PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ( فهرست مطالب در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

saeed774
16-07-2009, 12:24
این ویروس kazmegheyz از کجا مییاد تو این کامپیوتر لعنتی؟؟؟:2:
تا حالا بیشتر از 10 بار پاکش کردم اما بعد از یکی 2 روز دوباره...........

شما تو این مدت سیستم ریستور میکنین؟ یک کپی از این ویروس در پوشه مخفی و سیستمی System Volume Information هست که به محض ریستور کردن فعال میشه . شما فایل های داخل این پوشه رو از تمام درایوا پاک کنین .

saeed774
16-07-2009, 12:28
*** عدم رفع ویروس***

با سلام ,
در بوت سکتور کامپیوترم تروجانی به نام Hijacker.Gen رخنه کرده.

این تروجان در این مسیر هم هست: C:\WINDOWS\system32\cdfview32.dll

آنتی ویروس Avira Antivir دارم , اون رو تشخیص میده اما نمیتونه از بین ببره , مینویسه:

Action(s) taken:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify\f81f60b6638\DllN ame.
An error has occurred and the file was not deleted. ErrorID: 26003.
The file could not be deleted!
Attempting to perform action using the ARK lib.
The file was moved to '497d9e6a.qua'

بعد از بارها Delete کردن و انتقال به پوشه Quarantine توسط آنتی ویروس , ویروس مذکور باز هم در هردو مکان وجود داره واز بین نمیره.
با سپاس و تشکر.

با برنامه زیر سیستم رو اسکن کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

golabi2
16-07-2009, 14:50
سلام...همینی که ایشون میگن!اصلا اون مقادیری که باید تو regedit عوض کنیم(مثلا از صفر به یک یا دو) خودشون

یا 1 هستن یا 2!

از قرار معلوم ویروس هم آپدیت میشه:31:

کسی نیست کمک کنه؟؟:10:

آقا یکی کمک کنه.منم این ویروس Autorun.inf گرفتم.
کارایی که پست اول گفت کردم. ولی پاک نشد.
کمک کنید لطفا...

سلام
شما از آنتی ویروس بروز استفاده کنید. درست میشه
من باآنتي ويروسNOD32 آپديت شده اسکن کردم ويروسAutorun.inf رو هم بازداشت کردم!!!امام مشکل کماکان پابرجاست از روشهاى دستى هم استفاده کردم نشد!لطفا راهنمايى کنيد!

kont_prince
16-07-2009, 15:02
salam...babate finglish type kardan bebakhshid windosamo taze avaz kardam

miram sare asle matlab...barname winrar ro darid?hamooni ke fileharo feshorde mikone va hamatunam daridesh

barname winrar ro baz konid va ba estefade az oon be tak tak drivehatun berid va autorun ro pak konid

khob agha in raveshe pak kardane autorun

baghiasho peyda mikonid ya bazam khodam yad begiram

D:

pooria_k2
16-07-2009, 16:12
شما تو این مدت سیستم ریستور میکنین؟ یک کپی از این ویروس در پوشه مخفی و سیستمی System Volume Information هست که به محض ریستور کردن فعال میشه . شما فایل های داخل این پوشه رو از تمام درایوا پاک کنین .
با برنامه که ویروس یابی میکنم خودش اتوماتیک ریستارت میکنه و بعد ویندوز ویروس نداره
اما اگه خودم ریستارت یا خاموش کنم دوباره ویروسه مییاد!!!

kont_prince
17-07-2009, 06:00
خب مشکل من اساسا حل شد!

کافیه آنتی ویروس avast رو نصب کنید...یه اسکن بکنید و بعد ویندوز رو عوض کنید!:11:

.:HAMED:.
17-07-2009, 12:10
و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری
سلام دوستان
یکی از دوستام میگه ویندوزش ویروسی شده
میگه که وقتی که وارد ویندوزه میشه(ویندوز ایکس پی) یه چیزی (مثل هشدار های فایر وال خود ویندوز ) میاد و که تو کادر باز شدش حرفایی به زبان فارسی مینویسی (ضد انقلابی و نظام و اینا) همچنین که تسک منیجر و قسمت فولدر آپشن هم غیر فعاله
این جه ویروسیه؟ آیا همون autorun.info هستش؟
چطوری حلش کنیم؟
ممنون

saeed774
17-07-2009, 16:11
سلام دوستان
یکی از دوستام میگه ویندوزش ویروسی شده
میگه که وقتی که وارد ویندوزه میشه(ویندوز ایکس پی) یه چیزی (مثل هشدار های فایر وال خود ویندوز ) میاد و که تو کادر باز شدش حرفایی به زبان فارسی مینویسی (ضد انقلابی و نظام و اینا) همچنین که تسک منیجر و قسمت فولدر آپشن هم غیر فعاله
این جه ویروسیه؟ آیا همون autorun.info هستش؟
چطوری حلش کنیم؟
ممنون

اسم این ویروس سالدوست هست که اکثر آنتی های معتبر پاکش میکنن . شما آنتی معتبر مثه کسپر یا نود4 یا Avast بنصبین و آپدیت کنین و سیستم رو اسکن کنین .
ببین نرم افزار زیر هم میتونه کمک کنه منتهی برای اجرا باید Microsoft Framework نصب باشه .

حجم : 80 KB

.:HAMED:.
17-07-2009, 18:05
ناد 32 حلش کرد
اما نمیدونم بعدا میاد یا نه

zombie
18-07-2009, 01:00
این ویروس autorun.inf چه خرابی هایی به بار میاره؟؟کلا کار این ویروس رو سیستم چیه؟هر کی میدونه جواب مارو بده.

kont_prince
18-07-2009, 01:29
این ویروس autorun.inf چه خرابی هایی به بار میاره؟؟کلا کار این ویروس رو سیستم چیه؟هر کی میدونه جواب مارو بده.

من شنیدم به سخت افزارا آسیب میرسونه...سرعت سیستم منو که آورده بود پایین! اندکی هم روی اعصاب راه

میرفت:31:

saeed774
18-07-2009, 01:58

autorun.inf فايل اجرائي هر ويروسي ميتونه باشه كه در ابتداي هر درايو جاي ميگيره . در حقيقت همانطوري كه از نامش پيداست استارت و شروع دهنده ويروس هست . و اما ويروس ها كارهاي زيادي ميتونن انجام بدن كه اكثرا در كاركرد صحيح ويندوز اختلال وارد ميكنن و بعضي ها هم با بكار گرفتن مداوم يك پروسس، فضاي زيادي از CPU رو اشغال ميكنن و با توجه به اين موضوع و زياد شدن گرماي توليد شده در سي پي يو و عدم توانايي فن در خنك سازي ميتونه منجر به خرابي اين قطعه بشه .

goooorg
20-07-2009, 02:29
سلام دوستان....
من این مشکل رو جای دیگه هم گفتم اما اینجا هم میگم.
متاسفانه serche من در ویندوزxp sp2 ناپدید شده چی کار کنم ؟
انتی ویروسم هم symantec هست .
اگه جواب بدین ممنون میشم. یا علی:8:

extreme2006gh
22-07-2009, 10:03
سلام
من رو سیستم کسپر 2009 همیشه آپدیت هست . ولی اخیرا قسمت show hidden Files تو Folder Option سیستم کار نمیکنه و فایلهای مخفی رو نمیتونم پیدا کنم .
لطفا بگید این چه ویروسی هست ؟
و دوم اینکه باتوجه به آپدیت بودن کسپر چطور ممکنه که ویروسی شده باشه ؟

با تشکر

farshad_4017
23-07-2009, 12:15
سلام
اول یه شرح حال بدم
این یوروس یا تروجان یا هرچی ، folder option رو غیر فعال کرده ! گزینه ها هست ، ولی وقتی که مثلا show hidden می کنم و بعد از زدن ok ،‌انگار که نه انگار ! باز برمی گرده سر جای اولش !
یه فایل autorun هم داخل هر درایو هست ،‌ و یه فایل با نام cj1m.com رو اجرا می کنه !
قبلا با Malwarebytes' Anti-Malware پاکش کرده بودم ولی بازم برگشته ! nod32 ه که داره خودشو می کشه ولی کاری از پیش نمی بره !
من چیکار باید بکنم ، کسی با این یوروس آشناسی داره ؟
پیشاپیش ممنون از کمکتون

saeed774
23-07-2009, 15:27
سلام
اول یه شرح حال بدم
این یوروس یا تروجان یا هرچی ، folder option رو غیر فعال کرده ! گزینه ها هست ، ولی وقتی که مثلا show hidden می کنم و بعد از زدن ok ،‌انگار که نه انگار ! باز برمی گرده سر جای اولش !
یه فایل autorun هم داخل هر درایو هست ،‌ و یه فایل با نام cj1m.com رو اجرا می کنه !
قبلا با Malwarebytes' Anti-Malware پاکش کرده بودم ولی بازم برگشته ! nod32 ه که داره خودشو می کشه ولی کاری از پیش نمی بره !
من چیکار باید بکنم ، کسی با این یوروس آشناسی داره ؟
پیشاپیش ممنون از کمکتون

به تاپيك زير برو :

مشخصات ويروس :

بعد ويروس كشي برنامه زيرو اجرا و Auto Remove ... رو بزن :

saeed774
23-07-2009, 15:31
سلام
من رو سیستم کسپر 2009 همیشه آپدیت هست . ولی اخیرا قسمت show hidden Files تو Folder Option سیستم کار نمیکنه و فایلهای مخفی رو نمیتونم پیدا کنم .
لطفا بگید این چه ویروسی هست ؟
و دوم اینکه باتوجه به آپدیت بودن کسپر چطور ممکنه که ویروسی شده باشه ؟

با تشکر

با برنامه زير مشكل فولدر آپشن رو حل كن :

اگه نشد تك تك برنامه هاي داخل پوشه زيرو اجرا كن :

saeed774
23-07-2009, 15:43
سلام دوستان....
من این مشکل رو جای دیگه هم گفتم اما اینجا هم میگم.
متاسفانه serche من در ویندوزxp sp2 ناپدید شده چی کار کنم ؟
انتی ویروسم هم symantec هست .
اگه جواب بدین ممنون میشم. یا علی:8:

شما مراحل زير رو چك كنين :
روي آيكن start راست كليك كنين و Properties رو بزنين و به تب Start menu برين و Customize روبروي Start menu رو بزنين و دوباره به تب Advance برين و در كادر Start menu items دنبال Search بگردين و تيك اونو بزنين و تمام پنجره هاي باز شده روok كنين .

اگر جواب نداد مسير زير رو در رجيستري دنبال كنين :
در Run تايپ كنين regedit و اينتر بزنين و وارد رجيستري بشين و مسير زيرو دنبال كنين :
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer\NoFind
اگر مقدار ارزش No Find عدد "00 00 00 01" بود اون رو به عدد "00 00 00 00" تغيير بدين و رجيستري رو Ok كنين و يكبار log Off كنين .

extreme2006gh
23-07-2009, 21:03
با برنامه زير مشكل فولدر آپشن رو حل كن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه نشد تك تك برنامه هاي داخل پوشه زيرو اجرا كن :

ممنون دوست عزيز
يعني سيستم‌ام ويروسي هست يا نه , اين نرم افزارها براي از بين بردن ويروس هست يا براي از بين بردن اثرات ويروس؟

saeed774
23-07-2009, 21:40
ممنون دوست عزيز
يعني سيستم‌ام ويروسي هست يا نه , اين نرم افزارها براي از بين بردن ويروس هست يا براي از بين بردن اثرات ويروس؟

نرم افزار اولي براي از بين بردن فايل هاي ويروسي اتوران و كظم غيظ و smss ,... كاربرد داره و همچنين براي تصحيح اشكالات ويندوز در اثر ويروس ها.
نرم افزار هاي دوم براي تصحيح خطاها از قبيل باز نشدن درايو ، عدم نمايش فايل هاي مخفي و مشكل در اجراي فايل هاي اجرائي بكار ميرن .

iceman10
24-07-2009, 02:05
دوستان من درایوام باز نمیشن کلیک که میکنم open with میزنه از طرفیم آنتی ویروسم قرمز شده یعنی دیگه تاریخ انقضاش تموم شده nod بود
بعدشم اینکه show hidden file هم از کار افتاده خودش dont show میشه
اگه میخواین کمک کنی لطفا خیلی مبتدی توضیح بدین

ممنونم:10:

saeed774
24-07-2009, 13:14
دوستان من درایوام باز نمیشن کلیک که میکنم open with میزنه از طرفیم آنتی ویروسم قرمز شده یعنی دیگه تاریخ انقضاش تموم شده nod بود
بعدشم اینکه show hidden file هم از کار افتاده خودش dont show میشه
اگه میخواین کمک کنی لطفا خیلی مبتدی توضیح بدین

ممنونم:10:

تمام پاسخ هاي خودتون رو ميتونين در سايت زير پيدا كنين :

a m i rh o s e i n
28-07-2009, 12:07
سلام بر متخصصان عزیز ، تو فایل های اصلی کامپیوترم یعنیE،D،C،F فایلی به نام

RECYCLER هست که به صورت مخفیه آیا این ویروسه؟ در ضمن سرعت سیستم خیلی اومده

پایین،لطفا راهنمایی کنید

saeed774
28-07-2009, 20:41
سلام بر متخصصان عزیز ، تو فایل های اصلی کامپیوترم یعنیE،D،C،F فایلی به نام

RECYCLER هست که به صورت مخفیه آیا این ویروسه؟ در ضمن سرعت سیستم خیلی اومده

پایین،لطفا راهنمایی کنید

خود پوشه ويروس نيست و بايد باشه . شما داخل پوشه رو نگاه كنين و بگين چه فايل هايي داخل اون هست . مثلا Autoplay.exe اگه باشه ويروسه .

a m i rh o s e i n
28-07-2009, 21:07
خود پوشه ويروس نيست و بايد باشه . شما داخل پوشه رو نگاه كنين و بگين چه فايل هايي داخل اون هست . مثلا Autoplay.exe اگه باشه ويروسه .

داخل پوشه RECYCLER،یه پوشه هست که شکل اون مثل Recycle bin خود ویندوزه و درون

اون فایلی به نام desktopهست (که این فایل پاک هم نمیشه)،چیزی که منو اذیت میکنه

پایین اومدن سرعته ، راهی هست که درست بشه؟ "در ضمن اینAutoplay.exe هم وجود

نداشت"

omidbooter
29-07-2009, 02:46
سلام.

خیلی وقته یه ویروس سیستمم گرفته هرچی هم ویندوز عوض میکنم و اول انتی ویروس نصب میکنم و .... ویروس پیدا نمیکنه و پاک نشده.با چند تا انتی ویروس هم اسکن کردم.کمک کنید.یه ویروسیه که سرعت رو پایین اورده و فایهای مخفی رو وقتی شو هم میکنم باز نمیکنه و وفیلهایی هم که شو بوده خودش مخفی کرده و میخوام ار حالت هایدن در بیارم گزینه هایدنت غیر فعاله. و تو همه درایو ها یه پوشه هست که پاکم نمیشخ.اسم پوشه autirun.inf توجه کنید که فایل نیست و پوشه هست که این پوشه هم هایدن هست اما مخفی نیست.

kont_prince
29-07-2009, 03:51
سلام.

خیلی وقته یه ویروس سیستمم گرفته هرچی هم ویندوز عوض میکنم و اول انتی ویروس نصب میکنم و .... ویروس پیدا نمیکنه و پاک نشده.با چند تا انتی ویروس هم اسکن کردم.کمک کنید.یه ویروسیه که سرعت رو پایین اورده و فایهای مخفی رو وقتی شو هم میکنم باز نمیکنه و وفیلهایی هم که شو بوده خودش مخفی کرده و میخوام ار حالت هایدن در بیارم گزینه هایدنت غیر فعاله. و تو همه درایو ها یه پوشه هست که پاکم نمیشخ.اسم پوشه autirun.inf توجه کنید که فایل نیست و پوشه هست که این پوشه هم هایدن هست اما مخفی نیست.

خسته نباشید دوست عزیز...1هفته نیست که از شر ویروس خلاص شدم:31:

کافیه برید و آنتی ویروس avast رو نصب کنید...یه اسکن کنید کامپیوتر رو،هرکاری برنامه گفت مو به مو انجام بدید و

بعدش که کار اسکن تمام شد (اگر باز هم autorun.inf تو درایوها بودش خودتون پاکشون کنید)بعدش ویندوزتون رو

عوض کنید...به این نکته هم توجه داشته باشید که درایوهاتونو با دابل کلیک باز نکنید...فقط راست کلیک و open

خلاصه کافیه با آواست ویندوزتونو اسکن کنید:11:

saeed774
29-07-2009, 10:57
داخل پوشه RECYCLER،یه پوشه هست که شکل اون مثل Recycle bin خود ویندوزه و درون

اون فایلی به نام desktopهست (که این فایل پاک هم نمیشه)،چیزی که منو اذیت میکنه

پایین اومدن سرعته ، راهی هست که درست بشه؟ "در ضمن اینAutoplay.exe هم وجود

نداشت"

شما ابتدا ، سطل بازيافت داخل محيط دسكتاپ رو خالي كنيد و ببينيد فايل Desktop داخل پوشه Recycler پاك ميشه يا نه ؟ اگر نشد ميتوني از برنامه Unlocker استفاده كني بعد نصب يه گزينه به راست كليك اضاف ميشه روي فايل راست كليك كن و آنلاكر رو انتخاب كن و Delete بزن .

از برنامه هاي تصحيح كننده رجيستري مثه Tuneup استفاده كن يا ميتوني از نرم افزار زير هم استفاده كني :

از لحاظ ويروسي بودن هم خواستي عكسي از تسك منيجرت بزار .

a m i rh o s e i n
29-07-2009, 17:49
شما ابتدا ، سطل بازيافت داخل محيط دسكتاپ رو خالي كنيد و ببينيد فايل Desktop داخل پوشه Recycler پاك ميشه يا نه ؟ اگر نشد ميتوني از برنامه Unlocker استفاده كني بعد نصب يه گزينه به راست كليك اضاف ميشه روي فايل راست كليك كن و آنلاكر رو انتخاب كن و Delete بزن .

از برنامه هاي تصحيح كننده رجيستري مثه Tuneup استفاده كن يا ميتوني از نرم افزار زير هم استفاده كني :

از لحاظ ويروسي بودن هم خواستي عكسي از تسك منيجرت بزار .

سعید جان مرسی از کمکت ، تمام کارهایی که گفتی انجام دادم.پوشهRecyclerرو پاک کردم.برنامه ای رو هم که گفته بودیRegistryFix7) نصب کردم (نتایج اون جالب بود:problems found:681 ) , ولی هنوز مشکل اصلی حل نشده اونم سرعت پایین سیستمه :41:،الان چیکار کنم؟باید ویندوز عوض بشه؟

chemist1
30-07-2009, 12:08
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز :
یه سوال داشتم : ویروس اتوران با پسوند inf یا هر ویروس دیگه ای میتونه بدون باز شدن درایو مربوط به فلش مموری و فقط به صرف وارد کردن فلش مموری تو پورت یو اس بی از کامپیوتر آلوده به ویروس به فلش مموری منتقل شه یا نه ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .
با تشکر :11:

morteza99
31-07-2009, 01:50
ویروس ask .exe واتوران ویک فایل اجرایی دیگه اسمش رو نمی دونم ولی اگر کسی هست راهنمایی کند ممنون میشم
تو رو خدا منو از دست این ویروس خلاص کنید کمکمی ترسم بیفته به جون خودم
جواب تایپیک رو از کجا پیدا کنم اگر به ایمیلم ارسال کنید خیلی ممنون میشم
مرتضی

mahdis_apex
31-07-2009, 02:04
سلام دوستان , من انتي ويروس AVG 8.5 رو نوت بوكم نصب كردم ولي حالا ديگه نوت بوكم هيچ برنامه اي رو باز نميكنه!!!!!!!
حتي سي دي ديكشنريم رو هم كه ميذارم بازم باز نميكنه:18:
لطفا كمكم كنيد:41::41::41::41::41:

saeed774
31-07-2009, 14:16
ویروس ask .exe واتوران ویک فایل اجرایی دیگه اسمش رو نمی دونم ولی اگر کسی هست راهنمایی کند ممنون میشم
تو رو خدا منو از دست این ویروس خلاص کنید کمکمی ترسم بیفته به جون خودم
جواب تایپیک رو از کجا پیدا کنم اگر به ایمیلم ارسال کنید خیلی ممنون میشم
مرتضی

به تاپيك زير برو :

saeed774
31-07-2009, 14:18
سلام دوستان , من انتي ويروس AVG 8.5 رو نوت بوكم نصب كردم ولي حالا ديگه نوت بوكم هيچ برنامه اي رو باز نميكنه!!!!!!!
حتي سي دي ديكشنريم رو هم كه ميذارم بازم باز نميكنه:18:
لطفا كمكم كنيد:41::41::41::41::41:

آيا AVG پيغامي مبني بر پيدا كردن ويروس هم داده ؟ اگر داده در قسمت قرنطينه اون نگاه كنين و بگين اسم ويروس چي هست . و آيا خود AVG هم اجرا ميشه يا نه ؟

chemist1
31-07-2009, 14:47
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز :
یه سوال داشتم : ویروس اتوران با پسوند inf یا هر ویروس دیگه ای میتونه بدون باز شدن درایو مربوط به فلش مموری و فقط به صرف وارد کردن فلش مموری تو پورت یو اس بی از کامپیوتر آلوده به ویروس به فلش مموری منتقل شه یا نه ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .
من از دانشگاهمون فایل دانلود میکنم ، و اکثراً سیستمشون ویروس داره ، میخواستم ببینم اگه از یه سایت امن که مطمئنم ویروس نداره دانلود کنم ، و فلش رو به طور مستقیم از مای کامپیوتر باز نکنم و فقط از طریق دانلودر محل ذخیره رو فلش مموری انتخاب کنم ، امکان ویروسی شدن فلش وجود داره یا نه ؟ خواهش می کنم راهنمایی کنین .

saeed774
31-07-2009, 15:31
من از دانشگاهمون فایل دانلود میکنم ، و اکثراً سیستمشون ویروس داره ، میخواستم ببینم اگه از یه سایت امن که مطمئنم ویروس نداره دانلود کنم ، و فلش رو به طور مستقیم از مای کامپیوتر باز نکنم و فقط از طریق دانلودر محل ذخیره رو فلش مموری انتخاب کنم ، امکان ویروسی شدن فلش وجود داره یا نه ؟ خواهش می کنم راهنمایی کنین .

اگر به هنگام وصل كردن فلش به سيستم ، اتوران فلش ظاهر بشه .

chemist1
31-07-2009, 22:48
اگر به هنگام وصل كردن فلش به سيستم ، اتوران فلش ظاهر بشه . �
سعید جان خیلی ممنون ولی منظورتون رو خوب نفهمیدم . وقتی هم فلش رو وارد پورت میکنم خود به خود اجرا نمیشه .

saeed774
01-08-2009, 14:03
سعید جان خیلی ممنون ولی منظورتون رو خوب نفهمیدم . وقتی هم فلش رو وارد پورت میکنم خود به خود اجرا نمیشه .

من كامل توضيح داده بودم احتمال ميدم مديران محترم بقيه مطلب رو پاك كردن . ( احتمال ميدم به خاطر لينك دادن به يك سايت ديگه بود در حاليكه هدف كمك به دوستان هست ) .

خوب اگر اجرا نشه ويروس به فلش منتقل نميشه ولي در مورد اينكه مسير فلش رو به دانلود منيجر بدين امتحان نكردم و نمي تونم نظري بدم ولي فكر نكنم انتقال پيدا كنه .
شما نرم افزار پرتابل زير رو دان كن و تو سايت دانشگاه اسكن كن . اين نرم افزار مخصوص فلش و ويروس اتوران هست :

Autorun Virus Remover 2.3 Build 0702 Portable

حجم : 2.7 mb

m2khan
02-08-2009, 10:02
من یک سیستم گیرم اومده پر سیتی وارم تروجانت ایجنت و..........
بیشتریشونو گرفتم :-/ فکر کنم گرفتم اما جازه نصب انتی نمی ده مثل نود 4 و combo fix هم جواب نمی ده چی کنم؟

microwave007
02-08-2009, 12:58
سلام دوستان
چند روه درگیر یه مشکل شدم
در کامپیوترم کلی عکس از دوران کودکی پسرم داشتم که الان میبینم همشون پاک شده و بجاش یه فایل بنام thumbs.db نشسته حتی وقتی از پارتیشنهام properties می گیرم حجم عکسهام از اون درایو کم شده یعنی انگار به کل پاک شدن.
از مدیران و متخصصان و اعضا خواهشمندم کمکم کنید ممنون

eilya_us
02-08-2009, 16:36
سلام دوستان
من به یه ویروس mqhnawe.bat بر خوردم . آنتی ویروسم هم nod32 v.4 تازه هم آپدیتش کردم . اما نمیتونه اونو پاک کنه .
لطفاٌ اگه کسی میتونه کمکم کنه.

saeed774
02-08-2009, 20:49
سلام دوستان
من به یه ویروس mqhnawe.bat بر خوردم . آنتی ویروسم هم nod32 v.4 تازه هم آپدیتش کردم . اما نمیتونه اونو پاک کنه .
لطفاٌ اگه کسی میتونه کمکم کنه.

شما نرم افزار لينك زير رو امتحان كن :

saeed774
02-08-2009, 20:56
سلام دوستان
چند روه درگیر یه مشکل شدم
در کامپیوترم کلی عکس از دوران کودکی پسرم داشتم که الان میبینم همشون پاک شده و بجاش یه فایل بنام thumbs.db نشسته حتی وقتی از پارتیشنهام properties می گیرم حجم عکسهام از اون درایو کم شده یعنی انگار به کل پاک شدن.
از مدیران و متخصصان و اعضا خواهشمندم کمکم کنید ممنون

فايل Thumbnail.db مربوط به حالت نمايش عكس ها درThumbnail هست و اون قبلا هم بوده ، فقط عكس هاي مربوط به پسرتون حذف شده يا عكس هاي ديگر هم ؟ در چنين وضعيتي تنها راه استفاده از برنامه هاي ريكاوري هست كه اونم به بخش كادربردي معرفي نرم افزار ميتونين انواع نرم افزار رو پيدا كنين .

براي نمونه به پست زير برين :

Man3ouR
03-08-2009, 10:17
سلام

دوستان سيستم بنده يه ويروس جديد گرفته كه الان وارد كول ديسكم شده و محتويات ان را هم نشون نميده البته وقتي حجمش را ميزنم درسته ولي وقتي به كامپيوتر وصل ميكنم چيزي نشون نميده در ضمن دي وي دي هم داخل دي وي دي رام ميزارم نشون نميده!اين ديگه برام خيلي عجيبه!

در ضمن سيستم بنده مجهز به انتي ويروس نود32 با اپديت روز است اما نتوسته كاري انجام بده

با سپاس

saeed774
04-08-2009, 12:22
سلام

دوستان سيستم بنده يه ويروس جديد گرفته كه الان وارد كول ديسكم شده و محتويات ان را هم نشون نميده البته وقتي حجمش را ميزنم درسته ولي وقتي به كامپيوتر وصل ميكنم چيزي نشون نميده در ضمن دي وي دي هم داخل دي وي دي رام ميزارم نشون نميده!اين ديگه برام خيلي عجيبه!

در ضمن سيستم بنده مجهز به انتي ويروس نود32 با اپديت روز است اما نتوسته كاري انجام بده

با سپاس

اگر ويروس مربوطه توسط نود پاك شده باشه فايلهاي شما بصورت مخفي و سيستمي تبديل شدن . براي اين كار گزينه نشان دادن فايل هاي مخفي و سيستمي رو از فولدر آپشن فعال كنين :
دايره Show Hide... رو توپر كنين و دو گزينه پايين تر تيكه Hide Protected.... رو بردارين و Ok كنين.
روي فايلاتون در فلش راست كليك كنين و Properties رو بزنين و تيك دو گزينه read only , Hidden‌رو بردارين و ok

اگر فولدر اپشن درست عمل نميكنه . تك تك برنامه هاي پوشه زير رو اجرا كنين .

يا برنامه زيرو اجرا و دكمه Auto Remove... رو بزنين :

Man3ouR
04-08-2009, 17:40
با سلام و تشكر از جوابتون

در مورد برداشتن تيك هيدن قبلا اين كار را كرده بودم و متاسفانه برنامه هاي شما هم اثر نداشت
در ضمن من هيچ پوشه اي در فلش نميبينم اما وقتي حجم كليشو ميزنم درسته يعني به اندازه نصف پر است

موفق باشيد.

microwave007
05-08-2009, 07:28
از پاسختون ممنون
کلیه عکسهام پاک شده
خواستم بدونم راهی غیر از recovery وجود داره؟

microwave007
05-08-2009, 07:31
از پاسختون ممنون
کلیه عکسهام پاک شده
می تونید علتشم بفرمایید که چرا اینجور شده؟
راهی غیر از recovery وجود داره؟

golmohammadi
05-08-2009, 11:02
با سلام
چند تا از برنامه هاي كه در صفحه اول براي كلين اتو ماتيك و اصلاح رجيستري كاربرد دارند لينكشون خراب شده اصلاح شود
يك ويروس بنام xerp8nj.exe در درايوهاي من نشسته بود كه بعد از پاك كردن autorun.inf دوباره ساخته ميشد
بعد از تعويض ويندوز متوجه شدم كه كار اين ويروس بوده
قبلا يادمه برنامه اي كه قسمت show hiden files و اون قسمت ديگه را درست ميكرد ، را دانلود كرده بودم و براحتي اون قسمتها را ترميم ميكرد
الان لينكها پاك شده از كدوم ميتونم استفاده كنم ؟
اخه مجبورم وين عوض كنم كلافه شدم
در هارد 500 هم هر كاري ميكنم نميتونم از c بكاپ بگيرم
مجبور به تعويض وين ميشم

safir_filthy
05-08-2009, 18:14
بچه این مشکل یکی از دوست های منه، راهنماییش کردم اما بازم مشکل داره ولی من منظورش رو نفهمیم . اگه میتونید کمک کنید

ضمن تشكر فراوان من چند قدمي پيشرفت كردم اما وقتي انتي ويروس trojan . win32.delf .aamرا دانلود ميكنم در سيستمهاي ديگر فايل زيپ است امادر سيستم خودم كه فايلهاش هميشه در حالت مخفي است يك فايل ناشناس است در ضمن يك مشكل جديد هم پيدا كردم و ان كار نكردن سرچ است سرچ باز ميشه اما جستجو انجام نميگير د

hooman1981
11-08-2009, 09:42
سلام
من کاپرسکی 2010 دارم و اپدیت هم هست ولی نمی تونم داریو های هارد رو باز کنم ارور می دهد ؟ ایا کاسپرسکی رد عوض کنم یا نه/ راهی هست بدون تعویض ویندوز این ویروس از بین برد

picher_s
11-08-2009, 10:51
سلام Combofix بعد Flash DisInfected رو اجرا کن.

//-----------------------------------------------
بخاطر احترام به مهدی هیچ وقت تو این تاپیک پست نمیدم!!

موفق باشید.

saeed774
11-08-2009, 13:01
با سلام
چند تا از برنامه هاي كه در صفحه اول براي كلين اتو ماتيك و اصلاح رجيستري كاربرد دارند لينكشون خراب شده اصلاح شود
يك ويروس بنام xerp8nj.exe در درايوهاي من نشسته بود كه بعد از پاك كردن autorun.inf دوباره ساخته ميشد
بعد از تعويض ويندوز متوجه شدم كه كار اين ويروس بوده
قبلا يادمه برنامه اي كه قسمت show hiden files و اون قسمت ديگه را درست ميكرد ، را دانلود كرده بودم و براحتي اون قسمتها را ترميم ميكرد
الان لينكها پاك شده از كدوم ميتونم استفاده كنم ؟
اخه مجبورم وين عوض كنم كلافه شدم
در هارد 500 هم هر كاري ميكنم نميتونم از c بكاپ بگيرم
مجبور به تعويض وين ميشم

شما ميتوني از برنامه معرفي شده تاپيك زير استفاده كني :

مشخصات ويروس :

saeed774
11-08-2009, 13:02
از پاسختون ممنون
کلیه عکسهام پاک شده
می تونید علتشم بفرمایید که چرا اینجور شده؟
راهی غیر از recovery وجود داره؟

نه متاسفانه !

saeed774
11-08-2009, 13:08
بچه این مشکل یکی از دوست های منه، راهنماییش کردم اما بازم مشکل داره ولی من منظورش رو نفهمیم . اگه میتونید کمک کنید

شما به فولدر اپشن برين و گزينه زير نشاندن دادن فايلاي مخفي يعني Hide Extensions... ، تيكشو بردارين و Ok كنين . بعد همون فايل رو كه دانلود كردين نگاه كنين اگر اخرش پسوندي نبود به آخرش Rar. اضافه كنين ( مثلا xxxx.rar ) و اگر پسوندي بود بعد دات يا نقطه بجاي پسوند، rar تايپ كنين و ok كنين و به سوال پرسيده شده هم yes بزنين.

بعضي ويروس ها هم هستن كه سرچ ويندوز رو از كار ميندازن شما سيستم رو با آنتي ويروس اپديت شده اسكن كنين .

hooman1981
11-08-2009, 20:44
سلام
من کاپرسکی 2010 دارم و اپدیت هم هست ولی نمی تونم داریو های هارد رو باز کنم ارور می دهد ؟ ایا کاسپرسکی رد عوض کنم یا نه/ راهی هست بدون تعویض ویندوز این ویروس از بین برد

کسی هست که بکه؟و

shiningphoenix
12-08-2009, 18:29
سلام

سیستم من آلوده شده و سرعتش خیلی پایین اومده بارها ویندوز رو عوض کردم حتی هارد رو فرمت کردم ولی بعد از چند روزی که از عوض کردن ویندوز میگذره سیستم دوباره کند میشه .با نود 32 هم سیستم رو چک کردم چیزی پیدا نکرد.موع خاموش کردن هم zcfgsvc.exe ارور میده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20Documents%5CMy%20Pictures%5Cuntitled.bmp[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20Documents%5CMy%20Pictures

golnaz r
13-08-2009, 10:22
در قسمت open with سایتی که نوشتید باز نمیشه چرا؟

farzan1
13-08-2009, 11:00
وقتی show hidden میکنم فایلهای hidden هستن ولی وقتی پنجره رو میبندم و باز میکنم دوباره میره رو do not show

saeed774
13-08-2009, 13:11
کسی هست که بکه؟و

خوب دوست عزيز Picher_s جواب شما رو دادن :

saeed774
13-08-2009, 13:24
وقتی show hidden میکنم فایلهای hidden هستن ولی وقتی پنجره رو میبندم و باز میکنم دوباره میره رو do not show

شما برنامه هاي پوشه زيرو اجرا كن :

mostafa5913
13-08-2009, 14:09
سلام درباره ويروس IRCBot.cq كسي منو راهنمايي ميكنه؟

saeed774
13-08-2009, 20:33
سلام درباره ويروس IRCBot.cq كسي منو راهنمايي ميكنه؟

shiningphoenix
13-08-2009, 20:37
سلام

zcfgsvc.exe چیه؟اگه ویروسه چجوری پاکش کنم؟

saeed774
13-08-2009, 22:10
سلام

zcfgsvc.exe چیه؟اگه ویروسه چجوری پاکش کنم؟

مربوط به اينتل و ارزيابي محصولاتش از طريق نت هست . هيچ مشكلي نداره.

farzan1
14-08-2009, 10:47
show hiden file

saeed774
14-08-2009, 12:27
show hiden file

اينا رو از پوشه زير اجرا كن :

منتهي اگه ويروس تو سيستم باشه جواب نخواهد داد و ابتدا بايد با آنتي ويروس آپديت شده سيستم رو اسكن كنين .

poseidon.farshid
15-08-2009, 17:14
سلام show hidden کاپیوتر من غیر فعال شده چه کار کنم؟

saeed774
15-08-2009, 20:21
سلام show hidden کاپیوتر من غیر فعال شده چه کار کنم؟

منظورتون اينه كه عمل نميكنه ؟ با برنامه هاي پست قبل ميتوني درستش كني.

omidsys
16-08-2009, 19:39
سلام
سیستم من هم ویروسی شد که با nod 32 همهش رو حذف کردم اما پدرسوخته فک کنم folder option رو از منوی tools حذف کرده چیکار باید کنم

saeed774
16-08-2009, 22:20
سلام
سیستم من هم ویروسی شد که با nod 32 همهش رو حذف کردم اما پدرسوخته فک کنم folder option رو از منوی tools حذف کرده چیکار باید کنم

برنامه زيرو اجرا و كليد Auto Remove‌رو بزن

برنامه زيرو نصب كن و به تب Fix‌برو و تيك Fix Folder Option رو بزن :

JAVAD-JOURSARAEI
17-08-2009, 08:13
با سلام
ببخشید من نگشتم در تاپیک ها چون ممکنه کارتم تموم بشه اینو دارم مینویسم من سیستمم ویروسی گرفته که در دسکتاپ نمیتونم راستک کلیک کنم که این گزینه های نیو ورد - نیوفولدر - نیو داکیومنت -کیف - و گزینه های دیگه نیستند
و این نوشته رو بجای اون قسمت راست کلیک نوشته
Groove Folder Synchronization نوشته میشه
اصلاً هیچ جایی از سیستمم نمیتونم پوشه ی جدید بسازم
مقعی که به اینترنت وصل میشم کانکت شدنم رو در سیستم ترای (کنارساعت ویندوز) نمی بینم
یک مشکل دیگه هم داشتم اینم اون بود که هر چی میخواستم پاک کنم کلاً حذف میشد و در داخل سطل بازیافت نمیرفت حتی منوی دیگه سطل بازیافت رو بداشته بود البته اینو خودم حل کردم
وردم رو وقتی باز میکنم چندین نجره سؤال از من می پرسه و کلمات عجیب غریبی می نویسه
فکرشو کنید نتونید پوشه بسازین اون وقت چی میشه
ممنون میشم کمکم کنید با تشکر : جواد جورسرایی 26/5/88 9:13

saeed774
17-08-2009, 12:18
Groove Folder Synchronization مربوط به برنامه Office 2007 هست كه موردي نداره و ابزار بسيار جالبي هم هست .

شما از چه آنتي ويروسي تو سيستم استفاده ميكنين؟ اگه استفاده ميكنين آپديت هست ؟
تونستين عكسي از تسك منيجرتون بذارين تا راحت تر بشه سيستم رو بررسي كرد .

در ضمن مشكل رو تو تاپيك جداگونه در صفحه اصلي اورژانس باز كنين تا دوستان هم بتونن كمك كنن .

binahayat_m
17-08-2009, 12:25
سلام مهدی عزیز
از تاپیک پر بارت ممنونم
امیدوارم سوالهایی که میپرسم تکراری نباشه
من وقنی ویندوز عوض میکنم یه پوشه که دارم توش برنامست و خیلی به کارم هم میاد
وقتی نصب میکنم همه چیز سالمه بعد که وارد اون پوشه میشم تسک منیجر غیر فعال میشه و به طوری که حتی ویروس کش کاسپر غیر فعال میکنه و نمیزاره بیاد بالا
تو این پوشه فایل های سالم هستش که ویروس کش اونایی به عنوان ویروس win32 میشناسه.
و فقط میتونم اسپایور نصب کنم و اونم سوالهایی در مورد reader و فایل های ptm.1 می پرسه
ممنون میشم راهنماییم کنید

samadsam
17-08-2009, 13:22
سلام ببخشید من توی تسک منیجر ویروس فعال ندارم
نمی دونم واسه چی شو هیدن رو فعال می کنم بعد از یک refresh بر می گرده سر جاش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed774
17-08-2009, 13:40
سلام ببخشید من توی تسک منیجر ویروس فعال ندارم
نمی دونم واسه چی شو هیدن رو فعال می کنم بعد از یک refresh بر می گرده سر جاش

برنامه اول پست 1574 رو اجرا كن.

samadsam
17-08-2009, 15:03
برنامه اول پست 1574 رو اجرا كن.
ببخشید من منظور شما رو نمی فهمم پست 1574 کجاست
اگه ممکنه ادرس رو بدید

ICEBOYS
17-08-2009, 15:05
سلام

ما تو خونه دو تا سیستم داریم

یکی از سیستم ها که معمولا من باهاش کار نمیکنم بد جوری دچار مشکل شده بود و انواع اقسام ویروس و ......گرفته بود به طوری که اجازه نصب هیچ انتی ویروسی را نمیداد

منم هاردشو مجبور شدم کلا فرمت کنم و تمام پارتیشن هاشو پاک کنم

این وسط یک مشکلی که وجود داشت برای فعال کردن بوت باید وارد منو باییوس میشدم که رمزش را فراموش کرده بودم منم مجبور شدم باطری روی مین برد را در بیارم و دوباره جا بزنم

ولی موقع نصب ویندوز جدید تا یک مرحله پیش میره بعد صفحه ارور آبی رنگه میاد و متنی مینویسه به شرح زیر :

a problem has been detected and windows has been shutdown to prevent damage to your computer

if this is the frist time you,ve seen this stop error screen,restart your computer

if this screen appeears again follow thwsw steps.

check for viruses on your computer . remove and newly installed hard drives or hard drive controllers . check your hard drive to make sure it is properly cofigured and terminated .

run CHKDSK / F to check for hard drive corruotion , and then restart your computer

technical information :

kingofnight
17-08-2009, 16:40
سلام دوستان . من یه ویروسی به نام csrss.exe کامپیوترم گرفته . nod که آپدیت شده هم هست شناساییش میکنه اما نمیتونه پاکش کنه . ممنون میشم اگر کمک کنید

samadsam
17-08-2009, 16:54
سلام

یکی از سیستم ها که معمولا من باهاش کار نمیکنم بد جوری دچار مشکل شده بود و انواع اقسام ویروس و ......گرفته بود به طوری که اجازه نصب هیچ انتی ویروسی را نمیداد

این وسط یک مشکلی که وجود داشت برای فعال کردن بوت باید وارد منو باییوس میشدم که رمزش را فراموش کرده بودم منم مجبور شدم باطری روی مین برد را در بیارم و دوباره جا بزنم

ولی موقع نصب ویندوز جدید تا یک مرحله پیش میره بعد صفحه ارور آبی رنگه میاد و متنی مینویسه به شرح زیر :

a problem has been detected and windows has been shutdown to prevent damage to your computer

if this is the frist time you,ve seen this stop error screen,restart your computer

check for viruses on your computer . remove and newly installed hard drives or hard drive controllers . check your hard drive to make sure it is properly cofigured and terminated .

run CHKDSK / F to check for hard drive corruotion , and then restart your computer

technical information :
مطمئن باش که از ویروس نیست این error بار ها هم برای من پیش آومده یا سی دی ویندوز خش داره
یا اینکه سیستمت پایی ...

ICEBOYS
17-08-2009, 19:25
مطمئن باش که از ویروس نیست این error بار ها هم برای من پیش آومده یا سی دی ویندوز خش داره
یا اینکه سیستمت پایی ...

سلام

این خط آخر که نوشتی متوجه نشدم

سیستمت پایی ...... ؟؟؟

یعنی چی ؟؟؟؟

saeed774
17-08-2009, 20:34
سلام دوستان . من یه ویروسی به نام csrss.exe کامپیوترم گرفته . nod که آپدیت شده هم هست شناساییش میکنه اما نمیتونه پاکش کنه . ممنون میشم اگر کمک کنید

اينو امتحان كن :

مشخصات ويروس :

Masоud
17-08-2009, 20:34
سلام

technical information :

یا اینکه سیستمت پایی ...

سلام

این مشکل رو برای چند نفر رفع کردم

بعد از مطمئن شدن از اینکه مشکل از سخت افزار نیست ،

و بعد از فرمت کردن ویندوز ،

باید با استفاده از نرم افزار Partition Magic و ساختن بوت این نرم افزار برای اجرای این نرم افزار در محیط داس توسط 2 عدد فلاپی این نرم افزار رو اجرا کنید و پارتیشن C رو پاک و دوباره بسازید.

موفق باشید :40:

saeed774
17-08-2009, 20:36
سلام

technical information :

شما تنظيمات مريوط به بايوس رو يكبار پيش فرض ( Default ) كن و اگه هاردت ساتاست چك كن ببين تو بايوس تو قسمت چك هارد ديسك ، ساتا انتخاب شده باشه در بعضي موارد Ide هم انتخاب ميشه . در قسمت Sata Controller

kingofnight
17-08-2009, 22:59
اينو امتحان كن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشخصات ويروس :

ممنونم. اسکن کردم csrss.exe رو شناسایی نکرد . ولی یکی دو تا ویروس رو از بین برد .

sarmast65_ata
17-08-2009, 23:21
تو رو جون هر کسی که دوست دارید کمکم کنید :
من توی درایوهام فایل اتوران درست شده با تمام روش های گفته شده در پست اول هم هر کاری که میکنم نمی تونم پاکش کنم اول به این صورت بود که درایو ها باز نمیشد با روش های گفته شده این درست شد ولی باز هم فایل های اتوران توی درایوها هستش چیکار کنم؟برنامه USB Disk Security رو هم نصب کردم ولی کار کردن با این برنامه رو بلد نیستم چهکار کنم؟با چه روشی این ویروس رو از بین ببرم؟چون توی سیستمم برنامه انبار داری وجود داره وقتی درایوها باز نشه این برنامه هم چون درایوها رو نمیشناسه باز نمیشه چند روز فروش مغازم میخوابه کمکم کنید

Masоud
17-08-2009, 23:34
من توی درایوهام فایل اتوران درست شده با تمام روش های گفته شده در پست اول هم هر کاری که میکنم نمی تونم پاکش کنم اول به این صورت بود که درایو ها باز نمیشد با روش های گفته شده این درست شد ولی باز هم فایل های اتوران توی درایوها هستش چیکار کنم؟برنامه USB Disk Security رو هم نصب کردم ولی کار کردن با این برنامه رو بلد نیستم چهکار کنم؟با چه روشی این ویروس رو از بین ببرم؟چون توی سیستمم برنامه انبار داری وجود داره وقتی درایوها باز نشه این برنامه هم چون درایوها رو نمیشناسه باز نمیشه چند روز فروش مغازم میخوابه کمکم کنید

سلام

از Nod 32 ورژن 4 کمک بگیر . در عرض ثانیه پاکش میکنه بعدش سیستم رو ری استارت کن.

در مورد USB Disk Security هم باید بگم در بخش USB روی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کن و بعد یه پیغام میاد و ok اش کن.

sarmast65_ata
17-08-2009, 23:39
سلام

از Nod 32 ورژن 4 کمک بگیر . در عرض ثانیه پاکش میکنه بعدش سیستم رو ری استارت کن.

در مورد USB Disk Security هم باید بگم در بخش USB روی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کن و بعد یه پیغام میاد و ok اش کن.

از Nod نمی تونم استفاده کنم چون خیلی زمان بره نصبش و آپدیتش
در مورد برنامه usb این برنامه فایل اتوران توی درایوها رو هم پاک میکنه یا فقط ویروسی که توی فلش هستش رو پاک میکنه؟با این برنامه می تونم مطمئن باشم که پاک میشه؟

Masоud
17-08-2009, 23:42
از Nod نمی تونم استفاده کنم چون خیلی زمان بره نصبش و آپدیتش
در مورد برنامه usb این برنامه فایل اتوران توی درایوها رو هم پاک میکنه یا فقط ویروسی که توی فلش هستش رو پاک میکنه؟با این برنامه می تونم مطمئن باشم که پاک میشه؟
سلام

اتفاقا ورژن 4 خیلی راحت تر آپدیت و نصب میشه.

جایگزین با فایل سالم میکنه.

روی یک سیستم دیگه هم ویروس کشی کن.

kingofnight
17-08-2009, 23:45
saeed774 خیلی ممنونم .مثل اینکه این ویروس رو با یه اسم دیگه شناسایی کرد و از بین برد .چون الان که با nod اسکن میکنم اثری ازش نیست . خیلی ممنونم.

saeed774
18-08-2009, 00:37

اگه نود و Usb جواب نداد برنامه زيرو امتحان كن كه نصب هم نميخواد ، اجراش كن و اسكن كن :

اگر باز جواب نداد برنامه زيرو دان كن و روي اتوران ها در داخل هر درايو راست كليك كن و Unlocker رو انتخاب كن و Delete بزن :

sarmast65_ata
18-08-2009, 01:05
مرسی سعید جان برنامه دوم جواب داد مطمئن باشم دیگه پاک شده؟راستی الان وقتی یک درایو رو باز میکنم صفحه جدید باز میشه و درایو توی یک صفحه جدید باز میشه چیکار کنم؟3 تا روش توی صفحه اول گفته شده رو انجام دادم ولی بازم همینطوریه
و یک موضوع دیگه این ویروس اتوران فقط توی صفحه اول هر درایو میشینه؟مثلآ توی فولدرها نمیره؟چون من فقط اتورانی که توی صفحه اول هر درایو وجود داشت رو پاک کردم باید بگردم بازم پیدا کنم؟یا دیگه مطمئن باشم؟
ممنون میشم ازتون

adac_data
18-08-2009, 11:33
دوستان كامپيوتر فاميلمون ويروس گرفته كه به احتمال زياد ويروس اوتوران هم بايد باشه.آخه هر وقت تيك هيدن فايل رو بر ميداريم بعد از ok كردن دوباره تيكش مياد و نميشه فايلهاي مخفيو ديد آيا راهي براي اين مشكل هست؟ الان كه ميخوايم آنتي ويروس نصب كنيم حالا هر آنتي ويروسي باشه وستاي نصب ارور ميده .در ضمن نميخوام ويندوز رو عوض كنم

saeed774
18-08-2009, 12:15
دوستان كامپيوتر فاميلمون ويروس گرفته كه به احتمال زياد ويروس اوتوران هم بايد باشه.آخه هر وقت تيك هيدن فايل رو بر ميداريم بعد از ok كردن دوباره تيكش مياد و نميشه فايلهاي مخفيو ديد آيا راهي براي اين مشكل هست؟ الان كه ميخوايم آنتي ويروس نصب كنيم حالا هر آنتي ويروسي باشه وستاي نصب ارور ميده .در ضمن نميخوام ويندوز رو عوض كنم

شما فعلا اين نرم افزار رو اجرا كن و كليد Auto Remove... رو بزن ببين انتي ويروس نصب ميشه ؟

اگه نصب شد آنتي بنصب و آپديت كن و فول اسكن بزن . با اين برنامه مشكل فولدر آپشن هم درست خواهد شد البته بعد ويروس يابي دوباره اجراش كن .

saeed774
18-08-2009, 12:29
مرسی سعید جان برنامه دوم جواب داد مطمئن باشم دیگه پاک شده؟راستی الان وقتی یک درایو رو باز میکنم صفحه جدید باز میشه و درایو توی یک صفحه جدید باز میشه چیکار کنم؟3 تا روش توی صفحه اول گفته شده رو انجام دادم ولی بازم همینطوریه
و یک موضوع دیگه این ویروس اتوران فقط توی صفحه اول هر درایو میشینه؟مثلآ توی فولدرها نمیره؟چون من فقط اتورانی که توی صفحه اول هر درایو وجود داشت رو پاک کردم باید بگردم بازم پیدا کنم؟یا دیگه مطمئن باشم؟
ممنون میشم ازتون

ويروس هاي اتوران تو Root درايوا قرار ميگيرن تا با دابل كليك كردن روي درايو ويروس رو بكار بندازن . شما براي اطمينان در سرچ ويندوز تايپ كن Autorun.inf و كل پي سي رو اسكن كن و موارد پيدا شده رو با اون برنامه پاك كن اما قبلش خاصيت نشان دادن فايل هاي مخفي وسيستمي رو تو Search بايد فعال كني .( در بخش Search all files and folders ) در قسمت More Advance Option تيك دو گزينه System Files و Hidden Files‌رو بزن بعد سرچ كن .

شما بايد با يك آنتي ويروس معتبر و آپديت شده مته نود4 يا كسپر يا اوست سيستم رو فول اسكن كني تا مطمئن باشي ويروسي در كار نيست .

براي رفع مشكل باز شدن درايوا تو صفحه جداگانه عبارت زيرو تو Run كپي كن و اينتر بزن .

و منتظر باش تا عبارت DllRegisterServer and DllInstall in shell32.dll succeeded داده بشه بعد يكبار Log Off كن به احتمال زياد مشكلت حل بشه .

HOMAYOON.F
18-08-2009, 12:37
با سلام
آقا منم این ویروس کاظم قیض اومده تو سیستمم. فایلهای مخفی رو نشون نمیده سیستم هم کند شده. آنتی ویروس رو هم نمیذاره نصب کنم. قبلش هم آنتی ویروس نداشتم. هر از چند گاهی اون پایین میاد و تو یه حباب میگه اگه میخوای منو ... کنی به این آدرس بیا. منم تا حالا نرفتم! :دی :دی
تازه وقتی میاد مرورگر رو هم میبنده!
الان یه راه حل و یه آنتی ویروس خوب(البته با لینکش :دی) بهم بگید که ردیفش کنم. نود 32 و کاسپر رو هم دارم. کدوم رو بزنم؟
اما میخوام یه ورژن بهتری دانلود کنم، چی پیشنهاد میدید؟ چیزی که آپدیتش دردسر نداشته باشه و هی نیاییم فایل دانلود کنیم.
مرسی...

saeed774
18-08-2009, 12:45
با سلام
آقا منم این ویروس کاظم قیض اومده تو سیستمم. فایلهای مخفی رو نشون نمیده سیستم هم کند شده. آنتی ویروس رو هم نمیذاره نصب کنم. قبلش هم آنتی ویروس نداشتم. هر از چند گاهی اون پایین میاد و تو یه حباب میگه اگه میخوای منو ... کنی به این آدرس بیا. منم تا حالا نرفتم! :دی :دی
تازه وقتی میاد مرورگر رو هم میبنده!
الان یه راه حل و یه آنتی ویروس خوب(البته با لینکش :دی) بهم بگید که ردیفش کنم. نود 32 و کاسپر رو هم دارم. کدوم رو بزنم؟
اما میخوام یه ورژن بهتری دانلود کنم، چی پیشنهاد میدید؟ چیزی که آپدیتش دردسر نداشته باشه و هی نیاییم فایل دانلود کنیم.
مرسی...

فعلا اين برنامه رو اجرا كن و كليد اولي رو بزن :

پيشنهاد من Eset Smart Security 4.0.437 هست .

HOMAYOON.F
18-08-2009, 13:35
من این برنامه رو اجرا کردم. بعد از کار هم لوگ اوف کردم، اما اینکه عجیبتر شد!!
الان رو درایوها که دوبل کلیک میکنم تو پنجره ی جدید باز میشن! فایلهای مخفی رو هم مث قبل نشون نمیده.
راستی از وقتی این ویروس وارد سیستم شده موقع بالا اومدن سیستم، این ارور رو نشون میده:

الان چیکار کنم؟!!

saeed774
18-08-2009, 15:18
من این برنامه رو اجرا کردم. بعد از کار هم لوگ اوف کردم، اما اینکه عجیبتر شد!!
الان رو درایوها که دوبل کلیک میکنم تو پنجره ی جدید باز میشن! فایلهای مخفی رو هم مث قبل نشون نمیده.
راستی از وقتی این ویروس وارد سیستم شده موقع بالا اومدن سیستم، این ارور رو نشون میده:

الان چیکار کنم؟!!

تو Run متن زيرو كپي و پيست كن و اينتر بزن :

و متنظر باش تا پيغام موفقيت آميز بودن بده . بعد نود رو نصب كن و آپديت كن و فول اسكن بزن .

نسخه بيزينس رو بردار و اگه ويندوزت 32 بيتي هست X86 و اگر 64 بيتي باشه X64‌رو دان كن .

samadsam
19-08-2009, 22:47
سلام ببخشید این new folder بارها برای من ایجاد مزاحمت کرده لطفا راهنماییم کنید شما توی پست ها new folder رو معرفی کردید که با این فرق می کنه (new folder هم درست نمی کنه)
اون new folder برنامه های task manager ، cmd ، CMD، MSCONFIG،Regedit رو قلف می کرد
اما این new folder هیچ یک از این کارها رو نمی کنه اعلاعمی که ایجاد می کند 1 - نمی شه یک فایل را drag and drap کرد
2 - copy رو متوقف می کنه یعنی یک فایل رو copy می کنم سپس ویروس paste رو غیر فعال میکنه
3 - show hidden رو غیر فعال می کنه یعنی با یک refresh تنظیم show hidden به notsow hidden تبدیل می شه
5 - هنگام گذاشتن فلش (Flash USB) خود به خود درایو فلش رو باز می کنه
ببخشید زیاد شد لطفا راهنماییم کنید
در ضمن کدوم یک از انتی ویروس های معروف این ویروس رو می کشه

sarmast65_ata
19-08-2009, 22:50
ويروس هاي اتوران تو Root درايوا قرار ميگيرن تا با دابل كليك كردن روي درايو ويروس رو بكار بندازن . شما براي اطمينان در سرچ ويندوز تايپ كن Autorun.inf و كل پي سي رو اسكن كن و موارد پيدا شده رو با اون برنامه پاك كن اما قبلش خاصيت نشان دادن فايل هاي مخفي وسيستمي رو تو Search بايد فعال كني .( در بخش Search all files and folders ) در قسمت More Advance Option تيك دو گزينه System Files و Hidden Files‌رو بزن بعد سرچ كن .

شما بايد با يك آنتي ويروس معتبر و آپديت شده مته نود4 يا كسپر يا اوست سيستم رو فول اسكن كني تا مطمئن باشي ويروسي در كار نيست .

براي رفع مشكل باز شدن درايوا تو صفحه جداگانه عبارت زيرو تو Run كپي كن و اينتر بزن .

و منتظر باش تا عبارت DllRegisterServer and DllInstall in shell32.dll succeeded داده بشه بعد يكبار Log Off كن به احتمال زياد مشكلت حل بشه .

الان که دیدم فایل های هیدن رو نشون نمیده روش های گفته شده توی پست شماره 1 رو دارم امتحان میکنم ببینم درست میشه یا نه روش بهتری شما می دونید به جز روش های پست شماره 1 ؟ یا اونا جواب میده؟
من آنتی ویروسی که رو سیستمه کسپری هستش که هر روز آپدیت میشه ولی چیزی پیدا نمیکنه
اون روش باز شدن هم انجام دادم ولی فرقی نکرد!!

btheme
20-08-2009, 14:59
سلام ، يك مشكل خيلي كوچيك يك ويروسي از طريق فلش كه به صورت اتوران بوده وارد كامپيوترم شد ولي من همه رو به صورت دستي و با كسپر پاك كردم ولي اثراتش رو روي تمامي عكس ها تو فولدرهاي مختلف گذاشته كه براي همشون فايل EXE با همون نام عكس ها ساخته من يك برنامه دستي كه براي از بين بردن اين نوع ويروس ها هست رو هم امتحان كردم ولي عملي نشد كسي ميدونه چي جوري ميشه پاكشون كرد؟؟؟؟

saeed774
20-08-2009, 21:44
سلام ، يك مشكل خيلي كوچيك يك ويروسي از طريق فلش كه به صورت اتوران بوده وارد كامپيوترم شد ولي من همه رو به صورت دستي و با كسپر پاك كردم ولي اثراتش رو روي تمامي عكس ها تو فولدرهاي مختلف گذاشته كه براي همشون فايل EXE با همون نام عكس ها ساخته من يك برنامه دستي كه براي از بين بردن اين نوع ويروس ها هست رو هم امتحان كردم ولي عملي نشد كسي ميدونه چي جوري ميشه پاكشون كرد؟؟؟؟

برنامه هاي پوشه زيرو اجرا كن :
با JPGFinder ويروس رو اسكن كن و با برنامه Antijpgexe مسير پوشه عكسارو بهش بده و عكسات رو بازيابي كن .

sarmast65_ata
20-08-2009, 22:41
saeed جان به جز سوال بالا یه سوال دیگه هم ازت دارم
سیستم مغازه هم همین مشگل هایی که سیستم من داره رو پیدا کرده یعنی show hiiden و باز شدن یک درایو تو صفحه جدید و فایل های اتوران. فایل های اتوران رو با اون برنامه ایی که دادی پاک کردم ولی این 2 تا مشگل هنوز پابرجاست سوالم اینه که این ویروس ها تو روزهای دیگه ممکنه که سیستمم رو از کار بندازه؟یا خطری نداره و در همین حد باقی می مونه؟چون برنامه انبار داری نصبه رو سیستم و توی درایو E نصب شده وقتی که یه درایو باز نمیشد این برنامه رو هم نمی تونستم باز کنم حالا این مشگل تموم شده و الان show hidden کار نمیکنه می خوام بدونم این مشگل بدتر از این میشه؟یا می تونم کاری به کارش نداشته باشم؟
یه سوال دیگه هم دارم الان دارم روی سیستم خودم اون برنامه ایی که واسه show hiiden معرفی کردی رو دارم اجرا میکنم میخوام اینو بدونم این برنامه هایی که ویروس رو شناسایی میکنن مثل همین برنامه یا prevx فایل های اجرایی برنامه انبار داریمو یه دفعه پاک نکنن؟و ویروس شناسایی کنن؟

saeed774
21-08-2009, 12:19
saeed جان به جز سوال بالا یه سوال دیگه هم ازت دارم
سیستم مغازه هم همین مشگل هایی که سیستم من داره رو پیدا کرده یعنی show hiiden و باز شدن یک درایو تو صفحه جدید و فایل های اتوران. فایل های اتوران رو با اون برنامه ایی که دادی پاک کردم ولی این 2 تا مشگل هنوز پابرجاست سوالم اینه که این ویروس ها تو روزهای دیگه ممکنه که سیستمم رو از کار بندازه؟یا خطری نداره و در همین حد باقی می مونه؟چون برنامه انبار داری نصبه رو سیستم و توی درایو E نصب شده وقتی که یه درایو باز نمیشد این برنامه رو هم نمی تونستم باز کنم حالا این مشگل تموم شده و الان show hidden کار نمیکنه می خوام بدونم این مشگل بدتر از این میشه؟یا می تونم کاری به کارش نداشته باشم؟
یه سوال دیگه هم دارم الان دارم روی سیستم خودم اون برنامه ایی که واسه show hiiden معرفی کردی رو دارم اجرا میکنم میخوام اینو بدونم این برنامه هایی که ویروس رو شناسایی میکنن مثل همین برنامه یا prevx فایل های اجرایی برنامه انبار داریمو یه دفعه پاک نکنن؟و ویروس شناسایی کنن؟

ويروس هايي كه فايل هاي اجرايي رو آلوده ميكنن بسيار خطرناكن مثه Virut ، و براي جلوگيري نشدن به اونا بايد جلوي وردوشون به سيستم رو گرفت ولي اگه نفوذ كنن به سختي ميشه اونا رو از فايل هاي اصلي جداكرد تو اين وسط هم انتي ويروس كسپرسكي تا حدودي ميتونه اين كارو انجام بده .
مشكلي هم كه شما دارين مربوط به اين ويروس نميشه . شما با اجراي نرم افزار مگه با پيغام خطا روبرو ميشين ؟
بهتره كه كسپركي نصب كنيد و آپديت كنيد و سيستم رو باهاش فول اسكن بزنين .

sarmast65_ata
21-08-2009, 13:22
ويروس هايي كه فايل هاي اجرايي رو آلوده ميكنن بسيار خطرناكن مثه Virut ، و براي جلوگيري نشدن به اونا بايد جلوي وردوشون به سيستم رو گرفت ولي اگه نفوذ كنن به سختي ميشه اونا رو از فايل هاي اصلي جداكرد تو اين وسط هم انتي ويروس كسپرسكي تا حدودي ميتونه اين كارو انجام بده .
مشكلي هم كه شما دارين مربوط به اين ويروس نميشه . شما با اجراي نرم افزار مگه با پيغام خطا روبرو ميشين ؟
بهتره كه كسپركي نصب كنيد و آپديت كنيد و سيستم رو باهاش فول اسكن بزنين .

با نرم افزار انبار داری منظورته؟نه تا الان که مشگلی نداشتم میترسم یه دفعه بشه کار لنگ بمونه چون از یکشنبه حراج داریم حجم کار بالاست نسبتآ سیستم هم که نباشه کلا تعطیل میشیم!!
کسپر هم رو سیستم خونست هم اونجا ولی بازم پیدا نمیکنه چیزی چون مثلآ همین دیروز prevx 14 تا ویروس پیدا کرد در صورتی که کسپر چیزی پیدا نکرد.
فردا اگه برم مغازه اون برنامه ایی که واسه show hidden رو گذاشتی میریزم بعد با prevx سیستم رو اسکن میکنم خوبه؟فقط میترسم این ویروس ها روی فایل های اجرایی انبار داریم نشسته باشن!!
چون الان سیستم خودم هم show hidden اش درست شده هم فایل های اتوران پاک شده

btheme
21-08-2009, 16:31
برنامه هاي پوشه زيرو اجرا كن :
با JPGFinder ويروس رو اسكن كن و با برنامه Antijpgexe مسير پوشه عكسارو بهش بده و عكسات رو بازيابي كن .

سعید جان از راهنماییت ممنونم اما اونها رو به صورت دستی خودم پاک کردم با این برنامه شما هم درست شد ولی یک مشکل دیگه برخوردم:19: فایل ها EXE تو تمامی پوشه سیستم 32 هست که هر چقدر هم به صورت دستی پاک میکنم جانشین میشن تازه 4 تا هم ویندوز مختلف عوض کردم ولی سریع فایل ها تولید مثل میکنند و بر میگردند یک سری از این فایل اینجوری هستند:

svchost.exe -lsass.exe-mini.exe-ip.exe-.....
نمیدونم دیگه چی کار کنم همه آنتی ویروس ها رو هم چک کردم حتی اون prevex رو هم ریختم ولی اجازه کار رو نمیده ممنون میشم کمکم کنی.:40:

samadsam
21-08-2009, 18:15
سلام ببخشید این new folder بارها برای من ایجاد مزاحمت کرده لطفا راهنماییم کنید شما توی پست ها new folder رو معرفی کردید که با این فرق می کنه (new folder هم درست نمی کنه)
اون new folder برنامه های task manager ، cmd ، CMD، MSCONFIG،Regedit رو قلف می کرد
اما این new folder هیچ یک از این کارها رو نمی کنه اعلاعمی که ایجاد می کند 1 - نمی شه یک فایل را drag and drap کرد
2 - copy رو متوقف می کنه یعنی یک فایل رو copy می کنم سپس ویروس paste رو غیر فعال میکنه
3 - show hidden رو غیر فعال می کنه یعنی با یک refresh تنظیم show hidden به notsow hidden تبدیل می شه
5 - هنگام گذاشتن فلش (Flash USB) خود به خود درایو فلش رو باز می کنه
ببخشید زیاد شد لطفا راهنماییم کنید
در ضمن کدوم یک از انتی ویروس های معروف این ویروس رو می کشه

لطفا یکی جواب سوال منون بده .

saeed774
21-08-2009, 21:53
سعید جان از راهنماییت ممنونم اما اونها رو به صورت دستی خودم پاک کردم با این برنامه شما هم درست شد ولی یک مشکل دیگه برخوردم:19: فایل ها EXE تو تمامی پوشه سیستم 32 هست که هر چقدر هم به صورت دستی پاک میکنم جانشین میشن تازه 4 تا هم ویندوز مختلف عوض کردم ولی سریع فایل ها تولید مثل میکنند و بر میگردند یک سری از این فایل اینجوری هستند:

svchost.exe -lsass.exe-mini.exe-ip.exe-.....
نمیدونم دیگه چی کار کنم همه آنتی ویروس ها رو هم چک کردم حتی اون prevex رو هم ریختم ولی اجازه کار رو نمیده ممنون میشم کمکم کنی.:40:

اجازه كار نميده يعني اينكه چي ؟ ويروس پاك نميشه يا ؟
اون دوتاي اولي كه از فايل هاي سيستمي هستن و ويروس هاي همنام اون هم وجود داره . شما عكسي از تسك منيجرت بذار .
فايل بعدي هم مربوط يه فتوشاپ ورژن 7 هست فكر كنم و اونم مشكلي نداره . چون اگه داشت Prevx پاكش ميكرد .

بيشتر توضيح بده .

saeed774
21-08-2009, 21:56
لطفا یکی جواب سوال منون بده .

من فكر كنم ورژن جديدي از New Folder‌باشه . برنامه زيرو امتحان كن :

اگه جواب نداد عكسي از تسك منيجرت بذار .

sarmast65_ata
21-08-2009, 23:33
saaed جان الان که توی درایوهامو دیدم یه فولدر درست شده توی همه درایوها به نام اتوران فولدره فایل نیست که حجم فولدر هم صفر بایت بود پاک هم نمیشد که توسط اون برنامه ایی که دادی پاک کردم ولی میترسم اون فایل چیه؟تازه یه سری فولدر هم درست شده توی درایو F که اسمهای عجیب غریبی داره اونا هم پاک نمیشدن که توسط اون برنامه ایی که معرفی کردی پاک کردم ویروسن؟آحه مطمئنم اینا امروز شدن چون تا دیشب نبودن.
خیلی اذیتت کردم این چند روز بخدا شرمندم

btheme
22-08-2009, 02:11
اجازه كار نميده يعني اينكه چي ؟ ويروس پاك نميشه يا ؟
اون دوتاي اولي كه از فايل هاي سيستمي هستن و ويروس هاي همنام اون هم وجود داره . شما عكسي از تسك منيجرت بذار .
فايل بعدي هم مربوط يه فتوشاپ ورژن 7 هست فكر كنم و اونم مشكلي نداره . چون اگه داشت Prevx پاكش ميكرد .

بيشتر توضيح بده .

سعید جان اجازه اسکن کردن رو به هیچ آنتی ویروسی نمیده و سرعت کامپیوترم رو خیلی پایین آورده من یک عکس از سیستم 32 میذارم که تمامی بخش ها به صورت یک فایل اپلیکیشن در اومده و یک دونه هم از Task Manager بازم به خاطر راهنماییت ممنونم :20:
:question:راستی Prevx همه این ها رو ویروس شناسایی کرد ولی خواستم تا پاکشون کنم اجازه نداد و وقتی هم از طریق تسک منیجر گزینه هاش رو end کردم و دوباره همون طوری که خودت گفته بودی کرک رو کپی کردم دیگه کار نکرد چند بار هم نصب کردم ولی درست نشد:14: حتی انلاین چک میکنم اجازه رو به IE ,Fire Fox نمیده

این عکس برای سیستم 32 هست که هر چقدر این فایل ها رو پاک میکنم از آخر چیزی نزدیک 20 فایل ناشناخته با حجم های یکسان اضافه می شوند

این یکی عکس هم برای task manager هست که 4 تا فایل svchost داره و واقعا روی اعصاب میره و سرعت پی سی رو پایین میاره البته این فایل به اضافه فایل lsass که شما گفتین برای فتوشاب 7 هست واصلا هم end نمیشن

saeed774
22-08-2009, 11:00
سعید جان اجازه اسکن کردن رو به هیچ آنتی ویروسی نمیده و سرعت کامپیوترم رو خیلی پایین آورده من یک عکس از سیستم 32 میذارم که تمامی بخش ها به صورت یک فایل اپلیکیشن در اومده و یک دونه هم از Task Manager بازم به خاطر راهنماییت ممنونم :20:
:question:راستی Prevx همه این ها رو ویروس شناسایی کرد ولی خواستم تا پاکشون کنم اجازه نداد و وقتی هم از طریق تسک منیجر گزینه هاش رو end کردم و دوباره همون طوری که خودت گفته بودی کرک رو کپی کردم دیگه کار نکرد چند بار هم نصب کردم ولی درست نشد:14: حتی انلاین چک میکنم اجازه رو به IE ,Fire Fox نمیده

این عکس برای سیستم 32 هست که هر چقدر این فایل ها رو پاک میکنم از آخر چیزی نزدیک 20 فایل ناشناخته با حجم های یکسان اضافه می شوند

این یکی عکس هم برای task manager هست که 4 تا فایل svchost داره و واقعا روی اعصاب میره و سرعت پی سی رو پایین میاره البته این فایل به اضافه فایل lsass که شما گفتین برای فتوشاب 7 هست واصلا هم end نمیشن

من تمام پروسس هاي تسك منيجرو چك كردم چيز خاصي وجود نداره . 4 تا Svchost.exe و Lssas هم بايد باشن چون از فايل هاي خود ويندوزن و با توجه به حجمشون ويروس نيستن .با اون فايل ها هم كاري نداشته باش همش سيستمي هستن و محافظت شده ، و زمانيكه شما اونا رو پاك ميكني خودبخود ايجاد خواهند شد .

شما Prevx رو كاملا يكبار آنيستال كن و دوباره بنصب . احتمالا قاط زده ! اما فكر نكنم .

شما از چه آنتي ويروسي استفاده ميكنين ؟ AVast رو نصب كن و در آخر نصب پرسيده خواهد شد كه به هنگام ريست دوباره ميخواهيد اسكن انجام بشه ، شما yes بزنين .تا در ريست بعدي اسكن انجام بگيره .

saeed774
22-08-2009, 11:20
saaed جان الان که توی درایوهامو دیدم یه فولدر درست شده توی همه درایوها به نام اتوران فولدره فایل نیست که حجم فولدر هم صفر بایت بود پاک هم نمیشد که توسط اون برنامه ایی که دادی پاک کردم ولی میترسم اون فایل چیه؟تازه یه سری فولدر هم درست شده توی درایو F که اسمهای عجیب غریبی داره اونا هم پاک نمیشدن که توسط اون برنامه ایی که معرفی کردی پاک کردم ویروسن؟آحه مطمئنم اینا امروز شدن چون تا دیشب نبودن.
خیلی اذیتت کردم این چند روز بخدا شرمندم

خواهش ميكنم .
شما احتمالا از برنامه Flash Disinfected استفاده كردين كه اين برنامه با ايجاد پوشه اتوران مجازي و بي خطر و غير قابل جايگزيني ، مانع از جايگزين شدن اتوران ويروسي ميشه .
اون فايل هايي كه اسم هاي عجيب دارن احتمالا از ويروس فلش منتقل شدن و بيخطرن و با همون برنامه پاك ميشن .
سيستم رو با آنتي ويروس معتبر آپديت شده كامل اسكن كن .

vigorous
22-08-2009, 13:31
سلام.من یه مشکل دارم که به احتمال زیاد تو این تاپیک مطرح شده ولی‌ من نتونستم پیداش کنم.سرعت کمپییوتر من خیلی‌ اومده پائین.با آواست امتحان کردم چیزی پیدا نکرد.با کسپر هم هر بار که اسکن می‌کنم چند تا ویروس و تروجان جدید پیدا می‌کنه.به نظرتون مشکل از کجاست و با کدوم آنتی ویروس می‌شه حلش کردضمنا یه مدتیه که درایوهام تو یه پنجرهٔ جدید باز می‌شه ولی‌ مشکلی‌ از لحاظه سرعت نداشته.کلا فکر نکنم به این ربط داشته باشه چون یه دفعه کند شد.

saeed774
22-08-2009, 14:24
شما این متن رو تو Run کپی و پیست کن و اینتر بزن و منتظر پیام تایید باش ، ببین مشکل حل میشه :
regsvr32 /i shell32.dll

btheme
22-08-2009, 22:51
من تمام پروسس هاي تسك منيجرو چك كردم چيز خاصي وجود نداره . 4 تا Svchost.exe و Lssas هم بايد باشن چون از فايل هاي خود ويندوزن و با توجه به حجمشون ويروس نيستن .با اون فايل ها هم كاري نداشته باش همش سيستمي هستن و محافظت شده ، و زمانيكه شما اونا رو پاك ميكني خودبخود ايجاد خواهند شد .

شما Prevx رو كاملا يكبار آنيستال كن و دوباره بنصب . احتمالا قاط زده ! اما فكر نكنم .

شما از چه آنتي ويروسي استفاده ميكنين ؟ AVast رو نصب كن و در آخر نصب پرسيده خواهد شد كه به هنگام ريست دوباره ميخواهيد اسكن انجام بشه ، شما yes بزنين .تا در ريست بعدي اسكن انجام بگيره .

داش سعید بازم ممنون ولی فکر نکنم همه اینها فایل های سیستمی باشه والا من الان چیزی حدود 35 تا آنتی ویروس رو نصب کردم و پاک کردم الان هم تازه Avast رو پاک کردم , الان nod32 آخرین ورژن رو دارم

mehdi_vsgh
23-08-2009, 03:51
سلام.من یه مشکل دارم که به احتمال زیاد تو این تاپیک مطرح شده ولی‌ من نتونستم پیداش کنم.سرعت کمپییوتر من خیلی‌ اومده پائین.با آواست امتحان کردم چیزی پیدا نکرد.با کسپر هم هر بار که اسکن می‌کنم چند تا ویروس و تروجان جدید پیدا می‌کنه.به نظرتون مشکل از کجاست و با کدوم آنتی ویروس می‌شه حلش کردضمنا یه مدتیه که درایوهام تو یه پنجرهٔ جدید باز می‌شه ولی‌ مشکلی‌ از لحاظه سرعت نداشته.کلا فکر نکنم به این ربط داشته باشه چون یه دفعه کند شد.
من هم این ویروس رو گرفته بودم در حقیقت یه تروجانه
5شنبه فایلهای الوده رو برای کسپرسکی ارسال کردم جمعه صبح برام ایمیل اومد که میتونید دیتابیس انتی ویرستون را اپدیت کنید!!

هم اکنون این ویروس(تروجان صحیح تره) توسط کسپر به خوبی شناسایی میشه!!!!

vigorous
23-08-2009, 17:49
کسپر رو آپدیت کردم،اسکن کردم ولی‌ هیچی‌ پیدا نکرد.درایوهام هم با open with بالا میاد.سرعتم هم همچنان پایینه.ممکن بخاطر پاک شدن بعضی‌ فایلهای ویندوز باشه؟

nakhoda_abbas
24-08-2009, 08:57
سلام آقا هر كي اين مشكل رو حل كرد 20 امتياز بهش مي دم :D

saeed774
24-08-2009, 12:36
سلام آقا هر كي اين مشكل رو حل كرد 20 امتياز بهش مي دم :D

اين برنامه رو اجرا كردي ؟ دكمه Auto Remove رو بزن :

اگر جواب نداد برنامه هاي پوشه زيرو اجرا كن :

vigorous
24-08-2009, 18:17
کسی نبود مشکل ما رو حل کنه؟

S!LENCE
24-08-2009, 21:56
سلام دوستان
امیدوارم جای درستی پرسیده باشم
کامپیوتر فامیلمون kazme gheyz گرفته. جالبیش اینه که کاری با فولد اوپشن و هیدن فایل ها نداره راحت فایل های هیدن رو نشون میده و هم خودش هم فایل اتوران کوفتیشو پاک می کنم چند ثانیه بعد درست می کنه دوباره. اومدم ناد 32 نصب کنم دم استارت سرویس نصب ناد32 ارور میده که اجازه استارت ندارید. ممنون می شم راهنمایی کنید در موردش. آیا روش دستی داره یا باید فرمت کنم هاردو؟ با ناد32 بوتیبل هم نمیشه چون وقتی میاد بالا اجرا نمیشه.
ممنون ببخشید اینجا پرسیدم آخه این ویروس تاپیک نداشت

saeed774
24-08-2009, 21:57
کسی نبود مشکل ما رو حل کنه؟

اين برنامه رو امتحان كن :

اگه جواب نداد برنامه زيرو نصب كن و به تب Fix برو و داخل كادر كوچيك اسم هر درايو رو تايپ كن و Fix‌بزن :

vigorous
25-08-2009, 14:49
سرعت یکم بهتر شد ولی نه کامل.نیازی به عوض کردن ویندوز هست؟با تشکر از جناب سعید.

.DaRyA.
25-08-2009, 15:19
سلام به همه ...

کامپیوتر من هم ویروسی شده ... نود اسمارت سکیوریتی 4 پیداش نمیکنه ولی با آنتی ویروس ایمن شناسایی میشه تحت عنوان wingn.exe autorun.eo که در مسیر
E:\RECYCLER\S-1-5-21-9430546779-0169178963-936263096-5437 وجود داره و به صورت هیدن هست... هر کاری میکنم به صورت دستی پاک نمیشه

خواهش میکنم کمکم کنین و یه راهی برای از بین بردن این ویروس بهم بگین

منتظرم ها ...

با تشکر

saeed774
25-08-2009, 19:58
سلام به همه ...

کامپیوتر من هم ویروسی شده ... نود اسمارت سکیوریتی 4 پیداش نمیکنه ولی با آنتی ویروس ایمن شناسایی میشه تحت عنوان wingn.exe autorun.eo که در مسیر
E:\RECYCLER\S-1-5-21-9430546779-0169178963-936263096-5437 وجود داره و به صورت هیدن هست... هر کاری میکنم به صورت دستی پاک نمیشه

خواهش میکنم کمکم کنین و یه راهی برای از بین بردن این ویروس بهم بگین

منتظرم ها ...

با تشکر

برنامه رو نصب و روش راست كليك كن و Unlocker رو انتخاب كن :

アミール
25-08-2009, 21:42
سلام

کامپیوتر من مشکل show hidden files داشت و اون نرم افزار flash disinfector رو دانلود کردم و درست شد

اما هر بار که فایل ها رو هیدن میکنم 2 باره باید از نرم افزار کمک بگیرم برای برگردوندشون ، راهی برای پاک کردن کامل

این ویروس نیست ؟

ممنون

AAKOJ
25-08-2009, 22:01
کسپر رو آپدیت کردم،اسکن کردم ولی‌ هیچی‌ پیدا نکرد.درایوهام هم با open with بالا میاد.سرعتم هم همچنان پایینه.ممکن بخاطر پاک شدن بعضی‌ فایلهای ویندوز باشه؟
سلام
من هم همین مشکلو داشتم کاسپر هم کاری نکرد . فقط spy Doctor می تونه مشکلتو حل کنه . یه بار امتحان کنی ولش نمیکنی .

jaberfreydonkenar
26-08-2009, 00:38
با سلام:11:
ُShow Hide file & folder من در قسمت فولدر آپشن ناپدید شده با nod32 بروز هم اسکن کردم ولی درست نشد خواهش میکنم کمکم کنین :40:

saeed774
26-08-2009, 11:49
كليد auto Remove رو بزن :

jaberfreydonkenar
26-08-2009, 16:26
كليد auto Remove رو بزن :

با سلام به داداش سعید:11:
Nod32 نمی زاره این فایل وارد کامپیوتر بشه میگه آلوده به ویروسه!
چیکار کنم؟:41:
خواهش می کنم کمکم کنین...:2:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m2khan
26-08-2009, 17:28
من new folder.exe جدید رو پاک کردم
خیلی ذاحته
البته باید یکم بتونی کد بنویسی

saeed774
26-08-2009, 20:11
با سلام به داداش سعید:11:
Nod32 نمی زاره این فایل وارد کامپیوتر بشه میگه آلوده به ویروسه!
چیکار کنم؟:41:
خواهش می کنم کمکم کنین...:2:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مطمئن باش كه ويروسي در كار نيست . من براي همين برنامه پسورد گذاشتم و دوباره آپ كردم به هنگام اجرا موقتي نود رو Disable كن :

پسورد : jkill

vaxiti
27-08-2009, 00:20
سلام دوستان
فلش ما ویروس auto run گرفته بود و فولدر ها را مخفی کرده بود. بعد از کشتن ویروس فولدر های فلش به صورت فایلهایی بدون پسوند و حجم کم مثلا 4 کیلو بایت در اومده و عکسها هم باز نمیشن و فایلهای exe هم باز نمیشن به نظر شما میشه کاریش کرد؟

jaberfreydonkenar
27-08-2009, 11:08
سلام آقا سعید:11:
من فایل رو اجرا کردم و همونطور که گفتی auto remove رو زدم، ولی گزینه ُShow Hide file & folder من در قسمت فولدر آپشن بر نگشته خواهش می کنم کمکم کن:13:

راستی فایل Thumbs همه جا هست ولی nod32 اونو ویروس نمی شناسه!نظرتون چیه؟

saeed774
27-08-2009, 11:29
سلام آقا سعید:11:
من فایل رو اجرا کردم و همونطور که گفتی auto remove رو زدم، ولی گزینه ُShow Hide file & folder من در قسمت فولدر آپشن بر نگشته خواهش می کنم کمکم کن:13:

راستی فایل Thumbs همه جا هست ولی nod32 اونو ویروس نمی شناسه!نظرتون چیه؟

اگه ويروس ، مطمئني كه از سيستم پاك شده برنامه زيرو هم امتحان كن ، بعد نصب به تب Fix برو و تيك Fix Folder Option رو بزن :

برنامه زيرو هم امتحان كن براي اجرا بايد آنتي ويروس غير فعال باشه و تاريخ سيستم هم بروز باشه :

jaberfreydonkenar
27-08-2009, 16:17
اگه ويروس ، مطمئني كه از سيستم پاك شده برنامه زيرو هم امتحان كن ، بعد نصب به تب Fix برو و تيك Fix Folder Option رو بزن :

برنامه زيرو هم امتحان كن براي اجرا بايد آنتي ويروس غير فعال باشه و تاريخ سيستم هم بروز باشه :

:2: زدم ولی این پیام رو می ده!!!؟؟؟

jaberfreydonkenar
27-08-2009, 18:30
سلام سعید جون،
برنامه دومی کار خودش رو کرد.
واقعا ازت تشکر میکنم

jaberfreydonkenar
28-08-2009, 01:18
سلام عزیزا،[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
آقا این آنتی ویروس رو Disable کردم دیگه Enable نمی شه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
یعنی گزینه هاش غیر فعال شدن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif
خواهش می کنم کمکم کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

saeed774
28-08-2009, 01:23
سلام عزیزا،[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
آقا این آنتی ویروس رو Disable کردم دیگه Enable نمی شه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
یعنی گزینه هاش غیر فعال شدن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif
خواهش می کنم کمکم کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

عزيز دل برادر . مدت اعتبار يوزر و پسورد نود به سر رسيده . از يك كليد ديگه استفاده كن . احتمالش هم هست تاريخ ويندوز بروز نباشه .

kont_prince
28-08-2009, 02:46
خسته نباشید دوست عزیز...1هفته نیست که از شر ویروس خلاص شدم:31:

کافیه برید و آنتی ویروس avast رو نصب کنید...یه اسکن کنید کامپیوتر رو،هرکاری برنامه گفت مو به مو انجام بدید و

بعدش که کار اسکن تمام شد (اگر باز هم autorun.inf تو درایوها بودش خودتون پاکشون کنید)بعدش ویندوزتون رو

عوض کنید...به این نکته هم توجه داشته باشید که درایوهاتونو با دابل کلیک باز نکنید...فقط راست کلیک و open

خلاصه کافیه با آواست ویندوزتونو اسکن کنید:11:

سلام

کامپیوتر من مشکل show hidden files داشت و اون نرم افزار flash disinfector رو دانلود کردم و درست شد

اما هر بار که فایل ها رو هیدن میکنم 2 باره باید از نرم افزار کمک بگیرم برای برگردوندشون ، راهی برای پاک کردن کامل

این ویروس نیست ؟

ممنون

با سلام:11:
ُShow Hide file & folder من در قسمت فولدر آپشن ناپدید شده با nod32 بروز هم اسکن کردم ولی درست نشد خواهش میکنم کمکم کنین :40:

دوستان عزیز به نقل قول اول توجه کنید،من به این طریق از شر ویروس خلاص شدم...کافیه از avast استفاده کنید:10:

wordship
28-08-2009, 20:14
کد مخابراتی شهر های ایران مدیریت p30world از رشت بابل01110112 مشهد05110512آمل01210122 تربت جام05280529قائم شهر01230124 تربت حيدريه05310532رشت01310132 فردوس05340535لاهيجان01410142 زاهدان05410543ساري01510152 زابل05420544گرگان01710173 چابهار05450546گنبد كاووس01720174 ايرانشهر05470548بندر انزلي01810182 نيشابور05510552چالوس01910192 بيرجند05610562تهران0210221 سبزوار05710572اسلامشهر02280229 قوچان05810582سمنان02310232 بجنورد05840585زنجان02410242 اهواز06110612قم02510252 آبادان06310632ساوه02550256 دزفول06410642كرج02610262 سربند06510652شاهرود02730274 خرم آباد06610663قزوين02810282 بروجرد06620665ورامين02910292 اليگودرز06640666اصفهان03110312 بهبهان06710672شهررضا03210322 مسجد سليمان06810682نائين03230324 رامهرمز06910692نجف آباد03310332 شيراز07110712زرين شهر03340335 كازرون07210722كرمان03410342 مرودشت07280729بم03440346 فسا07310732سيرجان03450347 ياسوج07410743جيرفت03480349 دوگنبدان07420744يزد03510352 آباده07510752كاشان03610362 بندر عباس07610763خوانسار03710372 بندرلنگه07620764شهركرد03810382 ميناب07650766رفسنجان03910392 بندر بوشهر07710772تبريز04110412 لار07810782مراغه04210422 جهرم07910792ميانه04230424 همدان08110812اهر04260427 كرمانشاه08310832سراب04310432 سرپل ذهاب08340835اروميه04410443 كنگاور08370838مهاباد04420444 ايلام08410842اردبيل04510452 ملاير08510852خوي04610462 اراك08610862شبستر04710472 خمين08650866مياندوآب04810482 سنندج08710872مرند04910492 سقز08740875

saeed774
29-08-2009, 00:23
کد مخابراتی شهر های ایران مدیریت p30world از رشت بابل01110112 مشهد05110512آمل01210122 تربت جام05280529قائم شهر01230124 تربت حيدريه05310532رشت01310132 فردوس05340535لاهيجان01410142 زاهدان05410543ساري01510152 زابل05420544گرگان01710173 چابهار05450546گنبد كاووس01720174 ايرانشهر05470548بندر انزلي01810182 نيشابور05510552چالوس01910192 بيرجند05610562تهران0210221 سبزوار05710572اسلامشهر02280229 قوچان05810582سمنان02310232 بجنورد05840585زنجان02410242 اهواز06110612قم02510252 آبادان06310632ساوه02550256 دزفول06410642كرج02610262 سربند06510652شاهرود02730274 خرم آباد06610663قزوين02810282 بروجرد06620665ورامين02910292 اليگودرز06640666اصفهان03110312 بهبهان06710672شهررضا03210322 مسجد سليمان06810682نائين03230324 رامهرمز06910692نجف آباد03310332 شيراز07110712زرين شهر03340335 كازرون07210722كرمان03410342 مرودشت07280729بم03440346 فسا07310732سيرجان03450347 ياسوج07410743جيرفت03480349 دوگنبدان07420744يزد03510352 آباده07510752كاشان03610362 بندر عباس07610763خوانسار03710372 بندرلنگه07620764شهركرد03810382 ميناب07650766رفسنجان03910392 بندر بوشهر07710772تبريز04110412 لار07810782مراغه04210422 جهرم07910792ميانه04230424 همدان08110812اهر04260427 كرمانشاه08310832سراب04310432 سرپل ذهاب08340835اروميه04410443 كنگاور08370838مهاباد04420444 ايلام08410842اردبيل04510452 ملاير08510852خوي04610462 اراك08610862شبستر04710472 خمين08650866مياندوآب04810482 سنندج08710872مرند04910492 سقز08740875

سيستم شما هيچ مشكلي نداره فقط مودمت رو عوض كني حل ميشه !!! :31:

Amir Hossein
29-08-2009, 09:31
يه چند روزي هروقت ميرم داخل ويندوز كاسپر اينو ميگه

يكي يك راه حل پيشنهاد بده!

saeed774
30-08-2009, 13:09
يه چند روزي هروقت ميرم داخل ويندوز كاسپر اينو ميگه

يكي يك راه حل پيشنهاد بده!

شما به هنگام نصب از گزينه Interactive بجاي Automatic استفاده كردين . اگه اتوماتيك رو انتخاب ميكردين اين سوال ها رو نمي پرسيد . ولي از اونجا كه به Trusted Program اشاره شده گزينه Allow رو بزنين يا گزينه Make trusted رو بزنين تا ديگه اين سوال پرسيده نشه .

فعلا كسپر رو سيستم ندارم تا تنظيمات اونو به حالت اتوماتيك رو بگم ولي تا جايي كه يادمه همون قسمت اول تنظيمات برنامه گزينه اين مورد هست . شما ميتونين به بخش تنظيمات كسپر تو انجمن برين

farshad86
30-08-2009, 14:43
من با اين ويروس چيكار كنم؟!
نميگزاره آنتي ويروس نصب شه! حتي پرتابلش رو اجرا كنم كامپيوتر خاموش ميشه! با shutdown -a خواستم جلوش را بگيرم اما نشد!
با spyhunter 3 آپديت شده اسكن كردم چيزي پيدا نكرد!
سيف مود هم بالا نمياد و رستارت ميشه!!!

saeed774
30-08-2009, 23:07
من با اين ويروس چيكار كنم؟!
نميگزاره آنتي ويروس نصب شه! حتي پرتابلش رو اجرا كنم كامپيوتر خاموش ميشه! با shutdown -a خواستم جلوش را بگيرم اما نشد!
با spyhunter 3 آپديت شده اسكن كردم چيزي پيدا نكرد!
سيف مود هم بالا نمياد و رستارت ميشه!!!

شما اين نرم افزار رو اجرا كن ببين مشكل حل ميشه ، كليد Auto Remove رو بزن . اين برنامه سيف مد رو هم تصحيح ميكنه :

rameshk
31-08-2009, 19:00
سلام
خدمتون عرض كنم يكي دو ساعت پيش ديدم فايلهاي مخفيم نشان داده نميشن...
چك كردم ديدم Show Hidden Files غير فعاله، يعني عمل نمي كنه...

من از eset smart security v 3.0..669.0
استفاده مي كنم
با winrar چك كردم ديدم اين دو تا فايل داخل همه پارتيشن ها هست
9u.exe
autorun.inf

ممنون ميشم اگه كمك كنين
در ضمن برنامه PrevX CSI 3.0 هم كاري نتونس بكنه

saeed774
31-08-2009, 20:20
برو به مسیرهایی که سایت اشاره کرده و دستی پاکشون کن :

rameshk
31-08-2009, 22:34
ويرايش شد...

sasan_lp
04-09-2009, 01:25
آقا سلام لطفا کمک کنید منم سیستمم ویروسی همه عکسام پریده که با فورمت jpg هستش لطفا بگسن عکسام رو چی جوری برگردونم؟؟؟

sasan_lp
04-09-2009, 01:29
اقا سلام سیستم منم ویروسی داقونه همه عکسام پریده تو رو خدا راهنمایی کنین عکسامو چی جوری بیارم؟؟؟:41::41::41:

saeed774
04-09-2009, 13:08
اقا سلام سیستم منم ویروسی داقونه همه عکسام پریده تو رو خدا راهنمایی کنین عکسامو چی جوری بیارم؟؟؟:41::41::41:

با نرم افزار زير ميتوني هم ويروس رو پاك كني و هم مسير عكسارو بدي تا بازيابي بشن :

جواب نداد برنامه زيرو امتحان كن :

ramin_rp
05-09-2009, 01:06
سلام
مدتی هست که hide protected operating system files رو نمیتونم un check کنم
node 32 ورژن 4 هم چیزی پیدا نمیکنه
چطوری مشکل حل میشه؟

saeed774
05-09-2009, 10:18
نرم افزار رو اجرا كن، كليد Auto Remove رو بزن:

djblack2
05-09-2009, 20:44
کمک در مورد ویروس جدیدlopna
اگه تاپیکو جای اشتباهی ایجاد کردم لطفا انتقال بدین
با سلام خدمت عزیزان
یه چند روزیه یه ویروس جدید وارد سیستم شده که دو تا پوشه ایجاد میکنه به نام های lopna , KALBA که توش یه فایل aoutorun .inf هستش nod32 آپدیت شده هم نشناختش یه دستی برسونید چیزیم تو نت در موردش نبود.

saeed774
06-09-2009, 00:04
پوشه هارو با نرم افزار زير پاك كن : روش راست كليك و unlocker رو انتخاب كن :

mr_err00r
07-09-2009, 11:06
با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان و اساتید گرامی ..

مشکل بنده الان ...

فلدر اپشن موجود است و گزینه Show hidden files and folder و دو گزینه پایین را که تیک می زنم و ok می کنم . اما عملا این اتفاق نمی افتد و با برگشت به فلدر اپشن می بینم که تیک ها به حالت دیفالت برگشتن و در حقیقت ویندوز show hidden نمی شود ...

از طریق CMD دیدم که فایلها
y.bat
ktly.exe
m.exe
autorun.inf
موجود است که انها را پاک کردم از طریق cmd

فایلهای y.bat و ktly.exe پاک شدند اما فایلهای m.exe و autorun.inf ممجددا بعد از پاک شدن به وجود می ایند و مشکل show hidden file هنوز وجود دارد :((

ممنون می شوم اساتید کمک کنند ...

saeed774
07-09-2009, 13:01
با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان و اساتید گرامی ..

مشکل بنده الان ...

فلدر اپشن موجود است و گزینه Show hidden files and folder و دو گزینه پایین را که تیک می زنم و ok می کنم . اما عملا این اتفاق نمی افتد و با برگشت به فلدر اپشن می بینم که تیک ها به حالت دیفالت برگشتن و در حقیقت ویندوز show hidden نمی شود ...

از طریق CMD دیدم که فایلها
y.bat
ktly.exe
m.exe
autorun.inf
موجود است که انها را پاک کردم از طریق cmd

فایلهای y.bat و ktly.exe پاک شدند اما فایلهای m.exe و autorun.inf ممجددا بعد از پاک شدن به وجود می ایند و مشکل show hidden file هنوز وجود دارد :((

ممنون می شوم اساتید کمک کنند ...

نرم افزار پست زيرو امتحان كن :

براي تصحيح رجيستري بعد ويروس كشي نرم افزار زيرو اجرا كن و auto Remove رو بزن :

جواب نداد برنامه هاي پوشه زيرو اجرا كن و با Unlocker ويروس رو پاك كن ، روش راست كليك كن و unlocker بزن :

samadsam
07-09-2009, 13:05
سلام ببخشید یه یه ویروس گرفتم که نمی زاره به اینترنت وصل بشم

علائم :
1 - تم ویندوز رو به صورت کلاسیک در می یاره
2 - System Restor رو غیر فعال می کنه
3 - اینترنتم Disconnect نمی شه
4 - اینترنت اکسپلرر توی هیچ وبی نمی ره

لطفا هرچه زودتر جواب بدید

saeed774
07-09-2009, 13:39
سلام ببخشید یه یه ویروس گرفتم که نمی زاره به اینترنت وصل بشم

علائم :
1 - تم ویندوز رو به صورت کلاسیک در می یاره
2 - System Restor رو غیر فعال می کنه
3 - اینترنتم Disconnect نمی شه
4 - اینترنت اکسپلرر توی هیچ وبی نمی ره

لطفا هرچه زودتر جواب بدید

تو تاپيك خودت جواب دادم . لطفا يه جا پست بدين. mer30

mr_err00r
07-09-2009, 18:06
با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز ...

با سپاس فراوان از دوست عزیز و استاد گرامی saeed774 برای رفع مشکل بنده ...

مشکل بنده با PrevX حل شد پاک شد ویروس و سپس برای حل مشکل show hidden file and folder با System Repair کاملا تصحیح گردید و سپس فایل m.exe نیز به صورت دستی پاک گردید ...

با تشکر فراوان از اقای saeed774 جناب سرهنگ خیلی ممنون ....

m_sport
08-09-2009, 01:16
فلشم ویروسی گرفته که از هر فایلی یکی هیدن مسازه بغلش اگه پاک کنم فایل اصلی خراب مشه چه جوری باید ویروس رو پاک کرد?

saeed774
08-09-2009, 14:23
فلشم ویروسی گرفته که از هر فایلی یکی هیدن مسازه بغلش اگه پاک کنم فایل اصلی خراب مشه چه جوری باید ویروس رو پاک کرد?

اين ويروس رو اكثر آنتي ها ميشناسن و پاك ميكنن . شما بهتره از نود32 ورژن 4 آپديت شده استفاده كنين. همونطور كه اشاره كردين فايل هاي اصلي شما بصورت مخفي و سيستمي در اومدن كه اگه ويروس از بين بره فايلا سالم ميمونن.
شما بايد از فولدر آپشن نمايش فايلاي مخفي و سيستمي رو فعال كنين و روي فايلا راست كليك كنين و تيك Read only , Hidden رو بردارين و ok كنين .

persianmahdi
08-09-2009, 22:11
سلام

این ویروسی که ویندوز را به حالت کلاسیک می بره را چه طوری پاک کنم .

در حین کار با ویندوز یک دفعه ظاهر ویندوز به صورت کلاسیک میشه و از اینترنت قطع میشه

کمک کنید

saeed774
09-09-2009, 12:02
سلام

این ویروسی که ویندوز را به حالت کلاسیک می بره را چه طوری پاک کنم .

در حین کار با ویندوز یک دفعه ظاهر ویندوز به صورت کلاسیک میشه و از اینترنت قطع میشه

کمک کنید

شما با نرم افزار پست زير اسكن كن :

arash2006
10-09-2009, 18:23
با سلام کیسم از یه فلش آلوده ویروس گرفته و الان هر فلشی به کیس وصل میکنم این سه فایل به داخلش میره ویروس کشم ESET.Smart.Security.4.0.417.FINAL-32BIT هم نمیکشدش قبلا هرچی ویروس اوتوران بود پاک میکرد ولی الان نه سه فایل ویروسی که ایجاد میشه عبارتند از :
show.exe که شبیه یه فولدر معمولی ولی روش کلیک کنی نه باز میشه نه چیزی پاکم کنی دوباره میاد
autorun.inf که طبیعیه و همه رو عاصی کرده اصلا پاک نمیشه و بعنوان ویروس هم شناخته نمیشه
RECYCLER که قبل از پاک کردنش شبیه سطل آشغال ولی پاکش که میکنم دوباره میاد و شبیه فولدر معمولی میشه
به طور کامل توضیح دادم فکر کنم برای خیلی دیگر از دوستان هم این مشکل بوجود اومده باشه فقط کافیه فلش بگذارند تو کیسشون و شو هیدن رو فعال کنند

saeed774
10-09-2009, 19:37
با سلام کیسم از یه فلش آلوده ویروس گرفته و الان هر فلشی به کیس وصل میکنم این سه فایل به داخلش میره ویروس کشم ESET.Smart.Security.4.0.417.FINAL-32BIT هم نمیکشدش قبلا هرچی ویروس اوتوران بود پاک میکرد ولی الان نه سه فایل ویروسی که ایجاد میشه عبارتند از :
show.exe که شبیه یه فولدر معمولی ولی روش کلیک کنی نه باز میشه نه چیزی پاکم کنی دوباره میاد
autorun.inf که طبیعیه و همه رو عاصی کرده اصلا پاک نمیشه و بعنوان ویروس هم شناخته نمیشه
RECYCLER که قبل از پاک کردنش شبیه سطل آشغال ولی پاکش که میکنم دوباره میاد و شبیه فولدر معمولی میشه
به طور کامل توضیح دادم فکر کنم برای خیلی دیگر از دوستان هم این مشکل بوجود اومده باشه فقط کافیه فلش بگذارند تو کیسشون و شو هیدن رو فعال کنند

اين ويروس از سايتهاي غير اخلاقي نفوذ ميكنه و خطر ناك هم هست .
نرم افزار زير اشاره كرده كه ميتونه پاكش كنه :

مشخصات كرم :

تو قسمت File Activity لينك بالا اشاره شده كه چه كارايي ميكنه .

فايل هاي بعدي رو هم با unlocker پاكش كن : روش راست كليك و Unlocker رو انتخاب كن :

irkid
12-09-2009, 00:16
با درود

دوستان عزیز با عرض پوزش از اینکه واقعا نتونستم که 168 صفحه رو مطالعه کنم یه سوال دارم

جدیدن سیستم بنده یه ویروس و یا میشه گفت کرم گرفته که فایلهای هیدن شده رو نشون نمیده وهر چی شو هیدن می کنم و اون دو تا تیک زیر شو هیدن رو هم بر میدارم بازم بر می گرده به حالت دیفیکالت عدم نمایش
در صفحه اول این تاپیک یه سری اموزش برای ویروسی که فایلها رو مخفی می کنه نوشته بود اون راه رو امتحان کردم و از داخل ریجستری درست شد مشکل اینجاست با چند انتی ویروسی که امتحان کردم نتونست چیزی پیدا کنه و پاکش کنه
انتی ویروسها نود سی ودو ورژن 4 -- مک افی ورژن 2008 -- Avast Pro v4 نورتون و کسپر اسکای 2009 که همشون رو اپدیت کرده امتحان کردم پیزی نیافتند البته یه سری فایل پیدا کردند که بعضی هاشون مال خیلی وقت پیش بود و تازه با پاک شدنشون هیچ گونه رفع مشکلی نشده

ممنون میشم زود پاسخ بدید چون برای اپلود فایلهام تا الان هم خیلی تاخیر داشتم

یا حق

saeed774
12-09-2009, 14:42
با درود

دوستان عزیز با عرض پوزش از اینکه واقعا نتونستم که 168 صفحه رو مطالعه کنم یه سوال دارم

جدیدن سیستم بنده یه ویروس و یا میشه گفت کرم گرفته که فایلهای هیدن شده رو نشون نمیده وهر چی شو هیدن می کنم و اون دو تا تیک زیر شو هیدن رو هم بر میدارم بازم بر می گرده به حالت دیفیکالت عدم نمایش
در صفحه اول این تاپیک یه سری اموزش برای ویروسی که فایلها رو مخفی می کنه نوشته بود اون راه رو امتحان کردم و از داخل ریجستری درست شد مشکل اینجاست با چند انتی ویروسی که امتحان کردم نتونست چیزی پیدا کنه و پاکش کنه
انتی ویروسها نود سی ودو ورژن 4 -- مک افی ورژن 2008 -- Avast Pro v4 نورتون و کسپر اسکای 2009 که همشون رو اپدیت کرده امتحان کردم پیزی نیافتند البته یه سری فایل پیدا کردند که بعضی هاشون مال خیلی وقت پیش بود و تازه با پاک شدنشون هیچ گونه رفع مشکلی نشده

ممنون میشم زود پاسخ بدید چون برای اپلود فایلهام تا الان هم خیلی تاخیر داشتم

یا حق

خوب الان مشكل نشون دادن فايلاي مخفي حل شده يا نه ؟ اگه با آنتي ها ي آپديت شده اسكن كردين چيزي پيدا نشده يعني ويروسي در كار نيست . و فقط آثار ويروس ها بوده كه اونم حل كردين . براي اطمينان نرم افزار زيرو اجرا كن و كليد Auto Remove رو بزن :

scaty
12-09-2009, 16:50
سلام دوستان!
کامپیوترم نزدیک یه ماهی هست که الوده به ویروسی شده که باعث شده
1.وقتی بخوام task manager رو باز کنم با پیغام task manager has been disabled by your administrator مواجه شم!
2.در رجیستری هم هم همین طور registry editing has been disabled by your administrator

3. و اما مشکلی که منو واقعا به دردسر انداخته اینه که cpu کامپیوتر منو به شدت داغ میکنه. و فن از پسش بر نمیاد. کیس من به شدت سروصدا میکنه و هر صدای عجیب و غریبی که فکرشو بکنید درمیاره. اون اولا که فکر میکردم مشکل سخت افزاریه مجبور شدم cpu رو عوض کنم. ولی بازم این مشکل ادامه پیدا کرد.چند بار ویندوز عوض کردم ولی بازم حل نشد.اینم بگم که من این ویروسو از یه فلش مموری گرفتم!

میخواستم اگه دوستان بلدن چطوری میشه از شر این ویروس خلاص شد منو راهنمایی کنن!

rouzbeh_ziafati
13-09-2009, 05:29
با سلام و تشکر
یک ویروسی هست که وقتی سیستم اون رو میگیره به هیچ وجه امکان نصب آنتی ویروس بهش داده نمیشه . حتی وقتی که درایو رو فرمت کردم و ویندوز نصب کردم بازهم نتونستم آنتی ویروس رو نصب کنم تا ویروس کشی کنم .
حتی هارد رو روی یک سیستم دیگه که آپدیت بود ویروس کشی کردم و وقتی دوباره گذاشتمش روی سیستم نتونستم آنتی ویروس رو نصب کنم .
این ویروس اسمش چیه و چطور میشه اینطور ویروس ها که امکان نصب آنتی ویروس رو نمیدند حتی بعد از نصب ویندوز از بین برد .
ممنون

sasansh_003
13-09-2009, 09:53
دوستان سلام
ویروس VBS:Malware-gen رو چجوری از بین ببرم ؟
avast اپدیت امروز شده هم اونو از بین نبرد
چکار کنم دوستان ؟
لطفا راهنمایی کنید

saeed774
13-09-2009, 14:40
سلام دوستان!
کامپیوترم نزدیک یه ماهی هست که الوده به ویروسی شده که باعث شده
1.وقتی بخوام task manager رو باز کنم با پیغام task manager has been disabled by your administrator مواجه شم!
2.در رجیستری هم هم همین طور registry editing has been disabled by your administrator

3. و اما مشکلی که منو واقعا به دردسر انداخته اینه که cpu کامپیوتر منو به شدت داغ میکنه. و فن از پسش بر نمیاد. کیس من به شدت سروصدا میکنه و هر صدای عجیب و غریبی که فکرشو بکنید درمیاره. اون اولا که فکر میکردم مشکل سخت افزاریه مجبور شدم cpu رو عوض کنم. ولی بازم این مشکل ادامه پیدا کرد.چند بار ویندوز عوض کردم ولی بازم حل نشد.اینم بگم که من این ویروسو از یه فلش مموری گرفتم!

میخواستم اگه دوستان بلدن چطوری میشه از شر این ویروس خلاص شد منو راهنمایی کنن!

دوست عزيز كار اصلي اكثر ويروس ها همين مواردي هست كه ذكر كردين شما بايد با آنتي ويروس آپديت شده سيستم رو اسكن كنين پيشنهاد منESET Smart Security 4.0.437 هست. در ضمن اگه ويندوز عوض كنين و درايو ديگه اي رو باز كنين به سبب وجود فايل اتوران دوباره ويروس فعال ميشه .

saeed774
13-09-2009, 14:43
با سلام و تشکر
یک ویروسی هست که وقتی سیستم اون رو میگیره به هیچ وجه امکان نصب آنتی ویروس بهش داده نمیشه . حتی وقتی که درایو رو فرمت کردم و ویندوز نصب کردم بازهم نتونستم آنتی ویروس رو نصب کنم تا ویروس کشی کنم .
حتی هارد رو روی یک سیستم دیگه که آپدیت بود ویروس کشی کردم و وقتی دوباره گذاشتمش روی سیستم نتونستم آنتی ویروس رو نصب کنم .
این ویروس اسمش چیه و چطور میشه اینطور ویروس ها که امکان نصب آنتی ویروس رو نمیدند حتی بعد از نصب ویندوز از بین برد .
ممنون

بعضي ويروس ها هستن كه باعث اين كار ميشن نمونش كظم غيظ يا sality , ... شما بايد با آنتي ويروس بوتيبل دار سيستم رو اسكن كني . اين برنامه رو اجرا كن و كليد Auto Remove رو بزن ببين چي ميشه :

تونستي عكسي از تسك منيجرت بذار

saeed774
13-09-2009, 14:50
دوستان سلام
ویروس VBS:Malware-gen رو چجوری از بین ببرم ؟
avast اپدیت امروز شده هم اونو از بین نبرد
چکار کنم دوستان ؟
لطفا راهنمایی کنید

بايد تو محيط safe mode اسكن كني .
فايل هاي زير رو تو مسير هاي زير رو هم ديدي پاك كن :
C:\ut.bat
C:\a.bat
C:\ut9x.bat
C:\WINDOWS\system32\CF28686.exe
C:\DOCUME~1\xxxxx\LOCALS~1\Temp\1.reg

تمام Temp فايل هاي اينترنت اكسپلورر رو پاك كن و سيستم ريستور رو خاموش كن .

mostafabad2007
13-09-2009, 17:22
با سلام سيستم من وقتي به اينترنت وصله خيلي كنده در ضمن توي task manager
كه ميرم يك عالمه از اين دوتا فايلا cmd.exe وservices.exe حدود 30 تا 40 تايي از هر دو تا هست كه اولي رو ميشه بست ولي دومي رو نميشه كاري كرد حالا اين دو تا ويروسه يا چيز ديگه

saeed774
13-09-2009, 20:55
سيستم شما ويروسيه ، از چه آنتي ويروسي استفاده ميكنين ؟ بايد با آپديت جديد سيستم رو اسكن كنين .
يا نرم افزار زيرو نصب كنين :

kindgirl
13-09-2009, 23:20
ببخشید یه سوال
وقتی لپ تاپ و روشن میکنم و وارد میشه چیزایی که فکر کنم مربوط به ویروس میشه میاد که وقتی رو ok کلیک کنم میره
همینطور موقع خاموش کردنEnd Now
میشه کمک کنید
ممنون.

saeed774
14-09-2009, 00:08
ببخشید یه سوال
وقتی لپ تاپ و روشن میکنم و وارد میشه چیزایی که فکر کنم مربوط به ویروس میشه میاد که وقتی رو ok کلیک کنم میره
همینطور موقع خاموش کردنEnd Now
میشه کمک کنید
ممنون.

عزيز شما اولا يه تاپيك مجزا واسه خودتون باز كنين در ثاني از ارور هايي كه بالا مياد بيشتر توضيح بدين مثلا اسمشون چيه ؟ از انتي ويروس استفاده ميكنين ؟ بيشتر ويروس ها باعث روي دادن خطا تو سيستم ميشن .

arash2006
14-09-2009, 09:40
ممنون دوست عزیز
فلش 16 گیگ kingston وقتی ویروس یابی کردم و پاک کردم بعد فرمتش کردم الان هرچی فایل توش میریزم و وقتی فلش رو از کیس جدا میکنم بعد دوباره وصل میکنم فایل هایی که توش ریختم وجود ندارد هجم رو گرفته ولی نیست بصورت هیدن هم نگاه کردم چیزی ندیدم آیا باید کار خاصی کرد ممنون

nasamin
14-09-2009, 11:01
سلام
كامپيوتر من شديد ويروسي شده و صفحه سرچ ويندوزمم خاليه نميتونم سرچ كنم و هيچ آنتي ويروسيم نه ميتونم نسب كنم نه ميتونم از آنتي ويروسايي كه نسب هستند استفاده كنم.و هر كدوم از اين برنامه هايي كه شما گذاشتين رو دانلود ميكنم نسب نميشه.لطفا كمكم كنيد.
1 سوال:وقتي صفحه ي فاير فاكس و باز ميكنم چه توي اينترنت باشم چه نباشم صفحه ي سايتي به نام
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) كه ----- شده ميخواستم بدونم اين سايت ويروسه؟
خيلي ممنون.

saeed774
14-09-2009, 11:33
ممنون دوست عزیز
فلش 16 گیگ kingston وقتی ویروس یابی کردم و پاک کردم بعد فرمتش کردم الان هرچی فایل توش میریزم و وقتی فلش رو از کیس جدا میکنم بعد دوباره وصل میکنم فایل هایی که توش ریختم وجود ندارد هجم رو گرفته ولی نیست بصورت هیدن هم نگاه کردم چیزی ندیدم آیا باید کار خاصی کرد ممنون

شما سیستم رو ویروس یابی کردید ؟ به احتمال زیاد ویروس دارین .
احتمالا فایل های شما علاوه بر مخفی بودن ، سیستمی هم شدن . به مسیر زیر برو :
Folder Option > view و تیک دو گزینه زیر نشان دادن فایلای مخفی یعنی Hide Protected Operations ... رو بردار و ok

saeed774
14-09-2009, 11:41
سلام
كامپيوتر من شديد ويروسي شده و صفحه سرچ ويندوزمم خاليه نميتونم سرچ كنم و هيچ آنتي ويروسيم نه ميتونم نسب كنم نه ميتونم از آنتي ويروسايي كه نسب هستند استفاده كنم.و هر كدوم از اين برنامه هايي كه شما گذاشتين رو دانلود ميكنم نسب نميشه.لطفا كمكم كنيد.
1 سوال:وقتي صفحه ي فاير فاكس و باز ميكنم چه توي اينترنت باشم چه نباشم صفحه ي سايتي به نام
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) كه ----- شده ميخواستم بدونم اين سايت ويروسه؟
خيلي ممنون.

احتمال داره سایتی باشه که ویروس ازش نفوذ کرده . با این اوصاف نمیشه گفت دقیقا چه ویروسی دارین. از نت دیسکانکت هم میشین ؟ شما بهتره عکسی از تسک منیجرتون بذارین تا راحت تر بشه کمک کرد .
نرم افزار Prevx رو امتحان کردین ؟ این نرم افزار هم اجرا کن -نصب نمیخواد -

ADuser
15-09-2009, 12:17
دوستان در مورد ویروسی که رو خود فایل Updater.dll نود 32 می افته چیزی میدونید ؟

البته خود نود تشخیص میده و اون فایل رو Quarantine میکنه و بعد از اون کل نود به هم میریزه و قادر به اپدیت نمیشه
راه حلی واسه از بین بردن اون بلدید مرسی

arash2006
15-09-2009, 22:43
شما سیستم رو ویروس یابی کردید ؟ به احتمال زیاد ویروس دارین .
احتمالا فایل های شما علاوه بر مخفی بودن ، سیستمی هم شدن . به مسیر زیر برو :
Folder Option > view و تیک دو گزینه زیر نشان دادن فایلای مخفی یعنی Hide Protected Operations ... رو بردار و ok
ممنون دوست عزیز ویروس کشی کردم دیگه نداره فقط نمیدونم چرا فایل توش نمی مونه تیک های هیدن رو قبلا انجام داده بودم اصلا چیزی نیست توش نمیدونم چرا اینجوری شده

behroz1992
15-09-2009, 22:55
سلام دوست عزیز من پیشنهاد میکنم که شما ویندوزتون عوض کنید و بعد ازعوض کردن هیچ درایوی را باز نکنید و هیچ نرم افزاری جز eset smart security ver 4 nod32 نصب نکنید و بعد نصب آنتی ویروس آن را آپدیت کنید موفق باشی :11:

lofboys
16-09-2009, 07:28
سلام
دوستان سیستم من یه ویروسی گرفته عکسامو نشون نمیده ! درایوا هم کلیک میکنم باز نمیشن یه صفحه باز میشه که برنامه هام نشون میده .
این مراحل رو هم رفتم :
سلام دوست عزیز من پیشنهاد میکنم که شما ویندوزتون عوض کنید و بعد ازعوض کردن هیچ درایوی را باز نکنید و هیچ نرم افزاری جز eset smart security ver 4 nod32 نصب نکنید و بعد نصب آنتی ویروس آن را آپدیت کنید موفق باشی

فقط فکر کنم مال من ورژن 3 nod باشه

چه کنم؟

saeed774
16-09-2009, 12:50
سلام
دوستان سیستم من یه ویروسی گرفته عکسامو نشون نمیده ! درایوا هم کلیک میکنم باز نمیشن یه صفحه باز میشه که برنامه هام نشون میده .
این مراحل رو هم رفتم :
سلام دوست عزیز من پیشنهاد میکنم که شما ویندوزتون عوض کنید و بعد ازعوض کردن هیچ درایوی را باز نکنید و هیچ نرم افزاری جز eset smart security ver 4 nod32 نصب نکنید و بعد نصب آنتی ویروس آن را آپدیت کنید موفق باشی

فقط فکر کنم مال من ورژن 3 nod باشه

چه کنم؟

به احتمال زیاد به ویروس A.S.K مبتلا شدین . برتامه های پوشه زیرو اجرا کنین : یکی برای از بین بردن ویروس و دیگری برای بازیابی عکس ها

جواب نداد برنامه زیرو اجرا کن :

برنامه زیرو هم اجرا کن : تاریخ سیستم بروز باشه و آنتی ویروس موقتا غیر فعال

wordship
16-09-2009, 18:38
ممنون دوست عزیز ویروس کشی کردم دیگه نداره فقط نمیدونم چرا فایل توش نمی مونه تیک های هیدن رو قبلا انجام داده بودم اصلا چیزی نیست توش نمیدونم چرا اینجوری شده

عزیز هارد فلش مموریت سوخته مال منم همین طور شد گارانتی داشت عوضش کردم..

mr anti
17-09-2009, 21:49
سلام خسته نباشین ببخشید یه سوالی دارم من خودم ازNOD32استفاده میکنم ولی مودمم توی یه کیسه دیگمه (کیسام 2)همین چند وقت پیش آپش کردم بعد منتقلش کردم به اون کیسم حالا هر کاری میکنم که ویروس هارو شناسایی کنه انجام نمیشه و بعد از چند دقیقه آنتی ویروسم غیرفعال میشه ............اگه ممکنه به من بگین چی کار کنم با تشکر......

saeed774
18-09-2009, 11:51
اولا ببین تاریخ سیستم بروز باشه در ثانی آپدیت خیلی قدیمی نباشه ثالثا به احتمال زیاد از ویروس های خفن که آنتی رو از کار میندازن داری مثه Kazme gheyze یا Sality
عکسی از تسک منیجرت تونستی بذار یاPrevx رو امتحان کن .

mahyar1212
20-09-2009, 14:38
با سلام خدمت دوستان محترم
من تو کامپوترم یه فایلهایی به نام w.com thumbs.db recycler oxuc.com وجود دارد که با بر داشتن تیک hide protected operating files خودشونو نشون دادن من مشکل اینه عکسام هیدن شدن البته نه از نوع معمولیش واسه دیدن هیدن اونا هم باد اون تیکو وردارم و اگه بخوام از حالت هیدن خارج کنم از properties چراغ هیدن تیک خورده و نمیشه تیکو ور داشت چو ن خاموشه دوستان میتونن کاری بکنن من nod32 اپدیت شده رو کامپیوترم دارم ولی کاری نکرد

saeed774
22-09-2009, 14:23
با سلام خدمت دوستان محترم
من تو کامپوترم یه فایلهایی به نام w.com thumbs.db recycler oxuc.com وجود دارد که با بر داشتن تیک hide protected operating files خودشونو نشون دادن من مشکل اینه عکسام هیدن شدن البته نه از نوع معمولیش واسه دیدن هیدن اونا هم باد اون تیکو وردارم و اگه بخوام از حالت هیدن خارج کنم از properties چراغ هیدن تیک خورده و نمیشه تیکو ور داشت چو ن خاموشه دوستان میتونن کاری بکنن من nod32 اپدیت شده رو کامپیوترم دارم ولی کاری نکرد

شما برنامه زیرو اجرا کن : تاریخ سیستم بروز باشه و آنتی ویروس موقتا غیر فعال

به همه سوالات پرسیده شده yes یا ok بزن . بعد اینکه کار تموم شد یه صفحه تکست باز خواهد شد که نتیجه کار رو نشون خواهد داد . فایل های اصلی ویروس به احتمال خیلی زیاد پاک خواهند شد ولی جنازه ویروس ها هنوز در درایوها بصورت غیر فعال باقی خواهند ماند و باید بصورت دستی فایلای oxuc.com و w.com رو پاک کنی از تمام درایوا .

این ویروس دیگه قدیمی شده من یکبار این ویروس رو به کسپرسکی فرستادم ولی جوابی نگرفتم به احتمال زیاد کسپرسکی آپدیت شده پاکش میکنه .

ushuaia
23-09-2009, 21:27
سلام استاد .........سیستم من ویروسی گرفته است که گزینه تسک منیجر و ریجستری را با اخطار انجام می دهد واین اخطار است (registry editing has been disabled by your administrator) این اخطار را می دهد استاد چه کار کنم ایا انتی ویروسی است .........2- سوال دیگر این است چرا وقتی یک انتی ویرس نصب می کنم هر چی فایل exe اجرایی برنامه یا نرم افزار را دیگر را پاک یا نرم افزار را برای نصب غیر فعال می کند و وقتی انتی ویروس را از ویندوز پاک می کنم دوباره ان نرم افزار ها را می توانم نصب کنم ....علت چیست ........... استاد ممنون میشوم بیشتر توضیح دهید ....ودر مورد سوال اولی اگر انتی ویروس برای دانلود دارد در سایت قرار دهید .مرسی

ushuaia
23-09-2009, 21:31
سلام .استاد ممنون میشوم راه های دیگر پاک کردن ویروس به جز انتی ویروس بنویسید ..مثلا از راه داس یا از راههای دیگر ..2- در مورد دانلود انتی ویروس دکتر تیتان از کجا باید دانلود کنم و از نظر کارکرد ایا انتی ویروس خوبی است یا نه ..........

ali3ooo
23-09-2009, 23:27
سلام استاد ببخشید اگه سوالم تکراریه چون دیگه 170 صفحه بود.
من ویندوز 7 دارم بعد موقعی هم که رو my computer کلیک راست میکنم اویرا msxml71.dll تو system 32 رو 'TR/BHO.Agent.SM [trojan]' میشناسه چی کار کنم؟(منم ignore رو میزنم میخواستم ببینم پاک کنم یا اینکه راه حلی دارین؟)
کامپیوتر داییم خراب شده بود انواع ویروس ها رو هم داشت و نمی خواست ویندوزشو عوض کنه بعد اویرا پیدا کرد چند تا که در system 32 بودن بعد من همشونو پاک کردم بعدش کلی چیزا داغون شده بود الان یادم نیست بعد ویروس autorun داشت و regedit , task manager , ... اون غیر فعال شده بود که من با یه نرم افزار اونا رو درست کردم و هر چی ویروس رو که اویرا پاک نمیکرد پاک کردم.درست شد.خاموش کردم.بعد 1 ساعت موقعی که میخواست بیاد بالا میگفت NTLDR گم شده که من از طریق recovery tools که در ویندوز xp داره اونو کپی کردم تو c:\ نه تو i386 بعد حالا autorun هیچ سی دی یا دی وی دی رو که میخوام باز کنم باز نمیشه و folder option اون هم کلی فرق کرده و اصلا همیشه فایل های hide رو نمیشه نشون نده دوتا گزینه داره که یکی showall هست و دیگری nohidden هست(راستی من NTDETECT کپی کردم با NTLDR) مشکل اون چیه؟

ali3ooo
23-09-2009, 23:29
راستی من موقعی که ویندوز 7 رو اکتیو کردم رو desktop اومده که evalution copy,build 7600 بالاش هم نوشته windows 7 حالا نمیشه اونو برد؟

saeed774
24-09-2009, 00:34
سیستم من ویروسی گرفته است که گزینه تسک منیجر و ریجستری را با اخطار انجام می دهد
شما برنامه زیرو اجرا کن : تاریخ سیستم بروز باشه و آنتی ویروس موقتا غیر فعال

چرا وقتی یک انتی ویرس نصب می کنم هر چی فایل exe اجرایی برنامه یا نرم افزار را دیگر را پاک یا نرم افزار را برای نصب غیر فعال می کند
احتمال اينكه ويروس ساليتي يا ويروت گرفته باشين زياده بايد به تاپيك زير برين :

وقتی انتی ویروس را از ویندوز پاک می کنم دوباره ان نرم افزار ها را می توانم نصب کنم ....علت چیست

چون ويروس خودش رو به فايل اجرايي چسبونده و به همراه نرم افزار بايد اجرا بشه ولي وقتي آنتي ويروس فعال هست به ويروس گير ميده به همين خاطر فايل اجراي هم اجرا نميشه . فعلا آنتي ويروس ها نميتونن ويروس رو از فايل هاي اجرايي جدا بكنن ( اگه ساليتي يا ويروت باشه ) ولي شما بايد كسپر بنصبين و اپديت كنين و اسكن بزنين . چون كسپر از بعضي فايل هاي اجرايي ميتونه ويروس رو Clean كنه .

اگر انتی ویروس برای دانلود دارد در سایت قرار دهید
اين فايل رجيستري زيرو اجرا و ok كن :

اگه نرم افزار اولي جواب نداد برنامه زيرو نصب كن و به تب Fix برو :

برنامه زيرو هم اجرا كن و كليد Auto Remove رو بزن :

saeed774
24-09-2009, 00:38
در مورد دانلود انتی ویروس دکتر تیتان از کجا باید دانلود کنم و از نظر کارکرد ایا انتی ویروس خوبی است یا نه ..........
من چنين ْآنتي ويروسي نشنيدم شايد منظورت دكتر وب باشه كه آنتي ويروسش چنان تعريفي نداره ولي CureIt اون واقعا عاليه كه اونم بدون نصب هست .

ali3ooo
24-09-2009, 15:48
من ویندوز 7 دارم بعد موقعی هم که رو my computer کلیک راست میکنم اویرا msxml71.dll تو system 32 رو 'TR/BHO.Agent.SM [trojan]' میشناسه چی کار کنم؟(منم ignore رو میزنم میخواستم ببینم پاک کنم یا اینکه راه حلی دارین؟)
کامپیوتر داییم خراب شده بود انواع ویروس ها رو هم داشت و نمی خواست ویندوزشو عوض کنه بعد اویرا پیدا کرد چند تا که در system 32 بودن بعد من همشونو پاک کردم بعدش کلی چیزا داغون شده بود الان یادم نیست بعد ویروس autorun داشت و regedit , task manager , ... اون غیر فعال شده بود که من با یه نرم افزار اونا رو درست کردم و هر چی ویروس رو که اویرا پاک نمیکرد پاک کردم.درست شد.خاموش کردم.بعد 1 ساعت موقعی که میخواست بیاد بالا میگفت NTLDR گم شده که من از طریق recovery tools که در ویندوز xp داره اونو کپی کردم تو c:\ نه تو i386 بعد حالا autorun هیچ سی دی یا دی وی دی رو که میخوام باز کنم باز نمیشه و folder option اون هم کلی فرق کرده و اصلا همیشه فایل های hide رو نمیشه نشون نده دوتا گزینه داره که یکی showall هست و دیگری nohidden هست(راستی من NTDETECT کپی کردم با NTLDR) مشکل اون چیه؟
من تازه فهمیدم که رو هر فولدر یا درایوی هم بزنم اونجوری میشه ولی اگه ignore یا deny access رو بزنم کارم درست میشه ولی اونجوریه دیگه

lordsuperboys
24-09-2009, 19:37
اقا یکی بیاد منو نجات بده این ویروس لامصب کم مونده بود این psp منم داغون کنه یه ویروس افتاده بعضی فولدرارو غیب میکنه به جاش یه فولدر هم اسم با حجم 147 kb میمونه من فک میکردم فولدر قبلیه پاک میشه ولی وقتی میرم از psp نگا میکنم میبینم اون پوشه که توش Save هام بوده هنوز سره جاشه و پاک نشده در ضمن نمیتونم رو سسیستم nod 32 نصب کنم ارور میده البته باید یه ویندوز نصب کنم ولی میگم ویروسارو رو این پاک کنم این تیک هیدن سسیستمی رو ورداشتم بازم اون فولدر و نشون نداد یه کمکی بکنین راستی یه ویروس ufo iranian ---- boysam بود با یه فیلی دانلود کردم پاک کردم الن واسه نشون دادن فایلها و پاک کردن این ویروس چی کار کنم؟

lordsuperboys
25-09-2009, 13:20
اقا یکی بیاد منو نجات بده این ویروس لامصب کم مونده بود این psp منم داغون کنه یه ویروس افتاده بعضی فولدرارو غیب میکنه به جاش یه فولدر هم اسم با حجم 147 kb میمونه من فک میکردم فولدر قبلیه پاک میشه ولی وقتی میرم از psp نگا میکنم میبینم اون پوشه که توش Save هام بوده هنوز سره جاشه و پاک نشده در ضمن نمیتونم رو سسیستم nod 32 نصب کنم ارور میده البته باید یه ویندوز نصب کنم ولی میگم ویروسارو رو این پاک کنم این تیک هیدن سسیستمی رو ورداشتم بازم اون فولدر و نشون نداد یه کمکی بکنین راستی یه ویروس ufo iranian ---- boysam بود با یه فیلی دانلود کردم پاک کردم الن واسه نشون دادن فایلها و پاک کردن این ویروس چی کار کنم؟
__________________اقا ساعد جواب همه رو جز من میدیا !!! یه لطفی بکنین شما یا دیگر دوستان یه راه حلی بگن کارم خیلی گیره مخصوصاً که پوشه های psp یکی یکی گم و گور شدن موندم حیرون
پیشاپیش تشکر

saeed774
25-09-2009, 22:46
اقا ساعد جواب همه رو جز من میدیا !!! یه لطفی بکنین شما یا دیگر دوستان یه راه حلی بگن کارم خیلی گیره مخصوصاً که پوشه های psp یکی یکی گم و گور شدن موندم حیرون
پیشاپیش تشکر

این ویروس رو نود میشناسه و پاک میکنه ولی چون نود از کار افتاده تنها راه استفاده از آنتی های بوتیبل دار هست . البته Avira تو این مواقع نصب میشه . شما آویرا رو امتحان کن البته آپدیت شده . ویروس که پاک بشه فایل های اصلی بصورت مخفی و سیستمی در اومدن که اونا رو هم باید گزینه های نشان دادن فایل های مخفی و سیستمی رو تو فولدر آپشن فعال کنی بعد روی فایلا راست کلیک کنی و تیک رید انلی و هیدن رو برداری و Ok کنی .
راستی نرم افزار PrevX رو امتحان کردی ؟

saeed774
25-09-2009, 22:48
راستی من موقعی که ویندوز 7 رو اکتیو کردم رو desktop اومده که evalution copy,build 7600 بالاش هم نوشته windows 7 حالا نمیشه اونو برد؟

درست اکتیو نشده که این پیغام میاد .

samadsam
25-09-2009, 22:51
ببخشید
من دو تا explorer.exe دارم می خواستم بدونم از خود ویندوزه (هم توی پوشه ویندوز و هم تسک منیجر دو تا دارم)

saeed774
25-09-2009, 23:03

msxml71.dll ویروسه و باید پاک بشه . نرم افزار رایگان زیرو نصب و آپدیت کن و اسکن بزن :

هیچ سی دی یا دی وی دی رو که میخوام باز کنم باز نمیشه و folder option اون هم کلی فرق کرده و اصلا همیشه فایل های hide رو نمیشه نشون نده دوتا گزینه داره که یکی showall هست و دیگری nohidden هست
نرم افزار زیرو اجرا کن : تاریخ سیستم بروز باشه و آنتی ویروس موقتا غیر فعال . به تمام سوالات Yes یا ok بزن .

برنامه های پوشه زیرو اجرا کن :

برای تصحیح اتو پلی درایوا هم نرم افزار زیرو اجرا کن : کافیه on کنی و Log off کنی .

راستی من NTDETECT کپی کردم با NTLDR) مشکل اون چیه؟
اینا فایل های سیستمی هستن که برای بالا اومدن ویندوز لازمن. فایل دومی هم تمام تغییرات ویندوز در اون ذخیره میشه .

saeed774
25-09-2009, 23:11
ببخشید
من دو تا explorer.exe دارم می خواستم بدونم از خود ویندوزه (هم توی پوشه ویندوز و هم تسک منیجر دو تا دارم)

تو تسک منیجر نگاه کن ببین از کجا اجرا میشن از User یا از سیستم . که اصولا باید از یوزر اجرا بشه . هر دو فایل داخل explorer.exe محاله که همنام داخل یک درایو قرار بگیرن شما چک کن ببین املایی کدوم غلطه که مطمئنا اونم ویروسه مثلا حرف I بجای حرف L در explorer یا عدد 0 بجای حرف O .
شما مگه آنتی ویروس ندارین ؟

gipsi
26-09-2009, 07:52
gbm6n.exe
سلام.ميخواستم بدونم اين ويروس چي كار مي كنه و روش پاك كردنش چيه؟

click_dez
26-09-2009, 11:51
سیستمم آلوده شده و اویرا ویروس رو به این اسم میشناسه: w32/cholera
البته موقع آلوده شدن آنتی ویروس نصب نبود

-این ویروس به مرور تمام فایلهای exe رو آلوده میکنه به طوری که هیچ کدوم اجرا نشن
-ویندوز تو حالت safe mode بالا نمیاد و سیستم بلافاصله ریست میشه
- رجیستری و task manager غیر فعال میشن (با روش پست اول تسک منیجر بعد از آلوده شدن سیستم، فقط یه بار اجرا میشه و بعد دوباره غیر فعال میشه و به هیچ صراطی هم مستقیم نیست)
- آنتی ویروس اویرا نصب میشه ولی بعد از نصب اجازه اجرا رو به راحتی نمیده (یعنی برنامه اجرا میشه ولی بعد یکی دو ثانیه سریع بسته میشه )

راهی هست که ویروس پاک بشه بدون اینکه فایلهای exe آسیب ببینن؟؟

saeed774
26-09-2009, 14:03
gbm6n.exe
سلام.ميخواستم بدونم اين ويروس چي كار مي كنه و روش پاك كردنش چيه؟

مشخصات ویروس :

با PrevX میتونی پاکش کنی .

saeed774
26-09-2009, 14:18
سیستمم آلوده شده و اویرا ویروس رو به این اسم میشناسه: w32/cholera
البته موقع آلوده شدن آنتی ویروس نصب نبود

-این ویروس به مرور تمام فایلهای exe رو آلوده میکنه به طوری که هیچ کدوم اجرا نشن
-ویندوز تو حالت safe mode بالا نمیاد و سیستم بلافاصله ریست میشه
- رجیستری و task manager غیر فعال میشن (با روش پست اول تسک منیجر بعد از آلوده شدن سیستم، فقط یه بار اجرا میشه و بعد دوباره غیر فعال میشه و به هیچ صراطی هم مستقیم نیست)
- آنتی ویروس اویرا نصب میشه ولی بعد از نصب اجازه اجرا رو به راحتی نمیده (یعنی برنامه اجرا میشه ولی بعد یکی دو ثانیه سریع بسته میشه )

راهی هست که ویروس پاک بشه بدون اینکه فایلهای exe آسیب ببینن؟؟

این ویروس رو اکثر آنتی ویروس ها میشناسن و پاکش میکنن البته قبل اینکه سیستم آلوده بشه یعنی آنتی ویروس می بایست نصب بود . شما کسپرسکی رو نصب کن و اسکن کن ولی چون اجازه نصب یا اجرا به احتمال زیاد نخواهد داد باید با Kasper Rescue Disk و از طریق بوت این کارو بکنی یا اینکه دوباره ویندوز بنصبی و بدون اینکه درایوی رو باز کنی از روی سیدی آنتی ویروس نصب کنی و آپدیت کنی و فول اسکن بزنی .
این فایل چون نوعی کرمه که از طریق ایمیل منتشر میشه و حالت جاسوسی داره قبلش برنامه زیرو امتحان کن :

اگه ویروس بدون نصب ویندوز از بین رفت برای تصحیح اشکالات برنامه های زیرو اجرا کن :
برای اجرای برنامه زیر تاریخ سیستم بروز باشه و انتی ویروس موقتا غیر فعال

برنامه های پوشه زیرو هم اجرا کن :

82686064
26-09-2009, 14:21
سلام
میخواستم ببینم کار ویروس W32/induc.A چیه ؟
چون یه برنامه گرفتم میخوام نصبش کنم فایب اجراییش را به این ویروس میشنامه

saeed774
26-09-2009, 14:55
سلام
میخواستم ببینم کار ویروس W32/induc.A چیه ؟
چون یه برنامه گرفتم میخوام نصبش کنم فایب اجراییش را به این ویروس میشنامه

این ویروس فایل های نوشته شده توسط دلفی رو مورد حمله قرار میده . شما به احتمال زیاد برنامه Jkill یا flash disinfected by size رو دان کردید. اگه اینطوری باشه دوست عزیزم Picher_S بخاطر این موضوع معذرت خواهی کرده
برنامه بدون ویروس jkill با نام MSH Kill رو میتونی از لینک زیر دان کنی :

