PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ سونی اریکسون Xperia™ X1

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26

Nakh0d4
14-04-2010, 18:57
ممنون ولي مودمو پيدا ميكنه conect هم ميشه ولي تو IE يا Opera ميرم كاري نميكنه:13:
كسي نبود كمك كنه؟:10:

AryanLand
14-04-2010, 23:36
به جای حروف فارسی و عربی مربع هست چی کار کنم ؟؟/ خواهش می کنم کمک کنید:41::41::41::41::41::41::41:

سلام.

یک هارد ریست بکن دوباره فارسی ساز رو نصب کن درست میشه.فقط قبلش از کانتکتهات و اس ام اس هات بکاپ بگیر چون تمام اونچیزی که رو حافظه داخلی گوشی داری پاک میشه.:11:

mohsen.haftom
15-04-2010, 11:55
سلام من یه سوال داشتم فارسی ساز رو رو x1 نصب کردم جواب داد جالا می هوام با کیبورد فیزیکی خود گوشی فارسی تایپ کنم باید چی کار کنم؟ ممنم می شم اگه زود جواب بدید.

asextor1
15-04-2010, 14:53
سلام من یه سوال داشتم فارسی ساز رو رو x1 نصب کردم جواب داد جالا می هوام با کیبورد فیزیکی خود گوشی فارسی تایپ کنم باید چی کار کنم؟ ممنم می شم اگه زود جواب بدید.

دو تا راه داری
اول اینکه اگه فارسی ساز mobdiv رو نصب کردی کلید های # و Space رو با هم بزنی تا بتونی فارسی بنویسی
دومی هم بصورت زیره که از انجمن تخصصی موبایل ( آی آر تی سی آی) نقل میکنم

AE Keyboard Mapper v1.3 - تایپ فارسی با کیبرد فیزیکی / سخت افزاری

برنامه AEMapper به شما کمک می کنه تا با کیبرد فیزیکی / سخت افزاری گوشیتون فارسی و یا به هر زبان دیگه ای که خواستید تایپ کنید !

محل قرار گیری حرف با shift

گ -> shift+ه
چ -> shift+ی
پ -> shift+ب
ژ -> shift+ٶ

Layout فارسی این برنامه توسط sadegh_cpu ویرایش و ساخته شده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می تونید Layout های بیشتر رو از سایت نرم افزار دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سپس فایل A1 را در فلدر Program Files\AEKMap بریزید

Layout فارسی رو هم جداگانه براون آپلود کردم ولی نیازی بهش ندارید و درون برنامه قرار داده شده ( توسط فرشید )

ماتريكس
15-04-2010, 14:55
چرا هيچكس جوابمو نميده آخرين رام رسمي رو نداره ؟

mohsen.haftom
15-04-2010, 19:21
دو تا راه داری
اول اینکه اگه فارسی ساز mobdiv رو نصب کردی کلید های # و Space رو با هم بزنی تا بتونی فارسی بنویسی
دومی هم بصورت زیره که از انجمن تخصصی موبایل ( آی آر تی سی آی) نقل میکنم

AE Keyboard Mapper v1.3 - تایپ فارسی با کیبرد فیزیکی / سخت افزاری

برنامه AEMapper به شما کمک می کنه تا با کیبرد فیزیکی / سخت افزاری گوشیتون فارسی و یا به هر زبان دیگه ای که خواستید تایپ کنید !

محل قرار گیری حرف با shift

گ -> shift+ه
چ -> shift+ی
پ -> shift+ب
ژ -> shift+ٶ

Layout فارسی این برنامه توسط sadegh_cpu ویرایش و ساخته شده .

می تونید Layout های بیشتر رو از سایت نرم افزار دانلود کنید :

سپس فایل A1 را در فلدر Program Files\AEKMap بریزید

Layout فارسی رو هم جداگانه براون آپلود کردم ولی نیازی بهش ندارید و درون برنامه قرار داده شده ( توسط فرشید )

مرسی دستت درد نکنه تستش می کنم.

---------- Post added at 08:21 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

سلام دوباره به اساتید یه سوال دیگه دارم من اگه بخوام ویتدوز x1 رو از 6.1 به 6.5 تبدیل کنم باید رام رو دانلود و نصب کنم ؟ خواهش می کنم راهنمایی کنید و از چه توع رامی و در صورت داشتن لینکشو لطف کتید ممنمئ میشم. مرسی

salaryy
16-04-2010, 00:58
سلام دوستان یه سوال ؟ بجز اکتیو سینک بر نامه ی هست که بشه باهاش کانتکت ، اس ام اس یا این جور جیزهای توی اکسپریا رو منیج کرد!!!!! کارم گیره ! با اکتیو سینک و اوت لوک هر هاری کردم نشد که نشد یه کانتکت دارم که 250 شماره داره میخوام لودش کنم تو x1 نمیشه!!!
AryanLand
16-04-2010, 21:25
--

سلام دوباره به اساتید یه سوال دیگه دارم من اگه بخوام ویتدوز x1 رو از 6.1 به 6.5 تبدیل کنم باید رام رو دانلود و نصب کنم ؟ خواهش می کنم راهنمایی کنید و از چه توع رامی و در صورت داشتن لینکشو لطف کتید ممنمئ میشم. مرسی

سلام.

اگر بخواهید از سایت سونی اریکسون استفاده کنید نیاز به دانلود رام در ابتدا نیست با اتصال گوشی بصورت آنلاین همزمان دانلود و آپدیت میکنه.
اما در صورتی که غیر از سایت اصلی باشه ,بله باید دانلود و نصب کنید متاسفانه الان لینک ندارم.ولی شما اگر چند صفحه به عقب برگردید دوست عزیزمون محمد لینک برای رام چند تا گذاشتن.:11:

ماتريكس
18-04-2010, 10:41
چرا واسه هر سؤال كوچيكي يكي هميشه هست كه جواب بده ولي من كه مي خوام رام رو عوض كنم كسي كمكم نميكنه؟ يعني فقط بايد كسي مشكلش تيك زدن توي قسمت هاي مختلف يا برنامه هاي جانبي باشه كه بهش كمك بشه؟ الان 10 روزه كه به آخرين رام رسمي احتياج دارم. تمام اينترنت رو هم زير و رو كردم ولي تمام لينكهايي كه گير آوردم خراب بودن مجبور شدم رام R2 رو دانلود كنم . ولي چرا كسي آخرين رام رو نداره؟‌

احمد44
18-04-2010, 15:11
X2 Video Driver روی x1 جواب میده؟

P A R S A
18-04-2010, 18:01
الان 10 روزه كه به آخرين رام رسمي احتياج دارم. تمام اينترنت رو هم زير و رو كردم ولي تمام لينكهايي كه گير آوردم خراب بودن مجبور شدم رام R2 رو دانلود كنم . ولي چرا كسي آخرين رام رو نداره؟‌
لینک مستقیم آخرین رام رسمی R3aa010

mohsen.haftom
18-04-2010, 21:18
سلام و خسته نباشید به اساتید اقا نحوه ی مارک آل کردن برای فرستادن فایل چه طوریه با X1. خواهش می کنم کمکم کنید ممنون.

hrhgroup
19-04-2010, 11:25
سلام

اقا ما یه سوال پرسیدیم مورد توجه قرار نگرفت اصلا...
من لپ تاپ با مودم لن به اینترنت وصله..میخوام اینترنتش رو از طریق وایرلس لپ تاپ شیر کنم که بتونم تو خونه با مبایل کانکت بشم..چجوری باید اینکارو بکنم؟
یه سوال دیگه...این برنامه ریموت دسکتاپ رو کسی باهاش کار کرده؟ من هر کار میکنم نمیتونم با مبایل به کامپیوتر وصل شم..اون آمروزشش هم خوندم ولی چیزایی که برای تو ویندوز گفته نیستش

ممنون

Nakh0d4
19-04-2010, 20:58
من داشتم رو X1 با برنامه Activesync برنامه نصب ميكردم نمي دونم چي شد كه ذيگه Touch screen خراب شد الانم ديگه هر چي ريست كردم درست نشد و فقط با دكمه هاي سخت افزاري ميتونم كار كنم و هر چي رو صفحه ميزنم كار نمي كنه:ohno:
چيكار كنم ؟ :41:

hussain
20-04-2010, 12:05
من داشتم رو X1 با برنامه Activesync برنامه نصب ميكردم نمي دونم چي شد كه ذيگه Touch screen خراب شد الانم ديگه هر چي ريست كردم درست نشد و فقط با دكمه هاي سخت افزاري ميتونم كار كنم و هر چي رو صفحه ميزنم كار نمي كنه:ohno:
چيكار كنم ؟ :41:
توی تنظیمات یجا هست برای تنظیم صفخه نمایش به اسم asighment یا همچین چیزی
اگر درست نشد هارد ریسیت کن
اگر بازم درست نشد به شما تبریک میگوییم چون گوشی رو خراب کردی و باید ببری تعمییر گاه:31:

Mohammad
20-04-2010, 12:49
سلام و خسته نباشید به اساتید اقا نحوه ی مارک آل کردن برای فرستادن فایل چه طوریه با X1. خواهش می کنم کمکم کنید ممنون.

می بایست برنامه جانبی file explorer نصب کنید ...

shah abas
20-04-2010, 13:05
سلام.

اگر بخواهید از سایت سونی اریکسون استفاده کنید نیاز به دانلود رام در ابتدا نیست با اتصال گوشی بصورت آنلاین همزمان دانلود و آپدیت میکنه.
اما در صورتی که غیر از سایت اصلی باشه ,بله باید دانلود و نصب کنید متاسفانه الان لینک ندارم.ولی شما اگر چند صفحه به عقب برگردید دوست عزیزمون محمد لینک برای رام چند تا گذاشتن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ین ۶.۵ به صورت رسمی برای ایکسپریا اومده؟ با چه نرم افزاری باید ایکسپریام رو آپدیت کنم؟
و این که تازگی ها گوشی عکس که می گیره نصفش نیست یا بعد از اولین بار دیدن دیگه نمیشه فایل رو باز کرد و ....
و این که اگه فایلی رو در چند فولدر تو در تو بریزم دیده نمیشه و حتما باید فولدر تو در تو ها بیشتر از ۲ ۳ تا نشه(از اول این طوری بود) چرا؟
(رام فعلی همونی هست که روش بوده : R3AA010)

golmohammadi
21-04-2010, 22:56
hین ۶.۵ به صورت رسمی برای ایکسپریا اومده؟ با چه نرم افزاری باید ایکسپریام رو آپدیت کنم؟
و این که تازگی ها گوشی عکس که می گیره نصفش نیست یا بعد از اولین بار دیدن دیگه نمیشه فایل رو باز کرد و ....
و این که اگه فایلی رو در چند فولدر تو در تو بریزم دیده نمیشه و حتما باید فولدر تو در تو ها بیشتر از ۲ ۳ تا نشه(از اول این طوری بود) چرا؟
(رام فعلی همونی هست که روش بوده : R3AA010)

نه رام 6.5 بطرو رسمی برای x1 نخواهد آمد
اشن مشکلاتی که شما میگین خیلی مشکوکه
بهتره یه بار کامل مموری فرمت کنید
بعد هارد ریست کنید و یا رام دیگه ای بریزید
اگه رام ریختین دوباره هارد ریست کنین

Vahid67
22-04-2010, 22:20
دوستان من نمیتونم به هیچ کدوم از فایل های داخل مموری دسترسی داشته باشم چه وقتی با گوشی و یا با کامپیتور میخوام کپی شون کنم پیغام Access Denied میده!!!!!!!

Vahid67
22-04-2010, 22:31
الان فهمیدم که از داخل مموری خارجی هم نمیتونم فایل کپی کنم روی هارد همون access denied میزنه فقط از طریق Disk Drive میتونم از مموری خارجی کپی کنم...

shah abas
22-04-2010, 23:59
این مانیلا چیه؟ میشه رو ایکسپریا نصب کرد؟ و این که تاچ فلو رابط کاربری گوشی های HTC هست؟ میشه رو ایکسپریا نصب کرد؟
(نحوه نصب به صورت کلی هم بگید ممنون می شوم)

white_rose
23-04-2010, 16:26
سلام دوستان
من از وايرلس دانشگاهمون براي اتصال به اينترنت از طريق لپتاپ استفاده ميکنم، به طوري که اول با وايرلس به يک شبکه داخلي دانشگاه کانکت ميشيم و بعد از طريق (وي پي ان) و وارد کردن يوزر و پسورد به اينترنت وصل ميشيم.
تا الان با موبايل به اينترنت وصل نشدم، الان ميخواستم با x1 کانکت شم، وايرلس کانکت ميشه اما صفحه اينترنت رو نمياره، نميدونم مشکل از (وي پي ان) هست يا از تنظيمات وايرلس گوشي. البته يه اکانت (وي پي ان) هم ساختم و وقتي هم هردو رو کانکت ميکنم باز هم همون مشکل هست. ميشه راهنمايي کنيد چيکار کنم؟

يه سوال ديگه هم دارم. من پنلها رو نصب کردم و پيام هم مياد که با موفقيت نصب شده اما وقتي دکمه ايکس- پنل رو ميزنم پنلي اضافه نشده، بايد کار ديگه اي جز نصب هم انجام بدم يا مشکل از جاي ديگه ست؟

Nakh0d4
23-04-2010, 17:47
2 تا سوال داشتم
اول اینکه مثه بقیه گوشیهای سونی اریکسون نمیشه کاری کرد که تو stand by ساعتو نشون بده
دومم اینکه quick gps اپدیت کردم حالا گوشیم تق تق صدا میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](53).gifاین عادیه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](54).gif

AryanLand
23-04-2010, 23:04
2 تا سوال داشتم
اول اینکه مثه بقیه گوشیهای سونی اریکسون نمیشه کاری کرد که تو stand by ساعتو نشون بده
دومم اینکه quick gps اپدیت کردم حالا گوشیم تق تق صدا میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این عادیه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.

اوت تق تق گوشیتون ربطی به کوییک جی پی اس نداره.:11:

Nakh0d4
24-04-2010, 17:41
سلام.

اوت تق تق گوشیتون ربطی به کوییک جی پی اس نداره.:11:
پس برا چیه؟
سافت ریست کردم قطع شد ولی فکرمو مشغول کرده:8:

arshiad
25-04-2010, 08:50
دوستان آنتن گوشی من شب تا صبح قطع میشه ساعتهای حدود 12 تا 6 بقیه گوشیها اینجوری نیستند فقط گوشی من اینجوریه می تونین کمکم کنید

asextor1
26-04-2010, 19:07
کسی میدونه چطور میشه با دوربین گوشی عکس های پیاپی گرفت . توی همه گوشی ها داره ولی من توی X1 چیزی پیدا نکردم

mohsen.haftom
28-04-2010, 00:39
سلام خدمت همه ی اساتید گل سایت اقا من 2 تا سوال دارم
اولی این که مدت زمان شارژ گوشی واسه شما چقدره هر چند روز شارژ می کنید
دوم این که شلسی (اگه اسمشو درست بگم) اصلی گوشی اون فسمت زیر دکمه های صدا سمت راست از گوشه یه ترک . درز ایجاد شده تا قسمت داخل اون ایا میشه کاری واسش کرد . اخه تازه خریدم گوشی رو ( این مشکل بخاطر بی احتیاطی بوده)
خواهش می کنم کمکم کنید

mohsen.haftom
28-04-2010, 00:42
از دوستان اگه کسی نرم افزار AUDIO BUSTER رو داره اگه لطف کنه برذاره ممنون می شم

akharin_booseh
28-04-2010, 12:52
مرسی از پاسخت

mkhavari2000
28-04-2010, 13:19
کسی میدونه چطور میشه با دوربین گوشی عکس های پیاپی گرفت . توی همه گوشی ها داره ولی من توی X1 چیزی پیدا نکردم

وارد قسمت دوربین میشی با آیکونی که شکله آچار هست وارد قسمت تنظیمات میشی
گوشه پایین صفحه سمت راست یه فلش رو به پایین میبینی و فشارش میدی
وارد قسمت تنظیماتی که هم عکس رو داره و هم فیلمبرداری رو داره میشی گزینه وسط که عکس دوربین داره رو انتخاب میکنی و با اسکرولی که کنار سمت راست صفحه هست پایین میایی و یک منو مونده به آخری نوشته:
Def.shoot mode
و اون رو روی حالت multi shot میذاری

hussain
28-04-2010, 13:22
دوم این که شلسی (اگه اسمشو درست بگم) اصلی گوشی اون فسمت زیر دکمه های صدا سمت راست از گوشه یه ترک . درز ایجاد شده تا قسمت داخل اون ایا میشه کاری واسش کرد . اخه تازه خریدم گوشی رو ( این مشکل بخاطر بی احتیاطی بوده)
خواهش می کنم کمکم کنید
مدت شارژ برای روزهای اول 1روز با استفاده زیاد نهایتش 2 روزه اما با مرور زمان بهتر میشه
ترک هم توی همشون هست تنها راهش هم اینه که وقتی تعداد ترک زیاد شد قابش رو عوض کنی:10:

asextor1
28-04-2010, 14:36
وارد قسمت دوربین میشی با آیکونی که شکله آچار هست وارد قسمت تنظیمات میشی
گوشه پایین صفحه سمت راست یه فلش رو به پایین میبینی و فشارش میدی
وارد قسمت تنظیماتی که هم عکس رو داره و هم فیلمبرداری رو داره میشی گزینه وسط که عکس دوربین داره رو انتخاب میکنی و با اسکرولی که کنار سمت راست صفحه هست پایین میایی و یک منو مونده به آخری نوشته:
Def.shoot mode
و اون رو روی حالت multi shot میذاری

ممنون ولی باز هم فقط یک عکس میشه گرفت

mohsen.haftom
28-04-2010, 18:00
مدت شارژ برای روزهای اول 1روز با استفاده زیاد نهایتش 2 روزه اما با مرور زمان بهتر میشه
ترک هم توی همشون هست تنها راهش هم اینه که وقتی تعداد ترک زیاد شد قابش رو عوض کنی:10:

سلام اگه قاب رو بخوام عوض کنم باید از کجا تهیه کنم؟؟؟
واسه باتری الام از من 1 روزه خالی میشه مشکلی نداره؟؟؟؟/

Vahid67
29-04-2010, 18:20
من تقریباً یک سال هست که گوشی رو دارم هنوز ترک نخورده .... نمیشه گفت همشون ترک میخورن....

hussain
29-04-2010, 22:09
از بقالی سر کوچه:31:.خوب از بازار موبایل دیگه
اگر قابش رو پیدا کردی یه پیام به ما هم بده
در مورد شارژش هم عادیه:10:

nakeshman
29-04-2010, 22:43
سلام دوستان عزیز
من رام 826X WM 6.5.5 build 23549 with HTC Sense 2.5 رو روی گوشیم xperia x1 نصب کرده بودم، ولی بعد از 1 هفته به خاطر باگ هاش میخواستم بر گردم به همون ویندوز موبایل 6.1.
spl رو به همون spl اصلی گوشی برگردوندم ، بعد از نصب ویندوز 6.1 ، از طریق اکتیوسینک ؛ دیدم که ویندوز همون 6.5 هست و هر کاری کردم مثل ویندوز 6.1 که قبلا با همون رام ریخته بودم نمیشد!
اینجا بود که من اون حرکت تاریخی رو کردم که دستامو گذاشت تو حنا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برداشتم فایلی که spl گوشی رو به حالت اول بر میگردونه تغییر نام دادم به kovsimg.nbh
و اونو ریختم توی مموری و از توی بوت لودر شروع کردم به نصب کردنش ؛ تا 100 % رفت و بعد روی loading گیر کرد . دیگه بعد از این هر کاری کردم که بتونم رام بریزم روش نشد ؛ چه با بوت لودر و چه با اکتیو سینک!
الان گوشی رو که روشن میکنم مستقیم میره تو صفحه ی 3 رنگ .
اگه بخوام با بوت لودر رام بریزم ؛ روی لودینگ گیر میکنه و اگه با اکتیو سینک ، اون باکس درصد میاد و روی 0 % گیر میکنه و بعد 1 مدت روی pc پیغام خطای
error 262: update error
the rom update utility has encountered communication errors durin the update procces. رو میبینم.
هر کاری هم که بگید کردم ؛ hard reset و استفاده از task 29 برای فرمت کردن رام گوشی و ...
ولی خیلی سمجه، چه کار باید بکنم ؟
ممنووووووووووووو

nakeshman
29-04-2010, 22:52
سلام دوستان عزیز
من رام 826X WM 6.5.5 build 23549 with HTC Sense 2.5 رو روی گوشیم X1 نصب کرده بودم، ولی بعد از 1 هفته به خاطر باگ هاش میخواستم بر گردم به همون ویندوز موبایل 6.1.
spl رو به همون spl اصلی گوشی برگردوندم ، بعد از نصب ویندوز 6.1 ، از طریق اکتیوسینک ؛ دیدم که ویندوز همون 6.5 هست و هر کاری کردم مثل ویندوز 6.1 که قبلا با همون رام ریخته بودم نمیشد!
اینجا بود که من اون حرکت تاریخی رو کردم که دستامو گذاشت تو حنا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برداشتم فایلی که spl گوشی رو به حالت اول بر میگردونه تغییر نام دادم به kovsimg.nbh
و اونو ریختم توی مموری و از توی بوت لودر شروع کردم به نصب کردنش ؛ تا 100 % رفت و بعد روی loading گیر کرد . دیگه بعد از این هر کاری کردم که بتونم رام بریزم روش نشد ؛ چه با بوت لودر و چه با اکتیو سینک!
اگه بخوام با بوت لودر رام بریزم ؛ روی لودینگ گیر میکنه و اگه با اکتیو سینک ، اون باکس درصد میاد و روی 0 % گیر میکنه و بعد 1 مدت روی pc پیغام خطای
the rom update utility has encountered communication errors durin the update procces. رو میبینم.
هر کاری هم که بگید کردم ؛ hard reset و استفاده از task 29 برای فرمت کردن رام گوشی و ...
ممنووووووووووووو

HOJ-JAT
30-04-2010, 17:44
سنگین ترین رامش چیه؟

golmohammadi
01-05-2010, 02:08
قدیما باطری من در کارکرد عادی 3 روز راحت جواب میداد

من تقریباً یک سال هست که گوشی رو دارم هنوز ترک نخورده .... نمیشه گفت همشون ترک میخورن....

ایول شانسو ببین

nakeshman
01-05-2010, 09:40
نا خواسته 2 تا تاپیک هم نمام درست شده بود که اون یکس توسط دوستان بسته شد .:20:
بی زحمت اگه کسی اطلاعاتی داره توی این تاپیک راهنمایی کنه . ممنون:10:

HOJ-JAT
01-05-2010, 17:08
ایول شانسو ببین
منم حدود 4 ماه خریدم ترک نخورده..

احمد44
02-05-2010, 12:25
تاچ x1 من ضعیف شده ولی با دست خوب کار میکنه کجای تنظیمات را باید درست کنم؟

mohsen.haftom
06-05-2010, 11:10
سلام به همه ی دوستان یه مشکلی دارم من تازه ویندوز x1 رو عوض کردم زمان اسمس هایی که دریافت می کنم با ساعت یکی نیست؟ چی کارش کنم؟؟؟ خواهش می کنم کمکم کنید

asextor1
06-05-2010, 18:34
سلام به همه ی دوستان یه مشکلی دارم من تازه ویندوز x1 رو عوض کردم زمان اسمس هایی که دریافت می کنم با ساعت یکی نیست؟ چی کارش کنم؟؟؟ خواهش می کنم کمکم کنید

فکر میکنم با فایل زیر مشکلتون حل بشه

golmohammadi
07-05-2010, 15:45
تاچ x1 من ضعیف شده ولی با دست خوب کار میکنه کجای تنظیمات را باید درست کنم؟

شما یه بار تاچ گوشی را کالیبره کنید
به احتمال زیاد درست بشه

sarah_t
08-05-2010, 12:37
سلام
این فارسی سازی که تو سایت هست دانلود نمیشه
لطفا کمک کنید خیلی لازمش دارم

mohsen.haftom
08-05-2010, 13:38
سلام من قبلا یه سوال در مورد شارژ کردن باتری X1 پرسیدم ولی دو تا جواب مختلف گرفتم حالا کدو ماش درسته؟ از دوستان میخوام کمکم کنید.

اولین حواب : قبل از اینکه کاملا خالی بشه (مثلا حدود 20 در صد) سعی کن گوشی رو به شارژ بزنی و تا کامل هم فول شارژ نشده گوشی رو بکشی.
دومی:خالی خالی بشه بعد شارژ کنید و تا آخر هم شارژ کنید؟
دوستان کدوماش درسته؟؟؟

یثقشناساشده
09-05-2010, 02:32
آقا یکی کمک کنه سریال برای رجیستر کردن spb traveler رو پیدا کنم البته برای weather رو پیدا کردم اما این رو نمیتونم

golmohammadi
09-05-2010, 11:27
سلام
این فارسی سازی که تو سایت هست دانلود نمیشه
لطفا کمک کنید خیلی لازمش دارم
منظورت علیرضا هست ؟
بفرما همینجا ضمینه کردم

سلام من قبلا یه سوال در مورد شارژ کردن باتری X1 پرسیدم ولی دو تا جواب مختلف گرفتم حالا کدو ماش درسته؟ از دوستان میخوام کمکم کنید.

اولین حواب : قبل از اینکه کاملا خالی بشه (مثلا حدود 20 در صد) سعی کن گوشی رو به شارژ بزنی و تا کامل هم فول شارژ نشده گوشی رو بکشی.
دومی:خالی خالی بشه بعد شارژ کنید و تا آخر هم شارژ کنید؟
دوستان کدوماش درسته؟؟؟

هر کدوم یه چیزی را درست گفتند و یکی را اشتباه
اما درستش :
وقتی گوشی شارژش کم شد 20 تا30 درصد بزن شارژ
بهتره صبر کنی تا کاملا شارژ بشه بعد درش بیار

اما توضیحات بیشتر
1 ماه یه بار بهتره بزاری باطری تا ته خالی بشه طوری که گوشی خاموش بشه
بعد بزن شارژ تا فول شارژ بشه

در گوشیهای سونی اریکسون زیاد فرق نیمکنه که کی گوشیو بزنی شارژ و کی دربیاری
پس حتی اگه نکات بالا را رعایت نکنی بازم مشکلی نخواهی داشت
چرا که خودم در کا800 و x1 هیچ نکته ای را رعایت نمیکردم و مشکلی هم نداشتم
اینا بیشتر برای گوشیهای دیگه هست(نوکیا سامسونگ الجی و ....)
البته اونا هم گوشیهای جدیدون ممکنه همینطور باشند

vahid_civil
10-05-2010, 17:18
سلام
دوست من دیروز یک ایکس 1 خرید . (350 تومن ) ولی مموری روش نداشت . میخواستم بدونم از روش ورداشتن یا کلا نداره ؟
کسی تازگی خریده ؟

golmohammadi
12-05-2010, 22:23
سلام
دوست من دیروز یک ایکس 1 خرید . (350 تومن ) ولی مموری روش نداشت . میخواستم بدونم از روش ورداشتن یا کلا نداره ؟
کسی تازگی خریده ؟

والا قدیما که گرون بود مموری 2 تا 8 گیگ رو گوشی بود
خلاصه باید یه مموری رو گوشی میذاشتند
ولی الان با این قیمت ممکنه نذارند
اما نامردیه حداقل باید 2 گیگ میذاشتند روش

AryanLand
12-05-2010, 22:55
والا قدیما که گرون بود مموری 2 تا 8 گیگ رو گوشی بود
خلاصه باید یه مموری رو گوشی میذاشتند
ولی الان با این قیمت ممکنه نذارند
اما نامردیه حداقل باید 2 گیگ میذاشتند روش

سلام.

2 تا 8 گیگ رو گوشی بود؟:18:
والا ما که 2تاش رو (یکی واسه خودم و یکی هم یکی از دوستان) خریدیم تو هر دوتاش هر کدوم یدونه 4 گیگ بود.:11:

omidsys
14-05-2010, 22:20
سلام
قبلا یه نرمافزار بود که پانل media xperience panel رو به صورت فایل اجرای تو programer قرار میداد.
کسی از بچه ها اگه داره لطف کنه بزاره.خیلی توی نت گشتم ولی پیدا نکردم:41:

mohsen.haftom
15-05-2010, 13:44
سلام خسته نباشید 2 تا سوال داشتم یکی این که چجوری میشه massege center فرستنده پیام همراه اول رو تغییر داد و دوم این که آیا نرم افزاری برای فرستادن شکلک هست؟؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید

saieed91
16-05-2010, 01:28
سلام دوستان عزیز
من رام 826X WM 6.5.5 build 23549 with HTC Sense 2.5 رو روی گوشیم X1 نصب کرده بودم، ولی بعد از 1 هفته به خاطر باگ هاش میخواستم بر گردم به همون ویندوز موبایل 6.1.
ممنووووووووووووو

---------------------------

<<<>>> دوست عزیز شما وقتی رام رو تغییر می دید رام بعدی دقیقا جایگزین نمیشه بلکه ممکنه از همون رام قبلی فایلهایی در حافظه اصلی باقی بمونه که حتی با هارد ریست هم بر طرف نمیشه.

برای برطرف کردن اینکار من فایلی رو ضمیمه می کنم، شما فیل رو اکسترکت می کنید و اوون رو اجرا می کنید.
بدون هیچ فایل اضافی. به شکل زیر.
مموری رو دربیارید.
گوشی رو روشن کنید، احتمالا همون صفحه 3 رنگ نمایان میشه.
کابل USB رو به گوشی و کامپیوتر وصل کنید.
فایل رو اجرا کنید. گوشی مجددا ریستارت میشه و همون صفحه میاد.

این مرتبه:

روش اپ دیت رام رو با کامپیوتر اجرا کنید.
توجه داشته باشید ممکنه چندین بار در درصد های مختلف ارور بده اما باید صبور باشید و مجددا این کار رو انجام بدین.

اگر ارور ادامه داشت بعد از ریستارت شدن باز بدون اینکه مرحله اول رو انجام بدین همین اپ رام رو تکرار کنید.

این کار تضمین شدست و خودم امتحان کردم.

فایل:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

asextor1
16-05-2010, 15:26
سلام خسته نباشید 2 تا سوال داشتم یکی این که چجوری میشه massege center فرستنده پیام همراه اول رو تغییر داد و دوم این که آیا نرم افزاری برای فرستادن شکلک هست؟؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید

Start>Settings>Personal>Phone>Services>Voice Mail and Text Messages>Get Settings...>Text Messages Services Center

ماتريكس
16-05-2010, 16:46
ميخوام رام رو عوض كنم (هنوز فابريك شركت - ra1) ولي هرچي دكمه هاي صدا رو به همراه پاور فشار مي دم منوي بوت شدن نمياد . ميشه كسي بگه چند ثانيه بايد دستم رو رو دكمه ها نگه دارم؟ اول كدوم رو بگيرم اگه ممكنه دقيق يكي برام بگه چون هر جور امتحان مي كنم فايده نداره باز به صورت معمولي روشن ميشه.

shermanpop
16-05-2010, 16:52
سلام دوستان
من میخوام x1 بگیرم ولی چند مورد هست که بهشون اهمیت میدم کهنمیدونم x1 داره یا نه؟
اول از همه به کیفیت صدا خیلی اهمیت میدم به خاطر همین سونی اریکسون رو به نوکیا ترجیح میدم ولی نمیدونم که کیفیت صدای x1 مثل سونی های قبلی هست یا نه البته در هدفون نه اسپیکر گوشی
دوم اینکه کیفیت عکس برداری و فیلم برداری اون چطوره و در حد کدام گوشی هست
و در آخر بدلیل اینکه ویندوز موبایل هست احتمالاً بیشتر ویروس میگیره یا نه؟
لازم به ذکره که گوشی من p1 و قبل از اون هم w950 داشتم وقبل از اون هم p990 حالا میخوام این x1 رو تجربه کنم.

Mohammad
16-05-2010, 18:27
سلام
با توجه به گوشی قبلیه شما ، نه بلندی و نه کیفیت صدای X1 به خوبیه P1 نیست . کیفیت عکس و فیلم از P1 تا حدودی بهتر هست . ویروس هم نه ! ویروس چندانی در کار نیست !

این نکته رو در نظر داشته باشید که X1 یک گوشیه ویندوز موبایل هست و نباید انتظارات مالتی مدیای بالایی ( مثل اینترفیس زیبای W950برای پخش آهنگ )داشته باشید ، یا دوربین فوق العاده ! گرچه قابلیت های نرم افزاری و قدرت بالاتری در زمینه نرم افزاری ( فرضا کار با آفیس 2007 به راحتی ، نرم افزارهای مهندسی مناسب و ... )در این زمینه داره .

---------- Post added at 06:27 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

ميخوام رام رو عوض كنم (هنوز فابريك شركت - ra1) ولي هرچي دكمه هاي صدا رو به همراه پاور فشار مي دم منوي بوت شدن نمياد . ميشه كسي بگه چند ثانيه بايد دستم رو رو دكمه ها نگه دارم؟ اول كدوم رو بگيرم اگه ممكنه دقيق يكي برام بگه چون هر جور امتحان مي كنم فايده نداره باز به صورت معمولي روشن ميشه.

باتری رو در بیارید برای چند ثانیه ، دوباره بذارید سر جاش . دکمه پایین ولوم رو نگه دارید و دکمه پاور رو فشار دهید و هر دو رها نکنید تا صفحه بوت بیاد .

ماتريكس
16-05-2010, 20:42
ممنون كه جواب داديد . حالا من فايل ايميج رام رو گرفتم از فشرده هم خارج كردم اسم اون رو هم به kovsimg.nbh تبديل كردم روي يك رم خالي كپي كردم ولي وقتي صفحه بوت گوشي بالا مي ياد نمي تونه فايل ايميج رو پيدا كنه . نمي دونم مشكل كجاست . اگر نكته جا مونده ممنون ميشم كسي راهنمايي كنه

asextor1
16-05-2010, 21:05
ممنون كه جواب داديد . حالا من فايل ايميج رام رو گرفتم از فشرده هم خارج كردم اسم اون رو هم به kovsimg.nbh تبديل كردم روي يك رم خالي كپي كردم ولي وقتي صفحه بوت گوشي بالا مي ياد نمي تونه فايل ايميج رو پيدا كنه . نمي دونم مشكل كجاست . اگر نكته جا مونده ممنون ميشم كسي راهنمايي كنه

مشکل اینه که رمت واقعا خالی نیست بهتره با رم ریدر وصلش کنی به سیستم و فرمتش کنی بعد ایمیج رو بریزی
در آخر هم وقتی گوشیت خاموشه رم رو بزار
در کل خیلی اذیت میکنه این روش . بهتره از X1 Custom Ruu استفاده کنی

smagoli
17-05-2010, 01:15
سلام به همه دوستان
من مدتیه که میخوام گوشی بگیرم و با توجه به پول و خواسته هام به x1 رسیدم. ولی متاسفانه x1 یک مشکل عمده داره اونم نداشتن شتاب سنجه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که اتفاقا یکی از ملاکهام بود. در واقع نمیشه باهاش بازی یا برنامه هایی که با حرکت کار میکنند رو اجرا کرد، درسته؟؟؟

ولی به هر حال فقط همین گوشی به پولم میخوره

حالا من چندتا سوال داشتم اگه جوابمو بدین واقعا ممنون میشم

1.همه گوشیها یه سری مشکلاتی دارند که فقط بعد از مدت کار کردن باهاش معلوم میشن.
برای مثال گوشی N78 خودم زیاد هنگ میکنه، مشکلاتی تو صفحه نمایش داره و ازین قبیل مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری که تو هیچ ریویویی قبل از خرید گوشی نخونده بودم
میخواستم بدونم مشکلات کاربری x1 چیه؟؟ زیاد هنگ میکنه؟؟ کیبوردش راحته؟؟ صفحه نمایش خوبه؟؟؟ و... در واقع یک نقد کاملی میخوام از کسی که با این گوشی کار کرده باشه. نه از روی امارو ارقام

2. ایا میشه روش win 6.5 بریزم؟؟ مشکلات احتمالی که بعد از اینکار پیش میاد چیه؟؟؟

با تشکر از همه ی دوستان

Mohammad
17-05-2010, 08:26
سلام به همه دوستان
من مدتیه که میخوام گوشی بگیرم و با توجه به پول و خواسته هام به x1 رسیدم. ولی متاسفانه x1 یک مشکل عمده داره اونم نداشتن شتاب سنجه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که اتفاقا یکی از ملاکهام بود. در واقع نمیشه باهاش بازی یا برنامه هایی که با حرکت کار میکنند رو اجرا کرد، درسته؟؟؟

ولی به هر حال فقط همین گوشی به پولم میخوره

حالا من چندتا سوال داشتم اگه جوابمو بدین واقعا ممنون میشم

1.همه گوشیها یه سری مشکلاتی دارند که فقط بعد از مدت کار کردن باهاش معلوم میشن.
برای مثال گوشی N78 خودم زیاد هنگ میکنه، مشکلاتی تو صفحه نمایش داره و ازین قبیل مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری که تو هیچ ریویویی قبل از خرید گوشی نخونده بودم
میخواستم بدونم مشکلات کاربری x1 چیه؟؟ زیاد هنگ میکنه؟؟ کیبوردش راحته؟؟ صفحه نمایش خوبه؟؟؟ و... در واقع یک نقد کاملی میخوام از کسی که با این گوشی کار کرده باشه. نه از روی امارو ارقام

2. ایا میشه روش win 6.5 بریزم؟؟ مشکلات احتمالی که بعد از اینکار پیش میاد چیه؟؟؟

با تشکر از همه ی دوستان

از ورود X1 به بازار خیلی وقته می گذره ! شما کافیه کمی جستجو کنید ، مفصل در مورد همه مواردی که فرمودین بحث شده ... مختصر و مفید عرض می کنم :
کیبوردش راحته ، صفحه نمایش خیلی خوب ! و با توجه به اینکه ویندوز موبایل هست مسلما پیچیدگی بیشتری داره ، هنگش بستگی به ویندوزی داره که نصب می کنید ! فرضا ویندوز اصلی خودش هیچگونه مشکل کاربری نداره و روان هست !
ویندوز 6.5 رسمی برای X1 وجود نداره و باید از ویندوز های کوک شده استفاده کنید ...

smagoli
17-05-2010, 11:12
از ورود X1 به بازار خیلی وقته می گذره ! شما کافیه کمی جستجو کنید ، مفصل در مورد همه مواردی که فرمودین بحث شده ... مختصر و مفید عرض می کنم :
کیبوردش راحته ، صفحه نمایش خیلی خوب ! و با توجه به اینکه ویندوز موبایل هست مسلما پیچیدگی بیشتری داره ، هنگش بستگی به ویندوزی داره که نصب می کنید ! فرضا ویندوز اصلی خودش هیچگونه مشکل کاربری نداره و روان هست !
ویندوز 6.5 رسمی برای X1 وجود نداره و باید از ویندوز های کوک شده استفاده کنید ...

مرسی از شما
من خیلی تحقیق کردم و مطالب زیادی هم خوندم. ولی میخوام نظر افرادی که با این گوشی کار کردن رو هم بدونم

Mohammad
17-05-2010, 11:23
الان این تاپیک 607 صفحه داره !:31:

پر از نظرات گوناگون ...

فقط برای خرید X1 به این نکته توجه داشته باشید که ویندوز موبایل هست و اگه خواستید بگیرید حتما با گارانتی بگیرید که اگه خدایی نکرده ترک خورد بتونید قابش رو عوض کنید !

mohsen.haftom
17-05-2010, 17:26
سلام خیسته نباشید یه سوال دارم می خواسنم ببینم میشه ایکس 1 رو دو سیم کارتش کرد؟؟؟

Vahid67
17-05-2010, 19:10
دوستان یه برنامه ردیف برای بلوتوثش معرفی کنید که بشه راحت فایلها رو گله ایی فرستاد و درصدشو هم نشون بده...

smagoli
18-05-2010, 22:28
امروز داشتم پستهای یک سال پیش همین تاپیکو میخوندم، خیلی جالب بود برام
قیمت این گوشی اوایل 1.3 میلیون بوده،
من امروز رفتم قیمت کردم 330 :D:D:D:
کمتر هم میداد

موقع خرید به چه چیزایی توجح کنم؟؟
چه تستهای بکنم؟؟؟
کمک کنید ممنون میشم

asextor1
18-05-2010, 23:25
دوستان یه برنامه ردیف برای بلوتوثش معرفی کنید که بشه راحت فایلها رو گله ایی فرستاد و درصدشو هم نشون بده...

بهترین برنامه ها Resco File Explorer و Total Commander هستن
اولی خوبیش اینه که میشه باهاش چند تا پوشه رو با هم فرستاد ولی سرعتش پایینه
دومی سرعتش خوبه ولی بازم در کل کمه چون من که تست کردم نهایتا 40 کیلوبایت میشد

اگه نداریشون آپ کنم

Vahid67
19-05-2010, 00:21
دستت درد نکنه زحمتشو بکش....

asextor1
19-05-2010, 12:29
Resco Explorer 2010 v.8.00

Total Commander

hiax
19-05-2010, 15:12
دوستان آنتن گوشی من شب تا صبح قطع میشه ساعتهای حدود 12 تا 6 بقیه گوشیها اینجوری نیستند فقط گوشی من اینجوریه می تونین کمکم کنید

آنتن دهی x1 خوب نیست ، منم همین مشکلو داشتم ، با update رام درست نشد ، آخر معلوم شود ، وقتی یک bts شلوغ هاست آنتن x1 قطع و واصل میشه ، که تو گوشی های دیگه چون سریع قطع و وصل میشه شما متوجه نمیشد ، من به مخابرات گزارش دادم اومدن bts محل درست کردن ....

خواهش می کنم کمکم کنید

x1 منم مثل شما ترک خورده ، ترک بخاطره گرم و سرد شدنه گوشی هست
، مخصوصا اگه از wifi استفاده کنید خیلی گرم میشه

hrhgroup
20-05-2010, 19:53
سلام

ببخشید کسی برنامه Remote Desktop درست درمون برای ایکس وان داره؟؟ اون ریموت دسکتاپی که همه جا هست، رو 6.1 کار نمیکنه...کلا نباید رو خود ویندوز مبایل همچین برنامه ای باشه؟

ممنون

Vahid67
21-05-2010, 19:41
دوستان یه مثلث سفید بعضی موقع ها میاد کنار E اون چیه؟؟ من چند روزی که مسافرت بودم خیلی میومد..!!! روش کلیک که میکردم هیچ چیزی باز نمیشد!!!!

mohsen.haftom
21-05-2010, 19:54
سلام خسته نباشید یه سوال دارم من هرچی می خوام آهنگ زنگ رو عوض کنم نمیشه . اسم اهنگ تو لیست میاد ولی اجرا نمیشه . خواهش می کنم کمک کنید.

AryanLand
22-05-2010, 02:31
دوستان یه مثلث سفید بعضی موقع ها میاد کنار E اون چیه؟؟ من چند روزی که مسافرت بودم خیلی میومد..!!! روش کلیک که میکردم هیچ چیزی باز نمیشد!!!!

سلام.

اون مثلث زمانی میاد که گوشی شما به شبکه ای به غیر از شبکه سیم کارتتون وصل میشه و شما در این حالت به محض اینکه بخوای تماسی بگیری آنتن گوشیت میپره و اون مثلث میره.:11:

Vahid67
22-05-2010, 10:33
سلام.

اون مثلث زمانی میاد که گوشی شما به شبکه ای به غیر از شبکه سیم کارتتون وصل میشه و شما در این حالت به محض اینکه بخوای تماسی بگیری آنتن گوشیت میپره و اون مثلث میره.:11:

آره اتفاقاً روی خط مرزی بودم که اون میومد....

smagoli
22-05-2010, 11:25
بچها میخوام بگیرم این گوشیو، یه وقت پشیمون نشم؟؟؟ شما تاییدش میکنید دیگه

راستی:

از کجا بفهمم طرح قدیمه یا طرح جدید؟؟
از کجا کلاس مموری رو بفهمم؟؟؟ مثلا کلاس 2 یا 4 یا 6؟؟؟
وقتی دارم میخرم به چه چیزهایی توجه کنم و به چه نکاتب توجه کنم؟؟؟

HOJ-JAT
22-05-2010, 15:46
بچها میخوام بگیرم این گوشیو، یه وقت پشیمون نشم؟؟؟ شما تاییدش میکنید دیگه
بنظر من الان دیگه نگیر ..برو x2 بگیر..

alternative
22-05-2010, 20:19
سلام به همه بزرگواران
ميخواستم بدونم اين گوشي ماكسيمم ساپورت حافظه اش چقدره و خود شما چه كلاسي(4 6 يا..) رو براش توصيه ميكنيد.

smagoli
22-05-2010, 21:32
بنظر من الان دیگه نگیر ..برو x2 بگیر..

پولم کجا بود که بخوام x2 بگیرم؟؟؟ D:D:D: اخه برادر من ، من اگه 650 پول داشتم که میرفتم یه HTC Touch Pro2 یا Droid میگرفتم با پولی که دارم و انتظاراتم از گوشی و طبق تحقیقاتم فقط میتونم x1 بگیرم ولی خیلی حیف شد که شتاب سنج نداه ): میترکیدن اگه روش شتاب سنج میزاشتن ))):

vahidsport
23-05-2010, 09:18
سلام...

من می خام این گوشی رو برای یکی از رفیقام بگیرم ، وسایل تو کارتون چیا هستش؟ گارانتی اصلی چیه؟ رو این گوشی ویندوز 6.5 نصب میشه؟
تو این رنج قیمت چه گوشی میشه خرید؟
فیلم تا چه رزولوشنی رو راحت پخش میکنه؟
این گوشی کارت گرافیک (اصطلاح شو تو موبایل نمیدونم) داره؟

باطری چقدر نگه میداره؟

خیلی ممنون....

golmohammadi
23-05-2010, 15:41
سلام به همه بزرگواران
ميخواستم بدونم اين گوشي ماكسيمم ساپورت حافظه اش چقدره و خود شما چه كلاسي(4 6 يا..) رو براش توصيه ميكنيد.
یکی از بچه ها مموری 16 گیگ گذاشته بود و براحتی کار میکرد

سلام...

من می خام این گوشی رو برای یکی از رفیقام بگیرم ، وسایل تو کارتون چیا هستش؟ گارانتی اصلی چیه؟ رو این گوشی ویندوز 6.5 نصب میشه؟
تو این رنج قیمت چه گوشی میشه خرید؟
فیلم تا چه رزولوشنی رو راحت پخش میکنه؟
این گوشی کارت گرافیک (اصطلاح شو تو موبایل نمیدونم) داره؟

باطری چقدر نگه میداره؟

خیلی ممنون....

برای لوازم درون جعبه به پست 1 مراجعه کن
گارانتی هم گرونه میدونی؟ اگه مهمه بدون گارانتی بگیر . سیتادل از گارانتی های اصلیشه
فیلمها را بیشتر بیتریت مهمه تا رزولیشن
بیترتهای تا نزدیک 2 مگ را پخش میکنه
رزولیشن هم 800*480 که رزولیشن صفحه هست و طبیعتا میتوهنه باز کنه
تو این رنج قیمت همین خوبه در غیر اینصورت باید پاکت پی سی نخری و سیمبیان بخری
ویندوز خود گوشی 6.1 هست که 6.5 رسما براش نیومده
ولی ویندوز غیر اصل 6.5 تا بخواهی براش وجود داره
چیپست گرافیکی هم داره
باطریش هم عالی هست یکی از بهترین باطریها در بین گوشیها را داره

shermanpop
25-05-2010, 01:40
سلام
من تصمیم گرفتم یه x1 بگیرم ولی نمیدونم که کیفیت صداش داخل هدفون چطوره؟
از طرفی با گارانتی و بدون گارانتی و جریان اون ترگی که بعضی ها میگن چیه؟
دوستانی که از گوشی استفده کردم معایبش چیه؟
تشکر.

---------- Post added at 01:40 AM ---------- Previous post was at 01:37 AM ----------

سلام به همه بزرگواران

دوست عزیز منظور از این کلاسی که گفتید چیه؟ چند نوع داره؟ و چه فرقی میکنند؟

smagoli
25-05-2010, 12:17
سلام
من برنامه spb mobi shell رونصب کردم یه چندتا سوال دارم
sms ها شبیه به چت شده یعنی وقتی reply میکنم همه تو یه sms ذخیره میشه، چیکار کنم که هر sms که میاد تو یه فایل جدا سیو شه؟؟

ایا برنامه ای هست که بشه sms رو مثل گوشیهای نوکیا به پوشه های مختلف انتقال بدیم و ارشیو کنیم؟؟؟
همونطور که میدونید تو گوشیهای نوکیا میشه تو قسمت My Folders پوشه های مختلف باز کرد و sms هارو دسته بندی کرد، تو ویندوز موبایل هم این کار امکان پدیره؟؟

راهی هست که comtacts رو تو کامپیوتر ادیت کرد و بعد به گوشی منتقل کرد؟؟
اگه اره چطوری؟؟

AryanLand
25-05-2010, 14:29
سلام
من برنامه spb mobi shell رونصب کردم یه چندتا سوال دارم
sms ها شبیه به چت شده یعنی وقتی reply میکنم همه تو یه sms ذخیره میشه، چیکار کنم که هر sms که میاد تو یه فایل جدا سیو شه؟؟

ایا برنامه ای هست که بشه sms رو مثل گوشیهای نوکیا به پوشه های مختلف انتقال بدیم و ارشیو کنیم؟؟؟
همونطور که میدونید تو گوشیهای نوکیا میشه تو قسمت My Folders پوشه های مختلف باز کرد و sms هارو دسته بندی کرد، تو ویندوز موبایل هم این کار امکان پدیره؟؟

راهی هست که comtacts رو تو کامپیوتر ادیت کرد و بعد به گوشی منتقل کرد؟؟
اگه اره چطوری؟؟

سلام.

برای قسمت اول سوالتون (اینکه اس ام اس ها از حالت چت بیاد بیرون و البته هر وقت خواستی همونجوریش کن) این برنامه رو نصب کن.:

در مورد دوم سوالتون نیاز به برنامه نیست توی ویندوز موبایل بدون برنامه هم این امکان وجود داره برید تو SMS و از اونجا گزینه منو و سپس گزینه Toolsو از اونجا Manage Folders رو انتخاب کنید و فولدر جدید رو بسازید.
برای ادیت کردن کانتکت ها توی ویندوز کامپیوتر از Outlook استفاده کنید.:11:

smagoli
25-05-2010, 22:37
سلام.

برای قسمت اول سوالتون (اینکه اس ام اس ها از حالت چت بیاد بیرون و البته هر وقت خواستی همونجوریش کن) این برنامه رو نصب کن.:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد دوم سوالتون نیاز به برنامه نیست توی ویندوز موبایل بدون برنامه هم این امکان وجود داره برید تو SMS و از اونجا گزینه منو و سپس گزینه Toolsو از اونجا Manage Folders رو انتخاب کنید و فولدر جدید رو بسازید.
برای ادیت کردن کانتکت ها توی ویندوز کامپیوتر از Outlook استفاده کنید.:11:

مرسی از راهنماییتون :11::11:

راجع به ساخت فولدر، وقتب به Menu --> tools --> manage folder میرم این گزینه غیر فعاله، چیکار کنم؟؟؟
راجع به استفاده از Outlook برای مرتب کردن کانتکت اگه یه توضیحی بدین ممنون میشم

یه سوال دیگه هم برام پیش اومد :31:
چطوری میشه کاری کرد که تو دفترچه تلفن فقط شماره هایی که توشی سیو هستند رو نشون بده و شماره هایه سیم کارت رو نشون نده؟؟؟

AryanLand
26-05-2010, 17:49
مرسی از راهنماییتون :11::11:

راجع به ساخت فولدر، وقتب به Menu --> tools --> manage folder میرم این گزینه غیر فعاله، چیکار کنم؟؟؟
راجع به استفاده از Outlook برای مرتب کردن کانتکت اگه یه توضیحی بدین ممنون میشم

یه سوال دیگه هم برام پیش اومد :31:
چطوری میشه کاری کرد که تو دفترچه تلفن فقط شماره هایی که توشی سیو هستند رو نشون بده و شماره هایه سیم کارت رو نشون نده؟؟؟

سلام.

در مورد اول سوالتون اين عمل رو زماني كه اس ام اس ها در حالت استاندارد هستن انجام بديد.
در مورد قسمت دوم سوالتون زماني كه با اكتيو سينك براي بار اول گوشي رو به پي سي وصل ميكنيد بايد اوت لوك رو تنظيم و با گوشي سينك كنيد .
در مورد قسمت سوم هم از اين برنامه استفاده كنيد.

اين فايل به صورت EXE هست فايل رو بريزيد رو گوشي و از اونجا اجرا كنيد با هر بار اجرا حالت نشان دادن كانتكت ها عوض ميشه (بار اول كانتكتهاي سيم رو پنهان ميكنه و براي نشان دادن اونا بايد يه بار ديگه اجرا بشه و به همين صورت دفعات بعدي.):11:

smagoli
27-05-2010, 14:25
سلام.

در مورد اول سوالتون اين عمل رو زماني كه اس ام اس ها در حالت استاندارد هستن انجام بديد.
در مورد قسمت دوم سوالتون زماني كه با اكتيو سينك براي بار اول گوشي رو به پي سي وصل ميكنيد بايد اوت لوك رو تنظيم و با گوشي سينك كنيد .
در مورد قسمت سوم هم از اين برنامه استفاده كنيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين فايل به صورت EXE هست فايل رو بريزيد رو گوشي و از اونجا اجرا كنيد با هر بار اجرا حالت نشان دادن كانتكت ها عوض ميشه (بار اول كانتكتهاي سيم رو پنهان ميكنه و براي نشان دادن اونا بايد يه بار ديگه اجرا بشه و به همين صورت دفعات بعدي.):11:

با تشکر از شما دوست عزیز
یه چندتا سوال دیگه D:

اول چطوری sms رو به حالت استاندارد برگردونم؟؟

چرا انتن دهی x1 اینقد مذخرفه؟؟؟ راهی نیست انتن دهیش بهتر شه؟؟؟

برای x1 نرم افزار keypad برای تایپ پیدا میشه؟؟

یه سوال دیگه هم بود که یادم رفت :5::13:

smagoli
27-05-2010, 15:13
دوستان میشه یکی اموزش کامل اینکه چطور contacts رو با کامپیوتر سینک کنم و تو کامپیوتر ادیتشون کنم و دوباره بفرستمشون رو گوشی رو برام بزاره؟؟

میخوام کانتکت گوشیم رو با کامپیوتر ادیت کن کنم ولی بلد نیستم

hesam.ah
27-05-2010, 17:40
دوستان این درب پشت x1 چجوری باز میشه...
من هرچی سعی کردم نتونستم...میشه راهنمایی کنید...
اگر با تصویر باشه خیلی بهتره...!
ممنون

hesam.ah
27-05-2010, 17:43
ممنون!

AryanLand
27-05-2010, 20:02

ممنون!

سلام.

پاين درب هر دو سمت 2 تا فرو رفتگي جاي ناخن وجود داره با ناخن به سمت بالا بكشيد باز ميشه براي جا زدن هم اول قسمت بالا رو جا بزنيد بعد با فشار پايين رو جا بزنيد.:11:

Hamid..God
27-05-2010, 22:21
سلام بچه ها خیلی وقته اینجا سر نزدم (من با این تاپیک با P30W آشنا شدم) گفتیم هم یه یادی از بچه ها کنیم هم چنتا سوال بپرسیم
این مشکب شکستن بدنه رفع شد یا همچنان هم هست
قیمت گوشی الان چنده
آخرین آپدیتی که براش اومد کی بود و چه چیزایی بهش اضافه شد
به نظرتون با وجود گذشت زیادی از زمان اومدنش هنوض ارزش خریدن داره

ممنون

smagoli
27-05-2010, 23:30
سلام بچه ها خیلی وقته اینجا سر نزدم (من با این تاپیک با P30W آشنا شدم) گفتیم هم یه یادی از بچه ها کنیم هم چنتا سوال بپرسیم
این مشکب شکستن بدنه رفع شد یا همچنان هم هست
قیمت گوشی الان چنده
آخرین آپدیتی که براش اومد کی بود و چه چیزایی بهش اضافه شد
به نظرتون با وجود گذشت زیادی از زمان اومدنش هنوض ارزش خریدن داره

ممنون

مشکل شکستن بدنه بخاطر گرم و سرد شدنه که باعث انقباض و انبساط میشه که در نهایت موجب شکستگی بدنه میشه
قیمتش الان حدود 350000 تومن
نمیدونم ارزش خرید داره یا نه، ولی من یه هفته ای میشه خریدمش.

hesam.ah
28-05-2010, 02:18
دوستان با اپدیت ویندوز چه مزیایی اضافه میشه...!
من مودم وایرلس ندارم ولی روتر دارم راهی هست که بشه اپدیتش کرد...
ویندوزی با ورزن بالاتر میشه روی x1 نصب کرد؟؟؟
این rom چیه و کار اصلیش چیه...؟
ممنون

shermanpop
28-05-2010, 19:28
وصل کردن ماوس بلوتوث به XPERIA

از لینک زیر میتونید ببینید.

سلام میدونم ÷ست قدیمی هستش ولی من قابلیت اتصال به youtub رو ندارم اگه امکان داره یه جای دیگه آپ کنید و یا با عکس نشان بدید

smagoli
28-05-2010, 21:48
دوستان با اپدیت ویندوز چه مزیایی اضافه میشه...!
من مودم وایرلس ندارم ولی روتر دارم راهی هست که بشه اپدیتش کرد...
ویندوزی با ورزن بالاتر میشه روی x1 نصب کرد؟؟؟
این rom چیه و کار اصلیش چیه...؟
ممنون

با اپدیت بعضی از مشکلات نرم افزاری حل میشه یا بهبود پیدا میکنه

ویندوز 6.5 به طور رسمی برای x1 نیست، ولی میتونید ورژن های غیر رسمی یا در اصطلاح کوک شده رو دستگاه نصب کنید. رام های کوک شده هم بسیار زیاد هستند. همه مدل هم پیدا میشه

به طور خلاصه، رام همون ویندوز دستگاه شماست

mohsen.haftom
28-05-2010, 22:37
سلام دوستان خسته نباشید یه سوال دارم نرم افزاری هست برای ایکس 1 که متن رو از فارسی به فینگلیش ترجمه کنه؟؟؟ سایت چطور؟؟

simorgh14
29-05-2010, 10:05
سلام

من کیبود گوشیم مشکل داره

بعضی وقتهای وقتی کلیدها را فشار می دهم هیچی تایپ نمی کنه

بعضی وقتها چندتا چندتا تایپ می کنه

حالا

1- آیا این مشکل سخت افزاری است؟

2-آیا قابل تعمیر ر است؟

Mohammad
29-05-2010, 10:45
من با این مشکل بعضی وقت ها بخاطر رام های کوک شده یا نصب کیبورد spb روبرو هستم ولی تاخیرش چندان آزار دهنده نیست ! یعنی مثلا من شروع به تایپ می کنم و چند ثانیه بعد از شروع تایپ (بعضی وقت ها ) کلمات تایپ شده نمایان میشن و دیگه گیر نمی کنه .
در غیر اینصورت ممکنه مشکل شما سخت افزاری باشه و باید با گارانتی تماس بگیرید .

smagoli
30-05-2010, 12:12
یکی به سوالای من جواب نمیده؟؟
2صفحه پیش پرسیده بودم

AryanLand
30-05-2010, 13:29
با تشکر از شما دوست عزیز
یه چندتا سوال دیگه D:

اول چطوری sms رو به حالت استاندارد برگردونم؟؟

برای x1 نرم افزار keypad برای تایپ پیدا میشه؟؟

یه سوال دیگه هم بود که یادم رفت :5::13:

یکی به سوالای من جواب نمیده؟؟
2صفحه پیش پرسیده بودم

سلام.

در مورد سوال اولتون با همون برنامه ای که معرفی کردم و به حالت استاندارد تغییر دادین (اون برنامه 2 حالته هست).
در مورد دوم والا منکه سازنده X1 نیستم که در مورد آنتن دهیش پاسخگو باشم اما منکه با آنتنش تا زمانی که از گوشی استفاده میکردم مشکلی نداشتم و خوب بود.
در مورد سوال سومتون متوجه نشدم منظورتون چیه.
در مورد اون سوالی هم که یادتون رفته بپرسید آره میشه فقط باید یکم یادتون بیاد.:46::31::19:

golmohammadi
30-05-2010, 14:31
آنتن دهی x1 خوب هست
ولی شما اگه راضی نیستین بهتره رادیو گوشی را اپدیت کنین
شاید بهتر بشه
ورژن رادیویی شما چنده ؟

mkhavari2000
30-05-2010, 19:20
دوستان اگر کسی نقشه استانبول و آنتالیا رو برای oziexplorer داره خیلی لطف میکنه خبر بده

smagoli
31-05-2010, 13:42
سلام.

در مورد سوال اولتون با همون برنامه ای که معرفی کردم و به حالت استاندارد تغییر دادین (اون برنامه 2 حالته هست).
در مورد دوم والا منکه سازنده X1 نیستم که در مورد آنتن دهیش پاسخگو باشم اما منکه با آنتنش تا زمانی که از گوشی استفاده میکردم مشکلی نداشتم و خوب بود.
در مورد سوال سومتون متوجه نشدم منظورتون چیه.
در مورد اون سوالی هم که یادتون رفته بپرسید آره میشه فقط باید یکم یادتون بیاد.:46::31::19:

استاندارد کردن رو پیدا کرده بودم :46:
سوال سوم هم پیدا کردم جوابشو

آنتن دهی x1 خوب هست
ولی شما اگه راضی نیستین بهتره رادیو گوشی را اپدیت کنین
شاید بهتر بشه
ورژن رادیویی شما چنده ؟

هااا؟؟ چی میگه؟؟؟ :9::9:

نمیدونم برادر، از کجا میشه دید؟؟

smagoli
31-05-2010, 13:56
به نظر شما میشه یه برنامه براش نوشت که سرعت شاتر دوربین رو کم کنه؟؟
من تاحالا نتونستم عکسی بدون تاری بگیرم باهاش، با کمترین لرزش عکس تار میشه

برنامه ای به غیر از mobi shell هست که همین کار رو گوشی انجام بده و سرعتش بیشتر و امکاناتش بالاتر باشه؟؟؟

smagoli
01-06-2010, 11:51
نمیدونم کجارو دستکاری کردم که فونت منو ها بزرگ شده.
چیکار کنم به حالت اول برگرده؟؟

omniahd
01-06-2010, 15:22
سلام.من دیروز این گوشیرو خریدم البته دست دوم.هر کاری میکنم نمیتونم فارسی بنویسم یا بگیرم.یه برنامه هم نصب کردم ولی همش مربع نشون میده . یکی کمکم کنههههههههههههههههههههههه هههههه.راستی رمز پیش فرزش رو هم یکی لطف کنه بگه.مرسی

Amin.M.1986
01-06-2010, 18:55
سلام.من دیروز این گوشیرو خریدم البته دست دوم.هر کاری میکنم نمیتونم فارسی بنویسم یا بگیرم.یه برنامه هم نصب کردم ولی همش مربع نشون میده . یکی کمکم کنههههههههههههههههههههههه هههههه.راستی رمز پیش فرزش رو هم یکی لطف کنه بگه.مرسی

اینو نصب کن:

asextor1
02-06-2010, 13:25
کمممممممممممک
گوشیم یه مشکلی پیدا کرده
صداش از اسپیکر (بالایی و پایینی) نمیاد
یعنی وقتی آهنگ رو پلی میکنم هیچ صدایی شنیده نمیشه ولی اگه هندزفری رو وصل کنم صدا از هندزفری میاد
یا وقتی به کسی زنگ میزنم یا کسی بهم زنگ میزنه هیچ صدایی رو نمیشنوم و اگه هندزفری رو وصل کنم صدا از هندزفری میاد
البته وقتی کسی بهم زنگ میزنه صدای زنگ خوردن گوشی پخش میشه از اسپیکر
تنظیمات صدا هم همگی دیفالت هستن .
هاردریست هم کردم
یه حالتی شده که انگار هندزفری بهش وصله ولی در واقع هیچی بهش وصل نیست
رامم Unoff تاریخ 1-12-2010 هست و توش آیکون هندزفری نیست
فکر میکنم مشکل از جک 3.5 باشه
جدا از این کیبورد هم شدیدا مشکل داره . همون مشکلی که بقیه دارن
کمک کنید خواهشا

omniahd
04-06-2010, 13:50
سلام.من دیروز از تاکسی پیاده شدم بعد ال سی دی گوشیم محکم خورد تو در ماشین.3 تا خش بد افتاد روش.حالا میخام ببینم واسه این خشا حتمن باید ال سی دی عوض بشه یا نه رو ال سی دیش محافظ داره.من هر چی نگاه می
کنم نمیفهمم.یکی بگه چیکار کنم اخه تازه 3روزه گوشی رو خریدم.تو رو خدا کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککک:19:

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

راستی نمیتونم رمز بزارم روگوشی ارور میده واسه اینم کمک کنید.مرسییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییی

m2stech
04-06-2010, 17:29
اینو نصب کن:

من اینا که نصب کردم مشکل sms و سایتهای فارسی حل شد ولی الان امکانش هست که بتونم با کیبورد خود موبایل فارسی تایپ کنم؟ وسطای تاپیک نوشته بود space و # را بزننین ولی من زدم هیچی نشد و فقط انگلیسی و عربی داره!

mohsen.haftom
04-06-2010, 19:59
سلام خسته نباشید یه سوال دارم می خواستم ببینم نرم افزاری برای ایکس 1 هست که بشه زمان مکالمه رو کم کنی؟؟؟ مثلا حالت تایمر مانند داشته باشه؟؟؟ خواهش می کنم کمک کنید .ممنون

smagoli
04-06-2010, 23:53
من اینا که نصب کردم مشکل sms و سایتهای فارسی حل شد ولی الان امکانش هست که بتونم با کیبورد خود موبایل فارسی تایپ کنم؟ وسطای تاپیک نوشته بود space و # را بزننین ولی من زدم هیچی نشد و فقط انگلیسی و عربی داره!

برنامه ی resco keybord رو امتحان کن

finger keybord هم خوبه

omniahd
05-06-2010, 18:02
یکی جواب منو بده اخه جفتش حیاتیه تو رو خدا زووووووووووووووووووووووود

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 08:01 PM ----------

سلام.من دیروز از تاکسی پیاده شدم بعد ال سی دی گوشیم محکم خورد تو در ماشین.3 تا خش بد افتاد روش.حالا میخام ببینم واسه این خشا حتمن باید ال سی دی عوض بشه یا نه رو ال سی دیش محافظ داره.من هر چی نگاه می
کنم نمیفهمم.یکی بگه چیکار کنم اخه تازه 3روزه گوشی رو خریدم.تو رو خدا کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککک:19:

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

راستی نمیتونم رمز بزارم روگوشی ارور میده واسه اینم کمک کنید.مرسییییییییییییییییی �ییییییییییییییییییییییی � �یییییی

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 08:01 PM ----------

راستی نمیتونم رمز بزارم روگوشی ارور میده واسه اینم کمک کنید.مرسییییییییییییییییی �ییییییییییییییییییییییی � �یییییی

AryanLand
05-06-2010, 22:22
یکی جواب منو بده اخه جفتش حیاتیه تو رو خدا زووووووووووووووووووووووود

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 08:01 PM ----------

---

سلام.

در مورد اول که نمیدونم چی بگم چون گوشی شما رو که ندیدم اما در مورد رمز گذاری شما وقتی میخوای رمز بزاری رو گوشی 2 تا حالت داره حالت اول 4 تا رقم از شما میگیره.اما حالت دوم رو اگر انتخاب کردید باید رمز انتخابی از حروف کوچک ,حروف بزرگ و اعداد استفاده کنی و اگر مخلوطی از سه حالت نباشه(یعنی مثلا" حروف بزرگ نداشته باشه یا ....) رمز رو از شما قبول نمیکنه.:11:

omniahd
06-06-2010, 08:06
مرسی.درسته که باید ببینید ولی طبق این چیزایی که گفتم میتونید یه نظری بدید.فقط میخام بدونم رو ال سی دی محافظ هست یا نه همشونو میگم نه مال خودمو.من هر چی نگاه میکنم نمیبینم ولی.............................

AryanLand
06-06-2010, 08:30
مرسی.درسته که باید ببینید ولی طبق این چیزایی که گفتم میتونید یه نظری بدید.فقط میخام بدونم رو ال سی دی محافظ هست یا نه همشونو میگم نه مال خودمو.من هر چی نگاه میکنم نمیبینم ولی.............................

سلام.

مال من وقتی خریدم محافظ نداشت.:11:

razor-rbk
06-06-2010, 10:37
کمممممممممممک
گوشیم یه مشکلی پیدا کرده
صداش از اسپیکر (بالایی و پایینی) نمیاد
یعنی وقتی آهنگ رو پلی میکنم هیچ صدایی شنیده نمیشه ولی اگه هندزفری رو وصل کنم صدا از هندزفری میاد
یا وقتی به کسی زنگ میزنم یا کسی بهم زنگ میزنه هیچ صدایی رو نمیشنوم و اگه هندزفری رو وصل کنم صدا از هندزفری میاد
البته وقتی کسی بهم زنگ میزنه صدای زنگ خوردن گوشی پخش میشه از اسپیکر
تنظیمات صدا هم همگی دیفالت هستن .
هاردریست هم کردم
یه حالتی شده که انگار هندزفری بهش وصله ولی در واقع هیچی بهش وصل نیست
رامم Unoff تاریخ 1-12-2010 هست و توش آیکون هندزفری نیست
فکر میکنم مشکل از جک 3.5 باشه
جدا از این کیبورد هم شدیدا مشکل داره . همون مشکلی که بقیه دارن
کمک کنید خواهشا
.................................................. ......................................
دوست عزيز همچين مشکلي براي منم پيش اومد اونم موقعي که قاب گوشي رو عوض کردم ! رفتم به همون تعميرکار نشون دادم و دوباره باز کرد و گفت اتصال درست برقرار نشده بود!درست شد!ولي يه چيزي که هست اينکه اسپيکر اصلي و اسپيکري که صداي مکالمه رو ميرسونه با ضربه زياد خراب ميشه!هردو اسپيکر گوشي من خراب شد و عوض کردم.قيمت اسپيکر مکالمه 3000 تومان هستش که تا 20000 تومان هم ازتون ميگيرن با حق تعويض!

smagoli
06-06-2010, 11:18
سلام.

مال من وقتی خریدم محافظ نداشت.:11:

برای من محافظ داشت.

AryanLand
06-06-2010, 11:23
برای من محافظ داشت.

سلام.

منظورتون از محافظ همون لایه برچسبی هس که واسه کثیف نشدن ال سی دی روش میزازن؟(البته رو صفحه نمایش همه گوشیها میزارن).اگر منظورتون اونه ,که مال منم داشت من منظورم همین لایه محافظ هایی هست که تو بازار به اسم اسکرین گارد میفروشن که باعث جلو گیری از خط و خش میشه (بعضی گوشیها تو پکشون هست):11:

smagoli
06-06-2010, 22:58
سلام.

منظورتون از محافظ همون لایه برچسبی هس که واسه کثیف نشدن ال سی دی روش میزازن؟(البته رو صفحه نمایش همه گوشیها میزارن).اگر منظورتون اونه ,که مال منم داشت من منظورم همین لایه محافظ هایی هست که تو بازار به اسم اسکرین گارد میفروشن که باعث جلو گیری از خط و خش میشه (بعضی گوشیها تو پکشون هست):11:

:31: منظورتون همین invisble shield ؟

نه عزیزم ازونا نداشت، منظور من همون برچسبه بود :46:

AryanLand
06-06-2010, 23:13
:31: منظورتون همین invisble shield ؟

نه عزیزم ازونا نداشت، منظور من همون برچسبه بود :46:

سلام.

خیر قربان منظورم Screen protector بود . invisble shield برچسبی هست که روی کل گوشی میخوره .(پشت و رو و بعضا" کنارهای گوشی رو هم محافظت میکنه اما Screen protector فقط روی ال سی دی (صفحه نمایش ها ) چسبونده میشه و از اون محافظت میکنه. اما در مورد اون برچسبه( :31: ) !!! بخاطر این اینقدر ذلیل شد که حتی قدرت محافظت در برابر خودش رو هم نداره چه رسد به بلایای نازله.:46::11:

omniahd
06-06-2010, 23:22
من خودمم گیج شدم.هر چی نگاه میکنم محافظی نمیبینم.ولی از پایین که نگاه میکنم مشکوک میزنه انگار داره.حالا میخام بدونم میرزه قابشو باز کنم که ببینم محافظ داره یا نه؟اخه اگه قابو برداری دیگه معلوم میشه اره؟مرسی از جواباتون

omniahd
07-06-2010, 21:34
منتظریم.لطفا" یه جواب که قانعم کنه

smagoli
08-06-2010, 11:38
سلام.

خیر قربان منظورم Screen protector بود . invisble shield برچسبی هست که روی کل گوشی میخوره .(پشت و رو و بعضا" کنارهای گوشی رو هم محافظت میکنه اما Screen protector فقط روی ال سی دی (صفحه نمایش ها ) چسبونده میشه و از اون محافظت میکنه. اما در مورد اون برچسبه( :31: ) !!! بخاطر این اینقدر ذلیل شد که حتی قدرت محافظت در برابر خودش رو هم نداره چه رسد به بلایای نازله.:46::11:

از توضیهاتتون ممنون :31:
من یه چی گفتم حالا، شما بیخیال شو :31:

m2stech
09-06-2010, 19:22
یکی از فامیلامون که تازه X1 خریده میخواد تمام sms های توی گوشی قبلیش که Sonyericsson K850 بود و حدود 200 تا مسیج میشدن را بریزه روی X1
راهی هست؟

smagoli
09-06-2010, 22:55
یکی از فامیلامون که تازه X1 خریده میخواد تمام sms های توی گوشی قبلیش که Sonyericsson K850 بود و حدود 200 تا مسیج میشدن را بریزه روی X1
راهی هست؟

منم دنبال همچین کاری بودم
تا اونجایی که من اطلاع دارم راهی نیست
مگر اینکه از sms ها به صورت فایل txt بک اپ بگیری و بریزی تو گوشیه جدید

adidas 4
11-06-2010, 21:33
سلام
دوستان اینجا کسی هست که X1 رو 4 یا 5 ماه پیش خریده باشه و الان گوشیش ترک برداشته باشه ؟
( میخواستم ببینم این مشکل در x1 حل شده یا نه )
ممنون .

Nakh0d4
11-06-2010, 21:36
sms هاي من همش ميزنه كه نميتونه بفرسته!!!:41: چجوري درستش كنم
من 4 ماه پيش خريدم و ترك نداره هنوز:31:

smagoli
11-06-2010, 22:00
سلام
دوستان اینجا کسی هست که X1 رو 4 یا 5 ماه پیش خریده باشه و الان گوشیش ترک برداشته باشه ؟
ممنون .

من یه 3 هفته پیش خریدم و الان ترک داره :31:
نگران نباش زیاد مهم نیست

شما قاب پشت رو باز کن
اون قسمتی که نگهدارنده ی باتریه
به احتمال خیلی زیاد اونجا ترک پیدا میکنی عزیز :31::31:
اگرم هنوز ترک نگرفته نگران نباش
به زودی ترک خواهد خورد :31::31:

AryanLand
11-06-2010, 23:34
سلام
ممنون .

من یه 3 هفته پیش خریدم و الان ترک داره :31:
نگران نباش زیاد مهم نیست

شما قاب پشت رو باز کن
اون قسمتی که نگهدارنده ی باتریه
به احتمال خیلی زیاد اونجا ترک پیدا میکنی عزیز :31::31:
اگرم هنوز ترک نگرفته نگران نباش
به زودی ترک خواهد خورد :31::31:

سلام.

اصلا" نمیشه روش حساب کرد مال من بعد از یکسال ترک خورد هنوز هم ترکش ریزه و باز نشده.یعنی اصلا" اگر بخوای پیداش کنی به این ساده گیها نمیتونی و باید خیلی دقت کنی.:11:

Nakh0d4
12-06-2010, 01:19

تركو ول كنيد :31: اسمس چرا نميره:41:
در ضمن كلا گوشي خوبي نيس حالا چه با ترك چه بي ترك:8:

AryanLand
12-06-2010, 01:54
سلام.

گاهی اوقات زمان Reply اس ام اس نمیره(تو همه پاکت پی سی ها) یک اس ام اس جدید باز کن درست میشه.اگر اس ام اس جدید هم نمیره یک نگاهی به مسیج سنتر گوشیت بنداز ببین درسته یا نه.:11:

samsfb
12-06-2010, 10:47
سلام بچه ها!
من عضو جدیدم!
کمک کنید یه گوشی بین 300 تا 450 تومن میخواستم X1 چطوره؟
OMNIA 2 چی؟

t2download
12-06-2010, 16:46
سلام بچه ها!
من عضو جدیدم!
OMNIA 2 چی؟

دوست من برو به تاپیک مشاوره خرید گوشی در رنج 450 هزار تومان با تشکر از شما ؟
و می خوای از گوشی چه استفاده ای کنی تاچ باشه
خازنی یا مقاومتی
صداش واسه شما مهمه موزیک پلیر باشه
مرورگر اینترنتش چی
سرعتش چی
و ..............:10:

smagoli
12-06-2010, 17:49

نزن این حرفو، نسبت به قیمتش خیلی گوشیه خوبیه
شما باید نسبت به قیمت و گوشیهای هم رده با خودش بسنجی برادر من
از قدیم گفتن هرچقدر پول بدی اش میخوری:46:

سلام بچه ها!
من عضو جدیدم!
OMNIA 2 چی؟

اگه میخوای حدود 450 هزینه کنی، این گوشی بدرد نمیخوره
ولی اگه میخوای 300 هزینه کنی X1 بهترینه.
شما خواسته هاتو از گوشی بگو تا بیشتر راهنماییت کنیم :11::46:

Nakh0d4
12-06-2010, 20:57
نزن این حرفو، نسبت به قیمتش خیلی گوشیه خوبیه
شما باید نسبت به قیمت و گوشیهای هم رده با خودش بسنجی برادر من
از قدیم گفتن هرچقدر پول بدی اش میخوری:46:

آخه اين آشو بزور به خورد ما دادن :2:! تنها مزيتش اينكه مي تونم براش برنامه بنويسم

مشكل اسمسم از طرف سيم كارت بود حالا چجوري درستش كنم

smagoli
12-06-2010, 22:09
آخه اين آشو بزور به خورد ما دادن :2:! تنها مزيتش اينكه مي تونم براش برنامه بنويسم

مشكل اسمسم از طرف سيم كارت بود حالا چجوري درستش كنم

چرا به زور؟؟ میتونستی نخری :20:
یعنی چی مشكل اسمست از طرف سيم كارتت بود؟؟

میتونی برنامه بنویسی؟؟
میتونی یه برنامه بنویسی که سرعت شاتر دوربین رو کم کنه؟؟
میتونی یه برنامه بنویسی که وقتی کیبورد رو باز میکنم بره روی new msg??
البته باید طوری باشه که فقط وقتی تو صفحه اصلی هستیم عمل کنه و وقتی که تو محیط برنامه ای هستیم عمل نکنه

Nakh0d4
13-06-2010, 13:08
چرا به زور؟؟ میتونستی نخری :20:

اين گوشيو برا يه گلابي خريده بودم قبلش بهش گفتم بدردت نمي خوره قبول نكرد منم براش خريدم 2 هفته بعد ديدم يه گوشه انداخته باهاش كار نميكنه

یعنی چی مشكل اسمست از طرف سيم كارتت بود؟؟
اينو خودمم هنوز نمي دونم چرا اينجوري شده ولي رو چنذ تا گوشي ديگم امتحان كدم نرفت (همه چيز درسته فقط اسمس نميفرسته)

میتونی برنامه بنویسی؟؟
میتونی یه برنامه بنویسی که سرعت شاتر دوربین رو کم کنه؟؟
میتونی یه برنامه بنویسی که وقتی کیبورد رو باز میکنم بره روی new msg??
البته باید طوری باشه که فقط وقتی تو صفحه اصلی هستیم عمل کنه و وقتی که تو محیط برنامه ای هستیم عمل نکنه
چقدر فكرت بازه:46: من كه تا الان بفكرم اين چيزا نرسيده بود:31:
برنامه هام كه مينويسم بيشتر برا پخش بار،سطح مقطع كابلو از اينجور برنامه هاي برق كه تو كار لازم دارم

MRI 2599
13-06-2010, 23:03
سیمکارت چیه دوست عزیز؟
اگه ثابت همراه اول داری بگو تا بگم چطوری درستش کنی.

smagoli
13-06-2010, 23:04
اين گوشيو برا يه گلابي خريده بودم قبلش بهش گفتم بدردت نمي خوره قبول نكرد منم براش خريدم 2 هفته بعد ديدم يه گوشه انداخته باهاش كار نميكنه

این مشکل بخاطر سختی کار کردن با ویندوز موبایلف که کاربرای معمولی خیلی زود ازش خسته میشن و کلا با سیستم عامل تو گوشی ( به خصوص WM ، البته کار کردن با سیمبین خیلی راحتتر و روون تره) حال نمیکنن. ربطی به X1 نداره عزیزم :20:
منم 2 - 3 نفر از دوستام بعد از خربدن HTC به شددت دچار عارضه ی پشیمونی شدند. با اینکه Touch flow خیلی بهتر از پنلهای X1 هستش...

اينو خودمم هنوز نمي دونم چرا اينجوري شده ولي رو چنذ تا گوشي ديگم امتحان كدم نرفت (همه چيز درسته فقط اسمس نميفرسته)

اها،
شما برو دفتر خدمات مشترکین
اشالا مشکلت حل میشه، ما هم برات دعا میکنیم:31:

چقدر فكرت بازه:46: من كه تا الان بفكرم اين چيزا نرسيده بود:31:
برنامه هام كه مينويسم بيشتر برا پخش بار،سطح مقطع كابلو از اينجور برنامه هاي برق كه تو كار لازم دارم

قربونت برم، ما اینیم دیگه :31:
مهندس برقی؟؟:31: دمت گرم بابا :31:
حاجی ما برقه خونمون وقتی کولر روشنه هی میپره. مشکل از کجاست؟؟:31::31:

Nakh0d4
14-06-2010, 14:40
سیمکارت چیه دوست عزیز؟
اگه ثابت همراه اول داری بگو تا بگم چطوری درستش کنی.

بله همراه اول اسمسش نميره

حاجی ما برقه خونمون وقتی کولر روشنه هی میپره. مشکل از کجاست؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif:دی .

ما هم همين مشكل داشتيم پول تعويض فيوز نداشتيم از پنكه استفاده كرديم:27::31:

music6808
15-06-2010, 16:32
سلام به همگی
من جدیدا یک رام نصب کردم که نمی دونم اسمش چیه :دی
مشکلش اینه که تعداد حروف اس ام اس رو موقع تایپ مشخص نمی کنه
یعنی آدم نمیدونه متنی که نوشته یک اس ام اس هست یا دو تا یا هزراتا:دی
واسه رنامه سرچ کردم وای چیزی گیرم نیومد
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم :دی
در ضمن یک مشکل دیگه هم هست که البته می دونم تا نوع رام مشخص نشه نمی شه کاریش کرد
ولی سنگ مفت گنجشک مفت:دی
هروقت واسم اس ام اس میاد
تا وقتی که نرفتم سراغ گوشی
صفحش روشن می مونه
و شارژش خورده میشه:دی
واسه این هم اگه ممکنه کمک کنید
مرسی همگی
:دی

smagoli
15-06-2010, 20:38
ما هم همين مشكل داشتيم پول تعويض فيوز نداشتيم از پنكه استفاده كرديم:27:
پدر فقر بسوزه :31::31:

سلام به همگی
من جدیدا یک رام نصب کردم که نمی دونم اسمش چیه :دی
مشکلش اینه که تعداد حروف اس ام اس رو موقع تایپ مشخص نمی کنه
یعنی آدم نمیدونه متنی که نوشته یک اس ام اس هست یا دو تا یا هزراتا:دی
واسه رنامه سرچ کردم وای چیزی گیرم نیومد
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم :دی
در ضمن یک مشکل دیگه هم هست که البته می دونم تا نوع رام مشخص نشه نمی شه کاریش کرد
ولی سنگ مفت گنجشک مفت:دی
هروقت واسم اس ام اس میاد
تا وقتی که نرفتم سراغ گوشی
صفحش روشن می مونه
و شارژش خورده میشه:دی
واسه این هم اگه ممکنه کمک کنید
مرسی همگی
:دی

شما رامتو عوض کن مشکلت حل میشه ایشالا :31::31:

music6808
15-06-2010, 22:26
بله!
خیلی راهنمایی مفیدی بود! :دی
مرسی :دی

smagoli
16-06-2010, 22:52
بله!
خیلی راهنمایی مفیدی بود! :دی
مرسی :دی
خواهش میکنم عزیز قابل شما رو نداشت:20::11::31::31:

saeidoo0
17-06-2010, 05:44
سلام. من يه سوال دارم كه نميدونم آيا بايد اينجا مطرح كنم يا نه ، اگر جاي ديگه بايد بگم بنده رو راهنمايي كنين
من يك سالي هست كه x1 دارم. تازگيا نميدونم چطور شده كه گوشي دايم اتوماتيك ميره رو شماره گير و شماره مي گيره. يعني ميره روي call log و اولين تماسي كه وجود داشته باشه رو مي گيره. حتي اگر call log رو خالي كنم باز هم صفحه باز ميشه اما چون ليست رو خالي كردم نميتونه شماره بگيره! حتي وقتي اس ام اس مياد، شماره اون طرف رو ميگيره. يه وقتا يكي 2ساعتي خوبه اما باز همينطور ميشه و البته تو اين مواقع دكمه call log(سمت چپي كه واسه تماسه) از كار ميفته!
اعصابم رو خورد كرده. يعني اصلا نميشه با گوشي كار كرد. دايم اون صفحه باز ميشه تا شار‍‍ژ تموم شه! كسي ميدونه از چيه؟ البته يه روز قبلش 2-3 تا قطره آب رو lcd ريخت كه من سريع خاموش كردم و خشكش كردم

music6808
17-06-2010, 22:45
هارد ریستش کردی؟
شاید درست شه

pejikhan
18-06-2010, 13:11
سلام دوستان من نمیدونم سوالم تکراریه یا نه و اینکه شما جوابی واسش دادین یا نه..من 2 وروزه ایکس 10 خریدم و اینکه تازه کارم تو این گوشی من قبلا پی910 و دبلیو 960 داشتم و این گوشی اولین گوشی آندرویدی هست که من دارم میخواستم ازتون خواهش کنم در رابطه با طرز آپدیت کردن این گوشی یک راهنمایی کامل بنده رو بکنین لطفا اگه برنامه ای چیزی هم لازمه حتما به من بگین یا لینکشو بذارینوومن تازه کارام کاملا پس لطف کنین راهنماییم کنین..مرسی:10:

smagoli
18-06-2010, 21:34
سلام دوستان من نمیدونم سوالم تکراریه یا نه و اینکه شما جوابی واسش دادین یا نه..من 2 وروزه ایکس 10 خریدم و اینکه تازه کارم تو این گوشی من قبلا پی910 و دبلیو 960 داشتم و این گوشی اولین گوشی آندرویدی هست که من دارم میخواستم ازتون خواهش کنم در رابطه با طرز آپدیت کردن این گوشی یک راهنمایی کامل بنده رو بکنین لطفا اگه برنامه ای چیزی هم لازمه حتما به من بگین یا لینکشو بذارینوومن تازه کارام کاملا پس لطف کنین راهنماییم کنین..مرسی:10:
دوست عزیز اینجا تاپیک x1 و x1 اندروید نداره بلکه ویندوز مبایل داره
فک نمیکنم سوالتو جای مناسبی پرسیده باشی

mohsen.haftom
23-06-2010, 14:18
سلام من Touch-IT Black Xperience <> Sense 2.5 این رام رو نصب کردم وقتی می خوام پیام بدم با sense میره پیام ولی اول که قست پیامش رو پیدا نکردم بعد توی قسمت میل بود وای ولی پیامام با این نمیره چی کار کنم ؟؟؟؟ خواهش می کنم کمک کنید

smagoli
24-06-2010, 14:05
سلام من Touch-IT Black Xperience <> Sense 2.5 این رام رو نصب کردم وقتی می خوام پیام بدم با sense میره پیام ولی اول که قست پیامش رو پیدا نکردم بعد توی قسمت میل بود وای ولی پیامام با این نمیره چی کار کنم ؟؟؟؟ خواهش می کنم کمک کنید

شما رامتو عوض کن مشکلت حل میشه :31:

اخه مگه مجبورین از رامهایی که استاندارد نیستن استفاده میکنین؟؟؟

رام های اصلی کلی مشکل دارن، خدا میدونه این کوک شده ها چقدر مشکل دارن

احمد44
25-06-2010, 14:49
اساتید صفحه x2 من بعد از یک تماس خاموش شد و دیگه گوشی روشن نشد که نشد. چکار کنم؟ گوشی رو گذشتم شارژ بشه داغ میشه و دکمه پاور رو که میزنم ویبره میره ولی گوشی روشن نمیشه.

AryanLand
25-06-2010, 20:53
اساتید صفحه x2 من بعد از یک تماس خاموش شد و دیگه گوشی روشن نشد که نشد. چکار کنم؟ گوشی رو گذشتم شارژ بشه داغ میشه و دکمه پاور رو که میزنم ویبره میره ولی گوشی روشن نمیشه.

باطری رو در بیار برای 10 دقیقه بعد دوباره بزار سر جاش و گوشی رو روشن کن ببین میشه یا نه اگر نشد من فقط هارد ریست به نظرم میرسه ولی قبلش نظر دوستان دیگه رو هم بپرس.:11:

Mohammad
25-06-2010, 21:40

چقدر تویه شارژ گذاشتید ؟ اگه کم گذاشتین بذارید 1 ساعتی تویه شارژ باشه . ممکنه باتری شارژ خالی کرده باشه . واسه من پیش اومده .

smagoli
26-06-2010, 12:20
من سرعت بلوتوثم افتضاحه ( حدود 20 kbps )
برای شما هم همینه؟؟ یا برای من مشکل داره؟؟

Mohammad
26-06-2010, 12:29
سرعت بلوتوث به گوشی در ارتباط و رامتون بستگی داره . با چه گوشی این سرعت رو دارین ؟

AryanLand
26-06-2010, 15:05
من سرعت بلوتوثم افتضاحه ( حدود 20 kbps )
برای شما هم همینه؟؟ یا برای من مشکل داره؟؟

سلام.

اگر از برنامه های جانبی مدیریت بلوتوث استفاده میکنید مثل OBEX Inbox توی تنظیماتش تیک گزینه دیباگ رو بردارید درست میشه.:11:

smagoli
27-06-2010, 01:04
سرعت بلوتوث به گوشی در ارتباط و رامتون بستگی داره . با چه گوشی این سرعت رو دارین ؟

اینجا تاپیک x1
منم رلجع به x1 گفتم

سلام.

اگر از برنامه های جانبی مدیریت بلوتوث استفاده میکنید مثل OBEX Inbox توی تنظیماتش تیک گزینه دیباگ رو بردارید درست میشه.:11:
مرسی از راهنماییتون
من از پرشین بلو استفاده میکنم
تو قسمت ریسیو تیک گزینه ی WM will reciev files رو زدم
سرعتش بهتر شده ولی نه خیلی حدود 40 تا 50
من وقتی n78 داشتم سرعتش وقتی با لپ تاپم در ارتباط بود حدود 150 بود
50 اخر سرعت x1 ه؟؟

Mohammad
27-06-2010, 08:33
اینجا تاپیک x1
منم رلجع به x1 گفتم

دوست عزیز !
شما بلوتوث که می فرستید واسه چه گوشی می فرستید ؟! "گوشی در ارتباط ! "

50 برای ارتباط با لپ تاپ کمه !

smagoli
27-06-2010, 23:37
دوست عزیز !
شما بلوتوث که می فرستید واسه چه گوشی می فرستید ؟! "گوشی در ارتباط ! "

50 برای ارتباط با لپ تاپ کمه !

با لپ تاپ 50
با ان 78 هم همین حدود
با کا 510 حدود 20 :41:

Mohammad
28-06-2010, 21:10
این نهایت سرعت X1 نیست ...
با K510 شاید طبیعی باشه ولی با لپ تاپ خیر !
از چه رامی استفاد می کنید ؟

smagoli
28-06-2010, 22:48
رام اصلی خود گوشی
ورژن 1.05.931.10

Mohammad
28-06-2010, 23:11
این ورژن رو نمی دونم ، اگه R3A باشه که واقعا جای سوال داره این سرعت !
من به شخصه از برنامه های جانبی استفاده نمی کنم و سرعتش در ارتباط با لپ تاپ خیلی خوبه .

mohsen.haftom
29-06-2010, 20:25
سلام خسته نباشید من رام انرزی نصب کردم بعد فارسی ساز هم نصب کردم ولی وقتی بک آپ پیام هامو میارم پیام رو فارسی نشون میده ولی وقتی بازش میکنم علامت؟؟؟؟؟؟ به جاش هست . فارسی سازهم از علی رضا استفاده می کنم خواهش میکنم کمکم کنید.

Mohammad
29-06-2010, 20:58
یعنی وارد مسیج که میشید ، مسیج ها رو باز نکرده می تونید بخونید ولی وقتی بازشون می کنید علامت سوال میشن ؟

mohsen.haftom
29-06-2010, 22:29
سلام نه . مقداری از متن فارسی که قبل این که باز بشه مثل حالت معمول هست ولی وقتی باز میشه علامت سواله کلش . خواهش می کنم کمک کنید
الان که یه عکس هم که اسمش فارسی بود رو دیدم اون هم به جاش علامت سوال بود خواهش میکنم کمک کنید.
با فارسی ساز mobidiv هم امتحان کردم نشد. فارسی میخونه برای اسمس ولی نوشتن پیام و باز کردن پیام فارسی به جای کلمات علامت ؟؟؟؟؟؟ میزاره /کمک کنید.
Energy.XPERIA.23569.Sense2.5.Cookie.Jun.2 6

Mohammad
30-06-2010, 00:00
من قبلا از رام های انرژی استفاده کردم و با فارسی ساز علیرضا هیچ مشکلی نداشتم . کلا با فراسی مشکلی نداشتم .
شما فارسی هم می تونید تایپ کنید ؟

پیشنهاد می کنم فارسی ساز رو کامل پاک کنید . و در صورت نیاز دوباره نصب کنید .

mohsen.haftom
30-06-2010, 01:53
با فارسی ساز mobidiv هم امتحان کردم نشد. فارسی میخونه برای اسمس ولی نوشتن پیام و باز کردن پیام فارسی به جای کلمات علامت ؟؟؟؟؟؟ میزاره /کمک کنید.

Mohammad
30-06-2010, 08:25
فارسی ساز همون علیرضا .
شما کاملا فارسی ساز ها رو پاک کنید . یه بار سافت ریست کنید . ببینید بدون نصب فارسی ساز فارسی نمی خونه ؟
اگه نخوند همون علیرضا رو + کیبورد فارسی نصب کنید .
اگه نمی تونید فارسی بنویسید یعنی فارسی سازتون درست نصب نشده .
ممکنه با چیزهایی که از بک آپ آوردین مشکل داشته باشه ولی باید بتونید فارسی تایپ کنید ! مگر اینکه نهایتا ورژن جدید رام انرژی کلا مشکل داشته باشه !

smagoli
30-06-2010, 12:56
فارسی ساز با سافت ریست به طور کامل پاک نمیشه
باید هارد ریست کرد

mohsen.haftom
30-06-2010, 15:59
سلام نشد چی کار کنم؟؟؟
ممکنه فونتشو نداشته باشه این رام؟؟

Mohammad
30-06-2010, 17:43
فارسی ساز با سافت ریست به طور کامل پاک نمیشه
باید هارد ریست کرد

از ویندوز که پاک کنه ، یه سافت ریست هم روش دیگه معمولا بدون مشکله ! اما واسه اطمینان هارد ریست هم میشه کرد ...

سلام نشد چی کار کنم؟؟؟
ممکنه فونتشو نداشته باشه این رام؟؟

پس احتمال زیاد رام مشکل داره ! :41:
من رام Genesis 1.5 رو پیشنهاد میدم.

Capcom
30-06-2010, 21:53
سلام دوستان
من واسه تنظیمات ایرانسل از راهنماای که تو انجمن بود استفاده کردم ، ولی جواب نداد
تو ei و اپرا به نت وصل نمیشه
ولی از طریق میتونم از طریق برنامه خود گوشی میل رو چک کنم
باتشکر نیما

AryanLand
30-06-2010, 22:22
از ویندوز که پاک کنه ، یه سافت ریست هم روش دیگه معمولا بدون مشکله ! اما واسه اطمینان هارد ریست هم میشه کرد ...

سلام.

فارسی ساز با Remove کردن پاک میشه اما معمولا" چون یکسری از فایلهاش رو برنامه های دیگه هم استفاده میکنن با پاک کردنش اون فایلها هم پاک میشه و برنامه های دیگه ارور میدن و هر چقدر هم که سافت ریست کنید این ارورها از بین نمیره و آخرش مجبور به هارد ریست میشید.:11:

سلام دوستان
من واسه تنظیمات ایرانسل از راهنماای که تو انجمن بود استفاده کردم ، ولی جواب نداد
تو ei و اپرا به نت وصل نمیشه
ولی از طریق میتونم از طریق برنامه خود گوشی میل رو چک کنم
باتشکر نیما

اگر میتونید Mail رو چک کنید پس به اینترنت وصل میشه و تنظیمات درست بوده منتها شما HTTP و WAP رو هم وارد کنید ببینید فرقی میکنه یا نه.:11:

mohsen.haftom
30-06-2010, 23:12
[QUOTE=AryanLand;5129623]سلام.

فارسی ساز با Remove کردن پاک میشه اما معمولا" چون یکسری از فایلهاش رو برنامه های دیگه هم استفاده میکنن با پاک کردنش اون فایلها هم پاک میشه و برنامه های دیگه ارور میدن و هر چقدر هم که سافت ریست کنید این ارورها از بین نمیره و آخرش مجبور به هارد ریست میشید.:11:

مرسی عزیزان که جواب دادید نشد . همین که جواب دادید یه دنیا برام ارزش داره .ممنون هستم .موفق باشید.:11::11::11::11::11::11::46:

AryanLand
30-06-2010, 23:48
[QUOTE=AryanLand;5129623]سلام.

مرسی عزیزان که جواب دادید نشد . همین که جواب دادید یه دنیا برام ارزش داره .ممنون هستم .موفق باشید.:11::11::11::11::11::11::46:

سلام.

شما این فارسی ساز رو نصب کن ببین درست میشه یا نه.(قبلش واسه اینکه مطمئن بشی یک هارد ریست بکنی بهتره).اول عربیک 2 رو نصب کن بعد عربیک1 هر جا هم ریست خواست ریست کن.بعد از نصب این 2 فایل یک تست بکن اگر درست شده بود که هیچی ولی اگر حروف جدا جدا یا برعکس بود اون فایل فیکسر رو هم نصب کن.اگر درست شد واسه استفاده دیگران همینجا اعلام کن.(قبل از نصب فیکسر حتما" یک تست بکن ببین درست شده یا نه چون اگر درست شده باشه و فیکسر رو نصب کنی گوشی هی هنگ میکنه.):11:

Capcom
01-07-2010, 12:05
اگر میتونید Mail رو چک کنید پس به اینترنت وصل میشه و تنظیمات درست بوده منتها شما HTTP و WAP رو هم وارد کنید ببینید فرقی میکنه یا نه.

ممنون از پاسخ شما
با http واردد کرذم تاثیری نداشت
wap رو نمیدونم چی هست!

saze
01-07-2010, 19:15
سلام
آپدیت نسخه ویندوز گوشی به ورژن WM6.5 امکان داره؟
چطوری گوشی رو سافت ریست و هارد ریست کنم؟

RaS0oL.M
03-07-2010, 08:38
سلام دوستان...................:11:
1. صداش به جت می رسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif
2. تاچش چی؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
3. کیفیت ساخت؟؟؟
4. جی پی اسش چی؟؟؟؟؟خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟سریع وصل می شه؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
5. حالا کلا این گوشی خوبه؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
6. باتریش چه طور؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif
7. فیلم دیدنش خوبه؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
8. صفحه کلیدش خوبه؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
9. دوربین در چه حدیه؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
10. برنامه خوریش خوبه؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
ممنون............:11:

asextor1
03-07-2010, 14:50
سلام
آپدیت نسخه ویندوز گوشی به ورژن WM6.5 امکان داره؟
چطوری گوشی رو سافت ریست و هارد ریست کنم؟
آپدیتی که رسما از طرف سونی باشه نه ولی رام های کوک شده ی زیادی وجود داره که میتونید از اونها استفاده کنید
و برای شروع بهتره رام zayan رو نصب کنید . روش نصب هم توی صفحه اول باید باشه
در مورد سافت ریست و هارد ریست هم برای هر کدوم 2 راه وجود داره
1.سافت ریست
- نرم افزاری
برای این کار یا باید گوشی رو خاموش-روشن کنید و یا از طریق برنامه هایی که توی گوشی نصب هست این کارو بکنید مثلا از طریق SPB Mobile Shell و....
-سخت افزاری
درب باتری رو بردارین و قلم رو هم در بیارین
کنار باتری و دقیقا جایی که قلم قرار میگیره یه سوراخ به شکل دایره وجود داره که زیر اون یه دکمه هست
و با فشار دادن قلم روی اون دکمه گوشی سافت ریست میشه
2.هارد ریست (توجه داشته باشید که با این کار تمام اطلاعات گوشی پاک میشه و انگار تازه ویندوز نصب کردین و گوشی به آخرین ویندوزی که ریختین برمیگرده)
-نرم افزاری
برید به Start>Settings>System>Clear Storage و توی کادر وسط صفحه رمز 1234 رو بدین و Yes رو بزنید
-سخت افزاری
برای این کار زمانی که گوشی روشن هست دو تا سافت کی رو بگیرید و نگه دارید و و همزمان سافت ریست سخت افزاری بکنید
بعدش یه صفحه میاد که میگه اگه میخواید گوشی هارد ریست بشه کلید R رو بزنید و در آخر هم باید Space رو بزنید

سلام دوستان...................:11:
1. صداش به جت می رسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif
2. تاچش چی؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
3. کیفیت ساخت؟؟؟
4. جی پی اسش چی؟؟؟؟؟خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟سریع وصل می شه؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
5. حالا کلا این گوشی خوبه؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
6. باتریش چه طور؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif
7. فیلم دیدنش خوبه؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
8. صفحه کلیدش خوبه؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
9. دوربین در چه حدیه؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
10. برنامه خوریش خوبه؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
ممنون............:11:

2. تاچش که عالیه ولی بدیش اینه که مقاومتیه
3.باید اعتراف کنی که کیفیت ساختش اصلا خوب نیست مگه اینکه واقعا مراقبش باشی
4.جی پی اس خوبه و وصل شدنش به نرم افزاری که نصب میکنی بستگی داره ولی در کل بیشتر از 2 دقیقه طول نمیکشه
5.واقعا آره من که راضیم ولی به نظرم اگه می خوای این گوشیو بخری اول ببین میتونی با ویندوز موبایل کنار بیای
6. باتریش عالیه ولی باید صبر کنی تا باتری آب بندی بشه که واسه من 3 ماه طول کشید البته واسه بقیه حداکثر 3-4 هفته بوده
7.خوبه اما نباید توقع داشته باشی فیلم با کیفیت بالا پخش کنه و صداش هم اصلا واسه فیلم دیدن مناسب نیست
8.اصلا
9.واسه عکس توی روز خوبه ولی وقتی نور کم باشه به لرزش خیلی حساس میشه . فیلم برداریش هم خوبه اما چون با پسوند 3GP ذخیره میشه کیفیتش میاد پایین
10.از این نظر اصلا نگران نباش
بهر حال اینا نظر شخصی منه و بهتره بقیه هم بهت جواب بدن تا به نتیجه بهتری برسی
موفق باشی

RaS0oL.M
03-07-2010, 18:32
ممنون دوست عزیز پس x1 نمی خرم...........ممنون از راهنماییت واقعا عالی بود.........:10::11:

Ahmad hp
04-07-2010, 10:38
سلام .

من یک X1 گرفتم فقط مشکام اینه که اس ام اس فارسی رو نمیخونه ...
چی کار کنم ؟؟ فقط می خوام که قابلیت اس ام اس فارسی داشته باشه .. فازسی ساز نمیخوام ..
کمک کنید .............:19:

asextor1
04-07-2010, 13:32
سلام .

چی کار کنم ؟؟ فقط می خوام که قابلیت اس ام اس فارسی داشته باشه .. فازسی ساز نمیخوام ..

بدون فارسی ساز امکان نداره
حالا چرا میگی نمیخوای فارسی ساز نصب کنی

shermanpop
04-07-2010, 22:16

همونطور که دوستمون گفت میشه یه کاری کرد که فقط اس ام اس فارسی بخونه بدون نصب فارسی ساز چون من اصلا اس ام اس فارسی نمینویسم فقط میخوام اگه کسی برام فارسی فرستاد بتونم بخونم
مثلاً میشه فقط یه فونتی کپی کرد و دیگه برنامه نصب نکنیو.
shermanpop
04-07-2010, 22:21

نمیشه فقط یه فونتی کپی کرد مثل uiq3 تا فقط بشه اس ام اس فارسی خوند؟
آخه نمیخوام فارسی نصب کنم چون اصلا به کارم نمیاد.
تشکر.

AryanLand
04-07-2010, 23:08
سلام .

تشکر.

سلام.

خیر نمیشه بدون فارسی ساز فارسی رو بتونید بخونید.این فارسی ساز که میگن کارش همون معرفی فونتهای فارسی هست و تغییر دیگه ای رو گوشی شما ایجاد نمیکنه.(گوشی رو فارسی نمیکنه).البته یکراه دیگه هم هست و اون اینه که شما یک رام عربی بریزید رو گوشیتون و بعد منوها رو که عربی میشه به انگلیسی تغییر بدید (البته فکر میکنم نصب فارسی ساز دردسرش کمتر باشه:46:):11:

music6808
04-07-2010, 23:18
8.اصلا

سلام دوست عزیز
واسه چی گفتید کیبوردش خوب نیست؟
من که تاحالا باهاش مشکلی نداشتم :دی

asextor1
05-07-2010, 05:32
تشکر.
همونطور که AryanLand عزیز هم گفتن بهترین راه نصب فارسی ساز هستش و مثل ویندوز کامپیوتر فقط باعث میشه که فارسی شناسایی و بتونه مورد استفاده قرار بگیره
اگه توی نصب و اجرای فارسی ساز مشکلی دارین بفرمایین تا حلش کنیم

سلام دوست عزیز
واسه چی گفتید کیبوردش خوب نیست؟
من که تاحالا باهاش مشکلی نداشتم :دی

خدا رو شکر که تا حالا واستون مشکلی پیش نیومده
آخه این گوشی یه جورایی همه چیزش شانسیه
مثل ترک خوردن - لق شدن و خرابی کیبورد - خراب شدن جک 3.5 و ....
توی این تاپیک تقریبا واسه هر کسی یه مشکلی پیش اومده
امیدوارم که شما با این مشکلات مواجه نشید :11:

Ahmad hp
05-07-2010, 15:06
خوب چه فارسی سازی بهتره ؟؟؟
طریقه نصب ؟؟؟؟

shermanpop
05-07-2010, 16:02
همونطور که AryanLand عزیز هم گفتن بهترین راه نصب فارسی ساز هستش و مثل ویندوز کامپیوتر فقط باعث میشه که فارسی شناسایی و بتونه مورد استفاده قرار بگیره
اگه توی نصب و اجرای فارسی ساز مشکلی دارین بفرمایین تا حلش کنیم :11:

خوب با این تفاسیر یکی از بهترین و سبکترین و بی دردسر تریف فارسی سازایی که برای x1 هست رو لطف میکنید.
چون اینقدر توی وب دیدم هر کدوم همه هم یه جورایی پیچیدن.
با تشکر

asextor1
05-07-2010, 21:18
خوب چه فارسی سازی بهتره ؟؟؟
طریقه نصب ؟؟؟؟

خوب با این تفاسیر یکی از بهترین و سبکترین و بی دردسر تریف فارسی سازایی که برای x1 هست رو لطف میکنید.
چون اینقدر توی وب دیدم هر کدوم همه هم یه جورایی پیچیدن.
با تشکر

MOBiDIV Arabware 454
ابتدا از لینک زیر دانلودش کنید

طریقه نصب و اجرا : روش نصبش سادست ولی توجه داشته باشید که در طول نصب وقتی سوال پرسید که آیا قوانین رو قبول دارید I Agree رو حتما بزنید . اگه این قسمت رو اشتباه کنید باید هارد ریست کنید تا بتونید دوباره نصبش کنید
و حتما هم توی حافظه خود گوشی یعنی Device نصب بشه
بعد از نصب و ریست گوشی برید به Start>Settings>System و دعم تعدد اللغات(یه آیکون به شکل کره زمین هست که روش حرف ض هست) رو انتخاب کنید . بعد برید به سربرگ سوم (التحکم) و از کادر اول English with Arabic enabled و از کادر دوم محاذا للیسار رو انتخاب کنید
بعد برید به سربرگ البلد و از کادر اول English United States رو انتخاب کنید و OK کنید و Regional Settings رو باز کنید و از کادر بالای صفحه English United States رو انتخاب و OK کنید سپس گوشی رو ریست کنید .

Ahmad hp
05-07-2010, 21:31
این گچ پژ رو داره ؟؟؟

AryanLand
05-07-2010, 22:39
این گچ پژ رو داره ؟؟؟

سلام.

شما با نصب اون فارسی ساز که دوست عزیزمون معرفی کردن قادر هستید تمام حروف فارسی رو بخونید اما برای نوشتنش باید یک کیبورد فارسی نصب کنید.(برای نوشتن گچ پژ).:11:

ashl7
05-07-2010, 23:37
سلام من x1 دارم و گوشیم بدجوری ضربه خورده.و مشکل سخت افزاری داره..تا حالا جاهای مختلفی بردم ولی نتونستن درست کنن.علا ئدینم یه مغازه بردم یارو 1 ماه نیگه دایت نتونس درست کنه...

کسی هست که یه جای خوبو بشناسه که xperia رو درست کنن؟
خواهشا کمک کنین هر کسی هر جایی فکر میکنه بگه.
گوشیه توپیه نمیخوام از دست بدمش...پولم نیس که بشه دوباره خرید.ممنون میشم

AryanLand
05-07-2010, 23:55
سلام من x1 دارم و گوشیم بدجوری ضربه خورده.و مشکل سخت افزاری داره..تا حالا جاهای مختلفی بردم ولی نتونستن درست کنن.علا ئدینم یه مغازه بردم یارو 1 ماه نیگه دایت نتونس درست کنه...

کسی هست که یه جای خوبو بشناسه که xperia رو درست کنن؟
خواهشا کمک کنین هر کسی هر جایی فکر میکنه بگه.
گوشیه توپیه نمیخوام از دست بدمش...پولم نیس که بشه دوباره خرید.ممنون میشم

سلام.

نگفتید چه مشکلی پیدا کرده.:11:

asextor1
06-07-2010, 06:38
این گچ پژ رو داره ؟؟؟

سلام.

شما با نصب اون فارسی ساز که دوست عزیزمون معرفی کردن قادر هستید تمام حروف فارسی رو بخونید اما برای نوشتنش باید یک کیبورد فارسی نصب کنید.(برای نوشتن گچ پژ).:11:

برای راحتی کار این کیبوردی که میزارم رو دانلود کنید
SPB Keyboard

یا

روش نصب و اجرا : روش نصب که نیازی به توضیح نداره اما یادتون باشه حتما باید توی حافظه داخلی گوشی نصب کنید
بعد از نصب برید به Start>Settings>Personal>Input>Options و (فارسی) Persian رو تیک بزنید

m_pixel
10-07-2010, 13:59
سلام
عزیزان کسی قیمت این کیف باحال رو داره؟؟؟؟
یا اینکه جایی دیده اینو داشته باشن؟؟؟؟
خیلی دوسش دارم قشنگه!!:40:

Mohammad
13-07-2010, 15:18
عزیزان کسی قیمت این کیف باحال رو داره؟؟؟؟

Price: US $32.49

====

برای دوستانی که اهل عوض کردن رام هستند یه رام فوق العاده و متفاوت معرفی می کنم ! این رام از سری رام های انرژی هست.
تازه نصبش کردم و فعلا سوالی رو نمیشه پاسخ داد در موردش !

It features a 3 screen, Android style, homescreen with widgets! The widgets can be placed ANYWHERE on the three screens.
75 Quicklink accessible on all tabs

لینک دانلود :

عکس رو هم پیوست کردم !

بسیار زیبا و جذابه ! :40:

mohsen.haftom
13-07-2010, 18:45
سلام این کیف رو که دوستمون معرفی کرد میشه توی ایران تهیه کرد>>ممنون

Mohammad
13-07-2010, 19:45
از اونجایی که ایران خیلی به روز هست (!) بعید می دونم پیدا کنید !!
کیف بسیار شکیل و خوبیه .

M i L @ D
15-07-2010, 09:19
سلام دوستان ...

چند سوال داشتم ... امیدوارم بتونید جواب بدید :

1- چطور میشه GPS گوشی رو فعال کرد ؟

2- وقتی GPS فعال بشه میتونیم بهش مختصات بدیم و مختصات رو ذخیره کنیم ؟

3- در محیط کامپیوتر مختصات ثبت شده باز میشه ؟

=-=-=-=

خیلی ممنون میشم جواب این سوالات رو بدید !

تا شب نیاز دارم ! :11:

mohsen.haftom
15-07-2010, 10:47
با سلام به همه ی دوستان عزیز. کیف گوشی بالا رو بعد از مکاتبه ای که با یه شرکت داشتم میشه توی ایران تحویل گرفت در 2 رنگ سفید و قرمز . سفید قیمت تمام شده با هزینه ی گمرک و خمل و نقل و ارسال به درب متزل85 و قرمز 105 هزار تومن میشه . و در صورت سفارش هر 2 160000 تومن میشه. از دوستان هر کسی این کیف رو میخواد خواهشا بگه تا یکجا سفارش داده بشه تا قیمت هم براتون کم تموم بشه. تحویل هم 15 الی 25 روزه هست. بسیار ممنون . پس خواهشا سریع بگید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HOJ-JAT
15-07-2010, 11:22
1- چطور میشه GPS گوشی رو فعال کرد ؟

2- وقتی GPS فعال بشه میتونیم بهش مختصات بدیم و مختصات رو ذخیره کنیم ؟

3- در محیط کامپیوتر مختصات ثبت شده باز میشه ؟

جواب هر سه سوال شما بر میگرد به نرم افزار gps که روش نصبه..

HOJ-JAT
15-07-2010, 11:28
رام جدید و بسیار زیبا..با منو سه بعدیمثل ایفون
[/URL] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود با حجم 76:
لینک مستقیم:
پیشنهاد من این که حتما دانلودش کنید..
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]

M i L @ D
15-07-2010, 11:33
جواب هر سه سوال شما بر میگرد به نرم افزار gps که روش نصبه..

ممنون Hojjat جان واسه جواب ... ولی ای کاش حالا که زحمت کشیدید جواب دادید یکم بیشتر توضیح می دادید !

یعنی نرم افزار GPS نیاز به فعال کردن GPS نداره ؟ نقشه ها رو نباید جداگانه روش گذاشت ؟ و کارهای دیگه ؟!

ممنون میشم یکم بیشتر توضیح بدید ......... ! :11:

Mohammad
15-07-2010, 13:46
رام جدید و بسیار زیبا..با منو سه بعدیمثل ایفون
این رام نیست بلکه یه برنامه هست که ظاهر رو تغییر میده ! قبلا باهاش کار کردم ... بد نیست !

mohsen.haftom
15-07-2010, 15:41
کسی نبود برای کیف؟

HOJ-JAT
22-07-2010, 21:22
دوستان من رادیو 7 را دانلود کردم اپ دیت میشه اما همون وژن قبل نمایش داده میشه مشکلش چیه؟

AryanLand
23-07-2010, 23:10
ممنون Hojjat جان واسه جواب ... ولی ای کاش حالا که زحمت کشیدید جواب دادید یکم بیشتر توضیح می دادید !

یعنی نرم افزار GPS نیاز به فعال کردن GPS نداره ؟ نقشه ها رو نباید جداگانه روش گذاشت ؟ و کارهای دیگه ؟!

ممنون میشم یکم بیشتر توضیح بدید ......... ! :11:

سلام.

شما با نصب نرم افزار GPS و ریختن نقشه های مربوطه رو گوشیتون میتونید از GPS استفاده کنید و GPS نیازی به فعال سازی نداره و بصورت مستقیم از ماهواره اطلاعاتش رو میگیره.:11:

m_pixel
27-07-2010, 22:22
سلام
میشه بیزحمت یکی توضیح بده چطور میتونم از اینترنت گوشی توی کامپیوتر استفاده کنم؟؟
هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم!

Mahdi_Co_1368
29-07-2010, 13:12
سلام
چطوری میشه بدون کلید power گوشی رو خاموش روشن کرد؟
منظورم همون soft resetه
مرسییی

AryanLand
29-07-2010, 14:39
سلام
چطوری میشه بدون کلید power گوشی رو خاموش روشن کرد؟
منظورم همون soft resetه
مرسییی

سلام.

درب باطری رو باز کن قلم رو در بیار همون قسمتی که قلم رو در میاری یه سوراخ هست و یک دکمه قرمز توشه با قلم اون دکمه قرمز رو فشار بده سافت ریست میشه.:11:

Mahdi_Co_1368
30-07-2010, 11:07
اقا خیلی ممنون از راهنماییت . راه دیگه ای از تو ستینگ یا جایه دیگه نداره؟

در ضمن یه مشکل دیگه هم دارم:

من تو hard SPL کردن یه مشکل دارم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:
وقتی گوشی رو به pc وصل میکنم و برنامه ی X1_HardSPL رو اجرا میکنم بعد از دو بار next زدن
اررور زیر رو نشون میده . ویندوزم 7 هست و windows mobile device center رو هم نصب کردم

Mahdi_Co_1368
30-07-2010, 16:09
جمیعا مرسی خودم حلشکردم
احتمال 90 درصد واسه پوشه ای بود که فایل hard SPL توش بود.( باید اسمش رو انگلیسی میکردم )

m_pixel
30-07-2010, 16:26
سلام
میشه بیزحمت یکی توضیح بده چطور میتونم از اینترنت گوشی توی کامپیوتر استفاده کنم؟؟
هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم!

کسی نبود چواب ما رو بده؟
یعنی هیچکس این کارو نکرده؟؟!!:19:

Gangster_Benington
31-07-2010, 19:54
برای راحتی کار این کیبوردی که میزارم رو دانلود کنید
SPB Keyboard

یا

روش نصب و اجرا : روش نصب که نیازی به توضیح نداره اما یادتون باشه حتما باید توی حافظه داخلی گوشی نصب کنید
بعد از نصب برید به Start>Settings>Personal>Input>Options و (فارسی) Persian رو تیک بزنید

آقا سلام!
من اینو نصب کردم، ولی بقیه کیبوردهایی که داشتم دیگه نمیاد (مثل Full QWerty HTC)، حالا باید چی کار کنم که جفتشو داشته باشم؟

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

MOBiDIV Arabware 454
ابتدا از لینک زیر دانلودش کنید

طریقه نصب و اجرا : روش نصبش سادست ولی توجه داشته باشید که در طول نصب وقتی سوال پرسید که آیا قوانین رو قبول دارید I Agree رو حتما بزنید . اگه این قسمت رو اشتباه کنید باید هارد ریست کنید تا بتونید دوباره نصبش کنید
و حتما هم توی حافظه خود گوشی یعنی Device نصب بشه
بعد از نصب و ریست گوشی برید به Start>Settings>System و دعم تعدد اللغات(یه آیکون به شکل کره زمین هست که روش حرف ض هست) رو انتخاب کنید . بعد برید به سربرگ سوم (التحکم) و از کادر اول English with Arabic enabled و از کادر دوم محاذا للیسار رو انتخاب کنید
بعد برید به سربرگ البلد و از کادر اول English United States رو انتخاب کنید و OK کنید و Regional Settings رو باز کنید و از کادر بالای صفحه English United States رو انتخاب و OK کنید سپس گوشی رو ریست کنید .

مشکلی که هست اینه که این تک تک کلمه ها رو چپ به راست نشون میده، یعنی باید برعکس خوندشون تا فهمید...چی کار باید کرد؟

Gangster_Benington
31-07-2010, 20:09
آها!فقط تو Opera mini بر عکس می نویسه...این هم حل نمیشه؟

یه سوال دیگه، گوشی من چند وقته یه علامت اسمس خونده نشده توشه، که نمیره، در حالی که هیچ اسمسی ندارم که نخونده باشم...مشکل از چیه؟

در ضمن، مشکل کیبورد هم حل شد!عجله کردم یه کم!

Mohammad
31-07-2010, 21:22
از عمر این تاپیک 623 صفحه می گذره ! بنابراین بیش از 90% سوالات دوستان قبلا پاسخ داده شده . کافیه کمی وقت بذارید جستجو کنید.

آها!فقط تو Opera mini بر عکس می نویسه...این هم حل نمیشه؟
چرا از Opera mini استفاده می کنید ؟! اپرا رو واسه ویندوز موبایل بگیرید ، بهتر . برای فارسی ساز هم از فارسی ساز علیرضا استفاده کنید . بسیار سازگار هست .

دوستان من رادیو 7 را دانلود کردم اپ دیت میشه اما همون وژن قبل نمایش داده میشه مشکلش چیه؟
متوجه نشدم ، برنامه Radio رو ؟ لینک لطفا.

Gangster_Benington
31-07-2010, 21:26
از عمر این تاپیک 623 صفحه می گذره ! بنابراین بیش از 90% سوالات دوستان قبلا پاسخ داده شده . کافیه کمی وقت بذارید جستجو کنید.

چرا از Opera mini استفاده می کنید ؟! اپرا رو واسه ویندوز موبایل بگیرید ، بهتر . برای فارسی ساز هم از فارسی ساز علیرضا استفاده کنید . بسیار سازگار هست .

متوجه نشدم ، برنامه Radio رو ؟ لینک لطفا.

1- اپرای مینی فیلتر نداره!
2-فارسی ساز علیرضا کجاست؟

Mohammad
01-08-2010, 09:04
1- اپرای مینی فیلتر نداره!
2-فارسی ساز علیرضا کجاست؟

1 - خب دلیل قانع کننده ای هست ! :31:

2- تویه همین تاپیک چندین باره معرفی شده . پست های من رو سرچ کنید تویه همین تاپیک به همراه کیبورد معرفی کردم .

Gangster_Benington
01-08-2010, 21:26
1 - خب دلیل قانع کننده ای هست ! :31:

2- تویه همین تاپیک چندین باره معرفی شده . پست های من رو سرچ کنید تویه همین تاپیک به همراه کیبورد معرفی کردم .

آقا من پیدا نکردم، بس که شما پست داری اینجا ماشالا!!5 صفحه از جستجو رو نگاه کردم!!!

اون مشکل Unread Message های من حل میشه؟تو چند تا پست قبل توضیح دادم.

Mohammad
01-08-2010, 21:34
آپلود کردم مجدد . پسوند رو به cab تغییر بدین .
اون مشکل هم مشکل عجیبیه ! Inbox و حتی ایمیل رو چک کنید چون ممکنه دلیوری چیزی باشه ... حل شدنی هست . نهایتا یه هارد ریست !

Gangster_Benington
01-08-2010, 21:35
آپلود کردم مجدد . پسوند رو به cab تغییر بدین .
اون مشکل هم مشکل عجیبیه ! Inbox و حتی ایمیل رو چک کنید چون ممکنه دلیوری چیزی باشه ... حل شدنی هست . نهایتا یه هارد ریست !

ممنون آقا محمد!

حالا دنبالش میگردم...ولی هرد ریست که خیلی دردسر داره...

بازم ممنون!
:)

Mohammad
01-08-2010, 22:33
خواهش می کنم :20:

برای اون مشکلتون هم یه راه حل پیدا کردم ! فایل پیوست شده رو دانلود و نصب کنید و یه بار سافت ریست کنید . ببینید حل میشه یا نه .

Gangster_Benington
03-08-2010, 17:06

برای اون مشکلتون هم یه راه حل پیدا کردم ! فایل پیوست شده رو دانلود و نصب کنید و یه بار سافت ریست کنید . ببینید حل میشه یا نه .

مشکل چپ به راست که حل نشد، فک کنم خود اپرا مشکل داره!

اون مشکل هم حل نشد، باید همون هرد ریست کنم فک کنم...

تازه یه مشکل جدید هم پیدا کرده، به وایرلس وصل میشه، اما اینترنتش کار نمیکنه!!!

عجب گوشی عجیبیه!!!

saze
03-08-2010, 19:15
سلام
پنلهای x1 روی x2 اجرا میشه؟

HOJ-JAT
06-08-2010, 09:00
برای دوستانی که اهل عوض کردن رام هستند یه رام فوق العاده و متفاوت معرفی می کنم ! این رام از سری رام های انرژی هست.
تازه نصبش کردم و فعلا سوالی رو نمیشه پاسخ داد در موردش !

شما که چند وقته استفادش کردین خوبه؟ مشکلی نداره؟

Mohammad
06-08-2010, 11:31
برای دوستانی که سرعت بالا می خوان مناسب نیست . سرعت مثل رام های اصلی نیست و حداکثر 40 درصد از رام آزاد هست ولی اینطور نیست که برای جا به جا شدن یا باز کردن یه قسمت 10 ثانیه معطل بشید ! از نظر من سرعتش به نسبت زیبایی و امکاناتش مناسب هست . تنها مشکلش موزیک پلیر خود Sense UI هست که درست کار نمی کنه . ما بقی قسمت ها مشکلی ندارن . با فارسی مشکلی نداره ، پنل نداره و مصرف باتریش هم قابل قبوله .

Gangster_Benington
11-08-2010, 00:17

مشکلش حل نشد...فک کنم باید هارد ریست کنم...

Mohammad
11-08-2010, 09:09
شما ویندوزتون کدوم ورژن هست ؟

not found
11-08-2010, 11:54
سلام خدمت همه دوستان عزیز
بنده قصد خرید X1 رو دارم .
میخواستم مزایا و معایبش رو بخونم ولی دیدم صفحات این تاپیک خیلی زیاده و بنده هم عجله دارم .
اگر براتون مقدوره مزایا و معایب این گوشی رو بطور خلاصه بنویسید

صمیمانه سپاسگزارم...

Capcom
11-08-2010, 17:13
دوستان یک اکسپریا دست دو تمییز چند می ارزه؟
باتشکر نیما

Mohammad
11-08-2010, 18:41
سلام خدمت همه دوستان عزیز
بنده قصد خرید X1 رو دارم .
میخواستم مزایا و معایبش رو بخونم ولی دیدم صفحات این تاپیک خیلی زیاده و بنده هم عجله دارم .
اگر براتون مقدوره مزایا و معایب این گوشی رو بطور خلاصه بنویسید

صمیمانه سپاسگزارم...

گوشی های بسیاری بعد از X1 معرفی شدند که شاید گزینه های بهتری باشند دلیل امکانات به روز تری که دارند ...
عمده ترین مشکل X1 ترک خوردن قابش در سری های اول بود که گویا در سری های بعد حل شد !

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

دوستان یک اکسپریا دست دو تمییز چند می ارزه؟
باتشکر نیما

100 تومن زیر قیمت نو بازار !

Gangster_Benington
11-08-2010, 19:41
شما ویندوزتون کدوم ورژن هست ؟

اگر با منی، همون ورژنی که روش بود، 6.1 فک کنم.

Capcom
11-08-2010, 21:23
100
تومن زیر قیمت نو بازار !

قیمت نو بازار چند هست؟!

Mohammad
11-08-2010, 23:51
اگر با منی، همون ورژنی که روش بود، 6.1 فک کنم.

چک کنید ببینید نسخه R3A هست یا نه . اگه نباشه با یه آپدیت ( که از نون شبم واجب تر ) به این نسخه مشکلتون حل میشه چون نسخه اولیه خودش مشکلات زیاد داره و در عوض نسخه R3A کمترین مشکل !

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

100

قیمت نو بازار چند هست؟!

اگه قیمت بازار رو داشتم که عرض می کردم خدمتتون ! بعدشم شهر تا شهر متفاوته ... باید هر جا هستین همونجا قیمت بگیرید .
من آخرین قیمتی که داشتم 340 بوده ... حالا تویه بازار روز چنده اطلاعی ندارم.

smagoli
13-08-2010, 21:35
من هر رامی که نصب میکنم بعد از یه مدت گوشی هنگ میکنه و باید رام و دوباره نصب کنم
خسته شدم دیگه
چیکار کنم؟؟
من خودم فک میکنم بخاطر نصب برنامه های جانبیه مثل Nimbuzz و opera mini
2 تا رام عوض کردم ولی فرقی نداشت
بعد از یه مدت، وقتی خاموش میکنم سر صفحه استارت اپ گیر میکنه و ...

Mohammad
13-08-2010, 22:56
شاید بهتر باشه یه بار اساسی هارد ریست کنید ، مموری رو فرمت کنید و رام اصلی R3A رو نصب کنید ببینید چطوریه .
دلیل این امر می تونه درست نصب نشدن رام و برنامه های زیادی باشه .

razor-rbk
14-08-2010, 13:40
دوستان من مشکل عجیب غریبی دارم!بعضی وقتها وقتی کسی بهم زنگ میزنه نمیتونم ببینم کیه و هر چی دکمه جواب دادن رو میزنم هیچی کار نمیکنه و باید صبر کنم تا طرف قطع کنه تا ببینم کیه و باید گوشی رو خاموش روشن کنم!پدر منو در آورده این موضوع.چپ و راست باید اینکارو بکنم.

Mohammad
14-08-2010, 14:07
خب این مشکل مشخصا از رام یا برنامه های جانبی مدیریت تماس هست ! چه رامی نصب دارید ؟

alil1369
16-08-2010, 10:48
سلام
میخوام گوشی رو ببرم سیتادل تا برام قابش رو کلا عوض کنه + فلش و جک 3.5 هم کار نمیکنه
گوشیم گارانتی نداره - اگه هزینش رو بدم سیتادل برام انجام میده
اونایی که بردن سیتادل عوض کرده دیگه مشکل ترک نداشتن و راضین ؟؟
هزینه عوض کردن حدود چقدر میشه ؟
ادرس و تلفن ( تهران ) بهم میدید
مرســــــــــــــــــــــ ی

razor-rbk
16-08-2010, 12:23
رام من r1 هستش که روی خود گوشی بوده و عوض نکردم.میشه لینک یه رام ویندوز موبایل 6.5 بدین که این رامه پدر منو در آورده از بس کنده و باطری زیاد مصرف میکنه

Mohammad
16-08-2010, 13:41
سلام
میخوام گوشی رو ببرم سیتادل تا برام قابش رو کلا عوض کنه + فلش و جک 3.5 هم کار نمیکنه
گوشیم گارانتی نداره - اگه هزینش رو بدم سیتادل برام انجام میده
اونایی که بردن سیتادل عوض کرده دیگه مشکل ترک نداشتن و راضین ؟؟
هزینه عوض کردن حدود چقدر میشه ؟
ادرس و تلفن ( تهران ) بهم میدید
مرســــــــــــــــــــــ ی

تا اونجایی که می دونم سیتادل به هیچ وجه گوشی های غیر گارانتی رو برای تعویض قاب قبول نمی کنه حتی اگه حاضر باشید تا دو برابر هزینه رو هم بدین ! اگه جدیدا قبول می کنه منم قصد تعویض قاب رو دارم !

رام من r1 هستش که روی خود گوشی بوده و عوض نکردم.میشه لینک یه رام ویندوز موبایل 6.5 بدین که این رامه پدر منو در آورده از بس کنده و باطری زیاد مصرف میکنه

رام رسمی ویندوز 6.5 برای X1 وجود نداره ! شما می تونید نسخه R3A رسمی رو نصب کنید . ویندوز 6.1 هست اما بدون مشکل و ایراد ! نسخه اولیه افتضاحه !

razor-rbk
16-08-2010, 14:44
خب لینک رو میشه بزارید؟

Mohammad
16-08-2010, 18:09
لینک دانلود
SonyEricsson Xperia X1i GENERIC UNITED KINGDOM CDF1215-1832 R3AA010

razor-rbk
21-08-2010, 11:54
تشکرات قلبی من رو بپذیرید