PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ( فهرست مطالب در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

caca_caca888
04-05-2010, 01:04
خوب دانلود کردم .آپدیت هم کردم . اسکن هم کردم

فقط تو اسکن درایو هیچ ویروس یا تروجانی پیدا نکرد.

فقط تو اون قسمتی که یه اسکن سریع میکنه و هر کدومو که چک کرد یه تیکه سبز میزاره 2 تا ویروس یا تروجان گیر آورد
که تو قسمت افکت نوشته بود:
1-از بین بردن تسک منیجر
2-ویروس دومیرم نوشته بود:از بین بردن ریجستری(همونی که تو ران هست)

اما تموم که میشه اگه no بزنم تسک منیجر برای مدتی هست و دوباره میره...
واگرم yes بزنم دوباره همون آش و همون کاسه!!!

خوب چی کنم؟؟؟

Dr Hannibal
04-05-2010, 08:01
خوب دانلود کردم .آپدیت هم کردم . اسکن هم کردم

فقط تو اسکن درایو هیچ ویروس یا تروجانی پیدا نکرد.

فقط تو اون قسمتی که یه اسکن سریع میکنه و هر کدومو که چک کرد یه تیکه سبز میزاره 2 تا ویروس یا تروجان گیر آورد
که تو قسمت افکت نوشته بود:
1-از بین بردن تسک منیجر
2-ویروس دومیرم نوشته بود:از بین بردن ریجستری(همونی که تو ران هست)

اما تموم که میشه اگه no بزنم تسک منیجر برای مدتی هست و دوباره میره...
واگرم yes بزنم دوباره همون آش و همون کاسه!!!

خوب چی کنم؟؟؟

از این نرم افزار کم حجم بهتر دیگه نداریم :41:

منظورم از فول اسکن این بودا اینطوری کردی دیگه اره /؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه این طوری هم فول اسکن کردی همه درایو هات دیگه راهی باقی نمونده یا بری کافی لینک های داخل این لینک رو دانلود کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا یکی از دوستانت برات انجام بده ازش بگیری خیلی حجمش بالا میشه.

امیدوارم بتونی انجامش بدی.

حتما خبرش رو بده

Sorrows
08-05-2010, 19:36
سلام

یه مشکلی داشتم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن...

وقتی به نت وصل میشم بعد چند ثانیه کانکشن شروع میکنه به سندُ ریسیو ِ دیتا!!هیچ صفحه ای باز نیست هیچ برنامه ای آپدیت نمیشه هیچ پروسس مشکوکی هم فعال نیست!امروز یه ویروس گرفته بود که با کسپر پاکش کردم بعد از اون اینطوری شده!قبلا یه بار اینطوری شده بود که با عوض کردن ویندوز درست شدش.از Resource Monitor نگاه کردم svchost و services.exe کل پنهای باند رو گرفته بودن!و وصل شده بودن به سرور ها و آیپی های تخیلی مثلا ns4.cz!!

Dr Hannibal
09-05-2010, 08:49
سلام

یه مشکلی داشتم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن...

وقتی به نت وصل میشم بعد چند ثانیه کانکشن شروع میکنه به سندُ ریسیو ِ دیتا!!هیچ صفحه ای باز نیست هیچ برنامه ای آپدیت نمیشه هیچ پروسس مشکوکی هم فعال نیست!امروز یه ویروس گرفته بود که با کسپر پاکش کردم بعد از اون اینطوری شده!قبلا یه بار اینطوری شده بود که با عوض کردن ویندوز درست شدش.از Resource Monitor نگاه کردم svchost و services.exe کل پنهای باند رو گرفته بودن!و وصل شده بودن به سرور ها و آیپی های تخیلی مثلا ns4.cz!!

کسپرسکی آپدیت بوده تا به امروز یا نه ؟ نیست اپدیت کنید.

اگه بوده انتی ویروس دیگه ای تست کنید. گزینه خوب برای بعد از کسپرسکی که جواب برسید آویرا هست اخرین ورژن + اپدیت تا به امروز کنید. سپس اسکن.

تسک منیجر گمراه کنندست اگه چیزه خاصی هم باشه بصورت پروسس هیدن هست.

خبرش رو بدید.

ushuaia
09-05-2010, 09:07
سلام .ويروس zlob چيست و ايا انتي ويروس مورد نظر را داريد براي دانلود در سايت قرار دهيد...

Dr Hannibal
09-05-2010, 09:10
سلام .ويروس zlob چيست و ايا انتي ويروس مورد نظر را داريد براي دانلود در سايت قرار دهيد...

تمام انتی ویروس های معروف و آپدیت این ویروس رو شناسایی میکنند.

Sorrows
09-05-2010, 10:00
کسپر آپدیت بوده دنبال اویرا هم هستم.

یکی از دوستان گفت که IDM رو حذف کنم + برداشتن تیک background intelligent transfer service از سرویس ها که واقعا هم درست شد!!و از دیشب تا همین چند دقیقه پیش مشکلی نداشت,اما بعد از یه ری استارت یه Blue Screen داد و بعد ازون دوباره این مشکل پیش اومد...

iraj_astara
09-05-2010, 11:18
سلام
من دچار به تروجانی شدم که گاه به گاهی یه صفحه ی اینترنت رو باز میکنه و یه سایت خرید ایرانی رو میاره و همچنین یاهو مسنجرم چند ثانیه هنگ میکنه و یک آدرس تبلیغ به همه SEND میکنه متاسفانه نمیدونم چجوری پاک کنم NOD32 آپدیت هم دارم ، فایل مشکوکی در سیستمم نمیبینم ، ویندوز رو هم عوض کردم ولی نشد، لطفا راهنمایی کنید

Dr Hannibal
09-05-2010, 11:31
سلام
من دچار به تروجانی شدم که گاه به گاهی یه صفحه ی اینترنت رو باز میکنه و یه سایت خرید ایرانی رو میاره و همچنین یاهو مسنجرم چند ثانیه هنگ میکنه و یک آدرس تبلیغ به همه SEND میکنه متاسفانه نمیدونم چجوری پاک کنم NOD32 آپدیت هم دارم ، فایل مشکوکی در سیستمم نمیبینم ، ویندوز رو هم عوض کردم ولی نشد، لطفا راهنمایی کنید

این ادرس میفرسته ؟

این رو هم برای ادرس اد لیست یاهو میفرسته ؟

این ویروس رو کسپرسکی و آویرا آپدیت شده تا به امروز شناسایی میکنه.

نود32 قادر به شناسایی نیست.

موفق باشید.

caca_caca888
09-05-2010, 17:19
این ادرس میفرسته ؟

این رو هم برای ادرس اد لیست یاهو میفرسته ؟

این ویروس رو کسپرسکی و آویرا آپدیت شده تا به امروز شناسایی میکنه.

نود32 قادر به شناسایی نیست.

موفق باشید.
نه خير نود همچي رو ميشناسه :دي :31: اصلا آپديت امروزش تمامي ويروسارو تا سال 2020 ميشناسه :دي

اومدم ازت تشكر كنم
خيلي زحمت كشيدي(تو ياهو مسنجر و اينجا)
فقط مجبورمون كردي با دايال آپ يه 80 مگي دانلود كنيم:18::18::31:

hadi.EST
09-05-2010, 17:36
نه خير نود همچي رو ميشناسه :دي :31: اصلا آپديت امروزش تمامي ويروسارو تا سال 2020 ميشناسه :دي

اومدم ازت تشكر كنم

در واقعیت اگه بخواییم به مسئله بنگریم East Nod 32 در مقابل سیستمهای امنیتی مثل بیت دیفندر و مک آفی و کسپراسکای و کلا" باسابقه ها رتبه 3-4 به خودش اختصاص میده !:20:
خیلی ها که خودم شخصا" باهاشون روبرو شدم تو سیستمشون nod 32 اونم از نوع فقط آنتی ویروس نصب شده و حتی نمیدونن کی آپدیت شده که اگه باشه هم ، باز سیستمشون دچار مشکلهای حاد هست .
سیستمکهایی که با نود 32 آپدیت شده بوده و ادعای تمیز بودن سیستم میرفته بعد از یکبار نصب Bit Defender Internet Security 2009 و آپدیت همراه آن حتی دو هفته قبل تر خلاف این قضیه ثابت شده .:5: ومشخص شده که سیستمشون آنچنان که فکر میکردند پاک نبوده . :10:

hadi.EST
09-05-2010, 17:53
سلام

مطمئنا" شما دچار آلودگی توسط rootkit در لایه kernel شدید و ویروس یا تروجان توسط یک برنامه محافضت کننده مثل Hacker Defender 0.84 در کل سیستمتون مخفی هست و آنتی ویروس نخواهد توانست ویروس را شناسایی کند.:21: اولین کاری که باید بکنید ارتباطتون رو با اینترنت قطع میکنید . سپس با یه برنامه ضد -- مثل
RootkitRevealer , RootKit Unhooker , Unhackme
کل سیتمتون رو چک کنید و بعد از ریشه کنی پروسسهای مخفی با نصب یک آنتی ویروس قوی و آپدیت شده مثل بیت دیفندر کلا" سیستم رو اسکن کنید . فلش مموری رو هم به کامپیوتر نزنید تا بعد از نصب آنتی ویروس !:10:

Dr Hannibal
09-05-2010, 20:12
مطمئنا" شما دچار آلودگی توسط rootkit در لایه kernel شدید و ویروس یا تروجان توسط یک برنامه محافضت کننده مثل Hacker Defender 0.84 در کل سیستمتون مخفی هست و آنتی ویروس نخواهد توانست ویروس را شناسایی کند.:21: اولین کاری که باید بکنید ارتباطتون رو با اینترنت قطع میکنید . سپس با یه برنامه ضد -- مثل
RootkitRevealer , RootKit Unhooker , Unhackme
کل سیتمتون رو چک کنید و بعد از ریشه کنی پروسسهای مخفی با نصب یک آنتی ویروس قوی و آپدیت شده مثل بیت دیفندر کلا" سیستم رو اسکن کنید . فلش مموری رو هم به کامپیوتر نزنید تا بعد از نصب آنتی ویروس !:10:

بیت دیفندر این ویروس رو نمیشناسه. توضیح بی مورد میدین اونم اشتباه. در صورتی که جواب کامل داده شده. پاک سازی هم با آویرا هم با کسپرسکی تست شده.این هم نه روت کیته و نه غیره. یک ویروس ساده اتوران ایرانیه اما جدید.

اومدم ازت تشكر كنم

خواهش می کنم من که گفتم از کافی نت فایل هارو دانلود کن خودت خواستی
کلی خوشحال شدم انجامش دادی.

همیشه هم اپدیت نگهش دار. موفق باشی

soheil_atish
10-05-2010, 12:16
سلام دوستان با عرض شرمندگی

هارد ، فلش و رم بنده به ویروسی آلوده شدند:41:
که بطور مثال فولدرهای داخل فلش و رم رو به عنوان فایل .EXE میشناسه
آنتی ویروسم symantec هست
لطفا برای از بین بردن این ویروس راهنمائیم کنید
ممنون!

Dr Hannibal
10-05-2010, 12:46
سلام دوستان با عرض شرمندگی

هارد ، فلش و رم بنده به ویروسی آلوده شدند:41:
که بطور مثال فولدرهای داخل فلش و رم رو به عنوان فایل .EXE میشناسه
آنتی ویروسم symantec هست
لطفا برای از بین بردن این ویروس راهنمائیم کنید
ممنون!

آنتی ویروس سیمانتک رو کاملا اپدیت کنید. سپس اسکن کنید. بعد از اسکن فایل های اصلی شما به حالت سوپر هیدن درومدن. که با رفتن به فولدر اپشن و زدن تیک شو هیدن و برداشتن تیک هاید سیستم پروتکت می تونید پیداشون کنید.

اگه حجم اپدیت زیاده مجبور هستید انتی ویروس آویرا یا کسپرسکی رو به طور مثال نصب و اپدیت کنید. ترجیحا ورژن 2010

اگه مشکلی در مورد از هیدن خارج کردن فایلا پیش اومد خبر بده

mjzaret
11-05-2010, 02:10
سیستم نمی‌دونم چی شده که همه نرم افزارها و تمامی صفحاتش با Adobe Reader باز می‌شه و نمی‌تونم هیچ کاری کنم.

انگاری ویروس گرفته.!!!

سیستم عاملم ویندوز 7 هست.

:11:

Dr Hannibal
11-05-2010, 14:15
سیستم نمی‌دونم چی شده که همه نرم افزارها و تمامی صفحاتش با Adobe Reader باز می‌شه و نمی‌تونم هیچ کاری کنم.
انگاری ویروس گرفته.!!!
سیستم عاملم ویندوز 7 هست.

آنتی ویروس قبلی رو پاک کنید یک انتی ویروس دیگه نصب کنید و آپدیت کنید سپس اسکن تا احتمال ویروسی بودن رو چک کنیم.

mjzaret
11-05-2010, 21:17
آنتی ویروس قبلی رو پاک کنید یک انتی ویروس دیگه نصب کنید و آپدیت کنید سپس اسکن تا احتمال ویروسی بودن رو چک کنیم.

جالب اینه که همه‌ی نرم افزارها با آدب آکروبات باز می‌شن و نمیشه هیچ آنتی ویروسی روی سیستم نصب کرد. در ضمن آنتی ویروس من به علت داشتن اینترنت پر سرعت دائماً آپدیت میشه و از این بابت خیالم راحته.

نمی‌دونم چرا اینطوری شده آخه یکی از دوستام پشت سیستم نشسته بود و دیگه ...

حالا که ویندوز رو عوض کردم.

دنبال علتش هستم.

darkstreet
11-05-2010, 22:07
سیستم من به طور ناگهانی خاموش می کنه قبلا یه فایل بود که پاکش می کردم از توی ویندوز و درست می شد اما الان اونم پاک کردم بازم به خاموش شدن ادامه میده از طرفی امروز سیستم خاموش شد وقتی روشن کردم روی دسکتاپ یه صفحه سفید اومده و پیغام داده با عنوان active desktop recovery و وقتی گزینه restore my active desktop رو میزنم یه پیغام میده با عنوان internet explorer Script error که yes و no داره و در هر حال هیچ تغییری ایجاد نمی کنه
این مشکل رو سیستم دیگه من هم رخ داده البته اونجا سیستم خاموش نمیشه ولی ناگهان قفل می کنه همه چیز از کار میفته
با avast چک کردم اپدیت هم هست ولی چیزی پیدا نکرد
کسی می تونه راهنمایی کنه؟

یه مدت قبل هم اومدم انتی ویروس مکافی رو از روی سیستمم پاک کنم و یکی دیگه نصب کنم وسط پاک کردنش که بود ناگهان سیستم هنگ کرد و هاردم سوخت البته تموم اطلاعات هارد رو یه جای دیگه ذخیره کرده بودم ولی دیگه به هیچ شکلی درست نشد فقط با یه هزینه بالا گفتن میشه ریکاوریشون کرد به نظرتون این به علت -- کردن سیستمم بوده؟ چرا با پاک کردن مکافی هاردم سوخت؟

Dr Hannibal
11-05-2010, 23:17
سیستم من به طور ناگهانی خاموش می کنه قبلا یه فایل بود که پاکش می کردم از توی ویندوز و درست می شد اما الان اونم پاک کردم بازم به خاموش شدن ادامه میده از طرفی امروز سیستم خاموش شد وقتی روشن کردم روی دسکتاپ یه صفحه سفید اومده و پیغام داده با عنوان ....active desktop

شما با آویرا یا جی دیتا و یا کسپرسکی آپدیت اسکن کنید. اگه ویروس پیدا کرد فورا پاک کنید. سپس برای اینکه ویندوز بهتری داشته باشید یک بار ویندوز رو عوض کنید و باز انتی ویروس انتخابی تون رو نصب و اپدیت کنید.

مراحل رو همینطور اگه پیش برید و مشکل اگر از ویروس باشه قطعا حل میشه. که اینطور که توضیح دادین به احتمال بالا ویروس هست نه دمای بالای سی پیو )

mortezaon
13-05-2010, 22:36
چه جوري مي شه autoran.inf را از كل از كامپيوتر و كول ديسك ريشه كن كرد

Dr Hannibal
14-05-2010, 06:19
چه جوري مي شه autoran.inf را از كل از كامپيوتر و كول ديسك ريشه كن كرد

نصب انتی ویروس خوب. آپدیت اسکن.

روش دستی یعنی تلف کردن وقت.

shahram_f44
14-05-2010, 16:26
با سلام در صورت امكان روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری را برايم ايميل بفرماييد
آدرس ايميل (shahram_f44@yahoo.com)
با تشكر shahram_f44 (shahram_f44@yahoo.com)

Dr Hannibal
17-05-2010, 05:09
با سلام در صورت امكان روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری را برايم ايميل بفرماييد
آدرس ايميل (shahram_f44@yahoo.com)
با تشكر shahram_f44 (shahram_f44@yahoo.com)

پست اول این تاپیک رو مطالعه کنید

maghzae-motefaker
17-05-2010, 08:43
سلام من 2-3 روزه توي درايو D يه فلدر اومده و قتي بازش ميكنم هيچكدام از فلدراي درونش باز نميشه.
منم حواسم نبود فلدر تمام فيلمهامو ريختم توش:19:نزديك 400 تا فيلمه كمك كنيد
وقتي روش راست كليك ميكنم نوشته حجم 0 در صورتي 170 gig
هاردم سامسونگ و من 2 تا هارد توي سيستم دارم.توي اين هارد ويندوز نيست.فقط يه درايو ساختمو توش فيلم ميريزم.
وقتي روش كليك ميكنم اين ارور رو ميده
توي عكس اول من فقط دو فلدر ريختم و بقيش خودش امده
و وقتي هم ميخوام توي يه درايو ديگه كه جا هم داره كپي كنم نميشهاي ارور رو ميده.چيكار كنم؟؟؟؟؟؟:19:

Dr Hannibal
17-05-2010, 09:43
سلام من 2-3 روزه توي درايو D يه فلدر اومده و قتي بازش ميكنم هيچكدام از فلدراي درونش باز نميشه.
منم حواسم نبود فلدر تمام فيلمهامو ريختم توش:19:نزديك 400 تا فيلمه كمك كنيد
وقتي روش راست كليك ميكنم نوشته حجم 0 در صورتي 170 gig
هاردم سامسونگ و من 2 تا هارد توي سيستم دارم.توي اين هارد ويندوز نيست.فقط يه درايو ساختمو توش فيلم ميريزم.
وقتي روش كليك ميكنم اين ارور رو ميده
توي عكس اول من فقط دو فلدر ريختم و بقيش خودش امده

و وقتي هم ميخوام توي يه درايو ديگه كه جا هم داره كپي كنم نميشهاي ارور رو ميده.چيكار كنم؟؟؟؟؟؟:19:

اول سیستم رو با یک انتی ویروس خوب مثا آویرا کسپرسکی ویا نورتون پاک سازی کنید. حتما انتی ویروس هارو تا به امروز اپدیت کنید.

اگر مشکل حل نشد یک سی دی ویندوز لایو تهیه کنید و با اون بالا بیایید از فایل ها کپی بگیرید. این کار رو هم باید زمانی بکنی که هارد از لحاظ ویروسی پاک بوده باشه.

meysam_ b
17-05-2010, 12:53
سلام دوستان
من سیستمم ویروس vircure32.exe , 1thes92pرو گرفته البته بگم هر جا این دو فایل هستند فایل autorun هم است...
این ویروس ها 2 مشکل برای من ایجاد کردن که اولی خیلی مهم تره اونم اینکه نمیزارن من آنتی ویرسمو آپدیت کنم...
آنتی ویروس من نود32 است....و دومی اینکه فایل های hidden رو نمیتونم ببینم....

Dr Hannibal
17-05-2010, 13:15
سلام دوستان
من سیستمم ویروس vircure32.exe , 1thes92pرو گرفته البته بگم هر جا این دو فایل هستند فایل autorun هم است...
این ویروس ها 2 مشکل برای من ایجاد کردن که اولی خیلی مهم تره اونم اینکه نمیزارن من آنتی ویرسمو آپدیت کنم...
آنتی ویروس من نود32 است....و دومی اینکه فایل های hidden رو نمیتونم ببینم....

از safe mode بیایید و ببینید می تونید نود32 آپدیت کنید یا نه.

یا انتی ویروس دیگه ای نصب کنید و اپدیت کنید.

نشد چند تا راه کار هست.

این برنامه رو نصب کنی و اپدیت کنی که 50 درصد احتمال داره ویروس رو که نود32 رو نمیذاره اپ شه پاک میکنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید--------------------
combofix رو اجرا کنی بعد آنتی ویروس رو اپدیت کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموقع اجرا یادت باشه نت قطع بشه و همه ی برنامه ها بسته باشه حتی نود32 . پنجره ها رو تایید کن بذار کارش تموم بشه.

یا
----------------------
از این لینک Kaspersky Virus Removal Tool رو دانلود کن. اخری هست. راهکاره خوبیه این. 90 دردصد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید----------------
راه آخر مثل همیشه دیسک نجات آنتی ویروس هاست. سپستم رو با دیسک نجات بوت می کنید. دیسک نجات ترجیحا کسپرسکی یا بیت دیفندر باشه.

maghzae-motefaker
17-05-2010, 15:52
اول سیستم رو با یک انتی ویروس خوب مثا آویرا کسپرسکی ویا نورتون پاک سازی کنید. حتما انتی ویروس هارو تا به امروز اپدیت کنید.

اگر مشکل حل نشد یک سی دی ویندوز لایو تهیه کنید و با اون بالا بیایید از فایل ها کپی بگیرید. این کار رو هم باید زمانی بکنی که هارد از لحاظ ویروسی پاک بوده باشه.
سلام دوست عزيز.من kaspersky 2010 با آخرين آپديت دارم.ولي انگار مشكل داره.ميشه كمكم كنيد بگيد مشكلش چيه؟

Dr Hannibal
17-05-2010, 16:02
سلام دوست عزيز.من kaspersky 2010 با آخرين آپديت دارم.ولي انگار مشكل داره.ميشه كمكم كنيد بگيد مشكلش چيه؟

عکس باز نمیشه.

سوال هم در تاپیک اختصاصی کسپرسکی کنید.

Dr Hannibal
17-05-2010, 16:15
عکس رو دیدم.

کلید شما بلوک شده. از این جا کلید جدید رو دانلود کنید.

کلید مربوط به ورژن شما kis9 میشه.

سپس با این آموزش کاسپر رو اکتیو کنید.

موفق باشید.

maghzae-motefaker
17-05-2010, 17:19
.............حذف شود............

hajir85
18-05-2010, 01:41
سلام. من ویندوزم ویستاست. چند روریه یه ویروس خلیلی عجیب سیستم رو گرفته. ویروس فقط پورت های USB رو از کار انداخته و اجازه باز کردنشو نو نمیده. همین. نه به فایل های hidden کار داره نه مثل ورژن های مختلف autorun عمل میکنه.فقط وختی میخوام فلاش رو باز کنم Access denied میده.
خواهشا دوستان اگه تجربه ای دارن کمکم کنن. چون نمی خوام c رو فرمت کنم و باز ویندوز نصب کنم.

Dr Hannibal
19-05-2010, 12:53
سلام. من ویندوزم ویستاست. چند روریه یه ویروس خلیلی عجیب سیستم رو گرفته. ویروس فقط پورت های USB رو از کار انداخته و اجازه باز کردنشو نو نمیده. همین. نه به فایل های hidden کار داره نه مثل ورژن های مختلف autorun عمل میکنه.فقط وختی میخوام فلاش رو باز کنم Access denied میده.
خواهشا دوستان اگه تجربه ای دارن کمکم کنن. چون نمی خوام c رو فرمت کنم و باز ویندوز نصب کنم.

یکی از آنتی ویروسهای آویرا / کسپرسکی / نورتون / جی دیتا رونصب کنیدتا به امروز آپدیت کنید سپس اسکن کنید.

موردی باقی موند خبر بدید که با کدام انتی ویروس اپدیت چک کردید.

hajir85
20-05-2010, 20:50
آنتی ویروس آویرا 10 رو دانلود و آپدیت کردم.اسکن کامل زدم باز چیزی پیدا نکرد.خودمم node داشتم که اونم نشناختش.........!

hajir85
20-05-2010, 20:52
آویرا 10 رو نصب و آپدیت کردمو نشناختش. خودمم node داشتم که اونم کاری نکرد........

Dr Hannibal
21-05-2010, 15:31
آویرا 10 رو نصب و آپدیت کردمو نشناختش. خودمم node داشتم که اونم کاری نکرد........

فلشت سالمه ؟ توی سیستم های دیگه فلش رو میزنی جواب میده ؟

نکنه پورت usb بسته هست !

darkstreet
22-05-2010, 14:30
نقل قول:
نوشته شده توسط darkstreet مشاهده تاپيک
سیستم من به طور ناگهانی خاموش می کنه قبلا یه فایل بود که پاکش می کردم از توی ویندوز و درست می شد اما الان اونم پاک کردم بازم به خاموش شدن ادامه میده از طرفی امروز سیستم خاموش شد وقتی روشن کردم روی دسکتاپ یه صفحه سفید اومده و پیغام داده با عنوان ....active desktop
شما با آویرا یا جی دیتا و یا کسپرسکی آپدیت اسکن کنید. اگه ویروس پیدا کرد فورا پاک کنید. سپس برای اینکه ویندوز بهتری داشته باشید یک بار ویندوز رو عوض کنید و باز انتی ویروس انتخابی تون رو نصب و اپدیت کنید.

مراحل رو همینطور اگه پیش برید و مشکل اگر از ویروس باشه قطعا حل میشه. که اینطور که توضیح دادین به احتمال بالا ویروس هست نه دمای بالای سی پیو )

سلام
من کسپر رو نصب کردم اپدیت هم کردم اما چیز خاصی پیدا نکرد و هنوز همون مشکل رو دارم
میشه لینک دانلود یه ویروس کش مناسب به جز کسپر برای این مشکل سیستمم رو بدید؟

جاسم کدخدایی بنت
23-05-2010, 12:58
اون فايلي كه قبلا پاك ميكردي جيه

saba_879
23-05-2010, 15:12
سلام
من یه مدت ویندوزم دیر میاد بالا
یعنی از زمانی که دسکتاپ میاد بالا تا زمانی که بتونی یه فعالیتی وآغاز کنی خیلی طول میکشه.
به نظرتون سیستمم ویروسی شده؟
startup ام چیز خاصی طوش نیست
آنتی ویروسم کسپره و آپدیته و ویروسیم نتونسته پیدا کنه
ویندوزمم جدیده.

sm6m10
25-05-2010, 07:49
من نمی توانم hide protected system files را از حالت مارکدار در بیارم؟

برزخ
25-05-2010, 10:01
من نمی توانم hide protected system files را از حالت مارکدار در بیارم؟

سلام دوست من سيستم شما ويروسي شده

جاسم کدخدایی بنت
25-05-2010, 23:59
سلام
یعنی از زمانی که دسکتاپ میاد بالا تا زمانی که بتونی یه فعالیتی وآغاز کنی خیلی طول میکشه.
ویندوزمم جدیده.

آویرا پیشنهاد میشه

در ضمن شما از برنامه tune up استفاده کنید خیلی مفید هاردتونو آنالیز و رجیستری رو یک clean بزنین

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

در ضمن saba اگه ویندوزت جدید بدین منظوره ویروست یا اتورانه که پشت درایوای دیگه موند همین که شما بازشون رکدی فعال شده (شما باید بعدعوض کردن ویندوز شو فایل هایدن رو تیک دارو همچنین تیک hide operation file رو برداری تا فایلای پنهان شده رو نمایش بده2- بعد هم از طریق explorer وارد درایو میه اصلا open نکنی که باز ویروس فعال میشه بعد هم فایلارو پشت درایوا میبینی دلیت کن عملو رو ی درایوای دیگه نیز انجام بده

همچنین ممکنه ویروس به یک فایلی در درایوهای دیگتون چون دی و اس و اف چسبیده که شما بعد این که ویندوزتونو عوض کردین و اونو اجرا کنه باز فعال شده(اماچون از کسپر آپدیت شده استفاده میکنید احتمالش کمه)

saba_879
26-05-2010, 00:48
آویرا پیشنهاد میشه

در ضمن شما از برنامه tune up استفاده کنید خیلی مفید هاردتونو آنالیز و رجیستری رو یک clean بزنین

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

در ضمن saba اگه ویندوزت جدید بدین منظوره ویروست یا اتورانه که پشت درایوای دیگه موند همین که شما بازشون رکدی فعال شده (شما باید بعدعوض کردن ویندوز شو فایل هایدن رو تیک دارو همچنین تیک hide operation file رو برداری تا فایلای پنهان شده رو نمایش بده2- بعد هم از طریق explorer وارد درایو میه اصلا open نکنی که باز ویروس فعال میشه بعد هم فایلارو پشت درایوا میبینی دلیت کن عملو رو ی درایوای دیگه نیز انجام بده

همچنین ممکنه ویروس به یک فایلی در درایوهای دیگتون چون دی و اس و اف چسبیده که شما بعد این که ویندوزتونو عوض کردین و اونو اجرا کنه باز فعال شده(اماچون از کسپر آپدیت شده استفاده میکنید احتمالش کمه)

این آویرا رو نمیشناسم ,میشه یه توضیح بدید
tune up دارم و استفاده میکنم
قبل از نصب ویندوز جدید همه ی درایو هامو فرمت کردم و اولین برنامه ای که نصب کردم کسپر بود
حالا آیا این وضعیتی که گفتم تو پست قبلی گفتم نشانه ی ویروس؟

جاسم کدخدایی بنت
26-05-2010, 00:59
شما از طریق سیف مد آزمایش کردین

-------------

start_run_msconfig_startup

در تب استارت آپ همه تیک هارو بردار حتی برنامه کیپر هم یک بار ری استارت کن

sm6m10
26-05-2010, 08:03
سلام دوست من سيستم شما ويروسي شده
من مقادیرshowa و hiddenدر رجیستری را نگاه کردم .مقادیرش درست بود
یک لحظه را kis 2010را غیر فعال کردم با فلش خودم ویروسی شد و حالا با وجود اینکه kis 2010اپدیت و نصب است و در واقع ویروس ازبین رفته چون اسکن کردم پرید چطور میتونم این hide protected opersting system را از حالت مارکدار در بیارم؟

mjzaret
26-05-2010, 12:47
من مقادیرshowa و hiddenدر رجیستری را نگاه کردم .مقادیرش درست بود
یک لحظه را kis 2010را غیر فعال کردم با فلش خودم ویروسی شد و حالا با وجود اینکه kis 2010اپدیت و نصب است و در واقع ویروس ازبین رفته چون اسکن کردم پرید چطور میتونم این hide protected opersting system را از حالت مارکدار در بیارم؟

از فايلهاي زير براي رفع مشكلتون استفاده كنيد:

ابتدا فايل اول رو اجرا كنيد.

سيستم رو Restart كرده و اگه مشكلتون برطرف شد چه بهتر اگه برطرف نشد از فايل دوم استفاده كنيد.

به همين ترتيب قبل سيستم رو Restart كنيد.

مشكلتون حله !!!

mjzaret
26-05-2010, 13:00
سلام
ویندوزمم جدیده.

بررسي كنيد كه مشكلتون سخت افزاري نباشه؟

يه نگاه به دماي CPU بندازيد ببينيد كه چند درجه هست؟

---------- Post added at 02:00 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

سلام
من کسپر رو نصب کردم اپدیت هم کردم اما چیز خاصی پیدا نکرد و هنوز همون مشکل رو دارم
میشه لینک دانلود یه ویروس کش مناسب به جز کسپر برای این مشکل سیستمم رو بدید؟

ببينيد خاموش كردن سيستم بيشتر به سخت افزار بر مي‌گرده تا نرم افزار.

در مورد خاموش كردن سيستم چند دليل ميشه آورد:

- دماي CPU خيلي بالا مي‌ره و سيستم تحمل چنين دمايي رو نداره

-- پاورتون دچار مشكل هشت.

--- اگر از محافظ برق استفاده مي‌كنيد شايد به علت داشتن نوسان برق در منطقه خودتون اين اتفاق مي‌افته

بررسي كنيد كه مشكل سخت افزاري نداشته باشيد.

hamed/17
27-05-2010, 10:19
با سلام
سیستم من همین ویروس هیدن رو گرفته . تا چند وقت پیش ازیه فایلی استفاده میکردم که تنظیمات ریجستری رو برمیگردوند و من کارمو راه مینداختم."وقت نصب انتی ویروس و آپدیت با این سرعت ذغالی رو نداشتم"بعداز او سیستمم قات زد..تاسک منیجربسته شد همینطورریجستری آنتی ویروسها از کار افتادند.((کسپر بعداز نصب کمرنگه و اویرا یه چیزایی پیدا کردولی غیرفعاله و کلیک میکنی هیچ کاری نمیکنه."من نمیتونم سیستممو در حالت safe modeراه اندازی کنم چون ریبوت میشه فایلهام هیدن سیستمی ان وبر نمیگردن.پس اکثر صحبتهای صفحه اول به درد من نمیخوره.حالا چیکار کنم؟

جاسم کدخدایی بنت
27-05-2010, 11:07
saba790

شما alt +CRTL+DELEDT رو بزنید تا تسک منجر بیاد بعد هم explorer.exe را process کنید بعد یس

حال ران رو بزنید از منوی فایل و browse و در پوشه ویندوز xplorer ارا بیارید ببین اگه راحت میاد بالا یانه جوابی بدین

همونطوز که دوستمون گفتن به دماهم نگاهی بندازین

fareed
27-05-2010, 17:45
سلام بر دوستان
امروز دستگاه را روشن کردم دیدم اسم درایوها و پوشه ها ناپدید شده آنتی ویروسم avg هست و همیشه آپدیته.
محتویات یکی از درایوها هم که قبلا به وسیله فولدرگارد ناپدید کرده بودم دیگه باز نمیشه فولدرگارد را حذف کردم ولی باز توی درایو هیچی نیست البته در پراپرتیز حجم درایو را نگاه کردم و مشکلی نبود و حجم محتویات مثل سابق بود ولی درایو را که باز می کنم چیزی توش نیست
ممنون می شم اگه کمک کنید

جاسم کدخدایی بنت
28-05-2010, 00:24
شمات دوباره فولدر گارد را نصب کنید وآزمایشش کنید دز صورت لزوم از برنامه پوشتو خارج کن و بعد خذفش کن

---------- Post added at 01:24 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

سلام دوستان کسی نمیدونه STOP C000021 هنگام استارت چگونه حل میشه

Navid-seven
30-05-2010, 10:01
سلام به همه . راستش ديروز kaspersky 2010 رو نصب كردم . بعدش يه اسكن كلي رو كامپوترم كرد و چندتا ويروس و تروجان پيدا كرد :evil: . اما بعدش وقتي خواستم وارد درايو هام بشم ( همه ي درايو ها C-D-...) اين پيغام رو ميده و وارد نميشه:37: مثلا اگه روي درايو C بزنم :devil: C:/ is not a valid win 32 application :question:
لطفا كمكم كنيد :42:

جاسم کدخدایی بنت
30-05-2010, 14:22
ورود شما رو به سایت تبریک میگیم

مشکل شما یک فایل اتوران در پشت درایو دی سی است

شما میتونین از داس پاکش کنید

C:\>dir/a *.inf

یا اینکه توی رجیستری این پوشه پاک کن ری استارت کن

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\MountPoints2

پوشه mount points

sm6m10
01-06-2010, 07:38
از فايلهاي زير براي رفع مشكلتون استفاده كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدابتدا فايل اول رو اجرا كنيد.

سيستم رو Restart كرده و اگه مشكلتون برطرف شد چه بهتر اگه برطرف نشد از فايل دوم استفاده كنيد.

به همين ترتيب قبل سيستم رو Restart كنيد.

مشكلتون حله !!!

دوست عزیز خیلیییییییییییییییییییممن ونم.
من میخوام در مورد رجیستری بیشتر بدونم یک سایت خوب معرفی میکنید.

mjzaret
01-06-2010, 13:09
با سلام
سیستم من همین ویروس هیدن رو گرفته . تا چند وقت پیش ازیه فایلی استفاده میکردم که تنظیمات ریجستری رو برمیگردوند و من کارمو راه مینداختم."وقت نصب انتی ویروس و آپدیت با این سرعت ذغالی رو نداشتم"بعداز او سیستمم قات زد..تاسک منیجربسته شد همینطورریجستری آنتی ویروسها از کار افتادند.((کسپر بعداز نصب کمرنگه و اویرا یه چیزایی پیدا کردولی غیرفعاله و کلیک میکنی هیچ کاری نمیکنه."من نمیتونم سیستممو در حالت

safe modeراه اندازی کنم چون ریبوت میشه فایلهام هیدن سیستمی ان وبر نمیگردن.پس اکثر صحبتهای صفحه اول به درد من نمیخوره.حالا چیکار کنم؟

برای کار در حال حاضر و دسترسی به فایلهاتون از برنامه Nero Burning Rom استفاده کنید.

این برنامه تمام پوشه‌ها و فایل‌های مخفی و سیستمی رو بهتون نشون می‌ده.

بعد از اینکه مشکلتون رو حل کردید با نصب ویندوز و نصب آنتی ویروس سیستم‌تون رو پاکسازی کنید.

شاد باشید :40:

mjzaret
01-06-2010, 13:20
سلام به همه . راستش ديروز kaspersky 2010 رو نصب كردم . بعدش يه اسكن كلي رو كامپوترم كرد و چندتا ويروس و تروجان پيدا كرد :evil: . اما بعدش وقتي خواستم وارد درايو هام بشم ( همه ي درايو ها C-D-...) اين پيغام رو ميده و وارد نميشه:37: مثلا اگه روي درايو C بزنم :devil: C:/ is not a valid win 32 application :question:
لطفا كمكم كنيد :42:

سیستم تون ویروسی شده بود. درون هر درایو یه فایل Autorun.inf هست. شما بایستی این فایل رو پاک کنید.

اگه فولدر آپشن باز نمیشه از فایل‌های زیر برای درست نمودن این قسمت استفاده کنید.

بعد از درست شدن می‌تونید فایل Autorun.inf رو پاک کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/FONT]

darkstreet
02-06-2010, 11:50
دوستان من اعتبار کسپرم تموم شده نسخه 2010 هم هست کسی کلید جدید داره بهم بده؟

mmiladd
02-06-2010, 12:05
دوستان من اعتبار کسپرم تموم شده نسخه 2010 هم هست کسی کلید جدید داره بهم بده؟

دوست من برین تو تاپیک خودش...

.::SMS::.
05-06-2010, 19:35
آنتی ویروس روی سیستمم نصب نبود و سیستم چند جور ویروس گرفت
کسپر رو نصب کردم و بعد از آپدیت فول اسکن کردم و چندتایی ویروس پیدا کرد
ولی الان بعد از هر بار ریستارت یه فایل txt باز میشه که این چرت و پرت ها رو نوشته

[.

این فایل تو استارت منو و استارت آپ هم رفته و بعد از پاک شدن، دوباره میاد

این لیست پروسس های منه

ممنون

Leon-117
06-06-2010, 17:16
سلام.كامپيوتر من يه نوع جديد از ويروس اتوران رو گرفته.
اسم ويروس ها به اين صورت هست:
AutoRun.inf
و يه پوشه يه اسم QGS چيگارش كنم؟
Eset وAutoRun Virus Remover هم نتوسنستن پاكشون كنن.
چيكار كنم؟
ممنون

جاسم کدخدایی بنت
07-06-2010, 01:05
AutoRun.inf

شما بگین این فایل درکجا قرار داره مقصدش

1- اگر ویروس باشه با نوت پد بازکن آخرش نوشته اسم یک فایل اجرایی که پسوند exe داره شما یاید اونو ذکرکنید

آخه اکثر ویروسا این فایلو دارن ما از کجا بفهمیم چه ویروسیه

2- برای پاک کردنش که unlocer هست از اون استفاده کن

3- پوشه qgs هم باید ببینی خالیه یانه

برین توی فولدر اپتین وتیک رو روی شو هایدن قرار داه

و تیک hide operation file رو بردارین ببین در کنار این فایلا چیزایی مخفی دیگه ای هم هست یا نه

جاسم کدخدایی بنت
07-06-2010, 01:12
آنتی ویروس روی سیستمم نصب نبود و سیستم چند جور ویروس گرفت
کسپر رو نصب کردم و بعد از آپدیت فول اسکن کردم و چندتایی ویروس پیدا کرد
ولی الان بعد از هر بار ریستارت یه فایل txt باز میشه که این چرت و پرت ها رو نوشته

[.

این فایل تو استارت منو و استارت آپ هم رفته و بعد از پاک شدن، دوباره میاد

این لیست پروسس های منه

ممنون

اینکه گزارش همش بالا میاد امکان داره تنظیمات کسپر باشه

1- شما از دستور msconfig استفاده کنید و در استارت آپ فایل گزارش رو تیکشو بردارید

2- از توی رجیستری مقصدهای زیر ببینین اگه هست پاک کنید

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run

3- حقیقتش تا جایی سر در میبرم من تو پروسسای شما ویروس ندیدم

silvana
07-06-2010, 03:59
سلام،بعد از گرفتن يه بلوتوث ، گوشيم ويروسي شد كه البته داخل گوشي مشخص نيست ولي وقتي خواستم كل فايل هاي گوشيم رو بريزم رو فلش،معلوم شد همش ويروسيه. اسم پوشه ها عوض شده و وقتي موس رو ميبرم روش مي نويسه خاليه،ولي قسمت جزئيات حجمش رو ميزنه 2 گيگ!! وقتي هم مي خوام پوشه رو باز كنم اين ارور رو ميده.يه عكس ازش گذاشتم،خواهش مي كنم اگه مي دونيد اين ويروس با چه آنتي ويروسي پاك ميشه بنويسيد،با نود كه شناسايي نشد.فايل ها رو خيلي لازم دارم خواهش مي كنم كمك كنيد.

Leon-117
07-06-2010, 09:58
AutoRun.inf

شما بگین این فایل درکجا قرار داره مقصدش

1- اگر ویروس باشه با نوت پد بازکن آخرش نوشته اسم یک فایل اجرایی که پسوند exe داره شما یاید اونو ذکرکنید

آخه اکثر ویروسا این فایلو دارن ما از کجا بفهمیم چه ویروسیه

2- برای پاک کردنش که unlocer هست از اون استفاده کن

3- پوشه qgs هم باید ببینی خالیه یانه

برین توی فولدر اپتین وتیک رو روی شو هایدن قرار داه

و تیک hide operation file رو بردارین ببین در کنار این فایلا چیزایی مخفی دیگه ای هم هست یا نه
اين ها توي همه ي درايو هاي من هستن.
1.shell\explore\Command=QGS.exe
2.متوجه نشدم.
3.وقتي ميخوام بازش كنم هيچي نميشه.
autorun virus remover يه ويروس ديگه هم پيدا كرد:wuauolts.exe كه اينم مثل اون QGS و اتوران خودشو سريعا كپي ميكنه.
چيكار كنم من؟

Dr Hannibal
07-06-2010, 10:53
اين ها توي همه ي درايو هاي من هستن.
1.shell\explore\Command=QGS.exe
2.متوجه نشدم.
3.وقتي ميخوام بازش كنم هيچي نميشه.
autorun virus remover يه ويروس ديگه هم پيدا كرد:wuauolts.exe كه اينم مثل اون QGS و اتوران خودشو سريعا كپي ميكنه.
چيكار كنم من؟

راه دستی فقط وقت تلف کردنه. بی خود درگیر این کارا نشید که نتیجه ای نداره.

شما نود32 پاک کنید کسپرسکی یا نورتون اسکن کنید. البته آپدیت.

موفق باشید.

جاسم کدخدایی بنت
08-06-2010, 10:18
درسته یک آنتی ویروس آپدیت شده مثل کاسپر یا نورتون خیلی بهتون کمک میکنه

emamali
10-06-2010, 14:36
سلام
اگه کسی در مورد ویروس PLAY_XXX.EXE چیزی میدونه به من یه تک بزنه من باهاش تماس می گیرم
چون سرو کارم زیاد با اینترنت نیست ، خیلی ضروریه
09387231083

جاسم کدخدایی بنت
10-06-2010, 20:05
اسم ویروس رو اشتباه نوشتین

silvana
11-06-2010, 03:42
سلام،بعد از گرفتن يه بلوتوث ، گوشيم ويروسي شد كه البته داخل گوشي مشخص نيست ولي وقتي خواستم كل فايل هاي گوشيم رو بريزم رو فلش،معلوم شد همش ويروسيه. اسم پوشه ها عوض شده و وقتي موس رو ميبرم روش مي نويسه خاليه،ولي قسمت جزئيات حجمش رو ميزنه 2 گيگ!! وقتي هم مي خوام پوشه رو باز كنم اين ارور رو ميده.يه عكس ازش گذاشتم،خواهش مي كنم اگه مي دونيد اين ويروس با چه آنتي ويروسي پاك ميشه بنويسيد،با نود كه شناسايي نشد.فايل ها رو خيلي لازم دارم خواهش مي كنم كمك كنيد.

سلام كسي نميدونه اين چه ويروسيه،تو رو خدا خيلي فوريه،فايلها رو لازم دارم. خواهش مي كنم كمك كنيد.

farzad_angel
15-06-2010, 02:43
سلام کسی تا حالا با این مشکل روبرو شده
بعضی اوقات سیستم صدای دینگ میده و اگر متنی باز باشه واسه خودش عدد تایپ میکنه اگر کسی بتونه کمک کنه یک دنیا ممنوننش میشم
باسپاس

mahdi_ctr
17-06-2010, 23:02
سلام

دوستان یه سوال دارم

ویندوزم ویروسی شده
نمیدونم ویروسش چی هست ولی وقتی روی درایوهام دابل کلیک میکنم درایو رو توی صفحه جدید باز میکنه
روی show hidden file هم تیک میزنم بعد از اینکه ok میکنم دوباره برمیگرده به حالت Do not show
من به دلیلی نتونستم آنتی ویروسم رو آپدیت کنم ولی فردا صبح آپدیت میکنم

حالا بعد از اینکه ویروس رو پاک کردم چه جوری این تغییرات رو برگردونم؟

دوستان شرمنده صفحه اول خیلی شلوغ و زیاد بود حوصلم نیومد همش رو بخونم

البته من روش زیر رو انجام دادم ولی نشد:

باز شدن درایوها با دابل کلیک در یک پنجره جدید یا باز شدن پنجره search

برای حل این مشکل ابتدا باید مطمئن شوید تیک گزینه Open Each Folder In Its Own Window زده شده است . برای این کار به مسیر زیر بروید .
Tools >> Folder Options و سپس تب General
حال اگر مشکل از این قسمت نبود از روشهای زیر استفاده کنید .

روش اول :

ابتدا به منوی start رفته و گزینه run را بزنید و سپس عبارت regsvr32 /i shell32.dll را در ان کپی کنید و سپس کلید اینتر را بزنید .

روش دوم :

به منوی start رفته و گزینه Run را بزنید و سپس عبارت regedit را تایپ کنید تا وارد محیط رجیستری شوید .
به هر دو مسیر زیر بروید

HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell
و
HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell

در پنل سمت راست ، مقادیر پیش فرض عبارات بالا رو پیدا کنید. سپس روی انها دابل کلیک کرده و در قسمت Value data عبارت none را قرار دهید و سپس روی دکمه Ok رو کلیک کنید.

روش سوم :

به منوی start رفته و روی run کلیک کنید و عبارت زیر را داخل ان کپی کرده و کلید اینتر را فشار دهید .
کد:
reg add hkcr\drive\shell /ve /d none /f

اطلاع رسان
17-06-2010, 23:55
سلام

من یه چند وقتی هست که فایل های image که ار CD های فیل میگیرم،بعد از با کردنش با VirtualCloneDrive یا IsoBuster فقط حجمشون 2.19 مگ است در صورتی که حجم فایل Image همون 600،700 مگ هست.
لطفا مرا کمکم کنید.
با تشکر از لطفه شما.
خدا حافظ

جاسم کدخدایی بنت
18-06-2010, 11:28
سلام کسی تا حالا با این مشکل روبرو شده
بعضی اوقات سیستم صدای دینگ میده و اگر متنی باز باشه واسه خودش عدد تایپ میکنه اگر کسی بتونه کمک کنه یک دنیا ممنوننش میشم
باسپاس

سلام شما مطمئنی صفخ کلید مشکل نداره از یکی دیگر استفاده کنید

---------- Post added at 12:28 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

سلام

دوستان یه سوال دارم

ویندوزم ویروسی شده
نمیدونم ویروسش چی هست ولی وقتی روی درایوهام دابل کلیک میکنم درایو رو توی صفحه جدید باز میکنه
روی show hidden file هم تیک میزنم بعد از اینکه ok میکنم دوباره برمیگرده به حالت Do not show
من به دلیلی نتونستم آنتی ویروسم رو آپدیت کنم ولی فردا صبح آپدیت میکنم

حالا بعد از اینکه ویروس رو پاک کردم چه جوری این تغییرات رو برگردونم؟

دوستان شرمنده صفحه اول خیلی شلوغ و زیاد بود حوصلم نیومد همش رو بخونم

البته من روش زیر رو انجام دادم ولی نشد:

برای حل این مشکل ابتدا باید مطمئن شوید تیک گزینه Open Each Folder In Its Own Window زده شده است . برای این کار به مسیر زیر بروید .

روش اول :

ابتدا به منوی start رفته و گزینه run را بزنید و سپس عبارت regsvr32 /i shell32.dll را در ان کپی کنید و سپس کلید اینتر را بزنید .

روش دوم :

به منوی start رفته و گزینه Run را بزنید و سپس عبارت regedit را تایپ کنید تا وارد محیط رجیستری شوید .
به هر دو مسیر زیر بروید

و

در پنل سمت راست ، مقادیر پیش فرض عبارات بالا رو پیدا کنید. سپس روی انها دابل کلیک کرده و در قسمت Value data عبارت none را قرار دهید و سپس روی دکمه Ok رو کلیک کنید.

روش سوم :

به منوی start رفته و روی run کلیک کنید و عبارت زیر را داخل ان کپی کرده و کلید اینتر را فشار دهید .
کد:

ویروس رو سیستمتون اجرا شده شما با نرو برین تو درایوببینین فایل اautorun,inf را بانت پد بازکنید هرچه داره بزارین تو پست تا کمکتون کنم

mahdi_ctr
18-06-2010, 17:58
سلام شما مطمئنی صفخ کلید مشکل نداره از یکی دیگر استفاده کنید

---------- Post added at 12:28 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

ویروس رو سیستمتون اجرا شده شما با نرو برین تو درایوببینین فایل اautorun,inf را بانت پد بازکنید هرچه داره بزارین تو پست تا کمکتون کنم

سلام

آقا توی هیچکدوم از درایوهام این فایلی که گفتی نبود!
الان چیکار کنم؟

nadin110
18-06-2010, 19:58
سلام
من یه مشکل عجیب دارم که مدت هاست با هاش در گیرم
انواع آنتی ویروس ها را امتحان کردم.اما مشکل از ویروس نیست ظاهرا چون هیچ کدام ویروسی را شناسایی نکردند.
من پنجره task manegr ویندوزم به شکل پایین دیده می شود.در واقع قسمت بالا آن و تب بالا حذف شده اند.تو اینترنت سرچ زده ام ولی نتیجه ای نگرفته ام.کسی می توانید من را کمک کند.
وقتی هم که ویندوز را عوض می کنم بعد از مدتی مشکل پیدا مشه!البته هیچ کار دیگری نمی کند.!!

جاسم کدخدایی بنت
18-06-2010, 22:21
سلام
من یه مشکل عجیب دارم که مدت هاست با هاش در گیرم
انواع آنتی ویروس ها را امتحان کردم.اما مشکل از ویروس نیست ظاهرا چون هیچ کدام ویروسی را شناسایی نکردند.
من پنجره task manegr ویندوزم به شکل پایین دیده می شود.در واقع قسمت بالا آن و تب بالا حذف شده اند.تو اینترنت سرچ زده ام ولی نتیجه ای نگرفته ام.کسی می توانید من را کمک کند.
وقتی هم که ویندوز را عوض می کنم بعد از مدتی مشکل پیدا مشه!البته هیچ کار دیگری نمی کند.!!
این که خیلی ساده است دوبار روی کناره ها کلیک کن

فکرکنم ماروگرفتی آآآ

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:20 PM ----------

سلام

آقا توی هیچکدوم از درایوهام این فایلی که گفتی نبود!
الان چیکار کنم؟

شما توی درایوتون باید فایلی به اسم system volume information رو دیده باشین آیا شما اینو دیدین و اون فایل نبود

mahdi_ctr
18-06-2010, 23:29
system volume information که به صورت Hidden هست و الان من نمیتونم فایل هام رو show کنم
با برنامه Nero هم گفتی رفتم و نبود

در ضمن دفعه قبل یه فایل اتوران توی یکی از درایوهام دیدم ولی سریع رفت!
دو حالت داره
یا هیدن شد یا انتی ویروس پاکش کرد

majid16367
19-06-2010, 00:24
من تقريبا چند صفحه اول رو خوندم دوستان
اما يه لطفي بكنيد و خلاصه بگيد چكار كنم :
اولا الان آيكون فولدرآپشن من پاك شده و خبري ازش نيست !!!
دوما با آپديت نود32 در يك ويندوزم و نصب آويرا در ويندوز ديگم تونستم تا حدودي ويروسهايي مثل اتوران رو از بين ببرم ( شايد )
سوما آيكون و لوگوي ورود به ويندوزم در هر دوتا ويندوزم عوض شده ( يكي xp و يكي طرح 7 )
به نظر شما نصب مجدد ويندوز خوبه يا مي تونم سيستم رو به همين شكل بازسازي كنم ؟ ايرادات رو چكار كنم ؟ ...
يا علي

---------- Post added at 01:24 AM ---------- Previous post was at 01:22 AM ----------

راستي يك مشكل ديگرم هم اينه كه تا ويندوزم بالا مياد صفحه my document رو نشون مي ده !!!
بازم ممنون

جاسم کدخدایی بنت
19-06-2010, 15:47
system volume information که به صورت Hidden هست و الان من نمیتونم فایل هام رو show کنم
با برنامه Nero هم گفتی رفتم و نبود

در ضمن دفعه قبل یه فایل اتوران توی یکی از درایوهام دیدم ولی سریع رفت!
دو حالت داره
یا هیدن شد یا انتی ویروس پاکش کرد

خوب شما برای این بتونین اطلاعات تو فایل رو ببینی بریت تو آدرس

یا تو ران ویندوز بنویسین مثال رو درایو d

D:\autorun.inf

بعد هرچی بود کپی کن نگو که جواب نداد حتما جواب میده تا من بتونم ویزوس روتشخیص بدم

جاسم کدخدایی بنت
19-06-2010, 15:54
من تقريبا چند صفحه اول رو خوندم دوستان
اما يه لطفي بكنيد و خلاصه بگيد چكار كنم :
اولا الان آيكون فولدرآپشن من پاك شده و خبري ازش نيست !!!
دوما با آپديت نود32 در يك ويندوزم و نصب آويرا در ويندوز ديگم تونستم تا حدودي ويروسهايي مثل اتوران رو از بين ببرم ( شايد )
سوما آيكون و لوگوي ورود به ويندوزم در هر دوتا ويندوزم عوض شده ( يكي xp و يكي طرح 7 )
به نظر شما نصب مجدد ويندوز خوبه يا مي تونم سيستم رو به همين شكل بازسازي كنم ؟ ايرادات رو چكار كنم ؟ ...
يا علي

---------- Post added at 01:24 AM ---------- Previous post was at 01:22 AM ----------

راستي يك مشكل ديگرم هم اينه كه تا ويندوزم بالا مياد صفحه my document رو نشون مي ده !!!
بازم ممنون

نصب مجدد ویندوز

دقت کن بعد نصب به هیچ وجه درایوهارو بازنکنی چون ویروس پشت در انتظاره

شما از طریق اکیپلورر وارد بشین شو هاید بزنین

وتیک hide operyion gfile ؤوهم بزنین

دوست من تاکید میکنم از طریق اکسپلورر یا همون 2تا پوشه زرد دربالای کامپسوتر که این بهتره آ

بعد هرچی فایل مشکوک کم زنگ میبینی پاک کن

و بعدم یک آنتی ویروس خوب نصب وآپدیت

--------------------------------------------------

روش اول :

برای از بین بردن این ویروس شما نباید به هیچ عنوان روی درایو یا فولدری دابل کلیک کنید . چون این ویروس با دابل کلیک کردن روی درایو ها فعال می شود .

پس اولین کار این است که شما وقتی سیستم را روشن کردید به هیچ عنوان روی درایوی دابل کلیک نکنید .
قبل از انجام مراحل زیر شما باید حتما با یکی از انتی ویروسهای NOD32 یا کسپراسکای و Avast سیستم را به طور کامل ویروس یابی کرده باشید . تا ابتدا ویروسهای احتمالی از سیستم شما پاکسازی شود .

دلیل این که چرا باید قبل از پاکسازی ویروس اتوران به طور دستی باید از انتی ویروس های گفته شده استفاده کرد را در روش دوم توضیح داده شده است .

ابتدا فلش مموری را به کامپیوتر وصل کنید . و سپس منتظر بمانید تا درایو مربوط به ان در my computer ظاهر شود . بعد از ظاهر شدن درایو مربوط به فلش مموری دیگر روی هیچ یک از درایو های کامپیوتر و حتی فلش مموری دابل کلیک نکنید .

حالا مراحل زیر را ابتدا انجام دهید .

ابتدا وارد My Computer شوید .
بعد از مشاهده لیست درایوها از نوار بالا بروی گزینه Tools کلیک کرده سپس گزینه Folder Options را انتخاب کنید
راهنمایی : اگر Folder Options شما وجود ندارد و ممکن است پاک شده باشد در زیر برنامه هایی برای برگرداندن ان معرفی کرده ام .

در پنجره جدید باز شده گزینه View را انتخاب کنید و بروی گزینه Show hidden files and folders کلیک کنید تا دایره آن توپر شود .
کمی پایینتر تیک گزینه Hide Protected Operationg System Files را بر دارید . حالا ok کنید

از این به بعد تا پاک سازی کامل این ویروس از داخل درایو ها روی هیچ کدام از درایو ها نباید دابل کلیک کرد بلکه باید با راست کلیک روی درایو و زدن open وارد درایو شوید .

(حتما یادتون باشه با راست کلیک کردن و زدن open وارد درایو هایتان شوید اگر دوبار روی درایوی کلیک کنید باز هم ویروس فعال خواهد شد و دوباره همه چیز به حالت اول بر خواهد گشت . پس حتما با راست کلیک کردن و زدن open وارد درایوهایتان شوید)

ابتدا با راست کلیک روی درایو C و زدن OPEN وارد ان شوید و فایلی به نام autorun.inf را از داخل درایو هایتان پاک کنید . سپس با راست کلیک و زدن open وارد درایو های دیگر شوید و همچین فایلی را از داخل همه درایو ها پیدا کرده و پاک کنید .

بعد از این که شما همه فایلهای autorun.inf را از داخل همه درایو ها پاک کردید باید بلافاصله بدون انجام هیچ کار اضافی ( حتی نباید جایی کلیک کنید ) سیستم را Reset کنید .

حتما باید سیستم بلافاصله ریست شود .

فرض می کنیم فلش مموری یا RAM مربوط به موبایل شما نیز به این ویروس مبتلا شده باشد .

شما باید فلش مموری یا موبایل خودتون را به کامپیوتر متصل کنید و بعد از دیدن درایو مربوط به ان با راست کلیک و زدن open وارد ان شوید و فایلی به نام autorun.inf را از داخل ان پاک کنید و همین طور که فلش مموری یا موبایل شما به کامپیوتر متصل است سیستم را Reset کنید .

این اموزش مربوط به ویروس autorun.inf بود . اما همیشه این ویروس به تنهایی در درایو های شما قرار نمی گیرد بلکه ممکن است همراه خود چندین فایل exe نیز داشته باشد که اگر شما کامل مقاله را مطالعه فرمایید اسم انها گفته شده است که شما در حین پاک کردن ویروس autorun.inf باید انها را نیز همراه این ویروس از داخل درایو ها پاک کنید .

++++++++++++++++++++++++++++++++++

روش دوم :

برای این که متوجه شوید کامپیوتر شما به ویروس autorun.inf مبتلا شده است یا نه ، باید ابتدا فایلهای مخفی و سوپرهایدن را قابل روئیت کنید .

چون این ویروس به صورت مخفی و سیستمی می باشد .

برای این که فایلهای مخفی را بتوانید ببینید از روش اول برای از بین بردن autorun.inf استفاده کنید . اما گاهی اوقات به دلیل دچار شدن به یک ویروس دیگر شما قادر به دیدن فایلهای مخفی نیستید .
برای این کار کافی است مسیر زیر را دنبال کنید .

Start->Run->cmd.exe

سپس در محیط cmd به root درایو ها رفته ( برای رفتن به ریشه یک درایو باید از دستور cd\ استفاده کنید ) و عبارت dir /ah را تایپ کنید با این کار تمامی فایلهای و فایلهای مخفی درایو به شما نشان داده خواهد شد . که شما با این روش می تونید ببینید که ایا کامپیوتر شما به ویروس autorun.inf مبتلا شده است یا نه .

یک روش برای از بین بردن ویروس autorun.inf استفاده از همین محیط cmd می باشد . که شما باید با استفاده از دستورات داس به root درایو ها رفته و با استفاده از دستور del /a/f autorun.inf این ویروس را از تمامی درایو ها خود پاک کنید . توجه کنید که ابتدا باید درایو c را پاک کرده و بعد بقیه درایو ها را پاک کنید . بعد از این کار بلافاصله کامپیوتر را ریستارت کنید .

