PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ( فهرست مطالب در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

Setareh 2006
25-10-2010, 07:42
دوست عزیز
تو سیستم عامل ویندوز دو مدل دیلیت کردن داریم
1-دیلیت کردن با کلک راست یا زدن کلید از روی کیبورد که در این صورت فایل پاک شده به recycle bin منتقل میشه
و از اونجا که recycle bin در درایو c واقع هست پس فایل ها حجم درایو c رو اشغال می کنند.به همین دلیل هست که وقتی شنا وارد recycle bin میشید می تونید با کلیک راست روی فایل و زدن restore فایل رو برگردونید

2-دیلیت کردن بدون واسطه با استفاده از کلید های shift + delete که دیگه فایل ها به recycle bin نمیرن و به طور کلی از روی هارد پاک میشن(با کلیک راست روس recycle bin و زدن empty recycle bin هم انکار انجام میشه)
با این روش فایلو نمیشه برگردوند(مگر با استفاده از نرم افزار های ریکاوری)

مشکلی بود مطرح کنید
موفق باشید:11:
ممنون از پاسخت . اینکه با دیلیت فایلی که دیلیت شده و در recycle bin قرار گرفته در درایو c قرار می گیره رو من اطلاع داشتم به همین خاطر همیشه بعد از delete کردن محتوی recycle bin رو هم پاک می کردم تا درایو c حجمش زیاد نشه . خوبی این روش نسبت به shift + delete اینه که اگر از پاک کردن فایلی منصرف شده باشیم میشه اون رو restore کرد .
باز هم از پاسخ و توجهت ممنونم .

mehrdad_goleyakh
25-10-2010, 18:56
سلام
یه ویروسی هست که فایلهای exe رو آلوده میکنه،چطوری میشه از ورود این ویروس به فلش جلوگیری کرد چون من هر دفعه فلشم رو به یک سیستمی که این ویروس رو داره میزنم کل نرم افزارهای داخلش ویروسی میشه،راهی به غیر از zip کردن وجود داره؟

jax2
25-10-2010, 20:53
سلام
یه ویروسی هست که فایلهای exe رو آلوده میکنه،چطوری میشه از ورود این ویروس به فلش جلوگیری کرد چون من هر دفعه فلشم رو به یک سیستمی که این ویروس رو داره میزنم کل نرم افزارهای داخلش ویروسی میشه،راهی به غیر از zip کردن وجود داره؟

خیلی ساده اخر exe یه نقطه میزاری مینویسی bat
مثل:
folderlock.exe.bat

mehrdad_goleyakh
25-10-2010, 22:44
ممنون امتحان کردم اما اینطوری آیکون ها از بین میره راه دیگه ای هم هست مثل نرم افزار خاصی یا نه؟

jax2
25-10-2010, 23:03
نه عزیز
راه دیگه ای نیست
البته فکر کنم اگه بتونی از وشه هایی که تو ویندور قابل ساخت نیستند بسازی و فایل هاتو توش کپی کنی نتونه فایلو آلوده کنه
مثل prn
برو تو cmd و بنویس

md C:\.\prn\
و اینتر بزن
برو درایو سی یه پوشه به همین نام ساخته شده
البته آدرس بالا رو به فلشت تغییر بده
بعد فایلاتو توش کپی کن و یه تستی کن ببین ویروس آلوده می کنه یا نه(که فکر نکنم)

shiraz522
27-10-2010, 12:55
سلام .
سیستم من این ویروس رو گرفته چه کار کنم !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 12:55 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

اینو هم اضافه کنم که سیستم من سرور گیم نت هست و لطفا هر چی سریع تر جواب بدید !!
حتی اگه میشه به صورت خصوصی !!

jax2
27-10-2010, 13:31
سلام .
سیستم من این ویروس رو گرفته چه کار کنم !!!

---------- Post added at 12:55 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

اینو هم اضافه کنم که سیستم من سرور گیم نت هست و لطفا هر چی سریع تر جواب بدید !!
حتی اگه میشه به صورت خصوصی !!

خب
شما اگه اینترنت پر سرعت داری اینو دانلود کن و باهاش اسکن کن:

اگه نه اینو دانلود کنید و بعد آپدیت اسکن:

shiraz522
27-10-2010, 16:08
خب
شما اگه اینترنت پر سرعت داری اینو دانلود کن و باهاش اسکن کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه نه اینو دانلود کنید و بعد آپدیت اسکن:

دوست عزیز اینا رو یکی دیگه از دوستا به من داد ولی هیچ کدوم کارمو راه ننداخت !!!
پیشنهادتون چیه !!

alireza1411
27-10-2010, 23:09
دوست عزیز اینا رو یکی دیگه از دوستا به من داد ولی هیچ کدوم کارمو راه ننداخت !!!
پیشنهادتون چیه !!

رسکیو دیسک دانلود کن و کل سیستم رو اسکن کن. احتمالا خیلی جاهای دیگه هم رفته و آلوده کرده.:41:

رسکیو دیسک کسپراسکای و اویرا احتمالا مشکل رو حل میکنن.

jax2
28-10-2010, 14:13
طبق گفته ی دوستمون راه چاره استفاده از rescue disk کسپر هست که تو همین انجمن سرچ کنی پیدا می کنی تایپیکشو

kane32
29-10-2010, 15:22
درود بر دوستان گلم بنده ویندوز ایکس پی سرویس پک سه دارم ولی مشکل من باز نکردن صفحه های سایت مودم و اینترنت ای دی اس ال به خوبی عمل میکنه حالا چند روزی کانکت میشه ولی سندو ریسیو ندارم انگار یه ویروسی چیزی نمیزاره بایت ردو بدلشه با ان ا دی اپدیت شده هم اسکن کردم چیزی پیدا نشد لطف کنید راهنماییم کنید چطور راش بندازم
در ضمن کدک پلیرهامم فایلهای اف ال وی رو پلی نمیکنن

alireza1411
29-10-2010, 17:50
درود بر دوستان گلم بنده ویندوز ایکس پی سرویس پک سه دارم ولی مشکل من باز نکردن صفحه های سایت مودم و اینترنت ای دی اس ال به خوبی عمل میکنه حالا چند روزی کانکت میشه ولی سندو ریسیو ندارم انگار یه ویروسی چیزی نمیزاره بایت ردو بدلشه با ان ا دی اپدیت شده هم اسکن کردم چیزی پیدا نشد لطف کنید راهنماییم کنید چطور راش بندازم
در ضمن کدک پلیرهامم فایلهای اف ال وی رو پلی نمیکنن

شما هم با رسکیو سی دی کسپر یا اویرا تست کن بفهمی ویروسی هست یانه. البته تنظیمات رو هم باید کامل چک کنی چون ممکنه سوتی داده باشی.

برای اف ال وی ها چیز خاصی جز پلاگین آدوب برای بروزرها لازم نیست نصب باشه. از سافت گذر دانلودش کن و نصب کن حل میشه. برای بروزرها دو دسته داره ها !!! یکیش برای IE هست و اون یکی برای دو سه تا مرورگره دیگه. حجمشون هم در حد یکی دو مگ هست.:11::11::11:

farshad_4017
04-11-2010, 02:38
- توي فايرفاكس هر موتور جستجويي مي خوام استفاده بكنم ، اصلاً نزديك گزينه جستجو بشم ،‌بسته ميشه
- اينترنت اكسپلورر باز كه مي كنم زودي بسته ميشه
- جستجوي ويندوز رو بزنم ، كلاً اكسپلورر ويندوز مي پكه
- folder option كلا نيست تو منوي tools !
- گزينه tesk manager كلاً غيرفعال شده و اگر ctrl+alt+delet fزنم خطا ميده
- توي run دستوراتي كه يمزنم هم اجرا نيمشند .
- آنتي ويروس nod32 دارم كه خاك برسرش ، هيچ .... نتونست بخوره !
- صفحه اول تاپيك رو هم خوندم چيزي راجع به اين ويروس نبود ! اصلاً اين ويروس مخالف جستجو كردنه !
اي ملت عزيز ، به دادم برسيد كه برباد رفتم ! كلي كار دارم كه به خاطر اين ويروس از زندگي افتاديم :(
خواهشاً راهنمايي كنيد . چون نمي تونم به هيچ وجه جستجو كنم ،‌لطفاً اگر فايلي يا چيزي ميگيد همينجا لينك بزارين !
پيشاپيش ممنون از كمك شما دوستان

jax2
04-11-2010, 13:21
- توي فايرفاكس هر موتور جستجويي مي خوام استفاده بكنم ، اصلاً نزديك گزينه جستجو بشم ،‌بسته ميشه
- اينترنت اكسپلورر باز كه مي كنم زودي بسته ميشه
- جستجوي ويندوز رو بزنم ، كلاً اكسپلورر ويندوز مي پكه
- folder option كلا نيست تو منوي tools !
- گزينه tesk manager كلاً غيرفعال شده و اگر ctrl+alt+delet fزنم خطا ميده
- توي run دستوراتي كه يمزنم هم اجرا نيمشند .
- آنتي ويروس nod32 دارم كه خاك برسرش ، هيچ .... نتونست بخوره !
- صفحه اول تاپيك رو هم خوندم چيزي راجع به اين ويروس نبود ! اصلاً اين ويروس مخالف جستجو كردنه !
اي ملت عزيز ، به دادم برسيد كه برباد رفتم ! كلي كار دارم كه به خاطر اين ويروس از زندگي افتاديم :(
خواهشاً راهنمايي كنيد . چون نمي تونم به هيچ وجه جستجو كنم ،‌لطفاً اگر فايلي يا چيزي ميگيد همينجا لينك بزارين !
پيشاپيش ممنون از كمك شما دوستان

سلام
اینم از نود که همه طرفدارشن

سیستمت اساسی ویروس داره
اول با این اسکن کن:

حجمش هست 70 مگ
اگه زیاده اینو دانلود و اسکن کن باهاش:

nazijoon_64
08-11-2010, 14:05
من آنتي ويروس ESET Smart Security رو نصب كردم، يه ويروس پيدا كرده ولي هيچ كار نميتونه بكنه براي از بين بردنش!
اينم پيغام كه ميده:

file C:\WINDOWS\Explorer.exe probably a variant of Win32/Genetik trojan unable to clean

حالا چكار كنم؟
ضمنا از وقتي اين ويروس اومده هر 5 ثانيه اي درايو فلاپي چراغش روشن خاموش ميشه!
كمك كنيد لطفا

jigili2
08-11-2010, 15:09
مهدی جان از زحماتت ممنون امیدوارم همیشه دست پر برای ما باشی :thumbsup:

jax2
08-11-2010, 15:41
من آنتي ويروس ESET Smart Security رو نصب كردم، يه ويروس پيدا كرده ولي هيچ كار نميتونه بكنه براي از بين بردنش!
اينم پيغام كه ميده:

file C:\WINDOWS\Explorer.exe probably a variant of Win32/Genetik trojan unable to clean

حالا چكار كنم؟
ضمنا از وقتي اين ويروس اومده هر 5 ثانيه اي درايو فلاپي چراغش روشن خاموش ميشه!
كمك كنيد لطفا

سلام
با برنامه ی اولی پست بالایی من اسکن کنید

نود نمی تونه فایل ها رو کلین کنه

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

مهدی جان از زحماتت ممنون امیدوارم همیشه دست پر برای ما باشی :thumbsup:

مهدی کیه؟؟:31:

kakababa
10-11-2010, 12:48
سلام
در فلش مموری من تمام فایلهایی که به صورت پوشه هستند مخفی هستند بر روی سیستم نود 32 اپدیت شده و محافظ یو اس بی وجود دارد با وجود اینکه بوسیله چند آنتی ویروس مانند نود32 وبیت دیفندر آپدیت شده اسکن شده باز هم فولدرها مخفی هستند.
توضیح اینکه در فولدر اوپشن گزینه نمایش فایلهای مخفی وجود دارد باز نمیتوانم فولدرها را ببینم (فولدرها با استفاده از نرم افزار وین رار
قابل مشاهده می شوند)
لطفا راهمایی فرمایید.

jax2
11-11-2010, 00:14
سلام
از منوی استارت برید به RUN و بنویسید CMD
تو صفحه ی باز شده بنویسید

ATTRIB -A -S -H -R X:*.* /S /D

که به جای X باید اسم درایو فلش رو بنویسید
بعد اینتر بزنید
بهتره مت بالا را کپی پیست کنید

am_64
15-11-2010, 15:30
سلام مدتی هست وقتی از نرم افزار u1000 برای برداشتن فیلترها استفاده میکنم با پیام زیر مواجه میشم میخوام بدونم باید چیکار کنم آیا ویروسی شده سیستمم یا نه .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

artor12
15-11-2010, 16:28
سلام دوستان
لطفا كمك كنيد سيستم امروز يك فلش بهش وصل كردم و حتي فلش رو هم اسكن كردن و چيزي پيدا نكرد اما حالا وقتي مي خوام روي درايوهام راست كليك كنم autoplay نشان مي دهه همچنين روي دسك تاپ و زمينه كليه درايوام يك عكس با زمينه مشكي كه زيرش نوشته ERANGOD2009 شده است لطفا كمك كنيد هرچي اسكن كردن پيدا نكرد ضمناً گزينه هاي Show hidden files and folders و Hide protected operating system files (Recommended نيز حذف شده

SNOW PATROL
15-11-2010, 19:40
-----------------------
اشتباه شد!!

sarmast65_ata
17-11-2010, 01:13
سلام دوستان می تونید کمکم کنید؟
الان چند روزی هستش که سرعت کامپیوتر من خیلی خیلی افت کرده وارد محیط ctrl alt delete که میشم بعد چند ثانیه پنجره اتوماتیک بسته میشه و توی run که regedit تایپ می کنم باز هم پیغام خطا میده و صفحه ایی باز نمیشه می دونید چه ویروسی گرفتم و چطوری می تونم مشگلمو حل کنم؟
ممنون میشم ازتون

fishdilo
18-11-2010, 18:22
سلام
من 5 سالی هست که از کسپر اسکای استفاده می کنم. اخیرا" (یک هفته پیش) لپ تاپم ویرس گرفت و show hidden files از کار افتاد. که با روش هایی که تو همین فروم هست هم نتونستم حلش بکنم.
نکته ای که بیشتر از همه چی اذیتم میکنه، اینه که update کسپر اسکایم از کار افتاده. وقتی می زنم update بشه سریع صفر میشه و update انجام نمیشه. Update آنتی ویروسم ماله یه هفته پیشه، حدس میزنم ویروسه آپدیت رو از کار انداخته!
چی کار کنم!!!
کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
kaspersky intenet sequrity 7

sahra
18-11-2010, 21:02
malwarebytesرو نصب و اسکن کن
ارسایت softarchive یا 2baksa.net میتونی پیداش کنی

jax2
19-11-2010, 00:57
سلام مدتی هست وقتی از نرم افزار u1000 برای برداشتن فیلترها استفاده میکنم با پیام زیر مواجه میشم میخوام بدونم باید چیکار کنم آیا ویروسی شده سیستمم یا نه .
سلام
نود این فایل رو خطرناک تشخیص میده
شما باید این برنامه رو به قسمت exclusive اضافه کنید

سلام دوستان
لطفا كمك كنيد سيستم امروز يك فلش بهش وصل كردم و حتي فلش رو هم اسكن كردن و چيزي پيدا نكرد اما حالا وقتي مي خوام روي درايوهام راست كليك كنم autoplay نشان مي دهه همچنين روي دسك تاپ و زمينه كليه درايوام يك عكس با زمينه مشكي كه زيرش نوشته ERANGOD2009 شده است لطفا كمك كنيد هرچي اسكن كردن پيدا نكرد ضمناً گزينه هاي Show hidden files and folders و Hide protected operating system files (Recommended نيز حذف شده
سلامحتما آنتی ویروس شما نو32 هست
آیا آپدیت هست؟؟
اگه نه آپدیت کنید و بعد اسکن اگر هم آپدیت هست از این فایل استفاده کنید:

حجم 70 مگابایت(بدون نیاز به آپدیت)

اگه adsl ندارید لینو دانلود و بعد آپدست و بعد اسکن:

به این تایپیک هم سری بزنید:

سلام دوستان می تونید کمکم کنید؟
الان چند روزی هستش که سرعت کامپیوتر من خیلی خیلی افت کرده وارد محیط ctrl alt delete که میشم بعد چند ثانیه پنجره اتوماتیک بسته میشه و توی run که regedit تایپ می کنم باز هم پیغام خطا میده و صفحه ایی باز نمیشه می دونید چه ویروسی گرفتم و چطوری می تونم مشگلمو حل کنم؟
ممنون میشم ازتون
سلام
اغلب ویروس ها این کارو میکنن
نمیشه گفت دقیقا چه ویروسیه
شما هم از برنامه ی بالایی استفاده کنید

سلام
من 5 سالی هست که از کسپر اسکای استفاده می کنم. اخیرا" (یک هفته پیش) لپ تاپم ویرس گرفت و show hidden files از کار افتاد. که با روش هایی که تو همین فروم هست هم نتونستم حلش بکنم.
نکته ای که بیشتر از همه چی اذیتم میکنه، اینه که update کسپر اسکایم از کار افتاده. وقتی می زنم update بشه سریع صفر میشه و update انجام نمیشه. Update آنتی ویروسم ماله یه هفته پیشه، حدس میزنم ویروسه آپدیت رو از کار انداخته!
چی کار کنم!!!
کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kaspersky intenet sequrity 7

خب دوست عزیز
شما اشتباه می کنید که از ورژن قدیمی این آنتی ویروس استفاده می کنید
اول با برنامه های بالایی اسکن کنید و بعد ورژن 2011 رو نصب کنید
اگر هم مایل نیستسد ورژن 2011 رو نصب کنید از کومودو استفاده کنید
اینم تایپیکش:

یه راه حل6مگابایتی
malwarebytesرو نصب و اسکن کن
ارسایت softarchive یا 2baksa.net میتونی پیداش کنی

تایید میشه

fishdilo
19-11-2010, 03:43
خب دوست عزیز
شما اشتباه می کنید که از ورژن قدیمی این آنتی ویروس استفاده می کنید
اول با برنامه های بالایی اسکن کنید و بعد ورژن 2011 رو نصب کنید
اگر هم مایل نیستسد ورژن 2011 رو نصب کنید از کومودو استفاده کنید

ه

سلام
ممنون از پاسختون، سه جا نوشتم چون اعصابم داغون بود.
1. malwarebyte آیا show hidden files رو به حالت اول بر میگردونه؟
کامل آپدیتش کردم و کامپیوتر ریست و بعد اسکن کامل انجام دادم و 10 تا فایل آلوده شده Remove شد, مجدد کامپیوتر رو ریست کرد ولی فرجی حاصل نشد! و همچنان show hidden files فعال نمیشه.

با winRaR که داخل درایوهامو نگاه می کنم، سه تا فایل هست به نام های:
اولی رو پاک کردم و فعلا" نیومده. ولی مطمئنم دوباره بر می گرده و مخرب هستش.
i00dvoym.exe
و autorun.inf
که به محض پاک کردن، دوباره سریع ساخته می شوند:41:
اونا رو نه کسپر نمی شناخت و نرم افزار جدید هم نشناخت!

چه طوری hidden رو به حالت اول برگردونم؟

2 کومودو اعصاب خورد کن نیست؟ گیراش در چه حدی هست!
البته دیگه عذر می خواهم که بقیه سوالات رو اینجا می پرسم (دیگه سر حرف باز شده)

3.
من همیشه آنلاین هستم
سرعت اینترنت خیلی خوب
انواع فلش مموری ها هم معمولا" وصل میشه
انتظارم از آنتی ویروس اینه که محیط راحتی داشته باشم (خود آنتی ویروس راحتی را از من نگیره)
شاید کومودو جلوی ویروس و ... رو خوب بگیره! اما با اعصاب خوردی های خودش چی کار کنم؟
برای ورژن 2011 کسپر لایسنس و ... گیر می آد؟
راستشو بخای از کسپر خوشم می آد! اما وسوسه شدم کومودو رو امتحان کنم. تاپیک کومودو رو هم تقریبا" مطالعه کردم.

ممنون

jax2
19-11-2010, 12:41
برای برگردوندن show hidden files به این تایپیک مراجعه کنید و از نرم افزار هاش استفاده کنید:

کسپر فوق العاده قوی هست
پیشنهاد من هم کسپر هست
شما کسپر 2011 رو نصب و بعد آپدیت اسکن کنید
حتی اگه ویروس رو هم نشناسه با هوش مصنوعی و بقیه ی ماژول هاش ویروی رو پاک می کنه
در ضمن یه قسمت داره تو tools نرم افزار به نام system restore که کارش برگردوندن قسمت های غیر فعال مثل همین show hidden files هست
برای کی کسپر هم تایپیک اختصاصی داریم l

vahid_itc
19-11-2010, 13:46
سلام
چند وقتی هست وقتی وقتی با برنامه Internet Download Manager از سایت YouTube.com هر فایل تصویری که دانلود میکنم و فقط وقتی وارد پوشه دانلود شده میشم سی پی یو میره رو 100 درصد و تا وقتی explorer.exe را نبندم درست نمیشه
درضمن قبلا این مشکل برام پیش اومده بود ویندوز عوض کردم چند روز درست شد ولی دوباره به همون حالت قبل برگشت
فقط هم با سایت You tube این مشکل را دارم
از آنتی ویروس nod 32 ESET_Smart_Security و ویندوز سون استفاده میکنم و همیشه هردو را اپدیت میکنم
لطفا راهنمائی کنید

jax2
19-11-2010, 14:50
سلام
احتمالا شماونرم افزار کی لایت کدک پک رو نصب کردید.پاکش کنید با نمایش فایل ها رو از حالت بندانگشتی در بیارید

fishdilo
20-11-2010, 00:22
برای برگردوندن show hidden files به این تایپیک مراجعه کنید و از نرم افزار هاش استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسپر فوق العاده قوی هست
پیشنهاد من هم کسپر هست
شما کسپر 2011 رو نصب و بعد آپدیت اسکن کنید
حتی اگه ویروس رو هم نشناسه با هوش مصنوعی و بقیه ی ماژول هاش ویروی رو پاک می کنه
در ضمن یه قسمت داره تو tools نرم افزار به نام system restore که کارش برگردوندن قسمت های غیر فعال مثل همین show hidden files هست
برای کی کسپر هم تایپیک اختصاصی داریم l

هر کاری کردم show hidden files فعال نشد.:13:
ویندوز جدید نصبیدم (ویندوز قبلی 10 ماه عمر کرده بود، بازنشستش کردم:31:)
کومودو نصبیدم:31:
امیدوارم خیرشو ببینم:8:
ممنون:20:

sarmast65_ata
20-11-2010, 00:53
ین برنامه ایی که دانلود کردم می تونه جای یک آنتی ویروس رو برای سیستم بگیره؟که دیگه نیازی نباشه به نصب آنتی ویروس مثل کسپر یا نود؟من اون برنامه 6 مگی رو دانلود کردم

!@#$%^&*()
20-11-2010, 18:18
سلام...
چند وقت پیش (واسه بار دوم) یه مشکلی واسه ویندوزم پیش اومد که مجبور شدم ویندوزم رو از اول نصب کنم
اونم این بود که همه ی فایل های اجرایی exe اجرا نمیشد....به طوری که به شکل فایل pdf در اومده بودن و وقتی کلیک میکردم برنامه adobe reader اجرا میشد و ارور میداد.....:44:

خالا میخواستم بدوم که این مشکل از ویروس بوده یا نه....و اینکه چاره ای هم داره؟:23:

soroush20
22-11-2010, 11:38
سلام
من سیستمم یه ویروسی گرفته که کلا موتورم اومده پایین
وقتی که به اینترنت وصل می شم . حتی یه صفحه هم محض رضای خدا باز نمی کنه. با آنتی ویروس های nod32 kaspersky هم اسکن کردم هیچی پیدا نکردن . تا حالا 5 تا ویندوز عوض کردم . هر موقع که اینجور می شه جز نصب یه ویندوز جدید هیچ کاری نمی تونم بکنم . اسم این ویروس چیه ؟ چطور میشه پاکش کرد ؟ ...؟

hessam109
25-11-2010, 18:20
سلام، تو فلشم یه ویروس افتاده به اسم usbc ، چطور میتونم پاکش کنم؟ تو فلشم فقط موزیک بود ولی انگار پاک شدن، چطور میشه حداقل فایل هام رو کپی کنم

dewdrops
29-11-2010, 11:58
سلام.

دوستان تو صفحه اول تو پست 5 یک روشی ارائه شده برای جلوگیری از ویروسی شدن . من این روش رو روی فلشم اجرا کردم اما نمیدونم چه ویروسی میگیره که وقتی با نود اسکن میکنم میگه فولدر desktop.ini آلوده هست و exe شده . باید چی کار کنم ؟

یه مشکل دیگه هم اینگه من یه سری فولدر هام hidden شده و جالب اینجاست که رو بعضی سیستم ها این فایل هارو بهم نشون میده اما نمیتونم خاصیت hidden رو از روش بردارم . اینم راهنمایی کنید ممنون میشم .

mehrdad_goleyakh
29-11-2010, 18:28
سلام
کسی میدونه این چه ویروسیه؟

behrooz madridi
04-12-2010, 16:50
سلام
دستگاه من ویروسی شده و اجازه نصب هیچ انتی ویروسی رو نمیده و بلا فاصله پاک میکنه و nod32 هم که روش نصب هست ویروس اجازه اجرا شدن نمیده و همینطور نمیذاره ویندوز به صورت safe mode بالا بیاد ویروس هایی هم که پیدا کردم از انواع trojanها وspyها هست.
کسی از دوستان اگر بتونه کمک کنه ممنون میشم

IstaaKon
11-12-2010, 20:41
سلام

فلش من ویروسی شده
با کسپر ویروس کشیشی کردم ولی وقتی باز میکنم کل فایلها شدن shrtcut و یه سری فیال هم بهش اضاف شدن
؟؟؟

Akhavan
20-12-2010, 01:19
دانلود و نصب کن

بعد فول اسکن

سلام..
ممنون میشم اگه لینک سالمی از این برنامه رو بزارید.. تا 72 درصد دانلود شد و دیگه دانلود نشد، ظاهرا لینک خراب شده!

SANR
24-12-2010, 13:43
سلام

فلش من ویروسی شده
با کسپر ویروس کشیشی کردم ولی وقتی باز میکنم کل فایلها شدن shrtcut و یه سری فیال هم بهش اضاف شدن
؟؟؟

سلام،ابتدا ویروس کشی کنید و بعد روی هر کدوم از شرتکات ها راست کلیک و سپس properties رو زده و مسیر پوشه رو اصلاح کنید.در واقع پسوند exe بهش اضافه کرده که اونو حذف و مسیر صحیح پوشه رو وارد کنید.

ALI-17
26-12-2010, 02:52
نحوه برگردوندن فایلهایی که به صورت سیستمی مخفی شده اند سلام/سیستم من احتمالا ویروس services.exe رو گرفته بود، چون تمام عکسهایی که داشتم رو به فایلهایی با فرمت exe درآورده بود، من سیستم رو ویروس کشی کردم ولی لاکردار تمام عکسهامو پاک کرد، یعنی وقتی وارد پوشه میشم هیچی توش نیست ولی حجم پوشه مثلا 700 مگابایته!:2:
حالا باید چیکار کنم تا عکسهایی که به صورت سیستمی مخفی شدن رو برگردونم؟:40:
سیستم عامل من: windows7_32bit_ultimate
خیلی ممنون!:11:

jax2
26-12-2010, 13:17
برای برگرداندن این فایل ها نوت پد رو باز کنید و متن زیرو توش بنویسید
attrib -a -s -h -r *.* /s /d
بعد اونو با فرمت bat ذخیره کنید و تو پوشه ی عکس ها کپی کنید و اجراش کنید
ار تایپیک "تایپیک اختصاصی آنتی ویروسی های که اعضای انجمن خودشون ساختن""می تونید استفاده کنید

ALI-17
26-12-2010, 21:37
برای برگرداندن این فایل ها نوت پد رو باز کنید و متن زیرو توش بنویسید
attrib -a -s -h -r *.* /s /d
بعد اونو با فرمت bat ذخیره کنید و تو پوشه ی عکس ها کپی کنید و اجراش کنید
اینکارو کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد!:41: میشه کاملتر توضیح بدید(بنده آماتور هستم)!:20:

ار تایپیک "تایپیک اختصاصی آنتی ویروسی های که اعضای انجمن خودشون ساختن""می تونید استفاده کنید
این تاپیک رو هم پیدا نکردم(اگه امکانش هست آدرسش رو بزارید)...

omid.sarmad
28-12-2010, 17:21
سلام/سیستم من احتمالا ویروس services.exe رو گرفته بود، چون تمام عکسهایی که داشتم رو به فایلهایی با فرمت exe درآورده بود، من سیستم رو ویروس کشی کردم ولی لاکردار تمام عکسهامو پاک کرد، یعنی وقتی وارد پوشه میشم هیچی توش نیست ولی حجم پوشه مثلا 700 مگابایته!:2:
حالا باید چیکار کنم تا عکسهایی که به صورت سیستمی مخفی شدن رو برگردونم؟:40:
سیستم عامل من: windows7_32bit_ultimate
خیلی ممنون!:11:
سلام.
نرم افزار Rad Killjoy Killer رو دانلود کن خیلی راحت مشکلتو حل می کنه.

ALI-17
29-12-2010, 05:38
سلام/عکسهامو با برنامه ACDsee برگردوندم!:8:

mrmostafa
01-01-2011, 11:13
يه فلش به لپ تاپ من زدن نميدونم چه ويروسي هست كه داخل فولدر ها فايل اضافه ميكنه يه سريش عكس دار هستن و به صورت Hiddein آنتي ويروس كسپراسكاي 2011 هم نصب كردم و آپديت ميه مرتب ولي اصلا ويروسي تو سيستم نميشناسه نميدونم چيكار كنم؟؟؟ مثلا تو فولدر موزيك ميرم يه سري فايل اضافه كرده و يه فايل desktop.ini هم به صورت مخفي هستش. البته قبلا يه ويروسي بود كه desktop.ini و folder.htt بود كه زياد ميشد ولي اين نميدونم چيه؟؟؟ از كجا بفهمم سيستم ويروسي هست؟

farzad4300
01-01-2011, 15:46
این فایلها رو از حالت فشرده خارج کن و اجرا کن . رجیستری ویندوز را درست می کند به شرطی که ویروس

ازبین رفته باشد .

متشکر دوست عزیز
مشکل من یکی که حل شد!

Hamidkhann
02-01-2011, 03:43
سلام دوستان
دچار ویروس autorun.inf شدم.
هر فلشی که به سیستم میزنم داخل فلش فایل autorun.inf و یه پوشه به نام nocasmilimoj درست میکنه و البته داخل این پوشه فایلی به نام nenijerano.exe وجود داره.
ضمنا پست اول این تاپیک رو کاملا مطالعه کردم. و با NOD32 آپدیت هم مشکل حل نشد. NOD اصلا autorun رو به عنوان ویروس یا تروجان شناسایی نمیکنه.
ممنون میشم اگه تجربیاتتون و یا راه حل هاتون رو ارائه بدین.
ممنونم.

ALI-17
02-01-2011, 04:47
سلام دوستان
دچار ویروس autorun.inf شدم.
هر فلشی که به سیستم میزنم داخل فلش فایل autorun.inf و یه پوشه به نام nocasmilimoj درست میکنه و البته داخل این پوشه فایلی به نام nenijerano.exe وجود داره.
ضمنا پست اول این تاپیک رو کاملا مطالعه کردم. و با NOD32 آپدیت هم مشکل حل نشد. NOD اصلا autorun رو به عنوان ویروس یا تروجان شناسایی نمیکنه.
ممنون میشم اگه تجربیاتتون و یا راه حل هاتون رو ارائه بدین.
ممنونم.سلام/شما آنتی ویروس avast رو نصب کن و آپدیت کن، خودش پدر پدرسوختشو درمیاره!:46:
من همیشه avast آپدیت شده داشتم، 6ماه آپدیتش نکردم، پدر کامپیوتر در اومد، ولی حدود 10روزه که آپدیتش کردم، هیچ ویروسی از جمله همین autoruan جرات ورود به کامپیوتر رو نداره!:31:

omid.sarmad
02-01-2011, 10:07
يه فلش به لپ تاپ من زدن نميدونم چه ويروسي هست كه داخل فولدر ها فايل اضافه ميكنه يه سريش عكس دار هستن و به صورت Hiddein آنتي ويروس كسپراسكاي 2011 هم نصب كردم و آپديت ميه مرتب ولي اصلا ويروسي تو سيستم نميشناسه نميدونم چيكار كنم؟؟؟ مثلا تو فولدر موزيك ميرم يه سري فايل اضافه كرده و يه فايل desktop.ini هم به صورت مخفي هستش. البته قبلا يه ويروسي بود كه desktop.ini و folder.htt بود كه زياد ميشد ولي اين نميدونم چيه؟؟؟ از كجا بفهمم سيستم ويروسي هست؟
نرم افزاری که تو پست بالا گذاشتم مشکلتو حل می کنه. البته باید راهنماشو بخونی!

hofman1970
02-01-2011, 23:13
سلام این اتفاق برای من افتاد. اگر آخرین ورژن Autorun virus remover را دانلود کنی مشکل حل میشه.
V3.0.BULID1116 . خودش اسکن میکنه و ردپا AUTORUN.INFO را پاک میکنه.کاسپر نتونست کاری کنه .الان تو PC من نصبه. ولی یادت نره آنتی ویروس ها بلافاصله کرکش را پاک می کنند . می بایست آنتی ویروسی که نصبه DISABLEکنی بعد کرکش کنی.این کرکش :
name :Team Lz0
serial : UIXQK
سایت دانلود :

جاسم کدخدایی بنت
02-01-2011, 23:26
ویروسی که تازه به بازار اومده پوشه هارو شورت کات میکنه واصلشو معلوم نیس چکار میکنه

من خودم هنوز با این مشکل برنخوردم اما فک کنم احتمالا جواب میده

1-
start->Run->cmd

2- نوشته زیر رو تو CMD تایپ کنید

attrib -h -r -s /s /d h:\*.* 3-توجه کنید بجای :h شما درایو فلش خودتونو بنویسین

درنهایت پیشنهاد میکنم آنتی ویروس MALWARE BAYTE ANTI MALWARE را دانلود و اونو آپدیت کنید و یک اسکنم بزنید تا از شر این نوع ویروسا خلاص بشین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.......................................... ...................

اما بعضی ها پرسیدن که پوشه ها hidden وتیک hidden کم رنگه و نمیشه برداشت من خودم با این مشکل برنخوردم من چند تا راه میگم شاید جواب بده

بالای درایو فلشتون مثلا درایوش :H باشه به شکل زیر جلوی آدرس اسم پوشه را بنویسین واینتر(این درمورد اون ویروس بود که پوشه اصلی رومخفی وبجاش یک پوشه با پشوند exe میذاشت هم عمل میکنه )

اسم پوشه ی مخفی شده\:H

خوب حالا فایلاتو cut بدین به پوشه ای سالم که خاصیت تیک hidden کم رنگم نیس

یک راهه دیگه

start->Run->cmd-1

attrib -h -r -s /s /d h:\*.* -2

3-توجه کنید بجای :h شما درایو فلش خودتونو بنویسین

....---++++---....

اگه بالایی جواب نداد

فایل زیر رو دانلود فقط 7کیلوبایت یک فایل bat توش هست نترسین خودم نوشتم اونو توی فلشتون ببرین (در واقع دایرکتوریش باید کنار پوشه هایدن باشه)

مثلا اگه تو درایو h شما یک پوشه مخفی شده داره که نمیشه تیکشو برداشت اینو ببرین همونجا بزارین و همونجا بازش کنین بعداگه اینتر خواست اینترو بزنین تا پوشه مخفی شدتون بیاد

راستی فایلرو یادم رفت از zip بیرون بیارید

موفق باشید

dewdrops
07-01-2011, 14:05
سلام.

دوستان تو صفحه اول تو پست 5 یک روشی ارائه شده برای جلوگیری از ویروسی شدن . من این روش رو روی فلشم اجرا کردم اما نمیدونم چه ویروسی میگیره که وقتی با نود اسکن میکنم میگه فولدر desktop.ini آلوده هست و exe شده . باید چی کار کنم ؟

یه مشکل دیگه هم اینگه من یه سری فولدر هام hidden شده و جالب اینجاست که رو بعضی سیستم ها این فایل هارو بهم نشون میده اما نمیتونم خاصیت hidden رو از روش بردارم . اینم راهنمایی کنید ممنون میشم .

از دوستان کسی نیست در رابطه با مشکل من بتونه راهنمایی کنه ؟؟؟ آخه خیلی برام معضل شده هرچی فولدر میریزم تو فلشم hidden میشه و اگر اسمش رو کامل بدونم میتونم از طریق نوار آدرس بهش دسترسی پیدا کنم

دیگه اون روشی هم که گفتم تو پست اول روش اعمال کردم جواب نمیده آنتی ویروس هی پاکش می کنه

afshintaraghe
14-01-2011, 22:19
سلام دوستان.دو تا سوال داشتم :
می خوام بدونم وقتی با کاسپر اسکای اسکن می کنید به طور متوسط چقدر طول می کشه؟من با اینکه به کامپیوترم چیز زیادی نصب نکردم تقریبا 3 ساعت طول میکشه اسکنش.
سوال دومم اینه که چرا فرضن پوشه ای رو که کلا 4 تا فایل توش هست (همراه با hiddenها و سوپر هیدن ها)تو properties اش 7تا فایل نشون میده؟.یعنی فایلهایی درون پوشه هست که با show hidden هم نشون داده نمیشه. کاسپر و ناد هم ویروسی نشون نمیده.ضمنا پوشه هیستوری و temporary internet filesهم هیدنه و تیک هیدنش کمرنگه که به هیچ عنوان تیکش برداشته نمیشه.
دوستان اگه اطلاعاتی در باره این ویروس دارین و میتونین کمکم کنید مشکلمو حل کنم خیلی ازتون ممنون میشم.

criss21
15-01-2011, 11:30
سلام دوستان ین اولین پست من هست
من با ویروس kazeroon sm مشکل دارم آنتی ویروز avira نصب و آپدیت هست اما فقط ائنئ بلوکه میکنه و کامل حذف نمیکنه لطفا راهنمایی کنید چجئری اونو کاملا از بین ببرم؟ احتمالا موبایل لپ تاپ و فلشم هم آلوده باشن !! پس باید طوری باشه که بتونم کلا از بینش ببرم

فایل هیدن = kazeroon.exe
ساختن فایل .txt همراه با نمایش در صفحه دسکتاپ
نمایش کامه کازرون و یا دریس در کنار ساعت و حتی پیام های ارسالی یاهوو و آفلاینها

hraa
16-01-2011, 10:51
قسمت بالای دسکتاپ ویندوز یکی از دوستان متنی نوشته شده با مضمون alexhack.blogfa که سبز رنگه( مثل همون نوار زردرنگ معروف که شعار بود و ...) ، چطور از بین ببرمش؟
در ضمن newfolder هم روی درایور و فولدرهاش ظاهر شده که ناد32 آپدیت هم نمینوته پاکش کن!
همراه new folder یک فایل autorun هم وجود داره که با newfolder ایجاد میشه...

XirowN
17-01-2011, 15:58
دوستان یه برنامه معرفی کنید این Show Hidden Files رو درست کنه !
ممنون

omid.sarmad
18-01-2011, 10:32
نرم افزاری که تو چند پست قبلی گذاشتم به راحتی مشکلتو حل می کنه.
متاسفانه دوستان اصلا پستها رو نمی خونن. راهنمای فارسی هم داره.:10:

XirowN
18-01-2011, 14:06
نرم افزاری که تو چند پست قبلی گذاشتم به راحتی مشکلتو حل می کنه.
متاسفانه دوستان اصلا پستها رو نمی خونن. راهنمای فارسی هم داره.:10:
من از این برنامه استفاده کردم و بعد از استفاده کلا گزینه Folder Option نا پدید شد !

omid.sarmad
18-01-2011, 15:13
از منوی File گزینه ی Repair and Revision رو انتخاب کن و تو پنجره ی باز شده تیک گزینه ی Folder Option رو بردار.
اگه پنجره رو بستی و دوباره باز کردی و دیدی هنوز تیک داره سیستمت ویروس فعال داره.

تو بخش Startup Analizer می تونی پروسه های مشکوک رو ببینی و اگه خواستی کلا حذفشون کنی.

ابزار File Explorer هم فایلهای مخفی رو نمایش میده که می تونی همه رو یکجا از حالت مخفی خارج کنی.

XirowN
18-01-2011, 19:09
این کارو کردم ولی باز هم نیومد !
تیک Folder Option رو هم بر میدارم دوباره باز میکنمش نیست دیگه تیکش !

desperanish
19-01-2011, 16:24
سلام دوستان

اين تيك Hidden من قفل شده و نميشه برداشتش...

را حل چيه براي برداشتن اين تيك؟

omid.sarmad
19-01-2011, 18:29
برنامه ی Rad Killjoy Killer رو که تو پستای قبل گذاشتم دانلود کن. از منوی File گزینه ی File Explorer رو انتخاب کن بعد توسط مرورگری که داری به مسیر فایلت برو و فایلها را ریستور کن. راهنمای کامل فارسی داره.

desperanish
19-01-2011, 19:14
يه ذره برنامه اش گنگ بود.

ولي درست شد ايول

omid.sarmad
20-01-2011, 09:45
خداییش برنامه ی عالیه. ولی خوب باید راهنماش نگاه کنی تا پارامتراش دستت بیاد.:20:

Sorou5h
20-01-2011, 14:28
سلام
من تو قسمت folder option گزینه ی hide protectec system files به کل رفته....یعنی چنین عبارتی دیگه نیست !
اینو چی کار کنم ؟ :-(

omid.sarmad
20-01-2011, 15:56
سلام
من تو قسمت folder option گزینه ی hide protectec system files به کل رفته....یعنی چنین عبارتی دیگه نیست !
اینو چی کار کنم ؟ :-(
دوباره برنامه رو اجرا کن. :31:
از منوی File گزینه ی Repair & Revision رو انتخاب کن.:5:
تو قسمت Default Set گزینه ی Default Folder Option رو انتخاب کن و بعد رو Go کلیک کن.:46:

imperatur
20-01-2011, 20:23
سلامmahdi7610
بعضی موقع که کامپوتر رو رشن میکنم وقتی وارد محیط xp میشم سرعت خیلی پایین هست.:41:
وقتی task manager رو باز میکنم svchost.exe روی99%هست.اون svchost.exe که یوزر نیمش system هست.
وقتی هم end process میزنم در قسمت display properties>themes فقط ویندوز کلاسیک هست.
و وقتی این کارو نمیکنم بعد از 3یا4یا5 دقیقهsvchost.exe روی 0% میره
اگه کامپوترم ویروس داره از کدام قسمت استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر:11:

XirowN
20-01-2011, 21:12
من این برنامه RadKiller رو دانلود کردم و مشکلم اینه که تیک Dont Show Hidden Files غیر فعال نمیشه !
ولی گزینه Find And Kill Viruses تو برنامه غیر فعاله !

justmp3
21-01-2011, 16:21
سلام
آقا یه نرم افزار روی لپ تاپ من نصب شده که هر برنامه میخوام باز کنم را می بنده ومیگه باید رجیستر کنی و پاک کنی ویروسها رو... اون برنامه هم پولی هست و اجازه نمیده پاک کنم... من چیکار کنم آخه؟!!!

windows utility tools

amir_olympia
23-01-2011, 15:30
سلام
من فولدر اپشنم هست.گزینه هاش هم هست.ولی وقتی گزینه show hiden file رو میزنم فایلهای مخفیم باز نمیشه.
لطفا راهنمایی کنید

omid.sarmad
23-01-2011, 17:53
من این برنامه RadKiller رو دانلود کردم و مشکلم اینه که تیک Dont Show Hidden Files غیر فعال نمیشه !
یعنی چی؟
تیک Dont Show Hidden Files غیر فعال نمیشه !
منظورت تو Folder Option هست؟
منظورت تو Rad Killjoy Killer هست؟

آگه آره که این دو تا ربطی بهم ندارند.

احتمالا سیستمتون ویروس فعال داره.
از منوی File گزینه ی Startup Analizer رو انتخاب کن و پروسه های خطرناک (قرمز رنگ رو) با دکمه Kiill Process Complete حذف کن و بعد تنظیمات Folder Option رو تغییر بده.

XirowN
26-01-2011, 17:05
با این برنامه میشه فایلیو از Hidden خارج کرد ؟

omid.sarmad
27-01-2011, 10:05
آره. خیلی راحت.
باید از بخش ّFile Explorer استفاده کنی.

جاسم کدخدایی بنت
27-01-2011, 12:07

سلام

اگه فایلی از سیستمتون هایدن وتیک هایدن غیر فعال شده(نمیتونی نمایششون بدی)

بالفرض فایلما هست p30world و تو درایو dو تو پوشه aks

اول میری تو cmd

یعد مینویسی دی دونقطه واینتر »» :D

مینویسی cd aks و اینتر میزنی

حالا به فایل اصلی رسیدی

عبارت زیر مینویسی و اینتر(دقت کن بعد attrib یک space و بعد s و h نیز یک space میزنی درنهایت اینتر

attrib -s -h p30world

این ترفند 100در100 عملیه

موفق باشی

Sorou5h
01-02-2011, 07:45
دوباره برنامه رو اجرا کن. :31:
از منوی File گزینه ی Repair & Revision رو انتخاب کن.:5:
تو قسمت Default Set گزینه ی Default Folder Option رو انتخاب کن و بعد رو Go کلیک کن.:46:

کدوم برنامه رو دوباره اجرا کنم ؟ :31:

omid.sarmad
01-02-2011, 11:17
کدوم برنامه رو دوباره اجرا کنم ؟ :31:
Rad Killjoy Killer 2.0
:46:

sghu4me
01-02-2011, 14:23
براي فعال كردن اين گزينه ها دو راه كار كلي داريد.
اول از طريق سياست ها (policy) و دوم از طريق رجيستري (registery) (راه حل دوم در صورتي كه رجيستري غير فعال نشده باشد قابل استفاده مي باشد)

فعال كردن از طريق سياست ها (policy)
ابتدا به محيط Group policy برويد. براي اينكار در منوي run عبارت gpedit.msc را تايپ كنيد و Ok كنيد. حال پنجره باز شده شامل دو قسمت چپ و راست ميباشد كه در سمت چپ آيتم ها به صورت درختي ليست شده اند كه با كليك روي علامت + زير مجموعه آن باز ميشود و با هر بار كليك روي هر يك از اين آيتم ها زير مجموعه اين آيتم در سمت راست نمايش داده ميشود.

- براي فعال كردن task manager اين مسير را بريد:

User Configuration > Administrative Templates > system >Ctrl+Alt+Del options

حال در پنجره سمت راست گزينه remove task manager را مي بينيد. روي اين گزينه دوبار كليك كنيد و گزينه disable را انتخاب كنيد و سپس ok كنيد.

- براي فعال كردن ابزار رجيستري اين مسير را بريد:

User Configuration > Administrative Templates > system

در اين حالت در پنجره سمت راست گزينه Prevent access to registery tools را مي بينيد. روي اين گزينه دوبار كليك كنيد و گزينه disable را انتخاب و سپس Ok كنيد.

- براي فعال كردن folder option اين مسير را بريد:

User Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Explorer

حال در پنجره سمت راست گزينه Removes the Folder Options menu item from the tools menu را دوبار كليك كنيد و گزينه disable را انتخاب و سپس ok كنيد.

حال پنجره Group policy را ببنديد و براي اينكه اين policy هاي كه تغيير داده ايد اعمال شود در منوي run اين فرمان را وارد كنيد:

gpupdate /force

و يا اينكه يكبار سيستم را ريست كنيد.
تمام گزينه هاي فوق فعال ميشوند. اگر تنها يك بخش از موارد فوق را لازم داشتيد فقط براي همان بخش را انجام دهيد.

استفاده از رجيستري براي فعال كردن task manager و يا folder option
اين روش ساده تر بنظر ميرسه و لازمش بهمراه داشتن فايل رجيستري هست. براي اينكار يكبار فايل براي هر يك از دو مشكل بالا فايل رجيستري تهيه ميكنيد و بعد از آن هميشه استفاده مي كنيد. براي اين كار برنامه notepad را اجرا كنيد. يكي از موارد ذيل را كپي و در برنامه paste كنيد و در هنگام ذخيره كردن اسم فايل اختياري اما پسوند فايل بايد reg باشد ( بطور مثال EnableTaskManager.reg براي taskmanger بذاريد)

براي task manager اين 4 خط را كپي و در برنامه فوق paste كنيد:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\System]
"DisableTaskMgr"=dword:00000000

رجيستري براي folder option
مثل قبل فايل را ذخيره كنيد:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer]
"NoFolderOptions"=dword:0000000

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Inte rnet Explorer\Restrictions]
"NoBrowserOptions"=dword:00000000
موفق باشيد:11:

sghu4me
01-02-2011, 14:38
نحوه از ببن بردن ویروس autorun.inf
مواقعی که شما وسایلی مانند USB, flash drive را به کامپیوتر وصل می کنید ویروس اتوران وارد سیستم شما می شود . به دلیل این که ویروس autorun.inf به صورت hidden و سیستمی می باشد به همین دلیل اکثر انتی ویروس ها قادر به شناسایی و از بین بردن این ویروس نیستند .
خوشبختانه نسخه های جدید انتی ویروس های NOD32 و کسپراسکای این ویروس را تشخیص داده و به راحتی ان را از بین می برند . کافی است شما یکی از این دو انتی ویروس را روی سیستم نصب کرده و ان را به طور کامل اپدیت کنید و سپس سیستم را به طور کامل ویروس یابی کنید .
پس شرط از بین بردن این ویروس توسط انتی ویروس ها اپدیت کردن کامل انهاست . از بین این دو انتی ویروس در حال حاضر NOD32 عمل کرد بهتری دارد .
روشهای دستی برای از بین بردن این ویروس
این روشها هم برای فلش مموری ها و هم برای درایوها صادق می باشد .

روش اول :
برای از بین بردن این ویروس شما نباید به هیچ عنوان روی درایو یا فولدری دابل کلیک کنید . چون این ویروس با دابل کلیک کردن روی درایو ها فعال می شود .
پس اولین کار این است که شما وقتی سیستم را روشن کردید به هیچ عنوان روی درایوی دابل کلیک نکنید .
قبل از انجام مراحل زیر شما باید حتما با یکی از انتی ویروسهای NOD32 یا کسپراسکای و Avast سیستم را به طور کامل ویروس یابی کرده باشید . تا ابتدا ویروسهای احتمالی از سیستم شما پاکسازی شود .
دلیل این که چرا باید قبل از پاکسازی ویروس اتوران به طور دستی باید از انتی ویروس های گفته شده استفاده کرد را در روش دوم توضیح داده شده است .
ابتدا فلش مموری را به کامپیوتر وصل کنید . و سپس منتظر بمانید تا درایو مربوط به ان در my computer ظاهر شود . بعد از ظاهر شدن درایو مربوط به فلش مموری دیگر روی هیچ یک از درایو های کامپیوتر و حتی فلش مموری دابل کلیک نکنید .
حالا مراحل زیر را ابتدا انجام دهید .
ابتدا وارد My Computer شوید .
بعد از مشاهده لیست درایوها از نوار بالا بروی گزینه Tools کلیک کرده سپس گزینه Folder Options را انتخاب کنید
راهنمایی : اگر Folder Options شما وجود ندارد و ممکن است پاک شده باشد در زیر برنامه هایی برای برگرداندن ان معرفی کرده ام .
در پنجره جدید باز شده گزینه View را انتخاب کنید و بروی گزینه Show hidden files and folders کلیک کنید تا دایره آن توپر شود .
کمی پایینتر تیک گزینه Hide Protected Operationg System Files را بر دارید . حالا ok کنید
از این به بعد تا پاک سازی کامل این ویروس از داخل درایو ها روی هیچ کدام از درایو ها نباید دابل کلیک کرد بلکه باید با راست کلیک روی درایو و زدن open وارد درایو شوید .
(حتما یادتون باشه با راست کلیک کردن و زدن open وارد درایو هایتان شوید اگر دوبار روی درایوی کلیک کنید باز هم ویروس فعال خواهد شد و دوباره همه چیز به حالت اول بر خواهد گشت . پس حتما با راست کلیک کردن و زدن open وارد درایوهایتان شوید)
ابتدا با راست کلیک روی درایو C و زدن OPEN وارد ان شوید و فایلی به نام autorun.inf را از داخل درایو هایتان پاک کنید . سپس با راست کلیک و زدن open وارد درایو های دیگر شوید و همچین فایلی را از داخل همه درایو ها پیدا کرده و پاک کنید .
بعد از این که شما همه فایلهای autorun.inf را از داخل همه درایو ها پاک کردید باید بلافاصله بدون انجام هیچ کار اضافی ( حتی نباید جایی کلیک کنید ) سیستم را Reset کنید .
حتما باید سیستم بلافاصله ریست شود .
فرض می کنیم فلش مموری یا RAM مربوط به موبایل شما نیز به این ویروس مبتلا شده باشد .
شما باید فلش مموری یا موبایل خودتون را به کامپیوتر متصل کنید و بعد از دیدن درایو مربوط به ان با راست کلیک و زدن open وارد ان شوید و فایلی به نام autorun.inf را از داخل ان پاک کنید و همین طور که فلش مموری یا موبایل شما به کامپیوتر متصل است سیستم را Reset کنید .
این اموزش مربوط به ویروس autorun.inf بود . اما همیشه این ویروس به تنهایی در درایو های شما قرار نمی گیرد بلکه ممکن است همراه خود چندین فایل exe نیز داشته باشد که اگر شما کامل مقاله را مطالعه فرمایید اسم انها گفته شده است که شما در حین پاک کردن ویروس autorun.inf باید انها را نیز همراه این ویروس از داخل درایو ها پاک کنید .

روش دوم :
برای این که متوجه شوید کامپیوتر شما به ویروس autorun.inf مبتلا شده است یا نه ، باید ابتدا فایلهای مخفی و سوپرهایدن را قابل روئیت کنید .
چون این ویروس به صورت مخفی و سیستمی می باشد .
برای این که فایلهای مخفی را بتوانید ببینید از روش اول برای از بین بردن autorun.inf استفاده کنید . اما گاهی اوقات به دلیل دچار شدن به یک ویروس دیگر شما قادر به دیدن فایلهای مخفی نیستید .
برای این کار کافی است مسیر زیر را دنبال کنید .
Start->Run->cmd.exe
سپس در محیط cmd به root درایو ها رفته ( برای رفتن به ریشه یک درایو باید از دستور cd\ استفاده کنید ) و عبارت dir /ah را تایپ کنید با این کار تمامی فایلهای و فایلهای مخفی درایو به شما نشان داده خواهد شد . که شما با این روش می تونید ببینید که ایا کامپیوتر شما به ویروس autorun.inf مبتلا شده است یا نه .
یک روش برای از بین بردن ویروس autorun.inf استفاده از همین محیط cmd می باشد . که شما باید با استفاده از دستورات داس به root درایو ها رفته و با استفاده از دستور del /a/f autorun.inf این ویروس را از تمامی درایو ها خود پاک کنید . توجه کنید که ابتدا باید درایو c را پاک کرده و بعد بقیه درایو ها را پاک کنید . بعد از این کار بلافاصله کامپیوتر را ریستارت کنید .
گاهی اوقات بعد از این که شما به طور دستی اقدام به پاکسازی ویروس اتوران می کنید بعد از چند ثانیه این ویروس دوباره سر جای خود برمی گردد .
این مشکل به این دلیل است که جدیدا ویروس اتوران پیشرفت زیادی کرده و به تنهایی فقط شامل یک فایل notpad به اسم autorun.inf نیست بلکه همراه این فایل چند فایل exe نیز وجود دارد که به این فایل ضمیمه شده اند که نشان از پشرفت این ویروس داشته است .
چند تا از فایلهای exe که اخیرا همراه این ویروس در درایو ها ایجاد می شود و مانع از پاکسازی ویروس اتوران به طور دستی می شود فایلهایی به اسم 3o.exe و sxs.exe و semo2x.exe و system.exe و m88coaim.exe می باشد .
متاسفانه فایل های exe را نمی توان به طور دستی پاک کرد به خاطر این که بعد از پاک شدن سریعا در عرض چند ثاینه یک جایگزین برای خود درست می کنند .
پس برای این که بتوانید به راحتی و به طور دستی ویروس اتوران را پاک کنید باید ابتدا فایهای exe ضمیمه ان را از بین ببریم برای این کار من انتی ویروس Avast را پیشنهاد می کنم که قادر به از بین بردن برنامه های exe ضمیمه شده به ویروس اتوران است مخصوصا فایل 3o.exe . بعد از ان شما به راحتی می توانید به طور دستی فایل autorun.inf را از درایوها پاک کنید .
پس شرط از بین بردن ویروس اتوران به طور دستی این است که شما قبل از ان با انتی ویروس Avast سیستم را به طور کامل ویروس یابی کنید تا برنامه های exe همراه ویروس اتوران از بین بروند .

روش سوم :
این روش شاید دیگر به این راحتی ها جواب ندهد به این دلیل که ویروس اتوران پیشرفت کرده و دیگر به تنهایی فقط شامل یه فایل notpad نیست بلکه همراه خود چندین فایل exe نیز دارد . اما گفتن این روش هم خالی از لطف نیست .
یک روش هم برای از بین بردن ویروس اتوران این است که برنامه notpad را باز کنید و دستور زیر را در ان کپی کنید و سپس با نام و پسوند autorun.inf ذخیره کنید .
کد:
کد:
کد:
[AutoRun]
open=explorer.exep
سپس به مسیر tools->folder options->view رفته و تیک گزینه hide extensions for known file types را بردارید تا پسوند فایلهای نیز نمایان شود .
سپس فایلهای مخفی و سوپرهایدن را قابل روئیت کنید و فایل autorun.inf خود را در همه درایو ها کپی کنید با این کار اگر فایل اتوارن دیگری در درایو شما باشد اخطاری مبنی بر جایگزین کردن فایل به شما داده خواهد شد که شما با زدن گزینه yes پیغام را تائید کنید .
این کار را برای تمام درایو ها انجام دهید . با این کار فایل اتوران شما جایگزین ویروس اتوران خواهد شد .
همان طور که گفتم شاید این روش دیگر جواب ندهد .

روش چهارم :
copy.exe تروجانی است که گاهی اوقات در تمامی درایو های شما قرار میگیره و با هر بار کلیک بر روی درایو ها فایل autorun.inf فایل این فایل را اجرا می کنه .
یکی از روشهای پاک کردن این ویروس این است که ابتدا شما باید پروسه های temp1.exe و temp2.exe رو از بین ببرید . برای این کار ابتدا باید سیستم را به صورت safe mode راه اندازی کنید .
شما نباید روی درایو ها یتان دابل کلیک کنید چون با این کار ویروس autorun.inf که در درایو هایتان قرار دارد باعث فعال شدن پروسه های temp1.exe و temp2.exe می شود .
بعد از راه اندازی سیستم به صورت safe mode شما باید با راست کلیک کردن و زدن گزینه open وارد درایو c ویندوز شده و به پوشه windows و بعد هم پوشه system32 رفته و دو فایل temp1.exe و temp2.exe را حذف کنید .
البته در بعضی از نسخه های ویروس copy.exe ویروس autorun.inf حتی درون پوشه %win% هم وجود داره بنابراین حتما حتما برای ورود به درایوها پوشه ها را با راست کلیک باز کنید .
نکته : قبل از اینکار باید ابتدا این پروسه ها را از Task Manager پاک کنید . برای این کار با زدن کلید های ترکیبی ctrl + alt + delete وارد Task Manager بشید و پروسه های temp1.exe و temp2.exe را از لیست processes با کلیک بر روی انها و زدن end process حذف کنید .
ویروس autorun.inf با هر بار فعال شدن موجب میشه که دو فایل xcopy.exe و host.exe درون همون درایو فعال بشن و دوباره دو فایل temp1.exe و temp2.exe رو بسازن.
شما نباید فایل های xcopy.exe را با فایل های خود windows که درون پوشه ی system32 هستند اشتباه بگیرید .
برای تشخیص ویروس xcopy.exe و فایل xcopy.exe که در پوشه system32 است باید از حجم انها این دو را شناسایی کرد اگر فایل xcopy.exe حجمی معادل 32 کیلو بایت داشت مربوط به خود ویندوز می باشد در غیر این صورت ویروس خواهد بود .
حالا فایلهای سیستمی را مانند ورش اول از حالت هایدن خارج کنید و ویروس autorun.inf را پاک کنید و بعد هم به درایوهای خودتون نگاه کنید اگر فایلهایی با عنوان xcopy.exe و host.exe بودند با خیال راحت پاک کنید .
برای از بین بردن ویروس autorun.inf از برنامه ای که بدین منظور ایجاد شده است نیز می توانید استفاده کنید .
برنامه به صورت فشرده شده میباشد ابتدا ان را از حالت فشرده خارج سازید و برنامه را اجرا کنید و سپس گزینه scan را بزنید تا شروع به پاک سازی این ویروس از درایو ها شما کند .
اگر فلش مموری یا موبایل شما نیز دچار این ویروس شده است ان را به کامپیوتر متصل نمایید و سپس این برنامه را اجرا کنید تا این ویروس را از داخل usb درایوهای شما نیز پاک سازی نماید .

برنامه هایی برای از بین بردن ویروس اتوران
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز شدن درایوها با دابل کلیک در یک پنجره جدید یا باز شدن پنجره search

برای حل این مشکل ابتدا باید مطمئن شوید تیک گزینه Open Each Folder In Its Own Window زده شده است . برای این کار به مسیر زیر بروید .
Tools >> Folder Options و سپس تب General
حال اگر مشکل از این قسمت نبود از روشهای زیر استفاده کنید .

روش اول :

ابتدا به منوی start رفته و گزینه run را بزنید و سپس عبارت regsvr32 /i shell32.dll را در ان کپی کنید و سپس کلید اینتر را بزنید .

روش دوم : به منوی start رفته و گزینه Run را بزنید و سپس عبارت regedit را تایپ کنید تا وارد محیط رجیستری شوید .
به هر دو مسیر زیر بروید

HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell
و
HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell

در پنل سمت راست ، مقادیر پیش فرض عبارات بالا رو پیدا کنید. سپس روی انها دابل کلیک کرده و در قسمت Value data عبارت none را قرار دهید و سپس روی دکمه Ok رو کلیک کنید.

روش سوم :به منوی start رفته و روی run کلیک کنید و عبارت زیر را داخل ان کپی کرده و کلید اینتر را فشار دهید .

کد:
reg add hkcr\drive\shell /ve /d none /f

نحوه پاک کردن ویروس Copy.exe
اسامی دیگر این ویروس host.exe, xcopy.exe, temp1.exe, temp2.exe and svchost.exe,Salga-A worm
این ویروس یکی از خطرناک ترین ویروس ها هست که به عنوان یک پروسه در سیستم شروع به فعالیت و انتشار خودش می کنه و با توجه به اینکه بعضی از انتی ویروسها به صورت نامناسب این ویروس را پاک می کنند باعث نمایش یک پیغام در زمان دابل کلیک کردن روی درایو و یا فولدر در محیط ویندوز می شوند .

برای پاک کردن دستی این کرم شما باید ابتدا همه پروسه هایی که با نام های host.exe, xcopy.exe, temp1.exe, temp2.exe and svchost.exe,Salga-A worm هستند را پیدا کنید و انها را پاک کنید .

تذکر : مواظب باشید این فایلها را با فایلهای اساسی سیستم عامل اشتباه نگیرید .

مهم : یکی از دلایل اصلی به وجود امدن این مشکل ویروس Autorun.inf هست که شما باید طبق روش هایی که در اموزش گفته ام ان را پاک کنید . این کار را حتما انجام دهید . یعنی حتما باید ابتدا ویروس Autorun.inf را طبق اموزش باید از بین ببرید .

سپس به این ادرس در رجیستری رفته و اگر کلیدی به اسم Copy.exe در زیر منوی MountPoints2 وجود داشت ان را پاک کنید .

کد:
کد:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\MountPoints2
با استفاده از برنامه های زیر به طور کامل می توانید این ویروس را از بین ببرید .

برنامه زیر را در حالت safe mode اجرا کنید

Show Hidden Files
1- از Start Menu وارد Run بشيد و در اونجا تايپ کنيد : regedit
وقتي صفحه ي رجيستري باز شد ، از سمت چپ وارد اين مسير بشيد :

کد:

کد:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced
در اين قسمت ، در ليست متغير هايي که سمت راست وجود دارند ، متغير آبي رنگي ( DWORD Value ) رو به نام Hidden پيدا کنيد و روی ان دابل کليک کنيد . اگر مقدارش ( Value data ) به 0 تغيير کرده ، ان را به 1 یا 2 تغییر دهید و OK کنيد . حالا رجيستري رو ببنديد و ريستارت کنيد .

2- مسير زير رو دنبال کنيد :

کد:

کد:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden
اکنون در سمت راست پنجره ي Regedit روي Type دو بار کليک کرده و مقدار آن رو برابر با group قرار دهيد ( يعني در پنجره اي که باز ميشه کلمه ي group رو تايپ کنيد ).
با اين کار تونستيد Show Hidden Files از دست رفته را که دیده نمی شد برگردونید .

3-مسير زير رو دنبال کنيد :

کد:

کد:
HK LocalMachine\Software\Microsoft\Windows\CurrentVer sion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL
در سمت راست پنجره ي Regedit مقدار CheckedValue رو برابر با 1 قرار بديد.

گرفتن و اجرا کردن این برنامه . وقتی برنامه را اجرا کردید به اخطار داده شده توجهی نکنید و روی ok کلیک کنید .

روشی برای از بین بردن ویروس New folder.exe
سایت انتی ویروس sophos بهترین و جامع ترین راه حل را برای این ویروس ارائه کرده است .
این ویروس با نام های W32/Floppy-E و WORM_GATECOLL.A و Troj_VB.BLA نیز شناخته می شود .

یکی از دلایلی که انتی ویروس ها قادر به از بین بردن یا شناسایی این ویروس نیستند این است که این ویروس با بالا امدن ویندوز به صورت دائمی شروع به فعالیت می کند . و همون طور که می دانید یه فایل در حال اجرا را نمی شود از روی ویندوز پاک کرد .

برای از بین بردن این ویروس شما باید ابتدا فایل 13 مگابایتی زیر را دانلود کنید و پس از دانلود ویندوز را در حالت Safe mode راه اندازی کنید و فایلی را که دانلود کرده اید را در یکی از درایو هایتان و در درون فولدر SAV32CLI از حالت فشرده خارج کنید .

حالا باید command prompt را از منوی استارت اجرا کنید و سه دستور زیر را به ترتیب تایپ کنید .

کد:

کد:
X:
CD SAV32CLI
SAV32CLI -REMOVE -P=C:\LOGFILE.TXT
در این دستور x نام درایوی هست که شما فایل دانلود شده خودتون را توی اون درایو قرار داده اید .

بعد از تایپ خط آخر و اجرا شدن الگوی پاکسازی عملیات ویروس کشی آغاز میشه و بعد از چند بار دادن پاسخ بله به برنامه جهت تایید پاکسازی کرم W32/Floppy-E در عرض چند دقیقه از شر این کرم سمج و دردسر ساز راحت میشید.

معرفی برنامه هایی که توسط انها میتوانید قسمتهای حذف شده یا غیر فعال شده را به حالت او
مثل : folder option و رجیستری و Task Manager و Hidden F iles و پنجره Run و Windows Firewall و show desktop و show taskbar و حذف اتوران و Group policy و ....

برنامه isReset

حتما با ویروسهایی که فایلهای شما را به صورت سیستمی و پنهان در می آورند برخورد کرده اید. این ویروسها را با آنتی ویروس می توان از بین برد ولی برگرداندن فایلها به حالت عادی کار ساده ای نیست. با استفاده از این برنامه می توانید این فایلها را به حالت عادی برگردانید. برای این کار باید فایل یا فولدرهایی که به صورت سیستمی در آورده اند را به روی پنجره این برنامه کشیده و بر روی دکمه Reset کلیک کنید.

برنامه Linkfars Virus Remover

با استفاده از این برنامه می توانید ویروس جدیدی که اکثر کامپیوترها را آلوده کرده است را از بین ببرید. این ویروس را آنتی ویروس Symantec با نام W32.Linkfars و Kaspersky آن را با نام Malas نامگذاری کرده است.
در NOD32 هم از انواع Autorun شناخته می شود. از اثرات این ویروس این است که با کلیک بر روی یک درایو محتویات آن را در پنجره جدید باز می کند.
همچنین Folder Options پنهان می شود. در همه درایوها یک فایل Autorun.inf و Autoply.exe به صورت سیستمی و پنهان کپی می شود. یک سرویس svchost.exe با نام User شما درست می شود. یک گزینه برای اجرای فایل OfficeUpdate.exe در برنامه های Startup ساخته می شود.
یک میانبر با آیکون فولدر و نام New Folder در بعضی درایوها و به خصوص حافظه های فلش متصل شده به سیستم ایجاد می شود. در هنگام اتصال به اینترنت شعارهای ضد حکومت و دین در بالای صفحه ظاهر می شود و .... فایل را از حالت فشرده خارج کرده و فایلهای داخل آن را به ترتیب شماره های قرار داده شده اجرا کنید.

برنامه Ravmon Virus Removal Tool
بازگرداندن قسمت های مهم سیستم به حالت عادی

برنامه Restriction Removal Tool

برنامه symantec Removal Tools

پاک کردن برنامه ی مخربی که پوشه ها را مخفی ( Super Hidden ) می کند
نام دقیق این برنامه ی مخرب Trojan.Win32.Delf.aam است .

با زبان برنامه نویسی Borland Delphi نوشته شده .

آی...... این Malware * مانند کرم های New Folder.exe و BronTok.A شبیه آی...... یک پوشه است !
بنابراین به سرعت منتشر می شود .

این برنامه ی مخرب تمام پوشه های Open شده توسط قربانی را Super Hidden می کند و یک نسخه از خودش را با همان نام در همان مـسـیـر کـپـی می کـنـد کـه اگـر Victim * آن را اجرا کـنـد هم Malware اجرا می شـود و هم محـتـوی پوشـه ی Super Hidden نمایـش داده می شود !!

