PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ( فهرست مطالب در پست اول)

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

mahdi7610
14-06-2008, 21:13
سلام من یه ویروس گرفتم اسمه شو نمی دونم ولی یک صفحه ابی رنگ باز میشه بدش ریست می شه کامیپوتر کاسپرسکی 7و zonealarm هم دارم ولی پیداش نکرده راستی وقتی تو نتم ریست میشه ممنون از راهنماییتون
سلام دوست عزیز

اگه منظور تون صفحه ابی رنگ معروف به صفحه مرگ هستش ( blue screen of death ) مشکل شما از ویروس نیست .
به تاپیک های زیر سر بزنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

ماکان
16-06-2008, 07:15
سلام میشه به من بگید چطوری میتونم ویروس mp4 رو پاک کنم ؟:11:

sadegh12718
19-06-2008, 13:39
یه هاردی هست که موقع Format کردن یا هر کار دیگه ای با Partition Magic خطا میده و میگه ویروسیه!!!! و نمیتونه فلان Sector رو Write کنه!!!
با نرم افزارای دیگه هم امتحان کردم نمیتونن!!!!
مشکل چیه؟ لطفا سریع

amanita
19-06-2008, 16:28
دوستان عزیز من یک هفته س که دچار مشکلی در کامپیوترم شدم و folder option من حذف شده کلی سایت گشتم کلی برنامه دانلود کردم و کلی روش پیاده کردم ولی از اونجایی که اکثر دوستان اطلاعات رو بدون اینکه تست کنن فقط کپی پیست میکنن هیچکدوم فایده نداشت از جمله روشهایی که توی همین تاپیک اومده که اصلا کارایی ندارن

ولی من به کمک دو تا از دوستام تونستم این worm رو از دستگاهم حذف کنم که روش کار خیلی ساده و به این صورت است:

1- درایو ی که ویندوز روی اون نصب شده رو فرمت کرده و یه ویندوز جدید نصب کنین

2- بدون اینکه وارد درایوی بشین یه برنامه مثلا nero رو نصب کنین
3-وارد My Documents بشین و show hidden file رو فعال کنین

4- از طریق این برنامه یکی یکی درایو ها رو بگردین و دو تا فایل autorun.inf , autoply.exe رو delet کنین

5- حالا یه آنتی ویروس نصب کنین و کل کامپیوتر رو اسکن کنین

6- وقتی مطمئن شدین که دیگه اون دو تا فایل توی کامپیوتر نیست ( یه بار دیگه با nero درایو ها رو چک کنین) با خیال راحت درایوها رو باز کنین

همین ..... به همین سادگی ..........حالشو ببیرین

sadegh12718
19-06-2008, 21:16
دوستان عزیز من یک هفته س که دچار مشکلی در کامپیوترم شدم و folder option من حذف شده کلی سایت گشتم کلی برنامه دانلود کردم و کلی روش پیاده کردم ولی از اونجایی که اکثر دوستان اطلاعات رو بدون اینکه تست کنن فقط کپی پیست میکنن هیچکدوم فایده نداشت از جمله روشهایی که توی همین تاپیک اومده که اصلا کارایی ندارن

ولی من به کمک دو تا از دوستام تونستم این worm رو از دستگاهم حذف کنم که روش کار خیلی ساده و به این صورت است:

4- از طریق این برنامه یکی یکی درایو ها رو بگردین و دو تا فایل autorun.inf , autoply.exe رو delet کنین

6- وقتی مطمئن شدین که دیگه اون دو تا فایل توی کامپیوتر نیست ( یه بار دیگه با nero درایو ها رو چک کنین) با خیال راحت درایوها رو باز کنین

دیگه Nero لازم نیست.
بعد از نصب ویندوز Antivirus Node32 نصب کن و اسکن کن و تمام
اینو قبلا هم گفته بودم درست تاپیک رو نخونده بودی

ماکان
20-06-2008, 11:36
سلام
میشه به من بگید چطوری می تونم ویروس win32/autorun.bz virus رو پاک کنم .

Vahid67
20-06-2008, 16:18
سلام
ویروس copy.exe میتونه شبکه بین دو کامپیوترو از کار بندازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

winxp
22-06-2008, 00:16
جدیدا یه ویروس براتون میزارم که واقعا حالتون گرفته بشه

majid20
22-06-2008, 15:35
جدیدا یه ویروس براتون میزارم که واقعا حالتون گرفته بشه

اومدى از بچه هاى انجمن سوال کردى چطور یه ویروس رو از دید آنتى ویروس پنهان کنى، حالا نتیجه گرفتى و...

یا نه یه ویروس دیگه است ؟ ... منتظرم نتیجه کارت رو ببینم !!!

ansar_1991
23-06-2008, 10:18
عزيزان همه تون خسته نباشيد من يه مشكلي برام پيش اومده وقتي تو ياهو مسنجر ايدي وپسوردم رو وارد مي كنم و (سيگن اين )رو ميزنم ديگه وصل نميشه و ياهو مسنجر هم محو ميشه
ممنون ميشم از راهنماييتون

sm6m10
25-06-2008, 06:11
اقا مهدیخیلی خیلی ممنونیم.:11:
همان ویروسی که نامش را بردین(kernel.exe )لبتاپم را ویروسی کرده .منتها این چیزهایی که در مقاله ذکر کردین فکر کنم راجع به ویندوز xpاست چون ویندوز من ویستا اصل است وعلایم errorان فرق دارد .حالا چطوری میتونم این ویروس را از بین ببرم.در ضمن این ویروس همانطور که گفتید با صفحات اینترنتی افلاین مشکل دارد و مجبورم هر وقت یک صفحه افلاین باز میکنم بعدش کل فولدر را ببندم و دوباره فولدر را باز کنم ویک صفحه جدید را ببینم.
از راهنماییهاتون خیلی ممنونم.

JAVADY_MJM
25-06-2008, 15:00
سلام
بابا همه اینا رو بیخیال kazme__gheyz.exe رو بچسب که چه خاکی باید تو سرش کرد.

p0w3rfu7
26-06-2008, 21:35
من در منوی Send to گزینه سی دی رایتر را که قبلا بود الان ندارم آیا این ویروس است لطفا کمک کنین
روشی به غیر از تعویض ویندوز که حالو حوصلشو ندارم

mahdi7610
27-06-2008, 08:08
من در منوی Send to گزینه سی دی رایتر را که قبلا بود الان ندارم آیا این ویروس است لطفا کمک کنین
روشی به غیر از تعویض ویندوز که حالو حوصلشو ندارم
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

sadegh12718
27-06-2008, 11:03
با سلام خدمت تمام ویروس‏شناسان ، ویروس‏نویسان ، ویروس‏ها ، آنتی‏ویروس‏ها ، هکرها ، آنتی‏هکرها و ...

یک سیستم هست که ویروس داره (یا هک شده) و من میخوام اگر بشه درستش کنم. مشخصات و کاراهایی رو که کردم میگم و کمک میخوام.

مشخصات :

آخرین باری که ویندوز سالم بوده یک صفحه‏ای اومده که با علامت دزدان دریایی بوده و نوشته بوده Iranian ---- Boys و سیستم خاموش شده و دیگه ویندوزش بالا نیومده!!!

تمام پوشه‏ها و درایوها سر جاهاشون هستند و حجم اونها رو هم درست نشون میده ولی تو نمیره. با Double click که نمیره و با کلیک راست و بعد Explore هم تو نمیره. (نمیره ، یعنی اینکه Explorer بسته میشه و دوباره باز میشه)!!!

از توی Run هم که میزنی مثلا D:\ لیست محتویات درایو D رو نشون میده ولی وقتی یکی رو انتخاب میکنی مثلا D:\pic\ به جای اینکه محتویات پوشه رو لیست کنه Explorer رو ریست میکنه!!!

اگر از طریق Internet Explorer هم بخوام وارد بشم Internet Explorer رو میبنده!!!

و اما اقداماتی که کردم :

C رو فرمت کردم و یک ویندوز جدید نصب کردم. بدون اینکه توی درایوی برم Node32 V2.7.39 رو نصب و Update کردم. بعد تمام درایوها رو Scan کردم. ولی چیزی پیدا نکرد.

بعد از نصب ویندوز درایو C و درایوهای جدید مثل Flash Memory و ... طبیعی رفتار میکنن. یعنی اینکه توی تمام پوشه‏ها میره و ...

با Mini windows 98 که در Hiren Boot CD v9.3 موجوده وارد درایوها میشه ولی روی پوشه‏ها که دو بار کلیک میکنم هیچ عکس‏العمل خاصی نشون نمیده.

وقتی که تحت Dos توی درایوها میرم و Dir میزنم مینویسه File Not Found !!!

وقتی که با Partition Magic 8.0 تحت Dos میزنم Check For Errors یک Error پیدا میکنه و نمیتونه حلش کنه!!!

نتیجه : اگر یادتون باشه یک ویروس بود که تمام پوشه ها رو مخفی سیستمی میکرد و به جای اون یک فایل EXE قرار می‏داد که با نصب ویندوز و آنتی‏ویروس خود ویروس پاک میشد ولی پوشه‏ها همچنان مخفی بود. من فکر میکنم اینم مثل اونه یعنی اینکه این خاصیت رو روی تمام پوشه‏ها گذاشته که باز نشوند. یعنی الان ویروسی در کار نیست ولی آثارش هست که اذیت میکنه.

با تشکر از شما که این همه متن رو خوندید.

mahdi7610
27-06-2008, 17:39
با سلام خدمت تمام ویروس‏شناسان ، ویروس‏نویسان ، ویروس‏ها ، آنتی‏ویروس‏ها ، هکرها ، آنتی‏هکرها و ...

یک سیستم هست که ویروس داره (یا هک شده) و من میخوام اگر بشه درستش کنم. مشخصات و کاراهایی رو که کردم میگم و کمک میخوام.

مشخصات :

آخرین باری که ویندوز سالم بوده یک صفحه‏ای اومده که با علامت دزدان دریایی بوده و نوشته بوده Iranian ---- Boys و سیستم خاموش شده و دیگه ویندوزش بالا نیومده!!!

تمام پوشه‏ها و درایوها سر جاهاشون هستند و حجم اونها رو هم درست نشون میده ولی تو نمیره. با Double click که نمیره و با کلیک راست و بعد Explore هم تو نمیره. (نمیره ، یعنی اینکه Explorer بسته میشه و دوباره باز میشه)!!!

از توی Run هم که میزنی مثلا D:\ لیست محتویات درایو D رو نشون میده ولی وقتی یکی رو انتخاب میکنی مثلا D:\pic\ به جای اینکه محتویات پوشه رو لیست کنه Explorer رو ریست میکنه!!!

اگر از طریق Internet Explorer هم بخوام وارد بشم Internet Explorer رو میبنده!!!

و اما اقداماتی که کردم :

C رو فرمت کردم و یک ویندوز جدید نصب کردم. بدون اینکه توی درایوی برم Node32 V2.7.39 رو نصب و Update کردم. بعد تمام درایوها رو Scan کردم. ولی چیزی پیدا نکرد.

بعد از نصب ویندوز درایو C و درایوهای جدید مثل Flash Memory و ... طبیعی رفتار میکنن. یعنی اینکه توی تمام پوشه‏ها میره و ...

با Mini windows 98 که در Hiren Boot CD v9.3 موجوده وارد درایوها میشه ولی روی پوشه‏ها که دو بار کلیک میکنم هیچ عکس‏العمل خاصی نشون نمیده.

وقتی که تحت Dos توی درایوها میرم و Dir میزنم مینویسه File Not Found !!!

وقتی که با Partition Magic 8.0 تحت Dos میزنم Check For Errors یک Error پیدا میکنه و نمیتونه حلش کنه!!!

نتیجه : اگر یادتون باشه یک ویروس بود که تمام پوشه ها رو مخفی سیستمی میکرد و به جای اون یک فایل EXE قرار می‏داد که با نصب ویندوز و آنتی‏ویروس خود ویروس پاک میشد ولی پوشه‏ها همچنان مخفی بود. من فکر میکنم اینم مثل اونه یعنی اینکه این خاصیت رو روی تمام پوشه‏ها گذاشته که باز نشوند. یعنی الان ویروسی در کار نیست ولی آثارش هست که اذیت میکنه.

با تشکر از شما که این همه متن رو خوندید.
سلام دوست عزیز

توی تاپیک زیر پاسخ داده شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

asextor1
27-06-2008, 19:32

خوب چرا خودمون رو اذیت بکنیم و نرو نصب کنیم . این کاری که من میگم رو بکنید . 100 درصد عملی . خودم هزار بار تست کردم .
My computer رو باز کنید و روی Folders کلیک کنید تا سمت چپ به صورت درختی باز بشه . بعد با خیال راحت روی هر درایوی که خواستید کلیک کنید تا باز بشه بعد هم show Hiden Files رو فعال کنید و هر چیز مشکوکی مثل autorun.inf , autoplay.exe , explorer.exe, وهر چیز دیگه ای که بین همه ی درایواتون مشترک بود رو پاک کنید . اگه مشکلی بود در خدمتم

ehsan_2000
27-06-2008, 19:59
من وقتی فلش مموری رو به کامپیوتر می زنم ، کامپی.تر رستارت می کنه .

آیا کامپیوتر ویروسی شده ؟
تگه شده کدوم ویروس این کار و میکنه ؟

sm6m10
29-06-2008, 05:51
همان ویروسی که نامش را بردین(kernel.exe )لبتاپم را ویروسی کرده .منتها این چیزهایی که در مقاله ذکر کردین فکر کنم راجع به ویندوز xpاست چون ویندوز من ویستا اصل است وعلایم errorان فرق دارد .حالا چطوری میتونم این ویروس را از بین ببرم.در ضمن این ویروس همانطور که گفتید با صفحات اینترنتی افلاین مشکل دارد و مجبورم هر وقت یک صفحه افلاین باز میکنم بعدش کل فولدر را ببندم و دوباره فولدر را باز کنم ویک صفحه جدید را ببینم.

پس چرا جوابمو نمیدید؟

Ghaioom
29-06-2008, 06:12
من وقتی فلش مموری رو به کامپیوتر می زنم ، کامپی.تر رستارت می کنه .

آیا کامپیوتر ویروسی شده ؟
تگه شده کدوم ویروس این کار و میکنه ؟
سلام
یا فلش مموریت ویروسی هست یا کامپیوترت.
اول کامپیوترت رو با یه آنتی ویروس خوب مثلاً NOD32 آپدیت شده باشه ویروس یابی کن ببین چی میشه اگه نشد فلش مموریت رو به یه کامپیوتر دیگه ئصل کن ببین مشکل از چیه.
یا یه ویندوز تازه نصب کن.

mahdi7610
29-06-2008, 08:21
سلام دوست عزیز

این مشکلی که شما ذکر کردید ویروس kernrl.exe نیست .

به خاطر این که این ویروس به هیچ وجه توی ویندوز ویستا ایجاد نمی شود .
و دلیل دیر جواب دادن من هم همین دلیل بود که تعجب کرده بودم که چه طور این ویروس توی ویستا هم ایجاد شده .

این error که شما می گید درست شباهتی به همین error ویروس کرنل داره ولی ویروس کرنل نیست .

این error توی ویستا به دلیل این است که شما برنامه ای روی ویستا نصب کردید که سازگاری با ویندوز ویستا نداره و این برنامه برمبنای 16 بیت طراحی شده و کار می کنه .
و همون طور که می دونید ویندوز ویستا برمبنای 32 و 46 بیت طراحی شده .
به همین دلیل این مشکل از برنامه ای است که روی ویستا نصب کردید .

موفق باشید .

Dunker
29-06-2008, 14:15
آیا ویروسهای autorun , show hidden file , soundmix و بقیه این ویروسهای رایجی که تو مقاله هست ویندوز ویستا رو هم ویروسی میکنه؟

dost1
29-06-2008, 15:55
سلام بچه ها امیدوارم که خوب باشید
بچه ها این ویروس پدر منو در آورده نمیدونم چی کار ش کنم آنتی ویروس کسپر اسکی بیشتر ویروس هایش اتوران را میشناسه ولی این یکی را اصلا نمیتونه پیدا کنه
و تازه پست های قبلی را هم خوندم اون فایل Autorun.bat را هم اجرا کردم ولی بازم درایو هایم اتوران است
این نمونه ویروس برنامه نویساش بیاند جلو :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون

ehsan_2000
30-06-2008, 22:50
یا فلش مموریت ویروسی هست یا کامپیوترت.
اول کامپیوترت رو با یه آنتی ویروس خوب مثلاً Nod32 آپدیت شده باشه ویروس یابی کن ببین چی میشه اگه نشد فلش مموریت رو به یه کامپیوتر دیگه ئصل کن ببین مشکل از چیه.
یا یه ویندوز تازه نصب کن.
همه اینکارا رو کردم ولی جواب نداد .
ویندوز هم عوض کردم بازم نشد . در ضمن تو کامپیوتر دیگه مشکلی نداره . فقط مال خودم اینجوریه .

sm6m10
01-07-2008, 06:57
دوست عزیز شاید من نتونستم واضح بگم. برای من error 16 or 32 or 64نمیدهد بلکه همینکه یک صفحه افلاین اینترنتی را که سیو کردم باز کنم صفحه کلا هنگ میکند و ماوس در همان صفحه به حالت غیر فعال در میاید .وقتی روی صفحه ای رایت کلیک میکنم هنگ میکند. البته فقط در مورد صفحات اینترنت چنین موردی میشود
در ضمن در هر فولدری که میروم انواع واقسام متن های زیر با( سایزهای مختلف )با نام desktop.ini از نوع notepad ظاهر میشود.باز فکر میکنم این هم اخرین ویروسی باشه که توضیح دادین(wukill)

با اینکه همه بر نامه های startup را غیر فعال کردم هر وقت ویندوز داره بالا میاید این دو خودبخود اجرا میشوند.
نمیدونم این فایل ویروسی است یانه؟my websearch:(m3srchmn.exe) , supportsoft sprtcmd
تو task mgr یک فایل dwm(desktop windows manager)وجود داره که نمی دونم ایا ویروس هست یا نه ؟

در تب task mgr در قسمت performanceدر ابتدای بالا امدن بدون اینکه هیچ برنامهای ارا دستی اجرا کنم مموری حدود 600مگ از 1 گیگ را اشغال میکند

ایا خود ویندوز desktop ,ini داره که من اشتباهی پاک نکنم .
انتی ویروس فقط نود را رو سیستم دارم.

نمونه ای از نوتپد:

[.ShellClassInfo]
LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell 32.dll,-21769
IconResource=%SystemRoot%\system32\imageres.dll,-183

Dunker
01-07-2008, 12:39
آیا ویروسهای autorun , show hidden file , soundmix و بقیه این ویروسهای رایجی که تو مقاله هست ویندوز ویستا رو هم ویروسی میکنه؟

mahdi7610
01-07-2008, 13:30
سلام

دوست عزیز من تا حالا ندیدم این مشکلات توی ویستا به وجود بیاد . و کسی نبوده که بگه من ویستا داشتم و این مشکلات ایجاد شده باشه .
یکی از مزیتهای خوب ویستا مقاوم بودن در برابر ویروسها می باشد .

mahdi7610
01-07-2008, 13:50
دوست عزیز شاید من نتونستم واضح بگم. برای من error 16 or 32 or 64نمیدهد بلکه همینکه یک صفحه افلاین اینترنتی را که سیو کردم باز کنم صفحه کلا هنگ میکند و ماوس در همان صفحه به حالت غیر فعال در میاید .وقتی روی صفحه ای رایت کلیک میکنم هنگ میکند. البته فقط در مورد صفحات اینترنت چنین موردی میشود

در ضمن در هر فولدری که میروم انواع واقسام متن های زیر با( سایزهای مختلف )با نام desktop.ini از نوع notepad ظاهر میشود.باز فکر میکنم این هم اخرین ویروسی باشه که توضیح دادین(wukill)

با اینکه همه بر نامه های startup را غیر فعال کردم هر وقت ویندوز داره بالا میاید این دو خودبخود اجرا میشوند.
نمیدونم این فایل ویروسی است یانه؟my websearch:(m3srchmn.exe) , supportsoft sprtcmd
تو task mgr یک فایل dwm(desktop windows manager)وجود داره که نمی دونم ایا ویروس هست یا نه ؟

در تب task mgr در قسمت performanceدر ابتدای بالا امدن بدون اینکه هیچ برنامهای ارا دستی اجرا کنم مموری حدود 600مگ از 1 گیگ را اشغال میکند

ایا خود ویندوز desktop ,ini داره که من اشتباهی پاک نکنم .
انتی ویروس فقط نود را رو سیستم دارم.

نمونه ای از نوتپد:

[.ShellClassInfo]
LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell 32.dll,-21769
IconResource=%SystemRoot%\system32\imageres.dll,-183

سلام دوست عزیز

Desktop.ini در واقع یک شکاف امنیتی در نحوه نمایش فولدر های ویندوز هست که باعث می شه کسی خارج از اختیارات خودش بتونه کارهایی را انجام بده .

وجود این فایل داخل فولدر باعث می شه تا ویندوز برخی اعمال خاص را در مورد اون فولدر انجام بده .

مثلا می شه پارامترهای استاندارد یک فولدر را به یک ایکون اختصاصی دلخواه تغییر داد .

پارامتر "[.ShellClassInfo]" که داخل این فایل است باعث بروز این مشکل هست اگه این پارامتر به گونه ای تعریف بشه که به CLSID یک فایل اجرایی اشاره کنه ممکنه باعث اجرای برنامه ای با اختیارات کاربر غیر مجاز شود .

اگه اونا را پاک کنید مشکلی پیش نمیاد ولی دوباره ایجاد می شن . پس فقط اونا را مخفی کنید تا از دیدتون پنهان بمونند .

در مورد اون پروسه هایی هم که عنوان کردید تا جایی که می دونم مربوط به برنامه هایی هستند که روی سیستم نصب کردید .
مثلا پروسه supportsoft sprtcmd گاهی اوقات مربوط به برنامه zone alerm یا فایروال ها هستش .

بهتره با انتی ویروس AVG هم یه بار سیستم را کامل اسکن کنید . انتی ویروس خوبی هستش . سعی کنید از ورژن 3 انتی ویروس نود 32 استفاده کنید .

Dunker
01-07-2008, 19:14
سلام

دوست عزیز من تا حالا ندیدم این مشکلات توی ویستا به وجود بیاد . و کسی نبوده که بگه من ویستا داشتم و این مشکلات ایجاد شده باشه .
یکی از مزیتهای خوب ویستا مقاوم بودن در برابر ویروسها می باشد .
متشکرم! من به دوستام که سیستمشون آلوده به این ویروس ها هست همیشه میگم که احتمالا با نصب ویستا دیگه این مشکل سراغتون نمیاد(چون خودم ویستا دارم و تا حالا ایمن بودم!) ولی مطمئن نبودم که حالا با عنایت شما شدم.
لامسب حتی با روشهایی که شما معرفی کردین هم خلاص شدن از شر این چندتا ویروس تو XP کار حضرت فیله!

sadegh12718
01-07-2008, 20:18
همه اینکارا رو کردم ولی جواب نداد .
ویندوز هم عوض کردم بازم نشد . در ضمن تو کامپیوتر دیگه مشکلی نداره . فقط مال خودم اینجوریه .

احتمالا مشکلت سخت افزاریه. با USB های خود مادربورد هم امتحان کن ببین چی میشه.
راستی فلش دیگه ای رو هم روی سیستمت تست کن!!!

LordMMD
03-07-2008, 18:08
این سه تا فایل به طور مشکوکی روی فلش من پیدا شدن.

محتویات فایل autorun :
[AutoRun]
shellexecute=/RECYCLER/indataset.exe navg

و داخل فولدر recycler فایل
indataset.exe
وجود داره.

من nod 32 با آخرین آپدیت ها رو دارم اما شناساییش نمیکنه.
چند بار هم از روی فلش پاک کردم، اما باز پیداش شده. شایدم ویروس نباشه. اما خیلی مشکوکه و تا حالا که نبوده.

اگر کمک کنید ممنون میشم.

این هم کل این فایل ها zip شده:

ninjavb
04-07-2008, 14:13
با سلام
من هر کاری کردم از روش های پست اول بازم نتونستم folder option رو برگردونم البته با اون برنامه ای که داده بودید شد ولی دوباره بعد از چند دقیقه محو میشه الان گفتم مشخصات سیستمم رو بدم شاید این طوری بهتر بشه راه حل ش رو پیدا کرد.
1.من یه smart security دارم که هنوز کامل اپدیت نیست.
2.هر بار که سیستمم رو روشن میکم چند تا برنامه توی قسمت schaculate task برنامه ی adobe apdate توی استارت اپ
پوشه ی xpcode توی درایو c
3. باز نکردن notepadو همچنین system restore
البته یه چیز دیگه این انتی ویروس فایل های autorun رو پیدا میکنه پاکم میکنه ولی این xpcode رو که پیدا میکنه نمیدونم چرا پاکش نمیکنه!؟
با تشکر

ehsanjun
04-07-2008, 19:48
سلام مهدی جان
تازگی یه ویروس افتاده به جون pc
اولا مجبورم همهی برنامه ها رو run asکنم بعد ok بزنم.دوما منو تبدیل کرده به user و خودش شده adminis
سوما wallpaper رو پاک کرده و وقتی میرم نت خودش عکسای تبلیغاتی مییاره.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنی.

Dr.DUGeR
05-07-2008, 07:29
سلام داداش
من کامپیوترم ویروسی داره هم هر چی قایل اگزه باشه میگه ویروسه
با هر چی که بگی هم تستش کردک
هر ویروس کشی
اما نشد که نشد

reza2pars
05-07-2008, 12:12
سلام یه ویروسی شدم شدید kazme__gheyz.exe و autorun.inf با هم هر چی اسکن میکنم فایده نداره مرورگر اپرا رو میبنده با safe mode نمیشه اومد بالا یه سیستم دیگم رو اصلا نمیگذاره بیاد بالا و مدام ریست میشه خلاصه تو اعصابم بد جوری خط خطی شده یکی به دادم برسه....

king emperor
05-07-2008, 12:36
ممنون دستت درد نكنه

ما شاگرديم

mahdi7610
05-07-2008, 13:10
این سه تا فایل به طور مشکوکی روی فلش من پیدا شدن.

محتویات فایل autorun :
[AutoRun]
shellexecute=/RECYCLER/indataset.exe navg

و داخل فولدر recycler فایل
indataset.exe
وجود داره.

من nod 32 با آخرین آپدیت ها رو دارم اما شناساییش نمیکنه.
چند بار هم از روی فلش پاک کردم، اما باز پیداش شده. شایدم ویروس نباشه. اما خیلی مشکوکه و تا حالا که نبوده.

اگر کمک کنید ممنون میشم.

این هم کل این فایل ها zip شده:

سلام دوست عزیز

خوب همون طور که مشاهده می کنید سیستم شما دچار ویروس اتوران شده .

ورژن 3 انتی ویروس نود32 کامل این ویروس را شناسایی می کنه و قادر به از بین بردن این ویروس نیز هست . حتی انتی ویروس کسپر نیز این ویروس را شناسایی می کنه البته ورژن 2007 به بالا . به شرطی که شما اونا را اپدیت هم کرده باشید . چون قابلیت از بین بردن این ویروس توی این دو انتی ویروس ( در ورژن های جدید ) گذاشته شده .

قبلا ویروس اتوران فقط یک فایل نوت پد بود که به راحتی به صورت دستی می شد اونا از بین برد . اما این ویروس پیشرفت کرده و همون طور که می بیند همراه خودش چند فایل exe هم ایجاد می شه . و همین امر باعث می شه که نشه به صورت دستی این ویروس را از بین برد .

شما باید ابتدا توسط انتی ویروس های نود 32 و یا انتی ویروس Avast سیستم را به طور کامل ویروس یابی کنید تا فایلهایی exe که توسط این ویروس ایجاد شده از بین بره با این کار از قدرت این ویروس کاسته می شه و به راحتی می تونید به صورت دستی این ویروس را از بین ببرید .

از برنامه زیر هم می تونید استفاده کنید .

موفق باشید .

mahdi7610
05-07-2008, 13:16
با سلام
من هر کاری کردم از روش های پست اول بازم نتونستم folder option رو برگردونم البته با اون برنامه ای که داده بودید شد ولی دوباره بعد از چند دقیقه محو میشه الان گفتم مشخصات سیستمم رو بدم شاید این طوری بهتر بشه راه حل ش رو پیدا کرد.
1.من یه smart security دارم که هنوز کامل اپدیت نیست.
2.هر بار که سیستمم رو روشن میکم چند تا برنامه توی قسمت schaculate task برنامه ی adobe apdate توی استارت اپ
پوشه ی xpcode توی درایو c
3. باز نکردن notepadو همچنین system restore
البته یه چیز دیگه این انتی ویروس فایل های autorun رو پیدا میکنه پاکم میکنه ولی این xpcode رو که پیدا میکنه نمیدونم چرا پاکش نمیکنه!؟
با تشکر

سلام دوست عزیز

دلیل این که فولدر اپشن دوباره پاک می شه این هست که سیستم شما ویروسی هست و به محض این که شما اونا برمی گردونید دوباره ویروس ها باعث می شن این گزینه پاک بشه .

پس بهتره سیستم خود را با یکی از انتی ویروس های نود32 یا بیدیفندر به طور کامل اسکن کنید . حتما این دو انتی ویروس را به طور کامل اپدیت کنید .

از کار افتادن قسمتهای دیگه مثل نوت پد هم به دلیل ویروسی بودن سیستم شماست که باید ویندوز خودتون را ریپیر کنید .
اگه از یه انتی ویروس اپدیت شده مثل انتی ویروسهایی که در بالا گفتم استفاده کنید و سیستم خودتون را ریپیر کنید مشکل حل خواهد شد .

موفق باشید .

mahdi7610
05-07-2008, 13:21
سلام مهدی جان
تازگی یه ویروس افتاده به جون pc
اولا مجبورم همهی برنامه ها رو run asکنم بعد ok بزنم.دوما منو تبدیل کرده به user و خودش شده adminis
سوما wallpaper رو پاک کرده و وقتی میرم نت خودش عکسای تبلیغاتی مییاره.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنی.
سلام دوست عزیز

خوب احتمالا سیستم شما تروجان یا اسپایوار گرفته . بهتره از انتی ویروس کسپراسکای استفاده کنی . چون بهتر از انتی اسپایوارها و انتی تروجانها عمل می کنه .

با یه انتی ویروس اپدیت شده مثل کسپر اسکای باید مشکلات حل بشه .

ممکنه wallpaper پاک نشده باشن و به صورت سوپرهایدن در اومده باشن که توی پست اول همین تاپیک در این مورد و برگردوندن فایلهای مخفی شده صحبت کردم .

یه کم اطلاعات بیشتری بده .

موفق باشی .

LordMMD
05-07-2008, 19:16
سلام دوست عزیز

خوب همون طور که مشاهده می کنید سیستم شما دچار ویروس اتوران شده .

ورژن 3 انتی ویروس نود32 کامل این ویروس را شناسایی می کنه و قادر به از بین بردن این ویروس نیز هست . حتی انتی ویروس کسپر نیز این ویروس را شناسایی می کنه البته ورژن 2007 به بالا . به شرطی که شما اونا را اپدیت هم کرده باشید . چون قابلیت از بین بردن این ویروس توی این دو انتی ویروس ( در ورژن های جدید ) گذاشته شده .

قبلا ویروس اتوران فقط یک فایل نوت پد بود که به راحتی به صورت دستی می شد اونا از بین برد . اما این ویروس پیشرفت کرده و همون طور که می بیند همراه خودش چند فایل exe هم ایجاد می شه . و همین امر باعث می شه که نشه به صورت دستی این ویروس را از بین برد .

شما باید ابتدا توسط انتی ویروس های نود 32 و یا انتی ویروس Avast سیستم را به طور کامل ویروس یابی کنید تا فایلهایی exe که توسط این ویروس ایجاد شده از بین بره با این کار از قدرت این ویروس کاسته می شه و به راحتی می تونید به صورت دستی این ویروس را از بین ببرید .

از برنامه زیر هم می تونید استفاده کنید .

موفق باشید .
ممنون

من هم ورژن 3 Nod 32 Smart Security با آخرین آپدیت رو دارم. اما وقتی وارد فلش مموری میشم، هیچ عکس العملی نسبت به این فایل ها نشون نمیده. مگر این که Smart Security با Anty Virus ناد 32 فرق داشته باشه. که بعید هست.

البته راه Full scan رایانه رو هنوز انجام ندادم. چون درد سرش زیاده.

اون فایل که گذاشتید هم گرفتم.
اجرا کردم فایل های اتوران رو پاک کرد.
تا ببینیم چی میشه

Dr.DUGeR
06-07-2008, 10:00
کسی نیست جواب سوالم رو بده!!!!!!!!1

mahdi7610
06-07-2008, 10:41
کسی نیست جواب سوالم رو بده!!!!!!!!1
سلام

می بخشی دوست عزیز من سوال شما را پیدا نکردم اگه ممکنه یه بار دیگه سوالت را بپرس یا ادرسش را بده .

موفق باشی.

mahdi7610
06-07-2008, 11:12
سلام یه ویروسی شدم شدید kazme__gheyz.exe و autorun.inf با هم هر چی اسکن میکنم فایده نداره مرورگر اپرا رو میبنده با safe mode نمیشه اومد بالا یه سیستم دیگم رو اصلا نمیگذاره بیاد بالا و مدام ریست میشه خلاصه تو اعصابم بد جوری خط خطی شده یکی به دادم برسه....
سلام دوست عزیز

برای ویروس کاظم به ادرس های زیر برید و از برنامه ها و روشهای گفته شده استفاده کنید.

یه روش هم توی پست اول همین تاپیک برای این ویروس گفتم .

برای ویروس اتوران هم از انتی ویروس زیر استفاده کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])=

موفق باشید .

morteza
07-07-2008, 19:28
1- از Start Menu وارد Run بشيد و در اونجا تايپ کنيد : regedit
وقتي صفحه ي رجيستري باز شد ، از سمت چپ وارد اين مسير بشيد :
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced
در اين قسمت ، در ليست متغير هايي که سمت راست وجود دارند ، متغير آبي رنگي ( DWORD Value ) رو به نام Hidden پيدا کنيد و روی ان دابل کليک کنيد . اگر مقدارش ( Value data ) به 0 تغيير کرده ، ان را به 1 یا 2 تغییر دهید و OK کنيد . حالا رجيستري رو ببنديد و ريستارت کنيد .

سلام مهدي جان خسته نباشي
من هم مشكل show hidden file دارم .روشي رو كه اموزش دادي به دليل اينكه در مرحله اول به جاي متغير آبي رنگي ( DWORD Value ) متغير قرمز رنگي (string value)هستش نمي تونم انجام بدم . البته چند بار اين متغير و پاك كردم و يك متغير DWORD ساختم اما همين كه رجيستري رو مي بندم دوباره به حالت اول برميگرده...

asseman
08-07-2008, 11:12
سلام به همه شما فرزندان گل خدا
اول از همه خوشحالم كه منو بعنوان عضو جديد پذيرفتيد وعشق ابدي خداوند نثار روح پاكتان
عزيزان نميدونم مربوط به اين قسمت ميشه :صداي اسپيكر خيلي خيلي ضعيف شده تمام دستورات مايكروسافت رو هم انجام دادم در آخر ميگه بايد از اول درايور نصب بشه

weasel
08-07-2008, 13:51
مهدی جان ممنون

ولی من این راههایی رو که گفیتن امتحان کردم بازم مشکلم حل نشد (مشکل hidden )

mahdi7610
08-07-2008, 16:47
مهدی جان ممنون

ولی من این راههایی رو که گفیتن امتحان کردم بازم مشکلم حل نشد (مشکل hidden )
سلام دوست عزیز

خوب این مشکل به این راحتی ها حل شدنی نیست .

قبلش حتما باید با یه انتی ویروس مثل بیدیفندر سیستم را به طور کامل اسکن کنی . حتما باید انتی ویروس بیدیفندر را به طور کامل اپدیت کنی و بعد شروع به اسکن کردن سیستم به طور کامل بکنی .

بعد به اموزش رجوع کنی و کارهای گفته شده را انجام بدی

یه فایل batch هم توی اموزش ها گذاشتم باید از اون هم استفاده کنی .

موفق باشی .

mahdi7610
08-07-2008, 16:52
سلام به همه شما فرزندان گل خدا
اول از همه خوشحالم كه منو بعنوان عضو جديد پذيرفتيد وعشق ابدي خداوند نثار روح پاكتان
عزيزان نميدونم مربوط به اين قسمت ميشه :صداي اسپيكر خيلي خيلي ضعيف شده تمام دستورات مايكروسافت رو هم انجام دادم در آخر ميگه بايد از اول درايور نصب بشه
سلام دوست خوبم

اول از همه تبریک به شما بابت عضویت

دوم هم ممنون از شما به خاطر این حس قشنگتون .

سوم اینکه در انتخاب انجمن برای سوال خودتون دقت کنید . سوال خودتون را باید توی قسمت زیر مطرح کنید .

یه سری هم به تاپیک زیر بزنید . مشکلی مشابه مشکل شما هست .

كمك در مورد صداي كامپيوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق و پیروز باشی.

weasel
08-07-2008, 17:22
سلام دوست عزیز

خوب این مشکل به این راحتی ها حل شدنی نیست .

قبلش حتما باید با یه انتی ویروس مثل بیدیفندر سیستم را به طور کامل اسکن کنی . حتما باید انتی ویروس بیدیفندر را به طور کامل اپدیت کنی و بعد شروع به اسکن کردن سیستم به طور کامل بکنی .

بعد به اموزش رجوع کنی و کارهای گفته شده را انجام بدی

یه فایل batch هم توی اموزش ها گذاشتم باید از اون هم استفاده کنی .

موفق باشی .

خیلی خیلی از شما ممنون آقا مهدی

یه لینکی چیزی از این انتی ویروسی که گفتین دارین؟

قربون دستت

mahdi7610
08-07-2008, 17:48
خیلی خیلی از شما ممنون آقا مهدی

یه لینکی چیزی از این انتی ویروسی که گفتین دارین؟

قربون دستت
سلام دوست خوبم

خواهش می کنم

به ادرس زیر سر بزن

آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی Bitdefender (جديدترين روش كرك كردن محصولات 2008 در پست اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

morteza
09-07-2008, 18:41
سلام مهدي جان خسته نباشي
من هم مشكل show hidden file دارم .روشي رو كه اموزش دادي به دليل اينكه در مرحله اول به جاي متغير آبي رنگي ( DWORD Value ) متغير قرمز رنگي (string value)هستش نمي تونم انجام بدم . البته چند بار اين متغير و پاك كردم و يك متغير DWORD ساختم اما همين كه رجيستري رو مي بندم دوباره به حالت اول برميگرده...

morteza
09-07-2008, 18:49
اين لينك هم از كار افتاده...

Dr.DUGeR
09-07-2008, 20:09
[qoute]
نوشته شده توسط Dr.DUGeR مشاهده تاپيک
کسي نيست جواب سوالم رو بده!!!!!!!!1
سلام

مي بخشي دوست عزيز من سوال شما را پيدا نکردم اگه ممکنه يه بار ديگه سوالت را بپرس يا ادرسش را بده .

موفق باشي.
[qoute]
خواهش ميکنم عزيز
کامپيوتر من طوري هست که نمي شه هيچ آنتي ويروسي نصب کرد چون همه شون هر چي فايل اگزه exe باشه ميگه ويروسه

با هر چي بگي اسکن کردک اما نشد که نشد

mahdi7610
10-07-2008, 11:15
[qoute]
نوشته شده توسط Dr.DUGeR مشاهده تاپيک
کسي نيست جواب سوالم رو بده!!!!!!!!1
سلام

مي بخشي دوست عزيز من سوال شما را پيدا نکردم اگه ممکنه يه بار ديگه سوالت را بپرس يا ادرسش را بده .

موفق باشي.
[qoute]
خواهش ميکنم عزيز
کامپيوتر من طوري هست که نمي شه هيچ آنتي ويروسي نصب کرد چون همه شون هر چي فايل اگزه exe باشه ميگه ويروسه

با هر چي بگي اسکن کردک اما نشد که نشد

سلام دوست عزیز

راستش اون ادرسی که دادی را یه بار چک کن . :31:

سوالت را واضح بپرس .

یعنی چی نمی تونی انتی ویروس نصب کین ؟
می گی نمی تونی انتی ویروس نصب کنی . بعدش می گه هر چی فایل exe هست میگه ویروسه .:18:

mahdi7610
10-07-2008, 11:25
سلام مهدي جان خسته نباشي
سلام دوست عزیز

اگه شما به مسیری که گفتم برید یه متغیر ابی رنگ به اسم Hidden اونجا هست .این متغیر از نوع DWORD Value هستش . اگه وجود نداره اونا بسازید .
به متغیر قرمز رنگ فعلا کاری نداشته باشید . متغیر ابی رنگ را بسازید .

سعی کنید حتما مسیر را درست برید .
اگه باز مشکل حل نشد باید رجیستری را با برنامه های تعمیر رجیستری بازسازی کنید . یا اینکه ویندوز خودتون را ریپیر کنید .

موفق باشی .

Dr.DUGeR
10-07-2008, 18:47
سلام دوست من
* اون آدرس اشتباهی اومد :d
* من میتونم آنتی ویروس نصب کنم!
*اما هر چی آنتی نصب میکنم نمیتونه ویروسی که همه فایل های اگزه رو ویروسی کرده بشنااسه
* فقط هر چی برنامه دارم رو پس سی میگه ویروسه

hsn157134
11-07-2008, 12:02
با سلام
به تازگي كامپيوتر من ويروسي گرفته كه فولدر آپشن حذف شده و درايوها هم در يك پنجره جدا باز ميشود
ولي با توجه به آموزشهاي اين فروم هيچكدام از پروسه هايي مثلtemp1 و....وجود نداره واسه من حتي autoruninf هم تو هيچ فولذري نيست.
با كاسپر چك كردم چيزي پيدا نكرد ولي با برنامه هاي تعمير رجيستري folder option برگشت ولي فولدرها رو در يه پنجره جدا باز ميكنه و و وقتي show hidden files رو ميزنم autorun و يه سري فايل هيدن ديگه رو نشون ميده كه كاسپز هم ميگه ويروس نيست.
در ضمن با دبل كليك مشكل فولدر آپشن دوباره ايجاد ميشه
لطفا بگيد من بايد چكار كنم
با تشكر

V E S T A
11-07-2008, 20:47
آقا مهدی

ممنونم برا مطالب خوبت

ميدونی از بين چيزايی که گفتی:

یا اینکه وقتی روی درایو هایتان دوبار کلیک می کنید محتوای درایو های شما در یک صفحه جدید باز می شود .
یا موقع دابل کلیک کردن روی درایو هایتان پنجره Open With باز می شود و به شما می گوید Choose the program you want to use to open this file
یا هنگام کلیک بر روی درایو هایتان error ی به شما داده می شود .

.
.
همچنين اين ويروس باعث از بين رفتن و پاک شدن Folder Options خواهد شد
و اگر شما گزينه هاي Show hidden files and folders و Hide protected operating system files (Recommended) را مارک دار کنيد با ok کردن پنجره اين گزينه کار نخواهند کرد . و دوباره به حالت اوليه باز خواهند گشت .
همچنين اين ويروس باعث غير فعال شدن Task Manageو Registry Editor خواهد شد

فقط غير فعال شدن show hidden files تو کامپيوترم هست..

که بعد از اينکه مرحله زير رو انجام دادم

3-مسير زير رو دنبال کنيد :

کد:
HK LocalMachine\Software\Microsoft\Windows\CurrentVer sion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL
در سمت راست پنجره ي Regedit مقدار CheckedValue رو برابر با 1 قرار بديد.

گرفتن و اجرا کردن این برنامه . وقتی برنامه را اجرا کردید به اخطار داده شده توجهی نکنید و روی ok کلیک کنید .

اين قسمت فعال شد...ولی من بعد از فعال شدن اين قسمت تو پوشه ای که فايل رو مخفی کردم فايل ظاهر نشد...

در ضمن همونطور که گفتی:برای پاک کردنcopy.exe

برای پاک کردن دستی این کرم شما باید ابتدا همه پروسه هایی که با نام های host.exe, xcopy.exe, temp1.exe, temp2.exe and svchost.exe,Salga-A worm هستند را پیدا کنید و انها را پاک کنید

شايد سوالم بی ربط باشه ولی اينو نمی دونم برای پاک کردن شون،فايل هايی که تو system32 با همين نام هستن هم می تونم پاک کنم؟يا جزوه فايل اصلی هستن

mahdi7610
11-07-2008, 21:02
سلام دوست من
* اون آدرس اشتباهی اومد :d
* من میتونم آنتی ویروس نصب کنم!
*اما هر چی آنتی نصب میکنم نمیتونه ویروسی که همه فایل های اگزه رو ویروسی کرده بشنااسه
* فقط هر چی برنامه دارم رو پس سی میگه ویروسه
سلام

خوب احتمال داره ویروس new folder.exe گرفته باشید .

انتی ویروس نود 32 را نصب کنید . ورژن 3 را نصب کنید و اپدیت کنید .

اگه ویروس new folder.exe گرفته اید از برنامه زیر استفاده کنید .

من انتی ویروس های کسپر و نود 32 را پیشنهاد می کنم . نصب کنید و اپدیت کنید و سیستم را در حالت safe mode ویروس یابی کنید .

موفق باشید .

mahdi7610
11-07-2008, 21:10
با سلام
به تازگي كامپيوتر من ويروسي گرفته كه فولدر آپشن حذف شده و درايوها هم در يك پنجره جدا باز ميشود
ولي با توجه به آموزشهاي اين فروم هيچكدام از پروسه هايي مثلtemp1 و....وجود نداره واسه من حتي autoruninf هم تو هيچ فولذري نيست.
با كاسپر چك كردم چيزي پيدا نكرد ولي با برنامه هاي تعمير رجيستري folder option برگشت ولي فولدرها رو در يه پنجره جدا باز ميكنه و و وقتي show hidden files رو ميزنم autorun و يه سري فايل هيدن ديگه رو نشون ميده كه كاسپز هم ميگه ويروس نيست.
در ضمن با دبل كليك مشكل فولدر آپشن دوباره ايجاد ميشه
لطفا بگيد من بايد چكار كنم
با تشكر
سلام دوست عزیز

باز شدن فولدرها یا درایو ها توی یه پنجره جدید کار ویروس autorun.inf هستش . شما باید فایلهای مخفی و سوپرهایدن را قابل روئیت کنید و این ویروس را از داخل درایو هاتون پاک کنید .

این ویروس را انتی ویروس های ورژن پایین تشخیص نمی دن . اما ورژن های بالا اون را تشیخیص می دن .البته کسپر و نود 32 به شرط اپدیت بودن .

از روش اول که گفته شده برای پاک کردن ویروس autorun.inf استفاده کنید .

مشکل حذف فولدر اپشن به خاطر این هست که هنوز سیستم ویروس داره .

انتی ویروس خودتون را اپدیت کنید و بعد هم سیستم را کامل اسکن کنید . از نود32 هم می تونید استفاده کنید . البته ورژن 3

موفق باشید .

hsn157134
11-07-2008, 23:43
سلام دوست عزیز

باز شدن فولدرها یا درایو ها توی یه پنجره جدید کار ویروس autorun.inf هستش . شما باید فایلهای مخفی و سوپرهایدن را قابل روئیت کنید و این ویروس را از داخل درایو هاتون پاک کنید .

این ویروس را انتی ویروس های ورژن پایین تشخیص نمی دن . اما ورژن های بالا اون را تشیخیص می دن .البته کسپر و نود 32 به شرط اپدیت بودن .

از روش اول که گفته شده برای پاک کردن ویروس autorun.inf استفاده کنید .

مشکل حذف فولدر اپشن به خاطر این هست که هنوز سیستم ویروس داره .

انتی ویروس خودتون را اپدیت کنید و بعد هم سیستم را کامل اسکن کنید . از نود32 هم می تونید استفاده کنید . البته ورژن 3

موفق باشید .
با تشكر از شما
من 2 تا سوال داشتم كه ممنون ميشم جوابش رو بگيرم
1- من nod 32 رو آپديت كردم ولي به جاي clean كردن همه رو delete وسپس quarantine ميكنه
حالا سوال من اينه كه اگه احيانا nod32 غير فعال بشه دوباره سيستم ويروسي ميشه يا نه واگه اره بايد چكار كنم تا هميشه از شرش خلاص بشم/
2-اين ويروس system restore رو كامل بسته و هر كاري ميكنم فعالش كنم نميشه.از چه مسيري ميشه فعالش كرد؟
با تشكر از شما

ila
12-07-2008, 13:42
میشه لینک پاک کردن اون ویروسی که بالای دسکتاب شعار های بیخود مینویسه به صورت زرد رنگرو بهم بدید
هر چی گشتم پیدا نکردم بخدا...ممنون میشم..فوری و حیاتی..

mahdi7610
12-07-2008, 18:08
میشه لینک پاک کردن اون ویروسی که بالای دسکتاب شعار های بیخود مینویسه به صورت زرد رنگرو بهم بدید
هر چی گشتم پیدا نکردم بخدا...ممنون میشم..فوری و حیاتی..
سلام دوست عزیز

اسم این ویروس سالدوست هستش که توی پست اول همین تاپیک در موردش گفته شده .

به ادرس زیر هم سر بزنید .

موفق باشید .

mahdi7610
13-07-2008, 09:22
آقا مهدی

ممنونم برا مطالب خوبت

ميدونی از بين چيزايی که گفتی:

فقط غير فعال شدن show hidden files تو کامپيوترم هست..

که بعد از اينکه مرحله زير رو انجام دادم

اين قسمت فعال شد...ولی من بعد از فعال شدن اين قسمت تو پوشه ای که فايل رو مخفی کردم فايل ظاهر نشد...

در ضمن همونطور که گفتی:برای پاک کردنcopy.exe

شايد سوالم بی ربط باشه ولی اينو نمی دونم برای پاک کردن شون،فايل هايی که تو system32 با همين نام هستن هم می تونم پاک کنم؟يا جزوه فايل اصلی هستن
سلام دوست عزیز

از روشهای دیگه ای که توی اموزش هست استفاده کنید . چند مورد برای دیدن فایلهای مخفی گفتم اموزش را خوب نگاه کنید .

اونهایی که توی سیستم 32 هستند اکثرا جزء فایلهای اصلی خود سیستم عامل هستند و نباید پاک بشن .

موفق باشی .

naseh
13-07-2008, 14:56
c:\20.jpeg سلام خدمت دوستان این ویروس svchost هر کاری کردم پاک نمی شه طبق دستور اون را پاک کردم نشد ویندوز را پاک کردم باز نشد چکار کنم بدادم برسید یک سوال شما گفتید فایلی که در c:\windows هست را پاک کنیم ولی در سیستم من این فایل فقط در c:\windows\system32 موجود است لطف کنید راهنمای کنید

Dr.DUGeR
14-07-2008, 09:09
سلام دوست عزیز

اسم این ویروس سالدوست هستش که توی پست اول همین تاپیک در موردش گفته شده .

به ادرس زیر هم سر بزنید .

موفق باشید .
[/qoute]

نه! ویروس new folder نسیتا

hsn157134
15-07-2008, 09:49
بی زحمت جواب پست 587 رو هم بدید

mahdi7610
15-07-2008, 16:27
با تشكر از شما
من 2 تا سوال داشتم كه ممنون ميشم جوابش رو بگيرم
1- من nod 32 رو آپديت كردم ولي به جاي clean كردن همه رو delete وسپس quarantine ميكنه
حالا سوال من اينه كه اگه احيانا nod32 غير فعال بشه دوباره سيستم ويروسي ميشه يا نه واگه اره بايد چكار كنم تا هميشه از شرش خلاص بشم/
2-اين ويروس system restore رو كامل بسته و هر كاري ميكنم فعالش كنم نميشه.از چه مسيري ميشه فعالش كرد؟
با تشكر از شما
سلام دوست عزیز

می بخشید یه کم دیر شد . :46:

وقتی فایلی ویروسی می شه ، ویروس به سه قسمت این فایل می چسبه . ابتدای فایل و انتهای فایل و وسط فایل .
اگه ویروس به ابتدا و انتهای فایل بچسبه انتی ویروس خودش تشخیص می ده و ویروس را از فایل جدا می کنه و فقط ویروس را از بین می بره و فایل شما سالم می مونه .
البته به شرطی که شما انتی ویروس خودتون را تنظیم کرده باشید . یعنی تنظیمات مربوط به اون را انجام داده باشید .

آموزش تنظیمات محصولات Kaspersky (بهترین تنظیمات ورژن 2009 در پست اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین تنظیمات برای آنتی ویروس Nod32 ( بهترین تنظیمات در صفحه اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما اگه ویروس به وسط فایل بچسبه در این صورت ویروس تمام کدهای خودش را جایگزین کدهای فایل یا برنامه می کنه و اون فایل تبدیل می شه به یه ویروس و دیگه انتی ویروس قادر نیست ویروس را از فایل یا برنامه جدا کنه و کل فایل را ویروس تشخیص داده و اون فایل یا برنامه را از بین می بره .

اگه شما انتی ویروس را غیر فعال کنید بله هر وقت به اینتر نت وصل می شه احتمال انتقال ویروس به سیستم شما هستش .

برای این که کامپیوتر تون ویروسی نشه بهتره به سایتهای مشکوک وارد نیشید .
به سایتهایی که ----- شده وارد نشید .
ایمیلهای مشکوک را باز نکنید .
وقتی فلش مموری یا موبایل به کامپیوتر وصل می کنید مواظب باشید ویروسی نباشند . حتما قبل از باز کردن با انتی ویروس فلش مموری را چک کنید .
هر دو روز یکبار کامل همه درایو ها را اسکن کنید .

برای فعال کردن سیستم ریستور هم به ادرس زیر رجوع کنید .

موفق باشید .

sanam.b
15-07-2008, 23:58
سلام به همه دوستان ،وقت بخیر
دوروزه که منfolder option غیب شده از مشخصاتی که دوستمون MB_Danger گفت
( تاپیک حذف ویروس فولدر آپشن)

نقل قول:
اگر در کادر محاوره ای Run عبارت CMD ، Regedit ، msconfig ، Regedt32 را تایپ کنید ، سیستم بلافاصله Restart می شود !
6 . اگر روی گزینه ی Log Off یا Turn Off Computer کلیک کنید ، سیستم Restart می شود !
مانع فعالیت برخی برنامه ها ( مانند Nero ) می شود .

من میتونم انجام بدم مشکلی ندارم.
ولی هر فایلی که از اینترنت بگیرم رو سیستم من دارای پسوند php است
مثلا فایلی رو برام فرستادند همه میگن که pdf اما با ادوب ریدر باز نمیشه میگه"یا فایلت خراب شده یا نمی تونه اونو ساپورت کنه "
همین فایلی که MB_Danger گفته Process Master رو گرفتم اما باز نمیشه و همون پیغام بالا رو میاره
پسوند فایل رو هم نمی تونم عوض کنم چون folder option ندارم
لطفا یکی به من بگه چیکار کنم؟

mahdi7610
16-07-2008, 09:15
سلام به همه دوستان ،وقت بخیر
دوروزه که منfolder option غیب شده از مشخصاتی که دوستمون MB_Danger گفت
( تاپیک حذف ویروس فولدر آپشن)

من میتونم انجام بدم مشکلی ندارم.
ولی هر فایلی که از اینترنت بگیرم رو سیستم من دارای پسوند php است
مثلا فایلی رو برام فرستادند همه میگن که pdf اما با ادوب ریدر باز نمیشه میگه"یا فایلت خراب شده یا نمی تونه اونو ساپورت کنه "
همین فایلی که MB_Danger گفته Process Master رو گرفتم اما باز نمیشه و همون پیغام بالا رو میاره
پسوند فایل رو هم نمی تونم عوض کنم چون folder option ندارم
لطفا یکی به من بگه چیکار کنم؟
سلام دوست عزیز

به صفحه اول همین تاپیک رجوع کنید روشهایی برای برگشتن فولدر پشن گفتم .

برای راحتی کار می تونید از برنامه زیر هم استفاده کنید .

بهتره برای حل مشکل پسوند فایلها یکبار ویندوز خودتون را عوض کنید .
قبلش حتما با انتی ویروس نود 32 یا کسپراسکای سیستم را به طور کامل اسکن کنید . حتما انتی ویروس خودتون را اپدیت کنید .

موفق باشید

lili.venus
16-07-2008, 13:43
سلام به همگی.

کامپیوترم از طریق فلش ویروسی گرفته به اسم Win32 .Gator.1012

کاسپراسکای و ند این ویروس رو تشخیص می دن ولی نمی تونن از بین ببرن با اینکه آپدیتم کردم.

این ویروس تو همه درایوا پوشه ای به اسم RECYCLER بصورت مخفی

ساخته که با ویندوز عوض کردنم از بین نرفت .

Paintتمام عکسهای تو فلشمو خراب و قسمتیشونو سیاه کرده بعد رو سیستمم قسمتی از برنامه

رو از کار انداخته ، حتی از چند برنامه آماده که تو این قسمت بود برای از بین بردنش استفاده کردم ولی فایده ای نداشت.الان بجز سیستم خودم دو تاسیستم دیگم با این ویروس آلوده شدن.

بچه ها لطفاً یه راه حلی واسه من بیچاره بزارید من پروژه پایانیمو تا هفته بعد باید تحویل بدم میترسم بلایی سر سیستمم بیاد بیچاره شم :41:.وقتی ام واسه گشتن تو این سایت و تو اون سایت ندارم .یه راه حل راحتی جلوی پام بزارید. خلاصه اینکه به دادم برسید.

خدا هر چی میخواید بهتون بده. ممنون از لطف همگی.

mahdi7610
16-07-2008, 14:59
سلام به همگی.

کامپیوترم از طریق فلش ویروسی گرفته به اسم Win32 .Gator.1012

کاسپراسکای و ند این ویروس رو تشخیص می دن ولی نمی تونن از بین ببرن با اینکه آپدیتم کردم.

این ویروس تو همه درایوا پوشه ای به اسم RECYCLER بصورت مخفی

ساخته که با ویندوز عوض کردنم از بین نرفت .

Paintتمام عکسهای تو فلشمو خراب و قسمتیشونو سیاه کرده بعد رو سیستمم قسمتی از برنامه

رو از کار انداخته ، حتی از چند برنامه آماده که تو این قسمت بود برای از بین بردنش استفاده کردم ولی فایده ای نداشت.الان بجز سیستم خودم دو تاسیستم دیگم با این ویروس آلوده شدن.

بچه ها لطفاً یه راه حلی واسه من بیچاره بزارید من پروژه پایانیمو تا هفته بعد باید تحویل بدم میترسم بلایی سر سیستمم بیاد بیچاره شم :41:.وقتی ام واسه گشتن تو این سایت و تو اون سایت ندارم .یه راه حل راحتی جلوی پام بزارید. خلاصه اینکه به دادم برسید.

خدا هر چی میخواید بهتون بده. ممنون از لطف همگی.
سلام دوست عزیز

خوب این ویروس جزء ویروس هایی هست که از نظر انتی ویروس ها خطر بالایی داره .

ابتدا به task manager برید و ببینید این سه پروسه وجود دارند یا نه . اگه وجود داشتند اونا را end کنید .
Gator.exe, GatorStubSetup.exe, GMT.exe

ببینید فولدر های زیر توی مسیر های گفته شده وجود دارند یا نه . اگه وجود دارند اونا را پا کنید .

حالا ببینید فایلهای زیر توی مسیر های گفته شده وجود دارند یا نه . اگه وجود دارند اونها را پاک کنید .

در ضمن فولدری به اسم RECYCLER مربوط به ویروس نیست . این فولدر توسط ویندوز ساخته می شه و جزء فولدرهای سیستمی هستش و مربوط به Recycle bin هستش و نگران اون نباشید .

و در اخر باید از انتی ویروس هایی که براتون گذاشتم استفاده کنید . متاسفانه حجمشون زیاده

موفق باشید.

Rude Boy
16-07-2008, 17:20
سلام !
من بازم مشکل فولدر آپشن و از کار افتادگی سیستم ریستور شدم !
فقط یه راه واسه فولدر آپشن بگید و اصلا نمی خوام وییروس را از بین ببرم!
فقط مشکل فولدر آپشن حل بشه ...

mahdi7610
16-07-2008, 18:06
سلام !
من بازم مشکل فولدر آپشن و از کار افتادگی سیستم ریستور شدم !
فقط یه راه واسه فولدر آپشن بگید و اصلا نمی خوام وییروس را از بین ببرم!
فقط مشکل فولدر آپشن حل بشه ...
سلام

استفاده از برنامه زیر

موفق باشید .

Rude Boy
17-07-2008, 10:58
سلام

استفاده از برنامه زیر

موفق باشید .
من نمی تونم اینو دانلود کنم !
اصلا باید چیکار کنم تو این سایت ؟

mahdi7610
17-07-2008, 12:34
من نمی تونم اینو دانلود کنم !
اصلا باید چیکار کنم تو این سایت ؟
سلام دوست عزیز

این سایت نیست یه برنامه هستش به پسوند برنامه نگاه کنید exe هستش . کافیه بعد از دانلود کردن برنامه که اصلا حجمی نداره تیک گزینه folde option را بزنی و روی دکمه apply کلیک کنی .

این برنامه را دانلود کن راحت تره و کم حجم تره

موفق باشی .

Rude Boy
17-07-2008, 13:08
سلام دوست عزیز

این سایت نیست یه برنامه هستش به پسوند برنامه نگاه کنید exe هستش . کافیه بعد از دانلود کردن برنامه که اصلا حجمی نداره تیک گزینه folde option را بزنی و روی دکمه apply کلیک کنی .

این برنامه را دانلود کن راحت تره و کم حجم تره

موفق باشی .
بله آقا فهمیدم برنامه هست !
فقط اونجا که آپلود کرده بودید مورد داشت !
الان از این پارس اسپیس گرفتم ! برم ببینم درست می شه ...

ممنون

Rude Boy
17-07-2008, 15:28
دفعه اول کار داد و فولدر آپشن برگشت و بعدش هم فایل های هیدن نمایان شد .
بعد من با استفاده از رایت کلیک بر روی درایو ها و زدن open وارد شدم و اون فایل های آتوران را پاک کردم .
بعد سیستم را خاموش کردم !
بعد 1 ساعت روشن کردم و فولدر آپشن نبود ولی هیدن ها نمایان بود و آتوران ها هم بود . بعد اون فابل exe که دادین را دوباره اجرا کردم و مثل قبل عمل کردم و وقتی ریستارت کردم دیگه هیدن ها هم نمایان نبود ....

ببینم راهی نیست که بدون آنتی ویروس این ویروس پاک بشه؟

lili.venus
17-07-2008, 16:21
سلام دوست عزیز

خوب این ویروس جزء ویروس هایی هست که از نظر انتی ویروس ها خطر بالایی داره .

در ضمن فولدری به اسم RECYCLER مربوط به ویروس نیست . این فولدر توسط ویندوز ساخته می شه و جزء فولدرهای سیستمی هستش و مربوط به Recycle bin هستش و نگران اون نباشید .

و در اخر باید از انتی ویروس هایی که براتون گذاشتم استفاده کنید . متاسفانه حجمشون زیاده

موفق باشید.

از توجهتون خیلی ممنون
من تمام مسیرایی که گفتید تک تک چک کردم هیچکدوم از اون فایلها و فولدرها نبود تو Task Manager هیچکدوم از اون پروسه ها وجود نداشت.
هر دو آنتی ویروسم دانلود کردم .حق با شما بود حجمشون زیاد بود. یکیش دو ساعت و خورده ای دانلودش طول کشید.
اول Spyware Doctor رو نصب کردم ولی هیچ تأثیری نداشت بعد Remove کردمو XoftspySE نصب کردم اینم بی تأثیر بود و اون پوشه RECYCLER هنوز همراه یه پوشه دیگه سر جاشه از بین نمیره.
حالا چیکار کنم چطوری از شرش خلاص شم؟ میگم این ویروس یا حالا هرچی با سی دی ام منتقل میشه ؟
همونطوری که گفتم به کامپیوتر من با فلشم منتقل شده ، از فلشم دو تا کامپیوتر دیگه هم همینجوری شدن.
میگم اگه پروژمو رو سی دی به استاد تحویل بدم لپ تاپشونو ویروسی می شه؟ درسته؟
خواهشاً یه راه دیگه ای پیشنهاد کنید منو با دو نفر دیگرو از شر این ویروس خلاص کنید. ممنونم.

scorpion2
18-07-2008, 10:44
درود
من زمانی که وارد سایت ها میشم تبلیغات فلشی که تو سایت ها هست یه دفعه تغییر میکنه و به شکل تبلیغات زیر در میاد:

می خواستم ببینم سیستم ویروسیه؟ یا نه
آنتی ویروسمم Nod32 آپدیت شده است.
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

new_boys333
18-07-2008, 18:43
یک سوال دارم
من روی هر درایو click میکنم یک صفحه جدید باز میشه و همون صفحه ای که click کردم به درایو مورد نظر نمیره . folder option هم پاک شده . این انفاق ها 10 دقیقه بعد از فرمت داریوی که ویندوز روش نصب بود و نصب جدید ویندوز اتفاق افتاد . به اینترنتم وصل نشده بودم که بگم ویروسی شده تازه برنامه خاصی هم روش نصب نکردم . آیا ویروس خاصی گرفته؟

من قبل از فرمت داریو و نصب مجدد ویندوز همین اتفاق افتاده بود برام ، یعنی هم folder option حذف شده بود هم با click روی درایو به داریو مورد نظر مستقیم نمی رفت و صفحه جدیدی باز میشد و درایو نشان داده میشد اما با اینکه دوبار فرمت کردم باز همین اتفاق افتاد . میشه بگید چیکار کنم؟

قبل از نصب مجدد ویندوز
آنتی ویروس avg هم نصب کرده بودم ورژن 7.5 متاسفانه وقتی از طریق سایتش اقدام به آپدیت کردم سریال نامبر از کار افتاد و جتی نمیشد آنتی ویروس رو uninstall کرد . دسترسی به داریو ها هم غیر ممکن بود و باید توی addrees bar تایپ میکردی اسم داریو رو تا به داریو مورد نظر میرفت . وقتی آنتی ویروس رو پاک کردم با دردسر اجازه دسترسی به داریو ها رو داد .

منم از برنامه ای که تو صفحه اول تاپیک هست به اسم Ravmon Removal استفاده کردم تا فولدر آپشن را بر گردونه . اما کار نکرد یعنی بعد از ریستارت هیچ فرقی نکرد .
از تو group policy هم folder option رو برگردوندم اما هر وقت ریستارت کنم و سیستم بالا بیاد باز folder option نیست .
اون گزینه ای هم که تو فولدر آپشن هست که مخصوص نمایش پسوند فایل ها هست هم همش تیک دار هست و هرچی تیکش رو بر میدارم باز هست .
نمیدونم اصلا چه ویروسی گرفته .

من تو رجیستری هم رفتم به مسیر HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\Explorer رفتم
و اونجا NoFolderOptions درست کردم و Value صفر بهش دادم . folder option نمیاد . اما وقتی تو gorup policy میرم عدد صفر یا 1 دادن تو NoFolderOptions توی Remove the Folder Options menu item from the Tools menu را enabale و disable میکنه اما فولدر آپشن رو نمیاره . اما وقتی تو gorup policy تغییر میدم Remove the Folder Options menu item from the Tools menu و enable میکنم فولدر آپشن میاد و دوباره که کامپیوتر log off یا ریستارت میشه فولدر آپشن هم حذف میشه . باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

از برنامه RRT هم استفاده کردم . اولش که کامپیوتر ریستارت شد folder option اومد گزینه my network place هم تو Start اضافه شد . اما بعد از چند بار refresh کردن نا پدید شد folder option
میشه یکی راهنمایی کنه ؟

sm6m10
19-07-2008, 20:55
سلام خسته نباشید.
سیستمم ویروسی شده است .با اینکه ویندوزم را عوض کردم همچنان وقتی سیستم داره بالا میاید.
فایل amvo.exeاجرا میشود. وقتی فلش را از کامپیوترم به سیستم دیگه وصل میکنم پیغام ویروس autorun.infoرا میدهد. در ضمن سیستم ویندوز xp است و من pdfرا مطالعه و اجرا کردم ولی ویروس سرعتش بیشتر از اجرای من است . و نمیتونم از روشهایی که در مورد این ویروس گفته شده استفاده کنم. با تشکر
حالا چی کار کنم؟

mahdi7610
20-07-2008, 07:51
دفعه اول کار داد و فولدر آپشن برگشت و بعدش هم فایل های هیدن نمایان شد .
بعد من با استفاده از رایت کلیک بر روی درایو ها و زدن open وارد شدم و اون فایل های آتوران را پاک کردم .
بعد سیستم را خاموش کردم !
بعد 1 ساعت روشن کردم و فولدر آپشن نبود ولی هیدن ها نمایان بود و آتوران ها هم بود . بعد اون فابل exe که دادین را دوباره اجرا کردم و مثل قبل عمل کردم و وقتی ریستارت کردم دیگه هیدن ها هم نمایان نبود ....

ببینم راهی نیست که بدون آنتی ویروس این ویروس پاک بشه؟
سلام دوست عزیز

خب خودتون گفتید نمی خواهید ویروس از بین بره . شما گفتید فقط فولدر اپشن برگرده . من هم اون برنامه را معرفی کردم تا فولدر اپشن برگرده .

اما اگه ویروس توی سیستم باشه بعد از یه ریستارت فولدر اپشن دوباره می پره .

شما باید حتما ابتدا ویروس را از روی سیستم پاک کنید .

برای این کار ابتدا حتما باید یه انتی ویروس مثل بیدیفندر یا نود32 روی سیستم نصب کنید و حتما اونا اپدیت کنید ( سعی کنید اخرین نسخه از این انتی ویروس ها روی سیستم نصب کنید ) بعد در حالت safe mode سیستم را اسکن کنید .

بعد به صفحه اول همین تاپیک رفته و کارهایی که گفته شده مثل اجرا کردن یک batch فایل که توی صفحه اول گذاشتم را انجام دهید .
برای حذف ویروس اتوران نباید سیستم را خاموش کنید . بلکه گفتم باید سیستم را ریستارت کنید .

از برنامه زیر برای حذف ویروس اتوران استفاده کنید.

موفق باشید .

scorpion2
20-07-2008, 09:32
از اساتید کسی نتونست مشکل ما رو حل کنه؟

mahdi7610
20-07-2008, 09:36
درود
من زمانی که وارد سایت ها میشم تبلیغات فلشی که تو سایت ها هست یه دفعه تغییر میکنه و به شکل تبلیغات زیر در میاد:

می خواستم ببینم سیستم ویروسیه؟ یا نه
آنتی ویروسمم Nod32 آپدیت شده است.
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.
سلام

اگه توی سایتهای خارجی این اتفاق می افته یه جورایی در بعضی مواقع طبیعی هستش . اما اگه توی سایتهای ایرانی این اتفاق می افته به احتمال زیاد سیستم شما دچار اسپایوار هستش و باید با یه انتی اسپایوار مثل spyware doctor یا کسپراسکای سیستم را به طور کامل اسکن کنید .

موفق باشید .

mahdi7610
20-07-2008, 09:59
یک سوال دارم
من روی هر درایو click میکنم یک صفحه جدید باز میشه و همون صفحه ای که click کردم به درایو مورد نظر نمیره . folder option هم پاک شده . این انفاق ها 10 دقیقه بعد از فرمت داریوی که ویندوز روش نصب بود و نصب جدید ویندوز اتفاق افتاد . به اینترنتم وصل نشده بودم که بگم ویروسی شده تازه برنامه خاصی هم روش نصب نکردم . آیا ویروس خاصی گرفته؟

من قبل از فرمت داریو و نصب مجدد ویندوز همین اتفاق افتاده بود برام ، یعنی هم folder option حذف شده بود هم با click روی درایو به داریو مورد نظر مستقیم نمی رفت و صفحه جدیدی باز میشد و درایو نشان داده میشد اما با اینکه دوبار فرمت کردم باز همین اتفاق افتاد . میشه بگید چیکار کنم؟

قبل از نصب مجدد ویندوز
آنتی ویروس avg هم نصب کرده بودم ورژن 7.5 متاسفانه وقتی از طریق سایتش اقدام به آپدیت کردم سریال نامبر از کار افتاد و جتی نمیشد آنتی ویروس رو uninstall کرد . دسترسی به داریو ها هم غیر ممکن بود و باید توی addrees bar تایپ میکردی اسم داریو رو تا به داریو مورد نظر میرفت . وقتی آنتی ویروس رو پاک کردم با دردسر اجازه دسترسی به داریو ها رو داد .

منم از برنامه ای که تو صفحه اول تاپیک هست به اسم Ravmon Removal استفاده کردم تا فولدر آپشن را بر گردونه . اما کار نکرد یعنی بعد از ریستارت هیچ فرقی نکرد .
از تو group policy هم folder option رو برگردوندم اما هر وقت ریستارت کنم و سیستم بالا بیاد باز folder option نیست .
اون گزینه ای هم که تو فولدر آپشن هست که مخصوص نمایش پسوند فایل ها هست هم همش تیک دار هست و هرچی تیکش رو بر میدارم باز هست .
نمیدونم اصلا چه ویروسی گرفته .

من تو رجیستری هم رفتم به مسیر HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\Explorer رفتم
و اونجا NoFolderOptions درست کردم و Value صفر بهش دادم . folder option نمیاد . اما وقتی تو gorup policy میرم عدد صفر یا 1 دادن تو NoFolderOptions توی Remove the Folder Options menu item from the Tools menu را enabale و disable میکنه اما فولدر آپشن رو نمیاره . اما وقتی تو gorup policy تغییر میدم Remove the Folder Options menu item from the Tools menu و enable میکنم فولدر آپشن میاد و دوباره که کامپیوتر log off یا ریستارت میشه فولدر آپشن هم حذف میشه . باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

از برنامه RRT هم استفاده کردم . اولش که کامپیوتر ریستارت شد folder option اومد گزینه my network place هم تو Start اضافه شد . اما بعد از چند بار refresh کردن نا پدید شد folder option
میشه یکی راهنمایی کنه ؟

سلام دوست عزیز

اول از همه پیشنهاد می کنم به صفحه اول این تاپیک مراجعه کنید و راه حل های گفته شده را استفاده کنید.

ویروسی که شما گرفتید از اینترنت وارد سیستم نشده است . و بارها توی همین تاپیک گفتم این ویروسها از طریق فلش مموری ها یا موبایل ها یا رم ها وارد سیستم می شوند .

سیستم شما دچار ویروس autorun.inf شده و همین ویروس باعث می شه که پنجره ها توی یه صفحه جدید باز شوند و فولدر اپشن هم از بین بره .

اگه ویروس توی سیستم شما باشه و شما اقدام به برگرداندن فولدر اپشن با روشهایی که توی صفحه اول این تاپیک گفتم یا با برنامه ای که در زیر معرفی کردم فایده ای نداره بازهم مشکلات ایجاد خواهند شد .

این ویروس ها خیلی حرفه ای هستند و خودشون را توی درایو های دیگه مخفی می کنند و تا وقتی از درایوهاتون این ویروس را از بین نبرید با 100 با عوض کردن ویندوز هم مشکل حل نخواهد شد و با یکبار کلیک کردن روی یک درایو دوباره ویروس فعال خواهد شد .

با برنامه زیر می تونید فولدر اپشن را برگردونید .

پس شما باید ابتدا یه انتی ویروس مثل بیدیفندر یا کسپراسکای یا نود32 روی سیستم نصب کنید و حتما اونا اپدیت کنید و سپس از طریق safe mode اقدام به اسکن کردن همه درایو های خودتون بکنید .

از برنامه زیر برای از بین بردن ویروس اتوران استفاده کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])=

با برنامه زیر می تونید فولدر اپشن را برگردونید . اما اگه ویروس توی سیستم فعال باشه باز هم فولدر اپشن با یه ریستارت پاک می شه .

باز هم میگم حتما باید ویروس را از روی سیستم خودتون پاک کنید و گرنه تا وقتی ویروس از روی سیستم پاک نشه باز هم فولدر اپشن حذف خواهد شد .

با انتی ویروس هایی که گفتم به شرطی که اپدیت شده باشه .

موفق باشید.

asseman
20-07-2008, 13:22
سلا دوست عزيز و يار خستگي ناپذير
ميشه راهنمايي كنيد ممنون ميشم
you need administration to continue the installation
اين پيغام براي نصب و اجراي برنامه هاي قبلي مياد بايد چكار كنم (البته كامپيوتر خواهرمه )

mahdi7610
20-07-2008, 16:34
سلا دوست عزيز و يار خستگي ناپذير
ميشه راهنمايي كنيد ممنون ميشم
you need administration to continue the installation
اين پيغام براي نصب و اجراي برنامه هاي قبلي مياد بايد چكار كنم (البته كامپيوتر خواهرمه )
سلام دوست خوبم

خواهر شما از یوزر limit استفاده می کنه ؟

این پیغام یعنی اینکه باید یوزر administration به شما اجازه نصب برنامه را بده . یعنی شما در حالت limit بدون اجازه یوزر ادمین نمی تونید برنامه را نصب کنید .

در مورد اون مقاله ای هم که برام ارسال کرده بودین خوندم . مقاله خوبی بود

اما باید بگم که جای این نوع مقالات توی انجمن نرم افزاری نیست شما باید به انجمن مقالات رجوع کنید و تاپیک خودتون را اونجا بزنید و تمام مطالب خودتون را اونجا توی اون تاپیک مطرح کنید تا به عنوان یه مقاله اونجا باشه تا تمام دوستان بتونند ازش استفاده کنید .

بنابراین شما به ادرس زیر رجوع کنید و مقاله خودتون را اونجا بزارید تا همه بتونند استفاده کنند .

موفق و پیروز باشید .

mojtaba182003
21-07-2008, 17:52
با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوستان گرامي

من يه ويروس سيستمم گرفته كه وقتي فايلاي مخفي رو تيك show ميزنم سريعا برميگرده به همون مخفي بودن

من كارايي كه صفحه اول گفتينو كردم ولي مشكلم حل نشد

لطفا كمكم كنيد

mojtaba182003
22-07-2008, 11:05
اين ويروس لعنتي كچلم كرد

هيچكي نيست به دادم برسه :41:

al3l3asali
24-07-2008, 00:45
خب من الان يه سيستم دستمه كه توش چنتا ويروس بود.
كظم غيض - Delf.YH - autorun - servises.exe -
من فكر كنم با كمك اين تاپيك تونستم همشون رو از بين ببرم و taskmanager و reg edit و cmd رو هم دوباره فعال كردم و همچنين تمام كارهايي كه براي برداشتن حالت سوپر هيدن گفته شده بود رو انجام دادم، ولي هنوز نميتونم عكس ها رو ببينم.(البته لازم به ذكر هستش كه از موقعي كه اين سيستم ويروسي شده ، تنها عكس ها غير قابل رويت شدن.
مثلا با توجه به عكسي كه در زير ميبينيد،در محيط cmd و در فولدر daneshgah دو دايركتوري ديده ميشه كه در محيط ويندوز قابل مشاهده و دسترسي نيستن.
منتظر راهنمايي شما دوستان هستم، عكس هاي موجود در اين سيستم بسيار براي صاحب اون مهم هستن و از دست دادنشون براش خيلي سنگين هستش.

mahdi7610
24-07-2008, 07:29
با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوستان گرامي

من يه ويروس سيستمم گرفته كه وقتي فايلاي مخفي رو تيك show ميزنم سريعا برميگرده به همون مخفي بودن

من كارايي كه صفحه اول گفتينو كردم ولي مشكلم حل نشد

لطفا كمكم كنيد
سلام دوست عزیز

تنها با انجام کارهای گفته شده توی این تاپیک مشکل حل نمی شه . زیرا مسائل این تاپیک تنها قسمتهای اسیب دیده را رفع می کنه . برای رفع قسمتهای اسیب دیده ابتدا باید ویروس را از بین برد . زیرا اگه ویروس از بین نرفته باشه باز نمی شه قسمتهای اسیب دیده را بازسازی کرد .

برای این کار شما باید انتی ویروس بیدیفندر را روی سیستم نصب کنید و اونا 100 درصد اپدیت کنید و بعد اقدام به ویروس یابی در حالت safe mode کنید . سپس به ابتدای این تاپیک مراجعه کرده و کارهای گفته شده را انجام دهید .

یک فایل batch نیز در ابتدای همین تاپیک گذاشته شده که باید اون را هم بعد از ویروس یابی گرفته و اجرا کنید .

موفق باشید.

mahdi7610
24-07-2008, 07:32
خب من الان يه سيستم دستمه كه توش چنتا ويروس بود.
كظم غيض - Delf.YH - autorun - servises.exe -
من فكر كنم با كمك اين تاپيك تونستم همشون رو از بين ببرم و taskmanager و reg edit و cmd رو هم دوباره فعال كردم و همچنين تمام كارهايي كه براي برداشتن حالت سوپر هيدن گفته شده بود رو انجام دادم، ولي هنوز نميتونم عكس ها رو ببينم.(البته لازم به ذكر هستش كه از موقعي كه اين سيستم ويروسي شده ، تنها عكس ها غير قابل رويت شدن.
مثلا با توجه به عكسي كه در زير ميبينيد،در محيط cmd و در فولدر daneshgah دو دايركتوري ديده ميشه كه در محيط ويندوز قابل مشاهده و دسترسي نيستن.
منتظر راهنمايي شما دوستان هستم، عكس هاي موجود در اين سيستم بسيار براي صاحب اون مهم هستن و از دست دادنشون براش خيلي سنگين هستش.
سلام دوست عزیز

اگه به اموزش خوب دقت کنید . چند راه برای باز گردانی فایلهای مخفی شده گفته ام .

توی اموزش یه سری کد گذاشتم که اگه اونها را توی نوت پد کپی کنید و بعد هم یک نام و پسوند bat ذخیره و اجرا کنید فایهلهای مخفی شده را برای شما نشان می دهد .

به اموزش رجوع کنید اون کدها را می بینید .
منظورم این کدها بودند .

موفق باشید .

avril3
24-07-2008, 10:34
دوست عزیز میشه این لینک رو تصحیح کنید
خیلی فوری نیاز دارم .لطفا کمک کنید

برنامه مربوط به از بین بردن ویروس svchost.exe

هر وقت چند بار با این متن مواجه میشم :

svchost.exe_no disk

there is no disk in the drive .please insert a disk into drive

لطفا کمک کنید

mahdi7610
24-07-2008, 12:16
دوست عزیز میشه این لینک رو تصحیح کنید
خیلی فوری نیاز دارم .لطفا کمک کنید

برنامه مربوط به از بین بردن ویروس svchost.exe

هر وقت چند بار با این متن مواجه میشم :

svchost.exe_no disk

there is no disk in the drive .please insert a disk into drive

لطفا کمک کنید
سلام

اینم لینک برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کارایی این برنامه

از بين بردن ويروس هاي ravmon.exe و mdm.exe و SCVHOST.exe و SVCHOST.ini
» حذف ويروس از هارد ديسک
» حذف ويروس از يو اس بي درايو
» فعال کردن Task Manager
» فعال کردن Registry Editor
» فعال کردن cmd
» فعال کردن Run
» فعال کردن Folder Options
» برگرداندن تمام تنظيمات Folder Options
» غير فعال کردن AutoPlay تمام درايو ها
» و به حالت پيش فرض برگرداندن قسمت هاي زير

al3l3asali
24-07-2008, 14:57
با تشكر از پاسختون بايد عرض كنم كه همه ي اون مراحلي كه فرمودين رو انجام دادم و طبق اون مثالي هم كه گفتم، مثلا همون دايركتوري daneshgah قابل مشاهده شده ولي فقط در cmd دو دايركتوري داخليش ديده ميشه.
اميدوارم كه بتونم با كمك شما دوستان اون عكس ها رو برگردونم.
ممنون

mahdi7610
24-07-2008, 15:50
با تشكر از پاسختون بايد عرض كنم كه همه ي اون مراحلي كه فرمودين رو انجام دادم و طبق اون مثالي هم كه گفتم، مثلا همون دايركتوري daneshgah قابل مشاهده شده ولي فقط در cmd دو دايركتوري داخليش ديده ميشه.
اميدوارم كه بتونم با كمك شما دوستان اون عكس ها رو برگردونم.
ممنون
سلام

یعنی پوشه دانشگاه از طریق خود داریوها هم دیده می شه اما فقط دو پوشه ای که داخل هست از طریق درایوها دیده نمی شه فقط از طریق محیط cmd دیده می شه ؟؟

یا اینکه خود پوشه دانشگاه هم از طریق درایو ها دیده نمی شه ؟؟

al3l3asali
24-07-2008, 16:05
بله همون مورد اول هستش
پوشه ي "دانشگاه" پس از اجراي اون دستور ها قابل مشاهده شده ولي دو پوشه ي داخلي اون رو فقط در cmd ميشه ديد( مانند عكسي كه گذاشتم)

afshin_h_m
24-07-2008, 19:59
عالي بود ممنون از راهنماييهاتون و زحمتی که کشیدید...

mahdi7610
24-07-2008, 20:10
بله همون مورد اول هستش
پوشه ي "دانشگاه" پس از اجراي اون دستور ها قابل مشاهده شده ولي دو پوشه ي داخلي اون رو فقط در cmd ميشه ديد( مانند عكسي كه گذاشتم)
سلام

شما این پوشه را به یک درایو دیگه انتقال بدید و به فولدر اپشن برید و تیک گزینه show hidden fils and folders را بزنید و تیک گزینه hide protected opereting system fils را بردارید و روی دکمه ok کلیک کنید . حالا برید و ببینید اون فایلها دیده می شن یا نه .

یا اینکه پوشه دانشگاه را به یک کامپیوتر دیگه منتقل کنید و اونجا امتحان کنید .

موفق باشید.

mahdi7610
24-07-2008, 20:14
عالي بود ممنون از راهنماييهاتون و زحمتی که کشیدید...
سلام

خوهش می کنم دوست عزیز

دکمه تشکر را گذاشتن که دیگه از این پستهای تشکر ندید :31:

موفق باشید.

_p30_
25-07-2008, 09:39
سلام
کامپیوتر من به ویروس svxhost.exe آلوده شده کارایی که تو صفحه اول رو میگین انجام دادم اما بازم پاک نمیشه
وقتی که از تسک منجر اونو پاک میکنم کامپیوتر ریسیت میشه و البته باز خودشو تو تسک بار به کار میندازه یعنی من یکی پاک
میکنم باز یکی دیگه شروع به کار میکنه اما در ضمن شما تو صفحه اول گفته بودید که باید ویروس رو تو c:windos پاک کنم
اما من اصلا اونجا ویروسی پیدانکردم

میشه به منم جواب بدین چیکار کنم آنتی ویروسی که گفته بودین رو هم دانلود کردم و تو safe mode چک کردم ولی اصلا پیدا نکرد

nw_nk
25-07-2008, 11:39
سلام
کامپیوتر من به ویروس svxhost.exe آلوده شده کارایی که تو صفحه اول رو میگین انجام دادم اما بازم پاک نمیشه
وقتی که از تسک منجر اونو پاک میکنم کامپیوتر ریسیت میشه و البته باز خودشو تو تسک بار به کار میندازه یعنی من یکی پاک
میکنم باز یکی دیگه شروع به کار میکنه اما در ضمن شما تو صفحه اول گفته بودید که باید ویروس رو تو c:windos پاک کنم

میشه به منم جواب بدین چیکار کنم آنتی ویروسی که گفته بودین رو هم دانلود کردم و تو safe mode چک کردم ولی اصلا پیدا نکرد

سلام

یک ضد ویروس "معروف" "جدید" و "آپدیت شده" دارید؟ حتما باید شناساییش کنه.

یک اسکن Quick بزنید تا فایلهای درون حافظه رو چک کنه.

اگر پیداش نکرد ممکنه اصلا ویروسی در کار نباشه.

mahdi7610
25-07-2008, 14:13
سلام

سلام دوست عزیز

این که سیستم دچار ویروس svxhost.exe شده باشه خیلی ضعیف هست . و همچنین تشخیص این فایل که ویروس هست یا نه هم یه مقدار مشکل است .

اون فایلی که شما از تسک منجر پاک میکنید اصلا ویروس نیست بلکه فایل اصلی خود سیستم عامل هستش و اگه اونا از تسک منجر پاک کنید سیستم ریست می شه .
و دلیل اینکه سیستم ریست می شه اینه که شما فایل اصلی خود سیستم عامل را پاک می کنید .

زیاد به این فایل گیر ندید چون احتمال این که ویروس باشه خیلی ضعیف هستش .
اگه توی مسیری که گفتم اون فایل وجود نداره پس مطمئن باشید که سیستم شما الوده به این ویروس نیست .

وجود 4 یا 5 تا از این فایل توی تسک منجر طبیعی هستش .

موفق باشید .

smallfrank
26-07-2008, 11:14
با اوون ويروسى كه جك مىنويسه چىكار كنم؟

smallfrank
26-07-2008, 11:20
با اوون ويروسى كه جك مىنويسه چىكار كنم؟

mojtaba_sa
30-07-2008, 19:33
سلام به همه ، يك ويروس وارد سيستمم شده كه توي بعضي فلدر ها كه ميخوام برم روي تسكبار كنار ساعت يك پيغام ميده كه ميگه به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید كنيد ، صفحه اول هم در موردش نوشته بود ولي آدرسي كه داده بود ظاهرا پولي بود اگه كسي انتي اين ويروس رو داره آپلود كنه يا راه حلي پيشنهاد كنه دارم دق ميكنم ، ممنونم از همتون

بهنازی
30-07-2008, 21:51
با سلام
با نود چجوری میشه کظم و غیض رو از بین برد ؟

Somia
31-07-2008, 07:27
با سلام
سیستم من فک کنم دچار سالدوست شده یک نوار زرد با نوشته های قرمز
آیا نود 32 می تونه پاکش کنه؟
یکسری لینک هایی رو دوستان برای پاک کردن این ویروس گذاشته بودن که باز نشد . میشه لینک دانلود آنتی ویروسش رو بهم بدید.
ممنون

mahdi7610
31-07-2008, 08:00
با سلام
سیستم من فک کنم دچار سالدوست شده یک نوار زرد با نوشته های قرمز
آیا نود 32 می تونه پاکش کنه؟
یکسری لینک هایی رو دوستان برای پاک کردن این ویروس گذاشته بودن که باز نشد . میشه لینک دانلود آنتی ویروسش رو بهم بدید.
ممنون
سلام دوستان

به ادرس زیر میتونید سر بزنید و این ویروس را از بین ببرید .

W32/Saldost ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام
با نود چجوری میشه کظم و غیض رو از بین برد ؟

سلام به همه ، يك ويروس وارد سيستمم شده كه توي بعضي فلدر ها كه ميخوام برم روي تسكبار كنار ساعت يك پيغام ميده كه ميگه به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید كنيد ، صفحه اول هم در موردش نوشته بود ولي آدرسي كه داده بود ظاهرا پولي بود اگه كسي انتي اين ويروس رو داره آپلود كنه يا راه حلي پيشنهاد كنه دارم دق ميكنم ، ممنونم از همتون

برای از بین بردن ویروس kazemgheyz هم به ادرس زیر رجوع کنید و از برنامه های گفته شده استفاده کنید .

موفق باشید .

eliass
31-07-2008, 10:06
نسخه جديد ويروس " kazme__gheyz.exe" يا Crypt.CFI.Gen ؛ عملكرد و روش حذف آن
به لینک زیر بروید :

eliass
31-07-2008, 10:08
نسخه جديد ويروس کظم غیض " kazme__gheyz.exe" يا Crypt.CFI.Gen ؛ عملكرد و روش حذف آن:8::8::8::8:

Somia
02-08-2008, 16:19
با سلام
سیستم من به سالدوست مبتلا شده یه لینک از عصر کامپیوتر بم دادید . دستور دومیش

AUTORUN.INF
attrib -r -a -h -s Drive:\autorun.exe
del Drive:\autorun.exe

رو هر چه میزنم سطر اول رو اجرا نمی کنه و یه پیغام میده که AUTORUN.INF is not recognizeasan as an internal or external command

سطر دومش هم به همین ترتیب اجرا نشد و فایل های دانلودش هم اکسپایر شده.چه کنم؟
در ضمن اگر این فایلها اجراشدن توی این متن نوشته که دیگه درایو ها باز نمی شه اما ننوشته چجوری برش گردونیم.
من کار با داس رو نمی دونم یه راه شسته رفته تر نیست؟ نود 32 به تنهایی نمی تونه برای این بدافزار کاری کنه؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Somia
02-08-2008, 16:28
با سلام دوباره
من نود 32 ورژن 2.7 دارم کلیه تنظیمات برای بالا بردن کارایی craki رو انجام دادم ولی وقتی روی دستور update now میزنم میگه آبدیت نمیخواد و ابدیت هست. ولی سیستم وقتی روشن می شه پیغام می ده که سیستمت انتی ویروس ابدیت شده نداره. هراز گاهی که به اینترنت وصل می شم یه صفحه قهوه ای باز میشه و یه چیزایی دانلود میکنه که مال نود32 است و هیچ پیغامی هم نمیده که مثلا ابدیت تمام شده و یا ....و همچنین تاریخ آخرین آبدیت همیشه unknown است. به نظر شماآنتی ویروسم آبدیت میشه ؟ یا نه؟ چه کنم که به درستی کار کنه؟
ممنون

vanish
03-08-2008, 18:05
سلام
کامپیوترم از طریق فلش ویروسی شده
الان دیگه نمی تونم وارد پوشه هی application data در document and settings بشم access denid میده به همین خاطر خیلی از برنامه ها از کار افتاده؟؟؟
کمک!!

alex110
04-08-2008, 23:36
سيستم من ويروس ویروس explorer.exe گرفته ايا راه دستي براي از بين بردنش هست يا از اين برنامه هاي كم حجم

parvaz61
05-08-2008, 08:43
ویروسsvchost.exe
سلام به همه دوستان ومدیران محترم
مدتی pcمن از طریق یه کول دیسک آلوده به ویروس شده که اعمال زیر رو رو سیستم من انجام میده:
1-فولدر آپشن رو حذف میکنه وفایلها رومخفی نگه میداره اما رجیستری وتسک منیجر قفل نمیشه.
2-در همه درایوهام دوفایل به نامهایautoply.exeوAutorun.inf رو میسازه ودر اکثر فولدرهام هم فایلdesktop.iniوجود داره.
3-در پوشه tempخودم فایل اجرایی svchost.exe وجود داره که با راهنماییmahdi7610 تونستم در تسک منیجر اونو پیدا کنم وغیر فعالش کردم وتونستم در پوشه tempپاکش کنم.
اما بعد از ری استارت کردن دوباره همون آش است دوباره همه فایلها سر جاشون ودر ضمن آنتی ویروس مکافی رو هم غیر فعال میکنه.ولی در حالت فعال آنتی ویروس ویروسی رو پیدا نمیکنه .
تمام مواردی رو هم که در فایل pdfبود رو اجرا کردم ولی باز ویروس پا برجاست.فکر کنم فایل دیگری هم وجود داره اما در سرچ چیزی پیدا نشد. لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر از همه

parvaz61
06-08-2008, 09:48
دوستان نمیتوانند کمک کنند؟

Ali-ss
07-08-2008, 21:48
این ویروس اتو رن نوع جدید هم داره؟
من با مشکل اساسی و اعصاب خورد کن مواجه هستم! کمک کنید
ابتدا سعی کردم دو آنتی ویروس قوی کاسپر یا نود 32 نصب کنم اما بعد از نصب و زمانی که وارد تنظیمات این دو آنتی ویروس می شویم فورا کامپیوتر ریسیت می شه و وقتی بالا می یاد دیگه این دو آنتی ویروس اجرا نمی شه!
من سعی کردم آنتی ویروس های مک آفی - avira - symantic رو نصب کنم و آپدیت کنم و موفق هم شدم اینها ویروس های اتورن و service.exe , virus.exe , kazme______gheyz.exe رو فعلا روی سیستم من تشخیص دادن اما نکته عجیب اینکه نمی تونن این ویروس ها رو پاک کنند به خصوص اتورن رو که سیمانتیک و آویا مرتب گاردشون پیام می ده که 10 تا از این ویروس رو در 10 درایوت یافتیم و من هم می گم کلین کن اما با تعجب می بینم چند ثانیه بعد دوباره همون پیام می یاد! از همه جالب تر کامپیوتر من به صورت safe mode اجرا نمی شه و وقتی safe mode انتخاب می کنم بعد از اینکه چند فایلی سیستمی خوانده شد فورا ریستارت می شه
کمک من نمی خوام ویندوز رو دوباره عوض کنم

LordMMD
08-08-2008, 07:32
سلام
دوستان يک مشکل عجيب
من توي pc نميتونم روي فايل ها راست کليک کنم (اکثر جاهاي ديگه ميشه، اما روب فايلها نميشه)

وقتي اين کار رو ميکنم يک
Exception Error ميگيرم و
explorer.exe
بسته ميشه.

بعيد ميدونم از ويروس باشه.
براي حلش راه حلي داريد؟
ممنون

sharghi
12-08-2008, 03:56
سلام
وقتی درایو cرو باز میکنم خالیه پروگرم فایل و ویندوز مخفی شدن .با کاسپر اسکن کردم 2008/08/12 04:07:31 ب.ظ Detected: Trojan.Win32.Delf.aam این نتیحه بود اما اگه دلیتش کرده پس چرا پوشه های درایو c دیده نمیشن چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

sharghi
12-08-2008, 04:04
سلام
وقتی درایو cرو باز میکنم خالیه پروگرم فایل و ویندوز مخفی شدن .با کاسپر اسکن کردم 2008/08/12 04:07:31 ب.ظ Detected: Trojan.Win32.Delf.aam این نتیحه بود اما اگه دلیتش کرده پس چرا پوشه های درایو c دیده نمیشن چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

masoud81
13-08-2008, 17:09
با درود

من سیستمم ویروس گرفت درایو ها رو تو پنجره جدید باز می کرد واسه همین node32 نصب کردم و ویروسها رو پیدا کردو حذف کردم ولی هنوز folder option غیر فعاله و داریو ها هم که روشون کلیک می کنی قسمت انتخای نرمافزار می یاد و فقط از طریق ادرس می تونم وارد درایو بشم.

لطفا راهنمایی کنید .

mahdi7610
13-08-2008, 18:05
سلام

جواب سوال شما توی پست اول داده شده . روشهایی برای این که فایلهای مخفی را قابل روئیت کنید گفته شده . به پست اول همین تاپیک رجوع کنید .

با درود

من سیستمم ویروس گرفت درایو ها رو تو پنجره جدید باز می کرد واسه همین node32 نصب کردم و ویروسها رو پیدا کردو حذف کردم ولی هنوز folder option غیر فعاله و داریو ها هم که روشون کلیک می کنی قسمت انتخای نرمافزار می یاد و فقط از طریق ادرس می تونم وارد درایو بشم.

لطفا راهنمایی کنید .
جواب سوال شما توی پست اول داده شده . دو تا برنامه برای حل مشکل open with گذاشتم اونا را بگیرید و اجرا کنید .

برای حل مشکل فولدر اپشن هم چند تا برنامه و چند روش دستی گفته ام که می تونید از اونا استفاده کنید .

به صفحه اول این تاپیک مراجعه کنید .

موفق باشید .

V E S T A
16-08-2008, 22:41
رفع مشکل غیر فعال شدن Home Page اینترنت اکسپلورر

1 . در کادر محاوره ای Run عبارت Regedit را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید تا محیط ویرایش رجیستری ظاهر شود .
2 . به مسیر زیر بروید و 2 متغییر DWORD با نام های RunOnceComplete و RunOnceHasShown به ارزش 1 بسازید .

3 .

کد:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main
محیط ویرایش رجیستری را ببندید و مجددا در کادر محاوره ای Run عبارت inetcpl.cpl را تایپ کنید و شستی OK را فشار دهید تا کادری با عنوان Internet Properties ظاهر شود .

4 . در قسمت Home Page آدرس مورد علاقه ی خود را تایپ کنید و شستی OK را فشار دهید تا تنظیمات دلخواه ذخیره شود .

5 . اکنون Internet Explorer 7 را اجرا کنید و لذت ببرید .

کسانی که این مشکل را از راه اصولی حل کرده اند و اکنون دوست دارند روش فوق را تست کنند ، مراحل زیر را دنبال نمایید ...

1 . در کادر محاوره ای Run عبارت inetcpl.cpl ,6 تایپ کنید و شستی OK را فشار دهید تا کادری با عنوان Internet Properties ظاهر شود .

2 . در زبانه ی Advanced دکمه ی Reset را فشار دهید تا کادر دیگری با عنوان Reset Internet Explorer Settings خودنمایی کند .

3 . مجددا روی دکمه ی Reset کلیک کنید تا تمام تنظیمات IE به حالت پیش فرض بر گردد .

4 . اکنون روش دوم را جهت تغییر Home Page تست کنید

سلام
بعد از تايپ regedit در run ،صفحه رجيستری باز نميشه مشکل چيه؟

M E H R A N
16-08-2008, 22:47
سلام

خب معلومه... سیستم شما آلوده شده... حالا به چی و از چه طریق اینو باید بعدا خودتون بفهمید. شما باید قبل
از هر چیر سیستمتون رو با یک آنتی ویروس آپدیت شده در حالت معمولی و یا سیف مد فول اسکن کنید و بعد از
اون کار یکی از برنامه های زیر را انتخاب کنید دانلود کنید... آپدیت کنید و بعد هم اسکن کنید.

این برنامه ها آنتی اسپای ویر هستند و وجودشون در کنار آنتی ویروس ضروریه.

1. AVG Anti-Spyware
2.SuperAntispyware
3.CounterSpy
4-A-Squared Free version

mahdi7610
16-08-2008, 22:57
سلام
سلام

چه error ی داده می شه ؟

توی همین صفحه اول برنامه هایی برای حل مشکل باز نشدن قسمتهای مختلف ویندوز گذاشتم . یه نگاه بکنی پیدا می کنی .

موفق باشی .

V E S T A
16-08-2008, 23:05
خب معلومه... سیستم شما آلوده شده... حالا به چی و از چه طریق اینو باید بعدا خودتون بفهمید. شما باید قبل
از هر چیر سیستمتون رو با یک آنتی ویروس آپدیت شده در حالت معمولی و یا سیف مد فول اسکن کنید و بعد از
اون کار یکی از برنامه های زیر را انتخاب کنید دانلود کنید... آپدیت کنید و بعد هم اسکن کنید.

این برنامه ها آنتی اسپای ویر هستند و وجودشون در کنار آنتی ویروس ضروریه.

1. AVG Anti-Spyware
2.SuperAntispyware
3.CounterSpy
4-A-Squared Free version

من بااين آنتی ويروس NOD32 اسکن کردم ولی چيزی پيدا نشد...

سلام

چه error ی داده می شه ؟

توی همین صفحه اول برنامه هایی برای حل مشکل باز نشدن قسمتهای مختلف ویندوز گذاشتم . یه نگاه بکنی پیدا می کنی .

موفق باشی .

اروری نميده وقتی دستور regedit رو ميدم صفحه برا يه لحظه باز ميشه و سريع بسته ميشه..

V E S T A
16-08-2008, 23:16
يه سوال ديگه هم دارم نميدونم مربوط به اينجا ميشه يا نه؟

وقتی ميرم تو قسمت local setting<temp يه پوشه هست که توش يه فايل با نام log هست تو اين پوشه عکساي ذخيره

ميشه که از صفحه ای که توش دارم کار ميکنم عکس گرفته شده..يعنی تو هر صفحه ای باشم هر چن ثانيه يه عکس از اون

صفحه تو اون پوشه ذخيره ميشه...

ممکنه راهنمائيم کنين..

ممنون

M E H R A N
17-08-2008, 06:20
يه سوال ديگه هم دارم نميدونم مربوط به اينجا ميشه يا نه؟

وقتی ميرم تو قسمت local setting<temp يه پوشه هست که توش يه فايل با نام log هست تو اين پوشه عکساي ذخيره

ميشه که از صفحه ای که توش دارم کار ميکنم عکس گرفته شده..يعنی تو هر صفحه ای باشم هر چن ثانيه يه عکس از اون

صفحه تو اون پوشه ذخيره ميشه...

ممکنه راهنمائيم کنين..

ممنون

دوست عزیز همه این کارهایی رو که میگی نشانه های تروجانه. سیستم شما آلوده است و چون با ناد32 اسکن
کردید و چیزی پیدا نکرده دلیل نمیشه که سیستمتون پاک باشه. ناد32 آنتی ویروس خوبیه اما همه آنتی ویروسها
تا بحال نتونستند 100 درصد ویروسها و تروجانها رو تشخیص بدند.

شما ناد32 رو کاملا آنیستال کن و این دفعه سعی کن یا کسپرسکی و یا Avira Antivir رو نصب و آپدیت کنی و
بعد سیستمت رو اسکن کنی.

آنتی اسپای ور هم یادت نره.

موفق باشید.

masoud81
18-08-2008, 09:49
با درود

من سیستمم ویروسی شده و task manager , registry از کار افتادن و folder option ندارم و درایوهام تو یه پنجره جدید باز می شه، آنتی ویروسم nod32 هست و هی گیر میده به system32 ,volume information نمی دونم ویروسن یا گیر علکی میده ، هر 1 دقیقه گیر میده میگه یه ویروس پیدا کردم الانم زده بابلونم رو از کار انداخته. یه سیستم دیگه رو هرچی nod32 گفت ویروسه منم نه نگفتم و حذفش کردم که دیگه ویندوزش بالا نمی یاد.

لطفا راهنمایی کنید

mahdi7610
18-08-2008, 10:46
با درود

من سیستمم ویروسی شده و task manager , registry از کار افتادن و folder option ندارم و درایوهام تو یه پنجره جدید باز می شه، آنتی ویروسم nod32 هست و هی گیر میده به system32 ,volume information نمی دونم ویروسن یا گیر علکی میده ، هر 1 دقیقه گیر میده میگه یه ویروس پیدا کردم الانم زده بابلونم رو از کار انداخته. یه سیستم دیگه رو هرچی nod32 گفت ویروسه منم نه نگفتم و حذفش کردم که دیگه ویندوزش بالا نمی یاد.

لطفا راهنمایی کنید
سلام

برای حل مشکل registry ، task manager و folder option توی صفحه اول همین تاپیک کلی برنامه معرفی کردم به صفحه اول همین تاپیک مراجعه کنید .

برای حل مشکل باز شدن درایوها توی یه پنجره جدید باید ویروس اتوران را از بین ببرید چون درایوهای شما دچار ویروس اتوران شده است . باز هم به صفحه اول همین تاپیک مراجعه کنید .

بهتره انتی ویروس خودتون را اپدیت کنید و در حالت safe mode سیستم را به صورت فول اسکن کنید .

از انتی ویروس های کسپراسکای یا Avira AntiVir استفاده کنید .

اگه ویندوز هم بالا نمی یاد از طریق safe mode اقدام کنید . در غیر این صورت ویندوز خود را تعویض کنید و سپس همه درایوها را ویروس یابی کنید .

موفق باشید .

ماراتون
18-08-2008, 18:54
باید بگم که ویروس Amvo و Avpo نسخه جدیدش در اومده که با نام CKvo.exe در شاخه System32 قرار میگیره این نسخه فایلهای Autorun.inf , e.com , c9hehpa.bat رو روی همه درایوها کپی میکنه. و به طور مرتب درایوها رو Refresh میکنه تا اگه این فایلها رو پاک کردیم دوباره میسازه حتی اگر محتوای Autorun.inf هم عوض بشه باز نسخه جدید رو ازش میسازه خاصیت نمایش فایلهای مخفی و سیستمی رو غیرفعال میکنه (یعنی هرچه شما تیکش رو بردارید فایده نداره و اونو بر میگردونه سر جاش) من هیچ اثری از اون توی Task Manager ندیدم ولی خوشبختانه اسکریپی که دوستان در صفحه اول معرفی کرده بودند برای ویروس Amvo اونو از بین برده. ولی مطمئن نیستم باید یک بار ویندوز رو رست کنم ببینم چی میشه. فقط مشکلی که داره چند بار باید اجرا بشه و به سرعت کلیدها رو بزنید تا ویروس غیرفعال بشه.
اگر راه حل جدید پیدا کردید حتما در این تاپیک بگذارید. از دوستان هم به خاطر برنامه پاک کننده اشان ممنون هستم

mse1445
18-08-2008, 19:26
این ویروس جدید که تو هر درایو یه فال اتوران با یه فایل explorer.exe با عکس همت میندازه ! کسپر آپدیت بیت دفندر آپدیت نشناخته کل سیستم من بعد چند سال فلج شده دیگه اینطوری شو ندیده بودیم راه حل بدید لطفا

M E H R A N
18-08-2008, 19:39
این ویروس جدید که تو هر درایو یه فال اتوران با یه فایل explorer.exe با عکس همت میندازه ! کسپر آپدیت بیت دفندر آپدیت نشناخته کل سیستم من بعد چند سال فلج شده دیگه اینطوری شو ندیده بودیم راه حل بدید لطفا

اگر با برنامه ThreatFire آشنایی دارید و طرز کار باهاش رو بلد هستید در اون صورت همین برنامه رو نصب کنید تا اگر
چیز مشکوکی در سیستمتون دیدید اون رو پیدا کنید و بعدشم دلیت.

اگر هم با برنامه بالا آشنایی ندارید و تا بحال اصلا اسمشم نشنیدی بهتره سراغش نرید و بهتره که برید و آنتی ویروس
Avira Antivir نسخه Premium آن را دانلود کنید. طرز گرفتن رگ کی 3 ماهه به صورت رسمی و قانونی رو هم در تاپیک
این آنتی ویروس قرار دادم. بعد از دانلود اون رو آپدیت کنید و هیوریستیک یعنی هوش مصنوعی آنتی ویروس رو از
داخل تنظیمات اسکن روی حداکثر قرار بدید و بعد هم در Safe Mode سیستمتون رو باهاش اسکن کنید. در ضمن
یادتون نره در تنظیمت تیک اسکن روتکیت ها رو هم بزنید. :20:

Lamanta
18-08-2008, 20:10
سلام
من با یه ویروس خیلی پیچیده رو به رو شدم تو رو خدا فورا کمکم کنید :
داستان از این قراره که هر فولدری که توش می رم وقتی میام بیرون دیگه به عنوان فولدر شناخته نمیشه بلکه به عنوان یه برنامه با فرمت EXE شناخته میشه و بعضی از همین فولدر ها هم نا پدید می شن و فقط با winrar میشه اونا رو دید .
من Nod 32 نصب کردم ولی کل پوشه رو به عنوان ویروس میشنا سه . و فایل svchost.exe هم به عنوان ویروس میشناسه ولی پاک نمیشه .
ویندوزم عوض کردم درست نشد .
تورو خدا کمک کنید .!
مرسی.:11:

Mostafa_Amol
18-08-2008, 22:40
سلام
خسته نباشید
درایوام اگه روشون کلیک راست کنم این لیست باز می شه

همه چیز رو هم آشکار کردم اما چیزی دیده نمی شه ( منظورم فایل Atourun.inf هست)
ولی اگه سرچ فایلهای مخفی کنم بکنم و Atourun.inf سرچ کنم توی همه ی درایوام یه همچین فایلی وجود داره
اما همین که پاکش می کنم دوباره به وجود می آد اصلا فرصت ریست نمی ده و ..... حالم رو می گیره

متشکرم:5:

Mostafa_Amol
19-08-2008, 22:04
سلام
کامپیوتر یکی از دوستام این ویروس رو گرفته :
هر چند وقت یک بار یک صفحه ی در بالا ی مونیتور باز می شه و یه جک یا یه سری اراجیف می نویسه .... و مثل اینکه قبلا با همچین ویروسی برخورد داشته و این ویروس بعد از چند روز کاری می کند که ویندوز می پره و بعد از اون به سختی می شود ویندوز دیگه ای نصب کرد

متشکر می شم اگه هم به من و هم دوستم کمک کنید
موفق باشید
یا حق

mahdi7610
19-08-2008, 22:17
سلام
خسته نباشید
درایوام اگه روشون کلیک راست کنم این لیست باز می شه

همه چیز رو هم آشکار کردم اما چیزی دیده نمی شه ( منظورم فایل Atourun.inf هست)
ولی اگه سرچ فایلهای مخفی کنم بکنم و Atourun.inf سرچ کنم توی همه ی درایوام یه همچین فایلی وجود داره
اما همین که پاکش می کنم دوباره به وجود می آد اصلا فرصت ریست نمی ده و ..... حالم رو می گیره

متشکرم:5:

سلام
کامپیوتر یکی از دوستام این ویروس رو گرفته :
هر چند وقت یک بار یک صفحه ی در بالا ی مونیتور باز می شه و یه جک یا یه سری اراجیف می نویسه .... و مثل اینکه قبلا با همچین ویروسی برخورد داشته و این ویروس بعد از چند روز کاری می کند که ویندوز می پره و بعد از اون به سختی می شود ویندوز دیگه ای نصب کرد

متشکر می شم اگه هم به من و هم دوستم کمک کنید
موفق باشید
یا حق

سلام دوست عزیز

اگه به صفحه اول همین تاپیک مراجعه کنید می بینید که در مورد هر دو مشکل کامل توضیح داده ام .

در مورد اون مشکل مربوط به عکس توی صفحه اول توضیح دادم مربوط به ویروس اتوران هستش که کلی برنامه برای حل این مشکل گذاشتم .

چند تا برنامه هم برای حل مشکل باز شدن صفحات توی یه پنجره جدید گذاشتم اونا را هم از همون صفحه اول تاپیک بگیرید و اجرا کنید .

درمورد مشکل دوستتون هم توی صفحه اول همین تاپیک در موردش توضیح دادم که مربوط به ویروس saldostهستش .
توی صفحه اول توضیح دادم فقط باید با دقت کارهای گفته شده را انجام بدید .

موفق باشید .

Mostafa_Amol
20-08-2008, 14:38
به خاطر توضیحاتتون متشکرم ..... راستشو بخواین من یه بار صفحه ی اول رو نگاه کردم اما چیزی در مورد این نوع ویروس ندیدم و در مورد مشکل دوستم سرچ توی همین تایپیک کردم اما بازم چیزی پیدا نکردم ..... خوب ببخشید که مزاحم شدم ..... این دفعه درستتر نگاه می کنم .
متشکرم
موفق باشین

sirwanonline
22-08-2008, 23:44
ویروس هایدن گرفته سیستم دوستم چکار کنم که از بین ببرمش

tasnim0
23-08-2008, 20:27
سلام دوستان
كامپيوترن ويروسي گرفته با يك نوار زرد رنگ بالاي صفحه كه جملات مختلفي دربازه نظام و حكومت و دين و 000 مي ده
چطور بايد پاكش بكنم
چند تا از دوستانم هم همينطوري شده
ممنون از لطف شما

mahdi7610
23-08-2008, 20:37
سلام دوستان
كامپيوترن ويروسي گرفته با يك نوار زرد رنگ بالاي صفحه كه جملات مختلفي دربازه نظام و حكومت و دين و 000 مي ده
چطور بايد پاكش بكنم
چند تا از دوستانم هم همينطوري شده
ممنون از لطف شما
سلام

سیستم شما الوده به ویروس saldost هست که توی صفحه اول همین تاپیک در موردش توضیح داده شده است .

به صفحه اول همین تاپیک مراجعه کنید .

موفق باشید .

بهنازی
23-08-2008, 21:30
بالاخره برا از بین بردن این ویروس اوتوران که به 1000شکل عمل میکنه چیکار باید کرد ؟
آنتی ویروس ها از عاجز موندن .
یه برنامه بخصوص برا اربین بردن توران و کظم و غیظ وجود نداره؟
بابا این لامصب دیونمون کرد ؟
چه کرمی داره سازنده این کرم !!!

با تشکر

mahdi7610
23-08-2008, 23:22
بالاخره برا از بین بردن این ویروس اوتوران که به 1000شکل عمل میکنه چیکار باید کرد ؟
آنتی ویروس ها از عاجز موندن .
یه برنامه بخصوص برا اربین بردن توران و کظم و غیظ وجود نداره؟
بابا این لامصب دیونمون کرد ؟
چه کرمی داره سازنده این کرم !!!

با تشکر

سلام

اگه شما به صفحه اول همين تاپيک نگاه کنيد چند تا برنامه براي از بين بردن ويروي اتوران معرفي کردم که با اونها مي تونيد ويروس اتوران را از بين ببريد .

توي همين صفحه اول اگه نگاه کنيد توي پست 2 در مورد ويروس کاظم غيظ هم برنامه معرفي کردم .

تاپيک اپديت شده است يه نگاه به صفحه اول بکنيد .

موفق باشيد.

dany_3p4u
24-08-2008, 22:58
این دوتا فایل که عکشون اینجاست باعث مشکل من شدن

روی هر درایو که دبل کلیک می کنی در یه پنجره جدید باز می کنه

2. Show Hidden Files را غیر فعال می کند .

هر بار که حذفشون می کنم باز می یان

چه کنم؟

در ضمن همه راه های شما را رفتم جواب نگرفتم

mahdi7610
25-08-2008, 08:13
این دوتا فایل که عکشون اینجاست باعث مشکل من شدن

روی هر درایو که دبل کلیک می کنی در یه پنجره جدید باز می کنه
2. Show Hidden Files را غیر فعال می کند .

هر بار که حذفشون می کنم باز می یان

چه کنم؟

در ضمن همه راه های شما را رفتم جواب نگرفتم

سلام

بهتره ابتدا انتی ویروس نود 32 ورژن 3 را روی سیستمتون نصب کنید و سپس اونا کامل اپدیت کنید و سپس اقدام به ویروس یابی اون هم در حالت safe mode کنید .
چون ورژن 3 اگه اپدیت بشه .ی تونه ویروس اتوران را پیدا کنه .

بعد به صفحه اول رجوع کنید و با دقت کارهای گفته شده را انجام بدید .

یه چند تا برنامه هم برای ویروس اتوران توی صفحه اول گذاشتم که از اونها هم استفاده کنید .

یه خورده از بین بردن این ویروس سخته ولی اگه کارهای گفته شده را دقیق انجام بدید مشکل حل می شه

البته برای حل مشکل Show Hidden Files باید از انتی ویروس بیدیفندر استفاده کنید . به شرطی که اپدیت شده باشه و توی حالت safe mode این کار را بکنید .
موفق باشید .

mojtaba_sa
25-08-2008, 09:48
سلام
چند روز پيش سيستمم دچار ويروسي به نام trojan.win32.delf.yh شده بود ( البته فكر كنم اسمش اين بود نود32 كه اينو شناسايي ميكرد)فولدر آپشن غير فعال شده بود و توي هر فولدري كه ميرفتم بعدش هيدن سيستمي ميشد و فولدر آپشن رو به كمك شما برگردوندم هيدن سيستمي رو كه فعال ميكردم و ميخواستم برم داخل فولدر يك فولدر ديگه با همون نام و با پسوند exe ايجاد ميشد و قسمت هيدن فولدر هم غير فعال بود..!! در حالت safe mode اسكن كردم با نود 32 و كلي ويروس با نام بالا پيدا و پاك كرد و با نرم افزار unhidden هيدن ها رو برگردوندم و مهم اينكه
وقتي رفتم توي فولدر عكسام ديدم همه عكسام پاك شده همه عكساي مسافرتمون كه قرار بود بزنم رو سي دي
خواهشا كمك كنيد

mahdi7610
25-08-2008, 10:32
سلام
چند روز پيش سيستمم دچار ويروسي به نام trojan.win32.delf.yh شده بود ( البته فكر كنم اسمش اين بود نود32 كه اينو شناسايي ميكرد)فولدر آپشن غير فعال شده بود و توي هر فولدري كه ميرفتم بعدش هيدن سيستمي ميشد و فولدر آپشن رو به كمك شما برگردوندم هيدن سيستمي رو كه فعال ميكردم و ميخواستم برم داخل فولدر يك فولدر ديگه با همون نام و با پسوند exe ايجاد ميشد و قسمت هيدن فولدر هم غير فعال بود..!! در حالت safe mode اسكن كردم با نود 32 و كلي ويروس با نام بالا پيدا و پاك كرد و با نرم افزار unhidden هيدن ها رو برگردوندم و مهم اينكه
وقتي رفتم توي فولدر عكسام ديدم همه عكسام پاك شده همه عكساي مسافرتمون كه قرار بود بزنم رو سي دي
خواهشا كمك كنيد
سلام

مطمئن هستید که عکسها پاک شدن ؟

ممکنه عکسها مخفی شده باشند .

توی صفحه اول همین تاپیک چند روش برای فهمیدن این که فایلها مخفی شدن یا پاک شدن گذاشتم می تونید با استفاده از اون روش متوجه بشید که فایلهای شما پاک شدن یا مخفی شدن .

من احتمال می دم مخفی شده باشند .

موفق باشید .

mojtaba_sa
25-08-2008, 14:01
دوست عزيز از جوابت ممنونم ولي اون عمل رو انجام دادم ولي هيچ فايلي نبودو اگه هيدن شده باشه حجم اون فولدر تغيير نميكنه .. درسته ؟ ولي حجم اين فولدر كه حدود 20 مگ بوده الان شده 1.5 مگ. ازت خواهش ميكنم يه نگاه به تسك منجر من بنداز اين عكسو وقتي سيستم تازه بالا اومده گرفتم. ببين فايل اضافي داره به نظر خودم داره . لطفا منو راهنمايي كنيد. خيلي ممنونم

mahdi7610
25-08-2008, 15:53
دوست عزيز از جوابت ممنونم ولي اون عمل رو انجام دادم ولي هيچ فايلي نبودو اگه هيدن شده باشه حجم اون فولدر تغيير نميكنه .. درسته ؟ ولي حجم اين فولدر كه حدود 20 مگ بوده الان شده 1.5 مگ. ازت خواهش ميكنم يه نگاه به تسك منجر من بنداز اين عكسو وقتي سيستم تازه بالا اومده گرفتم. ببين فايل اضافي داره به نظر خودم داره . لطفا منو راهنمايي كنيد. خيلي ممنونم

سلام

خب اگه حجم فولدر کاهش پیدا کرده پس با این حساب عکسهای شما پاک شده و شما باید از برنامه های ریکاوری برای این کار استفاده کنید .

recovery my file برنامه خوبی هستش .

نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده بحث و تبادل نظر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد تسک منجر درسته پروسه هاش زیاد هستند اما اکثر برنامه های در حال اجرا هستند و زیاد مشکوک نیستند .

موفق باشی .

بهنازی
26-08-2008, 12:39
یه دنیا ممنونم از زحمت شما آقا مهدی
وی یه سوال دارم وتی این ویروس اجازه نمیده فایلهای هیدن رو ببینیم چجوری باید ارد درایو شد و اون کارهایی رو که میگین رو انجام بدیم ؟
در ضمن من با برنامه acd میتونم این فایلها رو بینم و تو در جا فای اتوران هست یه فایل به اسم knupkb.com هستش این رو چجوری از بین ببرم ؟
ممنون میشم دوباره کمک کنید

dany_3p4u
26-08-2008, 14:23
سلام

بهتره ابتدا انتی ویروس نود 32 ورژن 3 را روی سیستمتون نصب کنید و سپس اونا کامل اپدیت کنید و سپس اقدام به ویروس یابی اون هم در حالت safe mode کنید .
چون ورژن 3 اگه اپدیت بشه .ی تونه ویروس اتوران را پیدا کنه .

بعد به صفحه اول رجوع کنید و با دقت کارهای گفته شده را انجام بدید .

یه چند تا برنامه هم برای ویروس اتوران توی صفحه اول گذاشتم که از اونها هم استفاده کنید .

یه خورده از بین بردن این ویروس سخته ولی اگه کارهای گفته شده را دقیق انجام بدید مشکل حل می شه

البته برای حل مشکل Show Hidden Files باید از انتی ویروس بیدیفندر استفاده کنید . به شرطی که اپدیت شده باشه و توی حالت safe mode این کار را بکنید .
موفق باشید .

سلام دستت درد نکنه نود را گرفتم و آپ دیت کردم و مشکل اول حل شد همون ائتو ران ولی مشکل شو هیدن فایل هنوز هست راهی جز نصب بیت دفندر نداره؟ آخه ائنطوری مجبورم نود را پاک کنم ... در ضمن این سه تا برنامه را هم از صفحه ائل گرفتم که جواب نداد ravmon-removal.rar ... OPEN1_repair.zip ... Clear.rar

dany_3p4u
26-08-2008, 14:25
یه دنیا ممنونم از زحمت شما آقا مهدی
وی یه سوال دارم وتی این ویروس اجازه نمیده فایلهای هیدن رو ببینیم چجوری باید ارد درایو شد و اون کارهایی رو که میگین رو انجام بدیم ؟
در ضمن من با برنامه acd میتونم این فایلها رو بینم و تو در جا فای اتوران هست یه فایل به اسم knupkb.com هستش این رو چجوری از بین ببرم ؟

از برنامه XYplorer 7.00 می تونی همه ی فایل های مخفی را حتی اگه سیستمت آلوده باشه ببینی

بهنازی
26-08-2008, 16:52
مشک اصلی از بین بردن اتوران و ویرانیهای حاصل از اونه.
برا ازبین بردنشن پچ یا فایلی وجد نداره ؟

dany_3p4u
26-08-2008, 19:57
من یه مشکل دیگه هم دارم همچین که ویندوز بالا می یاد این فایل اجرا می شه چک کردم استارت آپ خالیه در ضمن موقع رفتن به چینج آیکون ویندوز اینطوریه که تو کل گذاشتم (دو تا پیغمی که تو عکس ها هستن) [.ShellClassInfo] LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell 32.dll,-21787 %SystemRoot%\system32\SHELL32.dll [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dany_3p4u
26-08-2008, 20:00
مشک اصلی از بین بردن اتوران و ویرانیهای حاصل از اونه.
برا ازبین بردنشن پچ یا فایلی وجد نداره ؟

برای از بین بردن اتوران با نصب نود 32 و آپدیتش مشکل من حل شده ها

بهنازی
26-08-2008, 20:27
ب بختی اینجاست که نیتونم با دیال آپ لعنتی 10 مگت دانلود کنم تا nod32 آپدیت بشه. حالا را ازبین بردنشن پچ یا فایلی وجد نداره ؟ با تشکر

dany_3p4u
26-08-2008, 20:35
من امروز این کار را با دایال آپ کردم . یک ساعت 10 مگ طول کشید ولی ارزش داشت . من هرچی دنبالش گشتم چیزه ی که کار کنه نبود

dany_3p4u
26-08-2008, 23:03
سلام دستت درد نکنه نود را گرفتم و آپ دیت کردم و مشکل اول حل شد همون ائتو ران ولی مشکل شو هیدن فایل هنوز هست راهی جز نصب بیت دفندر نداره؟ آخه ائنطوری مجبورم نود را پاک کنم ... در ضمن این سه تا برنامه را هم از صفحه ائل گرفتم که جواب نداد ravmon-removal.rar ... OPEN1_repair.zip ... Clear.rar

با این روش مشکل حل شد.

راههاي دستي براي از بين بردن ویروسی که Show Hidden Files را غیر فعال می کند

. 1- از Start Menu وارد Run بشيد و در اونجا تايپ کنيد : regedit وقتي صفحه ي رجيستري باز شد ، از سمت چپ وارد اين مسير بشيد : کد: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced
در اين قسمت ، در ليست متغير هايي که سمت راست وجود دارند ، متغير آبي رنگي ( DWORD Value ) رو به نام Hidden پيدا کنيد و روی ان دابل کليک کنيد . اگر مقدارش ( Value data ) به 0 تغيير کرده ، ان را به 1 یا 2 تغییر دهید و OK کنيد . حالا رجيستري رو ببنديد و ريستارت کنيد .

2- مسير زير رو دنبال کنيد : کد: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden
اکنون در سمت راست پنجره ي Regedit روي Type دو بار کليک کرده و مقدار آن رو برابر با group قرار دهيد ( يعني در پنجره اي که باز ميشه کلمه ي group رو تايپ کنيد ). با اين کار تونستيد Show Hidden Files از دست رفته را که دیده نمی شد برگردونید .

3-مسير زير رو دنبال کنيد : کد: HK LocalMachine\Software\Microsoft\Windows\CurrentVer sion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL
در سمت راست پنجره ي Regedit مقدار CheckedValue رو برابر با 1 قرار بديد.

dany_3p4u
26-08-2008, 23:05
من یه مشکل دیگه هم دارم همچین که ویندوز بالا می یاد این فایل اجرا می شه چک کردم استارت آپ خالیه در ضمن موقع رفتن به چینج آیکون ویندوز اینطوریه که تو کل گذاشتم (دو تا پیغمی که تو عکس ها هستن) [.ShellClassInfo] LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell 32.dll,-21787 %SystemRoot%\system32\SHELL32.dll [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا مهدی فقط گیر کار ما اینجاست . اگه ممکنه راهنمایی کن؟!

mahdi7610
26-08-2008, 23:39
سلام

این فایل نوت پد که باز می شه به دلیل استفاده از patch هایی هست که گذاشته بودم و شما هم استفاده کردید . و در واقع مشکل خاصی نیست .

وقتی که فایل نوت پد باز شد محتوای اونا خالی کنید و بعد از منوی file روی گزینه save کلیک کنید تا ذخیره بشه . بعد هم اونا ببندید .
سپس به منوی run رفته و سپس عبارت msconfig را تایپ کنید و کلیک اینتر را بزنید و توی تب start up سعی کنید تیک گزینه ها را برداشته و سیستم را ریستارت کنید .

در مورد change icon که مشکلی وجود نداره . مشکلش چیه ؟

موفق باشی .

dany_3p4u
26-08-2008, 23:59
ممنون آخه اگه تو عکس نگاه کنید بجای اینکه عکس پوشه زرد را انتخاب کرده باشه یه فایل دیگه را انتخاب کرده .

فکر کردم شاید بخاطر اون به این شکل در آمده . باز لطف کردی عزیز

mahdi7610
27-08-2008, 00:09
ممنون آخه اگه تو عکس نگاه کنید بجای اینکه عکس پوشه زرد را انتخاب کرده باشه یه فایل دیگه را انتخاب کرده .

فکر کردم شاید بخاطر اون به این شکل در آمده . باز لطف کردی عزیز
خب توی همه سیستم ها همیشه همین طوری هستش

سیستم منم اینطوری هست .

sinasalar2007
27-08-2008, 01:03
mahdi راست میگه . اما من قبلا این مشکل رو داشتم به طوری که شکل ایکون ها هم عوض میشد . حالا ایکون های شما هم تغییر کرده ؟

dany_3p4u
27-08-2008, 01:06
mahdi راست میگه . اما من قبلا این مشکل رو داشتم به طوری که شکل ایکون ها هم عوض میشد . حالا ایکون های شما هم تغییر کرده ؟

نه . تغییر نکرده .:46:

بهنازی
27-08-2008, 08:22
آقا مهدی من هم منتظر جوابتون هستم ممنون میشم جواب بدین

وقتی این ویروس اجازه نمیده فایلهای هیدن رو ببینیم چجوری باید ارد درایو شد و اون کارهایی رو که میگین رو انجام بدیم ؟
در ضمن من با برنامه acd میتونم این فایلها رو بینم و اون جایی که فایل اتوران هست یه فایل به اسم knupkb.com هستش این رو چجوری از بین ببرم ؟و اسم این ویروس چیه ؟قبلا با فایل d.com همراه بود آخه ؟

magical
27-08-2008, 08:43
سلام

گزينه folder options تو منوي tools وجود نداره از چند تا روش استفاده كردم حل نشد ، از كدوم روش استفاده كنم كه تست شده باشه و كار كنه؟

موفق باشيد...

khore_64
29-08-2008, 13:57
سلام.من فقط folder option کامپیوترم حذف شده.چیکار کنم؟؟؟

mahdi7610
29-08-2008, 17:29
سلام

گزينه folder options تو منوي tools وجود نداره از چند تا روش استفاده كردم حل نشد ، از كدوم روش استفاده كنم كه تست شده باشه و كار كنه؟

موفق باشيد...

سلام.من فقط folder option کامپیوترم حذف شده.چیکار کنم؟؟؟
سلام

خب سیستم شما الوده به ویروس هست و باید یه انتی ویروس خوب مثل کسپراسکای روی سیستمتتون نصب کنید و اونا اپدیت کنید و سیستم را در حالت safe mode ویروس یابی کنید .

اگه به صفحه اول همین تاپیک مراجعه کنید کلی برامه برای حل این مشکل معرفی کردم .

می تونید از برنامه زیر هم استفاده کنید .

اگه سیستم را با انتی ویروس اسکن نکنید و ویروس را از بین نبرید باز هم فولدر اپشن پاک خواهد شد .

موفق باشید .

بردیا
30-08-2008, 11:08
سلام
دیروز وقتی کامپیوترمو روشن کردم دیدم هر چند دقیقه یک بار بالای صفحه مانیتور یه نوار زردرنگ میومد که توش شعارای سیاسی نوشته شده بود.
پاندا آنتی ویروس گرفتم و بعد از 2بار اسکن 49 ویروس و 86 اسپایور از بین برد
شکل برنامه ها هم عوض شده.
مثلا گزینه سوییچ یوزر دیگه وجود نداره
فولدر آپشن نیستش.جرات ندارم روی درایوا دابل کلیک بکنم چون قبلا توی یه پنجره جدید بازشون میکرد.

توی تسک منیجرم هم چند تا فایل با عنوان svhost.exe فعال هستن.میخواستم ببینم اونا ویروسن؟

mahdi7610
30-08-2008, 11:58
سلام
دیروز وقتی کامپیوترمو روشن کردم دیدم هر چند دقیقه یک بار بالای صفحه مانیتور یه نوار زردرنگ میومد که توش شعارای سیاسی نوشته شده بود.
پاندا آنتی ویروس گرفتم و بعد از 2بار اسکن 49 ویروس و 86 اسپایور از بین برد
شکل برنامه ها هم عوض شده.
مثلا گزینه سوییچ یوزر دیگه وجود نداره
فولدر آپشن نیستش.جرات ندارم روی درایوا دابل کلیک بکنم چون قبلا توی یه پنجره جدید بازشون میکرد.

توی تسک منیجرم هم چند تا فایل با عنوان svhost.exe فعال هستن.میخواستم ببینم اونا ویروسن؟
سلام

نحوه از بین بردن ویروس سیاسی که اسمش saldost هست را توی صفحه اول همین تاپیک گذاشتم . می تونید به صفحه اول همین تاپیک رجوع کنید .

خب وقتی ویروسی از بین میره رد پای خودش را به جا می زاره و باید اونها را باز سازی کنید .

برای درست کردن گزینه سوئیچ یوزر از روش زیر استفاده کنید .

به کنترل پنل برید و روی گزینه user account دوبار کلیک کنید تا باز بشه توی صفحه باز شده گزینه change the way users log on or off را بزنید و بعد از صفحه باز شده تیک هر دو گزینه را بزنید و روی apply option کلیک کنید .

برای حل مشکل فولدر اپشن می تونید به صفحه اول همین تاپیک مراجعه کنید کلی برنامه برای این مشکل معرفی کردم . از برنامه زیر هم می تونید استفاده کنید .

در مورد مشکلات دیگه هم توی صفحه اول همین تاپیک راهنمایی کردم .

ویروس اتوران هم دارید که روش از بین بردنش هم توی صفحه اول همین تاپیک گفتم .

انتی ویروس نود 32 ورژن 3 می تونه همه مشکلات را حل کنه . این انتی ویروس را روی سیستم نصب کنید و اونا اپدیت کنید و در حالت safe mode ویروس یابی کنید . حتما ورژن 3 را نصب کنید و حتما هم اپدیت کنید .

موفق باشید

بردیا
30-08-2008, 15:56
گزینه سوییچ یوزر ازونجا هم هر2تاش بلاک هستش.

چه جوری برم توی safe more?
بهم گفتن موقع ریست شدن پی سی باید اف8بزنم که بعدش انتخاب کنم بوتش رو ولی یه سری مربوط سخت افزار میاره برام.

svhost.exe هم ویروس هستش؟

aluminum
30-08-2008, 16:28
سلام

خب سیستم شما الوده به ویروس هست و باید یه انتی ویروس خوب مثل کسپراسکای روی سیستمتتون نصب کنید و اونا اپدیت کنید و سیستم را در حالت safe mode ویروس یابی کنید .

اگه به صفحه اول همین تاپیک مراجعه کنید کلی برامه برای حل این مشکل معرفی کردم .

می تونید از برنامه زیر هم استفاده کنید .

اگه سیستم را با انتی ویروس اسکن نکنید و ویروس را از بین نبرید باز هم فولدر اپشن پاک خواهد شد .

موفق باشید .

قسمت آپ دیت کسپرم غیر فعال شده چه کنم؟
وقتی توی my computer روی هر درایو کلیک می کنم کسپر این اخطار را می ده که چنین برنامه ای میخواد اجرا شه
krg62.cmd و پاک و قرنطینه هم نمیشه
یه برنامه exe دیگه هم میخواست اجرا بشه که کسپر جلوش و گرفت. اسمش رو یادم نیست.

mahdi7610
30-08-2008, 18:09
گزینه سوییچ یوزر ازونجا هم هر2تاش بلاک هستش.

چه جوری برم توی safe more?
بهم گفتن موقع ریست شدن پی سی باید اف8بزنم که بعدش انتخاب کنم بوتش رو ولی یه سری مربوط سخت افزار میاره برام.

svhost.exe هم ویروس هستش؟
سلام

در قسمت سوئيچ يوزر هر دوتاش بلاک شده يا فقط يکيش بلاک شده ؟

موقع زدن گزينه change the way users log on or off هيچ پيغام يا خطايي صادر نمي شه ؟

براي وارد شدن به safe mode هم بايد ابتدا سيستم را ريستارت کنيد و از همون اول تند تند کليد F8 را پشت سر هم بزنيد تا يک صفحه مشکي که عبارت safe mode در ان است نمايان شود و شما گزينه safe mode را انتخاب و وارد سيستم شويد .
در اين حالت رزوليشن سيستم شما با حالت عادي فرق دارد .

در مورد svhost.exe هم بله ويروس هست .
روش از بين بردن :

دکمه هاي Ctrl + Alt + Del را فشار دهيد تا تسک منجر باز شود .

از قسمت proccess تمامي فايل هاي svhost32.exe را ( در صورت وجود ) يافته و آنها را End Task نماييد.

نکته : svhost32.exe با svchost.exe فرق مي کنه اين دوتا را با هم اشتباه نگيريد .
svchost.exe يکي از فايلهاي مهم خود ويندوز هست که اگه نباشه ويندوز شما همش ريستارت خواهد شد .

از طريق جستجو و يا وارد شدن به پوشه هاي Windows و temp فايل هاي svhost32.exe و svhost.exe را يافته و حذف نماييد.

مجددآ به قسمت Start menu > Run > Regedit رفته و از طريق جستجو به دنبال عبارت svhost بگرديد و تمام موارد يافت شده را حذف نماييد.
براي جستجو در رجيستري کافيه دکمه F3 را فشار دهيد .

کامپيوتر خود را ريست نماييد. اميدواريم ديگر خبري از اين ويروس نباشد

موفق باشيد .

mahdi7610
30-08-2008, 19:14
قسمت آپ دیت کسپرم غیر فعال شده چه کنم؟
وقتی توی my computer روی هر درایو کلیک می کنم کسپر این اخطار را می ده که چنین برنامه ای میخواد اجرا شه
krg62.cmd و پاک و قرنطینه هم نمیشه
یه برنامه exe دیگه هم میخواست اجرا بشه که کسپر جلوش و گرفت. اسمش رو یادم نیست.
سلام

دلیل غیر فعال شدن قسمت اپدیت کسپر احتمالا از اینه که لایسنس اون تمام شده باشه . اگه توی قسمت خود کسپر سوالت را بپرسی حتما دوستان دیگه کمکتون می کنند .

تاپيك اختصاصي مباحث مربوطه به آنتي ويروس Kaspersky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

احتمالا فایلی به اسم krg62.cmd و همچنین چند فایل exe دیگه داخل درایوتون به صورت مخفی دارن اجرا می شن .

بهتره فایلهای مخفی و سیستمی ویندوز را قابل روئیت کنید و ببینید داخل درایوهاتون فایل مخربی وجود داره یا نه .
اگه وجود داشت اونا را پاک کنید .

انتی ویروس خودتون را حتما اپدیت کنید و حتما در حالت safe mode سیستم را کامل اسکن کنید .

موفق باشید .

aluminum
31-08-2008, 02:51
سلام

دلیل غیر فعال شدن قسمت اپدیت کسپر احتمالا از اینه که لایسنس اون تمام شده باشه . اگه توی قسمت خود کسپر سوالت را بپرسی حتما دوستان دیگه کمکتون می کنند .

تاپيك اختصاصي مباحث مربوطه به آنتي ويروس Kaspersky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

احتمالا فایلی به اسم krg62.cmd و همچنین چند فایل exe دیگه داخل درایوتون به صورت مخفی دارن اجرا می شن .

بهتره فایلهای مخفی و سیستمی ویندوز را قابل روئیت کنید و ببینید داخل درایوهاتون فایل مخربی وجود داره یا نه .
اگه وجود داشت اونا را پاک کنید .

انتی ویروس خودتون را حتما اپدیت کنید و حتما در حالت safe mode سیستم را کامل اسکن کنید .

موفق باشید .

خیلی ممنون
نه من تازه key جدید دادم به هش و مشکل از اونجا نیست
درباره فایل های exe حتما این کار را می کنم
ولی نمی دونم اینجا جاش هست یا نه و لی علت تاکیید شما بر حالت safe mode چی؟ منظورتون حالت safe mode ویندوزه؟

mahdi7610
31-08-2008, 10:48
خیلی ممنون
نه من تازه key جدید دادم به هش و مشکل از اونجا نیست
درباره فایل های exe حتما این کار را می کنم
ولی نمی دونم اینجا جاش هست یا نه و لی علت تاکیید شما بر حالت safe mode چی؟ منظورتون حالت safe mode ویندوزه؟
سلام

در مورد کسپر اگه توی تاپیک خوش مطرح کنید دوستان پاسخ شما را می دن . چون خودم درگیر امتحانات هستم و نمی تونم الان پاسختون را بدم

بله منظورم حالت safe mode ویندوز هست . به خاطر این که بسیاری از سرویس های ویندوز در حالت safe mode کار نمی کنند و همچنین خیلی از فایلها در این حالت در اختیار سیستم عامل نیستند و اگه فایلی ویروسی شده باشه انتی ویروس راحت می تونه اون ویروس را از بین ببره .

اگه دقت کرده باشید گاهی اوقات انتی ویروس ها فایلی را ویرسی تشخیص می دن اما نمی تونند اونا از بین ببرند . به خاطر این که اون فایل در حال استفاده شدن هست و اگه فایلی توسط ویندوز در حال استفاده شدن باشه شما به هیچ وجه قادر به پاک کردن اون فایل نیستند . چون ویندوز اجازه این کار را به شما نخواهد داد .

به خاطر همین سعی کنید در حالت safe mode ویروس یابی را انجام دهید چون در این حالت خیلی از قسمتها در اختیار انتی ویروس ها قرار می گیرد .

موفق باشید .

__Jamaica__
31-08-2008, 16:49
سلام!

من یه مشکل دارم وقتی رو درایو هام کلیلک می کنم

میاد!:18:

سرعتمتم خیلی اومده پایین

درایو هام خیلی طول می کشه باز بشه

اگه قرنطینش کنم دیگه باز هم نمیشه:41:

دیروز ویندوز عوض کردم بازم نشد.

mahdi7610
01-09-2008, 10:05
سلام!

من یه مشکل دارم وقتی رو درایو هام کلیلک می کنم

میاد!:18:

سرعتمتم خیلی اومده پایین

درایو هام خیلی طول می کشه باز بشه

اگه قرنطینش کنم دیگه باز هم نمیشه:41:

دیروز ویندوز عوض کردم بازم نشد.
سلام

احتمالا فایل مخربی داخل درایوهاتون به صورت مخفی هستش .

فایلهای مخفی و سیستمی را قابل روئیت کنید و ببینید فایل مشکوکی داخل درایوهاتون هست یا نه .

اگه بود اونا پاک کنید و سپس سیستم را ریستارت کنید .

توی صفحه اول تاپیک یه روش برای از بین بردن ویروس اتوران گفتم ( همون روش اول ) از اون روش برای پاک کردن فایلهای مخرب داخل درایو استفاده کنید .

در حالت safe mode سیستم را حتما اسکن کنید . انتی ویروس خودتون را حتما اپدیت کنید .
تا ویروس را از بین نبرید عوض کردن 100 باره ویندوز هم فایده ای نداره .

حتما نگاه کنید ببینید داخل درایو هاتون فایل مخرب هست یا نه . اگه بود پاکش کنید .

دیفرگ کردن درایوها هم فراموش نشه .

موفق باشید .

بهنازی
01-09-2008, 19:55
لطفا یه به من هم جواب بدین :

وقتی این ویروس اجازه نمیده فایلهای هیدن رو ببینیم چجوری باید ارد درایو شد و اون کارهایی رو که میگین رو انجام بدیم ؟
در ضمن من با برنامه acd میتونم این فایلها رو بینم و اون جایی که فایل اتوران هست یه فایل به اسم knupkb.com هستش این رو چجوری از بین ببرم ؟و اسم این ویروس چیه ؟قبلا با فایل d.com همراه بود آخه ؟

mahdi7610
01-09-2008, 20:10
لطفا یه به من هم جواب بدین :
سلام

پاسخ شما را بارها دادم

چند پست قبل هم اگه دقت کرده باشید یکی دیگه همین مشکل شما را داشت که با نود 32 ورژن 3 و اپدیت کردن اون مشکلش حل شد .

اگه دنبال patch هستید باید بگم هر چی patch توی اینترنت بوده من توی پست اول گذاشتم .

تنها راهش همینه برید ورژن 3 نود 32 را روی سیستم نصب کنید و اونا اپدیت کنید و سیستم را در حالت safe mode ویروس یابی کنید .
چون این ویروس پیشرفت کرده و دیگه patch ها براش کارساز نیستند .

توی پست اول گفتم دیگه فایل اتوران تنها نیست همراهش تعدادی فایل با پسوند exe داره و همین ها باعث شدن patch ها کارساز نباشند .
باید همراه پاک کردن فایل اتوران این فایلهای مشکوک را هم پاک کنید .

ابتدا باید با انتی ویروس کل سیستم را اسکن کنید تا این فایلهای exe را ناتوان بکنه بعد می تونید راحت با روشهایی که توی پست اول گفتم به طور دستی ویروس اتوران را پاک کنید .

همه مشکلات زیر سر همین ویروس اتوران لعنتی هست اگه پاک بشه 90 درصد مشکلات سیستم حل می شه .

موفق باشید .

بهنازی
02-09-2008, 22:10
ممنونم از شما مشکل اصلی همینه که نمیتونم برا آپدیت نود 32 دوازده مگابایت با دیال آپ دانلود کنم قبلا اپدیت کرده بودم ولی با از کار افتادن کرک قبلی مثل اینکه باید دوباره از نو این کار بکنم درسته؟
اگه اینطوری باشه که فکر نمیکنم بتونم آپدیتش کنم؟
شما چی پیشنهاد میدید؟

با تشکر

mahdi7610
03-09-2008, 22:26
ممنونم از شما مشکل اصلی همینه که نمیتونم برا آپدیت نود 32 دوازده مگابایت با دیال آپ دانلود کنم قبلا اپدیت کرده بودم ولی با از کار افتادن کرک قبلی مثل اینکه باید دوباره از نو این کار بکنم درسته؟
اگه اینطوری باشه که فکر نمیکنم بتونم آپدیتش کنم؟
شما چی پیشنهاد میدید؟

با تشکر

خب من چون از نود 32 استفاده نمی کنم نمی تونم در این مورد نظر بدم

به تاپیکهای مربوط به نود 32 برید و این مشکل اپدیت نود 32 را توی اونجا مطرح کنید تا دوستان بیشتر راهنمایی کنند .

موفق باشید .

sourena
04-09-2008, 23:02
با سلام...یه مشکلی برای من پیش اومده...یه سری از فولدرها که من اصلا hidden نکرده بودم خود به خود hidden شده و هر کاری میکنم از حالت hidden در نمیاد...چون تیکش خاموشه!
اینم عکسش:

حالا باید چیکار کنم؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید...

dany_3p4u
04-09-2008, 23:40
sourena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان تو پست اول این مشکل و راه حلش معرفی شده

mahdi7610
05-09-2008, 09:17
با سلام...یه مشکلی برای من پیش اومده...یه سری از فولدرها که من اصلا hidden نکرده بودم خود به خود hidden شده و هر کاری میکنم از حالت hidden در نمیاد...چون تیکش خاموشه!
اینم عکسش:

حالا باید چیکار کنم؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید...
سلام

توی پست اول همین تاپیک در موردش گفتم .

به پست اول مراجعه کنید .

موفق باشید .

sourena
05-09-2008, 10:58
من پست اول رو خیلی خوندم...ولی نمیدونم دقیقا کدوم مشکل رو دارم....ممنون میشم بگی مربوط به کدوم قسمته!من اون مقاله Pdf رو هم دارم....
با تشکر.

mahdi7610
05-09-2008, 11:07
من پست اول رو خیلی خوندم...ولی نمیدونم دقیقا کدوم مشکل رو دارم....ممنون میشم بگی مربوط به کدوم قسمته!من اون مقاله Pdf رو هم دارم....
با تشکر.

سلام

مقاله pdf را بی خیال شو .

اون مقاله مربوط به چند ماه پیش می شه و خیلی خیلی ناقص هستش .

توی پست اول نگاه کن . چند روش برای دیدن فایلهایی که به صورت سوپرهایدن شدن را گذاشتم . یه سری کد هستش . اگه نگاه کنی کامل مشخصه .

این عنوان ها را نگاه کن اگه متوجه نشدی بگو بهتر راهنمایی کنم .

پاک کردن برنامه ی مخربی که پوشه ها را مخفی ( Super Hidden ) می کند

مهم : نحوه برگردوندن فایلهایی که به صورت سیستمی مخفی شده اند

بازگردانی سریع فایلهای مخفی شده

Trojan.Win32.Hider.i ویروسی که تمام پوشه ها را مخفی می کند

Linux Learner
05-09-2008, 12:10
این دیگه چه ویروسیه؟ چطور از بین ببرمش.

توی رم موبایلمه (N70). قبلا" هم بود و با فرمت رم و گوشی یه مدت کار نکرد تا الآن که وقتی داشتم یه پوشه از فایل ها رو توی گوشیم کپی میکردم، یک دفعه ارور داد و وقتی نگاه کردم دیدم اینطوری شده!!!

هر موقع که میخوام رم رو ا بصورت Safety Remove کنم، میگه رم در حال استفاده هست!

mahdi7610
05-09-2008, 12:28
این دیگه چه ویروسیه؟ چطور از بین ببرمش.

توی رم موبایلمه (N70). قبلا" هم بود و با فرمت رم و گوشی یه مدت کار نکرد تا الآن که وقتی داشتم یه پوشه از فایل ها رو توی گوشیم کپی میکردم، یک دفعه ارور داد و وقتی نگاه کردم دیدم اینطوری شده!!!

هر موقع که میخوام رم رو ا بصورت Safety Remove کنم، میگه رم در حال استفاده هست!

سلام

منظورتون چیه توی این عکس ؟

فونت فایلها هست یا اینکه تغییر پوشه ها ؟

در مورد Safety Remove بله احتمال خیلی زیاد ram شما ویروسی هست . فایلهای مخفی و سیستمی را توی ویندوز قابل روئیت کنید و با راست کلیک برید داخل رم و ببینید فایل مشکوکی داخل ram به صورت مخفی هست یا نه . اگه بود پاک کنید و همین طور که رم به سیستم وصل هست سریعا سیستم را ریستارت کنید.

بد نیست رم را به سیستم وصل کنید و با انتی ویروس های مربوط به کامپیوتر رم را اسکن کنید .

موفق باشید .

sourena
05-09-2008, 12:51
مشکل من حل شد....ممنونم.
یه مشکل دیگه دارم: نمیدونم چرا درایو D الکی scan میکنه؟؟؟ ویندوز هم ریختم....درست نشد!!!اینم میتونه ویروس باشه؟

mahsa_kaf
05-09-2008, 16:42
میخواستم بدونم آیا اوتران موجود در سی دی ها هم میتونند ویروس رو به سیستم منتقل بکنند؟

چه راه هایی برای جلوگیری از اجرای اتوران سی دی ها وجود داره؟

mahdi7610
05-09-2008, 16:51
میخواستم بدونم آیا اوتران موجود در سی دی ها هم میتونند ویروس رو به سیستم منتقل بکنند؟

چه راه هایی برای جلوگیری از اجرای اتوران سی دی ها وجود داره؟
سلام

اتوران مربوط به سی دی ها به هیچ وجه ویروس را به سیستم منتقل نمی کنند .

برای جلوگیری از اتوران سی دی ها ، هنگامی که سی دی را داخل سی دی رام قرار دادید کلید shift را از روی کیبورد پایین نگه دارید .

موفق باشید .

Linux Learner
05-09-2008, 17:11
سلام

منظورتون چیه توی این عکس ؟

فونت فایلها هست یا اینکه تغییر پوشه ها ؟

در مورد Safety Remove بله احتمال خیلی زیاد ram شما ویروسی هست . فایلهای مخفی و سیستمی را توی ویندوز قابل روئیت کنید و با راست کلیک برید داخل رم و ببینید فایل مشکوکی داخل ram به صورت مخفی هست یا نه . اگه بود پاک کنید و همین طور که رم به سیستم وصل هست سریعا سیستم را ریستارت کنید.

بد نیست رم را به سیستم وصل کنید و با انتی ویروس های مربوط به کامپیوتر رم را اسکن کنید .

موفق باشید .

بله، مشکل رم با فرمت کردنش حل شد. کامپوترم هیچ ویروسی که بشناسم نداره. رم هم نداره.
این عکسی که گذاشتم:
تمام این فایل ها و فولدر ها (که این عکس فقط چندتا شونو نشون میده)، خودبخود ساخته شدند و من هیچ کاری نمیتونم بکنمشون! (نه دیدن و نه حذف و نه کپی) حجم کلشون 160GB نشون میده! درحالی که رمم 1 گیگه!

این اتفاق برای خیلی ها پیش میاد و من نمیدونم آیا این ویروسه؟ فقط هم روی رم موبایل این مشکل پیش میاد. تابحال فکر میکردم موبایلم مشکل داره ولی امروز که چند تا پوشه و فایل کپی کردم توی رم، در همون لحظه این پوشه ها و فایل های عجیب و غریب توی یکی از پوشه ها بوجود اومد.

khelane
08-09-2008, 09:53
سلام من تازه این جا رو دیدم من وقتی تسک منیجر رو باز میکنم ارور میده اینم ارور
adminastor has disable هرکی بلده چطوری حل میشه بگه لطفا

mahdi7610
08-09-2008, 10:09
سلام من تازه این جا رو دیدم من وقتی تسک منیجر رو باز میکنم ارور میده اینم ارور
adminastor has disable هرکی بلده چطوری حل میشه بگه لطفا
سلام

به صفحه اول همین تاپیک رجوع کن کلی برنامه برای این کار گذاشتم .

می تونی از برنامه زیر هم استفاده کنی .

در ضمن سیستمت ویروسی هست با یه انتی ویروس چک کن

موفق باشید .

as13851365
08-09-2008, 12:27
من همه صفحات رو نگاه کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم که نرسیدم !!!

وقتی که در صفحه اول نحوبه پاک کردن ویروس svchost.exe رو دیدم و برنامه ای رو که گذاشته بودید دانلود کردم و اجرا کردم مشکل کی حل شد اما حالا دوباره شروع شده !

وقتی که سیستم رو به صورت سیف مود روشن می کنم تو همان محیط داش دوباره ریستارت می کنه !
وقتی که آنتی ویروس مگافی رو نصب می کنم هیچی پیدا نمی کنه و وقتی هم که سیستم رو یک بار ریستارت می کنم آنتی ویروس به خودی خود حذف می شه !
این ویروس درست یک هفته است که داره خون من رو می مکه !

کاسپر رو هم که نصب نکرده غیره فعال می شه ( نمی دونم این یکی چشه !!)

حالا من چه کار می تونم بکنم ؟

من در این پست هم مطرح کردم ولی نتیجه ای نکرفتم

اگر به لینک بالا برید کل مشکل رو توضیح دادم امیدوارم که کمکم کنید !

khelane
08-09-2008, 19:35
دستت درد نکنه مهدی جان

iran2008
09-09-2008, 07:46
لینک دانلود نرم افزار Pc Locker معرفی شده در صفحه 3 این تایپیک پست شماره 29:

as13851365
09-09-2008, 14:04
من وقتی که درایوی رو که ویندوز زدم رو جستجو می کنم با فایل های زیر مواجه می شم:

در ضمن وقتی هم که در درایو D ویندوز نصب می کنم و روش یه آنتی ویروس ( کاسپر یا مگافی یا ناد ) رو نصب می کنم وقتی که ریستارت می کنم این آنتی ویروس ها حذف می شن اما وقتی که در درایو C ویندوز نصب می کنم این اتفاق نمی افته آیا این می تونه از ویروس باشه ؟

Linux Learner
09-09-2008, 21:05
من در مورد موبایل که ویروس داشت رفتم بیرون پرسیدم.گفتن تنها راهش فلش گوشی و فرمت رم هست. کسی تابحال با این ویروس برخورد نداشته؟

شرح ویروس تو پست 692

sana_sami1982
11-09-2008, 22:05
سلام

در قسمت سوئيچ يوزر هر دوتاش بلاک شده يا فقط يکيش بلاک شده ؟

موقع زدن گزينه change the way users log on or off هيچ پيغام يا خطايي صادر نمي شه ؟

.

سلام
کامپیوتر من هم مشکل سوئیچ یوزر داره
اکثر ویروس ها رو از بین بردم.
ولی گزینه سوئیچ یوزر بسته هستش.وقتی میرم برای عوض کردن راه سوییچ یوزر،پیغام میده
client services has disabled the welcome screenand fast user switching.to restore this features,you must uninstall client services for Netware.

بعدشم وقتی ویندوزم بالا میاد،قبل ازین مشکلات، یوزرا رو انتخاب میکردم ولی الان مثل گیم نتا شده یعنی باید اسم یوزر رو توی کادر بنویسم.
برای برگشتن این 2تا به حالت عادی باید چیکار کنم؟

یه چیز دیگه
وقتی فایلای مخفی رو میزنم به نمایش دربیاد توی یه سری از فولدرای توی درایوای مختلف یه فایل به نام thumbs.db هستش که نوع فایل رو میزنه database file.
وقتیم پاکش میکنم،my computer رو که میبندم و دوباره میرم همونجا میبینم هستش.
اینم ویروسه؟نود 32 و پاندا هیچی تشخیص نمیدن درین باره.

ali_blk
12-09-2008, 13:21
سلام
منم یه ویروس داره این کامپیوتر فکر کنم اسمش flocker میباشد تمام درایو های سیدی رایتر دی وی دی و فلاپی رو از بین برده .
خالا میخام بدونم چطوری از صحنه روزگار محوش کنم و بعدش چطوری درایو هامو بر گردونم ..
با تشکر

leilash
14-09-2008, 23:15
كمكك كنين از بين بردن ويروس اسلامي...؟؟؟
سلام دوستان تورو خدا كمك كنين يه ويروس به سيستمم افتاده كه نميدونم چيكار كنم حتي با آنتي ويرس Nod32 به روز آپديت هم پك نميشه هر چند دقيقه يه پيغام روي دسكتاپ مياد يه شعار اسلامي مينويسه ويندوزمو هم عوض كردم ولي درست بشو نيست كه نيست درايوهامم كه با 2 باز كليك باز نميشند با 2باز كليك يه صفحه مجزا واسه همون درايو باز ميشه يا بايد راست كليك كنم Explore بزنم تا درايوم باز شه...
يه عكسي هم از ويروس ميزارم واستون كه يا پاك نميشن اگرم پاك شدند باز هم ميان...
ممنون ميشم راهنمائيم كنين منتظرم مر30...

اينم عكسشون...

کد:

کد:

mseddighi
15-09-2008, 13:08
سلام. سیستم من به ویروس amvo.exe آلوده شده.
با روشی که در صفحه اول گفتین خواستم اونو به صورت دستی از بین ببرم .
ولی وقتی خواستم با دستور taskkill اجرای اونو متوقف کنم سیستم اصلا این دستور رو نمیشناسه. پیغام میده:
'taskkill' is not recognized as internal or external command.
البته همش رو ننوشتم. چون داس بلد نیستم نفهمیدم چی کار کنم.
من چه جوری باید این دستور رو اجراکنم. باتشکر.

بردیا
16-09-2008, 12:05
كمكك كنين از بين بردن ويروس اسلامي...؟؟؟
سلام دوستان تورو خدا كمك كنين يه ويروس به سيستمم افتاده كه نميدونم چيكار كنم حتي با آنتي ويرس Nod32 به روز آپديت هم پك نميشه هر چند دقيقه يه پيغام روي دسكتاپ مياد يه شعار اسلامي مينويسه ويندوزمو هم عوض كردم ولي درست بشو نيست كه نيست درايوهامم كه با 2 باز كليك باز نميشند با 2باز كليك يه صفحه مجزا واسه همون درايو باز ميشه يا بايد راست كليك كنم Explore بزنم تا درايوم باز شه...
يه عكسي هم از ويروس ميزارم واستون كه يا پاك نميشن اگرم پاك شدند باز هم ميان...
ممنون ميشم راهنمائيم كنين منتظرم مر30...

اينم عكسشون...

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکد:

من پاندا گرفتم و بعد آپدیتش کردم و بعد از 2بار اسکن کامل،کلیه ویروسا رو از بین برد از جمله همین سالدوست.

aliani
16-09-2008, 15:46
سلام
دوستان يه چند وقتيه ويندوزم به يه ويروس به نام anti آلوده شده طوريكه زماني كه به mycomputer وارد ميشم اجرا ميشه و task manager رو هم از بين برده .

ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

mahdi7610
16-09-2008, 16:54
سلام
دوستان يه چند وقتيه ويندوزم به يه ويروس به نام anti آلوده شده طوريكه زماني كه به mycomputer وارد ميشم اجرا ميشه و task manager رو هم از بين برده .

ممنون ميشم راهنمايي كنيد .
سلام

اسم کامل ویروس را بگید

برای برگردوندن تسک منجر توی صفحه اول همین تاپیک کلی برنامه معرفی کرده ام

از برنام زیر هم می تونید استفاده کنید .

یه انتی ویروس به روز مثل کسپراسکای روی سیستم نصب کنید .

موفق باشید .

e.khafan!
18-09-2008, 12:08
سلام مهدی جان خسته نباشی

عزیز سه تا از درایوام باز نمیشه ، فکر کنم به خاطر اون ویروسست ، با اینکه کاریش نکردم ولی همون علایم رو داره و میگه باید فرمت بشه

راه حلش چیه ؟

mahdi7610
18-09-2008, 17:06
سلام مهدی جان خسته نباشی

عزیز سه تا از درایوام باز نمیشه ، فکر کنم به خاطر اون ویروسست ، با اینکه کاریش نکردم ولی همون علایم رو داره و میگه باید فرمت بشه

راه حلش چیه ؟
سلام

اگه ارور می ده که باید فرمت بشه متاسفانه فکر نکنم باز بشه .

اول فایل زیر را بگیر و اجرا کن

حل شد که هیچ و گرنه کار زیر را انجام بده

روی درایو راست کلیک کن و propertise را بزن و به تب tools برو و بعد هم دکمه check now را بزن و از پنجره باز شده تیک هر دو گزینه را بزن و بعد روز دکمه start کلیک کن .

با این کار مشکلات بدسکتوری که به صورت نرم افزاری هستند بر طرف می شه .

بعد روی درایو راست کلیک کن و گزینه Explorer را بزن .

اگه باز شد سریع اطلاعاتش را خالی کن و بعد از خالی کردن اطلاعات درایو را فرمت کن .

در غیر این صورت باید درایو را فرمت کنی .

موفق باشی

SaAaAam
18-09-2008, 18:14
برنامه مخربی کامپیوترمو آلوده کرده
خودشو بعنوان project1 نشون میده
تا به ایترنت وصل میشم filleseverش اجرا میشه
بعد کامپیوترم خطایی به این شکل میده:

searchenginedemo

run-time error '35613'

imagelist must be initialized before it can be used

و برنامه searchenginedemo ham ejra mishe

وقتی با اینترنت اکسپلورر کار میکنم بعد چند دقیقه سرعتش خیلی پایین میاد به طوری که سیستم هنک میکنه . در ضمن آنتی ویروس کاسپرکی 7.0.1.325 kis آپدیت روز رو هم دارم اما چیزی پیدا نمیکنه لطفا اگه میشه راهنماییم کنید
اینم پنجره task manager من :

این یکی رو هم نمیدونم چیه ولی وقتی سیستمو خاموش میکنم یه اخطار میاد که این هنوز باز هست و داره کار میکنه :

sourena
18-09-2008, 21:38
سلام.... جديدا وقتي به اينترنت وصل ميشم،تو شاخه C:\Documents and Settings دو تا فايل .exe مياد كه عكسشون رو گذاشتم به اسمهاي x3 وSo7 ....nod32 به عنوان ويروس ميشناسه و پاك ميكنه!ولي هر دفعه كه دوباره وصل ميشم باز هم ميان.

اين هم عكسها:

M E H R A N
19-09-2008, 00:22
سلام.... جديدا وقتي به اينترنت وصل ميشم،تو شاخه C:\Documents and Settings دو تا فايل .exe مياد كه عكسشون رو گذاشتم به اسمهاي x3 وSo7 ....nod32 به عنوان ويروس ميشناسه و پاك ميكنه!ولي هر دفعه كه دوباره وصل ميشم باز هم ميان.

یکی دیگه هم سیستمش به این کرم آلوده شده بود. راه حل پاک کردن این کرم رو که یک نوع جدید از کرم Autorun
است در تاپیک زیر توضیح دادم. یک نگاهی بندازید شاید کمکتون کرد.

در ضمن اون 2 تا فایل exe با نامهای so7.exe و x3.exe را در سایتی مانند rapidshare.com آپلود کنید و لینکشو
اینجا بزارید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر پستی که در تاپیک بالا دادم رو خوندید و مشکلتون حل نشد کارهای زیر را به ترتیب و با دقت انجام بدید.

1. System Restore را موقتا برای همه درایو هاتون غیر فعال کنید.

2. با حالت Safe Mode وارد ویندوز بشید.

3. برید به Start و بعد در Run تایپ کنید Regedit و بعد در رجیستری ویندوز برید به شاخه زیر ...

HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>Active Setup>
Installed Components}

حالا کلید زیر را با توجه به مسیری که در بالا گفتم برید پیدا کنید و آن را پاک کنید.

{28ABC5C0-4FCB-11CF-AAX5-81CX1C635612}

4. با استفاده از سرچ ویندوز و یا با استفاده از برنامه هایی که فایل های فوق مخفی را نشان میدهند مانند ACDSEE و یا XNView دنبال
فایل زیر بگردید و آن را پاک کنید.

C:\RECYCLER\S-1-5-21-1482476501-1644491937-682003330-1013\Desktop.ini

نکته >> برای پاک کردنش حتما با گرفتن کلید هایSHIFT+DELETE این کار را انجام بدید و آن را هیچ وقت به سطل آشغال ویندوز
نفرستید.

5. دوباره وارد Search ویندوز بشید و دنبال فایل زیر بگردید .

AUTORUN.INF

6.حالا از طریق Notepad این فایل رو باز کنید. محتوای آن را خوب نگاه کنید و ببینید که کدام فایل ها را در کدام مسیر ها بصورت اتوماتیک
اجرا میکنه. آن فایل ها را با توجه به مسیری که در آن نوشته شده پیدا کنید و آن را با گرفتن کلید های SHIFT+DELETE پاک کنید.

معمولا داخل فایل Autorun.inf باید اینطوری باشه ...

[autorun]
open=RECYCLER\S-1-5-21-1482476501-1644491937-682003330-1013\ise32.exe
icon=%SystemRoot%\system32\SHELL32.dll,4
action=Open folder to view files
shell\open=Open
shell\open\command=RECYCLER\S-1-5-21-1482476501-1644491937-682003330-1013\ise32.exe
shell\open\default=1

همانطور که میبینید فایل ise32.exe وجود داره. اما شاید در سیستم شما اسم فایل و مسیرش فرق بکنه. شما بگرید و آن را
پاک کنید.

7. مراحل 5 و 6 را برای همه درایو هاتون تکرار کنید.

8. حالا سیستمتون رو میتونید به حالت نرمال برکردونید.

موفق باشید.

momkhbpsp
20-09-2008, 16:04
من کامپیوترم وقتی بالا میاد شروع میکنه خود به خود وصل شدن به اینترنت- کنسل هم که میکنم باز وصل میشه نمیدونم ویروس گرفته یا تنظیمات مودمم عوض شده اگه میشه راهنماییم کنید البته وقتی مودم رو دیسیبل میکنم دیگه این اتفاق نمی افته

sourena
20-09-2008, 23:37

اين مال so7.exe ولي x3.exe رو نميتونم...آخه نمياد چند روزه...اون كارهارو انجام ميدم.ولي فعلا نه!ممنون.

Doyenfery
22-09-2008, 15:16

سلام تقریبا تو تمام ِ درایو ها و پوشه هام این فایل هست . این ویروسه ؟

naseh
22-09-2008, 17:51
سلام به همگی دوستان خیلی ممنون از زحمتی که میکشی
سیستم من مثل اینکه ویروسی شده آنتی ویروس یک ویروس به اسم symbos.torjan.skal ls.b ولی متاسفانه اون پاک میکنه بعدا دوباره فعال میشه در ضمن نمی دانم از این ویروس باشه یا نه هر وقت به اینترنت وصل میشم کامپیوتر یک دفعه رستارت میشه به جوری که اصلا نمی زاره وارد هیچ سایتی بشی ؟ممنون میشم که کمکم کنید

mrmostafa
22-09-2008, 20:28
حالا فلش مموري دوستم رو وصل كردم اومدم درايو رو باز كنم اخطار داد password 32.winzip بعد بايد اكي ميكردي كه من بستمش بعد اين سيتم رو رستارت كه كردم بالا اومد خاموش ميشد كه با restore كردن به چند روز قبل درست شد. در ضمن kaspersky سريع آلارم دااد ويروس داره حالا الن فلش خودم امورز باز كردم اينجوري شدش. ميخوام ببينم آنتي ويروس Kaspersky بهتره يا nod 32 ؟؟؟ اين خاموش شدن رو چه چيزي از بين ميبره؟؟؟

يه anti sware خوب هم ميخوام چي خوبه ؟؟؟ ممنون ميشم لينك بدين
ممنون

khelane
24-09-2008, 10:17
سلام من اخیرا دویروس وارد سیستمم شده یکی اینکه نمی گذاشت که سیستم بعداز بوت شدن در قسمت یوزر اکانت وارد میشدم بعد نمی گذاشت حتی از طریق safe modeچیکار کنم

aaaammmm87
24-09-2008, 14:11
ويروس رو پاك كردم ولي نميدونم با مشكل زير چكار كنم

iRANARIA
26-09-2008, 10:42
سلام
چندروزپیش یه مموری که فایلهاش به صورت superhiddenدراومده بودن رو وصل کردم به کامپیوتر بعد اینکه فایلها رو اوردم روی یکی کلیک کردم فایل باز شد ولی یهو ناپدید شدن فولدرآپشن رو باز کردم دیدم رفته رو گزینه do not show hidden filesو چک مارک گزینه hide protected files and foldersهم روشن.الان هرچی عوضشون میکنم برمی گرده حالت اولش.درایو هام باز نمیشد از لینوکس درایو هامو دیدم دوتا فایل به نام autorun.inf,96.bat به صورت hiddenهستند.
مقدار show superhiddenهم تو رجیستری صفر شده ولی بقیه درست هستن.

mahdi7610
26-09-2008, 11:51
ويروس رو پاك كردم ولي نميدونم با مشكل زير چكار كنم
سلام

اون فایل یا فولدر سوپرهایدن شده می تونید با استفاده از دستور زیر اونا برگردونید

این دستور را توی run بنویسید

attrib -R -A -S -H drivr:\name file

به جای drive اسم درایوی که فولدر توش هست را بنویسید و به جای name file نام فایل را بنویسید . در واقع به جای drivr:\name file مسیر فایل را قرار بدید .

به فاصله ها دقت کنبد .

موفق باشید .

usfelme
26-09-2008, 12:07
اگه مثل من حال ندارین به جای مسیر و اسم یه * تایپ کنید.حتی برای درایو c هم بزنید بعد سیستمیا رو دوباره hiddden کنید

البت توی command

mahdi7610
26-09-2008, 12:09
سلام
چندروزپیش یه مموری که فایلهاش به صورت superhiddenدراومده بودن رو وصل کردم به کامپیوتر بعد اینکه فایلها رو اوردم روی یکی کلیک کردم فایل باز شد ولی یهو ناپدید شدن فولدرآپشن رو باز کردم دیدم رفته رو گزینه do not show hidden filesو چک مارک گزینه hide protected files and foldersهم روشن.الان هرچی عوضشون میکنم برمی گرده حالت اولش.درایو هام باز نمیشد از لینوکس درایو هامو دیدم دوتا فایل به نام autorun.inf,96.bat به صورت hiddenهستند.
مقدار show superhiddenهم تو رجیستری صفر شده ولی بقیه درست هستن.
سلام

همون طور هم که خوتون گفتید به ویروس autorun.inf دچار شدید .

انتی ویروس نود 32 ورژ3 به شرطی که اپدیت باشه می تونه این ویروس را کامل از بین ببره .

برای رفع مشکل show hidden files هم می تونید از انتی ویروس بیدیفندر استفاده کنید به شرطی که اپدیت شده باشه
در این مورد این انتی ویروس عملکرد خوبی داره .

شما کار اشتباهی کردید فایلهایی فلش را به درایوهاتون انتقال دادید . چون با این کار کل سیستمتون را ویروسی کردید .
به ابتدای اموزش رجوع کنید بارها گفتم که وقتی یه فلش را به سیستم وصل می کنید هیچ وقت روی درایوش دابل کلیک کنید حتما راست کلیک کنید و بعد هم open را بزنید .

چون ویروس اتوران با دابل کلیک کردن انتشار پیدا می کنه .

اون فایلهایی هم که میگید غیب شدن در واقع به شکل سوپر هایدن در اومدن . که توی صفحه اول همین تاپیک در موردشون توضیح داده ام .

موفق باشید .

yashi
28-09-2008, 15:38
با سلام
چند روزي ميشه که اينترنت اکسپلورر من از کار افتاده يعني وقتي کانکت ميشم و ميخوام به يه سايت دلخواه برم با يه ارور مواجه ميشم.مشکل از چيه؟ممنون

Royce
28-09-2008, 19:28
سلام
آقا مهدی به دادم برس.من تا حالا چند بار سیستمم ویروس autorun.inf گرفته که هر بار نابودش کردم.در واقع آدم نا واردی نیستم توی اینجور مسائل.ولی الان چند روزیه که سیستمم ویروس autorun خفن گرفته که همراه یه فایل به نام thumb.dll.vbs توی همه ی درایورهام ظاهر میشه و هرچی هم پاکش میکنم فورا دوباره بر میگرده.من حتی دبل کلیک هم نمی کنم ولی باز ظاهر میشه.از طریق safe mode هم پاکش کردم فایده نداشت.چند تا از این فایلهای با فرمت bat رو هم که خودتون معرفی کردین و قبلا جواب گرفته بودم هم اجرا کردم ولی فایده ای نداشت.نرم افزار autorun eater هم نتونست کاریش کنه.آنتیویروسم هم خیلی وقته update نکردم میدونم اگه بخوام الان آپدیتش کنم حد اقل 15-20 مگی میخواد دان کنه.پس این قضیه هم منتفیه
شما بگین چیکار کنم

حسين شدو فيند
28-09-2008, 20:08
سلام من فلشو وصل كردم بعد 3فش بعد 3 تا فيلم تو هاردم كپي كردم وقتي ميخواستم cd كلاسمو وا كنم اين پيغامو بهم دادclick ok to terminate the application
.(the application failed to intialize properly(0xc00007b

mahdi7610
28-09-2008, 20:37
سلام
آقا مهدی به دادم برس.من تا حالا چند بار سیستمم ویروس autorun.inf گرفته که هر بار نابودش کردم.در واقع آدم نا واردی نیستم توی اینجور مسائل.ولی الان چند روزیه که سیستمم ویروس autorun خفن گرفته که همراه یه فایل به نام thumb.dll.vbs توی همه ی درایورهام ظاهر میشه و هرچی هم پاکش میکنم فورا دوباره بر میگرده.من حتی دبل کلیک هم نمی کنم ولی باز ظاهر میشه.از طریق safe mode هم پاکش کردم فایده نداشت.چند تا از این فایلهای با فرمت bat رو هم که خودتون معرفی کردین و قبلا جواب گرفته بودم هم اجرا کردم ولی فایده ای نداشت.نرم افزار autorun eater هم نتونست کاریش کنه.آنتیویروسم هم خیلی وقته update نکردم میدونم اگه بخوام الان آپدیتش کنم حد اقل 15-20 مگی میخواد دان کنه.پس این قضیه هم منتفیه
شما بگین چیکار کنم
سلام

اگه صفحه اول همین تاپیک را خونده باشی گفتم که دیگه پاک کردن دستی ویروس اتوران کار ساده ای نیست . اما اگه وارد باشی باز هم راحت می تونی اونا از بین ببری .

مثلا همین امروز خودم وقتی ویندوزم را عوض کردم دیدم دو تا از درایوها باز نمی شه و اخطار می ده که مسیر این درایو وجود نداره و سریع فهمیدم کار ویروس اتوران هست .
حتی هنوز انتی ویروس هم روی سیستم نصب نکرده بودم . سریع فایلهای مخفی را قابل روئیت کردم و راحت با صبر و دقت پاکشون کردم . در عرض 20 ثانیه .

اما انتی ویروس نود 32 ورژن 3 به راحتی این ویروس را از بین می بره .
الان دیگه پاک کردن ویروس اتوران به صورت دستی کار سختی هست چون این ویروس ها اکثر همراه خودشون فایل های exe را به صورت پیوست شده دارند .
به همین خاطر هست که دیگه اون فایلهای bat جواب نمی دن چون مسیر این فایلهای exe یا vbs که به ویروس اتوران پیوست شدن توی اون فایل bat وجود ندارند . اگه خودتون بتونید اون فایل bat را ویرایش کنید و میسر اونها را اضافه کنید باز هم اون فایلهای bat می تونند کارساز باشند .

اما باز هم باید دست به دامن انتی ویروس نود 32 باشید . اون هم ورژن 3 به بعد .

موفق باشید .

mahdi7610
28-09-2008, 20:38
با سلام
چند روزي ميشه که اينترنت اکسپلورر من از کار افتاده يعني وقتي کانکت ميشم و ميخوام به يه سايت دلخواه برم با يه ارور مواجه ميشم.مشکل از چيه؟ممنون
سلام
خب باید اون error را بگید که چی هست .

این طوری نمی شه جواب داد .

موفق باشید .

سلام من فلشو وصل كردم بعد 3فش بعد 3 تا فيلم تو هاردم كپي كردم وقتي ميخواستم cd كلاسمو وا كنم اين پيغامو بهم دادclick ok to terminate the application
.(the application failed to intialize properly(0xc00007b

سلام

جمله شما را درست متوجه نشدم .

Shr776
29-09-2008, 01:52
دوست عزیز واقعا دمت گرم مشکل من و هزاران نفر رو حل کردی
یک در این دنیا و هزار در اخرت نصیب شما هموطن عزیز مهدی خان درد و بلات بخوره تو سر بعضی از این مدیران بیسواد و مغرور سایتهای دیگر ایرانی
دمت گرم

yashi
29-09-2008, 12:54
ارورش اينه:the internet explorer cannot open the search page
وقتي ويندوز رو عوض مي کنم اين مشکل حل ميشه ولي بعد از چند دقيقه دوباره همونطوري ميشه يه بار هم connection از کار افتاد و هر کاري کردم نتونستم به اينترنت وصل بشم در ضمن با nod32 اپديت شده و trojan remover چند بار search کردم ولي هيچي پيدا نشد .لطفا راهنمايي کنيد مشکل از چيه ؟ممنون.

mahdi7610
29-09-2008, 16:12
ارورش اينه:the internet explorer cannot open the search page
وقتي ويندوز رو عوض مي کنم اين مشکل حل ميشه ولي بعد از چند دقيقه دوباره همونطوري ميشه يه بار هم connection از کار افتاد و هر کاري کردم نتونستم به اينترنت وصل بشم در ضمن با nod32 اپديت شده و trojan remover چند بار search کردم ولي هيچي پيدا نشد .لطفا راهنمايي کنيد مشکل از چيه ؟ممنون.
سلام

فکر نکنم مشکل از ویروس باشه .

دقیق نمی دونم مشکلش از چیه

از یه مرورگر دیگه مثل فایرفاکس استفاده کنید . یا ورژن 7 اینترنت اکسپلورر را نصب کنید .

بعید میدونم مشکل از ویروس باشه .

یا ممکنه برنامه ای نصب می کنید که این مشکل را به وجود میاره . مثل برنامه فری گت یا برنامه های تنظیم پرو کــسی و فـــیلتر شــکن

موفق باشی .

rezafasihi
29-09-2008, 18:12
با سلام خدمت آقا مهدی عزیز
مدتی هستش که به یه ویروس به نام c9hehpa.bat گرفتار شده ام که همراه یک فایل autorun.inf هستش این ویروس به طور خود کار در فلشی که تازه خریداری کرده بودم بود و فایل هایی راکه من hide می کنم را به طور کامل مخفی میکند و و گزینه do not show hidden filesو چک مارک گزینه hide protected files and foldersهم روشنه و هرچی عوضشون میکنم برمی گرده حالت اولش.
لطفا اگر راه حلی به نظرتان می رسد راهنمایی بفرمایید.

hamid2006gh
01-10-2008, 02:18
برنامه isReset

حتما با ویروسهایی که فایلهای شما را به صورت سیستمی و پنهان در می آورند برخورد کرده اید. این ویروسها را با آنتی ویروس می توان از بین برد ولی برگرداندن فایلها به حالت عادی کار ساده ای نیست. با استفاده از این برنامه می توانید این فایلها را به حالت عادی برگردانید. برای این کار باید فایل یا فولدرهایی که به صورت سیستمی در آورده اند را به روی پنجره این برنامه کشیده و بر روی دکمه Reset کلیک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oad%2FNewDownload_Files%2FisReset_1240.exe)

برنامه Linkfars Virus Remover

با استفاده از این برنامه می توانید ویروس جدیدی که اکثر کامپیوترها را آلوده کرده است را از بین ببرید. این ویروس را آنتی ویروس Symantec با نام W32.Linkfars و Kaspersky آن را با نام Malas نامگذاری کرده است.
در NOD32 هم از انواع Autorun شناخته می شود. از اثرات این ویروس این است که با کلیک بر روی یک درایو محتویات آن را در پنجره جدید باز می کند.
همچنین Folder Options پنهان می شود. در همه درایوها یک فایل Autorun.inf و Autoply.exe به صورت سیستمی و پنهان کپی می شود. یک سرویس svchost.exe با نام User شما درست می شود. یک گزینه برای اجرای فایل OfficeUpdate.exe در برنامه های Startup ساخته می شود.
یک میانبر با آیکون فولدر و نام New Folder در بعضی درایوها و به خصوص حافظه های فلش متصل شده به سیستم ایجاد می شود. در هنگام اتصال به اینترنت شعارهای ضد حکومت و دین در بالای صفحه ظاهر می شود و .... فایل را از حالت فشرده خارج کرده و فایلهای داخل آن را به ترتیب شماره های قرار داده شده اجرا کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oad%2FNewDownload_Files%2FLinkfarsVirusRemover_132 1.rar)

برنامه Ravmon Virus Removal Tool

بازگرداندن قسمت های مهم سیستم به حالت عادی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] techBlog%2Fwp-content%2Fuploads%2F2007%2F11%2Fravmon-removal.rar)

برنامه Restriction Removal Tool

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fsecurity%2FRRT.exe)

برنامه symantec Removal Tools

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fbusiness%2Fsecurity_response%2Fremovaltools.jsp)

================================================== =============

پاک کردن برنامه ی مخربی که پوشه ها را مخفی ( Super Hidden ) می کند

نام دقیق این برنامه ی مخرب Trojan.Win32.Delf.aam است .

با زبان برنامه نویسی Borland Delphi نوشته شده .

آی...... این Malware * مانند کرم های New Folder.exe و BronTok.A شبیه آی...... یک پوشه است !
بنابراین به سرعت منتشر می شود .

این برنامه ی مخرب تمام پوشه های Open شده توسط قربانی را Super Hidden می کند و یک نسخه از خودش را با همان نام در همان مـسـیـر کـپـی می کـنـد کـه اگـر Victim * آن را اجرا کـنـد هم Malware اجرا می شـود و هم محـتـوی پوشـه ی Super Hidden نمایـش داده می شود !!

یعنی اگه Victim مبتدی باشه به زودی متوجه نمیشه که چه بلایی داره سر پوشه هاش میاد !

هــمــانــطـــور کـه می دانـیــد برای آشـکار کـردن فایـل ها و پوشـه های Super Hidden باید ابتدا در Folder Options\View روی گزینه ی Show hidden files and folders کلیک کنید و پس از آن تیک گزینه ی (Hide protected operating system files (Recommended را بردارید و به پیغام امنیتی پاسخ مثبت و شستی OK را فشار دهید .

این Malware به Victim اجازه ی آشکار کردن پوشه ها و فایل های Super Hidden را نمی دهد !

ضمنا Registry Tools ، Windows Task Manager و Folder Options را Disable نمی کند .

پر واضح است که این برنامه ی مخرب از آشکار کردن پسوند فایل ها هم جلوگیری می کنه !

برای پاک کردن این ویروس می توانید از برنامه ای که نوشتم استفاده کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2FPrograms%2FAnti%2520T.Delf.aam.7z)

================================================== =============

با سلام
نرم افزارهاي بالا رو نميتونم دانلود كنم
لينك مشكل دارند
لطفا راهنمايي كنيد

mseddighi
05-10-2008, 09:21
سلام خدمت همه عزیزان
سیستم من دیروز از یه فلش ویروسی شد. وقتی سیمانتک رو آپدیت کردم. این ویروس رو به اسم w32.mandaph userinit.exe شناخت و پاک کرد ولی بعد از اون تموم آیکونهای موجود در taskbar یعنی کنار ساعت ویندوز ناپدید شد.
و تموم اون برنامه ها که آیکونهاشون رفته از داخل msconfig حذف شده. حالا چه جوری میتونم اونا رو برگردونم. با تشکر

bozorgmehr
05-10-2008, 18:36
:با سلام خدمت استاد گرامی:
مدتی است با باز کردن task manager مشاهده میشود که cpu بطور 100% اشغال شده است به صورتی که برنامه ها با تاخیر فراوان اجرا شده و یا اصلا" اجرا نمی شود در سیستم من avp.exeکه سیستمی هم هست 100% فضای cpu را اشغال کرده .در ضمن درایو c بخودی خود در حال پر شدن است و فقط حدود 4Gفضای خالی دارد.آنتی ویروسم کسپر اسکای اینترنت سکیوریتی7.0.125است که آنرا آپدیت کرده در حالت SAFE MODEهم ویروس یابی کرده ام ولی چیزی گزارش نشد .آیا ممکن است سیستم آلوده شده باشد وآنتی ویروس موفق به شناسائی آن نشده باشد. یشاپیش از همگی دوستان سپاسگذارم.

sid
07-10-2008, 02:19

mahdi7610
07-10-2008, 07:39
سلام

هر دوی برنامه ها را بگیرید و اجرا کنید .

موفق باشید

mseddighi
07-10-2008, 07:48
سلام خدمت همه عزیزان
سیستم من دیروز از یه فلش ویروسی شد. وقتی سیمانتک رو آپدیت کردم. این ویروس رو به اسم w32.mandaph userinit.exe شناخت و پاک کرد ولی بعد از اون تموم آیکونهای موجود در taskbar یعنی کنار ساعت ویندوز ناپدید شد.
و تموم اون برنامه ها که آیکونهاشون رفته از داخل msconfig حذف شده. حالا چه جوری میتونم اونا رو برگردونم. با تشکر

آقا مهدی سلام.
به ما هم یه نظری داشته باش.

برزخ
07-10-2008, 19:38
سلام به دوستان گرامی !

من یه مشکل اساسی دارم که فکر کردم اینجا بیان کنم بهتره و زودتر جواب می گیرم

مشکل از این قراره که یه ویروس اومده تو سیستم من به نام W32Sality.ah که هفت کیلو بایت هم بیشتر حجم نداره اما کارهایی که انجام میده اینه که1- پوشه های مخفی رو نمیزاره دیده بشه 2 - فایل اتوران و یه فایل که آیکون اون شبیه نوت پد هست داخل فلش مموری میسازه + یه فایل که هر بار با یک نام مختلف اما با پسوند cmd یا pif که آیکن اون شبیه dos هست میسازه 3- مخفی گاه این ویروس داخل System Volume Information هست 4-خرابکاری اون مثلا بابیلون رو از کار میندازه - نمی زاره آنتی ویروس نصب کنی یا اگه نصب بشه اجرا نمی شه و servis آنتی ویروسها رو از کار میندازه 5- به تمای فایلهای اجراییexe می چسبه و حجم فایل اجرایی رو 7 کیلو بایت بیشتر میکنه و وقتی که اون فایل اجراییexe اجرا شد ویروس شروع به کار می کنه 6- سرعت سیستم هم خیلی کند می کنه 7- تمام قسمتهای مهم ویندوز رو فعال هست به جز Show
Hidden Files

البته آنتی ویروس مکافی اونو پیدا میکنه به شرطی که اول ویندوز رو عوض کنی و هیچ فایل exe اجرا نکنی حتی درایور سیستم بعد مکافی رو از روی سی دی نصب کنی و اسکن و حذف

این هم دستوراتی که داخل فایل اوتوران نوشته

[AutoRun]
;
;owtvrB
oPEn =vtbrw.pif
;bbtjXHmExK icMmpw tJJoqSCwoljmJkIn IpqdbiFdQrerMagh
ShELL\OpeN\deFaULt=1
;hqYhcoYv WPIpc
Shell\ExploRe\ComMand=vtbrw.pif
;
shell\OPEn\coMMand =vtbrw.pif

;NjBDahUAxu
sHELL\AuTOplay\cOmMand = vtbrw.pif

آیا شما دوستان راهی بهتر سراغ دارید ؟ یا برنامه ای که راحتر اونو ریشه کن کنه ؟؟

من لینک دانلود همین ویروس این پایین میزارم که دوستان بیشتر بتونن کمک کنن

توجه این لینک یه ویروس هست دقت کنید

منتظر کمک شما دوستان هستم

پیشاپیش از لطف شما دوستان تشکر میکنم

mahdi7610
07-10-2008, 21:22
سلام خدمت همه عزیزان
سلام

راستش من تنها راهی که به ذهنم می رسه ریپیر کردن ویندوز هست . که قطعا مشکل را حل می کنه .

یعنی سی دی ویندوز را بزار داخل سی دی رام و بعد از اینکه اتوران بالا اومد روی گزینه install windows کلیک کن و از صفحه بعد گزینه Upgrade را انتخاب کن ( البته به طور پیش فرض انتخاب شده است ) و چند تا next بزن تا ویندوز شروع به ریپیر شدن کنه .

با این کار هیچ کدوم از برنامه های نصبی شما اسیب نمی بینند و تنها ویندوز شما ریپیر شده و مشکلات اون برطرف می شه .

روشهای زیر را هم امتحان کند .

1- در تسکبار راست کلیک کنید و propertise را بزنید و از صفحه باز شده در تب Taskbar دکمه customize را بزنید و از پنجره باید شده روی هر برنامه کلیک کنید و گزینه alwase show را انتخاب کنید . یا روی دکمه Restore deault کلیک کنید .

2- از سیستم ریستور هم می تونید استفاده کنید . و به تاریخی قبل از ایجاد مشکل ویندوز را برگردونید . شاید مشکل گشا باشه .

موفق باشید .

hosseingrami
09-10-2008, 16:36
سلام به همگي دوستان تو رو خدا به دادم برسين من با ويروس sality.nar virus برخورد کردم!
اين ويروس کنترل آلت دليت رو غير فعال کرده!
سيستم رو 80 درصد لحظات به هنگ ميندازه و چاره جر ريست دستي نيست!
دارم بيچاره ميشم تمامي فايلاي exe رو يکي يکي داره آلوده و حذف ميکنه!

من از Eset Smart Security v3.0.669 با ديتابيس 3506 که تا الان از اين جديد تر نيست(از نظر ديتابيس) استفاده ميکنم از اول عمرم که با کامپيوتر کار کردم با چنين ويروس و مشکلي بر نخوردم دارم تمامي فايلاي exe رو از دست ميدم!

اين نود 32 همه رو هم پاک کرده ولي باز ميبينم اون گوشه داره پيغام اين ويروس که داره با eset sm... پاک ميشه ولي دوباره اين پيغام مياد!
در ظاهر پاک ميشه ولي با يک ريست يا پس از مدتي باز آنتي ويروس شناساييش ميکنه!

تو رو خدا کمکم کنيد آنتي ويروس بعد از پيغاما قرمز ميشه!
من وقت براي تند تند ويندوز نصب کردن ندارم فقط ميخوام بدونم چرا اينجوري ميشه nod32 يا smart secu... نميتونه با ويروس مقابله کنه يا مشکل از نصب دوباره يا ريپير ويندوزه!

فقط ميخوام منو از شر اين ويروس خلاص کنين!
اگه اين آنتي ويروس مؤثر نيست يه آنتي ويروس توپ برام معرفي و لينک جديد و فول آپديت اونم بيان کنيد!
راستي اين ويروس اولين بار از يک فلش که nod32 اين پيغامو داد و از اون روز آلوده شدم!

از کجا عکس ضميمه کنم!

:40:

luciferlovely
09-10-2008, 19:42
سلام.

خسته نباشین جمعا..

نمیدونم چطوری تشکر کنم..

فوق العاده...بهترین تاپیکی هستش که توی عمرم دیدم.

خدا خیرتون بده.

یک خواهش هم داشتم.

امکانش هست برای ویروس یک فایل pdf از روش های پاک کردنش درست کنید و بگزارید , میدونم

خواهش بیخودی هستش , ولی گشتن 75 صفحه ی تاپیک و پیدا کردم ویروسی که گرفتارش شدیم یه مقدار زیادی سخته..

2 روز طول میکشه تا تاپیک رو بگردیم !!!!

[این 3 خط بالا رو ندید بگیرید :D ] دستتون درد نکنه...

بای.

LONELY MAN
09-10-2008, 20:21
سلام
سيستم من مبتلا به ويروس زير شد
autorun.inf Win32/PSW.OnLineGames.NMY trojan

اما nod 32 نتوانست اين ويروس پاك كنه
همين ديشب اپديت كردم
چكاركنم

LONELY MAN
09-10-2008, 20:24
در ضمن ايا kk3.bat ويروسه

چطور ميشه از بين برد

با nod نتونستم

shuvvan
10-10-2008, 01:53
با سلام خدمت سروران گرامی
سیستم من از یه ویروس یا هر چیزی که اسمشه رنج می بره که خیلی اعصاب خورد کنه
آنتی ویروسم رو روز به روز آپ می کنم ولی حتی یه اسمی هم ازش نمی گه
روی درایوها که کلیک میکنم 2 تا open داره با دابل کلیک هم تو یک پنجره جدید دراو رو باز می کنه
گاهی اوقات هم به حالت explorer اونو باز می کنه
خواهشاً زود راهنمایی کنید

Reza Razor
10-10-2008, 02:00
من یه مشکل کوچیک دارم که امیدوارم یه جوانمردی یه جواب کوچولو بده و مشکلم حل بشه
من دسکتاپم اتومات بالا نمی اومد و فولدر آپشنم حذف شده بود و فقط پوشه ی document بالا می اومد.
طبق پست اول تاپیک remove restriction tool رو اجرا کردم .
حالا دسکتاپ بالا میاد و فولدر آپشنم اومدن ولی یه مشکل جدید دارم اونم اینکه فایلای مخفیم رو نشون میده.
اشکال چیه؟لطفا!

mahdi7610
10-10-2008, 08:39
با سلام خدمت سروران گرامی
سیستم من از یه ویروس یا هر چیزی که اسمشه رنج می بره که خیلی اعصاب خورد کنه
آنتی ویروسم رو روز به روز آپ می کنم ولی حتی یه اسمی هم ازش نمی گه
روی درایوها که کلیک میکنم 2 تا open داره با دابل کلیک هم تو یک پنجره جدید دراو رو باز می کنه
گاهی اوقات هم به حالت explorer اونو باز می کنه
خواهشاً زود راهنمایی کنید
سلام

احتمال زیاد سیستم شما دچار ویروس autorun.inf شده .

توی صفحه اول همین تاپیک توضیحاتی در مورد ویروس اتوران دادم . می تونید با استفاده از اون روشها متوجه بشید که سیستم شما همچین ویروسی داره یا نه که با از بین بردن اون مشکل حل می شه .

این را هم انجام بدید
ابتدا به منوی start رفته و گزینه run را بزنید و سپس عبارت regsvr32 /i shell32.dll را در ان کپی کنید و سپس کلید اینتر را بزنید .

بهتره از انتی ویروس نود 32 ورژن 3 استفاده کنید و حتما اونا اپدیت کنید و سیستم را کامل اسکن کنید .

فقط باید فایلهای مخرب که توی درایوهاتون به صورت مخفی هستند را از بین ببرید که توی پست اول همین تاپیک توضیح داده ام .

موفق باشید .

mahdi7610
10-10-2008, 08:40
من یه مشکل کوچیک دارم که امیدوارم یه جوانمردی یه جواب کوچولو بده و مشکلم حل بشه
من دسکتاپم اتومات بالا نمی اومد و فولدر آپشنم حذف شده بود و فقط پوشه ی document بالا می اومد.
طبق پست اول تاپیک remove restriction tool رو اجرا کردم .
حالا دسکتاپ بالا میاد و فولدر آپشنم اومدن ولی یه مشکل جدید دارم اونم اینکه فایلای مخفیم رو نشون میده.
اشکال چیه؟لطفا!
سلام

این مشکل به خاطر استفاده از برنامه remove restriction tool استفاده کردید .

البته این مشکل نیست چون یکی از کارهای این برنامه از بین بردن ویروسی هست که فایلها را به صورت سوپر هایدن می کنه .

با استفاده از دستور attrib +R +A +S +H Drive:\\file path اونها را مخفی کنید .

به جای Drive:\\file path میتونید اسم درایو و اون فایل را بنویسید .

اگه نتونستید این کار را بکنید یه عکس از درایوهاتون بگیرید و بزارید اینجا تا یه فایل batch براتون درست کنم تا همه را براتون مخفی کنه .

موفق باشید .