PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی کلاچ دستی!!!لطفا سریع

dokhtaroneh
14-02-2008, 21:44
سلام دوستان.اگه ممکنه یه مرکز برای تبدیل کلاچ پایی به دستی به من معرفی کنین .برای یه بنده خدایی می خوام که پای چپش مشکل داره و باید کلاچ ماشینشو دستی کنه.یا اینکه عکسی از انواع کلاچ های دستی برام بزارین.از کمک شما ممنون می شم.

sir hooman
19-02-2008, 23:39
من تا حالا ندیدم کلاج رو دستی کنن یعنی روی ماشینهای رایج ندیدم فقط بعضی مدلها برای معلولین که بیشتر شبیه موتور هستند تا ماشین بهتره یه ماشینه اتومات بگیرید البته من این تبلیغ رو دیدم که ماشین های پراید - پژو 405 - پارس - Elx - زانتیا - کریسیدا - گالانت - اسپرو رو اتوماتیک میکنه 021 - 66901109
ساخت کلاج دستی غیر ممکن نیست ولی یک نفر مطلع به علاوه ابزار کافی لازمه ولی کار خطرناکیه چون تسط راننده رو تا حد زیادی پایین میاره.
البته سیستمه کلاج اتوناتیک هم هست که روی بعضی موتور سیکلتها نصبه ولی برا ماشینشو من تو ایران ندیدم شاید تو ایرانم بیاد این سایتو نیگا کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dokhtaroneh
26-02-2008, 22:12
از کمک شما ممنون.خودم پیدا کردم.کلاچ دستی وجود داره و بوسیله یه جعبه که کنار دنده ماشین نصب میشه این کار صورت می گیره.چیزی شبیه دنده ماشین که دارای یه فنر وقتی اون رو به جلو فشار می دی خودش می ایسته بعد که دنده رو عوض کردی با دست اون رو به عقب می کشی.
شما می تونید با این اشخاص برای کلاچ دستی اتومبیل خود تماس بگیربد.
آقای دانایی شهر سمنان:09121317876(البته ایشون این کار رو با 110 هزار تومان انجام می دن)
آقای فردی شهر قم:09127537326 ایشون این کار رو با 70 هزار تومان انجام می دن.
قابل توجه اینکه هر دو نفر یک نمونه کلاچ دستی رو می بندن.

seture
31-12-2010, 19:46
دوستان برای نصب کلاج دستی میتونید با شماره ی زیر هم تماس بگیرید:
09378077180
عابدینی