PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با قفل عجيب و غريب

javad2625
11-02-2008, 18:00
سلام
يه سي دي دارم كه فقط حاوي دو فايل هست به نام هاي:
Autorun.exe
Autorun.inf
(فايل مخفي هم نداره)

قابل رايت هم نيست. حتي با CloneCD (اگه برنامه بهتري سراغ داريد بگيد)

اما وقتي فايل Autorun رو اجرا مي كنيم، يه تعداد گزينه داره. روي هر كدومش كه كليك مي كنيم، برنامه RealPlayer باز ميشه و يه فاييل صوتي شروع به پخش مي كنه. طبيعتاً انتظار دارم اين فايل صوتي كه مي دونم mp3 هم هست، يه جايي از هارد كامپيوتر باشه. ميخوام اين رو پيداش كنم و يه كپي ازش بردارم اما هر چي مي گردم نمي تونم پيداش كنم. وقتي توي خود RP مشخصات فايل رو نگاه مي كنم، به جاي آدرس فايل، يه URL عجيب و غريب نوشته و موقعي كه اسم فايل رو Search مي كنم، يه تعداد فايل هاي چندكيلوبايتي كوچك داخل پوشه هايي مثل Temp و Temporary Internet Files مي بينم، اما هيچ كدوم، فايل اصلي نيستند. چون فايل اصلي يبشتر از 1 ساعت هست و بايد حداقل 40 مگابايت باشه.

لطفاً بگيد چطوري اين فايل رو پيدا و كپي كنم؟
متشكرم

aydin_eb7777
11-02-2008, 20:20
سلام عزیز :)
خوب به خاطر اینه که این برنامه توسط UltraIso ایمیج سازی شده که قابلیت اعمال کردن Advanced Hidden را بر روی فولدرهای داخل سیدی داره :)
سپس با چندین برنامه قفل حجمی شده :)
و سر آخر هم با برنامه WTM CD Protector قفل شده :)
و با برنامه Audio Luck هم ترکهای مجازی بر روی ایمیج گذاشته شده :)
من در تعجب هستم با این همه امنیت چرا سریال تلفنی کار نذاشتن :)
و با برنامه CloneCD 4.2.2 هم رایت شده البته با سرعت 8 :)
قابل رایت هم نیست مگه اینکه ایمیج اصلی دستت باشه :)
البته بعضی ها می گن میشه با Alcohol 120% ver 2007 می شه رایت کرد که من امتحان نکردم شما امتحان کن نتیجه اون را به منم بگو :)
البته من قفلهای بهتری می تونم بزارم که هنگام رایت از 6% به بعد یک دفعه به 100% برسه و هیچی داخل سیدی کپی شده نباشه :)
موفقق باشی :)

negahefarda
11-02-2008, 22:14
دوستان سلام .

جواد : دوست عزیز یه سری به ایزوباستر بزن ببین چی گیرت میاد .

و با بلین و ... یه تست بزن و اگه نشد و باز هم برات صدا مهمه : فقط صدا رو بیرون بکش و می تونی برای خودت رکور کنی ...
آیدین جان روشت قابل گفتن هست ؟ یعنی دوست داری به ما بگی ؟
اگه روشت رو بگی و ما هم یه تست بزنیم بد نیست ..

موفق باشی

javad2625
13-02-2008, 22:22
سلام عزیز :)
خوب به خاطر اینه که این برنامه توسط UltraIso ایمیج سازی شده که قابلیت اعمال کردن Advanced Hidden را بر روی فولدرهای داخل سیدی داره :)
سپس با چندین برنامه قفل حجمی شده :)
و سر آخر هم با برنامه WTM CD Protector قفل شده :)
و با برنامه Audio Luck هم ترکهای مجازی بر روی ایمیج گذاشته شده :)
من در تعجب هستم با این همه امنیت چرا سریال تلفنی کار نذاشتن :)
و با برنامه CloneCD 4.2.2 هم رایت شده البته با سرعت 8 :)
قابل رایت هم نیست مگه اینکه ایمیج اصلی دستت باشه :)
البته بعضی ها می گن میشه با Alcohol 120% ver 2007 می شه رایت کرد که من امتحان نکردم شما امتحان کن نتیجه اون را به منم بگو :)
البته من قفلهای بهتری می تونم بزارم که هنگام رایت از 6% به بعد یک دفعه به 100% برسه و هیچی داخل سیدی کپی شده نباشه :)
موفقق باشی :)
دوستان عزيز
خيلي ممنون از راهنماييتون. با اينهمه قفلي كه گذاشته، با يه ترفند ساده كپي شد. توي اون URL كه گفتم به عنوان آدرس فايل نوشته شده، آخرش نوشته بود I:\AutoPlay من فقط فايل هاي صوتي رو مي خواستم. توي Addressbar ويندوزاكسپلورر نوشتم I:\AutoPlay وارد پوشه مخفي AutoPlay شد و فايل هاي صوتي هم همونجا بود كه كپي كردم. فقط نمي دونستم چطوري اين پوشه رو مخفي كرده كه با هيچي قابل رويت نيست، ولي اينطور كه گفتيد كار UltraIso هست.

خوب شد.

mehdi_7070
13-02-2008, 22:29
پوشه یا فایل های مخفی را می تونید با UltraISO بسازید و برای مشاهده پوشه یا فایل های مخفی از IsoBiuster استفاده کنید .

aydin_eb7777
14-02-2008, 13:47
ok دوست عزیز پس اونقدرها هم که گفته بودی قفل سنگینی نبوده :)
خدمت اون دوستمون هم عرض کنم که من نمی دونم شما کدوم روش را می گید که من بگم ؟؟!!
از mehdi_7070 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) vbmenu_register("postmenu_2097825", true); عزیز هم تشکر می کنم ولی مطمئنید که با IsoBuster می شه محتویات فولدری که Advanced Hidden شده را دید و بر روی هارد کپی کرد؟؟
اگر این طور باشه که خیلی از سی دی های شرکتی باید به راحتی کپی بشن !!

Reza goli
14-02-2008, 15:15
بسم رب شهدا!

پوشه یا فایل های مخفی را می تونید با UltraISO بسازید و برای مشاهده پوشه یا فایل های مخفی از IsoBiuster استفاده کنید .

اینکار لازمه ی هر قفل شکستنی است پس همگی به این توجه کنند.
و اینکه برنامه ریل پلیر روی رایانتون نصب شده یا خود سی دی بالا می اورد؟
اگر هست خبر بده تا راهنماییت کنم اگر نیست راه سخت تره...

mehdi_7070
14-02-2008, 22:07
ولی مطمئنید که با IsoBuster می شه محتویات فولدری که Advanced Hidden شده را دید و بر روی هارد کپی کرد؟؟

بله ، اگر توی انجمن سرچ کنید ، مطالبی در این رابطه پیدا می کنید . قبلا بحث شده ...

Reza goli
28-02-2008, 16:13
بسم رب شهدا!

البته جا دارد که بگویم که از بعضی راه ها هست که دیگر این برنامه کم می آورد و دیگر کاری از وی ساخته نیست.
اما به احتمال زیاد در لوح شما قابل دیدن است.

negahefarda
04-03-2008, 10:48
aydin_eb7777 : عزیز : منضورم به همون روشیه که می گیه clone cd بعد از 6 در صد میپره به 100 در صد .

ممنون