یعنی اگه Victim مبتدی باشه به زودی متوجه نمیشه که چه بلایی داره سر پوشه هاش میاد !

هــمــانــطـــور کـه می دانـیــد برای آشـکار کـردن فایـل ها و پوشـه های Super Hidden باید ابتدا در Folder Options\View روی گزینه ی Show hidden files and folders کلیک کنید و پس از آن تیک گزینه ی (Hide protected operating system files (Recommended را بردارید و به پیغام امنیتی پاسخ مثبت و شستی OK را فشار دهید .

این Malware به Victim اجازه ی آشکار کردن پوشه ها و فایل های Super Hidden را نمی دهد !

ضمنا Registry Tools ، Windows Task Manager و Folder Options را Disable نمی کند .

پر واضح است که این برنامه ی مخرب از آشکار کردن پسوند فایل ها هم جلوگیری می کنه !

برای پاک کردن این ویروس می توانید از برنامه ای که نوشتم استفاده کنید .

ویروس MS32DLL.dll.vbs
گاهی اوقات داخل درایوها فایلی به اسم MS32DLL.dll.vbs نیز وجود دارد که به صورت مخفی می باشد .
در واقع عامل ایجاد این فایل نیز همین ویروس autorun.inf می باشد و در واقع ویروس اتوران یک master هست و فایل MS32DLL.dll.vbs یک worker .

یعنی این فایل برای اجرا شدن نیاز شدیدی به ویروس اتوران دارد و با از بین بردن ویروس اتوران این فایل که یک اسکریپت می باشد نیز ناتوان خواهد شد و به راحتی می توان ان را پاک کرد .

این ویروس باعث می شه یه فایل به اسم MS32DLL.dll.vbs نیز در مسیر c:\windows\MS32DLL.dll.vbs ساخته شود .

برای از بین بردن کامل این ویروس نیز شما نباید به هیچ وجه از دابل کلیک استفاده کنید بلکه باید از راست کلیک روی درایوها یا فولدرها و زدن open استفاده کنید . چون با دابل کلیک این ویروس فعال خواهد شد .

همچنین در بعضی مواقع باعث ایجاد متنی با عنوان Hacked By Godzilla ( ممکن است یک نام دیگر نیز باشد ) در بالای پنجره اینترنت اکسپلور می شود

برای از بین بردن این ویروس و این مشکل کارهای گفته شده را انجام دهید .
ابتدا با زدن کلید های ترکیبی ctrl + alt + delete وارد task manager شوید و در تب processes پروسه های زیر را بیندید .

کد:
کد:
1. wscript.exe
2. mslogon.exe
3. systemnt.exe
4. wscript.exe
5. flashy.exe
6. sondmsg.exe
و سپس ویروس autorun.inf را مطابق اموزش از بین ببرید .
حال به مسیر c:\windows رفته و در صورت وجود فایل MS32DLL.dll.vbs را پاک کنید .
سپس به رجیستری رفته و قسمتهای گفته شده را پاک سازی نمایید .

کد:
HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run - MS32DLL

HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run - flashy.exe

HKU\Software\Microsoft\InternetExplorer\Main - "window Title"

HKU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Poli cies\system – disabletaskmgr

HKU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Poli cies\system – disableregistrytools

HKU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Poli cies\Explorer – NoFolderOptions
سپس کامپیوتر را ریستارت کنید .

استفاده از برنامه زیر برای از بین بردن این ویروس :

معرفی برنامه SmitFraudFix
SmitFraudFix ابزاری است برای از بین بردن ویروسهای مانند adware و malware و تروجان و پاکسازی رجیستری

ابتدا برنامه را از لینک زیر دانلود کنید . و ان را روی دسکتاپ قرار بدید .

کد:

کد:
کامپیوتر را در حالت safe mode راه اندازی کنید
برای این کار سیستم را ریستارت کنید و قبل از بالا امدن ویندوز کلید F8 را چند مرتبه پشت سر هم بزنید .
از صفحه باز شده گزینه safe mode را انتخاب کنید . و سپس وارد یوزر خودتان شوید .
برنامه Smitfraudfix.exe را اجرا کنید . منتظر بمانید تا صفحه زیر ظاهر شود

سپس یکی از کلید های روی صفحه کلید را فشار دهید تا صفحه زیر ظاهر شود .

عدد 2 را انتخاب کنید یعنی Clean (SafeMode Recommended)0 و سپس کلید اینتر را بزنید
با این کار اسکن کردن و clean کردن سیستم اغاز می شود .
بعد از انجام این مراحل ابزار Disk Cleanup tool اجرا می شود و فایلهای بی مصرف را از روی سیستم پاک می کند .

بعد از Disc Cleanup پنجره زیر نشان داده می شود .
Do you want to clean the registry ؟
ایا شما می خواهید پاکسازی کنید رجیستری را : کلید Y را فشار دهید تا رجیستری بازسازی شود .
Replace infected file ؟
ایا جایگزین کند فایلهای الوده را که شما کید Y را فشار می دهید .
در این هنگام سیستم احتیاج به یکبار راه اندازی دارد . که سیستم به طور اتوماتیک راه اندازی می شود .
اگر این اتفاق نیفتاد شما خودتان به صورت دستی این کار را انجام دهید .

این هنگام فایلی به نام rapport.txt در درایو c ایجاد می شود که گزارشاتی از کارهای انجام گرفته را به شما می دهد .

همچنین این ابزار فایل های wininet.dll را نیز چک میکند مبادا الوده باشند .

نحوه پاک کردن ويروس Virus Win32/Jeefo يا SVCHOST.EXE
بعلت وجود ويروسي مخرب به اسم Jeefo که با نام SVCHOST.EXE البته در شاخه ديگري غير از فايل اصلي ساکن مي شود و اقدام به خرابکاري تمام فايلهاي اجرايي exe مي کند .
اکثر انتي ويروس ها SVCHOST.EXE را به عنوان ويروس مي شناسند . در حالي که SVCHOST.EXE ويروس نيست بلکه ويروس فايل ديگري مي باشد که خود را به اين نام در اورده است .
اين ويروس باعث مي شود که برنامه ها درست اجرا نشوند . و طولاني بودن زمان الودگي سيستم باعث از کار افتادن سيستم عامل مي شود.

نحوه پاک کردن ويروس

ابتدا سعي کنيد System Restore را غير فعال کنيد .
براي اين کار ابتدا روي my computer راست کليک کنيد و سپس properties را بزنيد از پنجره باز شده به تب
System Restore رفته و تيک گزينه Turn off System Restore on all drives را بزنيد و بعد پنجره را ok کرده و به سوال پرسيده شده جواب مثبت دهيد .

حال ابتدا با زدن سه کليد ترکيبي ctrl + alt + delete وارد Task Manager شويد و به تب Processes رفته و از اوجا فايل SVCHOST.EXE در حال اجرا توي ويندوز را پاک مي کنيم .

البته در تب Processes شما حداقل 4 تا يا بيشتر SVCHOST.EXE در حال اجرا مي بينيد که بايد با برنامه هاي مديريت پروسه هاي Task Manager بتونيد اين فايل را تشخيص دهيد . زيرا اين برنامه ها مسير پروسه هاي اجرايي را در Task Manager نشان مي دهند . اين فايل بيشتر خود را با نام يوزر که در ان هستيد (Log On) اجرا مي کند .
حال به مسير C:\WINDOWS رفته و فايل SVCHOST.EXE را پاک مي کنيم .
البته شما نبايد فايل اصلي SVCHOST.EXE را که در مسير C:\WINDOWS\System32 قرار دارد را پاک کنيد .

بعد از اين کار سيستم را ريستارت کنيد .

سپس سيستم را در حالت safe mode راه اندازي کرده و انتي ويروس jeefogui را اجرا کنيد .
ممکن است بعد از اين عمليات بعضي از فايلهاي exe شما از کار بيفتند که شما بايد دوباره برنامه انها را نصب کنيد .

انتی ویروس jeefogui

پاک کردن ويروسي که از طريق یاهو مسنجر منتشر مي شود
عملکرد اين ويروس

1- در ابتدا ويروس صفحه شخصي اينترنت اکسپلورر (Default IE Page) را به يک سايت تغيير مي دهد. در اين صورت به هيچ طريق امکان عوض کردن آن وجود نخواهد داشت. بعد از هر باز باز کردن يک صفحه وب جديد، ويروس مجددآ خود را در سيستم شما کپي مي کند.

غير فعال کردن Task Manager و رجيستري
ايجاد فايلهايي با نام هاي svhost.exe , svhost32.exe , internat.exe

نحوه از بين بردن اين ويروس و مشکل

ابتدا با استفاده از روشهاي گفته شده در بالا Task Manager و رجيستري را فعال کنيد .
اتصال خود به اينترنت را قطع کنيد .
حال براي برگرداندن صفحه نخست مروگر خود به حالت قبل وارد رجيستري شويد .
ابتدا وارد منوي استارت شويد و روي گزينه run کليک کنيد و عبارت regedit را نوشته تا وارد رجيستري شويد .

ميسر هاي زير را با دقت پيدا نموده و در آنها وارد شويد حال اسم سايت مورد نظر را که در home page شما قرار گرفته است را پاک کرده و اسم سايت خودتان را بنويسيد مثلا

کد:

کد:
سپس به internet option رفته و اين کار را هم انجام دهيد se current- use default -use blank

کد:
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main

HKEY_ LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main

HKEY_USERS\Default\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main

انتی ویروس Y.V.Remover

کد:
کد:

رفع مشکل غیر فعال شدن Home Page اینترنت اکسپلورر
1 . در کادر محاوره ای Run عبارت Regedit را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید تا محیط ویرایش رجیستری ظاهر شود .
2 . به مسیر زیر بروید و 2 متغییر DWORD با نام های RunOnceComplete و RunOnceHasShown به ارزش 1 بسازید .

کد:
کد:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main
محیط ویرایش رجیستری را ببندید و مجددا در کادر محاوره ای Run عبارت inetcpl.cpl را تایپ کنید و شستی OK را فشار دهید تا کادری با عنوان Internet Properties ظاهر شود .

4 . در قسمت Home Page آدرس مورد علاقه ی خود را تایپ کنید و شستی OK را فشار دهید تا تنظیمات دلخواه ذخیره شود .

5 . اکنون Internet Explorer 7 را اجرا کنید و لذت ببرید .

کسانی که این مشکل را از راه اصولی حل کرده اند و اکنون دوست دارند روش فوق را تست کنند ، مراحل زیر را دنبال نمایید ...

1 . در کادر محاوره ای Run عبارت inetcpl.cpl ,6 تایپ کنید و شستی OK را فشار دهید تا کادری با عنوان Internet Properties ظاهر شود .

2 . در زبانه ی Advanced دکمه ی Reset را فشار دهید تا کادر دیگری با عنوان Reset Internet Explorer Settings خودنمایی کند .

3 . مجددا روی دکمه ی Reset کلیک کنید تا تمام تنظیمات IE به حالت پیش فرض بر گردد .

4 . اکنون روش دوم را جهت تغییر Home Page تست کنید

نحوه از بین بردن ویروس services.exe
متاسفانه اکثر ویروسهایی که جدیدا به وجود می ایند همنام پروسه های مربوط به سیستم عامل می باشند به همین دلیل تشخیص انها هم برای کاربران و هم برای انتی ویروس ها نسبتا مشکل شده است .
و از کار انداختن انها نیز قدری سخت شده است .

و همین عامل می تواند یکی از نقاط ضعف سیستم عامل های ماکروسافت محسوب شود .

فعالیت های ویروس services.exe

اولین کاری که این ویروس انجام می دهد خودش را با نام فایلهایی که در یک فولدر است در می اورد و فایلهای فولدر را مخفی می کند و یک فایل با نام همان فولدر می سازد که دارای پسوند exe می باشد .

و به فولدر هایی که مخفی می کند علاوه بر خصلت hidden خصلت سیستمی هم می دهد .

سپس به وسیله windows policy برنامه های regedit و cmd و msconfig و taskmanager رو از کار می اندازد(گاهی اوقات هنگام استفاده از دستور cmd کامپیوتر را ریستارت هم میکند) در بعضی مواقع از قسمت folder option گزینه view رو مخفی میکند.

و اجازه دسترسی به بعضی از گزینه های مدیریتی رو بطور کامل از بین میبرد .

و حتی با تعویض ویندوز هم فایلها از حالت مخفی خارج نخواهند شد . به خاطر این که با تعویض ویندوز هنوز اثرات این ویروس در دیگر درایو ها وجود دارد و تنها با کلیک کردن روی یکی از انها ویروس فعال شده و دوباره همه جا را الوده می کند .

نحوه از بین بردن ویروس services.exe

برای از بین بردن این ویروس ابتدا کدهای زیر را داخل note pad کپی کرده و با نام و پسوند rescue.bat در مسیر در مسير c:\ ذخيره نماييد.

کد:

کد:
@echo off
:try
del c:\windows\services.exe
if exist c:\windows\services.exe goto try
حالا به منوي start رفته و روی گزینه run کلیک کنید و عبارتregedit را تايپ کرده و ok را بزنيد. تا وارد محیط رجیستری شوید .
حال به مسير زير برويد.

کد:

کد:
HKEY_LOCAL_MACHINE\system\currentcontrolset\servic es\eventlog
روي فايل image path دوبار کليک کرده و در اين پنجره به جاي %systemroot%\system32\services.exe عبارت c:\rescue.bat را تايپ کنيد.
ويندوز را restart کنيد.
دوباره به منوي start رفته و برنامه run را اجرا کرده و regedit را تايپ کرده و ok را بزنيد.
حال به مسير زير برويد.

کد:

کد:
HKEY_LOCAL_MACHINE\system\current control set\services\eventlog
روي فايل image path دوبار کليک کرده و در اين پنجره به جاي c:\rescue.bat عبارت %systemroot%\system32\services.exe را تايپ کنيد.

کد:

کد:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\userinit
userinit را از مسير بالا باز کرده و به جاي عبارت %windir%\services.exe عبارت C:\WINDOWS\system32\userinit.exe را وارد کنید

عبارت %windir%\services.exe را حذف نماييد يعني مسير به صورت زير در مي آيد.

C:\WINDOWS\system32\userinit.exe

به پوشه temp رفته و در صورت وجود فایل Service.exe ان را پاک کنید .
حالا آنتي ويروس های kaspersky و nod32 را update نماييد و سیستم را به طور کامل در حالت safe mode ویروس یابی کنید .

ضمناً بهتر است بعد از update و ويروس يابي ويندوز خود را عوض کنيد.

anti spyware برای از بین بردن ویروس services.exe

این انتی spyware یکی از بهترین ها برای از بین بردن ویروس services.exe می باشد .

فقط توجه داشته باشید که این anti spyware ویروس services.exe را پیدا می کند و برای از بین بردن انها حتما باید این برنامه کرک شده باشد .

کرم Wukill ) W32/Wukill.worm.gen )

طریقه گسترش کرم :

آلودگی با اجرای فایل کرم انجام می شود . که کرم با فلاپی و تمامی وسایل انتقال فایل منتقل می شود . چون خود ا در هر پوشه ای که باز کنید کپی می کند .

در کامپیوتر آلوده :

بعد از قرار دادن فلاپی ، کرم خود را در آن کپی می کند و یا اگر شخص سیدی رایت کند ، کرم را که به صورت مخفی است را نیز رایت خواهد کرد .

در کامپیوتر میزبان :

اگر شخص از ویندوز های 98 , 2000 , ME و ویندوز هایی که از Customize Folder Wizard استفاده می کند ، داشته باشد با باز کردن پوشه یا فلاپی درایوی که کرم در آن وجود دارد آلوده خواهد شد . چون کرم از آین سرویس ویندوز استفاده کردن و جود را اجرا می کند .
در ویندوز xp چون این سرویس غیر فعال است و دیگر وجود ندارد آلودگی فقط با اجرای مستقیم کرم شروع می شود . در ویندوز های دیگر نیز با اجرای مستقیم کامپیوتر آلوده می شود . بعد از اجرای فایل اگر باز بخواهید فایل را اجرا کنید اختار زیر ظاهر می شود :

کرم خود را با نام های مختلف در یکی از پوشه های Windows ، Temp ، System ، Web ، Help کپی می کند .

و در تمامی پوشه هایی که وارد شوید یک فایل اجرایی با نام پوشه می سازد و در همان پوشه فایل desktop.ini یا Rundesktop.ini را تغییر می دهد و در آن کدهای زیر را اضافه می کند :

تا فایل دومی به نام comment.htt یا Runcomment.htt را بعد از هر بار ورود به پوشه یا درایور هارد اجرا کند . در این فایل هم کدهای زیر قرار دارد :

که فایل اجرایی موجود در پوشه را اجرا می کند .

همچنین کرم فایلی به نام WINFILE.EXE را در تمایم درایو های هارد و بعضی پوشه های می سازد . همچنین در درایو فلاپی . این فایل شبیه پوشه است .

علائم آلودگی :

1) وجود فایل در درایو های هارد
2) کپی شدن خود کار این فایل در فلاپی درایو
3) اگر فایلهای مخفی را ظاهر کنید . دو باره بعد از مدتی مخفی می شوند .
4) هنگام رفتتن به هر پوشه فایلی اجرای به شکل پوشه و با همان نام در آنجا ساخته می شود (البته مخفی ) .
5) در ویندوز های 98 تا 2000 ویندوز بعد از مدتی کند می شود .
6) بعضی مواقع کپی و پست کار نمی کند . یعنی شما فایل را کپی می کنید . اما بعد از رفتن به مقصد گزینه پست غیر فعال شده است انگار کپی انجام نگرفته !

نکته 1 :ویروس به زبان VB نوشته شده توسط مایکروسافت ویژوال استودیو .

نکته 2 : احتمالا نام دیگر ویروس Xgtray
نکته 3 : اگر هنگامی که فایل اصلی کرم در یکی از پوشه های Windows ، Temp ، System ، Web ، Help باشد و شما وارد پوشه ای شوید که کرم در آن است آن وقت کرم جای حود را عوض می کند و به پوشه ی دیگری می رود !

طریقه پاک کردن ویروس :

تمامی آنتی ویروس ها دیگر این ویروس را می شناسند .
اما پاک کردن دستی به این صورت است .
1) ابتدا فایل اجرایی ویروس را از کار می اندازید . ( فایلی که در حافظه است ) با Taskmanenger
2) با سرچ ویندوز دنبال فایلهای اجرایی با حجم 48 کیلو بایت می گردید . بعد آنهایی را که شکل پوشه هستند را پاک می کنید .
3) دو باره باسرچ ویندوز دنبال فایلهایی با پسوند htt و با نام های comment و Runcomment میگردید . همه را پاک کنید .
اما بهترین کار استفاده از یک آنتی ویروس است . بهتر است از مکافی ورژن 8 به بالا استفاده کنید
این ویرس ممکن است کارهای دیگری هم انجام دهد

آموزش پاک سازي ويروس Rundll.exe
اين ويروس (که البته در دسته backdoor ها قرار مي گيرد) باعث مي شود که در هنگام باز کردن يک درايو يا اجراي يک نرم افزار يا مشاهده سايت ها در IE با ارور Can't Find rundll.exe file يا Aplication not found مواجه شويد.
Rundll.exe از پروسه ها و فايل هاي اصلي سيستم بوده که براي اجراي صحيح برنامههاي اصلي سيستم لازم است و نبايد قطع شود.اما نسخه ويروس از اين فايل ( Rundll.exe يا Rundll32.exe ) ساخته شده است که به عنوان backdoor شناخته مي شود که به خاطر اهداف خاص حمله کننده بر روي سيستم شما نصب مي شود.

روش پاک سازي با نرم افزار
ابتدا با يک آنتي ويروس قوي و آپديت شده سيستمتان را اسکن کنيد ترجيحا از آنتي ويروس True Sword که قبلا معرفي کرده بودم استفاده کنيد.
سپس با استفاده از ابزار Rundll.exe Fix Wizard ارورها و مشکلات ايجدا شده را رفع کنيد.

روش پاک سازي دستي:
1.سيستمتان را براي فايل Rundll.exe جستجو کرده و فايل ها را که احتمالا 10 تا 25 تا هستند پاک کنيد.
2.تمام پروسه هاي با نام Rundll.exe و Rundll32.exe را متوفق کنيد.
3.تمام کليدهاي رجيستري مرتبط با rundll.exe را پيدا و پاک کنيد.
4.از طريق repair يا ساير ترفندها ، فايل rundll.exe اصلي را به سيستم برگردانيد.
5.در پايان سيستم را restart کنيد.

توجه:
پاک سازي اين ويروس به روش دستي چندان توصيه نمي شود!

رفع The specified module could not be found
این ارور که شما هر بار وقتی ویندوز بالا می آید مشاهده می کنید ناشی از مشکلی در فایل های
svchost.exe, regsvr.exe, spoolsv32.exe, taskmgr.exe, sys.exe, rundll.exe, explorasi.exe, csrss.exe,
winupdate.exe که از فایل ها و پروسه های مورد نیاز سیستم بوده می باشد که ممکن است توسط
ویروس آلوده شده باشند یا آنتی ویروس شما آن ها را پاک کرده باشد.

روش پاک سازی با نرم افزار
ابتدا با يک آنتي ويروس قوي و آپديت شده سيستمتان را اسکن کنيد ترجيحا از آنتي ويروس True Sword
که قبلا معرفي کرده بودم استفاده کنيد.
سپس با استفاده از ابزار WindowsCannotFindFixWizard ارورها و مشکلات ايجدا شده را رفع کنيد.

روش پاک سازی دستی:
1.ابتدا سیستم را در safe mode راه اندازی کرده و قابلیت نمایش فایل ها و فولدرهای مخفی را فعال کنید.
2.پروسه های زیر را قطع کنید

svchost.exe
regsvr.exe
spoolsv32.exe
taskmgr.exe
sys.exe
rundll.exe
explorasi.exe
csrss.exe
winupdate.exe
3.فایل های بالا را جستجو و پاک کنید (البته اگر در فولدر system32 نیستند.)
4.با استفاده از نرم افزار HijackThis مسیر رجیستری که مربوط به این فایل ها هستند را یافته و پاک کنید.
5.از طريق repair يا ساير ترفندها ، فايل های اصلي را به سيستم برگردانيد.
6.سیستم را restart کنید.

توجه:
پاک سازي اين ويروس به روش دستي چندان توصيه نمي شود!
موفق باشيد:11:

alice.fzk
02-02-2011, 12:58
دوستان یه برنامه معرفی کنید این Show Hidden Files رو درست کنه !
ممنون
این برنامه مشکلات زیر را برطرف می کند:
- پنهان شدن Folder Options
- عدم نمایش فایلهای Hidden
- غیر فعال شدن رجیستری
- غیر فعل شدن Task Manager
- عوض شدن Home Page مرورگر IE
- بسته شدن ناگهانی Internet Explorer
- غیر فعال شدن راست کلیک IE
- غیر فعال شدن Internet Options
- هدایت شما به صفحه ای دیگر در هنگام مرور اینترنت
- غیر فعال شدن کنترل پنل
- غیر فعال شدن msconfig
- غیر فعال شدن Command Prompt
- غیر فعال شدن منوی راست کلیک Taskbar
- غیر فعال شدن جستجوی ویندوز
- پنهان شدن دکمه Log off از منوی Start
- غیر فعال شدن Shut Down
و ...
اینم لینک دانلود

پسورد:

amir_olympia
05-02-2011, 17:58
واقعا تشکر میکنم
بسیار برنامه عالی و کارآمدی بود
همین که نصبش کردم خودش کزینه show hiden رو فعال کرد

alice.fzk
05-02-2011, 19:38
واقعا تشکر میکنم
بسیار برنامه عالی و کارآمدی بود
همین که نصبش کردم خودش کزینه show hiden رو فعال کرد
خواهش می کنم
من خودم نرم افزارهای زیادی رو برای این کار تست کردم ولی این دیگه آخرش بود.
لطفا برای تشکر فقط روی تشکر کلیک کنید.

ila
26-02-2011, 22:55
یک برنامه کمبو فیکس بود..اون میشه بزارید لینک دانلودشو....بعد برای از بین بردن ویروس Folder.exe ناد32 آپدیت از بین میبره؟

Masоud
27-02-2011, 19:25
یک برنامه کمبو فیکس بود..اون میشه بزارید لینک دانلودشو....بعد برای از بین بردن ویروس Folder.exe ناد32 آپدیت از بین میبره؟

سلام

اطلاعی ندارم.

موفق باشید :40:

amintbz
01-03-2011, 12:19
سلام
دوستان مشکل من اینه که اکثر برنامه هام اجرا نمیشن
مدام ویندوزم اخطار میده
windows security alert!
windows alert
application cant be started
و دنبال همین ارور مینویسه فایل .exe اون برنامه مشکل پیدا کرده یا همون damaged
وقتی هم روی این ارور کلیک میکنم یه برنامه ی آنتی ویروس باز میشه که من اصلا همچین چیزی نصب نکرده بودم و البته شاید هم آنتی ویروسه خوده ویندوزم باشه,نمی دونم!
اسمش هم اینه AntiMalware GO
وقتی میزنم اسکن بکنه کلی فایل آلوده نشون میده,در حالی که وقتی با NOD32 یا NORTON یا یه ورژن دیگه ی همین آنتی ویروس که خودم نصب کردم بعد این ماجرا اسکن میکنم چیزی نشون نمیدن
این هم صفحه ی Registery این آنتی ویروس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم یه راهی باشه وگرنه بدبخت میشم :41:

dante_7
04-03-2011, 17:21
سلام اگه لطف کنین وبگین جطور از شر ویروس زیر خلاص شم ممنون میشم
wuaucldt.exe

Masоud
10-03-2011, 01:12
سلام
دوستان مشکل من اینه که اکثر برنامه هام اجرا نمیشن
مدام ویندوزم اخطار میده
windows security alert!
windows alert
application cant be started
و دنبال همین ارور مینویسه فایل .exe اون برنامه مشکل پیدا کرده یا همون damaged
وقتی هم روی این ارور کلیک میکنم یه برنامه ی آنتی ویروس باز میشه که من اصلا همچین چیزی نصب نکرده بودم و البته شاید هم آنتی ویروسه خوده ویندوزم باشه,نمی دونم!
اسمش هم اینه AntiMalware GO
وقتی میزنم اسکن بکنه کلی فایل آلوده نشون میده,در حالی که وقتی با NOD32 یا NORTON یا یه ورژن دیگه ی همین آنتی ویروس که خودم نصب کردم بعد این ماجرا اسکن میکنم چیزی نشون نمیدن
این هم صفحه ی Registery این آنتی ویروس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم یه راهی باشه وگرنه بدبخت میشم :41:

سلام

شما هم نرم افزار Malwarebytes’Anti-Malware رو که در پایین لینکش رو دادم دانلود نصب کنید و کل سیستم رو Scan کنید.

سلام اگه لطف کنین وبگین جطور از شر ویروس زیر خلاص شم ممنون میشم
wuaucldt.exe

نرم افزارهای Malwarebytes’Anti-Malware و PrevX مشکلتون رو حل خواهند کرد.

Malwarebytes Anti-Malware | نرم افزاری کاربردی برای مونیتور نمودن پروسه های در حال اجراء ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PrevX آنتی ویروسی بسیار عالی جهت شناسایی و پاکسازی ویروس های جدید و ناشناخته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kaivanika
10-03-2011, 06:02
تا حالا چندین بار برام پیش اومده که یه سیستم ویروسی رو با دیسکت نجان و مالوربیت و .... اسکن کردم
بعد از اسکن و حذف ویروس های
وقتی گزینه show رو میزتم همه چیز اوکی میشه ولی فایل های مخفی ظاهر نمیشن
وقتی دوباره روی فولدر آپشن برمیگردم بازم گزینه dont show فعال شده

میشه در این مورد راهنمایی کنید ؟

pic4you
10-03-2011, 09:03
سلام

لطفا نرم افزاري براي حذف ويروس SVCHOST.EXE معرفي كنيد

روش دستي تو صفحه قبل هست ولي سخته :41:

كدوم آنتي ويروس مي تونه حذف كنه ؟

Masоud
10-03-2011, 19:44
تا حالا چندین بار برام پیش اومده که یه سیستم ویروسی رو با دیسکت نجان و مالوربیت و .... اسکن کردم
بعد از اسکن و حذف ویروس های
وقتی گزینه show رو میزتم همه چیز اوکی میشه ولی فایل های مخفی ظاهر نمیشن
وقتی دوباره روی فولدر آپشن برمیگردم بازم گزینه dont show فعال شده

میشه در این مورد راهنمایی کنید ؟

سلام

با استفاده از نرم افزار زیر میتونید مشکلتون رو حل کنید :

سلام

لطفا نرم افزاري براي حذف ويروس SVCHOST.EXE معرفي كنيد

روش دستي تو صفحه قبل هست ولي سخته :41:

كدوم آنتي ويروس مي تونه حذف كنه ؟

توسط نرم افزار زیر سیستم رو اسکن کنید . قبلش برنامه رو آپدیت کنید :

Malwarebytes Anti-Malware | نرم افزاری کاربردی برای مونیتور نمودن پروسه های در حال اجراء ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

goldgalaxy90
11-03-2011, 19:23
تروجان VRTx.TMP يکي از هوشمند ترين تروجانها بوده که وقتي سيستم شما را آلوده کرد تمام سرعت اينترنت شما را گرفته و اطلاعات شما را از روي هارد کا مپيوتر دزديده و باعث مختل کردن کارکرد ويندوز مي شود. اين فايل اگر اجرا شود ويروس هاي زير را در کامپيوتر شما توليد مي کنيد.( x يک مقدار Hex است)

wuaucldt.exe , o6jv.exe , 9fwm7m.exe , 34byl.exe ,72lrgh.exe , ccpvgqva.exe , ebpvgqva.exe , fcrngpyn.exe , hbpvgqva.exe , kipvgqva.exe , ljmiedyn.exe, taatz8r5.exe , tdbw9h.exe , x0ahw5wn.exe , mnfvwm.exe , dxrngpyn.exe , qjon.exe , service.exe

Rastin.
15-03-2011, 21:12
سیستم رو با mbam اسکن کردم یه سری تروجان تو فولدر ویندوز پیدا کرد :

msa.exe Trojan.Agent
+ دو تا تروجان دانلودر در فایل task ویندوز

و در قسمت HKEY :

XML _ Trojan.FakeAlert
Videohost _ Trojan.Downloader
Homepage _ Hijack.Homepage

... میخواستم بدونم پاک کردن اینا سیستم رو دچار مشکل نمیکنه (مخصوصا چند تایی که تو فولدر ویندوز هست) ؟

مشکل دیگه اینه که مدتیه یکی از درایوا فقط با راست کلیک و open باز میشه و اگه روش دابل کلیک کنم این ارور رو میده:

این مشکلش چیه ؟ اگه ویروسه چرا نود32 و malwarebytes تشخیصش نمیده؟!

goldgalaxy90
16-03-2011, 13:38
اینها رو می تونی پاک کنی
msa.exe Trojan.Agent
XML _ Trojan.FakeAlert
در مورد بقیه نام وتاریخ ایجادشونو بگو تا بهت بگم
در مورد مشکل درایو: Show Hiden را فعال کن درایوی که مشکل داره رو باز کن باید فایلی با پسوند ini. یا inf. داخل درایو باشه اونو پاک کن و ویندوزتو restart کن مشکل حل می شه .

Rastin.
16-03-2011, 15:13
اینها رو می تونی پاک کنی
msa.exe Trojan.Agent
XML _ Trojan.FakeAlert
در مورد بقیه نام وتاریخ ایجادشونو بگو تا بهت بگم
در مورد مشکل درایو: Show Hiden را فعال کن درایوی که مشکل داره رو باز کن باید فایلی با پسوند ini. یا inf. داخل درایو باشه اونو پاک کن و ویندوزتو restart کن مشکل حل می شه .

این مشخصاتی که malwarebytes از دو تروجان دانلودر توی قسمت task ویندوز میده:

35dc3473-a719-4d14-b7c1-fd326ca84a0c}.job Trojan.Downloader
{66ba574b-1e11-49b8-909c-8cc9e0e8e015}.job Trojan.Downloader

show hidden کردم ولی فایلی که گفتین پیدا نشد...در ضمن وقتی یکی از فولدرهای این درایو رو باز میکنم بلافاصله ارور میده windows explorer encountered a problem and needs to close و ویندوز رو میبنده!

ممون میشم راهنمایی کنید..

goldgalaxy90
17-03-2011, 00:40
این فایل رو دانلود کن توی یجا اکسترکتش کن و برنامه داخلشو اجرا کن.برنامه بصورت مینیمم کنار ساعت قرار می گیره روی اون کلیک راست کن run in startup رو انتخاب کن وکامپیوترت رو restart کن در هنگام بالا امدن ویندوز اون برنامه هایی رو که بعد از خودش اجرا میشن رو بهت نشون می ده که خیلی بهت برای پیدا کردن ویروسها کمک می کنه.
داخل درایو و فولدرهات هم برو ببین چه برنامه ای هنگامی که اونارو باز می کنی اجر امیشه ؟

peyman_v3i
24-03-2011, 13:37
سلام دوستان سال نو مبارک...
من مجموعه ای از اهنگ ها رو تو هارد اکسترنالم داشتم که حجمی حدود 20 گیگ گرفته بود کاملا به صورت اتفاقی امروز دیدم پوشه ی موزیک به این شکل که تو تصویر می بینید در اومده !!!

که نشون میده ارشیو من شده چیزی حدود 1.5 گیگ که تازه به صورت فایل نا شناس هست ...
تو رو خدا کمک کنید دوستان.
با سپاس

aliflh
25-03-2011, 19:33
دوستان من اصلا نمیتونم پسوند فایلهامو در ویندوز ببینم.در منوی folder option گزینه hide exensisio هم تیک نخورده.!!!جالبه اصلا نمیشه اونو تیک زد.یعنی وقتی حتی تیکش رو میزنم و بعد ok میکنم و بعد میرم دوباره نگاش میکنم تیکش برداشته شده ولی پسوند فایلها رو نمیتونم ببینم.
ضمنا ویندوزم سرویس پک2 هستش و از ناد32 آپدیت شده هم استفاده میکنم.یکبار هم فول اسکن کردم ولی مشکل هنوز پابرجاست.با sas هم یکبار فول اسکن کردم.
از دوستان خواهش دارم هم علت این مسئله رو مطرح کنند و هم در صورت امکان یک روش جایگزین دیگه برای تغییر پسوند فایلها رو در ویندوز بفرمایند.
ممنون از همه

peyman_v3i
28-03-2011, 22:08
اقا تو رو خدا یکی به من کمک کنه تو رو خدااااااااااااااااااااااا اااااااااا:41:

tatu66
29-03-2011, 01:10
از برنامه trojan remover‏ استفاده کنید
راه دیگه تغییر پسوند فایل از طریق cmd ‎‏ و با دستور rename‏ میباشد

aliahmadi22
29-03-2011, 14:32
ه طوری میشه فلشی رو که پوشه های داخل به صورت Shorcut شده رو درست کرد؟

peyman_v3i
29-03-2011, 15:22
من هننوز مشکلم با ویروس usbc حل نشده جون عزیزتون کمکم کنید.ارشیوم از دستم رفت به مولا:41:

goldgalaxy90
30-03-2011, 11:53
سلام دوستان سال نو مبارک...
من مجموعه ای از اهنگ ها رو تو هارد اکسترنالم داشتم که حجمی حدود 20 گیگ گرفته بود کاملا به صورت اتفاقی امروز دیدم پوشه ی موزیک به این شکل که تو تصویر می بینید در اومده !!!

که نشون میده ارشیو من شده چیزی حدود 1.5 گیگ که تازه به صورت فایل نا شناس هست ...
تو رو خدا کمک کنید دوستان.
با سپاس

سایتی که عکس رو توش قرار دادی تو ایران فیلتره نمیشه عکس رو دید .
سایز موارد زیر رو ارسال کن ببینیم کلا فولدرت پاک شده یا یه جا دیگه قایم شده .Show Hidden folder فعال باشه.
سایز کل درایو مورد دار=؟
سایز فضای پرشده در درایو=؟
سایز فضای خالی در درایو=؟
سایزفولدر RECYCLER تو اون درایو=؟
سایز فولدر System Volume Information تو اون درایو=؟
سایز فولدر های دیگه تو اون درایو=؟
سایز یک فایل ناشناس با حجم زیاد (اگه داری) تو اون درایو=؟
:10::5:

rezapassword
30-03-2011, 13:04
با سلام و خسته نباشید
من امروز یه فایل از اینترنت دان کردم که یه ترینر بازثی بود ولی ظاهرا بسیار ویروس خطر ناکی داره
این ویروس سرویس انتی ویروس اوست من رو از کار انداخته و همچنین تسک منیجر و ریجستری و ری استور ویندوز رو بسته
ویندوز من سون با اپدیت کامل + ویندوز دیفندر اپدیت + اوست 6 اپدیت + ترد فایر شرکت پیسی تولز که همه اپدیت امروزن
ترد فایر اختار داد من توجه نکردم
حالا چه طور دستی پاکش کنم
ویندوز اصل لپ تاپمه لطفا کمک کنید
این فایل الوده زیپ شده

این عکس از پروسه های ویندوز

goldgalaxy90
31-03-2011, 12:25
توی این یک سال اخیر نرم افزار نویسها از -- برنامه های خود عاصی شده اند و بر این شده اند که به نحوی جلوی این کار رو بگیرند . یکی از کارهایی که اینها انجام داده اند قراردادند بر نامه های ویروسی خطرناک بعنوان کرک یا کلید ساز برنامه در داخل بعضی از سایتها است . با اجرای بعضی از این برنامه ها ممکن است ویندوزتون را 100% از دست بدید.
:10::8::5:

aliahmadi22
31-03-2011, 22:07
چه طوری میشه فلشی رو که پوشه های داخل به صورت Shorcut شده رو درست کرد؟

یعنی هیچکس نمیدونه این ویوس رو باید چه طوری از بین برد؟!

peyman_v3i
31-03-2011, 23:18
سایتی که عکس رو توش قرار دادی تو ایران فیلتره نمیشه عکس رو دید .
سایز موارد زیر رو ارسال کن ببینیم کلا فولدرت پاک شده یا یه جا دیگه قایم شده .Show Hidden folder فعال باشه.
سایز کل درایو مورد دار=؟
سایز فضای پرشده در درایو=؟
سایز فضای خالی در درایو=؟
سایزفولدر RECYCLER تو اون درایو=؟
سایز فولدر System Volume Information تو اون درایو=؟
سایز فولدر های دیگه تو اون درایو=؟
سایز یک فایل ناشناس با حجم زیاد (اگه داری) تو اون درایو=؟
:10::5:دوست عزیز هاردم اکسترنال هست 320 gb که خب 298 نشون داده میشه
فضای پر شده تو درایو 296 هست.تقریبا پره
1.8 فضای خالیه
سایز پوشه recycled خیلی کمه: 85 بیت
system volume information هم 107 mb
سایز پوشه های دیگه هم به این ترتیب هستند:
recycled bin:673 bytes
thums.bd: 288 kb
usb system: 32 kb
found.000:700 mb
found.001:51.5 gb
found.002:13.8 gb
avg:32kb$
یعنی با وجود این اتفاق هیچ تغییری تو فضای هارد اتفاق نیافتاده.اما...
سیستم به صورت اتوماتیک قبل از start up یکبار check disk کرد که چون فضای کافی تو هارد نبود این پیام اومد:
recovering folder to file...
there is not enough space on disk
بعد همون پوشه که از 20 گیگ شده بود 2 گیگ حالا شده 32 کیلوبایت.اما باز از هاردم فضایی کم نشده

دوست عزیز منتظر جوابتم:10:

sarah333
01-04-2011, 00:18
باسلام سیستم من مدتیه که به این ویروس لعنتی اوتوران مبتلا شده و با هیچ کدوم از روشهای دستی و آنتی ویروس هم درست نمیشه وقتی فایلهایAutorun.infوAutorun.exeرو به روش دستی پاک میکنم و یا با nod32بعد از 1ثانیه دوباره بوجود میاد در ویندوز xpوارد هر درایو و پوشه ای که میشم به طور خودکار یک فایل با اسم ویدیو یا کلیپ یل موزیک ایجاد میشه که حجمی حدود 90 کیلو بایت داره و وقتی پاکشون میکنم دوباره سریعا بوجود میان در ویندوز 7 هم در تمامی درایو ها فایلی به نامSystem Volume Informationو یک علامت سطل آشغال هست اون فایل به هیچ عنوان پاک نمیشه ولی علامت سطل آشغال پاک میشه و بعد از چند لحظه دو باره ظاهر میشه خواهش میکنم یکی منو راهنایی کنه این ویروس دیونم کرده ضمنا آنتی ویروسم eset smart security 4هست که آپدیت هم هست ویروس رو شناسایی و پاک میکنه ولی بعد از چند لحظه دوباره ویروسه به وجود میاد
در زمن از نرم افزارهایی مثلAutorunRemoverو rrtوAutorun killerهم استفاده کردم ولی فایده ای نداشت.

goldgalaxy90
01-04-2011, 02:17
ویندوز در هنگام check disk اگر فایلی رو از دست بده اونها رو در فایلهایی با نام found.000 یا مشابه اون ذخیره می کنه.
با پسوند mp3.یا فقط mp3 تو اون فولدر ها جستجو کن ببین می تونی فایل های خودتو پیدا کنی؟
یه مشکل دیگه که وجود داره اینه که گفتی درایوت پره! ولی سایز اشغال شده توسط فولدرها تقریبا 65 گیگ میشه اگه این درست باشه یعنی بعضی از فایلهات گم شده و فضا هم اشغال
کرده . ببین با این نرم افزار می تونی اونها رو بر گردونی .

اگه مشکلت حل شد تمام فایهایی مثل found.000 رو پاک کن چون هم بیهوده هستند وهم حجم زیادی اشغال کردن
و یک بار هاردتو فرمت کن تا به حجم اولیه بر گرده چون با اون سایزهایی که گفتی فکر کنم حدود 200 گیگ گم شده.
:5:

peyman_v3i
01-04-2011, 13:58
ویندوز در هنگام check disk اگر فایلی رو از دست بده اونها رو در فایلهایی با نام found.000 یا مشابه اون ذخیره می کنه.
با پسوند mp3.یا فقط mp3 تو اون فولدر ها جستجو کن ببین می تونی فایل های خودتو پیدا کنی؟
یه مشکل دیگه که وجود داره اینه که گفتی درایوت پره! ولی سایز اشغال شده توسط فولدرها تقریبا 65 گیگ میشه اگه این درست باشه یعنی بعضی از فایلهات گم شده و فضا هم اشغال
کرده . ببین با این نرم افزار می تونی اونها رو بر گردونی .

اگه مشکلت حل شد تمام فایهایی مثل found.000 رو پاک کن چون هم بیهوده هستند وهم حجم زیادی اشغال کردن
و یک بار هاردتو فرمت کن تا به حجم اولیه بر گرده چون با اون سایزهایی که گفتی فکر کنم حدود 200 گیگ گم شده.
:5:
تو پوشه found.000 فقط یه سری فایل با فرمت chk هست و هیچ فایل mp3 وجود نداره.این برنامه رو هم راه انداختم ظاهرا نسخه ی demo هست که نمیتونه recovery کنه اما فکر کنم پیدا کنه:10:
الان واقعا سوال شده که اون 20 گیگ اهنگام کجا قایم شدن؟؟؟:41:

goldgalaxy90
01-04-2011, 16:35
پاسخ به پیمان

فایل های mp3 گم شده به احتمال خیلی زیاد داخل فایلهایی با فرمت chk هستند :
حالا یا همه یکجا به فایلی با پسوند chk تبدیل شدند یا هر فایل Mp3 به صورت جدا به فرمت chk تبدیل شده .
اگر فایل با فرمت chk. به تعداد زیاد با حجمی بین 4 تا 10 مگابایت داری پس این فایل ها همون فایل های mp3 شما هستند.
برای اینکه مطمئن بشی چند تا از این فایل ها را با Notepad باز کن ببین میتونی عبارت ID3 رو تو اون پیدا کنی اگه پیدا کردی یعنی اون فایل mp3 است .یکی از اونها رو به mp3.تغییر نام بده و با مدیا پلیر باز کن ببین صداش در می یاد.
اگر صدا نداشت یعنی باید با یک نرم افزاری اونو به Mp3 تبدیل کرد.

peyman_v3i
01-04-2011, 21:16
پاسخ به پیمان

فایل های mp3 گم شده به احتمال خیلی زیاد داخل فایلهایی با فرمت chk هستند :
حالا یا همه یکجا به فایلی با پسوند chk تبدیل شدند یا هر فایل Mp3 به صورت جدا به فرمت chk تبدیل شده .
اگر فایل با فرمت chk. به تعداد زیاد با حجمی بین 4 تا 10 مگابایت داری پس این فایل ها همون فایل های mp3 شما هستند.
برای اینکه مطمئن بشی چند تا از این فایل ها را با Notepad باز کن ببین میتونی عبارت ID3 رو تو اون پیدا کنی اگه پیدا کردی یعنی اون فایل mp3 است .یکی از اونها رو به mp3.تغییر نام بده و با مدیا پلیر باز کن ببین صداش در می یاد.
اگر صدا نداشت یعنی باید با یک نرم افزاری اونو به Mp3 تبدیل کرد.

درستههههههههههههههههههههه تو پوشه ی موزیک (خدا بیامرز) ترکیبی از فایل های تصویری -mp3 و عکس بود الان همه ی اونها تو همین فایل ها با فرمت chk قایم شدن اما کلا حدود 10000 فایل هست که اگه بخوام اینارو دونه دونه فرمتشو عوض کنم بعد اسم گذاری کنم فکر کنم حدود 50 روز طول بکشه حالا 3 تا سوال:
1-دوست عزیز راهکاری واسه سریع تر کردن عملیات تغییر فرمت داری؟ یعنی بشه 10 تا فایل رو همزمان تغییر فرمت داد که .chk بشه .avi مثلا
2-میشه کاری کرد اون صفحه ی check disk قبل از welcome بیاد؟ شاید اون تونست این بار recovery بکنه!
3-نسخه ی کرک شده یا کامل نرم افزار doctor disk-instant file recovery رو دارید؟

تا همین جا هم 10000000000000 تا سپاس.:11::10::40::8:

goldgalaxy90
02-04-2011, 00:01
درستههههههههههههههههههههه تو پوشه ی موزیک (خدا بیامرز) ترکیبی از فایل های تصویری -mp3 و عکس بود الان همه ی اونها تو همین فایل ها با فرمت chk قایم شدن اما کلا حدود 10000 فایل هست که اگه بخوام اینارو دونه دونه فرمتشو عوض کنم بعد اسم گذاری کنم فکر کنم حدود 50 روز طول بکشه حالا 3 تا سوال:
1-دوست عزیز راهکاری واسه سریع تر کردن عملیات تغییر فرمت داری؟ یعنی بشه 10 تا فایل رو همزمان تغییر فرمت داد که .chk بشه .avi مثلا
2-میشه کاری کرد اون صفحه ی check disk قبل از welcome بیاد؟ شاید اون تونست این بار recovery بکنه!
3-نسخه ی کرک شده یا کامل نرم افزار doctor disk-instant file recovery رو دارید؟

تا همین جا هم 10000000000000 تا سپاس.:11::10::40::8:

یک فایل با فرمت chk. که هم حجمش پایینه(کمتر از 4مگ) و هم mp3 است تو یه جا آپلود کن ببینم می تونم نرم افزارشو بنویسم.:10:

peyman_v3i
02-04-2011, 21:37
یک فایل با فرمت chk. که هم حجمش پایینه(کمتر از 4مگ) و هم mp3 است تو یه جا آپلود کن ببینم می تونم نرم افزارشو بنویسم.:10:

بله بفرمایید::11:

دوست عزیز اگه ممکنه به اون یکی سوالمم جواب بدین :10:

goldgalaxy90
02-04-2011, 21:53
بله بفرمایید::11:

دوست عزیز اگه ممکنه به اون یکی سوالمم جواب بدین :10:

اگه بخوای چک دیسک رو اجرا کنی خوب می تونی فایل زیر رو تو ویندوز اجرا کنی:

C:\WINDOWS\system32\chkdsk.exe

برای بازگرداندن فایلها یک نرم افزار تو سایت زیر در قسمت دانلود نرم افزار قرار داده شده می تونی با اون فایهاتو برگردونی .

amir 777
03-04-2011, 15:29
اقا تو رو خدا کمک کنید من یک فایلی را hidden کردم ویروس هم ندارم ولی هیچ جوری این فایل را نشون نمیده

armin_goooodboy
03-04-2011, 16:02
دوستان کمک :

jafarian
03-04-2011, 16:27
پیشنهادمن به شما اینه که ازآنتی ویروس آویرانسخه بروزشدش استفاده کنیداحتمالااین ویروس بتونه نابود کنه

ودرمرحله بعدکه احتمالااین ویروس توسط این آنتی ویروس پاک میشه این برنامه را هم دانلود کنید درکنارآنتی ویروستون

نصب کنیداگرسیستم عاملتون اکس پی هستش درضمن بهتره نسخه پریمیوم سکیوریتی آویرارانصب کنید تو این پست کی

آویرا هست:20:
لینک دانلودآویرا پریمیوم سکیوریتی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکی آویرا

goldgalaxy90
03-04-2011, 16:41
اقا تو رو خدا کمک کنید من یک فایلی را hidden کردم ویروس هم ندارم ولی هیچ جوری این فایل را نشون نمیده

تو سایت زیر در قسمت دانلود نرم افزار نرم افزاری برای تغییر ویژگی فایل قرار داده شده برو دانلود کن حالشو ببر.
:8::10:

goldgalaxy90
03-04-2011, 17:06
دوستان کمک :

نرم افزاری که تو این آدرس قرارداره رو دانلود کن بعد از اجرا ی اون چند تا از اون فوادر ها رو پاک کن یا بر روی آنها دایل کلیک کن ببین اسم ویروسی که اجرا می شه چیه؟

amir 777
03-04-2011, 18:54
تو سایت زیر در قسمت دانلود نرم افزار نرم افزاری برای تغییر ویژگی فایل قرار داده شده برو دانلود کن حالشو ببر.
:8::10:

دوست عزیز من رفتم تو این سایت اما چنین برنامه ای نبود میشه خودتون لینک دانلود بدید

armin_goooodboy
03-04-2011, 19:03
نرم افزاری که تو این آدرس قرارداره رو دانلود کن بعد از اجرا ی اون چند تا از اون فوادر ها رو پاک کن یا بر روی آنها دایل کلیک کن ببین اسم ویروسی که اجرا می شه چیه؟

برادر این چی بود دادی ما دانلود کنیم؟
دانلود کردم آنتی ویروس سریعا به عنوان ویروس شناختش
آنتی ویروس رو غیر فعال و اجراش کردم دیدم کل سیستم هنگ کرد
سریع ری استارد کردم

راه دیگه ای واسه فهمیدن نیست؟

goldgalaxy90
03-04-2011, 20:13
دوست عزیز من رفتم تو این سایت اما چنین برنامه ای نبود میشه خودتون لینک دانلود بدید

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

برادر این چی بود دادی ما دانلود کنیم؟
دانلود کردم آنتی ویروس سریعا به عنوان ویروس شناختش
آنتی ویروس رو غیر فعال و اجراش کردم دیدم کل سیستم هنگ کرد
سریع ری استارد کردم

راه دیگه ای واسه فهمیدن نیست؟

من این برنامه رو تو ویندوز xp اجرا می کنم به خوبی کار می کنه . بعد از لوگوش باید یه چند ثانیه صبر کنی تا فایهاشو فراخوانی کنه .
برنامه زیر برای cpu های سرعت پایینه:

peyman_v3i
03-04-2011, 21:49
:10: :10: :10: :10: :11: :11: :11: :11: :11:

gold galaxy عزیز
واقا ممنونم خیلی خیلی خیلی سپاس از شما که مشکلمو حل کردی بلاخره با اون برنامه همه ی فایل ها به حالت قبل برگشتن و تفکیک شدن. :8:
حالا فقط مونده rename کردن 10000 اهنگ که دیگه فکر کنم چاره ای ندارم باید انجامش بدم :31:

بازم ممنون از تو و از پی سی ورلد

armin_goooodboy
03-04-2011, 22:31
با panda بصورت آنلاین اسکن کردم

مشخصات این ویروس رو به این شکل داد :

چطوری پاکش کنم؟

sarah333
04-04-2011, 18:49
باسلام سیستم من مدتیه که به این ویروس لعنتی اوتوران مبتلا شده و با هیچ کدوم از روشهای دستی و آنتی ویروس هم درست نمیشه وقتی فایلهایAutorun.infوAutorun.exeرو به روش دستی پاک میکنم و یا با nod32بعد از 1ثانیه دوباره بوجود میاد در ویندوز xpوارد هر درایو و پوشه ای که میشم به طور خودکار یک فایل با اسم ویدیو یا کلیپ یل موزیک ایجاد میشه که حجمی حدود 90 کیلو بایت داره و وقتی پاکشون میکنم دوباره سریعا بوجود میان در ویندوز 7 هم در تمامی درایو ها فایلی به نامSystem Volume Informationو یک علامت سطل آشغال هست اون فایل به هیچ عنوان پاک نمیشه ولی علامت سطل آشغال پاک میشه و بعد از چند لحظه دو باره ظاهر میشه خواهش میکنم یکی منو راهنایی کنه این ویروس دیونم کرده ضمنا آنتی ویروسم eset smart security 4هست که آپدیت هم هست ویروس رو شناسایی و پاک میکنه ولی بعد از چند لحظه دوباره ویروسه به وجود میاد
در زمن از نرم افزارهایی مثلAutorunRemoverو rrtوAutorun killerهم استفاده کردم ولی فایده ای نداشت.

کسی نیست جواب منو بده
مخصوصا برای پاک کردن این دو گزینه1. Information System Volume و 2.سطل آشغال که در همه درایو هاهست و هیچ جور پاک نمیشه خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه.
با تشکر

goldgalaxy90
05-04-2011, 22:51
کسی نیست جواب منو بده
مخصوصا برای پاک کردن این دو گزینه1. Information System Volume و 2.سطل آشغال که در همه درایو هاهست و هیچ جور پاک نمیشه خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه.
با تشکر

در مورداین دو فولدر که گفتی نگران نباش . اینها جزو فایلهای سیستمی ویندوز هستند
System Volume Information : این فولدر برای ذخیره فایها بکار میره . اگه بخوای اینو پاک کنی باید System Restore تو اون درایوتو غیر فعال کنی.
سطل اشغال هم که از اسمش معلومه.

در مورد ویروسها هم از کسپر استفاده کن جواب می گیری.
:10::8:

AlexanderMahone
06-04-2011, 02:10
کسی نیست جواب منو بده
با تشکر
به این ادرس برو کمکت میکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

reza10_devil
07-04-2011, 17:39
سلام
دوستان من یه مدتی یه ویروسی بدجور اذیتم میکرد علائمش اینجوری بود که مثلا نمیتونستم کامپیوترمو خاموش یا ریستارت کنم تو قسمت سیو ستینگ هنگ میکرد و اینترنتم کلا تعطیل میشد و...
به هر حال الان دیگه مشکلی ندارم از این نظر فقط انتی ویروسم که نود32 با اخرین اپدیته دم به دیقه الرت میده و فایلهای ویندوزمو ویروس تشخیص میده که اونارم نمیتونم پاک کنم و no action میزنم که این کارم تمومی نداره حتی مثلا همین الان درایو مودممو که نصب میکنم بلافاصله اینو ویروس تشخیص میده و...
الانم داخل همه درایوام دیدم فلدر به صورت مخفیaoutron.inf وجود داشت که بدون مشکلی پاک شد و دیگه خبری ازش نیست
حالا فقط همین قضیه که نود32 همه چیمو ویروس تشخیص میده مشکل دارم اگه کمکم کنین ممنون میشم:41:

wordship
13-04-2011, 21:19
سلام
دوستان من یه مدتی یه ویروسی بدجور اذیتم میکرد علائمش اینجوری بود که مثلا نمیتونستم کامپیوترمو خاموش یا ریستارت کنم تو قسمت سیو ستینگ هنگ میکرد و اینترنتم کلا تعطیل میشد و...
به هر حال الان دیگه مشکلی ندارم از این نظر فقط انتی ویروسم که نود32 با اخرین اپدیته دم به دیقه الرت میده و فایلهای ویندوزمو ویروس تشخیص میده که اونارم نمیتونم پاک کنم و no action میزنم که این کارم تمومی نداره حتی مثلا همین الان درایو مودممو که نصب میکنم بلافاصله اینو ویروس تشخیص میده و...
الانم داخل همه درایوام دیدم فلدر به صورت مخفیaoutron.inf وجود داشت که بدون مشکلی پاک شد و دیگه خبری ازش نیست
حالا فقط همین قضیه که نود32 همه چیمو ویروس تشخیص میده مشکل دارم اگه کمکم کنین ممنون میشم:41:
دوست عزیز امروزه نرم افزار های اسکنر یکی از نرم افطزار های مهم به شمار میرن که باید در کنار انتی ویروس نصب شن
که اگر انتی ویروس نتونست یه ویروس رو شناسایی کنه از دست اسکنره در نره
چند تا از بهترین اسکنر ها رو در تاپیک های زیر میتونید ببینید
:
:
:
چون همونطور که میدونید دیگه کسی وقته اینو نداره که بخواد دستی یه ویروسو از بین ببره
به همین دلیل از اسکنر ها و..
استفاده میشه

pini30lin
13-04-2011, 22:07
سلام
من رو سیستمم اینترنت سکوریتی دارم که تا یه ماه پیش به روزه!
با این حال به یه ویروس که به اسم win32/virut.NBP معرفیش میکنه آلوده شده ولی نمی تونه پاکش کنه! این ویروس اجازه دسترسی به ایترنت و نصب آنتی ویروس دیگه ای رو نمی ده!:41:
کسی از دوستان می دونه باید چکار کنم؟؟؟:10:

AlexanderMahone
13-04-2011, 23:41
سلام
من رو سیستمم اینترنت سکوریتی دارم که تا یه ماه پیش به روزه!
با این حال به یه ویروس که به اسم win32/virut.NBP معرفیش میکنه آلوده شده ولی نمی تونه پاکش کنه! این ویروس اجازه دسترسی به ایترنت و نصب آنتی ویروس دیگه ای رو نمی ده!:41:
کسی از دوستان می دونه باید چکار کنم؟؟؟:10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به گفته خود سایت:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میتونه به صورت کامل این بدافزار رو از بین ببره نود32 هم با اسکن SafeMode میتونه ریموش کنه .
از این لینک:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم اگر به صورت انلاین اسکن انجام بدید باز میتونه این مزاحم رو از بین ببره از dr. web cureit هم میتونی استفاده کنی کمکت میکنه.
:10:

sarah333
15-04-2011, 14:04
در مورداین دو فولدر که گفتی نگران نباش . اینها جزو فایلهای سیستمی ویندوز هستند
System Volume Information : این فولدر برای ذخیره فایها بکار میره . اگه بخوای اینو پاک کنی باید System Restore تو اون درایوتو غیر فعال کنی.
سطل اشغال هم که از اسمش معلومه.

در مورد ویروسها هم از کسپر استفاده کن جواب می گیری.
:10::8:

ممنون ا ز جوابتون چطوری System Restore رو غیر فعال کنم؟ در ضمن من با هزار بدبختی folder option رو برگردوندم و گرینه don't show hidden files و گزینه های hide extensions for known file وhide protected operating system files رو علامت دار کردم ولی هر بار که سیستم رو خاموش و دوباره روشن میکنم دوباره همه فایل های مخفی آشکار شدن و تیک اون دو گزینه hide extensions for known file وhide protected برداشته شده و من باید دوباره به folder option برم تا تیک اونها رو بزنم چکار کنم که بعد از خاموش شدن کامپیوتر این مشکل پیش نیاد اگه یکی جواب بده ممنون میشم.

salehvasaleh
15-04-2011, 19:46
دوستان ببخشید ویروس Alex ---- چطوری می شه برطرف بشه؟ ممنون

goldgalaxy90
19-04-2011, 00:11
ممنون ا ز جوابتون چطوری System Restore رو غیر فعال کنم؟ در ضمن من با هزار بدبختی folder option رو برگردوندم و گرینه don't show hidden files و گزینه های hide extensions for known file وhide protected operating system files رو علامت دار کردم ولی هر بار که سیستم رو خاموش و دوباره روشن میکنم دوباره همه فایل های مخفی آشکار شدن و تیک اون دو گزینه hide extensions for known file وhide protected برداشته شده و من باید دوباره به folder option برم تا تیک اونها رو بزنم چکار کنم که بعد از خاموش شدن کامپیوتر این مشکل پیش نیاد اگه یکی جواب بده ممنون میشم.

غیر فعال کردن System Restore : بر روی آیکون Computer موجود در دسکتاپ یا منویStart کلیک راست و گزینه Properties را انتخاب کنید . برروی عنوان System Restore کلیک کرده و درایو مورد نظر را انتخاب کرده و سپس Setting و در نهایت گزینه....... Turn off system Re را انتخاب کنید.
برای غیر فعال کردن تمام Restor در همین پنجره تیک Turn off system restore on all drive را انتخاب و بر روی OK کلیک کنید.
به نظر من این خوبه که همیشه تمام فایل های موجود در درایو معلوم باشه . من خودم همیشه روی این حالت می زارم تا اگه یک چیز مشکوکی برروی سیستم افتاد سریع متوجه بشم .
این رفتار نشون میده که با استفاده از یک نرم افزار ریجستری ویندوزتو تغییر دادی و باید اونو به حالت اول برگردونی.
صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کن توضیحات لازم داده شده است.:5::10::8:

amir_dre
27-04-2011, 23:18
سلام دوستان من هارد پاسپورتیم Win32/virut NCW گرفته تمام Exe ها رو آلوده کرده نودمم اپدیت ولی clean نمیکنه و فقط Delete میده...خیلی رو اعصابه کلی فایل Exe lمهم دارم چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gypsy_mariachi
28-04-2011, 10:18
... حالا فقط مونده rename کردن 10000 اهنگ که دیگه فکر کنم چاره ای ندارم باید انجامش بدم :31: ...

سلام
برنامه زیر کمکت میکنه :46:

یا

بعد نصب از منوی Files گزینه Multi Rename Tools رو انتخاب کن.

بردیا
28-04-2011, 23:46
روشی جدید برای از بین بردن ویروس New folder.exe لطفی که این روش پیشنهادی همکار محترم به من کرد این بود که فایلای اجرایی 100ها مگ برنامه رو پاک کرد بعد از نزدیک به 3ساعت کار توی comman prompt
بعدش فولدرای new folder.exe به صورت دستی تونستم حذف کنم از هارد البته اگه برنگرده دوباره.
راهی هست که فایلای اجرایی رو بدون نصب دوباره برنامه ها برگردونم؟
ویندوزم هم مدام پیغام میده که برنامه های مختلف کار نمیکنه

8633063
06-05-2011, 10:54
خیلی خوب بود :20:

armin_1242000
06-05-2011, 15:08
سلام به همه ی دوستان. لپ تاپه من ویروس autorun.inf گرفتتش ک به صورت فلدره و توش هم یه فلدر به اسمه ImmunityFolder... که هردو خالی هستن. با Eset پیداش نکرد. اسمه درایو هامو local disk کرده اما با safe mode که میام بالا اسمه درایو ها درسته. این ویروس پاک نمیشه چون ارور میده میگه مسیره فایل پیدا نمیشه. توروخدا کمک کنید.

AlexanderMahone
06-05-2011, 18:10
سلام به همه ی دوستان. لپ تاپه من ویروس autorun.inf گرفتتش ک به صورت فلدره و توش هم یه فلدر به اسمه ImmunityFolder... که هردو خالی هستن. با Eset پیداش نکرد. اسمه درایو هامو local disk کرده اما با safe mode که میام بالا اسمه درایو ها درسته. این ویروس پاک نمیشه چون ارور میده میگه مسیره فایل پیدا نمیشه. توروخدا کمک کنید.
از مالور بایت یا نورتون یا کاسپر میتونی برای نابودی این ویروس استفاده کنی.
از دیسک نجات کاسپرسکی هم میتونی کمک بگیری

johnyjohny
06-05-2011, 23:24
سلام وقتی میخوام open with میزنم این ارور رو میدهforum.p30world.com_images_New-smile_N_aggressive%20(40).gif

با تشکر از توجه شما

armin_1242000
07-05-2011, 14:25
از مالور بایت یا نورتون یا کاسپر میتونی برای نابودی این ویروس استفاده کنی.
از دیسک نجات کاسپرسکی هم میتونی کمک بگیری

آقا قربون دستت لینکشونو بزار.

jafarian
07-05-2011, 14:43
آقا قربون دستت لینکشونو بزار.

لینک Malwarebytes' Anti-Malware+serial

goldgalaxy90
07-05-2011, 19:36
سلام وقتی میخوام open with میزنم این ارور رو میدهforum.p30world.com_images_New-smile_N_aggressive%20(40).gif

با تشکر از توجه شما

دوست عزیز این خطا را همیشه میده یا فقط وقتی که فایل های PDF را باز می کنید.اگر همیشه نمیده پس:

این خطا به شما می گه که برنامه مربوط به اون فایل که PDF باشه را نصب نکردید . برنامه acrobat reader را نصب کنید مشکل حل میشه.

:10::8::20::46:

esyo
07-05-2011, 20:15
سلام
فکر کنم یک ویروس گرفتم که دقیقا مثل explorer هست
من حتی کسپر 2011 اورجینال دارم.
ولی نشناختتش و هر چند ساعت یک بار سیستم میپره و دوباره می یاد!
دیگه خسته شدم
نمی دونم چطور باید پاک بکنمش.
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

esyo
07-05-2011, 20:21
لینک این برنامه هم کار نمی کنه
ممنون میشم یک لینک دیگه معرفی کیند

استفاده از برنامه ای که در زیر برای شما معرفی کرده ام

این برنامه قادر به انجام کارهای زیر می باشد .

از بين بردن ويروس هاي ravmon.exe و mdm.exe و SCVHOST.exe و SVCHOST.ini
فعال کردن قسمتهاي زير
NoFolderOptions, NoControlPanel, DisableTaskMgr, DisableRegistryTools, DisableCMD

و به حالت پيش فرض برگرداندن قسمتهاي زير

کد:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\
CurrentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\NOH IDDEN]
“CheckedValue”=dword:00000002

CurrentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\NOH IDDEN]
“DefaultValue”=dword:00000002

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\C
urrentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOW ALL]
“CheckedValue”=dword:00000001

CurrentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHO WALL]
“DefaultValue”=dword:00000002
کد:

johnyjohny
07-05-2011, 20:46
دوست عزیز این خطا را همیشه میده یا فقط وقتی که فایل های PDF را باز می کنید.اگر همیشه نمیده پس:

این خطا به شما می گه که برنامه مربوط به اون فایل که PDF باشه را نصب نکردید . برنامه acrobat reader را نصب کنید مشکل حل میشه.

:10::8::20::46:
ممنون من برنامه مربوط به فایل pdf گرفتم اما باید دستی نصب کنم اتوماتیک نمیشه سیستم ویروس اتوران داشت در ضمن برای هر برنامه ای open with باز نمیشه و همین ارور رو میداد forum.p30world.com_images_New-smile_N_aggressive%20(40).gif راستی این اسمایها چرا اینچوری میشه اینقدر افزونه نصب کردم حالا نمیدونم کدومه که حذف کنم یعنی صفحه 1 تا 300 صفحه را یکجا نشون میده حالا نمیدونم کدوم افزونه این کار رو میکنه حذفش کنم

goldgalaxy90
08-05-2011, 13:31
ممنون من برنامه مربوط به فایل pdf گرفتم اما باید دستی نصب کنم اتوماتیک نمیشه سیستم ویروس اتوران داشت در ضمن برای هر برنامه ای open with باز نمیشه و همین ارور رو میداد forum.p30world.com_images_New-smile_N_aggressive%20(40).gif راستی این اسمایها چرا اینچوری میشه اینقدر افزونه نصب کردم حالا نمیدونم کدومه که حذف کنم یعنی صفحه 1 تا 300 صفحه را یکجا نشون میده حالا نمیدونم کدوم افزونه این کار رو میکنه حذفش کنم

فکر کنم سیستمت یکی و دوتا مشکل نداشته باشه . اگه از من می شنوی کل سیستمت رو فرمت کن و یه ویندوز و یک آنتی ویروس خوب نصب کن و چیزهای اضافی و بیخودی رو سیستمت نصب نکن. :5: :46:

goldgalaxy90
08-05-2011, 13:40
سلام
فکر کنم یک ویروس گرفتم که دقیقا مثل explorer هست
من حتی کسپر 2011 اورجینال دارم.
ولی نشناختتش و هر چند ساعت یک بار سیستم میپره و دوباره می یاد!
دیگه خسته شدم
نمی دونم چطور باید پاک بکنمش.
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

فایل Demo این برنامه رو دانلود کن و در قسمت Event اون نام آدرس برنامه های Explorer اجرایی رو چک کن ببین یکی هستند یا نه.و یه عکس از کل پروسس بزار.

esyo
08-05-2011, 15:06
با تشکر خدمت شما

M A T I N
08-05-2011, 19:15
ویروس x.mpeg رو چه جوری میشه پاک کرد؟

goldgalaxy90
08-05-2011, 21:15
منظورم این بود که با اون نرم افزار که گذاشتم عکس بگیر و بزار چون تو اون نرم افزار مکان اجرای فایل ها هم معلوم بود. تو ویندوز سون اونو با Run as sdministrator اجرا کن.
با این حال توی این عکس ها چیز مشکوکی ندیدم .
برای اینکه ویندوزتو ایمن کنی می تونی نرم افزار Comodo firewall رو نصب کنی .

wordist
09-05-2011, 18:38
سلام به همه دوستان

با عنایت به اعلان جدید " ◄◄◄ راه‌اندازی تاپیک مرجع رفع آلودگیهای ویروسی ►►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) " در تالار اورژانس سیستمهای آلوده تاپیک فعلی قفل میشود

دوستان مباحث خودشون رو با رعابت قوانین در تاپیک مربوطه پیگیری کنن

بنده همینجا از طرف تیم مدیریت نرم افزار از تمام دوستانی که در این تاپیک زحمت فراوانی کشیدن تشکر میکنم :11:

wordist
مدیر انجمن نرم افزار