گاهی اوقات بعد از این که شما به طور دستی اقدام به پاکسازی ویروس اتوران می کنید بعد از چند ثانیه این ویروس دوباره سر جای خود برمی گردد .

این مشکل به این دلیل است که جدیدا ویروس اتوران پیشرفت زیادی کرده و به تنهایی فقط شامل یک فایل notpad به اسم autorun.inf نیست بلکه همراه این فایل چند فایل exe نیز وجود دارد که به این فایل ضمیمه شده اند که نشان از پشرفت این ویروس داشته است .

چند تا از فایلهای exe که اخیرا همراه این ویروس در درایو ها ایجاد می شود و مانع از پاکسازی ویروس اتوران به طور دستی می شود فایلهایی به اسم 3o.exe و sxs.exe و semo2x.exe و system.exe و m88coaim.exe می باشد .

متاسفانه فایل های exe را نمی توان به طور دستی پاک کرد به خاطر این که بعد از پاک شدن سریعا در عرض چند ثاینه یک جایگزین برای خود درست می کنند .

پس برای این که بتوانید به راحتی و به طور دستی ویروس اتوران را پاک کنید باید ابتدا فایهای exe ضمیمه ان را از بین ببریم برای این کار من انتی ویروس Avast را پیشنهاد می کنم که قادر به از بین بردن برنامه های exe ضمیمه شده به ویروس اتوران است مخصوصا فایل 3o.exe . بعد از ان شما به راحتی می توانید به طور دستی فایل autorun.inf را از درایوها پاک کنید .

پس شرط از بین بردن ویروس اتوران به طور دستی این است که شما قبل از ان با انتی ویروس Avast سیستم را به طور کامل ویروس یابی کنید تا برنامه های exe همراه ویروس اتوران از بین بروند .

++++++++++++++++++++++++++++++++++

روش سوم :

این روش شاید دیگر به این راحتی ها جواب ندهد به این دلیل که ویروس اتوران پیشرفت کرده و دیگر به تنهایی فقط شامل یه فایل notpad نیست بلکه همراه خود چندین فایل exe نیز دارد . اما گفتن این روش هم خالی از لطف نیست .
یک روش هم برای از بین بردن ویروس اتوران این است که برنامه notpad را باز کنید و دستور زیر را در ان کپی کنید و سپس با نام و پسوند autorun.inf ذخیره کنید .

کد:
[AutoRun]
open=explorer.exep
سپس به مسیر tools->folder options->view رفته و تیک گزینه hide extensions for known file types را بردارید تا پسوند فایلهای نیز نمایان شود .

سپس فایلهای مخفی و سوپرهایدن را قابل روئیت کنید و فایل autorun.inf خود را در همه درایو ها کپی کنید با این کار اگر فایل اتوارن دیگری در درایو شما باشد اخطاری مبنی بر جایگزین کردن فایل به شما داده خواهد شد که شما با زدن گزینه yes پیغام را تائید کنید .

این کار را برای تمام درایو ها انجام دهید . با این کار فایل اتوران شما جایگزین ویروس اتوران خواهد شد .
همان طور که گفتم شاید این روش دیگر جواب ندهد .

mahdi_ctr
19-06-2010, 21:49
من آخر نتونستم کاری بکنم و ویندوز رو عوض کردم
از طریق فلش آنتی ویروس نصب کردم
آپدیتش کردم و تمام درایوهام و فلش رو اسکن کردم
توی تمام درایوهام سه تا ویروس بود که توی همه درایو ها مشترک بود
دلیل این اتفاقهای من حتما اونا بودن به به حمدا... برطرف شد!

جاسم کدخدایی بنت
20-06-2010, 00:59
پیشنهاد میکنم این به این تاپیک برین فایل عدم ویروس فلش در رایانه را دانود کنید فقط 30 کیلوبایت

popp
21-06-2010, 19:54
سلام
یه ویروس تو سیستمم وارد شده از فلش که یه قلب در مانیتورم بالا پایین میره.
من node اصل در سیستمم نصب هست که یک میلیون برام آب خورده ولی این ویروسو نمیشناسه
کسی تا حالا با این ویروس برخورد داشته؟
لطفا کمک کنین.
run رو از start حذف کرده و foldr opthin رو هم حذف کرده.
چی کار کنم اینووو?
فکر میکنم ویروس autoran.inf باشه

جاسم کدخدایی بنت
21-06-2010, 22:03

برو تو my computer

توی آدرس بنویس و ارد شو تموم نوشته هارو کپی کن وبزار تو تاپیک تا دوستان ببینن ویروسو

مهران مـدیری
22-06-2010, 03:03
پیشنهاد میکنم این به این تاپیک برین فایل عدم ویروس فلش در رایانه را دانود کنید فقط 30 کیلوبایت

میشه بیشتر توضیح بدین

majid16367
22-06-2010, 16:48
من هم نتونستم فولدرآپشن رو برگردونم . جالبه كه گزينه paint هم حذف شده . لوگو ورود به ويندوزم هم كلاسيك شده و مثل قبل نيست

جاسم کدخدایی بنت
22-06-2010, 16:53
سلام خدمت مجید بعد از اسکن با یک آنتی ویروس آپدیت شده شما برین توی cmd

run>cmd

بعد بنویسین sfc/ scannow

سی دی ویندوز بذارین

majid16367
24-06-2010, 19:08
سلام جاسم
من وارد cmd شده و اون دستور را زدم
همزمان با زدن آن دستور سي دي را بگذارم يا بعد از اجراي دستور
ممنونم جاسم

جاسم کدخدایی بنت
25-06-2010, 01:13
سلام مجیدجان ببین موقعی که دستور میزنی یک کادر میاد که باید همون سی دی ویندوزتو که نصب کردی بزاریش بعد دیگه خودش پرمیشه درنهایت finishویک بار restart تمامی فایلهای معیوبت درس میشن

popp
27-06-2010, 17:03

برو تو my computer

توی آدرس بنویس و ارد شو تموم نوشته هارو کپی کن وبزار تو تاپیک تا دوستان ببینن ویروسو

داخل autorun.inf این چیزها هست

vahid_lok
29-06-2010, 16:53
از کجا می تونم اپدیت افلاین کسپر 2011 رو پیدا کنم؟

reza306
29-06-2010, 18:17
دوستان كمك كنن
تمام فايلهاي داخل درايوها نصفشون اسمشون ابي شده
مشكل از كجاست
كاسپر سيكوريتي به روز شده به همه فايل هاي آبي حمله كرده ولي دير شده هر فايلي رو بگيد پاك ميكنه
آهنگ AVI zip TXT....

جاسم کدخدایی بنت
29-06-2010, 20:12
داخل autorun.inf این چیزها هست

شما یک عکس از process هاتون بدین این که ظاهرا ویروس اتران نگرفتین

جاسم کدخدایی بنت
29-06-2010, 20:27
دوستان كمك كنن
تمام فايلهاي داخل درايوها نصفشون اسمشون ابي شده
مشكل از كجاست
كاسپر سيكوريتي به روز شده به همه فايل هاي آبي حمله كرده ولي دير شده هر فايلي رو بگيد پاك ميكنه
آهنگ AVI zip TXT....

فایل هایی که رنگشون آبی هست فشرده شدن و امکان فشرده شدن فقط توی فایل سیستم NTFS هست اگر فقط چند تا از فایل هات یا پوشه ها آبی شدن روشون راست کلیک کن و properties رو بزن و Advanced اونجا تیک compress content... رو بردار

اگر کل درایوت اینجوری شده بود توی properties درایوت بورو و تیک compress drive ... رو بردار

reza306
30-06-2010, 17:22
خيلي ممنون درست فرمودين.ولي بنظر شما چرا كاسپر اينترنت سيكوريتي2009 اين قدر صيصتم رو كند كرد تا مجبور شدم پاكش كنم
و نود32 نصب كنم.
من جسارتا يه عكس از process گرفتم ميشه يه نگاه بندازين.

lovei_2006
01-07-2010, 15:47
سلام
اقا اين كامپيوتر ما ويذوس گرفت (ويروسkazm و آيتوران) با توجه به پست اول تونستم ويروس را از بين ببرم اما حالا هركاري مي كنم بعضي از پوشه ها باز نمي شن يا نيستشون
حالا من چكار كنم با nod32 هم اسكن كردم فايده نداشت
اگه تونستين برام پ.خ بزنيد
مرسي

Dr Hannibal
01-07-2010, 19:27
سلام
اقا اين كامپيوتر ما ويذوس گرفت (ويروسkazm و آيتوران) با توجه به پست اول تونستم ويروس را از بين ببرم اما حالا هركاري مي كنم بعضي از پوشه ها باز نمي شن يا نيستشون
مرسي

نود32 آپدیت کنید بعد اسکن کنید.

اگه فقط kaszm خالیه این کمک میکنه.

نشد آنتی ویروس عوض کن.

wordship
08-07-2010, 21:53
سلام
مرسي

بنده خدا کاظم جون یه دو روزه pm میده یاهوم میگه به من یاد بده چطور با اسکایپ کار کنم:18::18:
منم بهش گفتم ساده هست گفت من سوال تخصصی دارم
:31:
گفتم شاید ما رو ابله فرض کرده میخواد یه ویروس دیگه بندازه به جون سیستم
دیگه چیزی نگفتمش
در هر صورت اینو دانلود کن انتی کاظم جون هست:

firethumbs
23-07-2010, 12:39
دوستان سلام
من مدتیه سیستمم را ویروس گرفته همه جا را زیرو رو کردم به نتیجه نرسیدم.
این ویروسه کارش اینه که:
۱- فایلها مخفی را به هیچ عنوان show نمی کنه البته بعضی از ویروسهای مشابه علاوه بر اینکار پسوند فایلها را هم نمایش نمی دهد. بدیهی است که بنده چندین روزه که تحت عنوان show/hidden viruse جستجو می کنم و با عمل به دستورات پیشنهاد کنندگان به نتیجه نمی رسم
۲- پس از مدتی از بالا آمدن ویندوز و کانکت شدن به اینترنت به ناگاه و در یک لحظه apereance ویندور از حالت اکس پی به حالت ویندوز سرور 2000 تغییر می کند و بعد از چند ثانیه به حالت قبل بر می گردد. چنین اتفاقی که می افتد من متوجه می شود که اینترنتم هم قطع شده است و تا راه اندازی دوباره ویندوز وصل نمی شود
به خاطر این ویروسه تا حالا یکبار ویندوزم را عوض کردم.و هم آنتی ویروس nod32 هم نصب و آپدیت کردم و هم آنتی ویروس avira را نصب و آپدیت کردم ولی به نتیجه نرسیدم.
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

wordship
23-07-2010, 12:45
سلام
یه تست کنید

vanushe
23-07-2010, 23:51
سلام.من تازه واردم.
سیستمم پر ویروسه اعم از تروجان وwormکه بعضی قرنطینه هستند.آنتی ویروسمnod32.
اما دو تا ویروسهست که نه قرنطینه میشه نه از بین میره.c/windows/system32/drivers/lsass-win32/autorun.vb.db wormیکی دیگه خمین آدرس فقطlsass.dllهست.
توی قرنطینه هاnew folder.exeتوی درایوdوتویc/system volumeهم همین wormهست تروجان وkrypty.ag trojan.
حالا من چی کار کنم؟
آنتی ویروسم آپدیته.
اطلاعاتم خیلی کمه.اوضاع خیلی بده؟

firethumbs
24-07-2010, 19:11
سلام
یه تست کنید

سلام دوست عزیز
از لطف و مردونگی که کردی خیلی ممنون. درست شد. فقط اگه میشه به چند تا سوال زیر بنده پاسخ بدهید
۱- مشکل سیستمم چی بود یعنی چه نوع ویروسی گرفته بود
۲- این فایلها چی بودند و کار هر کدوم چی بود
ممنون

beatbox
25-07-2010, 09:45
با سلام
دوستان تو تمام درايو هاي من يه فولدر اومده به نام autorun.inf كه توش چند تا فايل و بيشتر فايلهام هيدن شده .همه راه هايي كه گفتين رو رفتم .بايد چي كار كنم .اين فايلها پاك هم نميشن.cmd جواب نداده .نرم افزار جواب نداده.من تا حالا اين مدل كه فولدر باشه رو نديده بودم لطفا منو راهنمايي كنين.
با تشكر

jax2
26-07-2010, 23:09
با سلام
دوستان تو تمام درايو هاي من يه فولدر اومده به نام autorun.inf كه توش چند تا فايل و بيشتر فايلهام هيدن شده .همه راه هايي كه گفتين رو رفتم .بايد چي كار كنم .اين فايلها پاك هم نميشن.cmd جواب نداده .نرم افزار جواب نداده.من تا حالا اين مدل كه فولدر باشه رو نديده بودم لطفا منو راهنمايي كنين.
با تشكر

دوست عزی احتمالا شما برنامه ی usb gaurd رو نصب نکردی؟
این پوشه توسط این نرم افزار ساخته میشه و باعث میشه دیگه فایل اتوران تو درایوهات کپی نشه.خیلی بدرد بخوره

wordship
27-07-2010, 13:33
با سلام
با تشكر

شما هم در مرحله اول این فایل رو تست کن:
و بعد نصب نرم افزار مالور بایت
و اپدیت
و فول اسکن

firethumbs
27-07-2010, 20:27
دوستان سلام
من مدتیه سیستمم را ویروس گرفته همه جا را زیرو رو کردم به نتیجه نرسیدم.
این ویروسه کارش اینه که:
۱- فایلها مخفی را به هیچ عنوان show نمی کنه البته بعضی از ویروسهای مشابه علاوه بر اینکار پسوند فایلها را هم نمایش نمی دهد. بدیهی است که بنده چندین روزه که تحت عنوان show/hidden viruse جستجو می کنم و با عمل به دستورات پیشنهاد کنندگان به نتیجه نمی رسم
۲- پس از مدتی از بالا آمدن ویندوز و کانکت شدن به اینترنت به ناگاه و در یک لحظه apereance ویندور از حالت اکس پی به حالت ویندوز سرور 2000 تغییر می کند و بعد از چند ثانیه به حالت قبل بر می گردد. چنین اتفاقی که می افتد من متوجه می شود که اینترنتم هم قطع شده است و تا راه اندازی دوباره ویندوز وصل نمی شود
به خاطر این ویروسه تا حالا یکبار ویندوزم را عوض کردم.و هم آنتی ویروس nod32 هم نصب و آپدیت کردم و هم آنتی ویروس avira را نصب و آپدیت کردم ولی به نتیجه نرسیدم.
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

دوستان سلام
مشکل قبلی که داشتم به کمک یکی از دوستان حل شد ولی فقط یکی از اونا!!
قبلا که ویروسی بودم مشکل show/hidden داشتم که با کمک یکی از دوستان این مشکل حل شد ولی هنوز مشکل دوم حل نشده یعنی بعضی از اوقات apereance سیستمم به یکباره از حالت XP به حالت win 2000 تغییر می کنه و دوباره به حالت قبلی بر می گردد و از اینترنتم قطع میشه البته connection Icon واقع در کنار ساعت ویندوزم ناپدید نمی شود وفقط رد وبدل شدن data قطع میشه نشونشم اینه که در پنجره cmd که دستور ping را میزنم ping نمی کنه
ممنون از همه دوستان

ddavod
28-07-2010, 00:38
اقا دمت گرم با این فایل مشکل چند ماهه من حل شد

mrmostafa
29-07-2010, 13:09
الان سیستم کسی ویروس گرفته که ctr+alt+del میزنه ادمین میخواد غیر فعال هستش و show hiddein file میکنه هیچ اتفاقی نمیفته و نمیزاره که نشون بده؟؟؟ با چه برنامه ای میشه پاک کرد؟؟؟

jax2
29-07-2010, 13:19
دوست عزیز یه سری به وبلاگ من بزن کامل توضیح دادم

vanushe
04-08-2010, 22:58
سلام.
اگه توی یه درایو ویروسه قرنطینه باشه،اگه اطلاعات درایو رو رایت کنم ویروس داره؟(گفتم ویروس قرنطینه هست)
ویروسnew folder.exeتوی درایو قرنطینه شده،مثل تروجانremoverنداره؟

silviyna
05-08-2010, 18:28
من همین امروز ویندوزمو عوض کردم اما هم task manager غیر فعال شده هم رجیستری ( task manager disabled by administrator) و هم سیف مود
show hidden files هم تو قسمت folder option کار نمیکنه، ضمنا از فلش مموری استفاده می کنم که اغلب اوقات به کیس وصله.
من حدس میزنم این ویروس autorun باشه اما با برنامه autorun virus remover اسکن کردم این ویروس رو هم شناسایی کرد و مثلا پاک کرده اما باز هم این مشکلالت حل نشده با نود هم اسکن کردم اما پیدا نکرده. با روشهایی هم که برای فعال کردن task manager و رجیستری هست هم نتونستم اینارو فعال کنم. چیکار میتونم بکنم برای حل این مشکل؟؟؟؟

jax2
05-08-2010, 19:11
من همین امروز ویندوزمو عوض کردم اما هم task manager غیر فعال شده هم رجیستری ( task manager disabled by administrator) و هم سیف مود
show hidden files هم تو قسمت folder option کار نمیکنه، ضمنا از فلش مموری استفاده می کنم که اغلب اوقات به کیس وصله.
من حدس میزنم این ویروس autorun باشه اما با برنامه autorun virus remover اسکن کردم این ویروس رو هم شناسایی کرد و مثلا پاک کرده اما باز هم این مشکلالت حل نشده با نود هم اسکن کردم اما پیدا نکرده. با روشهایی هم که برای فعال کردن task manager و رجیستری هست هم نتونستم اینارو فعال کنم. چیکار میتونم بکنم برای حل این مشکل؟؟؟؟

شما باید آنتی ویروستونو آپدیت کنید بعد اسکن.
ترجیحا از سی دی بوت کسپر(دیسک نجات یا rescue disk) جدید و آپدیت برای اسکن سیستم استفاده کنید

silviyna
05-08-2010, 23:25
شما باید آنتی ویروستونو آپدیت کنید بعد اسکن.
ترجیحا از سی دی بوت کسپر(دیسک نجات یا rescue disk) جدید و آپدیت برای اسکن سیستم استفاده کنید

من اگر فلشم رو format کنم این ویروس autorun از تو فلش پاک میشه؟؟

jax2
06-08-2010, 08:04
اگه ویروس وارد سیستم شما شده باشه و فعال باشه نه با فرمت فرقی نمی کنه چون سریع خودشو کپی می کنه ولی اگه تو سیستم فعال نباشه با فرمت پاک میشه.
برای حل این مشکل شما نرم افزار usb disk security رو نصب کنید

silviyna
06-08-2010, 13:12
اگه ویروس وارد سیستم شما شده باشه و فعال باشه نه با فرمت فرقی نمی کنه چون سریع خودشو کپی می کنه ولی اگه تو سیستم فعال نباشه با فرمت پاک میشه.
برای حل این مشکل شما نرم افزار usb disk security رو نصب کنید

امروز به صورت دستی و با نرم افزار های مختلف مثلا ویروس اتوران رو پاک کردم اما بعد دوباره ایجاد شد، حالا الان مشکل اینه که فایلهی word با پسوند rtf سیو شدن سرعت اینترنت خیلی کم شده و برنامه kaspersky هم که نصب کردم کار نمیکنه. این پسونده به خاطر چه ویروسیه و چطوری میتونم پاک کنم؟؟

REZAt1980
07-08-2010, 12:21
سلام.

من یه فلش به کامپیوترم وصل کردم که ویروسی کرده کامپیوتر رو. بعد موبایلم رو هم وصل کردم که اون هم ویروسی شد.

الان تو موبایلم، همه فایل ها شده، exe و تو رم هیچی باز نمیشه. تو کامپیوتر هم که میارمش، همش یه صفحه ی جدید باز میکنه.

یه آنتی ویروسی بگید که من دانلود کنم.
ویندوز ویستا 64
با کاسپر که نشد.

جاسم کدخدایی بنت
07-08-2010, 13:03
سپ کلیدم مشکل دار اگ ناگس شما ببشین یاش
نود32 آپدیت شد استفاد کنید

برای پوشتون کافی اسم پوش را تو ادرس نوشت و اینتر رو زد بد پوش فایلاش ظار میش

jax2
07-08-2010, 20:33
امروز به صورت دستی و با نرم افزار های مختلف مثلا ویروس اتوران رو پاک کردم اما بعد دوباره ایجاد شد، حالا الان مشکل اینه که فایلهی word با پسوند rtf سیو شدن سرعت اینترنت خیلی کم شده و برنامه kaspersky هم که نصب کردم کار نمیکنه. این پسونده به خاطر چه ویروسیه و چطوری میتونم پاک کنم؟؟

فرمت rtf فرمت برنامه wordpad هست وب ا word هم باز میشه و مربوط به ویروس نیست.
اگه کسپر اجرا نمیشه احتمالا یه ویروسی مثل سالیتی دارید که فقط بهت پیشنهاد می کنم از سی دی بوت کسپر استفاده کنی

GENERAL_RAAAM
08-08-2010, 11:56
سلام به همهههههههه
اخیرا یه ویروس هست که از راه یاهو مسنجر منتشر میشه و اینطوریه :
از طرف فرد الوده برای دیگران ، یه لینک فرستاده میشه و معمولا مربوط به فیس بوکه ! اگه روش کلیک کنیم ، یه فایل برای دانلود میاره
اگه دانلود بشه . همین کارو با دیگران می کنه ( فرستادن لینک ) و هر چند وقت یک بار ، یه پنجره MSN messneger باز می کنه ، اگه هم تو یاهو id & pass تون را نزده باشید ، چون نمیتونه sign in کنه ، میگه ایدی و پسورد را بزنید .
من به این ویروس یا هرچی هست آلوده شدم و نیمدونم چکار کنم
یه بار رفتم فایل های هیدن و سیستمی را نمایان کردم و رفتم تو جایی که دانلود شده و پاکش کردم ولی فایده نداشت
ممنون میشم راهنمایی کنید:11:

REZAt1980
08-08-2010, 21:14
رفقا یکی کمک کنه. من مشکلم رو صفحه ی قبل گفتم.

mra680
09-08-2010, 09:23
یک سوال اگه همه ی اون آموزش ها و روش های از بین بردن ویروس رو برای یک سیستم اجرا کنیم چی میشه؟
حتی اگه به اون ویروس مبتلا نباشه سیستم؟
من سیستمم بد جور قاطی شده.میخوام دل رو به دریا بزنم و همه ی روش های پست اول رو اجرا کنم.به نظر شما کار درستی هست؟

جاسم کدخدایی بنت
09-08-2010, 13:39
یک سوال اگه همه ی اون آموزش ها و روش های از بین بردن ویروس رو برای یک سیستم اجرا کنیم چی میشه؟
حتی اگه به اون ویروس مبتلا نباشه سیستم؟
من سیستمم بد جور قاطی شده.میخوام دل رو به دریا بزنم و همه ی روش های پست اول رو اجرا کنم.به نظر شما کار درستی هست؟
سلام برادر
هیچی نمیشه مگر این که ویروسی باشه اونارو پاک کنه واگه فایلی هم تو اون آموزش پاک شه حتما باز برا ساختش چیزی هست شما سیستمتون قاطی کگرده منظورتون چیه شاید ویروس باشه

شما برین تو درایو دی
و تو آأرس جلوی d:\ بنویسین autorun.inf ببین اگه فایلی باز شد هرچیتوش نوشته بذار توسایت تادوستان ببینن چه ویروسیه

---------- Post added at 02:34 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

سلام.

من یه فلش به کامپیوترم وصل کردم که ویروسی کرده کامپیوتر رو. بعد موبایلم رو هم وصل کردم که اون هم ویروسی شد.

الان تو موبایلم، همه فایل ها شده، exe و تو رم هیچی باز نمیشه. تو کامپیوتر هم که میارمش، همش یه صفحه ی جدید باز میکنه.

یه آنتی ویروسی بگید که من دانلود کنم.
ویندوز ویستا 64
با کاسپر که نشد.

سلام اگه مشکلتون فایلاتونه ومیخواین اول اوناو کپی وبعد فرمت کنین خوب مثال شما یک پوشه به اسم sound.exe دارین اونو اجرا نکنین چون از ویروس fly studio است وبهتر برای اجرا

در آدرس رایانه بنویسین sound وبهش exe اضافه نکنین اونوقت اگر همینویروس بود پوشه مخفی شده رو باز میکنه
برای بقیه هم همین طور

----------------------------------------
نود32 آپدیت شده از تاریخ 6 2010 به بالا
------------------------------------------

---------- Post added at 02:39 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

سلام به همهههههههه
اخیرا یه ویروس هست که از راه یاهو مسنجر منتشر میشه و اینطوریه :
از طرف فرد الوده برای دیگران ، یه لینک فرستاده میشه و معمولا مربوط به فیس بوکه ! اگه روش کلیک کنیم ، یه فایل برای دانلود میاره
اگه دانلود بشه . همین کارو با دیگران می کنه ( فرستادن لینک ) و هر چند وقت یک بار ، یه پنجره MSN messneger باز می کنه ، اگه هم تو یاهو id & pass تون را نزده باشید ، چون نمیتونه sign in کنه ، میگه ایدی و پسورد را بزنید .
من به این ویروس یا هرچی هست آلوده شدم و نیمدونم چکار کنم
یه بار رفتم فایل های هیدن و سیستمی را نمایان کردم و رفتم تو جایی که دانلود شده و پاکش کردم ولی فایده نداشت
ممنون میشم راهنمایی کنید:11:

سلام برای این بهتر پسوند فایلی که توچت درایافت میکنی رو چکنی exe بود یعنی یک فایل اجرایی ممکنه ویروسی چیزی واسه -- باشه وبهتره باز نکنی (هرچند فکرمیکنم خودت انیا وارد تری از من)

شمابهتر از انتی ویروس kasper internet security استفاده کنی

شما برین تو درایو دی
و تو آأرس جلوی d:\ بنویسین autorun.inf ببین اگه فایلی باز شد هرچیتوش نوشته بذار توسایت تادوستان ببینن چه ویروسیه

REZAt1980
09-08-2010, 13:44
سلام اگه مشکلتون فایلاتونه ومیخواین اول اوناو کپی وبعد فرمت کنین خوب مثال شما یک پوشه به اسم sound.exe دارین اونو اجرا نکنین چون از ویروس fly studio است وبهتر برای اجرا

در آدرس رایانه بنویسین sound وبهش exe اضافه نکنین اونوقت اگر همینویروس بود پوشه مخفی شده رو باز میکنه
برای بقیه هم همین طور

----------------------------------------
نود32 آپدیت شده از تاریخ 6 2010 به بالا

چیزی که اومد این بود. با تشکر از پیگیری شما.

[AutoRun]
open=x3xh.exe
shell\open\Command=x3xh.exe

جاسم کدخدایی بنت
09-08-2010, 17:06
سلام رضا

خوبی

هرکدوم از اینا خواستی دانلود کن دوتا نهر دوتا میتونن از بینش ببرن

اما دستیش فک کنم باید با safe mode بری بعد هم تو c این فایلا رو پاک کن شاید هایدنن از هاید بیرون کن سرچ کن

X3xh.exe

cvasds0.dll, cvasds1.dll,
cvasds2.dl
dsoqq.exe

--------
اما اوون برنامه ها راحتترن شاید اینجوری پاک نشه چون از خودم گفتم

REZAt1980
09-08-2010, 18:32
دست شما درد نکنه. اون دومی که اصلا کاری نکرد.

اولی هم موقعی که remove میزدم، رجسیتر کی میخواست

ninjavb
09-08-2010, 22:48
با سلام من موقعی که گزینه show hidden file رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته و فایل های مخفی رو نشون نمیده و دوباره که برمیگردم میبینم که دوباره همون گزینه dont show hidden file فعاله انتی ویروس من 32nod و به نظر میرسه که اپدیت ولی یکی از دوستام میگفت به دلیل تحریم اپدیت نمیشه !(قکر کنم همینجوره چون وقتی قبلا گزینه update رو میزدم یه چکی میکرد و بعد مثلا پیغام میداد که اپدیته ولی الان هیچ اتفاقی نمیفته!!)
من الا باید چی کار کنم ؟
باتشکر

جاسم کدخدایی بنت
10-08-2010, 09:37
با سلام من موقعی که گزینه show hidden file رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته و فایل های مخفی رو نشون نمیده و دوباره که برمیگردم میبینم که دوباره همون گزینه dont show hidden file فعاله انتی ویروس من 32nod و به نظر میرسه که اپدیت ولی یکی از دوستام میگفت به دلیل تحریم اپدیت نمیشه !(قکر کنم همینجوره چون وقتی قبلا گزینه update رو میزدم یه چکی میکرد و بعد مثلا پیغام میداد که اپدیته ولی الان هیچ اتفاقی نمیفته!!)
من الا باید چی کار کنم ؟
باتشکر

سیستمتون ویروس داره

برین تو رجیستری

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL

chek value
defulte value

رو روی 1 قرار بدین

برای اینکه بدونین چه ویروسی

شما برین تو درایو دی
و تو آأرس جلوی d:\ بنویسین autorun.inf ببین اگه فایلی باز شد هرچیتوش نوشته بذار توسایت تادوستان ببینن چه ویروسی

جاسم کدخدایی بنت
10-08-2010, 09:54
دست شما درد نکنه. اون دومی که اصلا کاری نکرد.

اولی هم موقعی که remove میزدم، رجسیتر کی میخواست

سلام رضا

spywar doctor

استفاده کن توسایت هست

Juventus FC
10-08-2010, 12:48
سلام

چند وقتی هست که سرعت سیستم من به شدت کاهش پیدا کرده ویندوز خیلی دیر لود میشه حدودن باید 6 دقیقه صبر کنیم تا ویندوز از حالت هنگ خارج بشه و ویندوز آماده کار بشه.

بعد موقع شروع ویندوز دو پیغام خطا میاد که یکیش این هست => ttp://img4u.net/images/caup5bh0ns1mg7acloc0.jpg

در بخش ویندوز XP سایت سوالم را پرسیدم گفتند که "سیستم شما ویروس داره باید تو انجمن اورژانس سیستم های آلوده سوالتون رو بپرسید تا بیشتر کمکتون کنند."

جاسم کدخدایی بنت
10-08-2010, 13:34
سلام یوونتوس

این عکسی که شما گذاشتین مربوط به این است که فایلی رو که تو run یا استارت آپ هست نمیتونه پیدا کنه و مقصدش هم همینه

خوب پس باید برین تو رجیستری

اسم فایل remind.exe رو پاک کنی تا این هشدار نیاد همچنین در msonfig تو تب استارت آپ اینو پاک کن

درمورد هنگ نود32 آپدیت شده استفاده کنی

اگه سوالی داری عیز تاجایی که میتونم کمک می کنم

Juventus FC
10-08-2010, 15:48
سلام یوونتوس

این عکسی که شما گذاشتین مربوط به این است که فایلی رو که تو run یا استارت آپ هست نمیتونه پیدا کنه و مقصدش هم همینه

خوب پس باید برین تو رجیستری

اسم فایل remind.exe رو پاک کنی تا این هشدار نیاد همچنین در msonfig تو تب استارت آپ اینو پاک کن

درمورد هنگ نود32 آپدیت شده استفاده کنی

اگه سوالی داری عیز تاجایی که میتونم کمک می کنم

سلام متشکرم از کمکتون.

به آدرسی که در ریجیستری داده بودید رفتم. فایلی با نام remind.exe اصلا وجود نداشت.

عکس های زیر را ببینید.

ninjavb
11-08-2010, 10:47
برین تو رجیستری

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL

chek value
defulte value

رو روی 1 قرار بدین

برای اینکه بدونین چه ویروسی

شما برین تو درایو دی
و تو آأرس جلوی d:\ بنویسین autorun.inf ببین اگه فایلی باز شد هرچیتوش نوشته بذار توسایت تادوستان ببینن چه ویروسی

با سلام
من کارایی رو که گفتید انجام دادم ولی هیچ فرقی نکرد. اینم محتوای فایل autorun.inf

جاسم کدخدایی بنت
11-08-2010, 14:54
سلام متشکرم از کمکتون.

به آدرسی که در ریجیستری داده بودید رفتم. فایلی با نام remind.exe اصلا وجود نداشت.

عکس های زیر را ببینید.

سلام شما تو msconfig تو تب startup رفتین وفایلی ندیدین
fبرای اینکه بدونین چه ویروسی

شما برین تو درایو دی

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

با سلام
من کارایی رو که گفتید انجام دادم ولی هیچ فرقی نکرد. اینم محتوای فایل autorun.inf

n-95
12-08-2010, 12:27
توی فلش من ویروسی بود که فایلها رو مخفی یا exe کرده بود ، با آویرا 10 اسکن کردم ، ویروس از بین رفت اما فایلها هنوز مخفی هستن ،چیکار باید کنم؟؟

جاسم کدخدایی بنت
12-08-2010, 13:09
سلام ان95
البته من 73 هستم
شما توی فلشتون رو مشخصات برین آیا ببینین حجمش چقدره یعنی اونقدری کهفایلاتون هست

اگه 0 باشه یعنی پاکن اما اگه حجم داشت
------------------------------
مثال شما یک پوشه ای به اسم n-95 دارین ویروس اونو n-95.exe کرده

خوب اگه این ویروسه رو بزنین رو کامپیوترتون اجرامیشه

اما اگه توآدرس بنویسین n-95 وبهش پسوند exe اضافه نکنید شاید پوشه شمارو باز کنه پس تو آدرس کامپیوتر اول وارد درایو شو وبعد تو آدرس بنویس مثال پوشه ای به اسم n-95

-----------
2-
اگه روش بالایی کارنکرد برن تو folder option,و show hiden بزنین حالا برین توفلش درقسمت سرچ allfile folders و تو advanced search همه تیکارو بزنین بعد سرچ کنید اگه اومدن ازهایدن خارج کنید

موفق باشی

angello1920
12-08-2010, 14:04
سلام.
من يه ويروسي رو از فلش مموري گرفتم , كه باعث مي شه وقتي مي خوام چيزي رو cut كنم اين كار رو نكنه و البته به جاي cut كار copy رو انجام ميده.با show hiden هم مشكلي پيدا نكردم. تصوير دسكتاپ هم رفته و ديده نمي شه.كسي مي دونه بايد چه كنم؟

n-95
12-08-2010, 16:48
جاسم جان ، الان اون ویروس exe از بین رفته فقط فایلها از حالت مخفی بیرون نمیان

mjzaret
13-08-2010, 00:22
جاسم جان ، الان اون ویروس exe از بین رفته فقط فایلها از حالت مخفی بیرون نمیان

برای حل شدن مشکل فولدر آپشن از دو فایل رجیستری زیر می‌تونید استفاده کنید:

farhad_kaka_22
13-08-2010, 12:52
سلام دوستان
سيستم من يه چند روزه كند كار ميكنه ويندوز تازه عوض كردم موقع كه پليرمو باز ميكنم ميخام چيزي گوش بدم يا ببينم سيستم كند و موسم موقع حركت دادن تيك ميندازه سي پي يو زياد مصرف ميكنه كاسپرسكي تازه اپديت كردم موقع اسكن 90% سي پي يو رو ميگيره قبلا اينطوري نبود خواهش ميكنم كمكم كنيد

herfei2008
13-08-2010, 12:52
با سلام .
یه دو هفته ای هست روی درایو c و درایو H کامپیوتر من قایل های با نام های عجیب و غریب مثل iqerrx و ... با پسوند Shortcut to MS-DOS Program در درایو C و هم چنین با پسوند exe در درایو H بوجود اومدند. و آتوران هم که در کنارشون !! و Show / hidden و Task Manger غیر فعال شدند .

و از راه gpedit و راه های دیگه بطر موقتی بر میگردند اما دوباره غیر فعال می شوند . حتی ویندوز رو هم عوض کردم که موقتن نیستن اما بعد از مدتی دوباره سر و کلشون پیدا میشن . و Recycle ها ویندوز رو هم همشونو پاک کردم اما بازم بهشون مشکوکم. با آنتی ویروسای زیادی هم کار کردم اما فایده ای نداشت .

خواهشا یکی کمک کنه . :41:

jax2
13-08-2010, 22:39
با سلام .
یه دو هفته ای هست روی درایو c و درایو H کامپیوتر من قایل های با نام های عجیب و غریب مثل iqerrx و ... با پسوند Shortcut to MS-DOS Program در درایو C و هم چنین با پسوند exe در درایو H بوجود اومدند. و آتوران هم که در کنارشون !! و Show / hidden و Task Manger غیر فعال شدند .

و از راه gpedit و راه های دیگه بطر موقتی بر میگردند اما دوباره غیر فعال می شوند . حتی ویندوز رو هم عوض کردم که موقتن نیستن اما بعد از مدتی دوباره سر و کلشون پیدا میشن . و Recycle ها ویندوز رو هم همشونو پاک کردم اما بازم بهشون مشکوکم. با آنتی ویروسای زیادی هم کار کردم اما فایده ای نداشت .

خواهشا یکی کمک کنه . :41:

خب ویروس هنوز تو سیستم شما فعاله.
شما با آنتی ویروس آپدیت روز سیستمتونو اسکن کردید؟
به نظر من از kaspersky virus removal tool جدید و به روز که میشه به طور رایگان از خود سایت کسپرسکای دریافت کرد استفاده کنید

vanushe
20-08-2010, 00:11
سلام.
توی قرنطینه nodسیستممیه ویروس هست که کامل مشخصاتشو میذارم:

c/docume~1/ali/locals~1/temp/googletoolbar/BIT2E.temp avariant of win32/kyptik.agtrojan

من اگخ گوگل تولبارم رو پاک کنم این پاک میشه؟راه حلش چیه؟راستی اصلا این آدرسو تو سیستم پیدا نمیکنمshow hiddenسیستم قاطیه!
اگه این گوگل تولبارو پاک کنم برای اکسپلورر7میشه هر گوگل تولباری با هر ورژنی ریخت؟فرق میکنه؟ورژن تولبارم 6 هست.
ممنونl

his0160
21-08-2010, 19:58
وقت بخیر
برای اینکه فایلها از حالت مخفی بیرون بیاد چه کار کنیم .وقتی روی فایل راست کلیک میکنم گزینه هاید انتخاب نمیشه من میخوام گزینه فعال بشه. ممنون

جاسم کدخدایی بنت
21-08-2010, 20:54
سلام.
توی قرنطینه nodسیستممیه ویروس هست که کامل مشخصاتشو میذارم:

c/docume~1/ali/locals~1/temp/googletoolbar/BIT2E.temp avariant of win32/kyptik.agtrojan

من اگخ گوگل تولبارم رو پاک کنم این پاک میشه؟راه حلش چیه؟راستی اصلا این آدرسو تو سیستم پیدا نمیکنمshow hiddenسیستم قاطیه!
اگه این گوگل تولبارو پاک کنم برای اکسپلورر7میشه هر گوگل تولباری با هر ورژنی ریخت؟فرق میکنه؟ورژن تولبارم 6 هست.
ممنونl

سلام شما آنتی ویروسو آپدیت کنید بعد این فایلو پاک کنید وتولبار دیگه نصب کنید امکانش هست

vanushe
21-08-2010, 23:59
ممنون آقا جاسم.
ولی گفتم اصلا فولدر این فایل رو پیدا نمیکنم.تولبارو همینجوری پاک کنم کلا پاک نمیشه؟
show hiddenفولدرام اصلا تغییر نمیکنه هر چی تغییرش میدم ویروسیه؟
اینجا برای تشکر دکمه ای نداره.یا من چون جدیدم از این خبرا نیست.
شرمنده دوستان میشیم اینطوری.

جاسم کدخدایی بنت
22-08-2010, 12:11
ممنون آقا جاسم.
ولی گفتم اصلا فولدر این فایل رو پیدا نمیکنم.تولبارو همینجوری پاک کنم کلا پاک نمیشه؟
show hiddenفولدرام اصلا تغییر نمیکنه هر چی تغییرش میدم ویروسیه؟
اینجا برای تشکر دکمه ای نداره.یا من چون جدیدم از این خبرا نیست.
شرمنده دوستان میشیم اینطوری.

سلام علی

شما برین وارد رایانه اگه یک یوزر دارین از اون وارد شین وبعدش برین تو run اینو بنویسین %temp% اینتر

حالا دستی دنبالش بگردین برای فایلای محفی هم تو regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\NOHIDDE N

chek value -defult value را روی 2 کنین

توی پوشه پایین تر یعنی showall نیز همین کار کنید

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

وقت بخیر
برای اینکه فایلها از حالت مخفی بیرون بیاد چه کار کنیم .وقتی روی فایل راست کلیک میکنم گزینه هاید انتخاب نمیشه من میخوام گزینه فعال بشه. ممنون

سلام په نوع فایلی هست بعضی فایلای سیستمی چنین ویژگی دارن

his0160
22-08-2010, 19:51
سلام :
یک نوع ویروس هست که تمام فایلها مخفی میکنه و بعضی ها را exe و زمانی که پاک میشه با راست کلیک روی فایل الوده گزینه hiden خاکستری میشه و اجازه برداشتن آن نمیده.فرقی نمیکنه عکس,....

جاسم کدخدایی بنت
23-08-2010, 19:31
سلام منظورتونو در س نفهمیدم پوشه ها منظورتون است
اسم ویروس fly studio

پوشه های اصلی رومخفی میکنه وپوشهایی باپسوند exeمیسازه درحقیقت برای دستیابی به اون پوشه ها کافیه درآدرس اسم پوشه روبنویسی بدون پسوندexeبعد فایلتون میاد

درضمن نود32 واکثرآنتی ویروسای آپدیت شده توانایی ازبین بردنشو دارن

اگه منظورت دیگه ای بود بیشترتوضیح بدین

vanushe
24-08-2010, 23:12
[QUOTE=جاسم کدخدایی بنت;5306581]سلام علی

شما برین وارد رایانه اگه یک یوزر دارین از اون وارد شین وبعدش برین تو run اینو بنویسین %temp% اینتر

حالا دستی دنبالش بگردین برای فایلای محفی هم تو regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\NOHIDDE N

chek value -defult value را روی 2 کنین

توی پوشه پایین تر یعنی showall نیز همین کار کنید

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

ممنون آقا جاسم.

amir2011
25-08-2010, 18:23
نمیدونم این ویروس چیه مشکلی ایجاد نکرده ولی هر جا میرم یه کپی درست میکنه از خودش با نود آپدیت شده هم شناسایی نمیشه !

jax2
25-08-2010, 19:37
نمیدونم این ویروس چیه مشکلی ایجاد نکرده ولی هر جا میرم یه کپی درست میکنه از خودش با نود آپدیت شده هم شناسایی نمیشه !

شما این فایلو تو سایت virustotal.com اسکن کن ببیم اصلا ویروس هست یا نه
نتیجش هم معلوم می کنه که کدوم انتی ویروس اونو شناسای می کنه

amir2011
25-08-2010, 23:47
شما این فایلو تو سایت virustotal.com اسکن کن ببیم اصلا ویروس هست یا نه
نتیجش هم معلوم می کنه که کدوم انتی ویروس اونو شناسای می کنه

نتیجه اسکنش شد این

از نود ناامید شدم ! باید یه آنتی ویروس دیگه نصب کنم دیگه مثل کاسپر ؟

jax2
26-08-2010, 09:22
همینطور که میبینین نود 32 شناساییش نمی کنه
پس بهتره یه آنتی ویروس دیگه نصب کنی
مثل کسپر یا اوست

farhad_kaka_22
26-08-2010, 13:16
سلام
یکی لطف کنه راهنماییم کنه سیستمم خیلی کند شده ویندوزو تازه عوض کردم ای عکس تکس منیجر منه خیلی غیر عادی هست از سی پی یو خیلی استفاده میشه حتی موسم تیک میندازه
ESET NOD32 Antivirus v4.2.42.0 - 32bit
هرروز اپدیت میکنم ولی اصلا ویروسو نمیشناسه
عکس:

AZBYY
26-08-2010, 22:37
سلام دوستان
سیستم یه مشکلی پیدا کرده.هر 5 دقیقه کل صفحه دسکتاپ پر میشه از ایکون عکس.روی هر کدومشون هم که کلیک میکنم عکسی نشون نمیده.عکسها رو هم که حذف میکنم بازم بعد از 5 دقیقه میان.کل صفحه دسکتاپ رو میپوشونن.داغونم کرده.تا از دستش دیوونه نشدم کمکم کنید

با تشکر

mojtaba182003
28-08-2010, 11:51
سيستمم يه ويروس گرفته كه آنتي ويروس نود رو كه باز ميكنم كامل ميبندتش و برنامه فايرفاكسمم ارور ميده و باز نميشه

فولدر آپشن و تسك منجر رو هم از كار انداخته

هارد رو با يه سيستم ديگه ويروسيابي كردم اما فرقي نكرد

چيكار كنم دوستان ؟

jax2
28-08-2010, 16:59
سيستمم يه ويروس گرفته كه آنتي ويروس نود رو كه باز ميكنم كامل ميبندتش و برنامه فايرفاكسمم ارور ميده و باز نميشه

فولدر آپشن و تسك منجر رو هم از كار انداخته

هارد رو با يه سيستم ديگه ويروسيابي كردم اما فرقي نكرد

چيكار كنم دوستان ؟

این فایلو دانلود کن و تو safe modeسیستمو فول اسکن کن

رستی یدت نره آنتی ویروس نود 32 بدرد نمی خوره
یه آنتی دیگه مثل kaspersky,avira,avast استفاده کن

mojtaba182003
29-08-2010, 08:22
این فایلو دانلود کن و تو safe modeسیستمو فول اسکن کن

رستی یدت نره آنتی ویروس نود 32 بدرد نمی خوره
یه آنتی دیگه مثل kaspersky,avira,avast استفاده کن

اين فايل رو دانلود كردم ولي وقتي ميخوام وارد safe mode بشم ريست ميشه از همون اول

jamshidjap
29-08-2010, 18:02
سلام

يه ويروس گرفتم که وقتي مثلا ميخام يک درايو رو باز کنم ، تو يک پنجره جديد باز ميشه ....

ضمنا show hidden files.... هم از کار افتاده و همش به حالت اولش بر ميگرده ....

توضيحاتي که تو پست اول اين تاپيک بود رو خوندم اما درست نشد...

لطفا يه برنامه معرفي کنين تا باهاش براحتي اين ويروس رو پاک کنم ...

ممنون

jax2
29-08-2010, 19:18
اين فايل رو دانلود كردم ولي وقتي ميخوام وارد safe mode بشم ريست ميشه از همون اول

اگه نمیزاره تو سیف مود بری یعنی حتما وسروس سالیتی داری
مشکلی نداره تو خود ویندوز باهاش اسکن کن راحت پاکش میکنه

---------- Post added at 08:18 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

سلام

يه ويروس گرفتم که وقتي مثلا ميخام يک درايو رو باز کنم ، تو يک پنجره جديد باز ميشه ....

ضمنا show hidden files.... هم از کار افتاده و همش به حالت اولش بر ميگرده ....

توضيحاتي که تو پست اول اين تاپيک بود رو خوندم اما درست نشد...

لطفا يه برنامه معرفي کنين تا باهاش براحتي اين ويروس رو پاک کنم ...

ممنون

شما ویروس اتوران داری
اولا برای پاک کردن فایل های اتوران و مشکل درایو هاتون از نرم افزار زیر استفاده کنید
Autorun virus remover یا usb disk security
و برای ویروس کشی سیستم هم از فایل زیر استفاده کنید

vanushe
31-08-2010, 21:17
سلام.
میخواستم بدونم این درسته که اگه ویروسی تو بخش قرنطینهnod32باشه یعنی از بین رفته و میشه اون رو از اون بخش پاک کرد و به سیستم آسیب نمیزنه؟
مثلا c/system volume informationکه درایو cدرایو ویندوزه تو قرنطینه هست به خاطر ویروسautorun.vb.dbوautorun.gen trojanاینو میتونم از تو قرنطینه پاک کنم؟
یه سوال دیگه:worm هاکه توی driverرفته باشند و از نوعautorun.vb.dbباشه ،remover نداره؟

kaivanika
02-09-2010, 15:58
دوستان سلام
من کاسپر اسکای آپدیت شده رو سیستم هست
دیروز این فایل رو که تو یه فایل rar قرار دادم
اجرا کردم کاسپر اسکای سریع واکنش نشون داد
منتها الان من دیگه نمیتونم فایل های مخفی خودم رو ببینم . از برنامه های پست اول هم استفاده کردم . راهنمایی کنید که چیکار کنم
و این فایلی که آپلود میکنم رو چک کنید ببینید چی هست ؟ چون سرعت ویندوز رو هم پایین آورده

jax2
02-09-2010, 19:12
دوستان سلام
من کاسپر اسکای آپدیت شده رو سیستم هست
دیروز این فایل رو که تو یه فایل rar قرار دادم
اجرا کردم کاسپر اسکای سریع واکنش نشون داد
منتها الان من دیگه نمیتونم فایل های مخفی خودم رو ببینم . از برنامه های پست اول هم استفاده کردم . راهنمایی کنید که چیکار کنم
و این فایلی که آپلود میکنم رو چک کنید ببینید چی هست ؟ چون سرعت ویندوز رو هم پایین آورده

اگه شما کسپر 2011 داری از قسمت tools گزینه ی vulnerability scan رو انخاب کنید و باهاش سیستم رو اسکن کنید
تمام نتایج روش کلیک کنید و fix it رو بزنید

kaivanika
02-09-2010, 19:57
اگه شما کسپر 2011 داری از قسمت tools گزینه ی vulnerability scan رو انخاب کنید و باهاش سیستم رو اسکن کنید
تمام نتایج روش کلیک کنید و fix it رو بزنید

دوست عزیز کاسپر و حذف کردم و نود نسخه 2.7 رو نصب و آپدیت کردم :31:
:18: نود 2 تا ویروس رو شناخت که براتون آپلود کردم ولی کاسپر اسکای نه :13:
حالا موندم کدوم رو دوباره نصب کنم ؟
یکی راهنمایی کنه که کدوم آنتی ویروس از همشون قوی تره که قابلیت آپدیت داشته باشه :11:
در کنار آنتی ویروس یه نرم افزار مکمل دیگه رو هم معرفی کنید مثلا autorun remover کدوم یکی رو نصب کنیم

لطفا دوستان این 2 فایل رو بگیرن و تست کنن که چه نوع ویروسی هستش

saeid_nejat
03-09-2010, 13:16
سلام
سیستمم ویروس گرفته ،گزینه (Hide protected operating system files (Recommended در قسمت Folder options حذف شده . برای برگردودنش باید چیکار کنم؟

am_64
05-09-2010, 03:00
یه ویدئوی hd بود از یک سایتی ، که باز نمی شد می گفت باید فلش پلیر جدید نصب کنی ، من وقتی دانلود کردم بیشتر از سی چهل کیلوبایت هم نبود ، احتمال قوی این ویروس هم از اونجا سرو کلش پیدا شده .
حالا اسمش رو نمیدونم چیه و کجا نصب شده

علاوه بر این از اون وقت که این مشکل پیش اومده ، هر وقت ویندوزم بالا میاد بعد از روشن کردن یا ریست شدن این آلرت ظاهر میشه عکس اینه :

من حتی نرم افزار تروجان ریموور رو هم از این لینک دانلود کردم و بعد از آپدیت کردنش ، وقتی اسکن کرد نتونست تشخیص بده ویروس رو

آخه دم و دیقه ظاهر میشه روی دستکابم ، من فکر می کنم لابد باید یه کاری انجام بدم که دیگه نیاد ، به همین خاطر شما و دوستان رو زحمت دادم

جاسم کدخدایی بنت
05-09-2010, 03:18
دوست عزیز کاسپر و حذف کردم و نود نسخه 2.7 رو نصب و آپدیت کردم :31:
:18: نود 2 تا ویروس رو شناخت که براتون آپلود کردم ولی کاسپر اسکای نه :13:
حالا موندم کدوم رو دوباره نصب کنم ؟
یکی راهنمایی کنه که کدوم آنتی ویروس از همشون قوی تره که قابلیت آپدیت داشته باشه :11:
در کنار آنتی ویروس یه نرم افزار مکمل دیگه رو هم معرفی کنید مثلا autorun remover کدوم یکی رو نصب کنیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطفا دوستان این 2 فایل رو بگیرن و تست کنن که چه نوع ویروسی هستش

جاسم کدخدایی بنت
05-09-2010, 04:52
علاوه بر این از اون وقت که این مشکل پیش اومده ، هر وقت ویندوزم بالا میاد بعد از روشن کردن یا ریست شدن این آلرت ظاهر میشه عکس اینه :

من حتی نرم افزار تروجان ریموور رو هم از این لینک دانلود کردم و بعد از آپدیت کردنش ، وقتی اسکن کرد نتونست تشخیص بده ویروس رو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآخه دم و دیقه ظاهر میشه روی دستکابم ، من فکر می کنم لابد باید یه کاری انجام بدم که دیگه نیاد ، به همین خاطر شما و دوستان رو زحمت دادم

am_64
05-09-2010, 05:16
دوست من مثل اینکه حرف l رو جا انداختی از کلمه htm
فعلا دانلودش کردم امتحانش کنم ببینم درست میشه یا نه
ممنون

am_64
05-09-2010, 14:25

این نرم افزار هم تاثیری نداشت و نتونست کاری بکنه هنوز اون بالن ظاهر میشه در لپتابم

jax2
05-09-2010, 18:05
این نرم افزار هم تاثیری نداشت و نتونست کاری بکنه هنوز اون بالن ظاهر میشه در لپتابم

nدوست عزیز
فایل فلش پلیر حدود 1.9 مگابایت هست پس اگه فایلی که شما دانلود کردی 30 40 کیلو بایت بود ویروس بوده
شما از این فایل استفاده کنید درست میشه

جاسم کدخدایی بنت
06-09-2010, 03:48

یه کم دقت کنید

این برنامه فایلو تعمیر میکنه

این مشکل شما به سیستمون وارد شده دلیل ویروسی بونشه پس حتما از نرم افزار زیراستفاده کن

اگه فایلت مشکلی داره میتونی از فایل زیر استفاده وجایگزین اون توسیستم کنی

saeid_nejat
06-09-2010, 13:24
سلام
سیستمم ویروس گرفته ،گزینه (Hide protected operating system files (Recommended در قسمت Folder options حذف شده . برای برگردودنش باید چیکار کنم؟

جاسم کدخدایی بنت
06-09-2010, 16:32
سلام

سلام سعید برو تو runو بنوی3

regedit

و

ok

این آدرس برو

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advan ced\Folder\SuperHidden]

رویک بذار1

show super hidden

va

hidden
ra ham 1 kon bad restart

artor12
06-09-2010, 19:27
سلام دوستان
كامپيوتر من يك مشكل عجيب به هم زده و اونم اينكه گزينه show hidden files and folders در تب view در نوار ابزار folder option حدود دو هفته است كه ناپديد شده من هارد سيستم خودم را باز كردم و رو يك سيستم چك كردم هيچ ويروسي نداشت هر كاري كردم نمي توانم اين گزينه رو فعال كنم لطفاً كمكم كنيد

noproblem
06-09-2010, 20:47
سلام
میتونی این کارم انجام بدی

[Start] [Run] [Regedit]
Registry Key: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced
Data Type: REG_DWORD [Dword Value] // Value Name: ShowSuperHidden
Modify/Create the Value Name [ShowSuperHidden] according to the Value Data listed below.
Value Data: [0 = ShowSuperHidden Disabled / 1 = ShowSuperHidden Enabled]
Exit Registry and Reboot

artor12
08-09-2010, 17:25
سلام دوستان
كامپيوتر من يك مشكل عجيب به هم زده و اونم اينكه گزينه show hidden files and folders در تب view در نوار ابزار folder option حدود دو هفته است كه ناپديد شده من هارد سيستم خودم را باز كردم و رو يك سيستم چك كردم هيچ ويروسي نداشت هر كاري كردم نمي توانم اين گزينه رو فعال كنم لطفاً كمكم كنيد

جاسم کدخدایی بنت
08-09-2010, 18:33
سلام خوبین

وارد استارت بعد run بنویسین regedit بعد ok وبعدش به آدرس زیر برین

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced

hidden
superhidden
را روی یک قرار بدین

حالا به آدرس زیر برین

DefaultValue
CheckedValue

را روی 2 قرار بدین حالا دست چپ آدرس ها یک پوشه پایین تر یعنی showall برین

بازم

efaultValue
CheckedValue

را روی 2 بزارین

جوابو بدین

hadi1366210
08-09-2010, 19:34
ممنون از شما

artor12
09-09-2010, 11:20
آقا جاسم كداخدايي بنت ايول خيلي ممنون از راهنمايي شما

ashrafi116
09-09-2010, 21:25
سلام دوستان
سیستم من ویروسی شده درایوامو فرمت کزدم و ویندوز عوض کردم اما درست نشد الان هم توی سیستمم چیزی واسه از دست دادن ندارم حاضرم زیر شیر آب بگیرم و بشویمش
حالا بفرمایی من چکار کنم ؟
ممنونتونم

Dr Hannibal
09-09-2010, 22:20
سلام دوستان
سیستم من ویروسی شده درایوامو فرمت کزدم و ویندوز عوض کردم اما درست نشد الان هم توی سیستمم چیزی واسه از دست دادن ندارم حاضرم زیر شیر آب بگیرم و بشویمش
حالا بفرمایی من چکار کنم ؟
ممنونتونم

ویروسی نیست که وقتی کل سیستم رو فرمت کنی جا بمونه.

وقتی فرمت کردی نباید فلش و یا گوشی و یا غیره به سیستم وصل میکردی.

با این برنامه آپدیت کن و اسکن کن:

سپس یک آنتی ویروس خوب نصب و اپدیت کن.

ashrafi116
09-09-2010, 22:37
ممنونم. چشم این کار رو هم میکنم ولی من بعد از نصب ویندوز هیچ چیزی به سیستم وصل نکردم که بمونه درایوهارو هم باز نکردم کسپراسکای نصب کردم آپدیت کردم اسکن کردم باز هم سه تا چارتا درایوم که فرمت بود هیچ. درایو c رو که باز کردم پوشه های مخفی یادی توش بود البته توی پوشه هاش.

ashrafi116
09-09-2010, 23:01
مجدد سلام
برنامه ایرو که واسه آپدیت و اسکن دادین نتونستم باز کنم
اگه ممکنه یه راه راحت تر بهم نشون بدین ممنونم

afshin50cent
10-09-2010, 12:16
سلام. من به خاطر ویروس گرفتن کامپیوترم مجبور شدم دوباره ویندوز بنصبم! ولی هنوز مشکل show hidden files دارم وقتی روش کلیک میکنم دوباره برمیگرده به حالت اول یعنی do not show hidden files and folders ! حالا حتی از روشی که بالا بهش اشاره شد تنظیمات رجیستری هم عوض کردم ولی درست نمیشه یعنی تنظیماتی که میکنم نمیمونه و برمیگرده مثل حالت اول خودش! یعنی وقتی به جای 0 میزنم 2 وok میکنم دوباره بر میگرده رو 0!!:13::18::19:! حالا چی کار کنم!؟

ashrafi116
10-09-2010, 21:00
درست شد اما نه با اون برنامه

جاسم کدخدایی بنت
11-09-2010, 14:52
سلام. من به خاطر ویروس گرفتن کامپیوترم مجبور شدم دوباره ویندوز بنصبم! ولی هنوز مشکل show hidden files دارم وقتی روش کلیک میکنم دوباره برمیگرده به حالت اول یعنی do not show hidden files and folders ! حالا حتی از روشی که بالا بهش اشاره شد تنظیمات رجیستری هم عوض کردم ولی درست نمیشه یعنی تنظیماتی که میکنم نمیمونه و برمیگرده مثل حالت اول خودش! یعنی وقتی به جای 0 میزنم 2 وok میکنم دوباره بر میگرده رو 0!!:13::18::19:! حالا چی کار کنم!؟

SALAM

شماهمه این کارای که بالا گفته شد کردین
خوب به جای این که SHOW HIDDEN FILE بزنین

شما برعکس بزنین البته اول کارای بالا رو انجام بدین همون تغییرات رجیستری بعد DO NOT SHOW HIDDENرا بزنین بلعکس

اگه نشد
.
..
.
.خوب بهتره از راه ویروس کشی بریم
.
.
.
.
.

