PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای که بشه روی دی وی دی قفل گذاشت

eng2006
13-02-2008, 12:37
چطوری میتونم یک dvd رو رایت کنم که قفل داشته باشه؟؟؟
برنامه ای که بشه روی دی وی دی قفل گذاشت چیه؟؟؟؟
یعنی یه چیزی مثل برنامه cd lock ولی واسه دی وی دی میخوام!!!!!!!
که کسی نتونه اطلاعاتش رو بخونه

Reza goli
13-02-2008, 14:23
بسم رب شهدا!

اگر از Ultra iso برای ساخت ایمیج استفاده کنی و اونو با پسوند Cue و Bin ذخیره کنی از برنامه های سی دی هم می تونی استفاده کنی مثل TZ و چیزهای دیگه چون که نوع ساخت فایل ها یکی هستند.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا جون چرا تاپیک تکراری دادی...ببخشید بچه ها ندیدم!

stardust
13-02-2008, 16:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسخه جدید برنامه Wtm Cd Protect
نسخه جدید برنامه WTM CD PROTECTبرای قفل گذاری CD % DVD

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

eng2006
13-02-2008, 20:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسخه جدید برنامه Wtm Cd Protect
نسخه جدید برنامه WTM CD PROTECTبرای قفل گذاری CD % DVD

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اقا من نتونستم با بر نامه شما کار کنم اگه ممکن هست یه خورده توضیح بدید چطوری کار میکنه؟

eng2006
13-02-2008, 20:13
هنوز نتونستم رایت کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من قبلا از بر نامه cryptcd3 استفاده میکردم خیلی خوب بود
ولی چون 2 تا رایتر دارم نمیدونم چرا با دی وی دی رایتر من رایت نمیکنه ؟
حتی اسم دی وی دی رایتر رو می نویسه ولی موقع رایت باز با سی دی رایتره رایت میکنه؟
کسی میدونه چیکار باید کرد؟

stardust
14-02-2008, 00:00
سلام شما برای کار با این برنامه کافی به محل نسبش برین و از فایلهایی که برنامه در مسیر نصب به عنوان بد سکتور ودامی فایل میسازه تو دیویدیتون استفاده کنین
اینم بگم این قفل معمولا به همراه قفلای دیگه استفاده میشه
C:\Program Files\Wtm Copy Protection\Imp-Image

pejmanp
15-02-2008, 23:38
عزیز جان راهنمایی اشتباه لطفا نکن
با این نرم افزار نمی تونی بر روی دی وی دی قفل بد سکتور بذاری
یکبار امتحان کن بعد پیشنهاد کن

stardust
16-02-2008, 01:11
آقا پژمان سلام شما انگار با من مشکل داری داداش اگه شما نتو نستی
دلیل نمیشه که نشه بدشم من این کارو کردم جواب داده توپ
در زمن اگه شما 20 تاپست از من بیشتر نوشتی و1 ستاره داری دلیل نمیشه که شما درست بگی
من تازه واردم تو این سایت قبول ولی شما نباید زود قضاوت کنی میتونی بگی نتونستم تا من ودوستان راهنماییت کنیم
میشه بگی اون فایلهای دامی که همراه با نصب برنامه روی هارد برای استفاده برنامه ریخته میشه وحجم یکی از اونا تقریبا 1 گیگ هست واسه چیه ؟ سی دی ؟ نه!
این برنامه فایلهای دامی به سیدی و دیویدی اضافه میکنه اما به تنهایی خیلی قوی نیست
ولی نسبت به نسخه های قبلی که واسه سیدی بود خیلی قوی شده
من یکی از اون فایهایی که اسمش xxxx هست رو ریختم رودی وی دی و با tz هم دست کاریش کردم بعد از رایت حجمش شده بود 90 GB

SadeghPM
16-02-2008, 11:10
به قول یکی از دوستان:

زندگی کوتاه است بیایید مهربان باشیم

aydin_eb7777
16-02-2008, 11:20
راست می گه می شه روی دی وی دی قفل بد سکتوری یا حجمی گذاشت :)

aydin_eb7777
16-02-2008, 11:28
دوستان عزیز شما برای قفل گذاری روی سی دی باید فایلهای IMP برنامه WTM را بعد از قرار دادن در سی دی یا دی وی دی حتماً تغییر نام بدید مثلاً : image2.imp را به Lock.dat یا can not copy.dll یا Data.db
بعداً این فایلها را با TZ تغییر حجم بدبد .
البته اگر بتونم براتون یک آموزش قفل گذاری آماده می کنم که به روش ترکیبی هستش و از 33% به بعد به 100% می رسه و قابل ایمیج گیری با هیچ برنامه ای نیست :)
مطمئن باشید از قفلهای شرکتی بهتر عمل می کنه :)
وقت به خیر

stardust
16-02-2008, 14:46
دوستان عزیز شما برای قفل گذاری روی سی دی باید فایلهای IMP برنامه WTM را بعد از قرار دادن در سی دی یا دی وی دی حتماً تغییر نام بدید مثلاً : image2.imp را به Lock.dat یا can not copy.dll یا Data.db
بعداً این فایلها را با TZ تغییر حجم بدبد .
البته اگر بتونم براتون یک آموزش قفل گذاری آماده می کنم که به روش ترکیبی هستش و از 33% به بعد به 100% می رسه و قابل ایمیج گیری با هیچ برنامه ای نیست :)
مطمئن باشید از قفلهای شرکتی بهتر عمل می کنه :)
وقت به خیر

فقط DOS چون سیاه و سفیده

ای ولا مرسی آقا آیدین میشه در مورد اینکه چتوری میشه قفلی گذاشت که موقع رایت بپره رو 100%
توضیح بدی
و آیا این روش رو الکل هم کار میکنه یا نه
خیلی ممنون میشم اگه توضیح بدی

stardust
16-02-2008, 14:52
آقا صادق شما هم از کوچک ترین نکات نمیگذری
خوب انداختی سر دل ما
مرامتو عشق است لوتی
چشم شما درست میگی باید مهربون تر باشیم
ولی خوب آدم زورش میگیره

Boooos

eng2006
16-02-2008, 15:05
بابا من یه بر نامه میخوام که کسی نتونه اطلاعات رو از روی دی وی دی بخونه
مثلا براش یه پسورد بزاره مثل برنامه cryptcd3 که خیلی خوبه ولی نمیدونم چرا با دی وی دی رایتر من مشکل
داره و وقتی میخوام رایت کنم باز میخواد با سی دی رایتره بزنه(من 2تا رایتر دارم)
میتونیدت کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

stardust
16-02-2008, 17:00
شما دیویدی رایترت رو از طریغ سخت افزاری در حالت مستر قرار بده
با جمپر های پشتش ببین درست میشه

SadeghPM
16-02-2008, 20:24
البته اگر بتونم براتون یک آموزش قفل گذاری آماده می کنم که به روش ترکیبی هستش و از 33% به بعد به 100% می رسه و قابل ایمیج گیری با هیچ برنامه ای نیست
مطمئن باشید از قفلهای شرکتی بهتر عمل می کنه

بی صبرانه منتظریم:5:.... در ضمن اگه کمکی خواستید ما در خدمتیم...تا زودتر نوشتن این آموزش تموم بشه یا قفل بهتر عمل بکنه:46::46:

بابا من یه بر نامه میخوام که کسی نتونه اطلاعات رو از روی دی وی دی بخونه
مثلا براش یه پسورد بزاره مثل برنامه cryptcd3 که خیلی خوبه ولی نمیدونم چرا با دی وی دی رایتر من مشکل
داره و وقتی میخوام رایت کنم باز میخواد با سی دی رایتره بزنه(من 2تا رایتر دارم)
میتونیدت کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

CD Lock رو امتحان کن.

ژولی لسکو
16-02-2008, 21:12
اگه آیدین اینو بذاره منم برای CCD-Lock یه آموزش خوب میگذارم
ظاهرا اکثرا باش مشکل دارن

stardust
17-02-2008, 14:46
بله ccd lock برنامه قوی هستش من باهاش کار کردم و کل هلپش رو خوندم و دارو واسش آموزش درست میکنم اما دوستان باهاش مشکل دارن چون نمیدونن او به یه برنامه دیگه وابستس
در زمن این که موقع ایمیج کرفتن بپره رو 100 رو یکی از دوستام بلده آگه ایدین جون زحمتش رو کشید که هیچی
اکه نه باید باید یه سری بهش بزنم مشکل اینه که خیلی دوره از من 2 ساعت فاصله داره ولی می ارزه
BOOOOOS FOR ALL

pejmanp
24-02-2008, 09:31
عزیزم روی دی وی دی کار نمیکنه
200 تومان هزینه کن بجای سی دی روی دی وی دی تستش کن
من با برنامه نویس خود wtm هم صحبت کردم می خواهی میلشو بفرستم خودشم می گفت راحی پیدا نکرده که بشه روی دی وی دی بد سکتور ایجاد کرد . افزایش حجمو به هیچ درد نمیخوره چون ارتباطی با کپی دی وی دی نداره
در ضمن حتما نیازی نیست با tz افزایش حجم بدید !

persiankitty
24-02-2008, 10:49
موضوع Scrambling در دي وي دي يك كمي با سي دي فرق داره ، از نظر تئوري اگر Weak Sector رو بشه روي سي دي راحت پياده سازي كرد ( به دليل اينكه Pattern اسكرمبلينگ روي سي دي براي سكتور ها ثابت هست ولي روي دي وي دي ما 16 جايگشت 16 سكتوري داريم كه در مجموع ميشود 256 سكتور ( يعني هر 256 بلاك Pattern تكرار ميشوى ) ) اما همين تئوري ميگويد كه مي شود همانگونه در دي وي دي عمل كرد . اما يك موضوع ديگر بحث تصحيح خطا است . در سي دي ما در هر بلاك ديتا براي تصحيح داريم ، اما در دي وي دي بعد از هر 16 بلاك چند بلاك ECC هست كه كار تصحيح خطا ( صد البته بهتر از سي دي ) را براي دي وي دي انجام ميدهد. فهميدن اين موضوع كه مي شود و يا نمي شود نياز به وقت دارد ، كه فعلا ندارم . اما خوشحال ميشوم نامه نويسنده WTM را براي من بفرستيد.

stardust
24-02-2008, 15:05
اگه اين برنامه ماله سيدي هست چرا اينقدر حجم فايلهاش زياده اينا كه بعضياش 500 مگابايته بزاري تو سيدي كه پر ميشه

persiankitty
24-02-2008, 16:54
خوب ديتاي بعضي از سي دي ها هم 200 مگ بيشتر نيست ، با هم روي يك سي دي جا ميشن .

mahramasrar2
05-03-2008, 01:00
شباهت cd و dvd بسيار زياده تا به حال من به مشكلي در dvd برنخوردم ولي قفلي كه بروي cd عمل كند به احتمال زياد بروي dvd هم عمل مي كند مي گوئيد نه؟ خلافش را ثابت كنيد!!!

persiankitty
05-03-2008, 06:58
آره من هم معتقدم اندازه اين سوراخ وسط سي دي و دي وي دي با هم يكي هست. مي گوييد نه ، خلافش را ثابت كنيد.

mahramasrar2
05-03-2008, 20:04
موضوع داره بغرنج ميشه !!!
البته اين رو جدي مي پرسم؟ آيا براي برنامه قفل گذاري فرقي مي كنه كه media container يا همان مكان مقصد چه نوعي باشه؟ مثلا cd يا dvd? چونكه از نظر من بيشتر اين طور مي رسه كه برنامه قفل گذاري بايد بروي فايلها قفل بگذاره نه بروي فضاي خالي!! البته اگر مبحث فضاي خالي cd يا dvd پيش بياد شايد بگيد copykiller فضاي خالي رو با بدسكتور وفايلهاي دامي پر مي كنه اما بالخره بايد يه فايلي باشه كه اطرافش پر از بدسكتور باشه يانه؟ مثلا اگر برنامه شما 100 مگ باشه و بخواهيد اطرافش رو با بدسكتور پر كنيد شما فرصت داريد 4گيگ و 600 مگ بدسكتور بگنجانيد وخيلي راحت ميشه اين بدسكتور ها رو دور زد مثلا با كلون بعد از هنگ كردن بروي كنسل كليك كرد واجازه نداد كه فايل رو پاك كنه وبعدش هم ايميج رو با درايو مجازي باز كنيد

پس حالا سئوال اينجاست چه چيزي اين ميان عوض شده؟ اگه اين 100 مگ روي cd هم بود باز هم چيزي عوض نمي شد پس ميشه گفت مدياي مادر زياد مهم نيست شايد خود اطلاعات ونوع اونها وحجمشون مهمتر باشه
نمي دونم نظر بقيه چيه؟

pejmanp
10-03-2008, 10:14
ها ها دمگت گرم پرشین - حق با توئه !! عقل بعضی ها به چشماشونه

SadeghPM
12-04-2008, 17:04
اقا این بحث به نتیجه نرسید؟ دوستان اگه مطلبی در مورد قفل گذاری Dvd می دونن حتما بزارین...