PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl/ شركت لايزر

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

bijan2
13-09-2010, 12:59
سلام مخلصیم
آره تهرانم
آره 384/512
شبا خوابم میبره :31:
با iIDM نهایت 62 کیلو در نانیه ( البته تو روز) دانلودمه ...البته یه حسنی که داره دانلود بین 50 تا 62 نوسان داره که نوسانش نسبت به سرویس قبلی کمتر شده اونموقع 12 تا 80 یا 90 بود دانلود .
البته به این سایت speedtest هم نمیشه اظمینان کرد مثلا اینجا دانو این داده بود همونموقع زدم 50 تا 60 دانلود میکردم ( با IDM ) بعنی زیادم به این سایتا نمیشه اظمینان کرد.

سلام,

راستش من میخوام بیام لایزر ولی بین لایزر و شاتل موندم !
با نظرتون موافقم که به این سایت نمیشه اطمینان داشت برای منم سرعت واقعی رو نمیگه !
میشه لطف کنید از این سایت هم یه تست بگیرید اینجا اعلام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر.

Mig33
13-09-2010, 13:09
با سایت شما هم اینو داد :
16.03 KiloBytes/sec
یعنی یه سرویس 128 کیلو بیت بر ثانیه اینطوریه :31:
لایزر ... زد با این سرویسش :13:

bijan2
13-09-2010, 13:17
با سایت شما هم اینو داد :
16.03 KiloBytes/sec
یعنی یه سرویس 128 کیلو بیت بر ثانیه اینطوریه :31:
لایزر ... زد با این سرویسش :13:

بس با این اوصاف لایزر هم آش دهن سوزی نیست ! و در صورتی که باید سرعت 60 رو به شما بده تقریبا 20 میده ! و نوسان هم داره !
گمون کنم انتخاب شاتل بهتر باشه !

Mig33
13-09-2010, 13:50
بس با این اوصاف لایزر هم آش دهن سوزی نیست ! و در صورتی که باید سرعت 60 رو به شما بده تقریبا 20 میده ! و نوسان هم داره !
گمون کنم انتخاب شاتل بهتر باشه !

بزارید دوستان دیگه هم نظر بدن .... فقط با IDM سرعت واقعی رو میده :41:

bijan2
13-09-2010, 14:00
بزارید دوستان دیگه هم نظر بدن .... فقط با IDM سرعت واقعی رو میده :41:

دوست من الان شما با IDM با سرعت 55 تا 60 دانلود میکنید یا خیر؟ Ping 4.2.2.4 شما چنده ؟ اون سایت زیاد مهم نیست !
مرسی.

-reza-
13-09-2010, 14:06
شاتل و لایزرو بی خیال .
من بین پارس و صبا شک داشتم چون مودم معتبر نداشتم که اون شرکتا قبول کنن اومدم لایزر.
برو پارس.خیلی خوبه.

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

ویندوزم عوض کردم ردیف نشد
پس فهمیدیم شرکت لایزر گوگل سوئدی رو داره اینجا به ما میده ....:13: هدفشون چیه خدا میدونه :46:
زنگ زدم بهشون ، گفتن نه اینطوری نیست.... عجب مخائی اونجا نشستن :31: شایدم -- شدن :21:

یه چیز جالب تو gmail هم برید اون یائین detail رو بزنید آی پی هارو که login کردین میاره جالب اینه که آی پی ها مال لایزره ولی جلوش نوشته seweden :31:
بچه ها یه دور برین اینجا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ببینید آی پیتونو کجا آدرس میده.
برا منو که زده کنار باتلاق گاوخونی ابله.:31:

Mig33
13-09-2010, 14:15
شاتل و لایزرو بی خیال .
من بین پارس و صبا شک داشتم چون مودم معتبر نداشتم که اون شرکتا قبول کنن اومدم لایزر.
برو پارس.خیلی خوبه.

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

بچه ها یه دور برین اینجا :

ببینید آی پیتونو کجا آدرس میده.
برا منو که زده کنار باتلاق گاوخونی ابله.:31:

برای منم اونجا زده ... تو چند پست قبل گفته بودم مقر سایت لایزر حوالی اصفهانه:31:

Mig33
13-09-2010, 14:20
دوست من الان شما با IDM با سرعت 55 تا 60 دانلود میکنید یا خیر؟ Ping 4.2.2.4 شما چنده ؟ اون سایت زیاد مهم نیست !
مرسی.

گفتم خدمتتون با IDM حدود 50 تا 60 دانلود دارم ولی بی این نرم افزار باید یه چیز قابل قبول بده که نمیده .
با اینترنت اکسپلورر که دان میکنم حدود 15 تا 16 کیلو هست (یعنی 128 کیلو بیت )
اینم پینگم :

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

-reza-
13-09-2010, 15:50
اون مشکل لایزر نیست.
مشکل ضعیف بودن برنامه ی دانلود اینترنت اکسپلورره.
من با سرویس دو مگابایتی هم دانلود کردم.اینترنت اکسپلورر بیشتر از 20 کیلیبایت در ثانیه نمیره.

Mig33
13-09-2010, 16:19
اون مشکل لایزر نیست.
مشکل ضعیف بودن برنامه ی دانلود اینترنت اکسپلورره.
من با سرویس دو مگابایتی هم دانلود کردم.اینترنت اکسپلورر بیشتر از 20 کیلیبایت در ثانیه نمیره.

میدونم اونو برای تست زدم
وگرنه من از کروم عزیز استفاده میکنم ( اکسپلورر رو هم همیشه پاک میکنم ) و IDM :31:

B.3.S.T
13-09-2010, 23:24
من نمیدونم واقعآ لایزر واسه بقیه هم این فیلمها رو پیاده کرده یا نه ولی واسه من با اینکه چیزی کمتر از 400 مگ دان کردم(1 گیگ شارژ کرده بودم) به همین راحتی حجم دانلودم تموم شد!!!3 روز هم بیشتر طول نکشید!و به طور میانگین من روزی 6 ساعت کانکت بودم..(البته با v-p-n )
حالا نمیدونم واقعآ گیج شدم!آیا به خاطر استفاده از v-p-n که بنده برای 3 ماه 12 هزار تومان دادم باید روی شارژ بنده تآثیر بزاره یا اینکه دلیلش بحث کلاه برداری یا غیر اینهاست...خواهشن اگر کسی همین مشکل بنده را با این شرکت داره یا قبلآ داشته یک جوابی بده..

David.Jn
14-09-2010, 08:40
من دیشب گذاشتم واسه دانلود حدود 700 مگ دانلود داشتم
سرعتم با IDM از 23 تا 41 میرفت

-reza-
15-09-2010, 03:27
من نمیدونم واقعآ لایزر واسه بقیه هم این فیلمها رو پیاده کرده یا نه ولی واسه من با اینکه چیزی کمتر از 400 مگ دان کردم(1 گیگ شارژ کرده بودم) به همین راحتی حجم دانلودم تموم شد!!!3 روز هم بیشتر طول نکشید!و به طور میانگین من روزی 6 ساعت کانکت بودم..(البته با v-p-n )
حالا نمیدونم واقعآ گیج شدم!آیا به خاطر استفاده از v-p-n که بنده برای 3 ماه 12 هزار تومان دادم باید روی شارژ بنده تآثیر بزاره یا اینکه دلیلش بحث کلاه برداری یا غیر اینهاست...خواهشن اگر کسی همین مشکل بنده را با این شرکت داره یا قبلآ داشته یک جوابی بده..
شما فقط همون و پ ان رو باز بذارو هیچ کاری نکن ببین که برای ping با سرورت چقدر هر لچظه داره دیتا send & recive میکنه.این چیزا رو دیگه خواهشا نندازید گردن شرکت ارائه خدمات.چون 12 تومن پول دادید دلیل نمیشه دیگه از شارژ استفاده نکنه.

من دیشب گذاشتم واسه دانلود حدود 700 مگ دانلود داشتم
سرعتم با IDM از 23 تا 41 میرفت
مثل خودمی :10:
سرعت منم معمولا رو 30 - کاش نامحدود داشتیم.

David.Jn
15-09-2010, 08:22
شما فقط همون و پ ان رو باز بذارو هیچ کاری نکن ببین که برای ping با سرورت چقدر هر لچظه داره دیتا send & recive میکنه.این چیزا رو دیگه خواهشا نندازید گردن شرکت ارائه خدمات.چون 12 تومن پول دادید دلیل نمیشه دیگه از شارژ استفاده نکنه.

مثل خودمی :10:
سرعت منم معمولا رو 30 - کاش نامحدود داشتیم.
اگه نا محدود بود این سرعتو نمیدادن بهمون
ولی چقد کیف میکنیم یهو سرعتمون بالا میره (خودمو میگم) اگه تو آمریکا بودیم چی کار میکردیم:5:
یه نگاه به این لینک بندازید:

بشینید حسرت بخورید

David.Jn
15-09-2010, 12:55
برو بچ لایزری بابا امروز چرا اینجوریه این لایزر
سرعتم در حد دایال آپ شده شایدم کمتر
واسه شما هم انجوریه؟؟؟؟؟

gmuosavi
15-09-2010, 13:23
برای من که معمولیه
مثل همیشه

راستی بچه های تهران ، این سرویسها و قیمتهای جدید که چند وقته فقط تو تهران فعاله ، وضعیت بهتر شده یا نه ؟!

David.Jn
15-09-2010, 13:47
نمیدونم چش بود 2-3 بار سرعت خیلی پایین اومد ولی الان خیلی خوب شده

PCSWORD
15-09-2010, 14:49
آقا این لاریز
کدوم سرویس هاش روز های جمعه رایگانه ؟
شبها چی رایگان داره ؟

Mig33
15-09-2010, 19:30
آقا این لاریز
کدوم سرویس هاش روز های جمعه رایگانه ؟
شبها چی رایگان داره ؟

سرویس طلائی اینطوره :

من خودم اینو دارم :
B09-1 1 ماه 384/384 384/512 32,000 32,000 10GB شبانه و جمعه رایگان

سرعت با iIDM در روز حدود 45 تا 65 دانلود میده :5:

-reza-
15-09-2010, 19:58
دیشب همون 600 - 700 مگ رو دانلود کردم ولی الان بله.سرعتم کمه.
بهتر بگم افتضاجه.صفحه باز نمیکنه.

David.Jn
15-09-2010, 22:52
دیشب همون 600 - 700 مگ رو دانلود کردم ولی الان بله.سرعتم کمه.
بهتر بگم افتضاجه.صفحه باز نمیکنه.
تایید میشه
منم همین قدر دانلود کردم ولی امروز از صبح همش ریپ میزنه

PCSWORD
15-09-2010, 23:14
سرویس طلائی اینطوره :

من خودم اینو دارم :
B09-1 1 ماه 384/384 384/512 32,000 32,000 10GB شبانه و جمعه رایگان

سرعت با iIDM در روز حدود 45 تا 65 دانلود میده :5:

روز جمعه ها 24 ساعت رایگان باشه اگر با سرعت 65kb دانلود کرد
5.5 گیگ دانلود میشه
شما روز های جمعه چقدر دانلود دارید؟
شبانه اش چقدر دانلود می کنید

Jentel
15-09-2010, 23:37
دوستان کسی سرویس های شتاب را تست کرده
تو سایت نوشته سرعت تا 1.5مگ بر ثانیه بالا می ره
دوستانی که شتاب را استفاده می کنند چطوریه
یه راهنمایی کنند
بیشترین سرعت را چقدر هست ؟

سرویس های شتاب خانگی
جهت درخواست سرویسهای شتاب، بر روی کد سرویس درخواستی کلیک نمایید.

كد مدت دوره دریافت ارسال قیمت کل ترافیک دوره ترافیک هدیه Final Price

B01-1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 1 ماه 128 ویژه* 128 ویژه* 13,000 3GB شبانه رایگان 13,000

B.3.S.T
16-09-2010, 00:21
یعنی شما میگی به خاطر v-p-n هجم گیگم دوبل کم میکنه؟!خب بعد اونوقت اینجوری میشه که وقتی یک آهنگ 4 مگی رو با v-p-n دان کنم یعنی 8 مگ دان کردم؟؟؟؟اگر اینطوریه که پس v-p-n رو باید مفته بذارن همه استفاده کنن دیگه:13:

-reza-
16-09-2010, 08:53
یعنی شما میگی به خاطر v-p-n هجم گیگم دوبل کم میکنه؟!خب بعد اونوقت اینجوری میشه که وقتی یک آهنگ 4 مگی رو با v-p-n دان کنم یعنی 8 مگ دان کردم؟؟؟؟اگر اینطوریه که پس v-p-n رو باید مفته بذارن همه استفاده کنن دیگه:13:
منظور که والا چه عرض کنم من با شک و تردید اینجا به کسی جواب نمیدم که بعد بفهمه اشتباه کردم بگه اینم چیزی نمیدونه الکی میاد جواب اشتباه میده به ملت.از رو سند و مدرکه و بار ها تست کردم...دلیل نمیشه که چون حجم کم میکنه از شما کسایی که کلی اجاره ی سرور V + p +N میدن بیان به شما رایگان تقدیم کنن.( هرچند الان من سالهاست نوع رایگانشم دارمو مشکلی باهاش ندارم).خیلیا محدودیت حجم ندارن.و خیلیا هم مثل شما مجبورن با اینکه حجمشون کم میشه بابت این چیزا پول بدن.برای همینه که کسایی که از این چیزا میفروشن همچنان زنده ان.

David.Jn
16-09-2010, 12:39
منظور که والا چه عرض کنم من با شک و تردید اینجا به کسی جواب نمیدم که بعد بفهمه اشتباه کردم بگه اینم چیزی نمیدونه الکی میاد جواب اشتباه میده به ملت.از رو سند و مدرکه و بار ها تست کردم...دلیل نمیشه که چون حجم کم میکنه از شما کسایی که کلی اجاره ی سرور V + p +N میدن بیان به شما رایگان تقدیم کنن.( هرچند الان من سالهاست نوع رایگانشم دارمو مشکلی باهاش ندارم).خیلیا محدودیت حجم ندارن.و خیلیا هم مثل شما مجبورن با اینکه حجمشون کم میشه بابت این چیزا پول بدن.برای همینه که کسایی که از این چیزا میفروشن همچنان زنده ان.
خیلی ببخشید جسارت نباشه
میشه این سند و مدرکتونو رو کنید
فکر کنم شما دوتا چیزو با هم قاطی کردین
شاید این مطلب درست باشه که به خاطر اینکه داره از یه سرور مجازی استفاده میکنه یه چند کیلوبایتی از حجمتون کم بشه اما نه دیگه 2برابر
که باز اونم کار ISP ربطی به حجم شما نداره
اگر هم قرار باشه حجم کم بشه از حجم اکانت V P N کم میشه نه ADSL

B.3.S.T
16-09-2010, 14:54
شاید این مطلب درست باشه که به خاطر اینکه داره از یه سرور مجازی استفاده میکنه یه چند کیلوبایتی از حجمتون کم بشه اما نه دیگه 2برابر

اخه منم همینو میگم...:41: دیگه قرار نیست از دو قسمت بنده رو سر کیسه کنن!از یه طرف باید هزینه شارژ ADSL رو پرداخت کنم از اون طرفم V-P-N ...حالا بیان این 2 تا رو با هم قاطی کنن!!!واقعآ نامردیه...به نظر من که دزدیه
پس نظرتون اینه که مشکل از V-P-N بوده دیگه؟

125
16-09-2010, 15:39
آره یه یکی دو روزه سرعت خیلی ضایع شده،
شبا هم خیلی نوسان دانلود بالاست

-reza-
16-09-2010, 17:35
خیلی ببخشید جسارت نباشه
میشه این سند و مدرکتونو رو کنید

خیر نمیشه.

من جایی گفتم دو برابر ؟
شما که خودتم از کاهش حجم شاکی هستی !
اینجا فقط منم که همچین مشکلی ندارم انگار.

David.Jn
16-09-2010, 17:58

خیر نمیشه.

من جایی گفتم دو برابر ؟
شما که خودتم از کاهش حجم شاکی هستی !
اینجا فقط منم که همچین مشکلی ندارم انگار.

شما مستقیماً نگفتی دو برابر کم میکنه ولی او بولدهارو بخون
بله من از کم شدن حجمم شاکی بودم ولی مشکل کم شدن حجممو فهمیدم من همه نرم افزارو Update شونو بشته بودم به غیر از این Firefox که 24 ساعته بازه
که اونم یادم رفته بود Update اونم بستم همه چی اوکی شد و فکر میکنم اون دوستمونم مشکلش همین باشه نه استفاده از V+P+N

Mig33
16-09-2010, 19:38
روز جمعه ها 24 ساعت رایگان باشه اگر با سرعت 65kb دانلود کرد
5.5 گیگ دانلود میشه
شما روز های جمعه چقدر دانلود دارید؟
شبانه اش چقدر دانلود می کنید

دوست عزیز دانلود به هزار چیز بستگی داره .... سرور که ازش دان میکنی و نوسان دانلود.
65 فیت نیست... پائین میره بالا میره...شما رو 40 حساب کن.
جمعه ها رایگانه شما راحت میتونید رو 2 گیگ حساب کنید :31:
چون من یه بار داشتم دان میکردم سرور اصلی دیگه جواب نداد ...تورنتو میگم ربطی هم به لایزر نداشت ..وسط کار زرت سرور در رفت و فیلم بر باد فنا رفت :31:
یه بحثی هم هست من هیچموقع یه روز نشستم فیلم دان کنم چون هزار کار دیگه دارم با کامپیوتر و اینترنت ..در حقیقت این سرعتو گرفتم برای راحتی کار با اینترنت و دانلود نرم افزار و موسیقی و .... هر فیلمی بخوای بیرون هست با قیمت مفت کسی دانلود حجیم میکنه که زیر دیش نشسته باشه ( در حقیقت این فیلمای تو بازار هم اونا میدن بیرون ) این سرعت ما برای راحتی کار با اینترنت و دانلود نرم افزار و موسیقی و ... عالیه وبس.

B.3.S.T
17-09-2010, 00:13
فکر میکنم اون دوستمونم مشکلش همین باشه نه استفاده از V+P+N

به خدا من اصلآ از فایر فاکس استفاده نمی کنم!فقط 20 ساعت که استفاده کردم v-p-n مدام کانکت بود
نرم افزارهای steam,EA download manager,deamon,macafee فقط و فقط رو سیستم نصب دارم!
فقط من یک سوال دارم:آیا امکان داره کسی که به من v-p-n رو داده به نحو یا ترفندی از شارژم سوء استفاده کرده؟

-reza-
17-09-2010, 07:38
آیا امکان داره کسی که به من v-p-n رو داده به نحو یا ترفندی از شارژم سوء استفاده کرده؟
نه بابا.امکان نداره.فقط اگه طرف آخر هکر باشه میتونه یه keyloger هم چسبونده باشه به برنامه ی v پی N که پسوردای شما رو بدست بیاره.اینجوری برنامه هر مثلا 1 دقیقه همه ی چیزایی که رو کیبورد زده شده رو ایمیل میکنه برای طرف و به خاطر همین ارتباط با سرور باعث میشه از شارژت کم شه.
اون برنامه هایی که تو داری هم هیچکدوم آپدیت نمیشن.MCafee هم که آی پی ایرانو تحریم کرده.

David.Jn
17-09-2010, 09:35
به خدا من اصلآ از فایر فاکس استفاده نمی کنم!فقط 20 ساعت که استفاده کردم v-p-n مدام کانکت بود
کرده؟
نه منظورم فقط فایرفاکس نیود
منظورم این یود که یه نرم افزار یا حتی خود ویندوز داره آپدیت میشه

SADEGH 7
17-09-2010, 11:09
سلام
چند تا سوال از دوستانی که از این ISP سرویس می گیرن دارم که ممنون می شم اگه راهنمایی کنید:
من تهرانم. 4 ساله از صبا سرویس 128 می گیرم.در کل هم ازش راضیم.سرعت دانلودم روی 120 هستش.شبی 1400مگ هم دانلود دارم. ولی از اونجا که شنیدم این ISP شبانش 1 تا 7 هستش و جمعه ها هم کلا رایگانه، گفتم دیگه صبا رو بیخیال شم و از این شرکت سرویس بگیرم.فقط تمام سوال هام در مورد 128 هستش.
1-سرعت دانلودتون تو تایم روزانه چقدره؟ چقدر نوسان داره؟
2-سرعت باز کردن صفحات وب چطوریه؟
3-سرعت دانلود شبانه و جمعه ها چقدره و حجم دانلودتون بعد از تموم شدن ساعات رایگان چقدره؟
4-پشتیبانی چطوره؟
5-قطعی چند روزه هم داره؟ دیسکانکتی چطور؟
البته دانلودم فقط از رپیدشیر و با اکانت هستش.
ممنون می شم اگه کامل راهنمایی کنید.

Lt.Ali
17-09-2010, 12:39
راست هست که میگن سرعتش نصف شده ؟ :13:

David.Jn
17-09-2010, 12:56
سلام
چند تا سوال از دوستانی که از این ISP سرویس می گیرن دارم که ممنون می شم اگه راهنمایی کنید:
من تهرانم. 4 ساله از صبا سرویس 128 می گیرم.در کل هم ازش راضیم.سرعت دانلودم روی 120 هستش.شبی 1400مگ هم دانلود دارم. ولی از اونجا که شنیدم این ISP شبانش 1 تا 7 هستش و جمعه ها هم کلا رایگانه، گفتم دیگه صبا رو بیخیال شم و از این شرکت سرویس بگیرم.فقط تمام سوال هام در مورد 128 هستش.
1-سرعت دانلودتون تو تایم روزانه چقدره؟ چقدر نوسان داره؟
2-سرعت باز کردن صفحات وب چطوریه؟
3-سرعت دانلود شبانه و جمعه ها چقدره و حجم دانلودتون بعد از تموم شدن ساعات رایگان چقدره؟
4-پشتیبانی چطوره؟
5-قطعی چند روزه هم داره؟ دیسکانکتی چطور؟
البته دانلودم فقط از رپیدشیر و با اکانت هستش.
ممنون می شم اگه کامل راهنمایی کنید.

خوب حتماً خودت هم میدونی نباید انتظار سرعتی شبیه به صبا داشته باشی
البته تنوع سرویس توش زیاده و میتونی یا از خود شرکت یا از بجه هایی که دارن بپرسی
قکر میکنم شما سرویس طلایی میخواید بگیرین اینجور که معلومه چون سرویسای دیگه جمعه رایگان ندارن
ولی باز یه توضیحاتی میدم شاید بدردتون خورد
واسه من که 128 ویژه دارم کد B01-1 سرعت دانلودم رو 29 ولی با IDM تا 32-33 میره نوسان هم بیگی نگی داره که زیاد هم نیست
سرعت دانلود شبانه من با IDM بین 25تا 44 و من 600-700 مگی دانلود دارم
صفحات هم واسه من خوب باز میشن
قطعی چند روزه نداره دیسی هم نداره

راست هست که میگن سرعتش نصف شده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دو روز بود که یه چند دقیقه ای سرعت نصف شده بود نه اینکه کلاً اینجوری باشه

Lt.Ali
17-09-2010, 13:16
دو روز بود که یه چند دقیقه ای سرعت نصف شده بود نه اینکه کلاً اینجوری باشه

دوستام دارند میگند چون شرکت اوج گرفت باز شروع کرد به کم کردن خدمات . . . :19:

SADEGH 7
17-09-2010, 14:30
خوب حتماً خودت هم میدونی نباید انتظار سرعتی شبیه به صبا داشته باشی
البته تنوع سرویس توش زیاده و میتونی یا از خود شرکت یا از بجه هایی که دارن بپرسی
قکر میکنم شما سرویس طلایی میخواید بگیرین اینجور که معلومه چون سرویسای دیگه جمعه رایگان ندارن
ولی باز یه توضیحاتی میدم شاید بدردتون خورد
واسه من که 128 ویژه دارم کد B01-1 سرعت دانلودم رو 29 ولی با IDM تا 32-33 میره نوسان هم بیگی نگی داره که زیاد هم نیست
سرعت دانلود شبانه من با IDM بین 25تا 44 و من 600-700 مگی دانلود دارم
صفحات هم واسه من خوب باز میشن
قطعی چند روزه نداره دیسی هم نداره
ممنون از راهنماییت دوست عزیز.من لیست رو با دقت نگاه نکرده بود. فکر کردم برای b01-1 هم جمعه رایگانه. پس با وضع صبا بمونم بهتره. چون حدود 1 ماه می شه که سرویس های صبا هم مشکل پیدا کرده و دانلود شبانم اومده رو 700، که با سرویس عادی لیزر فرقی نداره.
ممنون که راهنمایی کردی:11:

-reza-
17-09-2010, 15:59
آقا واسه من هر 5 دقیقه یک بار قطع میشه.
اعصاب نذاشته برام.
دیس کانکت هم نمیشه که آدم تکلیفشو بدونه فقط سرعت 0 میشه.

-reza-
17-09-2010, 16:06
راست میگن.چند روزه افتضاح شده.

Mig33
17-09-2010, 16:59

من که هیچ مشکلی ندارم نه dc و نه کم شدن سرعت تو این 6 ماهی هم که لایزر دارم اصلا سرویس قطع نشده به جز موارد خاص که همه مستخصر هستید.
ولی این درسته که سرعتها نصف شده چطوری :
من 256 داشتم تا 110 هم با IDM گاهی میرسید ( تو روز )
حالا 384 دارم سرعت نهایت 64 هست با IDM ( تو روز)
نتیجه اخلاقی :
قبل ها شرکت داشت حال میداد الان سرعت واقعی شما رو بهتون میده و پهنای باند اضافی رو شیر میکنه برای بقیه تا پول در بیاره ..این یک هفته ای هست که اجرا شده و فکر میکنم بر میگرده به شایعه ای که 10 روز پیش راه افتاد که مخابرات هزینه ... رو گرون کرده .... با توجه به شناختی که از شر کت لایزر تو این مدت پیدا کردم من قطعا مخابرات فخیمه رو مسئول میدونم ... هدف حذف ( یا محدود ) کردن تدریجی این شرکت ها و انحصاری نمودن ... و رفتن به سوی اینترانت ملی است .

-reza-
17-09-2010, 19:00
والا یه اینترنت بدون محدودیت و با سرعت به ما بدن حالا میخواد ملی باشه میخواد کوفت باشه.

David.Jn
17-09-2010, 21:40
والا یه اینترنت بدون محدودیت و با سرعت به ما بدن حالا میخواد ملی باشه میخواد کوفت باشه.
برادر اونوقت شما اینترانت دارین نه اینترنت

esyo
18-09-2010, 14:44
سلام
دوستان من الان در منطقه 10 هستم.مالک اشتر
بهترین سرویس چی پیشنهاد می دهید؟
ثبات خط یزام مهم هست (یعنی پینگ پایین و بدون تایم اوت)
سرعت از این لحاظ برام مهم هست که برای ویدیو کنفرانس می خوام.
قیمت خوبی داشته باشه
(اگر شبانه رایگان داشت خیلی یهتر هست)
ممنون

-reza-
18-09-2010, 20:49
سلام
دوستان من الان در منطقه 10 هستم.مالک اشتر
بهترین سرویس چی پیشنهاد می دهید؟
ثبات خط یزام مهم هست (یعنی پینگ پایین و بدون تایم اوت)
سرعت از این لحاظ برام مهم هست که برای ویدیو کنفرانس می خوام.
قیمت خوبی داشته باشه
(اگر شبانه رایگان داشت خیلی یهتر هست)
ممنون
آقا این آواتارت جیگر منو خنک کرد.
شما بسته به نوع کنفرانسی که مد نظرته ( رزولیشن دوربین و ... ) باید یه سرویسی از بین 256 یا 512 انتخاب کنی.
پینگت اینجوری از ما 128 ها کمتره.سرعتتم بیشتره.به نظرم طلایی رو انتخاب کن.

Mig33
18-09-2010, 21:30
دوستان لایزری برای تست سرعت از سرور شهر نورنبرگ آلمان استفاده کنید ... واقعی تره :5:

سرویس به اصطلاح طلائی :27: با سرعت 384

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

esyo
18-09-2010, 21:33
آقا این آواتارت جیگر منو خنک کرد.
شما بسته به نوع کنفرانسی که مد نظرته ( رزولیشن دوربین و ... ) باید یه سرویسی از بین 256 یا 512 انتخاب کنی.
پینگت اینجوری از ما 128 ها کمتره.سرعتتم بیشتره.به نظرم طلایی رو انتخاب کن.
با تشکر
آبا الان کیفیت خدمات پایین امده؟
چقدر طول میکشه تا خط وصل بشه؟
512 طلایی همین هست؟

1 ماه 384/384 384/512 32,000 32,000 10GB شبانه و جمعه رایگان

سرویس های 128تا 768 چطور هست؟

1 ماه 128Kbps/768Kbps 128Kbps/128Kbps 22,000 3GB شبانه رایگان 22,000

-reza-
18-09-2010, 22:21
با تشکر
آبا الان کیفیت خدمات پایین امده؟
چقدر طول میکشه تا خط وصل بشه؟
512 طلایی همین هست؟

1 ماه 384/384 384/512 32,000 32,000 10GB شبانه و جمعه رایگان

سرویس های 128تا 768 چطور هست؟

1 ماه 128Kbps/768Kbps 128Kbps/128Kbps 22,000 3GB شبانه رایگان 22,000
نه که خدمات بیاد پایین.ولی انگار روزایی که راهپیمایی و این برنامه ها هست اینترنت ما فقیرا که 128 هستو محدود میکنن.من که هر 5 دقیقه قطع میشدم.کم مونده بود زنگ بزنم فوش بکشم به پشتیبانی.
بله همونه.
همون اولی که 512 طلایی هست مطمئن تره.ولی اگه میخواید ارزونتر باشه دومی هم خوبه.حداقل از مال ما خیلی بهتره.سرعت دومی هم برای دانلود روز و شب تا 70 میره.

panther99
18-09-2010, 23:31
ناراحت نشید تو اینجور مواقع کلا اینترنت رو دستکاری میکنن . حتی خود پرداز بانکها هم آره ... :41:
برای خودم هم الان یه سوال پیش اومده : من ترافیکم تمومه !!!!. و تو سایتش چیزی در مورد اینکه چه جوری میشه ترافیک اضافی خرید ننوشه ، فقط قیمت ترافیک رو زده .
کسی میدونه چه جوری میشه اقدام کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

-reza-
19-09-2010, 09:31
زنگ بزن پشتیبانی بپرس دیگه.
82955555

esyo
19-09-2010, 13:15
سلام
1)دوستان لطفا وارد این سایت بشید و تست برقراری ارتباط با سرور رو به من بگید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2)سپس وارد این سایت بشید و نتیجه تست رو به من بگید.

3)در پایان نوع سرویس و قیمت رو به من بگید.

با تشکر

Battlefield2
19-09-2010, 14:19
دوستانی که مثل من 386 15 گیگ دارن شبا سرعت دانلودشون روی 10-12 هست یا نه؟

اگه سرعتشون تو شب 50-60 هست پس مشکل من چیه؟

من kis2011 اپدیت شده
trojan killer اپدیت شده
outpost7 اپدیت شده دارم پس ویروس و تروجان نیست

چرا شبا سرعت من کم میشه ؟ چرا تو جمعه ها که رایگانه من فقط 400 مگ دانلود دارم؟؟

smv366
19-09-2010, 15:34
من یه چیز مهم و یاد آوری کنم
دوستان می دونن که من مخالف لایرز هستم شدید !!!
اینو اگه صفحه های قبلی رو بخونید می فهمید فقط خواستم بگم خدایی توی حجم باقیمانده دستکاری نمی کنه !
حتی کمتر هم می اندازه .
اینو چون صبا دارم ( سر کار )
نسبت به اون می گم
اینکه بگیم لایزر حجم رو زیاد می اندازه نامردیه .
بازم می گم من جزو مخالفاشم و دلیل استفادم از لایزر نداشتن پورت پارس و صبا بوده .

esyo
19-09-2010, 16:44
من یه چیز مهم و یاد آوری کنم
دوستان می دونن که من مخالف لایرز هستم شدید !!!
اینو اگه صفحه های قبلی رو بخونید می فهمید فقط خواستم بگم خدایی توی حجم باقیمانده دستکاری نمی کنه !
حتی کمتر هم می اندازه .
اینو چون صبا دارم ( سر کار )
نسبت به اون می گم
اینکه بگیم لایزر حجم رو زیاد می اندازه نامردیه .
بازم می گم من جزو مخالفاشم و دلیل استفادم از لایزر نداشتن پورت پارس و صبا بوده .
میشه بپرسم چرا؟
می تونید این تست رو انجام بدید؟

Dr.FANOOS
19-09-2010, 17:00
دوستان من به تازگی از لایزر دارم سرویس می گیرم .تا الان که پشتیبانی عالی پاسخ من رو داده و خیلی سریع هم اینترنت من رو راه انداختن کمتر از 7 روز کاری! سرعت وبگردیش که با صبانت تفاوتی نداره سرعت دانلودش هم دارم بررسی می کنم.
فقط یه سوال:
دوستان من چه شکلی می تونم حجم خودم رو مشاهده کنم یوزر و پسورد رو نمی دونم چه جوری باید وارد کنم:41:

یه سوال دیگه:
از ساعت یک تا 7 خودش اتومات می ره حالت شبانه؟ یعنی حتی ار من در حالت روزانه وصل باشم تا ساعت 12:59 وقتی 1 شد خودش اتومات می ره حالت شبانه؟ لازم نیست من دیسکانکت کنم دوباره وصل بشم؟

NAZISM
19-09-2010, 17:21
شما باید مشخصاتتو که رو کاغذ فاکتور و تعهد نامه هست رو وارد کنی و اگر دقت کنی نام کاربری از دو قسمت هست هر کدوم رو به ترتیب بزن پسوردت هم که شماره تلفن اون خطی هست که بهش اینترنت وصل است

در مورد اینترنت شبانه هم سعی کنید ساعت 1:15 به بعد استفاده کنید چون احساس میکنم ساعت سرورشون یه کم عقبه بعد لازم به دیسی کردن نیست خودش اتوماتیک به سرویس شبانه میره

David.Jn
19-09-2010, 17:43
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر
خوب اون اولیه یعنی چی؟

-reza-
19-09-2010, 17:59
سلام

با تشکر
سلام.
1 ) اولی چون عکسش عین مال خودت بود نذاشتمش اینجا.
2 )

3 ) لایز 3 ماهه شتاب 5 گیگ کل سرویس 25 تومن/

Mig33
19-09-2010, 19:53
اولی مثل خودتون

[][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][

سرویس طلائی 384 کیلو بیت ... 10 گیگ در ماه ... جمعه ها رایگان

noble savior
19-09-2010, 20:10
سلام!
یه سوال :
سرویسای 128 نقره ای لایزر سرعت دانلودش چقدره؟

-reza-
19-09-2010, 22:26
بروبچ انقدر تاپیک لایزر رو آپ نگه ندارید.دست زیاد شده :31:
خداییش میگم.از وقتی من و چند نفر دیگه سرویسامون وصل شده کارمون شده اینجا اسپم گذاشتن.
بعد چند روز سرعت و پینگم افتضاح شده.شاید واقعا از تعریفای اغراق آمیز بچه های این تاپیکه.

David.Jn
19-09-2010, 22:56
خداییش میگم.از وقتی من و چند نفر دیگه سرویسامون وصل شده کارمون شده اینجا اسپم گذاشتن.
بعد چند روز سرعت و پینگم افتضاح شده.شاید واقعا از تعریفای اغراق آمیز بچه های این تاپیکه.
تایید میشه
اوایل خوب بود احتمالاً همون که دست زیاد شده سرعت افتضاح،پینگ بالا...
فکرکنم خودم بودم این تاپیکو کشیدم بالا ، احتمال داره دیگه کوچ کنم از این سرویس:5::10:

esyo
20-09-2010, 09:24
دوستان من الان 512 طلایی رو می خوام.
دانشجو هستم.
چه مدارکی لازم هست؟
کپی شناسنلمه صاحب خط؟(مستاجر هستم)
نامه از دانشگاه؟(چه نامه ای لازم هست؟کارت دانشجویی لازم هست؟)

Mig33
20-09-2010, 10:05

نه بابا :31:
من دارم لایزر رو مدتی رصد میکنم ..... همونی که گفتم
ار وقتی که صحبت گرون شدن کردن و لایزر این سرویس های جدیدشو ارائه کرد اینطوری شده ... حال دادن تموم شد
پینگو داشته باش :

سرویس به اصطلاح طلائی 384/512 هم دارم :41:... این دوره تموم بشه میرم سراغ یه سرویس دهنده دیگه

gmuosavi
20-09-2010, 13:46
256 :

-reza-
20-09-2010, 13:54
دوستان من الان 512 طلایی رو می خوام.
دانشجو هستم.
چه مدارکی لازم هست؟
کپی شناسنلمه صاحب خط؟(مستاجر هستم)
نامه از دانشگاه؟(چه نامه ای لازم هست؟کارت دانشجویی لازم هست؟)
پرسیدن این سوالا و جواب دادن من فقط اسپم محسوب میشه و الکی تاپیک رو بالا آوردنه.
چون به راحتی میتونید از خود پشتیبانی شرکت بپرسید. 82955555
--
دوستان شدیدا خواهش دارم هر سوالی رو اینجا نپرسید.
یه عده دارن حقوق میگیرن از شرکت که همین سوالای شما رو جواب بدن.البته من خودمم اولا همین سوالا رو اینجا پرسیدم ولی بعد به این نتیجه رسیدم که بهترین کار اینه که این سوالا رو از اهلش بپرسم تا جواب دقیقشو بدونم ( نه از رو حدس و گمان ).

esyo
20-09-2010, 14:21
والا زنگ زدم.بعد 20 دقیقه پاسکاری .با عصبانیت جواب دادند. ناقص جواب دادند.برای همین اینجا مطرح کردم.
فکر نمی کنم پرسیدن اینجا مشکل داشته باشه.چون این تا پیک برای همین کار هست!

Battlefield2
20-09-2010, 17:03
والا زنگ زدم.بعد 20 دقیقه پاسکاری .با عصبانیت جواب دادند. ناقص جواب دادند.برای همین اینجا مطرح کردم.
فکر نمی کنم پرسیدن اینجا مشکل داشته باشه.چون این تا پیک برای همین کار هست!

کپی شناسنامه و کپی کارت ملی صاحب خط
برای 512 طلایی کارت دانشجویی کافیه. برای من که نامه نخواستن

-reza-
20-09-2010, 19:03
اگه شرکتی قبل خرید ازش اینجوری جوابتو میده دیگه چرا میخوای ازش سرویس بگیری ؟
این همه سرویس دهنده ی بزرگ که هر چند وقت یه بار به پهنای باندشون اضافه میکنن هست . نمیدونم بچه هایی که امکانشو دارن چرا میان لایزر ؟ پارس و صبا خداییش خیلی بهتره.من مودمشو نداشتم.

David.Jn
20-09-2010, 22:37
ماشالا به پینگ

B.3.S.T
20-09-2010, 23:13
سلام...
امکان داره کسی که v-p-n رو از طریق ایمیل واسم فرستاده نوعی ویروس هم باهاش وارد سیستم کرده و شارژم رو 2 برابر کم می کنه؟آیا برنامه یا نرم افزاری هست که بتونم متوجه بشم که چقدر این اعداد و ارقام درسته؟اصلآ این امکان هست که سیستم به خاطر ه---ک یا ویروسی شدن روی adsl تاثیر بزاره؟؟؟؟

David.Jn
21-09-2010, 08:30
دوستان امشب ساعتها قراره عقب کشیده بشه
ساعت دانلود شبانه چه جوری میشه

125
21-09-2010, 10:57
دوستان امشب ساعتها قراره عقب کشیده بشه
ساعت دانلود شبانه چه جوری میشه

:31: مگه باید چیزی بشه؟ همون 1 میمونه دیگه شاید یه امشب ساعت 12 شروع بشه وقتی ساعتو میکشیم عقب ولی از اون ور هم تا ساعت 6 میشه تا اینکه اونا هم ساعتاشون رو تنظیم کنن.

David.Jn
21-09-2010, 11:06
:31: مگه باید چیزی بشه؟ همون 1 میمونه دیگه شاید یه امشب ساعت 12 شروع بشه وقتی ساعتو میکشیم عقب ولی از اون ور هم تا ساعت 6 میشه تا اینکه اونا هم ساعتاشون رو تنظیم کنن.
:)) منم منظورم امشب بود دیگه:دی

-reza-
21-09-2010, 20:49
همین امشبو دست به گیرنده هاتون نزنید تا من بیدار بمونم تست کنم براتون :31:
البته اگه سرور هم ساعتش با اینترنت تنظیم بشه که همون دیشب ساعتو تغییر داده.
چون سیستم من ساعتش دیشب تغییر کرد.

pagefa.com
21-09-2010, 21:34
لایزر اینترنت هاش امنیت کافی نداره !
اگه دیدین پهنای باندتون یهو کم شد نگران چیزی نباشید چون اکانت اینترنت شما -- شده و از اینترنت شما استفاده شده !
اگه دوست داشتین نامه بدین همین الان 10 تا یوزر و پسوورد ای دی اس ال لایزر رو بهتون بدم و برید وصل شید
تنها شرکتی که تا حالا نتونستم بهش وصل شم شاتل بوده که اونم پینگش بدرد بازی نمی خورد و بیخیالش شدم و الا دارم از اینترنت یه رستوران بین المللی که اینترنت 1mb داره استفاده می کنم و غمی هم ندارم :D

B.3.S.T
21-09-2010, 22:32
اگه دیدین پهنای باندتون یهو کم شد نگران چیزی نباشید چون اکانت اینترنت شما -- شده و از اینترنت شما استفاده شده !
آخ گل گفتی به خدا....:41:دقیقآ مشکل منه ! چجوری ه-ک کردن آخه؟!چیکار کنم حالا!؟

اگه دوست داشتین نامه بدین همین الان 10 تا یوزر و پسوورد ای دی اس ال لایزر رو بهتون بدم و برید وصل شید

اما این یکی رو دیگه قوپی اومدی جون خودم:31:

David.Jn
21-09-2010, 22:54
همین امشبو دست به گیرنده هاتون نزنید تا من بیدار بمونم تست کنم براتون :31:
البته اگه سرور هم ساعتش با اینترنت تنظیم بشه که همون دیشب ساعتو تغییر داده.
چون سیستم من ساعتش دیشب تغییر کرد.
آره واسه منم تغییر کرده بود دیشب
ولی دیشب دی ال نکردم

David.Jn
22-09-2010, 00:17
آقا بالاخره دانلود از 12 شد تا 6 یا 1 تا 7

125
22-09-2010, 00:22
تنها شرکتی که تا حالا نتونستم بهش وصل شم شاتل بوده که اونم پینگش بدرد بازی نمی خورد و بیخیالش شدم و الا دارم از اینترنت یه رستوران بین المللی که اینترنت 1mb داره استفاده می کنم و غمی هم ندارم :D

راه حل چیه؟

-reza-
22-09-2010, 06:18
دوستان همونجور که قول دادم تست کردم که ساعت اینترنت شبانه چجوریه.
من ساعتمو همون 12 عقب کشیدم.و گذاشتم دانلود ( محض احتیاط ) ساعت 2 شروع بشه.
که الان تو سرور اینو زده برام :
یعنی اینکه سرور لایزر هم ساعتش الان دقیقه.و امشب هم باید دانلود رو مثل همیشه از 1 تا 7 انجام بدیم.
یا علی.

David.Jn
22-09-2010, 07:03
دوستان همونجور که قول دادم تست کردم که ساعت اینترنت شبانه چجوریه.
من ساعتمو همون 12 عقب کشیدم.و گذاشتم دانلود ( محض احتیاط ) ساعت 2 شروع بشه.
که الان تو سرور اینو زده برام :
یعنی اینکه سرور لایزر هم ساعتش الان دقیقه.و امشب هم باید دانلود رو مثل همیشه از 1 تا 7 انجام بدیم.
یا علی.
خسته نباشی برادر ساعت امروز, 06:18 AM اومدی داری میگی
خوب اینو همون ساعت 1 میومدی میگفتی دیگه

125
22-09-2010, 10:48
خسته نباشی برادر ساعت امروز, 06:18 AM اومدی داری میگی
خوب اینو همون ساعت 1 میومدی میگفتی دیگه

این یعنی همون تشکر دیگه نه؟:31:

NAZISM
22-09-2010, 12:30
بالاخره تکلیف چیه ساعت یک بامداد سرویس شبانه هست یا با تاخیر چجوریاست؟من دو روزه نتوستم درست و حسابی از رایگان استفاده کنم
دو روز بود سیستم ساعتش رو تغییر داده بود اما ساعت های خونه نه !

Cleeev
24-09-2010, 03:37
کسی سرویس شتابشو نگرفته اینجا...؟ سرعت شبانه ـش چگونه ـس...؟

mahdy2021
24-09-2010, 03:51
سوال پست بالا رو لطفا پاسخ بدید!
+
مودم برای adsl لایزر ویژگی خاصی نداره؟ از همه نوع مودم میشه استفاده کرد مثل اسوس؟
مجموع دانلود شبانه همین سرویس شتاب چقدر است! تو 6 ساعت از لینک مستقیم پرسرعت چقدر می گیرید؟

-reza-
24-09-2010, 11:06
اصلا شتاب نگیرید اصلا.
افتضاحه به قرآن.
دیشب بعد کلی روز که خسته میومدم فقط میخوابیدم گفتم شب بیدار بمونم 1 ذره بچرخم تو نت
باور کنید تو 6 ساعت رایگان 20 مگ کمتر دانلود شد.
الانم هی dc میشه.
لامصب باهاش چت نمیشه کرد.هی از یاهو میپره بیرون.آشغال به تمام معنا شده.

MrDevil
24-09-2010, 23:38
سوال پست بالا رو لطفا پاسخ بدید!
+
مودم برای adsl لایزر ویژگی خاصی نداره؟ از همه نوع مودم میشه استفاده کرد مثل اسوس؟
مجموع دانلود شبانه همین سرویس شتاب چقدر است! تو 6 ساعت از لینک مستقیم پرسرعت چقدر می گیرید؟
سلام.
برای من شتاب نیست ولی راجع به مودم : تو یکی از قراردادهاشون نوشته بود که اگه مودم رو از ما نگرفتید باید با پیک بفرستید ولی من نفرستادم صداشم در نیاوردم :21:.اونا هم هیچی نگفتن.بعدشم یک روز زنگ زد گفت وصله.منم خودم مودمو وصل کردم مشکلی هم پیش نیومد:27:.مودمم هم ZyXEL

-reza-
24-09-2010, 23:44
مودم منم هم ایسوز هم یه مارک متفرقه ی دیگه دارم ( Zhone ) . نمیدونستم باید با پیک بفرستیم.نفرستادم.
کجا نوشته ؟ شاید چون خودم به طرف گفتم کانفیگ شده هستن مودم هام چیزی نگفت.
هر دو مودم هم خوب کار میکنه.

MrDevil
25-09-2010, 01:39
الان که دوباره خوندم نوشته: در صورت عدم امکان استفاده از خدمات شرکت ......
یعنی اجباری نیست. بی دقتی از من بود:11:

omidsadeghi
25-09-2010, 04:45
میگم چرا نمیرید سرغ اینترنت مخابرات. البته من تست نکردم ولی 256 نامحدود قیمتش 12 تومنه و هزینه راه اندازی نداره. حساب کردم در 24 ساعت حرود 2.6 گیگابایت میشه دانلود کرد.

-reza-
25-09-2010, 06:53
اتفاقا دوستم داره . ولی عزیز من نمیشه که 24 ساعت کامپیوتر مشغول دانلود باشه.
به جای 24 ساعت سرعت دانلود 20 بهتره تو 6 ساعت سرعت دانلود 35 باشه.
( که البته اولا لایزر اینجوری بود که سرعتم تال 45 هم میرفت.الان که صب شده و بیدار شدم ببینم چقدر دانلود داشتم دیشب دیدم فقط 270 مگ دانلود داشته لعنتی و هنوزم داره با سرعت 15 ادامه میده.والا اگه میدونستم قراره سرعتش بشه 15 خب از مخابرات 128 میگرفتم که نا محدود همه ی روزو با سرعت 15 وصل باشم)

David.Jn
25-09-2010, 09:35
اینم از لایزر
دیشب وسطای دانلود بودیم یهو DC شد حالا خوب بود بیدار بودم وگرنه تا صبح PC الکی روشن میموند
لایزر هم معلوم نیست چرا اینجوری شد
راستی دوستان راهی سراغ ندارین که بعد ازDC شدن خودش اوتومات وصل بشه

mahdy2021
25-09-2010, 11:02
اتفاقا دوستم داره . ولی عزیز من نمیشه که 24 ساعت کامپیوتر مشغول دانلود باشه.
به جای 24 ساعت سرعت دانلود 20 بهتره تو 6 ساعت سرعت دانلود 35 باشه.
( که البته اولا لایزر اینجوری بود که سرعتم تال 45 هم میرفت.الان که صب شده و بیدار شدم ببینم چقدر دانلود داشتم دیشب دیدم فقط 270 مگ دانلود داشته لعنتی و هنوزم داره با سرعت 15 ادامه میده.والا اگه میدونستم قراره سرعتش بشه 15 خب از مخابرات 128 میگرفتم که نا محدود همه ی روزو با سرعت 15 وصل باشم)
وقتی تو کانفیگ مودم میری ، داون استریم و آپ استریم رو چقدر تعیین کردن برای شما؟

-reza-
25-09-2010, 23:48
اینم از لایزر
دیشب وسطای دانلود بودیم یهو DC شد حالا خوب بود بیدار بودم وگرنه تا صبح PC الکی روشن میموند
لایزر هم معلوم نیست چرا اینجوری شد
راستی دوستان راهی سراغ ندارین که بعد ازDC شدن خودش اوتومات وصل بشه
با IDM دانلود میکنی ؟ با Scheduler یا خودت بیدار میشی میذاری دانلود بعد میخوابی دوباره 7 بیدار میشی قطع میکنی ؟

وقتی تو کانفیگ مودم میری ، داون استریم و آپ استریم رو چقدر تعیین کردن برای شما؟
بلد نیستم کجاست.

KILLER_PANT
26-09-2010, 00:42
سلام
یه سوال
من هم امروز B01 خریدم
از ساعت 1 مجانی میشه؟
از کجا میفهمید که کم نمیکنه؟
وقتی توی پروفایل میرید فقط میزان مانده رو میزنه میرید میبینید اون عدد ثابته؟
راه دیگه هم داره؟
یه سوال دیگه
امروز مال من تازه وصل شد وقتی روی اینترنت میزنم میزنه 3 روزه شما وصلید!!!!چجوری میشه؟

mahdy2021
26-09-2010, 02:28
سلام
یه سوال
من هم امروز B01 خریدم
از ساعت 1 مجانی میشه؟
از کجا میفهمید که کم نمیکنه؟
وقتی توی پروفایل میرید فقط میزان مانده رو میزنه میرید میبینید اون عدد ثابته؟
راه دیگه هم داره؟
یه سوال دیگه
امروز مال من تازه وصل شد وقتی روی اینترنت میزنم میزنه 3 روزه شما وصلید!!!!چجوری میشه؟

بلد نیستم کجاست.

عزیزان یکیتون لطف میکنه بگه پهنای باندتون رو چه عددی بسته شده؟
کافیه این آیپی رو توی مرورگرتون بزنید :
یوزر و پس دیفالت admin و admin است

حالا ببینید آپ استریم و دان استریم رو چه عددی جلوش نوشته !
Line Rate - Upstream (Kbps):
Line Rate - Downstream (Kbps):
با تشکر :11:

Jentel
26-09-2010, 03:32
سلام
ببخشید این سرویسی که روز های جعمه کلا رایگان هست سرویس گلد
در 24 ساعات چند گیگ دانلود میشه داشت

دوستانی که تست داشتند اعلام کنند
در ضمن سرعت دانلود از 1 تا 7 شبانه رایگان چقدر است بیشترین سرعت

p30worldapm
26-09-2010, 11:56
من تا حالا از آسیاتک 256 نامحدود می گرفتم که 3 روز دیگه تموم می شه ولی الآن می گن که دیگه نامحدود نمی دیم من هم کلی گشتم دیدم لایزر کم قیمت ترین 256 نامحدود رو می ده. من کامپیوترم رو هیچ وقت خاموش نمی کنم فقط هر سه-چهار روز یه بار یه ریستارت می زنم!:31: توی این 6 ماه قبل هم 220 گیگ دانلود کردم! می خواستم ببینم که این شرکت با این مساله مشکلی داره؟ می شه 24 ساعت دانلود کرد؟ سرعت کم و زیاد نمی شه؟ قطع و وصل نمی شه؟ سرعت دانلود 256 نامحدودش چنده؟
با تشکر.

KILLER_PANT
26-09-2010, 16:25

اینی که گفتی کجاشه
صفحه من نداره
Linksys دارم

-reza-
26-09-2010, 19:42
به همه ی عزیزانی که در مورد کیفیت لایزر سوال کردن عرض میکنم اگه یک سرویس استا میخواید سراغ لایزر نیاید.
نمیگم همیشه افتضاحه ولی بعضی وقتا گندشو در میاره.به طوری که تلافی همه ی شبایی که با سرعت خوب ( مثلا 30 ) دانلود کردیو سرت در میاره.
منم گول ارزونیشو خوردم.ولی از قدیم گفتم هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری.
اگه این شرکت با هزینه ی کم سرویس خوبی میداد الان پر شده بود همه ی پورتاش.
نه اینکه زنگ میزنیم بهش بدون اینکه بپرسه مال کدوم منقطه ای بگه آره پورت خالی داریم.
اگه تا حالا راضی بودم حتما به 256 ارتقا میدادم ولی ... :41:

David.Jn
26-09-2010, 21:25
با IDM دانلود میکنی ؟ با Scheduler یا خودت بیدار میشی میذاری دانلود بعد میخوابی دوباره 7 بیدار میشی قطع میکنی ؟

آره با IDM
Scheduler گذاشتم
من هر شب تا 2 بیدارم که فهمیدم دی سی شد
حالا اون قسمت auto connect رو هم تیک زدم ولی...

p30worldapm
26-09-2010, 23:40
به همه ی عزیزانی که در مورد کیفیت لایزر سوال کردن عرض میکنم اگه یک سرویس استا میخواید سراغ لایزر نیاید.
نمیگم همیشه افتضاحه ولی بعضی وقتا گندشو در میاره.به طوری که تلافی همه ی شبایی که با سرعت خوب ( مثلا 30 ) دانلود کردیو سرت در میاره.
منم گول ارزونیشو خوردم.ولی از قدیم گفتم هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری.
اگه این شرکت با هزینه ی کم سرویس خوبی میداد الان پر شده بود همه ی پورتاش.
نه اینکه زنگ میزنیم بهش بدون اینکه بپرسه مال کدوم منقطه ای بگه آره پورت خالی داریم.
اگه تا حالا راضی بودم حتما به 256 ارتقا میدادم ولی ... :41:
ممنون از جوابتون.
یعنی شما 128 گرفتی و با سرعت 30 دانلود می کنی؟!!!!! ما با 256 انقدر دانلود می کنیم!
می شه بیشتر توضیح بدین یعنی مثلا چه جوری تلافی در میاره؟ و این بعضی وقتا دقیقا چه مدت در یه ماهه؟

Battlefield2
26-09-2010, 23:55
سلام
ببخشید این سرویسی که روز های جعمه کلا رایگان هست سرویس گلد
در 24 ساعات چند گیگ دانلود میشه داشت

دوستانی که تست داشتند اعلام کنند
در ضمن سرعت دانلود از 1 تا 7 شبانه رایگان چقدر است بیشترین سرعت

گول رایگان بودنش رو نخورید. من 384 با محدودیت 15 گیگ دارم . سرعتش روزا تا شب ساعت 11 12 روی 64 ه بعد از اون سرعت افت میکنه میاد روی 14 15 که دیگه نتونی دانلود کنی بعدش میره تا ساعت 4 صبح که یدفه برمیگرده روی 64 . جمعه ها که رایگانه سرعت باید بالا باشه میبینی دور و بر 20 میچرخه. سرعتش اصلا پایدار نیست .

بعد نوبت پشتیبانیه که زنگ میزنی بهت میگن مودمتو تا پنج دقیقه خاموش کن که برات تغییرات بدم بعد از مایکروسافت تست بگیر اون موقع درست میشه ...........که بازم میبینی هیج تغییری نکرده و می فهمی مشکل از جای دیگه اب میخوره.(هر دفه هم همینو میگن مودمو 10 دقیقه خاموش کن بعد...)

اینم از داستان لایزر ..کلا دزدی تو همه شرکتا هست فقط شکلش فرق میکنه.

یه تست هم ببین که نگی دروغه

bijan2
27-09-2010, 00:28
گول رایگان بودنش رو نخورید. من 384 با محدودیت 15 گیگ دارم . سرعتش روزا تا شب ساعت 11 12 روی 64 ه بعد از اون سرعت افت میکنه میاد روی 14 15 که دیگه نتونی دانلود کنی بعدش میره تا ساعت 4 صبح که یدفه برمیگرده روی 64 . جمعه ها که رایگانه سرعت باید بالا باشه میبینی دور و بر 20 میچرخه. سرعتش اصلا پایدار نیست .

بعد نوبت پشتیبانیه که زنگ میزنی بهت میگن مودمتو تا پنج دقیقه خاموش کن که برات تغییرات بدم بعد از مایکروسافت تست بگیر اون موقع درست میشه ...........که بازم میبینی هیج تغییری نکرده و می فهمی مشکل از جای دیگه اب میخوره.(هر دفه هم همینو میگن مودمو 10 دقیقه خاموش کن بعد...)

دوست من شما تهران كدوم منطقه ساكن هستيد......?

Jentel
27-09-2010, 03:40

دمت گرم
روشنمون کردی

پس لاریز هم :27:

David.Jn
27-09-2010, 09:24
بروبچ لایزری

هر کی رو میشناسید از لایزر ADSL داره بگید بیاد اینجا تست سرعت بزاره

چند روزیه که در جریانید سرعت پایین اومده و از دیشب دیگه کاملاً پکیده

این سرعت منه ببینید صبح ساعت 6:30 پا شدم دیدم دانلود ندارم تست زدم رو 17 بود
الان ساعت 9:20 صبحه این تست سرعت منه:

حتی صفحه هم باز نمیکنه چه برسه به دانلود

p30worldapm
27-09-2010, 09:50
من الآن قیمتهاش رو نگاه کردم ستون قیمت ها رو یه خونه شیفت داده بالا! یعنی 128 شده 36 تومن و 256 شده 69 تومن. من اشتباه می کنم یا قیمتها یه شبه دو برابر شده؟

MrDevil
27-09-2010, 11:54
برای من مشکلی نداره.مثل همیشست.

mr_amin
27-09-2010, 14:17
برای من مشکلی نداره.مثل همیشست.

David.Jn
27-09-2010, 15:27
اینم یه تست دیگه
از دایال آپ هم پایینتر شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][D.V.O]:%20laser%20adsl%20DaVoD%20[D.V.O]:%20[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوش به حال MrDevil

-reza-
27-09-2010, 20:17
با این سرعتی که الان شده دیگه اگه 24 ساعت همه ی روزای هفته هم رایگان باشه به درد عمه ی لایزر میخوره.

یه زمان 24 ساعته سرعتم رو 34 بود الان که تو ساعات غیر رایگان هم افت کرده و رسیده به 27
البته تو ساعات رایگان سرعت دانلودم 10 هست . کاش از همون مخابرات میگرفتم که سرعتش 14 هست و محدودیت حجمی نداره.

Mig33
27-09-2010, 22:34
آقا مال من اصلا باز نمیشه باید با چیز شکن بازش کنم ... به جز جی میل و گوگل ... یه ...خوردیم 3 ماهه گرفتیم الان توش موندیم ، ای گندت بزنه

-reza-
28-09-2010, 00:49
من بیچاره هم 3 ماهه گرفتم 2 ماه و نیمش مونده هنوز.

David.Jn
28-09-2010, 01:35
من که موندم شارژ کنم یا نه
بدبختی الان همه شرکتا داغونن

vavolian
28-09-2010, 19:53
دوستان این مودمای لایزر smartax mt882 فریمورشون آپدیت نمیشه؟

panther99
29-09-2010, 01:04
دوستانی که در مورد سرعت میگن باید یه عرضی رو خدمتتون برسونم که حتما من رو مسخره میکنن یا بهم میخندن !!!!
سرعت اینترنت و سرعت دانلود به شدت به منطقه محل سکونت و منطقه مخابراتی بستگی داره . من قبلا فکر کنم تو همین تاپیک تست گذاشتم یادم نیست ولی سرعت دانلودم با 256 لایزر کمتر از 32 نبوده !! بین 36 تا حتی 40 !!!!!!!!!!!!

baloteli
29-09-2010, 15:34
کسی سرعت 64 یا بیشتر دار پ.خ بزنه

125
01-10-2010, 02:14
آقا این سایت ریز مصرف برای شما هم باز نمیشه؟

-reza-
01-10-2010, 07:34
آره باز نمیشه.
The connection has timed out میده.

peyman22
01-10-2010, 10:48
سلام
آدرسش عوض شده

Accounting.laser.ir

125
01-10-2010, 12:27
سلام
آدرسش عوض شده

Accounting.laser.ir

ممنون اطلاع دادین

͏ Mehran ͏
03-10-2010, 01:08
سلام

رفقا کسی 128 نامحدودش رو داره ؟ سرعت روزانه و شبانش چجوریاست ؟

ممنون

myusac
03-10-2010, 16:50
با سلام
چجوری میشه تا حدی از دزدی اکانت جلوگیری کرد حجم من همین جوری میره زنگ هم میزنم میگه خودت استفاده میکنی

babialex
03-10-2010, 20:48
وضعیت منطقه بهشتی این شرکت چطوره ؟ پیش شماره 8840 کسی داره ؟ قیمت هاش خوبه اما انگار زیاد راضی نیستید !!

zigma94
04-10-2010, 05:59

میشه یه نفر به من بگه این دو تا عدد دقیقا چی رو به ما نشون میده ؟
پهنای باند اختصاصی یا مشترک ؟

babialex
04-10-2010, 11:23
سرویس های جدید شتاب شرکت لایزر چطورن ؟ اینکه ستاره های کنار سرویس هاش هر چی بیشتر باشه کیفیت بالاتره حقیقت داره ؟ کسی هست استفاده کرده باشه ؟

برای منطقه بهشتی میخام (8840)

-reza-
04-10-2010, 20:05
وضعیت منطقه بهشتی این شرکت چطوره ؟ پیش شماره 8840 کسی داره ؟ قیمت هاش خوبه اما انگار زیاد راضی نیستید !!
مشکل همینجاست.همه گول قیمت پایینشو خوردیم.

NAZISM
04-10-2010, 20:41
اینم برای من
چطوره؟

-reza-
04-10-2010, 22:28
اینم برای من
چطوره؟
ما شالا شما چه صبری داری.
کدوم سرویسو داری ؟
من شتاب 128 معمولی دارم اینه سرعتم دادم در اومده.
اونوقت شما اینقدر ریلکسی ؟خیلی قانعی.نکنه 64 داری ؟
من اگه اعتراض میکنم علتش اینه که سرعتم باید روی 40 باشه.( مثل قبل ) که نیست و نصف شده.
حتی شب بدتر هم میشه.

NAZISM
04-10-2010, 22:31
ما راضی هستیم به رضای خدا:31:
من 128 دارم 3 گیگ

تو این مملکت اعتراض کنی...............!

myusac
06-10-2010, 12:17
من دیروز اکانتم تمدید شدم خلاصه اگر بخوام بگم اون حجمی که من استفاده کردم با اون حجمی که از من کم شده حدودا 50 MB اختلاف داره (بیشتر کم شده) امروز زنگ زدم بهش میگم میگه فقط دانلود کم نمیکنه میگم متوجهم که آپدیت ویندوز و webpage همه ی اینها هم تاثیر داره ولی من هیچ کاری نکردم فقط داشتم دانلود میکردم میگه نه مثل دایل آپ که وقتی کانکت میشدی همینجوری ازت هزینه کم میکرد ADSL هم همینطوره ازت حجم کم میکنه
درست میگه؟؟؟؟

KILLER_PANT
06-10-2010, 19:09
اقا این مشکل منم هست شدیدا
الان من دو هفته هست وصلم حدودا
روزی 100 مگ داره کم میشه
موندم!!!!
چه جوری میشه حساب کرد زیرشو توی پی سی خودم؟با این حساب که شبا مجانیه

princeofpersia_7
07-10-2010, 07:12
راستش شما رو نمیدونم..ولی من در یکی از شلوغ ترین منطقه های تهران با کلی مشکل و دردسر همین لایزر رو گیر اوردم!

و انصافا از بهمن ماه سال پیش تا الان که دارمش ازش راضیم در کل !

و فکر میکنم نسبت به بقیه خیلی بهتر بوده... امیدوارم معروف هم نشه و کیفیتش افت نکنه :31:

-reza-
07-10-2010, 11:39
خوش به حالت من که روی خوشی از لایزر ندیدم.
دیشب تو 6 ساعت روشن بودن کامپیوتر و این همه مصرف برق فقط 300 تا دانلود داشتم.

gmuosavi
07-10-2010, 16:27
خوش به حالت من که روی خوشی از لایزر ندیدم.
دیشب تو 6 ساعت روشن بودن کامپیوتر و این همه مصرف برق فقط 300 تا دانلود داشتم.

خودت بهتر میدونی ولی سروری که ازش دانلود میکنی هم مهمه
من چندشب پیش از یکی از این سایتها گذاشتم برای دانلود .
از 1 تا 7 فقط 200 تا دانلود کرد. ولی سرور رو عوض کردم حدود 600 700 تا دانلود میکنه

-reza-
07-10-2010, 19:29
آره.من که کلا از 3 تا سرور بیشتر دانلود نمیکنم.
ولی منم مثل تو یه بار میشه 600 یه بار میشه 200
حالا شاید از هر 3 باری که بالای 500 میشه یه بار بشه 200 ولی همون یه بارم لج آدمو در میاره.

David.Jn
07-10-2010, 19:44
دوستان سرویس B03 سرعت دانلودش چقده؟؟
سرویس های ASH چطور؟

-reza-
09-10-2010, 07:16
دوستان اگه میشه توی تنظیمات مودمتون نگاه کنید ببینید VPI و VCI رو باید چند وارد کنیم؟
من مودممو ریست کردم الان شده 0 , 35 میگم شاید درست نباشه.

David.Jn
09-10-2010, 17:47
دوستان اگه میشه توی تنظیمات مودمتون نگاه کنید ببینید VPI و VCI رو باید چند وارد کنیم؟
من مودممو ریست کردم الان شده 0 , 35 میگم شاید درست نباشه.
همونه
میخوای یه زنگ هم بزن پشتسیانی بپرس:10:
ولی واسه مخابرات فقط فرق میکنه

empro0or
14-10-2010, 20:10
دوستان عزیز وضعیت لایزر تو کرمان چجوریاس؟؟

-reza-
15-10-2010, 08:28
تو کرمانو نمیدونم ولی اگه در کل میخوای بدونی یه نگاه به امضام بنداز.

David.Jn
15-10-2010, 10:18
پینگش تا هفته قبل بالا بود ولی الان دوروزه من تستس میکنم کمتر شده
هفته قبل پینگ من تا 900 رفته بود ولی الان کمتر شده الان رو 300
به خاطر همین پینگ هم سرعتش یکم بهتر شده

شبانش هم آره سرعتش خیلی پایین اومده و واسه منم یکی دوبار قطع شد

ولی اینم بگم شاید این مشکلات واسه ما که تو تهرانیم هست ولی اونی که تو شهر دیگست کاملاً راضی باشه
شما بهتره از کسایی که تو شهر خودت هستن بپرسی.

smv366
15-10-2010, 12:45
دوستان یه سوال ؟
من نمی تونم با یاهو مسنجر به یاهو وصل شم ! در صورتی که با همین اب تاپ تو محل کارم وصل می شم !
مگه لایزر مسنجر رو فی لتر کرده ؟؟؟

David.Jn
15-10-2010, 13:34
نه
فیلترینگ که دست لایزر نیست
تو اینترنت آپشن ------ ست نکردید؟؟؟

smv366
15-10-2010, 14:07
اتفاقا با AOL همه چیز رو باز می کنم ، پرو ک سی شو هم رو اینترنت آپشن ست کردم . ولی بعضی وقتها باز می شه ، بعضی وقتها ( اکثرا) نمی شه !

Mig33
15-10-2010, 14:21
وضعیت لایزر برای من بهتر شده :5:

[][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

David.Jn
15-10-2010, 14:35
وضعیت لایزر برای من بهتر شده :5:

[][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
احتمالآ واسه همه بهتر شده
شبانه یکم کند شده

David.Jn
15-10-2010, 14:45
این واسه الان منه

اینم واسه قبل:

پینگو داشته باشین
هر کی میخواد بیاد کل کل بیاد جلو :دی
واقعاً کاملاً محسوسه که پینگش کم شده
اگه DNS هم ست کنم فکر کنم یه 50-60 تایی هم پایین بیاد

-reza-
15-10-2010, 20:32
دوستان یه سوال ؟
من نمی تونم با یاهو مسنجر به یاهو وصل شم ! در صورتی که با همین اب تاپ تو محل کارم وصل می شم !
مگه لایزر مسنجر رو فی لتر کرده ؟؟؟
منم همین مشکلو دارم.
احتمالا آی پی یا پورت سرورای یاهو مسنجر رو لایزر فیل - تر کرده .
1 هفته ست متوجه شدم کانکت نمیشه.
اینو هم یادم باشه تو حسن های لایزر که تو امضام جمع کردم اضافه کنم. :13:

smv366
15-10-2010, 21:02
حالا دیدی چرا می گفتم لایزر = انتخاب آخر ؟؟؟
D::::::
من با AOL می تونم وصل شم ولی با سرعت افتضاح و به سختی

amin750
16-10-2010, 22:03
سلام دوستان
میخام تغییر سرویس بدم.الان فن آوا دارم
گفتم ببینم لایزر چطوره بگیرم؟ راضی هستین یا نه؟
اگه پیشنهادی دیگه هم دارین ممنون میشم!

MrDevil
17-10-2010, 00:43
برای من همیشه همینجوریه

smv366
17-10-2010, 10:33
سلام دوستان
میخام تغییر سرویس بدم.الان فن آوا دارم
گفتم ببینم لایزر چطوره بگیرم؟ راضی هستین یا نه؟
اگه پیشنهادی دیگه هم دارین ممنون میشم!

سه تا پست بالا رو بخون ، جوابتو می گیری ///
به امضاها هم توجه کن !

esyo
18-10-2010, 00:21
سلام
آقا من از دست یکی از کارمند های لایزر شاکی هستم
به من توهین کرده
چطور می تونم به مسئول این شرکت بگم؟
شماره ای برای انتقاد داره؟

خاک بر اون سر مدیر این شرکت کنند.چون مسئول فروشش به من میگه آقا شما میتونی از اینجا نگیری و بری از جاهای دیگه بگیری!

sei_pm
18-10-2010, 00:43
سلام
آقا من از دست یکی از کارمند های لایزر شاکی هستم
به من توهین کرده
چطور می تونم به مسئول این شرکت بگم؟
شماره ای برای انتقاد داره؟

خاک بر اون سر مدیر این شرکت کنند.چون مسئول فروشش به من میگه آقا شما میتونی از اینجا نگیری و بری از جاهای دیگه بگیری!

خونسردیتون رو حفظ کنید.

شماره مدیرعامل هم داخل لینک زیر هست:

esyo
18-10-2010, 00:49
بدبختی بخش نظر سنجیش اینکه باید حتما مشتریشون باشی!
این هم یکی دیکه از هنر های این شرکت هست!

sei_pm
18-10-2010, 07:24
بدبختی بخش نظر سنجیش اینکه باید حتما مشتریشون باشی!
این هم یکی دیکه از هنر های این شرکت هست!

معمولا برای اینکه به نتیجه بهتری برسند نظر سنجی رو به کاربران خودشون اختصاص میدهند .

Dr.FANOOS
18-10-2010, 10:18
سلام بر دوستان لایزری.
دوستان در کانکت شدن idm به صورت idm به مشکل خورده ام.
مشکل از user name هست. برنامه user name من رو قبول نمی کنه.
توی این پست به طور کامل توضیح داده ام:

لطفا راهنمایی کنید!:11:

panther99
20-10-2010, 12:52
سه تا پست بالا رو بخون ، جوابتو می گیری ///
به امضاها هم توجه کن !

این بستگی به شانست داره . که تو محله شما مشکلی نداشته باشی . یعنی به مخابرات منطقه مسکونی بستگی داره که ADSL کیفیتش خوب باشه یا نه !!!!
من 15 ماهه دارم کاملا راضیم .

NAZISM
20-10-2010, 14:00
درود
من یه سوال دارم
سرویس شبانه رایگانش تغییر کرده؟
والا من این ماه یه 3 گیگی تمدید کردم هنوز دو هفته نشده شده یک گیگ روزها هم نیستم خونه شبا میزارم برای دانلود اونم ساعت یک که خودشون گفتن دیگه
جریان چیه؟ساعت سرویس رایگان تغییر کرده یا من اشتباه میکنم
یا حتما باید راس ساعت یک اکانت رو دیسی کنیم و مودم رو خاموش کنم و دوباره روشن کنم؟

David.Jn
20-10-2010, 14:05
درود
من یه سوال دارم
سرویس شبانه رایگانش تغییر کرده؟
والا من این ماه یه 3 گیگی تمدید کردم هنوز دو هفته نشده شده یک گیگ روزها هم نیستم خونه شبا میزارم برای دانلود اونم ساعت یک که خودشون گفتن دیگه
جریان چیه؟ساعت سرویس رایگان تغییر کرده یا من اشتباه میکنم
یا حتما باید راس ساعت یک اکانت رو دیسی کنیم و مودم رو خاموش کنم و دوباره روشن کنم؟
ساعت سرویس شبانه مثل قبله از 1 شروع میشه تا 7 صیح
اگه اکانتتون داره کم میشه برید یوزر و پس رو عوض کنید و access controll مودمتون رو هم پسورد بدید
و حنماً از نرم افزارهای du meter , net limitter استفاده کنید

mosa1365
21-10-2010, 09:35
سلام به همگی دوستان
من از تبریز هستم چند روزیه سرعت دانلود شبانه و همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه که دانلود رایگان هست به شدت اومده پایین قبلاً که سرعت دانلود 87-80 بود الان شده در حد یه سرویس 256 یعنی 35-20 می خواستم ببینم باقی دوستان تو شهر خودشون هم این مشکل رو دارن

پ.ن: بالاخره روزی رسید که لایزر هم قاط زد مث ISP های دیگه 7 ماه بود داشتم با سرعت بالا دانلود می کردم حالا نمی دونم تو این یه ماهه اخیر چی شده که اینا هم مث ISP های دیگه قاطی کردن خدا کنه طولانی نشه والا باید به فکر یه ISP دیگه باشم

-reza-
21-10-2010, 14:37
ساعت سرویس شبانه مثل قبله از 1 شروع میشه تا 7 صیح
اگه اکانتتون داره کم میشه برید یوزر و پس رو عوض کنید و access controll مودمتون رو هم پسورد بدید
و حنماً از نرم افزارهای du meter , net limitter استفاده کنید
اگه تمدید کردی و شبانه ی رایگان پریده یه زنگ بزن پشتیبانی که مطمئن بشی شبانه هنوز وجود داره.
چون احتمالش هست که این سرویس فقط هدیه ی تابستونی بوده و بعد تابستون دیگه رایگان نداره.

سلام به همگی دوستان
من از تبریز هستم چند روزیه سرعت دانلود شبانه و همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه که دانلود رایگان هست به شدت اومده پایین قبلاً که سرعت دانلود 87-80 بود الان شده در حد یه سرویس 256 یعنی 35-20 می خواستم ببینم باقی دوستان تو شهر خودشون هم این مشکل رو دارن

پ.ن: بالاخره روزی رسید که لایزر هم قاط زد مث ISP های دیگه 7 ماه بود داشتم با سرعت بالا دانلود می کردم حالا نمی دونم تو این یه ماهه اخیر چی شده که اینا هم مث ISP های دیگه قاطی کردن خدا کنه طولانی نشه والا باید به فکر یه ISP دیگه باشم
شما چه سرویسی داری که تازه شده مثل 256 ؟
512 داری ؟ اگه 512 داری سرعتت خیلی کمه.
من با 128 شبانه سرعتم 20 هست حدودا.روزا هم 30 - 35
که البته خیلی افت کرده.قبلا سرعتم شبا 35 تا 40 بود.

B.3.S.T
21-10-2010, 15:42
واقعآ جای تاسف واسه خودم که دارم 1 سالی از همچین شرکتی سرویس adsl میگیرم..!
این شرکت طوری با مشترکان خودش برخورد می کنه که انگار از روی شکم سیری فقط جوابگوی مشکلات و درخواست مشترکانش هست.بنده بعد از یک ماه سر درگمی به خاطر جابجایی نمایندگیش تو شهر مشهد که هر روز یک تاریخی مشخص کردن واسه من هنوز هم علاف این سرویس دهیه مسخرشون شدم...(با نمایندگی اصلیش تو تهران تماس میگیرم میگن شما باید با زیر مجموعه ما هماهنگ کنین..به نمایندگی مشهد تماس میگیرم میگه تهران فلانه یا ..)کلآ یه جورایی حال و حوصله ندارن کار مشتریاشو راه بندازه و انگار شکمشون سیره که اینجوری جواب بنده را میدن
واقعآ مایع ننگ شرکتهای ارائه دهنده adsl هست این لایزر.یه زمانی بود همینا التماس میکردن تا بری ازشون سرویس بگیری حالا یه کاری میکنن که آدم بره با یک شرکت دیگه قرارداد ببنده.......................جای تاسفه واقعآ

esyo
21-10-2010, 15:58
واقعآ جای تاسف واسه خودم که دارم 1 سالی از همچین شرکتی سرویس adsl میگیرم..!
این شرکت طوری با مشترکان خودش برخورد می کنه که انگار از روی شکم سیری فقط جوابگوی مشکلات و درخواست مشترکانش هست.بنده بعد از یک ماه سر درگمی به خاطر جابجایی نمایندگیش تو شهر مشهد که هر روز یک تاریخی مشخص کردن واسه من هنوز هم علاف این سرویس دهیه مسخرشون شدم...(با نمایندگی اصلیش تو تهران تماس میگیرم میگن شما باید با زیر مجموعه ما هماهنگ کنین..به نمایندگی مشهد تماس میگیرم میگه تهران فلانه یا ..)کلآ یه جورایی حال و حوصله ندارن کار مشتریاشو راه بندازه و انگار شکمشون سیره که اینجوری جواب بنده را میدن
واقعآ مایع ننگ شرکتهای ارائه دهنده adsl هست این لایزر.یه زمانی بود همینا التماس میکردن تا بری ازشون سرویس بگیری حالا یه کاری میکنن که آدم بره با یک شرکت دیگه قرارداد ببنده.......................جای تاسفه واقعآ
بی تربیت ترین شرکت همین شرکت هست

NAZISM
21-10-2010, 20:55
بچه ها این ریز مصرف رو کجا میزنه؟
یادمه یه زمانی صبانت که داشتم برام میزد چقدر مونده و اوضاع احوال سرویست چجوریه
این لایزر چرا نداره؟

mosa1365
21-10-2010, 22:50
بچه ها این ریز مصرف رو کجا میزنه؟
یادمه یه زمانی صبانت که داشتم برام میزد چقدر مونده و اوضاع احوال سرویست چجوریه
این لایزر چرا نداره؟

دوست عزیز از این آدرس می تونی باقیمانده حجمتو ببینی

فقط کافیه یوزر و پستو وارد کنی

-reza-
21-10-2010, 23:04
بی تربیت ترین شرکت همین شرکت هست
من یه تصمیمی گرفتم شک دارم.
میخوام فسق قرارداد کنم برم 256 مخابرات بگیرم.
سرعتش 20 کیلوبایته نا محدوده.ماهی 12 تومنه.
اگه تصمیم جدی شد قبلش همه ی شارژمو مصرف میکنم.
و اون 2 ماه باقی مانده از قرار داد رو هم به باد میسپارم. :19:

David.Jn
22-10-2010, 00:43
من یه تصمیمی گرفتم شک دارم.
میخوام فسق قرارداد کنم برم 256 مخابرات بگیرم.
سرعتش 20 کیلوبایته نا محدوده.ماهی 12 تومنه.
اگه تصمیم جدی شد قبلش همه ی شارژمو مصرف میکنم.
و اون 2 ماه باقی مانده از قرار داد رو هم به باد میسپارم. :19:
کار خوبی میکنی
منم اگه پورت خالی داشتیم و 256 میدادن میگرفتم

-reza-
22-10-2010, 11:57
کار خوبی میکنی
منم اگه پورت خالی داشتیم و 256 میدادن میگرفتم
یه نفر تو فامیلتون پیدا کن که دانشجو ارشد باشه.فقطم انگار کارتش باشه بسه.نمیخواد خودش باشه.
من خودم چون کارشناسی ام بهم نمیدن.
البته اگه مشکل پورت نداشته باشی.

smv366
22-10-2010, 13:03
آقا اینا انگاری پاشونو از رو سیم برداشتننننننننننننننننننن
من دارم با سرعت 180 کیلو بایت در ثانیه دانلود می کنم
گیج شدم !
کمممممممممممممممممممممممم مممممک ( الان کل حجمم تموم می شه )

Mig33
22-10-2010, 15:16
گیج شدم !
و بایت

هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا:40::11::11::8::8:
مال منم همینطور شده سرعت دانلودم از سایتی مثل filehippo به 2 مگا بیت پر سکند ( تا 230 کیلو بایت در ثانیه جالب اینکه رو همین 230 تا 240 فیکس وامیسته و پائینم نمیاد در صورتی که باید حدود 60 تا باشه) رسیده
خیلی عجیبه !!!!!!! :8:
البته یکی از دوستان منم که از داتک گرفته گفت مال اونم زیاد شده فکر کنم مر بوط به کل کشوره :31:
از صبح 2 تا فیلم دانلود کردم ..... :27:
کسی میدونه اینترنت مملکت چش شده ؟ بعد از عمری یه تحول مثبت تو این مملکت دیدیم :46:

mghaffari49
22-10-2010, 19:08

خوش به حال شما. اوضاع ما که...هیچی، ولش کن.

-reza-
22-10-2010, 20:34
شما دوتا احیانا سرویستون بالای 128 نیست ؟
مال من خوب شده ولی دیگه 1 مگ نشده .

princeofpersia_7
22-10-2010, 22:51
یه نفر تو فامیلتون پیدا کن که دانشجو ارشد باشه.فقطم انگار کارتش باشه بسه.نمیخواد خودش باشه.
من خودم چون کارشناسی ام بهم نمیدن.
البته اگه مشکل پورت نداشته باشی.

بدون کارت و اینا 256 گرفتم.. با یه نامه و سربرگ از یه شرکت زاغارت !

اگر دوست داشتم بهم 512 هم میدادن !

البته فعلا کردم 128 ، ولی سرعت دانلودم مثل سابقه ! :27:

mosa1365
22-10-2010, 23:17
هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا:40::11::11::8::8:
مال منم همینطور شده سرعت دانلودم از سایتی مثل filehippo به 2 مگا بیت پر سکند ( تا 230 کیلو بایت در ثانیه جالب اینکه رو همین 230 تا 240 فیکس وامیسته و پائینم نمیاد در صورتی که باید حدود 60 تا باشه) رسیده
خیلی عجیبه !!!!!!! :8:
البته یکی از دوستان منم که از داتک گرفته گفت مال اونم زیاد شده فکر کنم مر بوط به کل کشوره :31:
از صبح 2 تا فیلم دانلود کردم ..... :27:
کسی میدونه اینترنت مملکت چش شده ؟ بعد از عمری یه تحول مثبت تو این مملکت دیدیم :46:

دوست عزیز الان رسماً دونستم این لایزر واقعاً قاط زده من سرویسم 512 روزای پنجشنبه و جمعه هم رایگانه هر پنجشنبه و جمعه با سرعت ثابت 86 KB/S دانلود می کردم ولی این هفته سرعت به طرز غیر قابل باوری افت پیدا کرد تا حد 25-20 پایین اومده الان دارم با همین سرعت دانلود می کنم سابقه نداشت اینطوری بشه سایتشونم که باز نمیشه یواش یواش داره گندش در میاد راستی شما کدوم شهری و سرویست چیه؟

گیج شدم !

شما هم همینطور شما کدوم شهری و سرویست چیه من تبریز هستم وضعیتم خرابه

Mig33
23-10-2010, 20:48
من سرویس گلد دارم .... تهرانم
امروزم سرعت عالیه :5:
البته تو ناپیک دانک هم دیدم اونجا هم همین وضعه و سرعت بعضی ها عالی شده
شاید برای محدودیت حجمی ها این کارو کردن که تموم یشه و برن بازم حجم بخرن :21:

hgfg
27-10-2010, 14:21

David.Jn
27-10-2010, 18:32
بدون کارت و اینا 256 گرفتم.. با یه نامه و سربرگ از یه شرکت زاغارت !

اگر دوست داشتم بهم 512 هم میدادن !

البته فعلا کردم 128 ، ولی سرعت دانلودم مثل سابقه ! :27:

مشکل من پورت خالیه و مرکز بی قانون اینجا چون هیچ جوره با آدم راه نمیان
میگه فقط ب شرکتا بالای 128 میدیم به دانشجو هم فقط دکترا
مشکل که یکی دو تا نیست تو سیستم کشور

+++++++++++++++++++++++++++++=
سرعت ما که کماکان هم نفتیه قبلیه

Mig33
27-10-2010, 19:28

David.Jn
27-10-2010, 20:35
دل مارو نسوزون :((

-reza-
27-10-2010, 23:37
مشکل که یکی دو تا نیست تو سیستم کشور
ما سری بعد به شما رای میدیم.خوبه ؟ :D
فقط 512 ی مارو یادت نره بعدش.

gmuosavi
28-10-2010, 00:06
جالبه ، بعضی از دوستان فرمودند که سرعتشون عالی شده
پس فکر کنم از سرعت من کم کردن و دادن به شما ! :31:

چند هفتس سرعت دانلودم دور و بره 10 میچرخه

mosa1365
28-10-2010, 02:17

دوست عزیز میشه بگید کدوم شهرید؟

شما هم همینطور

ما اینجا تو تبریز مرکز مخابرات ولیعصر به زور سرعت دانلودمون به 30 میرسه اونوقت شما با این سرعت دانلود می کنید کاملاً مشخصه که لایزر پهنای باند شهر تبریز رو محدود کرده حالا چرا و به چه دلیل نمی دونم یکی از دوستام هم تو تبریز و مرکز مخابرات ولیعصر همین مشکل رو داره

Citrix Systems
28-10-2010, 11:13
درود..
منم با کارت دانشجویی کارشناسی 256 گرفتم با ترافیک 9گیگ ماهی 27 تومن و خیلی هم راضی هستم تهران هستم

hgfg
28-10-2010, 14:52
دوست عزیز میشه بگید کدوم شهرید؟

شما هم همینطور

ما اینجا تو تبریز مرکز مخابرات ولیعصر به زور سرعت دانلودمون به 30 میرسه اونوقت شما با این سرعت دانلود می کنید کاملاً مشخصه که لایزر پهنای باند شهر تبریز رو محدود کرده حالا چرا و به چه دلیل نمی دونم یکی از دوستام هم تو تبریز و مرکز مخابرات ولیعصر همین مشکل رو داره

من تهران هستم
سرعت از دیروز اینجوری شده

-reza-
29-10-2010, 12:07
درود..
منم با کارت دانشجویی کارشناسی 256 گرفتم با ترافیک 9گیگ ماهی 27 تومن و خیلی هم راضی هستم تهران هستم
مبارکه ولی چرا لایزر ؟
حالا شاید سرعتش بالا باشه ولی فکر نمیکنی مخابرات که سرعتش کمه ولی محدودیت حجمی نداره و 256 اش ماهی 12 تومنه بهتر باشه ؟

smv366
01-11-2010, 10:33
منکه دارم الان با لایزر 180 kb/s دانلود می کنم
اصلا حال نمی ده ! آدم همش فکر می کنه الان حجممش تموم می شه !!!

-reza-
08-11-2010, 23:18
یک شب کامل یعنی 6 ساعت سیستمم دانلود میکنه فقط 200 مگ.
گاهی 198 گاهی 202 . الان یه هفته ست وضع همینه.یه بارم 275 مگ شد.
سرویسم 128 شتابه.قبلا شبی 700 مگ دانلود میکردم.افتضاح شده.
دیگه شبا روشن نمیذارم.پول برق 6 ساعت روشن بودن 10 برابر 200 مگ دانلود میرزه.
بر پدر هرچی کم فروشه لعنت.
امیدوارم لایزر یه دستی بجنبونه.دیگه پرتاش پر شده نگرانی از دست دادن مشتری نداره انگار.
اما اگه قرار باشه من از لایزر برم قول شرافت مندانه میدم حداقل 100 نفر رو هم با خودم ببرم.
اینم مدرک که نگید با لایزر پدر کشتگی دارم »

esyo
09-11-2010, 04:02
یک شب کامل یعنی 6 ساعت سیستمم دانلود میکنه فقط 200 مگ.
گاهی 198 گاهی 202 . الان یه هفته ست وضع همینه.یه بارم 275 مگ شد.
سرویسم 128 شتابه.قبلا شبی 700 مگ دانلود میکردم.افتضاح شده.
دیگه شبا روشن نمیذارم.پول برق 6 ساعت روشن بودن 10 برابر 200 مگ دانلود میرزه.
بر پدر هرچی کم فروشه لعنت.
امیدوارم لایزر یه دستی بجنبونه.دیگه پرتاش پر شده نگرانی از دست دادن مشتری نداره انگار.
اما اگه قرار باشه من از لایزر برم قول شرافت مندانه میدم حداقل 100 نفر رو هم با خودم ببرم.
اینم مدرک که نگید با لایزر پدر کشتگی دارم »
خدا خیرت بده
واقعا از روی شکم سیری هرچی از دهنشون در می یاد به مشتری می گن:41:
خاک تو سر مدیریتش کنند:13:
ان شالله با خاک کوچه یکی بشه:27:

David.Jn
11-11-2010, 09:48
اینترنت شبانه در حد خیلی ضایع خراب شده
شب تا ساعت 1:30 ببیدار بودم تا اون موقع خوب بود و سرعت تا 34 میرفت، صبح که پاشدم دیدم کلاٌ از یه فایل 300 مگی 40% دانلود شده :دی یعنی به عبارتی 120 مگ :))

-reza-
11-11-2010, 15:15
اینترنت شبانه در حد خیلی ضایع خراب شده
شب تا ساعت 1:30 ببیدار بودم تا اون موقع خوب بود و سرعت تا 34 میرفت، صبح که پاشدم دیدم کلاٌ از یه فایل 300 مگی 40% دانلود شده :دی یعنی به عبارتی 120 مگ :))
خوده خودشه.عین مال منه.کاش 1 ماه زودتر خودشو نشون میداد حداقل تو دیگه تمدید نمیکردی.من که از اول 3 ماهه گرفتم.

Dr.FANOOS
11-11-2010, 16:17
من نمی دونم واقعا دوستان منظورشون چیه از اینکه لایزر داره بد سرویس می ده.
مال من که ترکونده!!!!
من سرویس 128 رو از شرکت می گیرم حالا سرعت دانلود من رو از 3 تا سرور مختلف ببینید:
وطن دانلود:

لیچر رپیدباز:

یه سایت معمولی :

شبانه هم ترکونده.دیشب 1300 مگ دانلود کردم تازه چون لینک ها تموم شده دیگه دانلود نکرده!!!
نگاه کنید:
نتیجه ی 26 دقیقه ی اول(7 مگ در دقیقه!!!):

ما که داریم حالشو می بریم!!!!:21:

gmuosavi
11-11-2010, 17:11
خوش به حالت
من که اول هفته دیگه با پارس قرارداد میبندم

125
13-11-2010, 10:19
سلام،
واقعا پشتیبانی در حد صفر :41:
اپراتورها همه با قلاده و زنجیر شده :46:

من با اینکه سرعت دانلودم خوبه و از سرعت راضیم ولی به خاطر حجمی بودن و اینکه به نظرم اینجا هم داره دزدی میشه این ماه دیگه شارژ نمیکنم از لایزر :13:

دیروز جمعه که صبح چک کردم 700 مگ از حجمم مونده بود و طبق لاگ حساب کاربریم دیروز فقط 237 مگ مصرف کردم ولی امروز میبینم زده 305 مگ مونده :19:

69.04 + 123.52 + 45.58 ؟؟؟؟؟ چقد میشه؟ حالا از 700 کم کنیم میشه 297.76M ؟

لعنت به این اوضاع.:19:

David.Jn
13-11-2010, 10:32
من نمی دونم واقعا دوستان منظورشون چیه از اینکه لایزر داره بد سرویس می ده.
مال من که ترکونده!!!!
من سرویس 128 رو از شرکت می گیرم حالا سرعت دانلود من رو از 3 تا سرور مختلف ببینید:
وطن دانلود:

لیچر رپیدباز:

یه سایت معمولی :

شبانه هم ترکونده.دیشب 1300 مگ دانلود کردم تازه چون لینک ها تموم شده دیگه دانلود نکرده!!!
نگاه کنید:
نتیجه ی 26 دقیقه ی اول(7 مگ در دقیقه!!!):

ما که داریم حالشو می بریم!!!!:21:
شما کدوم سرویس 28 رو داری؟ و از کجا هستی؟

mghaffari49
13-11-2010, 11:15
من که دارم لایزر رو سه طلاقه میکنم. ماهی 23 تومن میدم، اونوقت سرعت دانلودم 20 کیلوبیت/ثانیه‌س و محدودیت دانلودم 8 گیگ...پشتیبانی هم که کشکه رسماً.

gmuosavi
13-11-2010, 16:06
انگار همه دارن از لایزر برمیگردن ! ( مثل خودم ! )

Dr.FANOOS
13-11-2010, 19:10
شما کدوم سرویس 28 رو داری؟ و از کجا هستی؟
من یک ماه یک ماه می گیرم...13400 تومان...شبانه هم از 1 تا 7 رایگان...
ساکن تهران خیابان شریعتی هم هستم...
دیشب دقیقا 2 گیگ دانلود داشتم
کلی فیلم و مستند گرفتم:21:
این ماله دیشبه منه....نتیجه ی 16 دقیقه ی اول:

این هم برای دو شب پیشه:

خیلی دوست دارم یه روز صبح قبل 7 بیدار بشم براتون عکس بگیرم:31:
من می دونم شما الان دارید چی می کشید چون تابستون با صبانت داشتم دیوونه می شدم اما حالا طعم شیرین شبانه زیر دندان های من مزه کرده:31:امیدوارم به شما هم اینترنت خوب برسه...
پشتیبانی هم به نظر من عالیه...همیشه پاسخگو بوده و مشکلم هم حل کرده!!!
البته شک نکنید به نفع من هست شما از لایزر برید....شرکت سرش خلوت تر می شه بهتر جوابم رو می ده.ولی شما پشتیبانی صبانت رو فکر نکنم دیده باشید یکی بر می داره فقط هم این رو می گه مشکل سراسریه!!!
ما که داریم لذت می بریم !!!:31:
موفق باشید!!!:46:

SADEGH 7
13-11-2010, 21:36

این هم برای دو شب پیشه:

من می دونم شما الان دارید چی می کشید چون تابستون با صبانت داشتم دیوونه می شدم اما حالا طعم شیرین شبانه زیر دندان های من مزه کرده:31:امیدوارم به شما هم اینترنت خوب برسه...
البته شک نکنید به نفع من هست شما از لایزر برید....شرکت سرش خلوت تر می شه بهتر جوابم رو می ده.ولی شما پشتیبانی صبانت رو فکر نکنم دیده باشید یکی بر می داره فقط هم این رو می گه مشکل سراسریه!!!
شما کدوم مرکز مخابراتی هستی دوست عزیز؟
این صبانت برامون اعصاب نذاشته.انشاا... زودتر از دستش خلاص شیم.

Dr.FANOOS
13-11-2010, 22:28
شما کدوم مرکز مخابراتی هستی دوست عزیز؟
این صبانت برامون اعصاب نذاشته.انشاا... زودتر از دستش خلاص شیم.
دقیق اسم مرکز مخابراتی رو نمی دونم ولی یه دفعه لایزر گفت شما مرکز مخابراتی ولیعصر هستید!:46:

swamp
14-11-2010, 01:19
ما هم شبی 2 مگ میگیریم چی خی خیال کردی عزیز من؟!!:41::31:
ایشالا به زودی کوچ سراسری از صبا به شرکتهای دیگه شروع میشه و اونوقته که صبا میفهمه تو این چند ماه با این خدمت ارائه کردنش چجوری تیشه به ریشه خودش زد!

Dr.FANOOS
15-11-2010, 11:06
دوستان نزدیک ساعت 5:30 از خواب بلند شدیم بریم آب بخوریم.....افتاد و دندونش شکست:31:
گفتم وسط راه یه عکسی از وضعیت دانلودمون بگیریم واسه شما بذاریم:

ایشالا یه روز هم قبل ساعت 7 بیدار می شیم:31:

KILLER_PANT
16-11-2010, 17:12
سلام
دوستان من یه مشکلی دارم
من 128 دارم سرعتم میانگین 30 هست
ولی عجیب هر روز به رااحتی 100 مگ ازم کم میشه!!
دیروز که استفاده نکردم هم باز کم شده
بعد یکم بیشتر کنکاش کردم دیدم ارسال من خیلی بالاست
از دیشب 50 مگ دانلود داشتم(با اینکه خودم موندم)اما قبول ...ولی 55 مگ ارسال داشتم
منطقیه؟
اعصابم خورده

panther99
16-11-2010, 17:31
مبارکه ولی چرا لایزر ؟
حالا شاید سرعتش بالا باشه ولی فکر نمیکنی مخابرات که سرعتش کمه ولی محدودیت حجمی نداره و 256 اش ماهی 12 تومنه بهتر باشه ؟

دوست عزیز لطف کن امضات رو عوض کن . با شعار نمیشه چیزی رو جا انداخت . 18 ماهه لایزر دارم کاملا راضیم .
امضاتون یه عقیده شخصیه . درست نیست به خورد مردم میدی .

David.Jn
16-11-2010, 17:52
سلام
دوستان من یه مشکلی دارم
من 128 دارم سرعتم میانگین 30 هست
ولی عجیب هر روز به رااحتی 100 مگ ازم کم میشه!!
دیروز که استفاده نکردم هم باز کم شده
بعد یکم بیشتر کنکاش کردم دیدم ارسال من خیلی بالاست
از دیشب 50 مگ دانلود داشتم(با اینکه خودم موندم)اما قبول ...ولی 55 مگ ارسال داشتم
منطقیه؟
اعصابم خوردهلایزر از ارسال چیزی کم نمیکنه
شما نرم افزارهای Du meter و Net Limitter رو نصب کن ببین چه برنامه ای داره از اینترنت استفاده میکنه

David.Jn
16-11-2010, 18:14

این هم برای دو شب پیشه:

خوش بحالت پس
ما هم همین سرویس رو داریم
ببینم شما شتاب که نیستین؟128 شتاب؟
سرعت دانلودت رو با IDM و Speedtest میزاری ببینیم

KILLER_PANT
17-11-2010, 02:14
اگه یه نوتبوک هم استفاده کنه از اینترنت از طریق وایرلس بازم این برنامه ها نشون میده؟
یا فقط مال سیستم خودم؟

David.Jn
17-11-2010, 14:04
اگه یه نوتبوک هم استفاده کنه از اینترنت از طریق وایرلس بازم این برنامه ها نشون میده؟
یا فقط مال سیستم خودم؟
امتحان نکردم
ولی فکر میکنم NetLimitter نشون بده(البته احتماله)
حالا شما وایرلست رو اگه نیاز نداری غیر فعال کن

Dr.FANOOS
17-11-2010, 16:00
خوش بحالت پس
ما هم همین سرویس رو داریم
ببینم شما شتاب که نیستین؟128 شتاب؟
سرعت دانلودت رو با IDM و Speedtest میزاری ببینیم
چند .قت پیش توی تاپیک مخصوصش گذاشته بودم::46:

David.Jn
17-11-2010, 20:15
چند .قت پیش توی تاپیک مخصوصش گذاشته بودم::46:

من که داره حسودیم میشه بهت
ببینیم شما نگفتی شتاب که نیستی؟آخه شتاب هم که باشی 13400 نیست قیمتش
کسه دیگه ای تو سمت شما هست که لایزر داتشه باشه و امار اونو هم بگیری
میدونی من دیشب کلا 200 مگ دانلود داشتم:13:

Dr.FANOOS
17-11-2010, 21:38
بابا به جون خودم سرویسم از همون 13400 تومانی ها است!!!:31:
سمت من هم کسی رو متاسفانه نمی شناسم...
من الان دیگه زدم تو خط تورنت ...با شبی 2 گیگ ارضا نمی شم:27::27::27:
ایشالا به شما هم یه اینترنت خوب می رسه:46:

-reza-
18-11-2010, 18:00
دوست عزیز لطف کن امضات رو عوض کن . با شعار نمیشه چیزی رو جا انداخت . 18 ماهه لایزر دارم کاملا راضیم .
امضاتون یه عقیده شخصیه . درست نیست به خورد مردم میدی .

یه مقدار بزرگتر مینوشتی بهتر جا میفتاد.
درسته این یه نظر شخصیه.اتفاقا امضا هم محل عقیده ی شخصیه.
پس به تو ربطی نداره دوست عزیز که من چی می نویسم تو امضام.
شما شاید بابات مدیر عامل لایزر باشه که سرعتت خوبه.یا شایدم تا حالا با دیال آپ به بالا کار نکردی که این سرعت برات زیاد هم هست.یا انقدر پول داری که از سرویسای 1 مگ 2 مگ استفاده میکنی ولی متوجه نیستی که این سرعت مال 1 مگ نیست.
من که نمیتونم به خاطر حرف هر کسی که نمیشناسم یه دور عقایدمو ادیت کنم.

-reza-
18-11-2010, 18:08
حسودی نداره دوست من.نتیجه ای که سایت speedtest به این دوستمون داده 10 برابر Isp average هست .
( تو شکلایی که خودش گذاشته نمودارش هست ) پس معلومه سرویس ایشون غیر عادیه.وگر نه مثل مال من با ISP Average برابر بود یا تفاوت کمی داشت.
FANOOS عزیز این تستای سرعت اینجا به درد کسی نمی خوره.اگه احیانا میخوای به کسی کمک کنی اسم کامل سرویست رو بنویس . مثلا سرویس من توی قرارداد اینه : A-ShH2-128-3Mo

Dr.FANOOS
18-11-2010, 18:53
حسودی نداره دوست من.نتیجه ای که سایت speedtest به این دوستمون داده 10 برابر Isp average هست .
( تو شکلایی که خودش گذاشته نمودارش هست ) پس معلومه سرویس ایشون غیر عادیه.وگر نه مثل مال من با ISP Average برابر بود یا تفاوت کمی داشت.
FANOOS عزیز این تستای سرعت اینجا به درد کسی نمی خوره.اگه احیانا میخوای به کسی کمک کنی اسم کامل سرویست رو بنویس . مثلا سرویس من توی قرارداد اینه : A-ShH2-128-3Mo

آقای محترم نه بابای من مالک لایزر هست نه بابای شما دشمن خونیه لایزر هست!
پس الکی پست هاتون رو با لحن تند و خشن ننویسید...
من هم دلیلی برای دروغ گفتن ندارم پس خواهش می کنم احترام خودتون را با استفاده از کلمات صحیح نگه دارید.
سرویس من توی قرارداد اینه:
A-ShH2-128-1Mo
آقای zibatarin nam هم ازمن خواستند که تست سرویسم رو بذارم براشون...برای شما نذاشتم می تونستی نگاهش نکنی اگر به دردتون نمی خورد.
امیدوارم با فهمیدن نام کامل سرویس من مشکلات عقایدتون هم حل بشه!
من هم مثل خیلیا به لایزر پول می دم.هیچ نسبتی هم با مدیران لایزر ندارم.پس در قبال گذاشتن عکس حجم دانلود شبانه ام و یا سرعت روزانه ام و سرعت دانلودم سودی نمی کنم فقط به دوستانم گفتم توی منطقه ی من اوضاع اینطوری هست.
شما هم شاید توی منطقه تون شرکت دیگری بهتر سرویس بده..می تونید هر وقت که سرویستون تموم شد از این شرکت برید.هم امضاهاتون دیگر عقایدتون رو به ما نشون می ده هم اینکه توی این تاپیک......
واضح گفتم.
موفق باشید!

-reza-
18-11-2010, 20:34
امضامو که ب ویرایش کردم. البته نه به حرف شما. به حرف همونی که بهم گفت.
اون جریان مدیر بودن بابا و سود و اینا هم من با شما نبودم.حالا خوبه من پستا رو نقل قول کردم که چیو با کی بودم.شما هر چی گفتمو کلا در مورد خودت فرض کردی. الان که نوع سرویستونو نوشتید خب بله سرویستون با سرویس من فرقی نداره.یکیه.مال من سه ماهه هستش و مال شما 1 ماهه. فقط انگار منطقه هست که تعیین میکنه سرعتو.به هر حال همونطور که من به شما ها حق دادم و امضامو عوض کردم شما هم به ما حق بدید و وقتی از لایزر با لحن شکایت آمیز حرف میزنیم نگید که آره ما با سرعت 1 مگابایت دانلود میکنیم و فلان. خب هر کی تو منطقه ش یه جوره سرعت.درست نیست که شما به ما بپرید و بگید که مشکل از خودمونه !!!

هم امضاهاتون دیگر عقایدتون رو به ما نشون می ده هم اینکه توی این تاپیک......
واضح گفتم.در مورد این حرفتونم عرض کنم که .....
بله. :دی

SADEGH 7
18-11-2010, 20:37
سرویس من توی قرارداد اینه:
A-ShH2-128-1Mo

دوست عزیز می شه بگید سرویسی که می گیرید، چه سرویسی هست؟
چون تو این بخش سایت:

نتونستم این سرویس رو پیدا کنم.
ممنون:11:

Dr.FANOOS
18-11-2010, 20:52
امضامو که ب ویرایش کردم. البته نه به حرف شما. به حرف همونی که بهم گفت.
اون جریان مدیر بودن بابا و سود و اینا هم من با شما نبودم.حالا خوبه من پستا رو نقل قول کردم که چیو با کی بودم.شما هر چی گفتمو کلا در مورد خودت فرض کردی. الان که نوع سرویستونو نوشتید خب بله سرویستون با سرویس من فرقی نداره.یکیه.مال من سه ماهه هستش و مال شما 1 ماهه. فقط انگار منطقه هست که تعیین میکنه سرعتو.به هر حال همونطور که من به شما ها حق دادم و امضامو عوض کردم شما هم به ما حق بدید و وقتی از لایزر با لحن شکایت آمیز حرف میزنیم نگید که آره ما با سرعت 1 مگابایت دانلود میکنیم و فلان. خب هر کی تو منطقه ش یه جوره سرعت.درست نیست که شما به ما بپرید و بگید که مشکل از خودمونه !!!
در مورد این حرفتونم عرض کنم که .....
بله. :دی
آخه دوست عزیز برداشت من از پست های شما این بود که من دارم دروغ می گم به خاطر همین یه خرده ناراحت شدم.
این موضوع هم کاملا درست هست که هر شرکت شاید توی یک منطقه خوب باشه توی یک منطقه ی دیگه افتضاح باشه. همونطور که توی پست های قبلیم هم گفتم خودم تابستون از صبانت استفاده می کردم یک سال مشترک صبانت بودم اما گانقدر توی تابستون بد سرویس داد که گذاشتمش کنار الان هم کمتر از 3 ماه هست که لایزر هستم.
بهتون هم حق می دم بابت اینترنت ضعیف شاکی باشید .شما به تاپیک های دیگه سر بزنید خیلیا وضع شما رو دارند.بهتره افرادی که توی منطقه ی شما هستند رو پیدا کنید و ازشون بپرسید کدوم بهتره.قضیه امضاتون هم خب خیلی تاثر داره.مثلا اگرهمسایه ی ما امضای شما رو ببینه عمرا سراغ لایزر بیاد پس مسلما همسایه ی ما ضرر کرده به خاطر امضای شما.چون ایشون توی منطقه ی من هست و بهترین سرویس رو می تونه داشته باشه به قول شما 10 برابر حالت معمولیه!الان خیلیا مثل شما از اینترنت ناراضی هستند افرادی مثل من هم خیلی کم پیدا می شه که همچین سرویسی به تورشون بخوره:31:من هم ناراضی بودم الان هم با این شرایط حق بدید که باید بگم لایزر توی منطقه ی من واقعا خوبه.دلیلی هم نداره ما ها به خاطر یه شرکت که هیچ چیزیش به ما نمی رسه کدورتی ایجاد کنیم.
امیدوارم به شما هم اینترنت خوبی برسه:46:

دوست عزیز می شه بگید سرویسی که می گیرید، چه سرویسی هست؟
چون تو این بخش سایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنتونستم این سرویس رو پیدا کنم.
ممنون:11:
دوست عزیز شما بیا این صفحه اولین سرویس :

-reza-
18-11-2010, 21:57
بهتره افرادی که توی منطقه ی شما هستند رو پیدا کنید و ازشون بپرسید کدوم بهتره.
فکر خوبی بود یه تاپیک درست کردم امیدوارم کمک بشه بهم و پاکش نکنن.

David.Jn
19-11-2010, 09:52
خدارو شکر دعواها تموم شد

خوب اگه باز نمیخواید دعوا کنید من حرفامو بزنم
احتمال خیلی زیاد شرکت اشتباهی تو بستن سرویس دوست عزیز آقای FANOOS_AK کرده و اینکه گفته میشه تو منطقه فلان اینجوریه نهایت باید 2برابر از سرعت ما بشه
ایشون دارن اینترنت 1Mb و خورده ای استفاده میکنن که هیچ جوره پهنای باند 128 اجازه اینو نمیده

یه لطفی هم کن من تو پست چندتای قبلی یادم رفت بگم شما DownStream که تو کنسول مودمتون هست که شرکت واستون بسته رو هم یه نگاه بندازید ببینید چقده

Dr.FANOOS
19-11-2010, 11:45
خدارو شکر دعواها تموم شد

خوب اگه باز نمیخواید دعوا کنید من حرفامو بزنم
احتمال خیلی زیاد شرکت اشتباهی تو بستن سرویس دوست عزیز آقای FANOOS_AK کرده و اینکه گفته میشه تو منطقه فلان اینجوریه نهایت باید 2برابر از سرعت ما بشه
ایشون دارن اینترنت 1Mb و خورده ای استفاده میکنن که هیچ جوره پهنای باند 128 اجازه اینو نمیده

یه لطفی هم کن من تو پست چندتای قبلی یادم رفت بگم شما DownStream که تو کنسول مودمتون هست که شرکت واستون بسته رو هم یه نگاه بندازید ببینید چقده
این که الان گفتی یعنی چه؟:31:
الان من باید چی کار کنم؟
در ضمن من الان در حالت شارژ موقت هستم!:46:
به نظر من ، من دارم اینترنت 128 واقعی استفاده می کنم!
حالا شما بفرمایید من باید چی کار بکنم ..:5:

David.Jn
19-11-2010, 12:05
این که الان گفتی یعنی چه؟:31:
الان من باید چی کار کنم؟
در ضمن من الان در حالت شارژ موقت هستم!:46:
به نظر من ، من دارم اینترنت 128 واقعی استفاده می کنم!
حالا شما بفرمایید من باید چی کار بکنم ..:5:
من جای تو باشم دو دستی بدو بدو میرم پیش پیش پول شارژ رو میدم

شما یه سر برو تو این آدرس
user & Pass رو هم اگه عوض نکرده باشی معمولا Admin هست واسه هر جفتش
بعد تو همون صفحه اول (Devise Info) یه جدول هست که اطلاعات مربوط به DSL رو نوشته
مثلاً واسه من اینه:
Line Rate - Upstream (Kbps):320
Line Rate - Downstream (Kbps):320

Dr.FANOOS
19-11-2010, 12:19
من جای تو باشم دو دستی بدو بدو میرم پیش پیش پول شارژ رو میدم

شما یه سر برو تو این آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدuser & Pass رو هم اگه عوض نکرده باشی معمولا Admin هست واسه هر جفتش
بعد تو همون صفحه اول (Devise Info) یه جدول هست که اطلاعات مربوط به DSL رو نوشته
مثلاً واسه من اینه:
Line Rate - Upstream (Kbps):320
Line Rate - Downstream (Kbps):320
چون امروز صبح حجم تموم کردم و روز جمعه است نمی تونستنند فاکتور برام صادر کنند به خاطر همین شارژ موقت کردند.
سایته هم باز نشد!
در ضمن من مودم رو خودم خریدم یعنی از شرکت نخریدم.تنظیماتش هم صبانت اومد انجام داد.

David.Jn
19-11-2010, 12:41
نه این آدرس سایت نیست
آدرس رو بزنی خودش وارد میشه به کنسول مودمت
یه بار کابل خط تلفن رو از پشت مودم بکش بعد بزن
یا اگه پرو*کسی ست کردی اونو بردار

حالا بیخیال نشد هم نشد:دی

panther99
19-11-2010, 15:02
یه مقدار بزرگتر مینوشتی بهتر جا میفتاد.
درسته این یه نظر شخصیه.اتفاقا امضا هم محل عقیده ی شخصیه.
پس به تو ربطی نداره دوست عزیز که من چی می نویسم تو امضام.
شما شاید بابات مدیر عامل لایزر باشه که سرعتت خوبه.یا شایدم تا حالا با دیال آپ به بالا کار نکردی که این سرعت برات زیاد هم هست.یا انقدر پول داری که از سرویسای 1 مگ 2 مگ استفاده میکنی ولی متوجه نیستی که این سرعت مال 1 مگ نیست.
من که نمیتونم به خاطر حرف هر کسی که نمیشناسم یه دور عقایدمو ادیت کنم.

همین که امضاتو عوض کردی نشون دادی یه کم اهل منطقی . اینجا فروم هست و یه جای اجتماعی . اگه تو یه اتاق که 20 نفر توشن یه نفر دادو فریاد کنه و بگه به تو مربوط نیست و نمیتونم عقایدم رو ادیت یا هر کار دیگه ای کنم ، میدونی چه اتفاق بدی ممکنه بیفته که ؟؟؟؟ به هر حال ادب و احترام شرط ورود به هر محدوده اجتماعی هست .

Dr.FANOOS
19-11-2010, 21:36
نه این آدرس سایت نیست
آدرس رو بزنی خودش وارد میشه به کنسول مودمت
یه بار کابل خط تلفن رو از پشت مودم بکش بعد بزن
یا اگه پرو*کسی ست کردی اونو بردار

حالا بیخیال نشد هم نشد:دی
کارهایی که شما گفتید بکنم رو انجام دادم اما اون آدرس کار خاصی انجام نداد:31:
باز اگر کاری از دست من برمی یاد بگید انجام می دم!:46:

David.Jn
19-11-2010, 23:07
کارهایی که شما گفتید بکنم رو انجام دادم اما اون آدرس کار خاصی انجام نداد:31:
باز اگر کاری از دست من برمی یاد بگید انجام می دم!:46:
آقا بیخیال از خیرش گذشتیم
اون آدرس چیزه خاصی نیست فقط تنظیمات مودمت توشه
نمیخواد دیگه کاری بکنی

coldiran
23-11-2010, 18:51
سلام من از مخابرات adsl می گیرم به علت ارزون بودن و نامحدود بودن!
حالا سرعت پایینش برام مشکل ایجاد کرده up=32kbps down=128kbps حتی در چت کردن هم به مشکل می خورم چون آپ بسیار ضعیفی دارد :19:
منطقه اوین هستم مخابرات جعفری
یکی از دوستانم که پونک هست 128یک ستاره لایزر گرفته 6ماهه با 10گیگ ترافیک که سرعتی که براش بستن سیصدو خورده ای هست ،هم آپ هم دان.
2-3تا سوال دارم
1-من می خوام سرویس 128 سه ستاره 6ماهه بگیرم (نظرتون در موردش چیه اگه کسی داره بگه سرعتش چطوره حداقل و حداکثر سرعت دان و آپ رو بهم بگین )
2-برام دانلود فیلم مهمه (محدودیت حجمی کم نمیارم؟؟؟)البته به علت نداشتن زن بچه و کار تا صبح ساعت 8-9 بیدارم(می تونم بالاسره دانلود هام باشم)با 1تا7 مشکلی ندارم
3- اگر توصیه دیگری در این منطقه دارید ممنون میشم بگید!

Dr.FANOOS
01-12-2010, 12:10
دوستان به نظر شما بهترین سرویس (از لحاظ اقتصادی) برای کسی که استفاده ی زیادی از اینترنت می کنه چیه؟؟؟
من این ماه 6 گیگ خوردم:31:به خاطر همین دارم می رم 64 نامحدود بگیرم....سریس الانم هم 128 ، 3گیگ هست.
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید:5:

David.Jn
01-12-2010, 16:00
اگه سرعتت مثل همینی که هست قراره بشه می ارزه(ولی کمتر)
ولی میترسم اونو بگیری و شرکت پهنای باند اصلی رو برات ببنده و سرعت لاکپشتی حالتو بگیره:دی

Dr.FANOOS
01-12-2010, 17:13
اگه سرعتت مثل همینی که هست قراره بشه می ارزه(ولی کمتر)
ولی میترسم اونو بگیری و شرکت پهنای باند اصلی رو برات ببنده و سرعت لاکپشتی حالتو بگیره:دی
حالا یه ماهه می گیرم نتیجه اش رو براتون می ذارم ....اگر که خوب بود ادامه می دیم اگر بد بود که به حالت قبل بر می گردم.:31:
توی سه هفته دوبار شارژ کردم..:41:

MrDevil
06-12-2010, 12:02
:8:

mhd2005
06-12-2010, 12:23
سلام به همگی
من از صبانت سرویس میگیرم و خیلی راضی نیستم مخصوصاً شبانه که 3 ماهی میشه خراب شده ولی با دوز و کلک شبی 1 گیگ میگیرم. این تایپیک رو که خوندم متوجه شدم بعضی از دوستان خیلی راضی هستن و بعضی دیگه خیلی ناراضی. حالا میخوام بدونم آیا با شبانه لایزر میشه بالاتر از 1 گیگ گرفت و آیا به منطقه مخابراتی ربط داره یا نه.
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن.

David.Jn
07-12-2010, 14:56
سلام به همگی
من از صبانت سرویس میگیرم و خیلی راضی نیستم مخصوصاً شبانه که 3 ماهی میشه خراب شده ولی با دوز و کلک شبی 1 گیگ میگیرم. این تایپیک رو که خوندم متوجه شدم بعضی از دوستان خیلی راضی هستن و بعضی دیگه خیلی ناراضی. حالا میخوام بدونم آیا با شبانه لایزر میشه بالاتر از 1 گیگ گرفت و آیا به منطقه مخابراتی ربط داره یا نه.
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن.
خوب همونطور که خودت متوجه شدی کاربرا بعضی ها راضی و بعضی ها ناراضی هستن
که یه نمونش پست های خود من تو این تاپیک بوده
به منطقه مخابراتی شما و یا به شانس شما بستگی داره که سرعتتون در حد قابل تحمل باشه یا نه
سرعت واسه وبگردی بد نیست ولی واسه دانلود نه ریاد جالب نیست(البته باز میگم بعضی ها راضین)
من که از شبانه راضی نیستم و یه سرویس دهنده خوب اگه پیدا کنم میخوام تغییر سرویس بدم
من با 128 قبلاً تا 600 مگ میگرفتم تو 6 ساعت شبانه ولی الان نهایتاً 200-300 مگ میشه

gla021
10-12-2010, 22:19
سلام دوستان
من از سرویس شاتل (512) استفاده می کنم (یا می کردم) همه چی خوب اما پس ار این جریان محدود کردن که من را هم شامل شد از شاتل زده شدم البته با هزار کلک و اندکی چاشنی مخ زنی تونستم این چند شب بالای 1 گیگ دانلود فری کنم ولی واقعا از شاتل زده شدم و با وجود اینکه چندروز به پایان دورم مونده درخواست دادم که خطم جمع کنند.

الان دنبال یه سرویس دیگه هستم
یه سوالی از شما عزیزان داشتم
اول این که سرویس شتاب شهرستانی ها را هم شامل میشه؟
دوم اینکه یه توضیح درمورد این سرویس شتاب بدید البته راهنمایی خود سایت خوندم ولی یکم گنگ بود

البته اینوباید بگم که تمام سرویس دهنده های اینترنتی کم فروشی می کنند(یا مجبور به کم فروشی میشن)

ببخشید اگر زیاد نوشتم:11:

SADEGH 7
14-12-2010, 18:51
سلام
من از صبا به لایزر اومدم. امروز وصل شد. سرعت دانلودم 35 هستش.امشب سرعت شبانه رو هم تست می کنم.
فقط یه سوال از دوستان داشتم: لایزر هم واسه شبانه ترفند خاصی داره؟ مثلا تو صبا اگه ساعت 6:44 دیسکانکت می کردم، تا 7:44 کانکت می موند.حالا راهی داره واسه لایزر هم به روشی تا 8 کانکت موند؟
راستی شبانش دقیقا از 1 تا 7 هستش؟
ممنون

MrDevil
15-12-2010, 16:33
سلام
من از صبا به لایزر اومدم. امروز وصل شد. سرعت دانلودم 35 هستش.امشب سرعت شبانه رو هم تست می کنم.
فقط یه سوال از دوستان داشتم: لایزر هم واسه شبانه ترفند خاصی داره؟ مثلا تو صبا اگه ساعت 6:44 دیسکانکت می کردم، تا 7:44 کانکت می موند.حالا راهی داره واسه لایزر هم به روشی تا 8 کانکت موند؟
راستی شبانش دقیقا از 1 تا 7 هستش؟
ممنون
کانکت که میمونه ولی از حجمت کم میشه

Sina_2026
17-12-2010, 16:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

128 یک ستاره سیلور لایزر
محدودیت حجمی 8 گیگ
ماهی 22 هزار تومان
شبانه رایگان
نظر بدبد !

SADEGH 7
17-12-2010, 16:40
سلام
دوستان راهی داره بتونم ریز مصرفم رو ببینم؟
چون دقیقا روزی 100 مگ داره از حجمم کم می شه. درحالی که من فقط صفحه باز می کنم. هیچ دانلودی ندارم. صفحاتی هم که باز می کنم، معمولا برای انجمن هاست و حتی به اون صورت عکس هم نداره.
دانلود شبانه هم که 1 تا 7 هستش، من از 1:05 تا 6:55 دانلود می کنم.به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه؟
با BWMonitor هم چک کردم، هیچ دانلودی ندارم.امکانش هست یه نفر از user و pass من استفاده کنه؟
در ضمن از داخل سایت هم نمی تونم پسوردم رو تغییر بدم.
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

jomong666
17-12-2010, 23:33
من adsl 5 gig سه ماهه گرفتم.

حجم ادم سه سوت تلف میشه . ای کاش شبانه اش از 11 تا 6 بود.

mahdi 100
19-12-2010, 22:23
سرعت دانلود شبانه لایزر چطوره؟ سرویس مورد نظر 512 - منطقه من باهنر 2264 کسی از اکیفیت سرویس لایزر در این منطقه خبر داره؟

David.Jn
20-12-2010, 00:36
سلام
دوستان راهی داره بتونم ریز مصرفم رو ببینم؟
چون دقیقا روزی 100 مگ داره از حجمم کم می شه. درحالی که من فقط صفحه باز می کنم. هیچ دانلودی ندارم. صفحاتی هم که باز می کنم، معمولا برای انجمن هاست و حتی به اون صورت عکس هم نداره.
دانلود شبانه هم که 1 تا 7 هستش، من از 1:05 تا 6:55 دانلود می کنم.به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه؟
با BWMonitor هم چک کردم، هیچ دانلودی ندارم.امکانش هست یه نفر از user و pass من استفاده کنه؟
در ضمن از داخل سایت هم نمی تونم پسوردم رو تغییر بدم.
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.از اینجا میتونی ببینی

SADEGH 7
20-12-2010, 12:15
از اینجا میتونی ببینی

ممنون از راهنماییتون.
فقط اگه بخوام از سایت لایزر:

به این صفحه برم، روی چه لینکی باید کلیک کنم؟
ممنون

David.Jn
20-12-2010, 16:44
همچین لینکی وجود نداره تو سایت که به اینجا منتقل بشه
اینو یکی از دوستان به ما معرفی کرد ما هم خبر نداشتیم ازش
این یه سرویسیه که شرکت IBSng میده
خود لایزر هم یه قسمت داره که توش صورتحساب و ... رو میده یعنی همون کنترل پنل شما

sei_pm
20-12-2010, 19:49

128 یک ستاره سیلور لایزر
محدودیت حجمی 8 گیگ
ماهی 22 هزار تومان
شبانه رایگان
نظر بدبد !

شما تو شب هم می تونید با این سرعت دانلود کنید؟ یا سرعت میاد پایین؟

SADEGH 7
21-12-2010, 19:00
خود لایزر هم یه قسمت داره که توش صورتحساب و ... رو میده یعنی همون کنترل پنل شما

به نظر شما این سایت قابل اعتماد هست؟

sei_pm
21-12-2010, 23:59
به نظر شما این سایت قابل اعتماد هست؟

این سایت واسه خود لایزر هستش مشکلی نداره.

SADEGH 7
22-12-2010, 14:16
این سایت واسه خود لایزر هستش مشکلی نداره.
ممنون از راهنمایی تون دوست عزیز.
ولی سوال من در مورد این قسمت بود: