PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفی دستگاه چاپ کارت ویزیت

nami123
12-02-2008, 17:03
سلام لطف کنید دستگاههای که در زمینه چاپ کارت ویزیت وجود داره رو به من معرفی کنید واطلاعاتی در مورد اونها به من بدید مخصوصا قیمت اونها
ممنون

nami123
14-02-2008, 09:49
?????
چرا هیچ کس جواب نمی ده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saviss
14-02-2008, 10:05
سلام
منظورت دقیقا چه نوع دستگاهی هست؟
اگه دستگاه خاصی موردنظرت نیست تیراژ و بقیه ی پارامترهای نرمال کارت هائی که میخوای چاپ کنی روبگو همینجا
چون دستگاه از 400-500هزارتومنی (مثل پرینتر رنگی)شروع میشه تا400میلیون تومنی مثل افست4رنگ...
محدوده ی کارمشخص بشه راحت ترمیشه جواب داد

nami123
14-02-2008, 17:14
من می خوام دستگاه زیر 4 میلیون باشه بعد مخصوص چاپ کارت ویزیت باشه در هر نوعی
بعد تیراژ هم که هر چی بیشتر بهتر
اگر قیمتش کمتر از 4 میلیون هم باشه که باز چه بهتر
ممنون

nami123
14-02-2008, 17:23
ببخشید میشه بگید با خرید همچین دستگاهی میشه درآمدی بدست آورد یا نه یعنی به صرفه هستش یا نه؟

saviss
14-02-2008, 22:40
من می خوام دستگاه زیر 4 میلیون باشه بعد مخصوص چاپ کارت ویزیت باشه در هر نوعی
بعد تیراژ هم که هر چی بیشتر بهتر
اگر قیمتش کمتر از 4 میلیون هم باشه که باز چه بهتر
ممنون

ببخشید میشه بگید با خرید همچین دستگاهی میشه درآمدی بدست آورد یا نه یعنی به صرفه هستش یا نه؟
دوست خوبم
دستگاهی که مخصوص چاپ کارت ویزیت باشه نیست
ابعاد استانداردورایج ماشین های چاپ توی این پست
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تاحدودی توضیح داده شده میبینید که ابعد کارت ویزیت توشون نیست....درواقع شما بایست چندتا کارت رو توی یک شیت یا فرم بچینید تا به حداقل کوچکترین ابعاد استاندارد برسند که خب این هم شمارو ناگزیرمیکنه که برید وماشین چاپی بخرید که درکوچکترین ابعاد ممکن.......تک رنگ.....وباپائینترین استاندارد ممکنه ...(که اصلا اسمشو نمیشه گذاشت ماشین چاپ)حدااقل 10تومن قیمت داره(پارسال یکی توی صندوق وآکبندش رو بهم میخواستن بدن10تومن ولی صاحب اول وآخرش خودم بودم!!!)ضمن اینکه اصلا میزون هم کارنمیکرد..یعنی ازکسانی که مشابه اش روخریده بودندسوال کردم میگفتند فقط بدردچاپ اعلامیه فوت!!!اون هم تک رنگ میخوره...
پس فکرخریدن ماشین چاپ با4الی5تومن روازسربیرون کنید...
یک سری دستگاه های آمریکائی هم بودن که زیر سایز استاندارد ساخته شدند (درعهدپارینه سنگی)الان مارکشون یادم نیست ...ولی چون قراربود یک دست دوم شوبهم قالب کنن!!یک تحقیقی کردم راجع بهشون ...دیدم که مشکلات یدکیشون تمامی نداره ومثلا برای خرید یک فنر یا پنجه ی ناقابل ...(اسمش یادم اومد ..ابی دیک )باید زنگ بزنی به آمریکا ببینی آشنا ئی چیزی اگرکه بتونه وحالشوداشته باشه برات بصورت مسافری اون قطعه رو بیاره ...تعمیرکارش هم توی ایران دونفربیشترنیستن...
حالادنگ وفنگ تهیه ی زینگ(زیرسایزاستاندارد)وپرت کاغذ وغیره به کنار...
برسیم به بحث پرینتر...
ببینید...
اصلا بحث پرینترها از ماشین های چاپ جداس..
پرینتر ها دست گاه هائی باکاربرد محدودهستند..(یه تاپیک هم نزدیک به همین موضوع زیرگوش تون ..این پائین هست)
اونا نمیتونند درتیراژ وابعاد صنعتی دردرازمدت با ماشین های چاپ رقابت کنند..
مبحث چاپ دیجیتال هم که کاملاجداست...
=========
اما یکی از شاهکارهای هایدلبرگ روکه من دیدم وتا جائیکه خبردارم شاید 2الی 4تاش تو ایران باشه وجون میده برای چاپ کارت ویزیت های فوری... یک ماشین 4رنگ بود که هر4برج چاپش توی یک واحد کامپکت جمع شده بود ومستقیما هم از کامپیوتر فرمان میگرفت...میتونستید توی یک اتاق3x4هم راهش بیاندازید ...باتیراژ12000دوردرساعت...خرو جی4رنگ...بسیارسبک وخوشدست...
دهنتون آب افتادنیست؟
قیمتش ناقابله...600تومن....
میلیون البته..

nami123
15-02-2008, 10:07
همچین که 600 تومن رو خوندم چشمام از خوشحالی برق زد ولی وقتی ملیون رو دیدم یه آهی کشیدم که نگو.
بهر حال از توضیحاتت ممنون
موفق باشید و سر بلند

ahmadod
01-01-2009, 16:00
یه دستگاهی هست شرکت canon داده ، مخصوص چاپ کارت ویزیته نمیدونم چطوره ولی به قول خودشون هر دقیقه 80 تا کارت رنگی میزنه ، قیمتش هم حدود 8 ملیونه ، سایت canon : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا شرکت کانولا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

آماج
14-09-2013, 10:02
یه دستگاهی هست شرکت canon داده ، مخصوص چاپ کارت ویزیته نمیدونم چطوره ولی به قول خودشون هر دقیقه 80 تا کارت رنگی میزنه ، قیمتش هم حدود 8 ملیونه ، سایت canon : یا شرکت کانولا : .

تا اونجا که من اطلاع دارم canon دستگاه چاپ گارت پی وی سی PVC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نداره شاید هم تو ایران نداره اما کارت پرینتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یا همان دستگاه چاپ کارت فارگو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])موجود هست که خیلی هم متفاوت هست و کاربردی برای پیداکردنش تو گوگل سرچ کن چاپگر فارگو یا کارت پرینتر PVC
یا به این سایت برو Datco.ir که وارد کننده هست. البته چون آمریکایی هست نماینده تو ایران نداره.