولي سريال ميخوام و من ندارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Guidance
30-09-2013, 10:33
اينترنت دانلود منيجر ورژن 6.17 نصب كردم پچ كردم ولي سريال ميخوام و من ندارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

یعنی یه مدتی کار میکرده ؟ اگر اینطوره احتمالا آپدیتش کرده اید؟معمولا وقتی آپدیت میشه این مشکل پیش میاد اگر تازه نصب کردید و اینجوریه یعنی اینکه قبلا روی سیستمتون نصب بوده ولی کامل پاک نشده و حالا رجیستر قبلی که fake شده باقیمانده است.
بهتره با your uninstaller کامل پاکش کنید که از رجیستری هم پاک بشه و سپس دوباره نصب و رجیستر کنید

MASTER OC 7
06-10-2013, 00:21
دوستان اطلاعات قسمت SIte logins تو IDM دقیقا کجا ذخیره میشه ؟
من یه سری یوزر و پسورد دارم و میخوام به یه شخص دیگه بدم که با جایگزین کردن فایلش تو کامپیوتر خودش از اون یوزر و پسوردها استفاده بکنه
نمیخوام پسورد رو بدونه :n02:

Reza31001
14-10-2013, 20:19
دوستان من الان یه لینک دانلود دارم

حالا غیر این چندصدتا دیگه هم هست برای دانلود که همه مثل هم فقط میشه 101 و 102 و ...
حالا چطوری میتونم همه یا تعدادی ازشون رو یه دفعه بدم به idm برای دانلود؟

hamid1002
18-10-2013, 13:54
با سلام

دوستان ممکنه راهنمایی کنید که برنامه وب فریر رو چجوری میشه با دانلود منیجر هماهنگ کنم

با تشکر

MASTER OC 7
18-10-2013, 17:09
دوستان اطلاعات قسمت SIte logins تو IDM دقیقا کجا ذخیره میشه ؟
من یه سری یوزر و پسورد دارم و میخوام به یه شخص دیگه بدم که با جایگزین کردن فایلش تو کامپیوتر خودش از اون یوزر و پسوردها استفاده بکنه
نمیخوام پسورد رو بدونه :n02:

کسی نمی دونه ؟

Arash4484
18-10-2013, 18:33
دوستان من الان یه لینک دانلود دارم
حالا غیر این چندصدتا دیگه هم هست برای دانلود که همه مثل هم فقط میشه 101 و 102 و ...
حالا چطوری میتونم همه یا تعدادی ازشون رو یه دفعه بدم به idm برای دانلود؟

از منوی Task گزینه Add batch download :

آدرس رو بصورت *[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدهید ، Numbers رو انتخاب و تعداد لینکهای مد نظر رو وارد کنید، بر فرض 1 تا 100
در حالت تک رقمی(1 2 3)، دو رقمی(01-02-03)، سه رقمی(001-002-003) و... : Wild Card Size رو بطور متناسب: 1 یا 2 یا 3 و... قرار میدیم
نمونه فرمت لینک حاصل شده بصورت سه لینکِ: اولین دومین و آخرین ، در پایین کادر برای چک کردن ظاهر میشه.
اگر صحیح بود OK و ظاهر شدن پنجره Batch download برای نمایش صحت و سایز فایلها و دادن مسیر ذخیره و تنظیمات تغییر نام های تکراری و...

+بهمین صورت برای موارد حروفی(...a b c) از همون مسیر انتخاب گزینه Letters...

نتیجه از همون لینک مثالتون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

waltz
23-10-2013, 19:48
دوستان چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟
رو بضی سایتها این کامنت میاد

Ali_RNT
23-10-2013, 20:06
ببینید فایروال به idm دسترسی کامل داده یا نه.

waltz
23-10-2013, 20:19
ببینید فایروال به idm دسترسی کامل داده یا نه.

از سایت های دیگه راحت دانلود میکنم رو این سایته اینریختی شده
تو تنظیمات نود و فایروال رفتم اصن گزینه ای به نام idm نداره نمیدونم چیکار کنم

Ali_RNT
23-10-2013, 21:17
از وی پی * یا فیل شکن استفاده میکنید؟

waltz
23-10-2013, 23:16
از وی پی * یا فیل شکن استفاده میکنید؟

بله، قطع کردم دانلود کرد ولی اخه چرا؟
دانلود منیجرهای دیگه احتیاجی به قطع وی نداره

salar_linux
23-10-2013, 23:49
سلام

من سيستمم متاسفانه ويندوزش بالا نمياد(8) انواع كارها براي ريپير و اپگريد هم انجام دادم نشد كه نشد
:n03::n03::n03:ميخواستم بپرسم ايا راهي هست كه من از ليست IDM بكاپ بگيرم؟
مثلا وصل كردن هارد به يه سيستم ديگه و از طريق ويندوز اون سيستم وارد هاردم بشم و بكاپ بگيرم

لطفا كمكم كنيد بدجوري گير كردم ليست دانلوداش خيلي برام مهمه

Ali_RNT
24-10-2013, 02:30
شما باید حتما از طریق همون ویندوز و همون یوزر بالا بیاید.ولی در هر حال روشش رو میگم شاید دوستان بخوان استفاده کنن:

IDM رو اجرا کنید و فایلی رو که میخواین از لیست انتخاب کنید.برای انتخاب چند فایل با هم کلید Ctrl را نگه دارید و روی آن ها کلیک کنید.سپس در حالی که فایل ها انتخاب شده اند کلید را رها کنید و از منوی Tasks بالای صفحه به منوی Export برید و To IDM export file رو انتخاب کنید.از بین گزینه ها:

گزینه ی اول صف را ذخیره میکند.

گزینه ی دوم فایل های انتخاب شده را ذخیره میکند.

و گزینه ی سوم هم همه فایل های لیست را ذخیره میکند.پس از انتخاب OK محل ذخیره را انتخاب کنید.

برای بازیابی لیست:

IDM را اجرا کنید و از منوی Tasks به منوی Import برید و From IDM export file رو انتخاب کنید و فایل ذخیره شده رو انتخاب کنید.

IntelCentrino
24-10-2013, 10:53
سلام

من سيستمم متاسفانه ويندوزش بالا نمياد(8) انواع كارها براي ريپير و اپگريد هم انجام دادم نشد كه نشد
:n03::n03::n03:ميخواستم بپرسم ايا راهي هست كه من از ليست IDM بكاپ بگيرم؟
مثلا وصل كردن هارد به يه سيستم ديگه و از طريق ويندوز اون سيستم وارد هاردم بشم و بكاپ بگيرم

لطفا كمكم كنيد بدجوري گير كردم ليست دانلوداش خيلي برام مهمه

ببین دوست عزیز، بجز راهی که ARN-TECHFREAK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیشنهاد دادن، راه دیگری هم هست (استخراج لیست دانلود از طریق رجیستری ویندوز)
اما با توجه به اینکه ویندوز شما بالا نمیاد، این کار کمی سخت میشه.
شما باید از طریق برخی از برنامه ها که CD بوت میسازند و اجازه میدهند که پس از بوت کردن سیستم به رجیستری ویندوز دسترسی داشته باشید، اقدام کنید.
شخصا برای انجام این کار از Rescue Disk کسپراسکای استفاده میکنم. توسط این CD سیستم را بوت میکنید و بعد از بوت کردن میتوانید به رجیستری ویندوز دسترسی داشته باشید.
شما مقدمات این کار را فراهم کن تا مابقیه قضایا را خدمت شما عرض کنم.
برای اطلاعات بیشتر در مورد این Rescue Disk به تاپیک محصولات کسپر مراجعه کنید.

salar_linux
24-10-2013, 11:47
ببین دوست عزیز، بجز راهی که ARN-TECHFREAK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیشنهاد دادن، راه دیگری هم هست (استخراج لیست دانلود از طریق رجیستری ویندوز)
اما با توجه به اینکه ویندوز شما بالا نمیاد، این کار کمی سخت میشه.
شما باید از طریق برخی از برنامه ها که CD بوت میسازند و اجازه میدهند که پس از بوت کردن سیستم به رجیستری ویندوز دسترسی داشته باشید، اقدام کنید.
شخصا برای انجام این کار از Rescue Disk کسپراسکای استفاده میکنم. توسط این CD سیستم را بوت میکنید و بعد از بوت کردن میتوانید به رجیستری ویندوز دسترسی داشته باشید.
شما مقدمات این کار را فراهم کن تا مابقیه قضایا را خدمت شما عرض کنم.
برای اطلاعات بیشتر در مورد این Rescue Disk به تاپیک محصولات کسپر مراجعه کنید.