این دستور تو RUN بزنین هر نوشته ای توئش بود همین جا کپی کنید D:\AUTORUN.INF تو ببینیم

afshin50cent
11-09-2010, 15:44
اقا جاسم اینو مینویسه!
[AutoRun]
open=3dcs9.exe
shell\open\Command=3dcs9.exe

jax2
11-09-2010, 19:23
اقا جاسم اینو مینویسه!
[AutoRun]
open=3dcs9.exe

سلام
هنوز ویروس اتوران تو سیستم شما فعاله
تو ران بنویس cmd اوکی کن بعد داس باز میشه بنویس
for %%i in ( A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ) do del /f /a %%i:\autorun.inf
for %%i in ( A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ) do mkdir %%i:\autorun.inf\.\prn\
for %%i in ( A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ) do del /f /a %%i:\3dcs9.exe
for %%i in ( A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ) do mkdir %%i:\3dcs9.exe
اینجوری ویروس از درایو هات پاک میشه و دیگه نمی توه خودش. کپی کنه
البته می تونی اینو تو نوت پد بنویسی و با پسوند bat ذخیره کنی
خب اگه adsl داری این فایلو دانلود کن و باهاش سیستمو اسکن کنید تا ویروس پاک بشه

مشکلی بود اطلاع بدید
موفق یاشید:11::11::11:
:40::40::40::40:

kazme_gheyz
11-09-2010, 19:35
shell دستور زمانبندی هست این یکی یعنی اینکه وقتی دوبار رویه یه درایو کلیک کنی اتوران اجرا شه!
اگر فایل اگزه پاک میشه پاکش کن و نت پد باز کن توش بنویس
autorun
open=explorer.exe
درست میشه ولی اگر پاک نمیشه یه انتی ویروس خوب باید نصب کنی و اپدیت کنی و اسکن

jax2
11-09-2010, 21:32
shell دستور زمانبندی هست این یکی یعنی اینکه وقتی دوبار رویه یه درایو کلیک کنی اتوران اجرا شه!
اگر فایل اگزه پاک میشه پاکش کن و نت پد باز کن توش بنویس
autorun
open=explorer.exe
درست میشه ولی اگر پاک نمیشه یه انتی ویروس خوب باید نصب کنی و اپدیت کنی و اسکن

دوست عزیز
shell دستور زمان بندی نیست
این دستور مربوط به منوی کلیک راست میشه
مثلا همین دستور
تو این دستور عمل گزینه ی open تو منوی کلیک راست روی درایو اجرای فایل ویروس تعیی شده
حتی اگه اینو بنویسه این گزینه به منوی کلیک راست درایو اضافه میشه
shell\jax2\Command=3dcs9.exe
و با کلیک روی گزینه ی jax2 این فایل اجرا میشه
برای گزین های زیر اغلب ویروساshellرو تغییر میدن
explor
open
autoplay

موفق باشید:11::11:

kazme_gheyz
12-09-2010, 06:00
دوست عزیز
shell دستور زمان بندی نیست
این دستور مربوط به منوی کلیک راست میشه
مثلا همین دستور
تو این دستور عمل گزینه ی open تو منوی کلیک راست روی درایو اجرای فایل ویروس تعیی شده
حتی اگه اینو بنویسه این گزینه به منوی کلیک راست درایو اضافه میشه
shell\jax2\Command=3dcs9.exe
و با کلیک روی گزینه ی jax2 این فایل اجرا میشه
برای گزین های زیر اغلب ویروساshellرو تغییر میدن
explor
open
autoplay

مرسی
اقا خوب که خودتون هم میگید زمانی که کلیک راست میکنید این زمان نیست؟؟
مرسی:11:

afshin50cent
12-09-2010, 10:23
jax عزیز این دستورایی که گفتی رو همین طوری وارد کنم؟ یعنی منظورم اینه که این علامت درصد ها چیه؟ یعنی جای درصد اسم درایو رو بنویسم؟ مثلا
for c i in c do del/f/a c i autorun.inf
ببخشید که اینو پرسیدم چون برام نامفهوم بود اگه یه توضیح بدی ممنون میشم!!!

afshin50cent
12-09-2010, 12:39
راستی جکس عزیز من با اتوران ویروس ریموور هرچی autorun.inf و 3dsc.exe بود تو فلش درایوم و درایوام همرو پاک کردم! وقتی هم تو قسمت ران دستور d:\autorun.inf رو تایپ میکنم چه برای دی چه برای بقیه درایوا دیگه اون پیغام بالا تو نوتپد نمیاد! فکر کنم دیگه پاک شده درسته؟ به هر حال الان تنها مشکل همون فولدر اپشنه که درست نشده همین! و دیگه سیستم مشکلی نداره!

kazme_gheyz
12-09-2010, 12:44
راستی جکس عزیز من با اتوران ویروس ریموور هرچی autorun.inf و 3dsc.exe بود تو فلش درایوم و درایوام همرو پاک کردم! وقتی هم تو قسمت ران دستور d:\autorun.inf رو تایپ میکنم چه برای دی چه برای بقیه درایوا دیگه اون پیغام بالا تو نوتپد نمیاد! فکر کنم دیگه پاک شده درسته؟ به هر حال الان تنها مشکل همون فولدر اپشنه که درست نشده همین! و دیگه سیستم مشکلی نداره!

RUN را باز مي كنيم و داخلش regedit را مي نويسيم تا وارد رجيستري ويندوز شويم. سپس از شاخه HKEY-LOCAL-MACHINE زير شاخه SOFTWARE و سپس Microsoft و زير شاخه windows و سپس current version و از زير شاخه آن policiesرا رويش راست كليك كرده و new key را زده و يك key جديد ميسازيم نام آن را Explorer مي گذاريم.(دقت كنيد حتما E را با حروف بزرگ بنويسيد).در مرحله بعد روي Explorer كه ساختيم راست كليك مي كنيم و new DWORD value را مي زنيم تا يك value جديد بسازيم نام آن را No folder option ميسازيم.(توجه كنيد N را با حروف بزرگ تايپ كنيد و سر هم بنويسيد).سپس روي آن دبل كليك مي كنيم و مقدار value را صفر(0) مي گذاريم.(اگر اين مقدار 1 باشد يعني كامپيوتر ويروسي است)
بعد حتما بايد سيستم را restart كنيم.:11:

jax2
12-09-2010, 13:12

متنی که بالا گذاشتم رو کامل کپی کن تو نوت پد بعا با bat سیو کن

برای برگردوندن فولدر آپشنز هم به وبلاگ من برو

جاسم کدخدایی بنت
12-09-2010, 15:59
ممنون ازkazm geyz va jax aziz

baray hazp kardanesh inke fagat file autorun..inf

vaun file exe ke ja mizare ropak konim virus pak namishe vriuse chandta file peyvast be filhayee choon explorer va shayad geyre dare yani hamin ke xplorer ya filay block shode bala beya n virus ham bala miyad

--------------

salam afshin
Worm.Win32.Taterf

in virus systemetun fek konam hamin bashe

anti virus

TrendMicro
McAfee-GW-Edition
Prex

dige namiduna

1- hazp dasti

miri tu >run
minvisi %temp% bad enter

%Temp%\herss.exe
%Temp%\cvasds0.dl

do ta file zir ro pak kon

hara boro registry inam pak kon

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run \
cdoosoft = %Temp%\herss.exe"

ina ramyadet nare

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Exp lorer\
Advanced\ Folder\Hidden\SHOWALL\CheckedValue = 0x00000000

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Exp lorer\
Advanced\Hidden = 0x00000002

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Exp lorer\
Advanced\ShowSuperHidden = 0x00000000

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\Explorer\
NoDriveTypeAutoRun: 0x00000091

bebin age hasti az inam estefade kon fek konam kar kon

ashrafi116
12-09-2010, 21:07
سلام دوستان
این پوشه های کم رنگ کار ویروسه ؟ اگه آره میشه بفرمایید باید چکار کنم ؟ کسپر اسکای هم نصب دارم. دستتون ندرده

jax2
12-09-2010, 21:28
سلام دوستان
این پوشه های کم رنگ کار ویروسه ؟ اگه آره میشه بفرمایید باید چکار کنم ؟ کسپر اسکای هم نصب دارم. دستتون ندرده

نه
هیچ کدومشون کار ویروس نیست و ویروس نیستند
خیالت راحت

afshin50cent
12-09-2010, 21:57
با تشکر از همه عزیزان! جکس عزیز! اقا جاسم و فروبردن خشم:31:! همون kazme gheyze عزیز! گفتم دیگه همتون زحمت کشیدین راهنمایی کردین به یه دکمه تشکر اکتفا نکنم و اینجوری تشکر کنم! به هر حال من این کارا رو میکنم اگه درست شد که شد اگه نشد که هیچی! چون دیگه اعصابم خرد شده چند روزه علاف این کامپیوتر(همان رایانه:27:) شدم و دیگه طاقتم طاق شده! ...........یا علی!:11::40:

ashrafi116
12-09-2010, 22:17
نه
هیچ کدومشون کار ویروس نیست و ویروس نیستند
خیالت راحت

واقعاً ممنونم
توی دوربینم هم یه دونه از همین پوشه های کم رنگ هست که وقتی ویخوام عکسامو ریزم تو سیستم دیده میشه
به هر حال خوشحالم کردی خیلی زیاد :11:

ashrafi116
15-09-2010, 16:28
سلام

دوباره از این پوشه ها پیدا شد. اینا چیه دوست عزیز؟

jax2
15-09-2010, 19:50
سلام

دوباره از این پوشه ها پیدا شد. اینا چیه دوست عزیز؟

اینا باید باشن
ولی نه اینقدر زیاد
پوشه هارو باز کن ببین توشون فایلی هست؟
اگه میتونی از داخلش عکس بزار و حجم پوشه هارو بنویس
من خودم سون دارم نمی تونم .ایکس پی ندارم که ببینم داره مال من یا نه

mohammad-mogan
15-09-2010, 20:17
سلا خسته نباشيد
عكسام تو فلشم نيستشون در حالي كه حافظه اشغال شده وجود داره.
يه فولدر هم ايجاد شده به اسم found000 كه حافظه اشغالي مال اين پوشست.
مقدار زيادي فايل عجيب با پسوند chk در اين پوشه هست.
مشكل فلش من چيه؟ ممنون.

ashrafi116
15-09-2010, 20:20
این مشخصات و محتوای پوشه ی اولیه. ضمن اینکه هیچ کدوم از پوشه ها خالی نیستند تو هر کدومشون یه چیزایی هست اونم تو در تو .

A.N.A.P
16-09-2010, 02:46
سلام !!!

تو این سیستم ما یه ویروسی افتاده که بیشتر فایل های EXE ما رو خراب کرده ... رجیستری و TaskManager هم باز نمیشن ...

میخوام برم روی حالت Safe mode سیستم ری استارت میشه !!!

در ضمن Folder Option هم دارم و Hidden رو برمیدارم فایل های Hidden شده دیده میشن اما از درایو بیرون میرم Hidden میشه...

چند بار هم ویندوز عوض کردم ولی درست نشده !!!

تو رو خدا کمک کنید !!!

jax2
16-09-2010, 12:38
سلا خسته نباشيد
عكسام تو فلشم نيستشون در حالي كه حافظه اشغال شده وجود داره.
يه فولدر هم ايجاد شده به اسم found000 كه حافظه اشغالي مال اين پوشست.
مقدار زيادي فايل عجيب با پسوند chk در اين پوشه هست.
مشكل فلش من چيه؟ ممنون.

فایلات هاید شده
به وبلاگ من یه سری بزن

jax2
16-09-2010, 12:45
سلام !!!

تو این سیستم ما یه ویروسی افتاده که بیشتر فایل های EXE ما رو خراب کرده ... رجیستری و TaskManager هم باز نمیشن ...

میخوام برم روی حالت Safe mode سیستم ری استارت میشه !!!

در ضمن Folder Option هم دارم و Hidden رو برمیدارم فایل های Hidden شده دیده میشن اما از درایو بیرون میرم Hidden میشه...

چند بار هم ویندوز عوض کردم ولی درست نشده !!!

تو رو خدا کمک کنید !!!

شما ویروس سالیتی داری
ویروس خطرناکیه
اگه میخوای فایلات پاک نشن باید از انتی ویروس کسپرسکای استفاده کنی.
از این برنامه استفاده کن
Kaspersky virus removal tool
از سایت خو کسپر دانلود کن

ashrafi116
16-09-2010, 14:36
jax2 عزیز ، گفتی عکس بذار گذاشتم
چرا جواب ندادی ؟ مشکل جدیه ؟
سه بار هم ویندوز عوض کردم
حتی این بار آخر باطری رو در آوردم
اما درست نمیشه
پوشه هام مرتب هیدن میشن و اضافه میشن
توی پوشه ها هم فایل های نامعلوم و پوشه های تو در تو قرار داره
خواهش میکنم اگه در جواب دان مشکلی داری بگو تا یه فکر دیگه ای بکنم
ممنونم:11:

A.N.A.P
16-09-2010, 15:36
شما ویروس سالیتی داری
ویروس خطرناکیه
اگه میخوای فایلات پاک نشن باید از انتی ویروس کسپرسکای استفاده کنی.
از این برنامه استفاده کن
Kaspersky virus removal tool
از سایت خو کسپر دانلود کن
توی فلشم اینا Hidden هستن و فقط با WinRAR میشه دیدشون :

dbtnm.pif
dcyp.pif
enpte.cmd
hptgci.pif
hqon.cmd
ikfc.pif
snwfaj.pif
useisg.pif
wfwiyq.cmd
wiiq.pif
xhdy.exe
xycaf.cmd
autorun.inf

در ضمن میخوام کسپراسکای نصب کنم موقع اکتیو کردنش سریع برنامه بسته میشه !!!

chiof
16-09-2010, 16:20
اما درست نمیشه

شما با این تفاسیر دچار ویروس folder.exe شدید
به این لینک سری بزنید

راه دستی هم داره که باید سه تا فایلو بری بعد از بستن پروسه هاش از تسک منیجر دستی پاک کنی که دقیقا اسم فایلها یادم نیست متاسفانه
موفق باشی

ashrafi116
16-09-2010, 18:22
آقای jax2 اگه چیزی بلد نیستی جواب بیخود نده. من امروز نوشته هاتو خوندم داد میزنه از بیسوادیت. با اون وبلاگ بچه گانه ات که به همه آدرس میدی. سیستم من پر از ویروسه میگی چیزی نیست. دیگه بیزار شدم از این سایت. هیچوقت هم اینجا نخواهم آمد که افرادی مث تو معطلم کنند.

kazme_gheyz
16-09-2010, 18:45
آقای jax2 اگه چیزی بلد نیستی جواب بیخود نده. من امروز نوشته هاتو خوندم داد میزنه از بیسوادیت. با اون وبلاگ بچه گانه ات که به همه آدرس میدی. سیستم من پر از ویروسه میگی چیزی نیست. دیگه بیزار شدم از این سایت. هیچوقت هم اینجا نخواهم آمد که افرادی مث تو معطلم کنند.

خب حالا چرا میزنی بنده خدا رو؟
نرم افزار مالور بایت رو از اینجا دانلود کن:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اپدیت کن و اسکن کنید
انتی ویروس چی تویه کامپیوترتون نصبه؟
فقط تویه درایو ویندوز اینا هستن یا همه درایوا؟
حجم دروایو ویندوزتون چقدر شده؟
اینا رو بگید:11:

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــ

راستی فایل های اگزه رو هم اپلود کنید تا دوستان ببینند
اخه با چند تا عکس که مشخص نمیشه ویروس شما چیه؟

جاسم کدخدایی بنت
17-09-2010, 13:54

dbtnm.pif
dcyp.pif
enpte.cmd
hptgci.pif
hqon.cmd
ikfc.pif
snwfaj.pif
useisg.pif
wfwiyq.cmd
wiiq.pif
xhdy.exe
xycaf.cmd
autorun.inf

سلام شما ویروس سالیتی win32.nba دارین خیلی خطرناکه منتها نود32 آخرین آپدیت کلا از ما september به بعد شناسایی میکنه واز بینش میبره این ویروس تمام فایلهای exe تو آلوده کرده

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

دوستان کمک میکنن شما جای تشکرتونه

مجبور نیستن برین سایت دیگه

ایمیل شخصی رو هم بخونین

jax2
17-09-2010, 20:41
اما درست نمیشه

سلام
من بیرون شهر بودم اینترنت نداشتم
شرمنده معطل شدی
نمی دونم دیگه جی بگم حجم پوشه 260 مگابایته!!!!!!!!!
البته تو عکس دوم اول همه ی پوشه ها نوشتهkb
فکر کنم دارم میگم فکر کنم مربوط به خود ویندوز باشه
من فقط نظر خودمو میگم
نمیدونم براچی بقیه عصبانی میشن
بازم میگم شرمنده
میگم شما وقتی ویندوزو عوض می کنی داخل درایوهای دیگه میری بعد نصب یا اول آنتی نصب می کنی بعد میری تو درایوات؟؟؟
موفق باشید

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

dbtnm.pif
dcyp.pif
enpte.cmd
hptgci.pif
hqon.cmd
ikfc.pif
snwfaj.pif
useisg.pif
wfwiyq.cmd
wiiq.pif
xhdy.exe
xycaf.cmd
autorun.inf

اینا همه مال ویروس سالیتیه
این ویروس اسمشو به صورت رندوم انتخاب می کنه و فرمت فایلهاش pif که یا exe هست.
شما به نظر من بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که از فایل زیر استفاده کنی

بعد دانلود فایله توشو اجرا کن
اینطوری ویروس از کار میفته
بعد این فایلو دانلود و سیستمو باهاش اسکن کنید

موفق باشید

alimisaghian
18-09-2010, 18:14
یه ویروس جدید 1 هفته است اومده تو سیستم های شرکت ما. این ویروس رایتر رو از کار میندازه و اجازه رایت کردن با ویندوز رو نمیده. با فلش مموری هم منتقل میشه. تمام سیستم های شرکت مارو رایتراشو از کار انداخته. تو سرویس های ویندوز رفتم سرویس IMAPI که مربوط به رایت کردنه از کار میندازه ، وقتی هم دستی این سرویسو ران می کنی فرقی نمیکنه ، بازم رایت نمیکنه............. کممممممممممممکممممممممممم ممم کنییییییییییییییییییییییی د:18::18::18:

alimisaghian
19-09-2010, 11:45
ممنون جاسم جان. تو run زدم چیزی پیدا نکرد. registery booster رو هم گرفتم. پولیه . یه سریال از دارم ولی کار نمیکنه . اینه RB-0HR4N7-NWYFRE-WGVT8T-P2GVR7-T50U22 . اگه سریال جدید تر یا کرک ازش دارین بدین ممنون میشم.
آخه error پیدا میکنه ولی درست نمیکنه

:13:

جاسم کدخدایی بنت
19-09-2010, 15:52
سلام حسته نباشید
کرکی که میخواین

P30WORD.4SHARED.COM

رجیستری باستر واسه تعمیر رجیستری شایدم درس نشه قول نمیدم

اینم سریال دیگه
RB-0HQWX7-NWYFTU-BHTBR0-QXT6JH-PVC32D

راستی شما از طریق safe mode آزمایش کردین خوب اگه تومیتونی از سیستم رستوره استفاده کنی خوبه آ ببین آیا تا اون زمان عقب میره

موفق باشی

wrongring
24-09-2010, 02:21
یه ویروس گرفته که وقتی show hideen files رو تیک میزنم فایلهای مخفی رو نشون میده ولی وقتی y computer رو میبندم دوباره مخفی میشن این ویروس nod32 رو هم از کار انداخته هر چی روش کلیک میکنم باز نمیشه لطفا کمک کنید تا اوضاع کامپیوتر م از این بدتر نشده

Dr Hannibal
24-09-2010, 16:55
یه ویروس گرفته که وقتی show hideen files رو تیک میزنم فایلهای مخفی رو نشون میده ولی وقتی y computer رو میبندم دوباره مخفی میشن این ویروس nod32 رو هم از کار انداخته هر چی روش کلیک میکنم باز نمیشه لطفا کمک کنید تا اوضاع کامپیوتر م از این بدتر نشده

تا اونجایی که میتونید برنامه های زیر رو تست کنید. اگر مشکل نت دارید فقط اولی و دومی رو تست کنید.

برای پاک سازی از نظر ویروسی + ریجیستری:

آپدیت اسکن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای پاک سازی از نظر ویروسی هیتمن:

به نت وصل شوید و اسکن بزنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیک کوئیک اسکن هم با این برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر آخر برنامه آخری رو حتما پاک کنید.

====================
====================
برای تنظیم ریجیستری این پست: ( بعد از پاک سازی )

راههاي دستي براي از بين بردن ویروسی که Show Hidden Files را غیر فعال می کند .

1- از Start Menu وارد Run بشيد و در اونجا تايپ کنيد : regedit
وقتي صفحه ي رجيستري باز شد ، از سمت چپ وارد اين مسير بشيد :

کد:
در اين قسمت ، در ليست متغير هايي که سمت راست وجود دارند ، متغير آبي رنگي ( DWORD Value ) رو به نام Hidden پيدا کنيد و روی ان دابل کليک کنيد . اگر مقدارش ( Value data ) به 0 تغيير کرده ، ان را به 1 یا 2 تغییر دهید و OK کنيد . حالا رجيستري رو ببنديد و ريستارت کنيد .

2- مسير زير رو دنبال کنيد :
کد:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden
اکنون در سمت راست پنجره ي Regedit روي Type دو بار کليک کرده و مقدار آن رو برابر با group قرار دهيد ( يعني در پنجره اي که باز ميشه کلمه ي group رو تايپ کنيد ).
با اين کار تونستيد Show Hidden Files از دست رفته را که دیده نمی شد برگردونید .

3-مسير زير رو دنبال کنيد :
کد:
HK LocalMachine\Software\Microsoft\Windows\CurrentVer sion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL
در سمت راست پنجره ي Regedit مقدار CheckedValue رو برابر با 1 قرار بديد.

گرفتن و اجرا کردن این برنامه . وقتی برنامه را اجرا کردید به اخطار داده شده توجهی نکنید و روی ok کلیک کنید .

موفق باشید

march21
02-10-2010, 11:56
سلام!

من الان یه مشکلی با هارد اکسترنال دارم . وقتی حجم از اون میگیرم کاملا پر هستش ولی وقتی درایو رو باز میکنم هیچ چیزی رو نشون نمیده .... وقتی با NOD32 اسکن میکنم چیزی پیدا نمیکنه ولی تمامی محتویات هارد رو نشون میده و چک میکنه ... با NC فقط میشه فایلها رو دید که متوجه شدم یه فولدر Recycle توی هاردم هست و سه تا فولدر دیگه که همه اسمشون از یه عدد چندین رقمی تشکیل شده ....
آیا این مسئله مربوط به ویروس هستش ؟ چه طوری میشه این مشکل رو حل کرد؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Dr Hannibal
02-10-2010, 13:08
سلام!

من الان یه مشکلی با هارد اکسترنال دارم . وقتی حجم از اون میگیرم کاملا پر هستش ولی وقتی درایو رو باز میکنم هیچ چیزی رو نشون نمیده .... وقتی با NOD32 اسکن میکنم چیزی پیدا نمیکنه ولی تمامی محتویات هارد رو نشون میده و چک میکنه ... با NC فقط میشه فایلها رو دید که متوجه شدم یه فولدر Recycle توی هاردم هست و سه تا فولدر دیگه که همه اسمشون از یه عدد چندین رقمی تشکیل شده ....

بله ویروس فایل های شمارو مخفی کرده

برای اینکه فایل هارو ببیند با تیک های فولدر آپشن رو به این شکل کنید:

سپس وارد هارد بشید و محتویات پوشه رو کپی بگیرید.

اگر تیک ها بعد از تایید به سرجای اول برگشتند نشون دهنده این هست که در حال حاظر هم ویروسی هستید.

دستورات لینک زیر رو انجام بدید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

jax2
02-10-2010, 13:10
سلام!

دوست عزیز
فایل های موجود روی هارد شما مخفی شدن
برای دیدن فایل هاتون از my computer به منوی tools برید و گزینه ی folder options رو انخاب کنید
تو پنجره ی باز شده به زبانه ی view برید و تیک گزینه ی show hidden files and folders رو بزنید
و همچنین تیک گزینه ی hide protected operating system files رو هم بردارید(دومین گزینه پایین گزینه ی بالا)
خب ok کنید و به هاردتون برین
اگه فایل ها بودن که خب چه بهتر اگه نبودن این فایلو دانلود و تو هاردتون کپی کنید و بعد اجراش کنید:

bahram salehi
02-10-2010, 22:03
1. درایو هامو که باز میکنم تو یه صفحه جدید باز میشه.
2. وقتی show hidden files رو میزنم بازم به don't show hidden file بر میگرده.

سوالم اینه که آیا من باید کل این مسیر رو طی کنم یا اینکه فقط بخش خاصی از اون رو ؟

قربونت برم که اینقدر با مرامی.

Dr Hannibal
03-10-2010, 06:00
1. درایو هامو که باز میکنم تو یه صفحه جدید باز میشه.
2. وقتی show hidden files رو میزنم بازم به don't show hidden file بر میگرده.

سوالم اینه که آیا من باید کل این مسیر رو طی کنم یا اینکه فقط بخش خاصی از اون رو ؟

قربونت برم که اینقدر با مرامی.

اول با استفاده از این پست آلودگی رو رفع کنید.

سپس مراحل این پست:

روش اول :

روش دوم :

به هر دو مسیر زیر بروید

و

روش سوم :

کد:

سپس

راههاي دستي براي از بين بردن ویروسی که Show Hidden Files را غیر فعال می کند .

1- از Start Menu وارد Run بشيد و در اونجا تايپ کنيد : regedit
وقتي صفحه ي رجيستري باز شد ، از سمت چپ وارد اين مسير بشيد :

کد:
در اين قسمت ، در ليست متغير هايي که سمت راست وجود دارند ، متغير آبي رنگي ( DWORD Value ) رو به نام Hidden پيدا کنيد و روی ان دابل کليک کنيد . اگر مقدارش ( Value data ) به 0 تغيير کرده ، ان را به 1 یا 2 تغییر دهید و OK کنيد . حالا رجيستري رو ببنديد و ريستارت کنيد .

2- مسير زير رو دنبال کنيد :
کد:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden
اکنون در سمت راست پنجره ي Regedit روي Type دو بار کليک کرده و مقدار آن رو برابر با group قرار دهيد ( يعني در پنجره اي که باز ميشه کلمه ي group رو تايپ کنيد ).
با اين کار تونستيد Show Hidden Files از دست رفته را که دیده نمی شد برگردونید .

3-مسير زير رو دنبال کنيد :
کد:
HK LocalMachine\Software\Microsoft\Windows\CurrentVer sion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL
در سمت راست پنجره ي Regedit مقدار CheckedValue رو برابر با 1 قرار بديد.

گرفتن و اجرا کردن این برنامه . وقتی برنامه را اجرا کردید به اخطار داده شده توجهی نکنید و روی ok کلیک کنید .

تا زمانی که ویروس توی سیستم باشه نمیتونید مراحل ریجیستری رو طی کنید.

موفق باشید

sm6m10
03-10-2010, 06:56
ویروسی که رو صفحه هر جایی میرم حرف tttttttرا همینطور پشت هم تایپ میکنه چیکارکنم؟هیچکاری نمیتونم انجام بدم

Dr Hannibal
04-10-2010, 00:34
ویروسی که رو صفحه هر جایی میرم حرف tttttttرا همینطور پشت هم تایپ میکنه چیکارکنم؟هیچکاری نمیتونم انجام بدم

به نت وصل شوید و اسکن بزنید:

kingmostafa
11-10-2010, 00:17
سلام.
من مشکل show hidden دارم. یعنی show hidden files and folder رو میزنم ولی بعد از اینکه ok میکنم دوباره میره رو حالت dont show !!!!!
در ضمن ویروس اتوران هم دارم.که اویرا میشناسش ولی پاکش نمیکنه ... nod هم که کلا نمیشناسش !!!!!
حالا چه کار کنم؟؟؟ پست اول رو هم خوندم اما خیلی گنگ و نامفهوم توضیح داده شده بود !!! مثلا تو بخش رجیستری که میرم اصلا اون گزینه هایی که تو پست اول گفته شده رو ندارم !!!!
لطفا کمک کنید...
مرسی....

jax2
11-10-2010, 00:30
سلام.
من مشکل show hidden دارم. یعنی show hidden files and folder رو میزنم ولی بعد از اینکه ok میکنم دوباره میره رو حالت dont show !!!!!
در ضمن ویروس اتوران هم دارم.که اویرا میشناسش ولی پاکش نمیکنه ... nod هم که کلا نمیشناسش !!!!!
حالا چه کار کنم؟؟؟ پست اول رو هم خوندم اما خیلی گنگ و نامفهوم توضیح داده شده بود !!! مثلا تو بخش رجیستری که میرم اصلا اون گزینه هایی که تو پست اول گفته شده رو ندارم !!!!
لطفا کمک کنید...
مرسی....

برای حل مشکلت به وبلاگ من یه سری بزن
به این تایپیک برو

برای از بین بردن ویروست این فایلو دانلود کن

kingmostafa
11-10-2010, 00:59
سلام.
لطفا کمک کنید...
مرسی....
درست شد...
مرسی.....

sanahid
16-10-2010, 15:01
سلام کامپیوتر من به ویروس dll.exe مبتلا شده طبق فرمایشات شما به سایت ذیل مراجعه کردم ولی برای پاک کردن ویروس باید حتما خریداری شود میشه بگویید من باید چه کار کنم که بتونم این ویروس را از بین ببرم

Dr Hannibal
16-10-2010, 15:55
سلام کامپیوتر من به ویروس dll.exe مبتلا شده طبق فرمایشات شما به سایت ذیل مراجعه کردم ولی برای پاک کردن ویروس باید حتما خریداری شود میشه بگویید من باید چه کار کنم که بتونم این ویروس را از بین ببرم

اگه منظورتون لینک بالا بود :

احتیاج به خریداری نیست شما باید Malwarebytes-Anti-Malware رو دانلود کنید نه چیز دیگه.

برنامه رایگان هست.

موفق باشید

sanahid
16-10-2010, 16:35
کامپیوتر من ویروس dll.exe مبتلا شده چه کار کنم

sanahid
16-10-2010, 16:37
کامپیونر من به ویروس dll.exe مبتلا شده است من برنامه زیر را از سایتی که دادید دانلود کردم چه کار کنم4shared_Desktop_3.2.3

jax2
16-10-2010, 22:54
کامپیونر من به ویروس dll.exe مبتلا شده است من برنامه زیر را از سایتی که دادید دانلود کردم چه کار کنم4shared_Desktop_3.2.3

دانلود و نصب کن

بعد فول اسکن

یا اگه adsl داری با این اسکن کن

جاسم کدخدایی بنت
17-10-2010, 06:04

4sharde desktop که دانلود کردی برای دانلود سریعتر یا آپلود از خود سایت 4shared و به درد ویروس کشی نمیخوره

این ویروس قدیمیه پس اگه کسپر یا نورتون یا نود آپدیت شده داری اسکن کن

برنامه ازبین برندش

اینم واسه تعمیر رجیستری

دستیش

1- از طریق safe mode میری همئن اول که سیستمو روشن میکنی f8 میزنی بعد وارد میشی

2- system restore را غیر فعال میکنی

3- alt+crtl+delet میزی واز توی تسک منیجر پروسس dll,exe را end میکنی

4- میری تو run و %temp% را مینویسی وهمه فایلا رو پاک میکنی

5- حالا برو تو پوشه ویندوز وفایل dll .exe را پاک کن

6- همچنین تو Documents and Settings\[یوزذنیم]\Application Data

فایلی با پسوند bat اگه بود پاک کنید توجه کن sjow hide file فعال باشه تیک hide operation file برداشته باشه

7- دقت کن مستقیما وارد درایوها نشی از طریق explorer
حالا اگه وارد درایوی شدی بالاش بنویس مثلا وارد d هستی تو آدرس بنویس d:\autorun.inf

ببین اگه فایل نوت پدی بالا اومدیک فایل exe توش نوشته که باید اونو پاک کنی تو همه درایوها این کار را بکن

8- در نهایت c clenar استفاده کنین تا بعضی گند کاری ها رو درس کن کم حجمه

download last version در گوشه بالا رو بزن

موفق باشی

Setareh 2006
20-10-2010, 03:16
سلام
مشکلم من اینه که درایو سی که توش ویندوز نصبه حجمش مدام کم و کمتر میشه . یکبار که به صفر رسید دیگه نتونستم لاگ این کنم . ویندوز رو ریپر کردم حجمش برگشته بود به یک گیگ ولی مجددا دوباره شروع کرده به کم شدن حجم سی که الان دیگه داره به صفر نزدیک میشه . آنتی ویروسم نود32 ست . با برنامه های C Cleaner و Antimalware و هیتمن هم موفق نشدم این مشکل رو برطرف کنم . وقتی حجم درایو سی به صفر می رسه با ارور Isass.exe روبرو میشم . آیا این ویروسه ؟ تو قسمت تسک منیجر که رفتم وقتی روش رایت کلیک کردم که به اجراش خاتمه بده پیغام اومد که نمیشه این یک فایل critical سیستمه .

jax2
20-10-2010, 12:29
سلام
مشکلم من اینه که درایو سی که توش ویندوز نصبه حجمش مدام کم و کمتر میشه . یکبار که به صفر رسید دیگه نتونستم لاگ این کنم . ویندوز رو ریپر کردم حجمش برگشته بود به یک گیگ ولی مجددا دوباره شروع کرده به کم شدن حجم سی که الان دیگه داره به صفر نزدیک میشه . آنتی ویروسم نود32 ست . با برنامه های C Cleaner و Antimalware و هیتمن هم موفق نشدم این مشکل رو برطرف کنم . وقتی حجم درایو سی به صفر می رسه با ارور Isass.exe روبرو میشم . آیا این ویروسه ؟ تو قسمت تسک منیجر که رفتم وقتی روش رایت کلیک کردم که به اجراش خاتمه بده پیغام اومد که نمیشه این یک فایل critical سیستمه .

شما ترم افزار هاتون رو تو درایو سی تصب می کنید؟؟؟مثلا نرم افزار های سنگین
از طرفی شما فایل هاتون رو delete می کنید یا shift delete???
یا شاید توی مای داکیومنت یا دسکتاپ فایل زیاد کپی کردین

از برنامه ی disk clean up خود ویندوز استفاده کنید

ARASH66
21-10-2010, 11:30
با سلام
فایل های پست اول این تاپیک (فهرست مطالب) اکثرا پاک شده اند، اگر کسی این فایل هارو داره قرار بده و یا mahdi7610 عزیز فایل هارو درست کنه.
با تشکر از همه دوستان.

---------- Post added at 08:00 AM ---------- Previous post was at 08:00 AM ----------

با سلام
فایل های پست اول این تاپیک (فهرست مطالب) اکثرا پاک شده اند، اگر کسی این فایل هارو داره قرار بده و یا mahdi7610 عزیز فایل هارو درست کنه.
با تشکر از همه دوستان.

jax2
21-10-2010, 12:19
با سلام
با تشکر از همه دوستان.

---------- Post added at 08:00 AM ---------- Previous post was at 08:00 AM ----------

با سلام
با تشکر از همه دوستان.

دوست عزیز
اون فایل ها خیلی قدیمی هستن
به تاریخ پست ها نگاه کنید
این تایپیک به کارتون میاد

ARASH66
21-10-2010, 19:54
دوست عزیز
اون فایل ها خیلی قدیمی هستن
به تاریخ پست ها نگاه کنید
این تایپیک به کارتون میاد

ممنون
ولی خب سیستم به همین ویروس ها و تروژان های قدیمی آلوده میشه و نیاز به این برنامه های کوچک خیلی زیاده.
منظور من هم این بود که اگر کسی روی سیستم خودش اینارو داره قرار بده تا استفاده کنیم.
تاپیک فوق هم عالی بود (مشترک شدم).

Setareh 2006
23-10-2010, 07:39
شما ترم افزار هاتون رو تو درایو سی تصب می کنید؟؟؟مثلا نرم افزار های سنگین
از طرفی شما فایل هاتون رو delete می کنید یا shift delete???
یا شاید توی مای داکیومنت یا دسکتاپ فایل زیاد کپی کردین

از برنامه ی disk clean up خود ویندوز استفاده کنید
نه دوست عزیز ، نرم افزارها رو تو درایو دیگه ای نصب می کنم . البته به جز نرم افزارهایی که موقع نصب نمیشه درایو رو انتخاب کرد و خودش اتوماتیک در درایو سی نصب میشه که معمولا تعداد این نوع نرم افزارها خیلی کمه . به جز disk clean up خود ویندوز ، از برنامه C Cleaner هم استفاده کردم تاثیری نداشت . در ضمن فایل ها رو هم delete می کنم و اصلا shift delete رو نمی شناسم که بخوام انجامش بدم.
تنها راهی که برام مونده بود نصب مجدد ویندوز اکس پی بود که دوباره نصبش کردم و امیدوارم که دیگه این مشکل تکرار نشه .
از توجه شما سپاسگزارم :11:

شقه تر
23-10-2010, 10:50
آقا وحید سلام خسته نباشی
من خیلی تو سایت دنبال این برنامه گشتم ولی پیداش نکردم.
اگه ممکنه اونو به ایمیلم بفرستید.

با تشکر - sp666_1981@yahoo.com

jax2
23-10-2010, 13:01
نه دوست عزیز ، نرم افزارها رو تو درایو دیگه ای نصب می کنم . البته به جز نرم افزارهایی که موقع نصب نمیشه درایو رو انتخاب کرد و خودش اتوماتیک در درایو سی نصب میشه که معمولا تعداد این نوع نرم افزارها خیلی کمه . به جز disk clean up خود ویندوز ، از برنامه C Cleaner هم استفاده کردم تاثیری نداشت . در ضمن فایل ها رو هم delete می کنم و اصلا shift delete رو نمی شناسم که بخوام انجامش بدم.
تنها راهی که برام مونده بود نصب مجدد ویندوز اکس پی بود که دوباره نصبش کردم و امیدوارم که دیگه این مشکل تکرار نشه .
از توجه شما سپاسگزارم :11:

خواهش می کنم عزیز
مشکل شما همینه که میگین shift delete نمیشناسین
چون با دیلیت تنها فایل ها بع درایو c میرن و اونجا ذخیره میشن

Dr Hannibal
23-10-2010, 16:41
آقا وحید سلام خسته نباشی
من خیلی تو سایت دنبال این برنامه گشتم ولی پیداش نکردم.
اگه ممکنه اونو به ایمیلم بفرستید.

با تشکر - sp666_1981@yahoo.com

اسم برنامه رو بگید

somaye1988
23-10-2010, 17:22
سلام
مشکل من اینه که هروقت به اینترنت وصل میشم سیستمم مدام ری استارت میشه..
میگن مشکل از ویروسه ..از وقتی که هاردم رو فرمت کردم اینطوری شده..
از آنتی ویروس eset استفاده میکنم ویروسی پیدا نکرد..:13:
به نظرتون دلیلش چیه..

Dr Hannibal
23-10-2010, 21:40
سلام
مشکل من اینه که هروقت به اینترنت وصل میشم سیستمم مدام ری استارت میشه..
میگن مشکل از ویروسه ..از وقتی که هاردم رو فرمت کردم اینطوری شده..
از آنتی ویروس eset استفاده میکنم ویروسی پیدا نکرد..:13:
به نظرتون دلیلش چیه..

Kaspersky Virus Removal Tool از این لینک دانلود کنید سپس اسکن کنید.

Kaspersky Virus Removal Tool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] y-labs.com%2Fdevbuilds%2FAVPTool%2F)

سپس برنامه زیر رو دانلود کنید اپدیت و اسکن ، هرچی پیدا کرد دیلیت کنید و سیستم رو ریست کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FMalwarebytes-Anti-Malware%2F3000-8022_4-10804572.html)

موفق باشید.

Setareh 2006
24-10-2010, 08:48
خواهش می کنم عزیز
مشکل شما همینه که میگین shift delete نمیشناسین
چون با دیلیت تنها فایل ها بع درایو c میرن و اونجا ذخیره میشن
دوست عزیز ، یعنی موقع دیلیت کردن فایل دگمه Shift و ِDelete رو همزمان باید نگه دارم ؟ این روش با روشی که تا حالا انجام می دادم فرقش در چیست ؟ من نمی دونستم که با دیلیت کردن تنها فایل ها در درایو سی ذخیره میشن . آیا با انجام دیسک کلین این فایل هایی که به روش delete دیلیت شده کاملا از بین میرن و درایو سی کلین میشه ؟
آیا فایلی که به روش delete پاک شده رو میشه دوباره به دست آورد ؟ اگر میشه روش بدست آوردن این فایل ها رو بگید ؟
ممنون

jax2
24-10-2010, 12:17
دوست عزیز ، یعنی موقع دیلیت کردن فایل دگمه Shift و ِDelete رو همزمان باید نگه دارم ؟ این روش با روشی که تا حالا انجام می دادم فرقش در چیست ؟ من نمی دونستم که با دیلیت کردن تنها فایل ها در درایو سی ذخیره میشن . آیا با انجام دیسک کلین این فایل هایی که به روش delete دیلیت شده کاملا از بین میرن و درایو سی کلین میشه ؟
آیا فایلی که به روش delete پاک شده رو میشه دوباره به دست آورد ؟ اگر میشه روش بدست آوردن این فایل ها رو بگید ؟
ممنون

دوست عزیز
تو سیستم عامل ویندوز دو مدل دیلیت کردن داریم
1-دیلیت کردن با کلک راست یا زدن کلید از روی کیبورد که در این صورت فایل پاک شده به recycle bin منتقل میشه
و از اونجا که recycle bin در درایو c واقع هست پس فایل ها حجم درایو c رو اشغال می کنند.به همین دلیل هست که وقتی شنا وارد recycle bin میشید می تونید با کلیک راست روی فایل و زدن restore فایل رو برگردونید

2-دیلیت کردن بدون واسطه با استفاده از کلید های shift + delete که دیگه فایل ها به recycle bin نمیرن و به طور کلی از روی هارد پاک میشن(با کلیک راست روس recycle bin و زدن empty recycle bin هم انکار انجام میشه)
با این روش فایلو نمیشه برگردوند(مگر با استفاده از نرم افزار های ریکاوری)

مشکلی بود مطرح کنید
کوفق باشید:11: