PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حتما بخونین!مواظب باشین سرتون رو اینجوری کلاه نذارن...

Mojtaba-MCI
11-02-2008, 11:56
سلام دوستان عزیز.من اصولا خوشم نمیاد واسه هر چیزی یه تاپیک بزنم اما این مورد فرق می کنه!چون بدجوری اعصابمو خرد کرد!!!
موضوع برمی گرده به نرم افزار GPS واسه ان 95...من می خواستم نقشه ی ایران رو توسط مپ لودر ورژن 1(که قبلا از همین سایت دانلود کرده بودم)بریزم توو گوشی ، اما قبلش گفتم کمی توو اینترنت سرچ کردم شاید کامل ترش هم باشه چون نقشه ی مپ لودر ایران خیلی ضعیفه.تا این که برخوردم به وبلاگ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شخصی به اسم سجاد ادهمی صاحب این وبلاگه.کلی هم نرم افزار و این جور چیزا توو وبش گذاشته واسه فروش که البته معلوم نیست اینا هم همشون مشکل دار باشن!!!
من با این آدم توسط ایمیل و اس ام اس در ارتباط بودم.
چند نمونه از دروغ های این آدم رو ببینید راجع به نرم افزار :

1)اسم این برنامه ای که من بهتون می دم نه مپ لودره و نه گارمین!!!
اسم این برنامه "مپ" هستش!

2)من این برنامه رو از خود سایت نوکیا خریدم!!!

3)تمام جزئیات رو داره!

4)حجم این نقشه واسه ایران حدودا 20 مگابایته!!!!!(البته حالا که سی دی رو برام فرستاده و پولشو به جیب زده می گه حجم کل سی دی 20 مگابایته ، یعنی دات نت 3 و مپ لودر با هم توو سی دی این حجم رو به وجود آوردن).

5)قیمت این نرم افزاری که من بهتون می دم 15 هزار تومنه در حالی که من خودم قبلا این برنامه رو به صورت رایگان از همین سایت دانلود کرده بودم!!!

خلاصتون کنم ، این برنامه همون مپ لودر هست و سر من یکی رو با کلی دروغ و متقلب بازی اینجوری کلاه گذاشت!!!
الان هم که هر چی بهش زنگ می زنم جواب نمی ده و رفته پی کارش...
راستی اینم بگم این آدم واسه شهرکرد هستش.

ختم کلام :

به این آدم اعتماد نکنین وگرنه سرتون رو مثل من کلاه می ذاره!

Great Kurosh
12-02-2008, 12:22
تو این دوره زمونه به هیچکس نمیشه اطمینان کرد ..
راستی آخر تونستی Gps رو راه بندازی ... یا نه ...
در ضمن مپ لودر رو تو کدوم تاپیک پیدا کردی و دانلود کردی هر چی گشتم پیداش نکردم ... ؟

hamkar1981
12-02-2008, 12:57
دمت گرم دوست عزيز من تو هر فرومي ميرم اين تاپيكو مي بينم بيخيال شو همون متوجه شديم
موفق باشي

Mojtaba-MCI
13-02-2008, 23:22
دمت گرم دوست عزيز من تو هر فرومي ميرم اين تاپيكو مي بينم بيخيال شو همون متوجه شديم
موفق باشي
نه دوست عزیز هنوز خیلی ها نمی دونن!بذار همه بخونن...