اگر اينطور باشه كه عالي ميشه من تمام زندگيم تو اون ليست بود:n04::n03::n03:
فقط يه سوال مگه ديسك نجات كسپر فقط براي ويروس كشي نيست؟

ايا دسترسي به رجيستر از طريق Hirent Boot 15.2 ميسر ميشه؟(براي ويندوز 8)

من ويندوزم 8 اگر اپگريد كنم به 7 ليست دانلودها بدون تغيير ميمونه و پاك نميشه؟

Ali_RNT
24-10-2013, 12:43
ویندوز 8 فکر نکنم به 7 آپگرید بشه حتی اگه بشه هم با این حال لیست پاک میشه.

IntelCentrino
24-10-2013, 13:23
اگر اينطور باشه كه عالي ميشه من تمام زندگيم تو اون ليست بود:n04::n03::n03:

حالا که اینقدر خوشحال شدید، باید بگم که از این طریق اگر اقدام کنید، میتونید این لیست را در IDM جدیدتون وارد کنید و اگر فایلی دارید که دانلود اون نیمه تمام مونده، از ادامه اون دانلود کنید. الیته این به شرطی هست که از دایرکتوری که IDM بصورت موقتی برای دانلود فایلها استفاده میکند یکی کپی بگیرید.

فقط يه سوال مگه ديسك نجات كسپر فقط براي ويروس كشي نيست؟

چرا. اما یک ابزار برای ویرایش و کار با رجیستری هم به همراه دارد.

برای دانلود دیسک نجات کسپر میتونید از لینک زیر که لینک رسمی دانلود دیسک نجات کسپر هست استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ايا دسترسي به رجيستر از طريق Hirent Boot 15.2 ميسر ميشه؟(براي ويندوز 8)

نمیدونم.

من ويندوزم 8 اگر اپگريد كنم به 7 ليست دانلودها بدون تغيير ميمونه و پاك نميشه؟

عملا میخواید downgrade کنید نه ...
فکر نمیکنم کلیدهای رجیستری شما باقی بمونه.

بهترین راه همون کاری هست که عرض کردم. بدون دردسر میتونید به لیست دانلود خود با همه جزئیات دست پیدا کنید (اعم از میزان دانلود، مسیری که برای ذخیره سازی مشخص کردید و هر چیز دیگه ای که توی لیست IDM شما موجود بوده.

salar_linux
24-10-2013, 14:11
حالا که اینقدر خوشحال شدید، باید بگم که از این طریق اگر اقدام کنید، میتونید این لیست را در IDM جدیدتون وارد کنید و اگر فایلی دارید که دانلود اون نیمه تمام مونده، از ادامه اون دانلود کنید. الیته این به شرطی هست که از دایرکتوری که IDM بصورت موقتی برای دانلود فایلها استفاده میکند یکی کپی بگیرید.

برای دانلود دیسک نجات کسپر میتونید از لینک زیر که لینک رسمی دانلود دیسک نجات کسپر هست استفاده کنید.

نمیدونم.

بهترین راه همون کاری هست که عرض کردم. بدون دردسر میتونید به لیست دانلود خود با همه جزئیات دست پیدا کنید (اعم از میزان دانلود، مسیری که برای ذخیره سازی مشخص کردید و هر چیز دیگه ای که توی لیست IDM شما موجود بوده.

من با ورژن 10 كسپراسكاي سيستم بوت كردم ولي متاسفانه جز يك فايل منيجر برنامه اي براي اديت رجيستر پيدا نكردم

اما با Hirent boot تونستم به يك قسمت از رجيستري دسترسي پيدا كنم اما مطمئن نيستم همون شاخه اي كه شما منظورتون بود

به اسم Downloadmanager وقتي كپي كردم و بردم تو ويندوز Xp تست و واردش كنم ارورر دسترسي ميده!!!!!!!!

Ali_RNT
24-10-2013, 14:32
بعد از دسترسی به شاخه ی HKEY_CURRENT_USER\Software\DownloadManager برید و اونجا میتونید لیست رو تو کلید هایی که به صورت عددی نام گذاری شدن ببینید.اون رو اکسپورت کنید و در ویندوزتون ایمپورت کنید.قبلش باید آی دی ام رو نصب کنید ولی تو تسک منیجر پردازشش رو ببندید.

IntelCentrino
24-10-2013, 14:42
بعد از دسترسی به شاخه ی HKEY_CURRENT_USER\Software\DownloadManager برید و اونجا میتونید لیست رو تو کلید هایی که به صورت عددی نام گذاری شدن ببینید.اون رو اکسپورت کنید و در ویندوزتون ایمپورت کنید.قبلش باید آی دی ام رو نصب کنید ولی تو تسک منیجر پردازشش رو ببندید.

فرمایششون درست هست.

salar_linux
24-10-2013, 15:04
همه اين كارهارو انجام دادم اما با اين ارورر برخورد كردم!!!!!!!!!!! Error Accessing The Registry

Ali_RNT
24-10-2013, 15:19
حسابتون ادمین هست یا نه؟

Pi_Ro
24-10-2013, 15:44
سلام دوستان
یه سوالی داشتم
چند روزی میشه که نمیتونم از یوتیوب ویدئو دانلود کنم یعنی اینکه وقتی گزینه ی دانلود قسمت بالای ویدئو نشون داده میشه رو میزنم چنتا گزینه میاد که همشون حجم هاشون کیلوبایت ه
یعنی هر ویدئو که بزنم باز همینارو نشون میده و نمیدونم مشکل دقیقا کجاست
کسی میدونه مشکل چیه ؟

Ali_RNT
24-10-2013, 15:55
این ها فرمت های مختلفی اند که میتونی دانلود کنی.البته اگه از IDM استفاده میکنی نمیشه دانلود کرد چون یوتیوب اجازه نمیده...

salar_linux
24-10-2013, 16:00
حسابتون ادمین هست یا نه؟

بله ادمين

ممكن به خاطر يوزر ويندوز قبل باشه كه با اين ويندوز يكي نيست اين ارورر ميده!!!!!!!!!!!

Ali_RNT
24-10-2013, 16:12
ممکنه.اسم یوزر رو مثل قبلی کنید.

salar_linux
24-10-2013, 17:07
ممکنه.اسم یوزر رو مثل قبلی کنید.

اقا بالاخره درست شد مرسي

salar_linux
24-10-2013, 17:11

نمیدونم.

اقا بالاخره با كسپر بكاپ گرفتم درست شد اقا دست گلت درد نكنه خيلي ممنونم نجاتم دادين
:n02::n02::n02:انشالله هميشه شاد و تندرست باشيد:n20::n20::n20::n20:

hesam68
26-10-2013, 02:57
سلام دوستان
یه سوالی داشتم
چند روزی میشه که نمیتونم از یوتیوب ویدئو دانلود کنم یعنی اینکه وقتی گزینه ی دانلود قسمت بالای ویدئو نشون داده میشه رو میزنم چنتا گزینه میاد که همشون حجم هاشون کیلوبایت ه
یعنی هر ویدئو که بزنم باز همینارو نشون میده و نمیدونم مشکل دقیقا کجاست
کسی میدونه مشکل چیه ؟

سلام دوستان
من دقیقا همین مشکل دوستمونو دارم
با idm از فایرفاکس استفاده می کنم
فک کنم اد آن جدید باید روی فایرفاکس نصیب کرد تا درست بشه؟؟؟؟؟؟؟؟

یکی از دوستان گفتن یوتیوب نمیزاره دانلود کنیم؟؟؟؟
واقعا درسته؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی دیگه نمیشه با idm از یوتیوب دانلود کرد؟
مگه میشه؟
یعنی هیچ راهی نداره؟؟؟؟؟؟
با نرم افزار دیگه ای؟؟؟؟؟؟؟

دوستان لطفا راهنماییم کنین....

Ali_RNT
27-10-2013, 15:22
نخیر یوتیوب نمیذاره قبلا امتحان کردم ولی نرم افزار هست تو همین پی سی ورلد هم جستجو کنید پیدا میکنید.

majideblis
27-10-2013, 15:38

امروز قصد داریم ترفندی بسیار مفید و البته کاربردی را برای کاربرانی که از نرم‌افزار مدیریت دانلود Internet Download Manager استفاده می‌کنند بیان کنیم. شاید پیش آمده باشد که در میان دانلود فایل‌های حجیم سافت گذر یا فایل‌های دیگر، مجبور به تعویض ویندوز باشید و یا این‌که می‌خواهید ادامه‌ی دانلود را در رایانه‌ی دیگری انجام دهید. در حالت عادی این کار امکان پذیر نیست اما با استفاده از این ترفند به آسانی غیر ممکن، ممکن خواهد شد!

این ترفند به شما این امکان را می‌دهد که دانلود فایل‌هایی را که در ویندوز قبل (یا رایانه‌ی دیگر) ناتمام مانده، در سیستم جدید ادامه دهید.

اعمال زیر را قبل از نصب ویندوز جدید انجام دهید:

ابتدا رجیستری ویندوز را اجرا کنید:

Start >>> Run... >>> Regedit.exe
سپس به مسیر زیر بروید:

حال به روش زیر از قسمت انتخاب‌شده فایل پشتیبان (Back-up) تهیه کنید:

از منوی File گزینه‌ی Export را انتحاب کنید و در پنجره‌ی بازشده، مطمئن شوید که گزینه‌ی branch Selected موجود در پایین پنجره، انتخاب شده و در بخش پایین آن عبارت زیر موجود باشد:

اکنون با انتخاب گزینه Save این قسمت از رجیستری در یک فایل و در آدرسی که وارد کرده‌اید ذخیره می‌شود.

(توجه کنید که این فایل را در درایوی بجز درایوی که قصد دارید ویندوز را نصب کنید، ذخیره نمایید.)

نهایتا به مسیر زیر رفته و همه‌ی فولدرها را در درایو دیگری کپی کنید:

C:\Documents and Settings\---------\Application Data\IDM\DwnlData
(دراینجا --------- نام کاربری ویندوز است)

اکنون می‌توانید ویندوز جدید را نصب کنید و توجه کنید که در ویندوز جدید، نام کاربری دقیقا همانند ویندوز قبل باشد و در صورت تغییر این نام (یا قصد استفاده در رایانه‌ی دیگر) باید در فایل بکاپ رجیستری نام کاربری جدید را وارد کنید. برای تغییر نام کاربری در فایل بکاپ روی فایل راست کلیک کرده و Edit را انخاب کنید و در فایل Notepad بازشده، از منوی Edit گزینه‌ی Replace را انتخاب کنید سپس در قسمت Find what: نام کاربری جدید و در قسمت Replace with: نام کاربری ویندوز یا سیستم قبلی را تایپ کنید و روی Replace All کلیک کنید و در نهایت فایل را ذخیره کنید.

در ویندوز جدید برنامه را نصب و کرک کنید، ترجیحا یک فایل کوچک را با IDM دانلود کنید و در صورتی که به این دانلود نیازی نداشتید، حتما آن را از لیست IDM حذف کنید. سپس به‌طور کامل از IDM خارج شوید(حتی آیکون IDM در کنار ساعت)

حالا دوباره به همان مسیر رجیستری رفته و آن قسمت را پاک کنید (Delete) :

سپس فایل بکاپی را که در ویندوز قبل تهیه کردید، از منوی File و Import اجرا کنید، و در سؤالی که پرسیده می‌شود گزینه Yes را انتخاب کنید یا اینکه فقط فایل بکاپ را اجرا کنید!

مجددا به مسیر زیر رفته و همه‌ی فولدرهایی را که از این قسمت منتقل کرده بودبد باز گردانید:

C:\Documents and Settings\---------\Application Data\IDM\DwnlData

در مرحله‌ی آخر نرم افزار IDM را اجرا کنید و خواهید دید که IDM این ویندوز همان IDM ویندوز قبلی با دانلودهای نیمه‌کاره است!

روش تستی!
با استفاده از خط فرمان زیر در یک فایل Batch می‌توانید به صورت خودکار از آن مسیر رجیستری، خروجی بکاپ بگیرید:
@echo off

regedit /e IDMBackup_---------.CoM.reg HKEY_CURRENT_USER\Software\DownloadManager

برنامه Notepad‌ را اجرا کرده و دستور بالا را در آن کپی کنید و آن را با فرمت .bat ذخیره کنید.
مثل IDMBackup.bat
پس از اجرای آن خواهید دید که فایل بکاپ ریجستری در کنار آن ساخته می‌شود.
برای این‌که نیاز به کپی فولدرهای IDM نیز نداشته باشید می‌توانید مسیر دانلود موقت IDM‌ را در درایو دیگری تعریف نمایید. برای این کار برنامه را اجرا کرده و قسمت Option را باز کنید، به تب Save to رفته و در قسمت رفته و در قسمت Temporary directory، مسیر دیگری در درایوی بجز درایو ویندوز وارد کنید.

منبع : سافتگذر

این روش چرا واسه من کار نکرد
منظورم اینه که همه چیزش درسته و همه فایلهایی که تو ویندز قبلیم دان کرده بودم تو این ای دی ام هم اومده
ولی وقتی میخوام فایلهایی که مثلا تو اون ویندز 99 درصدش دان شده بودو ادامه بدم از اول شروع به دانلود شدن میکنه
چرا این طوری شد؟
تو خود ای دی ام ویندز جدید هم زده 99 درصد ولی خب چرا ادامه دانلود قبلی رو ادامه نمیده؟:n23:

majideblis
27-10-2013, 18:29
کسی نمیدونه مشکل چیه و چطور حل میشه؟

hmmilani
27-10-2013, 23:43
دوستان چند روزي ميشه كه اينترنتم يه مشكلي پيدا كرده، مثلاً تعداد زيادي از سايت ها رو مثلاً با فايرفاكس كه ميخوام باز كنم، باز نميكنه و اون پيغام : Server not found رو ميده، بعد چند دقيقه بعد ريفرش كني باز ميكنه بعضي وقتا، بعضي وقتا هم ديگه كلاً تعطيله تعطيل ميشه.
همين مشكل دقيقاً با اينترنت دانلود منيجر هم هست! يعني فايلا رو شروع به دانلود نميكنه و پيغام زير رو ميده:
The requested server name is valid, but it does not have the correct associated data being resolved for... و ادامه متن.
دو دقيقه بعد دوباره تلاش كه ميكني، شروع به دانلود ميكنه. ولي مشكل اينجاست كه بعضي فايلا عمراً شروع به دانلود نميشن و همون پيغامي كه گفتم رو ميده.
اين مشكل 3، 4 روزه پيش اومده. نميدونم مشكل از اينترنته ( من از مخابرات سرويس 512 دارم) يا حتي شايد مال كامپيوتره!
اگه كسي لطف كنه، كمك كنه ممنون ميشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IntelCentrino
28-10-2013, 00:03
دوستان چند روزي ميشه كه اينترنتم يه مشكلي پيدا كرده، مثلاً تعداد زيادي از سايت ها رو مثلاً با فايرفاكس كه ميخوام باز كنم، باز نميكنه و اون پيغام : Server not found رو ميده، بعد چند دقيقه بعد ريفرش كني باز ميكنه بعضي وقتا، بعضي وقتا هم ديگه كلاً تعطيله تعطيل ميشه.
همين مشكل دقيقاً با اينترنت دانلود منيجر هم هست! يعني فايلا رو شروع به دانلود نميكنه و پيغام زير رو ميده:
The requested server name is valid, but it does not have the correct associated data being resolved for... و ادامه متن.
دو دقيقه بعد دوباره تلاش كه ميكني، شروع به دانلود ميكنه. ولي مشكل اينجاست كه بعضي فايلا عمراً شروع به دانلود نميشن و همون پيغامي كه گفتم رو ميده.
اين مشكل 3، 4 روزه پيش اومده. نميدونم مشكل از اينترنته ( من از مخابرات سرويس 512 دارم) يا حتي شايد مال كامپيوتره!
اگه كسي لطف كنه، كمك كنه ممنون ميشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من احتمال میدم که مشکل از سیستم باشه.
آخه منهم چند روز پیش همچین مشکلی داشتم (البته توی مایه های مشکل شما). هیچ چیز پایدار نبود. نه قطع قطع بود؛ و نه وصل. کلا وضعیت اتصال به نت ناپایدار و random بود.
بیشتر اوقات با غیر فعال کردن کارت شبکه و فعال کردن مجدد آن، مشکل برطرف میشد و مجددا ...

البته این مشکلات بعد از اینکه من یک برنامه Portable که خیلی نمیشد به اصالتش اطمینان کرد را دانلود کردم و استفاده کردم، شروع شد. هرچند به نظر نمیومد مشکل از ویرویس باشه. چون من KIS آپدیت دارم. اما این وضعیت اینقدر اذیت کرد تا مجبور شدم که ویندوز را عوض کنم.

mahdi-big
28-10-2013, 10:39
سلام
دوستان من یه فایلی از دی ال یک سایت دانلود کردم
درصورتی که طرف داشته اپلود میکرده حالا که دانلود تموم شده فهمیدم 200 مگه دیگه به فایل اضافه شده ومن فایلو دانلود کردم راهی برا ترمیمش هست ممنون میشم راهنمایی کنید:n03:

Ali_RNT
31-10-2013, 11:12
دوستانی که میخان از لیست آی دی ام بک آپ بگیرن از نرم افزار زیر استفاده کنن.

Fusi0n
02-11-2013, 14:08
من مشکل دارم با IDM سرعت کامل نمیده فقط از دو کانکشن استفاده میکنه با اینکه رو 16 یا 8 میزارم ....

milad_gta
02-11-2013, 14:43
من مشکل دارم با IDM سرعت کامل نمیده فقط از دو کانکشن استفاده میکنه با اینکه رو 16 یا 8 میزارم .... احتمالا سروری که ازش دانلود میکنید تعداد کانکشن ها رو محدود کرده، تو دانلود از همه جا به همین صورت هست؟

dvb595959
04-11-2013, 15:58
من نسخه 6.18 idm رو نصب کردم و مرورگرم کومودو دراگون.... ولی نمیدونم چرا بخوبی همسان سازی نمیشه و بیشتر مواقع توسط خود مرورگر دانلود انجام میگیره....فقط با کلیک راست و انتخاب idm توسط دانلود منیجر دانلود میکنه.... توی بخش همسان سازی هم دراگون تیک خورده و مشکلی نداره و هین طور extensions رو هم به صورت دستی به مرورگر اضافه میکنم ولی بازم فایده نداره.... مشکل از کجاست؟

majideblis
04-11-2013, 19:08
سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
من چند تا فایل حجیم گذاشتم واسه دانلود ولی سرعتشون خیلی پایینه و چند روزی میشه که داره دانلود میشه ولی هنوز تموم نشده ( به دلیل پایین بودن سرعت سرورها)
به نظر شما چیکار کنم که لینکشو تغییر بدم که از یه سایت دیگه دانلود کنه ولی دانلود قبلیرو ادامه بده
منظورم اینه که مثل وقتایی که از اپلودسنتر به صورت رایگان دانلود میکنیم و یه زمانهایی میگه که مهلت دانلود به پایان رسیده و باید لینک جدید گرفت
چطور میشه یه همچین کاری کردو لینکهارو عوض کرد؟

Ali_RNT
04-11-2013, 19:51
من تاحالا ندیدم که بشه چنین کاری کرد فکر نکنم که بشه.

milad_gta
04-11-2013, 20:27
سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
من چند تا فایل حجیم گذاشتم واسه دانلود ولی سرعتشون خیلی پایینه و چند روزی میشه که داره دانلود میشه ولی هنوز تموم نشده ( به دلیل پایین بودن سرعت سرورها)
به نظر شما چیکار کنم که لینکشو تغییر بدم که از یه سایت دیگه دانلود کنه ولی دانلود قبلیرو ادامه بده
منظورم اینه که مثل وقتایی که از اپلودسنتر به صورت رایگان دانلود میکنیم و یه زمانهایی میگه که مهلت دانلود به پایان رسیده و باید لینک جدید گرفت
چطور میشه یه همچین کاری کردو لینکهارو عوض کرد؟

اگر دقیقا همون فایل روی سرور دیگه ای هست میتونید لینک رو جایگزین کنید، دانلود رو متوقف کنید، روی اسم فایل مدنظر کلیک راست کنید سپس Properties رو انتخاب کنید، تو قسمت Address لینک جدید رو وارد و Ok کنید. دانلود رو ادامه بدید.

قبل از انجام این کار حتما از فایل های نیمه دانلود شده و لیست دانلود هاتون پشتیبان بگیرید که اگر پروسه دچار مشکل شد فایل هاتون رو از دست ندید.

farhad_gym
05-11-2013, 17:47
سلام به همه
از نسخه ی قدیمیه IDMاستفاده میکردم چند روز قبل حواسم نبود اشتباهی UPDATE کردم حالا هر ورژنی حتی ورژن جدیدشو دانلود میکنم پیغام میده برنامه یشما فیکه و بلاکم کردند راهی هست درست بشه ممنون میشم راهنمایی کنید

milad_gta
05-11-2013, 18:21
سلام به همه
از نسخه ی قدیمیه IDMاستفاده میکردم چند روز قبل حواسم نبود اشتباهی UPDATE کردم حالا هر ورژنی حتی ورژن جدیدشو دانلود میکنم پیغام میده برنامه یشما فیکه و بلاکم کردند راهی هست درست بشه ممنون میشم راهنمایی کنید

idm رو حذف و آخرین نسخه رو نصب کنید، متن زیر رو در فایل hosts موجود در شاخه : C:\Windows\System32\drivers\etc قرار بدید و ذخیره کنید.

برنامه رو با یکی از سریال های زیر ریجستر کنید:

armenak
05-11-2013, 18:40
میشه تعداد کانکشنهای idm رو از 16 بیشتر کرد؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

smallfrank
06-11-2013, 14:32
سلام

یه سوال داشتم
این نرم افزار orbit صف و اینا داره ؟
مثل IDm ?

EhsanCPU
07-11-2013, 01:52
با سلام خدمت دوستای عزیز
یه مشکل در رابطه با نرم افزار IDM برام پیش اومده
امروز وقتی برنامه IDM رو باز کردم لیست تمام فایل های دانلود شده پاک شده بود :n04: مثل روزی که تازه IDM رو نصب کرده بودم
لیست حدود 500 تا فایل بود (لیست دانلود ها برام خیلی مهم بود ولی متاسفانه ازش بک آپ نگرفته بودم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر شما راهی وجود داره بشه لیست دانلود ها رو برگردوند
شما میدونید پسوند فایل ذخیره لیست چیه ؟ و مسیر پیشفرض ذخیره فایل کجاست ؟
ممنون میشم کمکم کنین
با تشکر فراوان :»

shaparak13
07-11-2013, 09:47
با سلام خدمت دوستای عزیز
یه مشکل در رابطه با نرم افزار IDM برام پیش اومده
امروز وقتی برنامه IDM رو باز کردم لیست تمام فایل های دانلود شده پاک شده بود :n04: مثل روزی که تازه IDM رو نصب کرده بودم
لیست حدود 500 تا فایل بود (لیست دانلود ها برام خیلی مهم بود ولی متاسفانه ازش بک آپ نگرفته بودم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر شما راهی وجود داره بشه لیست دانلود ها رو برگردوند
شما میدونید پسوند فایل ذخیره لیست چیه ؟ و مسیر پیشفرض ذخیره فایل کجاست ؟
ممنون میشم کمکم کنین
با تشکر فراوان :»
پسوند فایل ذخیره ef2 هست ولی جای ذخیره رو باید خودتون تعیین کنید که واسه من پیش فرض میره تو مای داکیومنت........:n16:

EhsanCPU
07-11-2013, 14:52
پسوند فایل ذخیره ef2 هست ولی جای ذخیره رو باید خودتون تعیین کنید که واسه من پیش فرض میره تو مای داکیومنت........:n16:

سلام دوست عزیز
بک آپ دستی پسوندش ef2 هست و از ما میپرسه که کجا ذخیره شه
ولی منظور من فایل ذخیره لیست دانلود ها است که IDM به صورت خودکار ذخیره میکنه و توی لیست دانلود شده ها نشون میده

Ali_RNT
07-11-2013, 15:09
تو فایل ذخیره نمیشه تو رجیستری ذخیره میشه...

EhsanCPU
07-11-2013, 16:00
تو فایل ذخیره نمیشه تو رجیستری ذخیره میشه...

پس با این حساب فکر کنم تنها راه System Restore باشه

Ali_RNT
07-11-2013, 16:09
درستهوالبته اگه یک بک آپ از رجیستر داشته باشی و فایل های موقت هنوز روی هارد باشن با ریستور کردن بک آپ مشکل حل میشه...

robinho23
08-11-2013, 09:17
سلام
از سایت های دیگه راحت دانلود میکنم ولی از یه سایت نمی تونم این اخطار رو میده :
An existing connection was forcibly closed by the remote host. This normally results if the peer application on the remote host is suddenly stopped, the
host is rebooted, or the remote host used a 'hard close'

خواهشا پاسخ بدید.

