PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ سونی اریکسون Xperia™ X1

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

hesamkowsar
31-01-2009, 02:31
برنامه تبدیل فیلم و ویدیو برای گوشی های wvga (اکسپریا)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kalpas
31-01-2009, 02:51
سلام دوستان
من گوشیم رو از سوئیس گرفتم و زبونش سوئیسی هست
زبان انگلیسی ندارد
جی کار کنم؟

ruzy
31-01-2009, 08:41
تو اینحا گفته شده اما عکساش پاک شدن دیگه لود نمیشن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشرمنده منم اکسپریا ندارم از نینجا بپرسی بهتره.

hesamkowsar
31-01-2009, 12:30
برنامه DivX Mobile Player برای ppc با ویندوز 6 پروفشنال...

aflaton
31-01-2009, 14:28
پروفایل هایی بدرد بخور برای کانورت فیلم...

Setting: HD Quality - 63.4MB @ 0hrs, 1min, 32sec.
Resolution: 1280 x 720
Framerate: 30
Video Codec: WMV9
Video Bitrate: 6090 kb/s
Audio Codec: WMA9
Audio Sampling Freq.: 44100
Audio Bitrate:: 96 kb/s
Container: WMV

Configuration: Low Quality - 4.7MB @ 1min, 31sec. (+- 280MB for 1.5hrs of movie)
Resolution: 400x240
Framerate: 25
Video Codec: h.264
Video Bitrate: 192 kb/s
Audio Codec: AAC
Audio Sampling Freq.: 22050
Audio Bitrate:: 64 kb/s
Container: mp4

Configuration: Medium Quality - 5.9MB @ 1min, 31sec. (+- 350MB for 1.5hrs of movie)
Resolution: 400x240
Framerate: 25
Video Bitrate: 384 kb/s

Configuration: High Quality - 10.4MB @ 1min, 31sec. (+- 620MB for 1.5hrs of movie)
Resolution: 608x368
Video Bitrate: 768

Configuration: Highest Quality - 16.8MB @ 1min, 31sec. (+- 1000MB for 1.5hrs of movie)
Resolution: 800x480
Video Bitrate: 1294 kb/s
Audio Bitrate:: 128 kb/s

با سلام جناب hesamkowsar اگه این تستها را کردید لطفا در مورد هم زمانی تصویر با صدا چگونه بود چون گوشیهای سونی اریکسون اگه میزان Video Bitrate از 700 و Framerate: 25 بشتر بشه همزمانی تصویر از صدا به هم میخوره

hesamkowsar
31-01-2009, 14:36
با سلام جناب hesamkowsar اگه این تستها را کردید لطفا در مورد هم زمانی تصویر با صدا چگونه بود چون گوشیهای سونی اریکسون اگه میزان Video Bitrate از 700 و Framerate: 25 بشتر بشه همزمانی تصویر از صدا به هم میخوره

اینها رو از یه سایت در اوردم...بعد رو چند نرم افزار تست کردم.با Xilisoft DVD Ripper Platinum 4 یه فیلم دی وی دی کامل تبدیل کردم ریختم رو گوشی و بدون هیچ مشکلی تا اخر دیدم...البته پروفایل اخری رو تست کردم...
Video Bitrate رو بیشتر از 1200 بزاری فیلم بلند باشه لگ پیدا میکنه...!
اما کلیپ کوتاه زیر 100mb رو میتونی تا 1500 ببری...فریم ریت هم اکسپریا تا 30 فریم پخش میکنه...:20:

hesamkowsar
31-01-2009, 14:42
دوستان کسی تنظیمات gmail رو برای ppc رو بلده؟تو سایت فقط برای uiq 3 رو پیدا کردم.خیلی نیاز دارم.ممنون

starn
31-01-2009, 15:17
خبر تکان دهنده ازقیمت x1 بالاخره قیمت زیر 600 تمن رسید
پایین ترین قیمت امروز 595 (اعلائدین)

9vin
31-01-2009, 18:22

با گارانتي اصليش چنده؟:11:

mishen
31-01-2009, 20:32

خیلی خوبه به امید اینکه تا عید به 500 هم برسه .

hesamkowsar
31-01-2009, 23:08
با گارانتي اصليش چنده؟:11:

2روز پیش 800.سیتادل.البته با سیتادل 700تومان هم بود...اول وایسادیم 700 تومانیه رو بخریم موقع تست گوشی جالب بود دفترچه تلفن گوشی پر بود...:38:فروشنده از خجالت الکی گوشیشو برداشت به حرف زدن و گوشیو داد دست همکارش و رفت بیرون:38:
یادتون باشه اولین بار اکسپریا دیر ویندوزش بالا میاد.اگه زود اومد دست دومه...!!!

hesamkowsar
31-01-2009, 23:15
[QUOTE=M E H R A N;3191371]
فارسی ساز و تست فارسی بر روی Xperia X1i

قبلا گفته بودم که خیلی دوست دارم بر روی گوشیم فونت یا برنامه ای نصب کنم که فارسی رو خوب نشون بده و
کمترین اشکال رو داشته باشه اما همچنین به این اشاره کردم که هرگز حاضر نیستم از برنامه های عربی بر روی
گوشیم استفاده بکنم.

من فارسی سازی رو پیدا کردم که توسط جناب علیرضا که یک هموطن ایرانی است تهیه شده. من این برنامه و
همچنین مطلب آن را در انجمن موبیلستان پیدا کردم و بر روی گوشی خودم اکسپریا آزمایش کردم.

این فارسی ساز در اصل برای HTC Touch Pro تهیه شده اما گفتم ریسکی بکنم و بر روی اکسپریا آزمایش کنم تا
ببینم چی میشه. اسم این فارسی ساز Alireza Multingual Support 3.0 است که طبق توصیحاتی که داده شده
از هسته TSD 3 Build 411 برگفته شده و بر روی Windows Mobile 5 و Win Mobile 6.1 Professional تست شده.

توضیحات:
این فارسی ساز محیط گرافیکی ندارد و تنظیمات آن همگی به صورت پیش فرض اعمال میشود.
این فارسی ساز پس از نصب بر روی حافظه خود گوشی و رستارت به صورت اتوماتیک فعال میشود.
در ضمن این فارسی ساز بسیار سبک تهیه شده.
برای استفاده از کیبورد فارسی شما باید قبل از نصب این فارسی ساز کیبوردی به اسم Resco Keyboard Pro
را بر روی گوشی خود نصب کرده باشید و بعد از نصب فارسی ساز به تنظیمات کیبورد Resco برید و زبان فارسی
را برای این کیبورد انتخاب کنید.
کیبورد فارسی که همراه دیکشنری LingvoSoft Eng-Persian نصب میشود و قبلا عکس آن را در صفحات قبل
قرار دادم با این فارسی ساز در محیط های نوشتاری بخوبی کار نمیکند و حروف را بر عکس مینویسد اما کیبورد
Resco Keyboard Pro را که امتحان کردم این مشکل را ندارد. کیبورد LingvoSoft در محیط دیکشنری بخوبی کار
میکند و مشکلی ندارد.
اگر قبلا هر گونه فارسی ساز و یا عربی سازی رو بر روی گوشی خود نصب کرده اید اول باید آنها را کاملا پاک کرده
و گوشی خود را رستارت کنید و بعد اقدام به نصب این فارسی ساز نمائید.

نتایج نصب فارسی ساز نامبرده شده بر روی Xperia X1i.

دریافت SMS فارسی.

فرستادن SMS فارسی.

تست سایت های فارسی از طریق مرورگر Opera

تست سایتهای فارسی بر روی مرورگر کند و ضعیف Internet Explorer.

تست تایپ فارسی در محیط نوشتاری Microsoft Word

بعد از نصب فارسی ساز به قسمت زیر از داخل تنظیمات وارد میشید.

حالا در تنظیمات کیبورد Resco میتونید زبان اول و زبان دوم کیبورد را تعیین کنید. تقریبا اکثر زبانها را دارد. مثلا من در
پایین زبان اول رو فارسی و زبان دوم را انگلیسی انتخاب کردم در حالی که میتونستم زبان اول را فارسی و زبان
دوم را مثلا ترکی انتخاب میکردم.
این تنظیمات فقط بر روی کیبورد Resco انجام میشود و تاثیر بر وی کیبوردهای دیگر مانند کیبورد اصلی اکسپریا
نمیگذارد پس در انتخاب کردن زبان میتونید راحت باشید و هر آنچه را که دوست داشتید انتخاب کنید.

مهران جان این کاراییو که گفتی کردم اما کیبردش عربیه..گ پ اینا نداره...؟باید چیکار کنم؟

derakhshani
01-02-2009, 01:50
خدمت دوستان میخواستم پیشنهاد بدم هرکس ایرادی و نقصی از x1 سراغ داره گوشزد کنه تا کسانی که میتونند به گوش مسئولین SE برسونند تا توی آپ دیت مشکلاتش رو حل کنند.
خصوصا دوستانی که توی سوئد هستند شاید بتونند به گوش مسئولین مربوطه برسونند.
مثلا (1) ایراداتی که توسط برنامه xperia Tweak حل میشد مثل درآوردن از حالت چتی یا چند تا اشکال دیگه، یا (2)وقتی delivery میرسه چون شماره طرف رو نشون میده و نه اسمش رو باید حتما بریم تو کانتکت ها تا بفهمیم این شماره کی بوده این برای کسانی که خیلی از sms استفاده میکنند مهمه!
یا (3)مثلا موقع ثبت شماره توی کانتکت ها که نمیشه برای یک نفر 2 یا 3 تا موبایل وارد کرد ؛ یا(4) اگر کسی را با عکس توی دفتر تلفن داشته باشی اینقدر عکسش کوچیکه که باید با عینک ببینی!
گرچه میدونم شاید بعضی هاش برای ویندوز باشه اما چون نرم افزاری قابل حله بهتره خود مسئولین SE این رو در نظر بگیرند
یا اینکه واقعا من که انتظار خیلی بیشتری از وضعیت باطری داشتم ولی این گوشی با این امکانات بینظیر حیف که خیلی زود باطریش تموم میشه ...حیف!!!
یا از همه مهمتر اینکه چرا فارسی نداره ،که البته من تو سایت SE این مطلب رو گذاشتم و طرف که ظاهرا مدیر تکنیکالیش بود ضمن عذرخواهی گفت احتمالا در آینده رفع میکنند و ......

hesamkowsar
01-02-2009, 02:01
خدمت دوستان میخواستم پیشنهاد بدم هرکس ایرادی و نقصی از x1 سراغ داره گوشزد کنه تا کسانی که میتونند به گوش مسئولین SE برسونند تا توی آپ دیت مشکلاتش رو حل کنند.
خصوصا دوستانی که توی سوئد هستند شاید بتونند به گوش مسئولین مربوطه برسونند.
مثلا (1) ایراداتی که توسط برنامه xperia Tweak حل میشد مثل درآوردن از حالت چتی یا چند تا اشکال دیگه، یا (2)وقتی delivery میرسه چون شماره طرف رو نشون میده و نه اسمش رو باید حتما بریم تو کانتکت ها تا بفهمیم این شماره کی بوده این برای کسانی که خیلی از sms استفاده میکنند مهمه!
یا (3)مثلا موقع ثبت شماره توی کانتکت ها که نمیشه برای یک نفر 2 یا 3 تا موبایل وارد کرد ؛ یا(4) اگر کسی را با عکس توی دفتر تلفن داشته باشی اینقدر عکسش کوچیکه که باید با عینک ببینی!
گرچه میدونم شاید بعضی هاش برای ویندوز باشه اما چون نرم افزاری قابل حله بهتره خود مسئولین SE این رو در نظر بگیرند
یا اینکه واقعا من که انتظار خیلی بیشتری از وضعیت باطری داشتم ولی این گوشی با این امکانات بینظیر حیف که خیلی زود باطریش تموم میشه ...حیف!!!
یا از همه مهمتر اینکه چرا فارسی نداره ،که البته من تو سایت SE این مطلب رو گذاشتم و طرف که ظاهرا مدیر تکنیکالیش بود ضمن عذرخواهی گفت احتمالا در آینده رفع میکنند و ......

منم موافقم...من توی delivery sms خیلی مشکل دارم.پ.ن مجبورم delivery report هر sms رو جداگانه بزنم که ریپورت بده.کسی راهی نداره که مجبور نشم واسه هر sms delivery شو فعال کنم؟
ولی در مورد باتری مخالفم.چون من که تازه خریدمو همش دستمه و دارم باهاش کار میکنم باتریش 2روز کار میکنه.2 روزی که lcd همش روشنه...شبهام ولش نمیکنم...!!!

Hamid..God
01-02-2009, 11:03
یه سایت خوب برا دانلود بازی:

Hamid..God
01-02-2009, 11:12
بازی 3D Speed City:
حجم 1.86

لینک دانلود:

Hamid..God
01-02-2009, 11:27
اسکین جدید SPB که قبلا معرفی کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود:

Hamid..God
01-02-2009, 11:32
برنامه oziexplorer که برای فعال کردن gps هست.روی x1 تست شده و بسیار عالی عمل میکنه...(منبع:سایت موبایلستان)

1.این فایل ها رو دانلود کنید...

2.بعد از نسب توی برنامه هاتون 2 تا فایل میاد.oziexplorer و ریجستر...روی ریجستر کلیک کنید.
3.برنامه های نقشه رو مال هر شهری که نیاز دارید دانلود کنید و پس از unzip کردن 2 تا فایل حاصل میشود که ان را توی فلدر برنامه توی پوشه map بریزید.

نقشه تهران:

نقشه جاده های ایران:

نقشه شیراز:

(بعد از unzip تو فلدر map ریخته شود...!!!)

4.نکته مهم که خودم مشکل پیدا کردم update quick gps هست که یا با gprs یا کامپیوترو به نت کانکت کنید و بعد کابل usb رو بزنید به گوشی بعد که گوشی به کامپیوتر وصل شد برید تو برنامه quick gps و دانلود رو بزنید...چند ثانیه ای اپدیت میشه.برید تو برنامه و............:20::20::20::20::20:

این نقشه ها چه قابلیت هایی دارند؟

دادن آدرس؟
کتاب اول؟
سیستم گویا؟
تنظیم مسیر؟
...

Hamid..God
01-02-2009, 11:45
پنل یو تیوب:

فقط برا دریافت فایل باید عضو بود اگه کسی تونست دان کنه یه جا دیکه آپ کنه لینکشو برامون بزاره

بلاخره لینک درستو پیدا کردم:

hesamkowsar
01-02-2009, 11:48
این نقشه ها چه قابلیت هایی دارند؟

دادن آدرس؟
کتاب اول؟
سیستم گویا؟
تنظیم مسیر؟
...

هیچ کدام...:20:
چون نقشه هایی که وجود داره هیچ کدام دقیق نیستن.ولی برنامش قابلیت هایی که گفتی داره...باید انتظار اینو بکشیم یکی نقشه تهران و ایران رو دقیق رو کامپیوتر بیاره...:40:

Hamid..God
01-02-2009, 11:50
با این نرم افزار ها می تونین این قابلیت های HD رو رویXperiaداشته باشین

Touch HD Keyboard for X1:

Touch HD Dialer for X1:

Touch HD CommManager for X1:

Touch HD Volume Control for X1:

derakhshani
01-02-2009, 11:54
منم موافقم...من توی delivery sms خیلی مشکل دارم.پ.ن مجبورم delivery report هر sms رو جداگانه بزنم که ریپورت بده.کسی راهی نداره که مجبور نشم واسه هر sms delivery شو فعال کنم؟
ولی در مورد باتری مخالفم.چون من که تازه خریدمو همش دستمه و دارم باهاش کار میکنم باتریش 2روز کار میکنه.2 روزی که lcd همش روشنه...شبهام ولش نمیکنم...!!!
مشکل delivery که راحت قابل حل یعنی توی sms ها اگر توی menu بری tools و بعد option و بعدش sms\mms رو انتخاب کنی وrequest delivery رو تیک بزنی همیشه delivery روشنه از این به بعد اگر نخواستی باید خاموش کنی
ولی در مورد باطری که؛ من اگر همیشه lcd روشن باشه بیشتر از 3 ساعت کار نمیکنه

ruzy
01-02-2009, 11:59
hesamkowsar عزیز برای فعال شدن همیشگی delivery این کارا رو بکن
در گوشه سمت راست options رو انتخاب کن

sms*/mms رو انتخاب کن
request delivery رو انتخاب کن تا همیشه فعال بشه

Hamid..God
01-02-2009, 12:01
هیچ کدام...:20:
چون نقشه هایی که وجود داره هیچ کدام دقیق نیستن.ولی برنامش قابلیت هایی که گفتی داره...باید انتظار اینو بکشیم یکی نقشه تهران و ایران رو دقیق رو کامپیوتر بیاره...:40:

آخه اون نقشه ای که 50.000 تمن مایش بود همه اینارو داشت تازه گویا هم بود یعنی اگه به پیچی نزدیک می شدی که باید دور بزنی 100 متر قبلش می گفت که فلان جا باید بری راست!!!

Hamid..God
01-02-2009, 12:21
مشکل delivery که راحت قابل حل یعنی توی sms ها اگر توی menu بری tools و بعد option و بعدش sms\mms رو انتخاب کنی وrequest delivery رو تیک بزنی همیشه delivery روشنه از این به بعد اگر نخواستی باید خاموش کنی

فکر کنم باید گوشیتو ببری گارانتی!!!:13:

hesamkowsar
01-02-2009, 12:50

مرسی از راهنماییتون...مشکل وrequest delivery حل شد
نور lcd شما رو اتوماتیکه؟من یه فیلم 2 ساعته دیدم باتریش نصف شد...فرداشم تا ظهر باتری داشت...البته شاید شما light صفحه رو تا اخر میبرید:20:
یه سوال...رو باتریت برچسب هالوگرام سونی اریکسون هست؟اگه انقدر زود باتریت خالی میشه شاید باتری فابریکشو برداشته باشند...تو ایران برداشتن قطعات فابریک و جایگزینی زیاده.مثل :باتری.هندز فری(k800.w960).کیف(w950.p1).اداپتور.. .حتمآ دیدی...:46:

hesamkowsar
01-02-2009, 12:55
آخه اون نقشه ای که 50.000 تمن مایش بود همه اینارو داشت تازه گویا هم بود یعنی اگه به پیچی نزدیک می شدی که باید دور بزنی 100 متر قبلش می گفت که فلان جا باید بری راست!!!

هر چقدر پول بدی همان قدر هم استفاده میکنی.این نرم افزاری که گفتم رایگانه...اینیم که شما میگی 50 تومانه تو اینترنت دنبالش بگردی شاید کرک شدش گیر بیاد...
ولی اون نقشه ای که شما میگید 50 تومان ارزش داره.چون ساخت اون نقشه خیلی زحمت داره...

hesamkowsar
01-02-2009, 13:19
یه مقایسه تصویری بین x1 و Touch Pro

derakhshani
01-02-2009, 13:20
مرسی از راهنماییتون...مشکل وrequest delivery حل شد
نور lcd شما رو اتوماتیکه؟من یه فیلم 2 ساعته دیدم باتریش نصف شد...فرداشم تا ظهر باتری داشت...البته شاید شما light صفحه رو تا اخر میبرید:20:
یه سوال...رو باتریت برچسب هالوگرام سونی اریکسون هست؟اگه انقدر زود باتریت خالی میشه شاید باتری فابریکشو برداشته باشند...تو ایران برداشتن قطعات فابریک و جایگزینی زیاده.مثل :باتری.هندز فری(k800.w960).کیف(w950.p1).اداپتور.. .حتمآ دیدی...:46:

با تشکر ، هم هولوگرام داره و هم مطمئنم که اصلیشه چون از دوبی حدود 2 ماه قبل و از جای مطمئن خریدم...
حالا اگر این مشکل از باطریش باشه فکر میکنین میشه حلش کرد؟؟؟؟

hesamkowsar
01-02-2009, 13:33
Asphalt 4: Elite Racing HD 1.07

hesamkowsar
01-02-2009, 13:38
با تشکر ، هم هولوگرام داره و هم مطمئنم که اصلیشه چون از دوبی حدود 2 ماه قبل و از جای مطمئن خریدم...
حالا اگر این مشکل از باطریش باشه فکر میکنین میشه حلش کرد؟؟؟؟

اولین بار باتریو کامل شارج کردی؟اگه اولین دفه خوب شارج نشه عمر کارکرد باتری کم میشه...

Hamid..God
01-02-2009, 13:41
یه تاپیک برا حل مشکل لنداسکیپ تاچ فلو تو x1:

نرم افزارایه مورد نیازشم گزاشته!

Hamid..God
01-02-2009, 13:44
هر چقدر پول بدی همان قدر هم استفاده میکنی.این نرم افزاری که گفتم رایگانه...اینیم که شما میگی 50 تومانه تو اینترنت دنبالش بگردی شاید کرک شدش گیر بیاد...
ولی اون نقشه ای که شما میگید 50 تومان ارزش داره.چون ساخت اون نقشه خیلی زحمت داره...

نه کرک شدش نیست این نقشه یه نقشه پروفیشنال باسه دستگاه های مسیر یاب بود که اون شرکت باسه ویندوز موبایل باز نویسیش کرده بود
با توجه به امکاناتی که داشت به سرم زده برم 50.000 تمن بالاش بدم!!!

Hamid..God
01-02-2009, 13:47
asphalt 4: Elite racing hd 1.07

اینی که دادی جاواشه اگه تو تاپیک بازی های پاکت پی سی تو همین انجمن بگردی ویندوز موبایلشم پیدا می کنی

hesamkowsar
01-02-2009, 13:47
نه کرک شدش نیست این نقشه یه نقشه پروفیشنال باسه دستگاه های مسیر یاب بود که اون شرکت باسه ویندوز موبایل باز نویسیش کرده بود
با توجه به امکاناتی که داشت به سرم زده برم 50.000 تمن بالاش بدم!!!

اگه به کارد میاد به نظر من خوبه بگیری...نرم افزار با ارزشیه:20:

Hamid..God
01-02-2009, 13:51
تو یه سایت اینو پیدا کردم البته نفهمیدم برا چیه باز می زارم دوستان که نصب کردند به ما بگن چیه:

Pubba Panel Installer:

Hamid..God
01-02-2009, 13:53
دوستان می دونند چطوری میشه از یو تیوب فیلم دان کرد خواستم فیلم درست کردن لند اسکیپ تاچ فلو رو روی ایکس 1 تو یوتیوب ببینم ولی خیلی کند بود

Hamid..God
01-02-2009, 13:56
ببینم آقا شما این نرم افزارا و کمک به رفع مشکلاتی که دوستان می زارند رو به صفحه ی اول اضافه میکنی!؟

hesamkowsar
01-02-2009, 14:05
دوستان می دونند چطوری میشه از یو تیوب فیلم دان کرد خواستم فیلم درست کردن لند اسکیپ تاچ فلو رو روی ایکس 1 تو یوتیوب ببینم ولی خیلی کند بود

به طور کلی دو روش دانلود کلیپ تصویری در یوتوب وجود دارد یکی به صورت مستقیم و دیگری به صورت غیر مستقیم می باشد.

در روش مستقیم دو را ساده وجود دارد که در یکی ابتدا لینک مد نظر برای دانلود یک کلیپ را مشخص می کنیم ، مثلا "youtube.com/watch?v=abcde" برای دانلود آن لینک را به صورت "youtubemp4.com/watch?v=abcde" تغییر می دهیم و لینک جدید را در آدرس بار مرورگر اینترنت خود قرار می دهیم. در این حالت کلیپ ویدئویی دانلود می شود.

راه دیگر دانلود کلیپ تصویری به روش مستقیم این است که پس از مشخص کردن لینک نمایش ویدئو دوباره آن را به صورت "cache.googlevideo.com/get_video?video_id=abcde" تغییر دهیم این بار باید شماره اختصاصی یک کلیپ را به id=_ اضافه کنیم یعنی این جا به عنوان مثال abcde.

اما در روش غیر مستقیم از وب سایت های دیگر به عنوان واسطه برای دانلود ویدئو های یوتوب می توان استفاده کرد که این وب سایت هایی که چنین خدماتی ارائه می دهند عبارتند از: keepvid ، youconvertit ، converttube ، convertdirect ، tubeg و ... همگی آن ها در کل کارآیی یکسانی دارند.:20:

Hamid..God
01-02-2009, 14:12
Prince of Persia
by Gameloft

Download For Sony Ericsson XPERIA X1 (480x800)
File Size: 650 KB

کد:

hesamkowsar
01-02-2009, 14:18
ببینم آقا شما این نرم افزارا و کمک به رفع مشکلاتی که دوستان می زارند رو به صفحه ی اول اضافه میکنی!؟

نه.حمید جان زحمت میکشن هر چند وقت اپدیت میکنن.(hamed1297)

derakhshani
01-02-2009, 15:30
اولین بار باتریو کامل شارج کردی؟اگه اولین دفه خوب شارج نشه عمر کارکرد باتری کم میشه...
اتفاقا اولین بار هم چون خیلی مهم بود دقت کردم و شارژ اولیه رو حداقل 7 ساعت گذاشتم

hotaxis
01-02-2009, 16:29
X1 در فیلم برداری چطوره با چه فرمتی ذخیره میکنه و نهایت رزولیشنش چقدره؟

مرسی

hesamkowsar
01-02-2009, 17:51
اتفاقا اولین بار هم چون خیلی مهم بود دقت کردم و شارژ اولیه رو حداقل 7 ساعت گذاشتم

پس شاید باتری یه مشکلی داره.چون انقدر زود که میگی خالی نمیشه.البته هر کارخانه ای هر چیزی که میسازه از هر 500 تا یا 1000 تاش 1 دونش مشکل داره.شاید این 1 دونه باتری شانس شما بوده...حالا مشکل مهمی نیست.با خرید یه باتری نو مشسکل حل میشه.البته باتریش تو ایران که نیست.از اونور باید بگی بیارن:20:

hesamkowsar
01-02-2009, 18:07
X1 در فیلم برداری چطوره با چه فرمتی ذخیره میکنه و نهایت رزولیشنش چقدره؟

مرسی

فرمت 3gp
30 فریم در ثانیه.رزولوشن vga و qvga
به صورت واید هم میگیره
اخرین رزولوشن هم 480*640

alien-enemy
01-02-2009, 18:48
[quote=M E H R A N;3191371]
فارسی ساز و تست فارسی بر روی Xperia X1i

قبلا گفته بودم که خیلی دوست دارم بر روی گوشیم فونت یا برنامه ای نصب کنم که فارسی رو خوب نشون بده و
کمترین اشکال رو داشته باشه اما همچنین به این اشاره کردم که هرگز حاضر نیستم از برنامه های عربی بر روی
گوشیم استفاده بکنم.

من فارسی سازی رو پیدا کردم که توسط جناب علیرضا که یک هموطن ایرانی است تهیه شده. من این برنامه و
همچنین مطلب آن را در انجمن موبیلستان پیدا کردم و بر روی گوشی خودم اکسپریا آزمایش کردم.

این فارسی ساز در اصل برای HTC Touch Pro تهیه شده اما گفتم ریسکی بکنم و بر روی اکسپریا آزمایش کنم تا
ببینم چی میشه. اسم این فارسی ساز Alireza Multingual Support 3.0 است که طبق توصیحاتی که داده شده
از هسته TSD 3 Build 411 برگفته شده و بر روی Windows Mobile 5 و Win Mobile 6.1 Professional تست شده.

توضیحات:
این فارسی ساز محیط گرافیکی ندارد و تنظیمات آن همگی به صورت پیش فرض اعمال میشود.
این فارسی ساز پس از نصب بر روی حافظه خود گوشی و رستارت به صورت اتوماتیک فعال میشود.
در ضمن این فارسی ساز بسیار سبک تهیه شده.
برای استفاده از کیبورد فارسی شما باید قبل از نصب این فارسی ساز کیبوردی به اسم Resco Keyboard Pro
را بر روی گوشی خود نصب کرده باشید و بعد از نصب فارسی ساز به تنظیمات کیبورد Resco برید و زبان فارسی
را برای این کیبورد انتخاب کنید.
کیبورد فارسی که همراه دیکشنری LingvoSoft Eng-Persian نصب میشود و قبلا عکس آن را در صفحات قبل
قرار دادم با این فارسی ساز در محیط های نوشتاری بخوبی کار نمیکند و حروف را بر عکس مینویسد اما کیبورد
Resco Keyboard Pro را که امتحان کردم این مشکل را ندارد. کیبورد LingvoSoft در محیط دیکشنری بخوبی کار
میکند و مشکلی ندارد.
اگر قبلا هر گونه فارسی ساز و یا عربی سازی رو بر روی گوشی خود نصب کرده اید اول باید آنها را کاملا پاک کرده
و گوشی خود را رستارت کنید و بعد اقدام به نصب این فارسی ساز نمائید.

نتایج نصب فارسی ساز نامبرده شده بر روی Xperia X1i.

دریافت SMS فارسی.

فرستادن SMS فارسی.

تست سایت های فارسی از طریق مرورگر Opera

تست سایتهای فارسی بر روی مرورگر کند و ضعیف Internet Explorer.

تست تایپ فارسی در محیط نوشتاری Microsoft Word

بعد از نصب فارسی ساز به قسمت زیر از داخل تنظیمات وارد میشید.

حالا در تنظیمات کیبورد Resco میتونید زبان اول و زبان دوم کیبورد را تعیین کنید. تقریبا اکثر زبانها را دارد. مثلا من در
پایین زبان اول رو فارسی و زبان دوم را انگلیسی انتخاب کردم در حالی که میتونستم زبان اول را فارسی و زبان
دوم را مثلا ترکی انتخاب میکردم.
این تنظیمات فقط بر روی کیبورد Resco انجام میشود و تاثیر بر وی کیبوردهای دیگر مانند کیبورد اصلی اکسپریا
نمیگذارد پس در انتخاب کردن زبان میتونید راحت باشید و هر آنچه را که دوست داشتید انتخاب کنید.

مهران جان این کاراییو که گفتی کردم اما کیبردش عربیه..گ پ اینا نداره...؟باید چیکار کنم؟

من یه فایل درست کردم برای افزودن حروفی که عربا ندارن به resco، اگه خواستی یه جا آپش می کنم

ninja3000sh
01-02-2009, 20:32
با سلام خدمت دوستان.
دوستان امروز یه دونه رم 16 گیگ خریدم و روی اکسپریا هم به راحتی جواب میده.چون برام مموری کارت با حجم زیاد لازم بود مجبور شدم همون کلاس 2 بگیرم که فقط مارک sandisk موجود بود.

Hamid..God
01-02-2009, 20:48
قیمت امروز x1 تو پاساژ علاعدین:

ایرافون 620.000
سیتاتل 650.000
کامتل 620.000
پرشین تله کام 650.000
اتسالات 670.000
اتسالات 650.000
خدمات طلایی 660.000
سیتادل 655.000
رافون 640.000
سیتاتل 620.000
کامتل 680.000
نیکاتل 660.000
سیتاتل 620.000
سیتادل 670.000
سیتادل 650.000
سیتادل 790.000
سیتادل 800.000
سیتادل 820.000
کامتل 610.000
خدمات طلایی النصر 660.000
ایرافون 680.000
کامتل 630.000
بدون گارانتی 640.000
کامتل 610.000

(دیگه اکسپریا تو علاعدین نموند که قیمتشو نگرفته باشم)

hesamkowsar
01-02-2009, 20:52
[quote=hesamkowsar;3449259]

من یه فایل درست کردم برای افزودن حروفی که عربا ندارن به resco، اگه خواستی یه جا آپش می کنم

اگر بگی چجوری میشه یه کیبر کامل فارسی داشت ممنون میشم:11:

hesamkowsar
01-02-2009, 20:55
[QUOTE=ninja3000sh;3452454]با سلام خدمت دوستان.
دوستان امروز یه دونه رم 16 گیگ خریدم و روی اکسپریا هم به راحتی جواب میده.چون برام مموری کارت با حجم زیاد لازم بود مجبور شدم همون کلاس 2 بگیرم که فقط مارک sandisk موجود بود.

نینجا جان از کجا گرفتی؟من اکسپریا گرفتم از یه چیز ناراحت بودم که رم 8 گیگ بیشتر گیرم نیومد...چند گرفتی؟انقدر لازم دارم که بگی از کجا گرفتی همون موقع میرم میگیرم...

ninja3000sh
01-02-2009, 21:02
نینجا جان از کجا گرفتی؟من اکسپریا گرفتم از یه چیز ناراحت بودم که رم 8 گیگ بیشتر گیرم نیومد...چند گرفتی؟انقدر لازم دارم که بگی از کجا گرفتی همون موقع میرم میگیرم...
از مجتمع پایتخت طبق سوم مغازه ای که فقط تو کار پاکت پیسی هست خریدم.به نظرم فقط اونجا مموری 16گیگ با پک اورجینال sandisk داره.قیمتش هم 103 تومن دادم.

mishen
01-02-2009, 22:28

ایرافون 620.000
سیتاتل 650.000
کامتل 620.000
پرشین تله کام 650.000
اتسالات 670.000
اتسالات 650.000
خدمات طلایی 660.000
سیتادل 655.000
رافون 640.000
سیتاتل 620.000
کامتل 680.000
نیکاتل 660.000
سیتاتل 620.000
سیتادل 670.000
سیتادل 650.000
سیتادل 790.000
سیتادل 800.000
سیتادل 820.000
کامتل 610.000
ایرافون 680.000
کامتل 630.000
بدون گارانتی 640.000
کامتل 610.000

هر کی این پست رو ببینه این شکلی میشه:18:

Mah12
01-02-2009, 22:33

ایرافون 620.000
سیتاتل 650.000
کامتل 620.000
پرشین تله کام 650.000
اتسالات 670.000
اتسالات 650.000
خدمات طلایی 660.000
سیتادل 655.000
رافون 640.000
سیتاتل 620.000
کامتل 680.000
نیکاتل 660.000
سیتاتل 620.000
سیتادل 670.000
سیتادل 650.000
سیتادل 790.000
سیتادل 800.000
سیتادل 820.000
کامتل 610.000
ایرافون 680.000
کامتل 630.000
بدون گارانتی 640.000
کامتل 610.000

قیمتات خیلی مشکوکه آخه یه گارانتیو این همه اختلاف؟ پرسیدی سیتادل ها اصلن؟ اگه اصل باشه میارزه 20و30 تومن بیشتر بده آدم.
ممنون

peymanmo6
02-02-2009, 00:13
دوستان محبت میکنید بگین موقع خرید گوشی و تستش چه نکاتی رو مد نظر قرار بدیم؟

mohandes
02-02-2009, 13:52
به نظرت درسته که پست به اون طول و درازی رو نقل قول کرد ؟!

اگر بگی چجوری میشه یه کیبر کامل فارسی داشت ممنون میشم:11:

من قبلا فایلش رو در پست زیر آپلود کردم :

ممنون از فرشید ، تهیه کنندهء اون فایل .

...

ninja3000sh
02-02-2009, 14:19
دوستان محبت میکنید بگین موقع خرید گوشی و تستش چه نکاتی رو مد نظر قرار بدیم؟
دوست عزیز موقع خرید گوشی سعی کن از یه جای مطمئن بخری.
در مورد تستش هم گوشیهای ویندوز موبایل رو وقتی برای اولین بار میخواهی روشن کنی دیرتر از گوشیهای سیمبین و یا غیره بالا میان چون باید مراحل نسب وبندوز روی گوشی و ...رو انجام بده.
توی پک گوشی هم باید یه دونه شارژر و سیم usb و cd و مداد اضافه و مموری کارت که بستگی داره تو پکش چقدر باشه و دفترچه که مهم نیست بهش حساس باشی باید باشه.
در ضمن در مدت این 2 ماهی که این گوشی رو دارم لازم میدونم معایب این گوشی رو بگم که دوستان موقع خریدش سر دو راهی قرار نگیرند.
1:lcd این گوشی زیر نور خورشید به هیچ وجه تعریفی نداره.
2:ویبره این گوشی حالت استانداردی نداره.(تو جیب اصلا معلوم نمیکنه وقتی کسی داره بهتون زنگ میزنه)
3:درسته صدای هدفون تو این گوشی حرفی برای گفتن نداره.ولی صدای اسپیکر این گوشی با اینکه کیفیت خوبی داره ولی صداش ضعیف هست و برای کسانی که کارشان اکثرا تو جاهای شلوغ و پر رفت و امده میتونه مشکل ساز باشه.

موفق باشید.

Original Titan
02-02-2009, 14:24
درسته صدای هدفون تو این گوشی حرفی برای گفتن نداره
يعني اين قدر صداي هدفونش بده؟
ما نفهميديم چي شد .. يكي مي گه خيلي خوبه... يكي مي گه خيلي بده كه حرفي براي گفتن نداره!

hesamkowsar
02-02-2009, 14:27
قیمتات خیلی مشکوکه آخه یه گارانتیو این همه اختلاف؟ پرسیدی سیتادل ها اصلن؟ اگه اصل باشه میارزه 20و30 تومن بیشتر بده آدم.
ممنون

به نظر شما میشه سیتادل یه جا 620 تومان بده یه جام 800؟نمایندگیش واسه او 800 میده که تاریخ گارانتی رو همون روز میزنه.اما اون سیتادلایی که قیمت پایین میدن گارانتیش تاریخی که اون فروشنده خریده.مثلآ 2 3 ماه از گارانتیش رفته...یه علت اینه...و علت دوم بعضی ها گوشی رو خریدن و به هر جهت زود فروختن(مثلآ 1 2 هفته دستش بوده).بعد میاد به همون فروشنده پس میده و یه درصدی از پولشو کم میکنه و میده.و فروشتدم نمیاد گوشیو بزاره دست دوم که...به عنوان نو میفروشه.خودم شاهد بودم.تو پستای قبلم گفتم...به نظر من یا از سیتادل اصلی که جنب پاساژ هست بگیر یا گارانتی معمولی...:20:

R A K I
02-02-2009, 14:27
ما نفهميديم چي شد .. يكي مي گه خيلي خوبه... يكي مي گه خيلي بده كه حرفي براي گفتن نداره!

نه میگه هدفونش خوبه ..صدای اسپیکرش کمه.

hesamkowsar
02-02-2009, 14:32

برنامه pocket music رو بریزی صداش تو هدفون عالی میشه.ولی با مدیا پلیر چون اکولایزر نداره تعریفی نداره...من صدای توی هدفون واسم خیلی مهم بود.چون اگه خوب نبود جدن میفروختم...من اهنگو با صدای زیاد گوش نمیدم.کیفیت و باس واسم مهمه.

ninja3000sh
02-02-2009, 14:41
منظورم اینه که صداش تو هدفون عالیه ولی تو اسپیکر صداش ضعیف هست.

hesamkowsar
02-02-2009, 14:47
راستی دوستان.هدفونای فابریک اکسپریا کیفیتش پایینه.من این هدفونو خریدم و عالیه... mdr-ex85

R@R#M@N
02-02-2009, 14:59
چند خریدی حسام ؟؟؟ اینا فک کنم 70 80 هست

derakhshani
02-02-2009, 16:23
راستی دوستان.هدفونای فابریک اکسپریا کیفیتش پایینه.من این هدفونو خریدم و عالیه... Mdr-ex85

میشه بگی از کجا و چند گرفتی؟

hesamkowsar
02-02-2009, 16:40

40 تومان خریدم.همه نمایندگی های سونی جمهوری دارن همه هم 40 تومان میدن.یه مدل جدیدشم تولید شده اما ایران نیومده...این مدلی که زیر هست 300$ قیمتشه...!!!گرونه...اینی که من گرفتم درایورش 13.5 میلیمتر هست اما این جدیده 16 میلیمتره....!!!!!:8::8::8::8::8::8:
مدلش MDR-EX700LP ببینید چقدر قطعه داره...بیخود گرون نیست...یعنی هیچ گرونی بی دلیل نیست...!!!

اون 9 میلیمتری از همیناست که رو سونی اریکسونا هست...

Hamid..God
02-02-2009, 19:47

این مدل تو نمایندگی های خود سونی از 40 تا45 تمن قیمت داره

من خودم یه NC22 گرفتم که از لحاظ اسپیکرا همین هدفونه ولی یه مداره ضد نویزم داره که این مدار یه میکرو میکروفون تو خودش داره که صدای محیط رو میگیره وطول موجی کاملا قرینه ی اون تو خود هدفون تولید میکنه که همراه صدای موسیقی تو گوش پخش میشه و وقتی این طول موج معکوس به طول موجاصلی میرسه اینا با هم تداخل می کنن و دیگه به غیر صدای موسیقی چیز زیادی نمیشنوین ، این مدار باعث می شه که حتی اگه تو شلوغ ترین جا ها مثل مترو و خیابون و اتوبوس باشین و صدارم تا نصف کم کرده باشین بغیر از موسیقی چیزی نشنوین که واقعا لذت بخشه!!!
این هد فون تو مدارش یه امپلیفایر کوچیکم داره که وقتی نویز کنسلینگ گوشی رو روشن میکنین فعال می شه و صدارو به اندازه ی یه درجه بالا میبره
هد فون برا تغزیه ی خودش به یه باطری AAA نیاز داره که پشت مدار قرار میگیره
یه مشکلی که من با این هدفون دارم فراموش کردن خاموش کردنش بعد از اینکهکارم باهاش تموم شد اینم باعث می شه شارژش تموم شه البته با یه بار شارژ 55 ساعت موزیک پخش میکنه و بدون شارژم فقط نویز کنسلینگ و آمپلی غیر فعال میشه یعنی بازم می تونین از کیفیت عالی یه هدفون لذت ببرین

پس اونایی که علاوه بر کیفیت عالی یه صدا یه محیط آروم برا موزیک گوش دادن میخوان: NC22

قیمت 70 تا 94 تمن

اونایی که می خوان از کیفیت عالی یه هدفون لذت ببرن: EX85

Hamid..God
02-02-2009, 19:55
عکسایه دیگه از NC22

خودم خیلی راضیم مخصوصا از نویز کنسلینگش به نظرم هدفون بدون نویز کنسلینگ ارزش نداره

Re Z a
02-02-2009, 20:01
خوبه اما قیمت 70 تا 94 تومان یکم زیاد نیست برای هدفون؟ قیمت توی خود سایت رسمیش هم همین قدره ؟

hesamkowsar
02-02-2009, 20:56
خوبه اما قیمت 70 تا 94 تومان یکم زیاد نیست برای هدفون؟ قیمت توی خود سایت رسمیش هم همین قدره ؟

اون روزی که داشتم هدفون میخریدم این نویز کنسلینگم دیدم.75 تومان بود.اما واسه همون قسمتی که باتری میخوره نگرفتم.چون یه هدفون ساده و بهترین کیفیت میخواستم..

hesamkowsar
02-02-2009, 20:59
این هدفونایی که میره تو گوشو پر میکنه که دیگه نویز کنسلینگ نیاز نداره...مگه شمه با گوش پر صدای اطرافو میشنوید؟!

Hamid..God
02-02-2009, 21:12
[quote=hesamkowsar;3456067]اون روزی که داشتم هدفون میخریدم این نویز کنسلینگم دیدم.75 تومان بود.اما واسه همون قسمتی که باتری میخوره نگرفتم.چون یه هدفون ساده و بهترین کیفیت میخواستم..[

آره ولی پشتش یه گیره ی خیلی خوب داره که می تونی اونو با این گیره به کمربندت وصل کنی من الان 2 ماهی دارم استفاده میکنم و اصلا اضیتم نمی کنه نه وزنشو احساس میکنم نه هدفونو پایین میکشه با این حال اون قابلیتی که این تیکه حاصل میکنه به حمل کردنش می ارزه کیفیتشم به رغم اون آمپیلی ای که گفتم یه نموره بهتره همبنطور صداش یه نموره بیشتر بیشتره وگرنه واحد تولید صداشون یکی یه اینو از شکلشونم میتونی بفهمی البته باز به سلایق افراد بر می گرده ولی بازم می گم این قابلیت واقعا ارزش داره

فکر کن تو یه اتوبوس نشستی و کنارتم یه نفر داره به خاطر جا با یکی دیگه دعوا می کنه وتوهم به جای شنیدن صدای دادو هوار (که می تونه کلی عصاب آدم و به هم بریزه ) فقط صدای آهنگ مورد علاقتو می شنوی (مجبورم نیستی صدای هدفونو زیاد کنی )

البته اینم بگم که توانایی حذف نویز این هدفون 100 در صد نیست این هدفون 75 در صد نویزو حذف می کنه
برای مقداره بالاتر باید هدفونای بالاتره این سری رو بخرین این سری تا 670 دلارم ( یه اکسپریا ) هدفون داره
در ضمن قیمت این هدفون تو آمریکا 99.99 دلاره (تو ایران ارزون تره:31:)

Hamid..God
02-02-2009, 21:16

من 70 خریدم بگردی 65 شم پیدا می کنی( اون 94 رم یه آدم خوشحال می گفت مارم کلی خوشحال کرد)
این دو تا هدفون ارزششو دارن

Hamid..God
02-02-2009, 21:39
این هدفونایی که میره تو گوشو پر میکنه که دیگه نویز کنسلینگ نیاز نداره...مگه شمه با گوش پر صدای اطرافو میشنوید؟!

حالا ببین با نویز کنسلینگ چی میشه تازه این هد فونا علاوه بر همون گوش پر کن که گفتی دور همون دایره سیاه که روی اون قسمتی که میره تو گوش تو عکسا میبینی یه حلقه ی پلاستیکی هست که اگه هدفونو خوب تو گوشت بزاری علاوه بر اینکه باعث می شه هدفون راحت تر تو گوش باشه تا حدی هم از صدای اطراف کم می کنه
پس مدار نویز کنسلینگ
پلاستیک حلقه ای
بالشتک گوش پر کن

تو این هدفون همه چیز در خدمت حذف نویزه

hesamkowsar
02-02-2009, 22:11
حالا ببین با نویز کنسلینگ چی میشه تازه این هد فونا علاوه بر همون گوش پر کن که گفتی دور همون دایره سیاه که روی اون قسمتی که میره تو گوش تو عکسا میبینی یه حلقه ی پلاستیکی هست که اگه هدفونو خوب تو گوشت بزاری علاوه بر اینکه باعث می شه هدفون راحت تر تو گوش باشه تا حدی هم از صدای اطراف کم می کنه
پس مدار نویز کنسلینگ
پلاستیک حلقه ای
بالشتک گوش پر کن

تو این هدفون همه چیز در خدمت حذف نویزه

اره خوبه ولی من که هدفونو مستقیم به گوشی نمیزنم...به هندز فری بلوتوس hbh-ds220...میزنم.اگه ازون نویز کنسلینگا میگرفتم فکر کن چی میشد دیگه...1متر سیم تازه به دستگاه بلوتوس رسیده...:20:

Hamid..God
02-02-2009, 22:29
اره خوبه ولی من که هدفونو مستقیم به گوشی نمیزنم...به هندز فری بلوتوس hbh-ds220...میزنم.اگه ازون نویز کنسلینگا میگرفتم فکر کن چی میشد دیگه...1متر سیم تازه به دستگاه بلوتوس رسیده...:20:

:27:آره جالب می شد
من مستقیم به گوشی وصل می کنم عوضش برا کنترل موزیک یه ساعت بولوتوس سونی اریکسون خریدم مدل mbw-100 به قیمت 180.000 تمن اگه از اینا استفاده می کردم ساعت جواب نمی داد دو تا به یه گوشی وصل نمی شد من ساعت رو ترجیح دادم

hesamkowsar
02-02-2009, 23:02
خب یه کمم برگردیم به اکسپریا...دوستان پنل Spb Mobile Shell Panels رو گوشی مشکلی ایجاد میکنه؟دقیقآ یادم نمیاد ...اما فکر کنم یه جا نوشته بود گوشیو به هم ریخته بود...اگه نصب کردید و مشکلی نداره بگید منم نصب کنم.ممنون

R@R#M@N
02-02-2009, 23:04
حمید میشه از ساعتت عکس بذاری
آخه این زیاد طبیعی نیست
من خودم هنوز یه ساعت درست حسابی ندارم !! خواستم سیکو یا کاسیو بگیرم !! با خودم فک کردم یدونه از این سونی اریکسونا بگیریم
راستی مدار ساعتش هم واسه سونی اریکسونه ؟؟؟
میخوام ببینم تو دست چطوره :دی

Ashkan1980
02-02-2009, 23:28
سلام
یه نظر بدین راجع به اینکه آیفون بهتره یا x1?

NimoOol.HD2
02-02-2009, 23:37
سلام
ببخشید مموری 16گیگ الان چنده ؟

Hamid..God
02-02-2009, 23:46
حمید میشه از ساعتت عکس بذاری
آخه این زیاد طبیعی نیست
من خودم هنوز یه ساعت درست حسابی ندارم !! خواستم سیکو یا کاسیو بگیرم !! با خودم فک کردم یدونه از این سونی اریکسونا بگیریم
راستی مدار ساعتش هم واسه سونی اریکسونه ؟؟؟
میخوام ببینم تو دست چطوره :دی

وقت آپلود کردن عکس نداشتم ( بدا این کارو می کنم )ولی یه سری عکس رو اینترنت هست برات میزارم:

ظاهرش یه خورده یوغوره البته من خودم این یوغوری رو خیلی دوست دارم ولی بعضی از دوستام خوششون نیومد( البته یکیشون که اونم هیچی حالیش نیست:27:)یعنی هر کسی ظاهرشو نمی پسنده باید خودت از نزدیک بیبینی
اینم شارپرش

علاوه بر سیلور یه رنگ دیگه هم داره:

مدل های دیگه ی ساعت های SE

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ورژن دخترونشم هست:

ninja3000sh
02-02-2009, 23:57
خب یه کمم برگردیم به اکسپریا...دوستان پنل Spb Mobile Shell Panels رو گوشی مشکلی ایجاد میکنه؟دقیقآ یادم نمیاد ...اما فکر کنم یه جا نوشته بود گوشیو به هم ریخته بود...اگه نصب کردید و مشکلی نداره بگید منم نصب کنم.ممنون
حسام جان به نظرم پنل spb mobile shell یکی از بهترین پنلهای اکسپریاست.من خودم اکثرا از این پنل استفاده میکنم و تا بحال مشکلی ندیدم.حتما نصبش کن.

سلام
ببخشید مموری 16گیگ الان چنده ؟
من دیروز یه دونه خریدم 103 تومن در اومد.توبازار خیلی کمه.فقط مجتمع پایتخت داره.

سلام
هر دو تا هم.:27:

mishen
03-02-2009, 00:10
این مدلش تو تهران هست ؟ MBW-150

hesamkowsar
03-02-2009, 00:26
این مدلش تو تهران هست ؟ mbw-150

تو علاعدین طبقه 2 یا 3 بود دیدم..پشت ویترین...:20:

hesamkowsar
03-02-2009, 00:30
حسام جان به نظرم پنل spb mobile shell یکی از بهترین پنلهای اکسپریاست.من خودم اکثرا از این پنل استفاده میکنم و تا بحال مشکلی ندیدم.حتما نصبش کن.

من دیروز یه دونه خریدم 103 تومن در اومد.توبازار خیلی کمه.فقط مجتمع پایتخت داره.

هر دو تا هم.:27:

نینجا جان چرا انقدر پنل های اکسپریا کمه...به تعداد انگشته...اما این پنلا خیلی تنوع میده...مخصوصآ ماهی ها...بیچاره هارو انقدر زدم تو سرشون اگه واقعی بودن میمردن...:38:

اگه پنل جدیدی پیدا کردی یگو..منم میگردم ...

ninja3000sh
03-02-2009, 00:39
نینجا جان چرا انقدر پنل های اکسپریا کمه...به تعداد انگشته...اما این پنلا خیلی تنوع میده...مخصوصآ ماهی ها...بیچاره هارو انقدر زدم تو سرشون اگه واقعی بودن میمردن...:38:

اگه پنل جدیدی پیدا کردی یگو..منم میگردم ...
حسام جان پنل که زیاده ولی فقط پنلهایی که تو سایت خود سونی اریکسون هستند استاندارد و خوب هستند.به نظرم این touch flo یا ... رو روی گوشی نصب نکن.من خودم از دو تا جایی که خالیه پنلهای spb mobile shell و پنل slide show رو نصب کردم.بقیه پنلها رو هم میتونی نصب کنی و هر وقت خواستی از تنظیمات پنلها انتخابشون کنی.

hesamkowsar
03-02-2009, 01:15
حسام جان پنل که زیاده ولی فقط پنلهایی که تو سایت خود سونی اریکسون هستند استاندارد و خوب هستند.به نظرم این touch flo یا ... رو روی گوشی نصب نکن.من خودم از دو تا جایی که خالیه پنلهای spb mobile shell و پنل slide show رو نصب کردم.بقیه پنلها رو هم میتونی نصب کنی و هر وقت خواستی از تنظیمات پنلها انتخابشون کنی.

یه پنل وجود داره که بشه عکس متحرک روش دید؟گوشی های جاوا سونی اریکسونو واسه ان که میشه عکس متحرک انتخاب کنیم:20:

Re Z a
03-02-2009, 01:22
نوشته شده توسط Ashkan1980
سلام

به نظر من X1 توی پاکت پیسی ها Number 1 هست و آیفون هم توی ردیه خودش میتونه تجربه ای عالی و خوب متفاوت با بقیه گوشی ها باشه

از جواب کامل نینجا جان هم تشکر می کنم

hesamkowsar
03-02-2009, 01:30
کد تمام برنامه های spb

--------------------------------------------------------------------------------

کد تمام برنامه های spb
Spb Backup : 36246788
Spb Diary : 93476932
Spb Finance : 88956234
Spb Full Screen Keyboard : 45436801
Spb GPRS Monitor : 71290456
Spb Imageer : 21428451
Spb Insight : 3H3DEFO87B46
Spb Mobile Shell : 5D33-33B3-3333
Spb Phone Suite : 5C3M578358C4
Spb Pocket Plus : 30372645
Spb Pocket Tips & Tricks : 82702398
Spb Time : 21341317
Spb Traveler : 3K3848A525C9
Spb Wallet : 5A39-SETU-ZM5X
Spb Weather : 46123413
Spb Sudoku : 663V9EDPIHOX
Spb Brain Evolution : 5B3227F52FH6
Spb Bubbles : 47385623
Spb Diary : 75349409
Spb Diary2.02 : Try this: 20051978
Spb Diary2.02 : Try this(2): 93476932
Spb FullScreenKeyboard2 : 24500927
Spb GPRS Monitor 1.7 : 92873292
Spb GPRS Monitor2 :92873292
Spb Pocket Plus : 19257395
SPB PocketPlus 3 : 30372645 or 65461245 or 65352283
Spb Full Screen Keyboard : 24500927
Spb FullScreenKeyboard 3 :45436801
Spb Pocket Plus 2 : 71297438
SPB Time 1.0: 72383490
SPB Time 2.0:21341317
Spb Finance 1.0 :19376423
Spb Finance 2.0 : 88956234 or 66543744
SPB Xonix : GZ1935I5
SPB Arkaball : FC22483A
SPB Weather Panel : 46123413
SPB Palbum Picture Optimizer: A223F822
Spb Diary 175 (last one) :75349409
Spb FreeCell : 727DAC24
Spb lines: 78812321
SPB Minesweeper : 83059383
Spb Pocket Highscores : free
SPB PocketPC Tips & Tricks : 82702398
Spb Kiosk Explorer.v3.0 : KIE003VP001PG923147
SPB Backup : 19732456
Spb Time : 72383490 or 53174628
SPB Weather : 46123413
Spb Insight: 3H3DHMG83EMD
Xonix 2 S/N: 59028964
5U3486B355J5
S/N: 92119833Air Islands
S/N: 67622831Arkaball

hesamkowsar
03-02-2009, 01:47
دوستان اکسپریایی...x1 به انتی ویروس نیاز داره یا بیخودی انتی ویروس نصب نکنم که کلی از cpu بگیره و سرعت بیاد پایین...؟

ninja3000sh
03-02-2009, 02:21
دوستان اکسپریایی...x1 به انتی ویروس نیاز داره یا بیخودی انتی ویروس نصب نکنم که کلی از cpu بگیره و سرعت بیاد پایین...؟
حسام جان به نظر من احتیاج نیست.چون ویروسpc رو ویندوز موبایل تو اکثر موارد نمیشناسه و روی گوشی ویروس تاثیری نداره.اگه انتی ویروس با پک اورجینال مثل kaspersky داری (روی pc) قبل از نصب برنامه یا هر چیز دیگه scan کن و بعدا به ppc کپی کن.
به هر حال اگه میخواهی موبایلت یک انتی ویروس خوب داشته باشه میتونی پک اورجینال kaspersky mobile security بگیری که فکر کنم 25 یا 30 تومنه و خیالت راحت بشه و تا یک سال ساپورتش میکنه و بعد از یک سال با 30 درصد تخفیف میتونی باز هم license جدید بگیری و استفاده کنی.ولی هر دو یا سه روز یک بار باید با gprs یا Wi-Fi اپدیتش کنی تا کار کردش بهتر بشه.
در کل من پیشنهاد میکنم همون از pc خودت برنامه رو اسکن کن و بعدا به ppc کپی کن.

Hamid..God
03-02-2009, 09:42

میتونی در این مورد بیشتر توضیح بدی من خیلی از این اینتر فیس خوشم می یاد ولی با توجه به حرفایی که قبلا مهران زد و حالا این چیزی هم که بالا نوشتی دودلم کرد می شه در این مورد بیشتر توضیح بدی

آسیبی به گوشی می رسونه؟
خوب اجرا نمی شه ؟
اگه مشکلی بود با آنیستال رفع می شه یا بازم اثرش رو گوشی می مونه؟

ninja3000sh
03-02-2009, 11:23
میتونی در این مورد بیشتر توضیح بدی من خیلی از این اینتر فیس خوشم می یاد ولی با توجه به حرفایی که قبلا مهران زد و حالا این چیزی هم که بالا نوشتی دودلم کرد می شه در این مورد بیشتر توضیح بدی

آسیبی به گوشی می رسونه؟
خوب اجرا نمی شه ؟
اگه مشکلی بود با آنیستال رفع می شه یا بازم اثرش رو گوشی می مونه؟
دوست عزیز با نصب این پنل مشکلی پیش نمیاد.و میتونی نصبش کنی و اکسپریا هم که ram خوبی داره و براحتی میتونه اجرا کنه.ولی مساله اینجاست که موقع اجرا کردن این پنل ram بیشتری اشغال میشه و بالاخره تو سرعت گوشی تاثیر میزاره من خودم این پنل رو نصب نکردم یکی از دوستام میگفت نتونستم روی اکسپریا خودم بیشتر از 3 روز نگه دارم و زود پاکش کرده بود.
اصلا اسیبی به گوشی نمیرسونه.
در مورد اجرا شدن هم مشکلی نداره ولی خوب فضای بیشتری تو ram میگیره.
اگه خوشت هم نیومد با انیستال میتونی به راحتی پاکش کنی و هیچ اثری نمیزاره.
موفق باشی.

alirezazt
03-02-2009, 12:19
سلام من امروز اپديت كردم همونايي كه گفتين بود البته با روش sd نشد با SPL Hardware مجبور شدم بكنم مال من UK بود تا حالا كه مشكلي نديدم :31:

hiax
03-02-2009, 17:23
دوستان من با استفاده از resco explorer که جناب نينجا معرفی کردند فایل های pc رو برای اکسپریا share می کنم ، ولی سرعت اونقدری که فکر میکردم بالا نيست ..!!!!
نرخ انقال 400KB/s است که خيلی پائينه با توجه به اينکه سرعت wifi 54 Mb/s = 6.75 MB/s ....
راه حلی برای اين مشکل نداريد ؟؟

hiax
03-02-2009, 17:35
راستی حتما سعی کنيد برای گوشی رم کلاس 6 بخريد چون نسبت به کلاس 2 واقعا 3 برابر سريعتر هستش ، من خودم اول یه کلاس 2 sandisk 8 gig داشتم ، الان یه کلاس 6 ترنسند 8 gig گرفتم ... سرعت کپی کردن فایل ار رام به رم 3 برابر شده ، برنامه هايی هم که توی رم نسب میکنم سريعتر لود میشن ....
برای مثال این تستی هست که خودم انجام دادم:
سرعت کپی کردن فایل از رام به رم در کلاس 2 : 400KB/s
در کلاس 6 :1300KB/s

Hamid..God
04-02-2009, 00:47
نرم افزار اسکایپ رو که همه می شناسین:

لینک:

Hamid..God
04-02-2009, 00:53
یه پلیر باسه X1 که محیط پلیر آیفونو باز سازی می کنه:

لینک دانلود:

hesamkowsar
04-02-2009, 01:18
یه پلیر باسه x1 که محیط پلیر آیفونو باز سازی می کنه:

لینک دانلود:

مرسی..
نصب کردم اما 3 تا فایل.میشه درباره نصبش توضیح بدی؟

Hamid..God
04-02-2009, 01:55
نمایشگر عکس آیفون برا X1 :

لینک دانلود:

Hamid..God
04-02-2009, 02:02
اسکرین سرور iPhone برا X1:

می تونین عکس وال پیپرشم عوض کنین

Hamid..God
04-02-2009, 02:06
دانلود هر دوتا برنامهی بالا با هم حجم 863 KB

Hamid..God
04-02-2009, 02:12
یه اسکین دیگه برای S2U2

همونطور که از عکس پیداست برا داشتنش باید ورژن دوشو نصب کنین

Hamid..God
04-02-2009, 10:28
مرسی..
نصب کردم اما 3 تا فایل.میشه درباره نصبش توضیح بدی؟

برا نصب فایل رو به PPC منتقل می کنیم وهمونجا کارای نصب رو باسه بقیه انجام میدیم
اون سه تا فایل هم برا رزولویشن های مختلف شما باید باسه X1 رو پیدا کنی بعد نصب کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طریقه ی کار با برنامه:
برنامه یه پلیره که محیط آیفونو باسه گوشی های WM بازسازی می کنه
در صفحه ی اصلی پلیر اگر در سمت راست تصویر دستتون رو به سمت بالا بکشین پلیر وارد محیط انتخواب آلبوم میشه که به صورت رتیت شده هستدر اونجا شما می تونین با کشیدن دستتون به چپ و راست آلبوم ها رو مثل آیفون ورق بزنید و اگر قصد دارید آهنگ خاصی از آلبومی رو گوش کنید بعد از پیدا کردنش با یه تب کردن روش کاور آلبوم می چرخه و پشت خودش همه ی آهنگ ها ی اون آلبوم رو نما یش میده برای برگشتن به حالت اولیه کافیه بر روی عکس آلبوم که کوچیک شدش دربالا هست تب کنیم بقیه ی چیزارم خودتون راحت پیدا می کنین
ممنون

دوستان بعد از نصب یه تصویر واقعی ( نه تصویر از خود ویندوز موبایل) از X1 وقتی که نرم افزار روشه تو فرم بزارن

hesamkowsar
04-02-2009, 10:38
برا نصب فایل رو به PPC منتقل می کنیم وهمونجا کارای نصب رو باسه بقیه انجام میدیم
اون سه تا فایل هم برا رزولویشن های مختلف شما باید باسه X1 رو پیدا کنی بعد نصب کنی

حمید جان رزولوشن اکسپریا wvga.اما اینایی که دانلود کردم vga و qvga هست...

Hamid..God
04-02-2009, 10:43
حمید جان رزولوشن اکسپریا wvga.اما اینایی که دانلود کردم vga و qvga هست...

اونجایی که ازش لینک گزاشتم نوشته بود رزولویشن x1 هم بهش اضافه شده (800.480) نمودونم حالا می خوای هر سه تاشو نصب کن ببین چی میشه من ماله خودم رو از دوستم گرفتم نمی دونم این یکی چجوری یه!

Hamid..God
04-02-2009, 10:45
می تونیم دوباره تو نت بگردیم ريا،چون نرم افزار محبوبی چیزای زیادی پیدا می شه فقط باید بگردیم

اگه پیدا کردی لینکشو بزار جایگزین کنم

Hamid..God
04-02-2009, 10:55
یه نرم افزار دیگه که محیط آیفونو باسهWM باز سازی میکنه

اگه اینو داشته باشین و آیکونارم این سه تا نرم افزار رو با اون کانتکت آیفون رو که قبلا گزاشتم توش بزارین میشه گفت می تونین گوشیتونو تا حد زیادی به اون شبیه کنین (قابل توجه عاشقان اپل )
توی این نرم افزار می تونین آیکون هارو جابه جا کنین یا پنج تاشون رو که براتون مهمتره پایین تصویر ثابت کنین بعد مثل آیفون اگه دستتونو رو مانیتور به چپ راست حرکت بدین صفحه مثل آیفون ورق می خوره
فکر کنم اون پنل آیفونی که قبلا بود همین نرم افزار بود که به صورت پنلش کرده بودن اگه رم نه که این کامل تره بدرد اونایی می خوره که نمی خوان یکی از 9 تا پنلشون رو به منوی آیفون بدن

Hamid..God
04-02-2009, 11:18
آقا داشتم دنبال نسخه ی X1 نرم افزاره iFonz می گشتم به این برخوردم سایتش انگلیسی نبود باسه همین نفهمیدم چی میگه ولی فکر کنم منوی Omnia رو باسه بقیه WM ها بازسازی میکنه هیچی در موردش نمیدنم دوستان یه امتحانی بکنن جوابشو بهمون بدن ممنون

Hamid..God
04-02-2009, 11:25
بچه ها باسه ifonz اینو پیدا کردم آخرین ورژنش ولی نمیدونم به رزولوین X1 می خوره یا نه

xxl2005
04-02-2009, 15:11
آقا داشتم دنبال نسخه ی X1 نرم افزاره iFonz می گشتم به این برخوردم سایتش انگلیسی نبود باسه همین نفهمیدم چی میگه ولی فکر کنم منوی Omnia رو باسه بقیه WM ها بازسازی میکنه هیچی در موردش نمیدنم دوستان یه امتحانی بکنن جوابشو بهمون بدن ممنون

این نرم افزار خیلی خوب روی PPC های 800 در 480 کار می کنه !!!

البته این نسخه ی شما یکم قدیمیه و در ضمن برای اجرا این نرم افزار به .NET Framework 3.5 و Flash 7 for Pocket PC هم نیازه !!!

لینک زیر هم حاوی آخرین نسخه و سایر موارد که در بالا گفتم هست و هم اینکه آموزش نصب رو گفته و تصاویر بیشتر از محیط نرم افزار گذاشته , من این نرم افزار رو تست کردم .

باز هم ممنون بخاطر معرفی این نرم افزار عالی , حالا دارندگان X1 هم پنل های X1 رو دارند و هم Widget های Omnia .

xxl2005
04-02-2009, 15:19
از لینک زیر میتونید Widget دانلود و به Widget های برنامه ی بالا اضافه کنید . خداییش خیلی نرم افزار باحالیه !!!

موفق باشید

hesamkowsar
04-02-2009, 17:36
این نرم افزار خیلی خوب روی PPC های 800 در 480 کار می کنه !!!

البته این نسخه ی شما یکم قدیمیه و در ضمن برای اجرا این نرم افزار به .NET Framework 3.5 و Flash 7 for Pocket PC هم نیازه !!!

لینک زیر هم حاوی آخرین نسخه و سایر موارد که در بالا گفتم هست و هم اینکه آموزش نصب رو گفته و تصاویر بیشتر از محیط نرم افزار گذاشته , من این نرم افزار رو تست کردم .

باز هم ممنون بخاطر معرفی این نرم افزار عالی , حالا دارندگان X1 هم پنل های X1 رو دارند و هم Widget های Omnia .

به این میگن زدن 1تیر با دو نشان...هم omina داشته باش هم اکسپریا:40:

xxl2005
04-02-2009, 18:30
به این میگن زدن 1تیر با دو نشان...هم omina داشته باش هم اکسپریا:40:

آره ! دقیقا !

بنظر من بهترین حالتش اینه که از لیست آیتم های Today تیکشو بزنی !!! خیلی خوب کار می کنه و دقیقا میشه Omina !!! توصیه می کنم حتما نصب کنین !!!

xxl2005
05-02-2009, 01:27
تو نت میگشتم به صورت اتفاقی بر خوردم به یک سیستم Widget جدید , جالبه و خیلی هم خوب کار میکنه , با 800 در 480 هم تست کردم , خوب جواب داد !!!

لینک دانلود:

برای دانلود Widget های بیشتر ابتدا در سایت زیر ثبت نام کنید و سپس از همین لینک اونها رو دانلود کنید !!!

موفق باشید

Hamid..God
05-02-2009, 08:31
خوب تا حالا تو اکسپریا و HTC رو داشتیم بعد آیفون اومد حالا هم Omnia
تو یوتیوب اندروییدشم دیدم بگردیم اونم بزاریم کامل شه

بچه ها گوشی جدیدای توشیبا و ال جی رو دیدین کپی یه کامل آیفونن

hesamkowsar
05-02-2009, 11:33
چه اکسپریامون کامل شد.هم ایفونه هم htc هم امینا...!!!!!...ببینم پنل های اکسپریا که .اسه امینا و htc نیست؟

Hamid..God
05-02-2009, 11:42
چه اکسپریامون کامل شد.هم ایفونه هم htc هم امینا...!!!!!...ببینم پنل های اکسپریا که .اسه امینا و htc نیست؟

باسه hd اومده

deluge28
05-02-2009, 12:18
ميشه يه توضيحي بديد راجع به پنل هاي مختلف اين گوشي ها...كه اصلا يعني چي؟؟؟؟
ممنون...

xxl2005
05-02-2009, 12:59
خوب تا حالا تو اکسپریا و HTC رو داشتیم بعد آیفون اومد حالا هم Omnia
تو یوتیوب اندروییدشم دیدم بگردیم اونم بزاریم کامل شه

بچه ها گوشی جدیدای توشیبا و ال جی رو دیدین کپی یه کامل آیفونن

این هم اندرویید !!! دیگه چی میخوای ؟؟؟ :31:

X1 رو دست کم گرفتی ؟؟؟ :21:

xxl2005
05-02-2009, 13:01
این هم یک تم زیبا برای WisBar برای گوشی های VGA و WVGA مثل X1 !!!!

برای دانلود این تم به لینک زیر مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن اینو تست نکردم , از دوستان هر کس تستش کرد خبر بده , ظاهرا که خیلی خوشگله !!!!

hesamkowsar
05-02-2009, 13:47
ميشه يه توضيحي بديد راجع به پنل هاي مختلف اين گوشي ها...كه اصلا يعني چي؟؟؟؟
ممنون...

دوست عزیز فقط اکسپریا دارای پنل هست...پنل هاش طوری هستند که انگار 9 تا دسک تاپ با هم دارید...این خاصیتش باعث شده کار کردن باهاش خسته کننده نباشه...پنل های اکسپریا google.youtube.fish panel.main panel(today).radio.slide show.iphone.media
که هر کدوم کار خاص خودشو انجام میده...
برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر برو...

hesamkowsar
05-02-2009, 18:28
یه لینک تم wvga برای دوستان اکسپریایی....
حتمآ ببینید...

ali_MacBook_Apple
06-02-2009, 00:11
دوست عزیز فقط اکسپریا دارای پنل هست...پنل هاش طوری هستند که انگار 9 تا دسک تاپ با هم دارید...این خاصیتش باعث شده کار کردن باهاش خسته کننده نباشه...پنل های اکسپریا google.youtube.fish panel.main panel(today).radio.slide show.iphone.media
که هر کدوم کار خاص خودشو انجام میده...
برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر برو...

ببخشید میشه راجع به پنل iPhone بیشتر توضیح بدید ؟
یعنی گوشی رو شکل Iphone می کنه ؟

hesamkowsar
06-02-2009, 02:26
ببخشید میشه راجع به پنل iPhone بیشتر توضیح بدید ؟
یعنی گوشی رو شکل Iphone می کنه ؟

بله دوست عزیز...منوها شبیه iphone میشه...اما من منوهای فابریک اکسپریا روبیشتر دوست دارم:20:

hesamkowsar
06-02-2009, 02:38
بچه ها پنل جدید...Navigation Panel for Xperia 1.0

hesamkowsar
06-02-2009, 03:16
دوستان...این لینکو ببینید...

نقشه کامل ایران هست 63 هزار تومان...!!!!!
من که یه نقشه درست حسابی گیر نیاوردم...این پنل بالا رو هم نصب کردم گرامین دارها و tomtom دارها حتمآ نصب کنن.رو این پنل که بزنید اتوماتیک وصل میشه به برنامه گرامین یا tomtom و میتونید فوری از gps استفاده کنید.

hesamkowsar
06-02-2009, 03:21
اینم پک wallpaper واسه wvga.....

hesamkowsar
06-02-2009, 11:40
این یه سایت والپیپر خوب اما رزولوشنشو باید عوض کنید...

و این پایینیا wvga هست...

بازم هست اما جا میگیره نمیدونم چجوری میشه تصاویرو کوچیکشو بزارم واسه همیهن بعدا به صورت فایل زیپ واستون اپلود میکنم:20:

hesamkowsar
06-02-2009, 11:49
اینم برنامه سرچ گوگل بر روی صفحه today

hesamkowsar
06-02-2009, 11:52
پک والپیپر 800*480 wvga....

پک دوم...

پک سوم...

hesamkowsar
06-02-2009, 12:16
دوستان دوتا لینک خوب واسه نرم افزار های x1 اما بیشترش تو همین تاپیک هست...

xxl2005
06-02-2009, 12:48
یک چیزی , دیدم بد نیست اینجا بگم شاید مفید باشه !!!

من چند وقته دارم روی Omnia و X1 تحقیق می کنم , ظاهرا امنیا یکم سر رام ریختن و ... مشکل داره , منظورم اینه که ممکنه با کوچترین خطا دستگاه رو از دست بدین ولی X1 اینقدر حساس نیست !!!

هم توی سایت های خارجی و هم سایت های ایرانی , خیلی زیاد بر خوردم که گفتن دستگاه در اثر تعویض رام دیگه از کار افتاده ولی در مورد X1 این طور نبوده !!!

یک چیز دیگه هم هست که اینقدر رام های امنیا زیاده که گیج میشی کدوم رو نصب کنی و هر کدوم هم یک سری عیب و یک سری مزیت داره و هیچ کدوم کامل نیست !!!

نمیخوام بگم امنیا بده ولی حداقل X1 این دردسر ها رو نداره !!!!

hamed1297
06-02-2009, 14:11
آقا این همه حجم مطالب مفید و برنامه ها که گذاشتین زیاده من نمیرسم اینها رو index کنم صفحه اول.فکر ما هم باشید.دی...
شوخی میکنم.میبینم که هر روز داره به محبوبیت X1 افزوده میشه.

Hamid..God
06-02-2009, 14:11
بله دوست عزیز...منوها شبیه iphone میشه...اما من منوهای فابریک اکسپریا روبیشتر دوست دارم:20:

دلیلش این که این پنل به هیچ عنوان پنل آیفون نیست چون به غیر از والپیپرش و آیکونا هیچ چیز یکسانی با آیفون نداره این پنل یه پنل نمونست که با همون پنل کریتوری که قبلا گزاشتم ساخته شده و اصلا براش وقت سرف نشده الان دارم متن راهنمای ساخت پنل اون پنل کریتوررو ترجمه می کنم تا با استفاده از اون نرم افزارای شبیح ساز آیفون یه پنل درست و حسابی باسه x1 بسازم که واقعا شبیح ساز آیفون باشه صفحه ی اول رو پر کردم یعنی تو صفحه ی اول هر آیکونیرو بزنی یه نرم افزار شبیح ساز آیفون بالا میادنه اینکه مدیا پلیر بالا بیادالبته یه مشکلاتی هم هست مثلا وقتی پنل رو نصب می کنی کانتکتش مختص پنل نمی شه و روی کانتکت کلی یه گوشی قرار میگیره فرقی هم نمی کنه تو کدوم پنل باشی یا برا اسکرین سرور نمی تونم دکمه ی پاور رو تعریف کنم و برا اجراش حتمی باید روی آیکونش تب کنی

در واقع با نصب پنل چنتا نرم افزار که باسه پنل تعریف کردی با هم نصب می شن تازه نرم افزارارم باید جدا نصب کنی :41: از این خیلی خوشم نیومد

Hamid..God
06-02-2009, 14:12
آقا این همه حجم مطالب مفید و برنامه ها که گذاشتین زیاده من نمیرسم اینها رو index کنم صفحه اول.فکر ما هم باشید.دی...
شوخی میکنم.میبینم که هر روز داره به محبوبیت x1 افزوده میشه.

آقا هواست باشه همه ی متالب مفید رو منتقل کنی چیزی جا نمونه :31:

hesamkowsar
06-02-2009, 14:25
شوخی میکنم.میبینم که هر روز داره به محبوبیت x1 افزوده میشه.

حامد جان خدا رو شکر که اکسپریا نیومده انقدر نرم افزار داره و محبوبه...خیلی از سایتای موبایل تاپیکای بزرگ اکسپریا داره...این تاپیک خوبم استارتشو شما زدید و دوستانم کمک کردن که انقدر این تاپیک کامل بشه...:20:

hesamkowsar
06-02-2009, 14:33
دلیلش این که این پنل به هیچ عنوان پنل آیفون نیست چون به غیر از والپیپرش و آیکونا هیچ چیز یکسانی با آیفون نداره این پنل یه پنل نمونست که با همون پنل کریتوری که قبلا گزاشتم ساخته شده و اصلا براش وقت سرف نشده الان دارم متن راهنمای ساخت پنل اون پنل کریتوررو ترجمه می کنم تا با استفاده از اون نرم افزارای شبیح ساز آیفون یه پنل درست و حسابی باسه x1 بسازم که واقعا شبیح ساز آیفون باشه صفحه ی اول رو پر کردم یعنی تو صفحه ی اول هر آیکونیرو بزنی یه نرم افزار شبیح ساز آیفون بالا میادنه اینکه مدیا پلیر بالا بیادالبته یه مشکلاتی هم هست مثلا وقتی پنل رو نصب می کنی کانتکتش مختص پنل نمی شه و روی کانتکت کلی یه گوشی قرار میگیره فرقی هم نمی کنه تو کدوم پنل باشی یا برا اسکرین سرور نمی تونم دکمه ی پاور رو تعریف کنم و برا اجراش حتمی باید روی آیکونش تب کنی

در واقع با نصب پنل چنتا نرم افزار که باسه پنل تعریف کردی با هم نصب می شن تازه نرم افزارارم باید جدا نصب کنی :41: از این خیلی خوشم نیومد

من این پنل رو نصب کردم اما پنل های خود سونی اریکسون قشنگ تره...به گوشی میاد...اگه این پنل ایفونی که کامل باشه بسازی خیلی خوبه...

Hamid..God
06-02-2009, 20:43
من این پنل رو نصب کردم اما پنل های خود سونی اریکسون قشنگ تره...به گوشی میاد...اگه این پنل ایفونی که کامل باشه بسازی خیلی خوبه...

اگه بخوایش همین الانم می تونی داشته باشیش اول iFonz رو نصب کن بعد هم S2V وS2P و S2U2 و Icantact رو نصب کن وبعد تو آیفونز این نرم افزار ارو آیکوناشو تو صفحه ی اول بیار اینتوری این پنل رو داری فقط به صورت نرم افزار نه پنل من فقط دارم اینارو پنل می کنم همین

Hamid..God
07-02-2009, 00:19
آقا حوصلم سر رفت گفتم یه لینک بزارم

یه سایت پیدا کردم همه چیزایی که باسه اکسپریا اومده رو لینکاشونو گزاشته از بازی بگیر تا پنل و پتچ هر وقت حوصلم سر رفت یدونشو میاارم

hesamkowsar
07-02-2009, 00:26
دوستان کسی میدونه چجوری میشه صدای بوقی که اخر مکالمه یا وصل نشدن به شبکرو میزنه قطع کرد.حتی سایلنت هم باشه وقتی net busy هست این صدا رو میده و شب ها دلخراشه..!!

ali_MacBook_Apple
07-02-2009, 00:58

من چند وقته دارم روی Omnia و X1 تحقیق می کنم , ظاهرا امنیا یکم سر رام ریختن و ... مشکل داره , منظورم اینه که ممکنه با کوچترین خطا دستگاه رو از دست بدین ولی X1 اینقدر حساس نیست !!!

هم توی سایت های خارجی و هم سایت های ایرانی , خیلی زیاد بر خوردم که گفتن دستگاه در اثر تعویض رام دیگه از کار افتاده ولی در مورد X1 این طور نبوده !!!

یک چیز دیگه هم هست که اینقدر رام های امنیا زیاده که گیج میشی کدوم رو نصب کنی و هر کدوم هم یک سری عیب و یک سری مزیت داره و هیچ کدوم کامل نیست !!!

البته برای امنیا بهتره که از رامهای اصلی ارائه شده برای خود گوشی توسط سایت سامسونگ استفاده بشه ، مشکلشم اینه که هرکس یه رام واسش داده و رامهای غیر اصلی براش زیاده ، می شه گفت 80% رامهاش غیر رسمین.
اما خوب کلاً آدم باید کلی بگرده تا رام مورد نظرشو پیدا کنه ، الانم رامی که براش از طرف خود سامسونگ ارائه شده، آنچنان مشکلی نداره.
من فکر می کنم هر پاکت پیسی وسط رام ریختن قطع بشه Death می شه ، و مختص امنیا نباشه ، اگه درست گفتم دوستان تایید کنن ، برای همین همیشه موقع رام ریختن روی هرPPC باید آدم حواسشو بده.
برای X1 هم فکر کنم فقط یک رام اومده ، درسته ؟ البته از حرف دوستان اینو فهمی دم ، که برای ریختنش باید آدم حواسشو بده گوشی Death نشه ، البته اگه گارانتی باشه زیاد نگران کننده نیست.

xxl2005
07-02-2009, 01:58
یک سایت خفن برای X1 دار ها !!! ( البته امیدوارم که قبلا کسی معرفیش نکرده باشه !!! )

توصیه می کنم حتما سر بزنید و استفاده کنید !!!

hesamkowsar
07-02-2009, 02:35
یک سایت خفن برای X1 دار ها !!! ( البته امیدوارم که قبلا کسی معرفیش نکرده باشه !!! )

توصیه می کنم حتما سر بزنید و استفاده کنید !!!

دستت درد نکنه.عالیه....

میدونی قسمت 1 این لینکو چجوری میشه دانلود کرد؟این یکی از پنلهای spb هست و خیلی کامله...یه نگاه بنداز..مرسی

اینو میگم

Hamid..God
07-02-2009, 09:36
تو همین سایتی که دوستمون گزاشته بود این پنل رو دیدم میزارمش همین جا از اینجا هم بشه دانش کرد

لینک دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا

اینم یه راهنماست:

Hamid..God
07-02-2009, 09:59
اسکین های مختلف SPB Sell :

دان: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دان: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دان:

Hamid..God
07-02-2009, 10:02
اول چنتا اسکرین شات:

برای اینکه بدونین چجوری باید این کار رو بکنین باید یه سری به فرم زیر بزنین:

hesamkowsar
07-02-2009, 11:47
دوستان کسی میدونه چجوری میشه صدای بوقی که اخر مکالمه یا وصل نشدن به شبکرو میزنه قطع کرد.حتی سایلنت هم باشه وقتی net busy هست این صدا رو میده و شب ها دلخراشه..!!

شما با این موضوع مشکل ندارید؟دیونه میکنه.من تو منوهای گوشیو گشتم اما چیزی پیدا نکردم...کاش با سایلنت کردن قطع میشد....
یه مشکل کوچیک جدید...موقع زدن sms گاهی یه مکث تو صفحه میشه.یه هنگ چند ثانیه ای.البته 3 4 باز شده.مال شما هم شده؟

shamim24
07-02-2009, 12:03
سلام به دوستان xperia دارِ عزيز..

چند تاسوال داشتم كه اگه ممكنه جوابشو كاملا بيطرفانه بديد...ممنون..

1- كيفيت صداي زنگ گوشي در چه حديه؟؟؟

2-كيفيت پخش صداي موزيك و نمايش فيلم؟؟؟

3-كيفيت عكس و فيلمبرداريش؟؟؟

4-باتريش چه وضعيتي داره؟؟

5-خوش دست بودنش چه جوريه؟؟؟ميشه در حال راه رفتن باهاش كار كرد؟؟

6-وزنش اذيت كننده نيست؟؟

7-گارانتي اصلي سوني اريكسون اسمش چيه؟؟

ممنون...

lordfarid
07-02-2009, 13:04
ببخشید من میخوام بدونم میشه باهاش اس ام اس فارسی داد ؟ خیلی برام مهمه
بعد از ائن کیبردش میشه بر اس ام اس فارسی استفاده کرد ؟

hesamkowsar
07-02-2009, 13:11
سلام به دوستان xperia دارِ عزيز..

چند تاسوال داشتم كه اگه ممكنه جوابشو كاملا بيطرفانه بديد...ممنون..

1- كيفيت صداي زنگ گوشي در چه حديه؟؟؟

2-كيفيت پخش صداي موزيك و نمايش فيلم؟؟؟

3-كيفيت عكس و فيلمبرداريش؟؟؟

4-باتريش چه وضعيتي داره؟؟

5-خوش دست بودنش چه جوريه؟؟؟ميشه در حال راه رفتن باهاش كار كرد؟؟

6-وزنش اذيت كننده نيست؟؟

7-گارانتي اصلي سوني اريكسون اسمش چيه؟؟

ممنون...
سلام...
1.من خودم از 100 امتیاز به صدای زنگ گوشی 75 میدم.

2.پخش عالی موزیک تو هدفون و پخش فیلم با بیتریت بالا.....فیلم رو تا بیتریت 1200 و رزولوشن 800*480 پخش میکنه.در حالی که گوشی هایی مثل p1,w960 تا بیتریت 700 و 800 بیشتر پخش نمیکنه(در مورد فیلم بلند)و این قدرت تصویر به خاطر cpu قدرتمند دو هسته ایش هست.Qualcomm 7200 (Dual ARM Cores). CPU speed, 528 Mhz.کیفیت رنگهای lcd هم باورنکردنی هست.
عکس هایی از کیفیت صفحه...(عکس از نینجا جان عزیز)

3.کیفیت عکس خوب و فیلمبرداری 30 فریم.البته جفتش در حد 3.2 مگا پیکسل.

4.باتریش 1500 میلی امپر ساعت هست...و با کار عادی 2 روز خوب کار میکنه.

5.بله.کاملآ راحت هست.برنامه کیبرد فول اسکرین نصب کنی یا با کیبردش.گوشی خیلی لوکسی هست.

6.نه.نسبت به پاکت پی سی های دیگه وزنش خوبه....Weight 145 g

7.سیتادل

hesamkowsar
07-02-2009, 13:14
ببخشید من میخوام بدونم میشه باهاش اس ام اس فارسی داد ؟ خیلی برام مهمه
بعد از ائن کیبردش میشه بر اس ام اس فارسی استفاده کرد ؟

دوست عزیز خیالت راحت.تو همین تاپیک همه چی برای فارسی کردن هست...خودم به سادگی فارسی کردم.برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر برو:20:

Mah12
07-02-2009, 13:29

من با n95 همین مشکلو دارم اکسپریا هم اینطوریه؟ چرا؟ من از این بوق متنفرم. W950 داشتم اینطوری نبود. کسی بلده واسه اکسپریا رو قطع کنه؟

Mah12
07-02-2009, 13:33
X1 Xtreme Energy Li-ion 1700mAh

طبق منبعی از یک سایت سوئدی باطری 1700 میلی آمپری برای Xperia برای فروش ارائه شده. هر چند که به نظر
من باطری اکسپریا خوبه و نیازی به 200 میلی آمپر بیشتر نداره اما در توضیحاتی که در منبع گفته شده به 13
درصد مدت زمان شارژ بیشتر اشاره کرده.

تا حالا هیچ منبع رسمی از طرف سونی اریکسون اعلام نکرده که این باطری اورجینال است و یا ممکنه ساخت
سونی اریکسون باشه و خود منبع در این آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم اشاره ای به اورجینال بودن و کشور سازنده آن نکرده.

اگر کسی اطلاعات بیشتری گیر آورد بزاره ببنیم جریان چیه.قیمت این باطری حدود 22 هزار تومن اعلام شده.

از مهران عزیز

Mah12
07-02-2009, 13:39
دوست عزیز خیالت راحت.تو همین تاپیک همه چی برای فارسی کردن هست...خودم به سادگی فارسی کردم.برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر برو
فکر کنم منظورشون از تایپ فارسی، کیبرد سخت افزاری هم بود.
یه برنامه واسش هست اما انگار کسی امتحان نکرده. اینم آدرس

لطفآ یکی از دوستان که اکسپریا داره تستش کنه. اسم برنامه هم اینه Sunnysoft.InterWrite.Fullscreen.v9.5.full
ممنون

hesamkowsar
07-02-2009, 14:18
فکر کنم منظورشون از تایپ فارسی، کیبرد سخت افزاری هم بود.
یه برنامه واسش هست اما انگار کسی امتحان نکرده. اینم آدرس

لطفآ یکی از دوستان که اکسپریا داره تستش کنه. اسم برنامه هم اینه Sunnysoft.InterWrite.Fullscreen.v9.5.full
ممنون

یه کیبرد دیگه معرفی شده بود...که نصب کردم خیلی خوبه.چون با انگشتم تایپ کنی اشتباه نمیکنه...:20:

از اینجا گرفتنم...

hesamkowsar
07-02-2009, 14:23
X1 Xtreme Energy Li-ion 1700mAh

طبق منبعی از یک سایت سوئدی باطری 1700 میلی آمپری برای Xperia برای فروش ارائه شده. هر چند که به نظر
من باطری اکسپریا خوبه و نیازی به 200 میلی آمپر بیشتر نداره اما در توضیحاتی که در منبع گفته شده به 13
درصد مدت زمان شارژ بیشتر اشاره کرده.

تا حالا هیچ منبع رسمی از طرف سونی اریکسون اعلام نکرده که این باطری اورجینال است و یا ممکنه ساخت
سونی اریکسون باشه و خود منبع در این آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم اشاره ای به اورجینال بودن و کشور سازنده آن نکرده.

اگر کسی اطلاعات بیشتری گیر آورد بزاره ببنیم جریان چیه.قیمت این باطری حدود 22 هزار تومن اعلام شده.

از مهران عزیز

بهتره از لوازم اریجینال استفاده کرد...سونی اریکسون اگر میدونست 1700 میلی بهتره حتمآ روش میزاشت...چون باتری اکسپریا مدل bst-41 هست که فقط واسه اکیپریا طراحی شده...

yashix66
07-02-2009, 15:25
سلام و خسته نباشید.منم چند روز پیش به جمع xperia دارها اضافه شدم. از علاالدین خریدم رنگ مشکی با گارانتی متفرقه 590 تومن.
به سوال داشتم؟جایی هست که بازی و نرم افزار به سایز این گوشی بتونم گیر بیارم؟
تا الان هرجا بازی گرفتم همه گوشی تصویر اجرا می شه و full screen نیست.
از کچا می شه بازی با سایز 640*800 گیر اورد؟
ممنون

xxl2005
07-02-2009, 15:40
سلام و خسته نباشید.منم چند روز پیش به جمع xperia دارها اضافه شدم. از علاالدین خریدم رنگ مشکی با گارانتی متفرقه 590 تومن.
ممنون

تبریک میگم !!! پس کو شیرینی ؟؟؟؟ :31:

590 ؟؟؟ جدا ؟؟؟ خب بنظر میاد قیمت اومده پایین !!!

کسی قیمت جدید نداره ؟؟؟

Ava UK
07-02-2009, 17:17

دوست گرامی؛

این مطلب رو من نمیگم؛ بیشتر مهندسین مایکروسافت بر این باور هستند. مهندسین مایکروسافت هستند که به ویندوز موبایل (بسته به شرایط گوشی) امکانات اضافه میکنند و طبق نظرسنجی بین خودمون (مهندسین مایکروسافت) دیدیم همه کارآیی سونی اریکسون X1 رو بیشتر میپسندند.

و... طبق نتایج آزمایشی که روی ۱۰ تا پاکت پی سی برتر به عمل آمده است، سونی اریکسون X1 پیشتاز تمام گوشیها (از لحاظ امتیازبندی) شناخته شده است و بعد از آن گوشی HTC Touch HD مقام دوم رو نصیب خودش کرده...

امتیاز بندی نیمه اول سال ۲۰۰۹ هم تا بعد از ظهر در انجمن مخصوص مهندسین اعلام خواهد شد. در حالی که این نتایج (برای تحت الشعاع قرار ندادن فروش برندها) کاملا محرمانه است و نباید به کسی اعلام بشه، در حالی که من بارها در تاپیکهای مختلف اعلام کردم که این یعنی زیرپا گذاشتن قوانین مایکروسافت هستش. ولی به هر حال، من باید به دوستان کمک کنم، نه اینکه به قوانین یک شرکت آمریکایی-اسرائیلی گوش بدم.

باز این نظر شماست که این گوشی را میپسندید یا خیر... و بارها هم اعلام کردم، اگر کسی با قلم خوب نمیتونه کار کنه، من به هیچ عنوان پیشنهادم سونی اریکسون X1 نخواهد بود، کما اینکه گوشیهای دیگر (با برندهای مختلف) وجود دارند که کار با دست را راحت کردند.

جالبتر آنکه از لحاظ باتری هم سونی اریکسون X1 مکان دوم را به خودش اختصاص داده است و سامسونگ امنیا باز مقامهای پایینتر از این رده و در هیچ یک (بجز دوربین) از آزمایشات، در رده های نخستین (مقام اول تا سوم) جا نگرفته است.

از لحاظ خرابی نیز من و همکاران و کاربرانی که به نوعی وارد هستند بارها مشاهده کردیم که سامسونگ امنیا بدون هیچ دلیل (و یا با دلایل آپگرید رام) به راحتی DEAD میشود و قابل برگشت نیست! از لحاظ منطق و غیر منطق حساب کنیم، DEAD شدن یک دستگاه به ایرادی خود دستگاه برمیگرده... باشه... بگیم این دستگاه عالیه از هر لحاظ! ولی یکبار که DEAD شد، امتیازات دیگر این دستگاه صفر خواهد شد!

قرار نیست من بیام اینجا از این گوشی یا گوشی دیگر طرفداری کنم، قصدم فقط و فقط اطلاع رسانیست...

حق انتخاب با مشتریست... شما مایل هستید امنیا رو انتخاب کنید، و یا دستگاههای دیگر... شما باید ببینید چی بیشتر به کارتون میخوره ...

از لحاظ تاریخچه هم بنگریم، شرکت سونی در قبال مالتی مدیا حرف اول (همیشه) رو زده است. خوب... از لحاظ مالتی مدیا، (سخت افزارهای مورد نیاز) بخواهیم و یا نخواهیم، (!!!) سونی اریکسون باز حرف اول رو میزنه... (بارها در گوشیهای معمولی سونی اریکسون مشاهده کردیم!)...

باز نظر به شما بستگی داره...

موفق باشید

Hamid..God
07-02-2009, 17:18
ممنون

این نرم افزار رو دان کن می تونی باهاش رزولویشن مانیتورتو عوض کنی اون موقع هر چی بخوای می تونی نصب کنی

Diego
07-02-2009, 20:31
پنل ماهی ها واسه touch HD پیدا میشه؟

lordfarid
07-02-2009, 20:50
مرسی از جواباتون
من منظورم با کیبورد خودش بود که میشه فارسی تایپ کرد یا نه چون من خیلی اس ام اس میدم از اکسپریا خیلی خوشم اومده اگه بشه با کیبوردش فارسی داد واقعا عالی میشه .
چون اس ام اس دادن با تاچ اسکرین یذره سختو وقت گیره

hesamkowsar
07-02-2009, 21:01
دوستان این لینکو ببینید....

یه توضیحاتی داده که میشه صفحه today رو اینشکلی کرد...اما من نتونستم...کسی میتونی راهنمایی کنه؟

لینک عکس

xxl2005
07-02-2009, 21:06
دوستان این لینکو ببینید....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه توضیحاتی داده که میشه صفحه today رو اینشکلی کرد...اما من نتونستم...کسی میتونی راهنمایی کنه؟

نمی دونم این چیه ولی شما مثل این و حتی بهترا ز این رو می تونی با Spb Pocket Plus درست کنی و خیلی مجهز تر و بهتر هم هست . توصیه می کنم حتما تست کنی !!!

hesamkowsar
07-02-2009, 21:34
یه چیز باور نکردنی که خودم الان تست کردم.گرافیک اکسپریا رو چندین برابر کردم...!!!!:40::40::40::40::40:
اینو دانلود کنید

بعد این تنضیمات رو انجام دهید.با این برنامه

File System Cache: Enabled
File System cache size: 8mb
File system filter cache: 16384 sectors
Glyph cache: 32 kb

برای تست که چه فرقی کرد یه فیلم کامل که رو گوشیم بود دیر بالا میومد زدم در 1 2 ثانه اجرا شد...در حالی که قبلن یا 20 30 ثانیه طول میکشید یا مجبور بودم دوباره اجرا کنم......حالا برید پیش ماهواره امید....!!!!

با این برنامه فایل تصویری با بیتریت 2000 کیلوبایت بر ثانیه پخش کردم....باور نکردنیه.
پنل ها هم گاهی یه کوچولو لگ داشت(چرخوندنش)اما الان مثل گوله بدون لگ میچرخه

:40::40::40::40::40::40::40:

hesamkowsar
07-02-2009, 21:38
حالا اینو نصب کنید که سرعت micro sd چندین برابر شه....!!! :11: Turbo charge your micro SD card

xxl2005
07-02-2009, 22:13
کسی نرم افزاری پیدا نکرده که بشه یک چیزی شبیه موس امنیا رو روی X1 داشت ؟؟؟

من اینو پیدا کردم ولی ظاهرا جالب نیست !!!

یکی میتونه اینو تست کنه ؟؟؟

hesamkowsar
07-02-2009, 22:18
کسی نرم افزاری پیدا نکرده که بشه یک چیزی شبیه موس امنیا رو روی X1 داشت ؟؟؟

من اینو پیدا کردم ولی ظاهرا جالب نیست !!!

یکی میتونه اینو تست کنه ؟؟؟

xxl2005 جان چون صفحه موبایل کوچیکه داشتن نشانگر موس تو صفحه زیاد جالب نیست اما من اینو الان تست میکنم:20:

xxl2005
07-02-2009, 22:31
xxl2005 جان چون صفحه موبایل کوچیکه داشتن نشانگر موس تو صفحه زیاد جالب نیست اما من اینو الان تست میکنم:20:
مهدی هستم :10: , خیلی ممنون !!! :20:

حالا زیاد هم کوچیک نیست که !!! فقط دو دهم اینچه , بعدشم هر چی امکانات بیشتر کارایی بالاتر , چون یک جاهایی بدرد می خوره !!! حالا شما پیداش کن بعد میگم کاراییش چیه !!!

باز هم ممنون :40::11:

hesamkowsar
07-02-2009, 23:30
مهدی هستم :10: , خیلی ممنون !!! :20:

حالا زیاد هم کوچیک نیست که !!! فقط دو دهم اینچه , بعدشم هر چی امکانات بیشتر کارایی بالاتر , چون یک جاهایی بدرد می خوره !!! حالا شما پیداش کن بعد میگم کاراییش چیه !!!

باز هم ممنون :40::11:

مهدی جان نصب کردم...ولی نسخه ازمایشیه.اما کار میکنه...یه مشکلی که هست با جویستیک اکسپریا کنترلش مشکله...بدرد گوشی هایی میخوره که جوی استیک دکمی ای داشته باشند.اما جالبه..بعد از نصب تو قسمت پروگرام یه فلدر باز میکنه که 2 تا ایکن توشه.یکی setting و اجرای برنامه...اگه سریال ریجسترو پیدا کردی بزار...:46:

xxl2005
07-02-2009, 23:49
مهدی جان نصب کردم...ولی نسخه ازمایشیه.اما کار میکنه...یه مشکلی که هست با جویستیک اکسپریا کنترلش مشکله...بدرد گوشی هایی میخوره که جوی استیک دکمی ای داشته باشند.اما جالبه..بعد از نصب تو قسمت پروگرام یه فلدر باز میکنه که 2 تا ایکن توشه.یکی setting و اجرای برنامه...اگه سریال ریجسترو پیدا کردی بزار...:46:

این هم چند تا لینک که این برنامه رو همراه با سریال داره !!!

یکی از این لینک ها رو دانلود کنی کافیه !!!

دعا کن ما هم یکی بخریم !!! :31:

موفق باشی

hesamkowsar
07-02-2009, 23:56
دوستان برنامه ای پیدا کردم که موس و کیبرد بلوتوس رو میشه به گوشی وصل کنید...اول تاپیک یه ویدیو بود که موس به اکسپریا وصل کرده بود.با این برنامه بود....خودم الان موس بلوتوس دارم وصل کردم خیلی جالبه...اما نسخه ازمایشیه...کسی میتونه ریجسترشو پیدا کنه؟

BlueInput Driver for Bluetooth Mouse and Keyboard
Version: 1.5.RC-4

xxl2005
08-02-2009, 00:15
دوستان برنامه ای پیدا کردم که موس و کیبرد بلوتوس رو میشه به گوشی وصل کنید...اول تاپیک یه ویدیو بود که موس به اکسپریا وصل کرده بود.با این برنامه بود....خودم الان موس بلوتوس دارم وصل کردم خیلی جالبه...اما نسخه ازمایشیه...کسی میتونه ریجسترشو پیدا کنه؟

BlueInput Driver for Bluetooth Mouse and Keyboard
Version: 1.5.RC-4

لینک کرک شده ی نسخه ی 1.2 رو تونستم پیدا کنم , برای دانلود باید ثبت نام کنی , البته سایتش روسیه !!!

امیدوارم که بدردت بخوره !!!

hesamkowsar
08-02-2009, 01:03
لینک کرک شده ی نسخه ی 1.2 رو تونستم پیدا کنم , برای دانلود باید ثبت نام کنی , البته سایتش روسیه !!!

امیدوارم که بدردت بخوره !!!

مرسی اما نتونستم بفهمم چی نوشته...:20::46:

xxl2005
08-02-2009, 01:40
این هم یک نرم افزار دیگه که ظاهر گوشی رو عوض میکنه مثل اونهایی که در صفحات قبلی معرفی شد ولی این خیلی جالب تر بنظر می رسه !!!

فیلمی از این نرم افزار :

لینک دانلود :

Mah12
08-02-2009, 11:07
یه کیبرد دیگه معرفی شده بود...که نصب کردم خیلی خوبه.چون با انگشتم تایپ کنی اشتباه نمیکنه...

از اینجا گرفتنم...

کد:

ممنون اما این واسه کیبرد سخت افزاریه یه تستش کنی ممنون میشم. نرم افزاری که زیاده.

hesamkowsar
08-02-2009, 12:08
ممنون اما این واسه کیبرد سخت افزاریه یه تستش کنی ممنون میشم. نرم افزاری که زیاده.

دوست عزیز نرم افزاریه...تست کردم.چه فرقی میکنه...اندازه دکمه هاش مثل سخت افزاریه...خود کیبرد سخت افزاری که روش فارسی نداره.اگرم بتونی نصب کنی باید جای حروف رو حفظ باشی...:20:

hesamkowsar
08-02-2009, 12:26
برنامه ای برای مدیریت startup...ولی برنامه ای که قبلآ معرفی کردم از همه کامل تره...

hesamkowsar
08-02-2009, 14:58
یه چیز باور نکردنی که خودم الان تست کردم.گرافیک اکسپریا رو چندین برابر کردم...!!!!:40::40::40::40::40:
اینو دانلود کنید

بعد این تنضیمات رو انجام دهید.با این برنامه

file system cache: Enabled
file system cache size: 8mb
file system filter cache: 16384 sectors
glyph cache: 32 kb

برای تست که چه فرقی کرد یه فیلم کامل که رو گوشیم بود دیر بالا میومد زدم در 1 2 ثانه اجرا شد...در حالی که قبلن یا 20 30 ثانیه طول میکشید یا مجبور بودم دوباره اجرا کنم......حالا برید پیش ماهواره امید....!!!!

با این برنامه فایل تصویری با بیتریت 2000 کیلوبایت بر ثانیه پخش کردم....باور نکردنیه.
پنل ها هم گاهی یه کوچولو لگ داشت(چرخوندنش)اما الان مثل گوله بدون لگ میچرخه

:40::40::40::40::40::40::40:

دوستانی که اکسپریا دارند حتمآ این برنامرو تست کنید و جاهایی که افزایش سرعت مشخص شده بگید.منو های من همه سریع تر از قبل باز میشه

Mah12
08-02-2009, 15:17
لطف کن ادرس انجمن رو بده یه چیزی یاد بگیرم این فقط آدرس دانلود فایله.
ممنون

hesamkowsar
08-02-2009, 15:26
لطف کن ادرس انجمن رو بده یه چیزی یاد بگیرم این فقط آدرس دانلود فایله.
ممنون

بیشتر این برنامه ها و مطالب جدید رو از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در میاریم...:20:
اگه به چیزای جالب برخوردی واسه تاپیک بزار

hesamkowsar
08-02-2009, 20:15
اینو واستون اپلود کردم.خیلیاتون دیدید اما تو تاپیک مقایسه ای نبود...

Mah12
08-02-2009, 23:27
یه سوال مهم، چرا تشخیص دست خط رو تو مشخصات GSMArena ننوشته؟ در ضمن تو رویوش هم نوشته استفاده از تشخیص دستخط تقریبآ محاله.. با اکسپریا میشه مثل پی 1 مثلآ sms رو با قلم نوشت بدون کیبرد مجازی؟ اگه یه عکسی هم بزارید بد نیست، منظورم این نیست برید باش نقاشی بکشیدا.
ممنون

xxl2005
09-02-2009, 00:02
یه سوال مهم، چرا تشخیص دست خط رو تو مشخصات gsmarena ننوشته؟ در ضمن تو رویوش هم نوشته استفاده از تشخیص دستخط تقریبآ محاله.. با اکسپریا میشه مثل پی 1 مثلآ sms رو با قلم نوشت بدون کیبرد مجازی؟ اگه یه عکسی هم بزارید بد نیست، منظورم این نیست برید باش نقاشی بکشیدا.
ممنون

والا تا جائی که من می دونم تمام ویندوز موبایل ها تشخیص دستخط لاتین دارن , من که تا حالا ندیدم ppc بدون این و با نصب عربیزار هم تشخیص دستخط عربی به اون اضافه میشه که اینو من خودم توی ppc قبلیم داشتم !!!

ولی جهت کاملتر و دقیق تر بودن این مطلب یکی از دوستانی که x1 داره لطف کن و این مطلب رو دقیق توضیح بده !!!

ممنون

hesamkowsar
09-02-2009, 01:38
یه سوال مهم، چرا تشخیص دست خط رو تو مشخصات GSMArena ننوشته؟ در ضمن تو رویوش هم نوشته استفاده از تشخیص دستخط تقریبآ محاله.. با اکسپریا میشه مثل پی 1 مثلآ sms رو با قلم نوشت بدون کیبرد مجازی؟ اگه یه عکسی هم بزارید بد نیست، منظورم این نیست برید باش نقاشی بکشیدا.
ممنون

هرچی گفته نشه دلیل بر این نیست که نباشه...تشخیص دست خط داره...گوشی به این کاملی مگه میشه تشخیص دست نداشته باشه....:20:

Mah12
09-02-2009, 12:18
میدونستم بعیده، اما دونستن بهتر از شک داشتنه. ممنون

hesamkowsar
09-02-2009, 12:40
میبخشید که سوالم خیلی بدوی و ابتدایی هست , توی پروفایلهای بلوتوث x1 پروفایل pan هم داره ؟؟

البته خودمم احتمال میدم که داشته باشه , ولی میخوام مطمئن بشم !!!

مرسی

مهدی جان قبلآ ین سوالو پرسیده بودی اما جواب کاملی ندادم...اینم تصویرش...قبلن نرم افزار screen capture نداشتم.اما حالا که گرفتم راحت میتونم جواباتونو بدم...:20:

hesamkowsar
09-02-2009, 13:28
مهران جان عزیز...ROM جدید واسه همه مدل گوشیو پیدا کردم.اما اپدیت جدید واسه خودمو پیدا نکردم...میشه بگی از کجا گیر میاد؟

Mah12
09-02-2009, 15:05
گوشی شما xperia X1a هستش؟ عجیبه ها، از کجا اوردی؟ همون نسخه x1i بهتر بود. حالا بگردم میگم. من مهران نیستم. از مهران تو مبایلستان میارم پستارو.
ممنون

kalpas
09-02-2009, 17:35
سلام من گوشیم رو از سو ییس گرفتم وزبونش هم سوییسی
می خوام رامش رو عوض کنم تا زبونش هم درست بشه
x1 roms

روش تغییر

نظرتون چیه؟

hesamkowsar
09-02-2009, 18:16
گوشی شما xperia X1a هستش؟ عجیبه ها، از کجا اوردی؟ همون نسخه x1i بهتر بود. حالا بگردم میگم. من مهران نیستم. از مهران تو مبایلستان میارم پستارو.
ممنون

نه گوشی من x1i هست...مگه a هم داره؟چه فرقی داره؟

Mah12
09-02-2009, 18:46
اون از لحاظ مخابراتی نسل سومش فرق داره و فیلمبرداریش به جای VGA 30fps روی Qvga 22fps که اون دیگه خیلی باید ضایع باشه.
اون نسخه آمریکاست.
پس چرا Generic-US ؟ باید Generic-UK باشه چون همه اونایی که تو ایران دارن و من پرسیدم همین بوده واسه شما یکم عجیبه، اگه اینترنت سریعه و مطمئنی برقتون نمیره از طریق SEUS آپدیت کن، تو خود CD اکسپریا هست. اگه ورژن جدید اومده باشه خودش میگه لازمم نیست دنبال آپدیت بگردی خودش همه کارها رو میکنه.اینجا توضیح داده

hesamkowsar
09-02-2009, 19:05
اون از لحاظ مخابراتی نسل سومش فرق داره و فیلمبرداریش به جای VGA 30fps روی Qvga 22fps که اون دیگه خیلی باید ضایع باشه.
اون نسخه آمریکاست.
پس چرا Generic-US ؟ باید Generic-UK باشه چون همه اونایی که تو ایران دارن و من پرسیدم همین بوده واسه شما یکم عجیبه، اگه اینترنت سریعه و مطمئنی برقتون نمیره از طریق SEUS آپدیت کن، تو خود CD اکسپریا هست. اگه ورژن جدید اومده باشه خودش میگه لازمم نیست دنبال آپدیت بگردی خودش همه کارها رو میکنه.اینجا توضیح داده

فیلم برداریش که 30 فریم هست...من از ایران خریدم.جمهوری سیتادل...فکر کنم uk و us فرقی نکنن...شاید مال زبان گوشی هست...اینترنت پر سرعت هم که ندارم...پس بیخیال اپ شم...ورژن rom شما چنده؟مال من اینه...

Mah12
09-02-2009, 20:08
us که حتمآ به زبان و کشور اشاره داره آخه us فقط معنی آمریکا میده، شایدم منظورش چیزه دیگه ای باشه که بعیده آخه Sw یعنی سوئدی و UK یعنی نسخه بریتانیا.
ورژن جدید تاریخش 25.01.2009
نسخه رام هم R2AA006

که کاملش میشه این APP_SW_X1i_GENERIC_UK_KOV_R2A
واسه شما صفحه قبل زده بود
در ضمن من اکسپریا ندارم

xxl2005
09-02-2009, 21:35
فیلم برداریش که 30 فریم هست...من از ایران خریدم.جمهوری سیتادل...فکر کنم uk و us فرقی نکنن...شاید مال زبان گوشی هست...اینترنت پر سرعت هم که ندارم...پس بیخیال اپ شم...ورژن rom شما چنده؟مال من اینه...

این تصویر که پیداش کردم بعد از آپدیت گرفته شده و می تونی ورژن رام و رادیو رو بعد از آپدیت با اون خودت مقایسه کنی !!!

hesamkowsar
09-02-2009, 21:44
عجیبه...حالا دوستمم داره...برم مال اونم ببینم...این عکسی که پیدا کردی مال 12/9/2008 هست اما مال من چرا اینجوریه...!!!یعنی مشکل داره؟تاریخش اشتباه...

xxl2005
09-02-2009, 21:55
عجیبه...حالا دوستمم داره...برم مال اونم ببینم...این عکسی که پیدا کردی مال 12/9/2008 هست اما مال من چرا اینجوریه...!!!یعنی مشکل داره؟تاریخش اشتباه...

برای من هم جالبه که چرا تاریخ آپدیت رامت اینطوریه , اصلا به هیچ تاریخی نمی خوره !!!

xxl2005
09-02-2009, 22:00
من یک تاپیک تو XDA Developers زدم که برام یک نرم افزار پیدا کنن که موس امنیا رو روی X1 داشته باشم !!!

الان سر زدم مثل اینکه کار بالا گفته , کم کم داره دعوا میشه !!! باور کنین من کاری نکردم ها !!! فردا نزنن یکی رو بکشن خونش بیافته گردن من ؟؟؟ :18: :31:

hesamkowsar
09-02-2009, 23:01
من یک تاپیک تو xda developers زدم که برام یک نرم افزار پیدا کنن که موس امنیا رو روی x1 داشته باشم !!!

الان سر زدم مثل اینکه کار بالا گفته , کم کم داره دعوا میشه !!! باور کنین من کاری نکردم ها !!! فردا نزنن یکی رو بکشن خونش بیافته گردن من ؟؟؟ :18: :31:

مهدی جون مگه موس امینا چجوریه؟

hesamkowsar
09-02-2009, 23:03
برای من هم جالبه که چرا تاریخ آپدیت رامت اینطوریه , اصلا به هیچ تاریخی نمی خوره !!!

ولی باهاش مشکلی ندارم...اگه مشکلی پیش بیاد هارد ریست کنم...شایت تاریخش درست شه...شایدم مربوت به نرم افزارایه که روش نصب کردم

xxl2005
09-02-2009, 23:03
مهدی جون مگه موس امینا چجوریه؟
امنیا یک نرم افزار داره که یک موس مجاری میاره رو صفحه و با جوی استیک جلوی گوشی می تونی اون موس رو راحت کنترل کنی !!!

hesamkowsar
09-02-2009, 23:06
امنیا یک نرم افزار داره که یک موس مجاری میاره رو صفحه و با جوی استیک جلوی گوشی می تونی اون موس رو راحت کنترل کنی !!!

خودت قبلآ معرفی کردی که...:20:

xxl2005
09-02-2009, 23:43
خودت قبلآ معرفی کردی که...:20:

خب اون نرم افزار رو یکی از کاربر های همون سایت تو اون تاپیکی که من زده بودم معرفی کرد , حالا تو تاپیک بحث راه افتاده که یکی میگه این کار چه فایده داره , یکی میگه من دوست دارم موس جازی داشته باشم و ... خلاصه الکی الکی دعوا راه افتاده !!!!

xxl2005
10-02-2009, 00:56
یک نرم افزار پیدا کردم که ظاهرا بعد از نصب اگر سه ثانیه کلید پاور رو نگهدارید یک صفحه مثل تصویر زیر ظاهر میشه و امکاناتی که میبینید رو در اختیار شما میگذاره !!!

برای راحتی دانلود خودم دوباره آپلودش کردم :

من خودم این رو جائی تست نکردم , اگر کسی تست کرد لطف کنه و نتیجه رو بگه !!!

منبع = XDA Developers

موفق باشید

xxl2005
10-02-2009, 04:03
اینجا کسی x1 مشکی نداره ؟؟؟

میگن رنگه میره ؟؟؟ درسته یا شایعه سازی بوده ؟؟؟

بنظرتون مشکیش خوشگل تره یا نقره ایش ؟؟؟

hesamkowsar
10-02-2009, 11:53
اینجا کسی x1 مشکی نداره ؟؟؟

میگن رنگه میره ؟؟؟ درسته یا شایعه سازی بوده ؟؟؟

بنظرتون مشکیش خوشگل تره یا نقره ایش ؟؟؟

من نقره ایشو دوست داشتمو گرفتم..اما جفتش رنگش نمیره.یعنی نقره ایش که خود فلزه ولش مشکیشم تا چیط تیز مثل کلید بهش نخوره رنگش نمیره...جفتش لوکس و با کلاس...:20:

mhpz
11-02-2009, 08:45
ویندوز ویستا
با سلام
کاربر جدید هستم و به همگی شما سلام دارم
در رابطه با اتصال x1 به ویندوز ویستا مشکل دارم
نمیدانم آیا در این فروم قبلا مطرح شده یا خیر
بهرحال امیدوارم چنانچه قبلا مطرح شده مجددا پاسخ فرمائید.
با تشکر

hesamkowsar
11-02-2009, 13:24
ویندوز ویستا
با سلام
کاربر جدید هستم و به همگی شما سلام دارم
در رابطه با اتصال x1 به ویندوز ویستا مشکل دارم
نمیدانم آیا در این فروم قبلا مطرح شده یا خیر
بهرحال امیدوارم چنانچه قبلا مطرح شده مجددا پاسخ فرمائید.
با تشکر

دوست عزیز به جمع p30world ی ها خوش امدی...منم ویندوزم ویستا هست اما هیچ مشکلی نداشتم...حتمآ ویندوزت اریجینال نیست.اگه اریجینال نیست باید از xp استفاده کنی...اکسپریا حتی cd خودش هم نصب نکنی مثل cool disk کامپیوتر میشناسه...حالا مشکل شما کجاشه؟کلآ نمیشناسه؟

hiax
11-02-2009, 15:11
من مشکيشو دارم ، رنگ درب باتری یکم رفت ...

hiax
11-02-2009, 15:13
اگر رام رو آپديت کنم باید همه برنامه ها از اول نصب بشه ؟

xxl2005
11-02-2009, 15:19
اگر رام رو آپديت کنم باید همه برنامه ها از اول نصب بشه ؟

آره باید همه ی برنامه هایی که خورت روش نصب کردی رو دوباره نصب کنی !!!

چی شد که رنگ درب باطری رفت ؟؟ یعنی در اثر استفاده معمولی رفت و یا اتفاقی افتاد که رفت ؟؟؟ خیلی ضایع شده یا نه ؟؟

hesamkowsar
11-02-2009, 15:36

مگر باهاش چیکار کردی؟!!!!!...:18:

Hamid..God
11-02-2009, 16:26

این مطلب خیلی مهمه
من هم می خوام سیاه بگیرم ولی دستم خیلی عرق می کنه و پدره رنگ p990 ای که الان دارم رودر آورده ( کلهم سیفید شده هر کی می بینه فکر می کنه یه ورژن دیگست و می پرسن از کجا آوردی اگه میشه ازش یه عکس بزار و بگو چجوری اینطوری شد
ممنون

derakhshani
11-02-2009, 16:34
تا حالا ندیده بودم بازیهای روی دستگاه نیاز به رجیستر کردن داشته باشه ! نمیدونم چرا بازی bejeweled که روی x1 نصب شده الان که میخوام اجراء کنم میگه باید رجیستر بشه ؛ واقعا خنده داره !!!! انگار تریالش رو دستگاه گذاشتن !
کسی میدونه چه جوری باید مشکلش رو حل کنم؟
کسی میتونه کیجنش رو بذاره؟

Diego
11-02-2009, 17:34
سلام.ببخشید که اینجا درخواست میدم ولی چون قسمت نرمافزارهای پاکت پیسی از رونق افتاده مجبورم.
یه نرم افزار خوب واسه gps میخوام.

kalpas
11-02-2009, 19:08
نرم افزار هک بعضی از بازی های x1 مانند bejeweled 2

hesamkowsar
11-02-2009, 19:09
سلام.ببخشید که اینجا درخواست میدم ولی چون قسمت نرمافزارهای پاکت پیسی از رونق افتاده مجبورم.
یه نرم افزار خوب واسه gps میخوام.

بفرما دوست عزیز...این برنامرو خودم تست کردم و عالیه...راحت نصب میشه و سریع به ماهواره وصل میشه...شما هم تست کن...اگه خوب نبود برنامه گارمین tx رو نصب کن..:20:

Hamid..God
11-02-2009, 22:34
FInixNOver VGA Battery/Network IconsInstall sdkcerts.cab first!

فکر کنم به باطری مربوطه

(دوباره حوصلم سر رفت)

Hamid..God
11-02-2009, 22:39
(هم چنان حوصله سر رفتگی ادامه دارد)

یه لینک که همه ی رام هایی که باسه X1 اومده تو این تاپیکا هست

بابا شما هم یه چیزایی بزارین دو روزه دارم همش همین مطلبارو می خونم خوب حوصلم سر میره
اگه همین طور ادامه بدین و هیچ چیزی نزارین بازم لینک می زارما گفته باشم!!!

Hamid..God
11-02-2009, 22:42
با شه اینم یکی دیگه اگه بخوام تا صبح لینک دارم

[Skype sound output fix/switch] برا اسکایپ

لینک

Hamid..God
11-02-2009, 22:45
حالا یه چیزی در مورد کی بورد (نمیدونم چییهشاید اونایی که می خوان با کی بورد سخت افزاری فارسی بنویسن اینجا یه چیزایی پیدا کنن البته شاید)

Change hardware keyboard layout

ادامه دارد...

Hamid..God
11-02-2009, 22:47
اینم نمی دونم چیه!!! ولی باسه X1

Mah12
12-02-2009, 00:01
آقا حمید فقط آدرس رو کپی کنی بهتره
مثلآ اینطوری میشه

URL نمیخواد. ممنون از پستهای مفیدت

hesamkowsar
12-02-2009, 01:09
کی میشه کلاس این مموری 6 باشه...micro sd 16 بیشتر نزده...اونم فقط sandisk....قیمت خود سایت ساندیسک 90$ اما قیمت تو ایران 100 تومان...

بیخود 8گیگ گرفتم...به شمام پیشنهاد میکنم اگه مموری نگرفتید یه جا 16 بگیرید...

derakhshani
12-02-2009, 01:14
من تو سایت موبایلستان با راهنمایی مهران عزیز کیجن بازیها رو که خودش گذاشته بود پیدا ، نصب و مشکل رو برای رجیستر کردن بازیهای x1 حل کردم

xxl2005
12-02-2009, 01:49
کی میشه کلاس این مموری 6 باشه...micro sd 16 بیشتر نزده...اونم فقط sandisk....قیمت خود سایت ساندیسک 90$ اما قیمت تو ایران 100 تومان...

بیخود 8گیگ گرفتم...به شمام پیشنهاد میکنم اگه مموری نگرفتید یه جا 16 بگیرید...

تاجائی که من می دونم در حال حاظر تو ایران 16 گیگ تا کلاس 2 بیشتر نیست که این کلاس سرعتش برای همچین دستگاهی پایینه و حداقل باید 4 باشه و خرید کلاس 2 کار صحیحی نیست چون اذیت می کنه !!! ولی 8 گیگ تا کلاس 6 هم موجوده در ایران !!!

hesamkowsar
12-02-2009, 01:53
تاجائی که من می دونم در حال حاظر تو ایران 16 گیگ تا کلاس 2 بیشتر نیست که این کلاس سرعتش برای همچین دستگاهی پایینه و حداقل باید 4 باشه و خرید کلاس 2 کار صحیحی نیست چون اذیت می کنه !!! ولی 8 گیگ تا کلاس 6 هم موجوده در ایران !!!

کلا تو سایت san disk بری اخرین میکرو sd همینه...حتی transcend هم تکنولوژی ساخت 16 گیگشو هنوز نداره...سان دیسک اولین شرکتی که 16 گیگ زده...:20:
نینجا خریده اگه بگه سرعتش خوبه یا نه ممنون میشیم...

این نظر یکی هست که واسه htc hd خریده ....

I bought this 16 Gb microSDHC for my ppc (a HTC Touch HD) and it works perfectly. Surprinsingly the speed seems higher than class 2. It's pretty fast. It never blocked until now.

It allows me to store at least 14 full movies and 2.000 songe.

Great works.

و نظر یکی دیگه که میگه سرعتش زیاده و مثل کلاس 4 هست...
Good transfer speed. Although it is Class 2 rated, it performed almost like a Class 4.

hesamkowsar
12-02-2009, 02:19

xxl2005
12-02-2009, 03:24

کاش این سایت ها به ایران هم جنس میفرستادن !!!:41: :13:

xxl2005
12-02-2009, 03:54

کاش این سایت ها به ایران هم جنس میفرستادن !!!:41: :13:

Hamid..God
12-02-2009, 08:41

بچه ها نظرتون در این مورد چیه؟

Hamid..God
12-02-2009, 10:21
یک خبر بسیار مسرت بخش

سیتادل برای رقابت با گارانتی های متفرقه قیمت خودشو از 820.000 تومان در هفته ی قبل به 695.000 تومان کاهش داد

Hamid..God
12-02-2009, 10:29
قیمت بقیه ی گارانتی هارم گرفتم ولی کاغذشو گم کردم :44:
فقط اینارو دارم

620.000 کامتل
670 ایرافون
590 یادم نمی یاد چی بود

فقط اینم بگم بیشتر گارانتی ها باسه کامتل بود ( فکر کنم از اون گارانتی هایی که برچسبی یه هو پاساژی ه100 تارو ا 500 تومان می خرن) دوستان اگه می خوان گوشی شون یه گارانتی یه معتبر داشته باشه باید بدونن اون گارانتی های برچسبی به هیچ عنوان معتبر نیست و فروشنده ها به صورت عمده از شرکتش به قیمت 500 تا1000 تومان میخرن تا بتونن بگن گوشیشون گارانتی داره و در نتیجه بتونن گرونتر بفروشن گارانتی های معطبر یا از قبل به کارتون چسبیدن و هولوگرام دارن یا توی جعبن و باز هولوگرام دارن

در ضمن اکسپریا تو علاعدین خیلی کم شده بود (نصبت به قبل) تا حدی که به زور میشد پیدا کرد یعنی انباراشون خالی شده در نتیجه موقع بار جدید و همراهش کاهش قیمت رسیده (البته ممکنه برعکسم بشه ولی احتمالش خیلی کمه)

Hamid..God
12-02-2009, 11:05
برا دوستانی که دوست دارن بعد از نصب Touch FLO 3D پنل Touch FLO 3D تو پنل مدیا عکس داشته باشه

1) Install TouchFlo 3D (Restart)
2) Go to Start/settings/Today/Objects and uncheck TouchFLO 3D
3) Install TF3DPanelInstaller.cab
4) Optional: Add the pictures in TF3D_Panel_pics.zip to the TF3DPanel folder in the panel folder under program.
5) Add TouchFlo 3D-panel somewhere as normal where you add panels in panelsettings.

یعنی یه عکس 800.480 (اسکرین شات از هوم Toch FLO 3D بریزین تو فولدر تاچ فلو تو فولدر پنل تو پرگرم )

تو لینک زیر یه اسکرین شات هست ولی نشد دانش کنم اگه کسی دان کرد یه جا دیگه آپ لود کنه برامون بزاره

Hamid..God
12-02-2009, 11:23
آقا بدو عقبی فقط تا پست 1992 رو ایندکس کردی! الان تو پست2233 ایم!

Hamid..God
12-02-2009, 11:34
برنامه تبدیل فیلم و ویدیو برای گوشی های wvga (اکسپریا)

من این نرم افزارو دان کردم برام جالب بود که نصب کردن نمیخواست و با دو بار کلیک روش اجرا می شد ( درسته دیگه! ) دو بارم خواستو دو تا فیلم متفاوت که روی DVD بودن نه حافظه ی کامپیوتر رو کامورت کنم (می خواستم یه تاپیک فیلم WVGA تو فرم راه بندازم ) اول از همه کامورت فیلم خیلی طول می کشید (نزدیک به 6 ساعت البته سیستمم خیلی قوی نیست 2.4 CPU 512 رم و 256 گرافیک) اما چیزی که خیلی بیشتر دادم رو در آورد این بود که بعد از هر دو بار نرم افزار دقیقا تو پایان کار یعنی وقتی که فیلم رو کامورت میکرد و می خواست سیوش کنه یه عرور میداد و فیلم کامورت شدرو پاک می کرد (کامپیوترم جا داشت و مشکل از کمبود جا نیست) دوستانی که از این نرم افزار استفاده کردن مخصوصا دوست عزیزم hesamkowsar راهنمایی کنن که خیلی لازم دارم

Hamid..God
12-02-2009, 11:47
آقا دیگه دارم شاکی میشم چرا تازگی ها پستای مفید اینقدر کم شده یعنی هیچ کس یه نرم افزار یا مطلب مفید نداره برامون بزاره همون وبلاگی که دوستمون معرفی کرد خیلی راحت میتونه 10 تا 20 صفجه از تاپیک رو پر کنه بچه ها مصرف کننده نباشین خودتونم مطلب بزارین بابا یکم تو نت بگردین خوب

hesamkowsar
12-02-2009, 11:50
من این نرم افزارو دان کردم برام جالب بود که نصب کردن نمیخواست و با دو بار کلیک روش اجرا می شد ( درسته دیگه! ) دو بارم خواستو دو تا فیلم متفاوت که روی DVD بودن نه حافظه ی کامپیوتر رو کامورت کنم (می خواستم یه تاپیک فیلم WVGA تو فرم راه بندازم ) اول از همه کامورت فیلم خیلی طول می کشید (نزدیک به 6 ساعت البته سیستمم خیلی قوی نیست 2.4 CPU 512 رم و 256 گرافیک) اما چیزی که خیلی بیشتر دادم رو در آورد این بود که بعد از هر دو بار نرم افزار دقیقا تو پایان کار یعنی وقتی که فیلم رو کامورت میکرد و می خواست سیوش کنه یه عرور میداد و فیلم کامورت شدرو پاک می کرد (کامپیوترم جا داشت و مشکل از کمبود جا نیست) دوستانی که از این نرم افزار استفاده کردن مخصوصا دوست عزیزم hesamkowsar راهنمایی کنن که خیلی لازم دارم

کلوپ فیلم اکسپریا راه بندازی فکر نمیکنم کسی بشینه 1 گیگ فیلم دانلود کنه...همین برنامرو هرکی بگیره به سادگی تبدیل میکنه...اما در مورد مشکلت...مستقیم فایل vob دی وی دی تو کانورتور اد کردی؟

Hamid..God
12-02-2009, 11:55
کلوپ فیلم اکسپریا راه بندازی فکر نمیکنم کسی بشینه 1 گیگ فیلم دانلود کنه...همین برنامرو هرکی بگیره به سادگی تبدیل میکنه...اما در مورد مشکلت...مستقیم فایل vob دی وی دی تو کانورتور اد کردی؟

اینی که گفتی یعنی چه!؟ چه جوری باید این کارو بکنم؟
فکر نکنم
در مورد اون تاپیکم آره ولی خوب بعضی از دوستان که نت پر سرعت دارن چرا، میتونن استفاده کنن من خودم تو دانشکاه به اینترنت با سرعت 1 mb در سانیه دسترسی دارم بهتر از اینه که 6 ساعت بشینن تا کامورت بشه تازه اینجوری میتونن فیلمی هم که ندانم دان کنن ( من خودم نزدیک 3000 تا فیلم دارم! در نتیجه می تونم فیلمای زیادی باسه این تاپیک تهیه کنم)

hesamkowsar
12-02-2009, 12:01
اینی که گفتی یعنی چه!؟ چه جوری باید این کارو بکنم؟
فکر نکنم
در مورد اون تاپیکم آره ولی خوب بعضی از دوستان که نت پر سرعت دارن چرا میتونن استفاده کنن من خودم تو دانشکاه به اینترنت با سرعت 1 mb در سانیه دسترسی دارم

اول با یه برنامه dvd ripper دی وی دی تو به mp4 تبدیل کن بعد بریز تو کانورتور...چون مستقیم dvd بریزی تو کانورتور فایلت تیکه تیکه میشه...:46:

Hamid..God
12-02-2009, 12:03
راسته دوستان یادشون نره نظرشون رو در مورد عکسی که گزاشتم بگن این عکس اهتمالا در مورد ورژن جدیده X1 هست که اهتمالا کی بورد نداره اتو رتیت داره مانیتورشم بزرگتره شاید دوربین 5 هم داشت البته اینارو از روی عکس میگم وگرنه شاید چیز خاصی هم نباشه همونطور که تو عکس میبینین نازک تر شده!

این عکس تو یه سایت که در مورد اکسسوریس های جدیدSE صحبت می کرد دیده شده

Hamid..God
12-02-2009, 12:03
اول با یه برنامه dvd ripper دی وی دی تو به mp4 تبدیل کن بعد بریز تو کانورتور...چون مستقیم dvd بریزی تو کانورتور فایلت تیکه تیکه میشه...:46:

این dvd ripper رو از کجا میتونم جور کنم؟ یه نرم افزار قوی معرفی کن چون بسته نرم افزاری لرد رو دارم احتمالا اون تو باشه بعدم دو بار کامورت کردن یه فیلم کیفیتشو پایین نمی یاره بهتر نیست یه نرم افزار معرفی کنی که از همون اول به WVGA کامورت کنه یعنی به صورت دستی پیکسلاشو رو 800.480 بزاری و MVI کامورت کنی

hesamkowsar
12-02-2009, 12:06
از این عکس ها زیاده...اگه واقعی بود عکسو تار نمیکرد...مشابه این عکس ها زیاده...

hesamkowsar
12-02-2009, 12:08
این dvd ripper رو از کجا میتونم جور کنم؟ یه نرم افزار قوی معرفی کن چون بسته نرم افزاری لرد رو دارم احتمالا اون تو باشه بعدم دو بار کامورت کردن یه فیلم کیفیتشو پایین نمی یاره بهتر نیست یه نرم افزار معرفی کنی که از همون اول به WVGA کامورت کنه یعنی به صورت دستی پیکسلاشو رو 800.480 بزاری و MVI کامورت کنی

Xilisoft DVD Ripper Platinum 4 تو نت سرچ کن پیدا میکنی...تو سایت های ایرانی سرچ کن که با سریال باشه...:20:

Hamid..God
12-02-2009, 12:27
از این عکس ها زیاده...اگه واقعی بود عکسو تار نمیکرد...مشابه این عکس ها زیاده...

نه این دفه ماجرا جدیه چون خود se گفته تو بارسلون ورژن جدید x1 رو معرفی میکنه این عکسم از اون عکسای الکی نیست که تو نت زیاده این یکی از لایوای یکی از اکسسوریس های جدید se یه که دیروز معرفی شده (این عکس رو خود se گزاشته) فکر می کنم se این کارو از عمد کرده تا توجه افراد رو به خودش تو بارسلون بیشتر جلب کنه باید منتظر بارسلون باشیم راستی تو باسلون یه اکسپریای جدید با سیمبین s60 تاچ هم معرفی میشه
باید جالب باشه

Mah12
12-02-2009, 12:36
اقا حمید این اخبار رو از کجا میاری؟ من که سایت معتبری واسه این خبرها ندیدم.
در مورد عکس هم ممکنه خود Xperia باشه. چون تاره باعث اشتباه میشه.
ممنون

hiax
12-02-2009, 12:44
چی شد که رنگ درب باطری رفت ؟؟ یعنی در اثر استفاده معمولی رفت و یا اتفاقی افتاد که رفت ؟؟؟ خیلی ضایع شده یا نه ؟؟

مگر باهاش چیکار کردی؟!!!!!...

این مطلب خیلی مهمه
من هم می خوام سیاه بگیرم ولی دستم خیلی عرق می کنه و پدره رنگ p990 ای که الان دارم رودر آورده ( کلهم سیفید شده هر کی می بینه فکر می کنه یه ورژن دیگست و می پرسن از کجا آوردی اگه میشه ازش یه عکس بزار و بگو چجوری اینطوری شد
ممنون

من کاريش نکردم کلا جنس درب باتری که فلزی هست این خاصيت رو داره ، قسمتهای دیگه که فلزی هستند اینطوری نیست
کيف چرمی براش خريدم و اصلا بدون کيف تو جیبم نمیزارم
چند هفته پيش دیدم یه چیز مثله نقطه رو دره باتری ، فکر کردم چیزی چسبيده ، یکم با ناخون کشیدم روش رنگش رفت ...
4 گوشه درب باتری رنگشون خود به خود رفته یکم
البته باید با دقت دید تا مشخص بشه ، وله با 1 ماه استفاده نباید به اين راحتی رنگش بره ... فکر کنم تا 1 سال دیگه کلا بره
من یه k800 دارم که دو سال استفاده میکنم ، فريم دورش فلزی هست و اصلا رنگش نرفته
من پيشنهاد میکنم نقره ای بخرید ، با اینکه مشکی زيبا تره ولی نقره ای مشکل رنگ رفتگی نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamid..God
12-02-2009, 12:51
اقا حمید این اخبار رو از کجا میاری؟ من که سایت معتبری واسه این خبرها ندیدم.
در مورد عکس هم ممکنه خود xperia باشه. چون تاره باعث اشتباه میشه.
ممنون

این اکسپریا که نیست چون مانتورش کاملا معلومه که بزرگتره البته ممکنه که حق با شما باشه
همه چیز سه روز دیگه تو بارسلون معلوم میشه

Hamid..God
12-02-2009, 12:55
من کاريش نکردم کلا جنس درب باتری که فلزی هست این خاصيت رو داره ، قسمتهای دیگه که فلزی هستند اینطوری نیست
کيف چرمی براش خريدم و اصلا بدون کيف تو جیبم نمیزارم
چند هفته پيش دیدم یه چیز مثله نقطه رو دره باتری ، فکر کردم چیزی چسبيده ، یکم با ناخون کشیدم روش رنگش رفت ...
4 گوشه درب باتری رنگشون خود به خود رفته یکم
البته باید با دقت دید تا مشخص بشه ، وله با 1 ماه استفاده نباید به اين راحتی رنگش بره ... فکر کنم تا 1 سال دیگه کلا بره
من یه k800 دارم که دو سال استفاده میکنم ، فريم دورش فلزی هست و اصلا رنگش نرفته
من پيشنهاد میکنم نقره ای بخرید ، با اینکه مشکی زيبا تره ولی نقره ای مشکل رنگ رفتگی نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا دستت درد نکنه کیفیت عکسی که گزاشتی خیلی خوبه و همه چیزو میشه دید

گارانتی ی گوشیت چیه چون یه بابیی (خارجی بود) اونم رنگ اکسپریاش رفته بود داد گارانتیش 0البته تو خارج) براش گوشی یو عوض کردن مثل اینکه از هر چنتا اکسپریا یدونشون این مشکل رنگ رو دارن این یکی هم به شما افتاد اگه گارانتیت معتبر باشه شاید بتونی عوضش کنی
یه نگاه به شرایت گارانتیت بنداز البته می دونم 99 درصد گارانتی های ایران الکین یا نوشته که قاب جزو گارانتی نیست

amir-lowrider
12-02-2009, 13:06
x1 بخرم یا نه ؟
رم 8 گیگ خوبه براش ؟؟
قمت چنده ؟؟؟
خداحافظ ؟؟؟؟