82686064
26-09-2009, 15:00
این ویروس فایل های نوشته شده توسط دلفی رو مورد حمله قرار میده . شما به احتمال زیاد برنامه Jkill یا flash disinfected by size رو دان کردید. اگه اینطوری باشه دوست عزیزم Picher_S بخاطر این موضوع معذرت خواهی کرده
برنامه بدون ویروس jkill با نام MSH Kill رو میتونی از لینک زیر دان کنی :

نه دوست عزیز
یه برنامه دست نویس هست که از یکی نفر تو اینترنت خرید کردم . برنامه کاملا فارسی هستش .
ولی فایل اجرایی را به نام این ویروسی که گفته بودم میشناسه .
میتونم با آنتی ویروس اویرا کاری کنم که برنامه اجرا بشه .
فقط میخواستم ببینم که این ویروس چه کارهایی را ممکنه که در سیستم من انجام بده یا اینکه اطلاعات شخصی من را برای نویسنده برنامه ارسال میکنه یا نه؟

ali3ooo
26-09-2009, 17:49
درست اکتیو نشده که این پیغام میاد .
حالا چی کار میشه کرد؟

ali3ooo
26-09-2009, 18:55
msxml71.dll ویروسه و باید پاک بشه . نرم افزار رایگان زیرو نصب و آپدیت کن و اسکن بزن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنرم افزار زیرو اجرا کن : تاریخ سیستم بروز باشه و آنتی ویروس موقتا غیر فعال . به تمام سوالات Yes یا ok بزن .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرنامه های پوشه زیرو اجرا کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای تصحیح اتو پلی درایوا هم نرم افزار زیرو اجرا کن : کافیه on کنی و Log off کنی .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینا فایل های سیستمی هستن که برای بالا اومدن ویندوز لازمن. فایل دومی هم تمام تغییرات ویندوز در اون ذخیره میشه .
سلام من superantispyware رو ریختم بعد 38 تا پیدا کرد و avira premium security suite هم 12 تا پیدا کرد.زدم همرو پاک کنه بعد حالا wallpaper های خود ویندوز رفته و صفحه سیاه میاد ولی اون evalution copy, build 7600 هم هنوز هست.چیکارکنم؟(لطفا سریع جواب بدید)

saeed774
26-09-2009, 21:12
نه دوست عزیز
یه برنامه دست نویس هست که از یکی نفر تو اینترنت خرید کردم . برنامه کاملا فارسی هستش .
ولی فایل اجرایی را به نام این ویروسی که گفته بودم میشناسه .
میتونم با آنتی ویروس اویرا کاری کنم که برنامه اجرا بشه .
فقط میخواستم ببینم که این ویروس چه کارهایی را ممکنه که در سیستم من انجام بده یا اینکه اطلاعات شخصی من را برای نویسنده برنامه ارسال میکنه یا نه؟

این ویروس فقط فایل و برنامه های نوشته شده تو ذلفی رو آلوده میکنه و تاثیری تو سیستم نداره . اگه برنامه نویس نیستین و با دلفی هم کار نمیکنین هیچ مشکلی نداره .

saeed774
26-09-2009, 21:13
حالا چی کار میشه کرد؟

به بخش ویندوز 7 مراجعه کن .

mahyar1212
27-09-2009, 09:45
saeed عزیز من مشکلم هیدن شدن عکسات ونمیتونم عکسا را از حالت هیدن خارج کنم و هنگامی تیک گزینه hide protected operatin system files رو بر میدارم میتونم عکسا رو در حالت هیدن ببینم اون برنامهای که در صفحه 170 دادید مشکل من رو حل نکرد وقتی به properties عکس میرم میخوام از حالت هیدن خارج کنم چراغ هیدن خاموش است

saeed774
27-09-2009, 12:38
سلام من superantispyware رو ریختم بعد 38 تا پیدا کرد و avira premium security suite هم 12 تا پیدا کرد.زدم همرو پاک کنه بعد حالا wallpaper های خود ویندوز رفته و صفحه سیاه میاد ولی اون evalution copy, build 7600 هم هنوز هست.چیکارکنم؟(لطفا سریع جواب بدید)

مشکل ویروس حل شده و سیاه شدن صفحه مربوط به اکتیو نشدن ویندوز هست که اونم باید به بخش ویندوز 7 مراجعه کنین .

saeed774
27-09-2009, 12:40
saeed عزیز من مشکلم هیدن شدن عکسات ونمیتونم عکسا را از حالت هیدن خارج کنم و هنگامی تیک گزینه hide protected operatin system files رو بر میدارم میتونم عکسا رو در حالت هیدن ببینم اون برنامهای که در صفحه 170 دادید مشکل من رو حل نکرد وقتی به properties عکس میرم میخوام از حالت هیدن خارج کنم چراغ هیدن خاموش است

اگه فقط عکس ها مشکل رو داشته باشن برنامه های پوشه زیرو اجرا کن یکی برای از بین بردن ویروس و دیگری برای بازیابی عکس ها :

جواب نداد برنامه زیرو نصب کن :

mahyar1212
27-09-2009, 15:59
ممنون همون برنامه اول جواب داد

mehdigh2622
28-09-2009, 11:20
ميخواستم بدونم آيا آنتي ويروس avira premium security suite اين ويروس ها رو شناسايي ميكنه البته يك مشكلي كه اين نرم افزار داره بايد حتماً از حالت مخفي فايلها رو در بياري

saeed774
28-09-2009, 13:38
ميخواستم بدونم آيا آنتي ويروس avira premium security suite اين ويروس ها رو شناسايي ميكنه البته يك مشكلي كه اين نرم افزار داره بايد حتماً از حالت مخفي فايلها رو در بياري

این آنتی ویروس دیتابیس قدرتمندی داره و از هوش مصنوعی نسبتا بالا اما با درصد تشخیص اشتباه متوسط استفاده میکنه . اگه قرار بود فایلا رو خودمون از حالت مخفی در بیاریم که نیاز به آنتی ویروس نبود ! شما با چه دلیلی میگین که این آنتی ویروس فایل های مخفی رو اسکن نمیکنه ؟ اکثر ویروس ها که مخفی هستن !

hooman1981
29-09-2009, 08:26
سلام
من همیه کار های که تو ی صفحه اول باید می کردم انجام دادم ولی باز مشکل دnewfolder دارم انتی ویروسم هم اسپرسکی2009 هستش بعد یه هارد اکسترنال هم دارم همین مشکل و داره ممنون میشم راهنمایی کنید جون من نمی تونم داخل هارد برم و دستی پاک کنم

mehdigh2622
29-09-2009, 11:32
این آنتی ویروس دیتابیس قدرتمندی داره و از هوش مصنوعی نسبتا بالا اما با درصد تشخیص اشتباه متوسط استفاده میکنه . اگه قرار بود فایلا رو خودمون از حالت مخفی در بیاریم که نیاز به آنتی ویروس نبود ! شما با چه دلیلی میگین که این آنتی ویروس فایل های مخفی رو اسکن نمیکنه ؟ اکثر ویروس ها که مخفی هستن !

دوست عزيز اين آنتي ويروس درسته قدرت بالايي داره ولي اگه فلش رو بهش وصل كنيد فقط ويروس اتوران رو شناسايي ميكنه حتماً بايد از حالت مخفي درش بياري تا شناسايي بكند

saeed774
29-09-2009, 12:27
دوست عزيز اين آنتي ويروس درسته قدرت بالايي داره ولي اگه فلش رو بهش وصل كنيد فقط ويروس اتوران رو شناسايي ميكنه حتماً بايد از حالت مخفي درش بياري تا شناسايي بكند

من از آویرا به دلیل اینکه تاثیر زیادی تو سرعت نت مخصوصا دانلود داره استفاده نمیکنم ولی اگه به این شکل باشه بیخیالش بشین . پیشنهاد من نود32 ورژن 4 نسخه اسمارت سکیوریتی هست . به محض وصل شدن فلش الوده فایل الوده رو پاک میکنه .

masoodinfo
30-09-2009, 13:31
با سلام

این ESET هم اگر ویروسی مخفی باشه پیدا نمی کنه .کسی بهش برخورده؟

uness30
30-09-2009, 14:21
با سلام به اعضا محترم

سیستم من آلوده به دو ویروس زیر شده :

cvasds0.dll
w32.gammima.AG

آنتی ویروسم سیمانتک هست و دائم آپدیت میکنم
اما وقتی این ویروس ها رو پیدا میکنه هرکدوم رو به
تعداد یه جفت پیدا میکنه وقتی دستور دیلیت رو میدم
پیغام میده فقط یکی شونو میتونم پاک کنم
در ضمن یه ویروس دیگه هم دارم که تو یه فایل سیستمی
ویندوزم رخنه کرده و آنتی ویروس حاضر به دیلیت کردنش نمیشه
بعلاوه اینکه قدرت کلین کردنشم نداره و پیغام PARTIAL میده
اگه راه حلی به نظر تون میرسه راهنمایی کنین ممنونم

در ضمن یه سوال دیگه هم دارم باتری مادربوردمو برداشتم برای ریست کردن
پسورد ادمین حالا وقتی روشن میکنم دیگه مثل اولش نیست
اون صفحه مشکی رنگی روکه دی وی دی رام و هارد دیسکامو تشخیص میداد
دیگه نمیبینم بجاش یه صفحه سیاه رنگ دیگه میاد یه تایمی تو اونه بعدش
ویندوز رو لود میکنه و سیستم میاد بالا .
یعنی ممکنه بایوس کامپیوترم رو خراب کرده باشم؟

ممنون از وقتی که میذارین

saeed774
30-09-2009, 19:17
با سلام

این ESET هم اگر ویروسی مخفی باشه پیدا نمی کنه .کسی بهش برخورده؟

عزیز همه آنتی ها این شکلی هستن فقط فایل اتوران رو پیدا میکنن و خاصیت Real Time هم همینه که ویروس هایی که دیده میشن پاکسازی میشه . شما بعد اینکه فلش رو وصل کردی باید فلش رو اسکن کنی . در ضمن اگه فایل اتوران ویروس پاک بشه ویروس مخفی داخل درایو نمیتونه کاری بکنه و باید با اسکن پاک بشه .
البته منظور از این حرفام دوست پست 1731 بود !

saeed774
30-09-2009, 19:23
با سلام به اعضا محترم

سیستم من آلوده به دو ویروس زیر شده :

cvasds0.dll
w32.gammima.AG

آنتی ویروسم سیمانتک هست و دائم آپدیت میکنم
اما وقتی این ویروس ها رو پیدا میکنه هرکدوم رو به
تعداد یه جفت پیدا میکنه وقتی دستور دیلیت رو میدم
پیغام میده فقط یکی شونو میتونم پاک کنم
در ضمن یه ویروس دیگه هم دارم که تو یه فایل سیستمی
ویندوزم رخنه کرده و آنتی ویروس حاضر به دیلیت کردنش نمیشه
بعلاوه اینکه قدرت کلین کردنشم نداره و پیغام PARTIAL میده
اگه راه حلی به نظر تون میرسه راهنمایی کنین ممنونم

در ضمن یه سوال دیگه هم دارم باتری مادربوردمو برداشتم برای ریست کردن
پسورد ادمین حالا وقتی روشن میکنم دیگه مثل اولش نیست
اون صفحه مشکی رنگی روکه دی وی دی رام و هارد دیسکامو تشخیص میداد
دیگه نمیبینم بجاش یه صفحه سیاه رنگ دیگه میاد یه تایمی تو اونه بعدش
ویندوز رو لود میکنه و سیستم میاد بالا .
یعنی ممکنه بایوس کامپیوترم رو خراب کرده باشم؟

ممنون از وقتی که میذارین

تو حالت Safe Mode اسکن کن .
در مورد بایوس هم با برداشتن باتری هیچ مشکل خاصی پیش نمیاد ولی اگه بیش از 5 دقیقه طول بکشه تنظیمات بایوس به حالت پیش فرض در میاد که چه بهتر ، پس نگران نباشید .

meysad
01-10-2009, 16:42
مطمئن هستم سوالم تکراری هست ولی مشکلم با راه حل قبلی حل نشد .
این نوار زرد زنگی که شعارهای ضددینی و ضدانقلابی رو میده چجوری میشه کاملآ پاک سازیش کرد ؟؟

civettare
01-10-2009, 17:53
با سلام
دوستان من به یه مشکل حاد خوردم که داره بیچارم می کنه!!!کام÷یوتر من یه ویروسی گرفته که وقتی رو دو تا از درایوای هاردم کلیک می کنم پیغام میده که این درایو فرمت نشده و آیا می خوام فرمتش کنم یا نه در حالیکه کلی فایل روی اون درایوا دارم. یکی دیگه از درایوام هم باز میشه ولی همه ی فایلای توش اسماشون عوض شده و عجق وجق شدن! خواهشن اگه کسی از دوستان می دونه من باید چیکار کنم کمکم کنه تا فایلامو بازیابی کنم.
با تشکر

m_n5762000
02-10-2009, 08:25
من برای نمایش فایلهای مخفی در قسمت folder option مشکل دارم با جدید ترین ویروسیابها و آبدیت کردن انها ویروسها را پاک کردم تمامی نرم افزار های این بخش را اجرا کردم ولی باز نشد توضیح اینکه سیستم هیچ مشکلی نداره و برنامه ها راحت باز میشوند درایو ها هم همینطور ویندوز هم عوض کردم ولی نشد تا به قسمت show hidden files راتیک میزنم هیچ عکس العملی نشان داده نمیشود لطفا راهنمائی کنید

saeed774
02-10-2009, 12:08
مطمئن هستم سوالم تکراری هست ولی مشکلم با راه حل قبلی حل نشد .
این نوار زرد زنگی که شعارهای ضددینی و ضدانقلابی رو میده چجوری میشه کاملآ پاک سازیش کرد ؟؟

راه حل قبلی کدومه ؟ از Saldoost استفاده کردین ؟
این ویروس که توسط تمام آنتی ها شناسایی و پاک میشه .

برای اجرا باید Microsoft Framework نصب باشه .

saeed774
02-10-2009, 12:11
با سلام
دوستان من به یه مشکل حاد خوردم که داره بیچارم می کنه!!!کام÷یوتر من یه ویروسی گرفته که وقتی رو دو تا از درایوای هاردم کلیک می کنم پیغام میده که این درایو فرمت نشده و آیا می خوام فرمتش کنم یا نه در حالیکه کلی فایل روی اون درایوا دارم. یکی دیگه از درایوام هم باز میشه ولی همه ی فایلای توش اسماشون عوض شده و عجق وجق شدن! خواهشن اگه کسی از دوستان می دونه من باید چیکار کنم کمکم کنه تا فایلامو بازیابی کنم.
با تشکر

تو این حالت نمیشه گفت که چه ویروسی دارین باید با آنتی ویروس آپدیت شده فول اسکن کنین . کسپر یا نود یا آویرا نصب کن . بعد پاکسازی برنامه های پوشه زیرو اجرا کن :

saeed774
02-10-2009, 12:12
من برای نمایش فایلهای مخفی در قسمت folder option مشکل دارم با جدید ترین ویروسیابها و آبدیت کردن انها ویروسها را پاک کردم تمامی نرم افزار های این بخش را اجرا کردم ولی باز نشد توضیح اینکه سیستم هیچ مشکلی نداره و برنامه ها راحت باز میشوند درایو ها هم همینطور ویندوز هم عوض کردم ولی نشد تا به قسمت show hidden files راتیک میزنم هیچ عکس العملی نشان داده نمیشود لطفا راهنمائی کنید

تو تاپیکی که زدی جواب دادم .

meysad
02-10-2009, 13:10
راه حل قبلی کدومه ؟ از Saldoost استفاده کردین ؟
این ویروس که توسط تمام آنتی ها شناسایی و پاک میشه .

برای اجرا باید Microsoft Framework نصب باشه .

با تشکر فقط میشه بفرمایید کدوم نسخه نت فری مارک ؟

saeed774
02-10-2009, 15:10
با تشکر فقط میشه بفرمایید کدوم نسخه نت فری مارک ؟

نسخه 1.1 به بالا.

meysad
02-10-2009, 15:35
نسخه 1.1 به بالا.

ممنون از راهنماییتون ولی تاثیری نداشت . همچنان اون نوار زرد رنگ میاد

saeed774
02-10-2009, 16:03
ممنون از راهنماییتون ولی تاثیری نداشت . همچنان اون نوار زرد رنگ میاد

با آنتی ویروس بروز شده اسکن کن مطمئنا پاک میشه .

newworld
02-10-2009, 23:16
تو تاپیکی که زدی جواب دادم .

با سلام من هم دچار اين مشكل شدم را حلش چيه:41:

mostafabad2007
03-10-2009, 08:10
با سلام ایا این ویروسه RUNDLL32.EXE

jigar-tala
03-10-2009, 09:50
دوستان یه مشکل برام پیش اومده فکر کنم از ویروسه

مودمم dsl وقتی کانکت میشم بدون اینکه هیچ صفحه اینترنت یا برنامه مثل tv intrnet باز یا فعال باشه
هم دریافت هم ارسال اینترت فعال میشه نمیدونم چی داره میگیره وچی داره ارسال میکنه کل سرعت اینترنتم رو استفاده میکنه
همین العانم تو ده دقیقه 5 میگ ارسال دارم خداییش کلافم کرده چون اولین باره اینقدر ارسال داره
این Startup تیک اون برنامه ها یی که علامت زدم رو وقتی بر میدارم خود کار دوباره تیک میخورن
اینم از تاسک منیجر

این ویروس به ریجسری منم نفوز کرده حدود 100 گیگ اطلاعات دارم وگرنه کل هاردم رو فرمت میکردم لطفا کمک کنین
اگه با برنامه میشه کسپر و نورتون چند تا برنامه دیگه دارم .....

jigar-tala
03-10-2009, 09:57

مودمم dsl وقتی کانکت میشم بدون اینکه هیچ صفحه اینترنت یا برنامه مثل tv intrnet باز یا فعال باشه
هم دریافت هم ارسال اینترت فعال میشه نمیدونم چی داره میگیره وچی داره ارسال میکنه کل سرعت اینترنتم رو استفاده میکنه
همین العانم تو ده دقیقه 5 میگ ارسال دارم خداییش کلافم کرده چون اولین باره اینقدر ارسال داره
این Startup تیک اون برنامه ها یی که علامت زدم رو وقتی بر میدارم خود کار دوباره تیک میخورن
اینم از تاسک منیجر

این ویروس به ریجسری منم نفوز کرده حدود 100 گیگ اطلاعات دارم وگرنه کل هاردم رو فرمت میکردم لطفا کمک کنین

saeed774
03-10-2009, 11:59
با سلام من هم دچار اين مشكل شدم را حلش چيه:41:

شما قبلش باید سیستم رو ویروس یابی و پاکسازی کنین تا برنامه های معرفی شده عمل کنن . تا زمانیکه ویروس هست مشکل هم هست .
برنامه زیرو اجرا کن : تاریخ سیستم بروز باشه و به همه سوالات جواب مثبت بده .

saeed774
03-10-2009, 12:03
با سلام ایا این ویروسه RUNDLL32.EXE

در حالت نرمال از فایل های سیستمیه و وظیفه لود کردن Dll ها تو حافظه رو داره ولی توسط ویروس ها میتونه ویروسی بشه تا ویروس ها رو تو حافظه لود کنه .
با PrevX اسکن کن اگه ویروس باشه تشخیصش میده .
مشخصات فایل در حالت ویروسی :

saeed774
03-10-2009, 12:11

اینم از تاسک منیجر

سیستم شما متاسفانه به ویروس Reader_S مبتلا شده . با برنامه رایگان زیر بعد آپدیت فول اسکن بزن :

یا

بعد اسکن با برنامه Trojan Remover هم اسکن کن تا خطاهای بوجود اومده در ویندوز و Winlogon رو هم تصحیح کنه :

بعد برنامه های پوشه زیرو اجرا کن :

چون گفتین به رجیستری نفوذ کرده برنامه بالا رو پیشنهاد دادم ولی این ویروس تقریبا توسط تمامیه آنتی ها پاکسازی میشه .