Ali_RNT
08-11-2013, 09:20
هاستی که ازش دانلود میکنید مشکل داره...

robinho23
08-11-2013, 11:17
آخه وقتی ف ی ل ت ر ش ک ن میزنم میشه دانلود کرد.

EhsanCPU
08-11-2013, 11:34
آخه وقتی ف ی ل ت ر ش ک ن میزنم میشه دانلود کرد.

جواب سوال خودتون را خودتون دادید :n02:

robinho23
08-11-2013, 13:08
نه برادر مشکل چیز دیگست.بزار توضیح بدم:
هفته پیش وسط دانلود یه دفعه اینترنت قطع شد و روی شکل اینترنت علامت زرد تعجب ظاهر شد . بعد از دو روز زنگ زدم به isp گفتم . گفت مشکل dns داری.بعد بهم گفت dns رو از حالت اتومات بزار روی حالت دستی . بعد بهم شماره dns رو گفت وارد کردم درست شد . تا دیروز که از یه سایت فیلم میریختم درست بود یه دفعه دیگه نشد از اون سایت دانلود کنم.بهم این ارور رو میده:
An existing connection was forcibly closed by the remote host. This normally results if the peer application on the remote host is suddenly stopped, the
host is rebooted, or the remote host used a 'hard close'
از همه سایتا میشه دانلود کرد الا این سایت.مشکل از سایت نیست از کامپیوتره.با لپ تاپ دیگه تست کردم درسته . با ف ی ل ت ر ش ک ن هم درسته.ولی به صورت معمولی نمیتونه دانلود کنه.
توی سایت خارجی این ارور رو سرچ کردم نوشته بود مشکل از TCP و SQL و Client است که باید ریست بشه و مقدار رو صفر بکنی. ولی روش رو کامل توضیح نداده بود .خواهشا کسی بلده توضیح بده.
ممنون

smallfrank
09-11-2013, 16:08
سلام

خسته نباشید

به جز IDm کدوم دانلود منیجر صف داره ؟
سرعتش هم خوب باشه

saeediranzad
10-11-2013, 07:53
سلام خسته نباشید
به جز IDm کدوم دانلود منیجر صف داره ؟
سرعتش هم خوب باشه
سلام
هرچی دانلود منیجر استفاده کردم صف داشته. IDM زیاد استفاده نکردم و یادم نیست صفش چطوریه.
سرعتها هم زیاد باهم تفاوت نداره.
اینکه بعضیها روی تعداد کانکشن حساس هستند چندان معنی نداره.
وقتی سرعت زیر یک مگ باشه 4 تا کانکشن با 20 کانکشن تفاوت نداره.
الآن روی ویندوز8.1 FDM دارم که خوب کار میکنه. (من زیاد اهل دانلود نیستم.)

smallfrank
10-11-2013, 13:59
سلام
هرچی دانلود منیجر استفاده کردم صف داشته. IDM زیاد استفاده نکردم و یادم نیست صفش چطوریه.
سرعتها هم زیاد باهم تفاوت نداره.
اینکه بعضیها روی تعداد کانکشن حساس هستند چندان معنی نداره.
وقتی سرعت زیر یک مگ باشه 4 تا کانکشن با 20 کانکشن تفاوت نداره.
الآن روی ویندوز8.1 FDM دارم که خوب کار میکنه. (من زیاد اهل دانلود نیستم.)

من از اوربیت استفاده میکنم

این صفش چجوری فعال میشه
هرچی گشتم چیزی یافت نشد

saeediranzad
11-11-2013, 07:12
من از اوربیت استفاده میکنم
این صفش چجوری فعال میشه
هرچی گشتم چیزی یافت نشد
راستش یادم نیست. ولی تو تنظیماتش که بروید حتماْ time limit داره.
صفش هم تو پنجره اصلی که به دلخواه مرتب میشه.
تعداد دانلودهای همزمان و تعداد کانکشن هم قابل تنظیمه.
الآن ندارم. وگرنه دقیق میگفتم.

Ali_RNT
11-11-2013, 15:54
سلام دوستان.بهترین دانلودر برای لینوکس مینت چیه؟از طریق خودش هم میشه دانلود کرد؟ممنووووون...

robinho23
11-11-2013, 20:10
سلام
هفته پیش داشتم از یه سایت فیلم دانلود می کردم که وسط دانلود به علت کمبود جا
مجبور شدم "کش" و "کوکی" هارو برای جا باز کردن وسط دانلود پاک کنم
.بلافاصله بعد از این سرعت دانلود صفر شد و تا الان هنوز هم نمیتوانم از اون
سایت دانلود کنم .
با idm ارور زیر رو میده
you don't have permission to download file
یا
cannot find file server

خواهشا کمک کنید

saeediranzad
12-11-2013, 07:12
سلام دوستان.بهترین دانلودر برای لینوکس مینت چیه؟از طریق خودش هم میشه دانلود کرد؟ممنووووون...
سلام
Uget و Multiget را امتحان کنید. مولتیگت باگ داره. ولی من بیشتر میپسندم.

awx0ne
18-11-2013, 20:46
با عرض سلام
یه سری فایل برای دانلود داشتم که یهو سیستم ریبوت شد
و هر کاری کردم بالا نیومد
یه دیسک زنده لینوکس داشتم که بوسیله اون وارد درایو سی شدم و از فایل DwnlData کپی گرفتم
الان نمیدونم چه طور باید فایل رو ادامه بدم
دوستان فایلها حجمشون بالاست
با خون و دل به اینجا رسوندمشون
روی 80 90 درصدن
منتظر جوابتون هستم

ursamajor
19-11-2013, 00:39
سلام
من ورژن IDM 6.18 b5 را روی ورژن قبلی نصب کردم و از کرکی هم که در تاپیک مربوط به کرک IDM قرار داشت استفاده کردم ولی با ارور عدم رجیستر شدن مواجه هستم. دکمه registration هم غیر فعال هست. از طرفی هم نمیخوام برنامه رو پاک کنم و دوباره نصب کنم چون تعدادی از فایل ها در حال دانلود هست.
لطفا راهنمایی بفرمایید

AF021
19-11-2013, 05:41
اینترنت دانلود منیجر با اینکه رجیستر شده ولی از امروز این ارور میده :

کسی راه حلی واسه این مشکل داره

baran-d
19-11-2013, 09:44
اینترنت دانلود منیجر با اینکه رجیستر شده ولی از امروز این ارور میده :

کسی راه حلی واسه این مشکل داره

مال من هم همینطور. مثل اینکه پچ قبلی خراب شده

Dew Drop
19-11-2013, 10:16
با عرض سلام
یه سری فایل برای دانلود داشتم که یهو سیستم ریبوت شد
و هر کاری کردم بالا نیومد
یه دیسک زنده لینوکس داشتم که بوسیله اون وارد درایو سی شدم و از فایل DwnlData کپی گرفتم
الان نمیدونم چه طور باید فایل رو ادامه بدم
دوستان فایلها حجمشون بالاست
با خون و دل به اینجا رسوندمشون
روی 80 90 درصدن
منتظر جوابتون هستم

پست زیر رو ببینید.

Captain
19-11-2013, 12:22
Me too

dvb595959
19-11-2013, 12:29
ما که مشکلی نداریم.... با یک کرک دیگه تست کنید.

Guidance
19-11-2013, 12:34
Me too

این پیغام زمانی میاد که سهوا یا عمدا برنامه رو آپدیت کرده باشید پیغامش هم که مشخصه که کرک لازم داره.
این جور مواقع بهترین کار اینه که با یه برنامه ی uninstaller برنامه رو پاک کنید سپس دوباره یه ورژن جدیدتر نصب و رجیستر کنید تا زیر شاخه های ورژن قبلی پاک نشه نمیتونید ورژن جدیدتری نصب و رجیستر کنید.

Captain
19-11-2013, 12:42
ما که مشکلی نداریم.... با یک کرک دیگه تست کنید.

این پیغام زمانی میاد که سهوا یا عمدا برنامه رو آپدیت کرده باشید پیغامش هم که مشخصه که کرک لازم داره.
این جور مواقع بهترین کار اینه که با یه برنامه ی uninstaller برنامه رو پاک کنید سپس دوباره یه ورژن جدیدتر نصب و رجیستر کنید تا زیر شاخه های ورژن قبلی پاک نشه نمیتونید ورژن جدیدتری نصب و رجیستر کنید.

نمیدونم این مشکل چرا پدیدار شد
از همون کرکی استفاده میکنم که همیشه و قبلنا استفاده میکردم
برنامه نه آپدیت شده و نه نسخه ی جدیدتر بر روی نسخه ی قدیمی نصب شده

Ali_RNT
19-11-2013, 16:02
برای حذف کامل برنامه از Revo uninstaller pro کمک بگیرید همه ی کلید های رجیستری رو هم پاک میکنه و تمام دانلود های ناقص رو هم به فنا.ولی برای حذف برنامه عالیه...

ursamajor
19-11-2013, 17:48
فکر کنم من مشکلم حل شد.
بدون پاک کردن برنامه دوباره همون ورژن آخری رو نصب کردم و در پایان وقتی اخطار رجیستر میاد همونجا میشه کد رجیستر رو وارد کرد من هم اون آی پی ها رو به فایل hosts اضافه کردم و کد رو زدم و درست شد.

keyvan360
19-11-2013, 19:39
سایت سافت گذر یک فیکسی گذاشته که مشکل من رو حل کرد.

msa_6292
20-11-2013, 10:32
دوست من الان به مدت ی هفتست که این مشکل پیدا شده. من هم با تمام نرم افزارهایی که رجیستری هم پاک میکنه، IDM رو uninstall کردم و آخرین ورژن رو ریختم ولی هنوز همون مشکل رو داره.
حالا یه پیغام هم هست که دو روزه داره میده و هر دو سه دقیقه یهو میاد وسط صفحه و کلی اعصابم ریخته بهم... :n15:

3RiaLbaZ
20-11-2013, 12:56
من هم 2 روزه این مشکلو پیدا کردم ، هر چند دیقه پیام فیک سریال نامبر میده :n27:
تا حالا 5-6 تا ورژن مختلف و کرک مختلف امتحان کردم ولی فاییده نداشت ، فعلا مجبور شدم کلا بیخیال idm بشم چون ارورش واقعا رو اعصابه
راستی من هم آپدیت نکردم ، ورژن نرم افزارم هم مال 7-6 ماه پیش بود

ursamajor
20-11-2013, 23:31
دوست من الان به مدت ی هفتست که این مشکل پیدا شده. من هم با تمام نرم افزارهایی که رجیستری هم پاک میکنه، IDM رو uninstall کردم و آخرین ورژن رو ریختم ولی هنوز همون مشکل رو داره.
حالا یه پیغام هم هست که دو روزه داره میده و هر دو سه دقیقه یهو میاد وسط صفحه و کلی اعصابم ریخته بهم... :n15:

من هم 2 روزه این مشکلو پیدا کردم ، هر چند دیقه پیام فیک سریال نامبر میده :n27:
تا حالا 5-6 تا ورژن مختلف و کرک مختلف امتحان کردم ولی فاییده نداشت ، فعلا مجبور شدم کلا بیخیال idm بشم چون ارورش واقعا رو اعصابه
راستی من هم آپدیت نکردم ، ورژن نرم افزارم هم مال 7-6 ماه پیش بود

من هم مشکل شما دوستان رو داشتم که در بالا توضیح دادم چجوری حل شد. شما هم امتحان کنید شاید نتیجه گرفتید.

still alive
21-11-2013, 08:36
دوستان چطوری گزینه های آی دی ام به کلیک راست موسم اضافه کنم؟آیا؟:n16:

Ali_RNT
21-11-2013, 08:59
تو فایرفاکس اگه افزونه IDM نصب باشه خودش اضافه میشه.

still alive
21-11-2013, 09:14
چندتا افزونه گرفتم ولی به فایرفاکس نسخه 25.0.1 نمیخوره.از کجا باید این افزونه IDM که با ورژن فایرفاکس مطابقت داشته باشه بگیرم؟

Ali_RNT
21-11-2013, 09:19
اگه با کرک مشکل ندارید IDM رو آپدیت کنید.من نسخه 6.18 آی دی ام رو با نسخه 26 فایرفاکس استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم...

msa_6292
21-11-2013, 14:18
من هم تمام اون فایلهای Host رو که دوستان گفتن امتحان کردم ولی نشد.
رفتم آخرین ورژن رو از سافت گذر گرفتم به همراه فیکسر کرک و الان فعلاً که درست شده و تا حالا بعد از دو روز اروری نداده...! ولی منتظر اولین ارور هــستم :n24:

Hi5
22-11-2013, 02:53
دانلود کرک فیکس – رفع خطای جعلی بودن سریال IDM :

کرک فیکس را دانلود کرده و در محل نصب نرم افزار کپی کنید ، توجه داشته باشید که باید آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید

IntelCentrino
22-11-2013, 14:44
دانلود کرک فیکس – رفع خطای جعلی بودن سریال IDM :

کرک فیکس را دانلود کرده و در محل نصب نرم افزار کپی کنید ، توجه داشته باشید که باید آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید

پسوورد فایل چی هست؟

Ali_RNT
22-11-2013, 16:32
پسوورد فایل چی هست؟

spirit's
22-11-2013, 19:44
برعکس شما من اون فایلی که باعث این خطا میشد رو دلیت کردم مشکل حل شد...فقط هربار که سیستم بالا میاد یبار میپرسه که مشکل داره باید دوباره نصب بشه منم اکی میکنم دیگه هیچ ... مشکل حل دانلود هم بدون مشکل
این کرک فیکس هم همین کار رو میکنه:n02:

IntelCentrino
22-11-2013, 21:20
فایل IDMGrHlp مگر چی هست؟

spirit's
22-11-2013, 21:47
فایل IDMGrHlp مگر چی هست؟
با حذفش دیگه گیر فیک بودن نمیده این فیکس کننده هم همینه

barslona2006
25-11-2013, 00:47
سلام دوستان
یه سوال داستم
من یه چند روزی میخوام برم مسافرت بعد میخوام کامپوتر رو روشن بذارم واسه دانلود .راهی هست بعد از اتمام دانلود فایل اولی خودش اتومات بره فایل دیگری رو ادامه دانلود بده؟
ممنون

amir.7
25-11-2013, 20:36
سلام دوستان

الان داشتم با سیستم کار میکردم نمیدونم چی شد که هر چی میزنم برا دانلود بجای اینکه IDM شروع کنه مرورگر شروع به دانلود میکنه

خیلی هم باهاش ور رفتم اما نشد :n15:دوستان اگه میتونن راهنمایی بفرمایید

با تشکر

Ali_RNT
25-11-2013, 20:50
از حساب کاربریتان خارج شوید و دوباره وارد شوید.

مرورگرتون چی هست؟؟؟

amir.7
25-11-2013, 20:53
سلام

دوستانی که مشکل جعلی بودن سریال رو دارن به آدرس زیر برن و اون دستورالعمل رو انجام بدن و بعدش برای اینکه فایل هاست باطل نشه روی اون راست کلیک

کنید و به properties برید و تیک گزینه های read-only و hidden رو بزنید و ok کنید و برای همیشه از IDM لذت ببرید .

Ali_RNT
25-11-2013, 20:55
اگه فایر فاکس دارید از منوی بالای فایرفاکس گزینه ی Add-ons را انتخاب کنید و ببینید افزونه ی IDM هست یا نه...

amir.7
25-11-2013, 21:04
از حساب کاربریتان خارج شوید و دوباره وارد شوید.

مرورگرتون چی هست؟؟؟

ممنون دوست من درست شد اما بازم بعضی موارد همونطوره

Ali_RNT
26-11-2013, 21:26
نسخه آی دی ام و فایر فاکس رو بگید.ممکنه از عدم سازگاری مرورگر و دانلودر باشه...

mrmostafa
27-11-2013, 13:13
از بعضي سايت ها و اسكاي درايو ميخوام دانلود كنم با Internet download manager اين خطا رو ميده و قتي كه بدون دانلود منيجر دانلود ميكنم ميشه. چيكار بايد بكنم يا دانلود منيجر بهتر از اينترنت دانلود منيجر هستش؟؟؟

Ali_RNT
27-11-2013, 14:09
فایلی که دانلود میکنید شیر شده (به اشتراک گذاشته شده) هست یا نه؟؟؟

djbehnam73
28-11-2013, 00:07
سلام به همه سواله من از دوستان این هست که می خوام بدونم چطوری می تونم idm رو وقتی به یه پیجی میرم و اون پیج ویدیویی داره اون ویدیو رو دانلود نکنه و من هم بتونم اون ویدیو رو ببینم :n01:

m_sport
28-11-2013, 02:07
سلام
IDM 6.15 دارم...........چند روزه یه مشکل پیدا کرده..........با youtube که میخوام video دانلود کنم مثلا اگه کیفیت 1080 باشه IDM فقظ 720 و 360 و 240 رو میشناسه و بالاترین کیفیت رو لینک نمیده..........چرا؟

Ali_RNT
28-11-2013, 02:13
سلام به همه سواله من از دوستان این هست که می خوام بدونم چطوری می تونم idm رو وقتی به یه پیجی میرم و اون پیج ویدیویی داره اون ویدیو رو دانلود نکنه و من هم بتونم اون ویدیو رو ببینم :n01:

آی دی ام رو باز کنید.

بالای صفحه از منوی دانلود ها گزینه ی تنظیمات را انتخاب کنید.

به تب عمومی بروید.

ادامه مراحل در تصویر:

موفق باشید...

camel_60
28-11-2013, 02:26
با سلام
من یه مشکلی با اینترنت دانلود منیجر پیدا کردم اونم اینکه فایل من بعد اتمام دانلود بدون ذخیره درصدش صفر میشه و میاد از اول ...
یعنی همین امروز یه فیلم 700 مگابایتی داشت دنلود میشد آخر دانلود رسید یه پیغام اومد که کنسل و اوکی داشت پنجره رو بدون اینکه چیزی بزنم زدم کنار دیدم دانلودم از اول آغاز شده و تو درایوم فیلم ذخیره نشد پنجره رو اوکی کردم این سایتو برام باز کرد :

نکته های مسخره ای اشاره کرده کلا ...
در ضمن تا حالا چند ساله چنین مشکلاتی نداشتم البته اینو بگم چند روزی هست اکانت لینک مستقیم سرور یکی از این سایت های فیلم رو خریدم با این لینک ها این مشکلو دارم البته به ندرت این جور میشه ...
راه حل چیه دوستان؟

در ضمن مشکل کرک هم رو ویندوز 8 خیلی زیاد شده و همش میپره و فیک سریال میده در صورتی که رو 7 این مشکل رو ندارم ... کرک مناسب نیومده؟

djbehnam73
29-11-2013, 01:02
آی دی ام رو باز کنید.

بالای صفحه از منوی دانلود ها گزینه ی تنظیمات را انتخاب کنید.

به تب عمومی بروید.

ادامه مراحل در تصویر:

موفق باشید...
عزیز من اینکارو کردم ولی باز خودش به صورت خودکار زد رو دانلود فقط اون گزینه ی 4 تیک نداشت من اون رو تیک زدم ولی درست نشد !!!!!

mrmostafa
30-11-2013, 01:20
فایلی که دانلود میکنید شیر شده (به اشتراک گذاشته شده) هست یا نه؟؟؟

تو یه انجمن ضمیمه هست ولی کلا بعضی جاها مشکل داره دانلود نمیکنه مثلا وقتی سایت یوتوب میرم ۲ تا اس اضافه میکنم میاره دانلود کنه هم خطا میده. یه دانلود منیجر میخوام که مشکل نداشته باشه و همه فایل ها رو دانلود کنه. یه فایل هم هست که تو اسکای درایو هست که شیر شده اونم دانلود نمیکنه.

hesam68
30-11-2013, 05:26
سلام دوستان
من فایرفاکسم و آپدیت کردم
الان افزونه ی idmcc مشکل پیدا کرده و وقتی میخوام ویدیو های یوتیوب و دانلود کنم چند تا فایل کیلوبایتی میاره
اخرین ورژن این افزونه رو از کجا دانلود کنم؟
اصلا مشکل از افزونست؟
یا idm اخرین ورژن و باید نصب کنم
لطفا راهنماییم کنین
چون همیشه بهاین مشکل بر میخورم

FerineFast
30-11-2013, 05:39
آخرین ورژن IDM CC برای فایرفاکس :

در صورتی که کار نکرد باید IDM رو بروز کنید.

alaydyn
30-11-2013, 08:45
از بس fack serial number داد این idm اعصابم خورد کرد هر کرکی امتحان میکنم نمیشه ویندوز 8.1 کی امتحان کرده جواب گرفته ؟

dvb595959
30-11-2013, 10:02
از بس fack serial number داد این idm اعصابم خورد کرد هر کرکی امتحان میکنم نمیشه ویندوز 8.1 کی امتحان کرده جواب گرفته ؟
من ویندوز 8.1 دارم. idm 6.18 b 8 رو نصب و کرک کردم و تا حالا که مشکلی نداشتم.

mrmostafa
30-11-2013, 19:50
خواهشا یه دانلودمنیجر خوب معرفی کنید که با سایت ها و جاهای مختلف مشکل نداشته باشه و در هر شرایطی بشه دانلود کرد. الان با فایرفاکس از یوپتوب میخوام دانلود کنم وقتی لینک اینترنت دانلود منیجر میاد میخوام دانلود کنم خطا میده. اعصابم بهم ریخته.

Ali_RNT
30-11-2013, 20:49
عزیز من اینکارو کردم ولی باز خودش به صورت خودکار زد رو دانلود فقط اون گزینه ی 4 تیک نداشت من اون رو تیک زدم ولی درست نشد !!!!!

در فایرفاکس از منوی بالا Add-ons رو انتخاب کنید.بعد از سمت راست Extentions رو انتخاب کنید و IDM CC رو غیر فعال کنید...

djbehnam73
30-11-2013, 23:53
خواهشا یه دانلودمنیجر خوب معرفی کنید که با سایت ها و جاهای مختلف مشکل نداشته باشه و در هر شرایطی بشه دانلود کرد. الان با فایرفاکس از یوپتوب میخوام دانلود کنم وقتی لینک اینترنت دانلود منیجر میاد میخوام دانلود کنم خطا میده. اعصابم بهم ریخته.
سلام دوسته عزیز در حاله حاضر هیچ دانلود منیجری بهتر از idm نیست در ضمن مشکل دانلود شما idm نیست بلکه فیلتر شکنتون هست !!!!!!

maxmen
01-12-2013, 01:34
سلام
این پیغام چی میگه؟

amir.7
01-12-2013, 01:59

سلام

دوستان پست زیر رو عمل کنید مشکل حل میشه

saeediranzad
01-12-2013, 07:29
شما که فایرفاکسی هستید این را امتحان کردید؟
Downthemall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrmostafa
01-12-2013, 12:15
شما که فایرفاکسی هستید این را امتحان کردید؟
Downthemall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون. من از كروم و فايرفاكس استفاده ميكنم بيشتر كروم ولي دانلود منيجري ميخوام بدون اذيت همه چيز را دانلود كنه اينترنت دانلود منيجر بعضي سايت ها و انجمن ها رو بازي در مياره. حتي فايل پيوست تو انجمن رو خطا ميده.

من با فايرفاكس از طريق افزونه كه دادين يه رام اندرويد كه پسوندش Zip بود رو دانلود كردم اين فايل رو داده download.aspx-{8f2ce328-0923-431d-95bc-69ab0bcf5087}.dtapart كل حجم فايل كامل دانلود شده ولي چرا خروجي زيپ نداده؟؟؟

azar2011
01-12-2013, 13:05
دوستان من از یه سایتی اکانت vip گرفتم
سه فایل رو بیشتر نمیشه همزمان دانلود کرد
میخوام کاری کنم دانلود منیجر سه تا سه تا پشت سر هم دانلود کنه
ممنون میشم کسی جوابمو بده

OMiD.1080p
01-12-2013, 16:49
دوستان من از یه سایتی اکانت vip گرفتم
سه فایل رو بیشتر نمیشه همزمان دانلود کرد
میخوام کاری کنم دانلود منیجر سه تا سه تا پشت سر هم دانلود کنه
ممنون میشم کسی جوابمو بده

سلام تيلور جون .:n26:

ببين شما با دانلود منيجر IDM ميتوني هر چقدر لينك رو بخواي با هم دانلود كني . محدوديتي وجود نداره واسه اون.
محدوديت از اكانت اون سايتي هست كه عرض كرديد .
واسه همين ـه كه نميتوني بيشتر از 3 تا رو دانلود كني.
اونم به خاطر اينكه سرور سايتشون زياد بهش فشار نياد .

azar2011
01-12-2013, 19:15
سلام تيلور جون .:n26:

ببين شما با دانلود منيجر IDM ميتوني هر چقدر لينك رو بخواي با هم دانلود كني . محدوديتي وجود نداره واسه اون.
محدوديت از اكانت اون سايتي هست كه عرض كرديد .
واسه همين ـه كه نميتوني بيشتر از 3 تا رو دانلود كني.
اونم به خاطر اينكه سرور سايتشون زياد بهش فشار نياد .

خوب منم همین رو گفتم
ولی منظورم اینه کاری کنم دانلود منیجر سه تا دانلود همزمان بیشتر انجام نده
اون سه تا که تموم شد سه تا جدید دانلود بشه
چون دانلود منیجر تعداد نامحدود دانلود میکنه مشکل پیدا کردم میخوام تعدادشو محدود و به عدد سه برسونم

ursamajor
01-12-2013, 20:17
خوب منم همین رو گفتم
چون دانلود منیجر تعداد نامحدود دانلود میکنه مشکل پیدا کردم میخوام تعدادشو محدود و به عدد سه برسونم

بلدی صف دانلود (Queue) درست کنی؟

saeediranzad
02-12-2013, 11:00
ممنون. من از كروم و فايرفاكس استفاده ميكنم بيشتر كروم ولي دانلود منيجري ميخوام بدون اذيت همه چيز را دانلود كنه اينترنت دانلود منيجر بعضي سايت ها و انجمن ها رو بازي در مياره. حتي فايل پيوست تو انجمن رو خطا ميده.
من با فايرفاكس از طريق افزونه كه دادين يه رام اندرويد كه پسوندش Zip بود رو دانلود كردم اين فايل رو داده download.aspx-{8f2ce328-0923-431d-95bc-69ab0bcf5087}.dtapart كل حجم فايل كامل دانلود شده ولي چرا خروجي زيپ نداده؟؟؟
شما میگی حجم کامله؛ ولی چرا فایل aspx هست؟
حجم را چک کنید. اگر حجم برابر فایل اصلی که تو سایت نوشته نبود کامل نیست. بلکه شما صفحه را دانلود کردید.
اگر کامل بود (مثلاْ 400-500 کیلوبایت برابر یک فایل آندرویدی) پسوند را عوض (zip) کنید. بنظرمن کامل نیست و دوباره دان کنید.

IRAN_KING
02-12-2013, 13:36
امکانش هست Download Manager وقتی اینترنت قطع میشه و دوباره وصل میشه خودش دکمه ادامه رو بزنه ؟

mrmostafa
02-12-2013, 13:41
شما میگی حجم کامله؛ ولی چرا فایل aspx هست؟
حجم را چک کنید. اگر حجم برابر فایل اصلی که تو سایت نوشته نبود کامل نیست. بلکه شما صفحه را دانلود کردید.
اگر کامل بود (مثلاْ 400-500 کیلوبایت برابر یک فایل آندرویدی) پسوند را عوض (zip) کنید. بنظرمن کامل نیست و دوباره دان کنید.

فايل رو زده 428 مگ ايني كه دانلود كردم 427 مگ هست ولي 100% كامل شد با دانلود منيجر از طريق فابرفاكس حالا پسوند زيپ كردم اكسترات كردم فايل ها استخراج شد.

OMiD.1080p
02-12-2013, 17:14
خوب منم همین رو گفتم

شما از سمت چپ دانلود منيجر (قسمت Categories ) و سپس قسمت Queues ( صف بندي ) يا يك صف جديد بسازيد يا هم كه داخل همون Synchronization.
واسه اين كار بر روي فايلي دانلودي توي ليست دانلود منيجر راست كليك كرده و سپس اونو به صف دلخواه منتقل كنيد .
براي تنظيمات بيشتر هم ميتونيد روي صف مورد نظر دابل كليك كرده و گزينه هاي بيشتري شامل : شروع استارت - پايان تايم دانلود و..... و همچنين تعداد فايل هاي همزمان براي دانلود رو تنظيم كنيد .

امکانش هست Download Manager وقتی اینترنت قطع میشه و دوباره وصل میشه خودش دکمه ادامه رو بزنه ؟

بله .
به قسمت تنظيمات (‌Options ) رفته و سپس به سربرگ Dial up /VPN.
در اين قسمت شما ميتوانيد با وارد كردن يوزر و پسورد و انتخاب كانكشن مورد نظر اين امكان رو به IDM بدهيد كه در صورت قطع ارتباط در هنگام دانلود به صورت اتومات كانكت شود .
در قسمت Redial Options ميتوانيد تعداد سعي براي برقراري ارتباط رو نيز تنظيم كنيد .

IRAN_KING
02-12-2013, 20:10
بله .
به قسمت تنظيمات (‌Options ) رفته و سپس به سربرگ Dial up /VPN.
در اين قسمت شما ميتوانيد با وارد كردن يوزر و پسورد و انتخاب كانكشن مورد نظر اين امكان رو به IDM بدهيد كه در صورت قطع ارتباط در هنگام دانلود به صورت اتومات كانكت شود .
در قسمت Redial Options ميتوانيد تعداد سعي براي برقراري ارتباط رو نيز تنظيم كنيد .
منظور وصل به اینترنت نیست adsl دارم قطع وصل اتوماتیک هست ولی وقتی قطع میشه دانلودم قطع میشه میخوام شب بزارم رو دانلود برم بخوابم خودش ادامه بده من مجبور نباشم پاشم ببینم داره دان می کنه یا نه.

OMiD.1080p
03-12-2013, 03:21
منظور وصل به اینترنت نیست adsl دارم قطع وصل اتوماتیک هست ولی وقتی قطع میشه دانلودم قطع میشه میخوام شب بزارم رو دانلود برم بخوابم خودش ادامه بده من مجبور نباشم پاشم ببینم داره دان می کنه یا نه.
شما هم از روش صف بندی استفاده کن . ( با این کار دانلود منیجر رو ملزم به دانلود مجدد در صورت قطع ارتباط میکنید )

IntelCentrino
03-12-2013, 06:19
Synchronization queue چه تفاوتی با دیگر صف ها دارد؟!

FerineFast
03-12-2013, 10:21
Synchronization queue چه تفاوتی با دیگر صف ها دارد؟!

این صف دانلود به این صورت عمل میکنه که تمام فایل هایی که دانلودشان تمام شده رو با فایل اصلی روی سرورشون چک می کنه و در صورت دیدن تغییر فایل رو آپدیت می کنه یعنی همون SYNC کردن

and-roid2
03-12-2013, 13:36
سلام...
دوستان من اخیرا با idm یه مشکلی دارم....

یه کاننکشن دستی vp*n ساختم...و idm رو تنظیم کردم هر وقت دانلود رو استارت میکنه قبلش به این کانکشن وصل بشه....
اما جدیدا از وقتی ویندوزم رو عوض کردم وقتی دانلود رو استارت میکنم به این کانکشن متصل نمیشه!!

3ورژن اخر رو تست کردم مشکلم حل نشد...مشکل از کجا میتونه باشه؟

m00frad
03-12-2013, 16:27
سلام کسی میتونه اینجا کمکم کنه؟؟
این دو سه روزه چند تا فیلم با IDM دانلود کردم که همه اشون رو وضعیتشون نوشته تکمیل شد
ولی بعضی از فیلم ها هستند و باز میشند
ولی بعضی فیلم ها را وقتی روشون کلیک میکنیو میخواهی بازشون کنی میگه فایل ها جابجا شده
نه با IDM باز میشند نه روی سیستم وجود دارند تو کل کامپیوتر فایل ها را سرچ کردم ولی پیدا نشدند
مشکل از کجاست؟ چند ساله دانلود میکنم هیچوقت اینطوری نشده بود
یعنی فایل هام پاک شده؟؟ ریکاوری کنم برمیگرده؟؟
حجم فیلمها خیلی زیاد بود لطفا کمک کنیــد:n28:

m00frad
03-12-2013, 16:29
اینم بگم
چند روزه با فیلتر شکن Ultra کار میکنم
میتونه مربوط به اون باشه؟؟

m00frad
04-12-2013, 01:46
سلام کسی میتونه اینجا کمکم کنه؟؟
این دو سه روزه چند تا فیلم با IDM دانلود کردم که همه اشون رو وضعیتشون نوشته تکمیل شد
ولی بعضی از فیلم ها هستند و باز میشند
ولی بعضی فیلم ها را وقتی روشون کلیک میکنیو میخواهی بازشون کنی میگه فایل ها جابجا شده
نه با IDM باز میشند نه روی سیستم وجود دارند تو کل کامپیوتر فایل ها را سرچ کردم ولی پیدا نشدند
مشکل از کجاست؟ چند ساله دانلود میکنم هیچوقت اینطوری نشده بود
یعنی فایل هام پاک شده؟؟ ریکاوری کنم برمیگرده؟؟
حجم فیلمها خیلی زیاد بود لطفا کمک کنیــد:n28:

کسی نمیتونه کمک کنه؟؟:n30: