PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16

saeediranzad
16-09-2012, 07:27
آقا کسی نبود کمک کنه مشکلم واقعا اعصاب خورد کنه
یکی کمک کنه لطفا
سلام
شما پاک کننده (Optimizer, Cleaner)روی سیستم دارید؟ اگر هست کدومه؟

saeed258s
17-09-2012, 12:53
با دروود
چندی است که IDM V6 رو نصب کرده ام اما شوربختانه هر زمان که می خواهم فایلی را دریافت کنم با پیام حطایی مبنی بر دسترسی نداشتن به آدرس مورد نظر (مانند زمانیکه به اینترنت وصل نیستیم)دریافت می کنم!2 بار کامل آن رو پاک کردم و از نو نصب کردم اما نشد!
از دوستان کسی با این دشواری روبرو بوده است؟
سپاس

saeediranzad
17-09-2012, 13:24
سلام
تنظیمات پ روکسی درست هست؟

saeed258s
17-09-2012, 13:49
با دروود
بله1من حتا این گزینه رو غیر فعال هم کردم ،کار نکرد،فعال کردم باز هم کار نکرد!اما زمان پاک کردن گویا دستکاری بوسیله این نرم افزار در پروتوکل های TCP/ip شده بود که باید بازیابی می شد و شد!

لاد
17-09-2012, 17:17
سلام من داشتم یک فایلی رو دانلود میکردم اما تا نصفه قطع شد راهی نیست ادامه بدیم؟؟؟؟؟؟؟

saeed258s
18-09-2012, 12:12
سلام من داشتم یک فایلی رو دانلود میکردم اما تا نصفه قطع شد راهی نیست ادامه بدیم؟؟؟؟؟؟؟

با دروود
اگر سرور از این امکان پشتیبانی نکند خیر!باید فایل رو از نخست دریافت کنید

amirfrang
18-09-2012, 13:16
من یک فایلی را می خواهم دانلود کنم با IDM این ارور را میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 403 forbidden
the server replies that you dont have permission to download this file.ا
البته بغیرازfirefoxوieباهیچ نرم افزاری دان نمیشه ازطریقidm.تنظیمات پروکسیشم درست کردم ولی فقط بااین 2تامرورگردانلودمیکنه.ممنون

poloton7
19-09-2012, 20:30
سلام-- ببخشید کدام دانلود منجیرها هستند که اگر یک فیلم را مثلا تا70% دانلود کرده باشی بتوانی تا همان جایی که دانلود کردی فیلم را ببینی----متشکر

milad_gta
19-09-2012, 21:54
من یک فایلی را می خواهم دانلود کنم با IDM این ارور را میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 403 forbidden
the server replies that you dont have permission to download this file.ا
البته بغیرازfirefoxوieباهیچ نرم افزاری دان نمیشه ازطریقidm.تنظیمات پروکسیشم درست کردم ولی فقط بااین 2تامرورگردانلودمیکنه.ممنون

دسترسی نداره ، یا یوزر پسورد میخواد ، یا احراز هویت که احتمالا چون تو فایرفاکس چون لاگین هستید شما رو میشناسه و میزاره دانلود کنید !

آخرین نسخه FF و IDM رو نصب کنید ، مطمئن بشید که افزونه IDM رو FF نصب هست و تیک Mozilla Firefox هم در تنظیمات خورده باشه تا با کوکی های روی مرورگر بتونه درخواست بفرسته ، میتونید لینک رو به صورت دستی هم وارد کنید و تیک use authorization رو بزنید و یوزر پسورد سایت مورد نظر رو وارد کنید.

milad_gta
19-09-2012, 21:56
سلام-- ببخشید کدام دانلود منجیرها هستند که اگر یک فیلم را مثلا تا70% دانلود کرده باشی بتوانی تا همان جایی که دانلود کردی فیلم را ببینی----متشکر

عملا همشون این امکان رو دارند اگر با یک کانکشن دانلود کرده باشید ، فرضا در IDM فایل های در حال دانلود اینجا هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

میتونید فایلتون رو درگ کنید در پلیر مورد نظر و ببینید .

poloton7
20-09-2012, 08:54
عملا همشون این امکان رو دارند اگر با یک کانکشن دانلود کرده باشید ، فرضا در IDM فایل های در حال دانلود اینجا هست :

میتونید فایلتون رو درگ کنید در پلیر مورد نظر و ببینید .
متشکر--ولی من با 8 یا 16 کانکشن دانلود می کنم-اون وقت دیگر نمی شود اون فیلم را دید---حالا چکار کنم

milad_gta
20-09-2012, 09:11
متشکر--ولی من با 8 یا 16 کانکشن دانلود می کنم-اون وقت دیگر نمی شود اون فیلم را دید---حالا چکار کنم

عملا نمیشه کاری کرد چون فایل به صورت یک تکه گرفته نمیشه که بشه دید ، فرضا ده دقیقه ابتدا هست ده دقیقه وسط و الی آخر ...

farzanpc
20-09-2012, 12:02
دوستان من وقتی من ویدئویی رو در یوتیوب باز می کنم و روی آیکون دانلود ویدئو که پایین صفحه ظاهر می شه کلیک می کنم ویدئو دانلود نمی شه. آی دی ام باز می شه، و بعد از چند ثانیه ارور می ده و دانلود منیجر بسته می شه!! من روی لپتاپم خیلی راحت و بدون تنظیم خاصی این کار رو می کنم، ولی روی سیستم خونه موفق نمی شم. تنظیم خاصی باید انجام بدم!؟؟!!!

milad_gta
20-09-2012, 12:15
دوستان من وقتی من ویدئویی رو در یوتیوب باز می کنم و روی آیکون دانلود ویدئو که پایین صفحه ظاهر می شه کلیک می کنم ویدئو دانلود نمی شه. آی دی ام باز می شه، و بعد از چند ثانیه ارور می ده و دانلود منیجر بسته می شه!! من روی لپتاپم خیلی راحت و بدون تنظیم خاصی این کار رو می کنم، ولی روی سیستم خونه موفق نمی شم. تنظیم خاصی باید انجام بدم!؟؟!!!

پراکسی تنظیم هست ؟

hamidreza2010
21-09-2012, 00:10
سلام
شما پاک کننده (Optimizer, Cleaner)روی سیستم دارید؟ اگر هست کدومه؟

سلام سعید جان
آره داداش ccleaner 3.22 pro استفاده میکنم
یعنی ممکنه از همون باشه
چون توی یکی از سایت های خارجی یه فایل مکمل برای این برنامه با فرمت ini دانلود کردم که برنامه های ساپورت شده رو از 20 تا به حدود 100 افزایش میداد
بعدش در قسمت برنامه ها توی ccleaner برنامه idm رو انتخاب کردم که فایلهای اضافه idm رو هم پاک میکنه.به نظرت باید مشکلم از همین باشه نه؟

milad_gta
21-09-2012, 00:53
CCleaner فقط URL History رو پاک میکنه فکر نکنم از این باشه ...

Retired User
21-09-2012, 01:26
سلام راهی برای تعیین کردن ماکزیمم سرعت دانلود در idm هست؟
مثلا اگه سرعت کل 100 کیلو بایت بر ثانیه باشه
60 تاشو idm برداره و 40 تا بمونه برای وبگردی
واسه استفاده همزمان لپتاپ و دسکتاپ میخوام
ممنون

milad_gta
21-09-2012, 01:44
سلام راهی برای تعیین کردن ماکزیمم سرعت دانلود در idm هست؟
مثلا اگه سرعت کل 100 کیلو بایت بر ثانیه باشه
60 تاشو idm برداره و 40 تا بمونه برای وبگردی
واسه استفاده همزمان لپتاپ و دسکتاپ میخوام
ممنون

منوی downloads قسمت speed limiter

saeediranzad
21-09-2012, 05:50
سلام سعید جان
آره داداش ccleaner 3.22 pro استفاده میکنم
یعنی ممکنه از همون باشه
چون توی یکی از سایت های خارجی یه فایل مکمل برای این برنامه با فرمت ini دانلود کردم که برنامه های ساپورت شده رو از 20 تا به حدود 100 افزایش میداد
بعدش در قسمت برنامه ها توی ccleaner برنامه idm رو انتخاب کردم که فایلهای اضافه idm رو هم پاک میکنه.به نظرت باید مشکلم از همین باشه نه؟

سلام
بعید میدونم. Ccleaner برنامه بی خطریه. یه فایل مکمل برای CCleaner؟ CC خودش دانلود منیجر را جزو برنامه های اصلی میدونه و تو لیست داره. یعنی چندتا نرم افزار نصب کردی که این یکی از قافله عقب مونده؟

milad_gta
21-09-2012, 10:56
سعید جان ، فکر کنم مشکل از همن INI باشه ، من پست رو کامل نخونده بودم ، احتمالا محلی که لیست IDM قرار داره رو هم پاک میکنه ، حمید خان میشه فایل رو قرار بدید ؟

hamidreza2010
21-09-2012, 12:27
سلام
بعید میدونم. Ccleaner برنامه بی خطریه. یه فایل مکمل برای CCleaner؟ CC خودش دانلود منیجر را جزو برنامه های اصلی میدونه و تو لیست داره. یعنی چندتا نرم افزار نصب کردی که این یکی از قافله عقب مونده؟

آره داداش میدونم بی خطره ولی وقتی با idm یه فایلی رو نصفه دانلود میکنم حالا با هر حجمی وقتی نصفه دانلود میشه بعد که از اینترنت دسیکانکت میشم و ccleaner رو اجرا میکنم بعد آنالیز رو میزنم در قسمت فایلهای اضافه idm همون مقدار حجم دانلود شده رو میزنه که وقتی روی run clean کلیک میکنم پاک میشه.من اینو تازه متوجه شدم تا حالا بهش دقت نکرده بودم.

اما در مورد سئوال دوم شما.من روی سیستممم زیاد برنامه نصب نیست.آره این برنامه رو بصورت پیش فرض تو خودش داره ولی بعضی برنامه ها رو نداره که با نصب اون فایل ini بهش اضافه میشه

hamidreza2010
21-09-2012, 12:42
سعید جان ، فکر کنم مشکل از همن INI باشه ، من پست رو کامل نخونده بودم ، احتمالا محلی که لیست IDM قرار داره رو هم پاک میکنه ، حمید خان میشه فایل رو قرار بدید ؟

سلام میلاد جان بیا آقا اینم لینک دانلود برنامه به همراه اون فایل ini.فقط خواهشا اینکاهایی رو که میگم به ترتیب انجام بدین تا تفاوتش رو ببینید.(مراحل 4 و 5 مهمه)

1- اول برنامه رو نصب کنید

2- فایل کرک رو توی مسیر نصب برنامه کپی کنید

3- بعد با سریال نامبری که توی پوشه کرک هست برنامه رو فعال کنید

4- حالا ccleaner رو اجرا کنید ببینید چند تا برنامه رو ساپورت میکنه.بعد از برنامه خارج شو

5- حالا اون فایل ini رو توی مسیر نصب برنامه کپی کنید.فقط همین.حالا یبار دیگه برنامه رو اجرا کنید ببنید چقدر لیست برنامه های ساپورت شده زیاد شده؟

فقط تست کردین نتیجش رو بهم بگین. سعید جان شما هم یه نگاهی بنداز داداش

اینم لینک دانلود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidreza2010
21-09-2012, 12:50
منظور کپی کردن tmp هست

سلام داداش
آقا من اون فایلی رو گفتی رو توی این مسیر پیدا کردم
C:\Documents and Settings\User Name\Application Data\IDM\DwnlData
ازش کپی گرفتم.از لیست توی idm هم بک آپ گرفتم بعد نصب ویندوز اون فایل ناقص رو به همون مسیر بالایی کپی کردم.لیست دانلود رو هم توی idm برگردوندم ولی وقتی زدم برای دانلود از اول شروع کرد به دانلود
مشکل کارم کجاست یا اگه یه جور دیگه باید انجام بدم بهم بگین

milad_gta
22-09-2012, 10:31
سلام میلاد جان بیا آقا اینم لینک دانلود برنامه به همراه اون فایل ini.فقط خواهشا اینکاهایی رو که میگم به ترتیب انجام بدین تا تفاوتش رو ببینید.(مراحل 4 و 5 مهمه)

1- اول برنامه رو نصب کنید

2- فایل کرک رو توی مسیر نصب برنامه کپی کنید

3- بعد با سریال نامبری که توی پوشه کرک هست برنامه رو فعال کنید

4- حالا ccleaner رو اجرا کنید ببینید چند تا برنامه رو ساپورت میکنه.بعد از برنامه خارج شو

5- حالا اون فایل ini رو توی مسیر نصب برنامه کپی کنید.فقط همین.حالا یبار دیگه برنامه رو اجرا کنید ببنید چقدر لیست برنامه های ساپورت شده زیاد شده؟

فقط تست کردین نتیجش رو بهم بگین. سعید جان شما هم یه نگاهی بنداز داداش

اینم لینک دانلود

از همینه ، البته من فقط فایلwinapp2 رو میخواستم ، توی این فایل آدرس دهی شده فایل های نیمه دانلود شده به IDM حذف میشند + تعداد زیادی کلید ریجستری . میتونید از ccleaner در حالت عادی استفاده کنید ، راه دیگه این هست که قسمت idm رو از این لیست حذف کنید .

سلام داداش
آقا من اون فایلی رو گفتی رو توی این مسیر پیدا کردم
ازش کپی گرفتم.از لیست توی idm هم بک آپ گرفتم بعد نصب ویندوز اون فایل ناقص رو به همون مسیر بالایی کپی کردم.لیست دانلود رو هم توی idm برگردوندم ولی وقتی زدم برای دانلود از اول شروع کرد به دانلود
مشکل کارم کجاست یا اگه یه جور دیگه باید انجام بدم بهم بگین

دقیقا به همین روش هست البته اگر درست بکاپ گرفته باشید . میتونید این راه رو هم تست کنید ، لیست رو وارد کنید دانلود رو شروع کنید تا به همون تعداد سابق کانکشن باز کنه بعد stop کنید ، بک آپ رو منتقل کنید جایی که بوده دوباره resume کنید .

saver
23-09-2012, 00:30
سلام
احتمالا برای شما هم این اتفاق افتاده که موقع دانلود یک فایل بوسیله idm و بوجود آمدن مشکل در نت فایل بوسیله دانلودر پاک بشود

اولین مشکل من اینه که این دانلودر بیشعور برای چی فایل رو پاک میکنه

امروز یک فایل 718 مگابایتی رو دانلود کردم و در مسخره ترین شرایط دقیقا روی 99.99 درصد اینترنت من دچار مشکل شد
و این دانلودر احمق ارور داد و فایل رو پاک کرد
با چند تا برنامه ریکاوری هم تست کردم اما اصلا چیزی پیدا نمیکنند !!!

