PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16

omid-p30
22-04-2012, 11:57
سلام.

در IDM برای فایل هایی که از یوتیوب لینک دارند و فیلطر هستند میشه صف جدا گانه در نظر گرفت تا با تنظیمات پراکسی دانلود بشند و بعد از اتمام اونها، صف دیگه ای که شامل لینک های غیر فیلطر هست به صورت عادی و بدون تنظیمات پراکسی شروع به دانلود کنه ؟

چون برای دانلود شبانه میخوام و اگر همه رو با تنظیمات پراکسی دانلود کنم سرعت دانلود پایین میاد و میخوام که لینک هایی که فیلطر نیستند، معمولی دانلود بشند.

ممنون.

A M ! N
22-04-2012, 12:20
سلام.

در IDM برای فایل هایی که از یوتیوب لینک دارند و فیلطر هستند میشه صف جدا گانه در نظر گرفت تا با تنظیمات پراکسی دانلود بشند و بعد از اتمام اونها، صف دیگه ای که شامل لینک های غیر فیلطر هست به صورت عادی و بدون تنظیمات پراکسی شروع به دانلود کنه ؟

چون برای دانلود شبانه میخوام و اگر همه رو با تنظیمات پراکسی دانلود کنم سرعت دانلود پایین میاد و میخوام که لینک هایی که فیلطر نیستند، معمولی دانلود بشند.

ممنونئ.
سلام...:11::10:

خیلی فکر خوبیه اگه این نرم افزار این امکان رو داشت اما نداره !!!

یک راه دیگه ای براش هست اونم این کادری هست که نشون دادم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی این کادر اسم سایت هایی که میخواین با ------ دانلود نشه رو وارد کنید و بین اسم سایتها Space بزارین فقط...

CRIS Joon CR7
22-04-2012, 12:44
من جدیدا نمیتونم از 4SHARED دان کنم.:41:
چرا؟
میگه باید عضو باشی قبلا اینجوری نبود.............

Ship Storm
22-04-2012, 14:33
من جدیدا نمیتونم از 4SHARED دان کنم.:41:
چرا؟
میگه باید عضو باشی قبلا اینجوری نبود.............

اگر همچین پیغامی میده خوب مسلما قوانین جدید رو اعمال کرده و باید عضو شد

djmetalboy2005
25-04-2012, 21:53
با سلام.سرچ کردم پیدا نکردم...ممنون میشم کمک کنید!
میخوام بدونم آیا با نرمافزارهای دانلود منیجر ( ترجیحا IDM ) میشه تنظیماتی انجام داد که هر نوع از فایلی که دانلود میکنه خودش به ترتیب شماره گذاری کنه؟ مثلا به عدد یعنی 1.2.3.4......

قضیه اینه که میخوام تعداد زیادی فایل پی دی اف دانلود کنم که شماره گذاری باید بشن. و مجبورم هر فایل رو دستی RENAME کنم... میخوام اگه تنظیماتی باشه بزنم. که وقتی دانلود انجام میشه خودش بترتیب شماره گذاری کنه.. همچین امکانی هست؟ حالا یا IDM یا نرمافزارای دیگه.. ضمنا بعد از دانلود نمیشه نام گذاری کنم.چون شماره هرفایل باید با جزتیاتش هماهنگ باشه...
سطح آشناییم با کامپیوتر هم خوبه نسبتا... ممنون میشم هرچه سریعتر راهنمایی کنید. باتشکر فراوان
IDM یه قسمت داره تو قسمت TASK به اسم BATCH DOWNLOAD که نمیدونم اینه اونی که من میخوام یا نه...ممنون میشم راهنمایی کنید. من از یک سایت دانلود میکنم ولی هرفایل لینک دانلود خاص خودش رو داره... این قسمت از IDM گفته یه آدرس وارد کنم. آدرس چی رو باید وارد کنم؟ )
خیلی واسم حیاتیه...ممنون میشم کمک کنید...

JOSTOJUGAR
28-04-2012, 11:39
سلام
هر نسخه ای از اینترنت دانلود منیجر رو نصب میکنم بلاک شده و سریال نامبر میخواد از کرک هم استفاده می کنم فایده نداره
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟:41:

A M ! N
28-04-2012, 13:05
با سلام.سرچ کردم پیدا نکردم...ممنون میشم کمک کنید!
میخوام بدونم آیا با نرمافزارهای دانلود منیجر ( ترجیحا IDM ) میشه تنظیماتی انجام داد که هر نوع از فایلی که دانلود میکنه خودش به ترتیب شماره گذاری کنه؟ مثلا به عدد یعنی 1.2.3.4......

قضیه اینه که میخوام تعداد زیادی فایل پی دی اف دانلود کنم که شماره گذاری باید بشن. و مجبورم هر فایل رو دستی RENAME کنم... میخوام اگه تنظیماتی باشه بزنم. که وقتی دانلود انجام میشه خودش بترتیب شماره گذاری کنه.. همچین امکانی هست؟ حالا یا IDM یا نرمافزارای دیگه.. ضمنا بعد از دانلود نمیشه نام گذاری کنم.چون شماره هرفایل باید با جزتیاتش هماهنگ باشه...
سطح آشناییم با کامپیوتر هم خوبه نسبتا... ممنون میشم هرچه سریعتر راهنمایی کنید. باتشکر فراوان
IDM یه قسمت داره تو قسمت TASK به اسم BATCH DOWNLOAD که نمیدونم اینه اونی که من میخوام یا نه...ممنون میشم راهنمایی کنید. من از یک سایت دانلود میکنم ولی هرفایل لینک دانلود خاص خودش رو داره... این قسمت از IDM گفته یه آدرس وارد کنم. آدرس چی رو باید وارد کنم؟ )
خیلی واسم حیاتیه...ممنون میشم کمک کنید...

سلام..

البته تا حد زیادی به اون گزینه ی خاص نزدیک شدین اما اونی که شما میخواین نیست.

Batch download یا دانلود گروهی ، موقعی استفاده میشه که روی سروری که میخواین ازش دانلود کنید فایلها از پیش نامگذاری شده باشه و شما تایین میکنی که از شماره های فعلان تا فعلان رو برای من بگیر..

اما اینکه خود آی دی ام فایلها رو نام گذاری کنه امکانش نیست.

موفق باشید..:40:

A M ! N
28-04-2012, 13:15
سلام
هر نسخه ای از اینترنت دانلود منیجر رو نصب میکنم بلاک شده و سریال نامبر میخواد از کرک هم استفاده می کنم فایده نداره
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟:41:

سلام

اول ورژنی که الان دارین بطور کامل از روی سیستم پاک کنید..

این ورژن رو دریافت و نصب کنید :

داخلش Patch هستش ، برنامه رو که نصب کردین ، ارتباط با اینترنت رو قطع کنید و بعد Patch رو کلیک کنید و دکمه ی Patch بزنین ، برای همیشه کرک میشه.

موفق باشید.:40:

omid.pari
28-04-2012, 18:55
سلام بر دوستان
دوستان من تازگیا به این فکر افتادم که واسه دانلود شبانه از IDM استفاده کنم ولی به چند مشکل برخوردم.
مثلا اینکه من میذارم از ساعت 2 نصفه شب شروع به دانلود کنه ولی میبینم که از همین چند ثانیه بعد شروع به دانلود میکنه و بعد که متوقفش میکنم میبینم از چند ثانیه بعد دوباره شروع به دانلود میکنه.
یه نفر لطف کنه یه توضیح بده
با تشکر

Ghaioom
28-04-2012, 19:17
سلام بر دوستان
دوستان من تازگیا به این فکر افتادم که واسه دانلود شبانه از IDM استفاده کنم ولی به چند مشکل برخوردم.
مثلا اینکه من میذارم از ساعت 2 نصفه شب شروع به دانلود کنه ولی میبینم که از همین چند ثانیه بعد شروع به دانلود میکنه و بعد که متوقفش میکنم میبینم از چند ثانیه بعد دوباره شروع به دانلود میکنه.
یه نفر لطف کنه یه توضیح بده
با تشکر
شما تو قسمت اینترنت و شبکه برید اونجا یه تاپیک بود برای خاموش و روشن کردن کامپیوتر برای دانلود سر ساعت معین.

omid.pari
28-04-2012, 20:50
شما تو قسمت اینترنت و شبکه برید اونجا یه تاپیک بود برای خاموش و روشن کردن کامپیوتر برای دانلود سر ساعت معین.

ممنون از راهنماییتون

AMNA
30-04-2012, 00:07
سلام دوستان یه دانلود منیجر نصب کردم که تو منوش فارسی نداشت و نداره اماداشتم یه نر م افزارو باهاش دانلود میکردم که نمیدونم دستم کجا خورد که دیدم منوش فارسی شد.میدونمم که اپدیتش نکردم چون یه بار اپدیتش کردم کلا از کار افتاد کسی میدونه چطوری منوش فارسی شده؟/

احمد1379
30-04-2012, 07:39
دانلود منیجرها معمولا خودشون زبان سیستم رو تشخیص میدن و به اون زبان تغییر میکنند
احتمالا باید بتونی از منوی language زبان رو تغییر بدی

mbahiraei
01-05-2012, 20:35
سلام
دوستان از وقتی این ویندوز8 رو نصبیدم سرعت دانلودم افتضاح شده چه روزانه و چه شبانه
میخواستم ببینم کسی میتونه راهنمایی کنه درضمن از IDM هم استفاده میکنم

Ghaioom
02-05-2012, 08:20
سلام دوستان یه دانلود منیجر نصب کردم که تو منوش فارسی نداشت و نداره اماداشتم یه نر م افزارو باهاش دانلود میکردم که نمیدونم دستم کجا خورد که دیدم منوش فارسی شد.میدونمم که اپدیتش نکردم چون یه بار اپدیتش کردم کلا از کار افتاد کسی میدونه چطوری منوش فارسی شده؟/
وقتی که اولاش idm نصب میکنی و با idm داری کار میکنی برنامه، ویندوز زبان فارسی شما رو میشناسه و یه پنجره میاد و میگه آیا میخواهید فارسی رو برای idm نصب کنید که شما اوکی کنید خودش دانلود و نصب میکنه.

Ship Storm
02-05-2012, 10:56
سلام
دوستان از وقتی این ویندوز8 رو نصبیدم سرعت دانلودم افتضاح شده چه روزانه و چه شبانه
میخواستم ببینم کسی میتونه راهنمایی کنه درضمن از IDM هم استفاده میکنم

نبايد اينطور بشه ولي شما از سرورهاي ديگه هم امتحان كنيد ببينيد باز هم اين مشكل برقراره ؟
سرورهاي قدرتمند كه محدوديت دانلود رو اعمال نكنند

JOSTOJUGAR
03-05-2012, 12:04
سلام

اول ورژنی که الان دارین بطور کامل از روی سیستم پاک کنید..

این ورژن رو دریافت و نصب کنید :

داخلش Patch هستش ، برنامه رو که نصب کردین ، ارتباط با اینترنت رو قطع کنید و بعد Patch رو کلیک کنید و دکمه ی Patch بزنین ، برای همیشه کرک میشه.

سلام
ممنون فقط این لینک که گذاشتین مشکل داره لطفا لینک جدید بذارید:11:

A M ! N
03-05-2012, 12:28
سلام
ممنون فقط این لینک که گذاشتین مشکل داره لطفا لینک جدید بذارید:11:
سلام..

خدمت شما..:

djmetalboy2005
05-05-2012, 18:33
با سلام... من تعداد زیادی پی دی اف در لیست دانلودم قرار دادم... (2200 تا ) ... و از ساعت 4 صبح شروع به دانلود رو زدم.تا 8:30 دانلود انجام شده... از اون موقع ارور داده... و الانم که رزیوم رو میزنم... بازم پیغام میده که : connection closed by server...
فکر کنم زمان رزیومش تموم شده... راهی هست که من دوباره از اول این لینکا رو اضافه نکنم..؟ یعنی همین لینکام کار کنه؟ آخه 700 تاش مونده... میمیرم بزنم دوباره

A M ! N
05-05-2012, 19:45
با سلام... من تعداد زیادی پی دی اف در لیست دانلودم قرار دادم... (2200 تا ) ... و از ساعت 4 صبح شروع به دانلود رو زدم.تا 8:30 دانلود انجام شده... از اون موقع ارور داده... و الانم که رزیوم رو میزنم... بازم پیغام میده که : connection closed by server...
فکر کنم زمان رزیومش تموم شده... راهی هست که من دوباره از اول این لینکا رو اضافه نکنم..؟ یعنی همین لینکام کار کنه؟ آخه 700 تاش مونده... میمیرم بزنم دوباره

سلام اگه ویندوز 7 دارین
مخفی های معمولی و مخفی های سیستمی رو اول بازکنید از foldr option بعدش

به مسیر زیر برین :

C:\Users\your user name\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\your user name

و در ایکس پی هم مشابها داریم :

C:\Documents and Settings\your user name\Application Data\IDM\DwnlData\your user name

اونجا فایلها تاجایی که دانلود شدن قابل دسترس هستن منتها شاید نیاز به تغییر نام داشته باشن که خودتون انجام بدین.

saeed774
06-05-2012, 16:12
4 تا پچ داخل فایل فشرده هست که نود32 به هیچکدومش گیر نمیده ، ببین avg کدومو پاک میدونه که البته بعید میدونم !! همه پچ ها بخوبی کار میکنن .
شما مطمئن باش هیچکدوم آلوده نیستن ، آنتی ویروس رو بطورموقت غیرفعال کن و پچ رو اجرا و کرک کن .

البته پچی که شکلکش عینک دودی زده از همه بهتره و تابحال که از آی دی ام استفاده میکنم ندیدم که سریالش باطل بشه .

mohammadirani
07-05-2012, 23:18
4 تا پچ داخل فایل فشرده هست که نود32 به هیچکدومش گیر نمیده ، ببین avg کدومو پاک میدونه که البته بعید میدونم !! همه پچ ها بخوبی کار میکنن .
شما مطمئن باش هیچکدوم آلوده نیستن ، آنتی ویروس رو بطورموقت غیرفعال کن و پچ رو اجرا و کرک کن .

البته پچی که شکلکش عینک دودی زده از همه بهتره و تابحال که از آی دی ام استفاده میکنم ندیدم که سریالش باطل بشه .

ممنون
به خوبی کار کردش
راستی پچ شماره 2 رو اوایر هم به عنوان تروجان شناخت و پاک کرد ولی 3 پچ دیگه مشکلی نداره

vital
10-05-2012, 13:14
سلام دوستان

من از دانلود منیجر استفاده میکنم البته قدیمیش.اولها تو یوتیوپ گزینه دانلود می داد یه بار پاکش کردم دوباره نصب کردم .دیگه گزینه دانلود توی یوتیوپ نمیده.تو تنظیماتش هم یه کارهایی کردم .نشد که نشد

ممنون میشم که راهنماییم کنید.

با تشکر

attaghi
10-05-2012, 22:33
سلام
دوستان براي غير فعال كردن اپديت idm بايد چيكار كنيم ؟ يعني وقتي نسخه جديدش مياد اين پنجره اي كه مياد و پيغام آپديت ميده ديگه نياد .
ممنون

Jang Bogo
11-05-2012, 01:32
سلام.
بدجوری اعصاب منو بهم ریخته این IDM. من قبلنا از FlashGet استفاده میکردم برای دانلود. وقتی وسط یک دانلود اینترنت DC میشه ، FlashGet در حالت Waiting می مونه تا دوباره اتصال برقرار بشه و ادامه فایل رو دانلود کنه. جدیدا از IDM استفاده میکنم چون فایلها رو هرچقدر هم Resume کنید بازهم سالم میمونن، ولی FlashGet بهش اعتباری نیست.
ولی این IDM لعنتی اگه بیشتر از 2 یا 3 ثانیه بعد از DC شدن اینترنت وصل نشه، یه پنجره Error خیلی بزرگ میاره و دیگه بصورت اتوماتیک Resume نمیکنه و باید دستی Resume بشه.
اینترنت شبانه من بصورت اتوماتیک وقتی یک ساعت از زمان شروع اتصالش میگذره دیگه دریافتی و ارسالی نداره، یعنی باید به صورت دستی DC کنم و دوباره کانکت کنم تا دوباره بشه باهاش کار کرد که اینکارو خودم با نرما افزارهای AutoDC و ReConnect انجام میدم و مساله ای ندارم.
فقط چیکار کنم که این IDM احمق بفهمه که بعد از DC باید در حال انتظار برای Connect مجدد باشه؟
ممنون

88mohammad
12-05-2012, 23:28
سلام دوستان .من یه سوال در مورد دانلود منیجر IDMداشتم.
ایا این نرم افزار امکان این که خودش در یک ساعت مقرر سیستم رو روشن کنه و شروع به دانلودبکنه داره؟ اگر جواب مثبت هست چه طور این کار انجام میشه ؟ ضمنا من از ویندوز 7 استفاده میکنم. با توجه به این ویندوز توضیح بدین . ممنون از لطفتون

ژولی لسکو
13-05-2012, 18:10
سلام دوستان

من از دانلود منیجر استفاده میکنم البته قدیمیش.اولها تو یوتیوپ گزینه دانلود می داد یه بار پاکش کردم دوباره نصب کردم .دیگه گزینه دانلود توی یوتیوپ نمیده.تو تنظیماتش هم یه کارهایی کردم .نشد که نشد

ممنون میشم که راهنماییم کنید.

با تشکر

options>>general>>customize idm..>>Edit>>Show idm download panel...tik

ask_bl
14-05-2012, 11:03
سلام دوستان .من یه سوال در مورد دانلود منیجر IDMداشتم.
ایا این نرم افزار امکان این که خودش در یک ساعت مقرر سیستم رو روشن کنه و شروع به دانلودبکنه داره؟ اگر جواب مثبت هست چه طور این کار انجام میشه ؟ ضمنا من از ویندوز 7 استفاده میکنم. با توجه به این ویندوز توضیح بدین . ممنون از لطفتون
سلام
نه روشن نمیکنه!

smallfrank
14-05-2012, 16:43
سلام
یه سوال داشتم

چجوری میشه توی IDM یه فایل رو که روی ویندوز Xp مثلا تا 50% دانلود شده
آورد روی ویندوز دیگه مثلا یه Xp دیگه و ادامشو دانلود کرد ؟
ینی از همون 50% شروع به دانلود کنه در ویندوز جدید.

ممنــــون :40:

Emir1
14-05-2012, 20:19
دوستان من از IDM ورژن 6.08 Beta استفاده میکنم، فایرفاکسم هم ورژن 12 هست. متاسفانه ادزآن IDM کار نمیکنه و وقتی یه ویدیو پخش میشه به صورت اتوماتیک عمل نمیکنه و فایل رو برای دانلود نمیاره. البته جدیدا ورژن فایرفاکس رو 12 کردم قبلا که 10 بود هم کار نمیکرد. رو قسمت ادزآن فایرفاکسم که میرم آپدیتی براش وجود نداره. آیا راه حلی هست که بشه فعالش کرد؟
با تشکر

Emir1
14-05-2012, 20:52
یادم رفت اینو بگم قبلا idmcc 7.3.10 رو نصب کردم که ظاهرا با این نسخه از idm سازگار نیست. چون فقط برای چند لحظه لینک دانلود ظاهر میشه و بعد غیب میشه.

A M ! N
15-05-2012, 01:31
سلام
یه سوال داشتم

چجوری میشه توی IDM یه فایل رو که روی ویندوز Xp مثلا تا 50% دانلود شده
آورد روی ویندوز دیگه مثلا یه Xp دیگه و ادامشو دانلود کرد ؟
ینی از همون 50% شروع به دانلود کنه در ویندوز جدید.

ممنــــون :40:
سلام

خودم تابحال امتحان نکردم اما راهی به سرم زد فک کنم جواب بده.

اول برنامه IDM رو باز کنید و از منوی اولی گزینه ی Export رو بزنید و بعد هم گزینه ی Export download queue رو انتخاب کنید.

اون فایل رو یکجایی ذخیره کنید.

بعد مخفی هارو باز کنید و به این مسیر برین :

C:\Documents and Settings\your user name\Application Data\IDM\DwnlData\your user name

البته به جای your user name خب میشه اسم کاربری شما..وارد اون پوشه ی آخر مسیر بالا بشین ( پوشه ای که اسم کاربری شماست و داخلش کلی فولدر وجود داره ) و ctrl + a بزنید و همرو کپی کنید ، و بعد اونارو دقیقا در همین مسیر در ویندوز دوم Paste کنید

بعد داخل ویندوز دوم باز IDM رو باز کنید و از منوی اول Import رو بزنید و اون فایلی رو که ذخیره کرده بودین رو Import کنید.

اینطوری فکر کنم جواب بده.

---------- Post added at 02:31 AM ---------- Previous post was at 02:27 AM ----------

دوستان من از IDM ورژن 6.08 Beta استفاده میکنم، فایرفاکسم هم ورژن 12 هست. متاسفانه ادزآن IDM کار نمیکنه و وقتی یه ویدیو پخش میشه به صورت اتوماتیک عمل نمیکنه و فایل رو برای دانلود نمیاره. البته جدیدا ورژن فایرفاکس رو 12 کردم قبلا که 10 بود هم کار نمیکرد. رو قسمت ادزآن فایرفاکسم که میرم آپدیتی براش وجود نداره. آیا راه حلی هست که بشه فعالش کرد؟
با تشکر

یادم رفت اینو بگم قبلا idmcc 7.3.10 رو نصب کردم که ظاهرا با این نسخه از idm سازگار نیست. چون فقط برای چند لحظه لینک دانلود ظاهر میشه و بعد غیب میشه.

سلام..

اون ورژن IDM که شما دارین از فایرفاکس 12 پشتیبانی نمیکنه

ازین پست جدیدترین ورژن رو دانلود کنید IDM رو به همراه کرک هست مشکلتون حل میشه

mohsen_blid
15-05-2012, 08:23
سلام خدمت دوستان
من یه مشکل با idm برای دانلود از یوتوب دارم
اونم اینه که هر فیلمی رو میزنم برای لود شدن افزونه فقط مقدار 1.69 مگابایت رو نشون میده
راه حل این مشکل چیه؟

Ship Storm
15-05-2012, 19:27
سلام خدمت دوستان
من یه مشکل با idm برای دانلود از یوتوب دارم
اونم اینه که هر فیلمی رو میزنم برای لود شدن افزونه فقط مقدار 1.69 مگابایت رو نشون میده
راه حل این مشکل چیه؟

بیشترین احتمال برمیگیرده به کرک نرم افزار
شما نرم افزار رو پاک کن و مجدد جدیدترین ورژن رو با کرک معتبر نصب کنید مشکل برطرف خواهد شد

amir_maxpayne
26-05-2012, 18:32
سلام
من با idm چند تا فایل دانلود کردم که تا 70 درصد رفته و نیمه کاره مونده .حالا میخوام ویندوزم عوض کنم میخواستم ببینم راهی هست که بقیه ی اون فایل ها رو تو ویندوز جدید دانلود کنم
کامپیوتر من دو ویندوزست (xp و 7 ) و idm رو ویندوز 7 نصبه.

Masоud
27-05-2012, 20:36
سلام
من با idm چند تا فایل دانلود کردم که تا 70 درصد رفته و نیمه کاره مونده .حالا میخوام ویندوزم عوض کنم میخواستم ببینم راهی هست که بقیه ی اون فایل ها رو تو ویندوز جدید دانلود کنم
کامپیوتر من دو ویندوزست (xp و 7 ) و idm رو ویندوز 7 نصبه.

سلام

روش ادامه دانلود در IDM بعد از تعویض ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :40:

senaps
28-05-2012, 12:40
سلام....
یکی از دوستان لطغ میکنه سریال مورد نیاز برای IDM ۶۱۱ بیلد ۷ نسخه‌ی اخر که همین چند روز پیش اومده رو به من بده....من اپدیت کردم...حالا هیچ رقمه نمیذاره من فایل های کرک رو دانلود کنم!!!(به مرورگر ها اجازه نمیده و کلیکم رو لینک های دانلود باعث میشه این ارور بده که سریالت فیکه و باید وارد کنی....نمیذاره که با مرورگر هام هم دانلودش کنم!!!!)

دوستان لطفا راهنمایی کنن...

A M ! N
28-05-2012, 12:56
سلام :)

داخل تاپیک دانلودش گذاشته بودم خودم همون رو دارم عالی بوده کرکش !!

اینجا جدیدترین کرک ها گذاشته میشه ازینجا میتونی دانلود کنی :

اینم یک سریال :
QA1VF-HL8A9-4CA96-FRS0S

اگه هم کار به جاهای وخیم کشید که برو تو کار Host

راستی چون نمیتونی دانلود کنی و میگه فیک هست ، اول از مرورگرت به بخش Add-ons برو و افزونه ی IDM رو غیر فعال کن بعد با خود بروزر دانلود کن..

بهترین آرزوها..

senaps
28-05-2012, 13:46
اقا دستت درست....حالم گرفته شده بود....دیگه کم کم داشتم جوش میاوردم و همش هم سر دگمه های لپتاپ بیچاره خالی شد!!!!

البته هنوز داره گیر میده که سریال فیکه!....
مشکلم اینه که اگر افزونه رو پاک کنم، باید فایر رو ریست کنم.....بعد توی صفحم حدود ۵۰ تا تب دارم که از صبح تا حالا نشستم اینا رو دوباره باز کردم!!!!(دقیقا ۵۴ تان!) ....اونا دیشب باز بودن، ویندوز احمق اپدیت کرده خودشو و بعد ریستارت....!!!! حالا تلافیشو سرش در میارم....
ولی اگر میشه یه سریال برا من با کیجن خودت جنریت کن بده!!

چه میدونم اسم Maysam Senaps و ایمیل gerdakan.sa@gmail.com و اینا..... اخه سریال خالی رو قبول نمیکنه.....

بعد اومدم کروم دانلود کردم، این بیشعور بدون اجازه‌ی من اومده رو خودش IDM رو نصب کرده.....نمیتونم از اونم استفاده کنم، بلدم نیستم ازش حذفش کنم....

senaps
28-05-2012, 13:53
بعد اومدم کروم دانلود کردم، این بیشعور بدون اجازه‌ی من اومده رو خودش IDM رو نصب کرده.....نمیتونم از اونم استفاده کنم، بلدم نیستم ازش حذفش کنم....

الان پی ام رو چک کردم....دمت گرم درست شد.... الان کرکش رو دانلود میکنم که کارش را بیوفته!! داشتم دیوونه میشدم...از صب تا حالا باید ۳۰۰-۴۰۰ مگ دانلود میکردم...

A M ! N
28-05-2012, 13:56
میثم جان ( تابحال میگفتم سینا :38:) ببین ، چه کاریه خب حتما که نمیخواد با فایرفاکس دانلود کنی ، با همین IE دانلود کن ، اول افزونه رو غیر فعال کن از روش.

بعد برای کرک دائمی هم این پست رو انجام بده تا حالش جا بیاد :

وقتی این کرک بشه ، حتی فایرفاکس نیاز به ریست نداره ، خودکار دوباره میتونی دانلود کنی،

اول آفلاین شو یک لحظه بعد کرکش کن ، امیدوارم که نیاز به کرک از طریق Safe mode نداشته باشی ، چون داخل ویندوز 7 اکثرا باید از داخل سیف مود فایل هاست رو کرک کنی،.

بعد هم ازون سریالایی که داخل پروفایلت گذاشتم استفاده کن. ولی بهترین کار همینه که اول با IE بری کرک رو دانلود کنی، کرکهای خوبی هستن نیازی هم دیگه به دستکاری فایل هاست نیستش.

بهترین آروزها..

Honradez
29-05-2012, 02:32
حل شد. ببخشید.

konsool
29-05-2012, 22:12
چطور میشه مشکل ترنسفر نشدن لینکهای دانلود بروی IDM را برطرف کرد

CRIS Joon CR7
29-05-2012, 22:18
آیا IDM این امکان رو داره که بهش زمان بدیم مثلا ساعت 2 بامداد یه دانلودی رو شروع کنه به دانلود؟
اصن میشه؟
یه همچین چیزی اصن داریم؟:31:

A M ! N
29-05-2012, 22:21
چطور میشه مشکل ترنسفر نشدن لینکهای دانلود بروی IDM را برطرف کرد

سلام میشه واضحتر توضیح بدین ؟

A M ! N
29-05-2012, 22:24
آیا IDM این امکان رو داره که بهش زمان بدیم مثلا ساعت 2 بامداد یه دانلودی رو شروع کنه به دانلود؟
اصن میشه؟
یه همچین چیزی اصن داریم؟:31:

سلام..

اصن IDM به خاطر همین قابلیتش IDM هست دیگه :دی

فایلها رو داخل صف میکنین و میگین ساعت فعلان این فایلهارو به نوبت دانلود کنه.

این پست رو نیگا کن:

پ.ن : با توجه به اینکه اینترنت مخابرات دارین :دی باید بزارین از ساعت 2.05 شروع بشه ، چون که از دقیقا ساعت 2 شروع نمیشه ، چون ممکنه یه وقتی کلاه بره سرشون.

بهترین آرزوها..

sohiel742
30-05-2012, 01:59
سلام
دوستان چند روزی هست این idm پیغام بلوک شدن این ورژنه میده هر نسخه این مدل را نصب میکنم بهم میگه یا نسخه قدیمیه یا بلوک میشه طی 2 هفته دیگه سرعت دانلود قبل از اینکه این پیام را بده خوب بود با اینترنت 128 کیلو بایت 46الی 78 کلیلو بایت میرسید الان به زور 40 دوستان کسی میدونه برای چی این پیغام را میده ممنون میسشم با تشکر

Ship Storm
30-05-2012, 09:19
سلام
دوستان چند روزی هست این idm پیغام بلوک شدن این ورژنه میده هر نسخه این مدل را نصب میکنم بهم میگه یا نسخه قدیمیه یا بلوک میشه طی 2 هفته دیگه سرعت دانلود قبل از اینکه این پیام را بده خوب بود با اینترنت 128 کیلو بایت 46الی 78 کلیلو بایت میرسید الان به زور 40 دوستان کسی میدونه برای چی این پیغام را میده ممنون میسشم با تشکر

كرك شما مشكل داره وبايد از كرك معتبر و جديد استفاده كنيد
تو انجمن كرك و سريال كرك اين نرم افزار معرفي ميشه

konsool
30-05-2012, 14:33
سلام میشه واضحتر توضیح بدین ؟

موقع که روی لینک دانلود کلیک کنم اتوماتیک نمیره روی IDM و گاهی اوقات این ارور ظاهر میشه "can't transfer the download to IDM, Error 0x80070002.

مشخصات ویندوزم به صورت زیر میباشد
WINDOWS7 Ultimate 64bit

A M ! N
30-05-2012, 14:55
موقع که روی لینک دانلود کلیک کنم اتوماتیک نمیره روی IDM و گاهی اوقات این ارور ظاهر میشه "can't transfer the download to IDM, Error 0x80070002.

مشخصات ویندوزم به صورت زیر میباشد
WINDOWS7 Ultimate 64bit

بسته به نوع مرروگرتون اول باید یکبار افزونه ی IDM رو حذف کنید در بخش Extensions داخل مرورگر... سپس آخرین IDM CC یا همون افزونه رو برای مرورگرتون مجددا نصب کنید.

برای فایرفاکس میتونید ازین لینک پایین اقدام کنید ، که هم آموزش پاک کردن افزونه رو توضیح داده و هم اینکه ازونجا میتونید در قسمت پایین صفحه آخرین افزونه رو نصب کنید.

بهترین آرزوها..

CRIS Joon CR7
30-05-2012, 23:15
من چند تا دانلود دارم و این کار هارو انجام میدم:
ازونجا که ترافیک FREE از 2 تا 7 هستش من داتلود هامو میزارم از 2.15 تا 6.50

این از مدیریت دانلود ها.
حالا من میخوام مثلا ساعت 12 بخوابم:
سیستم روشنه و به اینترنت وصله: آیا این وصل بودن خودش از ترافیک کم نمیکنه؟
مرورگر بسته فقط IDM بازه و منتظره تا موعد برسه و منم خوابم:31:

A M ! N
30-05-2012, 23:38
من چند تا دانلود دارم و این کار هارو انجام میدم:
ازونجا که ترافیک FREE از 2 تا 7 هستش من داتلود هامو میزارم از 2.15 تا 6.50

این از مدیریت دانلود ها.
حالا من میخوام مثلا ساعت 12 بخوابم:
سیستم روشنه و به اینترنت وصله: آیا این وصل بودن خودش از ترافیک کم نمیکنه؟
مرورگر بسته فقط IDM بازه و منتظره تا موعد برسه و منم خوابم:31:

2.15 !!!! :31: البته کار خوبی میکنی ها : دی

فقط برنامه رو بچین و بزار همینطوری سیستم روشن باشه، مواظب باش ، برنامه ای آپدیتش فعال نباشه سیر دلش بندازه واسه آپدیت :دی خصوصا آنتی ویروس ها.

بعد هم راحت بگیر بخواب.. (صبح بلند میشی میبینی مامانت سیستم رو خاموش کرده بود چون فکر کرده یادت رفته بوده خاموش کنی :دی)

بهترین آرزوها..

sadeghbb
03-06-2012, 09:48
دوستان چرا من اغلب اوقات که من IDM رو بالا میارم سی پی و رو بعد از 10-15 مین پر میکنه!!!
تو تسک منیجر میزنه IDM رو که 50% یا بیشتر اشغال کرده!!!

در حالی که سیستمم بالا هست و نسخه 6.11 رو هم نصب کردم...

خیلی اذیت میکنه این مورد!

mahpesar
03-06-2012, 19:54
سلام

من هنگامی که دارم با idm یک لینک مستقیم رو دانلود میکنم

بینش pause میزنم که بعدا ادامه ش رو برم گاهی وقتا ارور زیر رو میده

downloading owner to refresh link address

و میگه ادامش ممکن نیست

بعد میرم تو صفحه که لینک توش بود کلیک میکنم resum هم نمیشه ....

و نیاز که از اول شروع بشه

کاری میشه کرد که ادامه فایل رو دانلود کنه ....:3:

A M ! N
03-06-2012, 19:58
سلام

من موقع دانلود با idm لینک دانلود رو pause میکنم بعدا ادامه ش رو میرم ارور میده

downloading owner to refresh link address

بعد میرم تو صفحه که لینک توش بود کلیک میکنم resum نمیشه ....

و نیاز که از اول شروع بشه

کاری میشه کرد که ادامش رو بره....؟ :3:

سلام.

دراینصورت اون لینکی که سایت به شما داده قابلیت Resume نداره.. یک سری لیچر ها هستند که این کار رو میکنن ؛ در عین حال یکسری لینک ها هم لیچ نمیشن.

توی این انجمن میتونی درخواست لیچر یا لیچ کردن بدین :

موفق باشی.

sadeghbb
03-06-2012, 20:58
دوستان چرا من اغلب اوقات که من IDM رو بالا میارم سی پی و رو بعد از 10-15 مین پر میکنه!!!

کسی نبود مشکل مار حل کنه... خیلی داره اذیت میکنه این موضوع...

A M ! N
03-06-2012, 21:15

کسی نبود مشکل مار حل کنه... خیلی داره اذیت میکنه این موضوع...

سلام..دوست من:20:

به نظر من ایراد باید به خاطر کرک کردن این برنامه باشه.. IDM رو یکبار کرک نکنید ؛ چون وقتی فایل IDM.EXE پتچ میشه درواقع فایل تعویض میشه با یک فایل قلابی که چون استاندارد نیست باعث هنگ میشه.. از طرفی ممکنه از طرف آنتی ویروس شما هم مورد حمله قرار بگیره

IDM رو پاک کنید کامل.. بعد دوباره نصبش کنین ولی کرکش نکنین.. و با استفاده ی از سریال فعالش کنید.:20:

موفق باشی.

flov
04-06-2012, 08:55
سلام
آقايون لطفا يكي كمك كنه من ويندوز 7 نسخه نهاييش رو سيستمم نصب كردم وقتي كه با idm دانلود مي كنم مثلا يك فايل 500مگي, حدود 40يا 50 مگ كه مي شه ديگه قطع مي شه در صورتي كه اينترنتم وصله هر نسخه اي از idm كه مي زنم همين مشكلو دارم تو رو خدا يكي كمكم كنه؟

Ship Storm
05-06-2012, 16:45
سلام
آقايون لطفا يكي كمك كنه من ويندوز 7 نسخه نهاييش رو سيستمم نصب كردم وقتي كه با idm دانلود مي كنم مثلا يك فايل 500مگي, حدود 40يا 50 مگ كه مي شه ديگه قطع مي شه در صورتي كه اينترنتم وصله هر نسخه اي از idm كه مي زنم همين مشكلو دارم تو رو خدا يكي كمكم كنه؟

شما کرک نرم افزارتون رو عوض کنید چون بیشترین احتمال برمیگرده به اون و در مرحله بعد مشکل میتونه از سیستم عامل باشه که دچار مشکل شده باشه

amir_dre
06-06-2012, 20:51
دوستان این IDM از زمان قدیم دی: که با فایر فاکس استفاده میکردیم تا الان . وقتی دارم انجمن ها و سایت ها رو هم مرور میکنم بین تب های فایر فاکس سویچ میکنم این دکمه Download with IDM میاد خیلی رو مخه ! چیکارش کنم آخرین نسخه هم نصبه

A M ! N
06-06-2012, 21:24
دوستان این IDM از زمان قدیم دی: که با فایر فاکس استفاده میکردیم تا الان . وقتی دارم انجمن ها و سایت ها رو هم مرور میکنم بین تب های فایر فاکس سویچ میکنم این دکمه Download with IDM میاد خیلی رو مخه ! چیکارش کنم آخرین نسخه هم نصبه

سلام.

IDM رو باز کن و به Options برو و آخرین Edit رو بزن ،

دوتا گزینه میبینی ، باید بزاریش روی Mini mode

اون آخر هم تیک گزینه ی Dont capture automatically from webplayers رو بزن

اگه بازم بی فایده بود اینا رو هم انجام بده :

به تب دوم برو دوباره

اونجا هم بزار Mini mode

و در قسمت پایینش هم تیک گزینه ی Dont show download panel for selected links رو بزن

با آرزوی بهترینها..

m_saeed63
07-06-2012, 06:31
سلام به اساتید
روشی هست که با idm کار کرد ولی کرک از بین نره؟ حالا اگه اپدیت هم نشد موردی نیست فقط هی هر چندورز یه بار نگه سریال نامبر جدید وارد کن
یه روشیو اینجا دیدم ولبی نمی دونم صحت داره یا نه و برای همین مورد من بدرد می خوره یا نه؟
گفته بود قبل نصب یه سری کد رو به فایل hostes توی درایو ویندوز اضافه کنم!
اون کد ها چیکار میکنن؟ و آیا واسه درخواست من جواب میده؟
ممنون

A M ! N
07-06-2012, 08:37
سلام به اساتید
روشی هست که با idm کار کرد ولی کرک از بین نره؟ حالا اگه اپدیت هم نشد موردی نیست فقط هی هر چندورز یه بار نگه سریال نامبر جدید وارد کن
یه روشیو اینجا دیدم ولبی نمی دونم صحت داره یا نه و برای همین مورد من بدرد می خوره یا نه؟
گفته بود قبل نصب یه سری کد رو به فایل hostes توی درایو ویندوز اضافه کنم!
اون کد ها چیکار میکنن؟ و آیا واسه درخواست من جواب میده؟
ممنون

سلام

بله روش دستکاری فایل Hosts ب خوبی جواب میده ، این فایل ارتباط هاست با IP متناظر هستش ، که وقتی چک میشه میبینه IP 127.0.0.1 با نام هاست موردنظر مطابقت نداره ، طبیعتا ارتباطش با اون هاست قطع میشه و گمش میکنه

روش های کرک یا کیجن هم بخوبی جواب میدن ، اول اونارو امتحان کن اگه باز مشکلی بود بعد فایل هاست رو دستکاری کن :

بلاک کردن سرور از طریق فایل Hosts :

( ازینطریق حتی دیگه امکان آپدیت کردن برنامه از بین میره ، و باید برنامه ی جدید رو دانلود و نصب کنید ، همچنین به سایت IDM دیگه دسترسی نخواهید داشت )

با آرزوی بهترینها..

emo_hot22
08-06-2012, 04:10
سلام از موقعی که آپدیت کردم تو youtube دیگه تب دانلود نمیاد چیکار کنم ؟؟؟

ask_bl
08-06-2012, 11:05
سلام از موقعی که آپدیت کردم تو youtube دیگه تب دانلود نمیاد چیکار کنم ؟؟؟
سلام
با چه مرورگری؟

emo_hot22
08-06-2012, 18:18
سلام
با چه مرورگری؟

با کروم , تمام تیک های مرورگرها هم زده شده تو آشن IDm اما بازم نمیاد

A M ! N
08-06-2012, 19:32
با کروم , تمام تیک های مرورگرها هم زده شده تو آشن IDm اما بازم نمیاد

سلام..

بروزترین ورژن IDM رو نصب کن اول.. ضمنا برای IDM باید تنظیمات پروکــــسی اعمال بشه ، برای وارد شدن به سایت یوتویوب:20:

این تنظیمات رو اعمال کن داخل IDM :

با آرزوی بهترینها..

Cna_1
09-06-2012, 09:27
سلام دوستان
راهي سراغ داريد براي بك آپ داشتن از فايل هاي در حال دانلود كه مقداريشو رفته براي زماني كه ويندوز خراب ميشه و يا عوض ميشه ؟ كه وقتي ويندوز عوض شد ديگه لازم نباشه اون فايل هاي دانلودي كه قبلا تا نيمه پر شدن دوباره از اول دانلود شن ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خيلي شده فايل حجيم گذاشتم واسه دانلود اكثرشو رفته اما با خراب شدن ويندوز مجبور شدم دوباره بذارم از اول دانلود شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A M ! N
09-06-2012, 14:08
سلام دوستان
راهي سراغ داريد براي بك آپ داشتن از فايل هاي در حال دانلود كه مقداريشو رفته براي زماني كه ويندوز خراب ميشه و يا عوض ميشه ؟ كه وقتي ويندوز عوض شد ديگه لازم نباشه اون فايل هاي دانلودي كه قبلا تا نيمه پر شدن دوباره از اول دانلود شن ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خيلي شده فايل حجيم گذاشتم واسه دانلود اكثرشو رفته اما با خراب شدن ويندوز مجبور شدم دوباره بذارم از اول دانلود شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.

با آرزوی بهترینها..

Cna_1
10-06-2012, 12:41
در ویندوز جدید برنامه را نصب و کرک کنید، ترجیحا یک فایل کوچک را با IDM دانلود کنید و در صورتی که به این دانلود نیازی نداشتید، حتما آن را از لیست IDM حذف کنید. سپس به‌طور کامل از IDM خارج شوید(حتی آیکون IDM در کنار ساعت)

حالا دوباره به همان مسیر رجیستری رفته و آن قسمت را پاک کنید (Delete) :

HKEY_CURRENT_USER\Software\DownloadManager

پوشه ي DownloadManager از پنجره ي registry editor بايد پاك كنم ?

amir.7
10-06-2012, 13:31
سلام دوستان

من از ویندوز 8 64 استفاده میکنم و همیشه IDM رو از طریق دستکاری فایل هاست فعال میکنم حتی روی ورژن قبلی

همین ویندوز اما از زمان ارائه نسخه RC ویندوز 8 دیگه نتونستم به اون طریق ازش استفاده کنم حتی یه چند بار هم روی

ویندوز 7 به این مشکل برخوردم که یه فایل هاست حاضر و آماده رو که قبلا درست کرده بودم رو اونجا کپی و جایگزین کردم

اما حالا نه اجازه دستکاری فایل هاست رو میده و نه جایگزین کردن اونو در واقع میگه باید اجازه مدیر رو داشته باشید

و این در حالیه که من بصورت تک کاربره با سیستم کار میکنم و ادمین هستم ، حالا اگه دوستان راهی دارن که بتونیم

با دستکاری فایل هاست درستش کنیم بسیار ممنون میشیم

با تشکر

Cna_1
10-06-2012, 13:39
پوشه ي DownloadManager از پنجره ي registry editor بايد پاك كنم ?

مي خوام امروز ويندوزمو عوض كنم يكي بزرگواري كنه جواب پرسشمو بده

A M ! N
10-06-2012, 14:00
مي خوام امروز ويندوزمو عوض كنم يكي بزرگواري كنه جواب پرسشمو بده

سلام.

بله داخل رجیستری از همون آدرس روی کلید DownloadManager راست کلیک کن و Delete کن به سادگی.

موفق باشی.

A M ! N
10-06-2012, 14:08
سلام دوستان

من از ویندوز 8 64 استفاده میکنم و همیشه IDM رو از طریق دستکاری فایل هاست فعال میکنم حتی روی ورژن قبلی

همین ویندوز اما از زمان ارائه نسخه RC ویندوز 8 دیگه نتونستم به اون طریق ازش استفاده کنم حتی یه چند بار هم روی

ویندوز 7 به این مشکل برخوردم که یه فایل هاست حاضر و آماده رو که قبلا درست کرده بودم رو اونجا کپی و جایگزین کردم

اما حالا نه اجازه دستکاری فایل هاست رو میده و نه جایگزین کردن اونو در واقع میگه باید اجازه مدیر رو داشته باشید

و این در حالیه که من بصورت تک کاربره با سیستم کار میکنم و ادمین هستم ، حالا اگه دوستان راهی دارن که بتونیم

با دستکاری فایل هاست درستش کنیم بسیار ممنون میشیم

با تشکر

سلام امیر جان.

فکر کنم بهتر باشه از طریق Safe mode اینکارو انجام بدی.. با توجه به اینکه اگه انتی ویروس داشته باشی اونم دلیل مضاعفی هست بر اینکه اجازه ی تغییر فایل مهم Hosts گرفته بشه.

طریقه ی بوت به Safe mode

با آرزوی بهترینها..

Iman-Emperatour
15-06-2012, 00:43
سلام من یه سوال داشتم خدمت عزیزان

تازگی ها نمیدونم چرا دانلود منیجرم زمانی که دارم فیلم با حجم بالا دانلود میکنم مقداری از فایله مورد نظرم دانلود شده بعدش میخوام بعد از چند روزی دیگه نمیزاره دانلود دوباره ادامه داشته باشه میاد میزنه تو ذوقم!

بعدشم این پننجره سبز میشه جلوم!

چیکار باید کرد ؟؟!!

milad_gta
15-06-2012, 02:02
دوستان سلام و خسته نباشید

idm رو تنظیم کردم که با 16 تا کانکشن فایل ها رو بگیره منتهی یک بار درست کار میکنه ولی اکثرا 2 تا کانکش باز میکنه ، مشکل از سرور هم نیست همین الان داره با 16 کانکشن دانلود میکنه ازش ... !؟؟

مشکل از کجاست به نظرتون ؟

sohiel742
15-06-2012, 12:36
سلام

دوستان چند روزی هست این idm این پیغام میده

CRIS Joon CR7
15-06-2012, 12:42

تازگی ها نمیدونم چرا دانلود منیجرم زمانی که دارم فیلم با حجم بالا دانلود میکنم مقداری از فایله مورد نظرم دانلود شده بعدش میخوام بعد از چند روزی دیگه نمیزاره دانلود دوباره ادامه داشته باشه میاد میزنه تو ذوقم!

چیکار باید کرد ؟؟!!

من هم این مشکل رو دارم
در حالی که فایل قابلیت بازگشت هم دارد ولی مثلا روز بعد که میخوای دانلودش کنی این پیغام رو میده
یه بار که این پیغام رو داد OK رو زدم و آدرس جدید رو پیدا کرد و در کمال تعجب از ادامه ی قبلی رفت ولی سر یه فایل دیگه که 70 درصدش که 900 مگ بود دان شده بود از اول شروع کرد:19:

Arash4484
15-06-2012, 16:15

چیکار باید کرد ؟؟!!

من هم این مشکل رو دارم
در حالی که فایل قابلیت بازگشت هم دارد ولی مثلا روز بعد که میخوای دانلودش کنی این پیغام رو میده
یه بار که این پیغام رو داد OK رو زدم و آدرس جدید رو پیدا کرد و در کمال تعجب از ادامه ی قبلی رفت ولی سر یه فایل دیگه که 70 درصدش که 900 مگ بود دان شده بود از اول شروع کرد:19:

سلام
این مشکل از دانلود منیجر نیست ، ببنید یک سری از لینکها زمان و شرایط مشخصی برای دریافت دارند و پس از اون از کار می افتند...بیشتر لینکهای لیچرها مثل هیپ فایل - راد فایل(همین مثال شما) از این نوع هستند و بین 5 -7-20 و... روز زمان که طی بشه لینک منقضی میشه...
ویا لینکی که تا اون موقع مستقیم بوده پیغام میده ریزیوم ساپورت نمیکنه.
نوع دیگر محدودیت اینه که به کاربر رایگان اجازه بیشتر از nفایل رو نمیده(معمولن2) و به صورت ظاهری اعلام میکنه فایل موجود نیست.
راه حل نوع دوم که مشخصه ولی بیشتر از نوع اول قطعی پیش میاد،...
راه حلی که در اکثر مواقع روی لیچرها جواب میده...روی فایل مربوطه در حالت پاز رایت کلیک کنید و گزینه بازیابی آدرس دانلود رو بزنید...در صفحه وبی که باز میشه یا آدرس اولیه وجود داره که در همون پیش میرید یا صفحه نامربوطه که آدرس اولیه رو خودتون باید پیدا کنید و در مرورگر بدید، حالا دوباره در لیچر مربوطه گزینه ساختن لینک فایل رو بزنید...
اگر به لیچر دسترسی ندارید و یا پولیه و یا کسی براتون ساخته مجدد ازش بخاید همون فایل رو مستقیم کنه..
و اگر درست عمل کنید پیغام آدرس جدید با موفقیت دریافت شد ظاهر میشه.
ولی اگر نشد گاهی هم باید آدرس فایل رو دستی در مشخصات وارد کنید...

Masоud
15-06-2012, 16:29

چیکار باید کرد ؟؟!!

من هم این مشکل رو دارم

همونطور که دوست عزیزمون گفتند هر سایتی زمان مشخصی به لینکاش میده واسه Resume بودن.

اگر یا این پیغام مواجه شدید چون دارید از سایت rodfile دانلود میکنید ، یکبار دیگه به لینک مورد نظر برید و لینک دانلود رو دوباره جتریت کنید. سپس میتونید بصورت دستی یا اتوماتیک جایگزین این لینکی که از کار افتاده بکنید.

دلیل این هم که گفتید فایل 900 مگی رو از اول شروع کرده به دانلود اینه که وقتی لینک رو دوباره جتریت میکنید و جایگزین لینک قبلی میکنید ، ازتون سؤال میپرسه میگه میخواید از اول دانلود کنید یا دانلود رو ادامه بدید و شما هم حواستون نبوده Yes رو زدید و از اول دانلود شروع شده.

سلام

دوستان چند روزی هست این idm این پیغام میده

در ویندوز 7 به مسیر زیر برید :

C:\Windows\System32\drivers\etc

فایل Hosts رو با نوت پد باز کنید و 3 خط زیر رو به فایل اضافه کنید و فایل رو سیو کنید :

174.133.70.198 localhost
174.133.70.98 localhost
star.tonec.com localhost

دوستان سلام و خسته نباشید

idm رو تنظیم کردم که با 16 تا کانکشن فایل ها رو بگیره منتهی یک بار درست کار میکنه ولی اکثرا 2 تا کانکش باز میکنه ، مشکل از سرور هم نیست همین الان داره با 16 کانکشن دانلود میکنه ازش ... !؟؟

مشکل از کجاست به نظرتون ؟

هر تغییری که در IDM دارید ، اگر اعمال نشد ، برنامه رو کامل ببندید دوباره باز کنید معمولا مشکل حل میشه.

گلابي
16-06-2012, 22:26
چند روزه رو لینکای دانلود کلیک میکنم دیگه IDM دانلود نمیکنه و خودIE شروع میکنه.تو قسمت افزونه ها هم فعاله!

TimeWarp
18-06-2012, 13:28
مقدمه : جدیدا نت من دچار مشکل شده و قطعی دیتاش بالا رفته.( هر پنج دقیقه به مدت 30 الی 2 دقیقه):2: به خاطر همین دانلود لینک های مدیافایر با دانلود منجر برای من تبدیل به یه کابوس شده . چون بعد هر قطعی دانلودمنجر آدرس لینک مدیا رو گم میکنه و تقاضای رفرش آدرس و آدرس دهی مجدد میکنه که هر دفعه و بعد هر قطعی این کار رو انجام دادن غیرممکنه.
قبلا به راحتی هم با دانلود مستقیم و هم با استفاده از خاصیت download later به دانلود از این سایت می پرداختم اما الان دیگه این امر غیرممکن شده. این مسئله دانلود فایل های غیرقابل resume رو هم غیرممکن کرده.

سوال : از اونجایی که با این خاصیت سایت مدیافایر یا لینک های غیرقابل resume نمیشه کاری کرد ، آیا در نرم افزار اینترنت دانلود منجر راه حل و روشی برای حل این دو مشکل وجود داره؟؟

iMacs
18-06-2012, 17:00
سلام دوستان من از Proxifier استفاده میکنم وقی میخوام از یوتیوب دانلود کنم میزنم دانلود بشه فایل تصویری خطا میده میگه شما مجوز دسترسی و به این فایل و ندارین و خطای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 403 Forbidden و میده چیکار کنم؟

Ship Storm
23-06-2012, 20:50
یکی از احتمال ها و مهمترینش آی پی اون سرویس دهنده هست که میتونه مشکل داشته باشه و پورت هاش رو به این سایت ها بسته شده باشه

iMacs
24-06-2012, 00:43
یه افزونه نصب کردم خیلی راحت میشه از یوتیوب دانلود کرد ولی دانلود منجر نمیشه

Ship Storm
25-06-2012, 20:11
یه افزونه نصب کردم خیلی راحت میشه از یوتیوب دانلود کرد ولی دانلود منجر نمیشه

پس مشکل از کرکی هست که دارید استفاده میکنید چون خیلی از کرک ها مشکل دارند و مشکل ساز میشند
باید از کرک معتبر و سالم استفاده کنید در غیر اینصورت ناهماهنگی بین نرم افزار و سیستم عامل بوجود اومده که باید با نرم افزاری تون آپ سیستم رو چک کرده و پاکسازی کنید رجیستری رو و بعد مجدد نرم افزار رو نصب کنید

mehrdad123
26-06-2012, 10:26
سلام
دوستان یه سوال داشتم و اونم اینه که فرض کنید ما یه فایلی رو با یه دانلود منیجر تو یه کامپیوتری مثلا تو کافی نت دانلود کردیم و تا 50% دانلود شده حالا راهی هست که این فایل 50% رو به کامپیوتر خودمون انتقال بدیم و ادامشو از کامپیوتر خودمون دانلود کنیم؟
ممنون

saeediranzad
26-06-2012, 16:33
سلام
گمون کنم این کار با داشتن یک دانلود منیجر پرتابل امکان داشته باشه. یعنی مثلاً دانلود منیجر را روی فلش مموری نصب کنید و فلش را هرجا میخواهید با خودتان ببرید.

Ship Storm
26-06-2012, 20:58
یعنی با نرم افزار IDM تست کردید سرعت کمتر از 5 کیلوبایت هم بوده ؟
شما لینک هایی که میگیری مستقیم و از سرور های معتبر و سرعت بالا هست ؟

Ship Storm
26-06-2012, 21:02
روش های انتقال فایل وجود داره ولی انقدر پیچیده و گاها دچار مشکل و خطا میشه بخاطر این برای این جور موارد رفتن سراغ روش های انتقال چندان جالب نیست چون پیش میاد که با انتقال فایل وقتی کار تموم میشه و ادامه دانلود رو انجام میدی در اخر سر پیغام خطا مشاهده میشه و عملا فایل دانلود شده کارایی نداره

mehrdad123
27-06-2012, 07:17
سلام
گمون کنم این کار با داشتن یک دانلود منیجر پرتابل امکان داشته باشه. یعنی مثلاً دانلود منیجر را روی فلش مموری نصب کنید و فلش را هرجا میخواهید با خودتان ببرید.
سلام
فکر کنم راه حل شما عملی باشه چون این نرم افزار های پرتابل هم اطلاعات ریجستری و هم اطلاعات خود نرم افزار را در یک پوشه نگه میدارند و هیچ اطلاعاتی در کامپیوتر باقی نمیمونه و یه جا دیگه خوندم که اگه اطلاعات ریجستری و اطلاعات یه پوشه که دانلود ها در اون ذخیره میشه رو چایگزین کنید میتونید ادامه دانلود رو در کامپیوتر دیگه داشته باشید

arash_7
28-06-2012, 18:27
برنامه دانلوذ منجر موقعی میخوام از یوتیوب دانلود کنم گیر میده میگه forbiden هست هر سایت فیلتری این ارور رو میده

Ship Storm
29-06-2012, 08:24
برنامه دانلوذ منجر موقعی میخوام از یوتیوب دانلود کنم گیر میده میگه forbiden هست هر سایت فیلتری این ارور رو میده

سلام
شما مشکل آی پی دارید احتمالا و با تغییر دادن اون مشکل برطرف میشه و اگر نشد کرک نرم افزار مشکل داره

saghafiyan
29-06-2012, 09:37
سلام . من چند وقته که میخوام از یوتویوب فیلم دانلود با دانلود منجر نمیتونم . و خطای زیر را می ده

arash_7
29-06-2012, 12:15
ممنون اما این منیجر رو رو 2تا سیستم نصب کردم که از دو جا نت میگیرن پس احتمالا اشکال از کرک باشه میشه لینک دانلود نرم افزار منیجر رو بزارید ممنون

Ship Storm
29-06-2012, 14:41
ممنون اما این منیجر رو رو 2تا سیستم نصب کردم که از دو جا نت میگیرن پس احتمالا اشکال از کرک باشه میشه لینک دانلود نرم افزار منیجر رو بزارید ممنون

Internet Download Manager / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alishmas
01-07-2012, 18:41
96 % يک فايل تصويری رو با IDM دانلود کردم ، الان لينک از بين رفته ، ميشه همين مقداری که دانلود کرده رو ببينم ؟

saeediranzad
02-07-2012, 02:28
96 % يک فايل تصويری رو با IDM دانلود کردم ، الان لينک از بين رفته ، ميشه همين مقداری که دانلود کرده رو ببينم ؟
سلام. خوب، من یه جستجویی کردم. اگر فایل شما avi هست، دو راه دیدم یکی استفاده از برنامه ای به نام divfix و دوم پخش فایل ناقص با VLC player . یک جای دیگه هم میگفت که این کار گروههای راهزن تورنتی است که فایل کامل نمیدهند تا نمیدونم چه استفاده ای بکنند. (البته مال شما که تورنت نیست)

Alishmas
03-07-2012, 13:01
سلام. خوب، من یه جستجویی کردم. اگر فایل شما avi هست، دو راه دیدم یکی استفاده از برنامه ای به نام divfix و دوم پخش فایل ناقص با VLC player . یک جای دیگه هم میگفت که این کار گروههای راهزن تورنتی است که فایل کامل نمیدهند تا نمیدونم چه استفاده ای بکنند. (البته مال شما که تورنت نیست)

اون 96 درصد که IDM دانلود کرده الان کجاست ؟

CRIS Joon CR7
03-07-2012, 13:07
الان یه چند وقته که مشکل دارم با دانلود فایل هایی که قابلیت Resume دارند
من میزارمشون تا خودشون دانلود شن تو یه ساعت مشخص ولی وقتی میخواد دانلود شروع شه میگه باید لینک جدیدی جایگزین کنی و تا نرم تو صفحه ی دانلود و لینک جدید Generate نکنم دانلود شروع نمیشه
چرا اینجوری شده؟
راه حلی نداره؟

A M ! N
03-07-2012, 13:10
اون 96 درصد که IDM دانلود کرده الان کجاست ؟

سلام.

اول از داخل Folder options تیک مخفی هارو بردار یعنی :

show hidden files and folders رو تیک بزن

hide known file extension تیکشو بردار

Hide system protected files and folders تیکشو بردار.

برای ویندوز XP این مسیر :

برای ویندوز 7 هم این مسیرش مث همینه تقریبا فقط بجای Docume~1 باید به Users برین.

موفق باشی.

A M ! N
03-07-2012, 13:15
الان یه چند وقته که مشکل دارم با دانلود فایل هایی که قابلیت Resume دارند
من میزارمشون تا خودشون دانلود شن تو یه ساعت مشخص ولی وقتی میخواد دانلود شروع شه میگه باید لینک جدیدی جایگزین کنی و تا نرم تو صفحه ی دانلود و لینک جدید Generate نکنم دانلود شروع نمیشه
چرا اینجوری شده؟
راه حلی نداره؟

سلام.

مشکل IDM نیست محسن جان.

مشکل سایت هست. شما الان لیست دانلود رو پر میکنی،
میزاری که شب دانلود بشه ، تا شب سایت لینک رو باطل کرده
و لینک جدید جایگزین کرده.

موفق باشی.

CRIS Joon CR7
03-07-2012, 13:31
سلام.

مشکل IDM نیست محسن جان.

مشکل سایت هست. شما الان لیست دانلود رو پر میکنی،
میزاری که شب دانلود بشه ، تا شب سایت لینک رو باطل کرده
و لینک جدید جایگزین کرده.

موفق باشی.

خب چیکار کنم که به این مشکل نخورم؟
با خیلی ها چنین مشکلی رو دارم:13:
حتی بعضی فایل های یوتیوب و رد فایل و ...

A M ! N
04-07-2012, 07:50
خب چیکار کنم که به این مشکل نخورم؟
با خیلی ها چنین مشکلی رو دارم:13:
حتی بعضی فایل های یوتیوب و رد فایل و ...

سلام.

ورژن جدید بتای برنامه ی IDM یک سری قابلیت های جدیدتر داره و ارتقا داده شده :

What's new

Redeveloped file integrity verification during resume

Improved resume capability after power outages
Redeveloped IDM integration into IE

Optimized IE integration module and improved its speed performance

Added support of IDM download panel to Google Frame installed into IE

Improved integration into IE based browsers like AOL, MSN, etc

Added support for SeaMonkey 2.10

Improved support of several web players

Made a workaround for bugs in a new Outpost firewall

همیشه ورژن جدید رو ازینجا دانلود کن:

HHB
05-07-2012, 16:39
دوستان من نمیتونم از یوتیوب با idm دانلود کنم
کسی راه حلی نداره؟

bigman
06-07-2012, 14:13
توی ویندوز 7 نمیتونم فایلهای داخل idm را به صورت دراگ موس انتخاب کنم و مجبورم با نگه داشتن دکمه کنترل و به صورت تکی انتخاب کنم !!!

توی ویندوز ایکس پی این مشکل را ندارم

میشه کمک کنید ؟؟

Ship Storm
06-07-2012, 15:36
دوستان من نمیتونم از یوتیوب با idm دانلود کنم
کسی راه حلی نداره؟

اروری که به شما میده چیه ؟ شما مطمئن هستید وی | پی / ان ای که استفاده میکنید از سمت سرور و آی پی اون ایراد نداره ؟

136209
06-07-2012, 17:51
سلام من چند روزی هست که موقع دانلود از 16 کانکشن فقط 8 تاش فعال میشه برای همیه سایتها اینطور
کسی می دونه چه جوری انو درست کنم

kasi58
12-07-2012, 15:47
سلام من بچندین دفعه از همینجا جدیدترین ورژن idm را دانلود کردم ولی همیشه کرکش مشکل داشت ..یک ورژنی که با فایرفاکس compatibe باشه و کرکش مشکل نداشته باشه سراغ دارین..؟

Eliminal
12-07-2012, 15:55
سلام
آقا کسی با نرم افزار IDM مشکلی نداره؟
من حدود 4 ماه پیش یک نسخه از این نرم افزار رو نصب کردم فک میکنم کرکش مشکل داشت.فاتحه ی کامپیوترمو خوند هی ارور صفحه آبی میداد کامپیوتر.ویندوز عوض کردم دوباره که IDM ریختم همینجوری شد.بعد دوباره ویندوز ریختم دیگه IDM رو نصب نکردم درست شد
حالا میخوام ببینم دوستانی که داشتن این نرم افزار رو از این مشکلا باهاش نداشتن یا نه؟
الان این نسخه هایی که شما میزارین از این نظرها درسته دیگه نه؟
دوست ندارم نصب کنم باز به این مشکل بخورم.اصلا حس ویندوز ریختنو ندارم خداییش!!

javad2656
12-07-2012, 17:59
سلام من بچندین دفعه از همینجا جدیدترین ورژن idm را دانلود کردم ولی همیشه کرکش مشکل داشت ..یک ورژنی که با فایرفاکس compatibe باشه و کرکش مشکل نداشته باشه سراغ دارین..؟
با سلام.اگه شما بعد از هر دفعه نصب يا آبديت پچ رو داخل پوشه نرم افزار كپي كنيد و اجرا كنيد هيچ موقع با مشكل برنمي خوريد.من خودم چند ساله از idm استفاده مي كنم.هيچ وقت خطا نداده.

kasi58
12-07-2012, 19:55
با سریال نامبر دارین برای دانلود.؟..من با این پچ ها مشکل دارم..هر دفعه ویندوزم باهاشون به مشکل بر خورده

arman4459
13-07-2012, 11:28
دوستان چطوری میشه تو IDM دانلودها رو طوری کنیم که پشت سر هم دانلود شه.به طور وتضحتر بگم مثلا 5 تا فایل داریم از 1 تا 5.اول شروع کنه به دانلود 1 بعد که تمام شد بره سراغ 2 و بعد 3 و و الی آخر.من نمیخوام همزمان 5 تا باهم دانلود شه.هرکاری کردم نشد.اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

yasaroj
13-07-2012, 15:05
دوستان چطوری میشه تو IDM دانلودها رو طوری کنیم که پشت سر هم دانلود شه.به طور وتضحتر بگم مثلا 5 تا فایل داریم از 1 تا 5.اول شروع کنه به دانلود 1 بعد که تمام شد بره سراغ 2 و بعد 3 و و الی آخر.من نمیخوام همزمان 5 تا باهم دانلود شه.هرکاری کردم نشد.اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

شما اول همه فایل ها را میزنید داخل دانلود منیجر بعد سمت چپ روی (علامت +) فولدر queues میزنید و روی start main download queue کلیک راست می کنید و گزینه edit queue را میزنید و پس از اون تو صفحه ای که باز میشه بالای صفحه می زنید download 1 files at queue at the same time (حتما عدد 1 را بزنید) و دکمه apply و close را بزنید.

حالا تو صفحه اصلی IDM دکمه start main download queue را میزنید تا دانلودهاتون شروع به کار بکنند و یکی یکی دانلود بشن.

yasaroj
13-07-2012, 15:11
سلام
من نمیدونم چرا وقتی تعداد کانکشن ها را روی 16 میزارم هیچوقت با 16 تا کانکشن دانلود نمیشه و حداکثر یک فایل را با 9 تا کانکشن دانلود می کنه!
روی سرورهای مختلفی هم چک کردم ولی همیشه همینجوری بوده برام
و وقتی هم همزمان چند تا فایل را با هم دانلود می کنم همه را با 8 تا کانکشن دانلود می کنه و بیشتر نمیشه!
کسی می دونه مشکل چیه؟

ژولی لسکو
15-07-2012, 18:59
سلام
دوستانی که در ویندوز 7 x64 از idm استفاده میکنند، ممکنه مشکل Integration براشون پیش بیاد
یعنی مثلا opera با idm هماهنگ نشه و با کلیک روی لینکها در مرورگر اپرا ، لینکها اتوماتیک در IDM شروع به دانلود نکن
و وقتی میخواین در آپشن تیک گزینه Integration و سپس Opera رو بذارین خطا میده و مانع میشه
راه حلش:
یا
فایل رو دانلود و نصب کنین و سیستم رو حتما ریستارت کنین و حالشو ببرین:46:

Ship Storm
15-07-2012, 20:01
سلام
من نمیدونم چرا وقتی تعداد کانکشن ها را روی 16 میزارم هیچوقت با 16 تا کانکشن دانلود نمیشه و حداکثر یک فایل را با 9 تا کانکشن دانلود می کنه!
روی سرورهای مختلفی هم چک کردم ولی همیشه همینجوری بوده برام
و وقتی هم همزمان چند تا فایل را با هم دانلود می کنم همه را با 8 تا کانکشن دانلود می کنه و بیشتر نمیشه!
کسی می دونه مشکل چیه؟

کرک نرم افزار بیشترین مشکلات رو برای نرم افزار پدید میاره
باید از کرک های معتبر و سالم استفاده کرد

masoud79
16-07-2012, 16:28
سلام دوستان.من میخوام با اینترنت دانلود منیجر یه فایل رو دانلود کنم وقیتی روی لینک دانلود کلیک می کنم در زمان دانلود errorایی که عکش رو در زیر قرار دادم رو میده.کلافم کرده:19:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeediranzad
16-07-2012, 17:13
سلام دوستان.من میخوام با اینترنت دانلود منیجر یه فایل رو دانلود کنم وقیتی روی لینک دانلود کلیک می کنم در زمان دانلود errorایی که عکش رو در زیر قرار دادم رو میده.کلافم کرده:19:

فایل شما بیشتر از 5 گیگه. ببینید به این اندازه فضای خالی در مسیری که داده اید دارید؟ مثلاً رو درایو C که معمولاً پوشه دانلود همون جا است.

masoud79
16-07-2012, 20:00
فایل شما بیشتر از 5 گیگه. ببینید به این اندازه فضای خالی در مسیری که داده اید دارید؟ مثلاً رو درایو C که معمولاً پوشه دانلود همون جا است.

نه ندارم,ولی وقتی مسیره ذخیره فایل رو که عوض می کنم بازم errorمیده.

bigman
16-07-2012, 21:47
توی ویندوز 7 نمیتونم فایلهای داخل idm را به صورت دراگ موس انتخاب کنم و مجبورم با نگه داشتن دکمه کنترل و به صورت تکی انتخاب کنم !!!

میشه کمک کنید ؟؟

کسی نیست کمک کنه ؟؟؟

saeediranzad
17-07-2012, 10:08
نه ندارم,ولی وقتی مسیره ذخیره فایل رو که عوض می کنم بازم errorمیده.
ببینید این کاریه که من میکنم. درایو Cبا اینکه 50 گیگ حجم گذاشتم براش، ولی هیچ چیز را آنجا ذخیره نمیکنم. یعنی اون درایو را مثل قرنطینه گمرک میدونم.
هرچی که دانلودش تموم بشه و دفاع سیستم اخطار نده، میبرمش تو یه درایو دیگه که همه چیز را آنجا به تفکیک نگهداری میکنم در پوشه های جداگانه: موسیقی، فیلم، عکس، نرم افزار، کتاب و...
توصیه میکنم شما هم اندوخته های وب را منتقل کنی روی یه درایو دیگه و دانلودت را روی همون C بگیری. بعد هر جا خواستی منتقل کن. C را خالی کن!

hamed_enp
17-07-2012, 22:00
سلام من به فایلو گذاشته بودم برا دانلود با idm

بعد stop کردم

حالا که دوباره resume می کنم این ارورو میده چی کار باید بکنم؟

Operalive
17-07-2012, 22:21
با و-ی-P-N تست کنید لطفا

PersianDev
18-07-2012, 08:11
فایروالت داره بلاکش میکنه
به دانلود منیجرتون از فایروال اجازه بدید

djnima
23-07-2012, 09:39
سلام دوستان.

چرا idm فایل هایی رو که براش تو صف دانلود مرتب کردیم رو نا مرتب دانلود میکنه
به طور مثال بعد از دانلود پارت 5 به سراغ پارت 7 برای دانلود میره. (از اخرین ورژن استفاده میکنم کرک شده)

با سپاس

ask_bl
23-07-2012, 10:21
سلام دوستان.

چرا idm فایل هایی رو که براش تو صف دانلود مرتب کردیم رو نا مرتب دانلود میکنه
به طور مثال بعد از دانلود پارت 5 به سراغ پارت 7 برای دانلود میره. (از اخرین ورژن استفاده میکنم کرک شده)

با سپاس
سلام
ترتیبی که دانلود میشه توی مسیر زیر مشخص میشه:
Scheduler> Files in the queue

اگر اونجا به ترتیب بودن، احتمال داره که موقع دانلود لینک یکیش خراب شده باشه که خود به خود میره ته لیست

djnima
23-07-2012, 11:08
سلام
ترتیبی که دانلود میشه توی مسیر زیر مشخص میشه:
Scheduler> Files in the queue

اگر اونجا به ترتیب بودن، احتمال داره که موقع دانلود لینک یکیش خراب شده باشه که خود به خود میره ته لیست

در همون مسیر که اشاره کردید مرتب کردم لینک ها همه سالمن.
ولی ترتیب رعایت نمیشه.

firooze87
24-07-2012, 00:10
سلام دوستان. من یه سری مشکل با دانلود منیجر دارم که اگه از حالت معمولی خارج باشه باهاش نمیتونم دان کنم!! توی یه سری از لینکها وقتی روش کلیک راست میکنم خودش لینک دانلودو کپی میکنه در برنامه و روی اون که اوکی میکنم میره تو پنجره دانلود منیجر و بعد استارت میکنم و شروع به دان میکنه. خوب تا اینجا حله! ولی بعضی از لینکها که وارد یه صفحه ای دیگه میشه و مثلا بعد از 20 ثانیه شروع به دان میکنه، اینارو نمیدونم چه جوری تو برنامه بدم؟؟؟؟؟؟؟!!!!! البته منظورم به این آپلود سنترهایی که پولی و رایگان دارن نیست!
مثلا این لینک که میذارم. نمیدونم چه طور تو برنامه بدم؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میزنه بعد از 20 ثانیه دانلود شروع میشه. باید چه کار کنم؟؟ ممنون از شما

asadi.hasan
24-07-2012, 01:07
سلام ، واقعا خسته نباشید:
من دانلود منیجر رو از همین سایت دانلود کردم .وآدرس دقیق فایل ها رو که می خوام دانلود کنم رو به نرم افزار اضافه کردم و زمان بندی هم کردم .حالا میخوام ببینم میشه سیستم در زمان شروع دانلود روشن بشه و بعد از این که دانلود تموم شد دوباره خاموش بشه؟ اگر این کار ممکنه لطف کنید وراهنماییم کنید . ممنون و با سپاس فراوان.

marzie_happygoluck
24-07-2012, 04:17
salam
chejuri bayad crack kona k dige in safhe baram nayad???
tu un site[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ham raftam dl kardam idmo

ask_bl
24-07-2012, 10:56
سلام ، واقعا خسته نباشید:
من دانلود منیجر رو از همین سایت دانلود کردم .وآدرس دقیق فایل ها رو که می خوام دانلود کنم رو به نرم افزار اضافه کردم و زمان بندی هم کردم .حالا میخوام ببینم میشه سیستم در زمان شروع دانلود روشن بشه و بعد از این که دانلود تموم شد دوباره خاموش بشه؟ اگر این کار ممکنه لطف کنید وراهنماییم کنید . ممنون و با سپاس فراوان.
سلام
برای روشن شدن خودکار از برنامه Auto Power-on & Shut-down روشن کردن اتوماتیک کامپیوتر / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید استفاده کنین و برای خاموش شدن هم میتونین از خود IDM استفاده کنین اما اگر میخواین برای بار دوم هم خود به خود روشن شه باید از همون برنامه برای خاموش شدن (Hibernate) بار اول استفاده کنین.

ask_bl
24-07-2012, 11:01
سلام دوستان. من یه سری مشکل با دانلود منیجر دارم که اگه از حالت معمولی خارج باشه باهاش نمیتونم دان کنم!! توی یه سری از لینکها وقتی روش کلیک راست میکنم خودش لینک دانلودو کپی میکنه در برنامه و روی اون که اوکی میکنم میره تو پنجره دانلود منیجر و بعد استارت میکنم و شروع به دان میکنه. خوب تا اینجا حله! ولی بعضی از لینکها که وارد یه صفحه ای دیگه میشه و مثلا بعد از 20 ثانیه شروع به دان میکنه، اینارو نمیدونم چه جوری تو برنامه بدم؟؟؟؟؟؟؟!!!!! البته منظورم به این آپلود سنترهایی که پولی و رایگان دارن نیست!
مثلا این لینک که میذارم. نمیدونم چه طور تو برنامه بدم؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میزنه بعد از 20 ثانیه دانلود شروع میشه. باید چه کار کنم؟؟ ممنون از شما
سلام
برای من مستقیم با خود IDM اومد برا دانلود
شما Integrate کرذدین؟ تیک گزینه Use advanced browser integration رو از مسیر Options>General بزنین

firooze87
24-07-2012, 18:45
سلام
برای من مستقیم با خود IDM اومد برا دانلود
شما Integrate کرذدین؟ تیک گزینه Use advanced browser integration رو از مسیر Options>General بزنین

سلام ممنون. بله این کارو الان کردم و ریبوت کردم و همه مرورگرا رو تیک زد. قبلا فقط یکی بود. خوب این مشکلم حل شد. متشکرم.

اما نمیدونم این فایها با انتی ویروس خود سیستم چک میشه موقع دانلود ؟ یا چون تو یه نرم افزار فرعی برا دان میره ممکنه مشکل ایجاد کنه!! آخه هر بار که دان تموم میشه نود 32 من میپره بالا. با اینکه پیغام ویروس هم نمیده! و قبلش بسته هست ولی صفحه اصلی اون خودش باز میشه. دلیلش چیه؟؟!!

ask_bl
24-07-2012, 22:21
سلام ممنون. بله این کارو الان کردم و ریبوت کردم و همه مرورگرا رو تیک زد. قبلا فقط یکی بود. خوب این مشکلم حل شد. متشکرم.

اما نمیدونم این فایها با انتی ویروس خود سیستم چک میشه موقع دانلود ؟ یا چون تو یه نرم افزار فرعی برا دان میره ممکنه مشکل ایجاد کنه!! آخه هر بار که دان تموم میشه نود 32 من میپره بالا. با اینکه پیغام ویروس هم نمیده! و قبلش بسته هست ولی صفحه اصلی اون خودش باز میشه. دلیلش چیه؟؟!!
از مسیر Option> Downloads> Virus checking میتونین آنتی ویروس رو بشناسونین
ببینین نود وارد شده؟

light
26-07-2012, 11:24
idm رو چجوری به فایرفاکس بیارم ؟ جوری که مثلا یه لینکی خواستم دانلود کنم تو فایرفاکس راست کلیک کردم رو لینک کپی کنه به idm
copy clipboard رو نمیگم

من با bitcomet دانلود میکنم ، خودش addon واسه فایرفاکس داره که اینکارو میکنه

Ghaioom
26-07-2012, 15:45
میگم میشه به دانلود منیجر دو تا لینک داد بعد گفت اگه اون لینک کار نکرد لینک بعدی رو چک کن. مثلا یه فایل هست براش دو تا لینک مستقیم بزاریم؟

saeediranzad
26-07-2012, 15:54
سلام
وقتی شما دانلود منیجر را روی یک کار بگذارید، مدتی روی لینک اول تلاش میکنه و وقتی نتیجه منداشت، میره سراغ لینک دوم.
ولی مشکل اینه که اگر نتیجه داد و فایل را کامل گرفت، بازهم میره سراغ لینک دوم!

A M ! N
26-07-2012, 16:15
یه فکری زد به سرم :)

اول باید حجم دقیق فایلی که میخوایم دانلود کنیم رو بدونیم.

فرض کن دو تا لینک برای یک فایل داریم و حجم فایل ما 1 گیگ هستش،

ما باید روی اون صف Download limit با حجم یک گیگ تعریف کنیم، اونوقت اگه لینک اول

سالم بود که یک گیگ رو میگیره و دیگه اگه هم بره سراغ لینک دوم Download limit اجازه نمیده.

، اگه هم لینک اول سالم نبود میره سراغ لینک دوم و باز یک گیگ رو میگیره.

حالا مسئله ای هست که اگه تعداد فایلهای داخل صف زیاد بود چی میشه، باید حجم تک تکشون رو

محاسبه کنیم !!

نظرتون چیه ؟

saeediranzad
26-07-2012, 16:31
خوب تو اُربیت که که من دارم، Download limit سرعت را محدود میکنه؛ نه حجم دریافتی را.

A M ! N
26-07-2012, 17:27
آهان.. توی IDM یکی Download limit هستش ، یکی هم در ورژنهای اخیر Speed limit رو اضافه کردن.

برای تورنت هم Tixati دارم.

pachinoo
29-07-2012, 14:05
سلام داشتم باIDMدانلود میکردم یه بار برنامه رو بستم دوباره باز کردم زدم روی گزینه ادامه این ارور رو داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل از چیه؟ دیگه هم دانلود نمی کنه!

saeediranzad
29-07-2012, 14:10
سلام
میگه کامپیوتر مقصد، درخواست اتصال را رد کرد. علتش هم یا اینه که سرویسش غیرفعاله یا شما یه فایروال دارید که IDM را بلوکه میکنه. اگر فایروال دارید، مطمئن شوید که در تنظیماتش به IDM اجازه دانلود از اینترنت را میده.

pachinoo
29-07-2012, 14:19
تنظیمات فایروال رو چک کردم مشکلی نداشت

saeediranzad
29-07-2012, 14:27
پس شاید از این لینکهایی بوده که زود باطل میشوند و باید دوباره بگیری.

pachinoo
29-07-2012, 14:41
دوباره هم میگیرم بازم همین ارورو میده

A M ! N
29-07-2012, 14:50
احیانا اون سروری که میخوای ازش دانلود کنی کشورمون رو تحـــریم کرده ، یکبار این لینک رو با استفاده از ساکـــــــس دانلود کن ببین چی میشه.

pachinoo
29-07-2012, 15:11
سایت ایرانیه اول هم دانلود میکردش اما یه مرتبه اینطور شد دیگه هیچی از اون سایت دانلود نمیکنه

A M ! N
29-07-2012, 15:16
لینک رو به یک نفر دیگه هم بده تا اونم امتحان کنه، اگه سایت ایرانیه که ممکنه فعلا Down باشه و نشه دانلود کرد از سرورش.

pachinoo
29-07-2012, 15:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6/orginal/Microsoft%20Visual%20Studio%202010%20Ultimate%20x8 6%28[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamvatan66
13-08-2012, 19:15
ویندوزم با دانلود منیجر مشکل داره اصلا نصب میشد باهزاربدبختی پرسیدن از انجمن ها دیروز نصبش کردم اما امروز دوباره شماره سریال خاست اعصابمو بهم ریخته دفه ها قبلم هرچی نصبش میکردم دوباره فردا یا2 روز بد شماره سریال میخاست با روشن کردن سیستم.:19:

rubah2000
14-08-2012, 00:43
اصلا نصب نمیشد؟ بعد با ترفند نصبش کردی؟ میشه بگی چجوری نصب کردی؟ بعدشم مگه کرک نمیکنی؟ بعد کرک دیگه نباید مشکلی داشته باشی اخه.

hamvatan66
14-08-2012, 12:08
نه.بایدموقع نصب افلاین باشم؟من نمیدونم کرک کردن چطوریه؟میشه کامل توضیح بدین کرک کردن نرم افزارهارو؟اره باهزار بدبختی نصب شداون روز.

ŞHÍЯÍŃ
14-08-2012, 17:56
سلام من چند وقتی هست که با idm یه مشکل خیلی بزرگ پیدا کردم!

بیشتر وقتا لینک دانلود قرار میدم دقیقا روی 99.99%یا 99.98% گیر میکنه دیگه ادامه نمیده برای دانلود!!مشکل چیه؟

ممنون میشم کمکم کنید!

ask_bl
14-08-2012, 18:08
سلام من چند وقتی هست که با idm یه مشکل خیلی بزرگ پیدا کردم!

بیشتر وقتا لینک دانلود قرار میدم دقیقا روی 99.99%یا 99.98% گیر میکنه دیگه ادامه نمیده برای دانلود!!مشکل چیه؟

ممنون میشم کمکم کنید!
سلام
شما اول از همه IDM رو به آخین ورژن آپدیت کنین
در مرحله بعد فایروالتون رو غیر فعال کنین

ask_bl
14-08-2012, 18:17
نه.بایدموقع نصب افلاین باشم؟من نمیدونم کرک کردن چطوریه؟میشه کامل توضیح بدین کرک کردن نرم افزارهارو؟اره باهزار بدبختی نصب شداون روز.
Internet Download Manager | معرفی جدیدترین کرکها فقط در این تاپیک [پست اول آپدیت شد 16-04-91] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فایل پچ رو تو مسیری که IDM رو نصب کردین کپی میکنین و روش کلیک راست کنین و Run as administrator و Patch.

ŞHÍЯÍŃ
14-08-2012, 18:17
سلام
شما اول از همه IDM رو به آخین ورژن آپدیت کنین
در مرحله بعد فایروالتون رو غیر فعال کنین

فایر وال رو آف کردم آی دی ام جدیدم نصب کردم چون فایل سنگینه امشب دوباره برای دانلود قرارش میدم ببینم درست میشه یا نه!

wasted
15-08-2012, 00:19
سلام . من مدت خیلی زیادیه هم از تورنت و هم از لینک دانلود میکنم. الان دو روزه با اینکه سرعت دانلود خوبه (برای لینک همیشه حداکثر 240kbps و برای تورنت 200kbps بوده) نورنت هام همه سرعت هاشون تک رقمیه. در حالی که با لینک که دانلود میکنم سرعت ماکسیممه. ضمناً تورنت ها از نظر تعداد seed و peer خوب هستن. تا همین دیروز همین تورنت ها با 190 تا 200 kbps دانلود میشدن. الان که میخوام ادامه شون رو دانلود کنم وضعیت اینطوریه.

از BitTorrent 7 و ویندوز XP استفاده میکنم. تنظیمات BitTorrent هم ثابته. کمک کنید لطفاً ...

ŞHÍЯÍŃ
15-08-2012, 17:40
مشکلم بر طرف نشد!

M0RTEZA_R
15-08-2012, 23:25
مشکلم بر طرف نشد!

با توجه به اینکه گفتید فایل سنگینه.معمولا فایل های حجیم اخرش سرعت دانلود خیلی کم میشه.اگه قابلیت ریزیوم داره یه باز پاز کنید دوباره ادامه بدید.

saeediranzad
16-08-2012, 07:09
مشکلم بر طرف نشد!
سلام
شما حواست به حجم خالی روی درایو هست؟

ŞHÍЯÍŃ
16-08-2012, 20:57
با توجه به اینکه گفتید فایل سنگینه.معمولا فایل های حجیم اخرش سرعت دانلود خیلی کم میشه.اگه قابلیت ریزیوم داره یه باز پاز کنید دوباره ادامه بدید.
کلا سرعت دانلود صفر میشه یه پیغام میده و دبانلود قطع میشه!داره ولی پاز میکنم باز میزنم دوباره دانلود کنه یه پیغام میده!یادم نیست پیغام چیه باید یه بار دیگه امتحان کنم که ببینم پیغام چیه!

سلام
شما حواست به حجم خالی روی درایو هست؟

بله 15گیگ خالی!

ایناها وقتی توی 99% گیر میکنه و سرعت دانلود صفر میشه چند دقیقه میمونه این پیغام رو میده!

M0RTEZA_R
16-08-2012, 21:50
خوب اگه برای همه فایلا اینجوری بشه مشکل از سرویس دهنده اینترنت شماست.اگه هم فقط بعضی دانلودا اینجوریه که مشکل سروره.احتملا لینک دانلود لیچ شده نیست؟

hamvatan66
16-08-2012, 22:35
هربار دانلودمنیجرونصب میکنم دفه بعدکه کامپیوترو روشن میکنم باز شماره سریال میخاد توروخدا یکی جواب بده کلافم کرده:19:تازه dap هم باید ادرس دانلودو کپی کنم توی صفحه .چطوری مستقیم خودش میاد؟اینجا نمیشه پست جدید گذاشت؟خیلی شلوغ پلوغه صفحات انجمن :41::41:

ŞHÍЯÍŃ
17-08-2012, 00:56
خوب اگه برای همه فایلا اینجوری بشه مشکل از سرویس دهنده اینترنت شماست.اگه هم فقط بعضی دانلودا اینجوریه که مشکل سروره.احتملا لینک دانلود لیچ شده نیست؟

من همون لینکارو دادم به چند نفر دیگه تونستن!!انگار لینکا با سرور آسیاتک مشکل داره!به یکی دیگه از دوستام که آسیاتک داره دادم اونم نتوسنت دانلود کنه!

آپلود باز هست هم مدیافایر هم هست!مشکل رو نمیشه رفع کرد؟

Ghaioom
17-08-2012, 03:06
من همون لینکارو دادم به چند نفر دیگه تونستن!!انگار لینکا با سرور آسیاتک مشکل داره!به یکی دیگه از دوستام که آسیاتک داره دادم اونم نتوسنت دانلود کنه!

اگه رو همه فایل ها اینطوری هست پس به خدمات بگین ببین چی میگن.
با اینکه گفتی یکی دیگه هم همین مشکلو داره.

M0RTEZA_R
17-08-2012, 09:40

شما زنگ بزن شرکت ببین چی میگن.

وستان. وقتتون بخیر. من نیاز به ایجاد درایو مجازی در ویندوز 7 داشتم و به همین دلیل بعد از سرچ تو گوگل، نرم افزار Virtual CD v10 رو انتخاب و نصب کردم. اما هیچ تجربه ای از کار با این نرم افزار ندارم. اگر امکان داره لطف کنین اینکه چطور میتونم به آموزش مختصر نحوه کار با این برنامه دسترسی پیدا کنم، راهنمایی ام کنین. مرسی

اینجا مشکلات دانلود رو میگن شما برو تالار ویندوز 7 مشکلت رو بگو.:20:

ر دانلودمنیجرونصب میکنم دفه بعدکه کامپیوترو روشن میکنم باز شماره سریال میخاد توروخدا یکی جواب بده کلافم کردهتازه

شما اول اپدیت اتوماتیک رو نرم افزار رو غیر فعال کن و از یه کرک معتبر استفاده کنید.:20:

Iceboy_LOVE
17-08-2012, 15:56
سلام .
Internet download manager 6.12 Build 9 دارم با فایرفاکس 14.01 و افزونه Flash Got

جدیداً یه مشکلی پیش اومده که وقتی روی هر لینک دانلودی کلیک میکنم دیگه کادر اتوماتیک دانلود IDM نمیاد و به جای اون یه کادر Flash Got میاد که اگر هم
نرم افزار IDM انتخاب کنم اون وقت چیزی بالا نمیاد و مجبور میشم با خود فایرفاکس دانلود کنم .... البته اگه روی لینک راست کلیک کنم و گزینه Downlload with IDM بزنم اتوماتیک میره داخلش

ممنون اگه کمکم کنیــد

M0RTEZA_R
17-08-2012, 17:42
سلام .
Internet download manager 6.12 Build 9 دارم با فایرفاکس 14.01 و افزونه Flash Got

جدیداً یه مشکلی پیش اومده که وقتی روی هر لینک دانلودی کلیک میکنم دیگه کادر اتوماتیک دانلود IDM نمیاد و به جای اون یه کادر Flash Got میاد که اگر هم
نرم افزار IDM انتخاب کنم اون وقت چیزی بالا نمیاد و مجبور میشم با خود فایرفاکس دانلود کنم .... البته اگه روی لینک راست کلیک کنم و گزینه Downlload with IDM بزنم اتوماتیک میره داخلش

ممنون اگه کمکم کنیــد

دوست عزیز این که مشکل نیست.شما همون راست کلیک کن یا افزونه رو پاک کن.

expanium
17-08-2012, 21:03
سلام

یه سوال داشتم : چجوری idm رو تنظیم کنیم که تو فایر فاکس وقتی روی لینکای دانلود کلیک میکنیم خودش بصورت اتوماتیک شروع بکار کنه.با سپاس.

sht1987
17-08-2012, 23:44
مشکل من با IDM اینه که تو هر سایتی که ویدیو آنلاین پخش می کنه مثل آپارات وقتی میخوام ویدیو پخش بشه و دکمه پخش رو که میزنم زرتی شروع میکنه با IDM دانلود کردن.مرورگرم کروم هست.از تنظیمات IDM تیک مرورگر کروم رو برمیدارم این مشکل حل میشه ولی دیگه لینکهای دیگه هم با دانلودر خود کروم دانلود میشه و با IDM دانلود نمیشه . برای این مشکل راه حلی هست؟:42:

ask_bl
18-08-2012, 12:15
مشکل من با IDM اینه که تو هر سایتی که ویدیو آنلاین پخش می کنه مثل آپارات وقتی میخوام ویدیو پخش بشه و دکمه پخش رو که میزنم زرتی شروع میکنه با IDM دانلود کردن.مرورگرم کروم هست.از تنظیمات IDM تیک مرورگر کروم رو برمیدارم این مشکل حل میشه ولی دیگه لینکهای دیگه هم با دانلودر خود کروم دانلود میشه و با IDM دانلود نمیشه . برای این مشکل راه حلی هست؟:42:
سلام
تو قسمت تنظیمات IDM تیک کروم رو بذارین
بعد توی IDM به مسیر زیر برین:
Options>General
رو به روی Customize IDM Download panels in browsers گزینه Edit رو بزنین
و تیک گزینه Don't capture downloads from web-players automatically رو بذارین

hamid_maxpayne
18-08-2012, 13:16
سلام.یه فایلی رو تا 30% دانلود کرده بودم.این سری که خواستم ادامه ش رو دانلود کنم دانلود قبلی از بین رفت و از صفر شروع کرد به دانلود کردن(در ضمن اسم فایل هم به این اسم تغییر کرد:Authenticate.aspx).این لینک رو توسط filegir مستقیم کرده بودم.میخواستم بدونم مشکل از چیه؟filegir or IDM?

ask_bl
18-08-2012, 13:36
سلام.یه فایلی رو تا 30% دانلود کرده بودم.این سری که خواستم ادامه ش رو دانلود کنم دانلود قبلی از بین رفت و از صفر شروع کرد به دانلود کردن(در ضمن اسم فایل هم به این اسم تغییر کرد:Authenticate.aspx).این لینک رو توسط filegir مستقیم کرده بودم.میخواستم بدونم مشکل از چیه؟filegir or IDM?
سلام
مشکل از لینکتونه، در ضمن خود IDM زتون سوال میکنه که آیا میخواین از اول شروع شه یا نه؟

hamid_maxpayne
18-08-2012, 13:43
سلام
مشکل از لینکتونه، در ضمن خود IDM زتون سوال میکنه که آیا میخواین از اول شروع شه یا نه؟

این مورد رو داشتم که IDM ازم سوال میکنه واسه اینکه از اول شروع بشه یا نه، اما در این مورد بدون این که پیامی بده دانلود قبلی رو نادیده میگیره و از اول شروع میکنه.
در هر حال ممنون از پاسختون.

M0RTEZA_R
18-08-2012, 16:43
سلام

یه سوال داشتم : چجوری idm رو تنظیم کنیم که تو فایر فاکس وقتی روی لینکای دانلود کلیک میکنیم خودش بصورت اتوماتیک شروع بکار کنه.با سپاس.

تو این قسمت تو تنظیمات دانلود منیجر فایل هایی رو که میخواید به صورت اتوماتیک دانلود بشه و انتخاب کنید.

D o l f i n
18-08-2012, 22:12
سلام
یه مورد بسیار اعصاب خرد کن برام پیش اومده دیگه کلافه شدم
اول بگم مرورگرم کروم هست
و مشکل اساسی اینکه سایت هایی که از کوتاه کننده لینک استفاده میکنن (تبلیغاتی) مثل 300m b u n i t e d و امثالهم به محض وارد شدن IDM تند و تند شروع میکنه به دانلود فایلهای چرت و پرت 4 کیلویی دائم باید اینا رو ببندم این مورد در اکثر مواقع هست بعضی سایتها هم هستند که از این کوتاه کننده ها استفاده نمی کنند ولی بازم به محض وارد شدن منیجر شروع میکنه با دانلود این فایلها
ممنون میشم یه راه حل بگید که اینا رو فیلتر کنم دیگه باهاشون مواجه نشم

sht1987
18-08-2012, 23:28
سلام
تو قسمت تنظیمات IDM تیک کروم رو بذارین
بعد توی IDM به مسیر زیر برین:
Options>General
رو به روی Customize IDM Download panels in browsers گزینه Edit رو بزنین
و تیک گزینه Don't capture downloads from web-players automatically رو بذارین

خیلی ممنون که پاسخ دادین ولی با این کار مشکل حل نشد.بازم شروع به دانلود می کنه.

ask_bl
19-08-2012, 10:20
خیلی ممنون که پاسخ دادین ولی با این کار مشکل حل نشد.بازم شروع به دانلود می کنه.
ببینین تیک فرمتیکه میخواین توی کادر بالای Don't capture downloads from web-players automatically ،خورده یا نه؟
و همین طور تو قسمت Options> File Types هست یا نه؟

soheiltaker
19-08-2012, 12:12
سلام به همه ي دوستان

يه سوال داشتم!

با نرم افزار dap چجوري ميشه فيلم دانلود كرد؟ منظورم فيلمهايي هستش كه لينك دانلود ندارن

مثل idm كه خودش هميشه اتوماتيك لينك دانلود فيلمو بالاي فيلم ميداد و دانلودشون ميكرد

ask_bl
19-08-2012, 13:40
سلام به همه ي دوستان

يه سوال داشتم!

با نرم افزار dap چجوري ميشه فيلم دانلود كرد؟ منظورم فيلمهايي هستش كه لينك دانلود ندارن

مثل idm كه خودش هميشه اتوماتيك لينك دانلود فيلمو بالاي فيلم ميداد و دانلودشون ميكرد
سلام
شما تولبار DAP رو که نصب کنین، وارد آدرستون بشین و فیلم رو Play کنین و از تولبار DAP روی Download Video کلیک کنین و Save کنین.

sht1987
19-08-2012, 15:32
ببینین تیک فرمتیکه میخواین توی کادر بالای Don't capture downloads from web-players automatically ،خورده یا نه؟
و همین طور تو قسمت Options> File Types هست یا نه؟

فرمت flv بیشتر مد نظر من بود.از قسمت File Types فرمت flv رو حذف کردم.حل شد.ممنون.

ژولی لسکو
20-08-2012, 08:18
تفاوت این دو ورژن IDM رو کسی میدونه؟
Internet Download Manager 6.12 Build 8 Beta
Internet Download Manager 6.12 Build 8 Beta Silent

mjdj27
20-08-2012, 09:02
سلام
من از vv-pp-nn استفاده می‌کنم.هر وقت فعاله و می‌خوام از yy-oo-uu-tt-uu-bb-ee فایلی رو دانلود کنم با idm حدود چند ثانیه دانلود میشه و بعد از اون اینترنت کامل از کار می‌افته تا اینکه pc رو ریستارت کنم.این مشکل من فقط مربوط به سایت yy-oo-uu-tt-uu-bb-ee هستش و اونم موقعی که دانلود رو به وسیلهٔ idm شروع می‌کنم.واسه دانلود هم از هیچ برنامهٔ دیگه ای هم نمی‌خوام استفاده کنم جزidm

ممنون میشم اگه کمکم کنید.

van123
20-08-2012, 22:15
- من IDMan دارم. این برنامه رو مرورگرای دیگه ام جواب میده مثل IE ولی در موزیلا کار نمینه که اوتوماتببک لینک رو کلیک کردی بره با IDManشروکنه دانلود. تو قسمت آپشنش هم موزیلا تیک خورده

Ship Storm
22-08-2012, 14:18
- من IDMan دارم. این برنامه رو مرورگرای دیگه ام جواب میده مثل IE ولی در موزیلا کار نمینه که اوتوماتببک لینک رو کلیک کردی بره با IDManشروکنه دانلود. تو قسمت آپشنش هم موزیلا تیک خورده

شما جديدترين ور‍ن IDM رو دانلود كن و جديدترين ورزن Firefoxرو هم دانلود كن
حالا ابتدا Firefox رو نصب كنيد روي سيستم و بعد از اون IDM جديد رو روي سيستم نصب كنيد تا لاگين هاي لازم و جديد روي Firefox جايگزين بشه
موفق باشيد

D o l f i n
22-08-2012, 22:03
سلام
یه مورد بسیار اعصاب خرد کن برام پیش اومده دیگه کلافه شدم
اول بگم مرورگرم کروم هست
و مشکل اساسی اینکه سایت هایی که از کوتاه کننده لینک استفاده میکنن (تبلیغاتی) مثل 300m b u n i t e d و امثالهم به محض وارد شدن IDM تند و تند شروع میکنه به دانلود فایلهای چرت و پرت 4 کیلویی دائم باید اینا رو ببندم این مورد در اکثر مواقع هست بعضی سایتها هم هستند که از این کوتاه کننده ها استفاده نمی کنند ولی بازم به محض وارد شدن منیجر شروع میکنه با دانلود این فایلها
ممنون میشم یه راه حل بگید که اینا رو فیلتر کنم دیگه باهاشون مواجه نشم
کسی هم راه حلی برا این مشکل داشت ممنون میشم راهنمایی کنه

Ship Storm
23-08-2012, 13:20
تفاوت این دو ورژن IDM رو کسی میدونه؟
Internet Download Manager 6.12 Build 8 Beta
Internet Download Manager 6.12 Build 8 Beta Silent

اون اولي كه نسخه معمولي هست ولي دومي نسخه Siletلاح فارسي ميشهگفت نصب خاموش هست كه شما مراحل نصب رو توش مشاهده نميكنيد
نسخه اول بهتر و مطمئن تر هست

ask_bl
23-08-2012, 13:24
کسی هم راه حلی برا این مشکل داشت ممنون میشم راهنمایی کنه

سلام
Options> File Types> Edit List> Add

Desert_son
24-08-2012, 09:51
سلام
من دو تا سیستم دارم. تنها تفاوتشون تو اینه که لب تا پم 7 از نوع 64 بیت داره و اون یکی 32 بیت. وگرنه نرم افزار ها منجمله فایرفاکس و IDM همه مشابهند. تو سیستمم دانلود راحت انجام می شه. ولی با همون کانکشن همون لینک ها رو لب تاپم دانلود نمی کنه. IDM حدود 5 دقیقه Send Get... می ده و بعدشم Time out. گفتم شاید IDM نسخه 64 بیتی هم داشته باشه. گشتم پیدا نکردم. به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟؟؟

Ship Storm
24-08-2012, 14:09
سلام
من دو تا سیستم دارم. تنها تفاوتشون تو اینه که لب تا پم 7 از نوع 64 بیت داره و اون یکی 32 بیت. وگرنه نرم افزار ها منجمله فایرفاکس و IDM همه مشابهند. تو سیستمم دانلود راحت انجام می شه. ولی با همون کانکشن همون لینک ها رو لب تاپم دانلود نمی کنه. IDM حدود 5 دقیقه Send Get... می ده و بعدشم Time out. گفتم شاید IDM نسخه 64 بیتی هم داشته باشه. گشتم پیدا نکردم. به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟؟؟

سلام
شما جديدترين ورژن IDM و FIREFOX رو دانلود كنيد و در ابتدا FIREFOX و سپس اقدام به نصب IDM كنيد ، توجه داشته باشيد كه هر دو آخرين ورژن موجود باشند
موفق باشيد.

Desert_son
24-08-2012, 16:09
سلام
شما جديدترين ورژن IDM و FIREFOX رو دانلود كنيد و در ابتدا FIREFOX و سپس اقدام به نصب IDM كنيد ، توجه داشته باشيد كه هر دو آخرين ورژن موجود باشند
موفق باشيد.

ممنون از جواب
فایرفاکسم 14 بود 15 کردم. Idm هم نسخه 6.11 بود نسخه بالاتری پیدا نکردم تو اینترنت.

ولی باز هم همان حکایت همچنان باقیست.....

saeediranzad
24-08-2012, 16:59
آقای desert-son
شما روی هر دو سیستم یکجور فایروال دارید؟ و تنظیمات؟

Desert_son
24-08-2012, 17:36
آقای desert-son
شما روی هر دو سیستم یکجور فایروال دارید؟ و تنظیمات؟

ای ول. نکته همینجا بود. چی دیگه ای که بین دو سییتم متفاوت بود آنتی ویروس بود. گرچه من رو هردو Bitdefender total security 2012 نصب کرده بودم ولی مال این یکی 32 بیت بود و مال اون یکی 64 بیت. آنتی ویروسشو خاموش کردم درست شد. حالا همیشه باید فایروالم خاموش باشه...
خطرناک نیست.

saeediranzad
24-08-2012, 18:04
نیازی نیست فایروال خاموش باشه (دیگه به چه درد میخوره) بلکه در تنظیمات آن لینک را بعنوان مورد اعتماد بهش معرفی کن : Trusted
من بیت دیفندر نداشته ام. ولی کمی زبان بلد باشی راهش را پیدا میکنی.

van123
25-08-2012, 17:17
شما جديدترين ور‍ن IDM رو دانلود كن و جديدترين ورزن Firefoxرو هم دانلود كن
حالا ابتدا Firefox رو نصب كنيد روي سيستم و بعد از اون IDM جديد رو روي سيستم نصب كنيد تا لاگين هاي لازم و جديد روي Firefox جايگزين بشه
موفق باشيد

آخرین ورژن موزیلا رو گرفتم
آخرین ورژن IDman رو که لینکش سلامه رو ریجستر میشه زو بزارین تا تست بگیرم
درضمن من یه نسخه دانلود کردم
Internet.Download.Manager.6.12.Build.6.Beta+Patch. by.sass111
بعد آپدیتش کردم که متاسفانه پیغام داد که سریالش جعلی هس

Ship Storm
28-08-2012, 16:40
آخرین ورژن موزیلا رو گرفتم
آخرین ورژن IDman رو که لینکش سلامه رو ریجستر میشه زو بزارین تا تست بگیرم
درضمن من یه نسخه دانلود کردم
Internet.Download.Manager.6.12.Build.6.Beta+Patch. by.sass111
بعد آپدیتش کردم که متاسفانه پیغام داد که سریالش جعلی هس

نرم افزارهاي بالا رو پيشنهاد ميكنم از سايتي مثل سافت گذار تهيه كنيد و تست بگيريد ، هر دو نرم افزار اخرين ورژن روي اين سايت موحود هست

Ship Storm
28-08-2012, 16:45
ممنون از جواب
فایرفاکسم 14 بود 15 کردم. Idm هم نسخه 6.11 بود نسخه بالاتری پیدا نکردم تو اینترنت.

ولی باز هم همان حکایت همچنان باقیست.....

آنتي ويروس و فايروال رو غير فعال كنيد و همچنين اگر از پرو / كسي استفاده ميكنيد اون رو هم غير فعال كنيد و بررسي كنيد ببينيد كه Internet Explorer تو قسمت L:an Setting آي پي نگرفته باشه

saeid333
28-08-2012, 22:47
سلام
وقتي با يك دانلود منيجر مثلا IDM دانلود ميكنيم مثلا يك فيلم
فرض كنيد تا 65 درصد دانلود شده باقيشو يا نميشه دانلود كرد يا اينترنت قطع ميشه اين 65 درصد دانلود شده روي هارد ماست اگه هست كجاست اگه نيست چه اتفاقي براش مي افته :41:

mhda69
28-08-2012, 23:11
این ب قول شما 65% توی مسیر زیر میره :
C:\Users\Mohamad\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\Moha mad
(mohamad اسم خودمه یعنی همون اسم کاربریتون)
ضمنا برای رفتن ب این مسیر show hidden رو بزنین چون مخفیه...

Danitondar
28-08-2012, 23:15
سلام
وقتي با يك دانلود منيجر مثلا IDM دانلود ميكنيم مثلا يك فيلم
فرض كنيد تا 65 درصد دانلود شده باقيشو يا نميشه دانلود كرد يا اينترنت قطع ميشه اين 65 درصد دانلود شده روي هارد ماست اگه هست كجاست اگه نيست چه اتفاقي براش مي افته :41:

سلام عزيز
برنامه IDM يك فايل به اسم Cr download
ميسازه وقتي يك دانلود در حال انجام هست اونو ميشه پيدا كرد.
البته ميدونم دقيقا دنبال چه چيزي هستيد
اگه اشتباه نكنم ميخواين به طور مثال همون چند درصد رو ببينيد.
ولي متاسفانه ساختار دانلودي IDM به اين شكل نيست ولي سري دانلودر ها كه سرعتشون پايينتر هست اين قابليت رو دارند مثل برنامه UC Browser كه براي موبايل هست البته براي كامپيوتر هنوز پيدا نكردم.
موفق باشيد

Using Tapatalk

farshad.88
29-08-2012, 00:05
منم تقریبا همین مشکل saeid333 رو دارم . یهو از " پرو ک سی فا یر " میام بیرون کامپیوتر ریست میشه. بعد که دوباره روشن میشه و میرم سراغ IDM میبینم فایلی که دانلود میکردم اصلا توی لیست نیست. همه فایل های تموم شده و یا ناتمام هستن جز اون فایلی که داشت دانلود میشد و سیستم ریست شده. چیکار باید بکنم ؟ اون مسیری هم دوستمون گفتن چک کردم. اصلا Roaming نداشت.
ورژن IDM : کامل 6.11
ویندوز xp sp3

moahce
29-08-2012, 00:28
سلام.
من اینترنتم سرعتش کمه ، به همین خاطر لینک های دانلودم رو طوری انتخاب می کنم که حتماً قابلیت resume در برنامه idm داشته باشه.
تا حالا شده چندین فابل رو دانلود کنم با حجم های بالا مثلا 200 مگابایت (با لینک مستقیم rapidbaz)، چون سرعتم کم بوده مجبور بودم هی قطع و وصل کنم. وقتی که رسیده اند به حدود 98 درصد ، وقتی که قطع می کنم و دوباره وصل می شم . اصلا دانلود استارت نمی شه و پیغام میده :
cannot download the file because of timeout
Details:
Connection time out
و دیگه هیچ کاری نمی تونم بکنم و مگه اینکه دوباره از اول امتحان کنم و دوباره از اول دانلودم رو شروع کنم .
از بس این اتفافق واسو افتاده همش دانلود های نیمه تمام با حدود 98 درصد دارم .
دیگه دارم دیوونه میشم ، این چه وضعشه .
همه لینکهامم قابیلت resume دارن .

MoXa
29-08-2012, 20:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download.com/images/bc63stz3eey6b6q0rtds.jpg

دوستان این چی میگه ؟ من داشتم دانلود میکردم بعد خاموش کردم ، رفتم شام خوردم بعد که دوباره روشن کردم این ارور اومد !!! تازه من حتی آنتی ویروسم ندارم ، فایروالم هم دست نزدم ، چطور اون موقع دانلود کرد بعد حالا ارور میده !!!
بغیر از این سایت از هیچ سایتی نمیتونم دانلود کنم .

saeediranzad
30-08-2012, 12:50
چه اینترنتی استفاده میکنید؟ شاید وسط کار آیپی عوض کرده.
شاید هم طول کشیده، لینک باطل شده.
در هر دوحال، لینک را رفرش کنید و لینک جدید را دستی به IDM بدید تا دانلود را ادامه بده.

شـیـفــو
31-08-2012, 19:08
چطوری میشه آپدیت اتوماتیک رو حذف کرد ؟ من نسخه 5 رو نصب کردم خودش آپ شد به 6.12 ، بعد آنستال کردم دوباره بعد ریست خودش شد 6.12 ريال چیکار کنم ؟

ila
03-09-2012, 11:11
IDM رو چطوری میشه تنظیم کرد که یک سری آدرس رو بهش بدی و زمان بدی که مثلا ساعت 2-8 صبح دانلود کنه. و 8 که شد دانلود متوقف بشه
ممنون

nima2040
03-09-2012, 21:23
سلام،
دوستان چطوری میشه IDM رو در Google Chrome نصب کرد که وقتی باهاش رو لینک دانلود کلیلک میکنی لینک با IDM باز شه ؟
مرسی

hamidreza2010
03-09-2012, 23:10
سلام دوستان خوبین؟
آقا من یه مشکل با IDM دارم که خیلی وقته همش اتفاق می افته کلا اعصاب خورد کنه.اونم اینه که من مثلا 10 تا لینک اضافه میکنم واسه دانلود حالا مثلا 6 تاش دانلود میشه 4 تاش میمونه برای بعدا.حالا من وقتی سیستم رو خاموش میکنم بعد که روشن میکنم می خوام بزارم بقیش دانلود شه میبینم اون 4 تا لینک از توی IDM پاک شده یعنی اصلا انگار نه انگار که لینکی بوده.
حالا فکر کنین یه فایل 1 گیگی دارم،میزنم دانلود 400 مگ دان میشه بقیش رو میذارم واسه شب ولی وقتی شب روشن میکنم میبینم لینکش پاک شده و 400 مگ هم پریده
تا حالا 10 بار idm رو پاک کردم دوباره نصب کردم ولی نشده توی ویندوز ایکس پی - 7 - 8 هم امتحان کردم روی همه این ویندوز ها مشکل داره؟
شما رو به خدا کمک کنید تا حالا کلی دانلودام پریده........
ممنون

milad_gta
04-09-2012, 10:28
چطوری میشه آپدیت اتوماتیک رو حذف کرد ؟ من نسخه 5 رو نصب کردم خودش آپ شد به 6.12 ، بعد آنستال کردم دوباره بعد ریست خودش شد 6.12 ريال چیکار کنم ؟

این آدرس ها عموما برای اکتیو کردن و آپدیت IDM هستند به فایل hosts سیستم عاملتون اضافه کنید :

محل این فایل :

مشکل باید حل بشه ، یک راه حل هم اینجا ذکر شده میتونید تست کنید :

milad_gta
04-09-2012, 10:32
IDM رو چطوری میشه تنظیم کرد که یک سری آدرس رو بهش بدی و زمان بدی که مثلا ساعت 2-8 صبح دانلود کنه. و 8 که شد دانلود متوقف بشه
ممنون

در تایپیک زیر توضیح کامل داده شده :

سلام،
دوستان چطوری میشه IDM رو در Google Chrome نصب کرد که وقتی باهاش رو لینک دانلود کلیلک میکنی لینک با IDM باز شه ؟
مرسی

به تنظیمات برید در تب General گزینه Google Chrome رو تیک بزنید .

سلام دوستان خوبین؟
آقا من یه مشکل با IDM دارم که خیلی وقته همش اتفاق می افته کلا اعصاب خورد کنه.اونم اینه که من مثلا 10 تا لینک اضافه میکنم واسه دانلود حالا مثلا 6 تاش دانلود میشه 4 تاش میمونه برای بعدا.حالا من وقتی سیستم رو خاموش میکنم بعد که روشن میکنم می خوام بزارم بقیش دانلود شه میبینم اون 4 تا لینک از توی IDM پاک شده یعنی اصلا انگار نه انگار که لینکی بوده.
حالا فکر کنین یه فایل 1 گیگی دارم،میزنم دانلود 400 مگ دان میشه بقیش رو میذارم واسه شب ولی وقتی شب روشن میکنم میبینم لینکش پاک شده و 400 مگ هم پریده
تا حالا 10 بار idm رو پاک کردم دوباره نصب کردم ولی نشده توی ویندوز ایکس پی - 7 - 8 هم امتحان کردم روی همه این ویندوز ها مشکل داره؟
ممنون

از کرک برای فعال سازی idm استفاده میکنید ؟

milad_gta
04-09-2012, 10:43
خوب حالا مشکل خودم :دی

دوستان یک سرور هست که وقتی تقریبا تمام فایل دریافت میشه ( فرضا 10 کیلوبایت میمونه ) دیگه response نمیده idm هم اون لینک رو رد نمیکنه و رو همون میمونه حالا اگر من 10 تا فایل بخوام بگیرم اولی میره تا 99% و بقیه هم تو صف باقی میمونند . تعداد تلاش مجدد هم برای فایل هایی که با شکست مواجه شدن 10 بار هست .

فایلی هم که تا 99% رفته رو باید Stop و دو باره Resume کرد تا request بفرسته و response بگیره و فایل تکمیل میشه ، درواقع مشکل اصلی این هست که وقتی نمیتونه فایل رو تکمیل کنه همونجا میمونه ... ناقص گرفتن مهم نیست برای رد شدن چاره ای هست ؟

ممنون

CRIS Joon CR7
04-09-2012, 11:25
چرا هنگام دانلود از برخی سایت ها مثل Rodfile راحت از ادامه ی دانلود ، دانلود شروع میشه ولی گاهی اوقات میگه لینک باید جدید بشه؟
دیشب دانلود داشتم ولی صبح دیدم اونایی که از جاهای دیگه بودند دانلود شدند ولی اینی که از Rodfile بوده دانلود نشده...
الان هم این پیغام رو میده:
میدونم باید الان چیکار کنم ...
میرم تو صفحه ی دانلودش و یه بار دیگه یه لینک جدید جنریت میکنم و اون لینک جدید رو میارم کپی میکنم به جای لینک قدیمی و دانلود بدون مشکل از ادامه شروع میشه ، اما هنگام دانلود شبانه نمیشه کاری کرد که خودش این کار رو بکنه؟

hamidreza2010
04-09-2012, 12:29
سلام
آره دوست عزیز من از کرک استفاده میکنم
البته یه کرک واسه همه ورژن ها دارم که وقتی ستاپ نسخه جدیدش رو دان میکنم با همون کرکش میکنم
به نظرت مشکل از چیه و راه حلش چیه؟

nima2040
04-09-2012, 13:30
گوگل کروم تیک خورده ولی IDM توش کار نمیکنه

nima2040
04-09-2012, 14:58
راه دیگه ای هم هست ؟

hamidreza2010
05-09-2012, 21:21
سلام
البته یه کرک واسه همه ورژن ها دارم که وقتی ستاپ نسخه جدیدش رو دان میکنم با همون کرکش میکنم

آقا کسی نبود کمک کنه.من همه لینک های دانلودم خود بود پاک میشه یه راه حلی بگین لطفا

saeediranzad
06-09-2012, 01:35
من که دو سال یا بیشتره که از IDM استفاده نمیکنم.
سه تا سیستم دارم (روی یه لپتاپ) که روی هر کدوم یه دانلود منیجر مجانی گذاشتم؛ بی دردسر!

شـیـفــو
06-09-2012, 01:44
این آدرس ها عموما برای اکتیو کردن و آپدیت IDM هستند به فایل hosts سیستم عاملتون اضافه کنید :

محل این فایل :

مشکل باید حل بشه ، یک راه حل هم اینجا ذکر شده میتونید تست کنید :

دستت درد نکنه ، همین ها رو اضافه کردم حل شد ، خیلی ممنونم .

ask_bl
06-09-2012, 08:30
سلام دوستان
درباره سوالات مربوط به کرک، تاپیک مربوطه رو بررسی کنین جواباتون رو میگیرین
ممنون

Internet Download Manager | معرفی جدیدترین کرکها فقط در این تاپیک [پست اول آپدیت شد 06-06-91] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

milad_gta
06-09-2012, 16:02
چرا هنگام دانلود از برخی سایت ها مثل Rodfile راحت از ادامه ی دانلود ، دانلود شروع میشه ولی گاهی اوقات میگه لینک باید جدید بشه؟
دیشب دانلود داشتم ولی صبح دیدم اونایی که از جاهای دیگه بودند دانلود شدند ولی اینی که از Rodfile بوده دانلود نشده...
الان هم این پیغام رو میده:
میدونم باید الان چیکار کنم ...
میرم تو صفحه ی دانلودش و یه بار دیگه یه لینک جدید جنریت میکنم و اون لینک جدید رو میارم کپی میکنم به جای لینک قدیمی و دانلود بدون مشکل از ادامه شروع میشه ، اما هنگام دانلود شبانه نمیشه کاری کرد که خودش این کار رو بکنه؟

این سایت های اشتراک گذاری برای هر لینک یک زمان درنظر میگیرند اگر تو اون زمان فایلتون رو دانلود نکنید فاقد اعتبار میشه دوباره باید لینک ایجاد کنید ، دلیلش هم این هست که اکانتشون رو بخرید ...

کاریش نمیشه کرد .

milad_gta
06-09-2012, 16:07
سلام

به نظر من کرک شما مورد داره شما این آدرس ها رو به فایل hosts سیستم عاملتون اضافه کنید :

محل این فایل :

سپس با یکی از سریال زیر و یک نام برنامه رو ریجستر کنید :

برنامه به صورت عادی ریجستر میشه و با توجه به اینکه دسترسی برنامه رو برای برسی فعالسازی بلاک کردیم نمیتونه سریال رو بلاک کنه فقط توجه کنید آپدیت اتوماتیک غیر فعال میشه و اگر آپدیت کنید ( ممکنه ! ) برنامه غیر فعال بشه .

موفق باشید .

milad_gta
06-09-2012, 16:09
گوگل کروم تیک خورده ولی IDM توش کار نمیکنه

IDM آخرین نسخه هست ؟ اگر هست دوباره نصب کنید ...

در ادامه مشکل خودم رو دوباره یاداوری میکنم :

دوستان یک سرور هست که وقتی تقریبا تمام فایل دریافت میشه ( فرضا 10 کیلوبایت میمونه ) دیگه response نمیده idm هم اون لینک رو رد نمیکنه و رو همون میمونه حالا اگر من 10 تا فایل بخوام بگیرم اولی میره تا 99% و بقیه هم تو صف باقی میمونند . تعداد تلاش مجدد هم برای فایل هایی که با شکست مواجه شدن 10 بار هست .

فایلی هم که تا 99% رفته رو باید Stop و دو باره Resume کرد تا request بفرسته و response بگیره و فایل تکمیل میشه ، درواقع مشکل اصلی این هست که وقتی نمیتونه فایل رو تکمیل کنه همونجا میمونه ... ناقص گرفتن مهم نیست برای رد شدن چاره ای هست ؟

ممنون

hamidreza2010
08-09-2012, 21:58
به نظر من کرک شما مورد داره شما این آدرس ها رو به فایل hosts سیستم عاملتون اضافه کنید :

محل این فایل :

سپس با یکی از سریال زیر و یک نام برنامه رو ریجستر کنید :

برنامه به صورت عادی ریجستر میشه و با توجه به اینکه دسترسی برنامه رو برای برسی فعالسازی بلاک کردیم نمیتونه سریال رو بلاک کنه فقط توجه کنید آپدیت اتوماتیک غیر فعال میشه و اگر آپدیت کنید ( ممکنه ! ) برنامه غیر فعال بشه .

موفق باشید .

آقا من هر کاری که گفتین کردم ولی درست نشد خواهشا یه راه حل دیگه بگین

milad_gta
08-09-2012, 22:09
آقا من هر کاری که گفتین کردم ولی درست نشد خواهشا یه راه حل دیگه بگین

شما تونستید با روش فوق برنامه رو ریجستر کنید ؟ درواقع ثبت شده و مشکل موجود هست یا مشکل ریجستر کردن دارید ؟

اگر مورد ریجستر شدن دارید تایپیک زیر رو مطالعه بفرمایید :

hamidreza2010
09-09-2012, 14:31
شما تونستید با روش فوق برنامه رو ریجستر کنید ؟ درواقع ثبت شده و مشکل موجود هست یا مشکل ریجستر کردن دارید ؟

اگر مورد ریجستر شدن دارید تایپیک زیر رو مطالعه بفرمایید :

آره دوست عزیز با روشی که گفتین رجستر کردم برنامه رو ولی بازم مشکل وجود داره هر وقت هم ورژن جدیدش میاد دان میکنم ولی حل نمیشه
به نظرتون دیگه باید چیکار کنم؟
خب نمیشه یه فایل 2 گیگابایتی رو یه دفعه دانلود کرد که..... تا نصفه دان میکنم بعد سیستم رو خاموش میکنم دفعه بعد که روشن میکنم میبینم پاک شده

ila
09-09-2012, 21:27
توی سیستم خودم یک گیگ از یک برنامه ای رو دانلود کردم با IDM ..حالا میخوام بقیه اشو توی سیستم اداره دانلود کنم..امکانش هست؟ باید چیکار کنم؟
نمیخوام سیستمو ببرم..فقط فایل و دانلود منیجر رو..

hamidreza2010
09-09-2012, 21:42
نه عزیز جان نمیشه با idm اینکارو کرد.من تست کردم
البته فک کنم با آگرین (مدیریت دانلود ایرانی) که توسط دوست خوبم علی آقا نوشته شده بشه البته به گفته خودش.این برنامه با اینکه هنوز بتا هستش ولی کارایی خیلی خوبی داره هرچند فعلا به پای idm نمی رسه ولی خب هنوز بتاست و اینکه یه نفر روش کار میکنه ولی idm چی که 6 ورژن منتشر کرده و یه شرکت روش کار میکنن
آدرس دانلود آگرین:
framework.blogfa.com

milad_gta
10-09-2012, 01:17
آره دوست عزیز با روشی که گفتین رجستر کردم برنامه رو ولی بازم مشکل وجود داره هر وقت هم ورژن جدیدش میاد دان میکنم ولی حل نمیشه
به نظرتون دیگه باید چیکار کنم؟
خب نمیشه یه فایل 2 گیگابایتی رو یه دفعه دانلود کرد که..... تا نصفه دان میکنم بعد سیستم رو خاموش میکنم دفعه بعد که روشن میکنم میبینم پاک شده

والا چی بگم ، من تنها نظرم این هست که برنامه بد کرک شده و آثارش هنوز باقی مونده ... حالا نظر سایر دوستان رو باید دید که چیه ، چیزی پیدا کردم بهتون اطلاع میدم .

milad_gta
10-09-2012, 01:22
توی سیستم خودم یک گیگ از یک برنامه ای رو دانلود کردم با IDM ..حالا میخوام بقیه اشو توی سیستم اداره دانلود کنم..امکانش هست؟ باید چیکار کنم؟
نمیخوام سیستمو ببرم..فقط فایل و دانلود منیجر رو..

بله امکان پذیر هست ، ابتدا از فولدر فایل مورد نظر در قسمت tmp دانلود منیجر backup بگیرید همینطور لیست دانلود خودتون رو export و در IDM شرکت import کنید ، همچنین فایل ناقص رو به tmp دانلود منیجر شرکت منتقل کنید .

ila
10-09-2012, 16:54
بله امکان پذیر هست ، ابتدا از فولدر فایل مورد نظر در قسمت tmp دانلود منیجر backup بگیرید همینطور لیست دانلود خودتون رو export و در IDM شرکت import کنید ، همچنین فایل ناقص رو به tmp دانلود منیجر شرکت منتقل کنید .

بک آپ چه حوری بگیرم؟

hamidreza2010
10-09-2012, 18:00

خب اگه اینطور باشه که عالیه فقط این فایل tmp که گفتین کجا هست؟

hamidreza2010
10-09-2012, 18:03
والا چی بگم ، من تنها نظرم این هست که برنامه بد کرک شده و آثارش هنوز باقی مونده ... حالا نظر سایر دوستان رو باید دید که چیه ، چیزی پیدا کردم بهتون اطلاع میدم .

من چند بار با ویندوزهای مختلف تست کردم هم 7 هم 8 هم XP ولی مشکلم حل نشد.بازم از راهنمایی شما ممنونم
حالا اگه کسی راه حلی یا نظری دیگه ایی داره خوشحال میشم کمکم کنه

milad_gta
11-09-2012, 00:47
بک آپ چه حوری بگیرم؟

منظور کپی کردن tmp هست

خب اگه اینطور باشه که عالیه فقط این فایل tmp که گفتین کجا هست؟

rezaa76
11-09-2012, 10:53
سلام
من یه فایل زیپ از rapidshare می خوام دانلود کنم اما در اینترنت دانلود منیجر می نویسه قابلیت ایست ندارد لطفا کمک کنید تا بتونم کاری کنم قابلیت ایست داشته باشه

ask_bl
11-09-2012, 13:38
سلام
من یه فایل زیپ از rapidshare می خوام دانلود کنم اما در اینترنت دانلود منیجر می نویسه قابلیت ایست ندارد لطفا کمک کنید تا بتونم کاری کنم قابلیت ایست داشته باشه
سلام
شما یا باید اکانت رپیدشیر خریداری کنین و یا از سایت های لیچ استفاده کنین

milad_gta
11-09-2012, 13:39
سلام

از سرویس های Rapidleech استفاده بفرمایید .

asadi.hasan
12-09-2012, 11:12
سلام دوستان؛
من دانلود منیجر رو نصب کردم،اماموقعی که دارم اینترنت فیلم نگاه می کنم.هیچ گزینه ای برای دانلود کردن فیلم نمیاد.البته قبلا میومد .اما بعداز اینکه لایسنسش تموم شد و دوباره نصب کردم دیگه نمیاد. ممنون از دوستانی که راهناییم میکنن.

bigman
14-09-2012, 14:52

میشه کمک کنید ؟؟

کسی این مشکل را نداره ؟؟؟

Ship Storm
14-09-2012, 19:53
کسی این مشکل را نداره ؟؟؟

برای ما هم تو ویندوز 7 اینگونه هستش
من تو ویندوز xp تست نکردم ولی تست کنید نسخه های قدیمی با جدید رو ببینید باز هم این مشکل رو داره

Ship Storm
14-09-2012, 19:57
سلام دوستان؛
من دانلود منیجر رو نصب کردم،اماموقعی که دارم اینترنت فیلم نگاه می کنم.هیچ گزینه ای برای دانلود کردن فیلم نمیاد.البته قبلا میومد .اما بعداز اینکه لایسنسش تموم شد و دوباره نصب کردم دیگه نمیاد. ممنون از دوستانی که راهناییم میکنن.

مرورگر شما Firefox هست ؟
اگر جواب مثبت هست شما باید اول IDM رو جدیدترین ورزن رو نصب کنی و بعد جدیدترین ورژن مرورگر Firefox رو نصب کنید مشکل برطرف میشه و بررسی کنید ببینید تو قسمت Extension پلاگین IDM حتما رو حالت Enabled باشه

hamidreza2010
15-09-2012, 00:38
من چند بار با ویندوزهای مختلف تست کردم هم 7 هم 8 هم XP ولی مشکلم حل نشد.بازم از راهنمایی شما ممنونم
حالا اگه کسی راه حلی یا نظری دیگه ایی داره خوشحال میشم کمکم کنه

آقا کسی نبود کمک کنه مشکلم واقعا اعصاب خورد کنه
یکی کمک کنه لطفا

Ship Storm
15-09-2012, 19:48
سلام دوستان خوبین؟
ممنون

پیشنهاد میکنم ویندوز خودتون رو عوض کنید و ورژن جدید همراه با کرک معتبر رو بگیرید و نصب کنید رو سیستم ، چون تمام راه حل هایی که دوستان پیشنهاد کردن جز راه کارهایی بود برای حل این مشکل که گویا مشکل برطرف نشده
البته آنتی ویروس هم خیلی مهمه اگر رو سیستم دارید غیر فعالش کنید ببینید شرایط چطور میشه

a6543210
15-09-2012, 23:32
سلام
دوستان من عه مشکلی با idm دارم و اونم اینه که از وقتی adsl گرفتم می خوام که سر ساعت مشخص idm‌شروع به دانلود اتوماتیک کنه نمی شه! نمی دونم مشکل کجاست قبلا که دیال داشتم سر ساعت شروع می کرد و کانکت می شد و شروع به دانلود می کرد ولی الان نمی شه!
ممنون می شم راهنماییی کنید.

hamidreza2010
16-09-2012, 00:57
پیشنهاد میکنم ویندوز خودتون رو عوض کنید و ورژن جدید همراه با کرک معتبر رو بگیرید و نصب کنید رو سیستم ، چون تمام راه حل هایی که دوستان پیشنهاد کردن جز راه کارهایی بود برای حل این مشکل که گویا مشکل برطرف نشده
البته آنتی ویروس هم خیلی مهمه اگر رو سیستم دارید غیر فعالش کنید ببینید شرایط چطور میشه

ممنون دوست عزیز
ولی در در طول بحث های توی این تاپیک گفتم که من روس ویندوز های xp-7-8 امتحان کردم ولی مشکل همچنان پابرجاست.همیشه هم آخرین ورژن idm رو نصب میکنم با کرک معتبر.آنتی ویروس منم هم کسپر 2013 با آپدیت روز ولی بازم مشکلم حل نشده.به نظر من درد لاعلاج
گرفته.دیگه نمیدونم چیمار کنم.با دانلود منیجرهای مختلف هم کار کردم هیچکدوم این مشکل رو ندارن ولی چون به پای idm نمیرسن ازشون استفاده نمیکنم.

milad_gta
16-09-2012, 05:50
ممنون دوست عزیز
ولی در در طول بحث های توی این تاپیک گفتم که من روس ویندوز های xp-7-8 امتحان کردم ولی مشکل همچنان پابرجاست.همیشه هم آخرین ورژن idm رو نصب میکنم با کرک معتبر.آنتی ویروس منم هم کسپر 2013 با آپدیت روز ولی بازم مشکلم حل نشده.به نظر من درد لاعلاج
گرفته.دیگه نمیدونم چیمار کنم.با دانلود منیجرهای مختلف هم کار کردم هیچکدوم این مشکل رو ندارن ولی چون به پای idm نمیرسن ازشون استفاده نمیکنم.

اگر براتون مقدوره ویندوزتون رو از ابتدا نصب کیند ، IDM رو کرک نکنید ! از روشی که اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خدمتتون عرض کردم استفاده کنید ، حتم دارم مشکلتون برطرف میشه ، میتونید برای اطمینان قبل از تغییر ویندوز روی سیستم مجازی امتحان کنید .

milad_gta
16-09-2012, 05:56
سلام
دوستان من عه مشکلی با idm دارم و اونم اینه که از وقتی adsl گرفتم می خوام که سر ساعت مشخص idm‌شروع به دانلود اتوماتیک کنه نمی شه! نمی دونم مشکل کجاست قبلا که دیال داشتم سر ساعت شروع می کرد و کانکت می شد و شروع به دانلود می کرد ولی الان نمی شه!
ممنون می شم راهنماییی کنید.

یک تصور از تنظیمات صف مورد نظرتون بزارید .

sht1987
16-09-2012, 06:44
قبلا وقتی صف دانلودم تموم میشد یا اینکه به ساعتی که براش تنظیم کرده بودم میرسید صف را متوقف میکرد و کامپیوتر را خاموش میکرد ولی یه چند روزیه بعد از اتمام صف کامپیوتر رو خاموش نمیکنه (تیک خاموش شدن هم خورده ولی عمل نمیکنه).دوستان راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟

Ghaioom
16-09-2012, 06:49
قبلا وقتی صف دانلودم تموم میشد یا اینکه به ساعتی که براش تنظیم کرده بودم میرسید صف را متوقف میکرد و کامپیوتر را خاموش میکرد ولی یه چند روزیه بعد از اتمام صف کامپیوتر رو خاموش نمیکنه (تیک خاموش شدن هم خورده ولی عمل نمیکنه).دوستان راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟
تیک گزینه Force processes to terminate رو هم بزن ببین چی میشه. کنار همونی که گفتی هست.

sht1987
16-09-2012, 06:52
تیک گزینه Force processes to terminate رو هم بزن ببین چی میشه. کنار همونی که گفتی هست.
هر دوش تیک داره ولی عمل نمیکنه.