PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : P5k یا G35-ds3l

sasoolee
13-02-2008, 08:23
سلام

بین این دو مدل هم قیمت از ایسوس و گیگا ؛ شما کدوم رو توصیه میکنین و چرا؟

اگر شما با بودجه حدود 130-135 بخواین مادربرد انتخاب کنین ، چه مادربردی رو انتخاب میکنین؟

hossein021
13-02-2008, 23:08
p5k نگیر من گرفتم روز سوم هارد رو نمیشناخت بردم گارانتی بعد یک هفته عوضش کردن این یکی موقع بالا اومدن از 10 بار 3 بار هنگ میکنه .خودشم نشون نمیده دوباره ببرم گارانتی بیچارم کرده

من بردهای زیادی از asus بستم بیشترشون خوب بودن ولی این یکی واقعا آشغاله .
در مورد گیگا اطلاعی ندارم ولی اگر میتونی asus p5k e بگیر عالیه

imanprjr
14-02-2008, 09:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] P5k یا G35-ds3l
سلام

بین این دو مدل هم قیمت از ایسوس و گیگا ؛ شما کدوم رو توصیه میکنین و چرا؟

اگر شما با بودجه حدود 130-135 بخواین مادربرد انتخاب کنین ، چه مادربردی رو انتخاب میکنین؟

دوست عزیز بحث مشاوره وقیمت رو بایید توی انجمن خودش قرار بدید......
----------------
دوست عزیز g35 نداریم منظورتون p35-ds3l هسته بله این مین خوبی هسته عزیز...قیمت خوبی هم داره...
مین p5k مین خوبیه در مورد حرف دوستمون باید بگم که .... حالا چون یکی شما تست کردی و شانس شما اینجوری در امده نباید گفت که مین بدیه....این مین یکی از بهترین مین ها برای اوور شناخته شده توی محدوده ی قیمت خودش....مین p5k قیمت بیشتری داره..فکر کنم 140 ولی مدل گیگا 125تا130 هسته هر دو خوبه.....

mndst
14-02-2008, 09:34
دوست عزیز بحث مشاوره وقیمت رو بایید توی انجمن خودش قرار بدید......
----------------
دوست عزیز g35 نداریم منظورتون p35-ds3l هسته بله این مین خوبی هسته عزیز...قیمت خوبی هم داره...
مین p5k مین خوبیه در مورد حرف دوستمون باید بگم که .... حالا چون یکی شما تست کردی و شانس شما اینجوری در امده نباید گفت که مین بدیه....این مین یکی از بهترین مین ها برای اوور شناخته شده توی محدوده ی قیمت خودش....مین p5k قیمت بیشتری داره..فکر کنم 140 ولی مدل گیگا 125تا130 هسته هر دو خوبه.....

خوی اینطوری که دیگه به بخش مادر برد نیازی نبود همه را حمع می کردن تو یه تاپیک/.

imanprjr
14-02-2008, 12:46
خوی اینطوری که دیگه به بخش مادر برد نیازی نبود همه را حمع می کردن تو یه تاپیک/.
خوب اینجا قسمت اخبار و مشکلات و آموزش ها است عزیز برای خرید بایید برین قسمت مشاوره و قیمت