لطفا کمک کنید تا بتونم به این برنامه بفهمونم که موقعی که اینترنت قطع میشه هیچ غلطی نکنه :9:

hamidrezaj
23-09-2012, 02:31
سلام دوست عزیز

قبلا من یکی دوبار این مشکل واسم پیش اومد و تا جایی که یادم میاد وقتی اینترنت قطع شد و فایلی که احتمال میدی ممکنه از اول دانلود کنه

, دانلود رو شروع نکن و از پوشه DwnlData که سرچ کنی تو یکی از پوشه ها هست , فولدر همنام همون فایل که مثلا تا نصفه دانلود کردی رو پیدا کن که

داخل اون پوشه یه تعداد پارت هست و اون پوشه فایل رو جای دیگه ای یه copy و نه cut ازش ایجاد کن و

دانلود رو شروع کن اگه ادامه داد که هیچ و در غیر اینصورت , یه پوشه جدید با نام اون فایل ایجاد میشه که باید بذاری یکی دو مگ دانلود کنه و بعد

نام پارتهایی که داخل پوشه جدید , ایجاد شده رو روی همون پارتهای داخل پوشه ای که کپی کردی بنویس و اونها رو به این پوشه جدید انتقال بده و اگه پرسید از

ابتدا شروع به دانلود کنه NO رو بزن.

saver
23-09-2012, 09:43
سلام دوست عزیز

قبلا من یکی دوبار این مشکل واسم پیش اومد و تا جایی که یادم میاد وقتی اینترنت قطع شد و فایلی که احتمال میدی ممکنه از اول دانلود کنه

, دانلود رو شروع نکن و از پوشه DwnlData که سرچ کنی تو یکی از پوشه ها هست , فولدر همنام همون فایل که مثلا تا نصفه دانلود کردی رو پیدا کن که

داخل اون پوشه یه تعداد پارت هست و اون پوشه فایل رو جای دیگه ای یه copy و نه cut ازش ایجاد کن و

دانلود رو شروع کن اگه ادامه داد که هیچ و در غیر اینصورت , یه پوشه جدید با نام اون فایل ایجاد میشه که باید بذاری یکی دو مگ دانلود کنه و بعد

نام پارتهایی که داخل پوشه جدید , ایجاد شده رو روی همون پارتهای داخل پوشه ای که کپی کردی بنویس و اونها رو به این پوشه جدید انتقال بده و اگه پرسید از

نه دوست عزیز همون موقع که داشت دانلود میکرد اینترنت قطع شد
و اگر دقت کرده باشید برنامه سعی در پیدا کردن آدرس جدید میکنه یعنی درخواستی برای سرور میفرسته و چون معمولا این فایلها از سرورهای اشتراک فایل دانلود میشن
و محدودیت دانلود هم دارن دانلودر رو به صفحه ای دیگر منتقل میکنند اینطوری دانلودر گیج میشه و حالا نمیدونم چه اتفاقی میافته که کل دانلود رو پاک میکنه
من حتی از resume و یا start دوباره دانلود استفاده نکردم !!!

hamidreza2010
23-09-2012, 15:48
سلام جناب saver.راهی که دوستمون گفتم درسته اون پوشه DwnlData رو هم توی مسیر زیر میتونی پیداش کنی یه جای دیگه از کپی بگیر بعد کارایی که دوستمون گفت رو انجام بده:
به جای Username اسمی هست که خودت موقع نصب ویندوز انتخاب کردی همون نام کاربری خودته

hamidreza2010
25-09-2012, 00:23
از همینه ، البته من فقط فایلwinapp2 رو میخواستم ، توی این فایل آدرس دهی شده فایل های نیمه دانلود شده به IDM حذف میشند + تعداد زیادی کلید ریجستری . میتونید از ccleaner در حالت عادی استفاده کنید ، راه دیگه این هست که قسمت idm رو از این لیست حذف کنید .

سلام دوست عزیز آره پیداش کردم و IDM رو از داخل فایل ini پاک کردم
دستت درد نکنه.

raha20011
25-09-2012, 19:27
سلام دوستان
من نمیدونستم کجا باید این مطلب رو بزارم بنابراین اینجا قرار دادم.
من به تازگی نسخه 6.12 IDMan رو از پی سی ورلد دانلود کردم اما نصب patch با پیغام fail همراه هست.وقتی هم که میخوام یک مطلبی رو دانلود کنم با این پیغام مواجه میشم:

احتمال میدم تنظیمات فایر فاکسم به هم خورده باشه چون پ روکسی فایر هم در فایر فاکسم کار نمیکنه.ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه.:41:

asextor
26-09-2012, 10:04
سلام دوستان
من نمیدونستم کجا باید این مطلب رو بزارم بنابراین اینجا قرار دادم.
من به تازگی نسخه 6.12 IDMan رو از پی سی ورلد دانلود کردم اما نصب patch با پیغام fail همراه هست.وقتی هم که میخوام یک مطلبی رو دانلود کنم با این پیغام مواجه میشم:

احتمال میدم تنظیمات فایر فاکسم به هم خورده باشه چون پ روکسی فایر هم در فایر فاکسم کار نمیکنه.ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه.:41:
1. اگه توی آی دی آم هم پ.روکسی وارد کردید چک کنید که غیر فعال باشه
2. فایروال یا آنتی ویروستون رو غیر فعال کنید و مجددا چک کنید ببینید درست شده یا نه
3. اگه هیچکدوم جواب نداد ، آی دی ام رو پاک کنید ، سیستم رو ریست کنید ، از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] il.rar) دانلودش کنید و نصب کنید .... برای پچ کردن هم از پچ های داخل همین مجموعه استفاده کنید .....

hamidreza2010
26-09-2012, 16:06
سلام دوست عزیز

برای منم این مشکل پیش اومده و چون ازش بک آپ نگرفته بودم همشون پاک شدن منم مجبور شدم دوباره از اول دانلودشون کنم.هر کدومشونم 500 مگ حجم داشتند

raha20011
28-09-2012, 02:43
1. اگه توی آی دی آم هم پ.روکسی وارد کردید چک کنید که غیر فعال باشه
2. فایروال یا آنتی ویروستون رو غیر فعال کنید و مجددا چک کنید ببینید درست شده یا نه
3. اگه هیچکدوم جواب نداد ، آی دی ام رو پاک کنید ، سیستم رو ریست کنید ، از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] il.rar) دانلودش کنید و نصب کنید .... برای پچ کردن هم از پچ های داخل همین مجموعه استفاده کنید .....

کارهایی رو که گفتید انجام دادم ولی باز هم تغییری ایجاد نشد.من از چند جای مختلف دیگه هم دانلود کردم و دوباره ریختم اما باز هم همون مشکل به وجود اومد.لینکی هم که دادید ناقصه.قسمتی از ادرسش نیست.بار اخری هم که نصبش کردم دانلود رو یه مقدار انجام میده و بعد این پیام رو میده:
ارتباط توسط سرور قطع شد که میتواند به دلایل زیر باشد.بخشی از برنامه توسط سرور از کار افتاده یا دوباره راه اندازی شده است.یه گزینه دیگه هم داشت که یادم نیست.بعد از نیم ساعت که زدم دوباره راه اندازی شد.کلا دلبخواهی کار میکنه بعضی وقتا از کار میفته و دوباره بعد یه مدت کار میکنه.کمک کنید لطفا.:41:

Ship Storm
28-09-2012, 07:32
بیشتر این گونه خطا ها بر میگرده به IP شما و مشکلات ناشی از شبکه اینترنتی

OMiD.1080p
03-10-2012, 14:31
اخیرا هر چی فایل میخوام دانلود کنم اونو با دانلود منیجر دانلود نمیکنه !
من از مرورگر کروم استفاده میکنم و هنگامی که روی لینک دانلود کلیک میکنم مثل قبلا اونو با دانلود منیجر دان نمیکنه بلکه با خود کروم دانلود میکنه.
و اینکه فایل های ویدیویی رو که قبلا از یوتوب و... به طور خودکار میشد دانلود کرد الان اون صفحه دانلود ویدیو دیگه نمیاد .
من نیز ابتدا هم دانلود منیجر و هم گوگل کروم رو پاک کردم و نسخه جدیدشون رو نصب کردم ولی باز مشکل پابرجاست.
اعصابم خورد شده خدایش.این ویدیوهای یوتوب رو اصلا نمیتونم دانلود کنم.

اول اینکه گوگل کروم توی لیست مرورگرها نیست و اصلا فعال هم نمیشه.
روی اون گزینه ایی که دورش آبی کشیدم هم که میرم یه صفحه راهنما باز میشه و.... که میگه باید سرویس Base Filtering Engine رو فعال کنی.که من گشتم اصلا همچین سرویسی رو پیدانکردم.( نداشتم )
بعد اینکه این موضوع برای فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر هم همیجوریه و نمیشه فایل ویدیویی دانلود کرد.

دوستان راهتمایی کنید لطفا.

Guidance
03-10-2012, 16:50
آخرین ورژن اینترنت دانلود منیجر را نصب کنید:8:

bahsalam1
03-10-2012, 17:41
من با فایر فاکس بلدم این مشکل رو برطرف کنم. اگه فایر فاکس رو نصب کنی میتونم بهت بگم ولی نه تاحالا کروم رو نصب کردم و نه با محیطش آشنایی دارم. اگه خواستی فایر فاکس رو نصب کنی بگو

OMiD.1080p
03-10-2012, 20:22
آخرین ورژن اینترنت دانلود منیجر را نصب کنید:8:
این کار رو کردم.ولی نشد دوست عزیز.
اصلا نمیشه که یهو بیاد و همچین مشکلی پیش بیاد.

OMiD.1080p
03-10-2012, 20:23
من با فایر فاکس بلدم این مشکل رو برطرف کنم. اگه فایر فاکس رو نصب کنی میتونم بهت بگم ولی نه تاحالا کروم رو نصب کردم و نه با محیطش آشنایی دارم. اگه خواستی فایر فاکس رو نصب کنی بگو
آره دوست عزیز.من اونم نصب دارم.
بگو دمت گرم.

hamidrezaj
05-10-2012, 22:21
با سلام دوستان عزیز

چند روزه این نرم افزار دیگه وقتی موقع دانلود , وقتی اینترنت دیسکانکت میشه خودش وصل نمیکنه و باید

اینترنت رو دستی وصل کرد چون توی option تو قسمت dialup گزینه redial همیشه فعال بود و کار میکرد ولی

الان دیگه وصل نمیکنه.

انشاءالله سربلند باشید

Ship Storm
06-10-2012, 19:41
اخیرا هر چی فایل میخوام دانلود کنم اونو با دانلود منیجر دانلود نمیکنه !
من از مرورگر کروم استفاده میکنم و هنگامی که روی لینک دانلود کلیک میکنم مثل قبلا اونو با دانلود منیجر دان نمیکنه بلکه با خود کروم دانلود میکنه.
و اینکه فایل های ویدیویی رو که قبلا از یوتوب و... به طور خودکار میشد دانلود کرد الان اون صفحه دانلود ویدیو دیگه نمیاد .
من نیز ابتدا هم دانلود منیجر و هم گوگل کروم رو پاک کردم و نسخه جدیدشون رو نصب کردم ولی باز مشکل پابرجاست.
اعصابم خورد شده خدایش.این ویدیوهای یوتوب رو اصلا نمیتونم دانلود کنم.

اول اینکه گوگل کروم توی لیست مرورگرها نیست و اصلا فعال هم نمیشه.
روی اون گزینه ایی که دورش آبی کشیدم هم که میرم یه صفحه راهنما باز میشه و.... که میگه باید سرویس Base Filtering Engine رو فعال کنی.که من گشتم اصلا همچین سرویسی رو پیدانکردم.( نداشتم )
بعد اینکه این موضوع برای فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر هم همیجوریه و نمیشه فایل ویدیویی دانلود کرد.

دوستان راهتمایی کنید لطفا.

شما احتمالا مرورگرتون بروزرسانی شده که این مشکلات پدید اومده
شما باید اول جدیدترین نسخه IDM رو نصب کنید و بعد جدیدترین نسخه مرورگر رو نصب کنید که مشکل برطرف بشه
موفق باشید

mohammad_87
07-10-2012, 18:40
سلام
مشکل گیر کردن دانلود روی 99% رو دارم.و این پیغام که بعدش میاد:
cannot download the file because of timeout
مشکل اینجاست که لینک جدید هم بدم بازم میره از اول.گاهی هم اون پیغام میاد اوکی میکنم خودش میره از اول و اصلا فرصتی نیست که لینک رو دوباره وارد کنم یا برم پوشه دانلودش رو کپی کنم.
بعضی وقتها هم وسط یه دانلود میپره عقبتر یا میره از اول.
ضمنا از ورژن 6.12 20 استفاده میکنم و کرک هم نیست و از طریق فایل هاست جلوی آپدیت رو گرفتم.

ask_bl
07-10-2012, 19:03
سلام
مشکل گیر کردن دانلود روی 99% رو دارم.و این پیغام که بعدش میاد:
cannot download the file because of timeout
مشکل اینجاست که لینک جدید هم بدم بازم میره از اول.گاهی هم اون پیغام میاد اوکی میکنم خودش میره از اول و اصلا فرصتی نیست که لینک رو دوباره وارد کنم یا برم پوشه دانلودش رو کپی کنم.
بعضی وقتها هم وسط یه دانلود میپره عقبتر یا میره از اول.
ضمنا از ورژن 6.12 20 استفاده میکنم و کرک هم نیست و از طریق فایل هاست جلوی آپدیت رو گرفتم.
سلام
از چه آنتی ویروسی استفاده میکنین؟

G.R.E.E.N
08-10-2012, 00:26
چند وقته با IDM موقع دانلود میکنم 50% از CPU استفاده میکنه
دلیلش چیه؟
ضمنا از آخرین نسخه دارم استفاده میکنم

mohammad_87
08-10-2012, 05:53
سلام
از چه آنتی ویروسی استفاده میکنین؟

eset nod32 antivirus 5
+
comodo firewall

ask_bl
08-10-2012, 09:30
eset nod32 antivirus 5
+
comodo firewall
این مشکل معمولا با بعض ی ورژنهای ناد هست، ورژنتون چیه؟
به نظر من اول ناد رو پاک کنین ببینین مشکل رفع میشه یا نه اگر نشد کومودو رو هم پاک کنین (با غیر فعال کردنشون نمیشه جواب گرفت، چون باز بعضی از آنتی ویروسا حتی غیر فعال باشن دسترسی ها رو محدود میکنن)

یه راه حل دیگه هم هست، شما تعداد کانکشن ها رو 1 کنین:
Options->Connection

ask_bl
08-10-2012, 09:36
دلیلش چیه؟

شما برین تو تسک منیجر و از تب Processes بر حسب CPU سورت کنین و ببینین بیشترین استفاده مربوط به چه پروسسی هست؟

G.R.E.E.N
08-10-2012, 12:34
شما برین تو تسک منیجر و از تب Processes بر حسب CPU سورت کنین و ببینین بیشترین استفاده مربوط به چه پروسسی هست؟
از همونجا نگاه کردم
همین IDM که حدود 50 % داره استفاده میکنه

mohammad_87
08-10-2012, 16:10
این مشکل معمولا با بعض ی ورژنهای ناد هست، ورژنتون چیه؟
به نظر من اول ناد رو پاک کنین ببینین مشکل رفع میشه یا نه اگر نشد کومودو رو هم پاک کنین (با غیر فعال کردنشون نمیشه جواب گرفت، چون باز بعضی از آنتی ویروسا حتی غیر فعال باشن دسترسی ها رو محدود میکنن)

یه راه حل دیگه هم هست، شما تعداد کانکشن ها رو 1 کنین:
Options->Connection

5.0.95.0
آخه تازگی این مشکل بوجود اومده و این اواخر چیز خاصی هم نصب نکردم.فکر میکردم مشکل از تغییر ip باشه که از طرف isp انجام میشه ولی اگه اینجور باشه یا به آنتی ویروس مربوط باشه باید قبلا هم اینطوری میشد یا الان هم همیشه این اتفاق نمیفته و بیشتر روی دانلودهای ویدئو اینجوری میشه که عموما روی وبسایت پلی میشن.مثل یوتیوب و مانند اون.ولی بازم تاکید میکنم که همیشگی نیست ولی خوب اعصاب خوردکنه و حجم الکی مصرف میشه.
کانکشن بشه 1 سرعت دانلود کمتر نمیشه؟

Greedy
08-10-2012, 17:38
سلام
جدیدا یه مشکل عجیب تو idm دیدم
من مثلا دیشب 2 گیگ گذاشته بودم واسه دانلود 4 پارت 500 مگی صبح نیم ساعت قبل اتمام تمام شدن شبانه رایگان دیدم 2 پارت 500 مگی رو دانلود کرده100 مگ سومی هم دانلود کرده بعد دیگه همینطور مونده یه بار idm رو خارج کردم از سیستم ترای دوباره اجرا کردم زدم ادامه دانلود کنه نیم ساعت بعدش دیدم تا 400 رفته بعد اتفاقی سیستم خاموش شد روشن شد زدم ادامه دانلود دیدم از 400 مگ اومده رو 300 دوباره زدم دانلود تا 450 رفت دیگه قطع کردم خودم الان اومدم بذارم ادامشو دانلود کنه دیدم باز 450 مگ شده 200 مگ ! چرا اینطوری شده ؟

ask_bl
08-10-2012, 18:32
5.0.95.0
آخه تازگی این مشکل بوجود اومده و این اواخر چیز خاصی هم نصب نکردم.فکر میکردم مشکل از تغییر ip باشه که از طرف isp انجام میشه ولی اگه اینجور باشه یا به آنتی ویروس مربوط باشه باید قبلا هم اینطوری میشد یا الان هم همیشه این اتفاق نمیفته و بیشتر روی دانلودهای ویدئو اینجوری میشه که عموما روی وبسایت پلی میشن.مثل یوتیوب و مانند اون.ولی بازم تاکید میکنم که همیشگی نیست ولی خوب اعصاب خوردکنه و حجم الکی مصرف میشه.
کانکشن بشه 1 سرعت دانلود کمتر نمیشه؟
این تداخل تو مواقعی که تعداد کانکشن های مورد استفاده زیاد میشه و یا read و write زیاد میشه و یا تو حجم های بالا و ... چون آنتی ویروس یا فایروال که ترافیک رو کنترل میکنه دسترسی رو محدود میکنه، پس دلیل اینکه همیشگی نیست اینه که نمیدونین دقیقا به چه علت این اتفاق رخ میده، شما اون کاری که گفتم رو انجام بدین ضرر نداره...
با کاهش کانکشن ها سرعت کاهش میابه (اگر هاست سرویس دهنده از 1 کانکشن بیشتر بده) ولی همونطور که گفتم با کاهش کانکشن ها و در نتیجه کاهش read و write محدودیت به وسیله آنتی ویروس یا فایروالتون به وجود نخواهد اومد

viera
09-10-2012, 15:24
سلام
من وقتی میخوام یه فیلم انلاین در آپارات ببینم تا دکمه پخش رو میزنم idm باز میشه و میخواد دانلود کنه و اجازه پخش آنلاین رو نمیده . هرچی گشتم نتونستم جوابی پیدا کنم
لطفا راهنمایی کنید

Ship Storm
09-10-2012, 22:04
سلام
من وقتی میخوام یه فیلم انلاین در آپارات ببینم تا دکمه پخش رو میزنم idm باز میشه و میخواد دانلود کنه و اجازه پخش آنلاین رو نمیده . هرچی گشتم نتونستم جوابی پیدا کنم
لطفا راهنمایی کنید

مرورگر اینترنتتون چیه ؟

G.R.E.E.N
09-10-2012, 23:44
دلیلش چیه؟
کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟

jojonice
09-10-2012, 23:57
سلام
لطفا راهنمائی کنید
از وقتی آنتی ویروس bitdefender را نصب کردم جلوی سرعت برنامه دانلود منیجر idm کم کرده و جدا از این موضوع این است که وقتی برنامه ای را دانلود کردیم و دانلود تمام شد هنوز داره خط کار میکنه و باید حتما مودم را خاموش و روشن کنم حالا برای رفع این مشکل چکار باید کنیم چون الفراد دیگر هم که bitdefender دارن همین مشکل را گفتن لطفا راهنمائی کنید
خداحافظ

viera
10-10-2012, 00:46
مرورگر اینترنتتون چیه ؟

مرورگرم کروم آخرین ورژن هست .
قبلا اینطور نبوده . وقتی فیلم فلشی رو آنلاین میدیدم زیرش آیکون idm می اومد و میگفت اگر میخواهی میتونی دانلود هم بکنی ولی فیلم رو هم نشون میداد اما الان فقط میگه دانلود کن و اجازه پخش نمیده .

depleted
10-10-2012, 01:04
سلام من انتی ویروس اویرا با اخرین اپدیت رو دارم. همچینن malwarebyte اپدیت. از چند رو ز پیش به یک مشکل عجیب برخورد کردم. فایلهای من بعد از دانلود توسط idm از لیست idm خارج میشوند. هم فایلهایی که تمام شدند و..هم فایلهای نافقص!!!!
بهد از این انفاق اخرین نسخه idm رو هم ریختم متاسفانه مشکل همچنان باقیست
komak plzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Ship Storm
11-10-2012, 15:23
مرورگرم کروم آخرین ورژن هست .
قبلا اینطور نبوده . وقتی فیلم فلشی رو آنلاین میدیدم زیرش آیکون idm می اومد و میگفت اگر میخواهی میتونی دانلود هم بکنی ولی فیلم رو هم نشون میداد اما الان فقط میگه دانلود کن و اجازه پخش نمیده .

شما نرم افزار IDM و کروم رو کامل پاک کن سیستم رو ریستارت کن
نرم افزار کروم رو مجدد نصب کن و جدیدترین نسخه IDM همراه با کرک معتبر رو دانلود و نصب کن ، کرک های مشکل دار اغلب اوقات مشکل ساز میشند و با نصب مجدد مشکلات برطرف میشه

ask_bl
11-10-2012, 15:52
سلام
لطفا راهنمایی کنید

سلام
Options> General> گزینه Edit رو به روی عبارت Customize IDM download anels in Browsers رو بزنین، و تیک گزینه Don't capture download from web-players automatically رو بذارین.

asidbaz2000
11-10-2012, 18:47

ماله منم دقیقا همینجوری شده هرکیم یه چیزی میگه!! از همه بدتر نسخ قبلیم همین مشکل براش پیش اومده!!! همش از این نسخه آخری بود که کلا خراب شد:41:

ask_bl
11-10-2012, 23:31

ماله منم دقیقا همینجوری شده هرکیم یه چیزی میگه!! از همه بدتر نسخ قبلیم همین مشکل براش پیش اومده!!! همش از این نسخه آخری بود که کلا خراب شد:41:

من احتمال میدم مشکل شما از پچی که استفاده میکنین باشه!
پچی که ضمیمه کردم رو تست کنین جوابشو بدین
فقط یه بار مجدد نرم افزار رو نصب کنین بعد از پچ استفاده کنین
57413

asidbaz2000
12-10-2012, 10:26
من احتمال میدم مشکل شما از پچی که استفاده میکنین باشه!
پچی که ضمیمه کردم رو تست کنین جوابشو بدین
فقط یه بار مجدد نرم افزار رو نصب کنین بعد از پچ استفاده کنین

کدوم پچ؟!؟!

ask_bl
12-10-2012, 10:58
کدوم پچ؟!؟!

ببخشید
پست قبلیم ویرایش شد و ضمیمه اضافه شد

theodore bagwell
12-10-2012, 17:50
سلام ببخشید ، من میخواستم که بعد از یک سال ویندوزم رو عوض کنم و اصلا نمی خوام که لیست دانلود منیجرم از بین بره ، یعنی میخوام تمام دانلود هایی که کردم ( تقریبا بیشتر از هزار تا ) رو تو ویندوز جدیدم و تو idm ببینم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

asidbaz2000
12-10-2012, 18:10
[QUOTE=ask_bl;7262640]ببخشید
پست قبلیم ویرایش شد و ضمیمه اضافه شد[/QUOTE

نه مشکل پا بر جاست! جز این 3تا پچ دیگه هم تست کردم ولی....

saeediranzad
12-10-2012, 18:18
سلام ببخشید ، من میخواستم که بعد از یک سال ویندوزم رو عوض کنم و اصلا نمی خوام که لیست دانلود منیجرم از بین بره ، یعنی میخوام تمام دانلود هایی که کردم ( تقریبا بیشتر از هزار تا ) رو تو ویندوز جدیدم و تو idm ببینم لطفا راهنمایی کنید با تشکر
سلام
چه ویندوزی را با چه ویندوزی میخواهید جایگزین کنید و چرا؟

theodore bagwell
12-10-2012, 18:25
به احتمال زیاد ویندوز 8 رو میخوام نصب کنم و ویندوزی که الان دارم 7 هست و دیگه داره نفس نفس میزنه و حتما باید عوض شه
فقط میخواستم بدونم امکانش هست که لیستمو داشته باشم و از بین نره ؟؟
خیلی ممنون

OMiD.1080p
12-10-2012, 19:26
به احتمال زیاد ویندوز 8 رو میخوام نصب کنم و ویندوزی که الان دارم 7 هست و دیگه داره نفس نفس میزنه و حتما باید عوض شه
فقط میخواستم بدونم امکانش هست که لیستمو داشته باشم و از بین نره ؟؟
خیلی ممنون

اگه از IDM استفاده میکنید از منو Tasks رو بزنید.
سپس Export و بعدش To IDM Report File.
ابته به یاد داشته باشید دانلودهایی که ناقص موندند رو بعدا دیگه نمیشه ادامه داد و باید از ابتدا دانلود کرد.
موفق باشید.

theodore bagwell
12-10-2012, 20:25
ممنون از اینکه جواب دادی
خوب من اینکارو کردم ، حالا این فایلی که ایجاد شده رو بعد از تعویض ویندوز چیکار کنم ؟ باید جایی بریزمش ؟

karim700
12-10-2012, 22:48
سلام من یه دانلود منجیر ای دی ام داشتم که تا 3 روز پیش کار میکرد یه دفع از کار افتاد دوبار دانلود کرد بازهم نصب کردم نشد کرکش دانلود کرد نشد داخل قسمت تنظیمات پسوند فایلها هم اضافه کردم بازهم درست نشد:sq_3::sq_3:

viera
12-10-2012, 23:54
شما نرم افزار IDM و کروم رو کامل پاک کن سیستم رو ریستارت کن
نرم افزار کروم رو مجدد نصب کن و جدیدترین نسخه IDM همراه با کرک معتبر رو دانلود و نصب کن ، کرک های مشکل دار اغلب اوقات مشکل ساز میشند و با نصب مجدد مشکلات برطرف میشه

من اصلا idm رو کرک نکردم . از داخل فایل host سایت های مربوط به idm رو بستم و با یه سریال نامبر رجیستر کردمش . فایل کرکی رو استفاده نکردم.

سلام
Options> General> گزینه Edit رو به روی عبارت Customize IDM download anels in Browsers رو بزنین، و تیک گزینه Don't capture download from web-players automatically رو بذارین.

این کار رو قبلا انجام دادم ولی تفاوتی نکرده

Ship Storm
13-10-2012, 20:39
من اصلا idm رو کرک نکردم . از داخل فایل host سایت های مربوط به idm رو بستم و با یه سریال نامبر رجیستر کردمش . فایل کرکی رو استفاده نکردم.

پس مشکل از مرورگر هست که اگر با مرورگرهای دیگه این مشکل وجود نداره برمیگرده به ارتباطات این نرم افزار با IDM که تو رجیستری ثبت شده و تو فایل های ini.* ویندوز تاثیر گذاشته

viera
13-10-2012, 23:40
پس مشکل از مرورگر هست که اگر با مرورگرهای دیگه این مشکل وجود نداره برمیگرده به ارتباطات این نرم افزار با IDM که تو رجیستری ثبت شده و تو فایل های ini.* ویندوز تاثیر گذاشته

این مشکل با همه ی مرورگر ها بود .
ورژن idm من 6.11 بود آپدیت کردم به 6.12 خدا رو شکر مشکل حل شد .
ولی الان اون پنجره کوچیک که موقع پخش فیلم های فلش می اومد و می گفت اگه میخواهی دانلودش هم بکن واسه یه سری میاد واسه یه سری نمیاد

ask_bl
14-10-2012, 00:21
این کار رو قبلا انجام دادم ولی تفاوتی نکرده
چک کنین تیک فرمتی که هست (FLV) تو قسمت زیر خورده باشه:

57482

Hamid-kakero
14-10-2012, 03:33
آقا هر کی بتونه کمکم کنه یه دنیا ممنون میشم ازش.دانلود منجر من 6.12 هستش.تازگیا وقتی میخام یه فایلیو resume کنم و خودش ازم میپرسه که لینکو دوباره باید بدی و خودش اتوماتیک صفحه رو باز میکنه(بافایرفاکس).من هر کاری میکنم فقط مینویسه stop waiting(صفحه شامل این گزینه) و بعدش "صفحه فایرفاکسو باز نمیکنه".چیکار کنم ک خودش صفحه فایرفاکسو باز کنه!؟

ferdfe
14-10-2012, 09:09
چطوری به وسیله idm می تونی تظیم کینم که بعد از تمام شده یه فایل ،فایل بعدی را دانلود کنه

sosani2007
14-10-2012, 09:30
من برنامه Offline Explorer Enterprise 4.5.2502 نصب کردم
این برنامه اصلاً چی هست تا حالا اسمش رو نشیدم و برای اولین بار اسمش رو می شنوم

mohammad_87
15-10-2012, 00:08
آقا هر کی بتونه کمکم کنه یه دنیا ممنون میشم ازش.دانلود منجر من 6.12 هستش.تازگیا وقتی میخام یه فایلیو resume کنم و خودش ازم میپرسه که لینکو دوباره باید بدی و خودش اتوماتیک صفحه رو باز میکنه(بافایرفاکس).من هر کاری میکنم فقط مینویسه stop waiting(صفحه شامل این گزینه) و بعدش "صفحه فایرفاکسو باز نمیکنه".چیکار کنم ک خودش صفحه فایرفاکسو باز کنه!؟
احتمالا فایروال این اجازه رو بهش نمیده.توی تنظیمات فایروال برو و برای idm تنظیماتش رو ببین که اجازه دسترسی به مرورگر رو داشته باشه.

چطوری به وسیله idm می تونی تظیم کینم که بعد از تمام شده یه فایل ،فایل بعدی را دانلود کنه
از بالای نرم افزار یا توی منوی دانلود،گزینه queue رو بزن.بطور پیش فرض همه فایلها توی صف اصلی هسستند ولی اگه میخوای فقط چند فایل خاص دانلود بشه میتونی queue یا صفهای مختلف درست کنی.

Ship Storm
15-10-2012, 20:34
این مشکل با همه ی مرورگر ها بود .
ورژن idm من 6.11 بود آپدیت کردم به 6.12 خدا رو شکر مشکل حل شد .
ولی الان اون پنجره کوچیک که موقع پخش فیلم های فلش می اومد و می گفت اگه میخواهی دانلودش هم بکن واسه یه سری میاد واسه یه سری نمیاد

فرمت اون فایل تصویری باید تو این قسمت هم موجود باشه تا اون پنجره به نمایش در بیاد و علت اینکه برای یکسری نمایش داده میشه و برای یکسری نمایش داده نمیشه همین امره

57536

omid-p30
16-10-2012, 13:05
سلام.

در IDM وقتی یک فایل که هنوز تموم نشده رو delet میکنم بدون اینکه هشداری بده، فایل رو پاک میکنه. قبلا هشدار میداد که فکر میکنم تیک مربوطش رو زدم که دیگه هشدار نده.

چطور میشه دوباره کاری کرد که قبلش سوال بپرسه ؟

ممنون.

ask_bl
16-10-2012, 15:18
سلام.

در IDM وقتی یک فایل که هنوز تموم نشده رو delet میکنم بدون اینکه هشداری بده، فایل رو پاک میکنه. قبلا هشدار میداد که فکر میکنم تیک مربوطش رو زدم که دیگه هشدار نده.

چطور میشه دوباره کاری کرد که قبلش سوال بپرسه ؟

ممنون.

سلام
توی Run بنویسین Regedit و Enter
به مسیر زیر برین :

HKEY_CURRENT_USER\Software\DownloadManager\bNShCon fDelUncDlg

و Value data رو صفر کنین، و یه بار Restart

:sq_15::sq_15::sq_15::sq_15::sq_15:

MT1984
16-10-2012, 19:33
سلام چندروزه هر فایل Winrar ایی روکه دانلود میکنم موقع باز شدنش مشکل دارم و این پیغام توی عکس رو میده .مثلا الان IDM رو دانلود کردم و این پیغام اومد.ممنون میشم راهنمایی کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

starmaker
17-10-2012, 08:30
jj
سلام چندروزه هر فایل Winrar ایی روکه دانلود میکنم موقع باز شدنش مشکل دارم و این پیغام توی عکس رو میده .مثلا الان IDM رو دانلود کردم و این پیغام اومد.ممنون میشم راهنمایی کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر کنم اگه دانلود منیجر رو حذف کنی و دوباره نصبش کنی درست شه دوست من.

Arash4484
17-10-2012, 16:04

سلام، همونطور که دوستان در پستهای دیگه هم گفتند مشکل چند روزه در برخی ISPها وجود داره و گویا بر میگرده به انجام برخی تغییرات زیرساخت اینترنت درایران...
زنگ بزنید پشتیبانی ISPتون و باهاشون مطرح کنید و تا موقع حلش هم حجم و زمانتون رو برای دانلود هر نوع فایل فشرده ای هدر ندید چون دوباره فایلهای دانلودی به همین شکل در میان.

Ship Storm
17-10-2012, 22:15
این ارور ها تو فایل ها در صورتی که فایل از منبع مشکلی نداشته باشه فقط برمیگیرده به مشکل و خطا در زمان دانلود که باعث شده فایل دانلود شده آسیب ببینه و باز نشه

asidbaz2000
18-10-2012, 12:29
سلام. بعداز مشکلی که با idm پیدا کردم(بالا رفتن cpu) نرم افزار orbit نصب کردم ولی رو هر لینکی که کلیک میکنم برای دانلود orbit بصورت خودکار باز نمیشه باید چه کار کنم که مثل idm خودکار باز بشه؟

saeediranzad
19-10-2012, 10:28
سلام. بعداز مشکلی که با idm پیدا کردم(بالا رفتن cpu) نرم افزار orbit نصب کردم ولی رو هر لینکی که کلیک میکنم برای دانلود orbit بصورت خودکار باز نمیشه باید چه کار کنم که مثل idm خودکار باز بشه؟
سلام
گمون کنم مرورگر شما کروم باشه. چون اربیت و بقیه دانلود منیجرها با کروم اینتگره نمیشوند. شما باید افزونه downloaders را در کروم نصب کنید که Download this link with Orbit در منوی راست کلیک میاد.
البته باید در تنظیمات همه دانلود منیجرها، مرورگر را مشخص کنید (تیکش را بزنید).
بصورت دستی هم میتونید با کلیک راست روی لینک>Copy link address و کلیک راست روی علامت اربیت روی دسکتاپ و انتخاب Enter a new URL (یا همچین چیزی) لینک را بدهید.
اگر از اربیت زیاد خوشتون نیامد، میتونید Free Download Manager را هم امتحان کنید. دو ورژن داره که یکیش تورنت هم میگیره.

G.R.E.E.N
22-10-2012, 12:03
منم این مشکل دارم
اگه کسی راه حلی پیدا کرد ممنون میشم بگه

starmaker
22-10-2012, 14:55
سلام
درمورد سوال اولتون شما از درایو C می خواین دانلود کنید این مشکل مربوط هست به صفحه ی سایت و مشکل IE با اسکریپتش فکر می کنم یکی از وصله ها البته براتون اگر پیدا کردم می ذارم را نصب کنید البته شایان ذکر است برای سایر مدیریت دانلود ها پلاگین مریوطه را باید دانولد کنید.
ولی بهتره از miror برای اون نرم افزاری که می خواین استفاده کنید.
درمورد سوال دومتون چون شما نسخه را به طور قانوی نخریدید اگر به روز رسانی را از طریق خود نرم افزار انجام بدین دچار مشکل می شید لا اقل من که شدم بعدا پچ ها روش جواب نمی ده و... که بهتره اخرین نسخه ها را از همین جا یا هر جای دیگه دانلود کنید.البته از شما یک سوال داشتم IDM شما با سایت رپید باز مشکل نداره چون نسخه ای که من داشتم مشکل داشت و ارور می داد البته هنگام استفاده از قابلیت رزیوم ولی بر عکس IDA خیلی با سایت ها سازگاری بیشتری داره.

در ضمن بهتر IE7 را نصب کنید چون خیلی از مشکلات IE6 را نداره.

برای حل مشکل اولتون یک بار دیگه در حالی که مرورگر بسته هست قابلیت Integration را غیر فعال و مجددا فعال کنید.

تشکر از شما دوست گرامی.

The Big Bang Th
23-10-2012, 21:36
عزیزان ، تو IDM وقتی فایل با حجم نسبتا بالا دانلود میکنم بعد از اینکه چند درصدی از فایل دانلود میشه ، Transfer Rate / Time Left / Downloaded ثابت میمونه و هیچ تغییری نمیکنه ، در حالی که نرم افزار Not Responding نشده و کار میکنه صفحه اصلیش، و از همه جالبتر مودم در حال سند و رسیو دیتا هست و کار میکنه .
دیشب گذاشته بودم برای دانلود یک فایل 500 مگی رو تا صبح 20 درصد رفته بود و گیر کرده بود اما تو صفحه شاتل 700 مگ استفاده رایگان نوشته شده بود.
نسخه IDM رو تغییر دادم و آپدیت کردم ولی مشکل حل نشد. ولی این مشکل را با نرم افزار های دانلود دیگر مثل اوربیت ندارم .

mohammad_87
26-10-2012, 05:20
سلام
من چندتا queue دارم.چجوری تنظیم کنم که خود اونها هم به ترتیب پشت هم دانلود بشن؟مثلا اول queue 1 دانلود بشه وقتی فایلهاش تموم شد queue 2 شروع بشه.
دو تا نکته:1.نمی خوام همه رو بریزم توی یک صف 2.چون سرعت دانلود شبانه بالا پایین داره نمیشه حدس زد که اولی کی تموم میشه تا با ساعت زمانبندی کرد.

bahsalam1
26-10-2012, 16:07
برای فایر فاکس باید اول این لینک رو دانلود کنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). فرمتش xpi هست و وقتی دانلودش کردی با خود فایر فاکس open with... بکن. بعد که باز شد، یک صفحه میاد که از 3 تا 0 میشمره و بعد گزینه ی install روشن میشه. بعد از اینکه install رو زدی یک دور سیستم رو ری استارت کن یا با task manager فایر فاکس رو ببند و دوباره باز کن. حالا درست شد.

اگر احیانا نواری در بالای فایر فاکس اومد و در سمت چپش نوشته بود allow روی allow کلیک کن.

اگه احتمالا درست نشد این کار هارو انجام بده:
اول IDM رو باز کن و برو توی options و از تب general ببین گزینه ی firefox باید تیک داشته باشه. اگه نداشت، تیکش بزن و بعد ok کن.

silver65
28-10-2012, 09:18
سلام من چند روز پیش ویدئو یه کنفرانس رو دانلود کردم با idm ولی بعضی جاها یه مرتبه شبیه سی دی های خط دار هستا مربع مربع می شه یه دفعه میپره آخرش یکی از دوستان گفتن درست دانلود نشده دیشب دوباره گذاشتم دانلود شد یکم بهتر شد ولی بازم یه دو سه جای دیگش اینجوریه ؟ من چیکار کنم کامل دانلود بشه هر شب بذارم دان بشه تا یه شب شانسی کامل در بیاد؟! مشکل از چیه؟ یه دانلودمنیجر دیگه استفاده کنم ؟ اگه یه چیز بهتر می شناسید معرفی کنید خیلی ضروریه

hamidreza2010
28-10-2012, 10:29
بهتر از IDM بازم خودشه ولی میتونی اوربیت یا DAP نصب کنی. فقط اون کنفرانس رو دان کن بعد از همون IDM استفاده کن

miss69
31-10-2012, 13:08
سلام
من دیروز نرم افزار موزیلا فایر فاکس 16.02 را دانلود و نصب کردم..حالا از چه اینترنت دانلود منیجری استفاده کنم تا کار کند؟مثلا همین که وارد یوتیوب میشوم و ویدیویی را به نمایش میذاره خود دانلود منیجر پیغام بده دانلود کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamidreza2010
01-11-2012, 01:44
دوست عزیز internet download manager 6.12 build 23 کارتو راه میندازه.فعلا جدیدترین ورژن همینه

mf70
01-11-2012, 16:15
سلام
من میخوام از سایت iranproud.comفیلم دانلود کنم قبلا وقتی کلیک میکردم با دانلود منیجر دانلود میشد اما الان با فایرفاکس دانلود میشه چیکار کنم دوباره با دانلود منجیر دانلود بشه؟:sq_9:

Agame.Arash
01-11-2012, 16:37
idm رو آپدیت کن ! یه افزونه جدید به فایرفاکست اضافه می کنه که بتونه دانلود کنی
یا
لینکشو کپی کن تو idm اد کن

juve-reza
01-11-2012, 16:53
سلام
من همیشه از utorrent استفاده میکنم. تازه یه هارد نو خریدم از اون موقع وقتی utorrent داره دانلود میکنه هر چند دقیقه برای یکی دو ثانیه ویندوزم (windows 7 ultimate 64) هنگ میکنه. خیلی دنبال windows freezing تو اینترنت گشتم و خیلی از option هایی که مطرح شده بود رو امتحان کردم ولی هنوز مشکلم حل نشده. از کسی که بتونه کمکی بکنه ممنون میشم.

mf70
01-11-2012, 17:14
افزونشو داری؟

mf70
01-11-2012, 17:18
اپدیت کردم بازم نمیشه!

B3HZ@D
02-11-2012, 17:37
افزونشو داری؟

از این استفاده کنین . فکر کنم مشکلتون حل بشه . فقط باید بصورت دستی اون رو به مرورگر اضافه کنین

Emir1
03-11-2012, 13:31
سلام،
دوستان عزیز با دانلودر IDM یه مشکلی دارم، همانطور که میدونید تو سایتهایی که ویدیو یا موزیک دارن یه نوار کوچیک از آی دی ام میاد که با زدن اون میشه اون ویدیو یا فایل رو دانلود کرد، من با یکی دو سایت مخصوص تقریبا هر روز سروکار دارم و اینا هم به شکلی هستن که یه صدای کوچیک مثل تیک دارن، که همین باعث میشه نوار آی دی ام فعال بشه بعضی موقعها چندین نوار فعال میشه و گاهی هم باعث کند شدن سرعت سیستم و هنگ موقت میشه، کلا مشکل سازه برام، به کل هم نمیخوام کلوزش کنم چون بعضی موقعها همزمان دانلود هم میکنم. می خواستم ببینم راهی هست که آی دی ام رو تنظیم کنم که تو سایتهای مد نظرم فعال نشه؟
با تشکر

Agame.Arash
03-11-2012, 14:24
سلام،
دوستان عزیز با دانلودر IDM یه مشکلی دارم، همانطور که میدونید تو سایتهایی که ویدیو یا موزیک دارن یه نوار کوچیک از آی دی ام میاد که با زدن اون میشه اون ویدیو یا فایل رو دانلود کرد، من با یکی دو سایت مخصوص تقریبا هر روز سروکار دارم و اینا هم به شکلی هستن که یه صدای کوچیک مثل تیک دارن، که همین باعث میشه نوار آی دی ام فعال بشه بعضی موقعها چندین نوار فعال میشه و گاهی هم باعث کند شدن سرعت سیستم و هنگ موقت میشه، کلا مشکل سازه برام، به کل هم نمیخوام کلوزش کنم چون بعضی موقعها همزمان دانلود هم میکنم. می خواستم ببینم راهی هست که آی دی ام رو تنظیم کنم که تو سایتهای مد نظرم فعال نشه؟
با تشکر

علیک السلام عمو...:sq_25:

خوب و سلامت می باشی ؟:sq_15:

بفرما تشریف ببر تو downloads - options - general -(آخرین گزینه : customize idm download panels...) رو edit کن ... - تب دوم ( for selected files ) - سه تا گزینه تو قسمت زیری هست دومی رو انتخاب کن
تو باکس زیرش سایتایی که نمی خوای رو بنویس:sq_24:

همین !:sq_9:

CRIS Joon CR7
03-11-2012, 17:28
ساعت یک بامداد (صبح با هرچی که میگید) اینترنت قطع میشه و دو ثانیه طول میکشه وصل میشه(در اصل برای تغییر آی پی قطع و وصل میشه)
لیست دانلود ها رو تنظیم میکنم تا سر ساعت شروع به دانلود کند (ساعت 2)
مثلا من ساعت 12 می خوام برم بخوابم و سیستم رو روشن میزارم
اما دانلود شروع نمی شود سر موعد
چون ساعت 1 قطع شده و خود IDM به صورت خودکار کانکشن رو متصل نمیکند و باید دستی کانکت کنم!
باید چیکار کنم تا خودش اتوماتیک کانکت کنه؟

brnudi
03-11-2012, 17:47
سلام دوستان گرامی
والا من چیز پی ان دارم ولی نمی تونم ویدوهای سایت یو.. ت یوب را دانلود کنم
از نرم افزار IDM هم استفاده می کنم که اخطار میده
میشه دوستان کمک کنن که چه جوری میشه
ممنون چون به چن تا فایل ویدیو.یی احتیاج دارم باید دانلود کنم

omid-p30
03-11-2012, 18:02
سلام دوستان گرامی
والا من چیز پی ان دارم ولی نمی تونم ویدوهای سایت یو.. ت یوب را دانلود کنم
از نرم افزار IDM هم استفاده می کنم که اخطار میده
میشه دوستان کمک کنن که چه جوری میشه
ممنون چون به چن تا فایل ویدیو.یی احتیاج دارم باید دانلود کنم

چه اخطاری میده ؟ پورت جیز پی ان رو در قسمت پراکسی IDM وارد کردید ؟

omid-p30
03-11-2012, 19:35
ساعت یک بامداد (صبح با هرچی که میگید) اینترنت قطع میشه و دو ثانیه طول میکشه وصل میشه(در اصل برای تغییر آی پی قطع و وصل میشه)
لیست دانلود ها رو تنظیم میکنم تا سر ساعت شروع به دانلود کند (ساعت 2)
مثلا من ساعت 12 می خوام برم بخوابم و سیستم رو روشن میزارم
اما دانلود شروع نمی شود سر موعد
چون ساعت 1 قطع شده و خود IDM به صورت خودکار کانکشن رو متصل نمیکند و باید دستی کانکت کنم!
باید چیکار کنم تا خودش اتوماتیک کانکت کنه؟

با این برنامه کانکشن بعد از قطع شدن دوباره وصل میشه:

با خود IDM هم فکر کنم بشه، با این برنامه ولی دیگه راحت تره.

Emir1
03-11-2012, 20:13
علیک السلام عمو...:sq_25:

خوب و سلامت می باشی ؟:sq_15:

بفرما تشریف ببر تو downloads - options - general -(آخرین گزینه : customize idm download panels...) رو edit کن ... - تب دوم ( for selected files ) - سه تا گزینه تو قسمت زیری هست دومی رو انتخاب کن
تو باکس زیرش سایتایی که نمی خوای رو بنویس:sq_24:

همین !:sq_9:
ممنون برادر،
این مراحلی که گفتی رو طی کردم فقط قسمت آخرش یخورده درست در نیومد، اونجا که آخر گفتی دومی رو انتخاب کن، گزینه دوم اینه:
don't show download panel for selected links
وقتی اینو میزنم گزینه add فعال نمیشه، به عبارت دیگه نمیشه لینک اضافه کرد. فقط تو گزینه سوم یعنی:
show download panel for selected links for the following sites only
وقتی انتخاب میکنم گزینه add , delete فعال میشن! چیکار کنم الان؟

Emir1
03-11-2012, 20:43
ممنون برادر،
این مراحلی که گفتی رو طی کردم فقط قسمت آخرش یخورده درست در نیومد، اونجا که آخر گفتی دومی رو انتخاب کن، گزینه دوم اینه:
don't show download panel for selected links
وقتی اینو میزنم گزینه add فعال نمیشه، به عبارت دیگه نمیشه لینک اضافه کرد. فقط تو گزینه سوم یعنی:
show download panel for selected links for the following sites only
وقتی انتخاب میکنم گزینه add , delete فعال میشن! چیکار کنم الان؟
نمیدونم درست انجام دادم یا نه، الان سومی رو زدم لینکها رو اضافه کردم بعد گذاشتم رو دومی، فقط امتحان کردم، کار نمیکنه!‌ من فقط آدرس اصلی سایت رو دادم یعنی به صورت x.com ولی این صفحه ای که توش صدا داره و پنل فعال میشه جزو زیرشاخه های سایته یعنی x.com/x/x، نمیدونم به خاطر اینطور لینک دادنه کار نمیکنه یا اینکه مشکل از جای دیگست!

brnudi
03-11-2012, 23:21
پورت چیز پی ان را کجا باید بیارم
دوما اصلا فایل شروع به دانلود نمی کنه اصلا حجم اون فایلو idm نشون نمیده تا دانلود کنه
چیجوری باید تو idm وارد کنم

B3HZ@D
04-11-2012, 02:11
IDM رو باز کنین و بر روی Options کلیک کنید . توی تب هایی که می بینید گزینه P r o x y / S o c k s رو انتخاب کنید .
بعد در اون کادرها میتونین IP و Port مورد نظرتون رو وارد کنین.

brnudi
04-11-2012, 12:32
سلام ممنون از پاسخگوییتون
میشه بگین اینipو port را از کجا باید بیارم من یوز و پسوورد چیز پی ان را دارم اما اونا را ندارم

mohammad_87
04-11-2012, 18:10
من یه فایل ویدئویی دارم دانلود میکنم که حجمش 520 مگه.اواسطش یک بک آپ از پوشه اون فایل گرفتم چون احتمال این وضعیت رو می دادم.حجم دانلود شده 379 مگ بود.بعدش idm ارور داد و با دادن لینک جدید،ادامه دانلود رو از 150 مگ شروع کرد.من دانلود رو متوقف کردم و پوشه 379 مگی رو کپی میکنم و جایگزین فایلهای جدید میکنم ولی وقتی ریزوم میکنم ابتدا از 300 و بعد دوباره از 150 مگ شروع میکنه به دانلود.
چکار کنم که از همون 379 مگ ادامه بده؟

Ghaioom
05-11-2012, 06:39
من یه فایل ویدئویی دارم دانلود میکنم که حجمش 520 مگه.اواسطش یک بک آپ از پوشه اون فایل گرفتم چون احتمال این وضعیت رو می دادم.حجم دانلود شده 379 مگ بود.بعدش idm ارور داد و با دادن لینک جدید،ادامه دانلود رو از 150 مگ شروع کرد.من دانلود رو متوقف کردم و پوشه 379 مگی رو کپی میکنم و جایگزین فایلهای جدید میکنم ولی وقتی ریزوم میکنم ابتدا از 300 و بعد دوباره از 150 مگ شروع میکنه به دانلود.
چکار کنم که از همون 379 مگ ادامه بده؟
عجیبه باید ادامه بده.
بیشتر از روی 379 ادامه نمیده به نظرم باید از 300 یا خورده ای شروع بکنه به دان.
شما فایل ها رو پاک کن از اول شروع کنه یه چند درصد گرفت فایل هایی که داخل پوشه هست 379 مگی رو کپی کن به اون پوشه فایل log رو هم کپی نکن ببین چی میشه.

در ضمن کلک توییا با اون امضات :‌دی
منو یادت میاد تو یاهو...

mohammad_87
05-11-2012, 14:31
عجیبه باید ادامه بده.
بیشتر از روی 379 ادامه نمیده به نظرم باید از 300 یا خورده ای شروع بکنه به دان.
شما فایل ها رو پاک کن از اول شروع کنه یه چند درصد گرفت فایل هایی که داخل پوشه هست 379 مگی رو کپی کن به اون پوشه فایل log رو هم کپی نکن ببین چی میشه.

در ضمن کلک توییا با اون امضات :‌دی
منو یادت میاد تو یاهو...
بله.یادم هست که هی گیر میدی به امضام. :) متاسفانه اینقدر اقتصاد شتک شده!! که این اختلاس توش گمه...
-------
این کارهارو انجام دادم.لینک جدید دادم نشد قبل از ریزوم،برنامه رو کامل بستم نشد.کلا خیلی از این راههارو رفتم ولی وقتی ریزوم میکنم فقط با یک کانکشن ادامه میده در حالیکه باید با هشت تا ادامه بده و بقیش دیسکانکت میشه.یه ارور هم میاد روی صفحه که همینو میگه.
با تعداد کانکشن مختلف هم امتحان کردم که کلا جواب نداد چون باید کاملا مثل هم باشه.
فکر کنم مجبورم از اول ادامه بدم.چون وقتی ریزوم میشه حتی اگه از 300 هم شروع کنه قابلیت ریزومش میپره و فقط با یک کانکشن ادامه میده که در این حالت بازم امکان ارور و پریدن به قبل هست.
اگه راه دیگه ای هست بگید.

samira janati
05-11-2012, 15:51
سلام به همه
من نمیتونم با idm فایلهای یوتیوب رو دانلود کنم. تنظیماتش درست هست و الان آخرین ورژنش رو سیستمم نصبه اما هنوز این ارور رو میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 404 not found
ممنون میشم کمکم کنین..

Ghaioom
05-11-2012, 16:00
بله.یادم هست که هی گیر میدی به امضام. :) متاسفانه اینقدر اقتصاد شتک شده!! که این اختلاس توش گمه...
-------
این کارهارو انجام دادم.لینک جدید دادم نشد قبل از ریزوم،برنامه رو کامل بستم نشد.کلا خیلی از این راههارو رفتم ولی وقتی ریزوم میکنم فقط با یک کانکشن ادامه میده در حالیکه باید با هشت تا ادامه بده و بقیش دیسکانکت میشه.یه ارور هم میاد روی صفحه که همینو میگه.
با تعداد کانکشن مختلف هم امتحان کردم که کلا جواب نداد چون باید کاملا مثل هم باشه.
فکر کنم مجبورم از اول ادامه بدم.چون وقتی ریزوم میشه حتی اگه از 300 هم شروع کنه قابلیت ریزومش میپره و فقط با یک کانکشن ادامه میده که در این حالت بازم امکان ارور و پریدن به قبل هست.
اگه راه دیگه ای هست بگید.

اصلا رو یه سیستم دیگه چک کن! :31:

mohammad_87
05-11-2012, 16:57
اصلا رو یه سیستم دیگه چک کن! :31:
آخر هم مجبور شدم مستقیمش کنم.بجز مستقیم کردن،اکثر فایلهای ویدیویی در idm با مشکل روبرو میشه.برای من که اینجوری بوده.نمی دونم مشکل از idm هست یا isp

Agame.Arash
05-11-2012, 19:41
سلام خدمت دوستان p30 ...:sq_25:

یه سوال داشتم که شاید زیادم اینجا پرسیده باشن ولی شرمنده وقت سرچ نداشتم ...!:sq_24:

می خواستم بدونم چه طوری میشه فایلایی از idm رو که نصفه نیمه دانلود شدن رو به هم بچسبونم :

خیلی جاها این راه که باید تو منو cmd اینو تایپ کردو می گن : copy \b و ...
یه عده هم پیشنهاد دادن با نرم افزارای split !

خب اینا فقط تو idm های قدیمی کار می کرد که فایلا رو 001 002 003 ... قسمت می کردن ولی الان
idm 6 به بالا مثلا یه فایل mkv رو با این پسوند تیکه تیکه می کنه : mkv1 mkv2 mkv3 ...

حالا من چی کار کنم ؟:sq_3:

samira janati
07-11-2012, 13:21
مرسی یعنی کسی نبود که بتونه مشکل منو حل کنه

milad_gta
07-11-2012, 13:52
سلام به همه
من نمیتونم با idm فایلهای یوتیوب رو دانلود کنم. تنظیماتش درست هست و الان آخرین ورژنش رو سیستمم نصبه اما هنوز این ارور رو میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 404 not found
ممنون میشم کمکم کنین..

یک اسکرین شات از تنظیمات قرار بدید .

milad_gta
07-11-2012, 13:53
سلام خدمت دوستان p30 ...:sq_25:

یه سوال داشتم که شاید زیادم اینجا پرسیده باشن ولی شرمنده وقت سرچ نداشتم ...!:sq_24:

می خواستم بدونم چه طوری میشه فایلایی از idm رو که نصفه نیمه دانلود شدن رو به هم بچسبونم :

خیلی جاها این راه که باید تو منو cmd اینو تایپ کردو می گن : copy \b و ...
یه عده هم پیشنهاد دادن با نرم افزارای split !

خب اینا فقط تو idm های قدیمی کار می کرد که فایلا رو 001 002 003 ... قسمت می کردن ولی الان
idm 6 به بالا مثلا یه فایل mkv رو با این پسوند تیکه تیکه می کنه : mkv1 mkv2 mkv3 ...

حالا من چی کار کنم ؟:sq_3:

سلام

فایل ها در IDM همونطور که میدونید به چند قسمت تقسیم میشند و این قسمت ها پیوسته نیستند و عملا نمیشه به هم متصلشون کرد ! در واقع اگر فایل ها رو یکی هم کنید باز هم فقط پارت اول قابلیت اجرا شدن رو داره .

samira janati
07-11-2012, 16:50
ممنون میشم بگید کدوم قسمت تنظیماتو دقیقا میخواین.
general/proxy یا...

samira janati
07-11-2012, 16:56
general/proxy یا...

milad_gta
07-11-2012, 16:56
general/proxy یا...

proxy / socks + تنظیمات مرتبط مرورگر ( اگر استفاده میشه ) + یک لینک دانلود نمونه از یوتوب

samira janati
07-11-2012, 17:52
proxy / socks + تنظیمات مرتبط مرورگر ( اگر استفاده میشه ) + یک لینک دانلود نمونه از یوتوب

milad_gta
08-11-2012, 14:22

تیک مرورگر مورد استفاده تون رو از تب General بردارید تا اتومات ازش دانلود نکنه بعد لینک رو مستقیم تو مرورگر وارد کنید ببینید بارگذاری میشه یا خیر ...

samira janati
08-11-2012, 14:56
تیک مرورگر مورد استفاده تون رو از تب General بردارید تا اتومات ازش دانلود نکنه بعد لینک رو مستقیم تو مرورگر وارد کنید ببینید بارگذاری میشه یا خیر ...

خیلی ممنون :20::20:
بارگذاری نمیشه....
البته این مشکلو با همه ی مرورگرهای اپ تاپم داره. با هیچ کدومشون نمی تونم دانلود کنم

hamid_diablo
08-11-2012, 15:45
سلام دوستان

idm بنده فرصت 10 روزه ای رو برای کرک کردنش داد که امروز تموم شد و دیگه نمیتونم ازش استفاده کنم

میتونم برنامه رو پاک کنم و دوباره نصبش کنم و ازش استفاده کنم ؟

milad_gta
08-11-2012, 16:37
سلام دوستان

idm بنده فرصت 10 روزه ای رو برای کرک کردنش داد که امروز تموم شد و دیگه نمیتونم ازش استفاده کنم

میتونم برنامه رو پاک کنم و دوباره نصبش کنم و ازش استفاده کنم ؟

اگر نسخه کرک شده دارید حذف کنید یک بار دیگه Clean install کنید سپس این آدرس ها رو به فایل Host سیستم عاملتون اضافه کنید :

بعد با یک از سریال های زیر idm رو فعال کنید :

احتمالا ریجستر میشه ...

milad_gta
08-11-2012, 16:41
خیلی ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بارگذاری نمیشه....
البته این مشکلو با همه ی مرورگرهای اپ تاپم داره. با هیچ کدومشون نمی تونم دانلود کنم

عملا مشکل از جای دیگه هست و به احتمال زیاد از پرو ... کسی !

hamid_diablo
08-11-2012, 17:18
گر نسخه کرک شده دارید حذف کنید یک بار دیگه Clean install کنید سپس این آدرس ها رو به فایل Host سیستم عاملتون اضافه کنید :

میلاد جان میشه کمی درباره هاست توضیح بدی؟من آشنایی با هاست ندارم.ویندوزم 7 است

milad_gta
08-11-2012, 17:33
میلاد جان میشه کمی درباره هاست توضیح بدی؟من آشنایی با هاست ندارم.ویندوزم 7 است

حمید جان تو run بنویس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و okay ، یک فولدر باز میشه یک فایل با اسم hosts توش هست تو یک ویرایشگر بازش کن و آدرس های فوق رو بهش اضافه کن .

موفق باشی

roozha
18-11-2012, 12:51
با سلام
دوستان چگونه می توان نسخه 7 از نرم افزار internet download manager را نصب کرد طوری که لینک های دانلود در نسخه 6 از این نرم افزار از بین نرود؟
نسخه 6 این نرم افزار هم اکنون بر روی سیستم من نصب است و چون کرک نشده است مهلت استفاده از آن رو به اتمام است ولی نگران لینک های دانلود هستم که با زحمت و صرف وقت زیادی در آن ذخیره شده. لذا از دوستان درخواست کمک دارم در ضمن ویندوز من xp sp2 می باشد.

afshin b
18-11-2012, 13:20
سلام
اگه آن اینستال رو در حالت دفالت انجام بدی (هیچ گزینه ای رو تغییر ندین) لینک هاتون میمونه. من دیروز همین کارو کردم.

Ship Storm
18-11-2012, 22:22
با سلام
دوستان چگونه می توان نسخه 7 از نرم افزار internet download manager را نصب کرد طوری که لینک های دانلود در نسخه 6 از این نرم افزار از بین نرود؟
نسخه 6 این نرم افزار هم اکنون بر روی سیستم من نصب است و چون کرک نشده است مهلت استفاده از آن رو به اتمام است ولی نگران لینک های دانلود هستم که با زحمت و صرف وقت زیادی در آن ذخیره شده. لذا از دوستان درخواست کمک دارم در ضمن ویندوز من xp sp2 می باشد.
موقع نصب کافیه بصورت Update نصب کنی تا مشکلی پیش نیاد و نسخه قبلی رو به هیچ وجه پاک نکنی تا اتوماتیک به نسخه جدید اپدیت بشه خودش

aggus
19-11-2012, 08:09
سلام

نمیدونم چرا وقتی چندین فایلو برا شب میزارم تو دانلود CPU Usage میره رو 99 درصد ؟؟ قبلا اینجوری نبوده از چنتا ورژن قبل تا 6.12 بیلد 25 اینطوری شده !!

ورژن 5.18 رو هم روش نصب کردم البته Clean Install نکردم چون کلی لینک داشتم !! به نظر شما برا چی میتونه باشه ؟؟

aliparsa
19-11-2012, 14:44
با سلام
دوستان اگه میشه کمکم کنید

داشتم یه فیلم دانلود میکردم 4 گیگ تا آخرش دانلود شد اشتباها نرم افزار اینترنت دانلود و آپدیت کردم و برنامه بسته شد و نتونستم ریجسترش کنم و مجبور به حذفش شدم و دوباره نصب و کرکش کردم حالا فایل دانلودیم تو کپی موقت برنامه هست ولی هر کار می کنم نمی تونم وارد برنامش کنم و ادامش رو دانلود کنم راهی هست یا باید دوباره دانلود بشه؟

hamidreza2010
19-11-2012, 15:30
داداش کرکت مشکل داره برو سافت گذر کرک جدید بگیر ( کرک مخصوص برای حل این مشکل گذاشتن)

hesam68
19-11-2012, 23:18
سلام
منهفته ی پیش هم فایرفاکس و هم idm رو پاک کردم و ورژنهای جدیدشونو نصب کردم...
اد انه idm رو هم رو فایرفاکس نصب کردم...
ولی الان که یوتیوب میرنم مثل قبلا واسم نمیاره که فرمت ها ی مختلف با کیفیتای مختلف و دانلود کنم...
فقط اون دکمه ی دانلود ویدیو رو که میزنم همون فایل flv و دانلود میکنه و با اسم عجیب قریب....
قبلا میشد انتخاب کرد چه فررمتی باچه کیفیتی و دانلود کنم ولی الان نمیشه...
اهان راستی تو راست کلیک تو فایرفاکس هم اوندکمه ی مخصوص idm دیگه نیست....

ممنونتون میشم راهنماییم کنین...

milad_gta
19-11-2012, 23:45
با سلام دوستان چگونه می توان نسخه 7 از نرم افزار internet download manager را نصب کرد طوری که لینک های دانلود در نسخه 6 از این نرم افزار از بین نرود؟ نسخه 6 این نرم افزار هم اکنون بر روی سیستم من نصب است و چون کرک نشده است مهلت استفاده از آن رو به اتمام است ولی نگران لینک های دانلود هستم که با زحمت و صرف وقت زیادی در آن ذخیره شده. لذا از دوستان درخواست کمک دارم در ضمن ویندوز من xp sp2 می باشد. همینطور که دوستان فرمودند آپدیت کنید مشکلی پیش نمیاد برای اطمینان میتونید از منوی File‌ و Export‌ از لیستتون پشتیبان بگرید .

milad_gta
19-11-2012, 23:48
سلام

نمیدونم چرا وقتی چندین فایلو برا شب میزارم تو دانلود CPU Usage میره رو 99 درصد ؟؟ قبلا اینجوری نبوده از چنتا ورژن قبل تا 6.12 بیلد 25 اینطوری شده !!

ورژن 5.18 رو هم روش نصب کردم البته Clean Install نکردم چون کلی لینک داشتم !! به نظر شما برا چی میتونه باشه ؟؟

ask_bl
21-11-2012, 22:47
سلام
منهفته ی پیش هم فایرفاکس و هم idm رو پاک کردم و ورژنهای جدیدشونو نصب کردم...
اد انه idm رو هم رو فایرفاکس نصب کردم...
ولی الان که یوتیوب میرنم مثل قبلا واسم نمیاره که فرمت ها ی مختلف با کیفیتای مختلف و دانلود کنم...
فقط اون دکمه ی دانلود ویدیو رو که میزنم همون فایل flv و دانلود میکنه و با اسم عجیب قریب....
قبلا میشد انتخاب کرد چه فررمتی باچه کیفیتی و دانلود کنم ولی الان نمیشه...
اهان راستی تو راست کلیک تو فایرفاکس هم اوندکمه ی مخصوص idm دیگه نیست....

ممنونتون میشم راهنماییم کنین...
سلام
IDM> Options> General> Check the Use advanced browser integration

tana_2007
22-11-2012, 17:55
سلام
دوستان میشه یک فایل رو تا یه درصدی دانلود شده (با IDM) از روی یک سیستم برداشت و به یک سیستم دیگر منتقل کرد و Resume کرد؟
اگر میشه چطوری ؟

saeediranzad
23-11-2012, 07:49
سلام
دوستان میشه یک فایل رو تا یه درصدی دانلود شده (با IDM) از روی یک سیستم برداشت و به یک سیستم دیگر منتقل کرد و Resume کرد؟
اگر میشه چطوری ؟
سلام
نه!
مگه اینکه دانولد منیجر پرتابل را روی فلش مموری بزنی و فولدر دانولد هم روی همون فلش تا بتونی جابجاش کنی.

Arash4484
23-11-2012, 08:27
سلام
اگر میشه چطوری ؟
سلام، من با این روش در ورژن 5 انتقال دادم در شش هم نباید مشکلی باشه...
در سیستم مبدأ:
در Run تایپ کنید RegEdit و برید به مسیر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو از طریق منوی فایل از کل این فولدرِ رجیستری یک اکسپورت بگیرید.
سپس برید به تمپورری فولدر IDM ، که بطور پیش فرض در این مسیر قرار داره
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(در Run مسیر رو بزنید) و کل فولدر مربوط به فایل نیمه کارتون رو کپی کنید.
در سیستم مقصد:
فایل رجیستری رو ایمپورت کنید.
فولدر مورد نظر رو در همون مسیر مشخص شده کپی کنید.
IDM رو اجراکنید...
-اگر کل لیست تاریخچه دانلود رو که لود شده، نیاز ندارید، اضافه ها رو در IDM براحتی پاک کنید.
-تمام مسیرها بطور پیش فرض همینه، اگر تغییرشون دادید باید به همون شکل تغییر داده شده مسیرها رو بسازید و در آپشن برنامه معرفی کنید و دست آخر فولدرتون رو منتقل کنید به کامپیوتر مقصد.

sin2x=2sinxcosx
23-11-2012, 10:28
سلام
یه مشکلی با IDM پیدا کردم بعد از سال ها ......
میزنم دانلود بعد از چند ساعت میبینم کلا قفل شده و دانلود نمیشه. همون لحظه که میرم سایت و اینا می بینم صفحه ها رو باز میکنه برام، یعنی ریسیو دارم ولی IDM قاطی میکنه.
Stop هم که میزنم دوباره Resume بزنم Resume فعال نمیشه و همون Stop فعال میمونه.
تنها راه این میمونه که IDM رو End Task کنم دوباره باز کنم Resume بزنم

hamidreza2010
23-11-2012, 14:25
سلام
یه مشکلی با IDM پیدا کردم بعد از سال ها ......
میزنم دانلود بعد از چند ساعت میبینم کلا قفل شده و دانلود نمیشه. همون لحظه که میرم سایت و اینا می بینم صفحه ها رو باز میکنه برام، یعنی ریسیو دارم ولی IDM قاطی میکنه.
Stop هم که میزنم دوباره Resume بزنم Resume فعال نمیشه و همون Stop فعال میمونه.
تنها راه این میمونه که IDM رو End Task کنم دوباره باز کنم Resume بزنم
شما آخرین ورژن idm رو نصب کن.احنمال داره از کرک هم باشه بخاطر همین از یه کرک مطمئن استفاده کن.

muh
25-11-2012, 02:03
سلام. راه حل کند شدن فایرفاکس بواسطه ادآن IDM چیه؟ راهی هست که بدون disable کردن ادآن، دیگه فایرفاکس کرش نکنه؟

muh
25-11-2012, 02:04
سلام. راه حل کند شدن فایرفاکس بواسطه ادآن IDM چیه؟ راهی هست که بدون disable کردن ادآن، دیگه فایرفاکس کرش نکنه؟

tana_2007
26-11-2012, 00:44
سلام، من با این روش در ورژن 5 انتقال دادم در شش هم نباید مشکلی باشه...
در سیستم مبدأ:
در Run تایپ کنید RegEdit و برید به مسیر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو از طریق منوی فایل از کل این فولدرِ رجیستری یک اکسپورت بگیرید.
سپس برید به تمپورری فولدر IDM ، که بطور پیش فرض در این مسیر قرار داره
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(در Run مسیر رو بزنید) و کل فولدر مربوط به فایل نیمه کارتون رو کپی کنید.
در سیستم مقصد:
فایل رجیستری رو ایمپورت کنید.
فولدر مورد نظر رو در همون مسیر مشخص شده کپی کنید.
IDM رو اجراکنید...
-اگر کل لیست تاریخچه دانلود رو که لود شده، نیاز ندارید، اضافه ها رو در IDM براحتی پاک کنید.
-تمام مسیرها بطور پیش فرض همینه، اگر تغییرشون دادید باید به همون شکل تغییر داده شده مسیرها رو بسازید و در آپشن برنامه معرفی کنید و دست آخر فولدرتون رو منتقل کنید به کامپیوتر مقصد.
سلام
با اینکار دانلودها و history که از قبل در سیستم مقصد بوده اند باقی می مانند یا حذف میشوند؟

Ship Storm
26-11-2012, 21:24

فایرفاکس مشکل خاصی نداره و کرش نمیکنه چون خود من دارم با این قابلیت از اون استفاده میکنم
احتمال زیاد مشکل از جای دیگه نشآت میگیره
شما نرم افزارهای امنیتی سیستمتون رو بررسی کردید که از سیستم چقدر اسفاده میکنه و یا درگیری سیستم در زمان بروز کرش از طریق وضعیت حافظه و پردازش سی پی یو در Task Manager

mjt10063
27-11-2012, 19:35
با سلام
ببخشید من جدید وقتی می خوام دانلد کنم این پنجره رو می بینم
باید چکار کرد تا درست بشه

ممنون میشم اگر زود تری جواب بدین

Greedy
27-11-2012, 19:51
با سلام
ببخشید من جدید وقتی می خوام دانلد کنم این پنجره رو می بینم
باید چکار کرد تا درست بشه

ممنون میشم اگر زود تری جواب بدین
لینکت قابلیت resume نداره

mjt10063
27-11-2012, 20:59
لینکت قابلیت resume نداره

دوست من نمی خوام رسوم بشه اصلان اول دانلود نمیشه و این پیغام رو میده

omid-p30
27-11-2012, 21:04
دوست من نمی خوام رسوم بشه اصلان اول دانلود نمیشه و این پیغام رو میده

اون پیغام آخر متن، مربوط به فبلطر بودن هست. با پراکسی امتحان کنید.

mjt10063
27-11-2012, 21:51
اون پیغام آخر متن، مربوط به فبلطر بودن هست. با پراکسی امتحان کنید.
توی قسمت ------ باید چه چیزی رو وارد کنم
میشه راهنماییم کنید
کدی دارید

با تشکر

omid-p30
27-11-2012, 22:20
توی قسمت ------ باید چه چیزی رو وارد کنم
میشه راهنماییم کنید
کدی دارید

با تشکر

فیلطرشکن مورد استفادتون رو بگید تا شماره پورتش رو بگم و در قسمت options, proxy وارد کنید.

اگر چیزی ندارید بگید پ.خ کنم.

mjt10063
27-11-2012, 22:34
فیلطرشکن مورد استفادتون رو بگید تا شماره پورتش رو بگم و در قسمت options, proxy وارد کنید.

اگر چیزی ندارید بگید پ.خ کنم.

من از t*o*o*n*e*l که به صورت جاوا اجرا میشه استفاده میکنم
باید پرکصی مرور گر را بو اون ست کنم ولی همون پکصی رو با idm ست میکنم جواب نمیده

شما اگر چیز بخصوصی دارید پ.خ کنید
ممنون میشم

mjt10063
27-11-2012, 23:31
من هیچ مشکلی نداشتم ولی بعد از آپ فایرفاکس
مجبور به آپ ای دی ام شدم
دقیقا از همون موقع این مشکل به وجود اومد و دیگه نمیتونم دانلودی داشته باشم

با پرکصی هم که خیلی سرعت میاد پایین لطفا کمک کنید

saeediranzad
28-11-2012, 04:21
سلام
اون چیزی که نوشته میگه کلید اینسرت را هنگام کلیک کردن روی لینک نگهدارید تا IDM بتونه فایل اصلی را دانلود کنه.

A.I.V.I.O
28-11-2012, 09:40
درود دوستان! FlashGET گزینه ی Default Downloader نداره؟ منظورم بعد از نصب رو کامپیوتره، نه در هنگام نصب!
و FlashGET من امروز یهو شد چینی! گزینه ی انگلیسی کردنش کجاس؟

mjt10063
28-11-2012, 12:55
سلام
اون چیزی که نوشته میگه کلید اینسرت را هنگام کلیک کردن روی لینک نگهدارید تا IDM بتونه فایل اصلی را دانلود کنه.

دوستان مشکل من هنوزم حل نشد
خواهشن یه راه حلی پیشنهاد بدین

mjt10063
28-11-2012, 13:35
دوستان من فایر فاکس قبلیم رو دوباره نصب کردم
حالا که وارد سایت میشم برای دانلود این پیام داده میشه

javady
29-11-2012, 09:18
دوستان سلام
الان یه چند وقتیه وقتی فایلی رو از سایت آپلودباز دانلود میکنم با IDM هی گیر میکنه وسط دانلود،

در واقع یجورایی هنگ میکنه IDM

و درست نمیشه مگر با بسته شدن دانلود منیجر از طریق END Task و مجبور میشم دوباره برنامه رو لود کنم و ادامه دانلود رو داشته باشم
اما باز بعد چند درصد که میره باز همین آش و همین کاسه

کسی مشکل منو داره؟ به نظرتون از سایت آپلود باز هستش یا از IDM ؟

Ali_softcenter
29-11-2012, 09:44
سلام

من وقتی در IDM یه سری فایل رو میذارم در صف که به ترتیب دانلود بشه....و مثلا میرم....بعد از یه روز بر میگردم می بینم وقتی نتونسته یه لینک رو به هر دلیلی دانلود کنه در صف...دیگه سراغ بعدی نمیره!! در حالی که مثلا لینک بعدی سالمه....

نمیشه کاری کرد وقتی نتونست تا یه تایم خاصی یه لینک رو رسیو کنه...بره سراغ بعدی؟؟؟

این خیلی مشکل بزرگیه!!

SevenCity
29-11-2012, 15:42
فایل 1 گیگی یکی از پارتهای یک بازی بالای 90 درصد رسید (دقیقا نمیدونم چند درصد شایدم 99 بوده باشه) بعد IDM اررور داد
cannot download the file beacause of time out
STATUS هم که زده بود ERROR دانلود رو شروع کردم که دیدم این فایل رو داره از اول میگیره چاره ای نیست فایل از ادامه شروع به کار کنه؟

nima_99
29-11-2012, 17:30
سلام . منم چند روز هست اين مشکل برام مرتبا" پيش مياد .
يه پيام که تا حالا هيچوقت نديدم مياد و دانلود از نو شروع ميشه .
همين پيامي که دوستمون در پست بالا اشاره کردن.

Ali_softcenter
29-11-2012, 21:45
جالبه!!!

یعنی هیچ کس نمیدونه؟

xomrrod
29-11-2012, 22:02
سلام دوستان.
تو رو خدا کمک کنید.
من با این گرونیه قیمت اینترنت جی پی اراس یه فایلی با حجم 176 مگ دانلود کردم.
بعد از اینکه 100درصد تمام شد این ارور داد:

الان راهی برای برگرداندنش هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش می کنم جواب بدین.

Greedy
30-11-2012, 01:05
دوستان سلام
الان یه چند وقتیه وقتی فایلی رو از سایت آپلودباز دانلود میکنم با IDM هی گیر میکنه وسط دانلود،

و درست نمیشه مگر با بسته شدن دانلود منیجر از طریق END Task و مجبور میشم دوباره برنامه رو لود کنم و ادامه دانلود رو داشته باشم

سلام
منم همین مشکل دارم ولی با مدیا فایر
مشکل از idm هست

Masоud
30-11-2012, 11:32
دوستان سلام

فایل 1 گیگی یکی از پارتهای یک بازی بالای 90 درصد رسید (دقیقا نمیدونم چند درصد شایدم 99 بوده باشه) بعد IDM اررور داد
STATUS هم که زده بود ERROR دانلود رو شروع کردم که دیدم این فایل رو داره از اول میگیره چاره ای نیست فایل از ادامه شروع به کار کنه؟

سلام . منم چند روز هست اين مشکل برام مرتبا" پيش مياد .
يه پيام که تا حالا هيچوقت نديدم مياد و دانلود از نو شروع ميشه .
همين پيامي که دوستمون در پست بالا اشاره کردن.

سلام
منم همین مشکل دارم ولی با مدیا فایر
مشکل از idm هست

منم همین مشکلات رو داشتم ولی با آپدیت به آخرین نسخه مشکل حل شد.

سلام دوستان.
تو رو خدا کمک کنید.
من با این گرونیه قیمت اینترنت جی پی اراس یه فایلی با حجم 176 مگ دانلود کردم.
بعد از اینکه 100درصد تمام شد این ارور داد:

الان راهی برای برگرداندنش هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش می کنم جواب بدین.

لینک رو دوباره Generate کنید و توی قسمت Address در Properties لینک قرار بدید.

kurdtarfand
01-12-2012, 00:13
سلام

من وقتی در IDM یه سری فایل رو میذارم در صف که به ترتیب دانلود بشه....و مثلا میرم....بعد از یه روز بر میگردم می بینم وقتی نتونسته یه لینک رو به هر دلیلی دانلود کنه در صف...دیگه سراغ بعدی نمیره!! در حالی که مثلا لینک بعدی سالمه....

نمیشه کاری کرد وقتی نتونست تا یه تایم خاصی یه لینک رو رسیو کنه...بره سراغ بعدی؟؟؟

این خیلی مشکل بزرگیه!!
دوست عزیز بعضی وقتها مشکل از idm پیش میاد که بعضی وفت ها سراغ لینک های بعدی نمیره در ضمن شما چک کن ببین لینک هایی که واسه دانلود می زاری قابلیت resum داره یا نه چون بعضی از لینک ها resum ندارن .
وفتی که دانلود میکنید فسمت RESUM CAPABILITY : YES هستش و گرنه دانلود نمیکنه ..
در ضمن خودت صف رو چک کن
موفق باشی

Ali_softcenter
01-12-2012, 08:54
دوست عزیز بعضی وقتها مشکل از idm پیش میاد که بعضی وفت ها سراغ لینک های بعدی نمیره در ضمن شما چک کن ببین لینک هایی که واسه دانلود می زاری قابلیت resum داره یا نه چون بعضی از لینک ها resum ندارن .
وفتی که دانلود میکنید فسمت RESUM CAPABILITY : YES هستش و گرنه دانلود نمیکنه ..
در ضمن خودت صف رو چک کن
موفق باشی

دارن به خدا! دیگه اینقدر حالیم هست :31:

همچین گزینه ای در idm وجود نداره دادا!!!

یعنی چی خودت صف رو چک کن؟!!!

صف برای اینه که شما بری به کارهات برسی و دیگه خودت دستی نزنی دانلود شه...

kurdtarfand
01-12-2012, 14:01
دارن به خدا! دیگه اینقدر حالیم هست :31:

همچین گزینه ای در idm وجود نداره دادا!!!

یعنی چی خودت صف رو چک کن؟!!!

صف برای اینه که شما بری به کارهات برسی و دیگه خودت دستی نزنی دانلود شه...
گزینه resum :
وقتی که صحفه دانلود باز میشه پایین زمان باقیمانده این گزینه رو نوشته ...
واسه چک کردن صف هم می دونم . خودت یک بار چکش کن که ببین درست چیده شده یا نه ... یعنی وقتی که دانلود میشه ببینی فایل در حال دانلود در کجا قرار داره بعد برو کارات رو انحام بده یا مثل من بخواب ! :31:

nima2040
02-12-2012, 01:44
سلام،
چند وقته که یک تک فایل ISO دارم دانلود میکنم به حجم 16.88GB . شبهای قبل که 4گیگ و شب بعدش 8 گیگ یعنی تقریبا 50% رو دانلود کرم بدون مشکل بود.اول که ریزوم رو میزدم یه ذره هنگ و گیر داشت ولی بالاخره شروع به دانلود میکرد.ولی الآن که 12 گیگش دانلود شده وقتی resume میزنم به طرز وحشتناکی هنگ میکنه، تقریبه 15 دقیقه طول میکشه ولی بعدش شروع نمیکنه و stop میشه.چی کارش میتونم کنم؟
مرسی

saeediranzad
02-12-2012, 03:22
شما حجم روی هاردت را چک کن. فضای خالی به اندازه حجم باقیمانده باضافه حجم رم سیستم نیاز داری. شاید هم بیشتر (بخاطر هایبرنیت)

Opera-Baz
03-12-2012, 12:45
بچه ها سلام . برنامه فلش گت نسخه جدیدش قیافه برنامه عوض شده اگه بخوام به نسخه اولیه که باحال تر بود اسکین رو عوض کنم از کجا دانلود کنم اون اسکین رو ؟

saman1330
04-12-2012, 14:40
درود
من توی زمانبندی ای دی ام مشکل دارم.
من یه صف جدید ساختم و مثل پست اول هم زمانبندی میکنم.
وقتی فایل هارو به صفف انتقال میدم شروع به دانلود میکنه.قبل از زمان تعیین شده!!!
در صفحه زمانبندی 2 گزینه stop و start now وجود داره
اگه روی start now بزنم همون موقع شروع میکنه به دانلود!!!
اگه روی stop بزنم در زمان شروع هم شروع به دانلود نمی کنه!
کدوم باید فعال باشه ؟مشکل چیه؟

saeed_136915
04-12-2012, 14:42
سلام اگه منظورتون اینه که میخوایین تو یه زمان تعیین شده خودش شروع به دانلود کنه باید زمان رو تنظیم کنین و بزارین همونجوری بمونه (Start رو نزنین) خودش تو همون زمان Start میخوره

saman1330
05-12-2012, 12:51
سلام اگه منظورتون اینه که میخوایین تو یه زمان تعیین شده خودش شروع به دانلود کنه باید زمان رو تنظیم کنین و بزارین همونجوری بمونه (Start رو نزنین) خودش تو همون زمان Start میخوره
ممنون .مشکل حل شد.

Opera-Baz
05-12-2012, 14:27
با سلام دوستان idm من هی گیر می کنه stop میده حتی سی پی یو هم 100 % نمیشه اگه بشه یه نسخه با یه کرک خوب معرفی کنید ممنون میشم .

starstarmaryam
05-12-2012, 18:18
سلام
من یه سوال درباره اینترنت دانلود منیجر داشتم قبلا که روی هر لینکی کلیک میکردم به صورت خودکار صفحه دانلود اینترنت دانلود منیجر باز میشد ولی امروز هر لینکی که قبلا با این نرم افزار دانلود کرده بودم و کلیک میکنم دیگه به صورت خودکار صفحه دانلود این نرم افزار باز نمیشه و باید کلیک راست کنم و گزینه download with IDM رو بزنم تا صفحه دانلود این نرم افزار باز بشه! چرا اینطوری شده ؟ باید چکار کنم که دوباره مثل قبل بشه؟

ALI . R
05-12-2012, 18:34
سلام
من یه سوال درباره اینترنت دانلود منیجر داشتم قبلا که روی هر لینکی کلیک میکردم به صورت خودکار صفحه دانلود اینترنت دانلود منیجر باز میشد ولی امروز هر لینکی که قبلا با این نرم افزار دانلود کرده بودم و کلیک میکنم دیگه به صورت خودکار صفحه دانلود این نرم افزار باز نمیشه و باید کلیک راست کنم و گزینه download with IDM رو بزنم تا صفحه دانلود این نرم افزار باز بشه! چرا اینطوری شده ؟ باید چکار کنم که دوباره مثل قبل بشه؟

سلام .
شما اول وارد اینترنت دانلود منیجر بشید .
در سربرگ Downloads>>Options کلیک کنید و باید ببنید مرورگر شما چیه. مثلا اگه موزیلا بود تیک موزیلا رو میزنید . مثل تصویر زیر .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق و پیروز باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

starstarmaryam
05-12-2012, 18:49
سلام .
شما اول وارد اینترنت دانلود منیجر بشید .
در سربرگ Downloads>>Options کلیک کنید و باید ببنید مرورگر شما چیه. مثلا اگه موزیلا بود تیک موزیلا رو میزنید . مثل تصویر زیر .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق و پیروز باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از مرورگر internet exploler استفاده میکنم . تمام تیک ها از قبل زده شده . عجیبه تا دیروز مشکلی نداشتم نمیدونم چرا اینجوری شده!

ALI . R
05-12-2012, 20:53
از مرورگر internet exploler استفاده میکنم . تمام تیک ها از قبل زده شده . عجیبه تا دیروز مشکلی نداشتم نمیدونم چرا اینجوری شده!
شما دوباره idm رو نصب کنید . ببینید مشکلتون حل میشه !:20:

Opera-Baz
05-12-2012, 21:50
ما این همه سوال کردیم بالا جواب نداشت ؟ عجبا

zerzerous
06-12-2012, 02:09
سلام دوستان
یه سوال داشتم
من امروز یه فیلم رو دانلود کردم.اما چون درایوم جا نداشت. پیغامی اومد مبنی بر اینکه فایل در C:\Users\user\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\user\s1 16_mrleecher_com_384 ذخیره شده

وقتی به مسیر رفتم فایل فیلم رو دیدم اما هیچ پسوندی نداشت و type : file بود
چطوری میتونم فیلم رو به حالت اولش برگردونم
خواهشا کمک کنید
حجم فیلم خیلی خیلی بالاست!

ممنون

saeediranzad
06-12-2012, 07:55
سلام دوستان
یه سوال داشتم
من امروز یه فیلم رو دانلود کردم.اما چون درایوم جا نداشت. پیغامی اومد مبنی بر اینکه فایل در C:\Users\user\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\user\s1 16_mrleecher_com_384 ذخیره شده
وقتی به مسیر رفتم فایل فیلم رو دیدم اما هیچ پسوندی نداشت و type : file بود
چطوری میتونم فیلم رو به حالت اولش برگردونم
خواهشا کمک کنید
حجم فیلم خیلی خیلی بالاست!
ممنون
سلام
اگر فرمت فایل را میدونید (مثلاً mkv) و مطمئنید فایل کامله؛ اول کاری کنید اکستنشن فایل دیده بشه (در قسمت View تیک بزنید)
بعد فایل را rename کنید و پسوند mkv را به ان اضافه کنید.

REZA171
06-12-2012, 10:32
دوستان سلام
من adsl دارم،بعضی موقع ها چراغ adsl مودمم برای چند ثانیه خاموش میشه(دیسکانکت میشم)،دانلودم قطع میشه،بعد دوباره چراغ adsl روشن میشه:sq_3: من از idm استفاده میکنم،میخواستم بدونم راهی هست که مثلا بعد از دیسکانکت شدن،بعد از چند ثانیه نرم افزار به طور اتوماتیک به دانلود ادامه بده؟
یا اگر نرم افزار دیگه هم هست لطفا معرفی کنید
ممنون

saeediranzad
06-12-2012, 16:08
سلام
معمولاً همه دانلود منیجرها زمانی برای تلاش برای ادامه دانلود دارند. یعنی در صورت قطع، هر چند ثانیه یکبار تلاش میکنند دوباره وصل شوند.
اگر مدت قطع و وصل سیستم در همان محدوده زمانی باشد، مشکلی نیست و دوباره دانلود را ادامه میدهند.
برای تعیین تعداد تلاشها و زمان آن به تنظیمات بروید و دنبال کلماتی مثل attempt, connection بگردید. (من IDM ندارم؛ برای همین دقیق نمیدونم)

Ship Storm
06-12-2012, 22:03
دوستان سلام
من adsl دارم،بعضی موقع ها چراغ adsl مودمم برای چند ثانیه خاموش میشه(دیسکانکت میشم)،دانلودم قطع میشه،بعد دوباره چراغ adsl روشن میشه:sq_3: من از idm استفاده میکنم،میخواستم بدونم راهی هست که مثلا بعد از دیسکانکت شدن،بعد از چند ثانیه نرم افزار به طور اتوماتیک به دانلود ادامه بده؟
یا اگر نرم افزار دیگه هم هست لطفا معرفی کنید
ممنون

اگر صف تعیین کرده باشید میشه مقدار داد بهش که برای هر فایل در صورت قطع شدن ارتباط مثلا 10 بار تلاش مجدد بکنه برای برقراری ارتباط و اگر نشد بره سراغ فایل بعدی این مقدار رو تو تب file in the queue میتونید تعیین کنید

mohammad_87
07-12-2012, 01:30
سلام
من از idm 6.12 build 23 استفاده میکنم.از خود سایت گرفتم و از طریق فایل هاست،جلوی بازکردن سرورهارو گرفتم.
در کنار kaspersky internet security 2013
در آمار استفاده از اینترنت برای idm زده 2 گیگ دانلود و یک گیگ آپلود!!
این آپلودش از کجا اومده؟من از سرورهای مختلف و معمولا رایج برای دانلود استفاده کردم و اصلا آپلودی نداشتم اونهم با این نرم افزار دانلود!!مشکل از کجاست؟

Life24
07-12-2012, 16:43
سلام
این IDM یا مثل این نرم افزار ها چطور Connection میزنن؟ یعنی این کانکشن ها جریانش چی هست که هر چی بیشتر هست سرعت دانلود بیشتر میشه درسته؟
بستگی به سرور مقابل داره یا ISP خودمون این تعداد کانکشن زدن هاش>؟
چطور میشه محدودش کرد؟ که مثا 3 تا کانکشن بیشتر نزنه

jafarian
07-12-2012, 16:52
برای محدود کردنش طبق شکل پایین برین درضمن این نکته رو بگم هر چی اون تعداد کانکشن بیشتر باشه مسلما سرعت دانلود شما هم بیشتر میشه تعدادشم بسته به اون سایتی که از اون دانلود میکنید بطور مثال سایتهای که یک قسمت به اسم vip دارن 8 تا کانکشن ساپورت میکنن یا بعضی از سایتهای دیگه

A.I.V.I.O
09-12-2012, 09:14
درود دوستان.
FlashGET رو زمانی که نصب میکنی یه گزینه ی |Default Downloader داره، میخواستم ببینم پس از نصبش هم یه چنین گزینه ای داره؟ من Option رو گشتم ولی چیزی نجوریدم. میشه یه جوری به Internet Explorer 8 حالی کرد که فایل دانلود میکنیم با IDM نگیره و با FlashGET بگیره؟ سپاس!

یه پرسش دیگه؟ FlashGET شما یهویی پس از یه زمانی چینی نمیشه زبانش؟

mehrimosi
10-12-2012, 16:50
سلام . من تازه نرم افزار orbit downloader رو نصب کردم و با طرز کارش اشنایی ندارم . یکی اینکه میخواستم بپرسم چطور میشه کامپیوتر و اوربیت رو تنظیم کنم که ساعت 2 تا 7 روشن بشه و لینک هایی رو که برای دانلود گذاشتم دانلود کنه.
بعد هم برای همین کار اگر من لینک ها رو pause کنم خودش که شروع به دانلود کرد یکی که تموم شد لینک بعدی start میشه ؟ یا احتیاج به تنظیم داره ؟
اگر جواب بدید خیلی ممنون میشم :)

Agame.Arash
10-12-2012, 18:06
سلام
من از idm 6.12 build 23 استفاده میکنم.از خود سایت گرفتم و از طریق فایل هاست،جلوی بازکردن سرورهارو گرفتم.
در کنار kaspersky internet security 2013
در آمار استفاده از اینترنت برای idm زده 2 گیگ دانلود و یک گیگ آپلود!!
این آپلودش از کجا اومده؟من از سرورهای مختلف و معمولا رایج برای دانلود استفاده کردم و اصلا آپلودی نداشتم اونهم با این نرم افزار دانلود!!مشکل از کجاست؟

دانلود و آپلود یه پروسه ی مداومه واسه همه همین طوریه ... ولی 1 گیگ !!!!! خب این عجیبه !!!! واسه هر 500 مگی یه 10 مگ ماله من آپلود میکنه ... اطلاعاتی که به سایت مبدا میفرسته،خود ویندوز و اینا ...

saeediranzad
11-12-2012, 02:16
سلام . من تازه نرم افزار orbit downloader رو نصب کردم و با طرز کارش اشنایی ندارم . یکی اینکه میخواستم بپرسم چطور میشه کامپیوتر و اوربیت رو تنظیم کنم که ساعت 2 تا 7 روشن بشه و لینک هایی رو که برای دانلود گذاشتم دانلود کنه.
بعد هم برای همین کار اگر من لینک ها رو pause کنم خودش که شروع به دانلود کرد یکی که تموم شد لینک بعدی start میشه ؟ یا احتیاج به تنظیم داره ؟
اگر جواب بدید خیلی ممنون میشم :)
سلام
درست یادم نیست. ولی گمون کنم توی تنظیمات باید دنبال Schedule بگردید و ساعت شروع و پایان را بدهید.
و توی احتمالاً tools میتونید تعیین کنید که در پایان کار کامپیوتر را خاموش کند یا فقط برنامه را ببندد.
و در قسمت downloads یا limit تعداد jobs را روی 1 بگذارید تا در هر زمان تنها یک فایل دانلود کند. هر کدوم که تمام بشه میره سراغ بعدی. (به شرطی که لینکش باطل نشده باشه)

mohammad_87
11-12-2012, 02:43
دانلود و آپلود یه پروسه ی مداومه واسه همه همین طوریه ... ولی 1 گیگ !!!!! خب این عجیبه !!!! واسه هر 500 مگی یه 10 مگ ماله من آپلود میکنه ... اطلاعاتی که به سایت مبدا میفرسته،خود ویندوز و اینا ...
برای منم عجیب بود چون تا حالا همچین آپلودی نداشتم.واسه همین سوال کردم.این چند شب دانلودهام کمتر بوده و نسبت آپلودم معقولانه تر بوده.یه دانلود حجیم باید داشته باشم تا بفهمم دوباره اتفاق میفته یا نه.پس دلیل خاصی نداره و قاعدتا نباید اینجوری باشه!

mehrimosi
11-12-2012, 19:26
سلام . ممنون از راهنماییتون .
یه سوال دیگه , من موقع نصب orbit تیک chrome رو نزدم !! ولی بیشتر از chrome استفاده میکنم! الان از chrome که استفاده میکنم توی گزینه های اون download with orbit downloader نیست!! لینک دانلود رو کپی میکنم توی اوربیت ! الان میتونم درستش کنم یا 2باره باید نصبش کنم و تیکش رو بزنم؟؟!
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم :)

saeediranzad
12-12-2012, 08:42
سلام
نه، همین الان هم میتونید تیک را بزنید. ولی بازهم همه لینکها را نمیگیره.
اگه میخواهید تو منوی کلیک راست داشته باشید، باید افزونه DOWNLOADERS را برای کروم نصب کنید.

mehrimosi
13-12-2012, 21:45
ممنون . خب چطور downloaders رو نصب کنم؟!

hk_mohammadreza
13-12-2012, 22:38
ba slam
chand roziye man nemitonam file tasvirio dar explorer az tarighe idm download konam
moshkel kojast?
mamnon

saeediranzad
14-12-2012, 02:23
ممنون . خب چطور downloaders رو نصب کنم؟!
از کروم استور. ایکونش تو new tab هست.

martkh
15-12-2012, 19:45
با سلام خدمت دوستان. من چند فایل رو برای دانلود در IDM قرار دادم. و برای resume کردن دانلود از من می خواد که آدرس رو refresh کنم. وقتی این کارو انجام می دم به صورت پیش فرض صفحه notepad باز میشه. من از ویندوز ۸ استفاده می کنم که قبلا وقتی آدرس رو refresh می کردم ازم سوال می کرد که می خوام از کدوم مرورگر استفاده کنم و لی الان خودش notepad رو باز می کنه. آیا می شه IDM رو طوری تنظیم کرد که با مرورگری که خودم می خوام آدرس رو refresh منه؟:n13:

behnamcp
18-12-2012, 16:53
سلام
من تازه روی کامپیوتر ویندوز 7 نصب کردم اما هر موقع می خوام فایلی رو باidm دانلود کنم ارور 0x80004002 میده خواهش می کنم کسی می دونه منو راهنمایی کنه.ممنون

goo.goo
18-12-2012, 19:22
سلام

مرور گر گوگل کروم رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه و شورت کات و رو دسک تاپ هم نشون نمیده و موقعی که کلیلک میکنم هیچ اتفاق خاصی نمی افته !! مشکل چیه ؟ (ویندوز سون و 32 بیتی)
چند بار با نرم افزار های مختلف امتحان کردم

ممنون

saeediranzad
19-12-2012, 03:01
سلام
goo goo بروید در بخش برنامه ها ببینید اصلاً نصب شده؟ Computer>Change or remove a program
یا در فولدر Program files نگاه کنید.

Masоud
19-12-2012, 03:30
سلام
من تازه روی کامپیوتر ویندوز 7 نصب کردم اما هر موقع می خوام فایلی رو باidm دانلود کنم ارور 0x80004002 میده خواهش می کنم کسی می دونه منو راهنمایی کنه.ممنون

جهت راهنمایی بهتر یک عکس از پیغام بذارید.

آخرین نسخه نرم افزار Net Framework. رو از سایت مایکروسافت دانلود و نصب کنید.

9vin
21-12-2012, 09:55
سلام

من با idm دانلود میکنم و فقط مشکل بالا و درگیر شدن cpu رو دارم راه حل اساسی وجود داره ؟؟؟

ممنونم :n16:

Masоud
21-12-2012, 14:13
سلام

من با idm دانلود میکنم و فقط مشکل بالا و درگیر شدن cpu رو دارم راه حل اساسی وجود داره ؟؟؟

ممنونم :n16:

توی یکی از نسخه هایی که چند هفته پیش منتشر شد این مشکل برای بار اول که IDM نصب میشد به وجود میومد ولی بعد از آپدیت شدن IDM مشکل حل شد.

به آخرین نسخه آپدیت کنید.

mehrimosi
21-12-2012, 14:26
سلام دوستان . من با orbit دانلود میکنم . وسط دانلود pause رو زدم دوباره که خواستم ادامشو دانلود کنم , پرید و حالا از اول مگر اینکه دانتودش کنم!! میشه یه جوری از ادامش دانلود بشه؟! فایل دانلود شده ی نصفش هم توی فولدر دانلود ها نیست!! :(
اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم :)

goo.goo
21-12-2012, 18:11
سلام
goo goo بروید در بخش برنامه ها ببینید اصلاً نصب شده؟ Computer>Change or remove a program
یا در فولدر Program files نگاه کنید.

سلام
بله برنامه نصبه .. قسمت Program هم نشون میده .. حتی مرور گر تو نوار پایین هم میاد
ولی روش کلیک میکنم اجرا نمیشه
چند بار هم پاک کردم و برنامه رو تست کردم منتها بازم همون طور هست
حتی یه مرور گر کروم دیگه دانلود کردم و اونو نصب کردم ولی بازم همون آش و همون کاسه :n27:

Ship Storm
21-12-2012, 20:43
سلام دوستان . من با orbit دانلود میکنم . وسط دانلود pause رو زدم دوباره که خواستم ادامشو دانلود کنم , پرید و حالا از اول مگر اینکه دانتودش کنم!! میشه یه جوری از ادامش دانلود بشه؟! فایل دانلود شده ی نصفش هم توی فولدر دانلود ها نیست!! :(
اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم :)

سلام
شما باید لینک جدید دانلود رو جایگزین لینک قبلی کنید

mehrimosi
21-12-2012, 20:56
سلام
شما باید لینک جدید دانلود رو جایگزین لینک قبلی کنید

چجور میشه اینکار رو انجام داد؟!

kasi58
21-12-2012, 21:54
من IDMدانلود کردم ولی نمیتونم اپدیتش کنم چون از کار میفته
رراه حل چیه؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Masоud
21-12-2012, 22:40
من IDMدانلود کردم ولی نمیتونم اپدیتش کنم چون از کار میفته
رراه حل چیه؟

ورژن جدید رو دانلود و نصب کنید خودش اتوماتیک آپدیت میشه.

kasi58
21-12-2012, 23:31
ممنون
ورژن جدید کجا هست؟
کرکش موقع اپدیت مشکل پیدا نمیکنه؟

hamidreza2010
22-12-2012, 01:39
ممنون
ورژن جدید کجا هست؟
کرکش موقع اپدیت مشکل پیدا نمیکنه؟

توی گوگل سرچ کنین یا میتونید توی سایت سافت 98 توی بخش مدیریت دانلود بگیرین.
اگه آپدیت کنین کرکش از کار میوفته ولی اگه ورژن جدیدش رو دان کنید همراهش کرک هم داره

saeediranzad
22-12-2012, 02:53
سلام
بله برنامه نصبه .. قسمت Program هم نشون میده .. حتی مرور گر تو نوار پایین هم میاد
ولی روش کلیک میکنم اجرا نمیشه
چند بار هم پاک کردم و برنامه رو تست کردم منتها بازم همون طور هست
حتی یه مرور گر کروم دیگه دانلود کردم و اونو نصب کردم ولی بازم همون آش و همون کاسه :n27:
سلام
با C Cleaner هرچی کروم نصب کرده اید پاک کنید (آناینستال) و رجیستری را هم پاک کنید.
بعد یک ورژن جدید کروم را نصب کنید.

saeediranzad
22-12-2012, 02:55
چجور میشه اینکار رو انجام داد؟!
سلام
بروید در همون سایت و لینک جدید بگیرید. بعد همون را دستی به Orbit بدهید.
Copy link>create a new download
(اگه درست نوشته باشم)
بعد از شما میپرسه که چنین دانلودی دارم و چکار کنم. شما باید لینک جدید را جایگزین قبلی کنید.
متأسفانه الآن توی وین8 هستم که اربیت ندارم تا دقیقتر بگم.

iilliya
22-12-2012, 10:22
سلام من جدیدا IDM این ارور رو میده !!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کامل پاکش کردم آخرین ورژنی که تو سافت گذر بود رو نصب کردم بازم همین ارور :n13:

بعد الان پی بردم وقتی کسپر 2013 رو میبندم به راحتی تمام باز میشه !!!:n28:

کلا خل شدم رفت مگه ویروسه ؟؟؟ برم اعتماد سازی کنم !!!؟ میخوام بدونم مگه چشه دنلود منیجر کسپر باش مشکل داره ؟؟؟؟:n24:

sepand_salehi
22-12-2012, 11:19
چند تا سوال راجع به IDM داشتم

1) چجوری می توان مجموع حجم دانلود های باقی مانده ی لیست را از روی این برنامه فهمید؟
2) چجوری می توان میزان حجم دانلود شده را در روز های گدشته این برنامه فهمید؟ یه چیزی مثل ریز مصرف گه شبکه ها ارائه می دن.

G.R.E.E.N
22-12-2012, 19:12
سلام
این مشکل IDM که از سی پی یو 100% استفاده میکرد تو ورژن جدیدش حل شده یا نه؟

mjzaret
22-12-2012, 19:48
چند تا سوال راجع به IDM داشتم

1) چجوری می توان مجموع حجم دانلود های باقی مانده ی لیست را از روی این برنامه فهمید؟
2) چجوری می توان میزان حجم دانلود شده را در روز های گدشته این برنامه فهمید؟ یه چیزی مثل ریز مصرف گه شبکه ها ارائه می دن.

من كه تا حالا نديدم چنين قابليتي در اين برنامه لحاظ شده باشه.

شما بايستي از برنامه‌هاي جانبي براي اين مورد استفاده كنيد.

شاد باشيد:40:

mjzaret
22-12-2012, 19:51
سلام
این مشکل IDM که از سی پی یو 100% استفاده میکرد تو ورژن جدیدش حل شده یا نه؟

من كه تا حالا با ورژن‌هاي جديد مشكلي نداشتم و افزايشي در كاركرد CPU نديم و به راحتي كار مي‌كرد.

اين مشكل بيشتر در نرم افزارهاي فايروال اتفاق ميفته.

شما اين برنامه رو كرك مي‌كنيد و بعد از كرك آنتي ويروس اقدام به حذق اين برنامه مي‌كنه و درگير بين اينكه اين خطرناك هست يا اينكه مطمئنه.

براي همين روي اون كنترل زيادي مي‌كنه و باعث افزايش استفاده از CPU ميشه.

mjzaret
22-12-2012, 19:52
سلام من جدیدا IDM این ارور رو میده !!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کامل پاکش کردم آخرین ورژنی که تو سافت گذر بود رو نصب کردم بازم همین ارور :n13:

بعد الان پی بردم وقتی کسپر 2013 رو میبندم به راحتی تمام باز میشه !!!:n28:

کلا خل شدم رفت مگه ویروسه ؟؟؟ برم اعتماد سازی کنم !!!؟ میخوام بدونم مگه چشه دنلود منیجر کسپر باش مشکل داره ؟؟؟؟:n24:

مشكلش با كركش هست.

شما قبلش براي كرك كردن آنتي ويروس رو غيرفعال كنيد.

بعد از نصب و كرك پوشه مربوط به نرم افزار رو در قسمت ليست سفيد آنتي ويروس قرار بديد.

..:: HoRaTo ::..
24-12-2012, 23:53
با سلام خدمت دوستان، قبل ریستور کردن سیستم، چون فایل هایی رو نصفه دانلود کرده بودم، پوشه users->....->app data->roaming->idm رو کپی کردم، بعد از ریستور، پوشه رو تو همین مسیر کپی کردم اما فایل رو از اول دانلود میکنه، حالا چکار کنم؟

secretman
25-12-2012, 01:09
سلام این مشکل چطوری حل میشه؟

من حذف میکنم و دوباره نصب میکنم دست از سر ما بر نمیداره ، چیکارش کنم؟

hamidreza2010
25-12-2012, 02:06
سلام این مشکل چطوری حل میشه؟

من حذف میکنم و دوباره نصب میکنم دست از سر ما بر نمیداره ، چیکارش کنم؟

سلام
این مشکل بخاطر کرک نبودن idm هست.بعد اینکه برنامه رو نصب کردید.کرکش رو هم نصب کنید درست میشه

secretman
25-12-2012, 02:42
اون سری همین طوری شد کرک کردم 15 روز وقت داد وقتش تموم شد اینجوری شد

کرکش رو اگه دارین لینک بذارین من دانلود کنم

hamidreza2010
25-12-2012, 04:12
اون سری همین طوری شد کرک کردم 15 روز وقت داد وقتش تموم شد اینجوری شد

کرکش رو اگه دارین لینک بذارین من دانلود کنم

مشکل از کرک هست.البته اگه آپدیت کنین هم کرک از بین میره.برین لینک زیر و کرک رو دانلود کنید:

Internet Download Manager | معرفی جدیدترین کرکها فقط در این تاپیک [پست اول آپدیت شد 06-08-91] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lfarzanl1
25-12-2012, 18:36
سلام بچه ها
هر وقت می خوام از youtube دانلود کنم وقتی به 99% می رسه یهو سرعت صفر میشه ودیگه هیچوقت لینک درست نمیشه باید چیکار کنم؟

25-12-2012, 21:35
با سلام خدمت دوستان، قبل ریستور کردن سیستم، چون فایل هایی رو نصفه دانلود کرده بودم، پوشه users->....->app data->roaming->idm رو کپی کردم، بعد از ریستور، پوشه رو تو همین مسیر کپی کردم اما فایل رو از اول دانلود میکنه، حالا چکار کنم؟
کسی نمیدونه؟

Masоud
25-12-2012, 22:36
کسی نمیدونه؟

باید از پوشه ی IDM توی رجیستری هم بکاپ میگرفتید.

بعید میدونم بتونید الان ادامش بدید.

hamidreza2010
25-12-2012, 22:41
باید از پوشه ی IDM توی رجیستری هم بکاپ میگرفتید.

بعید میدونم بتونید الان ادامش بدید.

آره دیگه نمیشه کاریش کرد.باید از اول دان بشه

26-12-2012, 09:45
برای دفعات بعد میپرسم، چجوری از رجیستری بکاپ بگیرم؟

Masоud
26-12-2012, 13:30
برای دفعات بعد میپرسم، چجوری از رجیستری بکاپ بگیرم؟

روش ادامه دانلود در IDM بعد از تعویض ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rh.mohammad
27-12-2012, 11:16
سلام دوستان .
من چند شبه در حال دانلود یه فایل 5 گیگی ام که هر شب یه مقداریشو دانلود میکنم . امروز که پاشدم فایلمو چک کنم دیدم از توی لیست فایلای داخل IDM حذف شده . داخل درایو C رو که گشتم تکه هایی که هر شب دانلود کرده بودم وجود داشت به اضافه ی خود فایل . ولی نمیدونم چرا از داخل IDM حذف شده . آیا راهی هست که این فایل رو به لیست IDM برگردونم و دانلودش رو ادامه بدم یا باید از اول دانلود کنم ؟:n28:
سپاس .

20sasa
27-12-2012, 15:42
1 - راهی هست که بشه سرعت دانلود فایلها رو وقتی برنامه مینی مایزه دید؟؟
مثل getright
یعنی همونجایی که مینی مایزه کنار درصد دانلود شده سرعت لحظه ای دانلود رو هم بزاره...
2 - جایی تو برنامه هست که سرعت دانلود مجموع فایلها رو (وقتی چند تا فایل در حال دانلودند) بصورت لحظه ای نشون بده؟؟؟

hamidreza2010
28-12-2012, 02:52
سلام دوستان .
من چند شبه در حال دانلود یه فایل 5 گیگی ام که هر شب یه مقداریشو دانلود میکنم . امروز که پاشدم فایلمو چک کنم دیدم از توی لیست فایلای داخل IDM حذف شده . داخل درایو C رو که گشتم تکه هایی که هر شب دانلود کرده بودم وجود داشت به اضافه ی خود فایل . ولی نمیدونم چرا از داخل IDM حذف شده . آیا راهی هست که این فایل رو به لیست IDM برگردونم و دانلودش رو ادامه بدم یا باید از اول دانلود کنم ؟:n28:
سپاس .

از ccleaner استفاده میکنید؟

rh.mohammad
28-12-2012, 10:55
از ccleaner استفاده میکنید؟
نه اصلا هیچ نرم افزار خاصی رو سیستمم نصب نیست . فقط باهاش دانلود میکنم . چون سیستم اصلیم این نیست .
توی درایو C کل تیکه هایی که اون فایلو دانلود کردم هست . ولی خود فایل توی IDM موجود نیست !
(ممکنه ویروس گرفته باشه ؟ چون آنتی ویروس ندارم . الانم میخوام آنتی ویروس نصب کنم به مشکل بر میخورم و اجازه نمیده )

saeediranzad
28-12-2012, 11:40
اینهمه مدیر و کاربر .............. کسی جواب سوال ها رو نمیدونه؟؟
سلام
من روی وین7، اربیت دارم و روی وین8 FDM.
1-هردو چنین چیزی دارند.

hamidreza2010
28-12-2012, 22:06
نه اصلا هیچ نرم افزار خاصی رو سیستمم نصب نیست . فقط باهاش دانلود میکنم . چون سیستم اصلیم این نیست .
توی درایو C کل تیکه هایی که اون فایلو دانلود کردم هست . ولی خود فایل توی IDM موجود نیست !
(ممکنه ویروس گرفته باشه ؟ چون آنتی ویروس ندارم . الانم میخوام آنتی ویروس نصب کنم به مشکل بر میخورم و اجازه نمیده )

راستش برای من دقیقا همین مشکل شما پیش اومده بود که حسابی اذیتم کرد ولی بعد از کلی گرفتاری فهمیدم کار ccleaner هست.

20sasa
29-12-2012, 11:09
1 - راهی هست که بشه سرعت دانلود فایلها رو وقتی برنامه مینی مایزه دید؟؟
مثل getright
یعنی همونجایی که مینی مایزه کنار درصد دانلود شده سرعت لحظه ای دانلود رو هم بزاره...
2 - جایی تو برنامه هست که سرعت دانلود مجموع فایلها رو (وقتی چند تا فایل در حال دانلودند) بصورت لحظه ای نشون بده؟؟؟

منظورم برای برنامه IDM هست تو XP من تا حالا این امکان رو ندیدم ... کسی سرغ داره؟؟

amini_bio
31-12-2012, 03:03
سلام
چجوری میشه به وسیله idm ویدیوهای توی فیس بوک را دانلود کرد؟
توی سایت های دیگه به محض پلی شدن ویدیو idm خودش اجرا میشه و دانلودش میکنه ولی تو فیس بوک عمل نمیکنه.

ممنون

kalantarahura
31-12-2012, 09:14
سلام دوستان .
سپاس .

واسه من چند بار این مشکل پیش اومده و اونم وقتی بود که خودم از طریق دکمه روی کیس سیستم رو ریستارت میکردم که گاهی باعث پاک شدن لینکهایی میشد که بعد از اخرین روشن شدن سیستم به IDM اضافه شده بودن.دوم زمانی که سیستم را Restore میکردم که معمولا همیشه لیست به حالت قبلی برمیگشت در حالی که فایلها نیمه دانلود شده در پوشه موقت بودند.روشهایی برای درست کردن این حالت بودند که من از هیچکدام نتیجه نگرفتم و بی خیال شدم

ahmadsfff
01-01-2013, 19:15
با سلام خدمت دوستان
موقعي که با IDM يک ليست از لينک ها رو import مي کنم ( مثلا 100 تا لينک در يک txt) وقتي که دانلود ميشن اسم همشون تغيير ميکنه.
مثلا اسم اصليش اينه: karimi-01
ولي موقع دانلود اسمش اينه: 15250d1344595106

نمي دونم چکار کنم که با اسم خودشون دانلودشون بکنه!!
لطفا راهنماييم کنيد..