PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ( فهرست مطالب در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

mzizou10
06-12-2008, 20:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این ارور بخاطر اینه که یه برنامه اتوران میخواد اجرا بشه ولی شما نمیزاری و CD رو از سی دی رام در میاری برای همین میگه CD رو بزار تا اجراش کنم

این مشکل رو من با همه سی دی ها دارم و هیچ برنامه ای از سی دی در حال اجرا نیست که من سی دی رو در میارم. حتی با dvd ها هم همین مشکل هست. و باید چند بار روی canel کلیک کنم تا بره و هر وقت به صفحه my computer میام دوباره همین پیغام میاد. خیلی اذیت می کنه:41:

blue2006
06-12-2008, 22:57
سلام
من سیستمم یه ویروسی گرفته که کلا موتورم اومده پایین
وقتی که به اینترنت وصل می شم . حتی یه صفحه هم محض رضای خدا باز نمی کنه. با آنتی ویروس های nod32 kaspersky هم اسکن کردم هیچی پیدا نکردن . تا حالا 5 تا ویندوز عوض کردم . هر موقع که اینجور می شه جز نصب یه ویندوز جدید هیچ کاری نمی تونم بکنم . اسم این ویروس چیه ؟ چطور میشه پاکش کرد ؟ ...؟

توشيا
07-12-2008, 10:49
باسلام و خسته نباشيد، من تازه اومدم و از اطلاعاتي كه نوشتين خيلي استفاده كردم و خيلي هم مفيد بود. ولي در حال حاضر لپ تاب من توي خونه مشكل پيدا كرده آن هم اينه كه وقتي كه با dial up وصل مي شم كامپيوتر وصل ميشه ولي explorer كانكت نميشه ، وقتي به internet option مي رم مي بينم كه گزينه never dial up كليك خورده و هر كاري مي كنم كه گزينه ديگري رو كليك كنم اجازه نميده ، شما مي تونيد راهنمائيم كنيد؟ ممنون ميشم.

afshin160
07-12-2008, 16:02
سلام........
دوست عزيز يه سوال ...
دوستي سيستمش ويروسي شده و از من خواست كه به شما بگم ...... چون internet Explorer اون از كار افتاده ...
سوال : يه ويروسي روي سيستمش افتاده كه كنار هر فايلي كه باز مي كنه يه فايل exe با نامه نا مشخص مي سازه و به شدت سرعت كامپوترش رو آورده پايين ...
لطفا" كمك كنيد ......

afshin160
07-12-2008, 16:03
كمك كمك ........

blue2006
07-12-2008, 16:52
منم کمک !!!!!

nakhle007
08-12-2008, 15:37
آقا من توی task manager و توی تب process که میرم هفت ، هشت تا ixplore.exe و پنج ، شیش تا svchost.exe دارم
همینطور وقتی که میخوام login بشم به ویندوز زیر اسم یوزرم نوشته شده که 20 تا یا 30 تا برنامه در حال اجرا است ( در حالیکه برنامه ای در حال اجرا نیست ) چه کار کنم؟
این همون ویروس jeefoo یا به سلامتی یه چیز دیگه است ؟
دوستان جواب منو ندادین ها...

Excel-VB
08-12-2008, 16:02
سلام
دستگاه من ویروسی گرفته که نمی دونم چیه هر کاری می کنم نمیره .
هنوز نتونستم پیداش کنم ولی مشخصش اینه که هر از چند گاهی یک ارور باز میشه که توش نوشته svchost نداری (یه چیزی تو این مایه ها)....هرچی ویروس کشی می کنم نمیره ...........ویندوز هم عوض کردم نرفت....
کسی می دونه چه جوری می شه از بین بردش.....در ضمن یه ویروس کشه خوب هم معرفی کنید که آپدیت هم بشه
با تشکر
-====================================-
سلام دوست من
نمي دانم اين نامه شما مال كي بوده و نمي دانم آيا مشكل حل شده يا خير اما من آنتي ويروس هاي MacAfee و KasperSky پرتابل را پيشنهاد مي كنم كه آپ ديت هم مي شوند ... بفرمائيد تقديم مي كنم

nesarian
08-12-2008, 18:29
سلام خدمت شما دوستان عزيزروي سيستم من يك ويروسي به نام VRTxxx كه بجاي XXX با هر بار كانكت به اينترنت عددي ساخته ميشهمن نتونستم فايل اصلي رو پيدا كنمممنون ميشم كمك كنيد

blue2006
08-12-2008, 21:55
هیچ کس نیست کمک کنه ؟

ali_comet
08-12-2008, 22:07
سلام مهدی جان
خیلی ممنون ، مطالبت واقعا فوق العاده است
من یک مشکل دلرم ، من یکسری از پوشه هامو که عکسها و فیلم های نمونه کارهام بود روhidden کردم و بعد از مدتی که رفتم بهش سر زدم دیدم پوشه ها خالی شده و فقط آیکون thumbs توش وجود داره. با recovery و نصب مجدد ویندوز هم هیچ تغییری حاصل نشد که نشد . لطفا کمکم کن چون فایلهام برام خیلی مهم هستن

mojtaba182003
09-12-2008, 00:12
امشب هرچی می خوام عکسامو باز کنم توی سیستمم هیچکدوم باز نمیشه دابل کلیک که میکنم هیچی باز نمیشه مشکل از چیه ؟؟؟:41:

khorh
09-12-2008, 18:58
دوستان عزیز من ویروس show hidenگرفتم فایلهای مخفیم نشون داده نمیشن.از folder options هم استفاده میکنم نمیشه همچنین فایلهای سیستمیو!با برنامه cmd.exe فهمیدم ویروس autorun.infگرفتم تمام آموزشهای که دوستان گفتن انجام دادم بازم نشد.!تورو خدا یکی کمک کنه

mojtaba182003
11-12-2008, 22:22
چه جوری میشه یه فولدر که سوپر هایدن شده رو از این حالت در آورد

هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم

aluminum
12-12-2008, 23:21
دوستان الان من می خواست وارد یه پوشه بشم که توش فایل های 3gp بود ولی یه دفعه کامپیوتر هنگ کرد و با task maneger بستمش و دو باره که می خواستم وارد پوشه بشم بعد از وارد شدن eplorer کاملاً بسته شد!!!

یه با ریستارت کردم ولی مشکل حل نشد!!!
کسپرم اپدیت امروزه
به نظر شما ویروسه یا .....؟

aluminum
12-12-2008, 23:54
دوستان الان من می خواست وارد یه پوشه بشم که توش فایل های 3gp بود ولی یه دفعه کامپیوتر هنگ کرد و با task maneger بستمش و دو باره که می خواستم وارد پوشه بشم بعد از وارد شدن eplorer کاملاً بسته شد!!!

کسپرم اپدیت امروزه

بابا تو رو خدا یکی جوابم رو بده بد جوری گیرم

heidarali1
13-12-2008, 01:57
با سلام
این شماره موبایل دیگه چیه صیغه ایه گزاشتین فقط یک ربع ساعت معطل ثبت نام تو سایت شدم.هرچی مزنم ارور میده
حداقل تو ارورشم نمینویسه شماره تلفن میخواد...کچلم کردیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ن
مدیران سایت خواهشت عنایت کنید.دهنم سرویس شد.امیدوارم که با پاسخ دادن به سوالم از دلم در بیارید.

دیشب سیستمم با یه فلش مموری پر ویروس شد.نمونش ویروس : LSASS.EXE
اون رو از تو رجیستری پاک کردم.فایل اصلیش رو هم از درایو ویندوز و فایلهای اوتوران ایجاد شدش رو هم از تک تک درایوها پاک کردم.وویندوز عوض کردم دیگه آثاری ازش نیست.
اما نمیدونم بازهم همونه یا یه ویروس دیگست که خدایش کم آوردم جلوش.
چون هم تسک منیجر رو بسته هم رجیستری.هیچ آنتی ویروس هم نصب نمیشه.
هیچ چی از اینترنت دانلود نمیشه.ارور میده.
چند بار ویندوز عوض کردم ولی هیچی به هیچی.
ویندوز من XP2002 servis pak 2 هستش.
فایلهای مخفی درایوها رو هم بررسی کردم اما چیز مشکوکی ندیدم.اصلا موندم این ویروسه اسمش چیه.
یکی به دادم برسه واویلاااااااااااا
سیستم من ویروس داره واویلااااااااااااا
با تشکر

مرتضی فریدونی
13-12-2008, 02:02
تمام درایوها را ویروس یابی کن این ویروس در سایر درایوهای شما خودش را کپی کرده است

esipatala
13-12-2008, 03:56
بچه ها واقعآ خسته نباشيد

alenkita
13-12-2008, 08:36
مشکل خیلی عجیب در nod32 آقا این پیغام چیه که همیشه پایین صفخه میاد و اعصاب منو داغون کرده و چطور میتونم حذفش کنم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن با چند بار آبدیت nod هم مشکل حل نشد

heidarali1
13-12-2008, 15:24
با سلام
این شماره موبایل دیگه چیه صیغه ایه گزاشتین فقط یک ربع ساعت معطل ثبت نام تو سایت شدم.هرچی مزنم ارور میده
حداقل تو ارورشم نمینویسه شماره تلفن میخواد...کچلم کردیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ن
مدیران سایت خواهشت عنایت کنید.دهنم سرویس شد.امیدوارم که با پاسخ دادن به سوالم از دلم در بیارید.

دیشب سیستمم با یه فلش مموری پر ویروس شد.نمونش ویروس : Lsass.exe
اون رو از تو رجیستری پاک کردم.فایل اصلیش رو هم از درایو ویندوز و فایلهای اوتوران ایجاد شدش رو هم از تک تک درایوها پاک کردم.وویندوز عوض کردم دیگه آثاری ازش نیست.
اما نمیدونم بازهم همونه یا یه ویروس دیگست که خدایش کم آوردم جلوش.
چون هم تسک منیجر رو بسته هم رجیستری.هیچ آنتی ویروس هم نصب نمیشه.
هیچ چی از اینترنت دانلود نمیشه.ارور میده.
چند بار ویندوز عوض کردم ولی هیچی به هیچی.
ویندوز من xp2002 servis pak 2 هستش.
فایلهای مخفی درایوها رو هم بررسی کردم اما چیز مشکوکی ندیدم.اصلا موندم این ویروسه اسمش چیه.
یکی به دادم برسه واویلاااااااااااا
سیستم من ویروس داره واویلااااااااااااا
با تشکر

بابا میگم تو هیچ درایوی فایل مخفی مشکوک ندیدم.نرم افزار آنتی ویروس هم نصب نمیشه چطور ویروس یابی کنم!!!
مثل اینکه تاپیک من رو درست نخوندین

aluminum
13-12-2008, 16:36

کسپرم اپدیت امروزه

آین مریض دار تو اورژانس میمیره یکی کمکش کنه :19::41::41::41:

نکنه اینجا هم مثل بیمارستانهای خصوصی:31::31::31::31:

vahid78
13-12-2008, 20:12
سلام به جمع آقا دو سه روزیه این ویروس های تازه به دوران رسیده رفته تو مغز سیستمم !

1- Taskmanager ، Registry بای بای

2- کاسپرم را غیرفعال کرده

3- آنتی ویروس دیگه رو سیستم نصب نمیشه

4- Babylon هم از کار انداخته واسه چی؟! نمیدونم

5- سیستم Safe mode را هم از کار انداخته

اسمش هم نمیدونم ! جراحاش یه راه حلی بگن نیمخوام ویندوز عوض کنم

فدای همتون فعلا

omnix
14-12-2008, 01:06
سلام خسته نباشی جناب مهدی ممنون بابت اطلاعات خوبی که در اختیارمون گذاشتین از آدمهایی که مثل شما برای بالا بردن سطح معلومات دیگران تلاش میکنن خیلی خوشم میاد بازم تشکر میکنم و دلم میخواد این بحث ادامه داشته باشه

pasha2009
14-12-2008, 02:16
با سیستمی که آلوده هست هیچوقت به اینترنت کانکت نشو چون تو این مدتی که رو سیستم فعالیت خودش رو میکرده احتمالا تمام اطلاعات محرمانه تو رو واسه نویسندش می فرسته یعنی تو در وضعیت قربانی هستی
سعی کن بری تو safe mode و بعد یک آنتی ویروس قدرتمند مثل krspersky 2009 نصب کنی و اجازه بدی سیستمت رو برای 1 یا 2 ساعت ویروس کشی کنه بعد به اینترنت کانکت بشی تا ویروس کش خودش رو آپدیت کنه و بعد دوباره یک ویروس کشی دیگه انجام بدی تا خیالت از بابت ویروسهای شناسائی نشده تو مرحله اول راحت بشه :46:

mask24
14-12-2008, 10:36
با سلام خدمت اساتید محترم
اقا من می خواستم بدونم ایا شاخه recycler که در هر درایوی وجود دراد ویروس است یا خیر؟ سیستم من ویروس boot.com و aoturun.inf گرفته بود که فکر کنم پاک کردم ولی شاخه مورد نظر هنوز هست . با تشکر

ماراتون
14-12-2008, 23:44
فكر كنم سيستمم ويروسي شده. اما هيچ ردپايي رو نتونستم ازش پيدا كنم. اميدوارم شما بتونيد كمكم كنيد. وقتي كه اول ميخواهد ويندوز بالا بياد توي صفحه welcome يه پيغام با اين مضمون مي ده كه system Error: Object already Exist
يا وقتي وارد ويندوز شدم توي نوار ساعت يك علامت زرد رنگ ظاهر ميشه با همون مضمون بالا. آيا شما تا بحال به همچين چيزي برخورديد. البته من نود32 سكوريتي ورژن 3 رو دارم كه آپديت هم هست ولي چيزي نميگه و اخطاري نميده. در ضمن حالت safe Mode هم از كار افتاده

elyas_bamaram
14-12-2008, 23:56
با سلام و خسته نباشید

سیستمم ویروسی شده,من آخرین آپدیت نود32 رو دارم همه ی ویروسای مخرب رو پاک کرد (autorun.inf,...)ولی نمیتونه این ویروس( Win32/Pacex.Gen virus )و از بین ببره!!!!!!!!!! بعد از اسکن کامل این پیغام و میده...

C:\WINDOWS\system32\ckvo0.dll - a variant of Win32/Pacex.Gen virus - unable to clean

لطفا کمک کنید,من با کدوم ویروس کش میتونم اینو پاکش کنم؟؟؟؟؟؟؟

black.assassin
15-12-2008, 00:44
لطفا کمک کنین .
من کامپیوترمو ویروس کشی کردم ، ولی بعد از اینکه هر فایل setup رو از هارد اجرا می کنم فعال میشه . در صورتی که وقتی همین فایل رو از روی سی دی اجرا می کنم هیچ مشکلی پیش نمیاد.می خواستم بدونم راه دیگه ای به جز حذف فایل ها از کامپیوتر دارم یا نه ؟

MichaelMoore
15-12-2008, 02:01
عذر میخوام من یه مشکل دارم ویروس اتوران رو قبلا داشتم که با دستور های شما و یکم نو آوری توی سی ام دی پاک شد متاسفانه امروز بدلیل یه اشتباه دوباره آلوده شد اما خیلی سبک تر یعنی هر زمان در وضعیت روشن سیستم پاک میکنم ویروس رو از بین میره اما بعد از ریستارت مجدد ایجاد میشه متوجه شدم گاهی یه فایل استارت آپ ناشناس هم توی استارت آپم ظاهر میشه که چند بار تلاش کردم جلوش رو بگیرم نشد آنتی ویروس نود32 من هم اروری نمیده

vahid78
15-12-2008, 23:28
سلام به جمع آقا دو سه روزیه این ویروس های تازه به دوران رسیده رفته تو مغز سیستمم !

1- taskmanager ، registry بای بای

4- babylon هم از کار انداخته واسه چی؟! نمیدونم

5- سیستم safe mode را هم از کار انداخته

فدای همتون فعلا

کسی نمیخواد به ما جواب بده!!!!!

جاتون خالی سرچ ویندوز هم از کار افتاده

ولی جون خودم من دربرابر این ویروس سر خم نمیکنم نمیرم ویندوز عوض کنم هر کار میخواد بکنه

alenkita
16-12-2008, 17:19
مشکل خیلی عجیب در nod32 آقا این پیغام چیه که همیشه پایین صفخه میاد و اعصاب منو داغون کرده و چطور میتونم حذفش کنم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن با چند بار آبدیت nod هم مشکل حل نشد
کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟

abomosavi
16-12-2008, 17:33
سلام.showall\"chechedvalue" و xih9 .cmd در کامپیوتر فولدر اپشن را در حالت do nat show قرار داده ونمی تونم پاکشون کنم اینها ویروسند یا تروجان و با چه وچطوری پاک میشوند

یک دنیا ممنون میشم اگه کمکم کنید

mohsen_sir
17-12-2008, 23:56
سلام سیستم من که دارای آخرین ورژن eset smart securityهستش یه ویروسی گرفته بنام :

Win32/sality.nar virus که به همه فایل های اجراییم میچسبه و سیف مود کامپیوترمو به باد داده.از اساتید خواهش

میکنم که راه حلی بمن ارایه بدن تا این ویروسو پاک کنم. آخه حیفم میاد چون تمام فیلم های خانوادگیم توی هاردمه

و دلم نمیاد و نمیشه فرمتش کنم.

منم اين مشكل رو دارم راه حل چيه؟

binahayat_m
18-12-2008, 11:55
سلام خدمت دوستان عزیز
این روزا بد شانسی با من همدم شده
دیروز کاسپر نصب کردم و سیستم اسکن کردم ورژن 7.
و بعدش به عنوان ویروس win 32خیلی از فایل های اصلی سیستم پاک کرد طوری که دیگه ویندوز بالا نیومد و حتی فیل exe بازی ها هم پاک کرد و لی نود 32 اینجوری نبود. ویندوز یه بار تازه ریختم و دوباره اسکن کردم اینجوری شد.
چند بارم کامپیوتر خود به خور ریسیت شدش
ممنون میشم راهنمای کنیدس

Mohsen.yp
19-12-2008, 03:44
کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟

سلام

nod32 داره ویروس اتوران از تو تک تک درایوها پیدا می کنه
از اونجایی که این ویروس رو کامپیوترت فعاله هربار که پاک می شه بازم می زاره
برای حل مشکلت پاک کننده ی ویروس اتوران رو از صفحه اول بگیر و کار ویروسو بساز.

یا علی

G U L D A N
19-12-2008, 13:04
با سلام
ويروس vxl.exe رو چه جوري پاك كنم؟

G U L D A N
19-12-2008, 15:07
كسي نيست جواب منو بده ، آخه چرا شما ها به تازه وارد ها اهميت نمي دين :32::angry::evil2::weird::grrr:

cyrus_achamenian
19-12-2008, 17:17
سلام

آخر پست اول این تاپیک نوشته شده:

(( آموزشی که مهدی جان PDF کردن در سرور p30 آپلود شد ))

اما سوالم اینه که این آموزش PDF که در سرور p30 آپلود شده کجاست؟؟؟

mahdi7610
19-12-2008, 19:50
سلام

آخر پست اول این تاپیک نوشته شده:

(( آموزشی که مهدی جان PDF کردن در سرور p30 آپلود شد ))

اما سوالم اینه که این آموزش PDF که در سرور p30 آپلود شده کجاست؟؟؟

سلام

اون pdf مربوط به زمانی بود که اموزش های پست اول نوشته شده بود .

بعد که اموزشها را اپدیت کردم و بعضی روشها را تغییر دادم دیگه اون pdf را برداشتم چون خیلی خیلی ناقص بود .

موفق باشید .

nima6532
20-12-2008, 12:01
سلام مهدی جان مشکل من اینه که تو ریشه درایوام علاوه بر autorun.inf یه فایل به اسمjdhc2x2.com هم وجود داره البته من روشهایی که گفته بودی رو انجام دادم ولی مشکلم موقتی حل میشه وبعد چند وقت دوباره show hiden غیر فعال میشه و بعد درایوها روی صفحه جدید باز میشه و البته الان بعد چند وقت دیگه روی دسکتاپم چیزی نیست اگه میشه راهنماییم کون ممنون.

picher_s
21-12-2008, 09:20
سلام.عزیز لطفا نمونه ای از ویروست رو برام میل کن تا بهت جواب بدم.
برای میلشم اول پسوندش رو حذف کن بعد با winrar فشرده و پسورد گذاریش کن.پسوردشم یک (1) بده.
وقتی بررسیش کردم بهت جواب می دم.:31:

nakhle007
21-12-2008, 14:58
آقا من ظاهرا یه ویروسی گرفتم که وقتی به اینترنت متصل میشم بعد از سه - چهار دقیقه قطع میشه
واقعا کلافه شدم
یکی از دوستان یه کمکی بکنه شاید یه فرجی شد...

یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که خیلی از حجم سی پی یوم اشغال شده (100 درصد) و به خاطر همین سرعت کامپیوتر به شدت اومده پایین
حالا این برنامه چیه که 96 درصد از حجم سی پیو رو میگیره

منظورم همین آخری هستش

bunny
22-12-2008, 13:53
سلام

خسته نباشين

كامپيوتر من هم مثل شما شده فكر مي كنم اون lssas.exe باعث اين مشكل شده چون تيون اپ اون رو با عنوان تروجان ميشناسه ولي نميدونم چجوري پاكش كنم با nod32 va kasper نتونستم
لطفا بگين چي كار كنم ؟؟!!

ممنون

mahdi7610
22-12-2008, 21:24
سلام

خسته نباشين

كامپيوتر من هم مثل شما شده فكر مي كنم اون lssas.exe باعث اين مشكل شده چون تيون اپ اون رو با عنوان تروجان ميشناسه ولي نميدونم چجوري پاكش كنم با nod32 va kasper نتونستم
لطفا بگين چي كار كنم ؟؟!!

ممنون
سلام

دوست عزیز فکر کنم شما اسم پروسه را اشتباه نوشتی نام درستش lsass.exe هستش .

این پروسه جزء فایلهای سیستمی ویندوز هست و باید همیشه مثل پروسه های Svchost.exe و Smss.exe در حال اجرا باشه و قابل بسته شدن هم نیست .

محل اصلی این فایل C:\WINDOWS\system32 هستش . با یه برنامه مثل Process Master نگاه کن و ببین مسیرش همون جایی هست که گفتم .

اگه توی ادرسی که گفتم نبود و توی جای دیگه ای بود در این صورت یک فایل مخرب مثل اسپایوار هستش . که می تونید از برنامه spyware blocker استفاده کنید .

موفق باشی .

mahdi7610
22-12-2008, 21:29
آقا من ظاهرا یه ویروسی گرفتم که وقتی به اینترنت متصل میشم بعد از سه - چهار دقیقه قطع میشه
واقعا کلافه شدم
یکی از دوستان یه کمکی بکنه شاید یه فرجی شد...

یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که خیلی از حجم سی پی یوم اشغال شده (100 درصد) و به خاطر همین سرعت کامپیوتر به شدت اومده پایین
حالا این برنامه چیه که 96 درصد از حجم سی پیو رو میگیره

منظورم همین آخری هستش
سلام

در مورد System Idle Process توی ادرس زیر کامل توضیح داده ام .

هر چی درصدش بیشتر بهتر :46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید .

آرشین
22-12-2008, 22:27
دوست عزیز من تمام روشهایی رو در صفحه اول گذاشتی انجام دادم بجز نصب آنتی ویروس ورژن جدید که البته دقیق نگفتی کدوم نسخه .
هیچکدوم از روشها نتیجه نداد من با دقت کامل همه رو انجام دادم .

panteaaa55
23-12-2008, 04:11
دوستان سلام

الان داشتم با سیستم کار می کردم که یهو 16-17تا اکسپلورر برام باز شد .

هی میبستم باز میشد .

در حال نوشتن تاپک بودم . ارسال کردم اینجوری شد .

ولی خدارو شکر هنگ نکرد .

چی می تونه باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

معذرت می خوام

ولی مشکل من حل نشده .

باز هم جربان بالا برام تکرار میشه .

البته فقط در ie اینجوری میشه .

opera هم دارم . بعضی مواقع سرعتش خیلی میاد پائین .

hggil
23-12-2008, 06:49
سلام تشكر مي كنم از زحمات بي شائبه اي كه داريد كلي استفاده كردم اگر ممكن است نوع كارائي تمام فرمتها را برايم ارسال نمائيد و يا راهنمائيهاي لازم را مبذول فرمائيد

mahdi7610
23-12-2008, 12:08
سلام

معذرت می خوام

ولی مشکل من حل نشده .

باز هم جربان بالا برام تکرار میشه .

البته فقط در ie اینجوری میشه .

opera هم دارم . بعضی مواقع سرعتش خیلی میاد پائین .
سلام پانتا جان

فکر کنم یه بحثی هم با هم توی تاپیک مربوط به ie داشتیم در مورد مشکل شما .

احتمالا مرورگر شما اسیب دیده . و وقتی شما اقدام به باز کردن اون می کنید باز نمی شه و همین چند بار کلیک کردن باعث می شه یه دفعه همه باهم باز بشن .

مرورگر خودتون را حذف کنید و دوباره نصب کنید .

سعی کنید ie7 را نصب کنید . یا ie6 را نصب کنید . اما اینبار ie6 را از روی سی دی ویندوز نصب نکنید بلکه از یه مجموعه برنامه ie6 را گیر بیارید و نصبش کنید .

هر چند احتمال ویروسی بودن سیستمتون هم وجود داره .

موفق باشی .

nakhle007
24-12-2008, 08:07
سلام خدمت دوستان
من یه ویروس گرفتم که دیگه نمیذاره اینترنت اکسپلورر باز بشه ( الان دارم با فایرفکس پست میدم) و سرعت کامپیوتر هم آورده پایین و این نوشته هم دائما کنار ساعت میاد حالا چه کار کنم
البته وقتی به اینترنت هم میام یه پیغام میاد که میگه آنتی ویروس 2009 رو نصب کنید ( البته فکر کنم ویروسه و من نگرفتمش )

armin_goooodboy
24-12-2008, 13:12
سلام
دوستان من به ویروس اتوران و ... مبتلا بودم حتی وارد درایو ها هم نمیشد و ارور میداد که حل کردمش
تنها مشکلی که مونده اینه که folder option هست اما تو گزینه های قسمت view همه چیز هست به غیر از show hidden file و چند تا گزینه دیگه وجود نداره (اصلا وجود نداره که من بخوام فعال یا غیر فعالشون کنم)
چطوری برشون گردونم؟
ممنون

fnouri
24-12-2008, 22:50
با سلام خدمت دوستان
من ویروس اتوران داشتم که با راهنمائی های پست اول حل شد ولی پیغامی که میداد متفاوت بود

حالا میخواستم بدونم که چرا آلوده شدم و در ضمن ویروس یاب نود 32 نتونست اون از کار بندازه

hatami1372
25-12-2008, 22:11
سلام پهلوون . (ویروس پاک کردن) منم یک مشکل داشتم
کامپیوترم ویروس sality.qبه تشخیص ایمن و کاسپرسکی و ویندوزم با مشکلات زیر همراه است
1-حالت سیف مود غیر فعال است 2- show hidden file حدود 2ثانیه فعال و سپس غیر فعال می شد
3- فلش را تا به رایانه وصل میکنیم ویروس وارد می شود 4- هیچ فایل اجرایی اجرا نمی شود یعنی به فایلهایم چسبیده
ایمن می تونه ویروس را پاک کنه ولی همراه با ویروس ها تمامی فایل های اجرایی با ارزش من را پاک می کنه
من میخواهم آن را با یک روش دستی و یا با برنامه ای با هر حجمی که فقط ویروس را پاک کنه (از فایل ها جدا کنه) نه فایل هایم را پاک کنه

tajrobenik
26-12-2008, 00:34
ويروس kernel.exe

اين ويروس حتي با تعويض سيستم عامل هم از بين نخواهد رفت .

اينو مطمعني؟؟؟؟؟؟
مي‌شه بيشتر توضيح بدي؟؟؟؟؟؟؟

tajrobenik
26-12-2008, 00:39
در ضمن اين تايپيك خيلي خيلي عالي بود.
و واقعا جاي تقدير وتشكر داره.
و خيلي كاربردي.
ممنون

fnouri
26-12-2008, 12:05
اينو مطمعني؟؟؟؟؟؟
با سلام خدمت دوستان
یه فایل وردی بود که توش نحوه پاک کردن ویروس ها توضیح داده شده خیلی خوب بود متاسفانه منبعشو نمیدونم ولی هرکی بوده خدا خیرش بده میتونی ازش استفاده کنی ونتیجه رو بگی

tajrobenik
27-12-2008, 13:02
ببخشيد fnouri
در جواب من بود.
من سوالم اينه كرنل با تعويض سيستم عامل هم از بين نمي‌ره؟؟؟؟؟؟
چون تو پست اول اين جوري نوشته.

vahid78
27-12-2008, 20:07

1- taskmanager ، registry بای بای

4- babylon هم از کار انداخته واسه چی؟! نمیدونم

5- سیستم safe mode را هم از کار انداخته

فدای همتون فعلا
کسی نمیخواد به ما جواب بده!!!!!

جاتون خالی سرچ ویندوز هم از کار افتاده

کسی نبود جواب ما را بده!!!!!

راستی با برنامه Autorun vius remover پروسس ها را دیدم این سه تا خیلی مشکوکه !!!

reader_s.exe
mdm.exe
winyrcs.exe

تورو خدا کمک کنید

iman-crystal
28-12-2008, 23:29
سلام.منم یه مشکلی تازگیا پیدا کردم.
من نمی تونم هیچیرو درگ کنم مثلا اگه بخوام یه ایکون تو دسکتاپو پاک کنم باید کاتش کنم تو ریسایکالبین .کلا هر جا بخوام یه چیزیرو درگ کنم جواب نمیده
kasper 2009 و avira رو هم نصب کردم ولی فایده نداشته.ویندوزم عوض کرم فایده نداشت.
چی کار کنم من؟

/.,mnb
29-12-2008, 12:15
سلام.

من یه مدتی هست که در Show hidden files مشکل دارشتم و سهل انگاری می کردم.
یه کم توی فروم گشتم ظاهرا ویروس Autorun.inf توی سیستمم هست.
متاسفانه به چهار روشی که توی تاپیک مربوطه گفته شده نتونستم مشکلش رو رفع کنم. توی محیط Dos وقتی Attrib رو اجرا می کنم توی مثلا درایو D فایل Autorun.inf رو نمایش می ده ولی وقتی می خوام با del autorun.inf اون رو حذف کنم می نویسه could not find autorun.inf یا File not found .
با Kaspersky anti virus 9.0.1.411 سیستمم رو اسکن کردم ولی چیزی پیدا نکرد. و فعلا نمی تونم ور÷ن جدید تری رو تهیه کنم.
با NoAutoRun.zip که در پست اول معرفی شده بود هم نتونستم مشکل رو رفع کنم. توی اون هم می نویسه File not found .

با aesetup2.2.zip هم نتونستم مشکل رو حل کنم و پشت سر هم پیام های تکراری رو برای درایو های c, d, e, f می ده.
برای همین هم Clear.rar که ظاهرا برای iran ---- boys هست رو اجرا کردم که ظاهرا تمام فایل های سیستمی و مخفی درایو هام رو به صورت غیر مخفی در آورده به غیر از Autorun.inf و سیستمم رو کاملا به هم ریخته.

اگه ممکنه بگید چه کار کنم؟
لازمه که ویندوزم رو عوض کنم یا نه؟
اگه ویندوز عوض کنم این فایل ها که از حالت مخفی در اومده درست میشه یا باید پارتیشن بندی مجدد بکنم؟

تشکر.

/.,mnb
30-12-2008, 18:18
سلام.

یه کمی دیگه باهاش ور رفتم وقتی سیستم رو ریستارت می کنم و با Dos فایل Autorun.bat رو اجرا می کنم و فایل اجرا میشه و با Task manager سیستم رو Log off می کنم و با وارد شدن به ویندوز حتی بدون اینکه هیچ کاری بکنم یا هیچ دابل کلیکی بکنم دوباره فایل Autorun.inf ساخته میشه.

لطفا کمــــــک کنید.

feryshad
31-12-2008, 17:50
اول بگم که یه مبتدی تو این زمینه هستم. نمیدونم کدوم یک از روش های پست اول رو اجرا کنم
یه ویروسی هست که از هر فولدر یه فایل exe درست میکنه
آنتی ویروس پاکش کرد ولی فولدر دیگه نشون داده نمیشه. هیدن شده

چیکار باید کرد؟

با تشکر

sanjaghak2000
01-01-2009, 10:16
سلام خیلی آموزش ها عالیه

smah2
01-01-2009, 11:27
سلام به همه دوستان.
من تازه به این تالار بر خوردم ودیدم تجربیات خودم رو دراختیار دوستان قرار بدم بد نیست.
feryshadعزیز حدود یکی دوسال پیش ویروسی وارد سیستمهای خانگی شد با نام Brontok.در ساده ترین حالت ممکن کار این ویروس مخفی کردن وسیستمی کردن پوشه ها وهمزمان ساختن فایل اجرایی با نام وایکون پوشه بود.
وقتی این ویروس رو پاک می کنید پوشه همچنان مخفی است.
پس از ان نخسه های پیشرفته تری از این ویروس حتی با نامهای دیگر مانند New Folder شایع شد.
پوشه های مخفی شده توسط ویروس عموما از حالت سیستمی خارج نمیشوند حتی با استفاده از دستور Attrib .

smah2
01-01-2009, 12:17
برای دوستانی که مشکل ویروس های autorun.inf ومشتقاتشونو دارند.
ابتدا مراحل کار رو فهرست بندی می کنم بعد مفصل توضیح می دم

ابتدا باید اوتوران درایو هاتون رو از کار بندازین
بعداگر امکان بالا اومدن در حالت safe mode رو هنوز از کار نیانداخته شده بود توی اون بالا بیاید
بعد نرمافزارهای startup ویندوز رو چک کنید
هسته ویروس رو پیدا کنید و اثراتشو از هارد ورجیستری پاک کنید

:20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::2 0:

mahdi7610
01-01-2009, 12:30
اينو مطمعني؟؟؟؟؟؟
سلام

دیگه الان هیچ ویروسی نیست که با تعویض ویندوز از بین بره .

ویروس هایی که توی این 3 سال اخیر به وجود اومدن به جای این که توی درایو ویندوز باشند خودشون را توی درایوهای دیگه ذخیره می کنند تا با تعویض ویندوز به این راحتی از بین نروند .

و بعد از تعویض ویندوز کافیه شما روی یک درایو کلیک کنید یا یک فایل را اجرا کنید تا اون ویروس یا فایل مخرب اجرا شده و شروع به انتشار خودش بکنه و یک فایل اجرایی از خودش را هم سریع روی درایو ویندوز کپی می کنه .

حتی ویروس هایی که توی این چند ساله به وجود اومدن اکثرا به صورت حرفه ای نوشته شدن و در واقع اکثرا هم نام فایلها و پروسه های خود سیستم عامل هستند و همین امر باعث شده که اکثر انتی ویروس ها توی شناخت اونها ناتوان باشند .

ویروس kernel هم ، ویروسی بود که 2 سال پیش اومد و این ویروس از طریق فایلهای html که از نت روی سیتسم ذخیره می شدند به وجود می اومدند .

این ویروس یک سری کد به انتهای تمام فایلهای html الوده اضافه می کنه و همین امر باعث می شه فایلهای html الوده بشن .

و چند تا فایل هم توی پوشه system32 ایجاد می کرد و یک پروسه نیز توی پروسه های ویندوز شروع به فعالیت می کرد .

وقتی شما ویندوز را تعویض می کردید به ظاهر از دست این ویروس رها شده بودید . اما چون اکثر فایلهای html الوده به کدهایی که توسط این ویروس ایجاد شده بود بودند با کلیک روی یک فایل html این ویروس فعال شده و سریعا سه تا فایل توی پوشه system32 ایجاد می کنه و دوباره ویروس توی سیستم فعال می شد .

با انتی ویروسی که توی صفحه اول همین تاپیک برای این ویروس گذاشتم به راحتی می شه از دستش راحت شد .

برای از بین بردن دستی این ویروس باید ابتدا کارهایی که توی صفحه اول گفتم را انجام بدید و بعد مشکلترین قسمت این بود که باید تک تک فایلهای html را با برنامه notpad باز می کردید و کدهای اضافه شده به انتهای صفحات را از بین می بردید .

و این کار عملا وقت زیادی را می برد و بسیار دشوار بود .

از طرفی باید حتما با برنامه notpad فایل html را باز می کرید چون با اجرا فایل html ویروس فعال می شد .

موفق باشد .

smah2
01-01-2009, 12:43
مرحله اول:
برای از کار انداختن اوتوران درایوها راه حل های زیادی وجود داره
یکی از این راه حلها استفاده از رجیستری است که بهترین راه حل ممکنه که فعلا ادرسشو در اختیار ندارم ولی در پست های بعدی میزارم
اما راه حلی که من فعلا برای ادامه کار معرفی میکنم نصب نرم افزار Tweak UI از ادرس زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپس از نصب به ادرسی که در شکل زیر مشخص شده بروید وتمام تیک ها را فعال کنید:

بعد از apply و ok کردن ترجیحا یک دور logoff(و یا برای حرفه ای تر ها explorer را end process دوباره اجرا کنید)

حالا اوتوران تمام درایوهایتان غیر فعال شده.
برای اینکه ویروس را هردفعه اجرا نکنید سعی کنید از ایکون explorer در toolbar بالای my computer استفاده کنید واز لیست سمت چپ درایو مود نظرتان را انتخاب کنید:13:
:20::20::20:

tajrobenik
01-01-2009, 15:21
سلام

دیگه الان هیچ ویروسی نیست که با تعویض ویندوز از بین بره .

ویروس هایی که توی این 3 سال اخیر به وجود اومدن به جای این که توی درایو ویندوز باشند خودشون را توی درایوهای دیگه ذخیره می کنند تا با تعویض ویندوز به این راحتی از بین نروند .

و بعد از تعویض ویندوز کافیه شما روی یک درایو کلیک کنید یا یک فایل را اجرا کنید تا اون ویروس یا فایل مخرب اجرا شده و شروع به انتشار خودش بکنه و یک فایل اجرایی از خودش را هم سریع روی درایو ویندوز کپی می کنه .

حتی ویروس هایی که توی این چند ساله به وجود اومدن اکثرا به صورت حرفه ای نوشته شدن و در واقع اکثرا هم نام فایلها و پروسه های خود سیستم عامل هستند و همین امر باعث شده که اکثر انتی ویروس ها توی شناخت اونها ناتوان باشند .

ویروس kernel هم ، ویروسی بود که 2 سال پیش اومد و این ویروس از طریق فایلهای html که از نت روی سیتسم ذخیره می شدند به وجود می اومدند .

این ویروس یک سری کد به انتهای تمام فایلهای html الوده اضافه می کنه و همین امر باعث می شه فایلهای html الوده بشن .

و چند تا فایل هم توی پوشه system32 ایجاد می کرد و یک پروسه نیز توی پروسه های ویندوز شروع به فعالیت می کرد .

وقتی شما ویندوز را تعویض می کردید به ظاهر از دست این ویروس رها شده بودید . اما چون اکثر فایلهای html الوده به کدهایی که توسط این ویروس ایجاد شده بود بودند با کلیک روی یک فایل html این ویروس فعال شده و سریعا سه تا فایل توی پوشه system32 ایجاد می کنه و دوباره ویروس توی سیستم فعال می شد .

با انتی ویروسی که توی صفحه اول همین تاپیک برای این ویروس گذاشتم به راحتی می شه از دستش راحت شد .

برای از بین بردن دستی این ویروس باید ابتدا کارهایی که توی صفحه اول گفتم را انجام بدید و بعد مشکلترین قسمت این بود که باید تک تک فایلهای html را با برنامه notpad باز می کردید و کدهای اضافه شده به انتهای صفحات را از بین می بردید .

و این کار عملا وقت زیادی را می برد و بسیار دشوار بود .

از طرفی باید حتما با برنامه notpad فایل html را باز می کرید چون با اجرا فایل html ویروس فعال می شد .

موفق باشد .

اينو كه واقعا موافقم كه ويروساي جديد خودشون رو به فايلاي اجرايي و يا اچ‌تي‌ام مي‌چسبونند.
و اين مدل ويروسا زياد شده و خيلي هم سخته شناختشون.
من خودم به صورت خيلي خيلي خفن با اين ويروسا مشكل دارم چون هر چي فايله اجرايي تو كامپيوترم كه هست هي ويروسي مي‌شه و جدا سازيشم كه خيلي وقتا نمي‌شه يا اگه بشه طولانيه.
چند ويروسه ديگه هم اين جوري ديدم.
اما بازم به نظرم اين كه با تعويض سيستم عامل پاك نمي‌شه....

/.,mnb
01-01-2009, 17:12
مرحله اول:
برای از کار انداختن اوتوران درایوها راه حل های زیادی وجود داره
یکی از این راه حلها استفاده از رجیستری است که بهترین راه حل ممکنه که فعلا ادرسشو در اختیار ندارم ولی در پست های بعدی میزارم
اما راه حلی که من فعلا برای ادامه کار معرفی میکنم نصب نرم افزار Tweak UI از ادرس زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپس از نصب به ادرسی که در شکل زیر مشخص شده بروید وتمام تیک ها را فعال کنید:

بعد از apply و ok کردن ترجیحا یک دور logoff(و یا برای حرفه ای تر ها explorer را end process دوباره اجرا کنید)

حالا اوتوران تمام درایوهایتان غیر فعال شده.
برای اینکه ویروس را هردفعه اجرا نکنید سعی کنید از ایکون explorer در toolbar بالای my computer استفاده کنید واز لیست سمت چپ درایو مود نظرتان را انتخاب کنید:13:
:20::20::20:

سلام.
خیلی متشکرم ولی نمی دونم چرا نمی تونم این برنامه ی Tweak UI رو اجرا کنم. فکر می کنم چون ور÷ن سیستمم قدیمیه. V:2002 SP:1

لطفا بگید چه کار کنم.
تشکر.

picher_s
01-01-2009, 19:43
سلام.
من کامپیوترم ویروس sality گرفته.:19:
این ویروس حجم تمام فایلهای exeامو 56K اضافه کرده.
لطفا کمک کنید.:13:

picher_s
01-01-2009, 20:31
یه batch file برای پاک کردنشون بنویس یا از سایت ایمن دونلودش کن:20:.

Amir17
01-01-2009, 21:19
سلام. من یه ویروس گرفتم به اسم winpad23 نمی دونم چی کار می کنه اما هر کاری کردم بازم هستش. لطفاً کمکم کنید.

Djhamid2007
02-01-2009, 00:57
سلام به تمام دوستان عزیز
می خواستم ببینم راه حل پاک کردن ویروس LSASS.EXE چی هست؟
کسپراسکای میشناسش اما پاک کردن اونو deny میکنه!با سی دی بوت آویرا هم سیستم رو اسکن کردم اونم شناختش اما نوشت که نمیشه پاکش کرد!نود32 هم که ماشالله نشناخت اصلاً!باید با سی دی بوت کسپراسکای سیستم رو اسکن کنم؟
محل فایل ویروس در system32 نیست و در پوشه WINDOWS قرار داره که بدون آیکن هم هست وقتی هم در task manager میخام پروسس رو end کنم ارور میده که نمیشه این پروسه رو متوقف کرد!با یک شبیه ساز ویندوز بوت رفتم فایل ویروس رو پاک کردم اما دوباره اومد سر جاش!در ضمن در safe mode ویندوز هم این پروسس اجرا میشه!
منتظر نسخه پزشکان اورژانس هستم

frankval
02-01-2009, 14:44
برای سومین بار ویندوزم را عوض کردم ولی بیفایده بود.ویروس اتوران از بین نرفته! مشکلی در باز کردن فولدر آپشن ندارم و گزینه هیدن را می توانم فعال کنم ولی این پوشه ریساکلر را هر کاری کردم نشد که حذف کنم! و فونت هایم به هم ریخته! به غیر از آنتی ویروس آپدیت شده راه یا راههایی هست؟
با تشکر
درمانده

aram24
02-01-2009, 20:49
سلام سیستم من ویروسی شده روی هر درایوی که میرم توی یه صفحه جدیدبه فایل های مخفی هم دسترسی ندرم حتی بعضی مواقع که سیستم میاید بالا هم هنگ میکنه
راه حل چیه.

razajoon
02-01-2009, 21:04
سلام
اين Trojan حال منم گرفته(Trojan (inf/autorun.gen
nod رو هم اپديت كردم اما فقط توي درايوهاي مختلف شناسايي مي كنش و نميتونه پيداش كنه و حذفش كنه

تو رو خدا اگه ميتونيد كمك كنيد
ممنون

picher_s
03-01-2009, 09:18
سلام به دوستان.:11:
این ویروس خودش رو تحت همین نام تو پوشه ویندوز کپی می کنه.
ایکونش جاش خالی و فقط اسمش زیرش نوشته.
من اینو قبلا پاک کردم اما با یک برنامه کمکی.
lsass اصلی که سرویس هست در پوشه sys32 وجود داره و اگه اون رو kill کنید سیستم از کار میوفته.
اما این ویروسه در پوشه ویندوزه.
علاوه بر پوشه ویندوز خودش رو تو ریشه هر درایو در پوشه Recycler با نام Autoplay.exe کپی می کنه و Autorun.inf آن در ریشه هر درایو قرار داره که با کلیک کردن بر روی آن ویروس اجرا می شود.این ویروس برای اجرا شدن همراه بالا امدن ویندوز دستورات خودش را در Run رجیستری می نویسد.
1-من با برنامه ای که خودم توسط سرس کدهای اماده نوشتم که مسیر اجرای هر پروسز رو می گه و حجمشم کمه lsass.exe ای رو که در مسیر windows قرار دارد رو end task می کنم یا هر برنامه دیگه ای که مسیر اجرا رو می گه مثل Trojan Remover.( یا از برنامه ERD Commander که از رو cd بوت میشه سیستم رو راه اندازی کنید.)
2-حالا Start->Run->Msconfig را اجرا کنید و تیک تمام lsass.exe ها رو بردارید.
3-به مسیر ویندوز برید و فایل lsass رو پاک کنید.
4- از تو run دونه دونه درایو ها رو باز کنید و Autorun.inf و Recycler رو پاک کنید.(می تونید یه batchfile هم براش بنویسید یا از سایت ایمن بردارید)
5-یه فایل هم تو Document And Setting با حجم lsass می سازه که باید اون رو هم پاک کنید.
(اختیاری)6-تو Registry دنبال mountpoints2 بگردید و تمام زیر شاخه های شاخه های اون را پاک کنید.
حالا شما ویروس رو پاک کردید.:31:
موفق و پیروز باشید.

picher_s
03-01-2009, 09:50
سلام سیستم من ویروسی شده روی هر درایوی که میرم توی یه صفحه جدیدبه فایل های مخفی هم دسترسی ندرم حتی بعضی مواقع که سیستم میاید بالا هم هنگ میکنه
راه حل چیه.
سلام.
لطفا در مورد ویروست بیشتر توضیح بده.:13:

khorh
03-01-2009, 18:20
ییخشید اگه جستجو نکردم!وقتی گوشیمو به کامپیوتر وصل میکنم بعد میبینم فایلهای هم نام فولدرای گوشیم با پسوند exe درست شده!چطوری پاکش کنم

picher_s
03-01-2009, 18:31
عزیز چیزی که همیشه می گم: لطفا با یه برنامه که مسیر اجرای پروسز هاتو می گه از پروسز های اجرا شدت عکس بگیر و بذار.
آخه آگه ویروسه تو حافظه باشه باید اول اونو از حافظه خارج کنی.

khorh
03-01-2009, 20:02
عزیز چیزی که همیشه می گم: لطفا با یه برنامه که مسیر اجرای پروسز هاتو می گه از پروسز های اجرا شدت عکس بگیر و بذار.
آخه آگه ویروسه تو حافظه باشه باید اول اونو از حافظه خارج کنی.

متوجه منظورت نشدم یعنی از task manager-processes عکس بگیرم

picher_s
04-01-2009, 07:27
آره .اما اگه با Trojan Remover مسیر اجرای پروسز ها هم بزاری دیگه بهتر.

elvis2006
04-01-2009, 20:21
winpad23.exe
اين چه نوع ويروسيه
لطفا كمك كنين

نیمه مخفی
05-01-2009, 02:38
یک فولدر رو با نام autorun ایجاد کرده که نمیشه پاکش کرد rename میشه کرد اما پاک نمیشه !
و اینکه واردش میتونی بشی و در داخلش یه فایل متنی هست که میگه آنتی ویروس ها باید به وسیله خودشون پاک بشن ! ویک فولدر دیگه که باهاش هیچ کار نمیشه کرد البته بگم این ویروس برای خودش یه یوزر مخفی هم درست کرده و این پوشه autoran هم به شکل system volume information بود که برای باز کردنش باید مثل اون وارد( security )
میشدی دقیقاً هم شکل ولی با نام های متفاوت! و user هم که ساخته بود یه اسم عجیب غریب داشت (s789sh-sklksl.....) جداً کمک !!!:19:

sepehr_x50
05-01-2009, 09:59
سلام.

مرسی بابت آموزش.

من نمیتونم فایل های مخفی رو ببینم!

آنتی ویروس هم که آخرین ورژن کاسپر هستش . ولی نمیتونه ویروس رو پاک کنه!

چجوری مشکل حل میشه؟!

اینم لیست ویروس هایی که کاسپر پیدا کرده.

مرسی.

Amirwwe619
05-01-2009, 11:31
سلام من امروز كه آنتي ويروس kav و kis 8 رو نصب كردم . نصبشم كاملا به پايان رسيد ولي بعد از نصب هركاري ميكنم اجرا نميشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه شما ميدونين مشك چيه راهنمايي كنين !

picher_s
05-01-2009, 12:55
سلام.آقا سپهر شما ویروس lsass گرفتی به قسمت زیر برو

اگر هم تونستی یه نموش رو برام بسند .
نیمه مخفی جان منم میخواشتم این پوشه رو پاک کنم.
شما هم یه batchfile بساز که توش بنویس: DEL AUTORUN.INF /F/S/Q/A
بعد از اجرای batchfilet محتویات داخل پوشت پاک می شه بعد خود پوشه رو دستی پاک کن.
Elvis جان اسمش رو هم من نشنیدم.اگه خاستی یه نمونه اش رو برام بسند.

sepehr_x50
05-01-2009, 13:05
سلام.آقا سپهر شما ویروس lsass گرفتی به قسمت زیر برو

اگر هم تونستی یه نموش رو برام بسند .
نیمه مخفی جان منم میخواشتم این پوشه رو پاک کنم.
شما هم یه batchfile بساز که توش بنویس: Del autorun.inf /f/s/q/a
بعد از اجرای batchfilet محتویات داخل پوشت پاک می شه بعد خود پوشه رو دستی پاک کن.
Elvis جان اسمش رو هم من نشنیدم.اگه خاستی یه نمونه اش رو برام بسند.

سلام.

اون پوشه ی ریسایکل و فایل اوتوران مخفی هستند و منم در حال حاضر فایل های مخفیب رو نمیتونم ببینم!

befermatooo
06-01-2009, 20:58
راههاي دستي براي از بين بردن ویروسی که Show Hidden Files را غیر فعال می کند .

In Ravesh Ke Gofti Ro Ta Inja Raftam :

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced

ama Advanced Nist !!!

migi Che Konam ???

shaaheen
07-01-2009, 13:50
سلام دوستان

توي پست اول اين تاپيك چند راه براي از بين بردن و مقابله با ويروس autorun.inf گفته شد و منم ويندوزم و عوض كردم و مراحلي كه گفته شد رو اجرا كردم.اما يه نكته كه وجود داشت اينه كه هر چي گشتم فايل autorun.inf رو پيدا نكردم تا پاكش كنم...خلاصه تو اين 3-4 روز مجبور بودم از double click استفاده نكنم و خودمو همش عزاب ميدادم.البته خدا رو شكر خبري از اين ارور مسخره task manager has been disabled by your adminstrator نبود تا امروز صبح دوباره شروع شد.:41:

ديگه راستش حالم از ويندوز عوض كردن به هم ميخوره:2: تو رو خدا يه راه بگين من از شر اين خلاص بشم...:42:

Poorya_ct
08-01-2009, 00:34
بهترین راه و سریعترین راه استفاده از نرم افزار Attribute Changer که بسیار کم حجم و مفیده

picher_s
08-01-2009, 10:40
سلام
اقا سپهر شما بهتر از سایت ایمن انتی ویروس regrepair رو بردارید و اجرا کنید.
اما وقتی ویروس تو حافظت باشه باز هم مپل قبل می شه.
اگه بتونی ZoneAlarm یا TrojanRemover رو نصب کنی و پروسز lsassکه از مسیر Windows رو ببندی بعد اون چیزهایی که گفته بودم رو انجام بدی مشکلت حل میشه.

picher_s
08-01-2009, 11:08
َاهین جان(hitman) تمام اینروزا خیلی از ویروسها Autorun دارن.
لطفا با یه نرو افزار انبی مثل ZoneAlarm یا TrojanRemover ,... لیست پروسز های اجراشده ات رو بزار.
بعد متن Autorunet هم بزار.
اگر هم خواستی اینو بتست مرحله 3و5 اینو بتست

مرحله 3 Autorun پاک میکه و 5 رجیتری رو کامل تعمیر میکنه.

ali_comet
08-01-2009, 13:23
سلام مهدی جان
من یک مشکل دلرم ، من یکسری از پوشه هامو که عکسها و فیلم های نمونه کارهام بود روhidden کردم و بعد از مدتی که رفتم بهش سر زدم دیدم پوشه ها خالی شده و فقط آیکون thumbs توش وجود داره. با recovery و نصب مجدد ویندوز هم هیچ تغییری حاصل نشد که نشد . لطفا کمکم کن چون فایلهام برام خیلی مهم هستن

mahdi7610
08-01-2009, 20:38
سلام مهدی جان

سلام

روی درایو یا فولدری که اون عکسها و فیلم ها ریختید راست کلیک کنید و propertise را بزنید و ببینید حجم تغییر کرده یا نه .

اگه حجم درایو یا فولدر تغییر نکرده پس فایلهای شما احتمالا مخفی شدن یه صورت سوپرهایدن .

اگه حجمی را نشون نمی ده پس فایلهای شما پاک شده اند .

بهترین برنامه برای ریکاوری کردن برنامه get data back هست که شامل دو نوع ntfs و fat32 هست . که شما باید بر اساس سیستم فایل اون قسمت یکی را انتخاب کنید و درایو را کامل اسکن کنید .

ممکنه سیستمتون ویروسی بوده و انتی ویروس اونها را به دلیل اینکه ویروسی بودن ویروس تشخیص داده و از بین برده .

موفق باشید.

shaaheen
08-01-2009, 22:06
َاهین جان(hitman) تمام اینروزا خیلی از ویروسها autorun دارن.
لطفا با یه نرو افزار انبی مثل zonealarm یا trojanremover ,... لیست پروسز های اجراشده ات رو بزار.
بعد متن autorunet هم بزار.

مرحله 3 autorun پاک میکه و 5 رجیتری رو کامل تعمیر میکنه.

شاهين هستم مخلص شما...خيلي ازت ممنونم پيشاپيش الآن تستش ميكنم.:10:

shaaheen
08-01-2009, 22:24
َاهین جان(hitman) تمام اینروزا خیلی از ویروسها autorun دارن.
لطفا با یه نرو افزار انبی مثل zonealarm یا trojanremover ,... لیست پروسز های اجراشده ات رو بزار.
بعد متن autorunet هم بزار.

مرحله 3 autorun پاک میکه و 5 رجیتری رو کامل تعمیر میکنه.

عشق خودمي مثل اينكه درست شد خيلي حال كردم باهات :40:

ashkan22
09-01-2009, 12:29
سلام به اساتيد
كامپيوتر دوستم ويروسي شده بود و اونم ويندوز رو فرمت كرده و يه ويندوز جديد نصب كرده الان اما فقط تو يكي از درايواش فولدرا هستش اما چيري داخلشون نيست همه عكسا و موسيقيا و...هم اونجا بودن و الان ناپديد شدن چجوري و با چه برنامه اي ميشه حلش كرد؟گزينه نشان دادن فايلاي مخفي رو هم علامت ميزنه اما فايده اي نداره
من اين برنامه
با این برنامه هم می تونید تا حدودی فایلهای Hidden شده خودتون را UnHidden کنید .

رو هم امتحان كردم +دستوز Attrib –h –s /d /s تو محيط داس اما فايده اي نداشت يعني فولدرائي كه مخفي شدن برگشتن اما داخلشون چيزي نيست لطفا راهنمائي كنيد آبروم در خطره!!!

picher_s
09-01-2009, 12:34
عزیز حجم پوشه هات هم چک کن.
ببین جحمشون 0 است یا نه!

ashkan22
09-01-2009, 12:54
دو سري فولدراي همنام هست كه يه سريشون صفره يه سريشون نه

karimi2000
09-01-2009, 13:04
می تونید از برنامه Autorun_Virus_Remover_2.3 استفاده کنید
منم این مشکل رو داشتم با این برنامه حل شد.

naser_feb8646
10-01-2009, 20:57
سلام دوستان تو رو به خدا کمکم کنید دیگه خسته شدم از بس که ویندوز عوض کردم

من یه ویروس دارم که Taskman و regedit رو غیر فعال می کنه یا بهتر بگم این پیغام رو می ده(Task Manager has been disabled by your administrator.(

و هر چی ویندوز رو عوض می کنم هم درست نمی شه در ضمن توی هیچ کدوم از درایو ها هم فایل اتوران وجود نداره :41::41::41:

hassan_max
10-01-2009, 22:06
منم ويروس xi9.cmd و گرفتم همراه با autorun.inf كه دو تاش با هم عمليات copy , paste, cut ,show hidden files و ريخته به هم .طبق همه روش ها رفتم pc restart ميشه همش دوباره فعال ميشه.از ياوران كمك ميخوام.

mahdi7610
10-01-2009, 22:33

من یه ویروس دارم که Taskman و regedit رو غیر فعال می کنه یا بهتر بگم این پیغام رو می ده(Task Manager has been disabled by your administrator.(

و هر چی ویندوز رو عوض می کنم هم درست نمی شه در ضمن توی هیچ کدوم از درایو ها هم فایل اتوران وجود نداره :41::41::41:
توی ادرس زیر توضیح داده شده

از برنامه زیر هم می تونید استفاده کنید .
پیوست کردم

موفق باشید .

naser_feb8646
10-01-2009, 23:33
توی ادرس زیر توضیح داده شده

از برنامه زیر هم می تونید استفاده کنید .
پیوست کردم

موفق باشید .

دوست عزیز از کمکتون ممنون ولی می تونم بپرسم چطور می شه این ویروس رو پاک کرد:11:
در ضمن دوست عزیز این ویروس لعنتی حالت Safe mode غیر فعال کرده و همین طور سرعت اینترنت خیلی کاهش پیدا کرده

_p30_
11-01-2009, 10:58
با سلام من یه ویروس به اسم Drive.exe گرفتم و بعد فهمیدم و توی ریجیستری دنبالش گشتم هر فایلی که به اسمش ربط داشت رو

پاک کردم وبعد خودشو تو درایو هایی که انداخته بود پیدا کردم و پاک کردم

الان که رو اون درایو ها کلیک می کنم این ارور رو میده من باید چیکار کنم

sinashahab
11-01-2009, 12:01
من هم ویروس naser رو گرفتم .
رجستری و تسک منجر رو جلوگیری می کنه و وقتی با هر روشی باز کنی باز هم دوباره جلوگیری می کنه بعد از 5 دقیقه .
حتی 3 بار ویندوز عوض کردم و حتی ویستا .
لطفا کمکم کنید .
ممنون

sinashahab
11-01-2009, 12:40
ای بابا پس چرا کسی جواب نمیده ؟
اگه بلد نیستید بگید بلد نیستم .

khelane
11-01-2009, 15:21
سلام دوستان اخیرا" روی تسک منیجرم یه فایلی پردازش میشه که قبلا" نبوده اسمش generic هستش ویه سوال دیگه داشتم من یه گوشی سونی اریکسون کا 750 دارم الان رم موبایل رو تشخیص نمیده و بعدا از هر وصلی به کامپیوتر ساعت و تاریخ موبایل عین ویندوز میشه لطفا" کمکم کنید

MehdiAkhbari
11-01-2009, 15:32
ببخشید
میشه دوباره نحوه ی از بین بردن ویروس iranian ufo رو بگید؟
در ضمن تمام لینک هایی هم که گذاشته بودید مشکل داشتند.
همه کارهایی رو هم که گفته شده بود کردم.ولی اون عکسه از بین نرفت.
لطفا راهنمایی کنید.

hamed1282
13-01-2009, 13:13
با سلام انتی ویروس سیستم من nod32 v3.0.642
این ویروس رو نمی تونم لزبین ببرم لطفا راهنمایی کنیدwin32/aturan.DA WORM

picher_s
13-01-2009, 18:07
عزیزیزان لطفا نحوه عملکرد ویروستون رو بگید بعد با یه process explorer از پروسز های فعالتون عکس بگیرید و از Msconfigetun هم همینطور بعد بزارید.
موفق و پیروز باشید.

naser_feb8646
14-01-2009, 01:33

دوست عزیز از کمکتون ممنون ولی می تونم بپرسم چطور می شه این ویروس رو پاک کرد:11:
در ضمن دوست عزیز این ویروس لعنتی حالت Safe mode غیر فعال کرده و همین طور سرعت اینترنت خیلی کاهش پیدا کرده

سلام دوستان من با آنتی ویروس AVAST تونستم ویروس ها رو که به فایل های EXE چسبیده پیدا کنم حالا راهی هست که بشه فایل های EXE رو پاک نکرد ولی ویروس رو از بین برد
راستی نام ویروس Win32:Sality-gen هست

hamed1282
14-01-2009, 12:03
با سلام انتی ویروس سیستم من nod32 v3.0.642
این ویروس رو نمی تونم لزبین ببرم لطفا راهنمایی کنیدwin32/aturan.da worm

آقا مهدی کجایی

carraddine
15-01-2009, 16:10
سلام
توی کلیه درایوهام علاوه بر Autorun.inf دو فایل با نامهای anti.exe و anti.bat وجود داره. من نود32 همین امروز آپدیت کردم ولی این دو تا رو پاک نمی کنه چکار کنم؟

picher_s
15-01-2009, 20:55
سلام عزيز .
خيلي سريع انتي خودت رو پاك كن.
بعد OfficeScan از TrendMicro رو بنصب.اگه مي توني هاردت رو به ويندوزي كه اين انتي روشه اضافه كن و عمليات رو اغاز كن.
منم اين ويروس كه يه Pe_Appende رو داشتم و با همين انتي همه exe هام رو Clean كردم.
خيلي وقتا اين ويروس خوش رو به ويروسهاي ديگه مي چسبونه و با اونها تكثير ميشه.منظور اينه شايد 2 تا ويروس داشته باشي.
راستي حجم اين ويروس 56k است.

perayd007
17-01-2009, 19:07
آقا من با این دو تا ویروس چیکار کنم : autoply.exe وautorun.inf
لطفا" به دادم برسین.:21:

picher_s
18-01-2009, 07:36
عزیز این فایهایی رو که گفتی خیلی از ویروس ها تولید می کنن.
اگه ویروست کاظم جون یا Lsass باشه به مسیر زیر برو و آنتی lsass رو بردار و ازش استفاده کن.

اگه ویروست ویروست یکی از اینا باشه پاک شده و Autoplay , Autorun هم در Step 3 این برنامه پاک میشن.
مرحاله 3 این انتی فایلهای مورد نظرت رو پاک میکنه و مرحله 5 رجیستری رو با روش گفته شده ایمن تعمیر می کنه.
موفق و پیروز باشید.

hamid3765
18-01-2009, 09:10
سلام جناب مهدی 7610

بنده مدتی است که سیستمم به ویروس win32/delf.AAM trojan و ویروس win32/jeefo دچار شده است وبا انتی ویروس nod32 اسکن کردم ولی ظاهرا بطور کامل از بین نرفته و تمام پوشه هایی که به این ویروس دچار شده است قرنطینه شده و در درایوها آن پوشه ها نمایش داده نمی شود و از گزینه فولدر آپشن هم که استفاده میکنم اثری ندارد
لطفا بنده را بطور کامل راهنمایی کنید:41:
در ضمن نرم افزارهایی که پست های ابتدایی برای از بین بردن این ویروس ها گذاشته بودید ظاهرا دانلودش خراب شده است.

ممنون از راهنمایی تون

hassan_max
18-01-2009, 19:44
من قبلا ويروس autorun.inf و isaas و xih9.cmdو . . . چند تا ويروس ديگه,همش و پاك كردم فقط يه پوشه تو هر دراسو باز شده به نام autorun.inf كه مخفي هستش و بازش مي كني يه فايلي هست كه پاك نمي شه و اسمش اينه lpt3.This folder was created by Flash_Disinfector حالا من چطوري اينو پاك كنم.merC

picher_s
19-01-2009, 19:00
سلام hasan_max.
با یه batchFile که توش دستور del رو بنویسب راحت پاکش می کنی!!!
من همین طور پاکش کردم.
موفق و پیروز باشید.

sokote mordab
19-01-2009, 23:37
سلام
من ویروس اتوران گرفتم روی هر درایوی کلیک می کنم ورد را باز می کنه در هر درایو هم چندین فایل ورد است قبلا ویروس اتوران گرفتم ولی پنجره دیگه باز می کرد با برنامه اتران در همین سایت درست شد ولی الان درست نمی شه چه باید کرد؟
ممنون

mani_2004_2006
20-01-2009, 00:08
دوستان سیستم من یه ویروسی گرفته که یه فایل exe تو هر پوشه میسازه
با nod , avasat هم اسکن کردم یه چیزای تو این مایه ها : ٌwom , u2 پیدا کرد
و کشت . ولی هنوز هست . شکل فایل های exe مثل فایل های ناشناخته شده
چیکارش کنم ؟

sokote mordab
20-01-2009, 19:17
حالا چطور از بین میرن

آنتی
20-01-2009, 22:01
من قبلا ويروس autorun.inf و isaas و xih9.cmdو . . . چند تا ويروس ديگه,همش و پاك كردم فقط يه پوشه تو هر دراسو باز شده به نام autorun.inf كه مخفي هستش و بازش مي كني يه فايلي هست كه پاك نمي شه و اسمش اينه lpt3.this folder was created by flash_disinfector حالا من چطوري اينو پاك كنم.merc
به نام خدا
دوست عزیز تا حد امکان این فایل را پاک نکنید زیرا
اولا ویروس نیست و ضرری برای سیستم ندارد
2- ازورود ویروسهای اتوران جلوگیری میکند
موفق باشید

HoJJaT_007
21-01-2009, 14:37
اسم اون ویروسی که هم Task Manager و هم Regedit میبنده و با بقیه کاری نداره چیه ؟

avecina.ir
21-01-2009, 19:29
سلامم دوستان...راستش پست اول این تاپیک حسابی من را گیج کرده!
یک سیستمی مال یکی از سازمانهاست واسه تعمیرات و ارتقا و... دستمه یکبار با کاسپر2009 و یکبار با نود32 اسکنش کردم و حدود 500 ویروسش را کامل پاک کردم و نود32 با اخرین اپدیتهاش نصب کردم...بعدش رجیستری و Ctrl Alt Del را هم از توی گروپ پالیسی برگردوندم حالا فقط مونده فولدر آپشن که نیستش.واسه این چکار کنم از کجا برش گردونم؟؟ از گروپ پالیسی میشه یا از SFC /Scannow یا چه راه دیگه ای پیشنهاد میدین؟؟

sokote mordab
22-01-2009, 11:06
یکی نیست جواب ما را بده
من ویروس اتوران گرفتم روی هر درایوی کلیک می کنم ورد را باز می کنه در هر درایو هم چندین فایل ورد است قبلا ویروس اتوران گرفتم ولی پنجره دیگه باز می کرد با برنامه اتران در همین سایت درست شد ولی الان درست نمی شه چه باید کرد؟ممنون

qmohammadq
22-01-2009, 16:50
سلام دوست من
میشه در مورد این ویروس راهنمایی کنین "Thumbs.db"
الان 8 7 سال این ویروس میادو میره
من هیچ شناختی ندارم روش فقط میدونم فایل اضافی تو تمام فولدر ها
ممنون میشم
یا علی مدد:20::11:

eamiri
22-01-2009, 17:31
ويروسي كه باعث ميشه هنگام ورود به درايو ها پيغام access is denied بده چگونه بايد مشكلش رو حل كرد آيا جايي در اين مورد بحث شده ؟

mahdi7610
22-01-2009, 19:24
سلام دوست من
میشه در مورد این ویروس راهنمایی کنین "Thumbs.db"
الان 8 7 سال این ویروس میادو میره
من هیچ شناختی ندارم روش فقط میدونم فایل اضافی تو تمام فولدر ها
ممنون میشم
یا علی مدد:20::11:
سلام

دوست عزیز این ویروس نیست . مربوط به نمایش تصاویر هستش .

توی ادرس های زیر در موردش بحث شده . کافیه سرچ کنید

Thumbs.db چیه ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کمک در مورد فایل desktop.ini و Thumbs.db ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

thumbs.db ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خلاص شدن از شر فايل Thumbs در ويندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آیا thumbs.db ویروس است؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی .

mahdi7610
22-01-2009, 19:28
ويروسي كه باعث ميشه هنگام ورود به درايو ها پيغام access is denied بده چگونه بايد مشكلش رو حل كرد آيا جايي در اين مورد بحث شده ؟
سلام

دوست عزیز این مشکل مربوط به تغییر مالکیت درایوهای شما هستش . بارها در موردش بحث شده . کافیه همین عبارت access is denied سرچ کنید .

چرا روی drive ها که کلیک میکنم ارور access is denied میده؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

avecina.ir
22-01-2009, 20:04
مشکلم با راهنمایی های پست اول حاج مهدی حل شد.خیر ببینی الهی

HoJJaT_007
22-01-2009, 22:30
الان دارم Avira آپدیت میکنم اسکن کنه . موثره ؟

eamiri
24-01-2009, 01:35
سلام

دوست عزیز این مشکل مربوط به تغییر مالکیت درایوهای شما هستش . بارها در موردش بحث شده . کافیه همین عبارت access is denied سرچ کنید .

چرا روی drive ها که کلیک میکنم ارور access is denied میده؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

نه اين ويروس هستش چون كه روي فلش مموريم بود بعد كه فرمتش كردم درست شد ولي ديگه نميتونم همه درايو ها رو فرمت كنم
لطفا كمك كنيد

Amir Hossein
24-01-2009, 21:26
با سلام
منم يه ويروسي دارم كه تو هر پارتيشن تو يه فولدر به نام Recycled ايجادميشه اين ويروسه مخفيه (ولي من با تنظيمات ريجستري اين فايل رو show كردم)
بعد يه فايل autorun اينو اجرا ميكنه من درايو هامو فرمت كردم پاك نشد فقط با حذف پارتيشن ايناها پاك ميشن
آنتي ويروس علامت ميده ولي پاك نميكه
من مشكلي با كامپيوتر ندارم ولي فلشم اين ويروس رو گرفته (فلش رو كه نميتونم پارتيشن بندي كنم)
هرچي هم كه پاك ميكنم بازم ساخته ميشه
به محظ اينكه فلش رو ميزارم كامپيوتر اين ويروس رو ميگيره فرمت هم ميكنم نميشه
درضمن يه كزينه اي تو task manager به نام LSASS به وجود مياد
ممنون ميشم اگه بگيد چه كار كنم اگه خواستيد بازم مشخصات ميدم.

am2
24-01-2009, 23:42
اقايون كمك
من امروز ويروسي شدم
folder uption نيست
taskmanager غير فعاله و وقتي alt+ctrl+delete رو ميزنم ريست ميشه
فاييلاي هيدن ديگه پيدا نيستن
توي usb درايو يه پوشه به نام pic.exe هست كه پاك نميشه(انگار خود كثيفشه)
بيشتر ابزارايي كه توي پست اول بود رو دان كردم ولي انگار اين ويروسه اجازه اجراي bach رو نميده و سريعا اون برنامه ها پاك ميشن
با nod32 آپديت هم چك كردم چيزي پيدا نشد..
حالا چيكار كنم

picher_s
25-01-2009, 07:38
SEZAYESH جان اگه کمی تو همی فروم جستجو می کردی 100 بار جواب این سوال رو دادم.
به مسیر زیر برو همه چی رو با آنتیش اونجا گذاشتم.

موفق و پیروز باشید.

am2
25-01-2009, 11:34
اقايون جواب منو نميدين؟؟

picher_s
25-01-2009, 12:04
am2 جان
اول اینکه اطلاعاتت ناقصه!
چون هنوز ویروست رو نمی شناسیم پیشنهادم اینه با OfficeScan اول مسیر اجرای ویروست رو ببین کجاست.
بعد عکس پروسز های فعالت رو هم با یه process Excplorer بگیر و بزار.
عکس Msconfiget رو هم بزار.
اگه ویروست Autorun داره متن اون رو هم بزار.
موفق و پیروز باشید.

am2
25-01-2009, 15:01
ممنون
اين ويروسه اجازه نميده هيچ ابزاري مثل msconfig و اين چيزا رو اجرا كنم ولي بالاخره يه عكس تونستم بگيرم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nod32 اپديت هم دارم ولي فايده اي نداره.پيداش نميكنه

picher_s
25-01-2009, 20:26
سلام am2 جان.
شما 3-4 تا ویروس داری!
بدترینشون LSASSه که به مسیر زیر برو آنتیش رو اونجا برات گذاشتم.

یه SMSS , SVCHOST , MSMSGS هم داری.
1- از Process Explorer مسیر اجرای پروسز های بالات رو یادداشت کن.
2- از تو StartUp Managret مسیر اجرای Bad , MSMSGS رو یادداشت کن.
3- با یه سیستم عامل لایو بالا بیا و برو به مسیر های بالا و ویروس هاتو پاک کن.
4- با رجیستری ادیتوری که سیستم عامل لایوت بهت می ده مسیر های بالا رو از تو Run رجیستریت بردار.
5- با یه RegRepair رجیستریت رو تعمیر کن.
موفق و پیروز باشی.

mehdi1745
26-01-2009, 00:21
با عرض سلام خدمت اساتید محترم مخصوصا آقا مهدی7610
آقا مهدی من آموزشی که در مورد مشکل این اخطار Generic Host Process for Win32 Services داده بودی رو به دقت مطالعه کردم
تمامی فایل های مربوطه رو هم از سایت مایکروسافت دانلود و رو ویندوزم نصب کردم.
من حتی پرینتر HP دارم.چند وقت پیش دوباره نصبش کردم تا شاید مشکلم برطرف شه.
اما اتفاق خاصی نیفتاد.بعد از چند روز دوباره این اخطار ظاهر شد.یادم میاد گفته بودی این ویروس نیست.مشکل از بسته های امنیتی مایکرو سافته...
یه جورایی کلافه شدم.کامپیوترم قبلا ویروس گرفته بود.که بعد از مراجعه و مطالعه راهنمایهات مشکلم برطرف شد.الانم امیدرارم تو بتونی مشکلم رو گره گشا باشی.ممنون میشم اگه کمکی کنی بهم بازم میگم من تمامی مراحل و دانلود فایل ها رو از سایت مایکرو سافت انجام دادم.منتظر جوابت هستم.
بعد مهدی جان الان چند روزی هست که یه مشکل دیگه دارم.من دو تا ویندوز دارم.یکی اکس پی و دیگری میلینیوم.
اکس پی رو خودم استفاده میکنم.چند روزیه نمیدونم داداش چه بلایی سره اون یکی ویندوز آورده که بعد از هر بار ریستارت یا خاموش و روشن کردن.وقتی ویندوز بالا میاد 3 تا پنجره همیشه نمایش میده که ماله درایو های ویندوز هست.یعنی C _D_E ...
ممنون میشم بگی مشکل از چیه...
اگه تایپیک رو اشتباه زدم شرمنده....

am2
26-01-2009, 00:26
سلام am2 جان.
شما 3-4 تا ویروس داری!
بدترینشون LSASSه که به مسیر زیر برو آنتیش رو اونجا برات گذاشتم.

یه SMSS , SVCHOST , MSMSGS هم داری.
1- از Process Explorer مسیر اجرای پروسز های بالات رو یادداشت کن.
2- از تو StartUp Managret مسیر اجرای Bad , MSMSGS رو یادداشت کن.
3- با یه سیستم عامل لایو بالا بیا و برو به مسیر های بالا و ویروس هاتو پاک کن.
4- با رجیستری ادیتوری که سیستم عامل لایوت بهت می ده مسیر های بالا رو از تو Run رجیستریت بردار.
5- با یه RegRepair رجیستریت رو تعمیر کن.
موفق و پیروز باشی.

ممنون از كمكت
ولي اون ادرس فرومي كه دادين ميزنه ديتا بيس ارور ميشه يه جاي ديگه آپلود كنين اونو..

اينم ميشه يه توضيحي بدين..مگه ريجستريا يكين..و run ريجستري ادرسش چيه

eamiri
26-01-2009, 02:14

سلام

موفق باشید .

نه اين ويروس هستش چون كه روي فلش مموريم بود بعد كه فرمتش كردم درست شد ولي ديگه نميتونم همه درايو ها رو فرمت كنم

لطفا كمك كنيد

mehdi yari
26-01-2009, 15:08
سلام بر متخصصين
اين پروسس من
ميدونم خيلي ويروس دارم يه آستين بالا بزنين اين ويروساي سيستمه من از بين بره
نميخوام فورمت كنم اطلاعاتمو لازم دارم
پيشاپيش ممنون

sayan_se666
26-01-2009, 19:41
با سلام خدمت دوستان من وقتي از طريق dial up به اينترنت وصل مي شوم بعد از حدود سه دقيقه connect خود به خود قطع شده ويك connection جديد به نام i-connect خود به خود به وجود مي آيدو بي معني است و history و addres bar پاك مي شود

mahdi7610
26-01-2009, 19:48
با عرض سلام خدمت اساتید محترم مخصوصا آقا مهدی7610
آقا مهدی من آموزشی که در مورد مشکل این اخطار Generic Host Process for Win32 Services داده بودی رو به دقت مطالعه کردم
تمامی فایل های مربوطه رو هم از سایت مایکروسافت دانلود و رو ویندوزم نصب کردم.
من حتی پرینتر HP دارم.چند وقت پیش دوباره نصبش کردم تا شاید مشکلم برطرف شه.
اما اتفاق خاصی نیفتاد.بعد از چند روز دوباره این اخطار ظاهر شد.یادم میاد گفته بودی این ویروس نیست.مشکل از بسته های امنیتی مایکرو سافته...
یه جورایی کلافه شدم.کامپیوترم قبلا ویروس گرفته بود.که بعد از مراجعه و مطالعه راهنمایهات مشکلم برطرف شد.الانم امیدرارم تو بتونی مشکلم رو گره گشا باشی.ممنون میشم اگه کمکی کنی بهم بازم میگم من تمامی مراحل و دانلود فایل ها رو از سایت مایکرو سافت انجام دادم.منتظر جوابت هستم.
بعد مهدی جان الان چند روزی هست که یه مشکل دیگه دارم.من دو تا ویندوز دارم.یکی اکس پی و دیگری میلینیوم.
اکس پی رو خودم استفاده میکنم.چند روزیه نمیدونم داداش چه بلایی سره اون یکی ویندوز آورده که بعد از هر بار ریستارت یا خاموش و روشن کردن.وقتی ویندوز بالا میاد 3 تا پنجره همیشه نمایش میده که ماله درایو های ویندوز هست.یعنی C _D_E ...
ممنون میشم بگی مشکل از چیه...
اگه تایپیک رو اشتباه زدم شرمنده....
سلام

نباید همه وصله ها را دانلود کنید . باید بر حسب نوع سیستم عامل خودتون وصله مورد نظر را دانلود کنید و نصب کنید .

بعد از نصب وصله ها ادرس یک برنامه را توی تاپیک زیر گذاشتم که با استفاده از اون برنامه پورتهای باز سیستم را ببندید .

در مورد سوال دومت هم احتمالا ادرس اون پنجره ها توی start up ویندوز قرار گرفته . به استارت اپ برید و تیک اونا را بردارید .
موفق باشی .

golpesar.online
26-01-2009, 23:56
با سلام و خسته نباشید
عرض شود منم مثل کل دنیا به این ویروس گرفتار شدم
اول اینکه درایو ها تو صفحه دیگه باز میشه
دوم اینکه show & hide کار نمیکنه
سرعت هم اومده پایین
یه ویروسی پیدا شده یه همچین اسمی داره uvsqfgwd.cmd
تو رو خدا کمکم کنید اعصابم ریخته به هم

esianalyst
28-01-2009, 16:46
با سلام
از نويسنده اين مطلب بسيار سپاسگزارم واقعاً راهنمايي هاي مفيدي بود
مشكل من و چندتا از دوستانم با اين روشها به كلي حل شد
به اميد سربلندي شما
قاسمي

mehdi1745
29-01-2009, 00:32
سلام

نباید همه وصله ها را دانلود کنید . باید بر حسب نوع سیستم عامل خودتون وصله مورد نظر را دانلود کنید و نصب کنید .

بعد از نصب وصله ها ادرس یک برنامه را توی تاپیک زیر گذاشتم که با استفاده از اون برنامه پورتهای باز سیستم را ببندید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد سوال دومت هم احتمالا ادرس اون پنجره ها توی start up ویندوز قرار گرفته . به استارت اپ برید و تیک اونا را بردارید .
موفق باشی .
استاد مهدی سلام
من تمامی مراحل رو مو به مو انجام دادم
ولی بازم تاثیری نداشت...
بعد دو روز اخطار ظاهر شد
من این مراحل رو انجام دادم:
ویندوز من ایکس پس 32 بیت هست
اینو دانلود کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از اون این نرم افزار wwdc رو دانلود کردم و تمامی پورت ها رو بستم
اما تاثیری نداشت
چون اچ پی دارم دوباره درایو اونو نصب کردم
بازم تاثیر نداشت
بعد عبارت net stop wuauserv را تایپ کردم و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دادم
و در آخر فایل های dll رو به dll.old تبدیل کردم
ولی بازم تاثیر نداشت
تو این آدرس هم چیزه خاصی نبود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا میگی چی کار کنم!؟
خیلی کلافه ام...ممنون میشم راهنمایی کنی
من بارها این مراحل رو انجام دادم

6666667777777
29-01-2009, 02:45
دست شما درد نکنه.کامپیوتر من پس ویروس آتوران گرفته بود.من همیشه فکر میکردم داداشم کامپیوتر و یه کاری می کنه تا فلدر آپشن حذف بشه.نگو که کامپیوتر ویروس افتاده من خبر نداشتم.بازم دست شما درد نکنه.

mohammadc
29-01-2009, 11:04
من یه ویروسی گرفتم نمی ذاره آنتی ویروس ها آپدیت بشن چی کار کنم؟؟

zigla
29-01-2009, 12:26
با سلام
برخی از فایل های موجود در سیستم من تبدیل به فایلهای exe شده اند لطفا مرا راهنمایی بفرمایید

doost joon
30-01-2009, 13:45
با سلام و خسته نباشید
عرض شود منم مثل کل دنیا به این ویروس گرفتار شدم
اول اینکه درایو ها تو صفحه دیگه باز میشه
دوم اینکه show & hide کار نمیکنه
سرعت هم اومده پایین
یه ویروسی پیدا شده یه همچین اسمی داره uvsqfgwd.cmd
تو رو خدا کمکم کنید اعصابم ریخته به هم
سلام بچه ها من هم مشکل این دوستمون رو دارم
اول فکر می کردم به خاطر مشکل فن کارت گرافیک هست که این قدر سیستم هنگ میکنه اما اصلا مشکل این حرفا نیست
پنجره های سیستم من هم ههمین مشکل رو داره همین فایل هم وقتی دارم یه درایو رو باز می کنم مشکل باز شدن داره و ازم می خواد تا dont send رو بزنم:41:
سیستم به کلی کند شده
بالا اومدنش کند شده در ضمن mcafee هم انگاری فایل Mcshield.exe اش مشکل پیدا کرده وقتی سیستم داره خاموش میشه یه پیغامی میده که میگه یکی از Application هاش رو نمی تونه انجام بده
اگر کسی برای این مشکل من راه حلی داره لطفا در اسراء وقت من رو در جریان بذاره
این روزا بدجووووووووور به سیستمم احتیاج دارم:37:

mehdi1745
30-01-2009, 16:36
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاتید و سلامی سفارشی خدمت آقا مهدی 7610
چند روزی هست که بعد از وصل کردن گوشی به کامپیوتر متوجه شدم ویروس اوتورن گرفتم.اینو بعد از مطالعه صفحه اول تایپیک فهمیدم.البته این ویروس فقط روی درایو مموری گوشیم هست.و روی درایو های
خود ویندوزم همچین اخطاری نداشتم.تصویر پایین:

البته باید بگم که فولدر آپشنم کار میکنه.و میتونم فایل ها مخفی رو ببینم.بعد از وارد شدن داخل درایو مموری
این 3تا فایل که بصورت مخفی بودن رو دیدم.تصویر پایین:

فایل ضمیمه که واسه از بین بردن ویروس اوتوران بودرو دانلود کردم
بعد از نصبش هیچ تغییری تو راست کلیک کردن درایو مموری گوشیم نیوفتاد.و مثه اولش بود.تنها فرقش این بود که گزینه اوتو پلی تو راست کلیک اول نیود.که بعد ازاین که تونستم اونا رو دستی خذف کنم.یه گزینه ظاهر شد که تو عکس اول دیدیش..به نام اوتو پلی...
بعد تو task manager متوجه شدم دو تا فایل explorer وجود داره.تصویر پایین:

بعد از خذف کردن یکی از اونها هم اون 3تا فایل عکس دوم ظاهر شد و هم دوباره explorer دو تا شد.هر کاری میکنم خذف نمیشه.که در کل همه با هم ارتباط دارن..یه فایل جدید هم تو استار آپ ظاهر شده که به محض حذف کردن دوباره ظاهر میشه.عکس پایین:

ممنون میشم راهنماییم کنی... با ذکر لینک
مشکل قبلیم هنوز پا برجاست مهدی جان

mahdi7610
31-01-2009, 10:28
استاد مهدی سلام
من تمامی مراحل رو مو به مو انجام دادم
ولی بازم تاثیری نداشت...
بعد دو روز اخطار ظاهر شد
من این مراحل رو انجام دادم:
ویندوز من ایکس پس 32 بیت هست
اینو دانلود کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از اون این نرم افزار wwdc رو دانلود کردم و تمامی پورت ها رو بستم
اما تاثیری نداشت
چون اچ پی دارم دوباره درایو اونو نصب کردم
بازم تاثیر نداشت
بعد عبارت net stop wuauserv را تایپ کردم و از روی کیبرد کلید enter را فشار دادم
و در آخر فایل های dll رو به dll.old تبدیل کردم
ولی بازم تاثیر نداشت
تو این آدرس هم چیزه خاصی نبود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا میگی چی کار کنم!؟
خیلی کلافه ام...ممنون میشم راهنمایی کنی
من بارها این مراحل رو انجام دادم
سلام مهدی جان

این مشکل تا به حال برای همه حل شده

شما اگه امکانش هست با یه ویندوز دیگه ویندوز را نصب کنید که احتمال به وجود اومدن این ارور باز هم هست اونوقت وصله امنیتی متناسب با اون را دانلود کنید و نصب کنید . و بعد همون موقع پورتهای باز را هم ببندید و کارهای گفته شده را انجام بدید .

احتمالا مشکل را حل کنه . سعی کنید از یه سی دی دیگه ویندوز را نصب کنید .

یه سرچی هم توی انجمن بزن تاپیکهای زیادی هست که در موردش بحث شده . همون ارور را سرچ کنی کفایت می کنه .

موفق باشید .

mani_2004_2006
02-02-2009, 16:47
دوستان این ویروسه ؟ امروز سیستمم هی این پیغامو میده و سرعت هم اومده پایین . cpu نمیدونم داره چیکار میکنه که زده 63 %
کمـــــــــــــــک

nakhle007
02-02-2009, 22:32
آقا من سیستمم مشکل خاصی نداره ( به جز اینکه در task manager چند تا svchost دارم )
منتها سرعت سیستم به شدت پایین هستش
به طوریکه وقتی یه firefox و چند تا تب رو باز میکنم cpu صد در صد کار میکنه
البته من سیستمم خیلی ذغالی هست ( cpu یک گیگا هرتز :31: ) ولی به هر حال قبلا خیلی بهتر و سریعتر کار میکرد
تا چند وقت پیش هم آنتی ویروس نورتن روش نصب بود ، که گفتم شاید مشکل از اون هست و پاکش کردم ولی همچنان سرعت کم هست

omid__ss
03-02-2009, 15:04
فلش مموری من کلا قاطی کرده نه باز میشه.نه میتونم فایلی کپی کنم نه فایلی رو پاک کنمدرایو هام هم باز نمیشه فک کنم این اوتوران باشه؟

Black Hawk
03-02-2009, 18:33
سلام من قبلا ویروس اتوران رو داشتم با کلی دردسر از شرش خلاص شدم این یکی دو روزه چند جا بحث recycler رو دیدم من توی همه درایو هام پوشه مخفی شده recycler رو دارم میخوام بدونم لازمه پاکش کنم؟؟؟اضافه کنم من همونطور که گفتم از اتوران و تمام عوارضش خلاص شدم یعنی الان از نظر اتوران مشکلی ندارم و مشکل ویروسی خاصی هم سیستمم نداره
البته ببخشید میدونم که پوشه ای به همین نام هم باید در درایو های ان تی اف اس برای استور ریسایکل بین وجود داشته باشه

mahdi7610
03-02-2009, 22:55
سلام من قبلا ویروس اتوران رو داشتم با کلی دردسر از شرش خلاص شدم این یکی دو روزه چند جا بحث recycler رو دیدم من توی همه درایو هام پوشه مخفی شده recycler رو دارم میخوام بدونم لازمه پاکش کنم؟؟؟اضافه کنم من همونطور که گفتم از اتوران و تمام عوارضش خلاص شدم یعنی الان از نظر اتوران مشکلی ندارم و مشکل ویروسی خاصی هم سیستمم نداره
البته ببخشید میدونم که پوشه ای به همین نام هم باید در درایو های ان تی اف اس برای استور ریسایکل بین وجود داشته باشه
سلام

اگه داخل پوشه recycler ایکونهایی به شکل سطل بازیافت وجود داره نباید اونا پاک کنید . چون مربوط به سطل بازیافت همون درایو هستش .

در غیر این صورت پاک کردنش مشکلی نداره . در بعضی مواقع فقط یه پوشه هستش .

موفق باشید .

mahdi7610
03-02-2009, 22:56
فلش مموری من کلا قاطی کرده نه باز میشه.نه میتونم فایلی کپی کنم نه فایلی رو پاک کنمدرایو هام هم باز نمیشه فک کنم این اوتوران باشه؟
سلام

بله مطمئنا ویروس اتوران گرفتید .

بارها در موردش بحث شده . یه سرچی بزنید کلی تاپیک می تونید در موردش پیدا کنید .

موفق باشید .

Excel-VB
04-02-2009, 10:04
سلام بر عزيزان
به نظر شما پيغام BO:Stack:BO Heap ..... از چيست؟؟
يكي از دوستان قبلا فرموده بودند مشكل از خود مايكروسافت است كه پس از مدتي با اين پيغام نشان مي دهد كه ويندوز شما اصل نيست و ... ولي مطمئنم كه اين نيست! چون اين پيغام برخي مواقع وقتي فولدر خاصي را باز مي كنيم تا فايل خاصي را باز مي كنيم يا به شبكه وصل مي كنيم داده مي شود و در حالت عادي نشان داده نمي شود!!‌
اين پيغام در برخي سيستم ها پشت سر هم باز مي شود به طوري كه كار كردن را مختل مي كند و در برخي سيستم ها فقط يكبار ظاهر مي شود و با Close كردن بسته مي شود!!
خاطر نشان مي كنم كه اين پيغام فقط با MacAfee Enterprise 8.5i داده مي شود (البته من فقط با اين آنتي ويروس ديده ام ساير دوستان را نمي دانم )

آيا كسي مشكل را مي داند؟؟؟

با احترام
اميني

mbfard
04-02-2009, 11:19
من يه مشكل دارم نميدونم چي شده 10 بار ويندوز عوض كردم باز هم بدون اتصال به اينترنت يا استفاده از فلش باز هم ويندوزم خراب ميشه البته درايو ويندوز رو فرمت هم ميكنم
1 عكس هامو نميتونم ببينم با استفاده از نرم افزار خود ميندوز( ويندوز پيكچر اند فكس ويور)
2 نميتونم فايلهارو كپي يا كات كنم تو درگ كردن قفل ميكنه
3 سرعت سيستمم خيلي مياد پايين
4 درايوهام تو يه صفحه جديد باز ميشن
5 وقتي روي گزينه سند تو براي هر فايل ميرم ويندوز هنگ ميكنه
نميدونم ويروس كجاي سيستم هست نميتونم پيداش كنم خواهشن كمك كنيد

picher_s
04-02-2009, 11:34
عزیز شما مگه نگفتی ویندوزت و درایو هاتو فرمتیدی؟
بعد از نصب ویندوز هیچ نرافزار دیگه ای از رو cd یا هارد نصب میکنی یا نه؟
بعضی ویروسها خودشون رو به exe میچسپونن.

mahdi7610
04-02-2009, 11:40
سلام بر عزيزان
به نظر شما پيغام bo:stack:bo heap ..... از چيست؟؟
يكي از دوستان قبلا فرموده بودند مشكل از خود مايكروسافت است كه پس از مدتي با اين پيغام نشان مي دهد كه ويندوز شما اصل نيست و ... ولي مطمئنم كه اين نيست! چون اين پيغام برخي مواقع وقتي فولدر خاصي را باز مي كنيم تا فايل خاصي را باز مي كنيم يا به شبكه وصل مي كنيم داده مي شود و در حالت عادي نشان داده نمي شود!!‌
اين پيغام در برخي سيستم ها پشت سر هم باز مي شود به طوري كه كار كردن را مختل مي كند و در برخي سيستم ها فقط يكبار ظاهر مي شود و با close كردن بسته مي شود!!
خاطر نشان مي كنم كه اين پيغام فقط با macafee enterprise 8.5i داده مي شود (البته من فقط با اين آنتي ويروس ديده ام ساير دوستان را نمي دانم )

آيا كسي مشكل را مي داند؟؟؟

با احترام
اميني
سلام

این مشکل فقط مربوط به انتی ویروس مکافی هستش .

البته مکافی بار اولش نیست . مکافی به خیلی از قسمتهای ویندوز حساس هستش . البته نمی شه گفت ویروس یا فایل مخربی هستش . ممکنه مکافی اون را فایل مخرب تشخیص می ده .

بهتره انتی ویروس کسپراسکای را نصب کنید . به جرات کسپراسکای نسبت به مکافی و دیگر انتی ویروس ها قدرت بالا و هوش مصنوعی قوی تری داره .

موفق باشید .

picher_s
04-02-2009, 11:51
دقیقا Mahdi7610 درست مگن.
شما بعد از پاک کردن مک افیتون هنوز با سرویس های اون که پاک نشدن مشکل خواهید داشت و بعضی مواقع حتی نمی تونید با دوستاتون تو شبکه بازی کنید.
پیشنهاد من برای پاک کردن مک افی اینه از نرم افزاری مثل CleanSweep از نورتن استفاده کنید.
موفق باشید.

nakhle007
04-02-2009, 13:29
آقا من سیستمم مشکل خاصی نداره ( به جز اینکه در task manager چند تا svchost دارم )
منتها سرعت سیستم به شدت پایین هستش
به طوریکه وقتی یه firefox و چند تا تب رو باز میکنم cpu صد در صد کار میکنه
البته من سیستمم خیلی ذغالی هست ( cpu یک گیگا هرتز :31: ) ولی به هر حال قبلا خیلی بهتر و سریعتر کار میکرد
تا چند وقت پیش هم آنتی ویروس نورتن روش نصب بود ، که گفتم شاید مشکل از اون هست و پاکش کردم ولی همچنان سرعت کم هست

دوستان مشکل من چیه ؟ همون سی پی یو ضعیف یا چیز دیگه ای؟

Ehsan PCbase
04-02-2009, 13:48
سلام
این ها رو چطور میشه پاک کرد ؟ با kaspersky antivirus 2009 پاکشون می کنم ولی باز میان

doost joon
04-02-2009, 15:57
اه اه وای چه patch بی مزه ای بود مهدی جون
خوب پسر اینکه همه ی Autorun ها رو پاک میکنه خوب رو درایو که کلیک میکنیم چتو بالا بیا؟
یعنی خودمون براش َautorun جدید بنویسیم؟

mahdi7610
04-02-2009, 22:26
اه اه وای چه patch بی مزه ای بود مهدی جون
خوب پسر اینکه همه ی autorun ها رو پاک میکنه خوب رو درایو که کلیک میکنیم چتو بالا بیا؟
یعنی خودمون براش َautorun جدید بنویسیم؟
سلام

اینایی که الان گفتی یعنی چی ؟

من که سر در نیووردم چی گفتی :دی

موفق باشی .

Ehsan PCbase
05-02-2009, 12:33
سلام
لینک دانلود اکثر برنامه های پست اول خرابه و کار نمی کنه ... لطفاً اصلاحش کنید
در ضمن به پست قبلی من هم جوابی ندادید :46:

doost joon
05-02-2009, 12:40
سلام

اینایی که الان گفتی یعنی چی ؟

من که سر در نیووردم چی گفتی :دی

موفق باشی .

ببین شما اون اول که اومدید نحوه ی پاک کردن ویروس های Autorun رو توضیح دادین یه پک دادین به اسم Clear.rar
اگه یادتون باشه همون جا گفتی که از این Patch هم استفاده کنید
خوب من این کار هایی رو که Clear.rar انجام می ده رو وقتی سیستمم ویروسی میشد دستی انجام می دادم
یعنی همه ی Autorun ها رو دستی پاک می کردم + اون ویروس هایی که باهاشون بالا میومدن
اون وقت وقتی روی درایو دابل کلیک میشد
بدون Autorun بالا نمی اومد
مجبور میشدم یه autorun دستی واسش بنویسیم
اون پکی که شما داده بودین هم فقط Autorun ها رو پاک می کرد
منظور من هم همین بود:31:

mahdi7610
05-02-2009, 14:05
ببین شما اون اول که اومدید نحوه ی پاک کردن ویروس های Autorun رو توضیح دادین یه پک دادین به اسم Clear.rar
اگه یادتون باشه همون جا گفتی که از این Patch هم استفاده کنید
خوب من این کار هایی رو که Clear.rar انجام می ده رو وقتی سیستمم ویروسی میشد دستی انجام می دادم
یعنی همه ی Autorun ها رو دستی پاک می کردم + اون ویروس هایی که باهاشون بالا میومدن
اون وقت وقتی روی درایو دابل کلیک میشد
بدون Autorun بالا نمی اومد
مجبور میشدم یه autorun دستی واسش بنویسیم
اون پکی که شما داده بودین هم فقط Autorun ها رو پاک می کرد
منظور من هم همین بود:31:
خب من اموزش پاک کردن ویروس اتوران را گفتم . پاک کردن ویروس اتوران هیچ ربطی به نشدن درایوهای شما نداره . مشکل از جای دیگه هستش .

پاک کردن ویروس اتوران اتفاقا باعث باز شدن درایوهای شما به صورت نرمال می شه .

اون فایل پچ هم که گفتید دقیقا همون کار دستی را انجام می ده ولی گاهی بعضی دوستان یادشون می ره بعضی درایوها را پاک کنند با اجرا کردن اون فایل مشکلات باقی مانده احتمالی از بین می ره .
در واقع برای محکم کاری هستش :دی
شما اگه ویروس اتوران را پاک کردید و مشکل توی باز کردن درایوهاتون دراید برنامه کم حجم زیر را بگیرید و اجرا کنید تا مشکلتون حل بشه .
این برنامه یه فایل اتوران توی همه درایوهای شما ایجاد می کنه و باعث می شه درایوهای شما از دست ویروس اتوران محفوظ بمونه .

موفق باشی .

mahdi7610
05-02-2009, 14:11
سلام
این ها رو چطور میشه پاک کرد ؟ با kaspersky antivirus 2009 پاکشون می کنم ولی باز میان

همون طور که توی عکس هم مشخصه کسپر به برنامه quicktime گیر داده .

این برنامه را از روی سیستم حذفش کنید . و بعد سیستم را دوباره اسکن کنید . انتی ویروس خودتون را حتما اپدیت کنید .

حتما در حالت safe mode سیستم را اسکن کنید .

موفق باشید .

rajermax
05-02-2009, 21:52
با سلام من تسك منيجر ندارم با ريجستري بايد چه كار كنم لطفا كمكك كنيد

mahdi7610
07-02-2009, 09:42
با سلام من تسك منيجر ندارم با ريجستري بايد چه كار كنم لطفا كمكك كنيد
کلی برنامه و روش برای حل این مشکل گفته شده . سرچ کنید .
از برنامه زیر استفاده کنید .

موفق باشید .

majid20
07-02-2009, 16:38
دوستان ممکنه به دلیل ویروسی شدن یا هر دلیل دیگه ای برخی از فایلهای رجیستری و یا بخش های ویندوز آسیب ببینند

سایت زیر یک سری کلید های رجیستری رو برای ترمیم بخش های موردنظر لیست کرده ( که ممکنه گاها براتون مفید باشه )

( کافیه با دانلودمنجر کلید مزبور رو دانلود کنید )

majid20
07-02-2009, 16:51
لینک دانلود نسخه های بوتیبل چندین آنتی ویروس مطرح ( برای مواقعیکه ویروس اجازه نصب هیچ آنتی ویروس را نمیده )

Avira AntiVir Rescue System ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BitDefender Rescue CD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

F-Secure Rescue CD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kaspersky Rescue Disk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته : CD های نجات Avira و Bitdefender و F-Secure قابلیت آپدیت دیتابیس خود را دارند ( فقط نیازمند کانکت شدن و آپدیت آنها هستید )

roshanak1
07-02-2009, 17:58
این مشکل منو حل کنین دنیا و اخرت ثواب برین:31:
پی نوشت مهم اول نوشت: همه راههایی که تو نت گفتن جستجو کردم و انجام دادم هیچ کدوم مشکلمو حل نکرده پس لطفن به هیچ جا ارجاعم ندهیدددددددد
بنده انتی ویروس نود 32 نصب کردم و کل کامپیوترم رو اسکن کردم.مشخص شد که به ویروس اتوران مبتلا شدم(من نه کامپیوترم البته) بعد از اون هیچ کدوم از درایوهامو باز نمیکنه نه از منوی ران نه از نوار ادرس و کلیک راست و اپن و نه هیچ جای دیگه. کلی روش و راه حل هم امتحان کردم از پاک کردن دستی گرفته تا نصب مجدد وین و برنامه های پاک کردن ویروسهای اتو ران و .... و کلی کارای بی ثمر دیگه.
به هر طریقی که میخوام درایوهام رو باز کنم صفحه دسکتاپ یه لحظه همه چیش میره فقط پیکچر صفحه میمونه بعد دویاره برمیگرده حالت قبل.اون اولا یه پیغام could not file mcse.exe هم می اورد به محض باز کردن درایو.
خلاصه خسته شدم از بس نتونستم حل کنم این مشکلو، لطفن هر کسی راهشو میدونه کمک کنه .
پیشاپیش مرسی از وقتی که میزارین واسه حل مشکلم.

mbfard
07-02-2009, 19:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mansure2099
08-02-2009, 04:18
اول سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم یه سوال دارم :

چند وقتیه سیتمم ویروسی شده ونمیدونم چه ویروسیه و هر آنتی ویروس هم نصب میکنم مشکلش حل نمیشه!
فایل های پنهانم Show نمیشن!
یعنی تو منوی Tools/ Folder Option / Show hiden File فعال نمیشه!
بعد یه مدت ویندوزمم به هم ریخت و هر دفعه بالا میاد پیغام Run a Dll as App میده که عنوانشم اینه:
Data Execution Prevention - Microsaft Windows
چند باری این پیغامو میبندمبعدش آیکونای دسکتاپم بالا میان اما بعد یکی 2 بار خاموش دن دیگه بالا نمیاد!

کسی میتونه کمکم کنه و بگه چطوری درستش کنم؟

ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba_tanha
08-02-2009, 09:15
سلام لطفا كمك به ويروس بسيار عجيب . فولدر آپشن باز ميشه ولي گزينه show hidden file حذف شده. مديا پليرو خيلي نرم افزارهاي ديگه باز نميشه ويروس كش يه مدتي از كار افتاده بود بعد دوباره فعال شد مشكل Disable نشدن شبكه و نصب نشدن نرم افزار هزار ويك دردسر ديگه... اگه كسي چيزي كمكي راهي سراغ داره دريغ نكنيد.درضمن يه هفت هشت تايي svchost بازه.

peyman_nn
09-02-2009, 09:11
دوستان میشه بگید بعد از استفاده از روش های گفته شده در پست اول ، حالا چطوری باید گزینه شوهدن فایل رو فعال کنیم؟؟
چون وقتی فایل ها رو از هدن درمیارم باز هم همون جوریه و بازم نشون نمیده . به نظر شما با ریپیر کردن دوباره ویندوز این امر درست میشه ؟ ( بازسازی دوباره ویندوز )

Excel-VB
09-02-2009, 12:50
این مشکل منو حل کنین دنیا و اخرت ثواب برین:31:
پی نوشت مهم اول نوشت: همه راههایی که تو نت گفتن جستجو کردم و انجام دادم هیچ کدوم مشکلمو حل نکرده پس لطفن به هیچ جا ارجاعم ندهیدددددددد
بنده انتی ویروس نود 32 نصب کردم و کل کامپیوترم رو اسکن کردم.مشخص شد که به ویروس اتوران مبتلا شدم(من نه کامپیوترم البته) بعد از اون هیچ کدوم از درایوهامو باز نمیکنه نه از منوی ران نه از نوار ادرس و کلیک راست و اپن و نه هیچ جای دیگه. کلی روش و راه حل هم امتحان کردم از پاک کردن دستی گرفته تا نصب مجدد وین و برنامه های پاک کردن ویروسهای اتو ران و .... و کلی کارای بی ثمر دیگه.
به هر طریقی که میخوام درایوهام رو باز کنم صفحه دسکتاپ یه لحظه همه چیش میره فقط پیکچر صفحه میمونه بعد دویاره برمیگرده حالت قبل.اون اولا یه پیغام could not file mcse.exe هم می اورد به محض باز کردن درایو.
خلاصه خسته شدم از بس نتونستم حل کنم این مشکلو، لطفن هر کسی راهشو میدونه کمک کنه .
پیشاپیش مرسی از وقتی که میزارین واسه حل مشکلم.

1) Safe Mode
2) run
3) cmd
4) c:\ cd\
5) del autorun.* /f /a /s /q
6) d:\ cd\
7) del ..... and then E:\ and then F: , ...........

Good Luck
با احترام - كاويان

F@$hist
10-02-2009, 16:32
خسته نباشید !!! یه ویروس خیلی چرت گرفتم !!! که ترکیبی از autorun و explore.exe و این جور حرفاست ...

امکان آپدیت آنتی ویروس ها رو ندارم ولی اکثرشون رو دارم .... اگه فایل bat برای اینا باشه خیلی خوب میشه ممنون !

reza41
11-02-2009, 12:51
سلام
لطفا كمك كنيد
سيستم من كارهاي عادي رو انجام ميده و مشكلي پيدا نكرده ولي هر چقدر هم كه بري و گزينه show hidden files رو بزني انگار نه انگار و هيچ كدوم از فايل ها رو نشون نمي ده يعني دوباره مي ره روي گزينه مخفي كردن
لطفا راهنمايي كنيد

omnix
12-02-2009, 00:43
سلام از زحمات شما ممنونم امیدوارم همیشه موفق باشید

omid__ss
12-02-2009, 15:49
سلام

بله مطمئنا ویروس اتوران گرفتید .

بارها در موردش بحث شده . یه سرچی بزنید کلی تاپیک می تونید در موردش پیدا کنید .

موفق باشید .
همه راه هایی رو که گفته بودید امتحان کردم اما باز هم درست نشد
این هم عکسی هست که از یکی از برنامه هایی که شما معرفی کردید گرفتم
همه درایو هارو چک میکنه اما به فلش مموری که میرسه اینو میده:

nimaz
12-02-2009, 16:34
منو ببخشید که دوبار پست می فرستم تو سایت ... هم پست ساختم و هم اینجا پست میزنم ... گفتم شاید اینجا توجه بیشتری بشه :

system.exe یا به عبارت دیگه searchclip.exe
سلام دوستان ... من همچنین فایلی رو یک جا پیدا و اجرا کردم و این کار باعث شد که این برنامه تمام عکسام به علاوه ی فایلای ویدیویی با پسوند mp4 DAT 3GP رو ظاهرا از رو کامپیوترم پاک کنه (در نگاه اول حتی با فعال کردن نمایش فایلای سیستمی فایلامو نمی دیدم ولی همونطور که در ادامه هم خواهید خوند ،،، گویا فایلام پاک نشدن) ... این برنامه یک ویژگی جالب داشت که حتی اگر شیفت + دیلیت هم می کردینش باز از بین نمی رفت و بعد از 2-3 ثانیه دوباره ظاهر می شد .

من ویندوزم رو عوض کردم و آنتی ویروس رو آپ کردم و سپس با یک برنامه ی ریکاوری فایلا رو برگردوندم ... من فهمیدم فایلا پاک نشدن چرا که حجم فولدر نگه دارنده ی فایلا تغییر نکرده بود ... بعد از ریکاوری فهمیدم به پسوند همه ی فایلام با این برنامه یک searchclip اضافه شده مثلا : (P30.jpg(searchclip ... وقتی که این فایلا رو ریکاوری کردم دیدم بعضی عکسا با تغییر پسوند مشکلشون حل می شه و بعضی نه ! فیلمها اما با اینکه حجمشون همون حجم اصلیه اما باز نمی شن و اینم بگم که کدک های فیلما روی کامپیوترم نصبه (اگر نمونه خواستین بگین تا بزارم) ... می خوام دوستان راهی رو پیشنهاد کنن که بعد از ریکاوری بازم مثل سابق بتونم از فایلام استفاده کنم ...

در ضمن اگر موضوع تکراریه بهم آدرس جایی رو که قبلا در موردش صحبت شده رو بدین و بهم خرده نگیرین که نگشتم ... من در این مورد توی نت جستجو کردم و یک نتیجه از همین سایت P30world به دستم اومد که یک مدیر fبه سوال کننده گفته بود موضوع تکراریه اما آدرس جایی رو که قبلا در موردش بحث شده بود رو نداده بود ...

دوستان منتظرم

با تشکر

reza41
13-02-2009, 19:20
دوست عزيز در تايپ اسم فايل اشتباه رخ داده و صحيح systemm.exe هست
راه هاي پاك كردنش رو هم در اين آدرس ها مي توني ببيني

و

mashhood1360
14-02-2009, 16:21
سلام دوستان من تازه عضو شده ام
لطفاً روش پاک کردن ويروس autorun رو به من بگين
خيلی ممنون

karajwizard
14-02-2009, 22:35
چند وقتیه سیستم رو اگه خاموش یا ریست کنم هنگام راه اندازی مجدد ویندوز هنگ میکنه (همون ثانیه های آغازین) و دیگه بالا نمیاد تا اینکه ویندوز رو فرمت کنی یا اینکه اونو آپگرید کنی و به خاطر همین مجبورم رو حالت hibernate خاموش کنم تا مشکلی بوجود نیاد
پیشاپیش ممنون.

halflife g
15-02-2009, 12:03
سلام دوستان کامپیوتر من یه مدتی هست که کار رایت cd و dvd رو خیلی خیلی کند انجام میده مثلا حدود یک ساعت واسه رایت یه dvd می خواستم بدونم یه وسروسی چیزی مربوط میشه؟واگر جواب بله هست باید چطوری از بین بردش؟

waveblue
17-02-2009, 00:48
سلام hasan_max.
با یه batchFile که توش دستور del رو بنویسب راحت پاکش می کنی!!!
من همین طور پاکش کردم.
موفق و پیروز باشید.

با سلام
منظورتون از batchFile چیه ؟
میشه یه توضیح کامل بدید !
مرسی از تلاشتون واقعا:11:

SAEED_BARCELONA
17-02-2009, 23:28
سلام دوستان
من سیستمم ویروس Kazme Gheyze گرفته. آنتی ویروسشم گیر آوردم
ویروسو پاک کردم ولی باز میاد. فایل autorun رو هم پاک کردم
چیکارش کنم؟
یه سوال دیگه:
من یاهو مسنجرم خود به خود یه send to all میزنه.
اینم مربوط میشه به همین ویروس؟

t0tem
18-02-2009, 04:12
دوستان من یه برنامه دارم که خوراک فایل های Hidden هست و برای ویروس هایی که Folder Option رو Disable می کنند خیلی کارآیی داره. این برنامه بدون نیاز به چیزی فایل های Hidden شما رو به حالت قبل بر می گردونه. البته برنامه قابلیت های بسیار زیادی داره. پیشنهاد می کنم که یک بار تستش کنید. می تونید از سایت زیر دانلود کنید :

gisoo_s62
18-02-2009, 16:53
سلام
من تازه به انجمن شما وارد شدم
راستش يه مشكلي براي home page ام توي internet Explorer ام پيش اومده . يعني نا خواسته يه آدرس توش هست و حالت غير فعال داره و تغيير نمي كنه ! حالا چيكار كنم؟ ممكنه ويروس باشه؟ البته من Nod32 دارم و هرروز آپديتش مي كنم.

asheg_mr20
18-02-2009, 23:09
با عرض سلام واقعا از توضیحاتون ممنونم:بندهدر اینترنت اکسپلورم هر چی ویندوز می زنم این سایت جزه home page شده و نمی دونم از ویروسه از ریجستری هستش این سایتم اینه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که هرچی ویندوز می زنم و آنمتی ویروسم رو هم آبدیت میکنم از بین نمی ره لطفا کمکم کنید؟

picher_s
19-02-2009, 13:04
سلام دوستان
من سیستمم ویروس Kazme Gheyze گرفته. آنتی ویروسشم گیر آوردم
ویروسو پاک کردم ولی باز میاد. فایل autorun رو هم پاک کردم
چیکارش کنم؟
یه سوال دیگه:
من یاهو مسنجرم خود به خود یه send to all میزنه.
اینم مربوط میشه به همین ویروس؟

سلام رفیق به مسیر زیر برو و آنتی SMSS رو بردار و اجرا کن.این انتی KGH1,1 رو هم برات میکشه.

بعد Logfileش رو بزار.
موفق باشی و پیروز.

picher_s
19-02-2009, 13:12
با سلام
منظورتون از batchFile چیه ؟
میشه یه توضیح کامل بدید !
مرسی از تلاشتون واقعا:11:
سلام.
راست کلیک-> new text Document<- New->
حالا پسوند شو از Txt بردار و بزار bat
الان دستورات داسی رو که میخاهی پشت سر هم اجرا بشن رو داخلش بنویس.
del autorun.inf /f/s/q/a
بعد اجراش کن.
موفق باشید.

omid__ss
19-02-2009, 13:31
من نمیتونم ویروس اتوران رو از فلش مموریم پاک کنم همه راه های گفته شده رو هم امتحان کردم

BLACK-BLACK
19-02-2009, 13:34
با عرض سلام واقعا از توضیحاتون ممنونم:بندهدر اینترنت اکسپلورم هر چی ویندوز می زنم این سایت جزه home page شده و نمی دونم از ویروسه از ریجستری هستش این سایتم اینه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که هرچی ویندوز می زنم و آنمتی ویروسم رو هم آبدیت میکنم از بین نمی ره لطفا کمکم کنید؟

دوست عزیزاین ویروس نیست شاهکار برنامه LORD هستش هر بار که یه دیسک این مجموعه رو تو درایوت میذاری خودکار Home page ت رو به سایت شرکتش تغییر میده

asheg_mr20
19-02-2009, 21:31
بازم ممنون ولی من از نرم افزار lord تا حالا استفاده نکردم و گاهی اوقات از مجموعه نرم افزار هایی استفاده میکنم که مربوط به شرکت lord نیست و نمی دونم این:" سایت زیر از کجا اومده و هرچی تنظیم می کنم و use blank
استفاده میکنم بازم بده یه مدتی میاد نمی دونم اگه راهی هست دریغ نکنید دستتون درد نکنه ممنون
این سایتم اینه" "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

el2a
20-02-2009, 14:00
سلام به همگی
برای خلاصی از شر همه ویروسهای اتوران روشی رو که بنده تجربه کردم و خیلی هم خیالم راحته:
1- از کار انداختن اتوران همه درایوها
2- هیچ وقت روی درایوها برای باز شدن کلیک نکنید. بلکه از آدرس بار استفاده کنید.
برای از کار انداختن اتوران همه درایوها در منوی استارت run را اجرا کرده و در خط فرمان کلمه regedit را تایپ کنید.( البته معلومه کا باید مدیر سیستم باشید تا بتونید تغییرات در رجیستری بدید)
به مسیر زیر بروید:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\policies\Explorer

اگر کلید Explorer وجود نداشت این کلید را بسازید
داخل کلید Explorer کلیک راست کرده و new و سپس DWORD value را انتخاب کنید.
نام آنرا به NoDriveAutoRun تغییر دهید. توجه کنید که حروف بزرگ و کوچک مهم است.
سپس روی آن دابل کلیک کرده ومقدار آنرا Hexadecimal = NoDriveAutoRun یا در حالت Decimal = 67108863قرار دهید.
سیستم را ریستارت کنید
دیگه هیچ سی دی و فلش دیسکی اتوران بالا نخواهد آمد
البته خودتون برای باز شدن درایوها روی آنها کلیک نکنید . از آدرس بار مثلا در آدرس بار تایپ کنید

\:F

Amir Hossein
21-02-2009, 16:20
سلام
اين رفيق من انگار يه ويروس گرفته ميخواد انتي ويروس نصب كنه اين ويروسه نميزاره ويندوز عوض كرد نشد حتي بعد پارتيشن هم پاك كرد درست نشد ديگه راهي به ذهنم نرسيد اومدم اينجا مطرح كردم (راستي اينجا رو من حساب ميكنن مارو رو سياه نكنين)

Black Hawk
23-02-2009, 01:07
امیدوارم این مشکل من رو کسی بتونه حل بکنه چون واقعا گرفتار شدم من دچار اسپای واری شدم از نوع دبلیو 32 که اسم های زیادی داره اما مهمترین مشخصه اون پروسس شدن دائمی دو فایل iexplore.exe در لیست هست که با اند پروسس هم حذف نمی شن من اکسپلوررم رو پاک کردم پس ربطی به اون نداره این صد در صد اسپای وار هست این رو پیشاپیش میگم تا مثل خیلی از موارد به اکسپلورر ارجا ندید من هر روشی رو تست کردم پاک نشد ظاهرا به این اسپای وار بدلیل عدم شناسایی توسط آنتی ویروس ها لقب آن ونتت میدن اگر کسی راهی بلده خواهش میکنم راهنمایی کنه

خیلی ممنونم

KATALONIA
25-02-2009, 14:54
با سلام خدمت كليه دوستان
متاسفانه ويروس sality به كامپيوتر من اومده و فايل smss.exe هم اتوران شده .
خيلي حالم گرفته ست
لطفا به من كمك كنيد
چه جوري پاكش كنم ؟

picher_s
25-02-2009, 19:56
با سلام خدمت كليه دوستان
متاسفانه ويروس sality به كامپيوتر من اومده و فايل smss.exe هم اتوران شده .
خيلي حالم گرفته ست
لطفا به من كمك كنيد
چه جوري پاكش كنم ؟

سلام .
لطفا قبل از ارسال سوال یه جستجوی کوچیک میزدی برو به

موفق و پیروز باشید.:40:

Amir Hossein
25-02-2009, 22:43
سلام
اقا اين ويروسه خيلي اعصاب خورد كنه هردفعه كه ميري تو ماي كامپيوتر يه درايويرو خود به خود وا ميكنه بعد كه بر ميگردي دوباره يه درايو ديگه اي رو وا ميكنه قضيه چيه!؟!؟

king emperor
26-02-2009, 02:28
سلام مهدي جان

خسته نباشي ايول داري

مهدي جان تو تاپيك زير :

توضيح دادي چطور جلوي آلوده شدن به ویروس اتوران را بگيريم
حالا با اين روش ميشه براي ويروس كضم قيز اين كار رو كرد قاعدتا باس بشه
ولي من جرات امتحانش رو ندارم

راستي چند روزي تو تسك منجر يه پروسسه اي با نام bin2.tmp يا مشابه اين فعال ميشه من مي بندمش چون بهش شك دارم

ولي آنتي ويروسها چيزي رو نشون نميدن نظر تو چيه؟

مشتاق ديدارتيم البته با مانيتور جديد؟

johnson
27-02-2009, 13:27
سلام دوستان
من حدود به هفته است یه ویروس گرفتم که تاریخه کامپیوتر رو تا 1/1/2070 جلو می بره و هر دفعه بعد از خاموش و روشن کردن دوباره رو همین تاریخ می مونه !
لطفا اگر کسی راه حل بلده ممنون میشم راهنمایی منه .................

Benygh
27-02-2009, 13:32
سلام
ممنون میشم به این تاپیک سر بزنید و در حل مشکلم من رو راهنمایی کنید !

picher_s
27-02-2009, 18:54
سلام
ممنون میشم به این تاپیک سر بزنید و در حل مشکلم من رو راهنمایی کنید !
رفیق سوالت رو ندیدم!
اگه زحمتی نیست دوباره بپرس یا ادرس پستت رو بنویس.

zamandisma
01-03-2009, 16:51
من show hidden file ویندوزم از کار افتاده با nod32 اسکن کردم فایده ای نداشت. folder option مشکلی نداره . چکار کنم؟
با تشکر فراوان

nirvana.12345
01-03-2009, 17:27
من show hidden file ویندوزم از کار افتاده با nod32 اسکن کردم فایده ای نداشت. folder option مشکلی نداره . چکار کنم؟
با تشکر فراوان

تو پست اول، این مورد هست :راههاي دستي براي از بين بردن ویروسی که Show Hidden Files را غیر فعال می کند .

Benygh
01-03-2009, 22:16
رفیق سوالت رو ندیدم!
اگه زحمتی نیست دوباره بپرس یا ادرس پستت رو بنویس.

Reza Razor
02-03-2009, 01:10
مشکل من اینه که بعضی وقتا پروسه های svchost.exe کل پردازش CPU رو اشغال میکنن چندبار با کاسپر اسکن کردم چندتا چیز و اتوران پیدا کرد و پاک کرد ولی هنوز مشکل کامل حل نشده. بعد داخل هر ردایوم هم یه فایل مخفی اتوران وجود داره که دستی خودم نمیتونم پاک کنم!
این مشکل بیشتر مال یکی از svchost هاست که سیستممو مشغول خودش کرده! باید چیکارش کنم؟!

vamir1
03-03-2009, 00:40
سلام با تشکر بسیار فراوان از زحمات مدیر سایت
واقعا سایت خوبی دارید و مطالب بدرد بخور زیادی در سایت شما موجوده
من که حال کردم
بازم ممنون

sourena
03-03-2009, 10:16
سلام....دستگاه يكي از دوستام ويروسي به اسم Win32/Heur Malware گرفته بود.توي p30world سرچ كردم،چيزي پيدا نكردم.
ولي فايل ريمووش رو ميشه از اينجا دانلود كرد :

اين ويروس فولدر آپشن رو پاك ميكنه،Hidden هارو ميبره،داخل مموريهايي كه به دستگاه وصل ميشه،يك فايل Auto run و يك فولدر سطل آشغال ميسازه كه داخلش فايل exe براي انتشار ويروس هست.

Win32/Heur related infections: Backdoor.Win32.Kbot.by, Zhelatin.AFG, Adware.Searchit.J, Worm/Zhelatin.ZM, Email-Worm.Win32.Zhelatin.afg, Win32:Zbot-VQ, Win32/Sintun.FK, TROJ_NUWAR.DDJ, Mal/Dorf-O, Trojan.Kbot-34, y, BackDoor.W32.Kbot.b, Trojan.Peacomm.D, Storm Worm, W32/Kbot.X , Trojan Horse Generic10.AOEH, Trojan Vundo, TR/Crypt.XDR.Gen

joey jordison
03-03-2009, 10:56
با سلام خدمت اساتید!!!
خوب برای بار اول این مشکل برای من به وجود امد و نمیدونم ویروس هست یا یک قضیه دیگه!!من این فلش دوستم را چپوندم توی USB و مشکل از اونجا شروع شد!!این Show Hidden من نابود شده و نمیدونم چرا نیست!!وقتی روی تولز کلیک میکنم دیگه Show Hidden ندارم و فولدر اپشن اینا نیست شده و به جاش 3 تا گزینه میاد!!
یکی Map Network Drive هست در اول
بعد Discconect network Drive
و بعد Synchorize هست!!
البته من ویروسی به نام autorun.inf ندیدم!!سوالی که دارم اینه ایا این ویروس هست!!البته طبق پست اول این تاپیک من وقتی روی Run کلیک میکنم و Regedit را میزنم پیغام Regestry Editing has been disabled by your administrator میده و البته دوست عزیزمون راه حل هایی داده بودند ولی متاسفانه بنده فولدر اپشنی ندارم!!
در روش اول گفتن بتدا فلش مموری را به کامپیوتر وصل کنید اما اون فلش مموری دست من نیست!!
در راهنمایی هم گفتن گر Folder Options شما وجود ندارد و ممکن است پاک شده باشد در زیر برنامه هایی برای برگرداندن ان معرفی کرده ام
اما در زیر برنامه من متوجه نشدم چه زیر برنامه ای!!
در روش دوم گفتن Start->Run->cmd.exe برای من اینو نمیاد!!
حالا شما یک راهنمایی من را بکنید ببینم چی خاکی تو سرم بریزم!!!
مرسی!!

johnson
04-03-2009, 19:44
سلام دوستان
من حدود به هفته است یه ویروس گرفتم که تاریخه کامپیوتر رو تا 1/1/2070 جلو می بره و هر دفعه بعد از خاموش و روشن کردن دوباره رو همین تاریخ می مونه !
لطفا اگر کسی راه حل بلده ممنون میشم راهنمایی منه .................

ziiiba
04-03-2009, 21:00
سلام دوستان
آقا ویندوز من هنگ میکنه هیچ ویروسی هم نداره یعنی فکر می کنم نداره . همه چیزش درست .Folder Option داره ریجستری کار میکنه آنتی ویروس هم nod 32 دارم که تا الان به روز شده . ولی 2-3 روزه تا 10 دقیقه با ویندوز کار می کنم همه چیز از کار می افته . و انگار رو مانیتور عکس ویندوز هست . حتی موس هم کار نمی کنه . فقط میشه از رو کیس ریست کرد . موقع بالا اومدن هم نه بوق میزنه نه مشکل خاصی داره . کسی می دونه چی کار می شه کرد ؟:41::41::41:

sayan_se666
04-03-2009, 21:11
نمي دانم سيستم من ويروس يا تروجان گرفته چون تاريخ سيستم را به 2070 وساعت سيستم را تغيير مي دهد وباعث هنگ كردن كامپيوتر مي شود

Amir Hossein
05-03-2009, 21:52
سلام يه ويروسه كه انتي ويروس اون رو شناسايي ميكنه ولي نميكشه.
بعضي هاهم ميگن ويروس انتي ويروس رو ميشناسه و نميزاره كارش رو بكنه.
ما حتي ويندوز و پارتيشن رو هم عوض كرديم ولي ويروس همچنان مقاومت ميكنه .
يعني ديگه راهي هست يا هاردو بندازيم دور.

morbidtale82
06-03-2009, 00:30
سلام
من فلشم ویروس اتوران گرفته. هر دفعه فرمتش میکنم 2 تا فایل autorun و recycler رو کپی میکنه اون تو. خوشبختانه از norton ghost استفاده میکنم و سریع میتونم ویندوز تمیز بریزم. اما تا این کول دیسک لعنتی رو میزنم باز ویندوزو به گند میکشه. خواهشن بگین کول دیسکمو چطور تمیز کنم؟
اگه با سی دی بوت بیام بالا تو محیط داس میتونم کول دیسک فرمت کنم؟

مرسی

morbidtale82
06-03-2009, 01:15
من خوشبختانه هنوز به مشکلات task manager و hide\show option نرسیدم. شاید چون ویندوزم تازه نفسه. اما میترسم که اشتباها این ویروسه به جاهایی که نباید سرایت کنه و کل آرشیو های برنامه و کارهام رو به هم بریزه. بنابراین لطفا کمکم کنید.
این عکسه task manager امه: چند تا svchost دارم. اینا ویروس نیستن؟

این عکس روت درایو C م هست. رفتم تو command prompt و تایپ کردم attrib -h -a -s -r و فایلهای مخفی recycle و autorun.inf ظاهر شدن.

این کد توی فایل اتو ران هست:

[autorun]
;Please Do Not Change This Line.
Open=RECYCLER\..\RECYCLER\autoplay.exe
shell\open\Command=RECYCLER\autoplay.exe -open
shell\open\Default=1
shell\explore\Command=RECYCLER\autoplay.exe -explore
[:))]

و نهایتا وقتی وارد recycler میشم فایل autoplay.exe اونجاست!

من الان cd boot سالم و ایمیج ویندوز سالم دارم. مشکلم فقط کول دیسکمه که اگه بفهمم چطور باید فرمتش کنم که توش دوباره ویروسه نیفته. سریع کل کامپیوتر رو فرمت میکنم و ویندوز میریزم.
کمک لطفااااااااا!

morbidtale82
06-03-2009, 02:04
pحجم فایل autoplay 528 کیلو بایت هست. و من فایلو اینجا گذاشتم اگه برای شناسایی ویروس لازمه خودتون ببینیدش:

picher_s
06-03-2009, 07:49
pحجم فایل autoplay 528 کیلو بایت هست. و من فایلو اینجا گذاشتم اگه برای شناسایی ویروس لازمه خودتون ببینیدش:

سلام.
ویروسه شما smss است به اون تاپیک برو.
اونجا یه آنتی براش گذاشتم.
موفق باشید.

morbidtale82
06-03-2009, 12:26
picher جان ممنون از توضیحات خوب شما. من با کمک توضیحات شما و کاربر el2a تونستم یه روشی سر هم کنم و کول دیسکمو فرمت کردم بدون اینکه سیستم آلوده بشه. من اینطوری عمل کردم:
بر اساس توضیحات شما فهمیدم که فایل اصلی پدر سوخته باید در documents and settings باشه اونجا رفتم و دیدم بعله فایل smss با حجم 528 اونجاست. آستینارو بالا زدم. تمام سیستم و درایوها رو فرمت کردم و یه ویندوز سالم ریختم. رفتم توی فولدر recycler درایوهام و یه فایل autoplay.exe الکی ساختم به این امید که ویروسش بی شعور باشه و نتونه اور رایت کنه. توی روت هم فایل اتو ران الکی گذاشتم و توی documents and setting هم فایل smss.exe الکی. بعدش اومدم توی رجیستری کلید ساختم که قابلیت autorun درایو ها از کار بیفته. نهایتا کول دیسکو وصل کردم و فرمت کردم و الان نه کامپیوتر ویروس داره و نه کول دیسک.
حالا 2 تا سوال دارم:
1- به نظر شما من ویروس رو با موفقیت حذف کردم؟ ممکنه هنوز یه جایی تو سیستم باشه که من ندونم و مثلا 1 هفته دیگه باز رونمایی کنه؟
2- چرا من فولدر مخفی recycler دارم اما کامپیوترهای دیگه که نگاه میکنم اینو ندارن؟

مرسی

morbidtale82
06-03-2009, 12:33
در ضمن الان که چک کردن به جز docs and setting فایل smss.exe توی windows\system32 هم هست اما با حجم 49.5 کیلو بایت . این فایل سیستمه یا ویروسه؟؟!!

sayan_se666
06-03-2009, 16:20
نمي دانم سيستم من ويروس يا تروجان گرفته چون تاريخ سيستم را به 2070 وساعت سيستم را تغيير مي دهد وباعث هنگ كردن كامپيوتر مي شود

كسي نيست جواب بده

morbidtale82
06-03-2009, 18:06
بی زحمت جواب ما رو هم بدین. الان چند روزه کارام رو هواست. از ترس این ویروس جرات نمیکنم هارد اکسترنالم رو به کامپیوتر وصل کنم و کارام رو بریزم...

thanx

omid__ss
06-03-2009, 18:46
چند روزیه که حجم درایو c من خود به خود کم و زیاد میشهحجم کلیش 30Gb نرم افزار زیادی هم نصب نکردم

sajad_n90
07-03-2009, 15:32
سلام به همه دوستان
کمک فوری
من رو سیستمم اخرین ورژن سیمانتیک دارم و هر روز هم اپدیت میکنم ولی چند روز هست که برام مشکلی پیش ا.مده و 2 تا ویروس حال خودم و سیستمم رو گرفته . اسمشون هست klif.sys و gasretyw0.dll که هر دوشون به صورت مخفی هستن . سیمانتیک هر دوشون رو میشناسه و قرنتینه میکنه و از تو قرنتینه هم پاکشون میکنم ولی بازم هستند.
اومدم که دستی پاکشون کنم ولی نشد اخه هر بار که فایل های مخفی رو show میکنم ولی دیده نمیشن و برمیگردم از گزینه فولدر اپشن نگاه میکنم میبینم که show نشدن یعنی اینکه اجازه نمیده که فایل های مخفی دیده بشن.
از اون روشی هم که تو صفحه اول هست برای دیدن فایل های مخفی استفاده کردم همون روش که وقتی که کامپیوتر رو روشن میکنیم و روی هیچ گزینه ای دوبل کلیک نمیکنم ولی بازم فایل ها رو نشون نداد ولی از اون روش محیط داس نتونستم یعنی بلد نشدم
میخواستم خواهش کنم که منو راهنمایی کنید آخه اگه ویندوز عوض کنم تمام نرم افزار هام میپرن و حیاتی هم هستن.
راستی تا یادم نرفته وقتی روی درایوی هم دوبل کلیک میکنم که باز بشه یه صفحه جدید باز میکنه و در همون لحظه آنتی ویروس ویروس klif.sys رو میشناسه.
اطلاعات ویروسها و محیط داس رو به صورت عکس به این شکل هست:
ممنون میشم کمکم کنید:11:

کد عکس ها:

Ghaioom
07-03-2009, 16:00
در ضمن الان که چک کردن به جز docs and setting فایل smss.exe توی windows\system32 هم هست اما با حجم 49.5 کیلو بایت . این فایل سیستمه یا ویروسه؟؟!!
فایل سیستم هست.

چند روزیه که حجم درایو c من خود به خود کم و زیاد میشهحجم کلیش 30Gb نرم افزار زیادی هم نصب نکردم
شما از یه آنتی ویروس به روز مثلاً NOD32 استفاده کنید.
از تروجان پاکن Malwarebytes' Anti-Malware هم استفاده کن.

سلام به همه دوستان
کمک فوری
من رو سیستمم اخرین ورژن سیمانتیک دارم و هر روز هم اپدیت میکنم ولی چند روز هست که برام مشکلی پیش ا.مده و 2 تا ویروس حال خودم و سیستمم رو گرفته . اسمشون هست klif.sys و gasretyw0.dll که هر دوشون به صورت مخفی هستن . سیمانتیک هر دوشون رو میشناسه و قرنتینه میکنه و از تو قرنتینه هم پاکشون میکنم ولی بازم هستند.
اومدم که دستی پاکشون کنم ولی نشد اخه هر بار که فایل های مخفی رو show میکنم ولی دیده نمیشن و برمیگردم از گزینه فولدر اپشن نگاه میکنم میبینم که show نشدن یعنی اینکه اجازه نمیده که فایل های مخفی دیده بشن.
از اون روشی هم که تو صفحه اول هست برای دیدن فایل های مخفی استفاده کردم همون روش که وقتی که کامپیوتر رو روشن میکنیم و روی هیچ گزینه ای دوبل کلیک نمیکنم ولی بازم فایل ها رو نشون نداد ولی از اون روش محیط داس نتونستم یعنی بلد نشدم
میخواستم خواهش کنم که منو راهنمایی کنید آخه اگه ویندوز عوض کنم تمام نرم افزار هام میپرن و حیاتی هم هستن.
راستی تا یادم نرفته وقتی روی درایوی هم دوبل کلیک میکنم که باز بشه یه صفحه جدید باز میکنه و در همون لحظه آنتی ویروس ویروس klif.sys رو میشناسه.
ممنون میشم کمکم کنید:11:

کد عکس ها:
شما هم از آنتی ویروس به روز مثلاً NOD32 استفاده کنید.
یا از تروجان پاک کن Malwarebytes' Anti-Malware هم استفاده کن.

HOJ@T
07-03-2009, 23:07
سلام...

چند روزه ای که رم من هی مقدارش تغیییر میکنه میخواستم بدونم ویروسی شده؟

picher_s
08-03-2009, 08:38
بی زحمت جواب ما رو هم بدین. الان چند روزه کارام رو هواست. از ترس این ویروس جرات نمیکنم هارد اکسترنالم رو به کامپیوتر وصل کنم و کارام رو بریزم...

Thanx

عزیز مال سیستمه.
بهش دست نزن.

picher_s
08-03-2009, 09:29
سلام به همه دوستان
کمک فوری
اومدم که دستی پاکشون کنم ولی نشد اخه هر بار که فایل های مخفی رو show میکنم ولی دیده نمیشن و
ممنون میشم کمکم کنید:11:file:///C:/Documents%20and%20Settings/MSH/My%20Documents/My%20Pictures/05102006%28076%29.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/MSH/My%20Documents/My%20Pictures/05102006%28076%29.jpgکد عکس ها:

سلام
رفیق شما Rootkit دارید!!
یعنی اینکه این سطح دسترسیش در حد Kernel است.
و همینجور که دیدیم تازه درایور هم هست!!!
این فایل حتما همراهه یک فایل Exe است!!!
اول TrojanRemover رو بنصب تا اطلاعات کافی ار exe و درایور این ویروس و میسر هاشون بهت بده.
شما فقط با یه سیستم عامل لایو بالا بیا بعد هر چی فایل با این نام و مسیرهای دیده شده توسط trojanRemover دیدی پاک کن.
و تمام تیک های توی startup از msconfig رو هم بردار.(اگه بچه خوبی باشه!)
بعد وقتی بالا اومدی دوباره کسپر رو بنصب.
پولدار باشید.:31:

HOJ@T
08-03-2009, 10:21
کسی نیست جواب مارو بده؟

picher_s
08-03-2009, 12:39
سلام...

چند روزه ای که رم من هی مقدارش تغیییر میکنه میخواستم بدونم ویروسی شده؟

سلام رفیق
خوب بهترین راه همون نصب یه انتیه به روزه!
شما ببین کدوم پروسزه که اینقدر رم گرفته؟
بعد اونو بزار.

sajad_n90
08-03-2009, 17:10
سلام
رفیق شما rootkit دارید!!
یعنی اینکه این سطح دسترسیش در حد kernel است.
و همینجور که دیدیم تازه درایور هم هست!!!
این فایل حتما همراهه یک فایل exe است!!!
اول trojanremover رو بنصب تا اطلاعات کافی ار exe و درایور این ویروس و میسر هاشون بهت بده.
شما فقط با یه سیستم عامل لایو بالا بیا بعد هر چی فایل با این نام و مسیرهای دیده شده توسط trojanremover دیدی پاک کن.
و تمام تیک های توی startup از msconfig رو هم بردار.(اگه بچه خوبی باشه!)
بعد وقتی بالا اومدی دوباره کسپر رو بنصب.
پولدار باشید.:31:

سلام
ممنون میشه سوال کنم چه جوری باید لایو بالا بیام
راستی ویروسش هم دقیقاً همینی که گفتی هست
نود 32 ورژن 4 هم نصب کردم این هم که چقدر مشکل داره با آپدیت
دوباره همون سیمانتیک نصب میکنم آخا کسپر همه اش لاینس کد میخواد

nirvana.12345
08-03-2009, 19:11
سلام
ممنون میشه سوال کنم چه جوری باید لایو بالا بیام
راستی ویروسش هم دقیقاً همینی که گفتی هست
نود 32 ورژن 4 هم نصب کردم این هم که چقدر مشکل داره با آپدیت
دوباره همون سیمانتیک نصب میکنم آخا کسپر همه اش لاینس کد میخواد

آخا کسپر همه اش لاینس کد میخواد

HOJ@T
08-03-2009, 22:39
سلام رفیق
خوب بهترین راه همون نصب یه انتیه به روزه!
شما ببین کدوم پروسزه که اینقدر رم گرفته؟
بعد اونو بزار.

من آنتیه قوی هم دارم و به روز هست؟حالا مشکل کجاست:27:

SuB
09-03-2009, 13:05
سلام

یه ویروسی هست که جدبداً دیدم خیلی از کامپبوتر ها رو آلوده کرده و یکی از کارهایی که انحام میده تغییر تاریخ سیستم به سال 2070 هست. از دوستان کسی هست که خود ویروس یا راه حل پاک کردنش رو داشته باشه؟

egoldfars
09-03-2009, 16:16
سلام
میخواستم بدونم آیا autoplay.exe که درون پوشه recycler قرار داره(داخل همه درایوها هست) ویروس هست یا نه آخه AVAST اونو ویروس شناسایی میکونه و وقتی که اونو delete میکونه اگر روی درایو C کلیک کنم نمی تونم وارد درایو بشم و باید از Adress این کارو انجام بدم.
و وقتی که ویندوز خاموش روشن میکونم دویاره فایل autoplay.exe ساخته شده و WARNING های avast تکرار میشه.
لطفا راهنمایی کنید................

zeus7610
09-03-2009, 18:03
سلام
میخواستم بدونم آیا autoplay.exe که درون پوشه recycler قرار داره(داخل همه درایوها هست) ویروس هست یا نه آخه avast اونو ویروس شناسایی میکونه و وقتی که اونو delete میکونه اگر روی درایو c کلیک کنم نمی تونم وارد درایو بشم و باید از adress این کارو انجام بدم.
و وقتی که ویندوز خاموش روشن میکونم دویاره فایل autoplay.exe ساخته شده و warning های avast تکرار میشه.
لطفا راهنمایی کنید................
بله ویروسه و باید ابتدا فایلهای اصلیش رو پاک کنید.
با نود آپدیت سیستم رو چک کنید.

zeus7610
09-03-2009, 18:10
سلام. من جدیدا یک ویروس رو دیدم که خیلی خفنه.. اولین مشکلی که ایجاد می کنه اینه که توی شبکه دسترسی به سیستم شما رو توی workgroup برای بقیه سیستمها غیرممکن می کنه. فایروال روخاموش و روشن میکنه. اکثر تغییرات سیستمی با یک ریست دوباره مثل اول میشه. شبکه به شدت کند میشه و دیگه سیستم در حالت هنگ میره. توی system voloume information هم که معمولا جای ویروسهاست چند تا فایل داره که رنگ نوشته های فولدر رو آبی می کنه (قبلا هم ویروس اینجوری دیده بودم) با نود وژن 4 آپدیت هم حذف نمیشه. Recycled هم میسازه و یه سری از کارهای ویروس autoply.exe رو هم انجام میده. یه فایل bat درست می کنه که اسمش یادم نیست و توی همه روت درایوها کپی می کنه. در ضمن یه کار خفن دیگش اینه که فایل explorer.exe رو بر می داره یه جوریش می کنه که data execution prevention دیگه اجازه اجرا شدن بهش نمیده و بلوک می کنه. یعنی ویندوز می پره. فقط بک گراند یاد بالا و explorer اجرا نمی شه. بعد هم بعضی وقتها میزنه فایلهای بوت مثل ntldr , boot.ini رو پاک میکنه و دیگه ویندوز تعطیل. کسی می تونه کمکی به من بکنه ؟