PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Multimedia Builder 4.9.8

mohammad_goodman
11-02-2008, 12:18
بچه های گل و گلاب.من با Multimedia Builder 4.9.8 مشکل اساسی دارم و اون اینه که من وقتی یه مسیر برای اجدای یه نرمفزار می دم پیغامی مبنی بر اینکه چنین فایلی موجود نیست را میده.مثلا یه مسیر به این شکل
Run("vistapack\wbvistalook.exe","")اما وقتی فایل اجرایی مورد نظر را مجاور فایل اوتوران قرار می دم مشکلی نداره و اجرا میکنه اما وقتی توی یه پوشه مجزل و فرعی که میره پیغام مبنی بر اینکه چنین فایلی موجود نیست و یا پیدا نشده را میده.من با نشخه 4.9.5 مشکلی ندارم و راحت کار میکنه ولی با این یکی مشکل دارم.
ممنوم میشم اگه کمک کنین.

piremard
11-02-2008, 22:42
خب اسم پوشه رو بعد از اسلش وارد کنید

Mirko_vucinic999
13-02-2008, 14:09
اینطور بنویس
<SrcDir> بعد یک \ و بعد مسیرت از پیش فایل اتوران مثلا topgoal\Totti.dat
قبل از تاپ گل باید src رو که بالا نوشتم بزاری با یک \ تا درست بشه در ضمن برنامه mmb روی بزرگی و کوچکی حروف بسیار حساسه

konda
12-04-2011, 16:54
سلام
این برنامه در ویندوز سون مشکل دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از نصب، برنامه اتوران اجرا می کنم سرعتش هم کنده و هم مشکل عجیب غریب دیگر هم دارم یعنی محیط حاشیه سفید اصلا دیده نمی شه
ولی در ویندوز xp مشکلی نیود
را حلی این مشکل برنامه در ویندوز سون داریم
با تشکر

Mohammad King
12-04-2011, 19:41
سلام
این برنامه در ویندوز سون مشکل دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از نصب، برنامه اتوران اجرا می کنم سرعتش هم کنده و هم مشکل عجیب غریب دیگر هم دارم یعنی محیط حاشیه سفید اصلا دیده نمی شه
ولی در ویندوز xp مشکلی نیود
را حلی این مشکل برنامه در ویندوز سون داریم
با تشکر

سلام

از آخرین نسخه برنامه در ویندوز 7 استفاده کنید.