PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Worms: World Party

smohs
12-02-2008, 07:37
سلام!:20:
اين تاپيك به منظور بحث و بررسي و خلاصه همه چيز بازي Worms World Party راه اندازي شده بنابر اين در اين تاپيك در مورد اين بازي هرچه مي خواهد دل تنگت بگو.:33:
با اجازه، خودم شروع مي كنم:
با اومدن بازي Worm's World Party من عاشق اين بازي(يا بهتره بگم معتاد اين بازي) شدم و مدت هاي زيادي رو صرف انجام دادن اين بازي مي كردم (و هنوزم كه هنوزه اين بازي رو انجام مي دم) تا جاييكه تونستم تا حدود زيادي به نكات و ويژگي هاي موجود در اين بازي مسلط بشم:cool: با اومدن ورژناي جديد اين بازي باز هم علاقه من به اون كم نشد و فكر كنم اكثريت با من هم عقيده باشن كه هيچ ورژن سه بعدي از اين بازي جاي ورژن دو بعديشو نمي گيره(هر چند بايد بگم كارت گرافيك كامپيوترم هم توانايي اجراي ورژناي سه بعديشو نداره:31: ولي چند جا كه بازي كردم باهاشون حال نكردم).
خود من براي ياد گرفتن ريزه كاريهاي اين بازي خيلي وقت گذاشتم و بعضياشو همين اواخر كشف كردم(آخه هلپ درست و حسابي كه نداره) واسه همين تصميم گرفتم تو اين تاپيك ظرايف و ريزه كاري هاي بازي رو معرفي كنم تا بتونين بيشتر از اين بازي لذت ببرين(يه توضيح بدم كه من سعي كردم بيشتر نكاتي كه از ظاهر برنامه و توضيحاش نمي شه فهميد بيان كنم به عبارت ديگه بيشتر به درد كسايي مي خوره كه بازي رو بلدند ولي اگه دوستان مطالب ديگه اي به ذهنشون رسيد مطرح كنن) -باشد كه مورد عنايت شما قرار گيرد ان شاء الله.
دوستان ديگه و طرفداراي اين بازي هم اگه نكاتي به ذهنشون رسيد كه من يادم رفته بود بگم يا اصلا بلد نبودم مطرح كنند ما هم استفاده ببريم.

و اما نكات:
نكات قبل از ورود به محيط بازي:
1)لذت اين بازي به چند نفره بودنشه بنابر اين سعي كنيد وقتي با دوستان يا خانواده جمعتون جمعه بازي كنيد(هر چند تك نفره ش هم حال زيادي مي ده و مدت ها شما رو مشغول مي كنه بدون اين كه خسته بشين مثل خودم كه از تك نفره هم لذت مي برم مخصوصا قسمتي كه وقتي پشت سر بگذارين بهتون درجه مي ده)

2)توي بازي گروهي سعي كنين تيم هاي كامپيوتر رو هم اضافه كنيد تا لذت بيشتري ببريد.

3)توي چند نفره اون قسمت پايين سمت چپ كه سه تا شكل از اين جعبه هاي شرط بنديه چيه؟ هست روي اونا كليك كنيد كه گزينه هاي جالبي توش نهفته است كه من معمولا گزينه هايي كه عكساشو گذاشتم انتخاب مي كنم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(اگه طنابو قوي كنين چه كارا كه نمي تونين بكنين منتهي به تمرين نياز داره اون جعبه ها هم اگه انتخاب بشن با سلاح هاي جديدي توي بازي غافلگير مي شين كه بعدا توضيح مي دم اون يكي هم محتواي جعبه ها رو مي نويسه) بقيه گزينه ها رو من زياد باهاش حال نكردم بعضياشم نمي دونم واسه چيه اگه كسي از دوستان با بقيه ش حال مي كنه تو همين تاپيك مطرح كنه و توضيح بده.

4)حالا ميايم يه قسمت بالاتر سمت چپ ويرايش سلاح هاست كه با توجه به علاقه و توانمنديهاي خودتون و همبازياتون اونو ويرايش كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(البته بهتره تو صفحه اول ورود به بازي از قسمت تنظيمات بازي يه تركيبي از سلاح ها كه به نظرتون مناسبه سيو كنين تا در دفعات بعدي بازي فقط با يك كليك تنظيمات اسلحه مورد نظرتون رو فراخواني كنيد).
نكته اي كه بايد بگم اينه كه سعي كنيد سلاح هاي قوي مثل موز يا ديناميت يا اينكامينگ يا.... رو محدود به دو سه تا كنيد و براي بعضي هم محدوديت زماني بذاريد مخصوصا موز(يعني نشه بلافاصله در شروع بازي از سلاح قوي استفاده كرد) چون اگه سلاح هاي قوي زياد باشن توانمندي و مهارت بازيكن ديگه در پيروزي نقشي نداره و لذت بازي گرفته مي شه(ولي وجود سلاح قوي بسيار لازمه). در پايان اين پست يه نمونه از چينش مناسب سلاح ها(از نظر خودم) قرار دادم.

5)در سمت راست قسمت قبل هم تنظيمات ديگر بازي مثل جون كرم ها و ارتفاع آب و ... موجوده كه اونم مي تونيد در قسمت تنظيمات كلي بازي به همراه تنظيمات سلاح سيو كنيد
(يادتون باشه جون و يا زمان بازي رو خيلي زياد نكنيد چون ممكنه حوصله تون سر بره)

6)قسمت بالا سمت چپ هم انتخاب زمين بازيه كه اونم مي تونيد يه زمين رو خودتون بسازيد و روي زميني كه خودتون ساختيد بازي كنيد(مثلا مي تونيد عكس خودتون يا دوستاتونو منفجر كنيد) روش اين كارم به اين صورته كه در يك برنامه گرافيكي مثل فوتوشاپ تصوير مورد نظرتون رو با سايز 1920x696 بسازيد منتهي بايد قسمت بالا و اطرافشو با رنگ سياه خالص پر كنيد تا در بازي به طور خودكار ماسك بشه پس از اينكار تصوير رو با پسوند ترجيحا jpg سيو كنيد و اونو در فولدر برنامه سپس شاخه \User\Import كپي كنيد، حالا وارد محيط بازي ميشين و اونوقت روي همون قسمت بالا سمت چپ(انتخاب زمين) كليك راست كنين تا وارد قسمت ويرايش زمين بشين. در اين قسمت شما مي تونين با ابزاراي موجود در اون هر طور مي خواين زمين بسازين اما ما با اوناش كاري نداريم و قسمتي كه شكل ديسكت هست رو كليك كنيد، از پنجره باز شده تصوير مورد نظرتون رو وارد كنين(به همين سادگي).

7)يه نكته ديگه م هست اونم اينه كه مي تونين موقع انتخاب تيم ها دو تا تيمو همرنگ انتخاب كنين كه در اينصورت با اون تيم همكار مي شين(حتي با كامپيوتر هم) و دو تايي با تيمهاي حريف مبارزه مي كنين.

خب حالا نكات داخل بازيو مي گم:
1)انواع پرش:
-پرش به جلو:Enter
-پرش ضعيف به بالا و كمي عقب:Double Enter
-پرش ضعيف به بالا:Back Space
-پرش قوي به بالا و كمي عقب:Double Back Space
-پرش به عقب:Double Back Space بلافاصله Enter

2)در صورتي كه در تنظيمات قبل از بازي جعبه ها رو انتخاب كرده باشين جعبه هاي بسياري از آسمون براتون نازل مي شه كه اونايي كه اسمشون برق مي زنه قدرتاي ويژه دارن كه داخل سلاح هاي عادي بازي نيست اين سلاح ها عبارتند از:
-Armageddon كه اگه بزنين همه چيزو داغون مي كنه(فيلم آرماگدونو ديدين) سعي كنين اول جاي مناسبي(ترجيحا پايين ترين نقاط) انتخاب كنين و بعد استفاده كنين(البته اگه ديگه هيچ اميدي واسه زندگي ندارين و مي خواين بقيه رو هم با خودتون به گور ببرين روش مناسبيه)
-Carpet bomb كه مثل اينكامينگ استفاده مي شه و به جاي بمب قاليچه انفجاري رو سر كرم ها مي ريزه
-mine strike كه استفاده ش مثل اينكامينگه و تعداد زيادي مين روي سر دشمنا مي ريزه البته خطاي زيادي داره چون خيلي پرتاب مي شه و قابل كنترل نيست.
-scales of justice كه جون تمام تيم ها رو ميانگين مي گيره و مساوي مي كنه به درد وقتي مي خوره كه جونتون خيلي كمه و جون رقيبتون زياد(حالگيري اساسي)
-earthquake كه يك زمين لرزه ايجاد مي كنه و بدرد زماني مي خوره كه رقيباتون نزديكاي لب آب بدون حفاظ هستن
-girderpack كه تعداد زيادي سازه هاي آهني پشت سر هم مي تونيد ايجاد كنيد البته فكر نكنم خيلي به دردتون بخوره مگر زماني كه بخواهيد در مقابل رقيب سد دفاعي ايجاد كنيد
-SuperBananaBomb كه مانند موزه با اين تفاوت كه زمان انفجار اوليه موز و همچنين انفجار خوشه هاي اون دست خودتونه
-SallyArmy كه يه زنه ظاهرا دايره زنگي مي زنه و مثل پيرزن عمل مي كنه منتهي بعد از انفجار تيكه هاي تركش پرت مي كنه و خيلي مخربه
-mingvase كه مثل ديناميت كار گذاشته مي شه منتهي تيكه هاي تركش بسيار مخرب پس از انفجارش پرت مي شه اگر با طناب استفاده بشه كه مي شه سريع فرار كرد بهتره
-nucleartest كه وقتي مي زنين سطح آب مقداري بالا مياد و اونايي كه پايينن به زير آب مي رن همچنين همه كرم هاي موجود در بازي رو شيميايي مي كنه كه به مرور زمان امتيازشون كم مي شه
-magicbullet كه شبيه پرنده عمل مي كنه منتهي با قدرت بيشتر و دقت بالاتر
-MBBomb كه شبيه اينكاميگ استفاده ميشه و يك كله گنده با برخورد به هر چيز مادي منفجر مي شه ولي باد روي اون تاثير زيادي داره و بايد با دقت استفاده بشه
-Donkey كه از اسمش پيداست يه خر(ببخشيد الاغ) رو مثل استفاده اينكامينگ روي رقيب مورد نظر مي ريزيد و فقط تماشا كنيد كه چطوري زمينو سوراخ مي كنه و مي ره تو آب اگه ياراي رقيب زير زمين يا يه جا جمع باشن حسابي داغونشون مي كنه آخر سلاحه:34:
-Mail Strick كه اينم شبيه اينكامينگ مصرف مي شه ولي به جاي بمب نامه هاي انفجاري رو روي سر رقيبتون مي ريزه البته بايد توجه داشته باشين كه اين سلاح شديدا تحت تاثير باده و دقت زيادي مي طلبه
-Ship Strick كه با طرز استفاده اي شبيه اينكامينگ يه گله ببهي آتشين پرقدرت رو روي سر رقيبتون مي ريزه كه در چند مرحله منفجر مي شن و سلاح تخريبي بسيار قويي هست

3)Select Worm ابزار مناسبي هست كه اگه نصيبتون بشه مي تونيد نوبت كرمتون رو به يكي ديگه از اعضاي تيمتون بديد و به اين ترتيب موقعيت مناسب تري براي غلبه بر رقبا پيدا كنيد. شيوه استفاده از اين سلاح(كه خودم همين اواخر ياد گرفتم) به اين شكله كه اول سلاحو انتخاب مي كنين بعد Space ميزنين تا فعال بشه وقتي علامت فلش دو طرفه ظاهر شد با زدن مداوم كليد Tab يار مورد نظرتون رو انتخاب مي كنين

4)يه توضيحم درباره طناب بدم كه اگه قويش كنين خيلي بهتره و با استفاده از اين ابزار كارآمد مي تونين دقت به هدف خوردن سلاحتون رو بالا ببرين و خيلي كاراي ديگه كه البته نياز به تمرين زيادي داره

با اجازه يه پيشنهاد هم براي لذت بردن بيشتر از بازي در مورد تنظيمات بازي(چند نفره) بهتون ميدم چون خودم با اين تنظيمات خيلي حال مي كنم:
تعداد سلاح ها:
گاو 3
پرنده 3
گوسفند پروازي 3
گوسفند معمولي(اندازي) 4
گوسفند پرتابي 5
ديناميت 3
پيرزن 3
نارنجك كليسايي 3
6flame throewe
اينكامينگ(Air sterick) سه
3naplam strick
موز 3
9Blow Torch
طناب 9
مين 5

تاخير ها(خيلي مهم):
موز 1
گاو 2
گوسفند پروازي 3
4َAir Strick
5Naplam Strick

تنظيمات ديگر:
جان كرم ها: 150
زمان براي تلاش هر كرم: 60 ثانيه
زمان كلي بازي: 25(خيلي مهم نيست)
قرار گرفتن كرم ها در مكان هاي تصادفي

يه چيزم راجع به بازي يه نفره بگم وقتي قسمت يه نفره رو انتخاب مي كنين قسمت پايين سمت راست يه نوع بازي هست كه شما با كامپيوتر بازي مي كنين و هر مرحله رو كه مي برين مرحله بعد سخت تر مي شه و به ازاي تعداد شكست ها و برد هاتون بهتون درجه مي ده:
يه ترفند واسه اينكه شكست هاتون ثبت نشه اينه كه موقعي كه از بردن نااميد شديد و باختتون قطعي شد و كرم رقيب مي خواد شروع به عمليات خوشحالي بكنه سريع Ctrl+Alt+Delet رو بزنيد و برنامه رو End Process كنيد بدين ترتيب شكستتون ثبت نمي شه ولي توجه داشته باشيد كه بردن هم كار بسيار سختييه(مخصوصا وقتي دو سه تا يار به شما مي ده، هفت-هشت-ده تا به كامپيوتر)

خب تمام چيزايي كه به يادم اومد گفتم شما هم اگه نكته اي چيزي داشتين بذارين استفاده كنيم.:10::11:

Oracle_Eldorado
12-02-2008, 10:27
میشه منبع و لینک دانلود بازی رو بزارید ؟

smohs
12-02-2008, 12:53
منبعش كه خودمم، منبع زنده:31:
پست هاي حاوي لينك دانلود اين بازي در پي سي ورلد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Oracle_Eldorado
12-02-2008, 18:48
ایول ! پس همش کار خودته ؟!
پس کارت خیلی درسته .
منم اینو قبلا خیلی بازی میکردم ولی از وقتی سیدی بازیش شکست دیگه طرفش نرفتم .
فایل های نصب که باید دانلود کنم حجمشون چقدره ؟

Rude Boy
12-02-2008, 21:19
من مال موبایل را رو گوشی مامانم (w550) بازی می کردم ، تمومش هم کردم !!!
اگه همون نسخه موبایل را بدین تا بریزم رو گوشی خودم و دوباره بازی کنم خیلی عالی می شه ...

smohs
13-02-2008, 08:11
ایول ! پس همش کار خودته ؟!
پس کارت خیلی درسته .
منم اینو قبلا خیلی بازی میکردم ولی از وقتی سیدی بازیش شکست دیگه طرفش نرفتم .
فایل های نصب که باید دانلود کنم حجمشون چقدره ؟
اوليو اشتباها دو بار گذاشتم حجمش بالاي 500 مگ هست دومي حجمش فك كنم 81 و خورده اي باشه سومي هم به نظرم 160 و خورده اي آخريو بي خيال شو كه ديليت شده يكي هم خودم پيدا كردم(تورنت) با حجم 50.3 مگ كه لينكشو در زير مي ذارم:

من مال موبایل را رو گوشی مامانم (w550) بازی می کردم ، تمومش هم کردم !!!
اگه همون نسخه موبایل را بدین تا بریزم رو گوشی خودم و دوباره بازی کنم خیلی عالی می شه ...
اگه روي كامپيوتر بازي كني ديگه سراغ موبايل نمي ري درمورد لينكشم يه گشتي تو فروم بزني با يه سرچ ساده پيدا مي كني

*Necromancer
13-02-2008, 11:47
من قهرمان این بازی ام

يه ترفند واسه اينكه شكست هاتون ثبت نشه اينه كه موقعي كه از بردن نااميد شديد و باختتون قطعي شد و كرم رقيب مي خواد شروع به عمليات خوشحالي بكنه سريع Ctrl+Alt+Delet رو بزنيد و برنامه رو End Process كنيد بدين ترتيب شكستتون ثبت نمي شه ولي توجه داشته باشيد كه بردن هم كار بسيار سختييه(مخصوصا وقتي دو سه تا يار به شما مي ده، هفت-هشت-ده تا به كامپيوتر)
یه بار با یه banana bombسه تا از حریفان رو به درک واصل کردم!!!! در حالی که از گروه من فقط یکی مونده بود با50جون و تقریبا شکست رو پذیرفته بودم!!!!
ناگهان یه جعبه از آسمان افتاد رو سر کرمه!!!
خلاصه روز خوبی بود 20 دور , دور خونه دور افتخار زدم!!!:31::27:

متالیک
13-02-2008, 11:51
سلام
این بازی یکی از بهترین بازی های چند نفره است
یادش بخیر چند سال پیش سه نفری با بچه محلامون می شستیم بازی می کردیم!
جوونی کجایی که یادت بخیر...
حتما بازی کنید.

smohs
13-02-2008, 12:13
من قهرمان این بازی ام

یه بار با یه banana bombسه تا از حریفان رو به درک واصل کردم!!!! در حالی که از گروه من فقط یکی مونده بود با50جون و تقریبا شکست رو پذیرفته بودم!!!!
ناگهان یه جعبه از آسمان افتاد رو سر کرمه!!!
خلاصه روز خوبی بود 20 دور , دور خونه دور افتخار زدم!!!:31::27:
من توي چند نفره ش و حتي يه نفره ش هم خيلي از اين صحنه ها واسه خودم اتفاق افتاده و جذابيتش هم به همينه كه خيلي غير قابل پيش بينيه
ولي اگه همون يه نفره ش كه با كامپيوتر بازي مي كني و تو پست اول بهش اشاره كردم بازي كني و اونوقت در شروع بازي مثلا تو دو تا يار داري كامپيوتر بيست تا(باور كنيد اغراق نيست مراحل بالاش همينجور سخته) تازه از موز و سلاح هاي قوي هم خبري نيست اونوقت اگه ببري چيكار مي كني؟ فك كنم سكته رو بزني:27:(البته تا موقعي كه اون مهارتو كسب كني احتمالا جنبه شم پيدا كردي:31:)
اميدوارم ناراحت نشده باشي:10:

Oracle_Eldorado
13-02-2008, 17:52
میگم دوستان میشه اینو آنلاین بازی کرد ؟
اگه میشه بگید چطوری تا باهم بازی کنیم .

اوليو اشتباها دو بار گذاشتم حجمش بالاي 500 مگ هست دومي حجمش فك كنم 81 و خورده اي باشه سومي هم به نظرم 160 و خورده اي آخريو بي خيال شو كه ديليت شده يكي هم خودم پيدا كردم(تورنت) با حجم 50.3 مگ كه لينكشو در زير مي ذارم:

ممنون از شما . آخرش چند مگابایت هست ؟!
50 ؟
این لینک کدوم ورژنشه ؟ Worm's World Party ؟

*Necromancer
13-02-2008, 19:15
من توي چند نفره ش و حتي يه نفره ش هم خيلي از اين صحنه ها واسه خودم اتفاق افتاده و جذابيتش هم به همينه كه خيلي غير قابل پيش بينيه
ولي اگه همون يه نفره ش كه با كامپيوتر بازي مي كني و تو پست اول بهش اشاره كردم بازي كني و اونوقت در شروع بازي مثلا تو دو تا يار داري كامپيوتر بيست تا(باور كنيد اغراق نيست مراحل بالاش همينجور سخته) تازه از موز و سلاح هاي قوي هم خبري نيست اونوقت اگه ببري چيكار مي كني؟ فك كنم سكته رو بزني:27:(البته تا موقعي كه اون مهارتو كسب كني احتمالا جنبه شم پيدا كردي:31:)
اميدوارم ناراحت نشده باشي:10:

درسته ولی واسه من نمی دونم چرا رندومش کار نمیکرد!
مثلا من هیچوقت اون بازوکای شیطانی رو بدست نیاوردم!
با اون دوشگاهش هم فقط تو قسمت تمرینی استفاده کردم!
فقط واسه من از اون نارنجک قرمزا از آسمون می اومد
اون اوایل خیال میکردم روندش همینه که از آسمون نارنجک قرمز بیاد! بعدا" فهمیدم تنوع سلاح هاش چقد زیاده!
البته من روش end process رو بلد نبودم یه روز که حال نداشتم کلی سقوط می کردم...اینم در نظر داشته باش!!!
خلاصه آماده هر گونه شاخ بازی در آوردن تو حالت آنلاین هستم اگه راست می گی بیا تو گود!!!

متالیک
14-02-2008, 09:20
سلاح من توی این بازی فقط طنابه!
اگه نتونید با طناب این ور و اون ور بپرید به هیچ دردی نمی خوره. چون باید خوب بتونید جاگیری کنید، سریع خودتون رو به جاهای خوب برسونید. تغییر موقعیت بدید. همه ی این کارها رو هم باید توی زمان خیلی کم انجام بدید. بعدش می تونید با چوب بیس بال کرم دشمن رو شوتش کنید تو دریا، آخ عجب حالی می ده بدون هیچ تیر و خونریزی! فقط با طناب و چوب بیس بال...

smohs
14-02-2008, 09:59
سلاح من توی این بازی فقط طنابه!
اگه نتونید با طناب این ور و اون ور بپرید به هیچ دردی نمی خوره. چون باید خوب بتونید جاگیری کنید، سریع خودتون رو به جاهای خوب برسونید. تغییر موقعیت بدید. همه ی این کارها رو هم باید توی زمان خیلی کم انجام بدید. بعدش می تونید با چوب بیس بال کرم دشمن رو شوتش کنید تو دریا، آخ عجب حالی می ده بدون هیچ تیر و خونریزی! فقط با طناب و چوب بیس بال...
آره و حال بيشتري مي ده وقتي اون پايين لب آب باشي و با شوتت چند پرشم رو آب بكنه و كامپيوترم تشويقت كنه:31: . راستي هل دادن ساده رو فراموش كردي اگه يار رقيب لب آب باشه يه تلنگر بهش ميزني مي ره تو آب كلي حال مي كني:27:. طنابم كه آخرشه البته Super Rope مثلا با طناب ميري يه موز رو با زمان 5 ثانيه مي اندازي بغل گوش حريف و بلافاصله تا دورترين نقطه ممكن جيم ميشي(بعضي وقتا هم هول ميشي صاف ميري تو آب:31:) واسه همين بود كه تو پست اول گفتم طناب روي 9 باشه چون استفاده بي رويه از طناب باعث مي شه سراغ مهارتاي ديگه نري و كلا لذت و هيجان اساسي بازي رو از دست بدي. راستي تا حالا با طناب گاو هم انداختين؟ البته وقتي به درد مي خوره كه شرايط واسه انداختن گاو مهيا نباشه و با طناب يه كم فاصله مي گيرين و بعد...بوم بوم بوم:21::21:
راستي واسه اونايي كه شايد ندونن يه نكته رو كه يادم رفته بود بگم(اونايي كه بلدن گوششونو بگيرن):
سلاح هايي مثل نارنجك و موز و... مي شه زمان انفجار رو براشون از 1 تا 5 ثانيه تعريف كرد تا با زاويه و قدرت پرتاب هماهنگ بشه و درست به هدف بخوره براي اين كار فقط كافيه وقتي اون سلاحو انتخاب كردين يكي از اعداد بين 1 تا 5 رو فشار بدين. راستي گاو هم تعدادش با اعداد تنظيم ميشه.

میگم دوستان میشه اینو آنلاین بازی کرد ؟
اگه میشه بگید چطوری تا باهم بازی کنیم .

ممنون از شما . آخرش چند مگابایت هست ؟!
50 ؟
این لینک کدوم ورژنشه ؟ Worm's World Party ؟

فكر كنم بشه ولي واسه اونايي كه سرعت مناسبي دارن نه من با ديال آپ.
اين لينكا رو هم كه گذاشتم توي تاپيكاي ديگه پيدا كرده بودم خودم تستشون نكردم اما احتمالا همه يكي هست منتهي بعضياش فوق فشرده سازي شده بعضياش به صورت Iso هست و شايدم بعضياش چند تا از صداها و چيزاي اضافي بازي رو نداشته باشه(واقعا نمي دونم) مثلا ايني كه خودم نصب كردم برادرم آورده بود حجم فايل نصبش حدود 80mb بود ولي بعد از نصب شد سيصدو پنجاه و خورده اي.

در آخرم يه نكته اضافه كنم اون تك نفره با كامپيوتر كه تو پست قبليم اشاره كرده بودم آخرش 2 يار به شما ميده 15 تا به حريف(پست قبلي گفته بودم 20 تا) كه همين الان پيش پاي شما يه دور از كامپيوتر بردم.

smohs
14-02-2008, 10:37
يه سرس هم به اين وبسايت بزنيد(وبسايت اصلي برنامه) چيزاي جالبي واسه دانلود توش پيدا مي كنيد از جمله Mission Editor و Soundbank Editor

smohs
14-02-2008, 17:27
سلام!
دو سه سال پيش يه چند تا زمين بازي واسه اين بازي ساختم براي شمام قرار مي دم:
فايل RAR محتوي 4 فايل jpg با حجم 1.1MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين زمين رو هم با استفاده از لوگوي پي سي ورلد مخصوص شما درست كردم با حجم 227kb:

Oracle_Eldorado
14-02-2008, 18:34
مرسی دوست من . ولی هنوز یه لینک معتبر ندادی که من دانلود کنم !

smohs
15-02-2008, 07:48
مرسی دوست من . ولی هنوز یه لینک معتبر ندادی که من دانلود کنم !
بابا اين همه لينك!!!:19:
خيله خب اينا رو هم داشته باش ببينم راضي مي شي؟
تورنت با حجم 248.52 MB با سرعت خوب:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم لينك راپيد شير 5 قسمت در مجموع 395 MB (فكر كنم اين ديگه معتبره):

(اگه پسورد خواست:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو وارد كن.)

CAnZO
18-02-2008, 11:21
از تعريفهايي كه كردين شبيه worm mayhem بنظر مياد از مجموعه worm 3D !!

بهترين جنبه توي worm4 Mayhem كه خيلي شبيه اين بازي هست بالا اومدن آب توي هر دوره كه به غرق شدن كرمها منجر ميشه.

متالیک
18-02-2008, 13:00
البته ما قدیم تر ها بازی آرماگدون رو بیشتر بازی می کردیم: worms: armageddon

smohs
18-02-2008, 14:22
از تعريفهايي كه كردين شبيه worm mayhem بنظر مياد از مجموعه worm 3D !!

بهترين جنبه توي worm4 Mayhem كه خيلي شبيه اين بازي هست بالا اومدن آب توي هر دوره كه به غرق شدن كرمها منجر ميشه.
سلام:20:
بايد بگم كه worm4 Mayhem كه شما اشاره كردين در واقع ورژن پيشرفته و سه بعدي شده همين بازيه ولي اگه شما ورژن دو بعديش رو بازي كنين احتمالا بيشتر خوشتون بياد (يا بهتره بگم جذابيتاي متفاوت و جالب داره) چون علاوه بر امكانات و اسلحه هاي بيشتري كه داره و كار باهاش آسون تره وقت كمتري هم مي گيره كه خيلي هم حوصله تون سر نمي ره مضافا اين كه زبون هاي زيادي هم پشتيباني مي كنه.
در مورد بالا اومدن آب هم كه گفتين بايد بگم توي Worms World Party هم يه گزينه هست به نام Force Sudden Death كه وقتي فعال بشه جون همه كرم ها رو به يك مي رسونه و هر مرحله هم سطح آب بالا مياد كه مشابه همون چيزيه كه شما اشاره كردين.

البته ما قدیم تر ها بازی آرماگدون رو بیشتر بازی می کردیم: worms: armageddon

متاليك جان اگه ممكنه يه توضيح در مورد تفاوتهاي Worms: Armageddon با Worms World Party بدين.
ممنون.:10:

متالیک
18-02-2008, 16:08
متاليك جان اگه ممكنه يه توضيح در مورد تفاوتهاي Worms: Armageddon با Worms World Party بدين.
ممنون.:10:

بله، آرماگدون قدیمی تر از ولدپارتیه. قسمت های آموزشی و مراحل اون آسونتره. زیاد تفاوت کلی توی اصل بازی ندارند. سلاح ها و تکنیک ها وشیوه ی بازی همونه. فقط به درد می خوره که مراحلش رو بازی کنی چون مراحل ولدپارتی به نظر من خیلی سخته.
در ضمن آرماگدون توی xp و بعد از اون اجرا نمی شه و فقط روی 98 نصب می شه ولی ظاهرا بعدا متوجه شدم یه patch باسش اومده که روی xp هم نصب می شه.
همین ها به ذهنم می رسه.

smohs
18-02-2008, 18:41
ممنون متاليك جان توضيحات خوبي بود.

Ehsanpark
29-08-2008, 14:20
سلام
گفتن سوالمو اینجا مطرح کنم.ولی این تاپیک قدیمیه...!
Worms World Party توی مرحله 4 گیر کردم.
باید چیکارکنم؟

havas_1980
29-08-2008, 22:31
سلام
گفتن سوالمو اینجا مطرح کنم.ولی این تاپیک قدیمیه...!
Worms World Party توی مرحله 4 گیر کردم.
باید چیکارکنم؟

قدیمی بودن تاپیک بازی دلیل نمیشه که تاپیک دیگه ای برای همون بازی زده بشه ...
چون این تاپیک, به عنوان تاپیک اصلی تعین شده و آدرسش در فهرست انجمن هم گذاشته شده, بنابراین شما در همین تاپیک به جوابتون میرسید. :46:

Ehsanpark
30-08-2008, 01:30
قدیمی بودن تاپیک بازی دلیل نمیشه که تاپیک دیگه ای برای همون بازی زده بشه ...

چون این تاپیک, به عنوان تاپیک اصلی تعین شده و آدرسش در فهرست انجمن هم گذاشته شده, بنابراین شما در همین تاپیک به جوابتون میرسید. :46:

آخه تاپیکای قدیمی دیگه داره تو آرشیو خاک میخوره...:5:
امیدوارم به جواب برسم...:10:

Ehsanpark
30-08-2008, 13:17
دیدی به جواب نمی رسم؟حالا هی بیاید تریپه قانون بزارید تاپیک قفل کنید و ...بابا بزارید مردم کارشونو بکنن دیگه.
نظر میدیم پاک میکنید تاپیک میزنیم قفل میکنید.یه خورده ضرفیت داشته باشید دیگه.

smohs
03-09-2008, 09:16
دیدی به جواب نمی رسم؟حالا هی بیاید تریپه قانون بزارید تاپیک قفل کنید و ...بابا بزارید مردم کارشونو بکنن دیگه.
نظر میدیم پاک میکنید تاپیک میزنیم قفل میکنید.یه خورده ضرفیت داشته باشید دیگه.
سلام
ببخشيد كه جوابتون طول كشيد
منظور شما همون مرحله ايه كه اسمش SHELL SHOCK هست؟
اگه منظورتون همونه به اين ترتيب عمل كنيد كه يه تير آهن بالاي اون قسمت گو تانك قرار بديد طوري كه هربار درون اون رفتيد به بيرون پرتاب نشيد ولي در عين حال در قسمت سمت چپش به اندازه كافي فضا باقي بذاريد تا بتونيد هر بار از اون قسمت عبور كنيد و دوباره جون بخوريد
با تعداد جون هايي كه مي خوريد مين ها رو تنظيم كنيد و بعد توي اون قسمت گود بپريد تا شليك كنه
چند بار كه امتحان كرديدي قلقش دستتون مياد
اميدوارم جوابتونو گرفته باشيد

Ehsanpark
03-09-2008, 11:09
ممنون برادر.(ببخشید تند رفتم!)

شما بگید در آخر باید چطوری ردش کنم؟

یعنی اصلا باید چیکار کرد؟

چون من راحت میپرم میرم اونور ولی نمی دونم بقیشو چیکار کنم.

تشکر!

Ehsanpark
03-09-2008, 13:30
آهان فهمیدم باید اون مین ها بپره بخوره به اونا.عقلم نرسیده بود!
یادش بخیر 6 سال پیش بازی میکردم و الآن دانلود کردم دارم حالشو میبرم!

Ehsanpark
09-09-2008, 16:11
یه بار دیگه گیر کردم ولی ایندفه تو مرحله 38!
همون که الاق داره.
یه رهنمایی می کنید؟

smohs
10-09-2008, 16:12
یه بار دیگه گیر کردم ولی ایندفه تو مرحله 38!
همون که الاق داره.
یه رهنمایی می کنید؟
سلام!
من خودم هم نتونستم راه مناسبي براي انجام اين مرحله پيدا كنم بنابراين راهيو كه خودم تمام اين مراحلو رفتم(Cheat) براتون مي ذارم:
به فولدر نصب بازي worm بريد و از اونجا از مسير data\mission فايل mission38.wam رو با يه برنامه اديت متن(مثل notepad) باز كنيد(البته قبلش يه كپي از اين فايل بگيريد) در فايل مزبور در زير قسمت [HumanTeam] قسمت هايي رو كه نوشته ammo_xxx (البته xxx ننوشته) پاك كنيد و به جاش اين ها رو قرار بديد:

Ehsanpark
11-09-2008, 11:38
دست شما درد نکنه.ولی من این بازی رو دانلود کردم(سی دی گیر نیاوردم)برای همین پوشه Mission نداره!
راه دیگه ای سراغ دارید؟

golmohammadi
11-09-2008, 22:11
بچه ها worms 3d خيلي بهتره
من يه كالكشن از بازي كرمها برا پي سي دارم كه سه بعديش بهترينه
تازه اينو تحت شبكه با دوستام(همسايمون) اجرا ميكنم اخره حاله ...
آنلاينش هم نتونستم اجرا كنم
وقتي انتخاب ميكردم ارور ميداد
تو قسمت بازيهاي آنلاين هم تاپيك زدم ولي كسي نمياد تو

Ehsanpark
11-09-2008, 23:24
3d همون طور که معلومه سه بعدیه.به نظر من زیاد جالب نیست!
ورم 4 هم اومده.ولی فقط 1 و 2
حالا کسی میدونه من این مرحله 38 رو چطوری رد کنم؟

jingool
12-09-2008, 04:13
من اون اولا گیر کردم همون جایی که رو یه چیزی مثل تانک وایسادی و اونطرفش جزیره هست و مین و کمک های اولیه میده...
اونجا رو چیکار کنم؟
یه با شوت شدم تو جزیره بقیه دفعه ها هم مین ها نمیخورن به جزیره!!!:31:

Tashanoj
12-09-2008, 10:53
یکی از بهترین ورزنهای این بازی ورزن 4 هست که با نام Worms:mayhem که فکر کنم 2 سالی هست وارد بازار شده

Ehsanpark
12-09-2008, 12:26
من اون اولا گیر کردم همون جایی که رو یه چیزی مثل تانک وایسادی و اونطرفش جزیره هست و مین و کمک های اولیه میده...
اونجا رو چیکار کنم؟
یه با شوت شدم تو جزیره بقیه دفعه ها هم مین ها نمیخورن به جزیره!!!:31:

دقیقا همین مشکل رو منم داشتم اگه صفحه های فبلو ببینی جوابتو میگیری!

smohs
13-09-2008, 09:17
سلام!
در ادامه صحبت دوستان:
به نظر من درسته كه worm 3 ,4 خيلي جالب و از نظر گرافيكي قشنگ تره ولي جذابيت هايي كه توي دوبعدي هست توي اونا نميشه پيدا كرد
من خودم چند بار سه بعدي بازي كردم
يه بدي كه داره آدم تقريبا" هيچ وقت نميتونه بگه اين ضربه من ديگه حتما" به هدف مي خوره(البته شايد بعضي بگن اين از خوبي هاشه) ولي توي ورژن دوبعدي وقتي توي يه كار خيلي تمرين كني به يه درجه از مهارت مي رسي كه حداقل مي توني روي آسيب رسوندن به دشمنت حساب كني ضمن اين كه تو ورژن دوبعدي آيتم هاي توش خيلي گسترده تره

3d همون طور که معلومه سه بعدیه.به نظر من زیاد جالب نیست!
ورم 4 هم اومده.ولی فقط 1 و 2
حالا کسی میدونه من این مرحله 38 رو چطوری رد کنم؟

ببخشيد دوست من، من نمي تونم بپذيرم كه شما مرحله 38 رو داريد اما فايلي كه توش مشخصات اين مرحله هست رو نداريد
يه كاري كنيد اسم همون فايلي رو كه قبلا قرار دادم توي فولدر بازيتون سرچ كنيد ايشالا پيدا ميشه

Reza Azimy_RW
13-09-2008, 11:25
به نظر من درسته كه worm 3 ,4 خيلي جالب و از نظر گرافيكي قشنگ تره ولي جذابيت هايي كه توي دوبعدي هست توي اونا نميشه پيدا كرد
من خودم چند بار سه بعدي بازي كردم
من هم قبول دارم اقای smohs دو بعدیش خیلی خیلی جذابه و لی من سه بعدیش رو گیر اوردم اصلا حال نکردم اصلا نمیتونی تشخیص بدی کجا شلیک کنی تا به هدف بخوره !!!

Ehsanpark
13-09-2008, 14:42
smohs جان سرچ کردم چیزی نبود!
میگم دیگه Cheat نداره؟
موندم تو این مرحله!خیلی فکریه!

smohs
14-09-2008, 09:54
smohs جان سرچ کردم چیزی نبود!
میگم دیگه Cheat نداره؟
موندم تو این مرحله!خیلی فکریه!
ببينم اصلا" هيچ فايلي با پسوند wam وجود نداره؟
يه گشت ديگه تو فايلاتون بزنيد

Ehsanpark
14-09-2008, 11:32
سرچ کردم اصلا نبود نه با این اسم نه با این فرمت.
این فایل های قسمت دیتا هست:
این هم داخل Level

smohs
15-09-2008, 09:08
سرچ کردم اصلا نبود نه با این اسم نه با این فرمت.
این فایل های قسمت دیتا هست:
این هم داخل Level
ميگم كاشكي يه عكس هم از فولدر بالاترش كه محل نصب بازيه مي ذاشتي
من ميگم شايد به صورت يه فايل فشرده تمام اون فايلا رو در آوردن؟

Ehsanpark
15-09-2008, 10:53
خودم چک کردم چیزی نبود.
میگم دیگه چیت نداره؟

smohs
15-09-2008, 16:14
خودم چک کردم چیزی نبود.
میگم دیگه چیت نداره؟
تنها چيت هايي كه من ديدم دستكاري توي پوشه mission بوده و لاغير

shahab_f
22-09-2008, 00:38
امیدوارم دیر نشده باشه برای کسایی که لینک دانلود بازی رو می خواستن :
لینک مستقیم worms world party با حجم 157 مگابایت:

golmohammadi
26-09-2008, 21:25
امیدوارم دیر نشده باشه برای کسایی که لینک دانلود بازی رو می خواستن :
لینک مستقیم worms world party با حجم 157 مگابایت:

اين فايل بعد از زيپ ميشه 90 ميگ
من دارمش

bashirsh
27-09-2008, 13:37
اقا این بازی روی ویستای من کار نمیده چیکار کنم؟؟ از compatibility هم استفاده کردم فایده نداشت

shahab_f
28-09-2008, 00:32
دوستان سرعت منوهای این بازی چرا اینقدر پایین و افتضاحه؟ :2:

اين فايل بعد از زيپ ميشه 90 ميگ
من دارمش
اینم خودش زیپه آخه

golmohammadi
28-09-2008, 01:06
دوستان سرعت منوهای این بازی چرا اینقدر پایین و افتضاحه؟ :2:

اینم خودش زیپه آخه

او جالبه
يه گيم مگه در چند تا سايز پخش ميشه

smohs
28-09-2008, 10:10
اقا این بازی روی ویستای من کار نمیده چیکار کنم؟؟ از compatibility هم استفاده کردم فایده نداشت

سلام! اينطور كه من فهميدم براي ويستاهاي مختلف و كارت گرافيكاي مختلف راهكار هاي متفاوتي براي حل اين مشكل هست به اين فروم خارجي يه سر بزنيد در 111 پست( تا بحال) راجع به نحوه حل اين مشكل بحث شده:

Tashanoj
15-11-2008, 19:27
به یاد قدیما......:

djk
15-05-2010, 13:23
سلام smohs عزيز
من استفاده از بانجي رو بلد نيستم همچنين تو مرحله پنجم جايي كه مين ميباره گير كردم نمي دونم چطور ميشه درحال استفاده ازطناب يا جت پرواز از سلاح ديگه اي استفاده كرد
ميدونم اين گفتگو خيلي قديمي شده ولي من براي اين گفتگو عضو شدم لطفا كمك كنيد

smohs
16-05-2010, 00:58
سلام!
خوش اومدید
برای استفاده از بانجی اونو انتخاب کنید بعد از لبه ای جایی بپرید یه طناب کشی به لبه آویزون میشه و شما توی هوا تاب می خورید(ابزار خیلی کارآمدی نیست)
در حال استفاده از طناب یا جت اگه اینتر بزنید سلاح رو براتون میندازه
موفق باشید

djk
16-05-2010, 07:38
سلام
smohs عزيز ممنون از اين پاسخ سريع دل يه نيمه پيرمرد رو كه هواي جواني زده به سرش شاد كردي
ازاين فروم شما خيلي خوشم اومد تا حالا اگه جايي عضو ميشدم هيچ فعاليتي نميكردم و بعد از مدتي
كلا قضيه رو فراموش ميكردم ولي فكر ميكنم حسابي تشويق شدم اينجا فعال باشم.
البته گفتم كه من يه نيمه پيرمردم هنوز پير پير نشدم ولي مشكلات شغلي وخانوادگي ودختركم نميزارن
زياد بيام پاي اينترنت باآرزوي سلامت وموفقيت براي همه اعضاي اين فروم

djk
18-05-2010, 13:09
سلام smohs عزيز
من هنوز با بانجي مشكل دارم اصلا فعال نميشه يه كم بيشتر راهنمايي كن كاري كه گفته بودي كردم رفتم (به نيابت از آقاكرمه)يه لبه بانجي رو انتخاب كردم حالا spas ميزنم اينتر ميزنم هركاري ميكنم فقط سقوط ميكنه وخبري از طناب كشي نيست لطفا پيرفهم بنويس برام

djk
18-05-2010, 13:31
سلام مجدد با هزار بدبختي فهميدم كه نبايد بپرم(شما نوشته بوديد بپريد)بلكه بايد راه برم تا بيافته و بانجي فعال شه فقط ميخوام بدونم با همون بانجي ميشه برگشت رو همون لبه وايساد؟

djk
25-05-2010, 07:06
سلام
smohs عزيزميخوام بدونم با همون بانجي كه كرم پريده ميشه برگشت رو همون لبه وايساد؟ :23: