PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ سونی اریکسون Xperia™ X1

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26]

Mohammad
23-08-2010, 14:17
سلام ...

بعد از نصب رام های مختلف حالا نوبت به نصب اندروید رسید !!
بنابراین نسخه 2.2 معروف به Froyo رو نصب کردم که بعنوان سیستم عامل دوم روی گوشی کار می کنه ... یعنی شما هر وقت بخواین ازش استفاده می کنید و هر وقت نخواستین می تونید با سیستم عاملی که نصب داشتین بالا بیاین !
سرعتش فوق العادست ! تنها دوربین و بلوتوث کار نمی کنه ... سایر قسمت ها بدون مشکل کاملا ...

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

همچنین دوستانی که با Opera mini مشکل داشتن من نصبش کردم و تنها با تغییر socket به http بدون مشکل کار کرد !!

.::SMS::.
23-08-2010, 14:25
سلام
یکی ازآشناها میخواد این گوشی رو بگیره
الان قیمت حدودا چطوره؟
معایب و مزیت هاش چیه؟
کسی هست که پشیمون باشه از خریدش؟

Original Titan
23-08-2010, 14:52
سلام ...

بنابراین نسخه 2.2 معروف به Froyo رو نصب کردم که بعنوان سیستم عامل دوم روی گوشی کار می کنه ... یعنی شما هر وقت بخواین ازش استفاده می کنید و هر وقت نخواستین می تونید با سیستم عاملی که نصب داشتین بالا بیاین !
سرعتش فوق العادست ! تنها دوربین و بلوتوث کار نمی کنه ... سایر قسمت ها بدون مشکل کاملا ...

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

همچنین دوستانی که با Opera mini مشکل داشتن من نصبش کردم و تنها با تغییر socket به http بدون مشکل کار کرد !!

مرحبا به شما
اسكرين شات ميذاريد؟
يه سوال
نحوه انتخاب سيستم عامل به چه صورت هست؟
منوي بوت داره مثل پي سي؟

Mohammad
23-08-2010, 14:57
برای اسکرین شات باید برنامه اندرویدیش رو پیدا کنم که هنوز فرصت نکردم ...

در واقع از مموری کارت استفاده می کنه و اندروید رویه مموری کارت شما نصب میشه... ( در واقع کپی میشه)
هر وقت خواستین مراجعه می کنید به مموری کارت ، یه فایل exe رو اجرا می کنید و بعد از چند دقیقه اندروید بالا میاد ... هر وقت خواستید برگردین به ویندوز موبایل کافیه گوشی رو خاموش کنید و گوشی رویه ویندوز موبایل ریست میشه ! بدون مشکل.

Original Titan
23-08-2010, 15:01
شما براي گرفتن اسكرين شات بايد Sdk اندروئيد رو استفاده كنيد...نميدونم براي شما هم كار خواهد كرد يا نه

وقتي sdk رو دانلد كرديد تو پوشه tools ‌
و فايل ddms.bat رو اجرا كنيد وقتي اين كارو كرديد من باقيش رو بگم

Mohammad
23-08-2010, 16:40
برای گرفتن اسکرین شات نیازی به SDK نبود و با برنامه drocap چند تا اسکرین شات اولیه گرفتم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vahid67
23-08-2010, 17:25
محمد جان این رامت اسمش چیه ؟ خیلی قشنگه .... لینک میزاری به همراه آموزش ریختنش....
با تشکر

Mohammad
23-08-2010, 18:56
وحید جان ، عرض کردم ، این رام نیست بلکه سیستم عامل اندروید هست !

.::SMS::.
23-08-2010, 19:00
سلام
یکی ازآشناها میخواد این گوشی رو بگیره
الان قیمت حدودا چطوره؟
معایب و مزیت هاش چیه؟
کسی هست که پشیمون باشه از خریدش؟
کسی نبود جواب ما رو بده؟

Mohammad
23-08-2010, 19:25
جواب شما بارها و بارها تکرار شده ! فقط کافیه یه کم حوصله به خرج بدین و جستجو کنید !
نظرات متفاوته ! باید ببینید نیازتون چیه و آیا این گوشی جوابگو آنها هست یا نه ؟! دوربین 3.2 ، صفحه 3 اینچ و لمسی به همراه کیبور سخت افزاری ، سیستم عامل ویندوز موبایل ؟ البته فراموش نکنید این گوشی به نوعی قدیمی شده و در صورت امکان به گزینه های جدیدتر موجود فکر کنید.

موفق باشید.

Vahid67
24-08-2010, 14:31
توی گوشی دوستم یه سیستم جالب دیدم میخوام ببینم x1 داره یا نه؟
توی صفحه اصلی گوشی اول حرف اسم هرکسی رو می نوشت شمارشو میگرفت خودش برای هر حرفی یه نفر رو تعیین کرده بود...

Mohammad
24-08-2010, 18:02
گوشیش چیه ؟
چنین حالتی تویه X1 نیست . چیزی شبیه Speed dial هست اما نه با عدد ، با حرف !

Vahid67
25-08-2010, 03:27
گوشیش چیه ؟
چنین حالتی تویه X1 نیست . چیزی شبیه Speed dial هست اما نه با عدد ، با حرف !

والا اسم گوشیشو نمیدونم ولی دقیقا همینطوره یه چیزی تویه مایه های speed dialer ولی با حروف...

esmail194
25-08-2010, 17:36
سلام ...

سلام محمد جان
شما چه ورژنی رو نصب کردید؟
من این ورژن رو نصب کردم:xdandroid 20100809
و این هم تست خودم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohammad
25-08-2010, 19:57
سلام دوست من ...
بله ، منم همین ورژن رو نصب کردم و تست شما رو از طریق موبایلستان دیده بودم ...
تویه چنین رام هایی ( بخصوص اگه اندروید باشه ) همیشه باید آخرین ورژن رو نصب کرد ...

ممنون.

smagoli
27-08-2010, 14:39
سلام
من بعضی از دکمه های x1 ام بد کار میکنه

یعنی باید زیاد فشار بدم

اعصاب خورد کن شده

مشکلش فیزیکیه فک کنم

چی کارش کنم حالا؟؟؟

esmail194
27-08-2010, 15:23
سلام
من بعضی از دکمه های x1 ام بد کار میکنه

یعنی باید زیاد فشار بدم

اعصاب خورد کن شده

مشکلش فیزیکیه فک کنم

چی کارش کنم حالا؟؟؟

چه دکمه هایی؟
ممکنه زیرش خاک گرفته باشه.
اگه واقعا اذیت میکنه بده سرویسش کنن واست اگه خودت هم میتونی باز کن سرویسش کن.

smagoli
27-08-2010, 16:09
چه دکمه هایی؟
ممکنه زیرش خاک گرفته باشه.
اگه واقعا اذیت میکنه بده سرویسش کنن واست اگه خودت هم میتونی باز کن سرویسش کن.

del, M, S, A, . ,B , V و ...

سرویس کنن حدودن چقدر میگیرن؟؟؟

اموزش تصویری جایی نیست خودم این کارو بکنم؟؟؟

من یه مشکل دیگه هم دارم

من رام گ.شیم رو عوض کردم.
هر چند روز یه بار قاطی میکنه و تنها راهش اینه دوباره رام بریزم

دوتا رام مختلف ازمایش کردم ولی فقی نکرد

اگه کسی میدونه مشکل از کجاست کمک کنه لطفا
اعصاب نمونده برام

esmail194
27-08-2010, 16:43
del, M, S, A, . ,B , V و ...

سرویس کنن حدودن چقدر میگیرن؟؟؟

اموزش تصویری جایی نیست خودم این کارو بکنم؟؟؟

من یه مشکل دیگه هم دارم

من رام گ.شیم رو عوض کردم.
هر چند روز یه بار قاطی میکنه و تنها راهش اینه دوباره رام بریزم

دوتا رام مختلف ازمایش کردم ولی فقی نکرد

اگه کسی میدونه مشکل از کجاست کمک کنه لطفا
اعصاب نمونده برام

در مورد سرویس رو نمیدونم چقدر میگیرن.
ولی پیشنهاد میکنم همینجوری بزارید اگه گوشی باز بشه هزارتا مشکل دیگه پیدا میکنه.
برای رام هم میتونی به این آدرس بری من نصب کردم کاملا راضیم هم گرافیکی هست و هم سرعتش خوبه.

smagoli
27-08-2010, 17:32
در مورد سرویس رو نمیدونم چقدر میگیرن.
ولی پیشنهاد میکنم همینجوری بزارید اگه گوشی باز بشه هزارتا مشکل دیگه پیدا میکنه.
برای رام هم میتونی به این آدرس بری من نصب کردم کاملا راضیم هم گرافیکی هست و هم سرعتش خوبه.

کیبورد خیلی اذیت میکنه قابل تحمل نیست

الان همین رام رو گوشیمه ولی بازم مشکل دارم

مشکل از رام نیست، از یه جای دیگسیت

کسی نمیدونه من باید چیکار کنم؟؟

vagrik
30-08-2010, 10:40
به به! تاپیک اینجا خوابیده!

esmail194
30-08-2010, 14:07
به به! تاپیک اینجا خوابیده!

سلام واگریک جان
ماشالا وب رو ترکوندی با رام‌ها و آموزش‌هات برای X1
دستت درد نکنه
خدا قوت

ماتريكس
30-08-2010, 20:34
من گوشي رو آنلاك كردم و رام 6.5 روش ريختم حالا ميخوام بدونم اگه دوباره رام رسمي روش بريزم r3 مشكلي پيش نمياد ؟

Mohammad
30-08-2010, 21:21
نه دوست من ، هیچ مشکلی پیش نمیاد .

B.i.r.i.y.a
07-09-2010, 12:42
بچه ها برای X1 میشه از هندزفریهایی که روی بخش میکروفونشون کلید کنترل دارن استفاده کرد ،
مثلا هندزفری 5800 روی این گوشی جواب میده ؟ کلیدهای کنترلی این هندزفری ها روی X1 کار میکنه ؟
اگه نه ، راهی هست که کلیدهای کنترلی این هندزفری ها روی X1 کار کنه ؟
منظورم یه همچین هندزفری هایی هستن ؛ ببینید:

ممنون.
:40:..یا حق...:40:

Mohammad
07-09-2010, 13:02
من از یه مدل ساده استفاده می کردم و دکمه ی کنترل رویه X1 کار نمی کرد . فکر نمی کنم راه حلی باشه جز اینکه خود هندزفری سازگار باشه .

B.i.r.i.y.a
09-09-2010, 15:45
من از یه مدل ساده استفاده می کردم و دکمه ی کنترل رویه X1 کار نمی کرد . فکر نمی کنم راه حلی باشه جز اینکه خود هندزفری سازگار باشه .

دوست عزیز میشه بگی منظورت از سازگار بودن هندزفری چیه ؟
مثلا هندزفری 5800 که سازگاره ! ولی چرا جواب نمیده ؟!

Mohammad
09-09-2010, 17:44
منظور اینکه متعلق به X1 باشه (شاید سونی اریکسون صرفا) نه فقط جک 3.5 رو ساپورت کنه . هندزفری که شما فرمودین متعلق به گوشی های نوکیا هست و البته هندزفری هم که من استفاده می کنم متعلق به N73 ! شما یه هندزفری از گوشی های سونی اریکسون رو هم امتحان کنید شاید جواب داد .

HOJ-JAT
09-09-2010, 18:21
چرانمیشه بلوتوثشو به لپ تاپ متصل کرد؟ می نویسه ftp not found..??????????

Mohammad
09-09-2010, 19:19
منظورتون رو متوجه نشدم ... برای انتقال فایل ( بصورت معمول؟) یا استفاده از قابلیت های دیگه ؟

HOJ-JAT
10-09-2010, 09:35
برای انتقال معمولی..گوشیهای دیگه میشه اما این نمیشه..

Mohammad
10-09-2010, 10:54
برای انتقال معمولی مشکلی نداره .
شما از برنامه های جانبی واسه بلوتوث استفاده می کنی ؟ این مورد رو بررسی کنید .
قبل از فرستادن دو دستگاه رو پیر کنید .

HOJ-JAT
11-09-2010, 18:06
پیر میشن اما اصلا بلوتوث ایکسپریا کانکت نمیشه..
گوشیهای دیگه راحت امکان پذیره..

Mohammad
11-09-2010, 18:25
با یه لپ تاپ دیگه امتحان کردین ؟ آخرین راه !

Farshadd
16-09-2010, 13:35
سلام.

من میخوام یه بار دیگه یه رام نصب کنم. تصمیم گرفتم FINAL R7A-016 نصب کنم.

از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میشه دانلود کرد. ولی لینکش برای من فــیلتره. در صورتی که ممکنه لینک های درونی که برای دانلودشون استفاده میشن رو برام قرار بدید. ممنون میشم. (ترجیحا نسخه فول فول)

HOJ-JAT
16-09-2010, 17:41
سلام.

از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2F926LI8IG6I)میشه دانلود کرد. ولی لینکش برای من فــیلتره. در صورتی که ممکنه لینک های درونی که برای دانلودشون استفاده میشن رو برام قرار بدید. ممنون میشم. (ترجیحا نسخه فول فول)
شما با این تایپیک مستقیمش کنید من همیشه همین کار را می کنم..

hussain
16-09-2010, 19:26
سلام دوستان
كسي ميدونه سوكت شارژر اين گوشي مشابهش توي چه گوشيهاي استفاده شده؟
چون گوشي من سوكت شارژش خراب شده و شارژ نميشه
ممنون ميشم راهنماي كنيد

Farshadd
17-09-2010, 18:53
سلام دوستان
ممنون ميشم راهنماي كنيد

خیلی از گوشیا شارژر دو تیکه دارن... حتی mp3 و mp4 های زیادی هم کاربل usbشون همینجوربه.

کابل mini usb به usb هم میگن

Mohammad
17-09-2010, 20:43
شارژرهای دو تیکه دو نوع دارند ، mini usb و micro usb که البته اکثرا micro usb هستند مثل N97 و X3 .

AryanLand
17-09-2010, 23:12
سلام دوستان
ممنون ميشم راهنماي كنيد

سلام.

بالای 90 درصد از ویندوزموبایلهای بعد از 2005 از همین نوع شارژر استفاده میکنن.HTC ها , آیمیت ها و.....

golmohammadi
18-09-2010, 23:41
سلام.

از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میشه دانلود کرد. ولی لینکش برای من فــیلتره. در صورتی که ممکنه لینک های درونی که برای دانلودشون استفاده میشن رو برام قرار بدید. ممنون میشم. (ترجیحا نسخه فول فول)

سلام
بفرما :

mohsen.sn
20-09-2010, 14:54
من یه مشکل داشتم اونم اینه که وقتی می خوام یه متنی رو از تو افیس اس ام اس کنم کپی میشه اما وقتی میرم تو تکست مسیج پیست کنم گزینه پیست خاموشه چکار باید بکنم
از نرم افزار Skb Group SMS and Scheduler v5.2 هم استفاده کردم کارمو راه انداخت اما این نرم افزار کد رجیستری میخواست و 5 روز اعتبار داشت و هر چقدر سایت ها رو گشتم نتونستم کیجن میکری براش پیدا کنم لطفا کمک کنید:37::37:

mohsen.haftom
22-09-2010, 14:28
سلام به همه ی اساتید تو رو خدا کمک کنید من ورژن جدید رام 826 رو نصب کردم بعد باتری گوشی خیلی خیلی زود کم میشد و خیلی مصرف داشت رام رو عوض کردم و ورژن قبلی 826 رو که استفاده کرده بودم نصب کردم ولی دوباره داره زود باتری خالی میکنه .باتری رو هم در آوردم بهد از 5 دقیقه هم گذاشتم و وقتی گوشی خاموش بود شارژش کردم ولی بازم نشد(به گفته ی یکی از دوستان انجمن) تو رو خدا بگید چیکار کنم ؟؟؟ کمک کنید فوری فوری .اورژانسیه این موضوع . مرسی

Mohammad
22-09-2010, 16:42
سلام به همه ی اساتید تو رو خدا کمک کنید من ورژن جدید رام 826 رو نصب کردم بعد باتری گوشی خیلی خیلی زود کم میشد و خیلی مصرف داشت رام رو عوض کردم و ورژن قبلی 826 رو که استفاده کرده بودم نصب کردم ولی دوباره داره زود باتری خالی میکنه .باتری رو هم در آوردم بهد از 5 دقیقه هم گذاشتم و وقتی گوشی خاموش بود شارژش کردم ولی بازم نشد(به گفته ی یکی از دوستان انجمن) تو رو خدا بگید چیکار کنم ؟؟؟ کمک کنید فوری فوری .اورژانسیه این موضوع . مرسی

برای تست کردن باتری شما بیاین رام اصلی نصب کنید ، ترجیحا R3A . بعد ببینید باتری بازم زود خالی میشه یا نه . با رام های دستکاری شده نمیشه از سلامت باتری اطمینان حاصل کرد !

AryanLand
22-09-2010, 23:46

سلام.

برای اینمورد شما ببینید زمانی که رام اصلی رو داشتید نور صفحه با الان یکی بوده یا نه.شبکه رو روی GSM بزارید (شاید قبلا" رو اینبوده).ضمن اینکه برنامه هایی که Auto Run هستن رو با قبلا" مقایسه کنید(شاید بیشتر شده باشن).و اینکه آیا وضعیت آنتن دهی محلی که هستید کماکان مثل سابق هست یا نه چون اگر ضعیف شده باشه گوشی مجبوره مدام برای شبکه سرچ کنه و اینمورد یکی از پر مصرف ترین موارد باطری هست.اگر همه چیز مثل سابق هست و مصرف باطریتون زیاده راهی رو که دوستمون محمد پیشنهاد دادن رو تست کنید.:11:

mohsen.haftom
23-09-2010, 17:11
با سلام من رام اصلی رو نصب کردم دیشب و شارژش کردم تا امروز 20 درصد از شارژ رو از دست داده به نظر شما ممکنه از باتری باشه؟؟ باتریهاش گیر میاد؟؟؟ اورجینالش؟؟؟؟ قیمت حدودیش؟؟؟

Mohammad
23-09-2010, 17:48
اینکه 20% از شارژ رو از دست داده درسته ، اما استفاده شما از گوشی چی بوده ؟! این به نوع استفاده شما از گوشی بستگی داره .
فکر می کنم باتری اوریجینال قیمتی در حدود 30 تومن داشته باشه .

HOJ-JAT
24-09-2010, 18:35
دوستانی که اندروید نصب کردند گوشیشون شارژ میشه؟
اگه میشه لینکشو به من بدین..

Mohammad
24-09-2010, 23:01
آخرین نسخه ای که نصب کردم خبری از شارژ نبود ! اما یه نسخه جدید تر منتشر شده ، دوستان تست کنن خبر بدن شاید این مشکل هم رفع شده باشه .

HOJ-JAT
25-09-2010, 09:11
اگه منظورتون نسخه 22 ستامبر است اونو نصب کردم خیلی خوبخ حتی بلوتوثش هم کار می کنه! ولی کلا دیگه تو این نسخه شارژ رو نمیشناسه...
ظاهرا این شارژ میشه ولی روش نصبشو بلد نیستم یعنی باید یک پارتیشن بسازی نوشته تو ویدو موجود است اما ویدوی نیست..
کسی میتونه نصبش کنه؟

ماتريكس
25-09-2010, 09:25
من رام energy xperia 21914 sense2 رو نصب كردم ولي دو تا مشكل دارم . اول اينكه پنل نداره. دوم اينكه با فارسي ساز مشكل داره برنامه علي رضا رو نصب كردم الان پيام ها فارسي شدن توي تاچ فلو هم فارسي مي خونم ولي تو منو هاي اصلي خود ويندوز فارسي ندارم همش مربع نشون ميده حتي موقع پيام نوشتن مربع تايپ مي شه ولي وقتي ارسال بشه مي تونم بخونمش . كسي راه حاليش رو ميتونه بهم بگه ؟
با تشكر

---------- Post added at 09:25 AM ---------- Previous post was at 09:22 AM ----------

من رام energy xperia 21914 sense2 رو نصب كردم ولي دو تا مشكل دارم . اول اينكه پنل نداره چطور ميشه از پنل ها استفاده كرد چون تو اين رام دكمه پنل تبديل به استارت شده. دوم اينكه با فارسي ساز مشكل داره برنامه علي رضا رو نصب كردم الان پيام ها فارسي شدن توي تاچ فلو هم فارسي مي خونم ولي تو منو هاي اصلي خود ويندوز فارسي ندارم همش مربع نشون ميده حتي موقع پيام نوشتن مربع تايپ مي شه ولي وقتي ارسال بشه مي تونم بخونمش. كسي راه حاليش رو ميتونه بهم بگه ؟
با تشكر

HOJ-JAT
25-09-2010, 11:08
کلا راماپهای انرژی با پنل مشکل دارن..البته شما میتونید پنل منجر نصب کنید ولی بازم گیر می کنه...
در مورد فارسی ساز شما فارسی ساز مرصاد را نصب کنید فکر کنم جواب بده از سایت تخصصی موبایل بگیرش..

SAEEDSAMSUNG
25-09-2010, 11:13
من رام energy xperia 21914 sense2 رو نصب كردم ولي دو تا مشكل دارم . اول اينكه پنل نداره. دوم اينكه با فارسي ساز مشكل داره برنامه علي رضا رو نصب كردم الان پيام ها فارسي شدن توي تاچ فلو هم فارسي مي خونم ولي تو منو هاي اصلي خود ويندوز فارسي ندارم همش مربع نشون ميده حتي موقع پيام نوشتن مربع تايپ مي شه ولي وقتي ارسال بشه مي تونم بخونمش . كسي راه حاليش رو ميتونه بهم بگه ؟
با تشكر

---------- Post added at 09:25 AM ---------- Previous post was at 09:22 AM ----------

من رام energy xperia 21914 sense2 رو نصب كردم ولي دو تا مشكل دارم . اول اينكه پنل نداره چطور ميشه از پنل ها استفاده كرد چون تو اين رام دكمه پنل تبديل به استارت شده. دوم اينكه با فارسي ساز مشكل داره برنامه علي رضا رو نصب كردم الان پيام ها فارسي شدن توي تاچ فلو هم فارسي مي خونم ولي تو منو هاي اصلي خود ويندوز فارسي ندارم همش مربع نشون ميده حتي موقع پيام نوشتن مربع تايپ مي شه ولي وقتي ارسال بشه مي تونم بخونمش. كسي راه حاليش رو ميتونه بهم بگه ؟
با تشكر

مگه ENRGZ برای اکسپریا هم رام کوک میکنه؟ لینکشو تو XDA میدید؟

Mohammad
25-09-2010, 12:27
مگه ENRGZ برای اکسپریا هم رام کوک میکنه؟ لینکشو تو XDA میدید؟

اختیار دارین ! من فکر می کردم فقط واسه X1 کوک می کنه ! :31:

اینجا پیداش می کنید :

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:23 PM ----------

اگه منظورتون نسخه 22 ستامبر است اونو نصب کردم خیلی خوبخ حتی بلوتوثش هم کار می کنه! ولی کلا دیگه تو این نسخه شارژ رو نمیشناسه...
ظاهرا این شارژ میشه ولی روش نصبشو بلد نیستم یعنی باید یک پارتیشن بسازی نوشته تو ویدو موجود است اما ویدوی نیست..
کسی میتونه نصبش کنه؟

این پست رو ببینید :

- Battery charge worked after I plugged in USB-cable and then launch Android (haret)

اینطوری امتحان کردین ؟

با این وجود خوب داره روش کار میشه !

ماتريكس
25-09-2010, 17:24
واسه پنل منيجر خيلي گشتم . كسي مي تونه يه لينك معرفي كنه؟

AryanLand
25-09-2010, 21:47
سلام.

شما واسه فارسی ساز همون موبی دیو رو نصب کنید .این فارسی سازهای مرصاد و علی رضا و....همه همون فارسی ساز موبیدیو هستن فقط یکم دستکاری شدن و اسمشون عوض شده و همون یکم دستکاری باعث شده که مشکل دار بشن.من که تا الان رو هر پاکت پی سی که داشتم همون موبی دیو رو نصب کردم و بدون استثنا رو همشون جواب داده و بدون مشکل کار کرده.:11:

ماتريكس
26-09-2010, 10:55
علي رضا رو پاك كردم و موبي ديو نصب كردم گوشي ديگه اصلا فارسي نشون نداد تو هيچ قسمتي . هارد ريست كردم و موبي ديو نصب كردم ولي باز همون جوريه . الان همون علي رضا رو نصب كردم . مشكلم اينه كه تو منو هاي خود ويندوز كه ميرم فارسي رو مربع نشون مي ده ولي تو برنامه ها درست نشون مي ده مثل پيام و يا تاچ فلو . پيام كه مينويسم مربع ميزنه بعد از ارسال درست نشون مي ده . الان براي خودن فايل ها و پوشه از ريسكو اكسپلورر استفاده مي كنم اونجا مشكلي ندارم .

HOJ-JAT
26-09-2010, 11:33
اینطوری امتحان کردین ؟
کلا اشتباه نوشته..باید یک پارتشن ext2 بسازی..واسه من ریستارت میشه..

AryanLand
26-09-2010, 22:35
علي رضا رو پاك كردم و موبي ديو نصب كردم گوشي ديگه اصلا فارسي نشون نداد تو هيچ قسمتي . هارد ريست كردم و موبي ديو نصب كردم ولي باز همون جوريه . الان همون علي رضا رو نصب كردم . مشكلم اينه كه تو منو هاي خود ويندوز كه ميرم فارسي رو مربع نشون مي ده ولي تو برنامه ها درست نشون مي ده مثل پيام و يا تاچ فلو . پيام كه مينويسم مربع ميزنه بعد از ارسال درست نشون مي ده . الان براي خودن فايل ها و پوشه از ريسكو اكسپلورر استفاده مي كنم اونجا مشكلي ندارم .

سلام.

قربان بنده خودم X1 رو دارم از موبی دیو هم استفاده میکنم مشکلی هم نداره.اما من متوجه منظور شما از منوهای خود ویندوز رو متوجه نشدم.منظورتون کجاست .من این فارسی ساز رو نصب میکنم.

اول عربیک 2 رو نصب کنید سپس عربیک 1 بعد از ریست فایل فیکسر رو نصب کنید سپس ریست.البته عرض کنم که اگر بخواهید پاکش کنید مثل تمام فارسی سازهای دیگه مجبور به هارد ریست میشید چون اینقدر ارور میده که کلافه تون میکنه.:31::11:

ماتريكس
26-09-2010, 22:46
مشكلم واسه خودم هم عجيبه تا حالا رام زياد عوض كردم ولي اولين باره اين مشكل رو دارم . منظورم از منو هاي ويندوز خود اكسپلورر گوشي هست كه فارسي رو مربع نشون ميده . مثلا منوهاي ويندوز يا جايي كه بخوام برنامه ها رو REMOVE كنم . يا موقع نوشتن پيام مربع مي نويسه ولي وقتي كه ارسال بشه درست خونده ميشه . فكر نكنم مشكل از فارسي ساز باشه . نمي دونم شايد اين رام باگش اينطوري باشه . همين علي رضا رو رو رام هاي ديگه داشتم مشكلي نداره. خودم هم توش موندم .

AryanLand
26-09-2010, 22:53
مشكلم واسه خودم هم عجيبه تا حالا رام زياد عوض كردم ولي اولين باره اين مشكل رو دارم . منظورم از منو هاي ويندوز خود اكسپلورر گوشي هست كه فارسي رو مربع نشون ميده . مثلا منوهاي ويندوز يا جايي كه بخوام برنامه ها رو REMOVE كنم . يا موقع نوشتن پيام مربع مي نويسه ولي وقتي كه ارسال بشه درست خونده ميشه . فكر نكنم مشكل از فارسي ساز باشه . نمي دونم شايد اين رام باگش اينطوري باشه . همين علي رضا رو رو رام هاي ديگه داشتم مشكلي نداره. خودم هم توش موندم .

سلام.

منهم احتمال میدم باگ رام باشه با این توضیحاتی که فرمودید.از دوستان دیگه هم که این رام رو نصب کردن بپرسید ببینید همین مشکلات رو دارن یا نه.ضمنا" دوستمون محمد هم تو ضمینه این گوشی و رامهاش اطلاعات خوبی دارن از ایشون هم میتونید بپرسید.:11:

worlderr
30-09-2010, 00:47
سلام دوستان کمک کنید یک مشکل جدی دارم.چند روزی بیشتر نیست اکسپریا ایکس وان خریداری کردم و امروز برنامه Persian SPB Full Screen Keyboard را نصب کردم و بعد هم برنامه Remove Blank-[Mobfa.Org].cab را طبق آموزش یکی از سایتها برای فارسی سازی کیبورد نصب کردم که بعد از سافت ریست و ریستارت شدن موبایل ویندوز بالا میاد ولی تمام امکانات داخلی گوشی و تمام دکمه ها هنگ کرده حتی تاچ گوشی و.............لطفا" کمک کنید.

golmohammadi
30-09-2010, 04:31
سلام بچه ها
خوب هستین ؟
کسی اینجا آندروئید نصب کرده رو x1 ؟
اگه اره چطوریه ؟

Mohammad
30-09-2010, 09:40
دادا چند صفحه پیش بحث شد در موردش .

من نصب کردم ، واسه تنوع خوبه . اما مشکلات خاص خودشم داره ، مثلا مصرف باتری خیلی زیاده ، دوربین و شارژ هم کار نمی کنه .

worlderr
30-09-2010, 11:19
کسی از دوستان نمیتونه کمکی به من کنه؟

golmohammadi
30-09-2010, 12:09
دادا چند صفحه پیش بحث شد در موردش .

من نصب کردم ، واسه تنوع خوبه . اما مشکلات خاص خودشم داره ، مثلا مصرف باتری خیلی زیاده ، دوربین و شارژ هم کار نمی کنه .
پس مثل همون قانون کلی بوده
منظور از قانون کلی در مورد رامها اینه که رامهای کوک شده بقیه گوشیها مخصوصا با سیستم عامل دیگه، همیشه پر از ایراد هستند
زمانی که x1 داشتم نتونستم بیارمش بالا ایراد داشت
حالا خوبه به هر حال با ایراد هم که شده اجرا شده
و میشه یه گشتی تو آندروئید زد تا با محیطش آشنا شد
و به قول شما همون تنوع :20:

mehdi2222
30-09-2010, 12:14
زمها قلابیند همشون:46:

Mohammad
30-09-2010, 17:06
پس مثل همون قانون کلی بوده
منظور از قانون کلی در مورد رامها اینه که رامهای کوک شده بقیه گوشیها مخصوصا با سیستم عامل دیگه، همیشه پر از ایراد هستند
زمانی که x1 داشتم نتونستم بیارمش بالا ایراد داشت
حالا خوبه به هر حال با ایراد هم که شده اجرا شده
و میشه یه گشتی تو آندروئید زد تا با محیطش آشنا شد
و به قول شما همون تنوع :20:

از حق نگذریم خیلی خوب کوک شده !! و البته بسیار در موردش داره کار میشه چون تویه ورژن های ابتدایی بلوتوث کار نمی کرد و حتی صفحه بر عکس بود ! اما در آخرین ورژن ها این مشکلات حل شده و فعلا بدنبال رفع مشکل باتری هستند و علیرغم بهتر شدن اما باز هم بالاست . من پیشنهاد می کنم حتما امتحان کنید ! جذابه . و الته خوبیش اینه که در کنار ویندوز گوشی هست و هر وقت خواستین می تونید به ویندوز بر گردین .

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

کسی از دوستان نمیتونه کمکی به من کنه؟

شما باید هارد ریست کنید . پیشنهاد می کنم به انجمن موبایلستان هم سر بزنید .

mohsen.haftom
01-10-2010, 13:32
سلام به همه ی دوستان یه سوال دارم میشه نرم افزارهایی رو که توی رام هست بیرون کشید و در آورد و استفاده کرد >> اگه میشه چجوری؟/رام رو که دانلود میکنیم منظورم هست نه اون که نصب شده باشه روی گوشی

AryanLand
01-10-2010, 23:03
سلام دوستان کمک کنید یک مشکل جدی دارم.چند روزی بیشتر نیست اکسپریا ایکس وان خریداری کردم و امروز برنامه Persian SPB Full Screen Keyboard را نصب کردم و بعد هم برنامه Remove Blank-[Mobfa.Org].cab را طبق آموزش یکی از سایتها برای فارسی سازی کیبورد نصب کردم که بعد از سافت ریست و ریستارت شدن موبایل ویندوز بالا میاد ولی تمام امکانات داخلی گوشی و تمام دکمه ها هنگ کرده حتی تاچ گوشی و.............لطفا" کمک کنید.

سلام.

شما باید هارد ریست کنید بعد از هارد ریست هم اگر SPB Keyboard رو نصب کردید برای فارسی کردنش کافیه Skin فارسی رو کپی کنید تو فولدر اسکین برنامه ی نصب شده والا من چند سالی هست از این کیبورد دارم استفاده میکنم (انواع کیبوردهای فارسی SPB ) ولی تا الان این چیزی رو که شما فرمودید نشنیده بودم.اگر ممکنه لینک اون سایت رو در این مورد بدید ببینیم چیه.:11:

Mohammad
02-10-2010, 20:14
سلام به همه ی دوستان یه سوال دارم میشه نرم افزارهایی رو که توی رام هست بیرون کشید و در آورد و استفاده کرد >> اگه میشه چجوری؟/رام رو که دانلود میکنیم منظورم هست نه اون که نصب شده باشه روی گوشی

راستش من متوجه منظوزتون نشدم ... مثلا چه نرم افزاری ؟! چون تقریبا همه نرم افزارها ( حتی بهتر) موجود هست .

shermanpop
05-10-2010, 03:43
سلام به همگی.
میخواستم بدونم راه حلی وجود داره که وقتی گوشی رو روی حالت سکوت یا ویبره میزاریم صدای موزیک قطع نشه؟:8:
Mohammad
05-10-2010, 17:23
متاسفانه تا کنون که راهی ندیدم !

ماتريكس
05-10-2010, 21:52
من اين رام Energy Leo 23541/21892 ★ Sense 2.5رو نصب كردم ولي چند تا مشكل دارم:
1- فارسي رو تو محيط ويندوز نشون نميده ولي تو ي برنامه ها نشون ميده چند تا فارسي ساز هم تست كردم فايده نداشت . مثلا پيام كه مي خوام بنويسم مربع ميزنه ولي وقتي ارسال بشه درست خونده ميشه. يعني فارسي رو مي تونم بخونم.
2- پنل نداره يعني دكمه پنل شده استارت واسه نصب پنل و يا پنل منيجر چي كار كنم .
3- موس اپتيكال يه دفعه از كار افتاد تو تنظميات هم گشتم جايي واسه فعال كردن دوباره پيدا نكردم . تو رام هاي ديگه كه تو تنظيمات بود راحت پيدا مي شد اما تو اين رام همه جار رو گشتم نبود .
با تشكر

Mohammad
06-10-2010, 08:45
تا اونجایی که یادمه یکی از ورژن ها رام انرژی فونت رو تغییر داده بود واسه همین با فونت فارسی مشکل پیدا کرده بود ...
شما این فایل رو که آپلود کردم نصب کنید :

برای فارسی ساز هم از علیرضا استفاده کنید .

رام های انرژی اکثرا پنل ندارن . وقتی چنین رامی با چنین امکاناتی دارید کمتر به پنل نیاز دارید(یا اصلا نیاز ندارید)

قسمت اپتیکال هم تویه تنظیمات هست ، جای همیشگی . رویه رام الان من تنظیمات ، قسمت system . درسته ، بعضی مواقع گوشی که هنگ می کنه اپتیکال از کار میوفته و تویه ریست بعدی دوباره باید فعال بشه اما تویه تنظیمات هست . بگردین پیدا می کنید .

ماتريكس
06-10-2010, 23:06
واقعا ممنون مشكل فارسي حل شد . پنل هم خوب بعضي وقتي لازم ميشه ديگه . ولي هنوز مشكل موس اپتيكال رو دارم واقعا بعضي جاها لازم ميشه. تك تك منو ها رو گشتم نبود . تو رام هاي قبلي هميشه راحت پيداش مي كردم ولي تو اين يكي:41: . واسه اين مورد برنامه اي راه حلي سراغ نداريد؟

Mohammad
07-10-2010, 10:00
من قبلا با این سری رام کار کردم و مشکلی با اپتیکال نداشتم . لینک تاپیکی که رام رو دانلود کردین بدین تا ببینم راه حل چیه . مشکل غیر قابل حلی نیست .

ماتريكس
07-10-2010, 12:43
منم اولش مشكلي نداشتم ولي يه دفعه از كار افتاد هرچي هم گشتم تو تنظيمات پيداش نكردم مجبور شدم هارد ريست كنم . لينكش هم اينه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نمي دومن خلاف قوانينه يا نه كه آدرس بذارم .
ممنون ميشم .
سايت تخصصي موبايل
(خداييش ببين چطور يه چيز به اين كوچيكي شده مشكل )

mohsen.haftom
07-10-2010, 18:51
سلام به همه ی اساتید من چند وقته مسج که میخوام بدم send نمیشه پیغام massege was not send try again رو میده چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گوشی ایکس 1

Mohammad
07-10-2010, 19:18
منم اولش مشكلي نداشتم ولي يه دفعه از كار افتاد هرچي هم گشتم تو تنظيمات پيداش نكردم مجبور شدم هارد ريست كنم . لينكش هم اينه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نمي دومن خلاف قوانينه يا نه كه آدرس بذارم .
ممنون ميشم .
سايت تخصصي موبايل
(خداييش ببين چطور يه چيز به اين كوچيكي شده مشكل )

اسم سایت که مشخص نیست ! اگه امکان داره اطلاعات دقیق رام رو بدین تا تویه xda نگاه کنم ... یا اسم سایت رو با فاصله بنویسید که اینطوری نشه !

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:18 PM ----------

سلام به همه ی اساتید من چند وقته مسج که میخوام بدم send نمیشه پیغام massege was not send try again رو میده چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گوشی ایکس 1

قدم اول مسیج سنتر رو چک کنید . اگه درست بود با یه سیم کارت دیگه از همون نوع امتحان کنید .

ماتريكس
07-10-2010, 19:52
نسخه رام كه اين بود : Energy Leo 23541/21892 ★ Sense 2.5
از سايت
ir-tci. org ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir-tci. org) هم گرفتم (آي آر - تي سي آي) . لينك xda رو متأسفانه ندارم.
واقعا ممنونم كه پيگير هستيد .

mohsen.haftom
07-10-2010, 21:23
اسم سایت که مشخص نیست ! اگه امکان داره اطلاعات دقیق رام رو بدین تا تویه xda نگاه کنم ... یا اسم سایت رو با فاصله بنویسید که اینطوری نشه !

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:18 PM ----------

قدم اول مسیج سنتر رو چک کنید . اگه درست بود با یه سیم کارت دیگه از همون نوع امتحان کنید .

سلام تا دلت بخواد چک کردم نشد از 500 تا 509 .امتحان کردم درسته .

Mohammad
07-10-2010, 22:17
سلام تا دلت بخواد چک کردم نشد از 500 تا 509 .امتحان کردم درسته .

رامتون چیه ؟ از کی اینطوری شده ؟ جدیدا برنامه ی جدید نصب نکردین ؟

کمتر پیش میاد ارسال نشدن اس ام اس به رام مربوط بشه ... به هر حال اگه امکانش هست یه بار دیگه نصب کنید رامتون رو .

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

نسخه رام كه اين بود : Energy Leo 23541/21892 ★ Sense 2.5
از سايت
ir-tci. org ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir-tci. org) هم گرفتم (آي آر - تي سي آي) . لينك xda رو متأسفانه ندارم.
واقعا ممنونم كه پيگير هستيد .

خواهش می کنم .

خب ، من معمولا به خود xda سر می زنم و با رام ها انرژی کاملا آشنا هستم . آخرین رامی هم که از انرژی استفاده کردم MaxSense بود که سنگین ولی زیبا بود ! شما کدوم یکی رو نصب کردین ؟ چون اگه دقت کرده باشید ورژن های (اسامی متفاوتی) داره .

Mohammad
07-10-2010, 22:28
امیدوارم با رجیستری آشنا باشید . با یکی از برنامه های ویرایش رجیستری این رو امتحان کنید :

Here is a little reg to fix the missing elements in the settings like illumination etc

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\ControlPanel\MyCpl\16]
"CmdLine"=""
"File"="illumination_setting.exe"
"Name"="Illumination"
"Description"="Illumination"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\ControlPanel\MyCpl\14]
"CmdLine"=""
"File"="MicrophoneAGC.exe"
"Name"="Microphone AGC"
"Description"="Microphone AGC"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\ControlPanel\MyCpl\15]
"CmdLine"=""
"File"="OpticalJoystick_Settings.exe"
"Name"="Optical Joystick"
"Description"="OpticalJoystick"

ضمن اینکه پیشنهاد میدم ورژن مد نظرتون رو بگید تا لینک آخرین ورژن رو بدم . شاید اونی که شما دانلود کردین آخرین ورژن نبوده باشه . همچنین در کل بعضی ها با بعضی ورژن های رام انرژی مشکل شما رو داشتن .

Real Madrid C.F
07-10-2010, 23:36
چقدر کمیاب شده این گوشی ... الان با گارانتیه کامتل 285 تومن ولی تو بازار از هر 20 مغازه یکی داره!! در حالی که به نظر من با اینکه سونی اریکسونه و من از سونی خوشم نمیاد ولی مشخصاتش از تاچ 2 سره!! امروز رفتیم واسه دوستم بگیریم نداشتن و مجبور شدیم تاچ 2 بگیریم...راست میگن چینی شده؟؟

A.R.B.N
08-10-2010, 04:34
من دنبال یه برنامه هستم که برای symbian هست
احتمالا برای ppc هم وجود داشته باشه ولی هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم
هیچ راهی هست که بشه این برنامه رو توی ppc اجرا کرد
اسم برنامه ThinkChange FingerPrint v2.80 هست.

ماتريكس
09-10-2010, 14:01
با رجيستري كه تا حالا كار نكردم ولي مي خواستم ببينم توي خود فايل هاي ويندوز گوشي اگه بگردم خود فايل اجرايي موس رو پيدا كنم . چون بعضي فايل هاي اجرايي رو ميشه ديد. در مورد رجيستري هم اگه بيشتر توضيح بديد شايد بتونم انجامش بدم . فوقش يه هارد ريست كه بيشتر نيست . هميشه هم از فايل هام بك آپ مي گيرم.

Mohammad
09-10-2010, 16:09
برای دستکاری رجیستری یه برنامه ویرایشگر رجیستری بگیرید واسه ویندوز موبایل و از اون طریق می تونید رجیستری رو دستکاری کنید . البته خطر چندانی نداره .
بعنوان نمونه :

با اون روشی هم که گفتین فکر کنم می بایست دنبال "File"="OpticalJoystick_Settings.exe" باشید .

پیشنهاد میدم آخرین نسخه از ویرایش رام انرژی الانتون رو بگیرید .

ماتريكس
09-10-2010, 16:23
اگه نسخه جديد رام رو بگيرم بعدش بك آپ نسخه قبلي رو روش برگردونم مشكلي پيش نمياد ؟‌ولي واقعا حيف رام خوبيه هر چند كه خيلي رم رو پر ميكنه ولي سرعتش نسبتا خوبه . دلم نمياد عوضش كنم . خودتون اگه يه رام مناسب معرفي كنيد ممنونه ميشم . 6.5 يا 6.1 بودنش مهم نيست بيشتر مي خوام مانيلا رو داشته باشه چون دوربينش خيلي سريعتر هست و پاناروما هم داره كه دوربين خود گوشي نداره .

Mohammad
09-10-2010, 17:33
اگه نسخه جديد رام رو بگيرم بعدش بك آپ نسخه قبلي رو روش برگردونم مشكلي پيش نمياد ؟‌ولي واقعا حيف رام خوبيه هر چند كه خيلي رم رو پر ميكنه ولي سرعتش نسبتا خوبه . دلم نمياد عوضش كنم . خودتون اگه يه رام مناسب معرفي كنيد ممنونه ميشم . 6.5 يا 6.1 بودنش مهم نيست بيشتر مي خوام مانيلا رو داشته باشه چون دوربينش خيلي سريعتر هست و پاناروما هم داره كه دوربين خود گوشي نداره .

شما این تاپیک رو ببین :

بک آپ رو با نرم افزاری مثل PIM گرفتین دیگه ؟ مشکلی از بابت برگشتشون نیست .

ماتريكس
09-10-2010, 23:03
اونجا كه اينقدر رام هست كه آدم گيج ميشه . بك آپ هم با برنامه pim ميگيريم هم با رسكو خيالم كامل راحته . حالا يكي شانسي دان مي كنم ببينم چجوريه . فقط با فراسي مشكلي نداشته باشن . يكي از رام هاي والكاير رو كه زدم خيلي عالي بود سريع بود رم رو هم پر نمي كرد منيلا 2.5 هم داشت با دوربين htc فقط حيف كه اصلا نمي شد فارسي تايپ كرد واقعا كامل و سريع و زيبا بود. فكر كنم والكاير 7 بود لينكشو گير بيارم ميذارم دوستان استفاده كنن . شايد مشكل فارسيش هم حل بشه

Mohammad
10-10-2010, 00:13
بله ، اون رامی که گفتین سریع هست و سبک .
لینکی که بهتون دادم کامله کامل و برای هر رام توضیح داده که چی داره و چی نداره . کمی وقت بذارید کاملا متوجه میشید . در غیر اینصورت برید سراغ نسخه ها استاندارد .

رام های انرژی واقعا سنگین هستن اما امکانات کاملی دارند و همیشه مانیلا اونا آخرین ورژن هست . برنامه های کاملی هم روش نصبه و هیچوقت با فارسی مشکلی ندارن . اگه با سرعتش مشکلی نداشته باشید نهایت لذت رو از اونا خواهید برد !

ماتريكس
12-10-2010, 16:50
آخرش مجبور شدم رام رو عوض كنم . نميدونم چرا اجازه نصب برنامه هاي جاوا رو اصلا نمي داد . الان موقت رام كريستين رو نصب كردم خوبه ولي مشكل فارسي نوشتن رو داره . الان موندم رام 826x_28237_2018_Co0kie.7z رو بگيرم يا Windows Mobile 6.5.5 | Vision Edition 2.0 دو تا رو دارم دان مي كنم اگه ممكنه از هر كدام اطلاعاتي بديد ممنون ميشم .

Mohammad
12-10-2010, 18:40
راستش هیچکدوم رو امتحان نکردم . معمولا تویه تاپیکشون صفحه اول بطور کلی معرفی میشن و صفحات آخر رو هم که بخونید به مشکلات احتمالیشون پی می برید . اگه فرصت داشته باشید و بتونید هر دو رو نصب کنید چه بهتر .

ماتريكس
12-10-2010, 20:10
از قديم گفتن شنيدن كي بود مانند ديدن
فعلا VISION 2 نصب كردم سرعتش واقعا بالاست فارسي ساز هم نمي خواد (خودش فارسي داره) با پنل هم مشكلي نداره فقط حيف كه تاچ فلو رو نداره . الان دارم اون يكي رام رو (826X) رو هم دانلود مي كنم تا ببينم كدوم بهتره ديگه همون رو نگه دارم .

ماتريكس
13-10-2010, 20:09
خوب دوتا رو نصب كردم كمي از مشخصات هر كدام رو مي نويسم .( آخرش خودم مقايسه كردم):20:
رام اولي كه نصب كردم رام vision 2 بود كه فكر كنم سازندش هم جناب vagric باشه (اگه درست نوشته باشم.)
سرعتش كه واقعا بالا بود تو چند ساعت هم اصلا هنگ نداشت . پنل و پنل منيجر هم به خوبي كار مي كرد. تنها ضعفي كه ميشه گفت داره اينه كه تاچ فلو نداره كه خوب ميشه نصب كرد . منو سه رديفه .
رام دوم هم كه آخرين نسخه 826 بود . الان دارم از همين رام استفاده مي كنم . سرعتش كه تقريبا مثل همون قبلي (شايد كمي كمتر - تقريبا يكي بودن) . پنل و پنل منيجر نداره و دكمه پنل كار تسك منيج رو انجام ميده . تاچ فلو آخرين نسخه كه واقعا كامل و كاربردي هست و توي صفحه اول اون تا دلتون بخواد ميشه ميانبر ايجاد كرد . سرعتش هم واقعا عالي بود . منو باز هم سه رديفه . تنها مشلي كه ميشه گفت اين بود كه صفحه كليد spb رو كه نصب كردم فارسي نداشت حتي فايل فارسي رو كه كپي پيست كردم درست نشد الان Finger keybord رو نصب كردم كه امكانات كاملي داره ولي هر چي گشتم بعضي حروف مثل (د) رو نداشت . فايل فارسي كردن وان رو هم نصب كردم ولي فارسي نشد فعلا عربي رو فقط داره و كلي زبان ديگه به جز فارسي . فارسي ساز هم مثل هميشه عليرضا رو نصب كردم كه بدون مشكل توي تمام قسمت ها كار ميكنه .
در كل دو تا واقعا خوب و عالي هستن البته اگه دوربين htc و تاچ فلو مهم نباشه ميشه گفت vision 2 بهتره . فضاي خالي رم فكر كنم بالاي 150 مگ بود و لي در رام 826 حدودا 80 مگ بود .

mohsen.haftom
14-10-2010, 11:27
سلام به همه ی اقایون من الان حدود 10 دقیقه هست گوشیم فول شارژه بهد 3 تا اسمس دادم شارژش شد 97 درصد به نطرتون طبیعی هست؟ یا باتری مشکل داره ؟ا وقتی باهاش 30 تا پیام بدم شارژ از 100 شده بود 34 درصد .رام هم 826. قیمت باتری فابریک خودش چند هست؟؟؟مرسی

Mohammad
14-10-2010, 13:48
اگه با استفاده از کیبورد سخت افزاری مسیج میدین چندان غیر طبیعی نیست . با توجه به اینکه از رام غیر رسمی هم استفاده می کنید . اگه از عمر باتریتون بیش از یک سال می گذره می تونید بهش شک کنید ! در حالات مختلف می بایست تستش کنید ! استفاده های متفاوت ! قیمت باتریه فابریکشم فکر می کنم چیزی در حدود 30 تومن باشه .

HOJ-JAT
15-10-2010, 14:36
مژده
وژن جدید اندروید اومد بلوتوث و حتی شارژ هم کار می کنه البته روش نصبش بسیار سخت و گیج کننده است...وقت کردم براتون میذارم..

mohsen.haftom
16-10-2010, 00:21
سلام من چجوری مینوتم باتری فاب x1رو تهیه کنم؟؟؟؟ مغازه های موبایلی نداشتن/ تو رو خدا کمک کنید مرسی

Mohammad
16-10-2010, 06:19
تهران نیستین شما ؟ اونجا گیر میاد !

HOJ-JAT
17-10-2010, 19:59
اینم اموزش اندروید که وعدشو داده بودم

hussain
26-10-2010, 16:43
سلام دوستان
چطور مشخصات قطعات استفاده شده در این گوشی رو پیدا کنم
میخواستم بفهمم سوکتش همنوع با کدوم گوشیه
ممنون

Mohammad
26-10-2010, 18:12
سلام

سوکت چی ؟ شارژر ؟

Amin.M.1986
27-10-2010, 10:02
تهران نیستین شما ؟ اونجا گیر میاد !

سلام

سوکت چی ؟ شارژر ؟

تهرن هستم و این هفته هم میرم پایتخت و ایران.. چیزی میخوی بگو واست بگیرم.. فقط زود بگو چون معلوم نیست کی برم.. یهو دیدی فردا رفتم

hussain
27-10-2010, 16:54
سلام

سوکت چی ؟ شارژر ؟
بله همون سوکت شارژش
تا حالا چند جا بردم ولی نتونستن درستش کنند
دوست خوب Amin.M.1986 شما اگر بتونی توی تهران گیر بیاریی ممنونت میشم:10:

Mohammad
28-10-2010, 18:02
تهرن هستم و این هفته هم میرم پایتخت و ایران.. چیزی میخوی بگو واست بگیرم.. فقط زود بگو چون معلوم نیست کی برم.. یهو دیدی فردا رفتم

ممنون امین جان ، شما لطف داری .

من شدید دنبال تعویض قاب هستم چون ترک خورده و گارانتی هم نبوده . اگه یه آماری از این موضوع بگیرید ممنون میشم . 

Amin.M.1986
29-10-2010, 12:08
ممنون امین جان ، شما لطف داری .

من شدید دنبال تعویض قاب هستم چون ترک خورده و گارانتی هم نبوده . اگه یه آماری از این موضوع بگیرید ممنون میشم .

والا من این هفته میخوام یه net book واسه خودم بخرم .. یه سفارش جمع کردن کامپیوتر بهم خورده و یکی از بچه های فروم هم گفته برم واسش پاکت بخرم.. شما هم اگر کاری داری بگو که واسه شما رو هم هر وقت رفتم انجام بدم.. به احتمال زیاد یکشنبه میرم دنبال کار ها اما اگر نشد تا آخر هفته حتما یک سر میزنم.. اگه کارت ضروریه و واقعا میخوای که شمارتو پیغام خصوصی کن که قبل رفتن بهت زنگ بزنم.:10:

Mohammad
29-10-2010, 22:00
راستش امین جان من فقط می خوام بدونم قاب ترک خورده X1 رو تعویض می کنن یا خیر تا چند مدت پیش فقط سیتادل این کار رو می کرد و فقط برای گوشیه ای گارانتی . یه آماری در همین حد بگیرید بسیار ممنون میشم .

Amin.M.1986
29-10-2010, 22:32
راستش امین جان من فقط می خوام بدونم قاب ترک خورده X1 رو تعویض می کنن یا خیر تا چند مدت پیش فقط سیتادل این کار رو می کرد و فقط برای گوشیه ای گارانتی . یه آماری در همین حد بگیرید بسیار ممنون میشم .
رو چشمم:10:

Citrix Systems
29-10-2010, 22:37
سلام..
کسانی که این گوشی رو دارن راضی هستن ؟ آخرین ورژنی که میشه آپگریدش کرد چنده ؟

AryanLand
29-10-2010, 23:41
سلام..

سلام.

این گوشی در زمان خودش گوشی خوبی بود.(البته یه سری ایراد داشت مثل هر گوشی دیگه ای).ولی الان دیگه موقع خریدنش نیست.اگر قصد خرید دارید گوشیهای بهتری رو میتونید انتخاب کنید.:11:

Farshadd
29-10-2010, 23:51
سلام..

به نظر من، اگه کسی میخواد کمتر از 300 پول بده و:

سیستم عامل میخواد، روزلیشن بالا میخواد، صفحه نمایش بزرگ و تاچ میخواد، کیبرد میخواد و خیلی چیزای دیگه... بهترین گزینه هنوز هم x1 هست.

سلام.

این گوشی در زمان خودش گوشی خوبی بود.(البته یه سری ایراد داشت مثل هر گوشی دیگه ای).ولی الان دیگه موقع خریدنش نیست.اگر قصد خرید دارید گوشیهای بهتری رو میتونید انتخاب کنید.:11:

دوست عزیز موردی بهتر از x1 با این قیمت هست؟ (البته هر کس انتظاراتی داره ولی منظورم تو مایه های خودش هست)

HOJ-JAT
30-10-2010, 09:51
دوست عزیز موردی بهتر از x1 با این قیمت هست؟
اره iphone 4 :دی شوخی کردم....
البته اندروید گیر میاد مثل ایکس8

Farshadd
30-10-2010, 11:37
اره iphone 4 :دی شوخی کردم....
البته اندروید گیر میاد مثل ایکس8

اگه نخوایم بین آندروید و ویندوز موبایل فرقی بذاریم:

برتری های x8 نسبت به x1:

جدیدتر
طراحی بهتر
وزن کمتر
تعداد رنگ بیشتر صفحه نمایش (محسوس نیست واقعا)
2 گیگ همراه
cpu کمی قویتر
شتاب سنج

حالا برتری های x1:
روزلیشن بیشتر.
حافظه ram
حافظه رام
دوربین از جمله ( داشتن فلاش دوربین ، داشتن فوکس خودکار (و دستی)،تنظیم خودکار نور)
دوربین دوم
عمر خوب باتری
کیبرد کامل
50 هزار تومان کمتر (که اگه رم 2 گیگ بزنیم روش میشه 40 تومن )

====

کا با توجه به اینا به نظر من و با نیاز های من x1 باز هم مناسب تره.

Diego
30-10-2010, 13:52
اگه نخوایم بین آندروید و ویندوز موبایل فرقی بذاریم:

برتری های x8 نسبت به x1:

جدیدتر
طراحی بهتر
وزن کمتر
تعداد رنگ بیشتر صفحه نمایش (محسوس نیست واقعا)
2 گیگ همراه
cpu کمی قویتر
شتاب سنج

====

کا با توجه به اینا به نظر من و با نیاز های من x1 باز هم مناسب تره.

خب البته باید خازنی بودن صفحه رو هم به مزیت های x8 اضافه کرد.

AryanLand
30-10-2010, 14:40
دوست عزیز موردی بهتر از x1 با این قیمت هست؟ (البته هر کس انتظاراتی داره ولی منظورم تو مایه های خودش هست)

سلام.

عرض بنده هم همینه .اگر کسی بخواد حدود 300 تومن پول بده واسه گوشی اشتباه اگه مثلا" 50 تومن نزاره روش و گوشی بروز تر و بهتری رو بخره و بره به فرمایش شما گوشی تو این مایه ها بگیره.
البته همونطور که قبلا" هم اشاره کردم X1 همون موقع هم که بروز بود مشکلاتی داشت که دیگه الان موقع تکوندن دوباره تاپیک نیست.اینو هم عرض کنم بنده به عنوان کسی که این گوشی رو داشته و هنوز هم دارم نظر خودم رو گفتم .به هر حال اینم یه نظره دیگه.:31::10::11:

Mohammad
30-10-2010, 19:53
به نظر من مهمتر از همه نظر شخصی هست که می خواد گوشی بگیره . کدوم امکانات واسش مهمه و کدوم نیست .

به شخصه هنوز که هنوز X1 رو در این رنج گوشی بسیار خوبی می دونم اما اگه کسی از من راهنمایی بخواد اول پیشنهاد می کنم گوشی به روز بگیره ! X1 یکی از محبوب ترین گوشی هاست .

HOJ-JAT
30-10-2010, 20:47
ببینید x1 دیگه یک گوشی مرده بازار محسوب میشه اگر چه خیلی خوب بود و هست و راماش خیلی زیادن..ولی من جای شما بودم یک گوشی روز می خریدم..

Amin.M.1986
31-10-2010, 00:47
سلام.

م X1 همون موقع هم که بروز بود مشکلاتی داشت که دیگه الان موقع تکوندن دوباره تاپیک نیست
ناظر جان.. بیا بتکونیم خاطراتو.. من پایه هستم دوباره شروع کنیم مثل 2 سال پیش!! حال میده ها .. حالا از من گفتن .. تازه دلمون واسه گلمحمدی تنگ شده اگر یک تاپیک مقایسه بزنیم یه دیداری هم تازه میشه:31:..
حالا دیگه تصمیم با شماست:10::40::11:

golmohammadi
03-11-2010, 21:56
البته قبلا مموری 8 یا 4 گیگ رو x1 بود
با اینکه x1 قدیمی شده کمی ولی به قول دوستان هنوزم تو قیمت خودش متونه از بهترینها باشه
البته ایرادها که مشخصه هر گوشی نسبت به خودش ایراداتی داره
و من گوشی ندیدم از هر نظر کامل باشه
دوستان قدیمی همشون هنوز x1 دارند و نفروختنش
هنوزم اگه حساب کنی یه سری مزیتها داره که هر گوشی نداره
از جمله کیپد نوری باطری عالی کیفیت صفحه خوب و کیبورد خوب
به هر حال هر کس نسبت به نیازهای خودش یه گوشی میگیره
ممکنه نیازهای یکی را گوشیهای قدیمیتر نیز برطرف کنند
امت اگه کسی پولشو داشته باشه بهتره بهتر از این بگیره

mohsen.haftom
03-11-2010, 22:03
سلام من وقتی میحوام با رسکو اکسپلورر فایلی رو بفرستم این ارور رو میده چیکار کنم>؟؟ با بیم خود گوشی میفرسته . با resco photo هم میفرسته ولی با اکسپلورر نه. چی کار کنم؟؟؟ رامم هم 826 اخرین ورژن و رسکو هم احرین ورژن و با ورژن های قبل هم تست مردم نشد. تورو خدا کمک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad
04-11-2010, 00:08
این مشکل به احتمال زیاد بر می گرده به نرم افزار مورد استفاده شما . بعضا رویه سایر گوشی های ویندوز موبایل با این نرم افزار این مشکل وجود داشته ضمن اینکه بد نیست تنظیمات بلوتوث دستگاه مقابل رو هم چک کنید اما احتمال مورد اول بیشتر . 

golmohammadi
04-11-2010, 00:50
البته از اسم فایل نیز میتونه باشه
شما اسم فایل را عوض کنین مثلا یک عدد
بعد تست کنین

ali.jomong
04-11-2010, 21:14
سلام به همگی من امروز رفتم x1 خریدم(300 تومان)! یکیم دیر شده ولی خیلی ذوق کردم. فقط یه سوال قلم نوریش چه جوری کار میکنه (مال من کار نمیکنه ) تنظیمات خاصی داره ممنون میشم اگه کمک کنید

Diego
04-11-2010, 21:19
سلام به همگی من امروز رفتم x1 خریدم(300 تومان)! یکیم دیر شده ولی خیلی ذوق کردم. فقط یه سوال قلم نوریش چه جوری کار میکنه (مال من کار نمیکنه ) تنظیمات خاصی داره ممنون میشم اگه کمک کنید

قلم نوری نداره...اون قلم رو باید روی صفحه فشار بدی.

ali.jomong
04-11-2010, 21:30
قلم نوری نداره...اون قلم رو باید روی صفحه فشار بدی.

قلم داره 2تا هم داره ولی هرچی فشار میدم اثری نداره

mohsen.haftom
04-11-2010, 21:51
اصلا هیچی نمیفرسته . همش همین ارور رو میده.به هر گوشی بگی تست کردم نشد.
اگه یه نرم افزار دیگه مثل رسکو هست لطفا بکید.ممنون.

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

البته از اسم فایل نیز میتونه باشه
شما اسم فایل را عوض کنین مثلا یک عدد
بعد تست کنین

اصلا هیچی نمیفرسته . همش همین ارور رو میده.به هر گوشی بگی تست کردم نشد.
اگه یه نرم افزار دیگه مثل رسکو هست لطفا بکید.ممنون.

Diego
04-11-2010, 22:33
قلم داره 2تا هم داره ولی هرچی فشار میدم اثری نداره

نه،منظورم اینه که قلمش نوری نیست.(قلم نوری یه سیستم دیگه اس کلاً)
الان وقتی صفحه روشنه و صفحه کلید سخت افزاری هم بسته است،روی یه آیکن (مثلاً منوی استارت) کلیک میکنی هیچ عکس العملی نداره؟
پس حتماً دیجیتایزرش خراب شده(سیستم تاچش)

ali.jomong
04-11-2010, 23:44
نه،منظورم اینه که قلمش نوری نیست.(قلم نوری یه سیستم دیگه اس کلاً)
الان وقتی صفحه روشنه و صفحه کلید سخت افزاری هم بسته است،روی یه آیکن (مثلاً منوی استارت) کلیک میکنی هیچ عکس العملی نداره؟
پس حتماً دیجیتایزرش خراب شده(سیستم تاچش)

با فروشنده تماس گرفتم ،گفت باید توی تنظیماتش اول فعال بشه.
شما نمی دونید چطوری؟ممنون میشم اگه کمکم کنید

Mohammad
05-11-2010, 00:36
اون چیزی که شما می گی احتمالا Optical Joystick هست نه تاچ ! تاچ که همیشه فعاله ! واسه Optical تویه تنظیمات ، تب سیستم ، پیداش می کنی .

AryanLand
05-11-2010, 00:56
با فروشنده تماس گرفتم ،گفت باید توی تنظیماتش اول فعال بشه.
شما نمی دونید چطوری؟ممنون میشم اگه کمکم کنید

اون چیزی که شما می گی احتمالا Optical Joystick هست نه تاچ ! تاچ که همیشه فعاله ! واسه Optical تویه تنظیمات ، تب سیستم ، پیداش می کنی .

سلام.

نه محمد جان منظور دوستمون همون تاچه چون میگه قلم کار نمیکنه.
شما که هنوز رو گوشیت چیزی نداری یه هارد ریست کن انشاا... که درست میشه اما اگه نشد تاچش خرابه .:11:

ali.jomong
05-11-2010, 09:06
ممنون از همگی درست شد باید فعالش میکردم .چند تا سوال دیگه داشتم که اگه جواب بدین خیلی خیلی ممنون میشم آخه این اولین
گوشی ویندوز داریه که گرفتم
1) گوشیم sms نمیفرسته اما دریافت میکنه(ایرانسل) . تنظیمات خاصی داره؟
2) برای استفاده از GPS برنامه باید نصب کنم؟ چی نصب کنم ؟ از کجا نصب کنم (لینک دارین)؟

ali.jomong
05-11-2010, 13:31
دوستان لطفا کمک کنید.SMS ارسال نمیکنه.بعضی وقتا می نویسه "Your text message connot be sent " .تو رو خدا کمکم کنید.خسته شدم از این گوشی.

ali.jomong
05-11-2010, 16:22
بچه ها تورو خدا جواب بدبد.دیگه هیچ فکری به ذهنم نمی رسه.
کمک:42:

ali.jomong
06-11-2010, 08:00
من سیم کارت همراه اول اعتباری و ایرانسل که میذارم باهاش مشکل داره.اما همراه اول دائمی که می ذارم مشکل برطرف میشه.دوستان من میخوام با ایرانسل یا همرا اول اعتباری کار کنم(مخصوصا ایرانسل بخاطر GPRS).با 700 تماس گرفتم گفت سیم کارت ما مشکل نداره.من دو تا سیم کارت ایرانسل امتحان کردم مشکل پابرجاست.لطفا کمک کنید.دو روزه گوشی گرفتم اما فقط غصه خوردم

Mohammad
06-11-2010, 11:20
احتمالا مشکل از مسیج سنتر و تنظیمات هست . شما قسمت Setting - Phone-Services رو چک کن .

ali.jomong
06-11-2010, 11:36
ممنو.ولی نمیشه هر کاری میکنم.تورو خدا کمک کنید.درست نمیشه.3تا شماره مرکز پیام رو هم دادم و امتحان کردم.هیچ کدوم کار نمیکنه.خواهش میکنم.

---------- Post added at 11:36 AM ---------- Previous post was at 11:32 AM ----------

ممکنه گوشیم که خریدم خراب باشه؟

Mohammad
06-11-2010, 11:39
مگر شما گوشی رو صفر نخریدین ؟! 

یه مورد دیگه ! وقتی شما سیم کارت جدید رو گوشی می ذارید بصورت خودکار پیغام میده که تنظیمات رو واسش انجام بده ، درسته ؟

ali.jomong
06-11-2010, 12:14
مگر شما گوشی رو صفر نخریدین ؟!

یه مورد دیگه ! وقتی شما سیم کارت جدید رو گوشی می ذارید بصورت خودکار پیغام میده که تنظیمات رو واسش انجام بده ، درسته ؟

من گوشیه صفر خریدم.هرچی تنظیمات هم به نظرم می اومده انجام دادم.بله.پیغام میده.بعدشم reset میشه.میشه اگه شما تنظیم خاصی به ذهنتون می رسه میشه به من بگید.دارم سکته می کنم.خواهش میکنم.

Mohammad
06-11-2010, 12:32
خب اگه تنظیمات رو انجام میده و ریست میشه یعنی درست انجام میشه . تنظیمات خاص دیگه ای به ذهنم نمی رسه ... کاش یه بار گوشی رو بطور کلی ریست کنید . 

ali.jomong
06-11-2010, 12:42
خب اگه تنظیمات رو انجام میده و ریست میشه یعنی درست انجام میشه . تنظیمات خاص دیگه ای به ذهنم نمی رسه ... کاش یه بار گوشی رو بطور کلی ریست کنید .
خیلی خیلی ممنونم که جوابمو میدید.بخدا چندین بار به صورت کلی ریست کردم ولی درست نمی شه که نمی شه.بازم مرسی.ازتون خواهش می کنم اگر چیزی به ذهنتون رسید بگید.با سپاس فراوان.

Mohammad
06-11-2010, 20:37
آخرین موردی که به ذهنم می رسه رامتون هست ! ورژن رامتون چیه ؟ احتمالا فراوان با آپدیت به رام جدید و یا نصب رام دیگه مشکلتون حل میشه . 

HOJ-JAT
06-11-2010, 22:07
دوستان کسی میتونه لینک دانلود این رام را پیدا کنه؟؟؟؟ میره تو یک سایت عجیب غریب...

Amin Asterix
18-11-2010, 21:44
کسی اینجا آندرویید رو گوشیش ریخته؟واسه بازی چطوره؟جواب میده؟

کلا این x1 واسه بازی چطور گوشی ایه؟

Mohammad
19-11-2010, 13:16
دوستان کسی میتونه لینک دانلود این رام را پیدا کنه؟؟؟؟ میره تو یک سایت عجیب غریب...

با آنتی و اینا چک کن ببین جواب میده .

---------- Post added at 01:16 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

کسی اینجا آندرویید رو گوشیش ریخته؟واسه بازی چطوره؟جواب میده؟

کلا این x1 واسه بازی چطور گوشی ایه؟

اندروید واسه بازی رویه X1 اصلا جالب نیست . به نظر من کلا X1 برای بازی جالب نیست .

AryanLand
20-11-2010, 11:59

سلام.

این سایت مگا آپلوده اول میره تو سایت ADfy اون بالا سمت راست یه SKIP داره اونو که بزنی میره تو مگا آپلود منتها از این قسمت به بعدش رو باید با ف ی ل ت ر ش ک ن برید چون مگا آپلود ف .....تره .:11:

ماتريكس
20-11-2010, 12:48
دنبال يه يرنامه هستم اسمش يادم نيست قبلا تو رام انرژي خودش نصب بود . تنظيمات گوشي رو مي شد دتسكاري كرد خيلي كامل بود . بيشتر به خاطر اون قسمتش كه نوار ابزار رو مي شد پهن كرد احتياجش دارم . كسي مي تونه راهنماييم كنه يا يك برنامه مشابه واسه اين كار؟

Vahid67
20-11-2010, 16:59
گوشی من بعد از حدود 20 ماه که دارمش چند روز پیش بغل یعنی دقیقا اون نوار نقره ای دورش لب پر شده !!!!! البته باید دقت کنی تا دیده بشه!!:41:

m_pixel
22-11-2010, 13:59
ناظر جان.. بیا بتکونیم خاطراتو.. من پایه هستم دوباره شروع کنیم مثل 2 سال پیش!! حال میده ها .. حالا از من گفتن .. تازه دلمون واسه گلمحمدی تنگ شده اگر یک تاپیک مقایسه بزنیم یه دیداری هم تازه میشه:31:..
حالا دیگه تصمیم با شماست:10::40::11:

دقیقا حرف دل منو زدی شما!:19:
من از اول که x1 خریدم یعنی حدود 1 سال پیش با چه ذوق و شوقی خریدمش بعد اصلا از همون موقع ها دیگه هرچی تاپیک x1 بود بی بخار شد!:41:

ولی الان بدجور با این حرکت موافقم و پایم!:10:
اینقدر مقایسه نزدیم که دیگه طرف اومده 5800 رو با x1 مقایسه کرده وآخرش هم به نتیجه رسیده 5800 از x1 بهتره!:27:
یه سرچ بزنید تو گوگل پیدا میشه!

البته قبلا مموری 8 یا 4 گیگ رو x1 بود
با اینکه x1 قدیمی شده کمی ولی به قول دوستان هنوزم تو قیمت خودش متونه از بهترینها باشه
البته ایرادها که مشخصه هر گوشی نسبت به خودش ایراداتی داره
و من گوشی ندیدم از هر نظر کامل باشه
دوستان قدیمی همشون هنوز x1 دارند و نفروختنش
هنوزم اگه حساب کنی یه سری مزیتها داره که هر گوشی نداره
از جمله کیپد نوری باطری عالی کیفیت صفحه خوب و کیبورد خوب
به هر حال هر کس نسبت به نیازهای خودش یه گوشی میگیره
ممکنه نیازهای یکی را گوشیهای قدیمیتر نیز برطرف کنند
امت اگه کسی پولشو داشته باشه بهتره بهتر از این بگیره
کاملا تایید میشه!!!

Amin.M.1986
23-11-2010, 00:41
دقیقا حرف دل منو زدی شما!:19:
من از اول که x1 خریدم یعنی حدود 1 سال پیش با چه ذوق و شوقی خریدمش بعد اصلا از همون موقع ها دیگه هرچی تاپیک x1 بود بی بخار شد!:41:

ولی الان بدجور با این حرکت موافقم و پایم!:10:
اینقدر مقایسه نزدیم که دیگه طرف اومده 5800 رو با x1 مقایسه کرده وآخرش هم به نتیجه رسیده 5800 از x1 بهتره!:27:
یه سرچ بزنید تو گوگل پیدا میشه!

کاملا تایید میشه!!!
اول که دلیل نیومدنم اینه که یه کار جانبی به پستم خورده که قرار داد بستم و الان در گیر ائنم که ایشالا تا یک هفته دیگه تموم میشه و میام نت.. دوم اینکه من از جهت شوخی گفتم بیایم اینا رو مقایسه کنیم چون دوره جفتشون گذشته.. منظورم این نیست که اینا گوشی های به درد نخور و از رده خارجی هستند اما هرچیزی دوره خاص خودشو داره و مخصوصا توی مباحثی که به تکنولوژی مربوطه آپ تو دیت بودن حرف اول رو میزنه.. نهایتا هم تجربه ای که من خودم داشتم اینجا مقایسه ها آخرش مسئله ناموسی میشه و اغلب فکر میکنند اومدن از گوشی که خودشون خریدند طرفداری کنند.. :11:

vagrik
24-11-2010, 23:28
سلام و درود؛

شايعه شده كه قرار هستش Vision 3 منتشر بشه...!!! البته در حد شايعه هستش. (٢ نقطه دى)

ماتريكس
04-12-2010, 13:06
باز هم مشكل صفحه كليد
صفحه كليد مرصاد رو نصب كردم بدون مشكل هم فارسي و هم انگليسي ولي وقتي تايپ مي كنم چيزي نوشته نميشه . كسي مي تونه كمك كنه؟

با پيدا كردن فايل كرك و وارد كردن كد رجيستر مشكل حل شد . برنامه كيگان رو بايد تو كامپيوتر مي زدم و نام كاربري گوشي رو وارد مي كردم .

پسر آتشین
07-12-2010, 22:41
سلام
آیا میشه سی پی یو ایکس 1 رو اورکلاک کرد؟
برنامه خواصی داره؟
خطر سوختن سی پی یو زیاده؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنو

Mohammad
07-12-2010, 23:23
تا حالا در این مورد چیزی نشنیده بودم ! بد نیست این 2 تا تاپیک رو اگه قبلا ندیدی ببینید :

irinn65
13-12-2010, 01:29
دوستان میصرفه خریدش؟و جدیدترین قیمتشو میخواستم....ممنون

HOJ-JAT
13-12-2010, 11:46
نه اصلا تازه منم که دارم می خوام بفروشمش...با وجود hd7 در دنیای ویندوز موبایل دیگه هیچ کی سراغ x1 رو نمیگیره...

h_kh_1367
13-12-2010, 12:07

AryanLand
13-12-2010, 14:19

سلام.

منم نظرم با دوستمون یکیه.الان دیگه موقع خرید این گوشی نیست. :11:

HOJ-JAT
13-12-2010, 21:06
1 سال کارکردشو چند میخرن؟

Mohammad
13-12-2010, 21:41
1 سال کارکردشو چند میخرن؟

بطور معمول 100 تومن زیر قیمت نو بازار !

آخرین قیمتی که من برای نو داشتم 280-290 بود .

shah abas
25-12-2010, 11:43
این ایکسپریا از دستم افتاد٬ حالا صفحه اش کار نمی کنه.
یعنی می زنم که روشن بشه اون ویبره رو میزنه ولی عین خیالش هم نیست٬ نه صدایی نه تصویری. ( یه چند باری باطری رو در آوردم و جاگزاری کردم و روشن کردم)
مشکل سخت افزاریه دیگه. چند میگیرند درستش کنند؟

Mohammad
25-12-2010, 19:44
مسلما سخت افزاریه . بستگی به شدت و کرم مغازه دار داره ! حتما یه چندجایی قیمت بگیرید . ایشالا درست بشه .

shah abas
25-12-2010, 19:50
حدودا چند میشه ؟ چون فکر کنم فقط یه اتصال قطع شده باشه. اگه این طوری باشه کار خودم نیست که؟:دی

Mohammad
25-12-2010, 19:53
والا من تعمیرکار نیستم که قیمت بدم . مسلما کار خودتون نیست :31: اگه دستش بزنید احتمالا آخر کار یه چیزی هم اضافه میارید ! :31:
ولی تاکید می کنم حتما چندتا مغازه ببرید و قیمت بگیرید .

shah abas
25-12-2010, 21:43
ولی تاکید می کنم حتما چندتا مغازه ببرید و قیمت بگیرید .
مغازه دار تا نفهمه مشکل چیه که نمی تونه قیمت بده. چطوری قیمت بگیرم؟

Mohammad
25-12-2010, 23:18
همین دیگه ، منظورم اینه که شما گوشی رو به چند جا نشون بده ، ببین چی میگن و چه قیمتی میدن . منظورم این بود .
در درجه اول امیدوارم مشکلش حاد نباشه !

AryanLand
26-12-2010, 00:30
سلام.

یکبار هم بزن تو شارژ و روشن کن شاید باطریتون بر اثر ضربه دشارژ شده باشه.(این قضیه رو من دیدم که بر اثر شوک ضربه دشارژ شده باطری و فقط همون ویبره رو میکنه ولی بعد از زدن به شارژ روشن شده):11:

HOJ-JAT
27-12-2010, 13:42
خدا حافظ x1
اخی اخی دلم واسش تنگ میشه گوشی خوبی بود ولی اخری ها زیاد اذیتم کرد
خدا نگه دار ...

Mohammad
27-12-2010, 14:11
X1 همیشه گوشیه خوبیه ! :31: اما چون زیاد سر به سرش می ذاریم متقابلا بعضی وقت ها زیاد سر به سرمون می ذاره ! :31:

چی گرفتین بجاش ؟

HOJ-JAT
27-12-2010, 19:25
9تا بهش اضافه کردم:دی
x10

mohammad450
29-12-2010, 11:05
سلام دوستان من میخوام این گوشیو بخرم اولین تجربم با پاکت هست
میخواستم بدونم
1.باطریش چند روز ی باید شارژ شه؟
2.میشه باهاش کتاب وبازی جاوا استفاده کرد؟
3.کلیهای حرکتیش مثل ان 95 یا کا750؟:31:
4.قیمتش الان چند شده؟

HOJ-JAT
30-12-2010, 14:33
1.بستگی به مصرف تون و رام نصب شده روش داره حدود 2 روز
2.جاواش زیاد جالب نیست اما ساپورت میشه
3.؟؟؟؟ منظورتون رو نفهمیدم
4.270

AryanLand
31-12-2010, 00:19
سلام دوستان من میخوام این گوشیو بخرم اولین تجربم با پاکت هست
میخواستم بدونم
1.باطریش چند روز ی باید شارژ شه؟
2.میشه باهاش کتاب وبازی جاوا استفاده کرد؟
3.کلیهای حرکتیش مثل ان 95 یا کا750؟:31:
4.قیمتش الان چند شده؟

سلام.

الان دیگه موقع خرید این گوشی نیست با همین هزینه یا حالا یکم بیشتر میتونید گزینه های بهتری داشته باشید.:11:

amin_fixfox
07-01-2011, 23:01
سلام

من چند وقته وایمکس گرفتم که یعنی اینترنت گوشی استاد شد!
اما به هر دلیلی اگه ارتباط گوشی و وایکمس قطع شد میره از اینترنت خط استفاده میکنه. توی قسمت community manager، دیتا کانکشن رو خاموش میکنم، ولی خودش دوباره فعال میشه...
چکار کنم که هیچ وقت خودش فعال نشه؟

ممنون

Mohammad
08-01-2011, 11:23
به نظر من تنظیمات مربوط به اینترنت خط رو دستکاری کنید تا اشتباه بشن و هر وقت هم خواست کانکت بشه نتونه !

amin_fixfox
08-01-2011, 13:40
ممنون از پیشنهادت. خدایی کف کردم چطور این به ذهنت رسید...

ولی راستش من این مدت که گوشی رو دارم اصلا سراغ تنظیماتش نرفتم:31: الآن هم چیزی پیدا نکردم! میشه لطف کنی بگی از کجا باید تنظیماتو عوض کرد؟

یه سوال دیگه هم دارم: آیا میشه اینترنت اکسپلورر رو مرورگر پیش فرض کرد؟ آخه اپرا فارسی رو به صورت جدا نشون میده. (فارسی سازم هم علیرضا هست محض اطلاع!)
اگه نمیشه، نسخه ای از اپرا هست که درست نشون بده؟

ممنون

Mohammad
08-01-2011, 15:29
برای تنظیمات این مسیر رو برو :
Settings-Connections--Connections-Manage existing connection-edit
حالا می تونی فرضا در قسمت access point name یه اسم دلخواه بذاری ! یا هر تغییری که می دونی .

راستش من دیگه با گوشی کانکت نمیشم ! iPad هست ! :31: واسه همین نمی دونم مشکل اپرا واسه فارسی نشون دادن حل شده یا نه . در هر صورت آخرین ورژن رو امتحان کن و برای پیش فرض کردن اکسپلورر برنامه Xperia Tweak رو نصب کن . تویه همون صفحه اولش Change default browser داره .

AKBAR132
15-01-2011, 12:35
منم میخوام بخرمش اما دیدیم بچه ها میگن دیگه از وقت خریدش گذشته .... میخوام ببینم با شرایط زیر چی پیشنهاد میکنید که بهتر باشه
1- ویندوز باشه
2- قیمت نهایتا .. حد اکثر ....350
3- عکس و فیلمش قابل قبول باشه (عکسش رو پسندیدم)
4- دور ریختن پول نباشه
5- دوربین مکالمه - فلاش - کلید های جهتی - و.. .
6- سرعت و کیفیت قابل قبول برای خواندن کتاب و پی دی اف و البته گوش کردن به موزیک و سخنرانی و...

سوال :
1- بالاخره کلیدهای جهتی داره یا نه ؟
2- فیلم برداریش در حد استفاده برای vcd هست یا نه ؟یعنی vga 30 واقعی هست یا نه و میشه فرمت ذخیره کردنش رو عوض کرد؟
3- کیفیت فیلمبرداری x1 بهتره یا x2
4- آیا x2 نسبت به x1 ارزش خرید داره؟

حال من :
کنجکاو به ور رفتن به گوشی .... عکس و فیلم زیاد میگیرم .... دوست ندارم نوکر گوشیم باشم چون اون باید باشه ... . با گوشی کتاب زیاد میخونم..... تا حالا پاکت پی سی نداشتم .... آدم تمیز کاری هستم..... دوست دارم شبیه یه کامپوتر تو جیبم باشه

از جوابهاتون پیشا پیش ممنون

vahid iph
15-01-2011, 16:28
سلام دوستان. من یه اکسپریا دارم از انگلیس آوردن کی میتونه کمک کنه رجیسترش کنم واسه سیمکارت های ایران ؟

ELHAM3000
15-01-2011, 18:11
سلام دوستان

مدل K750 ،مسیجهایی که عدد هستند را به طور نا مفهوم نشان میده البته با مدلهای اریکسون و سامسونگ مشکلی نداره بیشتر با سری اپل این مشکلو داره باید چی کار کنم؟

AryanLand
16-01-2011, 00:42
سلام دوستان

مدل K750 ،مسیجهایی که عدد هستند را به طور نا مفهوم نشان میده البته با مدلهای اریکسون و سامسونگ مشکلی نداره بیشتر با سری اپل این مشکلو داره باید چی کار کنم؟

سلام.

اینجا مربوط به پاکت پی سی و مشخصا" X1 هست تو تاپیک خود گوشی مطرح کنید زودتر به نتیجه میرسید.:11:

Mohammad
16-01-2011, 00:51
منم میخوام بخرمش اما دیدیم بچه ها میگن دیگه از وقت خریدش گذشته .... میخوام ببینم با شرایط زیر چی پیشنهاد میکنید که بهتر باشه
1- ویندوز باشه
2- قیمت نهایتا .. حد اکثر ....350
3- عکس و فیلمش قابل قبول باشه (عکسش رو پسندیدم)
4- دور ریختن پول نباشه
5- دوربین مکالمه - فلاش - کلید های جهتی - و.. .
6- سرعت و کیفیت قابل قبول برای خواندن کتاب و پی دی اف و البته گوش کردن به موزیک و سخنرانی و...

سوال :
1- بالاخره کلیدهای جهتی داره یا نه ؟
2- فیلم برداریش در حد استفاده برای vcd هست یا نه ؟یعنی vga 30 واقعی هست یا نه و میشه فرمت ذخیره کردنش رو عوض کرد؟
3- کیفیت فیلمبرداری x1 بهتره یا x2
4- آیا x2 نسبت به x1 ارزش خرید داره؟

حال من :
کنجکاو به ور رفتن به گوشی .... عکس و فیلم زیاد میگیرم .... دوست ندارم نوکر گوشیم باشم چون اون باید باشه ... . با گوشی کتاب زیاد میخونم..... تا حالا پاکت پی سی نداشتم .... آدم تمیز کاری هستم..... دوست دارم شبیه یه کامپوتر تو جیبم باشه

از جوابهاتون پیشا پیش ممنون

سلام ...

برای خرید گوشی اونم از نوع ویندوز موبایل با توجه به اینکه ویندوز موبایل 7 وارد بازار شده ( و البته خیلی هم موفق نبوده ! ) عملا خرید گوشی ویندوز موبایل الان درست نیست چرا که این سیستم عامل فعلا در مرحله گذر به سر می بره . به شخصه پیشنهاد میدم برید سراغ اندروید . با این وجود اگه باز هم اصرار به خرید ویندوز موبایلی دارید بفرمایید تا چند تا گوشی پیشنهاد بدم .

برای خوندن کتاب و ... هر چه صفحه بزرگتر بهتر ! صفحه 3 اینچی این گوشی با اومدن گوشی هایی با صفحه های عظیم کوچک هست . از لحاظ سرعت لود هیچ مشکلی نداره و قبلا خودم تست کردم .
فیلم برداریش عادیه ، عادی .
X2 هم به نسبت X1 ارزش خریدن نداره . اگه قرار باشه گوشی تاچ بگیرید صرفا به فکر گوشی با صفحه خازنی باشید نه مقاومتی .
X1 کلید جهت داره . اون قسمت وسط هم هم لمسی هست و هم قابلیت فشرده شدن داره .

Mohammad
16-01-2011, 13:57
سلام دوستان. من یه اکسپریا دارم از انگلیس آوردن کی میتونه کمک کنه رجیسترش کنم واسه سیمکارت های ایران ؟

شما به لینک زیر مراجعه کنید ، ببینید می تونید ثبتش کنید یا نه :

از قسمت خدمات مشترکین گزینه ثبت سریال گوشی رو انتخاب کنید .

AKBAR132
16-01-2011, 16:26
سلام ...

برای خرید گوشی اونم از نوع ویندوز موبایل با توجه به اینکه ویندوز موبایل 7 وارد بازار شده ( و البته خیلی هم موفق نبوده ! ) عملا خرید گوشی ویندوز موبایل الان درست نیست چرا که این سیستم عامل فعلا در مرحله گذر به سر می بره . به شخصه پیشنهاد میدم برید سراغ اندروید . با این وجود اگه باز هم اصرار به خرید ویندوز موبایلی دارید بفرمایید تا چند تا گوشی پیشنهاد بدم .

برای خوندن کتاب و ... هر چه صفحه بزرگتر بهتر ! صفحه 3 اینچی این گوشی با اومدن گوشی هایی با صفحه های عظیم کوچک هست . از لحاظ سرعت لود هیچ مشکلی نداره و قبلا خودم تست کردم .
فیلم برداریش عادیه ، عادی .
X2 هم به نسبت X1 ارزش خریدن نداره . اگه قرار باشه گوشی تاچ بگیرید صرفا به فکر گوشی با صفحه خازنی باشید نه مقاومتی .
X1 کلید جهت داره . اون قسمت وسط هم هم لمسی هست و هم قابلیت فشرده شدن داره .

خیلی ممنون از پاسخ
من شنیدم آندروید روی ویندوز نصب میشه .... البته قطعا اون آندروید واقعی نمیشه
مورد بعدی اینکه من زیاد به گوشی ور میرم و برنامه های مختلف نصب میکنم اگه آندروید مشکلی در این زمینه نداره
چندتا گوشی ویندوز و آندروید پیشنهاد بدید ....البته با شرایطی که تو پست قبلی گفتم
کلید جهتی ، دوربین دوم ، دوربین اول خوب با اتو و ماکرو، فلاش ، سرعت خوب ، صفحه بزرگ ... حت الامکان صفحه کلید کامل ، ساپورت فارسی ........ و از همه مهمتر حداکثر 350

که البته من بجز x1و x2 چیزی ندیدم ......و قطعا شما اطلاعات بهتری دارید .
ممنون

Mohammad
16-01-2011, 19:44
سلامی دوباره

با توجه به شرایطی که فرمودین من گزینه های زیر رو پیدا کردم . اما باید بگم که کلید های جهت الان دیگه خیلی کم در گوشی ها قرار داده میشن ، همچنین چون صفحه ها بزرگ تر شده و تاچ ها مطلوب کیبورد هم طرفدارانی کمتری داره و اکثر گوشی ها بدون کیبورد هستند .

HTC Legend
HTC Wildfire
Samsung B7610 Omnia Pro
SE X2
SE X1

سه گزینه اول رو باید قیمت روز بازار رو بگیرین چون من طبق قیمت های تقریبی جهانی و داخلی بررسی کردم .

AKBAR132
16-01-2011, 21:10
سلامی دوباره

با توجه به شرایطی که فرمودین من گزینه های زیر رو پیدا کردم . اما باید بگم که کلید های جهت الان دیگه خیلی کم در گوشی ها قرار داده میشن ، همچنین چون صفحه ها بزرگ تر شده و تاچ ها مطلوب کیبورد هم طرفدارانی کمتری داره و اکثر گوشی ها بدون کیبورد هستند .

HTC Legend
HTC Wildfire
Samsung B7610 Omnia Pro
SE X2
SE X1

سه گزینه اول رو باید قیمت روز بازار رو بگیرین چون من طبق قیمت های تقریبی جهانی و داخلی بررسی کردم .

ممنون
گزینه اول دوربین جلو نداره ( من به جای آینه ازش استفاده میکنم ) .... قیمت بالاتره
گزینه دوم که هیچ
گزینه سوم خیلی عالیه ... ولی من که قیمتی ازش پیدا نکردم ...ظاهرا هنوز رسما ایران نیومده
موندم بین x1 , x2
در حقیقت x2 مدل بهتر شده ی x1 هست ... سخت افزار که یکیه ... نرم افزار رو هم که میشه یکی کرد ...

دوربین و صفحه نمایش دو دلم کرده
x1 حرف نداره

از راهنماییهاتون ممنونم ... خیلی ممنونم

Mohammad
16-01-2011, 23:47
از لحاظ نرم افزاري x1 قابليت تغيير وحشتناكي داره! تا الان من هرگونه ويندوز و حتي اندرويد رو نصب كردم . X٢ اين قابليت رو نداره،در مقابل در x٢ خبري از ترك خوردن قاب نيست و زيباتر طراحي شده.با هر دو كار كردم و بايد بگم از لحاظ كيفيت تصوير x٢ بطور محسوسي بهتر ولي از لحاظ تاچ حداقل اون گوشي كه من باهاش كار كردم اصلا چنگي به دل نميزد ! اگه كلا تاچش اينگونه باشه اصلا x٢رو پيشنهاد نميدم.از لحاظ دوربين هم راضي خواهيد بود مگر اينكه توقع بالايي داشته باشيد.
موفق باشيد

AKBAR132
17-01-2011, 10:36
عکساش تقریبا خوبه
یه سوال
میشه کیفیت فیلمش رو بهتر کرد .... یعنی فرمت ذخیره رو عوض کرد ؟
اگه بشه x1 رو انتخاب میکنم
در صورت امکان معایبی که آدم رو اذیت میکنه را هم بگید

Mohammad
17-01-2011, 11:14
راهی برای تغییر فرمت ذخیره کردن فیلم سراغ ندارم یا تا حالا ندیدم .

مشکلی که سابقا وجود داشت ترک خوردن قاب X1 بود که فکر کنم در سری های جدید حل شده . گرچه همون ترک ها هم ( گوشیه من 3 تا ترک برداشت ! ) خللی در عملکرد گوشی ایجاد نمی کنه (یا حداقل من تا حالا ندیدم ایجاد کنه! )

چیز خاص دیگه ای نیست که آزاردهنده باشه ، حداقل از نظر من .

amin_fixfox
18-01-2011, 19:44
محمد خان گوشیت بعد از چه مدت ترک خورد؟
من حدود هفت ماهه دارم، هنوز ترک نخورده!

(میخوام ببینم این مشکله کاملا/مطمئنا! حل شده یا نه!)

AryanLand
18-01-2011, 23:21

سلام.

این مشکل اصلا" قاعده خاصی نداره من گوشیم فکر میکنم بعد از یکسال ترک خورد اونم فقط یک ترک ریز و هنوزم همونجوری مونده.گوشیم از گوشیهای سری اول بود که اکثرا" همدوره هاش ترک خوردن.:11:

Mohammad
19-01-2011, 10:03
سلام.

این مشکل اصلا" قاعده خاصی نداره من گوشیم فکر میکنم بعد از یکسال ترک خورد اونم فقط یک ترک ریز و هنوزم همونجوری مونده.گوشیم از گوشیهای سری اول بود که اکثرا" همدوره هاش ترک خوردن.:11:

کاملا درسته ! :20: هیچ قاعده خاصی نداره ! مال من بعد از 3 ماه اولین ترک رو برداشت و نهایتا 3 ترک .
یادمه قبلا یه عکس از قاب های جدید و قدیم گذاشته بودن که کاملا قاب های سری های جدید با قاب های سری های قدیم متفاوت بود و از روی اون میشد تشخیص داد قاب جدید هست و یا قدیمی .

احتمالا مال شما هم از اون سری ها هست که نهایتا یا اصلا تکر نمی خوره یا اگه بخوره یه دونه ریز .:46:

AryanLand
19-01-2011, 16:14
کاملا درسته ! :20: هیچ قاعده خاصی نداره ! مال من بعد از 3 ماه اولین ترک رو برداشت و نهایتا 3 ترک .
یادمه قبلا یه عکس از قاب های جدید و قدیم گذاشته بودن که کاملا قاب های سری های جدید با قاب های سری های قدیم متفاوت بود و از روی اون میشد تشخیص داد قاب جدید هست و یا قدیمی .

احتمالا مال شما هم از اون سری ها هست که نهایتا یا اصلا تکر نمی خوره یا اگه بخوره یه دونه ریز .:46:

سلام.

اینو نمیدونم.ولی گوشی رو تازه اومده بود خریدم.در رابطه با ترک خوردن هم یادت هست اولین کسی بودم که تو این تاپیک حرفش رو زدم دوستان اریکسونی میخواستن ترورم کنن. البته بعد دونه دونه اومدن گفتن گوشیشون ترک خورده اونموقع بود که من فهمیدم بیچاره گالیله چی کشید وقتی گفت زمین بدور خورشید میگرده:31::11:

Mohammad
19-01-2011, 18:26
سلام.

اینو نمیدونم.ولی گوشی رو تازه اومده بود خریدم.در رابطه با ترک خوردن هم یادت هست اولین کسی بودم که تو این تاپیک حرفش رو زدم دوستان اریکسونی میخواستن ترورم کنن. البته بعد دونه دونه اومدن گفتن گوشیشون ترک خورده اونموقع بود که من فهمیدم بیچاره گالیله چی کشید وقتی گفت زمین بدور خورشید میگرده:31::11:

:31:

من سایر جملات رو در خطاب به امین جان گفتم :46:
مال من هم سری های اول بود البته بعد از شما دوستان ولی به هر حال جزئ سری های ترکی بود ! هنوز که هنوز دنبال یه جا می گردم قابش رو عوض کنم چون دلم نمیاد گوشی رو عوض کنم ! انصافا بی دلیل یکی از محبوب ترین ها نیست !:10:

Amin.M.1986
20-01-2011, 08:24
سلام.

اوه اوه.. تازه بعضی پست ها هم در این رابطه خود به خود و نمیدونم چرا یهو پاک میشدن.. یادمه من راجه به ایراد های اکسپریا یه پست دادم و 20 خط نوشتم اما خودش به طور ناگهانی پاک شد.

AryanLand
20-01-2011, 14:42
:31:

من سایر جملات رو در خطاب به امین جان گفتم :46:
مال من هم سری های اول بود البته بعد از شما دوستان ولی به هر حال جزئ سری های ترکی بود ! هنوز که هنوز دنبال یه جا می گردم قابش رو عوض کنم چون دلم نمیاد گوشی رو عوض کنم ! انصافا بی دلیل یکی از محبوب ترین ها نیست !:10:

سلام.

تهران واست میپرسم اگه بود اطلاع میدم بهت.:11:

Mohammad
20-01-2011, 14:50
سلام.

تهران واست میپرسم اگه بود اطلاع میدم بهت.:11:

ممنون :20:

سابقا فقط گوشی های گارانتی رو اونم فقط شرکت گارانتی تعویض قاب می کرد . امیدوارم الان شرایط فرق کرده باشه .

hesamsn
21-01-2011, 17:07
پنل فیس بوک کار میکنه؟ فیلتر نیست؟:2:

amin_fixfox
21-01-2011, 22:50
نه فیس بوک و یوتیوب هر دو فیلترن:13:

thelastblack
23-01-2011, 00:04
آخرین رام رسمی هنوز r3a هست؟ یا جدیدتر هم داره؟

در ضمن یه رام 6.5 سبک معرفی میکنید که گیر بیارم؟ خودم energy رو دیدم ولی نمیدونم سبکه بانه... نمیخوام گوشی گیر کنه یا کند شده(البته زیاد نشه...)

A.R.B.N
23-01-2011, 09:48
من برای فرستادن MMS مشکل دارم!
تمام تنظیمات درسته و کامله.
ولی وقتی چیزی میخوام بفرستم یه چند % که میره و بعد گیر میکنه و unable to send message میزنه!
معمولا هم بین 20% تا 30% میره و بعد دیگه گیر میکنه!
این کارو با ایرانسل کردم اینطوریه!
-----
با همراه اول هم تست کردم فقط 0% میمونه و اون هم بعد مدتی unable to send message میزنه!

مشکل کجاست؟

Mohammad
23-01-2011, 11:34
آخرین رام رسمی هنوز r3a هست؟ یا جدیدتر هم داره؟

در ضمن یه رام 6.5 سبک معرفی میکنید که گیر بیارم؟ خودم energy رو دیدم ولی نمیدونم سبکه بانه... نمیخوام گوشی گیر کنه یا کند شده(البته زیاد نشه...)

سلام ...

آره ، R3A هست و جدیدتر هم نخواهیم داشت .

رام های سری genesis هم خوبن ، هم سبک .

من برای فرستادن MMS مشکل دارم!
تمام تنظیمات درسته و کامله.
ولی وقتی چیزی میخوام بفرستم یه چند % که میره و بعد گیر میکنه و unable to send message میزنه!
معمولا هم بین 20% تا 30% میره و بعد دیگه گیر میکنه!
این کارو با ایرانسل کردم اینطوریه!
-----
با همراه اول هم تست کردم فقط 0% میمونه و اون هم بعد مدتی unable to send message میزنه!

مشکل کجاست؟
مگر ارسال MMS ساپورت میشه ؟! ایرانسل که کلی دنگ و فنگ داشت ! همراه اول هم که اصلا بعید می دونم امکانش رو فعال کرده باشه ! همه تنظیمات هم درست باشه فکر می کنم مشکل از خود شبکه باشه و نه گوشی .

amin_fixfox
23-01-2011, 13:49
آقا من هنوز جرئت نکردم رام نصب کنم!
راهی برای نصب رام وجود داره که بی خطر باشه؟ آخه چندین جا خوندم گوشی از گارانتی خارج میشه و امکان خرابی داره و....

شرمنده اینجا 650 صفحه هست که حتی سرچ هم خیلی کمک نمیتونه بکنه!

Mohammad
24-01-2011, 12:07
اگه گوشیتون گارانتی هست خب حیفه گارانتی رو خراب کنید ! گرچه یادم هست حتی بعد از نصب رام غیر اصلی هم میشد گوشی رو به حالتی برگشت داد که گارانتی هم خراب نشه !
یکی از لذت های داشتن X1 همین نصب رام های مختلف هست ! ترس نداره ، اتفاقی واسه گوشی نمیوفته ، فقط باید صبور باشید ، چون سایر رام ها معمولا به روانی و سرعت رام اصلی نیستن و ممکن باگ هایی هم داشته باشن اما بسیار بسیار جذاب تر از رام ها اصلی هستند !

Amin.M.1986
24-01-2011, 15:56
آقا من هنوز جرئت نکردم رام نصب کنم!
راهی برای نصب رام وجود داره که بی خطر باشه؟ آخه چندین جا خوندم گوشی از گارانتی خارج میشه و امکان خرابی داره و....

شرمنده اینجا 650 صفحه هست که حتی سرچ هم خیلی کمک نمیتونه بکنه!
فدای تو بشم من الهی!! الهیی ! ( تیکه ی مکس توی فیلم مکس) آقا شما ورژن رامت رو یه جا یاد داشت کن.. حالا هر رامی دوست داری نصب کن و با این کار گوئشیت از گارانتی خارج میشه و حالا هروقت مشکلی بود و خواستی ببری گارانتی همون رام اصلیتو دانلود کن و نصب کن دوباره گوشیت وارد گارانتی میشه:5:. به قول با سواد ها با دانگرید مشکل حل میشه:31:

m_pixel
26-01-2011, 01:36

من پارسال همین موقع ها بود گوشیمو خریدم اون موقع هم جزو سری جدید ها بود
ولی یه ماه پیش سر کلاس وقتی اوبونتو رو روی گوشی بالا آورده بودم و بعد دیگه یادم رفت خارجش کنم!
اومدم کارتم رو دربیارم دیدم خفن داغ شده !
یه دست به گوشی زدم دیدم انگار داره ذوب میشه! و از اوبونتو بیرون اومدم.
فرداش که به گوشی نگاه کردم دیدم کنار دکمه ی ولوم یه ترک گنده افتاده! والبته الانم یه ترک هم بالای قاب 6 ضلعی دوربین افتاده که ریزه!
به نظر من هر کی میخواد گوشیش ترک نخوره حواسش باشه که گوشیش زیاد داغ نشه!
چون دلیل اصلیه ترک خوردنه!
در مورد آریان جان هم که گفتن با ضربه خوردن دشارژ ممکنه بشه کاملا تایید میکنم!
من یه بار گوشیم افتاد زمین وبعد روشن میشد وبالا نیومده خاموش میشد! فکر کردم دیگه ایراد سخت افزاری داره ولی خونه اومدم زدم به شارژ یه ساعت بعد روشن کردم دیدم راحت بالا اومد.!
راستی من پشت گوشیم با اینکه نقره ای هست رنگ لبه هاش یخورده رفته!
و گوشی یه خورده از قیافه افتاده.!
میگم دوستان کسی تجربه ی الکل زدن و یا آینه ای کردن پشت و روی گوشی داره؟؟
یا اینکه بگین قیمت قابش چنده فوقش میخریم!

راستی یه سوال خارج از بحث!
من یه p990 دارم که 3ساله دارمش و زیاد مشکلی نداره و هیچی رنگ پریدگی نداره!
دوستانی که دستشون تو کاره مثل آریان عزیز یا بقیه دوستان. به نظرتون فوقش این گوشی رو چند میخرن؟ به دست یا مغازه دار!

Amin.M.1986
26-01-2011, 07:26
من یه p990 دارم که 3ساله دارمش و زیاد مشکلی نداره و هیچی رنگ پریدگی نداره!
دوستانی که دستشون تو کاره مثل آریان عزیز یا بقیه دوستان. به نظرتون فوقش این گوشی رو چند میخرن؟ به دست یا مغازه دار!
دوست عزیز این گوشی که دیگه قیمت نداره.. باید بری چونه بزنی ببینی چند میخرن... مثلا همین پریروزی یک p1 دیدم 130 خود مغازه دار میخواست بفروشه اما کسی نمیخره و مونده داره خاک میخوره .. الان شما با 180 تومن میتونی یک گوشی خیلی به روز و صد البته با تمام امکانات بخری... دوربین 5 و جی پی اس و .... . حالا خودت ببین p990 رو اصلا کسی میخره یا نه؟ من میگم اول توی سایت های آگهی مجانی تبلیغ بده بعد اگه فروش نرفت برو دنبال مغازه دار.. راستش من اخلاقم اینه که گوشی رو نمیفروشم چون خاطراتی که از گوشی هام دارم واسم خیلی بیشتر از این حرف ها میارزه... الان 2 هفتس 1100 رو شارژ کردم میارم سر کار و پاکت رو گذاشتم خونه.. این گوشی رو سااالیان پیش خریده بودم:40::40:

m_pixel
26-01-2011, 16:04
دوست عزیز این گوشی که دیگه قیمت نداره.. باید بری چونه بزنی ببینی چند میخرن... مثلا همین پریروزی یک p1 دیدم 130 خود مغازه دار میخواست بفروشه اما کسی نمیخره و مونده داره خاک میخوره .. الان شما با 180 تومن میتونی یک گوشی خیلی به روز و صد البته با تمام امکانات بخری... دوربین 5 و جی پی اس و .... . حالا خودت ببین p990 رو اصلا کسی میخره یا نه؟ من میگم اول توی سایت های آگهی مجانی تبلیغ بده بعد اگه فروش نرفت برو دنبال مغازه دار.. راستش من اخلاقم اینه که گوشی رو نمیفروشم چون خاطراتی که از گوشی هام دارم واسم خیلی بیشتر از این حرف ها میارزه... الان 2 هفتس 1100 رو شارژ کردم میارم سر کار و پاکت رو گذاشتم خونه.. این گوشی رو سااالیان پیش خریده بودم:40::40:
میخواستم ببینم حدودا چنده وگرنه فروشش که اصلا کار عاقلانه ای نیست !
چون بیشتر از اینا می ارزه به نظرم! ولی اگه مجبور باشی که وضع فرق میکنه!
منم با نظرتون موافقم با این گوشی کلی خاطره ها دارم! که اصلا فراموششون نمیکنم!
یادش بخیر توی اون سایت پرشین فرومز (که الان به کل زبونش انگلیسی شده) چقدر و -- و مد واینا میگرفتیم روش میریختیم!:31:
راستی کسی قیمت قاب این x1 ما یا همون جادوی سونی رو نمیدونست؟؟
:11:

amin_fixfox
26-01-2011, 23:29
امروز گوشی رو با SEUS آپدیت کردم؛ هیچ فرقی نکرد! (حداقل من هنوز چیزی ندیدم!)
حالا دارم 826x رو دانلود میکنم ببینم چی میشه...

مرجع رام سراغ ندارید؟

AryanLand
26-01-2011, 23:59
امروز گوشی رو با SEUS آپدیت کردم؛ هیچ فرقی نکرد! (حداقل من هنوز چیزی ندیدم!)
حالا دارم 826x رو دانلود میکنم ببینم چی میشه...

مرجع رام سراغ ندارید؟

سلام.

دوستان رامهای زیادی تو همین تاپیک معرفی کردن بگردی میتونی پیدا کنی اما XDA هم جای خوبیه واسه رامهای کوک شده و....:11:

shah abas
02-02-2011, 22:52
این ایکسپریا افتاد زمین و کلا کار نکرد. فقط وقتی روشن می کردم ویبرش رو میزد. نه صفحه اش روشن می شد نه اون چراغ های کناری٬ نه صدا و ....
دادیم به تعمیرکار نسبتا مطمئن٬ گفت فلت خراب شده و قیمت نمایندگی فلت یه چیزی حدود ۷۵ تومن است. (گفت فلت رابط مادربورد/مین بورد و گوشی هست)
۱-اسم تخصصی این فلت چیه من بگردم ببینم قیمت جهانیش تو اینترنت چنده؟
۲-به نظرتون چی کار کنم؟
۳-بدم این نمایندگی سونی اریکسون (داره دیگه؟) یا بدم تعمیرکار متفرقه اما مطمئن؟

amin_fixfox
08-02-2011, 00:47
شرمنده هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نشد...

وقتی صفحه نمایش گوشی خاموش میشه، wifi هم قطع میشه...
آیا میشه کاری کرد که wifi (و در نتیجه اینترنت!) در این شرایط قطع نشه؟

shermanpop
15-02-2011, 09:26
راستی کسی قیمت قاب این x1 ما یا همون جادوی سونی رو نمیدونست؟؟
:11:

حدود 60 تومنه.

Vahid67
15-02-2011, 16:14
سلام
من دیروز به یک مشکل عجیب بر خوردم...
وقتی سیم کارت رو از گوشی خارج کردم و بعد از چند دقیقه دوباره زدم ...
گوشی میزنه No Service وقتی میرم توی تنظیمات Phone میزنه که پین بده ( قبلا تا میومد بالا درخواست پین می کرد) وقتی میزنم میرم توی تنظیمات همه چیز مثل قبله ... ولی نمی تونم زنگ بزنم گوشیم وقتی کسی زنگ میزنه فقط چراغ های بغلش روشن میشه و نمیتونم جواب بدم ... ولی اس ام اس میاد ولی اونم اسم نداره ...
لطفا هر کی میدونه این چش شده راهنمایی کنه ... چند بار هم ریست کردم فایده نداشت...

s.v3
17-06-2011, 09:19
سلام.

دوستان یه سوال ازتون داشتم.

من برای پسر عموم یه x1 خریدم.اما نمیتونه درست باهش کار کنه.

کلا ویندوز موبایل سخته کار کردن باهش وای به حال اینکه زبانتم خوب نباشه.میخوام ببینم کلا راهی هست که گوشی به کل فارسی بشه؟

کوک کردن،پچ کردن و هرچی که باشه ممنون میشم توضیح مختصری بدید.

ممنونم از توجهتون

Amin.M.1986
17-06-2011, 09:55
سلام.

کلا ویندوز موبایل سخته کار کردن باهش وای به حال اینکه زبانتم خوب نباشه.میخوام ببینم کلا راهی هست که گوشی به کل فارسی بشه؟

ممنونم از توجهتون
برنامه هایی که کلا فارسی میکنند خیلی مشکل به وجود میارن.. بهتره با یکم صبر منو های گوشی رو یاد بگیره.. جدی میگم .. و هر سوالی هم بود همینجا بپرس تا راهنماییت کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

s.v3
17-06-2011, 11:45
برنامه هایی که کلا فارسی میکنند خیلی مشکل به وجود میارن.. بهتره با یکم صبر منو های گوشی رو یاد بگیره.. جدی میگم .. و هر سوالی هم بود همینجا بپرس تا راهنماییت کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز ممنونم از راهنمایی تون.من میتونم خودم راهنماییش کنم.
مشکل اینه که زیاد برای کار میره شهرستان.

vahid1389
14-07-2011, 13:09
سلام عزیزان ایکس یکی.:40:
من گوشیم با سیم کارت مشکل اساسی پیدا کرده (اصلا انگار سیم کارت روش نیست. نه زنگ می خوره نه اس ام اس . وقتی روشن میشه پین کد می خواد و میگه the sim card is missing ) الانم سه روزه دست تعمیر کاره ولی فکر کنم درست شدنی نباشه خواستم بپرسم واسه کسی دیگه ای این مشکل پیش اومده؟؟؟:41:
راستی کسی فیلم کار کردن با آندروید رو روی x1 نداره (طوری که همه ی قسمت های آندروید رو نشون بده) اگه واسه دانلود بذارین ممنون میشم البته از بیرون باشه یعنی خود گوشی هم معلوم باشه:10:

:8:درد X1 بخوره تو سر N8 و بقیه ی آشغال های نوکیا:27:

vahid1389
14-07-2011, 13:16
سلام عزیزان ایکس یکی.:40:
من گوشیم با سیم کارت مشکل اساسی پیدا کرده (اصلا انگار سیم کارت روش نیست. نه زنگ می خوره نه اس ام اس . وقتی روشن میشه پین کد می خواد و میگه the sim card is missing ) الانم سه روزه دست تعمیر کاره ولی فکر کنم درست شدنی نباشه خواستم بپرسم واسه کسی دیگه ای این مشکل پیش اومده؟؟؟:41:
راستی کسی فیلم کار کردن با آندروید رو روی x1 نداره (طوری که همه ی قسمت های آندروید رو نشون بده) اگه واسه دانلود بذارین ممنون میشم البته از بیرون باشه یعنی خود گوشی هم معلوم باشه:10:
فقط جون داداش سریع بگین واسه فردا اون فیلم رو می خوام:19:
فیلم آندروید رو واسه تعمیر کاره می خوام ... مسخره میگه مگه میشه موتور تریلی رو بذاری روی پراید (منظورش آندروید روی x1 هستش) ... فیلم رو بدین تا بکوبونم تو صورتش:21:

:8:درد X1 بخوره تو سر N8 و بقیه ی آشغال های نوکیا:27:

vahid1389
14-07-2011, 17:59
بابا خیلی نامردی چشمم کور شد اینقدر به این صفحه نگاه کردم .... می دونم این مطلب زیاد ربطی به کلوپ این گوشی نداره و باید جای دیگه مطرحش می کردم ولی وقت گشتن تو این همه تاپیک رو نداشتم مجبور شدم دیگه .... چون نگین اسپم دادم این رو هم بگم که مشکل گوشی من که سیم کارتو نمی خونه با صحبتی که آقای Vahid67 عزیز گفتن فرق داره
من یه مدت پیش نمیدونم نرم افزار منشی تلفنی یا بلک لیست رو گوشیم نصب کردم و بعدش مشکل آقای Vahid67 برام پیش اومد بعد از پاک کردنش مشکلم حل شد ...
گفتم بگم شاید به دردشون بخوره

vagrik
18-08-2011, 00:20
17 آگوست 2011 | Vision | ویندوز 6.1 | نسخه سبک (همراه با پانل)

پرسرعت ترین رام برای کسانی که از ویندوز ۶.۱ لذت میبرند و دوست ندارند همیشه ویندوز عوض کنند!

bahramgh
29-08-2011, 21:30
سلام دوستان
چطوری میشه بلوتوت رو تنظیم کرد تا فایلی رو که دریافت میکنه در رو گوشی ذخیره کنه نه در حافظه گوشی؟
با تشکر

arman1982
08-09-2011, 19:04
دوستان گوشي x1 من قاطي كرده از ديشب تا حالا اس ام اس ارسال نمي كنه و وقتي مي خوام برم توي تنظيمات شماره سرويس ارور ميده خواستم بدونم كسي مي دونه مشكل چيه خواهش مي كنم كمك كنيد

ehsan6811
05-12-2011, 14:05
با سلام خدمت دوستان امروز اومدم این برنامه رو نصب کنم تموم موارم درست انجام دادم بعد از نصب برنامه علیرضا گوی رسیت میشه و دیگه بالا نمیاد دوستان راهنمایی کنند چی کار کنم

h_kh_1367
03-01-2012, 19:14
سلام دوستان
چطوری میشه بلوتوت رو تنظیم کرد تا فایلی رو که دریافت میکنه در رو گوشی ذخیره کنه نه در حافظه گوشی؟
با تشکر

از نرم افزار OBX Inbox استفاده کنید .:31:
یا Persian Blue یا Bluetooth Explorer , ...:46:

---------- Post added at 07:14 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

سلام.

ممنونم از توجهتون

اندروید نصب کنید :18:

Aphotic
07-01-2012, 00:16
چند Skin زیبا برای پلیر PocketMusic .

این اسکین های رو من خودم بر روی اکسپریا آزمایش کردم و عکس هایی هم که در زیر مبینید از XPERIA
گرفته شده. کسانی که PocketMusic را بر روی XPERIA نصب کردند میتونند بعد از وصل کردن گوشی به
کامپیوتر Skin ها را به داخل مسیر PocketMusic/Skin کپی کنند. در زمان کپی کردن هم این پلیر باید بسته
باشه.

Full Screen

Download

new DOWNLOAD links:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Ffiles%2Fskinpack1.zip)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Ffiles%2Fskinpack1.zip)

mnike80
12-01-2012, 23:58
سلام چطوری فونت فارسی رو دانلود کنم

sh00t
10-02-2012, 06:10
hi.bx man in gushio taze grftam mikham androyd nasb konam
help me plz
vaqean tarif azash ziad shnidam,ag btunam androyd bnasbam khyli khub mishe,bax ag mishe komakam konin

Mr.YatimGhoore
10-02-2012, 16:39
سلام به همه
من گوشیم یه مدته که هیچ صفحه ی وب باز نمیکنه
با وایرلس که که وصل میشم میتونم مثلآ با اس اچ مسنجر برم یاهو،ولی بروزر هیچی باز نمیکنه،کسی میدونه چه مشکلی داره؟؟
اینو میگه:
cannot connect with connection settings

thelastblack
12-02-2012, 13:54
دوست عزیز، اونطور که فکر کنی نصب نمیشه. من قبلا این گوشیو داشتم روش اندروید هم اجرا کردم ولی همون ویندوز بهتره.
واسه اجراش چیزی نیاز نیست. تو گوگل یا xda-developers سرچ کنی گیرت میاد. نصب هم نمیخواد فقط میریزی تو گوشی بعد میری اجراش میکنی.
ولی بازم میگم. جالب نیست. شما اگه یه رام ویندوز ۶.۵ بریزی نتیجه‌ی بهتری میگیری.

arash2006
18-07-2012, 12:04
با سلام لطفا راهنماییم کنید گیج گیج شدم اکثر لینک ها کار نمیکنند
من میخوام فارسی ساز نصب کنم برنامش رو میخوام
بعد یه سوال اون گوشه بالا همیشه علامت E و G هست آیا پول اینترنت برام میاد سیم شارژی نیست داعمیه قبض سنگین نیاد ):
آیا میشه Whole Phonebook.vcf این فایل یعنی شماره های گوشی های دیگه مثل k850 و lg t310 رو توش انتقال داد چجوری با برنامه خاصی میشه ؟ من 850 و 310 رو باهم نقل انتقال میدم ولی اینو بلد نیستم چیکار کنم

چیز دیگه که از نونه شبم واجب تره nimbuzz و fb هستش آیا برنامه براش وجود داره که کار کنه تو نیم بوز بشه رفت تو روم هاش و غیره

خواهشا جواب بدید واقعا حالم بده الان

arash2006
19-07-2012, 14:42
ای کسانی که این تاپیک را میخوانید
بدانید که من واقعا گیرم
مشکل فارسی ساز و نیم باز رو حل کردم ولی مشکل شماره تلفن پابرجاست
مشکل دیگه هم که دارم درایور گوشیه که ندارمش برا شناسایی یو اس بی به لب تاپ تو وین7

arash2006
20-07-2012, 10:32
ممنون از پاسخ گوییتون یه برنامه هم بدید که بشه برنامه هارو باهاش پاک کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dariush77b
20-07-2012, 11:18
arash jan shoma boro setting\ connections\usb to pc\disk drive ro faal kon unvaght gushit mese usb amal mikone va rameto mikhune.vase inke pc khode hafezeye gushito bekhune bayad windows mobile device center ro download va nasb koni.albate tu khode cd hamrahe gushi ham bud in narmafzar ama peida kardanesh sakhte.
vase pak kardane barnameha boro setting\system\remove programs unja mishe pak kard.faghat bayad movazeb bashi eshteba chantaro pak nakoni.

dariush77b
20-07-2012, 11:21
Mr.YatimGhoore
boro setting\connections\connections\advanced\select network/joftesho bokon my work connection shayad dorost she.

Mohammad King
30-07-2012, 14:53
سلام

دوستان با وایرلس گوشی میتونم وصل بشم به اینترنت و نسخه ویندوزو آپدیت کنم؟

گوشی که گرفتم ایکسپریا ایکس 2 هست....

میخوام بک گراند گوشی رو عوض کنم چی کار کنم؟الان بک گراند گوشی سایت گوگل شده!!!باید کجاش برم؟

sms ها کجا میرن کجا باید sms بدم!

مرسی

Mohammad King
30-07-2012, 15:04
میخوام بک گراند گوشی اینطوری بشه چی کار کنم؟

vahidmir2000
23-10-2012, 17:54
دوستان کسی هست که بخواد گوشی ایکس وان خودشو با ایکس 8 تعویض کنه؟ من یک ایکس 8 کاملا سالم و تمیز دارم میخوام گوشی ویندوزی داشته باشم. فکر نمیکنم ضرری تو کار باشه. هر کسی طالب بود بهم پیامک بزنه : 09192034910 وحید.

HAMIBLACK
11-02-2013, 14:02
سلام دوستان
من چند روزه قاب گوشیمو کلا عوض کردم و از اون روز به بعد آنتن گوشیم خیلی ضعیفه و بالاتر از 2 خط پر نمیشه و اکثرا سیگنال نداره..... هارد رسیت هم نمیشه چند بار رام و عوض کردم هم ارجینال هم غیر ارجینال نصب کردم نشد....
لطفا راهنمایی کنین...
در ضمن به دوستانی که میگن روش هارد ریست گرفتن 2دکمه نقراه ای و سپس کلید سافت ریست هست عرض کنم که اینکار و کردم و با دکمه پاور هم زدم نشد.....
راهنمایییم کنین لطفا