PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ هاي هسي (Hasee) ؟؟؟؟؟؟

persia007
11-02-2008, 11:44
نظرتون درباره لپ تاپ هاي هسي چيه قيمتشون هم خوبه به درد مي خورن؟؟؟

Hasee F233R

CPU : Intel Pentium Dual Core T2330
Memory : 1G DDR2
Display Adapter : Integrated SIS M672 Graphics Card
Hard disk : SATA HDD SATA 120GB
Screen type : WXGA LCD

حدود 650.000 تومان

ipc110
11-02-2008, 13:16
سلام
با توجه به مشخصات پایینی که دارد قیمتش بالا است. چیپ گرافیک Sis در مقابل چیپ گرافیگ Intel حرفی برای گفتن ندارد.
با 650 تومان لپ تاپ توشیبا می توان خرید.

persia007
11-02-2008, 13:19
سلام
با توجه به مشخصات پایینی که دارد قیمتش بالا است. چیپ گرافیک Sis در مقابل چیپ گرافیگ Intel حرفی برای گفتن ندارد.
با 650 تومان لپ تاپ توشیبا می توان خرید.

چه مدلي؟؟؟؟؟ حتما با سي.پي.يو سلرون؟؟؟؟
توشيبا با اين مشخصات بالاي 800 هزار تومانه

ipc110
13-02-2008, 11:01
سلام
کدام مشخصات!!؟
سی پی یو تک هسته ای T2330 !
کارت گرافیک با چیپ ست Via!

شما با بودجه فوق می توانید لپ تاپ توشیبا با سی پی یو تک هسته ای و کارت گرافیک Intel Integrated تهیه کنید.

persia007
13-02-2008, 11:10
سلام
کدام مشخصات!!؟
سی پی یو تک هسته ای T2330 !
کارت گرافیک با چیپ ست Via!

شما با بودجه فوق می توانید لپ تاپ توشیبا با سی پی یو تک هسته ای و کارت گرافیک Intel Integrated تهیه کنید.

t2330 دو هسته ايه ..... تازه بعضي سايتها بهش كور دوا هم ميگن

persia007
13-02-2008, 11:16
Toshiba Satellite L45-S7424
مشخصات كلي :
نوت بوك معمولي
پردازنده: Intel Core Duo 1.46 GHz - Cache 2 MB - Bus 533 MHz
هارد ديسك: 120 گيگابايت 5400 RPM
حافظه : 1024 مگابايت
كارت گرافيكي: 224 مگابايت - Intel X3100
صفحه نمايش: 15.4 اينچ - WXGA TruBrite

قيمت: 780000 تومان
مظورشون از core duo ..... كور دوا تي 2130 يا همون pentium dual core t2310 هست

REGISTERED USER
13-02-2008, 12:45
نمی ارزه .... باسش پایینه خیلی ....

انتخاب HP compaq 6270s خیلی بهتره

ipc110
13-02-2008, 17:44
t2330 دو هسته ايه ..... تازه بعضي سايتها بهش كور دوا هم ميگن

ببین دوست عزیز ما دو دسته سی پی یو در لپ تاپهای جدید داریم:
1- CORE 2 DUO یا همان سی پی یو های دو هسته ای (CORE در زبان انگلیسی به معنای هسته است و DUO به معنای عدد 2). بعنوان مثال سی پی یو با عنوان تجاری T5450 سی پی یو دو هسته ای با سرعت 1.66 گیگا هرتز است.
2- CORE DUO یا PENTIUM D که همان سی پی یو های تک هسته ای به شمار می روند. بعنوان مثال سی پی یو با عنوان تجاری T2330 سی پی یو تک هسته ای با سرعت 1.6 گیگاهرتز است.
امیدوارم مسئله برایتان کاملا روشن شده باشد.
اگر سئوالی بود در خدمتم.

persia007
13-02-2008, 18:37
ببین دوست عزیز ما دو دسته سی پی یو در لپ تاپهای جدید داریم:
1- CORE 2 DUO یا همان سی پی یو های دو هسته ای (CORE در زبان انگلیسی به معنای هسته است و DUO به معنای عدد 2). بعنوان مثال سی پی یو با عنوان تجاری T5450 سی پی یو دو هسته ای با سرعت 1.66 گیگا هرتز است.
2- CORE DUO یا PENTIUM D که همان سی پی یو های تک هسته ای به شمار می روند. بعنوان مثال سی پی یو با عنوان تجاری T2330 سی پی یو تک هسته ای با سرعت 1.6 گیگاهرتز است.
امیدوارم مسئله برایتان کاملا روشن شده باشد.
اگر سئوالی بود در خدمتم.

سايت اينتل درباره پنتيوم دوال كور (t2330 جزء ايناست) اينطوري گفته::::::::

Intel's newest addition to the Intel® Pentium® processor family with dual-core processor technology that delivers great desktop and mobile performance, low power enhancements, and multitasking for everyday computing

يه نيگا به اين تصوير هم بندازي بد نيس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اميدوارم قضيه براتون روشن شده باشه

persia007
13-02-2008, 18:41
درضمن پنتيوم دي هم اولين سي.پي.يوي دو هسته اي بود

CORE 2 DUO رو هم براساس core duo ساختن

ipc110
13-02-2008, 21:05
بهتر است کمی بیشتر تحقیق کنید.
جدولی که شما آورده اید ربطی به سی پی یو های Mobile ندارد و مختص سی پی یو های Desktop می باشد. سی پی یو های Mobile اصطلاحا به سی پی یو هایی گفته می شود که برای لپ تاپ طراحی و ساخته می شوند. Cache سی پی یو های Mobile با حداقل Fsb 533 Mhz حداقل 2 مگابایت است نه 1 مگابایت.
سی پی یو های Pentium D که بنده در بالا ذکر کردم همانگونه که از اسمش مشخص است Pentium Dual است که از تکنولوژی Dual Core بهره می برد پس مطلبی که شما ذکر کرده اید دلیلی بر تایید حرف اینجانب است نه رد آن. این نکته را هم باید یادآوری کنم که اصطلاح Pentium D برای سی پی یو های Desktop بکار می رود و معادل آن برای سی پی یو های Mobile ، عبارت Core Duo می باشد.

persia007
13-02-2008, 21:51
اون جدول رو از اين سايت گرفتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه خوب نگاه كنيد متوجه ميشيد نوشته Notebook Processors نه دستكتاپ........ پيشنهاد مي كنم بيشتر مطالعه كنيد.....

بعد هم خود تون گفتيد پنتيوم دي تك هسته اي هست::::::::
CORE DUO یا PENTIUM D که همان سی پی یو های تک هسته ای به شمار می روند. بعنوان مثال سی پی یو با عنوان تجاری T2330 سی پی یو تک هسته ای با سرعت 1.6 گیگاهرتز است.

persia007
13-02-2008, 22:13
شما هم راست ميگيد....... اون جدول هم براي دسك‌تاپه هم براي نوت بوك........
CPU هاي E2xxx مال دسكتاپه
CPU هاي T2xxx مال لپ تاپه...

khaales
24-01-2009, 09:29
سلام.
لپ تاپ هاي هسي مي شه گفت در بازار ايران جديدن و كم كم داره بيشتر مي شه. اما چيزي كه هست اينه كه با توجه به قيمت شون و مقايسه با مدل هاي مثلا dell كاملا خريدشون مي ارزه.
با يكي از دوستان من در يك R&D جالب و سر كل كل يك مدل از هسي و دل رو باز كرديم و قطعات مختلفش رو با هم مقايسه نموديم كه عكس هاش هم هست اگه براتون جالب بود مي ذارم شون اينجا. تقريبا مي تونم بهتون بگم made in هاي مختلف روي لپ تاپ ها كاملا غير واقعي اند و از همه ي اجزاي مدل dell همه جز سه يا چهار تاشون made in china بودند و بقيه به طرز فوق العاده تري فكر مي كنيد چي بودن؟ NONAME
بله. هارد نوت بوك دل noname بود. (قابل توجه دوستاني كه نمي دونند، يعني مال هيچ شركت بخصوصي نبود و مي تونست تو يه يه كارگاه كوچيك تو درغوز آباد سفلي ساخته شده باشه!)

لپ تاپ هاي هسي روش نوشته made in china و واقعا هم كار چين هست ولي انصافا قيمت پايين تر و كيفيت مطلوبي دارند. هارد اون مدل hitachi بود مثلا. لا اقل هر كوفتي بود noname نبود.

اين جور كه شنيدم بانك پاسارگاد داره يه سري لپ تاپ هاي هسي رو حمايت مي كنه و حتي به صورت اقساطي براي پرسنلش و فكر كنم مردم عادي مي فروشه.

REGISTERED USER
24-01-2009, 19:10
خوب دیگه ، گوشی چینی ها هم جدیدا فلش می شوند و ساپورت چه برسه به لپ تاپ !

اما برندهای معتبر ، همیشه جدیدتر ، قابل اعتماد تر و مورد پسند کاربران هستند

mpeg
25-01-2009, 13:48
من نمیدونم این دوستمون چه اصراری داره راجب این نوت بوک هی پافشاری کنه
من هم نظرم با ریجستر یکی هست من خودم هم الان 1 سرچ تو نت دویاره زدم این مارک حتی 1 سایت هم نداره معلومه از این ریماکها هست در ضمن بازم این دوستمون آمد و تاپیک جدید هم زد
دلیلش اینه که چون بانک پاسارگاد این نوت بوک رو گارانتی کرده پس خوبه
این دلیل نمیشه دوست من که نوت بوک خوبی باشه
به نظر من تا مارکهای نوت دیگه هستند آدم بهتره راجب این نوت بوک حرفی نزه من قصد توهین به این دوستمون ندارم وای هر کی ندونه فکر میکنه خود این دوست ما وارد کننده این نوت بوک هست که داره تبلیغ میکنه برای فروش این مارک

khaales
25-01-2009, 17:01
سلام
دوست خوبم نمی دونم کجای حرفم بوی پا یا بوی فشار می داد. جورابامم شستم!
من اصرار نکردم فقط اطلاع رسانی کردم که آقا ما این نوع لپ تاپ رو داریم ازش هم راضی ایم. دنبال اخبار و اطلاعاتش هم بودیم و به نظرمون بد چیزی نیست.
ضمنا بعید می دونم که ندونید که بانک ها این همه جایزه و تشویق ملت برای سپرده گذاری رو برای این انجام می دن که با این پول ها کار می کنند و سود می کنند و از کنار اون سود های کلون هست که این جایزه های ناچیز اما برای ملت بزرگ و باور نکردنی رو می دن.
بانک ها دنبال بیزنس های توپ می گردن تا سرمایه گذاری کنند.
یه آگهی از هسی توی یه مجله چاپ شده بود که بانک پاسارگاد حامی اون هست.
شرکت هم وابسته به بانک هست.
بیمه پاسارگاد هم لپ تاپ رو بیمه می کنه که من ندیده بودم و این با گارانتی فرق داره. بیمه ست. یعنی آب بریزه روش بیمه میاد و خسارت رو تخمین می زنه و بهت می ده!
گارانتی هم که داره.

این اصرار نیست. من و شما که لپ تاپ داریم بقیه هم می خوان بخرن می خوان نخرن. به من چه.
در ضمن سایت اصلی شرکت هم همون هسی دات کام هست.

ممنون

REGISTERED USER
26-01-2009, 00:49
دوست عزیز ، khaales جان

توی این مملکت ، هیچ کسی به فکر ملت و یوزر ها نیست ... بانک پاسارگارد هم دنبال اینه که نونی گیرش بیاد ... وگرنه یک لپ تاپی هیچ سابقه ای در ایران ، و نه در خاورمیانه داشته و شاید توی نمودارهای فروش ، کمتر از 0.01 درصد سهم داشته باشه ، برا چی باید تبلیغ بشه ؟ یک شرکت کاملا نوپا که فقط سرهم بندی میکنه و خودش هیچ تکنولوژی ، ابداع ، طرح و ... رو ارائه نمیده !

چند وقت پیش هم لپ تاپ سونی اریکسون اومد (S.Erricsson) ... باور کنید .... موسسه مهر هم برای کارمندانش خرید ! به تعداد زیاد ... از یک سرکت به نام فاتحان تجارت الماس ! که میگفت من پشتیبانم بانک ملت و ...! از این حرفا که همه می زنند.

حالا برید ببینید چقدر پشیمون هستند ... چون فهمیدند همه چیز الکی بوده ... نه قطعات هست ، نه پشتیبانی درستی ، نه کاکرد و مانول و رفع اشکال درستی ... هیچ و هیچ ... مثلا کارت گرافیک رو توی لیست خرید 9600M GS زده !!! جالبه یعنی یک کارت گرافیک روز که روی کمتر برندی پیدا میشه اونم 128MB ... وقتی با یک نرم افزار مثل everest pro مشخصات دقیق گرفتم ازش ، چیپستش 7300 Go بود !!! و فقط باید درایور خودش رو نصب می کردید تا با تغییرات رجیستری ، اینطور به کاربر نشون بده !

بیمه هم چیز مزخرفی هست ... اونم توی ایران که تمام کلاهبردار هستند ... خودت هم می دونی چرا .

من چند سال هست توی بازار نوت بوک و واردات هستم و این حرف ها برام قدیمی شده ... خیلی هم قدیمی ... و وقتی میخونم فقط می خندم !

بنابراین ، کاملا بیخیال بشید و فقط و فقط روی برندهای اصلی و مادر فکر کنید ... به تمام کاربران هم پیشنهاد میدم ، کیفیت ، ماندگاری و لذت داشتن تکنولوژی روز را فدای قیمت و حرف یک عده کلاهبردار نکنید!

موفق باشید

khaales
27-01-2009, 17:45
سلام.
توی مملکت های دیگه که به فکر یوزرها هستند هم این طور نیست که به فکر جیب خودشون نباشند. یعنی کلا معدلات همیشه همین بوده و هست. هیچ کس ضرر خودش رو که نمی خواد. اما ضرر نکردن یکی مثل بانک پاسارگاد لزوما در گروی ضرر کردن یوزرها و خریداران لپ تاپ نیست. می تونه معادله وین وین win-win باشه!
بقیه لپ تاپ ها هم کم کم اومدن تو نمودار دیگه مگه نه؟
شاید اینم اومد تا چند وقت دیگه. یه چیز جدیده به هر حال و نمی شه راجع بهش قضاوت کرد.
می شد گفت که ایرانسل رشد نخواهد کرد چون نمودارا داره همراه اول رو نشون می ده؟
اومد و رشد هم کرد.
قاعده اینه و این بوده و این خواهد بود. مگه نه؟

اینو ببین:
"یکی از پدیده‌های امسال الکامپ تازه واردی بود به نام شرکت پاسارگاد آریان قشم که احتمالا بستگی قابل توجهی به این بانک خصوصی یا احتمالا شرکت بیمه‌اش دارد و اقدام به عرضه چند برند گوناگون از جمله توشیبا در الکامپ حاضر کرده است. به نظر مي‌رسد عرضه نوت‌بوک تحت شرایط بانکی مناسب و البته بیمه همین پاسارگاد از جمله مزیت‌های این اتحاد غیر منتظره در بازار لپ تاپ است."

REGISTERED USER
28-01-2009, 01:22
خوب ، شاید برای بعضی کاربران فرصت مناسبی باشه ، ولی من اصلا قبولش ندارم

ایرانسل ؟ اگر میخواد بیاد و پا هم بگیره ولی مثل mtn باشه ، همون بهتر که نیاد

aftab_azad20
28-01-2009, 08:18
سلام.
توی مملکت های دیگه که به فکر یوزرها هستند هم این طور نیست که به فکر جیب خودشون نباشند. یعنی کلا معدلات همیشه همین بوده و هست. هیچ کس ضرر خودش رو که نمی خواد. اما ضرر نکردن یکی مثل بانک پاسارگاد لزوما در گروی ضرر کردن یوزرها و خریداران لپ تاپ نیست. می تونه معادله وین وین win-win باشه!
بقیه لپ تاپ ها هم کم کم اومدن تو نمودار دیگه مگه نه؟
شاید اینم اومد تا چند وقت دیگه. یه چیز جدیده به هر حال و نمی شه راجع بهش قضاوت کرد.
می شد گفت که ایرانسل رشد نخواهد کرد چون نمودارا داره همراه اول رو نشون می ده؟
اومد و رشد هم کرد.
قاعده اینه و این بوده و این خواهد بود. مگه نه؟

اینو ببین:
"یکی از پدیده‌های امسال الکامپ تازه واردی بود به نام شرکت پاسارگاد آریان قشم که احتمالا بستگی قابل توجهی به این بانک خصوصی یا احتمالا شرکت بیمه‌اش دارد و اقدام به عرضه چند برند گوناگون از جمله توشیبا در الکامپ حاضر کرده است. به نظر مي‌رسد عرضه نوت‌بوک تحت شرایط بانکی مناسب و البته بیمه همین پاسارگاد از جمله مزیت‌های این اتحاد غیر منتظره در بازار لپ تاپ است."

سلام
مهندس شما چه گیری دادی به لپ تاپ هسی من چند وقت پیش اومدم یه حرف از لپ تاپ سامسونگ بزنم(سامسونگی که چند سال پیش که نوکیا و سونی اریکسون تو کف دوربین 2مگاپیکسلی شون بودن اومد یه گوشی زد با دوربین 12مگاپیکسل) واقعا پشیمون شدم،هنوزم که هنوزه این کاربرای بحث لپ تاپ با من لج کردن آخه چند روزه یه سوال کردم هیچ کس نیست جواب بده:19:

khaales
28-01-2009, 09:09
سلام
مهندس شما چه گیری دادی به لپ تاپ هسی

سلام.
دوست خوبم یه دقت به بالای صفحه که بکنی می بینی نوشته شده:
نام تاپیک: لپ تاپ های هسی (Hasee) ؟؟؟؟؟؟

به نظرت توی این تاپیک باید راجع به چی صحبت کنیم که انگ گیر دادن و پافشاری کردن و اصرار و غیره بهمون نخوره؟ من قبلا هم گفتم که مدلی از این برند رو خودم دارم و برای همین دنبال اطلاعاتش می گشتم. تا حالا هم خبری خیلی ازش نبود ولی این روزا داره یه خبرایی می شه انگار برای همین هم این تاپیک رو دوباره زنده کردم تا ببینیم به چیز به درد بخوری می رسیم یا نه.
عجب!

aftab_azad20
28-01-2009, 13:20
سلام.
دوست خوبم یه دقت به بالای صفحه که بکنی می بینی نوشته شده:
نام تاپیک: لپ تاپ های هسی (hasee) ؟؟؟؟؟؟

به نظرت توی این تاپیک باید راجع به چی صحبت کنیم که انگ گیر دادن و پافشاری کردن و اصرار و غیره بهمون نخوره؟ من قبلا هم گفتم که مدلی از این برند رو خودم دارم و برای همین دنبال اطلاعاتش می گشتم. تا حالا هم خبری خیلی ازش نبود ولی این روزا داره یه خبرایی می شه انگار برای همین هم این تاپیک رو دوباره زنده کردم تا ببینیم به چیز به درد بخوری می رسیم یا نه.
عجب!
من از شما معذرت خواهی می کنم اگه ناراحت شدید-ولی منظور من این بود که تو این بخش به جز لپ تاپ دل و اچ پی در مورد برند دیگه ای صحبت نمی کنن.:11:

REGISTERED USER
28-01-2009, 16:51
ولی منظور من این بود که تو این بخش به جز لپ تاپ دل و اچ پی در مورد برند دیگه ای صحبت نمی کنن.

خوب بهتره بحث متنوع باشه ... توی فروم های معروف هم بحث سر سونی ، دل ، توشیبا ، اچ پی و اپل هست ولی در کنارش تک و توک بحث میشه

REGISTERED USER
14-02-2009, 19:50
جناب khaales

قوانین را خواندی ؟ پستت پاک شد !

اسمش رو بزنید مثلا : شرکت پاسارگاد آریان قشم

Pami
18-02-2009, 00:19
دوستان محترم خواهشا مارک هایی که نمیشناسین رو نخرین ، بابا تا دل و توشیبا و سونی و اچ پی هست آدم نمیره چیزی که نمیشناسه رو بخره ، بابا مگه پولتون رو از سر راه آوردین که بخواین با خرید اشتباه هدر بدین بره ؟؟ من برای اولین باره اسم این مارک رو میشنوم و به نظرم Farassoo ایرانی بسیار بهتر و شناخته شده تر از این Hasee هست !! بابا معلوم نیست کجا تولید میشه پشتیبانی داره یا نه ؟ فردا لنگ درایور شدیم چی کار کنیم ؟؟ قطعه خراب شد چیکار کنیم ؟؟ مثل خرید این گوشی های چینی میمونه که 1000 نوع شبیه به هم دارن و 3-4 سیم کارت میخورن !!!

paq
09-05-2009, 14:12
سلام.

شروع مي كنم به قرار دادن مدل های موجود در بازار ایران با عكس هاي با كيفيت براي دوستان.
اين كار در قالب معرفي مدل هاي موجود در ايران انجام مي شه و چند تا مدلي رو كه الان تنها عرضه كننده رسمي و انحصاري اين محصول داره مي فروشه براتون در ادامه ميارم.

MP480

Product Configuration

Release Date: 2008-08-05 00:00:00.0
CPU : Intel Core 2 Duo P8600
Frequency : 2.4G
Memory : 4G DDR2
Optical Drive : DVDRW
Display Adapter : Nvidia GeForce9300M GS-256M
Weight : 2.3Kg

Storage Device

Harddisk type : SATA
Harddisk capacity : 250G

Screen

Screen type : WXGA
Screen size: 14.1

Other parameter

2audio jacks: Headphone-out, Mic-In،
1CRT
2USB ports (v2.0) 1،
1e-SATA/USB combo port،
1HDMI port for discrete only،
1RJ11 connector for Modem (Factory option)،
1RJ45 connector for Ethernet،
2.0M Camera

Something Else

Bluetooth internal/external
Wireless Intel 5100AGN
Keyboard Standard
Speakers Integrated
Chipset Intel PM45
Hard Speed 5400RPM
PCI

Promotion: free bag
Selling points: Montevina Platform Centrino2, refresh camera
Certifications: CE, FCC, and RoHS

Product Certifications:

Certificate Standard: FCC
Certificate Number: FC10240-FC10244
Issue Date: 28-Aug-2007
Issued By: ECMG

Certificate Standard: CE
Certificate Number: CE06-ITE8408S
Issued By: SET

Certificate Standard: ROHS
Certificate Number: L50II3
Issued By: N/A

Certificate Standard: ISO 9001:2000
Certificate Number: 3603
Issued By: BM TRADA
Expiry Date: 28-Aug-2007
Scope/Range: Quality Management System

Certificate Standard: ISO 14001:2004
Certificate Number: 779
Scope/Range: Enviromental Management System

Certificate Standard: CCC
Certificate Number: 2007010902247066
Issue Date: 23-Sep-2007
Issued By: CQC

Country of Origin:
China (mainland)
Brand Name:
Hasee
Primary Competitive Advantages:
"Green" Product
Brand-name Parts
Country of Origin
Distributorships Offered
Montevina Platform
802.11B/G Wi-Fi

اين لپ تاپ با گارانتي آريان + بيمه پاسارگاد هم اكنون در بازار به فروش مي رسه.
كلا شركتي كه اين لپ تاپ ها رو وارد كشور مي كنه و توزيع كننده عمده و نماينده انحصاري اون هست وابستگي شديدي به بانك پاسارگاد داره. يعني بانك از اين محصول حمايت كرده و داره با حمايت هاي خودش اون رو وارد مي كنه. از جمله اين حمايت ها مي شه به مهم ترين اونها اشاره كرد:

- لپ تاپ هاي هسي رو مي شه كلا با اقساط 18 ماهه خريد يعني تماما قسطي بدون پيش پرداخت. و اين در حقيقت يك وام با كارمزد دوازده درصد هست كه بانك پاسارگاد داره به خريدار به اندازه مبلغ كل سيستم مي ده و بعد در 18 ماه از او پس مي گيره. :5:

- بانك پاسارگاد مثل بانك سامان يك شركت بيمه هم براي خودشون تاسيس كردند و بعد اين شركت رو مستقل كرده و تبديلش كردند به يك بيمه جداگانه كه يكي از مشترياش بانكه و كار بيمه خودش رو هم توسعه مي ده. بيمه پاسارگاد به همين شكل كار مي كنه و شما مي تونيد بيمه شخص ثالث اتومبيل و تمام انواع ديگر بيمه رو با پاسارگاد امتحان كنيد. در اين بين بيمه پاسارگاد بيمه نامه اي رو براي محصولات الكترونيكي و ديجيتالي داره كه طبق چيزي كه فروشنده لپ تاپ مي گه با خريد هر محصول هسي و ثبت اون در سايت اين شركت به صورت اتوماتيك با حمايت بانك و بيمه پاسارگاد لپ تاپ هسي شما در مقابل بلاياي طبيعي، آتش سوزي، سقوط از ارتفاع، سيل و زلزله و ... بيمه هست و با خسارت ديدن مثل اتومبيل مي بريد و خسارتش رو دريافت مي كنيد.

- شركت پرداخت الكترونيك پاسارگاد به شما اين امكان رو مي ده كه يك كارت اعتبار مثلا با اعتبار يك ميليون تومان از اونها بگيريد كه روال هاي خودش رو داره مثلا يك ضامن و سفته و ... بعد با اين كارت به شما يك دفترچه مي دن كه مغازه ها و شركت ها و محصولات تحت قرارداد با اونهاست كه مي تونيد ازشون با اعتبار مجازي يك ميليوني خودتون خريد كنيد و بعدا پولش رو بپردازيد.
تا اونجايي كه تو ذهنم هست فكر كنم تا 45 روز بعد خريد وقت داريد كه مبلغ رو پرداخت كنيد وگرنه تا 18 ماه ديگه بهتون فرصت مي دن و اون وقت به صورت قسطي و با سود بايد پرداختش كنيد و اين سود ماه به ماه محاسبه مي شه و اگه شما تند تند تر اون رو تسويه كنيد سود كمتري پرداخت مي كنيد.
اين شركت جزو محصولاتش لپ تاپ هاي هسي رو هم داره و حمايت مي كنه. حتي اگه مدارك تون تكميل باشه گمون كنم ميان شركت شما و مدارك رو تحويل مي گيرن و همون جا دستگاهشون رو به شبكه وصل مي كنن و كارت تون رو صادر و به شما تحويل مي دن.

مادرجان چقدر تايپ كردم. بقيه اش براي بعد... :8:

موفق باشيد

paq
08-07-2009, 14:44
سلام

MT582

Key Specifications/Special Features:

* LCD: 15.4-inch WXGA
* CPU: Intel Core 2 Duo P8600 2.4G
* Memory: 4GB DDR2
* HDD: 250GB SATA
* ODD: DVD-RW
* Chipset: Intel PM45
* Graphics: GF 9600M GS -512MB
* Wi-Fi: Intel 5100AGN
* Camera: 2.0 megapixels
* Modem
* Centrino 2
* HDMI
* Bluetooth

Other parameter
1 x CRT 1 x e-SATA/USB combo port 1 x HDMI port 1 x RJ11 connector (Factory option) 1 x RJ45 connector 1 x Port replicator port 1 x 2.0M Camera

Product Certifications:

این مدل در حال ورود به کشور است و تا چند روز آینده قابل تهیه خواهد بود.

قیمت نقدی در تیر ماه 88 : 983000 تومان

قیمت اقساطی 6 ماهه در تیر ماه 88: 1032000 تومان

قیمت اقساطی 12 ماهه در تیر ماه 88: 1091000 تومان

paq
08-07-2009, 15:59
سلام

MQ280

Product Configuration

Release Date: 2008-10-15 00:00:00.0
CPU : Intel Core 2 Duo P8400
Frequency : 2.26G
Memory : 2G DDR2
Optical Drive : DVDRW
Display Adapter : Intel X4500HD(Integrated)
Network Adapter : Intel 5100AGN
Weight : 1.83Kg

Storage Device
Harddisk type : SATA
Harddisk capacity : 250G

Screen
Screen type : WXGA
Screen size: 12.1"

Other parameter
1 x DC-in jack (2.5ψ) 1 x MIC-in jack (Black color) 1 x Audio-out jack with SPDIF function 1 x RJ45 LAN 1 x IEEE 1394 port 1 x CRT port 1 x New Card Slot (34/54mm) 3 x USB 2.0 ports 1 x MMC/SD/MS/MS Pro memory card slot

Key Specifications/Special Features:

* 12.1-inch WXGA screen
* Processor: Intel Core 2 Duo P8400 2.26GHz
* RAM: 2GB, DDR2
* Hard disk: 250GB, SATA
* CD-ROM: DVDRW
* Chipset: Intel GM45
* Graphics card: X4500HD (integrated)
* Network standard: Intel 5100AGN
* Finger printing multicolor camera

Product Certifications:

این مدل در حال حاضر در بازار موجود و قابل تهیه است.

تنها شرکت عرضه کننده و نماینده انحصاری محصولات هسی در ایران، شرکت پاسارگاد آریان قشم عضو گروه مالی بانک پاسارگاد

دارای گارانتی 18 ماهه از سوی گارانتی آریان گارانتی هزاره سوم

دارای بیمه نامه یک ساله از سوی بیمه پاسارگاد در مقابل کلیه خسارات

قیمت نقدی در تیر ماه 88 : 897000 تومان

قیمت اقساطی 6 ماهه در تیر ماه 88: 942000 تومان

قیمت اقساطی 12 ماهه در تیر ماه 88: 996000 تومان

mand007
08-07-2009, 17:15
تازه من می خوام ایسوس بگیرم شک دارم دیگه می خوام اچ پی بگیرم با اینکه سیستمش پایین تره

Sajad2006
08-07-2009, 18:08
دوستان محترم خواهشا مارک هایی که نمیشناسین رو نخرین ، بابا تا دل و توشیبا و سونی و اچ پی هست آدم نمیره چیزی که نمیشناسه رو بخره ، بابا مگه پولتون رو از سر راه آوردین که بخواین با خرید اشتباه هدر بدین بره ؟؟ من برای اولین باره اسم این مارک رو میشنوم و به نظرم Farassoo ایرانی بسیار بهتر و شناخته شده تر از این Hasee هست !! بابا معلوم نیست کجا تولید میشه پشتیبانی داره یا نه ؟ فردا لنگ درایور شدیم چی کار کنیم ؟؟ قطعه خراب شد چیکار کنیم ؟؟ مثل خرید این گوشی های چینی میمونه که 1000 نوع شبیه به هم دارن و 3-4 سیم کارت میخورن !!!
سلام.
دوست عزیز من با این MP480 کار کردم بد نبود!
بیمش خیلی خفنه!
یه نفر هم وایو و هم هس داشت از دوتاش راضی بود!

paq
08-08-2009, 16:09
سلام.

این هم لیست قیمت و موجودی لپ تاپ ویژه مرداد ماه

price list mordad.doc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Phenomenon
09-08-2009, 10:27
لپ تاپ هسی به درد نمی خوره.این لپ تاپ رو شما با هر مارکی که دوست داری می تونی سفارش بدی.مثلا با نام بچه باحال می تونی سفارش بدی برات بزنن. من همین لپ تاپ رو با مارک سونی اریکسون هم دیدم که نه سونی و نه اریکسون روحشون خبر نداره

REGISTERED USER
09-08-2009, 11:25
Hassi کمی معتبرتره ... ساخت خود چین هست و پشتیبانی داره

اون سونی اریکسون ها ریمارک هستند و آشغال ... یه کلی به موسسه مهر انداخته بودند

Phenomenon
11-08-2009, 23:28
Hassi کمی معتبرتره ... ساخت خود چین هست و پشتیبانی داره

اون سونی اریکسون ها ریمارک هستند و آشغال ... یه کلی به موسسه مهر انداخته بودند

تو از کجا می دونی به مهر انداختن؟؟:31:

بد هم انداختن.البته با مشخاتش قیمت خوبی داشته.

REGISTERED USER
12-08-2009, 11:53
تو از کجا می دونی به مهر انداختن؟؟:31:

بد هم انداختن.البته با مشخاتش قیمت خوبی داشته.

داداش عمری با این موسسه کار کردم در زمینه فروش اقساطی با وام بانکی لپ تاپ :27: