PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در موردSony Ericsson's XPERIA X1 ساخته شده به وسیله HTC

Apachi
11-02-2008, 12:26
No wonder Sony Ericsson's XPERIA X1 is so good: HTC makes it

شگفت زده نشید X1 خیلی گوشی عالی هستش
HTC درستش کرده

The company that once designed the Treo for Palm (and countless other amazing white-label devices) is apparently back in the ODM game. That's right, if you were wondering how the hell Sony Ericsson pulled the XPERIA X1 rabbit out of its hat, look no further than HTC. While we don't think they did any of the special software, we heard it through the grapevine that the X1 is all HTC-built, which kind of explains a lot if you ask us.

در ادامه engadgetmobile به این موضوع اشاره کرده از همون اول بعید بود از سونی چنین طرح متمایزی بده و همه رو مشکوک کرده بود که در آخر مشخص شده این محصول ساخته Htc هست به سفارش سونی
سایتش هم که معتبرترین سایت IT دنیاست .:27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

B L A S T E R
11-02-2008, 12:41
خوب مگه چیه؟مطمئن باشید سونی هم این تکنولوژی رو داره.

corey
11-02-2008, 12:49

HTC درستش کرده

The company that once designed the Treo for Palm (and countless other amazing white-label devices) is apparently back in the ODM game. That's right, if you were wondering how the hell Sony Ericsson pulled the XPERIA X1 rabbit out of its hat, look no further than HTC. While we don't think they did any of the special software, we heard it through the grapevine that the X1 is all HTC-built, which kind of explains a lot if you ask us.

در ادامه engadgetmobile به این موضوع اشاره کرده از همون اول بعید بود از سونی چنین طرح متمایزی بده و همه رو مشکوک کرده بود که در آخر مشخص شده این محصول ساخته Htc هست به سفارش سونی

استاد شما در جریان نیستی در جریان باش این خبر مال پارساله که قرار بود سونی وhtc با هم گوشی بسازن و سونی از تجربه htc در ppc استفاده کنه
واقعا این سایت با این خبر نشون داد چقدر معتبره:27:

corey
11-02-2008, 13:00
در ضمن مطمئن باش اگه htc میتونست به تنهایی این گوشیو می ساخت و دیگه از سونی در ساختن این گوشی کمک نمی گرفت
در کل دوست من شما از این تاپیک ها زیاد میزنی و آخرش به دعوا ختم میشه:41:

اصلا چه فرقی می کنه مهم اینه که گوشی خوب اومده به بازار حالا چه فرقی میکنه از برند نوکیا یا سونی اریکسون همه دنبال گوشی خوب هستن نه دنبال برند

Apachi
11-02-2008, 13:02
خیلی حرف جالبی میزند
مثل اینه که بگید AMD تکنولوژی ATI رو داشت و الکی اینقدر پول خرج ATI کرد
اون دوستی هم که میگن این داستان بر میگرده به قبلآ من کاری به قبل ندارم
این مطلب امروز در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در صفحه اولش نقل شده و نوشته تعجب نکنید چون کار سونی نیست من هیچ مطلب اضافه تری ننوشتم منم گفتم از همون اول روشن بود کار سونی نیست این سایت هم خواسته بگه که این طرح مال سونی نیست پس تند نرید و تعجب نکنید....

Mr.K2
11-02-2008, 13:04
استاد شما در جریان نیستی در جریان باش این خبر مال پارساله که قرار بود سونی وhtc با هم گوشی بسازن و سونی از تجربه htc در ppc استفاده کنه
واقعا این سایت با این خبر نشون داد چقدر معتبره:27:

زود قضاوت نکن...

اگر تاریخ Comment ها رو بخونی میبینی که از تاریخ 10 فوریه 2008 هستند...یعنی دیروز...امروز 11 فوریه 2005 هستیم...

Mr.K2
11-02-2008, 13:10
گفتم سونی نمیتونه تنها این گوشی رو تولید کنه !!

S A M S U N G
11-02-2008, 13:11
با سلام
به نظر من اگه این حقیقت داشته باشه چیزه عادی و طبیعی هست چون شرکت 2 رگه ای مثل سونی اریکسون سعی میکنه تکنولوزی تمام برندهارو توی خودش جا بده .
هیچ برندی توی زمینه تاچ به Htc نمیرسه چون Htc تاچ رو روی کار آورد حالا چه سونی باشه چه آیفون همه از تکنولوزی Htc بهره میبرن

hamidrezaaa
11-02-2008, 13:13
گفتم سونی نمیتونه تنها این گوشی رو تولید کنه !!
تایید میشه من هم داشتم با خودم فکر میکردم اخه سونی p.pc خندم گرفت :27::31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد نگو همش کار HTC بوده

Apachi
11-02-2008, 13:18
این قدر برخورد سلیقه ای نکنید قرار نیست دعوا بشه
یک مطلب که صد در صد صحت داره رو من از بزرگترین سایت ای تی نیا که همین امروز نقل شده بیان کردم اگر بحث هم هست باز بر میگرده به افراطی گری شما که ......
دوست خوبم لازم نمدونم از شما اجازه بگیر تا تاپیک بزنم هیچکدوم از تاپیک ها من مطلبی که صحت نداشته رو بیان نکرده و از تاپیک های غیر علمی خلیلی ها صحت بشتری داره..

B L A S T E R
11-02-2008, 13:20
حالا انگار موتورولا و نوکیا چندتا ppc تولید کردند.جمع کنید.مهم اینه که اسمش سونیه.

hamidrezaaa
11-02-2008, 13:22
با سلام
به نظر من اگه این حقیقت داشته باشه چیزه عادی و طبیعی هست چون شرکت 2 رگه ای مثل سونی اریکسون سعی میکنه تکنولوزی تمام برندهارو توی خودش جا بده .
هیچ برندی توی زمینه تاچ به Htc نمیرسه چون Htc تاچ رو روی کار آورد حالا چه سونی باشه چه آیفون همه از تکنولوزی Htc بهره میبرن
درسته دوست عزیز ولی کاش از تکنولوژی HTc استفاده میکرد گوشی به سفارش سونی توسط htc ساخته شده پس یعنی سونی این وسط بوق بوده فقط رو کارها نظارت داشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ه از همون اول بعید بود از سونی چنین طرح متمایزی بده و همه رو مشکوک کرده بود که در آخر مشخص شده این محصول ساخته Htc هست به سفارش سونی

hamidrezaaa
11-02-2008, 13:23
حالا انگار موتورولا و نوکیا چندتا ppc تولید کردند.جمع کنید.مهم اینه که اسمش سونیه.
یه دفعه دیگه هم گفتم زیاد تند نرید منتظر غول های نوکی و موتو باشید

Mr.K2
11-02-2008, 13:43

شب دراز است و قلندر بیدار...:27::27:

داداش صبر کن..نوکیا گذاشته آخر از همه معرفی کنه تا کف همه ببره!!

فعلا همین سامسونگ سونی رو پوکونده با g810 , U900 Soul و....برین فعلا به سامسونگ برسین...هنوز مونده تا به نوکی برسین !

hamidrezaaa
11-02-2008, 13:46
شب دراز است و قلندر بیدار...:27::27:

داداش صبر کن..نوکیا گذاشته آخر از همه معرفی کنه تا کف همه ببره!!

فعلا همین سامسونگ سونی رو پوکونده با g810 , U900 Soul و....برین فعلا به سامسونگ برسین...هنوز مونده تا به نوکی برسین !
علی جون راست میگه شما فعلا برین به سامسونگ برسین خیلی برا سونی زوده بخواد با نوکیا رقابت کنه

Apachi
11-02-2008, 13:47

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید اسم اینها رو شما چی میگذاری که چند سال پیش تولید شدند؟؟؟

B L A S T E R
11-02-2008, 13:48
نوکیا هم معرفی کرد.برید ببینید.

hamidrezaaa
11-02-2008, 13:53
نوکیا ترکوند البته فعلا برای روز اول

sarmast65_ata
11-02-2008, 13:59
اینم خبرهایی که داره کم کم از نوکیا میاد بیرون
اول از N96 شروع میکنم با یه دوربین 5 مگاپیکسلی لنز Carl Zeiss حافظه داخلی 16 گیگا بایت 2.8 اینچ صفحه با کیفیت QVGA با قابلیت ----H mobile TV tuner با قیمت 550 یورو تا 797 یورو

Rumored for a few weeks now as the N95's successor in waiting, the mighty N96 dual slider has gone all official on us at Mobile World Congress today. Though the phone it replaces is still a beast by any measure, the N96 pushes the envelope further by packing a solid 16GB of storage internally in addition to a microSD slot, something the N95 8GB lacks. The 5 megapixel autofocus camera with Carl Zeiss Tessar lens carries over, but there are now two LEDs doing flash and video light duty. The 2.8 inch QVGA display will come in handy for the integrated ----H mobile TV tuner, while a 3.5mm headphone jack, A2DP, and integrated stereo speakers should handle audio with aplomb. Other features include WiFi, AGPS, and morphing lights on the smaller second slide that hook the user up with game controls when it's time to relax with a little N-Gage action. Unfortunately, the first version of the N96 (and the only version announced thus far) supports HSDPA only on the 900 and 2100MHz bands, but we imagine the strength of the spec sheet should still be enough to sell a few of these stateside when it launches in the third quarter for €550 (about $797).

sarmast65_ata
11-02-2008, 14:06
اینم گوشی بعدی نوکیا که N78 نام داره از خصوصیات مهم این گوشی داشتن دوربین 3.2 مگاپیکسلی با سیستم عامل سیمبیان سری 60 ورژن 3 با قیمت 350 تا 507 یورو

The revamped Nseries lineup is coming fast and furious since the launch of the N81 and N82 late last year, and the latest candybar to get the updated industrial design is the N78, a midrange handset (by Nseries standards, anyway) with an integrated FM transmitter setting it apart from the crowd. Another notable feature is its picture geotagging capability, made possible by the 3.2 megapixel autofocus camera paired with integrated AGPS. Other than that, it's pretty much your average S60 Third Edition Feature Pack 2 piece with Bluetooth and WiFi, though it's the very first Nseries model to be announced in both European and North American 3G versions simultaneously -- and if that's not progress, we don't know what is. Look for it to start stocking shelves next quarter for €350 (about $507).

big_khan0064
11-02-2008, 14:24
کلا اساس این تاپیک مشکل داره
البته اگه منظور زننده تاپیک این باشه که کار رو htc کرده و به اسم se تمام شده
جای دیگه اینجور حرفها رو نزنید
این حرفها فقط بین 4 تا متعصب برندهای دیگه خریدار داره نه مردم منطقی
منطق یک جمله میگه اگه میتونید ردش کنید:
اگه htc تکنولوزی ساخت کامل چنین گوشی رو داشت..چرا خودش نساخت و به نام سونی اریکسون زده؟
مغز خر نخوردن که..اگه میتونستن به اسم خودشون میدادن بیرون
ضمن اینکه هیچ همکاری عیب نیست
از همون روزی که سونی و اریکسون همکاریشون رو شروع کردن..خیلی ها مسخره کردن و چرت گفتن....فعلا که تو 6 سالگیش 4 امین برند از نظر فروشه و از نظر سود مایانه و فصلی حتی هرزگاهی نوکیا رو هم میگیره!!
فعلا شما با توهمات خودتو خوش باشید ..از کلمات عوام فریبانه ی "جنس چینی" و "نداشتن تکنولوزی برتر "و اینجور حرفها فعلا حرف بزنید
دیگه دوره زمونه ی این حرفهای سطح پایین گذشته
4 ساله دیگه شک نکنید دنیای موبایل در قابل این همه خلاقیت se سز تعظیم فرو میکنه
====
اینم از نوکیاتون که چی معرفی کرده!!!مثلا همایش جهانی موبایله...هیچ چیز قابل توجهی تا الان رو نکرده

B L A S T E R
11-02-2008, 14:24
با فلاش led???

Mr.K2
11-02-2008, 14:29
اگه htc تکنولوزی ساخت کامل چنین گوشی رو داشت..چرا خودش نساخت و به نام سونی اریکسون زده؟
از همون روزی که سونی و اریکسون همکاریشون رو شروع کردن..خیلی ها مسخره کردن و چرت گفتن....فعلا که تو 6 سالگیش 4 امین برند از نظر فروشه و از نظر سود مایانه و فصلی حتی هرزگاهی نوکیا رو هم میگیره!!
فعلا شما با توهمات خودتو خوش باشید ..از کلمات عوام فریبانه ی "جنس چینی" و "نداشتن تکنولوزی برتر "و اینجور حرفها فعلا حرف بزنید
====
اینم از نوکیاتون که چی معرفی کرده!!!مثلا همایش جهانی موبایله...هیچ چیز قابل توجهی تا الان رو نکرده

برو ببین ...:18: اقا میگه چی معرفی کرده...
ن96 به تنهایی همش رو حریفه !!

SAEED_BARCELONA
11-02-2008, 14:33
ن96 به تنهایی همش رو حریفه !!
ببخشید میشه بگی چه فرق خاصی با n95 8gb داره؟
یه --- H و باتری که جونش به اندازه یه باتری قلمیه پارس!!!

Mobilecowboys
11-02-2008, 14:42
عزیزان نباید به X1 بخندید باید به جاوا های نوکیا بخندید که تا حالا من ندیدم همه ی برنامه های جاوا رو اجرا کنه رفیق من تاحالا دو تا گوشی 6280 و 3110 خریده آرزو به دل مونده که بتونه یه دونه نقشه ی تهران بریزه .... نوکیا تو همین جاواش مونده چه برسه به Windows mobile :39:

Mobilecowboys
11-02-2008, 14:52
ببخشید میشه بگی چه فرق خاصی با n95 8gb داره؟
یه --- H و باتری که جونش به اندازه یه باتری قلمیه پارس!!!

فکر کنم بااین باتریش بشه تو تلوزیونش یه کانال گردی کرد نه؟ یا شاید روشن نکرده خاموش بشه :31:

saman65
11-02-2008, 16:03
در ضمن مطمئن باش اگه htc میتونست به تنهایی این گوشیو می ساخت و دیگه از سونی در ساختن این گوشی کمک نمی گرفت
در کل دوست من شما از این تاپیک ها زیاد میزنی و آخرش به دعوا ختم میشه:41:

اصلا چه فرقی می کنه مهم اینه که گوشی خوب اومده به بازار حالا چه فرقی میکنه از برند نوکیا یا سونی اریکسون همه دنبال گوشی خوب هستن نه دنبال برند

شدیدا تایید میکنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تایید میشه من هم داشتم با خودم فکر میکردم اخه سونی p.pc خندم گرفت :27::31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد نگو همش کار HTC بوده

این و نگین چی بگین:27:
خب شما هم اگه میتونین برین با ایمیت همکاری کنین:19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کور شود هر آنکه نتوان دید:31:

نوکیایی ها دیدن تنهایی از پس سونی اریکسون بر نمیان رفتن دست به دامن موتورولا شدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

====

شدیدا تایید میشه مصطفی جون
بابا 8GB حافظه بیشتر.فلش Led. یه باطری توپ.به نظرت اینا چیزای قابل توجهی نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیزان نباید به X1 بخندید باید به جاوا های نوکیا بخندید که تا حالا من ندیدم همه ی برنامه های جاوا رو اجرا کنه رفیق من تاحالا دو تا گوشی 6280 و 3110 خریده آرزو به دل مونده که بتونه یه دونه نقشه ی تهران بریزه .... نوکیا تو همین جاواش مونده چه برسه به Windows mobile :39:

این و خوب اومدی

بابا نوکیا 2 ساله داره به طرفداراش میگه که سال ...؟ یه سیمبیان ULQ میدیم.تو همینش که Se دو ساله داره میزنه موندن.حالا بیان ویندوز موبایل بزنن:18::27:

saman65
11-02-2008, 16:27
راستی بچه ها.امشب میخوام برم یه موبایل ارزون بگیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قید w960 رو زدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .فعلا میخوام یه چیز ارزون بگیرم و داشته باشمش تا وقتی Xperia بیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظرتون چی بگیرم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودم نظرم رو W580 ه.اگه هم دادم W910 ارزون گیرم اومد میخوام اون و بگیرم.شماها چی پیشنهاد میکنین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S a f a 6 4
11-02-2008, 16:38
میبینم که این نمایشگاه بارسلون همه رو انداخته به جونه هم

عجب کر کری خونیه اینج

Mr.K2
11-02-2008, 17:19
راستی بچه ها.امشب میخوام برم یه موبایل ارزون بگیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قید w960 رو زدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .فعلا میخوام یه چیز ارزون بگیرم و داشته باشمش تا وقتی Xperia بیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظرتون چی بگیرم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودم نظرم رو W580 ه.اگه هم دادم W910 ارزون گیرم اومد میخوام اون و بگیرم.شماها چی پیشنهاد میکنین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اره حتما همین کارو بکن ...W580 & W910 جاوا هست بیشتر به دردت میخوره..
چی کار داری به سیمبین و گوشی حرفه ای...همون اهنگ و اس ام اس داشته باشه بسه دیگه ...

ali racer
11-02-2008, 17:35
بابا این جا هم شد اون کلوپ ان95 و دبل 960
؟؟؟؟
صفحات اول تاپیک خیلی عالی بود ولی داره همون روند کل کل و بحث های تعصبی
در پیش میگیره !!!

hamidrezaaa
11-02-2008, 17:44
این و نگین چی بگین:27:
هیچی باز همین رو میگیم :27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب شما هم اگه میتونین برین با ایمیت همکاری کنین:19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باز گفت همکاری و باز من از خندم مردم چی بگم ........برای بار هزارم این گوشی به سفارش سونی توسط HTc ساخته شده و سونی این وسط کار نظارت رو داشته که به نظر من خیلی خیلی مهم بوده :27::31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کور شود هر آنکه نتوان دید:31:
بابا شما چتونه چیه حالا یه جوری رفتار میکنن انگار اولین p.pc هست که داره تولید میشه دادش این گوشی در مقابل p.pc های دیگه بوقه جمع کنین بابا

چی کار داری به سیمبین و گوشی حرفه ای...همون اهنگ و اس ام اس داشته باشه بسه دیگه ...
علی جون باید نوشت هات رو از طلا گرفت دمتت گرم حال کردم :27:

Sasan Info
11-02-2008, 17:56
سامان جان خداییش تو کار و زندگی نداری هی میای حرفای مردمو تایید میکنی؟؟؟؟؟؟
خودت نمیتونی یه چیزی از خودت بگی؟

Mr.K2
11-02-2008, 17:59
قربون آدمای چیز فهم ....

ali racer
11-02-2008, 18:13
بابا به خدا به پیر به پیغمبر همکاری 2 تا شرکت واسه تولید
یه چیزه عادیه چرا اینقدر گیر دادین به این سونی اریکسون بیچاره ؟؟

saman65
11-02-2008, 18:15

وقتی گفتم W580 یا W910 یعنی فقط از سونی اریکسونی ها نظر خواستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی از شما نظر خواست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما دلتون به همون سیمبیانتون خوش باشه)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سامان جان خداییش تو کار و زندگی نداری هی میای حرفای مردمو تایید میکنی؟؟؟؟؟؟
خودت نمیتونی یه چیزی از خودت بگی؟
نهههههه.کار و زندگی ندارم
ار خودم هم خیلی چیزا میتونم بگم.تو چت که بهت گفتم.یادت رفته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حیف که اینجا فرومه و محیط خودش رو داره وگرنه میگفتم چیا بلدم.
شما هم کم آوردی بوق بزن
ساسان جان شما چیزی واسه گفتن نداری لازم نیست پست بدی و اعلام وجود کنی.ما میدونیم هستی
حرف های دوستام و هم تایید میکنم چون عین حقیقته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم میگم کووووووووور شود هر آنکه نتوان دید
راستی علی راست میگه.بحث رو منحرف نکنید
نظرتون رو در مورد گوشی نگفتیناااااا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali racer
11-02-2008, 18:18
در مورد گوشی های نوکیا مخصوصا ان96 به طرفداران سونی اریکسون که میگن ان81 اورده رنگش کرده
بگم هر وقت سونی اریکسون گوشیی با امکانات سخت افزاری
این گوشی تولید کرد
بیاین ایراد بنی اسراییلی بگیرید !!

Mr.K2
11-02-2008, 18:20
................ویرایش شد .............

Mr.K2
11-02-2008, 18:23
وقتی گفتم W580 یا W910 یعنی فقط از سونی اریکسونی ها نظر خواستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی از شما نظر خواست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما دلتون به همون سیمبیانتون خوش باشه)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هنوز نمیدونی فروم چیه ...بزار یادت بدم :27::27:

فروم جاییه که همه میان و در مورد یه چیزی بحث و تبادل نظر میکنند ...نمیدونستی بدون...:21:
در ضمن اگر ماها با اطلاعاتمون به شما تازه کارا راهنمایی ندیم که شما همتون گوشی های مزخرف میندازن بهتون ...باشه کوچولو ...:27:

hamidrezaaa
11-02-2008, 18:23
خیلی دارید توهین میکنید ها ( با شما هم هستم سونی اریسکونی ها ) بسته تموش کنید

ali racer
11-02-2008, 18:28

توهین چیه دارن نظراتشون رو میگن...فقط با تعصب فراوان:2:

saman65
11-02-2008, 18:41
هنوز نمیدونی فروم چیه ...بزار یادت بدم :27::27:

فروم جاییه که همه میان و در مورد یه چیزی بحث و تبادل نظر میکنند ...نمیدونستی بدون...:21:
در ضمن اگر ماها با اطلاعاتمون به شما تازه کارا راهنمایی ندیم که شما همتون گوشی های مزخرف میندازن بهتون ...باشه کوچولو ...:27:
نه.میدونم.ولی هر وقت گفتم N81 یا w910 اون موقع شما نوکیایی ها بیاین نظر بدین.چون وقتی انتخاب بین دو تا گوشی Se هستش معلومه نظر شما چیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باشه.شما قدیمی و ما جدید:20:
میاد یه PPC مثل Xperia رو با E90 که یه گوشی سیمبیانه مقایسه میکنه بعد هم میگن ما قدیمی هستیم و شما تازه کار.دیدم معلوماتتون رو:27:
فکر کنم اگه تو این مدت که تو این فروم بودین کسی ازتون درخواست کرده که یه PPC خوب بهش پیشنهاد کنین بهش گفتی E90 بگیره نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مهم منطقه که ماشاالله فکر کنم شماها تا حالا اسمش رو هم نشنیدین:27:
از امضات میشه فهمید که ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودشون حرفی واسه گفتن ندادن گیر دادن به اینکه Se با HTC همکاری کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه جالب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اها.که سونی اریکسونی ها دارن توهین میکنن.اگه این توهینه پس شما دارین فحش میدین:27:

توهین چیه دارن نظراتشون رو میگن...فقط با تعصب فراوان:2:

آره.واسه دیدن این تعصب هم کافیه امضای نوکیایی ها و تاپیک های جدیدی که زدن رو ببینید تا معنی تعصب رو بفهمید:27:

کاری که خودشون میخان بکنن رو میگن همکاری نوکیا با مایکروساغت برای تولید PPC
کاری که سونی اریکیون کرده رو میگن درخواست Sony Ericsson از HTC برای تولید Xperia X1 !!!
وای خدای من.چه باحالن اینا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman65
11-02-2008, 18:44
منم به این نتیجه رسیدم با کسایی که منطق ندارن نباید کل کل کرد.:31:
باز امین اگه کل میکرد هم منطق داشت هم اطلاعات اما بعضی ها ...:13:
زین پس کل ممنوع:19:

ما رفتیم بیرون
تا ساعت 1 شب خداحافظ همگی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

^^ HAMID ^^
11-02-2008, 19:20
بس کنید جیگر در اومده ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif... تاپیک های کلوپ گوشیا داره یکی یکی قفل میشه... اگه بحث بار فنی داشت آدم یه چیزی یاد میگرفت دلش نمیسوخت... ما همونقدر بحث کردیم فهمیدیم با کیا طرفیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif...ترجیح میدیم دیگه به خودمون فشار نیاریم جواب بدیم.. نخود نخود هر که رود کلوپ خود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif....بروبچ نوکیا طلب برن تو فروم خودشون...کماندوهای سونی طلب هم برن تو فروم خودشون.....بحث بیخود هم نکنید..وگرنه صحبت میکنم کلوپ گوشیها رو از بیخ بکنن... برندها باید تلاش کنن گوشیهاشون رو ارتقا بدن و رقابت سالم داشته باشن...شما که نباید جنگ و دعوا بیخود بکنین ! ....

خوش باشید..................................وال سلام علیکم و رحمة الله و برکاتو ...................................

hamidrezaaa
11-02-2008, 19:26
من دیگه خسته شدم از کل کل به قول حمید نخود نخود هر که رود کلوپ خود .................تمام

SAEED_BARCELONA
11-02-2008, 19:43
من که دیشب تا حالا دارم میزنم تو سر خودم که دعوا نکنیدولی کسی گوش نمیده!

Mr.K2
11-02-2008, 20:10
من هم خیلی زودتر از این خواستم تمومش کنم اما بعضی ها نزاشتند !!

saman65
11-02-2008, 23:00
چشم حمید جون.میرویم کلوپ سونی اریکسون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی گوشی گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مبارکم باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

big_khan0064
11-02-2008, 23:03

من نظرم روی دبلیو 910 دست دوم هست...یه گوشی محشر از نظر صدا هست که تا مدتها برات تکراری نمیشه
دبلیو 580 هم جدا خوشگله و والکم 2 داره...و کیفیت صدای توپ مثل همه ی واکمن ها
انتخابهات خوبه
فقط یک نکته
من مطمئنم اکس پریا رو زود نمیده بیرون اول گوشی های دیگه رو میده...اکس پری اول تابستون میاد...تا اون موقع اگه میتونی صبر کنی...این فکرت خوبه...ضمن اینکه واسه همین گوشی اصطلاحا ارزون قیمت اگه معیارت رو میگفتی بهتر کمکت میکردم..صدا برات مهمه یا دوربین مثلا 3.2؟چون الان کا 800 هم خیلی ارزونه...حدود 220 تومن
شاد باشی:20:

saman65
12-02-2008, 00:56
مصطفی جون گرفتم پست قبلیم و میخوندی میدیدی که دیگه گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .بیشتر از این نتونستم صبر کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .الان که گرفتم و اومدن نظرت رو خوندم دیدم دقیقا همون کاری رو کردم که تو گفتی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چقدر طرز فکرامون به هم شبیهه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره.K800 خوب بود ولی من 1 سال پیش K800 ام رو فروختم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

techno
12-02-2008, 01:15

HTC درستش کرده

Thewe heard it through the grapevine that the X1 is all HTC-built.

اینجا میگه: شایعه شده که X1 رو HTC ساخته. هیچ چیزی هنوز مطمئن و رسمی نیست
یادتون باشه که اینترنت منبع چرند هم میتونه باشه!

... به فرض اگه هم درست باشه؛ مگه لنزهای دوربین های نوکیا Carl zeiss نیست؟!:31:

Apachi
12-02-2008, 01:23
دوستان عزیز بحث غیر علمی نکنید
من میگم ایا کسی اطلاعاتی داره که این ماجرا رو تایید نکنه
پس قبول کنید این سایت اشتباه نمی نویسه
تمام این موضوع های به خاطر اینه که اگه یک روز برای اولین بار این گوشی باز شده کسی از دیدن چیپ ست های Htc شگفت زده نشه و کف نکنه.
قبول کنید سونی تکنولوژی ساخت این گوشی رو نداشته وگرنه این اولین Ppc سونی نبود.

techno
12-02-2008, 01:35
من دقیقا لفظی معنی کردم و گفته که اینجا و اونجا فقط شایعه شده.
شما اطلاعاتی از خود متن 2-3 خطی این سایت دراوردی که به قول خودت علمی تایید کنه این قضیه رو؟
پس مننتظر می مونیم تا منابع رسمی تایید یا رد کنند.

Apachi
12-02-2008, 01:50
اینجا میگه: شایعه شده که X1 رو HTC ساخته. هیچ چیزی هنوز مطمئن و رسمی نیست
یادتون باشه که اینترنت منبع چرند هم میتونه باشه!

... به فرض اگه هم درست باشه؛ مگه لنزهای دوربین های نوکیا Carl zeiss نیست؟!:31:

چه ربطی داره حرفه کارل زایس از صد سال پیش لنز بود تلسکوپ هابل هم لنزش کارل زایسه یعنی مشکل داره نه خیر کارل زایس و کداک رتبه اول رو در تولید لنز در دنیا دارن
وگرنه دوربین سایبر شات
یا کداک میشد هم قیمت سامسونگ
الان سامسونگ بیاد 100 مگا پیکسلی هم بزنه بشتر از دویست هزار تومن نمیشه قیمتش ولی هر گز کیفت دوربین سایبر شات کمپانی محبوب شما رو نداره
حرفه اصلی کارل زایس لنز سازی و اوپتیک سازی هست
ولی ماجرای HTC فرق داره HTC هم سازنده مبایله هم حرفه هستش با SE
شنیدی میگین خودت تنهایی انجام دادی یا از کسی کمک گرفتی
سونی هم از کسی کمک گرفته ماجرا اینه ..
منابع اون موضوع رو هم کامل میکنم تا چند مین دیگه میفرستم...

Nabakhshoode
12-02-2008, 02:13
چه ربطی داره حرفه کارل زایس از صد سال پیش لنز بود تلسکوپ هابل هم لنزش کارل زایسه یعنی مشکل داره نه خیر کارل زایس و کداک رتبه اول رو در تولید لنز در دنیا دارن
وگرنه دوربین سایبر شات
الان سامسونگ بیاد 100 مگا پیکسلی هم بزنه بشتر از دویست هزار تومن نمیشه قیمتش ولی هر گز کیفت دوربین سایبر شات کمپانی محبوب شما رو نداره
ولی ماجرای Htc فرق داره Htc هم سازنده مبایله هم حرفه هستش با Se

بله خوب شاید سونی از برخی تجربیات سخت افزاری و نرم افزاری شرکتایه با تجربه تر تو ساخت ویندوز موبایل مثه اچ تی سی استفاده کرده باشه ! کاری که همه ی شرکتا میکنن ! همین نوکیا تو بعضی ال سی دی هاش و پردازنده هاش و لنزاش و... از شرکتایی مثه سامسونگ و تگزاس اینسترومنتز و کارل زایس کمک میگیره !
یا همین آی فون حتما میدونی که خیلی شرکتا تو ساختش همکاری کردن و شاید بشه گفت شاخص ترین قطعه یی که خود اپل توش قرار داده پردازنده ی صداش بوده و تا جایی که میدونم و خوندم پردازنده اصلی و ال سی دیش و دوربینش کار خودش نیست ( طبیعی هم هست )
اما به نظرم به خصوص اینکه تو تاپیک زدی " ساخته شده توسط اچ تی سی " بی انصافی باشه در حق سونی ! به هر حال حتی اگه همکاری کرده باشن بهتر بود میزدی با همکاری اچ تی سی ... !

saman65
12-02-2008, 02:24
زورشون اومده داداش:20:.مهم نیست.بزار بگن:46:به خاطر حرف اینا نه کسی از خربد X1(وقتی اومد) و نه هم سونی اریکسون میاد از زدن گوشیش منصرف شه:27:

Apachi
12-02-2008, 02:49
Sony Ericsson's XPERIA X1 will be the latest HTC OEM device to capture people's hearts just like the Palm Treo did so many years ago. The Sony Ericsson XPERIA X1 will be a Windows Mobile 6 device and from the looks of it, the Sony Ericsson XPERIA X1 will be featuring a custom "Panel Interface" to navigate through open applications on Windows Mobile. We have heard that the Sony Ericsson XPERIA X1 will be featuring quad-band GSM/EDGE, and 900/1700/1900/2100MHz UMTS/HSDPA/HSUPA or 850/1700/1900/2100MHz for what seems to be a U.S. or more specifically a T-Mobile U.S. model. We've got a full breakdown of the phone features after the break.

اگر کمی دقت کنید واژه OEM یا برگردان Original Equipment Manufacturer در سایت رسمی htc بکار رفته
این واژه در مورد کالاهایی به کار میره که مارکشون عوض میشه و به سفارش شرکتی خاص با تکنولوژی خود سازنده ساخته میشه..
به نقل از ُسایت رسمی HTC

باید به طرفدار های سونی تبریک گفت امسال سونی واقعآ خوب و قوی کار کرد و گوشی های بسیار خوبی ساخت .. ولی باور کنید این گوشی از اول مشکوک بود ولی دلیل برای ضعفش نیست
دوست خوبم Nabakhshood من فقط روی این گوشی فوکوس کرده بودم وگرنه سونی امسال خیلی خوب بود و بهتون تبریک میگم.
ببنید دوستان من بار ها به عنوان طرفدار دو آتیشه موتو گفتم موتو خراب کرد گند زده تعصب زبادی هم ماجرا رو خراب میکنه سونی کمپانی خوبی هستش ولی یعنی دلیل میشه که اشتباه نکنه چرا شما طرف دارهای عزیز سونی از روی تعصب عمل میکنید و توی بعضی از موارد از کمپانی که FAN آن هستید ایراد نمیگیرد؟

^^ HAMID ^^
12-02-2008, 07:27
Sony Ericsson's XPERIA X1 will be the latest HTC OEM device to capture people's hearts just like the Palm Treo did so many years ago. The Sony Ericsson XPERIA X1 will be a Windows Mobile 6 device and from the looks of it, the Sony Ericsson XPERIA X1 will be featuring a custom "Panel Interface" to navigate through open applications on Windows Mobile. We have heard that the Sony Ericsson XPERIA X1 will be featuring quad-band GSM/EDGE, and 900/1700/1900/2100MHz UMTS/HSDPA/HSUPA or 850/1700/1900/2100MHz for what seems to be a U.S. or more specifically a T-Mobile U.S. model. We've got a full breakdown of the phone features after the break.

اگر کمی دقت کنید واژه OEM یا برگردان Original Equipment Manufacturer در سایت رسمی htc بکار رفته
این واژه در مورد کالاهایی به کار میره که مارکشون عوض میشه و به سفارش شرکتی خاص با تکنولوژی خود سازنده ساخته میشه..
به نقل از ُسایت رسمی HTC

باید به طرفدار های سونی تبریک گفت امسال سونی واقعآ خوب و قوی کار کرد و گوشی های بسیار خوبی ساخت .. ولی باور کنید این گوشی از اول مشکوک بود ولی دلیل برای ضعفش نیست
دوست خوبم Nabakhshood من فقط روی این گوشی فوکوس کرده بودم وگرنه سونی امسال خیلی خوب بود و بهتون تبریک میگم.
ببنید دوستان من بار ها به عنوان طرفدار دو آتیشه موتو گفتم موتو خراب کرد گند زده تعصب زبادی هم ماجرا رو خراب میکنه سونی کمپانی خوبی هستش ولی یعنی دلیل میشه که اشتباه نکنه چرا شما طرف دارهای عزیز سونی از روی تعصب عمل میکنید و توی بعضی از موارد از کمپانی که FAN آن هستید ایراد نمیگیرد؟

ببین برادر من اولا اون htcsource سایت رسمی htc نیست سایت رسمیش htc.com هست ... حالا به نقل از همون htcsourc که در اصل طرفدار برند htc هست تو مطلب جدیدش یه ویدئو گذاشته از xperia و نوشته :

I know you are porably tires of seeing videos of the Sony Ericsson Xperia X1 by now, but it seems like everyone is getting their hand on the device. Lets just hope the rumors are true that this is actually an HTC produces device. Even if it isn't, Sony Ericsson has created a nice little buzz around their Xperia X1 Windows Mobile device.

قسمت قرمز میگه " بیایید امید داشته باشیم شایعه ها در مورد اینکه xperia رو htc تولید کرده صحت داشته باشه حتی اگر این صحت هم نداشته باشه سونی اریکسون هیجان قشنگی رو برای xperia گوشی ویندوز موبایل خودش ایجاد کرده"

میبینید همش در حد شایعست...حال که سونی یه چیز غول معرفی کرده همه دارن میگردن ببینن این از کجا اومده.....به فرض هم که سونی اریکسون با htc همکاری کرده باشه ....خوب طبیعی هست وقتی کمپانی میخواد وارد یه خط تولید جدید بشه(که تازگی داره براش) از تجربیات دیگران استفاده کنه...مهم اینه که وارد این عرصه شده...و جا واسه رفتن داره . خیلی از کمپانیهای معروفی که ppc میزنن اولش از htc کمک گرفتند......نمیدونم چرا همه سعی میکنن کار سونی اریکسونو زیر سوال ببرن...در حالی که کلی از آیفون تعریف و به به چه چه را مینداختن...به نظرم سونی کار بزرگی کرده که خط تولید این به قول بچه ها گفتنی KILLER رو را انداخته که در اصل اومده آیفون رو زمین بزنه... و در آخر PPC های حاضر HTC رو نگا کنید ..رزولیشن LCD اکثرا 240 x 320 pixels هستند ... اگه HTC این PPC رو برای سونی تولید کرده با رزولیشن 800X480 باید بگم که مخش تاب داشته و بازار پاکت پیسی های خودشو خراب کرده و معقول تر این بود که این PPC رو به اسم خودش وارد بازار میکرد ....در کل این حرفا همش در حد شایعست ...هر چیزی که تو سایتهای زبان انگلیسی مطرح میشه دلیل بر این نیست که درست باشه ........ شما برادر عزیز اگه منبع ...مدرک معتبر پیدا کردی خیلی خوشحال میشیم ما رو در چند و چون کار قرار بدی ........... یا حق !

SAEED_BARCELONA
12-02-2008, 08:34
سونی کمپانی خوبی هستش ولی یعنی دلیل میشه که اشتباه نکنه
اشتباه؟ چه اشتباهی کرد؟ حالا بر فرض این که 99% ساخت x1 دست htc بوده باشه بازم اشتباه نیست.
اصلا منظور شما از اشتباه چی بود!؟

B L A S T E R
12-02-2008, 19:04
نگاه کنید htc هیچوقت نمیاد با این صفحه بزرگ و سی پی یو قوی بازار ppc خودشو خراب کنه.چون اکثر cpu هاش ضعیفه.

ali racer
12-02-2008, 22:41
من نمیدونم چرا اینقدر قدیمی فکر میکنیم
الان همکاری چند ملیتی برای بالا بردن
کیفیت و میزان رقابت یه امر مسلمه
که متاسفانه تو کشور ما جا نیوفتاده
نمونش
خودروی ملی !! یا....

techno
13-02-2008, 00:11
وگرنه دوربین سایبر شات
ولی ماجرای HTC فرق داره HTC هم سازنده مبایله هم حرفه هستش با SE
در مورد سایبر شات خوبه بدونی که حتی بعضی دوربین های این برند سونی هم از کارل زیس استفاده می کنند.تو خود سایت سونی نگاه کن!
در مورد HTC باید بگم که یکی از پیشتازان و با تجربه ترین سازندگان موبایل و دستگاه های چند مظوره pocket pc و PDA بر مبنای windows mobile هستند درست مثل کارل زیس که خبره ی لنز دوربینه.
به این لینک نگاه کن:

جالبه.میگه HTC، اریکسون رو -به عنوان تولید کننده همه منظوره ی تکنولوژی های سیار نسل سوم(مثل wifi) -برای کمک در ساخت pocekt PC انتخاب کرد.
من موندم چطور کسی به اریکسون فکر نمی کنه؟! بالاخره سونی اریکسونه نه سونی! مطمئن باشید در ساخت X1 تجربه ی یه همچین شرکتی بسی موثر بوده.بگذریم از سونی که بی نیاز از تعریفه.
ادیت- پست قبلی هم کاملا تایید میشه.

Mobilecowboys
13-02-2008, 15:58
با سلام خواستم بدونم اون ویدیو هایی که از youtobe دانلود میکنی چطور باید اجراش کنی؟

Mobilecowboys
13-02-2008, 16:02
امروز یه سری به سایت esato.com زدم یه مطلبیو در باره ی X1 زده بود ببینید و بگید نظتون چیه؟

There has been roumors that X1 is a HTC device. Comment on this? SE: There are so many number of players in the game. We do have ODM partners, including Asian partners. Can't comment if HTC are involved.

فکر کنم تو اون قسمت آخر نوشته : نمیشه توضیحی در رابطه با فرض Htc داد برای ما مبهمه

متن کامل رو میتونید اینجا ببینید :
-
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-

و نکته ی جالب اینکه می دونستید باتری X1 1500 میلی آمپر هست ؟-

و از همه مهمتر HTC گوشی X1 رو تو قسمت گوشی های خودش گذاشته...

^^ HAMID ^^
13-02-2008, 19:41
امروز یه سری به سایت esato.com زدم یه مطلبیو در باره ی X1 زده بود ببینید و بگید نظتون چیه؟

فکر کنم تو اون قسمت آخر نوشته : نمیشه توضیحی در رابطه با فرض Htc داد برای ما مبهمه

متن کامل رو میتونید اینجا ببینید :
-
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-

و نکته ی جالب اینکه می دونستید باتری X1 1500 میلی آمپر هست ؟-

و از همه مهمتر HTC گوشی X1 رو تو قسمت گوشی های خودش گذاشته...

تو اون قسمت گفته :

نمیتوان نظر داد که htc تو این کار شرکت داشته ...Can't comment if HTC are involved

متنو خوندم میگه xperia هنوز یه محصول تمام شده نیست و تحقیقات روش ادامه داره و ممکنه بعضی از امکاناتش تغییر کنه..شاید حافظه داخلی و ....

و اما در مورد عکس که عکس شما نمیاد من دوباره گذاشتم :

این عکس گوشیهایی هستند که از ویندوز موبایل استفاده میکنن....نه گوشیهای HTC ...اگه دقت کنید سمت راست بقل XPERIA یه گوشی از سامسونگ هست ..... لیست گوشیهای HTC اینجاست :

من که X1 رو بین اینا نمیبینم ...شما میبینی؟

Mobilecowboys
13-02-2008, 22:00
من که X1 رو بین اینا نمیبینم ...شما میبینی؟

اگه یکم زوم کنی میبینی که اولین گوشی از سمت راست Xperia هست و کنارش نوشته Sonyericsson... ممنون از کمکت

SAEED_BARCELONA
13-02-2008, 22:17
این عکس گوشیهایی هستند که از ویندوز موبایل استفاده میکنن....نه گوشیهای HTC

اگه یکم زوم کنی میبینی که اولین گوشی از سمت راست Xperia هست و کنارش نوشته Sonyericsson... ممنون از کمکت
فکر کنم جوابتو گرفتی موبایل کابویز. جز گشیهای htc نیست

^^ HAMID ^^
13-02-2008, 22:30
بابا اونو که میبینم......x1 رو تو اون لینک که گذاشتم... تو لیست گوشیهای htc نمیبینم..بازم دستت درست.. هر کی اطلاعت گیر آورد بیاد اینجا بگه راجبش بحث کنیم...شاید من یه ایمیل به سونی اریکسون زدم...

R@R#M@N
13-02-2008, 22:30
درسته
O2 هم هست
QTek هم دیدم

vahid_civil
14-02-2008, 00:09
باتری میلی آمپر یعنی چی ؟ مشکلی که من همیشه با ppc ها داشتم باتری ضعیفشون بوده.
امیدوارم گوشی بعدی من (x peria ( باتری خوبی داشته باشه

techno
14-02-2008, 00:10
XPERIA نماینده ی اولین برندی می باشد که حقیقتا از درون سونی اریکسون زاده شده است.این محصول تصور ما را، از یک تجربه ی ممتاز با قابلیت های ارتباطی پر انرِژی(کامل) نمایش می دهد....

ali racer
14-02-2008, 17:43
باتری میلی آمپر یعنی چی ؟ مشکلی که من همیشه با ppc ها داشتم باتری ضعیفشون بوده.
امیدوارم گوشی بعدی من (x peria ( باتری خوبی داشته باشه

من یه مطلبو توضیح بدم در مورد آمپراز(کی بوردم فارسی نیست)
آمپراز بالاتر به معنی ظرفیت بالاتر باتری گوشی یا... نیست
میزان الکتریسیته ذخیره شده در یه باتری
بستگی داره به میزان ظرفیت انباره های موجود در آن نه آمپراز ی که انباره ها
باهاش شارز ودشارز میشن

لزوما باتری با 1000 میلی آمپری قویتر (یا ضیعفتر ) از باتری 900 میلی آمپری نیست

واسه مثال گوشی های سونی اریکسون با باتری هایی با آمپراز کمتر
عمر بیشتری نسبت به باتری های نوکیا با آمپراز بیشتر داشتن !(البته با در نظر گرفتن مصرف مساوی از باتری توسط گوشی)

roohi_rsh
16-03-2008, 02:12
میگم اگه بیاد به نظرتون چه قیمتیاست

H M R 0 0 7
16-03-2008, 10:20
میگم اگه بیاد به نظرتون چه قیمتیاست

براي شروع احتمالا 1,200,000 تومن

B L A S T E R
16-03-2008, 13:20
فک نکنم در این حد باشه....حداکثر 900 تومن

seyyedi
16-03-2008, 16:27
دوستان سلام
به به آقا حسین از این ورا
راسیتش ما که شنیدیدم قیمت اولیه 600-700 یورو هست که تقریبا همون 900 میشه

H M R 0 0 7
16-03-2008, 17:20
دوستان سلام
به به آقا حسین از این ورا
راسیتش ما که شنیدیدم قیمت اولیه 600-700 یورو هست که تقریبا همون 900 میشه
ما كه هميشه هستيم....

گفتم براي شروع...
وگرنه مگه قيمت N95 چقدر بود كه توي ايران اون اوايل 1,700,000 تومن فروخته شد

SAEED_BARCELONA
16-03-2008, 18:28
وگرنه مگه قيمت N95 چقدر بود كه توي ايران اون اوايل 1,700,000 تومن فروخته شد
والا من از همون روزای اول که اوج گرونیه n95 بود بیشتر از 1.150.000 گیر نیاوردم. شما کجائید مگه که 1.700 میفروختن؟!!!

B L A S T E R
16-03-2008, 19:43
منم بالا ترین قیمت N95 رو 1.300 شنیده بودم.

aRThaS_08
16-03-2008, 20:16
بالاترین قیمت 1.450 بود که توی سایت Gsm.ir بود

mostafa_khan001
16-03-2008, 22:18
700 یورو حدود 900 تا ا میلیون میشه اگه قیمیت زاید اول بازارش رو در نظر بگیری(تو ایران)میبینی که همین حول و حوش 1.200.000 در میاد

باور کنید که 2 میلیون هم شنیده بودم:46:برای ان 95..همون روز های اول که ایران هم نیومده بود

SAEED_BARCELONA
16-03-2008, 22:24
باور کنید که 2 میلیون هم شنیده بودمبرای ان 95
مصطفی آخر سالیه چرا اینقد دروغ میگی؟
آخه حیفه 2میلیون نیست که مردم میدادن برا n95?
10 میلیون دیگه میزاشتن روش میرفتن 405 میخریدن!!!!!!

H M R 0 0 7
16-03-2008, 23:52

منم بالا ترین قیمت N95 رو 1.300 شنیده بودم.

والا من از همون روزای اول که اوج گرونیه n95 بود بیشتر از 1.150.000 گیر نیاوردم. شما کجائید مگه که 1.700 میفروختن؟!!!

من دقیقا یادمه که 1750000 هم فروختن که بعد از چند روز یهو اومد به 1.150.000 تومن.حتی چند نفر هم1,800,000 پیش خرید کرده بودن!!!
در ضمن 1,700,000 رو من با چشمهای خودم توی یکی از مجله های معتبر موبایل دیدم.
آها راستی توی ضمیمه موبایل عصر ارتباط زده بود.

فکر کنم تاپیک به انحراف رفت!!!

Highbury
17-03-2008, 13:01
بابا چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر چی نوکی سامی و موتوری بود ریختید به جون این سونی های بیچاره.
مطمئنا اون جوری که بعضی از دوستان هم گفتن نبوده یعنی اینکه فقط سونی اریکسون سفارش داده باشه و اونا ساخته باشه.خب این چه کاریه اگه اینجوری باشه که باید مارک اچ تی سی رو بخوره که.
من مطمئنم که اگر کمک گرفته باشه اون هم در حد یک کمک هستش.چون سونی اریکسون شاید توی ساخت پاکت تجربه نداشته باشه و خواسته از تجربیات یه کمپانی دیگه استفاده بکنه.کار بد و غیر قانونی هم انجام نداده که.
به هر حال این گوشی ساخت سونی اریکسون هستش مطمئنا ایکس پرشیا از توی کارخانه ی اچ تی سی بیرون نمیاد و بعد بره به مغازه ها.
از این بحثهای بیهوده اصلا انجام ندید.
حالا سونی اریکسون اومد یه گوشی توپ داد.مگه چیه؟
تازه اگه این گوشی رو هم نمیداد همون جی900 و c902 همه رو بس بود.

B L A S T E R
17-03-2008, 13:05
دمت گرم کاظم جون.این تاپیک باید قفل بشه.
راستی ایکس پریا هست نه پرشیا:))))

saman65
17-03-2008, 13:40
اصلا این تاپیک ... رو کی باز آورد بالا؟

Highbury
17-03-2008, 13:50
دمت گرم کاظم جون.این تاپیک باید قفل بشه.
راستی ایکس پریا هست نه پرشیا:))))

چاکریم ممد جون.
شرمنده من درست متوجه نشدم پس ایکس پریا بوده:31:گفتم چرا اسم پرشیا رو گذاشته!!!!!!!!!!!!!!:18:

SAEED_BARCELONA
17-03-2008, 13:55
کاظم یعنی تو این تو این همه مدت متوجه نشده بودی که پریاست پرشیا؟
معلومه زیاد درس میخونی!

seyyedi
17-03-2008, 15:31
دوستان سلام
ایول به سعید و ممد
یعنی شما نفهمیدید کاظم خان شوخی کرده و به عمد پرشیا رو به جای پریا نوشته
خوب بابا پرشیا یعنی ایران دیگه
الانه ببندنش بعدش هم ترش

Highbury
17-03-2008, 22:09
معلومه زیاد درس میخونی!
بابا من خیلی وقت بود که اصلا نمیومدم و فقط یکی دو بار این اسم این گوشی به چشمم خورد که سریع از روش رد شدم و چون زیاد اسم پرشیا رو شنیده بودم پرشیا میخوندمش
سیدی جون واقعا شوخی نکردم.من بالکل از مخ تعطیل شدم.بهتره که برم همون لگن زیر بیمار بذارم:31:
ولی بچه ها ت

Highbury
17-03-2008, 22:10
معلومه زیاد درس میخونی!
بابا من خیلی وقت بود که اصلا نمیومدم و فقط یکی دو بار این اسم این گوشی به چشمم خورد که سریع از روش رد شدم و چون زیاد اسم پرشیا رو شنیده بودم پرشیا میخوندمش
سیدی جون واقعا شوخی نکردم.من بالکل از مخ تعطیل شدم.بهتره که برم همون لگن زیر بیمار بذارم:31:
ولی بچه ها توجه کردین که من تنها کسی هستم که از هیچ برندی دشمن ندارم :31:فقط تا به حال با متورلایی ها کل نکردم آخه هیچ چی نداره .:31:توی این نمایشگاه هم فقط نشسته بود و نگاه میکرد .

SAEED_BARCELONA
18-03-2008, 00:33
حالا خودتو چشم نزن تا 2 دو روز دیگه همه میریزن سرت!

corey
18-03-2008, 14:05
راستی چرا سونی بجای این که اسم این سری xperia بزاره از vaio استفارده نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali racer
18-03-2008, 17:22
بعلت تفاوت در ساختار دو محصول دیگه
کری جان اسم یه موضوع
مهم در تجارت هست که ارزش اون به کالا ارزش میده و ثبت کردن
اسم جدید خودش یه سری مرحله داره !

B L A S T E R
18-03-2008, 17:36
به نظرم اسمش خیلی باحاله.

R@R#M@N
18-03-2008, 20:54
آره
خداییش کلاس داره
ایکس پریااااااااااا

SAEED_BARCELONA
19-03-2008, 00:06
آره ایکس پریا بهتره تا وایو. کسی ندونه فکر میکنه لپ تاپ خریدیم!
خوب شد اسمشو نزاشتن: ای قشنگ تر از پریا***تنها تو کچه نریا

seyyedi
22-03-2008, 16:10
ولی بچه ها توجه کردین که من تنها کسی هستم که از هیچ برندی دشمن ندارم :31:فقط تا به حال با متورلایی ها کل نکردم آخه هیچ چی نداره .:31:توی این نمایشگاه هم فقط نشسته بود و نگاه میکرد .
دوستان سلام
د بیا و خوبی کن
آدمم خودشو ضایع میکنه
بگذریم
به نظر من برای اینکه اسمش رو وایو نزارن دلیل دیگه ای هم وجود داشته
ما اگه یک گوشی سایبرشات مثلا 5 مگاپیکسل رو با یک دوربین سایبرشات 5 مگا مقایسه کنیم تفاوتشون بین زمین تا آسمون نیست و تفاوتشون اندکه و اگه این تفاوت اندک نبود اس ای اجازه پیدا نمی کرد لقب سایبرشات رو روی گوشیهاش بزاره
ولی در این مورد شاید نوع عملکرد ppc و لپ تاپ کمی شبیه هم باشه
ولی اینقدر نیست که بتونه لقب لپ تاپ اونم وایو رو بگیره
که اگه بخواست اینجوری بشد باید حداقل این یک umpc میشد
البته ایکسپریا هم اسم قشنگی هست

H M R 0 0 7
24-03-2008, 09:31
آخه چرا وايو؟
هيچ شركتي نمياد يك اسم رو براي دو محصول جدا از هم بزاره.

Pejman3
24-03-2008, 14:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

معتبر ترین سایت IT دنیا؟!؟!؟!؟!؟!؟!

الله الاعلم؟!؟!

saman65
25-03-2008, 00:35
سلام به همگی.بعد 3 روز اومدم فروم.این 3 روز انگار 1 سال طول کشید:دی
خواهشا دیگه تو این تاپیک ... پست ندین تا بره پایین.اگه هم میخواین در مورد x1 حرف بزنین یه تاپیک دیگه بزنین.آخه اسم این تاپیک رو که میبینم حالم :2:
ما رفتیم تا ... روز دیگه.خوش باشین.
یا حق

seyyedi
25-03-2008, 10:25
آخه چرا وايو؟
هيچ شركتي نمياد يك اسم رو براي دو محصول جدا از هم بزاره.
دوستان سلام
سایبرشات و واکمن رو چی میگی آقا حسین
آقا سامان شما ببخشید تقصیر من نبود

H M R 0 0 7
25-03-2008, 11:04
دوستان سلام
سایبرشات و واکمن رو چی میگی آقا حسین

اين جمله شما تقريبا شبيه استفاده شركت مايكروسافت از ويندوز مديا پلير توي ويندوز هست.

seyyedi
25-03-2008, 11:45
دوستان سلام
من که درست منظورتنو نفهمیدم
ولی مگه سایبرشات مال دوربین سونی نیست که گذاشتن روی موبایلهای اس ای؟

zhina_gian
25-03-2008, 15:57
دوستان سلام
من که درست منظورتنو نفهمیدم
ولی مگه سایبرشات مال دوربین سونی نیست که گذاشتن روی موبایلهای اس ای؟

خب SE مخفف Sony Ericsson هست. یعنی هم سونی و هم اریکسون در تکنولوژی هایی که جفتشون دارند در یک
محصول با نام مشترک استفاده میکنند.

ali racer
25-03-2008, 21:35
خواهش میکنم تو این تاپیک دیگه پست ندین تا بره پایین
اکسپریا تاپیک خودشو داره تو کلوپ سونی